PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

OLCAY ÇAKIR
05.01.2008, 21:58
Aynen katılıyorum.
Müsadenle biriki de ekleme yapayım naçizane;

Sen gitmişsin Brezilya'ya.

Öyle veya böyle ticari bir iş görüşmesine!

Yalvarma ne demektir ticarette?

Pazarlıkmı demek istedi acaba?

Postamı koydu heriflere dilleri döndüğünce?

Undos tres mi dedi yoksa aley aley alexxxx mi dedi?

Yalvarmanın profesyonel hayatımızda karşılığını bilen varsa yazsın?

Baturoğlunun yerinde olsam,t-shirt li görüntülerini medyadan toplatırdım,kendi özelinde yakıştırmış olabilir,ama benim TS min imajı açısından berbat bir görüntüdür.

Tıpkı kaldırılan başlıkta olduğu gibi;

Şu futbolcuların doğum günü pastası kestikleri mekanın soğukluğu ve renksizliği ve ışıksızlığı gibi.
Bu futbolcularin fiyatlarida tam olarak aciklanmadi, biri 6 diyor biri 15 milyon diyor, neyse bunlar artk alinmayacak herhalde, fakat benim kafam bizim yöneticinin söylediklerine takildi, Trabzonspor hic kimseye yalvarmaz, 15 milyon dolarlardan bahsedilen yerde yalvarma olur mu, yalvararak futbolcu alinir mi hic?

Karde$im sende yalvarmadan al o zaman, yeterki alda al. Taraftarin asil korkusu, transfer yapilmazsa hocanin gitme ihtimalinin olmasidir. Bari bu konuda bir aciklama yapinda taraftarda rahat etsin, yani Trarabzonspor hic kimseye yalvarmaz gibi pasit $eylerle bu i$i geciktirmek yöneticilige hic yaki$miyor.

Murat Keçeci
05.01.2008, 22:10
ahenkten kastederken dediğim şey genç bi takım kuracaz belkı onları demorilize eder bu gruplaşma haberleri onun için söyledim

EmrahYalçınalp
05.01.2008, 22:11
Yönetimin savunulacak çok fazla şeyi yok. Ama kelimelere takılıp kalmak da çok doğru mu, bilmiyorum. Bir kaç Brezilyalı dostum oldu. Eminim konu iş olunca, özellikle de en iyi oldukları alandaki iş olunca çok kolay adamlar olmazlar. Yani bugün fiyatı 3 mio euro olan adama yarın 9 isterler, bence mümkündür.

Öte yandan, bundan önce yaşanmış Ömer Sarı, Lemi ve Faruk Kanca tecrubeleri üstüne bir de ertelenmiş kongre desteği gelince bildikleri birşey olduğunu düşünmüştüm. Yanılmışım. İnsanın kendine ettiğini kimse kimseye edemezmiş. Madem kesin birşey yok, niye adamı Brezilya'ya yollayıp bir de isimleri sızdırdın? Yani bu koca Brezilya'da futbolcu bakan bir bizimkiler mi var, başka kimsenin adı geçmiyor spor haberlerinde. Nerden baksan iş bilmezlik...

salihismet
05.01.2008, 22:17
Yazdzginiz gibi ticarette yalvarma olmaz, ama bizim yöneticiler bu i$e nasil bakiyor anlayamadim? Eger bu transfer i$inde yalvarma olmayacaksa, her ne pahsina olursa olsun Haci Yildizi mutlaka ba$kan secmemiz lazim. dü$ünebiliyormusunuz, Haci Brezilyaya gidecek, Alex de diyecek ki, ben Trabzonspora gelmiyecegim, Haci tutugu gibi ucaga atar, yürü ulan gidiyoruz deyip getirirdi onu. Yani yalvarmayi beceremeyen yönetici bu $ekilde bir yol izleyebilir bence.

Burçak
05.01.2008, 22:18
ciddi olarak mı diyorsun espri mi anlamadım ben salih :)

winner
05.01.2008, 22:19
Hatırladığım kadarıyla son 2- 3 transfer döneminde mutlaka bir Brezilya seferi yapılmış.

Hatta bu seferler yönetici isimleri ile özdeşleşmiş; Ömer Sarı,Faruk Kanca, son olarak da İbrahim Baturoğlu.Bu seferlerden elimizde sadece iki isimle dönmüşüz; Eller ve Jefferson.

Transfer dönemleri boşa geçirilmiş,taraftar beklentiye sokulmuş,paralar harcanmış…karşılığında koca bir sıfır.

Hedefi olan takımların transferleri böyle yapmaları mümkün değil.Madem Brezilya pazarına ilgin var çok mu zor Brezilya’da tüm sezonu takip edecek tecrübeli ve futbol bilgisi olan
bir scout bulundurmak.Böylece hem transfer edilmesi düşünülen isimler uzun süre izlenmiş olur hem de Dubai yada başka bir yerde pazara çıkamadan düşük maliyetle transfer edilebilirler.

Brezilya’yı geçtim acaba Türkiye liglerini, özellikle 2. ve 3. ligleri, takip eden bir scoutumuz var mı? Hafta da 3-4 maç izleyen hatta tespit edilen isimlerin antrenmanlarını izleyen…Yoksa o işi de BMN üyelerine mi bıraktılar.Örnek sevgili TS-KİNGS…Eminim sayın Baturoğlu Alex ve Fernandao’yu sevgili TS-KİNGS’in verdiği bilgilerden tanımıştır.

Brezilya seferi mi? Baturoğlu’nun, Sarı ve Kanca’dan ne eksiği var.Üstelik Porto Alegre’de merhaba 2008…

EmrahYalçınalp
05.01.2008, 22:22
Bu arada söylemeyi unuttum. Maç öncesi ve devre arasında Alex ve Fernandao hep birbirleriyle sohbet ettiler. Birbirleriyle çok iyi pas alıp veriyorlar. İkisini birden alma düşüncesi çok iyiydi. Ama sanırım ikisi de mümkün değild.
Bilgiler için teşekkürler öncelikle...

Vallahi bence artık bu defter kapansın. İstemiyorum Alex-Fernando... Brezilya'da kaldıkları sürenin yarısını Manisa'da geçirip önerdikleri fiyatın yarısına Selçuk'u alsınlar. Bir de De Nigris... Tamam.

Hele şu Ceyhun gerçekten alındıysa ve katkı sağlarsa tadından yenmez.

İstemiyorum başka adam, transfer falan. Selçuk ve De Nigris. Hadi yönetim, al da utandır beni. Lütfen!

Erdal Kılıçarslan
05.01.2008, 22:23
Yazdzginiz gibi ticarette yalvarma olmaz, ama bizim yöneticiler bu i$e nasil bakiyor anlayamadim? Eger bu transfer i$inde yalvarma olmayacaksa, her ne pahsina olursa olsun Haci Yildizi mutlaka ba$kan secmemiz lazim. dü$ünebiliyormusunuz, Haci Brezilyaya gidecek, Alex de diyecek ki, ben Trabzonspora gelmiyecegim, Haci tutugu gibi ucaga atar, yürü ulan gidiyoruz deyip getirirdi onu. Yani yalvarmayi beceremeyen yönetici bu $ekilde bir yol izleyebilir bence.
hacı yıldız gelirse seskiden anlatılan futbolcu kaçırılmaları geri gelir :)
gelen futbolcu bi daha tövbe kendi başına fifaya falanda gidemez , FIFA da kimmi, olmadı fifa başkanınıda kaçırır :)
llahtan emniyet el koyduda inşallah seçime kadar bırakmazlar..

Egemen
05.01.2008, 22:24
Bilgiler için teşekkürler öncelikle...

Vallahi bence artık bu defter kapansın. İstemiyorum Alex-Fernando... Brezilya'da kaldıkları sürenin yarısını Manisa'da geçirip önerdikleri fiyatın yarısına Selçuk'u alsınlar. Bir de De Nigris... Tamam.

Hele şu Ceyhun gerçekten alındıysa ve katkı sağlarsa tadından yenmez.

İstemiyorum başka adam, transfer falan. Selçuk ve De Nigris. Hadi yönetim, al da utandır beni. Lütfen!

ayıpsın emrah abi hiç seni utandırırmı yönetim :D
editle bence yazını, ciddiye alıp utandırmayacaklar :D

salihismet
05.01.2008, 22:35
ciddi olarak mı diyorsun espri mi anlamadım ben salih :)

Trabzonspor yönetimi geldi geleli bana göre iki dogru i$ yapti, birincisi Ersun Yanal gibi bir hocayi Trabznspora getirdi, ikincisi ise secimleri erteleyip, haci Yildizin secime girmesini engelledi, bu bilerek olmu$ bir $ey deyil, böyle bir i$ adaminin ba$kan secildigini dü$ünün ( ne i$ yapiyorsa?) aday olmasi bile Trabzonspora yaki$mayacak bir durumdur.

vatandas61
05.01.2008, 22:48
bunlar eger söylendigi gibi cok iyi futbolcularsa, 20 milyonda olsa borca girerim, risk almadan nasil büyük olacaksin?
al bu iki futbolcuyu cikarsin seni avrupa kupasinda bir üst tura, ordan bunlarin iki kati parasini cikartiyorsun zaten.
ama yok, biz dengeleri bozmayalim, elimizdekilere iyilestirme, kazmalara daha fazla para iyi oyunculara para yok.
ben transfer yapan yönetim istiyorum, isterse daha fazla borc yapsin.

salihismet
05.01.2008, 22:55
bunlar eger söylendigi gibi cok iyi futbolcularsa, 20 milyonda olsa borca girerim, risk almadan nasil büyük olacaksin?
al bu iki futbolcuyu cikarsin seni avrupa kupasinda bir üst tura, ordan bunlarin iki kati parasini cikartiyorsun zaten.
ama yok, biz dengeleri bozmayalim, elimizdekilere iyilestirme, kazmalara daha fazla para iyi oyunculara para yok.

Risk almadan bu i$ler olmaz, olmazda bizim bu yönetimle hic olmaz, cünkü adamlar daha ne yapacaklarina karar veremediler, aday olmayacak bir ba$kanin böyle bir riski almasi imkansiz.

vatandas61
05.01.2008, 22:58
Risk almadan bu i$ler olmaz, olmazda bizim bu yönetimle hic olmaz, cünkü adamlar daha ne yapacaklarina karar veremediler, aday olmayacak bir ba$kanin böyle bir riski almasi imkansiz.

aday olsa da alamaz bu yönetim, 2 senede kac brezilya seferi yapildi, eli bos dönmesinler diye bide lazaroniyi yutturacaklardi bize.
okadar umutlandik yeni yönetim gelip transfer yapacak diye, adamlar kongreyi ne tuhaftir tam transfer sezonun bitimine denk getirdiler.

Egemen
05.01.2008, 23:00

çok büyük meblağlar alıp geriye hiçbirşey vermeyen birsürü müsveddemiz var.. onlardan kurtulsak takımın finansal durumu da düzelecektir.. olabildiğince çabuk bu ıvır zıvırlardan kurtulmamız lazım.. celaleddin aldıgı paraya 5 tane barış memiş oynamazmı? yazık cidden o çocuklara da.. isimlerini duymadan harcanıp giden o kadar çok yetenek vardır ki ..

yönetimden transfer falan istemiyorum.. parazitlerden kurtulalım yeter.. zaten bu saatten sonra yapılacak transferden ne hayır bekliyoruz ki.. sırf almış olmak için alınacak ki o da zaten gereğinden fazla şişmiş olan kadroyu daha da şişirecek.. haa alacaklarsa 3 5 tane genç yetenek ona hayır demem.. ancak parazitlerden kurtulmamız şartıyla..

Burçak
05.01.2008, 23:06
dikkatlerden kaçan bi yer bence. ama mutlaka okuyun arkadaşlar. özellikle son sayfanın ilk mesajı. brezilya seferleri.. nasıl yönetiliyoruz. . espri ile dile getirilmiş gerçekler... :)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3327&page=140

salihismet
05.01.2008, 23:08
aday olsa da alamaz bu yönetim, 2 senede kac brezilya seferi yapildi, eli bos dönmesinler diye bide lazaroniyi yutturacaklardi bize.
okadar umutlandik yeni yönetim gelip transfer yapacak diye, adamlar kongreyi ne tuhaftir tam transfer sezonun bitimine denk getirdiler.

Bildiginiz gibi Trabzonsporun 3 ba$kan adayi vardi, Sadri $enerin di$indaki adaylari bu yönetim zaten ciddiye almadi, Sadri $ener uzun süre ugra$ip bir liste hazirladi,ve bu kadar uzun sürmesinide $öyle aciklladi: Bu i$ ciddi bir i$tir ve sicak para lazim, bunlari halletmek icin uzun süre cali$mamiz icap etti.
Büyük bir ihtimalle Nurinin trabzonspordan alacagi var, bu sözleri duyunca kongreyi erteleme yolunu secerek transfer yapilmasini engellemi$ oldu, alacagini rahat tahsil etmesi icin gelecek yönetimin transfere para harcamamasi gerekiyordu.

azad53
05.01.2008, 23:15
YORUMSUZ......

................. (http://www.youtube.com/watch?v=rN0Y5nU0A0w)

bunyamin55
05.01.2008, 23:20
YORUMSUZ......

........................ (http://www.youtube.com/watch?v=rN0Y5nU0A0w)

HAKKATTEN YORUMSUZ ABİ...

salihismet
05.01.2008, 23:21
Biraz önce Barselonanin macini izledim, Eto nun attigi ikinci gol cok güzeldi. Ayni o pozisyona benzer pozizsonu bizm Ayman Kirikkale macinda 3 kez yakaladi ve kaleye vurdu, hic biri kaleyi tutmadi, birinde Ersun hoca hem alki$ladi hemde saclarini sinirli bir $ekilde kari$tirdi. Dü$ünüyorumda, acaba Ayman kac kez ayni yerden topvursa biri gol olur. Birde $u aklima geldi; bir arkada$ yazmi$ti, bu yönetim Ziya Doganin istedigi futbolcularin hepsini aldi, dogrudur, dogrudurda arada kücük bir fark var, alinan futbolculardan kendi kulüpleri kurtulmak istiyordu, bunun icin transferde zorluk ya$amadik.

farkindaysaniz istedigi en iyi futbolcu Simkowjakti, ne yazik ki o da kahrindan futbolu birakmak zorunda kaldi.

salihismet
05.01.2008, 23:31
HAKKATTEN YORUMSUZ ABİ...

yanliz dikkatimi bir $ey cekti, asil suc ortagi olan Ibrahim Haciosmanoglunun fotografi bir kez gösterildi. Eger ayni $arkiyi tekrar dinlemek istemiyorsak I. Hciosmanogluna oy vermek isteyenler bir kac kez daha dü$ünsünler. Trabzonspora dik duru$lu, sert baki$li ba$kan lazim deyil. i$ yapacak adamlar lazim.

Cafer Bulur
05.01.2008, 23:43
2007-2008 Sezon Arası Transferleri bizim icin bence bugün zeyyat kafkasin yaptigi aciklamalarla suya düsmüstür.her zamanki palavralarla bizleri uyutmaya calisiyorlar.zeyyat efendi siz bu saatten sonra ancak kendinizi avutursunuz böyle demeclerle.biraz delikanli olun.paramiz yoktur.su anki mali tabloda transfer yapamayiz diyin de millet size saygi duysun.ta sezon basindan beri ayni hikayelerle milleti aldatiyorsunuz.madem transfer yapmaya gücünüz yoktu neden kongreyi ertelediniz.biliyorum cünkü yiyeceginiz rant daha bitmedi.bunlara dur diyecek yok mu?

Cem Balcı
05.01.2008, 23:47
2007-2008 Sezon Arası Transferleri bizim icin bence bugün zeyyat kafkasin yaptigi aciklamalarla suya düsmüstür.her zamanki palavralarla bizleri uyutmaya calisiyorlar.zeyyat efendi siz bu saatten sonra ancak kendinizi avutursunuz böyle demeclerle.biraz delikanli olun.paramiz yoktur.su anki mali tabloda transfer yapamayiz diyin de millet size saygi duysun.ta sezon basindan beri ayni hikayelerle milleti aldatiyorsunuz.madem transfer yapmaya gücünüz yoktu neden kongreyi ertelediniz.biliyorum cünkü yiyeceginiz rant daha bitmedi.bunlara dur diyecek yok mu?

bu sezon arasında ele avuca gelir bir transfer yapacaklarını düşünüyorum.hiç yoktan iyidir diyebilceğimiz bir transfer...

aksi taktirde bu camiada işler yolunda gitmez;başta en büyük sıkıntıyı yanal çıkartır.

Obi-Van
05.01.2008, 23:55
albayrağın gençlik kolları nedense bu başlıkta fazla görünmüyorlar ne iştir sizce?

Emre HIZAL
05.01.2008, 23:58
BU yonetim adam olsaydı Stepanov ve fatih tekke yi satmamış, szymek i futbol dan kusturup kaçırtmamış olsalardı şu an Trabzonsporumuz çok çok daha iyi bir yerde olacakdı. Bizde burda transfer transfer diye biyerlerimizi yırtmak zorunda kalmıyacaktık. Allah belasını versin nuri ve ziyanın bitirdiler takımı.

Cafer Bulur
05.01.2008, 23:58
bu sezon arasında ele avuca gelir bir transfer yapacaklarını düşünüyorum.hiç yoktan iyidir diyebilceğimiz bir transfer...

aksi taktirde bu camiada işler yolunda gitmez;başta en büyük sıkıntıyı yanal çıkartır.
ne yanali ya.milyonlarca trabzonspor taraftarinin mutlulugu onlarin umurunda degil.bir yanali mi düsünecekler zannediyorsun.giderayak ersun yanalin istifa etmesi onlar icin kücük bir ayrinti olur.

Serdær
06.01.2008, 00:05
Bizim Brezilyalılar Finalde
Trabzonspor'un talip olduğu Brezilyanın İnternacianol takımının yıldızı Alex Stutgart'a attığı gol ile Dubai Cup'ta takımını finale taşıdı

Trabzonspor'un ara transfer döneminde renklerine katmak istediği Alex Dubai Cupta attığı gol ile takımı İnternacianol'a final yolunu açtı. Duba'de düzenlenen özel turnuvaya katılan Brezilya'nın İnternacianol takımı dün yarı final maçında Alman temsilcisi Stutgart ile karşı karşıya geldi. İnternacianol Trabzonspor'un renklerine katmak istediği Alex'in 29.dakikada attığı gol ile rakibi Stutgart'ı 1-0 mağlup ederek finale çıktı. Sttutgart 'ta oynayan Türk futbolcusu Yıldıray Baştürk'te İnternacianol maçında 90 dakika forma giydi İnternacianol'un rakibi bu akşam İnter ile Ajaks arasında oynanacak olan yarı final karşılaşmasının ardından belli olacak. Dubai Cup'ta final maçı pazartesi günü oynanacak

Emre HIZAL
06.01.2008, 00:11
ohooo bizim talip olduğumuz brezilyaları toplasak brezilya milli takımını kurmuştuk:p:p ya yanlış hatırlamıyosm bir arada robinho ya talip olmuştuk galiba yoksa yanlış mı hatırlıyorm?:D:D Neyse bence bu brezilya işini fazla uzatmanın bir anlamı yok kendi kendimze heycan yapıyoruz.

mimozam
06.01.2008, 00:20
ya bu yöneticiyiz diyen zihniyetin parcaları allahta sizi parca parca ayırsın siz ne kadar utanmaz laftan anlamaz saygısızmısınızki bu forumda size hiç iyi diyen yok yok ama kötüde konussak umrunuzda degil ya siz farklı dünyanın (insanısınızmı)anlamıyorum ya yeter artık biz valla billa sizden bişi istemiyoruz bırakın gidin bu takıma kim başkan olsa 5 tane gelecek vadeden oyuncuyu alır ama sizin gibi degil(ayman keceli ömer rıza)ömer rıza diye topçu ismimi olur ya gitsin kacsın hepsi gitsin barışla kadirle erginle kalecimiz tolgayla oynarız biz şimdikindende basarılı oluruz ersun yanal sahip cıkalım şu yönetimdende bi kurtulalım allahın izniyel güzel günlere gidecez

SDanışmaz
06.01.2008, 00:23
Malesef oyuncularla konuşamadım. Taraftarlar sadece Fernandao en az 6 milyon dolar eder diyorlar. Her ikisini de deli gibi seviyorlar. Zaten 3 oyuncularını (diğeri Nilmar) çok seviyorlar. Bir tane Brezilyalı fotoğrafçı ile konuştum. O adam beni Trabzonspor'un scoutu sandı, hala mı takip ediyorsunuz diye sordu. Ben de taraftar olduğumu söyledim. Adamın yorumu para konusunu belki halledersiniz ama Fernandao ya da Alex'in Porto Alegre'den ayrılmak istemeyeceklerini düşündüğünü söyledi. Taraftarlar ise gitmeyeceklerini düşünüyorlar...

