PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

muratt
08.01.2008, 17:07
Umut Bulut

Artıları :
-hırslı
-çok koşan
-rakibe basan
- şutları bazen etkili

Eksileri :

- kafa şutlarında etkili değil ( attığı gollerde var ama kaçırdıklarının yanında attıkları hiç bir şey değil)
-topu ayağında saklayamıyor.
-çalım atamıyor
-her şeyden önemlisi kendini geliştiremiyor. geldiği gün neyse aynı halde
-dengesiz bi koşma stlili var.bu yüzden topa hızlı müdahale edemiyor

artılar eksiler yan yana koyulduğunda şampiyonluğa oynayan bir takımda Umut Buluttan en iyi ihtimalle iyi bir yedek oyuncu olur

Konumuz Umut degil tabi ama madem konu acildi (konusacak transfer olmadigina gore..) daha onceki mesajlarimda da soyledigim gibi Umut'un bugune kadarki gollerini izlediginizde potansiyeli olan bir oyuncu oldugunu goreceksiniz.. Sorun potansiyelini kulanamamasi, cunku takim cok kotu..

Futbol'un bir takim oyunu oldugunu unutmamak lazim.. Is sadece Gokdeniz ve Yattara'nin asistleri olayi degil.. Ayrica Umut ozellikleri itibariyle tek forvet oynamaya uygun bir oyuncu da degil, o cift forvet icin ideal bir isim bence.. Neyse fazla uzatmiyim.. Eger Umut cift forvet olarak 6-7 mac ust uste oynarsa iyi bir partnerle, forumda Umut icin yazilanlarin degisecegine inaniyorum..

Umutla ilgili ilk mesajimin ozune donersek (gormeyen arkadaslar icin) amacim Umut'u tartismak degil, elestirinin Umut'a zarar verdigine dikkati cekmekti.. Umut'a olan elestirilere bir sure ara verip destek versek bise kaybetmeyiz en azindan.. Ne de olsa yonetim forvet almicak ve ikinci yari da ya Ergin'i ya da Umut'u izlicez.. Ha Ben Ergin'i izlemek istiyorum diyorsaniz, ona da saygim var tabi..

asimavi
08.01.2008, 17:11
ulen şu işe bakın ya...

...sivas gidip feyenord dan adam alıyo...hemde öyle 30 yaşında falan değil...24 yaşında genç ve kaliteli bir stoper karim saidi....

...bu adam ..bu ligde 4 büyüklerin hepsinde banko oynar......

...feyenor sivası kardeş kulup seçmiş bonservis olmamış...

...ne olur sanki barcelona bizi kardeş kulüp seçse....:)

Obi-Van
08.01.2008, 17:23
Az önce internetianalin dubai cup maçlarının özetini izledim ve albayrağın kulaklarını baya çınlattım.Bu adamları 250 bin dolar için alamadıkmı şimdi? 6 milyon euro istemişler bizim taş kafalılar 5.5 milyon euorda ısrar etmişler, lan alacaksanız verin 6 yı alın şu iş bitsin şimdi 10 milyona alamazlar külek kafalılar.

Aynı takımda Benrisul mu Banrisolmu öyle bir adam var çok hoşuma gitti, hatta intere 2. golu atan adam bence mutlaka araştırılmalı

Erdem Keser
08.01.2008, 17:34
ulen şu işe bakın ya...

...sivas gidip feyenord dan adam alıyo...hemde öyle 30 yaşında falan değil...24 yaşında genç ve kaliteli bir stoper karim saidi....

...bu adam ..bu ligde 4 büyüklerin hepsinde banko oynar......

...feyenor sivası kardeş kulup seçmiş bonservis olmamış...

...ne olur sanki barcelona bizi kardeş kulüp seçse....:)

İniestayıda bize verirlerdi:D Hayali bile güzel..

10 numara
08.01.2008, 17:44
Az önce internetianalin dubai cup maçlarının özetini izledim ve albayrağın kulaklarını baya çınlattım.Bu adamları 250 bin dolar için alamadıkmı şimdi? 6 milyon euro istemişler bizim taş kafalılar 5.5 milyon euorda ısrar etmişler, lan alacaksanız verin 6 yı alın şu iş bitsin şimdi 10 milyona alamazlar külek kafalılar.

Aynı takımda Benrisul mu Banrisolmu öyle bir adam var çok hoşuma gitti, hatta intere 2. golu atan adam bence mutlaka araştırılmalı

de nigris'e 2 mil euro + must. keçeli teklif edilmiş....inş. yalandır....

asimavi
08.01.2008, 17:44
İniestayıda bize verirlerdi:D Hayali bile güzel..

....yok be şu 3 genci 3 sene kiralasalar bile yeter....bojan .giovanni dos santos..tiago....

Travelair
08.01.2008, 17:50
Chelsea enfes gençler keşfediyor. Protokol yapıp onları kiralık kadromuzda yetiştirmeliyiz. Chelsea'nin belirleyeceği bi hoca da gelsin eğitsin olmazsa. Cska'ya götürmesinler çocukları taa... Sonra zaten yarısı kadro şişkinliğinden kadroya giremeyecek orda. Biz de 1-2'sini kapabilirsek, bu arada Avrupa kupalarına katılır onlara da vitrin yaparız adımız duyulur bu büyüyen bir döngü şeklinde devam edebilir.
Abramovic, İstanbul'da gemisiyle (yatıyla) geldiği zaman gelsin 3 ukalalar konuşalım onlara oyuncu veririm para da istemem diyordu. Açıkgöz olup yukarda anlattığım bir sistemle gayet hızlı yol alabiliriz. Yeter ki o bağlantıları kurabilelim. Tek dezavantajımız AB pasaportu veremeyişimiz :)

Hasan61
08.01.2008, 17:51
katılıyorum 2mio biraz fazla ve m.keçeli giderse celoya kalırız(tabi bu yönetimden herşey beklenir)

Obi-Van
08.01.2008, 17:55

dünyanın en iyi forvetine bile 2 milyon euroyu vermez bunlar ama işin ucunda akpli başkan olunca
dağıtın paraları sebil gibi, keşke internatianalin başkanıda o malum partili olsaydıda hemen trink verseydi paraları akpayrak :mad:

ayrıca o de nigrisi veya bebbe yi alsınlarda töbe töbe ....şimdi ceza aldıracaklar

Travelair
08.01.2008, 17:59
Dubai Cup'da oynadıkları oyunla değerlerini artırdılar:

Bu da büyük bir yalandır .Bir kere bu oyuncuların değeri asla sanıldığı kadar artamaz. Hele ki Büyük liglerdeki takımların için bu oyuncular asla büyük rakamlar ödenerek satın alınması gereken futbolcular sınıflandırmasına girmez. Alex, CSKA Moskova'ya 1.3 milyon dolara falan satılacaktı geçen sezon, sonra vazgeçildi transferinden.
Fernandao'nun oldukça başarısız Avrupa maceraları var. Elde patlama riski yüksek. Adam tam bir "homesick". yani bahsi geçen liglerin takımları hep mesafeli bakar böyle oyuncuya.

E napıyor bizim aklıevveller? "değerleri arttı artık alamayız". Artmasaydı da alamazdınız ki zaten? Siz alacak olsaydınız değerleri artmadan kapatmıştınız. Siz alacak olsaydınız Devre arası Transfer sezonu açılır açılmaz bu adamlar Türkiyeye gelirdi. Çünkü siz gerçekten bu oyuncuları alacak olsaydınız transferi halletmek için devre arasını beklemezdiniz...Çünkü siz...
Gidin. Ve bir daha da geri gelmeyin. Maçlara bile...

Richardinho'nun transfer öyküsünü hatırlarsınız. 5 milyon € istiyorlar bir de dünya kupası maçları var piyasası olacağından imza attıramıyoruz... Sonra: Dünya kupası maçları var belli değil, gerçi hazırlıklara başlamamız gerekiyor ama elimizden geleni yapıyoruz.. Sonra: Asist yaptı, fiyatı 10 milyon € artık alamayız...
1 ay sonra: Demirören: Brezilya'nın sol kanat oyuncusunu getiriyoruz --> bjk Ricardinho'yu 1 milyon $'a renklerine bağladı.. Sonra: Demirören: (İçinden) - Yahu Bu sol kanat değil galiba...

Hey Allah'ım bunlar nasıl yöneticiler???

Travelair
08.01.2008, 18:01
Travelair, chelsea'nin 1 hafta önce sözleşme yaptığı Franco Di Santo'yu 1.5 sene evvel bu foruma sunmuştum.

Bu sezon Şili'nin Audax Italiano takımı bütün beklentileri aşıp şampiyon oldu... Ve takımın oyuncuları kapış kapış gidiyor.

Kalecileri Peric'i GB aldi. Gerçi herif kokain testinde pozitif çıkınca ceza bile yemiş bir oyuncu...

En önemli oyuncuları ise hala transfer olmadı. 21 yaşında, Carlos Villanueva...

Eğer gerçekten bizim Ofansif Orta Saha oyuncusuna ihtiyacımız varsa, kesinlikle alınması gereken bir oyuncu...

Franco Di Santo'yu çok iyi tespit etmişsin. Dün izledim, gözüm kaldı :( Pırıl pırıl bir forvet. Villanueva'nın da transferi yakındır

Franco'ya benzer bir forvet var Cruzeiro'da Marcelo Moreno Martins diye. O da parlamak üzere hatta parladı :(

karatasof
08.01.2008, 18:03
dünyanın en iyi forvetine bile 2 milyon euroyu vermez bunlar ama işin ucunda akpli başkan olunca
dağıtın paraları sebil gibi, keşke internatianalin başkanıda o malum partili olsaydıda hemen trink verseydi paraları akpayrak :mad:

ayrıca o de nigrisi veya bebbe yi alsınlarda töbe töbe ....şimdi ceza aldıracaklar
AKP'li bakanın( Faruk Özak'ın )desteklediği Sadri Şener şubattaki seçimlerde başkan adayı.Artık o şeçilince sizlerinde sıkıntısı biter herhalde.Herhalde diyorum çünkü anketlerde Sadri Bey önde görülüyor da?

Jester
08.01.2008, 18:17
burnaklioglu kardeşimiz hakikaten şahane yazmış, ellerine sağlık.

İşin çok acı bir yönü şu: Biz burada cümle alem beklerken aslında yönetim transfer olayını örtbas etmek ve yavaş yavaş unutturmak için elinden geleni yapıyor. Okuduklarımdan anladığım ne Selçuk, ne Brezilyalılar, ne De Nigris, ne gurbetçiler, ne bir başkası hakkında hiçbir ciddi gayret yok. Sadece mış gibi yapılıyor. Mesela Selçuk için Manisa'nın telefon açıp tamam biz sizin istediğiniz fiyata Selçuk'u vermek istiyoruz demesi bekleniyor. Transfer atağı falan dedikleri bu. Eskiden düğmeye filan basılırdı şimdi düğmenin yerini bile bulamıyorlar. Ve dünyada Ersun Yanal gibi bir hocayla transfer yapamayan tek yönetimi olamaya doğru emin adımlarla gidiyorlar. Ve transfer döneminin geçmesi ve ligin başlaması için günleri sayıyorlar.

Çünkü para yok. Çünkü paraları çarçur ettiler. Çünkü yarattıkları çok büyük kriz var ve bunu çıkıp da mertçe söyleyemiyorlar. O yüzden mesela arada Necmi'yi çıkarıp takıma güvenimiz tam gibi kendileri dahil kimsenin inanamayacağı saçma demeçler verdiriyorlar.

Şu transfer dönemindeki yönetici mesajlarını kronolojik olarak biri sıralasın, görülecek ki sürekli hedef küçülüyor. Hatırlarsanız çıkış noktamız 4 ümit milli ve 2'si Brezilya'lı üç yabancı ile anlaşıldığı idi. Bugün ise aynı adamlar -tabi ki hiç utanmadan- amacımız iki genci takıma kazandırmak gibi laflar ediyorlar. İşin enteresanı uyutma politikası bir şekilde başarılı da oluyor.

Hepimiz biliyoruz ki bu takımın 4 nokta transfer olmadan adam gibi top oynaması mümkün değil. Daha biz Ersen bu takımdayken bir tane bitirici forvet lazım diye bas bas bağırırken şimdi Umut'un dışında forvet olmadan koskoca ikinci yarıya girme ihtimalimiz var. İki alt kümeden bir takıma üç pozisyon veren bir defansımız var. Yani sürekli küçülüyor, küçülüyor, küçülüyoruz. Felaket tellallığı yapmayalım diyoruz ama bu takım ikinci yarıda küme düşme hattı civarında dolaşabilir. Bir Umut sakatlansa, bir Gökdeniz sakatlansa ne olacak? Düşünmesi bile ürpertici. Sonuçta Ersun Hoca da sihirbaz falan değil. Alınacak birkaç mağlubiyetle işin rengi fena döner. Ve ligin sonunda kimse kimseye acımaz. O yüzden bu utanmaz arlanmaz beceriksiz çapsız tayfanın bir an önce gitmesi için ne gerekiyorsa yapılmalı. Artık bu kabustan uyanmak istiyoruz.Acilen.

10 numara
08.01.2008, 18:28

transferde bile siyaseti katıyorsunuzya inanın şaşırıyorum...ne diyelim tebrikler...

10 numara
08.01.2008, 18:40

benrisul dediğin forma reklamı o golü atan NİLMAR eşittir en az 10 milyon euro...

Fatih
08.01.2008, 18:55
benrisul dediğin forma reklamı o golü atan NİLMAR eşittir en az 10 milyon euro...

ağzımdan aldın ha :D

Obi-Van
08.01.2008, 19:07
AKP'li bakanın( Faruk Özak'ın )desteklediği Sadri Şener şubattaki seçimlerde başkan adayı.Artık o şeçilince sizlerinde sıkıntısı biter herhalde.Herhalde diyorum çünkü anketlerde Sadri Bey önde görülüyor da?

ne albayrak ne faruk özak nede öyle partilere bulaşmış kişilerin başkan olmasını yada başkanlıkla adı geçmesi midemi yeteri kadar midemi bulandırıyor

ayrıca bunlar b.k varmış gibi forma reklamını adamların sırtına yazmışlar kimin ne olduğu bilinmiyor karıştırıyorum zaten o nilmar golü attı ya fiyatını katlamıştır. O golü atmadan önce neredeydi bu iş bilen yöneticiler.intere nenem gol atsa 5 milyon euro eder

owusu
08.01.2008, 19:13
belçikada da iyi oyuncalar var özellikle standard ta ....

....stefan defour...fellaini....bunlar orta saha özellikle defour çok kaliteli bi oyuncu...birde forvet var bu takımda bi ara yazıyodu medyada milan jovanovic...gerçekten iyi golcü.....ilk ikisi 20 milan 26 yaşında...

...cercle burruge de ..malum tom de sutter var ucuz ve kaliteli adam 22 yaşında..çok formda....

...genk de genç kaleci sinan bolat ve alexander ıakovenko...forvet 20 yaşındalar...sinan 18......

evet dedigin futbolculari taniyorum ama onlari almak cok zor olur , defour ,fellaini ve jovanovic iyi futbolcular ama bize gelmezler.Tom de sutter le anderlecht ilgileniyor .
sinan bolat ise iyi bi kaleci ama genkte pek oynamiyor bu sezon 2 ya da 3 mac oynadi.

Cafer Bulur
08.01.2008, 19:13
ben gecen ay icerisinde maddi durumumuzun iyi olmadigini ,transfer yapabilmek icin bir yardim kampanyasi baslatilmasi gerektigini belitmistim.bazilariniz bu fikre sicak baksa da bir cok kisi gülüp gecmisti.bugün sivasspor böyle bir kampanya düzenlemis olup 5 tane transfer yapti. 4 tane daha yapmayi düsünüyorlarmis.bizler ise burda transfer haberi var diye bekleyip duruyoruz.daha cek bekleyecegiz bu gidisle.toplanacak olan parayla alex ve fernandao simdi alinmis olabilirdi.sivasspor taraftari bile bizden daha cok seviyor galiba takimlarini.biz ise bos yere laf yapiyoruz.oyuncu öneren cok ama para veren yok.

Süleyman Eruyar
08.01.2008, 19:15

kardeş sen bu oyuncuların 250 bin dolay yüzünden mi alınamadığını düşünüyorsun, yani aradaki tek mesele bumu, nerden öğrendin bunu merak ediyorum, fotomaç?
ayrıca burda transfer konusunda akp yide karıştırman hayret verici,
bende diğer arkadaşım gibi seni tebrik ediyorum, yorumların şahane..

