PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Hüdai Pervaneli
28.12.2007, 20:09
Galatasaray D-Smart'tan gelen parayla Lincoln ve Linderoth'u aldi...
evet onlari bizde bunlarin ikisini almamiz lazim

Kadir Aydın
28.12.2007, 20:12
Galatasaray D-Smart'tan gelen parayla Lincoln ve Linderoth'u aldi...

Aynı kefeye koymayın lütfen :) Onlarda koymadılar zaten. Siz avrupa'da senede iki maç yapıyorsunuz, kaldı ki önümüzdeki sezon muallakta. Afedersiniz ama hangi enayi size böyle bir durumda trilyon verir???

İsmail Çavuşoğlu
http://www.kanalmavi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=47

spor haberlerini veriyor

FcTRABZONSPOR
Valla çok değişik bir taraftar potansiyelimz var bu forumda da belli oluyo başarı yoksa bunların ve beceriksiz yönetimlerin eseridir!!!

Terzioğlu
28.12.2007, 20:18
Aynı kefeye koymayın lütfen :) Onlarda koymadılar zaten. Siz avrupa'da senede iki maç yapıyorsunuz, kaldı ki önümüzdeki sezon muallakta. Afedersiniz ama hangi enayi size böyle bir durumda trilyon verir???

Bak burda hakli olabilirsin fakat senin dedigin kadarda ufak bir miktar oldugunu sanmiyorum. Sonucta bizimkilerde avanak degil. Burda 5 yillik bir anlasmadan bahsediyoruz. En azindan bu oyunculardan birini alacak kadar para almisizdir. Bu konuda süphen olmasin...

hüseyin1975
28.12.2007, 20:23
Tek korkum: Hocamizin sessisligi!

karayamayman
28.12.2007, 20:27
Çıldırmamak mümkün değil. Her transfer sezonunda aynı rezillikleri yaşamak zorunda mıyız biz?

Yönetim beceriksizliklerine devam ediyor. Yattara'yı tek kuruş almadan ellerinden kaçırıp, Gökdeniz'i de satarlarsa şaşırmayın. Ersun Yanal'ın bu transfer dönemi çıkarıp çıkarmayacağından bile emin değilim.

İkinci yarı Trabzonspor düşme tehlikesini hissetmeye başladığında, Yönetim hangi yüzle taraftarın karşısına çıkacak?

Cem Balcı
28.12.2007, 20:28
Allah sonumuzu hayır etsin...

İsmail Çavuşoğlu
28.12.2007, 20:29
Tek korkum: Hocamizin sessisligi!
az önce kanalmavi spor haberlerinde;
Ersun hocanın sıkıntılı oldugunu,alınmasını istediği oyuncuları hala kadrosunda göremediğini bu konu hakkında yönetimle bir toplantı yapıp görüşeceğini haberlerini verdi.
benimde tek korkum ersun hocanın isteklerini yerine getirememeleri.eğer istekleri olmassa zannetmıyorumki ersun hoca kalsın takımın başında..

batugol
28.12.2007, 20:29
nereye yazayim bilemedim
yonetici arkadaslar lutfen yattaranin resmini forum sayfasindan cikartsinlar
son yaptiklarindan sonra benim nazarimda bir hictir kendisi

Gökçebey
28.12.2007, 20:30
2. Transfer ve Tescil dönemi ise 2 Ocak 2008 Çarşamba günü başlayıp, 1 Şubat 2008 Cuma günü mesai saati bitimi ile sona erecek.

Sezon bir açılsın bakalım neler oluyor :)

Koray
28.12.2007, 20:31
nereye yazayim bilemedim

aynen katılıyorum...o estetik çalımlarından en büyüğünü az kalsın bize atacaktı...artık yattaranın kalmasını istemiyorum bu takımda...yurt dışında bi takıma satılmalı...

İsmail Çavuşoğlu
28.12.2007, 20:32
nereye yazayim bilemedim
hemen karar verme istersen renkdaş.az daha bekleyip görelim bakalım neler oluyor...

cicero9
28.12.2007, 20:32
Bu transferleri denetleyen, hesap soran bir komite yok mu, Trabzonspor camiasında?
Hep böyle şu olsun bu olsun deiyerek mi geçireceğiz. Hep bir ağızdan bağaran kalabalıklar gibi!

emin-29
28.12.2007, 20:33
[quote=karayamayman;1065278]Çıldırmamak mümkün değil. Her transfer sezonunda aynı rezillikleri yaşamak zorunda mıyız biz?

Yönetim beceriksizliklerine devam ediyor. Yattara'yı tek kuruş almadan ellerinden kaçırıp, Gökdeniz'i de satarlarsa şaşırmayın. Ersun Yanal'ın bu transfer dönemi çıkarıp çıkarmayacağından bile emin değilim.

İkinci yarı Trabzonspor düşme tehlikesini hissetmeye başladığında, Yönetim hangi yüzle taraftarın karşısına çıkacak?[/quote

zaten ona çabalıyorlar

hüseyin1975
28.12.2007, 20:35
Brezilyaya gitmeden önce ne kadar verebileceklerinin Hesabini yapmislardir ve ayrica önceden Takimin ve Futbolcularin nabzini yoklamislardir.
Yönetici abimiz körü körüne gitmemisdir!
Bu isi Insallah bitirecekdir.
Yarin hepimiz sevinecegiz.

Selçuk Demircioğlu
28.12.2007, 20:35
valla bu trabzonspor da bu yönetim varken yattaranın gitmek istemesi gayet normal...ben anlayışla karşılıyorum..ben bile taraftarlığımdan bu yönetim varken soğudum..futbolcu soğumaz mı?
git yattara git kaçan kurtulur...

hüseyin1975
28.12.2007, 20:38
valla bu trabzonspor da bu yönetim varken yattaranın gitmek istemesi gayet normal...ben anlayışla karşılıyorum..ben bile taraftarlığımdan bu yönetim varken soğudum..futbolcu soğumaz mı?
git yattara git kaçan kurtulur...

Peki bu besleyip doyurdugumuz Adamin biz Taraftarlara karsi sorumlulugu yokmudur?
Herkesden cok ona Hosgörü ve Sevgi verildi.
Kendi Evlatlarimizdan dahi daha iyi davranmadikmi?

Yamuk yapmaya calisdiysa defolup gitsin.
Döndügünde kesinlikle Sorguya cekilmesi gerekir.

Öyle her gittiginde gelecekmi yoksa gelmiyecekmi Hesaplari yapiyoruz.
Disiplinsiz kimseyi Takimimda görmek istemiyorum. Isterse Adi Maradona olsun!

batugol
28.12.2007, 20:39
bir insan gitmek isteyebilir
bu yonetim fatih tekkeyi bile sattiktan sonra yattarayi da satar
yattara adam gibi cikip "artik duramam desin' ailem icin istanbula veya avrupaya gitmem lazim " desin
seve seve satilir ve taraftar da sesini cikarmaz
ama o ne yapiyor serbest kalmak icin dumen ceviriyor
bu da yakismiyor

hüseyin1975
28.12.2007, 20:41
Ayrica günlerdir Yattaranin Resmini görmekden sIkIldim!
Acaba bu Takimin baska Oyuncusu yokmu?
Neden Yönetici Abilerimiz/Kardeslerimiz onun Resmini degistirmiyor?

Ben birazda Gökdenizimi görmek istiyorum yahu :-)

EmrahYalçınalp
28.12.2007, 20:43
sana sadece şunu soracam dostum ; ingiltere , ispanya , italya ve almanya liglerinde
son yirmi sene içinde şampiyon olan takımları biliyormusunuz. acaba bunların içinde kaç tanesi kasaba takımı bana bir kaç örnek verirseniz sevinirim...
Evet biliyorum. İtalya hariç diğer liglerde maç seyretmişliğim de var. Ama konunun bunla ilgisi yok :) Anlatmaya çalıştığım şey iyi futbolcuların ideal olmayan koşullarda da mutlu edilebileceği. Kaldı ki iyi futbolcu tuvalete giderken DG terliklerini giyip Abercrombie gözlüklerini takan adam olmak zorunda da değil.

Ayrıca, o yere göğe sığdıramadığın İspanya Ligi iç savaş yüzünden 3 kez tamamlanamadı. Mallorca'nın fırtınalar estirdiği dönemdeki hali tam bir kasabaydı, şimdi olduğu gibi. Dinamo Kiev'in, Shaktar D.'in ülkesinde bir seçim yapamadılar, insanlar haftalarca sokağa çıkamadı. Ama hala "yıldız" dolu kadroları. İngiltere'de futbolcu da olsan yabancı olmak ne demektir ben biliyorum. Derin konular, girmeyelim... Sadece Alpay'ın İngiltere maçından sonraki hali bile yeter açıklamaya... En son direğe asılmış bir Alpay maketi hatırlıyorum. Ne dersin, futbol için çok mu "ideal" şartlar var, herkesin aklı hala orda.

Savım şu: İşindeki şartlar iyiyse öyle sıkıntı-sorun-yaşam vs'ye takmazsın. Sivas bu sene hadi şampiyon olamasın da ikinci bitirsin ligi... Seneye kim gitmez oraya?

Hasılı, detaylarda gezip aslı kaçırmayalım. İyi kadro, iyi ekip ruhu, mutlu bir taraftar topluluğu hazırsa herkes her yerde oynar. Trabzon'a yetersiz yaftası vurup kendi enerjimizden çalmayalım.

Erkut Ay
28.12.2007, 20:44
bana kalırsa bunlarınki oyalama taktikleri takasta kullanılacak bir çok oyuncu var takımda istense takasa kullanılabilir 2 isimle gün geçirmeyip kendine yakın ülkeler tercih edilebilir son gün transfer yapılacaktır tıpkı celaleddin gibi ayman gibi.......

Uğurtan
28.12.2007, 20:44
Ayrica günlerdir Yattaranin Resmini görmekden sIkIldim!
Acaba bu Takimin baska Oyuncusu yokmu?
Neden Yönetici Abilerimiz/Kardeslerimiz onun Resmini degistirmiyor?

