PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Serdær
02.01.2008, 15:01
AZ Alkmaar'in bize bonservis bedeli odemesi gerekmiyor mu? Bildigim kadariyla FIFA'nin verdigi ozel lisans ile oynuyor...

90 gün parasını ödenmediği için serbest kaldı bildiğim kadarıyla..

Fatih Öztürk
02.01.2008, 15:01
lig tv de avrupadan futbol haftalık macları gösteriyordu.alkmaarın geliştirdiği pozisyonların coğunda musampa imzası vardı.alkmaarın musampayı kolay kolay bırakacağını zannetmiyorum.adam tüm mac boyunca sahadaydı.

Faik Yılmaz
02.01.2008, 15:04
Hasan-hüseyin-ferhat-aymanın oynadığı bir takımda yer bulamazsa oynamamakta haklıdır sonuna kadar haklıdır.....

28TS61
02.01.2008, 15:10
az önce baska bir trabzonspor forum sitesinde söyle bi yaziya rastaladim..

Yarım saat önce bir yöneticiyle iş icabı görüşme yaptık ( ismini vermeyeceğim) konu trabzonspora geldi bana söylediklerini aynen size aktarmak istiyorum çünkü trabzonsporun gerçek taraftarları olan sizler bunu bilmek hakkınızdır

" Ersun hoca bize ( yönetime ) cumartesi'ye kadar müddet verdi eğer istediği futbolcular alınmazsa ilkeleri gereği istifa edeceğini söyledi..."

yok isim vermicem bunu vermicem acik acik soyleyin kimmis diye, dedikodulardan sikildik artik

zaten bencede ersun yanal istifa etcek bu gidise, haklida ederse

Murat Keçeci
02.01.2008, 15:15
Trabzonspor Kimseye Yalvarmaz
Baturoğlu Trabzonspor büyük kulüptür, kimseye yalvarmaz dedi.
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, transferleri gerçekleşmeyen Brezilyalı oyuncular Alex ve Fernando'nun görüşmeler sırasında sürekli naz yaptıklarını belirterek, ''Trabzonspor büyük kulüptür, kimseye yalvarmaz'' dedi.

Baturoğlu, yaptığı açıklamada, Internacianol Kulübü ile ön görüşmelerde anlaşma sağladıktan sonra Brezilya'ya gittiğini belirterek, ''Bizim yüzde yüz bu transferleri bitirmek istememizden yararlanarak futbolcular naz yaptılar. Takımlarının katılacağı Dubai Cup'ta farklı teklifler alabileceklerini düşünerek hep fiyat yükselttiler'' diye konuştu.

Alex ve Fernando'ya tatmin edici, orada kazandıkların üstünde bir teklif
sunduklarını kaydeden Baturoğlu, şöyle devam etti:

''Ancak sürekli fiyat artırdılar, naz yaptılar. Ama Trabzonspor büyük
kulüptür, kimseye yalvarmaz. Bu oyuncuların transferini kapadık. Eğer bir gelişme olursa bu onların tutum değişikliğinden kaynaklanır. Ersun hocamızla konuştuk. Hocamızın B planında başka isimler var. O alternatifleri değerlendirerek görüşmelere başlayacağız

www.trabzonunsesi.com (http://www.trabzonunsesi.com)

ama ben size yalvarıyorum ne olur elinizi ayağınızı çekin şu kulüpten

Tahir
02.01.2008, 15:17
bu adam ne ayak.......

Mustafa K. Demirbaş
02.01.2008, 15:21
yalvarmazsa ıstedıgı adamıda alır buyuk kulup ıstedıgı adamı alnadır b planı c planı d palnı hep oyalama

6Şafak Aydın1
02.01.2008, 15:24
bu kadar rezillik fazla , hocayla kontrati yaparken akliniz nerdeydi ...

Ömer SEVİNÇ
02.01.2008, 15:27
Ersun hocanın istifa edeceğini sanmam. Sezon başı tamam da sezon ortasında transfer yapmak zordur. Bunu bilmesi lazım. İstediği transferler tabi ki yapılsın ama yapıl(a)mazsa da en azından sezon sonunu beklemesi lazım bence etik açıdan..

Tahir
02.01.2008, 15:30
söz verenler sözünü tutsun tabi ki adam olan söze önem verir.

AYYILDIZ
02.01.2008, 15:49
Ersun hocanın istifa edeceğini sanmam. Sezon başı tamam da sezon ortasında transfer yapmak zordur. Bunu bilmesi lazım. İstediği transferler tabi ki yapılsın ama yapıl(a)mazsa da en azından sezon sonunu beklemesi lazım bence etik açıdan..

Delikanli adam Ersun Hocanin yaptigini yapar madem yonetim getirirken gereken sozleri verdi yerine getirmezlerse istifa etmesi cok normal.

ozturk
02.01.2008, 15:51
böyle giderse doğru düzgün transfer yapamayacağız galiba öyle gözüküyor...

no NAME
02.01.2008, 16:02
yav dostum allahını kitabını seven biri anlatsın bana bu nasıl bir iştir anamızı ağlatıyorlar resmen.bu beceriksiz şerefsiz yönetimden gittikce nefret eder hale geldim.musampayı izlesen demin inan cıldırırdın.adam az. alkmaarı sırtlıyor.bizdede kadroya alınmıyordu.ziya doğan ben seni sokakta görsem dümdüz gitmemmi sana kel kafalı herif.
kardeş; dümdüz gitmek için illaki görmek gerekmez. insan bazen görmeden de yolda dümdüz gidebilir:D. görmek değil hissetmek gerekir o anda. mesela ben hissettiğim anda görmeden de dümdüz giderim:D. bazen yolum sokakları bağlayan ana caddelere;) çıkar oralarıda da görmeden dümdüz gidebilirim:D.
selam ve hürmetle.

hüseyin1975
02.01.2008, 16:04
Eger EY Istifa ederse bu Kulüp Binasini baslarina yikmak HAKDIR!

BDiler61
02.01.2008, 16:04
Eğer transfer yapılmaz ve ersun hoca istifa ederse hocaya olan saygım bir kat daha artar.

Emorfo
02.01.2008, 16:40
Kongre ertelendiğinde gösterilen tepkilerin yanı sıra bir beklenti oluştu özellikle Ersun Yanal'dan dolayı transfer konusunda. Yine b,c,d,e, z planlarına kaldık. Ersun Yanal'ın istifa edeceğini sanmıyorum, ailesini yanına alarak Trabzon'da ev tuttu ve yerleşti. Hocanın kendine göre bir planı var devre arasında adı geçen futbolcuların alınması bir bakıma çok önemli, ligin ikinci yarısı gelecek seneye hazırlık niteliğinde olacak bu nedenle iyi bir iskelet oluşturulmalı. Ayrıca uyum sorununun çabuk atlatılması bakımından bu transferler önemli. Brezilya'ya o kadar gitti geldiler, nasıl bir pazar olduğunu biliyorlar, çingene pazarlığı var orda. Bunu bile bile işi sağlama almaları lazımdı. İkinci yarıyı gelecek sezona hazırlık olarak görürsek transfer döneminin sonuna kadar zamanımız var. İnşallah hocanın istediği adamları alırlar. Ancak öyle sanıyorum ki ya hoca olmadı sezon sonunda bakarız diyebilme ihtimalleri yüksek.

Fatih
02.01.2008, 16:40
b planı olmazsa c planı o da olmazsa d planı beceriksiz herifler madem b planınız var hemen ortaya koyun biraz acele edin bi hafta sonra lig başlıcak hala icraat yok

Koray
02.01.2008, 16:42
Kongre ertelendiğinde gösterilen tepkilerin yanı sıra bir beklenti oluştu özellikle Ersun Yanal'dan dolayı transfer konusunda. Yine b,c,d,e, z planlarına kaldık. Ersun Yanal'ın istifa edeceğini sanmıyorum, ailesini yanına alarak Trabzon'da ev tuttu ve yerleşti. Hocanın kendine göre bir planı var devre arasında adı geçen futbolcuların alınması bir bakıma çok önemli, ligin ikinci yarısı gelecek seneye hazırlık niteliğinde olacak bu nedenle iyi bir iskelet oluşturulmalı. Ayrıca uyum sorununun çabuk atlatılması bakımından bu transferler önemli. Brezilya'ya o kadar gitti geldiler, nasıl bir pazar olduğunu biliyorlar, çingene pazarlığı var orda. Bunu bile bile işi sağlama almaları lazımdı. İkinci yarıyı gelecek sezona hazırlık olarak görürsek transfer döneminin sonuna kadar zamanımız var. İnşallah hocanın istediği adamları alırlar. Ancak öyle sanıyorum ki ya hoca olmadı sezon sonunda bakarız diyebilme ihtimalleri yüksek.

eğer yönetim ersun hocanın istediklerini yapmazsa istifa edecek...zaten yerleştiği evin eşya işini durdurdu risp'in evinde kalıyyo...

Sacit
02.01.2008, 16:44
Ben bu zamana kadar şunu anladım: bu yönetim futboldan hiç ama hiç anlamıyor, sadece oyalama taktiğini iyi yapıyolar. Bu nasıl bi rezilliktir anlamıyom yaa :mad: sen şampiyonluğa oynuyosan parayı basıp alacan topçuyu, başka bi açıklaması olmaaz bu işin.

:mad: :mad:

Travelair
02.01.2008, 16:45
ya hoca olmadı sezon sonu bakarız...
Avrupa Yakası'ndaki Burhan karakteri gibi: "Ya hacı olmadı yap bişeyler"

Başarısızsalar bunu bize maletmelerine gerek yok. Başarısız beceriksiziz desinler bıraksınlar. Ama inatla Trabzonspor'un ismini kendilerine ortak ediyorlar. 1 ayları var hatta o da yok

Murat Keçeci
02.01.2008, 16:47
abcd planlarına yıne başladık türkiyede alfabe biter ama bu yönetimin planları bitmez

Hekimoğlu
02.01.2008, 16:49
kongreyi erteleyen zihniyet transfer yapıp aday olmak için ertelemiştir dedik teselli ettik kendimizi şimdi şu olanlara bakın.daha ne kadar rezil edeceksiniz kendinizi ey yönetici müsfetteleri size üzülmem olan milyonların gönül verdiği koca camiaya oluyor.

Murat Keçeci
02.01.2008, 16:51
Trabzonspor gurbetçi peşinde
Trabzonspor'da transferi gündeme gelen 3 gurbetçi futbolcu için menejer Nejmi Perekli'nin hafta sonu transferleri bitirmek için yurt dışına gitmesi bekleniyor.

Bordo mavili ekibin transfer listesinde bulunan Almanya'nın Unterhaching takımında forma giyen orta saha oyuncusu Ceyhun, ve Duesseldorf'ta forma giyen forvet Hamza ile İsviçre'nin Basel takımında forma giyen forvet oyuncusu Eren 'in transferleri için düğmeye basıldı.

Menejer Nejmi Perekli ve yönetici Abdullah Başer'in transferleri gerçekleştirmek için hafta sonu kısa bir Avrupa turuna çıkması bekleniyor. Yönetim uzun süredir takip edilen üç oyuncu ile prensipte anlaşma sağlarken,üç futbolcunun da bonservis bedellerinde indirim yapılması için kulüpleriyle sıkı bir pazarlık yapılacak

Fatih
02.01.2008, 16:54
hiç olmazsa forvete g.oftaştan ibrahim şahin i alsınlar hem Trabzonludur kendisi

Murat Keçeci
02.01.2008, 16:57
ferhat gibi gurbetçi istemiyoruz gelecek vaadeden bi adam varsa alın

_SeRKaN_
02.01.2008, 16:58
Futbolcuyla anlaşmak yetmiyor..Bakalımda anlaşldımı o da ayrı bir konu herkesle anlaşıyoruz zaten hep sonunda kulüpleri bahane ediliyor..

Mehmet Fırat
02.01.2008, 17:00
Arkadaşlar, Yusuf Konya'ya mı gitti yoksa takas olarak Karşıyaka'ya mı? Geçenlerde Konya'ya verildi diyordu şimdi de Onur'la takas edildi diyor.:confused:

Volkan Albayrak
02.01.2008, 17:00
ben bu adamların brezilyada ne futbolcu ile ne de kulüp yöneticileri ile görüştüğüne inanmıyorum...bu başkan ve yönetim ne yazıkki trabzonsporu bitirmeyii kafaya koymuşlar. arkadaşlar bu takım ara transfer forvet ve orta sahaya adam almassa kesin kümeye oynarız...

6Şafak Aydın1
02.01.2008, 17:01
hiç olmazsa forvete g.oftaştan ibrahim şahin i alsınlar hem Trabzonludur kendisi

BIR ARKADASIMIZIN ÖNCEKI SAYFALARDA BELIRTTIGI GIBI YÖNETICILERIMIZ IS ADAMLARIDIRDA KENDI SIRKETLERINI NASIL YÖNETIYORLAR AKLIM ALMIYOR:

ÖTE YANDAN ALBAYRAK SIRKETLER GRUBUNUN CIROSU MILYAR DOLARA YAKIN ; EGER BU BÖYLEYSEKI HABERLERDE HER BÜYÜK INSAATTA ALBAYRAK SIRKETLER GRUBUNUN IHALEYE GIRDIGINDEN BAHSEDILIYOR YA BU KADAR CIMRIMI OLUNUR YADA BENIMMI YANLISIM VAR: ISIN ÖZÜ DURUMUMUZ REZILLIKTIR ARKADASLAR: INANAMIYORUM YA

Emorfo
02.01.2008, 17:01
Savunmaya Oftaşsspor'dan Giray alınabilir. Hadi almayı geçtim de elimizdeki gereksiz adamları gönderemiyoruz. Genç taş gibi bir takım görmek istiyorum.

asilhamsi
02.01.2008, 17:07
burda bir kaç maç görebildiğimiz kadarıyla milimetrik paslar atabilen teknik bir oyuncuydu ama yıldız harcama uzmanı Ziya Doğan tarafından büyük emekler verilerek takımdan küstürüldü....

dedikki musampa trabzona gelmis en kariyerli iki futbolcudan biridir(digeri marcello).Sol acikta da ortasahanin ortasindada oynatr ve takimi tasir.Dedikki trabzon sampiyon olacaksa ayman hasan ucuncu ile degil kiki marcello ile olur.Dedikki bu kadar kazma varken takima giremeyen musampanin ayrilmak istemesi ve kacmasi cok normaldir....

dedilerki o musampa eskidendi su an bes para etmez.dedilerki hoca oynatmiyorsa vardir bir bildigi......

dedikki musampa gitmemeli bu takimda banko oynar ve yildiz olur..dedilerki bir oyuncunun pesinden bu kadar aglamayin...

iddia ediyorum musampa ersun hocamin elinde olsa trabzonun ve turkiyenin en buyuk yildizi olurdu....

tamuğ yamtar
02.01.2008, 17:08
Rıdvan Dilmen: Aziz Yıldırım'a rezil oldum...

KARŞIYAKA yönetiminin kaleci Onur'u 400 bin euro artı Yusuf karşılığında Trabzon'a vermesi üzerine Fahri Sportif Danışmanlığı bırakan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a da rezil olduğunu söyledi.
Karşıyaka'yı çok sevdiği için hiçbir ücret almadan yardımcı olmaya çalıştığını hatırlatan Dilmen, “Kaleci Onur'u, daha önce Fenerbahçe'ye 1 milyon dolara satmaya çalıştık. Aziz Yıldırım, (Bizden 1 milyon dolar istediniz, ama Trabzon'a 400 bin euroya sattınız) derse nasıl cevap veririm?'' dedi.
Bundan sonra alınacak kararlarda kendisinin olmayacağını ifade eden Dilmen, Onur'un transferinde Karşıyaka'nın çok zarar ettiğini dile getirdi. Dilmen, “Yönetim şimdi bir kaleci alıp yine para ödeyecek. Üstelik Trabzon'un gönderdiği oyuncuya da 275 bin YTL verecekler'' diye konuştu. Kaleci Onur'un Trabzon'dan yıllık 700 bin YTL alacağı bildirildi.

asilhamsi
02.01.2008, 17:13
Rıdvan Dilmen: Aziz Yıldırım'a rezil oldum...

KARŞIYAKA yönetiminin kaleci Onur'u 400 bin euro artı Yusuf karşılığında Trabzon'a vermesi üzerine Fahri Sportif Danışmanlığı bırakan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a da rezil olduğunu söyledi.
Karşıyaka'yı çok sevdiği için hiçbir ücret almadan yardımcı olmaya çalıştığını hatırlatan Dilmen, “Kaleci Onur'u, daha önce Fenerbahçe'ye 1 milyon dolara satmaya çalıştık. Aziz Yıldırım, (Bizden 1 milyon dolar istediniz, ama Trabzon'a 400 bin euroya sattınız) derse nasıl cevap veririm?'' dedi.
Bundan sonra alınacak kararlarda kendisinin olmayacağını ifade eden Dilmen, Onur'un transferinde Karşıyaka'nın çok zarar ettiğini dile getirdi. Dilmen, “Yönetim şimdi bir kaleci alıp yine para ödeyecek. Üstelik Trabzon'un gönderdiği oyuncuya da 275 bin YTL verecekler'' diye konuştu. Kaleci Onur'un Trabzon'dan yıllık 700 bin YTL alacağı bildirildi.

haberin dogru oldugunu sanmam eger dogruysa iyi olmus.Sen karsiyakanin basindasin ve Aziz yildirima rezil olmamanin derdindesin.Eger karsiyakada menajersen oranin basarisindan baska birsey dusunmeyeceksin.Adamlik bunu gerektirir...

Adem CAKIR
02.01.2008, 17:27
dedikki musampa trabzona gelmis en kariyerli iki futbolcudan biridir(digeri marcello).Sol acikta da ortasahanin ortasindada oynatr ve takimi tasir.Dedikki trabzon sampiyon olacaksa ayman hasan ucuncu ile degil kiki marcello ile olur.Dedikki bu kadar kazma varken takima giremeyen musampanin ayrilmak istemesi ve kacmasi cok normaldir....

dedilerki o musampa eskidendi su an bes para etmez.dedilerki hoca oynatmiyorsa vardir bir bildigi......

dedikki musampa gitmemeli bu takimda banko oynar ve yildiz olur..dedilerki bir oyuncunun pesinden bu kadar aglamayin...

iddia ediyorum musampa ersun hocamin elinde olsa trabzonun ve turkiyenin en buyuk yildizi olurdu....

