PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Berat
29.12.2007, 19:56
Arkadaşlar! Defalarca uyardık, burası Trabzonsporumuzla ilgili transfer haberlerini takip etmek ve fikirlerimizi paylaşmak için açılmış bir başlık..Lütfen geyik muhabbetlerini ve konuyla alakasız mesajlar yazmayı bırakalım..Tuncay'ın attığı golle konunun ne alakası var??

Cem Balcı
29.12.2007, 19:59
bence bütün isimler yalan

kesinlikle...hergün yeni bi isim ortaya atılıyor,bugünde olduğu gibi.bakalım daha kimler çıkacak...

TolgaTopçu61
29.12.2007, 20:01
bu yönetim kimseyi alamaz bosbosuna beklemeyin

unique
29.12.2007, 20:06
Zaten en baştan beri bu yönetimin transfer yapabileceğine inanmıyordum, yapamayacaklar da.

SDanışmaz
29.12.2007, 20:07
İstediği transferler yapılmazsa umarım Ersun Hoca istifa eder..

Benden bundan korkuyorum.. Eğer böyle birşey olursa takım öyle bir kaosa girer ki seneler geçse toparlanamayız...

Cem Balcı
29.12.2007, 20:07
Alex Meschini, Trabzonspor'dan teklif aldığını doğruladı. Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen orta saha sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü Trabzonspor'dan 3 milyon dolarlık teklif aldığını doğruladı.

Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen orta saha sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü Trabzonspor'dan 3 milyon dolarlık teklif aldığını doğruladı. Alex, bu tekliften sonra Internacional takımı başkanı Vitorio Piffero ile bizzat görüştüğünü ve takımını şu an için bırakmayı düşünmediğini başkanına ilettiğini ilettiğini belirtti.

Takımının Beira-Rio stadında yaptığı çalışmaya katılan Alex, "Evet teklifi bana ilettiler. Menajerim ile de görüştüler. Ama ben şu ana için takımımı bırakmayı düşünmüyorum." dedi.</SPAN>

bu da demek oluyor ki alex defterini kapatmalıyız.

A.Gökhan AKIN
29.12.2007, 20:13
Alex Meschini, Trabzonspor'dan teklif aldığını doğruladı. Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen orta saha sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü Trabzonspor'dan 3 milyon dolarlık teklif aldığını doğruladı.

Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen orta saha sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü Trabzonspor'dan 3 milyon dolarlık teklif aldığını doğruladı. Alex, bu tekliften sonra Internacional takımı başkanı Vitorio Piffero ile bizzat görüştüğünü ve takımını şu an için bırakmayı düşünmediğini başkanına ilettiğini ilettiğini belirtti.

Takımının Beira-Rio stadında yaptığı çalışmaya katılan Alex, "Evet teklifi bana ilettiler. Menajerim ile de görüştüler. Ama ben şu ana için takımımı bırakmayı düşünmüyorum." dedi.</SPAN>

bu da demek oluyor ki alex defterini kapatmalıyız.

bu haberi biz üç gün önce burda portekizceden ingilizceye ingilizceden de Türkçeye çevirmiştik onlar daha yeni duymuş :))

Samanyolu tv deki spor haberlerinde baturoğlunun bu iki oyuncuyu kesinlikle alacaklarını açıklamış.Bakın adam kesinlikle demiş bu kadar üzerlireni gitmeyin canım aaaaa sonra vazgeçer almaz malmaz :))

Erdem Keser
29.12.2007, 20:14
Şuraya haber koyarken zahmet edip 2 sayfa gerisini okuyun..Son haber 50 defa kopyalandı..

Cem Balcı
29.12.2007, 20:14
bu haberi biz üç gün önce burda portekizceden ingilizceye ingilizceden de Türkçeye çevirmiştik onlar daha yeni duymuş :))

Samanyolu tv deki spor haberlerinde baturoğlunun bu iki oyuncuyu kesinlikle alacaklarını açıklamış.Bakın adam kesinlikle demiş bu kadar üzerlireni gitmeyin canım aaaaa sonra vazgeçer almaz malmaz :))

alacağı bu 2 topçudan biri takımımı bırakmıcam diyen alexmi yoksa.:D hala alex mi diyolar?:cool:

antagonist
29.12.2007, 20:17
kesinlikle...hergün yeni bi isim ortaya atılıyor,bugünde olduğu gibi.bakalım daha kimler çıkacak...

Madem bu yazılara inanmıyorsunuz,o zaman ne diye sabahtan akşama kadar bu haberler hakkında bir şeyler yazıyorsunuz?

Gökhan Öz
29.12.2007, 20:18
brezilyalılar bizi uçuracaktı ama nasip değilmiş ayrıca bu haber balon gibi geliyo bana inter takımı şu an kampta yabancı siteler de bulamadım bu haberi inşllh yalan haberdir

A.Gökhan AKIN
29.12.2007, 20:19
alacağı bu 2 topçudan biri takımımı bırakmıcam diyen alexmi yoksa.:D hala alex mi diyolar?:cool:

baturoğlu lex demişte haberleri yapan arkadaşları bu kişinin alex olabileceğini tahmin etmiş ona göre haber yapmışlar :D

Cem Balcı
29.12.2007, 20:19
Madem bu yazılara inanmıyorsunuz,o zaman ne diye sabahtan akşama kadar bu haberler hakkında bir şeyler yazıyorsunuz?

birşeyler yazmıyorum,kendi düşüncelerimi ve yorumlarımı yazıyorum.tıpkı senin de sabahtan akşama kadar yaptığın gibi.

Mustafa OK
29.12.2007, 20:20
lig tv de can karyağdı da söyledi alex ve fernandao işi çok zormuş

artık sıkıldım soğuttular beni futboldan yazıklar olsun sizin gibi yönetime

bu saatten sonra futbolcuda alsalar bi işe yaramaz

ersun istifa eder olan herzamanki gibi biz taraftarlara olur

demek ki 24 senedir çektiğimiz çile yetmemiş...

Sythn_MoLL
29.12.2007, 20:22
yaptiginiz yorumlarin cogu bos birakin ortada net birseyler olsun sonra yorumunuzu yaparsiniz,yok beceriksiz yonetim.yok ersun hoca istifa, yok bilmem ne,yok alex fernando yatti yáa bi relax olun bee yakinda görecez ne olacak ne olmuyacak diye...

sbay
29.12.2007, 20:23
can karyağdı bu akşam pek olumlu şeyler sölemedi...artık hedef bence mansare olsa iyi olur...hiç olmassa birden kaliteyi düşürmezler...alıştıra alıştıra tarafatarı hazırlasınlar fiyaskolara...

antagonist
29.12.2007, 20:23
birşeyler yazmıyorum,kendi düşüncelerimi ve yorumlarımı yazıyorum.tıpkı senin de sabahtan akşama kadar yaptığın gibi.

:)

İnsanın inanmadığı haberleri bu kadar yorumlamaması enteresan...

Cem Balcı
29.12.2007, 20:25
:)

İnsanın inanmadığı haberleri bu kadar yorumlamaması enteresan...

ama bilmiyorsun ki yaptığım yorumlarda inanmadığıma dair yorumlar.;):)

SDanışmaz
29.12.2007, 20:26
Yine mi hüsran :mad:

Sythn_MoLL
29.12.2007, 20:26
arkadaslar su ankete hepinizin oy vermesini istiyorum en iyi orta saha oyuncusu icin tsl nin ilk yarisinda elx birinci gökdeniz tek hakeden kisi bunu

http://www.spor3.com/poll.php

Obi-Van
29.12.2007, 20:27
camargoymuş, bu saatten sonra kimseyi alamazlar, en dandik en kötü topçuyu bile getiremez bu beceriksizler
onların akıllarında gökdenizi yattarayı satmak var onları satmadan rahat uyuyamaz albayrak

camargo ne yaaa? nerde hangi ligde oynuyor adı sanı duyulmamış bunlar zafer biryolu bile alamaz zaten o bile bu takıma gelmek istemez

Medallion
29.12.2007, 20:28
Omer Sari Brezilya dan birsey alamamis, pardon 3. alternatifi almis, Bozoglu alamamis, Kanca alamamis, Baturoglu mu alabilecek. Nedir meslegi bunun.

Istikrar bu yuzden sart. Omer Sari tecrube etti dediki "Brezilya piyasasi cok zor". Bunu duymayan Kanca gitti, o da ayni seyi soyledi. Simdi Baturoglu ayni seyleri sifirdan ogreniyor.

Adam para kazanacak tabiki satmaz. Bu Trabzonspor lu bir yonetici mi, bir futbolcuya bir teklif gelsin, hemen satsinlar.

Bizimkiler anca satar, ha alinca da orda burda tutturamamis adam alirlar...

Kendileri futbolcudan anlamaz, iyi bir TD geldi, onun dediklerini de almazlar.

Zaten uzatmalilar, biran once gitmeleri lazim di ama... Brezilya piyasasini ogrenmek istemisler, gelip bana sorsalar ben onlara anlatirdim nasil bir piyasa oldugunu... Neymis sembol isimlermis. O kadar komik seyler ki, gulmekten kirildim okuyunca.

Eee Brezilyalilara para lazim, adamlar satip eglenecekler, bu kadar basit, nasil olsa arkasindan yenileri yetisiyor... Vermezsen parayi alamazsin.

Cem Balcı
29.12.2007, 20:30
arkadaslar su ankete hepinizin oy vermesini istiyorum en iyi orta saha oyuncusu icin tsl nin ilk yarisinda elx birinci gökdeniz tek hakeden kisi bunu

http://www.spor3.com/poll.php

iyide bu linkteki anket boş.:D nereye oy vercez?tamam gördüm en alttaymış...

Sythn_MoLL
29.12.2007, 20:32
harbiden bosmus ::D:DD:D:D http://www.spor3.com/ ya spor 3 te var iste anket sol tarafta

renac
29.12.2007, 20:34
tranferler ne oldu arkadaşlar

Selçuk Demircioğlu
29.12.2007, 20:35
gelmiyeceklermiş...klüpten ayrılmak istemiyorlarmış falan filan...para mı verdiniz ki alacaksınız ....
iki topçuya 5 milyon dolar veremeyen trabzonspor yönetimin ne işe yaradığını bana biri söylesin...beşiktaş holoskoya 5milyon euro verdi ..üstüne 2 banko adamını verdi...ayıptır günahtır...ne yaptınız doğru...sizin trabzonspora verdiğğniz zararı fenerbahçe bize vermedi...
yaptıklarınızı temizlemek için kaç yılı gözden çıkarması gerek bu takımın...
ama suç siz de değil....size doğru dürüst tepki koyamayan bizde...sadece buraya bişeler karalayıp herşey hallolacakmış diye düşünen taraftarda...

Cem Balcı
29.12.2007, 20:36
harbiden bosmus ::D:DD:D:D http://www.spor3.com/ ya spor 3 te var iste anket sol tarafta

gördüm gürdüm.istediğin kadar atabiliyosun ama.9 tane falan oyladım gökdenize.:D

Erdem Keser
29.12.2007, 20:38
gördüm gürdüm.istediğin kadar atabiliyosun ama.9 tane falan oyladım gökdenize.:D

Gerçekten başlığın suyunu çıkardınız ..

