PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'u Sevenler Göreve

Cafer Bulur
02.12.2007, 16:09
arkadaslar herkesin malumudur ki kulübümüzün icinde bulundugu durum icacici degil.büyük bir borc tablosu var ve devre arasinda takimda operasyon gerektigi gün gibi ortada.sadece yöneticilerimizin veya isadamlarinin katkisiyla bu isin altindan kalkacagimiza inanmiyorum.bu sebepledir ki trabzonspor taraftarlari arasinda bir yardim kampanyasi gerektigini düsünüyorum.eger bu takimi seviyorsak,maglubiyetlerinde kahroluyorsak ,bordo-mavi net yöneticilerinin organize edecegi kulüp tarafindan verilen hesap numarasina herkes kendi imkanlari cercevesinde yardim yapabilir.ben kendi adima misal olarak bir 50 euroyla katilabilirim.yaklasik 500000 kisinin ortalama 25 euro civarinda yardim yapacagini düsünürsek 15 milyon civarinda bir para olur.en kötü ihtimalle 5 milyon euro toplayamaz miz?yöneticilerimizden elini tasin altina sokmasini istiyorsak bizde elimizi cebimize atmaliyiz.ne düsünüyorsunuz?

Cem Balcı
02.12.2007, 16:18
arkadaslar herkesin malumudur ki kulübümüzün icinde bulundugu durum icacici degil.büyük bir borc tablosu var ve devre arasinda takimda operasyon gerektigi gün gibi ortada.sadece yöneticilerimizin veya isadamlarinin katkisiyla bu isin altindan kalkacagimiza inanmiyorum.bu sebepledir ki trabzonspor taraftarlari arasinda bir yardim kampanyasi gerektigini düsünüyorum.eger bu takimi seviyorsak,maglubiyetlerinde kahroluyorsak ,bordo-mavi net yöneticilerinin organize edecegi kulüp tarafindan verilen hesap numarasina herkes kendi imkanlari cercevesinde yardim yapabilir.ben kendi adima misal olarak bir 50 euroyla katilabilirim.yaklasik 500000 kisinin ortalama 25 euro civarinda yardim yapacagini düsünürsek 15 milyon civarinda bir para olur.en kötü ihtimalle 5 milyon euro toplayamaz miz?yöneticilerimizden elini tasin altina sokmasini istiyorsak bizde elimizi cebimize atmaliyiz.ne düsünüyorsunuz?

iyi hoş düşünmüşsünde arkadasım bu borçlar trilyonlardan bahsediyorz.öyle bizim 3-5 toplamamızla olmaz bu iş.en basitinden ben öğrenci adamım ve nekadar yardımım dokunabilirki?bu işi yönetim halledicek.

cakir28
02.12.2007, 16:27
Güzel olur..ne demis adalarimiz..damla ya damlaya göl olur..bizim vercemiz üc besi kücük görmeyelim..herkes kendi imkanlariyla ne verirse olur..bende 100 euro veririm...

Ahmet Faruk
02.12.2007, 16:28
iyi hoş düşünmüşsünde arkadasım bu borçlar trilyonlardan bahsediyorz.öyle bizim 3-5 toplamamızla olmaz bu iş.en basitinden ben öğrenci adamım ve nekadar yardımım dokunabilirki?bu işi yönetim halledicek.
öğrenci adam bile senelik 30 lirayı elbet biriktirir, hatta bırakın seneyi 2 ayda bile çok rahat biriktirir. Biz de öğrenciyiz hem de gurbette ;). Böyle birşey olsa ve herkes katılsa borçlar 4 senede çok rahat kapanır. Ama akıllı yönetim lazım bunun için. Haa bedava bilet için birbirini yiyenler bu kampanyaya ne kadar destek verir onu bilemem

UğurB
02.12.2007, 16:31
Borç olarak 50 milyon YTL den bahsediliyor. Bu da 28 milyon Euro civarı bir para yapıyor. 10 milyon Euro civarı para biz taraftarlardan çıksa fena mı olur? Ben de Cafer kardeşimin yaptığının benzeri bir hesap yapıldığında 40 YTL (22.5 Euro) x 500.000: 20 milyon YTL. Borçların %40'ı. Bence yapabiliriz.

Benden de 100 Euro derhal çalışır...

Koray
02.12.2007, 16:31
bu düşünceyi Albayrak gittikten sonra icaraata dökelim...paralarımızın çar-çur edilmesinden korkuyorum... abartısız 8 milyon veya daha fazla seyircimiz var...cafer abinin verdiği ortalamara bakarsak bu paranın üzerine bile çıkabiliriz...

