PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Faik Yılmaz
10.01.2008, 09:01
Ya madem transfer yapmayacaktınız neden kongreyi iptal ettirdiniz. Amacınız takımın kötü halini seyredip zevk almakmı yoksa takımı küme düşürmekmi?

temel_yilmaz
10.01.2008, 09:03
bunların niyeti farklı bunlar trabzonlu falan değil bunlar evinde geçmiş kıs kı sgülüyodur takımın başına fenerbahçeli başkan getir vicdanı elvermez bu kadar rezilliğe transferlerinide alıp stat maketlerinide alıp tabiri caiz ize........gitsinler baykuş gibi çöktüler takımın bşına

Adem ÖZER
10.01.2008, 09:06
merak ediyorum şimdi ne diyecek bu yönetim.
hala takımın dengeleri bozulmasın diye transfer yapmayacaklarmı?
bunların allah belasını versin.
bizim dengemiz bozulldu bunlardan hala ses yok.
agzımı bozacam artık bu onun bunun çocukları liman ihalesi oldumu ne var ne yok yatırıp ihaleye giriyolar da iş transfere geldimi
ellerini ceplerine sokmuyolar..
mecburmuyuz bu ipnelere yaaaaa...
yeter artık ya yeter..........

ceza verirse versin admin.

yada bi başlık açılsın yönetime sövmek isteyenler buraya diye...

adi herifler... bunlardan değil yönetim bi bok olmaz..

bütün hislerime tercüman olmuşsun kardeş.kaç gündür ben de düşünüyodum böyle içimi dökmeyi ama korktum ceza yerim diye...

Ali Kemal Kalmuk
10.01.2008, 09:19
Transfer bitmiştir.Bu kadar zamanda yalandan yere bizi bu kadar heyecanlandırdı bu medya.
Herşey yalan...................................
Benim umudum bitti.
Adam gibi bi adam gelsede artık işi zor.
Ruh yok......................

emre81
10.01.2008, 09:20
2. sınıf rum takımlarına yenildik , küme düşmemeye oynadık, yaşamadığımız rezillik kalmışmıydı demekki kalmış bi de Adana Demir'e yenildik. Ama yarın çıkıp konuşacak 5 transfer düşünüyoruz diyecek ve sonrasında da dengeleri bozmayalım taransferden vazgeçtik diyecek bir Zeyyat kafkas'ımız, brezilyalara gidip sambacılarla takılıp gelecek ne halt yemeye oralara gittiği bilinmeyen Kanca'larımız Baturoğulları'mız, arada bir Trabzonspor konusunda fikri sorulan fakat nedense konuyu takımdan uzaklaştırıp kendisini anlatan bir onursal başkanımız, galip olduğumuz bir maçta sahaya atlayacak kadar cehaletin esiri olmuş taraftarlarımız, gerçek taraftarın içi kan ağlarken mağlubiyetler sonrası gülüp oynayan futbolcularımız var.
Ve sonuçta dibe vurmuş bizden başkasının Büyük olarak görmediği (bence haklılar da artık) rezil olmuş bir takım var ortada., yukarıda bahsi geçen durumdan sonra da bundan başkasını beklemek sürpriz olur zaten.

_SeRKaN_
10.01.2008, 09:25
Ben her zaman savunurum takım için en iyi transfer şu fazlalık enkaz futbolcu ve yönetim illetinden kurtulmak olacaktır..Bunlar gitmediği için yeni adamda gelse bunların içinde körelip gidecektir ve aynı hali alacaktır zamanla harmanlanarak...

Telha TANYILDIZI
10.01.2008, 10:01
durumumuz tam bi komedi yaw

Badaloğlu
10.01.2008, 10:03
Ne garip artık utanmıyorum

Sen Nirvanaya ulaşmışsın artık:D

Travelair
10.01.2008, 10:13
Antep coştu
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_194145_ogunsoto1001bb.jpgGüneydoğu ekibi Mendoza ve De Souza'dan sonra forvete Babatunde'yi transfer etti.
10.1.2008

Forvete takviye
Maddi sıkıntılar çekmesine rağmen ligin ikinci yarısına hızlı bir giriş yapmayı planlayan Gaziantepspor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Daha önce De Nigris'in tavsiyesiyle Meksikalı golcü Mendoza ile Fluminense'den Ivan Saraiva De Souza'yı renklerine bağlayan Güneydoğu temsilcisinin, son olarak Belçika Birinci Ligi takımlarından Westerlo'nun formasını giyen Nijeryalı golcü Patrick Babatunde Ogunsoto ile her konuda anlaştığı ifade edildi.
Ömer’den kötü haber
Bu sezon başında Beşiktaş'ın da takibe aldığı golcü oyuncunun, önümüzdeki günlerde takıma katılacağı bildirildi. Ogunsoto geçtiğimiz sezon 34 maçta 20 gol atma başarısını göstermişti. Bu arada Şanlıurfaspor ile oynanan Fortis Türkiye Kupası maçında sakatlanan kaleci Ömer Erdoğan'ın yaklaşık 5 hafta sahalardan uzak kalacak olması, Kırmızı-Siyahlıları harekete geçirdi. Gaziantepspor'un, Kocaelispor'da forma giyen kaleci Hakan Ongun ile anlaştığı bildirildi.

M.Ali SABUNCU

Bunların mı paraya sıkışıklığı var? Elektiriğini suyunu ödeyemiyor? Adamlar dünya transfer yapıyor. Nasıl olsa Trabzonspor 2 milyon $ verir De Nigris'e ne olacak ki canım?

Uluhan
10.01.2008, 10:45
2. sınıf rum takımlarına yenildik , küme düşmemeye oynadık, yaşamadığımız rezillik kalmışmıydı demekki kalmış bi de Adana Demir'e yenildik. Ama yarın çıkıp konuşacak 5 transfer düşünüyoruz diyecek ve sonrasında da dengeleri bozmayalım taransferden vazgeçtik diyecek bir Zeyyat kafkas'ımız, brezilyalara gidip sambacılarla takılıp gelecek ne halt yemeye oralara gittiği bilinmeyen Kanca'larımız Baturoğulları'mız, arada bir Trabzonspor konusunda fikri sorulan fakat nedense konuyu takımdan uzaklaştırıp kendisini anlatan bir onursal başkanımız, galip olduğumuz bir maçta sahaya atlayacak kadar cehaletin esiri olmuş taraftarlarımız, gerçek taraftarın içi kan ağlarken mağlubiyetler sonrası gülüp oynayan futbolcularımız var.
Ve sonuçta dibe vurmuş bizden başkasının Büyük olarak görmediği (bence haklılar da artık) rezil olmuş bir takım var ortada., yukarıda bahsi geçen durumdan sonra da bundan başkasını beklemek sürpriz olur zaten.

Hocam ii guzel yazmissin da, buyuk olarak gormemek konusunda nasil hakli olurlar!! Senin buyukluk kistasin sadece sampiyon olmak yada bi kac basarisiz sezonu ust uste yasamak mi. Malesef 2 senedir cidden her anlamda cok kotu sezonlar yasamis olsakta, kongre sonrasi bu capsiz yonetimden kurtulunca (kanimca Sadri Sener baskanliginda)yeni yonetimle toparlanacaz, cunku bu potansiyel bizde var.Buyukluk en basta taraftar ile olur ve Trabzonspor taraftari BUYUKTUR

DİNÇ
10.01.2008, 10:46
Transfer sezonu 15 Şubata kadar uzatıldı...

Murat Keçeci
10.01.2008, 10:47
transfer dönemi 15 şubata kadar uzamış bu duyduğum en güzel haber 1-2 şubatta kongre olduktan sonra yeni yönetime 12-13 günlük bi transfer dönemi kalacak umut fakirin ekmeği umut etmekten başka çaremiz yok yeni yönetim gelde kurtar bizi

_SeRKaN_
10.01.2008, 10:49
Kesin bizim için uzatılmıştır...Eğer doğruysa iyi haber ama bir korkum var kongre tarihide ertelenir kesin bunlar kesinlikle bunu hazmedemez..

_SeRKaN_
10.01.2008, 10:50
Fazla umutlanmayalım arkadaşlar bunada bir kılıf uydurulur..

Travelair
10.01.2008, 10:52
Maxi Lopez gibi bir adam 2 milyon Euro'ya transfer oluyor. Bize gelince adam bulunmuyor, bulunanlar da sırf bize ateş pahası. Nasıl oluyor bu kardeşim????
Gaziantep'in aldığı Ogunsoto'yu biz almaya kalkışsak 3 milyon Euro'da el sıkışmıştık

Ümit Küçük
10.01.2008, 10:53
valla para yoksa yönetici arkadaslar trabzonspor paralarıyla aldıgı gayrimenkulleri satsın transfer yapsın gayrımenkullerını satmamazlarsa ts sattıkları gıbı onurlarını satsınlar transfer yapsınlar bılmelerı gereken bır sey var bu böle devam ederse kan cıkacak

Kasım Hilal
10.01.2008, 11:02
Kongre süresi ertelenince ben de transfer yapılacağını düşünüp ümitlenmiştim ya..
Allah benim belamı versin.
Amma da safmışım..

emre81
10.01.2008, 11:04
valla para yoksa yönetici arkadaslar trabzonspor paralarıyla aldıgı gayrimenkulleri satsın transfer yapsın gayrımenkullerını satmamazlarsa ts sattıkları gıbı onurlarını satsınlar transfer yapsınlar bılmelerı gereken bır sey var bu böle devam ederse kan cıkacak

Birader güzel söylemişsin ama bunlardan canını iste daha iyi, bu arada tatonman benim büyüklük kriterim şampiyonluk değil değerler sportif başarının önünde sürekli söylediğim şey bu takımın değerlerini de kaybettiği sen de biliosunki bunlarla birlikte ben o yorumu yaptım.

Bu arada iyimserliğin hoş bi durum ama verilen tahribat umarım yeni bir yönetimle düzelir ve umarım başkan olacağını düşündüğün Sadri Şener ile düzelir.

UğuR
10.01.2008, 11:04
Maxi Lopez gibi bir adam 2 milyon Euro'ya transfer oluyor. Bize gelince adam bulunmuyor, bulunanlar da sırf bize ateş pahası. Nasıl oluyor bu kardeşim????
Gaziantep'in aldığı Ogunsoto'yu biz almaya kalkışsak 3 milyon Euro'da el sıkışmıştık
3 milyon Euro ya el sıkışır iki üç kere Trabzon a getirir imza atıramadan gönderirdik.
Son anda 3.5 milyon eura ya imzallattırır.Ya hiç oynattmadan ya da kendi mevkisinde oynatmadan ödemelerini yapmadan serbest kalmasına sebebiyet verirdik.
bu yüzden bu yönetimden transfer falan beklemiyorum ve istemiyorum.
Transferi Ersun Yanal yaparsa başka.....:mad:

Bartuğ13
10.01.2008, 11:06
zaten ligde amaçç yok,kupada yok,avrupada hele hiç yok.transfere gerek yok alın size gençler çok istiyorsanız bunları oynatın denilebilir.hazırlıklı olalım.

Adem CAKIR
10.01.2008, 11:07
Bu klübü bu hale düşürüp, taraftarlara psikolojik işkence yapanları Allah'a havale ediyorum.

Şimdi olacağa bakın.
Yönetim her skandaldan sonra aynı taktiği uyguluyor.
Medyaya sahte transfer haberleri sızdırılıp, taraftar uyutulmaya çalışılacak yine.
Tabi yerseniz...

murat
10.01.2008, 11:07
ya bu Antep iyi oyuncu almis, bu adam Turkiye liginin altini ustune geticek, benden demesi!

UğuR
10.01.2008, 11:20
ya bu Antep iyi oyuncu almis, bu adam Turkiye liginin altini ustune geticek, benden demesi!
Antep in menajeri,Ersun Yanal ın istediği ve bundan önce çalıştığı 2 gün önce anlaştığımız fakat gelen tepkilerden sonra 3 menajer Trabzon a çok gelir diye vazgeçilen Menajer....
Doğru 3 menajer Trabzon a çok gelir.Gelir de Perekli ve diğer menajerimizin ne işle meşgul oldukları da bir muamma?

sarman61
10.01.2008, 11:35
Arkadaşlar relax olun. Yaparız transferleri acelesi ne daha şubata çok var. Sivası yendikmi 2 tane iyi transfer yaptıkmı Albayraktan iyisi olmaz. :)

güngör_81
10.01.2008, 11:37
transfer dönemi 15 şubata kadar uzamış bu duyduğum en güzel haber 1-2 şubatta kongre olduktan sonra yeni yönetime 12-13 günlük bi transfer dönemi kalacak umut fakirin ekmeği umut etmekten başka çaremiz yok yeni yönetim gelde kurtar bizi

Ya uzatılsa ne olur ki 15 puan geriden gelip şampiyon mu olacağız Zaten biz her kulvarda havlu attık.Sezon başında bi laf söylemişlerdi yöneticiler biz tek kulvarda rakiplerimiz 3 kulvarda yarışacak diye.Şimdi halimize sadece gülüyorum. Şu saatten sonra tek beklentim 2. olmak onuda bu kadroyla 5 takviye yapsak bile mümkün değil gibi gözüküyor.

Neye üzülsem bilemedim...

akdin
10.01.2008, 11:37
Sen Nirvanaya ulaşmışsın artık:D

Hep beraber

Erdal Kılıçarslan
10.01.2008, 11:39
gerçekmi bu ara transferin 15 Şubata uzadığı?
eğer gerçekse bu adi serefsiz iş bilmez yönetim bu kongreyi de iptal edip yine transfer yapmaz.
ben merak ediyorum ersun hoca ne diye daha duruyoki!
bas istifayı hem kendi rahatlar hem biz yaa..

nerde zeyyat mıdır zaiyat mıdır?
nerde baturoğlu mu yoksa batıroğlumu?
nerde necmi kepekli?

ve nerdeee NURİŞŞŞŞŞŞ?

eğer ben bu dönemde ceza almazsam dahada almam :)
zor tutuyorum kendimi. yazdıklarımı defalarca siliyorum ....
bu ne yaaa.

lütfen forum yönetiminden ricam:
forumda ağlama duvarı değil sevgi ve saygılarımızı iletebileceğimiz bir başlık istiyorumm...

zeki gursoy
10.01.2008, 11:49
ahanda beklenen açıklamalar gelmeye başladı...
stad yapacak başkan bize ne vıdı vıdı yapıyonuz...
bunu yiyin arkadaşlar..
olmadı soda için üstüne ki sindirin..
saha sonuçlarının ne önemi var..
stadı yapıcaklar az daha sıkın dişinizi..
ama..
2.ligin en güzel stadı bizde olur ha...
...

Atalay, “2011 Gençlik Olimpiyatları Trabzon’da düzenlenecek. Bunun için Trabzon’da modern ve gelişmiş tesislere ihtiyacımız var. Trabzonspor kulübü de bize Akyazı’daki bu tesis projesini sundu, çalışmalar sürüyor” dedi.

Dursun Ali Bahçekapılı
10.01.2008, 11:51
Arkadaşlar relax olun. Yaparız transferleri acelesi ne daha şubata çok var. Sivası yendikmi 2 tane iyi transfer yaptıkmı Albayraktan iyisi olmaz. :)

iyimserligine hayranım sarman61...
Albayrak öyle ya da böyle bu işi kıvıramadı...
Transferde sadece oyalama taktikleri gercekleştiriyor

zeki gursoy
10.01.2008, 11:51
yahu..
son günlerde siteye girdiğimde özellikle..
şöyle midemden başlayıp yukarıya doğru gelen bi yangı var...
acı bi sızı..
dersin içerde ateş yanıyo...da dumanı çıkacak ağzımdan..
nedir ne değildir..
alla alla yaw..