Cem Akyüz
29.12.2007, 20:40
gelmiyeceklermiş...klüpten ayrılmak istemiyorlarmış falan filan...para mı verdiniz ki alacaksınız ....
iki topçuya 5 milyon dolar veremeyen trabzonspor yönetimin ne işe yaradığını bana biri söylesin...beşiktaş holoskoya 5milyon euro verdi ..üstüne 2 banko adamını verdi...ayıptır günahtır...ne yaptınız doğru...sizin trabzonspora verdiğğniz zararı fenerbahçe bize vermedi...
yaptıklarınızı temizlemek için kaç yılı gözden çıkarması gerek bu takımın...
ama suç siz de değil....size doğru dürüst tepki koyamayan bizde...sadece buraya bişeler karalayıp herşey hallolacakmış diye düşünen taraftarda...

vay be bende sandım bu sefer transferler olacak umutlanmışdım ama yazılanlara göre alamadık adamları diyecek laf bulamıyorum millet transferleri yapıyor bizde onlara bakıyoruz ancak yazık bu cefakar taraftara

Cem Balcı
29.12.2007, 20:40
Gerçekten başlığın suyunu çıkardınız ..

böyle herkes kafasına göre uyarı yaparsa başlığın suyu yine çıkıyo.mümkünse böyle yorum yapacağına hiç yapma.asıl bu yazdıkların başlığın suyunu çıkarır.şu anda bende senin yüzünden konuyu dağıttım ve suyunu çıkardım...mümkünse herkes kafasına göre uyarı yapmasın bırakalımda adminler yapsın.

sbay
29.12.2007, 20:41
Abdullah Başer izmirde karşıyakanın genç kalecisini almak için yoğun pazarlıklarını sürdürüyormuş...kaynak:can karyağdı

Travelair
29.12.2007, 20:42
Arkadaşlar Nürnberg'ten Jan Kristiansen nasıl olur? Adam sol kanat dahil çok mevkide oynayabiliyor, takımı küme düşme hattında kontratı da 2008'de bitiyor. Golcü yönü de var. Bilen birisi nasıldır yazabilir mi? Bari bunu alsınlar :(

Erdem Keser
29.12.2007, 20:42
böyle herkes kafasına göre uyarı yaparsa başlığın suyu yine çıkıyo.mümkünse böyle yorum yapacağına hiç yapma.asıl bu yazdıkların başlığın suyunu çıkarır.şu anda bende senin yüzünden konuyu dağıttım ve suyunu çıkardım...
Dostum yönetici 50 kere uyardı,ne diye devam ediyorsun o zaman..
Uyardığımız için bide biz suçlu çıkıyoruz..Anlaman için illa ki başlığın kilitlenmesi mi gerek..

Mr.No
29.12.2007, 20:44
Abdullah Başer izmirde karşıyakanın genç kalecisini almak için yoğun pazarlıklarını sürdürüyormuş...kaynak:can karyağdı

Farkımız bu zaten, bir telefonluk iş için yoğun çaba harcarız.

yns61
29.12.2007, 20:50
Bu Konuyu 41 Aktif Üye Görüntülüyor 41 (28 Üye ve 13 Misafir)

konu dısına cıkılmasından normal bişey yok..

vadaa55
29.12.2007, 20:50
forvete eski takımında 26 maçta 2 gol atmış bir topçu bozması ömer rızayı bu takıma alırlarken ne dediğimi çok iyi hatırlıyorum "seneye bedavaya hiç bir klüp istemez boşa maaş veririz"...işte biz böyle yöneticilerin yönettiği takımın taraftarıyız...yazık bize

Sythn_MoLL
29.12.2007, 20:51
http://www.kickers-stuttgart.de/a0006.htm trabzonlu bir futbolcu buldum stuttgart-kickers takimda oynuyor orta saha oyuncusu yasi 24 ...???!?! varmi taniyaniniz ??

yns61
29.12.2007, 20:54
Standart Lieg sitelerinde yeni transfer adayımız ile ilgili bişe yok :D

kalavara
29.12.2007, 20:54
arkadaşlar transferlerin hala kesinlik kazanmamış olması normal çünkü sezon resmi olarak açılmadı.ancak ortada bir beceriksizliğin olduğu da gerçek.şimdi bu durumda albayrak kalmalı, o devre arasında transferlerin en iyisini yapacaktır, diğer adaylar menfaatçi diyen sevgili kardeşlerim nerdeler.gözlerim onları arıyor.

yns61
29.12.2007, 21:00
sonuna kadar ersen martin =) :D

buyukkaptan
29.12.2007, 21:02

onuda alamaz bunlar

AYYILDIZ
29.12.2007, 21:06
Alttarafi karsiyakanin kalecisi icin bile pazarlik yapiyoruz verin 2 tane genc adam olsun bu is olmadi 500 milyar ver bu adamida alamayiz biz.1 haftadir bizi brezilyalilarla oyaliyorlar gercekten isi bilmiyorlar zenith klubu Tekkeyi 2 gunde almisti.

buyukkaptan
29.12.2007, 21:12
bu yönetimi kutlamak lazım bir yönetim ancak bu kadar her attığı işi batırabilir ne iş btiricilik var ne yönetme anlayışı var hepsi birer odun

Erkut Ay
29.12.2007, 21:15
Ersun hocanın istedikleri alınmalı bekleyelim bakalım zaman ne gösteriyor hiç bir koşuldada Ersun hocanın ayrılmasınıda istemem ayrıca....

AYYILDIZ
29.12.2007, 21:18
bu yönetimi kutlamak lazım bir yönetim ancak bu kadar her attığı işi batırabilir ne iş btiricilik var ne yönetme anlayışı var hepsi birer odun

Kizdigim nokta taraftari saf gibi gormeleri bu adamlarin fiyati ortada sanki brezilyaya gidince bedava verecekler bize madem alamayacaksin neden medyaya sizdiriyosun yada bu transferi orataya atiyorsun.

buyukkaptan
29.12.2007, 21:18
bundan sonra çıkacak haberler şöyle yönetimin müthiş planı yönetim vazgeçtim havası vererek ınternatıcol kulubunu tuzaga çekmeye çalışacak öyle transfer dönemini bitirecekler şimdi yönetimm diyordur bu transfer dönemini biraz daha kısa olsa olmazmıydı milleti uyutmak için ne uğraş veriyoz canımız çıkıyor diyorlardır

kalavara
29.12.2007, 21:23
aaaaaaaaa haksızlık yapıyorsun ama.bu yönetim ne yapabilirdi ki.lazaroni gittiği her takımda harikalar yaratıyordu ama trabzonla kanı uyuşmadı, o kadar da bekledik(4 hafta).sonra marcelinho ve musampa tam da hocaların istediği transferlerdi.hatta lazaroni musampa için kendi maaşından fedakarlık yapmıştı.fatih tekke'yi de rus mafyası kaçırdı zaten yapacak bi şey yoktu.sonra stad projesi: o da başbakan'ın bu projeyi İSTEMEMESİ sebebiyle yapılamadı.albayrak ne yapsın.ardından symek, eller, stephanov,yattara konularında hep biz haklıyız.ama tüm avrupa bize karşı olduğu için bu futbolcular ayartıldı.ve sonu da bu.albayrak ne yapsın.sonra alex ve neydi adı diğer oyuncu o da sırf fiyat arttırmak için bizi oyalıyorlar.yoksa yönetim her türlü çabayı göstermiştir.ee kongre meslesi; tamamen diğer adayların bir oyunudur.albayrakı yok etmek için yapılan bir komplodur.yönetim hukuk karşısında trabzonsporu kurtardı.ALBAYRAK NE YAPSIN!!

buyukkaptan
29.12.2007, 21:33
trabzonsporu yiyip bitirdiniz trabzon artık bir anadolu takımından farkı falan kalmadı bugun zuravskıyı ankaraspor aldı bursa antep kayseri bizlen dalga geçiyor adamlar haklı daha kızamıyorum onlara bizi bu durumlara düşürenler utansın ne diyim Allahınızdan bulun kendi çıkarınız için trabzonu yediniz bir devi ne durumlara düşürdünüz ona buna peşkeş çektiniz utanmaz herifler

Fatih
29.12.2007, 21:57
ben bu senaryoyu bi yerden hatırlıyorum

mhayri
29.12.2007, 22:06
günlerdir bu sayfayı takip ediyorum ama her transfer sezonunda olduğu gibi başarısız olduğu söylenen transfer girişimleriyle karşı karşıyayız. Anladığım şudurki hakikaten bu yönetim ya bu işi becerecek yeteneği yok yada paraları yok.Ama en kötüsüde bu yönetime girene kadar sadece ticaret yapmış ve bu futbol piyasasından zerre kadar anlamadıkları sanki imalatçıdan mal alır gibi davranıyorlar.halbuki bu işin mal almayla ilgisi sadece almak kelimesi yakardır.
Az çok bildiğim şudurki paran kadar konuşursun ;
teklifini yaparsın üst sınırın bellidir adamlar yemezse gider başkasını teklif yaparsın
Tabi en önemlisi de bu işte zaman kısıtın vardır alıp hemen takımla çalıştırmaya başlatman lazımdır.
İmalatçı malını satmak zorundadır ama futbol kulüplerinin böyle bir derdi her zaman olmaz.
Bilidiğim kadarıyla da international takımı da küçük ve paraya aç bir takım değil.
Sözün özü;
Bu yönetimin sanal bir takım projeleri dışında yaptıkları (ersun hoca trafnsferi dışında) 2 yıldır bir olumlu iş yoktur.
futbol piyasasından hakikaten haberleri yoktur. Çünkü futbolcuları sadece mal(ürün) gibi görmektedirler ve o yüzden transfer
yapamamışlardır.
Umudum sadece ersun hocadır. İnşallah onuda kaçırtmazlar bunun dışında en küçük bir umudum kalmamıştır.
Herkese iyi uykular.

Ahmet Faruk
29.12.2007, 22:24
Artık bu saatten sonra transfer yapmayalım. Gidcek oyuncuları gönderelim. Yusuf,kadir, ferhat ve ergini takıma kasun ersun hoca. İllaki birisi tutar

Egemen
29.12.2007, 22:42
BMN yöneticilerini kınıyorum :D:D:D bosver.sene isimli polyanna arkadas neden cezalı :D :D:D

miraç altta oldugunu görüyorum :D:D

TolgaTopçu61
29.12.2007, 22:42
fernandao ve alex gelmiyor karsiyakanin kalecisi onur yarin imzaliyormus.risp ve yattara dönecekmis

TSezgin61
29.12.2007, 22:44
bari selcuk alinsa manisadan....

yaaa bilgisi olan yokmu yaaa, bizle burda paylasa bilecek, yönetime yakin olan....offfffffff:(

Ercan DEMİR
fernandao ve alex gelmiyor karsiyakanin kalecisi onur yarin imzaliyormus.risp ve yattara dönecekmis

Transfer dönemi başlamadan imza atılabiliyormuydu ? :)

argentina
allahından bul nuri albayrak verdiğim bilet paraları aldığım dergiler kan irin olsun sana bizi kandırdığın için
transfermiş allah askına inanıyormusnuz bu adamların birilerini alacağına? bunlar 3.ligden topçu alamazlarr ...daha çalınacak çok paralar varrr gokdeniz satılmadı yattra satılmadı abi neden gitsin bu adam 8 milyon euro allıcak şirketinde açıklar var trabzonsporumla kapatcak onları...
burda nuriden çok bizler suçluyuz taraftar olarak ne yaptık tepkimiz yok koyuna donduk normalleşti adamın çalması siyasete oyun yapması TRABZONSPORUMU
90 dakkika yonetime protesto yapıcaksın bir maçta ne bileyim siyah çelenk bırakalım ama birseyler yapalım kalvye başındn çıkalım artık bu adamlar bu takımı göz gore gore batırıyorlar pardon batırdılar bari batıktan çamura saplanmasının önüne geçelim ALLAH ASKINA NEDEN B BİRSEY YAPMIYORUZ YAA:((((((((((

kudu_61
29.12.2007, 22:45
bu yönetimle her dönem aynı rezilliği yaşamaya alışmadınız mı da hala transfer bekliyorsunuz öldürmüyorlar süründürüyorlar ne zaman aziz yıldırım bizim başkanımız olur o zaman şampiyon oluruz....

TolgaTopçu61
29.12.2007, 22:45
Transfer dönemi başlamadan imza atılabiliyormuydu ? :)
can karyagdi öyle diyor yusuf da karsiyaka ya kiralik gidiyormus

TolgaTopçu61
29.12.2007, 22:47
Turkcell Süper Lig'de ilk yarıyı beklentilerin uzağında bitiren Trabzonspor'da yönetim ara transferde takıma takviye yapmaya devam ediyor..

Bordo Mavililer Karşıyaka'nın kalecisi Onur ile anlaştı.. Genç futbolcunun yarın Trabzon'a gelerek resmi sözleşmeyi imzalayacağı belirtilirken, bu oyuncuya karşılık İzmir ekibine Yusuf'un kiralık olarak verileceği öğrenildi..

Bu arada Bordo Mavililerin transferi için çaba harcadığı iki Brezilyalı Alex ve Fernandao'nun kulüpleri ile bonservis konusunda anlaşılamadığı ve Brezilya'da bu transferi bitirmek için çaba harcayan yöneticilerin de Türkiye'ye dönecekleri belirtildi..

Alacakları nedeniyle FIFA'ya gittiği iddia edilen Yattara'nın ve Trabzon'dan ayrılan Risp'in ise Trabzon'a geri döneceklerini söyledikleri öğrenildi.. Özellikle Risp'in yönetimle görüşeceğini ve yaptığının yanlış olduğunu kabul ettiği gelen haberler arasında..

