PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Risp Kenti Terketti!

ilhan
03.12.2007, 16:02
Risp kenti terketti!

Gençlerbirliği yenilgisi sonrasında morallerin bozuk olduğu Trabzonspor'a bir darbe de Risp'ten geldi! Uzun süredir takıma bir katkısı olmayan Risp, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle kenti terketti.

Trabzonspor'a 2.5+1 yıl opsiyonlu kontratı olan Risp 4 aylık alacağının ödenmediği gerekçesiyle kenti terk etti. Sırra kadem basan İsveçli defans oyuncusunun, kulübe konu hakkında fax çektiği de belirtildi.

2005 / 2006 sezonu başında Göteborg takımından Gençlerbirliği'ne transfer olan ve 1,5 yıl sonra Trabzonspor'a imza atan İsveçli futbolcu, uzun süren bir sakatlık geçirmiş ve bu nedenle takıma faydalı olamamıştı.

Bu sezon sadece 16 eylülde Avni Aker Stadı'nda oynanan Ankaragücü maçında sonradan oyuna giren Risp, sadece 32 dakika sahada kalmıştı.

31 Mayıs 2009 yılına kadar sözleşmesi olan futbolcunun, Trabzonspor'a 3 milyon YTL'ye imza attığı kaydedilmişti.

Kaynak : Ajansspor

-----------------

Trabzonspor'a Risp şoku

Trabzonspor'a bir darbe de Risp'ten geldi... Geçen sezon devre arasında Ayman'la birlikte Gençlerbirliği'nden transfer edilen Lars Fredrick Risp, alacaklarının 4 aydır ödenmemesi nedeniyle Trabzon'dan ayrıldı.

2006-2007 sezonunun ara transfer döneminde Gençlerbirliği'nden transfer edilen Lars Fredrick Risp, Trabzonspor'a transferinin üzerinden bir ay geçmemişken Gaziantepspor'a oynanan Fortis Türkiye Kupası karşılaşmasında sakatlanarak sezonu kapatmış, bu sezon başından beri de sadece Trabzonspor'un Ankaragücü ile oynadığı karşılaşmada 32 dakika forma giyebilmişti. (Ligtv.com.tr)

Ahmet Faruk
03.12.2007, 16:04
O da kurtardı kendini...

bordoylamavi
03.12.2007, 16:06
eder tabi szymek falan boşuna kaçtı

Nebiye
03.12.2007, 16:07
Amaninnnnnn gerçek mi bu?
O da mı ?

ilhan
03.12.2007, 16:08
Yabancı futbolcuların bu tavırları ileride izleyeceğimiz yabancı transfer politikasını olumsuz etkileyecektir.

Külünkoğlu
03.12.2007, 16:09
Kaynak nedir arkadaşım ?

Burçak
03.12.2007, 16:09
bizden kaçanlarla ve gönderilenlerle güzel bi takım yapılabilirdi aslında.

Mustafa Önal
03.12.2007, 16:10
yolu açık olsun. kulubüde oturmaktan sıkıldı ne yapsın. gidip biraz kayak falan yapsın isveçte.

Kasım Hilal
03.12.2007, 16:12
Kaç maç oynamış yahu..
Ne alacağı?

Ömer TOPAL
bir klup kurucam TRABZONKAÇAKLARISPOR damgamı vururum lige be

Burçak
bütün haber ajanslarında varmış haber
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20071203/risp_kenti_terketti.html

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=310284

ÖzGür Ayar
03.12.2007, 16:13
1 milyon euroluk ziyadogan kazigi. Allah belani versin ziya daha ne diyim. her yerde cikiyoz karsimiza.

Fatih
03.12.2007, 16:13
ersun da kadroda düşünmüyodu zaten hayırlısı olsun bi yabancı kontenjanı eksildi

diğer yandan aklıma şu geldi 4 aydan beri ödemem yapılmaması ilginç

ilhan
03.12.2007, 16:14
Kaynak nedir arkadaşım ?

Başta akıl edemedim ama düzenledim konuyu Metin Abi.

Kaynaklarıyla beraber.

TSezgin61
03.12.2007, 16:16
yönetim istifa!!!!

H.Emre
bizden kaçanlarla ve gönderilenlerle güzel bi takım yapılabilirdi aslında.

Az kaldı olacak. xxx yerinede biri giderse tamadır. Sanki Yattara gibi.

Petkoviç

EmrahEren Stepanov Risp Murat Ocak

xxxx Szymek Marce Musampa

Tekke Ersen

Şu anki kadromuzdan bütün mevkiler itibariyle milyon kat daha üstün bir takım.

buyukkaptan
oh oh işe yaramayanlar yavaş yavaş dökülmeye başlıyor darısı tomas junun başına onuda kacırırız inşallah

Hekimoğlu
4 aydır para alamıyor demek.1 senedir yatıpta para alamadığı için kenti terkediyorsan defol git 32 dakika oynayıp alacaklı çıkıyorsun.

KUTADGU
Taraftardadır suç taraftarda..
Başka neden aramayın..

Ah seni gidi taraftar seni...

isaret parmagi
03.12.2007, 16:17
sende git takımı baştan kuracaz zaten

TSezgin61
03.12.2007, 16:19
iyi yaa elden ciksinlar, yabancilar zaten gidecekti

Hekimoğlu
03.12.2007, 16:19
2 trilyonluk bir kazık daha hayırlı olsun.ne de olsa para bol paralı başkanımız sağ olsun.

sarman61
03.12.2007, 16:20
Bir bakıma iyi oldu bir bakıma kötü. Parasını alamayıp gitmesi transfer yaparken futbolcuların aklına soru işaretleri getirecektir. Gerçi galatasaray daha beterini yapmıştı. Bizim durumumuz onun kadar kötü değildir. İyi oldu oynamıyordu gönderilecek futbolcular arasındaydı. Kendinden gitmiş oldu.

Gökçebey
03.12.2007, 16:24
3 milyon YTL, vay be.

Erdem Keser
03.12.2007, 16:25
Taraftardadır suç taraftarda..
Başka neden aramayın..

Ah seni gidi taraftar seni...

kesin taraftardadır yada kenttedir..

Cengiz Çubukcu
03.12.2007, 16:25
ne olursan olsun bizim açımızdan kötü puan..bu kadar kötü şeyin üzerine bir bu eksikti diyesi geliyor insanın ..oturup sözleşmeyi karşılıklı feshedemiyorlar mıydı?

UğuR
03.12.2007, 16:28
Konuya açıklık getirir misiniz lütfen?

Geriye kalan parasını FİFA yoluyla alabilecek mi? yoksa Trabzon Spor un kasasından daha para çıkacak mı?

Cabri61
03.12.2007, 16:28
zaten gönderilecekti,iyi oynamıyordu büyük olasılıkla takasta kullanılacaktı.
Bir de parasını alamadığı gerekçesiyle gitmesini Rispe yakıştıramadım.Yönetim sakat olduğunda paranı ödeyecez demişti.

Külünkoğlu
03.12.2007, 16:33
Ya sırası mı şimdi en azından şu kongreyi bekleseydi.. :)

OLCAY ÇAKIR
03.12.2007, 16:36
sözleşmeler 1+ olmalı.
Riske girmeye değer.

kaçma konusu,kaçırılma konusu,itme kakma konusu,baskı konusu ayrıca irdelenmeli.

zeleka
03.12.2007, 16:38
ziya dogan kazigi vs vs vs okuyor duruyorum ya arkadaslar ersun yanal bunu niye oynatmiyor halen hic sordunuzmu kendinize ha iyi ftubolcu degil vs vs vs ya ne diyeyim size artik ozaman en iyisi araklispordan 11 kisi alalim takimada oynatalim su gune kadar iki kurusumuzla alacagimiz futbolcular bu kadar olursa ozaman disaridan niye aliyoruz birakalim artik bu bos sevdayi kendi genclerimizle cikalim oynuyalim yeter yahu yeter... gercekci olalim artik ya.

Vakfikebirli
03.12.2007, 16:41
Üzülmemek elde degil. Deniz bitmistir...

Erdem Keser
03.12.2007, 16:41
ziya dogan kazigi vs vs vs okuyor duruyorum ya arkadaslar ersun yanal bunu niye oynatmiyor halen hic sordunuzmu kendinize ha iyi ftubolcu degil vs vs vs ya ne diyeyim size artik ozaman en iyisi araklispordan 11 kisi alalim takimada oynatalim su gune kadar iki kurusumuzla alacagimiz futbolcular bu kadar olursa ozaman disaridan niye aliyoruz birakalim artik bu bos sevdayi kendi genclerimizle cikalim oynuyalim yeter yahu yeter... gercekci olalim artik ya.

Başlatacan Ersun Yanalına..Adamın iki lafından biri Ersun Yanal...Ayağı kayıp düşse sebebi Ersun Yanal ..

Tansu Onur Erdoğan
03.12.2007, 16:42
4 aydır para alamıyor demek.1 senedir yatıpta para alamadığı için kenti terkediyorsan defol git 32 dakika oynayıp alacaklı çıkıyorsun.Adamın hakkı kardeşim isteyecek tabiki bu adam keyfinden sakatlanmadı
bu adamın sakatlıgı 1 yılda sürebilirdi 1 yıl cebinden mi yasicaktı bu adam

insaf yaniiii adama parasını vermezsen adamda bedavadan gider bonservis alamazsın uefa da koli koli dosyan olur
Trabzonspor bu tip olaylar yüzünden karizması zedelendi

zeleka
03.12.2007, 16:43
Başlatacan Ersun Yanalına..Adamın iki lafından biri Ersun Yanal...Ayağı kayıp düşse sebebi Ersun Yanal ..

bana niye kiziyorsun!!!(ben olsaydim oynatirdim);)
ersun yanal oynatsaydi diyorum niye oynatmadi sakatlikdan kurtulmadimida oynatmiyor isin icinde baska seylermi var vs vs vs soruma cevap alamadikca soruma devam edecegim...