Cem Balcı
02.12.2007, 16:32
öğrenci adam bile senelik 30 lirayı elbet biriktirir, hatta bırakın seneyi 2 ayda bile çok rahat biriktirir. Biz de öğrenciyiz hem de gurbette ;). Böyle birşey olsa ve herkes katılsa borçlar 4 senede çok rahat kapanır. Ama akıllı yönetim lazım bunun için. Haa bedava bilet için birbirini yiyenler bu kampanyaya ne kadar destek verir onu bilemem

valla arkadaşlar ben takımım için hertürlü fedakarlığa razıyım.böyle bi organizasyon düzenlenirse tabiki elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışırım.ama ne denli faydalı olur bilemem.inş amacımıza ulaşırız.

UğurB
02.12.2007, 16:35
Ben de yeni yılda böyle bir girişimin yapılması gerektiğini düşünüyorum. Sadece Trabzon'da cuma namazlarında Trabzonspor için para toplansa bile bu borç temizlenir...

Cafer Bulur
02.12.2007, 16:38
bu isin herkesce yapilabilecek yönü bir kereligine mahsus verilecek olmasidir.üyelik gibi baglayici bir durumu yok.onu icin mümkün bence.trabzonsporumuzun ayaga kalkmasini istiyorsak biz de bir katki yapmaliyiz.sanirim g.saray da eski futbolcularina olan borcunu ödemek icin böyle bir yardim kampanyasi düzenlemisti ve gerekli para kisa sürede toplanmisti.

Cem Balcı
02.12.2007, 16:44
bu isin herkesce yapilabilecek yönü bir kereligine mahsus verilecek olmasidir.üyelik gibi baglayici bir durumu yok.onu icin mümkün bence.trabzonsporumuzun ayaga kalkmasini istiyorsak biz de bir katki yapmaliyiz.sanirim g.saray da eski futbolcularina olan borcunu ödemek icin böyle bir yardim kampanyasi düzenlemisti ve gerekli para kisa sürede toplanmisti.

şuan için gs nin durumunda değiliz iikide.umarım ilerde çok büyük sıkıntı yaratmaz bu borçlar.

Erdem Keser
02.12.2007, 17:23
Her kötü sonuç sonrası başlık yağmuru devam ediyor..:)
Yardım etmek isteyen kulübe üye olsun,bundan büyük yardım yok...

Muhammed KOÇ
02.12.2007, 17:30
çok düşüncelisiniz arkadaşlar.bu taraftarın eşi yok.yemez içmez verir parasını bu taraftar hiç kuşkum yok.ama trabzonun başındakiler bu fedakarlığı hiç haketmiyor..

Fatih Öztürk
02.12.2007, 17:35
bu forumu acan arkadaşım.trabzonsporun senelik 40 milyon dolar geliri var.trabzonsporun öyle paraya ihtiytacı olmadığını iyi bilmek gerek.fatih tekke marcelinho stepanov ellerden toplanılan rakam 20 milyon dolar kadar.karşılığında takıma katılan futbolcuların maliyeti bu meblağın üçte biri kadar.trabzona yönetici lazım.para değil.adam gibi taşın altına sokacak adamlar lazım.

Cafer Bulur
02.12.2007, 17:54
Kolayciliga kaciyorsunuz.kötü sonuclar halinde veryansin ediyorsunuz.ama is eylem yapmaya gelince ortalikda yoksunuz.sözüm kisisel olarak sana degil.böyle bir kampanya ya karsi cikanlara.bunun üye olmakla ne alakasi var.üyelik baglayici bir durum ,bu ise bir kerelik.buna karsi cikmanin anlami ne.trabzonsporu seviyorsak böyle bir durumda neden üc.bes kurus bagislamayalim.bir futbolcunun da bonservis bedelini biz aramizda toplasak fene mi olur?

Samet Yildirim
02.12.2007, 17:59
Ben OKULA giden birisiyim ama hafta sonlari calisirim ve ordan verebildigim kadar vermek isterim ister 25 olsun ister 50 olsun...

cakir28
02.12.2007, 17:59
Üye olamsi tabiki katki...Dergiyide abone olunmali..ama böyle bi katki daha yapa bileceksek burdada olmak lazim

cakir28
02.12.2007, 18:00
herkesin yüksek miktar vermesi geremez ..elinden ve gönlün ne koparsa derim

Emre B.
02.12.2007, 18:07
Para toplamak iyi fikir.Ama kulübe üye oluğ her ay aidatı düzenli olarak yatırmak kulüp için daha kârlı olur.

Serdær
02.12.2007, 18:07

:alkış: :alkış:

Burçak
02.12.2007, 18:08
kimse güvenip de parasını vermez . oda uçar gider ne olduğunu anlamadan.

Erdem Keser
02.12.2007, 18:11
Kolayciliga kaciyorsunuz.kötü sonuclar halinde veryansin ediyorsunuz.ama is eylem yapmaya gelince ortalikda yoksunuz.sözüm kisisel olarak sana degil.böyle bir kampanya ya karsi cikanlara.bunun üye olmakla ne alakasi var.üyelik baglayici bir durum ,bu ise bir kerelik.buna karsi cikmanin anlami ne.trabzonsporu seviyorsak böyle bir durumda neden üc.bes kurus bagislamayalim.bir futbolcunun da bonservis bedelini biz aramizda toplasak fene mi olur?
Koca kulüp senin benim 3-5 kuruşumla değil akıllı yönetimlerle ayağa kalkar..Akıllı yönetimleride bilinçli delegeler seçer.Bundan dolayı tek yol kulübe üye olmak..
Burda olmayacak işleri tartışmaktansa kulübe üye olmak daha mantıklı ve kolay bir çözüm..