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER

Can KARYAĞDI

Erdal Kılıçarslan
yöneim deseki biz transfer yapmıyoruz, problem yok seçimleri beklicez. burda forumlarda sabahlayıp uykusuz umutuz kalmıcaz.. bu n yaa her sene brezilya brezilya. ayıp ya millet telefonla faxla işi bitiriyo biz yerine gidip alamıyoz. hiç bişey bilmiyosan git brezilya sahilinden 2-3 tane esmer topçu al gel :) sorana topçu aldık iyi çıkmadı dersin. yine tarnsferin son gününü yoksa son dakikayı mı bekleyecez. hatırlayanlar bilir yine karadeniz tv deydi sanırım transferin son dakikası zeyyad kafkastı galiba. şimdi tel gelecek şimdi msg gelecek diye diye programı bitirdi dolayısıyla transfer döneminide.

kabahat bizde ya burda saf saf ninni dinliyoruz. allah hepsinin belasını versin. bu yönetim değilmiydi ön protokol yaptık diye. nerde ön protokol nerde arka protokol.

TSezgin61
gerci transfer dönemi daha baslamadi. yani daha gec degil, parayi basip alabilirz futbolcuyu. ama acele etmemiz lazim futbolculari kaptirmadan

argentina
29.12.2007, 22:48
yeni yonetim geldiği zaman(doğduğumuz gündür bir fakire 10gunluk erzak alıcam o gun sözüm var)
gökdeniz hariç herkesi gondermesi lazimm nekadar topçu varsaa yeniden yapılanma şart yıldız mıldız istemiyorum genç olsun alt yapısı iki tane abi bırak takımda yeter .nurinin artıkklarından bir kişi kalmamlı kulupte bekçisne kadar değişmeli.

Fatih
baturoğlu denen adam sana iki çift lafım var

hayatında daha önce bi futbolcu transfer ettin mi

daha önce brezilyaya gittin mi

birincinin cevabı hayır ikincinin cevabı da hayır

o zaman sen brezilyaya gezmeye gittin sonucunu çıkartabilirz :D

Obi-Van

kadifekalesporun forvetinide aldıkmı kesin şampiyonuz

:( şimdi oturup sinirimden ağlıyacağım yemin ediyorum koskoca Trabzonspor ala ala karşıyakanın kalecisini alıyor karşıyaka kaçıncı ligde onu bile bilmiyorum.yahu bu adamın ahmet şahinden jeffersondan ne farkı olacak?boş yere para israfı, transfer yaptık demek için yapılmış bir şey yazık ya, sıradan anadolu takımını geçtim 2.-3. lig takıma dönüyoruz :mad:

argentina
29.12.2007, 22:50
bu yönetim yemin ederim beni bile alamaz anamla babamla anlaşamazz okadar acizz ve reziller :)

tunganyan
29.12.2007, 22:50
bari isimler farklı olsa her transfer sezonu internasyonelden alex fernandoyla anlaşıyoruz yönetim fiyatı aşağı çekmeye çalışıyo sora alternatif isimlere geçiliyo falan sora da transfer sezonu kapanıo....valal artık salak yerine koymak denmez bunaa nede olsa bişe yapamıoruz elimiz kolumuz da bağlı istediklerini yapıyolar onunu için böle rahatlar oooh kongreyi de iptal ettiler bvakın kim ne dedi rahat raht emiyolar kanını Trabzonsporun

TSezgin61
29.12.2007, 22:54
yönetime sesimizi duyursak...!!!!!!

pankart acsak "allah belanizi versin" diye.... yoksa daha degisik biseymi olsa, "allahinizdan bulun, rezil ettiniz bizi" gibi...

hangisi daha güzel duruyor???

argentina
29.12.2007, 22:54
acaba bu forumları okuyan bir yonetici varmıdır?gelip surda iki laf edebilecek bizz bukadarmı rezilizz diyormudur kendilerine merak ediyorum
neyse zaten o fernando bir cacık değildi bir yandan hayırlı oldu aslındaa alex iyi ama firikileri süper cm den de baktım özeliklerine gayet iyi: )

Erdal Kılıçarslan
29.12.2007, 22:55
bi kerede iyi bişeyler yapsalarda bizim yüzümüzü kara çıkartsalar utandırsalar bizi. ben ve benim gibi düşünen arkadaşlar sanırım özür dilemeye bile razıyız emin olun. ama yok illa biz bişey yapmayalım taraftar bizim kulaklarımızı çınlatsın. biz çınlatırız onlar merak etmesinler. ama çınlatmak için illaki trabzonsporu alet etmelerine gerek yok. nasıl nuriş diyosaki biz dışardanda destek vermeye devam edecez bizde dışardan kulaklarını çınlatırız :)

argentina
29.12.2007, 22:56
yönetime sesimizi duyursak...!!!!!!

pankart acsak "allah belanizi versin" diye.... yoksa daha degisik biseymi olsa, "allahinizdan bulun, rezil ettiniz bizi" gibi...

hangisi daha güzel duruyor???

BENCE HERKES KARTON ALIP GORSEL BİRSEY KARTONLARLA GİDİN OLSA SÜPER OLUR :)))
giderlermi?
bahse girerim gitmezler hemserim

buyukkaptan
fernando ile alexi ellerinde baston dolanırken alırız ancak

Travelair
Gurbetçileri alsınlar. Başka adam alabilecek kabiliyet yok bunlarda

Terzioğlu
29.12.2007, 22:57
Yaw eve yeni geldim okadar umutlu haber sitesine giriyorum ve bakiyorum hala bu sabahin haberleri dolasiyor sitelerde.....yaziktir be...

Erdal Kılıçarslan
29.12.2007, 22:58
2 senedir brezilyaya yapılan masraflarla alex alınırdı valla :)

ÖzGür Ayar
29.12.2007, 22:59
kadifekalesporun forvetinide aldıkmı kesin şampiyonuz

:( şimdi oturup sinirimden ağlıyacağım yemin ediyorum koskoca Trabzonspor ala ala karşıyakanın kalecisini alıyor karşıyaka kaçıncı ligde onu bile bilmiyorum.yahu bu adamın ahmet şahinden jeffersondan ne farkı olacak?boş yere para israfı, transfer yaptık demek için yapılmış bir şey yazık ya, sıradan anadolu takımını geçtim 2.-3. lig takıma dönüyoruz :mad:

kaleci transferi olursa bence çok iyi olur. ümit milli takımın kalesini koruyor ve gerçekten çok iyi bir kaleci. Ama tabi şu durumda direk kaleye geçebilirmi o tartışılır. Ama bence geçebilir. bu sene kaybedicek birşeyimiz yok.

Egemen
29.12.2007, 22:59
beni alsınlar :D boş mukaveleye imza atarım bonservisim de elimde. daha ne istiyo bu yönetim :D özelliklerime gececek olursak tekniğim vasat, bitiricilik kötü, hızlanma kötü, güç yok, haboyle işte :D

Fatih Öztürk
29.12.2007, 23:00
telaşa gerek yok değerli arkadaşlar.
cok yerinde transferleri gerçekleştireceğiz.
alınacak futbolcularda ersun hocanın izleyip onay verdiği oyuncular olacak.
bizim trabzon medyası sacmalık zincrlemeleriyle taraftarımızı yönetime karşı geleyana getirmek için çırpınıyor.
sabvırlı olup bekleyelim ve göreceğiz hepimiz buradayız göz dolduracak futbolcuları takıma katacaklar.

TSezgin61
Yaw eve yeni geldim okadar umutlu haber sitesine giriyorum ve bakiyorum hala bu sabahin haberleri dolasiyor sitelerde.....yaziktir be...

ben her saat giriyorum... ve o saat gelene kadar kendimi kandiriyorum, simdi bmnde bayram vardir diye....

ve eminimki burdaki herkes ayni sekilde yasiyor bugünlerde

Fatih BALTA
Yine aynı senaryo,yine aynı yalanlar.
Yine kandırılan taraftar.
Her transfer döneminde aynı nakarat.

Terzioğlu
kaleci transferi olursa bence çok iyi olur. ümit milli takımın kalesini koruyor ve gerçekten çok iyi bir kaleci. Ama tabi şu durumda direk kaleye geçebilirmi o tartışılır. Ama bence geçebilir. bu sene kaybedicek birşeyimiz yok.

Bu elemanin bir resmi falan varmi? Bakalim durusuyla kalede güven verebilecek birimi...

buyukkaptan
29.12.2007, 23:01

kardeş senin halini çok iyi anlıyorum:D:D:D:

TSezgin61
29.12.2007, 23:01
bizim trabzon medyası sacmalık zincrlemeleriyle taraftarımızı yönetime karşı geleyana getirmek için çırpınıyor.
sabvırlı olup bekleyelim ve göreceğiz hepimiz buradayız göz dolduracak futbolcuları takıma katacaklar.

bukadar rahat olmanin sebebi ne :( olanlar belli, kulüe en yakin olan can karyagdi bile umutsuz.... üffffff biktim yaaa

EmrahYalçınalp
29.12.2007, 23:02
Seneye kim BMN'den kura ile belirlenecek bir arkadaşımızı Brezilya'ya yollarsa kongrede oyumu ona verecem :) Gidenin bir işe yaradığı yok nasılsa, hiç değilse bizden biri nasiplensin.

Ali Yerlikaya
Ben bu iki oyuncunun ismini duyduktan sonra cok kis bi arastirma sonucu zaten bizim beceriksiz yönetimin bu oyunculari almasinin IMKANSIZZZZ olduguna karar vermistim. Cünkü bu kalitede oyunculari almak icin halkla iliskileri saglam ve zekali bi insan olmak gerek. Maalesefki bizim suanki yönetimde öyle birine rastlamak mümkün degil.
Karsiyakali ümit milli kaleci olan Onur almislar anca öyle birini alabilirler, insallah gercektende iyi bi kalecidir. suanki kalecilere baktigimda (jefferson haric) kaleciye ihtiyacimiz oldugu kesin.

Bari yanlislikla Almanyadan 3-4 tane gurbetci oyuncu alsalar onada amenna, ama onuda beceremezler.
Herseyin hayirlisi insallah bir gün basimiza isi ve bilen ve sadece Trabzonsporumuzun menfaatini düsünen bi yönetim kuruluna sahip oluruz.

Egemen
Seneye kim BMN'den kura ile belirlenecek bir arkadaşımızı Brezilya'ya yollarsa kongrede oyumu ona verecem :) Gidenin bir işe yaradığı yok nasılsa, hiç değilse bizden biri nasiplensin.

oriyada ben giderum :D

Melis 61
29.12.2007, 23:03
Nasıl bu kadar emin konuşuyorsun anlamıyorum. Bu adamların iki yıldır bize yaşattıkları bu kadar rezaletten sonra hala neye güveniyorsun. Tuhaf???

antagonist
29.12.2007, 23:03
Bu elemanin bir resmi falan varmi? Bakalim durusuyla kalede güven verebilecek birimi...

Tipine bakıp anlayabileceksen buyur :) :

http://www.karsi-yaka.com/images/stories/onur_recep_kivrak.jpg

Bilgi için: http://www.karsi-yaka.com/v1/content/view/238/74/

SDanışmaz
29.12.2007, 23:04

İyi fikir :)

TSezgin61

sanki uzaya adam gönderiyoruz... bayrakta verelim bari:D ah yönetim ahhhh....

bide dedigin gibi, bizden biri gitsin, bakalim ne var su brezilyada....

"BREZILYA ACI VATAN, ADAMA HIC GÜLMEYI, NEDENDUR ANLAMADUM, GIDEN GERI DÖNMEYI"

Fatih Öztürk
bukadar rahat olmanin sebebi ne :( olanlar belli, kulüe en yakin olan can karyagdi bile umutsuz.... üffffff biktim yaaa
transfer işi gizli yürütülür.
can karyağdıda kimki herşeyden haberi olacak.
ersun hocayı cok iyi bilirim
eşşeğini sağlam kazığa bağlar.
bu yönetimde öyle yada böyle yeniden aday olabilmesi için cok kaliteli oyuncuları takıma kazandıracaktır.
biz karadenizlilere has olan sabırsızlığımızı bi kenara koyup sabırla bekleyelim.

