PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

buyukkaptan
29.12.2007, 14:07
ya bjk istemediği ftbolcuları bi anda kovabiliy biz 2 senedir tomas junu kovamadık nasıl bi iş bu biri açıklasın

Burak Tokal
29.12.2007, 14:08
ya bjk istemediği ftbolcuları bi anda kovabiliy biz 2 senedir tomas junu kovamadık nasıl bi iş bu biri açıklasın

freiburg a sattık sanıyorsam onu

Adem CAKIR
29.12.2007, 14:10
of of biz bu günleri görmek için ne yaptık ki yaa neden böyle neden herşey kötüü

Cevabı Nasrettin Hoca'nın "Hırsızın Hiç mi Suçu Yok ?" masalında bulabilirsin!..

mayd61
Alex, Trabzon'un teklifi için ne dedi?

Alex Meschini, Trabzonspor'dan teklif aldığını doğruladı. Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen orta saha sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü Trabzonspor'dan 3 milyon dolarlık teklif aldığını doğruladı.

Alex, bu tekliften sonra Internacional takımı başkanı Vitorio Piffero ile bizzat görüştüğünü ve takımını şu an için bırakmayı düşünmediğini başkanına ilettiğini ilettiğini belirtti.

Takımının Beira-Rio stadında yaptığı çalışmaya katılan Alex, "Evet teklifi bana ilettiler. Menajerim ile de görüştüler. Ama ben şu ana için takımımı bırakmayı düşünmüyorum." dedi.

Kaynak (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=66228)

Burak Tokal

Alex Meschini, Trabzonspor'dan teklif aldığını doğruladı. Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen orta saha sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü Trabzonspor'dan 3 milyon dolarlık teklif aldığını doğruladı.

Alex, bu tekliften sonra Internacional takımı başkanı Vitorio Piffero ile bizzat görüştüğünü ve takımını şu an için bırakmayı düşünmediğini başkanına ilettiğini ilettiğini belirtti.

Takımının Beira-Rio stadında yaptığı çalışmaya katılan Alex, "Evet teklifi bana ilettiler. Menajerim ile de görüştüler. Ama ben şu ana için takımımı bırakmayı düşünmüyorum." dedi.

yine aynı son...

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 14:11
neden bizim transferlerimiz hep gece belli oluyor ben anlamış değilim ?

brazilya ile saat farki oldugu icin

yns61
29.12.2007, 14:11

geçmiş olsun hepimize

_SeRKaN_
29.12.2007, 14:12

Kaynak=İnternetspor (inandırıcı gelmedi bana)..

ÖmerFarukYılmaz

geçmiş olsun hepimize

basın parayı alın şunları :)

buyukkaptan
naz yapıyor herkesin bir bedeli vardır veririsen öyle bi gelir ki roberto carlos örneğindeki gibi

Mayls
29.12.2007, 14:13
Holosko=5 milyon avro+Koray+Burak..Manisaspor müthiş bir transfer yaptı ve çok akıllı davrandılar..Kim ne derse desin Burak bu ülkenin en yetenekli ileri uç oyuncularından birisi ..Beşiktaştan ayrılması hem kendisi hemde Türk futbolu adına iyi oldu..
ve Koray..Milli bir oyuncu ve Türkiyenin iyi önliberolarından birisi..

Demek oluyor ki Selçuk İnan bize kalacak:p Umutlarım artıyor..
Koray'i duyunca benim aklima da ilk Selcuk'un yerini doldurmak istedikleri geldi. Insallah Yönetim fazla zorlukla karsilasmaz.

UğurB
29.12.2007, 14:14
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20071229/sambaci_fatihgokdeniz_cabasi.html

Umutlansak mi umutlanmasak mi?

erkankoc
29.12.2007, 14:14
bizim yonetim kolpanin alasiii...bi bk yicekleriide yok..ts ne zaman erken ve iyi transfer yapmis kuruldugundan beri...biz istanbulun 3 buuyklerinden 50 sene gerideyiz...bunu kimse inkar etmesin..bu takima transfer olmasada kume dusmeyiz.. artik bole siradan bi takim olmaya alismak lazim...tesislesmeden kurtulus yok..dun dinlediyseniz karadneiz tv yi kac yilda olacagini bilmiyom ama 140 trilyon geri odeme miz varmis..bjk borsaya acildiginda herseyi dusunmus hep zarar gosteriyo..bizim aptal yoneticiler zarar gosteremiylarmis ole bi girmisizki borsaya 20 milyon dolar icin 170 trilyon geri odemesi lazimmis..yaniii sonun baslangici bu..su tesislesme stad yapilirsa ki bence supheli ancak kurtulus bu..suanki yonetimin sucu yuzde 40 bu duurmdan taa atay aktug doneminden baslamistir yanlislar....kimse inkar etmesin bize aziz yildiirm gibi bi baskan lazim....basari icin hersey mubahtir..kimse demesin yani biz ts liyuz hak yemeyiz..paranin oldugu yerde artik mertlik yok...belkide artik saglikli dusenemiyrum ts nin su halinden ama inanin sabir tasi catladi hatta tuzla buz olduuu.....ya dusunup hep beraber bi karar verecez..ihtilall gibi birsey olacak yada bu yar dan vazgececegizz....bu klup yoneticilerin degil unutmayalimm.....bu benim senin bizim siizin klubumuz....

Rasim YILMAZ
29.12.2007, 14:15
Koray'i duyunca benim aklima da ilk Selcuk'un yerini doldurmak istedikleri geldi. Insallah Yönetim fazla zorlukla karsilasmaz.

belki çift ön liberoya dönecekler:)
Ümitlenmeyin bizimkiler para verip alamaz onları...
Albayrak gitmedikçe.. Bize rahat yok..
Adamın ismini duyunca sinirlerim kalkıyo...

Burak Tokal
29.12.2007, 14:15
'SAMBACI' FATİH-GÖKDENİZ ÇABASI!
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fernandao ve Alex'in çok kaliteli futbolcular olduğunu belirterek, "Porto Alegre'nin Fatih ve Gökdeniz'ini almaya çalışıyoruz. İşimiz oldukça zor" dedi. Baturoğlu, transferde Tranzonspor'un çıkarlarını düşündüklerini kaydetti..

Murat Altun
29.12.2007, 14:17
bütün yaz transfer gelecek diye bekledik yapmadı adam gibi transfer üstüne üstlük takımda nekadar iş yapabilecek adam varsa ya kaçırlıdlar ya sattılar bu yönetim artık defolsuın gitsin bütün sene aralığı bekledik kongre olacak kurtulacağız diye ama NERDEE adamlar hala burada şimdi bir iki futbolcu alıp herşeyi düzelteceklermi?? hadi canım sende Nuri lütfena rtık Trabzonsporumuzu rahat bırak
Yazık arada birde Ersun

buyukkaptan
29.12.2007, 14:18
selçuk alex fernandou alalım devre arasında başka bişe istemiycem söz veriyorum yönetim

Murat Altun
bütün yaz transfer gelecek diye bekledik yapmadı adam gibi transfer üstüne üstlük takımda nekadar iş yapabilecek adam varsa ya kaçırlıdlar ya sattılar bu yönetim artık defolsuın gitsin bütün sene aralığı bekledik kongre olacak kurtulacağız diye ama NERDEE adamlar hala burada şimdi bir iki futbolcu alıp herşeyi düzelteceklermi?? hadi canım sende Nuri lütfena rtık Trabzonsporumuzu rahat bırak
Yazık arada birde Ersun Yanal harcanmasa bari

Burak Tokal
yazın her 5.000 msj başına 1 transfer olmuştu bakalım ara dönemde oranlar neyi gösterecek?

yns61
29.12.2007, 14:19
yazın her 5.000 msj başına 1 transfer olmuştu bakalım ara dönemde oranlar neyi gösterecek?
:D:D:D:D:D:D:D

buyukkaptan
29.12.2007, 14:20
5000 msj soonunda olacanı bılsem ben çekmeye hazırım 10 binde çekiyim

Selçuk Çetin
29.12.2007, 14:21
bizim yonetim kolpanin alasiii...bi bk yicekleriide yok..ts ne zaman erken ve iyi transfer yapmis kuruldugundan beri...biz istanbulun 3 buuyklerinden 50 sene gerideyiz...bunu kimse inkar etmesin..bu takima transfer olmasada kume dusmeyiz.. artik bole siradan bi takim olmaya alismak lazim...tesislesmeden kurtulus yok..dun dinlediyseniz karadneiz tv yi kac yilda olacagini bilmiyom ama 140 trilyon geri odeme miz varmis..bjk borsaya acildiginda herseyi dusunmus hep zarar gosteriyo..bizim aptal yoneticiler zarar gosteremiylarmis ole bi girmisizki borsaya 20 milyon dolar icin 170 trilyon geri odemesi lazimmis..yaniii sonun baslangici bu..su tesislesme stad yapilirsa ki bence supheli ancak kurtulus bu..suanki yonetimin sucu yuzde 40 bu duurmdan taa atay aktug doneminden baslamistir yanlislar....kimse inkar etmesin bize aziz yildiirm gibi bi baskan lazim....basari icin hersey mubahtir..kimse demesin yani biz ts liyuz hak yemeyiz..paranin oldugu yerde artik mertlik yok...belkide artik saglikli dusenemiyrum ts nin su halinden ama inanin sabir tasi catladi hatta tuzla buz olduuu.....ya dusunup hep beraber bi karar verecez..ihtilall gibi birsey olacak yada bu yar dan vazgececegizz....bu klup yoneticilerin degil unutmayalimm.....bu benim senin bizim siizin klubumuz....

katılmamak ne mümkün

Ali Can
29.12.2007, 14:21
bu adamlar konustukları kadarda iş yapsalar şimdi ye kadar şampiyon olmustuk

Selçuk Çetin
29.12.2007, 14:24
fazla uzağa gitmesinler kartalspor da iskender die bir adam var fernando tipi bir adam

günlerdir yazıyoruz bu iskenderi yazanlarda var ama adamın adı iskenderinho olsa çoktan kapısında yatmaya başlamıştık :sevinç2:

zahido
29.12.2007, 14:25
anlayamadigim bir sey var
yonetim ersun hocaya 10 trilyonluk transfer sozu verdiyse bu iki adamin bonservisi 5 ise bu da yaklasik 6 trilyon eder
geriye 4 trilyon kalir bununla da hem selcuk hem de yerli bir kaleci alinir
yonetim 10 tilyonluk sozu 10 tane oyuncu almak icin mi verdi?
yoksa yonetim hala ucuza mi kaciyor ?
bunun bir fayda etmedigini anlamadilar mi ?

Galiba o 10 trilyonun icinde futbolcunun alicaklarida var.. Yani futbolcularada 1 milyon dolar verecegimizi dusunursek 7 milyon dolara mal oluyo..

Erkut Ay
29.12.2007, 14:25
yalnız kongre erteleme kongreye 1 gün kala yarının ne olacağını çözmek gibi hilebaz noktalarda acayip çalışıyor kafa haklarını yemeyelim çok iyide oyalıyorlar verecekleri cevap alacakları adamda şimdiden bellidir onu bir nuri bilir birde havarileri....

buyukkaptan
29.12.2007, 14:27
TS'de transfer çıkmazı

Fernandoa ve Alex'ten Brezilya'nın İnternacional takımının yüksek bonservis bedeli olması transferi zora sokuyor.

Trabzonspor yönetimi alternatif olarak İskandinav ülkelerinden İsveç ve Norveç'e tespit edilen futbolculara yönelecek.

Trabzonspor yönetimi yurt içerisinde ise Manisaspor'un Brezilyalı futbolcusu Rafael'i de listesine aldı. Ancak Manisaspor'un Holoskoyu Beşiktaş'a vermesi üzerine Manisaspor yönetimi Selçuk, Ufuk ve Rafael'in Giray Bulak'ın vetosu nedeniyle askıya almak zorunda kaldı.

Bordo-Mavili yönetim, Oftaş Gençlerbirliğinden Remzi Giray, İstanbul Büyük Şehir Belediyesinde oynayan Erman Kılıç'la ilgilenmeye başladı.

Trabzonspor'da zaman zaman ilk 11'de yer alan Ferhat ile Samsunspor'dan büyük ümitlerle transfer edilen ve kadroya bir türlü giremeyen Adnan'ı ise Kayserispor'un istediği, bu iki futbolcunun gitmesine izin verilmediği öğrenildi.

YANAL UYKUSUZ KALDI

Transferlerde şuana kadar hayal kırıklığı yaşayan Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın moralinin çok bozuk olduğu öğrenildi.

Brezilyanın İnternacional takımında oynayan golcü futbolcu Fernandoa ve Alex'in alınmasını çok isteyen Yanal'ın dün sabah kadar başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu ile yaptığı telefon görüşmesinden dolayı uykusuz kaldığı öğrenildi.

Öte yandan Trabzonspor'un mali saymanı emin Karaman'ın futbolculara borcumuz yok açıklaması yapması futbolculardan tepki topladığı öğrenildi.

Futbolcuların yakın çevresine paralarının verilmediğini söyledikleri öğrenildi
www.spor61.net

Mustafa OK
29.12.2007, 14:29
yattaranın transfer gündemine gelmesi gündem değiştirmek için yapılan bir aldatmaca sanırım transfer yapamayacaklar ve transfer dönemi sonuna kadar yattaranın transfer haberleriyle oyalayacaklar

ve sonunda ersun da gidecek...

