PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Travelair
31.12.2007, 10:24
Eğer transferi 1-2 yönetici takip ediyorsa onca transfer yapmamız çok güç. Çünkü iş artık zaman yarışına döndü. Bizde ise transfer işlerine çok kişi karıştırılmıyor "Kahraman" olurlar diye. Bir de şöyle bir anlayış var: "Transfer bayramdan sonra hız kazanacak". Yani herkes tatilini, işini önplanda tutup arda kalan zamanlarda hobi olarak yöneticilik yaptığı sürece verim almamız zorlaşıyor. Bunu söylerken hicap duyuyorum ama bize Aziz Yıldırım gibi ve etkin kadrosu gibi kulübe kendini adamış yetkin insanlar lazım

Faik Yılmaz
31.12.2007, 10:25
Hani her iki oyuncuyuda alsalar yanınada mensareyi ekleseler.....

ama yok beceriksizlik konusunda 1 sefer bile yanıltmadılar bizi

OLCAY ÇAKIR
31.12.2007, 10:28
1 MİLYON USD üzerinde bonservisle alınacak her topçuya şu dönem itibariyle karşıyım.

Trabzon bu tip bonservislilerle yıldızı pek barışmadı.

Maceraya gerek yok.

Not:Sen atlamışsın uçağa,gitmişsin adamların Fatih'i ile Gökdeniz'ini almaya..Vay be.!

Ordamı öğrendin bunu.

Sen önce mevcutların parasını öde ve mutlu et,morali yükselt.

Faik Yılmaz
31.12.2007, 10:31
kimi almaya gittiğini bile bilmeyen yönetim.....

Hani eskilerde bir kaymakan varmış. Yeni tayin olmuş gitmiş binayaki binanın her tarafı akıyor. Yağmurda her yerden su geçiriyor. Ankaradan bir yazı gelmiş bu arada binanın eksiği varmı diye

cevabı çok ilginçtir :

- musluklar hariç her taraf su akıtıyor.....

Murat Keçeci
31.12.2007, 10:37
risp gibi kişiliksiz adamların bu formaya giymeye hakkı yok kesinlikle ger dönmesine izin verilmemeli zaten trabzon kendi değerlerine sahip çıkmadığı için bugun bi durumda gidin gelecek vaadeden bir stoper alın ama bu kişilkteki adamları kulube sokmayın

ozcan_asanoglu
31.12.2007, 11:12
Baturoğlu görüşmeleri sonlandırıp Brezilya'dan ayrılmış. Yani 3. Brezilya seferi de fiyaskoyla sonuçlandı.

Tek umudumuz Ersun Yanal'ın geniş portföyünden alınabilecek kaliteli diğer futbolcular. Ama beceriksizlikte zirve yapmış, vizyonsuz bu yönetimle birşeyler yapılabileceğine dair umut yok. sıfır.

Kongrenin ertelenmesi umduğumuzdan daha pahalıya patlayabilir bize. Yarım sezon değil önümüzdeki yılı da kaybedecez.Çünkü Ersun Hoca her an istifa edebilir.

KUTADGU
31.12.2007, 11:17
Bir gün mutlaka geri döneceğim

Geçen sezon Beşiktaş'a geldiğimde Beşiktaş'ın geleceği olarak transfer edilmiştim. Adım Burak değil de Burakoviç olsa herhalde daha fazla kıymet gösterilirdi. Bu şekilde davranılması ağrıma gidiyor. Bir gün mutlaka yine Beşiktaş'a geleceğim" şeklinde konuştu.

Güldürmeyin beni...

Çok arabesk bir açıklama...
Nedir yani bu....
Özellikle belirttiğim yer gerçekten çok arabesk...
Futbolcuların teknik gelişimi yanında dil ve kültür gelişimlerine de önem verilmeli kanımca...

Emre B.
31.12.2007, 11:17
Yıllardır Brezilya seferlerine çıkıp duruyoruz.Aurelio dışında iyi çıkanda olmadı.Yöneticilerimiz hala anlayamadılar mı?Bana göre Gürcistan, Ukrayna gibi ülkelerden yetenekli gençleri almalıyız.Şota ve Arçil gibi.

yns61
31.12.2007, 11:20
tatilden döndü brazilyadan sevgili yöneticimiz.....

S.F.K.
31.12.2007, 11:21
1 MİLYON USD üzerinde bonservisle alınacak her topçuya şu dönem itibariyle karşıyım.

Trabzon bu tip bonservislilerle yıldızı pek barışmadı.

Maceraya gerek yok.

Not:Sen atlamışsın uçağa,gitmişsin adamların Fatih'i ile Gökdeniz'ini almaya..Vay be.!

Ordamı öğrendin bunu.

Sen önce mevcutların parasını öde ve mutlu et,morali yükselt.

abi gene faydalı ve nokta atış bi yorum sağol varol
çok haklısın her satırında hele Not ta belirttiğin konu

Obi-Van
31.12.2007, 11:21
"Trabzonsporda Omar Bravo sesleri

Transferde bir türlü yüzü gülmeyen Trabzonspor, Meksika'nın Mosquitos takımının santraforu Omar Bravo ile görüşmelere başladı.Omar Bravo ayrıca Meksika milli takımın forvetinde oynuyor.Geçen sezon 38 maçta 15 kez fileleri havalandıran golcü futbolcu için yönetici Baturoğlu derhal Meksika'ya gönderildi.Transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı gelen bilgiler arasında."

yahu ben bu işten birşey anlamadım, şimdide bu meksika işi çıktı 10 gün daha oyalarlar uyuturlar milleti şimdi bununla, la 80 günde devri alem yaptılar bir tane kıytırık kaleci aldılar amatör kümeden başka birşey yok :mad: sabah sabah sinirlerim tavan yaptı

Emirhan Makul
31.12.2007, 11:22
of offfff ne olacak halimiz

zeki gursoy
31.12.2007, 11:24
acaba bu brezilya seferinin fiyasko olacağına dair içimdeki his niye hep gerçek çıkar...
benim hislerimin kuvvetli olması değil sebebi..
bu yönetimi tanımam..
sıfıra sıfı..kaç etti gene sıfır..
hala ıvır zıvır transferler peşinden koşuyolar..
yine bi kaç palavra sıkacaklar..
ve bizim tepkisiz taraftarımız yine kabullenecek herşeyi..
yine "albayrak sen bizim herşeyimizsin" nidaları yükselir..
bişey söyliyim: bu albayrak sen bizim herşeyimizssin diye bağıran taraftar grubu ve destekçilerinin ben taraftar olduklarına inanmıyorum..
bu aldatmayı göremeyecek kadar saf değillerse bunlar taraftara değil...
bu oyundur..
sonucu ersunda gider...
baturoğlu çıkar açıklama yapar..
stad projeis ile ilgili iki konuşma daha yapılır trabzonda..
ve bunu bizim taraftar ( ts taraftarı değil bunlar albayrak taraftarı) yer...
ve bizde avuntu ile kalırız...
kahretsin!!!!!

Mustafa
31.12.2007, 11:26
Yıllardır Brezilya seferlerine çıkıp duruyoruz.Aurelio dışında iyi çıkanda olmadı.Yöneticilerimiz hala anlayamadılar mı?Bana göre Gürcistan, Ukrayna gibi ülkelerden yetenekli gençleri almalıyız.Şota ve Arçil gibi.

Sırayla hepsi zaten Brezilya seferine cıktı artık orda tatil yapmak zevk vermiyordur yakında Ukrayna'da tatile başlar sevgili yöneticilerimiz

Murat Keçeci
31.12.2007, 11:26
barışla kadirden başka umudum yok onlar için dua etmekten başka çaremiz yok ya onlar kurtaracak bizi ya gerisine dilim varmıyor

zeki gursoy
31.12.2007, 11:29
bizansın 30 senedir yapamadığını bizim yönetim bize yaptı...
bizi rezil etti...
güvenilirliğimiz bitti..
kredimiz sıfır...
borcumuz eşşek yüküyle..
referansımız hep eksi..
topa vurmasını bilmeyenler takımda...
taraftar desen stadda çıt çıt peşinde...
ver kalayı aluu dayı!

Hekimoğlu
31.12.2007, 11:29
seçim ertelenmeden önce 3 yabancı 4 ümit milli oyuncu ile anlaşıldı albayrak devam etse transferin ilk günü imza atılacak haberlerine ne oldu.stichus uyanığı nerde?hayatınız yalan ulan.

Travelair
31.12.2007, 11:31
Omar Bravo tabiri caizse Ömer Rıza'nın becerikli hali. Yararlı olur. Fakat anlamadığım birşey var. Fernandao ile çok ayrı tipte bir oyuncu

Şenol YİĞİT
31.12.2007, 11:32
....Transfer sezonu Resmi olarak başlar,ve tabi bizim yöneticilerden hiç haber yoktur.

....Aradan bir hafta geçer,yok şu hafta sonu haber bekliyoruz,yok bu oyuncuları kulübünden almak zor.(Her zamanki senaryolar)

...Ve sonuç;

...Ersun Hocam gider...(Her zamanki senaryodan farklı olarak)

Murat Keçeci
31.12.2007, 11:32
alexle fernandoyu alamadınız bari selçuka verin o parayı 2-3 de adam verelim üstüne bi tane dişe dokunur transfer yaptık diyelim

salihismet
31.12.2007, 11:40
Ara transferde futbolcu almanin zorlugunu Ersun Yanal bilmiyor mu? Yani 6 milyon dolar veripte futbolcu alinmadi diye hoca niye istifa etsin ki?
Adam geldigi zamanda dediki pahali futbolcu almak, iyi futbolcu aldim anlamina gelmez. hala örnekleri ortada olan Marcelinho, Musampa, eskilerden Lange, Cempel, bunlarda yüksek paralar verilip alinan futbolculardi, hic birini Trabzonda tutamadik.

yönetim Brezilyaya gidip futbolcu almaya kalkmakla hata etti, yapamiyacagin bir i$ icin taraftara umut vermenin ne geregi var?
transfer parayla yapilir, o da bizde yok, trabzonsporu borc altina sokmanin hic geregi yok. daha öncede yazdim eger Nuri Albayrak aday olacaksa belki transfer
yapar, oy almanin yolu buradan gectigini biliyor.

Bayundur Han
31.12.2007, 11:42
Trabzonspor, Brezilya'nın Internacional Kulübü oyuncuları Alex ve Fernando'nun transferlerini olumlu sonuçlandıramadı.

Brezilya'da bulunan kulüp başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu'nun görüşmelerden olumlu sonuç alamaması nedeniyle bu ülkeden ayrıldığı bildirildi.

Yılbaşı tatilinin de araya girmesi nedeniyle ara verilen görüşmelerin ardından, önümüzdeki günlerde bu futbolcularla ilgili yeni görüşmeler yapılabileceği kaydedildi.

Erkut Ay
31.12.2007, 11:54
Transfer Hayal Olunca
31 Aralık 2007 10:07

http://medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (http://javascript<b></b>:ts('body',-1))http://medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (http://javascript<b></b>:ts('body',1))Trabzonspor yönetimi transfere hızlı giriş yapmasına rağmen evdeki hesabın çarşıya uymadığını görünce yeniden kabuğuna çekilmek zorunda kaldı.

Ersun Yanal üç yılda 900 oyuncu izlediğini ve her mevki ile ilgili elinde oyuncu bilgisinin bulunduğunun altına çizerken gelinen noktada Trabzonspor Brezilya’dan yine eli boş döndü. Her zaman Brezilya seyahatleri Trabzonspor için pembe dizi olmaktan öteye gitmedi. Fernandao ve Alex transferi de yattı.

Yurt dışında umduğunu bulamayan Bordo mavili yönetim yurt içinde takas yolu ile oyuncu alarak kadrosunu güçlendirip bir yandan da elinde bulunan istenmeyen fazla oyuncuları eritme arzusu işe yaramadı. Oyuncu için kapısı çalınan takımlar” Önce para,oyuncu alıp oyuncu satmak istemiyoruz” diyerek transferlere sıcak bakmadılar. Karşıyaka’dan alınan kaleci Onur bile Trabzonspor’a yaklaşık 500 milyara mal oldu.
Medya Trabzon...

yine aynı teraneler yönetimden 1 adam çıkıpta açıklama yapmasa bu haberler her zaman gerçektir bırakın milleti oyalamayı yapmayacaksanız transferi çıkın adam gibi onu bile itiraf edin....

Faik Yılmaz
31.12.2007, 12:00
Trabzonspor, Brezilya'nın Internacional Kulübü oyuncuları Alex ve Fernando'nun transferlerini olumlu sonuçlandıramadı.

Brezilya'da bulunan kulüp başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu'nun görüşmelerden olumlu sonuç alamaması nedeniyle bu ülkeden ayrıldığı bildirildi.

Yılbaşı tatilinin de araya girmesi nedeniyle ara verilen görüşmelerin ardından, önümüzdeki günlerde bu futbolcularla ilgili yeni görüşmeler yapılabileceği kaydedildi.

Her seferinde diyoruzki bunlar bi şey başaramaz. Bunlar 2. sıbnıf topçulara layık bir yönetim. Ancak Belediye takımı yönetebilir... ama bazı arkadaşlar nedenini anlayamadığım bir şekilde hala destek veriyorlar

Bayundur Han
31.12.2007, 12:01
Eveeeeeeeeeeeeeet, bir transfer donemi daha basarisizlikla bitecek gibime geliyor. Ne Fernando nede Alex bize gelecek. hic gitmesinelr Brezilyaya daha iyi. 2 senedir adam gibi bir futbolcu alamadilar. 2 senedir futbolcu begenemediler simdi alternatifte yok galiba varsa bile bize gelen alternatifler yaramiyor pek.
Kiki'nin dun goruntuleri vardi. AZ'de oynadi bir mac oyle cok iyi degildi veya cok kotude degildi. Vasat oynadi. Normal oyle oynamasi cunki adam 1 senedir top oynamiyor. Ama gozume batan baska bir olay vardi. Sol kanadda degilde orta sahanin ortasinda oynatiliyordu. Onu bulan hoca Louis van Gaal suanda AZ'in basinda. Nedense bizde hep ters oynatiliyor bu futbolcular.
Neyse insallah sirf kadroda alternatif olur diye bir kac transfer yapariz. Biz ilk onbirde oyniyacak futbolcu alamiycagiz bari yedege alalim.