Süleyman Eruyar
08.01.2008, 19:19
ben gecen ay icerisinde maddi durumumuzun iyi olmadigini ,transfer yapabilmek icin bir yardim kampanyasi baslatilmasi gerektigini belitmistim.bazilariniz bu fikre sicak baksa da bir cok kisi gülüp gecmisti.bugün sivasspor böyle bir kampanya düzenlemis olup 5 tane transfer yapti. 4 tane daha yapmayi düsünüyorlarmis.bizler ise burda transfer haberi var diye bekleyip duruyoruz.daha cek bekleyecegiz bu gidisle.toplanacak olan parayla alex ve fernandao simdi alinmis olabilirdi.sivasspor taraftari bile bizden daha cok seviyor galiba takimlarini.biz ise bos yere laf yapiyoruz.oyuncu öneren cok ama para veren yok.

kardeş çok güzel düşünmüşsün, en azından çok para toplanamasaydı bile en azından ulusal basın trabzonspor taraftarının bütünlüğünü görürdü, en azından yönetime bir mesaj verilirdi,ama işte gülüp geçtik kusura bakma sen, daha teknolojik fikirlerin varsa olabilir, mesela e-mail atalım oraya buraya, bu daha cazip geliyor bize..

temel_yilmaz
08.01.2008, 19:28
kardeş çok güzel düşünmüşsün, en azından çok para toplanamasaydı bile en azından ulusal basın trabzonspor taraftarının bütünlüğünü görürdü, en azından yönetime bir mesaj verilirdi,ama işte gülüp geçtik kusura bakma sen, daha teknolojik fikirlerin varsa olabilir, mesela e-mail atalım oraya buraya, bu daha cazip geliyor bize..

kardeş daha cazip geliyo değil çünki biyerlerini koltuktan kaldırmak zor geliyor insanlara mail koltuktan oturarak atılıyor herkes youtube yöneticisi olmuş işte kafasına göre menejercilik oynuyor trabzonspor taraftarını uyuttular eskiden böle bişi olucaktı hemen tepki gelirdi ben anlamıyorum atay aktuğun kabahati neydi allah aşkıan biri sölesin transfer istemiyorum kendi adıma paralar nerde fatihten stephanovdan gelen marcelinhodan ersenden gelen paralar nerde yayından gelen borsadan gelen nerde hepsini hasan üçüncüye celaleddinemi verildi yazıklar olsun onbinkere yüzbinkere yazıklar olsun youtube yöneticisi çekirdekçi taraftar istemiyoruz

Erdem Keser
08.01.2008, 19:42
Trabzonspor Gurbetçilere Yöneldi

Yabancı transferinde bugüne kadar istediği sonucu alamayan Trabzonspor, gurbetçi futbolcular üzerine yoğunlaştı. Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, "İki hafta içinde transferi tamamlayacağız" dedi.

İsviçre'nin Basel takımında forma giyen Eren Derdiyok ve Almanya'nın Unterhaching Kulübü'nde oynayan Ceyhun Gülselam'ın kulüpleriyle masaya oturacaklarını açıklayan İbrahim Baturoğlu, "Takım olarak genç ve gelecek vadeden futbolculara önem veriyoruz. İki futbolcu da gelecek vadeden futbolcular arasında" diye konuştu.

İbrahim Baturoğlu, kongrenin büyük ihtimalle 1-2 Şubat'ta yapılacağını da vurgulayarak, "Yönetim kurulu olarak bu konuda kesin bir karar vermedik. Ama büyük ihtimalle kongre, 1-2 Şubat'ta yapılacak" dedi.

"ERSUN YANAL'LA SORUN YOK"
Yapılamayan transferlerin teknik direktör Ersun Yanal'la yönetim arasında gerginliğe yol açtığına ilişkin haberlere de tepki gösteren İbrahim Baturoğlu, bu konuda şunları söyledi:

"Ersun Yanal'la ilgili olarak her hangi bir sorunumuz yok. Bu tür dedikodularla hem bizleri tamamen yıpratmak istiyorlar, hem de Ersun Yanal'ın aklını karıştırmaya çalışıyorlar. Ersun Yanal, görevinin başında. Biz de yönetim olarak transferde kendisinin verdiği isimler üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ersun Yanal, bize sürekli alternatif isimler üretebilen kaliteli bir teknik adam. Trabzonspor'un ondan alacağı daha çok şey var. Kimse bizi ve onu yıpratmaya çalışmasın."

Erdem Keser
08.01.2008, 19:43
Eren ve Ceyhun'u alırsak çok iyi olur..Bide bu gazla Selçuk ile Zaferi de alırlarmış:rolleyes::)

Hakan Karadirek
08.01.2008, 19:47
Önce Brezilya sonra Belçikahttp://www.spor61.net/images/news/tom_de_sutter.jpg08 Ocak 2008 19:24Dubai Cupta Alex ve Fernando’ya şimdilik talip çıkmaması Trabzonspor’u memnun etti. #news_detail_content { clear: both; margin: 7px; font: normal 9pt/20px Verdana; width: 100%; text-align: left; } #news_detail_content .advert{ clear: both; float: left; border: 1px #D0D2C4 solid; padding: 0px 8px 8px 8px; background: #E5E5E5; font: normal 9pt/20px Arial; margin: 0px 8px 0px 0px; } #news_detail_content .advert .container{ border: 1px #DBDDCF solid; } #news_detail_content .advert .title{ font-size: 8pt; color: #AAAAAA; } #news_detail_content .title { color: #434343; font: bold 11pt/24px Arial; } #news_detail_content .short_content { font-style: italic; } #news_detail_content .date { color: #434343; font: normal 8pt/24px Verdana; } #news_detail_content .read_count { color: #D0D0D0; } #news_detail_content .content, #news_detail_content .content p, #news_detail_content .content td, #news_detail_content .content div, #news_detail_content .content font { font: normal 9pt/18px Verdana; } #news_detail_content .content a{ color: #0000FF; }
Önce Brezilya sonra Belçika
Dubai Cupta Alex ve Fernando'ya şimdilik talip çıkmaması Trabzonspor'u memnun etti.

Trabzonspor'da transferde somut bir adım atılmaması Fortis Tükiye Kupasında oynanacak olan Adanademirspor ve ligde Sivasspor maçı öncesi Teknik Direktör Ersun Yanal'ı sıkıntıya soktu. Transfer komitesi üyelerinin Brezilyadan eli boş dönmesinin yanı sıra talip olunan diğer futbolcular Prica ,Mansare, De Sutter ve Janoviç ile ilgili olumlu bir gelişme olmaması Yanal'ın kafasındaki tüm planları da bozdu.

Dubai Cup'ta Alex ve Fernandau için Pazar arayan İnternacianol iki futbolcuya da İnter ,Sututgart ve Ajax gibi kulüplere satamayınca geri adım atmaya hazırlanıyor.Brezilya kulübünün istediği 15 Milyon dolarlık bonservis bedelinden indirim yapmaya ve Trabzonspor'a görüşme talebinde bulunmaya hazırlandığı iddia edildi.

TRABZON'A DEV SUTTER
Bordo-Mavili yönetim Brezilyanın yanı sıra transferde listesinde bulunan isimlerden bir sonuç alamazsa bu kez karargahı Belçika'da kuracak Menejer Necmi Perekli'nin Belçika'da daha önce izlediği Standart Liege'in golcüsü Milan Jovanovic ile Cercle Brugge takımının golcüsü Tom De Sutter 'den birini renklerine katmaya çalışacak.1 92'lik dev golcü Tom De Sutter'in kulübüyle 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Belçika kulübünün internet sitesbinde Trabzonspor'un bu futbolcuya talip olduğu yazıldı.

temel_yilmaz
08.01.2008, 19:47
baturoğlu efendi yine davulla zurnayla gidiyor tranzfer yapmaya türkiyede şu anda transferi en iyi yapan klüp fenerbahçe ben hiç bi yöneticisinin böle davuyla zurnayla tranzfer yaptığını görmedim ben bu baturoğlu denen şahsın brezilyaya dahi gittiğine inanmıyorum inanan varsada aklından şüphe ederim ersun yanal göreve geldiğinde çok sevinmiştim inanıyorumki ersun yanalın elinde geniş bi oyuncu listesi vardır en az dedim 3 tanesini klübe kazandırsa iyi işler olur diye düşünüyodum ama bu kadar basiretsiz yönetim daha doğrusu bunlara yönetim denmez ortada yönetilen bişide yok görmedim bunların kendinden haberleri yok

Hakan Karadirek
08.01.2008, 19:49
Dubai Cupta Alex ve Fernando'ya şimdilik talip çıkmaması Trabzonspor'u memnun etti.

Trabzonspor'da transferde somut bir adım atılmaması Fortis Tükiye Kupasında oynanacak olan Adanademirspor ve ligde Sivasspor maçı öncesi Teknik Direktör Ersun Yanal'ı sıkıntıya soktu. Transfer komitesi üyelerinin Brezilyadan eli boş dönmesinin yanı sıra talip olunan diğer futbolcular Prica ,Mansare, De Sutter ve Janoviç ile ilgili olumlu bir gelişme olmaması Yanal'ın kafasındaki tüm planları da bozdu.

Dubai Cup'ta Alex ve Fernandau için Pazar arayan İnternacianol iki futbolcuya da İnter ,Sututgart ve Ajax gibi kulüplere satamayınca geri adım atmaya hazırlanıyor.Brezilya kulübünün istediği 15 Milyon dolarlık bonservis bedelinden indirim yapmaya ve Trabzonspor'a görüşme talebinde bulunmaya hazırlandığı iddia edildi.

TRABZON'A DEV SUTTER
Bordo-Mavili yönetim Brezilyanın yanı sıra transferde listesinde bulunan isimlerden bir sonuç alamazsa bu kez karargahı Belçika'da kuracak Menejer Necmi Perekli'nin Belçika'da daha önce izlediği Standart Liege'in golcüsü Milan Jovanovic ile Cercle Brugge takımının golcüsü Tom De Sutter 'den birini renklerine katmaya çalışacak.1 92'lik dev golcü Tom De Sutter'in kulübüyle 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Belçika kulübünün internet sitesbinde Trabzonspor'un bu futbolcuya talip olduğu yazıldı.

#news_detail_content { clear: both; margin: 7px; font: normal 9pt/20px Verdana; width: 100%; text-align: left; } #news_detail_content .advert{ clear: both; float: left; border: 1px #D0D2C4 solid; padding: 0px 8px 8px 8px; background: #E5E5E5; font: normal 9pt/20px Arial; margin: 0px 8px 0px 0px; } #news_detail_content .advert .container{ border: 1px #DBDDCF solid; } #news_detail_content .advert .title{ font-size: 8pt; color: #AAAAAA; } #news_detail_content .title { color: #434343; font: bold 11pt/24px Arial; } #news_detail_content .short_content { font-style: italic; } #news_detail_content .date { color: #434343; font: normal 8pt/24px Verdana; } #news_detail_content .read_count { color: #D0D0D0; } #news_detail_content .content, #news_detail_content .content p, #news_detail_content .content td, #news_detail_content .content div, #news_detail_content .content font { font: normal 9pt/18px Verdana; } #news_detail_content .content a{ color: #0000FF; }

Hakan Karadirek
08.01.2008, 19:50
normal cikmiyor arkadaslar, bu ne yaa

Kaan
08.01.2008, 20:07
normal cikmiyor arkadaslar, bu ne yaa

Al abi... ;)

Dubai Cupta Alex ve Fernando’ya şimdilik talip çıkmaması Trabzonspor’u memnun etti.

http://www.spor61.net/images/news/tom_de_sutter.jpg

TRABZON'A DEV SUTTER

Şenol YİĞİT
08.01.2008, 20:12
Cercle Brugge: De Sutter kan naar Turkije

http://www.sporza.be/polopoly_fs/1.187715!image/2326910521.jpg
Tom De Sutter blijft hot op de transfermarkt. Na Anderlecht is nu ook het turkse Trabzonspor geinteresseerd in de spits.
Zou het een goed idee zijn om Tom De Sutter te verkopen aan Anderlecht of Trabzonspor ? (plaats een reactie over jouw mening)

Ne yazay havurda acaba?:)

Kaan
08.01.2008, 20:17

Tom De Sutter blijft hot op de transfermarkt. Na Anderlecht is nu ook het turkse Trabzonspor geinteresseerd in de spits.
Zou het een goed idee zijn om Tom De Sutter te verkopen aan Anderlecht of Trabzonspor ? (plaats een reactie over jouw mening)

De Sutter ve Trabzonspor'la alakalı bişey yazıyor.. Onu anladım... :D:D:D

CEMEFKER
08.01.2008, 20:20
dusunsenenize ikinci yari bu takimlan ciksak
...........................................fernand ao..............................................
....gokdeniz...................................... ............................yattara...........
.................................ceyhun........... ...alex........................................
.............................................selcu k................................................
mustafa...............huseyin................stope r........................serkan........
.......................................tolga...... .................................................

Değerli kardeşim ! ( yaş olarak aramızda baya bir fark olduğu için kardeşim diyorum) takımın ideal formatını iyi yakalamışsın . 4-5-1 veya 4-3-3 .
4'lü defans, önünde tek ön libero, önlerinde iki hücum donanımlı orta saha, kanatlarda iki hızlı forvet ve tek santrafor.http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon14.gif
Ancak şu göbeğe Ceyhun veya Alex'in yerine daha koşan , mücadele gücü yüksek bir ortasaha adamı koyarsak mesela ( şu anki kadroda olduğu için söylüyorum) Ayman ( Trabzonlu Gattuso http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif ) , takımın direnç gücü artardı. Hüseyin'i stoper olarak tercih edilmesi de bana göre yerinde. Hüseyin'i eleştirmek yerine daha verimli olabileceği stoperde oynatırım.

Cafer Bulur
08.01.2008, 20:22
De Sutter ve Trabzonspor'la alakalı bişey yazıyor.. Onu anladım... :D:D:D
ben size daha saglam bir kaynak dan bska bir haber vereyim.cercle bruggenin resmi internet sitesinde 4.01-08 tarihli haberde de sutterin bruggede mutlu oldugunu ve suan icin kulününden ayrilmak istemedigini yaziyor.bu transferi de gecelim.b plani da olmadi.c planindan devam edelim.:)

Kaan
08.01.2008, 20:25
ben size daha saglam bir kaynak dan bska bir haber vereyim.cercle bruggenin resmi internet sitesinde 4.01-08 tarihli haberde de sutterin bruggede mutlu oldugunu ve suan icin kulününden ayrilmak istemedigini yaziyor.bu transferi de gecelim.b plani da olmadi.c planindan devam edelim.:)

Zaten kimi almak istesek klüpte mutlu oluyor... :D

erkankoc
08.01.2008, 20:36
Zaten kimi almak istesek klüpte mutlu oluyor... :D

bence trabzona gelse mutsuz olacagini biliyolar

asem61
08.01.2008, 20:39
arkadaslar negüzel yaziyorsunuz ancak sizin dilinizden anlayacak yok yönetimde.defalarca yazdik ama sonuc yok. gurbetciler diyorsunuz, hepsi cok iyi gencler. avrupa altyapisi almis futbolu bilerek oynayan gencler. ancak aci bir gercektirki kendi kabugunun disina cikamayan, kafasini kaldirip dünyada neler oluyor diye bakma gayretini gösteremeyen, deve kusu misali yöneticilerimiz var.

zafer yelen cok iyi, duran top ustasi diyebiliriz.hamza cakir, savasci bitmeyen enerjisi var, öne arkaya gidip gelebilen kaliteli(Trabzonlu),aykut demir saglam ve temiz oynayan iyi bir defans oyuncusu(trabzonlu).bilal cubukcu cok iyi bir solak(trabzonsporlu) herta berlin tarihinde ilk kez altyapisindan yetisen bir türk genciyle profesyonel sözlesme yapti.bilal ile ilgili bir görüsmeyi anlatmak istiyorum. yöneticilerimizden biri bilal ile ilgilendiklerini ancak ona verebilecek 200-300 bin eurolarinin olmadigini söyledi.ne bekliyordun 20 yasinda yetenekli bir genci 50 bin euroyami alacaktin. ancak bu genc kardesimize nürnberg ve birkac bundesliga klübü talip. herta bilal icin 700 bin euro istiyor. herhangi bir sakatlik olmazsa bu kardesimizin degeri birkac bundesliga maci oynadiktan sonra milyon olacak ve biz digerlerinin arkasindan baktigimiz gibi onunda arkasindan bakacagiz.

inanin sadece almanya altyapisindan benim birebir tanidigim genclerle sampiyonluga oynayacak bir takim olusturabilirsiniz.