Ben birazda Gökdenizimi görmek istiyorum yahu :-)

İnsaf abi 3 gündür orda duruyo zaten :)

Özkan
28.12.2007, 20:45
silindi...

sbay
28.12.2007, 20:46
içimden bir ses yarın yöneticilerin alternatifler üzerinde yoğunlaşacaz açıklamaları gelecekmiş gibi..son 1 günde nedense bu brezilya dizisi olumsuz bi havada geçiyor sanki.

buyukkaptan
28.12.2007, 20:46
yattara konusunu tartışmayalım arkadaşlar lütfen ya takıma zarar veriyor bu her profosyonel gibi yattaranın da ayrılmak istemesi hakkı sözleşmesi bitene kadar ne alabiliyorsak ondan kardır böyle celalenmeye gerek yok bu mesele burda kapansın artık

karatasof
28.12.2007, 20:49
Nuri Albayrak ve ekibi bütün şehre stadyum projesini anlatan broşürler dağıttılar.

Bordo-mavili yönetim yapılacak olan kongrede aday olmayacaklarını söylerken Başkan Nuri Albayrak ve ekibi bütün şehre stadyum projesini anlatan broşürler dağıttılar.

Projeye kimsenin karşı çıkmamasına rağmen böyle bir tanıtım ve reklam kampanyasına ne gerek var sorusu kulaktan kulağa dolaşıyor. Kongrede aday olacakları ve bu yüzden bu proje ile oy isteyecekleri iddia ediliyor.

Bu spor61 de varyaa ... Her şeyde art niyet arıyorlar .. Ula halk bilmeyecek mi projeyi ? Saf adamlar

Özellikle şu kısma fena halde takıldım bende.Projeye kimsenin karşı çıkmamasına rağmen? Allah allah benmi yanlış hatırlıyorum acaba.Özellikle Bayındırlık Bakanı olan beyfendi o bölgenin imarına izin veremeyeceklerini,yönetiminde bu durumda böyle projelere tevessül etmemesi gerektiği mealinde tevziratları olmamışmıydı.Hatta daha ileri giderek mezkur site bu habere dayanarak yönetime salvolar sallamamışmıydı?Ne oldi şimdi herkes stadı yapılabilir bulmayamı başladı acaba? En azından sussalardı daha büyük iyilik yaparlardı.

hüseyin1975
28.12.2007, 20:49
İnsaf abi 3 gündür orda duruyo zaten :)

Yok Kardes ne 3 Günü. Benim bu araliksiz Büroda calisdigim 7. Gün.
En az 5 Gündür görüyorum.

Degistirsinler artik:D

Hele 1 yetmiyormus gibi arka arkaya 2 tane var. Gözüm agridi bee:p

Hüdai Pervaneli
28.12.2007, 20:52
Yok Kardes ne 3 Günü. Benim bu araliksiz Büroda calisdigim 7. Gün.
En az 5 Gündür görüyorum.

Degistirsinler artik:D

Hele 1 yetmiyormus gibi arka arkaya 2 tane var. Gözüm agridi bee:p

bir kuc dah akalsinya ozaman fatihn kini koysunlar

Cem Balcı
28.12.2007, 20:53
Nuri Albayrak ve ekibi bütün şehre stadyum projesini anlatan broşürler dağıttılar.

Bordo-mavili yönetim yapılacak olan kongrede aday olmayacaklarını söylerken Başkan Nuri Albayrak ve ekibi bütün şehre stadyum projesini anlatan broşürler dağıttılar.

Projeye kimsenin karşı çıkmamasına rağmen böyle bir tanıtım ve reklam kampanyasına ne gerek var sorusu kulaktan kulağa dolaşıyor. Kongrede aday olacakları ve bu yüzden bu proje ile oy isteyecekleri iddia ediliyor.

Bu spor61 de varyaa ... Her şeyde art niyet arıyorlar .. Ula halk bilmeyecek mi projeyi ? Saf adamlar

kısacası stadyum ayağına yine adaylığını koyacak.

FcTRABZONSPOR
28.12.2007, 20:55
‎EmrahYalçınalp (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=178) bu başlığa bir kilit çeksen kardeşim...Bizim taraftar adamı deli eder...İyice kahvehaneye cevirdiler forumu!!!

Erkut Ay
28.12.2007, 20:55
yattarayıda gönderelim bir gazetede gökdenizi haber yapsın yarın onuda gönderelim celaleddinle oynarız nedense celaleddin hasan gibi adamlar hiç soğumuyor takımdan ....
bu arada bu başlık kahvehaneyi geçmiş 1 mesaj 100 defga alıntı yapılır bir deli ortaya laf atar 100 adam futbolcuya saldırır hoş belki bazımız msn sohbeti gibi görüyor burayıda başlığı açana bu başlığı ciddi bulanlara saygınız olsun.......

Mert67
28.12.2007, 20:56
‎EmrahYalçınalp (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=178) bu başlığa bir kilit çeksen kardeşim...Bizim taraftar adamı deli eder...İyice kahvehaneye cevirdiler forumu!!!
bence başlığa kilit vurularak bütün üyelere ceza veriliyo.sadece geyik yapanlara ceza verilmeli.

Uğurtan

Katılıyorum.. Can abi kitlemişti bence kilitli kalmalı..Sinirlerimizi zorluyor böyle..

Sefa Murat Dokuz
Hep aynı muabbet aynı konu saçma sapan şeyler konuşmaya son verelim artık.Burası sohbet kanalına döndü vallahi.Transfer sezonu bitene kadar 250 sayfayı geçer.

FcTRABZONSPOR
28.12.2007, 20:58
bence başlığa kilit vurularak bütün üyelere ceza veriliyo.sadece geyik yapanlara ceza verilmeli.
Yani ya o şekilde olacak ya da bu şekilde ...Yazılan yaıları gördükçe sinirlerim bozuluyo!!!

buyukkaptan
28.12.2007, 20:59
arkadaşlar karadeniz tvde bu akşam 10 da trabzonspor nereye koşuyor diye program var tvsinde olan izlesin tavsiye ederim

KUTADGU
28.12.2007, 21:00
Yani transfer konusu buınca sarpa sarmışken...
Bu başlık kapatılsın feryatları da hiç hoş olmuyor bence..
Bazıları yazmayı bilmiyor diye...
Niye herkesi cezalandıracaksınız yahu...

Yazan yazar
Uyarı alan uyarıyı alır
Uyarıya rağmen uyanmayan kısa süre yazamaz...

Sizin ki de pireye kızıp yorgan yakmaktan beter...

FcTRABZONSPOR
28.12.2007, 21:02
Yani transfer konusu buınca sarpa sarmışken...
Bu başlık kapatılsın feryatları da hiç hoş olmuyor bence..
Bazıları yazmayı bilmiyor diye...
Niye herkesi cezalandıracaksınız yahu...

Yazan yazar
Uyarı alan uyarıyı alır
Uyarıya rağmen uyanmayan kısa süre yazamaz...

Sizin ki de pireye kızıp yorgan yakmaktan beter...
Kardeşim son 10 sayfaya baksana değişik birşey bulabilecenmi!!!

Serdær
28.12.2007, 21:03
Transfer haberleri dışında haberler olduğu zaman ya silinsin(üstünden kalkınamaz) o zaman arkadaşlara uyarmamız lazım.

Sayfa kilitlendiği zaman haksızlık olur

Bu bahsettiğimiz durum bile uzar gider.

Dolayısıyla işi adminlere bırakalım ;)

Cafer Bulur
28.12.2007, 21:08
ankaraspor zurawskiyi bitirmek üzereymis.moralinizi bozmak istemezdim ama gercekleri görmek acisindan okumanizi istedim.gerci hepiniz biliyorsunuz ama bizimbasimiza ne geldiyse beceriksiz ve isbilmez yönetimler yüzünden geldi.hicbir özelligi olmayan ankaraspor bile zurawskiyi alabiliyorsa gerisini siz düsünün.

Nytre
28.12.2007, 21:08
Baturoğlu'ndan açıklama

Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fernando ve Alex'in, Fatih Tekke gibi kulüplerinde sembol futbolcular olduğunu söyledi.

Baturoğlu, Fernadao ve Alex transferlerinin kolay olmadığını belirterek, “Transferler hemen çözülecek durumda değil. Herkesin söylediği gibi kolay iş değil. Bir kere bu futbolcuların bonservis bedelleri ve aynı zamanda bu futbolcuların istedikleri rakamda o çok yüksek. Bu gibi sorunlar transferlerini zora sokuyor” dedi.

Fatih Tekke'nin Trabzonspor'da nasıl semböl olmuşsa bu futbolcularında takımlarında aynı şekilde sembol olduğunu ifade eden Baturoğlu, “Fernando İnternational takımda sembol bir futbolcu. Kulübü de böyle futbolcuları çok kolay bırakma taraftarı değil. Bu futbolcuların transferleri Türkiye saati ile gece (02.00) netleşecek” diye konuştu.
--------------

demek adamlar sizin gibi herşeye "satılık" gözü ile bakmıyorlar.

az bakın da örnek alın o zaman!

Cem Balcı
28.12.2007, 21:11
ankaraspor zurawskiyi bitirmek üzereymis.moralinizi bozmak istemezdim ama gercekleri görmek acisindan okumanizi istedim.gerci hepiniz biliyorsunuz ama bizimbasimiza ne geldiyse beceriksiz ve isbilmez yönetimler yüzünden geldi.hicbir özelligi olmayan ankaraspor bile zurawskiyi alabiliyorsa gerisini siz düsünün.

eğer bu haber doğruysa artık bizim yöneticilerin beceriksizliği birkez daha kanıtlanmış olur.yazık...

hüseyin1975
28.12.2007, 21:12
Biz Zurawskiyi istedigimiz Dönem farkliydi.
O Dönem Ankarada alamazdi merak etmeyin.

buyukkaptan
28.12.2007, 21:13
gençlerbirliği bizim alamadığımız kaheyi aldı şimdide ankaraspor zuravskıyı alırsa intihar edecem üzülerek söyloyroum gördüğüm kadarıyla anadolu kuluplerinden bir farkımız kalmamış yazıklar olsun

Muhammet
28.12.2007, 21:15
ankara alamaz bence onu küme düşmemeye oynucaklar bu gidişle ki zurawski de öle bi takıma gitmez bence

hüseyin1975
28.12.2007, 21:15
Elma ile Armutu kiyaslamaya devam!

