PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Tolga_61
26.12.2007, 12:42
Nurinin adaylaık sesleri duyulmaya başladığına göre transfer yaparlar....

UğurB
26.12.2007, 12:59
Arkadaslar sirtima buyuk bir yuk bindirdiniz. Fakat sunu soyleyeyim eger onlar buraya gelene kadar transfer gerceklesmezse kamplarina gidip gerekli bilgileri alacagim. Eger elimden gelirse takima kazandirmak icin herseyi yaparim...

Süleyman Eruyar
26.12.2007, 13:02
Arkadaslar sirtima buyuk bir yuk bindirdiniz. Fakat sunu soyleyeyim eger onlar buraya gelene kadar transfer gerceklesmezse kamplarina gidip gerekli bilgileri alacagim. Eger elimden gelirse takima kazandirmak icin herseyi yaparim...

alex i gelirken getirirsen sana alex forması alacam:alkış:

UğurB
26.12.2007, 13:04
Gelip bizi mutlu etsinler ben forma istemiyorum, yeter ki su taraftarin yuzu gulsun artik.

Barış BAKIRTAŞ
26.12.2007, 13:15
Emre ve İbrahim Akın transferi %90 tamam arkadaş futbolcularla anlaşıldı kululeride bitmek üzere

Akın_61
26.12.2007, 13:21
Bu bizim yöneticileri anlayamıyorum sorunlu adamla ne işin olur senin,İ.Akın sorunlu bir adam bjk de hani hoca ile çalıştıysa sorun yaşadı alıp neyapacağız zaten faydalı bir oyuncu olsa bjk bize verirmi onu....

Volkan Albayrak
26.12.2007, 13:21
emre aankagüçlü emremi

tamuğ yamtar
26.12.2007, 13:22
Emre ve İbrahim Akın transferi %90 tamam arkadaş futbolcularla anlaşıldı kululeride bitmek üzere

Bu Emre Ankaragücü'nün kaptanı olan Emre mi?

NTV ısrarla İbrahim Akın'ın İstanbul B.Belediye ile anlaştığını söylüyor.

Süleyman Eruyar
26.12.2007, 13:25
bugun ki konumuz emre olacak sanırım, bir bu eksikti

Volkan Albayrak
26.12.2007, 13:29
barış söylesene bi şeyler

İsmail Çavuşoğlu
26.12.2007, 13:30
%90 tamam da geriye %10 luk bir dilim kalıyor.bizede bu %10 luk dilim çıkar yani anlaşamayız.
birde kaynak nedir %90 anlaşıldı diye?

Sinan Akyıldız
26.12.2007, 13:30
Yine Başlıyoruz :D

Volkan Albayrak
26.12.2007, 13:31
ronaldinho ve eto transferi %90 tamam arkadaş futbolcularla anlaşıldı kulupleride(siirt köy hizmetleri) bitmek üzere

Cafer Bulur
26.12.2007, 13:35
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/30732/kenialevan/profil.html

Burda Lokomotivi Tiflis takiminda gözüküyor...
net bir kaynak veremeyecegim ama zamaninda kicker online den okudugum kadariyla schalke transfer etmis ve su anda a-genclerde oynatiyorlar onu.yasi 16 oldugu icin.bir de youtubedeki videolarinda da yorum yazanlar schalke genclerinde oynuyor diye yazmislar.bu cocogu bizim almamiz imkansiz gibi birsey.böyle oyunculari gürcü milli takiminin hocasi toppmöller aninda tespit edip almanyaya öneriyor.

Koray
26.12.2007, 13:36
haber veririken kaynağınıda yazın arkadaşlar...

irfanb
26.12.2007, 14:08
Selçuk İnan'dırıcı değil

Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal'ın eski takımı Vestel Manisaspor'dan alınmasını istediği Selçuk İnan ve kaleci Ufuk için Vestel Manisaspor kulübüne resmi bir teklif yapılmadığı öğrenildi.
Vestel Manisaspor'un orta sahasında oynayan 22 yaşındaki Selçuk İnan ile Ümit milli takım kalesini koruyan 21 yaşındaki Ufuk Ceylan'ın Vestel Manisaspor ile 2010 yılına kadar sözleşmeleri olduğu belirtildi. Bonservis bedellerinin çok pahalı olması bu iki futbolcunun transferinde geri adım atıldığı ifade edildi.
Vestel Manisspor Teknik Direktörü Giray Bulak'ın yardımcılığını yapan ve uzun yıllar Trabzonspor formasını giyen Orhan Çıkrıkcı, Selçuk İnan'ın çok iyi bir futbolcu olduğunu, kaleci Ufuk Ceylan'ın ise geleceğin kaleciler arasında yer alacağını belirterek ”İkisine de kefilim. İkisi de çok iyi oyuncular. Selçuk ve kaleci Ufuk, Türk futbolunun gelecekte yıldızları olacaktır. Şuanda Ufuk, ümit milli takım kalesini koruyor. Ancak Trabzonspor kulübünden ben bildiğim kadarı ile kulübümüze teklif gelmedi” dedi.

Osman BAŞKIR/ spor61.net

Süleyman Eruyar
26.12.2007, 14:10
ankaragücülü emre nin galatasarayla anlaştığı bazı internet sitelerinde açıklandı

spor3.com,
maraton.com.tr

Şenol YİĞİT
26.12.2007, 14:11
Emre gs'de
sporx.com

lazo1967_61
26.12.2007, 14:14

internetsporda galatasaray emreyi transfer etti diyor

Cafer Bulur
26.12.2007, 14:17
internetsporda galatasaray emreyi transfer etti diyor
evet .hepimize gecmis olsun.yönetimimiz gereken transferleri yapma adina ilk adimini atmis bulunuyor.varan 1.devami gelecek.

lazo1967_61
26.12.2007, 14:23
ankaragucu taraftar sitesinde
emre gungor galatasarayda yaziyor
barista kalkip bize transfer %90 bitmis diyor

Cafer Bulur
26.12.2007, 14:23
adamlar emre yi 1milyon dolara almislar.bizim yönetim ise bu oyuncunun fiyatinin asagi düsecegini varsayarak müflis tüccar örnegi sergilemisdir.kafayi yememek elde degil.gercekten de bunlarin yapacagi en olumlu is oyuncu satmamaktir.baska bir sey beklenemez bunlardan.

lazo1967_61
26.12.2007, 14:25
adamlar emre yi 1milyon dolara almislar.bizim yönetim ise bu oyuncunun fiyatinin asagi düsecegini varsayarak müflis tüccar örnegi sergilemisdir.kafayi yememek elde degil.gercekten de bunlarin yapacagi en olumlu is oyuncu satmamaktir.baska bir sey beklenemez bunlardan.

bunlarin hicbir isi olumlu degiki
cafer fatihi stepanovu erseni marcelinhoyu kim satti

lazo1967_61
26.12.2007, 14:28
allahim bunlardan cektigimiz nedir
sanki hic gitmicekler gibi bir his var icimde

Erkut Ay
26.12.2007, 14:31
bunların ne kadar becerikli olduğunu biliyorumda Ersun hocaya üzülüyorum ...
beklemekte fayda var albayrakın bu kongre ertelenmesini mantık olarak iyi değerlendirmesi gerekirki yerlerde sürünen karizmasını tazeleme amacıyla transfer yapılacağını düşünüyorum yapsın bizde alkışlayalım ama hala bu saatten sonra aynı kafadan gidiliyorsa bi insanın bayağı bi anormal olması lazım .....

Cem Balcı
26.12.2007, 14:32
günlerdir almadığımız adam kalmadı ama elimizdekileri merak eden yok.yattara konusu benim canımı sıkıyor.başta fanatik ve hürriyet olmak üzere son 2 gündür ortaya atılan spekülasyonları doğruluyor.önümüzde yeni bir kriz var gibi...en azından yattara kendi ağzıyla açıklayana dek...galiba artık elimizdekilerede sahip olamıyoruz.

lazo1967_61
26.12.2007, 14:35
spor61de yaziyorki
selcuk ve ufuk icin henuz bir teklif gelmedi
demekki bu medyanin hic bir haberine inanmamak lazim
en basta yerel gazetelere

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 14:36
arkadslar ceyhun anderlechtte

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 14:37
Uzun zamandır beklenen, ancak bir türlü çıkmayan 'askerlik yasası', İbrahim Kutluay ve Tümer Metin'den sonra Ceyhun Eriş'i de köşeye sıkıştırdı.
26.12.2007

Yasa çıkmayınca...
Uzun zamandır beklenen, ancak bir türlü çıkmayan ‘askerlik yasası’, İbrahim Kutluay ve Tümer Metin’den sonra Ceyhun Eriş’i de köşeye sıkıştırdı. 31 yaşındaki futbolcunun, bu nedenle Anderlecht’e gideceği iddia edildi. Anderlecht kurmaylarının, Ceyhun’u, 2 gol attığı Fenerbahçe maçında izlediği öğrenildi. Trabzonspor Yönetimi’nin beklenmedik bu son dakika gelişmesi nedeniyle şoka girdiği, fakat Türkiye’de kalması halinde Ocak ayında silah altına alınması gereken Ceyhun’un gitmekte kararlı olduğu ileri sürüldü.

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/De...rticleID=97030
alin isze bir bomba haber benden

Cem Balcı
26.12.2007, 14:37

yanlız bu daha kesinleşmedi bildiğim kadarıyla.sadece bir dedikodu.

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 14:42
yanlız bu daha kesinleşmedi bildiğim kadarıyla.sadece bir dedikodu.

haberi de cikmis altinada koydum hatta al birde burdan oku
Uzun zamandır beklenen, ancak bir türlü çıkmayan 'askerlik yasası', İbrahim Kutluay ve Tümer Metin'den sonra Ceyhun Eriş'i de köşeye sıkıştırdı.
26.12.2007

Yasa çıkmayınca...
Uzun zamandır beklenen, ancak bir türlü çıkmayan ‘askerlik yasası’, İbrahim Kutluay ve Tümer Metin’den sonra Ceyhun Eriş’i de köşeye sıkıştırdı. 31 yaşındaki futbolcunun, bu nedenle Anderlecht’e gideceği iddia edildi. Anderlecht kurmaylarının, Ceyhun’u, 2 gol attığı Fenerbahçe maçında izlediği öğrenildi. Trabzonspor Yönetimi’nin beklenmedik bu son dakika gelişmesi nedeniyle şoka girdiği, fakat Türkiye’de kalması halinde Ocak ayında silah altına alınması gereken Ceyhun’un gitmekte kararlı olduğu ileri sürüldü.

Berat
26.12.2007, 14:42

Ceyhun yalanladı bu haberi.Onun 3 sene daha tecil hakkı varmış..

Rıza ÇOLAK
26.12.2007, 14:45
Gitsinde biraz bonservis parası kazanalım:D
Bildiğim kadarı ile sezon sonu sözleşmesi bitiyor

Cem Balcı
26.12.2007, 14:45
haberi de cikmis altinada koydum hatta al birde burdan oku
26.12.2007

Yasa çıkmayınca...

abicim bu haberi ben sabah 8 de okudum gazeteden.sadece bir idda.kesinleşmiş bişe yok.

Erkut Ay
26.12.2007, 14:46
satılık medya iş başında takımda 3 tane yıldız varya ordan saldırıyorlar işte bir günde celalettini haber yapmıyorlar nedense kaldıramıyorlar Trabzonsporu bunların hepsi köle 3 kuruşa yazı yazacak kadar namussuz...

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 14:47
arkadslar bomba ilk tarsnfer i yapmis olduk nuri albayrak

Nuri Albayrak kararını değiştirdi26 Aralık 2007 11:00

Trabzonspor’da 15-16 Aralık’ta yapılması gereken ancak mecburen ertelenen genel kurulu öncesi aday olmayacağını açıklayan Başkan Nuri Albayrak, fikir değiştirdi.
Stat projesini hayata geçirmek isteyen mevcut yönetimin, Albayrak’a yaptığı “Aday ol” baskısının sonuç verdiği belirtildi. Nuri Albayrak’ın büyük oranda ikna edildi, bu konudaki kararını ise devre arasında gerçekleştirilecek transferlerin ardından resmen açıklayacağı öğrenildi.

Yönetim Kurulu’nun yeni tüzük tadilatının ardından, 2008 Şubat ayının ilk haftasında kongreyi yapacağı da ifade edildi.

Öte yandan Trabzonspor delegesi Seyfullah Hacımüftüoğlu’nun aidat ödemeden de oy kullanma hakkı olduğu şeklinde açtığı dava sonrası, Bölge İdare Mahkemesi’ne başvuran Bordo-Mavili kulübün yöneticileri, çıkacak olan kararı dört gözle beklemeye başladı.

Aksi bir sonuç çıkması halinde, yapılacak olan kongrede 6 bin kişi değil, 19 bin kişinin oy kullanacağı öğrenildi.

Bu arada Roberto Carlos’tan forma istediği eleştirilen Tayfun , kimsenin peşinden koşmadığını söyledi.

Haluk Ayyıldız-Akşam

http://www.internetspor.com/v3/futbo...?haberID=66002

Özkan Erdem
26.12.2007, 14:48
Şu gazete haberlerine inanmasak artık diyorum.. Dikkat ettiyseniz Trabzonsporumuz son dönemde biraz kıpırdanıp birkaç maç kazandı, iyi futbol oynamaya başladı ve bunlara ilaveten transferde önemli isimlerle ilgileniyor. Şu kadarcık bir çıkışından dahi korkan medya aleyhte haberler yapmakta hiç gecikmedi.

İlk başta Gökdeniz'e transfer teklifleri yazıldı, baktılar tutmadı Yattara'nın dönmeyeceğini ortaya attılar. Menejeri çıkıp böyle birşey yok deyince de Ceyhun'a saldırmaya başladılar. Ceyhun'da çıkıp açıkladı daha 3 sene tecil hakkı olduğunu.