Fatih Öztürk
02.12.2007, 18:15
Koca kulüp senin benim 3-5 kuruşumla değil akıllı yönetimlerle ayağa kalkar..Akıllı yönetimleride bilinçli delegeler seçer.Bundan dolayı tek yol kulübe üye olmak..
Burda olmayacak işleri tartışmaktansa kulübe üye olmak daha mantıklı ve kolay bir çözüm..
:alkış::alkış::alkış:

cakir28
02.12.2007, 18:23
Para toplamak iyi fikir.Ama kulübe üye oluğ her ay aidatı düzenli olarak yatırmak kulüp için daha kârlı olur.
Kardes Aiydat lar senelik dir..

Emre B.
02.12.2007, 18:35
Kardes Aiydat lar senelik dir..

O zaman senelik öderiz:D

OYılmaz
02.12.2007, 18:39
Biz bağış yapalım bizim parayıda Nuri yesin Yok öyle şey.. Başkan Cimri ise biz napalım her maç sonrası paramı akıtalım. Güldürmeyin Adamı Ben Bu Takımın renklerine aşığıyım Gerisini Yetkililer düşünsün

Selçuk Demircioğlu
02.12.2007, 18:44
trabzonsporun paraya değil huzura ihtiyacı var...

gerçekleracıdır
02.12.2007, 18:48
bu düşünceyi Albayrak gittikten sonra icaraata dökelim...paralarımızın çar-çur edilmesinden korkuyorum... abartısız 8 milyon veya daha fazla seyircimiz var...cafer abinin verdiği ortalamara bakarsak bu paranın üzerine bile çıkabiliriz...

Kesinlikle katılıyorum. Asla albayrakın yemesi için para vermem. Metelik vermem o yönetime. Üstelik once bi o borcun ve takımın durumunun hesabını versinler. Sonra elimizden gelen neyse yapacaz tabii ki.

Cafer Bulur
02.12.2007, 18:49
kulübe üye olmak sahsi bir hareketi kapsiyor.böyle bir kampanya ise trabzonspor taraftarlarinin bu kulübe nasil sahip cikacaginin belgesi olurdu.senin benim üc bes kurusum demissin.en kötü ihtimalle 200000 kisi 30 ytl verse toplam 9 milyon ytl yani 9 trilyon eder.bu mu üc bes kurus.biz akilli yönetimleri 20 senedir bekliyoruz.ama hala daha ufukta görünmüyor.bu parayla ersun yanalin istegi dogrultusunda transferler yapilir.baska bir yere gitmesi söz konusu olamaz.bir seyi yapmak icin inanc lazim.inanmazsan yapacagina daha 30 sene daha sampiyonluk beklersin.

Erdem Keser
02.12.2007, 19:07
kulübe üye olmak sahsi bir hareketi kapsiyor.böyle bir kampanya ise trabzonspor taraftarlarinin bu kulübe nasil sahip cikacaginin belgesi olurdu.senin benim üc bes kurusum demissin.en kötü ihtimalle 200000 kisi 30 ytl verse toplam 9 milyon ytl yani 9 trilyon eder.bu mu üc bes kurus.biz akilli yönetimleri 20 senedir bekliyoruz.ama hala daha ufukta görünmüyor.bu parayla ersun yanalin istegi dogrultusunda transferler yapilir.baska bir yere gitmesi söz konusu olamaz.bir seyi yapmak icin inanc lazim.inanmazsan yapacagina daha 30 sene daha sampiyonluk beklersin.

Ben galiba anlatmak istediğimi anlatamıyorum..

Diyelim ki Trabzonspor için topladık 9 trilyon.. ee sonra ne olacak 9 trilyon parayla takımın geleceğini mi kurtaracagınızı sanıyorsunuz...
Parayı topladık ve kulübe verdik:) diyelim bu kalıcı bir çözüm mü sizce..Bir sefer topladın ya 2. sefer ne yapacaksın,

sürekli her yıl 200.000 kişiden 30 ytl mi toplayacaksınız..aydat zaten 40 ytl :rolleyes:..

Ne yazık ki Trabzonsporun sorunu sürekli günü kurtarmak adına yapılan planlardır , geleceğe dönük yatırımlarda bulunmamaktadır...

Kulüp günlük paralarla ve çözümlerle geleceğini kurtaramaz..Bizde böyle neden şampiyon olamıyoruz diye çırpınır dururuz..

Akıllı ,işi bilen,kaynak yaratan yönetimler kulübün geleceğini güvence altına alır,günlük çözümler değil...

