PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

AYYILDIZ
03.01.2008, 13:36
Arkadaslar bir bomba haber vereyim size bizim cok becerikli yonetimimiz daha Onuru bile alamamis su an gorusme halindeymisiz

Mehmet Fırat
03.01.2008, 13:37
Telefona Lig TV'den haber geldi; Karşıyaka kulübü, Onur transferinin daha bitmediğini, Trabzonspor'la anlaşmaya çalışıldığını belirtti.

Faik Yılmaz
03.01.2008, 13:40
Telefona Lig TV'den haber geldi; Karşıyaka kulübü, Onur transferinin daha bitmediğini, Trabzonspor'la anlaşmaya çalışıldığını belirtti.

Nedense hiç ama hiç şaşırmadım....

Süleyman Eruyar
03.01.2008, 13:42
ne kadar komik bir yönetimimiz var dimi :):) trabzondaki arkadaşlar yarınki maça lütfen gidelim, yönetime ses çıkartmanın en iyi yolu yarınki maç..

AYYILDIZ
03.01.2008, 13:44
Cocugu Trabzona getirdiler simdi anlasamaz bunlar bidaha geri gondeririz madem anlasmadin neden Trabzona getiriyorsun.

hüseyin1975
03.01.2008, 13:44
Onuruda alamazlarsa ben ceza yiyecegim!

Faik Yılmaz
03.01.2008, 13:46

biz 2 yıldır cezalıyız zaten sen 1 hafta yemişsin çokmu.....

_SeRKaN_
03.01.2008, 13:47

Yalnız değilsin :)

AYYILDIZ
03.01.2008, 13:49
Brezilyalilari neden alamadiklarida belli daha onuru alamayan adam nasil brezilyadan futbolcu alsin.Bence biz dua edelimde yattarayla gokdeniz kalsin

Ömer TOPAL
03.01.2008, 13:51
benı transfer edin üste para vericem :D

Erdal Kılıçarslan
03.01.2008, 13:54
inşallah Onur bizim yönetim gibi karaktersiz değildirde, verdiği sözü yerine getiripm Karşıyakaya geri dönmez!

Laz_61
03.01.2008, 13:55
bu beceriksiz yönetimi savunan 2-3 kisi vardi neden artik yazmiyorlar daha...basta düsmani yasamiyan emorfo...bizim millet alismis zaten bol keseden atmaya 3-4 gün atarlar sonra kaybolurlar..nerde stichuslar,serifler yönetimin parali elemanlari.

Mehmet Fırat
03.01.2008, 13:57
"Onur transferi bitmedi"

TFF 1. Lig ekibi Karşıyaka'da genel sekreter ve basın sözcüsü Rıfat Kınay, kaleci Onur'un Trabzonspor'a transferine ilişkin görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Kınay, kaleci Onur Recep Kıvrak'ın kesin olarak Trabzonspor'a satıldığı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Henüz transfer ettikleri bir oyuncunun da bulunmadığını kaydeden Kınay, "Onur için Trabzonspor ile görüşme halindeyiz. Transfer ettiğimiz bir oyuncu da yok. Takım ikinci yarı hazırlıklarını büyük bir motivasyonla sürdürüyor" dedi.

(ligtv.com.tr)

Turan AKYILDIZ
03.01.2008, 13:58
benı transfer edin üste para vericem :D

bende verecem üste para benide alın ne olurr...hane trabzonspor yalvarmaz diyo ya çok bilir yöneticimiz...baksın görsün artık futbolcular onlara yalvarıyor...hey allahım ya ne hallere kaldık...

Murat Altun
03.01.2008, 13:59
yaa bu yönetimden kim ne bekliyor allah aşkına şimdiye kadar ne yaptılar ki ????

bunların yapabilecekler en güzel iş hemen vede acilen külpten mümkün olduğunca uzağa gitmeleri

Erkut Ay
03.01.2008, 14:00
bizde her dalda oskar alacak senaryo mevcut bu rezillikten her tarzda film çıkar korku gerilim macera komedi senarist de baturoğlu olur poz verme çalışmalarından transfere el atamıyor adam ne yapsın demeç vermeye poz vermeye ayıracağı vakti transfere verse işe yarardı brezilya macerası yerine yurt içini takip edip 2 transfer yapılsa şurdaki insanların veryansını duracaktı icraatleri yokki adamların laftan çirkeflik ten fırsat bulamıyorlar....

Brezilya macerasının oyalama taktiği olduğu biline kimse elle tutulur transfer beklemesin...

temel_yilmaz
03.01.2008, 14:03
baykuş gibi çöktüler klübe ya n transferi arkadaşlar bu adamlar fatih tekkenin simkowyak stephanovun hesabını versinler transfer istiyosam bu gönderilen adamlaın hesabını versinler fernandaoları alexleri baturoğlulları onların olsun

bunuda silin

UğurB
03.01.2008, 14:04
Adam Trabzon'da calisiyor nasil istir bu...

Süleyman Eruyar
03.01.2008, 14:06
Genç kaleci Onur takımla birlikte antrenmanlara çıkarken imza atacağı günü bekliyor.

Bordo Mavililer prensipte anlaştıkları kaleci ile birkaç gün içinde imza atacak. Karşıyaka kulübüne önerilen paranın yatmasının beklendiği iddia edildi.
www.medyatrabzon.com

hüseyin1975
03.01.2008, 14:07
Adam Trabzon'da calisiyor nasil istir bu...

´Trabzona gelipde gidenleri bizlere cok gösterdiler. Sasirma:(

Erdal Kılıçarslan
03.01.2008, 14:10
sonra demesinler : "biz Onuru denedik yeterli görmedik, sonrada geri gönderdik" diye.
bekleim ben bunlardan. hatta Onuru gönderip Yusufuda geri alamaz bunlar :)

UğurB
03.01.2008, 14:11
Onur'un transferi sirasinda paranin tamami pesin olacak diye bir durum soz konusuydu yanlis hatirlamiyorsam. Belki de onun icin resmi sozlesme imzalanmamistir. Yoksa kulup ile bir anlasma olmasaydi oyuncu nasil gelirde antrenmana cikabilirdi. Transfer yapamiyoruz diye zorla tehditle getirmedik ya bu adami?

Burçak
03.01.2008, 14:16
biliyosunuz , Onuru alırken Yusufuda kiralık olarak Ksk ya verdik deniyordu.
acaba bu olanlarda basiretsiz yönetimin yeni bir taktiği mi yoksa??? Onur transferinden vazgeçilebilirken Yusufu izmirde bırakıp elden çıkarmış olmak...
sizden herşeyi beklerim yaa. yazıklar olsun size yaa. utanıyorum sizden . çekin gidin artık.
onur transferini yapsanızda çekin gidin. bugüne kadar yaptıklarınız yeterli.!
ÇOK SAMİMİ SÖYLÜYORUM NURİ ALBAYRAK ve beceriksiz yönetimin BİZİ SABOTE ETTİĞİNİ DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM .!

Ömer SEVİNÇ
03.01.2008, 14:18
Ne diyeceğim bilmiyorum ki?
Antremana çıkardıkları adamı geri göndermek zorunda kalırlarsa artık bu yönetime baştan aşağı dümdüz sövmekten başka ne yapılır?
Albayrak'ın artık ben futboldan anlamıyorum ne yapayım demeyi bırakıp sazı eline alması lazım..

Murat Keçeci
03.01.2008, 14:19
yönetim pes ettim artık siz kazandıniz :gol: en güzel golünüzüde attınız bize ülkeyi terkedecem sizin yüzünüzden

ozcan_asanoglu
03.01.2008, 14:22
Yönetim, beceriksizlikte artık fantezi yapmaya başladı. Kendilerini bu hayal güçlerinden dolayı kutluyorum.

Tanju
03.01.2008, 14:22
ibrahim akını istiyordu hani bi ara? adam bedavaya gitti ist belediyeye imza attı???

tamuğ yamtar
03.01.2008, 14:27
ibrahim akını istiyordu hani bi ara? adam bedavaya gitti ist belediyeye imza attı???

Bırakın şu İbrahim Akın'ı.

Adamın derdi top oynamak değil, İstanbulda kalmak.

KUTADGU
03.01.2008, 14:29
Yönetim, beceriksizlikte artık fantezi yapmaya başladı. Kendilerini bu hayal güçlerinden dolayı kutluyorum.

kutlanacak o kadar ekstrem özellikleri var ki..

Şaşırdddım yani....

Tanju
Bırakın şu İbrahim Akın'ı.

Adamın derdi top oynamak değil, İstanbulda kalmak.
doğru söylüyorsun benim kafamda hep mehmet çakır var o adam süper, tam bizlik.

salihismet
Arkadaslar bir bomba haber vereyim size bizim cok becerikli yonetimimiz daha Onuru bile alamamis su an gorusme halindeymisiz

Sevgili Trabzonspor yönetimi; bu kadarinida yapmazsiniz herhalde, yahu bizi delrtmek mi istiyorsunuz?
Eger bu onur denen arkada$ da geri dönrse, sizin alayiniza, küserim. Onun nasil bir kaleci olacagi cokta önemli deyil, fakat bunun rezillik tarafinida dü$ünün biraz.

Cocuklariniza para veriyisunuz, gidip langirt oynayiler, bilarda oynayiler, transfere sira gelende para yok. Ula Hakki, at habulari di$ari, hasan, kovun $unlari,
sizin yaptiginiz yöneticiligin icine ..............! hass..siii... hasta etmeyin adami.

hüseyin1975
03.01.2008, 14:36
Biliyorum zor ama sakin olalim. Henüz net bir durum yok ortada. Eger bu rezilligide yasatirlarsa bize, o zaman...

Hekimoğlu
03.01.2008, 14:42
gülüyorum sadece ağlanacak halimize federasyon kayyuma kalmış bizim ki angutlara.

Murat Keçeci
03.01.2008, 15:22
yönetimi mahkemeye verecem kimsenin beni verem etmeye hakkı yok

ilhan
03.01.2008, 15:26
Geçen sezon devre arasında Ayman transferini hatirliyor musunuz? Hani bize gelmiştide sonra geri gitmişti Gençlerbirliği ile antrenmana cıkmıştı. Onur konusundada aynı durumun olmasından cekiniyorum.

TSezgin61
03.01.2008, 15:28
yaaa onur yaaa??? karsiyaka yaaa??? cildiracam yaaa????

Cem Balcı
03.01.2008, 15:37
"Onur transferi bitmedi"

TFF 1. Lig ekibi Karşıyaka'da genel sekreter ve basın sözcüsü Rıfat Kınay, kaleci Onur'un Trabzonspor'a transferine ilişkin görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Kınay, kaleci Onur Recep Kıvrak'ın kesin olarak Trabzonspor'a satıldığı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Henüz transfer ettikleri bir oyuncunun da bulunmadığını kaydeden Kınay, "Onur için Trabzonspor ile görüşme halindeyiz. Transfer ettiğimiz bir oyuncu da yok. Takım ikinci yarı hazırlıklarını büyük bir motivasyonla sürdürüyor" dedi.

(ligtv.com.tr)

nasıl olmaz ya dün antremana çıkmış adam takımla.çokta beyenmişler.

Travelair
03.01.2008, 15:41
feybe baskı yapıyor olmalı. Bizim "Rahat" yöneticilerimiz, bizi diken üzerinde oturtmaya devam ediyorlar

ÖmerFarukYılmaz
03.01.2008, 15:48

Kınay, kaleci Onur Recep Kıvrak'ın kesin olarak Trabzonspor'a satıldığı
yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Henüz transfer ettikleri bir oyuncunun da bulunmadığını kaydeden Kınay ,
''Onur için Trabzonspor ile görüşme halindeyiz. Transfer ettiğimiz bir oyuncu da yok. Takım ikinci yarı hazırlıklarını büyük bir motivasyonla sürdürüyor'' dedi.

allah sizin gibi yönetimi bir daha yeryuzune getirmesin

zahido
03.01.2008, 15:49
Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar ile Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'ın İzmir'de yerel yönetimlerle ilgili gerçekleştirdikleri basın toplantısında futboldan konu açılınca, Başkanlar arasında ilginç diyaloglar yaşandı.

Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar, Manisaspor'dan Beşiktaş'a transfer olan Holosko için "Sattık rahatlık" derken, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak ise Trabzonspor'a giden kaleci Onur için "Ondan gelecek paraya o kadar da muhtaç değiliz" dedi.

Vestel Manisaspor'dan Beşiktaş'a transfer olan Holosko ile ilgili bir değerlendirme yapan Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar, "Holosko'yu sattık rahatladık. Problem kalmadı" dedi.

Karşıyaka'dan Beşiktaş'a giden kaleci Onur ile ilgili bir değerlendirme yapan Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak ise, "Onur'u sattık diye neredeyse linç ediliyoruz ama adam zaten imzayı atmış. Göndermesek oynamayacak. Ondan gelecek paraya o kadar da muhtaç değiliz. Ama sıkıntı başka" diye konuştu.

Kaleci Onur'un daha önce Vestel Manisaspor'a imza attığını ve bu nedenle Manisaspor ile mahkemelik olduklarını, şimdi de aynı durumun Trabzonspor ile yaşandığını ifade eden Başkan Durak, "Rıdvan Dilmen 'Biz Onur'u daha pahalıya satardık' demiş. O iş öyle değil. Oyuncu daha kurnaz. Hepsi hesaplanıp yapılıyor. Bir de bunlarla uğraşıyoruz" dedi.

Kaleci Onur'un yeni sezonda resmen Trabzonspor'da görev alacağını belirten Başkan Durak, "Ersun Hoca oynatacağına söz vermiş almış. Bizler de onun gururunu yaşıyoruz. Amatörden alıp onu Türk futboluna kazandırdık" diye konuştu.

Koray
03.01.2008, 15:49
arkadaşlar niye sıkıntı yapıyosunuz kendinize boşverin yaa...bunların hiç bi halt yapacağı yok boş yere kendinizi paralamayın bn bu başlığa yorum yapmaktan vazgeçtim artık...

benim gibi holiganlaşmış bi taraftarı futboldn soğuttular ya helal olsun diyorum...

Faik Yılmaz
03.01.2008, 15:51
5549. mesaj....

sanki Ronaldinyoyu aldık. sonuç 0 elde var 0

Erkut Ay
03.01.2008, 15:52
şu onur transferindede bi terslik çıkarsa inanın zedelenen imajı zor toplarız düşünsene adam Trabzonda antrenman yapıyor 1 gün sonra adamı geri gönderiyoruz birde bu kaleciyi başka takımın aldığını düşünün üstüne....

Cem Balcı
03.01.2008, 15:54
şu onur transferindede bi terslik çıkarsa inanın zedelenen imajı zor toplarız düşünsene adam Trabzonda antrenman yapıyor 1 gün sonra adamı geri gönderiyoruz birde bu kaleciyi başka takımın aldığını düşünün üstüne....

yuh artık demekten başka bişe düşmez artık bize ozaman.

