PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albayrak Aday Olmuyor

Sayfa : [1] 2 3 4

irfanb
05.12.2007, 11:51
Haber61.net Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Aydınlı Trabzonspor'un eski başkanı Mustafa Günaydın, ile konuştu.
Günaydın, çok çarpıcı açıklamalar yaptı.
1967 Trabzonsporlular Derneği Tarafından Merter'deki Greenpark Otel'de dayanışma ve bütünleşme gecesi (birlik bütünlük yemeği) düzenlendi.

ALBAYRAK KESİN ADAY DEĞİL
Yemeğe katılan Trabzonpor eski başkanı Mustafa Günaydın, Nuri Albayrak'ın kesin aday olmayacağını söyledi.

TRABZONSPOR'UN BAŞINA KALİTELİ YÖNETİCİ GELMELİ
Günaydın, başarılı, başarısız sonuçların neticesini kongreler tayin ettiğini belirterek,”Trabzonspor'da 6 bin kişinin oy kullanacağı bir kongrede herhalde vatandaş iyiyi seçecek, iyi yönetici arkadaşları Trabzonspor'un başına getirecek. O bakımdan kongre süreci başlamış durumda, adaylar da belli. İnşallah Trabzonspor için hayırlısı olur” dedi.

Günaydın, Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın başkanlık için kararsız olup olmadığına ilişkin bir soru üzerine Günaydın şunları söyledi:

ALBAYRAK'IN ADAY OLMAYACAĞI KESİNLEŞTİ
Nuri Albayrak, kararsız değil, kesinlikle aday değil. Albayrak'ın aday olmayacağı kesinleşti. Diğer adayların ne olacağı önemli. Trabzonspor'a aday olacaklar kongreye iki gün kalarak, pat diye çuvaldan çıkmış gibi ortaya çıkmamalı. Daha önceden bir planı, programı olmalı, kulübün ekonomisine, geleceğine bakar, eksiğini, artısını görür, ona göre aday olur, yoksa son gün, son haftada çıkacak adaylarda bu işin rengini değiştirir”

Günaydın, Sadri Şener'in adaylığı konusunda ne düşündüğü sorusu üzerine de şöyle konuştu:

SADRİ BEY BİLEĞİNE, YÜREĞİNE GÜVENİYORSA BUYURSUN GELSİN…
TRABZONSPOR DENEME TAHTASI OLMAKTAN ÇIKTI
Sadri Bey'in kendi bileğine güveniyorsa, parası, sıhhati, zamanı varsa buyursun gelsin. Ama öyle bir bakanın desteğiyle, daha önceki bir bakanın desteğiyle Trabzonspor'un nerelere gittiğini 6 futbolcunun nasıl elinden kaçtığını gördük. Malatya kurtardı, Rize düştü, 6 futbolcumuz Malatya'ya verildi de yok bir bakan para verecekmiş de…Trabzonspor'u böyle ayaklar altına almanın anlamı yok .Ben son derece yanlış görüyorum ama eğer bileğine, parasına, sıhhatine, yüreğine, güveniyorsa buyursun gelsin, hep destekleyelim. Trabzonspor deneme tahtası olmaktan çıktı. Ben bunları ciddi bulmuyorum.

Nuri albayrak'ın Trabzonspor'a bir küskünlüğü var mı? sorusu üzerine Günaydın, şunları kaydetti:
ALBAYRAK DÜRÜST BİR ŞEKİLDE BU İŞİ YAPAMADIĞINI SÖYLÜYOR.
Nuri Albayrak'ın bu işi yapamadığını kabulleniyor, dürüst bir şekilde ben bu halimle aday olamam diyor, aday olursam saygısızlık olur diyor. Buna saygı duymak lazım. Kendisi bu işi yapamadığını açık açık söylüyor”

Bakan Faruk Özak'ın Akyazı Projesi''nde Albayrak'ı desteklememesi konusundaki bir başka soruya ise Günaydın, şu yanıtı verdi:

TRABZONSPOR'U AMAÇLARI İÇİN ARAÇ OLARAK KULLANIYORLAR
Bunlar amaçlarını yerine getirmek için Trabzonsporu araç olarak kullanıyor. Akyazı Projesini Bakan Özak'ın onaylamaması mümkün mü? Böyle bir şeyi kabul etmiyorum. Bir defa bu projenin ihalesi oldu. Ayın 20.sinde ihalesi de var, neyi kabul etmiyor, anlamış değilim. O zaman meclisten, hükümetten uzak bir adam demek, nasıl Akyazı Projesini kabul etmiyor, 800 milyon dolarlık projeyi Faruk Özak, neden kabul etmiyor. Bunun sebebi ne, Trabzon'a mı yakışmıyor bu proje, yoksa yapılamaz mı, Başbakan projeye evet diyor. 24 saat çalışacak bir stadyum, 2 tane 5 yıldızlı otel, benzin istasyonları orada yapılacak. Faruk Özak, bunu kabul etmiyor, neden kabul etmediğini de bir türlü anlamış değilim. Bunlar çok yanlış şeyler. Bunlar amaçlarını yerine getirmek için Trabzonsporu araç kullanıyorlar.

Kaynak : Haber61.net

Ziya Dogan`in gidisinden sonra duydugum en güzel haber.Insaallah dogrudur.

Faik Yılmaz
05.12.2007, 11:54
kendi ağzından duymadığım sürece inanmam.. bence hala Sadri Şenerin aday olup olmama durumuna göre bekliyor....

o olursa olmayacak ama olmazsa aday olacak diye düşünüyorum....

Hekimoğlu
05.12.2007, 11:55
aday olsa ne olacak ki.

pReN@_61
05.12.2007, 12:08
boşuna olmasın nasıl olsa seçilemeyecek.

İskender
05.12.2007, 12:12
Yazılanlar doğru ise, Albayrak erdemli açıklama yapmış...
Beceremedim demek öyle kolay bir meziyet değil, hele bizde hiç değil...

Şimdi Şenerde aday değilim anlaşamadık der, Kalırız Hacıya artık...

Erkut Ay
05.12.2007, 12:19
güle güle yolun açık olsun aday olup boyunun ölçüsünü alsan daha iyi olurdu ...

tuncii
05.12.2007, 12:21
ahh cok uzuldum secılemıcegını bılıyordu ondan oldu rezıl olmamak ıcın

_SeRKaN_
05.12.2007, 12:24
Vah Vah halbuki ihtiyacımız vardı ona daha satılmamış bir kaç topçu kalmıştı yarım bıraktı işlerini yarım..:D:D

tstafi
05.12.2007, 12:49
albayraga en cok kızanlardanım ama bak bu kongreye gırsın albayrak baskanlıkta cekısmesse bende en adıyım.akp ıcınde herkes boyle dıyodu noldu sonra gorduk ıste bu nurının ısıde akp gıbı olcak zaten onun adamı.trabzonsporuma asla sıyaset karıstırmak ıstemem ama karısmıs bır kere oda bu nurısın yuzunden ıste trabzonsporuma sıyasetı karıstıranlar ALLAH ımdan bulsınlar

Badaloğlu
05.12.2007, 12:55
1967 Trabzonsporlular Derneği Tarafından Merter'deki Greenpark Otel'de dayanışma ve bütünleşme gecesi (birlik bütünlük yemeği) düzenlendi.

Gelde inan bu dayanışma gecesine...Ne hikmetse böyle geceler hep seçim zamanları çoğalıyor.Bence dayanışmadan ziyade; kulis faaliyetleri ve dedikodu geçesi olmuştur.

Birlik bütünlük yemeği adı altında bu yemeğe kimler katılmış?kimler davet edilmiş? bende merak ettim şimdi!...Yıllardır bu yemekler yapılıyorda camiamızda ne hikmetse hala daha birlik, bütünlük sağlayamıyoruz! Her kongrede parçalara ayrılıyoruz.Eziklerde bizim dururmumuza bir tarafları ile gülüyorlar.Çünkü birlik, beraberlik içerisinde bir Trabzon; onlar için kabus demektir.Birlik beraberlik içerisinde olamadığımız içinde adamlar bayram yapıyorlar.Ve dikkat edin Trabzon'la ilgili tek bir kelime dahi etmiyorlar.Çünkü bizim bu halde olmamız onları ziadesi ile memnun ediyor.

LazAnisT
05.12.2007, 13:48
Bu gecenin adı dayanışma ve bütünleşme gecesi değilde 1967 derneğine yardım gecesi olsa daha mantıklı olurdu.Bıraksınlar artık Trabzonsporun adını kullanmayı.

Fatih Efe
05.12.2007, 15:15
Bu gecenin adı dayanışma ve bütünleşme gecesi değilde 1967 derneğine yardım gecesi olsa daha mantıklı olurdu.Bıraksınlar artık Trabzonsporun adını kullanmayı.

Trabzonspor, 1967 ruhunu arıyor
Son şampiyonluğunu kazandığı 1983-1984 sezonundan bu yana 9 başkan ve birçok kez de yönetim kurulu değiştiren Bordo-Mavililerdeki sık kongre süreçleri istikrarsızlığın göstergesi gibi. Artık eski günlerine dönmek isteyen taraftarların beklentisi ise 1967'de dışarıdan baskı sonucu gerçekleşen Trabzonsporluluk ruhunun tekrar gelmesi.

Sezon başından beri gerek saha dışı olaylar gerekse ligde aldığı başarısız sonuçlarla çalkantılı günler yaşayan Trabzonspor camiasında gözler tamamen yaklaşan kongreye çevrilmiş durumda. 8 Aralık'ta gerçekleşecek olan seçimli kongre Trabzonspor'un 40 yıllık tarihindeki 55. kongresi olacak. Son şampiyonluğunu kazandığı 1983-84 sezonundan bu yana 9 kez başkan ve birçok kez de yönetim kurulu değişikliğine giden Trabzonspor'da yaşanan sık kongre süreçleri adeta istikrarsızlığın göstergesi gibi. Öte yandan kulübün tüzüğü gereği olağan kongrelerin kasım-aralık ayları arasında yapılması, futbolcular ve teknik kadronun motivasyonu açısından olumsuz bir etken olarak gösteriliyor .
Kongreye 1 aydan kısa bir süre kala şimdilik 3 isim adaylıklarını açıklamış durumda. Bunlar; Nuri Albayrak yönetiminde 2. başkanken istifa eden İbrahim Hacıosmanoğlu, Hacı Yıldız ve Prof. Dr. Yakup Aslan. Görev süresinin bitimine kısa bir süre kalmasına rağmen Ersun Yanal'la anlaşarak yeniden aday olacağının sinyalini veren Nuri Albayrak henüz kararını açıklamış değil.
Diğer taraftan camianın kulağı son günlerde iyice sıklaşan birleşme toplantılarında. Eski başkanlardan Sadri Şener'e aday olması yönünde camianın hemen her kesiminden baskılar var. Özellikle Sadri Şener-Faruk Özak görüşmesi sonucu belirleyecek gibi görünüyor.
derin Trabzon toplantıları
Geçtiğimiz hafta sonu Trabzon'a gelen Şener, şehirde camianın ileri gelenleri ile bir dizi görüşmelerde bulundu. Yapılan toplantıların hedefi tüm camianın özlemi olan birleşmenin sağlanması ve kongreye herkesin desteklediği tek adayla girilmesi. Trabzon kamuoyunda 'derin Trabzon' toplantıları olarak nitelendirilen toplantılardaki hararetli konuşmalar ve bir türlü somut sonuç alınamaması, Trabzonspor'un kuruluş yıllarındaki sancıları hatırlatır nitelikte.
1962'de başlayan her ilde bir futbol takımı kurulması seferberliğinin en zorluk çekilen ilidir Trabzon. O güne kadar şehirde var olagelen ezeli İdmanocağı-İdmangücü rekabeti öyle boyutlara varmıştır ki, her iki taraf da Türkiye liglerinde şehri temsil hakkının kendinde olduğunu iddia eder. Bu iki kulübün birleşmesi yönünde neredeyse her gün toplantı yapılır; ama netice alınamaz. Bu sırada futbol federasyonunun tanıdığı sürenin de sonuna yaklaşılır. Nihayet İdmanocağı, Martıspor ve Yıldızspor'u bünyesine katıp sarı-kırmızı renklerle şehri temsil hakkını kazanır. Ancak bürokratik bir hatadan dolayı İdmanocağı'nın 2. Lig'de oynaması durdurulur. Bu kez hamle sırası İdmangücüne geçer. İdmangücü, Karadenizgücü, Martıspor ve Yolspor birleşerek kırmızı-beyaz renklerle Trabzonpor'u oluştururlar. Çok geçmeden İdmanocağı, Danıştay'da açtığı davayı kazanır ve yürütmeyi durdurma kararı aldırır. Trabzon futbolu kaosa sürüklenirken zamanın beden terbiyesi genel müdürü, her iki kulübe de birleşmemeleri halinde, her ikisinin de milli lige alınmayacağını bildirir. Bu son derece ciddi tehdit karşısında taraflar mecburen ikna olur ve 2 Ağustos 1967'de Trabzonspor kurulur.
Sancılı ve uzun bir süreçten sonra kurulabilen Trabzonspor 1. Lig'e çıktıktan 1 yıl sonra 1975-76 sezonunda ilk şampiyonluğunu kazandı. Ardından da 1980'lerin ortalarına kadar Trabzonpor fırtınası dinmedi. Başlangıçtaki İdmanocaklı-İdmangüçlü çekişmesi zamanla yerini ilçe veya siyasi görüş eksenli çekişmelere bıraktı. Yine de 2000'lere kadar hemen her kongreye üzerinde uzlaşılmamış olunsa da tek adayla gidildi. 2000 yılından beri yapılan 4 kongrede birden fazla adayın yarıştığı oldu. Kuruluş aşamasında kulübün renklerine karar verebilmek için bile Trabzon'da 5 toplantı yapıldığı göz önünde bulundurulacak olursa, birleşme görüşmelerinin son güne kadar sürebileceğini düşünmek mümkün. Artık eski günlerine dönmek isteyen Trabzon taraftarının beklentisi ise 1967'de dışarıdan baskı sonucu gerçekleşen birleşme ve ardından oluşan Trabzonsporluluk ruhunun tekrar geri gelmesi. Trabzon gibi, oyun oynamak için bile 4 kişiyi bir araya getirmenin zor olduğu söylenen bir şehirde bunu sağlamak pek kolay değil. Ancak bu kez de en az 1967'deki kadar ciddi bir tehdit Trabzonspor camiasını birleşmeye zorluyor: Gücünüzü birleştirin, yoksa "büyük" kalamazsınız.
not:renkli kısım alıntıdır

bence olay TS menfaati ile ilgili değil tamamen şahis çıkar güden insanların ibret tablosu.Medyayı çok fazla takip etmeyen insanlar bile bunu çok rahat anlayabailirler.TS u masaya yatırmışlar ve etrafında ne kadar aç kurt varsa ondan ne kadar kopartırım düşüncesinde.Kesin olan bir şey varsa O DA ŞUDUR:NURİ ALBAYRAK bu zaman kadar aslan payını fazlasıyla aşmıştır o yüzden aday olmayacaktır.

Küllübün basın sözcüsü Zeyyat Kafkas'ın da 'arkasındayız' söylemleri ortalığı kızıştırmaktan başka hiçbirşey değildir.
Akl-ı selim insanların bu duruma 'DUR' demesini sabırla ve metanetle bekliyorum.

Erkut Ay
05.12.2007, 15:18
Albayrak:Kararımı vermedimhttp://www.spor61.net/images/news/nuri_albayrak.20071024085352.jpg05 Aralık 2007 15:04Albayrak, Genel kurul öncesi başkanlığa adaylığı konusunda henüz bir karar vermediğini söyledi. Albayrak:Kararımı vermedim
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, bu ay içerisinde yapılacak olağan genel kurul öncesi başkanlığa adaylığı konusunda henüz bir karar vermediğini söyledi.
Albayrak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, adaylığı konusunda bir açıklamasının bulunmadığını belirterek, ''Olumsuz baktığımı söylüyorum. Olumsuz düşündüğümüz için çevredekiler olmayacağım yönünde beyanda bulunuyorlar. Henüz kararımı vermedim. Büyük bir ihtimalle bu hafta kararımı vereceğim'' diye konuştu.
Spor 61..
kongreyle geldim kongreyle giderim diyo yani........

Mustafa AYDIN
05.12.2007, 15:22
Aday olup olmamak kendi tasarrufundadır,benim korkum bundan önceki dönemlerde olduğu gibi gelenlerin gidenleri aratması...İnşAllah böyle bir durumla karşılaşmayız.

FcTRABZONSPOR
05.12.2007, 15:24
Büyük başkan bırakma bizi daha satılacak oyuncularımız vardı Gökdeniz,Yattara neden gidiyon...

forza61ts
05.12.2007, 15:24
yok bide olsaydı aday töbe töbe

forza61ts
05.12.2007, 15:26
Büyük başkan bırakma bizi daha satılacak oyuncularımız vardı Gökdeniz,Yattara neden gidiyon...
ironi.:alkış:

Obi-Van
05.12.2007, 15:34
nuri albayrak Trabzonspor camiasına küskünmüş oyuncağını elinden aldılar ya nasıl küskün olmasın

zeleka
05.12.2007, 15:37
LazanisT tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1038510#post1038510)

Arkadaslar bu geceye benim yakin arkadasimda katildi organizenin ne amacla yapildigini bilmiyorum 1967 ruhunu ariyoruz vs vs vs ibrahim can, seyfettin cakiral turan sahin, onay sahin vardi diye yazdi bana, ehh artik yardimlasmami yoksa dernege katki saglamakmi orasini bilemem..
insallah guzel bir gece olmusdur vede bol bol horon tepilmisdir..

Albayraga gelince gene kendi dusuncemi soyluyorum nuri albayrak efendi stad projesinden gelecek milyarlari kimseye kaptirmaz zaten bosuna Trabzonspor baskanligina gelmedi bir soyle siralarsak yaptiklarini ozaman acik ve net sunu gore biliriz.

bol bol futbolcu sayila bilecek kim varsa satdi.
klub borcunu 5 katina cikardi.
ben gidersem 20 milyon dolar klub'den alacagim var onuda alirim diyor.

simdi kendi kendime soruyorum bu baskanlik yapan sahis'a almadi satdi ,vermedi aldi.....
ve en sonundada 20 milyon alacagim var diyor, birde simdi boyle bir zihniyetli bir kisi stad projesinden gelecek milyarlari niye baskalarina kaptirsin anlamis degilim ha belki gercekdende cok iyi niyetli ama istanbulda kaldigindan klubun icinde neler donuyor vs leri bilmiyor ozaman albayraga tek sorum var abicigim sen kendi sirketini nasil yonetiyorsun sen boyle isen senin sirketin bir gunde batar gider ayni Trabzonsporu batirdiginiz gibi.

Trabzonsporu kendilerine, yuzde yuz bin rand edinen bazi taraftar grublari yonetimleri calisanlarin'dan kurtulmadikca ne Trabzon nede Trabzonspor bir adim ilerler yil 2007 ve bizler halen kendi kendimizle ugrasip duruyoruz.

bazi arkadaslar var ya abi su gune kadar ali veli sari sicmeli mehmet aga dusunmedide bizmi Trabzonsporun gelecegini dusunecegiz diyorlar bizde olsak bizde ortama gore adim atar ve bizde mali mulku ceplerimize indirirdik diyorlar ehh pes yani sonrada cikiyoruz her hangi forumlarda Trabzonsporu destkleriyoruz , yazilarimiz tam ona gore ayarlanmis yazilar kimselere kul yedirmez sekilde ama Trabzonsporum bir adim ileri gitmiyor.