Yönetimide seçecek olan bilinçli delegedir..

Atalay
02.12.2007, 19:18
İlk önce taraftar olmayı ögrenelim..! kulübe üye olmak türkiyedeki diger kendini üç büyük olarak nitelendiren takımların üyelik bedellerinin 50 de biri ilk önce bu kulübe üye ol!!

Sonra kulübün aylık dergisine abone ol!!
Daha sonra alışverişlerinde lisanslı ürün ve antlaşmalı bankaların kredi kartını kullan!!
Sonra gidip her ne olursa olsun kombine kartını al!!
Kulübünün haklarını korumak için bmn gibi oluşumlarda toplu hareketlerde ve organizasyonlarda bulun!!
Kulübün kör kuruşunun heba olmasına birilerine peşkeş çekilmesine çarçur olmasına izin verme!!
Zaten bu yazdıklarımı yapan çok degil 20.000 taraftarımız olsun bu kulübü kimse dize getiremez!!
Saygılarımla....

Erdem Keser
02.12.2007, 19:22
İlk önce taraftar olmayı ögrenelim..! kulübe üye olmak türkiyedeki diger kendini üç büyük olarak nitelendiren takımların üyelik bedellerinin 50 de biri ilk önce bu kulübe üye ol!!

Daha sonra alışverişlerinde lisanslı ürün ve antlaşmalı bankaların kredi kartını kullan!!
Kulübünün haklarını korumak için bmn gibi oluşumlarda toplu hareketlerde ve organizasyonlarda bulun!!
Kulübün kör kuruşunun heba olmasına birilerine peşkeş çekilmesine çarçur olmasına izin verme!!
Zaten bu yazdıklarımı yapan çok degil 20.000 taraftarımız olsun bu kulübü kimse dize getiremez!!
Saygılarımla....
Olay bu kadar basit.

BOZOHAN
02.12.2007, 19:48
madem paraları yoktu ne işleri vardı orda bence yanlış parasında değilim trabzona canım feda ama külübe üye olsak daha fazla katkımız olur bence bunu üyelik kampanyasına dönüştürelim. 3 yıl sonraki secimde elimizde gücümüz olur. çarşı ne yapıyosa bizde onu yaparız istediğimiz adayı bu külübe başkan yaparız olur biter.

BOZOHAN
02.12.2007, 19:52
kombine aldım bir maça gittim. forma aldım bir kere yıkandı paramparça oldu. üye oldum referans istediler zor buldum. her organızosyana bir şekilde yardımcı oluyorum. kendimi övmüyorum ama benim gibi 50 bin kişi bu külübü uçurur.

kuzeylim28
02.12.2007, 19:55
Bu taraftar maclara gelerek,sadece TS maclarini izlemek icin DIGITURK abonesi olarak,TS club dan alisveris yaparak zaten kisitli butcesiyle takima destek veriyor.Takimi borcsuz alip bu hale getirenlere biraz daha destek olmak icinmi boyle bir organizasyon yapacagiz.Onlar bize once bu paralarin hesabini versin,bizim kadar bu takima yurek koyduklarini gostersinler biz bunu yapalim.Ama bu hale bu islerin nasil geldigini bile bile,bu takim icin hicbirsey yapilmadigini gore gore bu aymazlik niye ALLAHASKINA.
Bu yonetim gitsin,gelenler 'evet gercekten takimimiz zor durumda bunlari,bunlari yapmamiz gerekiyor desin,ben dediginizin 10 katini vermeye hazirim'.Ama su sekliyle bu takima tek kurus paramizin gidecegini hicmi hic dusunmuyorum.Elini tasin altina taraftar kadar parababasi baskan ve yonetimide bir koysun bakalim,Nede olsa birakip gidecekler ve bu taraftara hala birsey soyleyecek yuzleri varmi merak ediyorum!!!!!!!!!!!!!

tisan61
02.12.2007, 20:02
bence para toplamak tan önce iyi bir başkan bulmak gerekiyor
borc kapanırda yine paralar çar çür edilirse neye yarar
ALBAYRAKIN OLDUĞU YÖNETİME TEK KURUŞ VERMEM
BU YÖNETİM BU DÜŞÜŞ LE TAKIMı AMATÖRE KADAR DÜŞÜRÜR
vereceğim paranın işe yaraması lazım

tisan61
02.12.2007, 20:03
bence para toplamak tan önce iyi bir başkan bulmak gerekiyor
borc kapanırda yine paralar çar çür edilirse neye yarar
ALBAYRAKIN OLDUĞU YÖNETİME TEK KURUŞ VERMEM
BU YÖNETİM BU DÜŞÜŞ LE TAKIMı AMATÖRE KADAR DÜŞÜRÜR
vereceğim paranın işe yaraması lazım

Cafer Bulur
02.12.2007, 20:04

Saygılarımla....
bu kadar bahane ileri sürecegine ben böyle bir kampanyaya katilmam desene.bu yukarda saydiklarin yapilmayacagina göre biz yapilabilir olan en kolay yolu söyledik.bu kulübe üye olmayan veya olmak istemeyen herkesin böyle bir kampanyaya haklari yok mu?bir cok kisi üye olmak istemeyebilir ama bir kereligine elinden geldigince yardim yapabilir.isin cazip olan yönü zaten burasi.böyle bir kampanyaya karsi illaki alternatif bir yol göstermek zorunda misiniz?