Merak ediyorum sıradaki haber ne :)

Siz siz olun, bu şerefsizlerin gazına gelip de sinirlerinizi bozmayın.

gerenimo
26.12.2007, 14:50
Bugün Ersun Yanal'ın basın toplantısı yok muydu, öyle okumuştum biyerlerde?

azad53
26.12.2007, 14:50
Çaykur Rizespor'un 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3,5 yıllık sözleşme imzaladığı Ninja ve Cruz, Mehmet Cengiz Tesisleri'nde yardımcı antrenör Osman Şahin yönetiminde antrenman yaptı. 26/12/2007

Brezilya'da sezonun sona erdiğini ifade eden Ninja, ''Takım arkadaşlarımıza yetişmek için çalışmalara erken başladık. Kısa sürede eksiklerimi gidermem elbette mümkün değil. Ama kamp döneminde iyi çalışarak ikinci yarıya takım arkadaşlarımla birlikte hazır olarak gireceğime inanıyorum'' diye konuştu.

----------Rize kadar bile olamadık---------

Cem Balcı
26.12.2007, 14:52
arkadslar bomba ilk tarsnfer i yapmis olduk nuri albayrak

Nuri Albayrak kararını değiştirdi26 Aralık 2007 11:00

Trabzonspor’da 15-16 Aralık’ta yapılması gereken ancak mecburen ertelenen genel kurulu öncesi aday olmayacağını açıklayan Başkan Nuri Albayrak, fikir değiştirdi.
Stat projesini hayata geçirmek isteyen mevcut yönetimin, Albayrak’a yaptığı “Aday ol” baskısının sonuç verdiği belirtildi. Nuri Albayrak’ın büyük oranda ikna edildi, bu konudaki kararını ise devre arasında gerçekleştirilecek transferlerin ardından resmen açıklayacağı öğrenildi.

Yönetim Kurulu’nun yeni tüzük tadilatının ardından, 2008 Şubat ayının ilk haftasında kongreyi yapacağı da ifade edildi.

Öte yandan Trabzonspor delegesi Seyfullah Hacımüftüoğlu’nun aidat ödemeden de oy kullanma hakkı olduğu şeklinde açtığı dava sonrası, Bölge İdare Mahkemesi’ne başvuran Bordo-Mavili kulübün yöneticileri, çıkacak olan kararı dört gözle beklemeye başladı.

Aksi bir sonuç çıkması halinde, yapılacak olan kongrede 6 bin kişi değil, 19 bin kişinin oy kullanacağı öğrenildi.

Bu arada Roberto Carlos’tan forma istediği eleştirilen Tayfun , kimsenin peşinden koşmadığını söyledi.

Haluk Ayyıldız-Akşam

http://www.internetspor.com/v3/futbo...?haberID=66002

bi albayrak eksikti şimdi kadro tam oldu yani.:mad:

hüseyin1975
26.12.2007, 14:53
Çaykur Rizespor'un 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3,5 yıllık sözleşme imzaladığı Ninja ve Cruz, Mehmet Cengiz Tesisleri'nde yardımcı antrenör Osman Şahin yönetiminde antrenman yaptı. 26/12/2007

Brezilya'da sezonun sona erdiğini ifade eden Ninja, ''Takım arkadaşlarımıza yetişmek için çalışmalara erken başladık. Kısa sürede eksiklerimi gidermem elbette mümkün değil. Ama kamp döneminde iyi çalışarak ikinci yarıya takım arkadaşlarımla birlikte hazır olarak gireceğime inanıyorum'' diye konuştu.

----------Rize kadar bile olamadık---------

Bizim ilgilendigimiz Brezilyalilar daha Kaliteli, daha Pahali ve Takimlari daha önemli.
Öyleki Takimlari ile birlikde Dubai'de Maclari var!
Yani onlarin arayi kapatmak gibi bir derdide yok.
Aksine aldigimiz takdirde az dinlenme ihtiyaclari dahi olabilir :)

Biz Rize gibi olmak istemiyoruz zaten!!!

Onlar bizim gibi olmaya calissin!!!

sarman61
26.12.2007, 14:53
Arkadaşlar medyada çıkan haberlerin %90 nı yalan yani o kadar çok futbolcu sallıyorlarki sonrada birini aldımı o takım işte biz demiştik oluyor. Yani o kadar çok transfer haberi yapıyorlarki sonra kendileride o yaptıkyarı haberi inanıyor. Bu olay aynı Askerdeki şu muhabbete benziyor. Birisi askerlik süresi azalıyor diye bir haber atıyor ortaya sonra o haber kulaktan kulağa yayılıyor bu yalan haberi başkasından duydumu o da gerçekmiş gibi ilgileniyor.
Gazetelerin satış politikası. Gazetelerin manşetinde hergün bir futbolcu alınıyor haberi yada yok bilbem kim ile şu takım flört halinde gibi haber çıkmazsa o gazete satamaz. Taraftar yani bizler bu tarz haberleri istiyoruz, hoşumuza gidiyor. Yani bu iş bir nevi talep arz meselesi. Şimdi Trabzonspor şunu alacak yok bunu alacak gibisinden haberler çıkmasa kızarız o haberler çıkıyor sonra haber fos çıkıyor. Biz diyoruzki bu yönetim kimseyi alamaz. Şu anda futbolcu almamız imkansız ocak 2 den önce resmi sözleşme imzalatamıyoruz. Transfer yapacağız bu kesin o yüzden rahat olun.

Emorfo
26.12.2007, 14:55
Rize Ninja aldı biz de Samuray alalım, eksik kalmayalım.

Erkut Ay
26.12.2007, 14:56

ağabey bizim gibi olupta çırpınmasınlar böyle ....

Cem Balcı
fanatikte alex i aldığımızı yazıyodu bugün.3 milyona.güyaaaa...

tamuğ yamtar
Abdullah Avcı az önce NTV de açıkladı. İbrahim Akın'la dün görüşümüş.

Bizde oynamak istiyor dedi. Kulübü de sıcak bakıyor dedi.

Ben zaten İbrahim Akın'ı istemiyordum. İyi oldu.

Sorunlu futbolcu istemiyoruz. Adam gibi top oynayacak adam lazım bize.

hüseyin1975
26.12.2007, 14:57
Hele Yildiz Oyuncular alsin ve stat yapmaya baslasin. O zaman düsünürüz Nuri Bey.

hüseyin1975
26.12.2007, 14:59
ağabey bizim gibi olupta çırpınmasınlar böyle ....

Bizim gibi olsunlarda Büyüklügün tadina varsinlar.
Sampiyonluklar görsünler.
Kupalar kazansinlar.
Liverpool, Barcelona, Inter vs. gibi Takimlari devirsinler.
En kötü dönemlerinde dahi ligi üstlerde tamamlasinlar.

Mehdi
26.12.2007, 15:01
Bizim ilgilendigimiz Brezilyalilar daha Kaliteli, daha Pahali ve Takimlari daha önemli.

Herkes kendi çapına göre iş yapıyor sonuçta.Rize tabiki şampiyonluk için transfer yapmıyor.Önemli olan adamların gidip kendi işini görmesi.Aytaç abiye katılıyorum.Onlar kadar olamadık.

azad53
26.12.2007, 15:01
Arkadaşlar medyada çıkan haberlerin %90 nı yalan yani o kadar çok futbolcu sallıyorlarki sonrada birini aldımı o takım işte biz demiştik oluyor. Yani o kadar çok transfer haberi yapıyorlarki sonra kendileride o yaptıkyarı haberi inanıyor. Bu olay aynı Askerdeki şu muhabbete benziyor. Birisi askerlik süresi azalıyor diye bir haber atıyor ortaya sonra o haber kulaktan kulağa yayılıyor bu yalan haberi başkasından duydumu o da gerçekmiş gibi ilgileniyor.
Gazetelerin satış politikası. Gazetelerin manşetinde hergün bir futbolcu alınıyor haberi yada yok bilbem kim ile şu takım flört halinde gibi haber çıkmazsa o gazete satamaz. Taraftar yani bizler bu tarz haberleri istiyoruz, hoşumuza gidiyor. Yani bu iş bir nevi talep arz meselesi. Şimdi Trabzonspor şunu alacak yok bunu alacak gibisinden haberler çıkmasa kızarız o haberler çıkıyor sonra haber fos çıkıyor. Biz diyoruzki bu yönetim kimseyi alamaz. Şu anda futbolcu almamız imkansız ocak 2 den önce resmi sözleşme imzalatamıyoruz. Transfer yapacağız bu kesin o yüzden rahat olun.

sarman haklısın ancak ön protokol denen bir olay var. imzalattırırsın adamlara zamanı gelince de resmi sözleşme yaparsın olur biter. herkes yerini bilir böylece. haa dünyada bizim gibi bir ersen martin örneği daha çıkarmı onu bilemem. rize de böyle yaptı 2 brezilyalıyı getirdi 2 ocaktan sonrada resmi sözleşmeyi imzalatacak. rize kadar olamadık derkende bunu kastetmiştim.

Erkan
26.12.2007, 15:02
Yattara olayi belirsizligin suruyor, menajeri lig tv de soyledi yattara donup donmeyecegi hakkinda birsey soylemiyormus..

UğuR
Abdullah Avcı az önce NTV de açıkladı. İbrahim Akın'la dün görüşümüş.

Bizde oynamak istiyor dedi. Kulübü de sıcak bakıyor dedi.

Ben zaten İbrahim Akın'ı istemiyordum. İyi oldu.

Sorunlu futbolcu istemiyoruz. Adam gibi top oynayacak adam lazım bize.

o zaman
İbrahim Akın
İ.B.B. İstanbul a DAHA YAKIN

Erkut Ay
şu anki transfer politikası olarak demek istedim bizden iyiler şu anda büyüklük konusunu tartışmaya gerek yok....

hüseyin1975
26.12.2007, 15:06
Yahu nereden biliyoruz iyi is yaptiklarini?
Aldiklari Oyunculari kim taniyor?
Ne basarilari var?
Iyide olabilirler, kötü de!

Bizimkilerin ne yaptiklarini nereden biliyorsunuz?
Belki Haftaya imzalar atilir!

Az sabirli olun kardeslerim.

Süleyman Eruyar
26.12.2007, 15:09
Yahu nereden biliyoruz iyi is yaptiklarini?
Aldiklari Oyunculari kim taniyor?
Ne basarilari var?
Iyide olabilirler, kötü de!

Bizimkilerin ne yaptiklarini nereden biliyorsunuz?
Belki Haftaya imzalar atilir!

Az sabirli olun kardeslerim.

Allah razı olsun :alkış:

Salih Yazıcı
26.12.2007, 15:12
bu alacakları brazil yalı lar nasıl arkadaşlar

Cafer Bulur
26.12.2007, 15:12

kimsenin brezilyali oyuncularin transfer islerinin uzamasina fazla bir itirazi yok.ordan transfer yapmanin zorluklarini hepimiz biliyoruz.ama elinin altindaki bir emreyi g.saraya 1milyon dolara kaptirmanin bir bahanesi olamaz.bu oyuncuyu g.saray da song ve servet gibi iki stoper varken ,yedek kalacagi muhtemel iken trabzonsporun cazip sartlarini sunarak(ilk onbir ve milli takima yükselis)transfer edememek bu isi yine agirdan aldiklarini gösteriyor bence.bizim kizdigimiz budur.

hüseyin1975
26.12.2007, 15:17
kimsenin brezilyali oyuncularin transfer islerinin uzamasina fazla bir itirazi yok.ordan transfer yapmanin zorluklarini hepimiz biliyoruz.ama elinin altindaki bir emreyi g.saraya 1milyon dolara kaptirmanin bir bahanesi olamaz.bu oyuncuyu g.saray da song ve servet gibi iki stoper varken ,yedek kalacagi muhtemel iken trabzonsporun cazip sartlarini sunarak(ilk onbir ve milli takima yükselis)transfer edememek bu isi yine agirdan aldiklarini gösteriyor bence.bizim kizdigimiz budur.

Bizler TD Sayin Ersunun Yanalin Yönetime verdigi Listeyi bilemeyiz.
Taraftar olarak Emreyi isteyebiliriz. Bu gayet tabi hakkimiz ama karari verecek olan kisi Ersun Yanaldir.

Ersun Yanalin Emreyi istedigini kim biliyor?
Belki istemiyordur?
Belki Emre ile konusulmusdur fakat o Istanbulda oynamak istiyordur?

Olaylarin ic yüzünü bilmeden elestirmek dogru degildir.
Yönetimden birisinin Emre ile ilgilendiklerini duymadim. Sizler duydunuzmu?
Ha duymadiysaniz neden elestiriyorsunuz?
Ersun Hocam Emre ile ilgilendiklerini söyledimi? Ben duymadim!

Ayrica eziklerin Basini yazdi diye neden hepimiz inaniyoruz?
Belki imza atmayacak? Resmi bir aciklama okudunuzmu? Hayir.

E neden bu elestiriler?

Mehdi
26.12.2007, 15:19
Biz sezon başında gördük transferdeki başarıyı.İlk kez bu takımı tutmuyorum ben.Bakalım listenizdeki hangi isimler bu formayı giyecek.Bence transferden çok elimizdeki iyileri kaybetmezsek toplu dua edelim.
Bu arada Rizenin aldığı futbolcuları biz alsaydık çoktan bomba transfer olduydular.Bu işler böyledir.

hüseyin1975
26.12.2007, 15:22
Rizenin aldiklari Oyunculari hicbir önemli sayfada bulamadim!
Adamlarin biryerde Istatistigi bile yok!
Merak etmeyin. Bizde alsak onlardan bir cacik olmazdi.

tamuğ yamtar
26.12.2007, 15:24
Bu arada Rizenin aldığı futbolcuları biz alsaydık çoktan bomba transfer olduydular.Bu işler böyledir.

Eyvallah. Çok güzel özetlemişsin durumu.

DURAS
26.12.2007, 15:25
Clube turco de olho em Fernandão

Dirigente do Trabzonspor tem viagem marcada para o Brasil neste mês

Os jornais da Turquia vêm anunciando, nos últimos dias, que o Trabzonspor tem interesse em contratar Fernandão, ídolo e capitão do Internacional (http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/0,,4410,00.html). Segundo a imprensa, o gerente de futebol do clube tem viagem marcada para o Brasil neste mês. O dirigente observaria também outros jogadores do Campeonato Brasileiro (http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/0,,4276,00.html). Mas o sonho de consumo do clube turco seria mesmo o atacante colorado.

