PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2007, 00:56
Z.Kafkas:

- " Gökdeniz'e Rubin Kazan takımından transfer teklifi var fakat
Gökdeniz'in sözleşmesi devam etmektedir."

her an nurinin talimatıyla satabiliriz

Serdær
29.12.2007, 00:57

Sezon sonu gider !

pReN@_61
29.12.2007, 00:57

Şahsen hiçte şaşırmam.Malum kar(!) meselesi...:mad:

lazo1967_61
29.12.2007, 00:58
gitti gokdenizim gitti

buyukkaptan
sabah görüşmek üzere uyurken dua edecem alexle fernando alınsın diye

Serdær
SON DAKİKA ! FLASH HABER..

Yattara konusunda açıklama
Son günlerde oyuncumuz İbrahima Yattara’yla ilgili medyada yer alan haberleri büyük bir dikkatle izlemekteyiz. Bu haberlerde yer alan oyuncumuzun FİFA kanalıyla serbest kalacağı yönündeki bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/191207yattara.jpgZira oyuncularımızla kulübümüz arasındaki ekonomik ilişkiler taraflar arasında yapılan sözleşmelerle belirlenmekte ve yine sürelerle ilgili kıstaslar karşılıklı imza altına alınmaktadır. Gerçekler bu yöndeyken, oyuncumuz İbrahima Yattara ile kulübümüz arasındaki sözleşmede de transfer alacaklarının hangi opsiyonlar dahilinde ödeneceği belirlenmiştir. Kulübümüzün İbrahima Yattara’ya yaptığı ödemeler de sözleşme altına alınan süreçler dahilinde olmuştur. Bugün itibariyle kulübümüzün, İbrahima Yattara’ya bu anlamda bir borcu bulunmamaktadır.
Şu günlerde tek beklentimiz takımımızın eksiklerini gidermek ve ligin ikinci devresine en iyi şekilde hazırlanmaktır.
Konu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr)

Mehmet_Mercanlı
29.12.2007, 01:01
...................serkan..................
.............................................
serkan.....tolga.....??????.....?????
..................selcuk..................
yattara..............................alex
.................ceyhun..................
.......gökdeniz.....fernando..........

1:fernando
2:alex
3:selcuk

tamam

4:serkan kırıntılı
5:solabeke bitane
6:defansa bitane

ferhat - ömer - ahmet - ufuk - celalettin - jabi - adnan - ayman - musa - yusuf - tayfun - risp - jeferson - jun

tam 14 oyuncu takasla veya satılarak alına bilir hem bunlardan kurtulmuş oluruz.

yazmadıklarımda iyi fiyat verildiği taktırde satıla bilir

Serdær
29.12.2007, 01:02
[quote=Mehmet_Mercanlı;

tamam

Tamam mı ? :confused:

Kadir Aydın
29.12.2007, 01:03
Sezon sonu gider !

Sezon sonu bu yönetimin klübün başında olacağı kanaatine nereden vardınız?

Trabzonli_61
SON DAKİKA ! FLASH HABER..

Yattara konusunda açıklama
Son günlerde oyuncumuz İbrahima Yattara’yla ilgili medyada yer alan haberleri büyük bir dikkatle izlemekteyiz. Bu haberlerde yer alan oyuncumuzun FİFA kanalıyla serbest kalacağı yönündeki bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/191207yattara.jpgZira oyuncularımızla kulübümüz arasındaki ekonomik ilişkiler taraflar arasında yapılan sözleşmelerle belirlenmekte ve yine sürelerle ilgili kıstaslar karşılıklı imza altına alınmaktadır. Gerçekler bu yöndeyken, oyuncumuz İbrahima Yattara ile kulübümüz arasındaki sözleşmede de transfer alacaklarının hangi opsiyonlar dahilinde ödeneceği belirlenmiştir. Kulübümüzün İbrahima Yattara’ya yaptığı ödemeler de sözleşme altına alınan süreçler dahilinde olmuştur. Bugün itibariyle kulübümüzün, İbrahima Yattara’ya bu anlamda bir borcu bulunmamaktadır.
Şu günlerde tek beklentimiz takımımızın eksiklerini gidermek ve ligin ikinci devresine en iyi şekilde hazırlanmaktır.
Konu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr)

arkadas sen yeni mi uyandin?

pReN@_61
Bu yönetimle bırakın fernandoyu alexi biz alt liglerden oyuncuyu zor alırız...

Umarım birkaç gün sonra ben yanılırım.

zahido
Karadeniztv online yayini gitti bende yaa :(

yns61
bu arada bu takıma kalecide lazım............

AYYILDIZ
29.12.2007, 01:04
Risp geri geliyomus arkadaslar 3-4 gun icinde

Cem Akyüz

bendede gitti malesef

yns61
BEndede gitti

zahido
29.12.2007, 01:05

Ohaaaaa bunu zeyyat mi dedi??/

pReN@_61
29.12.2007, 01:06

ben öyle bir şey duymadım...

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2007, 01:06
off of hadi batur batırmada

pReN@_61
29.12.2007, 01:07

Nedir kaynak?

Trabzonli_61
29.12.2007, 01:07
Risp haberinin kaynagi nedir...

Cabri61
29.12.2007, 01:08
bu arada yayın geri geldi arkadşalar

Mehmet_Mercanlı
29.12.2007, 01:09
[quote=Mehmet_Mercanlı;

tamam

Tamam mı ? :confused:

büyük olasılıkla bitii ama tabı bu yönetim bize neler yaşattı dimi :)

AYYILDIZ
29.12.2007, 01:10

Evet Risp konusunda Trabzonsporun hic bir sucu yokmus odeme konusunda risp geri gelecek menajeriyle konusulmus

Trabzonli_61
29.12.2007, 01:11
Evet Risp konusunda Trabzonsporun hic bir sucu yokmus odeme konusunda risp geri gelecek menajeriyle konusulmus

Ben niye böyle birsey duymadim...yaklasik bir saattir programi seyrediyorum.

pReN@_61
29.12.2007, 01:11

Bunu Z.kafkas Karadeniztv de mi söyledi?Söylediyse ben neden DUYMADIM?

zahido
29.12.2007, 01:12

Bunlar bizimle alay ediyorlar resmen.. Trabzonspor gibi bir kulubun risp gibi ucuz futbolcuyla isi olmaz.. Olene kadar futbol oynattirmazdimm ben olsam..

AYYILDIZ
29.12.2007, 01:12
ben öyle bir şey duymadım...

Ben duydum az once sordular rispin menajeriyle gorusuldugunu soyledi risp ve yattara konusunda Trabzonsporun hakli oldugunu soyledi

Trabzonli_61
29.12.2007, 01:13
3 tane paf takim oyuncusu yarin itibari ile a takima alindigi yarin özkan sümer tarafindan aciklanacak

kaynak: zeyyat

İsmail Çavuşoğlu
29.12.2007, 01:14
Ben duydum az once sordular rispin menajeriyle gorusuldugunu soyledi risp ve yattara konusunda Trabzonsporun hakli oldugunu soyledi
z.kafkasmı söledi??

Great White
Şu garabet Yönetim döneminde bırakın Trabzonspor' u dünya üzerindeki herhangi bir takımın başına gelmemiş saçmalıklar ve rezaletler yaşamaya öylesine alıştırıldık ki artık yeni transfer diye Agustine ile Bushi' yi dahi getirseler şaşırmayacağım..

zahido

Yani yattara kulubu fifaya sikayet etmis oyle mi??? Satin onu ozaman.. Daha ne bekliosunuz oyleyse..

pReN@_61
Yarın Ersun Yanal 3tane paf oyuncumuzun AS takıma yükseldiğini duyuracakmış.

Karadeniz TV(Z.Kafkas)

Cem Balcı
29.12.2007, 01:15

takıma faydalı olacaksa gelsin.ama yine kaçıp gidicekse hiç dönmesin.

Cem Balcı
29.12.2007, 01:16
Yani yattara kulubu fifaya sikayet etmis oyle mi??? Satin onu ozaman.. Daha ne bekliosunuz oyleyse..

yav yattaranın şikayet falan ettiği yok.yattarada bir sıkıntı yok,hala yattara yı tartışıyorsunuz.

İsmail Çavuşoğlu
29.12.2007, 01:16
yayın geldiii

zahido
29.12.2007, 01:17
yav yattaranın şikayet falan ettiği yok.yattarada bir sıkıntı yok,hala yattara yı tartışıyorsunuz.

ee zeyyat yattara konusunda Trabonspor hakli demesi ne oluyo???

AYYILDIZ
29.12.2007, 01:17

Yattara geri gelecek Trabzonsporun sozlesmeli oyuncusudur tartismaya gerek yok gercekten

Cem Balcı
29.12.2007, 01:18
ee zeyyat yattara konusunda Trabonspor hakli demesi ne oluyo???

oda ne yaptığını biliyomu.:)adamın menajeride söyledi,hiçbi sıkıntı yok diye.bizim yöneticilerde açıkladı haberler asılsız,yataranın tek kuruş alacağı yoktur diye.

AYYILDIZ
29.12.2007, 01:19
oda ne yaptığını biliyomu.:)adamın menajeride söyledi,hiçbi sıkıntı yok diye.bizim yöneticilerde açıkladı haberler asılsız,yataranın tek kuruş alacağı yoktur diye.

Ama menajeri parasal acidan sorunlar oldugunu bu hafta icinde aciklamisti yani ortada hicbisey yok demekte yanlis

zahido
29.12.2007, 01:19

Yattaranin menajeri yattara kulubu fifaya sikayet etti dedi zaten.. Ben o beyanatinda verilmedigini yalan haber oldugunu dusunuodum ama dogruymus ne yazikki..

Cem Balcı
29.12.2007, 01:21
Ama menajeri parasal acidan sorunlar oldugunu bu hafta icinde aciklamisti yani ortada hicbisey yok demekte yanlis

Yattaranin menajeri yattara kulubu fifaya sikayet etti dedi zaten.. Ben o beyanatinda verilmedigini yalan haber oldugunu dusunuodum ama dogruymus ne yazikki..

ama sonrada hiç bi sorun olmadığını açıkladılar.yani hala yattara kaçtı bilmem ne oldu haberleri asılsızdır.boştan yere kafa yormayın.

Kadir Aydın
29.12.2007, 01:21

Etti etti.

lazo1967_61
29.12.2007, 01:22
uazik vallah yazik
takimda hic bir tane yabanci oyuncu kalmamali

Gamze
29.12.2007, 01:23
Futbolcular hakkında yorum yaparken kullandığınız tabirlere dikkat edin lütfen arkadaşlar.

zahido
29.12.2007, 01:23
ama sonrada hiç bi sorun olmadığını açıkladılar.yani hala yattara kaçtı bilmem ne oldu haberleri asılsızdır.boştan yere kafa yormayın.

Sorun olup olmamasi onemli degil.. Bu adam Trabzonsporu fifaya sikayet etmisse gondericeksin bu adami.. Oyle bi olay varsa bu adam o formayi giyerse yaziklar olsun derim.. Isterse en onemli futbolcumuz olsun gozumde bes kurus degeri olmaz..

azad53
29.12.2007, 01:24
beşiktaşta holoskoyu bitirdi. adamlar basıyor parayı alıyor, transfer yapacak takım biziz elde var sıfır. paftan a takıma anca adam çağırırız biz.

http://www2.internethaber.com/news_detail.php?id=120685

Cem Balcı
29.12.2007, 01:24
ben diyorumki,yattarayla ilgili çıkan haberlere kafa patlatmayın.asılsızdır,bu olay çözüme kavuşmuştur.bu anlamsız olayı gündeme getirip basına malzeme yapmak doğru olmaz.biz vuruyoruz.onlar öldürüyorlar.

lazo1967_61
29.12.2007, 01:28
stad olympik stad olmicak arkadaslar

zahido
29.12.2007, 01:29
ben diyorumki,yattarayla ilgili çıkan haberlere kafa patlatmayın.asılsızdır,bu olay çözüme kavuşmuştur.bu anlamsız olayı gündeme getirip basına malzeme yapmak doğru olmaz.biz vuruyoruz.onlar öldürüyorlar.

Zeyyat kafkas yattara konusunda Trabzonspor haklidir diyosa demek ki bu adam kulubu fifaya sikayet etmistir dimi kardesim?? Bunu gazeteler filan soylemio kulubun basin sozcusu soyluyo.. Ozaman niye konusmuycaz yaa.. Bunu hasan ucuncu yapsa adama sayip sovuyoduk simdi.. Konu yattara olunca mi ayricalik yapicaz yanii??

Mehmet_Mercanlı
29.12.2007, 01:29
telefonla katılım olmuyormu ...? bağlanında sorun ne oldu fernando - alex ? uykum geldi daa sabah işe gidicem ..

pReN@_61
29.12.2007, 01:31
telefonla katılım olmuyormu ...? bağlanında sorun ne oldu fernando - alex ? uykum geldi daa sabah işe gidicem ..

Mehmet abi git yat bence. :) Beklenir mi, çekilir mi bu eziyet?

Bir şey çıkmaz bu işten :(

Kadir Aydın
29.12.2007, 01:33
Zeyyat kafkas yattara konusunda Trabzonspor haklidir diyosa demek ki bu adam kulubu fifaya sikayet etmistir dimi kardesim?? Bunu gazeteler filan soylemio kulubun basin sozcusu soyluyo.. Ozaman niye konusmuycaz yaa.. Bunu hasan ucuncu yapsa adama sayip sovuyoduk simdi.. Konu yattara olunca mi ayricalik yapicaz yanii??

Bir buçuk sene daha sabredemedi, uyanıklık yapıp gitmek istedi ama yemedi demekki.

Mehmet_Mercanlı
29.12.2007, 01:33
Mehmet abi git yat bence. :) Beklenir mi, çekilir mi bu eziyet?

Bir şey çıkmaz bu işten :(

doğru diyorsun 2 yıldır bekliyorum hep husram hep hayalkırıklığı ama olmuyo işte içimde yine o duygu o cocuksu heyecan var....

............

