PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kadir Keleş ve Barış Memiş A Takımda

Sayfa : [1] 2

Semih Kırsüleymanoğlu
11.12.2007, 21:00
3 Genç A Takımda

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Trabzonspor'da ki Gençleştirme Harekatına başladı. Haberin Devamı İçin Tıklayınız.
Trabzonspor PAF Takımındaki Başarılı 3 Oyuncusu Kadir Keleş , Abdullah Karmil , Göksü Alsah bu akşamdan itibaren Trabzonspor A Takımıyla beraber antrenmanlara çıkmaya başladılar.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/paf/kadir_keles.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Kadir KELEŞ

Doğum Tarihi:
01.01.1988
Boy-Kilo:
1.73 cm / 65,5 kg
Mevkii:
Orta Saha

http://www.trabzonspor.org.tr/images/paf/goksu_alhas.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Göksu ALHAS

Doğum Tarihi:
21.03.1990
Boy-Kilo:
1.66 cm / 64,5 kg
Mevkii:
Orta Saha

http://www.trabzonspor.org.tr/images/paf/abdullah_karmil.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Abdullah KARMİL

Doğum Tarihi:
22.01.1988
Boy-Kilo:
1.83 cm / 74,5 kg
Mevkii:
Defans

Kaynak: Medyatrabzon

Remzi
11.12.2007, 21:01
Ben Barış memişide bekliyordum:) Hayırlı olsun:) inşallah kendilerini gösterirler..

Gökçebey
11.12.2007, 21:04
İnşallah yeni fatihler gökdenizler geliyordur

A.Hilal Çakıroğlu
11.12.2007, 21:04
Hayırlı olur inşallah

ilhan
11.12.2007, 21:06
İçimde oluşan heyacanı anlatamam..

Mükemmel bir olay bu..

Teşekkürler Ersun Hoca!

Başarılar Genç arkadaşlar..!

Mehmet Fırat
11.12.2007, 21:07
İşte Ersun Hoca farkı! Helal olsun hocam, genç oyuncularımıza da başarılar.:ts:

ulatwilight
11.12.2007, 21:07
İnşallah geleceğin Fatih Tekkeleri, Gökdenizleri olurlar. hayırlı olsun. ersun hocaya da benden büyük alkış. :alkış:

astopal
11.12.2007, 21:08
Ersun hoca sana bravo
inşallah yönetim oyuncular hakkında ticari düşünmez

zeleka
11.12.2007, 21:13
genclerstirme haberi ne cok sevindim bende kadir ile barisi bekliyordum onlarda ilerliyen zamanlarda a takimina kazandirilirsa cok memnun olacagim bize boyle alt yapimizdan gencler lazim en azindan bu sene kendilerine tercube olur en azindan maclarin atmosferi ve heycani ile tanismis olurlar ve tabiki bu boyle devam etmeli cunki bizim milyonlarca eurolarimiz yok zaten gelen giden yonetimler parayi maradida batirdilar gitdiler. neyse hayirli si olsun gelecegimizin teminati olan alt yapimiza mutlaka onem verilmeli gec bile kalindi ya neyse hayirlisi diyelim.

Kaya
11.12.2007, 21:14
Yolları açık olsun. Dualarımız onlar için.

champions
11.12.2007, 21:14
Diğer ikisini bilemem ama ben Kadir Keleşten umutluyum 1-2 maçta izleyebildiğim kadarıyla sol kanatda oynuyor Hani bizde olmayan şey! Öyle güçsüz falan değil Tekniği de yerinde bence, hızlı da..Şu son 2 maçta en azından 20-30 dk izleyebilsek çok güzel olur:o Başarılar!

Can
11.12.2007, 21:15
barış memişde iyi topcu onuda alabilrdiler ama olsun

antagonist
11.12.2007, 21:18
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/111207genc.jpg

PAF takımımızın başarılı oyuncuları Kadir Keleş, Abdullah Karmil ve Göksu Alhas bugün A takımımızın 19.00'da yaptığı antrenmana katıldılar.

Kaynak:Resmi site

Ercan DEMİR
11.12.2007, 21:20
İzlediğim kadarıyla barış memiş hepsinden daha çok hakediyor A takımı. Umarım onuda görür Ersun hoca.

Travelair
11.12.2007, 21:21
Tebrikler. Barış Memiş Özkan Sümer'in kanatları altında. Ziya hocaya da izin vermemişti. Zaten Yattara var orda, zamanı var

fındıkoğlu
11.12.2007, 21:21
:cool:yazık olucak onlarada. şuanda bu takım gençleri kazanmak yerine harcamak için biçilmiş kaftan.
çok kötü oldu onlar için.
inşaallah herşey istedikleri gibi gelişir.
ama şunu söylemeliyimki
3 gencimizi daha kaybettik.:(

Koray
11.12.2007, 21:22
barış nerde :S:S

buyukkaptan
11.12.2007, 21:25
abdullah da pek futbolcu tıpı yok kadirde stoper tıpı var göksuda da kanat oyuncusu tıpı var

Muhammed KOÇ
11.12.2007, 21:28
bence bazılarına futbol nasıl oynanır gösterecekler ..

BDiler61
11.12.2007, 21:29
hayırlı olsun başarılar üçünede

Erdem Keser
11.12.2007, 21:29
Barışın fiziğinin biraz yetersiz olduğu ve yaşının diğer paftaki oyuncularımızdan daha genç olduğu için şuanlık alınmadığını düşünüyorum..1990 Doğumlu kendisi önünde daha uzun yıllar var..

Enes
11.12.2007, 21:31
hayırlı olur insallah başarılar...

EmrahYalçınalp
11.12.2007, 21:34
Kadir Keleş'e BMN ödülü uğurlu geldi :)

Hepsinin yolu açık olsun. 1/3 bile çok iyi bir oran olur.

Gökçebey
11.12.2007, 21:35
Beşiktaşlı batuhan karadeniz de henüz 16,5 yaşında. Ama fiziği maşşallah. Futbol etiği derseniz? Araki bulasın. Kral yapmayacaksın kral olacaksınmış peehhh. İnşallah bizim genç arkadaşlarımız Fatih Tekke'nin izlediği yolu izleyip de kral olurlar.

Cem Balcı
11.12.2007, 21:36
galiba bu oyuncular son şanslarımız.inş başarılı olurlar.

irfanb
11.12.2007, 21:36
Allah yardimcilari olsun.
Insaallah basarili olurlar.
Ersun Hoca`nin kiymetini bilsinler.

buyukkaptan
11.12.2007, 21:38
kadir keleşi bizim eski futbolcularımızdan kemale benzetiyorum inşallah futboluda benzer abdullahla göksuyu ilk kez gördüm ama ersun hoca beğenmişsse iyi kumaştır bunlarda

Mayls
Beşiktaşlı batuhan karadeniz de henüz 16,5 yaşında. Ama fiziği maşşallah. Futbol etiği derseniz? Araki bulasın. Kral yapmayacaksın kral olacaksınmış peehhh. İnşallah bizim genç arkadaşlarımız Fatih Tekke'nin izlediği yolu izleyip de kral olurlar.
Insallah Fatih Tekke gibi olmaz genclikleri...

Insallah yakinda ilk 11 dede görürüz genclerimizi.

EmrahYalçınalp
Bence kral olsunlar da, o yolu izlemesinler. O yol Trabzon'a çok geç çıkıyor bir kere. Sonra tam her şey yoluna girmişken bir Avrupa tabelası çıkıyor, seni deplesmana Japonya'nın kuzeyine gideceğin bir ülkeye götürüyor. Hem adama hem bize yazık oluyor...

Kaya
11.12.2007, 21:39
Bu 3 gencimiz eminim takımın şuanki durumunu çok iyi gözlemlemişlerdir. Allah yardımcıları olsun. Ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarından eminim. Tek umudumuz Trabzon'lu gençlerimiz. Umarım hepsi iyi bir şekilde değerlendirilir...

buyukkaptan
11.12.2007, 21:43
göksu gökdenizin veliahtı mı olacak acaba boyları uyuyo isimlerininde yarısı uyuyo ha gök(deniz) ha gök(su) ikiside h2o değil mi

Gökçebey
11.12.2007, 21:43
Fatih Tekke'nin yolu derken futbol ahlakı anlamında söylemek iştemiştim :)

Hüseyin Bağdat
11.12.2007, 21:44
3 genç kardeşimize başarılar diliyorum. İnşALLAH başarılı olup takıma girerler. Gençlerimizi kazanmak geleceğimizi kazanmak demektir...

Great White
11.12.2007, 21:45
Bence kral olsunlar da, o yolu izlemesinler. O yol Trabzon'a çok geç çıkıyor bir kere. Sonra tam her şey yoluna girmişken bir Avrupa tabelası çıkıyor, seni deplesmana Japonya'nın kuzeyine gideceğin bir ülkeye götürüyor. Hem adama hem bize yazık oluyor...

Kesinlikle:)

Bu üç genç kardeşimize başarılar dilerim..

Ersun Hocam' ı da bu girişiminden dolayı kutlarım..

Umarım geleceklerindeki kariyerleri bir Ali Şen Kandil gibi değil de en az bir Gökdeniz gibi olur..

