PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Yönetimden Beklentileriniz

Sayfa : [1] 2

irfanb
08.12.2007, 13:28
15-16 Aralık tarihlerinde yapılacak olağan genel kurulda secilecek olan Yönetimden beklentileriniz nelerdir?

ilhan
08.12.2007, 13:38
Yönetim bir belli olsunda beklentilerimizi o zaman söyleriz.

Erkut Ay
08.12.2007, 13:40
çıkarcı tayfasının önüne duvar çekmek...

Murat'
08.12.2007, 13:42
İlk önce projeleri gerçekleştimeleri lazım.....Stadyum televizyon projeleri derhal gerçekleştirlmeli....

Kasım Hilal
08.12.2007, 13:45
Ortada henüz bir yönetim olmadığı için bir şey bekleyemiyorum ben..
Bekleyip göreceğiz..

temel_yilmaz
08.12.2007, 13:45
bedavacı taraftarlarla ilişiği kesmek takımın sırtındaki kene futbolcuları göndermek zaten bunlarda bi başarı ve beklenti

zeleka
08.12.2007, 15:23
yeni yonetimden hic bir beklentim sanki seni beni dinleyen varda beklentilerimiz olsun beklenti demekde yanlis bir kelime yeni yonetimle hayalleriniz diye soru sorulsa ide ola bilirdi hayal cok kuruyorum cok.. Trabzbsobspor sampiyon oluyor Trabzonspor butun cikarci randlardan kurtuluyor Trabzonspor yeni stadina kavusuyor Trabzonspor sampiyonlarligi vs final oynuyor ve kupayi Turkiyeye tasiyor.
yani arkadaslar hayallerle dolu bir yonetim bekliyorum nasil ben hayal ediyorsam bunlari ve daha fazlasini onlarda mutlaka hayallerle yasiyorlardirlar.

Samet Berber
08.12.2007, 16:20
en az 4 tane kaliteli transfer ...

hiç umudum yok ama bunu istiyorum .

Obi-Van
08.12.2007, 16:27
Kulübe siyaset bulaştırmasında ne yaparsa yapsın tek beklentim bu

macka61
08.12.2007, 18:30
trabzonsporu en yüksek seviyeye o eski günlerine döndürmeyi

Ahmet Kuru
08.12.2007, 18:37
bence ilk önce yeni stad yapacağına taraftarı stad a getirmenin yollarını bulmaları gerek. Yani Sportif başarı.gerisi gelir zaten...

Cem Balcı
08.12.2007, 20:19
başarı,başarı,başarı...

Muhammed KOÇ
08.12.2007, 20:27
ilk önce maç kazanmayı bekliyorum.seri maç kazanmayı
ve sonrasında istikrar !..

TSKara61
08.12.2007, 20:40
Kadroyu silip bastan kurmak.

Faik Yılmaz
08.12.2007, 20:54
1- adam gibi oynayan formasının değerini bilen bir takım..

2- modern bir stadyum

3- altyapıya önem

4- kurumşallaşma çalışmalarına önem

5- Trabzonspor Dergisinin hakettiği yeri bulması

6- Traftarı Alnı açık başı dik tutmaları

Kalkinmali
08.12.2007, 21:12
Ts Club'dan... takimina kadar hersey...!

Burçak
08.12.2007, 21:54
sahada Trabzonspor formasının ağırlığını kaldıramayan isimleri gönderip, yerlerine kaliteli adamlar kazandırıp, futbol olarak yüzümüzü güldürmeleri ilk istediğim şey.
bu şekilde 3 puanları toplayan bir takıma sahip olunduğunda diğer herşey daha kolay olur. sağlıklı kararlar daha kolay verilebilir.
Kısacası milli sayısı fazla olan iddaalı bir Trabzonspor.

Cafer Bulur
08.12.2007, 22:02
kulübün mali yapisini düzeltmeleri.her isin basinda profesyonellerin bulunmasi.ersun yanalin istegi dogrultusunda en az 3 kaliteli transfer yapmalari(devre arasinda).trabzonspora kalici gelirler kazandiracak projeler üretmek.kendi aralarinda uyum icinde calismalari.bunlari yapabilirseler basari zaten kendiliginden gelir.

A.Gökhan AKIN
08.12.2007, 22:05
evet sevgili başkan adayımız ne güzelde demeçler vermiş ara dönemde futbolcu göndermek yanlış olurmuş hatta anladığım kadarıyla almak bile yanlış!!!!! kenidisine göre belki 1-2 transfer yapılabilirmiş herkese geçmiş olsun arkadaşlar

Muhammed KOÇ
08.12.2007, 22:07
evet sevgili başkan adayımız ne güzelde demeçler vermiş ara dönemde futbolcu göndermek yanlış olurmuş hatta anladığım kadarıyla almak bile yanlış!!!!! kenidisine göre belki 1-2 transfer yapılabilirmiş herkese geçmiş olsun arkadaşlar
yok yok.seçilirse onun döneminde de 1-2 maç kaybedelim nasil alir görürsün..

Selim_Perçin
08.12.2007, 23:08
Ne yapıp edip Yattara'nın sözleşmesini uzatmasını

Cem Balcı
08.12.2007, 23:55
Ne yapıp edip Yattara'nın sözleşmesini uzatmasını

ewt.aslında buda ilerde karşımıza bi sorun olarak gelicek gibi görünüyor.yattara gibi topçuyu kaybetmemeliyiz.franszca eğitim yapan okul açsınlar.:D

Travelair
08.12.2007, 23:57
Kafalarının ardında tilki olmasın. Herşeyi Trabzonspor'a hizmet adına, iyice hesap edip yapsınlar. Trabzonspor'un iyiliği için olsa bile alavere-dalavereye girmesinler

blacksea6134
09.12.2007, 00:11
15-16 Aralık tarihlerinde yapılacak olağan genel kurulda secilecek olan Yönetimden beklentileriniz nelerdir?

SAMPIYONLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUKKKKKKKK KKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#10 Fietra
09.12.2007, 01:17
Gökdeniz'i takımdan göndermesi.

Erkin
09.12.2007, 01:29
-Öncelikle mali durumun düzeltilmesi, yukarıda arkadaşların söylediği gibi bunu da sağlayacak olan kulübe uzun vadeli maddi kazançlar getirecek yatırım çalışmaları.
-Uzun zamandır futbolcu çıkmadığı aşikar olan altyapının güçlendirilmesi ve gerçek bir futbolcu fabrikası olabilecek şekilde akademik bir yapıya oturtulması. Bunun sonucunda altyapıdan çıkacak olan yetenekli ve kafaca profesyonel(!) topçuların takıma kazandırılması.
-Kulübe büyük prestij kazandırabilecek bu aralar gündeme de getirilen TS Koleji
-TV kanalı ile ilgili çalışma.
-TS Club'un adam gibi kurumsal bir yapıya kavuşturulması. (Örn: En işlek mağazanın en azından kulübün prestij açısından kapatılmaması)
-Ve tabi ki stadyum..

bosver.sene
09.12.2007, 01:51
Borçları ödesinLer.

lazo1967_61
09.12.2007, 09:49
Ya vallahi bilahi kafayi yiyecegim
sadri senerin aciklamalatina bir baksaniza
revizyon yapmayacagim
trabzonsporun onemli kadrosu var
maksimum bir iki transfer yapacagim
nedeni ise devre arasinda yapilan transferler yanlis mis
Sanane be oglum Baskan olmadan teknik direktorun isine karismaya basladilar
Ersun yanal bir oyuncuyu transfer etmek istiyorsa demekki yararli olacagini bildigi icin yapiyodur

Çağatay_
09.12.2007, 10:47
Hocanın istekleri doğrultusunda çürük elmaları ayıklamak ve 2. ligin formda futbolclarından genç transferler yapmak..

Zamanında mehmet topuz,mehmet topal,barış özbek(almanyadan),serkan çalık(almanyadan),gökhan gönül gibi oyuncular rahatlıklar alınırdı ama bekle bekle bekle bu duruma geldik.. Ligimizde alıncak topçu çoook

Yavuz Hasan
09.12.2007, 10:51
Ya vallahi bilahi kafayi yiyecegim
sadri senerin aciklamalatina bir baksaniza
revizyon yapmayacagim
trabzonsporun onemli kadrosu var
maksimum bir iki transfer yapacagim
nedeni ise devre arasinda yapilan transferler yanlis mis
Sanane be oglum Baskan olmadan teknik direktorun isine karismaya basladilar
Ersun yanal bir oyuncuyu transfer etmek istiyorsa demekki yararli olacagini bildigi icin yapiyodur
td ile arasinda bi ihtilaf olurmu bilmem ama bu sekilde konusmasi benim hosuma gitti
simdiye kadar gelenler hep onu alicam bunu alicam diye aciklama yapti sonuc eldekilerden olduk

Ercan DEMİR
09.12.2007, 11:21
Yeni yönetimden Trabzonspor aşkı bekliyorum.

Canİlker
09.12.2007, 11:46
1-takımda yatmaktan başka bi işe yaramayan topçuların gönderilmesi (ömer rıza, adnan, hasan üçüncü...vs)
2-kaliteli en az 2 transfer (devre arası olduğu için az dedim seneye en az 5 transfer lazım )
3-stadın iyileştirilmesi ya da yeni stad projesi
4-basın önünde dirayetli, konuşmasını bilen, trabzonsprumuzun hakkını gerektiği gibi savunabilen bir yönetim
5-beleşçi taraftarla takımın ilişkisini kesmesi

bunlar yaptıktan sonra ancak başarı gelir, şampiyonluk gelir

Ünyeli Murat
09.12.2007, 11:55
yeni yönetimden öncelikle transfer konusunda , takımımızın kendine özgün yapısını ve kentimizin sosyo ekonomik durumunu ayrıca takım içindeki dengeleri de göz önünde bulundurarak akıllı adım atmalarını transferleride bu yönde gerçekleştirmelerini bekliyorum.

artık " ne şartlar altında olursa olsun " sırf bir kısım insanların egosunu tatmin etmek için yıldız transfer gibi takımımıza kısa dönemde hiç bir katkıda bulunmayan ve uzun dönemde de zarardan başka bir getirisi olmayan bu tip davranışlardan ısrarla kaçınmalarını istiyorum...

Emirhan Makul
09.12.2007, 12:44
Türkiye süper liginde dik ve istikrarlı ve başarılı bir duruş mizaç imaj karakter liderlik
Takımı uzun vadeli dönemde başarıya götürecek genç futbolcularla oynatmak
Başarı seviyesini yakalayana kadar çok aşşağalara düşmemek için yerinde nokta yabancı transferleri
Klübün Borçlarını Başkalarından (Gerekirse Bizden Bile)yardım alarak temizlemek
Ts Clupları klüp olarak belli başlı yerlerde açmalı ve başka birilerine bayilik verilmeli
Renkleri Bordo Mavi Olan forma ile sahaya çıkılmalı ve satış için bir çok tişört vb gibi taraftar ürünleri yapılmalı ve satışa sürülmeli
Stad projesi kaldığı yerden devam etmeli ve atletizim değil futbol sahası yapılmalı
Taraftar gruplarını zorda olsa 1 isim bilemedin 2 isim altında birleştirilmesi

Sefa Murat Dokuz
09.12.2007, 12:50
elmander+fernandao+alex --->>
<<<---ceyhun+celaleddin+umut+ö.riza

ELAMDER GELSİN VRYA türkiyede 50 gol atar buraya yazıyorm
fernandao ya yattara yarı sezonda 20 gol attırır
bu ligde maç baına 4 gol atan takım olurz ayrıca 2.devre 17 maçta 2-3 puan kayvederiz şampion bile olablirz.

ÖmerFarukYılmaz
09.12.2007, 13:00
takımdaki herkesi gndermesini
ersunla beraber trabznlu ama sağlam bir takım kurmasını
latyapıya onem vermesini
degerlerine sahip çıkmasını

Atalay
09.12.2007, 13:07
1.Profesyonelleşme

2.Kurumsallaşma

Bunlar oldugu takdirde arkadaşların yazdıgı bütün öneriler gerçekleşir!!

Bunlar olmadıgı taktirde hiç bir şey degişmez!!

Kubilay ŞAHİN
09.12.2007, 13:14
Çok Şey Değil Sadece Bir Şey "Şampiyonluk"......

Rıza ÇOLAK
09.12.2007, 13:42
Önce yeni gelecek yönetimi bekliyoruz...Daha sonra isteklerimiz say say bitmez
İlk ve en önemlisi ZD yi bir daha Trabzona sokmamak:D
Genç ve savaşçı yeni bir kadro
Yeni bir Stad
Yeni bir aşk:D
Yine gülecek taraftar lazım...
Bunlar için bize para lazım

Cem Balcı
09.12.2007, 13:57
Önce yeni gelecek yönetimi bekliyoruz...Daha sonra isteklerimiz say say bitmez
İlk ve en önemlisi ZD yi bir daha Trabzona sokmamak:D
Genç ve savaşçı yeni bir kadro
Yeni bir Stad
Yeni bir aşk:D
Yine gülecek taraftar lazım...
Bunlar için bize para lazım

bravo negüzel bi yaklaşım.:D

Nytre
09.12.2007, 14:15
her başkan değiştiğinde yazdık bunları defalarca.

akıllı adam zaten taraftarın istediğini yapar!

