PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Futbolcuların Vurdumduymazlığına Tepki Gösterelim!

Nytre
30.11.2007, 21:54
bu kadar sorumsuzluk bu kadar vurdumduymazlık ben başka bir takımın oyuncularında görmedim.

iki pası yapamayan rakip takım defansına çekildiği zaman saldırıyormuş gibi görünen.

defansı - ortasahası - forveti nerede belli olmayan

oyuncuları sanki her hafta sadece top oynuyormuş gibi uyumsuzluk içerisinde...
bunlara ne desek az ne yapsak az.

bu camiaya bu milyonlarca taraftara bu acıyı - utancı - rezaleti yaşatan bir takımın oyuncuları affedilebilir mi? hala bu takımda barındırılabilir mi soruyorum size?

şu anda hangi takımla oynarsınız oynayın bu takımın galibiyet şansı yüzde 50nin altinda.

görünen köye kılavuz mu gerekir? bu takımdan şampiyonluk değil 4.lük bile beklenir mi?

ayıp - yazık - günah...

susmayalım! zamanı geldi turkcelli digiturku dize getirdik biz... şimdide baskımızı yapalım kulübe de bu adamların yerine TRABZONUN evlatlarını izlemeye razıyım. o zaman hiç olmazsa kendi kendimize yenildik deriz...

hüseyin1975
30.11.2007, 21:56
Kazandiginiz Paralar size HARAM olsun!

Dogan
30.11.2007, 21:58
Yazıklar olsun, ne denir ki başka. Rezil ettiler.

ÖzGür Ayar
30.11.2007, 21:59
takimi sabote eden topcular oldugu ap acik belli. sanirim yonetim degisirse onlarda degisir.

tstafi
30.11.2007, 22:01
boyle ıste anca konusuruz tesıslere gıdelım tepkımızı gosterelım anlasınlar bılsınlerkı kımle oyun yaptıgını dedık zamanında ama nerde ey gıdı trabzonumun dustugu durumlara baksana

bordo61
30.11.2007, 22:02
bu gidişte bugun konu açma rekoru kırılacak

Nytre
30.11.2007, 22:05
eger takımı sabote eden futbolcular varsa onların tetikçilerden farkı yoktur...

hiç oynamasınlar...

benim gözlemlerime bakarsınız gökdeniz ersun yanal geldiğinden beri oynamıyor...

hüseyin (kaptan güya) takımı bir arada tutamıyor. aksi bir insan. küsüyor - kızıyor.. olgun hiç bir tarafı yok

My
30.11.2007, 22:09
Takımı Ziya'ya emanet eden, takımı kurduran, kuran Albayrak yönetimi. Bu futbolcuları alırken de hepimiz yırtınıyorduk ne yapıyorsunuz diye. Görünen köy kılavuz istemez. Bir eyhun cezalı duruma düştü orata saha çöktü. Koskoca Trabzonspor takımında hücumcu, ayağı top yapabilen topu topu 3 kişi var! Ceyhun, Yattara ve Gökdeniz. Diğerleri Ziya Doğan mentalitesinin eseri (!)(!)(!)savaşan(!)(!)(!) 'sporcular'.

ilhan
30.11.2007, 22:10
Kongreye kadar Yönetime..

Ligin 14.haftasını oynadık kaldı 3 hafta. 3 hafta daha bu futbolculara katlanmak zorundayız..

Sabrın solu selamettir..

voldamirin
30.11.2007, 22:14
Kongreye kadar Yönetime..

Ligin 14.haftasını oynadık kaldı 3 hafta. 3 hafta daha bu futbolculara katlanmak zorundayız..

Sabrın solu selamettir..

Evet sabır en büyük nimettir...Az kaldı Trabzonum her düşüşün bir çıkışı var...

Nytre
30.11.2007, 22:14
sevmediğin ya da hoşlanmadığın bir öğretmen gelirse senin dersine sen dersten soğursun..

Serdær
30.11.2007, 22:16
Yenimi AnLaşıldı bu durum..:cool:

''En büyük Taraftar Futbolcular Sahtekar''..

l-m
30.11.2007, 22:16
Her seferinde işte şimdi dipteyiz, daha kötüsü olamaz, dibe vurduk ve çıkacağız diyorum. Vizyonu ne geniş adamlar var ki takımın başında dibin sonu gelmiyor.

Yazıklar olsun! Futbolculara değil, bunları bir araya getiren yönetime ve Ziya Doğan'a, yazıklar olsun, hakkım haram olsun..

pReN@_61
30.11.2007, 22:17
kazandığınız paralar HARAM olsun....

ofluhalit
30.11.2007, 22:17
yaa bu takımda oynamaması gereken adamları alırsan.250 milyar etmicek adamlara bol kepçeden 700-800 milyar verirsen bu adamlar daha oynarmı.3tane futbolcu dışında kapasite olarak ts de oynıcak futbolcu yok.bunu kabullenmek lazım.

tstafi
30.11.2007, 22:23
Yaa Bakiyomda Hic Kimseden Bi Fikir Cikmiyo Heerkes Yok Haram Olsun Yaziklar Olsun Tamamda Trabzonspor Kimin Kardesim Bizim Degilmi Niye Bise Yapmiyoruz Da Nette Yazisiyoruzz Boyle Anca Seyirci Oluruzz Taraftar Degil

Nytre
30.11.2007, 22:24
daha geçen günlerde bir haber çıktı gönderilecek isimlerin maliyeti 20milyon dolar...

bu adamlar 20milyon dolar alıyorlar düşünebilir musunuz ya?

l-m
Çoğu üniversite için kullanılan yaygın bir argo ifade vardır:"Eşşeği bağlasan bu fakülteye 4 senede mezun olur". Afedersiniz de bunların yerinde eşşek olsaydı şimdi futbolcu olmuştu, Mourinho gelsin bu takımın başına, 1 ay sonunda futbolu bırakmazsa ne olayım.

Topu kornere atmak yerine taça atmayı düşünemeyen bir adam nasıl 1 trilyon para kazanıyor onu da çözebilmiş değilim.

Konuyla alakasız ama birden aklıma düştü: Eskiden istanbul takımlarının pahalı topçularına "milyonluk eşşekler" denirdi, işe yaramaz çok pahalı futbolcu anlamında, nereden geldiyse aklıma.

buyukkaptan
Artık kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir durumdayız çok şeyler söylemek istoyurum ama halimizi anlatacak kelime bulamıyorum ne diyelim arkadaşlar bu sene şampiyon yine taraftar her sene böyle trabzona böyle oy ayman ayman

Nytre
30.11.2007, 22:25
şu anda yapılacak bir şey varsa havaalanına gidip bu bostanları karşılamaktır!

yönetim şu anda takımın yanında sadece geziyor . hiç bir otoriteleri yok .

ya da yarın kulube gitmek tesislere gitmek.