Nytre
02.12.2007, 21:23
gazetelerde okuyorum ki kulüpte büyük bir maddi sıkıntı varmış.. birincisi bu kulübü becereksizler ve sıradan kişiler ordusuna verirsen böyle olacağı kesin idi.

atay aktuğ zamanında borco olmayan iki kulüpten biriydik. şimdi en borçlu kulüplerdeniz. demek ki ynetimdekiler hep almış hep hesapsızca ve yararsızca harcamalar yapmış...

trabzonspor yaz 6161'e gönder 10 ytl destek ol. kampanyası gibi bir kampanya elbet yapılabilir. ancak trabzonun içerisinden doğup gelen ve şu anda trabzonsporlu olupta bilmem ne kadar servetleri olan 500 trabzonsporlu 10.000er dolar verse (5.000.000 dolar para eder. )
ın
böyle işlere kimse girmez. bu işler maalesef bizim gibi içi temiz olan trabzonsporluların düşündüğü gibi olmuyor

fındıkoğlu
02.12.2007, 22:19
Arkadaşlar tamam parada toplayalım ama... ama... ama...

Sizin gibi samimiyetine inandığım arkadaşları kulübe üye olurkende görmek isteriz.
Düşününki hedef 100. bin kampanyasını diğer istanbul takımları yapsaydı üye sayıları şimdi çoktan 100 binleri aşmıştı.
Fakat yine bizim vurdumduymazlığımızdan olsa gerek pek rağbet görmedi bu kampanya..

Herkezi lütfen üye olmaya davet ediyorum......

Canİlker
02.12.2007, 22:41
bilete para ver, formaya para ver, ligtv'ye para ver ona para ver buna para ver hep veriyoruz ama ortada hiçbişe yok.. biz mahkummuyuz hep böle olmaya ya, ne zaman futbolcular ve yönetim bize başarı verecek çok merak ediyorum

Selman
02.12.2007, 22:43
kombine aldım bir maça gittim. forma aldım bir kere yıkandı paramparça oldu. üye oldum referans istediler zor buldum. her organızosyana bir şekilde yardımcı oluyorum. kendimi övmüyorum ama benim gibi 50 bin kişi bu külübü uçurur.

Bu koyu siyah yaptığım cümleniz ilginç olmuş.İlk defa sizden duyuyorum referans istenildiğini...

Konuya yorum yapacaksak eğer abilerime katılıyorum ve herkesi üye olmaya davet ediyorum.Trabzonspor'un geleceğinin parlak olması 100.000 üye kampanyasına gösterilen ilgiyle direk orantılıdır.

fındıkoğlu
02.12.2007, 22:55
evet selman sana katılıyorum üye olurken referans istendiğine ilk defa şahit oluyorum.
bu arkadaş başka bir yerin üyeliği ile karıştırıyo olabilir....;)

Öztürk Adem
02.12.2007, 23:22
ınsallah sadrı sener gelırde rahatlarız 1 az da olsa

Mustafa AYDIN
03.12.2007, 11:25
Böyle bir kampanyanın olmayacağını hepimiz biliyoruz,ama illa yardım edelim diyorsanız lisanlı ürünlerini satın alın yada kulübe üye olun...

S.DEMİRCİ
03.12.2007, 11:31
üye olalım üye olmaya teşvik edelim... lisanslı ürün kullanalım.. dergimize abone olalım.... birlik olalım............

İskender
03.12.2007, 12:28
Özelinde güzel bir kampanya olmakla birlikte bence amaçsız bir kampanya...
Taraftar olarak üzerimize düşen en son vazifedir yorum yaptığımız konunun teması...
Taraftar olarak takımı desteklemek, üye olmak formasını almak, yeni nesle karşı temsil etmektir görevlerimiz...

ofli
03.12.2007, 12:36
arkadaslar, biz verelim, yüzsüz yöneticiler ve futbolcular yesin. gel keyfim gel!! adamlarda hic utanma sikilmada yok!!!! onlarin aldiklari paranin 100'de birine bile ben sabah aksam antreman yapardim!!! dün gaysel'ilerin macina baktinizmi adamlar nasil yirtindilar!!!!!

hodlu
03.12.2007, 13:05
Trabzonspor camiası hala uyuyor.Uyanın artık ey millet, sahada-masada hakkımız yeniyor, bir tane eski-yeni yönetici çıkıp tek klime söylemiyor.Tam bir yıldır yönetim istifa diye bağırıyoruz beyefendiler kör ve sağırı oynuyor.Artık canımıza tak etti.Başka Trabzonspor yok, lütfen artık kişisel çekişmeyi bırakın.Çağrı yapın para ise toplayıp verelim,destekse zaten var ama düyüklerimiz artık harekete geçin...

sarman61
03.12.2007, 13:21
Bu konu gayet güzel olmuş yazılanları okuduktan sonra bir kaç sefer yeltendiğim ama işim çıkınca vazgeçtiğim üyelik işi için beni tekrardan harekete geçirdi. Bu seferde yeni yönetim seçilene kadar üye alımı durdurulmuştur dendi.

