PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hürriyet Gazetesini Protesto Ediyoruz!!!

Badaloğlu
27.11.2007, 19:33
Kavgaya acil iniş uyarısı
Ali Naci KÜÇÜK 27 Kasım 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/4518942.jpgTrabzon-İstanbul uçağında çıkan kavga uçuş güvenliğini tehdit edince pilot, "Kavgaya devam ederseniz, uçağı Samsun’a indiririm" anonsu yaptı.

GALATASARAY (http://www.hurriyet.com.tr/index/galatasaray/)-Trabzonspor maçında yaşanan gerginlik stat dışına da taştı. İki takımın taraftarları arasındaki tartışmalar ve kavgalar karşılaşmadan saatler sonra bile devam etti. Maçın devre arasında tribünde küfürleşip, birbirlerine koltuk, taş vb. maddeler atan Galatasaray (http://www.hurriyet.com.tr/index/galatasaray/) ve Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)’un taraftarları, karşılaşmadan sonra Trabzon Havalimanı’nda da kapıştı. Maç için Trabzon’a gelen ve İstanbul uçağına binmek üzere Trabzon Havalimanı’na giden sarı kırmızılı taraftarlar ile bordo mavililer, havalimanında tartışıp kavga etti. Güçlükle yatıştırılan kavganın ardından Trabzonlular, havalimanı polisine başvurarak Galatasaray (http://www.hurriyet.com.tr/index/galatasaray/) taraftarlarından şikayetçi oldu. Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)’un eski başkanlarından Sadri Şener araya girerek, şikayetin geri alınmasını sağladı ve böylelikle sarı kırmızılı taraftarlar THY’nin saat 22.30’da kalkan Trabzon-İstanbul uçağına alındı. Ancak, aynı uçağa binen karşıt gruplar uçakta tekrar birbirlerine girdi. Uçak havada iken yaşanan kavga uçuş emniyetini tehlikeye atınca pilot anons yaparak kavgacıları uyarma gereği duydu. Pilotun, "Şu an uçağın balansı ile oynuyorsunuz. Eğer kavgaya devam ederseniz, uçağımız istediğimiz yere gidemeyecek. Uçağı Samsun’a indirmek zorunda kalacağım" anonsu üzerine kavga yatıştı. Kurallar gereği pilot, olayı THY yetkililerine bildirdiği için, olaya karışan Galatasaraylı taraftarlar, uçağın Sabiha Gökçen Havalimanı’na inişinin ardından havalimanı polisine ifade verdi.

Bu arada Trabzon Havalimanı’ndaki kavgayı, "Sucu" lakabıyla tanınan, önceki sezon Konyaspor-Galatasaray maçı sonrası Necati Ateş’e saldıran kişinin başlattığı belirtildi.

Arkadaşlar, Hürriyet gazetesinin bugün yapmış olduğu haberi protesto ediyoruz...Bugünkü gazetede haberi yapan Ali Naci Küçük'ün uçak'da çıkan olayları çarpıtarak Trabzonspor ve Galatasaray taraftarı kavga etmiş gibi göstermesini şiddetle kınıyoruz...

Aynı uçak'da bulunan ve İstanbul'a Galatasaraylı taraftarlarla birlikte yolculuk eden Ömer Kalay biraz önce lig radyo'da Yavuz Saltık ve Nevzat Aydın 'ın ''Öteki Trabzon'' adlı proğramına canlı yayına bağlanıp gerçekleri anlatmıştır.Olaylar; bir grup Galatasaray taraftarının maç bitiminde uçakla İstanbul'a dönmek için Trabzon havaalanına gelmesinden sonra orada bulunan 2-3 tane genç Trabzonspor'lu çocuklara küfür edip, içlerinden birine tokat atılması neticesinde çocuklardan birinin gözlüğü kırılmışdır.Bu olay üzerine gençler polise şikayette bulunmuşlar ve bunun neticesinde uçak havalanamamıştır.Çocuklar şikayetlerinden vazgeçmedikleri için uçak bir türlü havalanamamıştır.Aynı uçak'da bulunan Sadri Şener uçak'dan inip çocukları ikna etmesiyle, gençler şikayetlerinden vazgeçmişlerdir.Bunun üzerine uçak havalanmış ama belli bir zaman sonra uçak'da bulunan Sucu lakaplı kişi (2 sene evvel Necati Ateş'e Konya dönüşü havaalanında saldıran kişi) yerinden kalkarak başka bir Galatasaraylıya saldırmış ve karşılıklı uçak'da kavga başlamıştır.Bunun neticesinde pilot: ''eğer bu şekilde devam ederse, uçağı en yakın havaalanına indirip kavga edenleri polise teslim edeceğini'' söylemiştir...