Ali Şahin
11.12.2007, 21:54
göksu için geçen sene servet özkara koy 11 de oynasın demişti ismini oradan hatırlıyorum.kadir sol açık oynamasına rağmen geçen sezon 14 gol atmıştı.asıl barışı bekliyordum ama vardır bir bildiği özkan hocamızın bu arada tebrikler ersun yanal

irfanb
11.12.2007, 22:01
Yeni yönetimin de isi kolaylasti.
Yapacaklari 5 transferin 3 `ü tamam. :)

Erkut Ay
11.12.2007, 22:04
tanımıyorum bu gençleri inşallah başarıya muvaffak olurlar 1o yılda alt yapıdan çıkan 3 futbolcu varken 1 ayda 3 futbolcunun bu takıma kazandırılmasındaki farkı düşününüz güzel iş yaptın Ersun hoca....

Gökçebey
11.12.2007, 22:11
Yeni yönetimin de isi kolaylasti.
Yapacaklari 5 transferin 3 `ü tamam. :)

Yabancılara milyon dolarlar verip kaçırtmaktansa böylesi daha makbul :)

afsbahar
11.12.2007, 22:13
genç oyuncularımızın kadroda yer bulması diğer paf oyuncuları da hırslandıracaktır.

Serkan Bozyiğit
11.12.2007, 22:15
bence en iyisini yaptı para harcayıp futbolcu alıp yenileceğimize para harcamayıp yenilelim yenersekte iyi olur tabi böylesi daha iyi

irfanb
11.12.2007, 22:20
göksu gökdenizin veliahtı mı olacak acaba boyları uyuyo isimlerininde yarısı uyuyo ha gök(deniz) ha gök(su) ikiside h2o değil mi

Isimlerinin yarisi uyuyor da tuzluluk oranlari farkli .Malum biri deniz digeri su . :)

TS-Tiryaki
11.12.2007, 22:28
keske baris memisde olsaydi

Nytre
11.12.2007, 22:31
genç oyuncularımıza her zaman güveniyoruz !

genç takımların zaten temel amacı a takıma futbolcu yetiştirmektir.

trabzonspor bu özelliği son yıllarda kullanmamaya başlamıştı.

bundan sonra iyi olur herşey.

pReN@_61
11.12.2007, 22:40
Hayırlı olsun ,İnşallah başarılı olurlar...

Terzioğlu
11.12.2007, 22:41
Oyuncularin mevkileri hakkinda bilgisi olan varmi beyler...ben sadece Kadir Kelesi biliyorum..

K@HrY
11.12.2007, 22:42
Umarım allah yollarını açık eder Trabzonspora faydalı olurlarr.

Nytre
11.12.2007, 22:44
Oyuncularin mevkileri hakkinda bilgisi olan varmi beyler...ben sadece Kadir Kelesi biliyorum..

yukarıda yazıyor.

macka61
11.12.2007, 22:44
inşallah başarılı olurlar tebrikler ersun hoca biz bunları istiyoruz işte

Hüdai Pervaneli
11.12.2007, 22:46
baris memisde ilk yarida gelicek :D

Özge
11.12.2007, 22:46
Hayırlı olsun.Umarım başarılı olurlar ve Trabzonspor'da uzun yıllar katkı sağlarlar.

Terzioğlu
11.12.2007, 22:47
yukarıda yazıyor.

Biliyorum ama detayli bilgi istiyordum yani sag bek mi sol bek mi stoper mi vs.
Yinede cevap icin tesekkürler

Cafer Bulur
11.12.2007, 22:56
asil bundan sonra cok ama cok calismalari gerekiyor.genclerimizin antrenmana alinmasi kendilerine mutlaka sans verilecegi anlamina gelmez ,gelmemeli.bunun gibi bir cok oyuncumuz a takima cikinca ve ondan sonra bir kac mac oynayinca kendilerini yeterli gördüler.daha sonra kaybolup gittiler.önemli olan orada kalici olmaktir.iclerinden birisi bile sürekli ilk 11e girecek konuma gelebilirse bizim icin kazancdir.bu sansi umarim iyi kullanirlar.

Burçak
11.12.2007, 23:14
abdullah da pek futbolcu tıpı yok kadirde stoper tıpı var göksuda da kanat oyuncusu tıpı var
Şota da ilk geldiğinde aynı şeyler söylenmişti.

*-*-*-*
bu habere çok sevindim. artık herzamankinden daha fazla çalışıp takıma girmelisiniz. butakımın değişilmezleri arasında neden olmayasınız.
hertürlü örnek mevcut.
celalettin m. keçeli vs Trabzonsporda oynuyorsa bu takıma kendinizi kabul ettirip kendinizi geiştirmelisiniz.
size güveniyoruz

sarman61
11.12.2007, 23:18
İnşallah bu formanın hakkını verirler. Kendilerine güvenimiz tam Allah yardımcıları olsun. Memişi almamalarının sebebi muahakkak vardır. Biraz daha pişmesini bekliyor olabilirler.

Erkan
11.12.2007, 23:33
ortadaki cocugun (cocuk diyorum ama benden 1/2 yas buyuk :D, neyse futbol cocugu) mevkii si ne?

Uğurtan
11.12.2007, 23:36
Ersun Hoca tebriki hakediyor. çünkü ziyadesiyle altyapıya sırtını çevirmiş bir hocamız vardı.. Ancak burdaki yazıları okuyorumda okadar abartıya gerek yok... İsimler fark etmez ben sizler kadar umutlu değilim.. Örnek mi istiyorsunuz? Ergin şimdiye kadarki alt yapı kariyeri çok az futbolcuda olabilecek kadar parlak ama sonuç yok.. Daha önceleri nicelerini biliyorum.. Bu kulüpte asla ama asla yeteneği ve futboluyla hazır olan adamı oynatır kimse yollamaz.. Ama yeterli değiller malesef gerçektende.. Kulübün suçu yokmudur vardır elbet ama kusura bakmayın alt yapımız belli bi yerden sonra futbolcu yerine artist yetiştirmeye devam ediyor.. Burda yalnızca Kadir'e parantez açmak istiyorum birlikte oynadıklarına nazaran oldukça alçak gönüllü ve ağır başlı çocuk hemde bu kadar yaşıtları arasında gündemdeyken iyi şeyler söylenirken.. Oysa ondan daha küçük olmasına rağmen ismi 1-2 yerde söylendikten sonra artisleşen birini daha tanıyorum..!
Pafta akrabam oynamakta oda forvet onunda bazı tutumlarını beğenmiyorum ama yardımcı olacak kadar yakın değilim.. Umarım oda kendini toparlar geliştirir hem yetenekte hem kişilik olarak.. Para kazanması umrumda deil kazanan Trabzonspor olsun diye.. Ama nerdee....

Erkan
11.12.2007, 23:38
Ersun Hoca tebriki hakediyor. çünkü ziyadesiyle altyapıya sırtını çevirmiş bir hocamız vardı.. Ancak burdaki yazıları okuyorumda okadar abartıya gerek yok... İsimler fark etmez ben sizler kadar umutlu değilim.. Örnek mi istiyorsunuz? Ergin şimdiye kadarki alt yapı kariyeri çok az futbolcuda olabilecek kadar parlak ama sonuç yok.. Daha önceleri nicelerini biliyorum.. Bu kulüpte asla ama asla yeteneği ve futboluyla hazır olan adamı oynatır kimse yollamaz.. Ama yeterli değiller malesef gerçektende.. Kulübün suçu yokmudur vardır elbet ama kusura bakmayın alt yapımız belli bi yerden sonra futbolcu yerine artist yetiştirmeye devam ediyor.. Burda yalnızca Kadir'e parantez açmak istiyorum birlikte oynadıklarına nazaran oldukça alçak gönüllü ve ağır başlı çocuk hemde bu kadar yaşıtları arasında gündemdeyken iyi şeyler söylenirken.. Oysa ondan daha küçük olmasına rağmen ismi 1-2 yerde söylendikten sonra artisleşen birini daha tanıyorum..!
Pafta akrabam oynamakta oda forvet onunda bazı tutumlarını beğenmiyorum ama yardımcı olacak kadar yakın değilim.. Umarım oda kendini toparlar geliştirir hem yetenekte hem kişilik olarak.. Para kazanması umrumda deil kazanan Trabzonspor olsun diye.. Ama nerdee....

1/2 sopa vuracak kadar yakinlikta da degil mi :rolleyes::rolleyes:?

Burhan61
12.12.2007, 00:07
kadir keleş ve göksu alhas'ı canlı olarak izledim. kadir sürpriz olmadı zaten. çoğumuz bekliyorduk. gerekli gelişimi gösterebilirse uzun yıllar sol açık aramaya gerek duymayız.

göksu'yu eyüp'teki b gençler finalinde izlemiştim. oldukça hırslı bir futbolcu. tekniği de idare eder. o finalde sağ açık olarak oynamıştı. stili gökdeniz'e benziyor ancak dripling özelliği o'nun kadar yüksek değil. o açığı hırsı ile kapatabilir.

üç oyuncumuza da hoşgeldiniz diyerek, hayırlı olmasını dilerim.

Vkgz
12.12.2007, 00:09
Arda TURAN gibi olmaz inşallah... Hayırlı olsun.