Koray
03.12.2007, 16:45
düz koşu yapmak çok yormuş garibanı demek ki...

Fatih
03.12.2007, 16:46
20 milyon euroluk ribery kaçtı bu memleketten :D

Ayşe Aygün
03.12.2007, 16:46
Kaçan kaçana,satılan satılana sonumuzu allah iyi eder inş.Ama bir tek Nuri kaçmıyo.Oda gemiyi en son terk edecek herhalde. :)

Fatih
03.12.2007, 16:47
Kaçan kaçana,satılan satılana sonumuzu allah iyi eder inş.Ama bir tek Nuri kaçmıyo.Oda gemiyi en son terk edecek herhalde. :)

nuri kaçmıyo çünkü batan geminin malları değerli olur:D

zeleka
03.12.2007, 16:48

evet batan gemilerde oldugu gibi kapntan gemiyi terk etmez ,ama bu terk etmiyecek batan gemi ile batacak gidecek derinliklere!!!
su buyuk projeyide bir hal etsin bak nasil gemiyi terk edip gidecek..

eys_61
03.12.2007, 16:49
Risp arkasından ah vah edilecek bir futbolcu değil açıkcası ama Risp'le (ve niceleriyle) birlikte giden prestijimizi nasıl geri kazanacağız bilemiyorum.

ilhan
03.12.2007, 16:49
Konuya açıklık getirir misiniz lütfen?

Geriye kalan parasını FİFA yoluyla alabilecek mi? yoksa Trabzon Spor un kasasından daha para çıkacak mı?

Uğur abi çok iyi noktaya değinmişsin.

Umarım Fifa'ya gitmeden halledilir konu. Yoksa Fifa'nın Ersen Martin, Musampa örnekleri önümüzde.

Hüseyin RİZELİ
03.12.2007, 16:53
defolsun gitsin.

Kaya
03.12.2007, 16:55
Kulübün sicili gittikçe kabarıyor...

Erdem Keser
03.12.2007, 16:57
bana niye kiziyorsun!!!(ben olsaydim oynatirdim);)
ersun yanal oynatsaydi diyorum niye oynatmadi sakatlikdan kurtulmadimida oynatmiyor isin icinde baska seylermi var vs vs vs soruma cevap alamadikca soruma devam edecegim...
Yahu arkadaş sana mı soracak oynatıp oynatmayacağını..Sen olsan oynatırsın..ne kadar zaman bu oyuncularla vakit geçirdin,kaç kere antrenmana çıktında ezbere laf olsun ve sırf eleştri olsun diye iki lafının birinde hocaya laf atmaya çalışıyosun..Emin ol atamıyosunda,eleştirmeye çalışıyosun ama komik oluyosun...

Ali Yerlikaya
03.12.2007, 17:02
Risp adina sevindim bence cok kaliteli ve iyi bi oyuncu ama nedense kiymetini bilmiyor.
Yönetim in parasini ödemedigi söyleniyor, dogru olduguna da inancim cok nede olsa ilk vakamiz olmicak bu isi bilmez tayfalariylan.

Travelair
03.12.2007, 17:03
Bir tazminat daha. Bu kulüpte muhasebe ile ilgilenenler ne iş yapar? Yöneticiler ne iş yapar? Allah sizi bildiği gibi yapsın

ÖzGür Ayar
03.12.2007, 17:08

ersun yanal oynatmiyorsa demekki bu ziyanin kazigidir. bunu kendi kendimize niye soralim. sen bi kendine sor niye oynatmiyor? ha bide risp iyi futbolcu degil diye niye araklidan 11 kisi aliyoruz? arakli ingiltere premier ligi takimimi ?

mutluhayri
03.12.2007, 17:11
utanıyorum artık!!!! :(

Ünyeli Murat
03.12.2007, 17:17
Bu Risp denen topçu bozuntusu 20 seneyi aşan yanlış transfer politikamızın son örneği. inşallah yeni gelecek olan yönetim bunlardan ders alır. yoksa bunlar , omuzlarda karşılayıp daha sonra ajanslardan kaçtığını öğreneceğimiz ne ilk nede son topçu müsvetteleri olacak...

zeleka
03.12.2007, 17:19
ersun yanal oynatmiyorsa demekki bu ziyanin kazigidir. bunu kendi kendimize niye soralim. sen bi kendine sor niye oynatmiyor? ha bide risp iyi futbolcu degil diye niye araklidan 11 kisi aliyoruz? arakli ingiltere premier ligi takimimi ?

araklidan degil istersen malatya dan her hangi bir klupden alalim olay para da degilmi paran varsa dunyanin en buyuk yildizlarini getirelimde dert edindigimiz dertden kurtulalim risp super bir futbolcu degildide geldiginde onu hava alaninda neden ciceklerle vs vs vs lerle karsiladik paramiz yok ozaman biz onu bunu sunu bunu alana kadar kendi tarlamiza bakalim gerisine degil varsa paramiz olmazdi 60 milyon euro borcumuz...

zeleka
03.12.2007, 17:21
......................

UğuR
03.12.2007, 17:22
rİSP in Trabzon Spor a tavsiye edene, Onu transfer edene kızın arkadaşlar.

Adam zorla mı Trabzon Spor a geldi?

Şimdi daha önemlisi bu vakitden itibaren, Trabzon Spor un kasasından para çıkacak mı çıkmayacak mı?

Kazım Uzunboy
03.12.2007, 17:29
ya en önemlisi takımımızın adı kirlenio yaa gerisini boşwerin bu yönetim bizi batırmaktan başka bişe yapmıo ki ! ersen in gittiği takıma yapılanlardan sorada rezil olmştk yavaş yavaş adımız daha kötüye gidio

Emre B.
03.12.2007, 17:31
Szymek, Musampa şimdi de Risp.Bu yönetim takımın itibarını çok bozdu.İki sene de 3 yabancı futbolcu kaçırdık.Hangi futbolcu buraya gelmek ister?

Erkut Ay
03.12.2007, 17:33
bu durumlarda kimse yönetimsel sorunu irdelemiyor maalesef direk şehir camia suçlu düşürülüyor kasıtlı olarak Trabzonspor bu dönem büyük yaralar almıştır bu pervasızlığa son verilmeli.....

Cem Balcı
03.12.2007, 17:37
helal olsun risp sonuna kadar iste paranı çatır çatır all...bu adam daha iyileşmedimi?neden hala oynatılmıyor?sonuna kadar haklıı.bide böle berbat bi takımda hem para almicak hemde yedekmi beklicek.

F.Levent Yavuz
03.12.2007, 17:38
Takım elden gidiyor! Kongre hemen yarın toplansın ya da yönetime bir kayyum atansın.

Bartuğ13
03.12.2007, 17:40
bir kuş daha özgürlüğüne uçtu.yetti artık ben de terkecedem ya.

Mehmet Fatih Yavuz
03.12.2007, 17:43
kesin şehirden işkillenmiştir..
sosyal hayatı problemlidir.
arkadaşı yoktur..

ama sakın yönetimin falan kabahati var demeyin..

sorun şehirde..
kesin kesin...

hiç araştırmaya gerek yok..
bizde bu şehir varken herkes kaçar yahu..

karatasof
03.12.2007, 17:48
Bu kaçışı kime yazacağız peki.Malum Simeki ZD'a yazmıştık ancak bunuda o zata mal etmek olmaz.Demekki buda Ersun Yanal'a yazılacak.ZD Simek'i ancak altı ayda kaçırabilmişti Ersun Hoca daha gelişinin ayında futbolcu kaçırtmaya başladı.Ben bu işin sonunu pek hayır görmediğimi söylemekle beraber yinede Allah Hayırlısını versin temennisinde bulunayım.

Koray
03.12.2007, 17:50
arkadaşı yoktur..

sorun şehirde..
kesin kesin...

fatih abi ironi mi yapıyosun yoksa ciddimisin bu söylediklerinde ??

Samet Yildirim
03.12.2007, 17:52
fatih abi ironi mi yapıyosun yoksa ciddimisin bu söylediklerinde ??

ironi yapiyor:D:Dben öyle algiladim:D

İskender
03.12.2007, 17:53
Oyunculuğuna ne derseniz deyin bunların hepsi bir kenara,
İmajımız hiç iyi durumda değil...
Kaçan kaçana takımdan, bunların hepsi notumuza kara bir leke gibi yapışıyor...

Murat GENEL
03.12.2007, 18:02
Ersun hocanın istemedikleri tek tek gidiyor :p takımdan göndermek için ugraşmasına gerek yok

Mert67
03.12.2007, 18:04
şu yönetim zamanında takım bir yoluna girmedi ve hala destekleyenler var.

ilhan
03.12.2007, 18:21
Ersun hocanın istemedikleri tek tek gidiyor :p takımdan göndermek için ugraşmasına gerek yok

Olay Fifa'ya intikal ederse gelecek olan yönetimin başını ağrıtır. Bu bir çözüm değil. Onlar tek tek gitmemeli. Transfer sezonunda mâkul bir fiyata satabiliriz.

asikaplan
03.12.2007, 18:25
hepimiz risp iz :D

Mehmet Fırat
03.12.2007, 18:26
Bundan sonra bize yabancı oyuncu zor gelir!