Ömer Kalay'ın anlattıklarından anladığımız kadarı ile Hürriyet gazetesi uçak'da yaşanana kavgayı Trabzonlulara mal etmeye kalkmıştır.İki grup uçak'da kavga etse o uçak düşmez mi?Ayrıca istanbul'a dönen bu iki gruptan Trabzon olan grup hangisidir?Şimdi bu haberi ve haberi yapan bu şahsı ve kafa yapısını protesto etmek için herkesi mail atıp gazeteyi protesto etmeye davet ediyorum...

not: Arkadaşlar, Hürriyet gazetesine protesto maili atabileceğimiz adresleri bu başlığa yapıştırsın.

İlk adresimiz: mektup@hurriyet.com.tr

EmrahYalçınalp
27.11.2007, 20:03
Şaşırmadım... Bekleneni, kendilerine yakışanı yapıyorlar.

Cafer Bulur
27.11.2007, 20:11
hürriyet gazetesini en güzel protesto,o gazeteyi satin alip katkida bulunmamaktir.bu gazetede trabzonspor haberleri okumak icin büyütec gerekiyor.haber yapinca da böyle uydurma haber yapiyorlar.parolamiz hürriyet alma ve aldirma olmali.

H.Emre
27.11.2007, 20:17
O Hürriyettir, onlara ses çıkartılamaz. Onların yalan haber yapma ve olayları istedikleri gibi çarpıtarak sunma 'hürriyet'leri vardır. Basın özgürlüğü denince bunu anlıyorlar. Bunları maille, telefonla, mektupla vs. protesto etmek boşa kürek sallamaktır. En iyi protesto Doğan grubu gazetelerine para kazandırmamak mümkünse internet sitelerini bile ziyaret etmemektir. Ben öyle yapıyorum nede olsa bu adamlar periyodik olarak bu pislikleri yapıyorlar, en azından içiniz rahat eder o pisliklerini duymak için onlara para kazandırmadığınızdan, tavsiye ederim.

Cem Balcı
27.11.2007, 20:23
mektup@hurriyet.com.tr bu adresten işe başlayalım.

aggressors
27.11.2007, 20:57
hava alanında suyunu çıkarsaydılar o sucunun

Miraç Atalay Çiftçi
27.11.2007, 20:59
Hürriyet, ki kendisi su anda yazılı basının dinamosudur üzülerek söylemeliyim ki yine kendine yakışanı yapmış, tepkimizi gösterelim, LÜTFEN!..

ozcilingir
27.11.2007, 21:19
Ben maçtaydım,bugün döndüm. Bu olay ile ilgili bir bayan taraftarımızda uçaktaydı, ondan aldığımız bilgilerde bu haberi yalanlıyor.
Ancak yıllardır anlamadığım bazı şeyler TRABZONSPOR da oluyor, Biletler bitti muhabbeti yapılıyor, küllüyen yalan, milete can çekiştiriyorlar, araya adam koyarak v.s. yönetime yakın kişilerce bilet ayarlandı havası veriliyor. Ayrıca maçta PROTOKOL TRİBÜNÜNDE İSTANBUL'dan bir arkadaşım eşiyle beraber 4 kişi rahat rahat yer bulmuş hemde GS li ???tABİİİKİ BEDAVA ACABA KİMLERDEN BU BİLETİ TEMİN ETMİŞ ?? GS liler Protokolde ağarlanacak ,sonra diğer gs liler hava alanında küçük taraftarlarımıza yumruk atacak, sahaya girmesi yasaklı olan SUCUMU NEDİR, AVNİ AKER'E elini kolunu sallayarak girecek, milli maçta fb amigosuna anons yapılacak hadi sefa taraftarı çoştur. bu nasıl iş sefa da cezalı değilmi ?
2.ci yarı ALİ SAMİYEN 'de bende PROTOKOLDE OTURMAK İSTİYORUM TS taraftarı olarak mümkünmü ?
Aslında bu yazımın yeri burası değil ama ,idare edein yazdık bir kere .

Hekimoğlu
27.11.2007, 21:20
hürriyet gazetesi acınacak durumda.

