PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Futbolcularla Nereye Kadar!!?

Nytre
25.11.2007, 22:42
Arkadaşlar görüyoruz ki futbolcularımızın çoğu birinci ligte ikinci ligte takım bulmaları zorken bizim gibi bir takımda mücadele ediyorlar.

Oynadıkları futbolun F'sini görmekte zorlanıyoruz.

Futbol zekaları sıfırların altinda gezmekte. İki pası bir şutu zor gördüğümüz onlarca dakika ve defanstan orta sahaya ortasahadan ileriye top taşımak neredeyse İMKANSIZ...

Trabzonspor gibi bir takıma yakışmayan bir çok futbolcu ceplerini doldururken 13 maçta ve bundan onceki sezondaki bir çok maçta gösterdikleri pervasız - sorumsuz - ruhsuz oyun anlayışıyla ne kadar rezil oldukları ortada.

Ersun Yanalı getirdik ki ziya doğanın bu takımı başarılı bulmasına dayanamadık. Ersun yanalın futbolu en azından bu futbolculardan çok daha iyi bildiğine adım gibi eminim.

Ancak bu futbolcuların futbol kapasitesi ortada. bu adamların geliştirilmesi ve istenen duzeye gelmesini görmeye ne bizim ömrümüz yeter ne de bu futbolcuların ömrü yeter.

Bizim kaderimiz iki üç oyuncunun İYİ GÜNÜNDE OLMALARI olmamalı!

O gününü denk geldiği maçlar ayda bir kez bilemedin 5 haftada bir kaç ortaya çıkar.

Benim bahsettiğim futbolcuları herkes biliyor ve izliyor. Utançla izlediğimizi de biliyoruz. Çileden çıktığımızı da ve bu sürünün nasıl trabzonsporumuzun milyonlarca dolar zarar soktugunu da.

Şimdi sesleniyorum size.

Son Türkiye kupasını aldığımız kadrodan bu yana ne oldu da takımımız bu hale geldi.

Ayrıca takımda lider diyebileceğimiz bir şey yok. Sorumluluk alma olayı hiç yok .Bugün bunun en güzel örneğini istanbul takımının futbolcusu köşe vuruşu atmaya gittiği sırada kendisine yabancı maddeler atıldı. Bu durumda bir futbolcu gidipte sakin olun demedi. Bu durum bazılarımız için önemsiz olabilir ama bunu anlayan bir çok arkadaşımız da var.

Her neyse. Bu futbolcuların adam olacakları yok. Ersun hocanın vereceği futbol sisteminede ayak uyduramayacak kadar futbolu zekasız oynayan bir sürüden farkları olmadığını anladık bu maçta.

Lam lum diyebileceğimiz amaçsız - topu vurayim da gitsin - aman bana pas atma - uff kime taç atacağım - ... gibi neredeyse futbolu oynamadan bana paramı verin de başka bir şey istemem tarzında MEMUR gibi yaşıyorlar...

Onların oynadıkları futbolu idmanocağı da oynar.. Buna eminim.

Futbolcularımız suçludur ve burada tek sorumlu onlardır. şimdi yönetimin getirdiği futbolculardan yönetim sorumludur ancak şu anda bunu düşünecek hal yok...kalmadı..

Futbolculara ayaklarını denk almalarını söylüyorum! sonra bana ne oldu demesinler!

Erkan
25.11.2007, 22:44
buraya kadar... gokdenizden baska adam yok takimda...... YOK !

pReN@_61
25.11.2007, 22:46
bu sorunun cevabı "kümeye kadar" olabilir...

Nytre
25.11.2007, 22:47
gökdenizinde iyi olduğu günleri maç günlerine denk getirtmek için futbol federasyonuna başvuru yapsak kabul ederler mi acaba.

Kaya
Geride kalan 21 hafta boyunca bu futbolcuları izleyecek olmak hayli canımı sıkıyor. Beceri, kabiliyet, kapasite bu kadar. Kendilerini zerre kadar geliştiremiyorlar.

Dile kolay 21 hafta!.. Umarım Ersun hoca devre arası bazı çözümler bulur.

Punisher-61
Futbolcularin kapasitesi bu Kadar.. daha fazlasini bekleyemeyiz..

Biz Gercek Takimimizin banko oynayan Futbolcularini hep sattik..
su anki ilk 11imize bakarsak 1-2 yil önceki kadronun yedek Kulübsesinde oturan futbolcular..

Bu Takima Transfer Sart.. yeni gelecek olan Yönetimin cok isi var

pReN@_61
25.11.2007, 22:48
Umarım Ersun hoca devre arası bazı çözümler bulur.

İnşallah...

FANATIK61
25.11.2007, 22:52
Devre arasina kadar diyorum. Yeni Yönetim gelsin bakalim kim tutunabilecek bu Takim'da. Futbolu bilen Baskan lazim bize o zaman isteksiz oynayan Futbolcular gönderilecektir elbet.

sbay
25.11.2007, 22:52
barış memiş kaç yaşındaydı yaaa....o adamdan ümitliyim....

Nytre
25.11.2007, 22:54
bulacak ancak maliyeti fazla olur ... eğer istiyorsakta katlanacağız. bu takımdan 12 futbolcu gidecek...

ceyhun artık çalım yapmadan pas atmayı öğrensin ...

umutun yanına bir partner yok koca takımda...

gökdeniz bazı maçlarda geziniyor. bu maçta öyle bir maçtı ... bazı maçlardada gaza geliyor. istikrarsız ...

yattaraya 45 dakika boyunca yüklenirseniz sol kanadınızda bu arada teyzeler kara lahana ekiyorlar adam yorulur biter...

ilhan
25.11.2007, 22:56
Yanal son olarak sözlerini "Trabzonspor hedeflerine uygun bir plan yapmak zorunda. Şu an ki kadroyla gelinen nokta belli bu da bize gösteriyor ki farkli bir kadroyla yolumuza devam etmeliyiz" diyerek tamamladı.

Hoca da farkında.

Bu kadroyla nereye kadar ? Devre arasına kadar diyorum.

Ya da devre arasına kadar paf takımla çıkalım maçlara.

Emirhan Makul
25.11.2007, 22:57
kongreye kadar

Mehmet Fırat
25.11.2007, 22:57
Devre arasında kaliteli transfer yapmak zorken bizim en az 5 tane kaliteli adama ihtiyacımız var. Anlayacağınız işimiz çok zor...

FANATIK61
25.11.2007, 22:58
Futbolcularin kapasitesi bu Kadar.. daha fazlasini bekleyemeyiz..

Biz Gercek Takimimizin banko oynayan Futbolcularini hep sattik..
su anki ilk 11imize bakarsak 1-2 yil önceki kadronun yedek Kulübsesinde oturan futbolcular..

Bu Takima Transfer Sart.. yeni gelecek olan Yönetimin cok isi var

Richtig diyorsun hemserim ;)

28TS61
25.11.2007, 22:58
defansta: fabiano eller (athletico madrid), milan stepanov (fc porto)
orta saha: miroslav szymkowiak (kacti), marcelinho (vfl wolfsburg), kiki musampa (az alkmaar), lee-eul yong (fc seoul)
forvet: tomas jun (sans verilmiyor)

bu oyuncularin hic birinden ne yazikki yaranamadik

Nytre
25.11.2007, 23:02
ben yöneticilere ve başkan adaylarına da pek güvenmiyorum.
güven vermiyorlar ne yazikki..

Bülent Bayraktar
25.11.2007, 23:07
bundan soraki maçlara paf takımıyla çıkalım hiç deilse onları kazanmış oluruz galibiyet almamız önemli deil,

blacksea35
25.11.2007, 23:18
[quote=burnaklioglu;1028885]Nytre agzina saglik... ve Allah yardimcimiz olsun...
tek kisilik tiyatro ceyhunla baslayalim mesela... ceyhun calim atmadan pas verdiginde kendisinde inanilmaz bir eksiklik hissediyor. ne bileyim, sanki pasini calimdan once yapsa egosu onu bogazlayacak diye dusunuyor olmali.

Umut Bulut. Sana bu kadar tahammul gosteren o `trabzonlu` taraftarlarin ayni tahammulun yarisini Mehmet Yilmaz`a gostermediler nedense... yazik... cok yazik... bir insan kendini kanitlamak icin birseyler yapar. ama yok, o da yok.

Burnaklioğlu kardeşim çok doğru söylüyosun u Umut ta Ümit yok artık. Bizden bir sitede Umut u geçen yılın en iyi oyuncusu seçtiler, beni isyan ettirdiler böyle golcü olmaz gol atsada arasıra olmaz. Ancak iyi bir yedek olur o da arasıra oynatırsan. başka birşey olmaz. İşimiz çok zor zorr. Ben Ersun hocaya inananlardanım. Transfer yaparsa bu takımı toparlayacaktır. Bu un şeker vs ile bu kadar oyun oluyor.

Sefaenes
25.11.2007, 23:26
bu futbolculardan ne cacik olur ne salata. Ilk yari bittiginde acil en azindan 4 transfer lazim 1 kaleci 2 defans 3 10 nr 4 forvet birde yeni yönetim gerekli aslinda 4 taneden fazla oyuncu lazim ama basta en azindan bu 4 almalilar

Tadzio
25.11.2007, 23:31
Devre arasında daha beterleri gelecek merak etmeyin

A.T.R
25.11.2007, 23:38
ALLAHTAN BUL ZİYA D. Bu kadar kalası bu tamıma sen istedin diye aldılar ve bu işin SANATKARLARINI DA (gerçi işlerine de öyle geldiği için) sen istemiyorsun diye yolladılar. ALLAH'INDAN BUL EMİ ZİYA.