Şahsi fikrim musampa'dan bi cacık olmazdı.
Musampa da, Transferi de başından sonuna hatalıydı.
Ancak ZD'nin varlığı bizi Step ve Marce'den etmiştir. O muhakkak.

Murat Altun
02.01.2008, 17:47
Şahsi fikrim musampa'dan bi cacık olmazdı.
Musampa da, Transferi de başından sonuna hatalıydı.
Ancak ZD'nin varlığı bizi Step ve Marce'den etmiştir. O muhakkak.

gidenlerin hepside yerlerine alınanlardan vee şuandaki takımdaki kazmalardan daha iyidi. klübü kazmalar yönetir teknik direktör olarakda kamza doğanı koyarsan olacağı budur.

Mehmet Fırat
02.01.2008, 17:49
Musampa şu an kadroda olsaydı, takımın sol ayaklı tek orta saha oyuncusu olacaktı. Bu bile Kiki'nin ne kadar gerekli olduğunu gösteriyor.

littlebighorn
02.01.2008, 17:52
BIR ARKADASIMIZIN ÖNCEKI SAYFALARDA BELIRTTIGI GIBI YÖNETICILERIMIZ IS ADAMLARIDIRDA KENDI SIRKETLERINI NASIL YÖNETIYORLAR AKLIM ALMIYOR:

ÖTE YANDAN ALBAYRAK SIRKETLER GRUBUNUN CIROSU MILYAR DOLARA YAKIN ; EGER BU BÖYLEYSEKI HABERLERDE HER BÜYÜK INSAATTA ALBAYRAK SIRKETLER GRUBUNUN IHALEYE GIRDIGINDEN BAHSEDILIYOR YA BU KADAR CIMRIMI OLUNUR YADA BENIMMI YANLISIM VAR: ISIN ÖZÜ DURUMUMUZ REZILLIKTIR ARKADASLAR: INANAMIYORUM YA
Bu ülkede başarılı iş adamı (ya da zengin diyelim) olmak için becerikli olmak şart değil.

Bayundur Han
02.01.2008, 17:52
gidenlerin hepside yerlerine alınanlardan vee şuandaki takımdaki kazmalardan daha iyidi. klübü kazmalar yönetir teknik direktör olarakda kamza doğanı koyarsan olacağı budur.

Gecende yazmistim. Musampayi Az macinda izledim. Iyi oynamadi. Hatta vasati pek asamadi denilebilir. AZ'in hocasi Louis van Gaal, yani musampayi kesfeden adam. Bizde sol acikta oynayan musampayi orta sahanin ortasina monte etmis. Belkide en iyi oynadigi veya en iyi yeniden futbola donebilecegi yer orasi. Bilmiyorum, bana fena futbolcu gibi gelmedi. Ama daha katledecegi cok yol var. Sezon sonuna kadar AZ'de kalacak. 30-7-2008 e kadar kontrakti var. Louis van Gaal onun icin paramiz bosa gitmedi diyor.

Murat Altun
02.01.2008, 18:00
transfer başlığında bize hala gidenler eskiler tarih işadamları cirolar falan filandan konuşturanlar utansınlar
Aloooo nuri ve ekibi gitmediniz bari bir iki futbolcu alın huuuu sesim geliyormuuu

ÖmerFarukYılmaz
02.01.2008, 18:07

bunlar bu kafayla bu kadar parayı nasıl kazanıyorlar ya

Bayundur Han
02.01.2008, 18:19
Bomba transfer! Ronaldo Trabon'da!

http://www.fordifp.net/images/LSJVT2004Ronaldo-1.gif

İbrahim Baturoğlu ve Necmi Perekli'nin Youtube'dan beraber izledikleri Ronaldo Trabzonspor'da. 'Necmi agabey ile Youtube'dan futbolcu ariyorduk. O anda Necmi agabey "Ronaldo yazsana suraya" dedi. Bende dedim onu hayatta alamayiz, dengeler sarsilir. Neyse yinede yazdim. Birde baktik Ronaldo ama bu Ronaldo bildigimiz Ronaldo degil. Bir iki videosu vardi.'

Bu Ronaldo baska Ronaldo
Trabzonspor'un flas transferi Ronaldo kendisinin cok mutlu oldugunu acikladi. 'Evet, bana Necmi Perekliden mail gelince hic dusunmedim actim Youtube'i baktim. Orada Yattara'ya hayran kaldim. Beraber cok samba yapariz.' Trabzonspor Kulubu Profesyonel Takım Manajeri Necmi Perekli 'Uzun ugraslar sonucu aldik diyecem ama yalan olur. Bir iki mail attik, bilet parasini yoladik ve en guzel videolarindan, Windows Moviemaker ile, tek video yapip hocamiz Ersun Yanal'a gosterdik. Hocamizda hayran kaldi. Yasini henuz bilmiyoruz ama insallah otuz yasini gecmemistir.'

Hasim Sayitoglu
Bu arada iceriye Trabzonspor asbaskani Hasim Sayitoglu giriyor. Onunda goruslerini aliyoruz. 'Valla, Brezilyada alem.. transfer yapmaya cok gittik. Boylesi daha ekonomik ve dengeler bozulmuyor.' Sayin Sayitogluna transferin maliyetini sorduk. 'Ben bilmem maliyet falan. Benim elimde suan dosyalar yok olsada bilmem ben ne biliyorumki? Ama iyi isler yapiyoruz. Stadyum dedik, alin iste stadyum.' Parmagiyla maket stadyumu gosteriyor bize. 'Dunya yildizi dedik Djokaj'i getirdik.' Sayin Baturoglu araya giriyor 'Yok Hasim Djokaj degil. Marzelino'yu getirdik.' Hasim Sayitoglu 'Evet, pardon. Djokaj su Sirp futbolcusuydu. Onunda dugun kasetlerini o kadar izledik ama hic iyi cikmadi. Neyse iste baskanimiz sayin Albayrak her turlu fedakarliklari yapmaya hazir.' Hasim Sayitogluna sorduk neden iki Brezilyali futbolcular alinamadi? Hani baskan Albayrak 10 milyon dolar sozu vardi kulube ne oldu?

Hasim Sayitoglu kosa kosa odayi terk etti. Ronaldo'nun Trabzonspor'a nice basarilar getirmesini diliyoruz.

İskender
02.01.2008, 18:23
Neyse güldük sayende...

Murat Altun
02.01.2008, 18:23
bunlar bu kafayla bu kadar parayı nasıl kazanıyorlar ya

bundan daha güzel kafa varmı yaa Trabzonspor başkanı ol acaip bir reklam yap bedavadan artı acaip karizma yap güç kazan ağırlığın olsun heryerde sözün geçsin sonra gelsin ihaleler gelsin paralar hiç birşey olmazsan bile gider garanti milletvekilliği sonra bakan olursun

Doğan BULAT
02.01.2008, 18:25
BEN ÇILDIRACAĞIM.....
Yemin ediyorum psikolojim bozuldu...
Bunlardan hiç ümidim yoktu...
Ama bu kadar da saçmalayacaklarını tahmin etmezdim...
Bu adamlkara sormak lazım...
Şimdi burdan kalkıp Brezilya ya gidiyorsun...
Ulan hiç mi aklınız yok...
Buı adamların menecerleriğnden fiyat almadan tahmini maliyetlerini bilmeden kalkıp gidiyorsun...
Sanki pazardan marul alaccaksın...
Taraftara umt palavra başka bir şey yok...
Ayıptır beyler...
Kendiniz rezil oldunuz...
Bizi de bilmem ne oğlanına çevirdiniz....
Günah değil mi bizlere

Ya bırakın gidin...
Fiyaskosunuz...
40 yıllık tarihşimizin yüzkarasısınız....
Millet defol diyor...
Baturoğlu B planımız hazır diyor...
Al o B planını ...............

Yeter artık ya...
Yaptığınız artık terbiyesizlik boyutunda......

Camia neden susuyor...
O kongre döneminde ortaya çıkan kulisçiler niye susuyorsunuz...

Divan başkanı sevgili hemşerim ALGAN niye susuyorsun.....

Nefretlik kazandınız...
Başkanı da yönetimide taraftarıda siyasetçiside defolun artık.defolun....defolun...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Doğan BULAT
02.01.2008, 18:26
bundan daha güzel kafa varmı yaa Trabzonspor başkanı ol acaip bir reklam yap bedavadan artı acaip karizma yap güç kazan ağırlığın olsun heryerde sözün geçsin sonra gelsin ihaleler gelsin paralar hiç birşey olmazsan bile gider garanti milletvekilliği sonra bakan olursun

Eee Trabzon diye bişey yakında kalmıcak bunlar nerden geçinecek o zaman:mad:

pReN@_61
02.01.2008, 18:30
Hayırlı olsun RONALDO..

Haber için teşekkürler
:D

MahmutHSO
02.01.2008, 18:35
Tamam anladık,transferde kazıklanmayalım diyorsunuz da,çemişkezeksporun yöneticisi değilsinizki,adamların iyi olduğundan eminseniz(ki iyi olduklarından eminseniz,en kötü ihtimal aldığınız paraya satarsınız zaten),gerekirse kazıklanacaksınız kardeşim.B planı, C planı insanları kendinize güldürmeyin,beceremiyoruz deyin,çekin gidin..

Kadir Aydın
02.01.2008, 18:52
Ersun Hoca'ya dediklerini de yutturdular. Adam febe maçı sonrası bir ümitle "artık ts'nin yapısına uygun oyuncularla devam edeceğiz" dedi ama kala kala yine aynı adamlara kaldı. Acaba futbolcularla arasındaki ilişki nasıl olacak merak ediyorum.

Bayundur Han
02.01.2008, 18:53
Hayırlı olsun RONALDO..

Haber için teşekkürler
:D

birsey degil. Adam bomba:P

Kasım Hilal
02.01.2008, 18:54
Neden bu kadar zorluyorlar bizi anlayamıyorum.
Kongre tarihinin ertelenmesini olası (flash) transferlere yormu, hatta biraz da içten içten heyecanlanmıştım doğrusu..
Ki çoğu taraftarın da aynı şekilde düşündüğü kanaatindeyim..
Ama böyle bir beceriksizliği hiç beklemiyordum..
Hele ki II. Brezilya Seferi'nden de elimiz boş olarak döneceğimiz aklımın ucundan dahi geçmemişti..
Hal öyle bir hal aldı ki artık tahammül etmek, sınırı aşmamak elde değil..
Her an için etrafımda kırıp dökecek bir şeyler arar duruma geldim..
Allah'ın, Kitabın, Peygamberin aşkına bir düzineden fazla yönetici iki tane futbolcu alamıyor mu?

hüseyin1975
02.01.2008, 18:56
Vallahi Haberde yok. Her Gazetenin ortak bir sekilde su Oyuncu ile ilgileniyor dedikleride yok.

Derin Devlet gibi sir sakliyorlar ama keske bir o kadarda Basarili olsalardi :-(

hüseyin1975
02.01.2008, 18:58
Kongre tarihinin ertelenmesini olası (flash) transferlere yormu, hatta biraz da içten içten heyecanlanmıştım doğrusu..
Hele ki II. Brezilya Seferi'nden de elimiz boş olarak döneceğimiz aklımın ucundan dahi geçmemişti..
Allah'ın, Kitabın, Peygamberin aşkına bir düzineden fazla yönetici iki tane futbolcu alamıyor mu?

Hangi zorlama?
Ben zorlama göremiyorum!
Taraftar gayet Mutlu ve Huzurlu!
Ne Yürüyüs yapan var, ne Idman sahasini Basan, ne Kulüp Binasinin camini cercevesini indiren.
Hatta Maclarda Tepki koyanda pek az!

Hal böyle olunca Adamlar elbet XXXXXXX-Large davraniyorlar.:mad:

Kasım Hilal
02.01.2008, 18:59
Yani anlamadığım bir şey daha..
Madem elin Brezilya'sına gidip de elin boş döneceksin, bari biraz beceri göster de medyaya duyurup kendini rezil etme...

oskanonur
02.01.2008, 19:11
Bize az bile yapıyorlar. Biz ki buyuk taraftarlar! bu adamları hala orada oturtuyoruz, gerekli mekanizmaların calismasına on ayak olmuyoruz, daha cok sikayet ederiz bunlar ve bunlar gibi yoneticilerden.

hüseyin1975
02.01.2008, 19:13
Bize az bile yapıyorlar. Biz ki buyuk taraftarlar! bu adamları hala orada oturtuyoruz, gerekli mekanizmaların calismasına on ayak olmuyoruz, daha cok sikayet ederiz bunlar ve bunlar gibi yoneticilerden.

Bravo. Isde benimde dedigim budur.
Ne Taraftar nede Camianin önde gelenleri yeterince Tepki göstermedi, göstermiyor.

Hal böyle olunca onlarda Milleti oyalayip duruyor:mad:

Cafer KILIÇSOY
02.01.2008, 19:22
Ne yöneticisi arkadaşım ya. Kendinden haberi olmayan, dağda 10 tane koyunu güdemeyecek şahıslara yönetici deyipte, Türkiye'de ve dünyada bu işi layıkıyla yapan insanlara hakaret etmeyelim.

Kongrenin ertelenmesi Trabzonspor tarihinde kara bir lekedir. Ama bir taraftanda umutlanmıştım. Hay lanet olsun bu saflığıma ya. Transfer bekliyoruz ama kimden. İbrahim Baturoğlu kim, Faruk Kanca kim ALLAH aşkına ya. Akşam eve giderken evine 2 kilo domates alamaz bu insanlar ya. Adamları Brezilya'ya futbolcu almaya gönderiyoruz. Brezilyalıların futbolcularını satası varsa da bunları görünce vazgecerler.

Trabzonspor tarihi boyunca şu anki yönetim kadar kendini bilmez insanların eline düşmemişti. Herkes kendi reklamı peşinde. Trabzonspor zerre kadar düşünülmüyor. ''Oğlum İbrahim açıl şöyle Brezilya sahillerine doğru da herkes seni bir görsün. Soran olursa futbolcu almaya geldim dersin''

Trabzonsporu zerre kadar düşünmeyipte kişisel çıkarlarına alet edenlere ve kulübün parasını bu yolda harcayanların ALLAH belasını versin. Benim kulübün çıkarları için harcadığımı kulüp için değilde kendi çıkarlarına harcayanlara hakkım HARAM OLSUN, ZEHİR OLSUN, ZIKKIM OLSUN

TS-Tiryaki
02.01.2008, 19:34

Seni galiba ALLAH konusturdu. hay agzina saglik. Su yazdigina aynen Imzami atiyorum. AZ BILE YAPIYORLAR AZ.:mad:

Muhalif
02.01.2008, 19:50
Fb'nin istediği kaleci Recep'i üç-beş kuruş aşağıya alırız: Trabzonspor büyük takım istediği her oyuncuyu alır
Dosta düşmana iş bitti diye ilan edilen gerçekten önemli futbolcular olan Alex ve Fernandao'yu alamayız Trabzonspor yine büyük takım kimseye yalvarmaz..
Yahu hele kalsın şöyle bir kenara büyüklüğümüz falan yalvarın da alın göreyim sizi! Bir Zurawski ile belki de bir şampiyonluktan olduk, vakti zamanında Ünal'ın yanına iyi bir ortasaha alamadığımızdan yine şampiyonluktan olmuştuk! Bir kez yahu bir kez olsun küçük takım Gençlerbirliği gibi falan olalım ama kaliteli bir yabancı alalım Allah aşkına!

TS-Tiryaki
02.01.2008, 19:57
Herhalde Ersun hocanin morali bozuk. baksaniza Hocanin erginin dogum günündeki resmine. Aslinda Ersun hoca hep güler yüzlü olurdu: Korkdugumuz basimiza gelmez INSALLAH

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/2108ergin5.jpg

TS-Tiryaki
02.01.2008, 19:58
Eglencelerde kutlamalarda partilerde bir numarayiz:

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/2108ergin1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/2108ergin2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/2108ergin3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/2108ergin4.jpg

Raskolnikof
02.01.2008, 20:13
arkadaslar asıl önemli olan transferler deil.
noldu bizim seçim olayı....?
maksat başka hedef şaşırtıp bir şekilde başkanlığı ve yönetimi bırakmamak
geçenlerde zeyyat kafkas karadeniz tv deydi. millet eleştirdi.... o ise bozum bozum oturdu.
Maksat çok farklı çok ............

Erdal
02.01.2008, 20:13
mizah elbetteki şart ...helede bizim için olmazsa olmaz ...bu anlamda Mehmet Demirkol haklı Trabzon taraftarının öncelikle kaybolan neşe sini bulması lazım .Ama bu sitede bunun için ayrılmış başlıklar var bildiğim kadarıyla bunlara orda devam etsek diyorum...

Erdal
02.01.2008, 20:15
Bu arada yeni kongrede aday ve yönetim kurulu adayları artmayacak azalacak diye tahmin ediyorum .Havaalanının genişlemesi projesi ertelenmiş...

Raskolnikof
02.01.2008, 20:18
Bu arada yeni kongrede aday ve yönetim kurulu adayları artmayacak azalacak diye tahmin ediyorum .Havaalanının genişlemesi projesi ertelenmiş...

dediklerine katılıyorum ama tek bir fark nuri efendinin halen aday olup olmayacağı bellı deıl

Gamze
02.01.2008, 20:25
Arkadaşlar HAMSİ abinin de belirttiği gibi gırgır yapılacak başlık burası değil. Aslı olmayan haberlerle kara mizah yapmak için uygun olan başka bölümlerimiz var.Alakasız mesajları muhtemel yanlış anlaşılmaları önlemek adına kaldırıyorum.