Dursun Ali Bahçekapılı
10.01.2008, 11:56
reflü olmuşsun Zeki Abi...:)
Aynı durum bende de var.. Bu takım bizi henüz kanser edemedi ama reflü etti:))

My
10.01.2008, 11:59
Elim kulağımda başkan ve yönetici tayfasının yumurtlayacağı transfer asparagaslarını bekliyorum. Ortamın gazını aldılar mı ardından da şöyle okkalı bir stat resmi, en afilisinden.

Erkut Ay
10.01.2008, 12:04
http://www.ntvspor.net/Images/8581.jpg

murat
10.01.2008, 12:08
su adamin resmi heryere koymayi birakin artik! kusacam valla....

callbilgi
10.01.2008, 12:11
lige hazırlık ya da ara kamp dönemlerinde neden yurtdışı kamplar yapılıyor anlamış değilim.
eski yıllarda trabzonun yaylalarına çıkılırdı kamp için. oksijen depolanır, akciğerlerin kapasitesi arttırılır, futbolcuların kanı yenilenirdi ve sezona bomba gibi girerdi takım. o kondisyona kimse karşı koyamazdı.
bence kamp dönemleri yine aynı şekilde değerlendirilirse yine eskiye dönmüş oluruz.

Ömer SEVİNÇ
10.01.2008, 12:12
Kongre ertelenince de kesin şimdi transfer yapacaklar diyorduk, bişey çıkmadı. Boşa ümitlenmeyin kardeşlerim yine transfer mransfer yok. Bize bu sene hüsran düştü..

ilhan
10.01.2008, 12:14

Ya yenildik mi?

O zaman nasıl savunacaksın o çok sevdiğin başkanını merak ediyorum. Şöyle optimist mesajların gülmem için bire bir yahu.. Sabah akşam böyle mesajlar yaz renkdaşım sen.

Kaan
10.01.2008, 13:45
Arkadaşlar bence brezilyalı ve avrupalı oyuncuları bırakalım...

Bize afrika (Yattara , Mansare vs.) ve asyadan ( Lee eul yong , Park chu yong vs.) adamlar lazım...

Mesela şunun gibide olabilir :rolleyes:...:

Patrick Ogunsoto

Yaşı 24. Nijeryalı ve diğer bir uyruğuda Yunanistan... Çok yırtıcı , fırsatçı , teknik ve bitirici bir forvet.. Kariyerine çok tanıdık bir yerde başlamış ;

Kariyer

Apoel:)

Ergotelis FC - 32 Maç , 30 Gol

Beta Ethniki - 29 Maç , 11 Gol

Ve şuan oynadığı takım ,

Westerlo - 31 Maç , 20 Gol ,

http://www.contra.gr/images/ogunsoto_100606.jpg

RhLTKAfSmCo

Birde Mansare alındı mı süper 3lü olurlar... :)

Ahmet Kuru
10.01.2008, 13:46
Bende Transfer ederiz diye düşünüyordum.yoksa Kongre neden ertelensin ki.Ufak bir göz boyamalardan sonra tekrar adaylığını koyar dedik ama ufukda ne transfer var ne bişi.şimdide Para sıkıntısı varmış Opet ve doğan grubu paraları vermemişler falanmışda filanmışda transfer 15 ocağa kadar durdurulmuş.Sanki başlamıştı.

Erdal Kılıçarslan
10.01.2008, 13:58
yönetim futbolculara dünkü yenilgiden dolayı ceza verecekmiş!
işte yeni transferler için kaynak belli oldu :)

yenilgiden sonra futbolculara ceza veriliyoda başarısız, basiretsiz, kişiliksiz (bunlar bile en saf en temiz hislerim bu yönetime karşı..) vs. vs. yönetime neden ceza verilmiyo?

Tolga_61
10.01.2008, 14:00
Bu saatten sonra yapılacak transfer ancak birdaha ki seneye hazırlık olur bu senede bu kadroyu çekeceğiz mecburen bu seneye de geçmiş olsun demekten başka yapacak birşey yok bu sene artrık maça falan gidipte bu.... lara para kazandıracak değilim biraz da kendi ceplerinden brezilya tatillerine gitsinler...

Mehmet Fırat
10.01.2008, 14:03
lige hazırlık ya da ara kamp dönemlerinde neden yurtdışı kamplar yapılıyor anlamış değilim.
eski yıllarda trabzonun yaylalarına çıkılırdı kamp için. oksijen depolanır, akciğerlerin kapasitesi arttırılır, futbolcuların kanı yenilenirdi ve sezona bomba gibi girerdi takım. o kondisyona kimse karşı koyamazdı.
bence kamp dönemleri yine aynı şekilde değerlendirilirse yine eskiye dönmüş oluruz.

Hangi futbolcular?.. Hangi takım?.. O kavramlar bizim kulübümüzde yok!

Zafer Fidan
10.01.2008, 14:06
Mansare olmaz... toulousda 2011kadar uzatti

emre81
10.01.2008, 14:22
Ceyhun Gülesam'ı konya istiyormuş muhtemelen oraya gider.

Aman dengeler bozulmasın...

Emirhan Makul
10.01.2008, 14:25
kimseyi alamayızzzzz

Erdal Kılıçarslan
10.01.2008, 14:40
kimseyi alamayızzzzz
alırız alırız ..aldık bile..

- bebbe yerine BABBAYI
- 3 yabancı yerine 3 ün 1 ni aldık.

bakalım daha neler neler alacağız..

Obi-Van
10.01.2008, 14:47
Yüzyılın transferi, büyük yıldız bebbe yi bakalım almayı başarabilecekleri mi?

ErayAkyüz
10.01.2008, 14:50
trabzonsporlu olmaktan utanıyorum

Obi-Van
10.01.2008, 14:53
ulan bu perekli denilen menajer bozuntusu ne iş yapar? adam sabah akşam elinde telefon gezinip duruyor hiç bir p.k yaktığı yok

ErayAkyüz
10.01.2008, 14:56
3 gun sonra mac var bizde hala transfer yok allah kahretsin boyle yonetimi yaa nedir bu hal yaa offfffff

erkankoc
10.01.2008, 14:57
ya herkeste suc var...biz taraftarlar ne yaptik..daha once bi yenilgide binlerce kis toplanip yurumekle olmuyomus..bizim taraftarimizda aciz..icten pazarlikli menfaatci..hadi simdi toplanin bakalim 10 bin kisi yuruyun tesislere..herkesi atin disari...nerde o taraftar dernekleri baskanlari...zeyyad dedi cebimizden kendi paramizla bilet veriyoz diye..bizim taraftar dernegi baskanlarimizda kendi cebine bakilar tabikii..boyle olmaz ihtilal lazim bu klube...herkes tarbzonluluugndan utanir oldu..bu seref yoksunu baskanimiz ve ondan daha beter yonetim kurulumuz gitmez..bunlar idiot olmus sanki...bu forumun yoneticilerinede sesleniyorum..stadlarda surda burda bulusmalar duzenlemeyle olmaz...eyy forum yoneticilerii birlesin diyer gruplarla sesinizi cok yuksek sesle gurultuyle soyleyin haykirin ama yazili falan degil..direk karsina alcaksin soleyeceksin .hatta sonunda tukureceksinnn suratinaaa..ar damari catlamis olanlar anlamaz ama ayaga kalkalim...artik kume dusmeye oynuyoruz...düsüninkii demir spor denen zupbeler takiminin serefsiz taraftarii trabzon kumeye diye bagiriyooo..ulan butun sulalerrine sovdum ama ne fayda...biz trabzonlulara ne oldu bole bukadar acizmiydik yaaaaa

erkankoc
10.01.2008, 14:59
ulan bu perekli denilen menajer bozuntusu ne iş yapar? adam sabah akşam elinde telefon gezinip duruyor hiç bir p.k yaktığı yok

necmi perekli denen sahis daha once gazatede yazarken klube hakaretler ediyodu..baskana salliyodu..baskan yanina aldi sesi kesildii..ya bu adamlar para icin herseyi yapar...bu paranin ben...

Travelair
10.01.2008, 15:02
Sarıyer'de Tayfur(n) diye bir sol bek varmış, geleceğini parlak görüyormuş Rıza Çalımbay

Kefil oldukları isimsiz kaliteli oyuncuları alsınlar, ucuz ucuz bol bol, bunlara da hizmetlerine teşekkür etsinler göndersinler ya kimsenin hakkı yok bunları yaşatmaya

Travelair
10.01.2008, 15:04
alırız alırız ..aldık bile..

- bebbe yerine BABBAYI
- 3 yabancı yerine 3 ün 1 ni aldık.

bakalım daha neler neler alacağız..

Bebbe ve De Nigris transferlerini ( Bol bol para ve takas karşılığında ) diğer herhangi transferlerden daha olası buluyorum Neden acaba?

İsmail Çavuşoğlu
10.01.2008, 15:06
kimse hikaye anlatmasın transfer falanda beklemesin.düştük bir dipsiz guyuya işte.çık çıkabilirsen.

OFLUTS61
10.01.2008, 15:06

cok güzel bir tespit. menejer dedigin benim bildigim süleyman hurma, ama necmi ne bir medyada konusmasini duydum nede herhangi bir transfer calismasi olmustur. pek de basaraliymis
tabii yönetime uymakla basarili.

Mustafa AYDIN
10.01.2008, 15:11
trabzonsporlu olmaktan utanıyorum

Biz Trabzonspor lu olmaktan her zaman gurur duyduk,duymayada devam edeceğiz.

Utanması gereken bizler değiliz...

Transfer dönemi 15 Şubat a kadar uzatılmış,İnşallah kongre 2 Şubatta yapılırda adam gibi bir yönetim gelip doğru düzgün Transfer yapar.Tabi o zamanda alacak futbolcu bulabilirlerse..

Onur
10.01.2008, 15:11

Transfer dönemi 15 Şubat a kadar uzatılmış,İnşallah kongre 2 Şubatta yapılırda adam gibi bir yönetim gelip doğru düzgün Transfer yapar.Tabi o zamanda alacak futbolcu bulabilirlerse..

Sanırım o bayanlar ligi için geçerli.

Onur
10.01.2008, 15:13
Ara transfer dönemi 15 Şubat'a kadar devam edecek
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/tff.jpgBayan Futbol Ligi'nde ilk yarının bitmesiyle başlayan ara transfer dönemi 15 Şubat'a kadar devam edecek.

http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=37922

oskanonur
10.01.2008, 15:14
Klubu oyle bir batagin icine soktular ki ortada ne ekonomik olarak ne de manevi olarak transfer yapacak guc yok.

Filika
10.01.2008, 15:16

Tebrik ederim arkadasim. Trabzonsporlu olmak bir gurur vesilesidir.
Trabzon'un büyüklügü ne kupalarla be transferlere ölcülür.

erkankoc
10.01.2008, 15:17
bugun olumsuz bi haber yokmu ya alistik hergun...bir gun olmayinca uuzuluyozz

Travelair
10.01.2008, 15:18
Sayın Necmi Perekli gol kralımız. Mesela ona şu forveti izler misin deseler, veya şu defans nasıl olur deseler ben eminim o işi hakkıyla yapar. Ama Menejer olarak kariyeri nedir? Sayın Caner Çuvalcıoğlu'nun menejerlik kariyeri nedir?

http://www.trabzonspor.org.tr/teknikkadro.asp

Bu linkte Ersun Yanal'ın ve antrenörlerinin meslek kariyerleri ve başarıları not edilmiş. Oysa ki Necmi Perekli ve Caner Çuvalcığlu'nun yok. Trabzonspor bu işe başlamanın yeri mi? Staj mekanı mı? Yazık değil mi bu perişanlığa? Aynı sitemim Sayın Başkan Nuri Albayrak için de geçerli. Gerçi yanındaki tecrübeli de ne oluyor?

Zafer Fidan
10.01.2008, 15:18
bugun olumsuz bi haber yokmu ya alistik hergun...bir gun olmayinca uuzuluyozz

daha ne bekliyorsun..kötü haber mi kaldi

erkankoc
10.01.2008, 15:20
herkese seslendik ama cit yok yineee....

AYYILDIZ
10.01.2008, 15:20
daha ne bekliyorsun..kötü haber mi kaldi

Kalmaz olur mu ben her an Gokdeniz satildi yattara kacti ersun yanal istifa etti,Nuri albayrak tekrar aday oldu haberlerini bekliyorum

Zafer Fidan
10.01.2008, 15:22
Kalmaz olur mu ben her an Gokdeniz satildi yattara kacti ersun yanal istifa etti,Nuri albayrak tekrar aday oldu haberlerini bekliyorum

evet sende haklisin...yani dört tane kalmis..

Gökdeniz ingiltereye 3milyon dollara transfer oldu....

Yattara trabzondan kacti.....

ERsun Yanal bugün istifa etti...

Nuri Albayrak yeniden baskan olarak secildi...

Filika
10.01.2008, 15:24
4 haberden, ilk ücü gerceklesmeyecek.

Zafer Fidan
10.01.2008, 15:27
4 haberden, ilk ücü gerceklesmeyecek.

bence en az ikisi gerceklesecek :D

Bwin deki oranlar böylemis:

Yattara kacacak: 1,10
Gökdeniz satilacak: 3,00
Ersun Yanal istifa edecek: 1,90
N.A.yeniden secilecek: 3,50

Filika
10.01.2008, 15:31
Yok yok gerceklesmeyecek sevgili arkadasim, güvenebilirsin bana :)

Bu arada, dün Isvicre'den bir Türk oyuncuyla konusuldu. Gelecegi parlak, iyi bir genc.

Erdal Kılıçarslan
10.01.2008, 15:37

Bu arada, dün Isvicre'den bir Türk oyuncuyla konusuldu. Gelecegi parlak, iyi bir genc.
zaten bi tek benimle konuşulmadı şimdiye kadar transfer için ..
benimde geleceğim parlak ben de futbol oynamadan kenarda oturup dünyanın parasını alırım :)

lig bitecek biz hala konuşuyo olacağız..

Travelair
10.01.2008, 15:39
Filika? Yıllar sonra hoşgeldin. Umarım iyi transferler yaparız. Sırf görüşülmesi de kesmez bizi bu raddeden sonra hak verirsin ;)

Filika
10.01.2008, 15:40
zaten bi tek benimle konuşulmadı şimdiye kadar transfer için ..
benimde geleceğim parlak ben de futbol oynamadan kenarda oturup dünyanın parasını alırım :)

lig bitecek biz hala konuşuyo olacağız..

:)

Valla ne diyeyim kardesim. Sen de haklisin :)

O kadar cok bilen var ki, gercekten isi bilenlerin de kafasini karistira karistira bugünlere geldi bu kulüp :(

DURAS
10.01.2008, 15:41
bu klüpte işi bilen bir ALLAH ın kulu varmı ki, kafası karışsın.

Filika
10.01.2008, 15:43
Filika? Yıllar sonra hoşgeldin. Umarım iyi transferler yaparız. Sırf görüşülmesi de kesmez bizi bu raddeden sonra hak verirsin ;)

Kardesim selamlar. Biraktim artik o isleri, ben de küstüm. Inanin o kadar cok kafadan ses cikiyor ki...

Sadece disaridan, elimizden geldigince katkimizi yapiyoruz.

Trabzonspor namusumuz, gerekirse canimizi veririz ama, is bilenin, kilic kusananin...