Great White
27.11.2007, 22:05
Bu arada Trabzon Havalimanı’ndaki kavgayı, "Sucu" lakabıyla tanınan, önceki sezon Konyaspor-Galatasaray maçı sonrası Necati Ateş’e saldıran kişinin başlattığı belirtildi.

Bu duyarlı davranışın için tebrik ederim ama yukarıda da belirtildiği gibi söz konusu kavganın GS lı bir taraftar tarafından başlatıldığı belirtilmiş zaten. Uçağın içerisindeki kavganın içeriği hakkında yanılmış olabilirler belki ama görüldüğü üzere ben burada bize karşı bir kasıtlı davranışın olduğunu zannetmiyorum doğrusu:o

Nytre
27.11.2007, 23:51
ben gönderdim maili bir suru adama..

hurriyet mal oldugu icin bu haberin yapilmasi normaldir.

Ahmet Kuru
28.11.2007, 02:34
Medya Medya ve Yine İstanbul Medyası....
Bunlardan farklı bişi beklemek yanlış olurdu zaten Yalaka Mahlukatlar.

Uğurtan
28.11.2007, 08:36
Yollanmıştır :)

zafer6161
28.11.2007, 08:45
hürriyet ulusal gazeteler içinde trabzona en düşman gazetelerin başında gelir,ömrüm boyunca herhangibir gazete bayinden şimdiye kadar hürriyet aldığım yoktur,hiç sevmem,tavsiye etmem

Gökçebey
28.11.2007, 08:45
Asparagas haberin son zamanlardaki en hızlı yükselen temsilcisi hürriyet aynı hızla batmaya devam ediyor.

Badaloğlu
28.11.2007, 09:17
Bu duyarlı davranışın için tebrik ederim ama yukarıda da belirtildiği gibi söz konusu kavganın GS lı bir taraftar tarafından başlatıldığı belirtilmiş zaten. Uçağın içerisindeki kavganın içeriği hakkında yanılmış olabilirler belki ama görüldüğü üzere ben burada bize karşı bir kasıtlı davranışın olduğunu zannetmiyorum doğrusu:o

GALATASARAY (http://www.hurriyet.com.tr/index/galatasaray/)-Trabzonspor maçında yaşanan gerginlik stat dışına da taştı. İki takımın taraftarları arasındaki tartışmalar ve kavgalar karşılaşmadan saatler sonra bile devam etti. Maçın devre arasında tribünde küfürleşip, birbirlerine koltuk, taş vb. maddeler atan Galatasaray (http://www.hurriyet.com.tr/index/galatasaray/) ve Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)’un taraftarları, karşılaşmadan sonra Trabzon Havalimanı’nda da kapıştı. Maç için Trabzon’a gelen ve İstanbul uçağına binmek üzere Trabzon Havalimanı’na giden sarı kırmızılı taraftarlar ile bordo mavililer, havalimanında tartışıp kavga etti. Güçlükle yatıştırılan kavganın ardından Trabzonlular, havalimanı polisine başvurarak Galatasaray (http://www.hurriyet.com.tr/index/galatasaray/) taraftarlarından şikayetçi oldu

Kardeş, bak ne yazıyor yukarda!!!Sen yazılanları okumuyormusun?Adam haberi yaparken bile yazıya Galatasaray yazısını bold yaparak başlıyor! Nasıl bu haberin ard niyet olmadığını söylüyorsun! Adamlar kendi aralarında (uçak'da) kavga ediyorlar hemde kavgayı çıkaran kişinin stadlara girmesi yasak olan bir şahıs, buna rağmen rağmen elini kolunu sallaya sallaya maça geliyor, havaalanında 15 yaşında bir çocuğa tokat atıyor ve çocuğun gözlüğü kırıldığı için şikayette bulunuluyor bunun neticesinde uçak kalkamıyor...Sadri Şener uçak'dan inip çocuklara rica ediyor ve şikayetlerini geri aldırtıyor.Aynı şahıs, uçak havalandık'dan sonra yerinden kalkıp başka bir Galatasaray'lı ile kavga etmeye başlıyor.Ve bütün bunların sebebi olarak'da Trabzonspor taraftarı gösterilmeye çalışılıyor!!!Nasıl buna ard niyet olmaz diyebiliyorsun?Dünkü gazetede bu haber siyah zemin kullanılarak verildi.Hemde spor sayfasının en tepesinde...Bunlar ard niyetle yapılmış şeyler.Ortada olan bir mevzu var ve bu mevzuyu Trabzonspor camiasına mal etme gayretlerini göz ardı edemeyiz!!!