Bayundur Han
31.12.2007, 12:02
Her seferinde diyoruzki bunlar bi şey başaramaz. Bunlar 2. sıbnıf topçulara layık bir yönetim. Ancak Belediye takımı yönetebilir... ama bazı arkadaşlar nedenini anlayamadığım bir şekilde hala destek veriyorlar

aynen ya. hala anlamiyorum neden destek verildigini. biz birsey dedikmide ozele mesaj atiyorlar. 50 trilyon borcumuz var ya paranin nereye gittigini bilen yok. Insaf be.

master yoda
31.12.2007, 12:08
offf offf 1 tane adam gibi forvet bi tanede kalas olmayan ortasaha oyuncusu(gercek onlibero) alsınlar.Bu arada begenmedigimiz ersen i bile arıyoz.Hic yoksa stepanov la ersen kalsaydı.Sizce ceyhun 10 numara olarak yeterli mi

Mustafa AYDIN
31.12.2007, 12:09
Bu transfer haberleri artık mide bulandırmaya başladı,beceriksizliğin bu kadarınada pes,milyonlarca taraftar enayi yerine konurmu hiç,el insaf yani....

Emirhan Makul
31.12.2007, 12:11
ya transferr yapmayacaktın neden seçim olmasına izin vermedin yaa

temel_yilmaz
31.12.2007, 12:12
ne oldu brezilya dizisi bitti galiba yahu zaten biri şuraya transferi halletmeye giden yöneticinin resmini koysun sonra herkese sorun bu adam futbolcu alabilirmi bunlar trabzonsporun sırtındaki keneler kanemiciler tek düşündükleri kendileri ben anlamıyorum bunlar kendi şirketlerini nasıl yönetiyolar

osman sezer
31.12.2007, 12:15
eh inşallah devre arası kaliteli transferler yapılarak 2007 2008 sezonunda ikinci yarıya dah iyi başlarız..

A.Gökhan AKIN
31.12.2007, 12:15
evet burdaki bir aralar onu aldık,bunu aldık tamamdır bakın göreceksiniz diyen arkadaşlar nereye kayboludular acaba gelselerde bir haberdar etseler bizi

_SeRKaN_
31.12.2007, 12:19

Sırf ızdırap olmak için kaldılar...

temel_yilmaz
31.12.2007, 12:20
evet burdaki bir aralar onu aldık,bunu aldık tamamdır bakın göreceksiniz diyen arkadaşlar nereye kayboludular acaba gelselerde bir haberdar etseler bizi

onlar şimdi youtube ile fm karıştırıyolardır yeni oyunculara bakıyorlardır belkide onlar araya karışmış yöneticilerdir bizim yöneticilerin zaten öyle izleme komitesi gibi bi olayı olduğunu zannetmiyorum şimdi youtube dan bakıyolardır

Emirhan Makul
31.12.2007, 12:20
acaba nuri albayrak gerçekden fenerbahçeli mi ?

temel_yilmaz
31.12.2007, 12:21
acaba nuri albayrak gerçekden fenerbahçeli mi ?

şaşırmış o ben onada üzülüyorum yani test yapsalar beceriksizlik konusunda bütün ekibi kendi konusunda uzmanlaşmışlardır

Emirhan Makul
31.12.2007, 12:24
şaşırmış o ben onada üzülüyorum yani test yapsalar beceriksizlik konusunda bütün ekibi kendi konusunda uzmanlaşmışlardır

bilerek yapıyor olabilirler mi? kasti ?

Mert Marabaoğlu
31.12.2007, 12:40
Trabzonspor'un yabancıları dönüyor
Trabzonspor Kulübü Menajeri Necmi Perekli, Yattara ve Risp konusunda herhangi bir sorunlarının bulunmadığını, bu iki oyuncunun da hafta içi Trabzon'a geleceklerini söyledi.

http://www.ntvspor.net/i/blank.gif http://www.ntvspor.net/Images/24096.jpghttp://www.ntvspor.net/i/blank.gif

Trabzonspor'da, alacaklarını gerekçe göstererek FIFA'ya başvuru yapan oyunculardan İbrahima Yattara'nın ardından İsveçli oyuncu Fredrik Risp'in de Trabzon'a döneceği açıklandı.

Kulüp profesyonel futbol menajeri Necmi Perekli, Yattara ve Risp'in Trabzonspor'dan bir alacağının bulunmadığını ve FIFA kanalıyla serbest kalmaları gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.

Yattara ve Risp konusunda herhangi bir sorunlarının bulunmadığını ifade eden Perekli, ''Risp, kendisi Trabzonspor'a dönmek istediğini söyledi. Yattara da gelecek. Bu 2 futbolcu hafta içinde Trabzon'da olacaklar ve çalışmalara başlayacaklar'' dedi.

BREZİLYA SEFERİ

İLK TRANSFER ONUR (GALİBA SON TRANSFER OLACAK)

Trabzonspor'un anlaştığı ve Trabzon'a getirdiği Karşıyaka'nın kalecisi Onur Recep Kıvrak konusunda pürüzlerin giderildiği belirtildi.

Bordo-mavili kulübün genç kaleciyle 3.5 yıllık sözleşme imzalayacağı kaydedildi.

AYYILDIZ
31.12.2007, 12:48
FERNANDAO VE ALEX'TE PÜRÜZ VAR
Brezilya'da bulunan ve kulüp adına temasları yürüten Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Internacional kulübünün bonservis bedelleri için belirlediği fiyat konusunda indirime bir türlü yanaşmadığını söyledi.

Baturoğlu, Internacional kulübünün Fernandao ve Alex Mescinhi için kendilerinden talep ettiği fiyatların oldukça yüksek olduğunu belirterek, "Biz yine de son ana kadar bu transferlerin peşini bırakmayacağız. Son bir teklif yaptık ve o teklifimize verilecek cevabı bekliyoruz. Internacional kulübünün bize zorluk çıkarmasının arkasında, Dubai Cup'ta bu futbolcuları oynatarak daha pahalıya satma planları yatıyor. Orada Milan ve Juventus gibi kulüplerle oynayacakları maçlarda bu futbolcuları pazarlamak amacındalar. Şu an için gelinen noktada olumsuzluk yaşasak da bu transferleri gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hiçbir şey bitmiş durumda değil. Akşama doğru kesin bir cevap almayı bekliyoruz" dedi.

Bu arada yönetim kurulu Brezilya'dan gelen bu haber üzerine alternatif isimler üzerine görüşmelere başladı.

İlk olarak Fernandao'nun alternatifi olan İsveçli golcü Rada Prica ile temaslara başlayan yönetim, bu transferi sonlandırmak için Brezilya'dan gelecek son haberi bekliyor.

Bu arada Internacional kulübünün iki futbolcu için bordo - mavili kulüpten 7 Milyon euro talep ettiği belirtildi

KUTADGU
31.12.2007, 12:51
FERNANDAO VE ALEX'TE PÜRÜZ VAR
bekliyor.

Bu arada Internacional kulübünün iki futbolcu için bordo - mavili kulüpten 7 Milyon euro talep ettiği belirtildi

Yahu arkadaş sakız gibi bizden talep edilen para...
Nereye baksak farklı rakamlar karşımıza çıkıyor.
Anlam veremiyorum..
Düşünüyorum, düşünüyorum;
Boşa koysam dolmuyor, doluya koysam almıyor....

Hayrettin bir şey yahu....

Mert Marabaoğlu
31.12.2007, 12:55
http://image.haber7.com/haber/51065.jpg

2008'de İbrahim Üçüncü Sahalarda

Sempatik yapısı ve oynadığı futbol ile kısa sürede kendisini sevdiren Bordo Mavili takımın başarılı futbolcusu 2008 yılında TC vatandaşı olarak forma giyecek.Haberin Devamı İçin Tıklayınız.

Trabzon Sürmene nüfusuna kayıtlı olacak olan Gineli futbolcu İbrahima Yattara, takım arkadaşı Hasan Üçüncü’nün soyadını taşıyacak.

2008 yılında TC vatandaşı olmak için başvurularını yapacaklarını açıklayan Yattara” Türkiye benim ikinci vatanım gibi. Gine de olduğu gibi burada da çok rahatım. TC vatandaşı olunca her takımda forma giyme şansım var.

Yabancı kontenjanına takılma şansım yok. O yüzden 2008'de TC vatandaşı olmaya karar verdik. Trabzon Sürmene nüfusuna kayıtlı olacağım. Hasan Üçüncü’nün soyadını alacağım. Türkiye’de 5 yılık süremde dolmuş oluyor”dedi.

Ümit Küçük
31.12.2007, 12:56
ya su prica denen adamın bıraksınlar yakasını o adam elimize patlar insallah yalandır

Mert Marabaoğlu
31.12.2007, 13:04
http://www.e-haber.com.tr/upload/thumbnails/1176214520.pjpeg
YATTARA NİÇİN KÜPLERE BİNDİ..?

FİFA’ya başvuran ve başvurusunu parası ödendiği halde geri almayan Gineli futbolcu Trabzon’a ayrılmak üzere geri dönüyor..

Parası zamanında ödenmediği için FİFA’ya şikayet eden Gineli futbolcu tam itirazını geri almaya hazırlanıyordu ki olanlar oldu. Gine milli takımının 35 kişilik Afrika CUP kupasına çağrılan oyuncu Trabzonspor’un baskıları sonucunda kadrodan çıkarıldığını öğrenince küplere bindi.

Yattara’nın Gine milli takımına alınmaması için Trabzonspor kulübünden arandığını öğrenildi. Bunu öğrenen yatara küplere bindi. Yattara apar topar uçak biletini alarak Trabzon’a dönüyor. FİFA’ya yaptığı şikayeti geri almayan bu oyuncu istediği an serbest kalabiliyor. Bonservisi elinde istediği kulübe gitme hakkı olan oyuncuya ödenen para hiçbir işe yaramıyor.

Ülkesinden çok sevilen Yatara için kampanya başlatıldı. Bu oyuncunun milli takıma alınması için Fransız teknik adama büyük baskı var. Trabzonspor yüzünden milli takımından olan Gineli futbolcu intikam almaya hazırlanıyor.

Emirhan Makul
31.12.2007, 13:05
FİFA’ya başvuran ve başvurusunu parası ödendiği halde geri almayan Gineli futbolcu Trabzon’a ayrılmak üzere geri dönüyor..

fotomaç mı yine

Tanju
31.12.2007, 13:07

Sempatik yapısı ve oynadığı futbol ile kısa sürede kendisini sevdiren Bordo Mavili takımın başarılı futbolcusu 2008 yılında TC vatandaşı olarak forma giyecek.Haberin Devamı İçin Tıklayınız.

Trabzon Sürmene nüfusuna kayıtlı olacak olan Gineli futbolcu İbrahima Yattara, takım arkadaşı Hasan Üçüncü’nün soyadını taşıyacak.

2008 yılında TC vatandaşı olmak için başvurularını yapacaklarını açıklayan Yattara” Türkiye benim ikinci vatanım gibi. Gine de olduğu gibi burada da çok rahatım. TC vatandaşı olunca her takımda forma giyme şansım var.

Yabancı kontenjanına takılma şansım yok. O yüzden 2008'de TC vatandaşı olmaya karar verdik. Trabzon Sürmene nüfusuna kayıtlı olacağım. Hasan Üçüncü’nün soyadını alacağım. Türkiye’de 5 yılık süremde dolmuş oluyor”dedi.

bu adam türk vatandaşı olursa fener alır bunu!

Mert Marabaoğlu
31.12.2007, 13:07
fotomaç mı yine

yok medyatrabzon.com

Tanju
31.12.2007, 13:09
trabzon için FOTOMAÇ okumayın hep yalan! bir de trabzonspor'un akşam maçı oldumu baskıyı maç bitmeden veriyor!

Faik Yılmaz
31.12.2007, 13:11
Trabzonsporun Baskısıyla milli takımdan çıkarılması çok saçma bir iddia.....

asimavi
31.12.2007, 13:11
.....bu haberi yapanı bulup sallandıracaksın.....üstelik yerel medya ..bu nasıl bir mantıkdır....

....böyle birşey olamaz ...bu durum böyle değildir....kesinlikle zaten böyle bişey carsa bu bi felakettir....

....ama ne olacak şimdi yarın her yerde bu haber çıkacak....hiç bir fifa başvurusu ...ve hiç bir problem yokken ortaya atılan bu şaçma sapan söylentiler...nerelere geldi....

....bu haberleri yazanların ...bu söylentileri ortaya atanların ALLAH bin belasını versin ...gün yüzü görmesinler inşallah....

Mert Marabaoğlu
31.12.2007, 13:13
.....bu haberi yapanı bulup sallandıracaksın.....üstelik yerel medya ..bu nasıl bir mantıkdır....

....böyle birşey olamaz ...bu durum böyle değildir....kesinlikle zaten böyle bişey carsa bu bi felakettir....

....ama ne olacak şimdi yarın her yerde bu haber çıkacak....hiç bir fifa başvurusu ...ve hiç bir problem yokken ortaya atılan bu şaçma sapan söylentiler...nerelere geldi....

....bu haberleri yazanların ...bu söylentileri ortaya atanların ALLAH bin belasını versin ...gün yüzü görmesinler inşallah....

aynen katılıyorum...

Sefaenes
31.12.2007, 13:37
Takimimizda 2 oyuncu var eger bu ikili giderse yönetim misyonunu tamamlamis olacak. Istanbul medyasinin yapamadigi zararlari bu yönetimden cekiyoruz malesef. Bunlardan transfer falan beklemiyorum yeterki elindeki son 2 yildizi satmasinlar. Birde 2 de bir Brezilya gezisi yapmasinlar, zaten gitmeleri bosuna oluyor. Oraya harcanan paralara yazik.

Ahmet AYDIN-28
31.12.2007, 13:49

TC vatandaşı olunca her takımda forma giyme şansım var. [/LEFT]

Bu ne demek ya????

Şenol YİĞİT
31.12.2007, 13:59
Bu ne demek ya????

Bence o,haberin ne kadar sallama olduğunu ortaya koyuyor.

asimavi
31.12.2007, 14:01
.....ama medyanın bu şerefsizliğinin sebebi çok açık ...