Ali Yerlikaya
10.01.2008, 15:45
Ne tranferi yaw hayla kurmayi birakalim artik Nuri Albayrak artik misyonunu Trabzonspor da doldurmus artik yalanci tranferlere de ihtiyaci yok yani artik üye bile olmaz. Cez yememek icin halen kendimi zor tutuyom. Ama sizin anliyacaginiz bu adam bizi 2 senedir iyi kafaya aldi kötü olan Trabzonsporun tarihinin kara bi lekesini yasatmis oldu.

TRANSFER MANSFER YOK, daha coooooooooooook beklersiniz

Ömer SEVİNÇ
10.01.2008, 15:49
Aha Filika geri dönmüş. Hoşgeldiniz:)

İleli
10.01.2008, 15:54
transfer donemi 15 subata kadar uzatildi yani yeni yonetim transfer yapma sansi var..

Filika
10.01.2008, 15:54
Sagol kardesim, hosbulduk. Cok tatsiziz bu aralar. Icim kömürlesti artik.

Erdem Keser
10.01.2008, 16:00

Yoksa bu oyuncunun adı Eren mi:)

Filika
10.01.2008, 16:02
Yoksa bu oyuncunun adı Eren mi:)

Yorum yok :)

Ali Yerlikaya
10.01.2008, 16:04
transfer donemi 15 subata kadar uzatildi yani yeni yonetim transfer yapma sansi var..

Kaynak neresi renktas insallah öyledir yoksa suanki kadroylan hic bisey omaz.
Zaten bu yönetimde bisey yapicagi yok, insallah yeni gelen yönetim oyunculariylan gelir. Artik ondan baska temennimiz kalmadi ya neyse hayirlisi.

Erdem Keser
10.01.2008, 16:04
Yorum yok :)

Onu Zlatan İbrahimoviç'e benzetenler bile var:)Bileğine bayağı bi hakim oyuncuymuş,boyuda uzun..
Neyse ben aldım cevabımı..:)

winner
10.01.2008, 16:05
Stad yapsan ne olacak, o stada layık takım oluşturmadıktan sonra...

Burçak
10.01.2008, 16:06
15 şubata kadar uzatılan transfer dönemi bizle alakalı değil. o Bayanlar ligiyle alakalı. resmi sitede yazıyor.

Filika
10.01.2008, 16:07
Onu Zlatan İbrahimoviç'e benzetenler bile var:)Bileğine bayağı bi hakim oyuncuymuş,boyuda uzun..
Neyse ben aldım cevabımı..:)

Valla bence cok iyi oyuncu. Akrabasi cok yakin arkadasimiz olur. Genc takimda bir sezonda 53 gol, Isvicre futbol tarihinde yok. Cok yetenekli cocuk. Biz ismini verdik, gorevimizi yaptik. Bundan sonra gayrisine karismiyorum artik kardesim. Sakalimiz yok ki, lafimiz dinlensin.

Filika
10.01.2008, 16:08
Bu arada arkadaslarin cogu dogru söylüyor. Bu ara transferle ilgili büyük hayallere kapilmak yanlis olur. Yüce Rabbimin izniyle, seneye artik. Bu takim UEFA'ya kalacak performansi sergilerse, Ersun hoca simdilik görevini yapmis olur.

Ali Yerlikaya
10.01.2008, 16:17
15 şubata kadar uzatılan transfer dönemi bizle alakalı değil. o Bayanlar ligiyle alakalı. resmi sitede yazıyor.

Bayanlar Ligi icin Bayan takimi icin tranfer sezonu 15 suabt a kadar uzadi.

Erkekler icin ayni yani yine yatti bu is. Hayirlisi

Tolga_61
10.01.2008, 16:43
Arkadaşlar zaten şubattan sonra alınacak adamların takıma uyumu form yakalaması falan derken sezonun yarısı geçer o zamanda zaten atı alan üsküdarı geçer....

_SeRKaN_
10.01.2008, 17:01

Yeni gelecek yönetim artık bayanlar ligine transferleri yapar..:)

Erdal Kılıçarslan
10.01.2008, 17:19
HATIRLATMA
forumda transfer başlığına bakmaktan diğer konulara bakmayı unutanlar için hatırlatma :)

protesto için başlık açılmış, bizimde tuzumuz olsun. kuru kuru protesto olmuyor...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8010

AYYILDIZ
10.01.2008, 17:26
Valla bence cok iyi oyuncu. Akrabasi cok yakin arkadasimiz olur. Genc takimda bir sezonda 53 gol, Isvicre futbol tarihinde yok. Cok yetenekli cocuk. Biz ismini verdik, gorevimizi yaptik. Bundan sonra gayrisine karismiyorum artik kardesim. Sakalimiz yok ki, lafimiz dinlensin.

Bu yonetim baselden ereni alamaz buraya yaziyorum

Erdal Kılıçarslan
10.01.2008, 17:33
bunlar ekmek almaya fırına bile baturoğlunu gönderirşer, oda gider ekmek yerine kürek sapı alır gelir :)

_SeRKaN_
10.01.2008, 17:36

Kimi aldı ki zaten gözümüzde referans yapalım..Alacağı topçuları bile az çok biliyoruz..Nerde boş adam var bonservissiz takımından dışlanan onları alıyoruz..Sahi yakın zamanda varmı bu tarif ettiğim türde oyuncu varsa anlayın ki talip olmuşuzdur..

asimavi
10.01.2008, 17:48
bunlar kesınlıkle talıp oldukları hıc bır adamı alamazlar
...cunku biz kime talip olduysak
bir aydan aşağı hiç görüşülmedi

...bizim salaklar görüşmeye başlıyor...bir ay pazarlık yapıyor.....

...mesela oyuncu 5 lira ise bizim öküzler bir aylık pazarlık sonucu mesela 3 e indiriyorlar....sonra başka bir kulüp geliyor...3.1 veriyor alıyor adamı....sonra bizimkilerde çük gibi ortada kalıyor...

...bu enayilik değilde nedir...başkası için pazarlık yapana enayi denmez de ne dinir....

...trabzonspor sivas manisa rize denizli ve diğer takımlardan acizmi....

...sanki alacakları adamlar sivasın aldığı adamlardan kaliteliymiş gibi 3 haftadır bir kişiyi bile alamadılar...sanki dersin...messiyle ilgileniyorlar...

...bakında görün ..bu öküzler transfer yapacak ama...kesinlikle ersun hocanın birinci tercihi olan adamları alamaytacklar...son ihtimal olarak gördüğü adamları alacaklar...

...ve en kötü yanı ise ...yapılan en iyi transfer bile sivasın aldığı karim saidi kadar kaliteli olmayacak......

TS-Tiryaki
10.01.2008, 17:55
hala Transferden ümidi olan varmi? Bizim en büyük Transferimiz Sadri Sener olur

ALKOL
10.01.2008, 18:14
Büyük Takıma Büyük Başkan Gelsin! Gerisi gelir zaten arkadaşlar

hasko582
10.01.2008, 18:49
Huzursuzluk had safhadahttp://www.spor61.net/images/news/ersun_idman.20080110161637.jpg10 Ocak 2008 16:16Yanal, ara transferde göndermeyi düşündüğü 15 futbolcunun ismini yönetime verdi. Listede ismi olan futbolcular bunu öğrenince Trabzonspor karıştı. #news_detail_content { clear: both; margin: 7px; font: normal 9pt/20px Verdana; width: 100%; text-align: left; } #news_detail_content .advert{ clear: both; float: left; border: 1px #D0D2C4 solid; padding: 0px 8px 8px 8px; background: #E5E5E5; font: normal 9pt/20px Arial; margin: 0px 8px 0px 0px; } #news_detail_content .advert .container{ border: 1px #DBDDCF solid; } #news_detail_content .advert .title{ font-size: 8pt; color: #AAAAAA; } #news_detail_content .title { color: #434343; font: bold 11pt/24px Arial; } #news_detail_content .short_content { font-style: italic; } #news_detail_content .date { color: #434343; font: normal 8pt/24px Verdana; } #news_detail_content .read_count { color: #D0D0D0; } #news_detail_content .content, #news_detail_content .content p, #news_detail_content .content td, #news_detail_content .content div, #news_detail_content .content font { font: normal 9pt/18px Verdana; } #news_detail_content .content a{ color: #0000FF; }
Reklam

Huzursuzluk had safhada
Trabzonspor'da yaşanan iç huzursuzluğunun nedenleri ortaya çıkmaya başladı.

Bordo Mavili Kulüp'te futbolcuların tek tek izinsiz kenti terk etmesinin yanı sıra bazı futbolcuların takımdan ayrılmayı düşünmesinin nedeninin ara transfer döneminde gönderileceklerini öğrenmelerinin olduğu iddia edildi.
Teknik Direktör Ersun Yanal, ara transfer döneminde takımdan göndermeyi düşündüğü 15 futbolcuyla ilgili raporunu yönetime sunarken, listede ismi bulunan futbolcuların bunu bir şekilde! öğrenmesi Trabzonspor'da kriz yarattı.
Gönderileceklerini, öğrenen futbolcular, ara transfer döneminde başka kulüplerle görüşmelere başladı. Ancak her hangi bir kulübe gidememeleri sonucu hem patron Yanal'a hem de yönetime karşı tavır aldılar. Basında paralarını alamadıkları gerekçesiyle takımdan ayrılmayı düşünüyorlar şeklinde haberler çıkan futbolcuların asıl huzursuzluklarının nedeninin Ersun Yanal'ın yönetime verdiği ve el altından bunu futbolcuların duymasını sağladığı rapor olduğu iddia edildi.

ÖNCE DIŞLADI
Teknik Direktör Ersun Yanal, menşeli kriz öncesi Yanal göndermeyi düşündüğü futbolculara forma vermezken, bu futbolculara talip çıkmaması nedeniyle bu kez zorunlu olarak onlara sarıldığı iddiaları da gelen haberler arasında.

Yönetime gönderilmesi düşünülen 15 futbolcunun ismini veren Yanal, futbolcuların rapordan haber olduklarını öğrenmesi ve transferlerin yapılamayacağını anlaması üzerine bu futbolculara forma verdiği ve işi düzeltmeye çalıştığı da başka bir iddia…

RAPORDA İSMİ OLDUĞU İDDİA EDİLENLER
Yanal'ın gönderilmesi için yönetime verdiği raporda şu isimlerin yer aldığı öğrenildi;

1-Jeferson, 2-Adnan, 3-Ferhat, 4-Erdinç, 5-Ayman, 6-Risp, 7-Jun, 8-Yattara, 9-Celaleddin, 10-Yusuf, 11-Ufuk, 12-Ufukhan, 13-Ö.Rıza, 14-Ergin Keleş, 15-Ceyhun

ALINMASI DÜŞÜNÜLENLER
Ayrıca Yanal'ın yönetimden transferlerini gerçekleştirmesini istediği futbolcular ise şunlar: Mensare(Touluse), Alex, Fernandao(İnternacianol), Selçuk( Manisa), Ufuk( Manisaspor), Onur (Karşıyaka),Burak( Beşiktaş)
Gurbetçi Futbolcular: Ceyhun (Unterachting), Hamza (Duesseldorf), Eren (Basel), Zafer (Hansa Rostock),
Ayrıca bir yabancı stoper ve bir de yabancı solbek.

haber61.net

omermk
10.01.2008, 18:50
çulsuz sivas bile 5 futbolcu aldı biz daha 18 yaşındaki kaleciye imza attırmayı beceremedik.
bugün gazetelerde ''zico yönetimle görüştüm acil yerli orta saha oyuncusu istedim yazıyor'' şimdi seyredin pazartesine kadar ya mehmet topuz ya manisalı selçuk u bnasar parayı alır bu adamlar. ondan sonra da bekle ki rekabet edebilesin...

GEBZE28
10.01.2008, 18:56
bu adamlar gitsede kümeye düşmeye razıyım

orhan52
10.01.2008, 19:17
ersun hocam o 15 futbolcu büyük bir ihtimalle kalır.18 maç sonunda inşallah gitmezsin.çünkü bu adamlar takımı adana emir maçında sattılar.sana sezonu çıkartmak istemeyebilirler

İsmail Çavuşoğlu
10.01.2008, 19:26
Trabzonspor yönetim kurulu olağan üstü toplantı kararı almış ve bu saatlerde toplantı halinde imiş.
öncelikle toplantıda bazı futbolcuların takımdan ilişiğinin kesileceği konuşuluyormuş.
ayrıca menajer necmi perekli bugun futbolcularla bir toplantı yaparak sitemlerini dile getirmiş ve ersun hocada futbolcularla görüşmüş.
bunun üzerinede futbolcular kendi aralarında toplanarak lige sivas maçı ile iyi bir başlangıç yapacakları hakkında söz vermişler.

lig tv can karyağdı haberi..

Hasan61
10.01.2008, 19:30
bunun üzerinede futbolcular kendi aralarında toplanarak lige sivas maçı ile iyi bir başlangıç yapacakları hakkında söz vermişler.

bu futbolcularla(bir kaçı hariç)yeni başlangıç yeni hayal kırıklığıdır:(:(:(

AYYILDIZ
10.01.2008, 19:31
Trabzonspor yönetim kurulu olağan üstü toplantı kararı almış ve bu saatlerde toplantı halinde imiş.
öncelikle toplantıda bazı futbolcuların takımdan ilişiğinin kesileceği konuşuluyormuş.
ayrıca menajer necmi perekli bugun futbolcularla bir toplantı yaparak sitemlerini dile getirmiş ve ersun hocada futbolcularla görüşmüş.

Evet transfer yapamasalar bile artik bazi futbolcularla iliskiler kesilmeli.

erkankoc
10.01.2008, 19:33
ya artik bu yonetim beni almaya kalksa beni bile alamaz gelmem..bu kadar uc kagitcinin oldugu yere kim gelir

Dip.Ing.Mag.
10.01.2008, 19:37
ya su olaylari sicagi sicagina takip edebilecegimiz bir tv kanali yok mu karadeniz tv yi aciyorummm diyorum belkji bizden b haber vardir , sabah aksam muzik bu nedir ya ben böyle saak bir kanal gormedim hayatimda amaclari ne bunlarin anlamyiorumm

Emre B.
10.01.2008, 20:24
Celaleddin, Ayman, Hüseyin takımdan gönderilsin yerlerine PAF'tan adamlar oynasın daha iyi.

Emirhan Makul
10.01.2008, 21:19
istemiyorum transfer felan artık herşey bittii herşey son noktasına geldii yönetim istifaa Trabzonu sömürüyorlar

Can
10.01.2008, 21:21
bize bu günleri gösterenlere allah 10000 katını göstersinn yazık yaaa ayman hüseyin çağdaş erdinç umut bunlar topcumu yaaa

Emirhan Makul
10.01.2008, 21:22
şirketlerin batsın gün yüzü görmeyesin albayrak

TS-Tiryaki
10.01.2008, 21:25
Toplam Futbolcu Sayisi: 29 Gidecekler Sayisi: 16 Geriye kalanlar: 13

Gerekli Transferler: en az 8 tane

Gidecekler Listesi:

Kale: Ahmet ve Jefferson

Defans: Tayfun, Celo, Ferhat, Keceli, Risp, Tolga Seyhan, Jabi

Ortasaha: Hüseyin, Ayman, Hasan, Musampa

Forvet: Ömer Riza, Ergin, Tomas Jun

Geriye Kalanlar; Gökdeniz, Yattara, Baris, Ceyhun, Onur, Tolga Zengin, Adnan, Musa, Umut, Kadir, Cagdas, Erdinc, Serkan

Gerekli Transferler; 2 tane forvet, 3 ortasaha ( 1 önlibero, birtane 10 numara, bir sol kanat) , 3 defans (Saga, sola ve ortaya birertane)

Ilk onbir:

Tolga
Serkan, Erdinc, Transfer, Transfer
Transfer
Yattara, Gökdeniz
Transfer
Umut, Transfer

Yedekler:

Onur, Baris, Ceyhun, Cagdas, Kadir, Musa, Adnan

Toplam Yabanci Sayisi: 1:confused:
Yabanci Transfer Hakki: 6

Simdi soruyorum size bir tane bile Transfer yapmayan bu yönetim 8 Futbolcuyu (6 yabanci hakki var!!) nasil alir??