Ahmet Erkan Sezgün
02.01.2008, 21:01
Merhaba,

Ben en çok hani şu yöneticinden sağlam tiyo aldım,bu bir arkadaşıma söylemiş diye ortaya çıkan bazı arkadaşlar var onların durumunu merak ediyorum ! Nedense transfer sezonunun başlamasına yakın bir zamanda ortaya çıkıyorlar ama transferler olmayınca birden kayboluyorlar ! Yönetime destek gibi söylemlerde bulunuyorlar,fakat fiyaskolar arttıkça sesleri sedaları çıkmıyor.

Bu yönetim benim 36 yıllık ömrümde gördüğüm en basiretsiz yönetim.Tamam Trabzonspor başkanına ve Yönetimine koltukdan dolayı saygı gösterilmeli ama kardeşim bizde insanız ya nereye kadar ? Bir insan bu kadar mı bu takımın düşmanı olur ? Açık konuşuyorum rakiplerden bir tane adam getirsen bu kulübü yönet diye bu kadarına onun gönlü bile elvermez birşeyler yapar.

Başkan gitti İ.B.B'den bak adamlar transfer yapmaya başladılar ve kaliteli isimler alıyorlar.Gerçi ilk sezon sağolsun Trabzonspor'un kasasından iyi paralar yolladı oraya !

EmrahYalçınalp
02.01.2008, 21:08
Merhaba,

Ben en çok hani şu yöneticinden sağlam tiyo aldım,bu bir arkadaşıma söylemiş diye ortaya çıkan bazı arkadaşlar var onların durumunu merak ediyorum ! Nedense transfer sezonunun başlamasına yakın bir zamanda ortaya çıkıyorlar ama transferler olmayınca birden kayboluyorlar ! Yönetime destek gibi söylemlerde bulunuyorlar,fakat fiyaskolar arttıkça sesleri sedaları çıkmıyor.

Boş laf...

Evet, "sağlam" bir kaynaktan transfer haberi gelmişti bana. Olabilecek en sağlam kaynaktan. Çok merak ediyorsan özelden ulaş, yazayım. Yer ve zamanla birlikte. Bakalım daha sağlamı var mıymış... Brezilyalılarla anlaşılmış, Vestel'in kalecisi alınmış, Ankaragücü'lü Emre'ye karşı 3 futbolcu önerilmişti. O zaman da yazmıştım, bunlar çıkarsa "ben bildim" diye hava atmayacağım gibi, olmazsa da bana ne, ben duyduğumu söylüyorum demiştim. Şimdi aynısını söylüyorum, bana ne? Aynı gün forumdan bir arkadaş da kaleci Ufuk'la görüşmüş ve anlaşıldığını sandığını söylemişti. Ufuk da mı kandırdı kendini? :) Benim görüştüğüm yetkili kişinin beni kandırma ihtimali yok. Demek ki onu kandırmışlar, ya da o biraz erken davranmış. Zaten yakında kendi ağzından gayet çarpıcı bir açıklama gelir. Ya da ben gelmesini arzuluyorum diyeyim.

Ayrıca, ben bu yönetime destek falan olmadım. Varsa öyle bir yazı göster. Ya da genelleme yapma.

Murat Keçeci
02.01.2008, 21:10
hocanın yüzü herşeyi anlatıyor gittiği yere birşeyler vermek istediği için bu adam böyle morali bozuk çünkü bu takımı başarıya koşturmak istiyor ama bizde öyle bi yönetim var ki sürekli insanların içini karartıyor bu takımdan en son gidecek adam sensin ersun hoca merak etme biz herşeyin farkındayız belkı ıstediğin transferler hemen olmuycak ama 10 yılda geçse damlaya damlaya göl olacak merak etme seni biyere yollamayız

OLCAY ÇAKIR
02.01.2008, 21:13
Burayada yazayımda içim rahat eylesin ;

Onur gibi 5 adet transfer yapılırsa dönemi başarılı sayarım kendi beklentilerim adına.

Brezilya turnesindeki başarısızlık;aslında çok büyük bir başarıdır.Geleceğimiz adına.

owusu
02.01.2008, 21:15
trabzonspor minik takimi, gelecekte transfer yapmamizangerek kalmaz herhalde.
super bu gencler.

http://fr.youtube.com/watch?v=-qfkTmNkK68&feature=related

Cafer KILIÇSOY
02.01.2008, 21:16
Herhalde Ersun hocanin morali bozuk. baksaniza Hocanin erginin dogum günündeki resmine. Aslinda Ersun hoca hep güler yüzlü olurdu: Korkdugumuz basimiza gelmez INSALLAH

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/2108ergin5.jpg
Nasıl gülsün adam ya. Gülecek bir durum mu var Trabzonsporda. Ersun Hoca bunlara güvendi ama fos. İstediği Transferler yapılmasın 2. yarıya başlamadan çeker gider

Erdal
02.01.2008, 21:18
emrah , senin haberlerinin hiç değilse manüplatif ollmadığını biliyoruz :)) rahat ol ...kimsenin söylediğinin doğru çıkması diye bir zorunluluk yok bence... insanlar duyduklarını paylaşıyorlarsa bu bizim karımıza nceden tartışmış oluyoruz ...kimse verdiği haber karşılığı ücret yada taltif görmediğine göre burda önceden haber verebilmek diğergamlık bile diyebiliriz ...duyan söylesin ne sakıncası var?

Cafer KILIÇSOY
02.01.2008, 21:23
emrah , senin haberlerinin hiç değilse manüplatif ollmadığını biliyoruz :)) rahat ol ...kimsenin söylediğinin doğru çıkması diye bir zorunluluk yok bence... insanlar duyduklarını paylaşıyorlarsa bu bizim karımıza nceden tartışmış oluyoruz ...kimse verdiği haber karşılığı ücret yada taltif görmediğine göre burda önceden haber verebilmek diğergamlık bile diyebiliriz ...duyan söylesin ne sakıncası var?
Abi duyduklarımızı yada düşüncelerimizi yazınca bazı arkadaşlar ''Kanıt'' istiyorlar malesef. Ya düşüncenin kanıtı olur mu? (Son cümle sana değil Erdal Abi)

Ahmet Erkan Sezgün
02.01.2008, 21:24
Boş laf...

Evet, "sağlam" bir kaynaktan transfer haberi gelmişti bana. Olabilecek en sağlam kaynaktan. Çok merak ediyorsan özelden ulaş, yazayım. Yer ve zamanla birlikte. Bakalım daha sağlamı var mıymış... Brezilyalılarla anlaşılmış, Vestel'in kalecisi alınmış, Ankaragücü'lü Emre'ye karşı 3 futbolcu önerilmişti. O zaman da yazmıştım, bunlar çıkarsa "ben bildim" diye hava atmayacağım gibi, olmazsa da bana ne, ben duyduğumu söylüyorum demiştim. Şimdi aynısını söylüyorum, bana ne? Aynı gün forumdan bir arkadaş da kaleci Ufuk'la görüşmüş ve anlaşıldığını sandığını söylemişti. Ufuk da mı kandırdı kendini? :) Benim görüştüğüm yetkili kişinin beni kandırma ihtimali yok. Demek ki onu kandırmışlar, ya da o biraz erken davranmış. Zaten yakında kendi ağzından gayet çarpıcı bir açıklama gelir. Ya da ben gelmesini arzuluyorum diyeyim.

Ayrıca, ben bu yönetime destek falan olmadım. Varsa öyle bir yazı göster. Ya da genelleme yapma.

Merhaba,

Üstad özelden yazmana gerek yok buraya yaz herkes bilsin ! Yazının başına boş laf diye yazmışsın ama görünen o ki benim yazdıklarım değil sonuç boş olmuş.Ben kişisel olarak yazmadım ama madem kendi üstüne alındın seninde yazında belirttiğin isimlere şöyle bir bakalım ;
Brezilyalılar : Olmadı,olmayacağı belliydi.Daha önceki yıllarda olmadığı gibi.
Vestel'in Kalecisi : Alınmadı,yalan beyanda bulunmuyorsa Vestel takımı zaten satmaya niyetleri yok.
Emre : Dişsiz Aslan aldı.

Görüldüğü gibi ortada icraat yok ben sonuca bakarım,olacakmış-edilecekmiş gibi laflarla maalesef hayat devam etmiyor.Yaptım ettim denilebiliyorsa eyvallah yoksa gerisi hikaye.

Şunuda belirteyim yazım kesinlikle kişisel değil sadece çok fazla iyimsersiniz,maalesef bu kadar yaşanılana rağmen bu yönetimin birşeyler yapabileceğine inanmak istiyorsunuz.Fakat emin olun sizlerin Trabzonspor'u düşündüğünüzün trilyonda biri adamlar takımı ve şehri düşünmüyor maalesef.

Emre HIZAL
02.01.2008, 21:27
super bu gencler.

super ya o 6 numara ne ole maymun etmiş rakip oyncuları :alkış::alkış: :D:D valla buyuklerinde şu miniklerimizin onda biri hırs olsa yeter.

Cabri61
02.01.2008, 21:29
super bu gencler.

sol ayaklı 6 numara tam aradığımız 10 numara :D

A.Gökhan AKIN
02.01.2008, 21:36
aslında 1 hafta bilemedin 10 gün önce ziya doğan tgrt de konuktu özellikle 90-91-92 doğumluların bulunduğu takımın trabzonspor için inanılmaz bir potansiyel olduklarını söylemişti ve eğer akıllı davranılırsa trabzonsporun geleceğini kurtulacağını söylemişti ben pek inanmadım muhtemelen 6-7 tane stoperden bahsetmiştir

LazAnisT
02.01.2008, 21:36
Ortada kimsenin görmek istemediği ama kulübün biraz içerlerinde olan herkesin bildiği bir gerçek var.Trabzonsporun şu anki durumu Albayrağın umurunda değil.Adamın amacı Olimpiyatlarla alakalı olarak şehirle ilgili yapılacak olan ihaleler yapılana kadar başkan kalabilmek.

temel_yilmaz
02.01.2008, 21:37
herkes bende dahil transferden bahsediyoruz ya allah aşkına nerede bunların aldığı zamandaki futbolcular nerde fatih simko stephanov n yaptı bu yönetim hala ordalar ben frvet istiyorum fatih tekkeyi istiyorum stephanovu istiyorum bu klübün taraftarıyım ben hesap sormak hakkım bi kere korsan ürün almadım istanbuldaki maçlara elimden geldiğince maçlara gitmeye çalışıyorum takımımın daha iyui yönetilmesini istemem hakkım değilmi daldık transfere sinir yapıyoruz
kendi payıma transfer istemiyorum çünki insanları salak yerine koyuyorlar bunların defolup gitmesini istiyorum baykuş gibi çöktüler klübe ben camianın kanaat önderiymiş şuymuş buymuş bişi istemiyorum yapılacak hertürlü eyleme elimden geldiğince destek vermek benim görevim protestoysa protesto yürüyüşse yürüyüş trabzonspor bu adamlara babalarından kalmadı 10 milyon taraftarımız varsa 10 milyonun dur bu klüp albayrağın metro inşaatı değil burası nedir bu insanlar salak değiller 3 yıldır pricalrdan bahsediyor trabzonsporun izlediği başka adam yokmu ben trabzonsporu tarihinde bu kadar aciz bu kadar kötü yönetildiğini görmedim transferden bahsediyolar kimi getirirsie getirsinler fatihin simkonun stphanovun hesabını vermeli bu arkadaşlar

bmtr
02.01.2008, 21:46
Ben antep'li De Nigris'in alinmasini isterim.

OLCAY ÇAKIR
02.01.2008, 21:51
Yabancı tercihlerimizi içerden bulmak konusu bir türlü beceremediğimiz bir başka beceri eksiğimiz:)
Her tarafımız dökülüyor.

İstanbul'da bir bölge ofisi şart oldu.mutlaka bir ayağı burda olmalı Trabzonsporun.
Mutlaka.

Ben antep'li De Nigris'in alinmasini isterim.

Erdem Keser
02.01.2008, 22:01
super bu gencler.

Yuh diyorum başka da bişey demiyorum:)
Bu 6 numara nasıl bir çocuk böyle ..Çocuk değil Zidane maşallah..İnanılmaz bir yetenek ...
İsmi falan nedir bilen var mı acaba?

Ronaldinhodan fazlası var eksiği yok,izleyince hakikaten şok oldum.Resmen topla dans ediyor..:)

Obi-Van
02.01.2008, 22:04
Ortada kimsenin görmek istemediği ama kulübün biraz içerlerinde olan herkesin bildiği bir gerçek var.Trabzonsporun şu anki durumu Albayrağın umurunda değil.Adamın amacı Olimpiyatlarla alakalı olarak şehirle ilgili yapılacak olan ihaleler yapılana kadar başkan kalabilmek.

:alkış: hay ağzına sağlık

Koray
02.01.2008, 22:06
super bu gencler.

6 numara süper...stili emre belezoğluna benziyo...

lazaytac
02.01.2008, 22:13
aranizda fransizca bilenlere bir forumun adresini veriyorum http://www.footballturc.info/forum/index.php bizim takimi bol bol elestiriyorlar hepinizi beklerim takimimizi yanliz birakmadigimizi gösterelim bu pezevenk istanbul takimlarinin seyircilerine.

Travelair
02.01.2008, 22:15
aslında 1 hafta bilemedin 10 gün önce ziya doğan tgrt de konuktu özellikle 90-91-92 doğumluların bulunduğu takımın trabzonspor için inanılmaz bir potansiyel olduklarını söylemişti ve eğer akıllı davranılırsa trabzonsporun geleceğini kurtulacağını söylemişti ben pek inanmadım muhtemelen 6-7 tane stoperden bahsetmiştir

Ziya Doğan mı? Hayallerimi yıktın :) Şaka bir yana onlardan şüphem yok ama o zamana kadar biz kahrımızla ne yapacağız?

TS-Tiryaki
02.01.2008, 22:15
Hamburg: Mittelfeldspieler verlässt Freiburg
Pitroipa wechselt zum HSV

Was sich seit Wochen abzeichnete, ist nun in trockenen Tüchern: Jonathan Pitroipa wechselt zur kommenden Saison vom SC Freiburg zum Hamburger SV. Wie der HSV am Mittwoch mitteilte, unterschrieb der 21-jährige Mittelfeldspieler einen Vertrag bis zum 30. Juni 2012.

http://mediadb.kicker.de/news/1000/1020/1100/3000/artikel/585471/180x135_WvTOXrWQpR.jpeg (javascript:openZoom(373649, 2, 400)) Zur kommenden Saison zieht es ihn zum HSV: Jonathan Pitroipa.
© dpa http://www.kicker.de/library/img/zoom.gif (javascript:openZoom(373649, 2, 400))

"Wir freuen uns, dass der Transfer geklappt hat. Wir haben Jonathan intensiv beobachtet und sind sicher, dass er unser Spiel durch seine Schnelligkeit und Technik weiter verbessern wird", sagte Sportchef Dietmar Beiersdorfer. Bereits im vergangenen Sommer hatten sich die Hanseaten um eine Verpflichtung des Mittelfeldspielers bemüht. Da sein Vertrag in Freiburg am Ende der Saison ausläuft, kommt er nun ablösefrei. Auch der Nationalspieler aus Burkina Faso, der in der laufenden Spielzeit in 14 Ligaspielen vier Tore für den SC Freiburg erzielte (kicker-Notendurchschnitt 3,00), freut sich auf sein Engagement in Hamburg: "Als ich nach Europa kam, war es mein Ziel, bei einem großen Verein zu spielen. Der HSV ist eine Topadresse mit einem tollen Umfeld und einer sehr starken Mannschaft."

Pitroipayi Hamburg kapti

OLCAY ÇAKIR
02.01.2008, 22:18
Hepsini geçtimde;

Şu Yattaranın solda oynayanı versiyonunda son durum ne acep?

Bak onuda alacaktık:)

Bilen varmı?

Thedoors
02.01.2008, 22:25
Hepsini geçtimde;

Şu Yattaranın solda oynayanı versiyonunda son durum ne acep?

Bak onuda alacaktık:)

Bilen varmı?

Yüksek bonservis nedeniyle vazgeçildiğini okumuştum gazetelerden..alınmasını en çok istediğim topçulardan birisidir...umut etmeye devam edelim :)..

OLCAY ÇAKIR
02.01.2008, 22:25
Ergun Ata Lig tv de.

Canlı.

Çok karamsar.

OLCAY ÇAKIR
02.01.2008, 22:27
Kelepir sanıyordular sanırım.

Brezilyaya da bu umutla gittiler,kiloyla alıp geleceklerdi.

Yüksek bonservis nedeniyle vazgeçildiğini okumuştum gazetelerden..alınmasını en çok istediğim topçulardan birisidir...umut etmeye devam edelim :)..

TheCrow
Yahu eskiden gazetelerde en azından "Trabzonspor transferde aşama kaydetti..." yazardı bir kaç gün üst üste,şimdi o da yazmıyor,medya bile bıktı bizimkilerden...
Yukarda Cafer yazmış,bu adamlar 2 kilo domates alıp evlerine gidemez diye,yahu ben yönetici olsam ve bu yazıyı okusam,kimse beni görmesin diye büyük ihtimalle kutuplara gider hayatıma orda devam ederdim,utanma da yok adamlarda...

