PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

OLCAY ÇAKIR
07.01.2008, 13:20
Ümit Özat'ı gündeme getireme gayretine bir anlam veremiyorum.

BAkın yaşanacak muhtemel şeyleri yazayımda fırtına olsun;

Adamın Almanyaya gidiş sebepleri belli,adamın senden haberi dahi yok.

Olduya teklif ettin,gelmem diyecek,

Nerde o onurlu ve gururlu TS duruşun.

Senin ne işin var Ü.Özatla.

Hangi özelliği sana uyuyor.

Bıkmadınızmı bu saçmalıklardan.

KApatın şu bahsi,ayıptır yahu.!

Erdem Keser
07.01.2008, 13:23
sevgili renkdaşım adam alıcaz bu ümit özat olmasın soldan bindiripte sağ ayağının dışıyla orta açan adamdan hayır gelmez diye düşünüyorum kendi düşüncem keçeli daha iyi

Benimde kendi düşüncem Mustafa Keçeli,Celalettinle beraber süper ligin en kötü iki sol bekinden birisi..Şu ligde hiç kimse Mustafa Keçeliden kötü olamaz daha doğrusu top sürmeyi beceremeyen bir adamın süper ligde işi olamaz ama ne hikmetse bizde oynayabiliyorlar :rolleyes:..

Ömer SEVİNÇ
07.01.2008, 13:24
Onurlu Trazonspor duruşuna en çok yakışacak isimlerden biridir Ümit Özat. Adamın ne kötülüğünü gördünüz yahu? Profesyonel oyuncu. Fenerbahçe kaptanı olması tabi ki kötü bişey ama siz sanıyor musunuz ki şimdi Trabzonspor'da oynayan oyuncular Ts'yi tutuyor. Profesyonel oyuncunun takımı olmaz. Adam bize gelecek olsa elinden gelenin en iyisini yapacağına eminim ben. Gelmem derse de neden Trabzon duruşu ayaklara alınıyor anlamadım. Bu aynı İbrahim Baturoğlu'nun açıklamasına benzedi. Trabzon büyük kulüptür, dilenmez:)

oguzkoc
07.01.2008, 13:25
Açıkçası defans fazla ilgi alanıma girmiyor Ersun Yanal gibi :) Vincent Kompany'yi beğenirim Lucio'yu beğenirim Abidal'i Thuram'ı beğenirdim ama kimsenin bilmediği kaliteli hızlı defans oyuncu bilemiyorum

Vedran Corluka, Donetsk'teki Chygrynskyi Anderlecht'ten Van Damme isimlerini duydum ama ucuza mal edemeyiz sanmıyorum

gs altyapısında '92 doğumlu "Puyol" lakaplı Feyyaz Alış diye bir çocuk var takip edilip altyapıya kazandırılabilinir bence

Polonya'da yılın yabancı oyuncusu Guerreiro'ya dikkat edilebilir sol bek/kanat için
Genç Norveç Milli Kevin Larsen var ama yeni kontrat imzalamış Tromso ile

valla bizim tayfun hızlı bir oyuncu.. ama çok beceriksiz.. eline yüzüne bulaştırıyo. tayfun gibi olsun, azcık yeteneği olsun, yeter...

Sythn_MoLL
07.01.2008, 13:52
arkadaslar su umit özat konusunu kapatsak diyorum nezaman o adamin ismini burada görsem midem bulaniyor....bize kazma lazim degil ümit özat in yerine beni alsa trabzonspor walla daha iyi oynarim

Sythn_MoLL
07.01.2008, 13:59
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=30&kisiId=232188

artvin hopaspor da oynayan arkadasim var 1987 dogumlu adi Ali ömür cocuk inanilmaz teknik birebir adam gecmede ustune yok ortasahada oynuyor bence yönetimin bi arastirmasi lazim ...´tayfun corada benim coculuk arkadasim cok futbol maceralarimiz oldu onunla ama ona futbol konusunda hicbir zaman kefil olmadim cunku iyi biliyorum tayfunun sitilini ama Ali ömür e kefilim kaliteli bir oyuncu...

x_man
07.01.2008, 14:08
Selçuk inanı alabilsek bari bu arada ersun hoca ankaragücünden mjurat durueri istiyordu ne oldu acaba

FANATIK61
07.01.2008, 14:13
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_3924_2007_1.jpg

Didier Drogba will den englischen Fußball- Spitzenclub FC Chelsea nach wie vor verlassen. «Ich habe gesagt, was ich denke: Ich möchte wechseln», sagte der Fußball-Nationalspieler von der Elfenbeinküste am Montag und unterstrich damit seine «schon seit zwei, drei Jahren» geäußerten Absichten. Dass der langjährige Chelsea-Coach José Mourinho im Herbst entlassen wurde, sei für seine Situation in London nicht förderlich gewesen. «Im Gegenteil, es hat meinen Wunsch zu gehen, nur noch verstärkt», betonte Drogba. Der Torjäger kündigte an, nach der Rückkehr vom Afrika-Cup im Februar mit dem Premier-League-Club über seinen Wechselwunsch sprechen zu wollen.

Drogba Chelsea'den ayrilmak istiyor nerde onu bize alacak Adam...

akdin
07.01.2008, 14:13
Kasımpaşalı Theou ve Nigris'in ikisini birden almalıyız.......

x_man
07.01.2008, 14:16
Kasımpaşalı Theou ve Nigris'in ikisini birden almalıyız.......

Bunlardansa rizedeki brezilyalı anderson çok daha iyi hem iklimede uygun alınırsa faydalı oılur

Faik Yılmaz
07.01.2008, 14:20
Transfer olması için yönetim olması lazım....

ancak ben böyle bir şey göremiyorum

Murat'
07.01.2008, 14:47
aslında forvete serhat akını alabilirsek bence iyi bir transfer olur.....

Travelair
07.01.2008, 14:49
Bolivya'lı defans oyuncusu dikkatimi çekti

Ronald Raldes

Tecrübeli hava toplarına hakim mücadeleci ve süpürücü bir defansa benziyor

SXsZfz74cL8

Terzioğlu
07.01.2008, 14:50
Ne Ümit Özati ya bence Hakan Ünsal alinmali...orta sahaya Sergen ve forvetede Oktay...Ogünde düsünülebilir...

Hüseyin Bağdat
07.01.2008, 14:56
Transfer olması için yönetim olması lazım....

ancak ben böyle bir şey göremiyorum

Başka söze gerek yok...

Onur
07.01.2008, 15:06
Bolivya'lı defans oyuncusu dikkatimi çekti

Ronald Raldes

Tecrübeli hava toplarına hakim mücadeleci ve süpürücü bir defansa benziyor

SXsZfz74cL8

Adam çok iyi görünüyor. Keşke böyle bir defans oyuncumuz olsa. HAtta attığı pasları gördükten sonra önlibero bile olabilir:o

Erdal Kılıçarslan
07.01.2008, 15:11
arkadaşlar eğer ümit özat alınacaksa taraftara yani bizlere çok büyük iş düşüyor özellikle maçlara gidenler ve kale arkasında oturanlar için.
çünkü ümit orta yapınca forvetler değil kale arkası kafaya çıkıyor :)
bu yüzden maçlarda uzun boylu arkadaşlar lütfen kale arkasında izlesin maçları.

LÜTFEN
"isim söylerken daha dikkatli ve seçici olalım"
LÜTFEN

Mortal_Abas
07.01.2008, 15:13
Bursaspor un forveti Herve Tum var . Bence güzel oyuncu hava toplarında çok iyi.Alınabilir, Umut ile iyi bir ikili olabilir zannedersem. Tabi Bursaspor satar mı bize bilmiyorum.

Terzioğlu
07.01.2008, 15:18
arkadaşlar eğer ümit özat alınacaksa taraftara yani bizlere çok büyük iş düşüyor özellikle maçlara gidenler ve kale arkasında oturanlar için.

Zuhahaha :D
Abi yazma böyle seyler gülmekten ölecegim :D

Tolga_61
07.01.2008, 15:33
Ne Ümit Özati ya bence Hakan Ünsal alinmali...orta sahaya Sergen ve forvetede Oktay...Ogünde düsünülebilir...

Yine bu transfer muhabbetleri başladımı. Benim daha iyi bir önerim var. İlhan Mansız'ı alalım.Adam buzda dans yarışmasını da kazandı bu aralar karlı zeminlerdede iyi oynar tecrübeli nasıl olsa :D

S.F.K.
07.01.2008, 15:36
tam geyik muhabbetine dönmüş bizim ara transfer başlığı
hadi hayırlı traşlar...

Travelair
07.01.2008, 15:37
Arkadaşlar ben de dün dedim Ümit Özat'ı. Ne var bunda? Fikirlere saygı gösterelim katılmıyorsak da lütfen :)

LazAnisT
07.01.2008, 15:45
Bu başlığa fazla uğramıyorum. Düşünüyorumda uğramamaklada çok doğru yapıyorum.Şimdide ümüt Özatı eklemişiz vallahi helal olsun bize ne diyeyim.

Faik Yılmaz
07.01.2008, 15:51
sıradada Alpay Özalan var her hal :)

_SeRKaN_
07.01.2008, 15:54
Madem Köln ekibinden gidiyoruz..Bir başka Türk yuncu Baykal Kulaksızoğlu'nun sözleşmesi bitmiş..Onu alalım :)

asilhamsi
07.01.2008, 15:56
onur-serkan,cehyun,huseyin,mustafa k-adnan,selcuk-gokdeniz,ceyhun,baris-burak

tolga-jabi,tayfun,abdullah(paf),cagdas-goksu,ayman,ferhat,kadir-yattara,umut

zeki

kalan tum oyuncular gonderilsin.bu sene bu kadro yeterli.Seneye asil temizligi yapariz.

Murat Keçeci
07.01.2008, 16:05
tugay kerımoglunuda cagıralım ıstersenız ya da hamiyi tekrar futbola döndürelim

Travelair
07.01.2008, 16:16
Ümit Özat
Doğum Tarihi: 30.10.1976
Hiç de yaşlı değil :)

Neyse, Marcelo Moreno Martins Forvet 20 yaşında Cruzeiro Bu çocukta iş var ama keşke böyle oyuncuları alabilsek :(

Zafer Fidan
07.01.2008, 16:17
Pele da Istanbula gelmisti gecenlerde.. Oyuncuyla prensipte anlasmisiz, külüplede kücük pürüzler varmis.. :D

murat
07.01.2008, 16:18
ja kardesim birakin su umit ozati, onun gibi futbolcu bizde cok! Nerden akliniza geliyor inanin anlamiyorum!!!

FcTRABZONSPOR
07.01.2008, 16:19
Sallama oyuncu alacaklarına alt yapıya baksınlar amatör liglerdeki oyunculara baksınlar... Ne yıldızlar var ama !!!

kalavara
07.01.2008, 16:19
Ümit Özat
Doğum Tarihi: 30.10.1976
Hiç de yaşlı değil :)

Neyse, Marcelo Moreno Martins Forvet 20 yaşında Cruzeiro Bu çocukta iş var ama keşke böyle oyuncuları alabilsek :(
bu ismi öylesine mi söyledin yoksa bir duyumun mu var?

Travelair
07.01.2008, 16:21
bu ismi öylesine mi söyledin yoksa bir duyumun mu var?

Hayır duyumum yok

Onur
07.01.2008, 16:26
:) Var ya bu forumu çok seviyorum.

Bir kaç sayfa önce arkadaşın bir tanesi hayal ettiği kadroıda görmek istemiş olabilir. Kendi görüşü.

Ama ondan sonra yazılan tüm mesajlar o futbolcu üzerine. :) Düşünüyorumda o arkadaş kadrosunda onu yazmasaydı bu kadar sayfa hangi mesajlarla dolacaktı. :)

Selçuk Çetin
07.01.2008, 16:32
geçmiş olsun bu başlığın miyadı dolmuştur...

Hekimoğlu
07.01.2008, 16:33
:) Var ya bu forumu çok seviyorum.

Bir kaç sayfa önce arkadaşın bir tanesi hayal ettiği kadroıda görmek istemiş olabilir. Kendi görüşü.

Ama ondan sonra yazılan tüm mesajlar o futbolcu üzerine. :) Düşünüyorumda o arkadaş kadrosunda onu yazmasaydı bu kadar sayfa hangi mesajlarla dolacaktı. :)
yönetime giydirecektik bir kaç sayfa yırtmış oldular.:)

Serdar ÖZCAN
07.01.2008, 16:33
Oyuncu alınmadan transfer dönemi kapanacak bu gidişle. Ben medyada çıkan hiç bir habere inanmıyorum ancak gözlerimle görürsem futbolcunun imza attığını tamam o zaman derim yaptık bi transfer ama inş boş transfer yaptık demem o zaman da

Selçuk Çetin
07.01.2008, 16:35
Oyuncu alınmadan transfer dönemi kapanacak bu gidişle. Ben medyada çıkan hiç bir habere inanmıyorum ancak gözlerimle görürsem futbolcunun imza attığını tamam o zaman derim yaptık bi transfer ama inş boş transfer yaptık demem o zaman da

bu yönetimle maça çıkarsa inanacak olduk artık :alkış:

unique
07.01.2008, 16:36

LÜTFEN
"isim söylerken daha dikkatli ve seçici olalım"
LÜTFEN

Süper espri, harika.:alkış::)

Hekimoğlu
07.01.2008, 16:42
yönetim transfer sezonu açılmadan önce bol keseden sallıyordu 3 yabancı 4 ümit milli ile ön sözleşme imzalandı transfer sezonu başlar başlamaz imza attıracağız kongreyi erteledik büyük yükün altına girdik felan filan hani ,ha bi de stad yapıcaktı bunlar hemi de 800 milyon euroya.:)

Selçuk Çetin
07.01.2008, 16:54
öz at yaşlanınca oldu ... uzun boylular demiştin dimi soldan mı yapar sağdanmı ona göre yer bakayım

UğuR
07.01.2008, 16:54
http://img132.imageshack.us/img132/871/tahminyarmasas1.jpg

Ümit Küçük
07.01.2008, 17:30
onur bıle daha ımzalamadı buda cafer gıbı olacak o adamda takımla calısmıs daha sonra resmı antlasma saglanamamıs gerı gönderilmisti onurda böle olacak bunlar transferde yapmıycak gelen yeni yönetimde artık yeni bi hoca arar

salihismet
07.01.2008, 17:42
Yanli$ hatirlamiyorsam hayali kadro kurmak icin bir ba$lik var, istediginiz futbolcuyu gidin orada alin, kadro kurun, fakat bu ba$ligi sulandirmayin lütfen. yönetim normal olan i$leri yapmiyor, sizin önerdiginiz futbolculari mi gidip alacaklar? Mahalle takimini olu$turma havasina girdi bu ba$lik.

irfanb
07.01.2008, 17:44
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 01.02 2008

demesine hazir olun. :)

Erdal Kılıçarslan
07.01.2008, 17:48
geçen transfer döneminin son dakikalarına bir tv programında girmişti ha oldu transfer ha olacak diye diye transfer dönemini bitirmişlerdi.
bu seferde kaleci onuru transfer döneminin son dakikasında imza attırıp trabzonun önümüzdeki 10 yılını kurtaracak kalecisini aldık deyip bizi uyutacaklar..