Ömer Akdağ
08.01.2008, 21:00

Tom de Sutter transfer pazarinda ismi cok gecen futbolculardan oldugunu ve Anderlechtten sonra Trabzonsporunda talip oldugunu yaziyor.

Altindada, Tom de Sutter'u Anderlecht yada Trabzonspor'a satmak sizce iyi bir fikir mi? Fikrinizi verin.

..Diyor :D

Serdær
08.01.2008, 21:03
Galiba artık transfer yapıcaklar :o

Travelair
08.01.2008, 21:14
"2 hafta içerisinde tüm transferler bitecek"

İnanmak için çok erken, inanmak için çok geç...

Hüdai Pervaneli
08.01.2008, 21:27
ya bu oyuncuyu anderlecht istiyo sa ts alamaz

AYYILDIZ
08.01.2008, 21:30
Aslinda Ersun Hoca sayesinde genc ve kaliteli kadronun temelleri atilmaya basladi Onur-kadir ve barisin kadroya katilmasi gelecek adina umitlendirici ayrica ceyhun ve eren transfer edilirse cok kaliteli 2 isim daha kazanmis oluruz bence 2 tanede ust duzey isim alinmali alex ve fernandao gibi bunlar yapilirsa gelecek yilin temelleri atilmis olur.

Cem Balcı
08.01.2008, 21:50
ya bu oyuncuyu anderlecht istiyo sa ts alamaz

anderlechtle ts arasında pek bi fark göremiyorum,hatta onlardan daha iyi yapıya sahibiz.lig olarak bakıncada belçikadan kat kat üstünüz.neden ts alamasın?

Süleyman Eruyar
08.01.2008, 21:51
bu ersen martin olayından bir haber yokmu, 7 ocak a kadar süre verilmişti huelvaya, ne oldu erseni geçtik bari paramızı versinler,

Mehmet_Mercanlı
08.01.2008, 21:52
........................tolga..................... .....
.................................................. ......
serkan........tolga........erdinç.......mustafa
.......................hüseyin.................... ....
yattara....................................gökdeni z
.......................ceyhun..................... ....
.................umut..........barış.............. ....

1:ahmet
2:çağdaş
3:tayfun
4:celo
5:ayman
6:jabi
7:ergin

bu gidişle bizim 2. yarı kadromuz bu

Hüdai Pervaneli
08.01.2008, 21:54
anderlechtle ts arasında pek bi fark göremiyorum,hatta onlardan daha iyi yapıya sahibiz.lig olarak bakıncada belçikadan kat kat üstünüz.neden ts alamasın?

anderlecht avrupaliglerinde mucadele ediyo sampiyonlarliginde oynuyolar

Murat Keçeci
08.01.2008, 21:55
fernandao alex diyorum başka bişe demiyorum fernandaonun attığı golü gördüm intere müthiş vurmuş ceza sahası dışından yarım vole bekletmeden topu köşeye inşallah talipleri çıkmazda bize kalırlar sene sonunda bile gelmelerine razıyım geç olsunda güç olmasın

KUTADGU
08.01.2008, 21:56
"Ersun Yanal'la ilgili olarak her hangi bir sorunumuz yok. Bu tür dedikodularla hem bizleri tamamen yıpratmak istiyorlar, hem de Ersun Yanal'ın aklını karıştırmaya çalışıyorlar. Ersun Yanal, görevinin başında. Biz de yönetim olarak transferde kendisinin verdiği isimler üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ersun Yanal, bize sürekli alternatif isimler üretebilen kaliteli bir teknik adam. Trabzonspor'un ondan alacağı daha çok şey var. Kimse bizi ve onu yıpratmaya çalışmasın."

Biz beceremiyoruz Allahtan hocada iyi portföy var demek bu kadar mı zor yahu?

İki kelime etmeyi beceremeyen adam gelmiş transfer yapacakmış...

Hadi oradan Hadi oradan...

Cem Balcı
08.01.2008, 21:57
anderlecht avrupaliglerinde mucadele ediyo sampiyonlarliginde oynuyolar

her avrupa liginde mücadele eden,şampiyonlar liginde mücadele eden takım iyidir diye bir kaide yok.

hiçbir şekilde anderlechtin ve belçika liginin bizim ligimiz ve takımlarından iyi olduğu söylenemez.onlarda bizde istiyorsak şanslar eşit sayılır,anderlechti bizden büyük görmenin bir anlamı yok.

Hüdai Pervaneli
08.01.2008, 21:58
her avrupa liginde mücadele eden,şampiyonlar liginde mücadele eden takım iyidir diye bir kaide yok.

hiçbir şekilde anderlechtin ve belçika liginin bizim ligimiz ve takımlarından iyi olduğu söylenemez.onlarda bizde istiyorsak şanslar eşit sayılır,anderlechti bizden büyük görmenin bir anlamı yok.

ben söylerim anderlecht bizden daha oynuyolar

Süleyman Eruyar
08.01.2008, 21:59
........................tolga..................... .....
.................................................. ......
serkan........tolga........erdinç.......mustafa
.......................hüseyin.................... ....
yattara....................................gökdeni z
.......................ceyhun..................... ....
.................umut..........barış.............. ....

1:ahmet
2:çağdaş
3:tayfun
4:celo
5:ayman
6:jabi
7:ergin

bu gidişle bizim 2. yarı kadromuz bu

hüseyinin yerine adnanı alacamda o da kadroda yok.

Cem Balcı
08.01.2008, 22:07
ben söylerim anderlecht bizden daha oynuyolar

dediğin gibi olsun abicim,saygılar.:)

Atılay
08.01.2008, 22:08
Ankaragücü____Bebbe,jaba sivas_balili,m.yıldız
Ankaraspor_____Necati,M.yılmaz kasımpaşa__theoue

Bursa___sinan,tum g.birliği__m.cakır,ısaac
antep___ugur yıldırım,de nigris kayseri_g.ünal,cangele

bunların hangisini alırsan al bizim takımda as oynar anadolu takımlarının kalitesinde bile forvetimiz yok

Cem Balcı
08.01.2008, 22:10

bunların hangisini alırsan al bizim takımda as oynar anadolu takımlarının kalitesinde bile forvetimiz yok

cangele ve ısaac diyorum başka bişe demiyorum...:)

salihismet
08.01.2008, 22:10
Transefer konularinda net bir aciklama olmamasina ragmen, yapilmazsa hocanin birakabilecegi yazilmaya ba$landi, gercekten sinir bozucu bir durum.
Kötüden berbata dogru bir gidi$atimiz var, $imdilik görünen bu.

Ersun Yanalin Trabzonsporda olmasi büyük bir $anstir, bana göre Yanal icinde ayni durum gecerlidir. Ikisininde ciki$ yapmaya ihtiyaclari var, bundan dolayi bu firsati iyi degerlendirmek lazim. Teknik drektör konusunda dogruyu yakalayan Trabzonspor, bu konuda bir yanli$lik yaparsa,bana göre 96 da $ampiyonlugu kacirarak aldigi darbeye yakin bir darbe alir.

Nuri Albayrak yeni isimlerle, en azindan herkesin kabul edebilecegi bir as ba$kan adayi bularak, tekrar ba$kanliga aday olmasi, berbata dogru yol aldigimiz bu giti$atin her ne kadar mimariysada kentisi, Ersun Yanalin yapacagina inandigim dogru hamlelerine katgida bulunarak, Trabzonspor icin bir ciki$ yolu bulunacagini dü$ünüyorum.

Türkiyedeki 5 önemli koltuktan birinin Trabzonspor ba$kanlik koltugu oldugunun farkina varan Nuri Albayrak, trilyonlari verse kendini bu kadar tanidamiyacaginida anlami$ olmali. Ba$kanlik yaptigi bu dönem icerisinde, yapilan yanli$lardan ders alarak ve özele$tirisini yaparak, Trabzonspor icin cali$acagina, taraftari inandirmak suretiyle yoluna devam edebilir. Bunun ilk adimi Ersun hocanin istedigi transferlerin en azindan bir kismini yaparak i$e ba$lamasi gerekiyor.
Ergun Atanin i$aret ettigi, derin Trabzonsporlulardan takimi temizlemek, ancak sorunsuz bir ba$kanla olacagina inaniyorum. M. Ali Yilmazin devam etmesi gerekirdi, sözünüde gözardi etmemek lazim. Tarbzonspor icin yapildigi söylenen projelerin devam etmesi icin, belirli bir politika izlenmesi, yönetimler degi$sede bu politikalarin devamliliginin saglanmasi Trabzonsporun cikarinadir.

Nuri Albayrak icin yazdiklarim, bundan önce ba$kanligina kar$i oldugum halde, iyi niyetli olduguna inandigim icindir. Yanli$ yöneticilerle yola devam etmesi, bu yanli$ ki$ilerin icerisinde I. Haciosmanogluda var, onlarin yanli$ yönlendirmeleriyle bugünkü tablo ortaya cikti. Üzerine basa basa söylüyorum, Nuri Albayragin kongreye kadar atacagi adimlar cok önem arz ediyor bu konuda. Bu adimlari dogru atarsa kazanabilirde. Bu dönemde aday olmasa bile atacagi dogru adimlar ilerde aday olmasi halinde kendisi icin arti puan olarak hanesine yazilacaktir. Cünkü bu kisa dönemde atilacak adimlar, Trabzonsporun geleceginde büyük rol oynayacaktir, bu dönem bir dönüm noktasidir.

İleli
08.01.2008, 22:12

belcikada yasayan biri olarak ben soylim anderlecht gecen seneye kadar iyi futbol oynuyordu ama bu sene sefilleri oynuyolar..
ve avrupanin kucuk lyonu diyebiliriz radzinski,koller,aruna,wilhelmson,tchite ve kompany gibi futbolculari yuksek fiyatlara avrupa takimlarina satmasini bildiler..

Berat
08.01.2008, 22:13
Kongre 1-2 Şubat'ta yapılacaksa ve Nuri Albayrak ta aday olacaksa -ki öyle görünüyor- , alacakları adamların taraftara katacağı havayı da hesap ederler, bu havanın da kendilerine oy olarak dönebilmesi için transferleri Ocak ayının sonunda yaparlar.. Ben şahsen ondan önce bir hareket beklemiyorum. Lig mi başlamış, kupa maçları mı varmış, bence bu adamların hiç umurlarında değil.. Bunlar sadece kendi hesaplarını düşünüyorlar..

temel_yilmaz
08.01.2008, 22:14
transfer hangi tarihte bitiyor?birde bu baturoğlundan bi umudum yok kanca bile bunun yanında ünlü ingiliz menejerlere benziyor

Hüdai Pervaneli
08.01.2008, 22:17
abicim demene gerek ayni yas da sayiliriz hata sen benden büyüksun

Hüdai Pervaneli
08.01.2008, 22:21

bunlardan bebe theoue sian mehmet cakir de nigris ve cangele yi alilim raziyim ama digerlerini istemem helede gökhan ünal ile ugur hic istemem ünlü olcam diye hollanda milli takini secen ugur u hic istemem

Erdem Keser
08.01.2008, 22:24

Ahh ahh bir anlatabilsek:)
Şu takımın forvetine bırakın vasat bir forveti beni koyun ,ileri uçta oynayan o şahıstan daha uzun süre ayağımda top tutarım..
Nerede bir kabiliyet düşmanı varsa doldurduk takıma..

tsakrep61
08.01.2008, 22:27
transfer hangi tarihte bitiyor?birde bu baturoğlundan bi umudum yok kanca bile bunun yanında ünlü ingiliz menejerlere benziyor

bu yonetımde bu ısı yapacak kımse yok ama gercekten Kanca Baturoglundan daha ıyıydı

Obi-Van
08.01.2008, 22:28
japonyadan Nakatomi yi alalım, adamın 32 maçta 21 golu varmış

A.Gökhan AKIN
08.01.2008, 22:29
demek iki haftada transfer tamamlanacakmış vey be ne bu hız böyle helal olsun sayın baturoğlu adamları gelecek sene oynatmak için mi alacaksınız ? gerçi onada razıyız

master yoda
08.01.2008, 22:31
bu gün bjk-ankara macını izledim şu holosko yu biz alsaymışız keşke tam fırtına sıfatına uygun topçu

Öztürk Adem
08.01.2008, 22:45
ah be aldık 1 adet kova artık o da ılk macında 5 yer bızım kaledekı yerını alır :(

Cem Balcı
08.01.2008, 22:48
ah be aldık 1 adet kova artık o da ılk macında 5 yer bızım kaledekı yerını alır :(

yok yav okadarda kötü adama benzemiyo.daha doğrusu öyle diyolar.:o

Mehmet Fırat
08.01.2008, 22:56
Trabzonspor Adana' da
.....

http://www.trabzonspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&PID=589&HaberID=37907 (bkz. 14 numaralı futbolcu)

Hangisi doğru söylüyor şimdi?..

Öztürk Adem
08.01.2008, 22:57
yok yav okadarda kötü adama benzemiyo.daha doğrusu öyle diyolar.:o
sen 1 tane kalecı aldık da ıyı cıkanı sole :) ne kadar genc aldıysak 5 ledıler kalemızıı

Cem Balcı
08.01.2008, 22:59
sen 1 tane kalecı aldık da ıyı cıkanı sole :) ne kadar genc aldıysak 5 ledıler kalemızıı

bence jeff çok sağlam transferdi ama kıymetini bilmedik.çok çabuk harcıyoruz çook...

Terzioğlu
08.01.2008, 23:01
http://www.fussballtalente.net/erdem_alparslan.jpg

Sol bek mevkiine önerebilecegim genc ve cok yetenekli bir gurbetci var. Alparslan Erdem.
Werder Bremen'in ikinci takiminda forma giyiyor su anda. Türkiye Ümit Milli takiminda forma giyiyor.
Kendim izlemedim ama Werder Bremenli bazi arkadaslara sordum. Kendisinin büyük yetenek oldugunu söylüyorlar.
Cok güclü bir oyuncuymus. Sol ayagini cok iyi kullanabiliyor ve ayrica cok teknik bir oyuncu.
Hizida fena degilmis. Oyun stili Schalke 04'lü Rafinha'ya benzetiliyor. Bence alabilirsek cok iyi is yapariz. Kendisi 19 yasinda.

Öztürk Adem
08.01.2008, 23:02
:D
bence jeff çok sağlam transferdi ama kıymetini bilmedik.çok çabuk harcıyoruz çook...
bencede ceff dıger 2sınede 2 gomlek fark atar hele tolga yokmu adamın dermanı takatı yok sankı adam durusundan baan korku salıo sankı her an gol yıyecekmıs gıbı

Obi-Van
09.01.2008, 00:31
Yöneticilerden Gürhan Üçüncüoğlu, Başkan Yardımcısı Muzaffer Ermiş kafilede yer aldı. Menajer Necmi Perekli Kafile ile Adana’ya giderken yardımcılığına getirilmesi düşünülen Hasan Yalçınkaya’nın işinin gerçekleşmediği belirtildi.

Trabzonspor otelinde istirahate çekilerek maç saatını beklemeye başladı

Kaynak: xxxxxx

Gürhan Üçüncüoğlu mu ? Bütün Üçüncülerde hep bize denk geliyor :D

Murat Keçeci
09.01.2008, 00:46
üçüncü sınıf oyuncu istemiyoruz ya yeter artık alex fernando gibi 1.sınıf adamları alamıyorlar denıgrıs bebbe tehoue gıbı 3.sınıf adamalarla bizi kandırmaya çalışıyorlar ondan sonrada trabzon yabancı transferinde neden başarısız bu şekilde başarılı olmasına imkan var mı

eren_61
09.01.2008, 00:48
üçüncü sınıf oyuncu istemiyoruz ya yeter artık alex fernando gibi 1.sınıf adamları alamıyorlar denıgrıs bebbe tehoue gıbı 3.sınıf adamalarla bizi kandırmaya çalışıyorlar ondan sonrada trabzon yabancı transferinde neden başarısız bu şekilde başarılı olmasına imkan var mı

ayrıca böyle üçüncü sınıf 3 adama bu kadar para verileceğine bu üç kişinin yerine alexi diğer 3 kişi yerine fernandou yu alsınlar.zaten elimizde kaç yabancı varki.8 hakkı gine kullanmayalım.ama bu iki adamı alsınlar yeter artık.