Selçuk Çetin
29.12.2007, 14:29
ne olmuş ben anlamadım

yns61
29.12.2007, 14:30
Bordo-Mavili yönetim, Oftaş Gençlerbirliğinden Remzi Giray, İstanbul Büyük Şehir Belediyesinde oynayan Erman Kılıç'la ilgilenmeye başladı.

yazık değil mi bu taraftara ?

Burak Tokal
29.12.2007, 14:30
Ya bari 1.Lig den adam alsınlar o ligde aslan gibi gençler var

Burak Tokal
29.12.2007, 14:31

yazık değil mi bu taraftara ?

Bu 2 Oyuncu da çok kaliteli futbolcular keşke alınsalar

My
29.12.2007, 14:33
İbrahim Baturoğlu:
Fernandao burada Fatih Tekke, Alex ise Gökdeniz'le eş değer futbolcular. İkisi de ülkelerinde ve şehirlerinde çok seviliyorlar. Brezilya kulübü de bu futbolcuların fiyatlarını doğal olarak yüksek tutuyor. Ancak bizde buradan elimiz boş dönmek istemiyoruz. İki futbolcunun transferini de en geç 2 Ocak'ta bitirmek istiyoruz. İki futbolcu da gerçekten çok kaliteli isimler. Bizim dışımızda bu futbolcuları kadrolarına katmak isteyen başka takımlarda var. Bu yüzden bir an olsun görüşmelerimize ara vermiyoruz.Trabzonspor'un çıkarları doğrultusunda en küçük ayrıntıyı dahi düşünerek plan yapıyoruz. Başkanımız ve hocamız ile sürekli temas halindeyiz. Burası gerçek bir futbol piyasası. Bu piyasadan Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'un payını almamız gerekiyor. Futbolcular bize, Türkiye ve Trabzon için bir çok olumlu referansa karşın, olumsuz referanslarda aldıklarını söylüyorlar. Ancak Türkiye'de çok sayıda Brezilyalı futbolcunun oynuyor olması, onları ülkemize çekiyor.

spor61

buyukkaptan
ilk önce alexle fernando alınsın ondan sonra remziymiş ermanmış bakarız

batugol
bu haber 05.12.2006'ya ait
'Siyah-beyaz-kırmızılılar Brezilya Seri A Ligi'ni 2. sırada bitiren İnternacional’ın orta saha oyuncusu Alex Raphael Meschini ile görüşmelerini sürdürürken, ...
www.etvmanisa.com/modules.php?name=News&file=article&sid=3803 - 26k -''

yani ersun yanal bu adamı o zamandan beri takip ediyor
o zaman bu adam alınacak

diğer bir haber
''Sarı-kırmızılı ekibe İnternacional'ın sol kanadında oynayan Alex Raphael Meschini önerilirken, fiyatının da uygun olduğu bildirildi. ...
www.fotomac.com.tr/2006/07/21/gal112.html - 26k -''

fotomaç olduğu için ne kadar güvenilir bilemem ama
bu adamın son bir yıldır takip edenler çok demektir

buyukkaptan
29.12.2007, 14:34
aynı haberleri koymayın arkadaşlar my bu haber yukarda vardı

worldmaster
29.12.2007, 14:35
Herşeye rağmen umudumu koruyorum hiç transfer yapmasakta biz bu ligi en az 4. bitiriyoruz.Bu bir ortalama meselesi yani bu lidge her takımın bi puan limiti var çok kesin sınırları olmamakla birlikte .O yüzden bence bu devre arası transferleri iyi düşünülüp yapılmalı ve asıl hedef bu sezon türkiye kupasını alıp uefa ya gitmek olmalıdır.Acele değil dogru ve de hocanın istediği adamların alınması gerek.Ve ben hala umudumu koruyorum...

buyukkaptan
29.12.2007, 14:37
şampiyonluk paralosıyla yola çıkan bi takımın ligde 9.durumda olmasını kabullenemeyip 3 oyuncu transferi istiyoruz çok şey mi istiyoruz acaba alex fernando ve selçuku istemek suç mu günah mı

Murat Altun
29.12.2007, 14:37
yalnız kongre erteleme kongreye 1 gün kala yarının ne olacağını çözmek gibi hilebaz noktalarda acayip çalışıyor kafa haklarını yemeyelim çok iyide oyalıyorlar verecekleri cevap alacakları adamda şimdiden bellidir onu bir nuri bilir birde havarileri....

cevaba filan gerek duymuyorlar artık geldiklerinden beri her işi kötü yaptılar heerşey kötüye gitti ne oldu hiç birşey adamlardan hesap soran yokki :)

Selçuk Çetin
29.12.2007, 14:38
ne oluyo yahu

Melis 61
29.12.2007, 14:39
Ümit Milli golcü Mehmet?i armağan etmek istiyorum"Trabzonlu işadamları Trabzonspor'a borçludur" diyen genç işadamı Bozoğlu, Ersun Yanal ve yönetimin onay vermesi halinde İzmir Bucaspor?un Ümit Milli golcüsünün bütün transfer masraflarını üstlenerek Bordo-Mavili kulübe kazandırmak istiyorhttp://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/28561_b.jpg
YANAL İSTESİN GÖNDEREYİM
Trabzonlu genç işadamı Uğur Bozoğlu?dan Trabzonspor?a büyük jest... Bozoğlu, İzmir Bucaspor?un golcülerinden, Ümit Milli takımda da forma giyen, attığı gollerle dikkat çeken ve oyun stili olarak İnterli ünlü santrfor İbrahimoviç?e benzetilen Mehmet Batdal?ı Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ve yönetimin olur vermesi halinde bütün transfer masraflarını üstlenerek Trabzonspor?a kazandırabileceğini açıkladı.
TRABZONSPOR?A BORÇLUYUZ
Trabzonspor için yapamayacağı hiçbir fedakarlık olmadığını söyleyen Trabzonlu genç işadamı Uğur Bozoğlu, "Mehmet ilerisi için de umut vadeden bir futbolcu. Bütün transfer masraflarını üstlenerek oyuncuyu çok şey borçlu olduğumuz, her şeyimiz Trabzonspor'a armağan etmek istiyorum. Tabii ki takdir Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ve yönetimin" dedi. Şimdi gözler Yanal?ın 'olur' vermesine çevrildi. YORUM YAZAdınız: Şehir: E-mail: Yorum: Hakaret İçerikli Yorumlar Yayınlanmayacaktır...YORUM OKU YORUM SAYISI

Kaynak: Karadeniz Gazetesi

Yorum yok..............

demir
29.12.2007, 14:40
Alex'ten Trabzon'a red !
Internacional ekibinin sol kanat oyuncusu Alex Meschini, Trabzonspor'un teklifini geri çevirdi.

Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen Internacional ekibinin sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü teklif aldığını doğruladı.

:'(:mad::mad::mad:

Burak Tokal
29.12.2007, 14:41
Ümit Milli golcü Mehmet?i armağan etmek istiyorum"Trabzonlu işadamları Trabzonspor'a borçludur" diyen genç işadamı Bozoğlu, Ersun Yanal ve yönetimin onay vermesi halinde İzmir Bucaspor?un Ümit Milli golcüsünün bütün transfer masraflarını üstlenerek Bordo-Mavili kulübe kazandırmak istiyorhttp://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/28561_b.jpg
YANAL İSTESİN GÖNDEREYİM
Trabzonlu genç işadamı Uğur Bozoğlu?dan Trabzonspor?a büyük jest... Bozoğlu, İzmir Bucaspor?un golcülerinden, Ümit Milli takımda da forma giyen, attığı gollerle dikkat çeken ve oyun stili olarak İnterli ünlü santrfor İbrahimoviç?e benzetilen Mehmet Batdal?ı Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ve yönetimin olur vermesi halinde bütün transfer masraflarını üstlenerek Trabzonspor?a kazandırabileceğini açıkladı.
TRABZONSPOR?A BORÇLUYUZ
Trabzonspor için yapamayacağı hiçbir fedakarlık olmadığını söyleyen Trabzonlu genç işadamı Uğur Bozoğlu, "Mehmet ilerisi için de umut vadeden bir futbolcu. Bütün transfer masraflarını üstlenerek oyuncuyu çok şey borçlu olduğumuz, her şeyimiz Trabzonspor'a armağan etmek istiyorum. Tabii ki takdir Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ve yönetimin" dedi. Şimdi gözler Yanal?ın 'olur' vermesine çevrildi. YORUM YAZAdınız: Şehir: E-mail: Yorum: Hakaret İçerikli Yorumlar Yayınlanmayacaktır...YORUM OKU YORUM SAYISI 0 Bu Sayfada Yayınlanan Yorumlar Okurlarımızın Görüşleri Olup Gazetemizle Hiçbir İlişkisi Yoktur...BU HABERİ ARKADAŞINA GÖNDERAdınız Soyadınız : Arkadaşınızın Email Adresi
Gönder
GÜNÜN DİĞER SPOR HABERLERİÜmit Milli golcü Mehmet?i armağan etmek istiyorum (http://www.gazetekaradeniz.com/haber_ayrinti.php?h_id=28561) En Ucuz ve En Güvenli Mağaza (http://www.bizimev.com.tr/)Yemek Takımları 199,00 Ytl
Elektrikli Süpürge 78,00 Ytl
Mutfak Robatları 79,00 Ytl
İnfrared Isıtıcılar 119,00 Ytl
Ve daha yüzlerce ürünler ile
Eviniz,işyeriniz,mutfağnız ve
Kişisel tüm ihtiyacınız için
En ekonomik ve En Güvenilir
Yeni Sanal Mağazanız (http://www.bizimev.com.tr/)www.bizimev.com.tr (http://www.bizimev.com.tr/)YONCA DAVET & ORGANİZASYON (http://www.yoncadavet.com/)Yılların Tecrübesi ile (http://www.yoncadavet.com/)Düğün, Nişan, Açılış, Tanıtım, Toplantı, Eğlence, Havai Fişek organizasyonlarında sınırsız hizmet ve seçenek. Trabzon'un En Büyük Sergi Mağazasında kendi gözlerinizde görün. Cumhuriyet Caddesi'nde.. (http://www.yoncadavet.com/)Telefon : 0462 326 43 15www.yoncadavet.com (http://www.yoncadavet.com/)BERMO MOBİLYA Yeni AdresindeNümune Hastanesi 200 m. ilerisi, 100.Yıl İlköğretim okulu yanında yeni showroomumuz ile hizmetinizdeyiz. Trabzon'da Mobilyanın merkezi. Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile...Tel: 0462 223 65 87Gül İpek Moda Evi (http://www.gulipekmoda.com/)Yeni Gelinlik ve Abiye Modelleri ile Kunduracılar'da Bordomavi Cafe Karşısında. Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri. Kendinizi özel hissedin. (http://www.gulipekmoda.com/)www.gulipekmoda.com (http://www.gulipekmoda.com/)Telefon :0462 321 68 24BURAYA REKLAM VERİNFirmanızın veya ürününüzün reklamlarını burada yayınlayın. Her gün on binlerce ziyaretçimize direk ulaşın. Aralık Sonuna Kadar Hemen Arayın, İndirim Kampanyasından Siz de Faydalanın ve Üst sıralarda yerinizi alın.Reklam Tel: 0462 326 12 81BURAYA REKLAM VERİNFirmanızın veya ürününüzün reklamlarını burada yayınlayın. Her gün on binlerce ziyaretçimize direk ulaşın. Aralık Sonuna Kadar Hemen Arayın, İndirim Kampanyasından Siz de Faydalanın ve Üst sıralarda yerinizi alın.Reklam Tel: 0462 326 12 81BURAYA REKLAM VERİNFirmanızın veya ürününüzün reklamlarını burada yayınlayın. Her gün on binlerce ziyaretçimize direk ulaşın. Aralık Sonuna Kadar Hemen Arayın, İndirim Kampanyasından Siz de Faydalanın ve Üst sıralarda yerinizi alın.Reklam Tel: 0462 326 12 81BURAYA REKLAM VERİNFirmanızın veya ürününüzün reklamlarını burada yayınlayın. Her gün on binlerce ziyaretçimize direk ulaşın. Aralık Sonuna Kadar Hemen Arayın, İndirim Kampanyasından Siz de Faydalanın ve Üst sıralarda yerinizi alın.Reklam Tel: 0462 326 12 81BURAYA REKLAM VERİNFirmanızın veya ürününüzün reklamlarını burada yayınlayın. Her gün on binlerce ziyaretçimize direk ulaşın. Aralık Sonuna Kadar Hemen Arayın, İndirim Kampanyasından Siz de Faydalanın ve Üst sıralarda yerinizi alın.Reklam Tel: 0462 326 12 81

vereceği adam ne olursa olsun bence bu davranış ödülsüz kalmamalıdır....