Cafer Bulur
10.01.2008, 21:33

Gidecekler Listesi:

Geriye Kalanlar; Gökdeniz, Yattara, Baris, Ceyhun, Onur, Tolga Zengin, Adnan, Musa, Umut, Kadir, Cagdas, Erdinc, Serkan

Gerekli Transferler; 2 tane forvet, 3 ortasaha ( 1 önlibero, birtane 10 numara, bir sol kanat) , 3 defans (Saga, sola ve ortaya birertane)

Ilk onbir:

-----------------------------------Tolga---------------------

-------Serkan----------------Erdinc-----------------Transfer----------Transfer
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------Transfer--------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------Yattara-----------------------------Gökdeniz-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Transfer--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Umut------------------------------------------Transfer

Yedekler:

Simdi soruyorum size bir tane bile Transfer yapmayan bu yönetim 8 Futbolcuyu (6 yabanci hakki var!!) nasil alir??
iyi güzel de erdinc,cagdas ve ceyhunu hangi mantikla takimda tutuyorsun?revizyon yapacaksan kökden yapacaksin.bahsettigimiz bu 3 oyuncu simdiye kadar ne verdi de bundan sonra ne verecek?ayman ve hüseyin en azindan alternatif olarak takimda tutulamaz mi?bu kadar iyi giden bir barisi futbolcu oynayarak gelisir gercegine ragmen akli takimda olmayan ve gitmek icin zemin hazirlayan yattaraya tercih etmemek haksizlik olmuyor mu?

Dip.Ing.Mag.
10.01.2008, 21:37
Cafer1978 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20949)

:alkış: aynen katilyiorum sana bu takimdan en bastan gidecekler arasinda erdinc ve ceyhun ... bence gökdeniz baris memis ve yattara kalsin gerisini malzemecisine kadar butun takimi kovsunlar...

sedatturan
10.01.2008, 21:42
valla bunun febenin pendik faciasından bi farkı kalmadı....

TS-Tiryaki
10.01.2008, 21:50
Tamamda arkadaslar bunlarida gönderdikmi kiminle cikicaz maclara? Topcu kalmiyor ozaman. 1 Transfer bile yapmayan bu yönetim nasil kökden revizyon yapacak? Elbette bende erdincin Ceyhunun yerine daha iyisini isterdim.

Cafer Bulur
10.01.2008, 21:55
Tamamda arkadaslar bunlarida gönderdikmi kiminle cikicaz maclara? Topcu kalmiyor ozaman. 1 Transfer bile yapmayan bu yönetim nasil kökden revizyon yapacak? Elbette bende erdincin Ceyhunun yerine daha iyisini isterdim.
bu revizyonu yapacak olan yeni yönetimdir.bu da nuri albayrak ve ekibi olamayacagina göre zaten sezon sonunda yapilmasi gerekiyor.devre arasinda bu revizyonu istesen de yapamazsin zaten.sezon sonunda bu revizyonu yapmaliyiz.pansuman tedbirlerle bu is olmayacak.hastanin sezon sonunda ameliyat masasina yatirilmasi gerekiyor.bize de o günleri iple cekmek düsüyor.

TS-Tiryaki
10.01.2008, 22:00
bu revizyonu yapacak olan yeni yönetimdir.bu da nuri albayrak ve ekibi olamayacagina göre zaten sezon sonunda yapilmasi gerekiyor.devre arasinda bu revizyonu istesen de yapamazsin zaten.sezon sonunda bu revizyonu yapmaliyiz.pansuman tedbirlerle bu is olmayacak.hastanin sezon sonunda ameliyat masasina yatirilmasi gerekiyor.bize de o günleri iple cekmek düsüyor.

Ama Sadri Baskan pek Transfer Hayrani degil. Hayirlisi Olsun. Ne diyelim

Hüdai Pervaneli
10.01.2008, 22:21
hmm taransfer sart yoksa küme bile düsebiliriz

DURAS
10.01.2008, 22:38
revizyonu devre arasında yapmak zorundalar. ersun hocanın son 3-4 maçtır yaptığı açıklamalardan sonra (HEDEFE GÖTÜRECEK FUTBOLCU YAPILANMASI)kafasından sildiği futbolculara nasıl güvenecek,

Rahim.K
10.01.2008, 22:45
Sadece ve sadece artık Ruhu olan Futbolcu gelsinde en iyi Transfer bu olur herhalde.Sahada gezinen Futbolcuları gördükçe kendim gidip oynayasım geliyor.

Cem Balcı
11.01.2008, 00:14

katılıyorum.köklü revüzyon bu yönetimle mümkün değildir.yavaş yavaş,yavaş yavaş...

gurkankyildiz
11.01.2008, 00:17
katılıyorum.köklü revüzyon bu yönetimle mümkün değildir.yavaş yavaş,yavaş yavaş...
artık yavaş falan kalmadı.Darmadağın etmeli bu kadroyu temizlemeli alem revizyon görmeli.Takımda sadece gökdeniz barış ve kadir kalsın.Diğerlerinin cehenneme kadar yolu var.Bıraksınlar trabzonspor'umuzu.

Nytre
11.01.2008, 00:18
sezon arası transferi değil yılan hikayesi.

bunların bir halt yiyecekleri yok. kongreydi bilmem neydi deyip yine 1.5 ay kulübün zamanını yemiş olacaklar o kadar.

Emre7
11.01.2008, 00:18
yıldız istemiyorum brezilyalıda istemiyorum benim istediğim adamlar gürcistan polonya romanyadan sağlam adamlar 2 üflemeye yıkılacak adamlar değil. alamanyı çocuklara da umudum yok niye gurbetçiyi deneyeyim ki paftaki evladıma şans veririm. ama yönetime helal etti eyledi kurulu transfer dönei sonrasına atıp trabszona gider ayak 90+ da bir gol daha attı.

Cem Balcı
11.01.2008, 00:28
artık yavaş falan kalmadı.Darmadağın etmeli bu kadroyu temizlemeli alem revizyon görmeli.Takımda sadece gökdeniz barış ve kadir kalsın.Diğerlerinin cehenneme kadar yolu var.Bıraksınlar trabzonspor'umuzu.

işte ben bu söylediklerinin hemen olmayacağını,belki zamanla olabileceğini söylüyorum.

işin doğrusu; senin dediğin şekilde bir değişimi yapabilecek,daha doğrusu bu yönetimin gölgesinde köklü değişime gidebilecek bir teknik adam tanımıyorum.yanal dahil...

aslanyusuf_77
11.01.2008, 00:33
Sİzİ Bİlmİyorum Ama ArkadaŞlar Ben Transferden Pek Umutlu DeĞİlİm...nokta Transfere Okey Derİm Ama OlmayacaĞi Kesİn.. Bu YÖnetİm Yİne KÜlÜbÜ Rezİl Duruma DÜŞÜrecek Transfer YapacaĞina HİÇ Yapmasinda Barİ Elİmİzdekİlere Yenİler Eklenmesİn Oonlardan Kurtulalim Bİ.. Hem Gelecek YÖnetİme Hareket İmkani SaĞlarlar Bence Enmantiklisi Da Bu...

hakankurt1967
11.01.2008, 01:08
bu yönetim transfer falan yapmasın zaten yapcakları da yok yaptıklarında da eline yüzüne bulastırıyor adam gibi adam lazım yıldızda istemem.

güngör_81
11.01.2008, 01:17

Gidecekler Listesi:

Ilk onbir:

Tolga
Serkan, Erdinc, Transfer, Transfer
Transfer
Yattara, Gökdeniz
Transfer
Umut, Transfer

Yedekler:

Cevap veriyorum: ALAMAZ

hakankurt1967
11.01.2008, 01:28
bu yönetim olduktan sonra 8 i boşver bir tane alsa yeter o da olmadı elindekileri kullanmasını bilmeli.

Vkgz
11.01.2008, 01:34
rezalet desek ifade edememiş oluruz sanırım durumu...

Fatih Öztürk
11.01.2008, 01:41
bu yönetim öylesine yüzsüzki utanmadan şubat ayı başkanlık secimlerine girecekleri imasında bulunuyorlar.
yukarda arkadaşın biri belirtmiş limizde bir tane yabancı oyuncumuz var oda yattara.ki yattaranında kalıp kalmayacağı belli değil.
basit bi anadolu takımı bile değiliz.

Ahmet Kuru
11.01.2008, 01:46
he Bu takıma Erdinç Yakışıyor Hüseyin Yakışmıyor Öyle mi???Biz Türkler Çok unutkanız ya...daha bir sene olmadı Adam Kayseri deplasmanına Gitmem Dedi.Ve Şimdi Kadroya yakışıyor diyorsunuz ama Hüseyin Yakışmaz.Bence Bu yazı yakışmaz...

Fatih Öztürk
11.01.2008, 01:48
he Bu takıma Erdinç Yakışıyor Hüseyin Yakışmıyor Öyle mi???Biz Türkler Çok unutkanız ya...daha bir sene olmadı Adam Kayseri deplasmanına Gitmem Dedi.Ve Şimdi Kadroya yakışıyor diyorsunuz ama Hüseyin Yakışmaz.Bence Bu yazı yakışmaz...
katılıyorum sana...
erdinç trabzonspor ruhunun farkında olacak bi adam değil.
bu ruhu geçtim kendi memleketine gidecek profesyonel cesareti olmayan bir oyuncu eminim dünyada bizden başka kimse barındırmaz.

Great White
11.01.2008, 01:54

Tamam hemşerim..

Yeter ki sen şu Hüseyin konusunda maraza çıkartma da, biz senin hatırına Erdinç' i de dehleriz:)

Ahmet Kuru
11.01.2008, 02:03
maraza çıkarmayla ne alakası var bunun???Sen hüseyini Aymanla bir mi tutuyorsun?Hüseyin bir kaç hafta kızağa çekilse eminim Daha iyi olacak.Bu zamana kadar Kim Vazgeçmiş ondan siz bana onu söyleyin..Tamam Kötü bir zaman geçiriyor olabilir.bir çok futbolcu böyle şeylerle karşılaşabilir.bunun Üstüne bide Barış Memiş Diyeceksiniz Öyle mi??Güldürmeyin Beni...

Fatih Öztürk
11.01.2008, 02:13
maraza çıkarmayla ne alakası var bunun???Sen hüseyini Aymanla bir mi tutuyorsun?Hüseyin bir kaç hafta kızağa çekilse eminim Daha iyi olacak.Bu zamana kadar Kim Vazgeçmiş ondan siz bana onu söyleyin..Tamam Kötü bir zaman geçiriyor olabilir.bir çok futbolcu böyle şeylerle karşılaşabilir.bunun Üstüne bide Barış Memiş Diyeceksiniz Öyle mi??Güldürmeyin Beni...
yahu arkadaşlar bu bahsettiğiniz iki futbol fakiri adamların trabzonspordan başka büyük bi takımda top koşturabileceklerini düşünebiliyorsanız bu adamların (var olan kabiliyetlerini)tartışın.
ama kardeşim senede 1.5 trilyon alan adam daha şut cekmeyi öğrenememişse takım ataktayken adam eksiltme deneyimin yokken 2 kişinin arasına giriyorsan sen trabzonsporun bıraktım yedek kadrosunu kulubeden içeri bile alınmaması gerekir.
bu sözlerim her iki futbolcu içinde gecerlidir.
bir ön libero düşünüyorum daha şut cekmeyi öğrenememiş.kazık kadar adam olmuş 29 yaşına gelmiş.herhalde bi biz oynatırız böyle adamları.la havle la havle.

sbay
11.01.2008, 02:49
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/11/im/140BE9393809FD45A9E74ED6b.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif

http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Acil takviye

Tecrübeli hocanın başkan Albayrak'a "Transfer yapmadan lige başlayamayız" demesi üzerine, arayışlar hızlandırıldı

Acil takviye

Tecrübeli hocanın, başkan Albayrak'a "Transfer yapmadan lige başlayamayız" demesi üzerine, arayışlar hızlandırıldı.

Trabzonspor'un TFF İkinci Lig ekiplerinden Adana Demirspor'a Adana'da yenilmesinin şoku sürüyor. Maç gecesi sabaha kadar büyük üzüntü yaşadığı öğrenilen Ersun Yanal'ın başkan Nuri Albayrak ile görüşerek "Transferler acilen hayata geçirilmeli. Takviyeler gecikirse ligde de bu sıkıntılar çığ gibi büyür" uyarısında bulunduğu öğrenildi. Nuri Albayrak da transfer görüşmelerini hızlandırdı.

SELÇUK İLE YENİDEN
Tecrübeli hocanın forvet ve orta alana mutlaka takviye yapılmasının şart olduğunu belirttiği görüşmede başkana en çok oyun kurucunun alınması konusunda baskı yaptığı öğrenildi. Yanal eski öğrencisi Selçuk İnan'da ısrarlı. Vestel Manisa'nın 3.5 milyon euro istemesi üzerine vazgeçilen Selçuk için yönetimin Ege ekibinden indirim isteyerek yeniden görüşme başlatacağı söyleniyor. l Cevat KOL

Berat
11.01.2008, 03:14
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif

http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifSELÇUK İLE YENİDEN
Tecrübeli hocanın forvet ve orta alana mutlaka takviye yapılmasının şart olduğunu belirttiği görüşmede başkana en çok oyun kurucunun alınması konusunda baskı yaptığı öğrenildi. Yanal eski öğrencisi Selçuk İnan'da ısrarlı. Vestel Manisa'nın 3.5 milyon euro istemesi üzerine vazgeçilen Selçuk için yönetimin Ege ekibinden indirim isteyerek yeniden görüşme başlatacağı söyleniyor. l Cevat KOL

Yahu birisi şu adamı durdursun..Rakamın sallamasyon olduğunu bizzat biliyorum..

TSKara61
11.01.2008, 05:32
Ya bu adamlar halaaaaa indirim pesinde. Ucuz'a kapatalim bu isi, uygun fiyata indirimli bir oyuncu alalim diye ugrasiyorlar. Lan utanmazlar, Besiktas'in maddi durumu bizden o kadar mi iyi? Adamlar ama transfer gerekince ciakriyorlar 5 milyon euroyu ustunede 2 futbolcu veriyorlar. Biraz utanin yaa!! Anlamiyorum Vestel neden indirim yapsin yaa? Bu mantik nerden geliyor? Vestel Selcuk'tan kurtulmakmi istiyor, iflasmi olmak uzereler, Selcuk illa takimdan ayrilacammi diyor? HAYIR!!! O ZAMAN NEDEN INDIRIM YAPSINLAR?! LUTFEN BIRISI BANA BU MANTIGI ACIKLASIN.

Emirhan Makul
11.01.2008, 08:06
selçuğu almayı beceremeyecekler

EmrahYalçınalp
11.01.2008, 08:47
Yahu birisi şu adamı durdursun..Rakamın sallamasyon olduğunu bizzat biliyorum..
Bence de 3.5 mio Euro'ya Selçuk'a 8 tane fiyonk takıp hediye paketi yapar Manisa.

