PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen Protesto Organizasyonu Düzenlensin ''DÜZENLENDİ''

FANATIK61
30.11.2007, 22:44
Artik buramiza kadar geldi. Kimseden ses seda cikmiyor Trabzon'da. Bugün yenildik 2-3 Gün burda birbirimizi üzeriz birbirmize bagrip cagririz ama Haftaya yine ayni hüsrana ugrayacagimiz simdiden belli. Önlem almamiz gerek.

LÜTFEN Trabzon'da oturan Arkadaslar bir Org. düzenlesin. Futbolcular kimin icin oynadigini ögrenmesi lazim. Bukadar rezil kepaze bir Takim görmedim kimse sorumluluk almiyor. Nede olsa ay sonu Banka'ya hesabina para takir takir geliyor. Bizlerde burda kafayi yiyoruz.

Sakin olalim sabirli olalim diyoruz ama nereye kadar...

Trabzon'da yasayan Üyelerimiz lütfen ayaklanin...

hüseyin1975
30.11.2007, 22:45
Keske Kardesim keske.

Havaalanina gidip Protesto etsinler!

tstafi
30.11.2007, 22:53
Ben Dunden Hazirim Ama Bi Konusan Anlasan Yokki Anca Burda Yazisiriz Istee Ey Gidi Trabzonlular

Atalay
30.11.2007, 22:54
O Trabzondaki arkadaşlar ancak rakip takıma küfür etmeyi yabancı cisim atmayı haluk ulusoy posteri açmayı düşünürler ben daha adam akıllı iki sezondur bu yönetime tepki koyduklarını görmedim siz gördünüzmü birazcık olsun çılgınlar gurubu hariç!!ama beleş bilete takla atarlar o sayılmaz!!

tstafi
30.11.2007, 22:55
Hani Nerde Trabzonda Yasayanlar
1-tayfun

TS-Tiryaki
30.11.2007, 23:06
nerdesiniz aloooooooooo. hicmi degeri yok TRABZONSPORUN sizde. yazik cok yazik. Takim gün gectikce eriyor. biz ise agzimizda cekirdek sinema filmi gibi izliyoruz.

Sefa Murat Dokuz
30.11.2007, 23:07
trabzonda olcaktım ah orda olcaktım

FANATIK61
30.11.2007, 23:09
Birbirimizi yedigimiz Konular'da sabaha kadar yazariz ama önemli olan Konular'a kimse bakmaz. O yüzden bu hale geldik maalesef :(

turphan
30.11.2007, 23:10
Evet bir şekilde takım protesto edilmeli...Futbolcular gibi maalesef bizim de üzerimize ölü toprağı serpilmiş.

Nytre
30.11.2007, 23:15
O Trabzondaki arkadaşlar ancak rakip takıma küfür etmeyi yabancı cisim atmayı haluk ulusoy posteri açmayı düşünürler ben daha adam akıllı iki sezondur bu yönetime tepki koyduklarını görmedim siz gördünüzmü birazcık olsun çılgınlar gurubu hariç!!ama beleş bilete takla atarlar o sayılmaz!!

öyle değil mi?

trabzondaki 1milyon insan hep bunu yapıyor. ben niye görememişim...

FANATIK61
30.11.2007, 23:17
Ancak iyi Günün dostu oluruz.

tstafi
30.11.2007, 23:33
yaa suraya baksana
1-tayfun
baska yok sıze helal olsun yaa baska bısey demıyorrum

tstafi
01.12.2007, 00:15
nerde bu devlet ner de bu trabzon halkı hepsı mısıl mısıl uyuyo herhalde uyuyun bakalım nereye kadar.bu kadar sorumsuz bı taraftar gormedım bız bu kadar acızız ısteee

Onur
01.12.2007, 00:24
En büyük tepki maça gitmemektir. Ama anlayacak olanlar birşey anlamaz çünkü işlerine gelmez.

Ha birde ne olacağını söyleyim, protesto başladı. Süper devam ediyor, derken 5 gol attık. Ve maç 5-0 bitti. Herkesin söyleyeceği tek şey "ŞAMPİYON TRABZON" olur...

Fatih BALTA
01.12.2007, 04:54
Bu protesto işi öyle 5 kişiyle 10 kişiyle olmamalı.Tüm taraftar dernekleri ortak hareket
ederek bir organizasyon gerçekleştirmeli.Bakın bakalım o zaman Trabzon da yer yerinden oynamıyor mu.Ayrıca
Trabzonda ki taraftarlar nerdesiniz,çekirdekçisiniz,.. gibi yakıştırmalar yapmayın ayıp oluyor.
dediğim gibi öncelikle iş taraftar derneklerinde biter.Onlar bir işaret çaksınlar tüm Trabzon o tesisi başlarına yıkmasını bilir.
Ama bazı taraftar gruplarını hariç tutarak,galiba böyle bir protesto düzenlemek işlerine gelmiyor benim anladığım kadarıyla.

TS-Tiryaki
01.12.2007, 13:24
Bu protesto işi öyle 5 kişiyle 10 kişiyle olmamalı.Tüm taraftar dernekleri ortak hareket
ederek bir organizasyon gerçekleştirmeli.Bakın bakalım o zaman Trabzon da yer yerinden oynamıyor mu.Ayrıca
Trabzonda ki taraftarlar nerdesiniz,çekirdekçisiniz,.. gibi yakıştırmalar yapmayın ayıp oluyor.
dediğim gibi öncelikle iş taraftar derneklerinde biter.Onlar bir işaret çaksınlar tüm Trabzon o tesisi başlarına yıkmasını bilir.
Ama bazı taraftar gruplarını hariç tutarak,galiba böyle bir protesto düzenlemek işlerine gelmiyor benim anladığım kadarıyla.

kime diyorsun ki bunlari güzel kardesim? milletin umrunda degil. göz göre göre CÖKÜYORUZ!!!!!

Ercan DEMİR
01.12.2007, 14:36
Protesto için geç kaldık 15 gün daha bekleyip sonra tekrar düşünülebilir bu konu.