10 numara
29.12.2007, 14:42
ne oluyo yahu

birşey olmuyor sorunda orda zaten..:D

buyukkaptan
29.12.2007, 14:42
melis saolasın elektrık supurgesınınde fıyaını ogrendık bı bahaneyle

Üzeyir Gönül
29.12.2007, 14:43
Ersun Yanal prensipli bir adam. İstediği transferler yapılmazsa büyük ihtimalle istifa eder. Yönetim Ersun Hoca'ya verdiği sözü tutmazsa (tabii ki söz vermişse) Ersun Hoca'yı da takımda tutamazlar diye düşünüyorum. Eğer Ersun Yanal büyük bir takımı (daha neresi büyük kalmışsa) çalıştırma fırsatını da kaçırmak istemeyebilir, belki gelecek seneyi de bekleyebilir; ama en kötü ihtimalle istedikleri o zaman da alınmazsa istifa eder ve biz de artık uzun yıllar daha bir halt yiyemeyiz.
Beşiktaş bir Holosko için (biz de istemiştik) 5 trilyon para ve Koray ve Burak gibi iki futbolcuyu da bonservisleriyle verebiliyor bir anda. Hem de her zaman kulüp zarar ettiği halde. Biz ise iki kuruşun hesabını yapmaya devam ediyoruz. Yok bütçeye uygun futbolcular alacakmışız da falan filan.
Artık bıktım bu masallardan. Ben bütçeye uygun transfer değil, takımı ileri götürecek bir transfer istiyorum kardeşim. Nedir bu çektiklerimiz be. Yıllardır aynı masalla uyutmaya çalışıyorlar. Eğer paraları yoksa bir ara Galatasaray'ın da yaptığı gibi taraftarlardan para toplayalım. Belki o zaman bir şeyler yaparlar. Tabii o paraları da yemezlerse...

Selçuk Çetin
29.12.2007, 14:43
Bu 2 Oyuncu da çok kaliteli futbolcular keşke alınsalar

şu senin avatarındaki haç filan ne iş başka bişey bulamadınmı :mad:

Burak Tokal
29.12.2007, 14:44
Ersun Yanal prensipli bir adam. İstediği transferler yapılmazsa büyük ihtimalle istifa eder. Yönetim Ersun Hoca'ya verdiği sözü tutmazsa (tabii ki söz vermişse) Ersun Hoca'yı da takımda tutamazlar diye düşünüyorum. Eğer Ersun Yanal büyük bir takımı (daha neresi büyük kalmışsa) çalıştırma fırsatını da kaçırmak istemeyebilir, belki gelecek seneyi de bekleyebilir; ama en kötü ihtimalle istedikleri o zaman da alınmazsa istifa eder ve biz de artık uzun yıllar daha bir halt yiyemeyiz.
Beşiktaş bir Holosko için (biz de istemiştik) 5 trilyon para ve Koray ve Burak gibi iki futbolcuyu da bonservisleriyle verebiliyor bir anda. Hem de her zaman kulüp zarar ettiği halde. Biz ise iki kuruşun hesabını yapmaya devam ediyoruz. Yok bütçeye uygun futbolcular alacakmışız da falan filan.
Artık bıktım bu masallardan. Ben bütçeye uygun transfer değil, takımı ileri götürecek bir transfer istiyorum kardeşim. Nedir bu çektiklerimiz be. Yıllardır aynı masalla uyutmaya çalışıyorlar. Eğer paraları yoksa bir ara Galatasaray'ın da yaptığı gibi taraftarlardan para toplayalım. Belki o zaman bir şeyler yaparlar. Tabii o paraları da yemezlerse...

Evet istifa yakın gibi biz en iyisi bir sonraki TD miz için bi anket hazırlayalım şimdiden

trabezonda
29.12.2007, 14:45
Bari Erman Kilic ve Remzi Giray `i alsalar cok yararli olurdu. Genc vaad eden oyuncalara öncelik verilmesi gerekiyor. Almanyada cok gelecek vaad eden gurbetci oyuncular var. Bunlardan yararlanmamiz gerekiyor.
Bunlarin arasinda Trabzonlu olanlarida var.
Haydi yönetim biraz daha tempo. Bekliyoruz...

Selçuk Çetin
birşey olmuyor sorunda orda zaten..:D

niye olmuyo yahu

İsmail Çavuşoğlu
bence eğer haber doğruysa uğur bozoglunu tebrik etmek gerekir.mehmet batdal ismini forumda bir arkadaşımız şimdi ismini hatırlayamıyorum cok sık dile getiriyordu.cok ıyı bir futbolcu oldugundan bahsediyordu.
ersun hoca kabul eder hem neden etmesınkı hem ıyı oyuncu hem bedeva..

salihismet
29.12.2007, 14:47
TS'de transfer çıkmazı

Fernandoa ve Alex'ten Brezilya'nın İnternacional takımının yüksek bonservis bedeli olması transferi zora sokuyor.

Trabzonspor yönetimi alternatif olarak İskandinav ülkelerinden İsveç ve Norveç'e tespit edilen futbolculara yönelecek.

Trabzonspor yönetimi yurt içerisinde ise Manisaspor'un Brezilyalı futbolcusu Rafael'i de listesine aldı. Ancak Manisaspor'un Holoskoyu Beşiktaş'a vermesi üzerine Manisaspor yönetimi Selçuk, Ufuk ve Rafael'in Giray Bulak'ın vetosu nedeniyle askıya almak zorunda kaldı.

Trabzonspor'da zaman zaman ilk 11'de yer alan Ferhat ile Samsunspor'dan büyük ümitlerle transfer edilen ve kadroya bir türlü giremeyen Adnan'ı ise Kayserispor'un istediği, bu iki futbolcunun gitmesine izin verilmediği öğrenildi.

YANAL UYKUSUZ KALDI

Transferlerde şuana kadar hayal kırıklığı yaşayan Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın moralinin çok bozuk olduğu öğrenildi.

Brezilyanın İnternacional takımında oynayan golcü futbolcu Fernandoa ve Alex'in alınmasını çok isteyen Yanal'ın dün sabah kadar başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu ile yaptığı telefon görüşmesinden dolayı uykusuz kaldığı öğrenildi.

Öte yandan Trabzonspor'un mali saymanı emin Karaman'ın futbolculara borcumuz yok açıklaması yapması futbolculardan tepki topladığı öğrenildi.

Futbolcuların yakın çevresine paralarının verilmediğini söyledikleri öğrenildi
www.spor61.net

Burasi cok önemli, Yattaraya var yerliye yok, bu aciklamayi yapan kulüp yetkiliside cok iyi biliyorki yerliler uefa ya biraz zor gider, sikiysa gitsin, silkelerler adami. Bu bize $unu gösteriyor, ne kadar yerli alirsak o kadar daha rahatimiz artar. Dü$ünebiliyormusunuz, Mali sayman göbekli duru$uyla insana güven veren bir edayla, Bari$ Memi$i yanina almi$ ba$ini ok$ayarak $öyle diyor: Hicbir futbolcumuza borcumuz yoktur, isteyen Bari$a sorsun. Yani yerli futbolcular yönetimleride rahatladirlar, istedikleri gibi yalan söyleyebilirler, hicbir yerli futbolcu cikipta sayin yöneticim yalan söylüyor, bize kuru$ para vermediler, parasizliktan kumu$la ka$iniyoruz diyemez.

Ya bu ne haldir anlayamadim, parasiz ba$kan seceriz, kasanin anahtarini yastigin altina koyar kimseye para vermez, Aorolyo gibi futbolcuyu kacirir, parali adam seceriz, bir iki iyi furbolcu alirlar ve en kisa zamanda onlari kovar, parasini kurtarir, ondan sonra bekleki adam elini cebine atacakta futbolcu alacak, adamin cebinde akrap varmi$ sanki eli cebine hic gitmezki.

buyukkaptan
29.12.2007, 14:47
ya bu uğur bozoglu mu yoksa utku bozoğlu mu hani şu fabionu elleri jeffersonu alan olmasın bu

tamuğ yamtar
29.12.2007, 14:48
şu senin avatarındaki haç filan ne iş başka bişey bulamadınmı :mad:

Sana ne kardeşim?

Adam belki hristiyandır.

Seni ne ilgilendirir?

zeleka
YANAL UYKUSUZ KALDI

.................................................. .................................................. ..................................

Arkadaslar diyelimki bu iki futbolcu alindi, ama beklenileni veremediler ersun hoca bu ikisini istiyor!!! yani onun istegi dogrultusunda aliniyor bu ikili !!! ehh beklentileri yanlis cikarda bu ikilide fos cikarsa ersun hoca ne yapacak ozaman !!! yoksa ...... yoksa.... yoksa.....

simdi bir sey eklemek istiyorum.. gazetelerin yazdiklarina gore bu iki futbolcu Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr , ozaman dunyanin hic bir klubu bu iki futbolcuyu takip etmedilermi vs vs vs yani cok dusunceli degilmi 10 milyon verebilcek kapasite de degilmi bir real madrit veyatda her hangi bir siradan klub ,ispanyada / italyada/ almanyada/ vs vs vs demek istedigim su belki Turkiye liginde superrrrr ola bilirlerrrr ama gozumuzde cokda buyutmuyelim bu tur futbolculari . gelsin ler kendilerini ispatlasinlar ve sonra gidipde imzalarini alalim .

eren_61
bence iş adamlarımızı bu şekilde kulube fayda sağlamak açısından yönlendirmek gerekiyor.çok güzel bir davranış.mesela alex ve fernandou içinde 3 iş adamı toplanıp bonservis bedellerini biz ödüyoruz deseler fena mı olur???

TSezgin61
29.12.2007, 14:49
ersun hoca büyük ihtimal söylendigi gibi istifa eder eger istedikleri olmazsa...

su kaderimiize bakin yaaa.... hep üzüntü, hep stres... 23 senenin nasil gectigi zaten ortada...

sadece nokta transferleri yapmiyoruz. birkerede yapsakta 23 sene son bulsa...

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 14:49
ya 3 transfer fazlami bir sey istiyoruz

10 numara
29.12.2007, 14:50
niye olmuyo yahu

bilmem başkan'a sor...nedense brezilya bizim yöneticileri fazla geriyor karnaval ve rio olayı olmasın:cool:

Melis 61
29.12.2007, 14:50
ya bu uğur bozoglu mu yoksa utku bozoğlu mu hani şu fabionu elleri jeffersonu alan olmasın bu
Utku Bozoğlu, Murat Bozoğlunun babası. Yaşlı ve klübün eski yöneticilerinden. Uğur Bozoğlu başka bir iş adamı ama akraba olabilirler.

TSezgin61
29.12.2007, 14:51
YANAL UYKUSUZ KALDI

.................................................. .................................................. ..................................

Arkadaslar diyelimki bu iki futbolcu alindi, ama beklenileni veremediler ersun hoca bu ikisini istiyor!!! yani onun istegi dogrultusunda aliniyor bu ikili !!! ehh beklentileri yanlis cikarda bu ikilide fos cikarsa ersun hoca ne yapacak ozaman !!! yoksa ...... yoksa.... yoksa.....

simdi bir sey eklemek istiyorum.. gazetelerin yazdiklarina gore bu iki futbolcu Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr , ozaman dunyanin hic bir klubu bu iki futbolcuyu takip etmedilermi vs vs vs yani cok dusunceli degilmi 10 milyon verebilcek kapasite de degilmi bir real madrit veyatda her hangi bir siradan klub ,ispanyada / italyada/ almanyada/ vs vs vs demek istedigim su belki Turkiye liginde superrrrr ola bilirlerrrr ama gozumuzde cokda buyutmuyelim bu tur futbolculari . gelsin ler kendilerini ispatlasinlar ve sonra gidipde imzalarini alalim .

adam bize gelmeye can atiyorda, kendini ispatlamak icin gelcek bize....

buyukkaptan
dün akşam karadeniz tvde trabzonun programını izliyorum 20 yaşlarında bi çocuk oturuyor adam diyor bakın bu çoçuk trabzonun şampiyonluğunu görememiş uşakta öyle masum masum bakay kı öyle acıdım ki hem ona hem kendime

sarman61
YANAL İSTESİN GÖNDEREYİM
TRABZONSPOR?A BORÇLUYUZ
Trabzonspor için yapamayacağı hiçbir fedakarlık olmadığını söyleyen Trabzonlu genç işadamı Uğur Bozoğlu, "Mehmet ilerisi için de umut vadeden bir futbolcu. Bütün transfer masraflarını üstlenerek oyuncuyu çok şey borçlu olduğumuz, her şeyimiz Trabzonspor'a armağan etmek istiyorum. Tabii ki takdir Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ve yönetimin" dedi. Şimdi gözler Yanal?ın 'olur' vermesine çevrildi. YORUM YAZAdınız: Şehir: E-mail: Yorum: Hakaret İçerikli Yorumlar Yayınlanmayacaktır...YORUM OKU YORUM SAYISI

Yorum yok..............

Nutkum tutuldu. Alkışlanacak bir davranış.

İsmail Çavuşoğlu
29.12.2007, 14:52
bence iş adamlarımızı bu şekilde kulube fayda sağlamak açısından yönlendirmek gerekiyor.çok güzel bir davranış.mesela alex ve fernandou içinde 3 iş adamı toplanıp bonservis bedellerini biz ödüyoruz deseler fena mı olur???
kesinlikle katılıyorum eger heryey Trabzonspor için ise hiç bir menfaat gözetilmiyorsa böyle bir davranışta bulunmaları gerekir.bunun ilk örneğini Bozoğlu verdi (haber doğruysa) bu davranışların artması temennisiyle...

buyukkaptan
29.12.2007, 14:52
Utku Bozoğlu, Murat Bozoğlunun babası. Yaşlı ve klübün eski yöneticilerinden. Uğur Bozoğlu başka bir iş adamı ama akraba olabilirler.

pardon doğru murat bozoğluydu benim dediğim

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 14:55
tebrik etmek lazim bu is admain davranis trabzonlu is adamlarina ders olsun

Erdem Keser
29.12.2007, 14:57
Uğur Bozoğluda kim..Neden şimdi böyle bir şey yapma ihtiyacı hissetti acaba..