İnşallah bu sefer üye oluruz temmelik etmeyip. Bakıyorum da o kadar lüzumsuz işlere para harcıyoruz ki o yerlere harcadığımız paranın ufak bir kısmını ayırıp kulübe üye olabilirim aslında ama olmuyoruz. İnşallah bu sefer üye olurum savsaklamam. Ama yinede en iyisi ben Albayrak başkan olursa üye olayım :D .

Ömer TOPAL
03.12.2007, 13:43
aidatlar saten var olan para..bu iş ayrı bir gelir....eger olursa ne 50 ne 100 yaparız her türlü fedakarlıgı ama para nuriye verilmesin...akıllı baslı bırınde toplasın o gitsin odesin borcu :) nuri cimridir yatar paranın üstüne

TSezgin61
03.12.2007, 13:49
100.000 taraftar ortalama 50€ verse bu eder 5 milyon euro, ortalama yükselirde 100€ olursa tabi bu eder 10 milyon euro...

tabi biraz daha kenetlenirde 200.000 taraftardan ortalama 70 euro cikarsa buda eder 14 milyon euro, yani assaga yukari 20 milyon ytl galiba...

buna az diyenlere sasarim, unutmayalimki suan bile sadri sener 6 milyon dolar, ve faruk özak 15 milyon dolar kaynak ariyor.... eger secilirse sadri sener onlara bizden gelecek para ilac gibi gelir....

KOSKOCA TRABZONSPOR TARAFTARIYIZ BEEEEE.....NEDEN OLMASIN

Berk Eren
03.12.2007, 13:55
fikir güzel ama sıkıntı surda..bu toplanan parayı ki buyuk bir paradan bahsedıyoruz,kime verecez,baskan olan kişiye güvenmek gerekir..nerden bilecez bu parayı olumlu kullanacagına,bize teminat verilebilecek mi bu parayla hangi işlerin yapıldıgı konusunda?

Cem Balcı
03.12.2007, 17:53
fikir güzel ama sıkıntı surda..bu toplanan parayı ki buyuk bir paradan bahsedıyoruz,kime verecez,baskan olan kişiye güvenmek gerekir..nerden bilecez bu parayı olumlu kullanacagına,bize teminat verilebilecek mi bu parayla hangi işlerin yapıldıgı konusunda?

parayı toplayıp albayrağa verelim.çok garanti bi iş olur.:)

TSezgin61
03.12.2007, 21:33
parayı toplayıp albayrağa verelim.çok garanti bi iş olur.:)

oda gitsin, atv, kral tv, falan baslasin almaya....:D

Cafer Bulur
03.12.2007, 21:38
sadri senere secilirse ona güvenebiliriz bence.en azindan bir iki kaliteli transferler yapip bu para bu oyuncularin bonservisine verilmistir denilebilir.secilecek yönetimin kendi aralarinda toplayacagi para ise borclarin büyük kisminin kapatilmasina yarar.

Cem Balcı
03.12.2007, 21:56
sadri senere secilirse ona güvenebiliriz bence.en azindan bir iki kaliteli transferler yapip bu para bu oyuncularin bonservisine verilmistir denilebilir.secilecek yönetimin kendi aralarinda toplayacagi para ise borclarin büyük kisminin kapatilmasina yarar.

Sadri Şener'in 1.5 milyon dolarlık yatına el konulduhttp://www2.vatanim.com.tr/pics/clear_pixel.gifBodrum'da operasyon yapan Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yetkilileri, Trabzonspor Kulübü eski başkanı Sadri Şener'in 1.5 milyon dolarlık Amerikan bayraklı lüks yatına el koydu. Operasyonun, Trabzonlu işadamı Şener ve kardeşinin bankalara yaklaşık 150 milyon dolarlık borcu nedeniyle gerçekleştirildiği öğrenildi. TMSF yetkilileri, Cem Uzan'a ait, katamaranın da önümüzdeki günlerde 50 bin dolar muhammen bedelle satışa çıkarılacağı belirtti.