Kaheyi almak istedigimiz zaman Talipleri cokdu.
Borussia Mönchengladbach aldi ama bir ise yaramadi. Gol atamayan ve kimsenin istemez hale geldigi Kaheyi Gencler aldi! Peki Genclerde ne yapdi? Neden üzülüyoruzki???

Zurawskidede olay ayni. Celtic Milyonlari verdide aldi! Simdi kim istiyor?

Iyi olsalar inanin ne Genclere nede Ankaraya kalmazdi!!!

Fatih Öztürk
28.12.2007, 21:16
zurawski cok iyi topcu olsa ankaragücünde ne işi var?

ilhan
28.12.2007, 21:16
Ya beyler birbirinize alıntı yapmasanızda ya da başka Anadolu kuluplerini veya transferleri katmasanızda, kulubumuzden bir futbolcuyu ( Yattara ) günah keçisi yapmasanızda biraz transferle ilgili şeyler konuşsak nasıl olur ?

Transferle ilgili hiçbir gelişme yoksada beklemekten başka çaremiz yok. Daha dün bir bugun iki kaç gün oldu devre biteli..

demir
28.12.2007, 21:17
eğer bu haber doğruysa artık bizim yöneticilerin beceriksizliği birkez daha kanıtlanmış olur.yazık...

zuravskının artık gıdecek yerimi var ???? hangı takım alırkı onu trabzon ıstedıgınde neler ıstedıgını sankı hatırlkamıyormusunuz ?? ayrıca bu adamın bu yoınetımle ne ılgısı var ??? buı yonetyım zurawsky ı alacaz dedıde benmı bılmıyorum haberlerde gordugumuz her ısmı bızım yonetıcıler yapamıyor dıye yhorumlamak hıc dogru degıl bakalım bekleyıp gorelım b ır yonetım bır takıma bundan daha fazla zarar veremez zaaten merak etmeyın en fazla bu sezona kadar

Fatih Öztürk
28.12.2007, 21:18
habu fernandoyla alexi bitirirsek önümüzü görürüz.gerçekten cok klas oyuncular.lig tv comdan alexin frikik golunu izledim gerçekten böyle şut atan adamlara ihtiyacımız var.defansada iki stoper alınmalı.2 sene takip ettiğimiz a.gücülü emreyi ne hikmsrtse elimizden cimbom kaptı.ne günlere kaldık yarab

buyukkaptan
28.12.2007, 21:19
dananın kuyruğu bu gece 2 de kopacak zaten görecez sayın ibrahim BATIROĞLUNU ne halt edecek

Ali Can
28.12.2007, 21:21
burada adı gecen her türlü futbolcunun adı fotomac yada fanatik gibi gazetelerden bir kaç gün içinde eziklerin transfer listesine giriyor

FcTRABZONSPOR
dananın kuyruğu bu gece 2 de kopacak zaten görecez sayın ibrahim BATIROĞLUNU ne halt edecek
Onları alamazsa TRABZON'a gelmesin...İlk aldık sonra yok onlar o klüp için değerli oyuncular falan...Madem öyle neden baştan kesin anlştık dedin!!!

Cem Balcı
zuravskının artık gıdecek yerimi var ???? hangı takım alırkı onu trabzon ıstedıgınde neler ıstedıgını sankı hatırlkamıyormusunuz ?? ayrıca bu adamın bu yoınetımle ne ılgısı var ??? buı yonetyım zurawsky ı alacaz dedıde benmı bılmıyorum haberlerde gordugumuz her ısmı bızım yonetıcıler yapamıyor dıye yhorumlamak hıc dogru degıl bakalım bekleyıp gorelım b ır yonetım bır takıma bundan daha fazla zarar veremez zaaten merak etmeyın en fazla bu sezona kadar

burda benim zoruma giden Allahın ankarası bu adamı alıyoda bizim gibi bir camiya zamanında neden alamadı?bu düşündürücü...

Cafer Bulur
28.12.2007, 21:22
Elma ile Armutu kiyaslamaya devam!

Kaheyi almak istedigimiz zaman Talipleri cokdu.
Borussia Mönchengladbach aldi ama bir ise yaramadi. Gol atamayan ve kimsenin istemez hale geldigi Kaheyi Gencler aldi! Peki Genclerde ne yapdi? Neden üzülüyoruzki???

Zurawskidede olay ayni. Celtic Milyonlari verdide aldi! Simdi kim istiyor?

Iyi olsalar inanin ne Genclere nede Ankaraya kalmazdi!!!
bu nasil mantiktir ya.iyi topculari ankaraspor veya x bir anadolu takimi alamaz diye bir sey var mi?adam polonya milli takiminin banko topcusu.sen cikmis adam iyi olsa ankaraspor a kalmazdi diyorsun.iyi olmasi icin hangi ülkenin milli takiminda oynamasi gerekiyor?veya celticte su an yedek diye adamin bir anda kalitesi mi ortadan kayboldu.mesele su.diger takimlarinin yöneticileri becerip kendi caplarinda oyuncu alabiliyor.bu beceri ise bizinm yönetimde mevcut degil.

buyukkaptan
28.12.2007, 21:24
Onları alamazsa TRABZON'a gelmesin...İlk aldık sonra yok onlar o klüp için değerli oyuncular falan...Madem öyle neden baştan kesin anlştık dedin!!!

aynen katılıyorum onları alamazsan trabzona gelme ibrahim havaalınında tüfekle bekliycem çünkü

demir
28.12.2007, 21:24
burda benim zoruma giden Allahın ankarası bu adamı alıyoda bizim gibi bir camiya zamanında neden alamadı?bu düşündürücü...

zamanında odamam 5 4 mılyon avro ıstedı sımdı anakara o parayı vererek alsın o adamı bende burada esek gıbı anırırım smezyek gelsın dedı dıye trıplere gırmıstı

Onur
28.12.2007, 21:47
Selamlar renkdaşlar,
malumunuz transfer gündememizde 2 Brezilya'lı var. Alex ve Fernandao. Aldık alacaz nerdeyse. İki gündür bu başlığa bakıyorum. Belki almışızdır diye. Ama inanın bu başlık amacını çoktan aşmış.

Sizi bilmem ama ben burda geyik mesajları okumak istemiyorum. Fazla birşey de istediğimi sanmıyorum.

Konu ile ilgisi olmayan bu mesajı attığım için diğer üyelerden özür diliyorum.

Harun
28.12.2007, 21:49
Transfer haberleri ve yorumları dışındaki tüm mesajlar silinecektir.Lütfen biraz daha duyarlı olalım.

Fatih Öztürk
28.12.2007, 21:50
Transfer haberleri ve yorumları dışındaki tüm mesajlar silinecektir.Lütfen biraz daha duyarlı olalım.
aman kardeş sağol gerçekten:confused:

demir
28.12.2007, 21:51
tabıkı geyıkde yapalım eglenelımde ama burada geyıkde yapılmıyor sadece bos konumalar ve bırbırıne laf sokan veya sokmaya calısan arkadaslar goruyorum gerek yok dıyorum ya bız nezaman kosulsuz bırlesırsek basarı ozman gelır yoksa bızler forvete henry sola ronaldinyo alsak yınede basarı olmaz herkafadan bır ses cıkması herkezı bozar bızıde tabıkı oyuzden tartısmak yerıne once bırbırımze destek olalım ortak konumuz trabzonspor yani hayatımızdakı 3. konu ;) hadi arkadaslar devam transfer konusuna ;)

Travelair
28.12.2007, 21:52
Belki de bizimkiler anlaştılar taraftarları yatıştırmak için gazetelere o demeçleri verdiler. Havalimanını ablukaya almasın diye taraftar. Gelecekler belki sonra da kulüp sattı diyecekler olamaz mı :D
Bir umut, hatta 2 umut...

buyukkaptan
28.12.2007, 21:53
transfer varda biz mi konuşmuyoz kardeş
ben çıkıyorum gece yarısı gelirim kafayı yiycem yoksa

Salih Yazıcı
28.12.2007, 21:53
bu sefer içim çok rahat transfer kesinlikle yapacaklardır hem geleceğe yatırım hemde ersun hoca için alacaklar bu oyuncuları

demir
28.12.2007, 21:54
arkadaslar cay yapın 27 uye 21 mısafır var yaww bu nasıl ıstır :) arkadaslar bu alex ve fernando ıle ılgılı goruntuler varsa sıze zahmet bır gonderırmısınız herkez cok ıyı dıyor ama ben daha goremedım cunkı ısımlerının tam olarak ne oldugunu bılmedıgım ıcın bulamıyorum sımdıden tesekkurler

MahmutHSO
28.12.2007, 21:55
Bu transfer başlıklarında benim anlamadığım şey,ortada birkaç isim dolaşıyor,kimse bunların nasıl futbolcu olduğunu bilmiyor ve yönetim bunları alamayınca başlıyoruz veryansın etmeye.
Çok ilginç çok.

İsmail Çavuşoğlu
28.12.2007, 21:58
arkadaslar cay yapın 27 uye 21 mısafır var yaww bu nasıl ıstır :) arkadaslar bu alex ve fernando ıle ılgılı goruntuler varsa sıze zahmet bır gonderırmısınız herkez cok ıyı dıyor ama ben daha goremedım cunkı ısımlerının tam olarak ne oldugunu bılmedıgım ıcın bulamıyorum sımdıden tesekkurler
http://youtube.com/watch?v=6Ur_zE6W5ss&feature=related
http://youtube.com/watch?v=LfQ6U5vDkI0&feature=related
bunlar alex..

Harun
28.12.2007, 21:59
En beğendiğim defans oyuncusunuda gs aldı.Biz neyi bekliyoruz anlamıyorum.Hep aynı demeçler''Transfer kolay iş değil, fiyat yükseltiyorlar,başka kulupler devreye girdi'' vs. vs. Benim anlamadığım diğer takımlar nasıl beceriyor bu işi?Onlar transfer yaparken kolaylık mı sağlanıyor?Hadi yönetim beceriksiz diyeceğim, yıllardır aynı sorunu yaşıyoruz.Gelen her yönetimde de bu beceriszilik olmasa gerek.Halâ anlamış değilim halâ...

yns61
28.12.2007, 21:59
transfer konusalım. şu topcuların youtubede videosu yok mu ?