Cem Balcı
29.12.2007, 01:34

abicim benim dediğimle alakası yok senin sarfettiğin sözlerin.ben yatarayı savunmuyorum,karalamayın,eleştirmeyin demiyorum.bu konu medyaya sakız olmasın diyorum.ortada bukadar abartılacak,birilerini yerden yere vuracak bi durum yok.sonunda;bu adam ts forması giymeye devam edecektir.basının gündeme getirdiği uydurmaca haberleri dikkate almayalım.transfer gündemindeki oyunculara öncelik verelim.medyanın ortaya attığı spekülasyonlara değil.alexi konuşalım,fernandao yu konuşalım...vs elimizdekileride medyaya malzeme yapmayalım.

A.Gökhan AKIN
29.12.2007, 01:34
bence yattarayı bu hareketinden sonra kesiikle kadro dışı bırakacaksın ve satmayacaksın bakalım napacak beyefendi kadro dışı kalınca gidip fifaya mı şikayet edecek

pReN@_61
29.12.2007, 01:36
Bize bu sıkıntıları , eziyetleri çektirenleri Allah bildiği gibi yapsın.Daha ne diyeyim, yazıklar olsun ya...

zahido
29.12.2007, 01:37
abicim benim dediğimle alakası yok senin sarfettiğin sözlerin.ben yatarayı savunmuyorum,karalamayın,eleştirmeyin demiyorum.bu konu medyaya sakız olmasın diyorum.ortada bukadar abartılacak,birilerini yerden yere vuracak bi durum yok.sonunda;bu adam ts forması giymeye devam edecektir.basının gündeme getirdiği uydurmaca haberleri dikkate almayalım.transfer gündemindeki oyunculara öncelik verelim.medyanın ortaya attığı spekülasyonlara değil.alexi konuşalım,fernandao yu konuşalım...vs elimizdekileride medyaya malzeme yapmayalım.

TEek bir soru soruyorum.. Yattara kulubu fifaya sikayet etmisse takimda durmali mi yoksa satilmali mi?? Sadece evet yollanmali veya bu olaya ragmen hayir kalmali de bana..

Cem Balcı
29.12.2007, 01:38
Bize bu sıkıntıları , eziyetleri çektirenleri Allah bildiği gibi yapsın.Daha ne diyeyim, yazıklar olsun ya...

sevdamız için her sıkıntıya katlanıcaz,ama boyun eğmicez.seviyorsak Allahına kadar.bu günlerde geçicek,ts mi yine zirvede görücez inşallah...

Cem Balcı
29.12.2007, 01:45
TEek bir soru soruyorum.. Yattara kulubu fifaya sikayet etmisse takimda durmali mi yoksa satilmali mi?? Sadece evet yollanmali veya bu olaya ragmen hayir kalmali de bana..

bence kalmalı.çünkü yattara hakkını,emeğinin karşılığını almak istemiştir.ha bu yaptığı uygulama doğrumu?tabiki değil.hakkını zamanında alması gereken yerden alamayınca böyle bir uygulamaya başvurmuş demekki.e adamın hakkınıda,niye aldın diye sorgulayamam ki.burda tek suclu kulüptür.

AYYILDIZ
29.12.2007, 01:48
saat 2 oldu Baturoglu ne yapti acaba

zahido
29.12.2007, 01:48
bence kalmalı.çünkü yattara hakkını,emeğinin karşılığını almak istemiştir.ha bu yaptığı uygulama doğrumu?tabiki değil.hakkını zamanında alması gereken yerden alamayınca böyle bir uygulamaya başvurmuş demekki.e adamın hakkınıda,niye aldın diye sorgulayamam ki.burda tek suclu kulüptür.

Yanlis dusunuyosun bana gore.. Ayni olay hasan ucuncunun veya celalettinin basina gelse verecegin cevabida cok iyi biliyorum aslinda.. Neyseee..

Cem Balcı
29.12.2007, 01:51
Yanlis dusunuyosun bana gore.. Ayni olay hasan ucuncunun veya celalettinin basina gelse verecegin cevabida cok iyi biliyorum aslinda.. Neyseee..

bence sende benim ne cevap vereceğimi yanlış düşünüyosun ama neyse.;)

dediğim gibi;benim tek derdim oyuncularımızı basına malzeme etmeyelim.özelliklede böyle basit ve ÇÖZÜMLENMİŞ konularda.

vatandas61
29.12.2007, 01:51
adam parasini alamiyorsa sikayet edecek tabi, bence cok dogal, 2 gün sonra hemen sikayet edersen ben art niyet ararim, ama
adama hak vermemek elde degil. trabzondan da ayrilmayi istedigini düsünmüyorum, bukadar rahat ortami biraz zor bulur.

bu takimda kimler para yemedi, kadroya giremeyenler, plajlarda yatanlar. bi yattara hakettigi parayi istedigi icin adami harcadiniz, istanbul medyasina da ufaktan yardim ediyorsunuz tebrik ederim.

Terzioğlu
29.12.2007, 01:52

Katiliyorum. Bu adam hamal degil. Kimsenin hakkini yemeye kimsenin hakki yok. Kaldi ki aldigi paranin hakkini sonuna kadar veriyor.

zahido
29.12.2007, 01:54
Yok yok Trabzonsporluluk ayaklar altina alinmis.. Adam gelicek kulubumu fifaya sikayet edicek benim taraftarimda kulubumu degilde o adami savunucak.. Yemisim medyasini yaa.. Kulubun basin sozcusu cikti acikladi iste medyasi mi kalmis bu olayin??

Gamze
29.12.2007, 01:55
Valla aynı şey Hasan'ın başına gelse ben baya laf sayardım. Neden demeyin aslında hiç, cevabı sizde. Hasan'la Yattara'yı bir mi tutuyorsunuz? Hasan'ı çok severim, ama takım için ne yapıyor? Yattara'yı da severim, o neler yapıyor? Kim parasını daha çok hak ediyor?

Bu sorulara samimi bir şekilde cevap vermek lazım. Ayrıca, olay birse medya bin yazar, gaza gelmeyelim, onların istediği de bu. Az sakin da...

kalavara
29.12.2007, 01:58
milliyet yattaranın çalışmalra katılmadığını ve bu durumun noter tasdiki ile belgelendiği haberini verio sitesinden.yani yattara da mı kaçtı????

Cem Balcı
29.12.2007, 02:00
Yok yok Trabzonsporluluk ayaklar altina alinmis.. Adam gelicek kulubumu fifaya sikayet edicek benim taraftarimda kulubumu degilde o adami savunucak.. Yemisim medyasini yaa.. Kulubun basin sozcusu cikti acikladi iste medyasi mi kalmis bu olayin??

abicim Trabzonsporluluk ayaklar altına alınmadı.alınamazda.yav adam sadece hakkı olanı istiyor,hakkııı...kulüp adamın parasını vermiyosa bu adam daha ne yapsın.başka yolu varmı?ama yine söylüyorum,seçtiği yol doğru değil.ama başka yolda yok.

ne yapalım şimdi,adam hakkını istedi diye yerden yeremi vuralım?defol yattaramı diyelim?yoksa bunca emeğini 2 dk da inkarmı edelim?

Sythn_MoLL
29.12.2007, 02:02
saat 2 oldu hani alex ve fernando nerdeler`????:(

A.Gökhan AKIN
29.12.2007, 02:02
milliyet yattaranın çalışmalra katılmadığını ve bu durumun noter tasdiki ile belgelendiği haberini verio sitesinden.yani yattara da mı kaçtı????

hayır kaçtığı yok biryere zeyyat kafkas açıkladı biraz önce karadeniz tv de yok öyle birşey geri dönecek dedi ve hiç ir borcumuzda yok diye belirtti.Futbolculara olana toplam borcmuzuda 2 milyon dolardır dedi ve zamanı gelincede hepsi öedencektir diye belirtti.Hata ödemeler konusunda en rahat olana gençlerbirliğinden sonraki tek takımız dedi iddialı bir şekilde :))

Cem Balcı
29.12.2007, 02:03

:D abicim bu gece bişe olacağı yok.olsada yine faso fiso haberler çıkar ortaya.eğer bahsedildiği gibi bu gece son görüşmeler yapıldıysa yarın zaten gazetelerde yine manşetler görürüz.

AYYILDIZ
29.12.2007, 02:04

Gorusme yeni basladi heralde bakalim sabah belli olur ama ben cok umitli degilim.

azad53
ya ben programı tam izleyemedim, hiç bahsedilmedimi bu transferlerden, isim gündeme gelmedimi, ne yapıyorlarmış.. yokmu bi açıklama yaaaa

Emorfo
Trabzonspor'da kimsenin parası kalmaz, kalmadı da. Yıllarca Trabzonspor forması giymiş birisi bu yola başvurmaz. Üstelik böyle sevilen bir futbolcu böyle yapmamalı. Eğer gerçekten böyle bir şey varsa Yattara feci şekilde gitmek istiyor veya birileri feci halde dolduruşa getirilmiş olabilir. Zira seneye Türk statüsünde oynayacak. Ama yine de bizim Yattara'nın böyle bir şey yapacağını düşünemiyorum.

kalavara
evet ama aynı şeyleri ersen olayında da söylemişti!!hem tümüyle aynı şeyleri....

zahido
29.12.2007, 02:06
Trabzonspor'da kimsenin parası kalmaz, kalmadı da. Yıllarca Trabzonspor forması giymiş birisi bu yola başvurmaz. Üstelik böyle sevilen bir futbolcu böyle yapmamalı. Eğer gerçekten böyle bir şey varsa Yattara feci şekilde gitmek istiyor veya birileri feci halde dolduruşa getirmiş olabilir. Zira seneye Türk statüsünde oynayacak. Ama yine de bizim Yattara'nın böyle bir şey yapacağını düşünemiyorum.

Iste benim soylemek istediklerim bunlardi..

tamuğ yamtar
29.12.2007, 02:07
Valla aynı şey Hasan'ın başına gelse ben baya laf sayardım. Neden demeyin aslında hiç, cevabı sizde. Hasan'la Yattara'yı bir mi tutuyorsunuz? Hasan'ı çok severim, ama takım için ne yapıyor? Yattara'yı da severim, o neler yapıyor? Kim parasını daha çok hak ediyor?

Bu sorulara samimi bir şekilde cevap vermek lazım. Ayrıca, olay birse medya bin yazar, gaza gelmeyelim, onların istediği de bu. Az sakin da...

Hukuk herkes için eşit uygulandığı zaman bir anlam ifade eder.

Bence bu işin Hasan'ı Yattara'sı olmamalı.

Bu kulübün kuralları varsa ayrım yapılmamalı.

A.Gökhan AKIN
29.12.2007, 02:09
evet ama aynı şeyleri ersen olayında da söylemişti!!hem tümüyle aynı şeyleri....

ama iki olay aynı değilki

karatasof
29.12.2007, 02:09
Bende iki kelam edeyim bu Yattara mevzuunda.Öncelikle benim takıldığım bu Noter ile futbolcunun idmana çıkmadığını tespit olayı.Uzun yıllardır kulüp - futbolcu anlaşmazlıklarında bu işlem yapılagelir bildiğim kadarıyla.Ancak ne hikmettir bilinmez bu gelinmeyen günler için yapılan tespitler neticesi hep gelmeyen topçu gelmediği ile kalır.En son şimek ve Musampa olaylarında yaşamıştık benzer sahneleri.Ne oldu.Bu işten kazançlı çıkan tek kişi NOTER!!!Adam yaptığı işin parasını takır takır tahsil ediyor.Aksini söyleyebilen var mı?

Cem Balcı
29.12.2007, 02:12
Trabzonspor'da kimsenin parası kalmaz, kalmadı da. Yıllarca Trabzonspor forması giymiş birisi bu yola başvurmaz. Üstelik böyle sevilen bir futbolcu böyle yapmamalı. Eğer gerçekten böyle bir şey varsa Yattara feci şekilde gitmek istiyor veya birileri feci halde dolduruşa getirilmiş olabilir. Zira seneye Türk statüsünde oynayacak. Ama yine de bizim Yattara'nın böyle bir şey yapacağını düşünemiyorum.

Iste benim soylemek istediklerim bunlardi..

hadi ozaman cora ya yaptığımız uygulamaları yattaraya da yapalım.hadi başlayalım... facebooktan bulup tepkiler yağdıralım,futbolcular bölümüne ''defol yattara''yazalım!!!

ne duruyoruz...bunca yıldır yaptıklarını 2 günde inkar edelim.

hangi hakla hakkını arıyor ki bu adam!hangi hakla yaptıklarının,alınterinin,emeğinin hakkını istiyor hangi hakla!

hemen başlayalım işe...durduğumuz kabahat.

Turgut Altun
29.12.2007, 02:22
Şöyle bir Yattara'yı düşündüğümde önce o kıvrak çalımları geliyor aklıma, daha sonra en kritik maçlarda gördüğü kırmızı kartlar.

Herneyse saat 2 oldu bizim mesele hala netlik kazanmadı.

Benim tahminim klüpleri 2 değerli oyuncusunu satmamak için direniyor.Bizimkiler ikna etmeye çalışıyor. Transferi bitirmek için girişimlerimiz sürüyor şeklinde çok net!! bir açıklama yaparlar.

Bayundur Han
29.12.2007, 02:26

Sen ne yapardin? Hikaye anlatmiyalim lutfen. Adam en az parayi aliyor. Huseyinin parasi takir takir odenirken adamin parasi odenmiyor. Ilk onbirde oynayan en iyi futbolcularimizdan biri ama yedekteki Hasan Ucuncu kadar ancak para aliyor. O parayida adam gibi odememisler. Ne yapacakti ayni? Parasi odenmistir ve olay bizim icinde ve Yattara icinde kapanmistir. Boyle isler duygusalliga gelmez. Yattara Afrikada bir iki degil bes alti sulale bakiyor. Kolay degil bu isler.

baha61
29.12.2007, 02:29
http://http://www.fotomac.com.tr/tra112.html
beyler fotomaç ın bu haberine göre işlem tamammış. Ama fotomaç a göre :D ne kadar doğru orası tartışılır.

Özkan
29.12.2007, 02:31
Yok yok Trabzonsporluluk ayaklar altina alinmis.. Adam gelicek kulubumu fifaya sikayet edicek benim taraftarimda kulubumu degilde o adami savunucak.. Yemisim medyasini yaa.. Kulubun basin sozcusu cikti acikladi iste medyasi mi kalmis bu olayin??Trabzonsporluluğu ayaklar altına alan söz verdiği ödemeleri yapmayan Trabzonlu ve Trabzonsporlu yöneticiler mi, yoksa Trabzon'a ekmek parası için gelmiş Gineli futbolcu mu?