....artık yattara 90 dk oynamaya başladıya ...tehlikeli olmaya başladıya....

...rahatsız oldu densizler....tabi ne yapacaklar bir an önce yattara yı trabzondan koparmaya çalışacaklar...

....inşallah ikinci yarı tüm maçlalarda oynar...bol asist ve gol atarda ...bu adamlara kapak olur...bakalım ozaman ne yazacaklar....

asimavi
31.12.2007, 14:06
Bu ne demek ya????

...her habere bi pislik sokacaklarya ....

...haber yattaranın türk olacağı haberi ..ki zaten bunu herkes biliyor...ama bu haberin veriliş amacı ...bu değil...

....işte şeçtiğin cümle kesinlikle yattaranın söylemediği...medya denen pisliğin...trabzonspor taraftarının aklına soru işareti koymak için yazılmış bir cümle....

...yahu benim anlamadığım ..ne kadar aşağalık ve kapasitesiz adamlar var .ç...sallıyosun bari mantıklı bişley yaz...ne demek şimdi türk olunca her takımda oynama şansım var....olomadan ounayamıyomu....

...hem türk olmak yabancılar için iyi birşey değil aslında ..bakınız nobre ...

...teknik adam nasıl düşünür...nasıl olsa türk statüsünde zararı yok dursun kenarda ...ama yabancı olunca ya oynatacak ...ya satacak başka lüksü yok....

KUTADGU
31.12.2007, 14:12
asparagas haberin bu kadarına da pes doğrusu...

Yahu sz Yattara ile hergün çay kahve içen en yakın arkadaşlarından mısınız?

Çok önemli sırlarını hergün telefonla size ilettiği yakın akrabaları mı yoksa?

Her türlü projesini sunmaktan çekinmediği menajeri misiniz yoksa?

Eğer bunlar değilse aklımda tek bir ihtimak kalıyor - onu da burada seslendirmekten hicap duyuyorum-

Ayıptır ayıp...

Mevcut basına bir sürü yakıştıma yapılabilir..
Benim için şu andaki tek geçerli yakıştırma...
Genç Osman'ın karısına özenti duyan yakışıksız basın....

Obi-Van
31.12.2007, 14:21
bence soyadını değiştirmesin, :D

kongreden önce nuri konuşuyordu yok 3 kaliteli yabancıyla anlaşılmış, yok başkan olarak kalırsam bu 3 futbolcu hemen kadroya dahil olacak diye, şark kurnazı işte bu numarayı trabzonun çoğu yer ama gerçek trabzonsporlular yemez

My
31.12.2007, 14:24
şaşırmış o ben onada üzülüyorum yani test yapsalar beceriksizlik konusunda bütün ekibi kendi konusunda uzmanlaşmışlardırŞu an herkesin sorduğu soru Albayrak'ın nasıl oluyorda koca koca şirketlere sahip olduğu, bu malı mülkü edinebildiğidir. Gerçekten inanılır gibi değil :) Züccaciye dükkanındaki fil gibi adam herşeyi eline yüzüne bulaştırıyor. Ve biz bu adamdan birde 400 milyon dolarlık spor kompleksi yapacağını umut ediyoruz :D Korku filmi gibi.

Travelair
31.12.2007, 14:39
Madem Brezilyalılar olmuyor, Ersun hocadan en az Holosko çapında bir yetenek bekliyoruz. 900 oyuncu izletmiş içlerinden birisini bulur herhalde. Mesela Niyeryalı forvet Ogbuke veya Kızılyıldız sağ beki Dusan Basta veya Gürcistan Belçika Brezilya Meksika Arjantin Alman İtalyan Fransız alt liglerinden bilmemkimler... Transfer hakkımız, söke söke alırız :)

6Şafak Aydın1
31.12.2007, 14:52
Madem Brezilyalılar olmuyor, Ersun hocadan en az Holosko çapında bir yetenek bekliyoruz. 900 oyuncu izletmiş içlerinden birisini bulur herhalde. Mesela Niyeryalı forvet Ogbuke veya Kızılyıldız sağ beki Dusan Basta veya Gürcistan Belçika Brezilya Meksika Arjantin Alman İtalyan Fransız alt liglerinden bilmemkimler... Transfer hakkımız, söke söke alırız :)

transfersiz bu takimdan bi halt olmaz ! Nedir bu cektigimiz ya . Rize ilk transferleri brezilyadan halletmis bu arada , Ninja almislar takma adi öyleymis :)

Selçuk Demircioğlu
31.12.2007, 14:54
inşallah kimseyi almazlar..zaten bu seneden umudum yok..barış ve kadir kadroya girsin yeter...
yönetimin gitmesi bizim için en büyük transfer olur...tabiri caizse sülük gibi yapıştılar..bu koltuk sevdası değil artık..işin için de büyük paralar dönüyor..kim ne kopartabilirim derdin de hepimiz bunu biliyoruz..

asimavi
31.12.2007, 15:00
...ben transferden geçtim ....bari ersun hoca istifa etmese ......

...bide çok para verip oyuncu alacaklarsa alınmasın....zati yeterince borcu büyüttüler....bari gidip 3-5 tane gurbetçi genç alsınlar yeter.....

....almanyadan ...ceyhun gülselam...zafer yelen ( biraz pahalı olabilir)....hamza ...

...hollandadan...aykut demir....bucadan mehmet batdal....fransadan mevlüt...

...hiç birini yapamıyorsanız bu çocukların en az 3- tanesini alın bari...

...bu açıdan onur recep kıvrak transferi güzel bir transfer....

Terzioğlu
31.12.2007, 15:00
Selcuk ve kaliteli bir forvet alsinlar yeter...

asimavi
31.12.2007, 15:02
Selcuk ve kaliteli bir forvet alsinlar yeter...

....hayu tamam selçuk iyi oyncu...

...alalımda nereye sokacaz selçuğu....kimi gönderebildilerki....bunlar kadar beceriksiz adamlar yok dünyada...hüseyin var ayman var serkan var...nereye koyacaz selçuk u....

...ne kaliteli adam alırlar ...ne işe yaramazları gönderebilirler....tek bildikleri kaliteli adamları ucuza satmak....bu avanaklık değilde nedir....

Ahmet Kuru
31.12.2007, 15:04
yine olmayacak yine üzüntü yine hüsran......

Terzioğlu
31.12.2007, 15:05
Hüseyin ve Aymani takimdan keseceksin Serkan ve Selcugu oynatacaksin o mevkide bu kadar basit. Hüseyini artik ya stopere cekersin yada kulübeye...

Emorfo
31.12.2007, 15:07
Son Dakika:

İnternacional Kulübü'nün sürekli fiyat arttırması nedeniyle Fernando ve Alex'in transferlerinden vazgeçildi. Burak Yılmaz'ın Trabzonspor'a transferi söz konusu değilmiş.

TSezgin61
31.12.2007, 15:09
tamam madem öyle selcugu ne pahasina olursa olsun alsinlar....

forvetede ersun yanalin arastirdigi bir avrupali tamamdir

Emorfo
31.12.2007, 15:11
Son Dakika:

İnternacional Kulübü'nün sürekli fiyat arttırması nedeniyle Fernando ve Alex'in transferlerinden vazgeçildi. Burak Yılmaz'ın Trabzonspor'a transferi söz konusu değilmiş.

tekrar. (10 karakterini yiyim)

TSezgin61
31.12.2007, 15:13
xxxx

hayir. o dedigin futbolcu b plani... daha c,d,e,f,g,.... planlari var:)

master yoda
31.12.2007, 15:14
ee kimi alıyoruz peki?

UZLU
31.12.2007, 15:21
sevgili master yoda, kimi mi alıyoruz????? : ))))))))))))))))))))

Bu yönetim geldiğinden beri daha neyi aldığımıza uyanmadınızmı arkadaşlar??? : )))))

:alkış::alkış::alkış:

Adem CAKIR
31.12.2007, 15:23

Izdırabımız bitmesin diye!
Büyük bir günah işledik ki bu ceza bize reva görüldü?
Hayırlısı Allah'tan.

Adem CAKIR
31.12.2007, 15:26
ee kimi alıyoruz peki?

Böyle paslar atıp milleti ofsaytta bırakmayın yahu :)
Şimdi verecek bir cevap biri buna ooop kırmızı kart, doğru forum dışına...

UZLU
31.12.2007, 15:27
sevgili master yoda, kimi mi alıyoruz????? : ))))))))))))))))))))

Bu yönetim geldiğinden beri daha neyi aldığımıza uyanmadınızmı arkadaşlar??? : )))))

Mert Marabaoğlu
31.12.2007, 15:28
TRABZON'A SÜPER STOPER

Trabzonspor, Mersin İdman Yurdu'nun başarılı stoperi Mehmet Çolak'a kanca attı. Kasımpaşa'nın da talip olduğu Mehmet; Ankaragücü, İstanbul Büyükşehir Belediye, İstanbulspor, Diyarbakırspor, Elazığspor ve Mardin'de forma giydi. 27 yaşında ve 1.87 boyundaki Mehmet Çolak için görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.
Çolak "İsteniyor olmak büyük onur. Ancak transfer için kulüplerin anlaşması şart" diye konuştu.

Travelair
31.12.2007, 15:32
TRABZON'A SÜPER STOPER

Trabzonspor, Mersin İdman Yurdu'nun başarılı stoperi Mehmet Çolak'a kanca attı. Kasımpaşa'nın da talip olduğu Mehmet; Ankaragücü, İstanbul Büyükşehir Belediye, İstanbulspor, Diyarbakırspor, Elazığspor ve Mardin'de forma giydi. 27 yaşında ve 1.87 boyundaki Mehmet Çolak için görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.
Çolak "İsteniyor olmak büyük onur. Ancak transfer için kulüplerin anlaşması şart" diye konuştu.

Kahramanmaraş'ta da Veli Kızılkaya diye bir stoper var. 1.92 boyunda. Ona da baksınlar o zaman. İsmi geçiyordu medyada. Yeteneğin nerden çıkacağı belli olmuyor

ozcan_asanoglu
31.12.2007, 15:35
artık gülmekten karnım ağırdı yapmayın böyle arkadaşlar.

bir arkadaş ne aldık diyor,öbürü mersin köy hizmetlerinden 1.87'lik bilmem kimi aldık diyor. yapmayın yav..

Mert Marabaoğlu
31.12.2007, 15:38
artık gülmekten karnım ağırdı yapmayın böyle arkadaşlar.

bir arkadaş ne aldık diyor,öbürü mersin köy hizmetlerinden 1.87'lik bilmem kimi aldık diyor. yapmayın yav..

yönetim sezon biterken atıp tutuyodu.. bi halt yedikleri yok, bari biz bi aç transfer yapalım. Bu hallere düştük... Nuri Allah'ını seviyosan bırak git be kardeşim...

Vkgz
31.12.2007, 15:40
ayın 6sı gelsin hele bi

Burak Bıyıklı
31.12.2007, 15:41
ya gidip 2. 3. ligden futbolcu alacağımıza 1. liglerden adam gibi adam alalım

ayrıca hüseyini de satalım balki biraz para alırız da bir katkısı olur

A.Gökhan AKIN
31.12.2007, 15:42
vay be helal olsun ne diyim koca trabzonsporun iki yıldır transferde düşürüldüğü duruma bak yazıklar olsun hepinize başka diyecek birşey yok yada ben bulamıyorum

KUTADGU
31.12.2007, 15:43
İstikrar, sabır, denge....

Sizin bu kavramlardan haberiniz yok sanırım...

Ayıp ediyorsunuz arkadaşlar.

Hele bir 2092 yılı gelsin

O zaman siz görün transfer nasıl yapılırmış...

Büyük başkan ve yönetim kurulu üyelerimizi de bu cihetle büyük bir saygıyla tekrar anıyoruz...

Onlar bizim herşeyimiz...

Burak Bıyıklı
31.12.2007, 15:44
ayrıca fb uğur boralı almadan onun maçını izliyordum çok güzel bir frikik atmıştı bu adam çok iyi demiştim

fb aldı maçlarda oynamadı ama şimdi bak nasıl oynuyor

fb oyuncuyu alıyo yetiştiriyo ama onun yanında adam gibi transferini de yapıyor

Mert Marabaoğlu
31.12.2007, 15:47
İstikrar, sabır, denge....

Sizin bu kavramlardan haberiniz yok sanırım...

Ayıp ediyorsunuz arkadaşlar.

Hele bir 2092 yılı gelsin

O zaman siz görün transfer nasıl yapılırmış...

Büyük başkan ve yönetim kurulu üyelerimizi de bu cihetle büyük bir saygıyla tekrar anıyoruz...

Onlar bizim herşeyimiz...

:( Nuri İstifa...

Murat Keçeci
31.12.2007, 15:47
fenerle bizi kıyaslama kardeş fener dünya markası olmak yönünde ilerliyor bizde dünyaya rezil olmak yönünde ilerliyoruz

Fatih
31.12.2007, 15:48
bu saatten sora adam arıcaksın transfer ediceksin takıma uyumuydu falandı filandı sezon sonunda oynar takıma direkt katkı yapabilecek oyuncu lazım genç oyuncuların isimleri geçiyoda bunları yine alırsın ön anlaşma yap sezon sonu transfer et bu kadar basit

şuanda takıma 3 -4 transfer şart hele de bir forvet kesinlikle alınmalı ama biraz geç kalındı beklerdim ki oyuncu ve kluple her konuda anlaşıllmış olsun iş imzaya kalsın ama kimlerden ne bekliyoruz ki hala bu adamları savunuyolar ya bize müstehak demeden de geçemiyorum

Adem Erdoğan
31.12.2007, 15:49
ayrıca fb uğur boralı almadan onun maçını izliyordum çok güzel bir frikik atmıştı bu adam çok iyi demiştim

fb aldı maçlarda oynamadı ama şimdi bak nasıl oynuyor

fb oyuncuyu alıyo yetiştiriyo ama onun yanında adam gibi transferini de yapıyor

fenerde oynamak zorunda çünkü rekabet var.kendinden daha iileri var.Trabzonda ise çoğu futbolcunun öyle bi kaygısı yok çünkü takımda alternatifi yok.Mesela umutbulut , keçeli vs vs.