Hakan Karadirek
YANAL’IN SAMBACI ISRARI!
http://www.gunebakis.com.tr/images/yanalinsamba.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/yanalinsamba.jpg)

Trabzonspor’un Haziran ayından itibaren transfer listesinde bulunan Brezilyalı Alex Meschini ve Fernandao da Costa’yla ilgili son girişimlerin sonuçsuz kalması moral bozdu. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın da defalarca izleyip beğendiği, ardından Menajer Necmi Perekli’nin de tam puan verdiği Alex ile Fernandao’yla ilgili olarak sürekli fiyat artırılmasının ardından yönetimin bu transferlere nokta koyması bekleniyordu. Ancak Teknik Direktör Ersun Yanal’ın hem Alex, hem de Fernandao’da ısrar ettiği ve yönetimi zorladığı belirtildi. Yanal’ın ikinci yarıda takımın çıkış yakalaması için İnternacianol’ın iki yıldızının alınması gerektiğine yönetimi inandırmaya çalışırken, “Benim için bu oyuncular çok önemli” dediği kaydedildi. Bunun üzerine yönetimin de diğer oyuncuları askıya aldığı dile getirildi

Sonuna Kadar Zorlayacak
Bordo-Mavili yönetim, toplam maliyetleri 10 milyon doları aşan Fernandao ile Alex’den vazgeçme eğilimine girerken, Teknik Direktör Ersun Yanal’ın her ne pahasına olursa olsun ikisinin de alınması gerektiğini belirttiği ve; “Alex ve Fernandao takımımızın olmazsa olmazlarıdır. Çünkü ben oyun planımı, ikinci yarıda ve gelecek sezonki önemli çıkışı bu futbolcuların özelliklerine göre yaptım. Eğer Alex ve Fernandao alınamazsa takım planlamasında istediğimiz noktaları yakalamamız söz konusu olamaz” dediği belirtildi. Ersun Yanal’ın kulübün borçlarının 50 milyon YTL’nin üzerinde olmasına ve iki oyuncunun maliyetlerinin yüksekliğine rağmen ısrarcı tutumu şaşkınlık yarattı. Yanal’ın daha genç, yetenekli ve ucuz oyuncu bulamamış olması da kafaları karıştırdı.

Yönetim Bekleyişe Geçti
Yanal’ın kesin tutumu yüzünden çaresiz kalan Trabzonspor yönetimi ise şimdi Dubai Cup’a katılan İnternacianol’ın dönmesini bekliyor. Alex ve Fernandao’nun iyi performans göstermemesi için dua ediyor. Çünkü bu oyuncuların çok başarılı olmaları halinde, piyasalarının yükseleceği ve bugünkü fiyatlarını katlayabilecekleri endişesi yaşanıyor. Ancak Trabzonspor yönetiminin Alex, Fernandao ikilisinden bir şekilde vazgeçilmesi halinde diğer alternatiflerden Rade Prica, Fode Mansare, Serhat Akın gibi isimlere yöneleceği belirtildi. Türkiye piyasasından da Ankaragücü’nden Bebbe ve Murat Duruer, Gaziantepspor’dan De Nigris ve Ekrem Dağ, Ankaraspor’dan Özer Hurmacı, Kasımpaşaspor’dan da Thoeu’nun da gündemde bulundukları bildirildi.

no NAME
02.01.2008, 22:29
super bu gencler.

sahadaki birkaç tane ,sadece yaşı ve boyu " küçük" olan, futbolcuya gözü kapalı profesyonel kontrat imzalatsınlar. rakamlarıda onlara yazdırsınlar. Çünkü görüntülerdeki futbolculardan bazıları; büyüklerin TRABZONsporunda ilk 11 forma giyen ve büyük paralar alan futbolcu(!) abilerinin 5-6 tanesinden daha teknik, daha iyi pas yapan, daha hırslı ve daha ileriye dönük futbolcu değillerse sabah ben öğretmenlikten istifa etmeye gidiyorum.
"minik" olduğu söylenen takım, RABBİM sizleri nazardan ve he türlü sıkıntıdan korusun.
bide, size göre "büyük" olup aslında sizin yarınız bile olmayan bazı futbolcu abilerinize günde 1-2 saat futbol nedir nasıl oynanırla ilgili ders verseniz diyorum. sağlıcakla kalın.
selam ve hürmetle

Murat Keçeci
02.01.2008, 22:34
şu alt yapıdan bi tane kalilteli ön libero yetiştirin başka bişe istemiyorum

emin-29
02.01.2008, 22:36
desenize yine sitres yapacağız sabahlara kadar bekle dur

Erdem Keser
02.01.2008, 22:40
6 Numara medyanın şişirdiği Muhammet denen çocuktan çok daha yetenekli ve hızlı..

Next Ronaldinho---6 Numara :)

Bayundur Han
02.01.2008, 22:45
mizah elbetteki şart ...helede bizim için olmazsa olmaz ...bu anlamda Mehmet Demirkol haklı Trabzon taraftarının öncelikle kaybolan neşe sini bulması lazım .Ama bu sitede bunun için ayrılmış başlıklar var bildiğim kadarıyla bunlara orda devam etsek diyorum...

Abi oyle diyorsun ama forumun en stressli yeri burasi. Arada bir burada mizah yapilmasi iyidir. Yeter transfer stressi yaptigimiz. Bence en az bir hafta daha bekliyecegiz transferleri.

bizim elimiz transfer lottosu yapar. Soyle futbolculari siraliyalim hangisini transfer edecegiz diye oy verelim:P Tutturana ciklet:P

Bayundur Han
02.01.2008, 22:46
6 Numara medyanın şişirdiği Muhammet denen çocuktan çok daha yetenekli ve hızlı..

Bende izledim. Rakip kimdir pek dikkat etmedim ama iyi oynuyordu. Muhammet hikaye yav.

ofluhalit

evet katılıyorum çok yetenekli,sol ayaklı olması artı avantaj.ayrıca 4 numara da iyi.umarım sadece futbolu düşünüp yeteneklerini sürekli geliştirirler.

Samet Berber
YANAL’IN SAMBACI ISRARI!
http://www.gunebakis.com.tr/images/yanalinsamba.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/yanalinsamba.jpg)

Trabzonspor’un Haziran ayından itibaren transfer listesinde bulunan Brezilyalı Alex Meschini ve Fernandao da Costa’yla ilgili son girişimlerin sonuçsuz kalması moral bozdu. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın da defalarca izleyip beğendiği, ardından Menajer Necmi Perekli’nin de tam puan verdiği Alex ile Fernandao’yla ilgili olarak sürekli fiyat artırılmasının ardından yönetimin bu transferlere nokta koyması bekleniyordu. Ancak Teknik Direktör Ersun Yanal’ın hem Alex, hem de Fernandao’da ısrar ettiği ve yönetimi zorladığı belirtildi. Yanal’ın ikinci yarıda takımın çıkış yakalaması için İnternacianol’ın iki yıldızının alınması gerektiğine yönetimi inandırmaya çalışırken, “Benim için bu oyuncular çok önemli” dediği kaydedildi. Bunun üzerine yönetimin de diğer oyuncuları askıya aldığı dile getirildi

Sonuna Kadar Zorlayacak
Bordo-Mavili yönetim, toplam maliyetleri 10 milyon doları aşan Fernandao ile Alex’den vazgeçme eğilimine girerken, Teknik Direktör Ersun Yanal’ın her ne pahasına olursa olsun ikisinin de alınması gerektiğini belirttiği ve; “Alex ve Fernandao takımımızın olmazsa olmazlarıdır. Çünkü ben oyun planımı, ikinci yarıda ve gelecek sezonki önemli çıkışı bu futbolcuların özelliklerine göre yaptım. Eğer Alex ve Fernandao alınamazsa takım planlamasında istediğimiz noktaları yakalamamız söz konusu olamaz” dediği belirtildi. Ersun Yanal’ın kulübün borçlarının 50 milyon YTL’nin üzerinde olmasına ve iki oyuncunun maliyetlerinin yüksekliğine rağmen ısrarcı tutumu şaşkınlık yarattı. Yanal’ın daha genç, yetenekli ve ucuz oyuncu bulamamış olması da kafaları karıştırdı.

Yönetim Bekleyişe Geçti
Yanal’ın kesin tutumu yüzünden çaresiz kalan Trabzonspor yönetimi ise şimdi Dubai Cup’a katılan İnternacianol’ın dönmesini bekliyor. Alex ve Fernandao’nun iyi performans göstermemesi için dua ediyor. Çünkü bu oyuncuların çok başarılı olmaları halinde, piyasalarının yükseleceği ve bugünkü fiyatlarını katlayabilecekleri endişesi yaşanıyor. Ancak Trabzonspor yönetiminin Alex, Fernandao ikilisinden bir şekilde vazgeçilmesi halinde diğer alternatiflerden Rade Prica, Fode Mansare, Serhat Akın gibi isimlere yöneleceği belirtildi. Türkiye piyasasından da Ankaragücü’nden Bebbe ve Murat Duruer, Gaziantepspor’dan De Nigris ve Ekrem Dağ, Ankaraspor’dan Özer Hurmacı, Kasımpaşaspor’dan da Thoeu’nun da gündemde bulundukları bildirildi.
hocam helal olsun sonuna kadar arkandayım gerekirse istifa et ...

Nytre
02.01.2008, 22:53
ersun yanalın yanındayız. trabzonspora yönetimden daha mantıklı - sistemli yaklaştığını söyleyebiliriz.

yönetim göz boyamaya - kendince şov yapmaya - yalan söylemeye - insanları umutlandırmaya ve kandırmaya - beceriksizliğe devam etsin...

tv.lere çıkıp "1.5 ay yöneticilik yapmak bize ne kazandıracak" diyorlar. size bir şey kazandırmaz ancak trabzonspora çok şey kaybettirir!

omermk
02.01.2008, 22:53
ne sambacı, ne yıldız transferi, sadece şunlar olsun ben razıyım;
*onur iyi bir kaleci çıksın ve kaleyi devralsın, yıllardır içimiz bir maç seyrederken top kalemize gelecek diye ödümüz kopmasın
*barış memiş ; bir gerçek var yıllardır altyapıdan çıkan ve yıldız statüsündeki tek oyuncu gökdeniz, bu nedenle hepimiz heyecanla altyapıdan çıkacak yeni bir yıldız adayını dört gözle bekliyoruz. bu çocuk bu beklentileri karşılasın.
*birde alt yapıdan şu 3 pozisyondan birine bir aday stoper, sol bek, sol açık çıksın.

evet arkadaşlar bu sene 11 yeni futbolcu da alsak şampiyonluk hatta ilk 3 hayal. bu nedenle belki de bu ahmakların transfer yapamamalarında da kulüp için bir hayır vardır. belki seneye bunlardan kurtuluruz en azından kulübü daha fazla borca sokmamış olurlar.
neyse sonuç olarak ben ersun yanal ın 3 genç oyuncuyu takıma monte etmesi durumunda bu sene için transfer yapılmamısına razıyım. zaten maddi gücümüz oldukça kısıtlı onu da şampiyon olamayacağımız bir sezonda devre arasında çar çur etmemek belki de daha iyi olur...

ne yapalım bu yönetim kalmaya devam ettikçe bizde böyle her kötülükten bir iyilik çıkarmaya çalışarak polyannacılık oynamaya devam edeceğiz...
bu arada tek korkum şu: ersun yanal özellikle söz verilen transferler yapılmadığında çekip giden bir teknik direktör. sezon başında gençlerbirliği ile de aynı şeyi yaşadı.bu aralar ersun yanal bu kadroyla benden bu kadar deyip giderse hiç şaşırmam...

Mert Marabaoğlu
02.01.2008, 22:54
Kupa maç biletleri satışa çıkıyor

http://spor61.net/images/news/trabzonspor.20070827111714.jpg

Kupa maç biletleri satışa çıkıyor

Trabzonspor Fortis Türkiye Kupası'nda 4 Ocak Cuma günü Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynayacağı MKE Kırıkkalespor maçı biletleri yarın (Perşembe) satışa sunulacak.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Buna göre bilet fiyatları şöyle belirlendi:

Açık Tribün: 5 YTL.
Maraton Tribünü: 10 YTL.
Maraton Özel Tribünü: 15 YTL.
Kapalı Tribün: 25 YTL.
VIP-2 Tribünü: 50 YTL.
VIP-1 Tribünü: 100 YTL.

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarların Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve Biletix gişeleriyle, www.biletix.com.tr adresinden biletlere ulaşabilecekleri açıklandı.

Harun
02.01.2008, 22:56
Şuanki transferde yaşanan sıkıntıların perde arkasında Albayrak'ın başkanlığa tekrar aday olmayacağından kaynaklandığını düşünüyorum.Kasasında parası olmayan ve borçlu olan bir yönetimin şuan yapacakları her harcamanın kendi ceplerinden çıkacak olmasından dolayı ne kadar az zararla kapatırsak kârdır mantığıyla hareket ettiği görüşünmdeyim.Albayrak'ın bu transfer başarısızlığında sessiz kalmasıda aday olmayacağının kesin beyanıdır:)

A.Gökhan AKIN
02.01.2008, 22:57
Ziya Doğan mı? Hayallerimi yıktın :) Şaka bir yana onlardan şüphem yok ama o zamana kadar biz kahrımızla ne yapacağız?

e biz alışkınız canım kahır yapmaya sadece orhan gencebay ve ferdi tayfur dinleyenler mi kahır yapıyor bizde yapıyoruz bu yöneticiler sayesinde işte :))

kalavara
02.01.2008, 23:00
şu minik futbolcular içinde 4 numaranın hırsı beni hayran bıraktı.allahınıza kurban çocuklar.

Erdal Kılıçarslan
02.01.2008, 23:01
bi ara Özkan Hocanın( Sümer ) bi lafı vardı;
"YILDIZ İSTEYEN GÖKYÜZÜNE BAKSIN" diye.
Sanırım bizim durumumuzu en iyi anlatan cümledir diye düşünüyorum :)

Ahmet Erkan Sezgün
02.01.2008, 23:04
bi ara Özkan Hocanın( Sümer ) bi lafı vardı;
"YILDIZ İSTEYEN GÖKYÜZÜNE BAKSIN" diye.
Sanırım bizim durumumuzu en iyi anlatan cümledir diye düşünüyorum :)

O en azından doğruyu söylüyordu,sallamıyordu :)

Nytre
02.01.2008, 23:07
Baturoğlunun brezilyaya kimlerle gittiğini merak ediyorum. kulüpten birileri ile mi gitti yoksa yanında kulüpten olmayan başkaları mı vardı. eğer kulüpten olmayan birileri var ise bu kişiler masraflarını kendilerimi karşıladı yoksa kulübün kasası mı?
-----------------------------

kancadan sonra brezilya dizisini baturoğlu aldı eline ... çekimleri az sürdü ama.

Koray
02.01.2008, 23:08
Baturoğlunun brezilyaya kimlerle gittiğini merak ediyorum. kulüpten birileri ile mi gitti yoksa yanında kulüpten olmayan başkaları mı vardı. eğer kulüpten olmayan birileri var ise bu kişiler masraflarını kendilerimi karşıladı yoksa kulübün kasası mı?
-----------------------------

kancadan sonra brezilya dizisini baturoğlu aldı eline ... çekimleri az sürdü ama.

araya yıl başı tatili girdi tekrar çekimler başlıcakmış...

Serdær
02.01.2008, 23:18
TS_KINGS bugun Stutgart İnternacional maçını izleyip görüşebilirse ALex ve Fernando ile görüşecekti.

Kendisi herhangi bir yorum yaptı mı ? :confused:

wien_ts
02.01.2008, 23:23
yukardaki interlaz arkadasimizin vermis oldugu YANAL’IN SAMBACI ISRARI! baslikli haber benim cok garibime gitti.Özellikle su cümlesi;
"Ersun Yanal’ın kulübün borçlarının 50 milyon YTL’nin üzerinde olmasına ve iki oyuncunun maliyetlerinin yüksekliğine rağmen ısrarcı tutumu şaşkınlık yarattı. Yanal’ın daha genç, yetenekli ve ucuz oyuncu bulamamış olması da kafaları karıştırdı."
Sanki bütün suc ersun hocadaymis,yönetimin yapacak biseyi yokmus gibi yazmislar.Bu haberin kaynagi nedir acaba.Yada bu haberi kim yaptirtmis acaba merak ediyorum..Burda yazilan bazi komplo teorilerini inanmaya mi basliyorum ne..Elle tutulur bi hocamiz var zaten o da giderse iyice yandik..

wien_ts
02.01.2008, 23:26
TS_KINGS bugun Stutgart İnternacional maçını izleyip görüşebilirse ALex ve Fernando ile görüşecekti.

Kendisi herhangi bir yorum yaptı mı ? :confused:
mac bugun degilmis.Konuyla ilgili TS_KINGS arkadasamizin iletisi..

"Internacional bu aksam Dubai'ye geliyor. Cumartesi gunu oynayacaklari Stuttgart maci icin biletimi aldim. Bu iki oyuncuyla konusabilmeyi deneyecegim. Eger basarabilirsem neden gelmediklerini ogrenmeye calisacagim. Bir de oynadiklari futbolla ilgili de bilgi verecegim. Mac C.tesi TSI 4'te. Sonra saat 7'de Inter - Ajax maci var. Ikisini de izledikten sonra size yazarim. Bu arada Yildiray ile de konusmak istiyorum"

Erdal Kılıçarslan
02.01.2008, 23:26
bu yönetimin ön protokol yaptığı oyuncular nerde?
ben inanmıyorum bunlara, göstersinler yaptıkları protokolleri

MahmutHSO
02.01.2008, 23:27
Alex ve fernando offf,gına geldi yemin ederim.Yukarılarda biryerlerde okumuştum,madem paranız yok ne diye boyunuzdan büyük işlere kalkıyorsunuz.

Nytre
02.01.2008, 23:29
yönetime bu şarkıyı ithaf ediyorum

http://www.youtube.com/watch?v=Ftrmv2HOt8A

Serdær
02.01.2008, 23:32
Trabzonspor Minik takımında böyle futbolcular var ise biz yabancı aramayalım dışarıda ;

Bir arkadaş koydu bende ilk defa izledim ;

6 Numaraya hayran kaldım. :eek:

Beşiktaşlı mehmetten daha iyi .

Bizim yönetim bunları niye ön plana çıkarmıyor..

Veya forumda böyle bir konu başlığı varmı. :confused::confused:

Şuan hala şoktayım.Süper çocuklar :yattara2:

Cem Balcı
02.01.2008, 23:34
brazilya defteride böylelikle kapanmış oldu.:cool:

salihismet
02.01.2008, 23:35
Transfer yapacagiz diye Ersun hocaya söz verdiniz. Ersun hocaya bir yol gösterdiniz, ve bu yol icin gerekli makinalari alacaginizi söz verdiginiz halde, eline kazma küregi verip bu yolu bunlarla yap diyorsunuz. Mademki kazma kürekle yol yapacakdiniz Ersun hocayi niye secdiniz?
Elinizde kazma kürekten anlayan Ziya Dogan varken onu neden gönderdiniz?