Reklam kokan hareketler bunlar..

Salih Yazıcı
29.12.2007, 14:57
arkadaşlar trabzonlu iş adamları kesinlile bişeyler yapmalı kulüp borsa yüzüden borç batağında trabzonun büyükleri artık bişeyler yapmalııııııııı

buyukkaptan
29.12.2007, 14:59
keşke yapsında üzümünü ye bağını sorma

OFLU
29.12.2007, 15:01
Reklami olacak tabi adam okadar para sayiyor,2 satir reklami haberi cikmasinmi?
Helal olsun dogruysa,herkesin yapabilecegi bi davranis degil..

Erdem Keser
29.12.2007, 15:02
keşke yapsında üzümünü ye bağını sorma

Zaten bu hale hep üzümleri yedikten sonra bağını sormadığımız için geldik..

Can
29.12.2007, 15:02
off allahım yaa kaç saatir netteyim bi haber yok yaa

buyukkaptan
29.12.2007, 15:03
ben daha dayanamıycam fıfa oyununda selçuku fernandoyu bide alexi transfer edeyim trabzona kendimi avutayım yoksa kafayı yıycem

İsmail Çavuşoğlu
29.12.2007, 15:03
keşke diğer güçlü işadamlarımızda bir kaç transferi ustlenselerde varsın reklam olsun.hiç önemli değil..

muharrem demirc
29.12.2007, 15:05
Baturoğlu Brezilyadaki turistik seyahatini tamamlasın geri gelsin vatan çoluk çocuk hasreti çekmesin. fernando ve aleks olmamış bari Mansare ile Prica'yı alalım. Hep umut hep hayal hem masal ...bu beceriksiz softaların elinde oyuncak olmuş takım....akşam karadeniz Tv de izlediğim programda konuşanlara bakınca tamamen umudu kestim bu takımdan....konuşanların hiçbirinde nitelik yok görünüm berbat...kurulan cümleler ofsayt....kalite yok.....bu bataklıkta gül bitmez....:(:(:(:(:(

demir
29.12.2007, 15:05
iyice butun umutlarım tukendı sankı hayatım boyunca hıc takım tutmamısım ve hıc futbolla ılgılenmemısım gıbı bır duyguyla yasıyorum ..! ama ben sunu anlamıyorum 2 sene oncesıne kadar borcu oplmayan ıkı kulupden bırısı degılmıydık bız ne oldu sımdı nedır bu karamsarlık naraları yaww anlamıyorum bır turlu sorun borc degıl sorun baska bıse borcun vardır topcu almazsın ama alt yapıdan gelenler umit verır en azından oda yok en son alt yapıdan geşlen futbolşcu gokdenız sız dusunun gerısını ?? eee simdi ne olacak 50 trilyon borc varmıs ozman kapatın klubu gıdın baska bır ısımle baska bır takım kurar bız yıne klendımızı avuturuz ...! ya anlamıyorum ıstanbul takımlarınında borcu cok ama bızım yasadıgımız sorunları yasamıyorlar haluk ulusoy borcunu odesın dıye bjk ye yardım edıyor ama bıze gelınce ıs adamları bıle kılını kıpırdatmıyor sıumdı dusunuyorum bu sehrin ınsanı bu takın taraftarı nerde hata yapıyor ????

28TS61
29.12.2007, 15:07
baturoglu yilbasi tatili icin gitti anlasilan oraya

Fatih Öztürk
29.12.2007, 15:07
bence trabsfer komitemiz sağ gösterip sol vurmaya calışıyor.adamalr eşekmi n değerli oyuncularını kalkıpta trabzona versinler.büyük taraftar önünde top oynuyorlar.coktan referans almıştır bu brezilyalılar.hoş ben teklif götürüldüğüne inanmıyorum ama neyse.

10 numara
29.12.2007, 15:10
haber yok ama alex 'in videolarını izledim mest oldum frikikleri çok iyi süratli aynı zamanda çok teknik. inş. olur...

Mr.No
baturoglu yilbasi tatili icin gitti anlasilan oraya

Bitmez o tatil daha.

Obi-Van
Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen Internacional ekibinin sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü teklif aldığını doğruladı.
http://internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif

kaynak: internetspor.com

birer bardak soğuk su iyi gider şu haberin üzerine ayrıca alexin yerine pupo gelecek onu söylüyeyim

yns61
lanet olsun yaa

salihismet
29.12.2007, 15:11
-Alo, yöneticim,artik yeter ya, millet ac kurtlar gibi transfer bekiliyor, bir $ey almadan gelirsen seni oyarim
-sayin ba$kan bu i$ o kadar kolay deyil, adamlar para istiyor, bu bizim icin cok hassas bir olay, bana canini ver para verme sakin demi$din, unuttun mu?
-bak kafami bozma, ben sana hic para verme demedim, vereceksin elbette, vereceksin ama, az vereceksin.
-ba$kanim bana öyle bir $ey demedin, hatta hic para harcamayayim diye valizime koydugun simitllerle idare etmem icin bana siki siki tempih etmi$din.
-yönetici dedinmi böyle olacak, bak sana bir$ey söyliyeyim, öyle anla$iliyorki bunlari alamiyacagin, taraftara nasil bir yalan söyliyeceginide ayarla buraya öy le gel,
-ayip ediyorsun ba$kanim, beni niye taraftarla kar$i kar$iya birakiyorsun?
-biz burada bo$ mu duruyoruz zannediyorsun, yataranin i$iyle ugra$iyoruz, adam bizi kö$eye siki$tirdi, mecburen parasini verdik, ne yapacagimi $a$irdim, uykularim kacti. Ama noter tespiti yaptirdim, o aldigi paralari fitil fitil burnundan getimezsem banada Transfer Nuri demesinler.

Selçuk Çetin
29.12.2007, 15:11
ben daha dayanamıycam fıfa oyununda selçuku fernandoyu bide alexi transfer edeyim trabzona kendimi avutayım yoksa kafayı yıycem

hocam hayrına şu indipientede bi golcü var adam 13 maçta 14 gol atmıştı onuda alsana be :)

buyukkaptan
29.12.2007, 15:12
bu transferler eğer alex gelmek istemediğinden yatarsa bu tam bir skandaldır 2 senedir bu adamların peşinde diymyiz insan önce bir sorar anlaşırsak glmeye niyetin var mı 2 senedir adalar için uğraş ver sonra deki ben burda rahatı m gelmiyorum temel fıkralarını geçtik yaww

Cem Balcı
29.12.2007, 15:13
lanet olsun yaa

galiba bu transfer olayında denebilecek en iyi söz.:D

demir
-Alo, yöneticim,artik yeter ya, millet ac kurtlar gibi transfer bekiliyor, bir $ey almadan gelirsen seni oyarim
-sayin ba$kan bu i$ o kadar kolay deyil, adamlar para istiyor, bu bizim icin cok hassas bir olay, bana canini ver para verme sakin demi$din, unuttun mu?
-bak kafami bozma, ben sana hic para verme demedim, vereceksin elbette, vereceksin ama, az vereceksin.
-ba$kanim bana öyle bir $ey demedin, hatta hic para harcamayayim diye valizime koydugun simitllerle idare etmem icin bana siki siki tempih etmi$din.
-yönetici dedinmi böyle olacak, bak sana bir$ey söyliyeyim, öyle anla$iliyorki bunlari alamiyacagin, taraftara nasil bir yalan söyliyeceginide ayarla buraya öy le gel,
-ayip ediyorsun ba$kanim, beni niye taraftarla kar$i kar$iya birakiyorsun?
-biz burada bo$ mu duruyoruz zannediyorsun, yataranin i$iyle ugra$iyoruz, adam bizi kö$eye siki$tirdi, mecburen parasini verdik, ne yapacagimi $a$irdim, uykularim kacti. Ama noter tespiti yaptirdim, o aldigi paralari fitil fitil burnundan getimezsem banada Transfer Nuri demesinler.

transfer nuri hee :D

pReN@_61
Yavaştan fernando ve alexi unutmak gerek...

Birkaç gün öncesinde de belirttiğim gibi; bu yönetim bırakın fernando alexi, 3.ligden transferi zor yapar.

Malesef durum budur.

Selçuk Çetin
29.12.2007, 15:14
german denis ındepiente arjantin aha adınıda buldum parası neyse ver takıma kazandır

demir
29.12.2007, 15:14
ben gıdıyorum ıyıce moralım bozuldu

28TS61
29.12.2007, 15:15
bizim yonetim niye bu kadar parayi cebinde tutmayi seviyor (gerci parada yok) ikisinin maliyeti 5 milyon $ ise, 5 ver hatta 6 milyon $ verki, gelip tkima fayda saglasinlarki, sende bu verdigin parayi, stada gelen ve formalarini alan taraftarlardan zaten geri alcaksin. 1-2 milyon $ fazla versek sanki dunyanin sonu olcak

buyukkaptan
29.12.2007, 15:16
german denis ındepiente arjantin aha adınıda buldum parası neyse ver takıma kazandır

istersen ronaldınhoyu alayım öyle basit topçu isimleriyle meşgul etme beni:D:D:D

Fatih Öztürk
29.12.2007, 15:17
arkadaşalr karamsarlığa girmeyelim.eninde sonunda bi kaç topcu alacakalr.ve bizim bildiğimiz ersun hoca yaş tahtaya kolay basmaz.istediği transferler yapılmazsa zaten ikinci devre başlaamdan gider.elle tutulur transfer yapacakalrından umutluyum.en aazından kendimi avutuyorum

DURAS
29.12.2007, 15:17
http://internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif

kaynak: internetspor.com

birer bardak soğuk su iyi gider şu haberin üzerine ayrıca alexin yerine pupo gelecek onu söylüyeyim
bu haber 2 gün evvel brezilya gazetelerinde çıkıpta, 2 gün sonra Türkiyede tercümesi yapılan haberdir.bizim forumda o gece tercümesi yapılmıştı:D benim anlamadığım bir takımın gelmiş geçmiş hiçbir yöneticisi ders almazmı yahuu. bu son 3-4 yılda kaçıncı brezilya seferi hepsindede aylarca uğraştık sadece ellerle, jeffi alabildik onlardanda verim alamadık. daha niye gidiyorsunuz brezilyaya uğraşııp vakit kaybediyorsunuz.

buyukkaptan
29.12.2007, 15:18
ersun hocanın gitmesi zaten daha çok karamsarlığa itecek ya beni

Selçuk Çetin
29.12.2007, 15:18
istersen ronaldınhoyu alayım öyle basit topçu isimleriyle meşgul etme beni:D:D:D

german hem genç hem ucuz ama iyi topçu ronaldinho 2 sene ancak oynar kaptan senin gibi iyi bir menajer bunları düşünmeli :):):):rolleyes:

Obi-Van
29.12.2007, 15:19
fernandao nun gelme olasılığı var fakat alex işi bitmiştir, pupo gelecek ayrıca kaleci operasyonu içinde düğmeye basıldı karşıyakanın kalecisi alınabilir, yöneticiler shaka hislopa teklif götürmüşler ve teklife sıcak bakıyormuş.

Volkan Albayrak
29.12.2007, 15:19
bu haber 2 gün evvel brezilya gazetelerinde çıkıpta, 2 gün sonra Türkiyede tercümesi yapılan haberdir.bizim forumda o gece tercümesi yapılmıştı:D benim anlamadığım bir takımın gelmiş geçmiş hiçbir yöneticisi ders almazmı yahuu. bu son 3-4 yılda kaçıncı brezilya seferi hepsindede aylarca uğraştık sadece ellerle, jeffi alabildik onlardanda verim alamadık. daha niye gidiyorsunuz brezilyaya uğraşııp vakit kaybediyorsunuz.

her sene bi başkası gidiyor

Selçuk Çetin
29.12.2007, 15:20
bu transfer başlığına yeni bir başlık lazım busene kimleri alamaya çalışıp alamayız diye ne hikayeler çıkar varyaa baturoğlu bırak sen bu transfer işini sayın perekli al gel şu adamları artık

Mr.No
29.12.2007, 15:21
b,c,d planları kimler acaba ? Bilsek de bir görsek nasıl adamlar.

Volkan Albayrak
29.12.2007, 15:23
her sene aynı hikaye

Mert Zaman
ersun hoca nereye gidior :S:SS

DURAS
her sene bi başkası gidiyor
hersene başkası gidiyor ne demek anlamadım, sonuç hüsranmı değilmi. ee ne uğraşıyorlar daha brezilya pazarıyla.geçmişten ders almıyorlar. ayrıca bunlar yurt içinden transferi bitirirler ancak. bana öyle geliyorki, kasımpaşanın veya agücünün forvetini alırlar. orta sahayada alabilirlerse selçuğu. kaleyede kyakalı onur. başka transfer beklemeyelim

buyukkaptan
29.12.2007, 15:24
b,c,d planları kimler acaba ? Bilsek de bir görsek nasıl adamlar.

Allahtan alfabede 29 harf var yoksa 30.alternatiften giderdiler

28TS61
29.12.2007, 15:26
her sene aynı hikaye

her sene olsa iyi, her 6ayda bir aynisi masallar....