Şu kısma bakın Allah aşkına!!! ''Ancak, aynı uçağa binen karşıt gruplar uçakta tekrar birbirlerine girdi'' Bu uçağa binen karşıt gruplar dediği kimlerdir?Hangi grubumuz Trabzona uçakla gitmiştir? İstanbul'dan, Trabzon'a gidecek Trabzon taraftar grubu hangisidir? Yahu bir uçak'da bu kadar mevzu olacak, hemde Trabzon ve Galatasaray'lılar aynı uçak'da kavga ettikleri halde o uçak düşürmeden İstanbul'a inecek öyle mi? Yok daha neler:)

Ayhan Yüksek
28.11.2007, 09:27
hürriyet işte daha ne beklenirki nefret ettiğim bir gazete almam evime sokmam bile, yalan dolan dolu sayfa nüsvetteleri bende attım mailimi şimdi...

Burhan61
28.11.2007, 09:31
hiçbir zaman almadığım almayacağım bir gazete. hatta internet sitesine bile girmem. habere çok çok da şaşırmadım doğrusu.

Gökçebey
28.11.2007, 09:44
Dün de bir gazetede(sanırım Posta'ydı) Faik Gürses'in(yanılmıyorsam eğer, çünki posta gazetesinin internet sitesi yok, tekrar kontrol edemedim) haftanın yorumunu yaptığı köşesinde şöyle ifadeler kullanmıştı.

Eskiden Trabzonspor anadolunun beyiydi, şimdi ise kötü günler geçiriyor. Sivas ise müthiş bir çıkış içinde. Hoşgeldin yeni "kral".

Yazı aşağı yukarı böyle birşeydi. En net hatırladığım ifade ise hoşgeldin yeni kraldı. Kendisine şöyle bir e-posta atmak istedim de kendini adamdan sayar diye vazgeçtim.

Kral olmak için sadece bir sezonda 13. hafta sonunda ligin 2.si olmak yetiyor yani? Ha ha ha

Ömer TOPAL
28.11.2007, 10:15
bu basına bi basan yok muuuuu

Ömer TOPAL
28.11.2007, 10:17
Dün de bir gazetede(sanırım Posta'ydı) Faik Gürses'in(yanılmıyorsam eğer, çünki posta gazetesinin internet sitesi yok, tekrar kontrol edemedim) haftanın yorumunu yaptığı köşesinde şöyle ifadeler kullanmıştı.

Eskiden Trabzonspor anadolunun beyiydi, şimdi ise kötü günler geçiriyor. Sivas ise müthiş bir çıkış içinde. Hoşgeldin yeni "kral".

Yazı aşağı yukarı böyle birşeydi. En net hatırladığım ifade ise hoşgeldin yeni kraldı. Kendisine şöyle bir e-posta atmak istedim de kendini adamdan sayar diye vazgeçtim.

Kral olmak için sadece bir sezonda 13. hafta sonunda ligin 2.si olmak yetiyor yani? Ha ha ha

e abi atsaydın ya ? e bul e postasını su adamın hepimiz birden saldıralım....Yakındır o Krallarının erime günlerini göreceğiz..burnuma pis kokular gelmeye başladı.....

Gökçebey
28.11.2007, 10:22
Mesai saatleri içinde hotmail çalışmadığı için atamadım, sonra da unuttum. Fekat teyit edilmesi lazım, küfredip attım gazeteyi bi köşeye iş yerinde.

tuncii
28.11.2007, 10:48
işlem tamam gereklı yere gonderdım

Great White
28.11.2007, 10:56
Kardeş, bak ne yazıyor yukarda!!!Sen yazılanları okumuyormusun?Adam haberi yaparken bile yazıya Galatasaray yazısını bold yaparak başlıyor!

Yazılanları okudum.

Yorum yaptığım her yazıyı enine boyuna okurum ve okuduğumu da çok iyi anlarım:)

Buradaki bakış açısı da önemli tabii ki.. Hürriyet' in bizi çok sevdiğini söylemek zaten imkansız..

bordobluex
28.11.2007, 11:12
Başta Trabzon ve genelde Trabzonsporumuzun profiline yönelik bir başka saldırı. Fener taraftarıda aynı şekilde kollanıyor. Eğer Bjk taraftarı kollanmazsa onularda ayaklanıp ''beni de kolla'' deme yüzsüzlüğünü gösteriyor.