Ayaz
09.12.2007, 14:17
sadece ve sadece "ŞAMPİYONLUK" gerisi hikaye

Emre7
09.12.2007, 14:22
sırayla;

2- altyapıya önem

3- kurumşallaşma çalışmalarına önem

4- Trabzonspor Dergisinin ve sitesinin hakettiği yeri bulması

5- Taraftarı Alnı açık başı dik tutmaları

6- modern bir stadyum

POYRAZ
09.12.2007, 14:23
3 Sene önceki gibi marka ve sampiyon bir takim istiyorum.

Ünyeli Murat
09.12.2007, 14:41
3 Sene önceki gibi marka ve sampiyon bir takim istiyorum.

şu üç sene den kastınız sanırım 23 sene olacak . doğrumu acaba ?

POYRAZ
09.12.2007, 14:45
şu üç sene den kastınız sanırım 23 sene olacak . doğrumu acaba ?
Hayir, 3 sene. 3 Sene önce cok cok degisik bir Trabzonspor vardi. Önüne geleni deplasmanda icerde deviren, hakem oyunlari ile son anda sampiyonlugu engellenen. Marka bir Trabzonspor.

Koray
09.12.2007, 14:46
sadri şener seçilirsem ara transfer yapmam diyo...ne iştir anlamadım...

Cem Balcı
09.12.2007, 14:48
sadri şener seçilirsem ara transfer yapmam diyo...ne iştir anlamadım...

oda iyi.asılı takımın tek çaresi transfer.neye dayanarak söylemiş acaba bunu.:confused:

Great White
09.12.2007, 14:48
Gözümüzün içine baka baka bizlere yalan söylemesinler..

Verdikleri, verecekleri sözlerde dursunlar..

Dürüst olsunlar..

Bu camiayı utandırmasınlar, dosta düşmana rezil etmesinler..

Sahadaki başarısızlığın yanına stratejik fiyaskolar eklemesinler..

Bir önceki Yönetim' in bize sıkça yaşattığı bu yanlışlara uzak uzak olsunlar..

Zaten başarı da kendilliğinden gelir..

Ünyeli Murat
09.12.2007, 14:49
Hayir, 3 sene. 3 Sene önce cok cok degisik bir Trabzonspor vardi. Önüne geleni deplasmanda icerde deviren, hakem oyunlari ile son anda sampiyonlugu engellenen. Marka bir Trabzonspor.

Marka diyebilirsiniz ona itirazım olamaz. ama şampiyon diyemeyiz çünkü gönüllerin şampiyonluğu ne yazıkki tarihin sayfalarına geçemiyor. evet marka bir Trabzonspor ama 5 ytl lik bileti çok bulan maçlara beleş girmenin yollarını arayan taraftarlarla markalaşmak ne derece inandırıcı ?

karatasof
09.12.2007, 14:58
Yeni yönetimin ve başkanın seçilmesi neticesi beklentilerimizide iletiriz inşaallah.Öncelikle mevcut td ile devam etmesini önerebilirim.Yiğenim Memoli'nin Ronaldinho transferi isteği var ancak ne kadar gerçekçi olur bilirim.Kendisi 8 yaşında olup TS'un Şampiyonluğunu istemek dışında kötü niyeti ve gelecek yönetimi töhmet altında bırakmak gibi bir niyeti yoktur.Onunkisi masumane bir istek sadece....

POYRAZ
09.12.2007, 15:18
Marka diyebilirsiniz ona itirazım olamaz. ama şampiyon diyemeyiz çünkü gönüllerin şampiyonluğu ne yazıkki tarihin sayfalarına geçemiyor. evet marka bir Trabzonspor ama 5 ytl lik bileti çok bulan maçlara beleş girmenin yollarını arayan taraftarlarla markalaşmak ne derece inandırıcı ?
Ben zaten 3 yil önceki kaliteli takimi istedigimi belirtmek istemistim. Sampiyonlugu ise yeni yönetim geldikten sonra istiyorum. 3 Yil önce sampiyon olamamamistik malum sebeplerden dolayi. Yani aciklayici yazmak gerekirse 3 yil önceki Trabzonspor'la beraber yeni yönetim gelince sampiyonluk da istiyorum.

Ünyeli Murat
09.12.2007, 15:27
Ben zaten 3 yil önceki kaliteli takimi istedigimi belirtmek istemistim. Sampiyonlugu ise yeni yönetim geldikten sonra istiyorum. 3 Yil önce sampiyon olamamamistik malum sebeplerden dolayi. Yani aciklayici yazmak gerekirse 3 yil önceki Trabzonspor'la beraber yeni yönetim gelince sampiyonluk da istiyorum.

dostum bunu kim istemiyorki. kaldıki bizim için başarı krriteri zaten şampiyonluk dur. önemli olan da bu yolda atılması gereken adımlar ve izlenen yol dur...

tsiraa29
09.12.2007, 15:28
adam gibi trnsfer yapsınlar izlerken kan beynimize sıçrıyor

POYRAZ
09.12.2007, 15:31
adam gibi trnsfer yapsınlar izlerken kan beynimize sıçrıyor
Iste temennimiz o yolu izlemeleridir sevgili renkdas.

POYRAZ
09.12.2007, 15:31
dostum bunu kim istemiyorki. kaldıki bizim için başarı krriteri zaten şampiyonluk dur. önemli olan da bu yolda atılması gereken adımlar ve izlenen yol dur...
Iste temennimiz o yolu izlemeleridir sevgili renkdas.

Sacit
09.12.2007, 15:32
öncelikle baksınlar ki dünyada futbol nasıl yönetiliyor,başarılı nasıl olunuyor.

başarı;ayman,celaledin gibi ne olduğu belirsiz kişiler ile mi geliyor yoksa;c.ronaldo,messi,henry gibi kişilerle mi geliyor.

tabii burda futbolu ne derecede bildikleri de önemli..

İleli
09.12.2007, 15:33
Sahada basari baska bise degil!

coskun0661
09.12.2007, 15:36
Kadroyu silip bastan kurmak.

aynen :alkış::alkış::alkış::alkış:

BDiler61
09.12.2007, 15:46
Sadri şener in seçileceğini varsayarak konuşuyorum.Pek bi revizyon ve transfer yapacaklarını sanmıyorum.Ziyanın kazmalarıyla ligi ilk 10 içinde bitiririz her halde.Sadri şener konuştuklarını yaparsa 3-4 yıl içinde şampiyonluğa oynarız galiba.

Mehmet Fırat
09.12.2007, 23:56
Ersun Yanal'la devam etsin ve forma sponsorunu değiştirsin. Benim beklentilerim bunlar.

Emorfo
10.12.2007, 00:12
E tabi sportif başarısızlıktan sonra milletin beklentileri düştü. Yeni yönetim stat projesini hayata geçirmeyecekse buna gücü ve çapı yoksa boşuna gelmesin. Aynı zamanda futbol takımında yeni bir yapılanma şart. Kulübün gelirlerini arttırmak adına her fikre açık olmamalılar. Geçen sene başlayan Trabzon Futbol Gecesi geleneksel hale getirilmeli, bu sayede hem Trabzonspor camiası tam anlamıyla birliktelik göstermiş olur hem de bu geceden elde edilen gelir Trabzon'un diğer liglerdeki profesyonel takımlarına bir nebze de olsa katkı olur. Kulüp bu hantal yapısından kurtarılmalı. Trabzonspor özellikle büyük şehirlerde yatırım yaparak kalıcı gelir kaynaklarına kavuşmalı bunun için mevcut şirketler veya ayrı bir şirket açarak gelir getirecek yatırımlar yapılabilir, bunun içinde şirketin başına hem profesyonel hem de bu kulübün geleceğini en az bizim kadar düşünen biri getirilmeli ve çok iyi bir ekip kurulmalı. Bu şirket illada Trabzonspor adı altında bu işe girmemeli. Hep alt yapı deriz ancak adam gibi futbolcu çıkmıyor işte, görünen köy klavuz istemez. Alt yapıda reform yapılmalı Avrupa standartlarında futbl öğretilmeli, torpilmiş, felancının oğlumuş, filancanın torunuymuş felan bakılmadan yetenek ve kabiliyet esasına göre hakeden o formayı giymeli. Bunları yapacak bir yönetim göreve gelemeyeceğine göre kendi kendimizi kandırmaya devam edelim. Ahmet gitti gitti Mehmet geldi diye sevinelim. Sonra Mehmet'i de kovalaım sonra Ahmet bi daha gelsin. Böyle yuvarlanıp gidelim. Değil mi?

Fatih Öztürk
10.12.2007, 00:17
öncelikle alt yapıya önem versinler.
trabzonsporun 500 milyondan daha değerli alt yapısı var.
tüm dünyada 10 milyonun üzeirndeki taraftarlara ilk öncelik trabzonspor tv'yi hediye etsinler
şampiyon olmadan stad gelmez.
2 yada 3 sene sabır gösterip şampiyonluğu yaşayıp vakit kaybetmeden stadı yapsınlar.
başkada bişe isteyen ne olsun:D

yanbeyi61
10.12.2007, 01:34
Yeni yönetimden beklediğim Tarbzon gibi sanayi olmayan bir şehirde bugune kadar desteklemiş ve hala daha Trabzonsporu sırtlamak için kendi cebinden para bile vermek isteyen bu taraftara bedava maçlar izletmek olmalı.nasıl olsa şampiyonluk beklentimiz yok ...yıllardır usandırdılar bizi bari birlik olduğumuzu bu durumda bile mehmetciğe yardım ettiğimiz gibi yeni mehmetciklerin askerlik,evlilik ve öğrencinin harçlığına katkıda bulunmuş olmak.yani kısaca trabzonsporlu olduğunuzu kanıtlayın.bizler kar,yağmur,çamur ,deplasman,düşme potası demeden bunu her yıl belli ettik top sizde beyler.

GTWorld
10.12.2007, 01:38
:tsamblem:

umarim yeni tönemde Trabzonspor icin iyi bir baslankic olur benim beklendim Trabzonsporu büyüklünü ve Trabzonspor Markasini var oldunu dünyaya göstermek...
bizler :bmn:olarak birlik ve beraberlik göstermeizi gerekir kim basa gelirse gelsin onlarla birlik olmamiz gerekir eger Trabzonspor sevdasi varsa icimizde sevedimiz insanlarlada birlik olalim sadece TRABZONSPOR icin...
Yönetimde isteyim:

- Oyuncularin dertlerine derman olsunlar..
- genc paf takimindaki oyunculara deger versinler...
- brazilya yerine avrupdan arayis yapsinlar ve ordaki gencleri takibe alinlar...
- TV ve stad projesine baslansin
- TS taraftarlarini atesleyen seyler yapsinlar...
- ve avrupadaki Taraflarini bunlarin icinde bende varim:) UNUTMASINLAR...

umarim yeni yilda yep yeni bir beyaz sayfanin icinde basarilarla anlatacak cok seylerimiz yazili olur bunu allahnda temenli ediyorum .. :bmn1:

_SeRKaN_
10.12.2007, 10:34
Ts Tv en büyük hayalim birde şu takımdan fazlalıkları yollasınlar hiç bir hüküm ifade etmiyorlar..Takıma faydalı transferler yapsınlar sırf transfer yapacaz diye de boş adam almasınlar..

KUTADGU
10.12.2007, 10:56
Yeni Yönetimden beklentilerim...

1- Ceblerinden 2 tane yıldız alsınlar..
2- 24 saat yaşayan bir stad inşa etsinler..
3- Kalıcı gelir sağlayan projelere önem versinler ( kartal'da arazimiz varmış).
4- Derhal puma ile sponsorluk anlaşması yapsınlar.
....
..
..

Yavuz Hasan
10.12.2007, 10:58
Yeni Yönetimden beklentilerim...

1- Ceblerinden 2 tane yıldız alsınlar..
2- 24 saat yaşayan bir stad inşa etsinler..
3- Kalıcı gelir sağlayan projelere önem versinler ( kartal'da arazimiz varmış).
4- Derhal puma ile sponsorluk anlaşması yapsınlar.
....
..
..
ohoo kardes sen uyumussun yahu bizim mevcut baskanda bu dediklerinin hepsi var cebinde yildizsiz gezmez adetidir...

KUTADGU
10.12.2007, 11:02
ohoo kardes sen uyumussun yahu bizim mevcut baskanda bu dediklerinin hepsi var cebinde yildizsiz gezmez adetidir...