Selçuk Çetin
29.12.2007, 15:27
yok bugün transfer yapamayacağım ben gidiyorum, hadi iyi muhabbetler

Mert Zaman
29.12.2007, 15:27
her sene olsa iyi, her 6ayda bir aynisi masallar....
onlemek elde deil ne yapalım

Fatih Öztürk
29.12.2007, 15:28
durun bakalım hiç bir şeyin netleştiği belli değil.senaryo yazmayalım beyler.resun hoca sabaha kadar brezilyadaki yöneticiyle görüşmüş.daha kokusu cıkmadan umutsuzluğa düşmeye gerek yok.yarına kadar netleşir yeni transferler.

salihismet
29.12.2007, 15:29
Eger bu Brezilyalilari transfer ederlerse, ba$ta Transfer Nuri olmak üzere, bütün yöneticilere ekmek arasi corba ismarliyacagim, bu corbada bizim de tuzumuz olsun. arkada$lar ben gelene kadar sitres ve sinirden uzak durum.

sbay
29.12.2007, 15:29
http://www.ajansspor.com/resim/fernandao_internacional_sev.jpg 'SAMBACI' FATİH-GÖKDENİZ ÇABASI!

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fernandao ve Alex'in çok kaliteli futbolcular olduğunu belirterek, "Porto Alegre'nin Fatih ve Gökdeniz'ini almaya çalışıyoruz. İşimiz oldukça zor" dedi. Baturoğlu, transferde Tranzonspor'un çıkarlarını düşündüklerini kaydetti..

Trabzonspor, transfer arayışlarına tüm hızıyla devam ediyor. Brezilya'da bulunan bordo - mavili takımın başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fernandao ve Alex'in kulübü Internacional ile temaslarının sürdüğünü belirterek, "Fernandao burada Fatih Tekke, Alex ise Gökdeniz'le eş değer futbolcular. İkisi de ülkelerinde ve şehirlerinde çok seviliyorlar. Brezilya kulübü de bu futbolcuların fiyatlarını doğal olarak yüksek tutuyor. Ancak biz de buradan elimiz boş dönmek istemiyoruz. İki futbolcunun transferini de en geç 2 Ocak'ta bitirmek istiyoruz. İki futbolcu da gerçekten çok kaliteli isimler. Bizim dışımızda bu futbolcuları kadrolarına katmak isteyen başka takımlar da var. Bu yüzden bir an olsun görüşmelerimize ara vermiyoruz" dedi.

"TRABZONSPOR'UN ÇIKARLARINI DÜŞÜNÜYORUZ"
Fernandao ve Alex'in fiyatlarının yüksek olduğunu söyleyen Baturoğlu, "Trabzonspor'un çıkarları doğrultusunda en küçük ayrıntıyı dahi düşünerek plan yapıyoruz. Başkanımız ve hocamız ile sürekli temas halindeyiz. Burası gerçek bir futbol piyasası. Bu piyasadan Trabzonspor'un payını almamız gerekiyor. Futbolcular bize, Türkiye ve Trabzon için bir çok olumlu referansa karşın, olumsuz referanslar da aldıklarını söylüyorlar. Ancak Türkiye'de çok sayıda Brezilyalı futbolcunun oynuyor olması, onları ülkemize çekiyor" diye konuştu.

buyukkaptan
29.12.2007, 15:30
durun bakalım hiç bir şeyin netleştiği belli değil.senaryo yazmayalım beyler.resun hoca sabaha kadar brezilyadaki yöneticiyle görüşmüş.daha kokusu cıkmadan umutsuzluğa düşmeye gerek yok.yarına kadar netleşir yeni transferler.

sabaha kadar görüştüğü için adamın uykusu kaçmış ya transfer yapamıycanı anladı bunların o da uyku muyku kalmadı adamda

Selçuk Çetin
tan diye bir şarkıcı var hani diyo ya allahım yardım et yardım et ölüyorum diye vallahi ölüyorum artık oldu olmadı bilelim artık

Volkan Albayrak
hersene başkası gidiyor ne demek anlamadım, sonuç hüsranmı değilmi. ee ne uğraşıyorlar daha brezilya pazarıyla.geçmişten ders almıyorlar. ayrıca bunlar yurt içinden transferi bitirirler ancak. bana öyle geliyorki, kasımpaşanın veya agücünün forvetini alırlar. orta sahayada alabilirlerse selçuğu. kaleyede kyakalı onur. başka transfer beklemeyelim

bunların hakikaten kafa basmıyor. arkadaş geçen sene gidene bi sor breazilyada işler nasıl gidiyor ona göre tedbirini al adam gidiyor bi bakıyor oyuncu gelmek istemiyo.. beceriksiz adamlar hani oyuncu tamamdı ne oldu ....bu kadar amatör yönetici topluluğu dünyanın başka hiç bi yerinde yok düün akşam karadeniz tv yide seyrettikten sonra benim trabzonla olan ümidim ii ce azaldı arkadaşlar bu insanlarla bu yönetim veya başkası artık trabzonspor hiç bir başaruıya ulaşamaz artık daha kötü günler bizi bekliyor. bu kulüp artık duayenlerim! egosunu tatmin ettiği bi yer boşuna heveslenmeyelim

e'3'
29.12.2007, 15:32
bence ııı bır forvet olmalı ıııde orta saha :)

Obi-Van
29.12.2007, 15:33
Trabzonsporda Shaka Hislop sesleri

Trabzonspor son dünya kupasının flaş ismi Neil Shaka Hislop için girişimlere başladı.Fc Dallas ta forma giyen file bekçisi şimdilik teklife sıcak bakıyor.Trinidad Tobago lu kaleci için Lokomotif Moskova da devrede.

yns61
29.12.2007, 15:33
yazık cok yazık.. bize yazık..

Fatih Öztürk
29.12.2007, 15:34
doğru düzgün transfer komitesi oluşturamadık daha.çok amatörce iş yapıyor yönetim.istihbaratımız sıfır.ancak menajerlerin oyununa gelmeyi iyi biliyoruz.özkan sümerin yöneticiliğini hiç sevmem ama futbolu trabzonda en iyi bilen şahsiyet.adama verseler yetkiyi ne yattaralar ne aurellolar bulur kimbilir.hemde neredeyse bedava fiyatına.baturoğlu gibi futbolcudan anlamayan adamları böyle işlerin içine sokmamak gerekti.çok yanlış işler içindeiz cok

e'3'
29.12.2007, 15:34
takimdan cogu turk oyuncu gıtmelı artık yenı turk oyuncular alınmalı...
selcuk ınan gibi..

buyukkaptan
29.12.2007, 15:35
yazık bize yazık bize bu kaçıncı kazık bize herkese gülen bu felek neden böyle bozuk bize

sbay
29.12.2007, 15:35
http://www.ajansspor.com/resim/Filip_Holosko01.jpg
Manisaspor Holosko'dan karlı çıktı!

Vestel Manisaspor yönetimi, iki sezon önce Çek Cumhuriyeti temsilcisi Liberec'e 2,3 milyon euro ödeyerek alınan Slovak golcü Holosko'yu Beşiktaş'a 5 milyon euro artı Koray Avcı ve Burak Yılmaz karşılığında satmanın keyfini çıkarıyor.:D:D:D

ulen tüpçü ye bak ya ayak üstü ne alışveriş yaptı ....manisa bu keyifle selçuğuda bize satar...

buyukkaptan
29.12.2007, 15:38
takimdan cogu turk oyuncu gıtmelı artık yenı turk oyuncular alınmalı...
selcuk ınan gibi..

yorumlarınla transfere yeni bir boyut kazandırdın tebrik ediyorum seni :alkış::alkış:

28TS61
29.12.2007, 15:38
manisa bu keyifle alex ve fernandao yu manisaya alirsa sasma

Burçak
29.12.2007, 15:39
5 milyon euro kaç adet tüp oluyo. ?

FcTRABZONSPOR
29.12.2007, 15:39
Holosko o parayı edecek adam değil bak adamlar ne kar ettiler sıradan bir forvetten...Bizimkilerde baksınlar...Brezilya da Rio karnavallarınada katılsınlar!!!

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 15:40
tan diye bir şarkıcı var hani diyo ya allahım yardım et yardım et ölüyorum diye vallahi ölüyorum artık oldu olmadı bilelim artık

sarkin adi neer neler:D

Volkan Albayrak
29.12.2007, 15:41
bunlar gidip 5 milyon dolar vermezler çek gol kralını son dakkada 5 milyon dolara alırlar iki sene oturturlar

lazo1967_61
29.12.2007, 15:41
arkadaslar taka gazetesine musa aydin surprizi yaziyor
birisi bu haberi okudumu??????

buyukkaptan
29.12.2007, 15:49
sivassporu bırak sivas dogumlu bi kişi bile istemiyorum

Cem Balcı
29.12.2007, 15:50
ts nin çıkarlarını gözetiyolarsa yandık!!kesin gökdenizide satar bunlar.

Mehdi
29.12.2007, 15:50
Arka sayfada bir haber var;

Baturoğlu bilmemnerenin Fatih ve Gökdenizini alıyoruz demiş ise bu yönetimin devamı durumunda yıl sonu Gökdeniz gidebilir mesajı verilmiştir benden söylemesi.Felaket tellalı gibi oldum idare edin:)

Erkut Ay
29.12.2007, 15:51
şu uzun alıntı işini vazgeçin artık...

Fatih
29.12.2007, 15:54
almasınlar kimseyi ne hayrını gördük bunların çekip gitsinler takım bi şekilde düzelir küme düşmeyiz zaten

buyukkaptan
29.12.2007, 16:05
bizim cengaverler idmana çıkmışlar

Jester
29.12.2007, 16:11
Internacional kulübü Dinamo Kiev'li Rincon'u almaya çalışıyor.

Can
29.12.2007, 16:22
Brezilyalı orta saha oyuncusunun sol kasığında müzmin sakatlığı olduğu ve sık sık sakatlandığı iddia edildi.
Reklam

Alex Kasığından Sakat
Trabzonspor'un Brezilya'nın İnternacianol takımından renklerine katmak istediği Alex Meshçini 'nin kasığından müzmin sakat olduğu iddia edildi..

Bordo mavili ekibte daha önce yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca,nın izlediği geçtiğimiz günlerde de menejer Nejmi Perekli tarafından da izlenerek hakkında olumlu rapor verilen Alex'in kasığından müzmin bir sakatlığı olduğu ve sık sık sakatlandığı iddia edildi çıktı.

Alex'in kasığından müzmin sakat olduğu iddiaları gündemdeki yerini alırken Bordo mavili ekibin yönetiminin Alex,i tam teşekküllü bir sağlık merkezinde sağlık muayenesinden geçirmeden transfer etmemesi istendi .

spor61.net

bu ne şimdi ya

baha61
29.12.2007, 16:23
Bunlar kimseyi alamaz. :D Başladılar yine bugün yarın ondan sonraki gün. Kimi kandırıyor bunlar. İnşallah yanılırım, alır gelirler brezilyalıları.

buyukkaptan
29.12.2007, 16:25
herkes biraz sakattır kimi kafadan kimi başka yerden kewşke alalımda sakatlık bahane

Erdem Keser
29.12.2007, 16:29
Brezilyalı orta saha oyuncusunun sol kasığında müzmin sakatlığı olduğu ve sık sık sakatlandığı iddia edildi.
Reklam

Alex Kasığından Sakat
Trabzonspor'un Brezilya'nın İnternacianol takımından renklerine katmak istediği Alex Meshçini 'nin kasığından müzmin sakat olduğu iddia edildi..

Bordo mavili ekibte daha önce yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca,nın izlediği geçtiğimiz günlerde de menejer Nejmi Perekli tarafından da izlenerek hakkında olumlu rapor verilen Alex'in kasığından müzmin bir sakatlığı olduğu ve sık sık sakatlandığı iddia edildi çıktı.

Alex'in kasığından müzmin sakat olduğu iddiaları gündemdeki yerini alırken Bordo mavili ekibin yönetiminin Alex,i tam teşekküllü bir sağlık merkezinde sağlık muayenesinden geçirmeden transfer etmemesi istendi .

spor61.net

bu ne şimdi ya

Muhtemelen yönetim kaynaklı bir haberdir..Alamayacaklarını anladıkları için ortaya atılan bir haber..
Bizde yedik..

Ahmet Erkan Sezgün
29.12.2007, 16:35
Reklam

Alex Kasığından Sakat

spor61.net

bu ne şimdi ya

Merhaba,

Eğer cidden böyle birşey varsa tam bir rezillik.Şardeşim 2 yıldır takip edilen bir oyuncu hakkında henüz bu bilgiyi doğrulayacak verilere sahip değilsen ne iş yaparsınız siz ?

karatasof
29.12.2007, 16:35
Anladık Alex işi çarşafa dolanmışda be birader biz aynı takımdan iki futbolcu için gitmemişmiydik.Diğeri hani şu uzun saç ve uzun boylu olanına ne oldu?Yoksa o henüz muayene için sıramı bulamadı?

Remzi
29.12.2007, 16:36
Alex Kasığından Sakat

spor61.net

tamam artık bu tip haberler çıkmaya başladı demek ki Alex işi yatmış!!!bari Fernandao transfrerini bitirsinler..

Salih Kara
29.12.2007, 16:38
Bari yönetim transfer yapmıyoruz biz bu işi beceremiyoruz dese de her gün yeni bir umutla şu sayfayı yenilemekten kurtulsak..