Erdal Kılıçarslan
03.01.2008, 15:55
imajmı kaldıki zedelensin :)

Fatih
03.01.2008, 15:55
Pitroipa Hamburg'ta !

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Hamburg, Bundesliga 2'de Freiburg'da forma giyen Burkino Fasolu oyuncu Jonathan Pitroipa'yı renklerine bağladı.

Freiburg'da bu sezon 14 maçta 4 gol atan Pitroipa ile 30 Haziran 2012 tarihine kadar sözleşme imzalayan Hamburg kulübünün Sportif Şefi Dietmar Beiersdorfer, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Jonathan'ın tekniği ve yüksek kapasitesinden en iyi şekilde faydalanacağımızı düşünüyoruz. Onu çok dikkatli bir şekilde izledik ve kadromuza kattık. Bize büyük katkı sağlayacak" dedi.
Hamburg kulübünün oyuncusu olmaktan gurur duyduğunu ifade eden 1986 doğumlu Pitroipa ise, "Böylesine büyük bir kulübe transfer olduğum için çok mutluyum. Avrupa’da kendisini göstermek isteyen bir futbolcu için burası inanılmaz bir fırsat" ifadelerini kullandı.

Ahmet Kuru
03.01.2008, 15:57
her transfer döneminde aynı senaryolar izledik beğendik pahalı geldi.Bu takımda Ucuz topcu istemediğin kadar var Kalitelileri zaten pahalı.Madem Ucuz ve kaliteli istiyosun Brezilya da ne işin var be adammmmmmmmmmmm

Erkut Ay
03.01.2008, 15:58
başka takımların haberini koymayalım şuraya sadece bu başlıkta değil son dakika haberine bile 2 lig takımının transferleri eklenmeye başladı banane ....

Metin Ural
03.01.2008, 16:01
başka takımların haberini koymayalım şuraya sadece bu başlıkta değil son dakika haberine bile 2 lig takımının transferleri eklenmeye başladı banane ....

ben ilgileniyorum, onu nasil yapacagiz?

demir
03.01.2008, 16:02
spor3 com adresınde bir yoneticimizin "TRABZONSPOR KIMSEYE YALVARMAZ " baslıgı ıle sunulan habere bir arkadasımızın (blackhawk61) yapmıs olgubu bu yoruma bnayıldıgımı bıldırır kendisine sonsuz tesekkurlerimi bir borc bilirim tesekkurler blackhawk61

SİZE TEK BİRŞEY SÖYLEYECEGİM...DİYORSUNUZ Kİ ADAMLAR FATİH TEKKE GİBİ GÖKDENİZ GİBİ FUTBOLCULAR ONDAN FİYATI YÜKSEK TUTUP SATMAMA YÖNÜNDELER...HATTA BUNLAR KULÜPTE SEMBOL OYUNCULAR DİYORSUNUZ ...BİRŞEY ANLADINZIMI...ANLAYAMAZSINIZ ZATEN ANLASANIZ FATİHİ SATMAZDINIZ...SİZ EN İYİSİ GİDİP FUTBOLCU TRANSFERİ YAPAMAYA ÇALIŞACAGINIZA NASIL YÖNETİCİ OLUNUR KURSUNA YAZILIN...ANLAYANA...

Erkut Ay
03.01.2008, 16:02
ben ilgileniyorum, onu nasil yapacagiz?
burası Trabzonspor formu çok isterseniz yöneticilere rica edin bi başlık açsın size....

Fatih
03.01.2008, 16:03

eğer sözün banaysa açıklık getireyim pitriopa ismi geçen seneden beri bu forumda telaffuz ediliyodu hamburga transfer olmuş bilgilendireyim dedim ;)

Mahmut Baran
03.01.2008, 16:05
ya arkadaşlar düşünün bi ! sayfa 223 bitti önceden bol bol isim geçerdi transfer listesinde şimdi bir tek onur ! oda belli değil her an uçabilir. ben kendimdende şüphe ediyorum artık olmayacağını bile bile hala umutla bekliyorum bomba bir iki transfer olacak diye

Erkut Ay
03.01.2008, 16:07
eğer sözün banaysa açıklık getireyim pitriopa ismi geçen seneden beri bu forumda telaffuz ediliyodu hamburga transfer olmuş bilgilendireyim dedim ;)
burda başlıkla ters düşüp bunu tartışacak değilim Trabzonspor formunda bu haberler ters orantılı çoğumuzu ilgilendirmiyor açıkçası he istiyorsanız takılın öyle ....

Fatih
03.01.2008, 16:08
burda başlıkla ters düşüp bunu tartışacak değilim Trabzonspor formunda bu haberler ters orantılı çoğumuzu ilgilendirmiyor açıkçası he istiyorsanız takılın öyle ....

o zaman çoğunuzdan özür dilerim ok:rolleyes:

hüseyin1975
03.01.2008, 16:08
Bu Yönetimin en marifetli oldugu konu: Taraftari cileden cikartmak ve birbirine düsürmek.
Bravo!

demir
03.01.2008, 16:09
ya arkadaşlar düşünün bi ! sayfa 223 bitti önceden bol bol isim geçerdi transfer listesinde şimdi bir tek onur ! oda belli değil her an uçabilir. ben kendimdende şüphe ediyorum artık olmayacağını bile bile hala umutla bekliyorum bomba bir iki transfer olacak diye

arkadaslar yapmayın lutfen ...! 2 senedir alamadıgımız topcu kalmadı neden ?? isi bilmeyen yonetım bakın para harcıyoruz bu tkım ıcın dıyebılmek ıcın kım var kım yok topkladı turkıyenın en kalabalık kadrosunda 11 kısılık takım cıkmıyor ustelık aldıkları paraları soylememe gerek yok ben dıyorumkı tamam kardesım madem paramız yok ozman 1 atne alın adam gıbı bırını alın haa unutmadan macelinho alıp sol kanatta oynatmayın mazallah kımse altından kalkamaz....!

zahido
03.01.2008, 16:12
Dun ergun atanin yattara konusundaki aciklamalarini dinleyen olmustur sanirim.. Ben burda bu konuyu cok dillendirdim ama herkes ustume geldi.. Gordunuz iste neyin ne oldugunu?? Kimi savundugunuzuda goruceksiniz yakinda..

demir
03.01.2008, 16:12

yok artik alisamii :D :D daha neler bukadarda kotusunu dusunmeyelım yaww zaten durum ıcler acısı bırde boole dusunup ıcımızı karartma :D

hüseyin1975
03.01.2008, 16:16
Dun ergun atanin yattara konusundaki aciklamalarini dinleyen olmustur sanirim.. Ben burda bu konuyu cok dillendirdim ama herkes ustume geldi.. Gordunuz iste neyin ne oldugunu?? Kimi savundugunuzuda goruceksiniz yakinda..

Ne dedi. Gercekden merak ettim. Bizlerlen paylasirsan memnun olurum

Erkut Ay
03.01.2008, 16:16
yok artik alisamii :D :D daha neler bukadarda kotusunu dusunmeyelım yaww zaten durum ıcler acısı bırde boole dusunup ıcımızı karartma :D
yönetim söyletiyor ne yapalım:) rezillik beceriksizlik parayla değil nasılsa başımızdaki ucubelerde bol....

zahido
03.01.2008, 16:19
Ne dedi. Gercekden merak ettim. Bizlerlen paylasirsan memnun olurum

Yattara tamamen menajerinin trabzonlu olusundan dolayi ikna edilerek Trabzonsporda kaldi diye bi aciklama yapti.. Bunu soyleyen ergun ata.. Takimda kalmak istemeyen adami saticaksin bunun baska yolu yok.. Kulubu fifaya sikayet etmis ama benim hosgorulu taraftarim kulubu degil yattarayi savunuyor nedense??

Fatih
03.01.2008, 16:24
bence yattara en iyisini yapmış ne yani bedava mı oynıcak ??

hüseyin1975
03.01.2008, 16:26

Kimse Trabzonsporda Bedava oynamiyor. Herkes Parasini aliyor. Biz bazen gecikmelide olsa her zaman ödemeleri yapmisizdir.

Taraftar Yattaraya bir Yabanci olarak görmüyor!
O bizim Ibrahim artik!
Eziksaray Oyuncularina aylarca ödeme yapmadi!
Peki hangi yerli oyuncu sikayette bulundu?

Yattaranin yapdigi ayipdir!
Bir Ayip asla Desteklenemez!
Bunu kim yaparsa yapsin!

Cem Balcı
03.01.2008, 16:26
Yattara tamamen menajerinin trabzonlu olusundan dolayi ikna edilerek Trabzonsporda kaldi diye bi aciklama yapti.. Bunu soyleyen ergun ata.. Takimda kalmak istemeyen adami saticaksin bunun baska yolu yok.. Kulubu fifaya sikayet etmis ama benim hosgorulu taraftarim kulubu degil yattarayi savunuyor nedense??

hala bir şeyi anlamamakta ısrar ediyoruz.adam hakkını istedi,hakkını aradı.bunu kafamızın bi kenarına yazalım,bundan doğal birşey yoktur.burda hatalı olan,bütün bunları hakaden mevcut yönetimdir.daha neyi savunuyoruz...

Cem Balcı
03.01.2008, 16:28
Kimse Trabzonsporda Bedava oynamiyor. Herkes Parasini aliyor. Biz bazen gecikmelide olsa her zaman ödemeleri yapmisizdir.

O bizim Ibrahim artik!

Bunu kim yaparsa yapsin!

önce TS de kimsenin parası kalmaz zihniyetini bi kenara atalım.

burda yattaranın değil yönetimin yaptığı ayıptır.o adam orda ter döküyosa parasını zamanında gerektiği şekilde prosüdürüne uydurarak vereceksin.eğer takımda birlik beraberlik,herşeyden önce başarı istiyosan bunu yapacaksın,sonra topçundan fedakarlık,emek bekliyeceksin.

zahido
03.01.2008, 16:29

Bu adam ozkan sumer zamaninda bundan cok cok daha az bi paraya oynuyodu.. Ayrica parasinida oyle tak diye alamiyodu.. Ozaman kulubu fifaya sikayet etmemisti ama.. Ne olduda yattara simdikulubu fifaya sikayet ediyor?? onun icin bu isin icinde is var.. Cok yakindada kokusu cikar merak etmeyin..

irfanb
03.01.2008, 16:30
Karsiyaka da bizimkilere özenmesin.
Adamlar derse ki ; Ersen Martin`in parasini zamaninda alamadiniz diye siz transferinden nasil vazgectiyseniz biz de Onur´un transferinden vazgeciyoruz .Parasini zamaninda alamadik .Bu isi cözse cözse FIFA cözer. :)

Fatih
03.01.2008, 16:30

O bizim Ibrahim artik!

Bunu kim yaparsa yapsin!

iyi o zaman sana 6 ay maaş vermesinler hoşuna gidermi hiç mi şikayette bulunmazsın aynı şey diil diceksin şimdi ama aynı şey

Erdal Kılıçarslan
03.01.2008, 16:34
benim transferden hala umudumun olması sadece Ersun Hocanın hala istifa etmemiş olmasıdır :)

Eren Uğur Ayar
03.01.2008, 16:49
TS'ye kaleci Onur şoku

http://www.spor61.net/images/news/onur.jpg

TFF 1. Lig ekibi Karşıyaka'da genel sekreter ve basın sözcüsü Rıfat Kınay, kaleci Onur'un transferinin bitmediğini söyledi.

Kınay, kaleci Onur Recep Kıvrak'ın kesin olarak, Trabzonspor'a satıldığı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

demir
03.01.2008, 16:53
TS'ye kaleci Onur şoku

http://www.spor61.net/images/news/onur.jpg

TFF 1. Lig ekibi Karşıyaka'da genel sekreter ve basın sözcüsü Rıfat Kınay, kaleci Onur'un transferinin bitmediğini söyledi.

Kınay, kaleci Onur Recep Kıvrak'ın kesin olarak, Trabzonspor'a satıldığı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

hjayda sıze dedım ıcımızı karatmayınnn....!

AYYILDIZ
03.01.2008, 16:59
Kulüp içindeki sorunları gören Yanal geldiğine bin pişman olurken düşündüklerinin yüzde 10’nu gerçekleştiremeyince istifa mektubuna sarıldı. İşte ErsunYanal’a istifa mektubu yazdıran iki neden.

Başkan Nuri Albayrak ile İstanbul’da sözleşme imzalamadan önce görüşen Ersun Yanal önce Albayrak’ın tekrar aday olacağı garantisini aldı ve üç yıllık plan için sözleşmeyi imzaladı. Albayrak ve ekibi aday olmayınca bir anda Dünyası karardı.

Sonra kongre tarihinin uzadığını görünce kısmen sevindi ve istediği transferlerin yapılacağını hayal etti. İşi iyice bırakan Başkan nuri Albayrak Transferlerden uzak durunca yanal’ın hayalleri de yıkıldı.. İşte Ersun yanal’a istifa mektubu yazdıran iki olay..

GEREKÇE 1

Transfere erken başlamalarına rağmen üç kıta ve 11 ülke gezilmesine rağmen hiçbir oyuncu alınmadı. Devre arası kısa olmasına rağmen takıma katılım sağlanamadı. Yurt içinden ise ne takas nede para ile oyuncu alınamadı.

GEREKÇE 2

Transferde bunlar yaşanırken kamuoyuna gönderilmesi sızan futbolcular hala takımın içinde kaldı. Otorite kaybına uğrayan Ersun Yanal şimdi bu oyuncularla birlikte gelecek planlamak ve maçlara çıkmak zorunda kaldı. Disiplinden taviz verecek ve Bordo Mavililerde mecburen oyuncuya dayalı sisteme gebe kalmış oldu. Bu tehlikeyi gören Ersun yanal alınacak oyuncuların kadroya katılamaması ve gönderileceklerin kadroda kalması nedeniyle istifa mektubu yazıp yönetime uzattı.

demir
03.01.2008, 17:02
Kulüp içindeki sorunları gören Yanal geldiğine bin pişman olurken düşündüklerinin yüzde 10’nu gerçekleştiremeyince istifa mektubuna sarıldı. İşte ErsunYanal’a istifa mektubu yazdıran iki neden.

Başkan Nuri Albayrak ile İstanbul’da sözleşme imzalamadan önce görüşen Ersun Yanal önce Albayrak’ın tekrar aday olacağı garantisini aldı ve üç yıllık plan için sözleşmeyi imzaladı. Albayrak ve ekibi aday olmayınca bir anda Dünyası karardı.

Sonra kongre tarihinin uzadığını görünce kısmen sevindi ve istediği transferlerin yapılacağını hayal etti. İşi iyice bırakan Başkan nuri Albayrak Transferlerden uzak durunca yanal’ın hayalleri de yıkıldı.. İşte Ersun yanal’a istifa mektubu yazdıran iki olay..