Nasıl yani...
Hadi Ya.....
Vah vah sene kaç yahu?

buyukkaptan
10.12.2007, 11:02
yeni yönetimden tek bir beklentim var o da ersun hocanın istediği oyuncuları alması

kalandar
10.12.2007, 20:06
zaten SANPIYON olmamiz bu kafalarla hayal ötesi oldugu icin, bari STAD i yapsinlarda ilerde bizans a karsi kafa kafaya yarisalim::

Metin Ural
11.12.2007, 00:30
maclardan sonra teknik analize girmesinler. mumkunse maclardan sonra yorum yapmasinlar.

diger takimlarin yoneticileriyle sozlu kavgalarda bulunmasinlar. turk futboluna, mumkunse, hosgoru ve efendi olma kavramani getirsinler.

karatasof
11.12.2007, 01:39
Yeni yönetim;
1.paramız yok deyip ondan bundan para istemesinler
2.şu topçuya fazla para veriyoruz deyip elden çıkarmasınlar
3.Trabzon 120 bin nufüslu küçük bir kent,bu imkanlarla elden bişey gelmez hikayleri anlatmasınlar
4.yeni stad yapmasınlar ancak eskisininde yıkılmasına sebep olmasınlar
5.Ersun Hoca'ya sahip çıksınlar.Daha şimdiden borcumuz çok lafları ile moral bozup yeni transferlerin önünü tıkamasınlar.
6.Haluk Ulusoy'un peşine takılmasınlar.
7.Ezeli rakibimiz değil ezeli dostlarımız deyip üç istanbul sülükleriyle alışverişe kalkmasınlar.
8.Sinan Engin,Ergün Gürsoy vb.Trabzon nufus kağıtlılara itibar etmesinler.

guci 29
11.12.2007, 14:15
Trabzonspor'da kendi reklamını yapmayacak yöneticinin başımızın üzerinde yeri var.

Mustafa AYDIN
11.12.2007, 15:31
Trabzonspor'umuzu bize geri versinler başka hiç bir şey istemiyorum..

halil ibo
11.12.2007, 16:10
Trabzonspor'un tarihi misyonunu bilen,yaşayan ve yaşatacak olan bir kadronun temellerini atsınlar.
Bunun sonucunda beklenen şampiyonluk geldiğindede hasılatı çar-çur etmeyecek profesyoneller yönetiminde kulübün yönetilmesine katkıda bulunsunlar.

K@HrY
11.12.2007, 16:22
Trabzonspor ruhunu benimsesinler ona göre hareket etsinler. Trabzonsporun ayrı bir yapısı konumu olduğunu bilsinler ve en önemlisi Kendi çıkarlarını değil Trabzonsporun menfaatleri doğrultusunda yapsınlar yapacaklarını başka ihsan istemez.

Samet Yildirim
11.12.2007, 17:43
-TS ruhunu
-TS kültürünü
-TS ne demek oldugunu

sadece bu 3 maddeyi bilsin bu yönetim adaylari büyük basaridir...

Muhammed KOÇ
11.12.2007, 17:57
transfer..
ama adam gibi!..

61OKTAY
11.12.2007, 18:40
Adamlik Nedir Bilirlemi?
Onu Bilsinler Zaten Gerisi Gelir

kalavara
13.12.2007, 20:23
değerli arkadaşlarım, yapılacak kongre sonrası seçilecek yeni yönetimin ilk işi elbetteki takımı toparlamak olacaktır ancak gözümüzün bebeği trabzonsporumuzun tesisler konusundaki yetersizliği de ayyuktadır.bu nedenle başta stad konusu olmak üzere tesisleşme işinde çok önemli adımlar atılmalıdır.görüldüğü üzere istanbul takımları ve hatta kayseri bu konuda kamudan büyük yardımlar yardımlar görmektedir.trabzonsporumuz da yeni ve şanına yakışır bir stadı hak etmektedir.tüm taraftarların bu konuda üst seviyede duyarlılık göstermesi gereklidir ve tüm kurumlara gerekli kamuoyu baskısı yapılmalıdır.yönetici arkadaşlardan ricam stad konusunu forum içinde de asla gündemden düşürmemeleridir.saygılarımla ve trabzon sevgisiyle...

mutito
13.12.2007, 20:35
Yeni yönetimden değil de yeni kongreden beklentim ve mesajım şu:
"Bu kongrede ALBAYRAK yönetimini İBRA EDENLER de, mevcut durumu yaratanlar ve alet olanlar gibi "ŞEREFSİZLİK" damgasını sonsuza kadar alınlarının tam ortasında taşıyacaklardır !"
... DUYURULUR !!! ...

Cafer Bulur
13.12.2007, 21:11
-TS ruhunu
-TS kültürünü
-TS ne demek oldugunu

sadece bu 3 maddeyi bilsin bu yönetim adaylari büyük basaridir...
ben bu 3 maddeyi sadri sener ve haciosmanoglunun ekibinin bildigine inaniyorum.haci yildiz ise cok süpheli.önemli olan bu maddeleri yürürlüge koymalari.yeni gelen yönetimin en önemli görevi bir an önce transferleri bitirmektir.sportif basariyla kulüp düzlüge ciktiktan sonra cok daha rahat bir calisma ortami bulurlar.

Cem Balcı
13.12.2007, 22:28
ah bi yeni yönetim gelseydide beklentileride söyleseydik.bu gidişle hasret kalacaz yeni yönetime.

pardon6161
13.12.2007, 22:52
Bence Kulubu ALBAYRAK'a satalım .. Albayrakspor olsun adı .

Cafer Bulur
14.12.2007, 17:14
biz yeni secilecek yönetimden transferler bekliyorduk ama bu gidisle cok bekleriz.bakiyorum bir cok avrupa takimi(bayern münih,schalke)transferlere basladilar bile.onlar islerini zamaninda yapiyorlar biz ise albayragin sayesinde bosa kürek cekmeye devam ediyoruz.olan trabzonsporun vefali taraftarina oluyor.

Travelair
14.12.2007, 17:17
Bizi yerin dibine geçirmesinler. Kulübü yüceltsinler

fetvaci
14.12.2007, 17:19
adam olsunlar yeter...

irfanb
14.12.2007, 17:31
Bu gidisle biz yeni yönetimi zor görecegiz galiba.

dsavas
14.12.2007, 18:40
Takımla ilgili bir sürü istek zaten yazılmış veya yazılacak. Benim isteklerim klüp ile ilgili olacak:

1- Klübü idari işlerine yandaşlar değil işin profesyonellerinin getirilmesi.
2- Kalıcı ve yaratıcı bir halkla ilişkiler bürosu kurulması.
3- TS Club için yaratıcı bir moda ekibi ile çalışılması.
4- Takımın derhal global bir spor giyim firması ile sponsorluk antlaşması imzalaması.
5- Ülker'in hazırladığı internet sayfasından kurtulup, interaktif ve web 2.0'ı destekleyen bir web sitesinin yapılması.
6- Tabzon dışındaki genç neslin Trabzonspor'lu kalabilmesini sağlayacak organizasyon, toplantı vs ler düzenlenmesi.
7- İstanbul'da adam akıllı bir Trabzonspor binası ve temsilciği kurulması.
8- Kombine biletlere ağırlık verilmesi.
9- TS Kanalının kurulması.
10- Gerekirse bir TS gösteri ekibi yahut bandosu kurulması.

tuncii
14.12.2007, 18:45
hayatımda gormedım sampıyonluk gormek ıstıyorum

Koray
14.12.2007, 18:48
haşim,zeyyat ve nuri isimli şahısları stadın çevresinden uzak tutmalarını istiyorum...stada girerken kimlik kontrolü yapılmalı...

Medallion
14.12.2007, 18:55
Skandallara imza atmasinlar yeter :)

Fatih Öztürk
15.12.2007, 11:32
belcikadan yattarayla beraber transfer ettiğimiz defans oyuncumuz d'haene defans oyuncumuzu geri getirsinler:D
mevcut oynayan defans oyuncularına beş ceker bu adam.

Muhammed KOÇ
15.12.2007, 14:15
nokta yerlere transfer..

irfanb
07.02.2008, 13:50
Yeni yönetimden yapacagi transferleri son güne, son saatlere, son dakikalara birakmamalarini bekliyorum.:)

kudu_61
07.02.2008, 13:51
sportif başarı istersek maçlarımızı toprak sahada 100 kişi önünde oynayalım bu beni ilgilendirmiyor ben şampiyonluk istiyorum başka şeyler beni kandırmaz

Ustaalioğlu
07.02.2008, 13:55
biz yeni secilecek yönetimden transferler bekliyorduk ama bu gidisle cok bekleriz.bakiyorum bir cok avrupa takimi(bayern münih,schalke)transferlere basladilar bile.onlar islerini zamaninda yapiyorlar biz ise albayragin sayesinde bosa kürek cekmeye devam ediyoruz.olan trabzonsporun vefali taraftarina oluyor.

VEFALI TARAFTAR???
100.000 UYE HEDEFI
GERCEKLESEN 16.000 LERDE...
OY KULLANABILECEK SADECE 5.000 - GERI KALANI AIDATINI YATIRMAMIS YA DA YENI UYE -

TABANDA BI SORUN VAR BENCE...

Hekimoğlu
07.02.2008, 13:55
kulüpte çalışan sayısını yarıya indirsinler devlet dairesini geçti Trabzonspor.altuğ atalay ve necmi perekli en önce gönderilmeli.

Nytre
07.02.2008, 13:59
bir önceki yönetimi aratmasınlar yeter.

TRABZONSPORUN VE TRABZONSPORLUNUN ŞEREFİNİ NAMUSUNU İTİBARINI KORUSUNLAR VE YÜCELTSİNLER..

TRABZONSPORUMUZUN MENFAATLERİNİ KORUSUNLAR.

İNSANLARI YALANCI ÇIKARTMASINLAR.

İŞE SİYASET KARIŞTIRMASINLAR.

ADAM GİBİ TRANSFER YAPSINLAR.

GENÇLERE YÖNELSİNLER.

..............
.............

Adem ÖZER
07.02.2008, 14:02
necmi perekliyi hemen göndermeleri.

Punisher-61
07.02.2008, 14:02
namuzlu ve serefli olmasi..

#10 Fietra
07.02.2008, 14:03
İlk olarak Gökdeniz Karadeniz ve türevi futbolcuları eğer hoca izin verirse anında,hoca müsaade etmezse sene sonunda yollamaları.

Vkgz
07.02.2008, 14:03
akyazı ve doğu avrupa & afrikadan yapılacak transferler...

Dip.Ing.Mag.
07.02.2008, 14:10
Kesinlikle ilk olarak Trabzonsporun cikarlari dogrultusunda hareket etmeleri , takimi sahlandiracak adam akilli Transferler yapmalari ( Büyük takim büyük futbolcularla olur) Trabzonpsor u rant kapisi yapanlar teker teker uzaklastirilmali , taraftarin gönlü ve güveni yeniden kazanilmali , son olarakta akyazi projesi faaliyete gecirilmeli...

Cengiz
07.02.2008, 14:14
takıma sahip çıksın , hakemler vb. konularda yumruğu masaya vursun

albayrakatesekkur
07.02.2008, 14:26
Mevcut yönetimin yaptıklarını yapmasınlar .

TsClub41
07.02.2008, 14:31

2- modern bir stadyum

3- altyapıya önem

4- kurumşallaşma çalışmalarına önem

5- Trabzonspor Dergisinin hakettiği yeri bulması

6- Traftarı Alnı açık başı dik tutmaları

:alkış:

7- Ts Tv bu çok önemli.

AyhanPe
07.02.2008, 14:32
önce yönetime gelsinler..

albayrakatesekkur
07.02.2008, 14:34
önce yönetime gelsinler..

dogru diyorsun gelecek adama göre beklenti yazmak cok daha mantıklıdır.

...

macka61
07.02.2008, 14:45
Trabzonsporu savusun kendi ceplerini düşünmesin

Mehmet Fırat
07.02.2008, 14:50
1- Ersun Yanal ile devam etmeleri,

2- Puma ile sözleşmeyi feshetmeleri ve Nike, Adidas veya Kappa'dan birini tercih etmeleri,

3- trabzonspor.org.tr ve trabzonspor.com.tr'ye gereken ilgiyi göstermeleri,

4- TS Club'ların adları değiştirilerek başta İstanbul olmak üzere yeni şube açmaları,

5- Kadroda gerekli düzenlemeleri yapmaları ve işi Ersun Hoca'ya bırakmaları,

6- TS TV kurulması,

7- Dergiye gereken önemin verilmesi,

8- Trabzonspor'un adını hiç bir yerde ezdirmeyecek bir yönetim sergilemeleri

İlk beklentilerim...

Ork Hun
07.02.2008, 15:28
Mevcut yönetimin yaptıklarını yapmasınlar .

bence en kapsamlı ve mantıklı açıklama bu
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

karayamayman
07.02.2008, 15:36
dürüst olsunlar, yalan söylemesinler, başka çıkar gruplarının ve çevrelerin değil Trabzonspor'un çıkarlarını gözetsinler yeter....

