PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Samet Yildirim
18.12.2007, 21:16
Bizim listemizde olduğu söylenen Mansare ile Beşiktaş da ilgileniyormuş. - Lig Tv

bence dogru degildir gerci CAN KARYAGDI bunu dün TV de söylemisti ama onlarda tello var solda ozaman mansare ne yapacaklar...

Ahmet Erkan Sezgün
18.12.2007, 21:18
Merhaba,

Bence olay sadece golcü ile bitmez kesinlikle,ona pasarlük yapacak,oyun zekası üst düzeyde bir oyuncu lazım.O nedenle bence en önemlisi ortasahaya alınacak 2 tane top tekniği ve oyun zekası üst düzeyde oyunculardır.Birtanesi önlibero ve forvete dönük ortasaha,bunlar olmaz ise sen dünyanın en iyi golcüsünü getirsen dahi verim alamazsın.Ona pası Hüseyin ve Ayman verecekse o santrafor yok olur.

Mehmet Fırat
18.12.2007, 21:18
bence dogru degildir gerci CAN KARYAGDI bunu dün TV de söylemisti ama onlarda tello var solda ozaman mansare ne yapacaklar...

Tello'yu bize versinler, Mansare onların olsun. Her yönden karlı olur bizim için.;):)

Samet Yildirim
18.12.2007, 21:21
Tello'yu bize versinler, Mansare onların olsun. Her yönden karlı olur bizim için.;):)

tello iyi bi oyuncu ya hosuma gidiyor bize öyle bi adam lazim zaten:D

kalavara
18.12.2007, 21:34
adami görmeden sacmaliyo ya...hey allahim ya...bende tam tersini söylüyorum bu adam süper;)

http://youtube.com/watch?v=XRVEg7Cc3pA
öncelikle şunu söylemek lazım,youtube görüntüleri sadece ön fikir olur.oyuncunun iyi olup olmamasıni etkilemez.ayrıca bu videoda atılan gollerin tümü oldukça basit vasat bir golcünün bile atabileceği goller.buna bakarak beğenmedim de diyebilirim.ama başka videolar da var onlar da iyi.ha vuruş tekniği bakımından şu ana kadar görüdüğüm en iyi elmander.youtube da bir sürü videosu var adamın attığı gollerin hiçbiri kolay goller değil.hele birtanesinde bir kafa golü vaar...

ilhan
18.12.2007, 21:34

Bence Bobo'yu versinler. :D

Bizde en aşağı 30 gol atar.

Şaka bir yana alacağımız golcü Mario Jardel tipinde olmalı. Sadece gol atmalı. Cünkü ona asist yapacak yıldızlarımız mevcut kadroda.

buyukkaptan
18.12.2007, 21:39
arkadaşlar bizim transfer edecemiz onların ilgilenemiyceği 2 transfer diyim
barış memiş ve kadir keleş

Travelair
18.12.2007, 21:44
Ortasahaya 2 tane top saklayabilen pasörlüğü iyi olan ve gollük ara pas atabilen oyuncu
Bir veya 2 tane kaliteli forvet
Bir sol bek ve sol kanat
Gençlerle de takviye ettik mi tamamdır

Muhammed KOÇ
18.12.2007, 21:46
nereye ne alınacağı acik.maşallah herkez sentezi yapmış.acaba gerçekten alabilliyor muyuz onu tartişsak daha iyi..

selcuk
18.12.2007, 21:47
arkadaşlar bizim transfer edecemiz onların ilgilenemiyceği 2 transfer diyim
barış memiş ve kadir keleş

onlar saaten gelecegimiz

İskender Çakmak
18.12.2007, 21:51
bize 2 tane futbolcu lazım kale güvende ama ceyhun bizim takımı oynatamöıyor iyi bir orta saha gole dönük kaka gibi forvette lazım bir tane umut ömer rıza ile olacak şey değil bu iyi bir forvettopu ayağına aldığı zmn korkacak ondan fdefanslar tıpkı fatih tekke gibi başka da bir şeye gerek yok yabancı transferlerde sota arçil gibi futbolcular kullanılabilir.romanyadan iyi futbolcuar çıkmaya başladı ve euro 2008 dedöktürecekler oradan futbolcu alınabilir....

Canİlker
18.12.2007, 21:54
topçumu alacaz sanıyosunuz hep aynı hikaye.. ankaragücünden bebbeyi falan alırız 2. yarıdaki maçıda hediye ederiz 3 puanı onlara, bitanede saçma sapan brezilyalı getirirler alın size transfer.. siz dua edinde gökdenizi falan satmasınlar

Travelair
18.12.2007, 22:11
Romanya'dan sezon sonu sözleşmesi bitecek Nicolae Dica var. Yılın başında ciddi bir diz sakatlığı geçirmiş. Şu an nasıldır bilemiyorum ama bildiğim kadarıyla kaliteli bir oyuncu

Koray
18.12.2007, 22:29
topçumu alacaz sanıyosunuz hep aynı hikaye.. ankaragücünden bebbeyi falan alırız 2. yarıdaki maçıda hediye ederiz 3 puanı onlara, bitanede saçma sapan brezilyalı getirirler alın size transfer.. siz dua edinde gökdenizi falan satmasınlar

yavaş gel biraz ne maç hediye etmesi....

Fatih
18.12.2007, 22:35
sol kanattaki adayım antepte oynayan ekrem dağ

Samet Yildirim
18.12.2007, 22:48
öncelikle şunu söylemek lazım,youtube görüntüleri sadece ön fikir olur.oyuncunun iyi olup olmamasıni etkilemez.ayrıca bu videoda atılan gollerin tümü oldukça basit vasat bir golcünün bile atabileceği goller.buna bakarak beğenmedim de diyebilirim.ama başka videolar da var onlar da iyi.ha vuruş tekniği bakımından şu ana kadar görüdüğüm en iyi elmander.youtube da bir sürü videosu var adamın attığı gollerin hiçbiri kolay goller değil.hele birtanesinde bir kafa golü vaar...

ben sadece öylesine gönderdim youtube sayfasini...iyi bi oyuncu buna eminim FATIH TEKKE tarzinda sadece daha uzun boylu...
ELMANDER degerini sana söyligim 10 milion EURO;)sezon basi LYON istedi bu arkadasi;)2-3 takim daha istemisti hayel güzel ama imkanziz;)
sana katiliyorum video ya bakilarak iyi veya kötü denilemez 90dk bakmak lazim ve ben baktim hosuma gitti yani..

sarman61
18.12.2007, 23:02
Fernando transferi brezilya medyasında da geçiyor Fabiona Ellerin eski takımı diye yazmışlar Trabzonspor u.

Hüdai Pervaneli
18.12.2007, 23:03
ya nezmana basliyo ara transfer

winner
18.12.2007, 23:06
Fener maçından sonra bu başlık iyice hareketlenir gibime geliyor.Sezon başı trnasfer döneminin son gününde forum ana baba günüydü.Herkes kim gelecek diye merak etmiş, her kafadan ses çıkıyordu.Kimlerin ismi geçmedi ki...Ama sonunda ne oldu.Kimse gelmedi, Ersen gitti, geldi,bi daha gitti, sonra gitti...onun için balon haberlere artık inancım kalmadı.Futbolcu ne zaman imzayı atar,formayı giyer ondan sonra değerlendiririz.

Ahmet Karadeniz
18.12.2007, 23:15
İki dev atak
4 yabancı, 5 yerli oyuncu almayı hedefleyen Albayrak yönetimi ilk girişimini Aalborg'lu Prica ile Sakaryasporlu Martinez'de yapacak.

Kongrenin ertelenmesi sonrasında Nuri Albayrak yönetimi transfer için düğmeye basmaya hazırlanıyor. 4 yabancı, 5 yerli oyuncu almayı planlayan bordo-mavililer, F.Bahçe maçı sonrasında ilk girişimini İsveçli golcü Prica ve kaleci Martinez için yapacak. İki futbolcunun da Trabzon'a gelmeye sıcak baktıkları öğrenildi.

TEKLİFLER VERİLECEK
Trabzon, Aalborg'da geçen sezon 32 maçta 19 gol atarak kral olan Prica için istenen 2.5 milyon euro'yu 1 milyon 750 bin euro'ya çekecek. Sakarya'nın Martinez için istediği 1.5 milyon euro bonservis bedeli için 1 milyon doları gözden çıkaracak olan bordo-mavililer son teklifi önümüzdeki hafta içinde verecek.

Koray
18.12.2007, 23:19
arkadaşlar buraya haber yapıştırırken kaynağınıda yazın...bn biliyorum bunun kaynağını ama bilmeyenlerde var...

afsin
18.12.2007, 23:29
11 sayfa içinde geçen bütün isimler fasarya hiç bitanesini almayız dandirik bi futbolcu gündeme getirirler yıldız futbolcu falan derler göz boyayıp alırlar.en büyük örneği jun gol kralı olarak geldi takıma ama bi bi halta yaramadı ve ondanda bi cacık olcak değil. bence jefferson,jabi,jun,risp,musampa takımdan direk gitmeliler nasıl olsa oynamıyolar boşuna para yemesinler sezon başından beri hatta 2-3 senedir ilk 11 de ya 2 yada 3 yabancı oyuncuyla oynayabiliyoruz.3-4 tane alacaklarına 2 tane iyi adam alsınlar yeter..oda zor gibi gözüküyo takımın borcu var fazla iyi bi transfer yapılması beklenemez bi ksampaşanın forceti bide bebbe benim tahminim..

Rahim.K
18.12.2007, 23:38
Ya Kasımpaşanın Forvetinide alsak iyi olur bence.Tahoe baya süratli ve diri bir Futbolcu.Malesef umut yeterli degil şuan.Kesinlikle Forvet almalıyız.Baksanıza orta geliyor ama karşılayan yok.Kral Fatih olsa Yattaranın o ortalarını ne güzel atardı:)

Rahim.K
18.12.2007, 23:42
Bu konuda Foruma yeni üye olan Hami Mandıralıda fikrini söylese iyi olur.Futbolcuları iyi tanır diye söylüyorum.

Obi-Van
19.12.2007, 00:29
Ya Kasımpaşanın Forvetinide alsak iyi olur bence.Tahoe baya süratli ve diri bir Futbolcu.Malesef umut yeterli degil şuan.Kesinlikle Forvet almalıyız.Baksanıza orta geliyor ama karşılayan yok.Kral Fatih olsa Yattaranın o ortalarını ne güzel atardı:)

yanındada bozüyük sporun ortasahasını alalım seneye şampiyonluğa oynarız

Adem Erdoğan
19.12.2007, 01:13
gündemde olan fernandao
http://www.youtube.com/watch?v=X306KiFCZ2s

BDiler61
19.12.2007, 01:13
yanındada bozüyük sporun ortasahasını alalım seneye şampiyonluğa oynarız

bıkmadınız değilmi şu espirilerden

Fanatik28
19.12.2007, 01:16
Bakiyorumda, birakin Yönetimin ders almasini, burada yazan bircok kisi hala siradan oyunculari yazip duruyor.
Bu takimin 3-4 tane nokta transfere ihtiyaci var. Bu oyuncularda tecrübeli ve lider özellikli olmali.
Mesela bu takimin
1. Fatih gibi forvet.
2. Symek gibi ortagöbek
3. Stepanov gibi stoper olmazsa olmaz.

Bunlarin yaninada 3-4 genc oyuncu ( Paftanda olabilir )

Mansare`yi en son Afrika Kupasinda izlemistim. Cokda begenmemistim. Bizim aradigimiz tarz bir solacik degil. Gine`den alinacak oyuncu Feindouno olmali ama oda pahali. Maalesef böyle oyuncularda pahali oluyor.

Fernandao ile Alex`in 8 Milyon Dolar edecegine inanan var mi?

Genc ve yetenekli oyuncu istiyorsak Yassine Chikhaoui`yi alalim. Cok da ucuz olmayacak ama olsun. Aslinda Afrika Kupasinda oynayacak oyuncularin coklugu zararli olur ama...

Adem Erdoğan
19.12.2007, 01:17
bıkmadınız değilmi şu espirilerden

arkadaşın dediği espri deil galiba fener alacak sanırım öyle bi futbolcu

Adem Erdoğan
19.12.2007, 01:18
tehoue trabzona uyar bence denemekte fayda var takas olarak alınabilir.

macka61
19.12.2007, 01:22
kasımpaşalı futbolcudan trabzona yar olmaz

Adem Erdoğan
19.12.2007, 01:27
imzayı atınca trabzonlu olacak

Zafer Fidan
19.12.2007, 01:29
Sirb basininda yaziyorlarmis Trabzonspor Nino Pekaric i istiyormus. kendisi Vojvodina Novi Sad takiminda oynuyor (milanin eski takimi)
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28694/ninopekaric/profil.html

Uğurtan
19.12.2007, 01:52
Forvet-Orta Saha-Stoper 3 adama razıyım devre arası için.. Ama umudum var mı? Hayır malesef bu koltuk sevdalılarına zerre güvenim yok...!