Abi durum böyleyse pek yapacak birşey yok..

Fm'de benimde başıma geliyor :D Takımla anlaşıyorum ama oyuncu bir türlü gelmek istemiyor :mad:

Cem Balcı
06.01.2008, 00:23
ne yanali ya.milyonlarca trabzonspor taraftarinin mutlulugu onlarin umurunda degil.bir yanali mi düsünecekler zannediyorsun.giderayak ersun yanalin istifa etmesi onlar icin kücük bir ayrinti olur.

küçükmüü:confused: hiç sanmıyorum,yanalında gitmesi galiba artık skandal olur,başımıza teknik adam bulamayız.

Emre HIZAL
06.01.2008, 00:31
küçükmüü:confused: hiç sanmıyorum,yanalında gitmesi galiba artık skandal olur,başımıza teknik adam bulamayız.

Trabzonspor her zaman teknik adam bulur başına. Ama ersun hocayı kaybetmek tabikide Trabzonspora çok buyuk bir darbe indirir. Olan bize ve takıma olur sonuçta nuriye hiç bir şey olmaz.

Cem Balcı
06.01.2008, 00:32
Trabzonspor her zaman teknik adam bulur başına. Ama ersun hocayı kaybetmek tabikide Trabzonspora çok buyuk bir darbe indirir. Olan bize ve takıma olur sonuçta kel ziyaya hiç bir şey olmaz.

iyi hoş demişsin,haklısında;ziya nerden çıktı şimdi.:D

Emre HIZAL
06.01.2008, 00:33
iyi hoş demişsin,haklısında;ziya nerden çıktı şimdi.:D

valla bende sonradan farkettim duzelttim ama senen de kaçmamış :D:D:D:D adamda akıll mı bıraktılar arkadaşım :D:D

alpi53
06.01.2008, 00:45
http://www.youtube.com/watch?v=grd7Nls8S4k&feature=related

alin millet seyredin oturun aglayin,, be oyle yapiyom walla,,
ama Fatih harbi kral delikanli imis fenere gitmediya onca baskiya paray ragmen helal olsun walla ..
akin abim demisti o senden benden daha fanatik trabzonsporludur ve acayip delikanlidir diye..

http://www.youtube.com/watch?v=yyMCjSv88mU&feature=related
bu adami 15 milyona alabilirmisin ?

beratiabi
06.01.2008, 01:32
Mehmet Yozgatlı + Ricardinyo alınırsa çok faydalı olur.....

Bu forumda kimse kusura bakmasın halen daha okan yılmaz'ı bize layık görenler varya yazık bize ne hale düştüğümüzün göstergesi veya nasıl bir taraftar topluluğuna sahibiz ne derseniz deyin ama Okan yılmaz olayına gerçekten üzüldüm. Bu kadar düşünce bazında küçük düşürüleceğimizi hele forum yöneticisi bir arkadaş tarafından hiç beklemezdim.

Daha önce yazmıştım ya aynısını tekrar etmeme gerek varmı bilmem. Üzülüyorum üzülüyorum üzülüyorum ve sizler beni üzmekte ısrarcısınız. Milletin eskileri yuh sizin futbol anlayışınıza demek bu yazımı okumamış bazıları veya inadına yazılıyor bunlar.

Terzioğlu
06.01.2008, 01:34
Bence forvete Herve Tum-Tehoue-Adriano Nascimento üclüsünü alalim. Ücüde birbirinden korkunc :D Rakip savunma korkudan oynamayi unutur bu ücünü birden karsisinda gördügü zaman :D

Gamze
06.01.2008, 01:36
Daha önce yazmıştım ya aynısını tekrar etmeme gerek varmı bilmem. Üzülüyorum üzülüyorum üzülüyorum ve sizler beni üzmekte ısrarcısınız. Milletin eskileri yuh sizin futbol anlayışınıza demek bu yazımı okumamış bazıları veya inadına yazılıyor bunlar.

Peki tamam güzel de, herkesin sizinle aynı fikirde olması mıdır beklentiniz?

Bahsettiğiniz konuyla ilgili tek bir şey bile bilmiyorum şu yazdıklarınız dışında. Ama karşıt görüşlü olan insanlara bu şekilde yaklaşmak da yakışık almamış kanımca. Herkesin fikri de zikri de kendine, siz karşı çıkarsınız, karşıtlığınızı söylersiniz. Ama beklentiniz herkesin sizinle aynı şeyi düşünmesi gerektiği olmamalı.

Kusura bakmayın demişsiniz önceki yazınızda ama, şahsen ben kusura baktım. ;)

Hasan Ayvenli
06.01.2008, 01:53
ohooo bizim talip olduğumuz brezilyaları toplasak brezilya milli takımını kurmuştuk:p:p ya yanlış hatırlamıyosm bir arada robinho ya talip olmuştuk galiba yoksa yanlış mı hatırlıyorm?:D:D Neyse bence bu brezilya işini fazla uzatmanın bir anlamı yok kendi kendimze heycan yapıyoruz.

robinhoyu izleyip aradığımız adamı bulduk diye türkiyeye gelmişlerdi hem genç hem yetenekli diyerek :D
robinhoyu bitek bizimkiler duymamıştı heralde o sıralar :D

beratiabi
06.01.2008, 02:04

Bahsettiğiniz konuyla ilgili tek bir şey bile bilmiyorum şu yazdıklarınız dışında. Ama karşıt görüşlü olan insanlara bu şekilde yaklaşmak da yakışık almamış kanımca. Herkesin fikri de zikri de kendine, siz karşı çıkarsınız, karşıtlığınızı söylersiniz. Ama beklentiniz herkesin sizinle aynı şeyi düşünmesi gerektiği olmamalı.

Şimdi sırf muhalefet olmak için bu yazıyı yazdıysan o zaman başarılı oldun. Eğer bu yazının özünü bilmeden muhalefet yapıyorsan saygısızlık yaptın. Niyemi?
Ben Trabzonsporumuzun bu derece küçültülmesinden dolayı şikayetimi dile getirdim üçüncü, onüçüncü, elliüçüncü sınıf futbolcular Trabzonsporumuza yakıştırılıyorsa ben bunu her zaman ve heryerde dile getirir ve sonuna kadarda karşı çıkarım. Bu arada yazımın içerisinde saygısızlığı dile getiren bir cümle kullanmadım ama sırf senin yaptığını üzerime saygısızlık olarak alıyorum.

Kusara bakma demiyorum bakabildiğin kadar kusura bak ve lütfen bundan sonrada bilmediğin konularda yorum yapma arada kalan sen olursun.

zeleka
06.01.2008, 02:19
Hey Allahım..

Yani nasıl eleştirsemde eleştirsem düşüncesinden başka bi düşünce yok..

Yönetimin yapamadığı transferin sorumlusuda hoca oldu öyle mi:)

Sen dünyanın neresinde yaşıyorsun?

İsteyen istediği transferi bütçesine göre yapıyor. Ersun Yanal gidip futbolcu beğenip futbolcunun yönetimiyle masaya mı oturuyor ? Kulübe diyorki bu adamları istiyorum. Bizimkiler gidiyor Brezilya'ya alamadan geri geliyor.

Zorluktan kastı maddi durum ve 3lira eden adamın 5liradan satılmaya çalışılması.

Himm Hocagibi bol bol aciklamalar yapariz laf ile torba doldururuz hemi.

Ersun hoca aciklamalardan kacinsin demek istiyorum tabiki anlayana .

Ahmet Kuru
06.01.2008, 02:23
Buraya ne yazsam diye düşünüyorum ama aklıma birşey gelmiyor.Millet takır takır alıyor topcuları biz alamıyoruz zoruma gidiyor.Ahh bizdeki forma sevdası birazda sizde olsaymış....

Erdal
06.01.2008, 02:30
Herkes gergin. Berati abi yazdıklarınızdan çok yazma yönteminize sitem var sanıyorum .kaldı ki yazdıklarınızı da tartışabiliriz . Mesela 2 sene önce bu forumun ve bir çok Trabzonspor lunun gönlündeki isimdi richardinho . Futbolcuların sınıflandırlımasına karşıyım ben . Futbol bir takım oyunu ve her takımın kendine göre oynayabileceği ve başarılı olabileceği ile alakalı Mehmet Demirkol un çok güzel bir yazısı vardı .İşte Sivasspor kadroda kaç tane "1. sınıf" oyuncu varki? sezon başına bonservisleri ellerinde kulüp arayan Abdurrahman ve Sedat ı alsaydık kızmaymıydık yönetime? Demem o ki ağabey mesele 1.sınıf futbolcu bulmak falan değil ."TAKIM" olmak .ne Cengiz ne Osman çok iyi futbolcu değillerdi ama o kadro takımdı . ha sevgili faik ( blackseastorm) da rico yu neysede yattaranın, gökdenizin,şimdide Barış ın olduğu bir takımda M Yozgatlıya nasıl yer blacak onu bende anlayabilmiş değilim :)) Hasılı beratiabi siz forumdaki yaızları incelerseniz sadece futboldan değil futbol ekonomisinde de iyi anlayan bir taraftar profili görürsünüz ki bu ümit vericidir . Allah sayılarını arttıra ...

28TS61
06.01.2008, 02:37
yillardir duzgun bir tane transfer yapamiyoruz nedense

yani 3-5 kurus fazla vermeye kiyamiyorlar ya olacak sey degil

Emiroğlu
06.01.2008, 02:39
http://www.youtube.com/watch?v=grd7Nls8S4k&feature=related

alin millet seyredin oturun aglayin,, be oyle yapiyom walla,,
ama Fatih harbi kral delikanli imis fenere gitmediya onca baskiya paray ragmen helal olsun walla ..
akin abim demisti o senden benden daha fanatik trabzonsporludur ve acayip delikanlidir diye..

http://www.youtube.com/watch?v=yyMCjSv88mU&feature=related
bu adami 15 milyona alabilirmisin ?

Delikanlı_? Kime göre ? Neye göre ?

Yorum yok !

kalavara
06.01.2008, 02:45
Herkes gergin. Berati abi yazdıklarınızdan çok yazma yönteminize sitem var sanıyorum .kaldı ki yazdıklarınızı da tartışabiliriz . Mesela 2 sene önce bu forumun ve bir çok Trabzonspor lunun gönlündeki isimdi richardinho . Futbolcuların sınıflandırlımasına karşıyım ben . Futbol bir takım oyunu ve her takımın kendine göre oynayabileceği ve başarılı olabileceği ile alakalı Mehmet Demirkol un çok güzel bir yazısı vardı .İşte Sivasspor kadroda kaç tane "1. sınıf" oyuncu varki? sezon başına bonservisleri ellerinde kulüp arayan Abdurrahman ve Sedat ı alsaydık kızmaymıydık yönetime? Demem o ki ağabey mesele 1.sınıf futbolcu bulmak falan değil ."TAKIM" olmak .ne Cengiz ne Osman çok iyi futbolcu değillerdi ama o kadro takımdı . ha sevgili faik ( blackseastorm) da rico yu neysede yattaranın, gökdenizin,şimdide Barış ın olduğu bir takımda M Yozgatlıya nasıl yer blacak onu bende anlayabilmiş değilim :)) Hasılı beratiabi siz forumdaki yaızları incelerseniz sadece futboldan değil futbol ekonomisinde de iyi anlayan bir taraftar profili görürsünüz ki bu ümit vericidir . Allah sayılarını arttıra ...
evet çok haklısın.her topçun 1. sınıf olamaz.ama bir ya da iki tane 1. sınıf topçuyla da şampiyon olunmaz.takımı toparlayacak en az 5 tane 1. sınıf oyuncu olması lazım.o söylediğin kadroya bakarsan görürsün zaten.hami, şota,ogün,apo,ünal,tolunay.bunlar bence 1.sınıf oyunculardı.

ihsanbayram
06.01.2008, 02:56
evet çok haklısın.her topçun 1. sınıf olamaz.ama bir ya da iki tane 1. sınıf topçuyla da şampiyon olunmaz.takımı toparlayacak en az 5 tane 1. sınıf oyuncu olması lazım.o söylediğin kadroya bakarsan görürsün zaten.hami, şota,ogün,apo,ünal,tolunay.bunlar bence 1.sınıf oyunculardı.

1.sinif oyuncu olduklari icinmi sampiyonluklar yasattilar bize ?????????????????????????????????????????????????? ????????????????????
benim bildigim 1.sinif futbolcu toplulugu söyle 2-3 sampiyonluk yasatir taraftarina ondan sonra anli acik jübile yapar .

istanbulda bjk den 7 tane gol yiyorken bu saydigin birinci sinif futbolcular oynamiyormuydu o takimda ??????????????????????????????

bu saydigin futbolcularin zamaninda istanbul ve bircok anadolu takimina genelde ezile ezile yenilmiyorduk cogunlukla eziyorduk ,ama simdiki ezik yönetici ve transfer ettikleri yeteneksiz ve pisirik futbolcular sayseinde her oynadigimiz derbi maci ni ve bircok anadolu takimi maclarini ezile ezile yeniliyoruz .

kalavara
06.01.2008, 03:02
1.sinif oyuncu olduklari icinmi sampiyonluklar yasattilar bize ?????????????????????????????????????????????????? ????????????????????
benim bildigim 1.sinif futbolcu toplulugu söyle 2-3 sampiyonluk yasatir taraftarina ondan sonra anli acik jübile yapar .

istanbulda bjk den 7 tane gol yiyorken bu saydigin birinci sinif futbolcular oynamiyormuydu o takimda ??????????????????????????????

bu saydigin futbolcularin zamaninda istanbul ve bircok anadolu takimina genelde ezile ezile yenilmiyorduk cogunlukla eziyorduk ,ama simdiki ezik yönetici ve transfer ettikleri yeteneksiz ve pisirik futbolcular sayseinde her oynadigimiz derbi maci ni ve bircok anadolu takimi maclarini ezile ezile yeniliyoruz .
ben bu durumu o anlamda söylemedim.sadece oyuncuların kalitesi anlamında söylemiştim.hem söylediklerin zaten beni haklı çıkarır şeyler.bu kadro bile şampiyon olmazken şimdiki halimize üzülememek elde değil.

Erdal
06.01.2008, 03:18
o kadro yu şampiyon olamadıkları için suçladığımız için bu gün bu hallerdeyiz . o kadroyu kurmasada koruyabilen bir başkanı "yumruğunu masaya vuramıyor" diye suçladığmız için bu gün buralardayız . 1.sınıf dedğiniz tolunay ın ilk geldğinde sakaryada bir hazırlık maçında 5 kez top ıskaladığını hatırlıyorum .Abdullah ı kim biliyordu ki? 1.sınıf olarak gelen bir tek Ünal ı sayabiliriz ... neyse bu muhabbet uzar ...ne diyelim görelim mevla neyler neylerse güzle eyler ...

Serkan Bozyiğit
06.01.2008, 03:29
bence yattarayı satmamız lazımdı. çünkü adam takımda durmak istemiyor artık. fenerde oynuyan valencianın bile istediği bir futbolcumuz var orda. o futbolcuya zamanında fener süper bir teklif yapmıştı. ama Trabzonspor yönetimi kabul etmedi. adamın sözleşmesi bitince bedavaya gitti. bnce yattarada bedavaya gidecek 10milyon evroya satmadığımıza çok pişman olucaz!!!!

İleli
06.01.2008, 04:10
bence yattarayı satmamız lazımdı. çünkü adam takımda durmak istemiyor artık. fenerde oynuyan valencianın bile istediği bir futbolcumuz var orda. o futbolcuya zamanında fener süper bir teklif yapmıştı. ama Trabzonspor yönetimi kabul etmedi. adamın sözleşmesi bitince bedavaya gitti. bnce yattarada bedavaya gidecek 10milyon evroya satmadığımıza çok pişman olucaz!!!!

hayirdir insallah yattaraya 10milyon euro verenmi var yoksa?

mehmet83
06.01.2008, 04:12
Yattara'ya 10 milyon euro verenmi var??? Yattarayi herkes kadar bende seviyorum ama abartmaya gerek yok. Kimse Yattaraya o parayi vermez.

Serkan Bozyiğit
06.01.2008, 04:14
zengin bir arap takımı teklif yapmış gazetede okudum. Yönetim hatta açıklama yapmış fatih tekke'nin satışında büyük tepki gördük bu yüzden yattarayı satmıyoruz demişler. başka bir tepki görmekten korkmuşlar kısaca.

mehmet83
06.01.2008, 04:17
Yattara'ya araplar 10 milyon euro verecek ve bizim yonetim satmayacak oylemi? Duz mantik yurut arkadasim cevabini hemen bulursun.

Serkan Bozyiğit
06.01.2008, 04:27
reklam olucak ama vatan gaztesinde yaziyor şimdi tekrar baktım yanlış mı gördüm acaba diye ama öyle yaziyor. sudi arabistan takımı diyor hatta

UğurB
06.01.2008, 06:34
Bizim Brezilyalılar Finalde
Trabzonspor'un talip olduğu Brezilyanın İnternacianol takımının yıldızı Alex Stutgart'a attığı gol ile Dubai Cup'ta takımını finale taşıdı

Trabzonspor'un ara transfer döneminde renklerine katmak istediği Alex Dubai Cupta attığı gol ile takımı İnternacianol'a final yolunu açtı. Duba'de düzenlenen özel turnuvaya katılan Brezilya'nın İnternacianol takımı dün yarı final maçında Alman temsilcisi Stutgart ile karşı karşıya geldi. İnternacianol Trabzonspor'un renklerine katmak istediği Alex'in 29.dakikada attığı gol ile rakibi Stutgart'ı 1-0 mağlup ederek finale çıktı. Sttutgart 'ta oynayan Türk futbolcusu Yıldıray Baştürk'te İnternacianol maçında 90 dakika forma giydi İnternacianol'un rakibi bu akşam İnter ile Ajaks arasında oynanacak olan yarı final karşılaşmasının ardından belli olacak. Dubai Cup'ta final maçı pazartesi günü oynanacak

Bu haberin kaynagi ne bilmiyorum ama ufak bir duzeltme yapayim. Yildiray sadece ilk 45 dk forma giydi.

muratt
06.01.2008, 09:14
o kadro yu şampiyon olamadıkları için suçladığımız için bu gün bu hallerdeyiz . o kadroyu kurmasada koruyabilen bir başkanı "yumruğunu masaya vuramıyor" diye suçladığmız için bu gün buralardayız . 1.sınıf dedğiniz tolunay ın ilk geldğinde sakaryada bir hazırlık maçında 5 kez top ıskaladığını hatırlıyorum .Abdullah ı kim biliyordu ki? 1.sınıf olarak gelen bir tek Ünal ı sayabiliriz ... neyse bu muhabbet uzar ...ne diyelim görelim mevla neyler neylerse güzle eyler ...

O kadro sampiyonlugu haketmisti.. Bugune kadar sampiyonluk yasayan bircok takimdan daha fazla haketmisti.. 96'da sampiyonluk gelseydi bugun bircok sey cok daha farkli olurdu.. Cekecek cilemiz varmis, ne diyelim..

LazAnisT
06.01.2008, 09:25
Bu yönetimin en iyi yaptığı şey Bir transfer balonu ortaya atıp taraftarı oyalamak.Mantıklı düşünmek lazım.Paraları ödenmedi diye futbolcular teker teker şehirden kaçarken 8 milyon dolar parayı nerden bulup bu Brezilyalılara verecekler.

vadaa55
06.01.2008, 09:54
Bu yönetim hiç transfer yapar mı? Bunların transfer yapacağına inanıyor musunuz?