Ozan Arif bir turkusunde soyle diyor, korkum yok korkum yok korkum yok sizdennnnn..

arkadasim tek tuk goruntuler yapmis ve you tube eklemis onay sahinden geliyor tara sacini tara... 1976 dernegi gecesinden...

QSuFDj6WN7Q

Fatih Efe
05.12.2007, 15:47
@zeleka
Arkadaslar bu geceye benim yakin arkadasimda katildi organizenin ne amacla yapildigini bilmiyorum 1967 ruhunu ariyoruz vs vs vs ibrahim can, seyfettin cakiral turan sahin, onay sahin vardi diye yazdi bana, ehh artik yardimlasmami yoksa dernege katki saglamakmi orasini bilemem..
insallah guzel bir gece olmusdur vede bol bol horon tepilmisdir..

gecenin güzelliğine şüphemiz yok o zaman.Çünkü zikrettiğiniz şahıslar baya baya eğlence dünyasının ikonu haline gelmiş saygın kişiler.yakınen tanıumamış olsam böyle bir yorumda zaten bulunmam.ama olayın derinliği hakkında hala bir muamma var düşüncesindeyim
medyada yeni bir kavram oluştu:dERİN TRABZON
alla alla

Cem Balcı
05.12.2007, 15:50
Haber61.net Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Aydınlı Trabzonspor'un eski başkanı Mustafa Günaydın, ile konuştu.
Günaydın, çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

ALBAYRAK KESİN ADAY DEĞİL
Yemeğe katılan Trabzonpor eski başkanı Mustafa Günaydın, Nuri Albayrak'ın kesin aday olmayacağını söyledi.

TRABZONSPOR'UN BAŞINA KALİTELİ YÖNETİCİ GELMELİ
Günaydın, başarılı, başarısız sonuçların neticesini kongreler tayin ettiğini belirterek,”Trabzonspor'da 6 bin kişinin oy kullanacağı bir kongrede herhalde vatandaş iyiyi seçecek, iyi yönetici arkadaşları Trabzonspor'un başına getirecek. O bakımdan kongre süreci başlamış durumda, adaylar da belli. İnşallah Trabzonspor için hayırlısı olur” dedi.

Günaydın, Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın başkanlık için kararsız olup olmadığına ilişkin bir soru üzerine Günaydın şunları söyledi:

ALBAYRAK'IN ADAY OLMAYACAĞI KESİNLEŞTİ
Nuri Albayrak, kararsız değil, kesinlikle aday değil. Albayrak'ın aday olmayacağı kesinleşti. Diğer adayların ne olacağı önemli. Trabzonspor'a aday olacaklar kongreye iki gün kalarak, pat diye çuvaldan çıkmış gibi ortaya çıkmamalı. Daha önceden bir planı, programı olmalı, kulübün ekonomisine, geleceğine bakar, eksiğini, artısını görür, ona göre aday olur, yoksa son gün, son haftada çıkacak adaylarda bu işin rengini değiştirir”

Günaydın, Sadri Şener'in adaylığı konusunda ne düşündüğü sorusu üzerine de şöyle konuştu:

SADRİ BEY BİLEĞİNE, YÜREĞİNE GÜVENİYORSA BUYURSUN GELSİN…
TRABZONSPOR DENEME TAHTASI OLMAKTAN ÇIKTI
Sadri Bey'in kendi bileğine güveniyorsa, parası, sıhhati, zamanı varsa buyursun gelsin. Ama öyle bir bakanın desteğiyle, daha önceki bir bakanın desteğiyle Trabzonspor'un nerelere gittiğini 6 futbolcunun nasıl elinden kaçtığını gördük. Malatya kurtardı, Rize düştü, 6 futbolcumuz Malatya'ya verildi de yok bir bakan para verecekmiş de…Trabzonspor'u böyle ayaklar altına almanın anlamı yok .Ben son derece yanlış görüyorum ama eğer bileğine, parasına, sıhhatine, yüreğine, güveniyorsa buyursun gelsin, hep destekleyelim. Trabzonspor deneme tahtası olmaktan çıktı. Ben bunları ciddi bulmuyorum.

Nuri albayrak'ın Trabzonspor'a bir küskünlüğü var mı? sorusu üzerine Günaydın, şunları kaydetti:
ALBAYRAK DÜRÜST BİR ŞEKİLDE BU İŞİ YAPAMADIĞINI SÖYLÜYOR.
Nuri Albayrak'ın bu işi yapamadığını kabulleniyor, dürüst bir şekilde ben bu halimle aday olamam diyor, aday olursam saygısızlık olur diyor. Buna saygı duymak lazım. Kendisi bu işi yapamadığını açık açık söylüyor”

Bakan Faruk Özak'ın Akyazı Projesi''nde Albayrak'ı desteklememesi konusundaki bir başka soruya ise Günaydın, şu yanıtı verdi:

TRABZONSPOR'U AMAÇLARI İÇİN ARAÇ OLARAK KULLANIYORLAR
Bunlar amaçlarını yerine getirmek için Trabzonsporu araç olarak kullanıyor. Akyazı Projesini Bakan Özak'ın onaylamaması mümkün mü? Böyle bir şeyi kabul etmiyorum. Bir defa bu projenin ihalesi oldu. Ayın 20.sinde ihalesi de var, neyi kabul etmiyor, anlamış değilim. O zaman meclisten, hükümetten uzak bir adam demek, nasıl Akyazı Projesini kabul etmiyor, 800 milyon dolarlık projeyi Faruk Özak, neden kabul etmiyor. Bunun sebebi ne, Trabzon'a mı yakışmıyor bu proje, yoksa yapılamaz mı, Başbakan projeye evet diyor. 24 saat çalışacak bir stadyum, 2 tane 5 yıldızlı otel, benzin istasyonları orada yapılacak. Faruk Özak, bunu kabul etmiyor, neden kabul etmediğini de bir türlü anlamış değilim. Bunlar çok yanlış şeyler. Bunlar amaçlarını yerine getirmek için Trabzonsporu araç kullanıyorlar.

Kaynak : Haber61.net

Ziya Dogan`in gidisinden sonra duydugum en güzel haber.Insaallah dogrudur.

zaten bi kaç gün önce aday olmuyacağını açıklamadımı bu adam.

Fatih Efe
05.12.2007, 15:53
bu başlık dedikodu sürecine girmeye başladı bile
aha şimdi zabıtalar gelir

Küçükalioğlu
05.12.2007, 15:57
Nuri albayrak sevabıyla günahıyla görev süresini doldurmak üzere. Hatta daha ço günahıyla Nuri Albayrak'ı eleştirmek ayrı şey belden aşağı vurmak ayrı şey. Elma ile armutları karıştırmayalım. En azından yanlış yaptığını biliyor. Bana kalırsa başka birisinin yönetim kuruluna girip daha sonra başkanlığa soyunsaydı çok daha iyi olurdu. Bundan iki sene önce bende dahil olmak üzere naralar atıyorduk burda heyt bee Nuri Albayrak başkan oldu daha sırtımız yere gelmez diye. İşbilmezlik ve tecrübesizlik birleşince günümüz durmuna düşmemiz kaçınılmazdı, başlı başına ersen martin olayı bile bana kalırsa bir yönetimin gitme sebebidir. Bundan sonra kendisi ve Trabzonspor için hayırlısı neyse Allah onu nasip etsin.

Ünyeli Murat
05.12.2007, 16:00

zaten en büyük yanlışlarından bir tanesi de onları göndermemek oldu...

LazAnisT
05.12.2007, 16:04
Trabzon'u bu hale Ulusoy düşürdü
A.A. 5 Aralık 2007
Nuri Albayrak, Trabzonspor'un üst üste aldığı kötü sonuçların 1 numaralı sorumlusunun Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy olduğunu söyledi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, bu ay içerisinde yapılacak olağan genel kurul öncesi başkanlığa adaylığı konusunda henüz bir karar vermediğini söyledi. Albayrak, adaylığı konusunda bir açıklamasının bulunmadığını belirterek, “Olumsuz baktığımı söylüyorum. Olumsuz düşündüğümüz için çevredekiler olmayacağım yönünde beyanda bulunuyorlar. Henüz kararımı vermedim. Büyük bir ihtimalle bu hafta kararımı vereceğim” diye konuştu. Yaşamı boyunca hep dürüst davrandığını ifade eden Albayrak, “Başarılı olduk veya olmadık, ama burada olduğumuz sürece ilkeli ve herkese adam gibi davrandım” dedi.

En güçlü şeyin adalet olduğunu ve herkesin gücünü adaletten alması gerektiğini kaydeden Albayrak, şöyle devam etti: “İlhan Cavcav, Haluk Ulusoy desteklediği için sonuna kadar Ulusoycu. Neden? Düşme hattında verdi ona iyi bir hakem. Penaltı, kartlar, onu kayırdığı için Ulusoycu oldu. Bunların hepsi menfaatçi. Seçim esnalarında, mali genel kurullarda, kongrelerde nasıl davrandıklarını, nasıl 'U' dönüşü yaptıklarını gördüm. İnsanlar bir günde dönüyor. Bir gün oraya, bir gün buraya. Biz ilk gün 'Haluk Ulusoy'un arkasındayız' dedik. Haksızlıkları, adaletsizlikleri gördüğümüz zaman da 'yokuz' dedik. En güçlü şey adalettir. Herkesin gücünü adaletten alması lazım.”

Ligin ilk haftasında olaylı Sivasspor maçının ardından aleyhlerine yaşanan gelişmelerin Trabzonspor'un şu anki konumunu etkilediğini ifade eden Albayrak, “Trabzonspor, şu anda 25 ile 28 puan arasında ya ikinci ya üçüncü olurdu. Bunların bir numaralı müsebbibi şu anki federasyon başkanı Haluk Ulusoy'dur. Cem Deda ile mahkemelik oluyoruz, Sadık Deda'yı maçımıza gözlemci gönderiyorlar. Bu haftaki derbi maça federasyon hakem bulamıyor. Neden? Federasyonun yapmış olduğu şaibeli işlerden dolayı. Derbi maça hakem bulamıyorsun sen. Bu konuma kadar geldi. Yarın yurt dışından hakem getirecekler. Bu işin sonu nereye gidecek” diye konuştu.

Trabzonspor'un aleyhine bir sürü hakem hatalarının olduğunu kaydeden Albayrak, “Bu işlere bir anlam veremediğim için bu camiada olmak istemiyorum. Dürüst adamın bu camiada yaşaması zor. Bizim ahlak yapımıza uygun değil bazı şeyler. Bu işin boyutları çok büyük. Rant büyüyünce, bu işin kirlenme boyutu o kadar büyüyor” dedi.

“ÖNCE BAŞIN DÜZELMESİ LAZIM”

Albayrak, Haluk Ulusoy'un şu anda arkasında kulüp bulunmadığını öne sürerek, şöyle devam etti: “Önce başın düzelmesi lazım. Haluk Ulusoy orada olduğu müddetçe Trabzonspor'un yüzü gülmez. Bütün olumsuzluklara rağmen bu takım başarılı oldu. Sezon başı kaoslar yaratmaya çalıştılar. Onun sonucunda bu durum ortaya çıktı. Amaç takım başarılı olmasın.”

Trabzonspor'da kulüp başkanlığı yapmanın da zor olduğunu ifade eden Albayrak, “Trabzon gibi bir şehir yok. Herkes bir yerden kemiriyor. Trabzonspor'un üzerinden siyaset ve ticaret yapmaya çalışanlar var. En büyük handikabımız bu” dedi.

pReN@_61
05.12.2007, 16:04
zaten bi kaç gün önce aday olmuyacağını açıklamadımı bu adam.

konu ile alakası yok ama,
sevgili aliX sana özel mesaj gönderemiyorum bunun sebebi nedir?

OYılmaz
05.12.2007, 16:06
Keşke olsaydı aday Seçimlerde o ağır yenilgiyi aldığında Yüz ifadesini görmek isterdim

Hekimoğlu
05.12.2007, 16:09
komik olma albayrak başarısız olduğunu kabul et bi zahmet.

macka61
05.12.2007, 16:27
aday olmaya yüzü var mı acaba

FcTRABZONSPOR
05.12.2007, 16:28
zaten en büyük yanlışlarından bir tanesi de onları göndermemek oldu...
o zaman küme garanti olurdu...sizin gibilere aymanlar.keçeliler layik...

Rıza ÇOLAK
05.12.2007, 16:32
Aman etma başkan bırakma bizi, daha kesecek karpuzda yok ama...

Recep Alkan
05.12.2007, 16:35
Trabzonspor eski başkanlarından Mustafa Günaydın, kulüp başkanı Nuri Albayrak’ın bu ay yapılacak olan olağan genel kurulda başkanlığa aday olmayacağını bildirdi.

Nuri Albayrak’ın dayısı olan Günaydın, 1967 Trabzonsporlular Derneği tarafından Merter’deki Greenpark Otel’de düzenlenen birlik ve bütünlük yemeğine katıldı.

Eski başkan Günaydın, yemek sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Trabzonspor’da 6 bin kişinin oy kullanacağı bir kongre yapılacağını belirterek, "Başarılı, başarısız sonuçlarının neticesini kongreler tayin eder. Trabzonspor’da 6 bin kişinin oy kullanacağı bir kongrede herhalde vatandaş iyiyi seçecek, iyi yönetici arkadaşları Trabzonspor’un başına getirecek. O bakımdan kongre süreci başlamış durumda, adaylar da belli. İnşallah Trabzonspor için hayırlısı olur" dedi.

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak’ın başkanlığa aday olup olmayacağı konusunda bir kararsızlık yaşayıp yaşamadığına ilişkin bir soru üzerine de Günaydın, "Nuri Albayrak kararsız değil, kesinlikle aday değil.

Albayrak’ın aday olmayacağı kesinleşti. Diğer adayların ne olacağı önemli" şeklinde konuştu.

Günaydın, Trabzonspor’a aday olacak kişilerin kongreye 2 gün kala ortaya çıkmaması gerektiğini, daha önceden bir planı, programı olanların aday olması gerektiğini ifade ederek, "Aday olacak olan kişi, ekonomisine, geleceğine bakar, eksiğini, artısını görür, ona göre aday olur. Yoksa son gün son haftada çıkacak adaylar bu işin rengini değiştirir" diye konuştu.

Mustafa Günaydın, kulüp başkanlığına adaylığı konusunda ismi geçen Sadri Şener’in adaylığına ilişkin düşüncesinin sorulması üzerine de "Sadri Şener’in kendi bileği, parası, sıhhati, zamanı varsa buyursun gelsin" dedi.

’NURİ ALBAYRAK BU İŞİ YAPAMADIĞINI KABULLENİYOR"

Trabzonspor’un deneme tahtası olmaktan çıktığını da anlatan Mustafa Günaydın, Nuri Albayrak’ın Trabzonspor’a bir küskünlüğünün bulunup bulunmadığının sorulması üzerine de şunları ifade etti:

"Nuri Albayrak bu işi yapamadığını kabulleniyor. Dürüst bir şekilde, ben bu halimle kongrenin karşısına çıkamam diyor, çıkmam diyor, saygısızlık olur diyor. Buna saygı duymak lazım. Kendisi bu işi yapamadığını açık açık söylüyor."

AKYAZI PROJESİ

Günaydın, Akyazı projesi konusunda da 800 milyon dolarlık bu projenin Bakan Faruk Özak tarafından onaylanmamasının mümkün olmadığını ifade ederek, "Bir defa bu projenin ayın 20’sinde ihalesi var. Neyi kabul etmiyor anlamıyorum. Trabzonspor’a mı yakışmıyor? Başbakan Recep Tayyip Erdoğan projeye evet diyor. İhalesi yapılmış, 24 saat çalışacak bir stadyum, 2 tane 5 yıldızlı otel, benzin istasyonları orada yapılacak. Faruk Özak’ın bunu kabul etmemesini anlamış değilim."

maroton haberde cıkan haberdır. ınsallah kurtuluruz. hekes ıcın hayrlısı olsun.

zeleka
05.12.2007, 16:44
AKYAZI PROJESİ

Günaydın, Akyazı projesi konusunda da 800 milyon dolarlık bu projenin Bakan Faruk Özak tarafından onaylanmamasının mümkün olmadığını ifade ederek, "Bir defa bu projenin ayın 20’sinde ihalesi var. Neyi kabul etmiyor anlamıyorum. Trabzonspor’a mı yakışmıyor? Başbakan Recep Tayyip Erdoğan projeye evet diyor. İhalesi yapılmış, 24 saat çalışacak bir stadyum, 2 tane 5 yıldızlı otel, benzin istasyonları orada yapılacak. Faruk Özak’ın bunu kabul etmemesini anlamış değilim."

Arkadaslar politige girmeden laf edelimde malesef Turkiyede spor ve politik ve cikarlar bir birine karismis ve hangisi daha agir basiyor onuda biliyoruz zaten tabiki para
her zaman dedigim gibi bu haberdede cok celiskili ortaya atilan soylemler bir birini tutmuyor yuz yokmus kongre onune cikmaya vsvsvs ben sunu diyorum kendi koyune bile gidemiyen anasinin babasinin karsisina cikamiyan bir kisi neden halan baskanlik yapiyor bu dusuncemi 1 senedir soyluyorum anliyan anliyana ama nedense bir turlu anlatamadim...

nuri albayrak gene secimlere katilacak ve bence baskan bile olacak.... nedeni hukumet ve 800 milyon dolarlik bir proje fazla dusunmemize gerek kalmir galiba....

bunuda ekliyeyimde ne demek istedigimi ve kararlarin nerden gecdigini az cok anlamis olun.

Şener’in Sıkıntıları

Kendisinin aday olması halinde herkesin taşın altına elini koymasını isteyen Şener'in, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak (hukumet) ile de sürekli görüşme halinde olduğu biliniyor.

Recep Alkan
05.12.2007, 16:47
sadrı sener gırerse cok fena yatar secımlerde albayrak

Mert67
05.12.2007, 16:53
son günlerde duyduğum en güzel haber:)

zeleka
05.12.2007, 16:55
sadrı sener gırerse cok fena yatar secımlerde albayrak

evet ama degisen ne olcak bunuda dusundukmu... bilgi icin ekliyorum.

Şener’in Sıkıntıları

Kendisinin aday olması halinde herkesin taşın altına elini koymasını isteyen Şener'in, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak (hukumet) ile de sürekli görüşme halinde olduğu biliniyor. PROJE 800 MILYON DOLAR HUKUMET KENDINE RAND EDINME VS VS VS !!!!!

UğuR
05.12.2007, 17:00
Albayrak'ın seçime girmediğine çok üzüldüm.:)

Ünyeli Murat
05.12.2007, 17:02
o zaman küme garanti olurdu...sizin gibilere aymanlar.keçeliler layik...

zaten onlarında keçeli ve ayman dan farkı yokki....

aynı zamanda ne demiş Büyük Atatürk ;

Ben sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklı olanını severim....

DİNÇ
05.12.2007, 17:03
Albayrak seçilemeyeceğini anlayınca seçime girmedi...Trabzonspor başkanlığını sadece eline yüzüne bulaştırmadı...Koca kulübü aleme madara etti...
Tarih seni her zaman yazacak Sayın Nuri Albayrak....

Recep Alkan
05.12.2007, 17:06
adam zaten kendısı de soyluyor beceremedım dıye. ama sadrı senerın buyuk katkısı olur. en azından bır dahakı sene ıcın.

BDiler61
05.12.2007, 17:15
''SEBEBİ ULUSOY!''

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, yapılacak olağan genel kurul öncesi başkanlığa adaylığı konusunda henüz bir karar vermediğini söylerken, ''Haluk Ulusoy orada olduğu müddetçe Trabzon'un yüzü gülmez. Bütün olumsuzluklara rağmen bu takım başarılı oldu. Sezon başı kaoslar yaratmaya çalıştılar'' dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, bu ay içerisinde yapılacak olağan genel kurul öncesi başkanlığa adaylığı konusunda henüz bir karar vermediğini söyledi.

