PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Burçak
04.01.2008, 13:22
ya böyle salak bi haber olabilirmi yaa :D
Başkandan çok özel ağırlama

Başkan Nuri Albayrak'ın, Yattara için süper bir teklif yapan Katarlıları özel olarak ağırladığı öğrenildi. Albayrak, İstanbul'a gelen Katarlı menajerleri arabasıyla İstanbul'da gezdirip geri gönderdi. Sadece FOTOMAÇ'ın duyurduğu teklifte Yattara'ya 4, Trabzon'a ise 2 milyon $ veren Katarlılara başkan Albayrak "Oyuncumuz satılık değil" dedi.

tamuğ yamtar
04.01.2008, 13:22
De Nigris tamam

Trabzonspor Yanal'ın çok istediği Meksikalı için Gaziantepspor ile el sıkıştı.

DE NİGRİS BEKLENİYOR
Trabzonspor'un golcü oyuncu De Nigris için dün Gaziantep ile el sıkıştığı öğrenildi. Teknik direktör Ersun Yanal'ın ısrarla istediği Meksikalı golcü için Trabzonspor yönetimi, Gaziantep'e 2 milyon dolar ile sol kanat oyuncusu Mustafa Keçeli'yi verecek.

ALEX ISRARI SÜRDÜ
Gaziantep yönetimi Trabzon'a
bu futbolcu için olumlu yanıt verirken, transferin gerçekleşmesi için De Nigris'in G. Antep'e gelmesi bekleniyor. Teknik direktör Ersun Yanal, yönetimden vazgeçilen Brezilyalılardan sadece Alex'i istedi.
Cevat KOL

fotomaç

Kaynak fotomaç olduğu için inanmıyorum ama bide tuarsa ah ulan ...

2 milyon dolar mı? Artı futbolcu.

Bunlar BJK'nin yediği kazıktan daha büyüğünü yemek istiyorlar galiba.

TheRapZoNe
04.01.2008, 13:24
Yonetimdekilerin belki iyi transfer yapma istekleri var ama bu konuda girisimlerde bulunan isimlerin bu isi basaracagini sanmiyorum..

Serdar A
04.01.2008, 13:26
Ceyhun ve Zafer'i yaz başından beri bu foruma yazabildiğim her yere yazdım. Bu iki oyuncu şu an takımda 11'de forma giyecek kapasitedeler. bir kaç yıl sonra ise takımın yıldızları...

Bir kaç gündür forumda yoktum , Özellikle Ceyhun hakkında bilen arkadaşlar gayet yeterli benzetmeler , tanımlar yapmış. Ceyhun bizim takımda Hüseyinin görevinden çok Ogün'den beri sahip olmadığımız zeki ve fizikli libero ihtiyacını karşılayacaktır. Ceyhun'un her iki ayağını çok iyi kullandığınıda belirtmek gerek.

Şahsen takımın en acil ihtiyacının sol açıkta olduğunu düşünüyorum. Geçirdiği sakatlıktan sonra transfer piyasası düşen ve CSKA'da ilk 11 şansını en az bir sene sonrasına bırakan Caner'i belki Ersun hoca yardımıyla alabiliriz. Caner'in neler yapabileceğini hemen hemen hepimiz biliyoruz. Son yılların en büyük transfer kazancı olur.

Forvet konusunda ise , transferin son saatlerinde milyon eurolar harcamak yerine gelecek yıla yatırım yapılarak 190'lık Eren ve 197'lik Mehmet alınabilir. Gelecek yıl Umut gözden çıkarılacak ise Mevlüt yada Tevfik ikisinden birinin yerine düşünülebilir. Örnekler hem yurt dışından hem yurt içinden çoğaltılabilir. Yeterki klübü yönetenlerin niyetleri doğru olsun.

Genel olarak fikrim; Taraftarın hışmından korkarak son günlerde yapılacak saçma sapan harcamalardansa , nispeten daha kolay şartlara sahip gençlere yönelinmeli. Zaten özellikle BMN forumundada bu anlayış hakim.

Birkaç eksiği şimdiden giderirsin zor olanları sezon sonuna bıakırsın , bu tarz planlamalara taraftarın çoğu ses çıkarmaz. Ancak tarihi bir kongreyi sudan sebeblerle erteletip , her gün dahada geç kalınan takımın yeniden yapılandırma sorununu görmezden gelirsen alacağın tepkiler şimdiye kadar aldıklarının çok daha ötesinde olur. mevcut yönetimin bunu çok iyi idrak etmesi gerekir.

Stadyum projesinin ihalelerini ve M.A.Y. tesislerinin devrinde dönmesi muhtemel oyunları bu klübün geleceğinden daha üstün tutmamalı. Taraftarı'da salak yerine koymamalı. Forum kuralları dahilinde ancak bu kadar yazabiliyorum.

demir
tamam ya tamam allah cezanızı versin yaa tamam istemiyoruz transfer falan bari bosa para odedıgınız bos adamları satında rahatlayalım bunu yapın paf takımla oynayın gerekırse ligden dusun bir tane kotu yorum yaparsam adi serefsizim ama duzgun bise yapın yaaa bukadar borc var butun paraları yedeklere verıyorsunuz hatta kadroya giremeyenlere...!:mad::mad::mad::mad:

Ahmet Kuru
DE NİGRİS e 2 milyon dolar+ futbolcu veren yönetim Alex e 3 milyon dolar veremiyor öyle mi???yada olsun 4 milyon dolar herneyse.İşte burada anlaşılıyor Futbolcu izleme komitesimidir nedir öyle birşeyin Trabzonspor da olmadığı...Yazık yazık

Obi-Van
04.01.2008, 13:27
2 milyon dolar mı? Artı futbolcu.

Bunlar BJK'nin yediği kazıktan daha büyüğünü yemek istiyorlar galiba.

yiyeceğimiz kazıktan çok atacağımız kazık daha büyük keçeliyi veriyormuşuz baksanıza, umarım doğru haberdir de nigris iyi topçuya benziyor zaten yoldan geçen adamı kolundan tutup forvete koysan umuttan on kat iyidir :D

Burçak
04.01.2008, 13:28
arkadaşlar fotomaç fanatik gibi gazetelerin yaptığı haberler üzerine yorum yapıp canınızı boş yere sıkmayın.
fotomaç= sallamaç
maksat günlük gazete sayfalarını dolduracak yeni yalanlar...

Obi-Van
04.01.2008, 13:30
DE NİGRİS e 2 milyon dolar+ futbolcu veren yönetim Alex e 3 milyon dolar veremiyor öyle mi???yada olsun 4 milyon dolar herneyse.İşte burada anlaşılıyor Futbolcu izleme komitesimidir nedir öyle birşeyin Trabzonspor da olmadığı...Yazık yazık

Dedik ya futbolcu izleme komitesi kaşarlı pide peşinde futbolcuyu ne yapsın, yöneticilerde yöneticiliği hobi amaçlı yapıyor

demir
04.01.2008, 13:33
yiyeceğimiz kazıktan çok atacağımız kazık daha büyük keçeliyi veriyormuşuz baksanıza, umarım doğru haberdir de nigris iyi topçuya benziyor zaten yoldan geçen adamı kolundan tutup forvete koysan umuttan on kat iyidir :D

valla seni bilmemde fener macında ızledıgım mustafa keceli gözlerimi yasarttı aglayacaktım nerdeyse oyle futbol oynasın her mac satsınlar cocugumu keserim :D:D:D

Doğan Şahin
04.01.2008, 13:38
Nick Carle Bristol City yolunda!

Türkiye'de mutlu olmadığını belirten ve takımdan ayrılmak isteyen Gençlerbirliği'nin Avustralyalı yıldızı Nick Carle, İngiltere Championship ötakımlarından Bristol City'e transfer oluyor.

4 Ocak 2008, 10:08

Engin KOCABIYIK / İHA

Nick Carle'nin transferi konusunda Gençlerbirliği ve Bristol City kulüplerinin anlaşmaya vardığı belirtildi. Avustralyalı futbolcunun da, İngiliz kulübüyle anlaşmaya vardığı ve çalışma izninin çıkmasının beklendiği ifade edildi. Carle'ye çalışma izni çıktığı zaman Avustralyalı futbolcu, Bristol City ile resmi sözleşmeyi imzalayacak. Bristol City'nin bu transfer için Gençlerbirliği'ne 1.3 milyon dolar ödeyeceği öğrenildi.

Anlaşmada yer alan başka bir maddeye göre ise Bristol City, sezon sonunda Premier Lig'e yükselmesi durumunda Gençlerbirliği'ne 500 bin dolar daha ödeme yapacak. İlk 2 sırada yer alanların direkt olarak Premier Lig'e yükseldiği Chamhionship Lig'de Bristol City, liderle aynı puanda ve averajla üçüncü sırada bulunuyor. Gençlerbirliği, Nick Carle'yi sezon başında Avustralya'nın Newcastle Jets takımından 250 bin euro bonservis bedeliyle almıştı.

Öte yandan Gençlerbirliği taraftarları Nick Carle'nin takımdan ayrılacak olmasına tepki gösteriyor. Daha öncede başka bir Avustralyalı futbolcu olan Josip Skoko'nun bu şekilde elden kaçırıldığını ifade eden kırmızı-siyahlı taraftarlar, Nick Carle'nin takımdaki en yetenekli futbolcu olduğunu ve bu oyuncunun satılmasının büyük kayıp olacağını belirtiyor.

ÖmerFarukYılmaz
04.01.2008, 13:51
Ceyhun ve Zafer'i yaz başından beri bu foruma yazabildiğim her yere yazdım. Bu iki oyuncu şu an takımda 11'de forma giyecek kapasitedeler. bir kaç yıl sonra ise takımın yıldızları...

Bir kaç gündür forumda yoktum , Özellikle Ceyhun hakkında bilen arkadaşlar gayet yeterli benzetmeler , tanımlar yapmış. Ceyhun bizim takımda Hüseyinin görevinden çok Ogün'den beri sahip olmadığımız zeki ve fizikli libero ihtiyacını karşılayacaktır. Ceyhun'un her iki ayağını çok iyi kullandığınıda belirtmek gerek.

Şahsen takımın en acil ihtiyacının sol açıkta olduğunu düşünüyorum. Geçirdiği sakatlıktan sonra transfer piyasası düşen ve CSKA'da ilk 11 şansını en az bir sene sonrasına bırakan Caner'i belki Ersun hoca yardımıyla alabiliriz. Caner'in neler yapabileceğini hemen hemen hepimiz biliyoruz. Son yılların en büyük transfer kazancı olur.

Forvet konusunda ise , transferin son saatlerinde milyon eurolar harcamak yerine gelecek yıla yatırım yapılarak 190'lık Eren ve 197'lik Mehmet alınabilir. Gelecek yıl Umut gözden çıkarılacak ise Mevlüt yada Tevfik ikisinden birinin yerine düşünülebilir. Örnekler hem yurt dışından hem yurt içinden çoğaltılabilir. Yeterki klübü yönetenlerin niyetleri doğru olsun.

Genel olarak fikrim; Taraftarın hışmından korkarak son günlerde yapılacak saçma sapan harcamalardansa , nispeten daha kolay şartlara sahip gençlere yönelinmeli. Zaten özellikle BMN forumundada bu anlayış hakim.

Birkaç eksiği şimdiden giderirsin zor olanları sezon sonuna bıakırsın , bu tarz planlamalara taraftarın çoğu ses çıkarmaz. Ancak tarihi bir kongreyi sudan sebeblerle erteletip , her gün dahada geç kalınan takımın yeniden yapılandırma sorununu görmezden gelirsen alacağın tepkiler şimdiye kadar aldıklarının çok daha ötesinde olur. mevcut yönetimin bunu çok iyi idrak etmesi gerekir.

Stadyum projesinin ihalelerini ve M.A.Y. tesislerinin devrinde dönmesi muhtemel oyunları bu klübün geleceğinden daha üstün tutmamalı. Taraftarı'da salak yerine koymamalı. Forum kuralları dahilinde ancak bu kadar yazabiliyorum.

ya ben diyorum yönetimi ele geçirelim diye

sizin bizim gibiler olduğu sürece bu takım çok daha iyi yerlere gider
tebrikler.

bizim futbolcu izleme komitesinin yaptıklarını biz oturduğumuz yerden yaparız.

Erdal Kılıçarslan
04.01.2008, 14:11
başka bişey demiyorum!!!!!!!!!

Adem Çakıcı ve Trabzonspor Başkan adayı Hacı Yıldız, 10 adamıyla birlikte çete kurmaktan gözaltına alındı.

Çıkar amaçlı suç örgütü kurmak suçundan cezaevinde bulunan Alaattin Çakıcı´nın yeğeni Adem Çakıcı ve damadı Trabzonspor Kulübü Başkan adayı Hacı Yıldız, 10 adamıyla birlikte Antalya ve İstanbul´daki eş zamanlı operasyonda çete kurmaktan gözaltına alındı.

Antalya Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü Organize Suçlar Büro Amirliği, yaklaşık bir yıldır izledikleri suç örgütüne Antalya, İstanbul, İzmir, Bursa ve Adapazarı´nda bu sabah saat 06.00 sıralarında eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda yeraltı dünyasının ünlü ismi Alaattin Çakıcı´nın ağabeyi Yakup Çakıcı´nın oğlu ve örgütün lideri olduğu bildirilen Adem Çakıcı ve 5 adamı, Antalya´da gözaltına alındı. Aynı saatlerde İstanbul´da yürütülen operasyonda Trabzonspor Kulübü Başkan adayı ve Çakıcı´nın damadı Hacı Yıldız ve 5 adamı da yakalandı.

Antalya´da yakalanan Adem Çakıcı ve adamları, bugün sabah saatlerinde adliyede doktor kontrolünden geçirildikten sonra sorgulanmak üzere Organize Suçlar Büro Amirliği´ne götürüldü.

Çetenin, Antalya´da lüks bir balık lokantasını zorla ele geçirme, çek senet tahsilatı yapma, silahlı örgüt kurma suçlarının da aralarında bulunduğu bir çok olaya karıştıkları ve gözaltı sayısının 20´yi bulacağı bildirildi. Operasyonda çok sayıda silah ele geçirildiği belirtildi.

Polisin yaptığı bir yıllık teknik takipte, yeğen Çakıcı´nın cezaevinde bulunan amcası Alaattin Çakıcı ile sık sık telefon görüşmesi yaptığı da tespit edildi.

İşadamı Hacı Yıldız ise Trabzonspor Kulübü´nün geçen 16- 17 Aralık´ta yapılacak kongresinde başkanlığa aday olmuş, kongre adaylardan birinin mahkemeye başvurması nedeniyle ertelenmişti.

kaynak : vatan gazetesi

martinpetrov
04.01.2008, 14:17
ya böyle salak bi haber olabilirmi yaa :D
Başkandan çok özel ağırlama

Başkan Nuri Albayrak'ın, Yattara için süper bir teklif yapan Katarlıları özel olarak ağırladığı öğrenildi. Albayrak, İstanbul'a gelen Katarlı menajerleri arabasıyla İstanbul'da gezdirip geri gönderdi. Sadece FOTOMAÇ'ın duyurduğu teklifte Yattara'ya 4, Trabzon'a ise 2 milyon $ veren Katarlılara başkan Albayrak "Oyuncumuz satılık değil" dedi.
3 milyona gencecik stepanovu satmayı bildigi gibi 1 milyon verseler onuda gözünü kırpmadan satardı.

FcTRABZONSPOR
04.01.2008, 14:43
Bu fotomaç denen densiz bir gazete maksatı TRABZONSPOR'u karalamak , yıpratmak olan bir gazete ve bunu foruma koymak bile ayıptır...Lütfen dikkatli olalım!!!

OLCAY ÇAKIR
04.01.2008, 14:48
5 tane ümit veren veya ümit milli alsınlar defteri kapasınlar başarı sayarım.
Allah içimi biliyor,şu brezilyalıların olmaması bir başarı bence.HEmde çok destek verdiğim Ersun hocama rağmen.
Almasınlar ve de vermesinler o paraları.
Bunlar denenmiş işler.
Anlaşıldığı söylenen Ceyhun ve Onur Ümit Milli Takım oyuncuları.

Açıkcası Alex, Fernandao alınacağına Ümit Milli gençlerin takıma kazandırılması bence daha yararlı.

master yoda
04.01.2008, 15:01
Aslında oynamak isteseler m.yozgatlıda rico da cok i itopcu direk takımda oynıycak topcular.Bunları alıp(yedek oldukları icin alınabilir bence) bide de nigris le selcuk u alsak uefa garanti bide türkiye kupasını alabiliriz

Mustafa 42
04.01.2008, 15:03
selam arkadaslar bence bu yönetim hic birsey yapmaz yapamaz cünkü beyinleri calismiyor elinkedi iyi fitbolcuyu satiyor nerde kötü adisani bilinmeyen fitbolcu ariyor yok arkadaslar bu yönetim hic birsey yapmiyor gitsinler de bizde kurtulalim ama adamlarda utanacak yüz vede yüzler yok sanki gene gibi yapisdilar koltuga sanki ne varsa bu koltukda anlamadim gitti yok bizlerde is yok fenerin yada galatasarayin yatigini yapmak lazim bunlara ben artik utaniyorum bizler her mac isdirap icinde ha yedik gölü ha yiyecegiz diye korku icinde izliyoruz bazende zaten durum belli izlemiyorum cünkü nasil olsa yikilacagiz diye yani takimda takim oyunu kalmadi

OLCAY ÇAKIR
04.01.2008, 15:04
Günü kurtardık eyvallah,ya sonra.
Klasik sorunumuz bu değilmi zaten.

Günlük başarı için bile artık 2x2=4 ediyormu futbolda.

Onu al bunu al,toplama kampı mübarek.

Hoca;dokuya uyacak dedi.

Hoca 2 günde kavradı ama camia maalesef.!

Aslında oynamak isteseler m.yozgatlıda rico da cok i itopcu direk takımda oynıycak topcular.Bunları alıp(yedek oldukları icin alınabilir bence) bide de nigris le selcuk u alsak uefa garanti bide türkiye kupasını alabiliriz

Travelair
04.01.2008, 15:07
Belçika'dan çok yetenekli ve kalitesine kıyasla ucuz futbolcular bulabilirler bence

oskanonur
04.01.2008, 15:17
Bunlar gozlerinin onundekini bulamıyorlar, Belcikadakileri nasıl bulsunlar. Hadi buldular nasil alsınlar.

asilhamsi
04.01.2008, 15:18

kardes harikasin bence de ceyhun murat duruer mehmet baddal ve transfer edilen onur su an icin cok iyi transferler olur.

asilhamsi
04.01.2008, 15:20
Günü kurtardık eyvallah,ya sonra.
Klasik sorunumuz bu değilmi zaten.