Serdær
06.01.2008, 10:12
Yattara'ya İnanılmaz TEKLİF !

Trabzonspor'un son F.Bahçe maçında sergilediği futbolla herkesi kendine hayran bırakan yıldızı Yattara’ya Suudi Arabistan kulübü Al Ittihad’dan müthiş bir teklif geldiği iddia edildi. Suudiler, Gineli yıldızı almak için bordo-mavililere 10 milyon Euro önerdi. Ancak inanmakta güçlük geçeceksiniz: Bu süper teklife rağmen yanıt olumsuz oldu.

trabzonhaber.net

Erkut Ay
06.01.2008, 10:18
Yattarayıda satmak sıkar biraz bi tek satmadıkları gökdeniz ve yattara kaldı onuda yaparsa kime ne palavra yutturacaklar....

Tolpaş61
06.01.2008, 10:25
transfer yapamayacakları kesin.transferin son günündede gökdeniz'i apar topar satarlar.nede olsa trabzonsporun üzerinde değil.birazda oynamamak için nazlanırsa bu iş tamam.trabzonluyuz ya asla kapris,naz,özel istek,çekemeyiz.
ne yapalım şimdiki transfer komitesi böyle çalışıyor.bu takımının sonu böyle örümcek kafalarla yönetildiği sürece küme düşmedir.

Tolpaş61
06.01.2008, 10:29
pardon birşey daha yazayım.yattaraya 10milyon avro diyorsunuz.inanmıyorum ama böyle birşey varda satılmadıysa bunada kızarım.1 milyon etmez be o adam.takım oyuncusu olamayan,kamp dönüşleri sürekli sorun olan,olmadık yerde kırmızı kart gören bir oyuncu için inanılmaz bir rakam.bir daha olursa satın!!!!!

Travelair
06.01.2008, 10:51
Risp bugün dönüyormuş. Bu da transfer sayılır. Müjdeler olsun

Erkut Ay
06.01.2008, 10:53
bazen başarı uyum basiret paradan önce gelir ver bakalım bu yönetime o parayla kimi alacak....
gidene kadar bişeye dokunmasınlar artık...

Bahtiyar
06.01.2008, 10:59
arkadaşlar yorumlara bakıyorumda bence transfer konusunda daha esnek olmalıyız değerini bulan herkes bence satılabilir. çünkü bizim diğer takımlar gibi çeşitli gelirlerimiz yok klübü bir ticarethane gibi yönetmeli gidenlerin yerine o paralar ile daha ucuz maliyeti olan oyuncular bulunmalı veya genç yetenekler ile ikame edebilmeliyiz böylece hem devamlılığımız olur hemde başarımız bu takımdan F. Tekke gittiyse pekala her oyuncu satılabilir.
bu takımda çoğu oyuncunun gitmesi lazım ondan sonra ise Gökdeniz, Hüseyin ve yattara nın da belirli aralıklarla takımın yapısını bozmadan satılmalı. çünkü altyapıddan gelecek gençlere de artık kadroda yer verilmeli. onların parasıyla yapacağımız daha kaliteli transferleri sırf trabzonlu oyuncular oynasın diye milyondolarları ödeyip te klübü zarara sokmamalıyız. en başta buna biz karşı çıkmalıyız. ne kadar iş o kadar para. bu oyuncular kadrodayken şampi mi olduk veya şampiyonlar ligine mi gittik. şimdi bazı arkadaşlar derki bunlar olmasa küme düşerdik. buna kargalar bile güler gençlerbirliği hiç milyon dolarlık futbolcuyla oynamıyorda kaç yıldır küme mi düştü.

Murat Keçeci
06.01.2008, 11:18
eğer yattaraya için o kadar para veriyorlarsa ve yattaranın bonservisinden gelecek para alexle fernandaoya yatırılacaksa ben buna karşı çıkmam ama bugune kadar 15 milyon euronun üstünde transferden kazandılar bi tane dişe dokunur transfer yapmadılar trabzonsporun transfer politikası sattığı oyuncunun parasının üstünede kendi cebinden koyup daha iyisini almaktır sattığınında parasını yemek değildir

ilhan
06.01.2008, 11:19
Himm Hocagibi bol bol aciklamalar yapariz laf ile torba doldururuz hemi.

Ersun hoca aciklamalardan kacinsin demek istiyorum tabiki anlayana .

Neden kaçınacakmış açıklamalardan? Doğruları konuşmak hakkı. Halilhodziç nasıl konuştuysa geçmişte Ersun Hoca'da konuşuyor. Aklın yolu bir ise doğru söyleyenden kimseye zarar gelmez.

Bayundur Han
06.01.2008, 11:33
eğer yattaraya için o kadar para veriyorlarsa ve yattaranın bonservisinden gelecek para alexle fernandaoya yatırılacaksa ben buna karşı çıkmam ama bugune kadar 15 milyon euronun üstünde transferden kazandılar bi tane dişe dokunur transfer yapmadılar trabzonsporun transfer politikası sattığı oyuncunun parasının üstünede kendi cebinden koyup daha iyisini almaktır sattığınında parasını yemek değildir

keske satip alex ile fernandoyu alsalar bari biraz heyecanimiz olur. Sagda Gokdeniz getirir o isi. Gokdeniz yattara gibide cok sakatlanmiyor. Kimse yanlis anlamasin yattara super oyuncu ve gercekten hosuma gidiyor onu izlemek ama kulube hayir getirecekse satilsin.

Bayundur Han
06.01.2008, 11:37
konunun yine kisa vaadeli kapatilmasi gerek galiba. Ben bu kapatma olayina karsiydim ama yine chatte donmus burasi. Transfer dedikodusuda yok. Bos bos konusuyoruz.

Sefa Murat Dokuz
06.01.2008, 11:40
Fatİh Tekke Nİn Gerİ Alinmasi Lazim

Bayundur Han
06.01.2008, 11:42

Birsey yazmiyacaktimda yine yaziyorum. Ne Fatih Tekkesi ya? Adam gitti ve kendi istegiyle gitti. Donmem diyor. yakindada 30 yasina girecek. Hala Fatih Tekke diyorsak bir sorun var bizde demekki. Trabzon'dan o kadar futbolcu cikiyor biz hala fatih tekke donsun fatih tekke soyle. Adam bizi istemiyor. Acik acik soyledi Huzur istiyorum dedi. Demekki trabzonda huzuru yoktu.

Yerine adam bulmamiz gerek. Fatih Tekke iyi guzel ama artik bize ondan hayir gelmez. Trabzonspor hakkinda yorum yapmasina bile karsiyim. Kendi takimiyla ugrassin.

Atakan
06.01.2008, 11:50
Hakketten yattara'yı satıp alex ve fernando alıncaksa satsınlar sağ tarafı barış'a verirler solda alex ordada gökdeniz forvette de fernando ve umut ne güzel olur o zaman

efulim67
06.01.2008, 11:51
Birsey yazmiyacaktimda yine yaziyorum. Ne Fatih Tekkesi ya? Adam gitti ve kendi istegiyle gitti. Donmem diyor. yakindada 30 yasina girecek. Hala Fatih Tekke diyorsak bir sorun var bizde demekki. Trabzon'dan o kadar futbolcu cikiyor biz hala fatih tekke donsun fatih tekke soyle. Adam bizi istemiyor. Acik acik soyledi Huzur istiyorum dedi. Demekki trabzonda huzuru yoktu.

Yerine adam bulmamiz gerek. Fatih Tekke iyi guzel ama artik bize ondan hayir gelmez. Trabzonspor hakkinda yorum yapmasina bile karsiyim. Kendi takimiyla ugrassin.

Bravo !
Alkışlıyorum !
Diğer büyük takımların taraftarları sattıklarıyla, yaşlanan topçularıyla kıvanç duyuyorlar.
Biz 1 tane futbolcumuzun arkasından ağıt yakıyoruz.
Asıl yakılması gereken ağıt O 'ndan Trabzonsporun kazandığı paranın Trabzonspora ne kazandırdığıdır.

Sefa Murat Dokuz
06.01.2008, 11:51

bize bu kadar emek vermiş gol kralı olmuş kupalar kazandırmış adamı avrupada oynamak istiyor diye silemezsin
o futbolcu ki şampiyon olduğu takımda bunu trabzonda yaşamak isterdim deme büyüklüğünü yapıyor...
Fatih tekke gitmekte haklıydı çünkü türkiyede şampiyon olması ş.liginde oynaması imkansızdı bu sene ş.liginde oynayacak inşallah seneye döner...

Erdem Keser
06.01.2008, 11:53
bize bu kadar emek vermiş gol kralı olmuş kupalar kazandırmış adamı avrupada oynamak istiyor diye silemezsin
o futbolcu ki şampiyon olduğu takımda bunu trabzonda yaşamak isterdim deme büyüklüğünü yapıyor...
Fatih tekke gitmekte haklıydı çünkü türkiyede şampiyon olması ş.liginde oynaması imkansızdı bu sene ş.liginde oynayacak inşallah seneye döner...
Fatih'i unut:)..Artık kolay kolay dönmez..

Bayundur Han
06.01.2008, 11:56

Doner tabiiii doner.

Bayundur Han
06.01.2008, 11:59
Bravo !
Alkışlıyorum !
Diğer büyük takımların taraftarları sattıklarıyla, yaşlanan topçularıyla kıvanç duyuyorlar.
Biz 1 tane futbolcumuzun arkasından ağıt yakıyoruz.
Asıl yakılması gereken ağıt O 'ndan Trabzonsporun kazandığı paranın Trabzonspora ne kazandırdığıdır.

aynen oyle dusunuyorum.

Obi-Van
06.01.2008, 11:59
sivas bile transfer yaptı biz hala yerimizde sayıyoruz bu albayrak denen çıkarcı yüzünden, adam trabzonspor için değil kendi için çalışıyor sonra bunlardan medet umuyoruz.

yattaraya 10 milyon euro veriyorlarmış, eğer gerçekten veriyorlarsa hemen satsınlar ayrıca bu işbilen yönetim gider seneye 3 milyona satar yattarayı

Sefa Murat Dokuz
06.01.2008, 12:08
sivas bile transfer yaptı biz hala yerimizde sayıyoruz bu albayrak denen çıkarcı yüzünden, adam trabzonspor için değil kendi için çalışıyor sonra bunlardan medet umuyoruz.

yattaraya 10 milyon euro veriyorlarmış, eğer gerçekten veriyorlarsa hemen satsınlar ayrıca bu işbilen yönetim gider seneye 3 milyona satar yattarayı

Zaten doğru düzgün transfer yapmıcaklar şampiyonluk hayal Yattarayı versinler 10 milyon euro ya
gökdenizi versinler 7 milyon euroya
Yabancılarıda göndersinler
Trabzon kökenli futbolcularla devreyi tamamlayalım sezon başı kendini gösteren genç oyuncularla, yeni takviyelerle devam edelim bütçe düzelsin.

Yattara her zaman 10 milyon euro eder. Ama yattara arabistana falan gitmez.Avrupa istiyor. Ş ligi istiyor.

Travelair
06.01.2008, 12:09
Sol tarafa Ümit Özat düşünülse iyi olur kanaatindeyim :)

Murat Keçeci
06.01.2008, 12:15

aga genç takım kuracaz diyoruz sen hale kimlerden bahsediyon

Travelair
06.01.2008, 12:22
Ümit Özat '76 doğumlu yaşlı sayılmaz. Hem abi olur, hem çok tecrübeli, sol beke koy oynar, önlibero oynar nereye koyarsan koy atağa çıkar orta keser, üstelik dayanıklı, istikrarlı.. Sırf sıkıntı feybe'nin eski kaptanı olması. Ama biz de onu feybe'den almıyoruz feybe'nin gönderdiği Alman 2. ligi takımı Köln'den alıyoruz. İyi yönetilirse sıkıntı olmaz. Fiyatının da yüksek olacağını sanmıyorum. Bence alternatif açısından mutlaka değerlendirilmesi gerekir, maliyet ve performans etkin bir transfer olabilir

Sefa Murat Dokuz
06.01.2008, 12:24
Ciddi olmadığını dşünüyorum...

Murat Keçeci
06.01.2008, 12:29
kesinlikle yanlış bir transfer olur ne ümit özat ne yozgatlı ne bebbe ne de nıgrıs bizim büyüklüğümüzn ayarında topçular değil ve yaşlarıda oldukça fazla devre arasında alabilecemiz 2 adam vardı alex ve fernandao onlarda olmadı o zaman elimiz kolumuz bağlı oturmayıp genç oyunculara ağırlık vermeliyiz ilk gün barış nasıl oynadı herkes gördü yarında kalede onur inşallah iyi oynayacak diğer bi gün başka bi genç çıkacak öyle fb bjk gs gibi 1 er sene şampıyon olan bi takım olmuycaz sürekli şampiyon olacak bi takım olacaz inşallah 70lı ruh canlanacak tek düşüncemiz bu

efulim67
06.01.2008, 12:31

Yapma abi !
Artıkları mı toplayalım istiyorsun !

salihismet
06.01.2008, 12:32
Yati$tirici konu$malar ba$ladi, yattara mukavelesini uzatacakmi$, Gökdeniz hicbir yere gitmiyormu$, yönetim bu konulari konu$mak icin haftaya toplanacakmi$.

Iyi güzel anladik, yapin toplandiyi, taraftar olarak bize istediginiz gibi yalan söyleyebilirsiniz, cünkü bir daha secilme durumunuz yok herhalde, fakat Ersun Yanala yalan söylemeyin bari, adam transfer bekliyor, geciktigini kabullendi, gecte olsa yapilacagina inaniyor.

Sizi yönetici sanarak size uydu Trabzona geldi, hoca zannediyorki, kendisi gibi sizde Trabzonspor icin kafa yoruyorsunuz, oysa sizin büyle bir dü$ünceniz yok, hoca bunu anlamiyor, hala iyi niyetli size inaniyor.

Karadeniz tv de bir acik oturumda Zeyat Kafkas $öyle demi$ti: Bu acik oturumdan sonra Nuri albayragin aday olmasi icin israrci oacagim, karde$im bu adam bu kadar saf mi? Sen niye israrci olacaksin, kendisi karar veremiyor mu? Ergun Ata Trabzonspor yönetiminde derin Trabzonsporlularin oldugundan söz ediyor, bunlar her $eyi cok iyi bilirlermi$ gibi herkesi yönlendirmeye cali$iyorlar. Nasil yönlendirdikleri görünüyor, Trabzonsporun durumu ortata.

hamucera
06.01.2008, 12:34

Bizim taraftarların hala daha bi Fatih Tekke tutturup gitmesini anlayamıyorum. Fatih in bu takıma katkıları ve Trabzonspor sevgisini tartışmaya gerek yok. Ama isteyerek gitti. belki zenit e isteyerek gitmedi. ama sonuçta gidecekti ve en çok parayı veren takıma gitti kulüp kazandı.
Karadeniz Tv deki Spor Meydanını izleyenler bilir. Kemal Belgin Türkiye de gönderdiği 5 futbolcuyu geri alan kaç tane takım var dedi. Sonra ekledi sadece Trabzonspor. Program sonunda da gönderilen oyuncuları geri almaması lazım dedi. bence de çok haklıydı. Tamam Fatih çok iyi bi değer. ama şimdilik Trabzın a gelmesi söz konusu değilken hala daha bunun tartışılması ve her transfer sezonunda aralara Fatih Tekke isminin sıkıştırılmasına gerek yok.

Murat Keçeci
06.01.2008, 12:37
arkadaşlar trabzonda öyle bir toprak var ki her giden oyuncunun yerini dolduracak biri çıkıyor fatih tekke gittikten sonra ergin keleş diye bi çocuk çıktı fatih tekkenin aynısı yetenek olarak ama fatih tekkeden tek farkı futbola bakış açısı fatih 30 yaşında hala daha yeni başlamış gibi hırslı ama erginse futbol hayatı bitiyormuş gibi duruyor bu çocuga birinin yeteneklerini göstermesi lazım UNUTMUYALIM BİR FATİH GİDER BİN FATİH GELİR

Travelair
06.01.2008, 12:37
Arkadaşlar, uzun vade için istemiyorum. Ara dönem için diyorum. Elde para yok, eldeki oyuncular belli. Şu an işimizi görecek kalitede oyunculara ihtiyacımız var ama kaynaklarımız yetersiz. Artık olarak nitelendirilmesi için kafa olarak ve karakter olarak değerlendirilmesi lazım. Ümit Özat'ın artık olduğunu sanmıyorum. Akla tabiki Sergen Oktay Fatih Akyel geliyor. Yine de dersiniz ki eldeki imkanlarla daha iyi transfer yapabiliriz saygı duyarım.

Cem Balcı
06.01.2008, 12:44
arkadaşlar trabzonda öyle bir toprak var ki her giden oyuncunun yerini dolduracak biri çıkıyor fatih tekke gittikten sonra ergin keleş diye bi çocuk çıktı fatih tekkenin aynısı yetenek olarak ama fatih tekkeden tek farkı futbola bakış açısı fatih 30 yaşında hala daha yeni başlamış gibi hırslı ama erginse futbol hayatı bitiyormuş gibi duruyor bu çocuga birinin yeteneklerini göstermesi lazım UNUTMUYALIM BİR FATİH GİDER BİN FATİH GELİR

Fatihler gelmesine gelirde;Fatih Tekkeler gelmez.

ayrıca;erginin Trabzonsporda oynayabilecek kapasitede olduğunu hiç sanmıyorum.işin özü,forvete takviye şart.

Serdær
06.01.2008, 12:45
Arkadaşlar, uzun vade için istemiyorum. Ara dönem için diyorum. Elde para yok, eldeki oyuncular belli. Şu an işimizi görecek kalitede oyunculara ihtiyacımız var ama kaynaklarımız yetersiz. Artık olarak nitelendirilmesi için kafa olarak ve karakter olarak değerlendirilmesi lazım. Ümit Özat'ın artık olduğunu sanmıyorum. Akla tabiki Sergen Oktay Fatih Akyel geliyor. Yine de dersiniz ki eldeki imkanlarla daha iyi transfer yapabiliriz saygı duyarım.

Uzun vadeli düşünmüyorsan sadece devre arası düşünüyorsan o zaman elindeki Celalettinin değerini Bil.

O sana hayli hayli yeter..

salihismet
06.01.2008, 12:49
Sabah sabah böyle kisir bir ceki$me icine giripte yönetimin ekmegine yag sürmeyin, Fatih Tekkeyi buraya ta$imanin ne geregi var, o gitti artik.

o nu satanlarin bir taneside adayligini koyuyor, Ibrahim haciosmanoglu, asil taraftara aptal muamelesini bu adam yapiyor, Ali Koca kar$i koydugu tavri Fatih Tekke satilirken niye koymadi?

Murat Keçeci
06.01.2008, 12:53
trabzonsporu anadolu takımlarından ayıran transferde doğru işler yapmasıydı 96 senesine kadar bu politikayla bayağı başarılı olduk ama ondan sonra anadolu takımları gibi transferler yapmaya başladık şuandada hale daha nıgrıs bebbe gıbı isimler deniliyor transfer politkamızın hale daha oturmadığının göstergesi ama ersun hocam bizim 96 dan önceki politikamızı tekrar kazandıracak bu takıma neydi bu politika paf takımdan takviyeler gelecek vaaden yurdum insanı ve gücün yettiği ölçüde az ve öz yabancı

A.Gökhan AKIN
06.01.2008, 12:54
Peki arkadaşlar az önce NTV de Futbol Aktüel vardı birileri izledi mi bilmiyorum ama Hiç sevmediğim Kazım KANAT'ın bir söylediği resmen beni şoke etti.Aynen Aktarıyorum

KAzım KANAT
"İki Gün önce Trabzon spor Başkanı Sayın ALBAYRAK ile görüştüm Ve şunu Sordum Gökdenizi Satacak mısınız?"