Süleyman Eruyar
11.01.2008, 09:24
...........da en iyi forum sitesi seçiliyor, 4. sıradayız şuan..

*-*-*-*

bu siteyle alakalı haber paylaşmıyoruz arkadaşım. bizim üzerimizden reklam yapmasınada izin vermeyeceğiz. ilk başlarda senin gibi düşünüp bende oy vermiştim . ama sonradan farkettimki o anketin ciddiyeti yok. çünkü gün içinde bi çok defa oy kullanılabiliyor.
sizlerin bilmediği bidurum olabilir. malum kişi köşe yazılarında bize bol keseden sallıyor. bu nedenle art niyetli olduğunu düşündüğümüz ve bize her fırsatta laf atmaya çalışan o kişinin sitesinin reklamına izin vermeyeceğiz.

erkankoc
11.01.2008, 10:05
evet ..yeni bi gune uyandimm..megerse gordugum kabuslar gercekmis..uyaninca gecer sanmistim

Travelair
11.01.2008, 10:06
feybe'nin Mehmet Yıldız için 3 milyon euro'yu, Selçuk İnan için de 1.5 milyon euro'yu gözden çıkardığı ve her iki transferin önümüzdeki günlerde biteceği öğrenildi.

Kaynak aynı. Bize 3,5 milyon Euro tarife çeken gazete: Fotomaç

erkankoc
11.01.2008, 10:17
feybe'nin Mehmet Yıldız için 3 milyon euro'yu, Selçuk İnan için de 1.5 milyon euro'yu gözden çıkardığı ve her iki transferin önümüzdeki günlerde biteceği öğrenildi.

Kaynak aynı. Bize 3,5 milyon Euro tarife çeken gazete: Fotomaç

giray bulak efendide bi kez adamlik yapsin ayni paraya fenere vercegine trabzona versin...gerci hangi trabzonlu adamlik yaptiki..menfaatciler

Burçak
11.01.2008, 10:17
Bu gençlere dikkat edin sizin eksik dediğiniz Yusuf'u puan durumunda 4. ve 5. sırada bulunan takımlar istiyor.Biz ise 9. sıradayız.Acaba eksiklik Yusuf'damı yoksa Yusuf gibi yüzlerce genci harcıyan Trabzonspor camiasındamı?
Ağzına Sağlık

Trabzonspor camiasındamı yerine iş bilmez yönetimde diyebiliriz.

Dip.Ing.Mag.
11.01.2008, 10:23
ya ersun hoca ya ulasabilecegim mail adresi var mi; ona bir mail atmak istiyorum ; Sariyerspor dan ERTAN KOC ile ilgilenmesini isteyecegim ... hic olmassa 2.lig den kaliteli oyuncular alalim ,yoksa alacagimiz hic zaten , acikcasi sunuda söyliyeyim yönetim transfer yapmiyacak kongreden sonrada cekip gidecekler ... kaynak saglam

10 numara
11.01.2008, 10:33
Ersun Hocam size Tranzonspor'a hizmet verdiğin için saygımız var.Ama anlaşılan sizin bu genç yetenekleri harcama konusunda bir çabanız var.A.Demirspor maçını izledim.Hala Tranzonsporda top oynayan bedava para alan içinde kazanma ruhu bile olmayan futbolcuları oynatmaya devam ettiğinizi gördüm.Bu şekilde başarılı olamassınız.Takımda üç tane kaleci varken bir kaleci transferi yapıp Trabzonun alt yapısından gelen ve süper ligden Kayserispor,Gençlerbilrliği,Konyaspor'un istediği Yusuf Kurtuluş'u Karşıyaka'ya veremessiniz.Bu gençlere dikkat edin sizin eksik dediğiniz Yusuf'u puan durumunda 4. ve 5. sırada bulunan takımlar istiyor.Biz ise 9. sıradayız.Acaba eksiklik Yusuf'damı yoksa Yusuf gibi yüzlerce genci harcıyan Trabzonspor camiasındamı?

Yusuf'a ortega benzetmeleri yapıldı sonra dahada oynatılmadı!hani bir kaç maça çıksa inanılmaz hatalar yapsa çok kötü oynasa eyvallah deriz ama bu çocuk bir daha kadroya giremedi bunda bir kasıt var...

Selçuk Çetin
11.01.2008, 10:52
ölücem sıkıntıdan susuz kalan kardelen çiçeği misali ölücem bu başlığa her baktığımda yaptığımız bir transferi konuşmayı ne kadar çok istiyorum anlatamam / hayatımın en kötü günüydü ne rezalet bir maçtı paflamı çıksaydık acaba.
kupada gitti / şampiyonlukda şimdi ne yapacağız ben bittim uşaklar o kadarda bardağın dolusuna bakan biri olarak bittim...

DİNÇ
11.01.2008, 10:58
ölücem sıkıntıdan susuz kalan kardelen çiçeği misali ölücem bu başlığa her baktığımda yaptığımız bir transferi konuşmayı ne kadar çok istiyorum anlatamam / hayatımın en kötü günüydü ne rezalet bir maçtı paflamı çıksaydık acaba.
kupada gitti / şampiyonlukda şimdi ne yapacağız ben bittim uşaklar o kadarda bardağın dolusuna bakan biri olarak bittim...

Kardeş bitme...
Daha yeni başladık...
Ölüyü ayağa kaldıracağız...
Sadece ve sadece birlik olalım yeter...
sabaha kadar uyuyamadığım günlerin acısını bir gün çıkaracağım...
O günün temel atması bu gündür....
Şimdi birlik olalım...
Kenelerimizden bir arınalım...
Ayağa kalkacağımız gün yakındır...

İsmail Çavuşoğlu
11.01.2008, 11:14
transfer işi bu sene yapılan 2 transferle (Onur, Barış Memiş) bitmiştir.geçmiş olsun.onur un alınıp alınamadığıda hala muamma..8-9 şubatta kongre tarihi açıklayan bir yönetimden transfer beklemek hayal den öteye geçmez.ilk kongreyi ertelediklerinde benimde az da olsa bir ümidim vardı.nerden bilebilirdimki bu erteleme olayını kendi menfaatleri için yaptıklarını.biz herkesi kendimiz gibi biliyoruz kendimiz gibi görüyoruz ama yanılmışız.ALLAH sonumuzu hayır etsin.
ey gidi Albayrak seçilirken vermiş olduğun sözler aklıma geliyorda üzüntüm bin kat daha artıyor.bundan sonra size yakışan nerelerde yanlış yaptığınızın muhasebesini yapıp çıkıp bizlere bunu açıklamak (gerçi biliyoruz ama)ve bunun cezasını çekmek istediğinizi kendinizin açıklamasıdır.yoksa hiç bir açıklama hiç bir şey yapmadan hiç bir cereme çekmeden çekip giderseniz yalnızca Trabzonsporun başkanı olduğunuz için size duyduğum saygıyıda kaybedeceğim.ve bunun cezasını ne bu dünyada nede öbür dünyada veremezsiniz.vicdanınız hiç bir zaman rahat olmaz..

TsClub41
11.01.2008, 11:26
Vicdan olmayan insanda vicdan rahatsızlığı aranmaz.Eğer bir nebze vicdanı olsaydı Trabzonsporun genel kurulunu ertlemezdi.

Ümit Küçük
11.01.2008, 11:26
arkadaslar duydunuzmu zeyyat avrupaya tatile sey pardon transfer turuna cıkıyomus gurbetci oyuncular icin

61OKTAY
11.01.2008, 11:30
bu başlıkta ne zaman trasfer haberi duyacam çok merak eder oldum
hep yorum hep yorum

Dip.Ing.Mag.
11.01.2008, 11:31
selcuk inan daha 22 yasında ve süper teknik bi adam on tane hüseyin ayman eder ama genede 3.5 milyon euro fazla takas ve parayla bitirmeliler bence

kardes yeni bir selcuk mu var yok hani super teknik falan bahsediyorsun da ben hic bir super teknikligini gormedim , duz bir futbolcu yoksa ben mi baska selcuk u izledim'?? :rolleyes:

Emre7
SELÇUK İLE YENİDEN

cevat kolu trabzonda yerel kanallardan bilirim bu adam spor yazarı ise aaba ben uefa başkanı olabilimiyim... ya bire insaf be kardeşimmm

Dip.Ing.Mag.
bu başlıkta ne zaman trasfer haberi duyacam çok merak eder oldum
hep yorum hep yorum

bizim kazmalar gonderilince duyacaksin transfer haberi :D

Ümit Küçük
11.01.2008, 11:36
-[ooD;1080602']kardes yeni bir selcuk mu var yok hani super teknik falan bahsediyorsun da ben hic bir super teknikligini gormedim , duz bir futbolcu yoksa ben mi baska selcuk u izledim'?? :rolleyes:

hic deilse bizim hüseyin ayman hasan gibi düz bi adam deil yani onlar kadar düz deil

Fatih Öztürk
11.01.2008, 11:42
selçuk inanı uzaklarda aramayın!
bizim selcuktan cok daha kaliteli yetenekli oyuncumuz yusuf ''kurtuluş(umuZ)
gitmemek için cebelleşirken biz burada selcuk inana 3,5 milyon avro gibi bi rakamı burada telafuz edelim.
işmi bu şimdi.

Dip.Ing.Mag.
11.01.2008, 11:44
bravo oflimfatih katilyiorum sana selcuk icin 3,5 milyon euro muaazzam bir para

Ümit Küçük
11.01.2008, 11:49
haklısınız bende dedım 3.5 mılyon euro fazla dıye yusufu bılmem ama sunu bılıyorum ne yazıkkı ts nın son zamanlarda alt yapısından cıkan oyuncular ceplerıne bı kac kurus koydumu unıversıtede kız pesıne yonjada profıl pesıne uzun sokakda volta pesıne dusuyo hem kendını hem de ts taraftarlarının onla ılgılı hayallerını yıkıyo bızım alt yapımızdakı adamların teknık olarak eksıgı yok ama beyınlerınde sorun var ne yazıkkı anlamıyolar turkıyede onların kazandıgı parayı kac kısı kazanıyo onu bılmıyolar onların yerınde kac kısı olmak ıster onu bılmıyolar ondan alt yapıdakı oyunculara ben fazla guvenmıyom

Obi-Van
11.01.2008, 11:50
http://img229.imageshack.us/img229/3266/adszef8tt9.png

Bu adamlardan transfer bekliyoruz ya Allahım aklımıza mukayyet ol :(

Ümit Küçük
11.01.2008, 11:52
karızmaya bak aynı mematı bas tövbe tövbe bu adamların en iyi bildigi sey ts parasıyla kendilerine gayrimenkul almaktır simdi zaman ts paralarıyla kendilerine aldıkları gayrimenkulleri satıp transfer yapma zamanıdır

Fatih Öztürk
11.01.2008, 11:56
-[ooD;1080623']bravo oflimfatih katilyiorum sana selcuk icin 3,5 milyon euro muaazzam bir para
sevgili kardeşim şuna inanarak söylüyorumki gerçekten işe yarar üst düzey türk futbolcusunu trabzonspor transfer edemez.
helede tüm türkiyede (istanbul aşığı) futbolcular varken trabzona getirmek imkansızlaşıyor.
birde buna iş bilmez dengesiz yöneticileride eklersek mümkün olmadığını söyleyebilirim.
en son ziya doğan döneminde yanılmıyorsam malatyaspordan tolga seyhanı son üst düzey futbolcumuz olarak transfer edebildik.
helede yukarıdaki arkadaşlar gibi 3,5 milyon euro verebilecek parayı bırak zaten veremeyizde selcuk inanın maliyeti tutsunki 1,5 milyon euro ben yinede bu parayı veripte transfer etmezdim.
istanbul takımları bizden dahada geri zekalımıki böyle futbolcuları anınada kapmıyor!
bizim varsa yoksa bölge takımlarımızdan ve alt yapımızıdan çalışmalar yapmamız lazım.
türkiyenin yeni sergenleri fatih tekkeleri oktay derelioğulları ogün temizkanoğulları hep bizim bölgemizde.
işe barış memişle başlanıldı.kadir keleş ve bir cok genc yıldız adaylarının ikinci yarı katılımıyla geleceğimizin demir başları mihenk taşlarımız oluşacak ve inanarak söylüyorum yeni stad projemizle şaha kalkacağız.

Fatih Öztürk
11.01.2008, 12:00
karızmaya bak aynı mematı bas tövbe tövbe bu adamların en iyi bildigi sey ts parasıyla kendilerine gayrimenkul almaktır simdi zaman ts paralarıyla kendilerine aldıkları gayrimenkulleri satıp transfer yapma zamanıdır
kardeşim bu yıldız adayları genc futbolcuları iyi yetiştirecek sorumlular maalesef bizim camiamızda bulunmuyor.
helede genc futbolculara ana avrat sövmeyi adet haline getiren alt yapı genel koordinatörümüz özkan sümer gibi adamlar olduğu müddetce yıldız adaylarımız yanar döner söner yani.

Ümit Küçük
11.01.2008, 12:05
ben ts de yönetici olsam özkan süperi tesislere sokmam adam krampomu kafamızda parcalıyodu zamanında bu adam cok cirkefdir simdi onu savunanlar cıkar yüklenir bize ama öle bu adam alt yapı icin trabzon gencligi icin saatli bir bombadır bunun görevine derhal son verilmeli

Ahmet Kuru
11.01.2008, 12:09
http://img229.imageshack.us/img229/3266/adszef8tt9.png

Bu adamlardan transfer bekliyoruz ya Allahım aklımıza mukayyet ol :(

çok pis gülüyo bu bişiler İma Etmeye Çalışıyo galiba:):)

Erdem Keser
11.01.2008, 12:19
selçuk inanı uzaklarda aramayın!
bizim selcuktan cok daha kaliteli yetenekli oyuncumuz yusuf ''kurtuluş(umuZ)
gitmemek için cebelleşirken biz burada selcuk inana 3,5 milyon avro gibi bi rakamı burada telafuz edelim.
işmi bu şimdi.
Yusuf ,Selçuktan çok daha yetenekli öyle mi:)Öyle olsun..Ayrıca 3.5 milyon euro değil fiyatı;)..

TsClub41
11.01.2008, 12:31
Evet daha yetenekli..Ayrıca değil 3.5 milyon euro değil.2 milyon euro bile olsa Ts yönetimi bu topçuyu alamaz.Gider ayak gündemi oylamaya çalışıyor.Nuri Albayrak ve Saz arkadaşları...

Erdem Keser
11.01.2008, 12:34
Evet daha yetenekli..Ayrıca değil 3.5 milyon euro değil.2 milyon euro bile olsa Ts yönetimi bu topçuyu alamaz.Gider ayak gündemi oylamaya çalışıyor.Nuri Albayrak ve Saz arkadaşları...

Peki haklısın:)

Erdal
11.01.2008, 12:37
Şu takımın sabote edilmesi meselesin de ciddi bir bilgisi olan varmıdır?

Erdem Keser
11.01.2008, 12:44

Heralde kimsenin öyle bir bilgisi yoktur Erdal abi.Ama en azından öyle akla geliyor.Kanımca Ersun hoca Fener maçından sonraki basın toplantısında çok büyük bir hata yapmıştır."Trabzonspor'un hedefleriyle uyuşmayan oyuncularla yolarımızı ayırıp,yeni gelenlerle hedefe gitmeliyiz" açıklaması ister istemez takımdan gönderileceği az çok bilinen oyuncularda sıkıntı oluşturmuştur.:)Ee transferde gerçekleşmeyince hocada elde kalanlarla idare etmek zorunda kaldı,bencede ortaya böyle bir sonuç çıktı.