Sonuçta bunlar güzel insan, iyi aile çocuğu, örnek taraftar oluveriyor. 32. gün programı bunların belgeselini yapıyor. Biz, küme düşüresice bir takımın saldırgan holiganları oluyoruz. Allah bizi ne etse azdır.

Trabzonda en ufak bir istemeyen bir görüntü olşursa hemen atıyorlar manşeti sorumsuzca..

Yine Trabzon, Yine Vahşet !

Bunlara maile protesto etmek de yetmez. Mahkemelere çıkartmak toplumu yanıltmaktan yargılamak gerekiyor.

ismail tüfekçi
28.11.2007, 11:26
hürriyet gayet normal yazı yazmış o o çocuklarından nasıl yazı bekleyelim o gazetenin ismi bile bu siteye yakışmıyo bu konuyu kapatalımki kendilerini bir b zanmasınlar en kıralı çölaşan olan gazeteden ne beklenirdi:eek:

Travelair
28.11.2007, 11:47
Programı ben de dinledim Bence medeni bir şekilde küfüre mahal vermeden bir sonraki maçta güçlü bir şekilde " Hürriyet özür dileyecek" şeklinde tezahurat yaparak kamuoyunun dikkatini çekebiliriz. Böylece daha dikkatli haber yapar tüm medya, en azından yüzü olanların yüzü tutmaz

TheRapZoNe
28.11.2007, 12:49
aydin doganin yalan makinelerinden birisi olan hurriyet yine yapmis yapacagini. Gazetede yalandan ve iftiradan baska hic bir sey yok maalesef. Turkiye"ninde en cok satan gazetelerinden birisi. Halimizi dusunun

UğuR
28.11.2007, 13:55
tEpkimizi mail yoluyla bildirdik.Ancak yeterlimi?bizim gösterdiğimiz bu hassasiyeti Yönetim de göstersin.Avni Aker e Hürriyet gazetesi çalışanlarını almasın idmana sokmasın,yazı tekzib edilene kadar ben bu konuyla ilgili bir mailde resmi sitemize atacağım.

Badaloğlu
28.11.2007, 14:09
Yazılanları okudum.

Yorum yaptığım her yazıyı enine boyuna okurum ve okuduğumu da çok iyi anlarım:)

Buradaki bakış açısı da önemli tabii ki.. Hürriyet' in bizi çok sevdiğini söylemek zaten imkansız..

Bak yavaş yavaş mevzuyu anlamaya başladın...

LazAnisT
28.11.2007, 15:12
Arkadaşlar az önce Hürriyet Gazetesi spor müdürü Esat Yılmaer'le teleonda görüştüm.

Olayın gerçekte nasıl meydana geldiğini izah ettikten sonra bu tip olaylar yüzünden Trabzonspor taraftarının hürriyet gazetesinden nefret ettiğini ve satın almamayla ilgili kampanyala düzenlendiğinden bahsettim.Kendisi bu haberi Ali naci'nin yaptığını benim söylediklerim karşısında çok şaşırdığını (hatta böyle birşey nasıl olur dedi)bununla alakalı olarak ona gerekli cezayı vereceğini söyledi.(ceza olmaz ama ciddi bir uyarı alacaktır.

Tepkilerinizi bize yakışan DÜZGÜN bir uslupla eyilmaer@hurriyet.com.tr adresinden direk kensinie yollayabilirsiniz.Esat abi bu tepkilere tepkisiz kalmayacaktır.Teşekkürler

Külünkoğlu
28.11.2007, 15:19
Teşekkürler Süleyman ama sürekli Hürriyet aynı hataları tekrarlıyor o konuda Hürriyetin sabıkası kabarık, derleyip uzun bir yazı yazacaktım ama vazgeçtim. İlgi alakan için tekrar teşekkürler.

Cengiz Çubukcu
28.11.2007, 15:25
peki Süleyman kardeşim , tepkilerimizi bu ali Naciye yazsak olmaz mı?

Travelair
28.11.2007, 15:28
Lazanist teşekkürler Tsyd başkanı bildiğim kadarıyla. Sorumlu davranacağını umuyorum

Badaloğlu
28.11.2007, 16:33
Arkadaşlar az önce Hürriyet Gazetesi spor müdürü Esat Yılmaer'le teleonda görüştüm.