Serdær
30.11.2007, 22:31
yalnız her konuya bir başlık açarsak bütün konulara cevap vermemiz gerekecektir. Dolayısıyla konuların içersinde tartışalım bence..

Saygılar..

Ömer TOPAL
30.11.2007, 22:31
oy dereler dereler karyolanın altında yesin seni pireler...! çıldırcammmmmmmmmmm

Harun-61
30.11.2007, 22:32
bu renklere gönül veren insanlara yazik degilmi?
ayip degilmi?
insafsizlik degilmi?

Allah Ersun Yanal'a sabir versin..........

pReN@_61
30.11.2007, 22:40
Allah Ersun Yanal'a sabir versin..........

Amin...Amin..

tstafi
30.11.2007, 22:41
Yaa Hala Bi Anlasma Yokya Ben Ona Yaniyom Yaa Bunlar Boyle Yaptiklariylami Kalacak Allahim Yaa Biri Bise Yapsada Toplasa Milleti Bassak Tesisleri Belki Anlarlar Ozaman

İleli
30.11.2007, 22:44
suratlarina tukursek hakliyiz okadar para aliyolar ama futbola bak gerci maci seyretmedim am anasil oynadiklarini biliyorum!

Harun-61
30.11.2007, 22:47
arkada$lar kac tane ba$lik oldu...?

buyukkaptan
30.11.2007, 23:01
ne kadar çok olursa başlık yönetimin gözüne o kadar fazla girer

Ahmet Faruk
30.11.2007, 23:03
ne kadar çok olursa başlık yönetimin gözüne o kadar fazla girer
Daha maça gelmeyen yönetim tutup da bizim yorumlarımızı mı okuyacak.:confused:

uğurlu2000
30.11.2007, 23:05
Ben bir takımın başına yeni gelen ve oynadığı 6 maçın 5 ini kaybeden bir teknik direktör ilk defa görüyorum.

lige verilen 15 günlük bir arada dahil takımı biraz olsun motive edemeyen adam teknik direktör olamaz

ersun yanal'da hikaye arkadaşlar adam azıcık akıllı olsa ziya doğanın defans takımı ile hücum futbolun oynanmayacağını bilir. bu söylediklerimin ne kadar gerçek olduğunu yakında anlayacaksınız.

benim yapacağım bir şey yok 2 devre başlayana kadar benden bir şey beklemeyin diyen bir adam'dan ne bekleyeceğimizi düşünmeden edemiyorum. .sen bu şekilde konuşursan bu futbolculardan ne hayır görürsün .devre arasında alacağın maksimum 2 adamlamı bu takımı başarıya taşıyacaksın.

1,5 senedir maça çıkmayan ve futbolu unutmuş bir adamı sahaya sürerken ne düşündün acaba

ben adnanın adına son 15 dakika boyunca sadece 2 kere duydum.

benim için ziya doğandan ne farkı kaldıki !

2 haftadır söylüyorum yine söyleyeceğim.

bu takımın şuanyenebileceği bir takım yok

Ömer rıza , tayfun coro,tolga seyhan,umut bulut,ayman gibi adamlarla biz ancak küme düşmemeye oynarız.

Bu takımı bu hale getiren ve bu kadar değerli taraftarı üzen gelmiş geçmiş en kötü başkan

Albayrak dilerim Allahın'dan bulursun.

senin değil yüzünü görmek artık adını bile duymak istemiyorum.

birazcık şerefin varsa bu takıma artık aday olmayı düşünme

zafer6161
30.11.2007, 23:05
Kalmasın gönlümde ondan bir eser
Izdıraptan başka ne verdi bana
Bütün duygularım isterse bitsin
Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin

Beni ağlatmaya kimin hakkı var
Beni sızlatmaya kimin hakkı var

Yaşantım sanki ecel yanımda o varken
Acılar bitmez dertler tükenmez o varken
O varken, o varken, o varken

Severken sevmeyi çok gördü bana
Mutluluk istedim dert verdi bana
Birgün güldürmedi çok gördü bana

Yaşantım sanki ecel yanımda o varken
Acılar bitmez dertler tükenmez o varken
O varken, o varken, o varken

Nytre
30.11.2007, 23:12
bizden olmayan insanlar bizim gibi düşünemez... onun için ÖZE DÖNÜŞ ŞART..

yaranozlu
30.11.2007, 23:18
ya bence abartmayın, ikinci yarı bu takım toparlar, bu takım bu haldeyse taraftarın yüzündendir. Albayrak ı başımıza bela ettiniz, Ziyayla sezona başlanır mı, bu adam geçen sene arka arkaya 8 hafta yenilmiş, ondan sonra arada Ersunu getir kurtarsın seni, yok ya..... Ama ben hala Ersuna güveniyorum, devre arasında gerekli transferler yapılsın, Ersun bu takımı uçurur, bundan şüphem yok...

Nytre
30.11.2007, 23:22
milyonluk eşşekler eşşoğlueşşekler diye bir tezahurat vardı hatırlayanlara...

zafer6161
30.11.2007, 23:28
valla o tezahurat taa 90,91 yılları arasında ilginçtir sadri şener başkanlığı dönemimde çıkmıştı

Rahim.K
30.11.2007, 23:29
Merhaba Arkadaşlar,
Atay Aktugun hataları bunlar.Onun zamanında Futbolculara ücret iyileştirmesi yapacagız dediler.Takımın en dandik oyuncusu bile 600 700 bin almaya basladı.EE bu futbolcudan ne beklersin.Arkadaş adam futbol oynarsa verirsin parasını.Niye zoraki iyileştirme yapıyorsunki?Hem kulübü karıştırdı hemde borç yapıp gitti Atay Aktug.Yazıklar olsun

pReN@_61
30.11.2007, 23:30
milyonluk eşşekler eşşoğlueşşekler diye bir tezahurat vardı hatırlayanlara...

birsonraki maç A.Aker'de, keşke o maçta bu tezahuratla heryer İNLESE!