Hicbir teknik drektör kazma kürekten makina yapamaz, Ersun Yanalda yapamaz.
Hicbir yönetim sizin kadar yalan söylemedi.
Hicbir taraftar bu kadar sikintiyi bir arada ya$amadi.
Hicbir zaman Trabzonspor bu kadar a$agilnmadi.
Hicbir zaman trabzon camiasi bu kadar salak yerine konulmadi.

Bir Trabzonspor tarafatri olarak bunlari bana ya$atan bu yönetimi kiniyororum, bu camiaya hesap vermeyenleri Allaha havale ediyorum, bizim yerimize Allah onlardan hesap sorsun, onun huzurunda erteleme yoktur, bunu bilmeyen yöneticilere duyrulur.

Öztürk Adem
02.01.2008, 23:36
1 tane aldık yeterlı gıbı bence bu yonetumle bu kadar sıkmaya gerek yok bence

salihismet
02.01.2008, 23:51
Trabzonspor Minik takımında böyle futbolcular var ise biz yabancı aramayalım dışarıda ;

Bu cocuklar gercekten cok güzel oynuyor, fakat futbol bunun bir tarafi, dogru yönetim ve dogru teknik drektörüde bulmaniz gerekiyor, dü$ünebiliyormusunuz, bugünkü yönetim ve Ziya Dogan gibi i$i bilmeyen insanlarin eline bu cocuklari teslim ederseniz futbolun güzelliklerini görebilirmisinz?

OLCAY ÇAKIR
02.01.2008, 23:56
Rivayete göre, Hint imparatoru "satranç"ı Pers imparatoruna hediye etmiş.

Ve, bir not iliştirmiş:

"Kim daha çok düşünür...

Kim daha çok bilir...

Kim daha ileriyi görürse...

O kazanır.

Hayat budur!"

Pers imparatoru da "tavla"yı Hintliye hediye etmiş, bir notla:

"Kim daha çok düşünür...

Kim daha çok bilir...

Kim daha ileriyi görür...

Ve, kim daha şanslıysa...

O kazanır.

Hayat işte budur!"

*

Şanslı bir yıl dilerim. Umarım, düşeş attığınızda yek gelmez.
Y.Özdil(Hürriyet)Alıntıdır.

Harun
02.01.2008, 23:58
Okan Yılmaz'ı da kaptırdık.Hayırlı olsun:)Ordu spor kadar olamıyoruz.

ilhan
03.01.2008, 00:01

Sergen'den daha kaliteli olur bu çocuk. Aha burayada yazıyorum :)

salihismet
03.01.2008, 00:02

zaten futbolcu alamiyoruz, fakat her futbolcu alinacak diyede bir $ey yok, sizin bu fikrinize Ersun hoca ne der acaba?

Cem Balcı
03.01.2008, 00:02

harun abi ne olur yapmayın böyle psikolojim bozuluyor.:o

Serdær
03.01.2008, 00:03
Sergen'den daha kaliteli olur bu çocuk. Aha burayada yazıyorum :)

ilhan Trabzonspor Minik takımı diye bir başlık aç bu videoyu da oraya koy ben arkandayım.

Mehmet derken hangi mehmet dediğimin farkındamısın ? :)

Nytre
03.01.2008, 00:07

rize bile becerip gidiyor yabancı transferi yapıyor (kaliteli olup olmadığı değil artık sorunumuz yapıp yapılmadığa kadar düştük)

İlker
03.01.2008, 00:08
Yine olmadı yine olmadı:( Bu transferler aynen güme gitti:(

Harun
03.01.2008, 00:13
zaten futbolcu alamiyoruz, fakat her futbolcu alinacak diyede bir $ey yok, sizin bu fikrinize Ersun hoca ne der acaba?

Okan Yılmaz şuanki yoklukta bizim ihtiyacımız olan bir oyuncuydu şahsen.On gün sonra başlayacak olan liglere en azından bizi ve ligimizi tanıyan tecrübeli bir isim ile anlaşılması taraftarıyım.Okan yabana atılacak biride değil. 2 kere gol kralı omuş bir isim.Fakat gel görki futbol hariç herşeyi bilen bir yönetimimiz var.

Sefa Murat Dokuz
03.01.2008, 00:15
Transferi falan bırakın bu 6 numara eğer 3 sene içinde üzerinde durulursa. Şu ligin en iyi oyuncusu olur. 2 ayağınıda kullanabiliyor. Yaşı daha çok ufak ama futbolu çok sevdiği çok belli. Ayrıca çok teknik. 4 numarada gayet ii bir bek oyuncusu olur. Trabzona böyle adamlar lazım. Alex malex ruhla oynayamaz ewt iyi oyuncular ama bu 6 numara üzerinde durulması şart.
Önümüzdeki ilk maç 11 de çıksın umuttan daha iyi oynar bu 6 numara:D

demir
03.01.2008, 00:15
orduspor kadar olmadık demek cok yanlıs bır yorumdur agır konusmak bana yakısmaz ...!

ordusporda kendı ısıne yarayacagını dusundugu bir futbolcuyu transfer etmıstir bununla gurur duyarız duymalıyız bu yorumları yapan arkadasların kotu nıyetle bu cumleyı kurmadıgını dusnuyorum eminimde oyledir

bızım transfere gelince boıs yere beklemeyelim bence sacım bembeyaz oldu bu genc yasımda :D :D :D

Nytre
03.01.2008, 00:16
yönetime bu şarkıyı armağan ediyorum artık ....

çalsınlar oynasınlar

http://www.youtube.com/watch?v=rwkB5y2mxPI

Harun
03.01.2008, 00:18
orduspor kadar olmadık demek cok yanlıs bır yorumdur agır konusmak bana yakısmaz ...!

ordusporda kendı ısıne yarayacagını dusundugu bir futbolcuyu transfer etmıstir bununla gurur duyarız duymalıyız bu yorumları yapan arkadasların kotu nıyetle bu cumleyı kurmadıgını dusnuyorum eminimde oyledir

bızım transfere gelince boıs yere beklemeyelim bence sacım bembeyaz oldu bu genc yasımda :D :D :D

Ordaki irdelemem Orduspordan daha çok Trabzonspora idi:)Çünkü asıl ihtiyacı olan biziz.Yani bizim yapamadığımızı yaptılar.Helal diyorum.

Emiroğlu
03.01.2008, 00:20

Video yu izlemeden önce BU KADAR DA olacağını zannetmiyorum ! ! !

Şu 6 numaranın Boyu fiziği yaşı olsaydı en az 15 milyon Euro !

1 çok sevindim şu anda (BENDE ŞOKTAYIM ! )
2 çok üzüldüm !

Sevindim .....Yorum yok,görüntüler ortada !
Üzüldüm .... Kim bilir kimin ellerindeler ! Ve zamanı gelip YOLLANDIKLARINDA !:mad: gittikleri takımda Trabzonspora gol attıktan sonra maç sonu demeçlerinde : " BİZİ İSTEMEDİLER ! " dyiecekler ! ! !

Allahım o nasıl bir hırs ! O nasıl bir anlaşma dır öyle ! Nasıl bir takım oyunu ! o 6 numaraları çocukta nasıl bir futbol zekası nasıl bir bilek ! ! !

Tüylerim diken diken oldu yaaa !

Sefa Murat Dokuz
03.01.2008, 00:21
6 numarayı hüseyine hoca tutalım bence:D hüseyin en büyük transferimiz olur

demir
03.01.2008, 00:24
Ordaki irdelemem Orduspordan daha çok Trabzonspora idi:)Çünkü asıl ihtiyacı olan biziz.Yani bizim yapamadığımızı yaptılar.Helal diyorum.

:D haklı olabilirsin :) ama yinede baska takımdan ornek ver ya dogukaradenşz diyince bana biseler oluyor marmara bolgesınde olunca daha hassa oluyor ınsan :D :D :D

Hüdai Pervaneli
03.01.2008, 00:38
o 6 numara neymis ya

efulim67
03.01.2008, 01:01
Yine olmadı yine olmadı:( Bu transferler aynen güme gitti:(

Abicim Lütfen yaa
Tamam bende karamsarlığa düştüm ama az dirayetli olalım.
Bugünün sonu itibari ile Transfer zamanının 1. günü bitti.
Bu beceriksizler hala umut vermiyor ama az sabır edelim.
Kendimizi Çok çok üzüyoruz.
Beklemekten başka çare yok.
Bakalım 1 Şubat sabahı nelerle yüzleşeceğiz !!!

Mehmet_Mercanlı
03.01.2008, 01:01
yönetime bu şarkıyı armağan ediyorum artık ....

çalsınlar oynasınlar

http://www.youtube.com/watch?v=rwkB5y2mxPI

bu süperya gecen sene bunu başka bir arkadaş daha koymuştu ... :cool::D

ilhan
03.01.2008, 01:34
ilhan Trabzonspor Minik takımı diye bir başlık aç bu videoyu da oraya koy ben arkandayım.

Mehmet derken hangi mehmet dediğimin farkındamısın ? :)

Şifo Mehmet'i kastettin sanırım :)

Bu çocugun vidyolarını böyle sağda solda koymayalım bence. Avrupalı yetenek avcıları farkederse direkt transfer listelerine koyarlar.

TSezgin61
03.01.2008, 01:48
bu ne böyle yaaaa.... harika cocuklar bunlar.... hayran kaldim. insallah bunlarda 61 numarali formayi baska kulüplerde giyinmey zorunda kalmadan bordo mavi formaya kavusurlar... ahhh ahhh allah sizi bildigi gibi yapsin yönetim sahip cik su cocuklara

Ümit Küçük
03.01.2008, 01:49
brezilyalılardan en az birini alacaklar buda büyük ihtimalle alex olacak cünkü ersun hocayı kaybetmek islerine gelmez forvetede de nigrisi alsalar bide selcuk bide stoper ama adam gibi stoper bence kuzey ülkelerinden olsun yapın artık sutransferlerıde rahat edelım ondan sonra mac bıletını yapın 30 mılyon gelıyım ama hasanı huseyını aymanı ızlemek ıcın a10 ytl yo bırak 1 mılyon bıle vermem alın oyuncuları forma yaptırın satın mac bıletlerıne zam yapın cıkara bıldınız kadar cıkarırsınız hem bu adamlar sıze 10 mac kazandırı 250 mılyar mac bası kazanacana göre en az 2.5 trılyon kazandırır sıze ama sizde bu hesapları anlıycak akıl nerde siz sadece ts nn parasıyla otogalerisi yeniler kendinize arsa alır ihaleye girersizniz zehir zıkkım olsun sizlere

TSezgin61
03.01.2008, 02:00
yaw hic transfer yokmu delirecem... toplayin iste trab zonlu futbolculari yaaa... bari bunu yapin...

Serdær
03.01.2008, 02:01
Şifo Mehmet'i kastettin sanırım :)

Bu çocugun vidyolarını böyle sağda solda koymayalım bence. Avrupalı yetenek avcıları farkederse direkt transfer listelerine koyarlar.

Hayır Beşiktaş minik takımında oynayan galiba adı muhammet'ti ben mehmet yazdım onu diorum :)

TSezgin61
03.01.2008, 02:03
Hayır Beşiktaş minik takımında oynayan galiba adı muhammet'ti ben mehmet yazdım onu diorum :)

barcelona bi görsün bunlari bütün altyapimizi satin almaya kalkar heralde....:)

sbay
03.01.2008, 02:12
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/03/im/589836864CD1744F9FF5A916b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifDe Nigris Trabzon'a

Brezilya seferinden eli boş dönen bordo-mavili yönetim, Meksikalı oyuncunun kulübüne 2 milyon dolar artı Hasan Üçüncü'yü önerdi.

Rota De Nigris

Brezilya seferinden eli boş dönen bordo-mavili yönetim, Meksikalı oyuncunun kulübüne 2 milyon dolar artı Hasan Üçüncü'yü önerdi.

Yanal talep etti
Transfer arayışlarını hızlandıran Trabzonspor, Brezilya seferinden eli boş dönünce rotayı Gaziantep'e çevirdi. Teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda bordomavili yönetim, De Nigris'i almak için harekete geçti. Trabzonspor'un maddi kriz içinde bulunan Meksikalı forvet için 2 milyon dolar artı Hasan Üçüncü'yü önerdiği öğrenildi.

Yüksek ihtimal
Gaziantepspor'un geçtiğimiz günlerde Hasan Üçüncü'ye talip olması ve kulüp içinde yaşanan maddi kriz, bordo-mavililerin transferi bitirme ihtimalini yükseltiyor. Bu sezon gösterdiği süper performansla dikkat çeken De Nigris, 14 karşılaşmada 5 gol atmayı başardı. Bu transferin birkaç gün içinde kesinlik kazanması bekleniyor.

Serdær
03.01.2008, 02:13
Arkadaşım,

kaynak ?

TSezgin61
bu de nigris bizde is yaparmi...?? gerci bunun yaninda umutta is yapar!!

ersen martin varken umut rahat oynardi

sbay
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/03/im/3A0AAD2DB8F9AF499167FA0Eb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif
http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifOnur'a 700 bin YTL

Trabzonspor'un Karşıyaka'dan transfer ettiği kaleci Onur için 400 bin dolar bonservis ödeyeceği ortaya çıktı. Yusuf'u da İzmir kulübüne veren bordomavili yönetim, genç file bekçisine ise yıllık 700 bin dolar ücret ödeyecek. Öte yandan Onur Recep Kıvrak, bordomavili takımla ilk antrenmanına çıktı. Genç oyuncu Trabzon'un şu ana dek devre arasındaki tek

transferi oldu.

ya şu fotomaça bak ya:D başlıkta 700 bin ytl yazıyor haberin içinde 700 bin dolar hangisi doğru şimdi...ulen fotomaç.

Serdær
03.01.2008, 02:15
Trabzonspor'da transferi gündeme gelen 3 gurbetçi futbolcu için menejer Nejmi Perekli'nin hafta sonu transferleri bitirmek için yurt dışına gitmesi bekleniyor.

Bordo mavili ekibin transfer listesinde bulunan Almanya'nın Unterhaching takımında forma giyen orta saha oyuncusu Ceyhun, ve Duesseldorf'ta forma giyen forvet Hamza ile İsviçre'nin Basel takımında forma giyen forvet oyuncusu Eren 'in transferleri için düğmeye basıldı.

Menejer Nejmi Perekli ve yönetici Abdullah Başer'in transferleri gerçekleştirmek için hafta sonu kısa bir Avrupa turuna çıkması bekleniyor. Yönetim uzun süredir takip edilen üç oyuncu ile prensipte anlaşma sağlarken,üç futbolcunun da bonservis bedellerinde indirim yapılması için kulüpleriyle sıkı bir pazarlık yapılacak

spor61

salihismet
03.01.2008, 02:17
Dördüncü Murat sigarayi, keyif veren bir madde oldugu icin yasaklami$
Bu günlerde cogu ülkeler, bazi yerlerde sigara icilmesini yasaklami$lar, bence dogruda yapiyorlar.
Amac sigara iceni deyil, icmeyeni zararlarindan korumaktir.

Bir Türk vatanda$i olarak T.B.M den bir ricam var: Keyif veren yalanlarida yasaklayin lütfen.
Cünkü bu günkü Trabzonspor yönetiminin söyledigi yalanlar sigaradan daha fazla zarar vermektedir.
Bu yasagin konmasini istememdeki amac, yalan söyleyeni deyil yalani dinleyeni korumaktir.

Hep sempati duydugum Brezilya futboluna, artik zevkle bakamiyorum, Brezilya isminin gectigi bir cümleyi okuyunca, tansiyonum cikiyor.
Kilometrelerce uzakta olan bu ülkeyi, benim gözümde bu kadar sevimsiz hale getirmeyi ba$aran insanlari kiniyorum.

sbay
03.01.2008, 02:20
de nigris kafa toplarında çok etkili yattara buna her maç gol attırır..gerçi ersen içinde öyle diyoduk ama o zaman ziya vardı tabi.

TSezgin61
03.01.2008, 02:22
su halimize bakin... dibe vurduk... artik heveste kalmadi, heycanda... ve benim yasim daha 19.

"birde cana can katan o sevdan olmasaaa, o sevdan olmasa"

salihismet
03.01.2008, 02:23

spor61

Trabzonspor gurbetcileri transfer etmek icin dügmeye basti, basa basa bu dügme hala kirilmadi mi? Nasil bir dügmedir ki bu, her gelen oraya basar, fakat hic bir sonuc alamaz.
Bilenler lütfen bana söylesin, artik o dügmeyi kirmak istiyorum.

TheCrow
03.01.2008, 02:31
Farkettiniz mi bilmem,Bu DeNigris transfer haberleri biz burada dillendirdikten sonra ortaya çıktı,tamamen basının bu sayfaları okuyup sallaması...Ama şu olabilir,bizim yönetemeyicilerimiz belki bu haberi basından okur da "he yauv,niye hiç aklımıza gelmedi" diyerek bu transferi gündeme alabilirler...

Bir ara çaktırmadan haberleşip forum yöneticilerinin onayıyla buraya uydurma bir transfer haberi yazalım birimiz,"benim amcam yönetici,Internacional'den Golataninho ile anlaştık,kesin" diye,birkaç kişi de teyit etsin,"Brezilya'daki kuzenime sordum haber doğru" desin.İki gün içinde haber medyada çıkmazsa ben de celalettinden daha kötü orta yapıyorum (bu kadar ağır konuştum bak!..)

BDiler61
03.01.2008, 03:20
fotomaç kesin BMN yi takip ediyor :D

cyberentalpi
03.01.2008, 03:22

spor61

Eren i alacagimiza ihtimal vermiyorum acıkcasi.Alırsak super is yapmıs oluruz. Gerci bu adamlar manavdan dengeleri bozmayalım diye muz almazlar. Ancak denge ugruna bize kavun karpuz

cyberentalpi
03.01.2008, 03:24
Farkettiniz mi bilmem,Bu DeNigris transfer haberleri biz burada dillendirdikten sonra ortaya çıktı,tamamen basının bu sayfaları okuyup sallaması...Ama şu olabilir,bizim yönetemeyicilerimiz belki bu haberi basından okur da "he yauv,niye hiç aklımıza gelmedi" diyerek bu transferi gündeme alabilirler...