Remzi
03.12.2007, 18:27
Bu kaçışı kime yazacağız peki.Malum Simeki ZD'a yazmıştık ancak bunuda o zata mal etmek olmaz.Demekki buda Ersun Yanal'a yazılacak.ZD Simek'i ancak altı ayda kaçırabilmişti Ersun Hoca daha gelişinin ayında futbolcu kaçırtmaya başladı.Ben bu işin sonunu pek hayır görmediğimi söylemekle beraber yinede Allah Hayırlısını versin temennisinde bulunayım.

fakat Szymkowiak başka nedenlerden dolayı gitti.Risp Parasını alamadığı için!!!

Mehmet Fırat
03.12.2007, 18:29

Cidden, Risp'in Ersun Yanal yüzünden kaçtığına inanıyor musun? Yoksa yönetim yüzünden mi gitti? Risp'in parasını Ersun Yanal mı veriyor?

Punisher-61
03.12.2007, 18:32
Rezil olduk yine..gelen kaciyor.. ne olacak halimiz

Ünyeli Murat
03.12.2007, 18:32
arkadaşı yoktur..

sorun şehirde..
kesin kesin...

evet en büyük kabahat yönetimin tabiki , nedeni de , bu tip topçu bozuntularını sırf transfer yapmak ve "birilerini" memnun etmek için büyük paralar karşılığında transfer etmekdir...

BDiler61
03.12.2007, 18:33
ziya doğanın getirdiği adamlardandı aymanla celalettinde kaçsa süper olur valla

Mehmet Fırat
03.12.2007, 18:36
ziya doğanın getirdiği adamlardandı aymanla celalettinde kaçsa süper olur valla

Bizim yönetim, Celaleddin, Ayman gibi "kazma"ların parasını tıkır tıkır öderken, onların kaçması biraz zor gibi gözüküyor. Olan da yetenekli ama parasını alamamış oyunculara oluyor.

Bülent Bayraktar
03.12.2007, 18:45
elden kaçan kaçıncı oyuncu saymayı başarabildiniz mi.?
açıkçası bn saymaya cesaret edemedimi..!

helal olsun

irfanb
03.12.2007, 18:47
Kim istedi de vermedik. Evde kalacagindan mi korktu? Ne diye kaciyor ki ? :)

coskun0661
03.12.2007, 18:54
kacan kacana... ee yonetım yerse futbolcunun parasını oda kacar tabii. .güle güle risp senı hıc özlemeyecegim

blacksea6134
03.12.2007, 18:55
ya bole bise gormedim ben hayatimda: trabzon a oyuncular kacmak icin geliolar sanki... trabzon daha oyuncularina bile sahip cikamio. arkadaslar bu solicegim aci ama gercek: ts artik 4 buyuklerden DEIL! bunun kanitida iste bu terkedisler... baska hangi takimda var bole bise????????????????????????????????????????

Travelair
03.12.2007, 18:58
Ne olacak? Nasıl olsa Trabzonspor tazminatı öder. Bundan sonra gelecek yabancılar bunları örnek gösterip ya gelmez ya da 2 3 katına garanti paraya ve kazık sözleşmelere gelirler. Yöneticilerin umurunda mı? Onlar yine gerim gerim göbeklerini fora edip etrafa hava basmaya, pişmiş kelle gibi sırıtmaya devam ederler

Koray
03.12.2007, 19:01
ya bole bise gormedim ben hayatimda: trabzon a oyuncular kacmak icin geliolar sanki... trabzon daha oyuncularina bile sahip cikamio. arkadaslar bu solicegim aci ama gercek: ts artik 4 buyuklerden DEIL! bunun kanitida iste bu terkedisler... baska hangi takimda var bole bise????????????????????????????????????????

insanın sinirleriyle oynama bas git işine :)

AKSOY_61
03.12.2007, 19:11
inanmak istemiyorum ya.
nedir bu başımıza gelenler bizim

AKSOY_61
03.12.2007, 19:16

her takımın başına gelebilir böyle şeyler
gs dende ribery kaçmıştı.
anelka haftalarca geri dönmemişti.

adamlar rezil olmuşlardı.ama küçüklük veya büyüklük muhabbeti açılmamıştı.

hadi onu bırak bi takımın büyüklüğüne bakmak için öyle 1..2 senelik defterine bakılmaz

bu yönetimin gidip yeni gelecek yönetimnde akıllı transfler yapıp ligin 2. yarısında tepeyi zorlayamayacağı ne malum

Gamze
03.12.2007, 19:24
Gider ayak yeni bir darbe...

Evet evet İoni abi haklısın, bu yönetim birilerini memnun etmek için - bizi yani taraftarı- transfer yaptı, sırf biz mutlu olalım diye değil mi? Ya ya... (!)

Bu kadar da zorlama bir şekilde yönetimcilik yapılmaz yahu...Biraz da canı yananların tarafını tutun artık.

Nedir bu acıdan zevk hali?

Yetti be arkadaş...Düşsünler artık yakamızdan.

asikaplan
03.12.2007, 19:24
gidebilir hakkıdır bende paramı alamasam bende giderdim şidmi eskiye dönelim şampiyon olduğumuz zamanlar kadromuzda yabancı varmıydı ilk şampiyonluğumuz sırf türk futbolcular sonrakiler türk futbolcularla oldu yabancıya güvenmek nerden çıktı allah aşkına yabancı futbolcu trabzon hayatına alışamaz alışması zor istanbula alışabilir istanbul takımlarında rahat oynayabilir ama trabzonda zor hem maddi hem manevi bize kökeni trabzon olan oyuncular lazım ozaman ancak şampiyonluğa inanılır bu gidşle sadri şenerde bişey yapamaz hazı yıldızda hacısalihoğluda tbmmde :D kimse bişi yapamaz oyuncular kendilerine bedenleride ruhlarına ruhlarıda takıma inanacak ki şampiyon olabilileim önce trabzonlu olucak bırakın yabancı sevdasını boş iş bunlar

Zafer Fidan
03.12.2007, 19:25
Yönetim simdi Alpayi getirirse hic sasirmayin!!! Kölnde kadro disi zaten:eek:

Mehmet Fatih Yavuz
03.12.2007, 19:27
birilerini memnun etmek için mi rispi aldılar??
yoksa ZD yi memnun etmek için mi??

marceyi satarken taraftara mı sordular??
taraftar marcenin satılıp para bozdurur gibi ayman-ceyhun-risp üçlüsünün alınmasından yanamı tavır koymuş??

allah allah..

ben bu sayfaları okuyordum o sırada..

hiç öyle bir eğilim görmedim..

Ünyeli Murat
03.12.2007, 19:30
Biraz da canı yananların tarafını tutun artık.

Nedir bu acıdan zevk hali?

.

ne yazıkki canı yananlar bu sonu istedi yada öyle olmasına müsade ettiler , yani hoşlarına gitti de diyebiliriz buna...

Gamze
03.12.2007, 19:35
Abi Allah aşkına bu adam seçildi bir şekilde, ama bu ızdırabını çekmak zorunda olduğumuz anlamına mı gelir? Kulübü ona tahsis ettik ne yaparsa yapsın demek midir? Sesimiz çıkmayacak, artık tüm haklar onun demek midir? Onlar rezil ettikçe kendimiz ettik kendimiz bulduk diyip susup oturacak mıyız?

Umut tacirleri, tüccar zihniyetliler, beceriksizler... Değiller mi?

Kimin hoşuna gidiyormuş ayrıca? Kandırılanların mı? Yoksa dinazorların mı? Kandırılanla çoğunlukta, lütfen bu denli acımasız olmayın...

Yahu hırsızın hiç mi şuçu yok demezler mi adama?

Mehmet Fatih Yavuz
geçin efendim bu felsefi tavırları..

albayrak vaatte bulunur. vaat vermesinin sebebi taraftar olur. taraftar bunu istiyor die vaatte bulunmuş..
vaatleri tutamayınca da sorumluluk taraftarın ???

bu kadar zorlama bir yorum olmaz..

yönetim hata yapar, sebebi taraftar olur.

allah allah??

bu zihniyet acaba sivas maçında sahaya atlayan aklından zoru olan şahısların sorumluluğunu yüklemişler mi yönetime.??
insanları sinir küpü haline getirdi patladı millet o zaman..

zorla zorla, bahane bul..

beceremedi, sözünü tutamadı, içine etti..

neyi zorlamaya uğraştığınızı anlamadım ki??

Cem Balcı
kaçan kurtuluo.en iyisini yapıyolar.

Ünyeli Murat
03.12.2007, 19:39
birilerini memnun etmek için mi rispi aldılar??
yoksa ZD yi memnun etmek için mi??

marceyi satarken taraftara mı sordular??
taraftar marcenin satılıp para bozdurur gibi ayman-ceyhun-risp üçlüsünün alınmasından yanamı tavır koymuş??

allah allah..

ben bu sayfaları okuyordum o sırada..

hiç öyle bir eğilim görmedim..

sorun sadece risp değil , ne demek istediğimi sanırım sizde biliyorsunuz . o sadece 20 yılı aşkın bir süredir hemen hemen her yönetimin yaptığı yanlış transfer politikalarının bir örneği. aynı zamanda biz taraftarların da yönetimleri bu şekilde yönlendirmemizin ürünü...

balli_kuymak
03.12.2007, 19:39
ALLAH belasını versin bu yönetimin...

Ünyeli Murat
03.12.2007, 19:44
geçin efendim bu felsefi tavırları..

albayrak vaatte bulunur. vaat vermesinin sebebi taraftar olur. taraftar bunu istiyor die vaatte bulunmuş..
vaatleri tutamayınca da sorumluluk taraftarın ???

bu kadar zorlama bir yorum olmaz..

yönetim hata yapar, sebebi taraftar olur.

allah allah??

bu zihniyet acaba sivas maçında sahaya atlayan aklından zoru olan şahısların sorumluluğunu yüklemişler mi yönetime.??
insanları sinir küpü haline getirdi patladı millet o zaman..

zorla zorla, bahane bul..

beceremedi, sözünü tutamadı, içine etti..

neyi zorlamaya uğraştığınızı anlamadım ki??

bu yazdıklarına başka bir başlık altında cevap yazdım , isterseniz oradan takip edebilirsiniz...