Rahim.K
30.11.2007, 23:33
Ben bir takımın başına yeni gelen ve oynadığı 6 maçın 5 ini kaybeden bir teknik direktör ilk defa görüyorum.

lige verilen 15 günlük bir arada dahil takımı biraz olsun motive edemeyen adam teknik direktör olamaz

ersun yanal'da hikaye arkadaşlar adam azıcık akıllı olsa ziya doğanın defans takımı ile hücum futbolun oynanmayacağını bilir. bu söylediklerimin ne kadar gerçek olduğunu yakında anlayacaksınız.

benim yapacağım bir şey yok 2 devre başlayana kadar benden bir şey beklemeyin diyen bir adam'dan ne bekleyeceğimizi düşünmeden edemiyorum. .sen bu şekilde konuşursan bu futbolculardan ne hayır görürsün .devre arasında alacağın maksimum 2 adamlamı bu takımı başarıya taşıyacaksın.

1,5 senedir maça çıkmayan ve futbolu unutmuş bir adamı sahaya sürerken ne düşündün acaba

ben adnanın adına son 15 dakika boyunca sadece 2 kere duydum.

benim için ziya doğandan ne farkı kaldıki !

2 haftadır söylüyorum yine söyleyeceğim.

bu takımın şuanyenebileceği bir takım yok

Ömer rıza , tayfun coro,tolga seyhan,umut bulut,ayman gibi adamlarla biz ancak küme düşmemeye oynarız.

Bu takımı bu hale getiren ve bu kadar değerli taraftarı üzen gelmiş geçmiş en kötü başkan

Albayrak dilerim Allahın'dan bulursun.

senin değil yüzünü görmek artık adını bile duymak istemiyorum.

birazcık şerefin varsa bu takıma artık aday olmayı düşünme
Aynen katılıyorum.Bu takıma hiçbişey verememiş ersun yanal.Kendini teknik direktör sanıyor.Bu takıma yazık ya.Adam gibi hoca olsa inanın su kötü dedigimiz takımı başarıya götürür.Sivasın elinde yıldız futbolcumu varda adamlar başarılı?

Egemen Yılmaz
30.11.2007, 23:34
Merhaba Arkadaşlar,
Atay Aktugun hataları bunlar.Onun zamanında Futbolculara ücret iyileştirmesi yapacagız dediler.Takımın en dandik oyuncusu bile 600 700 bin almaya basladı.EE bu futbolcudan ne beklersin.Arkadaş adam futbol oynarsa verirsin parasını.Niye zoraki iyileştirme yapıyorsunki?Hem kulübü karıştırdı hemde borç yapıp gitti Atay Aktug.Yazıklar olsun

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5043

zamanında ilgili bir başlık açmıştım... bana göre çok önemli bir etken oldu bu para meselesi

Harun-61
30.11.2007, 23:37
Taraftar,cebindeki son harcligini feda eder her maca gider...

susmaz, destek verir...

Kulübe destek icin Lisansli Ürün alirlar....

ya onlar ne yaparlar?...milyarlari, milyonlari doldururlar ceblerine !!!

.

uğurlu2000
30.11.2007, 23:41
Merak etmeyin ersunun'da ziyadan farkı kalmaz oda 8-9 maç üsüste mağlup olup rekoru egale eder.

Arkadaşlar devre arasında hiç bir takım tepeden tırnağa yenilenmez

bu işler sezon başında yapılır.

bu yüzden herkes görecekki alacağımız oyuncu 2 kişiyi geçmeyecek

şuanki mevcut kadro ile devam etmek zorunda kalacağız.

mevcut kadronun motivasyonu bitmiş durumda

bu takıma tarabzonun öz evlatları sahip çıkmalı

başarı ancak ozaman gelir

( yıldız alacağım dedin tüm yıldızlarını sattın

Fatih tekke,stepanov,marçelinyo,eller,ersen martin

kaçan musamba ve deliren symek

( SEN BU TAKIMA GELMİŞ EN KÖTÜ BAŞKANSIN )

defol albayrak

nuri albayak sen bu takıma gelmiş en rezil başkansı

Cem Akyüz
30.11.2007, 23:48
çıkarın o formayı ruhsuzlar ordusu bu takımın bir ruhu vardır başkaldırışı vardır sizin yüzünüzden insan içine çıkamıyoruz neyse devre arasına az kaldı nede olsa hepinizi şutlicak ersun hoca

no NAME
30.11.2007, 23:50
size bir savaş gemisi hikayesi anlatayım .
Deniz kuvvetleri komutanı savaşa bir uçak gemisi hazırlar. Gemiye tayfa ve silah alması için bildiği eski bir amiral görevlendirir . Bilmezki ki amiral sandığı bu adam bir andaval . O andavalda savaşa giderken savaşması için bildiği bütün eski andavalları gemiye doldurur. Sonra kağıttan gemiyi dahi yüzdüremeyecek , askerleriyle konuşmaktan bihaber, liderlik vasıfları asla olmayan, taktik deha düşmanı bir adamı gemiye kaptan yapar.Bu arada kendini geminin kralı sanıp buralar benden sorulur edalarındaki önceki kaptan zorla tayin ettirmiştir kendini gemiden . onun en sevdiği kankası; gemide istediği gibi takılıyoR. İş olduğunda, canı isterse en iyisini yapıyoR ama canı isterse. Arada bir geminin dibini delmesiyle bazende düşman gemisine gitmek istemesiyle ünlüdür bu adam. Bu kadarda değil, yıllarca durduğu bu gemideki atış talimlerinde karavana atmasıyla ünlü olmasına rağmen her tatbikattaki en kritik atışlarda mitralyözün başına anlıyormuş hep gibi o geçer. aslada ona niye oraya çıktığını sormazlar. Gemiye iyi bir amiral gelincede amiralin kuyusunu kazmaya çalışır. Çünkü gemide kendinden daha fazla meşhur biri olsun istemez bu gemi ona bağlı olmak zorundadır. Deniz kuvvetleri komutanı gemisine kaliteli olduğu düşünülen saldırı ve bombardıman uçakları alır. Ama andaval, bu uçaklara ya zehir uçağı muamelesi yapmış veya onları kağıttan uçakmış gibi kendi istediği şekilde uçurmuş yada hangara çekmiş bu uçak uçmaz demiştir. Saldırı uçaklarından siyah boyalı olanını sesten yavaş uçması konusunda ikna edemediği için ona genellikle uçma izni çıkatrmaz. Uçtuğu zamanda yakıtını az koyar. ama bu uçağın pilotuda az değil motoru bazen çalıştırıp iyi işler çıkarıyo ama genelde motoru öksürtüyo yada kendisine verilmeyen rotalara keyif gezileri düzenliyo. komutan geminin diğer tarafınada uçak almaya kalktıysada andaval amiralimiz buna fırsat vermez. en kötüsüde bu uçak gemisini saldırmaktan daha çok savunma amaçlı kullanmaya çalışır.Saldırı ve bombardıman uçakları yerine gemiye helikopterler doldurur. üstelik modern helikopterleri pek tercih etmez alınanlarını satar yerlerinede kendinin en modern uçak bildiği hazerfen ahmet çelebi'nin balmumu kanatlarıyla doldurur. Bu kanatlarla koruyacaktır koca uçak gemisini bu andaval. Balmumu kanatları takıp savunma amacıyla uçmaya çalışan bu tayyareler uçmayı bilmedikleri için "umarım "uçmayı bilmiyosan niye" diye devam eden fıkrayı biliyorsunuzdur" şeyde yapamamaktadırlar. geminin diğer tayfalarını anlatacak olursak onları boşverin. Onlar ya körebe oynarlar yada denize alışmadıklakrı için küpeşteye dayanmış içlerini çıkarmakla meşgulllerdir. gemiyle savaşla işi olmaz onların. Donanma komutanı çoktaaaaaaaan yapması gereken değişikliği yapmaya karar verir. Andavalı kovar gemiden. ama ufak bir aptallıkla. değişikilik gemi limana yaklaşmışken değil denizin ortasındayken yapılır.Gemiye helikopterle götürülür yeni amiral. gemideki andavalları ve andavallıkları bilmediği için ve gemisi denizin ortasında savaşta olduğu içinde gerekli düzeltmeleri yapabilme şansına sahip değildir. Savaşa böyle devam edecektir.
Şimdi kendinizi bu amiralin yerine koyun. NE YAPARDINIZ
selam ve hürmetle.