Jester
19.12.2007, 08:45
Trabzon’da gurbetçi harekâtı!

Bordo-Mavililer’de kongre sıkıntısı yaşanırken, yönetim transfer çalışmalarına hız verdi. Menacer Perekli’nin izlediği 4 gurbetçi futbolcunun Trabzonsporlu olması an meselesi

Bir taraftan kongre krizi ile boğuşan Trabzonspor Yönetimi, tüm bu gelişmelere rağmen, göreve devam edecekmiş gibi transfer çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Nuri Albayrak’ın talimatı ile ara transfer için Avrupa’da arayışlarını sürdüren menacer Necmi Perekli , daha önce de birçok kez izlediği gurbetçi futbolcu transferinde önemli gelişmeler kaydetti. Perekli’nin Fortuna Düsseldolflu Hamza Çakır, Unterching’de oynayan Ceyhun Gülselam, Hans Rostock formasını giyen Zafer Yelen ve Tenis Borrissia Berlin’den Halil Savran’ı renklere katmak üzere olduğu öğrenildi.

ROTA FRANSA’YA ÇEVRİLDİ

Ayrıca Fransa’nın Sochaux takımının ümit milli ismi Mevlüt’ün de listede olduğu kaydedildi. Bu arada Ersun Yanal’ın yardımcılarından birinin İsrail’e gittiği ve Hapoel Telaviv takımının 20 yaşındaki golcüsü Umut Güzelses’le birlikte Maccabi Haifa’nın Brezilya’lı orta saha oyuncusu Renato’yu da yakın takip edeceği bildirildi.
Kaynak:Tercuman

Jester
19.12.2007, 08:48
Mansare Yattara'ya Beşiktaş'ı sordu

Ocak ayında süper transferler yaparak ligin ikinci yarısına fırtına gibi girmeyi hedefleyen Beşiktaş'ın listesine her gün yeni bir isim ekleniyor. Fransa'nın Toulouse takımında oynayan Gineli forvet Fode Mansare, Gine Milli Takımı'ndan arkadaşı Trabzonsporlu Yattara'yı arayarak Beşiktaş hakkında bilgi aldı. 26 yaşındaki Mansare, Yattara'nın Beşiktaş için "Hiç düşünme ve gel" demesi üzerine Kartal'a göz kırptı

26 yaşındaki forvet teklifi doğrularken, vatandaşı Yattara'yı arayarak bilgi istedi.

Beşiktaş, yurt dışı transfer çalışmalarında rotasını Fransa'ya çevirdi. Siyah-beyazlıların, Toulouse'da forma giyen 26 yaşındaki forvet Fode Mansare ile temasa geçtikleri öğrenildi. Toulouse'dan önce Montpellier'de görev yapan tecrübeli golcünün de teklife sıcak baktığı ve vatandaşı Yattara'yı arayarak bilgi istediği öğrenildi.

Mansare'nin "Beşiktaş'tan teklif aldım, senin düşüncen nedir?" sorusuna Yattara'nın, "Türkiye'nin en iyi kulüplerinden biri. Düşünmeden gelebilirsin" yanıtını verdiği öğrenildi. Bonservis bedeli 3 milyon euro olan Gineli yıldızın bunun üzerine Beşiktaşlı yetkililere prensipte olumlu yanıt verdiği belirtildi.
Kaynak: Fotomac

sarman61
19.12.2007, 09:36

Bordo-Mavililer’de kongre sıkıntısı yaşanırken, yönetim transfer çalışmalarına hız verdi. Menacer Perekli’nin izlediği 4 gurbetçi futbolcunun Trabzonsporlu olması an meselesi

Bir taraftan kongre krizi ile boğuşan Trabzonspor Yönetimi, tüm bu gelişmelere rağmen, göreve devam edecekmiş gibi transfer çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Nuri Albayrak’ın talimatı ile ara transfer için Avrupa’da arayışlarını sürdüren menacer Necmi Perekli , daha önce de birçok kez izlediği gurbetçi futbolcu transferinde önemli gelişmeler kaydetti. Perekli’nin Fortuna Düsseldolflu Hamza Çakır, Unterching’de oynayan Ceyhun Gülselam, Hans Rostock formasını giyen Zafer Yelen ve Tenis Borrissia Berlin’den Halil Savran’ı renklere katmak üzere olduğu öğrenildi.

ROTA FRANSA’YA ÇEVRİLDİ

Ayrıca Fransa’nın Sochaux takımının ümit milli ismi Mevlüt’ün de listede olduğu kaydedildi. Bu arada Ersun Yanal’ın yardımcılarından birinin İsrail’e gittiği ve Hapoel Telaviv takımının 20 yaşındaki golcüsü Umut Güzelses’le birlikte Maccabi Haifa’nın Brezilya’lı orta saha oyuncusu Renato’yu da yakın takip edeceği bildirildi.

Aslında en mantıklı transferler olur. Bu futbolcular gerçekten iş yapar. Şu Hamza Çakır ı merak etmeye başladım yahu herkez övüyor bu uşağı.

Mehmet Fırat
19.12.2007, 11:07
Mansare Yattara'ya Beşiktaş'ı sordu

Ocak ayında süper transferler yaparak ligin ikinci yarısına fırtına gibi girmeyi hedefleyen Beşiktaş'ın listesine her gün yeni bir isim ekleniyor. Fransa'nın Toulouse takımında oynayan Gineli forvet Fode Mansare, Gine Milli Takımı'ndan arkadaşı Trabzonsporlu Yattara'yı arayarak Beşiktaş hakkında bilgi aldı. 26 yaşındaki Mansare, Yattara'nın Beşiktaş için "Hiç düşünme ve gel" demesi üzerine Kartal'a göz kırptı

26 yaşındaki forvet teklifi doğrularken, vatandaşı Yattara'yı arayarak bilgi istedi.

Beşiktaş, yurt dışı transfer çalışmalarında rotasını Fransa'ya çevirdi. Siyah-beyazlıların, Toulouse'da forma giyen 26 yaşındaki forvet Fode Mansare ile temasa geçtikleri öğrenildi. Toulouse'dan önce Montpellier'de görev yapan tecrübeli golcünün de teklife sıcak baktığı ve vatandaşı Yattara'yı arayarak bilgi istediği öğrenildi.

Mansare'nin "Beşiktaş'tan teklif aldım, senin düşüncen nedir?" sorusuna Yattara'nın, "Türkiye'nin en iyi kulüplerinden biri. Düşünmeden gelebilirsin" yanıtını verdiği öğrenildi. Bonservis bedeli 3 milyon euro olan Gineli yıldızın bunun üzerine Beşiktaşlı yetkililere prensipte olumlu yanıt verdiği belirtildi.
Kaynak: Fotomac

Fotomaç bunu hep yapıyor. Bir futbolcu Türkiye'ye gelmek isterse vatandaşını arıyor, vatandaşı da mutlaka gelebilirsin diyor(!). Böyle saçma bir haber olmaz ya.

wien_ts
19.12.2007, 11:43
Ve Holosko Ada’da

Beşiktaş ve Trabzonspor’un transfer listesinde yer alan V. Manisaspor’un başarılı futbolcusu Filip Holosko İngiltere 1. lig takımlarından Charlton ile her konuda anlaşmaya vardı.

Charlton Athletic kulübünün teklifi üzerine önceki gün masaya oturan V.Manisasporlu yöneticiler Filip Holosko için el sıkıştılar. Toplam 13 milyon YTL bonservis ücreti karşılığında transferi gerçekleşen Slovak oyuncu devre arasından itibaren İngiltere liginde top koşturacak. Holosko için Charlton kulübünün Vestel Manisaspor’a 6 milyon YTL’lik peşin ödeme yapacağı, geri kalan paranın ise bir yıl içerisinde ödeneceği bildirildi.

Akşam

buyukkaptan
19.12.2007, 12:00
hamza diye trabzonlu bir gurbetçi varmış kasap soyadlı menejer trabzonspora onermiş alın diye o çocukta gs istemesine rağmen trabzonda oynamayı çok isterim diyormuş ama bizim yonetımde tık yokmuş

Mustafa
19.12.2007, 12:09
Bu arada resmi transfer dönemi ne zaman başlıyor? Ne zaman bitiyor?

Resmi açıklama var mı bu konu hakkında.

Resmi çile dönemi yani :)

buyukkaptan
19.12.2007, 12:13
boşverin ne zaman başlarsa başlasın çünkü bizim yanımızdan bile geçmez transfer dönemi

buyukkaptan
19.12.2007, 12:15
dün yerel gazetenin birinde yazıyordu alex ile fernondo için 9 milyon euro istiyor internaticiol bizimkilerde 8 milyon dolar veriyormuş hiç güleceğim yoktu bizmkiler 500 bin den pahalı adama para vermez ki

uftinci
19.12.2007, 12:37
Bu yönetimmi transfer yapacak. Defansa kesin adam lazım diyecem. Stepanov ve rispi (ne olduğunu hala çözemedim) einde tutamayan bunlar değilmi. Risp geri getirilmeli yanına iyi bi stoper daha alınlaı.
2. olarak abdullahtan sonra çözüm bulamadığımız solbeke, ve orta sahanın soluna bi adam. Bi adet 10 numara ceyhunuda sebata yollarız, iyi bi forvet aldıkmı bu senei ilk 4 te bitiririz..

selcuk
19.12.2007, 12:48
Sirb basininda yaziyorlarmis Trabzonspor Nino Pekaric i istiyormus. kendisi Vojvodina Novi Sad takiminda oynuyor (milanin eski takimi)
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28694/ninopekaric/profil.html

bu oyuncu üzerine dogru hatirliyorsam sezon basindada haberler cikmisdi

Trabzonli_61
19.12.2007, 13:59
Bir sol bek, bir orta saha, bir stoper, bir forvet

bunlar lazim bize...ama hepsi tam isabetli transfer olmalari lazim!

Serdar A
19.12.2007, 18:19

ROTA FRANSA’YA ÇEVRİLDİ

Ben bu adamları 1 yıldır anlatmaya çalışıyorum. Özellikle Ceyhun , Zafer ve Mevlüt özel oyuncular , bir iki yıl içinde A milli takımın bir parçası olacaklar.

Daha önce gündeme gelen Mehmet Batdal'da gözden kaçırılmamalı.

2-3 gurbetçi transferi yapabilir , işimize yaramayan bir kaç oyuncuyu her hangi bir takasta kullanabilirsek iyi iş başarmış oluruz.

Ersun Yanal'ı zor bir dönem bekliyor. Zira yönetim topu hocaya atmış durumda ıska transferlerden tamamiyle o sorumlu olacak. Allah kolaylık versin. Benim fikrim gençlere yatırım yapılmasıdır. Takımın içindeki mevcut deneyimli oyuncular sezon sonuna kadar idare ettirir.

Ayrıca sezon sonu için Barış Memiş'de bir transferdir. Üzerine önemle eğilmeli , gelecek sezon bu takımın içinde olması sağlanmalıdır.

Serdar A
19.12.2007, 18:35
Halil Savran için için ilgi çekici bir istatistik;

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/17902/savranhalil/aufeinenblick.html

Erdem Keser
19.12.2007, 18:40
Alex ile Fernandao için kulüplerine 9 milyon euroluk teklif yaptığımız haberi tamamen bomba bir haber...Alex'in sözleşmesinde
"1.350.000 Euroyu veren alır" maddesi var

buyukkaptan
19.12.2007, 20:16
Alex ile Fernandao için kulüplerine 9 milyon euroluk teklif yaptığımız haberi tamamen bomba bir haber...Alex'in sözleşmesinde
"1.350.000 Euroyu veren alır" maddesi var

bomba olduğunu zaten haberin devamında yazıyor adamlar 9 milyon euro istiyormuş trabzonsporda 8 milyon dolar veriyormuş bu yönetim kim 8 milyon dolar vermek kim ancak yemesini bilirler

Samet Yildirim
19.12.2007, 20:33

kendisi su ana kadar 18 gollü var ve HERTHA BERLIN ve diger 1.lig takimlari almanyada onu TRANSFER listesine almis !?!?!?!

Erdem Keser
19.12.2007, 20:34

Umutdan daha kötü olmayacağı için alınmasında sakınca yoktur heralde:p

SDanışmaz
19.12.2007, 20:39

ROTA FRANSA’YA ÇEVRİLDİ

Bu gençlerin alınması çok iyi olabilir ama bunların yanında bize nokta transferlerde lazım..

Fanatik28
20.12.2007, 01:18
kendisi su ana kadar 18 gollü var ve HERTHA BERLIN ve diger 1.lig takimlari almanyada onu TRANSFER listesine almis !?!?!?!

Cogu 1. Lig takimlarinin genellikle 3. ligde 2. takimlari oldugu icin, onu ilk planda 2. takim icin düsünüyorlar.
13 macta 20 gol atmak herkesin harci degil. Özgüveni yüksek bir oyuncu ise gözü kapali almamiz gereken bir oyuncu. Ama yanina tecrübeli biride sart.
Su anda ayagina hakim, iyi bir bitirici golcümüz olsaydi, herhalde su an 10 Puan fazlamiz olurdu.