Günlük başarı için bile artık 2x2=4 ediyormu futbolda.

Onu al bunu al,toplama kampı mübarek.

Hoca;dokuya uyacak dedi.

Hoca 2 günde kavradı ama camia maalesef.!

aynen rico mehmet yozgatli gibi pili bitmis adam istemiyoruz.burak alinirsa cok iyi olur.yetenekli adam biraz koreldi o kadar.

TSezgin61
04.01.2008, 15:26
insallah ceyhun haberi dogrudur....!!!

Terzioğlu
04.01.2008, 15:26
Forvete Mehmet Batdal ve Eren
Orta sahaya Selcuk Inan
Defansa Ceyhun Gülselam

Bu oyunculari alin kapatin transferi...hic olmazsa bunu yapin...

Jester
04.01.2008, 15:29
Trabzonspor’un özellikle forvete ve orta sahaya yapmak istediği takviyelerle ilgili olarak yaşadığı sorunu çözmek için birçok yeni ismi gündemine aldı. Bordo-Mavililer yine yönünü Güney Amerika’ya çevirirken, eski bazı isimlerin de gündemdeki yerlerini korudukları kaydedildi. Brezilya’nın Nautico takımında oynayan Uruguaylı Alberto Martin Acosta, Botafogo’nun Arjantinlisi Luis Miguel Escalada, Arjantin Velez’de oynayan Uruguaylı Martin Tanque Silva, İspanya’nın Hercelns takımında forma giyen Panamalı Miguel Perez, Brezilya’nın Gremio takımının forveti Silveria Riberio, Uruguay’ın D. Sportig’in Brezilyalı yıldızı Diego Souza Andrade ve Navara Alvaro’yla ilgili geniş çalışma başlattı. İsveçli Rade Prica’da gündemdeki yerini koruyor. Bu oyunculardan şartları en uygun olan ikisinin alınabileceği bildirildi.

Türkiye Pazarında Çalışma
Trabzonspor’un yabanca transferde sürekli farklı isimlere yönelmesinin yanında, Türkiye piyasasında da çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüğü dile getirildi. Özellikle sol kanat, orta saha ve forveti güçlendirmek isteyen Trabzonspor’un forvet için 3 isim üzerinde durduğu kaydedildi. Bu isimlerin başında Gaziantepsporlu De Nigris gelirken, Ankaragücü’nden Bebbe ve Kasımpaşaspor’dan da Theou’nun da listedeki yerlerini korudukları bildirildi. Bu futbolculardan bir tanesinin alınabileceği ama önceliğin yurt dışı olduğu bildirildi. Orta sahanın solu için düşünülen isimler arasına Ankaragücü’nden Murat Duruer’den sonra şimdi de İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un 24 yaşındaki oyuncusu Erman Kılıç eklendi. Erman, sezon başında Elazığspor’da oynarken, 500 bin YTL verilmediği için alınamamış ve İstanbul kulübüne kaptırılmıştı.

Burak İçin Harekat Başladı
Teknik Direktör Ersun Yanal’ın, “Transfer edilirse hem bugün çok iyi hizmet verecek, hem de geleceğe dönük önemli bir yıldız olacak” dediği Burak Yılmaz için yönetim harekete geçti. Genç futbolcunun, Beşiktaş tarafından Vestel Manisaspor’a verilmesine karşın, “Vestel’de oynamam, Trabzonspor’u istiyorum” demesi Bordo-Mavilileri heyecanlandırdı. Trabzonspor yöneticilerinin bağlantı kurduğu Burak, “Siz Vestel Manisaspor ile anlaşın, ben seve seve gelirim” dediği belirtildi. Burak’ın babası Fikret Yılmaz’ın da bu konuda yönetime güvence verdiği ama öncelikli olarak Ege kulübü V.Manisaspor’un ikna edilmesi gerektiğini söylediği ileri sürüldü. Trabzonspor’un, Ege kulübünden aynı zamanda Selçuk İnan’ı isteyen Bordo-Mavililer, gerekirse kendilerine 3-4 futbolcunun yanında bir miktar da para verebilecekleri garantisi sundu.

Kaynak: Günebakış

Yukarıdaki listede yer alan güney amerikalılarla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bizlerle paylaşabilir mi?

10 numara
04.01.2008, 15:30
Forvete Mehmet Batdal ve Eren
Orta sahaya Selcuk Inan
Defansa Ceyhun Gülselam

Bu oyunculari alin kapatin transferi...hic olmazsa bunu yapin...

Bahsettiğin eren genç.liği eren ise Diyarbakır'a transfer oldu...

Travelair
04.01.2008, 15:31
Hayır Eren Derdiyok forvet

TSezgin61
04.01.2008, 15:32
bu ceyhun alinidiysa, bas parayi al selcuk inani, yaninada baris memis, kadir keles onur kivrak gibi gencleri takima monte et birsey istemiyorum

EmrahYalçınalp
04.01.2008, 15:33
Stoper, sol açık, solbek, hepsinden vazgeçtim. Allah'ınızı seviyorsanız Selçuk ve De Nigris'i alın, tamam. Daha birşey istediğim yok. Bu ne lahanalık böyle yahu... Brezilya'da "bu iş zor" demek için kamp kuracağınıza 3 gün Manisa'da kalıp Selçuk'u alıp gelin.

FcTRABZONSPOR
04.01.2008, 15:37
Stoper, sol açık, solbek, hepsinden vazgeçtim. Allah'ınızı seviyorsanız Selçuk ve De Nigris'i alın, tamam. Daha birşey istediğim yok. Bu ne lahanalık böyle yahu... Brezilya'da "bu iş zor" demek için kamp kuracağınıza 3 gün Manisa'da kalıp Selçuk'u alıp gelin.
Brezilya dizilerinden bizde bıktık aynı şeyleri bizde düşünüyoruz...İnşallah öyle olur...

asilhamsi
04.01.2008, 15:37
murat duruer ve selcuk
ceyhun
mehmet battal
onur alinirsa cok hos bir kadromuz olur:

onur-jabi,ceyhun,cagdas,mustafa-yattara,serkan,selcuk,murat duruer-gokdeniz,mehmet battal

tolga z-ferhat,tayfun,abdullah(paf),....-baris,goksu,adnan,kadir-umut,ceyhun

digerlerini kim isterse ona verin....

ayman hasan huseyin erdinc celo ahmet tolga s bizde olmasinlarda kimde olurlarsa olsunlar

Murat Keçeci
04.01.2008, 15:47
savunmaya ümit milli olmuş genç bir stoper mutlaka monte edilmeli eğer ceyhunu almışlarsa onurdan sonra 2.önemli transferi yapmış olacaz ayrıca bi tane daha ümit milli futbolcumuz var onuda kimse unutmasın barış memiş onur kalede ceyhun savunmada barış sağ kanatta daha şimdiden 3 ümit milli futbolcumuz oldu bu sayıyı daha da arttırmamız lazım 2 tane daha genç ümit milli oyunucu alırsak devre arasında bence başarıya aç bir takımın temellerini atarız

Selçuk Çetin
04.01.2008, 15:52
De Nigris tamam

DE NİGRİS BEKLENİYOR
Trabzonspor'un golcü oyuncu De Nigris için dün Gaziantep ile el sıkıştığı öğrenildi. Teknik direktör Ersun Yanal'ın ısrarla istediği Meksikalı golcü için Trabzonspor yönetimi, Gaziantep'e 2 milyon dolar ile sol kanat oyuncusu Mustafa Keçeli'yi verecek.

ALEX ISRARI SÜRDÜ
bu futbolcu için olumlu yanıt verirken, transferin gerçekleşmesi için De Nigris'in G. Antep'e gelmesi bekleniyor. Teknik direktör Ersun Yanal, yönetimden vazgeçilen Brezilyalılardan sadece Alex'i istedi.
Cevat KOL

fotomaç

tutarsa , sanmam haberi yapana baksana

Kaan
04.01.2008, 15:58
Murat Duruer çok genç.. Ve bu yaşıyla bile takıma çok faydalı olur... ;)

Obi-Van
04.01.2008, 16:02
ne bebbesi ne tehoueee si ???? :(

Medallion
04.01.2008, 16:03
Burada umitle transfer bekleyenlere hala sasiyorum ...

temel_yilmaz
04.01.2008, 16:06
De Nigris tamam

DE NİGRİS BEKLENİYOR

ALEX ISRARI SÜRDÜ
Cevat KOL

fotomaç

haberde düşünün de nigris 2 milyon dolar oyuncuya verdin 1 milyon dolar etti sana 3 milyon dolar mustafa keçeli bonservisine verdin en az 1 milyon dolar
etti sana 4 milyon dolar bugüne kadar aldığı parada cabası işte kötü bir transferin size maliyeti düşünün junlar celaleddinler aymanlar rispler ya biz kimden transfer istiyoruz allah aşkına en çok satarken övündükleri marcelinho bile 250 bin euro fazlaya sattık dediler koca bi ilk yarı boyunca sıfır katkıyla oyanayan adama ödedikleri 1 milyon euroyu söylemediler getirdikleri hocayı üstüne para verip 5. haftada kovdular bunlar transfer yapamaz yapmasınlarda bundan sonra atacakları heradım trabzonsporun biraz daha karanlığa gömülmesi demek

S.F.K.
04.01.2008, 16:07
bebbe ve tehoue bu kulübün kapısından içeri adım atacak kalitede adamlar değil
olacaksa De Nigris olsun o bize ilaç olabilir yoksa gerek yok
ikinci bir Aguistin faciası olur o 2 isimde.

Murat Keçeci
04.01.2008, 16:09
Trabzonsporun transfer politikası şöyle olmalı bence
1 türkiye taranmalı gelecek vaadeden en az 2 oyuncu kadroya katılmalı (gökhan gönül vs)
2 hersene paf takımdan bir genç a takıma alınmalı (barış kadir vs)
3 u-16 u-18 u-19 ve ümit milli takım seviyesinde en az 2-3 genç kadroya katılmalı (onur vs)
4 yabancı transferi 3 ü geçmemeli bu 3 transferlerin 2si yıldız olmalı biri ise ülkesinin gelecek vaadeden yıldız adayı olmalı

Ümit Küçük
04.01.2008, 16:18
Silveria Riberio bu adamı menejerlıkden bılıyom ben orda ıyıdı fıyatıda 12.5000 du ondan bız alamayız gıbıme gelıyo güney amerıka oyuncuları abartı pahalı ama ne yapıp ne edıp fernandao yu almalı o adam süper forvet alex deıl ben fernandaoyu hayran kaldım alsak onu ya adamları dahaa hıc elestırmıycem

Adem CAKIR
04.01.2008, 16:34
tamam ya tamam allah cezanızı versin yaa tamam istemiyoruz transfer falan bari bosa para odedıgınız bos adamları satında rahatlayalım bunu yapın paf takımla oynayın gerekırse ligden dusun bir tane kotu yorum yaparsam adi serefsizim ama duzgun bise yapın yaaa bukadar borc var butun paraları yedeklere verıyorsunuz hatta kadroya giremeyenlere...!:mad::mad::mad::mad:

:)
hayır şimdi bu yoruma katılıp ağlanacak halimize gülelim mi?
yoksa gülünecek halimize ağlayalım mı?
biri bizi durdursun, zira fitilimiz bitti, bitiyor...

champions
04.01.2008, 17:08
Diego Souza de Andrade

Bu isim yanlışlıkla geçmiş olmalı haberde Almak bi yana hiç sanmıyorum böyle bi oyuncuyla ilgilendiklerini Hadi sıkıysa alın da göreyim:D

Hiç değilse bizi Ayman-Hüseyin ikilisinden birinden kurtaracak bi ortasaha ve birde kaliteli golcü alabilirsek önemli bi iş yapmış oluruz bence de..

tslover
04.01.2008, 17:16
ya bunlar bir ülkenin süper lig seviyesindeki bi ligden oyuncu felan alamaz anca dogum günü partisi yaparlar :D

Can basten
04.01.2008, 17:17
Diego Souza de Andrade

Bu isim yanlışlıkla geçmiş olmalı haberde Almak bi yana hiç sanmıyorum böyle bi oyuncuyla ilgilendiklerini Hadi sıkıysa alın da göreyim:D

champions'un gazına gelip alırlarmış şimdi. :D

sarman61
04.01.2008, 17:23
Diego Souza de Andrade

Hiç değilse bizi Ayman-Hüseyin ikilisinden birinden kurtaracak bi ortasaha ve birde kaliteli golcü alabilirsek önemli bi iş yapmış oluruz bence de..

Bu adam kimdir diyenler olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=vt6b73P4Afc&feature=related

Erdal
04.01.2008, 17:24
EMORFO faruğu göremiyorum bu aralar görsem soracağım transferlerin yapılamayışının sebebi de mi bakan ....

Hekimoğlu
04.01.2008, 17:26
transfer yapamıyorsunuz bari celalettin sülüğünü düşürün şu takımın yakasından ey yönetim demeye dilim varmayan karma insan topluluğu.

TSezgin61
04.01.2008, 17:27
ya artik yavas yavas elimizdeki döküntülerden kurtulsak... haybiye para veriyoruz...

Hüseyin Kurt
04.01.2008, 17:58
yazıııııııııkk herkes kafayı yemek üzere transfer transfer diye :D
yok transfer falan yönetim yapmayacak transfer
celalettin,keçeli,hüseyin,hasan,erdinç neyinize yetmiyor :D

_SeRKaN_
04.01.2008, 18:09
Bizim düşündüğümüz kadar düşünselerdi takımı bu hallerde olmazdık resmen ağlama duvarımız oldu bu başlık..:)

grigandalf1967
04.01.2008, 18:13
Ben hayatımda böyle rezil yönetim hatırlamıyorum.(may dönemi bile dahil)

OFLUTS61
04.01.2008, 18:15
müjdeler olsun süper transferimiz geldi. IBRAHIM YATARA.:-)

_SeRKaN_
04.01.2008, 18:18
Ben hayatımda böyle rezil yönetim hatırlamıyorum.(may dönemi bile dahil)

May döneminde hiç değilse talip olduğumuz topçuyu alabiliyoduk tmm borç harç olarak yine aynı ama bunlarda hiçbir icraat yok daha beter sinir hastası ettiler bizi bu yönetim gittikten sonra kesinlikle doktora görünmemiz lazım diye düşünüyorum..(Şimdi gidilse bir fayda olmayacağı için :))

a d bacan
04.01.2008, 18:25
şu an 21 aktif üye bu bşlıkta
Allahım yarabbim yokmı bi transfer diye bekliyor

allahım sen mukayet ol

Gökhan Öz
04.01.2008, 19:07
30 yaşındaki de nigris'in bize ne faydası olur anlamış değilim

MehmeTS_ADANA
04.01.2008, 19:40
hiç bi faydası olmaz

Zafer Fidan
04.01.2008, 19:42
Ömer Riza Trabzonu terk etmis kimseye haber vermeden... LIG TV de söyledi muhabir

omermk
04.01.2008, 19:42
birinden kurtulduk...
ömer rıza trabzonu terketmiş :)

OLCAY ÇAKIR
04.01.2008, 19:44
Son gelişmelere bakılınca kulağa bu tip eylemler hoş geliyor.

Ama uzun vadede yaz tahtaya bir olumsuzluk daha.

Ne haller,ne haller.
birinden kurtulduk...
ömer rıza trabzonu terketmiş :)

omermk
04.01.2008, 19:53
ömer rıza nın ödemeleri ile ilgili bir problem yoksa bu tbu hareket rabzonsporun değil ömer rıza nın ayıbıdır.
muhtemelen barış ve kadir ilk 18 girip kendisi giremeyince gurur yapmıştır. ama ona da hakkı yok zamanında hırs yapıp takıma girebilecek performansı gösterseydi o da.
ömer rıza nın olayını symek ya da musampa ile karıştırmamak lazım.
her kadroya giremeyen takımı terk edecekse işimiz var demektir...
neyse umarım bir gün nuri albayrak trabzonsporu terk etti haberini de duymak nasip olur.

EmrahYalçınalp
04.01.2008, 19:55
30 yaşındaki de nigris'in bize ne faydası olur anlamış değilim

hiç bi faydası olmaz

Ben de bu yaş meselesi nedir, onu anlamış değilim. Sanki aldığımız her oyuncudan süper karlar ederek satıyoruz da, muhtemelen son transferini yapacak diye birini istemiyoruz.

De Nigris'in topçuluğu "inanılmaz" ölçülerde değil elbette. Ama, daha önce bir limon örneği vermiştim... Limona ihtiyacımız varsa gidip daha güzel, daha büyük, daha sulu diye portakal almanın alemi yok. ilerde top tutamıyoruz. Sorunumuz bu. Duvar gibi, giden top geri geliyor. Bizi ilerde çoğalacağımız süre içinde tolere edecek, topu ayağında tutup kademesiz yakalandığımız hızlı hücumların oluşumuna engel olacak, çok eleştrilen Umut'un önüne top atacak bir adama ihtiyacımız var. Yani tek vuruşçu aramıyoruz. Şahsi olarak çok gol atmasını da beklemiyorum. Biz topu ilerde tutalım, zaten golü atarız. Gökdeniz var, Ceyhun, Yattara var. Ne Umut ne De Nigris atsa, ki atarlar, yine skor sorunumuz olmaz.

Bu işi şu anda 3 tane adam yapar Türkiye'de. M. Yıldız, Burak ve De Nigris. Gidip çok daha iyisini bulup alıp gelirseler, evet, De Nigris olmasın. Ama kendisi bu üç oyuncu içinde fundamentali en sağlam adam. Alabileceğimiz de tek adam gibi duruyor.

Bir de Selçuk'u alsak çok iyi olur ama bu yönetimin bir numarası olduğunu düşünmüyorum artık. İnsan her işi eline yüzüne bulaştırmak için uğraşsa kaza ile bir iki tane işi iyi yapar. Maşallah, Ersen'den Brezilya seferine her iş fiyasko.