not: SÜRÇ-İ LİSAN ETTİYSEK AFFOLA

Cafer Bulur
30.11.2007, 23:53
futbolcular in da sucu yok degil ama asil suclular su anki yönetimdir.bu futbolcu kadrosunu olusturan bu yönetim degil mi?balik bastan kokar.sen oynamayan bir futbolcuya bile(cagdas) bir trilyona yakin para veriyorsan bu isi bilmiyorsun demektir.bu futbolcularada devre arasina kadar sabretmek gerekir.önümüzde kazanabilecegimiz 2 mac var.bu futbolcularla mi derseniz bu biraz zor.ersun yanalin devre arasina kadar nesteri vurmasi gerekiyor.önümüzdeki hafta kadroda bir revizyon gerekiyor.

Onur
30.11.2007, 23:54
takimi sabote eden topcular oldugu ap acik belli. sanirim yonetim degisirse onlarda degisir.

Eline, yüreğine klavyene sağlık...

Takımda bazı futbolcular sırf yönetimi göndermek için takımı sabote ediyor. Capello gelsin o futbolcular değişmez. Sadece kendi istedikleri başkan gelirse top oynamaya başlarlar. Bunu görmek bu kadar zor olmamalı.

Yazık benim TRABZONSPORuma... Yazık...

HAYRETTİN
30.11.2007, 23:55
bu kadar sorumsuzluk bu kadar vurdumduymazlık bu kadar şeref sizlik ben başka bir takımın oyuncularında görmedim.

iki pası yapamayan rakip takım defansına çekildiği zaman saldırıyormuş gibi görünen.

defansı - ortasahası - forveti nerede belli olmayan

oyuncuları sanki her hafta sadece top oynuyormuş gibi uyumsuzluk içerisinde ve içerisinde ne oldğu belli olmayan insancık taklitleri..

bunlara ne desek az ne yapsak az.

bu camiaya bu milyonlarca taraftara bu acıyı - utancı - rezaleti yaşatan bir takımın oyuncuları affedilebilir mi? hala bu takımda barındırılabilir mi soruyorum size?

şu anda hangi takımla oynarsınız oynayın bu takımın galibiyet şansı yüzde 50nin altinda.

görünen köye kılavuz mu gerekir? bu takımdan şampiyonluk değil 4.lük bile beklenir mi?

ayıp - yazık - günah...

susmayalım! zamanı geldi turkcelli digiturku dize getirdik biz... şimdide baskımızı yapalım kulübe de şu şerefsizlerin yerine TRABZONUN evlatlarını izlemeye razıyım. o zaman hiç olmazsa kendi kendimize yenildik deriz...

Sorunda burda zaten topcu alışmıs nasıl olsa hoca gider bana bişi olmaz iki uc mac kaybeT ziya doğan istifa ersun istifa yonetim istifa İSTİKRAR İSTİKRAR İSTİKRAR

Onur
30.11.2007, 23:57
Şu haberi okumanızı istiyorum. Tarih 12/12/2005

http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif Halilhodziç: Beni bitirmeye çalışıyorlar

Trabzon'un hocası maçtan sonra çıldırdı: "Bu sonuç tam bir skandal. Kariyerimle oynayanlar var".

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, alınan bu yenilgi sonrası oyuncularını kılıçtan geçirdi; istifa sinyali verdi. Bu maçın yorumunun yapılmayacağını belirten Halilhodziç resmen çılgına döndü: "Bu sonuç tam bir skandal. Trabzonspor ağır bir hasta. Bazıları bu kulübün itibarı ve taraftarın siniriyle oynuyor. Kariyerimde böyle bir maçı ilk kez görüyorum. Burada ne işim var diye düşünmeye başladım. Buraya kariyerimi yitirmek ve dalga geçilmek için gelmedim."

lazooo28
01.12.2007, 00:00
basta yönetim diyorum..sezon sonunda büyük baskan nuri bes kurus harcamadi transfere..gitti bonservisi elinde olan tenekeleri topladi ..sen ki kos koca Trabzonspor'un baskanisin , bu kadro'nun yetersiz oldugunu ben görüyorumda sen görmüyomusun..sonra futbolcular tabii bu kadar kötü oynanmaz yukarda belirtildigi gibi ne defansimiz defans ne orta sahamiz orta saha forvet zaten yok.. degil firtina rüzgar bile olamayiz bu kadroyla ve bu YÖNETIMLE

Selçuk Demircioğlu
01.12.2007, 00:05
trabzon paf takımıyla çıksın sahaya...en fazla yeniliriz...rezil olmayız..

blacksea35
01.12.2007, 00:13
Ogün Temizkanoğluna saygısızlık yapan değerli şahsiyetler, o bizim evladımız olduğu için bu yanlış davranışla karşılaştı, peki ya bugünküleri ne etmeli hadi konuşsanıza....
Bi de Ziya daha konuşma artık kapa çeneni Trabzonun kapısı sana bir daha kapanmıştır, konuştukça asla da giremeyeceksin. Hep senin kırıntıların bunlar temizle temizle bitmiyor. Serkan Çalık ı kapılar da bekletmişsin yazıklar olsun sana sus artık ziya sus. Sen gittin sıra Albayrakta ..... bekle o da geliyor. az kaldı

sbay
01.12.2007, 00:58
şuan ki oyuncu kadrosunun miladı doldu...artık yeni bir jenerasyon oluşturulmalı...bunlarla gitmeyeceği belli son 2 sezonki duruma göre....yeni olşumunda Ersun hocaya destek verilirse çok güzel bir takım yaratır...