ÜNAL
01.12.2007, 15:03
Ama bazı taraftar gruplarını hariç tutarak,galiba böyle bir protesto düzenlemek işlerine gelmiyor benim anladığım kadarıyla.Anlamıyorlar mı....?Ne takımlara baş kaldıran Trabzonspor şimdi dört büyüklerden sayılmıyor!!!!Altını çiziyorum sayılmıyor!Bu lafları nasıl yediriyoruz !Çok geç kalmadan lütfen!

Burçak
01.12.2007, 15:20
kardeşim protesto işine herzaman hazırız. ama bu böyle 10 20 kişiyle olacak iş değil. derneklerin ön ayak olması gerekir.
eğer bir protesto yapılacaksa bende hazırım.

coskun0661
01.12.2007, 15:27
trabzondaki gruplar neden protesto etsınler ki.. adamlar ne guzel bedava bilet alıp maca gidiyolar ... yarısı bagırıyo yarısıda macını izleyıp evıne donuyor...böle olduktan sonra kımse protesto işine bakmaz..biz ankaradan geyse macına geldık gelene kadar yollarda sesımız kısıldı..biletımızıde aldık maca girdik. bazı kendını bilmez gruplar kıme karsı tavır alıyolarsa.. oturup maclarını izledıler.. ne güzel hayat .. ne gerek var onlar için protestoya.... ankaradan böyle bir protesto düşünülürse listenın en basında ben varım... bu arada bu bedava bılet olayının kalkması taraftarıyım

tuncii
01.12.2007, 17:52
ya trabzonda adam toplamaya ne gerek var sokaga cıksan protesto etsen zaten yanına hemen gelmeye baslarlar trabzon halkı bu bıle yeter yonetım ıcın ılla bır cenıs capta organızasyona gerek bıle yok eger edstek lazımsa herturlu destegı vermeye hazırım

tuncii
01.12.2007, 17:54
trabzondaki gruplar neden protesto etsınler ki.. adamlar ne guzel bedava bilet alıp maca gidiyolar ... yarısı bagırıyo yarısıda macını izleyıp evıne donuyor...böle olduktan sonra kımse protesto işine bakmaz..biz ankaradan geyse macına geldık gelene kadar yollarda sesımız kısıldı..biletımızıde aldık maca girdik. bazı kendını bilmez gruplar kıme karsı tavır alıyolarsa.. oturup maclarını izledıler.. ne güzel hayat .. ne gerek var onlar için protestoya.... ankaradan böyle bir protesto düşünülürse listenın en basında ben varım... bu arada bu bedava bılet olayının kalkması taraftarıyım

yanlısları gormemek ıcın ılla menfaatcı olmak gerekıyor. eger oyle ıse onları yaptıgı rusvet yemek oluyor. ii valla beles bilet var dıye sesını cıkarma zaten gıtmenınde bı anlamı yok her yenıldıgın macdan ne zevk alıyorsun kı

Ünyeli Murat
01.12.2007, 18:01
bence böyle bir protesto gösterisi düzenlenecekse, Trabzon daki taraftarlarımız önce özeleştiri yapıp bu protestoyu kendilerinden başlamalıdırlar. sonra sıra haliyle kendilerini futbolcu sanan topçularımıza gelir....

UZLU
01.12.2007, 18:51
Bekleyin bekleyin, biz bayramda memlekete gelelim, sizin yerinize biz gider gereğini yaparız büyük insan!!!, başarılı idareci!!!!, heykeli dikilesi varlık!!!!! Başkan ve avanesine, ne diyeyim, 37 yaşındayım, böyle bir yönetim ve uyuşturulmuş taraftar kitlesi görmedim, yatın orada, nasıl olsa başkanınızın "megola ideası" olan Trabzonspor'u ligden düşürüp Ofspor'u yeni karadeniz fırtınası yapma senaryolarının ilk adımının gerçekleştirilmesine az kaldı, sattığın oyunculara bak, aldığın 2.ligde oynayamayacak (artık komisyonmu aldınız ne halt ettiniz bilemem bu elemanları alırken, günahı boynunuza) oyunculara bak, klübü soktuğun borca bak, her gün kıymalı yese tüm sülaleniz bu borç oluşmaz be Nuri'cim : )))
hesap soran da yok, düşür bakalım takımı ligden, bu kentin onuruna da bu yakışır, sana katlanmak yakışır..., bize de susmak yakışır, bu çapsız oyunculara "la havle" çekerek avel avel bakmak yakışır..

bu rezillik buralarda yazıp egolarını tatmin ederken tribünde ona katlananların hanesine yakışır,
kalın sağlıcakla....

SDanışmaz
01.12.2007, 20:07
Protesto için geç kaldık 15 gün daha bekleyip sonra tekrar düşünülebilir bu konu.

Hiç de öle değil.. 30 bin kişi yürüyüp tepkilerinin net bir biçimde ortaya koyarsalar o zaman için daha verimli olur...

LazAnisT
01.12.2007, 20:22
Forumlarda çok önceden bir başlık görmüştüm afyonlanmış taraftar diye.Aslında ilk başta kızsamda gün geçtikçe bu başlığın ne kadar doğru oldu dahada iyi anlaşılıyor.

Trabzonda taraftara ön ayak olması gereken tüm dernekler ve gruplar belliki afyonlanmış.Tarih boyunca Trabzon hiç bu kadar sessiz olmamıştı.Ama son sessizlikleri.Kongrede o sesszliklerinede son vereceğiz.

guci 29
01.12.2007, 20:30
İnşallah umutlarımız yok olmaz. Bunu umut ediyorum şimdilik.

Canİlker
01.12.2007, 20:41

ben öğrenci olmama rağmen 2 senedir paramı biriktirip kombinemi alıyorum , dışarda yemek yemiyorum ts forması alıyorum, maçtan sonra 45 dakika yürüyerek evime gidiyorum ama üstte sölenenlere bak. yazıklar olsun ne diyim, herkesi aynı kefeye koymamayı ne zaman öğreneceğiz acaba ??

adherent_1
01.12.2007, 22:33
Bence şu andaki durumun protestoluk tarafı kalmadı arkadaşlar. Protestolar için çok geç kalındı. Bence bundan sonraki aşama taraftarın bazı yöneticileri ve futbolcuları iyi bir dayaktan geçirmesidir. Bu işe de kolay kolay kimse cesaret edemez. Öyleyse yapmamız gereken Trabzonspor'u hakkıyla yönetebilecek bir başkanın başımıza gelebilmesi için elimizden geleni yapmaktır. Bu da taraftar derneklerinin bir başkan ismi üzerinde birleşip ona destek yürüşüyle olabilir diye düşünüyorum...