Burak Tokal
20.12.2007, 09:50
kartalspor da iskender alın diye bir forvet var.acaba aradğımız forvet olabilirmi?

Travelair
20.12.2007, 10:09
Yabancılara para dökeceğimize şu gurbetçi Ümit Milli oyuncuları alsak bana yeter. Alex ve Fernandao'dan vazgeçmeye hazırım

Kemal Musaoğlu
20.12.2007, 10:16
Bence ekonomik zorluk içinde olan Antepten de nigris alınabilir, forvette bize ilaç olur...

de Nigris'in hava topların daki hakimiyetini ve son vuruşlardaki ustalığını Fatih Tekkeye benzetiyorum.uyanık bir golcü bence.

Rıza ÇOLAK
20.12.2007, 10:17
Gökdeniz ile ilgili haberler yine etrafta uçuşmaya başladı. Korkarımki devre arasında ki Hocanın istediği 10 milyon dolarlık tranfer bütçesi Gökdeniz satılarak karşılanacak

yavuss
20.12.2007, 10:27
http://it.uefa.com/multimediafiles/photo/footballeurope/footballeurope/528133_mediumsquare.jpg

bu adamı alırsalar (mansare) yattara sağda mansare solda oynicak.peki gökdeniz nerde oynayacak..forvet arkasına gökdenizi çekecekler heralde...ceyhunda yedek oynar..fenandao tek forvet olur....peki alex nerde oynuyo defans mı...oda sol açık bildiğim kadarıyla
ZATEN BİR TANE YATTARA BU LİGE FAZLA GELİYOR 2 YATTARA OLUNCA BU LİGDE FIRTINA GİBİ ESERİZ İNŞALLAH ALIRLAR AMA DUYDUGUM KADARIYLA TRANSFERE İYİ BİR PARA AYIRMIŞLARRR.....bize lazım olan defansa 1,orta saha 2 oyun kurucu ve sol tarafa,forvete iyi bir oyuncuuu....

cınar#7
20.12.2007, 10:29
Tehoue ve Bebbe derim ben bide Mansare haberi inşallah doğrudur....

Travelair
20.12.2007, 10:32
feybe maçı öncesi konsantrasyonunu bozmaya çalışıyorlar

cınar#7
20.12.2007, 10:40
işte Fernandao ve Alex in Trabzona gelirken yaptığı yolculuk,hayırlı olsun takımımıza...:D

http://www.youtube.com/watch?v=UIzXFkA8k8A

FcTRABZONSPOR
20.12.2007, 10:41
Mansare gerçekten mükemmel biri...İnşallah alırız...

FcTRABZONSPOR
20.12.2007, 10:43
işte Fernandao ve Alex in Trabzona gelirken yaptığı yolculuk,hayırlı olsun takımımıza...:D

http://www.youtube.com/watch?v=UIzXFkA8k8A
Sevinçten uçuyoklar hatta şarkı bile söylüyolar...:)İnşallah gelirler!!!

tuncii
20.12.2007, 10:55
Gökdeniz ile ilgili haberler yine etrafta uçuşmaya başladı. Korkarımki devre arasında ki Hocanın istediği 10 milyon dolarlık tranfer bütçesi Gökdeniz satılarak karşılanacak

bu yonetımın bunu yapmaya cesaret edemıceklerını dusunuyorum herkezı sattılar bunu satamazlar sattırmayız

Zafer Fidan
20.12.2007, 10:56
bh7qlGYRdHc

FcTRABZONSPOR
20.12.2007, 10:59
Mansare ve Yattara'lı bir takım düşünemiyorum...İnşallah alırlar...FERNANDÃO , Alex , Mansare yi al canımı ye....

Travelair
20.12.2007, 11:07
Mansare'nin hücumuna laf yok. Çalımı, tekniği top saklaması üst seviyede. Savunması da iyidir umarım

Erdem Keser
20.12.2007, 11:09
Bir Selçuk İnan ,bir Fernandao ,bir genç sol kanat bu takımı ayağa kaldırır...Bu üç nokta transfer dışında yapacağımız 3-4geleceğe dönük gurbetçi ve genç oyuncu transferleride takımın geleceğini kurtarır düşüncesindeyim ..

Başımızda Ersun hoca varken transfer konusunda hiç bir tedirginliğim yok ..

Kimi aldırırsa aldırsın vardır bir bildiği derim..:)

Hüdai Pervaneli
20.12.2007, 11:10
mansere alex ve fernandou gelirse sampiyonu senye tabi iyi bira kacda defans oyuncusu aldik mi sampiyonuz

FcTRABZONSPOR
20.12.2007, 11:11
Hayali bile güzel:)

Adem Erdoğan
20.12.2007, 11:12
bu adamların üçü alınırsa gökdeniz büyük bir ihtimalle satılır.

Vkgz
20.12.2007, 11:12
Gündem yaratan transferler yapılacaktır... Son şansları...

Koray
20.12.2007, 11:13
gökdenizi satmak Güven Özveri Tecrübe ister...

Hüdai Pervaneli
20.12.2007, 11:15
yani bomba transferler yapicaz

FcTRABZONSPOR
20.12.2007, 11:25
Gündem yaratan transferler yapılacaktır... Son şansları...
Bencede ama bu adamların amacının ne olduğu belli değilki...Bi hayırlı iş yapmadılar bu güne kadar...İnşallah bundan sonra yapar kendilerini affettirirler...

vadaa55
20.12.2007, 11:46
size bomba bi isim veririm ama vermiyorum geldigi zaman daha cok sevinin istiyorum,.... Albayrak dusmanlarini bile sevdirecek bir isim.... tanidigim bi r abim sagolsun, yonetimden birilerini taniyo..:rolleyes::rolleyes:
sizin gibiler hiç bitmeyecek ya forumda:D:rolleyes::cool:

Travelair
20.12.2007, 12:30
karakuzu61 bu tür haber verip doğru çıkmayanlara gönderme yapmıştı ciddi değildi yanlış hatırlamıyorsam

Travelair
20.12.2007, 12:45
Trabzon Teknik Direktörü Yanal, transfer için yönetimden 10 milyon YTL istedi. Rakamı doğrulayan Başkan Yardımcısı Baturoğlu, "Tamamı harcanacak diye bir şart yok" dedi

Trabzonspor, bir yandan hafta sonu oynanacak Fenerbahçe maçına, bir yandan da ara transfere hazırlanıyor. Bordo - mavililerin Teknik Direktörü Ersun Yanal, yönetimden 10 milyon YTL bütçe istedi. Yanal'ın bu isteğine yönetim, ilk aşamada olumlu cevap verdi.

Yönetimin yaklaşımı yüzünden moral bulan Ersun hocanın özellikle Brezilya'nın Internacional takımında forma giyen Fernandao ve Alex'in alınmasını istediği belirtildi. İki oyuncunun devre arası kampına mutlaka katılmasını isteyen Ersun Yanal, ayrıca İsveçli Rada Prica ve Fransa'nın Toulouse takımında forma giyen Gineli Mansare'nin de alınmasını talep etti.

Ersun Yanal'ın 10 Milyon YTL'lik transfer bütçesi isteğini doğrulayan Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, şunları söyledi: "Biz de bu takımı başarıya götüreceğine inandığımız için kendisinin teklif ettiği her şeye olumlu cevap veriyoruz. Bizden istediği miktarın tamamı harcanacak diye bir şartı yok. Sadece Trabzonspor'un kaliteli futbolculara ihtiyacı olduğunu söylüyor. Biz de istediği futbolcuları almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ancak şu anda transfer konusunda netleşen bir şey var diyemeyiz. Bu konuda tamamen Ersun Yanal'ın isteklerine göre hareket edeceğiz."

maraton.com.tr

SERDAR-61
20.12.2007, 13:43
Hakan ŞÜkÜr, Sergen YalÇin , Elvİr BolİÇ ,oktay DerelİoĞlu, Alpay Bİzİm YÖnetİm Bunlari Bİle Alamaz.ÇÜnkÜ Bunlar Trabzonsporu Yemeye Bu Takim Üzerİnden Prİm Yapmaya ÇaliŞiyor.bÖyle YÖnetİmler YÜzÜnden 24 Yil Beklİyoruz Yİnede BekleyeceĞİz Öyle GÖzÜkÜyor.hakkimizda Hayirlisi.....

Bilâl ÇOBAN
20.12.2007, 13:45
Hakan ŞÜkÜr, Sergen YalÇin , Elvİr BolİÇ ,oktay DerelİoĞlu, Alpay Bİzİm YÖnetİm Bunlari Bİle Alamaz.ÇÜnkÜ Bunlar Trabzonsporu Yemeye Bu Takim Üzerİnden Prİm Yapmaya ÇaliŞiyor.bÖyle YÖnetİmler YÜzÜnden 24 Yil Beklİyoruz Yİnede BekleyeceĞİz Öyle GÖzÜkÜyor.hakkimizda Hayirlisi.....

şu yazılarını biraz daha anlaşılabilir yazsan, daha güzel olacak...

jefferson61sefa
20.12.2007, 14:20
ankaragücünden emre ve bebbe yi, sivastan musa aydını, kasımpaşadan tehoue yi alırlartransferi kapatırlar.:S

Rıza ÇOLAK
20.12.2007, 14:25
gökdenizi satmak Güven Özveri Tecrübe ister...

O dediklerinizini hiçbiri bu yönetimde yok ama..
Birileri satmak dedimi akla Albayrak ve saz arkadaşları gelmeli
Yoksa yanılıyormuyum....

cınar#7
20.12.2007, 14:26
ya bi şu Pricadan vazgeçemedik o adamın Mehmet Yılmazdan bi farkı yok....

Adem Erdoğan
20.12.2007, 14:27
alsalarda tehoe yi alsalar bitek.bize faydalı olacak bi futbolcu.agustine gibi olmaz kanımca.

yns61
20.12.2007, 14:30
ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yinemi bu başlık

Özkan Erdem
20.12.2007, 16:07
http://www.ipcdigital.com/Paginas/Noticias/imagens/tn_0101alex_fernandao_yokohama_450.jpg
.........ALEX..................................... .............FERNANDAO.......

Alex sol kanadı kullanıyor, oyun kurucu özelliği var, etkili paslarıyla katkısı olabilecek bir oyuncu. Bonservisi bahsedildiği kadar yüksek değil.

Fernandao ise forvetteki sıkıntımızı giderebilecek kapasitede bir isim. Brezilya futbolunun hakettiği yere gelememiş yıldızlarından. Hava toplarındaki ve gol vuruşlarındaki başarısının yanında, top saklama özelliğine de sahip olması bizim için çok önemli. Aynı zamanda fırsatçı bir golcü.

Ayrıca benim tahminim transferdeki ilk hedefimizin Manisaspor'lu Selçuk İnan olacağı. Hem mücadeleci bir oyuncu hem de kaptığı topları olumlu kullanabiliyor. Bunların yanında duran toplardaki etkisi de uzun zamandır gol atamadığımız korner ve frikiklerdeki etkimizi de artıracabilecek kapasitede.

Bu oyuncuların yanına genç oyuncular alınabilir, kadro yetenekli gurbetçi isimlerle takviye edilebilir. Gelecek vaad eden stoper, sol kanat, forvet ve kaleci transferleri de kısa zamanda yapılsa heba ettiğimiz iki senemizi çabuk tarafından telafi etmiş oluruz.

Ancak, mevcut yönetim bahsedilen 10 milyon YTL bütçeyi ayırır mı, hadi diyelim ayırdı bu transferleri yapabilir mi bilemiyorum. Kendilerini kurtarmak adına bir çaba içerisine girip başarılı transferlere imza atmaları tek ümidim. Yoksa ikinci yarıda da aynı çile devam edecek.

Koray
20.12.2007, 16:11
1-martinez
2-hayrettin
3-selçuk inan
4-alex
5-fernando

bunları alırsak varya uçarız...sezon sonunda da savunmaya 2 forvete 1 transfer yaptıkmı tamamdır bu iş...

Samet Yildirim
20.12.2007, 16:11
http://www.ipcdigital.com/Paginas/Noticias/imagens/tn_0101alex_fernandao_yokohama_450.jpg
.........ALEX..................................... .............FERNANDAO.......

Alex sol kanadı kullanıyor, oyun kurucu özelliği var, etkili paslarıyla katkısı olabilecek bir oyuncu. Bonservisi bahsedildiği kadar yüksek değil.

Fernandao ise forvetteki sıkıntımızı giderebilecek kapasitede bir isim. Brezilya futbolunun hakettiği yere gelememiş yıldızlarından. Hava toplarındaki ve gol vuruşlarındaki başarısının yanında, top saklama özelliğine de sahip olması bizim için çok önemli. Aynı zamanda fırsatçı bir golcü.