- O Internacional não é um clube vendedor. Não será o Trabzonspor que vai chegar aqui e comprar o Fernandão - diz sobre o assunto o presidente Vitório Piffero.

Fabiano Eller trocou o Fluminense (http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/0,,4284,00.html) pelo clube turco no segundo semestre de 2005. Ao voltar em janeiro de 2006, emprestado do Inter, o zagueiro, lamentou sua experiência no futebol do país

GLOBOESPORTE.COM DAN KASIM 17 DE ÇIKMIŞ HABER

Cafer Bulur
26.12.2007, 15:25
Bizler TD Sayin Ersunun Yanalin Yönetime verdigi Listeyi bilemeyiz.
Taraftar olarak Emreyi isteyebiliriz. Bu gayet tabi hakkimiz ama karari verecek olan kisi Ersun Yanaldir.

Ersun Yanalin Emreyi istedigini kim biliyor?
Belki istemiyordur?
Belki Emre ile konusulmusdur fakat o Istanbulda oynamak istiyordur?

Olaylarin ic yüzünü bilmeden elestirmek dogru degildir.
Yönetimden birisinin Emre ile ilgilendiklerini duymadim. Sizler duydunuzmu?
Ha duymadiysaniz neden elestiriyorsunuz?
Ersun Hocam Emre ile ilgilendiklerini söyledimi? Ben duymadim!

Ayrica eziklerin Basini yazdi diye neden hepimiz inaniyoruz?
Belki imza atmayacak? Resmi bir aciklama okudunuzmu? Hayir.

E neden bu elestiriler?
benim güzel abim.elestirdigimiz sadece emre nin transferiyle gelisen olaylar degil.yönetimin iki senedir transfer islerindeki maharetlerini görmemis gibi konusuyorsun.hep oyunculara talip olan ve ardindan anlasamayip b,c,d,e planlarini devreye sokan bir yönetim var.bu tarzi elestirmesek neyi elestirecegiz.ersun yanalin emre yi istedigini nerden biliyoruz diyorsun.emre gibi milli takim seviyesinde,kulübünden ayrilmak isteyen kac tane stoper var.ersun yanal bunu istemeyecek de kimi isteyecek?mesel sadece emre transferi degildir.kongreyi erteleyip transfer yükünü sirtina alan ve buna ragmen hala daha transferi agirdan alanlardir.

renac
26.12.2007, 15:26
şu anda biz kimi alsak bomba tranfer olarak nitelendirilicek ama bizim şu anda medya tarafından bomba tranfere ihtiyacımız yok geldiğinde takıma katkısı çok üst düzey olabilicek futbolculara ihtiyacıız var zamanın szmyek i kim tanıyodu yattara yı kim tanıyodu daha dün gibi hatırlıyorum yattarayı biz aurelio gitti diye aldık ve adamı forvet arkası diye aldık sahaya inince ne olduğunu anladık ancak o yüzden tranferleri bekleyelim medyada bomba demesin kimsede tanımasın tranferleri ama aldığımız adamlar szymek gibi yattara gibi olsun ben artık bu yönetimin bir rezillik daha yapıcağına kesinlikle inanmıyorum açıkçası bukadar rezillik yapıp sosyal hayatındada bukadar başarılı olmak imkansız bence

Erkut Ay
26.12.2007, 15:29
rizenin aldığı futbolcunun kalitesi değil savunduğumuz adamlar kendilerine göre kaliteli bulmuş ve alıyorlar hantal değiller yani bizimkiler gibi biz neden kalitemizi bulup alamıyoruz .....

azad53
26.12.2007, 15:30
yav arkadaşlar belkileri bir kenara bırakın. önümüzde jun, musampa, risp, ersen örnekleri yokmu, hasagiçi alacaz dediler aldılarmı gitti istanbul aldı. önümüzde bu örnekler varken nasıl rahat olacak millet tabiiki endişeleniyor ve endişelerini burda yazıyor. bundan doğal ne var...

hüseyin1975
26.12.2007, 15:31
Yönetimin ne kadar yanlis yapdigini elbette biliyorum. Yönetimi ve Baskanimizi en cok elestirenlerdenim fakat zamani gelince.

Henüz 2 Ocak olmadan ve Ersun Hocamdan aciklama dinlemeden elestirmeyi dogru bulmuyorum. Ayrica ben Yönetimden cok Ersun Hocama güveniyorum. Ersun Hocam önceki TD gibi Yalaka degil! Ersun Hocamin istediklerini yapmazlarsa Istifayi verir. Bunu göze alamazlar ve bu yüzden kesinlikle Hocamizi memnun edeceklerdir! Bu sefer inaniyorum!

E birini Brezilyayada gönderdik ve bugünden itibaren görüsmeler basladi. Biraz sabirli olalim kardeslerim.
Bakin 2 Ocakda Transfer sezonu baslasin ve aradan en az 5 - 10 Gün gecsin.
Eger Transfer olmazsa bakin ben nasil elestirecegim:D

Az sabir kardeslerim az sabir.

Hem burada capsiz Rizeyi ve ezikleri tartisacak degiliz!
Adamlarin aldigi Oyuncular hicbir Futbolcu Sitesinde bulunmuyor. Yani önemsiz Adamlar.
Ha sonradan iyi cikarlarsa aliriz onlardan:p

renac
26.12.2007, 15:33
bizim istediğimiz topçuların maliyeti yüksek oluyo malum bizim takımında çok yüksek bir bütçesi yok fenerbahçe gibi sadece bir maçtan geliri 2 trilyon para kazanmıyoruz haliyle pazarlık yapılıyo ama şuna bende karşıyım 150 200 bin dolar var diye adam almıyolar daha kalitesis adamı tranfer ediyolar adamın değeri neyse 150 200 bin dolar yok 500 bin dolar diye vaz geçip jun olduğu gibi milyon dolar zarar etmiceksin

_SeRKaN_
26.12.2007, 15:35
Ben bu Brezilya seferinden umutsuzum b-c planlarını işlerler hemen bahanede çok nasıl olsa..

azad53
26.12.2007, 15:38
Yönetimin ne kadar yanlis yapdigini elbette biliyorum. Yönetimi ve Baskanimizi en cok elestirenlerdenim fakat zamani gelince.

Henüz 2 Ocak olmadan ve Ersun Hocamdan aciklama dinlemeden elestirmeyi dogru bulmuyorum. Ayrica ben Yönetimden cok Ersun Hocama güveniyorum. Ersun Hocam önceki TD gibi Yalaka degil! Ersun Hocamin istediklerini yapmazlarsa Istifayi verir. Bunu göze alamazlar ve bu yüzden kesinlikle Hocamizi memnun edeceklerdir! Bu sefer inaniyorum!

E birini Brezilyayada gönderdik ve bugünden itibaren görüsmeler basladi. Biraz sabirli olalim kardeslerim.

Adamlarin aldigi Oyuncular hicbir Futbolcu Sitesinde bulunmuyor. Yani önemsiz Adamlar.

Hüseyin neye göre çapsız diyorsun anlamadım ben rizeliyim ama trabzonsporluyum bütün akrabalarım gibi.. burda da birsürü trabzonlu tanıdığım var gs bjk taraftarı olan. burda rizeyi tartışmıyoruz söylediğimiz sadece transfer politikası başka bişi değil. ayıreten bizim yapamadığımızı yaptı rize, istanbulda bjk ve fenerle berabere kaldı, bu yüzdenmi çapsız. neyse konu çok dağıldı kapatıyorum artık bu konuyu. diğer söylediklerine aynen katılıyorum. umarım öyle olur.

hüseyin1975
26.12.2007, 15:43
Hüseyin neye göre çapsız diyorsun anlamadım ben rizeliyim ama trabzonsporluyum bütün akrabalarım gibi.. burda da birsürü trabzonlu tanıdığım var gs bjk taraftarı olan. burda rizeyi tartışmıyoruz söylediğimiz sadece transfer politikası başka bişi değil. ayıreten bizim yapamadığımızı yaptı rize, istanbulda bjk ve fenerle berabere kaldı, bu yüzdenmi çapsız. neyse konu çok dağıldı kapatıyorum artık bu konuyu. diğer söylediklerine aynen katılıyorum. umarım öyle olur.

Capsiz Kelimesini bir anlik sinir ile yazdim Usta.
Özür Dilerim. Elbette Sözüm Rizelilere degil. Bizimde Rizeliler ile hisimligimiz var. Kiz aldik, belki bir gün kiz veririz:)

Yani burada herhangi bir Takimi tartismamiza gerek yok. Biz Trabzonsporumuza bakalim.
Ayrica yerine göre bizi kizdirsalarda daima Karadeniz Takimlarinin basarisini isterim cünkü Karadeniz güclendikce, Trabzonda güclenir. Samsun, Giresun, Ordu, Zonguldak vs. tekrar birinci Ligde oynamali!
Öyle 5 Istanbul Takimi ile 4 Ankara Takimi olmaz!!!

TSezgin61
26.12.2007, 15:47
ya ben anlamiyorum.

adamlar bir futbolcu icin mesela 1 milyon euro istiyor, bizimkiler beceriksizce bunuda heralde sifira düsürmeye calisiyorlar. galatasaray 700.000 arti kiralik futbolcu diyor bitiriyor. sende cik 600 bin arti bonservisiyle futbolcu de olsun bitsin... ben galatasarayin bu sene yilan hikaysine dönen bir transferini hatirlamiyorum... belki unutmusumdur.

ama bizim brezilya seferlerimiz dillere destan oldu... millet fikra olarak anlatiyor

A.Gökhan AKIN
26.12.2007, 15:47

ben de rizeliyim ayıp oluyor :))

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 15:48
en gec ocak a transfer yapilacak

Obi-Van
26.12.2007, 15:49
Albayrakları karıştırmayalım ... bu albayrak o albayrak değil :)) Ayrıca başkanın fb maçındaki gol sevinci Trabzonsporlu olduğunun ispatıdır :)

Trabzon gol attığında bjkli arkadaş vardı benden çok sevindi odamı Trabzonsporu tutuyor sülalece? Çıkarı için seviniyor, fener puan kaybederse zirveyi daha kolay yakalayabilecekler, albayrağınkide aynı hesap, Trabzonun yenmesi kendisine oy olarak geri dönecek nerde para var erde oy var bunlar sülalecek orda ama nurinin gönül bağı fenerde, tırlarının plakası 34 FB ile başlıyor :D

UğurB
26.12.2007, 15:52
Arkadaslar bugune kadar ben yoneticilerin agzindan cikan sadece 2 isim duydum. Bunlar Alex ve Fernandao. Selcuk Inan icin cok emin degilim sadece Giray Bulak bir aciklama yapti gibi hatirliyorum. Diger isimler hep medyadan. O zaman iki Brezilyali disindaki isimleri bilmiyoruz. Necmi Perekli Belcika'da Danimarka'da olabilir ama bu sadece listedeki oyunculari izlemek amacli olabilir. Bircok haber medyanin uydurmasi ve buyuk bir kismi menajerlerin uydurmasi. Unutmadan bir de Sivas Baskaninin Mehmet Yildiz ve Hayrettin ile ilgili aciklamasi var ama ben bunun daha cok fiyat yukseltmeye dayali oldugunu dusunuyorum...

Cem Balcı
26.12.2007, 15:53
en gec ocak a transfer yapilacak

2. yarıya yapılsında nezaman yapılırsa yapılsın.merakla bekliyorum acaba kimler gelecek...:confused:

hüseyin1975
26.12.2007, 15:54
Baskanin Firmasi Istanbulda. Plakasi 34 ile baslayabilir. Gayet dogal hani.

FB kesin baska bir anlam tasiyordur.
Örnegin "Firene Bas" :)

Sonucda begenmesekde Baskanimiz.
Ve bizede Baskana saygili olmak düser.

Lütfen bir Trabzonlu icin ispatlanmadan Fenerli demeyelim.
Yahu Ailesine sövmekden daha beter:(

hüseyin1975
26.12.2007, 15:56
Bizim Kulübün bir Basin Sözcüsü var.

Neye yariyor bu Adam???

Neden ezikler gibi Resmi Siteden Gazeteleri yalanlamiyor?
Neden Ismi gecen su veya bu Oyuncu ile ilgimiz yok demiyor?

Sonrada Taraftar Baskana yükleniyor.

Yönetim tek kisiden olusmuyor!!!

hüseyin1975
26.12.2007, 15:58
ben de rizeliyim ayıp oluyor :))

Haklisin Renkdas. Ayip oldu.
Tüm Rizelilerden Özür Diliyorum. Sözüm kesinlikle Rizelilere degildi. Asla olamaz!
Benim demek istedigim baska Takimlari tartismamamizin gerkdigi.

Cem Akyüz
Baskanin Firmasi Istanbulda. Plakasi 34 ile baslayabilir. Gayet dogal hani.

FB kesin baska bir anlam tasiyordur.
Örnegin "Firene Bas" :)

Sonucda begenmesekde Baskanimiz.
Ve bizede Baskana saygili olmak düser.

Lütfen bir Trabzonlu icin ispatlanmadan Fenerli demeyelim.
Yahu Ailesine sövmekden daha beter:(

Albayrak Fenerli değil yaptığı işleri beğenmemiş olabiliriz ama fenerli değil zaten onun arkasında bu adamlar oldukça albayrak başarılı olamaz ama transferleri yapacaktır buna inanıyorum

Cem Balcı
Bizim Kulübün bir Basin Sözcüsü var.

Neye yariyor bu Adam???

Neden ezikler gibi Resmi Siteden Gazeteleri yalanlamiyor?
Neden Ismi gecen su veya bu Oyuncu ile ilgimiz yok demiyor?

Sonrada Taraftar Baskana yükleniyor.