28TS61
09.01.2008, 02:25
lotto falan tutsada ben transfer etsem fernandao ve alex i

sbay
09.01.2008, 03:02
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/09/im/F766751706F72F49BD4F4275b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifÇetinkaya işi yattı

Ersun Yanal'ın ısrarla istediği G.Antep'in menajeri Hasan Çetinkaya, Trabzon'un kapısından döndü. Yönetimin, yerel gazetelerin tepkisini göz önüne alıp transferden vazgeçtiği öğrenildi.

TSKara61
09.01.2008, 03:23
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/09/im/F766751706F72F49BD4F4275b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifÇetinkaya işi yattı

Ersun Yanal'ın ısrarla istediği G.Antep'in menajeri Hasan Çetinkaya, Trabzon'un kapısından döndü. Yönetimin, yerel gazetelerin tepkisini göz önüne alıp transferden vazgeçtiği öğrenildi.

Bu isler boyle gittikce malasef TSnin ilerlemesi cok zor.

tuncii
09.01.2008, 03:42
offf offf ne zaman adam gıbı bır transfer olacak yaaaa

Erdem Keser
09.01.2008, 07:35
Trabzonspor'un en büyük düşmanı içindedir.Trabzondadır..Avuç içi kadar medya bütün şehri etkiliyor..Bu nedir yahu,size mi danışılacak menajer alınırken,oyuncu kadroya girerken..
Yusuf'u kadroya al....
Ne işi var menajerin...

Gelin siz yönetin o zaman takımı..

temel_yilmaz
09.01.2008, 08:34
Trabzonspor'un en büyük düşmanı içindedir.Trabzondadır..Avuç içi kadar medya bütün şehri etkiliyor..Bu nedir yahu,size mi danışılacak menajer alınırken,oyuncu kadroya girerken..
Yusuf'u kadroya al....
Ne işi var menajerin...

Gelin siz yönetin o zaman takımı..

medya falan hikaye kim bilir n oldu insanlara günah keçisi lazım
kim suçlu medya suçlu ben gördüm adamı klübün kapısında dışarı çıkarttılar bu külliyen yalan(yanlış anlaşılmasın burdaki ben gördüm gözlerimle gördüm anlamında değil )

Jester
09.01.2008, 08:45
Dış transfer çalışmalarında henüz somut bir adım atamayan Trabzonspor’un, Brezilya’nın Fluminense takımında top koşturan Junior Cesar ile büyük oranda anlaştığı iddia edildi. İnternacional takımından Alex ve Fernandao için son bir kez daha girişimde bulunmaya hazırlanan Trabzonspor’un sonuç alamaması halinde Fluminense’nin 25 yaşındaki sol kanat oyuncusu Junior Cesar’ı getirmeyi planladığı öğrenildi.İki sezon önce Beşiktaş’ın da gündeminde olan sol kanat oyuncusunu en geç Salı günü Trabzon’a getirmeyi hedefleyen Trabzonspor, bu oyuncu haricinde bir de forvet oyuncusu alabilmek için düğmeye bastı. Bu mevkiye Avrupa’dan takviye yapmak isteyen Bordo-Mavililerin hedefinde ise İsveçli golcü Prica var. Prica transferinin de iki gün içerisinde netlik kazanacağı öğrenildi.

Kaynak: İlkhabergazete

Burçak
09.01.2008, 08:50
....İki sezon önce Beşiktaş’ın da gündeminde olan sol kanat oyuncusunu en geç Salı günü Trabzon’a getirmeyi hedefleyen Trabzonspor, ......
Hangi salı olduğu belli mi acaba :p

Travelair
09.01.2008, 09:24
Eğer kontrat yenilememişse Wikipedia'ya göre Junior Cesar'ın kontratı 2007 sonu bitmiş. Yani bonservissiz geliyor eğer öyleyse. Yalnız lütfen Junior Brutus'lar gönderilmesin. Transferi katleden değil, alıp getirebilen gitsin oraya. Yollayacaklar da artık samimi olsun lütfen!

temel_yilmaz
09.01.2008, 09:45
aslında şu gurbetçilerden almanyadaki n biliyim avrupanın diğer taraflarındaki türkleri futbol oynuyan arkadaşlarımızı memlekete getirsek sıfırdan şampiyon takım kurulur hemde arkadaşlar türk milli takımlarında oynar ama trabzonsporun getirdiği genç oyunculardan birtek aklımda kalanlar çetin ile erdal vardı bir zamanlar varın gerisini siz düşünün

metehan
09.01.2008, 09:49
Eğer kontrat yenilememişse Wikipedia'ya göre Junior Cesar'ın kontratı 2007 sonu bitmiş. Yani bonservissiz geliyor eğer öyleyse. Yalnız lütfen Junior Brutus'lar gönderilmesin. Transferi katleden değil, alıp getirebilen gitsin oraya. Yollayacaklar da artık samimi olsun lütfen!

Yemin ediyorum, bu yönetim senin kadar futbolu takip etseydi şimdi fişek gibi bir kadromuz olurdu. İşte sorun burada. Kurum yönetmek, futbolu takip etmek, transfer becerisi, vs. Listeyi uzatıp gidebilirsiniz. Hepsinden alınan not maalesef kırık !

UğurB
09.01.2008, 09:55

Banrisul internacional takiminin forma reklami
2. golu atan oyuncu Nilmar adam Lyon'dan Internacional'e dondu...

LazAnisT
09.01.2008, 09:56
Menejer olayı olasaydı buyılın en doğru Transferini yapmış olacaktık.Ama satılmış olduğunu düşündüğüm yerel medyamız bu olaya tepki vermiş.Yazıklar olsun.Trabzonspora en büyük zararı onlar veriyor.Bu nasıl mantık.Ama doğruya Caner çuvalcıoğlumuz varya Necmi Pereklide var onlara yazık olur sonra.

Cengiz Çubukcu
09.01.2008, 10:10
Menejer olayı olasaydı buyılın en doğru Transferini yapmış olacaktık.Ama satılmış olduğunu düşündüğüm yerel medyamız bu olaya tepki vermiş.Yazıklar olsun.Trabzonspora en büyük zararı onlar veriyor.Bu nasıl mantık.Ama doğruya Caner çuvalcıoğlumuz varya Necmi Pereklide var onlara yazık olur sonra.

bu menajer önemli bir adam mıydı?

10 numara
09.01.2008, 10:14
Dış transfer çalışmalarında henüz somut bir adım atamayan Trabzonspor’un, Brezilya’nın Fluminense takımında top koşturan Junior Cesar ile büyük oranda anlaştığı iddia edildi. İnternacional takımından Alex ve Fernandao için son bir kez daha girişimde bulunmaya hazırlanan Trabzonspor’un sonuç alamaması halinde Fluminense’nin 25 yaşındaki sol kanat oyuncusu Junior Cesar’ı getirmeyi planladığı öğrenildi.İki sezon önce Beşiktaş’ın da gündeminde olan sol kanat oyuncusunu en geç Salı günü Trabzon’a getirmeyi hedefleyen Trabzonspor, bu oyuncu haricinde bir de forvet oyuncusu alabilmek için düğmeye bastı. Bu mevkiye Avrupa’dan takviye yapmak isteyen Bordo-Mavililerin hedefinde ise İsveçli golcü Prica var. Prica transferinin de iki gün içerisinde netlik kazanacağı öğrenildi.

sıradan bir sol kanat oyuncusu....

Süleyman Eruyar
09.01.2008, 10:14
TAKVİYE YAPILACAK

Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak, transferde çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek, "Kısa süre içerisinde kadromuza 2 yabancıyla birlikte 1-2 yerli takviye yapmayı planlıyoruz" dedi. Fernandao ve Alex'in transferlerinde beklemedikleri sıkıntılar yaşadıklarını ifade eden Albayrak, "Bu nedenle daha gizlilik çerçevesinde, transferleri kısa sürede bitirmeyi amaçlıyoruz" dedi.

ARAMIZDA SORUN YOK

Albayrak, Teknik Patron Ersun Yanal ile İstanbul'da transfer konusunda fikir alış verişinde bulunduklarını da ifade ederek, "Ersun hoca düşündüğü isimleri alternatifleri ile bize bildirdi. Zaten eksiklerimiz büyük ölçüde belli. İkinci yarı hemen başladığı için hızlı davranmak zorundayız. Gelecek haftaya kadar transferi bitirmeyi planlıyoruz" dedi.

LİSTEDE KABARIK

Albayrak, "Ersun hoca ile aramızda transfer ile ilgili sorun varmış gibi göstermeye çalışmasın. Uyumlu bir şekilde çalışıyoruz ve hocamızın istediği transferleri de gerçekleştireceğiz. Kimse Trabzonspor'un huzurunu bozmaya çalışmasın" dedi. Fernandao ve Alex konusunda şimdilik rafa kaldıran Bordo-Mavililer, golcü ve orta alanın soluna transfer yapmak için görüşmelerini sürdürürken, De Nigris, Rade Prica, Tehoue ve Mansare ile yurt içinden Selçuk İnan'ı listesinde bulunduğu belirtildi

karadeniz..

temel_yilmaz
09.01.2008, 10:19

abi o işte ben medyanın alakalı olduğuna inanmıyorum şu andaki yöneticilere profösyönel çalışacak insanlar lazım değil düşünsenize profösyönel bi basın sözcümüz menejerimizin olduğunu baturoğlunun yerine daha iyi işini bilen bir yöneticinin b aturoğlu istermi kendinden iyi birini istemez bunu yıllar önce fenerbahçe yaşadı hakan bilal kutlualp hoydonk transfer ettikten sonra onun başarısını istemeyenler onu gönderdiler çünki adam sadettin saranla beraber o zaman türkiyeye fazla olan oyuuncuları getirdiler bize böle yöneticiler lazım şahsım adıma baturoğlunun değil oyuncu trabzonspora herhangi bişey katacağına zerre kadar ümidim yok

Murat Keçeci
09.01.2008, 10:40
bu yönetimde ne kadar söz dinlermiş yahu yerel basın kızmış diye çetinkaya işi yatmış yerel basın transfer yapılamamasına da kızıyor kongrenın olmamasınada kızıyor bu kadar yerel medyaya sadıksınız niye bunları yerine getirmediniz yönetim çetinkayaya verilecek para trabzonsporu batırmaz bizi sizin gibi yönetim anlayışı olmayan kişilerin yönetmesi iflasa sürüklüyor en büyük transfer sizin defolmanız olacak işte o zaman vurulsun davullar çalınsın zurnalar düğünümüz var

_SeRKaN_
09.01.2008, 10:47
bu yönetimde ne kadar söz dinlermiş yahu yerel basın kızmış diye çetinkaya işi yatmış yerel basın transfer yapılamamasına da kızıyor kongrenın olmamasınada kızıyor bu kadar yerel medyaya sadıksınız niye bunları yerine getirmediniz yönetim çetinkayaya verilecek para trabzonsporu batırmaz bizi sizin gibi yönetim anlayışı olmayan kişilerin yönetmesi iflasa sürüklüyor en büyük transfer sizin defolmanız olacak işte o zaman vurulsun davullar çalınsın zurnalar düğünümüz var

Yerel medya daha görüşülmüş ve anlaşılmış olan Çetinkaya'nın soyadını telafuz edemiyor,vermiş oldukları haberlerde Yalçınkaya diye hitap ediyorlar:)ama nedense Trabzonspor'la anlaşmasına mani oluyorlar düşün ki haberini bile ciddiyetle yapamayan bir yerel medya kulübe istediği zaman propagandalarıyla müdahele edebiliyor..

LazAnisT
09.01.2008, 10:54
Menejer Çetinkaya Transferi Profosyenelleşme adına çok güzel bir başlangıç olacaktı.Yabancı dil biliyor avrupada bir çok kulup ve Futbolcuyla bire bir ilişkileri olan en önemlisi bu işi meslek olarak edinmiş profosyenel bir kişi.

Mehmet Demirkol bu adam içn Türkiye bu işi en iyi yapan adam diye söylemişti.Geçmiş olsun!

emre81
09.01.2008, 11:10
Bakın düne kadar Trabzonpor yenilince ağladığını söyleyen çocuğu alamadık şimdi gideceği takımla ilgili röportajlarını okuyoruz yarın da bize attığı gol sonrası duygularını sorarız klüp yönetimi olarak biz tamamıyla raydan çıktık sonumuz hayrola.

http://www.sporx.com/ozel/ozelroportaj/94204/

demir
09.01.2008, 11:12
suraya girdigimde bir kerede alamadıgımız degil aldıgımız bırısını tartısıyor olalım yaw ne olur sanki :mad::mad:

temel_yilmaz
09.01.2008, 11:19
Menejer Çetinkaya Transferi Profosyenelleşme adına çok güzel bir başlangıç olacaktı.Yabancı dil biliyor avrupada bir çok kulup ve Futbolcuyla bire bir ilişkileri olan en önemlisi bu işi meslek olarak edinmiş profosyenel bir kişi.

Mehmet Demirkol bu adam içn Türkiye bu işi en iyi yapan adam diye söylemişti.Geçmiş olsun!

abicim o adam bu mantaliteye gelmez

Mustafa Önal
09.01.2008, 11:20

süleyman abi doğru diyorsun. çok kaliteli bir menejerimiz olacaktı. belki de necmi pereklinin altında çalışmak istemedi. yada necmi bey onun gelmesini istemedi. bilirsin bizim milletimizi tek adam sistemini çok severler. ayrıca 3 tane menejer de çok fazla oluyordu. yerel medyanında kendince haklılıkları var. örnegin bu güne kadar necmi perekli bu takıma ne kazandırdı menejer olarak . biz olalım da nasıl olursa olsun mantığı devam ediyor sanırım.

Cafer KILIÇSOY
09.01.2008, 11:24
Trabzonsporun sırtındaki en büyük yük kimse kusura bakmasın ama Necmi Perekli'dir. Konuşmaktan aciz, iki kelimeyi bir araya getiremeyen adam sadece hatır için Trabzonspora menejer yapılmıştır. Doğru söylüyor Süleyman Abim. Trabzondaki bir avuç medya dalkavuğu Trabzonsporun her işine burnunu sokuyor. Onların amacı Trabzonporu Trabzonlu olmayanlardan temizlemek! Trabzonspor rant kapısı ya, kimseye pabuç bırakmıyorlar. Türkiye'nin sınırlarını beklediği gibi Trabzon sınırlarını sarmışlar ve el altından ''Trabzonludan başkası giremez naraları atıyorlar.

Bazı spor yazarı olduğunu zannedenler Trabzonsporun transfere ihtiyacı olmadığını, dişardan transfer yapılacağına Arsinsporun orta saha oyuncusunun, Değirmenderenin forvetinin alınmasının çok daha yararlı olduğunu söylüyorlar.!!! Kulaklarımla duymasam, gözlerimle görmesem inanmazdım. Elin adamı Alex'i Carlos'u, Holoskoyu alsın sen bunlarla uğraş. Ne güzel memleket!

Artık öncelik Trabzonsporun değil, menfaatci şerefsizlerin cebi. Herkes uzaktan yakından Trabzonspora kanca takmanın peşinde. Kimsenin Trabzonsporu düşündüğü yok.

Bundan yaklaşık altı ay bir sene önce Doğuanadoluda bir takımı çalıştıran, adı sanı duyulmayan, teknik direktörlükle uzaktan yakından ilgisi olmayan şahıs çıkıp diyor ki ''Bu takımın ilacı benim'' Biz daha neyi tartışıyoruz. Öyle ya Trabzonspora tabiri caizse kapak atma peşinde olanlar varken, bu ülkede mesleği dalında okumadık okul bırakmayan, Trabzonspor gibi bir ölüye kısa zamanda kısıtlı imkanlarla ''Can'' olan Ersun Yanal'da kim oluyor dimi.

ALLAH kökünüzün b..... versin

UğuR
09.01.2008, 11:27
http://img132.imageshack.us/img132/871/tahminyarmasas1.jpg

Faik Yılmaz
09.01.2008, 11:52
Ts forması nasıl olsa var.....