TSezgin61
01.12.2007, 01:15
futbolculara isin ciddiyetini anlatmak icin birseyler yapmaliyiz. onlar diger kulüplerdeki gibi taraftardaki öfkeyi gecece saniyor....

Emorfo
01.12.2007, 03:08
Futboldan soğuduk yahu. Az önce izne giden bir arkdaş aradı Trabzon'dan millet Trabzonspor'dan ümidini kesti. Maçı bile izlemiyorlar diyor. İyi yaptıkları şey maçın skorunu öğrendikten sonra dümdüz gitmek :) Kelimeler gerçekten kifayetsiz kalıyor. İyi oynamayabilirsin ancak iyi mücadele edememe hakkın yok. Formasının hakkını vermeyen adamın bu takımda işi yok. Trabzonspor forması bu kadar ucuz olmamalı. Akılları sıra Ersun'u kovduracaklar gelen yönetime. Ulan bu sefer hoca kalacak alayını gidecek bu takımdan. profesyonel futbolcularmış, yerim ben öyle profesyonel futbolcuları. Galibiyetlerde nasıl prim varsa mağlubiyetlerde de ceza sistemi olmalı. Hatta en iyisi eski usule dönüp takım yenilirse futbolcuları falakaya yatırmak lazım. Yok öyle yağma trilyonlar alacaksınız sahada giydiğiniz formaya ihanet edeceksiniz. Yaşadığınıza şükredin kansızlar.

AYYILDIZ
01.12.2007, 03:24
Trabzonsporun acilen mantaliteyi kavramis oyuncularla yollarini ayirmasi lazim.Bu devre arasi olmazsa isimiz zor kimseyi almasak bile yollar ayrilmali.

Fatih BALTA
01.12.2007, 04:14
Ben ömrü hayatımda bu kadar ruhsuz oynayan bir Trabzonspor izlemedim.
Ne derdi var bu ruhsuzların anlamıyorum,ulan en dandiğiniz bile 1trilyon alıyor.
Hiç yüzü kızarmıyormu bu futbolcu müsveddelerinin,,ben izlerken utanıyorum.

keles76
01.12.2007, 04:27
bu takim ziya doganin futbol felsefesine gore kurulmus bir takim taban tabana zit felsefeye sahip olan ersun yanali getirirsen olacagi bu biri defansi sever biri ofansi aralari tek ortak nokta ikiside basarili hocalardir ama halef selef olamazlar ama bizim yonetim bunu yaptiysa arkasinda dursun uygun transferler yapsin

gvnlp
01.12.2007, 07:31
Ben futbolcularda hata bulmuyorum. Onlari alan yonetim hatalidir. Futbolcunun kapasitesi bu. Sen Fatihi sat stepanovu sat yildiz diye getirdigin marceyi sat sonra da para kazandik deyip parayi serkan balciya yatir. bu yonetim bir an once gitmeli.

ÖmerFarukYılmaz
01.12.2007, 10:15
allah hepsini bildiği gibi yapsın şeref.......

Cem Balcı
01.12.2007, 12:55
böyle bi takıma dicek bişi yok....

GTWorld
01.12.2007, 13:00
ah ulana o NURU elimde olacak simdik onun ben ne yapapm Seref denen birsey klmadi lan adamada

Erkut Ay
01.12.2007, 13:14
Yattara'dan ayrılık sinyali
01 Aralık 2007 / 12:32
Trabzonspor'un yıldız futbolcusu İbrahima Yattara'dan bordo mavili camiaya ayrılık sinyalleri geldi !..
http://www.haber61.net/images/news/2834.jpg

Trabzonspor'un yıldız futbolcusu İbrahima Yattara'dan bordo mavili camiaya ayrılık sinyalleri geldi !.. Lig TV'nin canlı yayınında Can Karyağdı'nın sorularını yanıtlayan Yattara, bu sezon sonunda sözleşmesini yenileyip yenilemeyeceği konusunda umut vermedi.
Trabzonspor'un en önemli silahlarından biri olan Yeni Gineli futbolcu, takımdaki kötü gidişattan ötürü yaşadığı mutsuzluğu açıkça dile getirdi. Yatrara ayrıca 5 yaşındaki çocuğunun eğitimi için Fransızca Eğitim veren bir okula ihtiyaçları olduğunu ancak Trabzon'da böyle bir okulun olmadığını da söyledi.
SPOR 61
Yattara'nın sözleşmesi bu sezon sonu yani 31 Mayıs 2008'de sona eriyor. Ancak anlaşma gereği Trabzonspor'un 1 yıllık opsiyon hakkı var. Yani bordo mavili kulüp isterse Yattara'nın sözleşmesini 31 Mayıs 2009'a kadar uzatma hakkına sahip.

lazooo28
01.12.2007, 13:18
gitmek istiyorsa gitsin bence

İHSAN
01.12.2007, 13:21
Hah, şöyle!!!

Yönetimmiş , hocaymış vs vs.... Tabiki bunların önemi tartışılmaz. Ancak Şu da bir gerçek ki; sahada oynayan FUTBOLCULAR dır. Para desen para, taraftar desen taraftar her şey mevcutken hala takım böyleyse; önce sahaya bakmak lazım derim ben. Trilyonları götüren oyuncular sahada yürüyorlar adeta. İsteksiz, ruhsuz....Ok, yetenekleri olmayabilir ( ki bence yok) ama en azından mücadele etmek için, hırslı oynamak için yeteneğe ihtiyacın yok......