Hüdai Pervaneli
31.12.2007, 15:50
ya bence forvet transfer sart

Murat Keçeci
31.12.2007, 15:51
Başer: Burak Yılmaz'la İlgilenmiyoruz
Abdullah Başer Burak Yılmaz'la ilgilenmediklerini belirtti
Trabzonspor Yönetim Kurulu ve transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, Beşiktaş'ın bütün haklarını Vestel Manisaspor'a verdiği Burak Yılmaz ile ilgilenmediklerini belirterek, Brezilyalı oyuncular Fernando ve Alex defterini ise kapattıklarını söyledi.
Beşiktaş'ın, Holosko karşılığında Vestel Manisaspor'a verdiği Burak Yılmaz'ın menajerlerinden bir teklif aldıklarını belirten Trabzonspor transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, "Burak Yılmaz'ın menajerlerinden, oyuncunun Trabzonspor'da oynamak istediği yönünde bir teklif aldık. Ancak bütün hakları Beşiktaş tarafından Vestel Manisaspor'a verilen oyuncu ile ilgilenmiyoruz" dedi.
Abdullah Başer, Brezilyalı oyuncular Fernando ve Alex'in transferlerini ise İnternacional Kulübü'nün sürekli fiyat artırımına gitmesi nedeniyle kapattıklarını belirtti.

www.trabzonunsesi.com (http://www.trabzonunsesi.com)

Adem Erdoğan
31.12.2007, 15:52
Takımda iskelet çok önemli.İskeleti ii oluşturdunmu gerisi kolay.Kimi koysan oynar.Mesela 1. ziya döneminde iskelet çok iidi.sonradan emrah volkan falan geldi çok ii adapte oldular takıma.iskelet bozulunca onlarda bozuldular.

Erkut Ay
31.12.2007, 15:53
Brezilya oyalamacası günü geçirme anlayışı başka birşey değil gözünün önündeki adamları transfer edemeyen zihniyete brezilyadan futbolcu transfer edecek diye beklemek bu uyanıkların bulduğu kafaya yem olmaktır....

KUTADGU
31.12.2007, 15:54
Abdullah Başer'in ağzından bal damlıyor....

Ama hala bu transfer döneminde bir plan yok ....

Strateji ile bu işi götürmediğimizi anlayalım artık...

Elimize bir veya birden çok bomba bırakabilirler bu saatten sonra....

Ne olursa olsun bir panik havası olmamalı.. Sağlam adımlarla hareket şart. Bu zamana rağmen...

yönetim bu işi kotarabilir mi? Muamma...

KUTADGU
31.12.2007, 15:55
Takımda iskelet çok önemli.İskeleti ii oluşturdunmu gerisi kolay.Kimi koysan oynar.Mesela 1. ziya döneminde iskelet çok iidi.sonradan emrah volkan falan geldi çok ii adapte oldular takıma.iskelet bozulunca onlarda bozuldular.

Ama şöyle bir durum da var..

Mevcut takımımız içerisinde çoğu futbolcu futbol kalitesi ve futbol ahlakı kriterlerine göre zaten iskelet...

Bize kanlı canlı etli düşe dokuynur futbolcularda lazım....

Murat Keçeci
31.12.2007, 15:55
bir iskeleti ayakta tutan omurgadır omurgan iyise sende iyisindir bir futbol takımın omurgasıda hüseyin v aymanın oynadığı mevkidir burada ne kadar yetenekli adam varsa o takım o kadar iyidir

Fatih
31.12.2007, 16:01
brezilya defteri açılır kapanır açılır kapanır koskoca brezilyada 2 tane oyuncu mu izlediniz bunalrın alternatifleri yokmuydu bir b planınız hiç mi olmadı bu kadar iş bilmezlik bu kadar aymazlık olur mu

TSezgin61
31.12.2007, 16:02
arkadaslar transfer yapmasak bile benim ersun hocaya güvenim tam... herkesin istedigide azda olsa oldu. gencler paf takimdan cikti. genc bir kaleci alindi. senye kadar bazi arkadaslarin bahsettigi "iskelet" kadro oturursa, ozaman büyük transferlerede gerek kalmaz. tipki sampiyon oldugumuz senelerde gerek duymadigimiz gibi.

ersun hocanin suanki ölmüs kadroyla bile ezikfbyi kadiköyde kalesine gömdüyse, genc ve dinamik oyuncularla neler yapabilecegini hayal etmesi bile insani heycanlandiriyor...

ha bir forvet ve selcuk transferi bal yag olmazmi....??? ahhhh ahhh :( !!!!

Murat Keçeci
31.12.2007, 16:04
alternatif lafını bırakalım arkadaşlar bunların alternaif anlayışı değişik çünkü aynı kalitede oyuncu alırsın tamam derim ama birini alamıyorlar gidip 2.sınıf bir topçu alıp geliyorlar alernatif anlayışları bu adamların

Hüdai Pervaneli
31.12.2007, 16:05
Fernandao ve Alex "Tamam" dedi, Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Dubai Cup maçlarını bitene kadar izin isteyen İnternacional yönetimine 24 saat süre verdi

SORUN İNTERNACİONAL
Trabzonspor, Brezilyalı oyuncular Fernandao ve Alex için İnternacional kulübüne 24 saat süre verdi. Brezilya?da bulunan Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, dün İnternacional kulübü yetkilileri ile bir araya gelirken, transfer şartlarını tekrar masaya yatırdı. Baturoğlu, Alex ve Fernandao ile anlaşmasına rağmen, İnternacional yönetimi ile bir türlü uzlaşamadı. İnternacional yönetiminin sürekli fiyat konusunda fikir değiştirmesi üzerine Başkan Yardımcısı Baturoğlu, İnternacionallı yöneticilere 24 saat süre verdi.
OYUNCULAR TAMAM
Baturoğlu, Brezilya?da yaptıkları görüşmelerde Alex ve Fernandao ile her konuda anlaşmaya vardıklarını ancak, İnternacianol kulübü yöneticileri ile bir türlü ortak noktada buluşamadıklarının altını çizdi. Baturoğlu, İnternacional yönetiminin, Dubai Cup maçları tamamlanıncaya kadar süre istediğini de ifade ederken, "Oyuncular ile anlaştığımız bir noktada İnterncional yönetiminin kararsızlığı transferin uzamasına neden oldu. Ancak biz son sözümüzü söyleyip kendilerine 24 saat süre verdik" diye konuştu. İnternacional yönetiminin, Dubai Cup maçları sonuna kadar süre istemesi, oyuncuların piyasasını arttırmak için bir taktik olarak yorumlandı.

TSezgin61
31.12.2007, 16:07
haydaaaa ne simdi bittimi bitmedimi??

Remzi
31.12.2007, 16:08
Eski Haber bu!!!! Arkadaşlar haberleri koymadan önce tarihlerine bakın yada bi zahmet 1-2 sayfa gerilere bakın..Bizde yeni haber diye heyecanlanıyoruz burada..

ErtuGrul
31.12.2007, 16:09
yonetım aklınca 24 saat daha sure kazandı

ibrahim tolgun
31.12.2007, 16:10
bekleyip görücez ark

ibrahim tolgun
31.12.2007, 16:11
muhtar kardes milleti neden heycanlandırıyosun

temel_yilmaz
31.12.2007, 16:13
Bu arada Trabzonspor'un hiç transfer yapmadığını söylemek söylemek de büyük haksızlık. Zira, Hoca Nasreddin'in dediği gibi, kaybolan eşeği bularak camiayı büyük bir sevince gark eden yönetim alkışı hakediyor. Öyle kolay iş değildir elindeki bir yıldızı kaybedip sonra da bulmak. Siz, yöneticliği kolay birşey mi sanıyorsunuz yoksa!? Bu arada söz konusu "Yattara'"yı kente dönmeye ikna edenin sayın Özkan Sümer olduğunu da ekleyelim.

KAYNAK:İNTERNETSPOR
SEDAT TUNALI

temel_yilmaz
31.12.2007, 16:14

yalan haber almanyaya birgün geç gidiyor herhalde
kardeşimizin suçu yok

BDiler61
31.12.2007, 16:14
Son Dakika:

işkence devam ediyor yani

CAFER ÖZER
31.12.2007, 16:16
Dünyada Trabzonspor kadar kendine Kötülük eden başka kulüp yoktur.
Tam kongre olacak,Baştaki hazretler Biz bir yolunu bulalım Transfer yaparız,Takımda iyi oynaya başladı,Stad ile ilgili başlangıçta yapıldı,birde temel atarsak Yeniden kongrede aday oluruz,Mantığı ile Kongreyi iptal ettiler.
Hadi diyelimki Kongreyi iptal ettiniz,Kardeşim o zaman Transfer yapın o da yok,Kancaytı gönderdiler,2 ay izlediği adamları bu gün aldık yarın aldık derken Boş döndüler,Şimdi gene aynı adamlar gündemde Brezilya seferi yapıldı gene sonuç yok.
Kardeşim siz bu adamların kaç para istediğini 3 aşağı beş yukarı biliyorsunuz,Madem alamayacaksınız güzünüz yetmeyecek,Neden Oralara kadar gidip Transfer yapacağız diye adam kandırıyorsunuz,
Kongre iptal oldu,Bir Allahın kulu Ortaya Çıkıp hesabını sormadı,Soramadı,
Hepimiz Sadri şener dedik durduk,Daha Kongrede hakları gasbedilen başkan adayları bunu engelleyemiyorsa,Trabzonspora başkan olsa ne yapacak.
Malesef Trabzonspor sahipsiz kalmıştır.Bu kafa ile değil 25 yıl 225 yıl geçse Trabzonspordan Şampiyonluk beklemek hayalden öte bir şey değil.
Yok Brezilyalılar Fiyat artırmışta Yok bilmem şu olmuşta,Elin adamları Güya rakibimiz dediklerimiz bir oyuncuya 10 milyon euro verirken Biz Kaliteli deiğimiz 2 tane Oyuncuya ,3 senedir ilzediğimiz Oyunculara 3,5 milyon usd vermekten aciziz.
Yok mersinde Şu varmış,
Yok A.demirde forvet varmış vs vs gidiyoruz.Bari Kırkkale ve A.demirin en önemli oyuncularını alalımda Kupada kazaya Uğramayalım.
Ersun Yanal a da yazık edecek Bu işbilmez BECERİKSİZ,süresi dolmuş,İşgalci Konumundaki yönetim.
Kimse Boşuna iyi transferler beklemesin.Biz gene gider Bizi terkedip giden Rispi kadroya dahil eder Oynatırız.
Gidecek dediğimiz Jefersona hadi aslanım çık oyna deriz.
Hata üstüne hata yapan Hüseyine en büyük sensin deriz.Ücretin az alsana 2 milyon usd deriz.
Celalettin,hasan,Ayman vs vs bunlar neyimize yetmiyor fazla bile Bu yönetime,
Nedir bu saçmalık ya kaç senedir.Transfer sezonu gelsede Transfer yapsak diye Gece yarı Bilgisayar ve Tv başında GAZETELERDE habire Tranbsfer haberleri bekler olduk.
Yokmu Trabzonsporu bu tür fiyaskolardan Kurtaracak adam gibi Trabzonsporlular.

Hüdai Pervaneli
31.12.2007, 16:21

bilerek mi yaptim sence ?

Tekke
31.12.2007, 16:23
Zidanı alsak ya, hazırlık macında W.Bremenle 4-4 kalmıştık, sanırım 1 de gol atmıştı.

"Beşiktaş’ın 3 yıl önce almadığı Mısırlı Zidan boşta. Hamburg ile yollarını ayıran yıldız futbolcu Beşiktaş’a transferi ile ilgili çok çarpıcı konuştu."

ibrahim tolgun
31.12.2007, 16:25
bilemmki bilerek veya bilmeyerek. sadece taraftarımız üzülüyor okadar

Fatih
31.12.2007, 16:29
Zidanı alsak ya, hazırlık macında W.Bremenle 4-4 kalmıştık, sanırım 1 de gol atmıştı.

"Beşiktaş’ın 3 yıl önce almadığı Mısırlı Zidan boşta. Hamburg ile yollarını ayıran yıldız futbolcu Beşiktaş’a transferi ile ilgili çok çarpıcı konuştu."

zidan boşta deil arkadaşım

Cem Balcı
31.12.2007, 16:30
Son Dakika:

evet.şu ana kadar gelen en doğru haber.bu isimlerle artık adımız anılmayacak.kesin ve doğru haber...

Fatih
31.12.2007, 16:33
benim beğendiğim transfer edilmesi kolay isimler

ekrem dağ-g.antep
burak yılmaz - beşiktaş
hürriyet göçer -ankaraspor
mehmet çakır-g.birliği
murat duruer-ankaragücü

Hüdai Pervaneli
31.12.2007, 16:33
bilemmki bilerek veya bilmeyerek. sadece taraftarımız üzülüyor okadar

ben haberi aliyoken bende sevindim foruma koydugumda haberin eski oldugunu duydugumda bbende uzuldum bir dahakine daha dikkatli olrum sen korkma ;)

Mustafa K. Demirbaş
31.12.2007, 16:34
Trabzonspor Yönetim Kurulu ve transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, Beşiktaş'ın bütün haklarını Vestel Manisaspor'a verdiği Burak Yılmaz ile ilgilenmediklerini belirterek, Brezilyalı oyuncular Fernando ve Alex defterini ise kapattıklarını söyledi.
Beşiktaş'ın, Holosko karşılığında Vestel Manisaspor'a verdiği Burak Yılmaz'ın menajerlerinden bir teklif aldıklarını belirten Trabzonspor transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, "Burak Yılmaz'ın menajerlerinden, oyuncunun Trabzonspor'da oynamak istediği yönünde bir teklif aldık. Ancak bütün hakları Beşiktaş tarafından Vestel Manisaspor'a verilen oyuncu ile ilgilenmiyoruz" dedi.
Abdullah Başer, Brezilyalı oyuncular Fernando ve Alex'in transferlerini ise İnternacional Kulübü'nün sürekli fiyat artırımına gitmesi nedeniyle kapattıklarını belirtti.