TolgaTopçu61
29.12.2007, 23:05
http://www.izmirgucu.com.tr/genel/karsiyaka/takim/onur_recep_kivrak_sm.gif (http://www.izmirgucu.com.tr/genel/karsiyaka/takim/onur_recep_kıvrak.jpg)

buyukkaptan
29.12.2007, 23:05
brezilyaya ben gıtsem turkısh lokum getırecem onlara bak tadını aldı mı alexle fernando nasıl gelıyler

Melis 61
29.12.2007, 23:06
transfer işi gizli yürütülür.
can karyağdıda kimki herşeyden haberi olacak.
ersun hocayı cok iyi bilirim
eşşeğini sağlam kazığa bağlar.
bu yönetimde öyle yada böyle yeniden aday olabilmesi için cok kaliteli oyuncuları takıma kazandıracaktır.
biz karadenizlilere has olan sabırsızlığımızı bi kenara koyup sabırla bekleyelim.

iyiki de gizli yürütüyolar. Sırf gizli yürütebilmek için mi bizim yönetici bir haftadır Brezilyada???

Burak Tokal

Pek Kaleci ye benzemiyor sanki...

Fatih Öztürk
Nasıl bu kadar emin konuşuyorsun anlamıyorum. Bu adamların iki yıldır bize yaşattıkları bu kadar rezaletten sonra hala neye güveniyorsun. Tuhaf???
kardeş sende biliyorsun kongre olacak ve albayrak aday olacak.
lehine tepki cekmek içinde iyi kaliteli transferleri ersun hocanın komutasında gerçekleştirecekler.
az sabır edelim.

vatandas61
29.12.2007, 23:07
su bosver.sene arkadas vardi, transferlerle bilgi veriyordu nerelerde aceba? o da mi fos cikti yoksa?
ara sira böyle adamlara ihtiyac var, transfer yapamasak da heyecanlaniyoruz, eee ne yapalim, senelerdir adam gibi transfer olmayinca haberine
bile sevinip umutlaniyoruz.

Terzioğlu
29.12.2007, 23:07

Bu adamin sakali hosuma gitmedi bundan kaleci falan olmaz :D:D

buyukkaptan
29.12.2007, 23:08
adamın tipine bakıp ne oldugunu anlıyonuz demek aslında doğru hasan üçüncüye bakınca bende amele olduğunu anlamıştım ilk geldiğinde

Egemen
ben bu onuru bizim tolga hocaya sorayım bi :D

nası olsa bi ara karşıyakanın yönetim kurulundaydı hocam.. bakalım ne diyecek..

Fatih Öztürk
iyiki de gizli yürütüyolar. Sırf gizli yürütebilmek için mi bizim yönetici bir haftadır Brezilyada???
sağ gösterip sol vurma taktiğide olabilir.
mesela istanbulun takımları bu futbolculara talip olmasın diye bi şekil oyunda olabilir.
fernandoyla alex derler giderler başka kaliteli oyuncuları izlerler.
bu her dönemde böyle değilmiydi?

Ali Yerlikaya
29.12.2007, 23:09
Ben artik ümidimi kestim suanki tek ümidin Ersun Hocanin kalitesinden yarralanmak ama o da bu kosullarda kalicagini tahmin edemiyorum.
Insallah en azindan altyapidan gelen oyuncular bu sene takima monte edilir ve gelicek sezonlar icin yararli olurlar

Burak Tokal
29.12.2007, 23:10
mesela istanbulun takımları bu futbolculara talip olmasın diye bi şekil oyunda olabilir.

Bizimkilerin o kadar zeki olabileceğini sanmıyorum

Egemen

her transfer dönemi sağ gösterip sol vurcaklar zannediyoruz ancak yumrugu hep biz yiyoruz.. ne menem bişeydir bu anlamadım.. aha açtım sağ gözümü yumrugu bekliyorum..

buyukkaptan

oo aga sen iyice uçmuşssun bu adamlar kım taktık yapmak kim

Terzioğlu
29.12.2007, 23:11
Yeni transfer Kadirinho tam olarak hangi mevkide oynuyor?

Fatih Öztürk
29.12.2007, 23:11
Bizimkilerin o kadar zeki olabileceğini sanmıyorum
aynı fikirdeyim:D
tam sorumluluk üstlenen ersun hocaya güveniyorum zaten.

Erdal Kılıçarslan
29.12.2007, 23:12
genelde bizimkierin izledikleri kısım doğru :) ama daha vurduklarını görmedik

Fatih Öztürk
29.12.2007, 23:12
oo aga sen iyice uçmuşssun bu adamlar kım taktık yapmak kim
yaparlar yaparlar.
en azından yapmak zorundalar.
yoksa kongrede aday maday olamazlar.

Rıza ÇOLAK
29.12.2007, 23:13
İki tane adam alacaklar iki aydır çingene pazarlığı yapıyorlar.Sanki daha önce aldıklarından (Sattııkları hariç) yüzümüz güldüde, aldıkları iyi adamları da satıttılar. Üstüne üstlük takımın yıldızlarını da ya sattılar, yada kaçırttılar. ve en önemlisi hala daha kendilerini savunacak adamlar bulabiliyorlar ya şartelin attığ nokta orası....

buyukkaptan
29.12.2007, 23:13
arkadaşlar gözlerinizi iyice dinlendirin 2.yarı yine hüseyinle aymanı izliycez kurtuluş yok

Burak Tokal
29.12.2007, 23:14
Ayman afrika kupasına gitcek ilk 4 maç görmüyeceğiz :D

Fatih Öztürk
29.12.2007, 23:14
genelde bizimkierin izledikleri kısım doğru :) ama daha vurduklarını görmedik
mecburlar kardeşim.
onlarda biliyor iyi adamlar getiremezsek şubat ayından sonra trabzon sınırlarına daha giremeyeceklerini

karatasof
29.12.2007, 23:15
Bu adamin sakali hosuma gitmedi bundan kaleci falan olmaz :D:D
Gerçekten bunları fotoğraf kataloğundan mı seçiyorlar.Bu uşak kalemizdeki Ahmet Şahin'in fotoshoplu resmi değil ise küçük kardeşi olmalı.Yada ne bileyim işte,son zamanların kaleci tipi bnu şekilde yetişiyor heralde.:D

Egemen
29.12.2007, 23:15

Allah klavyene zarar zeval vermesin :D:D:D:D ne güzel bi haber verdiğinin farkındasın değil mi :D:D:D:D

Erdal Kılıçarslan
29.12.2007, 23:16
brezilyada anlaşamazlarsa dubaiye baturoğlunu değil binbir gecedeki onuru göndereceklermiş :) adamın eli bol, ilk sefer $150.000
teklif etti dubaide ise $300.000. kesin alır bize 2 brezilyalıyı siz hiçmerak etmeyin . ama kulube mi getirir otele mi götürür bilemem

buyukkaptan
bizimkiler nasreddin hoca gibi aynı fernando ile alex için 8 milyon euro istediler bizimkiler 7 milyon dolar verdi adamlar hadi olsun dediler bizimkiler 6ya düşürdü he yine kabul edelim dediler bizimkiler 5.5 a düşürdü bizimkiler yine doymak bilmedi yine düşürmeye devam ediyler nerdeyse adamları alırken bide üste para alacaz

Burak Tokal
Yattara da ilk 4 hafta yok

buyukkaptan
29.12.2007, 23:17

gidişi olsun da dönüşü olmasın bi yamyam kabilesine esir düşer inşallah

Ümit Küçük
29.12.2007, 23:17
ya bu nuriye kızıyomda adamlar yaptıkları yabancı transferleri hani cok da kötü deildi be step marcelinho risp hatta musampa ya bunlar ölee kötü adam deil di simdi icimden bi his diyoki belki brezilyalılar olmaz ama yine iyi olur

mimozam
29.12.2007, 23:18
arkadaşlar gercekten kac gundur burda bi haber gelecek diye gece yarılarına kadar bekliyoruz aama bunlarda gercekten yöneticilik vasfı yok herkes her işi yapamaz bunlar gerci hiç bi işi yapamaz ama satarllar satmayı bilirler bırakıp gitmiyolarda kurtulsun millet canımıza yetti ben 3 derbi için ve trabzon iiçin taaaaaa corumdan oraya geliyorum küçük bi esnafken katkım olsun diyorum sevdigim takımıma ama yönetici efendiler ligi nerde bitirdiklerini ya bilmiyo (ilkyaryı)yada bunlar bunadı artık utanmazlar saygısızlar bırakın gidin artık allah aşkına yazıklar olsun size bizi yere bakıtıyosunuz allahta sizi özel işlerinizde yere bakıtsın daha cok sey söylemek istiyorum ama anlayanda ok okuyanda

Erdal Kılıçarslan
29.12.2007, 23:19
kalede zeyyat kafkas : iyi tutar kendisi, ataklara iyi göğüs gerer
forvet nuri albayrak : nasılsa atmaya alıştı
ön libero baturoğlu : iyi adam kovalar

alın size 3 bomba transfer

Emirhan Makul
ya gerçekden şimdi yusufu kiraladık mı karşıyakaya

FcTRABZONSPOR
adamın tipine bakıp ne oldugunu anlıyonuz demek aslında doğru hasan üçüncüye bakınca bende amele olduğunu anlamıştım ilk geldiğinde
Hasan'ın ilk geldiği zamanı hatırlıyonmu ne tekniği vardı .... Gerçekten mükemmel paslar atıyordu .. Hatta bir kupa macı vardı samsunla oynadığımız ve 3-0 yendiğmiz maçta 2. golü atan tam 25 ile 30 metre arasında yol tarafındaki kale arkasında izleyebildik macı iyikide orda izlemişim golüde deniz tarafındaki kaleye attı 30 metreden topa öyle bir folsa verdiydiki o golü unutamıyorum...Hatta Emre Belezoğlu'nu bile yedek bırakan biri nasıl bu seviyeye geldi ben hayretler içindeyim...

Egemen
29.12.2007, 23:20
Hasan'ın ilk geldiği zamanı hatırlıyonmu ne tekniği vardı .... Gerçekten mükemmel paslar atıyordu .. Hatta bir kupa macı vardı samsunla oynadığımız ve 3-0 yendiğmiz maçta 2. golü atan tam 25 ile 30 metre arasında yol tarafındaki kale arkasında izleyebildik macı iyikide orda izlemişim golüde deniz tarafındaki kaleye attı 30 metreden topa öyle bir folsa verdiydiki o golü unutamıyorum...Hatta Emre Belezoğlu'nu bile yedek bırakan biri nasıl bu seviyeye geldi ben hayretler içindeyim...

biri çimdiklesin beni.. rüya görüyorum sanırım..

TolgaTopçu61
29.12.2007, 23:21
ya gerçekden şimdi yusufu kiraladık mı karşıyakaya
onur gelirse heralde kiralanacak

Sythn_MoLL
29.12.2007, 23:21
madem bunlarda kaynak sikintisi var madem alamiyolar birini , biz aramizda para toplayalim bi hesap acalim bankadan oraya toplayalim yönetime verelim bir ilk yasansin ,, hesap edin 1 milyon trabzonlu 10 ar ytl verse 10 milyon ytl yapar alin size cillop gibi bir transfer zor bisey mi ya??? baslatalim bir kampanya bu takimin sahipsiz olmadigini herkese gösterelimm

buyukkaptan
29.12.2007, 23:22

emre belezoglunu ne zaman yedek bıraktı bak bunu yeni duydum bizde ne cevher varmışta haberimiz yok hasanım benin nerdesin

Emirhan Makul
29.12.2007, 23:23
onur gelirse heralde kiralanacak

ya yeteneğini hiç göremeden gidiyo kimbilir ordan nereye gider kaybolup gidecek ya neden hep böyle oluyo genç yetenkleri değerlendiremiyoruz

Burak Tokal
madem bunlarda kaynak sikintisi var madem alamiyolar birini , biz aramizda para toplayalim bi hesap acalim bankadan oraya toplayalim yönetime verelim bir ilk yasansin ,, hesap edin 1 milyon trabzonlu 10 ar ytl verse 10 milyon ytl yapar alin size cillop gibi bir transfer zor bisey mi ya??? baslatalim bir kampanya bu takimin sahipsiz olmadigini herkese gösterelimm

yönetime vermeyelim biz gidelim adamları alalım.Ts ye hediye ederiz.Yoksa bunlara verirsek yerler bunlar...