Cem Balcı
28.12.2007, 22:00
transfer konusalım. şu topcuların youtubede videosu yok mu ?

önceki sayfalarda linkleri var.

FEDAİ
28.12.2007, 22:00
yahu yattaraya kaç kez ceza verdiler.kaç kez yedek bıraktılar.o zaman hiç basında trnasfer haberi grdünüzmü.koskocaman bir hayır.niye ...yattara iyi oynamaya başladıya medyanın şişirmesi bizim işbilir yönetimi de harekete geçirdi.fırsat bu fırsat seneye zaten sözleşmesi doluyor.tıpkı Tekk de olduğu gibi.hemde yeni yapılacak transferlere kaynak yaratmak amacıyla.bu yönetime koskoca yazıklar olsun.biz bu işi yapamadık.elimize yüzümüze bulaştırdık.tüm taraftardan özür diliyoruz ...deseler belki insanlar bir nebze sineye cekecek ama yüzsüzlüğün böylesi her yönetime nasip olmaz misalii..bu arada Emrah Yalçınalp adlı renkdaş,yazdıklarını büyük bir keyifle okuyorum...muhabbetle

hüseyin1975
28.12.2007, 22:01
http://www.youtube.com/watch?v=XRVEg7Cc3pA

http://www.youtube.com/watch?v=fsjIjBT4Io8

http://www.youtube.com/watch?v=X306KiFCZ2s

http://www.youtube.com/watch?v=nt1rqdebCDQ

http://www.youtube.com/watch?v=okFiYwxgXiQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ftPdV55opzE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=iW_5an7166s&feature=related

demir
28.12.2007, 22:03
http://youtube.com/watch?v=6Ur_zE6W5ss&feature=related
http://youtube.com/watch?v=LfQ6U5vDkI0&feature=related
bunlar alex..

mac ve antremanlardan sonra jımnastık olımpıyatlarına gonderelım klube ek gelır sagalr :)

MahmutHSO
28.12.2007, 22:04
Eğer bu adamların iyi olduklarına inanıyorsanız,basacaksınız parayı alacaksınız kardeşim.
Böyle transfer yapılmaz.

İsmail Çavuşoğlu
28.12.2007, 22:05
En beğendiğim defans oyuncusunuda gs aldı.Biz neyi bekliyoruz anlamıyorum.Hep aynı demeçler''Transfer kolay iş değil, fiyat yükseltiyorlar,başka kulupler devreye girdi'' vs. vs. Benim anlamadığım diğer takımlar nasıl beceriyor bu işi?Onlar transfer yaparken kolaylık mı sağlanıyor?Hadi yönetim beceriksiz diyeceğim, yıllardır aynı sorunu yaşıyoruz.Gelen her yönetimde de bu beceriszilik olmasa gerek.Halâ anlamış değilim halâ...
bende emreyi cok begenıyordum gelmesınıde cok ıstemıştım.biz emre ile ilgilendikmi acaba?almaya falan çalıştıkmıki?eğer ilgilenipte alamadıysak cok yazık.eğer ilgilenmediysek bu dahada yazık...

İsmail Çavuşoğlu
28.12.2007, 22:07
mac ve antremanlardan sonra jımnastık olımpıyatlarına gonderelım klube ek gelır sagalr :)
bak işte orda haklısın:) ama alex gerçekten müthiş bir oyuncu gibi geliyor bana. cok uzun zamandır hatta bana göre rüzgar orhandan sonra sol tarafa bir çare bulamadık bu ilaç gibi olur inşallah..

Gamze
28.12.2007, 22:09
Hatırlatma;

hüseyin1975
28.12.2007, 22:10
http://www.youtube.com/watch?v=XRVEg7Cc3pA

http://www.youtube.com/watch?v=fsjIjBT4Io8

http://www.youtube.com/watch?v=X306KiFCZ2s

http://www.youtube.com/watch?v=nt1rqdebCDQ

http://www.youtube.com/watch?v=okFiY...eature=related (http://www.youtube.com/watch?v=okFiYwxgXiQ&feature=related)

http://www.youtube.com/watch?v=ftPdV...eature=related (http://www.youtube.com/watch?v=ftPdV55opzE&feature=related)

http://www.youtube.com/watch?v=iW_5a...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=li41kcZNtqE

http://www.youtube.com/watch?v=TTWWT7mHBVc

http://www.youtube.com/watch?v=okFiYwxgXiQ

http://www.youtube.com/watch?v=fbv-YsK8YR8

Fernandao!

Erkut Ay
28.12.2007, 22:17
yattara satılmaz inşallah vazgeçtim transferi gerçi hiç beklemedim zaten bari eldekinden olmayalım......

Great White
28.12.2007, 22:25
Şu Fernandao iyi bir futbolcu olabilir belki ama 29 yaşına kadar bu adamı bir tane scout dahi Avrupa' ya getirememişse bir bildikleri de vardır muhakkak..

Daha genç bir futbolcu olsa neyse ama 30 yaşına gelmiş bir adama da çuval dolusu para vermenin hiç bir mantıklı yanı yok bana kalırsa..

hüseyin1975
28.12.2007, 22:28
Bu Tartismayi Bugün yeterince yaptik.

Yasin cok fazla önemi yok. Üstelik Avrupada Olgun dedikleri yasa bizler yasli diyoruz!

Dünyaca Ünlü Alman TD Otto Rehhagel derki: Yas önemli degil, Kalite önemli!

Harun
28.12.2007, 22:30
bende emreyi cok begenıyordum gelmesınıde cok ıstemıştım.biz emre ile ilgilendikmi acaba?almaya falan çalıştıkmıki?eğer ilgilenipte alamadıysak cok yazık.eğer ilgilenmediysek bu dahada yazık...

İlgilendiğimizi sanmıyorum.Aksine öyle bir oyuncunun varlığında bile olmayabilir yönetimimiz.

Fransa'da Sochaux takımında oynayan Mevlüt Erding dikkat çekilecek bir oyuncu.Ama gören kim:)

Erkin
28.12.2007, 22:34
Şu Fernandao iyi bir futbolcu olabilir belki ama 29 yaşına kadar bu adamı bir tane scout dahi Avrupa' ya getirememişse bir bildikleri de vardır muhakkak..

Daha genç bir futbolcu olsa neyse ama 30 yaşına gelmiş bir adama da çuval dolusu para vermenin hiç bir mantıklı yanı yok bana kalırsa..

Daha önce Fransa'da Toulouse ve Marsilya'da oynadı sonra tekrar ülkesine döndü..

KUTADGU
28.12.2007, 22:34

Daha önce de bir Fransa macerası var Fernandao'nun...

Parlak bir macera olmasa da daha önce Avrupa'ya gelmiş yani...

hüseyin1975
28.12.2007, 22:37
Renkdaslarim. 11 Video ekledim. Fernandao icin ne diyorsunuz?

Fizigi iyi. Kafa Toplara Hakimiyeti iyi.
Teknigi fena degil.
Bence bizde iyi isler yapacak.

Koray
28.12.2007, 22:38

Teknigi fena degil.

gelirse tabi !!

Can
28.12.2007, 22:39

Teknigi fena degil.

bnce iii iş yapar ama alınırsa:cool:

hüseyin1975
28.12.2007, 22:39
Gelecek! Sayin Baturoglu Insallah Müjdeyi verecek.

Great White
28.12.2007, 22:42
Daha önce Fransa'da Toulouse ve Marsilya'da oynadı sonra tekrar ülkesine döndü..

E o zaman daha da kötü ya:)

Denenmiş bir de üstelik..

Bir de videolara aldanmayın derim ben..

Brezilya Ligi' ndeki mücadelenin daha fazlası bizim yükselme liginde bile yaşanıyor:)

yns61
28.12.2007, 22:45
E o zaman daha da kötü ya:)

Denenmiş bir de üstelik..

Bir de videolara aldanmayın derim ben..

Brezilya Ligi' ndeki mücadelenin daha fazlası bizim yükselme liginde bile yaşanıyor:)
ersun yanal istiyosa kötü degildir..

hüseyin1975
28.12.2007, 22:46
Yönetimimizin kesinlikle bir Santrafora ihtiyacimizin oldugunu biliyorlar.
O yüzden israrci olacaklardir. Ersun Hocam Listesini vermisdir ve bu is olacakdir.

Tek Korkum: Eziklere oynadigimiz Futbola aldanip Kadronun yeterli olabilecegini düsünen Yöneticiler!

UğuR
28.12.2007, 22:49
Emre için Celo, Ufukhan ve Ayman önerilmiş, Ama herhalde kabul görmemiş....

Great White
28.12.2007, 22:50
Yanlış hatırlıyorsam düzeltin ama bu Fernandao daha evvel de bir kez bizim gündemimize gelmemiş miydi?

Yani eğer böyle ise Ersun Hoca' nın özellikle istediği bir transfer olmaktan çıkıp Yönetim' in "Biz bu adamı düşünüyoruz, sen ne dersin" şeklindeki bir yaklaşımı durumuna geliyor sanki:rolleyes:

Obi-Van
28.12.2007, 22:51
çok güvenilir bir kaynaktan aldığım bilgilere göre Alexten vazgeçilmiş John Pupo yu getireceklermiş

Great White
28.12.2007, 22:51
Emre için Celo, Ufukhan ve Ayman önerilmiş, Ama herhalde kabul görmemiş....

Haybeden 3 tane lüzumsuz maaş olarak görmüşlerdir haklı olarak:)

Sedece birisini önerselerdi belki kabul ederlerdi:D

Koray
28.12.2007, 22:52
çok güvenilir bir kaynaktan aldığım bilgilere göre Alexten vazgeçilmiş John Pupo yu getireceklermiş

tövbe tövbe yaaa...bunlara ne çeşit küfür etsem şuan onu düşünüyorum...