Samet Türkmen
01.12.2007, 22:50
Seçime sayılı günler kala zaten gidecek bir yönetim için protesto organizasayonları yapmal lüzumsuz. Tabi insanların aklı teers çalışır yeniden Albayrak'ı seçmezlerse.

Hekimoğlu
01.12.2007, 22:56
Ne önerirsiniz bir kaç futbolcuyu dövelim ya da bir iki yöneticiyi dağa kaldıralım kulübü ateşe verelim. neyi protesto ediceksin zorla güzellik olmaz ben tesislere gidip hüseyin'e bağırsam çağırsam hüseyin ileriye mi oynayacak milimetrik pas mı atacak.futbolcu kalitesi bu.yapacağımız tek şey kongrede bu yönetimi göndermek.stad da tepki verildi sürekli açılışta verildi ne oldu değişen birşey var mı.bir tehlike de trabzon dışındaki taraftarımızın trabzondaki tarftarımıza olan aşırı tepkisi.bu tepkide bazen haklı olunan taraflar var ama aşırıya kaçmasın.trabzon taraftarı beleşçi değildir.istanbul basını veya ezik forumlarında bu kadar itham yok.dikkatli olalım trabzondaki trabzonsporlular gurbetteki trabzonsporlular ayrımı bize fayda getirmez..

Kamil Çakmak
01.12.2007, 23:21
Ne önerirsiniz bir kaç futbolcuyu dövelim ya da bir iki yöneticiyi dağa kaldıralım kulübü ateşe verelim. neyi protesto ediceksin zorla güzellik olmaz ben tesislere gidip hüseyin'e bağırsam çağırsam hüseyin ileriye mi oynayacak milimetrik pas mı atacak.futbolcu kalitesi bu.yapacağımız tek şey kongrede bu yönetimi göndermek.stad da tepki verildi sürekli açılışta verildi ne oldu değişen birşey var mı.bir tehlike de trabzon dışındaki taraftarımızın trabzondaki tarftarımıza olan aşırı tepkisi.bu tepkide bazen haklı olunan taraflar var ama aşırıya kaçmasın.trabzon taraftarı beleşçi değildir.istanbul basını veya ezik forumlarında bu kadar itham yok.dikkatli olalım trabzondaki trabzonsporlular gurbetteki trabzonsporlular ayrımı bize fayda getirmez..

Tabiiki trabzon taraftarı beleşçi degil. Ama ben bile taaaa tokatdan beleş yada yarı fiyatına yada 1/3 fiyatına kombine bilet alındığını öğrenebiliyorum. hemde bu furumdan degil l trabzonda yaşayanlardan. Hatta beleş biletlerde dahil buna. Genelleme yapılamaz tabiiii. Parasını ödeyipde maça giden binlerce insan var, bende dahil buna.

bu zamanda pretostonunda bir anlamı yok. Yapılysaydı bu sezon başında yada geçen zezonun başında yapılmalıydı. Genel kurula kalmış 14 gün.

Eh diyemimki kaza maza Albayrak yeniden aday oldu ve kazandı o zaman pretosto tabiki olmalı. Hatta müsade edilmemeli yönetime gelmesi için.

Cem Balcı
01.12.2007, 23:49

giresunspor taraftarının taktiği.:D etkili olur aslında.:D

Öztürk Adem
02.12.2007, 00:22
ne duzenlemesı dırek taslamak lazm kulubu yeter la coluk cocugun maskarası olduk :(

Mehmet SELEN
02.12.2007, 02:06
Forumlarda çok önceden bir başlık görmüştüm afyonlanmış taraftar diye.Aslında ilk başta kızsamda gün geçtikçe bu başlığın ne kadar doğru oldu dahada iyi anlaşılıyor.

Trabzonda taraftara ön ayak olması gereken tüm dernekler ve gruplar belliki afyonlanmış.Tarih boyunca Trabzon hiç bu kadar sessiz olmamıştı.Ama son sessizlikleri.Kongrede o sesszliklerinede son vereceğiz.

Afyonlanmış mı yoksa bedava bilete satılıyorlar mı?Bunu çok iyi etüt etmek lazım

Karadağ06
02.12.2007, 09:35
gerek kalmadı...
çunkü; aday olmuyor:alkış::alkış::alkış:

ilhan
02.12.2007, 09:50
gerek kalmadı...
çunkü; aday olmuyor:alkış::alkış::alkış:

Ee futbolculara protesto yok mu ?

Adamlar oynamıyor! Oynayamıyor değil! Oynamıyorlar! Ruhsuzlar! Formaları terletmiyorlar.

Protestonun en büyüğünü bu sözde futbolcu olanlar hakediyor!

Karadağ06
02.12.2007, 10:49
Ee futbolculara protesto yok mu ?

Adamlar oynamıyor! Oynayamıyor değil! Oynamıyorlar! Ruhsuzlar! Formaları terletmiyorlar.

Protestonun en büyüğünü bu sözde futbolcu olanlar hakediyor!
bence Oynayamıyorlar bunları ne kadar da protesto etsek bi işe yaramaz
yetenek yok(birkaçı hariç)
yonetım degısecek kı bunları gondersın yeteneklı olanlarını alsın

Doğan BULAT
02.12.2007, 20:42
Şeytan diyor git antremanı bas futbolcuları bi güzel patakla.. Bak gör haftaya nası oynuyolar o zaman. Tövbe tövbe..
aslında dayak değil ama gerçektende bunları antreman sahasında bile protesto etmeli... Ama taraftarımız olsaydı tabi..

Nytre
02.12.2007, 21:32
bizim takımımızı protesto edince öbür hafta iyi bir futbol oynamayacaklar ne yazık...
işte bu kadar durum vahim..

FANATIK61
14.12.2007, 13:25
Hala Protesto diyorum. Bunlar akillanmayacak :mad:

TSezgin61
14.12.2007, 13:48
trabzonda ses cikmiyor... birine anlattimmi inanmiyor gülüyor bana:(

PROTESTO!!!