Bir ara çaktırmadan haberleşip forum yöneticilerinin onayıyla buraya uydurma bir transfer haberi yazalım birimiz,"benim amcam yönetici,Internacional'den Golataninho ile anlaştık,kesin" diye,birkaç kişi de teyit etsin,"Brezilya'daki kuzenime sordum haber doğru" desin.İki gün içinde haber medyada çıkmazsa ben de celalettinden daha kötü orta yapıyorum (bu kadar ağır konuştum bak!..)

Acıkcasi de nigris fazla abartılıyor. De nigris ayarinda kasimpasali var. dahasi belediyede adriano var. Konyada ki neca fena degil.

Fatih Öztürk
03.01.2008, 03:25
de nigris daha bitirici.umut bulut illada oynatılacaksa de nigrisle cok iş yaparlar.

cyberentalpi
03.01.2008, 03:27
de nigris daha bitirici.umut bulut illada oynatılacaksa de nigrisle cok iş yaparlar.

bitirici kabul ediyorum ama Ts de ne kadar bitirir onu bilemiyorum. Umut un yanina herhangi bir forvet umut un (tercihen uzun) umut un performansini arttirir. 2 milyon dolar lafi geciyor. o kadar bitirici de degil bence

Fatih Öztürk
03.01.2008, 03:30
bitirici kabul ediyorum ama Ts de ne kadar bitirir onu bilemiyorum. Umut un yanina herhangi bir forvet umut un (tercihen uzun) umut un performansini arttirir. 2 milyon dolar lafi geciyor. o kadar bitirici de degil bence
valla dostum ben şuan ümit karan ve de nigris gibi bitirici vuruş yapan adam göremiyorum liglerde.nihayetinde türk futbolunun sıcağı sıcağına içinde bi topcu.bu kıtlıkta türkiyeden buluruz ne bulursak.yattaranında milimetrik ortalarını iyi takip edebilecek bir oyuncu gibi görünüyor.

cyberentalpi
03.01.2008, 03:34
valla dostum ben şuan ümit karan ve de nigris gibi bitirici vuruş yapan adam göremiyorum liglerde.nihayetinde türk futbolunun sıcağı sıcağına içinde bi topcu.bu kıtlıkta türkiyeden buluruz ne bulursak.yattaranında milimetrik ortalarını iyi takip edebilecek bir oyuncu gibi görünüyor.

acıkcasi dostum bushi ve agustine de gordu trabzon. gol makinasi geldiler gola tmadan gittler nerde ise. Ha iyi yonden bakarsak romaşenkoda antepten gelmisti

Fatih Öztürk
03.01.2008, 03:39
acıkcasi dostum bushi ve agustine de gordu trabzon. gol makinasi geldiler gola tmadan gittler nerde ise. Ha iyi yonden bakarsak romaşenkoda antepten gelmisti
ama abi bu adam gaziantepte cok zayıf kenar ortaları görüyor.topun bittiği yerde cok cabuk gösteriyor kendini.o saydığın agustine bushi cok ağır adamalrdı.şuan trabzonun zaman zaman süratli ataklarına iyi adapte olabilecek bir adam profili ciziyor bence.şu aşamada günü kurtarma adına yani ikinci yarıyı cıkartacak transfer lazım.olası yurt dışı transferinde futbolcunun türk futboluna uyumu söz konusu olacak.ki, yurt dışı transferide ne kadar tutar orasıda ayrı.

cyberentalpi
03.01.2008, 03:42
ama abi bu adam gaziantepte cok zayıf kenar ortaları görüyor.topun bittiği yerde cok cabuk gösteriyor kendini.o saydığın agustine bushi cok ağır adamalrdı.şuan trabzonun zaman zaman süratli ataklarına iyi adapte olabilecek bir adam profili ciziyor bence.şu aşamada günü kurtarma adına yani ikinci yarıyı cıkartacak transfer lazım.olası yurt dışı transferinde futbolcunun türk futboluna uyumu söz konusu olacak.ki, yurt dışı transferide ne kadar tutar orasıda ayrı.

Umarim Umut un yanina bir forvet alırızda derdimiz o olur. Hazir İzmire dadanmısken Bozoglunun gondereyim dedigi M. batdal da gec olarak sole yedekte dursa fena olmayacak:) iyi geceler bu arada. Artık ben yatiyom. Trabzonspor ile yatıp kalkmak dedikleri bu olsa gerek:)

Fatih Öztürk
03.01.2008, 03:45
Umarim Umut un yanina bir forvet alırızda derdimiz o olur. Hazir İzmire dadanmısken Bozoglunun gondereyim dedigi M. batdal da gec olarak sole yedekte dursa fena olmayacak:) iyi geceler bu arada. Artık ben yatiyom. Trabzonspor ile yatıp kalkmak dedikleri bu olsa gerek:)
golcu olsunda taştan olsun abi:)yeterki bedava olsun trabzon hali hazırda her zaman bedava oyunculara gönder murat bozoğlu gönder anasını satayım:D
valla aynı dertteniz abi.her an arkadaşlar bu foruma transfer dedikodusu yapacakta umutla bekleyeyim diyorum ama nafile.hadi hayırlısı.
iyi uykular:)

Terzioğlu
03.01.2008, 06:13
Yeni hedef Sutter

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_193221_03FAN10SUTTER-B-Y280.jpg

Golcü arayışını sürdüren Trabzonspor, Belçika ekibi Brugge'ün 1.92'lik forvetiyle ilgileniyor.
3.1.2008

Sezonun flaş ismi
Prica, Jovanovic, Fernandao gibi transferlerden sonuç alamayan Trabzonspor, golcü arayışını tüm hızıyla sürdürüyor. Bordo-Mavili ekibin, teknik direktör Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda Cercle Brugge forması giyen Tom de Sutter’i renklerine bağlamak için harekete geçtiği öğrenildi. Yanal’ın izleyip, çok beğendiği 1.92’lik Belçikalı golcünün, mutlaka alınmasını talep ettiği kaydedildi. Sezonun flaş isimleri arasında bulunan Sutter başarılı performansıyla 2008 Çin’de mücadele edecek Olimpik Milli Takım kadrosuna da girdi.

Leko pahalı geldi
Hava toplarındaki etkinliğiyle bilinen 22 yaşındaki golcü Kasım ayı içerisinde Mechelen’le oynanan kupa maçında 21 dakikaya sığdırdığı 4 golle dikkatleri üzerine çekti. Sutter’in kulübüyle olan sözleşmesi 2010’da bitiyor. Bu arada orta sahaya da oyuncu arayan Karadeniz temsilcisinde, bir başka Belçika takımı Club Brugge’dan Ivan Leko’nun isminin gündeme geldiği belirtildi. Ancak 29 yaşındaki Hırvat oyuncudan 3.5 milyon Euro’yu bulan maliyeti nedeniyle vazgeçildiği bildirildi.

Serhat DEMİRTAŞ

Kısa...Kısa...

Sakatlarda son durum
Karadeniz ekibinde kulüp doktoru Doç. Dr. Ahmet Kalaycıoğlu, takımdaki sakat futbolcular hakkında bilgi verdi. Daha önce yapılan antrenmanda Kadir Kadir Keleş ile girdiği ikili mücadele sonrası kafası yarılan Mustafa Keçeli’nin tedavisine devam edildiği belirtilirken, kafasına 5 dikiş atıldığı açıklandı. Gıda zehirlenmesi geçiren Serkan Balcı’nın kontrol altında tutulduğu ve kendisine serum tedavisi uygulandığı öğrenildi. Serkan'ın, Kırıkkale ile oynanacak kupa maçına yetiştirilmeye çalışıldığı belirtildi. Uzun süredir takımdan ayrı çalışan defans oyuncusu Tolga Seyhan’ın durumunun ise iyi olduğu ifade edildi.

Hazırlıklar sürüyor
Trabzonspor Türkiye Fortis Kupası’nda MKE Kırıkkalespor ile Cuma günü oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Dün yapılan antrenmana ayrıca Bordo-Mavili ekibin Karşıyaka’dan transfer ettiği genç kaleci Onur R.Kıvrak’da katıldı. Öncelikli hedeflerinin Kırıkkalespor karşılaşmasını kazanmak olduğunu dile getiren Trabzon Futbol Şube Menaceri Necmi Perekli, "Kırıkkale karşısına diğer maçlarda olduğu gibi hırslı çıkacağız. Ayrıca rakibimiz buraya kadar gelmişse, demek ki iyi bir kadroları var. Ancak kazanacağımıza inanıyorum. Kırıkkalespor maçı, bizim için ’yeni bir sezon açılışı’ gibi olacak" dedi.

Doğan adına spor salonu
Trabzonspor’un eski direktörü Ziya Doğan, İstanbul’da Bahçelievler Belediyesi tarafından yaptırılan ve ismini taşıyan spor salonunun açılışına katıldı. Doğan, “Şahsıma yapılan bu jesten dolayı çok gururlandım. Herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Fanatik

Terzioğlu
03.01.2008, 06:20
'Kimseye yalvarmayız'

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_193219_kimseye280.jpg

Alex ve Fernandao'nun sürekli fiyat artırdığını belirten Trabzonspor 2. Başkanı İbrahim Baturoğlu, "Onlar bize sürekli naz yaptılar. Trabzonspor büyük bir kulüptür ve kimseye yalvarmaz" diye konuştu.
3.1.200

Alex ve Fernandao’nun sürekli fiyat artırdığını belirten Trabzonspor 2. Başkanı İbrahim Baturoğlu, "Onlar bize sürekli naz yaptılar. Trabzonspor büyük bir kulüptür ve kimseye yalvarmaz" diye konuştu

Brezilya’ya bile gitti
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, transferleri gerçekleşmeyen Brezilyalı oyuncular Alex ve Fernandao’nun görüşmeler sırasında kendilerine sürekli naz yaptıklarını belirterek, "Trabzonspor büyük bir kulüptür, kimseye asla yalvarmaz" açıklamasını yaptı. Brezilya’nın ünlü kulübü İnternacional ile ön görüşmelerde anlaşma sağladıktan sonra Brezilya’ya gittiğini belirten Baturoğlu, "Biz onları kesin olarak kadromuzda görmek istediğimizi anlayınca, naz yapmaya başladılar. Fiyat artırmaya çalıştılar" dedi.

’Yanal’a da anlattık’
Bu futbolcuları Trabzonspor’a getirmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Bordo-Mavili ekibin 2. Başkanı Baturoğlu, teknik direktör Ersun Yanal’ın da futbolcuların isteklerini duyunca kendilerine hak verdiğini söyledi. Yıldız futbolcular İbrahima Yattara ve Risp’in, en kısa zamanda Trabzon’da olacakları ifade edilirken, bu futbolcularlarla kulüp arasında herhangi bir sorun olmadığının altı çizildi. Öte yandan Trabzon’un genç çalıştırıcısı Yanal’ın, Şana mevkisinde ev tuttuğu ve ailesini de Trabzon’a getirteceği belirtildi.

Kaynak: Fanatik

Terzioğlu
03.01.2008, 06:29
Tom de Sutter bu sezon belcika liginde oynadigi 17 macta 8 gol atti ve 8 assist yapti...
Daha önce Belcika Ümit Milli takimindada forma giydi...

TSKara61
03.01.2008, 06:37
Mantiga bak sanki brezilya'ya kiz tavlamaya gitmissin yok bize naz yapti biz kimseye yalvarmayiz. Tobe tobe. Sanki Kurtlar vadisinde rajon kesiyolar. Ya transfer yapiyosunuz, pazarlik denen bisey var. O naz degil pazarlik. Tabi cingene pazarliginiz tutmayinca naz yaptilar oluyor.

Faik Yılmaz
03.01.2008, 08:57
Bunlar ancak 2. sınıf topçuları alacak kapasitedeler....

Neymiş naz yapıyormuş gelinlik kızmı bunlar yaw bi fiyatı var verirsin alırsın.... ha 10 milyon dolara alacağın adamlara yarısını verirsen gelmezler tabi....

emre81
03.01.2008, 09:00
Kendilerine bir dünya kurmuşlar orda hem yazıp hem oynuyorlar isimler paralar hepsi hayal ürünü bu adamlar kendi işlerini Trabzonspor gibi yönetselerdi emin olun beş paraları olmazdı ve Trabzonspor'a biraz değer verselerdi takım bu halde olmazdı. Herbiri bir takım rantlar için bu görevlere geliyorlar her geçen gün takımı daha da kötüye götürüyorlar.

Bi de beyfendi Trabzon büyük klüptür naz yaptı Brezilyalılar biz bunlara pabuç bırakmayız diyorlar, efendi ne çabuk unuttunuz bizlere yaşattığınız Ersen olayını ne yazıkki sizin yaptığınız o rezillikler büyük takıma yakışmıyor. Küçük takım gibi yönetip büyük yönetici olarak algılanma isteğiniz aşikar çekin gidin gölge etmeyin başka ihsan istemez.

Faik Yılmaz
03.01.2008, 09:02
Kahvede maç izliyorum. 6 yaşındaki çocuk gol atacak adam yok diyor.... bunlar hala naz peşindeler. 6 yaşında çocuğun gördüğünü göremeyen adamlardan medet umuyoruz...

zeki gursoy
03.01.2008, 09:09
de nigris şu an içerden alınabilecek en iyi transfer bence..
kaliteli adam..bizim maçta çok dikkat etmiştim..
bu tarz takımlara bu tarz futbolcuları ver takasla hem yükünü boşalt hem topçu al...
hasanı celalettini ömer rızayı ver..al nigrisi..
tutar bu adam bizde...
ama alexi de almaları süper olur..
kör balta oynuyoruz..
organize olamaıyoruz biz..

Murat Keçeci
03.01.2008, 09:14
fernando alexlerden antepin forvetine kaldık hey Allahım sen bana sabır ver transfer falan istemiyorum lütfen yapacanız en iyi transfer hiç transfer yapmamak olacak bizi bu kadar soğuttunuz transferden yazıklar olsun

EmrahYalçınalp
03.01.2008, 09:14

Ben bunu Son Dakika haberlerinde dile getirmiştim valla Kaan. "Biz burda birşey yazıyoruz, sonra bakıyoruz transfer listemize girmiş. Ya aklın yolu bir, ya da -kuvvetle muhtemel- basına veya yönetie topçu gösteriyoruz" demiştim :) Daha sonra birkaç ÖM ile "sen neymişsin be abi" mealinde şeyler gelince sildim, kişiselmiş gibi algılanmış. Ama gerçekten Burak'ın yollanacağını duyduğumda top tutan adam, iş yapar demiştim. SOnra De Nigris var, niye görmezler demiştim. Ertesi gün transfer ediyorduk :) Biz niye Brezilya'ya gitmiyoruz, bizim neyimiz eksik? :D

Transfer konusunda Alex ve Fernando gibi "isim" isimlerin alınmasına aslında çok gerek yok. Bize bir Vugrinec lazım mesela. Varsın adı sanı duyulmamış olsun... Sol tarafa bir Romashenko lazım. Stopere bir Milan... Önliberoya Gençlerbirliği'nin bulduğu Deniz Barış (Şimdi kıymete bindi diye o zamanki diyorum). Yani bunlar en fazla birer mio dolara alacağın adamlar. Biraz dünyadan haberdar olsan, biraz kafanı çalıştırsan sorun yok. Madem kaşık ağzına büyük gelecek, ne sallarsın Brezilya'nın pilavına. Ahan işte burnunun dibinde Balkan ülkeleri var... Milan'ın ifadesine göre 500 kulübe verirsin, 500 yeraltındaki kulübe, işi bitirirsin. İtalyan Liglerinde oynayan bir ton Sırp, Hırvat, Macar, Bulgar topçu var. Hepsi fundamentali sağlam adamlar. İyi olan iki tane bul yahu... Alma liglerinde uzu zamandır oynayan yabancılar var... Nonda kimdir, kim tanıyordu?

Sonuç olarak ne kadar beğenmesek de bu yönetimin alacağı topçularla ikinci yarıya başlayacağız. O yüzden insan takım adına ümitlenmek istiyor. Basına isimleri sızdırıp sonra kendi kendilerini rezil edeceklerine gidip iş görecek bir kaç adam arasalar en azından sportif anlamda sorun olmayacak.

Faik Yılmaz
03.01.2008, 09:22
Bazı arkadaşlar Eziklerin futbolcusunu almak istemeselerde ben Burak Yılmaz ın alınırsa bize yararlı olacağını düşünüyorum.

Helede mevcut yetersiz kadromuzda iş yapar bu adam....

Murat Keçeci
03.01.2008, 09:24
trabzon bugun anadolu kuluplerınden farksızsa bunun nedeni bu takımlardan 2-3 maç çıkış yapan oyuncuları almasıdır ayman risp mustafa keçeli ersen martın umut bulut bir sürü örnek var anadoludan transfer yapacaksan o seneye damgasını vuran birini alacan şuanda bu kapasitede selçuk mehmet topuz gökhan ünal ve mehmet yıldız var bunları alamıyorsan gidip denigrislerle uğraşmıycan çünkü sen antep dğilsin denizli değilsin ama bu küçük beyinlerle trabzonsporu yönetmeye devam ettikleri sürece anadolu takımları daha çok dalga geçer

Faik Yılmaz
03.01.2008, 09:26
bide Mehmet Yozgatlı var. Oda alınırsa faydalı olur. Ofansif anlamda güç katar takıma

Burçak
03.01.2008, 09:28
lejoner61 aynen düşündüğüm gibi yazmışsın.
nedir 3 maç iyi oynayan adamı transfer etme telaşına düşüyoruz. bize geldiklerinde futbola yeni başlamış gibi bi görüntü alıyorlar.
çok örneği var. kesinlikle, uzun vadede oynadığı iyi futbolla istikrarı olan kişileri almalıyız.