Düşünün ki işinizde mesâî arkadaşlarınızdan daha iyisiniz ama onlar sizden daha fazla para alıyor. Üstelik kimileri işten kaytardığı gibi sizden çok daha fazla alan ama patronun hemşehrisi olmak dışında bir vasfı olmayan arkadaşınız yaptığı vahîm hatâlar nedeniyle şirketi batma noktasına getirmiş. Bu tip adamlar düzenli olarak maaşlarını alırken size aylarca ödeme yapılmıyor ve bu sırada rakip firmalardan size ciddî teklifler geliyor. Ne yapardınız? Sözleşmenizi fesh edip rakip firmaya geçmez miydiniz?

sbay
29.12.2007, 02:32
http://www.fotomac.com.tr/2007/12/29/im/37295917EA3E9E4DA9F763CAb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif
Rüya gibi teklif
Gineli oyuncuya Katar'dan bir takımın yıllık 4 milyon euro teklif ettiği öğrenildi. Trabzonspor kulübüne de 2 milyon euro verilecek.

CAMİA RAHATSIZ
Trabzonsporlu Yattara için her gün yeni bir olay gündeme geliyor. FIFA'ya başvurup yasal süreyi yanlış hesapladığı için eli boş dönen Yattara'nın ilginç bir teklif aldığı iddiaları ortaya çıktı. Katar'dan bir takımın Gineli futbolcuya yıllık 4 milyon euro, Trabzonspor'a ise 2 milyon euro teklif ettiği söylentileri camiayı karıştırdı.

ÇELİŞKİLİ İFADELER
Trabzonspor resmi sitesinde yapılan "Yattara ile hiçbir sorunumuz yok" açıklamasına rağmen dünkü antrenmana gelmeyen Gineli yıldız için noter tespiti yaptırılması dikkat çekti. Ersun Yanal, antrenman sonunda gazetecilerin Yattara ile ilgili sorularını "Yattara'nın attığı her adımdan haberim var" diyerek geçiştirdi.

sbay
29.12.2007, 02:32
http://www.fotomac.com.tr/2007/12/29/im/9E82BF84C587F044B3FDCA20b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif

İşlem tamam
Brezilya'da bulunan başkan yardımcısı Baturoğlu, İnternacional kulübü yöneticileri ile sıkı pazarlık sonucunda anlaşmaya vardı.

TRABZONSPOR, Fernandao ve Alex'in transferine son noktayı koydu. Daha önce futbolcular ile yıllık 1'er milyon dolara anlaşan bordo-mavililer, Brezilya'ya gönderdiği başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu vasıtasıyla İnternacional kulübü ile sıkı bir pazarlık yaptı. Baturoğlu daha önce istenen bonservis bedeli olan 3'er milyon doları dünkü ilk görüşmede 2 milyon 750'şer bin dolara çekti.

PÜRÜZ ÖDEMELERDE
Forvet Fernandao ile orta saha oyuncusu Alex'in bordo-mavili olmasında tek sorunun İnternacionel'in peşin para ısrarı olduğu öğrenildi. Baturoğlu "Bu aşamada artık işi bitiririz. Geri dönüş yok" derken, Trabzon paranın yarısını peşin, geri kalanı da taksitle ödenmesini önerdi. Sabaha karşı yapılacak son görüşmede transferin biteceği öğrenildi.

Gamze
29.12.2007, 02:33
Hukuk herkes için eşit uygulandığı zaman bir anlam ifade eder.

Bence bu işin Hasan'ı Yattara'sı olmamalı.

Bu kulübün kuralları varsa ayrım yapılmamalı.

Sanırım ''başına gelse'' ifademden dolayı bir yanlış anlaşılma oldu ya da olmadı ben öyle anladım. :) Neyse.

Demem odur ki; Hasan eğer kalkıp ''Paramı alamıyorum'' diye yaygara koparsaydı tepkim daha farklı olurdu. ''Ne yapıyorsun ki coşuyorsun'' diyebilirdim, haklı bile olsa... Ama Yattara için aynını demem. Hasan'ı Yattara'dan çok severim, ama TRabzonspor'a katkıları arasındaki uçurum ortada. Böyle bir durumda önce doyurulması gereken Yattara, Gökdeniz gibi topçulardır. Elbette herkes parasını alacak, ama alamadı mı verdiği tepkiyi yapabildiği katkıyla ölçülendirmem gayet insani.

Bayundur Han
29.12.2007, 02:36
Sanırım ''başına gelse'' ifademden dolayı bir yanlış anlaşılma oldu ya da olmadı ben öyle anladım. :) Neyse.

Demem odur ki; Hasan eğer kalkıp ''Paramı alamıyorum'' diye yaygara koparsaydı tepkim daha farklı olurdu. ''Ne yapıyorsun ki coşuyorsun'' diyebilirdim, haklı bile olsa... Ama Yattara için aynını demem. Hasan'ı Yattara'dan çok severim, ama TRabzonspor'a katkıları arasındaki uçurum ortada. Böyle bir durumda önce doyurulması gereken Yattara, Gökdeniz gibi topçulardır.

Ucurum ortada ama paralari ayni. Fark hem Trabzonspor icin yaptiklarinda hemde parayi harcamalarinda. Hasani bilmiyorum ama Yattaranin ne kadar insan baktigini belgeselde gorduk. Adam Trabzonspor kulubu bile acmis Ginede. Kim destek oluyorki ona? Adam Ziya zamaninda horlandi bu yonetim tarafindan hedef adam olarak gosterildi. Tamamen yonetimin hatasidir bu olay. Parali yonetim diyordu bazilari iste gorduk parali yonetimi. Parayi alamiyoruz diye kacip gitti kac futbolcu.

zahido
29.12.2007, 02:36
Trabzonsporluluğu ayaklar altına alan söz verdiği ödemeleri yapmayan Trabzonlu ve Trabzonsporlu yöneticiler mi, yoksa Trabzon'a ekmek parası için gelmiş Gineli futbolcu mu?

Olayi acindirmayalim simdi.. Ekmek parasi dedigin parada ortada.. Ayrica benim gorusumde bu.. Senelerdir bu takimdasin sen.. Ozkan sumer zamaninda takir takir odeniyo muydu parasi?? Hayir.. Peki ozaman fifaya sikayet etti mi kulubu?? Hayir.. Peki niye simdi sikayet ediyor?? Eee onuda siz dusunun..

AYYILDIZ
29.12.2007, 02:39
Arkadaslar Yattara konusunu kapatalim Trabzonsporun kendisine borcu yoktur ve 2009un sonuna kadar Trabzonsporun oyuncusudur

ihsanbayram
29.12.2007, 02:41
arkadaslar özellikle genc arkadaslar ,transferler konusunda cok heyecanlisiniz , fernandou ve alexin bir an evvel transfer edilmesini bekliyorsunuz .18 li 20 li yaslarda bende cok heyecanliydim ama 10 larca transfer fiyaskolarindan sonra bunlarinda %80 balon olma ihtimalleri yüksek oldugunu düsünüyorum ,insallah alinirlarsa trabzonsporu biryerlere getiren futbolcular olurlar .son yillarda harcanan trilyonlari hesap ediyorum da gercekden kendi parami carcur etmis gibi icim gidiyor .

jefferson,jun,musampa,lazaroni,ayman,risp,cagdas,a ugustin,kürsat,djokay,ömer riza,murat ocak,fatih akyel,mustafa keceli,özgür bayer bunlarin hepsine milyonlar ca euro verip almissin ,satmak icin kulüp bulamiyorsun yazik degilmi bu paralara ,elleri ve marcelinhoyu almissin trabszonspora hic bir katkilari olmamis sans eseri müsterisi cikmis satmissin ,fernadou ve alex bunlarin gibi fos cikacaksa allah onlari trabzona getirmesin diyorum .

BDiler61
29.12.2007, 02:43
sabahın bu saat,nde forumda her transger dönemindeki gibi umutsuz bir bekleyiş var.Alacaklarımızı unuttuk bide yattaranın gitme durumunu konuşuyoruz.:(

Bayundur Han
29.12.2007, 02:44
arkadaslar özellikle genc arkadaslar ,transferler konusunda cok heyecanlisiniz , fernandou ve alexin bir an evvel transfer edilmesini bekliyorsunuz .18 li 20 li yaslarda bende cok heyecanliydim ama 10 larca transfer fiyaskolarindan sonra bunlarinda %80 balon olma ihtimalleri yüksek oldugunu düsünüyorum ,insallah alinirlarsa trabzonsporu biryerlere getiren futbolcular olurlar .son yillarda harcanan trilyonlari hesap ediyorum da gercekden kendi parami carcur etmis gibi icim gidiyor .

jefferson,jun,musampa,lazaroni,ayman,risp,cagdas,a ugustin,kürsat,djokay,ömer riza,murat ocak,fatih akyel,mustafa keceli,özgür bayer bunlarin hepsine milyonlar ca euro verip almissin ,satmak icin kulüp bulamiyorsun yazik degilmi bu paralara ,elleri ve marcelinhoyu almissin trabszonspora hic bir katkilari olmamis sans eseri müsterisi cikmis satmissin ,fernadou ve alex bunlarin gibi fos cikacaksa allah onlari trabzona getirmesin diyorum .

bunu bende diyorum. Zaten basladilar yine alternatiften konusmaya. Allah sonumuzu hayir getire. Isimiz gercekten cok zor. Holoskoda gitti. Onu alabilseydik iyi oldurdu ne oldugunu biliyorduk bari.

A.Gökhan AKIN
29.12.2007, 02:45
http://http://www.fotomac.com.tr/tra112.html
beyler fotomaç ın bu haberine göre işlem tamammış. Ama fotomaç a göre :D ne kadar doğru orası tartışılır.

kesinlikle yalan :))

AYYILDIZ
29.12.2007, 02:47
Yarin brezilyalilarin durumu belli olur ayrica altyapidan 3 oyuncu A takima cikariliyormus yarin insallah cok basarili olurlar.

kalavara
29.12.2007, 02:49
Arkadaslar Yattara konusunu kapatalim Trabzonsporun kendisine borcu yoktur ve 2009un sonuna kadar Trabzonsporun oyuncusudur
umarım öyledir.

tamuğ yamtar
29.12.2007, 02:50

Demem odur ki; Hasan eğer kalkıp ''Paramı alamıyorum'' diye yaygara koparsaydı tepkim daha farklı olurdu. ''Ne yapıyorsun ki coşuyorsun'' diyebilirdim, haklı bile olsa... Ama Yattara için aynını demem. Hasan'ı Yattara'dan çok severim, ama TRabzonspor'a katkıları arasındaki uçurum ortada. Böyle bir durumda önce doyurulması gereken Yattara, Gökdeniz gibi topçulardır. Elbette herkes parasını alacak, ama alamadı mı verdiği tepkiyi yapabildiği katkıyla ölçülendirmem gayet insani.

Yanlış anlaşılma yok.

Bence bu olayı katkı açısından bakmamak lazım.

Hasan'ın da coşmaya hakkı var. Eğer anlaşması sağlamsa.

Kimseye silah zoru ile anlaşma yaptırılmıyor.

Kulübün prensipleri olur. Futbolcudan futbolcuya farketmez.

Yani Yattara efendi başımıza mı çıksın?

Ben çok sevmediğim bir cümledir ama Yattara Trabzonspordan ve değerlerinden daha mı yüksekte?

Bu kulubün bünyesindeysen ha Hasan ha Yattara.

Taraftar katkıya göre sevgisini gösteriyor zaten.

Ama kulüple ilişkilerde ve parasal konularda bence herkes eşit olmalı.

Ayrıca ben Yattara'nın FİFA'ya şikayet etmesini yanlış bulmuyorum.

Ama farklı yaklaşımları hoş karşılamıyorum.

Daha öncede yazdığım gibi Yattara Trabzonludur, yok efendim bizden biri olmuştur geyiklerini de bence bir kenara koyalım.

Yok efendim öyle birşey. Bunlar hikaye. Adam gördüğünüz gibi "Normal" olarak parasına bakıyor.

Ve daha önemlisi forumu lütfen kadın programlarına çevirmeyelim.

"Siz biliyor musunuz Yattara kaç aileye bakıyor?" şeklinde sorularla kendiniz kandırmaya çalışmayın bence.

Ajitasyona gerek yok.

Bu tarz cümlelerle gerçeklerden kaçmaya ve kendinizi rahatlatmaya çalışmayın.

hasancolak
29.12.2007, 02:52
ben tırasferden cok umutlu degılım alacaklarıda yok zaten barı almanyada yaşayan ganc kardeşlerımızı takıma kazandırsalar hem malıyetıde az

salihismet
29.12.2007, 03:02
Yani size göre yattarayidami kaybettik? gidecekse gidecek, bagirip cagirmayla durduramasin Yattarayi. noter tsbiti yaptirmalarinin nedeni $u olabilir; sen haklarini almak icin uefa ya ba$ vuruyorsan, seninde bu tarihte antremanda olman gerekiyorken Ginede olmani tesbit ettirip bende sana kar$i haklarimi bu $ekilde koruma altina aliyorum, gerekirse bedelini ödiyeceksin.

Birde bilen varsa yazsin lütfen, alt yapidan 3 oyuncu A takimina cikarilmi$ti zaten, Kadir, abdullah, ötekinin ismini hatirlayamadim, bunlarin di$inda 3 oyuncu dahami geliyor?

kalavara
29.12.2007, 03:04
ya yok arkadaşlar.neresinden tutsanız elinizde kalıyor.şu yaşadıklarımızın tartışılması bile tam bir rezaletken büyük çoğunluğu gerçeklik kazanıyor.trabzonsporun tüm değerleri alt-üst oluyor.elimizdeki bütün oyuncular kaçmak için fırsat kolluyor.olamaz ya.bu rezalete bir dur denmeli.

keles76
29.12.2007, 05:08
ben eskiden kim gelecek diye beklerdim hersene carsaf listeden kimsenin alinmayip sacma sapan transferler yapilinca hevesimi kaybettim ama yalan haber hosumada gitmiyor degil. Ama bu yonetim benim beklentimin cok ustunde transferler yapti ve bundan dolayi ben bu adamlardan hala umutluyum gidip brezilya amazondan topcu almazlar yada 5 i bir yerde gurcu ama yonetimin transfer ettigi adam bizde sorun yasadi belkide ziya hocanin futbol anlayisi bunlari kacirdi tabiki birde para var stephanov fatih tekke ve marcelinho bunlar gitti iyi paraya birde tabi bence bes para etmez ersen martin vardiki oda milyon euro etti.syzmkowiak ve musampada var bunlardada suclu yonetim degildir hoca ve sistemdir. simdi anladigim kadariyla yattara gidici giden gitsin biz yine sarkimizi soyleriz. Yonetimden ricam genc oyuncu alsin selcuk iyi olur turk genc millinin topcularini alsin ve gelecegin takimini kursunki ilere iyi anilsin bilinir 95 kadrosunu sadri sener kurdu hala akildadir.abdullah ve ogunu satan M,Ali yilmazdanasil anilmak istiyorlarsa ona gore davransinlar eskiler unutulur akilda kalan kopruler cesmeler ve saraylardir .stadi yapmis olsalardi transferde mevzu olmazdi ama onuda yapamadilar bari gider ayak bes alti gelecege yonelik transfer yapip bir onyil alinsinlar hayirla.

