PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uğur Yıldırım

Hüda Topaloğlu
18.01.2005, 22:30
arkadaslar bukadarmi olur,

Gecende Ugurun yaptigi açiklamada sinirlerim bozuldu yaa, Hollanda milli takimi antrenoru hergun ariyomus bunu onlarda oynamasi için, bizim ersunise ayni otelde kalmasina ragmen adama merhaba bile dememis, yaa bukadarmi olur yaa, bu adam hollanda formasini bikere giyerse Turkiye formasini giymesi imkansiz oluyor, bukadarinida bilmiyormu ersun yanal, yoksa kullandigi bilgisayar programinda bunlar yazmiyormu!!

Hani tamam anladik ersun yanal çakmiyor bu islerden, federasyon ne diye var, akil ver ozaman sen yaa,yok abi yok, bunlar eziklere destek olalim derken Milli takimi bile ikinci plana atti, biktim artik + bu yonetim arti teknik kadroyla basariya inanan kaldimi çok merak ediyorum!!!

Ugur yildirimi tanimayan varsa hollanda liginin heerenveen takiminda oynayan mukemmel bir forvet, serbest vurus yarismasinda zidane bile geride birakti gerçi bu birsey ifade etmiyor benim için, ama mukemmel orta yapan bir oyuncu, trde ole orta yapan yok...zaten hollanda medyasiyla milli takimiyla can atiyor bu oyuncuya sahip olmak için.Edited by: agantha

PaNZeR_G
25.01.2005, 00:46
abi hollandada yetisenden ne bekliyon kine smileys/smiley2.gif

mackolik_61
25.01.2005, 01:48
ulan o milli takimi ben daha iyi kurarim ersun yanal benden 10 kat daha iyi teknik adam olabilir ama ben vatanimi ondan 10 kat daha çok seviyorumsmileys/smiley7.gif

SHENOLA
26.01.2005, 17:41
abi hollandada yetisenden ne bekliyon kine smileys/smiley2.gif

HAKLISIN KARDES....

tigin
26.01.2005, 18:11
bu orda burda yetisme meselesi degil kardesim yildirayda almanyada yetisti almanlarda onun pesinden kostu ama o türkiyeyi tercih etti.

Tansu Onur Erdoğan
26.01.2005, 19:04
gazetede okudum ersun yanal buna milli takima gel yoksa bidaha çagirmam seni demis buda böyle bi tutum karsisinda cok bozulmus..!hollanda menejeride 4-3-3 te orta sagda bankosun demis bide kabul etmis...daha oyuncularimiza sahip cikamiyoruz

alitemelli
26.01.2005, 19:56
büyük bir yetenegi kaybediyoruz.maçlarini seyredin...müthis bir topçu walla...yazik bu ersun yanala

Barış
26.01.2005, 21:30
Bu adami kaybetmemizin nedeni Ersun Yanaldir.

PaNZeR_G
27.01.2005, 00:11
bu orda burda yetisme meselesi degil kardesim yildirayda almanyada yetisti almanlarda onun pesinden kostu ama o türkiyeyi tercih etti.

abi yetismeden bende futbolcu olayim a milli bana teklif yollayacak oralara kadar yuruyerek giderim abi nedemek biliyonmu a millide oynamak ama hollandada yasayanlarda oyle bisey yok istek yok a milli nedir bilmezler soylemesi ayip it pust geziyorlar sanki b*k yaptiklarini saniyorlar ben diyorum kine etraf oturdugu yer sonra yetismenin cok onemi oldugunu dusunuyorum tabii abi zevkler ve tarzlar tartisilmaz http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Tansu Onur Erdoğan
27.01.2005, 08:21
ersun yanalin akli .b.b belediyesporun brezilyalisinda yok neymis brezilyaliyi türk futboluna kazandirsak kötümü olurmus dünyada cok örnekleri varmis...sen önündeki hazir adami takima almayi beceremiyosun...!ne acaip adam anlamadim...!

Barış
27.01.2005, 11:43
ersun yanalin akli .b.b belediyesporun brezilyalisinda yok neymis brezilyaliyi türk futboluna kazandirsak kötümü olurmus dünyada cok örnekleri varmis...sen önündeki hazir adami takima almayi beceremiyosun...!ne acaip adam anlamadim...! Aurelio da takmisti bi aralar.

Mollasalihoğlu
25.02.2005, 15:27
hollandali olmus o lavuk yaramaz bize kosa kosa gelmeyen adamdan milli takima ne fayda gelir?

kendisinde hayat yolunda basarilar dilerim tatilde falan da antalyaya bodruma gelmesin oralarda takilsin..

Ömer SEVİNÇ
19.03.2005, 13:30
Hollanda milli takimiyla maçta oynadi. 1 de asist yapti. Artik bizde oynamasi mümkün degil.