ALBAYRAK
"Kesinlikle Satmayacağız.Eğer satacak olsaydık Fenerbahçenin sözon başında Yaptığı 5.5 milyon euro+volkan+selçuk+Semih teklifi ile geldiklerinde satardık.Gökdenizi satmak gibi birşey sözkonusu değil"

Tiklife bakarmısınız?Yorumsuz demek istiyorum ama aklımıda çelmedi değil bu teklif çokda duygusal olmamak mı lazım nedir?

demir
06.01.2008, 12:56
Fatih tekke Futbolu bırakana kadar onu anacaksınız nekadar buyuk oldugunuzu dusunup tecvit pilkavı gıbı her seferınde onu herhangi baslıga yazmayı dogru bulmuyorum bır cok takımın gol kralları cok bASArılı futbolcuları basaka takımlara transfer olmustur ama bızım kadar anılmamakdadır henry arsenal bızım kadar anmıyor emıin olun artıuk sunu kabul edelim O ARTIK GITTI VE FUTBOLU BIRAKANA KADAR GERİ DONMEYECEK bunu artık idrak edelım ve sunuda dusunelım bu takım gercekten hala basarıları devam edıyor olsaydı veya cok ıyı bır forvetı olsa ıdı hala buraya fatıh yazacakmıydık tekrar soluyorum O ARTIK GITTI...!

Bahtiyar
06.01.2008, 12:56
Peki arkadaşlar az önce NTV de Futbol Aktüel vardı birileri izledi mi bilmiyorum ama Hiç sevmediğim Kazım KANAT'ın bir söylediği resmen beni şoke etti.Aynen Aktarıyorum

KAzım KANAT
"İki Gün önce Trabzon spor Başkanı Sayın ALBAYRAK ile görüştüm Ve şunu Sordum Gökdenizi Satacak mısınız?"

ALBAYRAK
"Kesinlikle Satmayacağız.Eğer satacak olsaydık Fenerbahçenin sözon başında Yaptığı 5.5 milyon euro+volkan+selçuk+Semih teklifi ile geldiklerinde satardık.Gökdenizi satmak gibi birşey sözkonusu değil"

Tiklife bakarmısınız?Yorumsuz demek istiyorum ama aklımıda çelmedi değil bu teklif çokda duygusal olmamak mı lazım nedir?

ulan ben bu teklife yanında yattara ve hüseyin i de verirdim.

salihismet
06.01.2008, 12:57

Arkada$, dü$üncelerinize saygi duyuyorum, fakat bu durumdaki bir Trabzonspor icin bu $ekilde dü$ünmek bana bayagi abes geliyor. en azindan takimin ba$inda olan hocanin söylediklerini kafanizda yorumlasaniz böyle bir futbolcuyu almayacagini sizde anlarsiniz. Zaten bazi yöneticilerde böyle dü$ünerek futbolcu aldiklari icin elde para kalmadi, onlara giden paralarla rahatlikla iki süper futbolcu alinabilirdi.

Emiroğlu
06.01.2008, 12:57
Gökdenizin kramponlarını bile vermezdim ! Bazen duygusal olmak gerekir diye düşünüyorum !

A.Gökhan AKIN
06.01.2008, 12:59

Nasıl manyak bir teklifmiş böyle ama yattara kalsın hüseyin gitsede olurdu :))

Murat Keçeci
06.01.2008, 13:01
sadece volkan selçuk semih değil yanında alexi bile verseler kabul etmem gökdeniz bu takımın temel taşlarından biri önce bizi en yukarı zirveye taşıycak sonra onu omuzlarda havaalınından avrupaya yolculuycaz

Erkut Ay
06.01.2008, 13:01
şimdi fb bizden büyük takımmıda biz elimizdeki en iyi futbolcuyu satalım yarın barış iyi olduğunda diyelim aynı teklifi onada yacaklar selçuku volkanı vermişler eğer gelsin başarılı olsunlar 1 yıl sonra tekrar geri istemezlerse şerefsizim o zaman ticarethane yapalım takımın ismini elimizde her parlayan oyuncunun istenmesi ne kadar doğaldır burdan çıksın fb alsın fb nin alt yapı hizmetini görelim....
geçmişede bakın ayrıca ogünler abdullahlar ünallar fb bunların hepsinin peşindeydi aynı rota devam ediyor....

A.Gökhan AKIN
06.01.2008, 13:02
şimdi fb bizden büyük takımmıda biz elimizdeki en iyi futbolcuyu satalım yarın barış iyi olduğunda diyelim aynı teklifi onada yacaklar selçuku volkanı vermişler eğer gelsin başarılı olsunlar 1 yıl sonra tekrar geri istemezlerse şerefsizim o zaman ticarethane yapalım takımın ismini elimizde her parlayan oyuncunun istenmesi ne kadar doğaldır burdan çıksın fb alsın fb nin alt yapı hizmetini görelim....

Kızmayın arkadaşlar Kazım Kanat söyledi bunu ona kızın yahu :))

Bahtiyar
06.01.2008, 13:04
Nasıl manyak bir teklifmiş böyle ama yattara kalsın hüseyin gitsede olurdu :))

gerçekten bu teklif doğruysa manyak bişeymiş. forvet ve kale açığımızı kapatıyoruz selçuk ön libero da oynar hüseyinden iyi oynar. ve kasaya 5.5 milyon euro giriyor. bu teklif kaçtıysa sanırım tarftar baskısından korktukları içindir yoksa ben başkanın satım işlerinde zaten iyi olduğunu tahmin ediyordum.bizde taraftar olarak olaylara çokta duygusal bakmamalıyız hiçbir futbolcu bu klüpten üstün değil.

karatasof
06.01.2008, 13:07
Allah Allah,hani Albayrak her zaman parayı düşünürdü?Şimdi böyle mi oldu?

Murat Keçeci
06.01.2008, 13:08
alt yapıdan çıkan son dönemdeki en teknik futbolcumuz gökdeniz onuda istanbula yollarsak kayseriden ankaragücünden ne farkımız kalır gökdeniz trabzonun ve trabzonsporun en önemli temsilcisidir türkiyede bizi temsil görevi bitince bizi avrupada temsil edecek istanbul avrupaya girmiyor

A.Gökhan AKIN
06.01.2008, 13:08
gerçekten bu teklif doğruysa manyak bişeymiş. forvet ve kale açığımızı kapatıyoruz selçuk ön libero da oynar hüseyinden iyi oynar. ve kasaya 5.5 milyon euro giriyor. bu teklif kaçtıysa sanırım tarftar baskısından korktukları içindir yoksa ben başkanın satım işlerinde zaten iyi olduğunu tahmin ediyordum.bizde taraftar olarak olaylara çokta duygusal bakmamalıyız hiçbir futbolcu bu klüpten üstün değil.

açıkçası bu teklifn kesinlikle doğru olduğunu düşünüyorum kimse bunu uydurmaz sanırım durup dururken ama tarfatar baskısı yüzünden satılmadığı da kesin olan diğer bir gerçek

Obi-Van
06.01.2008, 13:10

O 5.5 milyon euronun üzerine biraz katıp alexle fernandaoyuda aldıkmıydı alın size süper bir kadro.

beratiabi
06.01.2008, 13:10
Gökdenizin kramponlarını bile vermezdim ! Bazen duygusal olmak gerekir diye düşünüyorum !

Teşekkürler sana aynen katılıyorum kardeşim.
Öyle bir yönetimimiz varki bizden kaçan kaçana. İlk önce bu yönetimin hatası kesinlikle bunlar yönetim derken başkan değil sadece bu özellikle biline. İkincisi parazit, yalaka, ikiyüzlü transfer komitesi size sesleniyorum Allahınızdan bulun.
Şimdi asıl meseleye geliyorum aslen benim düşüncem Trabzonspordan kaçan Trabzonsporu istemeyen hiçbir futbolcunun bu camianın kapısından içeriye alınmaması idi ama bu yönetimin yüzünden bunların olduğunu ve çoğunun yüzde yüzlere varan oranda haklı olduklarını düşündüğüm için bu düşüncemide şimdilik askıya almış bulunmaktayım. Yani böyle başa böyle tarak misali

Emiroğlu
06.01.2008, 13:11
Renktaşlarım GÖKDENİZ'den bahsediyoruz ! Bu 1

Kimin midesi kaldırabilir Gökdenizi Fener forması ile,Trabzona karşı oynarken ! ?

Arkadaşın dediği gibi,Gökdenizin fenere gitmesini " Futbolcu Transferi " olarak göremiyorum !

Trabzonsporun şu anda ki en iyi temsilcisinin satılması olarak görüyorum ki dediğim gibi benim midem kaldırmaz !
Her 3 ezikten gelen de Serkan gibi tutmaz !

Tekrarlıyorum,bazen duygusal davranmak gerekir !

Erkut Ay
06.01.2008, 13:11
albayrak satacağını sattı bu zamana kadar daha gökdenizi niye satsın:)kime ne diyecek...

Bahtiyar
06.01.2008, 13:13
O 5.5 milyon euronun üzerine biraz katıp alexle fernandaoyuda aldıkmıydı alın size süper bir kadro.:alkış::alkış::alkış:

doğru ama böyle kıvrak düşünebilecek yöneticiler lazım. belki arkadaşlar kızabilir ama gerektiğinde taraftarın görüşlerini bile dikkate almayacak.

Murat Keçeci
06.01.2008, 13:16
gökdenizi satmak demek trabzonsporun büyüklüğünü satmak demektir çünkü alt yapıdan gelen çocuklarda gökdeniz abileirini örnek alıp beyninde burda iyi oynayıp istanbula gitmek bilinci yerleşirse trabzonsporun bir anadolu takımından farkı kalmaz trabzonun topragını yutmuş çocuklara hedeflerinin önce trabzonsporda oynamak sonra avrupa bilincinin aşılanması gerekir ki bunuda gökdenizi satmayarak gösterebiliriz ancak

winner
06.01.2008, 13:17
Her transfer döneminin klasiğidir bu. Önce transfer yapılmaz,sonrada futbolcular elde tutuldu denilerek taraftar avutulmaya çalışılır.

mimozam
06.01.2008, 13:19
ya arkadaşlar farkındamısınız gökdeniz bizde hersene (fatihten sora)en cok gol atan fazla asist yapan birisi yani iyi olmayan bi trabzonsporda eger biz tutarda onu f.b ye vetrirsek bence fener 15 puan farkla acık ara sampiyon olur sora biz tepinip dururuz napacaz kimi alacazda sampiyon adayı olacaz diye bilmem katılan varmı bana

salihismet
06.01.2008, 13:21
Gökdenizi fb nin istedigine isteyen inanabilir, size buradaki bir celi$kiyi anlatayim; daha önce Gökdenizi Aziz Yildirim almak icin giri$imde bulunmu$tu, o zaman geli$en olaylari anlatmayacagim, sonucta bu transfer olmadi, ondan sonraki Aziz Yildirimin aciklamalari bayagi ilgincti: Ben fb de oldugum müddetce Gökdeniz fb nin kapisindan iceri giremez.

Bu süre icerisinde ne degi$tiki tekrar Gökdenize teklif yapildi? Daha öncede yazdim, bunlar taraftari sakinle$tirme taktikleridir, transfer yapilamayinca bu gibi söylendiler ortaya cikiyor, Sezon ba$inda bize böyle bir teklif yapilacakta, Albayrak bunu kabul etmeyecek, ve bu durum basina siztirilmayacak, olacak $ey deyil. Kazim Kanatin Nuri Albayragi savunur $ekilde konu$masi cok normal, ortadaki tabloyu onlarda görüyor.

Murat Keçeci
06.01.2008, 13:25
kazım kanat trabzon düşmanıdır biliyorsunuz sizde arkadaşlar en az cevat kol kadar tehlikelidir kazım kanatta

OLCAY ÇAKIR
06.01.2008, 13:26
....................

Erkut Ay
06.01.2008, 13:26
biz bir brezilya seferiyle alex le fernando nutukları atıyoruz gökdeniz satılıp fernando alınacak fernandonunda gelmek istediği gökdeniz kadar başarılı olacağı Ayette yazıyor herhaldE dedimya madem bu kadar ticari düşünüyoruz yapalım ismimizi albayrak ticarethane fb alt yapı kulübü olsun bitsib.....

Murat Keçeci
06.01.2008, 13:30
alexle fernadao bu gece rüyama bile girdi ya güya alex trabzona geliyor gezdiyoruz onu trabzonu pek beğenmiyor diyor burası köy gibi ben ne yapacam burda bende ikna etmeye çalışıyorum güya onu fernandao bişe demiyor sessizce ortalığı süzüyordu uyandım

A.T.R
06.01.2008, 13:31
Yattara'nın 10Milyon Euroluk teklif aldığı ve yönetimin buna HAYIR dediği iddia edilen haberler tamamen YALAN ve KAsıtlı olduğuna inanıyorum. Sebep aynen yapılacağı söylenip yapıl(a)mayan transferlere taraftarın yönetime karşı tepki koyup Trabzonspor'da kaos ortamını körükleyen çevrelerin aynı oyunu TERSTEN işletme çabalarından başka bir şey değildir.

Düşünün, Yattara'ya 10 milyon Euro verecek herhangi bir klüp ya da idareci olabilir mi? 10 Milyon Euroya kimler transfer edilemez? Fatih Tekke'yi 7,4 milyon eurya satan bir yönetim, Barış Memiş'teki ışığı gördükten sonra hele de bu ekonomik darbogazda zaten ellerinde var olduğu düşünülen 10 milyon YTL lik ( ya da döviz emin değiliz) ara transfer bütçesine bunu da eklerse ve derhal Fernandao ve Alex'i alırsa Yattara satıldı diye herhangi aklı başında bir taratar yönetime tepki koyar mı?

Yukarıdaki sorulara aklı selim kesinlikle olumlu cevap verebilecekken böyle bir teklifin olduğuna inanmak Saflıktan öte bir durum olacağına göre bu haber YALAN ve KASITLIDIR.

Salih Yazıcı
06.01.2008, 13:40
çok saçma yattaraya 10 milyon teklif edecekler nuri kabul etmeyecekkkkk bu haberler kasıntlı çıkıyoo arkadaşlar bizleri galyana getirmek içinn

Travelair
06.01.2008, 13:40
Gökdenizi fb nin istedigine isteyen inanabilir, size buradaki bir celi$kiyi anlatayim; daha önce Gökdenizi Aziz Yildirim almak icin giri$imde bulunmu$tu, o zaman geli$en olaylari anlatmayacagim, sonucta bu transfer olmadi, ondan sonraki Aziz Yildirimin aciklamalari bayagi ilgincti: Ben fb de oldugum müddetce Gökdeniz fb nin kapisindan iceri giremez.

Bu süre icerisinde ne degi$tiki tekrar Gökdenize teklif yapildi? Daha öncede yazdim, bunlar taraftari sakinle$tirme taktikleridir, transfer yapilamayinca bu gibi söylendiler ortaya cikiyor, Sezon ba$inda bize böyle bir teklif yapilacakta, Albayrak bunu kabul etmeyecek, ve bu durum basina siztirilmayacak, olacak $ey deyil. Kazim Kanatin Nuri Albayragi savunur $ekilde konu$masi cok normal, ortadaki tabloyu onlarda görüyor.

Aziz Yıldırım 2 defa kesin bırakacağım dedi, görevde kaldı, transferleri kesin dille yalanladı, o transferler oldu, Vederson'u almaya çalıştılar alamayınca bizim o transferle ilgilimiz yok zaten bizim takımımızda forma giyebilecek kadar kaliteli değil dediler, sonraki sene aldılar... Bence Aziz beyin sözleri o kadar güvenilir değil

Ben şuna inanıyorum. Hep bana olmaz. Karşındaki de senden birşeyler isteyecek. Anlaşmalar kazan-kazan şeklinde oluşur. Eğer öyle bir teklif olsa ben hiç düşünmeden Gökdeniz'i verirdim
~Sembol isim denilebilir ama benim için takım ve camia daha önemlidir. Gökdeniz hersene 10 gol 15 asist yapıyor, bir işe yarıyor mu? Savaşta gerekirse değerli komutanlarını feda edeceksin ama o savaşı kazanacaksın. Taraftar yanlış düşünüyor. Kafalarında kahraman yaratmaya ihtiyaç duyuyorlar. Ama unuttukları birşey var: Futbol takım oyunudur ve başarı işbirliğinin kaliteyle birleşmesi sonucu gelir. Yoksa Gökdeniz pas alamaz, debelenir durur, değerini de bulamaz ve kulübe zararı olur. Bugün yaşadığımız kısırdöngünün önemli bir kısmı bu yüzdendir. Sağlıklı bir yapı yok

erkankoc
06.01.2008, 13:41
bence alex ve fernando 15 milyon dolar etmez...hatta 10 milyon bile etmez...

A.T.R
06.01.2008, 13:48
kesinlikle yanlış bir transfer olur ne ümit özat ne yozgatlı ne bebbe ne de nıgrıs bizim büyüklüğümüzn ayarında topçular değil ve yaşlarıda oldukça fazla devre arasında alabilecemiz 2 adam vardı alex ve fernandao onlarda olmadı o zaman elimiz kolumuz bağlı oturmayıp genç oyunculara ağırlık vermeliyiz ilk gün barış nasıl oynadı herkes gördü yarında kalede onur inşallah iyi oynayacak diğer bi gün başka bi genç çıkacak öyle fb bjk gs gibi 1 er sene şampıyon olan bi takım olmuycaz sürekli şampiyon olacak bi takım olacaz inşallah 70lı ruh canlanacak tek düşüncemiz bu

Şu bizdeki " büyüklük" konusu komplex haline dönüşmeye başladı gibime geliyor. bakın bu olayı size İSLAM TARİHİNDEN bir olayla anlatayım kıssadan hisse herkes payını alsın.

Müslümanların müşriklere karşı ilk savaşı olan BEDİR harbi sona ermiş ve müslümanlar açık bir zafer elde etmiştir. Savaş sonucunda Hz. Peygamber EBU CEHİL'den ( İslam'ın en büyük Düşmanlarındandır) haberi olan var mı diye sorar. Doğru düzgün emin bir cevap gelmeyince sahabeden biri - ki haylı kısa boylu ve çelimsiz bir kişidi- "ben gidip bir savaş alanına bakayım" der ve savaş alanını incelerken Ebu Cehil'i bulur ölmemiştir ama ayaga kalkacak hali de yoktur. Yerde yatan Ebu Cehilin başına gelen bu ufak tefek adam kılıcını çeker ve Ebu Cehil'in göğsüne basarak bu zaman kadar yaptığı zulumleri hatırlatır ve onu öldüreceğini söyler. Ebu Cehil de " senin gibi aslı asaleti olmayan birisi beni öldüremez, git soylu birisi gelsin" diyerek hala o halde bile kibirinden birşey kaybetmemiş olduğunu gösterir ve bu durum o sahabiyi güldürür yani haikaten komik bir durumdur Ebu Cehil'in ki. Bakar ki kurtuluş yok " o zaman kafamı gövdeme yakın bir yerden kes ki amma da haşmetli bir kafası varmış desinler" der. Yani o anda bile hep büyüklük ve kibir gösterme peşindedir. Ve O ufak tefe sahabi bu İslam düşmanının başını gövdesinden ayırır.

Kıssadan hisse şahsım adına : Bırakalım bu büyüklük işlerini biz büyük olduğumuzdan eminiz ama bunu artık başkaları tartışma konusu yapmaya başladı bile. Bu yüzden Unutulmamalı ki Transfer bir ORGAN NAKLİ gibidir. İsimli alırsın tutmaz ama arçil şota alırsın kral olur. Mesele bundan ibarettir.