Great White
28.12.2007, 22:54

Bundan da vazgeçerlerse ne menem bir isim atacaklar bakalım ortaya:D

Terzioğlu
28.12.2007, 22:54

Eger dalga gecmiyorsan bir sorum var.

John Pupo dedigimiz eleman kim biraz aciklik getirebilirmisin olaya?

Cem Balcı
28.12.2007, 22:56

biraz açıklık getirirmisin?

champions
28.12.2007, 22:58
86'lı Ekvadorlu forvet Cristian Benitez
85'li Uruguaylı sol kanat Cristian Rodriguez
85'li Selçuk
Varı yoğu basıp şu 3 oyuncuyu alalım Başka bişey istemem yahu:rolleyes::D
Neyse sonumuz hayrolsun:)

Erkin
Tam tahmin ettiğimiz gibi alternatifin alternatifinin alternatifini alıp getirecekler sonunda :(

pReN@_61

J.Pupo kim?

Terzioğlu
28.12.2007, 22:59
Arkadasim yalan atacaksan bari dogru at bu dedigin oyuncunun ismi John Pupo degil Isaac Pupo'dur..

Great White
28.12.2007, 23:01
Şu anda yeryüzünde hali hazırda nefes alan John Pupo isimli bir futbolcunun olmadığı google kayıtlarında ispat edilmiştir:D

Şu işe bak yahu..

Önceden sadece isimsiz futbolcular alıyorduk şimdi gerçekte var olmayanlara da sulanmaya başladık:D

Sythn_MoLL
28.12.2007, 23:03
isaac pupo 1985 dogumlu paraguayli baska da bi detay yok

Atılay
28.12.2007, 23:03
3 saat kaldı alex ve fernandaoya kavuşmamıza

KUTADGU
28.12.2007, 23:05
86'lı Ekvadorlu forvet Cristian Benitez
85'li Uruguaylı sol kanat Cristian Rodriguez
85'li Selçuk
Varı yoğu basıp şu 3 oyuncuyu alalım Başka bişey istemem yahu:rolleyes::D
Neyse sonumuz hayrolsun:)

Elle tutulur bir öneri....
Selçuk konusunda bilgilerimiz var...
BMN veritabanı için diğer iki futbolcu ile ilgili bilgi alabilir miyiz?
Bu arada
Yarın bahsettiğin bu isimler,
Yerel ve ulusal basında son dakika haberi olarak yayınlanabilir..
Havandan geçilmez o zaman...

Great White
28.12.2007, 23:05

Öyle olsa gene iyi:D

Adam Liberyalı ve Azerbaycan liginde Karabağ forması giyiyormuş..

Türkiye' den Oftaş, Denizli ve tabii ki bir de biz ilgileniyormuşuz:D

Sinirden gülüyorum resmen..

Terzioğlu
28.12.2007, 23:06

Isaac Pupo 1985 dogumlu Liberyali bir orta saha oyuncusu. Solaktir kendisi. Liberya milli takiminda oynuyor. Su anda Azerbaycan'in Karabag takiminda oynuyor. Bu Karabag takimini Rasim Kara calistiriyor. Bu sezon sergiledigi performansla Azerbaycan'in üst siralarda oynayan kulüplerinden teklif almis....

Cem Balcı
28.12.2007, 23:06
3 saat kaldı alex ve fernandaoya kavuşmamıza

hiiç sanmıyorum.yine basının uydurma haberlerinden birisidir.

OLCAY ÇAKIR
28.12.2007, 23:07
Genelde bandırası liberya'dan olurdu G.T:D
Öyle olsa gene iyi:D

Adam Liberyalı ve Azerbaycan liginde Karabağ forması giyiyormuş..

Türkiye' den Oftaş, Denizli ve tabii ki bir de biz ilgileniyormuşuz:D

Sinirden gülüyorum resmen..

Sythn_MoLL
yapma yaa azerbaycan ligin de mi vayy anasini dehset bir transfer olacak ozaman :D bu alternatifin hangi kademesi oluyor ozaman? ;:D

Serdær
Şu işe bak yahu..

Önceden sadece isimsiz futbolcular alıyorduk şimdi gerçekte var olmayanlara da sulanmaya başladık:D

....:o:o:o

EmrahYalçınalp
Pupo'nuzdan sallamaya devam ederseniz herkesin sağlığı açısından başlığa müdahale edeceğiz arkadaşlar. Şurda insanlar haber almak için bir şeyler okumaya geliyorlar. Aynı şekilde oyuncu önerisi olup bilgi verenler de var. İlla araya bir geyik sıkıştırmak zorunda mıyız?

Remzi
alex ve fernandao'nun transfer haberini ancak sabah alırız.Bence boşuna uykunuzdan olmayın gece gece:)

Atılay
28.12.2007, 23:08
Sende cok acele ettin :) 3 saatte oradan buraya qelemesler :p

en azından gelecek mi gelmeyecek mi onu anlarızz:)

Obi-Van
28.12.2007, 23:08
Eger dalga gecmiyorsan bir sorum var.

John Pupo dedigimiz eleman kim biraz aciklik getirebilirmisin olaya?

keşke dalga geçsem, malesef ihtimal büyük, azerbaycan liginde oynayan bir forvet hatta rasim kara mı çalıştırıyormuş nedir, liberyalıymış liberya neresiyse

diyorlarmışki alex international in herşeyi onu alamayız, madem alamayacaksanız milleti ne diye günlerce kandırıyorsunuz

Remzi
28.12.2007, 23:11
İsaac Pupo Kimdir ? Artık tartısın alabilme ihtimalimiz var :)

Noldu çook güveniyordun gelecekler diye:)yoksa gelmiyorlarmı? Demek ki iyi düşünüp çok güvenmek yetmiyormuş:)

efulim67
28.12.2007, 23:12
YAni Bu klipleri izledikten sonra bunlardan birini bile alamazsak Kahrolurum yaaa :(((

EmrahYalçınalp
28.12.2007, 23:12
İlgilendiğimizi sanmıyorum.Aksine öyle bir oyuncunun varlığında bile olmayabilir yönetimimiz.

Fransa'da Sochaux takımında oynayan Mevlüt Erding dikkat çekilecek bir oyuncu.Ama gören kim:)
Emre için 3 oyuncu önerdik diye biliyorum.

Bu arada Bursa'lı Sercan'ı ben de önceden yazmıştım. 16-17 yaşında falan olması lazım ama el-kol hareketleriyle kimin nerde duracağını falan gösteriyor. Oyunun çok içinde. Dün Denizlispor'lu Çağlar ile birlikteydik. Kupa maçları Bursa ile. Çağlar solbek, Sercan daha çok sağdan bindiriyor. Ona da söyledim.

Dikkat etmek lazım, İstanbul'a yakın yer Bursa...

Ayhan Yüksek
28.12.2007, 23:13
Yine düştük bir maceranın içine ha oldu olacak son gün şu bu derken artık saat bile veriliyor hadi hayırlısı,şimdi bu adamlar bu transferi gerçekleştirirse ki inşaallah çok efor sarfettik bu iki transfer yeterli derlerse hiç şaşırmam ya tamam bu adamlar iyi güzel inşallahta olurda bizim başka koldan transfer görüşmesi yapanımız yokmu bizim ihtiyacımız çok

Serdær
28.12.2007, 23:14
Belediye'deki Erman iyi bir oyuncuya benziyor. Çok fazlada bonservis bedeli olacağını düşünmüyorum. Zaten o bölüme İbrahim Akın'ı aldılar.

Bence o adamı alalım galiba 24 yaşında bizim sol kanatı götürür yaşıda genç.

sbay
28.12.2007, 23:15
Bursalı sercanı man.utd takip ediyomuş...Samet Aybaba'nın yalancısıyım valla.Dün akşam lig tv de bahsetti...volkan diye bir sol açık varmış bursada bide sercan bu ikisinden çok bahsetti...

zahido
Clube turco quer dois jogadores do Inter
Trabzonspor quer contratar atacante Fernandão e o meia-atacante Alex

Beira-Rio é alvo de clube turco (Crédito: VIPCOM (Montagem de Luis C. Dionysio)
LANCEPRESS!
O Trabzonspor, da Turquia, publica em seu site o interesse na contratação de dois jogadores do Internacional: Fernandão e Alex. Inclusive, anuncia que a contratação de Alex já está acertada, com o pagamento de U$ 3 milhões (R$ 5,1 milhões) para o Inter.

Fernandão disse que sabe do interesse do clube turco desde o Campeonato Brasileiro, mas que até o momento não foi procurado por ninguém.

http://msn.lancenet.com.br/noticias/07-12-27/212538.stm

Travelair
2'de toplantı başlayacağına göre 3 saat sürse 5. Bence strese girmeden güzel bir uyku daha iyi. Sabah ola hayrola. Bekleyip boşuna perişan olmayın, sonra o sinirle sabaha kilitli bulmayayım burayı :) Herkese iyi geceler

Koray
28.12.2007, 23:16

LANCEPRESS!
O Trabzonspor, da Turquia, publica em seu site o interesse na contratação de dois jogadores do Internacional: Fernandão e Alex. Inclusive, anuncia que a contratação de Alex já está acertada, com o pagamento de U$ 3 milhões (R$ 5,1 milhões) para o Inter.

Fernandão disse que sabe do interesse do clube turco desde o Campeonato Brasileiro, mas que até o momento não foi procurado por ninguém.

ne yazıyoı burda ??

AYYILDIZ
28.12.2007, 23:17
Hayır 2 oyuncu da geliyor .Biliyorsun kaçan oyuncularımız fazla ... :) dolayısıyla kontenjan sorunumuz yok gibi . Ve İsaac hediye edilir kulube bence :) (bisi biliyorumdur heralde)

Insallah sabahta gelip ben demistim dersin

pReN@_61

LANCEPRESS!