Travelair
04.01.2008, 20:25
Selçuk+Burak Yılmaz+Koray = 1,5 milyon $+Ömer Rıza+Ceyhun+Celaleddin
Murat Duruer: Erdinç+Ayman+750bin $
Serhat Akyüz: Jabi+750bin $
Erman Kılıç: Jefferson+500bin $
3 Gurbetçi: 2 milyon $
Fernandao: 3 milyon $
Sercan Yıldırım: Tolga+Adnan+1,5 milyon $

10 milyon $
Giden 9 oyuncu
Gelen 11 oyuncu

Beceremedim galiba battık çok üzgünüm :D

Colakoglu
04.01.2008, 20:43

10 milyon $
Giden 9 oyuncu
Gelen 11 oyuncu

Lütfen dengeleri bozmayalim :D

Cem Balcı
04.01.2008, 21:15
yav fanatikte bitane gurbetçi topçu almışız yazıyordu kimdir neyin nesidir bilen varmı

Travelair
04.01.2008, 21:22
Aldık mı bilmiyorum ama TFF sitesindeki röportaj aşağıda:

http://www.tff.org.tr/Resources/TFF/Auto/d901d7d78df44e5fa14959be73e1916e.jpg

Defansın akil adamı: Ceyhun Gülselam 01.11.2007

Bayern Münih altyapısında geçirdiği 8 yılda dersine iyi çalıştığını hem Unterhaching hem de Ümit Milli Takım'daki performansıyla kanıtlıyor. Henüz 20 yaşında ama savunmanın göbeğinde büyük bir ustalıkla top kullanıyor. Bu becerisini iki ayağını da oyuna katabilmesine ve kulüp takımında ön libero olarak görev yapmasına bağlıyor.
Röportaj: İlker Uğur

İlk kez Ümit Milli Takımın Gürcistan'la deplasmanda oynadığı ve 2-1 kazandığı karşılaşmada seni sahada görmüştük. Onun dışında bize yabancı bir oyuncusun. Biraz kendinden bahsedebilir misin?
1987 Münih doğumluyum. 6 yaşımda futbola başladım. 8 sene Bayern Münih altyapısında oynadım. Daha sonra Unterhaching takımına geçtim ve orada profesyonel oldum. Almanya Üçüncü Ligi'nde oynuyorum.
Futbola nasıl başladın? Örneğin baban gelip seni seçmelere mi götürdü?
Evet. Sokakta arkadaşlarla futbol oynuyorduk zaten. Babam "Seni bir takıma yazdırayım mı?" diye sordu, ben de kabul ettim. O zaman bizim mahallenin takımına yazılmıştım. Daha sonra bir turnuva oynarken Bayern'in scoutları gelip beni izlediler ve takıma aldılar.
Forvette başladım, stopere kadar çekildim
En başından beri aynı mevkide mi oynuyorsun?
Çocukken tabii forvet oynuyordum ama sonra hep ön libero ve stoper oynadım. Çocukken gol atmak daha zevkli geliyor, o yüzden herkes forvet oluyor. Büyüdükçe hocalarım beni geriye çektiler yavaş yavaş. Stopere kadar geldim.
Sezon başında sizin takımın teknik direktörü Werner Lorant'tı değil mi?
Evet. Geçen sezonun sonlarına doğru gelmişti. Küme düştük. Sonra sezon başladı ve birkaç hafta önce de Lorant bizi bıraktı. Bırakırken "Dinlenmem lazım" diyordu ama bir hafta sonra Kasımpaşa'yla anlaştı.
Almanya'da Unterhaching forması giyen bir oyuncu olarak Türkiye'ye gelmek gibi bir hayalin var mı?
Var tabii. Oynadığım takımda en önemsediğim nokta kendimi geliştirecek ortamı bana sağlamasıdır. Bu Almanya'da da olur Türkiye'de de bambaşka bir ülkede de.
Ama bir adım atman gerekiyor sanki. Sonuçta Ümit Milli Takım oyuncususun ve 3.Lig'de oynuyorsun.
Çok doğru. Her futbolcu gibi hedeflerim var ve bu hedefleri gerçekleştirmek için bir adım atmam gerekli. Daha üst liglerde oynamam lazım ve bunu en kısa zamanda başarmayı umuyorum.
Almanya Üçüncü Ligi'nden Ümit Milli Takım'a gelmek de büyük başarı aslında.
Elbette. Ama geçen sezon takımım 2. Bundesliga'daydı ve ben oradan çağrıldım ilk kez. Daha önce U15'in Riva'da yapılan seçmelerine de katılmıştım. Ama ilk resmi maçım Ümit Milli Takım'a nasip oldu. Daha öncesinde genç milliliğim yok.
Almanya Milli Takımları seni çağırdı mı Milli Takım'da oynaman için?
Orada da seçmelere katıldım ama sadece Türk pasaportum olduğu için kabul etmediler. Ancak ben zaten Almanya Milli Takımları için oynamak istemiyordum. Türk Milli Takımı'nı tercih ettim.
Peki, ailen ne zaman gelmiş Almanya'ya?
Çok uzun zamandır Almanya'da yaşıyorlar. Babam İstanbul, annem Sakarya Hendek doğumlu. Türkiye doğumlular ama dedemlerle birlikte Almanya'ya gitmişler.
Ne işle uğraşıyorlar?
Babam Siemens fabrikasında çalışıyor, annem de işçi.
Altyapını Almanya'da almış bir futbolcusun ve senin gibi pek çok oyuncu Türkiye'de forma giyiyor. Biz de altyapımızın yeterli olup olmadığını senin gibi oyuncular üzerinden tartışıyoruz. Almanya'nın farkı nedir Türkiye'ye göre?
Bunu ben tam olarak bilmiyorum ama altyapı farkının bunun nedeni olduğunu düşünmüyorum. Türkiye'deki kulüp altyapıları da son dönemde büyük aşamalar kaydetti bence.
Bir röportajında en mutlu olduğun anı Ümit Milli Takım'a çağrılman olarak nitelendirmişsin.
Evet. İnanılmaz bir duyguydu. Türkiye Milli Takımları forması giymek benim çok istediğim bir şeydi. Davetle çağrıldım ve bunu söylemek için Unterhaching'deki antrenörlerim de gelmişti. Ben de tabii çok sevindim. İzin de verilince hemen geldim Türkiye'ye.
En üzüntülü anın hangisiydi peki?
İkinci Lig'den Üçüncü Lig'e düştüğümüz zaman. 33. haftada oynadığımız Greuther Fürth maçında bir gol atmıştım ve takım maçı 2-1 kazanmıştı. Son hafta ise Hansa Rostock'la oynuyorduk. Zafer Yelen o takımda yer alıyordu ve bize frikikten bir gol atmıştı. O maçı kaybederek düşmüştük.
Sen iki mevkide de oynayabiliyorsun değil mi?
Evet. Hem ön libero hem de stoper oynayabiliyorum. Benim için hiç fark etmeyen iki mevki bu. Ön libero pozisyonunda topla daha fazla oynuyorsun tabii ki.
Uzun boylu futbolcuların teknik kapasitesinin yüksek olması birkaç istisna dışında pek sık görülen bir şey değildir.
Evet ama ben pek zorluk çekmiyorum ön libero mevkiinde. İki ayağımı da kullanabiliyorum.
Kendine örnek aldığın bir futbolcu var mı?
Zidane'ı çok beğeniyordum. Ama fizik olarak Vieira'ya daha yakınım herhalde. Lampard da çok beğenerek izlediğim oyuncular arasında.
Gol atabiliyor musun?
Geçen sezon İkinci Lig'de dokuz maç oynadım ve bir golüm var.
Almanya'da oynayan futbolcuların dertli oldukları bir konu var. Oradaki Türk futbolcuların altyapılarda çok şans bulurken yukarıya çıkarken bir ayrımcılık yapıldığını düşünüyorlar. Sen buna katılıyor musun?
Aslında bir bakıma doğru. Büyük takımlara baktığınız zaman eskisi kadar çok Türk oyuncu olmadığını görüyorsunuz. Gazetelerde bazen "Biz yetiştiriyoruz ama onlar Türkiye'yi tercih ediyorlar" diye yazılar çıkıyor. Böyle bir tepki var ve bence Türk oyuncu sayısının azalmasındaki neden bu olabilir. Türk oyuncu yerine altyapıdan Alman oyuncuları profesyonel yapmalarında bu bakış açısı etken olmuş olabilir.
Sen geleceğinden ne bekliyorsun?
Avrupa'da veya Türkiye'de inşallah büyük takımlarda top koştururum. Büyük takımdan da kastım daha ön planda olan, daha iyi desteklenen ve daha çok izlenen bir takım.
Türkiye'den teklif aldın mı hiç?
Almanya doğumlu çok oyuncu oynuyor Türkiye liglerinde. Bana henüz gelen bir teklif yok ama zaten ben değil menajerim ilgileniyor bu tekliflerle.
Boş zamanlarında neler yapıyorsun?
Yüzmeye gidiyorum. Ailemle vakit geçiriyorum. Ailemle yaşıyorum. Zamanımın büyük çoğunluğu futbolla geçiyor zaten.
Eğitimine devam ediyor musun?
Şu an meslek okulunda okuyorum. Emlakçılık üzerine. Son senemdeyim ve bunu tamamlamak istiyorum.
Almanya'da oynayan diğer Türk oyuncuları izliyor musun? Onların başarıları seni motive ediyor mu?
Tabii ki. Onların oynadığı maçları takip etmeye çalışıyorum çoğunlukla. Onlar gol atınca, başarılı olunca daha da çok seviniyorum.
Türk futbolu Almanya'dan nasıl görünüyor?
Türkiye Ligi artık çok göz önünde bir lig. En büyük liglerden birisi olarak kabul ediliyor. Avrupa'da yakalanan başarılar buna çok etki yaptı.
Sen herhangi bir Türk takımını tutuyor musun?
Yok hayır. Sadece oynadığım kulüple ilgiliyim.
Senin söylemek istediğin bir şey var mı?
Şu ana kadar çalıştığım her teknik adama teşekkür etmek istiyorum. Ben bir yerlere gelmişsem onların her birisinin bunda payı vardır. Ama en büyük pay babamdaydı. O benim futbolcu olmam için çok uğraştı.
Beğendiğin teknik adamlar veya taktikler var mı?
Temel 4-4-2 taktiğini ve Mourinho'yu beğeniyorum.

omermk
04.01.2008, 21:50
onur (19)
serkan(23) ceyhun gülselam ??? ???

barış memiş (18) selçuk(22) caner (20)

yattara(28) ??? gökdeniz(28)

çok zor değil en azından umut vaad eden bi takım olur seneye de 3 sağlam yabancı ile bu takım şampiyon olur...

not : onur ve ceyhun gülselem için söyleyenlaerin yalancısıyım , kefil değilim :)

Muhalif
04.01.2008, 22:05
Galiba Recep'i de alamadık:) Bu yönetime söylenecek söz kalmadı eğer böyle ise.. Fernandao ve Alex'den kapıyı açıp Recep'i de alamıyorsan yapacak bir şey yok demektir yani...
Ersun Hoca'nın yerinde olsam Erdinç,Ferhat,Hasan,Hüseyin,Tolga,Celalddin v.b oyuncuları kadro dışı bırakıp Paf takımdan takviyelerle yoluma devam ederdim 2. yarı.. nasılsa küme düşmeyiz.. ha yönetim olur mu öyle şey derse işime karışıyorlar diye de istifa ederdim...

Cabri61
04.01.2008, 22:09
ya ben anlamıyorum...
bu aralar ne yapıyor bu yönetim bilen var mı :)kimle görüşüyor?.uyuyorlar mı?..kaleci onur bizdemi ?
sonra son gün bi sürü saçmalıklar yaşanıyor
kurbanlık ineklerde bile daha düzenli pazarlık oluyor

beratiabi
04.01.2008, 22:30
Maç 5-0 bitti yönetimin eli güçlendi transfer yapmamak için bahanede bulunmuş oldu. Şimdi pis pis sırıtsın transfer komitesi utanmazlar.

Sunny53
04.01.2008, 22:37
Galiba Recep'i de alamadık:) Bu yönetime söylenecek söz kalmadı eğer böyle ise.. Fernandao ve Alex'den kapıyı açıp Recep'i de alamıyorsan yapacak bir şey yok demektir yani...
Ersun Hoca'nın yerinde olsam Erdinç,Ferhat,Hasan,Hüseyin,Tolga,Celalddin v.b oyuncuları kadro dışı bırakıp Paf takımdan takviyelerle yoluma devam ederdim 2. yarı.. nasılsa küme düşmeyiz.. ha yönetim olur mu öyle şey derse işime karışıyorlar diye de istifa ederdim...

üstat recebi aldılar
her gazeteyi okuyum inanma
şimdi bekleyim başka transfer yaparlar mı?
bana sorarsanız
SANMAM:)

Cem Balcı
04.01.2008, 22:39
fanatikte bu ceyhun tamam diye haber vardı.acaba doğrumu...

asem61
04.01.2008, 22:47
arkadaslar allah sabirlar versin. bu adamlar transfer yapamaz. bunlar yönetici degil idareci ancak bizi idare ederler.

Bilâl ÇOBAN
04.01.2008, 22:50
üstat recebi aldılar
her gazeteyi okuyum inanma
şimdi bekleyim başka transfer yaparlar mı?
bana sorarsanız
SANMAM:)

hocam sana kalsa fernandao ve alex de gelmişti çoktan, forumun fotomaç gazetesi gibisin...

sbay
04.01.2008, 22:52
http://www.spor61.net/images/news/hasan_cetinkaya.jpg
TS'de Çetinkaya iddiası
Trabzonspor'da son dakika gelişmesi, iki menejeri bulunan Boprdo mavililer 3. menejerin peşinde. Trabzonspor idari İşer sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu ve genel menajer Necmi Perekli'den sonra Bordo mavililer Gazintepspor'un menajeri Hasan Çetinkaya ile masaya oturduğu iddia edildi.

Yönetim kurulu teknik direktör Yanal'ın ısrarla istediği menajer Çetinkaya ile anlaştığı ve Çetinkaya'nın detayları görüşmek üzere yarın Trabzon'a geleceği öğrenildi.

menejerini almayı aklına getiren aklı evvel santraforunuda araya sıkıştırsa bari.:cool:

MahmutHSO
04.01.2008, 22:53

Çok ciddi olarak,bu düşünceye katılıyorum.Doğrusu da bu bence

Sunny53
04.01.2008, 22:54
hocam sana kalsa fernandao ve alex de gelmişti çoktan, forumun fotomaç gazetesi gibisin...

ben mi dedim alex ve fernandaoyu aldık diye
peh peh peh
sana 80.inci sayfadan itibaren msjlarımı okumanı tavsiye ederim
ama sanırım sen diyordun bir ara
ALDUK ALDUK FERNANDAOYU aldık diye yanlış bilmiyorsam :(

Sunny53
04.01.2008, 22:58
alex kesin 7 giyer de... şu forvet olana 9 versek mi

bu msj sen atmışsın ben degil
bir daha çamur atacaksan önce bak sonra at
olur mu?

Bilâl ÇOBAN
04.01.2008, 23:19
bu msj sen atmışsın ben degil
bir daha çamur atacaksan önce bak sonra at
olur mu?

sana güvendik de yazdık hocam o mesajı... yok o gazeteci ile konuştum, o yöneticiyi aradım vs... bu taraftar transfere aç, başta ben olmak üzere... sen de destekli söyleyince o geliyor bu geliyor gibi şeyler, tabi ki umutlandık ve hayal dünyasına daldık... sonra ters tepki yapınca çamur atmaktan bahsediyorsun, rahatlayacaksan evet, sana çamur attım, tertemiz seni kirlettim öyle olsun :)

bundan sonra ki yorumlarına cevap verilmeyecektir, forum zaten destekli desteksiz sallayanlarla kirleniyor, bir de tartışmamızla kirletmeyelim... selametle...

Sunny53
04.01.2008, 23:24
sana güvendik de yazdık hocam o mesajı... yok o gazeteci ile konuştum, o yöneticiyi aradım vs... bu taraftar transfere aç, başta ben olmak üzere... sen de destekli söyleyince o geliyor bu geliyor gibi şeyler, tabi ki umutlandık ve hayal dünyasına daldık... sonra ters tepki yapınca çamur atmaktan bahsediyorsun, rahatlayacaksan evet, sana çamur attım, tertemiz seni kirlettim öyle olsun :)

bundan sonra ki yorumlarına cevap verilmeyecektir, forum zaten destekli desteksiz sallayanlarla kirleniyor, bir de tartışmamızla kirletmeyelim... selametle...
bak elinde klavye ve mause denen iki tane ecnebi yapımı cihaz var
ordan tıklıyorsun benim nickimin üstüne sana bir pencere açıyor
oradan bu üyenin msjlarını bul var onu tıklıyorsun
al sana benim bütün msjlarım orda bak bakalım ben fernandao ve alex konusunda ne demişim
beni sakın stichus veya bosver.sene gibi kişilerle karıştırma çünkü hoş olmuyor
sallayan var evet dogrudur ama ben sallamıyorum ben gerçekleri söylüyorum neyse mühim degil
madem transfere açsın sana az mansare ve yanında buz gibi prica söyliyim biraz rahatlarsın baki vesselam

Dursun Ali Bahçekapılı
04.01.2008, 23:25
A.C.ERSEVER sanırım sen karıştırıyorsun Sunny53 bu yönetime muhalifdir... Muzaffer Ermiş haric sanırım... Yigidi öldür hakkını ver demiş atalarımız Sunny53 bu transferler olmaz demişti

Sunny53
04.01.2008, 23:27
A.C.ERSEVER sanırım sen karıştırıyorsun Sunny53 bu yönetime muhalifdir... Muzaffer Ermiş haric sanırım... Yigidi öldür hakkını ver demiş atalarımız Sunny53 bu transferler olmaz demişti

üstat ben muzaffer ermişide istemiyorum:)

Bilâl ÇOBAN
04.01.2008, 23:30

hocam dediğin gibiyse hata ettim, hatam affola, helallik isteyelim sunny'den... fakat biliyorsun yazılanları abi, o geldi bu geliyor, sonra elimize uchunbirry den başka birşey geçmiyor... neyse sunny'ye haksızlık ettik, hatamız affola...