Murat Keçeci
03.01.2008, 09:30
bırakın bu işleri trabzon buraklarla mehmet yozgatlılarla işi olmaz trabzonun işi onur gibi ümit milli olmuş gelcek vaadeden oyuncular olmalı yönetimin yaptığı en doğru transfer bu böyle 3-4 adam daha bulursak üstünede 6 yabancı değil 2 tane ama kaliteli 2 tane adam alırsak yapılacak en hayırlı transferler olur gurbetçileri alabilirsek mesela çok iyi olur

EmrahYalçınalp
03.01.2008, 09:49
trabzon bugun anadolu kuluplerınden farksızsa bunun nedeni bu takımlardan 2-3 maç çıkış yapan oyuncuları almasıdır ayman risp mustafa keçeli ersen martın umut bulut bir sürü örnek var anadoludan transfer yapacaksan o seneye damgasını vuran birini alacan şuanda bu kapasitede selçuk mehmet topuz gökhan ünal ve mehmet yıldız var bunları alamıyorsan gidip denigrislerle uğraşmıycan çünkü sen antep dğilsin denizli değilsin ama bu küçük beyinlerle trabzonsporu yönetmeye devam ettikleri sürece anadolu takımları daha çok dalga geçer
Tam tersini düşünüyorum. Trabzonspor Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz için 10 mio dolar verecek, öyle mi? O zaman Tolunay, Cengiz, Osman, Orhan Çıkrıkçı, Orhan Kaynak, Ogün, Abdullah, İskender, İskender Günen, Yattara, Aurello, Vugrinec, Şota ve daha aklıma gelmeyen onlarca isim daha, geldiklerinde kimlerdi? Dediğin biçimde alınıpta başarılı olmuş bir Ünal geliyor aklıma. Yok var da sen hatırlamıyorsun diyorsan hatırlat.

Selçuk Çetin
03.01.2008, 10:08
bu başlığa geçi bir süre ara verilmesini gündemin biraz değiştirilmesini temenni ediyorum forumda kalma süremin kısalmaya başladığını görüyorum başlık içinde geçen minik takımı konuşmayı transferden daha çok isterim açıkcası

Murat Keçeci
03.01.2008, 10:11
ogün abdullah orhan örnekleri de nigrisle ne kadar bağdaşıyor bu verdiğin örnekler benim onayladığım transfer politikasının ürünü bu adamlar ogün olsun abdullah olsun anadolu takımalrında 2 maç iyi oynadıktan sonra transfer edilmedi ogünü gurbetten geitridk kimse tanımıyordu ben bu transfer politikasını istiyorum anadolu takımlarında 2-3 maç çıkış yapan adamalrı değil onu demek istiyorum sonra gökhan mehmet selçuk bu adamları alamıyorsan ki zaten alamıyorsun o zaman diyorum ki bu senin saydığın ogün abdullah orhan tolunay iskender gibi adamları kazandığımız olan transfer politikasını uygulayalım nedir bu transfer politikası belli bir kritelrer koyalım trabzonda forma giyecek adam önce ümit milli olmuş olacak genç olacak politikamız bu olmalı bugun almak için uğraş verilen de nigris 1-2 sene sonra belediyede veya oftaşta forma giyecek trabzonsporun bu takımlardan farkı olmalı

Faik Yılmaz
03.01.2008, 10:14
Bne takıma direkt alındığında faydası olacak kişiler bulunmasını istiyorum....

Biz çok bekledik yıldız adayları alacağız deyip kafadan 3-4 yılımızı daha heba ettirmeyelim.....

bu yönetimde takmıım gençleştireceğiz dedi ama nerde 30 yaşında sıradan topçu varsa doldurdu takıma

10 numara
03.01.2008, 10:18

4-5-6 onlar neydi öyle...özellikle 6 numara tam istediğimiz 10 numara :D

Cem Yavuz
03.01.2008, 10:27
Kemalettin Göktaş efendi..
Atay Aktuğ döneminde hergün konuşuyordun...
Bu gün niye susuyorsun...
Bi anlat ta bilelim....

Telha TANYILDIZI
03.01.2008, 10:28

ben 4 numarayı beğendim ilerde iyi bir ön libero olabilir

Cengiz Çubukcu
03.01.2008, 10:33
bu beceriksizlerin yurtdışından becerip adam alabileceklerine kimse inanmıyor artık, o yüzden vasatın azıcık üstü de olsa yurtiçinden yerli , yabancı oyunculara bakmalılar....

Nytre
03.01.2008, 10:37
ellerinden gelse akrabalarını transfer ederler ...

küçük olsun bizim olsun!

asimavi
03.01.2008, 10:42
silinmiştir

UğuR
03.01.2008, 10:43
Herkes transfer istiyor ama ben gerçek transfer istiyorum.Yani şu an kadroda olan futbolcumuzdan daha iyi olması gerekir.Yoksa aynı kalitede transfer yaparsak sonra bunlardan nasıl kurtulacağız diye yine veryansın eden biz olacağız.Özellikle yabancı transferi kontanjan dan dolayı çok önemli.
Sonuçda sırf transfer yapmak için transfer yapılacaksa hiç yapılmasın daha iyi.

Burçak
03.01.2008, 10:46
futbolcuya verilen para fazla ise o çok iyi oyuncudur denmez tabiki.
ama koca sezonda 3 maç ı iyi oynadı diye transfer etmeye çalışmakta yanlış. kaldıramıyorlar bu yükü.
dikkat edin Trabzonspora karşı oynayan takımlarda o gün iyi oynayan futbolcularıyla hemen adımız anılıyor.

Burçak
03.01.2008, 10:46
futbolcuya verilen para fazla ise o çok iyi oyuncudur denmez tabiki.
ama koca sezonda 3 maç ı iyi oynadı diye transfer etmeye çalışmakta yanlış. kaldıramıyorlar bu yükü.
dikkat edin Trabzonspora karşı oynayan takımlarda o gün iyi oynayan futbolcularıyla hemen adımız anılıyor.

dolaylı
03.01.2008, 10:53
Artık kimse brezilya hikayelerine inanmıyor.Bunlar tamamen taraftarı oyalama senaryoları.Bahanelerde hazır ,.kimseye yalvarmazlarmış.Bunlara gerek yok yönetim çıkıp açık açık bu kadroyla sezonu tamamlayacağımızı söylese daha iyi olmaz mı?Taraftarı boşu boşuna basında her gün çıkan asılsız transfer haberleriyle meşgul etmemiş olurlar.

Faik Yılmaz
03.01.2008, 10:59
Bizimkilerin Brezilya Seferleri Osmanlının Girit Seferlerine benziyor.... Tam 25 yıl Giriti almak için uğraşmıştık. Bize çok paraya ve zamana malolmuştu.....

oflubektas
03.01.2008, 11:00
Trabzonspor kimseye yalvarmaz, hatta ayağına da gitmez, araya adam bile sokmaz. Zaten bi işe yaradıkları yok, transfer ve izleme işini yapan adamlar bıraksın bu işleri. Futbolcu özel olarak tesislere gelir de kulüpten ricada bulunursa o zaman düşünürüz.

asimavi
03.01.2008, 11:05
....yurt dışından alınabilecek ...daha doğrusu alınması gereken ...gurbetçi gençlerden bazıları....

..isim..........................takım............. ..............mevki....................değer...... ...
.
...aykut demir........excelsior rotterdam..............stoper.................150. ..200...bin avro

...zafer yelen.........hansa rostock..................ofansif orta saha........1.milyon 500 bin avro

...ceyhun gülselam....unterhaching...................stoper ve ön libero......250...bin avro

...bilal cubukcu........herta berlin....................orta saha orta..............200 bin avro

...hamza çakır.........f. düsseldorf...........sağ bek defansın her mevkisi.....350 bin avro...

...eren derdiyok........basel............................f orvet...........................550 bin avro...

..deniz yılmaz .........bayern ......................kanat sağ..sol....................350 bin avro...

..ferhat bıkmaz........hannover 96..............ön libero............................250 bin avro....

...umut kocin .........bielefeld.......................sol kanat açık...................150 bin avro...

..gökhan inler ..........udinese....................ortasaha orta....................1 milyon 500 bin avro...

...mevlüt erdinç......sochaux........................forvet. ...........................2 milyon avro........

.........yerliler ise şöyle.....

..mehmet batdal.......bucaspor....................forvet... ..........................750 bin avro.....

..murat duruer..........ankaragücü...............sol açık............................800 bin avro....

..orhan şam............oftaş.........................defan s.............................250 bin avro...

..................bu listeye eklenecek yaklaşık 10 isim daha var ama şuan için gerçekten yetenekli ve gelecek vaateden isimler bunlar...

....bu oyuncuların çoğu milli takımlarda oynuyor....ve biz şuan sadece bunlardan biri olan recep onur kıvrağı transfer ettik...bu isimlerde ...en az 5- 6 tane sini transfer etmemiz lazım ...belki bu zor ama bu gençler alınabilirse inanın büyük iş başarılmış olur.....

....en azından 3 -4 tanesi......kesin alınmalı.....

UğurB
03.01.2008, 11:13
asimavi
Benim bu oyunculardan alinirsa cok iyi hatta muhtesem olur diyecegim isimler, Zafer Yelen, Ceyhun Gulselam, Hamza Cakir, Eren Derdiyok (Trabzonspor'da bu yonetimle o da olur), Mevlut Erdinc ve Mehmet Batdal. Gokhan Inler iyi bir oyuncu, Udinese'de forma sansi buluyor mu bilmiyorum, ama eger bulamiyorsa Isvicre milli takimina girmek icin kiralanmak isteyebilir o yuzden arastirilmali. Murat Duruer su andaki takimda direk ilk 11 oynar ama mesela Alex tarzi bir oyuncu alirsa onun iyi bir yedegi olur...

asimavi
03.01.2008, 11:17
...evet bende ihtiyac sırasına göre yazmıştım....ilk beş alınırsa süper olur...

...bide mehmet batdal ve murat duruer...:)

Cengiz Çubukcu
03.01.2008, 11:18
Udinesede oynayan Gökhan İnler değerine değer katmış ve avrupanın büyük takımları tarafından isteniyor diye biliyorum..

asimavi
03.01.2008, 11:20
Udinesede oynayan Gökhan İnler değerine değer katmış ve avrupanın büyük takımları tarafından isteniyor diye biliyorum..

....evet gökhan pahalı olabilir ...ama zafer yeleni alırsak gerçekten büyük transfer yapmış oluruz.....

UğurB
03.01.2008, 11:23
Bu Fenerbahce'nin 5-6 yil once yaptigi hamle gibi bir hamle olur. Onlar da ayni sene Serkan Balci, Selcuk, Kemal, Deniz, Volkan ve 1-2 umit milli oyuncu daha almislardi. Bu oyunculardan belki surekli degil ama zaman zaman buyuk verim aldilar. Bu sene Selcuk, Volkan ve Deniz cok iyidiler mesela. Serkan'da bizde Gokdeniz ve Yattara'dan sonraki en basarili oyuncu. Simdi biz de boyle bir hamle yapabilsek yukarida yazdigimiz oyunculara bir de Selcuk Inan'i ekleyebilsek varsin yabanci transferi olmasin, varsin Avrupa kupalarina katilamayalim sadece Ersun Hoca ve bu oyuncular olsun yanlarina da Onur, Baris, Kadir, Serkan, Gokdeniz, Yattara, Ceyhun ve Umut'u ekleyelim ve gelecek sezona umutla bakalim....

Travelair
03.01.2008, 11:24
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/03/im/3A0AAD2DB8F9AF499167FA0Eb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif
http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifOnur'a 700 bin YTL

Trabzonspor'un Karşıyaka'dan transfer ettiği kaleci Onur için 400 bin dolar bonservis ödeyeceği ortaya çıktı. Yusuf'u da İzmir kulübüne veren bordomavili yönetim, genç file bekçisine ise yıllık 700 bin dolar ücret ödeyecek. Öte yandan Onur Recep Kıvrak, bordomavili takımla ilk antrenmanına çıktı. Genç oyuncu Trabzon'un şu ana dek devre arasındaki tek

transferi oldu.

ya şu fotomaça bak ya:D başlıkta 700 bin ytl yazıyor haberin içinde 700 bin dolar hangisi doğru şimdi...ulen fotomaç.

Şimdi bu haberin iyiniyetine beni kim inandırabilir?

Burçak
03.01.2008, 11:25
kendileri bile gülüyolar yaptıkları haberlere. ciddiyetten uzak sallama haberleri yapan fotomaç, yürü anca gidersin...

Travelair
03.01.2008, 11:25
Asimavi tebrik ederim benim söylemeye çalıştığım da bu. Bu futbolcular konusunda geç kalmamalıyız

Faik Yılmaz
03.01.2008, 11:27
Yönetim sadece buradaki yazılanları toplasa eminim kendi yaptıklarından çok daha iyi transferler yaparlar....

turphan
03.01.2008, 11:29
Bizim forumda sövme duvarı var mı ? Nedense bu sayfaları okudukça yüzüm kızarıyor, kalbim çarpıyor ve birilerine sövüp sayıp oratlığı kırıp dökmek istiyorum.Bu yönetimden önce ve sonra sağlık istatistikleri ve ani ölüm oranları bayaa değişmiştir diye düşünüyorum...

Mehmet Fırat
Şu oyuncular Ersun Yanal'ın listesinde kesin vardır. Hatta yönetime de bu listeyi vermiştir. Ama yönetimin beceriksizliğinden bu transferler yapılamıyordur bence.

Erkut Ay
Haluk ulusoyuda bitirdiler bu arada siyaset oyunlarıyla fb nin de baskısıyla levent bıçakçı gelecek huzur dağıtacak ligde şampiyon olmayan takım kalmayacak....

Bartuğ13
03.01.2008, 11:31
Yönetim sadece buradaki yazılanları toplasa eminim kendi yaptıklarından çok daha iyi transferler yaparlar....

kendileri transfer yapmıyor ki:D
zaten şikayet o!
bu arada ben bişey yazmamıştım o 6 numaraya ben de hayran kaldım.hakikaten enfes işler yapıyor.ağzım açık izledim.5 numara da iyiydi çok.
umarım bir an evvel yetişir gelirler.zaten onlar da kurtaramasa bizi,kimse kurtaramaz

İskender
03.01.2008, 11:31
Aklın yolu bir en azından geleceğimiz kurtulur...
Devre arsında yapılacak transferler ile ancak geleceğe yönelik işler yaparsınız...
Bari yönelsek iistikbal vadeden oyunculara...

Travelair
03.01.2008, 11:32
De Nigris galiba 8 golü var. İyi bir futbolcuya benziyor, presli hava toplarına hakim, kurnaz... Ama yaşı ve disiplini konusunda tekrar bir düşünmeliyiz. Ayrıca 2 milyon $ + Hasan Üçüncü teklif edildi yazıyor. Gaziantepspor elektrik su faturalarını ödeyemeyecek hale gelmiş deniyordu dün radyoda, gerçi lig durumları da çok iyi değil, forvetlerini bırakmak istemeyeceklerdir ama bence bu bilgiler ışığında bu para teklifi çok fazla

Üstelik sözleşmesi bu sezon sonu sona eriyor

Volkan Albayrak
03.01.2008, 11:35
De Nigris 17 maçta 5 gol mü atmış? İyi bir futbolcuya benziyor, presli hava toplarına hakim, kurnaz... Ama yaşı ve disiplini konusunda tekrar bir düşünmeliyiz. Ayrıca 2 milyon $ + Hasan Üçüncü teklif edildi yazıyor. Gaziantepspor elektrik su faturalarını ödeyemeyecek hale gelmiş deniyordu dün radyoda, gerçi lig durumları da çok iyi değil, forvetlerini bırakmak istemeyeceklerdir ama bence bu bilgiler ışığında bu para teklifi çok fazla
buna 2 milyon verene kadar ver 2 daha aleks i al hem genç gelecek vaad eden bir topçu

UğurB
03.01.2008, 11:35
Bakalim bu oyunculardan bir 11 yapmayi deneyeyim. GK - Onur (Tolga) / DR - Serkan Balci (burada oynamis yerine on libero oynamasini isterim ama mecbur kaldim) (Ferhat - Jabi) / DL - ?????? (Keceli) / DC - Ceyhun G. - Hamza Cakir (Tayfun - Cagdas) / DM - Selcuk Inan - Zafer Yelen (Huseyin - Adnan) / MR - Yattara (Baris Memis) / ML - Murat Duruer (Kadir Keles) / AMC - Gokdeniz (Ceyhun) / S - Mevlut Erdinc ya da Eren Derdiyok (Bu oyunculardan biri yedek + Umut + Mehmet Batdal)

Ben boyle bir kadrodan keyif alirim. Cunku takim icindeki kazmalardan kurtulmus olur. Gelecek sezona da Defansin Sagina, Soluna, Ortasina ve Sol Aciga 4 yabanci alirsak neden sampiyonluk olmasin. Forvet oyuncularinin performansina gore sag bek yerine forvet de alinabilir...

Travelair
03.01.2008, 11:42
Ceyhun Gülselam'a Bayern'deki benim en beğendiğim defans oyuncusu Lucio benzetmesi yapılıyor, yönetim uyumAAA!!!

UğurB
03.01.2008, 11:53
Travelair ve Asimavi'nin Ersun Yanal tarafindan scouting ekibine (bizim takimin boyle bir ekibi oldugunu dusunmuyorum - Ersun Hoca yaparsa diye soyluyorum) katilmasini oneriyorum. Baska arkadaslarimizda vardi isimlerini hatirlayamadigim...

UğurB
03.01.2008, 11:58
Ceyhun Gülselam'a Bayern'deki benim en beğendiğim defans oyuncusu Lucio benzetmesi yapılıyor, yönetim uyumAAA!!!

Onur - Van der Sar'a; Ceyhun Gulselam - Lucio'a - Eren Derdiyok'ta Zlatan ibrahimovic'e benzetiliyor. Allahim ruya takim gibi. Gercekten bu oyuncularin %50-60'i olsalar ve diger ikisi de bizde olsa ne kadar guzel olurdu.