Cem Balcı
29.12.2007, 16:38
bu gidişle hiçbişeyi beceremiyecek bunlar.

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 16:39
Trabzonsporda Shaka Hislop sesleri

Trabzonspor son dünya kupasının flaş ismi Neil Shaka Hislop için girişimlere başladı.Fc Dallas ta forma giyen file bekçisi şimdilik teklife sıcak bakıyor.Trinidad Tobago lu kaleci için Lokomotif Moskova da devrede.

dallas da shaka hislop diye bir oyuncu yok palavraninda bu kadari

Adem Erdoğan
29.12.2007, 16:39
madem fatihle gökdeniz gibiymişler gökdeniz alex kalsın .fatihi nasıl sattısalar fernandoyuda öle alsınlar.

Burak Tokal
29.12.2007, 16:40
dallas da shaka hislop diye bir oyuncu yok palavraninda bu kadari

:D :D :D :D

vadaa55
29.12.2007, 16:43
bakin bence gelecek sezon bu futbolcularlan oynamaliyiz

........................................cem demir.........gokdeniz............................ .........
kadir keles............................................. .....................................baris memis
........................yusuf..................... ........genc on libero................................
?????????...................?????????............. .......??????????.......................ufukhan
...............................................tol ga zengin............................................ .....

yedekler:
ufuk bayraktar
emre(giresundaki)
onur kivrik
umut bulut
bu takımın oftaştan farkı yok küme düşer bence:eek:

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 16:43
:D :D :D :D

hatta adam 38 ve daha futbol oynamiyor Shaka Hislop haberi nin kaynagi nedir

Mehdi
29.12.2007, 16:44
Yahu birde haber yaparken abartmıyorlarmı!Trabzonsporda Shaka Hislop sesleriymiş.Kim çıkartıyor veya biz nasıl duymuyoruz bu gürültüyü.Ne zaman gündeme geldiki adamla anlaşma aşamasına gelinmiş.NBA'deki Dallas'tanda olabilir.Onda da file var,bekçisi olamazmı.Yok yok.Ben çıldırıyorum.

Remzi
29.12.2007, 16:46
Yok abi Obi-Van bilerek yaptı onu uydurdu yani:)

karatasof
29.12.2007, 16:47
hatta adam 38 ve daha futbol oynamiyor Shaka Hislop haberi nin kaynagi nedir
Birileri bu taraftara ŞAKA yaptığını zannediyor ancak ben gülebilecek kimse göremiyorum etrafta.Ee bu yönetimin saygıdeğer üyeleri bu seferde bir icraat ortaya koyamazlarsa bu ŞAKA'nın sonunun KAKA

buyukkaptan
29.12.2007, 16:48
bazı adamları konuşturmak için işkence yapıyorlar ya bence onlara yapılacak en iyi işkence tuttuğu takımın transfer haberleri takip ettirmek adam 2 günde bülbül kesilir konuşacam tamam suçluyum diye

Erdal Kılıçarslan
29.12.2007, 16:56
20 ocak - 10 şubat arası afrika kupası var. yönetim demesin şimdi bu turnuvada izlemeye aldığımız oyuncular var, sonrada yok turnuva devam ediyor bitsin alacaz :)
ama turnuva bitincede transfer dönemi bitmiş diyecekler. yine kimseyi alamayacağız

vadaa55
29.12.2007, 16:59
YANAL İSTESİN GÖNDEREYİM
TRABZONSPOR?A BORÇLUYUZ

Yorum yok..............
doğruysa helal olsunhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif

FANATIK61
29.12.2007, 17:02
Persembenin gelisi carsambadan belli olur derlerya. Yani bu yönetimden hala güzel haberler mi bekliyorsunuz ???

buyukkaptan
29.12.2007, 17:02
devre arasıda faso fiso çıktı inşallah kongrede bırakıp giderler de kurtuluruz yoksa bizi kimse kurtaramaz bu bataktan sezon sonundada euro 2008 i izlerler ahan habunu alalım ahan bu çok iyi adam diye başlarlar alt yapıdan gelecek adamlar tek çaremiz uşaklar iyi oynayında bizde sevinelim

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 17:06
artik subat a kadar beklicez

sbay
29.12.2007, 17:07
bu kaynakları sağlam olanlar nereye kayboldu...hani kesin bitmişti bu transferler...ortalık güvenilir kaynak dolmuş arkadaş yaa.

Koray
29.12.2007, 17:08

bizden daha iyi bilmelisin burdaki sağlamcıları...snden daha sonra kayıt olmama rağmen bn biliyorum :)

Burçak
29.12.2007, 17:10
hala anlamadınız mı arkadaşlar. Nuri Albayrak olduğu müddetçe hep hayal kırıklığı hep hüsarn yaşarız. bunlardan şubatta kurtulabilirsek işler yavaş yavaş yoluna girmeye başlar. bi anda düzelmez bile. bunların yaptığı yıkımı düzeltmek zaman alacak. takımı sattılar yalanlarla 2 sene orda durdular. ufak en ufak bi itimatım kalmadı. iyi niyetli olduğun düşünmek istiyorum acemilik yaptı demek istiyorum ama hiç kimsenin acemiliği 2 sene sürmez. artık Sabote edildiğimizi düşünmeye başladım ben.

Berk Eren
29.12.2007, 17:11
ankaraspor zurawskiyle anlasmıs..

kaynak:sabah gazetesi

Sythn_MoLL
29.12.2007, 17:14
arkadaslar bence transfer olana kadar buraya hic bisey yazmayalim bakiyorum da stress küpü olduk hepimiz ya... bunlarin bisey alacaklari yok...gecen gun isi biten alex, bugun trabzonspor uyarilyiromus niye alex sakatmis , medya bizi iyice gerzek yerine koyuyo haa,nasil is anlamiyorum ? belkide baturoglu turkiyede transferler olmadi aciklama yapmadan ömnce zemin hazirliyo medya böyle haberlerle yuhh olsun bunlara !

noname
29.12.2007, 17:20
Uğur Bozoğluda kim..Neden şimdi böyle bir şey yapma ihtiyacı hissetti acaba..

Reklam kokan hareketler bunlar..

Bilgisizliğin var bişey demiyorum. Ama insan bir araştırır.
Neyse.. umarım birgün hayalim gerçekleşir ve Trabzonspor'uma yönetici olurum. Ve yine umarım benim oğlum da kulübe böyle bir futbolcu kazandırmak ister.

Fatih Öztürk
29.12.2007, 17:21
yahu arkadaşlar telaşa gerek yok.
transferin babasını biz yapacağız bundan en ufak bi kuşkum yok.
azdaha sabredelim.
nihayetinde 2 ocakta start alıyor resmiyet.
ersun hoca avrupa cıkarmasını yaptı.
illaki elle tutulur oyuncuları mercek altına almıştır.
yıldız olmasa bile yerinde transferleri yapacakalrından eminim.
az daha sabır.

Can
29.12.2007, 17:22
TS transferi çıkmaza girdi
Başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu Türkiye Saati ile 01 :00de İnternacianol lu yöneticilerle bir kez daha bir araya gelecek.

Trabzonspor'a Brezilya'dan kötü haber. 4 gündür İnternacianollu iki futbolcu Fernando ve Alex i renklerine katmak için bu ülkede bulunan başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu yarın Türkiye'ye dönebilir.

Brezilya kulübünün yöneticileri ile uzun süredir pazarlık halinde olan başkan yardımcısı Baturoğlu bonservis bedellerinde indirim yapmak için girişimlerini sürdürüyor. Ayrıca İnternacianol kulübünün oynayacağı önemli bir maç için Dubai'de kamp yapacak olması nedeniylede Baturoğlu sıkıntı yaşıyor. İnternacianol kulübü bu futbolcuların bonservislerinde indirim yapmaya yanaşmazken Brezilya kulübünün istediği bonservis bedeli ile Trabzonspor kulübünün önerdiği rakamlar arasında uçurum olduğu öğrenildi

FERNANDO İLE GÖRÜŞTÜ

Başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu Brezilya'da transferi düşünülen golcü futbolcu ile bir araya gelirken transferi düşünülen orta saha oyuncusu Alex ile görüştürülmedi. Başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu İnternnacianol kulübü yetkililerinin kendisini Alexle görüştürmediğini ifade ederek: Bu futbolcunun sakat olduğu yönünde duyumlar var.Fernando ile bir araya geldim. Ancak Alex ile ne hikmetse görüştürülmedim.

Bu konuda dikkatli olacağım. Ancak Transferi gerçekleştirmek için zamana ihtiyaç var.Pazarlık aşamasındayız.Bu akşam bu kulübün yöneticileri ile bonservis konusunda bir görüşme daha yapacağım. Eğer transfer bitmezse Trabzonspor'un son teklifini sunup Türkiye'ye döneceğim. Ardından bir gelişme olursa yeniden Brezilya'ya gideriz. Bu akşam yapacağım görüşme çok önemli” dedi

spor 61 alamayacağımız ve sakatt haberini yönetimin verdiği kesinleşdi

Ayhan Çolak
29.12.2007, 17:22
brezilya hayalkırıklıgı olur ts için. recep onur kıvrak la buyuk oranda anlaşıldı. iyi bir kaleci. fazla abartmaya gerek yok,zurawski gitmek istiyor celtıc ten szymek e ragmen anlaşılmalı ve 2 milyon dolara bu futbolcu kapatılmalı. olmazsa brozek kardeşleri 4 milyon dolara kapatmalılar. oda olmazsa prica yı 1.5 mılyon dolara kapatsınlar. onuda yapamazlarsa ben varım!benı alsınlar. kale onunde dursam umut bulut kadar gol atarım.

FANATIK61
29.12.2007, 17:25
Biz ancak Noter tespiti yapariz :( Takim'da disiplinsizlik had safada...

Profesyonel futbol menajeri Necmi Perekli, sadece Yattara'ya değil, antrenmanlara katılmayan Jabi ve Risp konusunda da noter tespiti yaptırdıklarını belirtti.

Rasim YILMAZ
29.12.2007, 17:27
Sevgili yönetim kurulumuza şurda BABA diye bir oyuncu varmış deseler.. Hemen alırlar BABA yı. Hatta Nuri başkan Baturoğlunu falan göndermez gider direk kendi alır BABA yı.
İlginç insanlardan kurulu bir ynetimimiz var... Allah tez zamanda başımızdan eksik etsin bunları!!!!

adherent_1
29.12.2007, 17:28
Arkadaşlar; dün gece nerdeyse saat iki buçuğa kadar Kazardeniz kanalını izledim. "Trabzonspor nereye koşuyor" adlı programda eski yöneticilerden, taraftar guruplardan konuşanlar oldu. Bir de şu anki yönetimin basın sözcüsü Zeyyat Kafkas vardı.

Yemin ediyorum Zeyyat Kafkas'ın sorulan sorulara verdiği cevabı görünce bir kez daha Trabzonspor'umuza acıdım ve kahroldum. Kulübün içine düştüğü durumun neden kaynaklandığını çok daha açık bir şekilde gördüm ki başımızdaki yöneticiler hakikaten beceriksiz ve balıklar gibi anlık düşünen kimselermiş.

Zeyyat'a soruluyor, "sezon başında Lazeroni'yi getirdiniz. Bu açık bir hata idi. Peki dört hafta sonra niye gönderdiniz ve Ziya Doğan'ı getirdiniz?" adam doğru dürüst cevap veremiyor. Lafı uzatıp edebiyat yapıyor. Bir türlü hata ettiklerini kabul etmiyor. Yine soruyorlar Zeyyat'a. "Niçin Ziya Doğan'ı zamanında gönderip sezon başında Ersun'u almadınız da ligin başlamasından haftalar sonra aldınız?" Zeyyat yine cevap vermeye çalışıyor ama verdiği cevap konuya kesinlikle açıklama getirmiyor ve hata yaptıklarını yine ifade etmiyor.

İşte yöneticilerin zihniyetleri ne yazık ki bu. Trabzonspor'u içine düşürdükleri berbat durumu açıklayamadıkları gibi hatalarını da kabul etmiyorlar. Şimdi bizim bu adi yöneticilerden doğru düzgün transfer beklememiz ne kadar doğru arkadaşlar!

Programda kongrenin şubat ayında olacağı söylendi. Buradan da şu anlaşılıyor. Bu alçak yöneticilerin yapmaları muhtemel transferler gerçekleşir ve kendilerini başarılı sayarlarsa yeniden bulundukları o koltuklara yapışacaklardır. İnşallah bu düşüncemde yanılırım. Ne diyeyim artık. Bu beceriksiz ve yüzsüzler hala utanmadan tv ye çıkıp konuşuyorlarya daha büyük felaket aramayın artık...

Bizimkiler Brazilya'da oyuncu arıyadursun, Türkiye'de bize ilaç gibi gelecek oyuncuları da diğer takımlar transfer etsin. Durum budur arkadaşlar. Bana kalırsa bu yönetimin amacı bir-iki transfer yapıp şansa-bala onların iyi çıkmasını beklemektir. Böylece taraftarın gösterebileceği muhtemel tepkiyi geciktirmek istiyorlar. Bu arada stad projesi de bu amaç için kullanılmaya çalışılıyor...

Salih Yazıcı
29.12.2007, 17:29
yaw tek korkum ersun hocannın bırakmasıııııııııı

Koray
29.12.2007, 17:31
yaw tek korkum ersun hocannın bırakmasıııııııııı

bnce bırakacak Ersun hoca asla bu şartlar altında çalışmaz bizle...

adam haklı gelmeden önce dünyanın sözünü verdiler şimdi ise kıvırıp duruyolar...yazık yazık çok yazık...