Murat Keçeci
04.01.2008, 23:30
adana demir maçında yeni transferimiz onuruda görsek hiç fena olmaz takıma 2 stoper bir solbek bir oyun kuruc birde forvet lazım en azından 2 sini alsakda geri kalanı da sene sonunda yaparız transferi

Erdal Kılıçarslan
04.01.2008, 23:31
madem transfere açsın sana az mansare ve yanında buz gibi prica söyliyim biraz rahatlarsın baki vesselam

şimdi bu ikisinimi alıyoz yani :)
brezilyalılardan sonra bunlar mı var sırada..
(laf atma değil yanlış anlaşılma olmasın)

Sunny53
04.01.2008, 23:34
şimdi bu ikisinimi alıyoz yani :)
brezilyalılardan sonra bunlar mı var sırada..
(laf atma değil yanlış anlaşılma olmasın)

sonunda bunlara ikna edilicez demek istiyorum
ya da belçikadan adamlara yani bu yönetimden ben herşeyi bekliyorum
bakalım belki bebbeyi de alabilirler veya de nigrisi işte yönetim böyle birşey
sadisesi sadisesine uymuyor uysa zaten bu durumda olmazdık

Sunny53
04.01.2008, 23:36
hani bir reklam var fındıkla ilgili
onu bizim yönetime göre uyarlayalım
biz onu alacaz bunu alacaz onu alamadık bize büyük geldi
''TABİ YERSENİZ''

Süleyman Eruyar
04.01.2008, 23:37
bunu söylemek için biraz erken ama eğer barış memiş i kenarda oturtacaksa onun yerine transfer istemiyorum..

A.T.R
04.01.2008, 23:37
Stichus üstad şaka değil vallahi gel de herşey güzel olacak de umuda bağla bizi. Hem özledik de postlarını.Gelirken de sıcak haber getirsen tadından yenmezsin hele de olumlusundan :)

Erdal Kılıçarslan
04.01.2008, 23:38
valla pricayı bilmemde mansere yi alsalar süper olur gibi geliyor ama dediğin gibi
şimdi diyecekler ki genç yetenek barış var, risp geri döndü, yattara ve gökdenizi satmadık,
ümit milli kaleci aldık vs. vs.

al sana 4-5 transfer nasıl :)
eşşeği önce kaybettir sonra buldur!!

Sunny53
04.01.2008, 23:40
Stichus üstad şaka değil vallahi gel de herşey güzel olacak de umuda bağla bizi. Hem özledik de postlarını.Gelirken de sıcak haber getirsen tadından yenmezsin hele de olumlusundan :)

stichus gelsin de o çok dolu gelmiyor sadece baş harfleri atıyor gidiyor gerisini sen doldur klasik bir Sudoku oyunu kuruyor bizlere gelmemesi daha iyi ama yine de Transfer şişkinlik yapıyorsa bir stichus alın iyi gelir:)

A.T.R
04.01.2008, 23:42
Beni Kırıkale maçında endişeye sevkeden bir durum vardı sizin dikkatinizden mi kaçtı yoksa ben mi kuruntu yaptım?

Dikkat ettiniz mi Ersun Hocanın zerre kadar keyfi yoktu kenarda. Bence bu transfer konusunda nerede olduğumuzun en iyi ifadesiydi.

Sonumuz hayrolur inşallah.

Fatih
04.01.2008, 23:44
ersun hocayı çok dikkatle dinledim karamsar bir havası vardı gergindi ama umudunu henüz yitirmemiş transfer sezonu daha yeni başladı birçok girişimimiz var dio bakalım ne kadar doğru çıkacak söyledikleri

Cafer Bulur
04.01.2008, 23:45
bunu söylemek için biraz erken ama eğer barış memiş i kenarda oturtacaksa onun yerine transfer istemiyorum..
zaten orta sahanin sagina transfere gerek yok.bu mevkiide oynayabilecek yattraa,gökdeniz ve baris var.bizim eksiklerimiz belli.forvet,10 numar veya orta sahada oyunu iki yönünü iyi oynayabilen bir oyuncu ve stoper.acil ihtiyaclar bunlar.bize göre acil ama yönetime göre degildir.kirikkaleyi gole bogan bir takimin ne transfere ihtiyaci olur ki.

Sunny53
04.01.2008, 23:51
ziya denen dangozun her istediklerini aldınız
eee hadi ersun hocada istiyor alsanıza
demek ki sorun hocada degil yönetimdeymiş
zaten ziyanın arkasında durmalarının sebebi oydu
herif her dediklerine eyvallah diyordu
nerde öyle hoca nerde öyle dangoz
ersun hocanın farkı bu
en azından bir şerefi var bir duruşu var
......................

Ahmet Kuru
05.01.2008, 00:07
ersun hocanın farkı bu
................................
Ayıp kardeşim ayıpppp :mad:

Mustafa Uzuner 61
05.01.2008, 00:15
kapayın bu başlığı zaten bu yönetimle bu başlığın acılması saçmaydı
doğru söze ne hacet bence de bmn yöneticileri bunu ciddi ciddi düşünmeli

kalavara
05.01.2008, 00:15
evet ziya hoca kötü bir hoca olabilir ama bu durum ona hakaret etme hakkını vermez bize.nihayetinde bizim hocamızdı kendisi.iyi ya da kötü.

Mustafa Uzuner 61
05.01.2008, 00:18
ersun hocanın farkı bu
..........................
söylediklerinin son satıra kadar katılıyorum ama hiç bir insanı sen sen ol bu şekilde aşağılama bu son satır için seni kınıyorum

Emirhan Makul
05.01.2008, 00:44
de nigris haberleri gerçeği yansıtıyor mu abiler ???

Fatih
05.01.2008, 00:48
de nigris haberleri gerçeği yansıtıyor mu abiler ???

fotomaç gazetesinin uydurması gibi geliyor bana ama de nigris alınırsa faydalı olur bazı arkadaşlar yaşını beğenmiyolar ama hagi de gs ye 30 yaşında gelmişti zidane 34 yaşında futbolu bıraktı figo hala oynuyo tugay desen 36 yaşında turp gibi hakan şükür keza öyle yaş problem olmamalı tabi şöyle bir durum da var 30 yaşında ortalama bir kaliteye sahip birine de 2 milyon dolar verilmez

AYYILDIZ
05.01.2008, 00:54
Ben de nigris alinacagina o parayla oftastan hem giray hemde ibrahimi alabilirz diye dusunuyorum hem ibrahim genc ve Trabzonlu

ÖmerFarukYılmaz
05.01.2008, 00:59
bnce en iyi transferimiz BARIŞ MEMİŞ

Erdal
05.01.2008, 01:00
Fazsa seyredemedim ama İbrahim in seyrettiğim maçlarda bitirici vuruşlarda çok beceriksiz olduğu intibaı verdi bana ..top taşıma becerisi ve rakibi yıpratma anlamında faydalı ..çalışarak golcü olunurmu ? olunur Hakan Şükür ....

Fatih
05.01.2008, 01:05
Fazsa seyredemedim ama İbrahim in seyrettiğim maçlarda bitirici vuruşlarda çok beceriksiz olduğu intibaı verdi bana ..top taşıma becerisi ve rakibi yıpratma anlamında faydalı ..çalışarak golcü olunurmu ? olunur Hakan Şükür ....

erdal abi aynen katılıyorum son vuruşlarda çok etkisiz tıpa tıp mehmet yılmaz diyebiliriz biraz daha hızlısı

geçen lig tvde izledim bir gol kaçırması vardı evlere şenlik ama yetenekli bence faydalı olur

Mehmet_Mercanlı
05.01.2008, 01:05
http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/Default.aspx?s=1

mayd61
05.01.2008, 01:13

10 milyon $
Giden 9 oyuncu
Gelen 11 oyuncu

öncelikle bunlar mantaliteye uygun mu ona göre yorum yapalim :D

salihismet
05.01.2008, 01:16
Kos koca Trabzonsporun futbolcusu fbli R.C un formasini almaya kalkinca kiyametleri koparanlarin, Trabzonspora ba$kanliga soyunan Haci Yildizin bu durumuna ses cikartmamalarinin bir nedeni mi var acaba? zorla harac almak, cek-senet i$ine girmek, kisacasi mafyalikla suclanan Haci Yildiz mi, yoksa Tayfun Cora mi Trabzonspora yaki$miyor? Hangisi Trabzonsporun onurunu zeteliyor, merak ediyorum?

kalavara
05.01.2008, 01:24
Kos koca Trabzonsporun futbolcusu fbli R.C un formasini almaya kalkinca kiyametleri koparanlarin, Trabzonspora ba$kanliga soyunan Haci Yildizin bu durumuna ses cikartmamalarinin bir nedeni mi var acaba? zorla harac almak, cek-senet i$ine girmek, kisacasi mafyalikla suclanan Haci Yildiz mi, yoksa Tayfun Cora mi Trabzonspora yaki$miyor? Hangisi Trabzonsporun onurunu zeteliyor, merak ediyorum?
açıkçası ben aday zamanda hacı yıldızın trabzonspor için yanlış kişi olacağını söylemiştim çünkü eski gazetelerin birinde bir fotosu vardı.kollarına polis memurları ile karakola götürülüyordu.bu durum trabzonspora yakışmaz.neyse ki bugüne kadar camiamız da buna izin vermemiştir.

ihsanbayram
05.01.2008, 01:41
ersun hocanın farkı bu
.......................

kardes ayip ediyorsun ama ,bir insani nasil sen maymuna benzetirsin allah askina ,ayip ama cok ayip

Nytre
05.01.2008, 01:42
ersun hocayı çok dikkatle dinledim karamsar bir havası vardı gergindi ama umudunu henüz yitirmemiş transfer sezonu daha yeni başladı birçok girişimimiz var dio bakalım ne kadar doğru çıkacak söyledikleri

ersun hocayı ben de izledim . az daha üstüne gitseler belki yönetimden dert yanacak. bunlar 5 para etmez diyecek kim bilir?

yüzündeki ifade "bunlardan bi .ok olmaz , benim elim kolum bağlı " der gibiydi.. yanıldım mı yoksa?

ersun yanal yanındayız . sen elinden geleni yaparsın biz hata kimde biliyoruz.

ihsanbayram
05.01.2008, 01:45
fotomaç gazetesinin uydurması gibi geliyor bana ama de nigris alınırsa faydalı olur bazı arkadaşlar yaşını beğenmiyolar ama hagi de gs ye 30 yaşında gelmişti zidane 34 yaşında futbolu bıraktı figo hala oynuyo tugay desen 36 yaşında turp gibi hakan şükür keza öyle yaş problem olmamalı tabi şöyle bir durum da var 30 yaşında ortalama bir kaliteye sahip birine de 2 milyon dolar verilmez

kardesim ,hagi olsun zidane olsun figo olsun bunlar dünyanin en iyi futbolculariydi ,del nigrisi yasiyla bile olsa bu cok büyük futbolcularla kiyaslman bence haksizlik

kalavara
05.01.2008, 01:55
şu de nigris konusunda da arkadaşlar bence yanlış yoldayız.de nigris iyi de olsa şu aşamada bizim şampiyonluk için mücadele vereceğimiz(gelecek yıl) unutulmamalı.o nedenle günü kurtarmak yerine takımı kurtarmak daha lazım.yani paraya kıyıp iyi bir golcü alınmalı mutlaka.ama şimdi, ama sezon sonunda.mutlaka iyi bir golcü.herşeyi yüzde 50 değiştirir.

Hüdai Pervaneli
05.01.2008, 02:17
en trasnfer alt yapidan yapilandir örnek baris memis

Ahmet Kuru
05.01.2008, 02:54
Daha öncede söyledim de nigris e 2 milyon dolar + futbolcu vereceğine ver 3 milyon dolar fernandoydu galiba brezilyadaki izlenen al onu.çok zor birşey değil.Madem kongreyi ertelettiniz alın ozaman. 3 kuruşluk topcular peşinde koşmayın,takımdaki 3 kuruşlukları gönderin ilk önce...

Erdal
05.01.2008, 02:58
zaman ın yarınki spor sayfasında de nigris için el sıkışıldığı yazıyor. bizimkiler ciddi bir duyum almadıktan sonra yazmazlar böyle haberleri .ne diyelim hayırlı olsun ...adamı hiç de alıcı gözle seyretmemiştik iyimi ..

kalavara
05.01.2008, 05:31
zaman ın yarınki spor sayfasında de nigris için el sıkışıldığı yazıyor. bizimkiler ciddi bir duyum almadıktan sonra yazmazlar böyle haberleri .ne diyelim hayırlı olsun ...adamı hiç de alıcı gözle seyretmemiştik iyimi ..
BİZİMKİLER???????

Uğurtan
05.01.2008, 08:01
Ben seyrettim abi:) Kafa toplarında zamanlaması yer tutması Tekke'yi hatırlatmakta.. tekniği elimizdekilerin 2 katı kadar iyi 3 kişi arasında ceza sahasında golü var:) Şu anda Süper Ligde 8 golü var:) G.Antep gibi bu sene kötü olan bir takımda üstleik...;)

BİZİMKİLER???????
Eski efsane bi dizi arkadaşım:) ;)

EmrahYalçınalp
05.01.2008, 08:50
De Nigris'in 2 mio dolar edeceğini sanmam. Şişirmedir muhtemelen. Gerçi aratransfer döneminde akşam pazarı olacak hali yok ama, bence fiyat daha makuldur. Ya da öyle olmasını diliyorum. Değilse bile eğer daha iyisi yoksa, ki yurtiçinde olmadığı kesin, o tip bir adam şart. Ben şahsen ondan gol falan da beklemiyorum. Top tutamıyoruz ilerde kardeşim, top. Attığımız tüm goller ya sağdan-soldan orta, ya karambol. Bir forvetimiz olsa, ilerde topa bassa, kaçan adamlara top atsa, ayağında topu tutuyorken defansımız yerleşecek zaman bulsa, kontra yiyip kademesiz yakalanmasak falan... De Nigris bence alınmalı ama muhtemelen ona verilen her 100 bin dolar için bir gol bekleyecek taraftar tarafından çok eleştrilecek. Oysa bence "görünmez" katkısı fazla olacak bir adam. Alınırsa golleri kadar asistleri ve preasistleri de dikkate alınmalı. Bir de yediğimiz kontra sayıları...

Cengiz Çubukcu
05.01.2008, 09:06
Emrah ben de senin gibi de nigrisin alternatifler içinde en iyisi olduğunu düşünüyorum, en büyük faydası dediğin gibi top tutması olacaktır....
Ayrıca yönetim buradaki yazıları okuyunca bu oyuncuyu almaya karar vermiş olabilir :)

sarman61
05.01.2008, 09:07
videolig de de nigrisin attığı gollere baktımda golleri fırsatcılık kokuyor. 2 tane şık kafa golü. Kafasına böyle hakim biri bizim takımda çok gol atar. Yattara ve gökdenizin orta bombardımanını boş geçmez gibime geliyor. Fiziki yapısı ve oyun tarzı ile Trabzonsporda sırıtmaz. Kontra atak futboluna uygun yapısı var.

sarman61
05.01.2008, 09:18
Emrah ben de senin gibi de nigrisin alternatifler içinde en iyisi olduğunu düşünüyorum, en büyük faydası dediğin gibi top tutması olacaktır....
Ayrıca yönetim buradaki yazıları okuyunca bu oyuncuyu almaya karar vermiş olabilir :)

Cengiz hocam ve Erman hocamın söylediği top saklama özelliiğini görmek isteyenler videoligden de nigrisini ligin 6.haftasındaki gaziantep g.oftaş maçında attığı gole bir baksın.

Bu arada kimsede küçük bir golcü demesin. Bence Trükiye ligindeki en iyi golcülerden biri. En azından bizim forvetlerde olmayan yetenekleri var.

Murat Keçeci
05.01.2008, 09:44
Trabzonspor, Onur Kıvrak için Karşıyaka Kulübü ile anlaşma sağladı.
5.1.2008

Trabzonspor’un devre arasında kadrosuna kattığı tek isim olan Onur Kıvrak için Karşıyaka Kulübü ile anlaşma sağlandı. İzmir temsilcisinden gelen olumsuz açıklamaların ardından harekete geçen transfer komitesi, Kırmızı-Yeşilli takımla masaya oturarak, aradaki parasal sorunları çözdü. Bu sayede Onur da rahat bir nefes aldı.
Karadeniz’de transfer bitmez
Bordo-Mavili ekibin Ümit Milli Takımımız’ın defans oyuncusu Ceyhun Gülselam ile anlaşmasının ardından Trabzonspor yönetimi transfer için 3 isim üzerinde yoğunlaştı. Basel Takımı’ndan Eren, Rostock’ta forma giyen Zafer Yelen ve Düsseldorf’un formda ismi Hamza Çakır.

fanatik ceyhunla anlaşıldığını 2.kez vurguladığına göre yalan haber olmasa gerek hadi hayırlısı

TSKara61
05.01.2008, 10:22
De Nigris Meksika liginin en iyi kuluplerinde oynamis ve Villareal'e kadar yukselmis bir forvet.

Travelair
05.01.2008, 10:29
Takımdan ayrılmak isteyen oyuncular varmış. Sorun şu: Trabzonspor'un istediği bonservisi hangi kulüp verebilecek? Aldıkları ücretleri hangi kulüp verebilecek? Gitmek istiyorum demek kolay. O halde bu futbolcular takas edilecek. İnşallah başarılı takas olurlar

Serdær
05.01.2008, 10:31
Trabzon'da transfer çıkmazı !
Bordo mavililerde, Yanal'ın istediği isimlerin hiçbrinde ilerleme kaydedilemedi.

Teknik Direktör Ersun Yanal'ın, alınmasını istediği Brezilyalı oyuncuları renklerine katamayan Bordo-Mavililer, B planında da bir ilerleme kaydedemedi. G.Antepsporlu De Nigris ve Prica konusundaki girişimlerin de sonuçsuz kaldığı iddia edildi...

İ lk yarıda umduğunu bulamayan Tr"abzonspor'un ikinci yarı için başlattığı transfer harekatından da sonuç alınamadı. Sadece Karşıyaka'dan kaleci Onur'u renklerine katabilen Bordo-Mavililer, Brezilyalı oyuncular Alex ve Fernandao'dan ise pahalı oldukları için vazgeçmişti. Brezilya'ya giden Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, bu oyuncuların sürekli karar değiştirdiğini belirterek, "Böyle oyuncular bize yaramaz. B planına bakacağız" demişti.

GİRİŞİM SONUÇSUZ

Teknik Direktör Ersun Yanal'ın da alınmasına sıcak baktığı G.Antepspor'un golcüsü De Nigris ve İsveçli Rada Prica konusunda da bir ilerleme sağlanamadı. Trabzonspor, Danimarka'nın Aalborg takımında oynayan Prica için sezon başında yaptığı transfer girişimlerinden de sonuç alamamıştı. Bu sonuçsuz girişimlerin ardından Teknik Direktör Ersun Yanal'ın da moralinin bozulduğu ifade ediliyor.