EmrahYalçınalp
03.12.2007, 19:53
Nihayet kaçanlar içinde vasat bir adam oldu...

o sadece 20 yılı aşkın bir süredir hemen hemen her yönetimin yaptığı yanlış transfer politikalarının bir örneği.

Sadece aklında sadece daha önce çalıştırdığı takımlarda dan-dun oynayıp topu kaleden uzaklaştıran, rakibe dalan ne kadar futbolcu varsa hepsini aklına yazıp gittiği takımlara peşinde götüren biriyle ondan medet uman yönetimin transfer politikası örneği. 20 yıla falan yayarsak içlerinden Şota'lar, Abdullah'lar, Tolunay'lar, Ogün'ler, Osman'lar, Vugrinec'ler çıkar...

Selçuk Demircioğlu
03.12.2007, 19:58
ben de kaçabilsem keşke..bu aralar canım çok fena kaçmak istiyor..ama malum kaçsak da kurtulamıyoruz..kanımız da dolaşıyor bu sevgi..insan kendinden kaçabilir mi....

highlander
03.12.2007, 20:00
Kendi kendimizi rezil ediyoruz,devre arasında nasıl transfer yapacağız bu kadar kötü bir görüntüyle merak ediyorum.

İ.Öztel
ALLAH sonumuzu hayır etsin. tarihimizde bu kadar rezalet üst üste gelmemişti.

Erkut Ay
evet en büyük kabahat yönetimin tabiki , nedeni de , bu tip topçu bozuntularını sırf transfer yapmak ve "birilerini" memnun etmek için büyük paralar karşılığında transfer etmekdir...
hocam bu özel işaretlediğiniz kimler oluyor bu adam abarttığınız derecede bir futbolcumudurki dediğiniz birileri (çözemedim)sevinsin eğer taraftar diyorsanız yalnış yorumluyorsunuz taraftar mutlaka transfer bekleyecektir Trabzonsporun tepesindeki isimlerde Transfer yapmak zorundadır kimi getirdiği kendi basiretsizliklerine bağlı........

Harun
03.12.2007, 20:16
En basit bir işletmede bile alacağını tahsil edemiyorsan gider yetkili birileri ile görüşüp çözüm yolları ararsın.Risp, yönetimdeki beceriksizliliği ve acemiliği görünce çareyi kaçıp gitmekte bulmuştur ve bence de iyi yapmıştır.
Hemen hemen her sezon bir çok değişik olaydan dolayı fifalık olan ve çoğunu kaybeden bir kulup için bu olayın vereceği zarar daha da büyük olacaktır.
Risp alacağını takır takır alır,geri de dönmez.Polanya,Brezilya,İngiltere derken artık İsveç'ten de oyuncu alamayız.Dünya haritası bizim için gitgide küçülüyor.Trabzonspor küçülmüş çok mu?

Ünyeli Murat
03.12.2007, 20:19
Nihayet kaçanlar içinde vasat bir adam oldu...

Sadece aklında sadece daha önce çalıştırdığı takımlarda dan-dun oynayıp topu kaleden uzaklaştıran, rakibe dalan ne kadar futbolcu varsa hepsini aklına yazıp gittiği takımlara peşinde götüren biriyle ondan medet uman yönetimin transfer politikası örneği. 20 yıla falan yayarsak içlerinden Şota'lar, Abdullah'lar, Tolunay'lar, Ogün'ler, Osman'lar, Vugrinec'ler çıkar...

tabi bunalara abdullah , vugrineç , osaman şota gibi topçuları örnek gösteremeyiz ama bunların sayıları da 20 yıllık sürede bir elin parmağını ya geçer yada geçmez.

ama ben size örnekleri saymaya kalksam yazdıklarım kadar unuttuklarım bile sizin verdiğiniz örnekleri defalarca katlar ..

işte size bir kaç örnek ;

groh , paff , petranoviç , çukiç , yuri , viktor , olsen , cambpell , lange , yançev , recep , fethi vs vs vs vallaha şimdilik aklıma bunlar geldi dostum isterseniz aklıma geldikçe devam edebilirim...

Cem Balcı
03.12.2007, 20:23
ben de kaçabilsem keşke..bu aralar canım çok fena kaçmak istiyor..ama malum kaçsak da kurtulamıyoruz..kanımız da dolaşıyor bu sevgi..insan kendinden kaçabilir mi....

aynen öyleee.bende tam söz veriyorm kendime yeter artık die,ama dayanamıyorm dayanamıyorum...yine ts yine tss...

Emorfo
03.12.2007, 20:27
Neden evi terketmiş şiddetli geçimsizlikten mi :)

Sakatlığından sonra forma şansı bulamamıştı, bu başarısızlıkta sadece o değil takımdaki kimseye para ödenmemeli. Yönetimde gidici zaten futbolcuları da yanlarına alsınlar hep birlikte terk etsinler Trabzon'u.

EmrahYalçınalp
03.12.2007, 20:28
groh , paff , petranoviç , çukiç , yuri , viktor , olsen , cambpell , lange , yançev , recep , fethi vs vs vs vallaha şimdilik aklıma bunlar geldi dostum isterseniz aklıma geldikçe devam edebilirim...
Pfaff, Yuri ve Olsen iyi adamlardı. Hele Yuri, tepeden tırnağa topçuydu. Sakatlık vs pek bırakmadı yakasını ama golleri ve asistleri bol bir adamdı. Petranoviç ve Victor da şu an bizde oynarlardı. Durum şu an için çok daha vahim yani... Cambpell gibi iyi olan ama tutmayan transfere de razıyım. Siz atlamışsınız, ben devam ederim... Ülgen vardı mesela fb'den, Misse Misse, Tetteh, Cafer vs... Ama bunlar zaten Türkiye'deki ortalama transfer başarısı içindeki durumlar. Bu dönemlerde bu kötü adamları aldığımızda hiç kepaze olmamıştık. Mesele bu... Misse Misse'ye gülmüştük yahu, nerden buldular bunu diye... Şimdi Ömer Rıza gol atacak diye "Umut'la" bekliyoruz! Aradaki fark subjektif olamayacak kadar açık. Her zaman kötü transferler yapılıyordu, ama ilk kez iyi transfer yapılmadı, hatta bunlar gönderildi ve kötü adamlar alındı. Bundan doğrudan başkanı ya da yönetimi suçlamıyorum. Kabahatleri büyük ama ZD'a güvenmek kadar...

Atalay
03.12.2007, 20:29
Bu olaydada taraftar suçlu!!Böyle başı bozuk kevgir yönetim ne gördüm nede işittim!!Rispte fifaya başvurur Trabzonspora dava açar ve kazanır!!

Ey iş bilmez kevgir yönetim bu kadar hatayı ve zararı senden bu çamia sormassa bu camiayada sizin gibi hakkımı helal etmiyorum!!

Bu takımın ve bu kulünün başından gitmeden önce bütün yaptıgınız zararları cebinizden bir ödeyin!!

Sonra tek tek ev ev trabzon halkından özür dileyin ey basiretsizler!!

Mehmet Fırat
03.12.2007, 20:39
Risp, ister iyi ister kötü futbolcu olsun, bu şekilde gitmesi hiç hoş değil. Bazı arkadaşlar "kurtulduk" gibi şeyler yazmışlar. Eğer satmış olsaydık kurtulurduk belki ama böyle bedavaya gidince üstelik tazminat davası da açarsa, biz değil o kurtulmuş oluyor.

Muhammed KOÇ
03.12.2007, 21:03
böyle giderse bize bakan yabancı oyuncularda çok cidii olumsuz önyargı olacak.ilerde 11 de 11 türkle oynariz artik..

blacksea6134
03.12.2007, 21:10
insanın sinirleriyle oynama bas git işine :)

gercekler acidir ama gercektir maalesef...( fazla yoruma gerek yok)

oskanonur
03.12.2007, 21:13
Giden veya gitmek isteyen topculari boyle bir tercih yapmaya yonelten nedenleri tartismadigimiz surece ve bu ortamı hazırlayan kisleri cezalandirmadigimiz surece (tabiki demokratik cercevede) biz daha cok isme dayalı baslik acariz.

Koray
03.12.2007, 21:13
gercekler acidir ama gercektir maalesef...( fazla yoruma gerek yok)

sana gerçeklerinle mutluluklar o zamn...

Fatih Öztürk
03.12.2007, 21:18
demekki yabancı oyunculardada ruh kalmamış.hem oynama yat aşağı hemde peşin para al yok öyle bişey.gecen ay 7 milyon ytl tüm futbolcuların transfer taksitleri yatırıldı.asparagas bir haberden başka bir şey değil bu..
mutlaka başka bir sebebi vardır.devre arasıda yaklaşıyor!
anadolu takımlarından teklifler almıştır.futbolcunun bahanesi cok olur.50 tane rispi bi tayfun coraya değişmem.

blacksea6134
03.12.2007, 21:30
sana gerçeklerinle mutluluklar o zamn...

iyi dileklerinden dolayi tesekkur ederim...