Olayın gerçekte nasıl meydana geldiğini izah ettikten sonra bu tip olaylar yüzünden Trabzonspor taraftarının hürriyet gazetesinden nefret ettiğini ve satın almamayla ilgili kampanyala düzenlendiğinden bahsettim.Kendisi bu haberi Ali naci'nin yaptığını benim söylediklerim karşısında çok şaşırdığını (hatta böyle birşey nasıl olur dedi)bununla alakalı olarak ona gerekli cezayı vereceğini söyledi.(ceza olmaz ama ciddi bir uyarı alacaktır.

Tepkilerinizi bize yakışan DÜZGÜN bir uslupla eyilmaer@hurriyet.com.tr adresinden direk kensinie yollayabilirsiniz.Esat abi bu tepkilere tepkisiz kalmayacaktır.Teşekkürler

Süleymancığım,

Seni çok iyi anlıyorum ama burada bizim yapmak istediğimiz aslında Hürriyet gazetesinin direk kendisine bir protesto değildir.Ama gazete yöneticileri, spor editörleri bu haberi gazetelerde yayınlarken önce bunun doğru olup olmadığını iyice bir araştırmaları gerekir.Ayrıca bu Ali Naci Küçük'ün geçmişte yapmış olduğu yalan haberler neticesinde Galatasaray kulübü tarafından antremanlara bile alınmadığını, ayrıca takımla birlikte aynı uçak'da olamayacağını Hürriyet gazetesine Galatasaray kulübü bildirmiştir.Esat bey neden şaşırıyorki?Asıl biz şaşırıryoruz! kendi çalıştırdığı elemanın geçmişine bir baksa bu tip yalan haber yapabileceğini anlaması lazımdır.Anlaşılan o ki; bu çocuk Galatasaray kulübü tarafından 2007 sene sonuna kadar cezalı olduğundan, Galatasaray'a yalakalık yapıyor.

Sonuç itibari ile Bu haberi yapan Ali Naci Küçük, yalan haber yapmıştır.Bunuda dün akşam lig radyoda Yavuz Saltık ve Nevzat Aydın'ın yapmış olduğu ''öteki Trabzon'' adlı proğrama canlı bağlanan uçak yolcularından Ömer kalay adlı kişinin anlattıklarından anlıyoruz.Hatta aynı uçak'da seyehat eden Oğuz Tongsir'de bu olaylara şahitmiş...

Biraz önce Yavuz Saltık ile yaptığım telefon görüşmesinde Esat bey ile görüştüğünü ve Ali Naci Küçük'ü çağırıp kendisi ile konuşacağını söylemiş!...Artık sonucu bekleyip göreceğiz.

Great White, bu haberin Ali Naci Küçük tarafından ard niyetle yapılmadığını iddia ediyorsan ve her okuduğunuda anlayabiliyorsan...

Kamuoyuna Duyuru

2 Nisan 2006 Pazar günü Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanan ''Karşılıksız Çek Çıldırttı'' başlıklı haber, muhabir Ali Naci Küçük'ün gerçekleri yansıtmayan bir gazetecilik örneğidir.

Galatasaray Spor Kulübü, profesyonel futbolcusu Rigobert Song'a 300 bin dolarlık bir çek vermemiştir. Dolayısıyla hayal ürünü bu çekin karşılıksız çıkması da söz konusu değildir.

Galatasaray Spor Kulübü, 1 Nisan 2006 Cumartesi günü resmi internet sitesinde, profesyonel futbolcusu Rigobert Song hakkında, Galatasaray camiası ve spor kamuoyuna gerekli bilgilendirmeyi yapmıştır.

Ali Naci Küçük imzasıyla yayınlanan bu haber, emin adımlarla şampiyonluğa yürüyen Galatasaray'ın önüne çıkarılmak istenen engellerden biridir. Ancak bu türden haberler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kulübümüzü hedeflerinden alıkoyamayacaktır.

Hürriyet Gazetesi muhabiri Ali Naci Küçük'ün ürettiği haberlerin, son dönemde gerçeklerden uzak ve hayal ürünü olması dikkat çekicidir. Adı geçen medya mensubunu söz konusu haberi ispat etmeye davet ediyoruz.

Kamuoyuna duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

__________________________________________________ ___________________

Zorunlu Açıklama: Hürriyet Gazetesi

Bugün yayınlanan Hürriyet Gazetesi'nde Ali Naci Küçük imzasıyla yayınlanan haberde teknik direktörümüz Karl-Heinz Feldkamp ile röportaj yapılmış izlenimi verilerek yine hayal mahsülü bir haber yayınlanmıştır.