Ayrıca benim tahminim transferdeki ilk hedefimizin Manisaspor'lu Selçuk İnan olacağı. Hem mücadeleci bir oyuncu hem de kaptığı topları olumlu kullanabiliyor. Bunların yanında duran toplardaki etkisi de uzun zamandır gol atamadığımız korner ve frikiklerdeki etkimizi de artıracabilecek kapasitede.

Bu oyuncuların yanına genç oyuncular alınabilir, kadro yetenekli gurbetçi isimlerle takviye edilebilir. Gelecek vaad eden stoper, sol kanat, forvet ve kaleci transferleri de kısa zamanda yapılsa heba ettiğimiz iki senemizi çabuk tarafından telafi etmiş oluruz.

Ancak, mevcut yönetim bahsedilen 10 milyon YTL bütçeyi ayırır mı, hadi diyelim ayırdı bu transferleri yapabilir mi bilemiyorum. Kendilerini kurtarmak adına bir çaba içerisine girip başarılı transferlere imza atmaları tek ümidim. Yoksa ikinci yarıda da aynı çile devam edecek.

valla özelliklerini anlattin bende maclara baktim ayni dedigin gibi özellikleri var hele FERNANDAO cok süper...TS YÖNETIMI transfer yapmaya mecbur haaa kongre olmasaydi bunlar transfer felan yapmazdi belki 1 futbolcu alirdi okadar ama KONGRE kurtarma ve ALBAYRAK aday olmak isteyi mecbur yaptiriyor..yapmasinlar da görigim:D

1-selcuk inan
2-fernandao
3-alex olabilir(oyun kurucu iyi bi oyuncu lazim)
4-hayrettin

bu ara dönem icin sezon ´sonu da 1-2 defansin ortasina gerekirse kaleci performansa ve yabanci sayisina dikkat etmek lazim ve yerli bi santrafor seneye ucariz...

Faik Yılmaz
20.12.2007, 16:26
transfer için 10 milyon dolar ayrılmış ancak sadece alexle fernando için istenen para bundan fazla. tam 87 milyon euro. bakalım ne yapacağız. gerçi risp-ayman-jabi gibi 10 adam alacak yerde 2 tane al kaliteli al.....

Muhammed KOÇ
20.12.2007, 16:28
az onlar indirecek az biz vericez alicaz işte..

Faik Yılmaz
20.12.2007, 16:30
inşallah dilerim kahe gibi olmaz bu transferlerin sonu......

Ama zannedersem Sayın Albayrak artık bu işi öğrenmiştir. futbolu bildiğini zannetip takımı mahvedenlerin lafıan bakmasın artık.... alsın gelsin yıldızlarımızı... kış mevsimi yıldızları gökyüzünde bile gremiyoruz artıkın...

Samet Yildirim
20.12.2007, 16:33
inşallah dilerim kahe gibi olmaz bu transferlerin sonu......

Ama zannedersem Sayın Albayrak artık bu işi öğrenmiştir. futbolu bildiğini zannetip takımı mahvedenlerin lafıan bakmasın artık.... alsın gelsin yıldızlarımızı... kış mevsimi yıldızları gökyüzünde bile gremiyoruz artıkın...

o futbolu bilmesede olur HOCA`ya sorsun oda parayi basin alsin getirsin nerden getirecekse...haa KAHE derken allahdan almamislar almanyada oynadi böyle berbat bi santrafor mu olur hey allahim ya:D..ama ögrenmesede mecbur yapmaya "KONGRE"-"ADAY":)

Mustafa
20.12.2007, 16:36
transfer için 10 milyon dolar ayrılmış ancak sadece alexle fernando için istenen para bundan fazla. tam 87 milyon euro. bakalım ne yapacağız. gerçi risp-ayman-jabi gibi 10 adam alacak yerde 2 tane al kaliteli al.....

87 milyon euro mu naptın Faik abi
:eek:

Faik Yılmaz
20.12.2007, 16:37
valla bu sefer 2 tane yada 3 tane kaliteli isim alsın yeter bize. çok eksiğimiz var ama sıaradan adamla doldu takım. bi kaç tane yıldız lazım...

bi oyun kurucu ile bir forvet nbirde sol açık çok ama çok acilen lazım bize....

Faik Yılmaz
20.12.2007, 16:37
87 milyon euro mu naptın Faik abi
:eek:

pardon ronaldinyonun bonservisi ile karıştırmışım :):D

h@msi61
20.12.2007, 16:56

Bu adamlar arkalarinda gorunen sehirde yasiyorsa Trabzon'a gelmeleri cok da kolay olmayacaktir:)

Muhammed KOÇ
20.12.2007, 17:05
trabzonun yeşilliği, ordaki pis havalı şehirin çok katlı apartmanlarından,ortamından çok çok daha iyidir.yeterki gereken desteği verelim onlara..

Özkan Erdem
20.12.2007, 17:12
Bu adamlar arkalarinda gorunen sehirde yasiyorsa Trabzon'a gelmeleri cok da kolay olmayacaktir:)

Yok orası Japonya.. Kampa gittiklerinde çekilmiş bir fotoğraf.. :D

zeleka
20.12.2007, 18:59
Himmm Televole girgirina devam bizede yakisan bu zaten...:)

Erdem Keser
20.12.2007, 19:24
Beğenmeyen ve okumak istemeyen girmesin başlığa:)Silah zoruyla okutmuyoruz ya..

FcTRABZONSPOR
20.12.2007, 19:25
Beğenmeyen ve okumak istemeyen girmesin başlığa:)Silah zoruyla okutmuyoruz ya..
İlla bi ters adam gelecek yorum yazacak...Okumak isteyen okusunda yorum yazmasın:)

Remzi
20.12.2007, 19:31

Yönetimde Boztepede bi ev alsın yada yaptırsın onlara:D

Mayls
20.12.2007, 19:38
Adamlarin arkalarinda ki sehir gercekmi? Resime benziyor.

zeleka
20.12.2007, 19:39
Imza lari gormeden butun soylentiler Televole soylentileridir imza gormek hakkimiz yoksa meydana cikar bol bol nutuk atariz boslugu buldukmu atmasi kolay oluyor da gercek imzada atsinlarda sonra bakalim neyin nesi ilermis artik kimleri sozde transfer edeceksek.:p

FcTRABZONSPOR
20.12.2007, 19:40
Adamlarin arkalarinda ki sehir gercekmi? Resime benziyor.
Geldikleri zaman sorarız onlara:)

Gökhan Öz
20.12.2007, 19:51
sen marcelinho'nun yaşadığı yeri görmedin sanırım:)

Samet Yildirim
20.12.2007, 20:01
sen marcelinho'nun yaşadığı yeri görmedin sanırım:)

marcelinho kücük bi yerde yasiyor TRABZON`dan bile kücükdür belkide

salihismet
20.12.2007, 20:09
Artik öyle gereksiz adamlar alinacagini zannetmiyorum, fakat borcun cok yüksek oldugunu söyliyorlar. Zavvalli sadri $ener para bulayim diye calmadigi kapi kalmadi, galiba borcu cogaltip adaylari yildirma politikasi yapiliyor.

Yönetimin nasil dolaplar cevirmek istedigini tam olarak anlayamasakta, benim anladigim $u: Bazi oyuncular alinacak, alinacak bu oyuncular Ersun hocanin birinci siradaki oyuncularimidir bilemem, fakat yönetimin 1-2 ay ömrünün uzamasi Ersun hocaya yaradi. Cünkü:

Ersun hoca Türk medyasi tarafindan cok hirpalandi,
gs ve fb ye gitmesi bi $ekilde engellendi,
milli takimda yaptigi gencle$tirme cali$malari destek bulmadi, ve hak etmedigi bir $ekilde milli takimdan kovuldu, bunlari dahada uzatabiliriz. Hoca kendisini kanitlamasi icin bu $ansin belkide kendisi icin son bir $ans oldugunu biliyor. Bana göre Türkiyede t.d ler arasinda bu i$in uzmanidir kendisi, üzerine birde kendini kanitlama hirsini katarsaniz Trabzon icin aranan kandir Ersun hoca. Kendisine güvendigim icin yönetim ne kadar beceriksiz olursa olsun transferlerde yönetime fazla hata yaptirmiyacagina inaniyorum. Birde bu i$in öteki yüzü var, Ersun hocanin ba$arili olacagindan korkan muhalif bir kanat var Trabzonda, eger bunlar engellenmezlerse ne yönetimler saglikli cali$ir nede hocalar ba$arili olur. Bu durumda taraftara cok i$ dü$üyor, hocanin arkasinda durmalari lazim, gelmi$ken Trabzonsporuda kurtaralim diyen sahte Trabzonsporlulari taraftarin di$lamasi gerek.

Obi-Van
20.12.2007, 20:19
Alex ile Fernandao internacianal in Barcelonayı yendiği ve kıtalar arası şampiyon olduğu kadroda birlikte oynamışlardı, bu tür futbolcular hiç Trabzon a gelir mi? Kendimizi kandırmayalım beklentimizi yükseltmeyelim alacakları futbolcular ya bebbe yada tehoue midir nedir işte onlar zaten yabancı kontenjanımızda ayrı bir muamma

Cem Balcı
20.12.2007, 20:21
inşallah fazydalı transferler yaparız.parayı sokağa atmayız umarım.

FANATIK61
20.12.2007, 20:58
Almanya'da Takimlar coktan alacagi Futbolculara imza attirdi ve onlari Kampa bekliyor, bizimkiler neyi bekliyorlar. Hergün Internet'de Gazete'de biktim yalan Transfer haberlerinden. Alacaksan simdi attiracaksin imzayi yoksa 2-3 Takim daha ister kalirsin ortada. Futbolcu 2 Milyon'sa ver 2.1 Milyon attir imzayi al. Böyle fiyat indirmeyle elimizden ne süper Futbolcular kacti. Zaten bizimkiler artirmada degilde fiyat indirmede meshurlar her Transfer döneminde.

Cafer Bulur
20.12.2007, 21:29
Almanya'da Takimlar coktan alacagi Futbolculara imza attirdi ve onlari Kampa bekliyor, bizimkiler neyi bekliyorlar. Hergün Internet'de Gazete'de biktim yalan Transfer haberlerinden. Alacaksan simdi attiracaksin imzayi yoksa 2-3 Takim daha ister kalirsin ortada. Futbolcu 2 Milyon'sa ver 2.1 Milyon attir imzayi al. Böyle fiyat indirmeyle elimizden ne süper Futbolcular kacti. Zaten bizimkiler artirmada degilde fiyat indirmede meshurlar her Transfer döneminde.
aynen öyle.avrupada transferler lig devam ederken yapiliyor.bizde ise transfer dönemi basladigi zaman görüsmelere baslaniyor.bunun icindirki senelerdir sürünüyoruz.ayni pazara gec gidip cürük seyleri almaya benziyor bunlarin isleri.

sametaydin
20.12.2007, 21:34
ya bence bunlar kandırmaca. 8 milyon dolarlar falan konuşuluyor. trabzonsporun bu parayı verecek gücü yok bunu bilelim. haaa gökdenizi satıp transfer yapmayı düşünüyolarsa o başka. ama bu genel kurulun ertelenmesi olayı falan .. ne bileiym albayrak bişeyler çeviriyo bence trabzonsporun aleyhine bişeyler.

Samet Yildirim
20.12.2007, 21:41
aynen öyle.avrupada transferler lig devam ederken yapiliyor.bizde ise transfer dönemi basladigi zaman görüsmelere baslaniyor.bunun icindirki senelerdir sürünüyoruz.ayni pazara gec gidip cürük seyleri almaya benziyor bunlarin isleri.

ya nerden bilyirsunuz belki anlastiklari oyuncular var ama medya ya yansitmiyorlar;)...

bunu ancak transfer dönemi basladikdan sonra anlariz ne yaptiklarini...

Egemen Yılmaz
20.12.2007, 21:49
adam gibi forvet, bir de topu oyuna sokabilen defans alsınlar şu takıma.. gerisi halledilir eldekilerle

Terzioğlu
20.12.2007, 21:50
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_1571_2007_1.jpg

Stoper mevkiine VfB Stuttgart'ta oynayan 28 yasinkdaki brezilyali oyuncu Gledson düsünülebilir. Bu sezon basi Hansa Rostock takimindan Stuttgarta transfer oldu fakat burda pek forma sansi bulamadi. Bunun sebebi Meira, Delpierre ve Tasci gibi isimlerin Stuttgart savunmasinda olmasi. Ben gecen sene Rostock'da oynarken canli bir kac macini izledim bence cok kaliteli bir stoper. Oyun stili Marcelo Bordon'a benziyor. Ayrica Stuttgart bu oyuncuyu vermeye hazir ve Rostock geri almak istiyor.

SDanışmaz
20.12.2007, 21:55

Alex ile Fernandonun 10 milyon dolar edeceğine emin misiniz?

Terzioğlu
20.12.2007, 21:57
Bence Alex ile Fernandao beraber etse etse en fazla 5 milyon dolar eder...bizim gazeteler ucuyor...