Ahmet Faruk
07.02.2008, 15:40
Adam akıllı yönetsinler şu kulubü kafi...

orhan42
07.02.2008, 16:22
Birliği beraberliği sağlayıp;altyapıya önem vermelerini vede Trabzon'a uyum sağlayabilecek oyuncu trasfer etmelerini istiyorum..

kudu_61
07.02.2008, 16:31
iyi bir menejer, transfer ve şampiyonluk

etocanislam
07.02.2008, 16:37
nuri albayrak gıbı serefsız olmasında

murat
07.02.2008, 16:40
ADAM olsunlar yeter! Adam gibi bir yonetim Trabzonsporu eski gunlerine dondurecektir. Sozu, soz olan, ve har vurup harman savurduktan sonra birde utanmadan parasini geri istiyen serefsiz gelmedikce yonetime destegim sonsuz olacaktir!

Jackdaniels
07.02.2008, 16:49
Ne sadri şener nede Hacıosmanoğlu sadece benim değil tüm trabzonspor camiasının beklentilerini karşılayacak kapasitede değiller malesef işin kötüsü başka başkan adayımızda yok albayrak yönetiminden farklı bişeyler yapacaklarını sanmıyorum allah hepimize bolca sabır versin......

_SeRKaN_
07.02.2008, 17:04
Bu yönetimle yaşamış olduğumuz rezillikler maddeler halinde bir kağıda yazılmalı ve tesislerin giriş kapısına ve göz önünde bulunulacak her yere asılmalı bunlardan ders çıkarılması lazım ve bu densizlerin yaşattıklarını tekrar yaşamamak en büyük temennim bu yönetimden...Ve yalan makinesi olmasınlar doğru yada yanlış ne yapılıyorsa mantıklı açıklamalar eşliğinde bizlerle paylaşılsın...

Emorfo
07.02.2008, 17:16
Yeni yönetim şanslı taraftarların fazla bir beklentisi yok. Takım biraz toparlansın yeter diyor herkes. Yeni yönetimden stat projesine önem vermelerini bekliyorum. Sadri Şener de zaten bu konuda gerekli icraatları yapacaklarını söylüyor. Hayırlısı artık. Ayrıca Ersun Hocayı kovmasınlar.

metehan
07.02.2008, 17:19
Yeni yönetimden (Sadri Şener) beklediğim ilk şey Ersun Yanal'ı takımın başında tutmasıdır. Bu konuda ciddi endişelerim var, umarım korktuğum olmaz.

ÜNAL
07.02.2008, 17:20
Trabzonspor'u Trabzon gibi yaşamaları ve yaşatmalarıdır ..genel olarak tüm beklentileri kapsar bu dileğimiz...değil mi?

Emiroğlu
07.02.2008, 17:21
mevcut yönetimin yaptığı yanlışlar kadar DOĞRU
mevcut yönetimin yaptığı doğrular kadar Yanlış yapsınlar kafi...

xunutulmazx
07.02.2008, 17:32
kararlı,dürüst, tuttuğunu koparacak,trabzonsporunmenfaatlerini ilk planda tutacak pasif olmayan bir yönetim olmasını isterim ..he birde simdiki yönetim gibi dangalak olmasinlar..

melrok
07.02.2008, 17:34
takımı yeniden yapılandırmaları;
bunun için ederi üzerinde para ödediğimiz kim varsa yollansın, genç oyuncularla (gelecek vaadeden ve maliyeti çok yüksek olmayan) iskelet oluşturulsun. sanırım takribi 2 yılımızı alır bu. sonrasında büyük oyuncularla takıma takviye yapılıp şampiyonluk planları yapılsın. aksi halde bu takımda köklü revizyon yapmadan takıma ilave edeceğin adamlarda sönüp gidecek. hem revizyon hem de büyük ismi aynı anda yapmak maliyetine katlanamayacağımız boyuta olacak kısacası ben akılcı yönetim istiyorum yoğurdu üfleyerek yesinler kırk defa düşünüp bir kere konuşsunlar. en az 5 yılı planlayacak teknik danışmanları ve programları olsun. çokmu şey istiyorum acaba?

Emiroğlu
07.02.2008, 17:39
mevcut yönetimin yaptığı yanlışlar kadar DOĞRU
mevcut yönetimin yaptığı doğrular kadar Yanlış yapsınlar kafi...

Yineliyorum...Herkes yanlış yapar.Önemli olan , " hatasız kul olmaz " lafının geçerliliğini sürdürebilmektir...

Rıza ÇOLAK
07.02.2008, 18:11
İlk önce YALAN söylemesinler bazıları gibi....
Yoksa yok kardeşim, yoktan haşa Allah Alamıyor, yoka bişe dediğimiz YOK...
İsyanımız yalana, hayasızlığıa, utanmazlığa,edepsizliğe,keriz yerine konuluşumuza...

YALAN İSTEMİYORUZ O KADAR

Cafer Bulur
07.02.2008, 18:16
İlk önce YALAN söylemesinler bazıları gibi....
Yoksa yok kardeşim, yoktan haşa Allah Alamıyor, yoka bişe dediğimiz YOK...
İsyanımız yalana, hayasızlığıa, utanmazlığa,edepsizliğe,keriz yerine konuluşumuza...

YALAN İSTEMİYORUZ O KADAR
yüzde yüz katiliyorum.seffaf bir yönetim sergilesinler.unutmasinlarki bu kulübün asil sahibi cefakar taraftarlarimizdir.albayraklar,senerler gelip gecer,bu taraftar her zaman kalir.

Uğur Gündüz
07.02.2008, 19:41
Bunları arayacak kadar rezil bir yönetim olmaz ama yinede yeni yönetimin bizi ayağa kaldıracak gücü yok.

Ya böyle sıradan insanların oluşturduğu sıradan yönetimlerle sıradanlaşacağız ya da Trabzonun ağırlığını kaldırabilecek bir yönetimle şahlanacağız. Ancak bu yönetim seçime girmiyor.

Mustafa OK
07.02.2008, 19:42
herkese eşit uzaklıkta olan konu trabzonspor olduğunda her platformda gözünü kırpmadan savunan yalandan dolandan uzak olan gerekli olan yerlere transfer yapan yapılanmaya önem veren yönetimin içindeki boş kişileri gönderen ( örn. Necmi Perekli) bize bizde olanı veren yönwtim istiyoruz

Mustafa OK
07.02.2008, 19:45
Bunları arayacak kadar rezil bir yönetim olmaz ama yinede yeni yönetimin bizi ayağa kaldıracak gücü yok.

Ya böyle sıradan insanların oluşturduğu sıradan yönetimlerle sıradanlaşacağız ya da Trabzonun ağırlığını kaldırabilecek bir yönetimle şahlanacağız. Ancak bu yönetim seçime girmiyor.

aynen katılıyorum adaylar trabzonsporun ağırlığını taşıyacak güce sahip değil...

albaTraS
07.02.2008, 21:36
bu yönetimin yaptığı hiçbir şeyi yapmayın... sizden isteğim bu...

Great White
07.02.2008, 22:45
Yeni seçilecek olan Yönetim' in en büyük avantajı, Trabzonspor tarihinin görüp görebileceği en berbat yönetim şeklinden sonra işbaşı yapacak olmalarıdır aslında..

Şu ana dek hiçbir Yönetim Albayrak dönemindeki kadar kalıcı hasarlar ve unutulmayacak rezaletler yaşatmamıştı bu camiaya..

Şimdiye kadar hiçbir başkan Sn. Albayrak kadar nefret ve düşmanlık tohumları ekmemişti bu taraftarın bünyesine..

Şimdi seçilecek olan Yönetim istese de bunların yaptığı onca utanç duyulacak icraatin altına imza atmazlar, atamazlar..

Zira bunca pespayelik, bunca kepazelik bir insanın hayal gücünün de ötesinde bir zenginlik(!) gerektiriyor..

Muhtemelen Sadri Başkan şimdiye dek hiçbir başkana devredilmemiş bir enkaz alıyor gibi gözükse de aslında aylar hatta yıllar boyu sürebilecek bir hoşgörünün ve sabır potansiyelinin de garantisini almış oluyor bu taraftardan..

Umarım böylesi bir nimeti suistimal etmeden Trabzonsporum' a her alanda layık ve kişilikli bir yönetim örneği sergilerler..

Benim kendilerinden beklentim ve umudum en fazla bu kadardır; özellikle Albayrak gibi bir faciayı iki yıl boyunca çektikten sonra:o

cakir28
07.02.2008, 22:48
yeni gelen yönetim giden yönetim ne yaptisa onlarin dersini yapsin. Bu yönetimden ders cikartsin. Söz verdimi sözünde dursun. Gelecek Transferi son saniyeye degil simdiden baslasin. Bir futbolcuyu almak istiyorsa yalvarmasin ya evet ya hayir demesini bilsin.

Emirhan Makul
07.02.2008, 22:51
puma ile olan sözleşmemizi fesh etsinler bordo mavi renklerde forma yapabilen bir firimaya geçsinler

S.DEMİRCİ
07.02.2008, 22:56
çok basit;albayrak yönetiminin yaptığı şeyleri yapmaycaklar.....zaten başarı kendisi gelir.......

OLCAY ÇAKIR
07.02.2008, 22:59
Aldığım taze bir bilgi..

Bir liste ve listedeki herkes gücü nispetinde parasal desteğini ortaya koymuş net biçimde..

Bir başkan adayı ve giden bir başkan.

Biri son dakika gelen paralarla tahsilatını yapmış,gününü kurtarmış,imajını ise hibe ettiği rakam lara rağmen yerle bir etmiş.
Bir diğeri,kulübü krizden kurtarma derdinde...

Sıkıntılıyız,

Amma,güzel günler yakın.

Erdal
07.02.2008, 23:05
Ben kişisel olarak sadece ve sadece "yalan " söylemesinler ...diğeri kendisi gelir...Asıl şöyle bir başlık açmalıyız "yeni taraftardan ne bekliyoruz.." Ben yeni taraftar dan olurda bu yönetim iki senede takımı toparlarsa sonrada hasbelkader kaleye girmeyen bir top yüzünden şampiyonluğu kaçırırsa başkanı pısırık,beceriksiz,ezik, ilan edip yeniden paralı ve masaya yumruk vuracak başkan aramamasını bekliyorum....çok bekliyorum...çok istiyorum...

OLCAY ÇAKIR
07.02.2008, 23:09
Sevgili Erdal,
Hele bir başkanı seçelim hayırlısı ile..

Hoca ve Başkan ayağı tamam olacak,sıra en önemlisine taraftara gelecek.

Şu bir türlü bilgileri sayfaya atma fırsatı bulamadığımız ''Avni Akerde aldığımız cezalar,sebep olanlar!'' konusunu gündeme taşıyacağız,senin katkınla?

Herşey tastamam olsun.:)
Ben kişisel olarak sadece ve sadece "yalan " söylemesinler ...diğeri kendisi gelir...Asıl şöyle bir başlık açmalıyız "yeni taraftardan ne bekliyoruz.." Ben yeni taraftar dan olurda bu yönetim iki senede takımı toparlarsa sonrada hasbelkader kaleye girmeyen bir top yüzünden şampiyonluğu kaçırırsa başkanı pısırık,beceriksiz,ezik, ilan edip yeniden paralı ve masaya yumruk vuracak başkan aramamasını bekliyorum....çok bekliyorum...çok istiyorum...

Cem Balcı
07.02.2008, 23:29
şu takımı adam gibi yönetsinler;başka bişe istemiyorum...

afsbahar
08.02.2008, 00:27
tepeden tırnağa, formadan (puma yerine adidas ile anlaşsınlar), tsclub'lere değişim. Albayrak ve ekibinin dokunduğu her yerin dezenfekte edilmesini ve bu çapsız yöneticilerin ibra edilmemesini istiyorum.

Burçak
08.02.2008, 00:31
Yeni seçilecek olan Yönetim' in en büyük avantajı, Trabzonspor tarihinin görüp görebileceği en berbat yönetim şeklinden sonra işbaşı yapacak olmalarıdır aslında..

Şu ana dek hiçbir Yönetim Albayrak dönemindeki kadar kalıcı hasarlar ve unutulmayacak rezaletler yaşatmamıştı bu camiaya..

Şimdiye kadar hiçbir başkan Sn. Albayrak kadar nefret ve düşmanlık tohumları ekmemişti bu taraftarın bünyesine..

Şimdi seçilecek olan Yönetim istese de bunların yaptığı onca utanç duyulacak icraatin altına imza atmazlar, atamazlar..

Zira bunca pespayelik, bunca kepazelik bir insanın hayal gücünün de ötesinde bir zenginlik(!) gerektiriyor..

Muhtemelen Sadri Başkan şimdiye dek hiçbir başkana devredilmemiş bir enkaz alıyor gibi gözükse de aslında aylar hatta yıllar boyu sürebilecek bir hoşgörünün ve sabır potansiyelinin de garantisini almış oluyor bu taraftardan..

Umarım böylesi bir nimeti suistimal etmeden Trabzonsporum' a her alanda layık ve kişilikli bir yönetim örneği sergilerler..