ÖmerFarukYılmaz
31.12.2007, 16:46
burakla korayı biz alsak mkmml olurdu

Bayramm61
31.12.2007, 16:47
Ya madem herkes birseyler yaziyor, bende burda sahsi bi fikrimi belirteyim:

1981 Dogumlu 9 kez misir milli takiminda oynamis, daha önce Werder Bremen ve FSV Mainz (2006/2007 sezonunda 14 gol atti-orta saha oyuncusu olarak) takimlarinda oynamis, su an Hamburg takiminda yedek MUHAMMED ZIDAN. Hamburgda Rafael van der Vaart oldugundan kadroya girmesi zor..Bize orta sahada büyük katkilar yapabilecegini düsündügüm bir futbolcu...Ilgililere duyurulur

Bu adam bosta..gidip brazilyalarda gezecegine bu adami alin !!!!

6Şafak Aydın1
31.12.2007, 16:49
misirlilardan cektigimiz yetmedi sanki.

Murat Keçeci
31.12.2007, 16:50
transferde istemiyorum elimizdeki şu gereksiz adamları satalım yeter

Bayramm61
31.12.2007, 16:51
misirlilardan cektigimiz yetmedi sanki.

Herkes ayman gibi kalas degil...almanyada yasadigina göre Zidan i duymus ve futbolunu görmüs olmalisin

TSezgin61
31.12.2007, 16:52
baris memisle kadir kelesi aldik paf takimdan. bide iyi bir forvet alabilirsek tamamdir

Cem Balcı
31.12.2007, 16:54
baris memisle kadir kelesi aldik paf takimdan. bide iyi bir forvet alabilirsek tamamdir

yeterli olacağını hiç sanmıyorum.2 tane paftan oyuncu ve bi forvetle bu takım düzelmez.defansa ve orta sahaya da takviye şart.

6Şafak Aydın1
31.12.2007, 16:56
Herkes ayman gibi kalas degil...almanyada yasadigina göre Zidan i duymus ve futbolunu görmüs olmalisin

bence trabzona yaramaz kardes. mainztayken iyidi belki sonra hamburgta bitti. misirli topcularla isimiz olmaz insallah, o kadar nefret ediyorum.

ÖmerFarukYılmaz
31.12.2007, 16:57

o forvetide paftan alıp transferi kapattık derler bizimkiler

TSezgin61
31.12.2007, 16:58
o forvetide paftan alıp transferi kapattık derler bizimkiler

paftan alinan futbolculara ben yönetimin aldigi futbolculardan daha cok güvenirim... hicdegilse onlari ersun yanalin kesin olarak istedigi belli.

ama brezilyalilardan sonraki transferleri pek istedigini sanmiyorum ersun hocanin. gerci onun listesinde cok alternativ varsa kesin yapilir transfer

Doğan BULAT
31.12.2007, 16:58
Yaaa yeter artık ya allah aşkına bi tane adam yokmu şunlara durun diyecek.. Her sene aynı şey hersene aynı bahaneler.. Yemin ediyorum nefret ettim takımdan soğudum.. Trabzondaki arkadaşlar ne olur tepkinizi koyun artık O'nu alacakalar bunu alacaklar diye diye sizleride uyutuyorlar.. YAZIKLAR OLSUN YAA

TSezgin61
31.12.2007, 16:59
yeterli olacağını hiç sanmıyorum.2 tane paftan oyuncu ve bi forvetle bu takım düzelmez.defansa ve orta sahaya da takviye şart.

bu yönetimle anca bukadar... büyük baskan nuri albayrak paftan oyuncu cikarmis begenmiyorsun:)

taraftar istifa:D

ÖmerFarukYılmaz
31.12.2007, 17:01
paftan alinan futbolculara ben yönetimin aldigi futbolculardan daha cok güvenirim... hicdegilse onlari ersun yanalin kesin olarak istedigi belli.

ama brezilyalilardan sonraki transferleri pek istedigini sanmiyorum ersun hocanin. gerci onun listesinde cok alternativ varsa kesin yapilir transfer

transfer işini ersuna bıraktıklarını sanmam imzalarken alcaz deyip şimdi almıyacaklardır

Cem Balcı
31.12.2007, 17:02
bu yönetimle anca bukadar... büyük baskan nuri albayrak paftan oyuncu cikarmis begenmiyorsun:)

:D. evet,bu yönetimle malesef bukadar...

bunca zamandır hiçbir somut adım atılmaması gerçekten can sıkıcı.en azından diğer takımlara bakınca...

umarım yarından itibaren bu başlıktan sağlam ve gerçek transfer haberleri alırız...

Travelair
31.12.2007, 17:02
Basından edindiğimiz bilgilere göre; 10 milyon dolar bütçe istiyor Ersun hoca, sonra herzamanki hocamızın yanındayız açıklaması ama bir de mesaj: "10 milyonun hepsini harcamak zorunda değiliz". 2 anlam çıkartabiliriz:

1- Hoca sen ne yaptın? Bizde ne gezer o para? Zaten dünya kadar ödememiz var ne yapacaz şimdi?
2- Hoca bütçeyi telafuz ediyorsun sonra herkes bizi zengin sanıyor fiyatını yüksek söylüyor zora giriyoruz

Ne yapsak ne yapsak? Futbolcu ücretlerinden kısabilir miyiz acaba?

Yattara'nın ücretinin yatırılmaması, Ersen'in taksitlerinin verilmemesi, Risp'in aynı sebeple ayrılması yatırılınca dönmesi, diğer futbolculara geç ödemeler, geçen sene Gökdeniz'in aynı şikayetten sorun çıkarması vs

Olmadı, yatırmak zorunda kaldılar. Eh borç yükü almış başını gitmiş. İstenen tranfer 10 gidecek transfer 10 etti 20. Günler? Sayılı 30gün transfer sezonu. Yahu Brezilya'ya gidiş zaten 2 gün. 1 hafta oyalanma, fiyat arttırımı, kırımı...

Kısaca kendimizi düzeltmeden kimse kara kaşımız kara gözümüz için bize varmaz. Ya aşk için varır ya da para

ÖmerFarukYılmaz
31.12.2007, 17:03

:) harbi bu herifler istifa etmedi iz istifa edelim belki istifa ederler:)

TSezgin61
31.12.2007, 17:04
transfer işini ersuna bıraktıklarını sanmam imzalarken alcaz deyip şimdi almıyacaklardır

benim suandaki tek korkum, ersun hocanin verilen sözler nedeniyle istifa etmesi. insallah böyle birseyi aklindan gecirmiyordur. yoksa paftan alinan gencleri takima uyduracagindan süphem yok. o isini bilir. takimi 2. yari hazirlar, ve yeni sezonda bomba gibi kadro olur.

öz trabzonlularla dolu bir kadro

Cem Balcı
31.12.2007, 17:05
Basından edindiğimiz bilgilere göre; 10 milyon dolar bütçe istiyor Ersun hoca, sonra herzamanki hocamızın yanındayız açıklaması ama bir de mesaj: "10 milyonun hepsini harcamak zorunda değiliz". 2 anlam çıkartabiliriz:

1- Hoca sen ne yaptın? Bizde ne gezer o para? Zaten dünya kadar ödememiz var ne yapacaz şimdi?
2- Hoca bütçeyi telafuz ediyorsun sonra herkes bizi zengin sanıyor fiyatını yüksek söylüyor zora giriyoruz

Ne yapsak ne yapsak? Futbolcu ücretlerinden kısabilir miyiz acaba?

Yattara'nın ücretinin yatırılmaması, Ersen'in taksitlerinin verilmemesi, Risp'in aynı sebeple ayrılması yatırılınca dönmesi, diğer futbolculara geç ödemeler, geçen sene Gökdeniz'in aynı şikayetten sorun çıkarması vs

Olmadı, yatırmak zorunda kaldılar. Eh borç yükü almış başını gitmiş. İstenen tranfer 10 gidecek transfer 10 etti 20. Günler? Sayılı 30gün transfer sezonu. Yahu Brezilya'ya gidiş zaten 2 gün. 1 hafta oyalanma, fiyat arttırımı, kırımı...

Kısaca kendimizi düzeltmeden kimse kara kaşımız kara gözümüz için bize varmaz. Ya aşk için varır ya da para

abicim bu bütçe zaten çok önceden yanala verildi,bu hak tanındı.yoksa yanlışmı hatırlıyorum:confused:

TSezgin61
31.12.2007, 17:07
bu arada abdurrahman dereliyi aliyorduk sivastan o is noldu.... trabzonlu futbolcu

Egemen Yılmaz
31.12.2007, 17:10
hiç transfere gerek yok bu sezon için elimizdeki fazlaları gönderip bir santrafor bir de defans alsak yeter bence. 10 milyonu falan harcamasın bu beceriksiz yönetim.

Erdem Keser
31.12.2007, 17:11
bu arada abdurrahman dereliyi aliyorduk sivastan o is noldu.... trabzonlu futbolcu

Abdurrahman seve seve! Galatasaray formasını giysin..

TSezgin61
31.12.2007, 17:12
Abdurrahman seve seve! Galatasaray formasını giysin..

böyle bi aciklamasi varmi:( nerden cikti bu cimbomluk

Travelair
31.12.2007, 17:17
abicim bu bütçe zaten çok önceden yanala verildi,bu hak tanındı.yoksa yanlışmı hatırlıyorum:confused:

Derleme yapmaya çalıştım. Hiç öyle gerçekçi olmayan transferlerle uğraşmamak lazım. Ayağımızı yorganımıza göre uzatıp yola devam ederdik. Ama alacağım yapacağım diyen adam da yapmalı. Oyuncağa döndü iş. Brezilyalılar fiyat arttırıyorsa alternatifine yönelirsin veya alternatifiyle anlaşarak gidersin oraya. Yeni bir racon değil ki bu?

emre81
31.12.2007, 17:20
bakiyorumda herkes sogudu transferden
ulan yuzsuz albayrak senin allah belani versin
bu kadar serefsiz insanlar dunyada goruldumu

ulan baturoglu sen ancak cocuguna sut almasini bilirsin
sen kim brazilyadan yildiz almak kim
senin suratini goren dilenci sanip bozuk para atar yuzune lan

Kardeş bu yaptığın yanlış bu kadar hakaret olur mu, ama senin yaşında olsam aynı yanlışı bende yapardım :))
ne yazıkki yönetim durumu bu hale götürdü. Neymiş Fatih ve Gökdeniz miş brezilyalılar sen cebindeki paranın hesabını bilmiyor musun eğer öyleyse ne .... oralara kadar gidiyosunuz Gürcistan'dan şurdan burdan 300-500 bin dolarlık 3-5 tane toplayın gelin madem öyle.

TSezgin61
31.12.2007, 17:20
ya brezilyalilar olmadiysa, yerli al.

selcuga bas parayi al. trabzonlu futbolculari cikar al. gurbetci trabzonlulari arastir. tamami yerli olsun. yerlinin yerlisi. TRABZONUN COCUKLARI. bu sezonu böyle gecistir, önümüzdeki sezon sampiyon ol... cokmu zor yaaaaaaaaaaa!!!

hic degilse bir ezik topa vururken yüreginle topun önüne atlar, gol olmasin diye!!

celolar gibi erdincler gibi aldigi parayi saymaz!!!

sarman61
31.12.2007, 17:21
bakiyorumda herkes sogudu transferden
ulan yuzsuz albayrak senin allah belani versin
bu kadar serefsiz insanlar dunyada goruldumu

ulan baturoglu sen ancak cocuguna sut almasini bilirsin
sen kim brazilyadan yildiz almak kim
senin suratini goren dilenci sanip bozuk para atar yuzune lan

Bu yazdığın yazıyı yaşına veriyorum. Forum kurallarını okursan bu yaptığının yanlış olduğunu göreceksin.

Atakan
31.12.2007, 17:23
evet paftan oyuncu almak önemli ama her takımda işe yaramayabilr.Ama bizde ersun yanal gibi bir hoca var ve bu hoca başka oyuncuları yaptığı gibi bu oyuncularıda yıldız yapabilir (İnşallah).Transferi ise ersun yanal'ın istediklerini alıp kapatsak süper bir takım oluruz.

TSezgin61
31.12.2007, 17:25
evet paftan oyuncu almak önemli ama her takımda işe yaramayabilr.Ama bizde ersun yanal gibi bir hoca var ve bu hoca başka oyuncuları yaptığı gibi bu oyuncularıda yıldız yapabilir (İnşallah).Transferi ise ersun yanal'ın istediklerini alıp kapatsak süper bir takım oluruz.

orasi öyle, alamiyorsanda otur konus, "ersun hoca biz bunlari alamiyoruz, yardimci ol, genc yeteneklerin varsa yada alternativin varsa ona bakalim." ama yook!!

Yasin N.
31.12.2007, 17:40
hehe yine bütün yıldızları almışız:D artık o kadar komik hale geldiki takımımız yurt dışından futbolcu bile transfer edemiyoruz. Bu nasıl yönetim bu nasıl başkanlık transfer döneminde sadece bir kaleci aldık o kadar ama ilerde yanlışlıkla yönetimde filan olursam transfer işlerine ben bakacam nasıl olsa git brezilyaya gez gel ohh ne ala memleket.

Hakan Karadirek
31.12.2007, 17:46
TS'ye Brezilyalı şoku
31 Aralık 2007 / 17:21
Trabzonspor'da Brezilya'nın İnternacional Kulübü oyuncuları Alex ve Fernando'nun transferleri gerçekleşmedi.

Kulüp transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Alex ve Fernando'nun transferlerinin gerçekleşmediğini belirterek, ''Bu oyuncuların transferi kapandı. Artık gündemimizde yer almıyorlar'' dedi.

Transferde başka arayışlara gireceklerini ifade eden Başer, ''Teknik direktörümüz Ersun Yanal ile oturup konuşacağız. Yeni isimler konusunda tartışacağız. Son durumu değerlendirip buna göre hareket edeceğiz'' diye konuştu.

Başer, Brezilya'da bu oyuncular için pazarlık yapan kulüp başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu'nun da Brezilya'dan ayrıldığını ve Türkiye'ye döndüğünü kaydetti.