Obi-Van
20.12.2007, 22:32
Bence Alex ile Fernandao beraber etse etse en fazla 5 milyon dolar eder...bizim gazeteler ucuyor...

ikisini bedava verseler bu işbilmezler yine almayı beceremezler

Serdar A
20.12.2007, 22:44

nereden biliyorsun ?

buyukkaptan
20.12.2007, 23:24
bunların alacagı adam bitmiş olan bjknın satış listesine koyduğu ibrahim akındır tabi bjk yine ibrahim akına karşılık gökdenizi takas edelim demezse

İleli
20.12.2007, 23:43
alex fernandao ikilisi Trabzona gelsin bende adam degilim! okadarda iddaaliyim aha 15.sayfa!

Obi-Van
20.12.2007, 23:53
Geçen sene Wagner ile Mossoro ikilisi vardı bu senede Alex Fernandao :D

Fanatik28
20.12.2007, 23:57
Bugün Hamburg-Basel macinda izledigim Portekiz`li 25 yasindaki CARLITOS, gercekten o bozuk sahada müthis bir performans gösterdi. Istatistiklerine bakinca tesadüf olmadigi anlasiliyor.

AyhanPe
21.12.2007, 00:31
inşallah fazydalı transferler yaparız.parayı sokağa atmayız umarım.

iyide birde transfer yapmayipta parayi sokaga atmak var..futbolcuyu satip sonra geri cagirip fifalik olupta üstüne para veren baska bir takim arasak bulabilirmiyiz acaba?

AyhanPe
21.12.2007, 00:33

nereden biliyorsun ?

sattigi futbolcunun üzerine para veren baska takim yok herhalde ondan biliyordur arkadasimiz..

Terzioğlu
21.12.2007, 01:28
---------------Aykut---------------

Adnan---Gledson----Cagdas---Boral

----------Arouca---S.Inan---------

---Yattara--------------Gökdeniz---

--------Fernandao---Jaba----------

Yedek:

Tolga Zengin
Erdinc
Serkan
Keceli
Yusuf
Kadir Keles
Umut

Bu kadroyu kurana benden bi gofret :D
Simdi olmasa bile yeni sezona...

Mustafa
21.12.2007, 01:34
Terzioglu hepsi iyi güzelde senin bu kaleci Aykut takıntını bir türlü anlamıyorum sahsen jeff i tercih ederim ben Aykut yerine

Terzioğlu
21.12.2007, 01:42
Aykutu ben bu foruma uzun zamandir yaziyorum. Kendisine haksizlik yapildigi kanaatindeyim. Bir cok forma giydigi maclarda kendisini dikkatle izledim. Hicbir hatasina rastlamadim hatta cok iyi kurtarislar yaptigini gördüm. Yaklasik 2 sene önce Aykut'u GS'nin hazirlik maclarinda izlemistim ve ilgimi cekmisti. Zamanla dikkatle takip etmeye basladim ve cok yetenekli bir kaleci oldugunu anladim(kendimce) . GS de oynadigi son maca bir bakin...Helsingborga karsi yenildikleri mac...defansin müthis hatalari sonucunda GS 3 tane yiyor ama Aykut bu macta 5-0 önledigi halde ceza ona kesiliyor. Bence düzenli olarak forma sansi verilirse Milli takimin degisilmezi olur...bukadarda emin konusuyorum...

Nytre
21.12.2007, 02:24
yönetimin fiyatı abartmış olması olası olabilir. göz boyamak ve onlar dışındaki herkese "bakın bu işler öyle kolay değil - biz de güçlüyüz" imajı yaratılmaya çalışılıyor olabilir.

bu üç futbolcuyu alacaklar düşüncesinde olmayanlardanım ben de. neden mi? transfer konusunda bir başarı veya tutulan söz görmedik de ondan.

Serdar A
21.12.2007, 04:22
sattigi futbolcunun üzerine para veren baska takim yok herhalde ondan biliyordur arkadasimiz..

Soruma farklı cevap aldım.

Bakın bu yönetimin görev süresince Trabzon'un ve şu anki lig liderinin Aldığı oyuncuları listelemeye çalıştım. Trabzonun yaptığı 5-6 belki 7 fazla transfer tamamen sportif başarılarla ilgilidir. Roller tersi olsaydı gs 20 transferi geçerdi.

Trabzonspor; Stepanov , Ferhat , Ömer , Fatih akyel , Djokaj , Murat Ocak , Çağdaş , Cem Demir , Umut Bulut , Marcelinho , Musampa, Musa , Ersen , Mustafa Keçeli , Ceyhun , Ayman , Risp , Tolga Seyhan, Jabi , Serkan Balcı ...

Galatasaray: Okan Buruk , Tolga Seyhan , İnamoto , Mehmet Topal , Ayhan , Hakan Balta , Volkan Yaman , Lincoln , orkun , Linderoth , Barış , Servet , Serkan Çalık , Bouzid ...

Sorun söylediğiniz gibi alınan oyuncuların kadroda değerlendilememesi , elde tutulamaması. Yukarıda yazdığım oyuncuları takıma kazandıran maddi gücü daha efektif kullanabilen bir teknik heyeti başından yakalayabilselerdi belki bu gün çok başka şeylerden söz ediyorduk. Zaten yönetimin ipini çeken en büyük yanlışı budur.

Travelair
21.12.2007, 10:16
Generation next!

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2007/12/7_191533_next280.jpgWorld Soccer dergisi, dünya futbolunun gelecek vaat eden 50 genç yeteneğini belirledi.
21.12.2007

World Soccer dergisi, dünya futbolunun gelecek vaat eden 50 genç yeteneğini belirledi
Türkiye'den kimsenin olmadığı listede Almanya’yı tercih eden Türk asıllı Mesut Özil yer alıyor
Yeşil sahalara damga vuracaklar
Dünya futboluna her yıl yeni yetenekler katılıyor. Artık Ronaldinho, Rooney, C.Ronaldo ve Kaka gibi isimler 'deneyimli' oyuncular sınıfa giriyor. World Soccer dergisi yaptığı bir araştırmada yeşil sahalara damga vurması beklenen 50 genç yeteneği belirledi. Türkiye Ligleri'nden veya milli takımımızdan bir oyuncunun bulunmadığı listede Türk asıllı olan Mesut Özil yer alıyor. Bundesliga’da zirveye oynayan Schalke forması giyen ve Alman Milli Takımı'nı tercih eden 19 yaşındaki genç yıldız ilk 50 içerisinde kendine yer bulmayı başardı.
Listede dokuz Brezilyalı oyuncu var
Her zaman olduğu gibi dünya futbolunun TOP 50 genç yeteneği arasında Brezilya dokuz oyuncuyla başı çekiyor. Sambacılar'ı altı isimle Arjantin, beş oyuncuyla İspanya ve üç futbolcuyla İngiltere takip ediyor. Kulüpler bazında ise Merida, Walcott ve Vela'yı ilk 50'ye sokma başarısını gösteren Arsenal ilk sırada. Barcelona'da son dönemde forma şansı bulan Dos Santos ile Krkic listede. Teknik direktör Arthur Zico'nun hayran olduğunu belirttiği ve Fenerbahçe'nin transfer gündeminde bulunan Cruzeiro'lu Kerlon da genç yetenekler arasında....
İşte 50 genç yetenek
Futbolcu Takımı Ülkesi

Mesut Özil Schalke Almanya
Sadick Adams Ashanti Gana
Ismail Aissati PSV Hollanda
Alexandre Pato Milan Brezilya
Anderson Man Utd. Brezilya
Gareth Bale Tottenham İngiltere
Dos Santos Barcelona Meksika
Sergio Aguero A.Madrid Arjantin
Ever Banega B.Juniors Arjantin
Bojan Krkic Barcelona İspanya
Breno Sao Paulo Brezilya
Gerardo Bruna Liverpool Arjantin
Buonanotte R.Plate Arjantin
Chrisantus Abuja Nijerya
Angel Maria Benfica Arjantin
Franco Santo Audax Arjantin
Karim Benzema Lyon Fransa
Dumitru Copil Hearts Romanya
Kermit Erasmus Sundown Utd G.Afrika
Fabio Fluminense Brezilya
Fabio Coentrao Benfica Portekiz
Marouane Fellaini S.Liege Belçika
Guilherme Cruzeiro Brezilya
Nour Hadhria C.Africain Tunus
Rabul Ibrahim S.Lizbon Nijerya
Damian Ismodes S.Cristal Peru
Lorenzo Silvestri Lazio İtalya
Kerlon Cruzeiro Brezilya
Toni Kroos B.Münih Almanya
Lulinha Corinthians Brezilya
Sapol Mani Maranatha Togo
Juan Manuel Mata Valencia İspanya
Cristian Nazarith A.Cali Kolombiya
Aaron Niguez Valencia İspanya
Daniel Opare Ashanti Gana
Ransford Osei Kesseben Gana
Fran Merida Arsenal İspanya
Nikolay Mihaylov Liverpool Bulgaristan
Renato Agusto Flamengo Brezilya
Micah Richards M.City İngiltere
Andrea Russotto Treviso İtalya
Henri Saivet Bordeaux Fransa
Alexis Sanchez River Şili
Marek Suchy Slavia Prag Çek Cum.
Sergio Tejera Chelsea İspanya
Ivan Rakitic Schalke Hırvatistan
Abdou Traore Rosenborg Burkina Faso
Van der Wiel Ajax Hollanda
Carlos Vela Arsenal Meksika
Theo Walcott Arsenal İngiltere

fanatik

MarceloTS
21.12.2007, 10:18
Futbolcu Takımı Ülkesi
Mesut Özil Schalke Almanya
Sadick Adams Ashanti Gana
Ismail Aissati PSV Hollanda
Alexandre Pato Milan Brezilya
Anderson Man Utd. Brezilya
Gareth Bale Tottenham İngiltere
Dos Santos Barcelona Meksika
Sergio Aguero A.Madrid Arjantin
Ever Banega B.Juniors Arjantin
Bojan Krkic Barcelona İspanya
Breno Sao Paulo Brezilya
Gerardo Bruna Liverpool Arjantin
Buonanotte R.Plate Arjantin
Chrisantus Abuja Nijerya
Angel Maria Benfica Arjantin
Franco Santo Audax Arjantin
Karim Benzema Lyon Fransa
Dumitru Copil Hearts Romanya
Kermit Erasmus Sundown Utd G.Afrika
Fabio Fluminense Brezilya
Fabio Coentrao Benfica Portekiz
Marouane Fellaini S.Liege Belçika
Guilherme Cruzeiro Brezilya
Nour Hadhria C.Africain Tunus
Rabul Ibrahim S.Lizbon Nijerya
Damian Ismodes S.Cristal Peru
Lorenzo Silvestri Lazio İtalya
Kerlon Cruzeiro Brezilya
Toni Kroos B.Münih Almanya
Lulinha Corinthians Brezilya
Sapol Mani Maranatha Togo
Juan Manuel Mata Valencia İspanya
Cristian Nazarith A.Cali Kolombiya
Aaron Niguez Valencia İspanya
Daniel Opare Ashanti Gana
Ransford Osei Kesseben Gana
Fran Merida Arsenal İspanya
Nikolay Mihaylov Liverpool Bulgaristan
Renato Agusto Flamengo Brezilya
Micah Richards M.City İngiltere
Andrea Russotto Treviso İtalya
Henri Saivet Bordeaux Fransa
Alexis Sanchez River Şili
Marek Suchy Slavia Prag Çek Cum.
Sergio Tejera Chelsea İspanya
Ivan Rakitic Schalke Hırvatistan
Abdou Traore Rosenborg Burkina Faso
Van der Wiel Ajax Hollanda
Carlos Vela Arsenal Meksika
Theo Walcott Arsenal İngiltere

Travelair
21.12.2007, 11:10
FourFourTwo dergisi Ağustos 2007 sayısında dünyada 25 genc yıldız adayı:

1-Sergio Aguero - Atletico Madrid
2-Freddy Adu - Real Salt Lake
3-Giovanni Dos Santos - Barcelona
4-Maxi Moralez - Racing Club
5-Alexandre Pato - Internacional
6-Esteban Granero - Real Madrid
7-Dawid Janczyk - CSKA Moskova
8-Carlos Vela - Salamanca
9-Mauricio Isla - Universidad Catolica
10-Josmer Altidore - New York Red Bulls
11-Diego Capel - Sevilla
12-Rubin Okotie - Avusturya Wien
13-Alexis Sanchez - Udinese
14-Gerard Pique - Zaragoza
15-Sal Zizzo - Ucla
16-Angel Di Maria - Rosario Central
17-Edinson Cavani - Palermo
18-Amaral - Palmeiras
19-Tsukasa Umesaki - Oita Trinita
20-Ondrej Mazuch - Fiorentina
21-Emiliano Insua - Liverpool
22-Cristopher Toselli - Universidad Catolica
23-Sebastian Prodl - Strum Graz
24-Abrima Sohna - Sandefjord
25-Alfonso Blanco - Pachuca

TSezgin61
21.12.2007, 11:13
bizim türk gencelerimiz okusun örnek alsin, bitanesinin ismi yok....

sac uzatmaktan yada disco bar gezmekten baska ise yaramazlar.... tribünler biraz isimlerini acgirdilarmi emekliye ayriliyorlar..."biz iyi oynadik yau" diyip bitiyor

Yavuz Hasan
21.12.2007, 11:42
heyecana kapilmadan adam gibi transfer yapmalarini steyecegim ama maalesef transfer doneminde albayrak ve saz grubu takimin basinda olacagi icin yine ise yaramaz bisuru adam alacak

Travelair
21.12.2007, 12:08
mdBByAT3GJo

Suudi Maradona bu olsa gerek. Yasser Al-Quahtani

İsmail Çavuşoğlu
21.12.2007, 12:21
bu suudi maradona :) muthiş yaa nerde bu şimdi hangı takımda oynuyor ??