Erdal
11.01.2008, 12:45
Erdem söylemek istemiyorum ama bende öyle düşünüyorum . Kaldık mı gene celalettin e :)))

Faik Yılmaz
11.01.2008, 12:47
Heralde kimsenin öyle bir bilgisi yoktur Erdal abi.Ama en azından öyle akla geliyor.Kanımca Ersun hoca Fener maçından sonraki basın toplantısında çok büyük bir hata yapmıştır."Trabzonspor'un hedefleriyle uyuşmayan oyuncularla yolarımızı ayırıp,yeni gelenlerle hedefe gitmeliyiz" açıklaması ister istemez takımdan gönderileceği az çok bilinen oyuncularda sıkıntı oluşturmuştur.:)Ee transferde gerçekleşmeyince hocada elde kalanlarla idare etmek zorunda kaldı,bencede ortaya böyle bir sonuç çıktı.

Ersun Hocanın en büyük hatası yönetimin laflarına güvenerek sezon ortası bile deniilemeyecek bir zamanda takımın başına gelmesiydi... İnsan düşünmezmi madem bu adamlar 10 milyon dolar ayırdılar transfere sezon başında neden yapmadılar bunu....

Volkan Albayrak
11.01.2008, 13:03
EY BÜYÜK ALLAHIM şu yçmetimi bildiğin gibi yap

Adem CAKIR
11.01.2008, 13:10

Bunun şüphesi bile insanın içini daraltıyor.
Öte yandan Trabzonspor ve son yıllarda yaşananları düşününce, İnsan, İddia, Mafya, çapsız topçular sahnede olunca ve bir yöneticin bir başka yöneticini sabotajla suçlayıp istifa ediyorsa o takımda mutlaka birşeyler oluyordur diyede düşünmekten alamıyor insan kendini.

Futbol garip bir hastalık.
Herşeyi düşünüyorsun ama tuttuğun takımın iyi olacağına dair ümidini hiç kaybetmiyorsun.
Hep acaba bu sefer olurmu ümidiyle umutlanıp, başladığın yere dönmene rağmen ümidinide sevginide korumaktan vazgeçmiyorsun.

balahor61
11.01.2008, 13:16
ERSUN HOCAYA MEKTUP!

http://www.takagazete.com/sporyazar_images/ridvandilmen.jpg
Rıdvan Dilmen
rdilmen@takagazete.com

Tarih: 10.01.2008 Saat: 02:41:22 (2559 okuma)

Sevgili Ersun hocam,
Herhalde 30 yıldır tanışıyoruz, benim ağabeyimin takım arkadaşısın, tırnaklarınla kazıya kazıya Türkiye’nin en önemli antrenörlerinden biri oldun.
Hak ettin de..
Hatta Milli takımda çalışırken de bıraktığında başarılıydın.
Milli takım macerasından sonra birçok takımın teklifine hayır dedin.
Trabzonspor gibi büyük bir takımdan teklif gelince de haklı olarak kabul ettin.
Hedefi olan bir antrenör olduğun için hedefi olan büyük bir kulübü tercih ettin.
Tabi ki, yönetim bazında umduğun olmadı.
Kongrenin ertelenmesi yüzünden, eksikliği giderme adına transferleri yapamadın.
Kadronun geçmişine baktığınızda senin geldiğin günden itibaren Adana Demirspor maçı dahil tüm maçlarda çok pozisyonlar verdin.
Bu takım bu kadar başarılı değildi ama bu kadar pozisyon vermiyordu.
TAKA Gazetesine, arkadaşlarıma yazı yazdığım için daha dikkatli yazıyorum Trabzon’a.
Her gün iyiye gideceğini düşünürken hızla irtifa kaybederek ikinci yarıya başlıyorsun.
Canım hocam,
Benim sende telefonum var.
Bana şu soruların cevabı lütfen söyle:
1-Adana Demirspor maçında ne oynadın?
Ben yıllarca futbol seyrederim, içindeyim ve fena da değilim. Ben hiç bir şey anlamadım.
Hele hele ikinci yarı kim ne oynuyor, nerede oynuyor, hani eskiden bir laf vardır ya mahalle takımı gibi..
Böyle bir görüntü vardı.
Bir ne oynadığını bana söyler misin?
3-5-2 mi, 4-4-1 mi?
İkinci sorum da, bireysel bir formsuzluklar var takımda.
Oyuncular kalitesinin çok altında. Neden?
Bu iki soruyu çok merak ediyorum.
Yoksa Adana Demirspor’a yenilebilirsin.
Yüksek motivasyonla oynadılar.
Benimde oynadığımda ya da teknik adamlığımda alttaki takımlara mağlup olduğum vardı.
Bunlar çözülebilir hadiseler. Bu iki sorunun cevabını bekliyorum.
Yoksa bu görüntünle, Trabzonluların ve benim beklentimin çok uzağında kalırsın.
Oyunculara da bir çift lafım var.
Kaybedebilirsiniz, ilk defa da kaybetmediniz, olabilir.
Futbolda var bunlar,
Yahu arkadaşlar hiç mi üzülmediniz, rakibinizin sizinle dalga geçmesinden sıkılmadınız mı?
Size topuk hareketi çekiyorlar,
Rakip takımın oyuncularının davranışları.
Kaptan Hüseyin’in tahrik ederek kendilerini piste atmaları!
Kaybedin ama formanızla alay ettirmeyin.
O forma boşuna büyük forma olmadı?

balahor61
11.01.2008, 13:17
Bu futbolcu kadrosu hiç bir maçı domine edemez.
Bu futbolcu kadrosuna Adanademirspor forması giydirin, mahalli lige düşürürler
Bu futbolcu kadrosu "üreten" değil "bozan" bir kadrodur..
Acil önlem alınmazsa, bu takım süper ligde tutunamaz. Lütfen herkes bu gerçeği görsün ve duruşunu belirlesin..

Mahmut Baran
11.01.2008, 13:27
Alamancı renkdaşlar;bol bol izlersiniz inşallah Jun'u:)

Benim Alamancı dostlara bir eleştirim var yıllardır içimde sakladığım söylemenin zamanı geldide geçiyor;

Alman ekolünü kapmış bissürü gencimiz orda,
Özellikle İstanbul'dakiler bişekilde kapıyorlar herifleri,

Tamam kulüp iyi yönetilmiyor amma;sizler oradan bu sayfalara isim zikrederken çok cimrisiniz?

Değilseniz ben farkedemedim şimdiden özür dilerim.

Ama eleştiri ve dalgaya alma hususunda bizden aşağıda kalmıyorsunuz!

Neden sizler bu misyonu yüklenmiyorsunuz?

İsim yazın,yönetenler,eski topçular veya bilemem kimlerin dikkatini çeker de en azında Trabzonlu genç Alamancıları 2.ligdeki ekiplerimizde pişirip pazar oluşturabiliriz.

Dahada detaylandırabiliriz.
Şimdilik bu kadar.

Olcay
renktaş gurbetçi futbolcu gelmedi mi !- hamit ve halil malatyadan aynı mahalledeniz 8-9 yıl önce kaptan ünal paf takımı için götürmüştü sanırım beğenilmediler yanılmıyorsam 2- gs deki serkan ve barışta kapımızdan dönmediler mi ? 3- dortmund lu mehmeti bile denemeye çağırdılar :) adam almanyanın en fazla taraftarı olan takımlarından birinde bizimkiler hiç tvden seyretmemişler ya birde deneyecekler elin oğlu gelir mi ?

Serdær
11.01.2008, 13:32
De Nigris Trabzonsporda GİBİ..

Trabzon , ikinci yarının başlamasına sayılı günler kala forvet arayışları hızlandırdı. Yönetim, De Nigris için G.Antep ile sıkı bir şekilde bonservis pazarlığını sürdürüyor. Meksikalı futbolcu, "Yeter ki kulübümle anlaşılsın. Ben, Trabzonspor'da seve seve oynarım" diye konuştu.

Keçeli'yi de istediler
Trabzon,
başarılı forvet De Nigris için kulübüne son olarak 2 milyon dolar artı Hasan Üçüncü'yü önermişti. Ekonomik kriz yaşayan Gaziantep, bordo-mavili kulüpten ekstra olarak Mustafa Keçeli'yi de istiyor. Takastaki isimlerde anlaşma sağlanırsa, De Nigris, Trabzonlu olacak.

Mahmut Baran
11.01.2008, 13:33
Doğum Yeri : RIBERIO PRETO/SP
Doğum Tarihi : 22 Mart 1985
Uyruk : BRA
Lisans Bilgileri
Lisans No : 14577
Kulüp : BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 14 Ağustos 2007
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2010

arkadaşlar bu sezon dikkat eden oldu mu bu çocuğa ? bizim 5 stoperin yapamadığını tek başına yapar bence bonserviside artık nuri amca ayarlasın diycem ama nerdeeeeeee !!!!

Mahmut Baran
11.01.2008, 13:34
özür dilerim herkesten ismini yazmayı unuttum :)

MARCUS VINICIUS CESARIO

Serdær
11.01.2008, 13:35
Necmi Perekliden ÇArpıcı Açıklamalar..

Türkiye Kupası'nda Adana Demirspor'a yenilen Trabzonspor'da, Profesyonel Şube Menajeri Necmi Perekli, Trabzonspor'un ismine, geçmişine ve büyüklüğüne yakışmayan bir sonuç aldıklarını belirtti.

Perekli, bordo-mavili kulübün internet sitesinde, Adana Demirspor yenilgisi ve hafta sonunda Sivasspor ile yapacakları maçla ilgili açıklamalarda bulundu. Trabzonspor’un Adana Demirspor karşısında ismine, geçmişine ve büyüklüğüne yakışmayan bir sonuç aldığını ifade eden Perekli, futbolcularının, bu yenilginin üzüntüsünü Sivasspor maçında unutturmak zorunda olduklarını ifade etti.

Her şeye rağmen futbolda dünün kısa sürede unutulup geleceğin düşünülmesi gerektiğini kaydeden Perekli, şöyle devam etti: "Kupada ciddi bir kayıp yaşasak da bizim için ligin ikinci devresi yeniden başlıyor. Önümüzde 17 maçlık ciddi bir maraton var. Trabzonspor Kulübü bu maratonda kendisini özellikle Avrupa’ya taşıyacak sonuca mutlaka ulaşmalıdır. Bunun için kısa sürede yenilginin olumsuz izlerini üzerimizden atıp zorlu Sivasspor maçına konsantre olmalıyız. Aslında 2 maç arasının kısa olması oyuncularımıza bir telafi imkanı da tanıyor. Her birinin bu bilinç içerisinde sorumluluklarını yerine getirmesini bekliyoruz."

Sivasspor’un ligdeki konumunun bilincinde olduklarını, her iki takım için de rakipten çok hava ve saha koşullarının zorlayıcı olacağını belirten Perekli, açıklamasını, "Sivas’ta bizi karlı ve soğuk bir hava bekliyor. Eminiz müsabaka saatine kadar özellikle mücadelenin yapılacağı oyun alanı tam olarak hazır hale getirilecek, zemin kardan ve buzdan temizlenecektir. Bu konuda ilgililerin gereken hassasiyeti göstereceklerine olan inancımız tamdır" diye bitirdi.

Erdal
11.01.2008, 13:38
Vallahi artık necmi ağabeyin açıklamaları çarpmıyor beni . Hatta ne yazıkki ciddiye bile almıyorum

akdin
11.01.2008, 13:39
Dünyanın en iyi arabasını da alsanız,şoförlüğünüz yoksa beş para.......Daha ne tartışıyoruz,bu yönetim transfer falan yapmasın,istifa etsin,istifa etsin,istifa etsin.....Kendini bu kadar rezil etmeye meraklı insanlar tanımadım.Hepsini doktor muayenesine sevk etmeli,bunun başka izahı yok...İstifa,istifa,istifa..........Trabzon küme düşmez,o reflexi gösterir,merak etmeyin,ancak, bazen birkez ölmek daha evladır......

Kaan
11.01.2008, 13:42
De Nigris Trabzonsporda GİBİ..

Trabzon , ikinci yarının başlamasına sayılı günler kala forvet arayışları hızlandırdı. Yönetim, De Nigris için G.Antep ile sıkı bir şekilde bonservis pazarlığını sürdürüyor. Meksikalı futbolcu, "Yeter ki kulübümle anlaşılsın. Ben, Trabzonspor'da seve seve oynarım" diye konuştu.

Keçeli'yi de istediler
Trabzon,
başarılı forvet De Nigris için kulübüne son olarak 2 milyon dolar artı Hasan Üçüncü'yü önermişti. Ekonomik kriz yaşayan Gaziantep, bordo-mavili kulüpten ekstra olarak Mustafa Keçeli'yi de istiyor. Takastaki isimlerde anlaşma sağlanırsa, De Nigris, Trabzonlu olacak.

Kaynak...? :confused:

Erdal
11.01.2008, 13:44
De nigris le ilgili çalışmaların ciddi olduğunu ve mesafe alındığını bende biliyorum .. lakin bizim öncelikli derdimiz topu rakibe vermekten ziyade oyuna sokabilecek bir önlibero ..yani selçuk...

Obi-Van
11.01.2008, 13:51
bu bebbenindeeee
selçuğundaaaaa
onurundaaaa
de nigrisindeee
tehoueueuee nindeeeeee
töğbe töğbe büyük takıma gelen topçulara bakın

Serdær
11.01.2008, 13:51
Kaynak...? :confused:

trabzonhaber

Erdem Keser
11.01.2008, 13:53
De nigris le ilgili çalışmaların ciddi olduğunu ve mesafe alındığını bende biliyorum .. lakin bizim öncelikli derdimiz topu rakibe vermekten ziyade oyuna sokabilecek bir önlibero ..yani selçuk...
Şunu söyleye söyleye dilllerimde tüy bitti Erdal abi.:)Yahu şu adama 2 milyon euro verip almak çok mu zor hazır Manisa Korayıda almışken,kes Ömer Rızanın ,Celalettinin parasını,yolla takımdan zaten çıkarırsın Selçuk'un bonservisini..1985 doğumlu ortasahamızı 10 sene tek başına götürecek yetenekte bir çocuk..

balahor61
CÜneytİn KiliÇ ManyaĞi YaptiĞi Bizanslilara Benzİyor

Serdær
Şunu söyleye söyleye dilllerimde tüy bitti Erdal abi.:)Yahu şu adama2 milyon euro verip almak çok mu zor hazır Manisa Korayıda almışken.1985 doğumlu ortasahamızı 10 sene tek başına götürecek yetenekte bir çocuk..

2 miLyon Euro'yu verince veriyorlar mı :confused:

Süleyman Eruyar
11.01.2008, 13:54

benim bildiğim 3.5 milyon euro ama.

Travelair
11.01.2008, 13:56
De Nigris haberine inanırım. Adamlar faturalarını ödeyemiyorlar. Belçika'dan Ogunsoto'yu getiriyorlar bir sürü transfer yapıyorlar. Trabzonspor'da savrukluk bol diye mi düşünüyorlar? Transferi Ersun hoca mı istiyor yoksa belli ilişkiler çerçevesinde mi bitiriliyor onu merak ediyorum

Erdem Keser
Söylenildiği gibi 3.5 milyon euro değil.Hadi çok çok olsunda 2.5 milyon euro olsun:)Hele bi masaya oturulsunda anlaşılır bi şekilde..