_SeRKaN_
07.01.2008, 17:49
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2007
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 01.02 2007

Aslında tarihler 2008 olması lazımdı diyecektim ama sonradan vazgeçtim farkeden birşey yok geçen sezonda aynı masalı dinlemiştik..Kahramanlarıda aynı.:)

Travelair
07.01.2008, 17:50
"Worldsoccer" dergisinin Kasım 2007 tarihinde çıkan 50 Genç Yetenek haberi

Sadick Adams Ashanti Ghana
Ismail Aissati PSV Holland
Alexandre Pato Milan Brazil
Anderson Man Utd Brazil
Gareth Bale Spurs England
Giovani dos Santos Barca Mexico
Sergio Aguero Atletico Argentina
Ever Banega Boca Argentina
Bojan Krkic Barca Spain
Breno Sao paolo Brazil
Gerardo Bruna Liverpool Argentina
Diego Buonanotte River Argentina
Macauley Chrisantus Abuja Nigeria
Angel di Maria Benfica Argentina
Franco di Santo Audax Italiano Argentina
Karim Benzema Lyon France
Dumitru Copil Hearts Romania
Kermit Erasmus Sundown Utd South Africa
Fabio Fluminense Brazil
Fabio Coentrao Benfica Portugal
Marouane Fellaini Standard Liege Belgium Ortasaha 1,94cm
Guilherme Cruzeiro Brazil
Nour Hadhria club Africain Tunisia Ortasaha
Rabul Ibrahim Sporting Lisbon Nigeria
Damian Ismodes Sporting Cristal Peru Golcü
Lorenzo de Silvestri Lazio Italy
Kerlon Cruzeiro Brazil
Toni Kroos Bayern Germany
Lulinha Corinthians Brazil
Sapol Mani Maranatha Togo Ortasaha
Juan Manuel Mata Valencia Spain
Cristian Nazarith America Cali Colombia ortasaha/golcü
Aaron Niguez Valencia Spain
Daniel Opare Ashanti Ghana Sağ bek
Ransford Osei Kesseben Ghana Golcü
Fran Merida Arsenal Spain
Nikolay Mihaylov Liverpool (Twente) Bulgaria
Mesut Ozil Schalke Germany
Renato Agusto Flamengo Brazil
Micah Richards Manchester City England
Andrea Russotto Treviso Italy
Henri Saivet Bordeaux France
Alexis Sanchez River Chile
Marek Suchy Slavia Prague Czech Republic Defans
Sergio Tejera Chelsea Spain
Ivan Rakitic Schalke Croatia
Abdoulrazak Traore Rosenborg Burkina Faso ortasaha/kanat/golcü
Gregory van der Wiel Ajax Holland
Carlos Vela Arsenal (Osasuna) Mexico
Theo Walcott Arsenal England

Bunlardan altı çizli olanları hala alabiliriz tahmin ediyorum

asilhamsi
07.01.2008, 17:51
Yanli$ hatirlamiyorsam hayali kadro kurmak icin bir ba$lik var, istediginiz futbolcuyu gidin orada alin, kadro kurun, fakat bu ba$ligi sulandirmayin lütfen. yönetim normal olan i$leri yapmiyor, sizin önerdiginiz futbolculari mi gidip alacaklar? Mahalle takimini olu$turma havasina girdi bu ba$lik.

dostum karistiriyorsun galiba burasi devlet dairesi degil bi forum.Senin dedigin gibi siki kurallar trt zamaninda kaldi.yok eger yoneticiler boyle kati kurallar koyarlarsa bizde foruma girmeyiz olur biter..

irfanb
07.01.2008, 17:54
Aslında tarihler 2008 olması lazımdı diyecektim ama sonradan vazgeçtim farkeden birşey yok geçen sezonda aynı masalı dinlemiştik..Kahramanlarıda aynı.:)

Pardon tarihi yanlis yazmisim.

salihismet
07.01.2008, 18:19
dostum karistiriyorsun galiba burasi devlet dairesi degil bi forum.Senin dedigin gibi siki kurallar trt zamaninda kaldi.yok eger yoneticiler boyle kati kurallar koyarlarsa bizde foruma girmeyiz olur biter..

A$agi yukari her konu icin ayri bir ba$lik var, hayali kadro kurmak isteyenler oraya gitsin diye yazdim, fakat hic kimseninde böyle bir mecburiyeti yok, benimde öyle bir yaptirim hakkim yok zaten. Isterseniz kasap dükkanina cevirin burasini, buyrun.

Emre HIZAL
07.01.2008, 18:20
TRABZON'DAKİ TRANSFER ÇALIŞMALARINDA SON DURUM
Trabzonspor, Beşiktaş'ın Vestel Manisaspor'a Holosko'ya karşılık takasta kullandığı Burak'ı transfer etmek için harekete geçti. Teknik Direktör Ersun Yanal, 'Burak ve Selçuk'u isterim' deyince harekete geçen Bordo Mavili yönetim, Manisa'ya Ömer Rıza'yı önerdi.

Yanal'ın Selçuk ve Burak ile görüştüğü ve gelirim cevabı aldığı bildirilirken yönetim de kesenin ağzını açtı. Selçuk'un 3.5 milyon euro olan bonservis bedelini indirilmesini isteyen Bordo Mavililer, Burak için de hem Beşiktaş'ı, hem Manisa'yı ikna etmek için çalışıyor.

Trabzon'a iki gurbetçi geliyor

Bordo Mavililer, Almanya'nın Unterhaching takımının ümit milli futbolcusu Ceyhun Güzelselam ile İsviçre'nin Bazel takımında oynayan Eren ile anlaşmaya vardı.

S.F.K.
07.01.2008, 18:27

aynen öyle oldu haklısın
bende bir önceki sayfada buna benzer bişeyler yazdım
arkadaşlar gerçekten her aklınıza geleni yazmazsanız tam süper olur.
zira hangisi doğru hangisi yanlış bilerimiyoruz bide okumak için yetişemiyoruz elma ile armut birbirine girdi.

Obi-Van
07.01.2008, 18:34
TRABZON'DAKİ TRANSFER ÇALIŞMALARINDA SON DURUM
Trabzonspor, Beşiktaş'ın Vestel Manisaspor'a Holosko'ya karşılık takasta kullandığı Burak'ı transfer etmek için harekete geçti. Teknik Direktör Ersun Yanal, 'Burak ve Selçuk'u isterim' deyince harekete geçen Bordo Mavili yönetim, Manisa'ya Ömer Rıza'yı önerdi.

Yanal'ın Selçuk ve Burak ile görüştüğü ve gelirim cevabı aldığı bildirilirken yönetim de kesenin ağzını açtı. Selçuk'un 3.5 milyon euro olan bonservis bedelini indirilmesini isteyen Bordo Mavililer, Burak için de hem Beşiktaş'ı, hem Manisa'yı ikna etmek için çalışıyor.

Trabzon'a iki gurbetçi geliyor

Bordo Mavililer, Almanya'nın Unterhaching takımının ümit milli futbolcusu Ceyhun Güzelselam ile İsviçre'nin Bazel takımında oynayan Eren ile anlaşmaya vardı.

Ayvayı yedik yeni kazmalar geliyor :( biz ne zaman akıllanacağız anlamadım gitti onları takıma dolduracağınıza 2 tane kaliteli adam alsanız ne olur ya? Elin takımı 2 tane nokta transfer yapar ihya olur, bizim taş kafalılar gider aynı paraya 4-5 tane vasat futbolcu zımbırtısı alır hiç bir işe yaramayan bu tür topçulara her sene trilyonlar dağıtırız, iyi çıkan olursa fenere göndeririz bu kafayla adam olmayız

Murat Keçeci
07.01.2008, 18:35
barışın yanında 2-3 genç daha kazanırsak geleceğin takımın temellerini atmış oluruz ama önce yönetimin transfer yapması lazım

FcTRABZONSPOR
07.01.2008, 18:39
barışın yanında 2-3 genç daha kazanırsak geleceğin takımın temellerini atmış oluruz ama önce yönetimin transfer yapması lazım
Ben bu yönetimden birşey beklemiyorum ne stad ne transfeer yeterki gitsinler!!!

Cengiz Çubukcu
07.01.2008, 18:40
"yönetim kesenin ağzını açtı", "geleceğin takımını kuracağız", klişe laflarına karnımız tok...sonucu görelim...

Emre HIZAL
07.01.2008, 18:42
Ben bu yönetimden birşey beklemiyorum ne stad ne transfeer yeterki gitsinler!!!

Aynen sana katılyorum bu yonetimin yapacağı en hayırlı iş gitmek olur. Onun dışındaki her şey goz boyama.

futbalski60
07.01.2008, 18:56
Ayvayı yedik yeni kazmalar geliyor :( biz ne zaman akıllanacağız anlamadım gitti onları takıma dolduracağınıza 2 tane kaliteli adam alsanız ne olur ya? Elin takımı 2 tane nokta transfer yapar ihya olur, bizim taş kafalılar gider aynı paraya 4-5 tane vasat futbolcu zımbırtısı alır hiç bir işe yaramayan bu tür topçulara her sene trilyonlar dağıtırız, iyi çıkan olursa fenere göndeririz bu kafayla adam olmayız

ne kazması yaa nokta transfer bence hepsi gelecek vaadediyo

TSKara61
07.01.2008, 18:57
Arkadaslar, bana inaninki yurt disindan 3-4 eurosan daha ucuza kaliteli transfer yapamayiz. Ozellikle forvet veya AMF pozisyonu icin. Bence bu yuzden kendi ligimize yonelelim. Selcuk Inan ve De Nigris yeterlidir bence. Bide gurbetcileri transfer ettikmi tamam iste mukemmel bir transfer donemi. Ama artik hic umutlu degilim, bunlar bu kolay iside beceremicek gibi geliyor bana.

TSKara61
07.01.2008, 19:01
bakin ne buldum. ceyhun gulselam

lvQFE5EWd5k

Erdal
07.01.2008, 19:01

Kardeş ismi geçenler arasında ben kazma falan göremedim .Hatta bu forumda herkesin bunları alsak yeter dediği isimler.Giderek osmanlının son döneminde ki yeniçerilere benzemeye başladık .o haber doğru çıkarsa bu yönetim gidereayak doğru bir iş yapmış olur .Her yapılanı yada düşünüleni tukaka ilan etmenin bir manası da hayrı da yok diye düşünüyorum .

futbalski60
07.01.2008, 19:02
http://www.fcb.ch/images/main/empty.gif
Nationalität
Schweiz

Position
Sturm

Trikotnummer
31

Geburtsdatum
12.06.1988

Grösse cm
190

Gewicht kg
83

Hobbies
Fussball, Sport allgemein

Clubs
BSC Old Boys

http://www.fcb.ch/images/main/empty.gif
http://www.fcb.ch/media/Autogrammkarten/derdiyok.jpg

eren derdiyok isviçre de transferiyle ilgili fazla bişey yazmıyo ama gelecek vaadeden bir isim ersen martine oyun stili çok benziyo fazla şans bulamıyo basel de ama taraftarın sevdiği bir isim

Emre HIZAL
07.01.2008, 19:07
ceyhun yararlı olur bu takıma inşallah bizim kazma yonetim alabilir ve haberler doğrudur. Eren hakkında pek birşey bilmiyorum bilenler varmı ereni nedir ne değildir?

tirabzonli
07.01.2008, 19:09
8' Internacional [1 - 0] Inter Milan
2' [1 - 0] L.d.C. Fernandao

Fernandao golü çakmış

Not: maç 19:00 da başladı,devam ediyor

futbalski60
07.01.2008, 19:10
ceyhun yararlı olur bu takıma inşallah bizim kazma yonetim alabilir ve haberler doğrudur. Eren hakkında pek birşey bilmiyorum bilenler varmı ereni nedir ne değildir?
isviçre ümit milli takımında oynuyo basel de arasıra oyuna girer hava toplarında çok etkili transferi biraz zor olur diye düşünüyorum taliplisi çok çünkü özellikle alman kulüpleri izliyo sürekli umarım alırız ama zor

FcTRABZONSPOR
07.01.2008, 19:12
isviçre ümit milli takımında oynuyo basel de arasıra oyuna girer hava toplarında çok etkili transferi biraz zor olur diye düşünüyorum taliplisi çok çünkü özellikle alman kulüpleri izliyo sürekli umarım alırız ama zor
Yeterki istesinler alırlar...

Emre HIZAL
07.01.2008, 19:20

Arkadaşım inşallh alınır ozaman ama bu yonetim tum inandırıcıığını kaybettirdi şu resmi sitedeki statdla ilgili olan Akyazı'da teknik çalışmalar devam ediyor haberinden sonra.:(:(:(

TSKara61
07.01.2008, 19:20
Eren 2 sezon once Old Boys yani Ferhatin eski takiminda 18 macta 10 gol atmis ve ordan Basel'e transfer olmus. Gecen sezon Basel'in U-21 takiminda gecirmis ve orda 1 gol atmis. Bu sezon A takimda 12 maca cikmis ve 4 gol atmis. Ayrica Isvicre'nin genc milli takimlarinda 12 mac cikmis ve 14 gol atmis. 1,90 boyu var.

Gökhan Öz
07.01.2008, 19:26
Eren 2 sezon once Old Boys yani Ferhatin eski takiminda 18 macta 10 gol atmis ve ordan Basel'e transfer olmus. Gecen sezon Basel'in U-21 takiminda gecirmis ve orda 1 gol atmis. Bu sezon A takimda 12 maca cikmis ve 4 gol atmis. Ayrica Isvicre'nin genc milli takimlarinda 12 mac cikmis ve 14 gol atmis. 1,90 boyu var.
bu çocuğun ismini futbol forum sitelerinde çok duydum izlemedim ama anlatılanlara göre çok iyi bir oyuncuymuş ve de 88 li

Murat Keçeci
07.01.2008, 19:30
golü atan ceyhun gülselamsa uzaktan şut atma yeteneği var demektir bir ön libero için bulunmaz özellik hüseyinin ne zaman şut attığını gördük bu adam kaliteli adam bence ön liberoyu toparlar

Terzioğlu
07.01.2008, 19:30
Ne yazikki moralinizi bozacagim arkadaslar. Asagidaki haberde Eren'i Trabzonsporumuzun istedigi ama Eren'in kesinlikle takimda kalmak istedigi yaziyor.
Insallah Isvicre'nin Fotomacidir bu gazete...

http://www.baz.ch/news/ticker.cfm?keyID=F3E7B466-F984-4A02-9B549BA9F5718B45&startpage=1&ObjectID=4A296FE2-1422-0CEF-704106E82315D7C2

Koray
07.01.2008, 19:31
fotomaç'ın dünyada eşi benzeri yoktur kardeş...haber doğrudur kanaatimce...

asilhamsi
07.01.2008, 19:32
A$agi yukari her konu icin ayri bir ba$lik var, hayali kadro kurmak isteyenler oraya gitsin diye yazdim, fakat hic kimseninde böyle bir mecburiyeti yok, benimde öyle bir yaptirim hakkim yok zaten. Isterseniz kasap dükkanina cevirin burasini, buyrun.

insanlar futbol bilgileri nispetince birşeyler yazıyorlar böylece yeni fikirleri dinliyoruz.Benim kızdığım mahalle takımı kurma yeri gibi alaycı laflarla dalga geçmen.Şimdide kasap dükkanına benzettin.Bu lafların insanları kırıyor bilmem farkındamısın...

Emre HIZAL
07.01.2008, 19:34
yonetim biraz becerikli olsa biraz kesenin ağzını açsa alır.

Murat Keçeci
07.01.2008, 19:36
Ne yazikki moralinizi bozacagim arkadaslar. Asagidaki haberde Eren'i Trabzonsporumuzun istedigi ama Eren'in kesinlikle takimda kalmak istedigi yaziyor.
Insallah Isvicre'nin Fotomacidir bu gazete...

http://www.baz.ch/news/ticker.cfm?keyID=F3E7B466-F984-4A02-9B549BA9F5718B45&startpage=1&ObjectID=4A296FE2-1422-0CEF-704106E82315D7C2

türkiyeyi pek sevmiyor galiba bu çocuk benı turkıyeden cagırsalar koşa koşa gelirim isvicreliler büyü yapmış kesın bu çocuga

asilhamsi
07.01.2008, 19:37

kazmamı selcuk ve burakmı kazma?
ceyhun ve ereni tanımıyorum ama söylenenler cok yetenekli oldukları yonunde..

Emre HIZAL
07.01.2008, 19:39
yonetim biraz becerikli olsa biraz kesenin ağzını açsa alır.

Murat Keçeci
07.01.2008, 19:39
ferhat çökmüşte çok yetenekli demiştiler dümdüz bi adam çıktı

Erdem Keser
07.01.2008, 20:06

Size hangi kullanıcı adınızla hitap etsem bilmiyorum:)ama bence futbolu biraz takip etmenizi,ezbere yorum yapmamanızı öneririm..

Erdem Keser
07.01.2008, 20:08
Eren,Selçuk İnan,Ceyhun ..sadece bu 3 ismi alsınlar daha ağzımı açmicam söz:)
Zafer Yelen'i de isterim ama geleceğini sanmıyorum..

turkiyem18
07.01.2008, 20:14
Trabzonspor'un transfere ihtiyacı yoktur . Ersun Yanal'ın bu takımı adam edeceğini düşünüyorum . (Bu takımı) ( bence 1 tane transfer yapılırsa iyi olur ama olassa da sağlık olsun )

Barış Memiş ilk macı olmasına rağmen bu kadar büyütülmesi de bunu gösteriyor . ALın size sol kanat !