Cafer Bulur
03.12.2007, 21:34
rispin gidisi böyle olmamaliydi.eger yazildigi gibi 4 aydir parasini alamadiysa, bu yönetime yakisti dogrusu.diger taraftan 8 aydir topa ayagini vurmayan bir futbolcunun bunu yapmasi ise rispe yakismadi.devre arasina kadar sabredip bir sekilde anlasip gidebilirdi.zaten kadroda düsünülmüyordu.bizim bu saatten sonra alacagimiz yabanci futbolcuda yetenek kadar karakter aramamiz da gerekecek.szymkowiak,musampa,risp karakterli cikmadilar.umarim bundan sonra gerekirse bütün yabanci hakkimizi kulanmayiz.cünkü yillardir yabanci oyunculardan bize bir fayda gelmedi.aklimda kalan cyzio ve sota var sadece.

maskeli61
03.12.2007, 21:35
risp gibi bir adamın bile degerini bilemedik tam bir futbolcu harcama kulubü olduk ama hata yönetimin her zmanaki gibi tüm hepsine eyvallah dedik az kaldı kurtulacaz...

TSezgin61
03.12.2007, 21:35
ya huzur olmayan yerde yabanci futbolcu kalirmi, tabiki hayir. onlar huzur ve paraya bakar. gerci burdaki para konusu biraz bahanedir, yani huzur olmadigi icin gitmistir.

gri_gokkusagi
03.12.2007, 21:36
babasının yanına gitecek. sırada sen varsın 99 celo

Muhammed KOÇ
03.12.2007, 21:37
evet abi huzur yok bi kere takımda.bakın gs de song'a.adamı kovsan gitmeyecek.çok mutlu bahtiyar topunu oynuyor..

pReN@_61
03.12.2007, 21:38
Allah sonumuzu hayır etsin ne diyeyim...

şu ceLLo da kaçsa keşke

Great White
03.12.2007, 21:38
Kesin Ziya Abisinin yanına gitmiştir..

Varlığı farkedilmiyordu zaten, yokluğu da ferkedilmez..

Yabancı kontenjanı için önemli bir kazanç..

Futbol adına ise önemsiz bir kayıp..

Alptuğ
03.12.2007, 22:04
bu zamana kadar durması yanlıştı zaten gönderilecekti

Sefa Murat Dokuz
03.12.2007, 22:08
risp belki ii deildi ama diğerlerinden iiyiydi

TSigalko
03.12.2007, 22:34
Başka oyuncu kaçmadan yönetim bir an önce değişmeli.Trabzon'da bir yönetim sorunu olduğu apaçık ortada.Albayrak yönetimi inşallah değişir.

lazooo28
03.12.2007, 22:39
en azindan kontenjanimiz biraz bosalmis olur

hüseyin1975
03.12.2007, 22:54
REZALET!

Baska söylenecek birsey yok.....

trabezonda
03.12.2007, 22:56
Yazik oldu!
Su mevcut kadroda bence defansta oynayabilecek gücte bir oyuncu. Ama sakatliktan sonra kendini bir türlü toparlayamadi.
BU Yabancilar Trabzondan nicin kaciyor ki yaw??? Yoksa adamlar Kuzey Irak`a girecegiz diye mi korkuyorlar :) :) :)
Yabanci oyuncular Trabzona zaten zor iknalar sonucu geliyor. Bunu Yönetici agabeylerimiz hep söylüyorlar....
Yönetimimizde sagolsun imaj adina yapabilecegi negatif ne varsa yapiyor.
Bence devre arasina kadar bu takimda bir yabanci kalmaz :) :) :)

trabzonsporumuz henüz bir aciklama yapmadi galiba. Bekleyelim görelim

Cem Balcı
03.12.2007, 22:57
gitmesine sebep olan bu yönetimdir.şimdi uğraşsın geri getirmeye...oda musampa gibi geçici bi lisans çıkarttırır oynar bi takımda.bizde federasyona yazdıklarımızla kalırız.

Nytre
03.12.2007, 23:10
bu yönetimimiz zamanında futbolcuların bile kulübe itimatı kalmadı ve kulübümüzün itibarını iki paralık etti bu yönetim.

yazıklar olsun basiretsiz yönetimlere!
bunları SANDIĞA GÖMELİM!

HAYRETTİN
03.12.2007, 23:23
Transferi bastan yanlışmıs zaten 3 milyon hayret parayı kendi ceplerindenmi vermişler acaba

Emirhan Makul
03.12.2007, 23:29
inşallah kendine takım bulur onla uğraşmayalım sonra daha yeni topçular alacağız

Remzi
03.12.2007, 23:51
Trabzon'da Risp açıklaması
Trabzonspor Yönetim Kurulu toplantısı bu akşam yapıldı. Toplantıya, daha önce katılacağı açıklanan Başkan Nuri Albayrak katılmazken, Albayrak'ın hasta olduğu için Trabzon'a gelemediği öğrenildi.

Bu arada yönetim kurulu toplantısında kongre öncesi önemli kararlar alınmazken, Gençlerbirliği müsabakası sonrasında 2 günlük iznin ardından Trabzon'a dönmeyen Risp ve Tomas Jun hakkında açıklama yapıldı.

Yönetim Kurulu adına iki futbolcu için açıklamada bulunan Mali Sayman Emin Kahraman, "Gaziantespspor karşılaşması hazırlıklarına başlayan takımda Risp izinsiz olarak çalışmada yer almadığı için kendisiyle ilgili noter tespiti yaptık. Kulübümüze bir yazı gönderen İsveçli sporcumuz kararına gerekçe olarak alacaklarını gösterdi. Bugün itibariyle kulübümüzün Lars Fredrik Risp'e hiçbir borcu bulunmuyor" dedi.

Öte yandan Tomas Jun'un kulübe başvurarak ligin devre arasına kadar izin talebinde bulunduğu, yönetimin de bu futbolcuya izin verdiği açıklandı.

Tomas Jun da parasını alamadığı gerekçesi ile idmana çıkmamıştı. Buna göre Tomas Jun'un, 31 Aralık 2007 tarihine kadar izinli sayılacağı açıklandı.

Hüseyin Çümen
04.12.2007, 01:06
giderse gitsin hiç beğenmiyordum kendisini

Fatih BALTA
04.12.2007, 02:15
Olan olmuş,zaten Ersun hoca da kendisini kadrosunda düşünmediğini belli etti.
Şimdi elimizden geldiğince en az zararla Risp i değerlendirmeliyiz.

İleli
04.12.2007, 03:00
imajimiz zedeleniyor simdi rispin vatandasina teklif goturduk diyelim adam rispe sormazmi nasil biryer diye musampaya stepanova juna sormazlarmi?

sarman61
04.12.2007, 08:08
Bugüne kadar Trabzonsunus kimseye borçlu kalmamıştır. Her futbolcu alacağını muhakkak almıştır biraz geç olmuştur ama almıştır. Olaya birde bu pencereden bakmak lazım. Ekonomik olarak en zor dönememiz de bile paralarını aldıysalar. Neden şüphe ile baksınlarki dimi.

Faik Yılmaz
04.12.2007, 08:12
Tayfubub Erdinç in oynadığı kadroda yedek kalıyorsa bide parası verilmiyorsa gider kardeşim....

Benim anlamadığım hadi Ziya Doğan sevmiyordu bazılarınıda Ersun Hoca neden oynatmadı onu....

Cyzio
04.12.2007, 08:29
Tayfubub Erdinç in oynadığı kadroda yedek kalıyorsa bide parası verilmiyorsa gider kardeşim....

Benim anlamadığım hadi Ziya Doğan sevmiyordu bazılarınıda Ersun Hoca neden oynatmadı onu....

Üstadım bu ne şiddet :D? Sinirden parmaklarınız dolanmış...

Faik Yılmaz
04.12.2007, 08:32
Üstadım bu ne şiddet :D? Sinirden parmaklarınız dolanmış...

Abey hızımı alamadım bariyerlere bindirdim :)

Rispin gitmesinide kaçan kurulur diye bi deyim var ona göre değerlendiriyorum

littlebighorn
04.12.2007, 08:44
Bugüne kadar Trabzonsunus kimseye borçlu kalmamıştır. Her futbolcu alacağını muhakkak almıştır biraz geç olmuştur ama almıştır. Olaya birde bu pencereden bakmak lazım. Ekonomik olarak en zor dönememiz de bile paralarını aldıysalar. Neden şüphe ile baksınlarki dimi.
Bunu Tayfun' a, Hüseyin' e , Gökdeniz' e belki anlatırsın da İsveçli Risp'e anlatamazsın. Kurumsal bir kulüpte günü gününe bankaya yatırırsın. İyi yabancı oyuncu oynatabilmek için de herşeyden önce kurumsal olman lazım.

temel_yilmaz
04.12.2007, 08:48
paralarını tıkır tıkır aldıkları dönemde trabzonspora sayısız başarılarmı kazandırmşlar paralarını tıkır tıkır alırkende ruhsuzdular üzülmedim tek üzüldüğüm nokta 3 trilyon verilerek anlaşılmış bu adamla yazık çok yazık bu kimsenin cebindeki parası değil trabzonsporun parası bugün başarılı kulüplere bakın çoğunun bütçesi bu para malum takımlar hriç

TheRapZoNe
04.12.2007, 09:50
Sehri terk etmek moda oldu..

Erdem Keser
04.12.2007, 10:26
Sporcularımızdan Tomas Jun kulübümüze başvurarak ligin devre arasına kadar izin talebinde bulundu. Çek oyuncumuzun bu talebine karşılık kendisine gereken izin verildi. Buna göre Jun, 31 Aralık 2007 tarihine kadar izinli sayıldı.