FANATIK61
09.01.2008, 23:03
Burda bagrip cagiracagina artik birseylerin yapma zamani geldi. Artik buramiza kadar geldi. Allahini seven lütfen Tesislere gidin ve biraz sunlarin gözlerini korkutun...

macka61
09.01.2008, 23:07
evet artık bir şeyler yapmalıyız değerli BMN yöneticileri lütfen etkin olduğumuz illerde bir protesto ayarlayın hele trabzonda çok büyük bir şekilde olmalı

Hüdai Pervaneli
09.01.2008, 23:09
arkadslar futbolcular yarin direk sivas e gecicekler anlicaniz sivas macindan sonra gelicekler trabzon a

Dogan
09.01.2008, 23:11
Şimdi onlar Sivası yenip geliriz taraftar tepki göstermez diye düşünüyodurlar. Sivası da yenemezler ya neyse.

pReN@_61
09.01.2008, 23:12
Protesto şart oldu.

rN0Y5nU0A0w

Keleşoğlu
09.01.2008, 23:14
22 yaşında şampiyonluk görmemiş hiçbir maçı kaçırmayan bir Trabzonspor taraftarı olarak bugunkü kadar Trabzonspordan ve futboldan soğuduğumu hatırlamıyorum!!

Bugun sahada benim tv karsısında yasadığım utancı yaşamayan kişiliksiz futbolculara Sivas maçının sonucu ne olursa olsun Trabzona döner dönmez havaalanında utanmalarını sağlayacak bir protesto yapılmasını Trabzondaki taraftarımızdan rica ediyorum!!!

Bu protestoyu önce futbolcular sonra yönetim hakediyor kimsenin bizi Trabzonspordan soğutmaya hakkı yok..

Şimdi tepkinin tam zamanı ..

İleli
09.01.2008, 23:15
acacaktim boyle bi baslik ama kapatilir diye acmadim bu baslikta kapatilir adminler tarafindan!

Hüdai Pervaneli
09.01.2008, 23:19
tep ki koyulmali avrupaya giden tek yol olan trabzon icin türkiye kupasi ndada cikma sansimizi yuzde sifir a düsürdüler artik yönetim istifa etsin karrdesim ya protestosart

efulim67
09.01.2008, 23:20
32 yaşındayım !
84 üde hatırlamıyorum.

karayamayman
09.01.2008, 23:21
Trabzonspor,

-menfaat ve nemalanma kapısı,
-küçük çıkarların gözetildiği yer,
-kıskançlık ve hasetin hakim olduğu bir merkez,
-kişisel reklam aracı,
-siyasetin girdiği bir kurum olmaya devam ettiği sürece bizden ne köy olur ne kasaba...

Tunga
09.01.2008, 23:23
İki konu birleştirilmiştir.

Atalay
09.01.2008, 23:24
Allah belanızı versin yönetim!!

Fatih Öztürk
09.01.2008, 23:27
hiç kimseleri protesto etmeye gerek yok.
dananın kuyruğu 1-2 şubatta kopacak.

BOZOHAN
09.01.2008, 23:30
bence protosto sivas maçından sonra olsun çünkü bu maç ben ve benim gibi bir çok insan için çok çok çok önemli

Nytre
09.01.2008, 23:30
bmn yönetimindende bir kıpırdama bekliyorum

yns61
09.01.2008, 23:31
konuyu açan kardeşi tebrik ediyorum..

Keleşoğlu
09.01.2008, 23:33
bu yönetim gidecekte kim gelecek bu yönetimin değişik versiyonu önce kişiliksiz hangi takımda oynadıgından haberi olmayan bana burda kimse dokunamaz diyen futbolculardan kurtulmak gerek!!
Bunu yönetim yapmıyorsa biz protestomuzla utandırarak yollamamız lazım.. milyon dolar alıyor en odunu kes takımdan bedavaya yolla zararmı ederiz hayır 1 senede alamadıkları para yaklasık 10milyon dolar olur buda kulube kalır.. gençler gençler gençler kaybetcek ne kaldıki? ligde ilk 10a girememekmi?

Nuray
09.01.2008, 23:35
bu nedir ya yeter artık cidden birşeyler yapılmalı :@

Keleşoğlu
09.01.2008, 23:35
bence protosto sivas maçından sonra olsun çünkü bu maç ben ve benim gibi bir çok insan için çok çok çok önemli

takım Trabzona donmeyecek zaten direk sivasa gidiyor.. sivas dönüşü sonuc ne olursa olsun havalimanında PRO-TES-TO!!!

Fatih Öztürk
09.01.2008, 23:37
bu akşam uzun aradan sonra içtim demlendim anasını satayım.
habu şerefsiz haysiyetsiz coğu futbolcu ordusunu by takımda barındıran yönetimin allah belasını versin.beni kahreden allahsız yönetim size ne diyeyim.

turphan
09.01.2008, 23:42
Kimse boşuma protesto mrotesto diye komuşmasın.Nasılsanız öyle yönetilirsiniz bu kadar basir.Nuri bu takımı satın almadı.SEÇİLDİ....Seçende fenerliler değil herhalde.Bizler ve bizim delegasyonumuz....Bu kadar basit.Takımın geldiği bu noktadan Nuri kadar biz de sorumluyuz.Uyuşukluğumuz, tepkisizliğimiz ve bilinçsizliğimizden dolayı.Takımı sömüren kişi ve gruplara ASALAK muamelesi yapmadığımızdan dolayı...

Emre HIZAL
09.01.2008, 23:42
arkdaşlar protesto olmaz bu taraftarla olmaz ne yazık ki taraftarımız alışttı boyle şeylere ondan kimse nazik poposunu kaldırıp protesto etmez kimseyi(burdaki olayların bilincinde olan arkadaşlara ve taraftarlarımıza sozum yok kimse yanlış anlamasın) bu 5-10 kişiyle hata 50-100-150 kişiylede yapılmaz çok ciddi tum taraftarlar olarak bir şeyler yapmassak bir anlamı olmaz yoneticilerimize ve turk futbol kamuoyuna Trabzon un seyircisi olmadan Trabzon olamayacağını gosteremediğimiz taktirde bir şey olmaz. Eskiden Trabzonda Trabzonspor insanlarımız için 1. dereceden onem arz edereken şimdi el birliğiyle insanlarımızdan soğutulan bir takım için kimse bir şey yapmaz yapmak istemez.