Albayrak, yaptığı açıklamada, adaylığı konusunda bir açıklamasının bulunmadığını belirterek, ''Olumsuz baktığımı söylüyorum. Olumsuz düşündüğümüz için çevredekiler olmayacağım yönünde beyanda bulunuyorlar. Henüz kararımı vermedim. Büyük bir ihtimalle bu hafta kararımı vereceğim'' diye konuştu.

Yaşamı boyunca hep dürüst davrandığını ifade eden Albayrak, ''Başarılı olduk veya olmadık, ama burada olduğumuz sürece ilkeli ve herkese adam gibi davrandım'' dedi.

En güçlü şeyin adalet olduğunu ve herkesin gücünü adaletten alması gerektiğini kaydeden Albayrak, şöyle devam etti:
''İlhan Cavcav, Haluk Ulusoy desteklediği için sonuna kadar Ulusoycu. Neden? Düşme hattında verdi ona iyi bir hakem. Penaltı, kartlar, onu kayırdığı için Ulusoycu oldu. Bunların hepsi menfaatçi. Seçim esnalarında, mali genel kurullarda, kongrelerde nasıl davrandıklarını, nasıl 'U' dönüşü yaptıklarını gördüm. İnsanlar bir günde dönüyor. Bir gün oraya, bir gün buraya. Biz ilk gün 'Haluk Ulusoy'un arkasındayız' dedik. Haksızlıkları, adaletsizlikleri gördüğümüz zaman da 'yokuz' dedik. En güçlü şey adalettir. Herkesin gücünü adaletten alması lazım.''

Ligin ilk haftasında olaylı Sivasspor maçının ardından aleyhlerine yaşanan gelişmelerin Trabzonspor'un şu anki konumunu etkilediğini ifade eden Albayrak, ''Trabzonspor, şu anda 25 ile 28 puan arasında ya ikinci ya üçüncü olurdu. Bunların bir numaralı müsebbibi şu anki federasyon başkanı Haluk Ulusoy'dur. Cem Deda ile mahkemelik oluyoruz, Sadık Deda'yı maçımıza gözlemci gönderiyorlar. Bu haftaki derbi maça federasyon hakem bulamıyor. Neden? Federasyonun yapmış olduğu şaibeli işlerden dolayı. Derbi maça hakem bulamıyorsun sen. Bu konuma kadar geldi. Yarın yurt dışından hakem getirecekler. Bu işin sonu nereye gidecek'' diye konuştu.

Trabzonspor'un aleyhine bir sürü hakem hatalarının olduğunu kaydeden Albayrak, ''Bu işlere bir anlam veremediğim için bu camiada olmak istemiyorum. Dürüst adamın bu camiada yaşaması zor. Bizim ahlak yapımıza uygun değil bazı şeyler. Bu işin boyutları çok büyük. Rant büyüyünce, bu işin kirlenme boyutu o kadar büyüyor'' dedi.

-''ÖNCE BAŞIN DÜZELMESİ LAZIM''-
Albayrak, Haluk Ulusoy'un şu anda arkasında kulüp bulunmadığını öne sürerek, şöyle devam etti:
''Önce başın düzelmesi lazım. Haluk Ulusoy orada olduğu müddetçe Trabzonspor'un yüzü gülmez. Bütün olumsuzluklara rağmen bu takım başarılı oldu. Sezon başı kaoslar yaratmaya çalıştılar. Onun sonucunda bu durum ortaya çıktı. Amaç takım başarılı olmasın.''

Trabzonspor'da kulüp başkanlığı yapmanın da zor olduğunu ifade eden Albayrak, ''Trabzon gibi bir şehir yok. Herkes bir yerden kemiriyor. Trabzonspor'un üzerinden siyaset ve ticaret yapmaya çalışanlar var. En büyük handikabımız bu'' dedi.

metehan
05.12.2007, 17:39
Albayrak'ın aday olup olmayacağını bilmiyorum. Ama olsa bile çok daha iyi bir listeye ihtiyacı var. Böyle bir çalışma yaptığını da duymadık. Zaten kongre hamlelerinden bir tanesi olan Ersun Yanal işi tutmadı. Aslında tuttu, taraftarın çoğunluğu Ersun Yanal'a güveniyor ve destekliyor. ama yönetimin hesabı başkaydıi tutmayan o hesap. Diğeri de stat işi idi ama onda da belirgin bir gelişme yok. Bu şartlarda Nuri Albayrak'ın adaylığı zor görünüyor. Ama şunu da söyleyeyim. Eğer Sadri Şener aday olmazsa (umarım böyle birşey olmaz), kalanlardan Nuri Albayrak'ın biraz daha uyumlu bir listeyle devamı en iyisi olur. Görüdüğünüz gibi çıtayı gittikçe düşürüyoruz :(

maskeli61
05.12.2007, 17:43
bence bunlar nabız yokluyolar herşey bu cuma belli olacak gibime geliyor hepimiz içn hayırlısı

Adil ÖZGÜR
05.12.2007, 18:07
ALBAYRAK'IN İŞİ BECEREMEDİM ADAY DEĞİLİM SÖZÜ ANLAŞILIR DA; GEREKSİZ YAPTIĞI BORÇLARINDA İSTİFASI KABUL DEĞİLDİR, YENİ YÖNETİMİ ŞARTSIZ DESTEKLEMELİDİR !!!
-Albayrak karakter olarak erdemlik yapmıştır. Eğer aday olmazsa. Ancak; Pırıl Pırıl akan bir pınarı, gereksiz ve keyfi hatta işbilmezliği yüzünden bataklık haline getiren Sayın Albayrak çeketini alıp T.S. kulübünün kapısından gitmemesi lazımdır. Çünkü bir önceki kongrede ne vaatlerle geldi, iki yılı harap etti, bir sürü ENTRİKA'lar döndü veya döndürüldü, çok değerli isimler hiç parasına satıldı, (Fatih TEKKE hariç) takım küme düşüyor, futbolcular sanki meydan savaşından yeni çıkmış AĞIR HASARLI YENİÇERİ ASKERİ gibi ayakları top tutmuyor, her kafadan bir ses çıkıyor, Trabzonun içi tabiri yerinde ise molozda satılmayan hamsi kasalarının çürümüş hali gibi kokuyor, dışarı çıkılmıyor, millet futbol yönünden FAKR-U ZARURET İÇİNDE sokaklarda birbirinin yüzüne bakımıyor, gurbette olan kişiler KAHVEHANELERDE TRABZONSPOR MAÇINDA MASA ALTLARINA sanki giriyor, Sayın Başkanımız Nuri ALBAYRAK tamam ben bu işi yapamadım diyerek bırakıp gitmesi bu ortamda çok UCUP olur. Daha fazla hasarı olur diye endişe etmiyor değilim. Bu pınarın bataklığında işbilmez nice zenginler ZİNCİR yapsa ve TRABZONSPORU ***ZENGİNLER ZİNCİRİ*** adlı holdingler başkan olsa bile her kafadan ses çıkmasında hiçbir tatı olmayacaktır. Mademki Albayrak BORDO-MAVİ renklere AŞIK olarak Trabzonspor başkanlığını yapmış ancak teknik bir arıza oldu deyip arızayı keşfeterek aday olmuyor da aday olana destek verecekse, yine hep beraber BÜYÜK TRABZONSPOR'umuzu simgeleyen KARADENİZ KAPLANINI şampiyon yapacaksak mutlaka BİRLİK VE BERABERLİĞE İHTİYACIMIZ VARDIR. Onun için Sayın ALBAYRAK'ı bu çizgide sağ duyuya davet edip Aşkını ispat edebilmesi için Maşuku T.S'a bundan böyle dışarıdan ve gönülden destek vermelidir.

İleli
05.12.2007, 18:27
haha yemedi YUSUF YUSUF :) !

Selman
05.12.2007, 18:39
Arkadaşlar konuya mı yorum yapacaksınız, birbirinize mi?

Gereksiz mesajlar silinmiştir...

KUTADGU
05.12.2007, 19:25
Ben Bu İşi Beceremedim
Adam gibi Çeker Giderim
demek benim için hiçbir şey ifade etmiyor.
Yağma yok.
Yaptığı onca yıkımın
Verdiği maddi ve manevi zararın
Tazminini yap da öyle yaylan..
Yağma Yok.
Bazılarının söylediği büyük servetinden
Ödesin Zararımızı.

Hasan Ayvenli
05.12.2007, 19:27
kongre üyelerinin karşısına çıkmaya yüzüm yok demiş
bi de olsaydı

Atalay
05.12.2007, 19:53
vah vah aday olmamış öylemi!!yazık çok iyi bir başkandı....vah vah..

Kazım Uzunboy
05.12.2007, 19:56
sonuda rahat bi nefes aldık şükür yaa.gerçi aday olsa sadri şener karşısıdna durmaya gücü yetmez ama adaylığı bile korkutuyodu artık bizi

irfanb
05.12.2007, 20:00
Tarih tekerrürden ibarettir.
Nuri Albayrak tam 11 sene boyunca İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un başkanlığını yürütmüştü.Bu arada Albayrak o takımın başkanlığından ayrıldıktan sonra İBB Spor Süper lig’e yükseldi.
Gerci Trabzonspor`a 11 sene baskanlik yapmadi ama bize bir asir gibi geldi.Cok sükür ayrilik vakti geldi artik.
Seneye kesin sampiyonuz :)

Erkut Ay
05.12.2007, 20:04
good bye nuri yaptığı erezyonhiç unutulmayacak......

Muhammed KOÇ
05.12.2007, 20:06
yakın çevresi aday olmayacak diyor ama kendisi daha karar vermedim bu hafta kararımı vericem diyo..

KUTADGU
05.12.2007, 20:08
Yok Öyle Kolay Ölüm...
Yok Öyle Adamlık Numaraları...
Yemeyiz NuriBeyamca Yemeyiz....

Erkut Ay
05.12.2007, 20:12
isterse olsun hiç farketmez alsın boyunun ölçüsünü ama unutmasın verdiği tahribatın karşılığını mutlaka alacaktır bu camianın ahı ona yeter....

highlander
05.12.2007, 20:14
isabet olmuş!

Cafer Bulur
05.12.2007, 20:28
albayrak aday olmalidir.kongrede hakettigi dersi almak adina.birde cikmis ulusoy olmasaydi sun 25-28 puan toplamistik diyor.ben de diyorum ki sen baskan olmasaydin sokaga cikamaz halimiz olmazdi.kulüpte hicbir yönetim olmasaydi,su anki durumumuzdan daha kötü olmazdik.

Adil ÖZGÜR
05.12.2007, 20:34
Albayrak'ı bu akşam Tv de izledim. Kendisine bazı yönlerde hak verdim. Ancak yetkili bir kişinin bu kadar ucuz bir konuşma ile veyahut topu Ulusoy'a atarak Ulusoy'u ofsaytta bırakmak isteyerek kendisini basif ofsatta olduğunu millete anlatmıştır. Ben ofsatta olanın Albayrak olduğunu gördüm ve bu konuşmasında hadi ordan dedim. Çünku Başkanı olduğu Kulüp TRABZONSPOR olduğuna göre için için güldüm. İllaki bir mazeret üretecekti. Gittiği iyi oldu, hayırlı olsun gelecek yeni başkanımıza muhalifleri ve taraftarları ile birlikte tesdek verilmesi gerekmektedir. Albayrak Trabzonspor kulubünün ne kadar zor yönetildiğinden bahsetti, eeee kardeşim gelirken öyle diyormuydun, ben şunu alacağım, şunu yapacağım, bana iki yıl müsaade, şimdi de BEN BU EVDE NASILSA İŞGÜVEĞİ İDİM, ÇEKETİMİ ALDIM HADİ BANA EYVALLAH !!!

Great White
05.12.2007, 21:00
kendi ağzından duymadığım sürece inanmam.. bence hala Sadri Şenerin aday olup olmama durumuna göre bekliyor....

o olursa olmayacak ama olmazsa aday olacak diye düşünüyorum....

Ben de öyle düşünüyoruım zaten..

Göz göre göre ve açık bir mağlubiyet alacağını bile bile seçime girmekten kaçınması tüm başarısızlığına rağmen en azından gururlu bir yapısının da olmasına dalalet ediyor olabilir..

En azından ben öyle düşünmeye çalışıyorum..

KUTADGU
05.12.2007, 21:03
Ben de öyle düşünüyoruım zaten..

Göz göre göre ve açık bir mağlubiyet alacağını bile bile seçime girmekten kaçınması tüm başarısızlığına rağmen en azından gururlu bir yapısının da olmasına dalalet ediyor olabilir..

En azından ben öyle düşünmeye çalışıyorum..

Fazla iyimser olduğun kanaatindeyim...

Great White
05.12.2007, 21:08
Fazla iyimser olduğun kanaatindeyim...

Ya da "Son derece kurnazca davranıyor" diyelim:rolleyes:

KUTADGU
05.12.2007, 21:10
Ya da "Son derece kurnazca davranıyor" diyelim:rolleyes:

Kesinlikle ve de kesinlikle.

Bu kurnazlığını Trabzonspor kulübünün menfaatine kullan-a-madığı da açıkca ortada...

trabezonda
05.12.2007, 21:27
Iyiki aday olmuyormus....
Aday olsaydi ancak 2 oy alirdi birini kendisi verirdi. ya diger oyu hangi pu.... verdi deyip dururdu :) :) :)
Ona bundan sonraki hayatinda basarilar.
Trabzonspor `a uzak olsunda ne yaparsa yapsan..
Basimizda sac kalmadi ya.

Emre B.
05.12.2007, 21:46
Ohh be.Kurtulduk.

Koray
05.12.2007, 21:49
karar vermedim dedi ne kurtulması...bu adam tam cinayet anahtarı...

denizgrsy
05.12.2007, 21:50
Trabzonspor gelecek olan kişi ile bu adamla düştüğü durumdan daha beter duruma düşsün ''fenerliyim'' diye bağıracağım , fener forması giyip işe gideceğim ...

ahan da bu kadar büyük yemin ettim :)

Allaha Şükür , düş artık Trabzonsporun yakasından !

irfanb
05.12.2007, 21:51
Albayrak TFF başkanlığına mı?

Dün sitemize gelen meçhul bir telefon adata bomba etkisi yaptı. Trabzonspor'un mevcut başkanı Nuri Albayrak yeni yasanın kabul edilmesi ile birlikte görev süresi bir ay sonra sona erecek olan Haluk Ulusoy'un yerine TFF başkanlığına aday olacağı iddia edildi.
Bu nedenle Trabzonspor başkanlığına adaylığını koymayan başkan Nuri Albayrak'ında bu fikre sıcak baktığı gelen iddialar arasında. Hükümetle kavgalı olduğu bilinen TFF başkanı Haluk Ulusoy'un yerine aday arayan muhalif kanadı Başbakan'a da yakınlığı ile bilinen Albayrak'ı bu görev için önerdiği şeklinde iddiaları camiada bomba etkisi yarattı.
Albayrak'a bir taraftan Trabzonspor'a başkan adayı olması yapılırken diğer yandan TFF başkanlığı önerilmesi nedeniyle bu konuda henüz daha kararını veremediği bildirildi

Kaynak: spor61

Yakamizdan düs de istersen FIFA baskani secil . :)

KUTADGU
05.12.2007, 21:51
Albayrak TFF başkanlığına mı?

:)

Allahım Bu Bir Kabus mu?

Hekimoğlu
05.12.2007, 21:59
federasyon başkanı albayrak.şakaysa komik değil ciddiyse çok komik.

buyukkaptan
05.12.2007, 22:03
inşallah öyledir

KUTADGU
05.12.2007, 22:08
Bundan sonra şu tip haberlere de alışalım o zaman..

-- Albayrak'ın Gözü Platini'nin Koltuğunda..

-- Laporta Gidiyor Albayrak Geliyor..

-- Waschington DC: Demokratların Adayı Albayrak

vs. vs.

Great White
05.12.2007, 22:10
Sn. Albayrak' ı TFF Başkanlığı için düşündüklerine göre bu kurumun satılıp paraya çevrilecek fazlaca bir demirbaşı yok anlaşılan..

Hele hele stadyuma falan hiç ihtiyaçları yok demek ki..

orhan42
05.12.2007, 22:15
Bu adam sayesinde neredeyse küme düşeceğiz.Tff başkanı olursa ne yaparız?Milli takımlarada küme düşme yok deel mi?

irfanb
05.12.2007, 22:25
TFF baskani olunca ilk icraati Ziya Dogan`i Milli Takim Teknik Direktörü yapmak olacaktir. :)

pReN@_61
05.12.2007, 22:27
TFF baskani olunca ilk icraati Ziya Dogan`i Milli Takim Teknik Direktörü yapmak olacaktir. :)

aman Allah'ım düşünmek bile korkutuyor...

Koray
05.12.2007, 22:29
aman Allah'ım düşünmek bile korkutuyor...

yoo bnce çok eğlenceli olur :D

pReN@_61
05.12.2007, 22:30
yoo bnce çok eğlenceli olur :D

ülkenin bir kaos içinde olması seni çok mu eğlendirir?
:)

Bartuğ13
05.12.2007, 22:30
allaha çok şükür.
ama unutulmayacak işler yaptı.bu bir gerçek.

Emre B.
05.12.2007, 22:32
Albyarak yaptığı açıklamada Federasyon başkanı seçilirse ''2 tane dünya yıldızı alıp, 24 saat yaşayan bir stad yapacağım'' dedi.

Sönmez Özlü
05.12.2007, 22:34
Sadri Bey'in kendi bileğine güveniyorsa, parası, sıhhati, zamanı varsa buyursun gelsin. Ama öyle bir bakanın desteğiyle, daha önceki bir bakanın desteğiyle Trabzonspor'un nerelere gittiğini 6 futbolcunun nasıl elinden kaçtığını gördük.

Sahi nasıl elden kaçmıştı altı futbolcu?

Risp gibi mi?

Szymkowiak gibi mi?

Ersen Martin gibi mi?

Musampa gibi mi?

Nasıl?

irfanb
05.12.2007, 22:35
Albyarak yaptığı açıklamada Federasyon başkanı seçilirse ''2 tane dünya yıldızı alıp, 24 saat yaşayan bir stad yapacağım'' dedi.

Bir yildizimiz var zaten sanli bayragimizda.Bayragimizi mi degistirecek. :)

Nytre
05.12.2007, 22:35
şimdide kabahati ulusoya mı atıyor. al birini vur ötekine.. toplu halde batırmaya çalışıyorsunuz trabzonsporumuzu..

irfanb
05.12.2007, 22:37
şimdide kabahati ulusoya mı atıyor. al birini vur ötekine.. toplu halde batırmaya çalışıyorsunuz trabzonsporumuzu..

Insan basarisiz olunca bahane aramazmi?

Özkan
05.12.2007, 22:38
Klübümüzün başkanlık koltuğunu işgâl eden şahıs eğer federasyon başkanı olursa hakemler bizimle daha fazla uğraşır ve PFDK bizi ligden düşürmeye bile kalkar. Çünkü söz konusu kişi Ali Şen'den bile daha azılı bir Trabzonspor düşmanıdır.

Sönmez Özlü
05.12.2007, 22:40
Albayrak gider ayak Trabzonspor'a hakaret etmeyi de ihmal etmemiş:

''Bu işlere bir anlam veremediğim için bu camiada olmak istemiyorum. Dürüst adamın bu camiada yaşaması zor."

Yani Albayrak dürüst, camia dürüst değil. Koskoca camia, Nuri Albayrak'a uyum sağlayamadı, suçludur. Özür dileriz başkan!