My
29.12.2007, 05:08
Acaba TRT'ye 'Brezilyalılar Trabzon'da!' haberini üfüren salak kim!?!

Ünyeli Murat
29.12.2007, 08:23
Samba ateş pahası
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2007/12/7_192466_necmiB.jpg

Trabzonspor, Alex ve Fernandao için İnternacional ile sıkı bir pazarlığa girişti. Brezilya ekibi, iki oyuncuya toplam 5 milyon dolar fiyat biçti.
29.12.2007

Perekli izlemişti
Teknik heyetin talepleri doğrultusunda çalışan Trabzonspor Yönetimi, kulüp menaceri Necmi Perekli’nin beğenip Ersun Yanal’ın da onay verdiği iki oyuncunun işini bitirmek için uğraşıyor. Konuyla başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu ilgilenirken, İnternacional’in orta saha oyuncusu Alex ve forveti Fernandao için istediği rakamlar da aşağı yukarı belli oldu. Brezilya temsilcisinin iki futbolcusuna toplam 5 milyon dolar fiyat biçtiği öğrenildi.
Rakam yüksek geldi
Yükser gelen rakamı aşağılara çekmek için Baturoğlu’nun süre istediği ve tüm gelişmeleri anı anına Başkan Nuri Albayrak ile paylaştığı kaydedildi. Alex ve Fernandao’ya da ödenecek olan rakamlarla beraber transferin yaklaşık 6.5 milyon doları bulması, Trabzonspor Yönetimi’ni düşündürüyor. Ancak Yanal’ın isteklerinin mutlaka karşılanacağı sözünü veren Bordo-Mavililer’in, rakamlar konusunda son ana kadar pazarlığa devam edeceği bildirildi.

Burak Tokal
29.12.2007, 08:35
yine bize hüsran var....

demir
29.12.2007, 09:49
Acaba TRT'ye 'Brezilyalılar Trabzon'da!' haberini üfüren salak kim!?!

trt de cartel olmus yaww :D

batugol
29.12.2007, 09:51
anlayamadigim bir sey var
yonetim ersun hocaya 10 trilyonluk transfer sozu verdiyse bu iki adamin bonservisi 5 ise bu da yaklasik 6 trilyon eder
geriye 4 trilyon kalir bununla da hem selcuk hem de yerli bir kaleci alinir
yonetim 10 tilyonluk sozu 10 tane oyuncu almak icin mi verdi?
yoksa yonetim hala ucuza mi kaciyor ?
bunun bir fayda etmedigini anlamadilar mi ?

_SeRKaN_
29.12.2007, 09:53
Saat 02,00 hikaye o haber buraya ulaşana kadar ooo renkdaşlar gece yatın uykunuzu alın Baturoğlu'ndan bu kadar hassasiyet pek beklemiyorum açıkçası...

Ve sonuç....Elde var sıfır..

demir
29.12.2007, 09:58
ben nedense hıc umutlu degılım bu ısı yapacak olsalardı sımdıye kadar bıterdı aylardır brezılyadalar boyle urasacaklar olmayacak ve tranbsferın songunu hıc alakasız bırısını getırıp alternatıfımız buydu duıyecekler:mad::mad::mad:

Erkut Ay
29.12.2007, 09:58
baturoğlundan mektup varmı:)ya arkadaşlar kusura bakmayında bunların niyeti zaman geçirip son 3 güne 2.3 amatör oyuncu transferiyle kandırmaktan başka bişey değil yabancıda alırlarda aldıklarıda pek elit olmayacaktır kaptırmayın kendinizi....
transfer yapma niyetinde olunsa çoktan bu transfer yapılmıştı brezilyada yeni maket çalışması var herhalde...

Adem CAKIR
29.12.2007, 09:59
Selçuk için istenen rakam çok fazla bu yüzden bu transferden vazgeçtik.
Fernandau ve Alex bütçemize uymadığı için bu transferlerden vageçtik.
Prica da pahalı. Bir topçuya bu kadar verilmez vazgeçtik.
Mansere Gineli. Biz iki tanesiyle başa çıkamıyoruz 3. gerekmez vazgeçtik.
Stoper Emre GayS de oynamak istiyormuş. Bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz. vazgeçtik.
Aaaaaa
Alternatif kalmamış.
Oldu olacak ucuzundan 3-5 tane gurbetçi alalım. Hareket olsun.

irfanb
29.12.2007, 10:02
anlayamadigim bir sey var?
yonetim ersun hocaya 10 trilyonluk transfer sozu verdiyse bu iki adamin bonservisi 5 ise bu da yaklasik 6 trilyon eder

Benim de anladigim tek bir sey var bu yönetim hep kaciyor;
-Verdigi sözlerden kaciyor.
-Kongreden kaciyor.
-Taraftarlardan kaciyor.
kactiklari yetmezmis gibi futbolculari da kacirtiyor.Bakalim nereye kadar bu kacis?

batugol
29.12.2007, 10:04
besiktas holoskoya 5 miyon avro iki oyuncu veriyor
holoskoyu manisaya kim getirdi, ersun yanal degilmi ?
ee bu iki brezilyaliyi da ersun yanal begendiyse 5 milyon dolar cok mu ?
simdiye kadar bizimkilerin transferde neler yaptigini gorduk
ersun yanala guvenimiz tamsa 5 milyon dolar cok degil

Nytre
29.12.2007, 10:15
bunların bütün oyunları oyalama ve göz boyama taktiği "yıldız alacağız" "ara transfere 10milyon dolar ayırdık" "brezilyaya gidiyoruz" "stad projesini başlatacağız" ...........

çok örnekleri var.

geçenlerde yazılan bir mesaj "önce brezilyalı derler sonra olmadı başka yabancılara yönelir onlar da olmaz türk futbolculara bakılır o da olmaz eziklerin kaşarlanmış bir futbolcusu alınır ya da tomas juna kadar iner o da olmadı sezon sonuna kadar idare edelim" derler.

Nytre
29.12.2007, 10:16
ayırca dün gece 2'de belli olacaktı bu olay. necmi perekli ve baturoğlunun açıklamaları aslında belli ediyor olayın rengini..

ALBAYRAK ! oyalamayı BIRAK!

Muhammed KOÇ
29.12.2007, 10:19
aynen millet konuşmakla olmuyo.transferi yapan yapıyo beşiktaş almış holoskoyu..

irfanb
29.12.2007, 10:24
Ankaraspor Zurawski ile prensipte anlaştı
Ankaraspor Kulübü'nün Polonyalı yıldız Maciej Zurawski ile temasta olduğu ve tecrübeli golcü ile prensipte anlaştığı belirtildi. Ankaraspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman Zurawski transferinin bitme aşamasında olduğunu ifade etti. 31 yaşındaki Polonyalı futbolcu 2005 yılından beri Celtic forması giyiyor. 67 kez Polonya Milli Takımı'nın formasını giyen tecrübeli futbolcu 16 da gol attı.

yenisafak

Biz adamin iki sene pesinde gezdik.Ankaraspor iki günde bitirdi isini.
Artik Ankaraspordan seneye transfer ederiz.:)

Erkut Ay
29.12.2007, 10:29
farkındaysanız yattara konusunda gerçekçi bir yalanlama yok gece 2 ye kadar seyrettim tv de programı zeyyat yalanlamadı gerçi konuşabilse...yattara olayıda yönetimin oyuınlarından başka birşey değil bir futboılcuyu kendinden rahatlıkla soğutabilirsin parasını ödemeyerek hal ve tavrınla iyi bir paraya satma düşüncesindeler tahminimce en iyi transfer ellerinde tutmaları olur ....

Muhammed KOÇ
29.12.2007, 10:29
tranferde çok beceriksiziz neden bilmiyorum..

Erkut Ay
29.12.2007, 10:30
tranferde çok beceriksiziz neden bilmiyorum..
cevabı sorunun içinde mevcut zaten...

Serdær
29.12.2007, 10:41
farkındaysanız yattara konusunda gerçekçi bir yalanlama yok gece 2 ye kadar seyrettim tv de programı zeyyat yalanlamadı gerçi konuşabilse...yattara olayıda yönetimin oyuınlarından başka birşey değil bir futboılcuyu kendinden rahatlıkla soğutabilirsin parasını ödemeyerek hal ve tavrınla iyi bir paraya satma düşüncesindeler tahminimce en iyi transfer ellerinde tutmaları olur ....

Zeyyad konuşma fırsatı verilmedi. Verilsede yattaraya herhangi bir borcun olmadığı ve satmayacaklarını söyleyecekti.

Erkut Ay
29.12.2007, 10:42
Gökdeniz'e Rusya'dan teklif29 Aralık 2007 10:35Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Gökdeniz Karadeniz'e, Rusya'dan teklif geldi.
Gökdeniz'e Rusya'dan teklif
Rusya'nın Rubin Kazan Takımı'nın Trabzonspor'dan Gökdeniz Karadeniz'i istediği ve bunun hafta başındaki yönetim kurulu toplantısında görüşüldüğü öğrenildi.
Haber61

Erkut Ay
29.12.2007, 10:48
Zeyyad konuşma fırsatı verilmedi. Verilsede yattaraya herhangi bir borcun olmadığı ve satmayacaklarını söyleyecekti.
konudan 15 dk sonrasını izlediysen Trabzonspora belli bir süre hizmet vermiş her oyuncunun gitmek istemesini normal karşıladıklarını fatih tekkeyide bu nedenle gönderdiklerini ve bundan memnun olduklarını açıkladı kendisi yattara neden olmasın düşünce buna pek musait....

buyukkaptan
29.12.2007, 10:49
FLAŞ... VE YATTARA'DA MUTLU SON.. İŞTE SON YAŞANAN GELİŞMELER

Trabzonspor Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli, Yattara ile menajeri aracılığı ile yaptıkları görüşmelerde tüm sorunları aştıklarını belirterek, "Kendisi şu anda ülkesinde ve Milli takımdan resmi bir davet yazısı gelmesini bekliyor. Bu yazı kendisine geldiği taktirde Milli takıma gidecek, gelmediği taktirde ise Trabzon'a dönecek. Şu anda bize Jabi için davet geldi. Yattara için henüz resmi olarak bir yazı gelmedi ancak Gineli yetkililer telefonla Yattara'yı da çağıracaklarını belirttiler. Bizde resmi yazının gelmesi durumunda futbolcumuzun, Milli takım kampına gitmesine izin vereceğiz. Şu anda futbolcumuzla ilgili her hangi bir sorunumuz yok. Kendisiyle her gün düzenli olarak görüşüyoruz" dedi.

Yattara'nın menajeri Adnan Demir ise, Yattara'nın FIFA'ya başvurduğunu doğrulayarak, "Şu anda ülkesinde. Ancak bütün alacakları hesabına yatırıldığı için her hangi bir sorun kalmadı. Milli takıma çağrılma ihtimali yüksek. Milli takımla yapacağı kamptan sonra Trabzon'a döneceğini düşünüyorum" dedi.

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu ise, Yattara'nın ve diğer yabancıların paralarını alamadıkları gerekçesi ile, "Bedelsiz gidecekleri" yönünde çıkan dedikoduların art niyet taşıdığını söyledi.

Sayitoğlu, Türkiye'de futbolculara maddi vecibelerini en iyi şekilde yerine getiren kulüpler arasında yer aldıklarını belirterek, "Bu tür kafa karıştırıcı söylemler Trabzonspor'a zarar veriyor. Kaçan oyuncu haklı muamelesi yapılmasın. Her fırsatta Trabzon'u ve Trabzonspor'u sevdiğini söyleyen Yattara'nın kaçacağını söylemek art niyetten başka bir şey değildir. Biz yükümlülüklerimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz" diye konuştu.

Cem Yavuz
29.12.2007, 10:53
şu yattara işi acayip mide bulandırıyor...
Bundan da Trabzon zararlı çıkarsa Ersen martin olayı gibi....
Bu yönetim Trabzon a giremez..

Serdær
29.12.2007, 10:54
konudan 15 dk sonrasını izlediysen Trabzonspora belli bir süre hizmet vermiş her oyuncunun gitmek istemesini normal karşıladıklarını fatih tekkeyide bu nedenle gönderdiklerini ve bundan memnun olduklarını açıkladı kendisi yattara neden olmasın düşünce buna pek musait....

Zeyyad söylemiş olduğu cümlede herhangi bir anormallik yok. Trabzonspora hizmet eden her futbolcu tabi ki ileride gidebilir. Burada Trabzonsporun menfaatlerinde düşünmek lazım.

Fatih Tekkeyi satmayıp 6 ay bekleseler bedavaya gidecekti. Dolayısıyla burada 7,5 milyon Euro gibi para geldi.

Bence Fatih Tekkede bu durumdan gayet memnun ;)

lazo1967_61
29.12.2007, 10:56
iste bu guzel haber

Erkut Ay
29.12.2007, 10:57
Zeyyad söylemiş olduğu cümlede herhangi bir anormallik yok. Trabzonspora hizmet eden her futbolcu tabi ki ileride gidebilir. Burada Trabzonsporun menfaatlerinde düşünmek lazım.

Fatih Tekkeyi satmayıp 6 ay bekleseler bedavaya gidecekti. Dolayısıyla burada 7,5 milyon Euro gibi para geldi.