Travelair
21.12.2007, 12:31
Al-Hilal Suudi Arabistan

Zafer Fidan
21.12.2007, 12:37
Forvet icin Halil Altintopa ne dersiniz?

Terzioğlu
21.12.2007, 12:44
Forvet icin Halil Altintopa ne dersiniz?

Hayal derim..

Travelair
21.12.2007, 12:55
Halil'i ben beğenmiyorum. Çok düz geliyor

Samet Yildirim
21.12.2007, 12:59
Hayal derim..

hayal olsa yine iyi:D

champions
21.12.2007, 13:40
Travel alınma ama Youtube'da kötü topçu görmek zordur zati:rolleyes: Ne Maradonalar gördük yahu:)
En azından ortalama bi kaleci şart yıllardır olduğu gibi:rolleyes:
Şöyle havadan top geçirmeyen yerden pas atabilen bi stoper de gerekli
Az'den Donk çok iyi olurdu ama..:rolleyes:
Ortaya esasında 2 ama şimdilik bir tane "Aurelio" lazım Selçuğu pek izlemedim ben ama Veloso'yuda alamayacağımıza göre yeterlidir sanırım
Yıllardır olmayan sol kanada da birini almalı ama hem Gökdeniz hem Yattara hemde Ceyhunun olduğu bu kadroda öncelikli olarak sağlam bi golcü almalıyız Sol kanatda Kadiri deneyebiliriz bence ya da alınacak bir genç oyuncu daha
Fernandaoyu izledim daha iyi bi transfer yapabiliriz bana göre Ekvadorlu Cristian Benitez diyorum ben hala:rolleyes: Alex de iyi topçudur ama oynaması için Ayman Hüseyin ve hatta Selçuk alınırsa Serkanıda yedek bırakmalısınız (Tek forvet oynamayacağımızı düşünerek söylüyorum bunu) Selçuk-Alex iyi bi ikili olabilirler:pHayal kurmak güzeldir tabi:)

jefferson61sefa
21.12.2007, 14:17
Halil'i ben beğenmiyorum. Çok düz geliyor

senin beğenmediğin adam almanyada son 2 sezonda en çok gol atan oyuncu sıralamsında ilk 5 de.

Travelair
21.12.2007, 14:19
Youtube yanıltıcı olabilir elbette ama iyi kariyeri var, sırf youtube'a bağlı kalmayın yanıltabilir :D Gidip izlemek en sağlıklısı vesselam

jefferson61sefa anlıyorum ama yine de ben beğenmiyorum

BDiler61
21.12.2007, 14:23
BU sefer adam gibi transfer yapacaklar gibime geliyor zaten yapmazlarsa ersun istifa eder ziya gibi koltuk sevdalısı değil.

jefferson61sefa
21.12.2007, 14:25
bu arap adam dehşet ne ya bu:D

zeleka
21.12.2007, 14:25
soylentilerle dolu mesajlar hayali transferler bol bol genc yeteneklerin oldugu listeler ya allah askina bana biri anlata bilirmi bu listeler vs vs lerin anlami ne Trabzonspor a bir kazancmi ne anlamda ne kazancda yaziliyor soyleniyor Trabzonsporumuzun bundan dersmi almasi lazim ne neyin nesi anlamak icin baya gayret sarf ediyorum!!!!

jefferson61sefa
21.12.2007, 14:26
BU sefer adam gibi transfer yapacaklar gibime geliyor zaten yapmazlarsa ersun istifa eder ziya gibi koltuk sevdalısı değil.

işte adamlık odur zaten ERSUN YANALA bu yüzden güveniyorum

Travelair
21.12.2007, 14:33
İyi bayramlar zeleka

zeleka
21.12.2007, 14:34

işte adamlık odur zaten ERSUN YANALA bu yüzden güveniyorum
arkadaslar cok erken bu lafi kullanmadinizmi!!! nerden biliyorsunuz bunun boyle oldugunu bir ornegi varmi!!!!

Terzioğlu
21.12.2007, 14:36
arkadaslar cok erken bu lafi kullanmadinizmi!!! nerden biliyorsunuz bunun boyle oldugunu bir ornegi varmi!!!!

Bu sezon basi Genclerbirligine gitti ve Ilhan Cavcava bu takimdan oyuncu satilmayacak dedi Ilhan Cavcavda tamam dedi ama sonra gitti Haminu Dramani 3 milyon euroya satti Ersun hocada basti istifayi cekti gitti...

zeleka
21.12.2007, 14:36
İyi bayramlar zeleka

sagolasin kardesim bana her baslik altinda bayram mesajlari gonderiyorsun korkma okuyorum ama ozelden bu bayram mesajlarini gondersen yerinde olmazmi baskalarini bana gonderdigin bayram mesajlari ile rahatsiz etmesen ,canumun ici akdenizin hamsisi:D

Erdem Keser
21.12.2007, 14:41
soylentilerle dolu mesajlar hayali transferler bol bol genc yeteneklerin oldugu listeler ya allah askina bana biri anlata bilirmi bu listeler vs vs lerin anlami ne Trabzonspor a bir kazancmi ne anlamda ne kazancda yaziliyor soyleniyor Trabzonsporumuzun bundan dersmi almasi lazim ne neyin nesi anlamak icin baya gayret sarf ediyorum!!!!

Boşver anlamak için çaba sarfetmek zorunda değilsin..Senin tabirinle televole olan bu başlığı okumak zorunda da değilsin sana hoş gelmiyorsa..:)Madem boş geliyor yazma o zaman zor bişey değil dimi:)

Travelair
21.12.2007, 14:42
Akdeniz mi? İlginç. Herkese sert yapıyorsun da biraz daha hoşgörülü yaklaşırsın diye tekrarlayıp duruyorum

Ersun Yanal'ın transferleri genelde fizik kalitesi iyi oyuncular üzerine oluyor. Umarım bize de böyle oyuncular bulabilir

zeleka
21.12.2007, 15:00
Alıntı:
zeleka tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1055216#post1055216)

Boşver anlamak için çaba sarfetmek zorunda değilsin..Senin tabirinle televole olan bu başlığı okumak zorunda da değilsin sana hoş gelmiyorsa..:)Madem boş geliyor yazma o zaman zor bişey değil dimi:)

benim sordugum soruya vere bilecegin cevap bu muydu!!! masallah cok yaraticisin yoksa kopya pasliyormusun.:alkış:

Erdem Keser
21.12.2007, 15:01
Alıntı:
zeleka tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1055216#post1055216)

benim sordugum soruya vere bilecegin cevap bu muydu!!! masallah cok yaraticisin yoksa kopya pasliyormusun.:alkış:

Seni dikkate aldığım için kendimden özür diliyorum..Takıl kafana göre:)

zeleka
21.12.2007, 15:03
Seni dikkate aldığım için kendimden özür diliyorum..Takıl kafana göre:)
muhahahah ayni senin gibi.:cool:

Erdem Keser
21.12.2007, 15:06
bu macda yenilsekde yensekde Trabzonspor buyuklugunu gostererek her zaman icin tebrik etmelidir nede olsa Turk takimi yarin yenilirsek nuri albayrak bence hemen aziz yildirimi tebrik etmelidir...ve avrupadaki maclari icinde basarilar dilemelidir.

nor: avrupa maclari oncesi hangi takima karsi oynuyorlarsa o takimlar mutlaka avrupada moralli maclara cikmalari icin fb'ye gs'ye karsi yenilmelidirler!!!!!
Hele ki şu mesajından sonra düşüncemin daha da arkasındayım:)

zeleka
21.12.2007, 15:13
Hele ki şu mesajından sonra düşüncemin daha da arkasındayım:) 35/40 yasindakilere sor onlar sana ne demek istedigimi anlatirlar anlaman icin gozlerini acman lazim...

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 15:14
chovy
Kardeşim boşver...Konu saptı...Bitsin artık!!!

Zafer Fidan
21.12.2007, 15:14
Besiktas ve Ibrahim Akin yollarini ayirmislar

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 15:17
Biz onu 3 senedir isiyoruz o gelmedi şimdi o istese biz almamalıyız!!!

selcuk
21.12.2007, 15:17

ins. aliriz onu sonunda

ts de gercek yetenegini ortaya koyabilecegine inaniyorum

nedemek o istemedi

adam delikanli
onu besiktas kesf etti

yakisirmiydi ona o takima sirtini dönmek

özer de gs e satildi para icin
bi kac sene sonra durum müsaitken bize gelmek isteyecektir almiyacagiz mi simdi

bunlar ts li oyuncular ama malesef hemen kavusamadilar ts e diyen öyle bise yapmak dogru olamz
bize aslinda yakismayan serkan gibi topculari almak

Erdem Keser
21.12.2007, 15:21
Bir Selçuk İnan bu takımın orta sahada ki oyun temposunu ve pas trafiğini çok iyi ayarlar..Oyunun en kilit mevkisinde ne yazık ki oyunu geriden başlatacak oyuncumuz yok..Aslında sene başında alabilseydik Uğur Boral da sol kanadımıza ilaç olurdu..Forvete ise gelecek sene için şimdiden Giresunspordan Emrah Kol alınmalı ve 2. yarıda takıma yavşa yavaş monte edilmeli..

selcuk
21.12.2007, 15:26
Bir Selçuk İnan bu takımın orta sahada ki oyun temposunu ve pas trafiğini çok iyi ayarlar..Oyunun en kilit mevkisinde ne yazık ki oyunu geriden başlatacak oyuncumuz yok..Aslında sene başında alabilseydik Uğur Boral da sol kanadımıza ilaç olurdu..Forvete ise gelecek sene için şimdiden Giresunspordan Emrah Kol alınmalı ve 2. yarıda takıma yavşa yavaş monte edilmeli..

emrah saaten bizim oyuncumuz

BDiler61
21.12.2007, 15:27
Bu sezon basi Genclerbirligine gitti ve Ilhan Cavcava bu takimdan oyuncu satilmayacak dedi Ilhan Cavcavda tamam dedi ama sonra gitti Haminu Dramani 3 milyon euroya satti Ersun hocada basti istifayi cekti gitti...

bende aynı şeyi söyleyecektim :cool:

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 15:30
ins. aliriz onu sonunda

ts de gercek yetenegini ortaya koyabilecegine inaniyorum

nedemek o istemedi

adam delikanli
onu besiktas kesf etti

yakisirmiydi ona o takima sirtini dönmek

özer de gs e satildi para icin
bi kac sene sonra durum müsaitken bize gelmek isteyecektir almiyacagiz mi simdi

bunlar ts li oyuncular ama malesef hemen kavusamadilar ts e diyen öyle bise yapmak dogru olamz
bize aslinda yakismayan serkan gibi topculari almak
Biz onu Altay'dayken istediydik...Sonra bjk araya girdi ve aldı o zaman bizi istemedi...Sonra bjk de mutsuz olduğu zaman bile istedik olumsuz cevap aldık...Şimdi gelmesini istemiyorum...

Erdem Keser
21.12.2007, 15:33
emrah saaten bizim oyuncumuz
Emrah bizim oyuncumuz değil Giresunspor'un oyuncusu,bonservisi de Giresunspor'da...

selcuk
21.12.2007, 15:34
vallahi onu altay dayken istedigimizi hic duymadim
ve öyle biseyden hic bir haberim yok dogruysa eger evet isi olamaz ts de
affedilemeyecek bi hata

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 15:36
vallahi onu altay dayken istedigimizi hic duymadim
ve öyle biseyden hic bir haberim yok dogruysa eger evet isi olamaz ts de
affedilemeyecek bi hata
Biz bişeyle biliyoruzda söylüyoruz kardeşim:)

Erdem Keser
21.12.2007, 15:38
Biz bişeyle biliyoruzda söylüyoruz kardeşim:)
Ama Beşiktaş'ta yıldızının parladığı ilk dönemlerde Trabzonsporlu olduğunuda açık yüreklilikle söylemişti:)
Aklımda kaldığı kadar biz o dönem ibrahim Akın'dan ziyade Adanaspordan İbrahim Yavuzu istemiştik diye hatırlıyorum .O da Galatasarayı tercih etmişti..