GEREKÇE 1

Transfere erken başlamalarına rağmen üç kıta ve 11 ülke gezilmesine rağmen hiçbir oyuncu alınmadı. Devre arası kısa olmasına rağmen takıma katılım sağlanamadı. Yurt içinden ise ne takas nede para ile oyuncu alınamadı.

GEREKÇE 2

Transferde bunlar yaşanırken kamuoyuna gönderilmesi sızan futbolcular hala takımın içinde kaldı. Otorite kaybına uğrayan Ersun Yanal şimdi bu oyuncularla birlikte gelecek planlamak ve maçlara çıkmak zorunda kaldı. Disiplinden taviz verecek ve Bordo Mavililerde mecburen oyuncuya dayalı sisteme gebe kalmış oldu. Bu tehlikeyi gören Ersun yanal alınacak oyuncuların kadroya katılamaması ve gönderileceklerin kadroda kalması nedeniyle istifa mektubu yazıp yönetime uzattı.

uydurdunmu yoksa habermi bu :D

_SeRKaN_
03.01.2008, 17:04

Bu haberi bende okudum klasik medyatrabzon balon haberi :) bize zaten ne oluyosa yerel medyadan oluyor..

Akın_61

GEREKÇE 1

GEREKÇE 2

Ersun hoca istifa etmek isterse sonuna kadar haklıdır...

AYYILDIZ

Haber niye uydurayim

kaynak<> www.medyatrabzon.com

DURAS
Kaleci Onur'un daha önce Vestel Manisaspor'a imza attığını ve bu nedenle Manisaspor ile mahkemelik olduklarını, şimdi de aynı durumun Trabzonspor ile yaşandığını ifade eden Başkan Durak, "Rıdvan Dilmen 'Biz Onur'u daha pahalıya satardık' demiş. O iş öyle değil. Oyuncu daha kurnaz. Hepsi hesaplanıp yapılıyor. Bir de bunlarla uğraşıyoruz" dedi. Onur'un yeni sezonda resmen Trabzonspor'da görev alacağını belirten Başkan Durak, "Ersun Hoca oynatacağına söz vermiş almış. Bizler de onun gururunu yaşıyoruz. Amatörden alıp onu Türk futboluna kazandırdık" diye konuştu.
kaynak spor3

AYYILDIZ
03.01.2008, 17:18
Bu haberi bende okudum klasik medyatrabzon balon haberi :) bize zaten ne oluyosa yerel medyadan oluyor..

Bende yerel medya haberlerine cok guvenmem ama Ersun Hocanin transfer yapilmamasindan duydugu rahatsizlik ortada o yuzden gerceklik durumu olabilir.

Travelair
03.01.2008, 17:21
Taraftar bölünmüş, medya bölünmüş, yönetim rezalet, takım kötü, Ersun Yanal'a da hak veriliyor gitsin diye... Maddi çıkar için Trabzonspor'u kullananların işleri ters döner inşallah

_SeRKaN_
03.01.2008, 17:21
Ersun hoca istifa etmez demiyorum ama bu haber sitesinin böyle gerekçeli bir şekilde açıklamasını balon buluyorum..Zatn hepimiz az çok istifa ederse neden eder biliyoruz bizde istesek maddeler halinde dile getirirdik bu habercilik değildir..Bu arada yerelmedyayı kınıyorum güveneceğimiz tek kaynak diyordum ama istanbul medyasını da geçti asparagas haberleri...

Cem Yavuz
03.01.2008, 17:25
Gitsin kardeşim..
Senede 1,5 milyon euro verecek başka klüp varsa durmasın gitsin...
Bu sözleşme bile Albayrak ve adamlarının nasıl sahtekar olduklarını belgeliyor...
Bu takımı böyle batırıyorlar...
Yedinci olmak için Ersun lazım değil...
Paf ın hocasıda yapar seni

_SeRKaN_
Bizim medyamız gerek yazılı gerekse görsel,bir kere olsun tarafsız bir medya anlayışını benimseyemedi..Doğru haber yapmak çokmu zor geliyor sizlere...

TSezgin61
artik bu transfer haberleri midemi bulandiriyor... birkac gün girmesemmi foruma...

hamucera
03.01.2008, 17:33
onurun trabnsferi neden hala resmi sitede yok. demek ki hala kesinleşmedi. kendi kendimizi avutmaya çalışmayalım

canim TS
03.01.2008, 17:46
vai babo, vai halimize. Transfer yok, birsey yok. Vai anasini yönetim, döktürüyor mubarek.

Sefa Murat Dokuz
03.01.2008, 18:05
Başka bişey demiyorum!
http://www.youtube.com/watch?v=OefBVdDsVRw

Emiroğlu
03.01.2008, 18:11
Gitsin kardeşim..
Senede 1,5 milyon euro verecek başka klüp varsa durmasın gitsin...
Bu sözleşme bile Albayrak ve adamlarının nasıl sahtekar olduklarını belgeliyor...
Bu takımı böyle batırıyorlar...
Yedinci olmak için Ersun lazım değil...
Paf ın hocasıda yapar seni

Düz ve pürüzsüz mantık.Hemde dümdüz....

Neymiş..
Ersun gelmiş takım 7. imiş... 7.olmak için Ersun olmasına da gerek yokmuş.
Paf hocası da aynısını yapabilirmiş.

Devam böyle.Trabzonspor Taraftarı süper anlıyor futboldan ! Harika bir yargı ve oluşan olayları analiz kabiliyeti ! Bravo vallaha !

Ümit Küçük
03.01.2008, 18:36
sımdı arkadasla konustum yonetıcı akrabası var o bıle dıyokı transferı kapadılar cok karamsar konustu cocuk bıde guzel kalayladı ynetıcılerı prıcayı falan ıstemıyomus ersun hoca yonetım pesınde kosuyomus ersun hoca alexde fernandao da ısteklıymıs belkı dubaı kamptan sonra harekete gecerlermıs ama zayıf ıhtımal ben onlara ınanmıyom dıyo eleman bencede haklı bende ınanmıyom herıflere bıde yarın aksamkı mac ıcın bı yonetıcı abımız bazı gruplara bılet dagıtmıs cocuk kulaklarıyla duymus hepımıze gecmıs olsun

ilhan
03.01.2008, 18:42
Düz ve pürüzsüz mantık.Hemde dümdüz....

Neymiş..
Ersun gelmiş takım 7. imiş... 7.olmak için Ersun olmasına da gerek yokmuş.
Paf hocası da aynısını yapabilirmiş.

Devam böyle.Trabzonspor Taraftarı süper anlıyor futboldan ! Harika bir yargı ve oluşan olayları analiz kabiliyeti ! Bravo vallaha !

Boşver. Ziya gibi adam lazım. O zaman anlarlar Ersun Hoca'nın değerini ;)

Erdem Keser
03.01.2008, 18:54
Serhat Akyüz'ün Tam Saha dergisine verdiği röportajın bir bölümü..

O aileden futbolcu. Bir dönem Trabzonspor ve Galatasaray formalarını da giyen Saffet Akyüz'ün yeğeni....
Benim söylemek istediğim güç birliği sadece maddi katkı anlamında değildi. Şehrin bir bütün olarak takıma sahip çıkmasından söz ediyorum. Şu anda Rize şehrinden tam destek aldığınızı düşünüyor musun?

Takım iyi gittiği zaman tribünler doluyor ama istikrarsız sonuçlar alınca taraftarların da canı sıkılıyor. Rize'deki insanlar fanatiklik derecesinde takımlarına bağlı. Kötü sonuçlara dayanamıyorlar. Ben de Trabzonsporluyum ve Trabzonspor yenilince ağlayabiliyorum. Bizim taraftarlarımız da aynı duyguları taşıyor. Onlara hak veriyorum.

"İlk tercihim Trabzonspor olur"

"Trabzonspor'u tutuyorum" dedin, gelecekle ilgili hedeflerin arasında Trabzonspor'da oynamak var mı?

Şu an için her şey erken ama eğer Trabzonspor'dan bir teklif alırsam tercihimi o yönde kullanacağım.

ÖmerFarukYılmaz
03.01.2008, 19:05
nerde transfer nerede bizimkiler

kalavara
03.01.2008, 19:20
ya varya psikolojik harp var bence.yönetim ve trabzonspor camiası arasında.

Erdem Keser
03.01.2008, 19:22
Onur'u geçtim,bu beceriksizler Yusuf'u da geri alamazlar şimdi..

aaahmet61
03.01.2008, 19:22
acaba önümüzdeki yaz brezilyaya tatile hangi yönetici gidecek.tamam anladık dengeleri bozmak istemiyorsunuz.yani paranız yok.baturoğlu gideceğine özkan hoca gitseydi.bedavaya yakın oyuncular şimdi milyon dolarlık. örnek yattara ve aurello.trabzonda daha futbolcu yetişmiyor.özkan hocayı altyapı hocalığından alıp transfer komitesine getirmeliyiz.gider afrikaya avrupaya brezilyaya araştırmasını yapar.en azından kanca ve baturoğlundan çok daha iyidir.

kalavara
03.01.2008, 19:49
bir felaket senaryosu yazsak:bu transfer sozonunda başarısız olsak ve ersun hocanın istediği hiç bir oyuncuyu alamasak, sonra ersun hoca istifa etse bu arada yönetim yeni kongre tarihini mayıs gibi bir tarihe ertelese ve bu durumun kanuni olmadığını bilen birisi mahkemeye başvurup klubün feshini istese, öyle ya da böyle bu sorundan kurtulan klüp elindeki futbolcularını kaçırsa ya da satmak zorunda kalsa ve bir sezon sonra ligden düşse ne olur? sizce bunlar çok uzak ihtimaller mi?eğer bu yönetimsizlik devam ederse tepkisiz kalmayı sürdürecek miyiz?
offf offf offf. bu senaryo aklıma geldikçe deli olacam.hiç de uzak değil.anlamamız lazım artık, bir şeyleri görmemiz lazım..

Mehmet Fırat
03.01.2008, 19:55
http://img223.imageshack.us/img223/9351/3108ufuk4uy8.jpg (http://imageshack.us)

İşte yeni transferler...:rolleyes::)

Soldan sağa; Barış Memiş(18), Ufuk Bayraktar(22), Zeki Ayvaz(18), Kadir Keleş(20)

Burak Bıyıklı
03.01.2008, 19:59
zeki ayvaz'ı tanımıyorum ama diğerleri iyi oyuncular

vse61
03.01.2008, 20:11
Bence mecliste bu nöri'nin şirketleri nasıl batmıyo bir komisyon açılsın. Doktora tezleri yazılsın.. Bu beceriksizlikle inanılmaz yani...

FcTRABZONSPOR
03.01.2008, 20:15
Eğer bu olay doğruysa yazıklar olsun sana Yattara...Derhal satılmalı bu olay gerçekse!!!

batugol
03.01.2008, 20:20
Eğer bu olay doğruysa yazıklar olsun sana Yattara...Derhal satılmalı bu olay gerçekse!!!

kizdirmayin bazi arkadaslari !!!
milletvekillerin dokunulmazligi kalkar onun ki kalkmaz
bu konuda kimseyle spekulasyona girmeyecegimi belirtirim

A.Gökhan AKIN
03.01.2008, 20:20
ben yattara olayı için hep bunu savundum allah yolunu açık etsin yattara kimdir? ts ye gelipte adam olanlar yarın bu takımı tanımamıyı da adamlıktan saymaya başlıyorlar. biz adam gibi olmayan adamları çok gördük ts'de ve gittikleri zamanda ne hale gelidklerini senide görürüz yattara senide görürüz.

Telha TANYILDIZI
03.01.2008, 20:24
ooofffffffffffffffff offffffffffffffffffffffff

FcTRABZONSPOR
03.01.2008, 20:24
Yattara bugüne kadar neler yaptı ama biz TRABZONSPOR TARAFTARLARI olarak YATTARA'ya her zaman destek olduk...Ona çok değer verdik...Ama böyle bir davranışa onay veremem 10-15 Milyon Euro'ya satılsın...!!!

Sunny53
03.01.2008, 20:25
ben bu yönetim gidene kadar burdayım bu yönetim gittikden sonra bu forumdan ayrılacagım amacım insanlara dogruları göstermek taraftara gerçekleri anlatmak çünkü hayal aleminde yaşanmaz dün biri trtye yem attı bakınız yem diyorum bu yönetimin oyunlarından biridir bugün ne oldu hani transfer herifçeogulları ikisi için 9 milyon euro istiyorlar biz daha futbolcuların paralarını veremiyoruz temettüleri veremiyoruz kalkıp 9 milyon euro verecegiz madem bu kadar paramız var kralımızı fatih tekkemizi geri alalım ama işte uyutma bunlar ama bakıyorum foruma herkes atlamış biraz yavaş atlayın arkadaslar kimse keriz degil en azından ben degilim sizi bilmem!!!!!

Yine ben dedim yine ben işittim işte 24 aralık tarihli yazım ve öngörümO zaman bazı arkadaslar hakaret ediyorlardı işte gerçek bu hadi şimdi inanmayın

Telha TANYILDIZI
03.01.2008, 20:27
Yattara bugüne kadar neler yaptı ama biz TRABZONSPOR TARAFTARLARI olarak YATTARA'ya her zaman destek olduk...Ona çok değer verdik...Ama böyle bir davranışa onay veremem 10-15 Milyon Euro'ya satılsın...!!!

ustat ne dediğinin farkındamısın ne 10-15 milyon eurosu ben yattaraya külübüm olsa 2-3 milyon euro anca veririm sende 10 maç oynayan biri için

Mustafa Önal
03.01.2008, 20:27
Serhat Akyüz'ün Tam Saha dergisine verdiği röportajın bir bölümü..

O aileden futbolcu. Bir dönem Trabzonspor ve Galatasaray formalarını da giyen Saffet Akyüz'ün yeğeni....
Benim söylemek istediğim güç birliği sadece maddi katkı anlamında değildi. Şehrin bir bütün olarak takıma sahip çıkmasından söz ediyorum. Şu anda Rize şehrinden tam destek aldığınızı düşünüyor musun?

Takım iyi gittiği zaman tribünler doluyor ama istikrarsız sonuçlar alınca taraftarların da canı sıkılıyor. Rize'deki insanlar fanatiklik derecesinde takımlarına bağlı. Kötü sonuçlara dayanamıyorlar. Ben de Trabzonsporluyum ve Trabzonspor yenilince ağlayabiliyorum. Bizim taraftarlarımız da aynı duyguları taşıyor. Onlara hak veriyorum.

"İlk tercihim Trabzonspor olur"

"Trabzonspor'u tutuyorum" dedin, gelecekle ilgili hedeflerin arasında Trabzonspor'da oynamak var mı?