Kaynak:Resmi Site

Jun'da gitti sayılır:)

Rıza ÇOLAK
04.12.2007, 10:47
Yahu yönetim kulubümüzün Rispe herhangi bir borcu yoktur açıklaması yapıyor. Biz daha parasını alamadığı için gitti diye yırtınıyoruz. Bence de böyle olmamalıydı ama bu bal yapmayan arıdan da kurtulmalıydık. Bence de ZD kazığı bu bize. Sakatlığı bahane.Bi adam bir yılda iyileşip top oynayacak hale gelmezmi...
Dün akşam Tempo Tv de "Trabzonspor Nasıl Şampiyon Olur" diye bir tartışma Programı vardı. Sanıyorum tekrar programıydı. Orada eski bir yönetici Yalnış hatırlamıyorsam İsmet Ayyıldız dı... O dönemde 24 yaşında klübe Mazhar AFACAN ın desteği ile yönetici olduğunu, takıma tranfer yapmak için yugoslavya ya birisini göndererek Lukiç diye birisini alması için yetkilendirdiğini, akabinde ulusal basında bjk nın lukiç in işini bitirmek üzere olduğu şeklinde haberler çıkması üzerine alel acele tranferi bitirdiklerini, (buraya dikkat) daha sonra ise aldıkları topçunun yalnış adam olduğunu, asıl almak istedikleri Lukiç in orada kaldığını,üstüne üstlük adam ile birlikte hadziç diye bir kalecinin bonus olarak geldiğini, üstüne üstlük hocanın diğer üç kaleci arasından Hadzici beğenerek ilk onbire aldığını söyledi. bakın şimdi yalnış transfer politikalarına....

Harun-61
04.12.2007, 11:04
Oyunculuğuna ne derseniz deyin bunların hepsi bir kenara,
İmajımız hiç iyi durumda değil...
Kaçan kaçana takımdan, bunların hepsi notumuza kara bir leke gibi yapışıyor...

.........:o

Kalkinmali
04.12.2007, 11:28
yazik..! Risp'in kendisi bilir... ama yazik! Hepimize! Camiamiza yazik! Arkadasin dedigi gibi leke birakiyor bu yonetim!

Kasım Hilal
04.12.2007, 11:34
fenere kadar yolu var...
Ulan adam iki maç oynamadı çuvalla para alıp gidiyor..
Allah Allah!

Osman Yavuz
04.12.2007, 11:54
Ziyan'ın en büyük kazıklarından birisidir bu Risp.Toplasan 3 maçı yok adamın ama buna karşın bize maliyeti 3 milyon ytl gibi astronomik bir ücret.Yazık bu yönetime.Ziya'ya bu kadar güvenirsen olacağı budur.

Hekimoğlu
04.12.2007, 11:55
uefa yakında futbolcu transfer etmemizi yasaklayabilir.bu kaçıncı.

Adem ÖZER
04.12.2007, 12:28
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Risp'in Trabzon'dan ayrılarak yanlış yaptığını söyledi... Bordo-Mavili ekibin yöneticisi şunları söyledi:http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Baturoğlu, yaptığı açıklamada, geçen cumanın, Risp'e yapılması gereken ödemenin son günü olduğunu belirterek, ''Kendisiyle bir görüşme yaptık.
'Pazartesi ödeme yapılırsa problem olur mu' diye Risp'e sorduk. O da sorun olmayacağını söyledi'' dedi.

Risp'in parasının dün hesabına yatırıldığını ifade eden Baturoğlu, ''Buna
rağmen bu hareketi yapmış olması affedilecek bir olay değil. Şu anki mevcut yönetime karşı başarısız imajı uyandırmak için bir şeyler yapılmak istenmeye mi çalışılıyor bilemiyorum'' diye konuştu.

Risp'in geçirdiği sakatlık sonrasında 6 ay 16 gün sahalardan uzak kaldığını
anlatan Baturoğlu, şöyle devam etti:

''FİFA, böyle durumlarda kulüplere 6 ay sözleşmesinin uzaması konusunda hak veriyor. Ancak biz böyle bir şey yapmadık. Bu süre içinde de alacaklarını ödedik. Sadece maaşlarından kaynaklanan bir borcumuz vardı ona. Risp, kulübe bir yanlış yapmıştır. Kulübün hakları sonuna kadar savunulacak. Sonuçta biz parasını dün yatırdık. Gerekirse cuma günü de alacağını yatırırdık, ama aramızda iyi niyet görüşmesi oldu. Senaryoyu önceden kurmuş gibi oldu. Fırsatçılık yapıldı.''

FİFA'nın, kurallar gereği öncelikle futbolcunun tercihinden yana karar
verdiğini kaydeden Baturoğlu, ''Kulüplerin de menfaatini göz ardı etmiyor. Masum görünüşte olan insanlar bize bunu yapıyor. Verilecek karar süreç gerektiriyor.

40-50 gün içinde FİFA, karar verecek. İkinci yarı kendine bir yer bulacak.
Türkiye'deki kulüpler nasıl yaklaşır bu konuya bilmiyorum'' diye konuştu.

TOMAS, FREİBURG YOLCUSU
Baturoğlu, Tomas Jun'un ise izin alarak Trabzon'dan ayrıldığını ifade ederek, ''Kendisi bize forma şansı bulamayacağını ve gitmek istediğini söyledi. Biz de 31 Aralıka kadar bu futbolcuya izin verdik. Tomas, Almanya'nın ikinci lig takımlarından Freiburg takımıyla idmanlara çıkacak'' dedi.

İyi niyetle davranan her futbolcunun yanında olacaklarını ifade eden
Baturoğlu, Jun'a gerekli kolaylığı sağlayacaklarını belirtti. Baturoğlu, futbolcularına günü geçmiş hiçbir ödemelerinin kalmadığını, Gökdeniz'e ise daha önce performansına bağlı bir iyileştirme yaptıklarını kaydetti.

ALBAYRAK'I İKNAYA UĞRAŞIYORUZ''
Baturoğlu, kulüp başkanı Nuri Albayrak'ı olağan genel kurulda yeniden aday
olması için ikna etmeye çalıştıklarını belirterek, ''Şu ana kadar ikna olmadı. Albayrak, her zaman Trabzonspor'un menfaatlerinden başkasını düşünmedi. Trabzonspor'un bazı hedeflere ulaşması için bir dönem daha ihtiyaç var'' diye konuştu.

altı çizili olan yeri okuyun....bu adam nedemek istiyor yahu.yoksa başarılarını bizmi göremedik...

kudu_61
04.12.2007, 12:31
oynatılmıyorlarsa ne yapsınlar alınırken büyük umutlarla alınıyorlar sonra yerlerine tolgalar erdinçler erginler oynatılıyor ama onlar hala oynatılmıyor yazıklar olsun albayrakı ikna etmeye çalışanlara soruyorum ne yaptı da ikna için uğraşıyorsunuz isterseniz ikna edin delege sandıkta hesabını soracak....

sarman61
04.12.2007, 12:40
Güzel güzel yabancı kontenjanı kendiliğinden boşalıyor. Öteki türlü kovsan gitmezlerdi. Bu sayede yer açılıyor. Anlaşılan transfer sezonunu iyi değerlendireceğiz.

macka61
04.12.2007, 12:49
baturoğlu sanki çok başarılısınız ya hala konuşmaya yüzünüz nasıl oluyor anlamıyorum dün yatırdınızda dört ay niye beklediniz bu adama ve gençlere verilen paralara yazık

irfanb
04.12.2007, 12:51
Güzel güzel yabancı kontenjanı kendiliğinden boşalıyor. Öteki türlü kovsan gitmezlerdi. Bu sayede yer açılıyor. Anlaşılan transfer sezonunu iyi değerlendireceğiz.

Yerli kazmalari takimdan uzaklastirabilmek icin ne gibi metodlar gelistirilmeli :)

Osman Yavuz
04.12.2007, 12:51
Peki 3 milyon ytl'nin hesabını kim verecek arkadaşım.

Risp = 3 maç 3 milyon ytl
Musampa =5 maç 2 milyon €uro
Tomas Jun =5 maç 5 milyon €uro

3 oyuncunun toplasan 15 maçı yok ama maliyetleri 15 milyon ytl'den fazla.Ondan sonra diyoruz ki nasıl bu kulübün 50 milyon ytl borcu olur.Bu mantaliteyle 50 milyon ytl borç az bile kalmış.Bunun hesabını kim verecek.Ondan sonra yabancı kontenjanımız boşaldı diye seviniyoruz.Ağlanılıcak halimize gülüyoruz açıkçası.

Rıza ÇOLAK
04.12.2007, 13:35
...ALBAYRAK'I İKNAYA UĞRAŞIYORUZ''
Baturoğlu, kulüp başkanı Nuri Albayrak'ı olağan genel kurulda yeniden aday
olması için ikna etmeye çalıştıklarını belirterek, ''Şu ana kadar ikna olmadı. Albayrak, her zaman Trabzonspor'un menfaatlerinden başkasını düşünmedi. Trabzonspor'un bazı hedeflere ulaşması için bir dönem daha ihtiyaç var'' diye konuştu.

...
Hala yüzünüz var demekki....ne diyeyim yüzüne tükürsen yarabbi şükür yağmur yağıyor sanıyorlar

demir
04.12.2007, 13:42
ne yaptınızkı ne ıstıyorsunuz ???? bu klubun tarıhının en byuk rezılleriniz ama ıs paraya gelınce mangalda kul yok ??? Defolun gıdın baska ıhsan ıstemez ...!

asimavi
04.12.2007, 13:44
yerlilerin kaçacak yeri yok onlrı tekme tokat kovmak lazım........

Rıza ÇOLAK
04.12.2007, 13:52
Allahım bize celaleddin in, Ayman ın, Erdinç in, Tolga Seyhanı ın, Ömer Rıza nın, velhasın işe yaramayan bir sürü topçunun da Trabzon dan kaçtığı günleri tez zamanda göster Yarabbim...

tamuğ yamtar
04.12.2007, 13:53
Rezalet ötesi artık.

Bu kaçıncı futbolcu? Bundan sonra kim gelir bu takıma çok merak ediyorum?