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 15:39
Ama Beşiktaş'ta yıldızının parladığı ilk dönemlerde Trabzonsporlu olduğunuda açık yüreklilikle söylemişti:)
O delikanlılığı TRABZONSPOR'a gelipte yapmalıydı...!!!

selcuk
21.12.2007, 15:40
Emrah bizim oyuncumuz değil Giresunspor'un oyuncusu,bonservisi de Giresunspor'da...

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=232406

bi senelik kontrat
yani kiraliga benziyor

hayir eger o yamuklugu gercekden yaptiysa isi yok ts de
ne cibin ts lilik oluyor bu

serkan özer gibi futbolcular herseyi yaparken ts de oyniyabilmek icin
onun yaptigina ne denilir
eger dogruysa

Erdem Keser
21.12.2007, 15:43
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=232406

bi senelik kontrat
yani kiraliga benziyor

hayir eger o yamuklugu gercekden yaptiysa isi yok ts de
ne cibin ts lilik oluyor bu

serkan özer gibi futbolcular herseyi yaparken ts de oyniyabilmek icin
onun yaptigina ne denilir
eger dogruysa
Kiralık değil emin ol..Trabzonsporla bağlarını kopardı..

selcuk
21.12.2007, 15:44
Kiralık değil emin ol..Trabzonsporla bağlarını kopardı..

neden ????

süper oyuncu
sariyerle rüstüyü delirtmisdi hatirliyorum

Erdem Keser
21.12.2007, 15:47
neden ????

süper oyuncu
sariyerle rüstüyü delirtmisdi hatirliyorum

Öyle ,çok kaliteli bir oyuncu ..Yetenekli ve süratli ama bonservisi bedelsiz olarak verildi..
Emrah'ın nasıl bir oyuncu olduğunu canlı izlediğinizde daha net görürsünüz..

selcuk
21.12.2007, 15:51
Öyle ,çok kaliteli bir oyuncu ..Yetenekli ve süratli ama bonservisi bedelsiz olarak verildi..

bu yine ziya doganin isidir
can parlayan, emrah kol, olmaz böyle sey
nasil bonservisi verilir

yani emrah benim iicin gelecegin fatihiydi
anliyamiyorum

S.F.K.
21.12.2007, 15:54
sadece futbolu düşünen bi İbrahim Akın bizim takıma çok faydalı olacaktır ama işte futbolu düşünse bjk de oynardı orda oynamayan bizde niye oynasın tamamen risk.
bence transferde futbolcunun hem kalitesi hemde kişiliği çok önemli ikisi bir arada olmazsa sonuçları ortada hem Türk futbolunda hemde dünya futbolunda.

Erdem Keser
21.12.2007, 15:56
bu yine ziya doganin isidir
can parlayan, emrah kol, olmaz böyle sey
nasil bonservisi verilir

yani emrah benim iicin gelecegin fatihiydi
anliyamiyorum
Aslında geçikmiş bir şey yok istenirse alınır..Fatih gibi isim yapabilir ama oyun stili Fatih tarzı değil..daha süratli ,yaptığı çapraz koşularla defansı allak bullak ediyor..Bizim Umut'un yaptığı cinsten değil:)Fatih'in oyun tarzını daha çok Ali Güzeldal'ın tarzına benzetebiliriz...

selcuk
21.12.2007, 16:00
Aslında geçikmiş bir şey yok istenirse alınır..Fatih gibi isim yapabilir ama oyun stili Fatih tarzı değil..daha süratli ,yaptığı çapraz koşularla defansı allak bullak ediyor..Bizim Umut'un yaptığı cinsten değil:)Fatih'in oyun tarzını daha çok Ali Güzeldal'ın tarzına benzetebiliriz...

futbol tarzini demek istemedim
durus liderlik olarak
bence son yillarda cikan en yetenekli santrfor umuz

bu arada bunlar sefa türkmeni ne yapti
o nerde oynuyor

ben düsünüyordumki bu oyuncularla simdi ersun yanal yeni takim kurar

jefferson61sefa
21.12.2007, 16:51
Emrah'ın nasıl bir oyuncu olduğunu canlı izlediğinizde daha net görürsünüz..

yetenekli bir oyuncu olmasa o kadar gol atmıştı butun gastelerde yazmıştı ve bedelsiz gitti.Her zaman yetişmiyor böyle oyuncu yetişenin de değerini bilmiyoruz.

buyukkaptan
21.12.2007, 17:15
İşte Emre'nin bonservis bedeli

Ankaragücü Kulübü Yönetim Kurulu, takımdan ayrılmak istediğini açıklayan stoper Emre Güngör'ün satılmasına karar verirken, bonservis bedelini de 1 milyon 800 bin dolar olarak belirledi.

Ankaragücü Yönetim Kurulu'ndan yapılan yazılı açıklamada, Emre'nin birkaç gün önce kulüp yetkilileriyle görüşerek takımdan ayrılmak istediğini kendilerine ilettiği ifade edilerek, şu görüşlere yer verildi:

"Sayın başkanımız, sporcunun bu konudaki ısrarlı tutum ve talepleri karşısında konuyu yönetim kurulu gündemine taşımıştır. Yönetim kurulu, yaptığı görüşmeler sonucunda, futbolcunun kariyeri ne olursa olsun Ankaragücü Spor Kulübü'nden üstün olamayacağını değerlendirerek, bahsi geçen sporcunun bir başka kulübe gitme isteğine izin verilmesi ve bonservis bedeli olarak da 1 milyon 800 bin dolar talep edilmesi kararına varmıştır."

kaynak:www.ligtv.com.tr
emre savunmada bize büyük güç katar mutlaka devreye girilmeli

jefferson61sefa
21.12.2007, 17:19
İşte Emre'nin bonservis bedeli

Ankaragücü Kulübü Yönetim Kurulu, takımdan ayrılmak istediğini açıklayan stoper Emre Güngör'ün satılmasına karar verirken, bonservis bedelini de 1 milyon 800 bin dolar olarak belirledi.

Ankaragücü Yönetim Kurulu'ndan yapılan yazılı açıklamada, Emre'nin birkaç gün önce kulüp yetkilileriyle görüşerek takımdan ayrılmak istediğini kendilerine ilettiği ifade edilerek, şu görüşlere yer verildi:

"Sayın başkanımız, sporcunun bu konudaki ısrarlı tutum ve talepleri karşısında konuyu yönetim kurulu gündemine taşımıştır. Yönetim kurulu, yaptığı görüşmeler sonucunda, futbolcunun kariyeri ne olursa olsun Ankaragücü Spor Kulübü'nden üstün olamayacağını değerlendirerek, bahsi geçen sporcunun bir başka kulübe gitme isteğine izin verilmesi ve bonservis bedeli olarak da 1 milyon 800 bin dolar talep edilmesi kararına varmıştır."

kaynak:www.ligtv.com.tr
emre savunmada bize büyük güç katar mutlaka devreye girilmeli

1 milyon dolar+1 stopper önerilsin öyle büyük paralar verecek durumda değliz artk

MarceloTS
21.12.2007, 17:24
50 trilyon borç var hala transfer yalanları ne güzel yutuyoruz bu palavraları

buyukkaptan
21.12.2007, 17:26
bende aynı fıkırdeyım sefa

İsmail Çavuşoğlu
21.12.2007, 17:28
50 trilyon borç var hala transfer yalanları ne güzel yutuyoruz bu palavraları
ya yutmuyoruzda naparsın işte umut fakirin ekmeğidir.

buyukkaptan
21.12.2007, 17:29
HERTA BERLİN’Lİ BİLAL MANŞET

TRABZON’UN GÖZDESİ OLDU

Gurbetçi oyuncunun ailesi ile görüşüldü. Menajer Necmi Perekli bu oyuncunun geçtiğimi hafta maçını izledi.

Referansları iyi olan bu oyuncuyu devre arasında Trabzonspor’a katmak için çaba sarf ediliyor.

www.medyatrabzon.com

Travelair
21.12.2007, 17:36
2 gündür forumları altüst ediyorum. Baya bilgi topladım. Hatta bazı forumlarda kulüp renklerinden dolayı zehirlenme tehlikesi dahi atlattım :) Şunu söyleyebilirim özellikle bu üstün genç nesilden azami faydalanamazsak ilerde bizi çok zor günler benziyor. Çünkü elalem faydalanmakta kararlı. Bilgileri bir derleyeyim bir ara size sunacağım. Toplu halde bulunması iyi olur. Bilgi iyidir

Terzioğlu
21.12.2007, 17:41
Emre Güngör ve Ibrahim Akin takima faydali olabilecek isimler...

vadaa55
21.12.2007, 17:43
2 gündür forumları altüst ediyorum. Baya bilgi topladım. Hatta bazı forumlarda kulüp renklerinden dolayı zehirlenme tehlikesi dahi atlattım :) Şunu söyleyebilirim özellikle bu üstün genç nesilden azami faydalanamazsak ilerde bizi çok zor günler benziyor. Çünkü elalem faydalanmakta kararlı. Bilgileri bir derleyeyim bir ara size sunacağım. Toplu halde bulunması iyi olur. Bilgi iyidir
çalışmalarını çok başarılı buluyorum ama bunların bizler tarafından bilinmesi takıma ne fayda sağlar bir şekilde transfer komitesine sunulması lazım:alkış:

Travelair
21.12.2007, 17:48
Teşekkürler. Ulaşamıyoruz ne yazık ki çoğu zaman. Haklarını yemeyelim belki onlar da bu isimlerden haberdarlar ama plansızlık organizasyonsuzluk, kaynak yetersizliği, iç çekişmeler, zaman darlığı... ne dersek diyelim olmadı bugüne kadar. Artık "Scouting" kadrosunu ciddiye almalılar. Ersun Yanal herhalde bu işi en ciddiye alanların başında geliyor. Ona güveniyorum. Benimkisi genel kültür olsun, bir yararlanan da çıkarsa ne mutlu

cınar#7
21.12.2007, 17:50
çalışmalarını çok başarılı buluyorum ama bunların bizler tarafından bilinmesi takıma ne fayda sağlar bir şekilde transfer komitesine sunulması lazım:alkış:
ah ah biz bi zamanlar ne kadar uğraşıyoduk...hiç bi işe yaramıyodu....bi Nick Carle olayı vardı oda olmadı zaten...şimdi bakıyorumda stichuslu zamanlara az heycanlanmamıştık,gecelere kadar falan yazıyoduk,bekliyoduk haberleri ondan önce deivid-obina-kahe zamanı vardı bide mossoro-wagner....bi ara marcelinhonun yanında denilson gelcekti ziya istememişti....uff her transfer doneminde burdaydım ve hep hayal kırıklığıyla sonuçlandı....

bu arada evet,Travelairi ne zaman görsem hep bi transfer listesi yapardı,bu t.dönemindede yapıcaktır bekliyoruz artık:)

BDiler61
21.12.2007, 17:52
arkadaşlar unutmayalım en heyecanlı transfer hikayyemiz zurawskidir:D

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 17:55
arkadaşlar unutmayalım en heyecanlı transfer hikayyemiz zurawskidir:D
Oda fıs çıktı galiba şu an hangi takımda bilen varmı?

cınar#7
21.12.2007, 17:58
Celtic diye biliyorum ama yaşlandı artık zaten zamanındada beyenmezdim ben onu....

TSezgin61
21.12.2007, 17:59

ah ah o gelseydi, fatih, gökdeniz, yattara, symkoviakla birlikte oturmus bir kadro.... 10000% sampiyonduk....

yaziklar olsun bu kulübü yiyenlere!!!

demir
21.12.2007, 18:07

celtic olması gerekıyor yıne ıstedıler dıye bır haber okumustum gecenlerde ama okudugum yer fotomac olunca cıddıye almadım :D

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 18:10
celtic olması gerekıyor yıne ıstedıler dıye bır haber okumustum gecenlerde ama okudugum yer fotomac olunca cıddıye almadım :D
;)İyi yapmışsın...Ama fotomaç bu işi biliyo 50-61 tane futbolcu ismi veriyo onlardan bi tanesini aldıkmı
MANŞET HABER...
BİZ DEMİŞTİK TRANSFER BİZDEN SORULUR....
Diye başlık atmaları beni öldürüyo;)

Terzioğlu
21.12.2007, 18:15
;)İyi yapmışsın...Ama fotomaç bu işi biliyo 50-61 tane futbolcu ismi veriyo onlardan bi tanesini aldıkmı
MANŞET HABER...
BİZ DEMİŞTİK TRANSFER BİZDEN SORULUR....
Diye başlık atmaları beni öldürüyo;)

:D:D:D

Hakkaten ya bunlar tam bir komedi

Terzioğlu
21.12.2007, 18:20
http://www.youtube.com/watch?v=uA7gllhqtqA

Dün yaptigim kadroda olan Arouca'dan bir gol...Acaba Ayman veya Hüseyin hayatlarinda bir kere böyle bir sut cektimi?