Bugün

Serdær
05.01.2008, 10:32
Yattara'ya dudak uçuklatan teklif

Trabzonspor'un son F.Bahçe maçında sergilediği futbolla herkesi kendine hayran bırakan yıldızı Yattara’ya Suudi Arabistan kulübü Al Ittihad’dan müthiş bir teklif geldiği iddia edildi. Vatan Gazetesi'nin 5 Ocak tarihli habere göre, Suudiler, Gineli yıldızı almak için bordo-mavililere 10 milyon Euro önerdi. Ancak inanmakta güçlük geçeceksiniz: Bu süper teklife rağmen yanıt olumsuz oldu.
Gineli oyuncuyu kesinlikle satmayacaklarını belirten Trabzonspor yönetimi, daha önce de Fatih Tekke’yi 7.5 milyon Euro’ya Zenith’e güçbela satmıştı. Ayrıca bu sezon Gökdeniz’e yine Rus kulübü Rubin Kazan’dan gelen 7 milyon Euro’luk teklifi de geri çevrilmişti. Trabzon’un, cazip tekliflere karşı olumsuz yanıt vermesinin perde arkasında ise camiadan gelecek tepkileri önlemek olduğu öğrenildi. Ersun Yanal’ın da Gineli’nin kalmasını istediği öğrenildi.
Bu arada Trabzonspor’dan alacaklarını gerekçe göstererek FIFA’ya serbest kalma başvuru yaptığı iddia edilen Yattara dün kente geldi. Yattara’nın moralinin bozuk olduğu gözlenirken Trabzonspor Profesyonel Şube Menajeri Necmi Perekli, oyuncularının daha önce planlandığı gibi şehre geldiğini belirterek “Yattara takımımızla birlikte hazırlıklara devam edecek” dedi.

http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Vatan

Bayundur Han
05.01.2008, 10:41
Trabzonspor, Onur Kıvrak için Karşıyaka Kulübü ile anlaşma sağladı.
5.1.2008

Trabzonspor’un devre arasında kadrosuna kattığı tek isim olan Onur Kıvrak için Karşıyaka Kulübü ile anlaşma sağlandı. İzmir temsilcisinden gelen olumsuz açıklamaların ardından harekete geçen transfer komitesi, Kırmızı-Yeşilli takımla masaya oturarak, aradaki parasal sorunları çözdü. Bu sayede Onur da rahat bir nefes aldı.
Karadeniz’de transfer bitmez
Bordo-Mavili ekibin Ümit Milli Takımımız’ın defans oyuncusu Ceyhun Gülselam ile anlaşmasının ardından Trabzonspor yönetimi transfer için 3 isim üzerinde yoğunlaştı. Basel Takımı’ndan Eren, Rostock’ta forma giyen Zafer Yelen ve Düsseldorf’un formda ismi Hamza Çakır.

fanatik ceyhunla anlaşıldığını 2.kez vurguladığına göre yalan haber olmasa gerek hadi hayırlısı

Haber dogrumu acaba? nerede bu ceyhun. Taniyan varmi?

Travelair
05.01.2008, 10:43
Transfer dönemi başladı. Haberler doğru desek imzalar neden attırılmıyor? Açıklama neden yapılmıyor? Attırın şu imzaları lütfen!!!

EmrahYalçınalp
05.01.2008, 10:47

Trabzonspor'un son F.Bahçe maçında sergilediği futbolla herkesi kendine hayran bırakan yıldızı Yattara’ya Suudi Arabistan kulübü Al Ittihad’dan müthiş bir teklif geldiği iddia edildi. Vatan Gazetesi'nin 5 Ocak tarihli habere göre, Suudiler, Gineli yıldızı almak için bordo-mavililere 10 milyon Euro önerdi. Ancak inanmakta güçlük geçeceksiniz: Bu süper teklife rağmen yanıt olumsuz oldu.
Gineli oyuncuyu kesinlikle satmayacaklarını belirten Trabzonspor yönetimi, daha önce de Fatih Tekke’yi 7.5 milyon Euro’ya Zenith’e güçbela satmıştı. Ayrıca bu sezon Gökdeniz’e yine Rus kulübü Rubin Kazan’dan gelen 7 milyon Euro’luk teklifi de geri çevrilmişti. Trabzon’un, cazip tekliflere karşı olumsuz yanıt vermesinin perde arkasında ise camiadan gelecek tepkileri önlemek olduğu öğrenildi. Ersun Yanal’ın da Gineli’nin kalmasını istediği öğrenildi.
Bu arada Trabzonspor’dan alacaklarını gerekçe göstererek FIFA’ya serbest kalma başvuru yaptığı iddia edilen Yattara dün kente geldi. Yattara’nın moralinin bozuk olduğu gözlenirken Trabzonspor Profesyonel Şube Menajeri Necmi Perekli, oyuncularının daha önce planlandığı gibi şehre geldiğini belirterek “Yattara takımımızla birlikte hazırlıklara devam edecek” dedi.

10 mio euro'ya Yattara'yı bizzat kendim hediye paketi yapabilirim. Ama parayı bir sonraki yönetimin kullanması şartı ile. Parayı bol bulup oyuncu izlemeye Mars'a falan giderler...

champions
05.01.2008, 10:55
Nedir ne değildir bilmiyorum ama Villareal'e kadar yükselmenin bi değeri yok bence Franco da kaç yıldır Villada oynuyo sonuçta Ben olsam Ekvadorlu Benitezi alırdım :cool:Copa America oynanırken yazmıştım bu ismi ilk kez Hala yazıyorum ama:o De Nigrisi almak "iş" değil İllede Benitez diyorum ben:rolleyes::D
Hediye paketi yapılırken bende yardımcı olabilirim :p

sarman61
05.01.2008, 11:04
10 mio euro'ya Yattara'yı bizzat kendim hediye paketi yapabilirim. Ama parayı bir sonraki yönetimin kullanması şartı ile. Parayı bol bulup oyuncu izlemeye Mars'a falan giderler...

Emrah abi yeri değil ama yazayım dedim. Lostun yapımcısı ve senaristinden 18 ocakda bir film sinemaya gelecek. Filminde Lost kadar ilginç bir film olması bekleniyor haberin olsun dedim. Baktım ki avatarında lost var dedim emrah abide galiba benim gibi lost hastası :)

Erdem Keser
05.01.2008, 11:57
Yanal'ın büyük derdi
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, ara dönemde transfer yapmanın çok zor olduğunu belirterek, transferlerin kısa sürede bitmesini umut ettiğini söyledi.

Kırıkkalespor maçında şans verdiği Barış Memiş'in performansını da değerlendiren Yanal, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Altyapıdan bu tip oyuncular çıkacak. Bizde bunlara şans vermek istiyoruz. Trabzon'un kendi değerlerine uygun bir kadro yapısı oluşması için mücadele ediyoruz. PAF Takımı'ndan Barış Memiş ve Kadir Keleş dışında iki futbolcuyu daha A Takım'a katacağız. Bu oyuncularla beraber Türkiye'deki genç oyuncuları da katıp en az 7-8 oyuncu genç olacak. Bunlardan bir tanesi kaleci Onur'dur ve Trabzonspor'la hedefe koşacak kaliteyi de aynı zamanda yakalayabilecek arayışı her zaman devam edecektir. Bu dinamik hiçbir zaman yok olmayacaktır. Bazı oyuncularımız vardır onları kiraya veririz, pişmesini sağlarız. Bazı oyuncularımız vardır, bunu başaramazlar. Ben kendi vizyonumda da genç oyuncuları kazandırma adına oldukça cesaretli olduğumu bir kez daha göstermişimdir. Göreceksiniz de biz genç oyunculara her zaman açık olacağız ve kazanmak için de mücadele edeceğiz."

Yanal, Beşiktaş'a transfer olan eski öğrencisi Holosko için ise medyanın ön yargılı olduğuna dikkat çekerek, "Bu böyle olmaz, zar gibi. Altı altı gelirse ben demiştim. Beş beşe gelirse ben dememiştim. Holosko, çok kaliteli bir oyuncu eminim ki başarılı olacaktır, ama biraz sabredilmesi gerekir. Değişik bir camiaya gidiyor. Destek olunması lazım" şeklinde konuştu.

05.01.2008

Kaynak : İHA

Erdem Keser
05.01.2008, 12:05
Trabzonsporlu yöneticilerin, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın ısrarla istediği Meksikalı golcü oyuncu De Nigris için G.Antep'le her konuda anlaştığı ve el sıkıştığı öğrenildi.

İbrahim Şahin
05 Ocak 2008, Cumartesi

10 numara
05.01.2008, 12:18
Trabzonsporlu yöneticilerin, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın ısrarla istediği Meksikalı golcü oyuncu De Nigris için G.Antep'le her konuda anlaştığı ve el sıkıştığı öğrenildi.

İbrahim Şahin
05 Ocak 2008, Cumartesi

Kaynak ????

Jester
05.01.2008, 12:20
Büyük sorun göbekte.
Çünkü; defansın göbeğinde Erdinç, Çağdaş, Tolga, Tayfun'dan;
Orta sahanın göbeğinde Hüseyin ve Ayman'dan
en fazla biri oynayabilir.
Rakipten hiç baskı yemeden ayağındaki topu kaptırabilen ikişer adam oynatıyoruz o bölgelerde.
Aksi taktirde bu takımın üstüste 4-5 pas veya organize bir atak yapması neredeyse hayal.
Bunu Ersun Hoca çok iyi biliyor.
O yüzden Selçuk ne yapıp edip alınmalı.
3 milyon avro isteniyorsa da buna değer.
Transfer becerilemezse Ersun Hoca'nın o bölgeye takım içinden bir alternatif yaratacağını sanıyorum.
Defans göbeği de öyle.
İdeali oraya Hyppia veya şu an beşiktaşın ilgilendiği Coloccini tarzı bir adam almaktır.
O işler olmayacağı hesabıyla herhalde Ersun Hoca oraya Ceyhun Gülselam'ı monte edecek.
Şu haliyle Hüseyin de en fazla Ceyhun'un defanstaki partneri olur.
Bunların hepsi daha iyi bir top oynayabilmek için.
Sonuç için ise bir de ilaveten ileride top tutabilecek kafa hakimiyeti olan forvet ihtiyacımız var.
Bekliyoruz.

Süleyman Eruyar
05.01.2008, 12:22
Kaynak ????

www.zaman.com.tr (http://www.zaman.com.tr)

omermk
05.01.2008, 12:29
bizimkiler (bu bizimkiler trabzonspor yöneticileri oluyor diğer arkadaşın bizimkileri ile bir ilgisi yok), 10 milyon euro ya bırakın yattarayı komple kulübü satarlar arkadaşlar. bırakın bu haberleri ciddiye almayı.

ben asıl başka bir konudan bahsedeceğim,
şimdi hepimzi bir sol açık istiyoruz değil mi? bu karşılık takımımızda barış memiş i de sayarsak türkiye liginin en iyi 3 sağ açığı var. bunlardan biri mecburen solda oynayacak bu gökdeniz oluyor genelde ama 2.yarı hiç belli olmaz barış ta forma giyebilir bu bölgede. peki biz bir sol açık alırsak bu 3 kişiden kim kesilecek takımdan. en başta barış memiş ama büyük bir ihtimalle yattara da kesilecek. peki bu durumda bir sol açık almaya gerek var mı sizce? tabiki dört dörtlük bir takım için bu bölgeye oyuncu şart ama takımda bunca eksik varken sol açık beklentisinde olmak çok doğru gelmiyor bana özellikle de dün akşam barış ı seyrettikten sonra. hele gelecek olan oyuncunun bu gençlerin önünü tıkayacağını düşünürsek bence şu anda bu bölgeye oyuncu transfer etmek gereksiz.
urbain breams ten sonra gençlere korkusuzca şans verebilecek bir hocamız oldu sonunda, bırakalım da alt yapıdan bi kaç oyuncu kazandırsın bize.
nasıl olsa bu sene en iyi ihtimalle ligi 5. bitiririz. transfer yapmasakta bu 8 .lik olur. ne farkeder trabzonspor için 3.lükle 10.luk arasında bir fark yok bence.
biliyorum 24 sene oldu ve artık sabrımız kalmadı ama bu sabırsızlıla yapacağımız transferler maddi manevi kulübü yıpratmaya devam edecek.
hani nuri şahin, selçuk, caner gibi genç ve gelecek vaad eden oyuncuları transfer etseler anlarım ama 30 yaşında futbolculara milyonlarca dolar vermek kulübün içinde bulunduğu durumda yapılacak büyük bir hata olur.
şunu anlarım; takımınız hazırdır şampiyonluğa oynayacak kapasitededir ama bir bölgeye hazır ve tecrübeli bir adam alarak mükemmel bir takım yaratıyosunuzdur gider basarsınız 3-5 milyon doları alırsınız hazır oyuncuyu, ama zaten takım dökülürken hazır oyuncuyu alsanız ne olur.
bu sene bize 25. özlem yılına hazırlanmak düşer arkadaşlar. ama bu hazırlığı yaparken de alt yapıdan bi kaç yıldız adayı çıkartmamız önümüzdekş sene işimizi oldukça kolaylaştıracaktır....
bi de bizim yöneticilerin transferdeki beceriksizliklerini eklersek gideraytak hiç bi,şeye bulaşmamaları kulüp için daha faydalı olacaktır.
saygılar, sevgiler...

OLCAY ÇAKIR
05.01.2008, 12:37
Kapıyı 10 milyon euro dan açtıysalar işbilen yönetimlerin bu rakamı en az 15 yapıp satma becerisi göstermeleri beklenebilir,bilemedin 13 milyon euro.

Satılmalımı?
-evet.

Aynısından bir tane daha varmış ya,onuda almalımı?
-evet.

Not:Kulübümüz alma ve satma konusunda hızlı ve esnek olmalı.

Amma önce yönetenlerin güven vermesi şartı ile.

Jester
05.01.2008, 12:46
Son günlerde yönetim kaynaklı olduğu anlaşılan haberler artmaya başladı.

Neymiş Yattara'yı 10 milyon avroya vermemişler.
Neymiş Başkan sana sadece gel diyorum deyince Yattara emrin olur başkanım demiş.
Neymiş tribünler Yanal'a ve Albayrak'a sevgi gösterisinde bulunmuşlar.
Neymiş Brezilyalılara Trabzonspor'un kimseye yalvarmayacağını anlatıp rest çekmişiz.

Şimdi biz bunları okuyup da gaza gelicez, vay be, helal bizim yönetime diyeceğiz sanılıyor herhalde.

Sizi ince eleyip sık dokumacılar sizi.

Yemezler..

Siz Ersun Hoca'nın taleplerini yerine getirin yapabiliyorsanız.

Başka bir beklentisi yok kimsenin.

omermk
05.01.2008, 12:52
bu arada ısrarla yine söylüyorum arkadaşlar bizim asıl sorunumuz defansta...
dün kırıkkale nin 9 numarı bile çağdaş ve erdinç e bir iki pozisyonda zor anlar yaşattı.
defansif olarak kötü olmalarının yanında defanstan ileriye olumlu hiç top çıkmıyor.bumarım bahsedilen ceyhun iyidir ve almayı becerebilmişlerdir.aksi halde bu iş erdinç, çağdaş, tayfun ve tolga ile asla yürümez. sol bek konusu zaten yılan hikayesine döndü o bölgede maalesef alt yapıdan da bir alternatif yok anlaşılan. iyi bir tarama ile o bölgeye yurt dışından (sezon sonu) nokta transfer yapmak şart oldu çünkü milli takımın bile en sıkıntılı bölegesi sol bek. türkiye de maalesef denas oyuncusu yetişmez oldu hele sol ayaklısı 4 yapraklı yonca araki bulasın...

bi de çağdaş, celoa gibi adamların aldıkları paraları okuuyunca kulübün nasıl 50 trilyon borca sokulduğunu anlıyor insan, yazık gerçekten çok yazık...

winner
05.01.2008, 12:53
Ersun Yanal'ın bugün basına yansıyan açıklamalarından anladığım kadarıyla uzun süredir isimleri geçen transferlerin yapılmasından umudu kesmiş.

Bu sezonu öyle yada böyle geçirecek bir kadro zaten elimizde var.Ama beni en çok sevindiren geleceğe dönük atmak istediği adımlar ve kendisinden son derece emin konuşması...

Altyapıdan yetişen gençlerin ve genç gurbetçilerin takıma kazandırılmasını hedef olarak seçmiş ve çok doğru bir tespitle başarının böyle geleceğini düşünüyor.Bu oyuncuların kazandırılması ve oynamaya başlaması ile artık miadı dolmuş futbolcular tasfiye edilecek...

Bu yönetimi en çok eleştirenlerdenim.Ama Ersun Yanal'ın tespit ettiği ve istediği gurbetçilerin ve yurt içindeki gençlerin 4-5 tanesi transfer edilirse yönetim bu kez başarılı bir iş yapmış olur.Uzun süreli sözleşmelerle geleceğin takımı kurulabilir.Ama her şeyden önce Ersun Yanal'ın bu konularda tek yetkili ve söz sahibi olması gerekir.Ersun Yanal bu güveni veriyor ve fırsat verilirse çok başarılı olabilir.

UğurB
05.01.2008, 13:02
Arkadaşlar 1 saat sonra Internacional - Stuttgart maçını izlemek için evden çıkıyorum fotoğraflar ve yorumlar akşam sizlerle...

Murat Keçeci
05.01.2008, 13:04
alexle fernandaoya ts kaşkolu takarsın

UğurB
05.01.2008, 13:06
Sorun şu ki Trabzonspor kaşkollarım İstanbul'da yanımda yok. Formam yanımda giyip gideceğim...