Bence Fatih Tekkede bu durumdan gayet memnun ;)
hoş satma işinde tüm rekorları geçen yönetim alma işinde pek ilerleyemiyor nedense 10 yıldır kulübede oturan hasan üçüncü misyonunu tamamlamadı diyesi geliyor insanın alamıyorsan elindeki iyi oyuncunu satmayacaksın işte gelinen nokta bu olur....

Bartuğ13
29.12.2007, 11:00
boş boş konuşuyoruz.oturup hangi haberler çıkmış ona bakıyoruz.
çok uzun zamandır iki oyuncunun ismi geçiyor.alınacaksa bence şimdiye dek anlaşılırdı.
gs 1 günde emreyi aldı.almadan önce tek haberini görmedim.
bjk holoskoyla çok adı geçti.sonra vazgeçtik denildi.charltonla anlaşacak diye haberini gördüm.oraya gider diye bekliyordum.adamlar pat diye bitirdiler işini aldılar adamı.
bizim beceriksizler de anca masalara oturur oturur kalkarlar.yazıklar olsun.böyle transfer olmaz olsun.

Serdær
29.12.2007, 11:00
hoş satma işinde tüm rekorları geçen yönetim alma işinde pek ilerleyemiyor nedense 10 yıldır kulübede oturan hasan üçüncü misyonunu tamamlamadı diyesi geliyor insanın alamıyorsan elindeki iyi oyuncunu satmayacaksın işte gelinen nokta bu olur....

Söylediklerine tabiki katılmamak elde değil. Yönetim satma becerisi kadar alma becerisini iyi yapsaydı şuanda bu borc ve durumda olmayacaktık.

Hasan Üçüncüyü bazı klupler istiyormuş. Hasan misyonu vizyonu herşeyi kapattı artık. Dolayısıyla satılması iyi olur. En azından cüzzü olsada klupe para gelir.

Ama hep sat hep sat bide oyuncu alsak dimi :)

gerenimo
29.12.2007, 11:01
aynen millet konuşmakla olmuyo.transferi yapan yapıyo beşiktaş almış holoskoyu..

Bu başlığı kongre tartışmasına çevirmek istemiyorum ama görünen o ki transferler hazır üç külo brazilyalı ile bilmem kaç kilo yerliyle anlaştı yönetim diye taraftarın nasıl yönlendirildiği aslında hiç bir transferin yapılmadığı bıraktık yapılmasını klüplerle bile irtibat kurulup fiyat bile öğrenilmediği ortaya çıktı, tam anlamıyla albayrak usulü transfer senaryolarını izliyoruz.

SDanışmaz
29.12.2007, 11:15
anlayamadigim bir sey var

Bende bunu anlamış değilim..

buyukkaptan
29.12.2007, 11:18
10 trilyon 6-7 milyon dolar eder 5.5 olanı alexle fernandoya gitse kaldı 1-2 mılyon dolar takasla 2 mılyonun da ustune koyarsak bı kac futbolcu selçuku alırız ama bunlar da o kabiliyet ne arar

buyukkaptan
29.12.2007, 11:23
selçuk alex fernandoyu alaım ilk etabı başarıyla geçmiş olacaz zayıf halkalardan 3 futbolcu eksiltmiş olacaz selçuku aymanın yerine sol açıkta zaten kimse yok o boşluğa alex umutun yerinede fernando bu şekılde bu sezonu da geçirdikten sonra 4 transfer daha yapılmalı ceyhunun yerine oyun kurucu 2 stoper ve bir solbek canavar gibi takım oluruz hüseyini aymanı falan da satarız

buyukkaptan
29.12.2007, 11:27
hayalimdeki kadro şöyle

---------------------tolga-------------------

serkan-----------x-------------x----------x

--------------------selçuk------------------

yattara------gökdeniz----------x----------alex

-------------------fernandao---------------

sistem:4-1-4-1

Mustafa Önal
29.12.2007, 11:28
yaa arkadşlar benim anlamdığım bu adamlar kongre den önce en az 4 tane adamla ön protokol imzaladık diye haberler çıkarmadılar mı. bilmem 2 si gurbetçi dediler. hani nerde bunlar. gurbeti imi hiç dolaşmıyor gündem de.

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2007, 11:32
beyler geçen gun ziya doğan oğluyla çalıştığım dukkana geldiler. yeni bişe orendim

oglu mukemmel top oynuyormuş.herif OĞLUNA bile topu bıraktırmış

szymkoviak kim? :)

Cengiz Çubukcu
29.12.2007, 11:34
beyler geçen gun ziya doğan oğluyla çalıştığım dukkana geldiler. yeni bişe orendim

oglu mukemmel top oynuyormuş.herif OĞLUNA bile topu bıraktırmış

szymkoviak kim? :)

bunu oğlu mu söyledi?

NoPain-NoGain
29.12.2007, 11:36
takima kimleri katicaz diye bakinirken gene yok yattara kaciyo, yok gökdeniz gidiyo haberlerinden gecilmiyor.
ulan hakkaten artik bu klubün bu esnaf kafali dar vizyonlu adamlardan kurtulmasi lazim, yok mu söyle kafasi calisan trabzonspor sevdalisi, egitimli, dünya futbolunu takip eden takima sahip cikacak insanlar??

Travelair
29.12.2007, 11:37
http://www.fotomac.com.tr/2007/12/29/im/00F645C7FD3320428EEE8F70b.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifOnur için takas

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın istediği Karşıyakalı Onur Recep Kıvrak için kulübüne 400 bin dolar ile Ufuk Bayraktar ve Cem Demir'in teklif edildiği öğrenildi. Karşıyaka'nın bu takas teklifine sıcak baktığı belirtilirken, bu transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

fotomaç

Mustafa AYDIN
29.12.2007, 11:38
bjk bir topcuya 5 milyon avro + topcu veriyo,bizimkiler 2 topcuya 5 milyon dolar veremiyo,ondan sonra şampiyonluk naraları atıyolar..

Emirhan Makul
29.12.2007, 11:40
yok bu arayıda değerlendiremeyecekler ve bilinki o 2 brezilyalıyı alırlarsa yattara gitmiş bilin son vurgunlarını yapıp öyle gidecekler protesto ve eylem yapıp zorla bıraktırmak istifa ettirmek lazım yoksa büyük Trabzonu çökertme planları gerçekleşmek üzereler..bunun için ordalar...

Cabri61
29.12.2007, 11:41
"Bonservisleriyle aldık"

Vestel Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı, Beşiktaşlı Burak Yılmaz ve Koray Avcı'nın "Manisaspor'a gitmek istemiyoruz" şeklindeki açıklamalarını Ligtv.com.tr'den öğrendi. Beşiktaş ile imzaları atıp Manisa'ya dönen Yaralı Ligtv.com.tr'ye yaptığı açıklamada "Holosko'yu 5 milyon Avro ve 2 futbolcu karşılığında verdik. Koray Avcı ve Burak Yılmaz'ı bonservisleriyle aldık, Beşiktaş ile imzaları attık. Beşiktaş onları göndermek istiyorlarsa ne yapacaklar ki?" dedi.

Cem Kurel'in sorularını yanıtlayan Yaralı her iki futbolcunun da "Beşiktaş'tan ayrılmak ve Manisaspor'a gitmek istemiyoruz" şeklindeki açıklamalarını yeni duyduğunu ifade etti. "Beşiktaş'tan ayrılmayı tabii ki istemezler, kimse istemez ki." diyen Yaralı, Beşiktaş ile imzayı attıklarını ve her iki futbolcunun da bonservisini aldıklarını belirterek "Orada oynatılmıyorlarsa ne yapacaklar ki? Beşiktaş onları göndermek istiyorsa ne yapacaklar? Oyuncuların sözleşmesi bize geçiyor. 1-2 gün içinde bu mesele hallolur." dedi.
Yaralı son olarak iki futbolcunun kararlarında fazla direnmesi durumunda "Eğer oynamak istemiyorlarsa o zaman kendilerine kulüp bulurlar oraya satarız." diye konuştu.
lig tv

_SeRKaN_
29.12.2007, 11:52
:D Manisa bejeke arasındaki takasa bayıldım adamları zorla aldılar..Bejekeden ayrılmayı tabiki istemezler sanki mecburlar yaw manisada oynamaya saçma sapan işleyen sistemler ..

ilhan
29.12.2007, 11:54
Bizim transferler bittide Bjk - Manisa arasındaki transferleri konuşmaya başlamışsınız.

Pes yani..

Çetin
29.12.2007, 11:56
yattara gidiyor mu ne oluyor?

Onur
29.12.2007, 11:57
yattara gidiyor mu ne oluyor?

Yattara'dan kötü haber!

Gine Futbol Federasyonu, yıldız oyuncunun milli takıma alındığını bildirdi.
29.12.2007

Gine Futbol Federasyonu Bordo-Mavili ekibe gönderdiği yazıyla golcü oyuncunun milli takım kadrosuna alındığını bildirdi.
Bir ay daha yok
Gine'den dönüp Bordo-Mavili takımın Kırıkkalespor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına katılması beklenen Yattara’dan kötü haber geldi. Gine Futbol Federasyonu’ndan Trabzonspor’a gönderilen yazıda golcü oyuncunun 20 Ocak-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Afrika Kupası için milli takım kadrosuna davet edildiği açıklandı. Bu durumda Yattara en erken ikinci yarının 4. haftasında Bordo-Mavili formayı giyebilecek.
Noter takibi yaptırıldı
Trabzonspor'un tedbir olarak dün noter aracılığıyla idmana katılmadığını tespit ettirdiği golcü oyuncu alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle yönetime rest çekmiş ve ülkesine gitmişti. Gine’nin Afrika Kupası’na grup maçları sonunda veda etmesi halinde Yattara Şubat ayı başında geri dönecek. Gine’nin finale kadar çıkması durumunda ise Yattara’nın dönmesi 10 Şubat tarihini bulacak. Ülkesine giden bir diğer Gineli oyuncu Jabi de henüz geri dönmedi.

Mert Marabaoğlu
29.12.2007, 11:59
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ks_Gokdeniz010.jpg

Gökdeniz'e Rus kancası

Turkcell Süper Lig'de gol krallığında 10 golle ilk sırada yer alan Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Gökdeniz Karadeniz'e, Rusya'dan teklif geldi.

Rusya'nın Rubin Kazan Takımı'nın Trabzonspor'dan Gökdeniz Karadeniz'i istediği ve bunun hafta başındaki yönetim kurulu toplantısında görüşüldüğü öğrenildi.
Kulüp basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, teklife ilişkin olarak yaptığı açıklamada, "Kulübe resmi bir teklif geldiği doğrudur. Ancak şu an için Gökdeniz Karadeniz'in satılması gibi bir durum sözkonusu değil" dedi.
Gökdeniz'in Trabzon'daki görevini henüz tamamlamadığını düşündüğünü kaydeden Kafkas, şöyle konuştu: "Kendisi de öyle düşünüyordur. Zamanı geldiği zaman Trabzonspor'u Avrupa veya Rusya'da temsil etmesi bizi de gururlandıracaktır. Gökdeniz'in de hakkıdır. Aynı Fatih Tekke'nin transfer olduğu o gün gibi. Fatih Tekke, için o kararı verirken, o talebini değerlendirirken Fatih'in Trabzonspor'a verdiği hizmetleri de gözönüne aldık. O gün kontratının bitmesine 6 ay kala o gitme hakkını istediyse gerek ekonomik ve gerek başka anlamda gitmek hakkıdır. Aynı şey Gökdeniz Karadeniz için de geçerlidir."
Teknik direktör Yanal ile birlikte bir şampiyonluk projesi oluşturduklarını ifade eden Kafkas, "O 2-3 yıl içerisinde olabilir. Ama her yıl Trabzonspor, bu yarışın içinde olmalıdır, bu yıl da dahil. Gökdeniz'i bu anlamda satmayı düşünmüyoruz" diye konuştu.

buyukkaptan
29.12.2007, 12:02
bjk bir topcuya 5 milyon avro + topcu veriyo,bizimkiler 2 topcuya 5 milyon dolar veremiyo,ondan sonra şampiyonluk naraları atıyolar..

bizim yöneticiler kadar fırsatçı başka yönetici var mı diye merak ediyorum 7 mılyon ıstiyorlardı 6 ya indirdi bizimkiler o da yetmedi 5.5 a geldiler hale daha fiyalarını indirmeye çalışıyorlar bjk fernando ve alexın yarısı bile etmiycek bi adama verdi 5 milyon doları bu ne lahana turşusu anlamadım yeter artık verin şu adamlara parayıda gelsinler

Travelair
29.12.2007, 12:14
Ömrümü yedin yönetim. Hani hala ses yok, şimdi uçağa atlasalar gelmeleri 2 gün sürer. Bir haber edin aldık alamadık diye. Yine bu transferlerle zaman kaybetmeye başladık. Diğer transferleri de elden kaçıracağız bu ağırlıkla korkarım. Diğer takımlar arsaları kapatıp rahatlıyor, borç sildiriyor sonra saldırıyorlar sallıyorlar euroları yine. Paraları fazla, yakında talip olduklarımıza taş koyacaklar, sizin de böylelikle "Kolay problemlere süreniz yetmeyecek", sırf 1 kişi transfer yapmasın, yöneticiler uyumayın!!

Emirhan Makul
29.12.2007, 12:21
of of biz bu günleri görmek için ne yaptık ki yaa neden böyle neden herşey kötüü

buyukkaptan
29.12.2007, 12:23
gece 2 de bitiyordu güya transfer ben dedim zaten daha ne 2 ler görecez yönetim şaşırma sabrımızı taşırma

Kaan
29.12.2007, 12:34
Daha kesin gelmediler değil arkadaşlar... Olaya olumsuz yönünden bakıyorsunuz... Her kaynak farklı şeyler yazıyor... ;)

Mustafa OK
29.12.2007, 12:43
bunalıma girdim burda olumlu yada olumsuz bişey söylesinler artık

Emirhan Makul
29.12.2007, 12:45
sen ne diyosun kardeşim ya ben 3 günden beri tv lerde spor programlarını izliyorum hep bizden haber verecek diye bekliyorum düşün dün gece lig tv de bile haberimiz geçmedi hiç bir gelişme yok kahretsin böyle yöneticiliiiğiii yeter yaa

buyukkaptan
29.12.2007, 12:45
olumsuz bişe söylemesinler yüreğime iner

Kaan
29.12.2007, 12:46
Bence bu oyuncuları , bu hafta aldılar , aldılar. Alamadılar bu haftadan sonra daha gelmezler... ;)

buyukkaptan
29.12.2007, 12:48
2 ocaka kadar gelemezseler zaten sonra dubai kampları başlıyor ordaki futbollarıyla iyice reklam yapıp fiyatlarını da arttırılar ne yapıp edilmeli bu 2 adam 2 ocaka kadar trabzonun sozlesmelı oyuncusu yapılmalı

AYYILDIZ
Dun gece bitmesi lazimdi transfer bitmedigine gore brezilyalilarin transferi yatti.