Trabzonspor'a başkanlık yaptığı 1992- 93 döneminde 60 puan ile takımı 3'ncü, 93- 94 sezonunda da 59 puanla 3'ncü yapıp Başbakanlık Kupası'nı kazandıran Sadri Şener ile kardeşi Mustafa Sani Şener'e ait ABC Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sadri Şener Sanayi ve Ticaret A.Ş., Simge Turizm A.Ş., İndeks Sanayi Turizm A.Ş., Trakya İnşaat Sanayi A.Ş., Şener Turizm Yatırımları ve Sasek İthalat İhracat ve Pazarlama şirketlerinin, yüzde 80'i Yaşarbank olmak üzere İktisat, Toprak, Ege ve Kentbank'a toplan 150 milyon dolar (199 milyon YTL) borcunun ödenmemesi nedeniyle haciz işlemi başlatıldı.

DHMİ'den Sadri Şener İnşaat ve Simge Turizm A.Ş.ye ihalelere katılma yasağı 16/07/2004 09:38:04
ANKARA - Devlet Hava Meydanları İşletmesi, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki taahhütlerini yerine getirmeyen Simge Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. & Sadri Şener İnş. San. Tic. A.Ş. Ortak Girişimine 1 yıl süre ile ihalelere katılma yasağı verdi.
DHMİ Genel Müdürlüğü'nün konuyla ilgili açıklaması bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanırken şöyle denildi: Atatürk Hava Limanı 18/36 Paralel pisti ile apron bağlantı yolları yapımı inşaatı işi ihalesinde yüklenici sıfatını taşıyan Çilekli Caddesi No : 28/3 LEVENT İstanbul Adresinde yerleşik İstanbul Ticaret Odasına 320818/268400 Numara ile kayıtlı SİMGE Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. ve Acıbadem Caddesi Raufpaşa Han. No : 42 Kadıköy İstanbul Adresinde yerleşik İstanbul Ticaret Odasına 262090/209662 Numara ile kayıtlı Sadri ŞENER İnş. San. Tic. A.Ş.’i ile bu iki firmadan oluşan SİMGE Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. & Sadri Şener İnş. San. Tic. A.Ş. Ortak Girişimi Zorunlu ve Haklı bir nedeni olmaksızın taahhüdünü yerine getirilmemesi nedeniyle 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 84. Maddesi gereğince bütün Kamu İhalelerinden 1 yıl süreyle yasaklanmasına uygulamanın Resmi Gazete'de yapılacak ilan tarihinden başlamasına DHMİ Yönetim Kurulunun 2/6/2004 tarih ve 12 nolu toplantısında karar verilmiştir.

bence bu para konusunda şenere hiç güvenmeyin derim ben.:D

Gamze
03.12.2007, 22:04
Parayı cebinden vermesi gerekmez. Albayrak gibi sonradan alacaklı çıkar zaten mazallah. Sadri Şener kendisi de ifade etti; kaynak yaratacağız diyor. Kaynak yaratmaktan anladığınız nedir buna bakmak lazım ama 'cebimden ödeyeceğim' demek olmadığı açık :)

Mehmet Fatih Yavuz
03.12.2007, 22:07
bu mesele geçen gün tartışıldı geçti..
geriden takip etmeyelim.:D

yanbeyi61
03.12.2007, 22:20
Toplayalım onca parayı
Başkanların olsun sarayı
Biliyorlar en kolayı
Trabzonsporla reklam yapayım
Her yerde ihale kapayım
Trabzonun malını satayım
Süper futbolcu deyip,zararlar edeyim
Ligde üstelik en alttayım
Taraftardan para toplayalım
Önce biz koklayalım(onlar pilur kendilerini)
Halkın nabzını böyle yoklayalım
Bende böyle şoklayayım

HAYRETTİN
03.12.2007, 23:44
Gercekci olalım burda toplanacak para taraftarın sahaya attığı yabancı maddelerden dolayı verilen cezayı bile karsılamaz önce bunu tartışmalıyız

Cafer Bulur
08.12.2007, 22:11
bordo-mavi net yöneticilerinin bu konu hakkindaki görüslerini merak ediyorum.yapilabilir bir kampanya degil mi?bu kampanyaya alternatif olarak illaki üye olmak mi gösterilmeli?sizin önayak olarak böyle bir calisma yapmaniz mümkün degil mi?

bosver.sene
09.12.2007, 02:43
aidatlar saten var olan para..bu iş ayrı bir gelir....eger olursa ne 50 ne 100 yaparız her türlü fedakarlıgı ama para nuriye verilmesin...akıllı baslı bırınde toplasın o gitsin odesin borcu :) nuri cimridir yatar paranın üstüne

adamın icerde 10 trilyon parası var , ve ciMri :)

bosver.sene
09.12.2007, 02:45
Trabzona canım feda

kuzeylim28
09.12.2007, 08:51
Sadri Şener'in 1.5 milyon dolarlık yatına el konulduhttp://www2.vatanim.com.tr/pics/clear_pixel.gifBodrum'da operasyon yapan Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yetkilileri, Trabzonspor Kulübü eski başkanı Sadri Şener'in 1.5 milyon dolarlık Amerikan bayraklı lüks yatına el koydu. Operasyonun, Trabzonlu işadamı Şener ve kardeşinin bankalara yaklaşık 150 milyon dolarlık borcu nedeniyle gerçekleştirildiği öğrenildi. TMSF yetkilileri, Cem Uzan'a ait, katamaranın da önümüzdeki günlerde 50 bin dolar muhammen bedelle satışa çıkarılacağı belirtti.