Cabri61
05.01.2008, 13:07
"Transfer biraz daha zaman alacak"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, genç oyunculara her zaman açık olacaklarını ve onları kazanmak için mücadele edeceklerini söyledi. Yanal, "Transferi bir an önce bitirmeyi umut ediyoruz. Ama görünen o ki transfer biraz daha zaman alacak'' dedi.
Yanal, herkesin transferin hemen bitmesini isteyeceğini belirterek, ''Biz de kapıları kapatıp bugün işimize koyulmak isteriz. Ama transfer süreci oldukça zor. Çünkü iyi oyuncu almak zorundayız. Kuracağımız iskeletteki oyuncu kalitesi Trabzonspor'u istediği hedeflere taşıyabilme özelliğine sahip olmalı. Bunun için mücadele ediyoruz. Bu da oldukça sıkıntılı bir süreçtir. Hele hele devre arası çok daha sıkıntılıdır'' dedi.
Devam eden bir lig olduğunu ve herkesin de hedeflerinin bulunduğunu ifade eden Yanal, ''Bu yüzden istediğiniz planlanan sonuçları alamıyorsunuz. Bu değişim sürecinde çok fazla sayıda oyuncu telafuz etmedim. Ligin erken başlayacak olması nedeniyle transferi bir an önce bitirmeyi umut ediyoruz. Ama görünen o ki transfer biraz daha zaman alacak'' diye konuştu.
Trabzonspor'un altyapısında çok yetenekli futbolcular olduğunu kaydeden Yanal, şöyle konuştu:
''Barış Memiş bunlardan bir tanesi. Biz de bunlara şans vermek istiyoruz. Kadromuzda Trabzon'un kendi değerlerine uygun bir kadro yapısı oluşması için mücadele istiyoruz. Trabzonspor, Türkiye'deki popüler oyuncuları transfer etmeyecek. Kendi hedefiyle örtüşen futbolcularla birlikte olacak. Bunu herkesin bilmesini istiyorum. Altyapıdan Kadir Keleş ve Barış Memiş gibi iki futbolcu daha alacağız. Türkiye'de de kaleci Onur dışında belirlediğimiz genç oyuncuları alacağız. Kadromuzda en az 7-8 tane genç oyuncu olacak. Genç oyuncu arayışımız hiçbir zaman bitmeyecek. Bazı genç oyuncularımızı da kiraya verip pişmelerini sağlayacağız. Genç oyuncuları kazanma adına oldukça cesaretli olduğumu herkes görmüştür. Genç oyunculara her zaman açık olacağız ve kazanmak için mücadele edeceğiz.''
Kendisinin hiç bir zaman takımda ''şu kalacak, şu gidecek'' diye bir yorum yapmadığını belirten Yanal, ''Gitmek isteyen oyuncuya 'hayır kalacaksın' demeyi doğru bulmuyorum. Jefferson, bize sürekli gitmek istediğini söylüyor. Bunu yüzümüze karşı, dürüstçe ve ahlaklıca söylediği için onu tebrik ediyorum. Antrenmanlarda da performansını devam ettiriyor. Ömer Rıza ise izinsiz olarak takımdan ayrıldığı için doğru yapmadı'' diye konuştu.

Travelair
05.01.2008, 13:08
Porto'ya giden Stepanov'un sözleşmesine "Bir sonra yapacağı transferden pay" %20 gibi bir madde koydursaydık kaynağımız yok deme kolaylığına düşmezdik. Yöneticiler kaynak bulmak, kaynak kazandırmak için var ama böyle bir anda para getirecek şeylere rağbet etmiyorlar. Ama 10 sene alan benzin istasyonu işi olunca kartal kesilirler

efulim67
05.01.2008, 13:23
Golcü arayışını sürdüren Trabzonspor, Belçika ekibi Brugge'ün 1.92'lik forvetiyle ilgileniyor.

Sezonun flaş ismi
Prica, Jovanovic, Fernandao gibi transferlerden sonuç alamayan Trabzonspor, golcü arayışını tüm hızıyla sürdürüyor. Bordo-Mavili ekibin, teknik direktör Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda Cercle Brugge forması giyen Tom de Sutter’i renklerine bağlamak için harekete geçtiği öğrenildi. Yanal’ın izleyip, çok beğendiği 1.92’lik Belçikalı golcünün, mutlaka alınmasını talep ettiği kaydedildi. Sezonun flaş isimleri arasında bulunan Sutter başarılı performansıyla 2008 Çin’de mücadele edecek Olimpik Milli Takım kadrosuna da girdi.

Bu Haber ne zamanın haberi ?

sbay
05.01.2008, 13:24
"BAZI TRANSFER GÖRÜŞMELERİMİZ VAR"
http://maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/38001_1_080105132230.jpg
Fortis Türkiye Kupası (B) Grubu'nda dün sahasında MKE Kırıkkalespor'u 5-0 yenen Trabzonspor'da, kulüp basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, bordo-mavili takımın aldığı sonuçtan çok, oynadığı futboldan memnun olduklarını söyledi.

Kafkas, Kırıkkalespor maçında iyi bir futbol ile farklı galibiyete ulaştıklarını belirterek, ''Şimdi önümüzde Adana Demirspor maçı var. O maçtan da galibiyetle ayrılarak yolumuza devam etmek istiyoruz'' dedi.

Devre arası transfer döneminin henüz yeni başladığını ifade eden Kafkas, şöyle konuştu:

''Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu. Netice itibari ile takıma transfer yapmak istiyoruz. Ama devre arası transfer yapmak zor. Buna rağmen ille de transfer yapacağız diye transfer yapmıyoruz. Görüşmelerimiz var. Kulüp menfaatlerine uygun olması halinde bu transferleri yapacağız''

Kafkas, aralık ayında ertelenen genel kurulun da şubat ayında yapılacağını belirtti.

Kulüp olarak Yattara ile ilgili olarak herhangi bir sorunlarının bulunmadığını belirten Kafkas, ''Ancak kendisi böyle bir tutum içerisine girdi, bunun açıklamasını mutlaka yapacaktır. Yattara, bizim için önemli bir oyuncu. Şimdi teknik direktörümüz ile bir görüşme yaparak çalışmalarına devam edecek'' diye konuştu.

Kafkas, İsveçli oyuncu Fredrik Risp'in de 6 Ocak'tan sonra Trabzon'a dönmesini beklediklerini belirtti

Erdal
05.01.2008, 13:32
Hoca altyapıdan iki futbolcu daha diyor...isim zikredebilecek arkadaş varmı?

Berat
05.01.2008, 13:43

Göksu ve Abdullah Karmil olabilir. Zira Kadirle birlikte bu oyuncularla sözleşme imzalanmıştı geçen ay.. Bir diğer adayım ise Fahrettin Bıyıklı..

Hasan61
05.01.2008, 13:44
Ali Kemal DENİZCİ
Genç Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Ogün TEMİZKANOĞLU
U-19 Milli Takım Antrenörü Abdullah ERCAN
U-18 Milli Takım Teknik Direktörü Hami MANDIRALI
U-17 Milli Takım Antrenörü Ayrıca Ünal Karaman eski ümt milli teknik direktörü bence bu kişilerden yardım alınarak genç ve yetenekli oyuncular çok rahat bulunabilir

Erdem Keser
05.01.2008, 13:46
Abdullah ve Göksu olabilir ama hiç canlı izlemedim..
Bu arada geçen sene Yunus Emre diye bir oyuncuyla profesyonel sözleşme imzalamışız ama hakkında bir haber yok..

zahido
05.01.2008, 14:28

Yattaranin bonservisine 10 milyon vericeklerde bu yoetim stmiycak!!! yalan haber oldugu burdan belli zaten..

Hüdai Pervaneli
05.01.2008, 14:34
en büyük transfer alt yapidan yapilandir

OLCAY ÇAKIR
05.01.2008, 14:41
ama nankör camiada Ergin'e sallama modası da gelişmeye başladı.

Yapıcı değil yıkıcıyızdır.

Ergin'e de destek.
Ergin'e iyi bir akıl hocası lazım.

Çevre faktörü bu çocukları yiyen en önemli etkendir.

Örnek Ali Şen.

Ali Şen geleceğin Sergeni İlan edilerek ömrü tüketildi belkide.

Şimdi Barışı da ona buna benzetmeyin,veliaht ilan etmeyin.

O Barış ve Memiş okadar.Barış Memiş.

Ne bir eksik ne bir fazla.

Anlaştıkmı?

champions
05.01.2008, 14:41
omermk'ya katılıyorum ben de..
Hadi kaleciyi Onur'a şans vermek adına geçelim ama stoper,solbek,ortasaha ,forvet dururken sol kanada yabancı almamalı Kadire şans vermeli solda Gitmesi gereken onca topçumuz var Selçuğu bir şekilde almalıyız pek sanmasamda:o çok önemli bi transfer olur Gerekirse 2.ortasahayı sezon sonu da alabiliriz Kaliteli yabancı bi golcü almalıyız her ihtimalde Bitmiş olan bu sezonda şans vermek adına Mehmet Batdal, Mevlüt,Eren üçlüsünden en azından birini al Stopere Ceyhunu aldın diyelim Var mı paran hala? Ortalama bi solbek al topu ileriye doğru atabilsin, babamdan çalım yemesin! Topu topu 4-5 transfer yahu Çok şey mi istiyoruz:rolleyes:
Sonra hep beraber zevkle izleyelim maçları:)
Birde Musa,Celo,Keçeli,Hasan Hüseyin,Tayfun, Ömer gibi "topçu"lardan kurtulabilirsek ne ala!
__________________________________________________ _
90 doğumlu , İnter ve Villarealle antremanlara çıkmış çok ilginç:)
Sezon başında da Rangers almış çocuğu maşaallahı var anlaşılan:D
Rangers'ın 19 yaş altı takımında oynuyomuş
Karamanlıymış

Fatih
05.01.2008, 15:28
kardesim ,hagi olsun zidane olsun figo olsun bunlar dünyanin en iyi futbolculariydi ,del nigrisi yasiyla bile olsa bu cok büyük futbolcularla kiyaslman bence haksizlik

bende kalitesini kıyaslamadım ki zaten fiziksel olarak 38-39 yaşına kadar futbol oynanabilir neden 30 yaşına gelince emekli etme girişiminde bulunuyoruz onu anlamıyorum

Travelair
05.01.2008, 15:28
Trabzonspor’un özellikle forvete ve orta sahaya yapmak istediği takviyelerle ilgili olarak yaşadığı sorunu çözmek için birçok yeni ismi gündemine aldı. Bordo-Mavililer yine yönünü Güney Amerika’ya çevirirken, eski bazı isimlerin de gündemdeki yerlerini korudukları kaydedildi. Brezilya’nın Nautico takımında oynayan Uruguaylı Alberto Martin Acosta, Botafogo’nun Arjantinlisi Luis Miguel Escalada, Arjantin Velez’de oynayan Uruguaylı Martin Tanque Silva, İspanya’nın Hercelns takımında forma giyen Panamalı Miguel Perez, Brezilya’nın Gremio takımının forveti Silveria Riberio, Uruguay’ın D. Sportig’in Brezilyalı yıldızı Diego Souza Andrade ve Navara Alvaro’yla ilgili geniş çalışma başlattı. İsveçli Rade Prica’da gündemdeki yerini koruyor. Bu oyunculardan şartları en uygun olan ikisinin alınabileceği bildirildi.

Türkiye Pazarında Çalışma
Trabzonspor’un yabanca transferde sürekli farklı isimlere yönelmesinin yanında, Türkiye piyasasında da çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüğü dile getirildi. Özellikle sol kanat, orta saha ve forveti güçlendirmek isteyen Trabzonspor’un forvet için 3 isim üzerinde durduğu kaydedildi. Bu isimlerin başında Gaziantepsporlu De Nigris gelirken, Ankaragücü’nden Bebbe ve Kasımpaşaspor’dan da Theou’nun da listedeki yerlerini korudukları bildirildi. Bu futbolculardan bir tanesinin alınabileceği ama önceliğin yurt dışı olduğu bildirildi. Orta sahanın solu için düşünülen isimler arasına Ankaragücü’nden Murat Duruer’den sonra şimdi de İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un 24 yaşındaki oyuncusu Erman Kılıç eklendi. Erman, sezon başında Elazığspor’da oynarken, 500 bin YTL verilmediği için alınamamış ve İstanbul kulübüne kaptırılmıştı.

Burak İçin Harekat Başladı
Teknik Direktör Ersun Yanal’ın, “Transfer edilirse hem bugün çok iyi hizmet verecek, hem de geleceğe dönük önemli bir yıldız olacak” dediği Burak Yılmaz için yönetim harekete geçti. Genç futbolcunun, Beşiktaş tarafından Vestel Manisaspor’a verilmesine karşın, “Vestel’de oynamam, Trabzonspor’u istiyorum” demesi Bordo-Mavilileri heyecanlandırdı. Trabzonspor yöneticilerinin bağlantı kurduğu Burak, “Siz Vestel Manisaspor ile anlaşın, ben seve seve gelirim” dediği belirtildi. Burak’ın babası Fikret Yılmaz’ın da bu konuda yönetime güvence verdiği ama öncelikli olarak Ege kulübü V.Manisaspor’un ikna edilmesi gerektiğini söylediği ileri sürüldü. Trabzonspor’un, Ege kulübünden aynı zamanda Selçuk İnan’ı isteyen Bordo-Mavililer, gerekirse kendilerine 3-4 futbolcunun yanında bir miktar da para verebilecekleri garantisi sundu.

Kaynak: Günebakış

Yukarıdaki listede yer alan güney amerikalılarla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bizlerle paylaşabilir mi?

Şu ana kadar en güvenilir kaynak bu.
Yalnız isimler konusunda biraz sıkıntı yaşadım zor bulunuyorlar :)

Alberto Martin Acosta - forvet 1.90 boyunda Zor durdurulan bol faul yapılan bir oyuncu '77 doğumlu
Luis Miguel Escalada - forvet Arjantin'in parlak oyuncularından biri olarak gösteriliyor yaş 21
Martin Tanque Silva - Lakabı Tank Aralık '80 doğumlu forvet Uruguaylı Geçen sene gündemimizdeydi
Miguel Perez (Blas) - '81 doğumlu 1,87cm forvet İspanya 2. Ligi Hercules'de forna giyiyor. Geçen sene gündeme gelmişti
Silveria Riberio - Bu ismi bulamadım Gremio
Diego Souza Andrade - Defansif Ortasaha D. Sporting
Navara Alvaro (Alvaro Navarro) - Forvet D. Sporting

Burda birşey dikkatimi çekti. Haberde bazı yerlerde yanlışlık yapılmış. Örneğin Hercules yerine Hercelns yazılmış...
Bu bağlamda "Silveria Riberio" ismi Gremio kadrosunda yok. Sadece başkanlarının soyadı "Ribeiro" :)

Benim tahminim, Gremio'dan "Diego de Souza Andrade" 'nin peşinde olabileceğimiz. Kendisi '85 doğumlu ve yine defansif ortasaha. Yani D. Sporting'in oyuncusunun isim benzerliği ile yanlışlıkla listeye dahil olduğunu düşünüyorum. Gremio'lu Souza, çok faul yapılan bir oyuncu, burdan da iyi top saklayan ve muhtemelen teknik bir oyuncu olduğu sonucunu çıkartabiliriz sanıyorum

Şimdilik benden bu kadar :)

FANATIK61
05.01.2008, 16:31
Stuttgart 0 - 1 Internacional dakika 30 (Gol: Alex) ;)

Burçak
05.01.2008, 16:33
TS-KINGS bu maça gideceğini yazmıştı. fotoları görecez bu akşam artık. :)

Koray
05.01.2008, 16:34
Stuttgart 0 - 1 Internacional dakika 30 (Gol: Alex) ;)

desenize yattı alex işi...

Berat
05.01.2008, 16:36
Duyduğuma göre çok güzel bir gol atmış..

Dogan
05.01.2008, 16:36
Abdullah ve Göksu olabilir ama hiç canlı izlemedim..
Bu arada geçen sene Yunus Emre diye bir oyuncuyla profesyonel sözleşme imzalamışız ama hakkında bir haber yok..
Kadir Keleş, Barış Memiş ile Yunus Emre beraber imzalamıştı. Keza o dönem sadece üçü milliydi. Yunus Emre artık çağırılmıyor milli takıma. İstemediği yerde oynatıldı bir süre. Form düşüklüğü var. Özgüven eksikliği de var biraz yoksa o da gayet teknik bir futbolcu.

Erdal Kılıçarslan
05.01.2008, 16:39
alex bos kaleye attı am ademin fernandou ya bi orta yaptı oda manyak bi kafa vurdu top üst direkten döndü.
ayrıca alex her ortayı nerdeyse fernandoya yapıyor oda sagolsun daha ıskalamadı..

FANATIK61
05.01.2008, 16:39

Baska bir oyuncu Kalecinin üzerinden topu asirti oda son dokunan oldu, güzel sayilir diyelim :D

Berat
05.01.2008, 16:44
Baska bir oyuncu Kalecinin üzerinden topu asirti oda son dokunan oldu, güzel sayilir diyelim :D

O zaman benim okuduğum yorumda beğendikleri nokta o oyuncunun kalecinin üstünden aşırmasıydı :D

Yönetim de hala haber bekliyoruz falan diyordu..Daha çok beklersiniz..

hüseyin1975
05.01.2008, 16:47
O zaman benim okuduğum yorumda beğendikleri nokta o oyuncunun kalecinin üstünden aşırmasıydı :D

Yönetim de hala haber bekliyoruz falan diyordu..Daha çok beklersiniz..

Öyle deme.
Haber gelecek. Baska Takima Transfer olduklarinin Haberi gelecek:(

denizgrsy
05.01.2008, 16:49
ulan kaçıracaz bu adamları da :(

offff offfff....

wien_ts
05.01.2008, 16:50
maci hangi kanaldan izliyorsunuz..

FANATIK61
05.01.2008, 16:57
maci hangi kanaldan izliyorsunuz..

Sport Club diye bir Kanal var Amos 4° Dercede ama sifreli ;)

Sefa Murat Dokuz
05.01.2008, 17:00
:maçı sopcastten izleyebilirsiniz
http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=4361&part=sports
burdan sopcasttin yanındaki linke tıklayın yeter

kanal 1004 sopcastte

not:izleyebilmek için vlc player olması gerekiyor
sopcastt açıkken vlc playerı açıp palye basıp
ağa girip
3.şık olan http yi seçip boşluğa 127.0.0.1:8902 yazıp okeylemek yeter sonra 3-5 snye içinde görüntü gelecektir.