Sağda yattara ortada ceyhun gökdeniz ve Umut yetmiyor mu hade Umut gol atamıyor Ergin oynar sol da Celalettin oynar vs . sezon sonu da alırız insallah

Fatih
07.01.2008, 20:14
Eren,Selçuk İnan,Ceyhun ..sadece bu 3 ismi alsınlar daha ağzımı açmicam söz:)
Zafer Yelen'i de isterim ama geleceğini sanmıyorum..

o isimlerden birini alsınlar ben dilimi yutarım be:)

Fatih
07.01.2008, 20:15
Trabzonspor'un transfere ihtiyacı yoktur . Ersun Yanal'ın bu takımı adam edeceğini düşünüyorum . (Bu takımı) ( bence 1 tane transfer yapılırsa iyi olur ama olassa da sağlık olsun )

Barış Memiş ilk macı olmasına rağmen bu kadar büyütülmesi de bunu gösteriyor . ALın size sol kanat !

Sağda yattara ortada ceyhun gökdeniz ve Umut yetmiyor mu hade Umut gol atamıyor Ergin oynar sol da Celalettin oynar vs . sezon sonu da alırız insallah

ziya doğan vardı bi ara hatırlıyomusn:D

vatandas61
07.01.2008, 20:33
transfer mansfer istemiyorum artik, su yönetimden kurtulalim yeter.
bu adamlarin alacaklari futbolcu anca 2. ligde oynayan ve baska talibi olmayan birisi olur.

adamlardan transfer harekati bile yok

Koray
07.01.2008, 20:51
Internacional (javascript:openWin('/Takim/TakimDetay.aspx?TakimID=790&LigID=1075&ddlSezon=2008')) 2 - 1 Inter (javascript:openWin('/Takim/TakimDetay.aspx?TakimID=155&LigID=1075&ddlSezon=2008')) IY : 1 - 12'(1-0)http://www307.sahadan.com/i/Img/ball.gifFernandao 40'(1-1) http://www307.sahadan.com/i/Img/ball.gifJimenez 66'(2-1)http://www307.sahadan.com/i/Img/ball.gifNilmar

dakika:90

Murat Keçeci
07.01.2008, 20:54
arkadaşlar yönetim tam dayaklık bir yönetimde şu fernandao ve alexi alamamız çok büyük bir yönetim becereksizliği değil bence gayet dogal adamlara baksana intere yeniyorlar biz daha adana demiri yenebilecegız mı dıye dusunuyoruz bende olsam gelmezdım

cyberentalpi
07.01.2008, 20:55
Artik her acıklamaları her sozleri (yalanları) deli ediyor beni. bir ton beceriksiz surusu bir halt yedikleri yok. Yahu her acıklaması yalan ve riyakarlık olan ne bizde ne baska klupte bir yonetim gormedim. Nasipse bunlarda kurtulacaz subat başı. Verdikleri zarar nasil telafi edecez bilemiyorum malesef
tek diyecegim bu yonetimden transfer felan beklemeyin. Adamlar holaskoyu aldi oynatti bizim becwriksizler daha onur a sozlesme imzalatamadi

OFLUTS61
07.01.2008, 20:55
ulen bu yönetim bizimle tamamen dalga geciyor. adamlar cürük takayla denizin dolgu arastirma yapiyorlarmis. birde dingonun herifi gecmis cürük takanin önüne foto cektiriyor, bari yaninada bir essek olsaydi cok hos olurdu. bunlarin transfer politikasi bu resimlerde cok iyi anlasiliyor. cefakar taraftarimiz`da bosun transfer ümitiyle bekliyor.

http://www.trabzonspor.org.tr/manset...&HaberID=37896

TS-Tiryaki
07.01.2008, 20:56
Acaba Ersun Yanal ne düsünüyor bu Transfer Konusunda. Herhalde oda Ümidini kesmistir. Eger Ersun Yanal sözler tutulmadigi icin istifa ederse BU BIZIM SONUMUZ OLUR

Egemen
07.01.2008, 21:00
Acaba Ersun Yanal ne düsünüyor bu Transfer Konusunda. Herhalde oda Ümidini kesmistir. Eger Ersun Yanal sözler tutulmadigi icin istifa ederse BU BIZIM SONUMUZ OLUR

o ne demek yahu.. sonumuz olurmuş peh.. ne kadar küçültmüşsünüz TRABZONSPOR'u gözünüzde.. çeki düzen verin zihninize bence..

tsakrep61
07.01.2008, 21:03
bu sezon arası malesef husran ıle sonlanıcak gıbı ne fernando ne alex bıze anca gelır 2. lıgden murat 3. lıgden kerım bu hıkayede boyle bıter

Murat Keçeci
07.01.2008, 21:08
trabzon küme düşmez ama yönetim bence amatör lige kadar düşmüştür benim gözümde

Atakan
07.01.2008, 21:09
Ah.. Şu adamları bi alsaydık..

OFLUTS61
07.01.2008, 21:10
unutma sadece ziyanin eseri degil bu
Trabzosnsporumun düsüse gecmesinde en büyük payi Atay Akdug+Senol Günes+Özkan Sümer zamanind gerceklist.
Zurawskiyi almayib yerine junu transfer eden kimdi? zamaninda yönetime Senol Günes tepkisini gösterseydi belki buralarda olmazdik

Murat Keçeci
07.01.2008, 21:12
Ah.. Şu adamları bi alsaydık..

o adamların çizmeden adaya kadar yolu var hayal kurmak yerine gerçekçi olalım artık şu gençleri kazandırılaım bari takıma

Gamze
07.01.2008, 21:23
Arkadaşlar ilgisiz mesajları kaldırıyorum. İçeriklerle ilgili gerekli işlem yapılmıştır.

Süleyman Eruyar
07.01.2008, 21:27
transfer varmı transfer

Sefaenes
07.01.2008, 21:31
ah su transfer sezonlarinda birde iyi bir transfer yaparak kapatabilecekmiyiz. Ya biz bunu görecekmiyiz.

glidali_61
07.01.2008, 21:53
bu yönetim bu kafayla ancak hava alırlar

Cafer Bulur
07.01.2008, 22:01
bu arada ilk transferimizi yapmisiz arkadaslar.resmi siteden aciklanmadi ama eski gaziantepspor genel menajeri hasan cetinkaya ile anlasmisiz.hayirli ugurlu olsun.caner cuvalcioglu ve necmi perekli nin calismalarini begenmeyen ersun hoca eskiden beraber calistigi yoldasini takima aldirmis galiba.zaten caner cuvalcioglu ve perekl yerine bir tane profesyonel bir menajer bize lazimdi.

Cem Balcı
07.01.2008, 22:07
bu arada ilk transferimizi yapmisiz arkadaslar.resmi siteden aciklanmadi ama eski gaziantepspor genel menajeri hasan cetinkaya ile anlasmisiz.hayirli ugurlu olsun.caner cuvalcioglu ve necmi perekli nin calismalarini begenmeyen ersun hoca eskiden beraber calistigi yoldasini takima aldirmis galiba.zaten caner cuvalcioglu ve perekl yerine bir tane profesyonel bir menajer bize lazimdi.

e nediyelim abicim,bunada şükür...:o

OLCAY ÇAKIR
07.01.2008, 22:11
Okunması dileklerimle... (popüler başlıkta yer almazsa çok az kişi okuyacak-günlüm razı gelmedi,okunsun hele silinebilirde sonra...(medya bölümde var)
Hem futbolcularımıza hemde taraftarımıza ithaf olsun.
Spor...

IVAN Klasnic.

Hırvat.

Milli futbolcu.

Werder Bremen’in yıldızı.

28 yaşında.

Önceki sene, herkesin başına gelebileceği gibi, apandisiti patladı, ameliyat oldu. Ama bu ameliyat sırasında nasıl olduysa oldu, böbrekleri hasar gördü, iflas etti.

Ölüm çok yakındı.

Böbrek nakli şarttı.

Anneciği "ben veririm" dedi.

Aldılar anneden...

Taktılar oğluna...

Olmadı maalesef.

Bünyesi kabul etmedi.

Umutlar sönüverdi bir anda.

Sözleşmesi bitmişti bu arada...

Top oynayamıyor, idmana bile çıkamıyordu doğal olarak... Werder Bremen kulübü, "sporcu" kavramına yakışır bir davranışta bulundu; sanki "yeni transfer ediyormuş" gibi, bastı parayı, sözleşmesini yeniledi, "sen yeter ki moralini bozma" dedi.

Tahlil, tahlil, tahlil...

Babasının böbreği uydu.

Yine yattı ameliyat masasına.

Ve, mucize gerçekleşti.

Annesinin böbreğini kabul etmeyen bünye, ısrarla hayata tutunan bu gence, bir fırsat daha vermiş, babasının böbreğini kabul etmişti.

Ama öykü bitmemişti...

Ivan, giydi eşofmanlarını.

İdman, idman, idman...

2 ay içinde 2 kez organ nakli ameliyatı geçirmesine rağmen, insan üstü gayretle, başına gelenlerden 13 ay sonra, yeşil sahalara geri döndü, Werder Bremen’in "ilk 11" formasını kaptı... Yeniden çıktığı ilk maçında, mükemmel futbol oynadığı yetmezmiş gibi, 2 de gol attı.

*

Almanya’nın dünyaca etkin dergisi Kicker, okurların verdiği oylarla, Ivan Klasnic’i "2007’nin sporcusu" ilan etti.

*

Ve, Türkiye...

*

Milli takımın, Beşiktaş’ın eski yıldızı İlhan Mansız, büyük bir medeni cesaret örneği göstererek katıldığı Buzda Dans Yarışması’nı birincilikle bitirdi. 150 bin lira ödül kazandı.

Sonra ne yaptı?

150 bin liralık ödülünü cebine atmak varken, gitti, Türkiye Böbrek Vakfı’na bağışladı.

E merak ettim...

Aradım İlhan’ı, sordum:

"Niye?"

Anlattı...

"Kazanırsam, ödülü mutlaka bir hayır kurumuna bağışlayacağım demiştim kendi kendime... Ama hangisine, karar vermemiştim... Ramazan ayıydı. Bir iftar daveti geldi bana... Türkiye Böbrek Vakfı’ndan... Gittim. Çocuklar vardı. Hepsi böbrek hastası... O küçücük çocukların hayata tutunmak için nasıl gayret sarf ettiklerini gördüğümde, hem çok duygulandım, hem de sağlıklı bir insan olarak utandım doğrusu... Üstelik, koskoca spor camiasından, sadece ben ve bilardo şampiyonumuz Semih Saygıner vardı orada... Başka kimse yoktu. Spor camiasının, biraz morale ihtiyacı olan bu çocuklara hiç destek vermediğini, umurlarında bile olmadığını gördüm. İşte o an, karar verdim. Kazanırsam, ödülümü Böbrek Vakfı’na bağışlayacaktım. Bağışladım."

*

2007 geride kaldı.

Yılın "spor"cularını seçtik.

Şöyle bir bakıyorum listeye...

Kimi şampiyon.

Kimi golcü.

Kimi madalyalı.

Yani, seçtik de...

Aslında yılın "skor"cularını seçtik.

Çünkü seçtiğimiz tüm isimler, yaptıkları "skor"lar nedeniyle yılın ödülüne layık görüldüler.

*

O halde soralım bir daha:

Sizce yılın "spor"cusu kim?

Yılmaz ÖZDİL(HÜRRİYET)

28TS61
07.01.2008, 22:36
fernandao bugun dubai de stuttgarta gol atmis

adamlarin degeri daha da artti ama biz alamiyoz ne yazikki

Tolga_61
07.01.2008, 22:37
Bu yazıyı bende okumuştum helal olsun İlhana

TolgaTopçu61
07.01.2008, 22:39

stuttgarta degil intere atti

28TS61
07.01.2008, 22:41
stuttgarta degil intere atti

pardon inter

kafam karisti o kadar transferlerden sonra :D

Travelair

Boşverin "Trabzonspor kimseye yalvarmaz" :D:mad:

TolgaTopçu61
pardon inter

kafam karisti o kadar transferlerden sonra :D
:D:D:D:D:D:D

28TS61
07.01.2008, 22:50
tomas jun´u sc freiburg´ta (almanya 2.lig) oynayan Jonathan Pitroipa ile takas etsek cok iyi olur ama bu yonetim takas bile edemiyor ne yazikki

http://transfermarkt.de/de/spieler/19139/jonathanpitroipa/transferdaten.html

TolgaTopçu61
07.01.2008, 22:52
tomas jun´u sc freiburg´ta (almanya 2.lig) oynayan Jonathan Pitroipa ile takas etsek cok iyi olur ama bu yonetim takas bile edemiyor ne yazikki

http://transfermarkt.de/de/spieler/19139/jonathanpitroipa/transferdaten.html
iyi olurduda onu da hamburg kapti sezon sonu bedava gidiyor

TolgaTopçu61
07.01.2008, 22:55
nuri albayrak bugün ersun yanal la transfer ile ilgili görüsecekti.bilgisi olan varmi???

28TS61
07.01.2008, 22:55

hamburga gitcegi daha kesinlesmedi, hem hamburgda yedekte kalcagina bizimkiler az kurnaz olsa alabiliriz

TolgaTopçu61
07.01.2008, 22:57
hamburga gitcegi daha kesinlesmedi, hem hamburgda yedekte kalcagina bizimkiler az kurnaz olsa alabiliriz
sözlesme imzaladi bile

28TS61
07.01.2008, 23:00
sözlesme imzaladi bile

evet daha yeni gordum, allah allah ya bugun bana nolduysa :confused: :rolleyes:

Travelair
07.01.2008, 23:01

Freiburg'da Ömer Toprak diye 1,86cm boyunda '89 doğumlu bir defans var ve oynamaya da başlamış. Bir bilginiz var mı?

TolgaTopçu61
07.01.2008, 23:01
evet daha yeni gordum, allah allah ya bugun bana nolduysa :confused: :rolleyes:
yildiz tranferleri görünce ba$in döndü heralde:D

TolgaTopçu61
07.01.2008, 23:05
Freiburg'da Ömer Toprak diye 1,86cm boyunda '89 doğumlu bir defans var ve oynamaya da başlamış. Bir bilginiz var mı?
bildigim kadariyla simdilik paf takimda oynayacakmis.freibug da 2011 yilina kadar sözlesmesi var

OLCAY ÇAKIR
07.01.2008, 23:06
Alamancı renkdaşlar;bol bol izlersiniz inşallah Jun'u:)

Benim Alamancı dostlara bir eleştirim var yıllardır içimde sakladığım söylemenin zamanı geldide geçiyor;

Alman ekolünü kapmış bissürü gencimiz orda,
Özellikle İstanbul'dakiler bişekilde kapıyorlar herifleri,

Tamam kulüp iyi yönetilmiyor amma;sizler oradan bu sayfalara isim zikrederken çok cimrisiniz?

Değilseniz ben farkedemedim şimdiden özür dilerim.

Ama eleştiri ve dalgaya alma hususunda bizden aşağıda kalmıyorsunuz!

Neden sizler bu misyonu yüklenmiyorsunuz?

İsim yazın,yönetenler,eski topçular veya bilemem kimlerin dikkatini çeker de en azında Trabzonlu genç Alamancıları 2.ligdeki ekiplerimizde pişirip pazar oluşturabiliriz.

Dahada detaylandırabiliriz.
Şimdilik bu kadar.

Olcay

Travelair
07.01.2008, 23:30
Sağolasın, umarım hiç olmazsa dışarda yaşayan Türk sporcularımızın transferinde kayıp vermeyiz. Hele bir başlayalım da gerisi gelecek gibime geliyor. Ama bir başlasak? :D

Ziya Doğan'ın transfer dönemi yaptığı açıklamalar gibi bir açıklama geldi en son Ersun hocadan: "Ara transferde transfer zor oluyor, erken olsa iyi olur ama anlaşıldığına göre biraz daha vakit alacak"

28TS61
07.01.2008, 23:36

Benim Alamancı dostlara bir eleştirim var yıllardır içimde sakladığım söylemenin zamanı geldide geçiyor;

Tamam kulüp iyi yönetilmiyor amma;sizler oradan bu sayfalara isim zikrederken çok cimrisiniz?