Yönetim tek kisiden olusmuyor!!!

haklısın.ama şu anda onlarda neyapacaklarını bilmiyolar ki.yönetim tam anlamıyla bir karmaşa içinde.:(

renac
26.12.2007, 15:59
bize bugüne kadar nasıl sabrettiysek şu transfer döneminide sabretmekten başka bişi düşmüyo şu an için albayrak bu saatten sonra ersun hocanın istediği topçuları alıcağını düşünüyorum madem bu adam kongreyi erteledi bunu göze aldı demektir ama benim aklıma takılan en büyük soru şu be adam madem transfer yapcaktın sezon başında yapsaydın ya sırf ziya doğan gitsin diyemi yapmadın transferi eğer öyleyse kovma cesaretin bilemi yoktu anlamıyorum sezon başında paramız yoktuda şimdi paramız mı var bir tek bunu anlamış değilim

TS-Tiryaki
26.12.2007, 16:00
ah ulán ah. simdi kongre yapilsaydi, ne güzel basimizda Sadri Sener olacakti. profesyonel bir sekilde transferler yapilir, kolpa haberler yalanlanirdi.

Fatih
26.12.2007, 16:02
sırf tekrar aday olmak için transfer yapacaklar yoksa takımın başarısı falan hikaye

Cem Balcı
26.12.2007, 16:03
ah ulán ah. simdi kongre yapilsaydi, ne güzel basimizda Sadri Sener olacakti. profesyonel bir sekilde transferler yapilir, kolpa haberler yalanlanirdi.

açıkcası hiç sanmıyorum.her transfer sezonunda olduğu gibi aynı şeyler yine olurdu.baksanıza,daha transfer sezonu açılmadan yüzlerce dedikodu çıktı.yönetim hangi birini yalanlasın ya da doğrulasın...

hüseyin1975
26.12.2007, 16:04
Arkadaslar Para Konusuna fazla takilmayin.
Trabzonspor sahipsiz degildir!
Trabzonspor gücsüz degildir!
Gerekdiginde 1 Günde bu Borclar kapatilir.
Trabzonspolularin Takimlarina Aski bir baskadir.

Paramiz "olmadigi" halde bu Yönetim bugüne kadar iyi Transferler yapdi.
Bir Marce, bir Risp, bir Ayman, bir Serkan, bir Ceyhun, bir Ersen, bir Musampa vs. kötü Transferler degiller.
Sansizliklar oldu. Kimi tutturmadi, kimi Hocaya Kurban gitti. Eminim eger Baskan Yönetimini az daha iyi kurabilseydi ve Hocayi kendi secseydi belki Tarihimizin en basarili Baskanlarindan olabilirdi.
Baskan Adamlar aldi ama cesitli nedenlerden Dolayi tutmadi.
Baskanimizin elbette Hatalari var ama en büyük Hatasi "YANLIS KISILERE GÜVENMEKDI"!!!

Cem Akyüz
26.12.2007, 16:06
Arkadaslar Para Konusuna fazla takilmayin.
Trabzonspor sahipsiz degildir!
Trabzonspor gücsüz degildir!
Gerekdiginde 1 Günde bu Borclar kapatilir.
Trabzonspolularin Takimlarina Aski bir baskadir.

Paramiz "olmadigi" halde bu Yönetim bugüne kadar iyi Transferler yapdi.
Bir Marce, bir Risp, bir Ayman, bir Serkan, bir Ceyhun, bir Ersen, bir Musampa vs. kötü Transferler degiller.
Sansizliklar oldu. Kimi tutturmadi, kimi Hocaya Kurban gitti. Eminim eger Baskan Yönetimini az daha iyi kurabilseydi ve Hocayi kendi secseydi belki Tarihimizin en basarili Baskanlarindan olabilirdi.
Baskan Adamlar aldi ama cesitli nedenlerden Dolayi tutmadi.
Baskanimizin elbette Hatalari var ama en büyük Hatasi "YANLIS KISILERE GÜVENMEKDI"!!!

evet Hüseyin ağabey aynen katılıyorum Albayrak yanlış kişilerle bu işe girdi tabi taraftarın güveni kalmadı kendisine

hüseyin1975
Bu arada iki Büyük üstadi su günlerde gözlerim arar oldu.
Poetricius ile "Hersey güzel olacak" diyen Renkdasimiz nerede (Nicki dilimin ucunda ama aklima gelmiyor) :-)

Emorfo
Ufukhan, TFF 1. Lig takımlarından Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a verildi.

hüseyin1975
26.12.2007, 16:08
Necmi Perekli’den açıklama
Profesyonel Şube Menajerimiz Necmi Perekli bir açıklama yaparak son günlerde adı medyada kulübümüzle sık sık anılmaya başlanan Beşiktaşlı İbrahim Akın’la ilgili herhangi bir transfer çalışması olmadığını vurguladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/perekli.jpgPerekli, “Transferle ilgili çalışmalarımızın başladığı doğrudur. Ancak İbrahim Akın transfer listemizde olan bir oyuncu değildir. Doğal olarak da kendisine bir teklif yapılmamıştır. Bu doğrultuda kulübümüzün isminin bilerek ya da bilmeyerek kullanılmasını fazlasıyla yadırgadık. Eğer ortada böyle bir konu varsa İbrahim Akın’a kimin transfer teklifi yaptığı da açıklanmalıdır” diye konuştu.

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 16:08
Ufukhan, TFF 1. Lig takımlarından Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a verildi.

kaynak:D ::DD

hüseyin1975
26.12.2007, 16:09
Helal olsun Sayin Perekli.
Isde benim bekledigim budur.
Milleti aydinlatin ve bosyere elestiri olmasin.

Mehdi
26.12.2007, 16:10
Kaynak Emorfo.

Bizim yerel basına inanma ona inan sen.

Cem Balcı
26.12.2007, 16:12
Profesyonel Şube Menajerimiz Necmi Perekli bir açıklama yaparak son günlerde adı medyada kulübümüzle sık sık anılmaya başlanan Beşiktaşlı İbrahim Akın’la ilgili herhangi bir transfer çalışması olmadığını vurguladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/perekli.jpgPerekli, “Transferle ilgili çalışmalarımızın başladığı doğrudur. Ancak İbrahim Akın transfer listemizde olan bir oyuncu değildir. Doğal olarak da kendisine bir teklif yapılmamıştır. Bu doğrultuda kulübümüzün isminin bilerek ya da bilmeyerek kullanılmasını fazlasıyla yadırgadık. Eğer ortada böyle bir konu varsa İbrahim Akın’a kimin transfer teklifi yaptığı da açıklanmalıdır” diye konuştu.

biri gittiiiii...akın out.:)

hüseyin1975
26.12.2007, 16:13
biri gittiiiii...akın out.:)

Görüyormusun Ibrahimi.
Cocuk akilli cikdi vallahi.
Adimizi kullanip Piyasa yapiyor.

Vay uyanik Laz vay :p

azad53
26.12.2007, 16:16
Kaynak Emorfo.

Bizim yerel basına inanma ona inan sen.

Emorfo Mansereyle bir görüşme varmı bilgin varmı bu konuda :cool:

gurkankyildiz
26.12.2007, 16:19
kaç sayfa oldu hala yok mu transfer?gerçi sezon başında da aynı muhabbet olmuştu.

Akın_61
26.12.2007, 16:20

Ha şöyle aydınlatın taraftarı...Aydınlatında ezik basının mavralarını tartışmayalım burada.....

hüseyin1975
26.12.2007, 16:20
Trabzonspor, Yattara konusunda rahat...

Trabzonspor Kulübü Genel Saymanı Emin Kahraman, parasını alamadığı için FIFA'ya başvuru yaptığı ve takıma dönmeyeceği iddia edilen Yattara konusunda bir problemlerinin olmadığını söyledi.
Kahraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yattara'nın FIFA'ya başvuru yaptığı yönünde kendilerine herhangi bir bilgi gelmediğini belirterek, ''Böyle gelen bir evrak kulüpte yok. Menajeriyle de görüşüldü. Yattara ile ilgili herhangi bir problemimiz yok. Afrika Kupası'na katılacak. Şu anda izinli ve ülkesinde bulunuyor'' dedi.
Yattara konusunda mali vecibeleri yerine getirdiklerini kaydeden Kahraman, ''Yattara'nın şu anda kulüpten 1 YTL dahi alacağı yoktur. Bu konuda herhangi bir sorunumuz yok'' diye konuştu.

----------------

Olay bitmisdir!

Cem Balcı
26.12.2007, 16:21

Trabzonspor Kulübü Genel Saymanı Emin Kahraman, parasını alamadığı için FIFA'ya başvuru yaptığı ve takıma dönmeyeceği iddia edilen Yattara konusunda bir problemlerinin olmadığını söyledi.
Kahraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yattara'nın FIFA'ya başvuru yaptığı yönünde kendilerine herhangi bir bilgi gelmediğini belirterek, ''Böyle gelen bir evrak kulüpte yok. Menajeriyle de görüşüldü. Yattara ile ilgili herhangi bir problemimiz yok. Afrika Kupası'na katılacak. Şu anda izinli ve ülkesinde bulunuyor'' dedi.
Yattara konusunda mali vecibeleri yerine getirdiklerini kaydeden Kahraman, ''Yattara'nın şu anda kulüpten 1 YTL dahi alacağı yoktur. Bu konuda herhangi bir sorunumuz yok'' diye konuştu.

----------------

Olay bitmisdir!

aynen öyle.bitmiştir.şimdi içim çok rahatladı.

Akın_61
26.12.2007, 16:22

----------------

Olay bitmisdir!
Buna zaten inanmamıştık ama olsun artık ezik basında yazıp duramaz iyi oldu....

hüseyin1975
26.12.2007, 16:24
Buna zaten inanmamıştık ama olsun artık ezik basında yazıp duramaz iyi oldu....

Bu ezikler yinede yazar.

Yüzsüz nede olsa.
Takmamak gerekir.

Sythn_MoLL
26.12.2007, 16:30
Yattara babadir gitmez zaten bi yere, bizde dogdu bizde ölecek , hem kardeside var burda Hasan Ücüncü :D:D::D

Koray
26.12.2007, 16:32
arkadaşlar artık kapatın şu yattara muhabbetini bi yere gittiği yok adamın...konuşa konuşa zorla yoolucaksınız herifi :)

Cem Balcı
26.12.2007, 16:32
Yattara babadir gitmez zaten bi yere, bizde dogdu bizde ölecek , hem kardeside var burda Hasan Ücüncü :D:D::D

yapma abicim öyle kardeş düşman başına.:D

Sythn_MoLL
26.12.2007, 16:33
Fernandao tamam sıra Alex'te
Baturoğlu Fernandao'nun bonservis bedelini 3,5 milyon euro'dan 3 milyon dolara düşürdü. Alex'in 3 milyon euro tutarındaki bonservisi 3 milyon dolara indirilirse transfer gerçekleşecek.

Trabzonspor'un transfer etmek istediği Brezilyalı futbolcular Fernandao ve Alex 'in bonservis bedellerinde indirim yapmak için görüşmelerini sürdürüyor. İsviçre'de ki tatilini yarıda keserek, Brezilya'ya giden başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu İnternacianol Kulübü yetkilileri ile masaya oturdu Baturoğlu Brezilya'nın İnternacional takımında forma giyen 27 yaşındaki golcü futbolcusu Fernandao'nun 3,5 milyon Euro tutarındaki bonservis bedelini görüşmeler sonunda 3 milyon dolara indirmeyi başardı.

İnternacional kulübü Fernando'yu bu fiyata Trabzonspor'a vermeyi kabul ederken diğer futbolcu Alex konusunda ise bonservis bedeli olarak 3 milyon Euro'da diretiyor. Alex'in bonservis bedelini de 3 milyon dolara düşürmek isteyen Baturoğlu kulüp yetkilileri ile sıkı pazarlığını sürdürüyor. Baturoğlu İnternacianol kulübü yetkilileri ile yarın bir kez daha bir araya gelecek.

Sythn_MoLL
26.12.2007, 16:35
formami isterimmmmmmm fernando tamammis :D gerci birak idmani , resmi maca bile cikmadan inanmam :D

Erdal Kılıçarslan
26.12.2007, 16:36
Baturoğlu Fernandao'nun bonservis bedelini 3,5 milyon euro'dan 3 milyon dolara düşürdü. Alex'in 3 milyon euro tutarındaki bonservisi 3 milyon dolara indirilirse transfer gerçekleşecek.

Trabzonspor'un transfer etmek istediği Brezilyalı futbolcular Fernandao ve Alex 'in bonservis bedellerinde indirim yapmak için görüşmelerini sürdürüyor. İsviçre'de ki tatilini yarıda keserek, Brezilya'ya giden başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu İnternacianol Kulübü yetkilileri ile masaya oturdu Baturoğlu Brezilya'nın İnternacional takımında forma giyen 27 yaşındaki golcü futbolcusu Fernandao'nun 3,5 milyon Euro tutarındaki bonservis bedelini görüşmeler sonunda 3 milyon dolara indirmeyi başardı.

İnternacional kulübü Fernando'yu bu fiyata Trabzonspor'a vermeyi kabul ederken diğer futbolcu Alex konusunda ise bonservis bedeli olarak 3 milyon Euro'da diretiyor. Alex'in bonservis bedelini de 3 milyon dolara düşürmek isteyen Baturoğlu kulüp yetkilileri ile sıkı pazarlığını sürdürüyor. Baturoğlu İnternacianol kulübü yetkilileri ile yarın bir kez daha bir araya gelecek.
abi bu haber yanılmıyosam spor61.net te vardı. benim anlamadığım bu adamlar brezilyada bizim yöneticilerin yanındamı kalıyolarki an be an transferin son dakika gelişmelerini bize bildiriyolar :)

Terzioğlu
Trabzon'da öncelik Brezilyalılar'da

Transfer sezonunu en hareketli geçiren takımlar arasında yer alan Trabzonspor'da Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu takımı güçlendirmek adına gerekli takviyelerin yapılacağını söyledi. Bu arada Alex ve Fernandao'yu başka kulüplere kaptırmak istemeyen yönetim iki futbolcuyu Dubai Cup başlamadan önce Türkiye'ye getirmeyi planlıyor.