Fakat aklıma gelmişken sorayım:

Şu elinden kaçırdığın futbolcular var ya, onlar da çok dürüst oldukları için kaçmış olabilirler mi? Malum bu camiada işleri zor idi...

Cem Balcı
05.12.2007, 22:42

''Bu işlere bir anlam veremediğim için bu camiada olmak istemiyorum. Dürüst adamın bu camiada yaşaması zor."

Yani Albayrak dürüst, camia dürüst değil. Koskoca camia, Nuri Albayrak'a uyum sağlayamadı, suçludur. Özür dileriz başkan!

Şu elinden kaçırdığın futbolcular var ya, onlar da çok dürüst oldukları için kaçmış olabilirler mi? Malum bu camiada işleri zor idi...

tabikiii...bu hallere düşmemizin tek sebebi albayrakın dürüstlüğü zaten.

ofluhalit
05.12.2007, 22:45
albayrağı bu başarısızlıkta tek suçlu ilan etmeyelim arkadaşlar.en az onun kadar çok iş bilen saitoğlunuda bidaha hiçbir yönetimde görmek istemiyorum.may ve nurinin ortak asbaşkanları ne tesadüf ki haşim.sen de düş bi trabzonun yakasından.albayrak transferden,toptan çok anlamaz sen ve birkaç yöneticinin yönledirmesi sonucu bu bomba takımı yarattı.hatta albayrak para verip rezil oldu ama bu adamlar para vermeden trabzonun sırtından geçinip mahvettiler takımı.

dogrucu
05.12.2007, 22:47
Trabzon cephesinde
Albayrak'ın adaylığı
ile ilgili değişik
sesler çıkıyor

Trabzonspor eski başkanlarından Mustafa Günaydın, kulüp başkanı Nuri Albayrak'ın bu ay yapılacak olan olağan genel kurulda başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Nuri Albayrak'ın dayısı olan Günaydın, 1967 Trabzonsporlular Derneği tarafından Merter'deki Greenpark Otel'de düzenlenen birlik ve bütünlük yemeğine katıldı. Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın başkanlığa aday olup olmayacağı konusunda bir kararsızlık yaşayıp yaşamadığına ilişkin bir soru üzerine de Günaydın, ''Nuri Albayrak kararsız değil, kesinlikle aday değil. Albayrak'ın aday olmayacağı kesinleşti. Diğer adayların ne olacağı önemli'' şeklinde konuştu.
ALBAYRAK DEVREYE GİRDİ
Bu açıklamanın ardından Başkan Nuri Albayrak devreye girdi! Başkan Albayrak, "Adaylığa olumsuz baktığım için çevremde böyle bir izlenim oluştu. Henüz kararımı vermedim. Bu hafta açıklarım" diyerek kafalarda soru işaretleri bıraktı.

Kaynak: anadoluskor.com

irfanb
05.12.2007, 22:50

Sadece TFF degil bütün Uluslararasi Futbol Camiasi elbirligi etmis Albayrak yönetimine karsi komplo kurmus.Yönetimi kücük düsürmek icin. Dikkat ederseniz kacan futbolcularin cogu Avrupali.
Afrika Futbol camiasi da kacmalari icin Yattara ve Jabi`ye baski yapiyormus. :)

Sönmez Özlü
05.12.2007, 22:51
Ah be başkanım. Yazık ettiniz. Siz bilmez misiniz ki biz Trabzonspor camiası olarak sahtekârızdır, yalancıyızdır, çıkarcıyızdır.

Mesela "İşine baksın." dediğiniz taraftar... Alt tarafı hiçbir çıkarı olmadan otobüslere doluşup takımın peşinden ülkeyi dört dolanıyor diye, ne hakkı vardı bunların size laf etmeye? Bu haddini bilmezlik değil de nedir?

Mesela durup dururken size rakip olan Sadri Şener... Zamanında durumu hayli kötü iken Trabzonspor'un kendisine olan borçlarını silmişmiş. Yalan dolan, palavra bunlar. O da çıkarcı?

Bakan? Çıkarcı...

Futbolcular? Sahtekâr...

Sizin yönetiminizden ayrılıp sizi eleştirenler? Yalancı...

Ah diyorum ya sayın başkanım, ah... Siz bilmez miydiniz ki biz camia olarak dürüstlükten nasibimizi almamışızdır.

Kalkıp bu kadar dürüstlükle, bu kadar haysiyetle, bu kadar onurla, bu kadar patates soğanla kulübe başkan olmuşsunuz...

Bu camia size yakışamadı. Bu mertebeye erişemedi. Affımızı istirham ederiz.

Eğer yeni bir futbol kulübü kurarsanız -ki lütfen kurunuz- hemen Trabzonspor'u terk edip öbekler halinde sizin kurduğunuz takıma katılacağız.

Elveda sayın başkan.

Saçlarınız da lüle lüle.

KUTADGU
05.12.2007, 22:59
Ah be başkanım. Yazık ettiniz. Siz bilmez misiniz ki biz Trabzonspor camiası olarak sahtekârızdır, yalancıyızdır, çıkarcıyızdır.

Mesela "İşine baksın." dediğiniz taraftar... Alt tarafı hiçbir çıkarı olmadan otobüslere doluşup takımın peşinden ülkeyi dört dolanıyor diye, ne hakkı vardı bunların size laf etmeye? Bu haddini bilmezlik değil de nedir?

Mesela durup dururken size rakip olan Sadri Şener... Zamanında durumu hayli kötü iken Trabzonspor'un kendisine olan borçlarını silmişmiş. Yalan dolan, palavra bunlar. O da çıkarcı?

Bakan? Çıkarcı...

Futbolcular? Sahtekâr...

Sizin yönetiminizden ayrılıp sizi eleştirenler? Yalancı...

Ah diyorum ya sayın başkanım, ah... Siz bilmez miydiniz ki biz camia olarak dürüstlükten nasibimizi almamışızdır.

Kalkıp bu kadar dürüstlükle, bu kadar haysiyetle, bu kadar onurla, bu kadar patates soğanla kulübe başkan olmuşsunuz...

Bu camia size yakışamadı. Bu mertebeye erişemedi. Affımızı istirham ederiz.

Eğer yeni bir futbol kulübü kurarsanız -ki lütfen kurunuz- hemen Trabzonspor'u terk edip öbekler halinde sizin kurduğunuz takıma katılacağız.

Elveda sayın başkan.

Saçlarınız da lüle lüle.

Pravo. Pravo......

İşte Örnek Vefasız Taraftar Örneği

Mehmet SELEN
05.12.2007, 23:03
Benim adayım M.Ali yılmaz.Bence muhalifler M.Ali Yılmaz başkanlığında birleşerek tek liste halinde seçime gitmeliler.Bence albayrak tekrar aday olur

beratiabi
06.12.2007, 00:49
Sayın Nuri Albayrak'a tamamen katılıyorum Trabzonsporun bu hale düşmesinin en büyük sebebleri ikiyüzlü istanbul yalakası Trabzonsporlu gibi görünen yalakalardır ve bunların en başlarından biriside Ulusoydur. Bu yönüyle dört dörtlük bir açıklama yapmıştır ve sonuna kadar yanındayım.
Hataları varmı aynen M.Ali Yılmaz gibi onunda yanında beş para etmez yönetici adı altında adamlar(yiyiciler) vardı Nuri Albayrak'ın yanındada aynılarından var.
Sadri Şener'i severdim ama daha son dakikaya kadar ben burdayım diyemeyen kaçak güreşen ince pazarlıklar içerisine giren şaibeli bir başkan adayına ne derece güvenebiliriz ki. Nuri Albayrak zaten başkan onun bu hakkı var ama Sayın Şener'in yok adil olacaksın dürüst olacaksın.
Sayın Yıldız ve Hacıosmanoğlu gibi kartları açık oynayacaksın.
Sistem bu şekilde işlerse bizans oyunları ile başkan adaylığı çıkarsa oyum heran farklı yerlere kayabilir ve bununlada gurur duyarım. Bizi zaten yıkan ikiyüzlülük menfaatçilik değilmiydi o halde bütün oy kullanacak arkadaşlardan bu iki kıstası önemle dikkate almalarını rica ediyorum.

Sönmez Özlü
06.12.2007, 02:20
Sayın Nuri Albayrak'a tamamen katılıyorum Trabzonsporun bu hale düşmesinin en büyük sebebleri ikiyüzlü istanbul yalakası Trabzonsporlu gibi görünen yalakalardır ve bunların en başlarından biriside Ulusoydur. Bu yönüyle dört dörtlük bir açıklama yapmıştır ve sonuna kadar yanındayım.
Hataları varmı aynen M.Ali Yılmaz gibi onunda yanında beş para etmez yönetici adı altında adamlar(yiyiciler) vardı Nuri Albayrak'ın yanındada aynılarından var.
Sadri Şener'i severdim ama daha son dakikaya kadar ben burdayım diyemeyen kaçak güreşen ince pazarlıklar içerisine giren şaibeli bir başkan adayına ne derece güvenebiliriz ki. Nuri Albayrak zaten başkan onun bu hakkı var ama Sayın Şener'in yok adil olacaksın dürüst olacaksın.
Sayın Yıldız ve Hacıosmanoğlu gibi kartları açık oynayacaksın.
Sistem bu şekilde işlerse bizans oyunları ile başkan adaylığı çıkarsa oyum heran farklı yerlere kayabilir ve bununlada gurur duyarım. Bizi zaten yıkan ikiyüzlülük menfaatçilik değilmiydi o halde bütün oy kullanacak arkadaşlardan bu iki kıstası önemle dikkate almalarını rica ediyorum.

Sadri Şener'in yaptığı şey kaçak güreşmek değil. Tam olarak hazır olursam aday olurum diyor. Bodoslama atlamıyor olaya. Takdir edilmesi gereken bir durum.

Nuri Albayrak ise yanındakileri konuşmaya başlamadan önce kendisini ortaya koysun.

Emirhan Makul
06.12.2007, 02:43
aday olması yüzsüzlük olurdu zaten birde giderken şu yaptığı borçların hesabını verse

İleli
06.12.2007, 04:34
simdi insan sormazmi 15 milyon€ nerde?

Faik Yılmaz
06.12.2007, 08:00
* Jefferson (Gitmek üzere)

Fatih Akyel Eller Stepanov Risp

Marcelinyo Symek Musampa Jun

Fatih Tekke Ersen Martin

işte Albayrakın yolladığı oyunculardan oluşan kadro

irfanb
06.12.2007, 08:43
* Jefferson (Gitmek üzere)

Fatih Akyel Eller Stepanov Risp

Marcelinyo Symek Musampa Jun

Fatih Tekke Ersen Martin

işte Albayrakın yolladığı oyunculardan oluşan kadro

Bu futbolcu kadrosuyla UEFA Sampiyonu bile olurduk.

Albayragin yolladigi teknik kadro ise :
Vahid Halilhodzic - Lazaroni - Ziya Dogan (Gönderilecegi güne kadar istikrar adina arkasinda durulan teknik adam bozuntusu)

Ayhan Yüksek
06.12.2007, 08:51

Güzel kardeşim okuduğunuzu anlamadan hemen pat diye yorum yapıyorsunuz,Albayrak bu camiadan bahsederken Trabzonsporu kastetmiyor,yazıyı tam oku federasyondan bahsediyor, Albayrağı savunduğum düşünülmesin lütfen ama yanlış yorumlarada karşı çıkarım,adam federasyona söylüyor lafını sen Trabzonspor anlıyorsun arada dağlar kadar fark var lütfen dikkatli okuyup yorum yazalım insanları yanlış yönlendirmeyelim

Erkut Ay
06.12.2007, 10:00
Trabzonspordaki basiretsizlik bitti sıra ulusa geldi:) olsun böyle bir türk futboluna nuriler lazım.....

sarman61
06.12.2007, 10:36
Güzel kardeşim okuduğunuzu anlamadan hemen pat diye yorum yapıyorsunuz,Albayrak bu camiadan bahsederken Trabzonsporu kastetmiyor,yazıyı tam oku federasyondan bahsediyor, Albayrağı savunduğum düşünülmesin lütfen ama yanlış yorumlarada karşı çıkarım,adam federasyona söylüyor lafını sen Trabzonspor anlıyorsun arada dağlar kadar fark var lütfen dikkatli okuyup yorum yazalım insanları yanlış yönlendirmeyelim

Güzel kardeşim boşver ne anlatıyorsun. Sen burda bunlara laf anlatacağına git deveye hendek atlat daha çok başarılı olursun. Burdaki birçok kişi Hacı Bektaşi misali söylenen cümlenin istedikleri kısmını alıyorlar Hacı BEKTAŞİ Nasıl Abdestsiz namaz kılmayınızın sadece namaz kılmayınız kısmını almışsa onlarda o misal. Oyüzden boşuna kendini yormaya değmez.

karayamayman
06.12.2007, 11:09
Güzel kardeşim boşver ne anlatıyorsun. Sen burda bunlara laf anlatacağına git deveye hendek atlat daha çok başarılı olursun. Burdaki birçok kişi Hacı Bektaşi misali söylenen cümlenin istedikleri kısmını alıyorlar Hacı BEKTAŞİ Nasıl Abdestsiz namaz kılmayınızın sadece namaz kılmayınız kısmını almışsa onlarda o misal. Oyüzden boşuna kendini yormaya değmez.

"Hacı Bektaşi" değil, "Hacı Bektaş", "Hacı Bektaş Veli" ya da "Hacı Bektaş-ı Veli". "Bektaşi" Hacı Bektaş Veli'nin yolunu izleyenlere denir.

Asıl mesele o değil, ama kötü misal verirken dinsel-mezhepsel atıflarda bulunmamak en iyisi.

LazAnisT
06.12.2007, 11:33
Başkanımızın sahibi olduğu Albayrak İnşaat var. Bahçeşehir tarafında birinci sınıf lüx site inşaatı devam ediyordu ve daire sahiplerine anahtarları teslim edilmeye başlandı.Her ay düzenli olarak aidatını ödeyen,istanbulda oturduğu halde kombine alan, Ts clup ürünü harici hiç bir ürüne para vermeyen bir taraftar olarak o dairelerden hakkımı istiyorum.

sarman61
06.12.2007, 11:46

Hacı BEKTAŞI Derken kastetmek istediğim Hacı Bektaş i misali , Hacı BEKTAŞ İ Nasıl Abdestsiz şeklinde ben burda bir misal vermiştim. Bu tarz bir misal vererek ben kimsenin dine görüşüne hakaret etmek istemedim. Herkezin dini kendine. Sonuç olarak internette dolu Hacı Bektaş i fıkrası var birde bu açıdan bakalım.

karayamayman
06.12.2007, 12:00
Hacı BEKTAŞI Derken kastetmek istediğim Hacı Bektaş i misali , Hacı BEKTAŞ İ Nasıl Abdestsiz şeklinde ben burda bir misal vermiştim. Bu tarz bir misal vererek ben kimsenin dine görüşüne hakaret etmek istemedim. Herkezin dini kendine. Sonuç olarak internette dolu Hacı Bektaş i fıkrası var birde bu açıdan bakalım.

Benim bildiğim kadarıyla onlar Bektaşi fıkralarıdır. Hacı Bektaş Veli ile ilgili bir fıkra duymadım. Hacı Bektaş Veli, Hoca Ahmet Yesevi'nin ve Horasan erenlerinin Anadolu'daki davamıdır ve Anadolu'nun Türkleşmesine/İslamlaşmasına katkıda bulunmuştur, ayrıca kendisine tüm mezheplerin büyük saygısı vardır.

Neyse, sonuç olarak ben senin kötü niyetli olmadığını biliyorum. Sadece bir hatırlatma yapmak istedim. Sevgiler.

Fatih Efe
06.12.2007, 12:49
bu başlık henüz geçerlilik kazanmamıştır.N.A adaylığı bile henüz muammayken kalkıp da bu konuda kesin beyanatlarda bulunmak ne kadar doğru ne kadar etik olur orası da sizin tasarrufunuzdur.gerek görsel gerek yazılı haberlerden bu kanıya varmak çok da zor olmayacaktır.aksini iddia edenin geçerli bir gerekçesi varsa buyursun paylaşssın.

Faik Yılmaz
06.12.2007, 12:51
Kendisi kesin olarak aday değilim demeden yorum yapmak yanlış olur.........

Cem Balcı
06.12.2007, 15:40
Kendisi kesin olarak aday değilim demeden yorum yapmak yanlış olur.........

ewt,kendisi daha kesin olarak olmucağını söylememiş,kesin bi durum yok şuan.

Muhammed KOÇ
06.12.2007, 17:12
adamın yakın çevresi aday olmayacak diyor,kendisi daha kararımı vermedim diyor..

irfanb
06.12.2007, 17:28
adamın yakın çevresi aday olmayacak diyor,kendisi daha kararımı vermedim diyor..

Trabzonsporun sözde yüzyilini kurtaracak projenin sahibi böylesine kararsiz bir Kasim iste.

lucciiffer
06.12.2007, 17:40
inşallah olur ve seçilir.adam futbolculara istihdam sağlıyodu.nerde kulüp bulamayacak kazma varsa az ekmeğini yemedi kulübün.

28TS61
06.12.2007, 22:27
suan mesaj tv de aciklandi albayrak aday degil

Sönmez Özlü
06.12.2007, 22:49
inşallah olur ve seçilir.adam futbolculara istihdam sağlıyodu.nerde kulüp bulamayacak kazma varsa az ekmeğini yemedi kulübün.

Bak bu doğru işte.

İşsizliğin çözümü Albayrak'tan geçer!

bordobluex
07.12.2007, 15:54
Başkan Albayrak’ın açıklaması
Başkanımız Nuri Albayrak yaklaşan Olağan Genel Kurul öncesinde bir açıklama yaptı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/nurialbayrak.jpgAlbayrak açıklamasında gündeme yönelik şu görüşlere yer verdi:
“Trabzonspor camiasının bir ferdi olarak aday olduğumuzda bizleri bu onurlu başkanlık makamına layık gören kıymetli genel kurul delegelerimize bir kez daha en kalbi şükranlarımızı arz ediyoruz. Vazifeyi devraldığımız günden bugüne kadar hep 'birlik-beraberlik' kavramları erafında yapıcı bir yaklaşım sergilemeye çalıştık. Elbette gururla yürüttüğümüz bu görevde edindiğimiz tecrübeleri uygun gördüğümüzde camiamızla paylaşmak düşüncesindeyiz. Önümüzdeki günlerde yapacağımız kongremizde yine 'birlik-beraberlik' vurguları ön planda olacaktır. Ümidimiz odur ki; bu kavramlar kongre süreçleriyle gündeme gelen ve değer kazanan, dönemsel moda kavramlar olmak yerine, her daim yaşasın ve yaşatılsın. Trabzonspor Başkanı olarak; desteğimizin ve görevimizin hiç bir zaman bitmeyeceği inancıyla, kongrede aday olmadığımızı, başta bütün camiamız olmak üzere tüm kamuoyuna saygıyla arz ederi

http://www.trabzonspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&PID=589&HaberID=37691

Bu haber üzerine konu başlığını ''Albayrak Aday Olmuyor'' olarak düzeltiyorum.