Türkçesini de alabilir miyiz?

zahido
Futebol
Sites turcos revelam interesse do Trabzonspor em Fernandão e Alex
27/12/2007 - 14:14:19 - por Carmelito Bifano/Final Sports

Os sites da Turquia afirmam nos últimos dias que o Trabzonspor estaria interessado na contratação de dois jogadores do Internacional, os meias Alex e Fernandão. Esta não é a primeira vez que o clube turco demonstra interesse em adquirir os dois atletas colorados. Segundo o próprio Alex, as propostas para ele iniciaram no ano passado. O mesmo ocorreu com Fernandão. Ambos os jogadores não pretendem deixar o Beira-Rio, mesmo com o acréscimo financeiro que teriam se aceitassem se transferir para a Turquia.

“Chegou uma proposta. Não é de hoje que tenho este contato com os turcos. Desde o ano passado vem acontecendo, mas não é intenção minha, com todo respeito ao Trabzon, trocar o Inter pelo Trabzon só pelo fator dinheiro. A proposta é muito boa, mas prefiro ficar no Inter. Eu tenho que pensar na condição de vida e na competitividade que o Inter me dá, por estar em um centro importantíssimo que é o Brasil. Lá a vitrine não é maior do que aqui. Então, para os meus objetivos, estou super satisfeito momentaneamente”, afirmou Alex.

Confira as matérias em turco:

http://www.finalsports.com.br/03/comando/headline.php?n_id=66302&u=0

Serdær
28.12.2007, 23:18

LANCEPRESS!

Bu haberi daha önce yazılmıştı.

İlk önce ingilizce daha sonra yarım yamalak türkçeye çevrilmişti.

Özet şu Başkanlarının teklifi aldıklarını fakat oyuncuyu vermek istemedikleri Alex'in de ayrılmak istemediği yazıyor..

zahido
28.12.2007, 23:19
Valla bende bilmiom ne yaziyor.. Portekizce bilen bi arkadasim var ama oda suanda burda diil.. Glince tercume ettiricem bende..

pReN@_61
Özet şu Başkanlarının teklifi aldıklarını fakat oyuncuyu vermek istemedikleri Alex'in de ayrılmak istemediği yazıyor..

Cumleten Geçmiş Olsun.

Serdær
Futebol
Sites turcos revelam interesse do Trabzonspor em Fernandão e Alex
27/12/2007 - 14:14:19 - por Carmelito Bifano/Final Sports

Os sites da Turquia afirmam nos últimos dias que o Trabzonspor estaria interessado na contratação de dois jogadores do Internacional, os meias Alex e Fernandão. Esta não é a primeira vez que o clube turco demonstra interesse em adquirir os dois atletas colorados. Segundo o próprio Alex, as propostas para ele iniciaram no ano passado. O mesmo ocorreu com Fernandão. Ambos os jogadores não pretendem deixar o Beira-Rio, mesmo com o acréscimo financeiro que teriam se aceitassem se transferir para a Turquia.

“Chegou uma proposta. Não é de hoje que tenho este contato com os turcos. Desde o ano passado vem acontecendo, mas não é intenção minha, com todo respeito ao Trabzon, trocar o Inter pelo Trabzon só pelo fator dinheiro. A proposta é muito boa, mas prefiro ficar no Inter. Eu tenho que pensar na condição de vida e na competitividade que o Inter me dá, por estar em um centro importantíssimo que é o Brasil. Lá a vitrine não é maior do que aqui. Então, para os meus objetivos, estou super satisfeito momentaneamente”, afirmou Alex.

Confira as matérias em turco:

http://www.finalsports.com.br/03/comando/headline.php?n_id=66302&u=0

Bu haberde de aynı şekilde Alex uzun bir süredir kendisinin Trabzonsporlar ilgilendiğini fakat henüz takımdan ayrılmak istemediğini yazıyor..

Salih Yazıcı
28.12.2007, 23:21
üzülmeyin ama holosko bjde 5 milyon artı burak koray

EmrahYalçınalp
28.12.2007, 23:21

LANCEPRESS!

Çok fazla birşey değil. Bizim resmi siteyi kaynak göstererek iki kişiyle ilgilendiğimizi, futbolcuların bilgilerinin olduğunu, Alex'i 3 mio usd'ye verebileceklerini falan... Yuvarlak laflar.

zahido
28.12.2007, 23:22
Bu haberi daha önce yazılmıştı.

İlk önce ingilizce daha sonra yarım yamalak türkçeye çevrilmişti.

Hayir bu o degil.. Dikkat edip buraya koydum.. O haberde baskanin ismi geciyor.. Bu bugunun haberi olmazi lazim..

Koray
28.12.2007, 23:23
üzülmeyin ama holosko bjde 5 milyon artı burak koray

manisa kazıklamış 8taş'ı...holosko o kadar da etmez....verdikleri futbolcularda iyi...

Bahtiyar
28.12.2007, 23:24
gelmek istemeyen oyuncuya 3 milyon dolarv bağlanmaz bence daha faydalı işlerde kullanılmasını tercih ederim en azından gerçekten futbol oynamak isteyen bulunur.

akdin
28.12.2007, 23:24
Arkadaşlar Karadeniz tv yi seyredin

Salih Yazıcı
28.12.2007, 23:26
hadi baturoğlu bizide mutlu etttttttt

Serdær
28.12.2007, 23:26
Öncelikle arkadaşlara transfer döneminin yeni açıldığını ve çok acele ettiğimizi söylemek isterim.

Bunun dışında 150 sayfalık konuda şunu özetlemek gerekirse ;

Alex ve Fernando'nun çok yetenekli oyuncular olduğunu ve Alex'i yaklaşık 2 yıldır Trabzonspor'un takip ettiğini gerek haberlerden gerek ise takımın yöneticilerinden biliyoruz.

Alex ve Fernando Internacional takımının maskotu gibiler.

Bizde nasıl Fatih Tekke nasılsa onlarda o şekildeler.

Dolayısıyla bu transfler olucaksa eğer çok zor olucaktır. Çünkü hem 2 oyuncu alacağız hemde bu oyuncuları çok sevdikleri kuluplerinden ayırmak zorunda kalacağız.

Bunlar kolay iş değil tabi ki.

Herkez Trabzonspor gibi değil parayı basınca oyuncuyu satmıyor. Buda bize örnek olmalı . Adamlar oyuncularına ne kadar değer verdikleri görünmekte.

Bu transflerin çok aceleye getirmeyerek sabırla beklememiz gerektiğini düşünüyorum.

Çünkü zor bir iş yürütmekteler. Biraz Sabır Arkadaşlar..

Saygılar..

A.Gökhan AKIN
28.12.2007, 23:27
Trabzonspor içimde bir ok
Transfer bizi yabancı
Bu futbol öyle bir han ki
Transfer bize komple bir sancı

Transfer bize korkulu rüya
Baturoğlu büyük acı
Hangi kapıyı çalsak
Karşımızda buruk bir acı

Bu parçayı dinliyordum dedim tam bize uyacak bir parça :))

pReN@_61
28.12.2007, 23:28
Karadeniz TV yi İzleyebilen izlesin...

Sefa Murat Dokuz
28.12.2007, 23:29
Ben zaten gece maç var onu izlicem bakalım kesin belli olur herşey:D o zmn ama umutlu deilim

Nytre
28.12.2007, 23:29
zeyyat kafkas "sportif hariç yönetim olarak kesinlikle başarılı olduğumuzu düşünüyorum"

pes vallaha! bu kadar KÖR insan olabilir mi.

Cabri61
28.12.2007, 23:30
holosko beşiktaşta
5 milyon euro+burak+koray pöfff
ajansspor

Berk Akçay
Ben zaten gece maç var onu izlicem bakalım kesin belli olur herşey:D o zmn ama umutlu deilim

gece ne maçı var ??

Great White
Alex ve Fernando'nun çok yetenekli oyuncular olduğunu ve Alex'i yaklaşık 2 yıldır Trabzonspor'un takip ettiğini gerek haberlerden gerek ise takımın yöneticilerinden biliyoruz.

Demek ki Ersun Yanal' ın özellikle istediği adamlar değillermiş..

Bu isimler devamlı ısıtılıp ısıtılıp önümüze konuluyor iki yılda bir zaten..

Muhtemelen 3-5 sene sonra adamlar 30 lu yaşları devirdiğinde bunları daha ucuza kapatacaklar ve sonra da "İşte sözümüzde durduk" diyecekler anlaşılan..

Cem Akyüz
28.12.2007, 23:31
karadeniz tv de ne var ki yazarmısınız renkdaşlar

Berk Akçay
28.12.2007, 23:31
zeyyat kafkas "sportif hariç yönetim olarak kesinlikle başarılı olduğumuzu düşünüyorum"

pes vallaha! bu kadar KÖR insan olabilir mi.

o sanırım Trabzon Amatör kulüplerinden birinden bahsediyor.. Resmen bizi salak yerine koyuyor yani biz neyin ne olduğunu görmüyormuyuz????

pReN@_61
28.12.2007, 23:32
Karadeniz TV yi İzleyebilen izlesin...

Programda Trabzonspor bayragı var, bayragın üstünde de bordomavi.net atkısı...

Acaba ben mi yanlış görüyorum?

zahido
holosko beşiktaşta
5 milyon euro+burak+koray pöfff
ajansspor

Bence felaket otesi kotu bir transfer.. Bu transferi bu kosullarla biz yapsaydik suan yonetime sayip sovuyoduk..

Cabri61
http://www.karadeniztv.com/canlitv.htm
karadeniz tv

OLCAY ÇAKIR
28.12.2007, 23:33
gidin antepten bölükbaşı'nı alın.
belediyeden de ermanı.

Transfer mevzusunu kapatın.

Mert Marabaoğlu
İbram baba hadi bitir şu işi.. :DD:D:DD:D:D

Serdær
http://www.ajansspor.com/resim/holosko_bjk_forma_1.jpg

HOLOSKO ARTIK KARTAL!

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan uzun süredir peşinde oldukları Vestel Manisaspor'un Slovak futbolcusu Filip Holosko için kulübüyle anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Siyah-beyazlılar bu transfer için Vestel Manisaspor'a 5 milyon Avro ile futbolculardan Burak ve Koray'ı verecek.