Şuna bir bakın yahu:
ELLER = A. Madrid
MARCELİNHO= Wolfsburg
STEP= PORTO
SYZMEK = ÇILDIRDI
ERSEN= R.Huelva

Bir de elde kalanlara bak.

Bu futbolcularla nereye kadar sorusunun cevabı içinde zaten : BURAYA KADAR

Cem Balcı
25.11.2007, 23:43
taaa amatör kümeye kadar...

uğurlu2000
25.11.2007, 23:47
albayrak ne kadar onursuz bir adamsın hala başkan adayı olacağını söylüyorsun

takımı bitirdin . bizim için sende bittin albayrak defol

bize onurlu başkanlar lazım sizin gibi sahtekarlar değil

Muhalif
26.11.2007, 00:15
Heba oldu güzelim kadro sığ bir zihniyetin (k)elinde.. mümkün olan en iyi 11 le sahaya çıkılsa da sonuç bu maalesef.. şimdi yedek kulübesine bakıyoruz girse maçı çevirebilecek bir adam var mı diye.. ne tuhaftır ki önceden de yedek kulübesine bakardık rastgele seçtiğimiz bir adam girse de oyuna biraz zevk gelse diye.. Musampa,Şimek,Yattara,Ersen ve Stepanov'un yedek kulübesinde oturduğu günleri gördük yahu!
Neyse biri çıkıp da nihayet sormuş bu adamlarla nereye kadar diye.. görünen köy 2. Lige kadar...
Bir de önerim var bu futbolculara laktak maktak ıvır zıvır bir sürü test yapıyorlar biri de çıkıp zeka testi yapsın yahu.. futbol zekası testi... 30 kişilik kadrodan 3 kişi belli bir seviyesi geçerse ben de hiç anlamıyorum bu işten!

Travelair
26.11.2007, 00:21
Sepetteki çürükleri ayıklamazsan diğerlerine de sirayet eder. Biz aksine sağlamları atıp çürük eklemek için yarıştık. Ne olacak şimdi? Ruhsuz bencil sorumsuz bezgin bir kadro. At çöpe. Yazık değil mi?

atlantis
26.11.2007, 00:27
Allahım ya çıldırmamak elde değil.. Bu takım hangi oyunculara kaldı artık bizi rezil etmekten başka birşey yapmıyorlar.. Takıma ihanet ediyorlar diyecem yanlış düşünmüş olurum çünkü bunlar DANDİK futbolcu olduğundan kapasiteleri bukadar...Trabzonspor'umu sırtlayan futbolcular bunlar olamaz..
Ey yönetim Binlerce insanın ahını alıyorsun seni Allaha havale ediyorum..

Ahmet Karaman
26.11.2007, 00:27
Serkan, Trabzonspor'un plaka numarası olan 61 numaralı formayı giymesini ailesinin istediğini belirterek, ''Babam her zaman 61 numarayı giymemi istiyordu. Bu formayı giydiğim için mutluyum. Ama profesyonel düşünmeliyiz. Galatasaray'da oynuyorum ve elimden geleni Galatasaray için yapmak zorundayım. Ailem Trabzonsporlu. Ben Galatasaray'a geldikten sonra Galatasaray'ı da tutuyorlar'' şeklinde konuştu.
Çok önemli bir maçı galibiyetle geride bıraktıklarını ifade eden Serkan Çalık, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Ağabeylerimiz 'Trabzon'da deplasmanda maçlar zor oluyor' diyorlardı. Öyle de oldu. Bugün Trabzon'da ilk maçımdı. 3 puan aldığımız için mutluyuz. Hoca bana bugün şans tanıdı. Ben de elimden geleni yapmaya çalıştım. Tabii hepimiz oynamak istiyoruz. Erken çıkış bulmadım. Bu sezon UEFA, kupa ve lig maçlarıyla 20 maç geride kaldı. Demek nasip bugüneydi. Mutluyum

sezon başında bu futbolcuyu ziya doğan istemedi ve alınmadı gitti galatasayara. geçen sene aymana 1 milyon euro para verip alan ve de bu futbolcuyu bedavaya almayan zihniyete yazıklar olsun. yazıklar olsun ziya doğana yazıklar olsun albayraka...

afsbahar
26.11.2007, 00:33
tolga benden ağır, tayfunu hiç kimse savunmasın ben bu futbolcunun Trabzonspor forması giymesini istemiyorum, maç boyunca topu 5-10 m2 lik alana sıkıştırdık durduk hiç ters tarafa uzun top vuracak bir adamımız yok mu? çağdaşın maçtaki tek olumlu hareketi Barış'ın kafasına attığı tokat, yattara bitmiş, ceyhunu artık ben bile savunamıyorum, ayman-hüseyin ikilisi beş para etmez, umutun gol atma umudu bile kalmamış, gökdeniz kötü, serkan ondan kötü, hoca ayıp olmasın diye bi iki kişiyi oyuna alsaydın bari, bu takımın baştan yenilenmesi lazım, diğer arkadaşların da dediği gibi gidenlere bakıyorum da, kel ziya ve nuri Allahınızdan bulun, ne futbolcuları yolladınız bize de bıraktıklarınıza bakın,

oguzkoc
26.11.2007, 00:36
fazla değişikliğe gerek yok. bugünkü maçta savunmadaki tolga-tayfun yerine neyaptığını bilen öyle çok kaliteli olmayan 2 stoper olsaydı; ve ayrıca ayman yerine gene aynı şekilde, öyle yıldız değil, hüseyin kadar oynayabilsin yetecek bi adam olsaydı bugünkü skor çok daha farklı olurdu.

kalavara
26.11.2007, 00:50
başkası açmasa ben açardım bu konuyu.iyi futbol iyi butbolcuyla oynanır.ve maalesef bizde o iyi futbolculardan çok az var.olanları da sattık zaten.yattara bile döküldü bugün.inanamıyorum bu futbolculara.buna rağmen biraz dikkatli olsak maçı alabilirdik.

GTWorld
26.11.2007, 01:19
!!!iyi aksamlar sizlerle birsey paylasmak isterim!!!
Serkan Calik (61) almanyanin 3.Lig takimlarindan Rot Weiss Essende bu sene Galatasaraya transfer oldu bu transfer haberleri cikmadan önce Trabzonspor Yöneticilerine haber göndermis ama bizim bu Yönetimden cevap gelmemis... ve bundan 4 gün önce kendisiyle görüsdüm ve ona TS macinda goll atacaksin demisdim ve öylede oldu malesef bir andan üzüldüm bir andanda sevindim cünkü kendisini tanitim icin ve kendisinin iyi isler yapacani inandim icin...

Farkina vardinizmi goll atikdan sonra hic sevinmdi?Takim arkadaslari geldi onu havaya kaldirdi ama o yinede sevinemedi, belki takimi GS ama icinde yine TrabzonSpor sevdasi var... simdik soruyorum size yazik degilmi böyle oyunculara? ve gecende Gazetelere bakiyorum Baris Özbek ve Serkan Caliki alamadilar diye pismanlarmis... bence cok yazik ben yinede serkan caliklan görüsüyorum o Profösenel baksada bu ise ben yinde anliyorum onun Trabzon ayni zamanda Trabzonspor sevdalisi oldunu ama o ne yapsin Yönetimden haber gelmediyse.. gercekden bu ilk degil aynisi Ali Bilgin´de (F.Bahce) oldu ve olmayada devam ediyor ne yaziki... ne yaziki ben bir Trabzonspor taraftari olarak bikdim öyle bikdimki sinirimden agliyorum simdiye kadar gelen Yönetimleri ben kiniyorum gercekden kiniyorum TS icin birsey yapdiklari yok kendi cpleri icin yapiyorlar.... :(

zeleka
26.11.2007, 01:23
kizmak yok ama ziya dogan bu kadro ile 15 puan bir araya topluya biliyorsa ersun hoca neden 4 macdir 1 puan toplaya bildi ayni kadro ile cok dusundurucu degilmi yoksa secimler geliyor diye Trabzonspor ustunde oynanan oyunlara ersun hocayidami katmamiz lazim..
hepsi dusundurucu degilmi.

Misina
26.11.2007, 01:51
sezon başında bu futbolcuyu ziya doğan istemedi ve alınmadı gitti galatasayara. geçen sene aymana 1 milyon euro para verip alan ve de bu futbolcuyu bedavaya almayan zihniyete yazıklar olsun. yazıklar olsun ziya doğana yazıklar olsun albayraka...

Ziya Doğan ın istemediği serkan değil mehmet Akgün idi.

TSezgin61
26.11.2007, 01:55
gökdenize takan arkadaslar, zaten bizi karsi takimin durdurmasi icin birtek gökdenizi tutmalari yetiyor. 3 kisi gökdenizi tuttumu, 2 kisi yattara, 1 kiside ceyhun olay bitmistir. zaten baska futbolcumuz yok. diger kalan 5 futbolcularida gol atmaya yetiyor zaten.

Great White
26.11.2007, 02:26
Sahaya çıkan kadromuza bakıyorum..

Yattara hariç tek bir yabancı futbolcumuz yok..

Yerli statüsünde oynayan Ayman' ı da saymazsak tabii ki..

Bir de FB' ye bakıyorum..

İlk onbirde neredeyse tek bir yerli oyuncu yok ve tarihlerinde ilk kez Avrupa' da bile iddialı bir duruma geldiler..

Öncelikle kaliteli yabancıların katılımı için uğraşıp didinmeyi, kupkuru bir mantık ile "Yabancı hayranlığı" olarak algılamadan iyice bir irdelemek lazım..