Fatih Öztürk
emre belezoglunu ne zaman yedek bıraktı bak bunu yeni duydum bizde ne cevher varmışta haberimiz yok hasanım benin nerdesin
he he he:D
akşam akşam kahkaya boğdun beni sağol kaptan.

Ümit Küçük
29.12.2007, 23:24

o parayı alırlar bi güzel yerler transfer bile yapamazlar cok yakından tanık oldugum bi olay var ts yöneticisi ile ilgili hatta öle pek göz önünde olmayan ts yöneticisi 2 trılyon para verıp yer aldı adam nerden buldu ıkı trılyonu ts nin parası öle bıse yapsak adamların cebıne gıder ama desınler oyuncuyu aldık 5 trılyon para verın hesapta toplayalım aramızdan bırı gıtsın oyuncuyu aldımız klube parayı teslım etsın baska zırnık yok

Burak Tokal
29.12.2007, 23:24
ya yeteneğini hiç göremeden gidiyo kimbilir ordan nereye gider kaybolup gidecek ya neden hep böyle oluyo genç yetenkleri değerlendiremiyoruz

o adamı Kasımpaşa maçında izledim ama ondan bize pek yarar olacağını sanmıyorum lakin Eyük Kadri Ataoğlu harika bir sol bek o da sarıyer kiralandı

Sythn_MoLL
29.12.2007, 23:25
fc trabzonspor hasanla ilgili yorumu lazland.com da ki fikra bölümüne yaz milletin nesesi yerine gelsin :D:D:D:D:D

FcTRABZONSPOR
U19 ve Ümit Milli takımda...Bir adama yüklenmeden önce araştırsanız iyi olur!!!

Rıza ÇOLAK
kasitten beklemeyelim burda bunların kimseyi alacağı yok, hayden gidi yatalım.

winner
29.12.2007, 23:26
Daha imza atılmadı ama Onur Kıvrak transferinin bittiği söyleniyor.Böyle genç bir ismin transfer edilmesi bir nebze sevindirici şu transfer belirsizliği içerisinde.Teknik direktör Engin İpekoğlu kaleci Onur için şunları söylemiş: "Onur Türk futbolunun 12 yılına damga vuracak bir oyuncu. Hem karakteri düzgün, hem 19 yaşında olmasına rağmen kişiliği oturmuş bir futbolcu. Ben son zamanlarda böyle bir kaleci görmedim. İddia ediyorum gelecek yıl A Milli Takım'ın kalesini koruyacak kapasitede bir futbolcu"

buyukkaptan

onu yapan hocanın suratına tükürürüm ben :D:D:D

FcTRABZONSPOR
he he he:D
akşam akşam kahkaya boğdun beni sağol kaptan.
Cahillik kötü bişey dimi dostum!!!

Sythn_MoLL
29.12.2007, 23:27
scareface6161 haklisin guven olmaz , bizden akli selim bir sözcümüz gitsin bari böyle bir teklif yapsin , biz taraftarlar olarak fedakarlik yapmaya haziriz diye bulsunlar kaliteli birini 10 milyon ytl bizden diye cok mu zor birsey arkadaslar bu yaaa , benim sanli sehrimin takimi en iyilerine layiktir her zaman , bizi kimse kucultemeyecek !!!

FcTRABZONSPOR
29.12.2007, 23:27
onu yapan hocanın suratına tükürürüm ben :D:D:D
Tüküreceğine araştır!!!

A.Gökhan AKIN
29.12.2007, 23:28
bu rezaletten sonra klübün önüne gidip yönetim kurulunun makatlerine iğne batıralım belki hissederler :)

Fatih Öztürk
29.12.2007, 23:28
Cahillik kötü bişey dimi dostum!!!
olabilir.
dözüm sana değil kardeşim alınmana gerek yok.
ha şimdi bizim sürmeneli hasan üçüncü benim yakından tanıdığım hasan üçüncüde emre belezoğlunu yedek bıraktı demin gülmekten alamadım kendimi;)

Fatih Öztürk
29.12.2007, 23:33
hasan üçüncü ailesi trabzonun önde gelen zengin ailelerinden biridir.
tamamiyle yüzde yüz.
hatta yüzde bir milyon torpille ama öyle ama böyle trabzonspor forması giyiyor.
savaşcı ruhuyla ateşleyici özelliğe sahip.
ama sadece kendisini.
emre belezoğlunu yedek bırakacak kadar yetenekli değil orası kesin
ha ancak kendini yedek bırakabilir.

Ümit Küçük
29.12.2007, 23:34
dedikleri dogru hasanın ayagı kırıldıktan sonra bu hale geldi kaldıki bence hasan hüseyinden bin kat daha iyidir ben bu hüseyine lisans verenin zate futbol bilgisinden süpheliyimde nese

FcTRABZONSPOR
29.12.2007, 23:35
dedikleri dogru hasanın ayagı kırıldıktan sonra bu hale geldi kaldıki bence hasan hüseyinden bin kat daha iyidir ben bu hüseyine lisans verenin zate futbol bilgisinden süpheliyimde nese
Kardeşim bırak şu futbol fukaralarını ....

Fatih Öztürk
29.12.2007, 23:37
ula bırakın bu işleri beyler.
ayağı kırıldıda yeteneğinimi kaybetti.
ne alakaya maydanoz hee.
bildiğim onlarca yetenekli ayağı kırılan adam var iyileşince aynı yetenekle oynayan.
hasan dün kazmaydı bugün kazma yarında kazma olacak.

Ümit Küçük
29.12.2007, 23:41
ula bırakın bu işleri beyler.
ayağı kırıldıda yeteneğinimi kaybetti.
ne alakaya maydanoz hee.
bildiğim onlarca yetenekli ayağı kırılan adam var iyileşince aynı yetenekle oynayan.
hasan dün kazmaydı bugün kazma yarında kazma olacak.

syzmek ayagı kırıldıktan sonra nıye verımlı olamadı ha buna zıt örnekde var haklısın mesela fatih tekke onun ayagıda kırılmısdı ama adam 21 yas altı takımında oynarken cıdden ıyıydi sonra ayagı kırıldı bıseler oldu bu hale geldı ama bu takımdan gıdecekse once huseyın sonra hasan gıtsın hatta ıkısı bırlıktede gıdebılır benı sımdıkı formları ılgılendırıyo ama eskıden hasan ıyıdı huseyın gecmıstede kötüydü simdide kötü nese ya konu transfer beynimiz sulanmasın

Sythn_MoLL
29.12.2007, 23:43
madem konnuyu dagttiniz bende bununla ilgili bieyler yazayim bu takimin onunde cok buyuk olan iki engel var, takima ,madden ve manen zararalari olan; birincisi hasan ucuncu , ikincisi de huseyin cimsirdir... bir orta saha oyuncusu dusunun ki,30 mac oynasin ve kaleye bir tane dahi sut cekmesin , verdigi paslarin yuzde 99 u rakip oyunculara... hasan a gelince, bir futbolcu dusunun lig deki 34 macin hepsine yedek baslayan ve 34 maclik periyod da en fazla 2-3 defa maca cikan ve 700 milyon ytl maas alan... bunu bana birisi izah edebilirmi ya nasil bir mantik bu? özetle; bu iki futbol cahili yollanirsa takim da genclerimize de yer acilacak,maddi olarak ta paralari savurmus olmuyacaz... saygilar... aklima gelmisken eklemeden edemiyecegim; hasan ucuncunun yaptigi bu sey kul hakkina girer , gencecik basariya ac yetenekli genclerimiz alt yapilarda surunuyor hasan gibileri yuzunden , hasan bosuna isgal etme klubeyi oraninda bir serefi var git artik!!!

Fatih Öztürk
29.12.2007, 23:46
syzmek ayagı kırıldıktan sonra nıye verımlı olamadı ha buna zıt örnekde var haklısın mesela fatih tekke onun ayagıda kırılmısdı ama adam 21 yas altı takımında oynarken cıdden ıyıydi sonra ayagı kırıldı bıseler oldu bu hale geldı ama bu takımdan gıdecekse once huseyın sonra hasan gıtsın hatta ıkısı bırlıktede gıdebılır benı sımdıkı formları ılgılendırıyo ama eskıden hasan ıyıdı huseyın gecmıstede kötüydü simdide kötü nese ya konu transfer beynimiz sulanmasın
kardeş syzmek hakkında cok enteresan duyumlar aldım.olayın fatih akyelle ilgisi bayağı var.neyse bu konuya değinmeyeyim.
szymek ziyanın aymanı yüzünden şans bulamadı.
hani biraz kaprisliydi szyemkimiz.
hasana gelince yaklaşık 8 senedir kazmalıklarına tüm taraftarlaca gülüyoruz.
futbolcumu kungfucumu karatecimi belli değil.
her dönem böyle oyuncuları aramızda görebiliyoruz.
hatta macit diye bi topcumuz daha vardı.ne hikmetse böyle adamlar sırf trabzonlu diye takıma alındı.

Erdem Keser
29.12.2007, 23:49
Trabzonspor, ikinci yarı öncesi ilk transfer bombasını patlatarak, Karşıyakaspor'un milli file bekçisi Onur'u renklerine kattı.

Bu akşam saatlerinde gerçekleşen uzun pazarlıklar sonucu her iki tarafın da anlaşma sağlaması üzerine Onur'un Trabzonspor'a transferi gerçekleşti. Taraflar, transfer döneminin başlamasının ardından transferi resmiyete dökecek. Onur için ödenecek miktar açıklanmazken, 1 futbolcunun da kiralık olarak Ege temsilcisine verildiği öğrenildi.

Fatih Öztürk
29.12.2007, 23:51
Trabzonspor, ikinci yarı öncesi ilk transfer bombasını patlatarak, Karşıyakaspor'un milli file bekçisi Onur'u renklerine kattı.

Bu akşam saatlerinde gerçekleşen uzun pazarlıklar sonucu her iki tarafın da anlaşma sağlaması üzerine Onur'un Trabzonspor'a transferi gerçekleşti. Taraflar, transfer döneminin başlamasının ardından transferi resmiyete dökecek. Onur için ödenecek miktar açıklanmazken, 1 futbolcunun da kiralık olarak Ege temsilcisine verildiği öğrenildi.
hayırlı akşamlar:D

İleli
29.12.2007, 23:52

hah bombaya bak :)..

fernandao ve alex iddaam suruyo ALAMAZLAR!

Onur
29.12.2007, 23:53

Onur için çok olumlu referanslar var. Fakat bize uyum sağlayabilir mi bilinmez. Hayırlı olsun.
Chovy kardeşim Allah razı olsun senden. Allah ömrünü uzun etsin. Bu kadar gereksiz mesaj içinde bunu görünce çok mutlu oldum. Demek ki bu konuyu amacı doğrultusunda kullananlarda varmış...

buyukkaptan
yönetime büyük bir alkışş ilk bombayı patlattılar karşıyakadan onurrrrrrrrrrrr yönetim sen bizim herşeyimizsin

Harun
Uyarı

Bu başlık altında transfer gündemi dışında yapılan tüm yorumlar silinecektir.İkili tartışmalara son vermediğiniz taktirde gerekirse konun kapanacağını altını çizerek belirtmek isterim.

Obi-Van
29.12.2007, 23:54

nuri aldıysa kesin dandik topçudur, iyi olan adamı kazayla olsa bile yine alamazlar

buyukkaptan
29.12.2007, 23:54
hah bombaya bak :)..

bu olsa olsa el bombası olur:D:D

Emirhan Makul
29.12.2007, 23:55

yaz benide bu iddaya bende idda ediyorum alamayacaklar yalan konuşuyorlar

Erdem Keser
Bu yönetim dışardan yabancı oyuncu getiremeyeceğini bir kez daha gösterdi.

Selçuk İnan,Erman Kılıç,Emrah Kol..Şu 3 oyuncuyu alsınlar transferi kapatsınlar..

Sythn_MoLL
onur un transferi icin sevindim bak yetenekli bir kaleciymis bize gerekliydi... insallah dewami gelecek acikcasi cok fazla uzulmedim fernando ve alex icin bize bize yakin genc yetenekler lazim bknz:shota , archil ....

pReN@_61
1 futbolcunun da kiralık olarak Ege temsilcisine verildiği öğrenildi.

Kim bu futbolcu, bilen var mı?

Cem Akyüz
29.12.2007, 23:56
Bu yönetim dışardan yabancı oyuncu getiremeyeceğini bir kez daha gösterdi.