BDiler61
21.03.2005, 19:36
büyük bir yetenegi kaybediyoruz.maçlarini seyredin...müthis bir topçu walla...yazik bu ersun yanala

Birakin yetenegini ya adam kisiliksiz çikti bir insanin hiç mi milli duygusu olmazinsallah yakin bir zamanda hollanda milli takimiyla Türkiye' ye gelir

mahir_kuzey
05.06.2005, 02:41
Bi kere bu adam genç degil. ikincisi hollandada degil almanyada yetisme.. Üçüncüsü türk milli takiminda oynayacak istikrarda bir oyuncu degil....

CaMoKa
07.06.2005, 10:03

dogru önce insanin içinde olacak(ben onun içine................)

Murat'
29.04.2008, 17:30
şimdi sivasporda oynuyor..

Atılay
29.04.2008, 17:41
bi futbolcu kariyerinde en çok bu kadar dibe vurur sivasta kadroya giremiyor

Mehmet Fırat
29.04.2008, 17:43
ulan o milli takimi ben daha iyi kurarim ersun yanal benden 10 kat daha iyi teknik adam olabilir ama ben vatanimi ondan 10 kat daha çok seviyorumsmileys/smiley7.gif

ersun yanalin akli .b.b belediyesporun brezilyalisinda yok neymis brezilyaliyi türk futboluna kazandirsak kötümü olurmus dünyada cok örnekleri varmis...sen önündeki hazir adami takima almayi beceremiyosun...!ne acaip adam anlamadim...!

ççç

Arşivden çok garip mesajlar çıkıyor. :)

Cem Balcı
29.04.2008, 17:47

birazda öyle.tercih meselesi...

illa hollandadan çağırıyolar diye bunu duyurması ilan etmesi gerekmez.illaki ülkem diyosa;çeksin restini hollandaya.

gerçi terim hala bizim başımızdayken ne uğurlar daha kaybolur gider...

Koray
29.04.2008, 18:00
ççç

Arşivden çok garip mesajlar çıkıyor. :)

çok kötüsün Mehmet :D

Erkan
29.04.2008, 19:34
Arsiv hakkaten cok ilginc :D... Bizim forumdaki mantalitemizi de goz onune seriyor, ne kadar da ovmusuz adami yok ersun anlamaz cok hollandadan adam cikmaz. ... :s Bu karaktersiz herifi almadigimiz icin cok mutluyum.. Has oldu ona :p..

Erdem Keser
29.04.2008, 20:43
Tarih, belgelerle beraber Ersun hocayı haklı çıkardı:D

Burçak
29.04.2008, 22:19
Varan 1 :D

yaranozlu
18.05.2008, 11:43
harbi süper olmuş, ileri geri yorumlar yapılıyor, ders olmuştur heralde. Ama nasıl bir mantıktır ki uğur hollandayı tercih edip Türkiyede futbol oynuyor. Çok enteresan. Bu başlığın da açık kalması anlamsız değil mi, neden ilgilenilmiyor, kökten silinmeli bence

Uğurtan
18.05.2008, 14:11
Silinmesi birşey ifade etmez.. :) Ders niteliğinde durmalı bence.. O çok olay yaratan Uğur Yıldırım'ı Antep'te de izledik Sivas'ta da düz bir bir futbolcu.. Zaten milli takımda uzun süre kalamazdı.. :)

Kadir
19.05.2008, 10:16
Tam bir ibretlik hikayesi var bu Uğur'un :)

DNA-TS
19.05.2008, 11:36
öle büyük konusursan böle olur...yok neymiş van basten ona banko forma verecekmiş falan...ne oldu uğur antept tutunamadın sivasta yedek bekledin....ne oldu ne türkiyeye yar ettiler seni nede hollandada oynatılıyorsun...yalan oldun uğur..bu arada ersun hocayada baya eleştiri yapılmış zamanında :D

TSezgin61
19.05.2008, 13:22
eee sen git hollanda takimini tercih et, türkiyeyi salla, ay-yildizi cikarlarin icin reddet... ALLAH YÜZÜNE GÜLERMI UGUR!!!!

degil hollanda, brezilya, almanya, portekiz, italya, fransa, ingiltere, ispanya, cek milli takimlari pesimden kossa, yalvarsa yakarsa, banko oynatacam dese, üstüne milyonlari verecem dese, birtanesi AY-YILDIZLI FORMANIN BIR DIKISINE DEGERMI...

bir Türk futbolcuya "Türkiyede oynarmisin" diye bir soru sorulmasi bile küfürdür... kendisi kosacak o formaya, kosmuyorsa kendi bilir örnek ugur yildirim...

tebrikler Ersun Hoca, ozamanlar hepimiz seni yerden yere vurduk. ama yine hakli ciktin!

Barış
20.05.2008, 22:46
Varan 1 :D

Valla Burçak basın adamı öyle bi şişirdi ki o aralar :D yok dünyada en iyi frikik atan adam yok Zidane Uğur'dan frikik dersi alsın falan :D .üstelik Hollanda milli takımı kabul etmiş adamı. biz de gaza geldik salladık ersuna napalım :D