PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haluk Ulusoy'un Trabzonspor'a Zararları

hasancolak
10.12.2007, 23:10
Haluk ulusoy Trabzonlu ama iyi bir galatasaraylı hemde Galatasarayın maclarında aşiri derecede sevınecek kadar. Onun zamanında Galatasaray hep korunuyo oraya Trabzonsporun sayesınde gelmesıne ragmen.Bizim olan macı Sıvasa verende o bıraz eskıye gıdecek olursak Fener bahceyle şanpıyonuk macında avni akerıde polus dolduran o v.s. gelın biz artık ulusoyu desdeklemıyelım onu o cok sevdıgı Galatasaray desdeklesın secılemeyınce belkı anlar trabzonsporun degerını

Obi-Van
10.12.2007, 23:16
onu zaten destekleyen adamın aklından şüphe ederim ve eminimki bu siteden kimse desteklemez

Muhammet
10.12.2007, 23:17
o Trabzonlu deil bnm gözümde..def olsun gitsin nuriden farkı yok

Özkan
10.12.2007, 23:23
onu zaten destekleyen adamın aklından şüphe ederim ve eminimki bu siteden kimse desteklemezFenerli MAY'ın başkan olmasını isteyenler olduğuna göre, elbette ki Haluk Ulusoy'u da destekleyenler çıkacaktır bu forumdan.

Muhammet
10.12.2007, 23:26
yok çıkmaz bence

Cem Balcı
10.12.2007, 23:31
ziya doğan federasyon başkanı olsun daha iyi.:D

Muhammet
10.12.2007, 23:32
ziyaaaaaa :D:D
orda da 'suber başarılı' olur ziya'N

Cem Balcı
10.12.2007, 23:57
haluk ulusoy"un nereli olduğuyla hiç ilgilenmiyorum. benim için bir insanın nereli olduğundan önemli gelir hangi takımlı olduğu. nice fanatiklerimiz var trabzonu görmemiş... Birinin tırnağını ulusoy'a değişmem!

trabzonu görmüşte görmemişte bütün ts taraftarlarının Allahına kurban olurum.ulusoyu renkdaşlarımla aynı karede bile karşılaştırmam...

hüseyin toraman
10.12.2007, 23:58
haluk ulusoy"un nereli olduğuyla hiç ilgilenmiyorum. benim için bir insanın nereli olduğundan önemli gelir hangi takımlı olduğu. nice fanatiklerimiz var trabzonu görmemiş... Birinin tırnağını ulusoy'a değişmem!

:alkış::alkış::alkış::alkış:

benden bahsettin

kahrolsun ulusoy

macka61
11.12.2007, 00:17
saymakla bitmez yararıda sayılmaz

buyukkaptan
11.12.2007, 00:34
trabzonspora spor tesisleri yapmış sonuçta bu adam bizim aleyhimize işler yapmış olabilir ama orada tek başına değil bu adam karar verirken çoğunluğu dinliyorlar onun istemesi pek bişeyi değiştirmiyor asıl trabzon düşmanları içimizde

Miraç Atalay Çiftçi
11.12.2007, 00:34
Kişilik haklarını korumak ve töhmet altında bırakmamak adına, kısmen başlığın felsefesine katılıyor olsamda kapatmak zorundayım.
Herhangi bir kişinin kesin kanıtlar olmaksızın suçlanması, hem hoş değil hem suçtur.
Lütfen dikkat edelim.