KUTADGU
07.12.2007, 15:57
Başkan Albayrak’ın açıklaması
Başkanımız Nuri Albayrak yaklaşan Olağan Genel Kurul öncesinde bir açıklama yaptı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/nurialbayrak.jpgAlbayrak açıklamasında gündeme yönelik şu görüşlere yer verdi:
“Trabzonspor camiasının bir ferdi olarak aday olduğumuzda bizleri bu onurlu başkanlık makamına layık gören kıymetli genel kurul delegelerimize bir kez daha en kalbi şükranlarımızı arz ediyoruz. Vazifeyi devraldığımız günden bugüne kadar hep 'birlik-beraberlik' kavramları erafında yapıcı bir yaklaşım sergilemeye çalıştık. Elbette gururla yürüttüğümüz bu görevde edindiğimiz tecrübeleri uygun gördüğümüzde camiamızla paylaşmak düşüncesindeyiz. Önümüzdeki günlerde yapacağımız kongremizde yine 'birlik-beraberlik' vurguları ön planda olacaktır. Ümidimiz odur ki; bu kavramlar kongre süreçleriyle gündeme gelen ve değer kazanan, dönemsel moda kavramlar olmak yerine, her daim yaşasın ve yaşatılsın. Trabzonspor Başkanı olarak; desteğimizin ve görevimizin hiç bir zaman bitmeyeceği inancıyla, kongrede aday olmadığımızı, başta bütün camiamız olmak üzere tüm kamuoyuna saygıyla arz ederi

http://www.trabzonspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&PID=589&HaberID=37691

Bu haber üzerine konu başlığı Albayrak Aday Olmuyor olarak düzeltiyorum.

Nuri Beyamca
Kısaca yemedi deseydin.
Daha inandırıcı olurdu..

Güzel günler yakın....

bordo61
07.12.2007, 15:59
Albayrak'ın kararı kesinleşti !..

Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak'ın merakla beklenen kararı açıklanıyor !.. Başkan Nuri Albayrak az önce yaptığı yazılı açıklama ile 16 Aralık'taki Olağan Genel Kurul'da aday olmayacağını kamuoyuna duyurdu !..
Albayrak yazılı açıklamasında şunları söyledi:

"Trabzonspor camiasının bir ferdi olarak aday olduğumuzda bizleri bu onurlu başkanlık makamına layık gören kıymetli genel kurul delegelerimize bir kez daha en kalbi şükranlarımızı arz ediyoruz.

Vazifeyi devraldığımız günden bugüne kadar hep 'birlik-beraberlik' kavramları etrafında yapıcı bir yaklaşım sergilemeye çalıştık.

Elbette, gururla yürüttüğümüz bu görevde edindiğimiz tecrübeleri uygun gördüğümüzde camiamızla paylaşmak düşüncesindeyiz.

Önümüzdeki günlerde yapacağımız kongremizde yine 'birlik-beraberlik' vurguları ön planda olacaktır. Ümidimiz odur ki, bu kavramlar kongre süreçleriyle gündeme gelen ve değer kazanan; dönemsel, moda kavramlar olmak yerine, her daim yaşasın ve yaşatılsın.

Trabzonspor başkanı olarak; desteğimizin ve görevimizin hiçbir zaman bitmeyeceği inancıyla, kongrede aday olmadığımızı, başta büyük camiamız olmak üzere tüm kamuoyuna saygıyla arz ederiz.

3 ADAY VAR
Başkan Nuri Albayrak'ın girmeyeceği Genel Kurul öncesi şu an itibariyle 3 aday kaldı. Bunlar eski Başkan Sadri Şener, eski yönetici İbrahim Hacıosmanoğlu ve Hacı Yıldız.

Hekimoğlu
07.12.2007, 16:04
hani verdiğin sözler hani ellerin nerde.nilüfer den geliyor.

Erbay
07.12.2007, 16:13
Sportif anlamda hiçbir şey yapamadan gitti.Daha doğrusu yaptı da yanlış yaptı.Güle güle Albayrak.

UğuR
07.12.2007, 16:18
Bu resmi siteden yapılan açıklama ile Sayın Nuri Albayrak ın başkanlığının son haftasına girdiği anlaşılmıştır.Aldığı karar hem kendisine hemde Camiamız için hayırlı olsun.

Sn.Albayrak için lütfen doğru kelimeleri seçmeye çalışalım.Çünkü kendisi Trabzon Spor Klübü başkanlık görevini yapmıştır.Başarılı olamamış olabilir.Ben hiç bir zaman iyiniyetinden kuşku duymadım.Ancak yanlış kişilerle çalıştığı ve kendisininde Trabzon Spor u yönetecek donanıma sahip olmadığı başkanlık sürecindeki icraatleri ile belli olmuştur.
Başarısızlığını kendi de kabul etmiş ve bu seçimde göreve aday olmadığını açıklamıştır.
Tekrar bütün camiaya ve kendisine hayırlı olsun......

Erdem Keser
07.12.2007, 16:19
Başlıkta hükmünü yitirdi..:)

Fatih Akgün
07.12.2007, 16:22
Cok SÜkÜr Kurtulduk

Erkut Ay
07.12.2007, 16:25
bundan sonraki hayatında başarılar.......

TSigalko
07.12.2007, 16:37
Gelen gideni aratır derler. Ama bundan da daha kötü yönetilemezki be kardeşim.

Ünyeli Murat
07.12.2007, 16:45
Gelen gideni aratırmı aratmazmı orasını şimdiden kestirmek güç ama ,

gelenin , gitmenin ( kaçmanın ) yolarını arayacağını kestirmenin hiçde zor olmadığı kanısındayım...

Emorfo
07.12.2007, 16:46
Hayırlı olsun.

Samet Yildirim
07.12.2007, 16:50
Albayrak BENZIN ISTASYONUN ihalesinde olan parayi alip kacti diyorlar...insallah dogru degildir ve öyle bisi olmaz...hey allahim ya...

Mustafa AYDIN
07.12.2007, 17:13
Ehh bu durumda Sadri Şener başkan,Trabzonspor Ş.................

Her ne kadar senin döneminde başımız yerden kalkmadıysada,bizler Trabzonspora hizmet amacıyla bu görevi üstlendiğine inanaraktan teşekkür ediyoruz,belki iyi neyetliydin ama iyi niyet maalesef başarıdan sayılmıyo....

Bundan sonraki yaşamında başarılar,yolun açık olsun.

oskanonur
07.12.2007, 17:16
Boyle bir durumda bile kendisini dusunen biridir Albayrak. Sadri Sener adayligini kesin olarak acikladiktan sonra kongrede tekrar secilme sansinin cok dusuku oldugunu anladi. Sadri Sener'in adayligini aciklamasinin ardindan kendisi de bos durmayip aday olmayacagini acikladi.Yinede cok sukur Allah'a. Allah birdaha bizlere boyle gunler yasatmasin. Bu camia herseyin en iyisine layik.

POYRAZ
07.12.2007, 17:19
Yok bir de aday olsaydi. Hey Allahim hey. Insanlar bosuna mi dediler "40 Yillik efsane rezil oldu sizinle"

Rıza ÇOLAK
07.12.2007, 17:23
Günahıyla Sevabıyla (olduğunu sanmıyorum ama) bir dönemi geride bırakarak Trabzonspora hizmet etmeye çalıştığını varsayarak kendisine teşekkür eder uzun ve mutlu bir yaşam dileriz. Bir taraftanda bize ettikleri fitil fitil burnundan gelsin demeden geçemiyor insan

Obi-Van
07.12.2007, 17:37
2 sene boyunca bizi futboldan soğuttuğu için, kulübü maddi manevi her yönden batırdığı yerlerde süründürdüğü için, güzelim futbolcuları sattığı için, siyaseti takım içine soktuğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz umarım bir daha ismini duymayız.

tuncii
07.12.2007, 17:38
utanmadan adaymı olcakkı bıde

devbey
07.12.2007, 17:42
Bayram , bu yıl erken geldi...

Artık ;"Kurban" Trabzonspor olmayacak..

http://img528.imageshack.us/img528/8815/varan2nf4.gif

Erkut Ay
07.12.2007, 17:45
millete bi huzur çöktü be ne stres yaşatmış adam ne kadar yolu açık olsun desemde yaptığı deprem nasıl unutulabilirki......

tslover
07.12.2007, 17:57
[quote=sungu61;1038444]Yazılanlar doğru ise, Albayrak erdemli açıklama yapmış...
Beceremedim demek öyle kolay bir meziyet değil, hele bizde hiç değil..

şimdi bu kadar başarısızlıktan sonra seçilemeyeceğini anlayıp aday olmamak bir yana bir de bunu erdem diye yutturmanın neresi erdem

tslover
07.12.2007, 17:59
2 sene boyunca bizi futboldan soğuttuğu için, kulübü maddi manevi her yönden batırdığı yerlerde süründürdüğü için, güzelim futbolcuları sattığı için, siyaseti takım içine soktuğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz umarım bir daha ismini duymayız.

altını imzalar kalıbımı da basarım

Koray
07.12.2007, 17:59
m.ali yılmaz için istanbulda imza toplanıyomuş üyeler tarafından eğer toplanırsa aday olacakmı mecburmuş olmaya...

ismail-dede
07.12.2007, 18:04
aldığı tek doğru karar bu olsa gerek

macka61
07.12.2007, 18:16
oh be sonunda kurtulduk zararın neresinden dönersek kardır ama yaşattığı rezillikleri asla unutmayacağım

Ahmet Kuru
07.12.2007, 18:19
her insan hata yapabilir. Bende Yaptım... Nuri Albayrak yönetimini herkes yerden yere vururken ben hep savundum,hep istikrar dedim devamlılık deyip durmuştum. Ama hata insanlara mahsus birşey.Son altı aydır gitmesi için dua edenler arasına girdim.ve mutlu haberi aldım. Ne diyeyim Allah razı olsun Nuri Albayrak'tan...

Kasım Hilal
07.12.2007, 18:20
m.ali yılmaz için istanbulda imza toplanıyomuş üyeler tarafından eğer toplanırsa aday olacakmı mecburmuş olmaya...

Allah muhafaza..
HEm M.Ali Yılmaz'ın başkan olması için 100 imza toplansa, éaman başkan olmasın" diye 500 imza toplanır..

karatasof
07.12.2007, 18:25
Hayırlı olsun,İnşallah bu günleri aramayız.

Cafer KILIÇSOY
07.12.2007, 18:26
Gerçekten yazık. Buradaki bazı yorumları okuyorumda şaşıyorum. Bırakın Trabzonspor başkanlığını, ya bu adam sonuçta bir insan. Neyse...

Doğrusuyla yalnışıyla iki yıldır yürüttüğü Trabzonspor Başkanlığına aday olmayacağını açıklayan başkanımız sayın Nuri Albayrak'a bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki hayatında sonsuz başarılar dilerim. Bu yönetimde iyi niyetinden şüphem olmayan tek insandı kendisi. Gerçekten Trabzonspor için bişeyler yapmaya çalıştı ama gerek yanındakilerin, gerekse bu kurum sayesinde Ankara' ya kapak atanların destek değil de köstek olması nedeniyle başarılı olamadı. Albayrağa başarısız olabilmesi için ne çomakların sokulduğunu gördüm, unutmadım ve asla unutmayacağım. Başkaları gibi köşe bucak kaçmadan gönüllü olarak bu işe kalkışması bile başlı başına kendisine saygı duyulmayı gerektirir bence. Ama nerde, kendisine giderayak bişeyler takma peşinde olan arkadaşlarımız var malesef. Yok Kartaldaki istasyonun parasını almışta falan filan. Umarım Albayrağa yapılanların hiçbiri gelecek olan başkana yapılmaz

Güle güle sayın Başkan. Herşeyin istediğiniz gibi olduğu bir yaşam geçirmeniz dileklerimle.
CAFER KILIÇSOY

kep61
07.12.2007, 18:27
Baktıki kazanamayacağım bırakayım dedi en iyisini yaptı

kurtulmuş olduk böylece

Kasım Hilal
07.12.2007, 18:31
Aday olmaması isabetli bir iş oldu Albayrak'In.
Umarım dışarıdan da olsa yine takıma destek verir. Mali olarak tabi.
Hala kendisine saygım var ama ne yazık ki yöneticiliği beceremedi.
Biraz daha pişmesi gerekiyor.
Çok hata yaptı çok.
Yine de elini taşın altına koymuştur ve hatıralarımıza bayağı güzel anılar da bırakmıştır.
Marce gibi bir adamı bakalım bir daha görebilecekmiyiz Trabzonspor'da..

Koray
07.12.2007, 18:33
Gerçekten yazık. Buradaki bazı yorumları okuyorumda şaşıyorum. Bırakın Trabzonspor başkanlığını, ya bu adam sonuçta bir insan. Neyse...

Doğrusuyla yalnışıyla iki yıldır yürüttüğü Trabzonspor Başkanlığına aday olmayacağını açıklayan başkanımız sayın Nuri Albayrak'a bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki hayatında sonsuz başarılar dilerim. Bu yönetimde iyi niyetinden şüphem olmayan tek insandı kendisi. Gerçekten Trabzonspor için bişeyler yapmaya çalıştı ama gerek yanındakilerin, gerekse bu kurum sayesinde Ankara' ya kapak atanların destek değil de köstek olması nedeniyle başarılı olamadı. Albayrağa başarısız olabilmesi için ne çomakların sokulduğunu gördüm, unutmadım ve asla unutmayacağım. Başkaları gibi köşe bucak kaçmadan gönüllü olarak bu işe kalkışması bile başlı başına kendisine saygı duyulmayı gerektirir bence. Ama nerde, kendisine giderayak bişeyler takma peşinde olan arkadaşlarımız var malesef. Yok Kartaldaki istasyonun parasını almışta falan filan. Umarım Albayrağa yapılanların hiçbiri gelecek olan başkana yapılmaz

Güle güle sayın Başkan. Herşeyin istediğiniz gibi olduğu bir yaşam geçirmeniz dileklerimle.
CAFER KILIÇSOY

bizde insanız...ne demek istediğimi iyi anlamışsındır..

Cafer KILIÇSOY
07.12.2007, 18:46
bizde insanız...ne demek istediğimi iyi anlamışsındır..
Biz aksini mi idda ettik dostum. Ayrıca bu benim kendi düşüncem:)

61OKTAY
07.12.2007, 18:50
beknen sonuç.. bizi mutlu etsede etmesede başkanımız olarak 2yıl görev yaptı
bence içinde kötü niyet olmadan kendince doğru sandığı bir çok yalnışı yapsada
bu zamana kadarki hizmetinden ötürü teşekkür eder ve bir daha ALLAH YASATMASIN DIYORUM

maskeli61
07.12.2007, 18:54
Albayrak BENZIN ISTASYONUN ihalesinde olan parayi alip kacti diyorlar...insallah dogru degildir ve öyle bisi olmaz...hey allahim ya...

evet ihaledeki parayı almış

sanatik
07.12.2007, 19:09
Iyi haber.

Artik yükselise gecdik demekdir.

Tskrlr ve güle güle umarim o "kafada" yönetici bir daha trabzonspora baskan olmaz olamaz.

Nerdeyse Albayrak istifa konusu ile ocak ayinda azdaha ayni tarihe denkgeliyordu aciklama.

irfanb
07.12.2007, 19:20

CAFER KILIÇSOY

Ne gibi bir hizmette bulunmus ki Hazret ?
Bu kulüp onun sayesinde dibe vurdu.Prestijimiz ayaklar altina alindi. Yönetimiyle kavgali,Futbolcularla kavgali, Federasyonla kavgali hale geldik.Bu mu sizin hizmet anlayisiniz ?
Becerip bir topcu transferi yapamayacak kadar ( Ersen Martin, Ayman , Nick Carle ) bilgiden kural ve kaideden yoksun insanlarin hizmeti , hezimetle sonuclandi bu kulüp icin.
Ersen Martin transferi sebebiyle FIFA`lik olduk Ayman`i alarak Sivas faciasi yasadik. Hizmette SINIR yoktur degilmi ?
Bu kurum sayesinde Ankara`ya kapak atanlar kadar Trabzonspor`u düsünseydiler, Trabzonsporu bu kadar kücültmezlerdi.
Ankara`ya kapak atanlar sayesinde bence Sadri Sener adayligini koydu ve Insaallah secilerek Albayragin enkazini temizleyecek.Uzun bir zamana ihtiyaci olsada...
Hic kimse iyi niyetiyle degil, yaptiklari ve de yapmasi gerekip de yapmadiklariyla hesaba cekilecektir.

CEHENNEM YOLLARI IYI NIYET TASLARIYLA DÖSELIDIR

Güle güle sayin Baskan, seni hic özlemeyecegim.

Cafer KILIÇSOY
07.12.2007, 19:26
Buda senin görüşün abi, saygı duyarım:)

Atalay
07.12.2007, 19:33
Buda senin görüşün abi, saygı duyarım:)

Cafer kardeşim hüzünlendirdin bizleri..! Yani bu kadar başarısız bir başkana ancak bu kadar güzel elveda denir...!!

Brovo tebrikler...

Obi-Van
07.12.2007, 19:33
Arkadaş ironi yapmış galiba, baya güldüm okurken güle güle çok sevgili başkanım sayende dünya kulübü olduk, millet adımızı duyunca önünü ilikliyor. :D Trabzonsporu Trabzon büyükşehir belediye spor yaptı gitti

Erkut Ay
07.12.2007, 19:35
isteyen saygı duyar duymaz bu konu kapanmış artık kimin ne düşündüğünden kimene .....

Medallion
07.12.2007, 19:44
Birileri hep "kazan"dan bahsediyor. Cikip aciklasalarda biz de ogrensek. Kimin eli kimin cebinde, kim dost kim dusman.

woollss
07.12.2007, 19:54
Birileri hep "kazan"dan bahsediyor. Cikip aciklasalarda biz de ogrensek. Kimin eli kimin cebinde, kim dost kim dusman.

abi ne dostuu yaa ne düşmanı yaa herkes düşmen dost yok kardeşş.. öze dönmediğimiz sürece hiçbirşey olmaz bizde buralarda taılır eleştirir dururuz artık...

Ünyeli Murat
07.12.2007, 20:03
Albayrak elbette aday olmayacak . kendisi kulübün düzenine ve sistemine yabancı idi geldi gördü ve anladı. ikinci döneme aday olmak hani biraz değil bayağı bir yürek istiyordu , demek kendisinde o yürek yokmuş...
sadri şener de 15 yıl önce bıraktığı gibi bir kulüp devralmayacak onada Allah kolaylık versin diyorum....

Ünyeli Murat
07.12.2007, 20:04
abi ne dostuu yaa ne düşmanı yaa herkes düşmen dost yok kardeşş.. öze dönmediğimiz sürece hiçbirşey olmaz bizde buralarda taılır eleştirir dururuz artık...

sana katılyorum che....;)
yani yazdıklarına...

Onur
07.12.2007, 20:21
Doğrusunu yaptı, iyi bir seçim taktiği. Kaybedeceğin seçime girme.

Her iki taraf içinde hayırlı olsun

Ozan Yazıcı
07.12.2007, 21:03
yaa daha hala bu adamı savunuyorsunuz
adam siyasetçi deyimiyle falan değil, harbiden enkazın dik alasını ortada bırakıp defoldu gitti
ne kadar kazma varsa takıma doldurdu, borca tavan yaptırdı, sahada - puan tablosunda - cemiyette yaşamadığımız rezillik kalmadı
daha ne başkanı, ne saygısı yaa..
bize kastı olan da zaten buna yakın bişeyler yapabilirdi
takımı bi küme düşüremedi, o ona yanıyodur şimdi
benden uzak, allaha yakın olsun beyzade
allah yolunu açık etsin

Cafer KILIÇSOY
07.12.2007, 21:10
Cafer kardeşim hüzünlendirdin bizleri..! Yani bu kadar başarısız bir başkana ancak bu kadar güzel elveda denir...!!

Brovo tebrikler...
Ben böyleyim işte, huyum kurusun. Bazı arkadaşlar gibi ağıza alınmayacak cümleler yazmaktansa böyle teşekkür etmek daha iyi. Kişinin insanlara karşı biraz saygılı ve hoşgörülü olması lazım. Yarın öbürgün yorum yaptığın kişiyle bir yerde karşılaştığında yere bakmaktan çok daha iyidir. Dedik ya saygı.