Emirhan Makul
09.01.2008, 23:50
bmn yönetimindende bir kıpırdama bekliyorum

bende bekliyorum

Keleşoğlu
09.01.2008, 23:59
yok ya kimsenin bişey yapacağı yok..
ben ayın 19unda Trabzona gidiyorum gerekirse tek başıma yapacam protestomu

ARAGORN01
10.01.2008, 00:01
Anlı şanlı takım ,futbolcu satışları,yönetimsel saçmalıklar , boş transfer vaatleri, bomboş stad hayalleri ile sıradanlaştırılırken sesini çıkarmayanlar hatta tekrar tekrar bu hainlere destek verenler gelinen bu acı noktada artık oturup ağlar mı yoksa pişman mı olur bilmem ama aklı başında tüm Trabzonspor'luları (başta Trabzon'dakileri ) protestoya çağırıyorum. Eski günleri çok yakından bilen biri olarak bu duruma dayanamıyorum.....

Dip.Ing.Mag.
10.01.2008, 00:06
ben tesislerde kendimi yaksam ise yarar mi acaba ? :D

walla bak yönetimin gozu onunde toplansak kendimizi yaksak adamlar dönüp bakmazlar bile yüzsuz bunlar yüzsuz

Ahmet Kuru
10.01.2008, 00:15
Toplansın ozaman Trabzonspor dernekleri Trabzon,Ankara,İstanbul da Protesto yapılsın herşey Aynı gün Aynı saatte Ozaman bakalım neler olacak....

Nytre
10.01.2008, 00:18
bmn yönetimini de protesto için bir şeyler yapmaya davet ediyoruz!... ancak pek bu konuda destek vermiyorlar.

Samet Türkmen
10.01.2008, 00:21
Sadece yönetim değil Trabzonlu tüm işadamları ve futbol adamları protesto edilmelidir. Hepsi bjk,fb,gs yönetimlerinde

Burçak
10.01.2008, 00:29
-[ooD;1078670']ben tesislerde kendimi yaksam ise yarar mi acaba ? :D

walla bak yönetimin gozu onunde toplansak kendimizi yaksak adamlar dönüp bakmazlar bile yüzsuz bunlar yüzsuz
bencede dönüp bakmazlar bile. hatta altına odun bile atılabilir. bizi bitirmeye çalışıyorlar besbelli

Adem Erdoğan
10.01.2008, 00:36
valla protesto edilecek ne varki.Yönetim tamam ama zaten şurda sayılı günleri kaldı.Zaten iplemezler.Futbolcuları protesto etsen en fazlasıyla bi iki tane kazma şehirden kaçar gider.

Adem Erdoğan
10.01.2008, 00:38
-[ooD;1078670']ben tesislerde kendimi yaksam ise yarar mi acaba ? :D

valla yapacakları tek şey ateş ziyan olmasın diye gelir yanına ellerini ısıtırlar.:D

Abdullah Altıntaş
10.01.2008, 00:55
Protesto yüzü kızaran insanlara karşı yapılır, nuri ve saz heyeti o kadar utanmaz ki ne yapsan çare olmuyor

Burçak
10.01.2008, 01:02
tesislere gidip protesto yapılsa eminim resmi sitede aynen şöyle haber yaparlar.
'' taraftarlar seçime girmemiz için baskı yapıyorlar''

evet aynen bu haberi bile yaparlar .çünkü utanma denen birşey yok.

Kobalas61
10.01.2008, 01:32
Kaybedicek Neyimiz Kaldı Ki
Dibe Vurduk Artık
Neyin Protestosu Yapılacak
Ama Yinede Belirli İllerde Aynı Anda Albayrak Gurubu Şirketlerine Baskınlar Düzenlense Güzel Olurdu
Yaptıkları Yanına Kar Kalarak Gitmemeli

Sinan Akyıldız
10.01.2008, 09:45
Yahu kimse kusura bakmasın ama Trabzın kanadının en son yaptığı protestoyu hatırlıyorumda aman kalsın protestolarıda kalsın !

İnternetten topluca mail gönderilip yönetim veya federasyon protesto edilirmi kardeşim !

Sedat Tuanlının yazısından bir bölüm hatırlatmakta yarar görüyorum ...

" Tesislerin yolunumu unuttun Trabzon ? Bu kadarmı soğuttular seni Efsanenden ? Cebinde 5 milyonla ölen Dozer Cemil'in hatrına bu takıma sahip çıkın "

Cafer KILIÇSOY
10.01.2008, 09:56
Kiminle protesto edeceksin ki. Bu işi düzenleyecek taraftar gurupları kendilerini bedava bilete, altındaki arabaya, lcd tv'ye yönetime satmış!!!!

DİNÇ
10.01.2008, 09:58
Kiminle protesto edeceksin ki. Bu işi düzenleyecek taraftar gurupları kendilerini bedava bilete, altındaki arabaya, lcd tv'ye yönetime satmış!!!!

Gerçek mi bunlar???

Badaloğlu
10.01.2008, 10:00
Gerçek mi bunlar???

Sen nerede yaşıyorsun?

Cengiz Çubukcu
10.01.2008, 10:05
protesto hafif kalır, bundan sonra tek çözüm kalıyor. Nus ile uslanmayanın hakkı tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir...

CAFER ÖZER
10.01.2008, 10:11
Yapılacak En iyi şey Albayrakın Gazetesi Yeni Şafak Önünde Albayrakı Protosto etmek.
Yönetimi Protosto etmek
Futbolcuları Protosto etmek.
Yapın C.TESİ öğle sonu yada Pazar gün Protosto
Medyayada haber verelim.
Ergun ata Köşesine taşısın.
Her şeyi Trabzondan niye bekliyoruz.
Dahada Olmadı Gazetelerden birisine 1 tam sayfa İlan verelim.
1 metin hazırlayalım.
hadi varmısınız,
YETER ARTIK DÜŞÜN YAKAMIZDAN diye
Hadi gazete İlanı verecekseniz 100 ytl benden

Burçak
10.01.2008, 10:15
Dahada Olmadı Gazetelerden birisine 1 tam sayfa İlan verelim.
1 metin hazırlayalım.
hadi varmısınız,
YETER ARTIK DÜŞÜN YAKAMIZDAN diye
Hadi gazete İlanı verecekseniz 100 ytl benden

Varım!!
yeterki bu düzenlensin.