Trabzonspor'a başkanlık yaptığı 1992- 93 döneminde 60 puan ile takımı 3'ncü, 93- 94 sezonunda da 59 puanla 3'ncü yapıp Başbakanlık Kupası'nı kazandıran Sadri Şener ile kardeşi Mustafa Sani Şener'e ait ABC Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sadri Şener Sanayi ve Ticaret A.Ş., Simge Turizm A.Ş., İndeks Sanayi Turizm A.Ş., Trakya İnşaat Sanayi A.Ş., Şener Turizm Yatırımları ve Sasek İthalat İhracat ve Pazarlama şirketlerinin, yüzde 80'i Yaşarbank olmak üzere İktisat, Toprak, Ege ve Kentbank'a toplan 150 milyon dolar (199 milyon YTL) borcunun ödenmemesi nedeniyle haciz işlemi başlatıldı.

DHMİ'den Sadri Şener İnşaat ve Simge Turizm A.Ş.ye ihalelere katılma yasağı 16/07/2004 09:38:04
ANKARA - Devlet Hava Meydanları İşletmesi, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki taahhütlerini yerine getirmeyen Simge Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. & Sadri Şener İnş. San. Tic. A.Ş. Ortak Girişimine 1 yıl süre ile ihalelere katılma yasağı verdi.
DHMİ Genel Müdürlüğü'nün konuyla ilgili açıklaması bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanırken şöyle denildi: Atatürk Hava Limanı 18/36 Paralel pisti ile apron bağlantı yolları yapımı inşaatı işi ihalesinde yüklenici sıfatını taşıyan Çilekli Caddesi No : 28/3 LEVENT İstanbul Adresinde yerleşik İstanbul Ticaret Odasına 320818/268400 Numara ile kayıtlı SİMGE Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. ve Acıbadem Caddesi Raufpaşa Han. No : 42 Kadıköy İstanbul Adresinde yerleşik İstanbul Ticaret Odasına 262090/209662 Numara ile kayıtlı Sadri ŞENER İnş. San. Tic. A.Ş.’i ile bu iki firmadan oluşan SİMGE Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. & Sadri Şener İnş. San. Tic. A.Ş. Ortak Girişimi Zorunlu ve Haklı bir nedeni olmaksızın taahhüdünü yerine getirilmemesi nedeniyle 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 84. Maddesi gereğince bütün Kamu İhalelerinden 1 yıl süreyle yasaklanmasına uygulamanın Resmi Gazete'de yapılacak ilan tarihinden başlamasına DHMİ Yönetim Kurulunun 2/6/2004 tarih ve 12 nolu toplantısında karar verilmiştir.

bence bu para konusunda şenere hiç güvenmeyin derim ben.:D
Cok parali ALBAYRAK a guvendik te ne oldu,soyle bir gozden gecirin gecen yili,hatri sayilir ne yapmis takima,bakin SADRI SENER in yaptiklarini bizzat yaziyorsunuz zaten.Ya hic olmazsa bir misyonu karizmasi var baskan gibi duruyor,Albayrak sanki 3.lig takimini yonetiyor gibiydi,misyonunun farkinda bile degildi,iyi insan olabilir kisiligine laf soylemek kimsenin haddine degil,ama yonetici olmak,misyon sahibi olmak baska vasiflar gerektirir,para akilla cozulur

adherent_61
09.12.2007, 23:14
Cafer kardeşimiz bence oldukça samimi ve Trabzonspor'un kanayan yarasına merhem olabilecek bir fikir ortaya atmış. Ancak burada bütün yardım varyasyonlarının çıkış yolu, yani böyle bir kampanyanın tutması iyi bir organizasyona bağlı. İyi bir organizasyonla bırakın beş yüz bini, bir milyon kişiye dahi ulaşılabilir. Dolayısıyla çok büyük miktarda para toplanabilir. Bu noktada yapılacak iş, muhtemel bir yardım kampanyasının Türkiye'de ve Avrupa'da yaşayan Trabzon'lulara ve Trabzonspor'lulara etkili biçimde duyurulmasıdır. Bu da daha önce dediğim gibi bu işe sahip çıkacak kimselerin başarılı organizasyonuna bağlı. Trabzonspor'un yardıma ihtiyacı olduğu yerel ve ulusal kanallarla mı duyurulur, yoksa gazetelerle, dağıtılacak el ilanlarıyla veya afişlerle mi bilemem. Ama bildiğim birşey var; böyle büyük bir kulübün,nerdeyse taraftarlarından maddi yardım isteyecek duruma gelmesi, kendi yağıyla kavrulamayacak durumda olması çok kötü birşey…

Ne diyeyim: Kulübü bu duruma getirenler utansın!!