BATUROĞLU: "GEREKENİ YAPACAĞIZ"
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "Bir çok isim üzerinde görüşmelerimiz sürüyor. Şu ana kadar yüzde yüz anlaşma sağladığımız her hangi bir futbolcu yok. Ama bu transferleri lig başlayana kadar sonlandıracağız. Lige eksiksiz girmeyi düşünüyoruz. Elimizde bol alternatifli bir liste var. Teknik Dİrektörümüz Ersun Yanal, transfer sezonu öncesi gerçekten çok detaylı bir çalışma yapmış. Bir isim olmasa hemen diğer bir isim üzerine yoğunlaşabiliyoruz. Maddi açıdan da transfer yapmamızı engelleyecek her hangi bir sorunumuz yok. Sürekli maddi konuların gündeme gelmesinden de rahatsızlık duyuyoruz. Transferde gereken yapılacaktır, bundan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

DUBAİ CUP ÖNCESİ HAREKAT
Trabzonspor transferde büyük ölçüde anlaşma sağladığı Brezilya'nın İnternacional takımında forma giyen 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Alex Raphael Mescinhi ve 29 yaşındaki forvet oyuncusu Fernadao'yu 5 Ocak'da Dubai'de İnternacinal ile Stuttgart arasında oynanacak olan Dubai Cup maçından önce Trabzon'a getirmeyi planlıyor. İki futbolcunun da burada oynamaları durumunda fiyatlarında artış olacağını düşünen yönetim, prensipte anlaşma sağladığı futbocuların transferini resmiyete dökmek isityor. İki futbolcu için 6 milyon dolara İnternacional ile el sıkışan yönetim, sıcak para arayışında. Bu arada Brezilyalı futbolculardan Alex Mescinhi'nin kendi alacağı fiyat konusunda büyük oranda ikna edildiği, Fernandao'da ise maddi açıdan sıkıntı yaşandığı belirtildi. Yönetim her ihtimali düşünerek, iki futbolcunun transferinin de gerçekleşmeme ihtimali karşısında İsveçli golcü Rada Prica ve Gineli sol açık Fode Mansere ile temaslarını da sürdürüyor.

ERSUN YANAL RAPORU SUNDU
Bu arada Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, İstanbul'da bir araya geldiği Başkan Nuri Albayrak'a dün akşam takımdan gönderilecek futbolcuların isimlerini verdi. Bu isimler arasında Tomas Jun, Fredrik Risp ve Jefferson'un liste başı olduğu öğrenilirken, Ömer Rıza, Celaleddin ve Ufuk'un da gönderilecekler arasında yer aldığı belirtildi. Yönetimin, yarın bu futbolculardan kendilerine kulüp bulmalarını isteyebileceği ve gelen teklifleri değerlendirmeye alacağı bildirildi. Öte yandan Teknik Direktör Ersun Yanal'ın Başkan Nuri Albayrak ile yaptığı görüşmeden oldukça mutlu ayrıldığı ve gerekli transferlerin yapılacağı sözünü aldığı iddia edildi. Yanal'ın Albayrak ile yaptığı görüşmede, yapılacak transferlerle kulübün ekonomik düzenini bozmamak için kadroda bulunan ve yüksek ücret almasına karşın, verim alınamayan futbolcuların da teklif gelmesi durumunda gönderilmesine izin verdiği belirtildi.

KALECİ YERLİ OLACAK
Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal'ın Brezilyalı kaleci Jefferson için, "Gitmek istiyor. Bana oynayacak ve geleceği düşünecek futbolcu lazım" şeklinde açıklama yapmasının ardından kaleci transferi için arayışlar hız kazandı. Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer, kaleci transferi için önceliklerinin yerliden yana olduğunu belirterek, "Bu konuda hocamızın vereceği kararı bekliyoruz. Şu anda araştırmalarımız sürüyor. Takıma kaliteli bir kaleci kazandıracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu. Bu arada Trabzonspor, Vestel Manisaspor'un genç kalecisi Ufuk Ceylan ve Karşıyakaspor'un file bekçisi Onur Recep Kıvrak'ı transfer listesine aldı.

UMUT BULUT İDDİALI GELİYOR
Sezonun ilk yarısında kendinden beklenen performansı sergileyemeyen Umut Bulut, ikinci yarıda daha iyi olacağını söyledi. Bulut, ilk yarıdaki performansının çok da kötü olmadığını belirterek, "Zaman zaman önemli şansızlıklar yaşadım ancak ikinci yarı bunların üstesinden geleceğim. Oynadığım her maçta gol atmak için çok çalışıyorum ve tüm gücümle mücadele ediyorum. Trabzonspor'un şu anda ligde bulunuduğu konumu hak etmediğininin farkındayız. Şimdi bu kötü durumu düzeltmek için elimizde iyi bir fırsat var. Lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirerek ikinci yarıya çok daha güçlü girmek istiyoruz. Bende kendi hatalarımı düzeltip, gol fırsatlarını daha iyi değerlendireceğim" diye konuştu.

HASAN'A TEKLİF BOLLUĞU
Uzun zamandır Trabzonspor kadrosunda yer almasına karşın, yedek kulübesine mahkum olan futbolcular arasında bulunan tecrübeli futbolcu Hasan Üçüncü'ye Süper Lig'den bir çok takımdan teklif geldiği öğrenildi. Başta Çaykur Rizespor olmak üzere, Kayserispor, Konyaspor, Vestel Manisaspor ve Kasımpaşaspor kulüplerinin Hasan'ı transfer etmek için girişimlerde bulunduğu ancak Teknik Direktör Ersun Yanal'ın bu futbolcu hakkındaki kesin kararını vermediği için tranfserin gerçekleşmediği öğrenildi.

26.12.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

Koray
kaynak ???

Terzioğlu
26.12.2007, 16:41
Kaynak: DHA

yaziyor ya...
aldigim sayfa ise www.sporx.com

TSezgin61
26.12.2007, 16:41
yok ya yalan...

benim anladigim su, suan hala pazarliklar sürüyor, ama büyük ölcüde anlasirlar... yani bukadarda milleti ümitlendirip kapatmazlar...(INSALLAH)

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 16:43
bence dogru dur cuma gunu gelebilirler buyukbir ihtimal ozaman

Cem Balcı
26.12.2007, 16:48
Kaynak: DHA

yaziyor ya...
aldigim sayfa ise www.sporx.com (http://www.sporx.com)

dha ya güvenirim.doğru olabilir busefer.

Süleyman Eruyar
26.12.2007, 16:48
yönetime sesleniyorum, hasan üçüncünün parasını yatırmayın, gitsin fifaya başvursun, siz nasılsa gönderemiyorsunuz..

Ömer SEVİNÇ
26.12.2007, 16:49
bence dogru dur cuma gunu gelebilirler buyukbir ihtimal ozaman

Cuma günü olunca da Pazartesi gelecek derler:)

hüseyin1975
26.12.2007, 16:49
Bu iki Brezilyali alincak. Hoca Alexde Alex diyor. Hoca bu ikisini istiyor. Nuri Baskan Hocami kirmaz:D
Kalecide kesinlikle alacagiz. Keske iki Genc yerli kaleciyide alabilsek.
Üzerlerine her yapilayak Transferde Bonus olacak.:p

Koray
26.12.2007, 16:50
Cuma günü olunca da Pazartesi gelecek derler:)

pazartesi giydin fesi...salı sallanır çarşamba çarşafa bulanır,cuma mübarek gün :)

bu adamlar gelmez öyle görünüyo..

hüseyin1975
26.12.2007, 16:51
yönetime sesleniyorum, hasan üçüncünün parasını yatırmayın, gitsin fifaya başvursun, siz nasılsa gönderemiyorsunuz..

Karari Ersun Hocam verecekdir.
Bircok Hoca Hasan icin Kadroda bulunmasi gereken kisi dediler.
Profesyonel bir Eleman. Hic küsmüyor, Olay yaratmiyor. Oynadiginda ise elinden geleni yapiyor.
Kadro genis tutulmasi lazim.

Cem Balcı
26.12.2007, 16:52

...:D umarın yakında oda kaçar.:D

Erdem Keser
26.12.2007, 16:54
Var bu Alex'te bi keramet heralde hoca bu kadar istediğine göre..:)

Süleyman Eruyar
Karari Ersun Hocam verecekdir.
Bircok Hoca Hasan icin Kadroda bulunmasi gereken kisi dediler.
Profesyonel bir Eleman. Hic küsmüyor, Olay yaratmiyor. Oynadiginda ise elinden geleni yapiyor.
Kadro genis tutulmasi lazim.

hasan üçüncü ile olacak kadro genişliği ne kadar sağlıklı olabilirki, küsmüyor diye koca kulup oyuncusunu göndermeyecekmi,

Erkut Ay
bu hasan 10 sezondur kulübede direk gibi oturuyor birinin vasiyetimi vardı kardeşim bu adam oynamasın siz ömür byu karnını doyurun diye bu adam gidermi tekne elinde nasıl olsa...

hüseyin1975
26.12.2007, 16:56
hasan üçüncü ile olacak kadro genişliği ne kadar sağlıklı olabilirki, küsmüyor diye koca kulup oyuncusunu göndermeyecekmi,

Hayir tabi ama Hocalar genelde iyi calisan, sürekli sakatlanmayan, kulübede oturunca ariza cikarmayan Adamlari sever:)

Fatih
26.12.2007, 16:58
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/68/Fernand%C3%A3o_e_Lula.jpg/250px-Fernand%C3%A3o_e_Lula.jpg (http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Fernand%C3%A3o_e_Lula.jpg)
Fernandão with President of Brazil Lula.

Personal informationFull nameFernando Lúcio da CostaDate of birthMarch 18 (http://en.wikipedia.org/wiki/March_18), 1978 (http://en.wikipedia.org/wiki/1978) (1978-03-18) (age 29)Place of birth Goiânia (http://en.wikipedia.org/wiki/Goi%C3%A2nia), Brazil (http://en.wikipedia.org/wiki/Brazil)Height1.90 m (6 ft 3 in)Playing positionCentre Forward (http://en.wikipedia.org/wiki/Football_%28soccer%29_positions#Centre_Forward)Clu b informationCurrent clubInternacional (http://en.wikipedia.org/wiki/Sport_Club_Internacional)Number9Youth clubs1995-1996Goiás (http://en.wikipedia.org/wiki/Goi%C3%A1s_Esporte_Clube)Senior clubs1YearsClubApp (Gls)*1997-2000
2001-2003
2003-2004
2004-presentGoiás (http://en.wikipedia.org/wiki/Goi%C3%A1s_Esporte_Clube)
Marseille (http://en.wikipedia.org/wiki/Olympique_de_Marseille)
Toulouse (http://en.wikipedia.org/wiki/Toulouse_FC) (loan)
Internacional (http://en.wikipedia.org/wiki/Sport_Club_Internacional)73 (17)
61 (6)
16 (3)
108 (40) National team2005Brazil (http://en.wikipedia.org/wiki/Brazil_national_football_team)1 (0)1 Senior club appearances and goals
counted for the domestic league only.
* Appearances (Goals)

Fernando Lúcio da Costa, also called Fernandão (born March 18 (http://en.wikipedia.org/wiki/March_18), 1978 (http://en.wikipedia.org/wiki/1978) in Goiânia (http://en.wikipedia.org/wiki/Goi%C3%A2nia),

irfanb
26.12.2007, 17:01
Brezilyali futbolcularla anlasildigini ilk olarak bir hafta kadar önce Devletin resmi kanali TRT ekranilarindan duymustuk ama haberin dogrulugu tescil edilmedi .
Hristiyan dünyasi su an Noel tatilinde.Eglence kutlama disinda bir islem yok.Anlasma, görüsme hikaye bu gün itibariyle.

Murat Altun
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/68/Fernand%C3%A3o_e_Lula.jpg/250px-Fernand%C3%A3o_e_Lula.jpg (http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Fernand%C3%A3o_e_Lula.jpg)

Personal informationFull nameFernando Lúcio da CostaDate of birthMarch 18 (http://en.wikipedia.org/wiki/March_18), 1978 (http://en.wikipedia.org/wiki/1978) (1978-03-18) (age 29)Place of birth Goiânia (http://en.wikipedia.org/wiki/Goi%C3%A2nia), Brazil (http://en.wikipedia.org/wiki/Brazil)Height1.90 m (6 ft 3 in)Playing positionCentre Forward (http://en.wikipedia.org/wiki/Football_%28soccer%29_positions#Centre_Forward)Clu b informationCurrent clubInternacional (http://en.wikipedia.org/wiki/Sport_Club_Internacional)Number9Youth clubs1995-1996Goiás (http://en.wikipedia.org/wiki/Goi%C3%A1s_Esporte_Clube)Senior clubs1YearsClubApp (Gls)*1997-2000
2001-2003
2003-2004
61 (6)
16 (3)
108 (40) National team2005Brazil (http://en.wikipedia.org/wiki/Brazil_national_football_team)1 (0)1 Senior club appearances and goals
* Appearances (Goals)

Fernando Lúcio da Costa, also called Fernandão (born March 18 (http://en.wikipedia.org/wiki/March_18), 1978 (http://en.wikipedia.org/wiki/1978) in Goiânia (http://en.wikipedia.org/wiki/Goi%C3%A2nia),

bu antonio banderas değilmi yahu :D

Süleyman Eruyar
Hayir tabi ama Hocalar genelde iyi calisan, sürekli sakatlanmayan, kulübede oturunca ariza cikarmayan Adamlari sever:)

bu konuda haklısın, zaten antremanda sakatlanmadımı sorun yok, topu topu kaç hafta oynuyorki:) neyse ya yokmu transfer, aloo arkadaşlar varmı bişeyler:):) daha demin bir arkadaş emre, ibrahim akın alındı filan dedi, 20 dakka sonra emre galatasaray a gitti haberi geldi, şimdide bizim menejer ibrahim akın da kim diyor:),

ben iddaa ediyorum bu topikte 170-200 sayfa arasında kesinleşen bir transferi konuşuruz..

S.F.K.