Erdem Keser
Şuan da ki en önemli ve ilk planda ki eksiğimiz ortasahadan yopu oyuna sokacak ve yönlendirecek oyuncumuz yok..Ofansımız bir şekilde gol atabiliyor,elbette ofansta da eksikliğimiz var ama Ayman,Hüseyin ikilisinden ortasaha kurulmaz..Bu takıma Türkiyenin en iyi ortasaha oyuncularından birisi olan Selçuk İnan mutlaka alınmalı..Hala bir umudum var :)

Cem Balcı
29.12.2007, 12:49
yine bizim transferlerden ses yok galiba.bjk iki günde bitirdi holoskoyu.

Erkut Ay
29.12.2007, 12:50
hüseyin türünde bir forvet alınmalı:)aslında bir açıklama yapsalar bu taraftarda rahatlayacak çokmu zor....

Emirhan Makul
29.12.2007, 12:51
ben anlamam arkadaş elin oğlu 2 büyük transfer yaptı emre güngör holosko sen hala beklee ne olduğu belli değilll

Kaan
29.12.2007, 12:51
Biraz daha sabır... :( ;)

Emirhan Makul
29.12.2007, 12:53
Biraz daha sabır... :( ;)

ne kadar mesela ?

buyukkaptan
trazonsporun bjkdan daha iyi takım olduğunu düşünüyorum bjk her maçını 1-0 la aldı biz yeri geldi 5 tane de attık ama öyle bi savunma var ki evlere şenlik kimse umutsuzluğa kapılmasın en azından 2 transfer kesin var devre arsında barış memiş ve kadir buna da şükür

Kadir Aydın
yine bizim transferlerden ses yok galiba.bjk iki günde bitirdi holoskoyu.

Başlayacam şimdi becekenize, iki de bir şu kargayı örnek verip durmayın!!!

Ünyeli Murat
29.12.2007, 12:54
ben transfer falan istemiyorum...istanbul takımlarının atıkları direkt oynama şartıyla birde milyon dolarlara alıyoruz...böyle transferler devam edecekse istemiyorum...

Emirhan Makul
29.12.2007, 12:55
ben satılacakları merak ediyorum

Erkut Ay
ben anlamam arkadaş elin oğlu 2 büyük transfer yaptı emre güngör holosko sen hala beklee ne olduğu belli değilll
birader burdaki amaç zaten günü geçirmek herkesi 1 noktaya odaklayıp transfer bitimine az süre kala amatör oyuncularla takviye yapmak beni düşündüren Ersun hocanın bu duruma ne diyeceği bunları söyleyince yönetim düşmanı derlerde desinler kimin ne olduğunu dünya görüyor bekliyoruz bi tesadüf belki bir değişim olur diye olmasıda dileğimiz.....

AYYILDIZ

Katiliyorum sanki onemli bir is yaptilar sadece holosko icin 5 milyon euro+2 tane onemli futbolcu verdiler.Bunu bizim yonetim verse ondan sonra borc oldu kac trilyon diyoruz biraz sabir gereken transferler yapilacaktir insallah hayirlisi olur.

buyukkaptan
29.12.2007, 12:59
Ölen dayısının mezarını ziyarete giden Yattara'ya ulaşılamıyor.
www.haber61.net

mezarlıkta çekmiyor demek ki tlfnu

Emirhan Makul
29.12.2007, 13:01
of of ipin ilmeğini biri kaçırdı bu haberler durmaz keşke fener maçında oynamasaydıı hem oynaması yüzünden oldu süper oynadı çekemeyen yazarlar saldırıyorlar kesin 2 gün sonra yattara kadıköyde kokoreç yiyor derler adım gibi eminim imzalar atıldı iş tamam forma numarası ne olsun diye anket yaparlar :)

Cem Balcı
29.12.2007, 13:03
Katiliyorum sanki onemli bir is yaptilar sadece holosko icin 5 milyon euro+2 tane onemli futbolcu verdiler.Bunu bizim yonetim verse ondan sonra borc oldu kac trilyon diyoruz biraz sabir gereken transferler yapilacaktir insallah hayirlisi olur.

acabaa...önemli bişey yapmadılarmı?örnek veriyorum ki belki örnek olur...en önemlisi bizim yapamadığımızı yaptılar.milletin peşinden koştuğu adamı aldılar.

salihismet
29.12.2007, 13:05
Transfere bu kadar $artlanmamak lazim, medya bu i$i kari$tirdigi gibi ba$kalarida kari$tiriyor, her lafin altindan bir$eyler cikarmaya cali$iyoruz, nerdeyse Yattarada gitti noktasina kadar gelindi. Eger kendi futbolcusunu elinde tutamayan bir yönetimimiz varsa ki öyle görünüyor, niye bu kadar $artlaniyoruz ki bu i$e, Trabzonsporun ekonomik durumu ortada, transfer konularinda bu yönetimin yeteneginide biliyoruz. Bu konuda iki avantajimiz var.

Birincisi mevcut ba$kanin tekrar aday olmaya karar vermesi, eger bu karari verirse birkac oy almak icin tarnsfer yapabilir, ikinci avantaji Ersun Yenaldir, öyle anla$iliyorki ona bazi sözler verilmi$, eger bu süzlerine sadik kalirlarsa belki oyuncu alirlar. Bir taraftan iki futbolcu icin 6-7 milyon dolarlardan pahsediliyor, diger taraftan kendi futbolcusunun bir kac yüzbin dolar borcunu veremeyip veya veremeyerek o futblcuyuda kaybetme noktasina geliyorsun, ortada gercekten cok ilginc bir durum var.

buyukkaptan
29.12.2007, 13:05
Yanal 2 genci as takıma aldı!
www.ajansspor.com

yönetimin yapacağı tek transferler bunlar olacak anlaşılan

Kadir Aydın
29.12.2007, 13:06
acabaa...önemli bişey yapmadılarmı?örnek veriyorum ki belki örnek olur...en önemlisi bizim yapamadığımızı yaptılar.milletin peşinden koştuğu adamı aldılar.

Çok önemli bir şey o adama değmeyecek kadar para verip almak. Adamlar kazığın kralını yediler sizde gelip burda hünermiş gibi ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz. Ya da becekeye bir sempatiniz var???

buyukkaptan
29.12.2007, 13:08
Çok önemli bir şey o adama değmeyecek kadar para verip almak. Adamlar kazığın kralını yediler sizde gelip burda hünermiş gibi ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz. Ya da becekeye bir sempatiniz var???

becekeyi bu kadar katletme istersen bejeka yaz bari

Kadir Aydın
29.12.2007, 13:09
becekeyi bu kadar katletme istersen bejeka yaz bari

Benim canım böyle katletmek istiyor.

salihismet
29.12.2007, 13:09
Yanal 2 genci as takıma aldı!
www.ajansspor.com

yönetimin yapacağı tek transferler bunlar olacak anlaşılan

Ne kadar güzel, in$allah ba$arili olurlar. Ba$arili olurlarsa eger, Yattaranin yaptigi gibi yapmazlar, en azindan dönecek dönmeyecek korkusu sarmazlar taraftara.

buyukkaptan
29.12.2007, 13:10
o zaman forum kurallarını okumaya davet ediyorum seni türkçeyi düzgün kullanmayı anlatan bölümü oku

zeleka
29.12.2007, 13:10
Diyelimki bu haberler dogru ve yonetim ilk bas yapacagiz dedigi transferlerin hic birini yapmiyacak, ersun hoca nasil bir tavir koyacak sabirla bekliyorum!!!
yoksa basdan beri dediklerim mi cikacak ve bu baslikda televole gorevimi gormus olcak...
yani sunu aldik bunu satdik ama en onemlisi taraftarlari bir birine dusurmekde bire bir bir baslik gibi bir sey olmus olcak hayirlisi diyelim neyin nesi son gune kadar beklemekden baska yapacak hic bir seyimizde yok .

Cem Balcı
29.12.2007, 13:11

holoskonun nasıl fason transfer olduğunu idda ediyosun anlamıyorum.hiçmi izlemessin bu adamı,hadi izlemeni geçtim hiçmi övgülerini duymassında işe yaramaz adam gibi konuşuyosunuz.yapmayın Allah aşkına yaa...

lazo1967_61
29.12.2007, 13:13
jabi icinde noter tespiti yapmislar
ulan takimdaki tum yabancilari kovmaliyiz
hic birisinden yarar yok

Kadir Aydın
o zaman forum kurallarını okumaya davet ediyorum seni türkçeyi düzgün kullanmayı anlatan bölümü oku

İş kuralsızlığa gelince ben burda bin tane örnek çıkarırım sana, örneğin şu an yaptığımız iş gibi... Memnun değilsen sol altta ikaz butonuna tıklayıp raporlarsın mesajı.

buyukkaptan
holoskoyu türk futboluna kazandıran kim ersun yanal bırakın kime giderse gitsin holosko büyük takım topçusu değil biz kendi transferlermize yönelelim

Kadir Aydın
29.12.2007, 13:14
holoskonun nasıl fason transfer olduğunu idda ediyosun anlamıyorum.hiçmi izlemessin bu adamı,hadi izlemeni geçtim hiçmi övgülerini duymassında işe yaramaz adam gibi konuşuyosunuz.yapmayın Allah aşkına yaa...

Ya bi git Allah aşkına yaa, tamam transferin kralı.

buyukkaptan
29.12.2007, 13:15
İş kuralsızlığa gelince ben burda bin tane örnek çıkarırım sana, örneğin şu an yaptığımız iş gibi... Memnun değilsen sol altta ikaz butonuna tıklayıp raporlarsın mesajı.

ne halt yersen ye şakalaşıyoruz şurda

Hekimoğlu
29.12.2007, 13:15
transfer yapılacaktır ama şu an istediğimiz oyuncular mı orası meçhul.fernandou ve alex alınırsa bu adi yönetim yattara'yı satar diye korkmuyor da değilim.beşiktaş ta saçmalamış holosko transferinde.

lazo1967_61
29.12.2007, 13:16
bence brezilyalilar da alinmamali
takima 24 yasini gecmis futbolcu kalmamali
gokdeniz haric
bize genc oyuncu lazim
mesela gurbetci gencleri alabiliriz
bu genc oyuncularlan oynayip
2 veya 3 sezon sonra %100 sampiyonluga oynariz arsenal gibi

Zafer Fidan
29.12.2007, 13:16
ne hallere düstük, taraftarlar birbirine giriyo...takimin Star lari satiliyo, külüp borclara giriyor...

Kadir Aydın
29.12.2007, 13:17
ne halt yersen ye şakalaşıyoruz şurda

O kullandığın kelimelere dikkat et. Şakanı da bana yapma kime yaparsan yap. Çocuk bahçesi değil burası.

AYYILDIZ
29.12.2007, 13:17
Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan ve kondisyon ağırlıklı geçen antrenmana, Gineli oyuncular Yattara, Jabi ile sakatlıkları bulunan Musa, Ömer Rıza, Ceyhun ve Tolga Seyhan katılmadı.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda PAF takım oyuncuları Barış Memiş ile Kadir Keleş de (A) takım ile antrenmanlara başladı. Bu futbolcuların bundan sonra (A) takım ile çalışmaları sürdüreceği belirtildi.

Bu iki cocukta gelecegin yildizi eger disiplinli calisirlarsa en buyuk transferlerimiz olur.

Cem Balcı
29.12.2007, 13:19
Ya bi git Allah aşkına yaa, tamam transferin kralı.

evet transferin kralı.biz de yapalım senin deyiminle öyle fason transfer sonra konuşalım.yavru gibi adamı kaptılar helal olsun,iki tanede işlerine yaramayan adam verdiler.oh negüzel istanbul...

TSezgin61
29.12.2007, 13:19
hadi be yönetim, gönder birakc futbolcuyu, alexle fernandoun müjdesini ver...

bir kaleci bide selcuk, ve ersun yanalin cikardigi bu 5 gencle bu takim ucar

zeleka
29.12.2007, 13:21

ehh nede olsa dsmartla anlasdilar ya ordan paralar gelsin hemen satin alacaklarmis mis mislar...:rolleyes: hehehe oflu dan hayir beklersek!!! rizeye kadar gider bu yol tayip erdoganin kapisini calariz artik devletin her hangi fonundan kapatiriz bu iki uc futbolcuyu???

lazo1967_61
29.12.2007, 13:21
Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan ve kondisyon ağırlıklı geçen antrenmana, Gineli oyuncular Yattara, Jabi ile sakatlıkları bulunan Musa, Ömer Rıza, Ceyhun ve Tolga Seyhan katılmadı.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda PAF takım oyuncuları Barış Memiş ile Kadir Keleş de (A) takım ile antrenmanlara başladı. Bu futbolcuların bundan sonra (A) takım ile çalışmaları sürdüreceği belirtildi.

Bu iki cocukta gelecegin yildizi eger disiplinli calisirlarsa en buyuk transferlerimiz olur.

insallah offli insallah
ikisinede guvenimiz tam
ama tabi ersun hoca oynatirsa onlari

zeleka
29.12.2007, 13:23
hehehe ula kaptan gene gaza geldin desene yapma!!! cik disari git meydana otur parkda ic guzel bir cay ve geleni geceni seyret isinmi yok kafa yopruyorsun...:p

tamuğ yamtar
29.12.2007, 13:25
Holosko transferinden iyi kazık yemiş BJK.

5 milyon euro+ Burak+ Koray

Çok fazla bunlar.