Şu an için her şey erken ama eğer Trabzonspor'dan bir teklif alırsam tercihimi o yönde kullanacağım.
erdem serhat bizim avni akedeki tüm maçlara gelir nerdeyse. fırsatı oldukça avni akerde olduğunu biliyorum. hatta gs ve belediye maçlarından önce bizim soyunma odası koridorlarında bile vardı. gs maçında sabri, ufukhan ve serhat şakalaşıyordu. rize de 61 numarayı da o giyer

Erkut Ay
03.01.2008, 20:28
harbiden bunlar yusufuda geri alamaz şimdi:)kendi futbolcusunu satmayı bile beceremeyip fifalık olan adam bunlar buda olur...

FcTRABZONSPOR
03.01.2008, 20:30
ustat ne dediğinin farkındamısın ne 10-15 milyon eurosu ben yattaraya külübüm olsa 2-3 milyon euro anca veririm sende 10 maç oynayan biri için
Yattara'yı sıradan biri yapma be kardeşim...Adam Ersun Hoca geldikten sonra oynadığı oyun...İşte o gerçek yattara...O dediğim fiyattan aşağı kesinlkle gitmeyecek bir oyuncu...Tek eksiği geri gelip takımına savunmasında yardım etmiyodu onuda yapmaya başladı artık...

Sunny53
03.01.2008, 20:32
burdan yazıyorum
belçikadan 1-2 futbolcu biri defans
prica ve mansare
buraya yazıyorummmmmmm

Telha TANYILDIZI
03.01.2008, 20:33
Yattara'yı sıradan biri yapma be kardeşim...Adam Ersun Hoca geldikten sonra oynadığı oyun...İşte o gerçek yattara...O dediğim fiyattan aşağı kesinlkle gitmeyecek bir oyuncu...Tek eksiği geri gelip takımına savunmasında yardım etmiyodu onuda yapmaya başladı artık...

valla üstat ciddi söylüyorum 15 milyon euro ne demek biliyomusun imkansız taş patlasa 5 oda enayi fenner verir

FcTRABZONSPOR
03.01.2008, 20:35
valla üstat ciddi söylüyorum 15 milyon euro ne demek biliyomusun imkansız taş patlasa 5 oda enayi fenner verir
Onu o fiyattan aşağı veren enayidir!!!

TSKara61
03.01.2008, 20:35
Zeki Ayvaz kaleci'dir. Fm den taniyorum.

TSKara61
03.01.2008, 20:36
Onu o fiyattan aşağı veren enayidir!!!

Abi sen kafayimi yedin. Henry 16 milyon euro'ya Barcelona'ya transfer oldu.

Obi-Van
03.01.2008, 20:39
Bence mecliste bu nöri'nin şirketleri nasıl batmıyo bir komisyon açılsın. Doktora tezleri yazılsın.. Bu beceriksizlikle inanılmaz yani...

doktora tezlerine gerek yok, iki cümlede özetleyeyim adam kendi şirketlerini cin gibi yönetiyor ama iş TS ye gelince onu oraya bazı kesim getirdi takımı batırması için bilinçli olarak sistematik olarak yokediyorlar sadece trabzonsporu değil trabzonuda durmak yok yola devam

Cem Balcı
03.01.2008, 20:42

bu parayı kimse vermez yattaraya.baya bi fazla rakam bunlar.rekor transferimizi tekkeyle yaptık,belki gökdenizle kırılır.ama yattaraya o fiyat imkansız.

FcTRABZONSPOR
03.01.2008, 20:42
Abi sen kafayimi yedin. Henry 16 milyon euro'ya Barcelona'ya transfer oldu.
24 Milyon Euro'ya transfer oldu...31 yaşındaki topçu eski Henry değil ama Arsenal yine de ucuz fiyata verdi!!!

EmrahYalçınalp
03.01.2008, 20:50
Yine ben dedim yine ben işittim işte 24 aralık tarihli yazım ve öngörümO zaman bazı arkadaslar hakaret ediyorlardı işte gerçek bu hadi şimdi inanmayın
Hakaret eden arkadaşları bildirirseniz gereğini yaparız. Gözümüzden kaçmıştır, yoksa burda hakaret olmaz.

Ayrıca, benim kralım falan yok. Tekil konuşalım.

Sunny53
03.01.2008, 20:54
Hakaret eden arkadaşları bildirirseniz gereğini yaparız. Gözümüzden kaçmıştır, yoksa burda hakaret olmaz.

Ayrıca, benim kralım falan yok. Tekil konuşalım.önemli degil ben kimseye kırılmadım çünkü bana hakaret ettiler ailemi falan hedef almadılar zaten kötü söz sahibine aittir
neyse ben haklı çıktım ya ben ona bakarım

Burak Bıyıklı
03.01.2008, 20:57
yattara gitmek istiyorsa gitsin niye tutuyoruz iyi bir oyuncu ama

kulübü bırakacaksa bıraksın

TSKara61
03.01.2008, 21:00
Selcuk, De Nigris, bide su gurbetcileri alsinlar yeterli ya baska bise istemiyorum. Hadi bak Nuri bey senin isini bu kadar kolay yaptik. Tum kozlar senin elinde adam gibi tranfer yapsaydin millet azdan olsada seni affedecekti diyecekti "Bak, adam az da olsa toparlandi. ersun Hocayi getirdi. Yaninada adam gibi 2 takviye yapti." Ama sen aksine hic birsey yapmayip ustune yine rezil oluyorsun. Hadi Nuri baskanimiz. Senin icin gercekten bu isi cok kolay yaptik. Al su Selcuk'lan De Nigris'i. Bide su gurbetcileri al da, sana verdigimiz bu bulunmaz firsati tepme.

AKSOY_61
03.01.2008, 21:04
bu beceriksiz basiretsiz yönetimden dolayı yapılamayan trasferlere değil
ersun hocanın isteklerinin yerine getirilmemesine üzülüyorum.
olası istifasından çok korkuyorum.

Cafer Bulur
03.01.2008, 21:06
benim anladigim daha dogrusu anlayamadigim yabanci transferler bir tarafa neden simdiye kadar genc ve yetenekli gurbetci futbolculari kadroya katamadigimizdir.gerci yönetimin icraatlarini iki 2 yildir gören biri olarak cok da olagan disi seyler degil bunlar.ben yine de ersun yanal faktörüne inanarak bunlarin devre arasinda cok olmasada 2-3 kaliteli oyuncu alabilecegine inanmak istiyordum.ama yine yanildim.bir kaleci onuru almayi bile beceremeyen bu yönetimden bir an önce kurtulmamiz lazim.yoksa insanlarin sinir sistemleri altüst olacak.bunlar birakin oyuncu almayi oyuncu satmayi bile beceremiyorlar.tek kelimeyle yaziklar olsun.

TSKara61
03.01.2008, 21:09
24 Milyon Euro'ya transfer oldu...31 yaşındaki topçu eski Henry değil ama Arsenal yine de ucuz fiyata verdi!!!

Ozur diliyorum 16 milyon poundmus, ama yinede bana guven abi hic bir transfer piyasasinda Yattara 15 milyon euro etmez. Soyle dusun bide 18 yasinda zaten dunya capinda bir yildiz olmus ve cok parlak bir gelecek vaad eden bir Aguero, Atl. Madrid'e 20 milyon euro'ya gitmis. Simdi, Yattara'nin ne avrupa capinda bi basarisi var, ne bir unvani, ne de bir ismi. Fatih Tekke'nin bile Dunya Kupasi elemelerinde o kadar goze girmesine ragmen, gol kralligi yasamasina ragmen, SL elemelerinde 2 gole imza atmasina ragmen, Zenit 7.5 euro'ya transfer etti ve herkez bu fiyata cok dedi. Simdi 27,5 yasinda olan Yattara'ya kim 15 milyon euro verir?

master yoda
03.01.2008, 21:11
yattara 15 milyon euro hayatta etmez 5 e satsın bizim yonetim çok şaşırırım.Heralde holosko transferinden sonra gözünde fiyatı arttı:D

Sunny53
03.01.2008, 21:15
yönetim eften müften futbolcuları alacak benden söylemesi
benim duyumum toplam 6 futbolcunun alınacagı yönünde
ama kimse umutlanmasın nasıl ankaraspor,ankaragücü transfer yapıyorsa
bizde öyle transfer yapacagız
yani A kalite degil
ne kadar ''DEFOLU'' topçu varsa alınacak
hazırlıklı olun!!!!!!!!!!

FcTRABZONSPOR
03.01.2008, 21:15
Ozur diliyorum 16 milyon poundmus, ama yinede bana guven abi hic bir transfer piyasasinda Yattara 15 milyon euro etmez. Soyle dusun bide 18 yasinda zaten dunya capinda bir yildiz olmus ve cok parlak bir gelecek vaad eden bir Aguero, Atl. Madrid'e 20 milyon euro'ya gitmis. Simdi, Yattara'nin ne avrupa capinda bi basarisi var, ne bir unvani, ne de bir ismi. Fatih Tekke'nin bile Dunya Kupasi elemelerinde o kadar goze girmesine ragmen, gol kralligi yasamasina ragmen, SL elemelerinde 2 gole imza atmasina ragmen, Zenit 7.5 euro'ya transfer etti ve herkez bu fiyata cok dedi. Simdi 27,5 yasinda olan Yattara'ya kim 15 milyon euro verir?
Pazarlamasını bilirsen öyle bir satarsın ki...Tomas Jun gibi oyuncuya 4 milyon dolar verdik...

Tolga_61
03.01.2008, 21:19
Tabii bizaim gibi enayi bir takım da bulmak lazım

FcTRABZONSPOR
03.01.2008, 21:21
yattara 15 milyon euro hayatta etmez 5 e satsın bizim yonetim çok şaşırırım.Heralde holosko transferinden sonra gözünde fiyatı arttı:D
Heee onu iyiki hatırlattın Holosko gibi oyuncuya verilen paraya bak...Neden o fiyat verildi manisanın başarılı yönetimi yaptı bu işi ona talip olan ingiliz kulübü varmıydı acaba? Ve 6,5 milyon Euro gibi bir fiyatı holoskoya verecek bir ingiliz takımı olmaz:)8taş zaten YATTARA'yıda istiyo kakala gitsin:)

OLCAY ÇAKIR
03.01.2008, 21:24
Sanırım konu Yattara ve biçilen bonservis ücreti.

Görüşüm şu;

Bedava giderse kapışırlar kandırmak için o ayrı.

Ama bonservisle alma gibi bir durum sözkonusu olursa kimse bahsedilen rakamlara yakınından geçmez.
Belki FB.
GS para ile alamaz.
BJK zaten şişti,çatlayacak.

Bedavaysa anca.

Sunny53
03.01.2008, 21:27
Tom De Sutter blijft hot op de transfermarkt. Na Anderlecht is ook het Turkse Trabzonspor geinteresseerd in de spits. De Sutter verlengde eerder zijn contract bij groen-zwart en moet om en bij de 2 miljoen kosten

Kaynak:http://www.sport.be/nl/jupilerleague/0708/ploegennieuws/#CER
Belçika Jupiler Ligi resmi sitesi

Sunny53
03.01.2008, 21:28
Çevirebilen varsa çevirsin ben anlamadım

Murat Keçeci
03.01.2008, 21:29
şu takıma transfer günü bitene kadar 3 tane kalieli adam girmesin yürüyüş yağpalım siyah çelenk koylaım ne varsa yapalım gerekirse yönetimi basalım yoksa bu takımı kümeye yolluycak bu insanlar sonradan dövünmemek için şimdiden birşeyler yapalım arkadaşlar şimdi birilik zamanı içimizdeki düşmanları yok etme zamanı

master yoda
03.01.2008, 21:30
Ben anlamıyorum f.tekke yi sattılar marcelinho yu aldılar ve aynı paraya geri sattılar.Erseni sattılar Stepanov u sattılar ve hala parasızlıktan transfer yapamıyoruz bide üstüne borcumuz var hakkaten cok ilginc!

Sunny53
03.01.2008, 21:30
Tom De Sutter blijft hot op de transfermarkt. Na Anderlecht is ook het Turkse Trabzonspor geinteresseerd in de spits. De Sutter verlengde eerder zijn contract bij groen-zwart en moet om en bij de 2 miljoen kosten

Kaynak:http://www.sport.be/nl/jupilerleague...gennieuws/#CER

Murat Keçeci
03.01.2008, 21:32
tom de sutter deme bana bana birini çagırıştırıyor tomAS JUN

Erdal
03.01.2008, 21:34
yönetim eften müften futbolcuları alacak benden söylemesi
benim duyumum toplam 6 futbolcunun alınacagı yönünde
ama kimse umutlanmasın nasıl ankaraspor,ankaragücü transfer yapıyorsa
bizde öyle transfer yapacagız
yani A kalite degil
ne kadar ''DEFOLU'' topçu varsa alınacak
hazırlıklı olun!!!!!!!!!!

"A" kalite ve "defolu" gibi kavramlar göreceli...mesela Sivasspor da oynayan Sedat ı sezon başında alsaydık muhtemelen "defolu" damgası yiyecekti. Şu anda bence yanında oynayan Murat la en iyi ikili..Abdurrahman keza öyle geçen sene izlediğim Abdurrahman orta yapma özürlüidi .Bu sene 2 maçta çıplakgözle seyrettim ben bile şaşaırdım .Tolunay kafkas ilk geldiğinde Sakarya ile bir hazırlık maçında seyretmiştim abartmıyorum top ıskalıyordu resmen .Sonrası malum ...Yani mühim olan takım olabilmek ..Ama takım olabilmek içinde önce samimi ve sözüne güvenilir yönetici lazım diye düşünmekteyim.

Cafer Bulur
03.01.2008, 21:36

Kaynak:http://www.sport.be/nl/jupilerleague...gennieuws/#CER
tom de sutter transfer pyasasinin sicak ismi olmaya devam ediyor diyor.rsc anderlecht ten sonra trabzonsporumuzun da oyuncuyla ilgilendigini yaziyor.sözlesmesini bir süre önce uzattigini ve maliyetini 2 milyon euro yu buldugunu yaziyor.yani anlasilan bir an önce elimizi cabuk tutmamiz gerekecek.gerci yönetimimiz onur un transferini bitirene ve belcikaya ulasana kadar bu oyuncu anderlechte ucar.

Erbay
03.01.2008, 21:37
Sezon başında neden doğru düzgün transfer yapmadık hâlâ anlamıyorum.Sezon başında transfer yapma ondan sonra takım kötü gidince Brezilya'ya transfer yapmaya git.Eğer sezon başında iyi transferler yapılsa bu kötü günleri görmeyecektik.Nasıl bir transfer politikasıdır bu?Nasıl bir yönetimdir ki transfer yapmayı bile beceremez?Bildikleri iş adam satmak veya da bedavaya gitmesini izlemek.Şimdi Risp'i geri alıp transfer diye yutturmaya çalışırlar.

oflubektas
03.01.2008, 21:37
Çevirebilen varsa çevirsin ben anlamadım

Kardeş çevirmeye gerek yok. Anderlecht 2 milyon euro'ya De Sutter'i alıyor, Trabzonsporumuz da havasını...