Kaliteli yerlileri zaten İstanbul takımları aralarında pay ediyorlar.. Bizi kurtaracak tek yol henüz tam olarak keşfedilmemiş yabancı oyuncuları bulup bu takıma kazandırmaktır..

Shota, Yattara, Vugrinec, Stephanov ve Aurelio gibi örnekleri arttırarak özlediğimiz başarıya tekrardan ulaşabiliriz belki..

Sırf Trabzonlu oldukları için bu takımda çöreklenen Tayfun, Hasan, Hüseyin ve Ergin gibi adamlar ve en az yarım düzine gereksiz yerli yabancı transferler ile daha çok pösteki sayarız bu ligde..

Misina
26.11.2007, 02:38
Bir de FB' ye bakıyorum..

İlk onbirde neredeyse tek bir yerli oyuncu yok ve tarihlerinde ilk kez Avrupa' da bile iddialı bir duruma geldiler..

fb de Kırma olan önder ve deniz i saymazsak sadece kaleci Volkan Türk:D

Ahmet Kuru
26.11.2007, 03:44
Bu futbolcuların çoğuyla devre arasına kadar gitmek zorundayız ondan sonra Sürmenespor a mı satarız Siirt köy hizmetlerine Zekat olarak mı veririz Bilinmez. Ama 4 hafta daha bu futbolcuları (istisnalar hariç) izleyeceğiz.

Hasan Ayvenli
26.11.2007, 03:52
bi de şöyle bişey var ıkına tıkına 4 ofansif oyuncuyla çıkıyoruz birisi sakatlansa bu beğenmediğimiz 4lünün yerine koyacak adam da yok takımda

Rahim.K
26.11.2007, 04:10
Öyle ersun yanalı hiç savunmayın arkadaşlar.Bakın yeni bir takıma giden her teknik direktör mutlaka takıma moral verip elindeki kadronun kapasitesi dogrultusunda takım kuruyorlar.Ersun yanal bu işi bilmiyor.Şu takımda kötü futbolcu var dogrudur ama yinede türkiyedeki hangi takımda 12 tane iyi futbolcu varki?Ya 2-3-4 tane iyi futbolcu vardır ve takım onların etrafında kurulur veya kendi becerisiyle takım sürükleyenler vardır.Bizim takımda öyle.Sezon başı lazaroniye 3 maç dayanamadık.Niye?O 3 maçlık periyodda Trabzonspor canla başla güzel futbol oynuyordu.Sonuç olarakta olumlu bişeyler olsaydı,takım iyi biryerlere gelebilirdi.Birde forumda türkiyenin morınho su diyorlar ersun yanala.Yapmayın lütfen.Mourinho'nun kaç kupası ve başarısı var ersunun sıfır.Asla karşılaştırılamanaz bunlar.Allahın izniyle seçimlerde herkes kuvvetli bir başkanın etrafında toplanırda,trabzonspor şu kabusta uyanır inşallah.

TheRapZoNe
26.11.2007, 04:22
Arkadaşlar görüyoruz ki futbolcularımızın çoğu birinci ligte ikinci ligte takım bulmaları zorken bizim gibi bir takımda mücadele ediyorlar.

Oynadıkları futbolun F'sini görmekte zorlanıyoruz.

Futbol zekaları sıfırların altinda gezmekte. İki pası bir şutu zor gördüğümüz onlarca dakika ve defanstan orta sahaya ortasahadan ileriye top taşımak neredeyse İMKANSIZ...

Trabzonspor gibi bir takıma yakışmayan bir çok futbolcu ceplerini doldururken 13 maçta ve bundan onceki sezondaki bir çok maçta gösterdikleri pervasız - sorumsuz - ruhsuz oyun anlayışıyla ne kadar rezil oldukları ortada.

Ancak bu futbolcuların futbol kapasitesi ortada. bu adamların geliştirilmesi ve istenen duzeye gelmesini görmeye ne bizim ömrümüz yeter ne de bu futbolcuların ömrü yeter.

Ayrıca takımda lider diyebileceğimiz bir şey yok. Sorumluluk alma olayı hiç yok .Bugün bunun en güzel örneğini istanbul takımının futbolcusu köşe vuruşu atmaya gittiği sırada kendisine yabancı maddeler atıldı. Bu durumda bir futbolcu gidipte sakin olun demedi. Bu durum bazılarımız için önemsiz olabilir ama bunu anlayan bir çok arkadaşımız da var.

Her neyse. Bu futbolcuların adam olacakları yok. Ersun hocanın vereceği futbol sisteminede ayak uyduramayacak kadar futbolu zekasız oynayan bir sürüden farkları olmadığını anladık bu maçta.

Lam lum diyebileceğimiz amaçsız - topu vurayim da gitsin - aman bana pas atma - uff kime taç atacağım - ... gibi neredeyse futbolu oynamadan bana paramı verin de başka bir şey istemem tarzında MEMUR gibi yaşıyorlar...

Onların oynadıkları futbolu idmanocağı da oynar.. Buna eminim.

Futbolcularımız suçludur ve burada tek sorumlu onlardır. şimdi yönetimin getirdiği futbolculardan yönetim sorumludur ancak şu anda bunu düşünecek hal yok...kalmadı..

!

Aynen katiliyorum. Uzun zamandır takimdaki topculara(!) antipati kaptim.
Aldiklari cuvalla para karsisinda verdikleri : rezillik ve husran.. Yazik yani cidden yazik. Bence hepsine toplu olarak ceza verilmesi lazim

kuzeylim28
26.11.2007, 04:28
Artik bu pervasizliga,bu ruhsuzluga bir nester gerekiyor,yazikki takimda takim ruhu sifir.ustelik takimi ateslemesi gereken kaptanin kendisi sahada gezinmekle mesgul,verdigi her pas rakipte korler,sagirlar birbirini agirlar bir takim.Sifir ruh ile nereye kadar.Bu kadar vasat bir GS yi yenemiyorsan sampiyon olsak ne yazacak.Ileriye yonelik,oturmus bir kadro ve takim ruhunu fitilleyecek iyi bir oyun kurucu sart,yoksa sifir zevk ile bir takim seyretmeye devam edecegiz.

tbs1
26.11.2007, 08:52
maalesefki futbolcular bitmiş.
maçta mücadele eden hiç kimse yok
bu futbolcular ile gitmez bu iş.ersun hocaya laf atanlara soruyorum.kimi getirmek istersiniz bu takımın başına

zeki gursoy
26.11.2007, 09:04
Arkadaşlar, Ziya Doğan denilen akıl fikir yoksunu, bu takımı öyle bi hale getirdi, öyle bi topçularla doldurduki bu kazık 10 yıl zor çıkar....
alayı dümdüz topçu, beğenmediği kadroya almadığı steponov portoda harika, eller ispanyada keza aynı, marche almanyada koca takımı tek oynatıyo..
dikkat edin ziya denilen çok bilmiş adam bunlar bana yaramaz dedi...e, kim yarar: ayman, ceyhun, tolga, erdinç...uzun uzun..bunların en belirgin ortak yanları ne: dümdüz topçular..orta halli yedek olurlar...umut denilen arkadaşım: bi insana bu kadar şans verilipte bu kadar kötü olabilinirmi ya...hemde bu yaşta hemde trabzonda...hepsi öyle hepsi..bu kadro ersunun kadrosu değil..bunların alayı satılmalı...
bu bize ziya doğanın en büyük kazığıdır...takım sıradanlaştı..bunun sebebide sıradan bile olmayan ziyadır..
aklımdan gelen bütün iyi niyetlerimi her aklıma geldiğinde yolluyorum ziyaya..

Hekimoğlu
26.11.2007, 09:06
stephanov porto da tayfun cora trabzonspor'da oynuyor!!!!

zeki gursoy
26.11.2007, 09:20
abi bu ara ayağım taşa takılıp düşsem ziayadan bilicem..
okadar psikolojimi bozduki sormayın..
trabzonsporun rahat bir 10 yılını yedi...
ne kadar aylak tekdüze sıradan topçu varsa kucak açtı..
bizi satan tolgayı, bizim sattığımız erdinçi geri aldı..
futboldan başka herşeyi oynayan ayman...
topu uzaklaştarmasından haberi olmayan tayfun...
futbolu çalım sanan ceyhun...
seni varya seni ziya...
bize neler çektirdiğini biliyomusun...
senin yatacak yerin yok....

TheRapZoNe
26.11.2007, 09:24
Futbolcular yetenek yoksunu futbol cahiliyse bunun sorumlusu da ziya dogan degildir. Futbolculari gereksiz yere sahiplenmenin alemi yok. Bu futbolcular Trabzonspor formasini hak etmiyor hepsi bu!!

Kasım Hilal
26.11.2007, 09:27
Ey gidi Ziya Doğan.. Allah seni bildiği gibi etsin. Takımı öyle bir hale getirdin, takımdan öyle adamlar gönderdin ve takımda öyle kişileri bıraktın ki... Hala izlerini silemedik. 9 Büyüklüğünde deprem desek, senin için yeridir.

karayamayman
26.11.2007, 09:40
Serkan, Trabzonspor'un plaka numarası olan 61 numaralı formayı giymesini ailesinin istediğini belirterek, ''Babam her zaman 61 numarayı giymemi istiyordu. Bu formayı giydiğim için mutluyum. Ama profesyonel düşünmeliyiz. Galatasaray'da oynuyorum ve elimden geleni Galatasaray için yapmak zorundayım. Ailem Trabzonsporlu. Ben Galatasaray'a geldikten sonra Galatasaray'ı da tutuyorlar'' şeklinde konuştu.
Çok önemli bir maçı galibiyetle geride bıraktıklarını ifade eden Serkan Çalık, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Ağabeylerimiz 'Trabzon'da deplasmanda maçlar zor oluyor' diyorlardı. Öyle de oldu. Bugün Trabzon'da ilk maçımdı. 3 puan aldığımız için mutluyuz. Hoca bana bugün şans tanıdı. Ben de elimden geleni yapmaya çalıştım. Tabii hepimiz oynamak istiyoruz. Erken çıkış bulmadım. Bu sezon UEFA, kupa ve lig maçlarıyla 20 maç geride kaldı. Demek nasip bugüneydi. Mutluyum

İyi ki almamışız, bırak ilk 11'i, 18'e giremezdi, çocuğa da yazık olurdu...