İsveçli oyuncu Rade Prica ile Beşiktaş'tan Vestel Manisaspor'a transferi gündemde olan Burak ile ilgilenmediklerini belirten Başer, ''Prica, teknik direktör Ziya Doğan'ın istediği bir oyuncuydu. Bu oyuncuyla ilgilenmiyoruz. Burak konusunda da hiçbir görüşmemiz olmadı'' dedi.

Başer, Karşıyaka'dan kaleci Onur ile 3,5 yıllık sözleşme yaptıklarını da sözlerine ekledi.

Ali Can
31.12.2007, 17:47
TS'ye Brezilyalı şoku
Trabzonspor'da Brezilya'nın İnternacional Kulübü oyuncuları Alex ve Fernando'nun transferleri gerçekleşmedi.

Kulüp transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Alex ve Fernando'nun transferlerinin gerçekleşmediğini belirterek, ''Bu oyuncuların transferi kapandı. Artık gündemimizde yer almıyorlar'' dedi.

Transferde başka arayışlara gireceklerini ifade eden Başer, ''Teknik direktörümüz Ersun Yanal ile oturup konuşacağız. Yeni isimler konusunda tartışacağız. Son durumu değerlendirip buna göre hareket edeceğiz'' diye konuştu.

Başer, Brezilya'da bu oyuncular için pazarlık yapan kulüp başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu'nun da Brezilya'dan ayrıldığını ve Türkiye'ye döndüğünü kaydetti.

İsveçli oyuncu Rade Prica ile Beşiktaş'tan Vestel Manisaspor'a transferi gündemde olan Burak ile ilgilenmediklerini belirten Başer, ''Prica, teknik direktör Ziya Doğan'ın istediği bir oyuncuydu. Bu oyuncuyla ilgilenmiyoruz. Burak konusunda da hiçbir görüşmemiz olmadı'' dedi.

Başer, Karşıyaka'dan kaleci Onur ile 3,5 yıllık sözleşme yaptıklarını da sözlerine ekledi.

sonunda kapandı su konu

Samet Berber
TS'ye Brezilyalı şoku

tebrikler ya başka birşey demeye gerek yok ...

defolun gidin artık yaa :mad:

Koray
TS'ye Brezilyalı şoku

biri bunlara sorsun kimle ilgileniyomuşlar diye...ulan sizin kimseyle ilgilendiğiniz yokki...ancak onur gibilerini alırsınız zate...oda iyi çıkarsa diğerleri gibi şehri terkeder artık...

master yoda
31.12.2007, 17:48
şuna bak ya adamların gözden çıkardıgı oyunculara keşke gelselerdi diyoruz bide bunlarla rekabet ediyoruz.Biz niye paftan serdar özkan-i.kaş falan cıkarmıyoruz ?

TS-Tiryaki
31.12.2007, 17:49
acaba bunlar Marcelinhoyu zamaninda nasil aldi. Hala anlamis degilm.

muharrem demirc
31.12.2007, 17:49
Kardeş bu yaptığın yanlış bu kadar hakaret olur mu, ama senin yaşında olsam aynı yanlışı bende yapardım :))
ne yazıkki yönetim durumu bu hale götürdü. Neymiş Fatih ve Gökdeniz miş brezilyalılar sen cebindeki paranın hesabını bilmiyor musun eğer öyleyse ne .... oralara kadar gidiyosunuz Gürcistan'dan şurdan burdan 300-500 bin dolarlık 3-5 tane toplayın gelin madem öyle.

arkadaşlar işleri bu duruma yönetim getirdi. her gün umutla bilgisayar başına koşup foruma giriyorum transfer vardır diye ama hep hayal kırıklığı yaşıyoruz. Baturoğlunun tipi bence de bozuk o yüzden kimse ciddiye almayabilir:) bizim bozulan sinirlerimizin yıkılan hayallerimizin karşılığını Baturoğlu ve Albayrak nasıl ödeyecekler. bu duyguların fiyatı var mı
? şu an yönetimde zorla oturuyolar böyle bir şey hangi kulüpte var. Geçen Karadeniz TV de Zeyyat Kafkas'ı dinledim. bana akli melekeleri yerinde gibi gelmedi.

yönetimin icraatıyla dumura uğrayan bu çocuklar bozulan sinirlerini nasıl düzeltecekler öfkelerini nasıl kusacaklar. oyuncağı elinden alınmış çocuklar bunlar tabi bağırıp küfredecekler...

ibrahim tolgun
31.12.2007, 17:50
birezlya dizisi sona ermiştir..

Yasin N.
31.12.2007, 17:50
Bir ara yaptıkları gibi yaparlar, szymkoviak benim yanıma takım arkadaşımı transfer edin demişlerdi bizim aklı evveller parası fazla geldi diye almamışlardı fakat yine aklı evveller transferin kapanmasına saatler kala tomas jun!u transfer etmişlerdi hemde işin tuhafı pahalı denilen tufbolcudan 50 milyar daha fazla verilmişti, işte transfer komitemiz bu. daha ne olsun.

aaahmet61
31.12.2007, 17:53
merak ediyorum.bir gökdeniz birde yattarayla 2. yarı bu takım nereye kadar gider.çok zor günler bizi bekliyor.ersun yanalın Allah yardımcısı olsun.

Koray
31.12.2007, 17:55
merak ediyorum.bir gökdeniz birde yattarayla 2. yarı bu takım nereye kadar gider.çok zor günler bizi bekliyor.ersun yanalın Allah yardımcısı olsun.

ersun hoca isitfa edecek transferler olmazsa...

Üzeyir Gönül
Forumu takip ederken benim gibi diğer arkadaşların da gözlerinden şimşek çaktığını anlıyorum. :D Biz taraftar olarak bu kadar sinirliyken, bu takımın teknik direktörü olan Ersun Yanal'ı hiç düşünemiyorum. Vallahi de billahi de adama yazık ediyoruz. Kariyerini sıfıra indireceğiz adamın ya! Adam gibi yönetim yok ki.
Bana kalırsa çok borç var ya o yüzden transfer yapmıyor bunlar. Fazla açılmamak için yani. :mad:

temel_yilmaz
keşke biraz daha kalsaydı bizim yöneticiler rio karnavalına az kalmıştı

ahmetto
31.12.2007, 17:56
Yazıklar olsun bu yönetime her transfer döneminde aynı senaryo annı nakaratları görüyüruz.Allahım bunların defolup gittiği günleri görebilecekmiyiz acaba

Doğan BULAT
31.12.2007, 17:58
Lanet olsun..:mad:

temel_yilmaz
31.12.2007, 17:58
Forumu takip ederken benim gibi diğer arkadaşların da gözlerinden şimşek çaktığını anlıyorum. :D Biz taraftar olarak bu kadar sinirliyken, bu takımın teknik direktörü olan Ersun Yanal'ı hiç düşünemiyorum. Vallahi de billahi de adama yazık ediyoruz. Kariyerini sıfıra indireceğiz adamın ya! Adam gibi yönetim yok ki.
Bana kalırsa çok borç var ya o yüzden transfer yapmıyor bunlar. Fazla açılmamak için yani. :mad:

zaten normal şartlarda transfer yapamaz tüzüğe aykırı ama trabzonsporda bir tüzük n biliyim bir kuralcılık olduğunu zannetmiyorum mafyavari yönetildiği için herkes kendi cebime n girer nasıl nemalanırım onun peşinde benim çevremden duyduğum akıl almaz iddialar var ama neyse vuslat bir başka bahara

Samet Berber
31.12.2007, 17:59
(ersun hoca istifa ...)

bu yönetim belki bu rezillik sonunda ayrılır...

Koray
31.12.2007, 18:02
(ersun hoca istifa ...)

bu yönetim belki bu rezillik sonunda ayrılır...

sn inanıyomusun ayrılacaklarına ?..

FANATIK61
31.12.2007, 18:02
Tüh surda 200. Sayfaya az kalmisti, hayallerimiz yikildi :D

Aglanacak halimize gülüyoruz mecbur ne yapalim yeni birsey degil bu...

Şenol YİĞİT
31.12.2007, 18:09
Vayy be İBB bile 1trilyon 100 milyara İ.akın'ı transfer etmiş.Pehh

karatasof
31.12.2007, 18:17
Benim en fazla merak ettiğim bu yönetimde bir Transfer Komitesi var mı?Transferin sorumlusu kimdir alınacak-gönderilecek topçulara kim karar verir.Topçu beğenmek için gidenler kimlerdir.Bir kere bunlara yanıt bulabilsek ona göre tavrımızı belirleyeceğiz aslında.Şimdi en son yaşanan Brezilya seferini düşünün.Bu adamları kim beğendi? ????????
Adamları transfere kim gitti? Baturoğlu!
Adamların transferinin yattığını kim açıkladı? Başer!
Bunların hepsi, başka başka adamlar olunca bunların bir şey yapmayacağıda belli oluyor zaten.

Mustafa OK
31.12.2007, 18:18
ersun yanal istifa et...
bu yönetim bizi yedi bari seni yemesin git kurtul...

AYDIN KANTEKIN
31.12.2007, 18:19
aslinda üzülmeye fazla gerek yok benim anladigim kadari ile zaten hicbirimiz sok olmadik bu ise.bu adamlarin elinden gelen bir is degil bu bence transfer yapamamalari trabzonspor kulübü icin daha hayirli oldu.son üc yönetimdir bir transfer fiyaskosu yasiyoruz ve gelen hicbir yönetim dogru dürüst adam alamiyor.alinanlar basimiza bela oluyor fifa uefa bilmem ne.ben olsam artik ersun hoca nin yerinde bu durumda istifa ederim cünkü ziya ya yapilan aynisi bunada yapilacak ve yazik olacak.

Mehmet_Mercanlı
31.12.2007, 18:20
kapayın bu başlığı zaten bu yönetimle bu başlığın acılması saçmaydı

ÖmerFarukYılmaz
31.12.2007, 18:21
YA BEYLER BAYANLAR real madrid bastırıp raulu sattırmıyor bzide bastırıp muhammed zidanı ya kiralayalım yada alalım herif bzizim takımda ynasın varya siz görün olup bitenleri

imza toplayalım bişeler yapalım ya

Samet Berber
evet arkadaşlar artık çoğu insan alışmış görünüyor transfer görmemeye bu çok iyi ...

Ayhan Çolak
belki bu yönetim kurulunun yapabileceği en iyi ütopya ibrahim akın ı seneye bedava ts ye vermek olabilir!nuri nin eski takımı ne de olsa!

TSezgin61
31.12.2007, 18:28
birseyler yapalim... sesimizi duyuralim... bir hakem faciasi icin 30 bin kisi yürüdü. BIR TRABZONSPOR ICIN 10 MILYON NEDEN YÜRÜMESIN. YOK OLUYORUZ

mhayri
31.12.2007, 18:29
Berbat bizler için...
2 yarım sezon 2007 de geldi geçti kahırla,kederle, öfkeyle...
İşte yeni sene sizce ne olacağız bilmem ama ben artık umudu da kaybetmek üzereyim...
Onuda kaybedersek vay halimize...
Herkese iyi seneler...

mhayri
31.12.2007, 18:29
Berbat bir seneydi bizler için...
2 yarım sezon 2007 de geldi geçti kahırla,kederle, öfkeyle...
İşte yeni sene sizce ne olacağız bilmem ama ben artık umudu da kaybetmek üzereyim...
Onuda kaybedersek vay halimize...
Herkese iyi seneler...

Koray
31.12.2007, 18:31
yukarda bi arkadaşın dediği gibi bunlar marcelinho yu nasıl aldı aklım almıyo...

Hakan Karadirek
31.12.2007, 18:33
Transfer Hayal Olunca Trabzonspor yönetimi transfere hızlı giriş yapmasına rağmen evdeki hesabın çarşıya uymadığını görünce yeniden kabuğuna çekilmek zorunda kaldı.Haberin Devamı İçin Tıklayınız.
Ersun Yanal üç yılda 900 oyuncu izlediğini ve her mevki ile ilgili elinde oyuncu bilgisinin bulunduğunun altına çizerken gelinen noktada Trabzonspor Brezilya’dan yine eli boş döndü. Her zaman Brezilya seyahatleri Trabzonspor için pembe dizi olmaktan öteye gitmedi. Fernandao ve Alex transferi de yattı.

Yurt dışında umduğunu bulamayan Bordo mavili yönetim yurt içinde takas yolu ile oyuncu alarak kadrosunu güçlendirip bir yandan da elinde bulunan istenmeyen fazla oyuncuları eritme arzusu işe yaramadı. Oyuncu için kapısı çalınan takımlar” Önce para,oyuncu alıp oyuncu satmak istemiyoruz” diyerek transferlere sıcak bakmadılar. Karşıyaka’dan alınan kaleci Onur bile Trabzonspor’a yaklaşık 500 milyara mal oldu.

Trabzonspor yönetimi bu gelişmeleri yaşayınca doğal olarak elindekilere sığındı. Bordo mavili takımın 15 gün içinde iki Fortis Türkiye kupası ve birde Türkiye liginde zorlu maçı var. Yönetim önce kimseye borcumuz yok açıklaması ile çıkan haberleri yalanlasa da dün akşam itibari ile futbolcuların tüm alacaklarının ödendiği haberini resmi internet sitesine düştü.

Böylece Trabzonsporlu futbolcuların maç başı ve maaş alacaklarının tamamı ödenmiş oldu. Para yüzünden sıkıntı yaşayan yabancıların sorunları bir bir aşıldı. Şimdi moralleri yüksek olan bu takımın performansını tam kapasite ile sahaya yansıtması kaldı..

mhayri
31.12.2007, 18:42
"Karşıyaka’dan alınan kaleci Onur bile Trabzonspor’a yaklaşık 500 milyara mal oldu."
o 500 ü brezilyada pazarlıkta kullansanız da şu adamları alsanız olmazmıydı
diyorum ama bu adamlar paranın hesabını bile bilmiyorlar daha ne diim.

Egemen
31.12.2007, 18:51
"Karşıyaka’dan alınan kaleci Onur bile Trabzonspor’a yaklaşık 500 milyara mal oldu."
o 500 ü brezilyada pazarlıkta kullansanız da şu adamları alsanız olmazmıydı
diyorum ama bu adamlar paranın hesabını bile bilmiyorlar daha ne diim.