Murat Keçeci
06.01.2008, 13:52
arçil şotayı alırken gelecek vaadeden topçular diye aldılar de nigris veya bebbe gibi sıradan takımların sıradan topçusu diye değil

Fatih Öztürk
06.01.2008, 13:55
Aziz Yıldırım 2 defa kesin bırakacağım dedi, görevde kaldı, transferleri kesin dille yalanladı, o transferler oldu, Vederson'u almaya çalıştılar alamayınca bizim o transferle ilgilimiz yok zaten bizim takımımızda forma giyebilecek kadar kaliteli değil dediler, sonraki sene aldılar... Bence Aziz beyin sözleri o kadar güvenilir değil

Ben şuna inanıyorum. Hep bana olmaz. Karşındaki de senden birşeyler isteyecek. Anlaşmalar kazan-kazan şeklinde oluşur. Eğer öyle bir teklif olsa ben hiç düşünmeden Gökdeniz'i verirdim
~Sembol isim denilebilir ama benim için takım ve camia daha önemlidir. Gökdeniz hersene 10 gol 15 asist yapıyor, bir işe yarıyor mu? Savaşta gerekirse değerli komutanlarını feda edeceksin ama o savaşı kazanacaksın. Taraftar yanlış düşünüyor. Kafalarında kahraman yaratmaya ihtiyaç duyuyorlar. Ama unuttukları birşey var: Futbol takım oyunudur ve başarı işbirliğinin kaliteyle birleşmesi sonucu gelir. Yoksa Gökdeniz pas alamaz, debelenir durur, değerini de bulamaz ve kulübe zararı olur. Bugün yaşadığımız kısırdöngünün önemli bir kısmı bu yüzdendir. Sağlıklı bir yapı yok
bu sözlerine katılmak mümkün değil.
gökdeniz karadeniz sembol olmuş bir oyuncumuzdur.
trabzonsporun başarıyı yakalayabilecek kadro kurulumunu alt yapıdan gelecek bölge genclerinden oluşturabilmesi gerektiğine inanmak gerek.
bugün gökdenizi satmayı düşünmek bile trabzonsporu 5 adım geriye getirmek demektir.
dün gökdeniz vardı bugün barış memiş yarın kadir keleş veya alt yapıdan cıkarılacak bir çok bölge genciyle başarı yakındır.
10 milyon ytl değil 50 milyon ytl ye satsan karışılığında yapacağın dış transfer futbolcusu hepimizin bildiği üzere fason cıkacaktır.
trabzona büyük avrupa futbolcusu gelmez.
gelse bile miyadını dolduran antreman dışındaki coğu vaktini istanbulda gecirecek adam gelir.
trabzonsporun sıkıntısı milyon dolarlar değildir.
trabzonsporun sıkıntısı alt yapı ve bölge takımlarından yetişen yıldızları elinde tutamamaktır.
ersun yanalın gayretleriyle stılımı yaptık.
ve geriside allahın izniyle gelecektir.

OLCAY ÇAKIR
06.01.2008, 13:55
Ayrıca Züğürt Ağa filminde de Şener Şen en son ayağında tokyalarıyla çiğ köfte satarken görülür.

demir
06.01.2008, 14:03
volkan tolgadan ıyı bır kaleci degıl semihde umuttan ıyı degil umutun arkasınada alexi carlosu kolyun omut gol kralı olur ustelık 2 haftada garantiler :) transfer olmuyor dıye maksat yazı yazmak olsun dıye yazmayalım arkadaslar bu adamlar geşseydi neisimiz olurdu fenerin bjk nın artıkları ıle degilmi rapor olarak yazmıyım buraya bu yazıyı yazanları...!

karatasof
06.01.2008, 14:03
Bu takımın başarılı olmasının ne kadar zor olduğu ortada.Bir başkan düşünün taraftarınız sizin söylediğinize değil rakibiniz olan takımın başkanına itibar ediyor,onun söylediği varsayılan sözlere ''asla yalan olamayacak gerçeklerdir'' diye sahip çıkıyor o başkanı sizin takımınızdan bile üstün tutuyor.Bu ''Desenformasyon Savaşı'' nın ne kadar etkili olduğunun bir göstergesi değilse TS'daki Yoğun Erezyonu gösterir ki bu hepsinden daha kötüdür.

Travelair
06.01.2008, 14:08
bu sözlerine katılmak mümkün değil.
gökdeniz karadeniz sembol olmuş bir oyuncumuzdur.
trabzonsporun başarıyı yakalayabilecek kadro kurulumunu alt yapıdan gelecek bölge genclerinden oluşturabilmesi gerektiğine inanmak gerek.
bugün gökdenizi satmayı düşünmek bile trabzonsporu 5 adım geriye getirmek demektir.
dün gökdeniz vardı bugün barış memiş yarın kadir keleş veya alt yapıdan cıkarılacak bir çok bölge genciyle başarı yakındır.
10 milyon ytl değil 50 milyon ytl ye satsan karışılığında yapacağın dış transfer futbolcusu hepimizin bildiği üzere fason cıkacaktır.
trabzona büyük avrupa futbolcusu gelmez.
gelse bile miyadını dolduran antreman dışındaki coğu vaktini istanbulda gecirecek adam gelir.
trabzonsporun sıkıntısı milyon dolarlar değildir.
trabzonsporun sıkıntısı alt yapı ve bölge takımlarından yetişen yıldızları elinde tutamamaktır.
ersun yanalın gayretleriyle stılımı yaptık.
ve geriside allahın izniyle gelecektir.

İddia konusu teklif: Volkan (Kaleci) Selçuk (Defans yönü kuvvetli Ortasaha) Semih (Golcü) + 5,5 milyon €

Yani 3 mevkide kalitemizi arttırıyor. Bunların yerinde oynayan 3 futbolcuyu yollarsın takasta kullanırsın ordan da 2 oyuncu gelir. Gelen oyunculara 2 milyon € ücretlerini ayırırsın (3 gitti 5 geldi). Kalan 3,5 milyon € ile de bir eksik mevkine daha kaliteli yabancı transfer yaparsın.
Kaç futbolcu karın olur? 3+1 yabancı+ 2 takas= 6 kaliteli oyuncu kazanırsın bir tane üst düzey oyuncu kaybedersin. Bunun karşılığında daha sağlıklı yapıda ve daha üst kalitede bir takımın olur

Bak ne güzel söyledin:

- Trabzonsporun sıkıntısı alt yapı ve bölge takımlarından yetişen yıldızları elinde tutamamaktır.

Neden tutamıyor biliyor musun? Altyapıdan yetişen oyuncular, üst takıma çıkamıyor, çünkü yer yok parsellenmiş. Halbuki devirdaim olsa altyapıdaki oyuncular yavaş yavaş yukarda şans bulacaklar ve değerlerimiz sağa sola kaçmayacak, altyapıya da talep olacak.

demir
06.01.2008, 14:11
alınan her futbolcu kalitemizi arttırabılseydi trabzonspor suan sampıyonlar ligi sampıyonu olurdu demekkı neysmı onemli olan futbolcu alkmak degilmis

Murat Keçeci
06.01.2008, 14:13
trabzonsporun şöyle bir politikası olsa hersene 2 paf oyuncusu a takımla çalışacaktır bu yazıyı kulubun tesislerine asarsak bak o 20-25 tane genç o 2 kişinin içine girebilmek için nasıl çaba sarfediyor

Cafer Bulur
06.01.2008, 14:15
Ümit Özat '76 doğumlu yaşlı sayılmaz. Hem abi olur, hem çok tecrübeli, sol beke koy oynar, önlibero oynar nereye koyarsan koy atağa çıkar orta keser, üstelik dayanıklı, istikrarlı.. Sırf sıkıntı feybe'nin eski kaptanı olması. Ama biz de onu feybe'den almıyoruz feybe'nin gönderdiği Alman 2. ligi takımı Köln'den alıyoruz. İyi yönetilirse sıkıntı olmaz. Fiyatının da yüksek olacağını sanmıyorum. Bence alternatif açısından mutlaka değerlendirilmesi gerekir, maliyet ve performans etkin bir transfer olabilir
iyi güzel de ne köln kulübü bizim verdigimiz paraya onu satar,ne de ümit özat bize gelmek ister.gercekci olmaz bu transfer girisimi.ümit büyük ihtimalle sneye almanya 1.liginde oynamak isteyecegi icin bu transfer gerceklesmez.bize acilen santrafor ve 10 numara lazim.ön libero veya bek degil.

Fatih Öztürk
06.01.2008, 14:20
İddia konusu teklif: Volkan (Kaleci) Selçuk (Defans yönü kuvvetli Ortasaha) Semih (Golcü) + 5,5 milyon €

Yani 3 mevkide kalitemizi arttırıyor. Bunların yerinde oynayan 3 futbolcuyu yollarsın takasta kullanırsın ordan da 2 oyuncu gelir. Gelen oyunculara 2 milyon € ücretlerini ayırırsın (3 gitti 5 geldi). Kalan 3,5 milyon € ile de bir eksik mevkine daha kaliteli yabancı transfer yaparsın.
Kaç futbolcu karın olur? 3+1 yabancı+ 2 takas= 6 kaliteli oyuncu kazanırsın bir tane üst düzey oyuncu kaybedersin. Bunun karşılığında daha sağlıklı yapıda ve daha üst kalitede bir takımın olur

Bak ne güzel söyledin:

- Trabzonsporun sıkıntısı alt yapı ve bölge takımlarından yetişen yıldızları elinde tutamamaktır.

Neden tutamıyor biliyor musun? Altyapıdan yetişen oyuncular, üst takıma çıkamıyor, çünkü yer yok parsellenmiş. Halbuki devirdaim olsa altyapıdaki oyuncular yavaş yavaş yukarda şans bulacaklar ve değerlerimiz sağa sola kaçmayacak, altyapıya da talep olacak.
canım abim fenerbahceden gelecek oyuncularla olmasın kalite.
benim bildiğim trabzonspor (trabzonsporlu)oyuncuların katılımıyla başarıyı yakalamış ve bundan sonrada kuşkusuz inandığım bir gerçektir bu.
doğru diyorsun parsellenmiş hasan üçüncü hüseyin çimşir tayfun cora gibi yeteneksiz adamlarla camiamız.ve peşin sıra tgözlemlediğim alt yapıya bile sıcramış.
paf takımının oyuncularına göz attım keleş soyisminden 4 tane adam bulunuyor!
sanırım ergin keleşin kardeşleri amca dayı cocukları.
ersun hoca cok değil 3 sene bu camianın başında kalsın devrim yaşatacak bizlere.
ersun hocada çok iyi biliyor bu camia dışarıdan yapılacak takviyeden cok alt yapıdan gelecek yetenekli oyuncularla bir yerlere gelebilir.
para herşey değil.m.a.y. zamanında paraya boğuldu takımda ne oldu.
sistemli şekilde istanbul takımlarına döndürüldük.
onların bizden en az beşiktaş olma kaydıyla 2-3 misli daha büyük bütceye sahip.
iz aynı bütceyi yakalasak bile istanbul medyası gerceğini göz ardı etmemek gerek.
sözün kısası abim trabzonsporu inaycı asi hırcın karadeniz cocuları ayağa kaldıracaktır.
ve ersun hocanın gerçekleriyle inşallah ayağa kalkma zamanıdır.

salihismet
06.01.2008, 14:21
Travelair, ben Aziz Yildirimin sözüne güvenilir iddiasinda deyilim, o zamanki Gökdenizle fb arasinda geli$en olay, bizmle Auorello arasinda ya$anan olayla benzerligi var, bize imza attigi halde fenere gitti, o zamanki Ts ba$kanida dediki, böyle bir futbolcuyu asla Ts de tutmam.

Trabzonspordan Gökdenizde satilabilir, fakat orada olan yönetim bu konuda cok önem arzediyor, eger tarsferden aldigin paralari bo$ yere harcarsan elbette hic kimse Gökdeniz veya Fatih gibi futbolcularin satilmasini istemez. Bazi arkada$lar Trabzonda ya$anan bir olayin duyrulmasini istemezler, nedeni ise kol kirilir yen icinde kalir mantigi, aman hic kimseyi küstürmeyelim, sonra yöneticide bulamayiz, bu durumu cogu yönetici bilir ve saman altindan su yürütme oyunlari oynanir.

Ben size $ahit oldugum bir olayi anlatayim, siz ondan sonra Brezilyaya veya ba$ka yerlere futbolcu almak icin yapilan seferlerin ne amacla yapildiginin cevabini arayin. Ts yöneticisinin biri, isim vermiyecegim, Stuttgarta gelir,havaalanindan merkeze gitmek icin taksiye biner, taksiyi kullanan Türk vatanda$idir, gidilecek olunan yere varilir, takoda yazan 32 marktir, taksiye binen $ahis, 32 marki verir, kar$iligindada 100 marklik bir makbuz kesmesini ister, taksi $oförü buna kar$i gelir ve israr etmeye devam etmesi halinde polis cagiracagini söyler, sonucta i$ büyümeden kapanir.

Bazilari diyebilirki hic kimse 100 marka tenezzül etmez, fakat durum hicte öyle göründügü gibi deyil, bir zamanlar as ba$kanin biride Trabzonsporun mazota ödedigi paralarda kalem oynatarak kendisine menfaat sagladigi idialari vardi.Güven vermeyen yöneticinin futbolcu satmasinada kimse onay vermez, vermemektede haklidirlar.

OLCAY ÇAKIR
06.01.2008, 14:21
Kilo işi futbolcu alınmaz.

Almıştı Özkan hoca,öylesine kabulüm.Çıkar içlerinden en az 2 tane,maliyetleride düşüktür,her halükarda kazanırsın.
İzleyip alanda eğitimli biriyse,Özkan hoca gibi.Eyvallah.

Ama bir futbolcuna karşılık takasla 3 adet futbolcu alırsan bu ek maliyet demektir.

Tutmama ihtimalleri yüksektir,hep zarardır neresinden bakılırsa.

Önemli not:Futbolda 2x2 bazen 5 bazen de 3 çıkar.

Genç ve milli vede bölge insanı ise iyi bir yatırımdır.

**

İsimleri zikredildi diye yazayım,Volkan almalıydık kadroya giremediği dönemde.

Diğerlerinin kalitesinde bizde adam var,o takımda bende gol atarım(olsa eski günlerim):)

S.F.K.
06.01.2008, 14:24
Manisadan Selçuk,Antep den De Nigris bu ikisini alsınlar başka bişi istemiyorum
gençlerinde katkısıyla ilerisi için bişeyler olabilir yoksa yüksek maliyetli transferler bizi hep hüsrana götürüyor.

Sythn_MoLL
06.01.2008, 14:30
travelier senin kafan iyi herhalde arkadasim ümit özat tan fenerli selcuk tan bahsediyorsun,nerde bi hüseyin hasan onlari öneriyorsun,bizse kurtulmaya calisiyoruz... ümit özat selcuk bunlar kimdir Allah askina sen bizim takimi cöplük olarak mi görüyorsun? yakismazz bize

champions
06.01.2008, 14:37
Bizde olmayan değerli olmuştur her defasında..
Var olanların değerini bilemiyoruz diğer yandan:o
Bi acayip takımız vesselam!:rolleyes:

beratiabi
06.01.2008, 14:39
kazım kanat trabzon düşmanıdır biliyorsunuz sizde arkadaşlar en az cevat kol kadar tehlikelidir kazım kanatta

volkan tolgadan ıyı bır kaleci degıl semihde umuttan ıyı degil umutun arkasınada alexi carlosu kolyun omut gol kralı olur ustelık 2 haftada garantiler :) transfer olmuyor dıye maksat yazı yazmak olsun dıye yazmayalım arkadaslar bu adamlar geşseydi neisimiz olurdu fenerin bjk nın artıkları ıle degilmi rapor olarak yazmıyım buraya bu yazıyı yazanları...!

Bu forumda katılmadığım çok yazılar çıktı ve bunları eleştirincede bazı arkadaşlar tarafından daha konuyu bilmedikleri halde bile eleştiri aldım ama desteklediğim çokta konu oldu. İşte bunlardan iki örnek ara sıra yaptığım alıntılarda var tabiki.

Ama bazan inanılmaz derecede sırf yazmak için yazı yazan arkadaşlarımız var ve haliyle mesaj sayılarıda bir hayli fazla. Önemli olan burada birilerinin okuyup birşeyler alabileceği yazılar yazmak var gerisi hikaye.

Travelair
06.01.2008, 14:41
Ben paradan bahsetmiyorum, Ziya Doğan'ın Marcelinho operasyonundan da bahsetmiyorum (1 oyuncu gönderdim 4 oyuncu kazandım??) , kilo işi defterden de bahsetmiyorum. Ben profesyonel futboldan ve gereklerinden bahsediyorum. Ehil insanların ellerinden çıktığı sürece çok önemli noktalara işaret ettiğimi sanıyorum. Elbette her görüşe saygım var, her konuda fikir birliği içinde olmak zorunda değiliz. Ama romantik olmak aşkta belki kazandırır, futbolda değil, hayatta hiç değil

omermk
06.01.2008, 14:41
fb nin gökdeniz için volkan+selçuk+semih +5,5 milyon euro verip gökdenizi istediği mi konuşuluyor şimdi???
güldürmeyin arkadaşlar beni ara transferde basına malzeme çıkmadı malzeme yaratmaya çalışıyorlar herhalde.
neyse ben olaya 2 açıdan bakıyorum , bir trabzonspor ve gökdeniz cephesi;
gökdeniz şu anda trabzonspor için en önemli oyuncudur ama vazgeçilmez değildir. hiç kimse vazgeçilmez değildir. ama daha da önemlisi gökdeniz trabzonspor için hiç bir zaman sembol oyuncu olamaz... adı bahis skandalına karışna, bu skandalda takım arkadaşlarına çamur atan, mafyayla başı derde giren girdiğinde de en yakın arkadaşı (fatih tekke yi bu işe bulaştırıp onunda şehirden ve takımdan gitmesine neden olan) ama en önemlisi 2 sene önce fb ye gidip imza atan sonra çok ciddi tehditler alınca (özellikle de babasının araya girmesiyle) bu imzayı yok sayıp tekrar gelip trabzonspora imza atan bir isimdir. tamam 2 senedir trabzosporun en önemli oyuncusudur ama iyi topçu olmakla sembol olmak farklı şeylerdir kimse bu iki şeyi birbirine karıştırmasın lütfen. (kendisini hiç sevmem ama aziz yıldırım isteseydi elindeki o imzalanmış sözleşme ile gökdenizin futbol hayatını karartırdı)

olaya bir de fb cephesinden bakalım;
verecekleri adamlar kim?
volkan : avrupa şampiyonasında milli takımın kalesini koruyacak henüz 26 yaşında olan ve şu anda türkiye nin en formda yerli kalecisi
selçuk : son dönemde oldukça formda olan hele hele appiah ın sakatlığı ve sezon sonunda aurelio nun takımdan ayrılması ile muhtemelen onun yerini alacak olan ve avrupa şam. da forma giyme ihtimali huseyinden daha fazla olan bir ön libero
ve semih : daha önce de yazdım burada, ben semih milli takım kadrosuna alındığında ''yok artık daha neler ne işi var bu döküntünün milli takımda'' demiştim. ama son oynadığı maçlarda gerçekten kendini aştı ve no çocuk daha 24 yaşında. yani gökdenizden 4 yaş daha küçük. arkadaşlar bu çocuk bu gelişimini sürdürürsen fb bu admı bi kaç sene sonra 10 milyon euroya satar. hayatımda ilk defa fb de bi genç adamın (şans yardımıyla da olsa) forma giyip piyasasını arttırdığını görüyorum.

bu şartlarda bu 3 adamı fb satmaz satsa da bu şartlarda takas yapmaz. bu 3 oyuncuya sezon başında trabzonspordan teklif gelse koşa koşa gelirlerdi ama şu adanki durumlarından sonra fb verse bile bu admlar trabzon a gelmez.

olmayacak şeyler için gündem yaratıyoruz bencede...

Serdar A
06.01.2008, 14:47
4-5 sene sonra Trabzonun sahip olma olasılığı bulunan gelirleri alt alta yazmaya çalıştım.

Kartal'da her geçen gün arsa değeri katlanan sosyal tesisler.
Kartal'daki benzin istasyonu.
Stadyum projesi dahilindeki benzin istasyonu.
Stadyum projesi gerçekleşirse , yüksek arsa değerine sahip H.Avni Aker stadının üs kullanım hakkının devri
Havalimanına devri söz konusu olan yaklaşık 50 milyon € değerindeki 100 dönümlük M.A.Y tesisleri.
Stadyum projesi kapsamında; ( ayrıntılı bilgi verilmediğinden proje gerçekleşirse kar dağılımının nasıl olduğunu bilmediğimiz )
2 adet 5 yıldızlı otel
5500 kapasitlei otopark alanları
1 adet özel hastahane
1 adet Alışveriş merkezi
1 adet kongre kültür merkezi
Halk kullanımınada açık olacağını tahmin ettiğim olimpik yüzme havuzu.
Trabzonda tek olma özelliğine sahip olacak modern bir golf sahası
Modern bir Cruise limanı ve serbest bölge
1 adet yine Trabzonda başka örneğini bilmediğim Residance iş merkezi
Birçok kafe , restoran ve büfe.
Trabzon kara ulaşımının merkezi olacak otogar.
Stadyum ve diğer spor komplekslerinin gişe ve reklam gelirleri

Bütün bunların 2/3'ü bile gerçekleşse nasıl bir şirket bilançosu çıkacağı hakkında fikir veriyor.