Benim kendilerinden beklentim ve umudum en fazla bu kadardır; özellikle Albayrak gibi bir faciayı iki yıl boyunca çektikten sonra:o
ve hiç kimseye mevcut yönetime gösterilen sabır gösterilmedi!!
Ligi 2. sırada bitirip Türkiye kupası kazandıran, Her yıldız futbolcusu hergün haberlerde manşet olup fenere gitti gese ye gitti haberleri çıkarken Atay Aktuğ hiç birini göndermemişti.
Ona bile dayanamamıştık tepki göstermiştik bende dahil.

Nuri Albayrak a gösterilen sabır hiç kimseye gösterilmemiştir.! ama o bunu olumlu değil olumsuz kullandı. bizi kandırdı..

Ahmet Kuru
08.02.2008, 02:19
Albayrak yönetiminin Yaptıklarının Tam tersini yapmalarını istiyorum sadece.Zaten Ozaman başarı gelir:D

TSezgin61
08.02.2008, 02:24
Trabzonsporlu olduklarini unutmasinlar

keles76
08.02.2008, 03:50
iki adayda incelendiginde bu yonetimi onceki yonetimi mumla aratacaklari kesin bir aday aklina geleni soyluyor biride batmis(batmasinda kulubun etkisi oldugundan dolayi bir vefa vardir fakat bankalar batmis birini ne kadar kale alir kulubun borcu cok degil ama parasida yok) her tarafta araniyor yazik trabzonsporumuzu yuklenecek kisilerin daha tutarli olmasi daha ayagi yere saglam basan kisilerden olusmasi lazim keske birileri su agaoglunu ikna etseydi kulup cok kotu olacak halihazirdaki baskan Albayrak kulup paraya sikisinca parayi bastiriyordu (geri almak uzere olsa bile) bu adamlarda bu bile yok. Cok uzuluyorum biz bunlar 6 aya kulubu kusa cevirirler zaten mac kazanamiyoruz parasiyla topcu alamiyoruz simdi bunlarmi yapacak bana zor gorunuyor. kulup tekar gucunu kazanacaksa sahada ve masada eli guclu yoneticilerle yapabilir. Sunu belirteyim ben iki baskan adayinin trabzonlulugunu yada trabzonsporlulugunu sorgulamiyorum eminimki ikiside en iyisini yapmak icin geliyor kimse boyle mesakatli bir ise kendine ikbal saglamak icin atlamaz zaten trabzon tarihinde ornegi yoktur elmas olsan iki mac sonra biz seni yaka paca atariz seni tanimayiz hatani affetmeyiz seni siyaseten ahlaken madden cokuntuye ugratiriz karizma birakmayiz .

Erkan
08.02.2008, 03:55
Albayrak neyaptiysa tersini yapsin, 2 sene icinde Sampiyonlar ligi kupasini bile kazanabiliriz..

Samet Berber
08.02.2008, 14:20
Trabzonsporun büyüklüğünü tartışan herkese karşı dik durmalarını istiyorum ilk isteğim budur.. :(

ilteriş
08.02.2008, 14:25
1)Altyapıya yatırım.
2)Yeni stat yapılması.
3)Takımın profesyoneller tarafından yönetilmesi.
4)Transfer izleme komiteleri kurulması.Afrika,Latin amerika,Doğu bloku ülkerinde ve Türkiyede genç ve yetenekli oyuncuların araştırılıp bulunması.
5)Taraftara gerçekçi hedefler gösterilmesi.
6)Trabzonspor'a yakışır bir kadro kurulması.Bir dünya starı transfer edilmesi.
7)Şampiyonluk özlemine en kısa zamanda son verilmesi.
8)Albayrak yönetiminden hesap sorulması.

Murat Keçeci
08.02.2008, 14:27
bi beklentim yok başımızda yönetim olduğu hissi versinler yeter

Muhalif
08.02.2008, 19:37
Yeni gelecek yönetimden hiçbir beklentim yoktur, Ersun Yanal'ı takımın başında tutmaları ve önümüzdeki seneye istediği kadroyu kurmaları dışında:)

furkansenokur
08.02.2008, 19:49
hedeflerinin her zaman şampiyonluk olması lazım.

Ahmet Erkan Sezgün
08.02.2008, 19:55
Ben Trabzonspor'lu görünmelerini değil gerçek Trabzonspor'lu olmalarını istiyorum sadece.

bizcil
08.02.2008, 19:57
Önce tarihle hesaplaşmalı, bunun için ilk önce eski yöneticilerin yaptıklarını araştırsınlar ve bir yolsuzluk bulurlarsa, ibret-i alem için yakaladıklarını yargıya versinler ve ömür boyu üyelikten ihraç etsinler.

Muhammed KOÇ
08.02.2008, 19:59
önce şampiyonluk (2-4yıl arası), sonra siteleşme ..

Bartuğ13
08.02.2008, 20:09
tek tek yazmak istiyorum ben.
-takımın moralini toparlamalılar ve her anlamda tüm trabzonsporluları birleştirmeliler
-lig tv ile konulup problemi halletmeliler,aksi halde fesih istemeliler ve trabzonspor tvyi kurmalılar.gerekirse maçlarımızı bu kanaldan yayınlatmalılar
-puma ile oturup konuşup sponsorluğu doğru dürüst yapmalarını istemeliler,aksi halde sezon sonu uygun şartlarda iptal edip daha iyisiyle anlaşmalılar
-stad konusunda hızlı ve iyi çalışmalı geç kalmadan yapmalılar(koşu pisti olmamalı)
-ersun yanal ile konuşup gelecek sezonun transferleri için raporları halledip,takımlarıyla sezon sonu için anlaşmaya şimdiden,gizlice varmalılar
-trabzonsporun adını düzlüğe çıkarmalı,olduk olmadık herkesin adımızı almamasını sağlamalılar
-beleş biletli şakşakçıların bir şekilde önünü kesmeliler.
-kulüp malzemelerinin bulunabileceği,çok çeşitli mağazaları yavaş yavaş açmaya başlamalılar.
-kulübün kaynaklarını artırmaya gitmeli ve borçlarını temizlemeliler
-tüzükte gerekli değişiklikleri yapmalı ve gerekirse bu yönetimdeki gibi bazı adamları üyelikten uzaklaştırmalılar
-oyuncularla oturup aldıkları yıllık ücretler konusunda konuşmalı ve bazılarını indirmeliler.
-ve daha aklıma gelmeyen bazı şeyler daha.

bir çok beklenti var ve bu beklentilerin gerçekleştirilmesi belki uzun zaman alabilir.fakat gelecek yönetimin en büyük şansı;trabzonsporun 2 yıldır yönetiminin takıma ihanet içinde bulunması ve yönetim adına bişey görülmemiş olması.bunlardan üçünü beşini bile yapsalar minnettar kalacağız.

Cafer Bulur
08.02.2008, 21:37
en büyük beklentilerim arasinda sezon sonundan sonra ersun yanala devam etmeleridir.en gerekli istikrar budur.ersun yanalin en az 2 sene daha bu takimin basinda olmasi gerektigini düsünüyorum.yeni maceraya atilacak lüksümüz ve sansimiz yoktur.bir önmeli husus da yönetimin erun yanalin verecegi liste dogrultusunda gelecek sezonun transfer calismalarina 10 subattan itibaren baslamasidir.gelecek senenin kadrosunu simdiden olusturmaya baslamaliyiz.

surmeneli_keles
08.02.2008, 22:03
ersun yanal pek basarılı olcak gıbı gelmıo baska bı teknık dırektor alınabılır..gercı suan elındkı kadro cok yetersız ama buda bı etken olabılır...kaleye adam alınması lazım saglam bı kalecı real madrıd ın yedek kalcesı dudek ..bu kaleci trabzona gelmez mıydı gelırdı ama symek ı canından bezdıren yonetım yuzunden polonyadan alcagımız her topcunun aklına symek gırıyo ve gıtmeyın bana bunu sunu yaptı dıe engellıo....dogru transfer yapmalları lazım sımdıden arstırmya baslamaları lazım bı mac ii oynayanı almasınlar hemen ...takım yk suan yenı bı takım yaratmak iskelet olusturmak zor olcak bunların uyumu falann bos adamlar toplulugu suan trabzon 3 5oyuncu dısında gerısını kıraya yolla sat odurumda

ÖmerFarukYılmaz
08.02.2008, 22:32
Sapa sağlam gelebilirlerse inşallah beklentilerimizide söyleriz...

Cem Balcı
09.02.2008, 00:21
Sapa sağlam gelebilirlerse inşallah beklentilerimizide söyleriz...

gelirler gelirler sapasağlam.;)

Ahmet Karaman
09.02.2008, 00:22
ilk icraat olarak opet ihalesinin iptalini istiyor ve de sadri başkandan bekliyoruz..

Berat
09.02.2008, 00:29
Önceki yönetimin yaptığı tüm hamlelerin tam tersinmi yaparlarsa başarı kendiliğinden gelecektir..

Seda
09.02.2008, 00:30
Henüz olmayan yönetimden neler beklenebilirse onu bekliyorum :)

61viya
09.02.2008, 00:31
Önceki yönetimin yaptıklarını yapmayıp;düşünüp de yapamadıkalrını,düşünmeyip de yapmayıp ve asla düşünemediklerini düşünüp (hakkımızı arama,transfer falan gibi) eyleme geçirecek bir yönetim,kafidir :D

TAMTÜRK61
09.02.2008, 00:33
Eski Trabzonspor'u istiyorum..

tsmetu
09.02.2008, 00:33
kimsenin beklentisi yok bu 40 yıllık efsaneyi bu rezalet durumdan kurtarsınlar başka birşey istemiyoruz herkes burada trabzonspor için var bordo mavi renkler için burada kimsenin bir şahsa sevgisi yok gelen oyuncuda yönetimde bu takım için elinden geleni yapması lazım bu forma gaffurun pijaması değil.herkes aklını başına alması lazım taraftarında sabrını taşırmamak lazım kimse maçlara gitmemeye başladı neden takım kötü gidiyor diye birkendimize gelebilsek özgüvenimizi bir yakalasak yeter.

irfanb
09.02.2008, 00:56
Önceki yönetimin yaptığı tüm hamlelerin tam tersinmi yaparlarsa başarı kendiliğinden gelecektir..

Önceki yönetimin hamlelerinden biri Ersun Yanal`i almakti.Tersini yapip göndersinlermi?

macka61
09.02.2008, 01:21
ilk önce şu yönetimin yapamadığını dijitürke ağzının payını versinler m.ali yılmaz olucaktiki trabzona ayak basamazlardı

futbalski60
09.02.2008, 01:27
-düzgün bir transfer komitesi oluşturmalarını
-güney amerikada oyuncu izlemeyi bırakıp;balkan ligleri,hollanda,belçika liglerindeki oyuncular takip etmelerini
-ersun yanalla devam etmelerini
-camiayı birleştirmelerini
-vee geleceğimizi garanti altına almak için zafer yelen,ceyhun gülselam,mehmet batdal transferlerini mutlaka yapmalarını
istiyorum

erkankoc
09.02.2008, 05:36
trabzona bi genel ev kurup adinida ts nin efsane baskani nuri alconun ismini koysunlar...en azindan klube para kazandirir ismiyle:)

İleli
09.02.2008, 05:56
Sadri Sener takimi nasil yonetecegini biliyo ondan bi beklentim yok..

Mertcan
09.02.2008, 11:15
benim tek beklentim.. gelecek olan her kimse nuri adlı kroya benzemesin YETER!!

Mertcan
09.02.2008, 11:24
albayrak gibi 40 trilyon borç bırakmasın arkasında YETER!!

Harun-61
09.02.2008, 11:27
Taraftarin sesini dinlesinler, mümkünati var ise BMN'den birkac gönüllü secsinler...

Puma ile anlasmayi bozsunlar :-)

Teknik Menejer getirsinler...

profosyönel sekilde yönetsinler kulübü...

ilhan
09.02.2008, 12:27
Yazul Saltık'ın da dediği gibi ;

Biz şampiyonluk beklemiyoruz. Öyle bir sorumluluk yüklemek istemiyoruz yeni yönetime. Sadece Trabzonspor'un marka değerini yeniden kazandırın.

iskenderpaşa34
09.02.2008, 12:53
N.Albayrak iki lafı biraraya getiremezken koskoca Trabzonspor efsanesinin başına geçirdiler...Sonuç yazık oldu Trabzona...

Çağatay_
09.02.2008, 12:58
Yazul Saltık'ın da dediği gibi ;

Biz şampiyonluk beklemiyoruz. Öyle bir sorumluluk yüklemek istemiyoruz yeni yönetime. Sadece Trabzonspor'un marka değerini yeniden kazandırın.