Bari yarışmayı 3. bitirelimde Barça formamız olsun....... :)

demir
09.01.2008, 12:01
web sitesine yazı yazdım bedava oynak ıstıyorum diiye bakalım ne cevap verecekelrr :D

Obi-Van
09.01.2008, 12:07
necmi perekliyi ne zaman görsek elinde telefon üztünde kalın mont hava atıyor, başka birşey yaptıları yok.o telefonlada nihat ustadan akçaabat köfte söylüyordur elin yöneticileri menajerleri iş üretiyorlar bunlar hava atma peşindeler

Obi-Van
09.01.2008, 12:13

Alsınlar o cesarıda münasip bir yerlerine monte etsinler :mad: şimdi bu adamın Jarro dan ne farkı var? O cesarı konyasporda alabilir samsunsporda alabilir öyle standart anadolu takımı brezilyalısı boş yere parayı göle atıp gelsinler

Thedoors
09.01.2008, 12:18
Trabzonsporun sırtındaki en büyük yük kimse kusura bakmasın ama Necmi Perekli'dir. Konuşmaktan aciz, iki kelimeyi bir araya getiremeyen adam sadece hatır için Trabzonspora menejer yapılmıştır. Doğru söylüyor Süleyman Abim. Trabzondaki bir avuç medya dalkavuğu Trabzonsporun her işine burnunu sokuyor. Onların amacı Trabzonporu Trabzonlu olmayanlardan temizlemek! Trabzonspor rant kapısı ya, kimseye pabuç bırakmıyorlar. Türkiye'nin sınırlarını beklediği gibi Trabzon sınırlarını sarmışlar ve el altından ''Trabzonludan başkası giremez naraları atıyorlar.

Bazı spor yazarı olduğunu zannedenler Trabzonsporun transfere ihtiyacı olmadığını, dişardan transfer yapılacağına Arsinsporun orta saha oyuncusunun, Değirmenderenin forvetinin alınmasının çok daha yararlı olduğunu söylüyorlar.!!! Kulaklarımla duymasam, gözlerimle görmesem inanmazdım. Elin adamı Alex'i Carlos'u, Holoskoyu alsın sen bunlarla uğraş. Ne güzel memleket!

Artık öncelik Trabzonsporun değil, menfaatci şerefsizlerin cebi. Herkes uzaktan yakından Trabzonspora kanca takmanın peşinde. Kimsenin Trabzonsporu düşündüğü yok.

Bundan yaklaşık altı ay bir sene önce Güneydoğuda bir takımı çalıştıran, adı sanı duyulmayan, teknik direktörlükle uzaktan yakından ilgisi olmayan şahıs çıkıp diyor ki ''Bu takımın ilacı benim'' Biz daha neyi tartışıyoruz. Öyle ya Trabzonspora tabiri caizse kapak atma peşinde olanlar varken, bu ülkede mesleği dalında okumadık okul bırakmayan, Trabzonspor gibi bir ölüye kısa zamanda kısıtlı imkanlarla ''Can'' olan Ersun Yanal'da kim oluyor dimi.

ALLAH kökünüzün b..... versin

Haklılığı su götürmez.Sadece bu forumdaki sağlam kalemşörlerin neferi bile bir kaşık suda boğar trabzondaki o şahısları yöneticilik anlayışı baz alındığında...Asıl trajıkomik olan şu bence; bu kadar sığ adamların olduğu,kötü yönetildiği,üzerinden aleni yada dolaylı nemalanmaya çalışılan bir takım nasıl oluyorda küme düşmüyor...ben buna şaşırıyorum...

Cabri61
09.01.2008, 12:24
Menejer çetinkaya a yerel gazeteler nasıl tepki gösterebilir mesela ?
Trabzonlu olmadığı için mi?İlla bize bi tane daha mı Perekli lazım!
yoksa başka bir tane nedeni mi var?

tsligenc
09.01.2008, 12:27
Alex Raphael Meschini or simply Alex (born March 25, 1982 in Cornélio Procópio) is an attacking-midfielder player from Brazil. He currently plays at Internacional. Alex joined from Guarani on March 11 2004 for a fee of £325,000, signing a 4 year deal with a buyout clause of £1.325 million.

http://en.wikipedia.org/wiki/Alex_Raphael_Meschini

arkadaşlar bakın alex in 1.325.000 pounda anlaşması fesih oluyormus.

Şuayip Aydın
09.01.2008, 12:44
Ts forması nasıl olsa var.....

Bari yarışmayı 3. bitirelimde Barça formamız olsun....... :)
nasıl olacak abı nerde yapıyoz bunu ben bıse anlamadımda

Mehmet Fırat
09.01.2008, 12:45
nasıl olacak abı nerde yapıyoz bunu ben bıse anlamadımda

Bkz.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7970

Şuayip Aydın
09.01.2008, 12:45
Alex Raphael Meschini or simply Alex (born March 25, 1982 in Cornélio Procópio) is an attacking-midfielder player from Brazil. He currently plays at Internacional. Alex joined from Guarani on March 11 2004 for a fee of £325,000, signing a 4 year deal with a buyout clause of £1.325 million.

http://en.wikipedia.org/wiki/Alex_Raphael_Meschini

arkadaşlar bakın alex in 1.325.000 pounda anlaşması fesih oluyormus.turk parası olarak ne kadar yapıyo abı bu para

Erdem Keser
09.01.2008, 12:46
Ne Necmi Perekli nede Caner Çuvalcıoğlu..Madem yeni bir teknik heyet ve hocayla yola çıkıyorsun o zaman hocanın kendi ekibini kurmasında imkan tanıyacaksın..Tez zamanda yapılması gereken Caner Çuvalcıoğluna bu güne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edip helallik almak..Yahu sırf nüfus cüzdanında Trabzon yazıyor diye -kulüpte çalışacak- diye bir ayet mi var.. Kulüpte çalışmadan önce yönetimler hakkında bu insanların nasıl atıp tuttuklarını hepimiz gördük zamanında..Sonrasında eline bir iş verildi mi aynen devam..Herkes kendi menfaatinin peşinde..
Baş sorumlu olarak gördüğüm kişi ise Necmi Pereklidir..
Kulüpten Necmi Perekliye,altyapıdan da Özkan Sümere yol vermedikten sonra gelecek adına bişey beklemiyorum

Erkut Ay
09.01.2008, 12:48
bıraksınlar transferi falan en ufak bişey yapmasınlar o uğursuz elleriyle dokunmasınlar artık kulübe bunlar 2 transfer yapsa var olan borcu 2 katına çıkartır oda ayrı bi zarar... ....

ayrıca hala transfer beklemek bunlardan oda ayrı bi tuhaf...

Burçak
09.01.2008, 13:04
Kapıda bile yatarım
Trabzonspor'da Onur'un transferinde kriz yaratan Yusuf, Karadeniz'e konuştu:
http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/29010_b.jpg
KARŞIYAKA'YA GİTMEM

Trabzonspor'un Onur'un transferinde Karşıyaka'ya kiralık olarak vermeyi planladığı Yusuf Kurtuluş’un bu takıma gitmemesiyle yaşanan kriz para ile çözüldü ama şimdi 'Şimdi Yusuf ne olacak?' sorusuna yanıt aranıyor. A takımla idmanlara çıkmayan ve tek başına çalışacak olan Yusuf, "Hiçbir yere gönderilmiyorsam gocunmam, Trabzon'un kapısında yatar ve çalışmamı sürdürürüm" dedi.

NASIL BİR ANLAYIŞ

Yusuf, "Konya ile bir anlaşma yaptım ama göndermiyorlar. Artık yapacak bir şey yok. Ersun hoca Barış ve diğer gençleri kazanmak, oysa beni süründürmek için uğraşıyor. Bu nasıl anlayış? Trabzon öz evladına böyle yapmamalı. Ben oynayacağım takıma gitmek isterim ama karar kulübümün" diye konuştu.

Cem Balcı
09.01.2008, 13:07
kendisini çok büyük bi topçu olarak görüyo galiba.öyle atıp tutması kolay...

Serdar A
09.01.2008, 13:08
...

Önümüzde bir kaç basamak var , aştığımız anda Trabzon çok farklı bir noktaya erişecek. Ancak kimsenin buna niyeti yok.

Niyetler hep ; az olsun , benim olsun...

Murat Keçeci
09.01.2008, 13:09
şu kulubu işi bilenlere emanet etmedikçe bu kulupten başarı beklemeyelim çetinkaya gibi menejeri almıyorlar niye antepden geliyor nasıl güvenelim bu adama diye yazıyordu bi yerel gazetede bu eski kafaları bırakalım artık anteplide bu vatanın evladı bu kulup sadece futbolcu olarak en iyi değil her alanda en iyiyi hakediyor eğer çetinkaya şuanda caner cuvalcıdan veya necmi perekliden daha iyise kesınlıkle düşünülmeden transfer edilmelidir şu unutlmasınkı bazen futbolculara sampıyon olduklarında sorarlar ne hissedıyorsunuz diye oda derki:''çok çaba sarfettık malzemecisinden futbolcusuna kadar bu işte emeği olan herkesi kutluyorum der''demekkı futbol sadece futbolcuyla oynanmıyor camianın her alanında görev yapacak en tecrubeli ve deneyımlısıne ıhtıyacı var bu kulubun

Cengiz Çubukcu
09.01.2008, 13:17
Ne Necmi Pereklinin ne de Özkan Sümerin bu kulüpte çalışmaya ihtiyaçları olmadığını, hayatlarını bundan sonra başka işlerle de uğraşarak sürdürebilirler. peki yıllardan beri hakkında en ufak bir kötü şey duymadığımız Caner Çuvalcıoğlunun gazeteciler tarafından savunulmasının neresi kötü ? kendinizi onun yerine koyun bakalım, ne demek hizmetlerinden dolayı teşekkür helallik almak. Sapla samanı karıştırmamak lazım her önüne geleni kovarsan sonra japonyadan avrupadan örnekler verirsin. Elin Fransızı İngiltere gibi bir yerde 15 senedir teknik direktörlük yapacak sen adam Trabzonlu diye birşeyden anlamaz mantığıyla hareket edeceksin, kendi adamını kendi memleketinde yok sayacaksın, yok böyle birşey ....

My
09.01.2008, 13:22
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/09/im/07CFD318151D2342A6F81E96a.jpg (http://www.fotomac.com.tr/tra101.html)

Obi-Van
09.01.2008, 13:26
Ne Necmi Perekli nede Caner Çuvalcıoğlu..Madem yeni bir teknik heyet ve hocayla yola çıkıyorsun o zaman hocanın kendi ekibini kurmasında imkan tanıyacaksın..Tez zamanda yapılması gereken Caner Çuvalcıoğluna bu güne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edip helallik almak..Yahu sırf nüfus cüzdanında Trabzon yazıyor diye -kulüpte çalışacak- diye bir ayet mi var.. Kulüpte çalışmadan önce yönetimler hakkında bu insanların nasıl atıp tuttuklarını hepimiz gördük zamanında..Sonrasında eline bir iş verildi mi aynen devam..Herkes kendi menfaatinin peşinde..
Kulüpten Necmi Perekliye,altyapıdan da Özkan Sümere yol vermedikten sonra gelecek adına bişey beklemiyorum

birde trabzonsporda çalışacak kişiler o malum partiden olmalıdır buna çok dikkat ediyorlar

Cem Balcı
09.01.2008, 13:30
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/09/im/07CFD318151D2342A6F81E96a.jpg (http://www.fotomac.com.tr/tra101.html)

galiba bu transfer kargaşasını ve kulübün içinde bulduğu durumu en güzel anlatan ifade...:alkış::alkış:

Travelair
09.01.2008, 13:48
Korkarım birkaç gün sonra şöyle haberler çıkacak: Zafer Yelen feybe'ye geliyor. bjk daha önce cincon ve Trabzonspor'un "ilgilendiği" Ceyhun Gülselam ve Aykut Demir'in işini bitirmek üzere... gs'ye yeni Hakan: Eren Derdiyok vs... Bizimkiler pazarlık yapsın da, unutmasınlar ki çoğu zaman vakit nakitten daha değerlidir

Tahir
09.01.2008, 14:18
bizimkilerin yaptığının adına çingene pazarlığı derler pazarlık değil.sonumuz hayır olsun.

Eren Uğur Ayar
09.01.2008, 14:37
TS'de Transfer durduruldu

http://www.spor61.net/images/news/trabzonspor_logo.jpg

TS'de transfer D Smart ve Opet ‘den gelecek paranın gecikmesi nedeniyle 16 Ocak tarihine kadar donduruldu.

Trabzonspor'da yönetim ekonomik sorunlar nedeniyle transferi 16 Ocak tarihine kadar dondurdu. Bordo Mavililerde borsadaki hisseleri nedeniyle daha önce ertelenen 7,5 Milyon YTT tutarında ki Temettü faizlerinin de 15 Ocak ta ödenecek olması yönetimin elini kolunu bağladı. D Smart ile Avrupa Kupası maçları için yıllık 5 milyon dolar karşılığında anlaşan ve 2 milyon dolarını peşin alarak futbolcuların gecikmiş alacaklarını ödeyen yönetim diğer paranın gelmemesi nedeniyle transferi durdurdu.

Ayrıca İstanbul Kartal Maltepe'de ki tesislerde bulunan Benzin istasyonunu 8,5 milyon dolar karşılığında Opet'e kiralayan Bordo mavili yönetim bu paranın da henüz kulübe ödenmemesi ile de ayrı bir sorun yaşadı. D Smart ve Opet'den beklenen paraları zamanında alamayan ve 15 Ocakta ödenecek olan 7,5 milyon YTL Temettü faiz nedeniyle yönetim transferi geciçi süreli olarak dondurdu. Bordo mavili yönetim hem Opet'den hemde D Smart 'tan 16 Ocak ta beklenen miktarın gelmesi halinde transfer için atağa kalkacak.

_SeRKaN_
09.01.2008, 14:37

Trabzonspor'da yönetim ekonomik sorunlar nedeniyle transferi 16 Ocak tarihine kadar dondurdu. Bordo Mavililerde borsadaki hisseleri nedeniyle daha önce ertelenen 7,5 Milyon YTT tutarında ki Temettü faizlerinin de 15 Ocak ta ödenecek olması yönetimin elini kolunu bağladı. D Smart ile Avrupa Kupası maçları için yıllık 5 milyon dolar karşılığında anlaşan ve 2 milyon dolarını peşin alarak futbolcuların gecikmiş alacaklarını ödeyen yönetim diğer paranın gelmemesi nedeniyle transferi durdurdu.

Ayrıca İstanbul Kartal Maltepe'de ki tesislerde bulunan Benzin istasyonunu 8,5 milyon dolar karşılığında Opet'e kiralayan Bordo mavili yönetim bu paranın da henüz kulübe ödenmemesi ile de ayrı bir sorun yaşadı. D Smart ve Opet'den beklenen paraları zamanında alamayan ve 15 Ocakta ödenecek olan 7,5 milyon YTL Temettü faiz nedeniyle yönetim transferi geciçi süreli olarak dondurdu. Bordo mavili yönetim hem Opet'den hemde D Smart 'tan 16 Ocak ta beklenen miktarın gelmesi halinde transfer için atağa kalkacak.

Kaynak = Spor61

Bir bu eksikti zaten yapmayacaklardı neden çıktı bunlara...

Mehdi
09.01.2008, 14:41
Bizde sıkılmıştık zaten onu bunu al.Az dinlenelim.Hadi hayırlı olsun.Epey yoğun geçti zaten.

_SeRKaN_
09.01.2008, 14:42
Nefes alalım biraz transfersiz kocaman 1 hafta bizi bekliyor...

Erdal
09.01.2008, 14:44
haydi o zaman hep beraber kongre başlığına :)...

Koray
09.01.2008, 14:45
hemende inandınız bu haber61. net in haberine başka zamn olsa inanmazsınız...

Cem Balcı
09.01.2008, 14:46
transfer durulduda böyle giderse yanalı kim durdurur bilemem...

inşallah aslı yoktur bu haberinde.

Çetin
09.01.2008, 14:47
e tabi o kadar fubolcu transfer edildi baturoğluna yazık adamcağız yemedi içmedi transfer yaptı az dinlensin di mi

Ahmet Erkan Sezgün
09.01.2008, 14:49

Kaynak = Spor61

Bir bu eksikti zaten yapmayacaklardı neden çıktı bunlara...

Komik sanki bana oyuncu alıyorlardı da durdurmuşlar.Ortada transfer yok ki neyi durduruyorsun ? Sen Yönetim olarak zaten transferi hep durdurmuşsun.Transferden anladığı kaliteli oyuncularını satmak.Allah'ım bu insanlara paranın yanında birazda akıl ver.