Burak Bıyıklı
03.01.2008, 21:39
çok güzel bir mesajdı tebrik ederim

Burak Bıyıklı
03.01.2008, 21:44
şu devre arasında iyi transferler yapsak keşke.................

Sunny53
03.01.2008, 21:51
tom de sutter transfer pyasasinin sicak ismi olmaya devam ediyor diyor.rsc anderlecht ten sonra trabzonsporumuzun da oyuncuyla ilgilendigini yaziyor.sözlesmesini bir süre önce uzattigini ve maliyetini 2 milyon euro yu buldugunu yaziyor.yani anlasilan bir an önce elimizi cabuk tutmamiz gerekecek.gerci yönetimimiz onur un transferini bitirene ve belcikaya ulasana kadar bu oyuncu anderlechte ucar.

tşk ederim
anlaşılan bizimkiler dedigim gibi belçika pazarına egilmişler
ermiş miyim neyim :)

Can basten
03.01.2008, 21:55
tşk ederim
anlaşılan bizimkiler dedigim gibi belçika pazarına egilmişler
ermiş miyim neyim :)

Yok ermiş değilsin de kulübün içinde adamların var, çevren geliş, kulağın delik, her şeyden öncelikle senin haberin oluyor. Oldu mu şimdi gönlün? :)

BMN'de yeni trend "derin üye" tribi. ;)

Sunny53
03.01.2008, 22:03
Yok ermiş değilsin de kulübün içinde adamların var, çevren geliş, kulağın delik, her şeyden öncelikle senin haberin oluyor. Oldu mu şimdi gönlün? :)

BMN'de yeni trend "derin üye" tribi. ;)
benim bu yönetimde adamım yok olamaz zaten
sadece tahmin ettim çünkü
Mecburi:İstikamet Belçika
Ucuz futbolcu pazarı
daha önce gidildi Sommers,thıjs,dhanne,van de paar ve yattara buralardan alındı
bu yüzden tahmin etmek zor olmuyor :)

Sunny53
03.01.2008, 22:10
Trabzonsporumuz ecnebi bir futbolcu alacak amma velakin paraları çıkışmıyor
Allah rızası için biraz sonra yeşil bir leğen gelecek önünüze ona yardımda bulunalım
para bozdurmayalım Allah şimdiden kabul etsin
hacı abi hacı abi ettin bir hayır 20 attın niye 19 ytl geri alıyorsun :D :D

Bartuğ13
03.01.2008, 22:19
zamanında 3 mağlubiyet aldık diye takım kaptanına saldıranlar,2 yıldır takımı rezil eden ve etmeye devam eden bu heriflere kimsenin bişey yaptığı yok.anca bazıları paralı köpekliklerini yapıyorlar.
kimse çıkıp bişey yapmayacak mı?bu nasıl iştir?sıradan bir takımız artık.boş boş konuşmaya gerek yok.sıra takımı yaptılar bizi birileri.kimsenin laf ettiği de yok onlara.yazıklar olsun iş bilmez yönetime,kalitesiz topçulara ve satılmış taraftara.....

üzerine alınmak isteyen alınsın.bir transfer yok.lan yine yapamadık diyecez ama bir tane de aday ismi geçmez mi ya?ne yapıyor bu herifler?konuşmak kolaydı.en çok transferi,biz yapcaz 10 milyon ytl ayırdık,en çok bize lazım ama mal mal oturuyorlar.allah hepsini kahretsin

Travelair
03.01.2008, 22:38
Bu Belçika'lı Tom için 15 maçta 8 gol 8 asist mi ne demişti. Asist oranı oldukça dikkat çekici. Acaba gerçekten ilgieniyorlar mı? Yoksa Lazaroni'ye yaptıkları tarifeden "Onun istediklerini alsaydık daha kötü olacaktı" deyip işin içinden sıyrılacak mılar?

Bu yönetim yüce divana verilmeli

Erdem Keser
03.01.2008, 22:41
Eren,Ceyhun,Selçuk bide forvet..Allah rızası için Umut'un yerine bir forvet..

aggressors
03.01.2008, 22:49
Gaziantepden DE NİGRİS diyorum başka bişey demiyorum ....

Mert Marabaoğlu
03.01.2008, 22:52
SATILIK UMUT :t

unique
03.01.2008, 22:54
Antepli De Nigris'in geçmişine baktım, fena değil. Alırsak ikinci yarı en az 10 gol atar diye tahmin ediyorum. Bizim maçta da fena değildi, topu tutuşu, hava hakimiyeti felan iyi gibi; Meksika Milli Takımında da oynamış, 11 maçta iki golü varmış.

monokotilodon
03.01.2008, 22:56
ya şu robinho yu alsalar ya, şu an real madridde hep yedek çok mutsuzmuş fırsat bu fırsat

hiç güleceğim yoktu abi yanlışlık oldu diycem yooo
real madrid yazmışsın

bilmeyen arkadaşlar için robinho brezilyalı real madridin 84 doğumlu 10 numaralı oyuncusu
17.hafta barcelona-85 dakika
16 ossasuna-90 dakika
15 athletic bilbao-85 dakika
14 racing-74 dakika
13 murcia-75 dakika(1gol)
12 mallorca-88 dakika(2 gol)
11 sevilla-90 dakika adam gerçektende yedek baksananıza:):):)

çok mutsuzmuş readmadridde o kadar mutsuz ki sözleşmesini uzatırken eski sözleşmesindeki haftalık ücretin altında bi ücret talep ediyor yönetimden

ayrıca RONALDİNHONUN DA RİJKAARD LA ARASI BOZUKMUŞ FIRSAT BU FIRSAT ALALIM CELALETTİN SAKATLANIRSA SOL BEKDE OYNATIRIZ:):):):)

oguzkoc
03.01.2008, 23:01
arkadaşlar tom de sutter i tanıyorum.. liverpoollu crouch tarzında bi adam.. arada sırada saçmalıyor ama arada sırada muhteşem goller atıyor. hem ayaklarına hakim hem kafasına. zaten boyu oldukça uzun.. trabzonspor da öyle muhteşem bir futbol sergileyecek bir oyuncu değil, fakat tam bizim ihtiyacımızı giderecek, görevini yapabilecek bir oyuncu. umuttan da, ersenden de iyidir...

erkankoc
03.01.2008, 23:14
http://img223.imageshack.us/img223/9351/3108ufuk4uy8.jpg (http://imageshack.us)

İşte yeni transferler...:rolleyes::)

Soldan sağa; Barış Memiş(18), Ufuk Bayraktar(22), Zeki Ayvaz(18), Kadir Keleş(20)

zeki ayvaz huseyine benziyo insallah ole degildir:)

Mayls
03.01.2008, 23:15
Zeki Ayvaz kaleci :) Insallah Tolga'ya benzemiyordur :D

Mehmet Fırat
03.01.2008, 23:15

Zeki Ayvaz kaleci.:) Hüseyin gibi olacağını pek zannetmiyorum.:)

erkankoc
03.01.2008, 23:16
ohh iicim biraz rahatladiii

Dogan
03.01.2008, 23:19
Zeki Ayvaz niye A Takımda ki? Yaşı küçük ve 4. kaleci konumunda.

Mehmet Fırat
03.01.2008, 23:21
Zeki Ayvaz niye A Takımda ki? Yaşı küçük ve 4. kaleci konumunda.

Tolga'nın sakat, Ahmet'in de cezalı olduğu zaman alınmıştı A takıma. Onur da gelirse tekrar PAF'a gönderilir.

beratiabi
03.01.2008, 23:22
Bu forumda kimse kusura bakmasın halen daha okan yılmaz'ı bize layık görenler varya yazık bize ne hale düştüğümüzün göstergesi veya nasıl bir taraftar topluluğuna sahibiz ne derseniz deyin ama Okan yılmaz olayına gerçekten üzüldüm. Bu kadar düşünce bazında küçük düşürüleceğimizi hele forum yöneticisi bir arkadaş tarafından hiç beklemezdim.

Thedoors
03.01.2008, 23:24
Şimdilik tek temennim Ersun hocanın bütün bu kısır transfer politikası yüzünden rest çekip gitmemesi,kalmasıdır(gazetelerden gideceğine dair şaiyalar okuduğum için...).Transfer olarak ara transferde özellikle bu yönetimle kaliteli yabancı transferinin yapılamıycağını düşünüyorum..halihazırda fizibilite tecrübelerimiz mevcut taraftar olarak :)...o yüzden gurbetçilere yüklenilmeli bana göre..özellikle forvet hattında..manisasporlu selçuk için düşüncem ise gereği neyse yapılmalı...düşündüğümüz kim varsa alındı zaten,gökhan gönül,ali bilgin,yasin,..vs...niceleri...

Fatih Öztürk
03.01.2008, 23:25
habole parıl parıl parlayan trabzonumuzun temel direkleri olan genc oyunclarımızı görünce tüm olumsuzluklara rağmen umut doluyum

turphan
03.01.2008, 23:28
Transfer için para yok deniyor ya...Sivas'ın yaptığı kampanyayı biz de yapalım ama bir farkla...Parayı Albayrak ve ekbine verelim, DAHA FAZLA KÜÇÜLMEDEN VE KÜÇÜLTMEDEN GİTSİNLER...

Murat GENEL
03.01.2008, 23:33
Bu forumda kimse kusura bakmasın halen daha okan yılmaz'ı bize layık görenler varya yazık bize ne hale düştüğümüzün göstergesi veya nasıl bir taraftar topluluğuna sahibiz ne derseniz deyin ama Okan yılmaz olayına gerçekten üzüldüm. Bu kadar düşünce bazında küçük düşürüleceğimizi hele forum yöneticisi bir arkadaş tarafından hiç beklemezdim.

kardeşim düşüncelerime tercüman olmuşsun..

salihismet
04.01.2008, 00:02
ya arkada$lar transfer yapilmadi diye Ersun Yanal niye gitsin? Bu kadar cabuk pes edecekse hocalik yapmasin, zaten kendisi acikladi, hic bir yere gitmiyorum diye, evinide tutmu$. Ondan önce yönetim gidecek, öyle anla$iliyor. Bu saatten sonrada adayliklarini koymazlar herhalde, zaten aday olmayacaklarsa niye 10-15 milyon veriptte transfer yapsinlarki, akillarindan zorlari mi var? Zaten kimse akilli muamelesi yapmiyor onlara, o kadar parayi veripte oradan gidecek kadarda ü$ütük deyiller, diye dü$ünüyorum.

Serdær
04.01.2008, 00:03
227 sayfa yine transfer yok.

Hadi bakalım :cool:

Emirhan Makul
04.01.2008, 00:05
bence sayfa sayısı 700 olur trnsfer bitene kadar !

selcuk
04.01.2008, 00:06
bence sayfa sayısı 700 olur trnsfer bitene kadar !

yok nomalde 1000 sayfa olmadan olmuyor
son yillarin tecrübesi

Mehmet_Mercanlı
04.01.2008, 00:11
SON DAKKIKA..

neredeyse 1 saatir okuyorum kaç sayfa oldu saymadım ama birtane haber yok ...

Benimgibi haber okumak için giren arkadaşlara duyrulur...boş yere sayfaları karıştırmayın :(

Obi-Van
04.01.2008, 00:17
murat hacıoğlu hala duruyormu onu alsınlar işte hem takıma ağabeylik yapar kaptanda yaparız onu

kalavara
04.01.2008, 00:28
zamanında 3 mağlubiyet aldık diye takım kaptanına saldıranlar,2 yıldır takımı rezil eden ve etmeye devam eden bu heriflere kimsenin bişey yaptığı yok.anca bazıları paralı köpekliklerini yapıyorlar.
kimse çıkıp bişey yapmayacak mı?bu nasıl iştir?sıradan bir takımız artık.boş boş konuşmaya gerek yok.sıra takımı yaptılar bizi birileri.kimsenin laf ettiği de yok onlara.yazıklar olsun iş bilmez yönetime,kalitesiz topçulara ve satılmış taraftara.....

üzerine alınmak isteyen alınsın.bir transfer yok.lan yine yapamadık diyecez ama bir tane de aday ismi geçmez mi ya?ne yapıyor bu herifler?konuşmak kolaydı.en çok transferi,biz yapcaz 10 milyon ytl ayırdık,en çok bize lazım ama mal mal oturuyorlar.allah hepsini kahretsin
boşuna sert çıkma ben daha önce çok denedim ama ses gelmedi.

aggressors
04.01.2008, 00:43
Brezilya seferinden eli boş dönen bordo-mavili yönetim, Meksikalı oyuncunun kulübüne 2 milyon dolar artı Hasan Üçüncü'yü önerdi.

Rota De Nigris

Brezilya seferinden eli boş dönen bordo-mavili yönetim, Meksikalı oyuncunun kulübüne 2 milyon dolar artı Hasan Üçüncü'yü önerdi.

Yanal talep etti
Transfer arayışlarını hızlandıran Trabzonspor, Brezilya seferinden eli boş dönünce rotayı Gaziantep'e çevirdi. Teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda bordomavili yönetim, De Nigris'i almak için harekete geçti. Trabzonspor'un maddi kriz içinde bulunan Meksikalı forvet için 2 milyon dolar artı Hasan Üçüncü'yü önerdiği öğrenildi.

Yüksek ihtimal
Gaziantepspor'un geçtiğimiz günlerde Hasan Üçüncü'ye talip olması ve kulüp içinde yaşanan maddi kriz, bordo-mavililerin transferi bitirme ihtimalini yükseltiyor. Bu sezon gösterdiği süper performansla dikkat çeken De Nigris, 14 karşılaşmada 5 gol atmayı başardı. Bu transferin birkaç gün içinde kesinlik kazanması bekleniyor.

hele şükür birileri sesimizi duydu galiba :)

sevda_cicegi_61
04.01.2008, 00:47
Ocak transfer dönemi başlıyor

Bilindiği üzere gündemimizde 3 Brezilyalı ve 3 Ümit Milli oyuncu olduğu iddia edilmekte. Transfer haberlerini ve olan
transferleri bu başlıkta toplayabiliriz.

3 Paf oyuncumuz A takıma çıkarıldı: Göksu Alhas, Kadir Keleş, Abdullah Karmil

Alınması gündemde olan futbolculardan forvet oyuncusu Fernandao'nun 2006 yılında sözleşmesi uzatılmış. Fransa'da pek başarılı olamamış. Brezilya'da başarılı. Diğer Brezilyalılar uyum süresini kısaltabilir

Diğer oyuncu Alex, hücuma yönelik ortasaha / Sol kanat. 1.325 milyon £'a bonservisi otomatikman alınabilir maddesi var. Ama kontratı da 2008'de sona eriyor.