Selçuk İnan,Erman Kılıç,Emrah Kol..Şu 3 oyuncuyu alsınlar transferi kapatsınlar..

evet ağabey doğru söylüyosun madem dışardan alamıyolar bari bu adamları alsınlar yoksa Ersun Hocamın bu kadroyla 2.yarıda işi çok zor olacak

Emirhan Makul
29.12.2007, 23:56
Kim bu futbolcu, bilen var mı?

yusuf kurtuluş

winner
29.12.2007, 23:57
Sakaryaspor'lu Tuncay Şanlı'yı transfer etseydik Onur için söylenen bazı alaycı ifadeler yine söylenirdi herhalde

Fatih Öztürk
29.12.2007, 23:58
alırlar beyler alırlar.
hakkaten sabırlı olalım.
gerekli yerlere gerekli transfeler yapılacaktır.
elleri mahkum.
yoksa ben aday olurum kongrede.

buyukkaptan
29.12.2007, 23:59
kimsenin onura lafı yok bizim lafımız yönetime onur inşallah başarılı olacak ama trabzonspor gibi bir takımı 2.ligden gelen bir oyuncudan fayda bekliyor bizi bu durumlara düşüren yönetim utansın ne diyelim

Harun
30.12.2007, 00:00
Sonuçta kalede de sıkıntı yaşadığımız bir gerçek.Şayet yetenekli bir kaleci ise yaşı da genç ise işimize yarayacağı kesin.

ÖmerFarukYılmaz
Sakaryaspor'lu Tuncay Şanlı'yı transfer etseydik Onur için söylenen bazı alaycı ifadeler yine söylenirdi herhalde

çok doğru hasan üçüncüyle alay geçildiği kadar kimle alay geçti bu taraftar

Samet Berber
yaşı kaç arkadaşlar bu kalecinin ...

Mustafa

Sakaryasporlu Tuncay mı aman aman iyiki Onur u almışız

hamucera
30.12.2007, 00:01
konu iyice dağıldı bence bu konu şu anda normal olarak tartışılsa ve haberler yansıtılsa 60 lı sayfalarda olurdu. ama malesef diyorum ki bana göre öyle 177. sayfaya geldik. başlık ile içindekilerin ne kadar ters olduğuda malumunuz. hasan tartışma yeri burası deği. kendi ismi altında tartışalım lütfen. arkadaşlar bu konuyada transfer haberlerinden başla yazmayalım lütfen

TolgaTopçu61
19 yasinda

UğurB
Onur hakkında bugüne kadar duyduğum yorumlar doğruysa Trabzonspor Şenol Güneş'ten beri ilk defa kaleci kazandı diyebiliriz. Engin İpekoğlu'nun yorumunu bir arkadaş yazmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam Eser Özaltındere'de stilinin Van der Sar'a benzediği yorumunu yapmıştı. Fenerbahçe sezon başında istemişti ama neden bilmiyorum vermediler...Bence önemli bir transfer...Hayırlı olsun.

buyukkaptan
Sonuçta kalede de sıkıntı yaşadığımız bir gerçek.Şayet yetenekli bir kaleci ise yaşı da genç ise işimize yarayacağı kesin.

inşallah zaten bu adamlarda başarılı olamazsa kümeye gidecez artık tek umudumuz barış kadir ve onur

Samet Berber
30.12.2007, 00:02
19 yasinda
19 mu ya bırakın arkadaşlar bu şimdi bizim kale sorunumuzu çözecek mi :)

pReN@_61
30.12.2007, 00:02

19 yaşında.

TolgaTopçu61
30.12.2007, 00:03
19 mu ya bırakın arkadaşlar bu şimdi bizim kale sorunumuzu çözecek mi :)
ilk olarak ikinci kaleci olur.ondan sonra bakariz

Erdem Keser
Onur daha önce Vestel Manisasporla bir protokol yapmış yani Manisa daha önce Onuru kadrosuna katmak için girişimlerde bulunmuş..(Geçen senenin haberi)

Onur Recep Kıvrak tepkisi!

Karşıyaka Profesyonel Futbol Şubesi Sorumlusu Yücel Çağatay, genç kaleci Onur Recep Kıvrak'ın, Vestel Manisaspor ile daha önce imzaladığı protokolün geçerliliği olmadığını savundu.

Çağatay, yaptığı açıklamada, Onur'un 31 Mayısta süresi biten sözleşmesini 2 yıl uzattıklarını ve genç kalecinin Karşıyaka'nın futbolcusu olduğunu söyledi.

Vestel Manisaspor'u kardeş kulüp olarak gördüklerini ve böyle bir konuda anlaşmazlık yaşamayı istemediklerini kaydeden Çağatay, şöyle dedi:
''Onur ile noter huzurunda sözleşme imzaladık, geçerli olan budur. Vestel Manisaspor'un yaptığı protokol Futbol Federasyonu'nu bağlamıyor. Bu konuda Karşıyaka Kulübü olarak bizim bir yanlışımız söz konusu değil.''

Teknik direktör Levent Eriş'in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başladıklarını da bildiren Çağatay, bu konuda henüz somut bir gelişme olmadığını kaydetti.

ÖmerFarukYılmaz
inşallah zaten bu adamlarda başarılı olamazsa kümeye gidecez artık tek umudumuz barış kadir ve onur

aah zamanında ufuklara ali güzeldallara erginlere de güvenseydik ne olurdu

buyukkaptan
30.12.2007, 00:04
bizim kalede kaleci yok ki bence direk as başlar 2.yarıya ahmet kova tolgada refleksleri zayıf

Onur
30.12.2007, 00:04
Onur Hakkında bilgiler

http://www.futbolig.com.tr/futbolcular/onur-recep-kivrak

Erdem Keser
30.12.2007, 00:06
Vestel'in de Onura Tepkisi:)

Vestel'den Onur'a tepki
Vestel Manisaspor İdari Menajeri Mustafa Turgat, kulübüyle sözleşme yenileyen Karşıyaka'nın genç kalecisi Onur Recep Kıvrak'ın Ocak ayında da kendileriyle ön mukavele yaptığını ve ön peşinat ödedeklerini söyledi.

Mustafa Turgat yaptığı açıklamada, Onur Recep Kıvrak ve babasıyla Ocak ayında anlaşarak 5 yıllık ön mukavele yaptıklarını ve peşinat ödediklerini belirtti.

Turgat, şu bilgileri verdi:

''Onur'un Karşıyaka ile yeniden mukavele imzaladığını öğrendik. Bu genç futbolcumuz ve babası ciddi bir hukuksal hata yapmıştır. Onur Recep Kıvrak, Vestel Manisaspor'un futbolcusudur. Elimizde kapı gibi ön anlaşma var. Onur ve babasıyla ön mukavele imzaladık, peşinat olan parayı verdik. Sözleşmeden vazgeçmesi halinde Vestel Manisaspor'a ödeyeceği tazminat 1 milyon dolar olacak. Onur bu 1 milyon doları bize getirmeden hiçbir yere gidemez. Sanırım yeni menajeri bu durumu bilmiyor. Onur'un Vestel Manisaspor ile imzaladığı ön mukaveleye sadık kalarak gelip bizimle görüşmesini bekliyoruz, aksi halde futbol hayatı biter.''

buyukkaptan
30.12.2007, 00:06
aah zamanında ufuklara ali güzeldallara erginlere de güvenseydik ne olurdu

biz onlara güvendikte onlar kendilerine güvenmedi 2 kuruş parayı görünce adam oldum sandılar ben trabzonda yaşadığım için herşeyi görüyorum uzunsokakta nasıl hava attıklarını falan inşallah kadir onur barış böyle çıkmıycak

Fatih Öztürk
30.12.2007, 00:07
bizim kalede kaleci yok ki bence direk as başlar 2.yarıya ahmet kova tolgada refleksleri zayıf
ağa ben jefiye güveniyorum panter gibi kaleci.
ikna edip takıma kazandırılması gerek.
ahmet şahin bizim kaleyi koruyamaz.habu uşakta iyiyse jefi tolga zengin onur güzel olur yani.
kaleden cok defansa düzgün stoperler lazım.

Kadir Aydın
Çok acımasız eleştriyoruz. Görmeden, izlemeden yorum yapıyoruz. Ayıptır, daha gencecik yaşta ümit milli takımın kalesine geçmiş. Eğer real madrid bizim gibi düşünseydi, bu mu bizi kurtaracak deseydi casillas diye biri olmazdı arkadaşlar.

Selçuk Demircioğlu
bence gereksiz bir transfer onur transferi...19 yaşın da kaleciyi alıp ne yapacaksız ..sen de zaten tolga zengin var..o da genç..onuru tolga mı yetiştirecek...bize 30 lu yaşlarda yabancı bir kaleci lazımdı..

Erdem Keser
30.12.2007, 00:08
Onurdan bir Röportaj...
Onur Recep Kıvrak; Hedefim Rüştü ağabeyin yeri

Haluk Yıldız - İzmir futbol kamuoyunca ''A milli takım kalesini uzun yıllar koruyabilecek bir isim'' olarak nitelenen Karşıyaka Spor Kulübü'nün U-19 milli takım kalecisi Onur Recep Kıvrak, ''Hedefim, Rüştü Ağabeyin yerine geçmek ve A milli takıma uzun yıllar kaleci sorunu yaşatmamak'' dedi.
Karşıyaka, 2007-2008 sezonunda kalesini, geçen günlerde 2 yıllık sözleşme imzaladığı alt yapısındaki U-19 Milli Takım kalecisi Onur Recep Kıvrak'a teslim edecek.
Dört yıldır Karşıyaka alt yapısında bulunan Onur, sezonun kapanmasına rağmen, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde antrenman yapıyor.
AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Onur, futbola 9 yaşında semt takımı Yeşilovaspor'da kaleci olarak başladığını belirterek, 15 yaşında Süper Amatör'e çıkan Yeşilova A takımına yükseldiğini kaydetti.
A takımına yükselişle birlikte teklifler gelmeye başladığını ifade eden Onur, ''Milli takıma seçilmem de bundan sonra oldu. Türkiye'de ilk olarak amatörden bir kaleci milli takıma gitti'' diye konuştu.
Onur, Rıdvan Dilmen'in antrenörlüğü döneminde Karşıyaka ile oynadıkları hazırlık maçı sırasında iyi performans sergilediğini, o dönem kulübün yöneticisi olan Levent Aziz Güngil'in kendisini beğendiğini, kulüp başkanı olunca da transfer ettiğini kaydetti.

''U-17 İLE AVRUPA ŞAMPİYONU OLDUK''

U-17 Futbol Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonu ve dünya dördüncüsü olduklarını anlatan Onur, şunları söyledi:
''Bu arada süper ligden teklifler gelmeye başladı. Birkaç sezondur süper lig takımlarından ciddi teklifler geliyordu ama ben öncelikle kulübümü tercih ediyordum. Bu sezon Vestel Manisaspor'un menajeri benim menajerimle görüşmüş. Görüşmelerin sonlanmasına yakın Karşıyaka devreye girdi. Ben öncelikle beni yetiştiren kulübümü düşünürüm. Gerek yeni hocamız Levent Eriş, gerekse yöneticilerimiz bu sezon takımın ilk kalecisi olarak beni gördüklerini ve kaleyi bana teslim edeceklerini söylemeleri üzerine kendi kulübümde kaldım. Kendimi burada ispatladıktan sonra büyük kulüpleri düşünürüm.''
Bu sezon amacının Karşıyaka'nın kalesini korumak ve takımının süper lige çıkmasında en önemli rolü oynamak olduğunu ifade eden Onur, ''Yıllardır bugünü bekliyordum. Camianın bana olan güvenini inşallah boşa çıkarmayacağım. Beni bugünlere getiren kulübüme olan borcumu bu sezon ödeyeceğim'' dedi.

''RÜŞTÜ AĞABEYİN YERİNE GEÇECEĞİM''

Bir hafta önce U-19 Milli takımı ile İskoçya'daki Avrupa Şampiyonu elemeleri gittiklerini, ilk turu geçtiklerini belirten Onur, ''Ama ne yazık ki, ikinci turda elendik. Bizim için hayal kırıklığı oldu. Önümüzdeki günlerde açıklanacak Ümit milli takım kadrosunda inşallah yer alacağım. En büyük amacım, Rüştü ağabeyin yerine geçmek. Uzun yıllar A milli takım kalesini kapatmak ve böyle bir sorunun yaşanmamasını sağlamak'' diye konuştu.