OYılmaz
26.11.2007, 09:51
Şu Bize gol atan 61 Nolu Uşağu alalım :) (Serkan Çalık) , Ayrıca Özer Hurmacıyıda alırsak 2.yarıda Belki üstlere tırmanırız Bizim için Lig bitti Tek hedefimiz Türkiye kupası olmalı

hüseyin1975
26.11.2007, 10:20
bu sorunun cevabı "kümeye kadar" olabilir...

Aklimdan geceni yazmissin. Degisim olmaz ise olacagi budur. En iyi netice bu Takim ile 10. olur herhalde:(

murseltaskin
26.11.2007, 10:27
bu futbolcularla ancak futboldan anlayan bir yönetim gelene kadar diyorum.

zeki gursoy
26.11.2007, 10:28
CANIM KARDEŞİM;
bu topçular Trabzona uzaydan gelmediki...
ziya özellikle istedi..
bunlar benim sistemimin adamı dedi..
marche, step, şimek, kaç maç yedek soyundu kadroya alınmadı biliyosun.
eller geri döndü kadroya giremedi...
ve bu adamlar bana yaramaz dedi çok büyük hoca ziya...
kendi adamlarını doldurdu takıma..risp, ceyhun, ayman, toga, musa, erdinç...
helede toga seyhanın tekrar dönmesini unutamıyorum...
bizim ilk rum takımına elenmemizin başlıca sebebidir tolga..
üç kuruş paraya kaçtı gitti rusyaya, savunmanın dengesi bozuldu...
ondan sonrada zaten ayar tutmadık...
şimek, marche, tekke, stepanov, eller li kadro sence geçen yıl şampiyon olamazmıydı...
adam hepsine futbolu unutturdu ..
yazık..
gitti trabzonun bir 10 yılı daha..
Trabzonsporun değil, Trabzonun 10 yılı...

Futbolcular yetenek yoksunu futbol cahiliyse bunun sorumlusu da ziya dogan degildir. Futbolculari gereksiz yere sahiplenmenin alemi yok. Bu futbolcular Trabzonspor formasini hak etmiyor hepsi bu!!

Great White
26.11.2007, 10:34
helede toga seyhanın tekrar dönmesini unutamıyorum...
bizim ilk rum takımına elenmemizin başlıca sebebidir tolga..

Amacım Tolga' yı savunmak ya da senin tezini çürütmek değil kesinlikle:o Zaten diğer yazdıklarının da tamamına katılıyorum..

Ama Rum faciasının baş sorumluları bu takımdaki en değerli gördüğüm oyuncu olan Yattara ve hala defansımızda bizlere saç baş yolduran Tayfun' dur. Hatta ilk sorumludur Tayfun..

Maç orada 1-1 iken Eller' in yerine oyuna girdi ve inanılmaz iki servis ile rakibe 2 gol birden hediye etti. Bu takımda bir şekilde hala oynuyor; o da ayrı..

tuncii
26.11.2007, 10:34
buyuk bır ıhtımalle kumeye gıderız ama gıtmemıze uzulmeyın orda kesın sampıyon oluruz ve bu sayade benım gıbı ts'nın sampıyonlugunu gormemıs kardeslerımde gormus olur

İskender
26.11.2007, 10:36
Üzüntüden ne dediğinizi bilmiyorsunuz sanırım...
Trabzonspor formasını çıkarsa sadece sahaya 5. bitirir bu ligi...
Yine öyle olacak ilk beş içinde olacağız ve asıl üzücü olanda bu radikal kararlar almamızı engelleyecek ilk beşte olmamız...
Sonra yeniden ümitlenip yeniden hayal kırıklıkları başlayacak..
20 yıldır aynı senaryo...

Hüseyin Bağdat
26.11.2007, 10:40
Bu takım bu futbolcularla maç kazanması çok zor. Takımın her yerine adam lazım. Bunu Ersun hocada biliyor, devre arasında ona göre takviye isteyecektir bu kesin. Bence devre arasına kadar paf takımdan( oynayabilecek varsa) ilk onbire takviye yapılmalı,en azından sahadakiler kadar başarılı olurlar,gençlerimizi kazanmış oluruz.

zeki gursoy
26.11.2007, 11:08
katılıyorum...
paf takımını yukarıya ağır ağır alıştırmalı artık..
bu saatten sonra bize "oyunundan utanan" topçu lazım..
profosyonellik bitmiş...
bu takımda tayfun, ayman, çağdaş, umut v.s... oynayabiliyorsa paf tanda aday vardır...
deli dana gibi koşan değil, topu ayağına aldığı zaman aklından ne yapacağına dair bişeyler geçen futbolcu istiyorum...
aklına ilk gelen " la benden gitsinde ne olursa olsun " diye düşünen topçu değil...
baam güüüm ..başka bişe yok..
ziya işte..
bıraktığı, oluşturduğu takım bu...

Bu takım bu futbolcularla maç kazanması çok zor. Takımın her yerine adam lazım. Bunu Ersun hocada biliyor, devre arasında ona göre takviye isteyecektir bu kesin. Bence devre arasına kadar paf takımdan( oynayabilecek varsa) ilk onbire takviye yapılmalı,en azından sahadakiler kadar başarılı olurlar,gençlerimizi kazanmış oluruz.

gkdnz
26.11.2007, 11:15
ersun hocayıda yakacak bu kaabiliyetsizler ona yanıyorum.benim korkum bu kadar beceriksiz sürüsü bir aradayken ersun hocanın da taktiği belli defansif futbolu fazla iyi uygulatamazken tarihi bir skorla karşılaşmamız bu dönemde.

Erkut Ay
26.11.2007, 11:58
FATİH ARTIK FENERLİ

Rusya'nın Sport gazetesine konuşan Zenit Başkanı, Fatih Tekke için F.Bahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'yla anlaştıklarını söyledi. Fener, Fatih için Zenit'e Kezman+1.5 milyon euro verecek
St.Petersburg'da yayınlanan Sport Gazetesi'ne konuşan Rus Başkan, Fatih'e sözüm vardı. Şampiyon olduk onu Türkiye'ye gönderiyorum. Görüşmeleri Mahmut Uslu ile yapıyoruz dedi.

İmza Ocak'ta atılacak
Fatih Tekke artık Fenerbahçeli. Bu iddia Zenit Başkanı Sergei Fursenko'ya ait. St. Petersburg'da yayınlanan Sports Gazetesi'ne konuşan Başkan Fursenko, Şampiyon olmamız halinde Fatih'i Fenerbahçe'ye göndereceğine dair söz vermiştim. Kendisi de bunu çok istiyordu. Verdiğim sözü tuttum. Asbaşkan Mahmut Ulsu ile görüşmeler sürüyor. Fenerbahçe bize Kezman ve 1.5 milyon euro verecek. Biz de Fatih'i vereceğiz. Bu konuda prensipte anlaştık açıklamasını yaptı.
Kezman da istiyor
Başkan Fursenko, Teknik Direktör Advocaat'ın Kezman'ı çok istediğini belirterek, "Eski öğrencisi. Bu nedenle transfer etmemizi istedi" dedi. Bu arada Kezman'ın da Zenit'in önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olması nedeniyle transfere sıcak baktığı, takımda bulunan iki Sırp oyuncu nedeniyle de yalnızlık çekmeyeceğini söylediği öğrenildi. Rus yöneticilerin iddialarına göre ocak ayının ilk haftasında imzaların atılacağı belirtildi.
Türkspor...

Tadzio
26.11.2007, 12:07
Bu futbolcularla 2. lig b kategorisine kadar.Ancak orada bunlarla başarılı sonuçlar alabiliriz.Düşünsenize bir celaleddin, bir keçeli, bir tomas jun hangi 2. lig b kategorisi takımında var.

Mustafa AYDIN
26.11.2007, 12:30
Bu takımla mecburen ilk yarıyı bitireceğiz,2.yarıda aynı futbolcular olursa gideceğimiz yer 1.lig...

Misina
26.11.2007, 14:04
Foruma Giriş yapıp Başlığı Okuyan Nuri Albayrak Cevabı Patlattı

Mezara kadar :D

Özkan
26.11.2007, 21:00
Trabzonsporumuzun kutsal formasını giyen bu arkadaşlara sesleniyorum: "Sizler ve başkanınız bile bu takımın ligden düşmesini başaramayacaksınız."

Ahmet Faruk
26.11.2007, 21:41
Ersun Yanalın işi gerçekten çok zor. Adam takımdakilere top oynamayı öğretmeye çalışıyor. Bomboş pozisyonda topu rakibine veren, şut çekeceği belli adamın yanında kortej gibi eşlik eden, fubol zekaları sınırlı olan bu oyuncularla ne yapsın. Bu oyuncularla haftaya kadar ancak arkadaş... Dönem sonuna kadar bile zor...