Bence de herşey adım adım...Önce daha güçlü bir takım.Gençlerle.. Ondan sonra araya yıldız oyuncular ve nokta takviyeler.. 100 tane adam almak transfer değil bir stepanov transferi takıma çağ atlattı bence.O gitti yine defans aradan çıktı..

surmeneli_keles
09.02.2008, 14:26
klubun eskı saygınlıgını kazandırmalıı....bugun gazeteyı okudugumda cok şaşırdım yuh artık dedım nurı albayrak şehıtlere verılecek stad gelırını nakıt olarak almıs ama bunu çek olarak vermıs 100 bın ytl lık bır para bu...pekı bunu kım mı odıycek yeni yonetımm....

halil ibo
09.02.2008, 14:36
Yeni yönetimden kurumsal anlamda beklentilerimizde çok ama sportif anlamda daha çok şey yapmaları gerektiği gayet açık.Sportif anlamda da aklıma ilk gelen diğer bir başlıktada yazmıştım.:
Yeni sezon kamp başlamadan önce transferlerini yapmış,hocası,menejeri top toplayıcısını belirlemiş bir takım görmek istiyoruz.

Nytre
09.02.2008, 15:46
dilek ve temenniler bölümünde kongre üyelerimizden 13 tanesinin konuşmasını ara ara dinledim.

trabzonspor için çok güzel temenniler yapıldı asıl bunları dinlemek gerekiyor.

Kubilay ŞAHİN
09.02.2008, 15:54
Sadri Şener Bİ Tv Programında Dediki Taraftar Benden Bişe Beklemesin,
Sadece Bana Destek Versin Yeter Dedi ....
Biz Gerisini getiririz Dedi . o lafında onu cok tuttum....
ama genede hayırlısı neyse o olsun....

TSezgin61
09.02.2008, 17:48
Sadri Şener Bİ Tv Programında Dediki Taraftar Benden Bişe Beklemesin,
Sadece Bana Destek Versin Yeter Dedi ....
Biz Gerisini getiririz Dedi . o lafında onu cok tuttum....
ama genede hayırlısı neyse o olsun....

adamin tecrübesi yeter... taraftar beklerse yönetim aceleci davranir. ama sabir gösterirsek SADRI SENER bu isi yapar...

POYRAZ
09.02.2008, 17:49
Sadri şenerinde albayraktan farkı yok, kafalar hala 30 yıl öncesindeyese kim gelirse gelsin farketmez.Demişki ben başkanken 2. ligden aldığımız oyuncularla şampiyon olmuştuk iyi gitsin yine alsın bakalım görsün olurmu olmazmı, o günler geride kaldı artık çok şey değişti şampiyon olduğumuz yıllarda top icat edilmemişti.Eski usül yöneticilikle ancak Çemişgezek FC yönetilir.Bunların yöneticilikten anladığı ancak şeref trübününde oturmak ve kösele ayakkabıyla idman sahasında gezmek başka bişey yok, al onu sat onu onu nenemde yapar.Bir daha Atay Aktuğ gelmez eğer o kalsaydı şu an şampiyon olmuştuk ama böyle taraftlara böyle yönetim müstehak.İst. takımları büyüdükçe büyüdü biz 30 yıl geriye gittik.Neyse durmak yok aynen yola devam ama geri viteste.
Cemisgezek FC :D

Bulut61-34
09.02.2008, 18:40
Daha seçilmedi yeni yönetim, seçilsin ben de beklentimi hemen yazacağımdır. :)

LazAnisT
09.02.2008, 19:10
Açıkcası listelere bakıldığında yeni gelecek yönetimin eskilerden farkının olmayacağı anlaşılıyor.Umarım yanılırım.

S.F.K.
09.02.2008, 19:19
benim tek istediğim
eskiden olduğu gibi Trabzona deplasmana gidecek büyük küçük tüm takımların korkarak gitmesi
ve
sıradan bir Anadolu takımı hüviyetinden bir an önce çıkmak

şampiyon olalım olmayalım Karadenizin fırtınası gibi bir takım ve ona yakışır hakkını yedirmeyen dimdik bir yönetim istiyorum.
çok şey değil aslında istediğim inşallah olur.

LAZTOLGA
09.02.2008, 20:23
Tek Beklenti var oda Sampiyonluk gerisi yalan

ugrpnk
09.02.2008, 21:22
Takımı düzgün ve profesyonelce yönetsinler,gerisi gelir zaten..

KUTADGU
09.02.2008, 23:13
İlk beklenfim takımı bu noktaya getiren basiretsizlerden hesap sorulması...

Hesabın devamının gelmesi...

Sonrasına bakacağız yavaş yavaş

Dursun Kaplan
09.02.2008, 23:28
Adam oLsunLar..!

Takıma sahip çıksınLar..!

Taraftarı SatmasınLar...!

Trabzonsporumuzun Değerini BiLsinLer..!

Nytre
09.02.2008, 23:59
1- trabzonspor tv şart

2- trabzon dışındaki ve yurtdışındaki kongre üyeleri ile taraftarla iletişimlerini güçlendirsinler.

3- trabzonspor.org.tr - trabzonspor.com.tr trabzonspor dergisi gibi iletişim araçlarını profesyonellere bıraksınlar.

4-kulübü eş dost akraba değil profesyonel yöneticiler yönetsin.

5- transferleri tanımadığımız insanlara bırakıp milyarlarca paraları sokağa atmaktansa BİZİM OLANI ilk önce ortaya çıkaralım.

6-trabzon ili sınırları içerisindeki bizim dışımızdaki 6 profesyonel kulüp - 110 tane amatör kulübümüz ve çevre illerdeki profesyonel kulüplerle iletişimin geliştirilmesi sağlansın

7- bölge ülkelerde (gürcistan - rusya - iran ) futbol okulları ya da sürekli izleme komitileri kurulsun

8- spor akademisi ya da spor üniversitesi olarak adlandırabileceğim bir bilimsel spor okulu kurulmalı. bu okul , futbolcu - antrenör - t.direktör - spor yöneticisi ... vb unsurları yetiştiren ve başta trabzonspor olmak üzere bölge takımlarında çalışmalı

9- futbol fuar organizasyonları , ulusal ve uluslararası futbol organizasyonlar , futbol konfrensları ile trabzon her zaman futbolun kalbi olarak yerini korumalı.

10- trabzonspor her sezon arasında örnek olarak hatay - zonguldak - sinop - çankırı - balıkesir gibi şehirlerde o kentin takımıyla hazırlık maçı yaparak eski ülkesel yaygınlığını artırabilir.

11- trabzonspor kulübü futbolcu ahlakı veya anayasası çıkartarak bu yasalara göre futbolcularının davranmasını sağlamalı.

12- bölge şehirlerinin profesyonel futbol takımları ile birlikte bir birlik ya da dernek kurularak bölgedeki futbol potansiyeli artırılmalı.

13- trabzondaki tesisler hala yetersiz. bu yetersizliği ortadan kaldırmak için yetkili kurumlarla görüşülmeli.

14- trabzonsporlu olan ve trabzonspora maddi - manevi katkı sağlayabilecek kişiler trabzonspora kazandırılmalıdır.

15- trabzonda kapsamlı bir TRABZONSPOR KONFERANSI yapılmalı ve bu istanbul ve ankara ve almanyada da tekrarlanmalıdır.

16. bedava bilet olayın son verilmeli.

17. gençlerimize trabzonspor sevgisini aşıtlatmak için hamleler yapılmalı.

18. müzemiz daha iyi bir yere taşınmalı ve trabzondaki insanların müzeye gelmeleri teşvik edilmeli

daha neler neler ....

Ahmet Karaman
10.02.2008, 00:12
gerekirse sezon sonunda transferden kısıp şu albayrak denen dallamanın 3 milyon ytl lik alacağını ödesinler. sağda solda ötmesin bağış yaptım diye.

ayvaz
10.02.2008, 00:41
Eğer varsa olacaklarsa;
TRABZONSPOR un haklarını sonuna kadar savunacak taraftarın,futbolcuların arkasında duracak, futbolculara oynamadığında cezasını kesecek öyle kafasına göre ben avruya gidecem dedirtmeyecek, çok konuşmak için TRABZONSPOR için çalışacak bir yönetim

Ahmet Faruk
10.02.2008, 01:12
Benim ilk beklentim, Sadri Şener'in başkanımız olması. Eğer olmazsa bekleyecek fazla birşey olmadığını düşünüyorum

Ahmet Faruk
10.02.2008, 01:17
Benim ilk beklentim, Sadri Şener'in başkanımız olması. Eğer olmazsa bekleyecek fazla birşey olmadığını düşünüyorum

irfanb
10.02.2008, 13:17
Büyük vaatlerde bulunmayacağız

Trabzonspor Başkan adayı Sadri Şener, “Size ceğiz – cağız'larla biten süslü cümlelerle bugünden yarına büyük vaatlerde bulunamayacağız. Elimizdeki sihirli değnekle yarın ekonomiyi düzeltip sezon sonu da şampiyonluk kupasını kaldıracağız demeyeceğiz. Çünkü inandırıcı olamayız. Ama Trabzonspor'un bir kuruşunu bile kendi paramız gibi harcayacağız. Çünkü buradan giderken, geriye bakmayacağız. Tıpkı 15 yıl önceki gibi. Maddi ve manevi doyuma ulaşmış yıldızlar değil, yıldız olmaya aday isimleri bulup oluşturacağımız kadroyla önce bu sezonu kurtarmanın ve en azından İnter Toto yoluyla da olsa Avrupa Kupaları'na katılmanın, önümüzdeki sezon da asıl hedefimize koşmanın planlamasını yapacağız” dedi.

Iste buna gülerim .Her ne kadar sürçü lisan olsa da :) :) :)

Bulut61-34
11.02.2008, 02:52
Daha seçilmedi yeni yönetim, seçilsin ben de beklentimi hemen yazacağımdır. :)

EVEEETTT :))) Sadri Şener seçildi ve Nuri Albayrak yönetimi gitti, bu benim için büyük bayramdır.
Sıra geldi Ersun Yanal'a, ondan da kurtulursak küçük bayram olacaktır. :)
Bu adam geçmişiyle, duruşuyla Trabzonspor değerlerine uyan bir hoca değil.
Gökdeniz'de bizim değerlerimize uymayan davranışlar gösterdi ama o yanlışından döndü ve en önemlisi bizim ürettiğimiz, bizden olan biri olduğu için bir şansı hakediyor. Zaten Trabzonsporluluğa yakışanı yapıyor şimdi.
Taraftarlarımızın popüler olana, zengin olana bir merakı var nedense. Bu zenginlere olan merakımız yüzünden 2 yıl kan ağladık, aynı şeyi onursal başkanımız dediğimiz kişi de bize yaşattı. Hoca konusunda da poüler olan, tvlere çok çıkan, medyada çok konuşulan hocaları sevdik nedense. Yılmaz Vural'ı bile hoca yaptık takımıza.
Özkan Sümer zamanında Ersun Yanal'la anlaşmadı, demek ki bir bildiği vardı. Samet Aybaba ile çalışmamız çok daha hayırlı oldu. O zamandan beri çok daha fazla yıpranan Ersun Hoca'yı bu iş bilmez yönetim tepkileri azaltmak için bizim önümüze yem olarak attı. Tercihlerimizi doğru yapamıyoruz bir türlü. Özkan Hoca yönetiminin görüştüğü sıralarda Ersun Yanal çok daha gelecek vaat eden bir konumdaydı. Ozaman alınmayan Ersun Yanal, şimdi hiç alınmamalıydı.

Uluhan
11.02.2008, 05:54
Sadri şenerinde albayraktan farkı yok, kafalar hala 30 yıl öncesindeyese kim gelirse gelsin farketmez.Demişki ben başkanken 2. ligden aldığımız oyuncularla şampiyon olmuştuk iyi gitsin yine alsın bakalım görsün olurmu olmazmı, o günler geride kaldı artık çok şey değişti şampiyon olduğumuz yıllarda top icat edilmemişti.Eski usül yöneticilikle ancak Çemişgezek FC yönetilir.Bunların yöneticilikten anladığı ancak şeref trübününde oturmak ve kösele ayakkabıyla idman sahasında gezmek başka bişey yok, al onu sat onu onu nenemde yapar.Bir daha Atay Aktuğ gelmez eğer o kalsaydı şu an şampiyon olmuştuk ama böyle taraftlara böyle yönetim müstehak.İst. takımları büyüdükçe büyüdü biz 30 yıl geriye gittik.Neyse durmak yok aynen yola devam ama geri viteste.
selcuk sahin, gokhan gonul, tuncay sanli bunlarda hic ikinci ligde oynamadi zaten. Sen olsan Barcelondan topcu alirsin dimi; komik olmayin.

sarman61
11.02.2008, 09:11
Benim beklentim herkezle barışık olması. Geçmişi bırakıp önlerine bakmaları. Zafer çol un dediği gidenlerin arkasından konuşmak kimseye birşey kazandırmaz.