Cafer Bulur
30.12.2007, 00:09
bize kaleci gerekliydi.ama tecrübeli bir kaleci almaliydik.gelecek vaadeden,genc bir kaleci yetistireceksek bunun icin elimizde tolga zengin vardi.tolga varken onurun alinmasinin gereksiz oldugunu düsünüyorum.bizim takimda direk oynayabilecek tecrübeli bir kaleci almaliydik.

pReN@_61
30.12.2007, 00:09
biz onlara güvendikte onlar kendilerine güvenmedi 2 kuruş parayı görünce adam oldum sandılar ben trabzonda yaşadığım için herşeyi görüyorum uzunsokakta nasıl hava attıklarını falan inşallah kadir onur barış böyle çıkmıycak

İnşallah..

karatasof
30.12.2007, 00:10
Genç kaleci hayırlı olsun.Ersun hocanın istediği transferlerden ilki gerçekleşmiş oldu.Darısı diğerlerinin başına.

buyukkaptan
ağa ben jefiye güveniyorum panter gibi kaleci.
ikna edip takıma kazandırılması gerek.
ahmet şahin bizim kaleyi koruyamaz.habu uşakta iyiyse jefi tolga zengin onur güzel olur yani.
kaleden cok defansa düzgün stoperler lazım.

stoper de şart bi tane milli takım seviyeisnde bi tane de yine gelecek vaaden stoper şart tayfun tolga erdinç cagdas hepsini ust uste koy bir stoper etmez

Fatih Öztürk
fazla mal göz cıkarmaz beyler:D
gelecek vaadetiyorsa ne ala.

Cem Akyüz
30.12.2007, 00:11
imza atmadan hayatta inanmam gene bir sorun falan çıkar güven olmaz bizim yöneticilere

antagonist
Çok acımasız eleştriyoruz. Görmeden, izlemeden yorum yapıyoruz. Ayıptır, daha gencecik yaşta ümit milli takımın kalesine geçmiş. Eğer real madrid bizim gibi düşünseydi, bu mu bizi kurtaracak deseydi casillas diye biri olmazdı arkadaşlar.

Katılıyorum...

Biraz maziye gidelim.Mustafa Keçeli transferi sonrası yapılan yorumlar için :
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4299&highlight=mustafa+ke%E7eli

O yüzden acele etmeyelim diyorum. :)

Emre HIZAL

Bence çok haklısın inşallah doğrudur. Bu arada bu haberin kaynağı neresi kesin anlaşmaya varılmış mı?

Egemen
onurun önüne de espen johnseni alacan aboovv onur da kendini geliştirecek sonra da devam edecek.. 10 seneyi kurtaracan :D nasıl fikir :D

Fatih Öztürk
30.12.2007, 00:12
stoper de şart bi tane milli takım seviyeisnde bi tane de yine gelecek vaaden stoper şart tayfun tolga erdinç cagdas hepsini ust uste koy bir stoper etmez
aha işte habu ankaragücünün stoperi emreyi 2 senedir kovalaya kovalaya bi hal olduk cimbom geldi elimizden aldı.
bir garip iştir bizim aşk hikayemiz.

AYYILDIZ
30.12.2007, 00:13
Tolga var demis bazi arkadaslar Tolga 24 yasinda 19 degil ve halan kalede guven vermiyor onurun transferi isabet oldu hayirli olsun

buyukkaptan
bence onur transferi çok güzel bir transfer hazır kaledede kimse yokken bi iyi başlarsa 10 yılımzıı kurtarır tolgaya çünkü yeterince şans verdik pişe pişe 1.5 senedir kalede çok da güven vermedi

salihismet
bence gereksiz bir transfer onur transferi...19 yaşın da kaleciyi alıp ne yapacaksız ..sen de zaten tolga zengin var..o da genç..onuru tolga mı yetiştirecek...bize 30 lu yaşlarda yabancı bir kaleci lazımdı..

Bana öyle geliyorki biz Ersun Yanali bo$una takimin ba$ina getirdik. 30 luklar var iken 19 luklar alinir mi?

Erdem Keser
30.12.2007, 00:14
http://www.yesilkirmizi.net/haber_detay.asp?haber_id=2962

Onuru Karşıyaka taraftarı inanılmaz seviyor..
Alt tarafta yorumları var,biraz abartmışlar ama ..Barcelona,Arsenal falan:)

AKSOY_61
30.12.2007, 00:16
pahalı yada ucuz ne olursa olsun ersun hocanın istediği adam alınsın.
belliki ersun hoca takımı iyi yönde değiştiriyor.istediği adamlarda tam ts nin oyun sitiline yakışan adamlardan olacak.
ziyanın istediği adamlardan değil yani.

adam bas bas bağırıyor bu iş bu kadroyla olmaz diye.inşallah akıllılık edip bişeyler yaparlar.

Emirhan Makul
30.12.2007, 00:16
transfer ne zaman bitiyor

buyukkaptan
30.12.2007, 00:17
aha işte habu ankaragücünün stoperi emreyi 2 senedir kovalaya kovalaya bi hal olduk cimbom geldi elimizden aldı.
bir garip iştir bizim aşk hikayemiz.

bak o emre olayına alex ve fernando kadar üzüldüm 2 senedir peşinden koş gsliler gelsin 2 günde alsın kendimi biraz enayi gibi hissettim açık söylemek gerekirse onun için ben diyorum ne gs ne bjk ne fb 3ünüde aynı oranda gıçıgım fenerin bir artısı yok bende 3 .ünede gıçıgım

batugol
30.12.2007, 00:17
ersun hoca istedi ve aldiysa bir bildigi vardir
desteklemek lazim

Samet Berber
30.12.2007, 00:19
ya bir tane doğru dürüst kaleci izleyemedim trabzonsporda yaaa...

Salih Yazıcı
30.12.2007, 00:19
kaynak ne onur konusunda

buyukkaptan
30.12.2007, 00:20
bu onurun youtubede kurtarışları yok mu o kadar meşhur olamamış garibim neyse trabzonsporda oynadıktan sonra olur inşallah

Fatih Öztürk
30.12.2007, 00:20
bak o emre olayına alex ve fernando kadar üzüldüm 2 senedir peşinden koş gsliler gelsin 2 günde alsın kendimi biraz enayi gibi hissettim açık söylemek gerekirse onun için ben diyorum ne gs ne bjk ne fb 3ünüde aynı oranda gıçıgım fenerin bir artısı yok bende 3 .ünede gıçıgım
hadi bismillah...
ersun hoca nezaretinde kaleciden başladık.
arkası kesilmeden iyi adamalr geliyor trabzona güveniyorum ersun hocama.

Emre HIZAL
30.12.2007, 00:21
arkadaşlar bilen varsa kaynağını soylesin haberi yoksa boşuna umutlanmayalım.

Salih Yazıcı
30.12.2007, 00:21
kaynakkkkk

TolgaTopçu61
30.12.2007, 00:22
karsiyakali taraftarinin bir yorumu:ben karsıyakalıyım onur cok cok ıı kalecı zaten ılk 11 cıkar maclarda gorursunuz

Emirhan Makul
galiba can karyağdı :)

efulim67

Yani benmi bu kadar cahilim yahu !
Elimizdeki 3 kaleciyi aynı anda kaleye soksan 1 Kaleci etmez gözümde, şimdi 4 kaleci olmasın bu iş !

buyukkaptan
30.12.2007, 00:23
TS İlk Transferi Patlattı
Trabzonspor transferdeki ilk bombasını patlattı
29 Aralık 2007 / 23:25ReklamTrabzonspor, ikinci yarı öncesi ilk transfer bombasını patlatarak, Karşıyakaspor'un milli file bekçisi Onur'u renklerine kattı.

Bu akşam saatlerinde gerçekleşen uzun pazarlıklar sonucu her iki tarafın da anlaşma sağlaması üzerine Onur'un Trabzonspor'a transferi gerçekleşti. Taraflar, transfer döneminin başlamasının ardından transferi resmiyete dökecek. Onur için ödenecek miktar açıklanmazken, 1 futbolcunun da kiralık olarak Ege temsilcisine verildiği öğrenildi

www.trabzonunsesi.com

alın size kaynak

UğurB
30.12.2007, 00:24
Lig tv haberi:
Karşıyaka'dan Onurla anlaştık.
Fernandao ve Alex ile ilgili görüşmeler olumsuz.

TolgaTopçu61
30.12.2007, 00:25
bu aksam son teklif vereceklermis fernandao ve alex icin

buyukkaptan
30.12.2007, 00:26
son teklif vereceklerde kendileride inanmıyor ya kabul edeceklerine laf olsun diye teklif verecekler işte

Emre HIZAL
30.12.2007, 00:26
İmza atılırken görmedikçe inanasım gelmiyor ama iinşallah doğrudur ve takım için hayırlı olur.

pReN@_61
30.12.2007, 00:28
bu aksam son teklif vereceklermis fernandao ve alex icin
Hiçbir şey çıkmaz..

buyukkaptan
30.12.2007, 00:29
benim için büyük transfer olmadığı için imza atılmasada pek fazla etkilenmem oynaycağı futbolla güvenimi kazanmalı burda alexle fernando olayı tam olmuşken yatsa üzülürüm

ÖmerFarukYılmaz

dorudur vala çok anlatıyorlardı ferudunu ufuku falanda işlerinide en ii şaklde yaparlar diye düşünüyordum

Fatih Öztürk
fenerli devidi almamıştık adam feneri sallıyor.
yahu alın şu brezilyalılardan kaliteli adamlar.

Samet Yildirim
TS YÖNETIMI bizimle dalga mi geciyor bana göre kesin...sanki transfer yapmislar gibi simdi ortalikda konusurlar...yaziklar olsun diyorum sadece ...TS maf ettiler...TS`ma yazik ...18 yasindayim hayatimda bu yönetim ve baskanda üzüldügüm kadar üzülmedim HELAL OLSUN bu yönetime bravooo futbolcu alabilidiler...BATUROGLU denilen abimiz FERNANDAO-ALEX almadan dönmemeli eger dönerse onlari almadan ozaman yaziklar olsun derim, onun TRABZON`a girmemelidir...

kaleci onur iyi olabailir ama baska transferlerde lazim bu takima...

Emre HIZAL
30.12.2007, 00:30
Güya peşinatta anlaşamamışlar. Valla bu brezilya işlerine inanmıyorum ben. geçen senelerde kimleri almadık ki ama ne hikmetse uçağa bincekleri gelcekleri gun bir puruz çıkıyor son anda gelemiyorlar trabzona.

buyukkaptan
30.12.2007, 00:31
TS YÖNETIMI bizimle dalga mi geciyor bana göre kesin...sanki transfer yapmislar gibi simdi ortalikda konusurlar...yaziklar olsun diyorum sadece ...TS maf ettiler...TS`ma yazik ...18 yasindayim hayatimda bu yönetim ve baskanda üzüldügüm kadar üzülmedim HELAL OLSUN bu yönetime bravooo futbolcu alabilidiler...BATUROGLU denilen abimiz FERNANDAO-ALEX almadan dönmemeli eger dönerse onlari almadan ozaman yaziklar olsun derim, onun TRABZON`a girmemelidir...

o zaman şimdiden yazıklar olsun rahatça diyebilirsin:D:D:D

efulim67
Ya Arkadaşlar imkanı olanlar Ersun Hocaya iletiversin.
Şayet istediği oyuncular alınamayacaksa transfer yapmasınlar.
Gençlerle biz bu ligi en az 4. , 5. bitiririz. En azından 2 -3 tane genç kazanırız.
Ersun hocaya güveniyoruz. Yeni yönetimle sezon sonunda yeni yönetimle birlikte daha kolay transfer yaparız.

Cafer Bulur
Hiçbir şey çıkmaz..
bence de.adamlari aldik derken önümüzdeki saat veya günlerde gelecek olumsuz habere hazir olmamiz gerekiyor.birisi, yani fernandao alinabilirse de basari olur.alex yaptigi aciklamayla bu isin olmayacagini belgeledi zaten.

Onur
ONUR GİDECEK DERTLER BİTECEK BASINDA BUGÜN - 27.12.2007

Karşıyaka'da basının ( Yeni Asır - Yeni Gün - Haber Ekspres - İzmir Gücü) gündeminde kalecimiz Onur'u Trabzonspor'a vererek oradan gelecek parayı futbolculara dağıtacağı, Şehmus'un transfer dedikodularına kızdığı, Voleybol'da Allstar sevinci haberleri yer almakta.