Asıl sorgulanması gerekenler ilk olarak sahadakilerdir. Sonra kulübe, sonra Başkan vs.

karatasof
01.12.2007, 13:23
TS'da şu an kadroda bulunan hemen bütün futbolcular takımdan ayrılabilir.Zerre kadar gitmesini istemeyeceğim bir oyuncu görmüyorum.Yanlız gideceklerse de öyle hamam parasına değil.Ya bu takıma mal oldukları bedeli teslim edecekler yada kendi keselerinden paraları verecekler.Yok öyle gelirken at kat yat iste ,giderken ''Bonservisimi bedava verin,bana kolaylık gösterin'' duygusallığı bize hep zarar vermiştir.

Koray
01.12.2007, 13:26
yattara'nıun kesinlikle kalması lazım...önümüzdeki sene ersu hocanın kuracağı takımın en büyük silahı olacak...şuan futbolcular oynamıyo nedendir bilinmez...

İHSAN
01.12.2007, 13:32
Konu yattaranın transfer spekülasyonlarına bürünmesin arkadaşlar. Bu haberler boş!!!!
Biz konuya yoğunlaşalım.

karatasof
01.12.2007, 13:32
Bu konu çok su kaldırır elbette ama ben çok bildik bir mevzuyla olayı izah etmeye çalışacağım kendimce.Öncelikle bu takımdaki tüm futbolcuların kademeli bir şekilde elden çıkarılması şart.Hiç bir topçunun TS'u düşündüğüne inancım kalmadı.Hemen hepsi kendi menfaati peşinde.Öyle sırtına 61 numaralı formayı giymekle TS sevdalısı,yıldız topçu olunmuyor.Öyle memleketin evladı denip koluna kaptanlık pazubandı takılmaklada takım düşünülmüyor.Belki söylediklerim ağır ancak kalben böyle düşünüyorum.TS'da şuan forma giyen giymeyen kim varsa yönetmenlikler el verdiği çabuklukta takımdan uzaklaştırılmalı.Yeniden ve tamamen genç yeteneklerden oluşan kalben bu takıma inanmış TFF MHK ve İstanbulun üç irisi ile yapılacak bu mücadeleyi kaldırabilecek yürekte insanlarla beraber olunmalı.Bu posası çıkmış ruhunu şeytana satmış futbol kadrosu ile hiç bir zaman bir yere gelemeyeceğimiz gün gibi ortada artık.Yazık çok yazık.İnsanlar çocuklarının boğazından geçirdikleri paranın haram helal olduğunu bile düşünmez oldular.Transfer döneminin yıldız topçuları,transfer ücretlerine zam isteyenler!!!!!! Sözüm sizlere!!!!!!!
UTANIN!
KULDAN UTANMIYORSUNUZ ANLADIK;BARİ ALLAHTAN KORKUN!!!!!!!!

zafercalikoglu
01.12.2007, 15:25
nerde o eski trabzondaki taraftar.evet baskı vardı futbolcuılarun üzerinde şimdi yokda ne oldu .ki sanki

baskı şart
oynmayan defolup gitsin o memleketden

Travelair
01.12.2007, 15:30
Ben Bursaspor'un gençlerine çoğu futbolcumuzu takas ederim. Samet Aybaba başlarında. Çok geç olmadan bu futbolcuları alın

unique
01.12.2007, 15:40
Sezon başında bu hallere düşeceğimiz apaçık belliydi. İnsanlar Roberto Carlos-Lincoln gibi yıldızları transfer ederken biz nerede bonservisi elinde çöplük var onları arıyorduk. Üstüne Stepanov, Musampa gibi futbolu bilen yegane adamlar da gözden çıkarılınca bu kadroyla bu hale düşmemiz kaçınılmazdı zaten. Bana göre ligdeki en az 10 takımın kadrosu ve oyun anlayışı şu an itibari ile bizden daha iyi, ama devre arasında ne olur bilemem. Şu anki futboldan zerre kadar anlamayan yönetim değişip iş bilen bir yönetim gelirse ve çok güvendiğim Ersun Yanal'ın istediği transferler yapılırsa bu sezonu ilk 5 içinde bitireceğimize ve gelecek sezon şampiyonluk mücadelesi vereceğimize inanıyorum. Şu anki kadroda elde tutulabilecek oyuncular Yattara, Gökdeniz, Ceyhun, Umut(şu anki Umut gerçek Umut değil, bu kadroyla bu kadarını yapabiliyor). Gerisi palavra, hepsini göndereceksin.

adherent_1
01.12.2007, 16:11
Futbolculara para ver yesin arkadaş. Onların akıllarında Trabzonspor'un iyi yerlere gelmesi değil, alacakları milyon dolarları biriktirip yaşlılıkta nasıl harcayacakları var sanırım...

Baksanıza Gençler maçına, futbol adına ne vardı takımımızda? Düzgün pas yapmak mı, atağa kalkmak mı, defans yapmak mı, pres mi? Hiçbirisinin aklı futbol oynamakta değil bence. Herkes kendi kafasında meselelerini çözmeye uğraşıyor gibi gözüküyor. Dertleri Trabzonspor'un dışındaki herşey.

Kısacası bu nankör futbolcularla bu kadar. Belki yarın öbürgün bir galibiyet alırız ama bu geçicidir arkadaşlar. Sadece taraftarı oyalamak için böyle birşey olur. Bu adi adamlar kendileri gibi adi olan yöneticilerle birlikte bu takımdan gitmeden fazla birşey değişmeyecek. Yine ağlayan biz taraftarlar olucağız...

meça2006
01.12.2007, 16:13
'Trabzonspor'u bekleyen 3 tehlike'

Trabzonspor başkan adaylarından Prof. Dr. Yakup Aslan, Trabzonspor'un içinde bulunduğu durumun herkesi üzüntüye sevk ettiğini belirterek, bu durumdan kurtulmak için öze dönüşün şart olduğunu söyledi.