İsim yazın,yönetenler,eski topçular veya bilemem kimlerin dikkatini çeker de en azında Trabzonlu genç Alamancıları 2.ligdeki ekiplerimizde pişirip pazar oluşturabiliriz.

Şimdilik bu kadar.

Olcay

ben zamaninda altintoplari onermistim, wattenscheid ta 3.ligte oynarkene ama nedense ozaman cok ucuz diye transfer edilmediler, simdik milyonlari versen alamazsin

TolgaTopçu61
07.01.2008, 23:39
polonya basinina göre wisla krakowdan sobolewski yi istiyormusus ama syzmek gitme mi demis.

Terzioğlu
07.01.2008, 23:40
http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=16755

Polonyali 31 yasindaki ön liberoya 1 milyon euro vermeye hazirmisiz fakat Sobolewski, Szymkowiak olayindan sonra Trabzon'a gelmek istemiyormus...

TolgaTopçu61
07.01.2008, 23:40

Şimdilik bu kadar.

Olcay
biz yasak nolur su anki yönetim zaten bi oyuncu alamiyor

Onur
07.01.2008, 23:43

Polonyali 31 yasindaki ön liberoya 1 milyon euro vermeye hazirmisiz fakat Sobolewski, Szymkowiak olayindan sonra Trabzon'a gelmek istemiyormus...

auULsb1BOAA

bu adamda nasıl bir sol ayak vardır öyle:eek::eek:

Ahmet Karaman
07.01.2008, 23:45
bi tane santrafor - bir tane orta sahanın soluna- bi tane de savunmanın göbeğine adam alınsın artık !!!!

Can
07.01.2008, 23:46
harbiden sol ayağını manyak kullanıyor yaw iiye benziyo ama

Cem Balcı
07.01.2008, 23:50

e nedenebilirki...haklı.

eğer böyle bir transfer söz konusuysa çok zor;hatta imkansız...

Fatih
07.01.2008, 23:50
szymek la konuşmuşsa gelmek istemez tabi hele evliyse hiç gelmez gerçi fatih akyel de yok ama belli mi olur:D

Erkin
07.01.2008, 23:51
Hangi adama elimizi atsak altından ya Eller ya Szymek çıkıyor zaten :)

TolgaTopçu61
07.01.2008, 23:52
biz artik nerden futbolcu alcaksak.brezilyalilar gelmiyor,polonyalilar da gelmiyor.biz artik sadece alt yapi ya konzantre olalim en iyisi

yns61
07.01.2008, 23:53
transfer mi oda ne ?

Zafer Fidan
07.01.2008, 23:56
Hangi adama elimizi atsak altından ya Eller ya Szymek çıkıyor zaten :)

hic sorma yaaa :D her kıta (http://mydictionary.dyndns.org/dict/seek/translator?input=kıta&translateDirective=15&translateMode=10&userLanguage=de&dictionaryLanguage=10)da bir kötü örnegimiz var... avustralya,güneyamerika,avrupa,asya...kuzey kutbuna yönelmemiz lazim

BDiler61
07.01.2008, 23:56

yine wisla siteleri başlamış sonumuz hayır olur inşallah :D

Adem Erdoğan
07.01.2008, 23:57
en iisi yine gürcistana yönelmek.bize başka biyerden fayda yok.

Great White
08.01.2008, 00:07
en iisi yine gürcistana yönelmek.bize başka biyerden fayda yok.

Hocam Gürcistan' ın A Milli Takımı' nın bile durumu ortadayken hiç girmeyelim bence oralara..

Bu ülkeden bir tane adam çıktı onu da zamanında biz kullandık zaten:)

Kaladze kazmasını saymıyorum tabii ki..

FANATIK61
08.01.2008, 00:17

Şimdilik bu kadar.

Olcay

Senin yanindaki Futbolcuyu alamiyor kalkip burdan Futbolcumu izleyip'de alacaklar :D

Ben burdan bir Liste hazirlarsam Ersun Hocanin 900 kisilik Listesine on basar vallah ;)

Selçuk Demircioğlu
08.01.2008, 00:19
fikrimden dönmedim hala bu yönetimin başarılı bir transfer yapacağını düşünmüyorum ..ayrıca yaparsada bu transferden de burnumuza pis kokular geleceğinden eminim ( musampa örneği) ..
evet düşündüğümüz zaman ersun yanalın istediği oyuncularla görüşülüyor fakat bu transferlerden doğacak olan olumsuz gelişmelerden de ersun hocanın yara alması beni endişelendiriyor...
en mantıklısı barış memişi ve kadir keleşi bu sezon takıma monte etmek...ve biran önce kongre de yeni yönetimin belirlenmesi...önümüz de ki senenin transfer çalışmalarını daha sağlıklı ve bu yönetimsiz yapmak bizim için şu an da beklentimiz olmalıdır...

beratiabi
08.01.2008, 00:28
Bu bahsi geçen Brezilyalılar nedense hep biz talip olunca Süper oyuncular diye fiyat arttı yalanı ortaya atılıyor ama 2 senedir Bizden başka talip olmadığı için Hala Kulüplerindeler,
Lazaroni döneminde Gene bu Brezilyalılara talip olunmuş gene aynı yalanlarla Kandırılmıştık.
Şimdi Bu yönetim Trabzonsporu Bitirmek için karar vermiş,Ben onu anlıyorum.
Hadi diyelimki kongreye gideceksiniz neden Ara Transferin bitim tarihi olan Şubatta gidiyorsunuz,Gelecek Yönetim Transfer yapamasın başarısız gözüksün diyemi.?
Yada madem Transfer dönemi bitimi kongreye gidecekseniz.Neden Transfer yapmıyorsunuz.?
Ben bunda kasıt arıyorum.Trabzonsporu İmha timi olarak geldiklerini düşünmeye başladım.
Kardeşim Ya Transfer yapın yada defolun gidinki gelecek Yönetim Transfer dönemi bitmeden Transfer yapabilsin,Eğer gelecek Yönetimin elini kolunu bağlayayım diye düşünüyorsanız Sizler o zaman hainsiniz Başka bir şey değil.

Sevgil kardeş sana tamamen katılıyorum.

Birde Ümit Özat konuşulmaya başladı ve benim üzerime oynanıyor gibi geliyor bana. Ben eskiler diyorum üzerine alınanlar oluyor. Trabzonsporumuzu küçültmeye çalışanlar var içerinizde arkadaşlar dikkatli olun. Yönetimle aynı zihniyete sahip olanlar var gibi geliyor bana.

Her sezon aynı hikayeleri duymaktan bıktık bu kadar utanmaz yüzsüzlük olmaz nasıl bunlar insan yüzüne çıkıyorlar hayret. Derlerya yüzüne tükürsem misali..............

Transferdenmi hep son dakikaya kadar sabrettik ve sabrın sonunun selamet olmadığını gördük bizim yönetimler sayesinde. Sık aralıklarla internet sitelerinde geziniyoruz ki belki bir transfer olur ama maalesef.

Bizim ümitlerimizi boşa çıkaran bu yönetime yazıklar olsun demekten başka birşey kalmadı gibi geliyor. 3-5 milyon euronun hesabını yapan bir şampiyonluğu 3-5-10 milyon eurolara değişen bir zihniyetten asla ve asla bu takıma fayda gelmez.

50 milyon euro borcumuz olsun şampiyon olalım bu sayede alacağımız reklam gelirleri kazanacağımız yeni nesilden taraftarlar, umutlarımız sayesinde 50 milyon euronun katlarını kazanmış oluruz.

EN AZINDAN SAĞLIĞIMIZI HASTA ETTİNİZ BİZİ...............

tsakrep61
08.01.2008, 00:33
auULsb1BOAA

bu adamda nasıl bir sol ayak vardır öyle:eek::eek:

hocam ben bu adamı polonya da polonyo mıllı takımının avrupa elemesı macında ızledım, cıplak gozle. bu adam da sadece bu sol ayak degıl manyak da futbol zekası var tek dezavantajı agrasıf olması ama adam futbolu hıssederek oynuyor bılmıyorum bıze gelse oyle oynar mı gercı ımkanı yok bu yonetım bu adamı alamaz fuzulı parmaklarımızı yoruyoruz

Sefaenes
08.01.2008, 00:52
Ya benim birde bu yönetimden son dakika golu yeme korkum var. Zeyyaf midi nedir yine bir tv cikar son dakika transfer den bahseder bizleri haber iyi haber beklerken, bize kötü haber verip elimizdeki yattara yada gökdenizin satildigini söyler diye korkum var. Bunlardan herseyi bekliyorum. Bunlarin Trabzonlu alduguna bile inanmiyorum. Bunlar ulusoy gibi gursoy gibi istanbul takimlarini tutan yöneticiler gibi geliyor bana.

Burçak
08.01.2008, 01:04
Seenes
ben bunu sezon bitip yönetimin falan sayıda transfer yapacağını tahattün ettiği gün söylemiştim. daha transfer yapmadan topçuların kaçma haberlerini okumaya başladık. ksk dan bi kaleci aldık dedik , aldıkmı almadıkmı belli değil. herzamanki rezillikleri yaşatmaya devam ediyorlar. hayır ses seda da yok. başkansın . çık bi basın açıklaması yap arada. ama söylediklerin senet olsun. bi söylediğin diğerini tutsun ki taraftarın içi rahat olsun. nerdeee.

Salih Yazıcı
08.01.2008, 01:05
Sivasspor için başlatılan kampanyalar tüm hızıyla sürüyor. İstanbul'da 2.5 milyon YTL para toplandı. Yeni kampanya ise SMS yolu ile sürecek...

Şampiyonluk yarışında mucizelere imza atan Sivasspor için Sivaslılar seferber oldu. İstanbul'da iki ayrı etkinlikte para toplantı. Sırada ise üç ayrı GSM şebekesi üzerinden yürütülecek SMS kampanyası var.

Sivas Valisi Veysel Dalmaz ve Belediye Başkanı Sami Aydın basın toplantısı ile kampanyalardan elde edilen gelirleri açıkladılar.

Buna göre İstanbul Çırağan Sarayı'nda düzenlenen yemekli yardım gecesinde 2 milyon YTL'ye yakın bir para toplandı.

İstanbuldaki Sivaslı dernekleri ve vakıfların organizasyonu ile yapılan toplantılarda ise yaklaşık 500 bin YTL para elde edildi.

Sivasspor'a otobüs almak için başlatılan kampanya da sürüyor. Kampanya artık valiliğin denetiminde sürdürülecek.

SIRADA SMS VAR

Sivasspor için kaynak oluşturma kampanyası bundan sonra SMS kampanyası ile sürücek. Şu ana kadar iki GSM şirketiyle anlaşma yapıldı. Üçüncü şirket ile de bu hafta görüşmeler tamamlanacak ve kampanyaya start verilecek. SMS kampanyasına yoğun bir katılım bekleniyor.

HAYAL KIRIKLIĞI DUDAK UÇUKLATTI

Kampanya için gece gündüz çalışan Sivas Valisi Veysel Dalmaz, İstanbul'da yardım çalışmalarında ne kadar zorlandıklarını "dudaklarındaki uçuklamayı" örnek vererek aktardı. Vali Dalmaz, ''Şimdi açıkçası ben kampanya süresince veya yemekteki bu meblağlar açıklanırken hayal kırıklığına uğramadım diyemem. Ve dudaklarımdaki uçuklamayı da görüyorsunuz" dedi.

DİLENCİ DEĞİLİZ

Kampanya sırasında işadamlarının isteksizliğini görünce biraz çıkıştığını belirten Vali Dalmaz, "Dedim ki, 'Biz dilencilik yapmaya gelmedik. Ben ilin valisiyim, ilim adına Sivasspor'a, Sivas'ın yüz akı olmuş bir aktiviteye destek olmanızı istiyoruz, dilencilik yapmıyoruz. Ve dilenci gibi de bizi salmayın' dedim. Baya dokunaklı bir konuşma yaptık, ondan sonra biraz daha insanlarımız gayrete geldiler. Hatta belki 100 bin YTL bağış yapacak insanlarımız 250 bin YTL bağış yaparak bizi de mahcup ettiler" dedi.
bizdeeeeeeeeeeeeeeee yapalımmmmmm

Ümit Küçük
08.01.2008, 01:29
bizde yapalımda bizim yöneticiler afiyetle o parayı yesın 50 trılyon borc varmıs nasıl oldu merak ediyorum fatihi marceyi stepi erseni sattılar tv gelirinden para aldılar reklam gelırı var mac hasılatı var kazandıgı her mac ıcın para aldı ts clup urun sattı ee transferde yapmadılar para nerde yok borc 50 tırılyon hade gene 50 trılyon fazla buyuk bı para deıl aslında adam gıbı ıkı uc transfer yapsan basarı kazansan tamam o zaman gelırınde artar borcda yava yavas bıter bak gs o kadar borcu var ne transfer yaptılar ha bise daha simdi alexle fernandao yu alsan bu adamlar bızı bu sene en az 10 mac kazandırır her kazanılan mac ıcın 250 mılyar alacaksın o zaman on macda 2.5 tırılyon eder buna ek olrarak stad da dolar taraftar bunları ızlemeye gelır ee formalarınıda satarsın en azından onumuzdekı sezona kadar bırının parası cıkar elınde hic oynamayan 5 6 adamıda satsan bedava bıle versen 5 6trılyon kara gecersen ıste bu adamların transfer parası cıkmıs olur ama sen böle devam edersen kımse aymanı huseyını umutu ızlemeye gelmez kımse kombıne almaz sonra kombıne satamıyoz dıye aglarsın sagda solda ha bise daha su yerel medya trabzonsporu cok kucultuyor bos yazıyolar lütfen bıraksınlar trabzonsporun yakasını yerel medya ve yönetim el ele lütfen

Fatih Öztürk
08.01.2008, 01:41
bu yönetimin eli,..... mahkumdur transfer yapmaya.
önümüzdeki kongrede aksisi olursa mümkünatı yok oy alamazlar.
başarısız olduklarını kabulleniyorlar ama bu sefer işi sıkı tuttuklarından emin olmak gerek.
cünkü başımızda ersun yanal var.
bu adam yönetim için son care.
iyi işler oluyor iyi.
yerli yerinde transferler olacak.

kalavara
08.01.2008, 01:42
benim en çok zoruma giden şey bunların bize sırıta sırıta yalan söylemesi ve biz saf trabzonspor taraftarlarının bu yalana sürekli kanması.olamaz böyle bir şey yaa.

kalavara
08.01.2008, 01:44
bu yönetimin eli,..... mahkumdur transfer yapmaya.
önümüzdeki kongrede aksisi olursa mümkünatı yok oy alamazlar.
başarısız olduklarını kabulleniyorlar ama bu sefer işi sıkı tuttuklarından emin olmak gerek.
cünkü başımızda ersun yanal var.
bu adam yönetim için son care.
iyi işler oluyor iyi.
yerli yerinde transferler olacak.
neye danarak söylüyorsun bunları.adamlarda hiç ses yok.albayrakın aday olacağı ön kabulündesin ama bu durum ne kadar gerçek belli değil.yani senin demene göre albayrak aday olacak ve onun için iyi transfer yapacak.nerden biliyorsun????????????