Ali Yerlikaya
09.01.2008, 15:01
Komik sanki bana oyuncu alıyorlardı da durdurmuşlar.Ortada transfer yok ki neyi durduruyorsun ? Sen Yönetim olarak zaten transferi hep durdurmuşsun.Transferden anladığı kaliteli oyuncularını satmak.Allah'ım bu insanlara paranın yanında birazda akıl ver.

Tam aklimdan gecenelri yazmissin renktas. Sonsuz katiliyom

Allaha sonumuzu hayir etsin

Cabri61
09.01.2008, 15:21
Bizde sıkılmıştık zaten onu bunu al.Az dinlenelim.Hadi hayırlı olsun.Epey yoğun geçti zaten.

:)bence de durdurulsun...her bir adımda sinir katsayılarım artıyordu zaten..biraz kafa dinleyelim

irfanb
09.01.2008, 15:25
Transfer baslamismiydi ki?

Murat Keçeci
09.01.2008, 15:28
Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir Sabir

Cem Balcı
09.01.2008, 15:29

başlattıklarını sandılar.üstüne üstelikte bitiriyolar.komik gerçekten...

İsmail Çavuşoğlu
09.01.2008, 15:30

bilmem!! durdurulduğuna göre başlamış demekki..ama neyin başladığı belli değil tabi.
hey ALLAH'ım ya bunlar adamı deli edecek..

irfanb
09.01.2008, 15:32
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 01.02 2008 :)

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 15:33
Bordo-mavililer, İsviçre'nin Basel takımında forma giyen Eren ve Unterhaching takımından Ceyhun Gülselam'ı bitirmek için harekete geçti. Başkan yardımcısı Baturoğlu, "İki hafta içinde transferi tamamlayacağız" diye konuştu

YUNUS EMRE SEL/DHA

hürriyetin haberi bunlar hic kimseyi alamazlar iki hafta icinde tamalicaklarmis bak senn!! zaten 1 subat ta kongre yok mu , ozamana kadar tamamlicaz alacaz öyle yapacaz böyle yapacaz oylicaklar bizi aklilari sira kongrede de zaten defolup gidecekler....yazik ya,bunlara zamanninda hangi eller oy verdi!??

Cem Balcı
09.01.2008, 15:34
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 01.02 2008 :)

:D

kendilerini kandırmaktan öteye gidemezler.bişeyi becerecekleri yok...

Hasan61
09.01.2008, 15:43

FATİH TEKKE'yi satarken yerel basın ve taraftar tepkisini göze almadınızda bunda mı aldınız:mad::mad::mad:

emre81
09.01.2008, 15:44
Arkadaşlar eğri oturalım doğru konuşalım Çetinkaya olayının iç yüzünü tam olarak bilmiyorum fakat bizim yerel spor medyamız 5 para etmez tamamıyla rant peşinde koşan, objektiflikten uzak birilerinin güdümünde beklentisi olduğu grup ve kişiler lehinde yazılar yazan, mevcut haberlerinin %90'ı yalan olan bir oluşum.
Bu gerçekliği kimse gözardı edemez o yüzden yorum yaparken özellikle yerel basını referans almanın çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Takımın bu halde olmasının sebeplerinden bi taneside basınımızın takım menfaatlerinden çok rant beklediği kesimlere göre tavır belirlemesidir.
Sonuç olarak içimizde böyle bir yara varken İstanbul basını şöyle yapmış böyle yapmış demek abesle iştigal bence, çünkü takımın sahibi konumundakiler yada bunu iddia edenlerin (ve şu an sahibi durumundalar zaten ve bölüşüyorlar pastayı) davranışları ortada. Yani istnbul basını tavrını değişse bile çözüm değil asıl yara kendi içimizde.

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 15:46
Lanet olsun bunlara gider ayak takimi tamamen batiracaklar öyle gidecekler anlasilan,ersun yanaila kustururseler sanirim bidaha ki seneye yeni yönetim gelse bile bisey farketmiyecek cunku kimseyi alamiyacaz bu yönetim yuzunden milleti hep küsturduler

Travelair
09.01.2008, 15:46
Herhalde kongreye transfer bombaları? ile birlikte katılmak istiyorlar. Şimdi patlatsalar havası kaçar o vakte kadar. Şimdi kongre konuşulmuyor transferler konuşuluyor. Kongreye birkaç gün kala da transferleri yaparsalar bu sefer de kongre konuşulmayacak aldıkları adamlar konuşulacak

Ali Kemal Kalmuk
09.01.2008, 15:47
Hedefleri olmayan bir yönetim hedefleri olan bir taraftar karşı karşıya gelince üzülen,stres yapan her zaman taraftar olmuştur.Adamlar umrunda değil ki Trabzonspor yenmiş yenilmiş.Şampiyon olmuş olmamış.Kupayı almış almamış.Bu takım sadece onlara ait ya.Kendi şirketleri ya.Kafalarına göre takılıyorlar.
Biz de taraftar olarak burda şunumu alsalar bunumu alsalar kimi aldılar gibi merak içinde geyik yapalım üzülelim.Heyecan yapalım.Sonuç.Koskoca bir sıfır.
Para yokmuşta ordan burdan para gelecekmişte gelmemiş.
Yav arkadaş para yoksa çıkar ver ne işe yararsın.Para gelince de yerine koy.Lazım değil senin paran kalmasın bu takımda.Başkanlık nasıl olur anlamadım.Öyle başkanlığı o koltuğa oturan herkes yapardı rahatlıkla.
Ama bu kadar insan yıllardır bekliyor bu takımın başarısını.Nasıl bir düşünce tarzına sahip bunlar anlamadım çıldırdım.Bu takım başarılı olsun diye çalışmalarını beklerken saçma sapan bizi rezil eden işler yapmaları,yapacakları işleri de beceriksizlikleri sayesinde yüzlerine gözlerine bulaştırmaları sayesinde KOSKOCA Karadeniz Fırtınası oldu Kıble esintisi.
Değerli arkadaşlar bu adamlardan bize fayda olmayacağını anlamayan arkadaşlar anlayın artık.Bunların yaptıklarını bu takıma şimdiye kadar hiçbir yönetim yapmadı.Doğru olarak gönül ferahlığıyla söyleyebileceğimiz bir tane transferleri var mı şu takımda.
Bizde bunlardan transfer bekliyoruz.
DAHA ÇOK BEKLERİZ.

blacksea6134
09.01.2008, 15:47
simdiye kadar ne gördük de simdiden sonra bekliyoruz.kongrenin asil uzanma sebebi Albayrak in alacagi oldugu idda ettigi 14 trilyon paradir.Bu parayi kurtarmanin cesitli yollarini ariyor ve bu parayi kurtarmadan hicbiryere gitmez.takimda satacak para eder tek gökdeniz var buna cesaret edermi bilemem ama siz genede benden duymus olmayin.

adam gider ayak gökdeniz, yattara (huseyini de) satiim de ole gidiim bari diye dusunuo herhalde :alkış::alkış::alkış: devam et boyle ALBAYRA devammm:alkış::alkış::alkış:

Zafer Fidan
09.01.2008, 15:48
Fode Mansare Toulousda 2011 kadar uzatmis mukavelesini

Erdem Keser
09.01.2008, 15:51
Zeyyat Kafkas:Biz transfer yapamazsak,Sivas yapsın..

tamuğ yamtar
09.01.2008, 15:54
Zeyyat Kafkas:Biz transfer yapamazsak,Sivas yapsın..

Tek cümlelik açıklama mı yapmış kendisi?

Açıklamanın hepsini alırsak, yukarıda ki cümleyi yorumlama imkanımız olur.

Burçak
09.01.2008, 15:57
öyle bi açıklama yapmamış henüz tamuğ.

hani zamanında biz olamıyorsak sivasspor şampiyon olsun demiştiya,
ona istinaden arkadaş muhtemel yapabileceği açıklamayı yazmış.

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 16:03
TAKIM
GELENLER
GİDENLER
SİVASSPOR (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=865&SEOTeamName=Sivasspor)

Mahmut Hanefi (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=5196) (Orduspor)
Emre Aktaş (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=19587) (Malatyaspor)
Ömer Kaplan (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=17630) (Bursaspor)
Karim Saidi (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=9951) (Feyenoord)
Onur Tuncer (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=20260) (Mardinspor)
Harun Avgın (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14331&SEOPlayerName=Harun+Avg%c4%b1n)(Samsunspor)
Yasin Karaca (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=18142) (Belçika)
Bernard Okorowanta (İsrail)
Sezgin Bektaş (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=19523&SEOPlayerName=Sezgin+Bekta%c5%9f) (A.Dolu Üsküdar)
Ferhat Yayla (A.Dolu Üsküdar)FENERBAHÇE (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=367&SEOTeamName=Fenerbah%c3%a7e)
Yok.
Yok.
GALATASARAY (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=574&SEOTeamName=Galatasaray)

Emre Güngör (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14040&SEOPlayerName=Emre+G%c3%bcng%c3%b6r) (A.Gücü)Yok.
BEŞİKTAŞ (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=266&SEOTeamName=Be%c5%9fikta%c5%9f)

Filip Holosko (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=11388) (Manisa)
İbrahim Akın (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14119&SEOPlayerName=%c4%b0brahim+Ak%c4%b1n) (İst Belediye)
Koray Avcı (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=9370&SEOPlayerName=Koray+Avc%c4%b1) (Manisa)
Burak Yılmaz (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14116&SEOPlayerName=Burak+Y%c4%b1lmaz) (Manisa)
Lamine Diatta (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=1004) (S)KAYSERİSPOR (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=841&SEOTeamName=Kayserispor)
Yok.Yok.
KONYASPOR (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=862&SEOTeamName=Konyaspor)
Yok.

Mohamed Abdella (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=15173&SEOPlayerName=Mohamed+Abdalla) (S)
Özden Öngün (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14286) (Ç.Rize)DENİZLİSPOR (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=859&SEOTeamName=Denizlispor)

Akande Kotchoni (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=19580&SEOPlayerName=Akande+Kotchoni) (Cheminots)
Süleyman Küçük (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14172&SEOPlayerName=S%c3%bcleyman+K%c3%bc%c3%a7%c3%bck) (Altay) (KGD)
Cenk Gönen (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14184&SEOPlayerName=Cenk+G%c3%b6nen) (Altay) (K)ANKARAGÜCÜ (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=863&SEOTeamName=Ankarag%c3%bcc%c3%bc)

Kaba Diawara (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=10075&SEOPlayerName=Kaba+Diawara) (G.Antep)
Gökhan Emreciksin (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=19575&SEOPlayerName=G%c3%b6khan+Emreciksin) (Bolu)
G.Paulauskas (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=19576&SEOPlayerName=Paulauskas) (Ekranas)
Emre Güngör (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14040&SEOPlayerName=Emre+G%c3%bcng%c3%b6r) (G.Saray)TRABZONSPOR (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=400&SEOTeamName=Trabzonspor)

Onur Kıvrak (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=19582&SEOPlayerName=Onur+K%c4%b1vrak) (Karşıyaka)Yok.
G.ANTEPSPOR (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=627&SEOTeamName=G.Antepspor)

Bünyamin Süral (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=19517&SEOPlayerName=B%c3%bcnyamin+S%c3%bcral) (TD)
Kaba Diawara (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=10075&SEOPlayerName=Kaba+Diawara) (A.Gücü)
Thomas Sedlak (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=16405) (S)Ç. RİZESPOR (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=858&SEOTeamName=%c3%87.Rizespor)

Rodrigo Ninja (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=19583&SEOPlayerName=Rodrigo+Ninja) (Vasco de Gama)
Silva Cruz (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=19584&SEOPlayerName=Denis+Silva+Cruz) (Vasco de Gama)
Özden Öngün (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14286) (Konyaspor)

Ergün Teber (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14317&SEOPlayerName=Erg%c3%bcn+Teber) (G.Birliği)
Şadi Çolak (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=16368) (Diyarbakır) (K)
Emre Toraman (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14277) (Eskişehir)
Metin Aktaş (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=16371) (S)
Serkan Şen (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14151) (S)İST. BELEDİYE (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=1007&SEOTeamName=%c4%b0st.+Belediye)

İbrahim Akın (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14119&SEOPlayerName=%c4%b0brahim+Ak%c4%b1n) (Beşiktaş)Yok.
G.B.OFTAŞ (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=1006&SEOTeamName=G.OFTA%c5%9eSpor)

Ulaş Güler (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14231) (G.Birliği)
Ferhat Odabaşı (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=16413) (Eskişehir)BURSASPOR (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=857&SEOTeamName=Bursaspor)

Ümit Aydın (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14914&SEOPlayerName=%c3%9cmit+Ayd%c4%b1n) (İstanbulspor)
Selcan Pekkanlı (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=19589) (G)
Zuniga (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=20251) (Peru)Yok.
V.MANİSASPOR (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=854&SEOTeamName=Manisaspor)

Koray Avcı (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=9370&SEOPlayerName=Koray+Avc%c4%b1) (Beşiktaş)
Burak Yılmaz (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14116&SEOPlayerName=Burak+Y%c4%b1lmaz) (Beşiktaş)
Filip Holosko (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=11388) (Beşiktaş)G.BİRLİĞİ (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=860&SEOTeamName=Gen%c3%a7lerbirli%c4%9fi)

El Saka (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=11786&SEOPlayerName=El+Saka) (BA)
Mehmet Akyüz (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14318&SEOPlayerName=Mehmet+Akyuz) (Bozüyük)
Ergün Teber (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14317&SEOPlayerName=Erg%c3%bcn+Teber) (Ç.Rize)
Erkan Özbey (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14234&SEOPlayerName=Erkan+%c3%96zbey) (S)
Gökhan Tokgöz (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14230&SEOPlayerName=G%c3%b6khan+Tokg%c3%b6z) (Ankaraspor)
Tolga Doğantez (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14156&SEOPlayerName=Tolga+Do%c4%9fantez) (S)
Sedat Yeşilkaya (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14191&SEOPlayerName=Sedat+Ye%c5%9filkaya) (S)
Nick Carle (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=16245&SEOPlayerName=Nick+Carle) (Bristol City)
Nikola Petkovic (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=16187&SEOPlayerName=Nikola+Petkovic) (S)
Marco Zoric (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=16357&SEOPlayerName=Marco+Zoric) (S)
Eren Aydın (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14235) (Ankaraspor)ANKARASPOR (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=855&SEOTeamName=Ankaraspor)

Gökhan Tokgöz (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14230) (G.Birliği)
Eren Aydın (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=14235) (G.Birliği)Yok.
KASIMPAŞA (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=1029)
Yok.

Yasin Sülün (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=16450&SEOPlayerName=Yasin+S%c3%bcl%c3%bcn) (S)
Ender Alkan (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=16448&SEOPlayerName=Ender+Alkan) (S)
Mustafa Marangoz (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=16455&SEOPlayerName=Mustafa+Marangoz) (G.Antep BB)
Ruşen Duranoğlu (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=16449&SEOPlayerName=Ru%c5%9fen+Durano%c4%9flu) (S)
Ziya Aydın (http://www.goal.com/tr/Giocatore.aspx?IdPersona=17373) (Boluspor)

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 16:05
tabloya bakildigin da en cok transfere ihtiyaci olan biz ama tek transferimiz var oda daha resmiyet kazanmadi...
galatasaray hakan sukur ve hasan sas i gönderiyor acaba hasan biz de oynayabilir mi yada oynar mi?gercii bende ki laf yani oynasa bile kim alabilecek ki onu??!!?!?

Murat Keçeci
09.01.2008, 16:06
transfer sezonunun bitmesine bi kaç gün kala yine gokdenız veya yattarayı satıp bonservis parasıyla borçları kapatırlar ama önce bekliyorlar barış bir iki maç daha iyi oynasında bize bi tane yıldız yeter

Mustafa
09.01.2008, 16:08
-[ooD;1076949']tabloya bakildigin da en cok transfere ihtiyaci olan biz ama tek transferimiz var oda daha resmiyet kazanmadi...
galatasaray hakan sukur ve hasan sas i gönderiyor acaba hasan biz de oynayabilir mi yada oynar mi?gercii bende ki laf yani oynasa bile kim alabilecek ki onu??!!?!?