Burak Tokal
21.12.2007, 18:20
hüseyini hiç ileriye doğru oynarken görmedim ki :D

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 18:22
http://www.youtube.com/watch?v=uA7gllhqtqA

Dün yaptigim kadroda olan Arouca'dan bir gol...Acaba Ayman veya Hüseyin'in hayatlarinda bir kere böyle bir sut cektimi?
Güzel gol atmış valla helal olsun!!!Ama yinede HÜSEYİN gibi olmaz:)

Gökhan Öz
21.12.2007, 18:57
bu saydığınız isimler umarım sadece forum sayfasında kalmaz ersun hocanın istediği isimler gerçekten iyi Alex ortasahamız için tam bir ilaç olur diye düşünüyorum Eller'in maçlarını izlerken gözüme takılmıştı 24 numarayı giyiyodu sanırım kaleye fazla şut çekmiyo ama attığıpaslar adrese teslim umarım alırız

Travelair
21.12.2007, 19:07
Yarın için haber alan var mı? Belki çifte bayram yaşarız ;)

Terzioğlu
21.12.2007, 19:14
Imkani olanlar Manisa-Besiktas macina baksin. Uzun zamandir buraya yazdigim kalecilerden biri olan genc Ufuk Ceylan uzun bir sakatlik döneminin ardindan yeniden ilk 11de basliyor maca. Bence cok yetenekli bir kaleci. Ayrica Ümit Milli takim kalecisi.

buyukkaptan
21.12.2007, 19:21
ilk onbırde baslıyorsa anla alamıycaz bızım el attıgımız adamlara bişe olıy aslan kesılıyler

asimavi
21.12.2007, 19:21
Imkani olanlar Manisa-Besiktas macina baksin. Uzun zamandir buraya yazdigim kalecilerden biri olan genc Ufuk Ceylan uzun bir sakatlik döneminin ardindan yeniden ilk 11de basliyor maca. Bence cok yetenekli bir kaleci. Ayrica Ümit Milli takim kalecisi.

....haklisin ufuk iyi bir kaleci......

....ersun hoca insallah bizede manisada yaptigi gibi kaliteli transferler yapar.....

..medyada cikan alex ...fernandao...mansare ..kaliteli adamlar...ama ne kadar dogrudur bilinmez....

....aslinda toluluseden elmander ve mansare birlikte alinsa super olur ama elmander biraz pahali galiba ama tam bize gore golcu her pozisyonda gol vurusu yapabiliyor....

Adem Erdoğan
21.12.2007, 20:00
İBB deki bize penaltı atan erman sol açık için fena deil aslında.keçeliden ii olduğu kesin.

efulim67
21.12.2007, 20:19

Kardeş kendin izlesenya
Notları kendin tutsan daha faydalı olur.

erkankoc
21.12.2007, 20:38
suan kalede uufk var ve dkka 38..iyi goruntu veriyo ama bjk nin etkisi yok bizim jeff bunun kadar iyi bence

erkankoc
21.12.2007, 20:44
bence transfer yapmazlarsa ersun hoca alir ceketini cikar..tahammul etcegini sanmiyorum...ziya ile karistirmasinlar bence..

transfere gelince....mansare solda super olur..sagda yattara ile bence yakarlar ortaliigi..orta sahaya disardan alamiyosak topcu mecbur kalirsak yani ricardinho yu alabiliriz (bjk li) ilerice uca ise kesinlikle fernando alinmali..hem uzun boylu hem bitiriic ve duracagi yeri cok iyi biliyo... yani defansi saymassak takim sole olmali bence...huseyin - ricardinho - yattara-mensare - gokdeniz (forvet arkasi) son adam da fernandoo... ceyhun ve umut yedek bekler artik..

Cem Balcı
21.12.2007, 20:49
transfer şart.aksini düşünmek bile istemiyorum.

erkankoc
21.12.2007, 21:14
vestelli ufuga alinmasi gerek diyenler yedigi 2 golu gormeli

Burak Tokal
21.12.2007, 21:14

bu gol bence çok şey anlatıyor :D

Terzioğlu
21.12.2007, 21:21
Abartmayalim arkadaslar. Adam 3 ay süren sakatligin ardindan hemen ilk 11de maca cikiyor olabilir böyle seyler. Evet bugün cok kötü performans sergiliyor ama ben hala cok yetenekli bir kaleci oldugu düsüncesindeyim...

erkankoc
21.12.2007, 21:23
Abartmayalim arkadaslar. Adam 3 ay süren sakatligin ardindan hemen ilk 11de maca cikiyor olabilir böyle seyler. Evet bugün cok kötü performans sergiliyor ama ben hala cok yetenekli bir kaleci oldugu düsüncesindeyim...

yetenekl bi kaleci 1yil sonra bile o golu yemezdi bence...hele bizdeki ahmet evlere senlikk....

Terzioğlu
21.12.2007, 21:27
Allah Allah...yani hadi sakatligi gectim olabilir böyle seyler her kalecinin basina gelebilir sonucta hayatinda hatali gol yemeyen bir kaleci tanimiyorum ben...

Remzi
21.12.2007, 21:27
Nazar değdi Nazar:)

Samet Yildirim
21.12.2007, 21:28
SAMPIYLUK icin tecrübeli KALECI lazim ...20 yasindaki kaleci 1.kaleci olamaz SAMPIYONLUGU HEDEFLEYEN bi takim icin...

Cem Balcı
21.12.2007, 21:30
SAMPIYLUK icin tecrübeli KALECI lazim ...20 yasindaki kaleci 1.kaleci olamaz SAMPIYONLUGU HEDEFLEYEN bi takim icin...

belki gelişir yav.:D nede olsa rüştünün veliahtı.D:

Terzioğlu
21.12.2007, 21:30

Bak burda hakli olabilirsin ama 1 hatali gol yedi diye adami kova ilan etmek sacma olur...

Samet Yildirim
21.12.2007, 21:32
belki gelişir yav.:D nede olsa rüştünün veliahtı.D:

nolursa olsun TECRÜBELI kaleci demek 1 PUAN önemli maclarda....düsün 95-96 sezonu gibi olacak ve son macta 20 yasindaki bi cocuk kalede olacak...nebicim hatalar yapar kim bilir...heycandan vs.

TECRÜBELI KALECI SART eger kaleci alinacaksa

Samet Yildirim
21.12.2007, 21:32
Bak burda hakli olabilirsin ama 1 hatali gol yedi diye adami kova ilan etmek sacma olur...

ben gollü görmedim zaten sadece genel anlamda söyledim hatali gol herkes yer zaten..

Cem Balcı
21.12.2007, 21:34
kaleciden yana martinez derim başka bişi demem.

Terzioğlu
21.12.2007, 21:36
Benim kaleci adaylarim hala ayni: Aykut,Martinez,Ufuk Ceylan

Cem Balcı
21.12.2007, 21:38

Aslında kasper derim ama imkansız.:D

Samet Yildirim
21.12.2007, 21:38

CEYLAN,UFUK olmaz...

AYKUT Kac mac arka arkaya oynadi ki degerlendiriyorsun veya istikrari ne kadar ??

MARTINEZ icin ok derim ama gerisi icin hayir...

Zafer Fidan
21.12.2007, 21:39
Kaleciyi Almanyadan alsinlar! ister birinci ister ikinci ligten olsun. idaa ediyorum su anki türk kalecilerden daha iyiler

Samet Yildirim
21.12.2007, 21:42
Kaleciyi Almanyadan alsinlar! ister birinci ister ikinci ligten olsun. idaa ediyorum su anki türk kalecilerden daha iyiler

aynen öyle bunu dedigine göre ALMANYA`da yasiyorsun:D

1.-2. lig farketmez cok iyi kalecileri var...

Terzioğlu
21.12.2007, 21:43
Tamam iste Aykut alman alt yapisi almis adam VfB Stuttgart'tan gelme...

Samet Yildirim
21.12.2007, 21:48
Tamam iste Aykut alman alt yapisi almis adam VfB Stuttgart'tan gelme...

hehe AYKUT`u cok seviyon bunu anladim da ama kac mac oynamis bu arkadas ?!?!

Cem Balcı
21.12.2007, 21:49
ben tolgaya güveniyorum.benimde veliahtım.:D

Terzioğlu
21.12.2007, 21:52
Aykutu ben bu foruma uzun zamandir yaziyorum. Kendisine haksizlik yapildigi kanaatindeyim. Bir cok forma giydigi maclarda kendisini dikkatle izledim. Hicbir hatasina rastlamadim hatta cok iyi kurtarislar yaptigini gördüm. Yaklasik 2 sene önce Aykut'u GS'nin hazirlik maclarinda izlemistim ve ilgimi cekmisti. Zamanla dikkatle takip etmeye basladim ve cok yetenekli bir kaleci oldugunu anladim(kendimce) . GS de oynadigi son maca bir bakin...Helsingborga karsi yenildikleri mac...defansin müthis hatalari sonucunda GS 3 tane yiyor ama Aykut bu macta 5-0 önledigi halde ceza ona kesiliyor. Bence düzenli olarak forma sansi verilirse Milli takimin degisilmezi olur...bukadarda emin konusuyorum...

Ayrica Türkiye Ümit Milli takimi ile Avrupa Sampiyonasinda forma giymistir...

Zafer Fidan
21.12.2007, 21:55
ben tolgaya güveniyorum.benimde veliahtım.:D

Tolgaya hic güvenmiyorum. Yetenek de diyemessin artik....

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 21:56
Tartıştığınız olaya bakın Futbolcuya ne kadar forma şansı verirsen yetenekleri oldukça daha da verim alırsın hele bu kaleciyse...Aykut iyi bir kaleci ama gayse kıymetini bilmiyo...

kalavara
21.12.2007, 21:56
takımın çok trah-nsfere ihtiyacı olduğu bir gerçek.ancak bu transferleri yapacak sağlam bir iradenin olduğu konusunda hala büyük endişelerim var.maalesef

asimavi
21.12.2007, 21:58
yahu....yazik yaa....son bir sayfadir aykutu tartisiyonuz....

...sanki adam yeni kesfedildi...

.....ise yaramaz aykut iste adam olsa mondragon varken oynardi....

...jeffersonu....3 tane aykuta degismem....

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 22:01
.....ise yaramaz aykut iste adam olsa mondragon varken oynardi....

:confused::confused::confused:Senin kafan iyi değil heralde!!!

Mayls
21.12.2007, 22:06
:confused::confused::confused:Senin kafan iyi değil heralde!!!
Yada Mondragon'u hic izlememis.

Aykut gecen sezona kadar Mondragon'un gölgesinde kaldi. Bu sezon ise Orkun'un gölgesinde. Ki bence Orkun'dan kat kat iyidir. Feldkamp geldiginde herkes Kalli Kalli diyordu bir Kalliligini görmedik simdiye kadar. Siradan bir Türk hoca versen takimin basina gene böyle yönetirdi takimi. Orkun'un onca hatasina ragmen kesmedi. Aykut'u 2. sinif maclarda sokuyor kaleye.

Terzioğlu
21.12.2007, 22:09
Inanin bana Aykuta haksizlik yapiyor bu gayse degerini bilmiyor....

sbay
21.12.2007, 22:11
selçuk inan alınsın manisadan.Ersun hoca ister kesin o adamı....

asimavi
21.12.2007, 22:12
arkadaslar benim dedigim aykutun ust duzey bir kaleci oladigidir...iyi kaleci olabilir ama bu kadar tartisilmasi sinki cok elzem mis gibi sanki muthis bi kaleciymis gibi tartisilmasi garibime gitti...

....bu arada kafam yerinde mondragonuda izledim aykutuda.....:)

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 22:12
Inanin bana Aykuta haksizlik yapiyor bu gayse degerini bilmiyor....
Türkiye'de kaleci olarak alınacak kaleci
1-Martinez
2-Aykut
3-HİÇBİRİ;)

Cem Balcı
21.12.2007, 22:14
Tolgaya hic güvenmiyorum. Yetenek de diyemessin artik....

ama iyi oynayınca,penaltı kurtarınca bilmem ne yapınca iyi oluyo.daha çok genç.ts nin kalecisi değil ama ilerde bişeler yapabilir.

Mayls
21.12.2007, 22:18
selçuk inan alınsın manisadan.Ersun hoca ister kesin o adamı....
Bir ara gazetelerde adi geciyordu.
Cok faydali olur. Defans ve Ofans arasindaki bagi saglar.

FcTRABZONSPOR
21.12.2007, 22:18
ama iyi oynayınca,penaltı kurtarınca bilmem ne yapınca iyi oluyo.daha çok genç.ts nin kalecisi değil ama ilerde bişeler yapabilir.
şu an yaşı 25...Ve 3 seneden beri a takımda ...Soruyorum sana fiziksel özellikten başka ne katabildi kendine...

Punisher-61
21.12.2007, 22:49
SURAYA YAZIYORUM:

Transfer varsa 1 Futbolcu o kadar..kimse fazlasini beklemesin hayal kirikligi yasar