PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Korkut ve Eğlen!!!

Erkan
27.11.2007, 23:09
Hikaye su, www.peteranswers.com (http://www.peteranswers.com) diye bir site var, o sitenin icine ruh girmis ve her sordugunu cevap liyor... Yukarda bi bosluk var, guya oraya Peter, please answer: Yaziyorsun alta da cevap verecegi soruyu yaziyorsun.. ama sonuc hep sacma sapan seyler... Tabi hilesini bilirsen ise yarar;). Ilk . basiyorsun (usteki bosluga) sonra vermesi gereken cevabi yaziyorsun ama ekranda cevap gozukmuyor sen mesela yaninda annen var yaziyorsun oraya Peter, please kendiliginden yazmaya basliyor.... sonra altaki bosluga giriyorsun ve soruyu yaziyorsun... Yanimda kim var ? alta Peter says" Annen var.. kurbanini sasirt , korkut ve eglen.... Ben abimi oyle cok pis korkuttum ve eglendim ne ler soyledigimi yazamam biraz ayip... Ama odayi dolastigini soyleyebilirim :D... Babam kizdi niye deli gibi kosuyorsun diye:p..

sonuclari buraya yazmayi unutmayin:D

(Sahte oldugunu halidaha anlatmadim :mad: yasasin kotuluk;).)

Cyzio
27.11.2007, 23:32
Pek beceremedim. Biraz daha izah eder misiniz?

nemo_61
27.11.2007, 23:46
TRABZON ne zaman şampiyon olacak yazdım...durum iyiye gidiyo ..böyle devam diyo ....
bide türkçe soru yazıyom cevap yok ne biçim ruh bu :d
bide cevaplamak istemiyorum diyo ..yunanlı mıdır nedir

Gamze
27.11.2007, 23:58
Hmm şöyle ki ;

İlk boşluğa nokta koyarak başlayın, siz ne yazarsanız yazın oraya ''Peter,please answer'' yazacak. Mesela ''Kim var yanımda'' sorunuza cevaben ilk boşluğa nokta koyduktan sonra ''yanındaki annen'' yazıyorsunuz, ama ''Peter,please answer'' olarak göründüğü için kurbanınız işi çözemiyor :D Sorunun cevabı da ne yazdıysanız o olarak geliyor ; ''yanındaki annen'' diye örneğin.

Ayrıca alt boşluğa geçebilmek için mutlaka sonuna '':'' işaretini koyun. ;)

Cyzio
28.11.2007, 00:24
Tamamdır ablacığım. Şimdi anladım :rolleyes:.

Ömer TOPAL
28.11.2007, 12:30
ula ben kaz kafalının tekiyim :( anlamadum gitti

Tadzio
28.11.2007, 14:45
TRABZON ne zaman şampiyon olacak yazdım...durum iyiye gidiyo ..böyle devam diyo ....
bide türkçe soru yazıyom cevap yok ne biçim ruh bu :d
bide cevaplamak istemiyorum diyo ..yunanlı mıdır nedir

:D durum iyiye gidiyo böyle devam ula albayrakçımıdır nedir bu Peter

tsiraa29
28.11.2007, 17:44
anladım ya kolaymış

Erkan
28.11.2007, 20:20
Dün aksam abime anlattim sahte oldugunu... Ama inanmak istemedi :D o kadar ki inandiydi:p....

Burçak
29.11.2007, 13:59
bende anlamadım bişe yaa. bilen birisi tarif edbilirmi ??

Erbay
29.11.2007, 14:10
Valla iki gündür bakıyorum ben de bir şey anlamadım:)

Burçak
29.11.2007, 14:20
acaba diyorum böle bişi yokmu. keklenmeyelim sonra . boşuna uğraşarak :)

Erkan
29.11.2007, 15:46
var boyle birseyy:D... Ama anlatmasi zor. Insert petition : Peter, please answer: Yaz diyor ama sen : . (ya bastiktan sonra) cevabini yaz, oraya kendiliginden peter,please answer yazmaya basliyor... sonra Enter a basiyorsun... Ve sorunu soruyorsun? ?? Yapmayi unutma.. Sonra yazdigin cevabi o bulmus gibi soyluyor...