1- Akyazı Projesinin takipçisi olmaları.
2- Ersun Hocanın Arkasında olmaları ve isteklerini yerine getirmeleri.
3- Derlercileri bakmamaları doğru olduğunu düşündükleri şeyi yapmaları.
4- Kulüpte tek söz sahibinin başkan olması.
5- Transferi için profosyonel bir ekip kurmaları ve gerekli çalışmaları hemen başlatmaları.
6- Benzinlik ihalesini hemen bitirip benzinliğin aktif olmasını sağlamaları senelik 2 milyon geterisi varmış ( İyi para :) )
7- Yayıncı kuruluşa hesap sorulması.
8- Kulislerde iyi yer edinmeleri sözlerinin geçmesini sağlamalarını ( Faruk Özak Büyük bir avantaj olabilir)
9- Canlarının sağlığı. :)

Trabzonsporumuza hayırlı işler yapmaya Allah nasip eder inşallah bu yönetime. Allah yardımcıları olsun. Trabzonsporumuz için yapmaya çalışacakları hizmetlerde Allah (cc) işlerini kolay kılsın rahat rahat projelirini icra edebilsinler.

darxoot
11.02.2008, 09:14
Arkadaşlar yeni başkanımız Sayın Sadri Şener' e başarılar diliyorum ancak öncelikli hedefinin ligtv konusunda olmasını temenni ediyorum zira bursa maçımızın videolige dahi eklenmemesi dikkat çekici. Golsüz sivas maçının adı var ama Trabzonumuzun adı dahi yok. Enson yapılacak olanı bence ligtv şimdiden yaptı. Bence ipi çekilmeli bazı kararların artık...
http://www.darksoot.com/adsiz.jpg

lakerta
11.02.2008, 09:39
Yeni yönetime başarılar dliyorum.Gerçek trabzonsporluluğu yansıtmalarını,onurlu gururlu ve hedefi olan bir takım yaratmalarını ve ersun hocayı kaybetmemelerini diliyorum.
Taraftarımızada 2 3 yıl daha sabretmelerini diliyorum....

Varlıbaş61
11.02.2008, 09:44
2 sene sonrada şener istifa başlıkları açılmasın yeter

Cengiz Çubukcu
11.02.2008, 09:54
1. ilk işlerden birisi Trabzondaki Tribün gruplarını en aza indirsinler..
2. Ts club ve marka değerimizin artması konusunda çalışmalar yapsınlar
3. Üyelik konusunda ya 100.000 üye konusunda ısrarcı olsunlar ya da sistemi değiştirip kulübe üye olmayı zorlaştırsınlar
4. Stadyum ve tesisleşme işini bu yaz sonunda çözsünler, 2010'a stad yetişecek şekilde plan yapsınlar
5. kulübün hakkını her yerde gözetsinler, federasyona, istanbul basınına pabuç bırakmasınlar
6.Eskiden olduğu gibi hatta daha da iyi olmak kaydıyla Avrupada da başarı istiyoruz
7.en önemlisi artık Şampiyonluk is-ti-yo-ruz....

halil ibo
11.02.2008, 10:15

Tolunay,Osman,Cengiz bunlarıda kimse tanımıyordu ama 96'daki muhteşem kadronun birer neferiydi onlar.Mühim olan 2.ligde olsa,küme düşen takımda olsa kalitelisini,uyumlusunu alıp onları takım yapabilmek gerisi teferruattır.

zeki gursoy
11.02.2008, 10:21
çok beklentim varda ilki...
lig tv ye gerekli cevabı çok net bir şekilde en kısa sürede vermesi..

BOZOHAN
11.02.2008, 10:24
Benim beklentim herkezle barışık olması. Geçmişi bırakıp önlerine bakmaları. Zafer çol un dediği gidenlerin arkasından konuşmak kimseye birşey kazandırmaz.

5- Transferi için profosyonel bir ekip kurmaları ve gerekli çalışmaları hemen başlatmaları.
6- Benzinlik ihalesini hemen bitirip benzinliğin aktif olmasını sağlamaları senelik 2 milyon geterisi varmış ( İyi para :) )
8- Kulislerde iyi yer edinmeleri sözlerinin geçmesini sağlamalarını ( Faruk Özak Büyük bir avantaj olabilir)

Trabzonsporumuza hayırlı işler yapmaya Allah nasip eder inşallah bu yönetime. Allah yardımcıları olsun. Trabzonsporumuz için yapmaya çalışacakları hizmetlerde Allah (cc) işlerini kolay kılsın rahat rahat projelirini icra edebilsinler.

aynen katılıyorum ayrıca birmadde ekliyorum

kimseye diet ödememeleri

Bulut61-34
11.02.2008, 11:10

İşte Albayrak'tan en önemli fakı bu zaten, Albayrak yıldız eskilerine tonla para döktü. Hala daha nasıl farkı yok dersin HAYRET!!!!

Bulut61-34
11.02.2008, 11:16

Bazı maddelere katılMIyorum, 2 nolu maddenin tam tersi yapılmalı, 4 nolu maddede yazdığının tersine tek adamlık bırakılmalı. Diğer maddeler tamamdır. :)

Tahir
11.02.2008, 11:21
adam olsunlar ve bizi kandırmaya değil doğru olanı yapmaya çalışsınlar.

karatasof
11.02.2008, 11:38
Yeni yönetim ki aralarında show tv yöneticiside var biran önce TS maçlarının Ligtv'de canlı yayını problemini çözmek olmalı.Bu problemi halledemedikten sonra o arkadaşın yönetimde bulunması kendisi içinde diğer yöneticiler içinde zararlı olur.

oflubektas
11.02.2008, 11:53
Arkadaşların yazdıklarının tamamına yakınına katılmakla birlikte vaktiyle takımımıza Abdullah, Olsen, Cyzio, Oktay, Arçil ve ŞOTA gibi önemli isimler kazandırmış olan Sadri Şener ve yönetiminden yeni bir ŞOTA bulmasını ümit ediyorum :)

Cem Balcı
11.02.2008, 11:58
Bazı maddelere katılMIyorum, 2 nolu maddenin tam tersi yapılmalı, 4 nolu maddede yazdığının tersine tek adamlık bırakılmalı. Diğer maddeler tamamdır. :)

yanala destek vermiyorsun galiba?

Tosun61
11.02.2008, 12:23
Ben sahsen yeni yönetimimizden en önemli ricam ve beklentim Yillardir yapilan yanlis Transfer politikalarini gözden gecirip,Trabzonspora uyan bizde basarili olacak oyuncularin Transfer edilmesini,bu is icin izleyici transfer komitesinin olusturulmasini,Türkiye'de Gurbette bulunan genc yetenekli oyuncularin cok kücük yastada olsa Takimimiza kazandirilmalari gerektigine inaniyorum.en önemliside yabanci Transferinde Misir,Iran,Fas,Tunus,Gürcü,Bulgar,Romen,Hirvat gibi bize uyum sagliyacak bu gibi ülkelerden Milli oyuncularindan transfer yapilirsa bakin görün Transfer yanlislari yüzde 90/95 azalacakdir...

POYRAZ
11.02.2008, 12:26
1. ilk işlerden birisi Trabzondaki Tribün gruplarını en aza indirsinler....
Haklisin. Insallah bu tribün meselesine kalici bir cözüm bulur yeni yönetim. Biz taraftarlar icin bu konu cok önemli.

RepLay
11.02.2008, 13:17
Bugun fanatik gazatesinde 2 sayfa ayırmışlar bize eski özlenen tablo yavaş yavaş geliyor. Karadenizde bir birlik oluşturarak tekrar eski gücümüze kavuşmayı bekliyorum yeni yönetimden ayrcıa eski markaa olan özelliğimizin yeniden kazanılmasını zaten markalığımızı tekrar kazanırsak şampiyonluk kendiliğinden gelicek

Ercan DEMİR
11.02.2008, 13:21
Sıralama yapmaya gerek yok. Tek cümle ile "geçmişi geri istiyorum".

coskun0661
11.02.2008, 13:26
cok beklentimiz var.. hangi birini yazalımm burdan .. ama herkes gıbı benımde öncelıklı olarak tabiki şampiyonlukk.. yeterkı şampiyon olalım.. diger beklentılerin onun yanında fazla bir önemı yokk

OFLU
11.02.2008, 13:28
EVEEETTT :))) Sadri Şener seçildi ve Nuri Albayrak yönetimi gitti, bu benim için büyük bayramdır.
Sıra geldi Ersun Yanal'a, ondan da kurtulursak küçük bayram olacaktır. :)
Bu adam geçmişiyle, duruşuyla Trabzonspor değerlerine uyan bir hoca değil.
Gökdeniz'de bizim değerlerimize uymayan davranışlar gösterdi ama o yanlışından döndü ve en önemlisi bizim ürettiğimiz, bizden olan biri olduğu için bir şansı hakediyor. Zaten Trabzonsporluluğa yakışanı yapıyor şimdi.
Taraftarlarımızın popüler olana, zengin olana bir merakı var nedense. Bu zenginlere olan merakımız yüzünden 2 yıl kan ağladık, aynı şeyi onursal başkanımız dediğimiz kişi de bize yaşattı. Hoca konusunda da poüler olan, tvlere çok çıkan, medyada çok konuşulan hocaları sevdik nedense. Yılmaz Vural'ı bile hoca yaptık takımıza.
Özkan Sümer zamanında Ersun Yanal'la anlaşmadı, demek ki bir bildiği vardı. Samet Aybaba ile çalışmamız çok daha hayırlı oldu. O zamandan beri çok daha fazla yıpranan Ersun Hoca'yı bu iş bilmez yönetim tepkileri azaltmak için bizim önümüze yem olarak attı. Tercihlerimizi doğru yapamıyoruz bir türlü. Özkan Hoca yönetiminin görüştüğü sıralarda Ersun Yanal çok daha gelecek vaat eden bir konumdaydı. Ozaman alınmayan Ersun Yanal, şimdi hiç alınmamalıydı.

Gecmisinde ne yapmis Ersun Yanalda bize uygun degil? Hemde Gokdenizle ayni satirlarda bahsediyorsunuz sayin abicim pes yani..HE Gokdenizinki affediyosunuz da Ersun Yanalinkini affedemiyorsunuz? Neymis bu adamin isledigi gunah cok merak ettim simdi..Hadi diyelim sorun Ersun Hocada cozumu kim peki?Siz kimi getirirdiniz? Ozkan Sumer zamaninda anlasamadi dersek daha duzgun bir cumle kurmus oluruz ayrica..Tek bir ''a'' anlamin cok degismesine neden olabiliyor malumunuz..

Holosko,Meduna,Selcuk vb bir cok isim var onumuzde.. Kusura bakmayinda bu adamlar boru degil..
Bjk tarihinin en pahali oyunculardan biri bu Holosko..
Cok birseye gerek yok Ersun Hocaya guvenelim yeter..En azindan Ziya kadar..
Hee olmadimi zaten bizim adetimiz bir sezonda 3 hoca degistirmek,en kolay is o,cok SIKMAYIN caninizi..

Şuayip Aydın
11.02.2008, 13:46
arkadaslar cogunuzun ısteklerı hep aynı stad sampıynluk ben bu dedıklerın ha deyınce olacak ıs degıl bızım takımızın soru bı defa bu senden baslamıyo bu sorun 96 sezonundan berı var ben en buyuk ıstek trabzon sehrınde ve trabzonspor klubunde bırlık barebaerık saglanmasını ıstmek gerkırken bız sampıyonluk satad dıyoz bırlık beraberık olmadan ne sampıyonluk nede stad olur her kafada bır ses cıkarsa olmaz bence en ıyı trabzonu trabzon yapan taraf tarına seslenıyorum ılk once bız taraftar olark grovımızı yerıne getırelım sonra yonetım ıstek ısteylım yanı dmek ıstedı sey bır kısı basa geırmeden tartısalım geıtrdıkten sonra tarmısız neye yarar yaanı bız su anda ıtıbren ne hocamız olan ersun hocayı nede sn. sadrı senerı tartısmayız bız onlarave futbolcular dstek cıkmalıyız bu nasılmı yapacaz kombınelerle hem mac satad full cekmelı sonra kımse atkısız ve formasız stada gelmelı atkılar ve formalar orj olursa gene takıma katkı dedım ıs bızde bıtıyo bakım sampıyon oldumuz sene taraftar nasıl bır bursa spor gelım bızım satdmız galıbıyet beklıyosa ve bır gemc oftas bızım stadmızda bızı yenıp gıdyolarsa bunun suclu kesınlıkle ve kesınlık bızız cunku o macata satad bos bır copluk gıbıydı buda bızım buyuk orta bırakıyo ıllk kendımz sonra yonetımı ve hocayı elstırelım bence ve daha sonra ben sn baskan sadrı senerden ıyı bıur takım veye ıstıkara beklıyorum sonra sampıyonluk zaten kendısı gelecek

yazımı okudgunuz ıcın sımıdden tesukur edrım saglun

AYYILDIZ
11.02.2008, 14:24
1.Tesislesmeye onem verilmeli
2.Trabzonsportv kurulmali
3.Trabzonspor koleji kurulmali
4.Tsclubin kalitesi artirilip,yayiginlastirilmasi
5.Trabzonsporun haklarinin korunmasi

master yoda
11.02.2008, 14:32
İst. takımları kadar güzel transferler ve takım.Medyada yer bulan Trabzon.HakkImızıda korusunlar federsayona karşı bide bide en önemlisi ŞAMPİYONLUK

Adem CAKIR
11.02.2008, 14:50
Beklentimiz çok büyük ama bu yönetimin devraldığı sorunlar nedeniyle beklentileri çok büyük tutmamak lazım.