Ümit Küçük
08.01.2008, 01:48
transfer yapmıycaklar baksanıza yıne stad projesı gundeme geldı bu proje ne zaman gundeme gelse kötü seyler oluyo ts de

Fatih Öztürk
08.01.2008, 01:50
neye danarak söylüyorsun bunları.adamlarda hiç ses yok.albayrakın aday olacağı ön kabulündesin ama bu durum ne kadar gerçek belli değil.yani senin demene göre albayrak aday olacak ve onun için iyi transfer yapacak.nerden biliyorsun????????????
bunu bilmeyecek ne var?
adam akyazıdaki proje için harıl harıl calışıyor ve bilindiği üzerede inşaat işlerini kendi şirketine verecek.
aday olmayacak adam ersun yanalı niye getirsin.
gectiğimiz dönemde secildiği günden bi kaç gün sonra bir dahaki olağan kongreyi sağlama almak için kendi firmalarından calışanları 500 kişiyi niye kongre üyesi yapsınki?
kimse hayrına iş yaparmı.
kongreden bir kaç gün önce onursal başkan m.a.y. ziyaret edip akıl aldığını ve m.a.y ın büyük desteğini arkasına aldığını herkes biliyor.

kalavara
08.01.2008, 01:56
tamamdır.bunları baştan söylesen daha iyi olurdu.yalnız şöyle bir sorun var.eğer albayrak aday olursa bugüne kadar yaptıklarının hesabını nasıl verecek veya bu trabzonlular albayraktan hesap soracak yüreğe sahip mi?çünkü iş (iş burada kilit kelime) değişti.homo economicus konuşur ve biz de bakarız aval aval.ayrıca yukarda söylediklerin son derece etik dışı şeyler.eğer bunlar gerçekleşirse nihat gençin "köpekleşmenin tarihi" isimli kitabının tavan yapması lazım!

sbay
08.01.2008, 02:02
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/08/im/A6DEE2458997AF40AC307CBDb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif

De Nigris geliyor

Trabzon; forvet Prica, Mansare, Tehoue'nun da aralarında bulunduğu adaylardan Meksikalı yıldızı öne çıkarıp, Ersun Yanal'dan 'onay' aldı

De Nigris geliyor

Trabzon; forvet Prica, Mansare, Tehoue'nun da aralarında bulunduğu adaylardan Meksikalı yıldızı öne çıkarıp, Ersun Yanal'dan 'onay' aldı.

Trabzonspor yönetimi transferdeki 'son hamle'yi gerçekleştirmek için dün toplandı. Haşim Sayitoğlu'nun başkanlığındaki toplantıda, alınacak forvet için oylama yapıldı. Teknik direktör Yanal'ın "Acil forvet istiyorum" sözünü de dikkate alan yönetim, Aalborg'lu Prica, Toulouse'lu Mansare, Gaziantepli De Nigris ve Kasımpaşalı Tehoue'yu masaya yatırdı. Uyum sorunu ve maliyet nedeniyle De Nigris'te karar kılındı.

SON HAMLE BUGÜN
Brezilyalı Fernandao ve Alex'ten yüksek maliyetleri yüzünden vazgeçen bordo-mavililer, Rade Prica ve Fode Mansare'ye de aynı nedenle sıcak bakmadı. Bordo-mavililer, De Nigris'e karşılık 2 milyon dolar artı Mustafa Keçeli'yi isteyen Gaziantep'le tekrar pazarlık yapmayı kararlaştırdı. Yönetimin bugün başlayacak görüşmelerde Gaziantep'ten parasal konuda indirim isteyeceği öğrenildi.
Cevat KOL

Fatih Öztürk
08.01.2008, 02:03
tabiki tasvip edilmeyecek cirkin bir davranışdır bu yapılanlar.
bu yönetimin coğu yaptığı işler beceriyle alakası olmayan işlerdir.
fakat fenerin başkanı aziz yıldırımın başkanlığının ilk zamanlarını hatırlıyorumda nuri albayrakdan daha beter durumdaydı ve takımı yerlerde sürünüyordu.azize başkan önce kurumsal başarı+para gelecek ondan sonra sabredeceğiz sportif başarı gelecek demişti.ve öyle yada böyle eizkler başarılı.
şimdi albayrağa bakıyorumda azize başkanın yolundan gitmeye calışyor aklı sıra.
hadi gitse!
ortataki sorun bir değil bin değil.bizim trabzonda bir muhalefet varki başarıdada aynı eleştiriler başarısızlıktata aynıları.
bu başarısızlığı sadece bu yönetime maletmek haksızlıktan öteye gecmez.
özellikle sahiplerinin kim olduğunu bilmediğim karadeniz gazeteleri atay başkan dönemide dahil her geleni başarıda başarısızlıkta acımasız eleştirdiler.
ahmet ağaoğlu bir kac gündür üzerine basa basa söylüyor.camianın başarıdan şampiyonluktan cok birlik ve beraberliğe ihtiyacı var.
ama gayret sıfır!

Ahmet Kuru
08.01.2008, 02:04
Albayrak Aday olmasa kongreyi erteletirmiydi.Ertelendiği gün belli oldu tekrar aday olacağı.Aslında kötü niyetli biri değil Ama bu işlerden anlamıyor.Yanındaki insanlar doğru tercih değil bence ilk önce eğer tekrar aday olacaksa yanındakilerini ince eleyip Sık dokumak zorunda.unutmayalım ki Lazaroniyi Albayrak değil yanındakiler getirdi.Oda birnevi mecbur kaldı o saatten sonra kabul etti.

Fatih Öztürk
08.01.2008, 02:08
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/08/im/A6DEE2458997AF40AC307CBDb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif

De Nigris geliyor

Trabzon; forvet Prica, Mansare, Tehoue'nun da aralarında bulunduğu adaylardan Meksikalı yıldızı öne çıkarıp, Ersun Yanal'dan 'onay' aldı

De Nigris geliyor

Trabzon; forvet Prica, Mansare, Tehoue'nun da aralarında bulunduğu adaylardan Meksikalı yıldızı öne çıkarıp, Ersun Yanal'dan 'onay' aldı.

Trabzonspor yönetimi transferdeki 'son hamle'yi gerçekleştirmek için dün toplandı. Haşim Sayitoğlu'nun başkanlığındaki toplantıda, alınacak forvet için oylama yapıldı. Teknik direktör Yanal'ın "Acil forvet istiyorum" sözünü de dikkate alan yönetim, Aalborg'lu Prica, Toulouse'lu Mansare, Gaziantepli De Nigris ve Kasımpaşalı Tehoue'yu masaya yatırdı. Uyum sorunu ve maliyet nedeniyle De Nigris'te karar kılındı.

SON HAMLE BUGÜN
Brezilyalı Fernandao ve Alex'ten yüksek maliyetleri yüzünden vazgeçen bordo-mavililer, Rade Prica ve Fode Mansare'ye de aynı nedenle sıcak bakmadı. Bordo-mavililer, De Nigris'e karşılık 2 milyon dolar artı Mustafa Keçeli'yi isteyen Gaziantep'le tekrar pazarlık yapmayı kararlaştırdı. Yönetimin bugün başlayacak görüşmelerde Gaziantep'ten parasal konuda indirim isteyeceği öğrenildi.
Cevat KOL
şayet transfer gerçekleşmişse veya ramak kalmışsa cok iyi bir adam aldık diyebiliriz.

kalavara
08.01.2008, 02:11
tabiki tasvip edilmeyecek cirkin bir davranışdır bu yapılanlar.
bu yönetimin coğu yaptığı işler beceriyle alakası olmayan işlerdir.
fakat fenerin başkanı aziz yıldırımın başkanlığının ilk zamanlarını hatırlıyorumda nuri albayrakdan daha beter durumdaydı ve takımı yerlerde sürünüyordu.azize başkan önce kurumsal başarı+para gelecek ondan sonra sabredeceğiz sportif başarı gelecek demişti.ve öyle yada böyle eizkler başarılı.
şimdi albayrağa bakıyorumda azize başkanın yolundan gitmeye calışyor aklı sıra.
hadi gitse!
ortataki sorun bir değil bin değil.bizim trabzonda bir muhalefet varki başarıdada aynı eleştiriler başarısızlıktata aynıları.
bu başarısızlığı sadece bu yönetime maletmek haksızlıktan öteye gecmez.
özellikle sahiplerinin kim olduğunu bilmediğim karadeniz gazeteleri atay başkan dönemide dahil her geleni başarıda başarısızlıkta acımasız eleştirdiler.
ahmet ağaoğlu bir kac gündür üzerine basa basa söylüyor.camianın başarıdan şampiyonluktan cok birlik ve beraberliğe ihtiyacı var.
ama gayret sıfır!
evet zaten camianın albayraka destek vermesinin yegane sebebi a.y. örneği.ama ortada her anlamda bir çöküş var.a.y. gelir gelmez bir sürü proje başlattı ve ikinci yılında neredeyse tümünü bitirmişti.ama bizde ortada hiç birşey yok ve üstüne zedelenen kurum kimliği var(i.e.hacıosmanoğlu gibi konuştum-özür).yani camianın birlik olması konusu tartışılmaz doğrudur ama başarısızlıkta birlik olduğu görülmemiştir.en ufak bir iyi niyet gözlense albayraka dair çok büyük destek alır ki ilk yılında o desteği aldı.ama yaptıkları kendini bitirdi bence.şimdi manzaraya bakın.bir başkan var.kongreye aday olmak istiyor ama olmak için ayak oyunları yapıyor.siz ne düşünürsünüz ve ne kadar güvenirsiniz.bu camia sürekli çiğnene sözlere itibar etmemeli artık.öncelikle ADAM olunmalı.

tsakrep61
08.01.2008, 02:17
de nıgrısın ben bıze faydalı olacagını dusunmuyorum umut bulut gıbı olur bence ama brezılyalı veya kalıtelı bır forvet alınamamsı durumunda hıc yoktan ıyıdır

Fatih Öztürk
08.01.2008, 02:19
evet zaten camianın albayraka destek vermesinin yegane sebebi a.y. örneği.ama ortada her anlamda bir çöküş var.a.y. gelir gelmez bir sürü proje başlattı ve ikinci yılında neredeyse tümünü bitirmişti.ama bizde ortada hiç birşey yok ve üstüne zedelenen kurum kimliği var(i.e.hacıosmanoğlu gibi konuştum-özür).yani camianın birlik olması konusu tartışılmaz doğrudur ama başarısızlıkta birlik olduğu görülmemiştir.en ufak bir iyi niyet gözlense albayraka dair çok büyük destek alır ki ilk yılında o desteği aldı.ama yaptıkları kendini bitirdi bence.şimdi manzaraya bakın.bir başkan var.kongreye aday olmak istiyor ama olmak için ayak oyunları yapıyor.siz ne düşünürsünüz ve ne kadar güvenirsiniz.bu camia sürekli çiğnene sözlere itibar etmemeli artık.öncelikle ADAM olunmalı.
albayrak doğrudur aday olabilmek yeniden başkan secilmek için ayak oyunları oynuyor fakat başkanlığa talip diğer adayları görüyoruz kimileri bakanın (cıkar)dayatmalarıyla.kimileri astım kestim edebiyatlarıyla basını susturma özlelliği dışında ''sıfır'' yönetici bilgisiyle,kimileride mafya ayaklarıyla trabzonun mevut olimpiyat projesinden nemalanmak için başkanlığa aday oldukları herkesce malumdur.
istikrarsa istikrar derim bu cıkarcı adamlara yedireceğime aynı albayrak gibi yapar ''ben yaptım ben yerim'' derim.şu şartlarda başkan adaylarına bakıyorumda samimi olduklarına trabzonspor için gerçekten fedakar olduklarına hiç ama hiç inanasım gelmiyor.
bu başlık aslında transfer için ayrıldı.meşguliyet verdiğim için kimse kusura bakmasın.

Ümit Küçük
08.01.2008, 02:22
de nıgrısı ben cok begenıyorum top surmesıde ıyı kafa vuruslarıda ama dusunduren seyler var benı mesela bushı mesela agustıne bu adamlar lıgde ıyıdıbıze gelınce bısey yapmadılar buda böle olurmu ama cevat kolsa bu haber yalandır adam mansareyı forvet yapmıs yuh yanı bide elimizde sol bekmı varda kecelıyı verıyoz bence hasan ucuncuyu verecekler eger dogruysa tabı ben ınanmıyom

Fatih Öztürk
08.01.2008, 02:25
trabzonspor bildiğimiz üzere orta saha elemanları kacak güreşen 3 pasta rakip alanda pozisyon yaratmaya çalışan bir takım hüviyetindedir.
de nigriste bu yapıda olduğunu varsayarak her halükalde işimize yarayacak adamdır kanısındayım.

Hasan Ayvenli
08.01.2008, 03:00
fernandao gol atmış intere iyice arttı değerleri adamların

mehmet83
08.01.2008, 03:10
szymek la konuşmuşsa gelmek istemez tabi hele evliyse hiç gelmez gerçi fatih akyel de yok ama belli mi olur:D

Arkadasim bu ne demek aciklayabilirmisin? Szymek bu yuzdenmi gitmek istedi. Fatih boyle bi terbiyesizlikmi yapmis. Gerci o zibididen hersey beklenir ama ne oldugunu bilen biri bana anlatirsa sevinirim. lutfen bilgi verin

macka61
08.01.2008, 03:15
eğer mustafayı verip de nigris üzerine bir miktar para çok iyi bir transfer olur

Adem Erdoğan
08.01.2008, 03:18
Arkadasim bu ne demek aciklayabilirmisin? Szymek bu yuzdenmi gitmek istedi. Fatih boyle bi terbiyesizlikmi yapmis. Gerci o zibididen hersey beklenir ama ne oldugunu bilen biri bana anlatirsa sevinirim. lutfen bilgi verin

bence fazla üstünde durulmaması gerekir.Yorgan gitti kavga bitti.Bikaç sene sonra serhat ulueren şokşokşok diye açıklar gerçekleri.

tuncii
08.01.2008, 03:30
hocam ben bu adamı polonya da polonyo mıllı takımının avrupa elemesı macında ızledım, cıplak gozle. bu adam da sadece bu sol ayak degıl manyak da futbol zekası var tek dezavantajı agrasıf olması ama adam futbolu hıssederek oynuyor bılmıyorum bıze gelse oyle oynar mı gercı ımkanı yok bu yonetım bu adamı alamaz fuzulı parmaklarımızı yoruyoruz

evet bu adam super goollere ımza atmıs ama bızımkıler almaz bızede gelmez

tuncii
08.01.2008, 03:31
bence fazla üstünde durulmaması gerekir.Yorgan gitti kavga bitti.Bikaç sene sonra serhat ulueren şokşokşok diye açıklar gerçekleri.

evet ılerıdemutlaka anlarız tv den

mehmet83
08.01.2008, 03:35
oooo kim beklicek o kadar ya. adama resmen tapiyoduk ne oldugunu anlamadan gitti ve biliyorumki burdaki bazi arkadaslar sebebini biliyor . Bizimde bilmeye hakkimiz var. neyse ozur dilerim bu konu hakkiindaki son mesajim buraya. gerci transferde yok ne yazicazki offfff

Emiroğlu
08.01.2008, 05:25

Hocam arkadaş anlatmış işte." Hele Evli ise " kelimelerinden anlamanız gerekir diye düşünüyorum.

hüseyin1975
08.01.2008, 08:22
Celo dururken de Nigrisi alabilmek icin neden Mustafa veriliyor?
Elimizde daha kaliteli sol ayak varda benmi bilmiyorum???