Böyle kazık yemektense beklemeyi tercih ederim.

yns61
29.12.2007, 13:26
ya transfer var mı yokmu .. yok işte tamam.. olacak mı olacak.. kimler mi olacak? bi kaç amatör topcu (aymanlar hüseyineler celolar keçelinholar artacak) .. peki gündemdekiler ne amaclı ? oyalama politikaları.. nuri albayragın amacı ? takıma giderayak bir zarar daha vermek.. şimdi soruyorum size ersun yanal n yapsın ? arkandayız ersun hocam..

lazo1967_61
29.12.2007, 13:26
bakin bence gelecek sezon bu futbolcularlan oynamaliyiz

........................................cem demir.........gokdeniz............................ .........
kadir keles............................................. .....................................baris memis
........................yusuf..................... ........genc on libero................................
?????????...................?????????............. .......??????????.......................ufukhan
...............................................tol ga zengin............................................ .....

yedekler:
ufuk bayraktar
emre(giresundaki)
onur kivrik
umut bulut

Ahmet Kuru
29.12.2007, 13:27
yine aynı hataları yapıyor yönetim galiba.500 bin dolardan sebep anlaşılamamış gazeteden öğendiğime göre Zamanında polanyalı golcüylede 300 bin dolar gibi bi farkda anlaşamadılar tomas jun u getirdiler.Şimdide inşallah öyle olmaz.

zeleka
29.12.2007, 13:27

Çok fazla bunlar.

bu ve buna benzer transferler olunca hemen seyfettin cakiralin yamali turkusu aklima geliyor : e yamali yamali yoluna feda olsun benum babamun!!! mali .yoluna feda olsun yalan dunyanun mali :D

Mr.No
29.12.2007, 13:28
Transfer yok, ama ondan başka herşey var. Aşk,kin,nefret,ihtiras

lazo1967_61
29.12.2007, 13:30
huseyin yattara risp musampa jefferson erdinc tayfun jabi ahmet celalettin mustafa keceli
hasan ferhat ayman ceyhun omer riza ergin adnan tolga seyhan
bu futbolcularin hepsini satip yerlerine genc oyuncular alinmali

Ümit Küçük
29.12.2007, 13:30
sıkmayın canınızı bu sefer iyi adamlar alcaz sallama adamlar almazlar bu sefer akıllandılar edinho transferi söz konusu su bizim brezilyalıların takımından alex isi olmuycak gibi ondan bu kadar uzadı fernandao tamam alexle ugrasıyolar

EmrahYalçınalp
29.12.2007, 13:31

Çok fazla bunlar.

Büyük ölçüde katılıyorum. Ben Burak'ın Holosko'dan daha özellikli bir adam olduğunu düşünüyorum şahsen. Kiloyla satsan 3 mio USD etmeyecek adama 5 mio + 2 futbolcu baya bir abartılı olmuş. Tek kötü tarafı Selçuk için artık çok daha tok satıcı oldukları gerçeği. Ufuk'la da anlaşıldığını çok kesin olarak öğrenmiştim ama Vestel yine abartmış bonservis olayını. bjk'nin kendi salaklığı neyse de, bize de etkisi oldu, o kötü.

---

Bir de hayali listelerle Ayman, Ceyhun ve Çağdaş'ı gönderenlere şaşırıyorum. Ayman öne geçtiğimiz maçlarda sonradan oyuna girdiğinde rakibin direncini büyük ölçüde kıracak bir adam. Biz o fırtınalar estirdiğimiz dönemde herkes Hasan'la kafa buluyordu ama onu "süper" kullanıyorduk. İçerde maç 2-0, 2-1, 1-0 iken adamı 55, 60 gibi oyuna alıyorduk, ortasahada rakibin tüm direnci gidiyordu. Gökdeniz'in cezadan sonraki ilk gs maçında attığı goldeki asistleri gibi bonusları da oluyordu zaman zaman.

Ceyhun'u tartışmam bile... Oynamıyormuş falan hikaye... Şut var, evet. Pas atıyor mu, evet. Gol atıyor mu, evet. Adamın taclarıyla goller buluyor muyuz, evet. Daha ne o zaman? Varsa daha iyisi eyvallah ama Ceyhun gibi kaç oyuncu var ülkede?

Ve Çağdaş... Bir kere Erdinç'ten çok güvenip stopere koyarım, Keçeli ve Celalettin'den de daha iyi savunması olan bir solbek olur adamdan. Aldığı parayı falan bilmiyorum ama Celo'dan çok değildir herhalde.

Her üçü de en kötü ihtimalle Türkiye standartlarının çoook üzerinde kaliteli yedek olurlar. Ayrıca Ceyhun bence tartışmasız oynar.

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 13:32
ya gece 2 de haber falan filan almadiniz mi brazilyadan

Emirhan Makul
29.12.2007, 13:32
kızmayın ama uzanamadığımız ciğere pis mi diyoruz acaba?

buyukkaptan
29.12.2007, 13:33
hehehe ula kaptan gene gaza geldin desene yapma!!! cik disari git meydana otur parkda ic guzel bir cay ve geleni geceni seyret isinmi yok kafa yopruyorsun...:p

trabzonspor hastayken bn nasıl keyif yapayım kardeş önce onu hastalığından kurtaralım sonra hep beraber keyif çayı içeriz

lazo1967_61
bence fernandao ve alexi almamalilar
ikisinin degeri 6 milyon dolar
bunlarin ikiside turkiyede is yapamaz
6 milyon dolara turkiyeden selcuk, ozer hurmaci versinler
vallah brezilyali futbolculardan daha basarili olurlar

yns61
huseyin yattara risp musampa jefferson erdinc tayfun jabi ahmet celalettin mustafa keceli
hasan ferhat ayman ceyhun omer riza ergin adnan tolga seyhan
bu futbolcularin hepsini satip yerlerine genc oyuncular alinmali
ceyhun,yattara-jabi jariç
hepsinin ralipleri kuyruga geçti... kim alır onları ? hem tolga s eyhanın bonservisi bizde deil.....

Ümit Küçük
aslında holosko transferı bızım ıcın ıyı oldu dıye dusunuyom ben bu adamlar malı krızdeydı sımdı 5 mılyon dolar aldılar bı nebze olsun rahatladırlar gıray hocayı da kullanarak belkı selcukda ındırım yaptırabılırız

buyukkaptan
29.12.2007, 13:34

lazo bi müjdem var bu konuya en fazla msj çeken kişi senmissin kardeş:):):)

Emirhan Makul
29.12.2007, 13:35
keçeliyi verin denizliye geri sol kanatı zayıff zatii adam ordan geldii bizeee verin gitsin yerine musayıda blediyye ye geri dönsün aymanı rispi gençlere adannı samsuna celalettini konyaya hüseyini sakaryaya ceynunu ankaragücüne verelim bu takımlar bu futbolculara ihtiyacı varlar

lazo1967_61
29.12.2007, 13:37
lazo bi müjdem var bu konuya en fazla msj çeken kişi senmissin kardeş:):):)

ne mujdesi kardes
gercekten transfer olsada mesaj cekmesem
bir transfer haberi duymak gunumuzu internetlerde geciriyoruz

yns61
29.12.2007, 13:38
ne mujdesi kardes
walla bende sadece transfer duymak için günümü nette geciriyorum ..

EmrahYalçınalp
29.12.2007, 13:39
kızmayın ama uzanamadığımız ciğere pis mi diyoruz acaba?
Ben şahsen Arnavut Ciğeri yemek için Arnavutluğu satın alacak para verildiğini söylüyorum.
:D

Holosko'ya bu parayı veren bir transfer anlayışımız olmadığını görmek güzel. Gerçi bizim transfer anlayışımız yok da ondan mı böyle hatalar yapmıyoruz diye düşünmüyor da değilim ama...

TSezgin61
29.12.2007, 13:39
ya hicbir gelisme yokmu su brezilyalilardan

AYYILDIZ
29.12.2007, 13:40

Kardes sag kanatta oynayan ozer hurmaciya ihtiyac yok ayrica baris memiste A takima alindi.Bizim forvete ve sol ayakli hucum elemanina ihtiyacimiz var onlarda brezilyalilar

Serdær
http://www.ajansspor.com/resim/holosko_bulak_veda08.jpg

HOLOSKO VEDA ETTİ!

Vestel Manisaspor'dan Beşiktaş'a transferi gerçekleşen Filip Holosko, ekibine veda etti! Siyah byeazlı ekibe transferinde hiçbir pürüz kalmayan Slovak oyuncu takım arkadaşlarıyla vedalaşırken, kendisine destek veren herkese teşekkür etti..

Vestel Manisaspor'un kamp yaptığı Kervansaray Oteli'ne giden Filip Holosko, sabah antrenmanı öncesinde takım arkadaşlarıyla vedalaştı.

Vestel Manisaspor'da çok mutlu günler yaşadığını söyleyen Holosko, "Burada bulunduğum günden beri bana destek veren taraftarlara, yöneticilere, hocalarıma ve takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Vestel Manisaspor'un ligin ikinci yarısında başarılı olup, ligde daha iyi noktalara geleceğine inanıyorum" diye konuştu.

Asbaşkan ve Futbol Şube Sorumlusu Semih Vardarer ise, Holosko'ya Vestel Manisaspor'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, "Holosko takımımıza çok önemli katkılar sağladı. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki futbol yaşamında daha da başarılı olmasını diliyorum" dedi.

ajansspor.com

lazo1967_61
keçeliyi verin denizliye geri sol kanatı zayıff zatii adam ordan geldii bizeee verin gitsin yerine musayıda blediyye ye geri dönsün aymanı rispi gençlere adannı samsuna celalettini konyaya hüseyini sakaryaya ceynunu ankaragücüne verelim bu takımlar bu futbolculara ihtiyacı varlar

kardes ne vermesi
bu oyunculari takasta kullanmaliyiz
mesela bir huseyini ve jabiyi selcuka karsi verebiliz
bir ceyhunu ve erdinci ozer hurmaciya karsi verebiliz
bir celo risp ve mustafa keceliyi bir mehmet yildiza karsi verebiliriz

Kadir Aydın
29.12.2007, 13:41
Ben şahsen Arnavut Ciğeri yemek için Arnavutluğu satın alacak para verildiğini söylüyorum.
:D

:alkış::alkış::alkış::alkış: Bir benzetme bu kadar güzel olur.

Emirhan Makul
29.12.2007, 13:41

:):):):):D:D:D

Serdær
29.12.2007, 13:42
http://www.ajansspor.com/resim/gokdeniz_2006_1.jpg

GÖKDENİZ'E RUS KANCASI!

Ligde gol krallığında 10 golle ilk sırada yer alan Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Gökdeniz Karadeniz için Rus takımı devreye girdi. Rusya'nın Rubin Kazan ekibinin Gökdeniz için Trabzonspor'a resmi teklif verdiği öğrenilirken, bordo-mavili takımın da bu konuyu toplantıda görüştüğü anlaşıldı.

Kulüp basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, teklife ilişkin olarak yaptığı açıklamada, ''Kulübe resmi bir teklif geldiği doğrudur. Ancak şu an için Gökdeniz Karadeniz'in satılması gibi bir durum sözkonusu değil'' dedi.

Gökdeniz'in Trabzon'daki görevini henüz tamamlamadığını düşündüğünü kaydeden Kafkas, şöyle konuştu:
''Kendisi de öyle düşünüyordur. Zamanı geldiği zaman Trabzonspor'u Avrupa veya Rusya'da temsil etmesi bizi de gururlandıracaktır. Gökdeniz'in de hakkıdır. Aynı Fatih Tekke'nin transfer olduğu o gün gibi. Fatih Tekke, için o kararı verirken, o talebini değerlendirirken Fatih'in Trabzonspor'a verdiği hizmetleri de gözönüne aldık. O gün kontratının bitmesine 6 ay kala o gitme hakkını istediyse gerek ekonomik ve gerek başka anlamda gitmek hakkıdır. Aynı şey Gökdeniz Karadeniz için de geçerlidir.''

Teknik direktör Yanal ile birlikte bir şampiyonluk projesi oluşturduklarını ifade eden Kafkas, ''O 2-3 yıl içerisinde olabilir. Ama her yıl Trabzonspor, bu yarışın içinde olmalıdır, bu yıl da dahil. Gökdeniz'i bu anlamda satmayı düşünmüyoruz'' diye konuştu.

ajansspor.com

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 13:44
ne mujdesi kardes
aynen ya utun gun sabhtan aksama kadar netteyiz

lazo1967_61
29.12.2007, 13:44
Kardes sag kanatta oynayan ozer hurmaciya ihtiyac yok ayrica baris memiste A takima alindi.Bizim forvete ve sol ayakli hucum elemanina ihtiyacimiz var onlarda brezilyalilar

offli bu gune kadar gelen brezilayalilardan hic fayda gordukmude simdi gorucez
tamam haklisin bize forvet ve sol ayakli hucum elemani lazim
bunu mesela genc oyuncu transfer ederek alabiliriz

Serdær
29.12.2007, 13:45
SON DAKİKA !

Trabzonspor'dan Rubin Kazan'a Red
Trabzonspor'dan Rubin Kazan'a red cevabı verildi

RUBİN KAZAN REDDEDİLDİ
Trabzonspor'un Milli futbolcusu Gökdeniz Karadeniz'i resmen isteyen Rusya Birinci ligi takımlarından Rubin Kazan'a da red cevabı verildiği öğrenildi. Rus kulübünü nazikçe reddeden Trabzonsporlu yöneticiler, Rubin Kazan'a Gökdeniz'in satılık olmadığı söylediler. Bu sezon 10 golle bordo - mavili takımın en golcü ismi konumunda bulunan yıldız futbolcu için Almanya'nın Herta Berlin ve İngiltere'nin Middelsborough takımları transfer girişimlerinde bulunmuş ancak reddedilmişlerdi. Bu arada Kayserispor kulübünün Trabzonspor'dan istediği Adnan, Yusuf ve Ferhat için yaptığı ikinci teklifleri de geri çevrildi.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fernandao ve Alex'in çok kaliteli futbolcular olduğunu belirterek, "Porto Alegre'nin Fatih ve Gökdeniz'ini almaya çalışıyoruz. İşimiz oldukça zor" dedi.