Bunun yanında iyi takım yakalayabiir ve düzenli olarak şampiyonlar ligine katılım sağlayabilirsek ne olur?
Şimdi Şampiyonlar liginde mücadele eden bir takımın kazandığı paralara bakalım;

http://www.verkac.org/img/ekonomi/ta_sl.jpg

Buna birde yayın gelirlerini eklediğimizde en yüksek kazanç 40 milyon € seviyesine çıkıyor. Bu gelirlerin 2-3 yılda bir pazar sürekli genişlediğinden güncellendiğinide not düşmek isterim.

Ayrıca bu seviyeye çıkmış bir takımın reklam ve sponsorluk anlaşmalarından bahsetmiyoruz bile.

Bütün bunları yazma sebebim şu;

Bu gerçekleri spor kamuoyunda herkes biliyor. Şu haliyle istanbula kafa tutan bir takımın ekonomik olara aynı seviyeye çıktığı anda nasıl bir tehlike oluşturacağınıda biliyor, ona göre haraket ediyor.

Buna birde bilerek yada bilmeyerek Trabzon'un zararına haraket eden profesyonellikten uzak yönetimler ve onların muhalifleri eklenince ortaya artık sabırları taşıran bir tablo çıkıyor.

Şu anki problemimiz borç ödemek olmamalı . Yakın gelecekte olması muhtemel , taraftarı heyecanlandıran projelerin ve benzer gelişmelerin yanına sportif beklentiyide üst seviyeye çıkaracak adımlar atılmalı.

Çok zor değil. 5-6 milyon euroya bir iki yıl sonra takımın iskeletini oluşturacak en az 4 ümit milli futbolcu alınır. 2 yıllık böyle bir planlama nasıl bir takım yaratır düşündünüz mü?

Takımda haksız kazanca sahip 4-5 oyuncunun gönderilip (ilk etapta) yerlerine taptaze umutlar besleyeceğimiz yetenekli gençleri koymak Trabzon camiası için çok mu zor ?

Taraftarın camiaya ve onu yönetenlere duyduğu saygıyı biraz olsun tamir etmek için bu kaynağı yaratmak çok mu zor ?

Egemen
06.01.2008, 14:48
fb nin gökdeniz için volkan+selçuk+semih +5,5 milyon euro verip gökdenizi istediği mi konuşuluyor şimdi???
güldürmeyin arkadaşlar beni ara transferde basına malzeme çıkmadı malzeme yaratmaya çalışıyorlar herhalde.
gökdeniz şu anda trabzonspor için en önemli oyuncudur ama vazgeçilmez değildir. hiç kimse vazgeçilmez değildir. ama daha da önemlisi gökdeniz trabzonspor için hiç bir zaman sembol oyuncu olamaz... adı bahis skandalına karışna, bu skandalda takım arkadaşlarına çamur atan, mafyayla başı derde giren girdiğinde de en yakın arkadaşı (fatih tekke yi bu işe bulaştırıp onunda şehirden ve takımdan gitmesine neden olan) ama en önemlisi 2 sene önce fb ye gidip imza atan sonra çok ciddi tehditler alınca (özellikle de babasının araya girmesiyle) bu imzayı yok sayıp tekrar gelip trabzonspora imza atan bir isimdir. tamam 2 senedir trabzosporun en önemli oyuncusudur ama iyi topçu olmakla sembol olmak farklı şeylerdir kimse bu iki şeyi birbirine karıştırmasın lütfen. (kendisini hiç sevmem ama aziz yıldırım isteseydi elindeki o imzalanmış sözleşme ile gökdenizin futbol hayatını karartırdı)

verecekleri adamlar kim?
volkan : avrupa şampiyonasında milli takımın kalesini koruyacak henüz 26 yaşında olan ve şu anda türkiye nin en formda yerli kalecisi
selçuk : son dönemde oldukça formda olan hele hele appiah ın sakatlığı ve sezon sonunda aurelio nun takımdan ayrılması ile muhtemelen onun yerini alacak olan ve avrupa şam. da forma giyme ihtimali huseyinden daha fazla olan bir ön libero
ve semih : daha önce de yazdım burada, ben semih milli takım kadrosuna alındığında ''yok artık daha neler ne işi var bu döküntünün milli takımda'' demiştim. ama son oynadığı maçlarda gerçekten kendini aştı ve no çocuk daha 24 yaşında. yani gökdenizden 4 yaş daha küçük. arkadaşlar bu çocuk bu gelişimini sürdürürsen fb bu admı bi kaç sene sonra 10 milyon euroya satar. hayatımda ilk defa fb de bi genç adamın (şans yardımıyla da olsa) forma giyip piyasasını arttırdığını görüyorum.

bu şartlarda bu 3 adamı fb satmaz satsa da bu şartlarda takas yapmaz. bu 3 oyuncuya sezon başında trabzonspordan teklif gelse koşa koşa gelirlerdi ama şu adanki durumlarından sonra fb verse bile bu admlar trabzon a gelmez.

sezon başındaki fazla dillenmeyen bir teklifti.. şimdi olan bi konu değil.. o teklifin olsaydı olmasaydısı tarrtışılıyor şu an..

Gamze
06.01.2008, 14:51
Lafı uzatmış olmak istemem ama gece yazdığım mesajdan sonra çıktım, dolayısıyla henüz gördüm yazılanları. Erdal abi (HAMSİ) bu yazısıyla gereken açıklamayı yerli yerince yapmış aslında. Benim de söyleyeceğim tek şey şudur ki, muhalif olmak için konuşmuyorum, arada kalmak da mühim değil, sitedeki sükunetin devamı için çoğu zaman antipatik de görünebilirim zaten :) Sorun değil. Benim sitemim ifade şekillerinedir. Kimse kişisel olarak üzerine alınmasın.

Ayrıca; teşekkürler Erdal abi, çok güzel yazmışsın.

omermk
06.01.2008, 15:13
sezon başındaki fazla dillenmeyen bir teklifti.. şimdi olan bi konu değil.. o teklifin olsaydı olmasaydısı tarrtışılıyor şu an..
eyvallah , sağol , ben de ne oluyoruz dedim siteye girince :)
desenize işi gücü bıraktık sezon başındaki teklifleri değerlendirmeye başladık.
bi de oldu olacak fatihi satmasaydık, symek gitmeseydi vs gibi senaryolar da üretelim...

muratt
06.01.2008, 15:18
4-5 sene sonra Trabzonun sahip olma olasılığı bulunan gelirleri alt alta yazmaya çalıştım.

Stadyum projesi gerçekleşirse , yüksek arsa değerine sahip H.Avni Aker stadının üs kullanım hakkının devri
Havalimanına devri söz konusu olan yaklaşık 50 milyon € değerindeki 100 dönümlük M.A.Y tesisleri.
Stadyum projesi kapsamında; ( ayrıntılı bilgi verilmediğinden proje gerçekleşirse kar dağılımının nasıl olduğunu bilmediğimiz )
2 adet 5 yıldızlı otel
1 adet özel hastahane
1 adet Alışveriş merkezi

Bütün bunların 2/3'ü bile gerçekleşse nasıl bir şirket bilançosu çıkacağı hakkında fikir veriyor.

Bunun yanında iyi takım yakalayabiir ve düzenli olarak şampiyonlar ligine katılım sağlayabilirsek ne olur?

Buna birde yayın gelirlerini eklediğimizde en yüksek kazanç 40 milyon € seviyesine çıkıyor. Bu gelirlerin 2-3 yılda bir pazar sürekli genişlediğinden güncellendiğinide not düşmek isterim.

Ayrıca bu seviyeye çıkmış bir takımın reklam ve sponsorluk anlaşmalarından bahsetmiyoruz bile.

Bu gerçekleri spor kamuoyunda herkes biliyor. Şu haliyle istanbula kafa tutan bir takımın ekonomik olara aynı seviyeye çıktığı anda nasıl bir tehlike oluşturacağınıda biliyor, ona göre haraket ediyor.

Buna birde bilerek yada bilmeyerek Trabzon'un zararına haraket eden profesyonellikten uzak yönetimler ve onların muhalifleri eklenince ortaya artık sabırları taşıran bir tablo çıkıyor.

Şu anki problemimiz borç ödemek olmamalı . Yakın gelecekte olması muhtemel , taraftarı heyecanlandıran projelerin ve benzer gelişmelerin yanına sportif beklentiyide üst seviyeye çıkaracak adımlar atılmalı.

Çok zor değil. 5-6 milyon euroya bir iki yıl sonra takımın iskeletini oluşturacak en az 4 ümit milli futbolcu alınır. 2 yıllık böyle bir planlama nasıl bir takım yaratır düşündünüz mü?

Takımda haksız kazanca sahip 4-5 oyuncunun gönderilip (ilk etapta) yerlerine taptaze umutlar besleyeceğimiz yetenekli gençleri koymak Trabzon camiası için çok mu zor ?

Taraftarın camiaya ve onu yönetenlere duyduğu saygıyı biraz olsun tamir etmek için bu kaynağı yaratmak çok mu zor ?

BMN'de bugune kadar okudugum en guzel degerlendirmelerden biri.. Umarim bu vizyonu gorebilen yoneticilerimiz de olur bir gun..

hamucera
06.01.2008, 15:22
topic devre arası transfer. biz bu topic i alınacak oyuncular üzerine kullanmamız gerekirken şu oyuncumuza teklif yuapıldı şöle olsa böle olur tartışmalar ve yorumlar üzerine kurulu bi topic oldu tamamen. zaten 247. sayfaya gelmesi herşeyi çok net açıklıyor. İsmi geçen oyuncular konuşulsa heralde şimdi 60-70 lerde olursu sayfa sayısı

Travelair
06.01.2008, 15:48
O zaman dün yaptığım araştırmanın adresini yazayım, Jester arkadaşımız Günebakış gazetesi kaynaklı ipuçları vermişti:

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1073326&postcount=5918

En sağlam kaynak bu demişim.. Günebakış'ı YeniŞafak ile karıştırmışım, onu düzeltmek isterim

Emiroğlu
06.01.2008, 15:49

Hocam her şeye katılıyorum da teklif verilme olsalığı olduğunu azize efendinin " yanar - döner " bi adam! olmasından güçlendiğini düşünüyorum...

İlla ki bişeyin değişmesine gerek yok demek istiyorum.azize bu sonuçta.

muratt
06.01.2008, 15:51

Oncelikle degil bahsi gecen teklif, hic bir teklif su anda Gokdeniz'in satilmasini gerektirmemesi lazim.. Gokdeniz'e gelen tekliflerin rakamina bile bakilmamasi lazim.. Bi arkadasin dedigi gibi kramponlarini bile alamazlar.. Gokdeniz ne zaman satilir ;

Trabzonspor sampiyon olur veya
Trabzonspor duzluge cikar sorunlarindan arinir, genis bir kadro yakalar ve Gokdeniz'in alternatifleri de olursa..

ki bu sartlarda bile Fener'e degil Avrupa'da bir takima satilabilir iyi parayla.. (Ogun ve Apo o formayi giymelerinin lekesini hic bir zaman silemeyecek benim gozumde.. )

Bunun disindaki bu satisi yapan yonetim Trabzonspor dusmanidir.. Ayrica evet hata yapti zamaninda Gokdeniz, ama taraftarlar olarak da bunu zirt-pirt hatirlatmasaniz olmaz yani.. Unutun demiyorum ama en azindan zirt pirt gundeme getirmeyin.. Yapici degil yikici oluyorsunuz.. Gokdeniz hepimiz kadar Trabzonspor'ludur..

Bir sey daha, yine zirt pirt fenere imza attigini dillendiren arkadaslar.. Nerden bu kadar emin konusabiliyorsunuz ?? Oyle olsa bile (kesinlikle inanmiyorum) bunu zirt pirt gundeme getirerek ne kazanmayi planliyorsunuz.. Diyorum ya yapici degil yikici oluyorsunuz diye.. Eger buraya dedikodu yazcaksak burasi iyice zivanadan cikar.. Yok saglam bir kaynaktan ogrendiyseniz kaynagi yazarsiniz ayrica tartisilir belki.. Ama gene Trabzonspor'a zarar vermemesi onemli.. Burayi basin'da takip ediyor bazi futbolcularda..

Son olarak da Kazim Kanat hakkinda.. Yazilari hosumuza gitmesede, ben bugune kadar kasitli olarak yaziyor dedigim bir yazisina rastlamadim.. Yazdigi seyler genelde dogru olmakla beraber sonunda hosumuza gitmiyor diye dusman ilan etmenin anlami yok.. Unutmayin "dost aci soyler".. Ornek veriyorum, gecenlerde bir yazisinda 3-5 salak Trabzon'u bu hala getirdi (http://www.sabah.com.tr/2008/01/04/haber,58697AB62993439BA61E635CABFBEE36.html) diye yazdi.. Evet halkimiz ve taraftarimiz icin o ifadeyi bir bjk'linin kullaniyor olmasi benim de kanima dokunuyor.. Ama yazdigi seye yanlis diyemem.. Kazim Kanat'la ilgili unutulmamasi gereken nokta Kazim Kanat her zaman Anadolu ekiplerine destek olmustur.. Gene gecenlerde bir yazisinda Sivasspor'un sampiyon olmasini istiyordu.. (Bende en az Trabzonspor kadar isterim Sivasspor'un veya herhangi bir baska Anadolu takiminin sampiyon olmasini) Ben eminim Trabzonspor sampiyonluga oynadiginda (bjk ile cekismedigi surece) bizi destekleyecektir.. O yuzden Kazim Kanat'i dusman ilan etmek sirf bize yalakalik yapmiyor diye, soyledikleri kulagimiza hos gelmiyor diyedir, ki biraz populist bir yaklasim olur bu..
Diye dusunuyorum..

Burçak
06.01.2008, 16:01
kazım kanat iki yüzlünün teki yaa. bu kanat ın tribünlere elektirik verilsin dediğini unutmadık daha. unutmayacağızda. en böğürtgen spor yorumcularından biridir. ömerçavuşoğlu bu kanatlı vs..

Cem Balcı
06.01.2008, 16:03
kazanım kanat iyi yüzlünün teki yaa. bu kanat ın tribünlere elektirik verilsin dediğini unutmadık daha. unutmayacağızda. en böğürtgen spor yorumcularından biridir. ömerçavuşoğlu bu kanatlı vs..

kanat bir,ahmet çakar iki...bunların sonu hayır değil.;)

Cafer KILIÇSOY
06.01.2008, 16:29

Bu yorumu 1 gün hiç üşenmeden ayakta alkışlarım. Sonuna kadar katılıyorum.

Bu yönetimin birtek doğrusu varsa o da Fatih'i satmasıdır.

Adam ''Ben futbol yaşantıma başka yerde devam etmek istiyorum'' dedi ve gitti. Satılmasa bir sene sonra serbest kalacaktı.

Anlamıyorum, Trabzonsporu istemeyenlerin peşinden koşmaktan ne zaman vazgeçeceğiz

martinpetrov
06.01.2008, 16:31
transfer konusundan o kadar umutsuzuzki fotomac bile transfer yapmıyor artık takıma.

Murat Keçeci
06.01.2008, 17:17
kazım kanat iki yüzlünün teki yaa. bu kanat ın tribünlere elektirik verilsin dediğini unutmadık daha. unutmayacağızda. en böğürtgen spor yorumcularından biridir. ömerçavuşoğlu bu kanatlı vs..

shumalale adlı arkadaşımız elektrik verilmesini doğru olarak karşılıyorsa söyleyecek lafım yok

Fatih Öztürk
06.01.2008, 17:27
yöneticimiz zeyyat kafkas illada transfer yapmak için tansfer yapmayacağız demiş!
trabzonspor başlı başına takım düzeninde her bölgesinden acık veriyor.
bu takıma transfer değil başlı başına 4-5 oyuncuyu elde tutarak grisini elden cıkarmak gerekir.
şu aşamada dış transfer günü kurtarma adına ligi yukarlarda bitirebilme cabasından başka birşey olamaz.
tek olumlu gelişme olarak alt yapıdan a takıma cıkarılan barış memiş ve kadirdir.
hedef şayet ligi yukalarda tamamlamaksa bu takım bu kadar kazma adamlara rağmen ligi ilk dört içinde bitirir.yoksa kimi transfer edeceksek edelim bir nane olacağından değil.

pReN@_61
06.01.2008, 17:30
kanat bir,ahmet çakar iki...bunların sonu hayır değil.;)

ö.çavuşoğlunu da unutmamak lazım..

FcTRABZONSPOR
06.01.2008, 17:34
TRABZONSPOR'a yamuk yapan hepsinin başta TRABZONSPOR'luyum diye geçinen Cevat KOL adlı şahıs!!!Herkes HADDİNİ bilecek...TRABZONSPOR sıradan takım değil...Hepsi birgün çok üzülecekler!!!

ÖzGür Ayar
06.01.2008, 18:50
öyle bi duruma gelmişizki transfer konuşulmuyor :D

Ömer SEVİNÇ
06.01.2008, 19:01
Muhtemelen transfer yapmayacağız. Yapsak bile bir kaç genç oyuncu olacak bu. İnşallah alınan veya alınacak gençler faydalı olur..

Tevfik Kılıç
06.01.2008, 19:34
[quote=CeMtS-1967;1074126]kanat bir,ahmet çakar iki...bunların sonu hayır değil.;)[/q

Bana sorsalar Trabzonspor'un en büyük düşmanı kimdir diye

hiç düşünmeden Kazım Kanat'tır derim

Mehmet Demirkaya
06.01.2008, 19:52
heralde düşman bir yonetım ve baskan gelse bu takıma nasıl zarar verebılırız diye düşünse şimdiki yönetim kadar zarar veremezdi...Bence en buyuk transfer artık duzgun bi başkan seçmemızdır,Trabzonsporumuzun boşa geçırecek yılları kalmadı artık...

Cafer Bulur
06.01.2008, 20:00
almanyada küme düsmemeye oynayan nürnberg takimi monacodan cek kolleri 1milyon euro civarinda bir para karsiliginda satin almis.adam 34 yasinda ama halen cek milli takiminda banko oynuyordu.devre arasi transfer yapmanin zorlugu bahanesini öne sürüp transfer yapamayan bizim beceriksiz yönetime duyurulur.o adami alabilsek belki ilerde satip para kazanamazdik ama 1-2 sene bizim ihtiyacimiz olan ayaginda tup tutabilen forvet oyuncusuna kavusurduk.

Burçak
06.01.2008, 20:02
devre arası transfer yapmanın maddi açıdan zor olduğunu, iyi adamların takımlarında hedefleri olduğunu ve bu nedenle almanın zor olduğunu söyleyen yöneticiler, neden zamanında Trabzonspora yakışan transferler yapmadıklarını açıklasınlar önce.
sezon sonu çok önemli transferler yapmışlar gibi şimdi çıkmış devre arasındaki transfer zorluklarından bahsediyorlar. kimi kandırıyorsunuz be. 2 senedir aynı hikayeler.

Travelair
06.01.2008, 20:14
almanyada küme düsmemeye oynayan nürnberg takimi monacodan cek kolleri 1milyon euro civarinda bir para karsiliginda satin almis.adam 34 yasinda ama halen cek milli takiminda banko oynuyordu.devre arasi transfer yapmanin zorlugu bahanesini öne sürüp transfer yapamayan bizim beceriksiz yönetime duyurulur.o adami alabilsek belki ilerde satip para kazanamazdik ama 1-2 sene bizim ihtiyacimiz olan ayaginda tup tutabilen forvet oyuncusuna kavusurduk.