Yeni Asır

Onur gidiyor dertler bitiyor

http://www.yeniasir.com.tr/ya2007/12/27/gunluk/himgs/kyaka1.jpg

Karşıyaka, 500 bin euro karşılığında Karadeniz ekibine vererek kaleciden gelen parayı futbolculara dağıtacak
Karşıyaka, Ümit Milli kalecisi kaleci Onur'u Trabzonspor'a vermeye hazırlanıyor. Futbolcu borçlarının ödenmesi gereken yasal sürecin 31 Aralık'ta dolacak olması ve alacaklı futbolcuların serbest kalma hakkı almasını önlemek isteyen yönetim, bu transferle kaynak yaratıyor. Fenerbahçe'nin de ilgilendiği 19 yaşındaki file bekçisi Karadeniz temsilcisine, 500 bin euro ve bir oyuncu karşılığında veriliyor. Kaf Kaf, bordo-mavili takımdan paranın yanı sıra Ergin'i isterken, olumsuz yanıt veren Trabzonspor Ufuk Bayraktar veya Cem Demir'den birisini teklif ettiği öğrenildi. Bu konuda son kararı Teknik Direktör Engin İpekoğlu verecek. Onur'un Trabzonspor'a satılacak olması yeşil kırmızılı yönetimi de ödemelerin yapılması konusunda rahatlattı.

Şeymus köpürdü
Mardinspor'a gideceği yönünde duyumlar alınan santrfor Şeymus, sezon sonuna kadar Karşıyaka'da kalacağını söyledi. "Şeymus, Mardinspor'un kampına katıldı" şeklinde çıkan haberlere isyan eden tecrübeli futbolcu yakın çevresine, "Sezon sonuna kadar buradayım. Bir yere gitmiyorum" dedi. Bu arada Samsunspor'la görüştüğü öğrenilen Özgür, "Paramı ödenmezlerse gidebilirim" diyerek ayrılık sinyali verdi.

Fatih Öztürk
30.12.2007, 00:32
yarım saat sonra baturoğlu son görüşmeyi yapacak alexle fernando için.bakalım ne cıkacak.civcivmi kuşmu.

buyukkaptan
30.12.2007, 00:33
ha şimdi yeni yönetim gelmişti sıcak para olacaktı en azından bi tane iyi adam almıştı yeni yönetim trabzonu bu duruma düşüren o kongre üyesini yakalarsam gözlerinden öpecem

Cem Balcı
30.12.2007, 00:34
yarım saat sonra baturoğlu son görüşmeyi yapacak alexle fernando için.bakalım ne cıkacak.civcivmi kuşmu.

bence hiçbiri.:)bu iki ismin transferi çıkmazda.hiç sanmıyorum olumlu sonuc geleceğini.

Onur
ONUR, BORSADAN DAHA İYİ KAZANDIRDI

http://www.gazeteyenigun.com.tr/haber_images/Z48_KSK-Onur1.jpg

2004 yılında Yeşilova’dan Karşıyaka transfer olan kaleci Onur, fiyatını 28’e katlayarak Süper Lig’de eski günlerini arayan Trabzonspor’a gidiyor.

Yaşadığı sıkıntılı günleri kaleci Onur’u Trabzonspor’a satarak atlatmak isteyen Karşıyaka, üç yıl önce verdiği iyi karar sayesinde ekonomik darboğazdan çıkacak. Yeşil kırmızılılar, 2004 yılında 25 bin YTL’ye Amatör Küme takımlarından Yeşilova’dan aldığı genç kaleciyi bu sezon başında Karşıyaka kalesinde görev vererek vitrine çıkmasını sağladı.Ümit Milli Takımına kadar yükselen Onur, gösterdiği performansla transferin gözdesi durumuna geldi.

http://www.gazeteyenigun.com.tr/haber_images/BFC_KSK-Onur2.jpg

Süper Ligde istediği sonuçları alamayan ve Ersun Yanal’ın takımın başına geçmesiyle transferde takviye arayışlarına başlayan Trabzonspor, 400 bin euro artı bir oyuncu karşılığında Onur’a kancayı taktı. Değerini 28’e katlayan ve Kaf Kaf’a geldiğinde o zamanki parayla 350 YTL yani asgari ücret aldığını söyleyen Onur, “Eğer kulübüm bu işten para kazanacaksa ayrılmak isterim.Birkaç gün içinde herşey netleşecek dedi.

Mert Marabaoğlu
http://spor.samanyoluhaber.com/Images/News/20071229/8510.jpg

ALEX MESCHINI, TRABZONSPOR'DAN TEKLİF ALDIĞINI DOĞRULADI

Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen orta saha sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü Trabzonspor'dan 3 milyon dolarlık teklif aldığını doğruladı.

Alex, bu tekliften sonra Internacional takımı başkanı Vitorio Piffero ile bizzat görüştüğünü ve takımını şu an için bırakmayı düşünmediğini başkanına ilettiğini ilettiğini belirtti.

Takımının Beira-Rio stadında yaptığı çalışmaya katılan Alex, "Evet teklifi bana ilettiler. Menajerim ile de görüştüler. Ama ben şu ana için takımımı bırakmayı düşünmüyorum." dedi.

CİHAN

TolgaTopçu61
fernandao olmazsa insallah prica ya yönelmezler

Samet Berber
30.12.2007, 00:35
o zaman benim delirdiğim andır işte ...

Fatih Öztürk
bence hiçbiri.:)bu iki ismin transferi çıkmazda.hiç sanmıyorum olumlu sonuc geleceğini.
civciv alex kuşta fernando:D
bence biri cıkacak:)

afsin
valla daha transfer sezonun başlamasına 4 gün falan var 180 e geldik kesin transfer sezonu sonunda 1000 i bulur :)
kaleci lazımdı iyi oldu destekliyorum bu transferi hayırlısı olsun bakalım...

efulim67
30.12.2007, 00:36
Yahu ben Cem Demir'de ısrar edilmesinden yanayım. Hatta bu konuda çok ısrarlıyım.
Kanımca çok yetenekli ve fiziği müsait. Neden bizde bir Mehmet Yıldız olmasın.
Ergin'den çok daha iyi olduğu kanaatindeyim.
Forvet oyuncusu son ana kadar ayakta kalabilmeli ve son vuruşu yapacak güçte olmalı.
Cem Demir bu tanımıma çok uyuyor.
Satarak ziyan etmeyelim.

Samet Yildirim

yaw prica 5 gol dahil atamaz rezil bi futbolcu...

_SeRKaN_
Bunlar yapsa yapsa 2 gurbetçi birde orta sınıf yabancıyla transferi kapatırlar...Açıkçası Brezilyadan transfer beklentim yok..Baturoğlu ümit vermiyor..

Cem Balcı
http://spor.samanyoluhaber.com/Images/News/20071229/8510.jpg

ALEX MESCHINI, TRABZONSPOR'DAN TEKLİF ALDIĞINI DOĞRULADI

Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen orta saha sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü Trabzonspor'dan 3 milyon dolarlık teklif aldığını doğruladı.

Alex, bu tekliften sonra Internacional takımı başkanı Vitorio Piffero ile bizzat görüştüğünü ve takımını şu an için bırakmayı düşünmediğini başkanına ilettiğini ilettiğini belirtti.

Takımının Beira-Rio stadında yaptığı çalışmaya katılan Alex, "Evet teklifi bana ilettiler. Menajerim ile de görüştüler. Ama ben şu ana için takımımı bırakmayı düşünmüyorum." dedi.

CİHAN

yinemi bu haber...:D

Cafer Bulur
30.12.2007, 00:37

fernandao ve alex den baska alabilecegimiz oyuncu yokmu?bu oyuncular bulunmaz hint kumasi degildir.onlarin yerlerine daha ucuz ve kaliteli ayni zamanda trabzonun yapisina uyan futbolcular bulunabilir.bunun illaki devre arasinda olmasi sart degil.sana surda katiliyorum.daha önce yasanmis vakalardan sonra brezilyaya gitmemeleri veya elibos dönmemeleri itibarimiz acisindan íyi olurdu.yoksa o oyuncularin gelmemesi dünyanin sonu degil.

SDanışmaz

Pek umudum yok. Alex zaten ayrılmak istemiyorum demiş..

Emre HIZAL
Bunlar yapsa yapsa 2 gurbetçi birde orta sınıf yabancıyla transferi kapatırlar...Açıkçası Brezilyadan transfer beklentim yok..Baturoğlu ümit vermiyor..

Valla orta sınıf yabancı oyuncuya razıyım rezil bir yabancı alcaklarına.

Fatih
30.12.2007, 00:38
zaten brezilyadan üst düzey futbolcu alamaycaklarını onlarda biliyo kısa dönemi bu şekilde taraftarı uyutarak geçiriyolar işte

Cem Balcı
30.12.2007, 00:38
ONUR GİDECEK DERTLER BİTECEK BASINDA BUGÜN - 27.12.2007

Karşıyaka'da basının ( Yeni Asır - Yeni Gün - Haber Ekspres - İzmir Gücü) gündeminde kalecimiz Onur'u Trabzonspor'a vererek oradan gelecek parayı futbolculara dağıtacağı, Şehmus'un transfer dedikodularına kızdığı, Voleybol'da Allstar sevinci haberleri yer almakta.

Yeni Asır

Onur gidiyor dertler bitiyor

http://www.yeniasir.com.tr/ya2007/12/27/gunluk/himgs/kyaka1.jpg

Karşıyaka, 500 bin euro karşılığında Karadeniz ekibine vererek kaleciden gelen parayı futbolculara dağıtacak
Karşıyaka, Ümit Milli kalecisi kaleci Onur'u Trabzonspor'a vermeye hazırlanıyor. Futbolcu borçlarının ödenmesi gereken yasal sürecin 31 Aralık'ta dolacak olması ve alacaklı futbolcuların serbest kalma hakkı almasını önlemek isteyen yönetim, bu transferle kaynak yaratıyor. Fenerbahçe'nin de ilgilendiği 19 yaşındaki file bekçisi Karadeniz temsilcisine, 500 bin euro ve bir oyuncu karşılığında veriliyor. Kaf Kaf, bordo-mavili takımdan paranın yanı sıra Ergin'i isterken, olumsuz yanıt veren Trabzonspor Ufuk Bayraktar veya Cem Demir'den birisini teklif ettiği öğrenildi. Bu konuda son kararı Teknik Direktör Engin İpekoğlu verecek. Onur'un Trabzonspor'a satılacak olması yeşil kırmızılı yönetimi de ödemelerin yapılması konusunda rahatlattı.

Şeymus köpürdü
Mardinspor'a gideceği yönünde duyumlar alınan santrfor Şeymus, sezon sonuna kadar Karşıyaka'da kalacağını söyledi. "Şeymus, Mardinspor'un kampına katıldı" şeklinde çıkan haberlere isyan eden tecrübeli futbolcu yakın çevresine, "Sezon sonuna kadar buradayım. Bir yere gitmiyorum" dedi. Bu arada Samsunspor'la görüştüğü öğrenilen Özgür, "Paramı ödenmezlerse gidebilirim" diyerek ayrılık sinyali verdi.

bence;böyle bir durumda düşünülecek en son transfer kaleci transferi olmalıydı.kaleciden ziyade defans ve forvete takviyenin olması gerekirdi.elimizde 3 tane var,elbet biri en azından bu sezonu tamamlamamıza yeterdi.ama hep olduğu gibi elimizdekilerin kıymetini yine bilmedik.

buyukkaptan
30.12.2007, 00:40
ben yabancıda istemiyorum sadece şu aymanla hüseyini gönderelim bence en büyük transfer bu olacak

TolgaTopçu61
30.12.2007, 00:40
bence;böyle bir durumda düşünülecek en son transfer kaleci transferi olmalıydı.kaleciden ziyade defans ve forvete takviyenin olması gerekirdi.elimizde 3 tane var,elbet biri en azından bu sezonu tamamlamamıza yeterdi.ama hep olduğu gibi elimizdekilerin kıymetini yine bilmedik.
genc oyuncu herzaman alinir.kim bilir seneye gene üc büyüklere kaptirirdik

AYYILDIZ
30.12.2007, 00:41

Onur transferi cok iyi bir transfer oynadigi maclardan sonra goreceksin insallah.