Faik Yılmaz
04.12.2007, 14:35
Farkediyorsanız genelde hep kaliteli isimler kaçıyor....

Celalleddin mesela ayman neden kaçsınki böyle yer nerede bulacak

tamuğ yamtar
04.12.2007, 14:40

Celalettin kaçsa nereye kaçacak?:)

Turgut Altun
04.12.2007, 14:45
başka bir forumda bir arkadaş(doktorender) şöyle yazmıştı.

"Şu Celalettin' in ödemesini de bir gün geciktirmezler ki :)"

temel_yilmaz
04.12.2007, 14:47
eskiden futbolcular başka takıma gitmesin diye kaçırılırdı dünya tersine döndü
şimdi futbolcular kaçıyor ama bu takımın hepsi kaçar gider bi hasan üçüncü gitmez

Mustafa
04.12.2007, 14:59
Ziya Step i kesip Risp i oynattıgı zaman antipatim oluşmuştu iyice hiç üzülmedim acıkcası

sarman61
04.12.2007, 15:39
Peki 3 milyon ytl'nin hesabını kim verecek arkadaşım.

Risp = 3 maç 3 milyon ytl
Musampa =5 maç 2 milyon €uro
Tomas Jun =5 maç 5 milyon €uro

3 oyuncunun toplasan 15 maçı yok ama maliyetleri 15 milyon ytl'den fazla.Ondan sonra diyoruz ki nasıl bu kulübün 50 milyon ytl borcu olur.Bu mantaliteyle 50 milyon ytl borç az bile kalmış.Bunun hesabını kim verecek.Ondan sonra yabancı kontenjanımız boşaldı diye seviniyoruz.Ağlanılıcak halimize gülüyoruz açıkçası.

Bu hesaplarla uğraşacaksak desene biz hiç transfer yapmayalım o zaman. Sonuç olarak takıma takviye gerekiyordu ve yapıldı alınan futbolcular yanlışmı diyorsunuz ama futbolcuların kariyeri ortada. Yok ben kariyerine birşey demiyorum madem alındı neden oynatılmadı diyorsanız evet bende bunu diyorum ama olmuyor sonuç olarak takımın başına bir hoca getiriyorsun takımı ona emanet ediyorsun, hocanın yaptığı her işe karışacaksa yönetim neden hoca getiriyor takımın başına kendi yönetsin takımı dimi. Ftubolculardan faydalanamayan hocayı getiren yönetime tepkimiz var ise sana forumun önceki sayfalarını bir araştırmanı tavsiye ederim. Ben de dahil olmak üzere Ziya Doğanın gelmesine bir çok kişi sevinmiştir. Sevincimiz kısa sürdü sürekli sabrettik ha gayret başarı yakındır dedik ama olmadı takım günden güne kan kaybetti. Sonuç olarak bizler Ziya Doğanın başarılı olabileceğini düşündük ama olmadı yanılmışız tıpki bu futbolcuların başarılı olacağını düşünüp alan yönetim gibi. Sonuç şudur madem faydası yok göndereceksin elinde tutmayacaksın. Elimizden kaçmış futbolcularda bırak gitsinler ne olacak dimi. İmajımızı pekte zedelemez aslında galatasaray elinden riberiy gibi bir adamı kaçırdı bezim kaçırdığımız oyuncu çokta değerli değildi. Yedekte oturan bir oyuncu.

Erbay
04.12.2007, 16:26
Bir kere de yanıltın bizi.Yanlışlıkla da olsa iyi bir iş yapın.Kaç para verdik Risp'i alırken?Risp o paraya değdi mi?Şimdi neden gidiyor?Bu kaçıncı kaçan futbolcu?Gerçekten,Musumpa ile Risp'e verilen paralar resmen çöpe gitti.Biri hesabını vermeli

LazAnisT
04.12.2007, 16:28
Dünki haberlerde risp'den başkada gidecek olan futbolcular olduğunu söylüyorlardı.Açıkcası merak ettim.Bence açıklansa iyi olur.Belki bizim istemediklerimizden biriside vardır içlerinde.

Osman Yavuz
04.12.2007, 17:01
Bu hesaplarla uğraşacaksak desene biz hiç transfer yapmayalım o zaman. Sonuç şudur madem faydası yok göndereceksin elinde tutmayacaksın. Elimizden kaçmış futbolcularda bırak gitsinler ne olacak dimi. İmajımızı pekte zedelemez aslında galatasaray elinden riberiy gibi bir adamı kaçırdı bezim kaçırdığımız oyuncu çokta değerli değildi. Yedekte oturan bir oyuncu.
Ben hiç transfer yapmayalım demiyorum güzel kardeşim.Diyorum ki 3 futbolcuya 15 milyon vereceğine 1 tane al ama 15 milyonluk adam al.Sence bu adamlar bu aldıkları paraları hakeden adamlar mı?Alırsın Riquelme'yi dersin ki aldım ama oynayamadı adam.Ama sonra aldığın fiyata satabilirsin.Şimdi bu adamlar kaçmadı farzedelim.Kaç paraya satabilirsin bu adamları.Bir de kötü bir örnek vermişsin.Niye olumsuz örnekler veriyorsun ki.Mesela Anelka fb'de oynayamadı ama adamlar aldığına yakın bir fiyata sattılar.Yabancı oyuncu alacaksan genç ve ucuz adamlar alacaksın ama diyorsanki ben pahalı oyuncu alıcam o adam yıldız olacak.Çapsız futbolcu almayacaksın.Elinden kaçan adamın yetenekli olup olmaması,yedek olup olmaması önemli değil.Sen bu adamlara dünyanın parasını vermişsin.Benim için kulübün parası önemlidir.Yedekte oturup oturmaması değil.Ronaldinho'da şu anda yedek.Kaçırsın mı elinden Barcelona.

zahido
04.12.2007, 17:05
musampa,hasan ucuncu,tomas jun,risp,celalettin bu adamlarin gonderdigin anda zaten senelik 5 trilyonun cebinde kaliyor... Hic bisi beceremeyen bu futbolcularin toplamina senede 5 trilyon odeme yapiyoruz.. Yazik valla..

POYRAZ
04.12.2007, 18:15
Neler oluyor bu kulüpte? Kimisi idmana cikmiyor, kimisi ortadan kayboluyor, kimisi sezonun ortasinda ülkesine gidiyor.

atlantis
04.12.2007, 18:21
Walla yazık giden parala çok amatörce yönetildik giden paraların haddi hesabı yok...

karatasof
04.12.2007, 18:24
Avrupalı futbolcular afrikalılara oranla daha profesyonel diyenler bu sene TS'da yaşananlardan sonra galiba fikir değiştirmek zorunda kalacaklar.Gerçi bu topçuların TS'dan kaçmasında bir şekilde katkısı olan ZD'ında hakkını yememek lazım.Şimek ZD var diye takımı terk ederken; Risp ZD yoksa bende yokum dedi.Anlayacağınız ZD durumu 1-1 berabere getirdi.Gerçi daha Musampa'dan yediği gol var ki bunuda unutmadık.Sadece onu avrupalı katogorisine koyamadığımı belirtmek isterim.

_SeRKaN_
04.12.2007, 18:24
Benim anlamadığım bu kadar paralar veriliyor ama fayda sağlanmadan bu adamlar ya gönderiliyor yada kaçırtılıyor o kadar para veriyorsun iyiki veriyorsun iyi değilse neden oynatmıyorsun adam spor amaçlı idmanlara çıkıyor ve parasının ödenmediği bir anda çekip kafasına göre gidiyor bu ne serbestlik ve nasıl bir sözleşme yapılmış ki bunlarla bütün imtiyazlar bunlara verilmiş işte bu yüzden işbilir yöneticilere ihtiyacımız var diye düşünüyorum...

Cafer Bulur
04.12.2007, 18:30

risp in kalitesini pek göremedik.ayni sekilde musampa da parasini alirken cok kaliteliydi.szymkowiak giderken kalitemiydi?bu oyuncularin gitmesinde sucu yönetime veya teknik kadroya yüklemeyi birakalim.onlarin kacmasinin asil sebebi trabzon sehrinde yasamak istememeleridir.marcelinho bile bu yüzden ayrilmadimi?paralarini alamamalari bahane.g.sarayin yabanci oyunculari kac ay para alamadiklari senede sampiyon oldular.bizimkiler ise kac aydir topa ayagini vurmadigi halde kacabiliyor.bu bize ders olsun.yabanci kontenjanimizi gerekirse doldurmamaliyiz.

degok
04.12.2007, 19:13
bana sorarsanız iyi bir oyuncuydu ama sağlık olsun.

Öztürk Adem
04.12.2007, 19:39
komedı gıbı 1 durum ne duruma dustuk

OYılmaz
04.12.2007, 20:54
Has olmuş İyiki gittin Risp daha fazla dursaydın futbol kariyerin bitme aşamasına gelirdi ! Kendini Kurtardın !

littlebighorn
04.12.2007, 22:08
Trabzonsporum çok yıprandı, çookk. Bu dönemin tahribatları öyle 3-4 yılda düzeltilemez, kimse hayal görmesin.

DeAgLeMaNyAq
04.12.2007, 23:34
İyi olmuş aslında zaten oynamıyordu. Albayrak yönetimi de hep bu fiyaskolarıyla hatırlanacak...

Serdær
04.12.2007, 23:43
1,5 Milyon Avro'ya alınmıştı.

Yazık paralara Yazık.. :alkış: :alkış:

vse61
05.12.2007, 01:10
Bakalım Albayrak yönetimi 2 yıl gibi bir sürede başarılarılarına 10 gün içinde bir yenisini ekleyebilecek mi?