Külünkoğlu
10.01.2008, 10:21
acacaktim boyle bi baslik ama kapatilir diye acmadim bu baslikta kapatilir adminler tarafindan!

Aklınız sıra ince ayar yapmayın hele de şu ortamda, zor sabrettiğimiz şu zamanlarda üzerinize çekmeyin adamı da dellendirmeyin !

Açtığın ve kapatılan iki tane başlık buyur oku ! oku oku mutlu ol.

sesbes umit ve luciano kac mac ceza yer?
3 suluklerin maclari burda giiellll

Trabzon taraftarı taraftar olma özelliğini hızla kaybederken ve malum protesto edecek etkin grupların nemalanması henüz bitmemişken kimse Trabzon şehrinden bir halt beklemesin, ölü toprağı serpildiğini kaç seneden beri söylüyoruz. Sadece biz değil efsane isimlerde çeşitli röportajlarında da söylediler. Bizim şiarımıza ters her hareket yapılır oldu. Yine de sesi çıkmadı kimsenin şimdi de kalmış BMN'yi suçlamak ? vay be derler adama vay be !

Süleyman Eruyar
10.01.2008, 10:49
yapılacak tek şey sivas maçı sonrası futbolcuları havaalanından trabzona sokmamak olacaktır..

zeki gursoy
10.01.2008, 11:15
arkadaşlar:
cafer bey yazmış..
bana en mantıklısı bu geldi...
bir gazeteye tam sayfa ilan verelim...
ama çok ağır bir dille, nüktedan olmalı...
şöyle iki tarbzon arasındaki farkı ortaya koyacak bir resimle..
resimlerden biri: tek tek yetmiyonuz karşımızda istanbul karmasını isteriz diye bir pankartlı resim vardı onu koyduralım...
diğer yandan demirspor maçını yada anortosis maçının sonucunu...
tuncayın yarılmış kafasına sardığı bezle devam ettiği maçın fotoğrafını...
bizim eşşeklerin yenildiği maçın akabinde kulübedeki sırtarışlarını...
lütfen..ağır bir tam sayfa protesto...
nedirki..gerekirse medyadaki trabzon yazarlarından destek alalım..
bu konuyu gündeme taşısınlar..
bişeyler şart...bu küçük beyinli insanlara muhtaç değildir koskoca TRABZON!
şurda herkes beşer onar ytl verse okeydir...

Süleyman Eruyar
10.01.2008, 11:20
güzel fikir, ama sadece yönetimi hedef alan bir protesto yapılmalı, fenerin beşiktaşın galatasarayın tuncayın ne günahı var bu durumdan..

zeki gursoy
10.01.2008, 11:28
:alkış:
topraam,
allasen, bu yazımdan ne anladın sen..
bunumu çıkardın bu metinden....
nerden çıkardın diğerlerini...
bak dün neydik bugün sayenizde ne olduğun fotoğrafını çekmekti niyetim...

güzel fikir, ama sadece yönetimi hedef alan bir protesto yapılmalı, fenerin beşiktaşın galatasarayın tuncayın ne günahı var bu durumdan..

Süleyman Eruyar
10.01.2008, 11:32
:alkış:
topraam,
allasen, bu yazımdan ne anladın sen..
bunumu çıkardın bu metinden....
nerden çıkardın diğerlerini...
bak dün neydik bugün sayenizde ne olduğun fotoğrafını çekmekti niyetim...

haklısın toğraaaaaammmmm allasen yanlış anladım seni..

Gökçebey
10.01.2008, 13:00
info@trabzonspor.org.tr e-posta adresine şu e-postayı attım ama tabiki zerre kadar anlayış beklemiyorum.

"Cebinde 5 milyon 750 bin lira ile vefat eden Dozer Cemil'in kemiklerini sızlattınız. Yazıklar olsun..."

Burçak
10.01.2008, 13:03
okuduklarını bilsem neler göndereceğimde , okumuyorlardır ki.

Gökçebey
10.01.2008, 13:08
Benim e-postamı okurlar çünkü e-postanın konusuna 5.750.000 TL yazdım :D

Keleşoğlu
10.01.2008, 13:20
ilk etapta gazetelere ilan vermek iyi bir protesto olur fakat asıl protesto havalimanında kalabalık bir gurupla bu yuzsuzlerin yuzune karsı yapılacak utandırma protestosudur..

temel_yilmaz
10.01.2008, 13:20
şöyle güzel bi yazı bütün okunan ulusal gazetelere trabzonsporu menfaat için değil onun bunun adamı olmamış köşe yazarlarıda yazsın masraflarıda aramızda topliyalım cebimde kırk liram hepsini göndermessem tüm trabzon suratıma tükürsün kapı kapı gezer yine toplarım bütün trabzonsporlu tanıdıklarımdan

zeki gursoy
10.01.2008, 13:34
bunu normal protesto olarak yorumlarlar...
batur yada haşim çıkar derki: taraftarlarımıza hak veriyoruz, elbette kötü gidişe karşı bu davranışlarını mazur görüyoruz (!) affediyolar yani..
bunların bi daha olmaması için çaba sarfediyoruz falan filan...
arkadaşlar..ulusal gazeteye tam sayfa kalın puntolu protesto metni..
fotoğraflı...
yazmıştım, bir yanda istanbul karmasını isteriz karşımıza yazılı pankart, diğer tarafta demirspora mağlubiyete atfen protesto pankartı...
bunlar geliştirilebilir..
ama okuyunca gerçekten sabrımızın taştığını anlatan bir metin...
ne kadar tutar..bilgisi olan varmı..

ilk etapta gazetelere ilan vermek iyi bir protesto olur fakat asıl protesto havalimanında kalabalık bir gurupla bu yuzsuzlerin yuzune karsı yapılacak utandırma protestosudur..

Külünkoğlu
10.01.2008, 13:38
info@trabzonspor.org.tr e-posta adresine şu e-postayı attım ama tabiki zerre kadar anlayış beklemiyorum.