Orada sol kanat için Jan Kristiansen diye Danimarka Milli oyuncu var. Ortasahanın her yerinde oynayabilen, gol atabilen ve 2 ayağına da hakim bir oyuncu. Sezon sonu sözleşmesi sona eriyor. Böyle bir takımdan bu şartlarda bu tip oyuncular incelemeye alınıp iyilerse alınmalı, ya da gelecek sezon için şimdiden sözleşme imzalanmalı

Mahmut Baran
06.01.2008, 20:28
ya arkadaşlar şöyle camiamızca bilinen biri bir kampanya başlatsa banka hesabı açılsın. yemin ederim bu traftarfatih tekkeyi geri getirir ?

Mahmut Baran
06.01.2008, 20:32

verecekleri adamlar kim?

arkadaşım sen fenerli misin merak ettim ? ayrıca gökdeniz senden benden daha çok TRABZONSPORLU O BİZİM SEMBOLÜMÜZ İSTESENDE İSTEMEZSENDE !!! yeter artık gerçek taraftarlar sessiz kalmayın LÜTFEN !! gökdenizi hele de bu saatten sonra eleştiren kişi kesinlikle art niyetlidir !! haksız mıyım bir tepki verin artık ya bana yada GÖKDENİZi eleştirenlere ALLAH cc rızası içinnn

Muhammet
06.01.2008, 20:33
ya arkadaşlar şöyle camiamızca bilinen biri bir kampanya başlatsa banka hesabı açılsın. yemin ederim bu traftarfatih tekkeyi geri getirir ?

Fatih Tekke konusunu konuşmuştuk sanırım

Travelair
06.01.2008, 20:37
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_24465_2006_1.jpg

Valeri Domovchiyski / Levski Sofia

Bu adamı 2 senedir yazıyorum. 1.90 boyunda ve çok hızlı bir golcü. En azından araştırsaydınız burnunuzun dibi ey transfer komitesi!

Dün Blackburn, kulübüyle anlaşmış :(

2003-2004 Maritsa Plovdiv 21 maç 34 gol
2004-2005 Levski Sofia 15 maç 12 gol
2005-2006 Levski Sofia 24 maç 21 gol
2006-2007 Levski Sofia 26 maç 27 gol

ÖzGür Ayar
06.01.2008, 20:41
arkadaşım sen fenerli misin merak ettim ? ayrıca gökdeniz senden benden daha çok TRABZONSPORLU O BİZİM SEMBOLÜMÜZ İSTESENDE İSTEMEZSENDE !!! yeter artık gerçek taraftarlar sessiz kalmayın LÜTFEN !! gökdenizi hele de bu saatten sonra eleştiren kişi kesinlikle art niyetlidir !! haksız mıyım bir tepki verin artık ya bana yada GÖKDENİZi eleştirenlere ALLAH cc rızası içinnn

burdaki birinin Trabzonsporluluğunu tartışıyorsun ama gökdenize toz kondurmuyorsun. o zaman bende sana gökdenizin akrabasımısın diyemi soruyum. Bu tür gereksiz konuları açmaya gerek yok. Ayrıca gökdeniz o kadar Trabzonsporlu olsaydı gidip fenere imza atmazdı. sakın boş yerede yok imza atmadı yok bunlar söylenti gibi boş cümleler kurmayın. herkes herşeyi biliyor. bırakın adam topunu oynasın, Trabzonsporlu yada değil fark etmez.

Ayrıca başlık Transfer başlığı ama her türlü konu konuşulmaya başlandı. Cevap vermezsen sevinirim arkadaşım konu uzar gider. bir tepki verin dedin diye verdim tepkimi. Transfer ile alakasız son yazımdır. İyi akşamlar.

Cem Balcı
06.01.2008, 20:47

Bu adamı 2 senedir yazıyorum. 1.90 boyunda ve çok hızlı bir golcü. En azından araştırsaydınız burnunuzun dibi ey transfer komitesi!

bu adamı izlemedim.ama verdiğin istatistiklere bakılırsa gerçekten sağlam bir topçuymuş.

Cafer Bulur
06.01.2008, 20:54

böyle bir oyuncuyu birakin almayi ,almak icin girisimlerde bulunan bir yönetimimiz olsaydi biz su anda ligde 9.uncu sirada olmazdik.intertoto da ikinci turda elenmezdik.sivas dan 15 puan fark yemezdik.ve daha neler neler olmazdi.önerilen veye önerilebilecek cok futbolcu var ama almaya niyeti olmayan yoksa hepsi hikayedir.

Travelair
06.01.2008, 21:04
Simon Kjær '89 doğumlu Danimarka U-19 defans 1,89 boy Middlesbrough ve Liverpool ilgileniyor
Niki Dige Zimling '85 doğumlu Danimarka'lı golcü ortasaha Udinese ilgileniyor

Khalfan Ibrahim 1,69 cm boyunda golcü '88 doğumlu ve 2006 Asya'da Yılın Futbolcusu Katar Milli Takımında 15 maçta 13 golü var
Yasser_Al-Qahtani: 1,72 cm boyunda Suudilerin Maradona'sı. Forvet mevki. Manchester City ile deneme idmanlarına çıktı ama sonra kendisi kulübün onu beğenmesine rağmen takımının ona ihtiyacı gerekçesiyle anlaşma yapmadı. Avrupa hayali devam ediyor. 2007 Asya'da Yılın Futbolcusu
Hamad_Al-Montashari: 1,81cm boyunda defans. 2005 yılı Asya'da Yılın Futbolcusu

Asya'da yılın genç futbolcuları:

2003- Mallorca'dan hatırlayacağımız hızlı ve kıvrak golcü '82 doğumlu Yoshito Okubo ( Vissel Kobe )
2004 - Şenol Güneş'in Seoul takımından golcü 1,84 cm '85 doğumlu Park Chu-Young

Brian Shelley - Drogheda United'in 1. lige çıkmasındaki en büyük pay sahibi gösterilen defans oyuncusu 2007 İrlanda'da yılın futbolcusu seçildi

Panagiotis Lagos - 2005/2006 sezonunda Yunanistan'da Yılın Genç Futbolcusu. Sol bek ve kanat oynayabiliyor. Geçen 1 seneyi ciddi bir diz sakatlığıyla geçirdi Ekim 2007'de sahalara geri döndü '85 doğumlu

Sotiris Ninis: Yunanistan'ın altın çocuğu. Sağ kanat '90 doğumlu devler peşinde. Asist yönü ve hızı çok kuvvetli. 2007 Yunanistan'da Yılın Genç Futbolcusu

Alanzinho: Norveçte 2007 yılının ortasahası. Sol kanat oynuyor '83 doğumlu Stabaek takımı
Hakon Opdal: Norveç'te 2 sene üstüste 2006 ve 2007 yılının kalecisi seçildi. '82 doğumlu 1,87 cm boy Brann takımı

Polonya'da yılın yabancı futbolcusu: Roger Guerreiro 1,89 boy sol bek/kanat/ortasaha Legia Varşova golcü '82 doğumlu

Romanya 2006 yılın futbolcusu: Nicolae Constantin Dică golcü ortasaha forvet '80 doğumlu

Darius Miceika: Litvanya Yılın Ortasahası golcü Metalurgs takımında forma giyiyor

Bunları yazmaya devam edeceğim, lütfen konuyla ne ilgisi var demeyin, çok ilgisi var, bu oyuncuları takip etmeli ve transfer etmeliyiz. Çok oyalanıyoruz, dünyadan haberimiz yok

devbey
06.01.2008, 21:10
Nooluyooo !...

Yine, Gökdenizi fenere pazarlama faaliyetleri, hız mı kazandı ?..

Azize nin gökdeniz aşkımı depreşti ?..

Yoksa..Nuri nin avuçlarımı kaşınmaya başladı ?..

Evet..Bencede Azizeye, Gökdeniz lazım !..

Ama ..Nasıl ?!...

Nasıl'ın cevabını, alttaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz !..

http://www.freewebtown.com/devbey/lazim/lazim.htm

(Not : Açılacak sayfadaki flash animasyon (1.8 mb) seslidir.Hoparlorünüzü açmayı unutmayınız..)

Burçak
06.01.2008, 21:23
!..

http://www.trabzonforum.com/Smileys/default/simile8id7.gif
güzel olmuş eline sağlık :)

İsmail Çavuşoğlu
06.01.2008, 21:23
devbey;
cok güzel olmuş eline sağlık:D:D

Uğurtan
06.01.2008, 21:43

verecekleri adamlar kim?

Sadece 2 sorum olucak;
1-Gökdeniz ne zaman 28 oldu?
2-Semih 24 yaşında mı eminmisin? ;)

Berat
06.01.2008, 21:47
Sadece 2 sorum olucak;
1-Gökdeniz ne zaman 28 oldu?
2-Semih 24 yaşında mı eminmisin? ;)

Arkadaşın yerine ben cevap vereyim; Gökdeniz 80 doğumlu, Semih 83.. Yani arkadaşın yazdıkları büyük ölçüde doğru..

Hüdai Pervaneli
06.01.2008, 22:35
kusura bakamyin ama ben gökdeniz i hayatta satmama satirtmam

Kaan
06.01.2008, 22:43
Nooluyooo !...

Yine, Gökdenizi fenere pazarlama faaliyetleri, hız mı kazandı ?..

Azize nin gökdeniz aşkımı depreşti ?..

Yoksa..Nuri nin avuçlarımı kaşınmaya başladı ?..

Evet..Bencede Azizeye, Gökdeniz lazım !..

Ama ..Nasıl ?!...

Nasıl'ın cevabını, alttaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz !..

(Not : Açılacak sayfadaki flash animasyon (1.8 mb) seslidir.Hoparlorünüzü açmayı unutmayınız..)

Süper... :D

Cem Balcı
06.01.2008, 22:43

böyle birşey olacağını zaten sanmıyorum.yine saçma sapan haberler çıkmaya başladı.fb ye gideceği söylentiside bunlardan biri...

Hüdai Pervaneli
06.01.2008, 22:52
böyle birşey olacağını zaten sanmıyorum.yine saçma sapan haberler çıkmaya başladı.fb ye gideceği söylentiside bunlardan biri...

evet ya hepsi moral limiz bozulsundiye yapiliyo

monokotilodon
06.01.2008, 22:53

demek gökdenizin satılıp satılamasına siz karar veriyosunuz iyi abi o zaman içim rahatladı:):):)

demek fatih tekke yi de siz sattınız bu transferleride siz yaptınız ve yapamadınız:):):)

bu yönetim azıcık taraftarın sesini dinleseydi....

fetvaci
06.01.2008, 22:56

verecekleri adamlar kim?

hakkaten arkadasım ya sen hangı takımlısın we nasıl trabzonu takıp edıyorsun bu adamları kım alıokı onlar trabzona gelıp gelmemeye karar werıolar. fener bıze bu adamları wercekmıymıs? asıl bız fenere gokdenızı werıomuymusuz kı bunları dusunuosn??

ÖzGür Ayar
06.01.2008, 23:01
ula balşıycam fenerede aziz yıldırımada gökdenizede şimdi he. yok kardeşim böyle birşey gündemde. niye konuyu uzatıp duruyorsunuz.

Salih Yazıcı
06.01.2008, 23:03
ya bizde kanpanya açsak olmaz mııııııı ?

Burçak
06.01.2008, 23:03
ya hakkaten gündemde bununla alakalı en ufak bişi yokken nerden çıktı şimdi bu fener gökdeniz muhabbeti :)

Erdem Keser
06.01.2008, 23:08
Şimdi yarın Fotomaç manşetten verirmiş "Gökdeniz Fener'de" haberini..:)

Adem Erdoğan
06.01.2008, 23:08
adam daha geçen gün dedi

BİR YERE GİTMİYORUM.

Murat Keçeci
06.01.2008, 23:13
ya hakkaten gündemde bununla alakalı en ufak bişi yokken nerden çıktı şimdi bu fener gökdeniz muhabbeti :)

bu haber bir arkadaşın kazım kanat sezon başında gokdenıze karşı azız yıldırımın 3 oyuncu verdiğini ntvde futbol aktüelde söyleyince yeniden açıldı anlıycanız bu olayın üstünden yarım sezon geçti konuşmaya bile değmez

Bayundur Han
06.01.2008, 23:13
hakkaten arkadasım ya sen hangı takımlısın we nasıl trabzonu takıp edıyorsun bu adamları kım alıokı onlar trabzona gelıp gelmemeye karar werıolar. fener bıze bu adamları wercekmıymıs? asıl bız fenere gokdenızı werıomuymusuz kı bunları dusunuosn??

turkcenin icine etme lutfen. bu w ne ya

vatandas61
06.01.2008, 23:17
protesto etme zamani geldi de geciyor bile.
30 bin kisi yürüyüp tüm tr ye gösterdik ne oldugumuzu. bir protesto da yönetime karsi yapmak lazim, "Artik dengeleri bozmak istiyoruz" diye.
onlar transfer yapmiyorsa, biz yaptiralim.

beratiabi
06.01.2008, 23:23

Şimdi kendi yazımdan alıntı yaparak arkadaşların takdirine bırakıyorum Bu yazımın ağır ifadeler olduğu söyleniyor. Bırakın bunları ben bu sitede ne yazılar gördüm herkes üzerine alınacak şey aradığı takdirde kıyametler kopar bu forumda. Birde insanlar birbirine hak veriyor bu konuyu takip eden arkadaşlar azçok olayın farkındadır. Ama ben hiçte sanmıyorum gördüğüm kadar(bende arasıra yapıyorum bunu) sadece cevap yazılıyor(ama ben okumadığım konularda kişilerin yazısı hakkında yorum yapmamaya çalışıyorum) ve konu pek fazla okunmuyor çünkü aynı yazılar değişik şekillerde dile getiriliyor.

Şimdi herşey apak oldu ve benim bu yazım bazılarının zoruna gitti. Ben bir kez daha üstüne basa basa tekrarlıyorum alınan alınsın ki zaten alınanında umrunda değil zaten olay bundan ibaret.

Bu arada sevgili hamsi kardeş sen üzerine alınma sakın senin yazından ben alınmadım çünkü.

Salih Yazıcı
06.01.2008, 23:25
kanpanya başlatalım

ihsanbayram
06.01.2008, 23:57
Schalke gelip burnuuzun dibinden genc 17 yasindaki milli futbolyu aliyor bizimkiler 10 senden beri brezilyada futbolcu ariyor ama bulamiyor .Cocuk 16 yasinda Gürcistan milli takimina secilmis

Erst in der nächsten Saison Profi
Der 17 Jahre alte Mittelfeldspieler wechselt von Lokomotive Tiflis erhält beim Vize-Meister einen bis 2012 gültigen Profivertrag, dessen Laufzeit an seinem 18. Geburtstag am 18. November beginnt.

weiter Bis zum Ende der laufenden Saison soll Kenia für die Schalker A-Jugend in der Junioren-Bundesliga spielen.
Nationalspieler mit 16
Kenia, der bereits mit 16 Jahren erstmals in der georgischen Nationalmannschaft unter Trainer Klaus Toppmöller aufgelaufen war, stand angeblich bei zahlreichen europäischen Top-Klubs auf der Wunschliste.
"Er ist unglaublich talentiert, stark am Ball, sehr wendig und besitzt eine gute Auffassungsgabe. Wir sind froh, dass wir ihn verpflichten konnten", sagte Schalke-Manager Andreas Müller

Murat Keçeci
07.01.2008, 00:36
4 gün önce ceyhunla anlaştığımızı yazmıştı zaten fanatik ama hale daha ben bir hareketlilik göremiyorum bütün adamlara birden imza attırıp gövde gösterisi yapacaklar herhalde bizimkiler hahaah

Ahmet Kuru
07.01.2008, 00:41
haberlere göre Almadığımız kalmadı Ama.Görüntüde birşey yok.1 şubat a kadar bekleyeceğiz heralde.

Gamze
07.01.2008, 00:51
Buyrun benim yazdığım da, sizin yazdığınız da ortada. Her şey bu şekilde de apak. Ben ne demişim de size benim ne saygısızlığımı koydunuz ne ''bazıları''lığımı?

Ben ne muhalif olmak için, ne zoruma gittiği için, ne lafın ucu bana dokunduğu için konuşmadım. Daha ne kadar açık yazmalıyım? Sadece ve sadece ifadenizden çıkardığım anlama göre yorumumu yaptım, hangi mesajlarınızın üzerine, ne demişim ortada.

Çok büyütüyorsunuz gözünüzde, ya tartışmayı ya beni ya da kendinizi...

Büyüğümsünüz, saygısızlık etmek istemedim, istemem de ama gereksiz yere çok uzadı bu mevzu. Başlığı da gereksiz yere işgal ediyoruz. Buyrun son diyeceğinizi de diyin var ise, ben de bu gereksiz mesajları kaldırayım. Başkalarını uyarırken, kendimin konu dışında tartışmaya girmesi benim adıma yakışıksız bir durum.

Bu forumda kimse kusura bakmasın halen daha okan yılmaz'ı bize layık görenler varya yazık bize ne hale düştüğümüzün göstergesi veya nasıl bir taraftar topluluğuna sahibiz ne derseniz deyin ama Okan yılmaz olayına gerçekten üzüldüm. Bu kadar düşünce bazında küçük düşürüleceğimizi hele forum yöneticisi bir arkadaş tarafından hiç beklemezdim.

Şimdi kendi yazımdan alıntı yaparak arkadaşların takdirine bırakıyorum Bu yazımın ağır ifadeler olduğu söyleniyor. Bırakın bunları ben bu sitede ne yazılar gördüm herkes üzerine alınacak şey aradığı takdirde kıyametler kopar bu forumda. Birde insanlar birbirine hak veriyor bu konuyu takip eden arkadaşlar azçok olayın farkındadır. Ama ben hiçte sanmıyorum gördüğüm kadar(bende arasıra yapıyorum bunu) sadece cevap yazılıyor(ama ben okumadığım konularda kişilerin yazısı hakkında yorum yapmamaya çalışıyorum) ve konu pek fazla okunmuyor çünkü aynı yazılar değişik şekillerde dile getiriliyor.

Şimdi herşey apak oldu ve benim bu yazım bazılarının zoruna gitti. Ben bir kez daha üstüne basa basa tekrarlıyorum alınan alınsın ki zaten alınanında umrunda değil zaten olay bundan ibaret.

Bu arada sevgili hamsi kardeş sen üzerine alınma sakın senin yazından ben alınmadım çünkü.

Murat Keçeci
07.01.2008, 00:52
arkadaşlar doğruyu söylemek gerekirse barış olsun onur olsun ceyhun gülselam(tabi almışşak) olsun yönetim giderayak ilk doğru transferlerini yapmaya başladı bunda ersun hocanın katkısı çok büyük onu kutlamak istiyorum trabzonu zirveye getirecek bir portre çiziyor ben şahsen sahada fenere karşı gsye karşı bjk ya karşı genç oyuncularla oynayıp onlara trabzonun gençlik ruhunu takım birlikteliğini gösterecemizi düşünüyorum bundan sonra kayseri olsun ve diğer anadolu takımları elini kolunu sallayarak bizi yenemiycek onlara 18 19 yaşındaki çocukların neler yapabiliecegini gösterecez bu tabi şuanda olmuycak ama böyle bir zaman olacak ben ersun hocamda böyle bir ışık gördüm sahada ruhsuz ruhsuz dolanan adamları gördükçe ne trabzonu nede türkiye ligini izlemek istiyordum bundan sonra gencecik yıldız adaylarını görecez ve bende yeniden doğmış gibi hafifliycem

Burçak
07.01.2008, 01:05
Flaş Flaş Flaş
Trabzonspor yönetiminin yapamadığını Taraftar yaptı . Yılın bomba transferinden son dakika görüntüleri...

W5vqoTrneBE

Trabzon abc dersanesinden.. :)

vatandas61
07.01.2008, 01:14
Flaş Flaş Flaş
Trabzonspor yönetiminin yapamadığını Taraftar yaptı . Yılın bomba transferinden son dakika görüntüleri...

süper olmus ya :D
yönetime yollamak lazim su videoyu

Keleşoğlu
07.01.2008, 01:19
bu ne ya fodemansare:)

kalavara
07.01.2008, 01:59
bravoo ya.çok beğendim videoyu.