Komik olmayın ne hasanı yahu.

irfanb
09.01.2008, 16:11
-[ooD;1076948']TAKIM
)

Bir de takimlarindan kacan futbolcularin listesi yapilsaydi uzak ara sampiyonduk . :)

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 16:12
arkadaslar
Sarıyerin 9 Numarali oyuncusu Ertan Koç u bayagi övüyorlar iyi bir oyuncu oldugunu ve iler de kesinlikle buyuk bir takimda oynuyacagini söyluyorlar... Bugun ; sariyer in bursayi yendigi macta da bursaya 2 gol atti bu cocuk.1987 dogumlu bizim forvet eksigimizi kapatabilir sariyer ile lig de de goller atiyormus,kendi taraftarlari da cok begeniyorlar onu... yönetim bari bi$ey yapta bunu alin ya...

irfanb
09.01.2008, 16:12
Nuri Albayraga hayret ediyorum dogrusu.
Nasil becerdi de bu kadar beceriksiz insanlari bir araya getirdi ?

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 16:15
Komik olmayın ne hasanı yahu.

bunun nersi komik anlayamadim!? Hasan kötü futbolcumu , al koy onu gökdenizin yanina bak duman attirmiyorlarmi lig de?

Cem Balcı
09.01.2008, 16:19
-[ooD;1076962']bunun nersi komik anlayamadim!? Hasan kötü futbolcumu , al koy onu gökdenizin yanina bak duman attirmiyorlarmi lig de?

hasan şaşmı oluyo bu dediğimiz hasan.:cool:ceyhunun 2. versiyonu...sadece hakeme oynar takımına değil.Allah düşmanımın başına vermesin böyle bir adam...

_SeRKaN_
09.01.2008, 16:22
Bu takımda bir Hasan var ikincisini kaldıramayız ve Şaş olanı asla :)

AYYILDIZ
09.01.2008, 16:22
-[ooD;1076962']bunun nersi komik anlayamadim!? Hasan kötü futbolcumu , al koy onu gökdenizin yanina bak duman attirmiyorlarmi lig de?

Istanbuldan emekli olan adamin bizde isi yok biz emekli kurumumuyuz bu adamlarla basari gelmedigini 24 yildir goruyoruz

_SeRKaN_
09.01.2008, 16:24
Hep son kullanma tarihi geçen adamlar nedense canlandırma faaliyeti altında Trabzonspor'a öneriliyor..

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 16:26
valla öyle böyle daha iyisi var mi elimizde yooook!!! alabilyiormuyuzzzz yoookkk!! eeee ozaman , adam kazma mazma ama bizim takimda ki kazmalardan da kazma degilll yaaa... ben hüseyini aymani hasan i bu takimda görmektense hasan sas i gormeyi tercih ederim...hasan hic olmasa ara sira pas veriyo sut cekiyo kaleyi huseyin in kaleye bi sutu vardi oda bundan 20 sene önce trabzon paf ta oynarken :D

Murat Keçeci
09.01.2008, 16:31
transferi dondurduk lafı palavra bence transfer yapamadıkları için baskı altında kalıyorlar ondan dolayı baskıyı kırmak adına böyle basit bir çözüm buldular yok opetten ordan burdan para 15 ınde gelecekmıs 15 ıne kadar sen yıne transfer calısmalrına devam et karsındakıne bu zamanda kulube para gelecek halledecez işleri dersın elındekı belgelerı goserırsın olur bıter

Serdar A
09.01.2008, 16:37
transfermarkt.de sitesi güncellenmiş. 1 senedir olduğu gibi Trabzon'un takım değeri çok sert bir şekilde düşmeye devam ediyor. Bazen üçüncü bir gözden bakmakta fayda var . Yattara ve Gökdeniz olmasa Ankaraspor'la eşdeğer takımız.

http://www.transfermarkt.de/de/wettbewerb/TR1/turkcellsueperlig/uebersicht/startseite.html

Edit; Celestine Babayaro serbest görünüyor. Sağlık sorunu yoksa Türkiye ligi standartlarına göre çok üst düzek bir sol kanat.

Ayrıca Ze Elias , Jorginho Paulista , Oleg İvanov, Svensson , Vogel gibi önemli isimler var. Serbest kalan oyuncular içindende bir belki iki ihtiyacımızı karşılayacak nitelikte oyuncular olabilir.

Tam liste şu; ( link bazen çalışmayabiliyor , ısrarla denerseniz açılır )

http://www.transfermarkt.de/de/verein/515/vereinslos/uebersicht/startseite_sort_mw.html

zeki gursoy
09.01.2008, 16:59
ankaragücündeyken trabzonspora başkanıda kendiside söz verip ansızın gs ye imza atan şaş tan bahsediyoruz..
emekli sandığı bağ-kur ve ssk yeter bize..
bizde araya girip resmi kurmuları dörtlemeyelim..
bildiğinemi yazıyon iş çıksın diyemi bilmem...

-[ooD;1076983']valla öyle böyle daha iyisi var mi elimizde yooook!!! alabilyiormuyuzzzz yoookkk!! eeee ozaman , adam kazma mazma ama bizim takimda ki kazmalardan da kazma degilll yaaa... ben hüseyini aymani hasan i bu takimda görmektense hasan sas i gormeyi tercih ederim...hasan hic olmasa ara sira pas veriyo sut cekiyo kaleyi huseyin in kaleye bi sutu vardi oda bundan 20 sene önce trabzon paf ta oynarken :D

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 17:12
zeki kardes yazdiklarin dan hasan sas in bize sözvermisken gs ye gitmesinden haric baska bisey anlamadim kusurabakma...

Murat Keçeci
09.01.2008, 17:14
son senelerde şampıyon olamamızın en büyük sebebleri
1 işi geçmiş miladını doldurmuş oyuncuları almak (fatih akyel )
2 2-3 maç çıkış yapan adamları almak ( keçeli ferhat )
3 yönetimdeki kişilerin iyi niyetindeki sorunlar ve iyi niyetli olanlarında yetersızlıklerı (albayrak mehmet ali yılmaz
4 bazı futbolculara hakettiğinden fazlasını vermek (tayfun huseyın cagdas gıbı)

şampiyonluğu getirecek olmazsa olmaz ilkeler
1 birlik ve beraberlik
2 altyapı
3 gelecek vaadeden u16-u17-18-19 ümit milli gibi takımların oyuncularını kazanmak
4 gurbetçi yetenekler araştırmak
5 az ve öz yabancı almak

Ümit Küçük
09.01.2008, 17:28
bu transfer durdurma benım aklıma kötü seyler getirdi acıkcası subattın basında kongre var bunlar transfer sezonun sonuna dogru 2 adam alıp arkasında da 3 5 cimento stad icin götürüp aday olacaklar gibi geliyo bana ve o gazlada yeniden yönetime gelecek gibi geliyo bana

Cafer KILIÇSOY
09.01.2008, 17:44
Ne Necmi Pereklinin ne de Özkan Sümerin bu kulüpte çalışmaya ihtiyaçları olmadığını, hayatlarını bundan sonra başka işlerle de uğraşarak sürdürebilirler. peki yıllardan beri hakkında en ufak bir kötü şey duymadığımız Caner Çuvalcıoğlunun gazeteciler tarafından savunulmasının neresi kötü ? kendinizi onun yerine koyun bakalım, ne demek hizmetlerinden dolayı teşekkür helallik almak. Sapla samanı karıştırmamak lazım her önüne geleni kovarsan sonra japonyadan avrupadan örnekler verirsin. Elin Fransızı İngiltere gibi bir yerde 15 senedir teknik direktörlük yapacak sen adam Trabzonlu diye birşeyden anlamaz mantığıyla hareket edeceksin, kendi adamını kendi memleketinde yok sayacaksın, yok böyle birşey ....
Cengiz Abi bişeyleri karıştırıyoruz gibime geliyor. Benim için isim önemli değil. Ahmet'miş Mehmet'miş hiç farketmez. Önemli olan bişeyler yapabilme kabiliyetidir. Ne yaptı bu kulüp için bu şahıslar bu zamana kadar. Yada şöyle sorayım, teknik menejerlik nedir. Gömleğinin yakalarını yukarı kıvırıp mahalle kabadayıcılığı oynamakmıdır.

Kayserispor bugün itibariyle azda olsa Türk futbolunda söz sahibi. Peki bunda Süleyman Hurma'nın rolünü hangimiz inkar edebiliriz. Bir bakın Süleyman Hurma'ya neler yapıyor. Teknik menejerlikte ikna kabiliyetin olacak, yabancı dilin olacak, duruşun olacak vs. Bunların hangisi var sayın perekli'de.

Necmi Perekli Brezilya'ya futbolcu almaya gitmiş. Duydukca gülesim geliyor. Kendisi kaybolmadan Trabzona dönmüş se şürkedin.

Çok güzel tesbitler Erdem. Daha 4-5 sene önceki kongrelerde Trabzonun durumunu çok iyi süzen, gerektiği gibi konuşan bir Özkan Sümer vardı. Türkiye'yi susturursun ama Özkan Sümeri susturamazsın. En azından öyle bir izlenim bırakmıştı bizde.

Şimdi ki durumumuza bakıyorum. Kongre yapılmadı, Trabzonsporun geleceği belirsiz, tarihimizde belki de bir daha olamayacağımız kadar kötü durumdayız. İsterdik ki Trabzonsporu gerçekten sevdiğine inandığımız kişi çıksın bişeyler söylesin. Ama Özkan Sümer yok piyasada. Trabzonspor da herkesle az çok helalleşiriz ama Özkan Hocaya hakkımı helal etmem. Trabzonspora başkanlık yapmış birisi, Trabzonsporun haklarını uluslararası arenada savunmuş birisi şu durumda böylesine sessiz kalmamalıydı. Benim bildiğim Özkan Sümer değil Trabzondaki yönetici bozuntularına dünyaya meydan okuyacak bir insandır, yada ben öyle biliyorum.

karatasof
09.01.2008, 17:45
TS'da Transfer Donduruldu! Kaynak yönetime muhalif Haber61
Neden dondurulmuş? Opet ve D Smarttan beklenen para gelmediği için!
Ne zamana kadar dondurulmuş? 15-16 Ocağa kadar.
Zaten ara transfer 2 Şubat'a kadar olduğuna göre hangi aklı evvel böyle eblehçe bir açıklama yapar?Yada zaten devam eden süreçte ne diye böyle Dondurma haberi Uydurulur!Bu haberle amaçlanan bellidir de bu seçim süreci artık TS'a zarar verir hale gelmiştir.İnsanlar muhalfet edeceğiz diye TS'a kötülük etmeyi bile mazur görmeye başladılar.Pes artık!!!!

Murat'
09.01.2008, 18:02
biz de başlığı bir süre dondurabiliriz o zaman...:)

S.F.K.
09.01.2008, 18:04
evet başlıkta dondurulsa tam süper olur.
hiç olmazsa hariçten gazel okumalar bir süre durur.

Adem ÖZER
09.01.2008, 18:08
birde olayın şu boyutu var;transfer başlamışmıdır ya da çok sayın yönetimimiz birinide almış biz mi görememişizde transfer dondurulmuş.
yahu bunlar bizi iyice salak yerine koymaya başladılar.olmayan transfer nasıl dondurulmuş...

Cafer KILIÇSOY
09.01.2008, 18:13
birde olayın şu boyutu var;transfer başlamışmıdır ya da çok sayın yönetimimiz birinide almış biz mi görememişizde transfer dondurulmuş.
yahu bunlar bizi iyice salak yerine koymaya başladılar.olmayan transfer nasıl dondurulmuş...
Oooo bizim yönetimde ne cevherler var, sen daha bilmiyorsun

temel_yilmaz
09.01.2008, 18:21
şok şok şok transferin fırtına takımı trabzonspor 5 oyuncuyla anlaştıktan sonra transferi dondurdu
kaynak:yalan61

Emirhan Makul
09.01.2008, 18:26
net olarak kaç gün kaldı şimdii yarıladık mı transfer dönemini bizde hala bir icraat yok olmazda zaten yine aydı adamları izleyeceğiz

Cem Balcı
09.01.2008, 18:28
şok şok şok transferin fırtına takımı trabzonspor 5 oyuncuyla anlaştıktan sonra transferi dondurdu
kaynak:yalan61

harbimi...:o

gerçekten böyle bir haber yayınlandımı:confused:

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 18:43
arkadaslar bence transfer olana kadar bu konu dondurulsun zaten laf kalabaligindan birde sinirleri germekten baska bir ise yaradigi yokkk. son olarak sunu yazayim eger dondurulacaksa;su sariyerde ki ERTAN KOC u almaliyiz ....

Kaan
09.01.2008, 18:43
harbimi...:o

gerçekten böyle bir haber yayınlandımı:confused:

Hayır abi... Kaynağa bakınca anlaşılıyor zaten... :D

Selçuk Demircioğlu
09.01.2008, 18:46
evet transfer çalışmalarının durdurulduğu söyleniyor....galiba bir iki oyuncu alacaklar ....bu yönetim ne derse tersi olur..

Cem Balcı
09.01.2008, 18:48
Hayır abi... Kaynağa bakınca anlaşılıyor zaten... :D

bende onun için sordum zaten.kaynağa bakılınca hertürlü haberin olması mümkün.;)

Kaan
09.01.2008, 18:54
Gittikçe azalıyor şu konuya bakanların sayısı... Tabii taraftarlar ne yapsın bu yönetimle... :(

Egemen
09.01.2008, 18:55
boş muhabbetten başka birşey yaptığımız yoktu.. konunun da dondurulması güzel olur bence :D

KUTADGU
09.01.2008, 18:57
Konunun dondurulması, diye bahsettiğiniz yeni transferimizin mevkisi ve uyruğu nedir?

diye iğrenç bir espri de ben yapayım bari...

Kaan
09.01.2008, 18:57
boş muhabbetten başka birşey yaptığımız yoktu.. konunun da dondurulması güzel olur bence :D

Katılıyorum... :) Bir haftalığına kapatsınlar konuyu... ;)

Cafer Bulur
09.01.2008, 18:58
bizim transfer yapabilmemiz icin galiba adana demir ve sivasspora kaybetmemiz gerekiyor.yönetemeyenlerimiz yoksa bizi avuta avuta transfer dönemini kapayacaklar.ama ben yine de transfer görmek icin bu maclari kaybetmek istemem.zira kaybedecek olan trabzonspor dur.nuri albayrak ve ekibi zaten herseylerini kaybetmisler.

Murat Keçeci
09.01.2008, 19:03
bence kaybetsek de bişe farketmez bu yönetim duyu organları kaybetmiş bugune kadar kaybettıgımız maçlar kazandıgımızdan fazla bişe yapacak olsalardı şimdiye kadar yaparlardı

Kaan
09.01.2008, 19:04
bizim transfer yapabilmemiz icin galiba adana demir ve sivasspora kaybetmemiz gerekiyor.yönetemeyenlerimiz yoksa bizi avuta avuta transfer dönemini kapayacaklar.ama ben yine de transfer görmek icin bu maclari kaybetmek istemem.zira kaybedecek olan trabzonspor dur.nuri albayrak ve ekibi zaten herseylerini kaybetmisler.

Oda doğru... :rolleyes::)

Egemen
09.01.2008, 19:10
Konunun dondurulması, diye bahsettiğiniz yeni transferimizin mevkisi ve uyruğu nedir?

diye iğrenç bir espri de ben yapayım bari...

yaşı daha önemli değil mi hocam :D biliyorsun ki Ersun hoca gençlerle çalışmayı sever..

Kaan
09.01.2008, 19:13
6697. mesajı yazıyorum... Hala bir transfer yok... :(

Cem Balcı
09.01.2008, 19:51
6697. mesajı yazıyorum... Hala bir transfer yok... :(

daha çok yazarız çooook...

TSKara61
09.01.2008, 19:53
Hasim Sayitoglu: Biz Fernandao ve Alex'i alamazsak Sivasspor alsin

erkankoc
09.01.2008, 19:53
-[ooD;1077096']arkadaslar bence transfer olana kadar bu konu dondurulsun zaten laf kalabaligindan birde sinirleri germekten baska bir ise yaradigi yokkk. son olarak sunu yazayim eger dondurulacaksa;su sariyerde ki ERTAN KOC u almaliyiz ....

valla ertan koc gelmesse ben burdayim..erkan koc olarak:))))

Sefa Murat Dokuz
09.01.2008, 20:30
hüseyini manisaya verelim artı para artı musa selçuğu alalım

Kaan
09.01.2008, 20:57
valla ertan koc gelmesse ben burdayim..erkan koc olarak:))))

:D:D:D Süper yaa....