Uğurtan
12.12.2007, 00:09
1/2 sopa vuracak kadar yakinlikta da degil mi :rolleyes::rolleyes:?
Malesef :) Hem dostum egoları okadar yüksek oluyorki bunların ne ara nasıl böyle yüksek dağları ben yarattım havasına giriyorlar bilmiyorum.. Aslında benim hatam kuzenimin top oynamasını sağlamamak oldu dayıma karşı gelmeliydim ve alt yapıya kazandırmalıydım.. Çocukta ne sol ayak vardı bea.. İşte onu gerekirse döve döve adam ederdimde geçti iş işten :)

Mustafa
12.12.2007, 00:35
Barış Memiş te cıksa iyi olurdu.Bu arada unutulmaya yuz tutan bir gencimizde var Yusuf tan hiç ses cıkmıyor.

Kaan Dilek
12.12.2007, 00:43
Hayirli olsun..
Insallah kalici ve basarili olurlar..

Emre7
12.12.2007, 01:13
gençlere başarılar diliyorum.... işleri zor kolay değil... alltan geliyorlar ama bir zaman sonra baskı altında eziliyorlar.

ufukhan, ergin, ali şen, yusuf bunlar oldukça yetenekli gençler ama her biri 1-2 maç sonra baskı altında eziliyolar. keşke daha çok çalışıp avrupaya gitseler. çalışsalar ne güzel olur....

eys_61
12.12.2007, 01:22
Geç bile kalınmış bir adım,ısrarla şans verilenlerden pek de eksikleri olduğunu sanmıyorum.Kayıp sezondaki kazançlarımız olurlar umarım.

asilhamsi
12.12.2007, 02:08
Geç bile kalınmış bir adım,ısrarla şans verilenlerden pek de eksikleri olduğunu sanmıyorum.Kayıp sezondaki kazançlarımız olurlar umarım.

aynen katılıyorum ve ekliyorum ömer ayman celo gibi kazmaların oynadığı bir trabzonsporda bu arkadaşlara banko 11 şansı ve sonsuz destek verilmesinden yanayım.
Bence genç oyuncuların en büyük sorunu hemen kendilerini çok büyük topçu sanmaları.İçime doğuyor bu üç arkadaş çok başarılı olacak.Özellikle kadir...

trabezonda
12.12.2007, 02:52
Tebrikler Ersun Hoca!
Ersun Hocaya zaman taninirsa cok seyler yapacagina inaniyorum.
Genc oyuncularimiza basarilar diliyorum.
Aslinda bu oyuncularin bundan böyle deliler gibi antrenman yapip kendilerini göstermeleri gerekiyor.
Umarim en kisa zamanda takimin vazgecilmezleri olurlar.
Bu arada bu futbolcularin özelliklerini veya eksiklerini bilenler var mi?
tesekkürler

ugrpnk
12.12.2007, 09:55
böyle genç oyuncuları kazandırmak için geç bile kaldık... ama zararın neresinden dönülürse kârdır... inşallah başarılı ve TRABZONSPORUMUZ'a faydalı olurlar...

Murat'
12.12.2007, 10:17
durun bakalım yaaa öyle A takımla antremanlara çıkarmakla hiçbirşey olmaz...ama ersun hoca bu arkadaşlarda bir ışık görmüş ki onları a takıma almış...yalnız şu nokta var bu arkadaşlar bence şımarmaya çok meyilli gibi görünüyorlar fotoğraflardan..trabzonsporun onlarca futbolcusu bu yüzden şu anda ortalarda yoklar

LazAnisT
12.12.2007, 10:27
Fener maçınamı hazırlayacak acaba.:)

İleli
12.12.2007, 10:36
bu ise bir yerden baslamak lazimdi zaten altyapidan cikan adam akilli en son futbolcu Gokdenizdi oda 7-8 sene oldu..

S.F.K.
12.12.2007, 10:36
bu 3 genç arkadaşa başarılar dilerim inşallah hem kendileri hemde Trabzonsporumuz kazananır.
Ersun hocayada sonsuz teşekkürler.iyiki varsın hocam.

bu 3 genç kardeşimiz ve onların izinden geleceklere herkez gibi bende uyarı yapmayı bi görev kabul ediyorum
arkadaşlar mutlaka çok kabiliyetlisiniz ve yeteneklisinizki taa buralara kadar geldiniz ama yapmanız gereken çok çalışmak ahlaklı olmak ve tekrar çok çalışıp ahlaklı olmak.yoksa yok olup gitmek silinmek kaçınılmaz olur bence bu uyarıları dikkate alın Allah yardımcınız olsun.

İsmail Çavuşoğlu
12.12.2007, 11:09
valla haberi buradan öğrendim inanın gözlerim yaşardı.yukarıdaki butun arkadaşlarımızın bu 3 genç futbolcumuz için yapmış olduğu uyarılara aynen bende katılıyorum.Ersun hocayıda tebrik ediyorum.bu 3 kardeşimiz direkt olarak hemen oynayabilirlermi bilmiyorum ama oynarlarsada en az şu an oynayanlar kadar oynarlar.. başarılar kardeşlerim ALLAH yolunuzu açık etsin..

Fatih Öztürk
12.12.2007, 11:39
barış memişi neden almadılar acaba.
bizim mihenk taşlarımız geleceğimizi garanti altına alacağımız oyuncularımızın bazıları bunlar.
artık kendimize dönmeli trabzonun öz evlatlarına sahip cıkmalıyız.
bizim yeterli görmeyip gönderdiğimiz oyuncularımızın 3 tanesi bugun sivassporu zirveye taşıdı.

İskender
12.12.2007, 12:11
Gençler okuyorsa bu yazılanları heyecanlanmışlardır eminim...
Önlerindeki yol çok uzun onlarda bizde sabırlı olalım...

Beklentilerimiz ne kadar büyük olursa o kadar zor altından kalkarlar...

Tahir
12.12.2007, 12:15
çıkan gençlere tavsiyem meydanda gezişleri değişmesin önlerinde daha uzun yol olduğunun farkında olsunlar adam gibi çalışsınlar hem onlar hem trabzonspor kazansın.

Hasan Habip Özbay
12.12.2007, 12:28
hayırlı olur inşallah ama asıl barış memiş ve hasan ahmet sarı da ilk önce alınmalıydı a takıma

Ayşe Aygün
12.12.2007, 12:30
Herkes bir yerden başlar başarılı olmak için.Onlara böyle bir şansa güldü.ve bunu değerlendirmek ellerinde tabiki pişsecekler tabiki çok çalışacaklar ama istedikleri hedefe ulaşmadan sapıtmasınlar.İlk hedeflerine ulaştılar bence A takımla idaman ve sonrası gelir inş.ama bu onların ellerinde.Ellerine verilen bu şansı inş. iyi değerlendirirler.yolları açık olsun.Başarılı olurlar inş.

Mehmet Fırat
12.12.2007, 12:32
Belediye maçında yedek kalecimiz olmadığını düşünürsek, bir genç daha kadroda olacak heralde. O da büyük ihtimal Zeki Ayvaz olacak.

Travelair
12.12.2007, 12:41
Barış Memiş sıra sana geliyor, sakın dik kafalı olma, isyankar olma, herşeyi ben bilirim sanma, büyüklerinin sözlerini dinle, onlarda tecrübe var, eğer onların öğütlerini dinlersen 25 yaşında değil, 20 yaşında istediğin yere gelirsin. Bu sözlerimi unutma, sonradan pişman olursan hiçbir işe yaramaz. Haydi göreyim seni!

Faik Yılmaz
12.12.2007, 12:44
kupa maçlarında sonuçlarını garanti gördüğümüz maçlarda sonradanda olsa oyuna girmeli formaya vakit geçirmeden ısındırılmalı bu kardeşlerimiz....

dilerim 1996 dan sonra gökdeniz ve hüseyin dışında pek gelemeyen isimler altyapıdan çıkarlar artık

İskender Çakmak
12.12.2007, 14:57
inş bu yeni kardeşlerimize a takım uğurlu gelir

Cem Balcı
12.12.2007, 15:10
inş bu yeni kardeşlerimize a takım uğurlu gelir

inş inş...bekleyip gürücez.

buyukkaptan
12.12.2007, 15:30
3 ününde faydalı olacanı düşünüyorum çünkü oynadıkları mevkilerde adam yok ki kanatlar boş stoperde yok

Mustafa AYDIN
12.12.2007, 16:04
Güzel bir gelişme,İnşAllah kendilerine verilen bu şansı iyi değerlendirip Trabzonspor formasını uzun süre giyerler.

Şuayip Aydın
12.12.2007, 16:11
ıns o formayı hak ederler 3 de gokdenız fatıh gıbı futbolcular olurLAR INASLALH

oskanonur
12.12.2007, 17:47
Ucune de canı gonulden basarilar diliyorum. Insallah kendilerini Trabzonspor forması altında daha iyi yerlerde ve buyuk basarilarin altina imza atarken goruruz.

ismail-dede
12.12.2007, 17:51
güzel bi gelişme başarılı olurlar inşallah

6Şafak Aydın1
12.12.2007, 19:53
na endlich ! Hayirli olsun. Simartmayin ...

Kasım Hilal
12.12.2007, 20:04
Kadir Keleş, Ergin Keleş?
onu hakkında bilgisi olan var mı?
Merak ettim kardeşler mi acaba?

Koray
12.12.2007, 20:37
hyr kardeş değiller...