"Cebinde 5 milyon 750 bin lira ile vefat eden Dozer Cemil'in kemiklerini sızlattınız. Yazıklar olsun..."

Ben sana verecekleri cevabı söylüyeyim.
" ne var bunda ? 5 trilyon 750 milyar lira fena para mı ? "

Ahmet Kuru
10.01.2008, 13:42
Taraftarlar Birlikte hareket etmediği sürece Adam gibi bir protesto olmazz..15-20 kişi havaalanında protesto eder.Futbolular taraftarımız haklı diyecek birşeyimiz yok der.bir Hafta sonra yine aynı senaryoyu sahada izleriz.

Emirhan Makul
10.01.2008, 13:43
ya içerdeki maçımıza kimse gitmesin yaa bomboş tribünlere oynasınlar bunu yapamayacak kadar acizmiyiz ya anlamıyorum ben

Emre HIZAL
10.01.2008, 13:52
ilan fikri guzel bir fikir maddi olarak elimden gelen en buyuk desteği veririm. Ama bana gore ilan 1 gunluk olmamalı boyle bir durumda.

zeki gursoy
10.01.2008, 14:04
yönetici arkadaşlar;
ulusal gazete tam sayfa protesto metni ilgi çekici birşey...
bi şekilde protesto yapmamız lazım..
bunun için en iyi senaryo bana göre bu...
bunu geliştirelim..
madii olark destek verenler 5-10 ytl yollasak hallederiz..
sağlam bir metin gerekli...
bu hallerden bu hallere gelişimizde bize biyük katkı sağlayan ..... ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz gibi..
sağlam bi ironi olur..
bu durumda derken zamanında burda gösterilen "karşımıza istanbul karmaını isteriz" yazılı pankart,
düşütüğümüz duruma ise nasılsa bulacak pankart bulunur..
çok var onlardan son 2 yıldır...
hadi yapalım bişeyler..
bunun masrafı ne olur..bilgi verecek arkadaşlar vardır..

Cafer KILIÇSOY
10.01.2008, 14:09
Akşamdan beri hâlâ kendime gelemedim. Aklımı yitirmek üzereyim inanın. Bu yönetici bozuntularının hâlâ daha orada durduğunu düşündükce her tarafıma kramplar giriyor. İnsanda yüz olur biraz. Rahmetli dedem ''Oğlum bir insan ya ALLAH'tan korkacak yada kuldan utanacak'' derdi. Bu insan kılıklı yaratıklarda hiçbiri yok. Yüzlerine tükürsen ''Nisan yağmurudur'' deyip siliyorlar. Ya nedir sizin amacınız!!! Ne yapmaya çalışıyorsunuz, düşün yakamızdan ALLAH'ın belaları. Söyleye söyleye artık dünyada yalan bırakmadınız. Ya sahi siz hâlâ ne amaçla oturuyorsunuz orda utanmaz ş.......

Bundan bir kaç sezon öncesini hatırladım birden. Avni Akerde Beşiktaş macı. Yönetimin istifa etmesi için stadı yıktılar. Şimdi bu insanlar sus pus. O zamanlar Trabzonsporu çok sevdiklerinden değilde yönetimden bedava bilet alamadıkları için ortalığı birbirine katanlar, Trabzonsporun bu içler acısı haline gülüyorlardır inanın bıyık altından. Çünkü şu anki kendilerini dahi yönetemeyen yönetici bozuntuları arpalarını kuvvetli vermişler. Öyle ki ''Albayrak bizi bırakma'' diye yalvaracak kadar. Altındaki arabaya, elindeki bedava bilete, derneğindeki televizyona kendilerini, şereflerini haysiyetini satanları bu takıma canlarını verenler asla unutmayacaktır. ALLAH topunuzun b...... versin

Son sözüm Özkan Hocaya. Biz seni haksızlığa karşı başını koyan, Trabzonsporun menfaatleri için kendini hiçe sayan biri olarak bilirdik. Trabzonspor camiasında herkes satın alınır ama Özkan Sümer asla diye bilirdik.
Yanılıyormuyduk yoksa...

CAFER ÖZER
10.01.2008, 14:25
PROTOSTO YÖNTEMLERİ
Şahsi fikirlerim
1-Gazetelerden birine Tam sayfa İlan verelim.
Gene sözümdeyim 100 ytl benden
2-Albayrakın Şirketlerinden Olan Yenişafak binası önünde Protosto eylemi.
Diğer medyaya haber yaparak.Pazar günü Öğle saatlerinde Yada C.tesi Akşam saatlerinde Katılım Çok olması için Geniş katılımlı Protosto
3-Lig Radyoda her sabah ve akşamları canlı yayına dinleyici alıyorlar,Ve bayağı dinlenen bir radyo
Bu radyoyu bugünden itibaren araryarak sesimizi Duyuracağız.
Siz arıyorsunuz Not bırakıyorsunuz.Onlar size dönüyor
Canlı Yayın telefonu:
02124493312
Eğer Trabzonsporumuzun göz göre göre erimesini istemiyorsanız Yapmak zorundayız
Yoksa sesinizi kesin Oturun 2.lig için Kombine biletleri Şimdiden ayırtın.

ccd6167
10.01.2008, 14:32
MİLLET BNde hazırım bnde katılırım pretostaya istanbulda okuyorum ama harçlılarımı bırıktırıp trabzona giderim sorun değil walla.şimdi asıl olan BMN trabzon uyesiyle istanbul uyesının bu formda bişiler yazması lazım organızasyon için..hadi abiler arkadaşlar gösterelim gücümüzü kimmiş TRABZONSPOR

UZLU
10.01.2008, 14:35
hiç bir halt yapmazsınız arkadaşlar, uyumaya devam, Trabzon ve Trabzonspor bu yönetime layıkmış, ancak bu kadar söyleyebiliyorum, bence kongre gidip bu adamlara oy atsın sevgili hemşehrilerim, yakışır, Allah bildiği gibi etsin...