Şu sezonu bir bitirelim hayırlısıyla, umarım yeni yönetim fayda/maliyet endeksine göre bir değerlendirme yapıp öncelikle klübe yük teşkil eden, sporcular, kadrolar ve gruplardan kurtulacaktır diye ümit ediyorum.

Bu süreçte medya, federasyon ve taraftarlarla olan iletişim kalitesinin yükseltilmesi, güçlü bir klüp perspektifinin ortaya konması da ana hedef olmalıdır.

Şampiyonluk, Yeni stad vs. bunlar zaten beklenti değil önümüzdeki yılın hedefi olmalıdır.
Olur, Olmaz ayrı konu. Kısa vadede Bizi bugünkü kadar hedefsiz bırakmasınlar yeter.
Bu hırçın dalgaların önündeki mendirekler bi kaldırılsın gerisini bu dalgalar döve döve halleder.

OLCAY ÇAKIR
11.02.2008, 15:14
Boya ve badana,duvarların renkleri......diyecektimki,

Başkan duvarlardaki eski resimlerle ilgili talimat vermiş.

Burada bu forumlarda açtığımız bir başlık vardı,kapatılmıştı anında.

Doğum günü pastası kesilen ortamın soğuk rengi ile ilgiliydi.

Onu anımsadım:)

OLCAY ÇAKIR
11.02.2008, 15:15
Trabzonspor TV ...ilk girişim olmalı.

gerisi futbolcu kalitesi ile ilgili,onuda hocası bilir.
Boya ve badana,duvarların renkleri......diyecektimki,

Başkan duvarlardaki eski resimlerle ilgili talimat vermiş.

Burada bu forumlarda açtığımız bir başlık vardı,kapatılmıştı anında.

Doğum günü pastası kesilen ortamın soğuk rengi ile ilgiliydi.

Onu anımsadım:)

FcTRABZONSPOR
11.02.2008, 15:16
Trabzonspor TV ...ilk girişim olmalı.

gerisi futbolcu kalitesi ile ilgili,onuda hocası bilir.
Kesinlikle...!

Ö.Hamsi
11.02.2008, 15:20
yapılması gereken şeyler belli arkadaşlar.gelen yöneticilerde gidenlerde bunları iyi biliyor ama yapmak işlerine gelmiyo herhalde.Kendi ceplerinden çok çok daha çok trabzonsporu düşünsünler gönülden, pasif kalmasınlar yeter.öteki şeyler zaten belli.İşte stad dır, transferdir, gelirler felan.....
trabzonsporun eski günlerine geri dönmesi çok zor değil.Birlik,istikrar ve gönülden bağlılıkla çalışmak yeterli.

Sevgi
11.02.2008, 15:22
Aslında Sadri Şener'den çok şey bekliyor ve istiyoruz ama benim en büyük beklentim ve isteğim öncelikle TRABZONSPOR'umuzu tribünde ki çakal sürülerinden kurtarıp sonra tribün gruplarını bir araya toplayıp birlikte hareket etmelerini sağlaması.Tribündeki rezilliği ve komediyi ortadan kaldırması.

ilhan
11.02.2008, 15:27
Sevgi Ablaya katılıyorum.

Trübünden para kazanan insanlar olmasın! Taraftar gruplarına bedava bilet verilmesin! Herkes kombine alsın. Herkes kulube üye olsun. ( İnşallah çok kısa süre içerisinde bunu bende gerçekleştireceğim. )

Sezon başlarken çok beklentim olacak :)

sbay
11.02.2008, 15:28
yalan konuşmasınlar yeter...25 yıldır bu taraftarı kandırmayan kalmadı...mertçe ne yapabileceklerini anlatırlarsa zaten bu taraftar onlara gereken desteği verir..

Travelair
11.02.2008, 15:29
1- Futbolculara güven verilmeli, sorunlarıyla ilgilenilmeli
2- Para akışı rahatlatılmalı
3- Gelecek yıl yapılacak transferler için şimdiden tespitler yapılıp Ersun hoca süpervizorlüğünde "Harbi"den adımlar atılmalı
4- İmaj yüceltilerek uzun vadeli gelir kaynaklarını arttıracak altyapı oluşturulmalı
5- Kulübün karakteri ve ilkeleri - her ne pahasına olursa olsun - korunmalı, zedelenmesine izin verilmemeli
6- Kulübün her ferdiyle dışarıya pozitif enerji yayması, aklı başında insanların akılcı demeçleri ve uygulamaları esas ilan edilmeli

OLCAY ÇAKIR
11.02.2008, 15:34
Tribünler konusuna bende katılıyorum.

Ayrıca;

Yaz döneminde hızlı bir çalışma ile yeni sezona iyileştirilmiş şekilde bir Avni Aker stadı,sezona hazır hale getirilmeli.

Ve hatta,bu yarıda oynayacağımız son 3-5 maçıda istanbul'a tadilat vesilesiyle kaydırarak,hem müthiş bir gelir,hemde zaman kazanılmış olacaktır.

Emirhan Makul
11.02.2008, 15:34
üst düzey yönetim anlaşyışı
teknik heyet şube sorumlusu
futbolcuların defolu olanlarının satılması
yararlı ucuz yıldız olmayan futbolcuların alınması
alt yapıya önem verilmesi
takımın renklerinin bordomavi olarak değişmesi zira üstümüzdeki forma kırmızı lacivert
puma ile sözleşme fesh edilmeli
digiturkde kanal 61 e trabzonspor tv yerleştirilmeli
olimpik değil futbol stadı yapılmalı
bütün türkiyenin her şehrine en az 1 tane ts clup değil futbol yaylası isminde mağazaların açılmas
hamiye şübile

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Dogan
11.02.2008, 16:00
En önemlisi futbolcuya hakettiğnden fazla para vermemeli, ki şu an kulupte hakettiğinin iki katından fazlasını alanlar var.

surmeneli_keles
11.02.2008, 16:01
akla gelenlerı sölemek lazım illa ki cok sey ıstıyoruz Ts taraftarı olarak ama bunların kaçta kaçı gerceklesır orasını zman gosterecek..avni aker e önceden takımlar sadece beraberlık için gelırlerdı galıbıyet onlar için hayaldı çünkü yüreğiyle oynıyan bı takımı ve takımıyla butunlesmıs bı taraftar kitlesi vardi..bazıları 2.ligden topcu mu alcaz falan dıyo ne gıbı bı sakıncası var ki alınsın yeterkı basarıya ac ve kalıtelı olsun keşfedılmıs olanı değil keşfedılmıs olanı bulmak marifet ...zmanında erdınç ı bız nerden aldık yanılmıyosam k.ercıyesten bu takım ozmanlarda da 2.ligdeydı ılk alındıgı zman bu futbolcunun ortaya koydugu oyun bellıdır bu örneklerı cogaltırız marco yu kım bılıodu milanı kım bılıo du ozman alınan topcunun 1.lig veya 2.ligden olup olmadıgına pek dıkkat etmemek gerek...neyse yonetımden TRabzonspor fırtınasını yenıden estırmesını ıstıyoruz..transfer için sımdıden futbolcu izlemeye baslamalı ve görüşmelere de;)v.b v.s

irfanb
11.02.2008, 16:17
Verdikleri sözleri yerine getirmelerini bekliyordum ama hayal kirikligina ugradim.

Büyük vaatlerde bulunmayacağız

Trabzonspor Başkan adayı Sadri Şener, “Size ceğiz – cağız'larla biten süslü cümlelerle bugünden yarına büyük vaatlerde bulunamayacağız. Elimizdeki sihirli değnekle yarın ekonomiyi düzeltip sezon sonu da şampiyonluk kupasını kaldıracağız demeyeceğiz. Çünkü inandırıcı olamayız. Ama Trabzonspor'un bir kuruşunu bile kendi paramız gibi harcayacağız. Çünkü buradan giderken, geriye bakmayacağız. Tıpkı 15 yıl önceki gibi. Maddi ve manevi doyuma ulaşmış yıldızlar değil, yıldız olmaya aday isimleri bulup oluşturacağımız kadroyla önce bu sezonu kurtarmanın ve en azından İnter Toto yoluyla da olsa Avrupa Kupaları'na katılmanın, önümüzdeki sezon da asıl hedefimize koşmanın planlamasını yapacağız” dedi.

:)

Telha TANYILDIZI
11.02.2008, 16:18
bu siteyi takip etmelerini istiyorum:D:D:D

surmeneli_keles
11.02.2008, 16:29
Statistieken
seizoen club land competitie wedstrijden goals
2006/07 FC Omniworld Nederland Eerste Divisie 36 14
2007/08 VVV-Venlo Nederland Eredivisie 18 6
In totaal: 54 20
AMRABAT NORDIN
HOLLANDA LİGİ nde VVV VENLO Da OYNUYO PSV ile oynadıkları macta izledim resmen psv yi yıpratan isim diyebilirm mukemmel bi futbol sergıledii
31 mart 1987 dogumlu Başarıya Aç oldugu kesin oynadıgı takımda küme potasında...kesınlıkle ızlenmelı takıp edılmesı gerekıo..transfer edılmesını cok isterım...
ayrıca bu sezon şampıyon olamıycaz dogru bı söz ,başarıya aç topculardan olusan araya bı kac tane gökdenız kalıteısnde topcuda olcak kadro kurcak bence bunlar gerckcı sozler ..taraftara topcu alcaz deyıp sonradan cıkıpta bız taraftarı sakınlstırmek için öyle dedık topcu almıycaz dıyen yonetım zıhnıyetıne göre cokk iii yerınde sözlerr bence hee bu arada dedıgım topcuyu takıp edın ızleyın hak verceksınız

Murat Keçeci
11.02.2008, 16:31
tek beklentim bulundukları konumun trabzonspor gibi büyük bir camianın koltuğu olduğunun farkında olmaları ve ona göre hareket etmeleri

Muhammed KOÇ
11.02.2008, 16:33
2-4 yıl arası şampiyonluk.ondan sonra tüm türkiyeyi kucaklayan siteleşme,mağazalaşma..

Mayls
11.02.2008, 16:50
Öncelikle yeni yönetimimiz camiamiza hayirli ugurlu olsun.
Bence ilk girisim Lig TV'ye özür diletmek olmasi lazim.

Ali Bektaş
11.02.2008, 16:55
2-4 yıl arası şampiyonluk.ondan sonra tüm türkiyeyi kucaklayan siteleşme,mağazalaşma..

1 yıl şampiyon olsunlar yeter.Bıktım 24 yıldır şampiyon olamadınız lafından

Ayşe Aygün
11.02.2008, 17:07
Önce kafamızı yerden kaldırmasını.Sonra o beleşciler varya bedavacılar onların önünü kesmesini.

Yunus Emre AYAZ
11.02.2008, 17:10
pek beklentim yok yönetimden zaten yokda umarım başkan yanına aldığı kişilerle efsane sıfatını yitirmez

Fatih
11.02.2008, 17:13
pek beklentim yok yönetimden zaten yokda umarım başkan yanına aldığı kişilerle efsane sıfatını yitirmez

çok şüpheci gördüm seni:rolleyes:

İskender
11.02.2008, 17:16
Beklentiler o kadar çok ki neresinden başlasam bilmiyorum...
Televizyon konusu en önemli olanı çok acil fiiliyata geçirilmeli bugün uydu üzerinden bir tv kurmanın maliyeti oldukça düşük, ki reklam geliriyle bunu çıkartmak çok kolay...
Hele yönetimde show tv genel müdürü olduğuna göre bunu çok kısa sürede çözeceklerini düşünüyorum...
beklentileri okuyunca stad ile düzenleme yapılırken maçların istanbulda oynanması fikri beni
oldukça heyecanlandırdı, birkaç maçta olsa takımımızı istanbulda görmek isteriz...

Kısa vadede ise ciddi bir tesisleşme ve altyapıya önem verilmesini temenni ediyorum.Trabzonspor trabzonun bacasız sanayisi haline gelip dünyaya futbolcu ihraç eden bir yer olmalı...
buda zaten istenen başarının gelmesine yardımcı olacaktır...

Tolpaş61
11.02.2008, 17:20
şeffaf bir yönetim göstermesini istiyorum.taraftara bilmesi gereken herşeyi bilsin.böylece boş konuşmaz ve birbirimizi gereksiz yere kırmayız.
şeffaf yönetim istiyorum.

Fatih
11.02.2008, 17:21
televizyon konusunun aciliyeti yok bence hatta en sona bile bırakılabilir

o kadar bozuk bir yapılaşma varki bunları düzeltmek bile en az 2 yıl sürer yani tv olmuş olmamış önemi değil

Yunus Emre AYAZ
11.02.2008, 17:24
çok şüpheci gördüm seni:rolleyes:

malesef naparsın durumun vehametinin farkındayım :)

Fatih
11.02.2008, 17:25
malesef naparsın durumun vehametinin farkındayım :)

durum o kadar mı kötü :o:D