Burçak
08.01.2008, 09:02
Hüseyin kesinlikle celalettini kabul etmemişlerdirde ondan :)

Travelair
08.01.2008, 09:07
Trabzon kalesine son taarruz!
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_193841_onur0801bb.jpgKaradeniz ekibinin yeni file bekçisi Onur: 'Buraya oynamaya geldim. Rekabete hazırım...'
8.1.2008

Bordo-Mavililer’in devre arasında Karşıyaka’dan kadrosuna kattığı ilk transferi genç kaleci Onur Recep Kıvrak, FANATİK’e verdiği özel röportajda ne kadar iddialı olduğunu kanıtladı. İşte 19 yaşındaki Onur’un çarpıcı açıklamaları: “Yeterli tecrübeye sahibim ve Trabzon’a kaleye geçmek için geldim. İlk etapta bazı sorunlar olmasına rağmen Karşıyaka ve Trabzon arasındaki pürüzler hemen çözüldü. Kendime çok güveniyorum. Rakiplerim Tolga Zengin, Jefferson ve Ahmet Şahin’le çok ciddi bir rekabete gireceğiz. Sonuçta kaleye bir kişi geçecek. Milli Takımlar’da iyi maçlar çıkardım ve Trabzonspor’da kendimi daha da geliştireceğim. Adımın birçok takımla anılması gurur verici. Ancak burayı seçerken başarıya aç ve büyük bir camia olması beni çok etkiledi. Ersun Yanal faktörü de bana güven veriyor. Şahsıma bu yaşta inanıp, beni büyük fedakârlıklarla Trabzon’a getirenleri mahcup etmeyeceğim. Taraftarımızdan destek bekliyorum.”
SERHAT DEMİRTAŞ

'Çeker giderim'
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_193843_yanal0801bb.jpgTransferdeki kriz, teknik heyete sıçradı... İstenilen oyuncuların bir türlü alınamaması üzerine Yanal'ın yönetime rest çektiği iddia edildi.
8.1.2008

İhtiyaç meselesi
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın, son dönemde özellikle transfer konusunda bir ilerleme sağlanamamasından dolayı moralinin bir hayli bozuk olduğu öğrenildi. Ve genç teknik adamın yakın çevresine, “Taraftarlarımıza iyi bir Trabzonspor izlettirmek istiyoruz. Ancak bunun için ihtiyacımız olan oyuncuları kadromuza katmalıyız. Bu durum böyle devam ederse, ayrılma ihtimalim yüksek” dediği öğrenildi. Özellikle yönetimin forvet arayışlarındaki sorun da sıkıntı yaratmaya devam ediyor.
Brezilya seferleri!Alex ve Fernandao gibi önemli futbolcuların yüksek maliyetleri nedeniyle alınamaması, Yanal’ın kafasındaki kadroyu oluşturmasında en önemli sorun olarak göze çarpıyor. Golcülerden Prica’da ilerleme sağlanamaması, Belçika’da harikalar yaratan Tom de Sutter’in ise taliplerinin artması yönetimi yeni bir çözüm arayışına itti. Transfer için gidilen Brezilya’dan bir türlü sonuç alınamamasına rağmen, bu ülkeye yapılacak yeni bir seferin nasıl sonuçlanacağı da camiada tartışılmaya başlandı.
Kısa kısa
Tolga Seyhan 3 hafta yok
Trabzonspor’da Tolga Seyhan’ın sakatlığı nedeniyle en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Kulüp Doktoru Doç. Dr. Ahmet Kalaycıoğlu, Tolga’nın sağ kasığındaki bir tendonda iltihaplanma meydana geldiğini belirtti. Tecrübeli defans oyuncusunun tendonunda oluşan iltihaplanmayı kurutmak için özel bir tedavi metodu uyguladıklarını ifade eden Kalaycıoğlu, “Ancak bu biraz zaman alacak” dedi.
Karadeniz’de gözler kupada
Fortis Türkiye Kupası B Grubu’nda yarın saat 20.00’de Adana Demirspor’la deplasmanda karşılaşacak olan Trabzonspor, bu maçın hazırlıklarını yaptığı taktik antrenmanla sürdürdü. Bugün özel bir uçakla saat 16.00’da Adana’ya gidecek olan kafilede, futbolcuların moralli olduğu gözlemlendi. Öte yandan Ersun Yanal’ın isteği üzerine yönetim, Gaziantepspor Menaceri Hasan Çetinkaya ile anlaşmaya vardı.
Yayın geliri: 6.4 milyon YTL
Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş’nin Türkiye Turkcell Süper Ligi yayın gelirleri ile ilgili borsaya gönderdiği yazılı açıklamada, bu alanda Bordo-Mavililer’in 6 milyon 400 bin YTL kazandığı öğrenildi. Konuyla ilişkin olarak, elde edilen paranın tek tek açıklaması da yapıldı. 1 Haziran 2007-31 Aralık 2007 döneminde kesilen KDV’siz fatura tutarının 6 milyon 541 bin 971,29 YTL, tahsil edilen tutarın ise 6 milyon 380 bin 176,33 YTL olduğu belirtildi.
Başkan adayı Yıldız adliyede
Antalya’da 5 gün önce gerçekleştirilen çete operasyonunda gözaltına alınan aralarında Alaattin Çakıcı’nın yeğeni Adem Çakıcı, eski damadı Trabzonspor Başkan Adayı Hacı Yıldız ile 12 adamı ve 2 maliye memurunun da bulunduğu toplam 16 kişi, ‘çıkar amaçlı suç örgütü kurmak’ suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. Çete üyelerinin sorgusunun devam ettiği belirtilirken, Adem Çakıcı’nın amcasına yazdığı mektupta, “Amca senin izinden gidiyorum” dediği öğrenildi.

fanatik

Süleyman Eruyar
08.01.2008, 09:36

evet serhat ulueren açıklar, ama yanlışınız var, fatih akyel değil, erdinç yavuz, zaten o dönem de sakaryaspora gönderilmişti, herkes bu kadar iyi oynarken nasıl gönderdiler filan derken arka yüzünde bazı olaylar vardı, ama budan erdinçin hatası olduğunu çıkarmayın, karşılıklı hatalar denilebilir.. bu mevzu uzamasın ama, serhat uluerene malzeme çıkar sonra..

DURAS
08.01.2008, 09:38
Wenger onu deniyor!

İngiltere Premier League ekiplerinden Arsenal Bulgaristan'ın Levski Sofya takımında forma giyen 20 yaşındaki genç yıldız Nikolay Dimitrov'u denemeye aldı. Geçtiğimiz ay Arsene Wenger'in üzerinde çok durduğu gelecek vadeden sağ kanat oyuncusu Londra ekibi ile bir süre idmanlara çıkacak. Genç futbolcunun en büyük özelliği ise teknik kapasitesinin çok yüksek olması.

Teknik direktör Arsene Wenger'in istemesi halinde ise Dimitrov'un 700 bin pound karşılığında Gunners kadrosuna katılacağı belirtiliyor. Transferde genç oyunculara yönelen ve yıllardır Arsenal'de bu yönde bir politika izleyen Arsene Wenger'in ara transferdeki yeni bombasının Dimitrov olacağı ifade ediliyor.

arsenalin transfer politikası. bize akıllı bir yönetim ile akıllı bir td lazım. akıllı bir tdmiz var, akıllı, planlı, programlı bir yönetime ihtiyacımız var

Süleyman Eruyar
08.01.2008, 09:41
bu formdaki isimler takımımızın ilgilendiği oyuncularmı yoksa arkadaşlarımızın istediği oyuncularmı, herkes bir yerden oyuncu getiriyor burda bize sunuyor,

trabzonsporun taraftarı takımına neden sahip çıkmıyor, trabzonda olupta kırklareli maçına kaçımız gitti, tepki gösterelim diyoruz, ama herkes susuyor, anlamıyorum neyi kimi bekliyorsunuz, iyi o zaman akşama kadar burda yazalım, mesaj sayımızı 1000 lere 5000 lere vurdurup tavan yapalım, herkese kolay gelsin...

Travelair
08.01.2008, 09:46
bu formdaki isimler takımımızın ilgilendiği oyuncularmı yoksa arkadaşlarımızın istediği oyuncularmı, herkes bir yerden oyuncu getiriyor burda bize sunuyor,

trabzonsporun taraftarı takımına neden sahip çıkmıyor, trabzonda olupta kırklareli maçına kaçımız gitti, tepki gösterelim diyoruz, ama herkes susuyor, anlamıyorum neyi kimi bekliyorsunuz, iyi o zaman akşama kadar burda yazalım, mesaj sayımızı 1000 lere 5000 lere vurdurup tavan yapalım, herkese kolay gelsin...

Herkes bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyor. Kiminin parası kiminin duası..

asimavi
08.01.2008, 10:03
.....ah ulan ah yanrım yanarımda ...bu seferde ıskaladıkya ona yanarım...şu alex le fernandaoyu alabılseydık...buyuk transfer yapmış olurduk ama bu beceriksizlerle hiç bişey olmaz...

...adamların tek becerisi kaliteli adamları ucuza satmak..bunada beceri değil enayilik denir.....

...ama..baturoğlumudur ne zıkkımdır...onda suç yok..suç onu gönderende...bi kere adamın suratında meymenet yokki..nereye göderiyon bu adamı bakkala göndersen ekmek alamz bu adam bakkallatartışır bizim senin ekmeğine ihtiyacımız yok der geri gelir...

....göndereceksin gözü pek ...iş bitirici bi adamı alıp gelecek...bari ersun yanal kendi gidip alsaydı adamı...valla iyi bi pazarlıkla iyi bi fiyata alıp gelirdi...çünkü adam işi biliyor...karşısındakine bilgi olarak hakimiyet kuruyor....ama adamlar bizimkini saf gördü kazıklamaya çalıştı...bence kale bile alamdılar...

....şimdi ne oldo çingene pazarlığının sonucu yine alamadık bu adamları...tıpkı..merhum zurawskide olduğu gibi....

...olaylar o kadar manidar ve benzerki...

...o zaman syzmk ve zurawski çok iyi anlaşıyordu önce ikisi birden alınmaya çalışıldı syzmk alındı ...faydalı oldu...

...şimdi ise alex ve fernandaonun muhteşem uyumu gerçekten büyüleyici...alınsalardı takıma katkılarını siz düşünün.......

....neyse giden gitti...kalan eşekler bizimdir.....

Süleyman Eruyar
08.01.2008, 10:15
Herkes bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyor. Kiminin parası kiminin duası..

tabii maç biletleri kadıköydeki gibi 45 ytl ya, adsl kaç ytl arkadaş, bırakın bu kilişe lafları, hangi takımı tuttuğumuzun farkında değiliz sanırım, arkadaşlar 1992 de samsuna beşiktaş maçına giderken canlarını veren o delikanlıların takımını tutuyoruz, yönetime kimse burdan istifa etsin beceriksizler diye laflarda bulunmasın, tepki yeri burası değil, albayrak burada takılmıyor, avniakerde olacaz arkadaşlar, nick sonumuza 61 koyarak trabzonsporlu olunmuyor..

Travelair
08.01.2008, 10:34
tabii maç biletleri kadıköydeki gibi 45 ytl ya, adsl kaç ytl arkadaş, bırakın bu kilişe lafları, hangi takımı tuttuğumuzun farkında değiliz sanırım, arkadaşlar 1992 de samsuna beşiktaş maçına giderken canlarını veren o delikanlıların takımını tutuyoruz, yönetime kimse burdan istifa etsin beceriksizler diye laflarda bulunmasın, tepki yeri burası değil, albayrak burada takılmıyor, avniakerde olacaz arkadaşlar, nick sonumuza 61 koyarak trabzonsporlu olunmuyor..

"Kiminin parası kiminin duası" derken mecazi anlamda kullandım. Yani kimi taraftar burdan bilgisini camiaya sunabilir, fikir alışverişinde bulunup daha üst düzey bir ortak bilince ulaşabilir, bilinçlenebilir. Kimi arkadaş stadyuma gider, orda bağırıp tezahurat yapıp takımına destek olur. Her ikisi de birbirine engel değil her ikisi de birden yapılabilir ama imkanlar dahilinde herkes birşeyler yapmaya çabalıyor. Ayrıca bunun yeri burası değil, tepki ve organizasyon başlıkları forumumuzda mevcuttur. Yani herkes atıp tutmuyor burda, böyle bir düşünce yanlış olur. Zaten düzgün bir yönetim olsa, sırf burda yazılanlara baksa istifa eder, onun için protesto edilse bile bunu anlamazlıktan geleceğini tahmin etmek güç değil. Maksat şiddete mahal vermeden demokratik bir biçimde istediğimiz bir adayı seçip onların icraatlarına razı olmak. Bu yönetimin son şansı transferler. Bir kez daha tekrarlamamda fayda var. İlgili başlıklar mevcut. Bunları orda tartışmak daha yararlı olur

Murat Keçeci
08.01.2008, 10:37
ben onu bunu anlamam alexle fernadaoyu alamıyorsan beni de nigrisle veya bebbeyle kandıramassın brezilyalıların ayarında gidip topçu bulun mesela polonya milli takımının golcüsü sümulayarek bu ayarda adamlar istiyoruz biz eğer bunları alamazsanız transferde yapmayın elimizdeki işe yaramayanları gönderin giderken arkanızdan beddualarımızı geri alalım

muratt
08.01.2008, 10:39

Neden szymek'le konusuyolar yaf ?? Cyzio ile konussalar ya..

Murat Keçeci
08.01.2008, 10:41
onura imzayı takasta sorun var diye attıramıyoruz da peki anlaştığımız söylenen ceyhun gülselama imzayı niye attıramıyoruz onu da biri açıklayabilir mi

Erdal Kılıçarslan
08.01.2008, 10:52
kim demiş ne zaman demiş Ceyhun la anlaştık diye? Brezilyalılarlada anlaşmamışmıydık?
ben ersun hocadan ümitliyim, önce menajer transfer etti şimdi sırada başkan ve yönetici transferi var :)
neden olmasın?

OLCAY ÇAKIR
08.01.2008, 11:12
Bugün yazdığı yazıda,tıpkı bizimle ilgili daha evvel yazdıklarıyla aynı güzellikte...

Basit bir analiz sadece,çok basit.

Ne arıyoruz ne buluyoruz,akıllanamıyoruz.

Okumanızı tavsiye ediyorum.

OLCAY ÇAKIR
08.01.2008, 11:24
Trabzon ve Brezilya

Ben yazmaktan sıkıldım. Ama sorun devam ettikçe yazmak da şart oluyor. Trabzon'da oynayacak kalitede Brezilyalı sadece para için oynamaz. Rize'de, Konya'da oynayan kalitede olan ise sadece para için oynar. Çünkü o oyuncu ülkesinde ayda 5 bin dolara oynarken, yılda 250 bin dolarlık anlaşma yapıyor. Trabzon'da oynayacak kalitede olan ise zaten dünyanın her yerinde 600 bin doları cebe koyar. 1 milyon dolara Trabzon'a geliyor. Şehirde sıkılyor ve üç ay sonra "300 bin dolar az alırım ama İspanya'da oynarım diyor" Bu oyuncuların Trabzon'a faydası bugüne kadar olmadı. Ama hâlâ Brezilyalı peşinde koşmaya devam ediyor Trabzon. Trabzonspor'u yönetenler arka bahçelerine bakmaları gerektiğini artık anlamalılar. Gürcistan'a, Kazakistan'a, tüm Asya'ya, Doğu Avrupa'ya ve evinde yaşayabilecek olan kültürden gelenlere.
Şota sadece futbolu nedeniyle parlamadı Trabzon'da. Horon'a uygun kültürden adam bulmak lazım.

mdemirkol@milliyet.com.tr (mdemirkol@milliyet.com.tr)

Faik Yılmaz
08.01.2008, 11:36
Trabzon ve Brezilya

Ben yazmaktan sıkıldım. Ama sorun devam ettikçe yazmak da şart oluyor. Trabzon'da oynayacak kalitede Brezilyalı sadece para için oynamaz. Rize'de, Konya'da oynayan kalitede olan ise sadece para için oynar. Çünkü o oyuncu ülkesinde ayda 5 bin dolara oynarken, yılda 250 bin dolarlık anlaşma yapıyor. Trabzon'da oynayacak kalitede olan ise zaten dünyanın her yerinde 600 bin doları cebe koyar. 1 milyon dolara Trabzon'a geliyor. Şehirde sıkılyor ve üç ay sonra "300 bin dolar az alırım ama İspanya'da oynarım diyor" Bu oyuncuların Trabzon'a faydası bugüne kadar olmadı. Ama hâlâ Brezilyalı peşinde koşmaya devam ediyor Trabzon. Trabzonspor'u yönetenler arka bahçelerine bakmaları gerektiğini artık anlamalılar. Gürcistan'a, Kazakistan'a, tüm Asya'ya, Doğu Avrupa'ya ve evinde yaşayabilecek olan kültürden gelenlere.
Şota sadece futbolu nedeniyle parlamadı Trabzon'da. Horon'a uygun kültürden adam bulmak lazım.

mdemirkol@milliyet.com.tr (mdemirkol@milliyet.com.tr)
sözlerine katılmamak elde değil abey.
Maalesef ligimize çok kolaylıkla uyum sağlayabilecek olanlar tercih edilmiyor. Rus ligi, gürcü liginde çok kaliteli adamlar var. defalarca yazdık. uyum sorunu yok. adaptasyon olayı çok az zaten karadeniz kültürüyle yetişmiş adamlar.

sonra dayanıklı çokta pahalı değiller daha ne olsun

Murat Keçeci
08.01.2008, 11:38
bugune kadar brezilyadan çok mu kaliteli adam aldık da iyi çıkmasını bekliyoruz aldığımız adamlar oliveara marco eduaordo jarro da sılva ve marcelinho bir tane kaliteli var marcelinho oda uyum sorunu çektı marcelinhoyu almak en büyük hataydı çünkü burası mutavazı bir kent bizde çılgın bi adamı aldık geldik adam partıler vermeden duramıyor alışamadı bence brezilyalılarda başarılı olur ama kaliteli brezilyalı alırsak her kaliteli brezilyalıda marcelinhogibi çılgın değildir bugun fenerbahce her aldığı brezilyalı takıma oturdumu hayır bu brezilyalılardan once kaç tane daha brezilyalı eskitti fener bence kalilteli adam heryerde oynar trabzon veya başka yer farketmez

Erkut Ay
08.01.2008, 11:40
mehmet demirkol bunu her defasında dile getiriyor ve haklıda bile bile aynı sevdadan vazgeçmedik...