İskender
10.01.2008, 14:35
Protesto konusunda basını kullanma fikri banada sıcak geliyor...
Hele albayrak grunun halka arz olmak gibi bir düşüncesinin olduğu şu günler yapılacak organizayonun etkisini artıracaktır...
Tek başına ulusal bir gazeteye tam sayfa ilan vermek ise çok yetersiz olur...
Bunun yanında basın açıklaması türünden organizasyonlarda yapılmalı...
taraftar dernekleri bir araya gelip bulundukları illerde(trabzon,istanbul) ortak basın açıklaması yapılmalı...
Diğer yandan bir maç kazanıldı her şey süt liman durumuna geçmeyide bir kenara bırakmalıyız bakınız kırıkkale maçından sonraki yorumlara şimdi sivas maçını alsak yine şampiyonuz nakaratlarını söyleyecek bir sürü arkadaş var aramızda...

yapılacak protesto süreklilik arz etmeli o ki taraftar olarak yönetmeye karar veriyoruz takımı ona görede protetomuzu gerekirse yıla yaymalı sezonu çıkarmalıyız...

argentina
10.01.2008, 14:38
sen iki sene protesto yapma son 15 gun yapp

yapsan keşke ama onuda yapamazlar ben artık ciddi ciddi süpeleniyorum bu tarftardan kimse alınmasın

argentina
10.01.2008, 14:39
hiç bir halt yapmazsınız arkadaşlar, uyumaya devam, Trabzon ve Trabzonspor bu yönetime layıkmış, ancak bu kadar söyleyebiliyorum, bence kongre gidip bu adamlara oy atsın sevgili hemşehrilerim, yakışır, Allah bildiği gibi etsin...

+1967:alkış:

Nytre
10.01.2008, 14:44
bmn neden susmaya devam ediyor anlamış değilim..

verelim tam sayfa ilan az olsun ama öz olsun iki cümle bir şey yazalım.

para mı sorun! yoksa nedir sorun olan?

Can basten
10.01.2008, 14:47
bmn neden susmaya devam ediyor anlamış değilim..

verelim tam sayfa ilan az olsun ama öz olsun iki cümle bir şey yazalım.

para mı sorun! yoksa nedir sorun olan?

Sorun yok, sadece yapılabilecekleri değerlendiriyoruz Emin.

Keleşoğlu
10.01.2008, 14:52
butun buyuk gazetelere ilan suan icin iyi olur.. havalimanı karsılamasıda trabzon protestosu tabi

zeki gursoy
10.01.2008, 14:53
arakadaşlar,
tv lerdeki reklamlara bakılırsa albayrak grubu halka açılacak...
dikkat edin son zamanlarda albayrak reklamları çoğladı...
buda başkanlık gibi oyunun bir parçası...
bu adama trabzon üstünden menfaat sağlamak, hele aracı durumuna düşmek bize günahtır...
bişey yapmalı..
fevri değil düşünerek....
karşı tarafı abondone etmeli..
benim fikrim:
yukarda belirttim, neydik sayenizde ne olduk diye fotoğraflı bi ilan.

Nytre
10.01.2008, 14:53
yapılabilecekleri artık sitenin dışına çıkaralım . sesimizi daha geniş kitlelere duyabilmek için.

merakla bekliyorum .

ErayAkyüz
10.01.2008, 14:57
gazete ilan işi olabilr aslında ulusal gazeteye ilan vermek cok iii olur

My
10.01.2008, 15:05
Hiç bir şey yapamıyorsak ha şu resmi tam sayfa bastıralım anasını satayım iyice daral getirttiler bize...

http://img529.imageshack.us/img529/3209/tarihze4.jpg

Burçak
10.01.2008, 15:07
Arkadaşlar bu olacak inşallah değerlendiriliyor. .

_aynı anda yazmışız mesajı. foto değil yani. gazetede protesto

Sacit
10.01.2008, 15:12
Hemde hemen düzenleyelım, utanıyorum yaa

yeter artık, kimsenın yüzüne bakamıyoz :mad:

Erdem Keser
10.01.2008, 15:15
Yönetim suçlu tamam hemde en büyük suçlu Başkan ve yöneticiler ama bu sahada ruh gibi gezen futbolcu müsvettelerinin hiç mi suçu yok..Bu kadar ruhsuzluk bu kadar rahatlık dünyanın neresinde var..En büyük protesto sivas maçının skoru ne olursa olsun 2. haftadaki Oftaş maçında futbolculara gösterilmelidir...İnsan aldığı paradan,giydiği formadan utanır biraz..Yemin ediyorum bunların aldığı para haramdır,başka bir açıklaması yok.

temel_yilmaz
10.01.2008, 15:27
bu mesaja gerek kalmadı sağolsun arkadaşlar

Badaloğlu
10.01.2008, 15:30
Evet arkadaşlar, protesto yapıyoruz, pamuk eller cebe...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8010

oskanonur
10.01.2008, 15:35
Yönetim suçlu tamam hemde en büyük suçlu Başkan ve yöneticiler ama bu sahada ruh gibi gezen futbolcu müsvettelerinin hiç mi suçu yok..Bu kadar ruhsuzluk bu kadar rahatlık dünyanın neresinde var..En büyük protesto sivas maçının skoru ne olursa olsun 2. haftadaki Oftaş maçında futbolculara gösterilmelidir...İnsan aldığı paradan,giydiği formadan utanır biraz..Yemin ediyorum bunların aldığı para haramdır,başka bir açıklaması yok.

Futbolcuların kabahati bana gore yok denecek kadar az. Su an yasadıklarımızın tek ve en buyuk nedeni yoneticilerdir. Kendi is yerlerine eleman alırken yapmıs oldukları incelemeler ve elemanları icin olusturmus oldukları ucret politikalarını bir dusunelim. Cok basit bir ornek vermek istiyorum;Yıldız diye transfer ettigimiz serkan' a fb klubumu 800 bin ytl teklif etti. Biz aynı oyuncuya yaklasin 1.500 ytl oduyoruz. Normal degerinin cok ustu paralar vererek yapılmıs transferler ve bu transferler ile ilgili yoneticilerin ve yandaslarının yapmıs oldugu yorumlar beklnetileri uste seviyelere cıkarmıstır.Bizden kacan futbolculara diger klublerin onermis oldukları paraları hatırlarsak konuyu daha iyi anlamis oluruz.

bordobluex
10.01.2008, 15:44
Buradan devam ediyoruz

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8010