500 milyarla çözülecekmiydi o transferler??

adamlar satmak istemiyor ve kıllatıp duruyorlar.. oyuncular da gitmek istemiyorsa nasıl alacaksın.. 500 milyar daha eklesen ne değişecek..

neyse size kolay gele.. ben eglenmeye gidiyorum alsancaga :D ugrasamayacam transferle, Trabzonspor'la bu gece..

iyi yıllar..

Erkut Ay
31.12.2007, 18:54
bunlar ne ayak çözemedim kendilerinden hayır gelmediği gibi koskoca kongreyi bile yaptırmadılar dümdüz gidilmek hoşlarına gidiyor herhalde...

bunlardan boylarından büyük icraat beklemeyin yapamazlar aklı örnek göstermeyin alakaları yoktur..

şahsen ben zaten beklemedim bu transferleri onların düşüncesi 2.3 genç amatör futbolcuyla transferi kapatmak o kadar....

S.DEMİRCİ
31.12.2007, 18:56
korkarım ersun yanalıda kaybedeceğiz......

Samet Berber
31.12.2007, 18:56
bunlar ne ayak çözemedim kendilerinden hayır gelmediği gibi koskoca kongreyi bile yaptırmadılar dümdüz gidilmek hoşlarına gidiyor herhalde...

bunlardan boylarından büyük icraat beklemeyin yapamazlar aklı örnek göstermeyin alakaları yoktur..

şahsen ben zaten beklemedim bu transferleri onların düşüncesi 2.3 genç amatör futbolcuyla transferi kapatmak o kadar....
çok haklısın arkadaş daha kongre yapamayan adamlardan transfer beklemek ...

çok komik olsa gerek :D:D

Murat Keçeci
31.12.2007, 18:57
yönetim takımın aynasıdır bu yönetime rağmen 9.luk büyük başarı diyorum biran önce bu kabustan uyanmak için kongreyi bekliyorum artık bu transfer konulara fazla girmeye gerek yok 2.yarı başlasa da şu işkence sezonu ortalarda biyerlerde tamamlasak bari boşuna heveslendik devre arası gelsede transfer yapsak diye bu hayal yıkıcılar olduğu sürece trabzonun sırtı doğrulmaz

mayd61
31.12.2007, 18:58
TS'ye Brezilyalı şoku

yaziklar olsun sizlere, aciz herifler...Allahinizdan bulun be...Rezil herifler,yüzsüzler....Bu yönetimi destekleyenler de bi oturup düsünsün bakalim....

Rasim YILMAZ
31.12.2007, 19:06
İzmirli arkadaslar forum bornavayı bilirler. İşte orda eşime hediye alırken yarım saat önce. Bizim Ceyhunu gördüm..:) Bir günlük aradan faydalanıp izmire gelmiş:) 2-3 dk konuştuk.. Transferi sordum. 4-5 gün içinde birşeyler olabilir dedi. Kapattı konuyu.. Hasta edeceksin beni fırça yedireceksin dedi bindi jeep e gitti:) Televizyonda daha karizma duruyo.. he bide adamda tik olmuş.3 dk içinde 4 kere tükürdü:)

Süleyman Eruyar
31.12.2007, 19:07
arkadaşlar yapacağımız en büyük tepki 4 ocak ta trabzonsporun kupa maçında tepkimizi bütün gruplarla birleştirip göstermek olacaktır..

Murat Keçeci
31.12.2007, 19:08
2 gün önce 60 kişi takip ediyordu bu konuyu şimdi 28 millet gerçekleri görmeye başladı benimde umudumu aldı bu yönetim bende daha heveslen giremiyorum

farfara
31.12.2007, 19:09
Bu yönetime kim dur diyecek ?

Sezona Lazaroniyle baslayip 4 maclik bir serüvenin ardindan Lazaroniyi kovdular.
Ziya Dogan`a anlasilmaz bir sekilde tahammül edip koskoca kulübü dünyaya rezil ettiler.
Musampa`ya dünyanin parasini ödeyip iki mac üstüste 90 dakika bile oynattirmayip adamin serbest kalmasini sagladilar.
Stephanov gibi istikbal vaad eden bir futbolcuyu degerinin cok altinda satarak kulübü en az 10 milyon dolar zarara ugrattilar.
Ersen Martin`i satip sonra vazgectiler,futbolcu bizimdir deyip UEFA`lik oldular.
Olagan kongreyi zamaninda yapmayip kulübü olaganüstü hal vari bir sekilde yönetmeye kalktilar.
Bu isbilmezlere dur diyebilecek bir organ,organizma,madde,hücre,beyin yokmu?
Yönetime talip olan Sayin Sadri Sener,Ibrahim Haciosmanoglu kulübün ileri gelenleri,Dinvan Kurulu,Eski Yöneticiler,taraftarlar neredesiniz.

Mustafa Uzuner 61
31.12.2007, 19:09
bu yönetim transfer yapmasın zaten eldekileri satmasın yeter bu sezon zaten bana göre bitti zaten bu yönetimin hangi transferi işe yaradı ki bunlar yarasın adamlar daha selçuk inanı alamıyor gitmişler brazilyanın en büyük klüblerinden birinin fatihi ile gökdenizini almaya çalışıyor alırlarsa ben eşek gibi anırırım

mayd61
31.12.2007, 19:10
İzmirli arkadaslar forum bornavayı bilirler. İşte orda eşime hediye alırken yarım saat önce. Bizim Ceyhunu gördüm..:) Bir günlük aradan faydalanıp izmire gelmiş:) 2-3 dk konuştuk.. Transferi sordum. 4-5 gün içinde birşeyler olabilir dedi. Kapattı konuyu.. Hasta edeceksin beni fırça yedireceksin dedi bindi jeep e gitti:) Televizyonda daha karizma duruyo.. he bide adamda tik olmuş.3 dk içinde 4 kere tükürdü:)

Ceyhun da ne aciklayici bilgiler vermis :D:D

Murat Keçeci
31.12.2007, 19:10

bu yönetimin yüzünden olmuştur o tükürme onların yüzüne tükürmek istediğinden

farfara
31.12.2007, 19:11
Ayinesi istir kisinin lafa bakilmaz.Ne is basardilar ki hâlâ utanmadan kongreyi erteletip o koltuklarda oturuyorlar.yüzsüz herifler

Mustafa
31.12.2007, 19:14

Ceyhun belki başka takıma transfer olacaktır onun için 4-5 gün içinde bişeyler olabilir demiştir

EmrahYalçınalp
31.12.2007, 19:19
Bu arada Burak ile ilgili şunu da belirteyim, bu Holosko transferi konusunda beşiktaşlılar çok rahatsız oldular. Mutlu oldukları tek bir konu var o da Burak Yılmaz'ın elden çıkarılmış olması, tek olumlu baktıklatı nokta bu.

Süleyman'ın da entrysinde belirttiği üzere zamanında bizi beğenmiyordu, normaldir bu tabi kendi seçimi, ancak bir anda beğenmeye başlaması külliyen yalan olur. Gideceksem bari Trabzonspor'a gideyim diyen bir oyuncudan bize yarar gelmez.

Bir de kendisi Arif 2'dir, geçen sezon beşiktaşa çok penaltı kazandırmıştır.

Velhasılı kelam bu kadar konuştuk ama buna bile değmez kendisi bence.
Hiç bir nitelikli oyuncuyla ilgilenemediğimiz gibi Burak'la da ilgilenmediğimizi belirtmiş yüce yönetim. Olsun. Konu açacağı için ben yine ele almak istiyorum.

Bir kere, şu "bjk'yi tercih etme" meselesinde yorum yaparken biraz insaflı olmak lazım. Sorunu kabul edemezsek çözemeyiz. Her normal insan, hele de futbol gibi iyi para kazanılan bir sektörde olan hiç bir insan İstanbul ile Trabzon'u kıyaslamaz. Trabzonspor'luluğumu bir kenara koyarak söylüyorum, ben de olsam İstanbul'u tercih ederim. Hatta mesela bir Belçika takımında oynayacağıma yine İstanbul'u tercih ederim. Bunlar normal şeyler. Sorunu ortadan kaldırmak için yapılacak mantıklı şey "beni istemeyeni ben hiç istemem" demek yerine zamanında Osman, Tolunay, B.Orhan, K.Orhan, İskender, Cengiz, Abdullah, Ogün'de olduğu gibi "önceden" keşfetmek ve özkaynaklara yönelmek. Bu süreçte "ağzı yanmış" iyi futbolcuları bünyaya katmakta ne sakınca var, anlamıyorum. Serkan fena bir tercih değil gibi mesela...

Burak konusuna gelince... Kısır yaptık, limon lazım. Burak biraz küçük de olsa, yeterince sulu olmasa da kesinlikle iş görecek bir "limon". Şahsen daha güzel görünüyor diye postakal almayı anlamlı bulmuyorum. Tek santrafor oynayacaksak Tekke'den sonra adam beğenmek zor. Ama çift oynayacaksak bize Umut'un yanında bir Kevin Camplle lazım mesela. Aklımda 3 tane tanıdık isim var. Şartlar gereği en makul olan Burak. Becerebiliyorlarsa De Nigris de bizim işimize yarayacak adam. Bir de Mehmet Yıldız, ki gs ile söz kesmiş. Yine başa dönüyoruz. Bize gelmez, haklı olarak...

Ben hala Ersun Hoca'nın ne yapacağını merak ediyorum. Söylendiği gibi kendisine yakıştırılan ve yapıştırılan "defansı önemsemez" yaftasından kurtulmak istiyorsa kesinlikle kaliteli bir stoper gerekli diye düşünüyorum. Bunun yanında Hüseyin ya da Ayman'ın yanında bir top kullanma becerisi yüksek önlibero. Vestel bence şu an Türkiye'nin en iyi top kullanan ortasahasına sahip takım oldu. Haydi Selçuk olmadı, gir Koray'ın aklına... Sen Vestel'e gidecek adam mısın de. Tut kolundan getir... Çünkü Aurello'yu -ki biraz fazla enine oynuyor-, Deniz Barış'ı, Selçuk'u alamıyorsan geriye bir o kalıyor. Brezilya konusuna girmemek lazım, tam trajedi... Sonra, bir forvet, bir de doğrudan katkı yapacak kaleci lazım.

Aksi hale, zor dostum zor!

Mevcut yönetimin hesabı her neyse, şunu bilmeliler ki bu mentalite ile devam eder ve transfer konusunda vasatı aşamazsa Trabzonspor'a değil, Trabzon'a zor girerler. Şahsi beklentim yıldız falan değil. Gerekli olan adam. Al da, tutmazsa canın sağolsun. Ama al. Milleti günlerce oyalayıp salak yerine koyma. Alex ve Fernando'nun transferi zor adamlar olduğunu ben orayı görmeden de söylerim. Bunun için günlerce kamp kurmaya ne gerek var?

farfara
31.12.2007, 19:22
Transfer konusunda herzaman oldugu gibi yine gec kaldik.Simdiye kadar alinmaliydi alinacak olanlar.Cuma günü kupa maci var .Yönetimin haberi varmi acaba?
Artik bir hafta daha alinacak oyuncular tespit edilir.Kimi alsak diye kara kara düsünmeye baslarlar.Gerci düsünmek icin beyne ihtiyac var bunlarda beyin namina birsey olmadigi icin.Olan bizlere olur

Samet Berber
31.12.2007, 19:25
transfer kapanmıştır arkadaşlar hayırlı uğurlı olsun ...

Bartuğ13
31.12.2007, 19:32
transferler yattı,bir de adı geçenlerle de ilgilenmiyolarmış.
adamın bütün şevkinin içine ettiler.tek umudumuz alındıysa ümit milli kaleci ve 2 paf oyuncusu.
kongreyi de mundar edip sadri bey ve ekibini küstürdüler.
insanın içinden çekip şunları kurşuna dizmek gelmiyor değil.

Erdal
31.12.2007, 19:35
Kongre yi ertelediklerinde ( ki ertlemeleri onların fikri ama sebep olan onlar değil) gerçekten bir plan yaptıklarını düşünmüştüm .Bir yol haritası ,hatta ne bileyim bahsi geçen futbolcularla görüşme söz kesme ws .ve itiraf edeyim çok emindim bu transferlerin olacağına .şimdi görüyorum ki bu arkadaşların, ağabeylerin,amcaların hiçbir planı falan yok .Allah aşkına futbolcu transfer ederken yüzüne gözüne bulaştıran ( alırkende satarken de) bir yönetim dergimizdeki stadyumu nasıl yapacak ....ben cidden bunların günlük iş hayatlarının ev aile hayatlarının nasıl yürüdüğünü merak etmeye başladım .....bu kadar yalan bu kadar zuhurata tabilik insanı insanlıktan çıkarmazmı ???

Samet Yildirim
31.12.2007, 19:37
bunlar kogreyi öylesine ertelemezler transfer yapmadiklarina göe baska i$ var bu i$in icinde yoksa niye ertelesin adam manyak mi---borsaya 7 trilyon futbolculara 4-5 trilyon---transfer yapsalar hadi ALBAYRAK aday olmasi icin derim ama transfer de yapmiyor demeki baska bi ndn var ama ne ........

farfara
31.12.2007, 19:46
bunlar kogreyi öylesine ertelemezler transfer yapmadiklarina göe baska i$ var bu i$in icinde yoksa niye ertelesin adam manyak mi---borsaya 7 trilyon futbolculara 4-5 trilyon---transfer yapsalar hadi ALBAYRAK aday olmasi icin derim ama transfer de yapmiyor demeki baska bi ndn var ama ne ........

Isbilmezlik,beceriksizlik,acemilik,dalavere,destek siz sallama,...say sayabildigini

Emirhan Makul
31.12.2007, 19:46
yeni yıla trabzonspor açısından mutlu girmek isterdim hiç değilse 2-3 transfer haberiyle daha da mutlu olabilirdim yeni sene yine üzüleceğe benziyoruz

farfara
31.12.2007, 19:51
Cuma günü Avni Akerde bunlara öyle bir protesto yapilmali ki analarindan emdikleri burunlarindan gelsin.

Koray
31.12.2007, 19:55

bnde kafamı buna yoruyorum zaten...madem transfer fln hiç bi halt yamıcaksınız niye kongreyi erteliyonuz var bu iştebi iş ama dur bakalım...