Mesela ben size karşı saygılı olmasam ''Sizin gibi, Trabzonspora hizmet etmekten kaçan aciz insanların peşinden koşmaktansa yapmaya çalışan ama başaramayan insanları tebrik etmek daha iyidir!!'' derdim. Ama malum, saygı

Obi-Van
07.12.2007, 21:14
onunla bir yerde karşılaşsak varya alnından öpeceğim :D trabzonspora hizmet etmekten kaçınmayan başkanmış, aman kaçınsın

Cafer KILIÇSOY
07.12.2007, 21:23
+
İnsanı çileden çıkarmayın. Neyi düşünüyorsanız, neyi hissediyorsanız onu yazın. Ama insanların yorumlarına da karışmayın. İsteyen Albayrağı tebrik eder isteyen etmez, bu kişinin kendi sorunu. Forum kurallarında ''Albayrak tebrik edilemez'' diye bir kural varda biz mi görmüyoruz?

zeleka
07.12.2007, 21:34
Evet arkadaslar bir tanesinden daha kurtulduk!!!
Aday olmuyorlar guzel bir haber degilmi!!! buyuk umutlarla yeni gelenlerin yapacaklarini beklemeye basladik...
Faruk Ozak'la gunlerdir/haftalardir gorusmeler yapan yeni baskanimiz??? demekki galiba hukumetden destek ala bildi (tabiki kurallara uyacagina dahil soz vermiski???)...
neyse simdiden yeni baskanimiza gorevinde basarilar diliyorum Trabzonspor neye laikse onu vereceginden hic suphem yokdur....

Mert Zaman
07.12.2007, 21:34
saolsun valla bize calısıo :D:D:D

Samet Berber
07.12.2007, 22:20
en hayırlısı buydu tebrik ediyorum kendisini ...

Burçak
07.12.2007, 22:26
Nuri Albayrak ın yaptığı en hayırlı iş buydu

adherent_1
07.12.2007, 22:30
Trabzonspor'umuzu içine düşürdüğü bunca badireleri düşündüğüm zaman, bu yüzsüz menfaatpereste saygı değil kin ve nefret duyuyorum...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
07.12.2007, 22:33
Kıymetli Başkanımız Sayın Nuri Albayrak'a Açık Mektup

Seçimi kazanmanıza vesile olan vaadleri hatırlayalım:
1-- 2 yıldız oyuncu transferi
2-- Stadyum inşaatı
3-- Şampiyonluk

Evet Başkanım bu üç "hizmet"i Trabzonsporumuza söz vermiş olan Sayın Albayrak olarak aday olmayacağınızı açıklamışsınız..

Aldığınız yıldızlar, Marcelinho ve Musampa desek... Olmadı Başkan... Tutamadınız sözünüzü...
Yapılan stadyum desek... Yerini bilen var mı?... Olmadı Başkan... Tutamadınız sözünüzü...
Şampiyonluk desek... Süper ligde kalmaya sevineceğiz neredeyse... Olmadı Başkan... Tutamadınız sözünüzü...

Şimdi onurlu bir vedadan bahsediyorsak eğer, borçsuz bir Trabzonspor bırakmalısınız sayın Başkanım. Zira bu kulüpten Fatih Tekke, Stepanov, Ersen, Szymkowiak, Eller, gibi oyuncuları siz ve yönetiminiz gönderdiniz, yerlerine de malesef yarısı kadar güçlü bir kadro bile oluşturamadınız. Şimdi aldığınız Liman ihalesinden bahsetmeden, yaptığınız reklamdan bahsetmeden, sadece aldığınız kadarını bırakın kulübe, Trabzonspor'u sevdiğinize şüphemiz yok ama bazen olmuyor işte sayın Başkan... Lütfen size yakışanı yapın ve kulübümüzü yeni yönetimine aldığınız şekilde, en azından mümkün olan en iyi şekilde teslim ediniz...

Tevfik Kılıç
07.12.2007, 23:04
Aday olmayarak doğrusunu yaptı.Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

Cafer Bulur
07.12.2007, 23:09
bence aday olmaliydi.yaptigi ve yapamadigi icraatlarin bedelini görmek adina.bundan sonra en azindan stad projesi konusunda desteklerini bekliyoruz.bize cektirdigi bunca eziyetleri bir nebze olsun hafifletmek adina.

Miraç Atalay Çiftçi
07.12.2007, 23:14
Sanki ilk defa tam manada tutarlı bir davranış sergiledi.
Sanırım bu sefer kendi yapacağını düşündü, yönetimindeki insanların değil kendi aldığı kararı uyğuladığı düşüncesindeyim.

Tebrik ederim...

asikaplan
07.12.2007, 23:25
2 yıldız futbolcu alacağım kendi cebimdeki parayla YALAAAAN OLDUU
mükemmel stad yapacağım kendi paramla YALAAAN OLDUUU
herkes trabzonspordan bahsedecek sayesinde dillerden düşmüyoruz
benzin istasyonu yapılcak parası kulübe gidecek KULÜP KENDİ CEBİ OLUYOR GALİBA aldı parayı SÖMÜRDÜ
futbolculara para ödenmiyor yöneticilk nedir bildii yok anlaşıldı güsel konuşup süper kandırdı artık dıaşrdanda yardımını kessin istemezük gerekirse bu taraftar en byük fedakarlığı yapar cebnden direk kulübe verir ama nuri gibilere kalmaz inş. allah büyük bir dertden kurtardı bizleri yardımcımız oldu çok şükür ANTİ NURİ

aggressors
07.12.2007, 23:26
akyazı maketi elinde patladı :))))))

Vkgz
07.12.2007, 23:52
Ne gibi bir hizmette bulunmus ki Hazret ?
Bu kulüp onun sayesinde dibe vurdu.Prestijimiz ayaklar altina alindi. Yönetimiyle kavgali,Futbolcularla kavgali, Federasyonla kavgali hale geldik.Bu mu sizin hizmet anlayisiniz ?
Becerip bir topcu transferi yapamayacak kadar ( Ersen Martin, Ayman , Nick Carle ) bilgiden kural ve kaideden yoksun insanlarin hizmeti , hezimetle sonuclandi bu kulüp icin.
Ersen Martin transferi sebebiyle FIFA`lik olduk Ayman`i alarak Sivas faciasi yasadik. Hizmette SINIR yoktur degilmi ?
Bu kurum sayesinde Ankara`ya kapak atanlar kadar Trabzonspor`u düsünseydiler, Trabzonsporu bu kadar kücültmezlerdi.
Ankara`ya kapak atanlar sayesinde bence Sadri Sener adayligini koydu ve Insaallah secilerek Albayragin enkazini temizleyecek.Uzun bir zamana ihtiyaci olsada...
Hic kimse iyi niyetiyle degil, yaptiklari ve de yapmasi gerekip de yapmadiklariyla hesaba cekilecektir.

CEHENNEM YOLLARI IYI NIYET TASLARIYLA DÖSELIDIR

Güle güle sayin Baskan, seni hic özlemeyecegim.

Sayın abicim geçmişi iyi hatırlayalım unutmayalım... Çöküş Atayla "... jun gibi topçuya 3.5 milyon vermeler, üstelik elendikten sonra bu parayı vermeler... anorthosis faciası, kulübün gereksiz yere borsaya sokulması..." başladı fakat albayrak çöküşten takımı kurtaramadı, doğru hamleleri yapamadı... Aymanı alarak sivas faciası yaşadık diyordunuz... bende yazık diyorum... Aymanı iyiki almışız... Siz Sivas sempatizanı olsanızda biz futbolcularımı satmayız ve yedirtmeyiz.. Üstelikte hataları yokken...
Trabzonsporumun Trabzondan taşınmadıkça şampiyonluk yaşayabileceğini sanmıyorum artık... kim ne derse desin

umtkzn
08.12.2007, 00:18
stat projesi ve benzinlik için attığı adımlar ile misyonunu tamamladığına inanıyorum

Oğuuz
08.12.2007, 00:21
benim gördüğüm Trabzonspor başkanları içinde en kötüsü idin albayrak.. şükürler olsun gidiyorsun, seni orada görmek beni çok üzüyordu...

Emirhan Makul
08.12.2007, 00:41
ee resmi olarakda açıkladı hayırlı olsun diyelim hepimize hayırlı olsun şu anda boşlukdayız güzel günler bizi bekliyor

Mert Zaman
08.12.2007, 00:43
inş efsane üstündeki karabulutları atar

Mert Zaman
08.12.2007, 00:45
iyi olan kazansın.....

tbs1
08.12.2007, 01:38
Ohhhhhhhhh Beeeeeeeeeeeeee
KurtuluŞ GÜnÜ
ÖnÜmÜz AÇik Artik Dar Kafali Kapasİtesİz Adamlardan Kurtulduk Artik

Suha
08.12.2007, 01:57
kulübü ne pahasına kimlelre peşkeş çektinn takımın yararına bi tane olumlu ne yaptın...zihniyeti bozuklarr defolunnn....

Laz_61
08.12.2007, 03:35
su nöriye en cok kizdigim olay transferin kapanmasina saatler kala,az sonra bi transfer yapacagiz aciklamasiydi sabaha kadar bekletmisdi bizi..hakkimi helal etmiyorum uykusuz kaldiydik ha geldi gelecek derkende ersen martin gitmisdi...Bu Nurinin hakkinda anca memati gelir alsin Limani elindende görsün....

antagonist
08.12.2007, 07:58
@devbey,

Hepsine eyvallah da bu Faruk Kanca'ya biraz haksızlık ediyoruz gibime geliyor.

Cem Balcı
08.12.2007, 10:23
işte bu güzel haber.en doğrusunu yaptı...

Osman Pervaneli
08.12.2007, 11:31
kongrede rezil olmamak icin en dogrusunu yapti :)

Bayundur Han
08.12.2007, 13:29
Sonunda Nuri baskan Trabzonspora hizmet ediyor. Sagolasin Nuri baskan. Bunu en buyuk hizmet olarak kabul ediyorum.

karatasof
08.12.2007, 13:39
Albayrak artık yok!Seçilişi bir olaydı.Çok bilenlere göre AKP'nin Trabzonu ele geçirme planının bir parçası idi.Başkana vurmak isteyenler AKP üzerinden başkana saldırdılar.Sonra başkanlığı döneminde TFF Başkanlığı seçimleri oldu.AKP mevcut tff başkanı Haluk Kölesoy'u göndermeyi planladı ve fakat ne büyük tezattı ki AKP'nin adamı Nuri Albayrak AKP'nin adayı Ayhan Bermek yerine hemşerisi Haluk Ulusoy'u bütün baskı ve yıldırmalara karşı ONURLU birşekilde SÖZ VERDİĞİ gibi destekledi.Sonuç Haluk Kölesoy başkan olarak kaldı istediğini aldı ancak sayın başkan kendisini sırtından hançerleyecek Brütüs'ünü kendi eliyle görevlendirmiş oldu.Daha sonra malum Sivas maçı ve malum olamayan uzatma dakikalarında yaşananlar ile sonrasında TFF-MHK-Mafya dayanışmasına karşı yapılan mücadelede Trabzon içinde yerleşik TS'dan geçinen bir gürühun TS BAşkanı yerine TS'un hakkını gasp edenlerin yanında yer alması.TFF-MHK dayanışmasının neticesi saha sonuçlarınında kötü gelmesi artık Başkan'a yapacak başka bir şans tanımıyordu.Umarım TS'un Başkanlığı'ndan gitmesi için bu kadar uğraş verilen Nuri Albayrak'ın yerine gelecek/getirilecek/ olan başkanada böyle oyunlar yapılmaz.İnşaallah birlik beraberlik türküleri sadece dudaklarda olmayıp yüreklerde olur.Nuri gider başka birisi gelir ancak bu zihniyet Trabzonda olduğu müddetçe başarı gelir mi?İşte ona inanmıyorum.

Erkut Ay
08.12.2007, 13:46
ne siyaseti ne mhk si adam başarısız oldu işte olmadı yaptığı yönetim basiretsizliklerle geçti şimdi bu adamı eleştiren adama neden siysetçi lakabı takılır bu beceriksizliği görmemiz için siyasetçimi olmamız lazım yuh yani....

hodlu
08.12.2007, 13:59
Git kardeşim.Bir daha ne Trabzon diye bir şehri hatırla, ne de Trabzonspor diye bir zamanların Fırtınası olmuş bir takımı hatırla.Hafızanı da al git....

sarman61
08.12.2007, 13:59
Sayın abicim geçmişi iyi hatırlayalım unutmayalım... Çöküş Atayla "... jun gibi topçuya 3.5 milyon vermeler, üstelik elendikten sonra bu parayı vermeler... anorthosis faciası, kulübün gereksiz yere borsaya sokulması..." başladı fakat albayrak çöküşten takımı kurtaramadı, doğru hamleleri yapamadı... Aymanı alarak sivas faciası yaşadık diyordunuz... bende yazık diyorum... Aymanı iyiki almışız... Siz Sivas sempatizanı olsanızda biz futbolcularımı satmayız ve yedirtmeyiz.. Üstelikte hataları yokken...
Trabzonsporumun Trabzondan taşınmadıkça şampiyonluk yaşayabileceğini sanmıyorum artık... kim ne derse desin

Üzülerek bu düşüncene katılıyorum. Çünkü Trabzonsporumuza trabzondaki bazı futbolu bizden iyi kimse bilmezciler yüzünden bu konumda kaldı.

Dün Akşam Tahir Kul tvnet e bir hatırasını anlattı. Başkanın ismini vermedi ama benim anladığım M.A.Y olduğu kanısındayım belkide yanılıyorumdur. Trabzondaki yöneticiler başkana telefon açar.
- Başkanım 200 bin dolar ödememiz var acil para gönder bize.
Başkan derki.
- Yahu siz neden ödemiyorsun yani tamam ödemesine ödeyimde nitekim bundan önce de ödedim yine öderim hatta 1 milyon ödeyim ama siz neden ödemiyorsunz. Biriniz tekstilci birinizin benzinliği var biriniz mütahit siz neden vermiyorsunuz demiş ardından da siz çıkartın para cebinizden ben 4 misli vericim demiş.
- Telefondaki yönetici öylemi demiş başkanda evet demiş telefonu kapatmış.
Ertesi gün Trabzondaki yönetici başkanı aramış başkanım 50 binr dolar topladık demiş. Başkanda bunu duyunca 200 bin dolar para yollamış.
Ama işin aslı sonra anlaşılıyorki Trabzondakilerin topladığımız dedikleri para yayıncı kuruluştan gelen para.
Yani bu mantık olursa işimiz çok zor. Trabzondakiler istanbuldakilere diyormuşki siz para verin siz futboldan anlamazsınız biz futbolu sizden iyi biliyoruz diyorlarmış.

Bu düşünce yapısı değişmezse bizim şampiyonluk bir 24 seneyi daha bulur.

En basitinden Serdar Bali olayı Ersun Yanal a ne dediğini biliyorsunuz. Sebebinide biliyorsunuz kendisine akıl danışmadı diye. Yani hoca konusunda böyle yapılıyorsa Yönetici grubunda kim bilir neler yapılıyordur.

İnşallah bu gidişat 16 Aralıktan sonra değişir.

smertkan
08.12.2007, 14:03
Trabzon şehride Trabzonsporda zor yerler, İnsanları zor insanlar ama bu zorlukları birbirlerine değilde rakiplerine gösterdiklerinde onlara dünyayı dar edeceklerdir.

Nuri Albayrak yönetimi öyle bir yönetimdiki bırakın bu birlikteliği sağlamayı kendi aralarında birlik olmadılar. Her kafadan bir ses çıktığı olduğu gibi kafasını bir başka Trazonluya ve Trabzonsporluya karşı darb amaçlı kullanan yönetim kurulu üyesine sahiptiler.

Şirketlerini çok iyi yöneten başkanımız her nedense aldı sattı ama dostlar alışverişte gördü. Tabi alış verişte harcanan paralar ise kendi ceplerinden değil Trabzonspor kasasından çıktığı için pek önemsiz gözüktüler.

Trabzonsporu yönetmek Trabzonspor camiasını yönlendirebilmek birlikteliğini sağlamak adına hiç bir projeyi ortaya koyamadılar ne TS cluplara ne TS taraftar derneklerine ne 100.000 üye kampanyasına sahip çıktılar.

Sportif başarısızlığı hiç anlatmaya gerek yok bütçeyi denkleştirelim derken TS nin en iyi oyuncusunu sattılar yetmedi aldıklarını, en para ederleri gönderdiler.

Sonuç olarak bu yönetim hiç bir şey üretemedi tüketirken kredilerininde tükeneceğini göremediler ve kaçınılmaz son geldi çattı.

Bu yönetim gelirken burada siyaset başta olmak üzere bir çok konuda tartıştık birbirimizi kırdık. Ama ne yazıkki destekçileri kadar muhaliflerini dahi hayal kırıklığına uğratan bir yönetim oldular.Son stad çabaları bile son atımlık barut gibi patladı ve bitti.

Elde nemi kaldı derseniz Koca bir hüsran derim.Ama bu kulüp bizim bizlerin konuşurken tartışırken bunu unutmayalım, birliktelik sağlanamadıkca başarının gelmeyeceğini bilelim. TS için yola geriye bakmadan devam edelim.Birlikte başaracağız çünkü Trabzonsporda Trabzonsporlularda başarmak için varlar ve hep var olacaklar.

hodlu
08.12.2007, 14:09
Kardeşim siz ne anlatıyorsunuz.Fatih Tekkeyi Düşmanımız olan Fenere satmaya çalışan ama Fatih gitmeyince kılıf uyduran yönetim için boşuna zaman harcıyoruz.Bu yönetimde bir tane kalbi Trabzonspor için atan adam varsa ben rum olayım....

irfanb
08.12.2007, 14:11
ne siyaseti ne mhk si adam başarısız oldu işte olmadı yaptığı yönetim basiretsizliklerle geçti şimdi bu adamı eleştiren adama neden siysetçi lakabı takılır bu beceriksizliği görmemiz için siyasetçimi olmamız lazım yuh yani....

Aynen katiliyorum...
Aynaya bakan insan kendisinde olan aksakliklari kusurlari ,hatalari düzeltmedikce aynadaki cirkin görüntüyü temizlemeye kalkmasi kendine bir fayda saglamadigi gibi görüntüsünün düzelmesine de bir katki yapmayacaktir.
Nuri Baskan Federasyon secimlerinde Haluk Ulusoy`a sonsuz destek vermistir.Simdi neden kanli bicakli duruma gelindi ?
Gönderilecegi güne kadar Ziya Dogan`in arkasinda duruldu istikrar adina. Ziya secime iki ay kala neden gönderildi ?
Yabanci futbolcularla (Syzmkowiak,Musampa,Risp) neden UEFA`lik olduk?
Ersen Martin transferi bizi yeterince gülünc duruma düsürmedimi?
Borcsuz devralinan kulüp 50 milyon YTL borclu hale nasil geldi ?
Elimizdeki tüm yildizlar ya futboldan sogutuldu ya da satildi .

Tüm bu yazdigim olaylara Nuri Albayrak yönetimi sebep olmadi da Haluk Ulusoy,MHK,Hakemler mi sebep oldu ?
Yoksa siyasiler mi?