özçelik61
13.12.2007, 15:10
yaw ergin keleşten bişe olmaz onu biliyorum da..şu barış memişi ovuyolar ii topçumuş ama sanırım altyapıdaki arkadaşlarımız ortamın buyusune erken kapılıyo ..havalarından geçilmiyomuş tiplerinden belli zaten de bari içlerinden bazılarını ayıklarken seçici olsunlar..

Adem Erdoğan
13.12.2007, 15:32
3 ünden 1 i elbet tutar

Samet Yildirim
13.12.2007, 15:40
ERSUN HOCA bu i$i bilir aldigina göre iyiler bunlardan kimseyi bilmem ama KADIR iyi derler bakalim nolacak...ama oynamalari icin cok iyi olmali lazimlar yoksa oynayamazlar...

Badaloğlu
13.12.2007, 16:25
keske baris memisde olsaydi

Daha zamanı var...Şimdi o bölgede Yattara gibi bir adam var.Ezilir şimdi giderse, ama Yattara'nın veliahtı olacağı kesin...:alkış:

Ersun hocaya'da tebrikler:alkış::alkış:

Seda
13.12.2007, 16:37
Evet, sonunda.. :alkış:
Ama Baris olsaydi daha da güzel olurdu.. Daha vakti var galiba..

karatasof
13.12.2007, 17:20
Hayırlı olsun ancak ben fazla ümitvar değilim.Bu gençlerin A takıma alınmaları ile forma giymeleri apayrı şeyler.İnşaallah yetenekli ve azimlidirler.Ben asıl ilk onbirde yer alabildikleinde sevineceğim.

omermk
13.12.2007, 17:23
bi kaç gün önce ziya doğan tgrt de canlı yayındaydı.
barış memiş ile ilgili şunları söyledi;
''sezon başında özkan sümer den kadroya almak için istedim ama henüz çok genç bu yükü kaldıramaz çocuğa da yazık olur diyerek vermedi.
duyduğuma göre ersun hoca da istemiş özkan sümerden ama onada aynı şeyi söylemiş.
ama büyük bir ihtimalle devre arasında a takım kadrosuna alınır''

aynen bunları söyledi bakalım ileride göreceğiz, umarım emre gibi balon çıkmaz.

Muhammed KOÇ
13.12.2007, 17:42
yeni ouyuncuya çak ihtiyacımız var.inş hayırlısı..

Ahmet Karadeniz
14.12.2007, 00:05
insss basarılı olacaklar yeni fatihler gokdenizler geliyor bekle bizi turkiye herkes bizi konuscaskk

Nytre
14.12.2007, 00:23
ersun yanalın böyle bir karar vermesini daha öncede takdir ettiğimi söyledim.

burada iş şimdi bu insanlara kalıyor. onlara verilen bu şansı iyi değerlendirip hocalarına karşı mahçup olmamaları gerekiyor.

a takımda olmak demek herşeyin bittiğini değil yeni başladığını gösterir.

efendiliklerini çalışkanlıklarını hırslarını ruhlarını trabzonsporluluklarını koruyarak yollarına devam etsinler.

yanbeyi61
14.12.2007, 00:40
Hoşgeldin ey genç,
Kaldın da çok geç.
Anlarsın er geç,
Taraftarını sen seç

Şanlıdır Tarihim,
Bende densiz şairim.
Ne olacak bilmem halim
Yar gibi olma zalim.

tuncii
14.12.2007, 01:34
allah kardeslerımıze basarı ve saglık versın

bordo61
14.12.2007, 14:17
ula bizim goksu a takıma çıktı hemi helal sana ya goksu

Cem Balcı
14.12.2007, 14:19
insss basarılı olacaklar yeni fatihler gokdenizler geliyor bekle bizi turkiye herkes bizi konuscaskk

hiç sanmıyorum ama inş dediğin gibi olur.

FcTRABZONSPOR
14.12.2007, 17:20
Mükemmel bir olay 3'de birbirinden yetenekli oyuncular ...Akıllı olursalar bu takımda paşalar gibi oynarlar...

Mert Zaman
14.12.2007, 21:12
hayırlı olur iyisallah

Terzioğlu
14.12.2007, 22:01
Hasan, Celaleddin gibi gereksiz oyuncularin yerine en azindan bi kulübede otursalar iyi olur...

Cem Balcı
14.12.2007, 22:04
Hasan, Celaleddin gibi gereksiz oyuncularin yerine en azindan bi kulübede otursalar iyi olur...

ewt.hasan ve celo gibi adamlardan daha faydalı olurlar.

Burak Tokal
14.12.2007, 23:45
belediye maçında izlemek dileğiyle(5 dk olsa bile....)....

cihants61
15.12.2007, 15:22
kadir keleş trabzonspor takımınn endegerlı oyuncularından olacagına ınanıyorum.EN ONEMLİSİ SUPER BİR KİŞİLİGİ OLMASI..KADİR KELEŞ E INANIYORUM KI TRABZONSPOR FORMASINI LAİKI ILE TASIYACAKTIR .GEC BİLE KALINDI A TAKIMA CIKMASI ICIN.YOLU ACIK OLSUN ...

highlander
15.12.2007, 15:36
Gençler için de Trabzonspor için de çok önemli bir terfi bu.Genç arkadaşlarımız umarım bu büyük fırsatı iyi değerlendirirler.Esas iş A takıma çıkınca başarılı olabilmek.Benim bu genç arkadaşlara naçizane bir kaç tavsiyem var:Fazladan antreman yapın,eksiğiniz neyse onları gidermek için çalışın.Eksiğinizin üstüne üstüne gidin.Ersun Yanal'ın tavsiyelerini,eleştirilerini bir saat ustası titizliğiyle değerlendirin.Tam bir sporcu gibi yaşayın.Ne eksik ne bir fazla.Mevkinizin dünyaca ünlü ustalarını kaçırmadan takip edin.Performanslarını not alın.Hayat öykülerini okuyun.Kendinize gerçekçi hedefler koyun.Disiplininizi ,futbol oynama hevesinizi ,efendiliğinizi hiçbir zaman kaybetmeyin.Eğer hala okumadıysanız,Trabzonspor ve tarihiyle iligili kitapları mutlaka okuyun.Umarım çok başarılı olursunuz!

ozturk
17.12.2007, 11:54
inşallah yeni fatihler,hamiler, gökdenizler izleriz..

Allah yollarını açık etsin...

Mehmet Fırat
17.12.2007, 21:31
Bugün, PAF'la oynanan maçta Barış Memiş A takımında yer almış. Yakında A takımıyla antremanlara da başlar inşallah.

Erdem Keser
17.12.2007, 21:41
Bugün, PAF'la oynanan maçta Barış Memiş A takımında yer almış. Yakında A takımıyla antremanlara da başlar inşallah.

Evet Kadir ile Barış A takımda yer almış..

Harun
17.12.2007, 22:26
Devre arasının gelmesi kötü oldu bu gençler için.Öncelikle transferdekiler gündemde olacağından yine ikinci planda kalacaklar gibi görünüyor.En azından birini kazanılım yeter.

Mustafa Önal
17.12.2007, 22:28
paftan topçular falan derken yusufu kaçırmamasın özen göstermek lazım. yusuf arada kaynayıp gidecek ya.

salihismet
17.12.2007, 22:46
Evet Kadir ile Barış A takımda yer almış..

Ersun Yenal> jose Morinho, iyi benzetme, in$allah futbolu cok iyi bildigini iddia eden Trabzonsporlular altini oymazlar.

Öztürk Adem
17.12.2007, 22:53
bakalım hepsı 1 er yıldız gıbı duruyolar 1 de su trabzonlu yureklerını koyarlarsa hak ettıklere yere geleceklerınden emınım

Cem Balcı
17.12.2007, 22:54
muhtemelen çoğu kiralanacak.

Koray
17.12.2007, 22:56
kadir'den çok umutluyum diğerlerinden malesef umutlu değilim :S

barış ilerde çok iyi futbolcu olacak buna eminim ama yaşı daha küçük zamnı var...

Erdem Keser
29.12.2007, 12:56
http://www.trabzonspor.org.tr/tv/index.asp?ID=221

Videoda Barışa dikkat..

Ahmet Kuru
29.12.2007, 13:38
inşallah uzun zaman sonra alt yapıdan yedişen lider oyuncular bu kardeşlerden biri olur.

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 13:42
ben sahsen genclerden cok umutluyum

Erdem Keser
29.12.2007, 13:50
Barış ile Kadir A Takımda

Yanal 2 genci as takıma aldı!

Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası'nda 6 Ocak Pazar günü Kırıkkalespor ile sahasında yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken, Ersun Yanal PAF takımından 2 oyuncuyuı takıma dahil etti.. Bu arada Yattara gibi, Jabi ve Risp için de noter tespiti yapıldığı açıklandı..

29 Aralık 2007, 12:32

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan ve kondisyon ağırlıklı geçen antrenmana, Gineli oyuncular Yattara, Jabi ile sakatlıkları bulunan Musa, Ömer Rıza, Ceyhun ve Tolga Seyhan katılmadı.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda PAF takım oyuncuları Barış Memiş ile Kadir Keleş de (A) takım ile antrenmanlara başladı. Bu futbolcuların bundan sonra (A) takım ile çalışmaları sürdüreceği belirtildi.

Profesyonel futbol menajeri Necmi Perekli, sadece Yattara'ya değil, antrenmanlara katılmayan Jabi ve Risp konusunda da noter tespiti yaptırdıklarını belirtti.