Fatih Öztürk
31.12.2007, 20:24
tüm becerisizliklerine rağmen hala içimde transfer adına bir umut var.

Rasim İlham Kotancılar
31.12.2007, 20:25
En iyisi kış uykusuna yatalım Transfer mevsimi bittiğinde uyanalım.

A.T.R
31.12.2007, 20:29
hehe bir yeni yıl geyiği yapayım :)
Yeni Yıla nasıl girerseniz öyle devam edermiş.

YANDIK Kİ NE YANDIK TARNSFERSİZ VE YETERSİZ BİR TAKIM VE GİTMEK BİLMEYEN BİR YÖNETİM :D

2008 de bunlarla devam ediyor mu bak sen o zaman rezilliğe, sakın yaz dönemi TRANSFER BAŞLIĞI açmayın abes kaçar ;)

Ömer TOPAL
31.12.2007, 20:34
beni alın para vericem istersem hıyarım

bloodblue1
31.12.2007, 20:39
bu adamların transfer yapacaqı yok ... burada ki adamlar yanılacak hep ama yanılmaz ins.

Erdal Kılıçarslan
31.12.2007, 20:41
eğer noel baba bize topcu getirmezse tabi :)

demir
31.12.2007, 20:55
kendımı bıldım bılelı hıc sampıyonluk gormedıgım halde bu takımı sonuna kadar destekleyıp her yerde mıllıyetcılıgını yapan ve her fırsatta takımın bulundugu durumdan dolayı dalga gecılen ama çeneyle kurtulan ve herzman en kotu sartlarda bıle olsa bu takıma destek vermeye calısan ben hala ve hala bukadar durumun kotu olmasına ve her fırsatta spor sıtelerıne bakıp bır transfer haberı arayan ve artık basarıdan degıl acaba bır transfer yapılırmı dıye bekleyen benmıyım hıyar yoksa baskasımı soruyorum sıze

Kadir
31.12.2007, 21:05
Bir acılı transfer dönemi daha . . . Ah ulan ah .!

Murat Keçeci
31.12.2007, 21:19
yeni yılada albayraklan girdik 2008 den de bir hayır beklemeyin artık

monokotilodon
31.12.2007, 21:19
cafer gitsin onur recep gelsin
erdinç celaleddin risp jabi gitsin 2.ligden bi adam alsınlar 40 yaşlarında
ayman hüseyin gitsin serkanın yanına selçuk alınsın adnan oynasın
tomas jun gitsin mehmet yıldız alınsın
hatta mehmet yılmaz alınsın on numara forma giysin ne kadar kötü olsa umutun son zamanlardaki halinden iyidir en azından mehmet yürürken karşıdakiler korkuyo umuta bakınca insan acıyo nerde o bize karşı oynayan ankaragüçlü umut

bu adamları bedava bile versek takasla falan TRABZON doğumlu topçular alsak en azından yarın benim çocuğum fransızca öğreenmeli diye çekip gitmez

biz TRABZONSPORUZ fener deiliz ki ilk 11 de 12 tane yabancıya bel bağlayalım yattara da dahil olmak üzere tüm yabancılar gitsin bunlar sadece başa bela gözü açılmamış ucuz yabancılar para etti trabzonda...

sözleşmelerinede şampiyonluk sonrasında bonservislerini kendilerine verme taahhüdü verelim bi kere şampiyon olalım
23 yaşındayım benim neslim şampiyon olmadan gidecek çocuklarımla mı sevinecem şampiyonluğa

futbalski60
31.12.2007, 21:27
onur iyi kaleci mehmet batdal'ın da gelmesi bizim için iyi olur gelecek vaadeden isimler.Yabancı transfere gelince alex ve fernandao gelseydi takımı ucururlardı ama 2 oyuncunun da yurtdışında taliplisi çok bu transferler zaten hayaldi ersun hocanın kafasında bazı isimler var deniliyo bekleyip göreceğiz transfer mutlaka olacaktır

Can
31.12.2007, 21:42
bii haber yokmu yaaaa

monokotilodon
31.12.2007, 21:45
sallamayın derim ama yattaranın ne yapacağı belli olmaz

bi laf vardır pisik ... ilaç oldu kazdı gömdü diye bizim oralarda yattarada o misal

İsmail Çavuşoğlu
31.12.2007, 21:49
inşallah yokturr ya.. kafayımı yedirtecek bunlar bize..iyice ahmak salak yerine koyuluyoruz bu kadar basiretsiz bir yönetim olabilirmi ?hey ALLAH ım ya..

Muhammet
31.12.2007, 22:00
öle bişe olsa Trabzon'da tesisleri basarlar yönetim sonunu hazırlamış olur:D:D

Samet Berber
31.12.2007, 22:02
yazıklar olsun ya defolun yeter, artık gitmeniz için ne yapmamız gerekiyor... :(:(

Hüdai Pervaneli
31.12.2007, 22:12
hmm acab atrasnfer war mi

Samet Berber
31.12.2007, 22:14
hmm acab atrasnfer war mi
tabi ki hayır :D:D:D

Hüdai Pervaneli
31.12.2007, 22:15
tabi ki hayır :D:D:D

dedi koduda mi yokya ni hani ilgiledimiz futbolcu falanfilan

yns61
31.12.2007, 22:18
dedi koduda mi yokya ni hani ilgiledimiz futbolcu falanfilan
yok :D...................

Nytre
31.12.2007, 22:20
yönetim trabzonsporla ilgileniyor mu ki oyuncuyla ilgilensin ...

defterleri kapatın!... aynı tas aynı hamam devam!

CAFER ÖZER
31.12.2007, 22:24
Büyük gelişme var Yönetimde Brezilya Dizisi eskiden 60 günde çevriliyordu,Şimdi 5 günde Brezilya Dizisi bitti.
En azından 60 gün bekleyeceğimize bu sefer 5 günde Umutlar bitti.

Dogan
31.12.2007, 22:25
Eskiden konuşulan bir iki adam olurdu sürekli şimdi o da yok. Alex Fernandao defteri kapandı dendi bitti. İster misiniz gizli gizli bi bomba patlasın.!

Samet Berber
31.12.2007, 22:26
Eskiden konuşulan bir iki adam olurdu sürekli şimdi o da yok. Alex Fernandao defteri kapandı dendi bitti. İster misiniz gizli gizli bi bomba patlasın.!
bu yönetimden öyle birşey beklemek gerçekten komik olur renkdaş :D:D

Hüdai Pervaneli
31.12.2007, 22:27
of of of yeni yilda bol bol transfer istiyom :D

yns61
31.12.2007, 22:27
güldürdün beni. allahta seni güldürsün.

eminbayram
31.12.2007, 22:32
sezon başında transferin son gününe hatta son dakikasına kadar bekledik,ha oldu ha oluyor diye..sonuç fiyaskoo...şimdi yine aynı senaryo..yani heyecanlanmaya gerek yokk...

ilhan
31.12.2007, 22:39
İstermisiniz bir yılbaşı süprizi yapsınlar.

Mustafa AYDIN
31.12.2007, 22:40

Bombalar 2.yarı başlayınca zaten patlıyacak...

Samet Berber
31.12.2007, 22:40
bu akşam herkes çok espritüel :D:D

yns61
31.12.2007, 22:41
gökdeniz satıldı gibi olmasında..

Fatih Öztürk
31.12.2007, 22:51
transferin dedikodusudamı yok yav?

ergin cesit
31.12.2007, 22:53
yazık oluyor trabzonumuza.ne hale geldik

Semih Kırsüleymanoğlu
31.12.2007, 23:08
yazık oluyor trabzonumuza.ne hale geldik

al benden de okadar.. cok yazik oluyor bizlere! Ama yinede bu sene Her derbiden sonra ertesi gün TS formami giydim ve okula gurulu bi sekilde gittim.
:tsbayrak:

Hüdai Pervaneli
31.12.2007, 23:16
yensende yenilsende kalbimiz hep seninle trabzon

Erdem Keser
31.12.2007, 23:24
ERSAN TEKKAN
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : BOCHUM-(D)
Doğum Tarihi : 6 Ocak 1985
Uyruk : TC
Lisans Bilgileri
Lisans No : 14482
Kulüp : ANTALYASPOR A.Ş.
Sözleşme Başlangıç T. : 3 Eylül 2007
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2008

Alman Milli takımını seçti.Antalyasporda oynuyor ve 2008 yılında sözleşmesi bitiyor..Çok büyük bir yetenek,oyun kurucu olarak görev yapıyor..dikkat edilmesi lazım.
Not:Podolskinin Ümit Milli takımdan arkadaşıdır..

Fatih Öztürk
31.12.2007, 23:25
ERSAN TEKKAN
Kişisel Bilgiler
Lisans Bilgileri

Alman Milli takımını seçti.Antalyasporda oynuyor ve 2008 yılında sözleşmesi bitiyor..Çok büyük bir yetenek,dikkat edilmesi lazım.
hangi mevkide oynuyor bu arkadaş.

Fatih Öztürk
31.12.2007, 23:28
ha pardon oyun kurucu:)

Erdem Keser
31.12.2007, 23:31
ha pardon oyun kurucu:)
Oyun kurucu olarak görev yapıyor..Önliberoda oynayabiliyor ama çok sert bi kesici değil..daha çok pas özelliğiyle ön planda..Almanyada yaşayan arkadaşlar yakından tanıyabilirler kendisini..

AYYILDIZ
31.12.2007, 23:32
Hazir manisa elindeki forveti satmisken omer riza+celalettin+1 milyon dolara selcuk inani alabiliriz onliberoyla ortasaha arasi kopuklugu giderir bu transfer cok guc katar takima

Fatih Öztürk
31.12.2007, 23:34
yahu arkadaşlar benim şuan ligde beğendiğim en etkili forvet antepin de nigrisi.türk futbolunun içinde yeni yer almasına rağmen harika gollere imza atan bi adam.pekala umutla beraber iyi işler cıkarır.

hasancolak
31.12.2007, 23:36
tıransfer başka bahara bence bızlerı oyalayıp hıc futbolcu almayacaklar

Erdem Keser
31.12.2007, 23:40
ERSAN TEKKAN
Kişisel Bilgiler
Lisans Bilgileri

Alman Milli takımını seçti.Antalyasporda oynuyor ve 2008 yılında sözleşmesi bitiyor..Çok büyük bir yetenek,oyun kurucu olarak görev yapıyor..dikkat edilmesi lazım.
Not:Podolskinin Ümit Milli takımdan arkadaşıdır..

Erdem Keser
31.12.2007, 23:46
SAVAŞ YILMAZ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : SÜRMENE
Doğum Tarihi : 1 Ocak 1990
Lisans Bilgileri
Lisans No : 886995
Kulüp : KAYSERİSPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 11 Haziran 2007
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2010
Savaş 16 yaşında Zeytinburnuspor'da banko oynuyordu..Lemi zamanında Trabzonspora kazandırmak için çok çaba sarfetmiş ama ne yazık ki ilgilenilmemiş..Hatta Özer ve Savaş için geleceğe damgasını vuracak oyuncular yorumunu yapmış fakat kulüpten kimse kulak asmamış söylediklerine göre..
Sene başında Kayserisporla sözleşme imzaladı ve Trabzon-Sürmenelidir..Kayserisporda 61 numaralı formayı giymektedir..

Fatih Öztürk
31.12.2007, 23:52
SAVAŞ YILMAZ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : SÜRMENE
Doğum Tarihi : 1 Ocak 1990
Lisans Bilgileri
Lisans No : 886995
Kulüp : KAYSERİSPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 11 Haziran 2007
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2010
Savaş 16 yaşında Zeytinburnuspor'da banko oynuyordu..Lemi zamanında Trabzonspora kazandırmak için çok çaba sarfetmiş ama ne yazık ki ilgilenilmemiş..Hatta Özer ve Savaş için geleceğe damgasını vuracak oyuncular yorumunu yapmış fakat kulüpten kimse kulak asmamış söylediklerine göre..
Sene başında Kayserisporla sözleşme imzaladı ve Trabzon-Sürmenelidir..Kayserisporda 61 numaralı formayı giymektedir..
bu dediğin oyuncular şuan takımda oynayan gökdeniz yattara haric bütün oyunculardan daha kaliteli oldukları kesindir.ve hatta inanarak söylüyorum cok iyi trabzonsporludurlar.ama nerde bizim kör gözlü transfer komitemiz gözleri görsede bu oyunculara talip olsa.nerde bi çöp yığını varsa (çağdaş atan,tolga seyhan)orada bizim iş güzar yönetimimiz.

Erdem Keser
31.12.2007, 23:57
bu dediğin oyuncular şuan takımda oynayan gökdeniz yattara haric bütün oyunculardan daha kaliteli oldukları kesindir.ve hatta inanarak söylüyorum cok iyi trabzonsporludurlar.ama nerde bizim kör gözlü transfer komitemiz gözleri görsede bu oyunculara talip olsa.nerde bi çöp yığını varsa (çağdaş atan,tolga seyhan)orada bizim iş güzar yönetimimiz.

Tff'nin sitesini bir araştırın,Bursanın,Beşiktaşın,Fenerin altyapısında Trabzonlu çok büyük yetenekler var..Yani biraz araştırmayla Trabzonspor az maliyetle zaten kendiliğinden kurulur..Bu Özkan Sümer ne yapar ne eder hala anlamış değilim..Allah rızası için şu takımdan elini eteğni bi çeksin,çiftliğine baksın..Bugün Trabzonlu genç oyuncularımızın büyük çoğunluğu diğer takımların altyapılarında oynuyor ama biz ne hikmetse kadro kuramıyoruz..Altyapısıyla övünen Koca Trabzondan son 10 sene içinde bir Fatih ,bir Gökdeniz dışında topçu çıkmıyorsa demek ki bir sorun var..Özkan Sümer olduğu sürecede çok fazla bir beklentim yok altyapı konusunda..

Sefa Murat Dokuz
31.12.2007, 23:59
Ben izmirde yaşıyorum bucanın maçlarına gittiğimde gözüme hep batdal çarpar.Yaşı 21 fln fiziği çok güzel. SOn gittiğim maçta 2 gol attı. Umuttan kat kat iyidir bana göre.Yattara ona öyle goller attırır ki... Yanına bir de kaliteli yabancı forvet olcak duman ederler.