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, yapmış olduğu açıklamada, Holosko'nun transferi için kulübüyle anlaştıklarını belirterek, ''Uzun süredir arzu ettiğimiz bu transferin gerçekleşmesi bizi mutlu etti. Beşiktaş camiasına hayırlı uğurlu olsun. Holosko'nun, hırsı ve mücadelesiyle takıma katkı sağlayacağına inanıyorum'' dedi. Siyah-beyazlılar, Holosko'nun transferi için Vestel Manisaspor'a 5 milyon Avro ile futbolculardan Burak ve Koray'ı verecek.

ajansspor.com

Çok büyük para verdiler. Bence o kadar Etmez. ! :cool:

pReN@_61
-"Söyledikleriyle Eylemleri Birbirini Tutmuyor."

Sefa Murat Dokuz
28.12.2007, 23:34
gece ne maçı var ??
LAKERS-UTAH

Nytre
28.12.2007, 23:34
bir sürü bayrakla süslemişler yerlerde formalar atkılar şapka...

trabzonspor yönetimi bir organizasyon yapsa acaba o kadar becerebilir miydi.

güzel eleştiriler var ancak zeyyad kafkasın İNKAR ÇALIŞMALARI karşısında insan "lanet olsun" diyor.

Sefa Murat Dokuz
28.12.2007, 23:35
burak yılmaz iyi adam korayı salla ama oda milli sonuçta bide 8 trilyon ohoo tam 8taşlık iş kazık:D

pReN@_61
28.12.2007, 23:35
Kimdir bu konuşan?Allah aşkına bilen var mı?

KaradenizTV

Sefa Murat Dokuz
28.12.2007, 23:36
Yattara Gİdİyor Dİyor!!!!!!! Şokkk

yns61
manisa zengin oldu walla

yns61
Yattara Gİdİyor Dİyor!!!!!!! Şokkk
şaka bu galiba

Serdær
Kimdir bu konuşan?Allah aşkına bilen var mı?

KaradenizTV

Güzel konuşuyor valla. :alkış:

Helal olsun.

Bakalım Zeyyad ne dicek ! :cool:

pReN@_61
28.12.2007, 23:37
Güzel konuşuyor valla. :alkış:

Helal olsun.

Bakalım Zeyyad ne dicek ! :cool:

Zeyyda mekanı terkedecek BÜYÜK İHTİMALLE...:D

AYYILDIZ
28.12.2007, 23:37
karadeniztvde eski yoneticiler ve zeyyat kafkas var guzel bir program.Bu arada besiktas cok para vermis manisa bayram yapiyordur heralde

pReN@_61
28.12.2007, 23:38
z.kafkas konuşsana.hadi cevap versene.BAŞARILI OLDUK DESENE.

Allahım sen ıslah eyle YARABBİM.

Sefa Murat Dokuz
Yönetim Yattara giderse allah hepinize cennet yüzü göstermesin şaka olmalı stepanov fatihi zor hazmettin şimdi yattara olamaz yaa

Cabri61
hacıosmanoğluda bağlandı

zahido
Haci baglandi bakalim ne diycek..

Mert Marabaoğlu
28.12.2007, 23:39
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_uu_Holosko01.jpg

Holosko da artık Kartal

Beşiktaş, uzun süredir peşinde olduğu Vestel Manisaspor'un Slovak futbolcusu Filip Holosko için kulübüyle anlaşmaya vardı.

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan yaptığı açıklamada, Holosko'nun transferi için kulübüyle anlaştıklarını belirterek, "Uzun süredir arzu ettiğimiz bu transferin gerçekleşmesi bizi mutlu etti. Beşiktaş camiasına hayırlı uğurlu olsun. Holosko'nun, hırsı ve mücadelesiyle takıma katkı sağlayacağına inanıyorum" dedi.
Siyah-beyazlılar, Holosko'nun transferi için Vestel Manisaspor'a 5 milyon Avro ile futbolculardan Burak ve Koray'ı verecek.

Sefa Murat Dokuz
Adam Dedi Göz BEBEĞİMİZ YATTARA GİDİYOR AÇIKLAMASINI BEKLİYORUM!
şu anda şok oldum kaldım!

Emiroğlu
Zeyyat ,Yattara için tam olarak ne dedi beyler ? Yoksa yine ucuz muhabbet mi yaptınız ?

Serdær
Stepanov 3,5 Milyon Euroya satıldı.

12 Milyon Euro teklif edilmiş Porto'ya . :eek:

Yazıklar Olsun ! :mad:

Sefa Murat Dokuz
28.12.2007, 23:40
Zeyyat ,Yattara için tam olarak ne dedi beyler ? Yoksa yine ucuz muhabbet mi yaptınız ?
orda adam söyledi göz bebeğimiz yattara gidiyor zeyyat için açıklamasını bekliyorum dedi

pReN@_61
28.12.2007, 23:40
Yattara gidiyor diyorlar.Nedir bu saçmalıklar...

Allah sonumuzu hayıreylesin.

sbay
28.12.2007, 23:41
Mustafa Erdem güzel konuştu...yapılan yanlışları güzel özetledi....

Miraç Atalay Çiftçi
28.12.2007, 23:41
Hacıosmanoğluna göre 2 kere olağan kongresini ertelemiş bir kulüp derneklik ve kulüplük vasfını yitirmiş. O bilmiyormuş ama bunu hukukçular biliyormuş. Tüzük tadilati ise 5dk işmiş, yarım saati alırmıs.

Nytre
28.12.2007, 23:42
yattaranın bir yere gideceği yok inanmayın bu konulara..

Mert Marabaoğlu
Yattara nereye gidiyo yaww biri açıklama yapsın resmi site yalanladı haberii..

Berk Akçay
hacıosmanoğlu konuşuyor...

Serdær
Transfer konusunda Karadeniz Tv'yi konuşmayalım. Sonra uyarı alabilirz.

Genel'e karadeniz Tv'de başlık açılmıştır.

Onun üzerinden devam edelim..

pReN@_61
İ.Hacıosmanoğlu telefonla programa bağlandı...

Kadir Aydın
Yattara gidiyor diyorlar.Nedir bu saçmalıklar...

Allah sonumuzu hayıreylesin.

İstersen bir daha açılmasın mesele :)

Nytre
28.12.2007, 23:43
Mustafa Erdem güzel konuştu...yapılan yanlışları güzel özetledi....

mustafa erdem kongre günü oraya gelen yönetim kurulu üyesine de ilk cevap veren kişiydi ve ağızının payını veren.

ayrıca kuzey yıldızı derneği başkanı da güzel konuşmalar yaptı

zahido
Yattaranin biyere gittigi yok yaa herkes gazatelerin gazina geliyor.. Oyle kolay mi gitmek yaa..

pReN@_61
Nasıl mesaj atacağızz ? Karadeniz tv ye _

KTV yaz boşluk bırak mesajını yaz 2030 a GÖNDER

AYYILDIZ
Gercekleri izliyoruz su an arkadaslar eger bu anlatilanlar dogruysa vay Trabzonsporumuzun haline

Berk Akçay
28.12.2007, 23:44

Koray
28.12.2007, 23:44
hacıosmnaoğlu süper konuşuyo...kendisini hiç sevmesemde...

pReN@_61
28.12.2007, 23:45

...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7953

AYYILDIZ
28.12.2007, 23:46
hacıosmnaoğlu süper konuşuyo...kendisini hiç sevmesemde...

Adam gercekleri konusuyor zeyyat Kafkas ne diyecek bakalim.Adam fernandezle anlasmis ersun yanallada anlasmis ama bunlar lazoroniyi almislar.

Nytre
28.12.2007, 23:46
ben şu programdan sonra zeyyad kafkastan çok diğer yönetim kurulu üyelerinin neden ekranlara çıkamadıklarını merak ediyorum..

zeyyat hakkında söylediklerimin arkasındayım ancak yönetim hep bu adamı toplumun önüne atıyor ve diğerleri hep bu genç insanın arkasına saklanıyorlar..

yürekleri varsa onlar da çıksınlar ! gazetelere beyan vermekle olmuyor bu işler. yaptığın işlerle yüzleşmek için yürekleriniz var mı odur önemli olan

pReN@_61
28.12.2007, 23:47
Adam gercekleri konusuyor zeyyat Kafkas ne diyecek bakalim.Adam fernandezle anlasmis ersun yanallada anlasmis ama bunlar lazoroniyi almislar.

Ben de çok merak ediyorum.Bakalım ne söyleyecek..

Koray
fernandez hangisi ??

Berk Akçay
Buradan devam edelim

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7953 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7953)

pReN@_61
28.12.2007, 23:48
Alıntı:
abcdef tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1065665#post1065665)

...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7953

Tolga_61
28.12.2007, 23:51
Bu arada Selçuk Aydın yine rakibiin 2. raund da nakaut edip trabzonspor kaşkolünü göndere çekti :) Tebrikler Selçuk

pReN@_61
28.12.2007, 23:55
Bu arada Selçuk Aydın yine rakibiin 2. raund da nakaut edip trabzonspor kaşkolünü göndere çekti :) Tebrikler Selçuk

Tebrikler , Helal olsun..

:alkış:

Mustafa Önal
29.12.2007, 00:05
holoskoyu da bjk kapttı . adamlar 5 milliyon + korayla burak ı verdiler.

Özkan
29.12.2007, 00:08
holoskoyu da bjk kapttı . adamlar 5 milliyon + korayla burak ı verdiler.Pis kazık yemişler. Beter olsunlar.

pReN@_61
29.12.2007, 00:09
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7953&page=2

Mustafa Önal
29.12.2007, 00:09
Pis kazık yemişler. Beter olsunlar.
kazık mazık adamlar alıyor. ertuğrul bu çoçuğu iyi oynatır merak etme.

baha61
29.12.2007, 00:11
Adamlar takımları için transfer yapıyo. Parayı veriyor Holoskoyu alıyor.Adamlar çok güveniyor demek ki. Bizimkilerde şimdi brezilyada güya transfer yapacaklar :D şimdi derlerki international 7 milyon dolar istedi biz 6.750 verdik anlaşamadık vazgeçtik transferden

Nytre
29.12.2007, 00:11
bence de o kadar para verilmez.
ama bize ne.

pReN@_61
29.12.2007, 00:14
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7953&page=2
...