Travelair
08.01.2008, 11:41
Evet doğru bir yazı. Ama teknik direktörlerimiz oralar hakkında bilgi sahibi değil, oralar hakkında kendilerini geliştirmemişler. Bu durumda ya Halilhodzic olacak Stepanov ona güvenip gelecek, ya da orayı çok iyi tanıyan bir araştırma si,stemin olacak veya son seçenek orada fahri elçilerin olacak ( Shota, Archil... )

Bence sosyal yaşantının benzerliğinin yanısıra iklim de çok etkili. İklim benzeştikçe yemeğiydi yaşamıydı benzeşiyor

Erkut Ay
08.01.2008, 11:43
şota nın tavsiye ettiği gürcü bir futbolcu vardı gogoua bizden kimse oralı bile olmadı örnek....

Faik Yılmaz
08.01.2008, 11:55
şota nın tavsiye ettiği gürcü bir futbolcu vardı gogoua bizden kimse oralı bile olmadı örnek....

Bizzat Şotanın kendisi oynasa bile Umut Bulutttan çok daha faideli olur buna eminim ben.... :)

Murat Keçeci
08.01.2008, 12:03
arkadaşlar bu umut bulutun suçu ne sahada terının son damlasına kadar savaşması mı kimine göre yetersiz olabilir ama peki bu takımda 1 asist bir gol bile atmadan ortalarda gezen tomas juna ömer rızaya ne demeli sürekli eleştirlecek birileri varsa onlarda yan gelip yatıp her sene 700 bin doları cebine koyan tomas jun gibileridir artık umut buluta yüklenmeyin en kötü ihtimalle yedek olabilecek bir adam umut

Özge
08.01.2008, 12:37
Fernandao'nun golünü izledim biraz önce çok güzel bir gol attı.Alex ve Fernandao'yo alabilseydik çok faydalı olurlardı.

Fatih Öztürk
08.01.2008, 12:38
Bizzat Şotanın kendisi oynasa bile Umut Bulutttan çok daha faideli olur buna eminim ben.... :)
büyüksün baba:D

_SeRKaN_
08.01.2008, 12:44
Transferde 7,gün ve hala tık yok tık olmadığı gibi eldeki lüzumsuzlarda hala duruyor..Onların elden çıkarılması bile transfer sayılır..:)

zeleka
08.01.2008, 12:46

Sotanin Formasi Umuta 10 Ceker. ya Arkadaslar benzetmeye gidersek buyuk Futbolculardan konusalim umut mumutdan degil siradan futbolcularla bu durumlara geldik umutda onlardan bir tanesi Trabzonda her sokak basinda umuta 2 ceken genc var en azindan ,gerisi yalan... Transfer vs bu palavlalarida birakalim Karadenizdeki gencler Turkiye ligine yeterde artar bile biz ise brazilyalar belcikalar congolar ya isterlerse senol gunese bas vursunlar o korea ligini az cok iyi biliyor ordan getirsinler bir kac tane koreyali...:p

muratt
08.01.2008, 12:58
Sotanin Formasi Umuta 10 Ceker. ya Arkadaslar benzetmeye gidersek buyuk Futbolculardan konusalim umut mumutdan degil siradan futbolcularla bu durumlara geldik umutda onlardan bir tanesi Trabzonda her sokak basinda umuta 2 ceken genc var en azindan ,gerisi yalan... Transfer vs bu palavlalarida birakalim Karadenizdeki gencler Turkiye ligine yeterde artar bile biz ise brazilyalar belcikalar congolar ya isterlerse senol gunese bas vursunlar o korea ligini az cok iyi biliyor ordan getirsinler bir kac tane koreyali...:p

Ya Umut'a bu kadar yuklenmek kime ne fayda saglayacak anlayabilmis degilim.. Destek olmamiz lazim.. Su anda takimin tek forveti.. Adami strese sokmanin bir anlami yok.. Kaldi ki potansiyeli olan bir futbolcu.. Potansiyeli olmadigini dusunuyorsaniz ligtv.com 'dan gidin ankaragucunde ve trabzonda bugune kadar attigi golleri bir izleyin derim.. F.Tekke onun yasindayken de ayni sekilde elestiriyorduk surekli.. Giray Hoca zamaninda ozellikle surekli ilk 11 oynamasina ragmen hic gol atamiyordu ve cok agir elestiriliyordu.. Destek olabilseydik belki o zamanlar daha erken kendine gelebilirdi..

Travelair
08.01.2008, 13:06
Umut'a fazla yüklenildiğini düşünüyorum. Ziya Doğan'ın oyun sisteminde ve bu kadro yapısıyla ne yapmasını bekliyordunuz? Evet Trabzonspor için Fernandao konuşuluyorsa Umut hafif kalır ama genel bakarsak verimini arttırabileceğimiz bir oyuncu

Ahmet Kuru
08.01.2008, 13:06
hala bi haber yok...Bi de nigris dir gidiyor.2 haftadır alamadılar.Ersun Hoca Bu iş böyle olmaz çeker giderim diyor.Futbolcuların bazıları bi Alem.Of Allah ım Off

Sythn_MoLL
08.01.2008, 13:57
bana göre umut beceri yetenekleri sinirli ama cok hirsli bir oyuncu.bizde herzaman olmasi gereken birisi.inaniyorum ki iyi bir orta sahamiz olsa umut bu lig de hersene 15 gol den asagiya atmaz...

birde arkadaslar nuri albayrak ersun hoca ya klübün borclarini artirmamiz dogru olmaz , mevcut kadro ile devam edelim demis... ya bu nasil is anlayamiyorum benim mantigim artik burda dönen dalaveralari anlamaz oldu...recep e de imza attiramamisiz ya aglanacak halimiz var resmen!

Kaan
08.01.2008, 14:05
bana göre umut beceri yetenekleri sinirli ama cok hirsli bir oyuncu.bizde herzaman olmasi gereken birisi.inaniyorum ki iyi bir orta sahamiz olsa umut bu lig de hersene 15 gol den asagiya atmaz...

birde arkadaslar nuri albayrak ersun hoca ya klübün borclarini artirmamiz dogru olmaz , mevcut kadro ile devam edelim demis... ya bu nasil is anlayamiyorum benim mantigim artik burda dönen dalaveralari anlamaz oldu...recep e de imza attiramamisiz ya aglanacak halimiz var resmen!

Yattara ile Gökdeniz , Umut'a kaç defa %100lük olmasa bile %85lik :) gol posizyonu yaratıyordu... Hani nerede goller...? :o

OLCAY ÇAKIR
08.01.2008, 14:09
Dostum yanlış anlama senin şu At iki bacaklı estetikmi buluyorsun?
Bi'anlamı varmı?.

Sythn_MoLL
08.01.2008, 14:09
4EVERTS: ona bakarsan cristiano ronaldo da her mac ronney e bir dünya pas veriyor ama hepsi gol olmuyor ya... :D ben dedim zaten umut un yetenekleri sinirli kaldiki bak umut hep tek forvet olarak oynuyor buda cok etkili partneri yok ki yaninda... bence umut iyi

Sythn_MoLL
08.01.2008, 14:11
Olcay cakir a ; görüntü hosuma gittigi icin koydum neden ki bi sakincasi mi var? :D

10 numara
08.01.2008, 14:14
Olcay cakir a ; görüntü hosuma gittigi icin koydum neden ki bi sakincasi mi var? :D

onu bilmem ama ben senin yorumunu okurken resmini kapatıyorum...bir mahsuru yok ama nedense canımı sıkıyor...

Faik Yılmaz
08.01.2008, 14:16
Umut Bulut

Artıları :
-hırslı
-çok koşan
-rakibe basan
- şutları bazen etkili

Eksileri :

- kafa şutlarında etkili değil ( attığı gollerde var ama kaçırdıklarının yanında attıkları hiç bir şey değil)
-topu ayağında saklayamıyor.
-çalım atamıyor
-her şeyden önemlisi kendini geliştiremiyor. geldiği gün neyse aynı halde
-dengesiz bi koşma stlili var.bu yüzden topa hızlı müdahale edemiyor

artılar eksiler yan yana koyulduğunda şampiyonluğa oynayan bir takımda Umut Buluttan en iyi ihtimalle iyi bir yedek oyuncu olur

OLCAY ÇAKIR
08.01.2008, 14:17
Neyse;estetik bulmadım,bakmamaya dikkat ediyorum.

Böyle devam ederse o güzel yorumlarınıda pas geçeceğim ve mahrum kalacağım sanırım:)

Ama canın saolsun,sen sıkılana kadar kalsın ne diyim?

tuncii
08.01.2008, 14:18
arkadaşlar bu umut bulutun suçu ne sahada terının son damlasına kadar savaşması mı kimine göre yetersiz olabilir ama peki bu takımda 1 asist bir gol bile atmadan ortalarda gezen tomas juna ömer rızaya ne demeli sürekli eleştirlecek birileri varsa onlarda yan gelip yatıp her sene 700 bin doları cebine koyan tomas jun gibileridir artık umut buluta yüklenmeyin en kötü ihtimalle yedek olabilecek bir adam umut

jun ne sucu varkı aldılarda oynamadımı ılkm geldıgın de bıra oynadı ondada ne kadar basarılı oldu tartısıllır ama yınede mazeretı vardı takıam alısamamıstı sımdı alınırsa faydalı olabılır dıyorum hem parad bosa gıtmemıs olur

10 numara
08.01.2008, 14:19
http://www.fernandaof9.com.br/f9/f9tv/default.asp?idvideo=77

fernando'nun intere'e attığı gol......

tuncii
08.01.2008, 14:20
Umut Bulut

Artıları :
-hırslı
-çok koşan
-rakibe basan
- şutları bazen etkili

Eksileri :

- kafa şutlarında etkili değil ( attığı gollerde var ama kaçırdıklarının yanında attıkları hiç bir şey değil)
-çalım atamıyor

artılar eksiler yan yana koyulduğunda şampiyonluğa oynayan bir takımda Umut Buluttan en iyi ihtimalle iyi bir yedek oyuncu olur

evet bence de haklısınız

Sythn_MoLL
08.01.2008, 14:21
Neyse;estetik bulmadım,bakmamaya dikkat ediyorum.

Böyle devam ederse o güzel yorumlarınıda pas geçeceğim ve mahrum kalacağım sanırım:)

Ama canın saolsun,sen sıkılana kadar kalsın ne diyim?

estetik bulmaya bilirsin tabii ki ama anlamadigim neden bakamiyorsun iki bacakli bi at iste :D neyse bende degistirecektim zaten bu sefer 1 bacakli fil koyacam :D

Cem Balcı
08.01.2008, 14:25
http://www.fernandaof9.com.br/f9/f9tv/default.asp?idvideo=77

fernando'nun intere'e attığı gol......

artık bir anlamı yok.;)

Sythn_MoLL
08.01.2008, 14:29
katiliyorum bencede bir anlami yok bizim icin gol atmadiktan sonra

Kaan
08.01.2008, 14:34
katiliyorum bencede bir anlami yok bizim icin gol atmadiktan sonra

+1967... :D

Adem Erdoğan
08.01.2008, 14:42
Umut Bulut

Artıları :
-hırslı
-çok koşan
-rakibe basan
- şutları bazen etkili

Eksileri :

-çalım atamıyor

Bence bunları ziya doğandan sonra kaybetti.ilk geldiği zamanlar paldır küldür koşmazdı.şimdi kendini gereksiz yere çok fazla kasıyor.

CAFER ÖZER
08.01.2008, 14:46
Anlamadığım olay şu
Devre arası Transferler diye başlık açılmış,260 sayfa olmuş ve Biz hala umutla Transfer bekliyoruz,Hala umudumuz var.Allahtan Umut adlı oyuncumuz varda Şimdi Onu tartışmaya başladık.
Ya kardeşim Trabzonspor Başkanlığı Şu an Miadı 15 aralık 2007 de dolanlar tarafından İşgal altında,Siz hiç İşgal kuvvetlerinin İşgal ettikleri yerlerle İlgili Olumlu bir şey yaptıklarını Gördünüzmü,Öyle olsaydı Irakı işgal eden ABD şu an Irakta Huzuru barışı getirir ırakı kalkındırırdı.
Bu adamların Transfer felan yapacakları Yok.2 haftadır Antremana Çıkardıkları 2.lig kalecisine Bile hala imza attıramayanlardan ne bekliyorsunuz.
Ayırca O kadar Haince Bir düşünce İçerisine Girdilerki Kongre Tarihi Şubatın başı.Ne zamana denk geliyor,Fedarayon seçimlerine ve Transferin bitim tarihine,İş başına gelecekler Transfer yapamasın,Fedarasyondan İntikam alalım,Ersun Yanalda gerekirse Bizle beraber İstifa etsin.Belkide Futbolcuları Bile kasten kaçırıyorlar,Ben artık Bunlara İnanmaya başladım.
Trabzonspor Koltukları Şu an İşgal altında.
Ne umut ne sabır varmış bizde maşallah nazar değmesin.

RealOttoman
08.01.2008, 15:09
Bunlar oyuncu falan alamaz gelsin alsınlar beni yaşım biraz var ama ii oynarım:)

Serdar A
08.01.2008, 15:16
Zafer Yelen ve Mehmet Batdal ; 7 milyon €'a alınamayan Alex ve Fernandao ikilisinden daha faydalı olurlar.

Caner Erkin ve Ceyhun Gülsalam iki yıl içinde ; zamanında fenere 7 milyon $'a satıp birdaha yerini dolduramadığımız iki pozisyonu milli takım seviyesinde temsil eder.

Selçuk İnan'ı " Trabzona bırakmazlar " diyenler var. Tıpkı Kaptan Ünal'a dedikleri gibi...

Bu takım 50 trilyon borçla bile transfer yapar ama kapanan kapıları nasıl açacağını bilenlerle yapar.

Sadece maketçilikle olmuyor...

Ustaalioğlu
08.01.2008, 15:16
Bence alinacaktan cok gonderilecek adam var takimda, su an 4 tane kaleci var mesela...

x_man
08.01.2008, 15:17
ersun yanalda resti çekti işler sakata geldi er4sun hocada giderse küme düşeriz

erkankoc
08.01.2008, 15:19
umut buluta laf atanlar bugunden sonra 10 gol atinca laf kasarligi yapip bu adam iyi topcu super falan demesin..gecen sene herkes bakarken haftalarca gol atilmazken adam 15 gol atti..ve yattara trabzonda rus karilarinin pesindeydi o zamanlar..ben umutun akrabasi degilim..ama ondaki hirsi gorunce inaniyroumki hepimizden cok trabzonsporlu..hatta bi macta hakem onu kendini yere atti diye oyundan atinca soyunma odasina giderken mikrofonlara verdigi cevab hala kulaklarimda..adam agliycak zor tuttu kendi..sanki 10 yasinda bir topcu ve oyuna alinmiyo gibi...herkesin kararina,dusuncelerine saygiliyim ama birazda emege saygii...

RealOttoman
08.01.2008, 15:21
umut buluta laf atanlar bugunden sonra 10 gol atinca laf kasarligi yapip bu adam iyi topcu super falan demesin..gecen sene herkes bakarken haftalarca gol atilmazken adam 15 gol atti..ve yattara trabzonda rus karilarinin pesindeydi o zamanlar..ben umutun akrabasi degilim..ama ondaki hirsi gorunce inaniyroumki hepimizden cok trabzonsporlu..hatta bi macta hakem onu kendini yere atti diye oyundan atinca soyunma odasina giderken mikrofonlara verdigi cevab hala kulaklarimda..adam agliycak zor tuttu kendi..sanki 10 yasinda bir topcu ve oyuna alinmiyo gibi...herkesin kararina,dusuncelerine saygiliyim ama birazda emege saygii...
Umut 20 gol atsa neden 30 gol atmadı da 20 gol attı diye sorgularım...Bilmem anlatabildim mi?