01 Aralık 2007 15:51Yazı boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif #haberImage { float: right; margin: 0 0 4px 8px;}#haberImage img { border: solid 1px #900; width: 272px; height: 204px;}#nealsak { border: solid 1px #990; width: 272px; height: 204px; background: url(http://image.haber7.com/ads/nealsak/market-bg.jpg) no-repeat; cursor: pointer;}http://image.haber7.com/haber/81710.jpg #bannerCorp { width: 272px; height:260px; border: solid 1px #909; text-align: center; padding: 10px 0 0 0;}

Trabzonspor'da 15-16 Aralık tarihinde yapılacak olağan genel kurul için geri sayım sürerken, başkan adayları da çalışmalarını sürdürüyor. Bordo-mavili kulübün başkan adaylarından Prof. Dr. Yakup Aslan, bordo-mavili takımın sportif başarısızlıklarının herkesi üzüntüye sevk ettiğini belirtti.
İçinde bulunulan durumun büyük bir kulüp olan Trabzonspor'a hiç yakışmadığını ve ciddi bir tehlike sinyali olduğunu ileri süren Aslan, sportif başarının yeni transferler, yeniden yapılanma ve para kaynaklarının
teminiyle giderilebileceğini, ancak kulübü bekleyen üç büyük tehlikenin daha olduğunu dile getirdi.
Bunlardan ilkinin Trabzonspor'un rakiplerine olan üstünlüğünün bitmesi olduğunu kaydeden Aslan, "Eskiden sahamıza deplasmana gelen takım futbolcularının ayakları titrerdi ve neye uğradıklarını anlayana kadar maç lehimize sonuçlanırdı. Bu yüzden stadımızı 'Avni Aker Cehennemi' olarak adlandırırlardı. Şu anda ise, en küçük takımlar bile buradan puan alabileceklerine inanarak geliyorlar" dedi.
İkinci büyük tehlikenin futbolcuların umursamaz tavırları olduğunu belirten Aslan, "Yerli olanlar dahil, bütün oyuncularımız alacakları paraya bakmaktadırlar. Takımın başarısızlığı, artık onları sadece alacakları primlerden mahrum kalmaları açısından üzmektedir. Eski dönemle ilgili küçük bir örnek verirsek olayın vahametini daha iyi anlarız: 1980'li yıllarda İstanbul'da Fenerbahçe ile oynadığımız bir lig maçında 4-2 yenildikten sonra futbolcularımız otobüse binip havaalanına gidecekleri yerde, yolda
taraftar bizi görür ve mahcup oluruz diyerek, şehir içi otobüsüyle Trabzon'a yönelmiş ve Trabzon'a gelene kadar hiç mola vermemiş, gelince de 2 gün evlerinden dışarı çıkmamak üzere mateme bürünmüşlerdi. Aradaki fark ne idi peki? Özkan Sümer'in ifadesiyle o dönemde 'futbolcuların takımı' vardı, şimdi ise 'takımın futbolcuları' vardır. Yani eskiler kulübü kendilerininmiş gibi sahiplenirlerdi, şimdikileri ise takdirinize bırakıyorum" diye konuştu.
Üçüncü ve en büyük tehlikenin taraftarın tepkisizliği olduğuna dikkat çeken Prof. Dr. Aslan, "Bir takımın taraftarı en büyük hezimetlerde dahi tepkisiz kalabiliyor ise bu durum o camianın yok olma sürecine girdiğini gösterir. Ben, 'taraftar kırsın, döksün, küfretsin' demiyorum. Ancak, yenilgi durumunda oluşan üzüntü dahi giderek azalıyor, artık insanlar Trabzonspor'u konuşmak istemiyor, konuşmak isteyenlere de 'konuyu değiştir kardeşim, başka mevzudan bahset' diyorlar. Çocuklar da diğer takımların
taraftarı olan arkadaşlarına karşı mahcup olmamak için futbol takımı tutmamayı yeğliyorlar" ifadelerini kullandı.
Trabzonspor'un yok oluşunu durdurmak için birçok şeyin yapılması gerektiğini, ancak bunların en önemlisinin öze dönmek olduğunu dile getiren Prof. Dr. Aslan, "Bunun için de birkaç yıl şampiyonluk sözü etmeden, kendi çocuklarımızda ısrar ederek takıma monte etmek ve futbolcuların takımını oluşturmak lazımdır. O zaman ne ekonomik sıkıntı çekeceğiz, ne de saçımızı başımızı yolacağız. Kimsenin ihtimal vermediği İstanbul kulüplerinin saltanatını yıkmış olan bizleriz. Üstelik o zaman şu andakinden çok daha kötü imkanlara sahiptik. Gerçek bir Türk takımı olan Trabzonsporumuza Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'ndeki 'Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur' vecizesini hatırlatmak isterim" şeklinde konuştu.
(İHA)

guci 29
01.12.2007, 20:42
Öze dönmek nedir bilir misin Albayrak?!

SDanışmaz
01.12.2007, 20:44
Her zaman dedim yine diyorum: Ruhsuz futbolcu İSTEMİYORUM...

Ahmet Karadeniz
01.12.2007, 21:17
bence bundan sonra maçlara paff takımla cıkalımm daha iyi adamalarr bu forma için savasıyooo

bordoylamavi
01.12.2007, 21:23
hata bu futbolcu müsveddelerinde değil bunlara bordo mavi formayı giydirenlerde. işportadan kazak alıp ondan sonra bu kazak niye çekti rengi sodu diye sormamak lazım.

Cafer KILIÇSOY
01.12.2007, 21:47
Alıştınız bu düzene. ''Başarısız olursak bize bişey olmaz, antrenör gider'' hesabındasınız hâlâ daha! Bir kez olsun aldığınız parayı hakettiğinizi düşündünüz mü? Geceleri sabahlara kadar çalışmama rağmen, coluk çocuğumun rızkını alınterimle sabahlara kadar direksiyon sallayarak kazanmama rağmen her fırsatta ''ALLAH'ım hakkım olmayan 1 kuruşu dahi nasip etme bana'' diyorum. Sizin böyle bir düşünceniz varmı acaba? Taş mı taşıyorsunuz arkanızda. Topu topu yaptığınız haftada bir maç, onunda içine ediyorsunuz. O stada gelen insanlar ailelerinin ekmeğini kesip te sizinle bölüşüyorlar. Sizden istedikleri güzel bir 90 dakika seyrettirmeniz onlara. Hiç mi vicdanınız sızlamıyor, hiç mi ALLAH'tan korkmuyorsunuz. Siz nesiniz ya, ne zannediyorsunuz kendinizi.

Sizden istediğimiz Trabzonspora yakışır biçimde adam gibi futbol oynamanız. Ama siz maç bitse de eve gitsek havasındasınız. Yazıklar olsun size, yazıklar olsun size verdiğimiz değere, sevgiye. Koskoca futbol şehri Trabzonun üzerine ölü toprağı serdiniz. İnsanlar mutsuz, evlerine gidemiyor. İnsanlar huzursuz sokağa çıkamıyor. Bir insan ya ALLAH'tan korkacak ya da kuldan utanacak derdi rahmetli dedem. Sizde ikiside yok. Şimdi niye yazıyorum ki bunları. Siz bu yazıya ayırdığım zamana bile değmezsiniz!!