2001-2003
2003-2004
61 (6)
16 (3)
* Appearances (Goals)

abi Türkçe meali ney acaba bizi ilgilendiren bi durum varmı yoksa takı merasiminden bi görüntümü:)

S.F.K.
26.12.2007, 17:03
bu antonio banderas değilmi yahu :D

:):)
valla alemsin yahu bende birine benzeteceğim acaba kim bu diyorum

Süleyman Eruyar
26.12.2007, 17:03
oynadığı takımları attığı gol sayısını belirtiyor herhalde, brezilyalıymış ondan sonra domestic liginde en başarılı oyuncu falan filan..

İsmail Çavuşoğlu
26.12.2007, 17:04
yattara ve ıbrahim akın meselesını kapattık ıyı oldu..
birde transfer denilen olay çok da basit bir iş değil arkadaşlar.gerçekten zor.bize biraz daha sabredip beklemek kalıyor.
ama burda o geldi bu gitti gibi haberleri okumak arkadaşlarımın düşüncelerini öğrenmekten büyük zevk alıyorum.birde 80 li sayfaları okudum resmen koptum:)
ne cevat kol muş ya
bir daha ne zaman cıkacakki bu acaba??

Erkut Ay
26.12.2007, 17:04
hiç bir futbolcunun iyi niyetli olması o takımdan geçineceği anlamına gelmez burda herkes iyi niyetli bizide alsın kulübede oturtsunlar o zaman ne katmış hasan bu takıma hesaplasan 2 maç oynamamıştır örnek nedense selçuk inan için 3.5 milyon euro fazla görülmekte ama hasan üçüncüye oturduğu yerden 1.5 milyon euro normal bulunmakta aradaki kapasiteyide düşünün birde bu takımın hedefi şampiyonluk ....

irfanb
26.12.2007, 17:05
abi Türkçe meali ney acaba bizi ilgilendiren bi durum varmı yoksa takı merasiminden bi görüntümü:)

Müstakbel kayinpederinden bir ceyrek altin :) :)

TSezgin61
26.12.2007, 17:06
brezilyalilarla anlatsik bu kesin, yani futbolcularla anlasma saglandi. yani bütün tv kanallari bunu diyor zaten. sorun yok.

sorun bonservislerini almakta, yani görüsmeler sürüyor, olay bu...

insallah alirlarda uzun zaman sonra A plani olarak bir futbolcu almis oluruz

Koray
26.12.2007, 17:07
oyuncuyla anlaşsan kaç yazar kulübü verdikten sonra...

TSezgin61
26.12.2007, 17:07
Müstakbel kayinpederinden bir ceyrek altin :) :)

bu aralar zaten dügünlerde moda oldu. "RAHMETLI DEDESINDEN CUMHURIYET ALTINI":)

hüseyin1975
26.12.2007, 17:09
hiç bir futbolcunun iyi niyetli olması o takımdan geçineceği anlamına gelmez burda herkes iyi niyetli bizide alsın kulübede oturtsunlar o zaman ne katmış hasan bu takıma hesaplasan 2 maç oynamamıştır örnek nedense selçuk inan için 3.5 milyon euro fazla görülmekte ama hasan üçüncüye oturduğu yerden 1.5 milyon euro normal bulunmakta aradaki kapasiteyide düşünün birde bu takımın hedefi şampiyonluk ....

Demek Hasan 1,5 Milyon Avro kazaniyor?
Bu durumda elbet gitmeli ama ben bu kadar aldigina inanmiyorum.
Kaynak nedir?

İsmail Çavuşoğlu
26.12.2007, 17:09
ligradyoda tranfer haberleri var arkadaşlar su anda gs den bahsediyor..

Erkut Ay
26.12.2007, 17:13
Demek Hasan 1,5 Milyon Avro kazaniyor?
Bu durumda elbet gitmeli ama ben bu kadar aldigina inanmiyorum.
Kaynak nedir?
bu miktardan eksik almadığını düşünüyorum celalettin 1 milyon euro aldıktan sonra bu meblanın eksik olmasıda farketmez 10 sezondur bu takımda hasan hangi maçta takıma katkı yaptı merak ederim ....

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 17:14
hasan talipleri cokmus ama bence satilmamali bence
iyioynuyor

asimavi
26.12.2007, 17:14
bu iki adamı alırsak sorunu % 50 çözeriz yani atak yönüyle problem kalmaz ....tabi hücüma genç takviyeside yapılacak bunu da düşünürsek ikinci yarı için hücum sorunumuz kalmaz ...hatta bu oyuncularla ligin en iyi hucum gücü olan takımı bile olabiliriz......

.....eğer 3 yabancı alınacak sa ....üçüncü yabancı defan yada sol kanat olur ...buda eğer sol açık olursa mansare olur ve elex bek te oynar .....veya defan olursa alex ortada oynar gökdeniz sola gecer .....birde yerli stoper ve kaleci aldıkmı....toplanda 5 trabsferle gerçekten kaliteli ve isabetli transferler yapılmış olur.....

....emre güngör alınsaydı iyi olurdu ama gs ye gitti galiba .....benim defan adayım alpaydır ...tamam belkiş yaşlandı ama 34 yaş bi defans için yaşlı olsa bile iyi bir yaş ...hem adı ve tecrübesi yeter ...
...tabi daha kaliteli biri alınırsa bişey diyemem... ama alpay şuan alınabilir pek bi maliyeti de yokm ssanırım....en azından ikinci yarıyı çıkarttırır bize yazın kaliteli yabancı bir stoper alınöması lazım ..... tabi birde tanınmış bi 10 numara marcelinho gibi ....ama bu iki si ancak seneye olur ......

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 17:15
bu miktardan eksik almadığını düşünüyorum celalettin 1 milyon euro aldıktan sonra bu meblanın eksik olmasıda farketmez 10 sezondur bu takımda hasan hangi maçta takıma katkı yaptı merak ederim ....

sana bir örnek gökdeniz iddaaa dan ceza almisti 6 ay galiba o cezadan cikdikdan sonra ilk maci gs maciydi omaci da1 -1 oynamistik o macdaki asisti yapmisti hatirlatirim

Koray
kusura bakmada kafaymı yedin kardeş ne alpay'ı ????

Adem Erdoğan
hasan talipleri cokmus ama bence satilmamali bence
iyioynuyor

nerde yedek klübesindemi iyi oynuyor.

Terzioğlu
26.12.2007, 17:16
....emre güngör alınsaydı iyi olurdu ama gs ye gitti galiba .....benim defan adayım alpaydır ...tamam belkiş yaşlandı ama 34 yaş bi defans için yaşlı olsa bile iyi bir yaş ...hem adı ve tecrübesi yeter ...
...tabi daha kaliteli biri alınırsa bişey diyemem... ama alpay şuan alınabilir pek bi maliyeti de yokm ssanırım....en azından ikinci yarıyı çıkarttırır bize yazın kaliteli yabancı bir stoper alınöması lazım ..... tabi birde tanınmış bi 10 numara marcelinho gibi ....ama bu iki si ancak seneye olur ......

Yok Oktay Derelioglu :)

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 17:17
nerde yedek klübesindemi iyi oynuyor.

oynadimaclarda iyiy di ayada aklimda iyi taraflari kalmis

İsmail Çavuşoğlu
26.12.2007, 17:19
yok kardeş ne alpay ı düşencene saygılıyım ama olmaz mumkun değil..

S.F.K.
26.12.2007, 17:19
bu alındı denilen Brezilyalı 2 oyuncu hangi mevkilerde oynuyorlar bilen arkadaşlar bi aydınlatsa bilen tabi mümkünse

Erkut Ay
26.12.2007, 17:20
sana bir örnek gökdeniz iddaaa dan ceza almisti 6 ay galiba o cezadan cikdikdan sonra ilk maci gs maciydi omaci da1 -1 oynamistik o macdaki asisti yapmisti hatirlatirim
iyi o zaman 2015 tede elimizde olur hasan oturduğu yerden doyururuz karnını soranada 2004 te bi asist yapmıştı deriz....

Koray
26.12.2007, 17:22
bu alındı denilen Brezilyalı 2 oyuncu hangi mevkilerde oynuyorlar bilen arkadaşlar bi aydınlatsa bilen tabi mümkünse

fernando_forvet

alex_forvet arkası (solak)

ama daha bişesinin netleştiği yok...herkes kafasına göre sallıyo...

AYYILDIZ
26.12.2007, 17:25
Iki brezilyali alinip Jefferson ikna edilirse kaleci sorunuda ortadan kalkar stoperede oftastan girayi alip transferi kapayabiliriz.3=4 tanede isimle yollari ayirmaliyiz

Muhammed KOÇ
26.12.2007, 17:26
tam aradığımız adamlar iyi olacak.
bide defansla kaleci alsak tam olur..

Sythn_MoLL
26.12.2007, 17:27
Torpilli Hasan i istemiyoruz artik yaaa , yeter kulubu hep sömürdü,ersun hocam daha neye kararveremedin ben hasan ucuncu alt yapidan ilk as takima ciktigi zaman kararimi vermistim bu adamdan topcu olmaz diyee... gerci hasanla yattara futbol olarak degilde kisisel olarak iyi anlasiyorlar hasanin gitmesi yattari etkiler mi :D

hüseyin1975
26.12.2007, 17:29
Torpilli Hasan i istemiyoruz artik yaaa , yeter kulubu hep sömürdü,ersun hocam daha neye kararveremedin ben hasan ucuncu alt yapidan ilk as takima ciktigi zaman kararimi vermistim bu adamdan topcu olmaz diyee... gerci hasanla yattara futbol olarak degilde kisisel olarak iyi anlasiyorlar hasanin gitmesi yattari etkiler mi :D

Hasan Yattaranin Tercümani olarak kalsin:p
Nede olsa Agabeyimis. Yani Dilinden anliyordur:p:p

karayamayman
26.12.2007, 17:54

Ben de iyi niyetliyim, bana da versinler o parayi, antreman kacirmam...

Koray
26.12.2007, 17:55
ne 1,5 euro su yaa...hasan 700 milyar para alıyo...

hüseyin1975
26.12.2007, 17:56
İkinci devre takvimi
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120807ceyhun.jpgTurkcell Süper Lig'de 2007-2008 sezonunun ikinci yarısı lige verilen 18 günlük devre arası tatilinin ardından 11, 12 ve 13 Ocak 2008'de oynanacak 18. hafta maçlarıyla başlayacak.

2007-2008 sezonu, 9, 10 ve 11 Mayıs 2008'de yapılacak 34. ve son hafta maçlarıyla sona erecek. Bu arada, Turkcell Süper Lig'de ikinci yarı başlamadan önce, Fortis Türkiye Kupası'nda gruplarda 2. maçlar 6 Ocak, 3. maçlar da 9 Ocak'ta oynanacak. Buna göre takımımız ligin ikinci yarısına deplasmanda oynayacağı Sivasspor maçıyla başlayacak. Fortis Türkiye Kupası’nda ise Trabzonspor 6 Ocak 2008’de kendi sahasında MKE Kırıkkalespor, 9 Ocak’ta da deplasmanda Adana Demirspor ile karşılaşacak.

-----------------------

Lige verilen "ara" gercekden cok ama cok kisa. Transferler Haftaya bitmesi lazim!
Yani bence olacak is degil.
Haftaya Pazar macimiz var ya :-(

S.F.K.
26.12.2007, 17:57
her sorun halloldu Hasan kaldı halledilmedik
Hasanı gönderirsek veya beleş oynatırsak ki ilk 11 de zaten yok düzlüğe çıkarız heralde.

nakzo
26.12.2007, 18:07
Ben size şunu söyleyeyim sevgili tarbzonspor sevdalıları,hayatlarının belli bir kısmını türlü sıkıntılara rağmen oldurulmayan bir hayala kaptıran yüce insanlar, biz yine boş konuşuyoruz.Göreceksiniz bunlar yine BİZİ HAYALLERİMİZE KAVUŞTURACAK HİÇBİR DİŞE DOKUNUR EYLEMDE BULUNMAYACAKLAR.........

Mehmet Fırat
26.12.2007, 18:07
Arkadaşlar, Emre Güngör GS'de maalesef.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=120349

Ertan1982
26.12.2007, 18:15
Arkadaşlar, Emre Güngör GS'de maalesef.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=120349

Resmi sitede yaziyor.

http://www.galatasaray.org/detay.asp?PID=1094&HID=1&haberID=302994

Adamlar Borc icinde ama hemen Transfer yaparlar.Bizimkilerde yok Cuma gelecek yo Pazartesi gelecek oyaliyip dururlar.Bir bakmissin Lig baslamis.:(

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 18:18
yuzuncu sayfaya yaklastik ama halan daha transfer yok

İsmail Çavuşoğlu
26.12.2007, 18:19
ersun hoca bugun için bir basın toplantısı yapacaktı ne oldu bilen varmı??

Samet Berber
26.12.2007, 18:19
ya şu brezilyalılardan haber yok mu hala...

lazo1967_61
26.12.2007, 18:20
yonetim istifa

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 18:21
ersunhoca tolantimi yapicakti bugun?

Erkut Ay
26.12.2007, 18:22
alex in robot versiyonunu getirirler kutuda hafta sonu hasan üçüncü gibi kulübede oturur:)

lazo1967_61
26.12.2007, 18:22
yuzuncu sayfaya yaklastik ama halan daha transfer yok

biz bu gidisle 500. sayfada bile transfer haberi olmaz

lazo1967_61
26.12.2007, 18:23
ulan bu kadar zormu bir futbolcu transfer etmek
iki brezilyali alamdilar masallah

lazo1967_61
26.12.2007, 18:26
habere bakiyorum
alex tamam sirada fernandao
baska bir habere bakiyorum
fernandao tamam alex sirada
ne istir anlamadim
bikmadilarmi yalan haber yazmaktan
bu kada alcak gonullu bir medya olabilirmi???????????????????????????????????????? ???

hüseyin1975
26.12.2007, 18:28
Arkadaslar size su an icin verebilecegim en iyi Haber: 3 Hafta sonra Lig Macimiz oldugu icin bu sefer aci cekme süremiz daha kisa olacak:D

Sabir kardesler az sabir.