Daha önce bildirdiğimiz gibi bu tip yalan haberlere kamuoyunun itibar etmemesini diliyoruz.

Sözkonusu haberde imzası olan Ali Naci Küçük için 2007 yılı sonuna kadar Futbol Takımımızın antrenmanlarına alınmayacak, takımla birlikte seyahat etmesine izin verilmeycektir.

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü
__________________________________________________ ___________________

İki sallama transfer haberini yapan gene o

Cimbom'da rota Camargo

Bu sezon Belçika Ligi’nde 4 gol atarak dikkatleri üzerine çeken sambacı için menajer Doğan Ercan’ın raporu bekleniyor. Sarı kırmızılıların listesinde yer alan bir diğer oyuncu ise 1.92’lik stoper Abdülkerim Öcal.

28 Ekim 2007 09:20

__________________________________________________ ______________

Otelde transfer pazarlığı

Ali Naci KÜÇÜK
28.04.2006

G.Saraylı Tomas, Adela Otel'de bir araya geldiği G.Antepli yöneticilerin "900 bin Euro artı prim" teklifine yeşil ışık yaktı. F.Bahçe'nin şampiyon olacağını iddia etti.

GALATASARAY'da şok gelişme... Sarı kırmızılı takımın Hırvat yıldızı Tomas, dün akşam Gaziantepsporlu yöneticilerle bir araya geldi. Adela Otel'de kırmızı siyahlı takımın genel menajeri Ali Doğan ile gizli bir görüşme yapan Tomas, G.Antep Başkanı İbrahim Kızıl ile de telefon görüşmesi yaparak, pazarlık masasına oturdu.

İşte Ali Naci Küçük denen muhabirin yapmış olduğu gazeteciliği bu kadar.Şimdi ben derimki: bu arkadaş bu mesleği gerçek gazetecilere, haber emekçilerine bıraksın...Onun içinde Ali Naci Küçük ya görevden alınsın ya da çıksın adam gibi Trabzonspor camiasından özür dilesin...Sizler tepkilerinizi Süleymanın verdiği adrese yazmaya devam edin...eyilmaer@hurriyet.com.tr

UğuR
28.11.2007, 16:37
Sayın Badaloğlu yaptığınız araştırmalardan dolayı teşekkürler...

Keşke Hürriyet gazeteside kendi bünyesi altında çalışan görevlisini sizin gibi etüd edebilseydi.Ne diyeyim vurun abalıya....

Badaloğlu
28.11.2007, 16:41
Şimdi bir faks hazırlayıp direk Ertuğrul Özkök'ün kendisine faksına göndereceğiz.Bu iş ARTOS'a kadar gider:D

Berk Akçay
28.11.2007, 16:54
bu adam sanırım sallama haber yapmayı benimsemiş durumda :S

Emiroğlu
28.11.2007, 16:57
bu adam hakkaten paranoyakmış bee

LazAnisT
28.11.2007, 17:03
Şimdi bir faks hazırlayıp direk Ertuğrul Özkök'ün kendisine faksına göndereceğiz.Bu iş ARTOS'a kadar gider:DO fax ertuğrul Özköke hiç bir zaman ulaşmaz :)Bu arada artos:eek:

Neyse bence bu konu fazla uzamasa tam süper olacak.Zaten gerekli yerlere gerekli tepki gösterildi bence artık bu başlık kapatılsın:o

Badaloğlu
28.11.2007, 18:18
O fax ertuğrul Özköke hiç bir zaman ulaşmaz :)Bu arada artos:eek:

Neyse bence bu konu fazla uzamasa tam süper olacak.Zaten gerekli yerlere gerekli tepki gösterildi bence artık bu başlık kapatılsın:o

Sen öyle san Sülo, bak bakalım o faks Ertuğrul Özkek'e gidiyor mu gitmiyor mu?Artos'u anlatmaya gerek yok herhalde.Gazetedeki en tepedeki adam ARTOS'dur:)

LazAnisT
29.11.2007, 17:17
Ana sayfadaki ters duran hürriyet yazısını artık düzeltsek diyorum.:)

Badaloğlu
29.11.2007, 19:12
Ana sayfadaki ters duran hürriyet yazısını artık düzeltsek diyorum.:)