Erdal
Şunu söyleye söyleye dilllerimde tüy bitti Erdal abi.:)Yahu şu adama2 milyon euro verip almak çok mu zor hazır Manisa Korayıda almışken.1985 doğumlu ortasahamızı 10 sene tek başına götürecek yetenekte bir çocuk..

Ne sol kanat ne kale ne forvet ..öncelikli ihtiyacımız aklı başında bir ön libero .Yani sana katılıyorum erdem .o bölgeyi çözmeden bu iş olmaz ..eskiden önce bir 10 numara bulunur kadro ona göre tanzim edilirdi .Şimdi bu mevi ön libero oldu .Keşke o bölgedeki salakça top kayıplarmıız la ilgili bir istatyistik olsa elimizde .kaldıki o bölgede ki arkadaşlaarın topa yüzlerini çevirmemelerinden dolayı defansta salakça top kaybediyor . şişirmemek istiyor ama ortadaki arkadaşlar topa sırt çevirince ya şişirmek yada rakibe kaptırmakla neticeleniyor ..

emre81
11.01.2008, 13:57
Ben bu forumda Selçuk'u ve Emre Güngör'ü Çanakkale ve TT'da oynarlarken yazmıştım zamanında genç milli takımda oynuyorlardı ikiside adamların gelecekte ne olacakları belliydi tabi bizim yöneticilerimizin sağda solda reklam yapmak gibi dertleri vardı o zaman bunlarla işleri olmuyordu. Şimdi 3.5. milyon Euro derler tabi ve dengeler sözkonusu olur.

Serdær
11.01.2008, 13:57
Söylenildiği gibi 3.5 milyon euro değil.Hadi çok çok olsunda 2.5 milyon euro olsun:)Hele bi masaya oturulsunda anlaşılır bi şekilde..

Sen öyle zannet.

Sanki Manisa'nın paraya ihtiyacı var.

Holoskodan alacağını aldı.

3,5 tan aşşağı vermezler..

Zaten Selçuk 3,5 vereceğimize daha iyi bir futbolcu alırız.

Murat Keçeci
11.01.2008, 14:00
günümüz futbolunda artık kilit noktası ön liberolar olmuştur artık çağdaş futbolda herşeyin başlangıcı önlibero burada kim güçlüyse o başarılı oluyor bizde ise en zayıf oldugumuz bölüm stoperlerler birlikte

Onur
11.01.2008, 14:01
Selçuk'u beğeniyorum. Ve alınmasını can-ı gönülden istiyorum. Fakat eğer söylentilerdeki gibi 3,5 M € ya alınacaksa alınmasın. O paraya Avrupa'da takıma daha çok yarar sağlıyacak başka bir futbolcu bulunabilir. Tabii ki bu söylediklerim normal bir yönetim olsaydı geçerli olacak şeylerdi. Mevcut yönetimler oalcak işer değil yani. Futbolcu satmaktan iyi anlıyorlar. Şuan takımın kanburu durumundaki fazla futbolcuları satsınlar yeterli. Yerlerini Kadir,Yusuf ve BArış'la doldurur Ersun hoca...

Erdem Keser
11.01.2008, 14:02
Sen öyle zannet.

Sanki Manisa'nın paraya ihtiyacı var.

Holoskodan alacağını aldı.

3,5 tan aşşağı vermezler..

Zaten Selçuk 3,5 vereceğimize daha iyi bir futbolcu alırız.
Türkiyeden bana 3 tane önlibero önerirmisin.....Ayrıca bir başka soruda dünyada en fazla bonservis ücreti hangi mevkinin oyuncularını almak için ödeniyor..(Diarra,Essien,Makalele,Gago,Mascherano vs..:))
Son olarakta Selçuk İnan'ı kaç kere izledin..ve ondan daha iyi olarak alabileceğimizi düşündüğün oyuncular kimlerdir?

akdin
11.01.2008, 14:09
Ne ön liberosu,ön libero diye bir mevki yok;ortasahada oyunun iki yönünü oynayacak oyuncun olacak,muhtemelen bunun hazırını bulamazsın,yetiştireceksin;yine ortasahada top yapan bir oyuncu daha lazım,bizim geleneğimizde ikitane açık iyi olacak,o kadar.....(önlibero=merkez ortasaha oyuncusu)

Erdem Keser
11.01.2008, 14:14
Ne ön liberosu,ön libero diye bir mevki yok;ortasahada oyunun iki yönünü oynayacak oyuncun olacak,muhtemelen bunun hazırını bulamazsın,yetiştireceksin;yine ortasahada top yapan bir oyuncu daha lazım,bizim geleneğimizde ikitane açık iyi olacak,o kadar.....(önlibero=merkez ortasaha oyuncusu)
E güzel abicim bizde ondan bahsediyoruz işte..Türkiyede alınabilecek oyunu çift yönlü kullanan 3 isimden birisi Selçuk İnan..Hem ortasahada top yapabilecek hemde geri dönüşler çıkarken boşlukları arkada kapatabilecek bir oyuncu..Nereye basacağını,ilk hamle zamanlamasını çok iyi yapıyor ve oyunu müthiş kuruyor..

Travelair
11.01.2008, 14:15
Selçuk İnan'a Rus talip çıkarsa değere binecek herhalde. feybe ile de adı anılmaya başladı. Maymun iştahlılar alıp alıp ziyan ediyorlar

Erdal
11.01.2008, 14:15

Ağabey saha dışında gelenklerimiz yaşatalım eyvallah . ama sahanın içinde zaman neyi gerektiriyorsa onu yapalım . bu anlamda ikiden fazla "açığımız " var artık barış,gökdeniz,yattara, Ama rakip atkaları kesip aynı başarılya topu oyuna sokan bir ortasahamız ( ki buna ön libero diyorlar adı da çok önemli değil) yok ..ve o o lmazsa olmaz .. fb nin başarısı buna bağlıdır,gs nin başlardaki başarsıı sonrada düşen grafiğinin sebebi ayhan ve linderoth gibi iki bu alanda iyi adamın sakatlanmasıdır . inşallah ne demek istedğimi anlatabildim

AYYILDIZ
11.01.2008, 14:16
Eskiden medyada bizle ilgili transfer haberleri cikardi fotomac bile yazmaya adam bulamadigina gore durum vahim gercekten bence transfer yapmayacaklar

Nytre
11.01.2008, 14:17
şurada bizim konuştuğumuz , tartıştığımız kadar acaba kulüpte transfer konuşuluyor mudur?

Volkan Albayrak
11.01.2008, 14:22
duyum alan arkadaşlar nerelerdesiniz hepiniz bi yerlere dağıldınız

Serdar A
11.01.2008, 14:24
Ortasaha için Vogel var. Takımıyla anlaştı , bonservis bedeli yok , yazın şampiyonaya hazır gitmek istiyor. Geçen yaz az kalsın Kayseri aıyordu. Zaman zamanda gsnin gündemine geliyor. 30 yaşında enerjisini çok iyi kullanan , olgun , kariyerinde çok önemli klüpler olan bir oyuncu. Ancak kronik sakatlık problemi olabilir , araştırmak gerek.

Sol kanat için Babayaro var. Onunda bonservis problemi yok . Sağlık durumu nedir bilemiyorum ancak hepimiz adamın ingiltere liginde çıkardığı harika maçları hatırlıyoruzdur.

Başka oyuncularda var bonservis problemi olmayan.

Serdær
11.01.2008, 14:30
Türkiyeden bana 3 tane önlibero önerirmisin.....Ayrıca bir başka soruda dünyada en fazla bonservis ücreti hangi mevkinin oyuncularını almak için ödeniyor..(Diarra,Essien,Makalele,Gago,Mascherano vs..:))
Son olarakta Selçuk İnan'ı kaç kere izledin..ve ondan daha iyi olarak alabileceğimizi düşündüğün oyuncular kimlerdir?

Aklıma gelenler(Orada oynayabilecek)

Mehmet Topuz

Mehmet Topal

Mehmet Aurelio

İyi Oyuncular( Ne tesadüf 3de mehmet :) )

Dünyadaki en pahalı oyuncular Forvet ve orta sahadır.

Örnek : Ronaldinho,C.Ronaldo,Fernando Torres,Kaka,Shan Wrigth-Philips gibi oyuncular..

Zafer Fidan
11.01.2008, 14:31
yaaa lütfen birakn ya, ne transferi...bosuna kafanizi yormayin

akdin
11.01.2008, 14:36
E güzel abicim bizde ondan bahsediyoruz işte..Türkiyede alınabilecek oyunu çift yönlü kullanan 3 isimden birisi Selçuk İnan..Hem ortasahada top yapabilecek hemde geri dönüşler çıkarken boşlukları arkada kapatabilecek bir oyuncu..Nereye basacağını,ilk hamle zamanlamasını çok iyi yapıyor ve oyunu müthiş kuruyor..

Selçuk'a 3.5milyon vermek,kel başa şimşir tarak hesabı olur,ondan daha iyisi,eski bizim futbolcumuz;milli takımda ve fb de oynuyor,nerden nasıl alındığını hatırlayın....

Erdem Keser
11.01.2008, 14:37
Aklıma gelenler(Orada oynayabilecek)

Mehmet Topuz

Mehmet Topal

Mehmet Aurelio

İyi Oyuncular( Ne tesadüf 3de mehmet :) )

Dünyadaki en pahalı oyuncular Forvet ve orta sahadır.

Örnek : Ronaldinho,C.Ronaldo,Fernando Torres,Kaka,Shan Wrigth-Philips gibi oyuncular..
Onu bizde biliyoruz dostum:)Transfer olanlar arasındaki bonservis ücretlerini kıyasla söylemiştim..

Mehmet Topal'ı bu klasmana sokman diğer oyunculara biraz hakaret gibi duruyor..
Son olarak Türkiyeden alabileceğimiz en iyi önlibero Selçuk İnan..

Obi-Van
11.01.2008, 14:37
Ahmet Dursun diyorum başka birşey demiyorum, bonservis sorunu yok biraz uğraşılsa alınılabilir şartlar seferber edilmeli, Elvir Boliçide beğeniyorum tam oyunu yönlendirebilcek kabiliyette bir futbolcu üstelik Barış Memişe ve diğerlerine ağabeylik yapar (30 yaşındaki kazmalara nasıl ağabeylik yapacaksa)

Erdem Keser
11.01.2008, 14:42
Açın Antu.com'u Fenerbahçe taraftarının Aurelio hakkındaki düşüncelerini bir okuyun..Kafamızda bir Aurelio portresi canlandırmışız ,silemiyoruz bir türlü..Aurelio Fenerbahçede sürekli yan pas yapmasından,pas süresini uzatmasından ve oyunu yavaşlatmasından dolayı eleştiriliyor ve kendileri Selçuk için başlık açmışlar,alınmasını istiyorlar..
Merak ettiğim bir diğer konuda burda Selçuk'u beğenmeyenler kaç kez oturup bu adamı izlediler..

Serdar A
11.01.2008, 15:21
Selçuk için istenen miktar Trabzonspor'un tarihinde hiç bir oyuncuya verilmemiş bir meblağ. ( jun için 3.25 m€ ödedik )

Manisa takasa oyuncu kabul etmezse bu iş gerçekten çok zor.

Öte yandan Selçuk ile ilgili Manisayla sezon sonu daha rahat oturup konuşulabilir. Yada gs nin Özer Hurmacı transferinde uyguladığı gibi sezon sonu için anlaşılabilir. Zira Selçuk hazır bir oyuncu , takıma geldiği gibi forma şansı bulur. Bu yöntemi başarılı buluyorum. Elimizdeki ihtiyaç fazlası oyuncuları belki bu yöntemle eritebiliriz.

Bazı klüpler genç oyuncu bulup çıkarmada daha yetenekli. Bu takımlarla ne olursa olsun ilişkileri iyi tutmamız lazım . Verebileceğimiz oyuncuları çeşitli opsiyonlar koyarak ( genç oyuncuysa geri alım bedelinin sabitlenmesi ya da bu takımdan sezon sonu almak istediğimiz bir oyuncunun transferinin ilk ayağını oluşturması ) bedelsiz verelim , ne olacak? Biz planlarımızı yıllık yapan bir takım mıyız?

Devre arasında gelecek sezonu göz önünde bulundurarak ümit milli oyuncuları takıma katmak daha mantıklı geliyor.

Örneğin bir türlü kesin bilgi alamadığımız Ceyhun transferini hızla sonuçlandırıp ( maliyeti ne kadar olabilir ki ? Belki Onur transferinden biraz fazla ) İsmini hatırlayamadığım Mehmet Batdal transferini sonuçlandırmak isteyen işadamımıza müsade edilebilir.

Ekstra olarak bjk'nin geçen ay denediği yöntem olan ; Caneri sezon sonu satın alma opsiyonlu kiralamayı deneyebiliriz. Bu yöntemi takımlarında düzenli forma giyemeyen Eren gibi Zafer gibi gurbetçi gençlerimiz için takımlarına teklif olarak iletebiliriz.

Şu an bonservis sorunu olmayan bir belki iki deneyimli yabancıyıda katabilirsek minumum para harcayarak gelecek yönetime iyi bir takım bırakılabilir. Opsiyon koydurduğumuz oyuncuları alıp almamakda yeni yönetime kalır.

Cem Balcı
11.01.2008, 15:24
yaaa lütfen birakn ya, ne transferi...bosuna kafanizi yormayin

böyle bir şeyi düşünmek bile istemiyorum...

Serdær
11.01.2008, 15:25
Bir Arkadaş eklemiş saolsun bende buraya koymanın anlamlı olacağını düşündüm hatta bu konuya başlık bile açılabilir..

Trabzon ağlıyor
Ligde ve kupada işin mucizelere kalması Trabzonluları kahretti. Bordo- mavili taraftarların durumu Lig Radyo’da tüm açıklığıyla ortaya kondu
LİGDEKİ kötü gidiş, kupada da gruptan çıkmanın mucizelere kalması Trabzonluları kahretti. Fortis Türkiye Kupası nda önceki gün Adana Demirpor maçında alınan 1-0 lık sonuçtan sonra Lig Radyo da, dinleyen bütün Trabzonluları hüzünlere boğan bir olay yaşandı. "Armağan Turhan la Teknik Direktör" programının yapımcısı Armağan Turhan, konuklarıyla Trabzonspor un son günlerdeki durumunu konuşurken, telefon bağlantısı yapılan 50 yaşındaki Salih isimli bir Trabzonlu, bordo-mavili takımın bu günkü geldiği noktayı 10 yıl önceden gördüğünü ve futbolcu olan oğlunu Trabzonspor a değil de geleceğini parlak gördüğü Galatasaray a verdiğini söyledi. Salih bey bunları anlatırken bir anda sessizlik oldu ve telefonun ucunda Salih beyin hıçkırıkları duyuldu. Gönlünü Trabzonspor a veren Salih beyin hıçkırıkları kelimelere müsaade etmiyordu. Ancak ağlayan sesi duygularını tüm açıklığıyla anlatıyordu. Stüdyoda önce programı sunan Armağan Turhan, ardından da program çalışanlarının gözyaşları sel oldu. Bir anda cenaze evine dönen stüdyoda artık konuşmalar değil sadece hıçkırıklar duyuluyordu. Telefona yeni bağlananlar oldu onlar da ağlıyordu. İşte Trabzonspor un ve Trabzonspor a gönül verenlerin hali tüm gerçeğiyle ortadaydı...

kaplanlar29
11.01.2008, 15:32
transfer diye hicbirsey yooooookkk bosuna heveslenmeyeliiim !!!
artik idare edecegizz bu kadrolan:)
Yaniii yine Huzun ve Stress

Özkan Erdem
11.01.2008, 15:34
Bugün bizim ortasahamıza bakıyorum Hüseyin, Ayman, Hasan, Adnan bir de Ferhat var zaman zaman. Bireysel becerisi ciddi anlamda düşük, görev adamları. Topu ayağına aldığında bir sonraki hamlesini düşünene kadar topu kaybeden oyuncularla futbol oynamamız imkansız. Beğenmeyip de gönderdiğimiz Adem Koçak tipinde bir adama hasret kaldık resmen.