Bordo-mavili futbolculara, yarın (Cumartesi) yapılacak antrenmanın ardından 1 gün izin verilecek.

ilhan
29.12.2007, 13:58
Barış Memiş'i görmüyor mu bu hoca diyenler vardı sanki :S Demekki görüyormuş :)

Barış'a ve Kadir'e başarılar.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/291207idman5.jpg

Erdem Keser
29.12.2007, 14:01
Barış ile Kadir A Takımda

Yanal 2 genci as takıma aldı!

Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası'nda 6 Ocak Pazar günü Kırıkkalespor ile sahasında yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken, Ersun Yanal PAF takımından 2 oyuncuyuı takıma dahil etti.. Bu arada Yattara gibi, Jabi ve Risp için de noter tespiti yapıldığı açıklandı..

29 Aralık 2007, 12:32

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan ve kondisyon ağırlıklı geçen antrenmana, Gineli oyuncular Yattara, Jabi ile sakatlıkları bulunan Musa, Ömer Rıza, Ceyhun ve Tolga Seyhan katılmadı.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda PAF takım oyuncuları Barış Memiş ile Kadir Keleş de (A) takım ile antrenmanlara başladı. Bu futbolcuların bundan sonra (A) takım ile çalışmaları sürdüreceği belirtildi.

Profesyonel futbol menajeri Necmi Perekli, sadece Yattara'ya değil, antrenmanlara katılmayan Jabi ve Risp konusunda da noter tespiti yaptırdıklarını belirtti.

Bordo-mavili futbolculara, yarın (Cumartesi) yapılacak antrenmanın ardından 1 gün izin verilecek.

Burak Tokal
29.12.2007, 14:02
Hayırlı olsun Kırıkkale ye karşı oynarlar herhalde...

TSezgin61
29.12.2007, 14:02
gelecegin TRABZONU sekilleniyor...

seneye ersun yanalla birlikte bizi baasaridan basariya kosturacak futbolcular....

allah sizi utandirmasin, ve TRABZONSPORA layik futbolcular olmanizda yardimci olsun...!!!

Mayls
29.12.2007, 14:18
Insallah genclerimizi Kirikkalespor karsisinda izleyebiliriz.
Bu arada FTK maclarinin yayin hakki Lig TV'de mi yoksa D Spor'da mi?

Burak Tokal
29.12.2007, 14:19
Insallah genclerimizi Kirikkalespor karsisinda izleyebiliriz.
Bu arada FTK maclarinin yayin hakki Lig TV'de mi yoksa D Spor'da mi?

Lig Tv.....

pReN@_61
29.12.2007, 14:35
Hayırlı Uğurlu Olsun.

Gençlerimize başarılar dilerim..

worldmaster
29.12.2007, 14:37
hayırlı olur inşallah ...

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 14:38
simdi önceden 3 ksi as cagrilmisdi simdi iki daha cagrildi toplam 5 tane oldu demi ?

Burak Tokal
29.12.2007, 14:40
simdi önceden 3 ksi as cagrilmisdi simdi iki daha cagrildi toplam 5 tane oldu demi ?

sadece antremana çıktılar daha önce çıkan 3 kişi içinde vardı zaten Kadir Keleş ama sanırım onlar geri gönderildi tekrar çağrıldı fln filan yani böle işler:confused::confused::confused:

Üzeyir Gönül
29.12.2007, 15:18
Kadir Keleş'i izlemedim; ama Barış Memiş'i Karadeniz Olimpiyatları sırasında televizyondan izlemiştim. Barış Memiş gözüme çok iyi bir futbolcu olacak gibi gelmişti. Yorumlardan anlaşıldığı kadarıyla Kadir Keleş'te de ışık var. Ancak, ikisi de fizik olarak kesinlikle zayıflar. Önce güçlenmeleri gerek diye düşünüyorum; hatta mutlaka güçlenmeliler. Yoksa süper ligde hiç şansları olmaz. Ara ara kadroda şans bulabilirler ama şu anda antrenmana bile çıkmaları onlar için büyük şanstır. Kendilerine hayırlı uğurlu olsun diyorum ve Trabzonspor'umuza layık birer futbolcular olmalarını bekliyorum.

Cem Balcı
29.12.2007, 16:49
umarım faydalı olurlar.

Hüdai Pervaneli
29.12.2007, 16:56
insallah daydali olurlar

karatasof
29.12.2007, 16:57
Eee şöyle,bakın nasıl transfer yapıyo bizim yöneticilerimiz.İşte iki yeni BOMBA!Maliyeti sıfıra yakın kulüplerle anlaşma derdi yok futbolcu menejeriyle takla atmaya gerek yok!Tam bizim yöneticilere göre transfer.Yok brezilyalara git dinini dilini bilmediğin adamlara ayrı dert anlat,idarecilerine ayrı,menejerlerle ayrı pazarlık yap.Bunlar ağır şeyler.Benim kibar TS'lu yöneticilerim böyle sıkıntılı işlere gelemezler.Onlar her sezon biri yaz biri kış ayında bir Brezilya turu atarlar.Yengeden uzak bir kaç festival seyrederler sonrada uygun futbolcu yoktu deyip geri gelirler.Alt yapıdan iki topçuyu profesyonel yaptınmı iş hallolur.Efendim başarımı dediniz!Kardeşim 180 binlik fakir bir kentle 18 milyonluk koskoca deve karşımı geleceğiz.Küme düşmediğinize şükredin,Avrupa kupalarına gidebilirsenizde sevinip taklalar atarsınız.İşte o kadar!!!!!

macka61
29.12.2007, 16:58
oynatmalıyız bu gençleri nasıl olsa bu takım formasıyla dördüncülüğü kazanıyor onun için böyle genç futbolcuların oynatılması gerek hiç bir işe yaramayan kişilerin yerine oynatalım bari geleceğimize yatırım yapalım

Koray
29.12.2007, 17:00
barış çok başarılı molacak inş.

çok umutluyum ondan...

6Şafak Aydın1
29.12.2007, 17:01
http://www.trabzonspor.org.tr/tv/index.asp?ID=221

Videoda Barışa dikkat..

Baris hangisi yaw 32 numarami :)

Karadeniz Oyunlarinda izledik .

Hayirli ugurlu olsun

selcuk
29.12.2007, 17:18
iyi kullanirsa ersun yanal onlari yüzyilin transferleri olurlar

The Legend
29.12.2007, 17:39
barışın milli takımdaki bazı maçlarını izlemiştim. biraz kondisyonu eksik gibiydi. onuda hallederse direk a takımda oynar. her iki futbolcumuzada başarılar diliyorum.

Emirhan Makul
29.12.2007, 18:13
21 ve 2 numaranın saç modellerine baksanıza tiki boyss ya :)

Sythn_MoLL
29.12.2007, 18:18
göksu da maradona tipi var :D insallah hepsi basarili olurlar

Emirhan Makul
29.12.2007, 18:21
şimdiden en genç yedek ünvanını kazanmış durumdalar bakalım gelecekde ne olur

Bartuğ13
29.12.2007, 18:30
hayırlı olur inşallah hem onlara hem takıma

batugol
29.12.2007, 18:31
kadiri bilmiyorum
barisi seyrettigim maclarinda iyi gordum ama fizik gucu eksik gibi gorundu bana
iyi bir ustanin ellerinde iyi olurlar insallah

batugol
29.12.2007, 18:34
ilk mesaja bakmadan mesaj yazinca barisin da alindigini sandim
insallah sira ona da gelir

Erdem Keser
29.12.2007, 18:56
Barış'ta A Takıma alındı.

sametaydin
29.12.2007, 22:50
hayırlı olsun. inşallah iyi yetişirler.

Ali Şahin
29.12.2007, 23:11
barış a takımda .bence yönetim yattaraya güle güle dedi

Ali Yerlikaya
29.12.2007, 23:28
Hayirli ugurlu olsun insallah basarili olurlar. Bazilari Baris in gelmesiylen Yattarnin gitmesine kesin gözüylen bakiyor ama bence yanlis Yattara Baris i egitmesi lazim. Ondan sonra ayrilabilir zaten ayrilmiyorda Itsnabul medyasinin yalani ynai

Onur
29.12.2007, 23:37
Yattara Baris i egitmesi lazim.

Keşke Yattara'nın öyle bir yetenği olsa. Düşünsenize takımda 10 tane Yattara :)

Ama gerçek şu ki Yattara önce biraz kendini öğretmeli :)

S.DEMİRCİ
29.12.2007, 23:38
umarım bir faydaları olur... yoksa futbolcu transfer edeceğimiz yok........

Ali Yerlikaya
29.12.2007, 23:43
Keşke Yattara'nın öyle bir yetenği olsa. Düşünsenize takımda 10 tane Yattara :)

Ama gerçek şu ki Yattara önce biraz kendini öğretmeli :)

Yattara disziplinsiz olabilir ama futbol yetnegini Baris a ögretebilir cünkü baris da onun stilinde bi oyuncu yani asiri yüklenmeye zaten gerek yok. Sadece eksiklerini gidermesi icin hizlandirma diyleim

İleli
29.12.2007, 23:55
hadi bakalim hayirlisi olsun hep merak ettim bu ikiliyi insallah izleriz maclarda..

trabezonda
29.12.2007, 23:56
Baris Memis hakkinda olumlu refaranslar var. Insallah hayirli olur trabzonspora.