Albayrak bu isi beceremedigini itiraf edip kösesine cekilmelidir.
Saga sola camur atmakla kendini sütten cikmis ak kasik zannetmesin.

deniz_61
08.12.2007, 14:23
trabzonda bir üzülürken biz dışarda bin kere kahroluyoruz

ahmetto
08.12.2007, 14:24
Ohh be sonunda bu basiretsiz yönetimden kurtulyoruz ya

Bayundur Han
08.12.2007, 14:38
Utanmadan, sikilmadan ve belkide yuzleri bile kizarmadan bazi arkadaslar Trabzonsporun Trazbondan tasinmasi gerektigini yazmis. Iste bu zihniyet Trabzonluya ve Trabzonspora yakismiyor. Biz sampiyonluklar yasarken, kupalar alirken ve bir cok basarilara imza atarken bu takim Antartikadamiydi? Trabzondaydi. Trabzonspor'un bu cokusu Albayrak yonetimi yuzundendir. Hersey ortadadir. Amatorce bir kulup yonetilmistir. Buraya gelip utanmadan birde o yonetime sahip cikanlar var. birde sunlara goz atin:

- Ersen Martin olayidami Ulusoyun sucuydu? Bizmi Ersen Martini yolladik?
- stepanovu MHKmi satti?
- Jun'un oynamasina Ziya Doganmi karsi cikti? Yoksa yonetimmi teknik direktoru zorladi? Neden Ersun Yanal forvetlerini sayarken Jun'u icine katip sayamiyor?
- Musampayi bizmi aldikta kacirdik?
- Jun'a verilen 3,5 milyon dolari hemen hemen her hafta konusup durdular. Ama kulubu 50 trilyon borca soktular. bunlari niye konusmuyorlar?
- Albayragin kendisi icin limanda calisan iscilerde azalma oldu ve Trabzonsporda gorevliler artti bu nedendir? Neden buna cevap vermedi? Bu soru onceden soruldu ona.
- Stat projesi dediler. 2008de bitecekti. Hani nerede stat? Hollanda firmasiyla anlasip yuzbin dolara yakin para verip anlasmayi bozmak nediye?
- Lazaroniye verilen parayi kim verdi? Ve neden bu adama bu kadar para verildi? 1 milyon dolar gitti bu adama.
- Eller, Szymkowiak, Musampa, Risp, Ersen martin ve Djokaj bunlardan kaybettigimiz paralar 3,5 milyon dolari gecmiyormu?
- Fatihten alinan para ile ne yapildi?
- Sol kanada doldurdular futbolculari Murat ocak mocak doldurmustular. Bu adamlar ne oldu? 60 futbolcu alip satmak 4 senede normalmi?
- 2 kere 2 ci olmus takimi bu hale dusuren acaba MHKmi? Yoksa haluk ulusoymu?
- Marcelinhonun parasini ben verecegim dedi. Marcelinho icin Ziya Dogan en motive olmus yabancim demedimi? Neden satildi bu adam? Ona verilen para neden Trabzonsporun kasasindan ciktida ben verecegim diyen kisi vermedi?
- Sivasspor olayinda yoneticilik basarisizligi gosterilmedimi? Her tarafa saldirip gonullerin takimini herkese dusmen edilmedimi?
- Yoneticinin kendi teknik direktorunu MEDYA araciligiyla elestirdigi takim nerede var? Boyle rezillik olurmu?

Daha cok sey vardir. Bunlar simdi aklima gelenler. Atay Aktug yonetimi profesyoneldi. Bir Jun olayi yuzunden gitti. Bunlar Borsayi kullaniyorlar. Yok borsa bunlari zorluyormus falan filan. Demekki isi bilmiyorsun. Artik dunyada buyuk kulupler hep borsaya giriyor. Demekki birseyler var bu borsa isinde degilmi? Beceremiyorsan gideceksin hikaye anlatmiyacaksin.

Trabzonspor, Trabzon insanindir, trabzonspora gonul verenlerindir ve Trabzonundur. Oyle tasinmasi gerek yok bilmem Istanbula gitmesi gerek falan filan. Bunlar Hikaye. Trabzon Trabzonsporu tasiyacak buyukluktedir. Bu is yoneticilikten gecer. Insanimiz is Trabzonspora gelince duygusal oluyor. Yonetici bunu bilecek ve buna gore soz soyliyecek. Bu yuzden suanda calisan ve az konusan bir baskan gerekli Trabzonspora. Sen icraat yapma. 10 Milyonluk futbolcu alacam de sonrada lafindan don. Yok dengeler mengeler. Sanki Musampayi alip dengeleri bozmadi. ONdan sonrada hikaye anlat; MHK, Haluk Ulusoy falan filan.

emrezx
08.12.2007, 15:43
allahtan kurtulduk bu basıretsızlerden ama ıns gelen gıdenı aratmaz cok kotu durumda takım

Fatih
08.12.2007, 15:53
AjansSpor.com - ÖZEL Haber

Albayrak'ın yakın çevresi son dakikaya kadar aday olmasını istedi ancak Nuri Albayrak aday olmayacağını açıkladı.

Albayrak'ın hakemleri haksız bulduğu ve Trabzonspor'un aleyhinde kararlar verdiklerini ifade ettiği dönemde, Trabzon şehrinin, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy yerine Albayrak'a karşı cephe almış olması Albayrak'ın aday olmamasının en büyük sebebi oldu.

Trabzon'da hem sportif hem de siyasi alanlarda zor günler yaşanırken, Trabzon'un önde gelenlerinin Albayrak'a göre ortaya çıkmaması ama Mali Genel Kurul'da herkesin yer alması Albayrak'ın aday olmamasının sebepleri arasında yer aldı.

Trabzonspor Albayrak döneminde stadyum yapmak için kolları sıvadı ve gerekli izinlerin büyük bir bölümünü aldı. Ancak projenin 8-9 aydır Bayındırlık Bakanlığı'nda kalması yönetimi zor durumda bıraktı.

Futbolcuların isteksiz tavırları da Albayrak'ın hevesini kıran bir diğer faktör oldu.

Bu arada 10 yıldır çıkartılmaya çalışılan ancak çıkmayan benzin istasyonu projesi Albayrak döneminde hayata geçirildi. Trabzonspor bu projeden 15 trilyon kazandı. Şu anda kasada olan bu 15 trilyonun yanı sıra 10 yıl içerisinde toplam kaynağın 30 trilyona ulaşacağı ön görüldü.

Albayrak döneminde alınan ve sonradan satılan Brezilyalı Marcelinho'nun masrafları Albayrak tarafından karşılandı ve Nuri Albayrak bu giderlerini kulübe hibe etti.

Albayrak'a göre benzin istasyonundan yaratılan kaynak ya da Marcelinho'nun masraflarının hibe edilmesine gereken ilgi ve destek verilmedi ve bunlar da Albayrak'ın başkanlığa tekrar aday olmamasında etkili oldu.

-ANLAŞMALAR SUYA DÜŞTÜ-
Nuri Albayrak'ın özel danışmanı olan Fuat Guguloğlu da yurt dışında Portekiz'de transfer çalışmalarını sürdürdüğü sırada Nuri Albayrak'ın aday olmayacağını öğrendi ve 12 günlük sürede yaptığı anlaşmalar da bu şekilde suya düştü.

Fuat Guguloğlu, 12 günlük yurt dışı gezisinde 3'ü yabancı 4'ü gurbetçi 7 futbolcu ile anlaşma sağladı.

Brezilya, Danimarka ve son olarak da Portekiz'de bulunan Guguloğlu, Danimarka'da Aalborg'da forma giyen Rade Prica ile ön anlaşma yaptı. Prica takımının UEFA Kupası'nda Getafe ile oynadığı son maçta tek golü kaydetmişti.

Bu gezide, Brezilya'nın Internacional takımından forvet oyuncusu Fernandao ile de ön anlaşma imzalandı.

Lizbon'dan bir stoper, Brezilya'dan da bir iç solbek ile daha anlaşma imzalayan Fuat Guguloğlu, yeni gelecek olan yönetimin de faydalanabilmesi için adını vermek istemediği dört de gurbetçi ile anlaştı.

Ön protokolleri yapılan bu futbolcuların maliyetinin de 4 milyon 100 bin doları geçmeyeceği ifade edildi.

Rodmen
08.12.2007, 17:23
insallah aday olmaz gemis,gecmis enkötü baskan gitsin TRABZON baskansiz kamaz.

Faik Yılmaz
08.12.2007, 18:39
Aday olmayacağına göre artık Sayın Albayrak ı tartışmak mantıksız...

Takımın kötü gidişi ve kongre dururken bide geçmişi karıştırmak bize fayda sağlamaz...

Cem Balcı
08.12.2007, 20:17
Aday olmayacağına göre artık Sayın Albayrak ı tartışmak mantıksız...

Takımın kötü gidişi ve kongre dururken bide geçmişi karıştırmak bize fayda sağlamaz...

katılıyormm.:alkış:

Ehrimen
08.12.2007, 20:18
Sonunda kurtuLduk

Muhammed KOÇ
08.12.2007, 20:24
son tangolarini oynuyordu zaten..az bi arada trabzon yenseydi durum iyiye gitseydi aday olcaktı.ama Allahtan öle olmadi işte iyice işler kötüye gitti ve aday olacak yüzü kalmadi tabiiki..

KUTADGU
08.12.2007, 20:35

Korktukça Tutsak, Umut Ettikce Özgürsünüzdür..

Bu Trabzon düşmanlığı nedir Allahaşkına..

Gelmişsiniz bir de bize kireç suyu'nu tertemiz süt diye yutturmaya çalışıyorsunuz...

Yazıktır ve de günahtır.

Bütün suçu şehirde ve o şehrin taraftarında bulan zihniyettir belki de en önemli sorunumuz.

Ne dersiniz..

Birde burdan yakın isterseniz....

Cem Balcı
08.12.2007, 20:41

nasıl bir zihniyettir anlamadım:confused: istanbula taşınsın mı takım nasıl olur?

Cem Balcı
08.12.2007, 20:42
Kardeşim siz ne anlatıyorsunuz.Fatih Tekkeyi Düşmanımız olan Fenere satmaya çalışan ama Fatih gitmeyince kılıf uyduran yönetim için boşuna zaman harcıyoruz.Bu yönetimde bir tane kalbi Trabzonspor için atan adam varsa ben rum olayım....

düşmanımız olan fener demesekte,rakibimiz olan fener desek daha doğru olucak galiba.;)

Bayundur Han
08.12.2007, 23:56
Korktukça Tutsak, Umut Ettikce Özgürsünüzdür..

Bu Trabzon düşmanlığı nedir Allahaşkına..

Gelmişsiniz bir de bize kireç suyu'nu tertemiz süt diye yutturmaya çalışıyorsunuz...

Yazıktır ve de günahtır.

Bütün suçu şehirde ve o şehrin taraftarında bulan zihniyettir belki de en önemli sorunumuz.

Ne dersiniz..

Birde burdan yakın isterseniz....

aynen. ayni cevabi veriyorum o arkadasa:

Utanmadan, sikilmadan ve belkide yuzleri bile kizarmadan bazi arkadaslar Trabzonsporun Trazbondan tasinmasi gerektigini yazmis. Iste bu zihniyet Trabzonluya ve Trabzonspora yakismiyor. Biz sampiyonluklar yasarken, kupalar alirken ve bir cok basarilara imza atarken bu takim Antartikadamiydi? Trabzondaydi. Trabzonspor'un bu cokusu Albayrak yonetimi yuzundendir. Hersey ortadadir. Amatorce bir kulup yonetilmistir. Buraya gelip utanmadan birde o yonetime sahip cikanlar var. birde sunlara goz atin:

- Ersen Martin olayidami Ulusoyun sucuydu? Bizmi Ersen Martini yolladik?
- stepanovu MHKmi satti?
- Jun'un oynamasina Ziya Doganmi karsi cikti? Yoksa yonetimmi teknik direktoru zorladi? Neden Ersun Yanal forvetlerini sayarken Jun'u icine katip sayamiyor?
- Musampayi bizmi aldikta kacirdik?
- Jun'a verilen 3,5 milyon dolari hemen hemen her hafta konusup durdular. Ama kulubu 50 trilyon borca soktular. bunlari niye konusmuyorlar?
- Albayragin kendisi icin limanda calisan iscilerde azalma oldu ve Trabzonsporda gorevliler artti bu nedendir? Neden buna cevap vermedi? Bu soru onceden soruldu ona.
- Stat projesi dediler. 2008de bitecekti. Hani nerede stat? Hollanda firmasiyla anlasip yuzbin dolara yakin para verip anlasmayi bozmak nediye?
- Lazaroniye verilen parayi kim verdi? Ve neden bu adama bu kadar para verildi? 1 milyon dolar gitti bu adama.
- Eller, Szymkowiak, Musampa, Risp, Ersen martin ve Djokaj bunlardan kaybettigimiz paralar 3,5 milyon dolari gecmiyormu?
- Fatihten alinan para ile ne yapildi?
- Sol kanada doldurdular futbolculari Murat ocak mocak doldurmustular. Bu adamlar ne oldu? 60 futbolcu alip satmak 4 senede normalmi?
- 2 kere 2 ci olmus takimi bu hale dusuren acaba MHKmi? Yoksa haluk ulusoymu?
- Marcelinhonun parasini ben verecegim dedi. Marcelinho icin Ziya Dogan en motive olmus yabancim demedimi? Neden satildi bu adam? Ona verilen para neden Trabzonsporun kasasindan ciktida ben verecegim diyen kisi vermedi?
- Sivasspor olayinda yoneticilik basarisizligi gosterilmedimi? Her tarafa saldirip gonullerin takimini herkese dusmen edilmedimi?
- Yoneticinin kendi teknik direktorunu MEDYA araciligiyla elestirdigi takim nerede var? Boyle rezillik olurmu?

Daha cok sey vardir. Bunlar simdi aklima gelenler. Atay Aktug yonetimi profesyoneldi. Bir Jun olayi yuzunden gitti. Bunlar Borsayi kullaniyorlar. Yok borsa bunlari zorluyormus falan filan. Demekki isi bilmiyorsun. Artik dunyada buyuk kulupler hep borsaya giriyor. Demekki birseyler var bu borsa isinde degilmi? Beceremiyorsan gideceksin hikaye anlatmiyacaksin.

Trabzonspor, Trabzon insanindir, trabzonspora gonul verenlerindir ve Trabzonundur. Oyle tasinmasi gerek yok bilmem Istanbula gitmesi gerek falan filan. Bunlar Hikaye. Trabzon Trabzonsporu tasiyacak buyukluktedir. Bu is yoneticilikten gecer. Insanimiz is Trabzonspora gelince duygusal oluyor. Yonetici bunu bilecek ve buna gore soz soyliyecek. Bu yuzden suanda calisan ve az konusan bir baskan gerekli Trabzonspora. Sen icraat yapma. 10 Milyonluk futbolcu alacam de sonrada lafindan don. Yok dengeler mengeler. Sanki Musampayi alip dengeleri bozmadi. ONdan sonrada hikaye anlat; MHK, Haluk Ulusoy falan filan.

erol-61
09.12.2007, 00:09
ya nedeyim uşaklar ÜZÜNTÜMDEN NE YAZACAĞIMI BİLEMEYRUM
kendisini öyle severdum öyle severdumki sevgimden .................... GELIYDİ.

boşluğu siz doldurun YAZAMAYRUM

Erdem Keser
09.12.2007, 00:24
İnşallah bir an önce bu başlıkta kapanırda bizde hem malum şahıstan hemde başlık yığınından kurtulmuş oluruz.

Cem Balcı
09.12.2007, 00:33
İnşallah bir an önce bu başlıkta kapanırda bizde hem malum şahıstan hemde başlık yığınından kurtulmuş oluruz.

inş inş.en kısa zamanda oda olur inş.:)

Great White
09.12.2007, 00:36
Beklediğim gibi oldu..

Sadri Başkan varsa Albayrak falan hak getire:)

#10 Fietra
09.12.2007, 01:08
Nuri Albayrak'a her ne kadar başarılı bir yönetim gösterememiş olsa da,Trabzonspor'a yaptığı hizmetlerden dolayı ve bu kongre sürecinde birliktelik adına aday olmamasından ötürü teşekkür ediyorum.

vse61
09.12.2007, 01:25
en kötü başkan güle güle.. gülmeden de gidebilirsin.. git de...

bosver.sene
09.12.2007, 01:37
İşte Trabzonspor’un mali gerçekleri!

Trabzonspor'da yönetime gelecek başkanı neler bekliyor? Genel Kurul'u kazanacak aday, göreve gelir gelmez hangi sorunları çözmek için uğraşacak. Bordo mavili camia Trabzonpor'u şampiyon yapacak bir yönetim beklerken, aslında çözülmesi gereken farklı sorunlar var.

Traboznppor'da 15 Aralık Cumartesi günü yapılacak Genel Kurul için 3 isim adaylığını açıkladı. Ancak şu ana kadar adaylardan hiçbirisi Divan Kurulu'na resmi müracaatlarını yapmadı. Adayların listelerini tam olarak oluşturamamalarından dolayı sıkıntı yaşanıyor. Camia yönetime gelecek adayın artık takımı şampiyon yapmasını isterken, adayları düşündüren konuların başında ekonomik gerçekler geliyor. En basitinden başlayarak en önemli ekonomik konulara doğru sorunları sıralayacak olursak, ortaya çıkan tablo, göreve gelecek başkanın işinin hiçte kolay olmadığını gözteriyor.

Erdem EROL
Ligtv.com.tr
HABER MÜDÜRÜ

İŞTE MALİ TABLO
Trabzonspor kulübünde profesyoneller dahil olmak üzere yaklaşık 180 kişi çalışıyor. Çalışanların aylık ödemeleri toplamı 500 bin YTL civarında. Mevcut yönetim personel giderlerini düzenli olarak ödedi. Gelecek yönetimin Aralık ayı personel gideri olarak 500 bin YTL ödeme yapması gerekiyor.
Futolcuların maç başı alacakları 8 maçlık periyotlar halinde yapılıyor. Mevcut yönetim futbolcuların en son Ağustos ayı maaşları toplamı 400 bin YTL alacaklarını banka hesaplarına yatırdı ancak Eylül, Ekim, Kasım ve bu ay sonu itibariyle 4 aylık peşinatların ödenmesi gerekiyor. Buda yeni yönetimi bekleyen 3.5 milyon YTL (3.5 trilyon Llira) civarında bir rakam ediyor.

BAŞKAN NURİ ALBAYRAK’IN ALACAĞI
Genel Kurul’da aday olmayacağını açıklayan Nuri Albayrak’ın şu ana kadar kulübe verdiği rakam 9 milyon 860 bin YTL (9 trilyon 860 milyar Lira.) Buda yeni yönetimin ödemesi gereken bir rakam.