Kaleci transferi net değil. Eğer çok kaliteli bir isim fazla maliyeti olmadan bulunamazsa mevcut isimlerle devam edilmesi kanaatindeyim. Karşıyaka'nın Ümit Milli kalecisinin yıldızı parlıyor. Onur Recep Kıvrak. Bu isme dikkat edilip incelenmeli

Bursaspor'un gençleri kaliteli, henüz randımanlarını bulmadan değerlendirilmeli diye düşünüyorum

Hangiii alexxx????? :confused: Merak ettim de. Bu transferler den biraz artis olup bu sezon degilde artik bidaki sezon ins SAMPIYON oluruz ona göre de güzel dinamik güclü transferlere cok ihtiyac var. Sirf Gökdeniz Ceyhun Yattaradan olmuyor bunlar yetmiyor sampiyonluk oynarsak.

Burçak
04.01.2008, 00:47
iide bu haberin kaynağı ne. fotomaç felan deme sakın :)

aggressors
04.01.2008, 00:50
kaynak malesef fotomac :) bence bu adam kaçırılmamalı ama antebin paraya ihtiyacı olduğu bi dönemde üstelik

Burçak
04.01.2008, 00:54
yaa nasıl tahmin ettim ...
haberi okuyunca öyle belli oluyoki sallamaç haberi olduğu :)

AYYILDIZ
04.01.2008, 00:59
Trabzonspor’da gece yarısı iki gelişme oldu. Kızgın ve dargın Gineli futbolcu Türkiye’ye giriş yaptı. Yattara 23.30 uçağı ile İstanbul’dan Trabzon’a hareket etti.

Bu oyuncunun Cuma akşamı oynanacak olan Fortis Türkiye kupasındaki Kırıkkale maçında takımdaki yerini alması zor ve bir o kadarda imkansız gözüküyor..

Karşıyakaspor’dan alınan Kaleci Onur’un imzasındaki pürüzde ortadan kaldırıldı. Kaleci Onur’a karşılık bu kulübe verilen para ve oyuncu talebi de yerine getirildi. İkna edilen Yusuf Kurtuluş yarın Karşıyaka kulübüne kiralık olarak imza atacak.

Burçak
04.01.2008, 01:01
ikna edilen Yusuf Kurtuluş :(
Tıpkı zorla ikna edilen Ali Güzeldal gibi. :(

Ali Güzeldalın şuanki umuttan ömer rızadan eksiği yoktu bence.
Yusuf ta şuanda çok kişiden daha rahat girerdi kadroya..

AYYILDIZ
04.01.2008, 01:05

Yusuf kurtulus kiralik gitti yani seneye takimda insallah ama bence ceyhunun yerinde israr edilseydi basarili olabilirdi.

Burçak
04.01.2008, 01:07
kiralık gittiğini biliyorum ama gitmemeliydi.
biz hiç anlamadan Yusufu sezon sonu bonservisiyle ksk ya yada başka birine verirlersede hiç şaşırmam. çünkü amaçları nekadar ii adam varsa TS dan uzaklaştırmak bunların.
Ali Güzeldal gibi adamı elden çıkaranda bunlardı. alsalarya geriye. becerip alamazlar. yada almak istemezler. çünkü Ali Güzeldal ın Trabzonspora faydası dokunur.

Fatih
04.01.2008, 01:09
Yusuf kurtulus kiralik gitti yani seneye takimda insallah ama bence ceyhunun yerinde israr edilseydi basarili olabilirdi.

şuraya yazıyorum yusuf kurtuluştan bi halt olmaz:cool:

sevda_cicegi_61
04.01.2008, 01:23
Trabzonspor’da gece yarısı iki gelişme oldu. Kızgın ve dargın Gineli futbolcu Türkiye’ye giriş yaptı. Yattara 23.30 uçağı ile İstanbul’dan Trabzon’a hareket etti.

Bu oyuncunun Cuma akşamı oynanacak olan Fortis Türkiye kupasındaki Kırıkkale maçında takımdaki yerini alması zor ve bir o kadarda imkansız gözüküyor..

Karşıyakaspor’dan alınan Kaleci Onur’un imzasındaki pürüzde ortadan kaldırıldı. Kaleci Onur’a karşılık bu kulübe verilen para ve oyuncu talebi de yerine getirildi. İkna edilen Yusuf Kurtuluş yarın Karşıyaka kulübüne kiralık olarak imza atacak.

Yattaranin yaptigi da ismi allah askina :U

AYYILDIZ
04.01.2008, 01:24
şuraya yazıyorum yusuf kurtuluştan bi halt olmaz:cool:

Neye gore bi halt olmaz adami 2-3 mac arka arkaya izleseydik anlardik bence israr edilseydi bir ayman bir huseyin kadar oynardi

Fatih
04.01.2008, 01:39
Neye gore bi halt olmaz adami 2-3 mac arka arkaya izleseydik anlardik bence israr edilseydi bir ayman bir huseyin kadar oynardi

ben iki kez izledim mücadele etmeyen pres yapmayan top ayağına gelince oynayan bir futbol karakteri var çok iyi hatırlarım Trabzon-göztepe maçı oyuna gökdeniz giriyo o zamanlar daha 20 yaşında var yok sağ kanatta karınca gibi çalışıyo orta alana yardım ediyo tabi o zamanlar şimdiki gibi yetenekli değil ama ayağa kafa uzatıyo yani uzun lafın kısası bir adamın ne olacağı hemen belli olur yusufu da alişen kandile benzetiyorum sönüp gitti yusuf da aklını başına alırsa ilerler yok almazsa kendi bilir

İleli
04.01.2008, 02:21

Rota De Nigris

Yanal talep etti
Transfer arayışlarını hızlandıran Trabzonspor, Brezilya seferinden eli boş dönünce rotayı Gaziantep'e çevirdi. Teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda bordomavili yönetim, De Nigris'i almak için harekete geçti. Trabzonspor'un maddi kriz içinde bulunan Meksikalı forvet için 2 milyon dolar artı Hasan Üçüncü'yü önerdiği öğrenildi.

Yüksek ihtimal
Gaziantepspor'un geçtiğimiz günlerde Hasan Üçüncü'ye talip olması ve kulüp içinde yaşanan maddi kriz, bordo-mavililerin transferi bitirme ihtimalini yükseltiyor. Bu sezon gösterdiği süper performansla dikkat çeken De Nigris, 14 karşılaşmada 5 gol atmayı başardı. Bu transferin birkaç gün içinde kesinlik kazanması bekleniyor.

hele şükür birileri sesimizi duydu galiba :)

super performansa bak 14 macta 5 gol :)

yonetime bak komedi ya dengeniz batsin emi!

ihsanbayram
04.01.2008, 02:22

Ali Güzeldal diyip duruyorsunuz ,Ali Güzeldal o kadar iyi futbolcu ise neden Istanbul b.belediyesinde oynayamiyor ????????????????
ergin keles ,ufuk ,ufukhan ,selim ,yusuf ve aklima gelmeyen bircok altyapidan yetisen genclerin hepsi fos .

TSKara61
04.01.2008, 02:39
Ali Güzeldal diyip duruyorsunuz ,Ali Güzeldal o kadar iyi futbolcu ise neden Istanbul b.belediyesinde oynayamiyor ????????????????
ergin keles ,ufuk ,ufukhan ,selim ,yusuf ve aklima gelmeyen bircok altyapidan yetisen genclerin hepsi fos .

adam ne zamandan beri sakattttt

Terzioğlu
04.01.2008, 07:08
Ceyhun Gülselam tamam

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_193340_ceygülselam280.jpg

Bordo-Mavili yönetim, Almanya'nın Unterhaching Takımı'nda forma giyen Ceyhun Gülselam ile prensip anlaşmasına vardı.
4.1.2008

Bordo-Mavili yönetim, Almanya’nın Unterhaching Takımı’nda forma giyen Ceyhun Gülselam ile prensip anlaşmasına vardı. Ceyhun’la daha önce Galatasaray’da ilgilenmişti. Trabzonspor yönetimi, bu futbolcu dışında da 3 gurbetçinin daha peşine düştü. Bordo-Mavililer, İsviçre’nin Basel takımında forma giyen Eren, Hansa Rostock’ta forma giyen Zafer Yelen ve Düsseldorf’un formda ismi Hamza Çakır’ı da transfer etmek için girişimlere başladı.

Kaynak: Fanatik

_SeRKaN_
04.01.2008, 09:21
Hep aynı isimler ve hep tamam anlaştık söylemleri elde olan birşey yok..Nasıl tamam bu anlamış değilim..Kime el attıysak aldık nede olsa hassasiyetle çalışan yönetimimiz var..:)

hüseyin1975
04.01.2008, 09:27
Zeki Ayvaz kaleci.:) Hüseyin gibi olacağını pek zannetmiyorum.:)

Kaleci ama Hüseyin gibi yinede olabilir zira Hüseyinde Rakiplere Hediyeler veriyor :p

asimavi
04.01.2008, 09:34
Ceyhun Gülselam tamam

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_193340_ceygülselam280.jpg

Bordo-Mavili yönetim, Almanya'nın Unterhaching Takımı'nda forma giyen Ceyhun Gülselam ile prensip anlaşmasına vardı.
4.1.2008

Bordo-Mavili yönetim, Almanya’nın Unterhaching Takımı’nda forma giyen Ceyhun Gülselam ile prensip anlaşmasına vardı. Ceyhun’la daha önce Galatasaray’da ilgilenmişti. Trabzonspor yönetimi, bu futbolcu dışında da 3 gurbetçinin daha peşine düştü. Bordo-Mavililer, İsviçre’nin Basel takımında forma giyen Eren, Hansa Rostock’ta forma giyen Zafer Yelen ve Düsseldorf’un formda ismi Hamza Çakır’ı da transfer etmek için girişimlere başladı.

Kaynak: Fanatik

.....ah be bunun gibi gençleri alabilirsek çok güzel olacak...adama baksana stoper olarak doğmuş sanki boy post herşey var....

...

Faik Yılmaz
04.01.2008, 09:37
Çok acil takıma bir sol açık bir de forvet lazım.....

onun dışında 2-3 tane gurbetçi kaliteli isimde alınabilir...

kupa maçları ve iddiası fazla olmaayn maçlarda oynatılarak pişmeleri sağlanabilir....

UğuR
04.01.2008, 09:37
İnşallah doğru haberdir.

_SeRKaN_
04.01.2008, 09:39
.....ah be bunun gibi gençleri alabilirsek çok güzel olacak...adama baksana stoper olarak doğmuş sanki boy post herşey var....

...

Hüseyin'de de boy var :)

Süleyman Eruyar
04.01.2008, 09:41
Trabzonspor'da İnternacional'den Alex'in transferinin gerçekleşmemesi durumunda '10 numara' için arayışlarını sürdürürken, menajerler tarafından kendisine sürpriz bir isim önerildi: Ricardinho. Beşiktaş'tan ayrılmaya hazırlanan Brezilyalı yıldızın menajerinin Trabzonspor'a gelmek için haber yolladığı belirtildi. Yönetim, Yanal'ın düşüncesine göre Ricardinho için devreye girebileceği, Beşiktaş'ın da transferde kolaylık sağlayacağı belirtildi.

www.gazetekaradeniz.com (http://www.gazetekaradeniz.com)

inandırıcı olmasada....

Faik Yılmaz
04.01.2008, 09:42
Hüseyin'de de boy var :)

Devedede boy var :D

Faik Yılmaz
04.01.2008, 09:43
Trabzonspor'da İnternacional'den Alex'in transferinin gerçekleşmemesi durumunda '10 numara' için arayışlarını sürdürürken, menajerler tarafından kendisine sürpriz bir isim önerildi: Ricardinho. Beşiktaş'tan ayrılmaya hazırlanan Brezilyalı yıldızın menajerinin Trabzonspor'a gelmek için haber yolladığı belirtildi. Yönetim, Yanal'ın düşüncesine göre Ricardinho için devreye girebileceği, Beşiktaş'ın da transferde kolaylık sağlayacağı belirtildi.

www.gazetekaradeniz.com (http://www.gazetekaradeniz.com)

inandırıcı olmasada....

Mehmet Yozgatlı + Ricardinyo alınırsa çok faydalı olur.....

asimavi
04.01.2008, 09:45
.....yönetimin transferde başarısız olması çok normal arkadaşlar.......

....neden mi?....

...çünkü ersun yanalın listesindeki isimler ...bir çok kulubun de izlediği almak istediği oyuncular....işte ersun yanalın farkı bu...adam yıl boyu oyuncu izli,yor izletiyor....ve direkt katkı yapacak yetenekli adamları biliyor....avrupa da bir çok kulup de de scout sisuemi olduğu için aynı oyuncuları onlarda izliyor....bu nedenle kimsenin ilgilenmediği oyuncuyu bile transfer edemeyen yönetim bu adamları alması zorlaşıyor...

....medyada geçem isimler gerçekten ersun yanalın verdiği raporda vardır...çünkü geçen işsimler şuan da takımlarını sırtlaya çok formda oyuncular...

...bizim pek sıcak bakmadığımız prica yı bile isteyen bir çok kulup var adam takımını tek başına taşıyor...

.....alex ve fernandao takıma direkt katkı yapar aynı takımdan alınmaları ve ıyı anlasmalarıda bır avantaj..ama bakıldığında ınternacıonalın da en onemlı 4 oyuncusundan ıkısı ...(nılmar ve edınho)diğerleri....

....mansare tam bır sol acık fransada populer ..bonservısı pahalı ama alınabılırse kanatlarımız uçar ....

...tom de sutter ...belçikanın transferde en flaş ismi anderlect yakın takıpte.....

...bu adamların hepsı kaliteli fakat bu yönetim le bu adamların alınması çok zor ...

....ha olurda bu isimlerden 2 si alınırsa ikinci yarı çok keyifli maçlar izleriz ve en az ilk 4 e gireriz kupayıda albiliriz...

....eğer 3 ü alınırsa ligi 2. bile bitirebiliriz....tabi bunun için şu gurbetçi lerden iki defan oyuncusu alınmalı....

.....aykut demir ceyhun gülselam veya hamza çakır.....

_SeRKaN_
04.01.2008, 09:46
Bugünde artık Ricardinho konuşulur..Hergün yeni birileri misafir oluyor BMN ye :D

asimavi
04.01.2008, 09:48
Mehmet Yozgatlı + Ricardinyo alınırsa çok faydalı olur.....

...yok abi ya ne faydası ...amerikayı yeniden keşfetmeye gerekyok ....ounasa beşiktaşda oynardı yozgatlı...onların sağ kanadı bizden iyimi de orda oynamayan adam bizde oynayacak...

...rico ise bitmiş topu ezmekten başka bişey yapmıyor...bizde zaten o işi yapan ceyhun var en azında arada şut çekiyor...

Sunny53
04.01.2008, 09:59
bugün bakalım kimleri alıyoruz
yerel yalanlar lütfen efem!!!!!!!!!!:)

Faik Yılmaz
04.01.2008, 10:00
...yok abi ya ne faydası ...amerikayı yeniden keşfetmeye gerekyok ....ounasa beşiktaşda oynardı yozgatlı...onların sağ kanadı bizden iyimi de orda oynamayan adam bizde oynayacak...