Erdal Kılıçarslan
03.01.2008, 12:01
TS-KING, noldu dubai deki maç? haberin varmı arkadaşım, bizimkiler ne teklif etmiş alex ve fern. ya
sınırsız hamsi mi :)
bi haber varmı dubaiden

UğurB
03.01.2008, 12:07
TS-KING, noldu dubai deki maç? haberin varmı arkadaşım, bizimkiler ne teklif etmiş alex ve fern. ya
bi haber varmı dubaiden

Mac cumartesi buranin saati ile 6 da, tsi ile 4 de. Yarin Dubai de hafta sonu o nedenle otellerini ogrenip gitmeye calisacagim. Ama acikcasi otellerine gitsem bulabilir miyim, konustururlar mi bilmiyorum. Ama maca erken gidip statta konusmaya calisacagim. Ayrica fotograflarini da gonderirim.
Bu arada isyerindeki Misirli arkadaslarim soylediler Misir'in Afrika kupasi kadrosu yilbasindan once aciklanmis ve Ayman Abdelaziz kadroda yokmus. Yani ya Ayman ucuz kahramanlik pesinde ya da medya yine salladi.

UğuR
03.01.2008, 12:09
http://img132.imageshack.us/img132/871/tahminyarmasas1.jpg

Travelair
03.01.2008, 12:10
Travelair ve Asimavi'nin Ersun Yanal tarafindan scouting ekibine (bizim takimin boyle bir ekibi oldugunu dusunmuyorum - Ersun Hoca yaparsa diye soyluyorum) katilmasini oneriyorum. Baska arkadaslarimizda vardi isimlerini hatirlayamadigim...

Düşüncene teşekkür ederim. Ersun hoca bu isimleri biliyordur mutlak, ona güveniyorum da güvenmediklerim korkutuyor. Adamları dengeleri bozmaları için çıkarttık yönetime, bozdular ama en negatif yönde. Şimdi bir de dengelerden sözediyorlar hala. Bıraksınlar Alex'i, Fernandao'yu alsınlar, bu arslan parçalarından da alsınlar 4 tane. Ben razıyım

10 numara
03.01.2008, 12:12
bi haber varmı dubaiden

maç ayın 5'inde..........

Murat Keçeci
03.01.2008, 12:14
alexle fernandonun ayağı kırılırsa ancak bize veririler kırılsa diye duamı etsek acaba

Obi-Van
03.01.2008, 12:20
De Nigris galiba 8 golü var. İyi bir futbolcuya benziyor, presli hava toplarına hakim, kurnaz... Ama yaşı ve disiplini konusunda tekrar bir düşünmeliyiz. Ayrıca 2 milyon $ + Hasan Üçüncü teklif edildi yazıyor. Gaziantepspor elektrik su faturalarını ödeyemeyecek hale gelmiş deniyordu dün radyoda, gerçi lig durumları da çok iyi değil, forvetlerini bırakmak istemeyeceklerdir ama bence bu bilgiler ışığında bu para teklifi çok fazla

Üstelik sözleşmesi bu sezon sonu sona eriyor

2 milyon dolar + hasan üçüncüyü, keçeliyi, aymanı, celaleddini, tomas junu versinler isterse hiç futbolcu almasınlar antepten ben yine razıyım

öte yandan 250 bin dolar için fernandao ve alex transferi olmamış bravo yönetim

Volkan Albayrak
03.01.2008, 12:25
2 milyon dolar + hasan üçüncüyü, keçeliyi, aymanı, celaleddini, tomas junu versinler isterse hiç futbolcu almasınlar antepten ben yine razıyım

öte yandan 250 bin dolar için fernandao ve alex transferi olmamış bravo yönetim

ciddi olamassın

CAFER ÖZER
03.01.2008, 12:25
Akşam Lig Tvde Ergun Ata vardı.
Eğer transfer yapılmaz ise Ersun Yanalın gideceğini söyledi.
"Aslında Nuri Albayrak çok iyi niyetli,Fakat etrafındakilerin Nuri Albayrakı yanlış yönlendirdiğini,Nuri Albayrağın işi bilmemesinden Dolayı,Bu tür olayların olduğunu,Nuri Albayrakın yanında 2 kişinin Derin Trabzonspordan olduğunu,Bunların Takımda bu şekilde belirsizlik ve saçmalıkların olmasına nasıl müsade ettiklerini anlayamadığını,40 yıl düşünse Kongrenin erteleneceğinin aklına gelmeyeceğini,vs vs"
gibi çok değişik konularda yaklaşık 1 saat gibi bir proğramda Konuşma yaptı.
En ilginç konulardan birisi,Yattaranın geri dönmesi konusunda Özkan Sümerin büyük çabaları olduğunu,Yattaranın menejerinin Belçikada yaşayan Trabzonlu ve Trabzonsporlu olması nedeni ile İle Yattaranın Trabzonda kaldığını,Yattaranın bazen menejerine
"Sen benim menejerimmisin,Kulübün menejerimisin diye Çıkıştığını" söyledi.
Demekki Yattarayı elimizde Trabzonsporlu menejer sayesinde Tutuyoruz.Bunlara kalsa şimdi o da gitmişti.
Malesef trabzonsporda işler hiç iç açıcı değil.
Büyük bir ihtimalle Trabzonspor Transfer yapamayacak ve Ersun Yanal gidecek.
Bende Ergun Ata ya katılıyorum.
Kimse Boşu boşuna heveslenip devre arası transfer hikayeleri yazmasın.
2.yarıya ,OLMAYAN bir yönetim ve Kazmalar Topluluğu Futbolcuların başında Kaliteli bir teknik adam olmaz herhalde.

zeleka
03.01.2008, 12:34
isime gitmeden bir yazi yazayim bari....
bakin bende isime gidiyorum iki kurus kazanacagim amaaa....... 5 kurusluk futbolcu alacagim galiba 3 kurus borcada girmis oluyorum neyse sabah sabah hesaplarim yanlis cikar:p hayden ben isime bu transfer lerde copluge.

Murat Keçeci
03.01.2008, 12:37
ersun yanal ben sistemimi alex ve fernandao üzerine kurdum demiş onlar benim kilit oyuncularım olacaktı ne pahasına olursa olsun bu adamlar alınmalı diyormuş alınmazsa ne olacağını siz tahmin edersiniz artık

10 numara
03.01.2008, 12:38
yönetimden kimseyi tanımam gizli bir kaynaktan haberde almadım belkide bu yönetimi benim kadar istemeyen kişi de yoktur(vardır elbet:D) ama alex ve fernando'nun transferinin olacağını düşünüyorum...

Murat Keçeci
03.01.2008, 12:38
isime gitmeden bir yazi yazayim bari....
bakin bende isime gidiyorum iki kurus kazanacagim amaaa....... 5 kurusluk futbolcu alacagim galiba 3 kurus borcada girmis oluyorum neyse sabah sabah hesaplarim yanlis cikar:p hayden ben isime bu transfer lerde copluge.

aga sen mümkünse matematik konularına girme:D:D:D

AYYILDIZ
03.01.2008, 12:43
Akşam Lig Tvde Ergun Ata vardı.
Eğer transfer yapılmaz ise Ersun Yanalın gideceğini söyledi.
"Aslında Nuri Albayrak çok iyi niyetli,Fakat etrafındakilerin Nuri Albayrakı yanlış yönlendirdiğini,Nuri Albayrağın işi bilmemesinden Dolayı,Bu tür olayların olduğunu,Nuri Albayrakın yanında 2 kişinin Derin Trabzonspordan olduğunu,Bunların Takımda bu şekilde belirsizlik ve saçmalıkların olmasına nasıl müsade ettiklerini anlayamadığını,40 yıl düşünse Kongrenin erteleneceğinin aklına gelmeyeceğini,vs vs"
gibi çok değişik konularda yaklaşık 1 saat gibi bir proğramda Konuşma yaptı.
En ilginç konulardan birisi,Yattaranın geri dönmesi konusunda Özkan Sümerin büyük çabaları olduğunu,Yattaranın menejerinin Belçikada yaşayan Trabzonlu ve Trabzonsporlu olması nedeni ile İle Yattaranın Trabzonda kaldığını,Yattaranın bazen menejerine
"Sen benim menejerimmisin,Kulübün menejerimisin diye Çıkıştığını" söyledi.
Demekki Yattarayı elimizde Trabzonsporlu menejer sayesinde Tutuyoruz.Bunlara kalsa şimdi o da gitmişti.
Malesef trabzonsporda işler hiç iç açıcı değil.
Büyük bir ihtimalle Trabzonspor Transfer yapamayacak ve Ersun Yanal gidecek.
Bende Ergun Ata ya katılıyorum.
Kimse Boşu boşuna heveslenip devre arası transfer hikayeleri yazmasın.
2.yarıya ,OLMAYAN bir yönetim ve Kazmalar Topluluğu Futbolcuların başında Kaliteli bir teknik adam olmaz herhalde.

Ersun Hoca istifa ederse Trabzonspor ikinci yari korkulu ruya gorebilir bir takim bu kadar depremi kaldiramaz acilen Albayrakin butun sorumlulugu uzerine almasi lazim

10 numara
03.01.2008, 12:44
Diyarbakırspor Eren Aydın'la anlaştı

Diyarbakırspor, prensip anlaşmasına vardığı Gençlerbirliği'nde oynayan sol kanat oyuncusu Eren Aydın'la sözleşme imzalayacak...

03 / 01 / 2008 12:29

TFF 1. Lig'de mücadele eden Diyarbakırspor, ikinci yarıya güçlü girmek istiyor. Yeşil-kırmızılı kulübün Şadi, Bahadır ve Eren'le sözleşme imzalaması beklenirken, Diyarbakırspor'un diğer görüştüğü oyuncularla önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Diyarbakırspor yönetimi, teknik heyetinin verdiği rapor doğrultusunda transferlerini sürdürüyor. Kulüp Başkanı Adnan Öktüren, takımlarının eksik ve aksayan mevkilerine transfer yaptıklarını ifade ederek, takımın Antalya kampı ve Corrnerspor maçlarının devam ettiğini söyledi.

Adnan Öktüren, "Yapılan son maçta takımımız Orduspor ile 2-2 berabere kalıp iyi bir oyun sergilemiştir. Prensipte anlaştığımız Çaykur Rizespor'lu forvet oyuncusu Şadi, defans oyuncusu Bahadır ve Gençlerbirliği'nin sol kanat oyuncu Eren'le birer yıllık sözleşme imzalayacağız. Diğer görüştüğümüz bazı oyuncularla da önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayacağız" dedi.

Yönetim kurulunun görev dağılımını ileriki günlerde yapacağını belirten Öktüren, "Diyarbakırspor'u çok güçlendirmemiz gerekiyor. Ligin ikinci yarısında zorlu maçlar oynayacağız. Bu nedenle bu yarıdaki ilk maçımızda iyi bir sonuç almalıyız. Ligin ikinci yarısında her maçımızı final olarak oynayacağımız için herkesin görevinin bilince olması gerekmektedir. Kulübümüzün manevi ve maddi desteğe ihtiyacı vardır" diye konuştu.

iha

Volkan Albayrak
03.01.2008, 12:49
her ligtv msj attığında bi umutla açıyorum ki gereksiz bir açıklama kafayı yemek üzereyim

Murat Keçeci
03.01.2008, 12:50
necmi perekli kupada hedef şampiyonluk diyor yüzsüzlüğün bu kadarı olur ancak alırsın 2-3 oyuncuda derim ki olabilir belki herhalde kaleci onura güveniyorlar onur tutacak maçlar penaltı atışlarına kalacak rakip oyuncular hep dışarı atacak bizde kupayı alacaz

Travelair
03.01.2008, 13:02
Fernandao olmazsa Pedro Oldoni'yi alalım. Daha zor ya neyse :rolleyes:

Faik Yılmaz
03.01.2008, 13:04
necmi perekli kupada hedef şampiyonluk diyor yüzsüzlüğün bu kadarı olur ancak alırsın 2-3 oyuncuda derim ki olabilir belki herhalde kaleci onura güveniyorlar onur tutacak maçlar penaltı atışlarına kalacak rakip oyuncular hep dışarı atacak bizde kupayı alacaz

aynı geçen yılki gibi...kupadada başarısız olunca son 15 dakikaların en çok puan toplayan takımı gibi avuntularla karşımıza çıkacak...

salihismet
03.01.2008, 13:07
yönetimden kimseyi tanımam gizli bir kaynaktan haberde almadım belkide bu yönetimi benim kadar istemeyen kişi de yoktur(vardır elbet:D) ama alex ve fernando'nun transferinin olacağını düşünüyorum...

karde$, transfer sezonu bitmek üzere, sen hala dü$ünme safhasindamisin? Yönetimde ayni yöntemi uykuluyor. 2 sene ara$tirdi, 6 ay dü$ündü, ve ikibucuk seneyi bitirdi.

Faik Yılmaz
03.01.2008, 13:13
önümüzdeki hafta lig başlıyor....

diyeceklerki şimdiden sonra oyuncu alırsak uyum sağlayamaz filan.. bahane çok nasılsa

hüseyin1975
03.01.2008, 13:18

diyeceklerki şimdiden sonra oyuncu alırsak uyum sağlayamaz filan.. bahane çok nasılsa

bak bence yapilabilecek en dogru bahanede budur zaten:p

Emirhan Makul
03.01.2008, 13:22
transfer yok galiba artık yönetim yattara ve türkiye kupası konularıyla ilgileniyor gazetlerde o konuları kasıyor yok yattara bilet aldı da almadı da geldi de yok bilmem ne olmmuşda bide yeni haber türkiye kupasını alırız bomba gibi gireceğiz

zaten bomba gibi gireceğiz haberini duyduysak transfer yok demektir :)

Bıyıkoğlu
03.01.2008, 13:24
Aldığın yabancı oyuncuların çoğunu oynatmıyorsun. Bir çoğuylada anlaşmazlığa düşmüşsün. Kimi kaçmış gitmiş, oynamamak için futbolu bırakmış. Böyle bir imajın varken nasıl yabancı futbolcuları getirteceksin? Gelecek adamlar aptal değillerdir heralde sorup soruşturuyorlardır.
Takımın imajını yerlere serdikten sonra nasıl becerecekler transfer yapmayı bilemiyorum.

zeki gursoy
03.01.2008, 13:25
e bu laflardan sonra avni akeri onlara cehennem etmeyen taraftarada yazıklar olsun derim ben..
bu kadar tepkisiz taraftar olmaz ya..
eskiden böyle değildi bu işler...
şimdi düşmüş herkes beleşçilik peşine..
kimsenin umrunda değil trabzonspor..
ne başkanın ne yönetimin ne topçuların..
ve hala taraftar çıt çıt çekirdek yiyo...
yuhh be..

Emirhan Makul
03.01.2008, 13:26
http://www.sporza.be/polopoly_fs/1.187715!image/2326910521.jpg

tom de sutter bu galiba değil mi arkadaşlar

Faik Yılmaz
03.01.2008, 13:26
e bu laflardan sonra avni akeri onlara cehennem etmeyen taraftarada yazıklar olsun derim ben..
bu kadar tepkisiz taraftar olmaz ya..
eskiden böyle değildi bu işler...
şimdi düşmüş herkes beleşçilik peşine..
kimsenin umrunda değil trabzonspor..
ne başkanın ne yönetimin ne topçuların..
ve hala taraftar çıt çıt çekirdek yiyo...
yuhh be..

istikrar istikrar.....

yalanın yeni adı bu oldu artık......

AYYILDIZ
03.01.2008, 13:27
Brezilyalilardan baska adam yok mu dunyada kac gun oldu yeter artik ya Ersun Hoca istifa ederse bunun hesabini nasil verecek bu yonetim

Burçak
03.01.2008, 13:28
dikkat edin son 2 senedir bizler güzel transferler beklerken, öyle bi duruma getiriyolar ki işi. bırakın transfer yapmayı son anda sözleşmeli futbolcularımızı elimizden kaçırmadığımıza sevinir hale geliyoruz.
aynen şu günlerde olduğu gibi...

salihismet
03.01.2008, 13:31
-oglum Ibrahim, nereye böyle sabah sabah, belediyenin cöp kamyonu gibi aldin ba$ini gidiyorsun?

-Brezilyaya gidiyorum amca,

-oralarda akrabaniz falan mi var, sabah erken kalkan oraya gidiyor

-akraba falan yok, futbolcu bakmaya gidiyorum,

-Brezilyaya kac sefer gidip gejdiniz, haberin var mi?

-amca, seni yuvarlak bir kutunun icine koyup rampadan a$agiya yuvarlasam, kac takla attigini sayabilirmisin?

-yani o kadar fazla gidip geldiniz?

-yaani

-yinede bir nediceye varamadiniz öyle mi?

-amca anlasana, bizimkisi spor olsun hesapi

-yani dostler ali$ veri$te görsün hasaapi

-aynen öyle amca

-oglum Ibrahim, bu insanlarla dalga gecmeyin, sonra arkanizdan küfür ederler

-etsinler amca, ben sagirim duymaam

-ulan oldunuz bal üretmeyen arilar gibi, viz viz viz bal yok,

-ne öyle kendi kendine konu$uyorsun viz viz diye

-hani sagirdin duymazdin?
-amca bak, ben seni alir, transfer yerine top yapar, nuruye dogru yuvarlar........

-ulan ne demek istedigini anlamadim ama, ben seni....

Faik Yılmaz
03.01.2008, 13:32
dikkat edin son 2 senedir bizler güzel transferler beklerken, öyle bi duruma getiriyolar ki işi. bırakın transfer yapmayı son anda sözleşmeli futbolcularımızı elimizden kaçırmadığımıza sevinir hale geliyoruz.
aynen şu günlerde olduğu gibi...
Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek tam adı bu işte...

Yeni gelecek insanlarıda yok şu kadar borcumuz var yok bu adar borcumuz var diyerek korkutmaya çalışıyorlar....

Bazen gerçekten acaba gerçekten takımın iyiliğinimi düşünüyor bunlar diye şüphe duymuyor değilim.