Aksi halde sopcast buffering %90 olsa bile görüntü gelmesi zor.

serdar
05.01.2008, 17:01
Sopcast veya TVants dan izleyebilirsin http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=4361&part=sports

Selçuk Demircioğlu
05.01.2008, 17:10
güle güle alex

kurt2000
05.01.2008, 17:11
4. büyük iddamızın devamı için mutlak surette popüler 2 3 isim almak zorundayız. bunlar mehmet topuz mehmet yılmaz ve 2 brezilyalı olmalı bunları almayan yönetim artık defolup gitsin gelecekler içinde de ekonomik veyaz zeka gucu yerinde olmayan ticari becerisi olmayan şöhret meraklıları ve birde ölü toprağı tipler gelirse bu albayrak yönetimini mumla ararız biz gibi geliyor. ben ve benim gibi ts hisse senetlerini alan binlerce hissedar ts hisselerinden para kazanırken , en çok kazandıran 2 klup olurken bu adamlar nasıl zarar ediyor kluğ çok borcumuz var diyor bir ekonomist olarak hala anlamış değilim ..

bu arada kartal projesi diye soylenen ,arkadaşlar büyük bir yalandır. belediyede çalışan arkadaşlara sordum olayı boyle bir olaydan haberleri bile yok , sanırım klup üzerinden bir alevera çevriliyor yine yoksa imar tadilatıysa sorun imar komisyon başkanı trabzonlu sefer kocabaş 'mış ,,

Koray
05.01.2008, 17:12
4. büyük iddamızın devamı için mutlak surette popüler 2 3 isim almak zorundayız. bunlar mehmet topuz mehmet yılmaz ve 2 brezilyalı olmalı bunları almayan yönetim artık defolup gitsin gelecekler içinde de ekonomik veyaz zeka gucu yerinde olmayan ticari becerisi olmayan şöhret meraklıları ve birde ölü toprağı tipler gelirse bu albayrak yönetimini mumla ararız biz gibi geliyor. ben ve benim gibi ts hisse senetlerini alan binlerce hissedar ts hisselerinden para kazanırken , en çok kazandıran 2 klup olurken bu adamlar nasıl zarar ediyor kluğ çok borcumuz var diyor bir ekonomist olarak hala anlamış değilim ..

bu arada kartal projesi diye soylenen ,arkadaşlar büyük bir yalandır. belediyede çalışan arkadaşlara sordum olayı boyle bir olaydan haberleri bile yok , sanırım klup üzerinden bir alevera çevriliyor yine yoksa imar tadilatıysa sorun imar komisyon başkanı trabzonlu sefer kocabaş 'mış ,,

ne 4. büyüğü ne diyosun ????????

kurt2000
05.01.2008, 17:12
4. büyük yani 4 büyükten biri ..

Sefa Murat Dokuz
05.01.2008, 17:16
kimse kızmasın yüklenmesin arkadaşa ewt 4 büyükten biriyiz ama 4. büyüğüz bizi bu hallere düşürenler utansın. acı ama gercekk. Bir an önce operasyonlar transferler olmazsa o bile tartışmaya açılır bu istanbul basınında...

Murat Keçeci
05.01.2008, 17:18
alexle fernandoyu alman kulupleri kapar artık zaten alamıycaktık şimdi hepten umudum gitti herkes dua etsin alexle fernandao aga napıyonuz iyi oynamayın ne olur

Koray
05.01.2008, 17:18
4. büyük yani 4 büyükten biri ..

1. büyük 2. büyük 3. büyük kim ?.. ya Allahınızı severseniz buraya böyle şeyler yazmayın...kendinizi zorla küçük düşürüyosunuz,yani bizi...

Dursun Ali Bahçekapılı
05.01.2008, 17:19
:maçı sopcastten izleyebilirsiniz
http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=4361&part=sports
burdan sopcasttin yanındaki linke tıklayın yeter

kanal 1004 sopcastte

not:izleyebilmek için vlc player olması gerekiyor
sopcastt açıkken vlc playerı açıp palye basıp
ağa girip
3.şık olan http yi seçip boşluğa 127.0.0.1:8902 yazıp okeylemek yeter sonra 3-5 snye içinde görüntü gelecektir.

Aksi halde sopcast buffering %90 olsa bile görüntü gelmesi zor.

Verdigin linkte http 404 Bulunamadı hatası cıkıyor ben de... Benden başka bu hatayı alan ve sayfayı görüntüleyemeyen var mı?

cınar#7
05.01.2008, 17:21
1.Tehoue-Kasımpaşa (Yaş:23)

http://www.kasimpasaspor.org.tr/atakim/tehoue.jpg

2.Bebbe-Ankaragücü (25-T.C statüsü)

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/7_3239__bebbe2009.jpg

bence bu 2sinide alabiliriz ve alınmalıda yoksa bi transfer yapamıcak bu yönetim....

Murat Keçeci
05.01.2008, 17:22
kaçıncı dkdan gidiy maç izleyen biri özetlesin kardeşler

Sefa Murat Dokuz
05.01.2008, 17:22
Verdigin linkte http 404 Bulunamadı hatası cıkıyor ben de... Benden başka bu hatayı alan ve sayfayı görüntüleyemeyen var mı?
türkiye üzerinden dns ayarlarından bağlanırsan açmaz

ağ bağlantılarıma girip
yerel ağ bağlantısına sağ tıkla özellikler de internet erişim... özelliklerine gir sağ traftan altta aşağıdaki dns ayarları diye bi şıka tik koy manuel olarak üsttekine 4.2.2.1
altaakine de
4.2.2.2 yaz sonra uygula kapat açılır.
sopcasti de açamazsn başka türlü

Murat Keçeci
05.01.2008, 17:24
türkiye üzerinden dns ayarlarından bağlanırsan açmaz

ağ bağlantılarıma girip
yerel ağ bağlantısına sağ tıkla özellikler de internet erişim... özelliklerine gir sağ traftan altta aşağıdaki dns ayarları diye bi şıka tik koy manuel olarak üsttekine 4.2.2.1
altaakine de
4.2.2.2 yaz sonra uygula kapat açılır.
sopcasti de açamazsn başka türlü

bunu yaparken adsl baglantılarını da bozmayalım kardeş neyse alamıycamız adamları izlesek ne olacak sanki boşverin izleyen biri özetlesin

bytrabzonspor
05.01.2008, 17:26
Abi ne paf oyuncusu, ya biz adam akıllı bi tranfer istiyoruz

Dursun Ali Bahçekapılı
05.01.2008, 17:26
Teşekkürler...
Ben de manuel DNS kullanıyordum senin verdigin degerleri girip deneyecegim..

Sefa Murat Dokuz
05.01.2008, 17:28
bunu yaparken adsl baglantılarını da bozmayalım kardeş neyse alamıycamız adamları izlesek ne olacak sanki boşverin izleyen biri özetlesin
sopcastti kapattıktan sonra otomatik dns ayarlarına dönersek sorun olmaz

dk 69 0-1 hala skor

Murat Keçeci
05.01.2008, 17:34
sopcastti kapattıktan sonra otomatik dns ayarlarına dönersek sorun olmaz

dk 69 0-1 hala skor

maç bittikten sonra şöyle alıcı gözüyle bize olayı bi özetlersin kaka teşekkür

Obi-Van
05.01.2008, 17:41
1.Tehoue-Kasımpaşa (Yaş:23)

2.Bebbe-Ankaragücü (25-T.C statüsü)

bence bu 2sinide alabiliriz ve alınmalıda yoksa bi transfer yapamıcak bu yönetim....

ya bunlardan ne hayır gelir bize, vasat takımı vasat topçuları agustinden hala akıllanamadık galiba

Erdem Keser
05.01.2008, 17:43
ya bunlardan ne hayır gelir bize, vasat takımı vasat topçuları agustinden hala akıllanamadık galiba

Bilmiyorum Tehoueyi ne kadar izledin..

Bizim forvetimizde oynayan(Gelecek vaadeden ve yetenekli:)) malum oyuncuyu sırtına alıp öyle oynar..

Adem Erdoğan
05.01.2008, 17:55
istanbul bb den erman kılıç kasımpaşadan da tehoue 2 sene sonra bonservisleri 5 milyon euro.

Murat Keçeci
05.01.2008, 17:55
Trabzon'un Brezilya aşkı
Trabzonspor 'da Ocak ayı transfer dönemi sönük geçiyor. Bordo-Mavili yönetim Teknik direktör Ersun Yanal'ın istediği futbolcuları transfer etmek için girişimlerini sürdürüyor.

İlk etapta Brezilyanın İnternacianol takımında forma giyen Alex ve Fernandaou ile ilgilenen bordo- mavililer bu futbolcuların transferin gerçekleştiremedi. Brezilya kulübünün iki futbolcu için bordo mavililerden 15 milyon dolar bonservis bedeli talep etmesi transferi sıkıntıya aldırdı. Trabzonspor iki futbolcudan şimdilik kaydıyla vaz geçerken bu futbolcular için önümüzdeki günlerde bir girişim daha yapılacak. İnternacianol kulübünün Dubai'de yapılan Dubai Cup'a katılması nedeniyle bordo mavili yöneticiler önümüzdeki günlerde bu ülkeye giderek iki futbolcu için bir girişim daha yapacaklar

GURBETÇİLERE YÖNELDİLER
8 GENÇ OLACAK
Trabzonspor teknik direktör Ersun Yanal ile birlikte takımda da büyük oranda gençleştirme operasyonu başlatıyor.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın transferdeki hedefi belli oldu. Yanal Trabzonspor'un kadrosunda revizyona giderek kademeli olarak kadroyu gençleştirecek. Yanal kadroyu bir yandan kaliteli isimlerle güçlendirmeyi hedeflerken diğer yandan da kadroya 8 genç oyuncu katacak. Alt yapıdan iki oyuncuyu daha A takım kadrosuna katmayı hedefleyen Yanal bunun yanı sıra Avrupa'da gelecek vaad eden 4 veya 5 oyuncunun kadroya katılması için çalışmalar başlattı. Bordo mavililer de Almanya'nın Unterhaching takımında forma giyen orta saha oyuncusu Ceyhun, ve Duesseldorf'ta forma giyen forvet Hazma Hamburg'da oynayan Zafer ile İsviçre'nin Basel takımında forma giyen forvet oyuncusu Eren 'in transferleri için düğmeye basıldı.

Sefa Murat Dokuz
05.01.2008, 18:00
İnternacional 1-0 kazandı...
29. dk da alex in attığı bir gol var.Bu maçta şahane oynadı diyemem fakat takımın iyi oyuncularının başında geldiği açık ataklarda top mutlaka ayağına deyen bir oyuncu ve çok iyi orta yapıyor.

Fernandao bana göre çok çok iyi bir oyuncu Türkiyede açık ara gol kralı olur.

Biz bu oyuncuları alamayız... Yönetim bunları asla alamaz...

2 oyuncuda oyundan alınmadan önce takımının yıldızlarından biri olduklarını gösterdiler.

Nilmar ve Gil de harika oyuncular ;) Nilmar bizim bildiğiimiz nilmar heralde lyon dada oynamıştı.

Selçuk Demircioğlu
05.01.2008, 18:02
konuşulan isimler genellikle forvet ve ofansa dönük oyuncular...ben esas sorunumuzun defansta olduğunu sanıyorum..hep golcü hep golcü...dün de gördük ki kırıkkale bile 2 oyuncusuyla beraber bizimkileri çok zorladı..o takımın ceza alanına bile girememesi gerek..erdinç ve çağdaşla bu iş olmaz..ne kadar atarsak ondan fazla yeriz gibime geliyor..bilmem siz ne düşünüyorsunuz..

Murat Keçeci
05.01.2008, 18:07
doğru asıl sorun defansta ama bu seneden zaten geçmiş önce ofansı düzeltelim gelecek senede defansa ağırlık verecek ersun hoca öyle tahmin ediyorum 2yeri birden düzeltecek kadar zengin bir kulup değiliz

erkankoc
05.01.2008, 18:07
konuşulan isimler genellikle forvet ve ofansa dönük oyuncular...ben esas sorunumuzun defansta olduğunu sanıyorum..hep golcü hep golcü...dün de gördük ki kırıkkale bile 2 oyuncusuyla beraber bizimkileri çok zorladı..o takımın ceza alanına bile girememesi gerek..erdinç ve çağdaşla bu iş olmaz..ne kadar atarsak ondan fazla yeriz gibime geliyor..bilmem siz ne düşünüyorsunuz..

SEN KIRIKKALEYE 5 gol attin diye bole dusunme..umut sakatlansa erginle oyuna baslasak gol atabilecegimizimi duusnuyon..gerci umutu cok severim her zaman kalmasindan yanayim ama tek basinada olmuyo..
bazi arkadaslar umut gonderilsin diyo ama ona sira gelene kadar takimda 3 kisi ancak kalir..bence umut en cok trabzonludan daha iyi trabzonlu gibi...aldigi ekmek helaldir sonuna kadar

zahido
05.01.2008, 18:09
Ben asil sorunun orta sahada olduguna inaniyorum.. Orta sahamiz ne defansif anlamda guclu nede ileri cikislarda.. ayman ve huseyinin yerine tane top yapan orta sahamiz olsa rakibide baski altina aliriz diye dusunuyorum..

Sefa Murat Dokuz
05.01.2008, 18:11
En büyük sorun Golcüü golcü yokk golcü olsa savunma bu kadar ön plana çıkmaz ama savunmaya da takviye şart hemde kaliteli bir adam

tehoue değil bizim golcümüz tehoue falan bizde oynayamaz

ÖzGür Ayar
05.01.2008, 18:15
bütün rakiplerinin açık futbol oynadığı bir kasımpaşadaki tehoue yi alırsak elimizde patlar. golcü lazım takıma evet ama çok kaliteli bir yada iki stoperde gerekli.

futbalski60
05.01.2008, 18:16
mucize olsa da alex ile fernandao'yu alsak bugün gerçekten iyi oynadılar gerçi mucizeye de gerek yok birazcık keseyi açacaksın tamam netice de brezilyalılar:)

Raskolnikof
05.01.2008, 18:20
http://www.spor61.net/news_detail.php?id=4506

Cem Balcı
05.01.2008, 18:21
mucize olsa da alex ile fernandao'yu alsak bugün gerçekten iyi oynadılar gerçi mucizeye de gerek yok birazcık keseyi açacaksın tamam netice de brezilyalılar:)

artık o defter kapandı abicim.;)

zeleka
05.01.2008, 18:24
Ersun Yanal : Transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Yanal, ''Ben, 5-6 oyuncu gibi fazla sayıda oyuncu telaffuzunda bulunmadım. Ancak devre arasında transfer yapmak zordur. Gönül ister ki şimdi transferi bitirelim, ancak biraz daha zaman alacak gibi gözüküyor' diye konuştu.

-----------------------------------------------------------------------

Hocam Dunyanin neresinde yasiyorsunuz!!! Transferleri takip etmiyormusunuz bu aciklamayi yaparken yoksa afrikadamiydiniz!!!
Isteyen istedigi Transferi yapiyor tek Trabzonspor yapamiyor.

zeleka
05.01.2008, 18:30
http://www.spor61.net/news_detail.php?id=4506
raskolnikof bu reklam amaclimi koydun buraya!!! eski haberleri okuya okuya haberci olduk cikdik Rahmetli dedem yasasaydida ayni haberleri bize anlatirdi galiba..
Dunyada ne Transferler oluyor ne Turkiyedeki haberlere inanacaksak Dunyadaki butun futbolcular su an Turkiyede oynuyorlardi para mara vs fark etmez Turkiyeden baska Futbolu oynayan ulke yok zaten haberlere inanacaksak daha cok Transfer ederiz..

MarceloTS
05.01.2008, 18:34
doğru asıl sorun defansta ama bu seneden zaten geçmiş önce ofansı düzeltelim gelecek senede defansa ağırlık verecek ersun hoca öyle tahmin ediyorum 2yeri birden düzeltecek kadar zengin bir kulup değiliz

ofansın iyi olunca gol yersin ama 1-2 tane daha fazla atarsın pek öne çıkmaz her maç umut a katlanmak zorunda değiliz burda heralde bu sezon bu adam yüzünden ancak 3-4 maç izleyebildim o da derbiler varlığı çile çekmeye yetiyor

UğurB
05.01.2008, 18:45

Çok beleş bir gol attı...
Bilgiler ve fotolar az sonra...

Erdem Keser
05.01.2008, 18:48
Ersun Yanal : Transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Yanal, ''Ben, 5-6 oyuncu gibi fazla sayıda oyuncu telaffuzunda bulunmadım. Ancak devre arasında transfer yapmak zordur. Gönül ister ki şimdi transferi bitirelim, ancak biraz daha zaman alacak gibi gözüküyor' diye konuştu.

-----------------------------------------------------------------------

Hocam Dunyanin neresinde yasiyorsunuz!!! Transferleri takip etmiyormusunuz bu aciklamayi yaparken yoksa afrikadamiydiniz!!!

Hey Allahım..

Yani nasıl eleştirsemde eleştirsem düşüncesinden başka bi düşünce yok..

Yönetimin yapamadığı transferin sorumlusuda hoca oldu öyle mi:)

futbalski60
05.01.2008, 18:56
transfer şartttt ne olursa olsun oyuncu almak şart bu takıma 10 trilyon var diyolar alınan 400 bin euro ya genç bir kaleci geri kalan 9.5 trilyon ne olacak taraftar güzel bir futbol bekliyo başka bişey beklemiyo transfer yapmazsan boş tribünlere oynarsın

UğurB
05.01.2008, 19:03
Öncelikle Brezilyalı taraftarlardan özellikle kızlarından çok etkilendim. Bizm yöneticilerin oraya gidip neden o kadar uzun süreler kalmış olduklarını anlamış oldum. Maç öncesi Yıldıray'la 2 dk konuşma fırsatım oldu. Tamamen Avrupa Şampiyonasına konsantre olduğunu ve sakatlanmamak istediğini söyledi. Maçta 45 dk oynadı kötü değildi ama hazır değil. Türkiye'ye transfer olmayı hiç düşünmüyor. Serdar Taşçı'yı çok beğendim, defansın sağında ve stoper mevkiinde çok iyi oynuyor. Gelelim maça gitme nedenim olan Alex ve Fernandao'ya. Internacional 4-3-2-1 bir düzende oynuyor. Savunmanın sol tarafında oynayan 6 numaralı oyuncuları fizikli, sert, iyi bir oyuncu. Onun dışında Gil de iyi. Alex ve Fernandao öndeki Nilmar'ın arkasında oynayan ikili. İkiside her yere gidiyorlar. Fernandao 1.90 boyuna rağmen muhteşem bir top tekniği var. Ayaklarına çok hakim. Bugün çok etkili gözükmemesine rağmen her hava topunu aldı. İkinci yarıda bir ara Fernando Meira ortadan sürekli ileri çıkmaya başladı. İşte o sırada tamamen kendi insiyatifiyle onu marke etmeye başladı ve Meira'yı kesti. Biz de santrafor oynar mı oynar. Çok gezgin bir oyuncu ve Gökdeniz'i inanılmaz pozisyona sokar. Bu arada Internacional taraftarının sevgilisi. Alex'e gelince. FB li Alex'in daha çok koşanı. Çelimsiz gibi gözükse de kuvvetli kolay düşmüyor. Bileklerine çok hakim. Sağda solda her yerde oynayabiliyor. Alex 70 dakika, Fernandao 74 dakika oynadı. Her ikiside tam ihtiyacımız olan oyuncular. Ama kolay alınabileceklerini zannetmiyorum.

ilhan
05.01.2008, 19:16

Sen dünyanın neresinde yaşıyorsun?