Cafer Bulur
26.11.2007, 21:47
bu sorunun cevabini ersun yanal dünkü mactan sonra ve bugünkü aciklamasinda verdi.gelecek olan yönetim onaylarsa bir kismiyla devre arasinda bir kismiyla da sezon sonunda yollarin ayrilmasi gerektigini söyledi.yeniden yapilanmanin sart oldugunu acikca ifade etti.bizim kurtulus recetemiz ersun yanalin elinde.ona uzun vadede sans verirsek basari ancak o zaman gelir.o trabzonspor un sorunlarini ve cözüm yollarini cok iyi biliyor.kendimizi ona teslim etmemiz lazim.gerisi hikaye.

Murat'
26.11.2007, 22:00
bu futbolcuları takasta bile kullanamayız biz yaaa

Hüdai Pervaneli
26.11.2007, 22:09
ersun hoca genclere yönelecegizd emis:D

Bayramm61
26.11.2007, 22:45
Ersun Hoca iyi hos ve güzelde, bizim palyacodan farkli birsey yapmiyor. Umut 90 dakka sahada yok, yaw laf olsun diye koy Jun u..Bi sans...Ben hala iddia ediyorum, Intertotoda izledigim Yusuf, bu takimda rahat ilk 11 de oynar..Yani bunlar oynayabiliyorsa o hadi hadi oynar...Ersun Hoca simdiden bunlara sans vermeli...öylede böylede yeniliyoruz, bari bakarsin tesadüf yani hani belki bi yildiz adayi cikar....denemede fayda var...

kalavara
26.11.2007, 22:53
gerçekçi olmak lazım.kaç tanesini satabiliriz bu topçuların.pardon satabiliriz de(o yetenek mükemmel) kaç tane topçu alabiliriz.(iyisinden).trabzon artık herşeyiyle yenilenmelidir.seyirci,yönetim anlayışı,oyuncu profili.yapılacak çok şey var çok.

Muhammed KOÇ
26.11.2007, 23:16
gerçekçi olmak lazım.kaç tanesini satabiliriz bu topçuların.pardon satabiliriz de(o yetenek mükemmel) kaç tane topçu alabiliriz.(iyisinden).trabzon artık herşeyiyle yenilenmelidir.seyirci,yönetim anlayışı,oyuncu profili.yapılacak çok şey var çok.
evet çok doğru.sokaktaki 8 yaşındaki bir trabzonsporlu çocuğa sorsan bu tip şeyler söyler sana.trabzonun başındakiler de son 3-4 yıldır aynı şeyleri söylüyo ama giden var gelen yok,çöküş var icraat yok!..

Ahmet Faruk
26.11.2007, 23:28
Bu fubolcularla mezara kadar. Bu adamı hasta eder, çıldırtır, öldürür ve mezara kadar yollar. Allah muhafaza etsin.

Kaan Dilek
27.11.2007, 00:30
bu futbolcularlan ancak ikinci lige gideriz..
bunlara her maglubiyet ve beraberlikten sonra para cezasi vereceksin ama nerde bunu uygulayacak insanlar..

TSezgin61
27.11.2007, 01:00
ya harbiden bukadar takimin macini izledim, ama bukadar salak bir futbolcu kitlesi görmedim...

fark ettiyseniz, bizim futbolcularimiza birakin 3 ezikleri, hatta diger süperlig takimlarini, 2 lig takimlarindan bile teklif gelmiyor.

eeeee tabik simdi bende kalkip tipik kücük takim futbolcularini doldurursam takima, mesela celil gibi, yada ankaragücünün orta sahasi, ne bilim gaziantepin defansi gibi, tipik kücük takim olur

ah trabzonum ah!!!

Emiroğlu
27.11.2007, 01:08
anladın sen nereye kadar :)

vatandas61
27.11.2007, 01:17
bonservisi elinde futbolcu ararsan takimda böyle olur. riske girmeyen kazanamaz, biz hersene yok bu pahali, yok bu gelmez dersek takimda böyle cöplük olur.
sec adam gibi fitbolculari ver catir catir parayi, borca mi gireceksin ne yaparsan yap. borc öylede böylede var, bari bi ise yarasin.

antagonist
27.11.2007, 01:27
Bu futbolcuları (!) başımıza bela eden mantaliteye en içten (!) dileklerimi iletiyorum.O anlamıştır!!

Fatih BALTA
27.11.2007, 03:14
Aklı başında, ne yaptığını bilen bir yönetim gelse de yavaş yavaş elden çıkarsak
bazı futbolcuları en az zararla.Devre arasında bazıları takas olarak kullanılabilir.Sene sonunda
gitmesi gereken diğer futbolcuları göndeririz.Artık sahada yüreğini ortaya koyan başarıya
aç futbolcular görmek istiyorum.

İleli
27.11.2007, 06:37
omer riza
mustafa keceli
ayman abdelaziz
ferhat cokmus
tayfun cora
hasan ucuncu
tomas jun
ve celaleddin
nekadar gereksiz futbolla alakalari olmayan pas atamayan kosmayan oyuncu varsa bizi bulmus yazikla rolsun ya!

zeki gursoy
27.11.2007, 09:02
bu topçuların bizi bulduğu falan yok...
çok böyyük hoca ziyanın işleri..
ceyhun, risp, ayman, erdinç, tolga, celalettin....
ayrıca bize bonservisi elinde olan topçu lazım diye konuşan çok bilmiş yöneticiler...
ya sen trabzonspor başkanısın...
koskoca trabzon başkanı..
bonservisi elinde topçu ne demek?
şu demek: hiçbir kulüpten teklif alamayan hatta kendi kulübü bile işimize yaramazsın de get dediği adam..ve sen bunu bize kakalıyorsun utanmadfan..
bide hala çıkmış sözümüzün arkasındayız diyosun..
stadıda ypıcaz yıldızıda alıcaz şampiyonda oolucaz..
sana inanan ve oy vereceklerin aklına şaşarım...
yalancılar sürüsü...
aptal sandınız bizi...hiç toptan anlamıyoruz biz ..

KUTADGU
27.11.2007, 09:10
Ey Allahim Bize 3 tane
3 de yetmez 5 tane
5 de yetmez 7 tane
Basan Adam Ver...
Ver Allahım Ver...

Çözüm Basan Adam eksikliğinden...

Latife bir tarafa
Kadro kalitesi-sizliği-ni gördünüz izlediniz.
Yapılanma şart...
En alttan en yukarıya kadar.
Ama sabırla, tek tek, akıllı ve de planlı....

Eğer bunu yapamayacaksak
Korkarım başlıkta yazılan sorunun cevabı..
Mezara Kadar! olacak.
Çünkü bu takım kanserden daha da ölümcül...

Aman dikkat edin bu havalarda bir de üşütmeyin ha....

İsmail Çavuşoğlu
27.11.2007, 09:10
Bu futbolcularla nereye kadar ?
Bu futbolcularla hiç bir yere kadar...

temel_yilmaz
27.11.2007, 09:27
acilen kovulmaları lazım kaldıkları her dakika takıma zararları var
ceyhun,jun,musampa,celaleddin,ömer,erdinç,tolga,ha san,jeferson,ferhat,ayman,ahmet,
nereden bakarsanız bu oyuncuların trabzonspora maliyeti 20 trilyon

zeki gursoy
27.11.2007, 10:19
gökdeniz, hüseyin, yattara, jabi ve yedek olarak umut, kaleci tolga,yusuf,risp dışında hiçbir futbolcunun bu takımın formasını giymesi düşünmüyorum...
kesinlikle çok kaliteli 10 numara, forvet ve dafansın göbeğine biri monte edilmeli...
sol açığımız taa orhandan beri yok...uzaktan şut atmasını bilen hami ile sona erdi...golü en güzel nasıl atarım şota ile son buldu...
ocakta en az 3 sezon sonu ise ersun yanala takımın kur diye talimat verilmeli..
bizdeki şunada oynayan topçularıda alayını 5 trilyona satsan süper kara geçersin..

zeki gursoy
27.11.2007, 11:27
yahu youtube den olsun, süper sport tan olsun trabzonun eski maçlarına bakıyorum, 90 lı yıllarda..
ozamanki futbol dahamı iyi, şimdikiler işi cıvıklığamı bıraktı, profosyonellik icat oldu taraftarlımı bitti bilmem..
ama biz eski yıllardaki oynadığımız futbolu oynayamıyoruz..

LazAnisT
27.11.2007, 11:32
omer riza
mustafa keceli
ayman abdelaziz
ferhat cokmus
jeferson
hasan ucuncu
tomas jun
celaleddin
ve tolga seyhan

havaya giden 20 milyon dolar...İnanılır gibi değil.İnsanın çıldırası geliyor

Hekimoğlu
27.11.2007, 11:46
omer riza
mustafa keceli
ayman abdelaziz
ferhat cokmus
jeferson
hasan ucuncu
tomas jun
celaleddin
ve tolga seyhan

havaya giden 20 milyon dolar...İnanılır gibi değil.İnsanın çıldırası geliyorgidenleri de alt alta yazınca nekadar saçma bir planlama ve yönetim olduğu açıkça ortaya çıkıyor.

TheRapZoNe
27.11.2007, 11:51
omer riza
mustafa keceli
ayman abdelaziz
ferhat cokmus
jeferson
hasan ucuncu
tomas jun
celaleddin
ve tolga seyhan

havaya giden 20 milyon dolar...İnanılır gibi değil.İnsanın çıldırası geliyor

20 milyon dolar masraf....

kulube verdikleri : hic bir sey..

denizgrsy
27.11.2007, 12:56
bu futbolcularla ancak devre arasına kadar , yoksa soluğu ikinci lig yükselme grubunda alırız !

Eyüphan
27.11.2007, 12:58
bu futbolcularla ancak devre arasına kadar , yoksa soluğu ikinci lig yükselme grubunda alırız !