Cem Balcı
08.01.2008, 15:23

hiçte yaşının verdiği olgunlukta konuşmuyosun.nedemek ya hepimizden daha Trabzonsporlu.umut hayranlığın kendinedir,başkalarını karıştırma.severim sevmem bu kimseyi alakadar etmez.kendi sevgin kendi yorumun kendinedir.kimsenin Trabzonsporluluğunu sorgulama.

erkankoc
08.01.2008, 15:25
Umut 20 gol atsa neden 30 gol atmadı da 20 gol attı diye sorgularım...Bilmem anlatabildim mi?

taraftarimiz boyle oldukca futbolcular bukadar elestirildekten sonra..boyle transfer donemleri hep karsimiza cikacak..trazonspor buyuktur..ama artik hicbir iyi topcuyu trabzona alamazlar turkiyeden...bilmem bende anlatabildimmi

Erdem Keser
08.01.2008, 15:25
Forvetinde varsa Umut Bulut
Sen golü Unut...

RealOttoman
08.01.2008, 15:27
taraftarimiz boyle oldukca futbolcular bukadar elestirildekten sonra..boyle transfer donemleri hep karsimiza cikacak..trazonspor buyuktur..ama artik hicbir iyi topcuyu trabzona alamazlar turkiyeden...bilmem bende anlatabildimmi
Anladım ama sen beni anlamadın:)

erkankoc
08.01.2008, 15:27
Anladım ama sen beni anlamadın:)

anladigim buydu..ama farkli bisey kastedtiysen bilemem

RealOttoman
08.01.2008, 15:33
anladigim buydu..ama farkli bisey kastedtiysen bilemem
Demek istediğim Umut yerine başka bir forvet olsaydı daha iyi işler yapacağı...Umut malesef TRABZONSPOR'un yükünü kaldırabilecek oyuncu değil..Hemde TEK başına asla! ...

Faik Yılmaz
08.01.2008, 15:41

Sevgili arkadaşım ....

Yattara ve Gökdeniz gibi maç boyunca sürekli assistler yapan ortakları var Umutun. Yattara 0 a iniyor tam adrese orta yapıyor. Umutun yapacağı tek şey kafasını uzatıp gol yapmak ayağını uzatıp gol atmak. Bunu bile çoğu zaman beceremiyor. Hasıla Gökdeniz rakip defansı ekarte eden bir hareket yapıyor önüne atıyor topu geriye vurup gol atmak kalıyor. çoğu zaman bunuda başaramıyor. velhasıl attıkları atamadıklarının yanında devede kulak kalır...

Geçen yıl 15 gol attı evet. ama onun yerinde bitirici bir forvetimiz olsa en az 30 gol atardı.....

örneğin korner atışlarında ön direğe gelipte gol attığı vaki değildir. Oysa Fatih Tekke hemen oraya hareketlenirdi. korner atışlarında topun ona çarpıp içeri girmesinden başka ihtimal çok az.

geldiğinden beri kendini 1 adım bile geliştiremedi. topa ne zaman çıkılacak. kafa ne zaman vurulacak hepsinden bi haber.....

bence iyi bir yedek olur kendisinden.... ha hedeifimiz şampiyonluğa oynayan değilde ilk 4 ten sonrası derseniz o başka

Nytre
08.01.2008, 15:42
rakiplerimiz transfer yapıyor - stat yapıyor ... bizim yönetim ise ancak sadece yapabildiği şey olan LAF ve YALAN yapıyor!...

istikrarlı bir yönetimimiz var aslında.

irfanb
08.01.2008, 15:45
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 01.02 2008

hatirlatmakta fayda var. :)

erkankoc
08.01.2008, 15:50
[quote=blackseastorm;1075928]Sevgili arkadaşım ....

Yattara ve Gökdeniz gibi maç boyunca sürekli assistler yapan ortakları var Umutun. Yattara 0 a iniyor tam adrese orta yapıyor. Umutun yapacağı tek şey kafasını uzatıp gol yapmak ayağını uzatıp gol atmak. Bunu bile çoğu zaman beceremiyor. Hasıla Gökdeniz rakip defansı ekarte eden bir hareket yapıyor önüne atıyor topu geriye vurup gol atmak kalıyor. çoğu zaman bunuda başaramıyor. velhasıl attıkları atamadıklarının yanında devede kulak kalır...

Geçen yıl 15 gol attı evet. ama onun yerinde bitirici bir forvetimiz olsa en az 30 gol atardı.....

örneğin korner atışlarında ön direğe gelipte gol attığı vaki değildir. Oysa Fatih Tekke hemen oraya hareketlenirdi. korner atışlarında topun ona çarpıp içeri girmesinden başka ihtimal çok az.

geldiğinden beri kendini 1 adım bile geliştiremedi. topa ne zaman çıkılacak. kafa ne zaman vurulacak hepsinden bi haber.....

..
sana katiliyorum ama gecen sene yattara falan kimse top oynamiyodu..sadece gokdeniz vardi...alin umutunyanina rekabet edicek bir topcu bakin nasil ilerleme kaydediyo umut..takimda forvet yok yaris yok adamdan kendini gelistirmesini bekliyosunuz....

Faik Yılmaz
08.01.2008, 15:52
mücadelesine hırsına laf yok ....keşke herkes onun gibi olsa

Travelair
08.01.2008, 15:57
Yattara yanda...Gökdeniz ise kendisi kaçıyor toplara... Umut Bulut daha çok aralara atılan toplara hareketlenen bir forvet tipi ve tek başına santrafor değil. Gerilerden gelip etkili oluyor. Yani Szymek gibi Alex gibi ortadan ileri arapas yapabilecek olanlarla ve ek olarak ilerde Fernandao tipinde top tutabilen ve indirebilen asist yapabilen bir golcüyle verimi ikiye katlanır

Bu arada Fausto Pinto var sol bek için Meksika Milli. Bir düşünülse üzerinde :(

Nytre
08.01.2008, 16:00
hatirlatmakta fayda var. :)

Çok güzel söyledin...

hatta ek süre var bile derler.

Kaan
08.01.2008, 16:03
Yattara yanda...Gökdeniz ise kendisi kaçıyor toplara... Umut Bulut daha çok aralara atılan toplara hareketlenen bir forvet tipi ve tek başına santrafor değil. Gerilerden gelip etkili oluyor. Yani Szymek gibi Alex gibi ortadan ileri arapas yapabilecek olanlarla ve ek olarak ilerde Fernandao tipinde top tutabilen ve indirebilen asist yapabilen bir golcüyle verimi ikiye katlanır

Abi her gün yeni bir oyuncu öneriyorsun... Yönetim hangisini alacağına karar veremedi... :D

asimavi
08.01.2008, 16:16

....düşünelim düşünelimde .....kim alacak bu bahsettiğimiz adamları....

...valla yazılarını takıp ediyorum...gerçekten bir çoğunubende takip ediyorum ..gerçekten kaliteli oyuncular hepsi....ama bu adamları almak için iş bitirici yöneticiler olması lazım...çünkü bu oyuncuları avrupa kılüpleri de izliyor...yazdığımız isimlerin hiç biri boş değil hepsi gelecek vaadeden şuanda da yararlı olabilecek oyuncular...bu yüzden bu tarz oyuncuların transferi gerçekten zor olur...ama işin ehli bi başkanımız olsa ersun hoca ligi sallayacak transferler yaptırır...(elex fernandao)...

....olimpiyakos gidip belluschı yi alabiliyorsa ...senin en azında şu iki brezılyalıyı alabilmen lazım....alamıyorsan mazeret üretmeyeceksin işi uzatmayacaksın...konreyi ertelemeyeceksin...trabzonsporu transfer yapamayacak duruma düşürmeye hiç bir yöneticin hakkı yoktur...

...bi de cıkıp dengelerden bahsetmiyormu dengesizler.....fatihi...stepanovu satarken dengeleri sarmadınız dimi...sadece oyuncu alınırken mi dengeler düşünülür be aptallar ...10 liralık adamı 5 e satarsan dengeleri alt üst edersin.kuş beyinli...

...hiç düşündünmü acaba internacional neden iyi para istiyor bu adamlara ....ama tabi siz stepanovu topcu değil deyip ucuza verdiğiniz için...bu işleri pek bilmezsiniz...

...yok ya yok düşündükçe cıldırcam...hayu bu nasıl yöneticiliktir...sen burdan kalk breailyaya git...transfer yapmadan geri dön ...sanki adamlar 15 20 milyon istedi....adam 10 ister sen 5 dersin 7.5 de anlaşır alır gelirsin adamları....

...ama işin asıl ilginç yanı...bu adamlar önce gidip güya oyuncularla anlaşıyorlar nasıl anlaşmaysa bu....sonra bonservis için gidiyorlar ...bu arada oyuncular vaz geçiyor...bu ne çocuk oyuncağımı.....

....bunların beceriksizlikleri anlat anlat bitmez....benim şu alex ve fernandao olayın sonra inanın hiç şevkim kalmadı....bir an önce defolup gitselerde kurtulsak....

Hasan61
08.01.2008, 16:16
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/080108idman3.jpg bu surat ifadesi herşeyi anlatıyordur herhalde

Erdem Keser
08.01.2008, 16:17

Hocam gurbetçi Ersan Tekkan hakkında bir bilgin var mı?

asimavi
08.01.2008, 16:20
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/080108idman3.jpg bu surat ifadesi herşeyi anlatıyordur herhalde

anlatıyor tabi...çattık be...... diyor içinden.....ama yılmayacak ersun hoca ...inanın bizi başarıya taşıyacaktır...bırakıp gitmez o başkaları gibi ...

Mehmet Fırat
08.01.2008, 16:22
Rapid Wien'de Veli Kavlak adında bir oyuncu var. Yetenekli bir ortasaha oyuncusu, alınabilir aslında.:rolleyes:

Laz_61
08.01.2008, 16:24
Rapid Wien'de Veli Kavlak adında bir oyuncu var. Yetenekli bir ortasaha oyuncusu, alınabilir aslında.:rolleyes:

hertha berline gidiyor.cok süper bir oyuncu ama..

Mehmet Fırat
08.01.2008, 16:27
hertha berline gidiyor.cok süper bir oyuncu ama..

Gidiyor mu ya, tüh!:(

asimavi
08.01.2008, 16:29

...o adamı bize bırakırlarmı sanıyosun...almanya kuluplerı izliyor ...18 yaşında gerçekten yetenekli bi oyuncu...

...daha doğrusu bizde alabiliriz aslında ama bu yönetimle değil...bu yönetim ancak 30 yaşını geçmiş....hiç ama hiç bir kulubün istemediğive asla istemeyeceği...futbolu bırakma noktasına gelmiş oyuncuları belki alabilir...

....

zeki gursoy
08.01.2008, 16:34
ek yapıyım..
bunların yanında malum dengeler önmeli olduğundan..
bonserviside elinde olmalı...
birde avni akerin önünde üç sabah namazı kılan ve 3.günün akabinde 3 fakiri doyuran topçu alırlar...

...o adamı bize bırakırlarmı sanıyosun...almanya kuluplerı izliyor ...18 yaşında gerçekten yetenekli bi oyuncu...

...daha doğrusu bizde alabiliriz aslında ama bu yönetimle değil...bu yönetim ancak 30 yaşını geçmiş....hiç ama hiç bir kulubün istemediğive asla istemeyeceği...futbolu bırakma noktasına gelmiş oyuncuları belki alabilir...

....

asimavi
08.01.2008, 16:35
Hocam gurbetçi Ersan Tekkan hakkında bir bilgin var mı?

....ersan bochum dan yetişen bir oyuncu...sonra izmir spor ve antalyada oynadı şuan hala antalyada galiba...ortasaha da iyi bir oyuncu ama öyle ahım şahım bi adam değil üst düzey oyuncu olmaz ilerde ...zaten şuan 23 -24 yaşında ....bize zafer yelen lazım ....veya veli kavlak veya bilal çubukcu..veya ........

Travelair
08.01.2008, 16:43
Ersan Tekkan ismini duydum. Burdan mı duydum emin değilim '85 doğumlu
Almanya'da yetiştikleri için burada oynarken "Fundamentalları/Alyapıları" iyi olduğundan çabuk göze çarpıyorlar ama yeteneğinin boyutunu bilemiyorum
Veli Kavlak'ı 2 sene önce dile getirdim 17 yaşında Avusturya 21 yaş altı takımına seçilmiş dikkat dedim ama dikkate alınmadım tabiki
Övgülerinize teşekkürler ama beni fazla büyütmeyin arkadaşlar.Yaptığım da fazla birşey değil kendi gözlemlerim, transfermarkt.de sitesi, wikipedia sitesi ve bigsoccer sitesi ve diğer futbol forumları ve bol araştırma :)

Cem Akyüz
08.01.2008, 16:46
Ersan Tekkan ismini duydum. Burdan mı duydum emin değilim '85 doğumlu
Almanya'da yetiştikleri için burada oynarken "Fundamentalları/Alyapıları" iyi olduğundan çabuk göze çarpıyorlar ama yeteneğinin boyutunu bilemiyorum
Veli Kavlak'ı 2 sene önce dile getirdim 17 yaşında Avusturya 21 yaş altı takımına seçilmiş dikkat dedim ama dikkate alınmadım tabiki
Övgülerinize teşekkürler ama beni fazla büyütmeyin arkadaşlar.Yaptığım da fazla birşey değil kendi gözlemlerim, transfermarkt.de sitesi, wikipedia sitesi ve bigsoccer sitesi ve diğer futbol forumları ve bol araştırma :)

ağabey senin yaptığın çalışmaların yarısını yapmıyor bizim yönetim vallahi araştırmaların takdiri hakediyor

asimavi
08.01.2008, 16:48
belçikada da iyi oyuncalar var özellikle standard ta ....

....stefan defour...fellaini....bunlar orta saha özellikle defour çok kaliteli bi oyuncu...birde forvet var bu takımda bi ara yazıyodu medyada milan jovanovic...gerçekten iyi golcü.....ilk ikisi 20 milan 26 yaşında...

...cercle burruge de ..malum tom de sutter var ucuz ve kaliteli adam 22 yaşında..çok formda....

...genk de genç kaleci sinan bolat ve alexander ıakovenko...forvet 20 yaşındalar...sinan 18......

kalavara
08.01.2008, 16:51
Umut Bulut

Artıları :
-hırslı
-çok koşan
-rakibe basan
- şutları bazen etkili

Eksileri :

-çalım atamıyor

artıları dediğin şeyler bir forvet de aranan özelliklerden son üçü olur ancak.şutları konusnda ise gerçek ortada.tek gol bursaya.sonra bir forvetin gol vuruşlarıın net olması lazım;değil,kafa toplarında iyi olması lazım;değil,top tutup ileri çıkışları kolaylaştırması lazım;hiç yok,arada bir adam eksiltip savunmayı bozması lazım;yok öylr bişey.yani umutla şampiyon olamzsınız,ancak kümeye oynarsınız.haa umutun karakterine diyecek bi şey yok.bi de çift forvet oynarsa nasıl olur bilmiyoruz.umutun moralini de bozamamak lazım.çocuk'un kapasitesi bu.elinden geleni yapıyor...

My
08.01.2008, 16:51
Elimizde hazır Ersen Martin varken durduk yere macera aramaya başladık. Ersen ve Umut forvet için çok iyi olurdu bence ama biz birde bunun üzerine Ersen'den olduğumuz gibi neredeyse Ersen'i sattık diye borçlu çıkacağız.

asimavi
08.01.2008, 16:57
...umut tek forvet oynayamaz..özellikleri buna elverişli değil bi kere...

...umut çift forvet oynayan bi takımda iyi işler yapar ...defansı yıpratan pres yapan boş alan bulunca güzel şut atan bi oyuncu...tek forvet dediğin adam üst düzey yetenekli olmalı....kaleye sırtı dönük oynayabilmeli..kafa hakimiyeti iyi olamlı...top tekniği yüksek olmalı...fatih gibi fernandao gibi....