AYYILDIZ
29.12.2007, 17:34
bnce bırakacak Ersun hoca asla bu şartlar altında çalışmaz bizle...

adam haklı gelmeden önce dünyanın sözünü verdiler şimdi ise kıvırıp duruyolar...yazık yazık çok yazık...

Evet bende boyle dusunuyorum eger gereken sartlar olusturulmazsa Ersun Yanal birakabilir.Brezilyalilarin durumuna gelince buyuk ihtimal yatti transferleri ama burda suc bizim yonetimde madem anlasmadiniz neden ismini kamuoyuna duyuruyosunuz simdi bunlarin alternatifleri icin calisirlar olan Trabzona olur.

FANATIK61
29.12.2007, 17:34
Kizmayin bana ama insallah bu 2 Futbolcuyu alamazlar ve Subat ayina kadar maclari yenilelim yeterki bunlardan kurtulalim...Baska ne diyeyim :(

Ercan DEMİR
29.12.2007, 17:36
Kizmayin bana ama insallah bu 2 Futbolcuyu alamazlar ve Subat ayina kadar maclari yenilelim yeterki bunlardan kurtulalim...Baska ne diyeyim :(

Yenilgi ile gidecek olsalar çoktan gitmişlerdi. En iyisi biz ne olursa olsun yenelim onlar elbet birgün gidecek.

AYYILDIZ
29.12.2007, 17:38

Bu cok kotu bir mantik Trabzonspor ne olursa olsun her maci almalidir

Gamze
29.12.2007, 17:41
4200 küsür mesaj yazılmış, hala tek transfer yok. Merak ediyorum bu başlık miyadını doldurduğu zaman kaç mesaj ve kaç transfer olacağını... :rolleyes: :)

Jester
29.12.2007, 17:41
Baturoğlunun son açıklamaları doğrultusunda Brezilya defterini kapatabiliriz. Çünkü adamlar tok satıcı, illa satıcaz diye bi dertleri yok. Bizimki güya fiyat verip buraya dönünce adamların noolur gelin alın diyeceklerini sanıyor herhalde veya bizi kandırıyor, ki o zaten sabit birşey.

Araştırma ekibi daha önce adı geçen Belçikalılar dosyasını açsın, sanırım forvet için o çocuklardan biri önümüzdeki Cuma'ya Trabzon'da olur.

azad53
29.12.2007, 17:44
Artık bu takımın haberleri bana ızdırap veriyor. hergün ümidimiz kırılıp gidiyor. gelecek gelmeyecek sakattı fifaydı borçlardı, gidecekmi, yattaramı, alexmi vs. derken resmen psikolojimiz bozuldu. artık evede yansıyor. ben bıraktım artık izlemeyi, ne olacaksa elbet görürüz. saygılar

aaahmet61
29.12.2007, 17:44
öyle görünüyorki transferler sezon sonuna kaldı.anlamıyorum yönetim bir tane yönetici yolluyor.oda 1 ay tatil yayıp geliyor.bir yönetici daha vardı faruk kanca idi galiba .tatil yapıp yapıp geliyorlar.kanımca bunlar bizi uyutuyor.

Sythn_MoLL
29.12.2007, 17:45
bence bu bezilyalilarin isi mide bulandirmaya basladi zaten bence olmucaksa alternatiflere yönelmeli bari onlar bitsin , artik 3.lig den mi alirlar , gamboc yadan mi alirlar bilmem

Can
29.12.2007, 17:47
geçen transfr döneminde tolga seyhan ziya doğanın 6 cı alternatifymiş becerip birini alamadılar gittiler bedavaya tolgayı aldılar bunlardan transfer falan beklenmez

Volkan Albayrak
29.12.2007, 17:48
bi daha brezilyasya bi yönetici giderse ben ne diyeyim biz iki sene önce ricardinhonun peşinde koşturduk durduk beşiktaş buradan aldı

Sythn_MoLL
29.12.2007, 17:48
arkadaslar burda simdiye kadar yaptigimiz butun transferler var bi göz atin , albayrak yönetimi zamaninda kilere özellikle !!

http://www.transfermarkt.de/de/verein/449/trabzonspor/transfers/uebersicht.html

Recep Çaltepe
29.12.2007, 17:49
Burada medyaya yansıyanlarla Brezilya'daki gerçek durum genelde birbirinden farklı oluyor. Benim de adamlarım var Brezilya'da (bazen forumda da çıkıyor ya, çok sağlam kaynaklarım var diyen, benim neyim eksik :D ).

Okyanusun diğer tarafında neler konuşuluyor acaba bu oyuncularla ilgili bir araştıralım :rolleyes:

AYYILDIZ
Brezilyalilarin olmadigini dusunursek bu hafta bitti onumuzdeki hafta yilbasi var takimlar kampta.Ondan sonrada transfer yapmaya gerek yok lig basliyor.

Selçuk Demircioğlu
trabzon da artık bir iki silah sesi duyulmadan bu işler çözülmeyecek..ister kızın ister silahla bu iş çözülürmü deyin..herkese anladığı dilden...

Samet Berber
29.12.2007, 17:50
ne biçim yöneticilerimiz var anlamıyorum ...

ya adam gitti brezilyaya ordan doğru yorum yapıyor hala alabiliyorsan al gel alamıyorsan git alternatiflerinle ilgilen orada ne diywe duruyorsun anlamıyorum öfffffffff

Sythn_MoLL
29.12.2007, 17:51
bi daha brezilyasya bi yönetici giderse ben ne diyeyim biz iki sene önce ricardinhonun peşinde koşturduk durduk beşiktaş buradan aldı

katliyorum baska takimlar fax ile imza attiriyorlar bizimkiler birebir görüsüp transfer yapamiyorlar fark burada!!

ama sunu söylemeden de gecemiyorum bu yönetimin simdiye kadar ki transfer fiyaskolarioyunculari kusturup kacirmalari da buyuk rol oynuyor bence transferlerimizdeki olumsuzluklarda

yns61
29.12.2007, 17:51
offffff offff

DURAS
29.12.2007, 17:52
ya ben bizim takım kadar transfer yaparken zorlanan bir takım görmedim. kardeşim senin o iki brezilyalıya verecek 6 milyon doların yoksa( ki yok bencede, ayrıca bu yönetim vermesin) git daha uygun futbolcular ara. ama neredeee, onun için ön çalışma lazım, izlemek lazım, araştırmak lazım, menejerlerin tuzağına düşmemek lazım. bu yöneticiler hem iyi niyetli değil, hemde beceriksiz. düşün yakasından takımın sizden ben şahsım adıma trnsfer istemiyorum.

Sythn_MoLL
29.12.2007, 17:52
trabzon da artık bir iki silah sesi duyulmadan bu işler çözülmeyecek..ister kızın ister silahla bu iş çözülürmü deyin..herkese anladığı dilden...

cok yanlis dusunuyorsun bari spora silah i sokma kardesim ya ne silahi Allah askina!!!:mad:

Erdem Keser
29.12.2007, 17:56
Bilgisizliğin var bişey demiyorum. Ama insan bir araştırır.
Neyse.. umarım birgün hayalim gerçekleşir ve Trabzonspor'uma yönetici olurum. Ve yine umarım benim oğlum da kulübe böyle bir futbolcu kazandırmak ister.
Ahh ahh bilgisizliğime verin lütfen:)

Nasılda böyle büyük bir zatı araştırmamışım ,çok büyük bir hata ...Affetmicem kendimi:p

Mustafa AYDIN
29.12.2007, 18:01
walla bende sadece transfer duymak için günümü nette geciriyorum ..

Aynen öylee,her gün bütün sayfaları hatim ediyorum...

28TS61
29.12.2007, 18:01
hala gelisme yokmu arkadaslar ???

lazo1967_61
29.12.2007, 18:02
ulan bunlar adami deli eder
5 gunde iki futbolcu alamiyorlar
nedir problem 250 000 euro icinmi dirdir ediyorlar
ulan 6 milyon vermeye hazirsin 250000 euromu verzmiyorsun
allah askina birakin bu isi
Anlasamadiysan birak gel ne oralarda surunup durursun

A.T.R
29.12.2007, 18:04
Arkadaşlar hepimiz toptan mazoşist duygular taşımaya başladık bu başlık yüzünden ( hatta her transfer dönemi demek daha doğru) lütfen kapatalım bu mevzuyu artık bırakalım 2. yarı başlayınca görürüz ne olmuş ne olmamış. Nasıl olsa bizim buradan yırtınmamız, moralimizi yerle bir etmemiz, futbolcu önermemiz bir anlam ifade etmiyor saygıdeğer yönetim kurulumuza. Onlar "İmam bildiğini okur " makamında devam ediyorlar. Siz hala sıkılmadınız mı umut etmekten. Tatlı canınıza yazık.

Herkese Hayırlı Akşamlar.

batugol
29.12.2007, 18:10
yonetim icin slogan
hiz kesmek yok beceriksizlige devam

Emorfo
29.12.2007, 18:10
Garip yazılar okuyoruz şu forumlarda. 170 sayfa olmuş başlık toplasan 3 sayfa adam akıllı yazı çıkmaz. Zaman geçtikçe başlık günah çıkarmak, yönetime sallayıp rahatlama aracı olarak kullanılmaya başlıyor. Burda ona buna sallayınca işler düzeliyor galiba, öyle düzeliyorsa hep beraber sallayalım. Şu forumu denen şeyi nasıl kullanmamız gerektiğini ne zaman öğrenecez merak ediyorum.

Emirhan Makul
29.12.2007, 18:12
pardon ama transfer ne zaman bitiyor bilen var mı ?

buyukkaptan
29.12.2007, 18:13
TS transferi çıkmaza girdi
Başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu Türkiye Saati ile 01 :00de İnternacianol lu yöneticilerle bir kez daha bir araya gelecek.

Trabzonspor'a Brezilya'dan kötü haber. 4 gündür İnternacianollu iki futbolcu Fernando ve Alex i renklerine katmak için bu ülkede bulunan başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu yarın Türkiye'ye dönebilir.

Brezilya kulübünün yöneticileri ile uzun süredir pazarlık halinde olan başkan yardımcısı Baturoğlu bonservis bedellerinde indirim yapmak için girişimlerini sürdürüyor. Ayrıca İnternacianol kulübünün oynayacağı önemli bir maç için Dubai'de kamp yapacak olması nedeniylede Baturoğlu sıkıntı yaşıyor. İnternacianol kulübü bu futbolcuların bonservislerinde indirim yapmaya yanaşmazken Brezilya kulübünün istediği bonservis bedeli ile Trabzonspor kulübünün önerdiği rakamlar arasında uçurum olduğu öğrenildi

FERNANDO İLE GÖRÜŞTÜ

Başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu Brezilya'da transferi düşünülen golcü futbolcu ile bir araya gelirken transferi düşünülen orta saha oyuncusu Alex ile görüştürülmedi. Başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu İnternnacianol kulübü yetkililerinin kendisini Alexle görüştürmediğini ifade ederek: Bu futbolcunun sakat olduğu yönünde duyumlar var.Fernando ile bir araya geldim. Ancak Alex ile ne hikmetse görüştürülmedim.

Bu konuda dikkatli olacağım. Ancak Transferi gerçekleştirmek için zamana ihtiyaç var.Pazarlık aşamasındayız.Bu akşam bu kulübün yöneticileri ile bonservis konusunda bir görüşme daha yapacağım. Eğer transfer bitmezse Trabzonspor'un son teklifini sunup Türkiye'ye döneceğim. Ardından bir gelişme olursa yeniden Brezilya'ya gideriz. Bu akşam yapacağım görüşme çok önemli” dedi

kalavara
29.12.2007, 18:14
takım kampa başladıktan sonra yapılan transferin bir faydası olmaz.hala bekliyoruz.

Fatih Öztürk
29.12.2007, 18:17
bu kadar sabırsızlığa inanılır gibi değil.
ersun hoca izleyipte yoğunlaştığı futbolcuları aldırmasını iyi bilir.
az daha sabırlı olalım beyler.

buyukkaptan
29.12.2007, 18:19
Atay Aktuğ'un döneminde kadtoya dahil edilmek için çok uğraşılmasına karşın alınamayan Zurawski Ankaraspor'da

ReklamTrabzon alamadı Ankara kaptı
Atay Aktuğ döneminde teknik direktör Şenol Güneş'in istediği ancak pahalı bonservis nedeniyle renklerine katamadığı Polonyalı Zuravski Ankanraspor ile flörtte.

Trabzonspor'un üç sezon önce Wisla Krakow takımında forma giyerken renklerine katmayı planladığı ancak yüksek bonservis nedeniyle gerçekleştiremediği transferi şimdi Ankaraspor gerçekleştirmek üzere. Wisla Krakov'dan üç sezon önce İskoçya'nın Celtic takımına giden Polonyalı futbolcu burada bir türlü bekleneni veremedi. Çeltic kulübünün göden çıkardığı golcü futbolcu Başkent ekiplerinden Ankaraspor ile anlaştı.