Yok abi ya 32 puanla ligde kalırız bu futbolcularla. Bu sezon düşme barajı azalacaktır.

Erbay
27.11.2007, 13:37
bu futbolcuları takasta bile kullanamayız biz yaaa
:oTakım ne hale gelmiş.Üstüne para versek almazlar artık bizden futbolcu.

Adem CAKIR
27.11.2007, 13:57
Bu topçularla nereye kadar ?
Bu hocayla nereye kadar ?
Bu yönetimle nereye kadar ?
Bu federasyonla nereye kadar?
Bu hakemlerle nereye kadar ?
Bu yorumcularla nereye kadar ?
Tabi çuvaldızı da kendimize batırmak lazım!
Oltaya gelip sahaya atlayan, atlatan, yabancı madde atan maymunlarla nereye kadar ?
Bu şekilde bakmaya devam ettiğimiz sürece herkesin yukarıdan seçebileceği, dolayısıyla sucu taca atabileceği bir sürü seçenek daha buluruz...

Futbol artık sadece futbol değil. Bir sanayi, başlı başına bir ekonomi.
Trabzonspor da artık 1970 'lerdeki bir grup idealist, cesur yürekli, futbol aşığı ve sonuna kadar inançlı topçuların, idarecilerin ve taraftarların takımı değil. Şehrine hayat, taraftarına umut veren, futbolcusuna, hocasına, çalışanına para ödeyen, title'ına girdiği insana onur ve itibar veren, sosyal bir olgu. Ama unutulmamalıdır ki Trabzonspor ilk şampiyonluğu ile beraber artık sadece Trabzon'un takımı değil, Türkiyedeki tüm "Mor İneklerin" takımı olmuştur.

Trabzonspor u yönetenler,
Trabzonspor'da oynayanlar,
Trabzonspor'a gönül verenler bu kulübü Trabzon şehrinden ibaret görmeye çalıştıkça farkında olmadan bu kulübü küçültmüşlerdir.
Kimisi rantı kimisi sevdası için...

Şimdi kalkıp suçu bu yönetimde, hoca da yada topçularda aramak işin en kolay kısmı.
Zaten 20küsür senedir bunu yapıyoruz.

Trabzonspor'un bugününü değil, önümüzdeki 3-5 yılını değil sonraki 100 yılını kurtaracak çözümler üretebilmek, üretecek organları geliştirebilmek dileğiyle...

pReN@_61
27.11.2007, 14:37
Bu topçularla nereye kadar ?

SürmeneSpor'umuzun yanına rahat gideriz de ondan sonrasını pek bilemem.

Mustafa Uzuner 61
27.11.2007, 18:10
bu topçularla anca beşikdüzünde halı saha maçı yapmaya gidilir o da sıradan bir maç.
netse siz gerisini anladınız
o yüzden bu futbolcular hakkında yorum yazan parmaklara yazık

Ahmet Kuru
28.11.2007, 02:55
galatasaray maçını izlediğim Yerdeki adamın birinin lafı çok hoşuma gitti '' Ziya doğan Allah seni yok etsun.Yedun bidurdun bizi.Sen gitdun ama senle uğraşıyoruz'' dedi vede çok güzel dedi tebrik de ettim zaten. Şuan alınan sonuçların tek sorumlusu Ziya Doğan dır. Stepanov u beğenmeyip yerine erdinç i tolga yı oynatan zihniyetin, beni ve benim gibi milyonlarca insanı çileden çıkartanın her hafta sonu eve hüzünle dönmesine sebep olanın Allah Belasını versin.

pReN@_61
28.11.2007, 19:10
bu topçularla anca beşikdüzünde halı saha maçı yapmaya gidilir o da sıradan bir maç.
pek sarmaz o maç.

fındıkoğlu
28.11.2007, 19:13
bitiyoruz yavaş yavaş:(:(

Samet Türkmen
28.11.2007, 19:54
''Yakın zamanda'' şampiyon olmayı hayal ediyorduk. Şimdi onu hayal etmeyi de hayal eder olduk. Yattara'nın futbol kulübü var.Başkanlık işinden anlar. Onu aday gösterseydi birileri keşke :) Başkan sahada kaptanlık yapıyor.

asilhamsi
29.11.2007, 16:21
bana kalsa bugun aksama kadar..
jeff,ahmet,adnan,erdinc,celo,hasan,CEYHUN,YATTARA, omer,ayman....
bizim yattara ve ceyhunun keyfini bekliyecek vaktimiz yok....
baris,kadir,saban,emrah kol,ahmet sari,yusuf gibi adamlara 3 sene ne olursa olsun tam destek vererek yine yeniden efsane kadro olusturalim...

bu arada avrupa ve turkiyeyi tarayarak hamza,mehmet baddal gibi adamlari bulmaliyiz...

yusuf gibi ici gecmis adamlari bir kenara birakalim....

Cem Balcı
29.11.2007, 17:22
bu takımla gerçekten olmuyor.sezon arasında bikaç transfere ihtiyaç var.yoksa sonumuz hayır değil...

Koray
29.11.2007, 17:23
Bu Futbolcularla Nereye Kadar!!?

ligin dibine kadar...

TSezgin61
29.11.2007, 17:43
sadri sener baskanliga bi gelsin.... ondan sonra transfer dönemine kadar....

ugrpnk
29.11.2007, 18:54
mezara kadar değil pazara kadar...

Tadzio
30.11.2007, 12:06
netse siz gerisini anladınız
o yüzden bu futbolcular hakkında yorum yazan parmaklara yazık

Yazdıklarına katılmakla birlikte bir şey soracağım, beşikdüzülümüsün? Bende ağasardanım :D

maskeli61
30.11.2007, 12:18
yarınsından çogu 2. lige hatta akçabat sebatta bile yedek kalacak futbolcu dedigimiz hamallar var daha ne olsun....

ama az kaldı çok az....

ÜNAL
30.11.2007, 14:06
Ne olacak ...!!!!Yönetim yapamıyorsa TRABZON halkı acilen bir şeyler yapması lazım hemde çok geçmeden!!!!

cIlgInIm
30.11.2007, 14:11
bu futbolcuları fotboldan başka herşey olur .. aslında yönetim hata yapto kartaldaki petrol ofisini ihale niye cıkartıyorsun ki kendin işlet.. hasan ı tankerlerin başına .. tayfunu to yıkama yaglama servisine . hüseyinide depo sorumlusu yap kaptanya görevini yatırgamasın.. hepsini bu şeklilde degerlendir.. bizim cocuklarımızya onalra sahip cıkmış oluruz hemde işsiz kalmazlar.. sadece trabzonlu olanları yazdım dgerleri kovun gitsin zaten başka petrol ofisinemi giderler nere giderseler gitsinler..

bordo61
30.11.2007, 14:17
trabzonda trabzonspordan başka hiç bir takımda oynatmazlar bunları yavuz selime gitseler takım bulamazlar kendilerine ama suanda trabzonsporda oynuyorlar garip bir olay zaten son dönemde herşey yaptıgımız herşey garip

bordo61
30.11.2007, 14:18
barış memiş kaç yaşındaydı yaaa....o adamdan ümitliyim....

bu sene 17 :) adam milli takımda okul takımında döktüryodu inşallah sonu hayırlı olur

Tadzio
30.11.2007, 14:43
bu sene 17 :) adam milli takımda okul takımında döktüryodu inşallah sonu hayırlı olur

Bu takıma gelen kazmalaşıyor arkadaş, yani eto yu getirsek penaltı atamaz üzüm üzüme baka baka kararır

bordo61
30.11.2007, 14:45
valla arkadaş bende ondan dedim ya son hayırlı olsun ama onda gelecek var ya buna inanıyorum

TheRapZoNe
30.11.2007, 14:49
Yillardan beri iskelet kurmaya calisiyoruz guya, ama eldeki futbolcularin buyuk ihtimalle yuksek bir orani devre arasinda gidecek,yeni yonetimle beraber yine bir iskelet kurma devri baslayacak anlasilan.. Aslinda baslamali da ama bu sefer cidden dikkatli olunmali..

Nytre
30.11.2007, 21:37
bu futbolcular bu gidişle iyi bir dayak yer benden söylemesi!...

bir camianın bu kadar yüzünü kızartan bu şaklabanlara kimsenin tahammül etmemesi lazım artık!

gereken ne ise verilmeli! tokatsa tokat dayaksa dayak! sözleşmeleri feshedilmeli..

herşeyi geçtim bu insanlara benzeyen yaratıklarda meslek ahlakı bile yok. herşeyi bırak bari sadece paranın karşılığımı vereyim de. o da yok

bu kadar kişiliksiz insanlarla trabzonsporun küme düşme korkusu yaşaması çok normal.

Dogan
30.11.2007, 22:19
Ahmet, Jabi, Adnan, Tolga, Ömer Rıza, Ayman, Umut, Celaleddin, Ceyhun, Erdinç getir Capelloyu afallasın. Bu kadar yetenek biraraya nasıl gelmiş. Walla delirezeemmm

Nytre
30.11.2007, 22:22
bu futbolcular hala futbol oynayamıyorsa .. bu futbolcuları gömelim!

irfanb
30.11.2007, 22:24
Bu futbolcularla devre arasina kadar...

turphan
30.11.2007, 22:54
bu futbolcular bu gidişle iyi bir dayak yer benden söylemesi!...

bir camianın bu kadar yüzünü kızartan bu şaklabanlara kimsenin tahammül etmemesi lazım artık!

gereken ne ise verilmeli! tokatsa tokat dayaksa dayak! sözleşmeleri feshedilmeli..

herşeyi geçtim bu insanlara benzeyen yaratıklarda meslek ahlakı bile yok. herşeyi bırak bari sadece paranın karşılığımı vereyim de. o da yok

bu kadar kişiliksiz insanlarla trabzonsporun küme düşme korkusu yaşaması çok normal.