AYYILDIZ
26.12.2007, 18:33
habere bakiyorum
alex tamam sirada fernandao
baska bir habere bakiyorum
fernandao tamam alex sirada
ne istir anlamadim
bikmadilarmi yalan haber yazmaktan
bu kada alcak gonullu bir medya olabilirmi???????????????????????????????????????? ???

Kardes bu neki gecen sene wagner bi geliyordu bi gidiyordu alacagiz diye gece ligtvde adamin maclarini izliyodum ondan onceki sene zurawskide geldi gelecek bekliyorduk.Bakalim bu sene ne olacak

winner
26.12.2007, 18:35
Evet iki sezondur transfer dedikodularında bizimle adı geçen Emre Güngör Gs'li olmuş.İnanıyorumki gs, emre Güngör gibi genç ve geleceği olan bir oyuncuyu komik bir paraya almıştır.1 milyon dolar+bouzid mesela...

Bizse bu oyuncuya yıllardır talibiz,en azından bu yönde çok haber çıktı birçoğuda bu transfer döneminde hatta birkaç gün öncesine kadar,stopere ihtiyacımız var ama mesela 1 milyon dolar+Çağdaş'a biz bitiremiyoruz bu tarnsferi.Ya bizim yönetimler çok beceriksiz ya da bizim bilmediğimiz şeyler var...

lazo1967_61
26.12.2007, 18:35
sabir sabirda bir yere kadar
biktim beklemekten
her transfer donemi boyle 1000 tane isim ortada geziyor
ama en sonda izlenmemis futbolcularla imza atiliyor

Samet Yildirim
26.12.2007, 18:36
Az sakin arkadaslar alala...KARBUS almak gibi olmuyor futbolcu transferi hele pahali futbolcularsa ozaman hic kolay olmuyor...yakinda FERNANDAO-ALEX bizim olacakdir az sabir...Insallah SELCUK INAN da gelir ozaman süper olur...

az sabir...

TRANSEFR mecbur yapilacak iyi transfer mecbur yapilacak anlayan anlamisdir...

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 18:38
sabir herseyin basidr sabirliolmamiz gerekiy

lazo1967_61
26.12.2007, 18:40
sabir herseyin basidr sabirliolmamiz gerekiy

sabir her seyin basi olsa simdi biz sampiyonlar ligini bile kazanmistik
23 senedir sabir ediyoruz

hüseyin1975
26.12.2007, 18:41
Ersun Hocam Baskanla görüsdükden ve yanindan ayrildikdan sonra Mutlu gözüküyormus.
Buna güvenin ve sakin olun:D

Ha belki Transfer yapamiyacaklarini anladigi ve Tazminat Konusunda anlasdigi icin Mutludur bu tabi ayri Konu:p:p:p

Hüdai Pervaneli
26.12.2007, 18:41

sabir sabir cehelsea 50 yil sonra sampiyon oldu sabir sabir azkaldi ama biz daha erken sampiyon olucaz

coskun0661
26.12.2007, 18:42
bu başlık adamı delirtir vala:D

lazo1967_61
26.12.2007, 18:44
sabir sabir cehelsea 50 yil sonra sampiyon oldu sabir sabir azkaldi ama biz daha erken sampiyon olucaz

tamam bizim basimizada abromovic gibi adam gelsin sabirli olurum ama 2 senedir ayni hikaye

hüseyin1975

Güzel Kardesim.

23 Yildir Genel anlamda Sabir etmedigimiz icin Sampiyon olamadik.
Ve tabi yapilan Haksizliklar yüzünden Sampiyon olamadik.
Ali Sen gibi Kansizlarin yüzünden Sampiyon olamadik.
Cem Papila gibi Vicdansizlarin yüzünden Sampiyon olamadik.
Yerel Medyanin yerine göre saacmaladiklari yüzünden Sampiyon olamadik.
Istanbul Medyasinin kayirmalari yüzünden Sampiyon olamadik.
Büyüklerimizin birlesecegine rekabet yapmalari yüzünden Sampiyon olamadik.

Kasım Hilal
Bir müddet sonra kimin alındığı ya da alınacağı ne yazık ki önem taşımıyor bence..
yahu bir yetkili de çıkıp konuşmuyor, "... isimli oyuncuyu alacağız" ya da "... ile kesinlikle ilgilenmiyoruz" diye...
E omlar konumayınca gazeteler uyduruyor da uyduruyor.
Mubarek bizimki transfer atağı değil dünya turu..

Cem Akyüz
Ersun Hocam Baskanla görüsdükden ve yanindan ayrildikdan sonra Mutlu gözüküyormus.
Buna güvenin ve sakin olun:D

Ha belki Transfer yapamiyacaklarini anladigi ve Tazminat Konusunda anlasdigi icin Mutludur bu tabi ayri Konu:p:p:p

sana güveniyorum Hüseyin ağabey Ersun Hoca gülüyosa bizimde gülmemiz yakındır:)

hüseyin1975
26.12.2007, 18:45

Delirtmesine gerek yok vallahi.
Bu Baslikda saatlerini geciren (benim gibi) zaten akilli degil:p:p:p

lazo1967_61
26.12.2007, 18:45

Ne delisi adami cildirtir
bir dakka seviniyorsun bu sevinc 5 dakka surmeden bir haber adami sinirden boguyor

lazo1967_61
26.12.2007, 18:46
Delirtmesine gerek yok vallahi.
Bu Baslikda saatlerini geciren (benim gibi) zaten akilli degil:p:p:p

demekki trabzonda akilli insan yok:D:D:D

omermk
emre güngör gs ye, caner, bjk ya, holosko bi yerlere...
selçuk inan pahalı, mehmet yıldız o da pahalı, alex-fernando onlarda pahalı...
hee bi de elimizdeki yattara yı kaçırma durumu var.
bu adamların iyi niyeti tartışılırda, tartışılmayacak tek bir şey var; bu yönetim gerçekten hayatımda gördüğüm en beceriksiz, en kabiliyetsiz, en iş bilmez, en zeka yoksunu insanlardan oluşuyor.
istesen toplayamazsın bu kadar ahmağı bir araya...
kaç gündür iş yoğunluğundan okuyamıyorum haberleri ama akşamüstü girip bi bakayım belki iyi bişeyler vardır diyorum daha çok moralim bozuluyor...
yarın ne okuyacağız acaba gazetelerde ''gökdeniz transfer taksitleri yatırılmadığı için fb ile anlaşma imzaladı'' böyle bir haber çıksa hangimiz şaşırırız ki...
bi yönetim yanlış futbolcu transfer edebilir, bi yönetim ekonomik koşulları iyileştirmekte başarısız olabilir, bi yönetim tesisleşmede başarısız olabilir ama kardeşim bi yönetim bi şeyleri de doğru yapar. hee hiç bişeyi beceremedi mi en azından adam gibi bi kongre yapar bi daha da aday olmaz. bunu bile becermekten aciz bu adamlar.
yuh be kardeşim yuh...

Samet Berber
bensiz transfer başlığı mı olur yaa :):)

hala yok değil mi kesin bir şey...

hüseyin1975
26.12.2007, 18:48
demekki trabzonda akilli insan yok:D:D:D

Olmazmi Kardesim.

Akilli olanlar buraya takilmiyor ve dogruca Brezilyaya gidiyor.:p
Anladin sen onu:D

hüseyin1975
26.12.2007, 18:49
bensiz transfer başlığı mı olur yaa :):)

hala yok değil mi kesin bir şey...

Vallahi senin 10 Numarani bu Transfer Sezonuda alamiyacaklar:p:p:p

Koray
26.12.2007, 18:49
Allahım sn aklıma mukahit ol...her transfer sezonu geldiğinde bize sabır ihsan eyle..

Samet Berber
26.12.2007, 18:50
Allahım sn aklıma mukahit ol...her transfer sezonu geldiğinde bize sabır ihsan eyle..
amiiinnnnn :D:D

lazo1967_61
26.12.2007, 18:52
amiiinnnnn :D:D

akilmi kaldi bunlarin yuzunden

Samet Berber
26.12.2007, 18:53
Vallahi senin 10 Numarani bu Transfer Sezonuda alamiyacaklar:p:p:p
o iş sanırım seneye kaldı :D:p:p

Volkan Albayrak
26.12.2007, 18:56
o iş sanırım seneye kaldı :D:p:p

biz kaç senedir 10 nuamar arıyoruz benim hatırladığım şampiyonluğa oynadığımız zaman kinkladzenin transferini bekliyoduk 10 numara diye 12 senedir hep transfer sezonlarında bekliyoruz bi ara marce ile umutlandık oda boş çıktı

lazo1967_61
26.12.2007, 18:58
biz kaç senedir 10 nuamar arıyoruz benim hatırladığım şampiyonluğa oynadığımız zaman kinkladzenin transferini bekliyoduk 10 numara diye 12 senedir hep transfer sezonlarında bekliyoruz bi ara marce ile umutlandık oda boş çıktı

10 numarayi ver hasan ucuncuye bak sen daha o bolgede sorunumuz olurmu

Samet Berber
26.12.2007, 18:59
vallaha bana marcelinho demeyin içim acıyor . adamı sağolsun ziya sol kanatta oynattı , forvette oynattı , önlibero oynattı bi tek forvet arkası oynatmadı adamda çekti gitti, şimdi takımının en önemli oyuncusu :mad::mad:

sağol ziya hoca çok sağol :mad:

SDanışmaz
26.12.2007, 19:04
vallaha bana marcelinho demeyin içim acıyor . adamı sağolsun ziya sol kanatta oynattı , forvette oynattı , önlibero oynattı bi tek forvet arkası oynatmadı adamda çekti gitti, şimdi takımının en önemli oyuncusu :mad::mad:

Bir oraya sıra gelmemişti zaten.. Gelseydi belkide bu durumlara düşmezdik...

Mehmet_Mercanlı
26.12.2007, 19:07
şimdi - emre kaçtı, selcuk gelmıyo, ibo zaten yokmuş

bu nuri yönetimi sayesinde alıştık elimizden adam alanlara

lazo1967_61
26.12.2007, 19:12
bu yonetim transfer yapamaz yapamaz yapamaz yapamaz

hüseyin1975
26.12.2007, 19:12
Emreyi ezikler almis.
Türk Futboluna Hayirli Ugurlu olsun.
Yine Istanbul Sehrinin Büyüsüne kapilan Genc ve Cahil bir Futbolcu!
Yine kendini Yabanci Yildizlarin arkasinda bulacak birisi.

Transfer yaparken biz ezikler ile yarismiyoruz!
Bit maalesef Istanbul Sehri ile yarisiyoruz.
Türkiyenin bir col Sehrinden Insanlar istanbula Göc etti.
Bircok Futbolcu belki orada Akrabalari yasadigi icin o Sehri tercih ediyordur???

Egemen
26.12.2007, 19:16

haberin yalan oldugu aha burdan belli herif 29 yaşında.. ulan az açın bakın şu internete haber yaparken..

fetvaci
26.12.2007, 19:16
10 numarayi ver hasan ucuncuye bak sen daha o bolgede sorunumuz olurmu

süper espri hakkaten :D

_SeRKaN_
26.12.2007, 19:18
haberin yalan oldugu aha burdan belli herif 29 yaşında.. ulan az açın bakın şu internete haber yaparken..

Belki ana yaşı 27 dir nüfusta büyük yazılmıştır :D:D bayağı bir araştırmışlar anlaşılan :D

Egemen
26.12.2007, 19:19
fernandao
73 (17)
61 (6)
16 (3)
108 (40)
* Appearances (Goals)

habunun neresi golcü :D tekke bi sezonda atayi bunun attuklarini :D

Egemen
26.12.2007, 19:21
Belki ana yaşı 27 dir nüfusta büyük yazılmıştır :D:D bayağı bir araştırmışlar anlaşılan :D

hee.. hiç oni düşünmedum :D

35deniz
26.12.2007, 19:26
bunlar hıc kımseyı alamaz arkadaslar bunlardan cacık olmaz

My
26.12.2007, 19:26
Menajeri Adnan Demir Ligtv'ye açıklıyor. Yattara alacaklarını FİFA'ya yansıtmış. Trabzonspor'un Yattara'ya 16 maçlık maç başı alacakları ve maaşı ödemesi varmış ve kulüp Yattara'nın tüm alacaklarını ödemiş. Yani no problem uşaklar rahat olun :)

Samet Yildirim
26.12.2007, 19:27
Menajeri Adnan Demir Ligtv'ye açıklıyor. Yattara alacaklarını FİFA'ya yansıtmış. Trabzonspor'un Yattara'ya 16 maçlık maç başı alacakları ve maaşı ödemesi varmış ve kulüp Yattara'nın tüm alacaklarını ödemiş. Yani no problem uşaklar rahat olun :)

bu ödeme dün gerceklesmis ve sorunun olmadigini söyledi...

lazo1967_61
26.12.2007, 19:27
oley ilk transferimizi yaptik

14cell61
26.12.2007, 19:34
ibrahim akın ibb ye satıldı

Samet Berber
26.12.2007, 19:35
ibb bile transfer yaptı :)

14cell61
26.12.2007, 19:36
İbrahim Akın İBB'de

Beşiktaş İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la İbrahim Akın2ın bonservisi için 1 Milyon 100 Bin YTL karşılığında anlaşmaya vardı.

FEDAİ
26.12.2007, 19:37
cincon trabzonda mutsuz olan yattara ya teklif götürebilirmiş.kaynak ntv

vatandas61
26.12.2007, 19:38

marce bizde oynarken topu bile durduramiyordu, forvet arkasi oynasa ne olur. iyi futbolcu her mevkide oynar. adam buraya geldigine pisman bi hali vardi zaten. ama keske adam gibi oynayip kalsaydi diye düsünüyor insan.