A.Gökhan AKIN
29.12.2007, 00:14
bence holosko başarılı olamayacak ama alan alıyor işte bizim halimize bak birde brezilyada karnaval havasındalar

Kadir Aydın
29.12.2007, 00:20
Pis kazık yemişler. Beter olsunlar.

Kazığın kalınını yediler hemde. Ama o kadar para vereceklerini sanmıyorum.

Mehmet_Mercanlı
29.12.2007, 00:22
...................serkan..................
.............................................
serkan.....tolga.....erdinç.....wome
..................selcuk..................
yattara..............................alex
.................ceyhun..................
.......gökdeniz.....fernando..........

1:tolga
2:çağdaş
3:mustafa
4:hüseyin
5:tayfun
6:ergin
7:umut

bence ersun hoca 2. yarıda böyle bir kadro hayal ediyo.. sol bek ve kale belirsiz olduğu için ben kendi kafama göre yazdım defansa da sağlam bir takvıye olursa iyi lur diye duşunuyordur.

Trabzonli_61
29.12.2007, 00:25
Manisa Koray'i aldigina göre Selcuk artik büyük ihtimal bize gelir diye düsünüyorum...

Cem Akyüz
29.12.2007, 00:27
Manisa Koray'i aldigina göre Selcuk artik büyük ihtimal bize gelir diye düsünüyorum...

bende öyle düşündüm inşallah olur

buyukkaptan
29.12.2007, 00:28
haydi ibrahim haydi tam zamanı tam zamanı şimdi al şu adamlarıda gel kendimizi yedik şurda yazık etme bize

Serdær
29.12.2007, 00:29

İyi bir tespit yapmışsın arkadaşım:yattara2:

Manisa 5 milyon Euro'da aldı. Dolayısıyla selçuk parasıda düşer. Bencede alabiliriz :rolleyes:

Bu arada Holosko 5 + Koray 1,5 etsin + Burak 1 etsin.

Yani 7,5 Milyon Euroya Holosko. Çok büyük para etmez o kadar bence ! :confused:

Nytre
29.12.2007, 00:31
korayı neden verdiler o kadar kötü bir oyuncu değildi

Terzioğlu
29.12.2007, 00:31
Oha o paraya millet Diego ve van der Vaart'i aliyor...büyük kazik yemis Besiktas...

lazooo28
29.12.2007, 00:32

cisse var ve sakatlik gecirmisti koray ondandir belki

buyukkaptan
Beşiktaş'ın uzun uğraşlar sonunda Vestel Manisaspor ile anlaşıp imza aşamasına getirdiği Holosko transferinde pürüz çıktı !.. Beşiktaş'ın 5 milyon Avro paranın yanı sıra Koray Avcı ve Burak Yılmaz'ı vermesi Manisaspor'un da bunu kabul etmesinin ardından imzaya kalan transfer, siyah beyazlı iki futbolcu direnirse zora girebilir !..

Lig TV'nin Beşiktaş Muhabiri Tunç Elibol'un görüştüğü Koray Avcı ve Burak Yılmaz Manisaspor'a gitmek istemediklerini söyledi. Özellikle Burak Yılmaz Beşiktaş'tan ayrılmak istemediğini söyleyerek "Ayrılsam bile gideceğim takım Manisaspor olamaz. Vestel Manisaspor'a gitmeyi kesinlikle istemiyorum." dedi.

bu durmda bizde selçuku alamıyoruz demek olıyy arkadaşlar

TolgaTopçu61
koray ve burak manisaya gitmek istemiyormus

Kadir Aydın
29.12.2007, 00:33
İyi bir tespit yapmışsın arkadaşım:yattara2:

Manisa 5 milyon Euro'da aldı. Dolayısıyla selçuk parasıda düşer. Bencede alabiliriz :rolleyes:

Bu arada Holosko 5 + Koray 1,5 etsin + Burak 1 etsin.

Yani 7,5 Milyon Euroya Holosko. Çok büyük para etmez o kadar bence ! :confused:

13 trilyon. Yuh derim ben!

ÖmerFarukYılmaz
uan bari biz korayı alaydık

Serdær
Beşiktaş'ın uzun uğraşlar sonunda Vestel Manisaspor ile anlaşıp imza aşamasına getirdiği Holosko transferinde pürüz çıktı !.. Beşiktaş'ın 5 milyon Avro paranın yanı sıra Koray Avcı ve Burak Yılmaz'ı vermesi Manisaspor'un da bunu kabul etmesinin ardından imzaya kalan transfer, siyah beyazlı iki futbolcu direnirse zora girebilir !..

Lig TV'nin Beşiktaş Muhabiri Tunç Elibol'un görüştüğü Koray Avcı ve Burak Yılmaz Manisaspor'a gitmek istemediklerini söyledi. Özellikle Burak Yılmaz Beşiktaş'tan ayrılmak istemediğini söyleyerek "Ayrılsam bile gideceğim takım Manisaspor olamaz. Vestel Manisaspor'a gitmeyi kesinlikle istemiyorum." dedi.

bu durmda bizde selçuku alamıyoruz demek olıyy arkadaşlar

Yalan Haber !

Cem Balcı
29.12.2007, 00:34
holoskoya dışardan teklif vardı.bence bjk ye gelmez.ingiltere 2 ye gider daha iyi.:D

Serdær
29.12.2007, 00:34
Oha o paraya millet Diego ve van der Vaart'i aliyor...büyük kazik yemis Besiktas...

Yada Helal olsun Manisaya bu kadar paraya sattılar.

Yönetim böyle olmalı. Politaka yaptı İngiltere falan filan piyasayı artırtırdı ve sattı.

Helal olsun Manisa ! :alkış:

buyukkaptan
29.12.2007, 00:35
bjk holoskoyu alsın bişe farketmez holosko büyük takım oyuncusu değil hatta boboyu bile olumsuz etkiler onun gelmesi bence zarar getirecek bjk ya keşke alsın onu bjk

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2007, 00:36
Yada Helal olsun Manisaya bu kadar paraya sattılar.

Yönetim böyle olmalı. Politaka yaptı İngiltere falan filan piyasayı artırtırdı ve sattı.

Helal olsun Manisa ! :alkış:

bizede selçuku bole gydrmesnler

Cabri61
bence adamlar baktı gördüler biz kazık yedik dönmeye çalışıyorlar :D

Muhammet
fazla para ya o paraya kat kat daha iyileri alınırdı o kadar da iyi youncu değil hele devre arasında da geldiği için uyum süreci uzar bjk taraftarı da siler hemen holoskoyu

Yunus Emre AYAZ

bence burak yılmaz ı verdiklerine çok pişman olacaklar o adam holoskoyu 5'e katlamazsa adam deilim..

buyukkaptan
bizde o kadar para ne aray giydiremezler

Serdær
29.12.2007, 00:37
bizede selçuku bole gydrmesnler

Bu kadar Lafın üstüne o olmaz ''herhalde'' :)

zahido
29.12.2007, 00:39
Aslinda koray manisaya giderse cok buyuk ihtimalle selcuk inan bize gelebilir.. Selcugun yerine onu aldilar diye dusunuyorum..

buyukkaptan
29.12.2007, 00:39
ibrahim batura tezahurat yapıyoz beyler haydi ibrahim haydi o adamları alda gel şimdi gelmezsen kendine mezar kaz şimdi

Cem Akyüz
29.12.2007, 00:41
renkdaşlar holoskodan bjkden bize ney biz kendi takımımızı konuşalım:)

ÖmerFarukYılmaz
ulan kazigin en buyugunu yediler

demiroren yonetiminin harcadığı butun parayı toplasan 3 ligin hepsi harcamamıştır

irfanb
ulan kazigin en buyugunu yediler

Kazik yemekte üstümüze yoktur.
Jun,Stephanov,Musampa,Risp, ...say say bitmez.

özçelik61
29.12.2007, 00:42
valla arkadaşlar ben pek umutlu değilim transfer falan hikaye ...yaparlar gokdenizi satarlar anca bi o kaldı..

buyukkaptan
29.12.2007, 00:44
bu konuyu görüntüleyen ben hariç 48 arkadaşa diycem şey gidin yatın aşağı bunlar kimseyi alamaz şimdi duyacam baturun alamadık lafını delirecem onun için şimdiden sanal alemden hayal alemine geçmeyi düşünüyorum sizde benim gibi yapın

zahido
29.12.2007, 00:46
valla arkadaşlar ben pek umutlu değilim transfer falan hikaye ...yaparlar gokdenizi satarlar anca bi o kaldı..

Hayret bu transfer doneminde gokdeniz orda burda haberleri cikmadi.. Alindim dogrusu :D

lazo1967_61
29.12.2007, 00:48
arkadasalar uyumayin simdi karadeniz tvde aciklarlar
brezilyadaki durumu
belkimde baturoglu canli baglanir

lazo1967_61
29.12.2007, 00:49
Hayret bu transfer doneminde gokdeniz orda burda haberleri cikmadi.. Alindim dogrusu :D

simdi gokdenizin transferinden konusuyorlar

zahido
29.12.2007, 00:49

Tam bunu derken karadeniz tvdeki spiker gokdenizi rubin kazan istiyor dedi :D:D

pReN@_61
29.12.2007, 00:50

KAradenizTV de Gökdenizin transferi gündeme gelmek üzereydi fakat üstüne laf vuruldu.R.Kazan dan teklif sözkonusu olabilirmiş...Tekrar konu açılır umarım

buyukkaptan
29.12.2007, 00:53
hüseyini verelim rubine

Cabri61
gökdenize teklif varmış rubin kazandan
ama verilmiyormuş

zahido
Valla adamlar teklif etmisler..

Serdær
29.12.2007, 00:54
KAradenizTV de Gökdenizin transferi gündeme gelmek üzereydi fakat üstüne laf vuruldu.R.Kazan dan teklif sözkonusu olabilirmiş...Tekrar konu açılır umarım

Anlaşıldı Sezon sonu gider..!

buyukkaptan
belkı ugurlu gelir diye avatar resmimi değiştim hadi hayırlısı

pReN@_61
Z.Kafkas:

- " Gökdeniz'e Rubin Kazan takımından transfer teklifi var fakat
Gökdeniz'in sözleşmesi devam etmektedir."