Vallaa insanda illegaliteye meyil yaratıyor bu futbolcular...Hepsini birden kovsak 3 aşağı 5 yukarı aynı yerde bitiririz ligi...

Özkan Erdem
30.11.2007, 23:14
Rakiplerimizin mevcut kadrolarındaki yabancı oyuncuları ele alalım..

Beşiktaş : Diatta, Cisse, Ricardinho, Tello, Delgado, Bobo +Nobre
Galatasaray : Song, Bouzid, Linderoth, Carrusca, Lincoln, Nonda
Fenerbahçe : Edu, Lugano, Appiah, Alex, Deivid, Kezman +M.Aurelio +Vedersonİsimlerinin başında " + " olanlar yerli statüsüne geçen yabancı asıllı oyuncular, kırmızı renkle yazılanlar ise takımda yer bulamayan ve gönderilmesi gündemde olan oyunculardır.

Bir de kendimize bakalım ;

Trabzonspor : Jefferson, Risp, Jabi, Yattara, Jun, +Ayman. Kullandığımız yabancı sayısı üç, hatta bunlardan Jabi bile düzenli yer bulamıyor. Bu çok kaliteli bir yerli kadromuz olduğundan değil, yabancı diye getirdiklerimizin yerliler kadar performans sergileyememesinden dolayı oluyor.

Şampiyonluk yolunda rakip diye bahsettiğimiz bu üç takımın kullanmadığı, göndermek istediği yabancılarının bile bizimkilerden kaliteli olması, günümüzdeki yapılanmanın ne denli yanlış olduğunu ortaya koyuyor. Yukarıdaki 3 takımın yabancılarından, kırmızıyla yazılan isimler Trabzonspor'un şu kadrosunda olsalar ilk 11'de garanti yer bulurlardı. Bulamayanlar da en kötü ihtimalle ilk 18'de olurdu. Halimizin ne kadar kötü olduğunu ortaya koyan acı bir tablo bence bu.

Ayrıca yabancı tercihlerini bu kadar kötü yapan bir takımı yerlileri sırtlar diye bekleyenleri de yanıltıyor Trabzonspor. Malesef kadrosundaki oyuncuları yazıp tek tek eleştirmek bile zaman kaybı. Özetlemek gerekirse şunu yazayım, varın siz anlayın ; Son eleme maçlarında milli takıma gönderdiğimiz tek oyuncumuz, yıldız diye göklere çıkardığımız Gökdeniz'in, Norveç ve Bosna maçlarında toplam 5 dk şans bulması yerli oyuncu kalitemiz hakkında yeterli bir bilgidir bana göre.

Trabzonspor'un işi zor, maliyeti yüksek bir sürü oyuncusundan kurtulmak zorunda ancak bunların çoğu kalmaktan yana çünkü kendisine bu kadar para ödeyecek başka kulüp bulmaları neredeyse imkansız. Alınacak oyuncular konusunda ise çok seçici olunmalı, öze dönüş yapılacak, ruh yakalanacak diye her Trabzon'lu kadroya katılmamalı. Sisteme uygun isimler ve geleceğe dönük oyuncular bulunup alınmalı. Bu konuda Ersun Yanal'a güveniyorum. Doğru düzgün bir yönetim ile yapılanma işinin altından kalkacaktır.

Bize düşen sabretmek ve destek vermek. Allah cümlemize sabır versin...

Ali Yerlikaya
30.11.2007, 23:30
bu younculrla afedersiniz WC ye bile gidilemezzz

pReN@_61
30.11.2007, 23:46
alayından kurtulacağız inşallah.

Erkut Ay
01.12.2007, 10:17
istikamet lig a görünüyor Allah kurtarsın hepimizi.....

ÖmerFarukYılmaz
01.12.2007, 10:45
hepsi gitsin bir taensi kalmasın

Travelair
01.12.2007, 10:47
Yabansı sınırlaması kaldırılmalı
Seçen de uzman olmalı

Mert Zaman
01.12.2007, 11:11
bu futbolcularla hic bir galibiyet alamayız futbolla daha dogrusu

Nytre
10.01.2008, 15:02
dün 2.lig yükselme takımlarından olan bir takıma karşı ne kadar aciz durumlara düştüğümüzü gördük yine.

bu maçtan korkuyordum. rakipten değil tabiki kendi takımımızın basiretsizliğinden. kırıkkaleye 5 gol atmış da ne olmuş?

hüseyin yine o maçta atraksyon yaratmaya başladı. o zaman anladık ki bu iş böyle devam etmez yine karşılaşacakları ilk takıma karşı ya yenilir ya berabere kalır.

ayman hüseyin celalettin erdinç tayfun tolga ceyhun ahmetşahin ferhat gibi futbolcularla nereye kadar.

bize maçlarda 3 değil 11 değişiklik hakkı verilmesi lazım.

Mustafa AYDIN
10.01.2008, 15:14
Bu futbolcularla anca 2.lige gideriz..

oskanonur
10.01.2008, 15:15
Bu futbolcularla ancak limana kadar gideriz.

Ercan DEMİR
10.01.2008, 15:23
Bu futbolcularla nereye gidersen git, gittiğin yere varamassın.

Filika
10.01.2008, 16:27
Cibiliyet fukarasi bircogu. Ayagi topa dokunan, 1 milyon dolardan aciyor kapiyi.

Yüregim dayanmiyor
Hasret bitene kadar

Hasan61
10.01.2008, 16:30
bu futbolcular ve başkanla hedef 2.lig

6Şafak Aydın1
10.01.2008, 17:27
bu futbolcularla düsmessin cikmazsin iste öyle 3 -5 sene idare edersin

zisinoli
10.01.2008, 17:55
Bu futbolcularla mezara kadar, öldürecek bunlar bizi. Hepimiz öleceğiz!

karatasof
10.01.2008, 17:58
Geçenlerde bir spor programında tescilli febeli yazarın biri(ismi lazım değil) Türkiye liglerinde işine yaramaz diye gönderdiği topçusunun tamamını geri alan TS dışında bir başka kulüp olup olmadığını sorarak bugün TS'un bu halde olmasının sebebinide işaret etmiş oldu aslında.Bakın bakalım takımımızdaki topçulara,gerçekten o kadar çok git-gel yapan topçumuz varki.Adamın söylediğine katılmamak elde değil.Şimdi Ersun Hoca'nın düştüğü hatada bu aslında.Siz devrenin son maçında TS'da büyük değişim başlamıştır deyip yönetime inanarak göndereceğiniz futbolcuları listeleyin.Ancak yönetim bunların hiçbirini yerine başkalarını koyamadığı için elinden çıkarmasın.Sonrada siz yeniden bu adamlara forma verin.Eee bu adamlar ne yapsın.Yangında ilk terk edilecek listesinde yer alırlarken senin için kendilerini yormalarını beklemek büyük hata.Oynarlar ancak işte bu kadar oynarlar.

TheRapZoNe
10.01.2008, 19:51
Kadrodaki futbolcularin cogundan, aldiklari paralar karsiliginda verdikleri husran ve yasattiklari hezimetler nedeniyle tiksinmemek elde degil

macka61
10.01.2008, 20:18
bu futbolcularla ancak ikinci ligte bir yere varabiliriz

akgulbbb
10.01.2008, 21:00
trabzonsporun şu kadrosunun ilk 11ine 5 tane direk,4 tane de yedek olmak üzere 9 tane oyuncuya ihtiyaç vardır...4 yedek oyuncu altyapıdan,diğer 5inin de 3 tanesi yabancı olur...hava toplarına hakim bir santrafor,topu yerden oyuna sokabilecek bir savunma oyuncusu,ve orta sahada oyunu iki yönüyle de oynayabilecek bir adam(manisalı selçuk ii bir örnek) şu anda olmazsa olmaz ihtiyaçlardır....ki bunlar sadece teknik arızaları giderir

batugol
10.01.2008, 21:09
bizim takimin en buyuk sorunu yonetilememe
bu takim 3 sene once ligi ikinci bitirdi
sanki cok buyuk is basarlarmis gibi sozlesmesi devam edenlerin hepsine iyilestirme yapildi
sanki cok dusuk para aliyorlardi
o yonetim gitti yerine baskasi geldi, hem de param var diye geldi
ne kadar iskartaya cikmis adam varsa topladi, buna teknik direktorler de dahil
sanki tursu kuracakmis gibi kadroyu 50 nin ustune cikardilar
simdi atsan atamiyorsun satsan satamiyorsun
kabahati ilk once futbolcuda aramiyorum
"carsiya cikiyorsun curuk elma ile eve geliyorsun hanim size kizacagina elmaya kiziyor" durumu bizimkisi

Emirhan Makul
10.01.2008, 21:12
utanmaları varsa defolup gitsinler ya altlarında milyarlık jipleri var adam sahada bir hiçler insan olsunlar azıcık ben adım gibi eminim o hüseyinden o serkandan o umuttan 3 gömlek daha üstün futbolcular yavuz selimde top koşturuyor adım gibi eminim bundan

Can
10.01.2008, 21:15
bu futbolcularlan ancak kümeye gideriz :(

Dip.Ing.Mag.
11.01.2008, 10:44
Benden Size bir tavsiye BMN SPOR KLÜBÜ KURALIM ,aramizdan illaki yetenekli iyi oyuncular cikacaktir en azindan bizim kazmalardan iyi oynariz , hic olmassa Bizler TRABZONSPOR sevdalilariyiz... Takimi kurduktan sonra da aramizdan en iyi olanlarimizi TRABZONSPOR a yollariz :D

İsmail Çavuşoğlu
11.01.2008, 10:52
bu futbolcularla nereye kadar gelinebildiğini gördük..(bazıları hariç)

fazla söze gerek yok..