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2007, 23:57
ersun olnları yıldız yapar güveniyorum hem ona hem onlara

Mustafa
29.12.2007, 23:58
nihayet bekledigim haber geldi bence transfer haberinden daha önemli

Nytre
30.12.2007, 00:04
hayırlı olsun.

ersun yanala "al bu adamları bunlarla idare et" demişlerdir

Emre HIZAL
30.12.2007, 02:39
hayırlı olsun .
inşallah bu arkadaşlarımız TRABZONSPORUN buyukluğunu unutmadan havaya girmeden çalışırlar ve başarılı olurlar tek dileğim bu arkadaşların başarılı olup TRABZONSPORumuzu guzel gunlere taşımaları bize elin topçusundan hayır yok kendi oz evltlarımızla bunu yapmamız lazım ancak onlar hissedebilir TRABZON sevgisini yureklerinde.

Bu arada yusuf inşallah arada kaynamaz sezon bşında birkaç hazırlık maçında oynamıştı ve iyide oynamıştı orta sahada yeni bir ünalmız olcak diye çok sevinmiştim inşallah bu 5 gencimiz, yusuf ve arkadan gelecek nicelerine şans verilir TRABZONSPOR'u en guzel yerlere taşırlar.

TSezgin61
30.12.2007, 04:21
tamam iste cikarilan genclerle onuru simdiden takima adapte etsin, önümüzdeki senenin kadrosunu kuralim...

zaten transfer yapacaklari yok....

bide bari selcuk inani alsalar

Hüdai Pervaneli
30.12.2007, 04:37
hayirli olsun nediyim

ozcilingir
30.12.2007, 06:03
Gökdeniz ve Yattara= Barış Memiş

muratt
30.12.2007, 09:09
Fatih ve Gokdeniz'den sonra yillardir altyapi'dan futbolcu gelmiyor. Her yil degisik isimler duyuyoruz, yok gelecegin Unal'i, Hami'si, Fatih'i felan da filan da.. Ali Sen vardi hatirladigim yeni Abdullah diolardi.. Ergin Keles icin gol makinasi diolardi.. Ufuk vardi, Ufukhan.. Tayfun Cora deseniz Ogun'u ikiye katliyordu.. Ama ben yillardir altyapidan futbolcu ciktigini gormedim.. Bol bol cikan artiz'ler, Ilhan Mansiz'in yandan yemislerini gordum.. Fatih Tekke gibi bir yetenek bile altyapi egitiminin etkisinden ancak 25-26 yaslarinda kurtulup adam gibi oynamaya baslamisti..

Gelmek istedigim nokta su ; Trabzon'un altyapisi futbolcu cikartamiyorsa o altyapinin basindakiler ne is yapar.. ?? Yani lafim Ozkan Sumer'e.. Son on yildir kimi yetistirdin Hocam ?? Kimi adam ettin ?? Bu isi en iyi ben biliyorum diyerekten coktun altyapinin basina, kimseye de birakmiyorsun.. Trabzon gibi futbolcu memleketinden bile yildiz cikartamiyorsun.. Bence Ozkan Sumer'in altyapi'dan ayrilip, baskanliga aday olmasi lazim.. Parali baskanlari devirme konusunda tecrubeli kendisi..

Kadir'e Baris'a gelince.. Insallah basarili olurlar.. Insallah birer Unal, Tolunay, Hami olurlar.. Ama ben pek umitli degilim.. Bence sizde sukut'u hayal'e ugramak istemiyorsaniz, beklentilerinizi fazla yuksek tutmayin.. Gelecegin Hasan Ucuncu'leri, Huseyin Cimsir'leri de bizim altyapidan cikacak biliyorsunuz..

ismail tüfekçi
30.12.2007, 10:04
Baris Memis hakkinda olumlu refaranslar var. Insallah hayirli olur trabzonspora.
ben bursadaki maçta barışı çok beğendim tam bir gökdeniz sitili sol kanaddan hallaç pamuğu gibi yıpratıcı

Travelair
30.12.2007, 10:16

Arslanlara bak be :alkış::alkış:

Kardeşlerime tavsiyem; hiçbir zaman şımarmamaları, dik kafalı olmamaları ve hocalarının sözünü hep dinlemeleri, küsmemeleri, azimle çalışmaları. Başarılar diliyorum

UğuR
30.12.2007, 10:20
Hayırlı olsun.....

Serdær
30.12.2007, 10:26

Arslanlara bak be :alkış::alkış:

Kardeşlerime tavsiyem; hiçbir zaman şımarmamaları, dik kafalı olmamaları ve hocalarının sözünü hep dinlemeleri, küsmemeleri, azimle çalışmaları. Başarılar diliyorum

:alkış::alkış:

Can
30.12.2007, 10:39
hayırlı olur inş

OYılmaz
30.12.2007, 10:44
Ersun Hocamızın Bu genç yeteneklerimizi devre arası kampında çok iyi değerlendirmesi gerekir Bu gençlerde Işık var hayırlısı olsun bakalım

bizcil
30.12.2007, 11:30
Türkiye ligi artık eskisi gibi değil, eskiden yugoslavyadan gelenlerle yarışılırmış, şimdi rakipler Brezilya B milli takımı gibi oldular. Bu yüzden artık sadece yetenek yeterli değil. Profesyonellik yani disiplin, karakter, irade gibi vasıflar da olmalı.
Ne varsa yine altyapıda var, Trabzonsporu başarılara taşıyacak olan benzinci, stad vs. değildir, esas olarak sadece ve sadece altyapıdır.

Egemen
30.12.2007, 11:33
hayırlı uğurlu olsun.. bir Ali Kemal bir İskender olmanız ümidiyle..

Muhammet
30.12.2007, 11:34
neden böyle abartıldı anlamadım.daha çok gençler çıkarlar a takıma sonra geri dönerler bunlar genç oyuncular için olağan olaylar her yerde olur..

Ercan DEMİR
30.12.2007, 11:49
Barışı bir kaç kez izledim ve çok hoşuma gitti. Umarım kısa zamanda 11 de oynayabilecek şekilde yetiştirilirler.

Ahmet Karadeniz
30.12.2007, 11:55
inş yakın zaman da herkes bizi konuşacakkk

Mustafa AYDIN
30.12.2007, 11:56
Barış Memiş in A takıma alınmasına çok sevindim,İnşAllah beklediğimiz,ve görmek istediğimiz şekilde sahada olurlar...

Can
30.12.2007, 12:16
kırıkkale maçında şans verilir inş

Atakan
30.12.2007, 12:34
bencede bari bunlar oynayamıyor gençlerin önünü açalım

hodlu
30.12.2007, 13:33
oynat hocam gençleri,korkma hele bide sol kanata altyapıdan adam bulunsa

İsmail Çavuşoğlu
30.12.2007, 14:03
ikisinede hayırlı ugurlu olsun.insallah da basarılı olacaklardır.ben herzaman genclerin oynatılmasından onların kazanılmasından yanayım.herzaman savundugum gibi bu gencleri cesaretle oynatmak gerekir belki hata yapabilirler yapacaklardırda ancak yınede ısrarcı olup takımdan kesmemek gerekir.bu gencler hiç oynamassa ayman,keçeli,umut,celalettin,tayfun,erdinç,kadar oynarlar.ve sürekli şans verilirse kebdilerinede özgüvenleri gelirse önümüzdeki yılları Kurtarmış ve özlenen Trabzonsporumuzu kazanmış oluruz.birde şu var bu gençleri takıma koyup herşeyide onlardan beklemek yanlış olur.takımda bir kaç tane yıldız ve tecrübeli olacakki onların yanında oynamaları daha kolay olur ve onlardan cok sey öğrenebilirler.
ALLAh yolunuzu açık etsin gençler ALLAH utandırmasın..

hüseyin1975
30.12.2007, 14:11
Kadiri bilmem ama Barisdan cok ümitliyim!

Hüdai Pervaneli
30.12.2007, 14:13
ben ikisinden de baya bi ümüzliyim insallah arda gibi olmazlar

hüseyin1975
30.12.2007, 14:15
ben ikisinden de baya bi ümüzliyim insallah arda gibi olmazlar

Neden Arda gibi olmasinlar?

Milli Takima cikarlar diyemi:D

Futbol anlaminda dahada iyi olsunlarda Ahlak anlaminda Insallah benzemezler.
Ama bu Konuda ümidim var. Zira Istanbulda yasamiyorlar ve Trabzonda fazla Manken yok:p

eren_61
30.12.2007, 14:18
ikisi vede takımımız için hayırlı olsun.inşallah süper bir performans gösterirler futbol yaşamları boyunca

Murat Keçeci
30.12.2007, 14:23
barış idmanda milleti yatırıp kaldırıyor :D:D:D

Hüdai Pervaneli
30.12.2007, 14:33
Neden Arda gibi olmasinlar?

Milli Takima cikarlar diyemi:D

Futbol anlaminda dahada iyi olsunlarda Ahlak anlaminda Insallah benzemezler.
Ama bu Konuda ümidim var. Zira Istanbulda yasamiyorlar ve Trabzonda fazla Manken yok:p

ya bende ondan korkuyorum y milli takim a caririlar diye insallah havalamaz ardayi 20 milyona satacagiz diyodular gs liler ama ne odlu suanda top un tsini oynuyamiyor

Mayls
30.12.2007, 14:42
Insallah hicbir konuda Arda'ya benzemezler.