İsteyen istediği transferi bütçesine göre yapıyor. Ersun Yanal gidip futbolcu beğenip futbolcunun yönetimiyle masaya mı oturuyor ? Kulübe diyorki bu adamları istiyorum. Bizimkiler gidiyor Brezilya'ya alamadan geri geliyor.

Zorluktan kastı maddi durum ve 3lira eden adamın 5liradan satılmaya çalışılması.

Travelair
05.01.2008, 19:25
Öncelikle Brezilyalı taraftarlardan özellikle kızlarından çok etkilendim. Bizm yöneticilerin oraya gidip neden o kadar uzun süreler kalmış olduklarını anlamış oldum. Maç öncesi Yıldıray'la 2 dk konuşma fırsatım oldu. Tamamen Avrupa Şampiyonasına konsantre olduğunu ve sakatlanmamak istediğini söyledi. Maçta 45 dk oynadı kötü değildi ama hazır değil. Türkiye'ye transfer olmayı hiç düşünmüyor. Serdar Taşçı'yı çok beğendim, defansın sağında ve stoper mevkiinde çok iyi oynuyor. Gelelim maça gitme nedenim olan Alex ve Fernandao'ya. Internacional 4-3-2-1 bir düzende oynuyor. Savunmanın sol tarafında oynayan 6 numaralı oyuncuları fizikli, sert, iyi bir oyuncu. Onun dışında Gil de iyi. Alex ve Fernandao öndeki Nilmar'ın arkasında oynayan ikili. İkiside her yere gidiyorlar. Fernandao 1.90 boyuna rağmen muhteşem bir top tekniği var. Ayaklarına çok hakim. Bugün çok etkili gözükmemesine rağmen her hava topunu aldı. İkinci yarıda bir ara Fernando Meira ortadan sürekli ileri çıkmaya başladı. İşte o sırada tamamen kendi insiyatifiyle onu marke etmeye başladı ve Meira'yı kesti. Biz de santrafor oynar mı oynar. Çok gezgin bir oyuncu ve Gökdeniz'i inanılmaz pozisyona sokar. Bu arada Internacional taraftarının sevgilisi. Alex'e gelince. FB li Alex'in daha çok koşanı. Çelimsiz gibi gözükse de kuvvetli kolay düşmüyor. Bileklerine çok hakim. Sağda solda her yerde oynayabiliyor. Alex 70 dakika, Fernandao 74 dakika oynadı. Her ikiside tam ihtiyacımız olan oyuncular. Ama kolay alınabileceklerini zannetmiyorum.

Teşekkürler TS-KINGS

Sanırım bütçe yetmedi. Biz de daha ucuz, aynı kaliteye yükselebilecek biraz ham transferler yaparız, ona da razıyım

metehan
05.01.2008, 19:27
Brezilya kulübünün iki futbolcu için bordo mavililerden 15 milyon dolar bonservis bedeli talep etmesi transferi sıkıntıya aldırdı.

15 Milyon dolar mı? Çok daha düşük rakamlar geçmişti basında, gerçekten bu adamların değeri buysa biz zaten boşuna gitmişiz oralara. Bu fiyattaki oyuncuları alacak durumda değiliz, ayaklarımız yere bassın. Ama bu oyuncuların bu kadar para edeceği konusunda da şüpheliyim.

Ahmet Kuru
05.01.2008, 19:45
benim hatırladığım 6 milyon dolar falan istemişti brezilya klübü iki futbolcu için.Ama sonradan neler oldu bilemem..

sbay
05.01.2008, 19:56
http://www.internacional.com.br/imagens/noticias/interxstuttgart_050108_2.jpg

alex 10 giymiş bugün heralde...

Hasan61
05.01.2008, 20:04
http://www.trabzonspor.org.tr/images/paf/baris_memis.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

Barış MEMİŞ

Doğum Tarihi:
05.01.1990
Boy-Kilo:
1.66 cm / 64,5 kg
Mevkii:
Orta Saha
alt yapıdan yeni transferimiz barışın doğum günymüş.iyiki doğdun barış

Adem Erdoğan
05.01.2008, 20:05
ilk çıkan haberlerde 3 milyon $ diyiliyodu hatta bizimkilerde 2.5 a çekmeye çalışıodular.

Ali Can
05.01.2008, 20:11
hala kapanmadı su alex fernandao konusu
eğer 15 milyon dolara alınacaksa hiç alınmasın

A.Gökhan AKIN
05.01.2008, 20:13
holosko, verilen futbolcularıda hesaba katarsak 7.5-8 milyon euro ediyorsa bu futbolcular 15 milyon dolar eder hatta 20 de eder tabi yersen

UğurB
05.01.2008, 20:14
Alex 10 numara - Fernandao 9 numara giydi.

Cem Balcı
05.01.2008, 20:15
ilk çıkan haberlerde 3 milyon $ diyiliyodu hatta bizimkilerde 2.5 a çekmeye çalışıodular.

benim hatırladığım 6 milyon dolar falan istemişti brezilya klübü iki futbolcu için.Ama sonradan neler oldu bilemem..

hala kapanmadı su alex fernandao konusu
eğer 15 milyon dolara alınacaksa hiç alınmasın

renkdaşlar bu brazilyalılar konusu çoktan kapanmadımı,yöneticilerimiz çıkıp açıklama yapmadımı,okadarda haber paylaşıldı bu konuyla ilgili bitti diye.daha ne alexi ne fernandaosu.

UğurB
05.01.2008, 20:30
Fotoğrafları yüklemekte zorlanıyorum. Kolay bir yükleme metodu bilen bana yardımcı olabilir mi?

Sefa Murat Dokuz
05.01.2008, 20:34
Fotoğrafları yüklemekte zorlanıyorum. Kolay bir yükleme metodu bilen bana yardımcı olabilir mi?
http://imageshack.us/
http://www.resim-yukle.com/

bunlardan upload edip forum linklerini buraya atabilirsin ben öyle yapıyorum...

UğurB
05.01.2008, 20:36
http://imageshack.us/
http://www.resim-yukle.com/

bunlardan upload edip forum linklerini buraya atabilirsin ben öyle yapıyorum...

Cok tesekkürler en kısa zamanda göndereceğim

Murat Keçeci
05.01.2008, 20:37
kbları büyükse paint programında resim/uzat-eğrit menüsünden yatay dikey konumdaki boşluklara 50 den küçük rakamlar yazarak küçültebilirsin

Egemen
05.01.2008, 20:43
kbları büyükse paint programında resim/uzat-eğrit menüsünden yatay dikey konumdaki boşluklara 50 den küçük rakamlar yazarak küçültebilirsin

aynı zamanda fotografı paintle acıp sadece save as (format jpeg) yaparak 5te 1ine direk küçültebilirsiniz..

İsmail Çavuşoğlu
05.01.2008, 20:54
bursa-gs maçınıizliyorum. bursa kalecısının 2 hatasından gs 2 gol buldu. bursanın forvetı muthiş bana göre adı TUM.fizigi cok ıyı cok teknık birde butun hava toplarını alıyor golünude attı zaten kafayla..

Travelair
05.01.2008, 20:55
Yine 3 ukalalar bizden sonra talip olup alırlarsa bu ikisini o zaman kötü olur :(

Murat Keçeci
05.01.2008, 20:56
bursa-gs maçınıizliyorum. bursa kalecısının 2 hatasından gs 2 gol buldu. bursanın forvetı muthiş bana göre adı TUM.fizigi cok ıyı cok teknık birde butun hava toplarını alıyor golünude attı zaten kafayla..

bi herve tum eksikti hiç iş çıkarma bence

UğurB
05.01.2008, 20:57
http://www.resim-yukle.com/img01/15/613724CIMG4074.JPG - Brezilyalı taraftarlar
http://www.resim-yukle.com/img01/15/735665CIMG4084.JPG - Yıldıray
http://www.resim-yukle.com/img01/15/427947CIMG4088.JPG - en öndeki Alex
http://www.resim-yukle.com/img01/15/821419CIMG4100.JPG - Fernandao kale önünde
http://www.resim-yukle.com/img01/15/632895CIMG4117.JPG - Alex soldan atak geliştiriyor

İsmail Çavuşoğlu
05.01.2008, 20:59
bi herve tum eksikti hiç iş çıkarma bence
peki......:D

Sefa Murat Dokuz
05.01.2008, 21:02
http://www.resim-yukle.com/img01/15/613724CIMG4074.JPG - Brezilyalı taraftarlar
http://www.resim-yukle.com/img01/15/735665CIMG4084.JPG - Yıldıray
http://www.resim-yukle.com/img01/15/427947CIMG4088.JPG - en öndeki Alex
http://www.resim-yukle.com/img01/15/821419CIMG4100.JPG - Fernandao kale önünde
http://www.resim-yukle.com/img01/15/632895CIMG4117.JPG - Alex soldan atak geliştiriyor

çok güzl fotolar uğraştığın için tşklrr

Murat Keçeci
05.01.2008, 21:02
alexle fernandoyu biraz bulanık gördük ama yinede ellerine sağlık o kadar uğraşmıssın sen maçı canlı olarak izledin nasıl adamlar bi özet yapsana bize

İsmail Çavuşoğlu
05.01.2008, 21:05
tesekkurler TS KINGS emeğine sağlık.tranfer hakkında konuşabılırsem konuşacağım demiştin brezılyalılarla naptın? konuşabıldınmi??

Obi-Van
05.01.2008, 21:05
artık alex fernandao lafı duymak istemiyorum hele hele bebbe ve tehoueueuee lafını hiççç, isimlerinde bile hayır yok

UğurB
05.01.2008, 21:09
Her ikisinide beğendim, kaliteli oyuncular oldukları her hallerinden belli. Beni tek düşündüren Fernandao'nun düşündüğümüz tipte nokta antrafor gibi oynamaması. Ama topu ileride tutabilecek, hava toplarını alacak ve gol yapabilecek oyuncu. Alex ise orta sahanın hücuma dönük her alanında oynayabilecek bir adam ama genelde sola yakın oynuyor. Bizde olsa sürekli Gökdeniz'le yer değiştirerek oynayabilirler. Top tekniği çok yüksek, topu iyi kullanıyor. Çok koşan bir adam değil ama topla hızlı. Ancak unutmamak gerekir şu anda onlar yeni sezonlarına hazırlanıyorlar ve tatilden sonraki ilk hazırlık maçları. Kondüsyonları yüksek değildi.

tuncii
05.01.2008, 21:10
transfere ne gerek var alt yapı super onu degerlendır

Murat Keçeci
05.01.2008, 21:13
saol araştırmacı gazeteci tsking aga

Travelair
05.01.2008, 21:15
Her ikisinide beğendim, kaliteli oyuncular oldukları her hallerinden belli. Beni tek düşündüren Fernandao'nun düşündüğümüz tipte nokta antrafor gibi oynamaması. Ama topu ileride tutabilecek, hava toplarını alacak ve gol yapabilecek oyuncu. Alex ise orta sahanın hücuma dönük her alanında oynayabilecek bir adam ama genelde sola yakın oynuyor. Bizde olsa sürekli Gökdeniz'le yer değiştirerek oynayabilirler. Top tekniği çok yüksek, topu iyi kullanıyor. Çok koşan bir adam değil ama topla hızlı. Ancak unutmamak gerekir şu anda onlar yeni sezonlarına hazırlanıyorlar ve tatilden sonraki ilk hazırlık maçları. Kondüsyonları yüksek değildi.

Her ne kadar biz hedef veya nokta forvet desek de Ersun hoca sabit forvet sevmiyor. Hatta Hakan Şükür'ü Milli Takım'dan çıkartma nedenini de bu şekilde açıklamıştı. Sonra çalıştığı forvetler, Meduna, Holosko Rafael de hep gezen tipteler. Yani olursa komple bir forvet tipi alacağız

UğurB
05.01.2008, 21:17
Malesef oyuncularla konuşamadım. Taraftarlar sadece Fernandao en az 6 milyon dolar eder diyorlar. Her ikisini de deli gibi seviyorlar. Zaten 3 oyuncularını (diğeri Nilmar) çok seviyorlar. Bir tane Brezilyalı fotoğrafçı ile konuştum. O adam beni Trabzonspor'un scoutu sandı, hala mı takip ediyorsunuz diye sordu. Ben de taraftar olduğumu söyledim. Adamın yorumu para konusunu belki halledersiniz ama Fernandao ya da Alex'in Porto Alegre'den ayrılmak istemeyeceklerini düşündüğünü söyledi. Taraftarlar ise gitmeyeceklerini düşünüyorlar...

UğurB
05.01.2008, 21:20
Bu arada söylemeyi unuttum. Maç öncesi ve devre arasında Alex ve Fernandao hep birbirleriyle sohbet ettiler. Birbirleriyle çok iyi pas alıp veriyorlar. İkisini birden alma düşüncesi çok iyiydi. Ama sanırım ikisi de mümkün değild.

Murat Keçeci
05.01.2008, 21:22
neyse belkı boylesı daha hayırlıdır burası trabzon bılıyorsunuz boyle samımı olursalar burda hemen gruplaşmalar başladı dıye haberler çıkmaya başlar belkıde takımın ahengini bozrlar herşeyin hayırlısı ne diyelim en iyi transferimizi yaptık zaten barış memiş

İsmail Çavuşoğlu
05.01.2008, 21:24
Malesef oyuncularla konuşamadım. Taraftarlar sadece Fernandao en az 6 milyon dolar eder diyorlar. Her ikisini de deli gibi seviyorlar. Zaten 3 oyuncularını (diğeri Nilmar) çok seviyorlar. Bir tane Brezilyalı fotoğrafçı ile konuştum. O adam beni Trabzonspor'un scoutu sandı, hala mı takip ediyorsunuz diye sordu. Ben de taraftar olduğumu söyledim. Adamın yorumu para konusunu belki halledersiniz ama Fernandao ya da Alex'in Porto Alegre'den ayrılmak istemeyeceklerini düşündüğünü söyledi. Taraftarlar ise gitmeyeceklerini düşünüyorlar...
saol kardeş verdiğin bilgiler için..bizim yönetimde en az senin kadar çalışmış olsaydı cok daha değişik şeyler olabilirdi.neyse alex ve fernandoa konusu artık kapanmıştır zaten hiç de inanmamıştık olacagına ALLAH yollarını açık etsın...

OLCAY ÇAKIR
05.01.2008, 21:27
Sevgili dostum,şu yaptığın katkının farkındamısın?

Yöneticiliği,şeref tribününde oturmak,idman sahasında kösele ayakkabı ile dolaşmak,..............
sananlar senden ders almalı ders.

Tabanda uyanma başlıyor.!

Teşekkürler tekrar.

Olcay

Brezilya'da rezil olanların oralara gitmeden de halledebileceği,öğrenebileceği tonlarca bilgi varmış.

Kampanya başlatıp,masrafları ceplerinden ödetmek lazım.

Ne güzel ya,Ben geçen gün brezilyada idim demek uzun sokakta.Ohbe.!

Malesef oyuncularla
konuşamadım. Taraftarlar sadece Fernandao en az 6 milyon dolar eder diyorlar. Her ikisini de deli gibi seviyorlar. Zaten 3 oyuncularını (diğeri Nilmar) çok seviyorlar. Bir tane Brezilyalı fotoğrafçı ile konuştum. O adam beni Trabzonspor'un scoutu sandı, hala mı takip ediyorsunuz diye sordu. Ben de taraftar olduğumu söyledim. Adamın yorumu para konusunu belki halledersiniz ama Fernandao ya da Alex'in Porto Alegre'den ayrılmak istemeyeceklerini düşündüğünü söyledi. Taraftarlar ise gitmeyeceklerini düşünüyorlar...

Murat Keçeci
05.01.2008, 21:30
şundan eminim ibrahim baturoğlundan daha yakından görmüştür ts-king alexle fernandoyu

UğurB
05.01.2008, 21:32
Rica ederim arkadaşlar, sadece sizlere birtakım bilgiler öğrenip, onları aktarmaya çalıştım.

Koray
05.01.2008, 21:41
neyse belkı boylesı daha hayırlıdır burası trabzon bılıyorsunuz boyle samımı olursalar burda hemen gruplaşmalar başladı dıye haberler çıkmaya başlar belkıde takımın ahengini bozrlar herşeyin hayırlısı ne diyelim en iyi transferimizi yaptık zaten barış memiş

pardon ahenk mi ?.. hangi ahenkten bahsediyosun :) takımda ahenk mi kaldı ??

Egemen
05.01.2008, 21:48
pardon ahenk mi ?.. hangi ahenkten bahsediyosun :) takımda ahenk mi kaldı ??

ayman - hüseyin
hasan - ferhat - adnan
erdinç - tolga - çağdaş
celaleddin - keçeli
tolga - ahmet şahin - jefferson

baya ahenkli bunlar :D:D

ama ünal - hami - şota'yı izlemiş biri olarak hiçbiri keyif vermiyor artık..

Koray
05.01.2008, 21:51
ayman - hüseyin
hasan - ferhat - adnan
erdinç - tolga - çağdaş
celaleddin - keçeli
tolga - ahmet şahin - jefferson

baya ahenkli bunlar :D:D

ama ünal - hami - şota'yı izlemiş biri olarak hiçbiri keyif vermiyor artık..

evt baya ahenkli duruyolar:eek: :D

salihismet
05.01.2008, 21:52
Bu futbolcularin fiyatlarida tam olarak aciklanmadi, biri 6 diyor biri 15 milyon diyor, neyse bunlar artk alinmayacak herhalde, fakat benim kafam bizim yöneticinin söylediklerine takildi, Trabzonspor hic kimseye yalvarmaz, 15 milyon dolarlardan bahsedilen yerde yalvarma olur mu, yalvararak futbolcu alinir mi hic?

Karde$im sende yalvarmadan al o zaman, yeterki alda al. Taraftarin asil korkusu, transfer yapilmazsa hocanin gitme ihtimalinin olmasidir. Bari bu konuda bir aciklama yapinda taraftarda rahat etsin, yani Trarabzonspor hic kimseye yalvarmaz gibi pasit $eylerle bu i$i geciktirmek yöneticilige hic yaki$miyor.