Ama artık yok öyle. Sevinerek söylemeliyim ki sıra sizde artık ruhsuzlar ordusu!!. Sadece birkaçınız değil alayınız gideceksiniz.

bordox
01.12.2007, 22:10
Zorlamı futbolcu oldunuz,kafanıza silah mı dayadılar veya nedir ne değildir,kaprisiniz kime,ne başarınız olduki şimdi neyin nazındasınız.

Profosyonel futbolcu olmak bu kadar kolay mı,sahaya çıktığında ilk defa maça çıkıyormuş gibi heyecanlanmayan,yeni bir futbol maçına çıkmayı sevgiliyle buluşma gibi beklemeyen,defansta bile oynasa,kaleye şut çekmeyi hayal etmeyen varsa,
herşeyden önemlisi aldığı parayı hak etmeyi düşünmeyen varsa TRABZONSPOR'dan değil futboldan elinizi ve ayağınızı çekin.

atlantis
01.12.2007, 22:11
Bu takımı izleyeceğime paf takımı izlerim hemde çocuklar bunlardan çokdaha onurlu mücadele eder.

Muhammed KOÇ
01.12.2007, 22:24
aynen paf çıksa daha istekli mücadeleci oynar.iki pası bir arada yapamayan top ayağına gelince şabanlaşan futbolcularımıza gerekeni gösterirler..

TheRapZoNe
01.12.2007, 22:31
FUTBOLCULARA PARA CEZASI VERILMESI LAZIM

diye bir baslik acmak icin girdim buraya ama bu basligi gorunce gerek olmadigini anladim.

Hic kimsenin futbolculari savunmaya artik hakki yok. Teknik direktorler degisti ama cuvalla para alan,hayatlarinda o kadar parayi bir arada goremeyen futbolcular hala daha sahada kiclarini kaldirmaktan ve futbol oynamaktan aciz.

Hic kimse teknik direktorlerden dem vurmasin. Futbolculara kazma, beceremiyor demesin. İstanbul BB spor futbolculari daha mi berecikli, sivas,kayseri oyunculari daha mi berecikli de su anda onlar daha yukarilarda ?
Hayir bu tamamen bizim futbolcularin hazira alisik olmalarindan ve rahat ortamdan uyanmak istememelerinden kaynaklaniyor.

Bu futbolcularla bu is yurumez. Beceri ve teknikleri var ama kullanmaktan acizler ve kullanmiyorlar

TheRapZoNe
01.12.2007, 22:32
Onemli maclarda prim veriliyor da takimi bu hallere sokan futbolculara neden para cezasi verilmiyor? Bence hepsine 20.000ytl degerinde ceza kesilmesi lazim. Akillarinin baslarina baska gelecegi yok!!

Koray
01.12.2007, 22:36
hiç vicdanları sızlamıyomu bu hayırsızların...

Emre7
01.12.2007, 22:44
arkadaşım futbolcuya hiç bu kadar yüklenmeyin iş bizde bizde ki dalen NURİ beye 70 oy çıkıyo % side gayet yüksek biçimde. Futbolcular kendileri gelmedi, evet hataları var ama onlar oraya beni bu takıma alın oynayacam mbu takımın oyuncusuyum demedi sen parayla adamı tuttun ve para verdin onca ona. 2 gol attı star dedin 2 gol kaçırdı kavanoz dedin. İş taraftarda iş yönetimde sonra oyuncuda. kısaca iş taraftarda başlıyo.

Düşün avrupa maçı rakip sahada yenmişsin burda da yeniliyorsun 1 gol atsa uzayacak dakka 60 sen homurdanmaya başlıyon (hesap edemeyenler için son 30 dakkika, daha dakötüsü maçın 3 te 1i oynanmamış ) sonrada trabzonspor içerde kazanamıyor. kazanamaz bu taraftar bu mantıkla giderse trabzonspor kazanamaz. İş taraftarda bitiriyo nasıl desteklediğinde 1 maç kazandırdığında manşet oluyorsa bu durumda da maçı SATANLAR diye manşet olacaktır. olmalıdır. İş taraftarda bitiyo kardeş oyuncu en sona...

TheRapZoNe
01.12.2007, 22:47
Futbolculari savunup yonetime laf atmak gereksiz. Bu kadro sivastan,kayseriden,belediyespordan daha mi kotu? hayir. ama futbolcular surekli isin kolayina kacip hic bir sey yapmiyorlar.
Bi kerede futbolculari savunmayin!

Emre7
01.12.2007, 22:50
Futbolculari savunup yonetime laf atmak gereksiz. Bu kadro sivastan,kayseriden,belediyespordan daha mi kotu? hayir. ama futbolcular surekli isin kolayina kacip hic bir sey yapmiyorlar.

tepkin bana ise söylim oyuncu savunmuyom yazdım da. diyorumki çürük kolda değil kökte sen kolu kestin değişmez bişe...

Cafer Bulur
01.12.2007, 23:28
benim aklima söyle bir senaryo geldi.secim calismasi icinde bulunan yöneticiler ersun yanal geldikten sonra takimin cikisa gecmesini bekleyip aday olmak isteyen albayragin aday olmamasi icin maclara asilmayin ve kaybedin.bu durumda albayrak aday olamaz mi dediler futbolculara.dün aksamki futbol sanki takimi sabote etmek gibiydi.

Cem Balcı
01.12.2007, 23:33

ne futbolcular savunulacak bişi yapıyor nede yönetim.işte trabzonsporu batıran iki şey...futbolcular-yönetim.

TheRapZoNe
01.12.2007, 23:43
Onu bunu anlamam. Bu takim baslarinda teknik direktor bile olmasa,ac karnina bile maca ciksa oynanan maclara bakildiginda en az ilk beste olmasi lazimdi. Futbolcular sahtekarlik ve nankorluk yapiyor hepsi bu!

Cafer Bulur
01.12.2007, 23:51
bu kulübün en önemli kurumlarindan olan divan kurulu bu hafta icinde bütün futbolculari bir toplantiya cagirmali.gaziantep ve belediye macindan 6 puan alinmasinin bizim icin hayati derecede önemli oldugunu ,aksi halde trabzonspordaki geleceklerinin bitecegini ve kulübün prestijinin sarsilacagini futbolculara hatirlatmali.aslimda bunu yönetim yapmali ama onlar secim derdinde oldugu icin bunu yapmazlar.gecen sene de 7 mac üstüste kazanamazken ke bu yönetim uyuyordu.

Recep Çaltepe
02.12.2007, 15:34
Arkadaşlar buradan devam edelim.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7775