Hasan61
30.12.2007, 16:17
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/301207idman7.jpg

FcTRABZONSPOR
30.12.2007, 16:22
Hepsi birbirinden kaliteli iyi oyunculara İNŞALLAH bu formanın hakkını verirler...Helal olsun ERSUN HOCAM!!!

TSezgin61
30.12.2007, 16:36
simdi ersun hoca cikip "transferlerden vazgectik, bunu altyapidan aldigim gencler bana gösterdi" dese, ersun hocanin bir bildigi vardir diyip üstüne bide helal olsun derim.... hem dahada güzel olur

insallah bunu ona dedirtecek kadar performans sergiler genclerimiz!

ffirarii__61
30.12.2007, 16:47
arkadaşlar cok iyi cok has diyosunuzda bizim takımımıza böyle ne gencler geldi gecti bu yönetimdeki insana benzeyen mahluklar onları harcadı inş bunlar kafalarını kullanırda kendilerini harcatmazlar hayden bakalım uşaklar sıra sizde bakalım siz hangi istanul takımı için yazılıp cizileceksiniz başarılar ???????

ismail tüfekçi
31.12.2007, 11:01
ben şuan transfer karşıyım aslanlar gibi gençlerimiz var celo çağdaş gibi fuzuli adamlara yol vermelibu sene zaten bitti bizim pap takımı bile ilk 5.e girer transfer yapıpda kaçıncı olacağızki

İskender
31.12.2007, 13:24
Genç kardeşlerime başarılar diliyorum...

Ne varsa bu çocuklarda var, bu saatten sonra kaliteli oyuncunun yurtdışından bize geleceğine inanmıyorum, hepsiyle fifalık olan bir klüp haline geldik...

Okuduklarım Barışı dikkatle izlemek gerektiğini işraet ediyor...

Erbay
31.12.2007, 13:40
Karadeniz Oyunları'nda Barış'ı dikkatle izlemiştim.Takımın en iyilerindendi.Kısa boylu,teknik ve çabuk.Oyun stili Gökdeniz'e benziyor.İnşallah ikisi de başarılı olur.

Badaloğlu
31.12.2007, 14:02
Bu iki genç kardeşimiz inşaallah geleceğin Trabzon takımının temel taşlarından olacaktır.Yattara'nın veliahtı Barış'dır.İnşaallah oynadığı takımın ve formanın hakkını verir.Yattara satılacaksa eğer, Barış'ı bu takıma monte ettikten sonra satalım...Sağ kanata 15 sene adam aramayız...

asimavi
31.12.2007, 14:13
...inşallah ...barış yeni gökdenizimiz...kadirde hüseyinimiz olur....

...yanlış anlamayın...kadir inşallha daha yeteneklidir....

...yani demek istediğim...alttan artık yeni bir 3 lü çıkarmalıyız...fatih gökdeniz hüseyin gibi....

...birde artık yattara gibi uzun yıllar oynayacak genç bir yabancı alınmalı....

OLCAY ÇAKIR
31.12.2007, 14:16
Top Ersun hoca da.

Cuma akşamı bu arkadaşlardan sahada görmek istiyoruz.
...inşallah ...barış yeni gökdenizimiz...kadirde hüseyinimiz olur....

...yanlış anlamayın...kadir inşallha daha yeteneklidir....

...yani demek istediğim...alttan artık yeni bir 3 lü çıkarmalıyız...fatih gökdeniz hüseyin gibi....

...birde artık yattara gibi uzun yıllar oynayacak genç bir yabancı alınmalı....

Terzioğlu
31.12.2007, 14:38
Kadir Keles'in Hüseyin mevkisindede oynayabildigini duydum dogrumu acaba?

Emorfo
31.12.2007, 14:45
Hayırlı olsun. Kendilerinden çok şey bekliyoruz. Barış Memiş, Karadeniz Oyunları'nda gösterdi performansla herkesi kendine hayran bırakmıştı.

Burak Bıyıklı
31.12.2007, 15:00
barışın maçlarını izlemiştim iyi bir oyuncu

Burak Tokal
31.12.2007, 16:51
Kadir Keles'in Hüseyin mevkisindede oynayabildigini duydum dogrumu acaba?

Orta sahında Sağında oynuyordu Milli Takımda

Hasan61
31.12.2007, 16:57
sıksık milli takıma gidip gol atan hasan ahmet sarı vardı.onun yaşı,mevkisi,alt yapının hangi kademesinde oynadığını bilen var mı?

TSezgin61
31.12.2007, 17:10
bu gencler is yapacak. ersun yanalin almasi büyük sans

ilhan
31.12.2007, 17:21
Orta sahında Sağında oynuyordu Milli Takımda

O Barış Memiş'ti.

Terzioğlu
03.01.2008, 02:18
Son antrenman resimlerinde göremedim ikisinide...acaba hala A takimla birlikte mi calisiyorlar?

Hüdai Pervaneli
03.01.2008, 02:42
kadir keles forvet oyuncusu benim bildigim

Dogan
03.01.2008, 11:06
Kadir Keleş sol açık oynuyor. Geniş alan topçusu, Memiş kadar teknik değil.

Enes Berfin
03.01.2008, 14:40
Barisin futbolunu izledim gelecegin Gökdenizi diyebilecegimiz bir oyuncu eger tabi bu ipin ucunu birakmazsa, Kadir Kelesi su ana kadar izlemedim ama iyi oyuncu oldugunu duydum, nasil olsa Kupa maclarinda görecegiz.

Ahmet AYDIN-28
03.01.2008, 15:39
sıksık milli takıma gidip gol atan hasan ahmet sarı vardı.onun yaşı,mevkisi,alt yapının hangi kademesinde oynadığını bilen var mı?

16 yaş altında oynuyor daha. Bir kaç yılı var.

ofluu_ulas
03.01.2008, 21:28
ya nerde oynuyosa oynasın da yeterki faydalı oynasın

ilhan
04.01.2008, 08:33
Barış ilk kez sahada

BARIŞ Memiş A takımla ilk kez sahaya çıkacak. Bu sezon alt yapıdan A takıma alınan Barış Memiş, bugün Kırıkkalespor ile oynanacak olan Fortis Türkiye Kupası maçında takımdaki yerini alacak. Teknik direktör Ersun Yanal bu oyuncuyu moral olarak da karşılaşmaya hazırlıyor.

Fotomaç

Fotomaç'ın haberlerine hiç güvenmiyorum ama inşallah bunu doğru yazmışlardır :)

İHSAN
04.01.2008, 11:07
Ersun hoca işini bilir, zamana ihtiyacı var biraz.

genç ve dinamik bir Trabzonspor'un temellleri atılmış bulunmakta.

Rasim YILMAZ
04.01.2008, 11:40
işallah bakalım. Bugünkü maçta oynatması lazım bu iki uşağı... Oynatmazsa Ersuna da yazıklar olsun ne diyeyim.. En azından ilk yarı koparırsak maçı ikinci yarı bu uşaklarla başlaması lazım.. Çünkü gençleri böyle zorluk derecesi nispeten düşük maçlarda piyasaya sürmek lazım.. Arkası sonra gelir zaten:)

ergin cesit
04.01.2008, 11:46
merakla bekliyoruz genç arkadaşların performanslarını

MahmutHSO
04.01.2008, 11:50
Koy bu gençleri sahaya oynasınlar,Gs bile birsürü gençle oynuyor.Bizim çoğu kazmalardan iyi olacaklarına eminim ben.

Bülent Bayraktar
04.01.2008, 14:31
hüseyinin hatalarını izleyip kahrolacağıma bu uşakların hata yapmasına dayanırım

Ahmet Kuru
04.01.2008, 14:50
Bu aksam inşallah Bu iki gençten birini Kupa maçında sahada görürüz.

Mayls
04.01.2008, 15:17
Bu aksam inşallah Bu iki gençten birini Kupa maçında sahada görürüz.
Insallah ikisinide sahada görürüz. Bu aksam kaybedecek pek birsey yok bence. Gencler denenmeli.

oskanonur
04.01.2008, 15:21
Cok ilginc bir klubuz. Bir yandan genc oyuncularımızı satıyoruz, diger yandan altyapıdan gencleri A takıma alıyoruz.Sonucta her iki kardesimize de basarılar diliyorum. Insallah hem kendileri icin hemde Trabzonspor icin hayırlı olur.

TheRapZoNe
04.01.2008, 15:23
Evet cok ilginc bir kulubuz. Degisen sartlar ve kosullardaki modern futbol ve kulub yonetimi konusunda maalesef plansiz, duzensiz uygulamalara devam ediyoruz.
Baris bu aksamki Kirikkalespor maci icin muhtemel kadrolarda gosteriliyor. Bakalim gorecegiz..