Düzeltmesi kolay, önce haberi bir düzeltelim :)

bordobluex
30.11.2007, 12:59
Haber Hürriyetin sitesinden kaldırılmış sanırım.

http://img227.imageshack.us/img227/8006/dfgk1.jpg (http://www.hurriyet.com.tr/spor/futb...d=211&sz=72123)

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futb...d=211&sz=72123

zeleka
30.11.2007, 13:06
Hurriyet gazetesimi allah bizi kurtarsin bu serefsiz gazeteden tam bir vatan dusmani gazete mansetleri bol bol hava siva yalan ve sirf ve sirf irkcilikla dolu muslumanlara dusmanlik besliyen nerde bir jahudi var onun reklamini bol bol yapmak vs vs vs boyle bir gazete bir ne alirim nede okurum Trabzonspora karsi mutlaka buyuk bir dusmanlik besliyorlar vede her seferinde bunu disari dogru belirtiyorlar ne demeli alma degil bir Turkiye gazetesi olduklarindan dolayi cok ozuluyorum israile gitsinler orda yazilarini yassinlar..

zeleka
30.11.2007, 13:14
Sadri Şener kendi cikari icin cocuklara yalvarmasi beni uzun ikinci bir tarafi isinizmi vardi sadri bey ne o bizler olsaydik karakolada mahkemeyede hapisede cikartirdiniz galiba!!! ben olsaydim o genclerin yaninda hic bir zaman davamdan vaz gecmezdim bir hem kufur yiyecem iki hemde dayak sonrada sadri beyler gelecek aman benim cok islerim var istanbulda usaklar ne olur davanizdan faz gecin oylemi yaziklar olsun ne diyeyim yaziklar olsun...

ve sadri bey sagolsun onun cocuklara yalvarmasi vede davalarindan vaz gecdirmesi hurriyete boyle yansir yaziyi yazanda suc aramak sizce dogrumu yoksa o cocuklardan davalarindan vaz gecdiren sadri beydemi aramamiz lazim bu vaz gecdirme olmasaydi galiba hurriyetde buna benzer bir haber yayinlamazdi ehh nede olsa sen hakli yerde hakkini aratmiyorsan hurriyetde adama boyle gecirir sagolasinnn sadri bey tlefoonlarla is gordun ve turkiyemizi soyle bir kac sene gene geri goturdun abilik dayilikla islerin oldugu bir ulke oldugumuzu gene bana kanitladiniz sagolun var olun.

LazAnisT
30.11.2007, 13:15

http://img227.imageshack.us/img227/8006/dfgk1.jpg (http://www.hurriyet.com.tr/spor/futb...d=211&sz=72123)

Bence bizde kaldıralım

bordo61
30.11.2007, 14:25
bence bir özür diletilmeli artık bi çeki düzen alınmalı tepki vermedikçe ipin ucu kaçtı

bordo61
30.11.2007, 14:51
Protesto ede ede bıktık sanki tüm ülke bize karşı

öyle zaten gözükmüyor mu ;)

TheRapZoNe
30.11.2007, 14:57
Protesto ede ede bıktık sanki tüm ülke bize karşı

Evet, ozellikle aydin dogan"in kartel medyasi

bordobluex
30.11.2007, 16:01

Bence bizde kaldıralım

Yeni yapılanmamız da BMN Haber sayfasıyla Kaya (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=447), Recep Çaltepe (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=756) ve Berk Akçay (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=532) ilgileniyor. Kendileri uygun görürse değişiklik yapabilir.

Recep Çaltepe
30.11.2007, 16:19
Konuyu en kısa zamanda aramızda konuşup gerekeni yapacağız ;)

Kaya
30.11.2007, 16:31
Bu durum karşısında 4 gündür manşetimizde bulunan protesto haberi kaldırılmıştır.

Öztürk Adem
30.11.2007, 16:48
ben ondan once kınıyacagım kısıler var suraya baksanıza yonetımden 1 kısı cıkıpta savunma yapamıo yazılar olsun su takımı bu kadar acız duruma dusurdunuz daha ne dıyım zaten hurrıyet de gazaete sayılmaz

Recep Çaltepe
30.11.2007, 16:50
Söz konusu haber Hürriyet'ten kaldırıldığından dolayı ben de bu başlığı kapatıyorum.

Yalnız Hürriyet ile ilgili (diğer İstanbul medyası da olabilir, farketmiyor) bu tip bir başlığın tekrar açılması pek uzun sürmeyecektir tahminimce.