Nuri Albayrak yönetİmi 2005 Aralık ayında göreve geldiği zaman önceki yönetim alacakları olan 1 milyon 800 bin doları, kongre öncesinden 20 Şubat tarihine çek yazarak tahsil etmişlerdi.
Kulübün akaryakıt istasyonu ihalesinden kaynak elde ettiği ve bayrak parası olarak adlandırılan rakamsa 9 milyon 175 bin dolar (artı KDV). Ancak mevcut yönetim akaryakıt istasyonu işletmesi için ihale yapmadı, bunu yeni gelecek yönetime bıraktı. Yeni gelecek yönetimin ihale etmesiyle akaryakıt istasyonundan yıllık işletme bedeli olarak 1.5-2 milyon dolar arasında bir gelir bekleniyor.
Akaryakıt ihalesini kazanan firmayla dün itibariyle resmi işlemler tamamlandı. Pazartesi günü itibariyle kulübün kasasına akaryakıt istsyonu ihalesini kazanan firmadan 9 milyon 175 bin dolar (artı KDV) gelecek. Başkan Nuri Albayrak’ın alacağı bu rakamdan ödendiği taktirde kasa çok az bir artıyla yeni yönetime devredilecek. Ama ödenmesi gereken borçlar var.
TEMETTU KONUSU
Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş. olarak 2005 yılında halka açılan kulüp, hisselerin yüzde 25’ini satarak 25 milyon dolar civarında bir para kasaya kondu. Ancak halka arz garantili temettulu olarak gerçekleştiği için, yıllık 5 ila 7 milyon YTL (5-7 trilyon Lira) arasında bir rakam kar payı ödemesi yapma zorunluluğu oluştu. Yani ileriye dönük 25 yıl hesaba katıldığı zaman ödenmesi gereken toplam rakam 140 trilyon lira civarında ediyor.
Nuri Albayrak yönetimi 2005 yılı Aralık ayında göreve geldi. 5 Ekim 2006'da 6 trilyon liraya yakın bir temettu ödemesi yaptı. 2007 yılında ödenecek olan rakamsa 6.7 milyon YTL. (6.7 trilyon lira.) Bu rakamın 2007 yılı için ödeme tarihi 20 Aralık. Yani genel kurulun 5 gün sonrası. Yeni yönetimin ilk etapta bu rakamı ödemesi gerekiyor. Bu ödeme anlaşma gereği 1 gün bile ertelenemiyor.
TRANSFER BÜTÇESİ
Nuri Albayrak yönetimi Ocak ayında yapılacak transferler için bütçeye 5 milyon YTL (5 trilyon Lira) ödeme koymuştu. Ersun Yanal’ın verdiği liste doğrultusunda transfer çalışmalarını tamamlayan Nuri Albayrak yönetimi, ara transfer dönemi için 2 yabancı futbolcuyla ön protokol imzaladı. Yeni yönetim mevcut yönetimin kulüp adına protokol imzaladığı 2 yabancı futbolcuyu alırsa 6 Ocak’a kadar peşinatlarını ödemek zorunda. Ayrıca mevcut yönetim 3’ü Türkiye’de, 1’i yut duşında olmak üzere 4 ümit milli takım futbolcusuylada anlaşma sağladı. Yeni yönetimin 6 oyuncuyu alması durumunda 5 trilyon lira bir rakamı ödemesi gerekiyor. Adaylar göreve geldikleri taktirde Ersun Yanal'la yola devam edeceklerini açıkladıkları için, hocanın istekleri doğrultusunda transferleri gerçekleştirecek olmalarından ve anlaşmaların da yapılmış olmasından dolayı bu ödemeleyi yapmaları kaçınılmaz gözüküyor.
Çözülmesi gereken mali konular alt alta sıralandığı zaman ortaya çıkan mali tablo, 20 milyon YTL. (20 trilyon Lira) Yani Trabzonspor’da Genel Kurulu kazanacak adayın bir anlamda cebinde 20 trilyon lira sıcak parayla gelmesi gerekiyor.

Dua edin de ALBAYRAK bu vermis oldugu paraları istemesin. Zira istedigi takdirde , borsa ve ALBAYRAK a ödenecek para 15 trilyonu bulacak. Zaten gelecek yönetim sıcak para sıkıntısı cekecek . ALLAH Albayrak'ı bizlere aratacak .

"Gelen gideni aratır"

bosver.sene
09.12.2007, 01:40
Beklediğim gibi oldu..

Sadri Başkan varsa Albayrak falan hak getire:)

Albayrak aday olsaydı Şadri Şener aday olmazdı . Benim şahsi görüsüm budur . TMSF ile bası dertte olan bir adayı ALBAYRAK her türlü saf dısı bırakırdı.

Albayrak'ın aday olmaması da kendi sağlığı acısından iyi Trabzonspor acısından kötü olmustur. Mali tablomuz bozuktur. Ve stadı ondan baskasıda yapamayacaktır.

Ayrıca yapılacak olan stada Albayrak'ın istediği isim verilmesse ayıp olacaktır.

(Şahsi görüslerimdir . Tesekkur ederim )

bosver.sene
09.12.2007, 01:43
Bu başlıkta çok yorum yaptım ama merak ettiğim bir şey bu ...

Mevcut baskanımız aday olmayacak . O halde Ersun Yanal görevde kalacakmı ? Benim bildigim Yanal Albayrak'tan baskası ile çalısmam" dedi .

Yeni yönetime cok ağır yük binecek . Allah sabır versin .

bosver.sene
09.12.2007, 01:50
Hizmetleri :

* Benzinlik Projesi ,
* Marcelinho (Kendi parası ile aldı , Satısından gelen parayı hibe etti . )
* Stad projesi basladı.
* Fatih Tekke'nin satılması (En büyük hizmettir . Türkiye'den yurt dısına giden en pahalı transferdir. )
* Musampa transferi ( Hoca yüzünden oynayamamıstır. Yönetim vazifesini ypmıstır. )
* Cebinden vermis oldugu 10 TRİLYON !
* Hic bir ödemenin aksamaması ( Prestij )

Ve tek yanlısı da Haluk Ulusoy'suz!

denizgrsy
09.12.2007, 01:58
Trabzonspor'u küme düşürmeye aday bir başkandan kurtulmak güzel.
ne maddi ne manevi tek bir taş koymadığı gibi götürdükleri yanına kalsın ! görmedik o yüzden ''yedi'' dersek günahların en büyüğünü işlemiş oluruz,kul hakkına girer...ama ortada bazı sayılar var , sen Fatihi 7 milyon euro ya sat,Stephanovdan 3 milyon dolar kar ettik de , Marcelinho dan biraz para kazan .... yerlerine toplam maliyeti 2 milyon doları aşmayan topçular al...sonra da 50 MİLYON YTL borç açıkla ??? bu nedir ? biri bizle kafamı buluyor yoksa bunlar bizim bilmediğimiz bi yere ''gömü'' mü koydular kötü günler için !

neyse hayırlısı oldu...

keles76
09.12.2007, 02:17
Hizmetlerinden dolayi tesekkur ederiz daha sonra tekrar gormeyi sahsim adina istiyorum artik tecrube kazandi aradaki zamanda takimi yakindan takip edip kendine ihtiyac oldugu anda goreve tekrar talip olmasini ve yarim kalan islerini bitirmesini dliyorum.Tesekkurler baskan

bosver.sene
09.12.2007, 02:39
Hizmetlerinden dolayi tesekkur ederiz daha sonra tekrar gormeyi sahsim adina istiyorum artik tecrube kazandi aradaki zamanda takimi yakindan takip edip kendine ihtiyac oldugu anda goreve tekrar talip olmasini ve yarim kalan islerini bitirmesini dliyorum.Tesekkurler baskan

Elbet bir gün dönecek.. O dönmesse onun yegeni gelir.

Mstfa Gnydn , Nuri Albayrak , XXXXX ALBAYRAK neden olmasın :)

Mayls
09.12.2007, 09:10
Dönsün dönsün. Isleri yarim kaldi. Hala Süper Lig'teyiz.

Albayrak Trabzonspor'a tecrübe kazanmasi icinmi secildi? Baskanlik yapmasi icin secildi. Malesef bir baskanligini göremedik. Tecrübeyi 12 yil baskanlik yaptigi IBB'de kazansaydi.

Çetin
09.12.2007, 10:16
küme düşürmeden gitmesi büyük isabet oldu, ayrıca artık koyun gibi bir kişinin peşinden gitme zihniyetini ne zaman bırakcağız merak ediyorum. neden her zaman "birilerinin" gelip bizi her zaman kurtarmasını bekliyoruz? sıkışınca paralı başkan, başarı gelmediği zaman sistem oluşsun, sistem oluştuğu zaman yok başındaki gitsin... düşünmeye başlamadıktan sonra bir milyar yılda geçse herhangi bir şekilde başarı gelmez. burdaki başarı sözüyle şampiyonluğu falan değil hayattaki herhangi bir engeli aşmayı kastediyorum. umarım ben çok yanlış düşünüyorumdur da burdaki kimi düşünceler son derece doğru çıkar.

Great White
09.12.2007, 10:31
Albayrak aday olsaydı Şadri Şener aday olmazdı . Benim şahsi görüsüm budur . TMSF ile bası dertte olan bir adayı ALBAYRAK her türlü saf dısı bırakırdı.

Albayrak'ın aday olmaması da kendi sağlığı acısından iyi Trabzonspor acısından kötü olmustur. Mali tablomuz bozuktur. Ve stadı ondan baskasıda yapamayacaktır.

Ayrıca yapılacak olan stada Albayrak'ın istediği isim verilmesse ayıp olacaktır.

(Şahsi görüslerimdir . Tesekkur ederim )

Vay anasını beee..

O yüzden mi son dakikaya kadar bekledi bekledi ve tam da Sadri Başkan' ın adaylığını açıkladığı günün ardından aday olmayacağını açıkladı..

Ne garip tesadüfler bunlar böyle:rolleyes:

Albayrak' ın aday olmaması kendi sağlığı açısından nasıl bir sonuç doğurur bilemem ama benim ruh sağlığım açısından çok hayırlı olduğunu söyleyebilirim:)

Eğer gerçekten de bir stadyum yapılırsa o stadyuma dediği dedik, sözünde durmayı bilen, masaya yumruğunu vurabilen ve Trabzonspor gibi bir kulübün başkanlığını yaptığının farkında olabilen bir adamın adı verilmelidir. Ama Sn. Albayrak bu kriterlere hiçbir özelliği ile uymadı, uyamadı maalesef..

Bunlar da benim görüşlerimdir.. Teşekkürler:)

Yavuz Hasan
09.12.2007, 10:44
aday olmamasina sevindim
ama keske aday olsaydi
kaybetmesi beni daha cok sevindirirdi

Travelair
09.12.2007, 11:13
Darılırım aday olmazsa, yazık kulübü ne hale getirdi

LazAnisT
09.12.2007, 11:38
Aday olsa iyi olurdu.Uzak ara kendini başkan yapan kongre üyelerinin ona olan tepksininide anlamış olurdu.

Canİlker
09.12.2007, 11:48
tribün gelirlerini şehit ailelerine bağışlamasından sonraki 2. doğru kararı

Berat
09.12.2007, 11:51
Mustafa Günaydın ve Nuri Albayrak.. O sülale "Trabzonspor nasıl yönetilmez??"in dersini verdi.. Aynı sülaleye mensup olup ta başkanlık hayalleri kuranlara şimdiden geçmiş olsun.. (Anladın sen onu :) )

marlalı apo
09.12.2007, 12:02
trabzonun inşallah bu yönetimden kurtuluşu olur bu zatı muhterem gitmeden trabzonun hiç bir maçını izlemicem dedim ve izlemedim ama oruç bitiyor yensekte yenilsekte TRABZONSPOR luyuz
eski günlerin ve yeni yönetimin şerefine Kuuuuuuuuuurtuuuuuuuluuuuuuuyoruuuuuuuuuuz

shipbroker61
09.12.2007, 13:19
hem kendisi hem de camiamiz icin hayirli olsun.... yonetenlerin dogru veya yanlis yaptiklarini tarih belirler derler ama ister tecrubesizlik, ister beceriksizlik, isterseniz de sanssizlik diyelim albayrak ve yonetimi yaptiklarindan cok yapmadiklari veya yanlis yaptiklariyla hatirlanacaklar gibime geliyor....

secimi oncesindeki surecten itibaren karsi olsam bile, mesaisini harcadigi ve birseyler (sonuca ulasmasa bile) yaptiklarindan dolayi tesekkur etme ihtiyaci hissediyorum. o donemlerde parali/guclu baskan diye basbas bagiranlara TS nin kurtulusunun bu olmadigini yasatarak gostermesi bile onemlidir bence.... bedeli biraz agir oldu ama tecrube de boyle birsey herhalde.... okuyarak, dinleyerek edinilmiyor.... bizzat yasayip ceremesini cekmek gerekiyor ornekde goruldugu uzere.....

coskun0661
09.12.2007, 15:20
allahıma şükürler olsun aday olmadı:alkış:

bosver.sene
09.12.2007, 15:24
Vay anasını beee..

O yüzden mi son dakikaya kadar bekledi bekledi ve tam da Sadri Başkan' ın adaylığını açıkladığı günün ardından aday olmayacağını açıkladı..

Ne garip tesadüfler bunlar böyle:rolleyes:

Albayrak' ın aday olmaması kendi sağlığı açısından nasıl bir sonuç doğurur bilemem ama benim ruh sağlığım açısından çok hayırlı olduğunu söyleyebilirim:)

Eğer gerçekten de bir stadyum yapılırsa o stadyuma dediği dedik, sözünde durmayı bilen, masaya yumruğunu vurabilen ve Trabzonspor gibi bir kulübün başkanlığını yaptığının farkında olabilen bir adamın adı verilmelidir. Ama Sn. Albayrak bu kriterlere hiçbir özelliği ile uymadı, uyamadı maalesef..

Bunlar da benim görüşlerimdir.. Teşekkürler:)

Onların birbiri ile görüsmedigini nereden biliyorsun ?

Sacit
09.12.2007, 15:28
Bak ne kadar da üzüldüm şimdi :D

futbol nasıl yönetilir öğrende gel,öyle sadece satmak ile bu işler olmuyor,satmayıda beceremiyor yaa neyse :mad:

tsiraa29
09.12.2007, 16:32
ailede hiç sevilmez albayrak.. olmazsa olmasın

Fatih Öztürk
09.12.2007, 16:33
3,5 sene önce albayrağın topkapıdaki yazıhanesine babamla beraber gitmiştim.kendisi babamın ofta kuran kursunda aynı ranzada 5 senelik arkadaşı.rahat bırakırlarsa başkan olacağım stad şampiyonluk yaşatacağım demişti.en büyük korkumda beni siyasetle başkan oldum yıpratması yaparak soğutmaları demişti.harfiyen öyle oldu.yanında durmayı beceremedik.

DeAgLeMaNyAq
09.12.2007, 16:46
Bende keşke aday olsaydı da boyunun ölçüsünü alsaydı diyordum ama böylede fena olmadı hayırlısı... :)

Great White
09.12.2007, 21:18
Onların birbiri ile görüsmedigini nereden biliyorsun ?

Görüşüp görüşmediklerini sen de ben de bilmiyoruz zaten..

Kaldı ki görüşmüş olsalar bile ne görüştüklerini de bilemeyiz..

Dolayısı ile bu olasılıkların hiçbirisi seni haklı çıkarmaz..

Eğer işimiz olasılıklara ve hayali fantazilere kaldıysa benim de hayal gücüm oldukça geniştir:)

Binlerce farklı senaryo çıkarabilirim bu kargaşadan;)

Adem Erdoğan
09.12.2007, 21:25
keşke aday olsaydı.rezil olurdu seçimde bi daha yanaşmak aklından bile geçmezdi.

zafer_holo
09.12.2007, 21:29
laaa ne kadar güzel daaa kurtalacaz pisliklerden yavaş yavaş belkii adam gibi biri gelir de yok be kardeşim sadridende bir bok olmaz adamlar para vermeye değil almaya geliyorlar sankii nasıl iştur habu kardeşim yaaa

Tevfik Kılıç
09.12.2007, 21:30
İsabetli bir karar almış kendisini kutluyorum.

Serkan Bozyiğit
09.12.2007, 21:43
kafasına bişey mi düştü acaba ne oldu??? çok şaşırdım bi yandanda çok sevindim

balli_kuymak
09.12.2007, 22:09
takıma yaptıgı en büyük hizmet olur...

Fatih Öztürk
10.12.2007, 00:02
yahu arkadaşlar trt'nin teleteksinde okudum demin.ASLAN TİRGİL adında bir iş adamı trabzonspor başkanlığına aday olduğunu acıklamış.

İleli
10.12.2007, 07:19
aday olmamasi bile nasil yansidi takima :)..

magicyattara
10.12.2007, 09:38
Burda Albayrakın aday olmasını isteyen kimse yokta,dünkü maçta taraftar grupları tekrar aday olması yönünde pankart açıp,tezahürat yaptılar.Çok şaşırtıcı.
Ulan sayitoğlu senin işlerindir bunlar.Bırak adamı gitsin bildiği işi yapsın.

tstutkusu
10.12.2007, 09:57
Gaziantep maçında Avni Aker'de Başkan Nuri Albayrak adına tezahurat yapılmış Başkan bizi bırakma diye. Birde açılan pankartı gördüm. Yazık, hemde çok yazık. Kim bunlar? Amaçları nedir? TS tarihinin en kötü, en disiplinsiz, en zarar veren yönetime kalsın diyen bir grup TS taraftarı neyi amaçlayabilir? Bunlar olsa olsa başka takım taraftarıdır veya Nuri Albayrak'ı hala İstanbul B.Belelediye başkanı zannediyorlardır.
Bakınız takımımız ne halde ve bu hale düşürenlere BIRAKMA BİZİ diyorsunuz. Bu yönetime söylenebilecek ilk söz YETER ARTIK, BIRAKIN VE ARDINIZA BAKMADAN GİDİN demektir. Başkan ve yönetimi olmadan daha iyi yönetilirdi TS.
Bu yönetime gitme demek taraftara saygısızlıktır, TS tarihine ihanettir.

Faik Yılmaz
10.12.2007, 10:12
Gaziantep maçında Avni Aker'de Başkan Nuri Albayrak adına tezahurat yapılmış Başkan bizi bırakma diye. Birde açılan pankartı gördüm. Yazık, hemde çok yazık. Kim bunlar? Amaçları nedir? TS tarihinin en kötü, en disiplinsiz, en zarar veren yönetime kalsın diyen bir grup TS taraftarı neyi amaçlayabilir? Bunlar olsa olsa başka takım taraftarıdır veya Nuri Albayrak'ı hala İstanbul B.Belelediye başkanı zannediyorlardır.
Bakınız takımımız ne halde ve bu hale düşürenlere BIRAKMA BİZİ diyorsunuz. Bu yönetime söylenebilecek ilk söz YETER ARTIK, BIRAKIN VE ARDINIZA BAKMADAN GİDİN demektir. Başkan ve yönetimi olmadan daha iyi yönetilirdi TS.
Bu yönetime gitme demek taraftara saygısızlıktır, TS tarihine ihanettir.

Dün maraton tribünde maç izliyordum deniz tarafında idim. Maçı izlerken etrafada göz gezdiririm. Kolunda görevli yazısı olan bir kişi elinde pankartla arkama geldi. Dedimki heralde seyircilerin olduğu yerde pankart açmalk yasak heralde açılan pankartları topluyor.

Sonra bıyıkları yeni terlemiş 16-17 yaşlarında 3 genç ona yaklaştı elindeki pankartı açıp millete göstermeye başladılar. Pankartta " Albayrak bizi ortakların eline bırakma " yazıyordu. bir pankart daha açtılar. Ankara merkezli yönetim istemiyoruz. Çocukların haline acımakla birlikte çok sinirlendim. Bu basit oyunlar kime ne fayda sağlayacaktı. Merak ettim.

Derken Albayrakın kefili olduğu Ahmet Şahin her maçta yaptığı hatalardan ölümcül bi tanesini daha yaptı. Hme kırmızı kart gördü takımı 10 kişi bıraktı hemde Ceyhunun çıkmasına nedne oldu. Ve Antep in atakları yığın yığın gelmeye başladı. Takımın durumu içler acısıydı. yedek klübesine baktım. Tolga çıkınca ancak Tayfunu koyacak bir kadro idi bu. Gol yedik takımı toplaryacak kimse yok kadroda.

Derken 2. golü yedik. sinirimden ağladım nednese. Bağırdım o pankart açanlara " şimdi açın dedim pankartınızı pankartınızı görmek istiyorum " bağırmaktan sesim kesildi.

gariban 3-5 gencin eline pankart tutuşturup hala onu seviyormuş gibi gösterip altınada Trabzon taraftarı diye göstermek zavallılıktır. Tarfatarın % 80 inden fazlası sizi istemiyorken bizim adımıza nasıl pankart açarsınız....

Mustafa
10.12.2007, 10:17
Ben Albayrak'ın aday olmasını istiyorum.Olsun ve taraftarların onu ne kadar sevdigini bizi bırakmasını isteyip istemedigimizi kongrede görsün.