Murat GENEL
07.01.2008, 02:09
Fodeman Share :D:D

sbay
07.01.2008, 02:39
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/07/im/F6B04D92702A9E40849F3E2Cb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif
Trabzonspor'da De Nigris pazarlığı
0
Bordo-mavili yönetim Gaziantepsporlu De Nigris'in işini bitirmeye çalışırken, Kasımpaşalı Theou için de sıkı pazarlıklar devam ediyor

Çifte kıskaç

Bordo-mavili yönetim Gaziantepsporlu De Nigris'in işini bitirmeye çalışırken, Kasımpaşalı Theou için de sıkı pazarlıklar devam ediyor.

Trabzonspor golcü arayışları için iki cephede çalışmalarını sürdürüyor. Öncelikle Gaziantepspor'a De Nigris için 2 milyon dolar artı Mustafa Keçeli'yi öneren bordo-mavililer, bu transfer için Meksikalı oyuncu ile de masaya oturmaya hazırlanıyor. Gaziantep bu teklifi sıcak karşılarken, De Nigris'in isteyeceği fiyat transferde belirleyici olacak.

İKİ OYUNCU ÖNERDİ
Bordo-mavili takım, Meksikalı oyuncunun işini bitirmeye çalışırken, Kasımpaşalı Theou için de pazarlıklar sürüyor. Trabzonlu yöneticilerin, Fransız futbolcuyu transfer edebilmek için son olarak 1 milyon dolar, Ömer ve Hasan Üçüncü'yü önerdiği öğrenildi. Bordo- mavililerin birkaç gün içinde iki golcüden birinin transferini bitirmesi bekleniyor.

Fatih Öztürk
07.01.2008, 03:50
he he he:D
helal uşaklar güzel bi transferdi doğrusu:D

keponoxia
07.01.2008, 04:04
http://www.youtube.com/watch?v=NSlroYTu3BM
arkadas istatistikleri wermis bende youtubedan aratiim dedim videolarda saglam birine benzio durumu nedir bilen war mi

keponoxia
07.01.2008, 04:11
Sotiris Ninis: Yunanistan'ın altın çocuğu. Sağ kanat '90 doğumlu devler peşinde. Asist yönü ve hızı çok kuvvetli. 2007 Yunanistan'da Yılın Genç Futbolcusu
bu adamin yakindan golu yokmu adam uzaktan atip durmus baya ii

Berat
07.01.2008, 04:12
Bu Maris Verpakovskis en son Dinamo Kiev'deydi.. Napıyor acaba, oynayabiliyor mu? Çok kalite bir futbolcuydu..

Terzioğlu
07.01.2008, 08:20
Bu Maris Verpakovskis en son Dinamo Kiev'deydi.. Napıyor acaba, oynayabiliyor mu? Çok kalite bir futbolcuydu..

Su anda Hirvatistan'in Hajduk Split takiminda forma giyiyor. 28 yasinda. Bu sezon 13 macta sadece 2 gol atabildi. 3 tanede assist yapti.

asilhamsi
07.01.2008, 09:16

2 adet 5 yıldızlı otel
1 adet özel hastahane
1 adet Alışveriş merkezi

sayin farabi bey yakin gelecekte trabzonumuzun basina baskan adayi olmanizi dilerim..

yonetimin yapacagi en buyuk transfergereksiz topculari gondermekdir.hemde hemen hemde hepsini..

jeff,ahmet,erdinc,risp(geri gelmekde ne demek bir daha sehire ayak basmasin),ufuk(kiralik),omer(geldiginden beri yaptigi en dogru hareketti ),CELALETTIN,ergin(kiralik),hasan..

adi gecen umit milliler ceyhun,eren,zafer mutlaka alinmali..
paftan baris kadir tamam goksu ve abdullah alinmali..

ve tabi en onemlisi yonetim bir an once DEFOLUP GITMELI....

Faik Yılmaz
07.01.2008, 09:22
Alexle Fernando Dubai kupasında döktürmüşler.....

S.F.K.
07.01.2008, 09:30
Alexle Fernando Dubai kupasında döktürmüşler.....

sahada piknik te yapsalar artık döktürdü olur biz müşteri oldukya şah olurlar
neyse biz işimize gücümüze baksak bari alabileceğim adamlarla uğraşsak.

Faik Yılmaz
07.01.2008, 09:32
sahada piknik te yapsalar artık döktürdü olur biz müşteri oldukya şah olurlar
neyse biz işimize gücümüze baksak bari alabileceğim adamlarla uğraşsak.

bizim gücümüzde var......

adımızda var....

sadece birileri bunun farkında değil.......

_SeRKaN_
07.01.2008, 09:38
Bence birazda basının pohpohlaması oynanan maç sadece 1 atılan golde 1 ve golü atan Alex golde boş kaleye atılmış bir gol S.F.K. arkadaşımızında dediği gibi biz talip olduğumuz için bütün bu yakıştırmalar yapılıyor..Biz almazsak onlar hiçbir kulübe gidemez bakp görürsünüz yine kendi kulüplerinde kalacaklar..Transferlerle basın yoluyla değilde görsel olarak ilgilenseler bence sorunları aşacaklardır..Ama sabah kalkıyosun gazeteye bakıyosun vayy be Alex'le,Fernandao maçta döktürmüşler biz bunları alamayız dersen o işi oturduğun yerden yapamazsın..Kötüde oynasalar show yaptılar ne olacak Dubai neresi Türkiye neresi ağzı olan konuşuyor..

S.F.K.
07.01.2008, 09:39
bizim gücümüzde var......

adımızda var....

sadece birileri bunun farkında değil.......
Abi aynı şeyleri düşünüyoruz bende öyle diyorum ama bizim camiadan başka bunu kabul eden kalmadı hele hele son dönemlerde gücümüzde adımızda iş yapmaz oldu.

Uğurtan
07.01.2008, 10:24
Ya geçtim yabancı transferini alacağımız 3-4 genç/Ümit milli çocuk vardı gurbetçi onları alalım..

KUTADGU
07.01.2008, 10:27
Yönetimimizin transfer bombaları devam ediyor...

Teker teker elimizde patlıyorlar...

Youtube Yönetimine Hayır..

Murat Keçeci
07.01.2008, 10:29
de nigrise karşılık mustafa keçeliyi verecekmiş güya trabzon solbekte sanki alternatifimiz varda mustafayı bolluktan veriyoruz yönetim sakın tehoue de nigris bebe gibi yanlışlara düşme ya gelecek vaadeden ya yıldız alacaksın 2sinin ortasında olan adamlar ancak anadolu kuluplerınde oynar

renac
07.01.2008, 10:40
beyler dünyada futbolcu lıtlığımı yaşanıyor allah aşkına bu kadar takım var dünyada hiç mi umuttan kaliteli uygun fiyata futbolcu yok ayağında topu iyi tutsun ayağına hakim olsun yeter gerisini bizim ileriye dönük orta sahamız halleder yeter ki ilerdeki toplarımız duvara çarpar gibi geri dönmesin fener maçında hatırlarsınız umut kaleciyle karşı karşıya kalacaktı ki topu sırtına çarptırmıştı bu adama katlanıyosak biz herkese katlanırız

Burçak
07.01.2008, 11:01
Sizce seneye hangi yöneticiyi Brezilyada tatile gönderelim. sırayla herkes tatilini yapıp geliyor. Yeni transfer döneminde Rio de jenerio ya katılmasını istediğiniz yeni isim kimdir.

Doğan Şahin
07.01.2008, 11:01
Yönetmeyi beceremeyince düzgün yönetecek adam transfer edilmeye başlandı sanırım :)

-------------------------------------------------------------------------------------
Çetinkaya göreve başladı

Ersun Yanal'ın isteği üzerine Gaziantepspor menajeri Hasan Çetinkaya Trabzonspor'da göreve başladı.

Trabzonspor idari İşer sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu ve Genel Menajer Necmi Perekli'den sonra Bordo mavililer de Gazintepspor'un menajeri Hasan Çetinkaya göreve başladı.

Haber61.net olarak her zaman olduğu gibi Hasan Çetinkaya'nın aylar öncesinden Trabzonspor'da menajer olarak göreve getirileceğini duyurmuştuk.

Gelinen son noktada Hasan Çetinkaya Trabzonspor'da menajer olarak göreve başladı. Bir kez daha bu haberi aylar öncesinden okuyucularımızla paylaşmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

spor61.net

Oruç
07.01.2008, 11:09
Başlığın ''2007-2008 Sezon Arası Alınamayan Oyuncular Listesi" olarak değiştirilmesi daha uygun bence.

AyKaN
07.01.2008, 11:19
Sizce seneye hangi yöneticiyi Brezilyada tatile gönderelim. sırayla herkes tatilini yapıp geliyor. Yeni transfer döneminde Rio de jenerio ya katılmasını istediğiniz yeni isim kimdir.

Seneye yönetici gitmesin. Aramızdan biri gitsin. Ben talibim bu göreve :D Hem transfer bile yapabilirim :p

Süleyman Eruyar
07.01.2008, 11:35
http://image.haber3.com/haber/136869.jpg
'Burak'ı bize verin'
Trabzonspor, Holosko'ya karşılık Vestel Manisa'ya verilen Burak Yılmaz'a talip oldu.

7 Ocak 2008 09:55
Yanal, ayrıca 3.5 milyon euro bonservis bedelli Selçuk'u da istedi

Trabzonspor, Beşiktaş'ın Vestel Manisaspor'a Holosko'ya karşılık takasta kullandığı Burak'ı transfer etmek için harekete geçti. Teknik Direktör Ersun Yanal, 'Burak ve Selçuk'u isterim' deyince harekete geçen Bordo Mavili yönetim, Manisa'ya Ömer Rıza'yı önerdi.

Yanal'ın Selçuk ve Burak ile görüştüğü ve gelirim cevabı aldığı bildirilirken yönetim de kesenin ağzını açtı. Selçuk'un 3.5 milyon euro olan bonservis bedelini indirilmesini isteyen Bordo Mavililer, Burak için de hem Beşiktaş'ı, hem Manisa'yı ikna etmek için çalışıyor.

Trabzon'a iki gurbetçi geliyor

Bordo Mavililer, Almanya'nın Unterhaching takımının ümit milli futbolcusu Ceyhun Güzelses ile İsviçre'nin Bazel takımında oynayan Eren ile anlaşmaya vardı.

Kupa maçında Kırıkkale'yi 5-0 yenen Trabzonspor, ikinci yarının ilk haftasında oynayacağı Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Ömer Rıza'nın kenti terkettiği bildirildi

spor3.

Travelair
07.01.2008, 11:36
bu adamin yakindan golu yokmu adam uzaktan atip durmus baya ii

Ninis'i geçen sene yazmıştım. Asist yönü çok ilgimi çekmişti. Ama artık menzil dışına çıktı. Kulübü ile yaptığı sözleşmeye 15 milyon €'yu veren alabilir maddesini ekletmiş

Zafer Fidan
07.01.2008, 11:39
Bence Faydali olur

http://www.spvgg-unterhaching.de/club/player_detail.php3?player_id=1986

oguzkoc
07.01.2008, 11:48
Panagiotis Lagos - 2005/2006 sezonunda Yunanistan'da Yılın Genç Futbolcusu. Sol bek ve kanat oynayabiliyor. Geçen 1 seneyi ciddi bir diz sakatlığıyla geçirdi Ekim 2007'de sahalara geri döndü '85 doğumlu

Romanya 2006 yılın futbolcusu: Nicolae Constantin Dică golcü ortasaha forvet '80 doğumlu

Çok oyalanıyoruz, dünyadan haberimiz yok

bu 3 oyuncuyu çok yakından tanıyorum.. lagos bizim sol bek için ilaç olabilcek oyuncu.. dica ise bizim aradığımız tarzda bir forvet değil, yanına 2.santrofor lazım ama çok etkili bir oyuncu..

allah senden razı olsun kardeşim.. seni bi şekilde bizim yönetime sokmak lazım scout olarak :)

Travelair
07.01.2008, 11:57
Allah senden de razı olsun Verena, sağol benimkisi kendi çapımda karınca kararınca hizmet çırpınışı :) . Sadece hatırlatıyorum, Ersun hoca biliyordur muhtemelen güvenmeye devam ediyorum

Cristiano Lucarelli (32) S.Donetsk
İtalya’da Livorna’dayken 146 maçta 92 kez fileleri havalandırdı. Ukrayna ekibi, oyuncusunu kiralamayı düşünüyor.

fanatik

Bu adamı kiralayabilirsek müthiş olur, ama biraz zor fiyat açısından

OLCAY ÇAKIR
07.01.2008, 12:12
Arkadaşlar,

Bu kulübe helede yerli,helede daha hiçbirşeyi ispat edememiş(ispat edenlerden bile olsa) bir iyi futbolcuyu bu rakamlara transfer etmek çok büyük bir hata olur.

Umarım bahsedilen rakamlar medya uydurmasıdır.

Ama hisseli bonservis uygulamasına eyvallah!

Yarısı bizim yarısı Vestelin?

Uyarına gelirse.

ceserdar
07.01.2008, 12:17
Birşey diyeceğim ayıp olacak.

CAFER ÖZER
07.01.2008, 12:18
Bu bahsi geçen Brezilyalılar nedense hep biz talip olunca Süper oyuncular diye fiyat arttı yalanı ortaya atılıyor ama 2 senedir Bizden başka talip olmadığı için Hala Kulüplerindeler,
Lazaroni döneminde Gene bu Brezilyalılara talip olunmuş gene aynı yalanlarla Kandırılmıştık.
Şimdi Bu yönetim Trabzonsporu Bitirmek için karar vermiş,Ben onu anlıyorum.
Hadi diyelimki kongreye gideceksiniz neden Ara Transferin bitim tarihi olan Şubatta gidiyorsunuz,Gelecek Yönetim Transfer yapamasın başarısız gözüksün diyemi.?
Yada madem Transfer dönemi bitimi kongreye gidecekseniz.Neden Transfer yapmıyorsunuz.?
Ben bunda kasıt arıyorum.Trabzonsporu İmha timi olarak geldiklerini düşünmeye başladım.
Kardeşim Ya Transfer yapın yada defolun gidinki gelecek Yönetim Transfer dönemi bitmeden Transfer yapabilsin,Eğer gelecek Yönetimin elini kolunu bağlayayım diye düşünüyorsanız Sizler o zaman hainsiniz Başka bir şey değil.

temel_yilmaz
07.01.2008, 12:24
trabzonsporun talip olduğu adamın adı ceyhun gülselam mı?ceyhun güzelses mi? anlamadım
bide ben bizim yöneticilerin brezilyaya gittiğine inanmıyorum

_SeRKaN_
07.01.2008, 12:28
Güzelseste nerden çıktı yav ses sanatçısı değil bu :) Ceyhun Gülselam'dır asılolan :)

Travelair
07.01.2008, 12:29
Ceyhun Gülselam defans

Umut Güzelses ile ilgisi yok. O forvet İsrail'de oynuyor

oguzkoc
07.01.2008, 12:33
ceyhunun yanına bir stoper daha alabilirmiyiz acaba?? travelair bize hızlı bir stoper bulabilirmisin? :)) ceyhun çok iyi top kesici ve dağıtıcı ama hızlı değil.

tolga(onur)
serkan balcı
panagiotis lagos
ceyhun gülselam
travelair'in stoperi :)
hüseyin
selçuk inan
yattara
gökdeniz
barış
prica

süper bir 11 oldu :)

sbay
07.01.2008, 12:43
brezilyalıları alamadılar bari selçuğu alsınlar...burakda gelirse takım ciddi orada genleşecek...barış da zamanla bu takıma girer ve bahsedilen ceyhunda geldimi takımdaki akbabalardan kurtuluruz...da bu yönetimin yapacağı iş mi bu söylediklerim..bence yapamazlar.

Ömer SEVİNÇ
07.01.2008, 12:45
Onur

Jabi - Transfer(Ceyhun) - Stoper(Erdinç,Tolga,Çağdaş üçü de aynı zaten) - Transfer(Ümit Özat)

Yattara - Serkan - Transfer(Selçuk İnan) - Gökdeniz

Umut - Transfer(Top tutabilen bir forvet)

İkinci yarı için hayalimdeki kadro..

Hekimoğlu
07.01.2008, 12:49
zeyyat ile haşim'in eline verdik ya şu kulübü bize de yazıklar olsun.böyle çapsızları allah kulübümüzden uzak tutsun.

temel_yilmaz
07.01.2008, 12:51
Güzelseste nerden çıktı yav ses sanatçısı değil bu :) Ceyhun Gülselam'dır asılolan :)

desene spor3 sallama haberi yaparken bile yanlış yazıyor bu kadar olur :D nede olsa fotomaç ın yansanayisi

_SeRKaN_
07.01.2008, 12:53
desene spor3 sallama haberi yaparken bile yanlış yazıyor bu kadar olur :D nede olsa fotomaç ın yansanayisi

Onlarınki maksat haber olsun Güzelses olmuş Tatlıses olmuş farketmiyo onlar için inceleme yok araştırma yok vatandaşın birine soruyolar hee öylemi ver basına millet okusun..:)

demir
07.01.2008, 12:54
ümit ozatmı yok artık daha neler arkadaslar yapmayın yaa denize dustunuz anakonda ya sarılıyorsunuz yapmayınn

Ömer SEVİNÇ
07.01.2008, 12:57
ümit ozatmı yok artık daha neler arkadaslar yapmayın yaa denize dustunuz anakonda ya sarılıyorsunuz yapmayınn

Benim aklıma "alınabilecek" daha iyi bir sol bek gelmiyor. Senin aklında var mı?:)

Burçak
07.01.2008, 13:01
Flaş Flaş Flaş

W5vqoTrneBE

izlemeyenler için tekrar.

Erdem Keser
07.01.2008, 13:02
Yahu altı üstü 2.5 milyon euro+bir yada iki oyuncu karşılığında Selçuk'u almak çok mu zor..

Alalım şu adamı on sene ortasahada sıkıntı çekmeyelim..

Travelair
07.01.2008, 13:05
Açıkçası defans fazla ilgi alanıma girmiyor Ersun Yanal gibi :) Vincent Kompany'yi beğenirim Lucio'yu beğenirim Abidal'i Thuram'ı beğenirdim ama kimsenin bilmediği kaliteli hızlı defans oyuncu bilemiyorum

Vedran Corluka, Donetsk'teki Chygrynskyi Anderlecht'ten Van Damme isimlerini duydum ama ucuza mal edemeyiz sanmıyorum

gs altyapısında '92 doğumlu "Puyol" lakaplı Feyyaz Alış diye bir çocuk var takip edilip altyapıya kazandırılabilinir bence

Polonya'da yılın yabancı oyuncusu Guerreiro'ya dikkat edilebilir sol bek/kanat için
Genç Norveç Milli Kevin Larsen var ama yeni kontrat imzalamış Tromso ile
Slobodan Rajkovic'ten umutluyum ama Chelsea bırakmaz :D Belki Balkan ülkelerine daha yakından bakmamız gerek. Dünya yıldızı ise dünya yıldızı, ama onların kendi büyük kulüplerine gitmeden yakalarsak ancak ucuza alabiliriz. Yoksa piyasaları çok yükseliyor

Dün yazdığım '89 doğumlu Simon Kjaer kaliteli bir oyuncuya benziyor. İngiliz kulüpleri peşinde

demir
07.01.2008, 13:14
Benim aklıma "alınabilecek" daha iyi bir sol bek gelmiyor. Senin aklında var mı?:)
inan bana mustafa keçeli bile ondan daha iyidir

Ömer SEVİNÇ
07.01.2008, 13:16
inan bana mustafa keçeli bile ondan daha iyidir

Yok abi ya. Ümit Özat en azından ileriye sürpriz çıkışlar yapıyor, orta açıyordu. Bir maçta 20 orta açar, bir tanesi yerini bulur gerçi ama olsun yine de Keçeliyle kıyaslamak hakaret olur adama:)

temel_yilmaz
07.01.2008, 13:19
Yok abi ya. Ümit Özat en azından ileriye sürpriz çıkışlar yapıyor, orta açıyordu. Bir maçta 20 orta açar, bir tanesi yerini bulur gerçi ama olsun yine de Keçeliyle kıyaslamak hakaret olur adama:)

sevgili renkdaşım adam alıcaz bu ümit özat olmasın soldan bindiripte sağ ayağının dışıyla orta açan adamdan hayır gelmez diye düşünüyorum kendi düşüncem keçeli daha iyi