Erkan
26.12.2007, 19:39

Ben futbol gundeminde dinledim, (Lig tv) Problem olabilir, Yattara donup donmeyecegini soylemedi.. Adnan Demire,

Samet Berber
26.12.2007, 19:40
marce bizde oynarken topu bile durduramiyordu, forvet arkasi oynasa ne olur. iyi futbolcu her mevkide oynar. adam buraya geldigine pisman bi hali vardi zaten. ama keske adam gibi oynayip kalsaydi diye düsünüyor insan.
eğer marce pişman olduysa bile bunun tek şuçlusu ziya doğandır.

lazo1967_61
26.12.2007, 19:43
zaten bu noktaya gelmemizin iki nedeni vardir
birisi albayrak
ikincisi kel ziya

lazo1967_61
26.12.2007, 19:48
yattara gitmeden once ne dedi
trabzonsporda mutluyum
o kadar

hüseyin1975
26.12.2007, 19:50
Cimbom denen eziklerin Basina Yattara kadar TAS düssün.
Ulan 3 Metre düz yürüyebilen kimi gördüyseniz Transfer ettiniz. Bu Sezon kacinci Transfer. Yinede Lider degilsiniz.
Gözünüz doysun be ac köpekler!

lazo1967_61
26.12.2007, 19:50
Milli futbolcuları Selçuk İnan ile ilgili olarak Trabzonspor ile görüştüklerini belirten Vardarer ''Trabzonspor ile anlaşamadık. Bu görüşmenin dışında başka bir gelişme yaşanmadı. Selçuk İnan'ı Fenerbahçe takımı zaten istemiyor. Fenerbahçe'nin bizden talep ettiği bir futbolcu yok '' diye konuştu

lazo1967_61
26.12.2007, 19:51
Cimbom denen eziklerin Basina Yattara kadar TAS düssün.
Ulan 3 Metre düz yürüyebilen kimi gördüyseniz Transfer ettiniz. Bu Sezon kacinci Transfer. Yinede Lider degilsiniz.
Gözünüz doysun be ac köpekler!

o kadar transfer yaptilar ama
bu transferlerin hicbirisi oynamiyor

BDiler61
26.12.2007, 19:51
işler yine karışıyor:mad::mad::mad:

hüseyin1975
26.12.2007, 19:54
Aclikdan agizlari kokuyor ama yinede Transfer oluyor.

Tabi neden olmasin.
Devlet onlara Torpil geciyor.
Yok Bedava Araziler, yok 49 Yil Kira almamalar.

Bizde Devletin Malini yesek isler Kolay olurdu.

Bu devirde iyilere Dünyada yer yok maalesef!!!

AYYILDIZ
26.12.2007, 19:56
Kimse Yattarayi bizden alamaz arkadaslar rahat olun.Su brezilyalilar ve selcuk inani alsaydik cok iyi olurdu bakalim neler olacak.

Kadir Aydın
26.12.2007, 19:57
Aclikdan agizlari kokuyor ama yinede Transfer oluyor.

Tabi neden olmasin.
Devlet onlara Torpil geciyor.
Yok Bedava Araziler, yok 49 Yil Kira almamalar.

Bizde Devletin Malini yesek isler Kolay olurdu.

Bu devirde iyilere Dünyada yer yok maalesef!!!

Şimdi bu sinirle hiç oraya buraya saldırmaya gerek yok.

Seninde iş bilen yöneticelerin olsaydı sende adam akıllı transfer yapardın. :)

Mehmet Fırat
26.12.2007, 19:58
ibb bile transfer yaptı :)

Bir düşünelim.:rolleyes: Ali Güzeldal, Murat Ocak, şimdi de İbrahim Akın... İBB'de Albayrak'ın eski takımı...:cool: Gerisini siz düşünün da...:)

buyukkaptan
26.12.2007, 19:59
istanbul beledıye erman kılcıın boslugunu doldurmak ıcın ıbrahım akını almış olmasın belkıde erman kılıcla anlastık kım bılır

hüseyin1975
26.12.2007, 20:00
Bir düşünelim.:rolleyes: Ali Güzeldal, Murat Ocak, şimdi de İbrahim Akın... İBB'de Albayrak'ın eski takımı...:cool: Gerisini siz düşünün da...:)

Ne güzel.
Ikinci bir Trabzonspor yaratiyor:p
Seneye Isimlerini Trabzonspor II olarak degistirecek:p

Helal Baskanim!

Kadir Aydın
26.12.2007, 20:02
Ayrıca ibrahim konusunda üzülmeye de gerek yok, kendisi ersun hoca'nın istemediği bir oyuncu, kim alırsa alsın. Birileri burada bizim adımızı kullanarak fiyat yükseltmeye kalktı. İyi de paraya gitti, bence değmez o kadar paraya...

AYYILDIZ
26.12.2007, 20:04
Ayrıca ibrahim konusunda üzülmeye de gerek yok, kendisi ersun hoca'nın istemediği bir oyuncu, kim alırsa alsın. Birileri burada bizim adımızı kullanarak fiyat yükseltmeye kalktı. İyi de paraya gitti, bence değmez o kadar paraya...

Katiliyorum besiktasin istemedigi oyuncuyla bizim isimiz olmamali

Mustafa Önal
26.12.2007, 20:07
erdem gözün aydın forma almaktan kurtuldun. i. akında ibb ye gitti. 1.1 milliyon ytl ye. emre güngör gs ye gitti 1. milliyon dolar. kardeşim bizimkiler ne iş yapar ya. ver ankaraya 2 adam al emreyi. bizim stoperlerden 10 kat iyi bu emre.
arkadşlar bu yönetim yaz döneminde bonservis verip topçu alamadı. devre arasında hiç alamaz. kaldıkı ersen ve stepanavo nasıl verdiklerini biliyoruz.
geçen yılki transferleri devre arasında ziya yı getiren hacıosmanoğlu yaptı. hacısız bunlar transfer falan yapamaz.
kaldıki elimizdeki yattarayı bile kaybedecekler bunlar gitmeden yattara yada gökdenizden birini satmadan giderlerse eyvallah transfer istemiyorum.
gölge etme başka ihsan istemez akbayrak yönetimi.

Mustafa Önal
26.12.2007, 20:08
inşallah dediğin gibi olur hocam.

Kadir Aydın
26.12.2007, 20:08
erdem gözün aydın forma almaktan kurtuldun. i. akında ibb ye gitti. 1.1 milliyon ytl ye. emre güngör gs ye gitti 1. milliyon dolar. kardeşim bizimkiler ne iş yapar ya. ver ankaraya 2 adam al emreyi. bizim stoperlerden 10 kat iyi bu emre.
arkadşlar bu yönetim yaz döneminde bonservis verip topçu alamadı. devre arasında hiç alamaz. kaldıkı ersen ve stepanavo nasıl verdiklerini biliyoruz.
geçen yılki transferleri devre arasında ziya yı getiren hacıosmanoğlu yaptı. hacısız bunlar transfer falan yapamaz.
kaldıki elimizdeki yattarayı bile kaybedecekler bunlar gitmeden yattara yada gökdenizden birini satmadan giderlerse eyvallah transfer istemiyorum.
gölge etme başka ihsan istemez akbayrak yönetimi.

İkisi ile de ilgimiz yoktu, şimdi üzülmek niye??

Mustafa Önal
26.12.2007, 20:12
İkisi ile de ilgimiz yoktu, şimdi üzülmek niye??
üzlmedik hocam el malı götürken biz izlemeye devam edelim. bize de çağdaş gibi 2. sınıfları kasarlar. iyiki ilgilenmemişler ilgilenselerde alamazlar zaten. kimi aldıklarını gördükkü. kiralık verilenleri geri çağırma dışında adam gibi birini aldıklarını görmedim.

hüseyin1975
26.12.2007, 20:14
üzlmedik hocam el malı götürken biz izlemeye devam edelim. bize de çağdaş gibi 2. sınıfları kasarlar. iyiki ilgilenmemişler ilgilenselerde alamazlar zaten. kimi aldıklarını gördükkü. kiralık verilenleri geri çağırma dışında adam gibi birini aldıklarını görmedim.

Marceyi, Musambayi, Rispi, Erseni, Musayi, Aymani, Ceyhunu, Jabiyi, Serkani kim aldi?

hüseyin1975
26.12.2007, 20:17
Konu ile alakali degil ama sakinlesmek ve stres atmak adina güzel bir Haber::)

Hamsi sonunda simite de girdi

KONYA'da, 20 yıllık simit ustası Hacı Mutullah Sağlam (40), hamsilisinden hurmalısına, meyvelisinden mantarlısına çeşit çeşit simit yapıyor.
Birçok çalışan ve öğrencinin vazgeçilmez sabah kahvaltısı olan simit, Konya'daki bir simitçide 20’nin üzerinde çeşitte satılıyor. Simit ustası Hacı Mutullah Sağlam, müşterilerin isteği üzerine çeşitli simitler yaptığını belirterek, “Kaşarlı, tereyağlı, sucuklu, zeytinli, susamlı, sade, meyveli, light, hurmalı, patatesli, mantarlı, cevizli, tahinli, haşhaşlı, çikolatalı, mısır unlu, kepekli, domatesli, hamsili olarak, günde binin üzerinde yaklaşık 20 çeşit simit üretiyoruz'' dedi.
İşyeri sahibi Asım Sezer (32) ise, en iyi müşterilerinin memurlar, işçiler ve öğrenciler olduğunu belirtti.

Yani Hamsiyi sonunda Simite katdiysak, Brezilyalilarida Takima katariz :p:p

lazo1967_61
26.12.2007, 20:18
ya bakin normalde bu baskan trabzona cok yarali olabilicek bir baskan
ama isleri cok yogun trabzonsporlan ilgilenemiyor
ve bu nedenle takimi asbakanin elini birakiyor
yahne futbolu bilmeyenlerin eline birakiyor

yoksa gercekten cok iyi transferler yapti
hatalari da oldu hemde cok oldu

My
26.12.2007, 20:19
Yattara'nın menajeri Adnan Demir daha Yattara ile görüşemedeklirini fakat bunun geri dönmeyecek diye yorumlanmaması gerektiğini söylüyordu. Bence :) Yattara'nın ufak çapta aba altından yönetime sopa göstermesiydi durum. Daha büyüyeceğini hiç sanmıyorum ama arkadan gelenlerin 'bize yok mu!' homurdanmaları olur mu olmaz mı bilemeyrım :)

Kadir Aydın
26.12.2007, 20:19

Evet bizimkiler beceriksizinde beceriksizi,iş yapmaları mucize, bir atımlık barutları vardı onu da risp ile ayman transferinde attılar zaten yani maliyetlerini yazmaya gerek yok. :) İlgilendikleri futbolcular belli, biz bu adamları almak için gösterdikleri gayrete bakarak eleştiri yapalım. Yoksa "vay efendim ibo gitti vay bilmem kimi ezikler aldı, ulan bunlar varya" gibi cümleleri hiç alakamız olmayan adamlar içim kurduğumuz zaman pek samimi davranmıyoruz ve sadece niyetimizi belli ediyoruz. Birileri bizim adımızı kullanıp bundan nemalanıyor bizde kendimizi paralıyoruz, çok akıllıca.

Mustafa Önal
26.12.2007, 20:25
Marceyi, Musambayi, Rispi, Erseni, Musayi, Aymani, Ceyhunu, Jabiyi, Serkani kim aldi?
kaç tanesi kadroda ve kaçına bonsevis verildi ? katkıları ne oranda oldu. kaçını hacıosman aldırdı ? ayrıca bu transferlerde yenen komisyonları da açıkalasınlar.

albayrak ve yönetimi çatlak verenden sonra kaç transfer yapabilmiş. yaptıkları transferlerin verimine şehre uyumuna bakalım. adam aldık demeyle transfer olmuyor.
bu isimlere keçeliyi , akyel denen .. , ömer rıazyı, murat ocağı, ergin keleşi, erdinçi , tayfunu , tolgayı da ekleyelim. transfer yaptık diye adam alınıyorsa eyvallah. sen haklısın.
birde kefenin öbür tarafına satılan adamları , yanlış teknikdirektör seçimlerini koyalım.
hala tamam diyorsan onada eyvallah. bu sonuçlarda normal diyelim o zaman.
işimiz ersun yenalın başarısına kalmış. iyi bir hava yakalarsa orta sıralardan yukarı tırmanırız.
inşallah bu saydığımız isimler dışında olan stepanav gibi 3 transfer yaparlarda bizde mutlu oluruz. gerçi 10 transferde bırakalımda 1 stepanov gibi adam bulabilsinler.

İleli
26.12.2007, 20:25
baslik 300 sayfayi bulur dedim 8 gunde 100 sayfa olmus bile, daha transfer donemi bile baslamadi bravo simdide 400 sayfa diyorum tas patlasin 500 sayfa..

ersun istemediki ibrahim akini almadik yoksa ibbye gidermiydi..
ozgur bayer vardi ha aldik alacaz zorla almistik onu bise oynamadan gitmisti stoper alacak olursak Trabzonlu sedat bayrak olsun bizahmet..

Mustafa
26.12.2007, 20:29
baslik 300 sayfayi bulur dedim 8 gunde 100 sayfa olmus bile, daha transfer donemi bile baslamadi bravo simdide 400 sayfa diyorum tas patlasin 500 sayfa..

100 sayfanın cogu zaten boş yazı ve geyikle dolu ciddi haber pek yok

Obi-Van
26.12.2007, 20:31

marce???
musa :confused:
muşamba :p
risp :alkış:
ayman :mad:
jabi :cool:

baya büyük topçu almışlar bravo

Sunny53
26.12.2007, 20:32
arkadaslar
bu akşam cevat abi,radyo sportun kibar spikeri ve hacımüftülerin seyfonun buluşması var
önce branç içecekler sonra perihan savaşın katılımıyla kongen oynayacaklar
gecenin belli bir saatinden sonra çift okeye dönücekler ama bu sefer beyaz atkılı kadir inanır abimiz onlara eşlik edecekler
gecenin son bölümünde hep beraber Şemmame halayı çekecekler :D

temel_yilmaz
26.12.2007, 20:33
2007-2008 sezon arası işkenceleri

lazo1967_61
26.12.2007, 20:35
fatih
step
ersen
baya buyk topcu satmislar bravo