Hücumcularımız lig kalitesinin üzerinde isimler. Gökdeniz, Ceyhun, Yattara bir takımı, doğru kullanıldıklarında rahatlıkla taşıyabilecek oyuncular. Ancak onlara servis yapan olmadığından sürekli geri gelip top alıyorlar ve ortalama 50 metrelik bir mesafeyi katetmeye çalışıyorlar. Her atağımız kontraya çıkar gibi gelişiyor. Bu mantık dışı futbolun sonucunda, sürekli güç kaybediyorlar biz de maç kaybediyoruz. Bu sorun, ortasahadaki 2 önliberodan birinin yerine hem mücadeleci hem de oyun kurabilen bir oyuncu tercih edilerek çözülebilir. Malesef elde böyle bir isim yok.

Selçuk İnan dışında avrupa standartlarında bir yerli önlibero daha yok ligimizde. Aldığı topları olumlu kullanması, savunmaya katkısı bir yana bir hücumcu gibi ileri gitmesi, uzak mesafeden isabetli şutları, frikik ve kornerlerdeki yeteneği ile takıma büyük katkısı olacağını çok kez belirttik.

Unutturmaya çalışıyorlar ancak biz TRABZONSPOR'uz. İhtiyacımızı cidden karşılayacak bir noktada 3'e 5'e bakmamalıyız. Celaleddin'lerin Erdinç'lerin trilyonlara top oynadığı bu takımda Selçuk'a verilecek bonservisi tartışmak komik.

tamuğ yamtar
11.01.2008, 15:41
Unutturmaya çalışıyorlar ancak biz TRABZONSPOR'uz. İhtiyacımızı cidden karşılayacak bir noktada 3'e 5'e bakmamalıyız. Celaleddin'lerin Erdinç'lerin trilyonlara top oynadığı bu takımda Selçuk'a verilecek bonservisi tartışmak komik.

Arkadaş güzel yazmış.

O kadar çok adama, rüyalarında bile göremeyecekleri kadar para veriyoruz ki.

Neden kimse gönderilmedi?

Ersun Hoca operasyondan bahsediyordu.

Gönderilenlere ödenecek ücretlerle birçok transfer yapabiliriz.

Selçuk için istenen para çok ama.

Yapacakta pek birşey yok.

Kendin yetişrtiremiyorsan mecburen bu fiyata alacaksın.

Ercan DEMİR
11.01.2008, 15:50
Selçuk Trabzonsporu şampyonluğa bir adım daha yaklaştıracaksa 3.5 milyon euro nunu lafı bile edilmemeli. Bu devirde 3.5 milyon euroyu vermeyen şampiyonluk beklemesin.

10 numara
11.01.2008, 15:53
Selçuk Trabzonsporu şampyonluğa bir adım daha yaklaştıracaksa 3.5 milyon euro nunu lafı bile edilmemeli. Bu devirde 3.5 milyon euroyu vermeyen şampiyonluk beklemesin.

selçuk resmen makalele oldu o kadar para etmez...

Zafer Fidan
11.01.2008, 15:58
selçuk resmen makalele oldu o kadar para etmez...

hic sorma ya...

Ercan DEMİR
11.01.2008, 15:59
Başka takım futbolcuları nedense gözümüzde para etmiyor. Biz bile hüseyini (tam olarak bilmiyorum ama hemen hemen selçuğun fiyatı civarındaydı) baya yüksek bir fiyat verildiği halde satmamıştık. Hüseyin o kadar para ettiği yerde selçuğun daha çok etmesi lazım.

Zafer Fidan
11.01.2008, 16:03
Başka takım futbolcuları nedense gözümüzde para etmiyor. Biz bile hüseyini (tam olarak bilmiyorum ama hemen hemen selçuğun fiyatı civarındaydı) baya yüksek bir fiyat verildiği halde satmamıştık. Hüseyin o kadar para ettiği yerde selçuğun daha çok etmesi lazım.

Hüseyine o parayi verecek olanin aklindan süphe ederim

Ercan DEMİR
11.01.2008, 16:05

Bende ederim ama rubin takımı veriyordu sanırım.

Telha TANYILDIZI
valla arkadaşlar ben onuu bunu bilmem kardeşim sen i.b.b başkanı değilsin mevzu bahis trabzonspor be allahtan kork be biraz bu nasıl iştir bilemiyorum aziz yıldırıma deseler trabzona en büyük kötülüğü yap her halde bunun kadar yapamazdı imaj sıfıra düştü

10 numara

zenith :D:D:D

Zafer Fidan
11.01.2008, 16:06
Bende ederim ama rubin takımı veriyordu sanırım.

ne diyelim ozaman artik..ozaman hüseyini bu paraya satmayan kisilerin aklindan süphe ederim :D

Emorfo
11.01.2008, 16:07
Risp Ankaraspor'a verildi.

Telha TANYILDIZI
11.01.2008, 16:09

desene oda uçtu elden yaw bunların sayesinde sinirimi yendim ben sağolsunlar ben sinirli biriydim artık bunlara kıza kıza hiç birşeyi umursamaz bi adam oldum

Zafer Fidan
11.01.2008, 16:10
desene oda uçtu elden yaw bunların sayesinde sinirimi yendim ben sağolsunlar ben sinirli biriydim artık bunlara kıza kıza hiç birşeyi umursamaz bi adam oldum

bir oyuncu trabzonspora karsi ankarasporu tercih ederse ne durumlara düstügümüzü düsünün

Emorfo
11.01.2008, 16:10
Trabzonspor'da menajerliğe getirilmesi gündemde olan Hasan Çetinkaya Ankaraspor'da sportif direktörlük görevine getirildi.

asimavi
11.01.2008, 16:11

...kesinmi ki bu olay ....gazeteler bişeyler yazmıştı ama...sonrasında trabzona döneceği söylenmişti....

...bu adamın nesi vardı anlamadım...ersun hoca niye kullanamadı bu adamı...izlediğimiz kadarıyla...bizim kazmalardan iyiydi..

...hatta step kalsaydı ikisi beraber ligin en iyi defansı bizde olur falan diyorduk....

Ercan DEMİR

Sonunda bir transfer yaptık :alkış: :mad:

Cem Balcı
şurada bizim konuştuğumuz , tartıştığımız kadar acaba kulüpte transfer konuşuluyor mudur?

hiiiiiç sanmıyorum...konuşulsa bu durumda olmazdık.:(

Zafer Fidan
11.01.2008, 16:13
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/necmi.jpg
kimle bu adam hep konusuyor cok merak ediyorum :D ...

Travelair

Ne güzel. Ayranı yok içmeye tahteravalli ile gider gezmeye. Gaziantep'e de biraz suyundan koyalım. Al gülüm ver gülüm değil mi :) Benim bu ilişkilerden midem bulanmaya başladı. Hıncal Uluç'a destek veriyorum

Serdær
VE ANELKA CHELSEA'DE!

Premier League ekibi Chelsea Fransız golcü Nicolas Anelka için kulübü Bolton Wanderers'ı sonunda ikna etti ve yıldız oyuncu için 15 milyon Pound karşılığında anlaşma sağladı. İngiliz basını Fenerbahçe'nin eski yıldızının yeni takımıyla 4.5 yıllık anlaşmaya vardığını belirtti.

Ocak transfer döneminin en büyük bombası İngiltere'den geldi.
Chelsea de uzun zamandır "Beni alın" diyen Anelka da muradına erdi.

Didier Drogba ve Salomon Kalou'nun ülkelerinin milli takımıyla Afrika Kupası'nda olması ve Andriy Shevchenko'nun sakatlığı sebebiyle golcü arayışına giren Blues, Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Fransız Nicolas Anelka için kulübü Bolton Wanderers'ı sonunda ikna etti.

Bolton Wanderers'ı 15 milyon Pound (yaklaşık 29.35 milyon Dolar) karşılığında ikna eden Chelsea, Fransız oyuncuyla da 4.5 yıllık anlaşma sağladı.

Cuma öğlen saatlerinde tamamlanan anlaşmanın ardından imzalar da aynı gün atılabilirse, Anelka Chelsea'nin Cumartesi Tottenham'la oynayacağı Premier League maçında forma giyebilecek.

Anelka bu sezon Bolton formasıyla çıktığı 22 maçta 11 gol kaydetti.
Fransız oyuncu daha önce sırasıyla Paris St Germain, Arsenal, Real Madrid, Liverpool, Manchester City ve Fenerbahçe'de oynamıştı. Anelka'yı bugüne kadar renklerine bağlayan takımların ödedikleri toplam bonservis bedeli 66.4 milyon Pound'u buldu.

ajansspor.com

TheCrow
11.01.2008, 16:14
Selçuk için istenen miktar Trabzonspor'un tarihinde hiç bir oyuncuya verilmemiş bir meblağ. ( jun için 3.25 m€ ödedik )

Manisa takasa oyuncu kabul etmezse bu iş gerçekten çok zor.

Öte yandan Selçuk ile ilgili Manisayla sezon sonu daha rahat oturup konuşulabilir. Yada gs nin Özer Hurmacı transferinde uyguladığı gibi sezon sonu için anlaşılabilir. Zira Selçuk hazır bir oyuncu , takıma geldiği gibi forma şansı bulur. Bu yöntemi başarılı buluyorum. Elimizdeki ihtiyaç fazlası oyuncuları belki bu yöntemle eritebiliriz.

Bazı klüpler genç oyuncu bulup çıkarmada daha yetenekli. Bu takımlarla ne olursa olsun ilişkileri iyi tutmamız lazım . Verebileceğimiz oyuncuları çeşitli opsiyonlar koyarak ( genç oyuncuysa geri alım bedelinin sabitlenmesi ya da bu takımdan sezon sonu almak istediğimiz bir oyuncunun transferinin ilk ayağını oluşturması ) bedelsiz verelim , ne olacak? Biz planlarımızı yıllık yapan bir takım mıyız?

Devre arasında gelecek sezonu göz önünde bulundurarak ümit milli oyuncuları takıma katmak daha mantıklı geliyor.

Örneğin bir türlü kesin bilgi alamadığımız Ceyhun transferini hızla sonuçlandırıp ( maliyeti ne kadar olabilir ki ? Belki Onur transferinden biraz fazla ) İsmini hatırlayamadığım Mehmet Batdal transferini sonuçlandırmak isteyen işadamımıza müsade edilebilir.

Ekstra olarak bjk'nin geçen ay denediği yöntem olan ; Caneri sezon sonu satın alma opsiyonlu kiralamayı deneyebiliriz. Bu yöntemi takımlarında düzenli forma giyemeyen Eren gibi Zafer gibi gurbetçi gençlerimiz için takımlarına teklif olarak iletebiliriz.

Şu an bonservis sorunu olmayan bir belki iki deneyimli yabancıyıda katabilirsek minumum para harcayarak gelecek yönetime iyi bir takım bırakılabilir. Opsiyon koydurduğumuz oyuncuları alıp almamakda yeni yönetime kalır.

Kulübü yönetenlerle taraftar arasındaki IQ farkı o kadar fazla ki...

Serdar A
11.01.2008, 16:23

Al işte transfer yapamayan yönetime fırsat. Ankaraspor'un elinde potansiyeli çok yüksek 4-5 oyuncu var. Risp'in karşılığında Ediz'i almak çok mu zor?

asimavi
11.01.2008, 16:29
Hayu Çildiracam...nerde Yaziyo...bu Haber ..nerden Çikti Şİmdİ...bİ Anda Rİp Ankaraspora Verİldİ Dİye...

...tamam Çok ŞaŞirmadim Ama İŞİn KesİnlİĞİ Ne Kadar O Nu Bİlmek İ
Stİyorum...

....ne De Olsa Bu YÖnetİmİn En GÜzel YaptiĞi İŞ Oyunculari Haybeye DaĞitmak...

...fİfa Bİ AraŞtirma Yapsa Özellİkle Transfer Konusunda En Becerİksİz YÖnetİm SeÇİlİr Bİzİm Bu Avanaklar...

Gadgat
11.01.2008, 16:30
jefferson oyamiyacaksa niye takimdaki satilmiyor 3 kaleci durumunda. bos yere para veriyoruz yedek kulübesinde beklesin diye.

Zafer Fidan
11.01.2008, 16:32
Bizim Yönetim ne futbolcu satar, nede alir... BE CE RE MI YOR LARRRRRR ...

Serdær
11.01.2008, 16:33
7001 msj hayırlı olsun.

1 transfer bile yok..

Helal valla ! :)

Volkan Albayrak
11.01.2008, 16:34
jefferson oyamiyacaksa niye takimdaki satilmiyor 3 kaleci durumunda. bos yere para veriyoruz yedek kulübesinde beklesin diye.

trabzonun malı deniz yemeyen keriz hesabı

Serdær
11.01.2008, 16:34
Fredrik Risp Ankaraspor'da

Trabzonspor'un İsveçli savunma oyuncusu Fredrik Risp Ankaraspor'a transfer oldu.

Ankaraspor, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Trabzonspor'un İsveçli savunma oyuncusu Fredrik Risp'in transferini noktaladı.

İHA muhabirinin edindiği bilgiye göre Ankaraspor, Trabzonspor'dan alacaklarını temin edemediği gerekçesiyle ayrılan Fredrik Risp'in transferinde mutlu sona ulaştı. İsveçli oyuncuyla daha önce prensip anlaşmasına varan Ankaraspor, Trabzonspor ile de anlaşmaya vardı. Ankaraspor'un Risp ile 2.5 yıllık anlaşmaya vardığı ve resmi sözleşmenin kısa bir süre içinde imzalanacağı ifade edildi.

Mavi-beyazlı yöneticiler, Trabzonspor ile FIFA'lık olan Risp'in transferi için, FIFA'nın kararını beklemeden Trabzonspor'un onayını almayı etik bulduklarını ve transferin her iki kulübün onayıyla gerçekleştiğini belirttiler. 28 yaşındaki İsveçli savunma oyuncusu Gençlerbirliği'nde dikkatleri çektikten sonra Trabzonspor'a transfer olmuş, burada yaşadığı sakatlıktan dolayı Bordo-mavili takıma fayda sağlayamamıştı.

İHA

AyhanPe
11.01.2008, 16:36
iyi risp de gitti.gecen seneki ara transfer dönemini hatirlayalim..yabanci hakkimiz doldugu icin elimizdeki yabancilari elden cikarmak icin transfer yapamiyoruz ama elden cikarir cikarmaz anlastigimiz oyunculara imza attirilacak diyorlardi.simdi 4 yabanci hakkimiz var öyle degilmi.yattara, jabi birde jeff var.jeff de ayrilmak istiyor..jabiye de bonservis vermemislerdi.alacaklarina karsilik bonservisini versinler..elde kaldi bi yattara..oda seneye türk oluyor..yani bu durumda yabancimiz yok:D 7 yabanci haklari var..kontenjan tamamiyle bosaldi..neyi bekliyorlar simdi?? bahaneleride kalmadi..vah vah vah

Cem Balcı
11.01.2008, 16:37
yav risp gide gide ankarayamı verildi yaa.valla şaşılacak bir durum.