"İKİ FUTBOLCUDA ÇOK KALİTELİ"
Trabzonspor, transfer arayışlarına tüm hızıyla devam ediyor. Brezilya'da bulunan bordo - mavili takımın başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fernandao ve Alex'in kulübü İnternacional ile temaslarının sürdüğünü belirterek, "Fernandao burada Fatih Tekke, Alex ise Gökdeniz'le eş değer futbolcular. İkisi de ülkelerinde ve şehirlerinde çok seviliyorlar. Brezilya kulübü de bu futbolcuların fiyatlarını doğal olarak yüksek tutuyor. Ancak bizde buradan elimiz boş dönmek istemiyoruz. İki futbolcunun transferini de en geç 2 Ocak'ta bitirmek istiyoruz. İki futbolcu da gerçekten çok kaliteli isimler. Bizim dışımızda bu futbolcuları kadrolarına katmak isteyen başka takımlarda var. Bu yüzden bir an olsun görüşmelerimize ara vermiyoruz" dedi.

"TRABZONSPOR'UN ÇIKARLARINI DÜŞÜNÜYORUZ"
Fernandao ve Alex'in fiyatlarının yüksek olduğunu söyleyen Baturoğlu, "Trabzonspor'un çıkarları doğrultusunda en küçük ayrıntıyı dahi düşünerek plan yapıyoruz. Başkanımız ve hocamız ile sürekli temas halindeyiz. Burası gerçek bir futbol piyasası. Bu piyasadan Trabzonspor'un payını almamız gerekiyor. Futbolcular bize, Türkiye ve Trabzon için bir çok olumlu referansa karşın, olumsuz referanslarda aldıklarını söylüyorlar. Ancak Türkiye'de çok sayıda Brezilyalı futbolcunun oynuyor olması, onları ülkemize çekiyor" diye konuştu.

İLK TRANSFERLER PAF TAKIMDAN
Trabzonspor'da uzun zaman sonra Teknik Direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda PAF takımda forma giyen Genç Milli takım futbolcuları Barış Memiş ve Kadir Keleş, A takıma dahil edildi. Bu sabah takımla birlikte yapılan çalışmaya katılan futbolcuların bundan sonra A takım kadrosunda yer alacakları belirtildi. Futbolcuları gelecek yıla hazırlamayı düşünen Yanal'ın, Barış Memiş ve Kadir Keleş'ten her an oynamak için hazır olmalarını istedi.

_SeRKaN_
29.12.2007, 13:46
Alex, Trabzon'un teklifi için ne dedi?http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/204751.jpg29 Aralık 2007 13:30

Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen Internacional ekibinin sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü teklif aldığını doğruladı.
http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Alex Meschini, Trabzonspor'dan teklif aldığını doğruladı. Trabzonspor'un transfer gündeminde adı geçen orta saha sol kanat oyuncusu Alex Meschini, geçtiğimiz perşembe günü Trabzonspor'dan 3 milyon dolarlık teklif aldığını doğruladı.

Alex, bu tekliften sonra Internacional takımı başkanı Vitorio Piffero ile bizzat görüştüğünü ve takımını şu an için bırakmayı düşünmediğini başkanına ilettiğini ilettiğini belirtti.

Takımının Beira-Rio stadında yaptığı çalışmaya katılan Alex, "Evet teklifi bana ilettiler. Menajerim ile de görüştüler. Ama ben şu ana için takımımı bırakmayı düşünmüyorum." dedi.

2 Gün öncesinin haberi (İnternetsporda şimdi veriliyor..) :D:D ..

sarman61
29.12.2007, 13:46
FLAŞ... VE YATTARA'DA MUTLU SON.. İŞTE SON YAŞANAN GELİŞMELER

Trabzonspor Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli, Yattara ile menajeri aracılığı ile yaptıkları görüşmelerde tüm sorunları aştıklarını belirterek, "Kendisi şu anda ülkesinde ve Milli takımdan resmi bir davet yazısı gelmesini bekliyor. Bu yazı kendisine geldiği taktirde Milli takıma gidecek, gelmediği taktirde ise Trabzon'a dönecek. Şu anda bize Jabi için davet geldi. Yattara için henüz resmi olarak bir yazı gelmedi ancak Gineli yetkililer telefonla Yattara'yı da çağıracaklarını belirttiler. Bizde resmi yazının gelmesi durumunda futbolcumuzun, Milli takım kampına gitmesine izin vereceğiz. Şu anda futbolcumuzla ilgili her hangi bir sorunumuz yok. Kendisiyle her gün düzenli olarak görüşüyoruz" dedi.

Yattara'nın menajeri Adnan Demir ise, Yattara'nın FIFA'ya başvurduğunu doğrulayarak, "Şu anda ülkesinde. Ancak bütün alacakları hesabına yatırıldığı için her hangi bir sorun kalmadı. Milli takıma çağrılma ihtimali yüksek. Milli takımla yapacağı kamptan sonra Trabzon'a döneceğini düşünüyorum" dedi.

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu ise, Yattara'nın ve diğer yabancıların paralarını alamadıkları gerekçesi ile, "Bedelsiz gidecekleri" yönünde çıkan dedikoduların art niyet taşıdığını söyledi.

Sayitoğlu, Türkiye'de futbolculara maddi vecibelerini en iyi şekilde yerine getiren kulüpler arasında yer aldıklarını belirterek, "Bu tür kafa karıştırıcı söylemler Trabzonspor'a zarar veriyor. Kaçan oyuncu haklı muamelesi yapılmasın. Her fırsatta Trabzon'u ve Trabzonspor'u sevdiğini söyleyen Yattara'nın kaçacağını söylemek art niyetten başka bir şey değildir. Biz yükümlülüklerimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz" diye konuştu.

Bu yukarıdaki haber inşallah bu kartel medyasına cevap olmuştur. Hatırlarsanız aynı tarz yalan haberler Fatih Tekke içinde yapılmıştı. Fatih açıklama yapıyor Türkiye ye dönmeye düşünmüyorum diye. 1 Hafta sonra Fatih kadroya giremedeği için Türkiye ye dönmek istiyor diye haber yapıyorlar.
Arkadaşlar en çözüm görmezden gelin.

Serdær
29.12.2007, 13:47
SON DAKİKA !

Trabzonspor Yabancı transferinde Son Noktayı Koydu !

Trabzonspor Fernandao ve Alex'in transferine son noktayı koydu. Daha önce futbolcular ile yıllık 1'er milyon dolara anlaşan bordo-mavililer, Brezilya'ya gönderdiği başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu vasıtasıyla İnternacional kulübü ile sıkı bir pazarlık yaptı. Baturoğlu daha önce istenen bonservis bedeli olan 3'er
milyon doları dünkü ilk görüşmede 2 milyon 750'şer bin dolara çekti.

PÜRÜZ ÖDEMELERDE
Forvet Fernandao ile orta saha oyuncusu Alex'in bordo-mavili olmasında tek sorunun İnternacionel'in peşin para ısrarı olduğu öğrenildi. Baturoğlu "Bu aşamada artık işi bitiririz. Geri dönüş yok" derken, Trabzon paranın yarısını peşin, geri kalanı da taksitle ödenmesini önerdi. Sabaha karşı yapılacak son görüşmede transferin biteceği öğrenildi.

Emirhan Makul
bu haber hangi kaynakdan

lazo1967_61
simdi gokdenize taktilar kafayi
her sitede gokdeniz uzerine haber var
baslarlar yalan haber yazmaya

Serdær
29.12.2007, 13:49
SON DAKİKA !

http://www.trabzonhaber.net/images/guncel/jefferson1.jpg

Jeffersondan Destek !

Trabzon'un Brezilyalı kalecisi Jefferson, İnternacional kulübü hakkında olumlu rapor verdi. Başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu'nun anlaşma masasına oturmadan önce kulüple ilgili bilgileri Jefferson'dan aldığı söyleniyor. Jefferson, Brezilyalı mestektaşlarını övdü.

Serdær
29.12.2007, 13:50
SON DAKİKA !

Trabzonsporlu Yattara için her gün yeni bir olay gündeme geliyor. FIFA'ya başvurup yasal süreyi yanlış hesapladığı için eli boş dönen Yattara'nın ilginç bir teklif aldığı iddiaları ortaya çıktı. Katar'dan bir takımın Gineli futbolcuya yıllık 4 milyon euro, Trabzonspor'a ise 2 milyon euro teklif ettiği
söylentileri camiayı karıştırdı.

ÇELİŞKİLİ İFADELER
Trabzonspor resmi sitesinde yapılan "Yattara ile hiçbir sorunumuz yok" açıklamasına rağmen dünkü antrenmana gelmeyen Gineli yıldız için noter tespiti yaptırılması dikkat çekti. Ersun Yanal, antrenman sonunda gazetecilerin Yattara ile ilgili sorularını "Yattara'nın attığı her adımdan haberim var" diyerek geçiştirdi.

zeleka
29.12.2007, 13:52
trabzonspor hastayken bn nasıl keyif yapayım kardeş önce onu hastalığından kurtaralım sonra hep beraber keyif çayı içeriz
hehehe kaptan uykudan uyan ula kaptan gemi patayi uyan!!!

saka saka bu hastaligi burdami cozeceksin!!! yasimi biliyorsun dememe gerek tok onun icin keyif cayi degil kafa dinlendirme cayi iceceksin ortam degisikligi yapacaksin bilgisaray basinda ayni kisilerle tartismak bazen tek yonlu gorus gibi bir sey oluyor tek taraflar vs vs vs onun icin senelerdir bu islerin icinde olmus olan kisilerlede acik ve net konusmaya calisacaksin ve bakacaksin randci cikarci degillerle goreslerini oneme alacaksin ve ona gore dusuncelerini gelistireceksin lafin kisasi tek forumlarda yazip cizmiyeceksin ben Trabzonda olcakdimda su an bilgisaray basinda olcakdim allah korusun saniyesini saniyesi tadini cikarmakla gecirirdim ahh oralarda olsakda gezine bilsek diyoruz ... bizim dertlerimiz bitmez bazilari var amerikalara gitmek ister bazilari var afrikaya gitmek ister ben ise sirf Trabzonuma gitmek isterim...
yahu burasi ara transfer bolumu degilmiydi kaptirdim kendimi gene neyse bu transferlerde fos cikcak gibime geldi kafa yormayin gencler 40 senedir farkli degil gene geldik bazi arkadaslarin ve benim deidgime biz en iyisi kendi tarlamizdaki urunlerle yasamimizi surdurelim kendimizden buyuk!!! islere el atmaya calismiyalim.

buyukkaptan
29.12.2007, 13:55
SON DAKİKA !

Trabzonspor Yabancı transferinde Son Noktayı Koydu !

Trabzonspor Fernandao ve Alex'in transferine son noktayı koydu. Daha önce futbolcular ile yıllık 1'er milyon dolara anlaşan bordo-mavililer, Brezilya'ya gönderdiği başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu vasıtasıyla İnternacional kulübü ile sıkı bir pazarlık yaptı. Baturoğlu daha önce istenen bonservis bedeli olan 3'er
milyon doları dünkü ilk görüşmede 2 milyon 750'şer bin dolara çekti.

PÜRÜZ ÖDEMELERDE

inşallah öyledir

TSezgin61
29.12.2007, 13:56
bukadar cikan haberlerden sonra benim düsüncem gecte olsa bu futbolculari alacaklar...

diger alternatifi düsünmek bile istemiyorum

Emirhan Makul
29.12.2007, 13:57
neden bizim transferlerimiz hep gece belli oluyor ben anlamış değilim ?

Rasim YILMAZ
Ben anlamıyorum ya!!! Ya oyuncuyu telefon ile ara. Klüplerini ara. Adamları ikna etmeye Brezilyaya gidip 3 gün boş boş durmak niye? Nasıl acemiyiz bu konuda...Hep rezillik..Baturoğluda suç kardeşim yazılı bir açıklama yap.

Gitmeden bilmiyormuydunuz bu adamların fiyatlarını... Amaçsızca yapılan işler ya...
Örnek göstermiyeyim diyorum ama olmuyor, elin istanbulluları kafayı taktığını 24 saat içinde bitirebiliyorlar...

Bu acemi yönetim ise sadece bizi bitirir...

Utanmaz bunlar ama neyse!!!!

Serdær
neden bizim transferlerimiz hep gece belli oluyor ben anlamış değilim ?

Cünkü o saatte Brezilyada Gündüz :D

Mustafa K. Demirbaş
29.12.2007, 13:58
Son Dakika
Kimse Bosuna Heveslenmesin Bunlarin Isi Bu Oyalama Taktigi Bunlar Kimseyi Alamazzz

cabri
Albayrak tekrar aday olacaksa -ki olmayı düşünmese kongreyi ertelemezdi- Ersun un istediği 2-3 futbolcuyu transfer edecektir. Seçim yatırımı olarak tabi...! Bu konuda fazla bir tereddüt duymuyorum.. Zaman ve tercih meselesi..

Bu arada Holosko kazığını yiyen bşk ye geçmiş olsun demek lazım.. Manisa bir taşla iki değil beş kuş vurdu..

Manisa nın futbolcusu iken bşk forması giyip kameralara mutluluk pozları vermenin etik açıdan kirli futbolumuza katkısı gözlerden kaçmamıştı.. Manisa yönetimi de cezayı böyle kesmiş oldu.

Erdem Keser
Holosko=5 milyon avro+Koray+Burak..Manisaspor müthiş bir transfer yaptı ve çok akıllı davrandılar..Kim ne derse desin Burak bu ülkenin en yetenekli ileri uç oyuncularından birisi ..Beşiktaştan ayrılması hem kendisi hemde Türk futbolu adına iyi oldu..
ve Koray..Milli bir oyuncu ve Türkiyenin iyi önliberolarından birisi..

Demek oluyor ki Selçuk İnan bize kalacak:p Umutlarım artıyor..

Burak Tokal
29.12.2007, 14:00
fazla uzağa gitmesinler kartalspor da iskender die bir adam var fernando tipi bir adam

Emirhan Makul
29.12.2007, 14:00
ben varya adam imzayı atmadan formayı üstüne giymeden hiç bişeye inanmam artık

Burak Tokal
29.12.2007, 14:01
ben varya adam imzayı atmadan formayı üstüne giymeden hiç bişeye inanmam artık

aynen bende inanmıorum artık mesela bjk holosko yu aldığına inanmıorum ...

Mustafa K. Demirbaş
29.12.2007, 14:04
ınanmamakta haklsınız

Emirhan Makul
29.12.2007, 14:05
aynen bende inanmıorum artık mesela bjk holosko yu aldığına inanmıorum ...

yok ona inanabilirsin

Burak Tokal
29.12.2007, 14:07
trabzon haberleri okumaktan normal haberlere de inanmıoruz artık :D :D