...rico ise bitmiş topu ezmekten başka bişey yapmıyor...bizde zaten o işi yapan ceyhun var en azında arada şut çekiyor...

Ricardinyo orta sahada dikine güzeel pas yapabilen ender adamlardan..... symekin biraz daha yoğrulmuşu.

Yozgatlı ise hızıyla adam geçmesiyle forvet hattımıza yeni bir soluk getirebilir. tam forvet değil belki ama işe yarar diye düşünüyorum...

Travelair
04.01.2008, 10:01

Evet katılıyorum, üstelik sakatlar mı değiller mi o da bir muamma. Dünyanın parasını alıyorlar. bjk batacak ona da bir arsa verirler artık ibb'ye ucuza bıraktı İbrahim Akın'ı

Ceyhun var da muhterem masal gibi oyuncu. Bir varmış bir yokmuş...

Faik Yılmaz
04.01.2008, 10:07
Bizimkisi fikir cimnastiği...

bunların bi şey yapacağı yok nasılsa......

Travelair
04.01.2008, 10:13
Gerçekten dediğin gibi ara paslarla ortadan aşırtmalarla Umut'un Gökdeniz'in performansı çok artar ama Ricardinho'nun yaşı, tembel oluşu, pahalı maliyeti ve uyumsuzluğu gibi problemleri var. Pırıl pırıl isimler var transfer edilebilecek ama yönetim karadelik gibi. Ne kadar parıldarsan parılda, yutuyor

Great White
04.01.2008, 10:14
Ricardinho ya da Yozgatlı' nın bu takımda ne işi olabilir yahu?

Yozgatlı' nın mevkiisinde zaten Yattara var. Sağ kanatta zaten Serkan, Jabi ve hatta Musa varken o bölgeye takviye yapmayı düşünmek nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil..

Bu arada Yozgatlı' dan forvet üretebilmek için nasıl bir sabıra ve zamana ihtiyacımız olacağı da meçhul:D

Ricardinho' ya gelince..

Bir arkadaş Simek' in yoğrulmuşu demiş:D

Bence yorulmuşu dese daha iyi olacaktı. Simek' in temposunun onda biri bile yok o adamda.. Hele hele onla hemen hemen aynı derecede durağan bir Hüseyin ile beraber oynadıklarını düşünüyorum da Ayman' a bile razı olurum açıkçası:D

Ümit Küçük
04.01.2008, 10:19
yarın da nobreyı yazarlar bıze artık tutturana kadar isim yazacaklar anlasıldı ama ceyhun haberı bana dogru gıbı gelıyo ceyhunu hamzayı onurum keremı alalım bıde forvet alalım bence de nıgrıs adı gecenlerın en ıyısı kaldıkı 14 macda 5 gol deıl 8 gol atmıs ve antep bızım kadar ıyı kanat oyuncularına sahıp deil olursa bunlar buyuk is yapmıs oluruz bu arada gazetede yıne stadla ılgılı haber cıkmıs kesın transfer defterını kapadılar hos onlar 2 sene oluyo kapayalı neyse

İsmail Çavuşoğlu
04.01.2008, 10:20

Yozgatlı' nın mevkiisinde zaten Yattara var. Sağ kanatta zaten Serkan, Jabi ve hatta Musa varken o bölgeye takviye yapmayı düşünmek nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil..

Bu arada Yozgatlı' dan forvet üretebilmek için nasıl bir sabıra ve zamana ihtiyacımız olacağı da meçhul:D

Ricardinho' ya gelince..

Bence yorulmuşu dese daha iyi olacaktı. Simek' in temposunun onda biri bile yok o adamda.. Hele hele onla hemen hemen aynı derecede durağan bir Hüseyin ile beraber oynadıklarını düşünüyorum da Ayman' a bile razı olurum açıkçası:D
hemen neden böyle kestirip atıyorsun anlamıyorum ne işi var yahu gibi söylemler olmuyor.bende ıkısının de olmasını istemem.ancak msjı atan arkadaş fikir jimnastiği yaptığını belirtmiş.ona göre uygundur sana göre değildir.birbirimizin düşüncelerine saygılı olursak daha rahat anlaşabiliriz diye düşünüyorum..

DİNÇ
04.01.2008, 10:21
Arkadaşlar,
Yıllardır yaşadığımız transfer komedileri seri halde devam ediyor...
Yıllar önce olan bir olayı hatırlatmak isterim;

Zamanın birinde bir hakemimiz Dinamo Kiev - Ajax maçını yönetmekle görevlendirilir...
Hakem çıkar ve maçı yönetir...Maç sırasında Dinamo Kievli daha 23 yaşında kıvrak zekası , sert şutları ve güçlü yapısı olan bir oyuncuyu çok beğenir...
Maçtan sonra Türkiye'ye dönüşte sempati duyduğu Trabzonspora durumu anlatır...
Trabzonspor başkanı önce Dinamo Kiev başkanı ile tercüman vasıtasıyla nabız yoklar...
Dinamo kiev başkanı bu futbolcuyu öve öve bitiremez ve sonunda 4 milyon mark ister...

Trabzonspor başkanı 4 milyon markı kabul eder anlaşırlar ve bir yöneticiyi Ukraynaya gönderir...

İşbilen ( Ya da işgüzar ) yönetici Dinamo Kiev başkanıyla randevusuna biraz geç gider ve 3 Milyon marka bu işi bitirelim der...Dinamo Kiev başkanı sinirlenir ve olmaz der. 4 milyon marka anlaşmıştık şimdi neden ağız değiştiriyorsunuz der...

Bizim işbilen yönetici " Ben 2 gün daha buradayım.2 gün sonra gelip yeniden görüşelim" der...
2 gün sonra bizim yönetici hazretleri tekrar Dinamo Kiev başkanıyla görüşmek üzere kulübe gelir...Fakat başkan görüşmek istemez...Bir müdür yollar ve gönderin gitsin der...
Bunun üzerine bizim yönetici "Tamam 4 milyon Markı kabul ediyoruz...Başkanla görüşelim" der...
Müdür aynen şunu söyler;
"Biz Andriy Shevchenko yu 8 milyon marka milan kulübüne sattık"

Bu konunun kaynağı olayı bizzat yaşayan yöneticimiz ve başkanımızın rusça tercümanıdır...

Faik Yılmaz
04.01.2008, 10:22

Ricardinho' ya gelince..

Jabi ile Musayı sayma. onlar etkisiz eleman. Kalıyor Serkanla Yattara. bu adam hiç formsuz olmayacakmı hiç yorulmayacakmı. Fenerbahçenin geçen seneki maçlarını izleyin kaç maçı çevirmiştir.maça dinamizm getiriyor. o kadar hızlı koşan adam eksilten kaç adam var. Sizin jabiniz serkanınız kaç maç çevirmiştir. çevirmiştir ama topu rakip oyuncuya atarak aleyhimize çevirmiştir.

Ricardinyo ise Brezilya milli takımında oynamış çok kaliteli bir isimdir. Onun kadar güzel pas atabilen adam pek azdır. Hele ülkemizde ancak 3-5 tanedir. Brezilya milli takımı kaliteden anlamıyorda bizmi anlıyoruz.

Koşmuyor doğrudur. Alexte koşmuyor Hagide koşmazdı. ama takımlarını şampiyon yaptı bu isimler...Ama takımdaki diğer adamlara pas atıp koştururdu. Ceyhundan bin gömlek daha üstündür. alıp topu Eşeği saldıuım çayıra mevlam bizi kayıra deyip rakiplerin arasına dalmıyor.

ayrıca beşiktaşta oynatılmaması yada oynamaması kalitesiz olduğunu göstermez.

son olarak aymanın, keçelinin, hasanın,hüseyinin ne işi var diyee sormuyorsunda onları soruyorsun biraz garip değilmi bu......

gerenimo
04.01.2008, 10:33
boşuna sert çıkma ben daha önce çok denedim ama ses gelmedi.

Herkesin ses vermesini beklemek niye ses veren verir vermeyen vermez, klübü mail yağmuruna tutalım, bi metin hazırlayıp onu gönderelim. bir öneridir farklı mantıklı bişey de olabilir...

Great White
04.01.2008, 10:34
1* Jabi ile Musayı sayma. onlar etkisiz eleman. Kalıyor Serkanla Yattara. bu adam hiç formsuz olmayacakmı hiç yorulmayacakmı. Fenerbahçenin geçen seneki maçlarını izleyin kaç maçı çevirmiştir.maça dinamizm getiriyor. o kadar hızlı koşan adam eksilten kaç adam var. Sizin jabiniz serkanınız kaç maç çevirmiştir. çevirmiştir ama topu rakip oyuncuya atarak aleyhimize çevirmiştir.

2* Ricardinyo ise Brezilya milli takımında oynamış çok kaliteli bir isimdir. Onun kadar güzel pas atabilen adam pek azdır. Hele ülkemizde ancak 3-5 tanedir. Brezilya milli takımı kaliteden anlamıyorda bizmi anlıyoruz.

3* Koşmuyor doğrudur. Alexte koşmuyor Hagide koşmazdı. ama takımlarını şampiyon yaptı bu isimler...Ama takımdaki diğer adamlara pas atıp koştururdu. Ceyhundan bin gömlek daha üstündür. alıp topu Eşeği saldıuım çayıra mevlam bizi kayıra deyip rakiplerin arasına dalmıyor.

ayrıca beşiktaşta oynatılmaması yada oynamaması kalitesiz olduğunu göstermez.

1* Hadi Musa' yı neyse de Jabi' yi neden saymayalım. Senin M. Yozgatlı Milli değil ama Jabi Milli bir futbolcu sonuçta. Enaz Yozgatlı kadar da hızlı ve ondan daha da genç üstelik.. Takımın sol kanadında bir tane adam yokken sağ kanattaki 4 tane adamın yerine alternatif bile olabileceği tartışılır birini getirme mantığını ben doğru bulmuyorum.

2* Brezilya Milli Takımı, eleme maçlarında bize gelen Eller de dahil olmak üzere yüzlerce futbolcuya forma şansı verir ki sırf Avrupa' ya pazar olsun diye. Bu Rico Paşa da Avrupa' da dikiş tutturamamış kahve işçilerinden biridir zaten. Şu kendi kıçını çekemeyen adamı bile ilah yaptınız ya burada pes doğrusu..

3* Rico da Yozgatlı da şimdiye kadar hiçbir takımı şampiyon yapabilecek derecede ilk onbirde oynayamadılar henüz.. Ceyhun' a gelince. O beğenmediğin Ceyhun bu Rico' yu sahada sırtına alıp koşar 90 dakika boyunca..

Her şeyimiz bitti de Rico-Yozgatlı kaldı. İlla hayal kuracaksanız biraz daha güzellerini kurun bari.. Ne de olsa hayaller için para ödenmiyor:)

Great White
04.01.2008, 10:37
son olarak aymanın, keçelinin, hasanın,hüseyinin ne işi var diyee sormuyorsunda onları soruyorsun biraz garip değilmi bu......

Ben mi sormuyorum:eek:

Bence de biraz garip doğrusu:D

OLCAY ÇAKIR
04.01.2008, 10:39
Ya bak gördünmü?

Sorma sen sorma:D
Ben mi sormuyorum:eek:

Bence de biraz garip doğrusu:D

Murat Keçeci
04.01.2008, 10:40
SÖZLERİN EMİRDİR
Başkan ekledi: "Mahkemelik olmak ne sana, ne bize yakışır." Bu sözler üzerine Gineli futbolcunun "Senin araman bana emir gibi geldi, biletimi alıyorum" dediği öğrenildi. Başkan sözlerini şöyle noktaladı: "Unutma bu büyük camia seni zirveye çıkaracak." İşte bu sözlerden sonra Yattara, FIFA'dan dosyasını geri aldı

sabah sabah neşesini bulmak isteyen fotomaç okusun güzel espriler var

De Nigris tamam
Trabzonspor Yanal'ın çok istediği Meksikalı için Gaziantepspor ile el sıkıştı.

DE NİGRİS BEKLENİYOR
Trabzonspor'un golcü oyuncu De Nigris için dün Gaziantep ile el sıkıştığı öğrenildi. Teknik direktör Ersun Yanal'ın ısrarla istediği Meksikalı golcü için Trabzonspor yönetimi, Gaziantep'e 2 milyon dolar ile sol kanat oyuncusu Mustafa Keçeli'yi verecek.

ALEX ISRARI SÜRDÜ
Gaziantep yönetimi Trabzon'a bu futbolcu için olumlu yanıt verirken, transferin gerçekleşmesi için De Nigris'in G. Antep'e gelmesi bekleniyor. Teknik direktör Ersun Yanal, yönetimden vazgeçilen Brezilyalılardan sadece Alex'i istedi.

www.fotomac.com.tr (http://www.fotomac.com.tr)
cevat kol haberi kesin doğrudur hahahah

Great White
04.01.2008, 10:42
hemen neden böyle kestirip atıyorsun anlamıyorum ne işi var yahu gibi söylemler olmuyor.

Ne kestirip atması yahu:D

Altına çuval dolusu gerekçe yazmışım, onlar sayılmıyor galiba:)

Faik Yılmaz
04.01.2008, 10:44
1* Hadi Musa' yı neyse de Jabi' yi neden saymayalım. Senin M. Yozgatlı Milli değil ama Jabi Milli bir futbolcu sonuçta. Enaz Yozgatlı kadar da hızlı ve ondan daha da genç üstelik.. Takımın sol kanadında bir tane adam yokken sağ kanattaki 4 tane adamın yerine alternatif bile olabileceği tartışılır birini getirme mantığını ben doğru bulmuyorum.

2* Brezilya Milli Takımı, eleme maçlarında bize gelen Eller de dahil olmak üzere yüzlerce futbolcuya forma şansı verir ki sırf Avrupa' ya pazar olsun diye. Bu Rico Paşa da Avrupa' da dikiş tutturamamış kahve işçilerinden biridir zaten. Şu kendi kıçını çekemeyen adamı bile ilah yaptınız ya burada pes doğrusu..

3* Rico da Yozgatlı da şimdiye kadar hiçbir takımı şampiyon yapabilecek derecede ilk onbirde oynayamadılar henüz.. Ceyhun' a gelince. O beğenmediğin Ceyhun bu Rico' yu sahada sırtına alıp koşar 90 dakika boyunca..

Her şeyimiz bitti de Rico-Yozgatlı kaldı. İlla hayal kuracaksanız biraz daha güzellerini kurun bari.. Ne de olsa hayaller için para ödenmiyor:)

Jabiyi 1-2 maçta izledim. 1 tek olumlu pasını göremedim. Rakip sol kanat oynucularına güzel asist yapıyor. onu bile beğeniyorsan Diğerlerini beğenmemen normaldir.

Bnece işimize çok yararlar sence yaramıyor olabilirler. buna saygı duyarım....