KARAMAN GÜNEŞTEN BİLGİ ALDI

Üç sezon önce Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş'in ısrarla istediği bu futbolcunun Trabzonspor'a transferi gerçekleşmezken Ankaraspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman Güney Kore'de Seul takımını çalıştıran Trabzonspor'un eski Teknik Direktörü Şenol Güneş'i telefonla arıyarak bu futbolcu hakkında geniş bilgi aldı. Polonyalı futbolcunun birkaç gün içerisinde Ankara'ya gelerek yeni takımı ile çalışmalara başlayacak.

Sythn_MoLL
29.12.2007, 18:20

:alkış::alkış: haklisin ya kendimizi paralyioruz burda bosu bosuna onlarinda bi bildigi vcardir elbet, taraftarlariinda sabirlarinin tastiklarinin bilincindedirler ozellike ersun hoca 24 sene sabrettik 1 hafta sabredemyioruz

buyukkaptan
29.12.2007, 18:23
yok abi yok biz yine aymanı hüseyini izliycez bizim kurtuluşumuz yok arkası gelmez derlerimin bıktım ilallah bizede birgün kader güler güler inşallah bir of çeksem karşı ki dağlar yıkılır acılarla yüreğimi kanattın söz vermiştin ama sen beni aldattın

winner
29.12.2007, 18:24
Yurt dışı transferleri Baturoğlu,Perekli gibi amatörlerin elinde kaldığı sürece,geçtiğimiz sezonlardaki transfer fiyaskolarından başka birşey elde edemeyiz.

buyukkaptan
29.12.2007, 18:27
bunlara 10 binde çeksen hava bunlar ölmüş ölmüş ankara bile transfer yaptı ligin 3. 4.sü bile transfer yaptı en çok transferi ihtiyacı olan kulupte bizdik halbu ki gelde isyan etme biz garibanmıyız yaw

Erkut Ay
29.12.2007, 18:32
...........

Gamze
29.12.2007, 18:33
4000 mesaj atıldı da başımız göğe mi erdi 5000'i bekliyoruz?

Hatırlatma;

Başlıkta geyik yok arkadaşlar.

Transfer haberlerimizle ilgili yorumlar olsun bu sayfalarda lütfen. Forumun içini boşaltmayalım.

buyukkaptan
29.12.2007, 18:33
sitedeki adminlerin kilit vurmuycanı bilsem yöneticileri şehire almama kampanyası başlatacam

Obi-Van
29.12.2007, 18:34
Ahmet Dursunu alalım bize faydası dokunur iyi topçu, takıma ağabeylik yapar

Sythn_MoLL
29.12.2007, 18:36

asrin en sacma en aptalca transferi olur emin ol ! biz genclerden bashsediyoruz sen miladi dolmus bi adami oneriyosun

Kaan
29.12.2007, 18:38

:( Taraftarların düştüğü hallere bak yaa. Yaptığımız transferleri konuşacakken (Nerdeee....!) , oyuncu öneriyoruz... :(

buyukkaptan
dün bu saatlerde 60 ın üstünde adam vardı aktif olarak her geçen gün sayı azalıyor yakında bende bırakacam

Burak Tokal

Yaşlı ama... Necati yi alsaydık zamanında....

Can
29.12.2007, 18:40
Trabzonspor'da Fernando'nun transferi gerçekleşmezse Camargo gündeme gelecek
TS Camargo’ya mı Dönüyor
İnternacianol lu Fernando'nun transferi gerçekleşmezse Standart Lieg'li Camargo için girişim yapılacak

Trabzonspor'da yurt dışında yabancı futbolcu arayışları sürüyor. Bordo mavili ekibin başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu Brezilya'nın İnternacianol takımında forma giyen Fernando ve Alex ikilisinin transferin gerçekleştirmeye çalışıyor. Golcü Fernando 'nun yüksek bonservis nedeniyle transferinde olumlu gelişme sağlanamazken bu futbolcunun transferinin gerçekleşmeme ihtimaline karşın alternatif isimler üzerinde duruluyor. Bordo mavililer Belçika liginde Standart Lige 'de forma giyen 24 yaşandaki Brezilyalı Igor de Camargo için ön araştırma başlatıldı

alternnatif 1 kaçıncı alternatifi alırız acaba

Tolga_61
29.12.2007, 18:43
Arkadaşlar aramızda para toplayıp yönetime elden verelim bence. Transfer için başka bir yol göremiyorum. 3-5 ne olursa hatta cami önlerinde nöbetleşe kampanyalarda başlatabiliriz. :)

Kaan
Trabzonspor'da Fernando'nun transferi gerçekleşmezse Camargo gündeme gelecek
TS Camargo’ya mı Dönüyor
İnternacianol lu Fernando'nun transferi gerçekleşmezse Standart Lieg'li Camargo için girişim yapılacak

Trabzonspor'da yurt dışında yabancı futbolcu arayışları sürüyor. Bordo mavili ekibin başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu Brezilya'nın İnternacianol takımında forma giyen Fernando ve Alex ikilisinin transferin gerçekleştirmeye çalışıyor. Golcü Fernando 'nun yüksek bonservis nedeniyle transferinde olumlu gelişme sağlanamazken bu futbolcunun transferinin gerçekleşmeme ihtimaline karşın alternatif isimler üzerinde duruluyor. Bordo mavililer Belçika liginde Standart Lige 'de forma giyen 24 yaşandaki Brezilyalı Igor de Camargo için ön araştırma başlatıldı

alternnatif 1 kaçıncı alternatifi alırız acaba

Bu Camargo süper bir oyuncu... ;)

buyukkaptan
benim için transfer bitmiştir alex fernando ve selçuku alamadık artık transfer istemiyorum kongreye kadar bekliycez son bi umut belkı kalmak için transfer yapar dedik ama albayrak ve arkadaşlarının kimseyi taktığı yok kongreye kadar trabzonspora ara mı versem bu yönetim beni çıldırtacak yoksa

Koray
29.12.2007, 18:49
http://www.youtube.com/watch?v=jT8UdBB8Bsc

Camargo

Kasım Hilal
29.12.2007, 18:55
Henry Camara acaba kayal mi..
Benim en çok beğendiğim forvetlerden biri..

Kaan
29.12.2007, 18:56
Henry Camara acaba kayal mi..
Benim en çok beğendiğim forvetlerden biri..

:D Camara değil , Camargo ;)

Cem Akyüz
29.12.2007, 19:01
umutlu bir şekilde bekliyoruz ama sonuç gene hüsran olacak gibi duruyor nedir bizim çektiğimiz gene Brezilya dizisi izliyeceğiz gibi duruyor

engts61
29.12.2007, 19:01
Ersun hoca da hangi başkanla çalıştığını anlar yakında.

Koray
29.12.2007, 19:04
serbest kürsüde Faruk Kanca nerde oyunu vardı...yakında İbrahim Baturoğlu nerde diye bi başlık açılacak anlaşılan...

engts61
29.12.2007, 19:06
Vay be adamlar Holosko dediler ne gerekiyorsa yapıp aldılar.Bizimkiler de Holosko dedi ama bedava vermedikleri için alamadılar.

yns61
29.12.2007, 19:07
Camargo ya baktıgımızda yani youtubeye göre kafa toplarında etkili sadece.. teknik falan yok yani ersem martinin diger versiyonu

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 19:09
igor de camargo 10 numara oyuncu standart lüttich de

engts61
Bunlar herhalde kendilerini bir şey zannediyor.Bir futbolcuyu istediklerinde karşısındakiler "tabi efendim ne demek siz isteyin yeter,ne takdir ederseniz o rakama yok olmazsa bedavaya verelim" diyecekler.

canim TS
tamam camargo ya gectik iki hafta onlan oyalaniriz, ondan sonra yeni isimler gelir.

Emirhan Makul
29.12.2007, 19:11
bence bütün isimler yalan

TS-Tiryaki
29.12.2007, 19:17
ben Ersun Yanalin yerinde olsam hemen ISTIFA ederdim. bi basin toplantisindada yönetim, kendisini nasil kandirdiginii ne sözler verdigini anlatir rezil ederdim onlari.

yns61
29.12.2007, 19:18
ben Ersun Yanalin yerinde olsam hemen ISTIFA ederdim. bi basin toplantisindada yönetim, kendisini nasil kandirdiginii ne sözler verdigini anlatir rezil ederdim onlari.
bende hiç düşünmeden yapardım..

Kasım Hilal
29.12.2007, 19:19
:D Camara değil , Camargo ;)

Camara..
Yanlış olan ilk ismi..
Henry değil Henri

http://www.wiganlatics.premiumtv.co.uk/javaImages/46/81/0,,10429%7E3375430,00.jpg

Selçuk Demircioğlu
29.12.2007, 19:23
dalga geçiliyoruz farkında değilmisiniz...ankaraspor bile zurawski yi aldı alacak..zaman kazanmaktan başka birşey değil bu...ersun yanal istifa etsin bence..yönetimin tek tutunacak dalı o kaldı şu an..

Kaan
29.12.2007, 19:24
Camara..
Yanlış olan ilk ismi..
Henry değil Henri

http://www.wiganlatics.premiumtv.co.uk/javaImages/46/81/0,,10429%7E3375430,00.jpg

Hayır yani böyle bir oyuncu varda , bizim izlediğimiz oyuncu : Camargo ;)

kalavara
29.12.2007, 19:24
http://www.youtube.com/watch?v=5T07bx7-0qs

bu video ya bakarmısınız bi.youtube ile transfer yapılmayacağının en güzek kanıtı bence

buyukkaptan
29.12.2007, 19:25
bu adamdan bişe olmaz camorgo falan transfer etmesinler yabancı alamıycaklar bari gurbetçi oyunculara ağırlık verin bide yurt içinde selçuk için takımın yarısını takas olarak verin ya verin yeterki bi tane olumlu transfer yapalım ayıptır yazıktır günahtır insanların duygularıyla bu kadar oynanmaz

Emiroğlu
29.12.2007, 19:26
Alex - Fernandao ve Selçuk...

Bu 3 ünü gerçekten istemiştim...b planına geçildiği anda Transfer benim içinde bitmiştir.
Allah belanıızı versin Yönetim !

Ersun hoca ! İstifa !

Mehmet Fırat
29.12.2007, 19:30
Bu transferlerin yapılamamasında Ersun Hoca'nın ne suçu var? Komik olmayalım lütfen.

kalavara
29.12.2007, 19:32
Bu transferlerin yapılamamasında Ersun Hoca'nın ne suçu var? Komik olmayalım lütfen.
sanırım bu yüzsüzlüğe onun da ortak olmasını sitemediğinden istifasını istiyor.muhtemelen ersun hoca ile bir derdi yoktur.

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2007, 19:32
http://www.youtube.com/watch?v=5T07bx7-0qs

bu video ya bakarmısınız bi.youtube ile transfer yapılmayacağının en güzek kanıtı bence

haha kenlkle alkışı haketti gerçi bizimkiler youtube ada bakmamştr bunun için ama

Emiroğlu
29.12.2007, 19:33
sanırım bu yüzsüzlüğe onun da ortak olmasını sitemediğinden istifasını istiyor.muhtemelen ersun hoca ile bir derdi yoktur.

Anlayan anlıyor.

buyukkaptan
29.12.2007, 19:33
ersün hocaya yazık olmasın diye diyor yoksa onunda kafasında saç kalmıycak bu yönetim varken ziyanın kafasında olmadığı için belli olmuyordu ama olsaydı onunda dökülmüştü

eren_61
29.12.2007, 19:34

arkadaşım ersun hocaya istifa denmesinin nedeni transferin yapılmamasının onun suçu olarak görülmesi değil.zaten böyle bişey olamaz.biz ersun hocaya çok güveniyoruz ve başarı sağlayabilceğini biliyoruz.ancak yönetim verdiği sözleri yerine getirmediğinden tutunacak tek dalı olan ersun hocanında istifa etmesini söylemiş renkdaşım.bir söz veriyosan hocam sen gel senin istediğin adalmarı getiricez diyosan arkasında dur ve dediğini yap.eğer yapmazsanda ersun hocanın zaten durucağını zannetmiyoruz ki durmasında

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2007, 19:36
arkadaşım ersun hocaya istifa denmesinin nedeni transferin yapılmamasının onun suçu olarak görülmesi değil.zaten böyle bişey olamaz.biz ersun hocaya çok güveniyoruz ve başarı sağlayabilceğini biliyoruz.ancak yönetim verdiği sözleri yerine getirmediğinden tutunacak tek dalı olan ersun hocanında istifa etmesini söylemiş renkdaşım.bir söz veriyosan hocam sen gel senin istediğin adalmarı getiricez diyosan arkasında dur ve dediğini yap.eğer yapmazsanda ersun hocanın zaten durucağını zannetmiyoruz ki durmasında

ersunda harcancak buralarda

Berat
29.12.2007, 19:37
İstediği transferler yapılmazsa umarım Ersun Hoca istifa eder..

buyukkaptan
29.12.2007, 19:39
ben yinede ersun hocanın istifasından yana değilim ersun hoca bulunmaz bir nimet çünkü trabzon için onun gibi çağdaş birini bulamayız

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2007, 19:40
ben yinede ersun hocanın istifasından yana değilim ersun hoca bulunmaz bir nimet çünkü trabzon için onun gibi çağdaş birini bulamayız

ah bide onun gibi yönetim gelse veya gelmesini engellemeseler

Cem Balcı
29.12.2007, 19:46
İstediği transferler yapılmazsa umarım Ersun Hoca istifa eder..

kesinlikle öyle olur.ki olmasıda lazım...