LazAnisT
11.01.2008, 12:46
Ziya Doğan bir takım çalıştırsada belki bir kaçından kurtulurduk.

Faik Yılmaz
11.01.2008, 12:49
Soru :

- Bu futbolcularla nereye kadar ?

El cevap :

- Bu futbolcularla bu kadar. Buraya kadar

Adem CAKIR
11.01.2008, 12:57
Ziya Doğan bir takım çalıştırsada belki bir kaçından kurtulurduk.

Kimden kurtulacağız.
Bunların hangisine hangi klüp bizim ödediğimizi öder.
Bu adamlar sözleşmeleri bitene kadar bir yere gitmez.

Bal yapmayan arısı bu kadar çok olan, hangi kovanın kışı çıkarması beklenebilir ki ?

Serdær
11.01.2008, 13:00
Çok Saçma bir başlık olmuş.

Taraftarı karamsar yapmak için daha güzel bir başlık olamaz.

Bu futbolcularla bizde bir yere gelemeyeciğimizi biliyoruz.

Fakat bunu hep Deklare Deklare etmek çok yanlış birşey.

Bu forumu sadece Trabzonspor'lular okusa amenna derim ama diğer taraftar gruplarıda bu forumu okuyor ve

Şu düştüğümüz duruma Gülüyor veya üzülüyorlardır.

Bence Adminler'in başıkları daha seçici olanları açıp diğerlerine taviz vermemesi gerekiyor.

Saygılar..

Adem CAKIR
11.01.2008, 13:00
-[ooD;1080552']Benden Size bir tavsiye BMN SPOR KLÜBÜ KURALIM ,aramizdan illaki yetenekli iyi oyuncular cikacaktir en azindan bizim kazmalardan iyi oynariz , hic olmassa Bizler TRABZONSPOR sevdalilariyiz... Takimi kurduktan sonra da aramizdan en iyi olanlarimizi TRABZONSPOR a yollariz :D

Takım değil ama bu kadar geniş bir futbol izleme komitesi olan bir menejerlik şirketi yoktur dünyada.
Bunu TS. adaına faydaya ve paraya tedavül ettirmek için, sermayederleri BMN üyeleri olan bir menejerlik şirketi kurulabilir.

Hem TS, hem komşu il ve ilçe takımları hemde Türk futbolu kazanır.
Arada bizde kazanırız :)

Süleyman Eruyar
11.01.2008, 13:23
Mezara Kadar..

Ahmet Kuru
11.01.2008, 13:28
Bunlarla Buraya kadar nereye kadar olcak.takımda 15 tane Fuzuli adam var nerde görülmüş bu ya.

Cem Balcı
11.01.2008, 15:09
BU TAKIMLA galiba amatör kümeye kadar...

Özkan
11.01.2008, 20:58
Bu kadro ikinci ligde olsa küme düşmemeğe oynardı. Ne büyük bir adımız varmış ki bu meymenetsizler bile bitiremedi.

Trabzonspor hâlâ Süper Lig'deyse bunun Ali Kemal, Turgay Semercioğlu, Şenol Güneş, Necmi Perekli, Cemil Usta ve adı aklıma gelmeyen kahramânların kazandığı şampiyonluklara borçludur.

Keleşoğlu
11.01.2008, 21:41
bu futbolcularla en fazla sozlesmeleri bitene kadar

TsClub41
11.01.2008, 22:03
Ersun Hoca ;
Ya Karşıyaka'ya gidersin ya da Paf takıma dediğin Yusuf'u tekrar A Takıma al.Ve ona şans ver umuyorum ki seni utandırmıcaktır.Bunu da yapmıyorsan kendisini süper ligden isteyen Konyaspor , Kayserispor ve Gençlerlirliği takımlarından bitanesine ver çocuk oynasın.Söndürmeyin bu genç yeteneği.

Uğur Gündüz
11.01.2008, 22:31
ZD, TS için az rastlanabilir bir şansla bir dönem istediği futbolcuları alma şansı elde etmişti. Onun tercihleri Ayman, Risp gibileri oldu. Dolayısıyla kadronun kalitesinden (ya da kalitesizliğinden) sorumlu odur. EY'nin bazı tercihleri beni hayal kırıklığına uğratıyor, ancak eldeki malzemeden dolayo onu kimse suçlayamaz. Hele kıytırık takımların bile 3-4 transfer gerçekleştirdiği bir dönemde henüz hiç bir transfer yapılamamasının suçu hiç.

Eleştirdiğim konu, bu takım için elzem 4 futbolcu dışındakilerin yerine 7 PAF oyuncusu koysa bile elde edilecek sonuçların farklı olamayacağını, hatta daha iyi olma ihtimalini görememesi.

Bu takımın en kötü ve karikatürize oyuncusunu görmemezlikten gelmesi iyice canımı sıkıyor.

Bir BArış'la bahar gelmez. Neredeyse takımın yarısını gençlerden kuran GS'de mi örnek olmuyor?

Birde altyapıdan sanki çok oyuncu gelmiş gibi kafayı Yusuf'a taktı. Çocuğu takımdan soğutmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Hoca hala anlamadınmı kaybedeceğin bir şey yok. Bu kaşarlarla kazanacağın bir şey olamayacağı gibi.

KUTADGU
11.01.2008, 22:41
ZD, TS için az rastlanabilir bir şansla bir dönem istediği futbolcuları alma şansı elde etmişti. Onun tercihleri Ayman, Risp gibileri oldu. Dolayısıyla kadronun kalitesinden (ya da kalitesizliğinden) sorumlu odur. EY'nin bazı tercihleri beni hayal kırıklığına uğratıyor, ancak eldeki malzemeden dolayo onu kimse suçlayamaz. Hele kıytırık takımların bile 3-4 transfer gerçekleştirdiği bir dönemde henüz hiç bir transfer yapılamamasının suçu hiç.

Eleştirdiğim konu, bu takım için elzem 4 futbolcu dışındakilerin yerine 7 PAF oyuncusu koysa bile elde edilecek sonuçların farklı olamayacağını, hatta daha iyi olma ihtimalini görememesi.

Bu takımın en kötü ve karikatürize oyuncusunu görmemezlikten gelmesi iyice canımı sıkıyor.

Bir BArış'la bahar gelmez. Neredeyse takımın yarısını gençlerden kuran GS'de mi örnek olmuyor?

Birde altyapıdan sanki çok oyuncu gelmiş gibi kafayı Yusuf'a taktı. Çocuğu takımdan soğutmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Hoca hala anlamadınmı kaybedeceğin bir şey yok. Bu kaşarlarla kazanacağın bir şey olamayacağı gibi.

Fena halde katılıyorum...
Ama altını çizdiği yerin tam da bu şekilde olduğuna ben inanamıyorum...
Sonrasına is tüm kalbimle

TsClub41
11.01.2008, 22:41

Ben sabahtan beri bu konuyu arkadaşlarla paylaşmak için canla başla mücadele ediyorum.Güzel bi konuya değindin yüreğine sağlık biladerim..

TsClub41
11.01.2008, 22:48
Ersun Hoca'ya ulaşabileceğim bi mail adresi var mı arkadaşlar?

TsClub41
11.01.2008, 22:52
http://img187.imageshack.us/img187/3636/fatihtekke0vd0.jpg

Kral seni çok özlüyoruz...

Cem Balcı
11.01.2008, 22:58
foto çok güzel.tekkenin bu uçuşlarını gerçekten özlemişiz ya.herşeyden önce o ismi özlemişim.

Berk Akçay
11.01.2008, 23:13
gerçekten Kral'ı çok özlüyoruz çokkkk

Arif Timurcioğlu
13.01.2008, 03:00
Bassak parayı kaptanı geri alsak ama nerde. Kulüp borçtan inliyo nuri saysinde, yıldız alacakmış. Fatihi satıyor, yarısı maliyetinde bir topçu alıyor, onuda satıyor, kulübün borcu almış başını gidiyor. Eee para nerde nuri?

fuska
13.01.2008, 03:04
ucan tekke:)

Tolpaş61
13.01.2008, 08:52
çok basit bir soru.tabiki kümeye kadar gidersiniz.hatta kaçınılmaz son diyebiliriz.

tslover
13.01.2008, 18:31
artık idda ediyorum süper lig bu TS'ye malesef fazla bu oyuncuların hak ettiği yere kadar giderzi heralde o da anca 3.lig olabilir

akgulbbb
13.01.2008, 19:55
5 tane direk oynayacak,4 tane de yedeğe ihtiyaç var...gerisi hikaye, hoca da şanssız bi insan...bu kolpa yönetime rast geldi,transfer felan da olmaz... ikinci yarı tarihimizin en kötü sonuçlarından birini alabiliriz

ozturk
14.01.2008, 15:56
Bu Futbolcularla Nereye Kadar!!?

cevap: 2. ligin sonuna kadar

öyle gözüküyor

Doğukan Uçan
04.03.2024, 21:50
yok abi biz boşuna hayal kuruyoruz bu hoca ve oyuncu grubu kupa falan kazanamaz. alanyaspor gibi gelenden gidenden gol yiyen haftalardır maç kazanamayan takım bile kalemize her geldiği atağı gol yaptı.

Erhan Sezer
05.03.2024, 10:32
Bu futbolcularla sezon sonuna kadar gidecez mecburen. Seneye takımın %70'i değişmeli