Aslında mevcut yönetime yol göstermek açısından onların vizyonlarının kaldırabileceği 2. ve 3. sınıf topçuları söylemek lazım

Erkut Ay
04.01.2008, 10:44
bu akşam maçı alınca zor görürsünüz transferi:)alacakları 2 amatör adamdı onada ihtiyaç yok derler artık....

Great White
04.01.2008, 10:46
Aslında mevcut yönetime yol göstermek açısından onların vizyonlarının kaldırabileceği 2. ve 3. sınıf topçuları söylemek lazım

İşte buna katılıyorum:)

Faik Yılmaz
04.01.2008, 10:48
Ofsporda Aslan diye bir oyuncu var. Yemin ediyorum Umut Bulut denilen umutsuz vakaya verdiğimiz şansı ona versek şimdiye kadar çoktan forvet sorununu halletmiştik.

İsmail Çavuşoğlu
04.01.2008, 10:48
Ne kestirip atması yahu:D

Altına çuval dolusu gerekçe yazmışım, onlar sayılmıyor galiba:)
:Ddoğru söylüyorsun.o çuval dolu gerekçelerin altına yazsaydın bu en üstte kurduğun cümleyi, ozaman sayardık :)

Great White
04.01.2008, 10:51
Ofsporda Aslan diye bir oyuncu var. Yemin ediyorum Umut Bulut denilen umutsuz vakaya verdiğimiz şansı ona versek şimdiye kadar çoktan forvet sorununu halletmiştik.

Tamam Hocam.. Mehmet Yozgatlı' ya razıyım ben:D

Murat Keçeci
04.01.2008, 10:55
fbden gökhan gönülü alabiliyormuyuz ya da gsden ümit karan ya da bjk dan delgado fbde yedeklikten kurtulamayan daha sonra bjkda bile as olamayan serdar özkan gibi bir paf oyuncusunun kestiği mehmet yozgatlının kendinie ne hayrı dokunmuş ki bize dokunacak

Faik Yılmaz
04.01.2008, 10:56
Tamam Hocam.. Mehmet Yozgatlı' ya razıyım ben:D

Yönetimin metoduyla yani ölümü gösterip sıtmaya razı etmek yoluyla çalıştım demekki faydalı oluyormuş :D

Şaka bir yana bir pilot takım oluşturup o takımda yetenekli gelecek vadeden oyuncular yetiştirip takıma kazandırmak lazım ama bu uzun sürecek bir proje. ( ama şu anki konumuylarıyla takımımızdaki bir çok oynucudan fazla Trabzonsporda oynamaya layık 2. ve 3. lig oyuncusu var bu maalesef doğru)

Faik Yılmaz
04.01.2008, 10:57
Şimdi Burak Yılmaz diyeceğim haberiniz olsun.... :)

Gerçekten ayağında top tutabilen genç kaliteli bir isim

asilhamsi
04.01.2008, 10:57
...evet bende ihtiyac sırasına göre yazmıştım....ilk beş alınırsa süper olur...

...bide mehmet batdal ve murat duruer...:)

mukemmel tesbitler bence yabanciya bir ton para verilecegine murat duruer,zafer yelen(ortasaha),ceyhun(savunma),mehmet baddal (forvet ) alinirsa cok daha iyi bir is yapilmis olunur bu oyunculara baris kadir onur ve paftan baska isimler de katilirsa 10 yilimiz kurtulur

_SeRKaN_
04.01.2008, 10:58
Pilot takım zaten içimizde yetişiyo...Hepsi pilot maşallah :D..2. yada 3. ligde pilot takım aramamıza gerek yok hemde gözümüzün önünde yetişiyolar..:)

Erkut Ay
04.01.2008, 10:59
mehmet yozgatlı hızlı agresif bi oyuncu bence şutlarıda gayet iyi bjk oynatsa iyi işler çıkartacağına eminim 2 maç üst üste oynatmadılarki adamı o takımdan bi halt olmaz öyle gider neyse bizi ilgilendirmiyor söz açılmış fikrim bu...

balahor61
04.01.2008, 10:59
Trabzonspor'un 'B' planındaki golcüler; De Nigris..Tehoue..Bebbehttp://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/28790_b.jpg
Bordo-Mavililer, Fernandao ve Alex'in transferinin gerçekleşmeme ihtimali karşısında golcü için rotası yurt içine çevirdi. Favori De Nigris ile temasa geçildi

SAMBANIN YEDEĞİ
Trabzonspor, forvet için B planını devreye soktu. İnternacional ile Fernandao ve Alex ilk etapta anlaşamayan ama bağlarını koparmayan Bordo-Mavililer, transferlerin gerçekleşmeme ihtimali doğrultusunda rotasını yurt içine çevirirken, ilk hedef olarak G.Antepli De Nigris'i önceliğine aldı. FIFA'ya yaptığı başvuru doğrultusunda serbest kalma yolu açılan De Nigris ile temasa geçildiği belirtilirken, bu oyuncunun alternatifleri de hazır.
TEHOUE YAKIN
Trabzonspor, golcü transferinde daha öncede düşünülen Kasımpaşa'nın siyahi yıldızı Tehoue'yi de ciddi olarak gündemine aldı. Teknik Patron Ersun Yanal'ın Umut Bulut'un dışındaki golcülerin beklediği düzeyde olmaması nedeniyle devre arasında mutlaka golcü transferi istemesi doğrultusunda temaslarını hızlandıran Bordo-Mavili yönetim, De Nigris ve Tehoue'nin yanında A.Gücü'nin siyahi golcüsü Bebbe'yi de transfer listesine aldı. Fernandao ve Alex defterinin tamamen kapanması halinde bu golcüler için görüşmeler yoğunlaştırılacak.
ALLAH AŞKINA SALDIRMAYIN

Murat Keçeci
04.01.2008, 11:00
eğer onurun parasını yönetim veremeyip sorun çıkarsa geri kalan parayı taraftarlar olarak biz toplayıp verelim arkadaşlar bu çocugun geri gitmesine gönlüm razı değil 40 yılda bir bizim kriterlerimize uyan transfer yaptık onuda becerip alamıyoruz

kıtalararası şampiyon olan bir takımın 2 oyuncusu olan fernandao ve alexten sonra çıkan transfer haberlerine bak ankaragücünün golcusu bebbe antepin golcüsü de nigris

yabancı olarak alexle fernandao diyorum başka bişe demiyorum bu ara dönemde ya bunlar alınır ya da yabancı transferi yapılmasın ama bu yabancıları almak için herhalde bi bütçe ayırmıştınız bunları alamadıysanız bu paranın bir kısmıyla manısa kulubuyle selçuk konusunda niye anlaşmıyorsunuz bu nasıl bir yönetim gelde isyan etme

Selçuk Çetin
04.01.2008, 11:03
maraton.com.tr 2007 nin en iyi yerli seçmesi var aurelio önde gidiyo gökdeniz destek istiyorum, ayrıca transfer geyikleriniz fena sıkmaya başladı gereksiz konuşup duruyorsunuz, kendinize gelin

Cem Yavuz
04.01.2008, 11:11
Konu başlığı transfer değil mi..
Ben mi yanlış okudum..

Ayhan Çolak
04.01.2008, 11:14
transferin en güzeli az ve öz olandır. recep kıvrak iyi bir kaleci. stili aynı van der sar.korku yaşatmıyor kalede,rahatlatıyor defansı.genç olması avantaj.buna göre yetenekli gençleri katması lazım kadrosuna artık trabzonspor.barış memiş i çok beğeniyorum. bu akşam inşallah güzel maç çıkarırt,heyecanını yener de bir yıldız daha kazanırız.ergin keleş ten umutluydum artık değilim.şu an için yönetimimize tavsiye edeceğim tek yetenekli oyuncu toulousse ta forma giyen mansare dir.

Faik Yılmaz
04.01.2008, 11:15
Hakaret, aşağılayıcı söz gereksiz polemikler olmadıktan sonra isteyen istediğini yazar.....
kimseden izin alacak değiliz.

Buna kimse karışamaz..... Burası forum. öğrenci değilizki parmak kaldırıp konuşalım.....

Selçuk Çetin
04.01.2008, 11:15
doğru başlık transferleri
ama yapılmış transferler için konuşacağımıza şunu alsın bunu alsın o niye olmadı bu niye gelmedi yönetim beceriksiz ölemi oldu
konuşacaklarımız ile konuştuklarımız çok farklı,
gündeme gelen futbolcuları burda tartışırız bildiği olan bildiği söyler belki videolarını paylaşırız oyuncuların.
ama yok şunu alsın bunu alsın ayrı başlığı olmalı

Sunny53
04.01.2008, 11:29
Fernandaonun yedegi bebbe yani;
Attan inip eşşege binmek
işte yönetimimiz!!!!
Gurur duyalım ince eleyip sık dokuyorlar!!!!!

_SeRKaN_
doğru başlık transferleri
ama yapılmış transferler için konuşacağımıza şunu alsın bunu alsın o niye olmadı bu niye gelmedi yönetim beceriksiz ölemi oldu
konuşacaklarımız ile konuştuklarımız çok farklı,
gündeme gelen futbolcuları burda tartışırız bildiği olan bildiği söyler belki videolarını paylaşırız oyuncuların.
ama yok şunu alsın bunu alsın ayrı başlığı olmalı

Şu alınsın bu alınsın denen futbolcular gündemde yerini koruyan topçular zaten kimse işkembeden atmıyor..

Selçuk Çetin
Ceyhun Gülselam tamam
4.1.2008

Selçuk Çetin
04.01.2008, 11:31
her yazıya cevap yazmayın yahu işkembeden atan senmisin öle bişeymi yazdım,
temenniler var onlardan bahsediyorum neyse işin özüne dönelim

Sunny53
04.01.2008, 11:31
Ceyhun Gülselam tamam
4.1.2008

Kendileri ile anlaşıyoruz ama takımları ile anlaşamıyoruz
Sıkıntı orada zaten bu yolla taraftarı ''KERİZ'' yerine koyuyorlar ya

Selçuk Çetin
04.01.2008, 11:35
Kendileri ile anlaşıyoruz ama takımları ile anlaşamıyoruz
Sıkıntı orada zaten bu yolla taraftarı ''KERİZ'' yerine koyuyorlar ya

çok haklısın, iyice keyfim kaçtı size iyi muhabbetler

ergin cesit
04.01.2008, 11:42
ARTIK transfer görmek istiyoruz.boş laflar değil yıllardır hep hikaye dinlemekten bıktık.türkiyenin em güçlü iş adamlarının çıktığı trabzon ufak paralarla transfer yapamacak konuma gelmemesi gerekir

Erdem Keser
04.01.2008, 11:57
Bir forvet..forvet..Bir tane vasat forvet bile bu takımda iş yapar ama forvet oynayacak..

salihismet
04.01.2008, 11:59
Parasi olmayan külüp nasil futbolcu alsin, istenilen futbolcular 5-6 milyondan ba$liyor, bu yönetim cebinden para verip futbolcu alsa, ve tekrar adayliklarini koysalar kac ki$i oy verecek onlara? transfer sözü verdik fakat almiyoruz deseler kim ne yapacak onlara, elimizde koz olarak bir oyumuz var, onun di$inda ne yapabiliriz ki?

bir sürü futbolcu ismi yazarak gereksiz bir tarti$ma yaratmanin hic geregi yok, bu i$i fotomac yapiyor zaten.

Travelair
04.01.2008, 12:09
Trabzonspor borçlanamıyor mu? İstese borçlanır. Neden borçlanamıyor? Yönetime gelecek borcu arttırdınız eleştirilerinden mi? Yönetim yeniden aday olacak mı? Aday olabilmesi için transfere ve iyi sonuçlara ihtiyacı var. Nasıl olacak? Futbolcu satsa kıyamet kopar, borçlansa kıyamet kopar...Aday olmayacaksa neden rahatını bozup transfere kalkışsın? Söylenildiği gibi Ulusoy'u devirmek adına mı oy kullanmak üzere mi kongreyi ertelettiler? Bu sene tv havuz gelirleri lig sıralamasından etkilenecek. Darboğaza giriyoruz. Akıllı adımlar şart. Ama kimlerle? Bu kulübe bir kaptan lazım. Ama bizde öyle bir kaptan yok.
Tek temennim dedikodulara set çekmek adına hiç olmazsa kaliteli ve geleceği olan transfer yapmaları. Böylece hem kulübü senelerce taşırlar, hem de sattığında gelecek parayla kulüp döner

hüseyin1975
04.01.2008, 12:28
Yattara, Trabzon'a geldi...

Trabzonspor’da alacaklarını gerekçe göstererek FIFA’ya başvuru yaptığı ve Trabzon’a dönmeyeceği iddia edilen Gineli oyuncu İbrahima Yattara, dün kente geldi.
Dün gece uçakla Trabzon’a gelen İbrahima Yattara’nın moralinin bozuk olduğu gözlendi. Gineli oyuncu havaalanında herhangi bir açıklama yapmadı.
Trabzonspor Kulübü Profesyonel Şube Menajeri Necmi Perekli, Yattara’nın daha önce planlandığı gibi şehre geldiğini belirterek, "Oyuncumuz takımımızla birlikte hazırlıklara devam edecektir" dedi.
------------

Sira ikinci kacakda!

tamuğ yamtar
04.01.2008, 13:13
Anlaşıldığı söylenen Ceyhun ve Onur Ümit Milli Takım oyuncuları.

Açıkcası Alex, Fernandao alınacağına Ümit Milli gençlerin takıma kazandırılması bence daha yararlı.

Tolga_61
04.01.2008, 13:18
De Nigris tamam

Trabzonspor Yanal'ın çok istediği Meksikalı için Gaziantepspor ile el sıkıştı.

DE NİGRİS BEKLENİYOR
Trabzonspor'un golcü oyuncu De Nigris için dün Gaziantep ile el sıkıştığı öğrenildi. Teknik direktör Ersun Yanal'ın ısrarla istediği Meksikalı golcü için Trabzonspor yönetimi, Gaziantep'e 2 milyon dolar ile sol kanat oyuncusu Mustafa Keçeli'yi verecek.

ALEX ISRARI SÜRDÜ
Gaziantep yönetimi Trabzon'a
bu futbolcu için olumlu yanıt verirken, transferin gerçekleşmesi için De Nigris'in G. Antep'e gelmesi bekleniyor. Teknik direktör Ersun Yanal, yönetimden vazgeçilen Brezilyalılardan sadece Alex'i istedi.
Cevat KOL

fotomaç

Kaynak fotomaç olduğu için inanmıyorum ama bide tuarsa ah ulan ...

Ahmet Kuru
04.01.2008, 13:20
Albayrak Şirketler Grubu İstanbulda 30 tane otobüs hattı aldı.Sayısı belki farklı olabilir.Bu 30 hat 30 tane yeni otobüs demek.Adamın işi gücü var Trabzonspor a mı para yatırcak???Yada Transfer yapacak.Ben inanmıyorum bu saatten sonra adam gibi transfer yapılacağına ama inşallah yanılırım.