Erdal Kılıçarslan
09.01.2008, 22:05
merak ediyorum şimdi ne diyecek bu yönetim.
hala takımın dengeleri bozulmasın diye transfer yapmayacaklarmı?
bunların allah belasını versin.
bizim dengemiz bozulldu bunlardan hala ses yok.
agzımı bozacam artık bu onun bunun çocukları liman ihalesi oldumu ne var ne yok yatırıp ihaleye giriyolar da iş transfere geldimi
ellerini ceplerine sokmuyolar..
mecburmuyuz bu ipnelere yaaaaa...
yeter artık ya yeter..........

ceza verirse versin admin.

yada bi başlık açılsın yönetime sövmek isteyenler buraya diye...

adi herifler... bunlardan değil yönetim bi bok olmaz..

Emre B.
09.01.2008, 22:09
Bugünde gördükki orta sahamız da 10 metre önünde pas atamayan milli oyuncular var.Sol bekimiz var mı yok mu belli değil?Forvetimizin yerine odun koysak çarpıp girme ihtimali var.

oguzkoc
09.01.2008, 22:09
trabzonsporun stoperleri bitmiş, ortasahadaki 2 önlibero tamamen teslim olmuş ve takıma zarar veriyor... savunmaya doğru düzgün adamlar alınmadan olmaz bu iş. fernandao alex hikaye. arkalarında böyle kazmalar olduğu müddetçe hangi forvet gelirse gelsin bu takım yenilir..

Erdem Keser
09.01.2008, 22:11
Heralde çok net anlaşılmıştır ki takımın ne ortasahası ne defansı nede forveti var..

AYYILDIZ
09.01.2008, 22:13
Heralde çok net anlaşılmıştır ki takımın ne ortasahası ne defansı nede forveti var..

Kardes umutu cok elestiriyodun bende haksiz buluyodum seni sonuna kadar hakliymissin umuttan forvet falan olmaz

My
09.01.2008, 22:14
Yarın öbür gün Haşim çıkar 5 transfer yapacaaaaz! 3'ü yabancı 2'si yerli olacaaaaak! diye açıklama yapar. Öteki çıkar stadı buraya yapacaaaaz! diye elinde sulu boya resimlerle ortaya çıkar.

Cafer Bulur
09.01.2008, 22:16
biz takima 2-3 takviye gerekir diyorduk.bu takima degil 3 en az 9 tane takviye lazim.ben bugün adana demirsporun bizden bir eksigini göremedim.degil eksisi artisi bile fazlaydi.2.lig yükselme grubunda oynayan bir takima karsi bile eksiklerimiz bu kadar siritiyorsa gerisini siz düsününün.

Erdem Keser
09.01.2008, 22:21
Kardes umutu cok elestiriyodun bende haksiz buluyodum seni sonuna kadar hakliymissin umuttan forvet falan olmaz
Kardeşim ayağındaki topu stop etmesini bilmeyen adam Trabzonspor'un forvetinde oynuyorsa diğerlerini yazmaya gerek yok zaten..

Erdem Keser
09.01.2008, 22:31
2 transfer Allah aşkına iki transfer yapın yahu..Selçuk İnan ve vasat bir forvet..

Ömer rıza,Celalettin,Ayman,Erdinç,Umut gibi adamlardan 3 tanesinin sözleşmesini fesh etseniz o para zaten çıkar..

Selçuk ve Vasat bir forvet...İyi bir forvet değil,orta sınıf bir forvet almamız gerek..

İleli
09.01.2008, 22:32
su futbolcu grubu varken bu takimi cristiano ronaldo bile kurtaramaz!

Bayundur Han
09.01.2008, 22:34
www.albayrak.com.tr diyorum ve ekliyorum: basimizda bu rezil herif ve yonetimi oldugu surece ne transfer nede birsey yapabiliriz. Takimin basina gelirken hizli bir sekilde basladi ikinci lige dogru ilerlememiz.

Emirhan Makul
09.01.2008, 22:36
saldıralım siteye

ERCI
09.01.2008, 22:45
Acile Bir yata iki forvet lasim trabzona....
Bence Holoskop gibi bir Fotbolcu var ligde ve onu alin Lütfen Jonathan Téhoué Kasimpasa da..... Hizli ,iki ayani golanan ve genc bir futbolcu..
Lütfen beni dinlegin, ben Holoskop Ilk macinda gördüm ve begindim, simdite BJK de nasil parlicak görürsunus"""

Keleşoğlu
09.01.2008, 22:52
ne transferi ya ne transferi hedefmi kaldi transfer yapacak hangi iyi topcu gelir ligde ilk 10a oynayacak takıma? huseyin erdinc çagdas ayman çagdas keceli bedavaya yollansın zarar etmeyiz bi senede aldıkları paradan kar ederiz sürsünler barıs gibi gencleri ben razıyım

winner
09.01.2008, 22:56
Bu topic artık ötenazi hakkını istiyor...

uğurlu2000
09.01.2008, 23:00
arkadaşlar adamlar sahtekar

görmüyormusunuz kongreyi bile

31 ocak yane transfer sezonunun bitmesinin

hemen akabinde yapacaklar( 1-2 şubat )

Dogan
09.01.2008, 23:00
Takımda sağ ayaklı hücuma dönük kanat oyuncusundan başka futbolcu(!) yok. Bunların üçü beraber oynayınca da saçma oluyor. Sırayla sağ kanat oynuyorlar. Kısaca sağ açık hariç her yere adam lazım. Eminim yönetim gerekli transferleri yapacaktır:S Ne hallere düştük...

Ahmet Karaman
09.01.2008, 23:05
dangalaklar kurulu eğer transfer yaparsa alacakları adamları evlerine götürsünler de orda çalışsınlar. utanç duymaz mı insan hiç. buınlar ne şeref var ne gurur var.

asem61
09.01.2008, 23:07
su serefsiz yöneticiler o sehirde yasiyorya bende bisey demiyorum.

OFLUTS61
09.01.2008, 23:12
su ads futbolu izleyen, hangi kariyerli futbolcu seve seve gelirki. adama deli derler....

Hüdai Pervaneli
09.01.2008, 23:13
transfer yapilmasi sart yoksa bu takimdan birsey olmaz

Erdal Kılıçarslan
09.01.2008, 23:15
bu saatten sonra transfer yapan yönetimin...

İlker
09.01.2008, 23:17
Bu maçta gösterki,transfer şart,bu mesaj yönetime gösterildi.:D

Ahmet Karaman
09.01.2008, 23:23
sivasspor ligin ilk yarısında bizden 15 puan fazla toplamış dün 5 futbolcuya imza attırdılar. 4 futbolcuyla daha anlaştılar. biz ise sadece genç bir kaleci aldık. haftasonu sivas la oynayacaz..trabzonda ne kadar dangalak varsa yönetime almışlar ve en dangalağınıda başkan yapmışlar. bu kadar rezil bir yönetim türk futbol tarihinde görülmemiştir.

asem61
09.01.2008, 23:25
tam ba$ kaldirmanin ihtilal yapmanin zamani ama trabzonda taraftar yok.yak kir yürü statta küfür et, ya yap bise kardesim. bukadarda seyirci kalinmaz herseye, bukadarda pasif durulmaz canimiz askimiz, gözümüzün önünde eriyip gidiyor bizde seyrediyoruz. bukadarda olmaz pes yani.

Nytre
09.01.2008, 23:27
evet dediğini ben de okudum ve şaşırdım desem yalan olur . helal olsun . ancak onlar da ikili oynuyor medyaya karşı bu da olayın ayrı bir yanı

şu ana kadar ki bütün takımların transferleri ve çalışmaları bizdn gerçekçi.

uğurlu2000
09.01.2008, 23:28
baturoğlu şerefsizi yarın brezilyada nasıl paraları yiyecağini düşünüyor arkadaşlar

bu adiler transfer yapmaz

ersun yanal bu hafta sivastan fark yedikten sonra istifa eder

takımda küme düşmemeye oynar

yattara kesin satıldı.

şuan tebkilerden korkuyorlar

pislikler

Cafer Bulur
09.01.2008, 23:29
bu saaten sonra transfer istemiyorum demek belki yanlis olur ama en büyük hedefimiz olan türkiye kupasinda elendikten sonra yemisim transferleri ben.albayrak transfer yapacaksa bu saatten sonra kendi cebinden versin paralarini.yoksa giderayak birkac transefr daha yapip kulübün borcunu yukarilara cikartacakca hic bu ise girismesin.zaten onun yaptigi transferlerden bir hayir gelmedi.bundan sonra gelmez de.

asem61
09.01.2008, 23:30
ilkerfun yazdi,

BİZLER HER NE KADAR EFENDİ GİBİ GÖZÜKSEKTE;
AĞACIMIZDAN BİR DAL KOPARANIN
AĞACINI KESERİZ...

arkadasim bu imzani uygulayabilecek birkisi varmi trabzonda.

İlker
09.01.2008, 23:33
ilkerfun yazdi,

BİZLER HER NE KADAR EFENDİ GİBİ GÖZÜKSEKTE;
AĞACIMIZDAN BİR DAL KOPARANIN
AĞACINI KESERİZ...

arkadasim bu imzani uygulayabilecek birkisi varmi trabzonda.

var arkadaşım varda,burda derin Trabzonspor var:)o yüzden baş etmek okadar kolay değil

28TS61
09.01.2008, 23:38

kaleside yok ne yazikki

Erdal Kılıçarslan
09.01.2008, 23:39
nerde benim beyaz berem :)

Adem Erdoğan
10.01.2008, 00:01
bunların şu andan sonra transfer yapmalarındaki amaç trabzonu rezil etmek adına olur.hazirana kadar eldekilerle idare edecez.ersun hoca gençleri takıma kazandıracak bunlar işte transferlerimiz olacak.

Murat Keçeci
10.01.2008, 00:18
2.lige düşersek 2.ligin en iyi futbolcularını alacaktır yönetim bundan şüphem yok

Erdinç Barutçu
10.01.2008, 00:20
Bence en büyük transfer Hüseyin'in başka bir takıma üzerine para vererek göndermek...

Nytre
10.01.2008, 00:37

09 Ocak 2008 14:30

TS'de transfer D Smart ve Opet ‘den gelecek paranın gecikmesi nedeniyle 16 Ocak tarihine kadar donduruldu.

Kaynak:spor61

Geçmiş olsun...

bu mesajı son dakika haberlerindn aldım.
sanki peşin para ödeyecekler alacakları futbolculara.. böyle iş olmaz'

trabzonsporla çıkan hiç bir haberin artık bir değeri yok. bu kadar ayak oyunu yapan başka bir kulüpte yok..

ayrıca fatih tekkeyi satmış yattarayı satmış çok mu?

bu adamlar koskoca trabzonsporu - milyonlarca taraftarı satmışlar!... bir iki futbolcu satsalar ne olur!

akdin
10.01.2008, 01:26
abi bu yazdığına nasıl gülsem bilmiyorum...bu dediklerini hangi yönetim yapaca ???

Ben de güldüm,böyle bir yönetim olursa,başarı gelir,yoksa gerisi laf.........

Kobalas61
10.01.2008, 01:34
Bu Başlıklar Her Dönem Açılıyor
Ama Ne İşe Yaradıklarını Hala Çözebilmiş Değilim
Diğer Takımların Transferlerini Takip Edelimse
Bize Ne Onlardan
İlginç...Hala İçinde Umut Besleyebilenler Var Demekki

mimozam
10.01.2008, 01:44
bunlar gibi serefsiz sahtekat utanmaz bi baskan daha cıkmaz trabzondan bunlarda trabzonlu olamaz insan f.b li olsa bu kadar zarar verebilir bize ya yeter be artık pislik herifler artık utanıyoruz bırakın ya istemiyo kimse sizi defolun gidin hiçmi takip etmiyousunuz gündemi 1 tane adam kalmadı arkanızda yeter ya trabzondaki arkadaşlar nolur napıp edin tepkinizi koyun küfür pislik ne yapıyosanız yapın da sunlardan urtulallım allah aşkına ya dahada küçülmeden

sbay
10.01.2008, 02:22
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/10/im/DDBBC4D343A52546A708A721b.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif

Yeşil ışık yaktı
Yönetimin G.Antep'le bonservis pazarlığı yaptığı Meksikalı "Kulübümle anlaşılsın, seve seve Trabzon'da oynarım" dedi.

Zaman daralıyor
Trabzon , ikinci yarının başlamasına sayılı günler kala forvet arayışları hızlandırdı. Yönetim, De Nigris için G.Antep ile sıkı bir şekilde bonservis pazarlığını sürdürüyor. Meksikalı futbolcu, "Yeter ki kulübümle anlaşılsın. Ben, Trabzonspor'da seve seve oynarım" diye konuştu.

Keçeli'yi de istediler
Trabzon,
başarılı forvet De Nigris için kulübüne son olarak 2 milyon dolar artı Hasan Üçüncü'yü önermişti. Ekonomik kriz yaşayan Gaziantep, bordo-mavili kulüpten ekstra olarak Mustafa Keçeli'yi de istiyor. Takastaki isimlerde anlaşma sağlanırsa, De Nigris, Trabzonlu olacak.

Berat
10.01.2008, 02:31
Yarın açıklama yaparlar "Transfer yapacağız" diye.. Ne utanmaz, ne yüzsüz adamlarmış aklım almıyor.. Hala da daha aday olma sevdasındalar.. O kadar sömürdünüz hala yetmedi miiiiii

Adem Erdoğan
10.01.2008, 02:34
transfer sezonu ne zaman bitecek

ilhan
10.01.2008, 02:36
İnşallah sıcak para lazım değildir..

Yoksa gitti Gökdeniz..

Berat
10.01.2008, 02:36
transfer sezonu ne zaman bitecek

31 Ocak'ta bitiyor..

Fatih Öztürk
10.01.2008, 02:46
valla bizdeki transfer umudunu bi kenara bırakalımda ersun hoca bile transfer edilecek kaliteli oyuncu umudunu tamamiyle yitirmiş durumda.
içler acısı bi hal aldık.
bu sene ilk defa sevindim trabzonspor için.
o'da genc yetenek barış memişin kazanılmasıydı.
dahada bu sene sevineceğim neden kalmadı.

AYYILDIZ
10.01.2008, 03:29
ceyhun-erdinc-jabi-ahmet sahin-cagdas-celalettin-ayman-hasan- yollar hemen ayrilmali.
Hamza cakir-ceyhun-eren-fernandao-alex-selcuk inan hemen alinmali.

................................onur.............. ................

..................serkan balci..............ceyhun.........hamza........... kadir..............

..........selcuk inan................Huseyin.............

......Gokdeniz..............................Yusuf&alex.................Baris....

..........................Fernandao&Eren..............

TSKara61
10.01.2008, 04:35
Rezil yonetim gidin basimizdan.

Bayramm61
10.01.2008, 04:36
bu sene ilk defa sevindim trabzonspor için.
o'da genc yetenek barış memişin kazanılmasıydı.
dahada bu sene sevineceğim neden kalmadı.

Adana Demir Spordan fark yemedik...bence sevinmeye bi neden...

Ayrica aceleci olmamalisin, küme düsmesek buda sevinmek icin bir nedendir...

Off allahim ooofff..gülermisin aglarmisin.....

Yavuz Hasan
10.01.2008, 06:09
bakalim NA meseleyi unutturmak icin hangi isimleri ortaya atacak

Burçak
10.01.2008, 08:39
bugün öğleden sonra yenin stat fotoğrafları, maketleri piyasaya sürülürse şaşırmayın. bunlardan futbolcu falan beklemek hayal .

Faik Yılmaz
10.01.2008, 08:53
bugün öğleden sonra yenin stat fotoğrafları, maketleri piyasaya sürülürse şaşırmayın. bunlardan futbolcu falan beklemek hayal .

maalesef hala onlara inananlar inanmak isteyenler var......

CAFER ÖZER
10.01.2008, 08:54
Bırakın Transfer Tartışmayı En iyi Transfer Kazmalar Topluluğu Fotbolcu Müsveddeleri ve Kazmalar Topluluğu Yönetici Müsvettelerinden Kurtulmaktır.

Faik Yılmaz
10.01.2008, 08:56
Başta bize yönetmeyi haketmeyen yönetim olmak üzere bir çok futbolcuyu bir daha gelmemek üzere yollarsak en büyük transferimiz bu olur

balahor61
10.01.2008, 08:59
Ne garip artık utanmıyorum