2 yılda giden, alınan, kaçan, futbolu bırakan, satılan sonra vazgeçilen.........................

h@msi61
05.12.2007, 01:21
Albayrakin sehri terketmesi gerekirsen birsuru masum terkediyor, yazik...

Samet Metin
05.12.2007, 01:30
Risp adına gerçekten sevindim bu kaos ortamından kendini kurtarmak istemesi çok doğal sebebi ne olursa olsun. Açıkçası bu durumda yattara bile gitse yeridir! Şimdi sezon arasında transfer bekliyor herkes ama szymek,musmpa,eller ve risp olaylarından sonra yönetime kim gelirse gelsin işleri çok zor.

tuncii
05.12.2007, 02:18
bunlar cok normal daha nelerı gorecegız

Great White
05.12.2007, 02:31
Çok yakında Sn. Albayrak' ın da kenti terketmesi dileğiyle..

Ne de olsa kendisini bu kente bağlayan tek bağ başkanlıktan fazlası değil..

Faik Yılmaz
05.12.2007, 08:29
Geçen yıl devre arası alınan oyuncunun akıbeti :

Risp : geçen yıl sakatlandı. sakat olmasına rağmen paraları ve primlerinin hepsini aldı bu sene - ay maaş alamadı diye çekti gitti.

Ayman : Aldığımız maç cezanın failidir. Maçlarda faul yapmaktan ve boş boş koşmaktan başka bir şey yaptığı yok. oyuna katkısı .

Ceyhun: Yeteneğine kimse bi şey demiyor ama yaşında olmasına rağmen hala pas vermemkte direnen kişiyi çalımlayıp gol atmaya çalışan birisi böyle oluncada oyuna katkısı olması gerekenin çok azı .

FiN4LShare
05.12.2007, 08:51
ya bu nasıl bır ıstır ya o kadar para ver sonra oyuncular kacsın
bide dıyolar kı takımın 50bin ytl borcu var
nası olmasın ya
bi oyuncuya bıle sahıp cıkamayan yonetımden ne olur kı!!!

temel_yilmaz
05.12.2007, 09:32
fifa bu sene bize çalıştı onlarda bıkmışlardır trabzonspor yönetiminden bi arkadaşım anlatmıştı yalanmı doğrumu bilemiyorum
şerfe tribününde maçı izleyen trabzonspor yöneticisine yanındaki arkadaşı trabzonspor iyi takım ama tecrübesi yok demiş malum trabzonspor yöneticisi eee ne bekliyoruz gidelim alalım parası neyse verelim alalım tecrübeyi ..
yani ben bu hikayeye inanmamıştım ama inanmaya başladım

pReN@_61
05.12.2007, 12:17
amatörce yönetilmenin sonuçlarından sadece bir tanesi.

tuncii
05.12.2007, 12:20
eee sira kımde rıspden sonra

_SeRKaN_
05.12.2007, 12:28

Devre arasına kadar gidenler kendi gitti olacaklar ben rest çektim gibi kovulmuş apoletini yakalarından çıkarmak isteyeceklerdir. Bunlar seve seve giden cinsten acaba diyorum şu ilk ayrı bitmeden bir kaçı daha kovuldu ibaresi olmadan gider mi ? Mesela celaleddin yada tekwandocu ayman...

Harun-61
05.12.2007, 12:38

-celalettin
-ayman
-tolga
-cagda$
-Hasan ücüncü :)

.

meça2006
05.12.2007, 19:13
ziyanın gittiği gün gitmeliydi.

meça2006
05.12.2007, 19:15
bu kadar beceriksizlikten sonra bu dünyada dolaşmaya hala yüzünüz var mı?

SDanışmaz
05.12.2007, 23:39
Kendini kurtardı...

Emirhan Makul
06.12.2007, 02:47
bari satılırken zorluk çıkarmasa gitmesi iyi olduuu 1 kişiyle de uğraşmakdan kurtulduk ya gönderecek çok adam var gönder gönder bitmez bunlar

irfanb
06.12.2007, 08:45
Bakalım Albayrak yönetimi 2 yıl gibi bir sürede başarılarılarına 10 gün içinde bir yenisini ekleyebilecek mi?

2 yılda giden, alınan, kaçan, futbolu bırakan, satılan sonra vazgeçilen.........................

Alinan, sonra vazgecilen, sonra tekrar alinan ( Ayman )
Anlasilan, sonra vazgecilen ( Nick Carle ).....

irfanb
06.12.2007, 08:48
Çok yakında Sn. Albayrak' ın da kenti terketmesi dileğiyle..

Ne de olsa kendisini bu kente bağlayan tek bağ başkanlıktan fazlası değil..

Olurmu canim.
Kendini kente baglayan tek sey kulüp baskanligi degil, Trabzon Limanidir.

Faik Yılmaz
06.12.2007, 09:05
Risp kenti terketti...

Ersun Hoca takviye lazım olduğunu farketti

Hacıosmanoğlu Başkan olacağını zannetti

Nuri Albayrak Papilayı bile affetti.

UĞUR DURTAŞ
06.12.2007, 11:39
çok basit bir örnek vereceğim arkadaşlar ersen martin olayında yönetim bizim % 100 haklı olduğumuzu söyledi karar ortada şimdi risp kulübü şiyayet etti yöneticilerimiz parasının tamamı ödendi diyor....yöneticilerimiz gider ayak batmaya devem ediyor.
kabullenmek erdemliktir yönetim dışındaki yurtiçi yurt dışındaki bizler ve bizim dışımızdaki kişiler takımın yanlış yönetildiğini söylüyor ama 10 kişi doğru yönettiklerini söylüyorlar çok yazık....

LazAnisT
06.12.2007, 12:17
Evet uğurunda söylediği gibi Ersen Martin olayı sırasında Zeyyad Kafkas elinde evraklarla ekranlarda dolaşıyordu biz haklıyız diye.Şimdi gelinen noktayı hatırlatayım isterseniz.Huelva'dan bir lira para alınamadı ve bunun üstüne Uefa'danda bu olayla alakalı büyük bir ihtimalle para cezası alacağız.

Şimdide Risp için yine haklıyız diyen yöneticilerimiz var.Ben bu filmi görmüştüm

Cem Balcı
06.12.2007, 15:41
Risp kenti terketti...

...bitmiştir.:alkış::D

Sencer Bulut
06.12.2007, 16:54
fifa bıktı bizden:Dyatarada cocuklarının egitimini bahane ederek kacacakmıs bi yerde öle yazıyodu...

Cem Balcı
06.12.2007, 18:06
fifa bıktı bizden:Dyatarada cocuklarının egitimini bahane ederek kacacakmıs bi yerde öle yazıyodu...

henüz öyle bi durum yok ortada,yazan iyi sıkmış.sadece çocuklarını franszca eğitim yapan okullarda okutması gerekoms ve buda ülkemizde yok.bunu kaçmak die mi algılıyorz.

jason
06.12.2007, 23:17
Risp'in kaçışı bir Cavcav operasyonu. Zaten başkan'ın esas kızgınlığı bundan kaynaklandı. Bize 1.200.000.- AVRO'ya sattığı Risp'i bedavaya geri alıyor. Risp'in kendisine 1 sene boyunca bakan bir kulübe yaptığı bu ahlaksız hareketten sonra TS'nin neden aynı zamanda büyük takım oyuncusu olacak ahlaka sahip futbolcu alması gerektiği ortada.

Eğer gerçekten bahsedilen büyük bir TS camiası varsa, gözümüzün içine baka baka yapılan bu dolandırıcılığa bir dur denmesi lazım. Gençlere bedavaya atılan bir imzadan sonra Risp'in sahalarda boy göstermesi kabul edilemez.

alideniz
07.12.2007, 11:58
" Konunun muhatabı mali sayman Emin Kahraman, bugüne kadar oyuncuları mağdur etmemek için ellerinden geleni yaptıklarının altını çizerken, şu çarpıcı ifadeleri kullandı: Trabzonspor’un zor günlerinde ve ligde bulunduğu konuma rağmen aklı alacağı parada olan futbolcu o formayı hak etmiyor demektir "

Hem adamın parasını verme, hemde aklı parada olan formayı hak etmiyor de... Bırakın bu fakir edebiatlarını Emin Kahraman!! Fatihi sattınız,Marcelinho'yu sattınız,Stephanov'u sattınız yıldızları yediniz bitirdiniz..! Asıl biz taraftarlar olarak, FUTBOLCULARIN PARASINI ÖDEYEMEYEN , TRABZONSPOR'U REZİL EDEN YÖNETİM İSTEMİYORUZ.

umtkzn
08.12.2007, 00:23
yahu ziya efendinin jabiden sonra trabzonuma kattığı bu arkadaş fuzuli kontenjan işgali yapmamış oldu teşekkürler risp

USTA Abdurrahman
08.12.2007, 00:36
sevene can feda sevmeyen byyyy :D

irfanb
08.12.2007, 00:38
Risp kenti terketti...

Nuri Albayrak sonunda pes etti de eklenebilir. :)

6Şafak Aydın1
18.12.2007, 19:21
Risp ten haber yokmu ?

DOĞA SARAÇ
19.12.2007, 23:08
Ayıp rezillik millet artık gülerken ağzını bıraktı insanlarda biraz utanma biraz gurur biraz onur olur ne diyeyimki yazdıkça sinirleniyorum bizde konuşurken ağzımızı bırakmayalım bari

:Bayrağımız:

Cem Balcı
19.12.2007, 23:24
bi haber yokmu bu adamdan?

Jackdaniels
23.12.2007, 18:06
By By RisP...

Cem Balcı
23.12.2007, 18:13
zaten topçular arasında iyice moda oldu bu.herkes kaçanlara özenir oldu.