TSezgin61
04.01.2008, 15:24
Cok ilginc bir klubuz. Bir yandan genc oyuncularımızı satıyoruz, diger yandan altyapıdan gencleri A takıma alıyoruz.Sonucta her iki kardesimize de basarılar diliyorum. Insallah hem kendileri icin hemde Trabzonspor icin hayırlı olur.

bence suanda cok dogru isler yapiliyor... ufukhan ve yusuf kiralik yani hala bizim....a takima simdi baris ve kadir cikti, ondan öncede 3 genc ciktiydi diye duydum...19 yasindaki kaleci onur alindi. haberlere göre ümit milli futbolcusu ceyhunuda almisiz. birkac genc daha alabilirsek cok güzel olur. iyi yoldayiz...

yabanci transfere gerek yok, ha DE NIGRIS neden olmasin

FcTRABZONSPOR
04.01.2008, 15:27
bence suanda cok dogru isler yapiliyor... ufukhan ve yusuf kiralik yani hala bizim....a takima simdi baris ve kadir cikti, ondan öncede 3 genc ciktiydi diye duydum...19 yasindaki kaleci onur alindi. haberlere göre ümit milli futbolcusu ceyhunuda almisiz. birkac genc daha alabilirsek cok güzel olur. iyi yoldayiz...

yabanci transfere gerek yok, ha DE NIGRIS neden olmasin

De Nigris olabilir ama taş taplasın 1 milyon $'a .... Ondan fazla etmez!!!

TSezgin61
04.01.2008, 15:30
tabi öyle, daha fazla zaten etmez. ona 2 milyon verilecegine 2 genc alinabilir, ümit milli futbolculardan. takas olarakta artik su elimizdeki otlari elimizden cikarmamiz lazim

FcTRABZONSPOR
04.01.2008, 15:32
tabi öyle, daha fazla zaten etmez. ona 2 milyon verilecegine 2 genc alinabilir, ümit milli futbolculardan. takas olarakta artik su elimizdeki otlari elimizden cikarmamiz lazim
:alkış::alkış:

LazAnisT
04.01.2008, 16:15
Kupa maçında bu gençlerden hangilerine şans verilecek çok merak ediyorum.Bir yerden başlamakta fayda var.

Burçak
04.01.2008, 16:17
TRABZONSPOR: Tolga, Serkan, Erdinç, Çağdaş, Mustafa, Gökdeniz, Adnan, Hüseyin, Ceyhun, Ömer Rıza, Ergin Keleş
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

Lig Tv nin verdiği kadroda ilk 11 de değiller.

TheRapZoNe
04.01.2008, 16:18
Omer Riza yine ayni olumsuz futbolunu oyununu ortaya koyup bizleri sasirtmazsa forma sansi bulamayan genclere hakikatten haksizlik yapilmis olacak..

Hasan61
04.01.2008, 16:36
TRABZONSPOR: Tolga, Serkan, Erdinç, Çağdaş, Mustafa, Gökdeniz, Adnan, Hüseyin, Ceyhun, Ömer Rıza, Ergin Keleş
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

Lig Tv nin verdiği kadroda ilk 11 de değiller.
bunlar olası 11ler

TSezgin61
04.01.2008, 16:39
bunlar olası 11ler

evet bunlar sadece olasi 11ler....

ama bu olsada sasirmam, ersun hoca önce skor avantajini eline gecirdikten sonra gencleri sahaya sürer diye düsünüyorum...

nede olsa manisadan yedigimiz 3 golün telafuzu yapilmasi lazim

_SeRKaN_
04.01.2008, 18:22
Barış'ın oyununu çok merak ediyorum inşallah oda Yusuf gibi oynadığı bir iki maçtan sonra aforoz edilmez..

Hasan61
04.01.2008, 19:29
az önce can karyağdı 11lerei söyledi barış ilk11'de

Mehmet_Mercanlı
04.01.2008, 19:36
az önce can karyağdı 11lerei söyledi barış ilk11'de
bu süper işte gercektenbuna cok sevindim

Burak Tokal
04.01.2008, 19:41
bu süper işte gercektenbuna cok sevindim

kadir de sonradan girer herhalde...

Özge
04.01.2008, 19:48
Herkes gibi bende bu akşam Barış'a çok güveniyorum.Şimdi çok heyecanlıdır umarım yeteneklerini sahaya yansıtabilir.

favory_61
04.01.2008, 19:56
inşallah bu akşam bu şansı iyi değerlendirirler

ilhan
04.01.2008, 22:05
Barış.. Mükemmelsin.
Barış.. Harikasın.
Barış.. Yeni Yattara'sın.
Barış.. Yeni Gökdeniz'sin.
Barış.. Yeni starımızsın.

Barış.. Sen bizim herşeyimizsin.

Allah'ına kurban olayım..

bunyamin55
04.01.2008, 22:10
helal sana barış sanki 40 yıldır takımın içindeydi

Onur
04.01.2008, 22:18
Bende çok aşırı beğenenlerdenim herhalde. Çok beğendim.
Eğer Ersun Hoca yeteri kadar üstüne düşerse seneye ilk 11 in değişilmez ismi olur.
Fakat bu maçta Kadir'i de görmek isterdim.

Salih Yazıcı
04.01.2008, 22:21
müthiş oynadııııııı

vatandas61
04.01.2008, 22:27
bu kazmalar bu takimda oynuyorsa, bu baris banko oynar.
su hüseyin ve umutun yerine de altyapidan birisini bulabilsek, malum transfer yok :S

Bayundur Han
04.01.2008, 22:39
Baris iyidi ama rakipte cok kotuydu be. Huseyini bile adam gecmeye calisirken yakaladim. Yinede Barista birseyler var. Cellaleddini ve mustafa keceliyi orada tutacagimiza barisi oynatalim daha iyi.

Ben bu Ergin Kelesten hic memnun degilim bence hic birsey olmayacak ondan. Daha cok pismesi lazim. Topu kaybediyor pesine bile dusmuyor.

Cem Balcı
04.01.2008, 22:47
çarşamba günü inşallah kadiride izleriz.

EmrahYalçınalp
04.01.2008, 22:50
Ben "ilerde iyi topçu olacak" lafına pek inanmam. İyiysen iyisindir. Bıktım "yıldız adayı" isimlerin sonundaki o adaylığın kalkması için heba olan senelerden...

Şimdi, belli ki Barış iyi topçu. Ama bunun çok önemi yok, çünkü bir sürü iyi topçu heba oldu gitti. Sevgili Barış, lütfen dikkat. Eğer ailen normalin üzerinde bir kazanca sahip değilse kim bilir ne sıkıntılar çekmişsindir. Var bundan sonraki 4-5 sene sadece "rahat" yaşa. Fazlası değil... Allah'ını seversen 3-4 sene daha altında hatchback BMW olmasın. Eline Louis Vuitton çantayla gezip oturduğun cafelerde millete bakteriymişler gibi bakma. Lütfen erken "ol"ma, "ben oldum" deme. Muhtemelen senden daha fazla donanıma sahip Fatih Tekke ağabeyinin 27 yaşında yıldız olduğunu hatırla... Ben 18 yaşımdayken senin yaptıklarını PS ile yapsam yürüyüşüm değişirdi. Biliyorum, zor iş havaya girmemek. Ama lütfen bari sen başar şu zoru da, yıllar üzerine uzun zaman bir futbolcu seyredelim. Alt tarafı avuç kadar şehirde yaşıyoruz hepimiz. Bana, Hasan'a, Osman'a hava atacaksın da ne olacak... Boşver. Bak işine. Sabırlı ol.

Yolun açık olsun.

ilhan
04.01.2008, 23:28
Baris iyidi ama rakipte cok kotuydu be.

Zemin ve hava koşullarıda kötüydü be.

Emrah Abi'nin söylediklerine katılıyorum. Eminimki Ersun Hoca ve takımdaki büyükleri Barış'a aynı vb. konuşmaları yapacaktır.

Uzun zamandır altyapıdan çıkan futbolcu izlemek istiyorduk. Barış'ta hakkını verdi. Barış , Karadeniz Olimpiyatlarındada aynı Barış'tı. U16,U17,U18' de yine aynı Barış'tı.

Tekrar söylüyorum bu maçta Yattara'yı izlesem bu kadar zevk almazdım.

Murat Keçeci
04.01.2008, 23:32
bu başlığı barış memiş a takımda yerine barış memiş ilk onbirde diye değişşsek daha güzel olacak

Serdar ÖZCAN
04.01.2008, 23:34
Ben "ilerde iyi topçu olacak" lafına pek inanmam. İyiysen iyisindir. Bıktım "yıldız adayı" isimlerin sonundaki o adaylığın kalkması için heba olan senelerden...

Yolun açık olsun.

:alkış::alkış::alkış: Fazla söze ne gerek...

Ahmet Kuru
04.01.2008, 23:36
Barış bu aksam gösterdiki kumaşımda kaliteli futbolculuk var.Güzel oyununu kurnazca bir golle süsledi ayakta alkışlamak gerekir.ama ikinci bir Alişen Kandil vakası olmasın.Şımarmaya hiç gerek yok.Aynen devam diyorum...

Cafer Bulur
04.01.2008, 23:39
bu aksam macla birlikte barisi da kazandik.gitmek icin zemin yoklayan yattaranin alternatifini bulmak cok güzel oldu.simdi cikip bana bicok kisi kizabilir ama yattaranin trabzonsporla yollarini sezon sonunda ayrilacagini düsünüyorum.bu acidan onun mevkiiisindeki barisi kazanmak cok iyi oldu.yildiz olacagini söylemek istemiyorum ama simarmaz ve kendisini gelistirirse uzun yillar bize orta sag da hizmet edebilecegini düsünüyorum.