PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73]

el_conquistador
30.01.2010, 16:41
İlhan Atalay, niye girmiyormuş elin Studgartlısı? Hayır işin garip tarafı salihismet ile nerede ise hiç bir konuda anlaşamam ben...Hatta Trabzonspor a bakışımız, beklentilerimiz bile eminim ki çok farklı...Ama niye o karışamasın?

Diyarbakirlilari dislamak yetmez Erdal abi, Alamancilarda dislanmali :D

onur-ts
30.01.2010, 16:41
bu baydemir öcalanın temsilcisidir her televizyon konuşmasında biz pkk'lıyız diyen bir adamı bizim başkan ziyaret ediyor ve büyük bir coğunluk iyi yapmış başkanımız diyor yani ben yani TRABZON HALKI bile değişmiş ne diyelim ben sonuna kadar MİLLİYETCİ RUHUMLA mucadele etcem sizin yapmış olduğunuz ziyaret bana göre benim gibi TRABZONLULARA VE TRABZONSPORLULARA HAİNLİKTİR bunu başka acıklaması olamaz

katılıyorum.ve şunu da ekliyorum.bize dokunan başkanın diyarbakırlılara ilgi göstermesi değildir.biz bunu destekliyoruz hatta.ama o adamı ziyaret etmenin şirin bi tarafı yoktur.git valiyi ziyaret et git halkla bi çay iç git diyarbakırsporun başkanını ziyaret et adam diyeyim sana.ama bu ziyaret yakışmadı...

ALİ FATİH
30.01.2010, 16:42
Sadri Şener'in Tranbzonspor'u iyi yöntemediği kanaatindeyim...Ancak bizim başkanın göreve geldikten sonra yaptığı en doğru harekettir; bu ziyarettir.Türkiye'nin, insanlığın bu tarz komplimanlara ihtiyacı vardır!!!Bu ziyarete karşı çıkanların iyi niyetinden şüphe ederim!!!

KÖKSAL AYDIN
bu baydemir öcalanın temsilcisidir her televizyon konuşmasında biz pkk'lıyız diyen bir adamı bizim başkan ziyaret ediyor ve büyük bir coğunluk iyi yapmış başkanımız diyor yani ben yani TRABZON HALKI bile değişmiş ne diyelim ben sonuna kadar MİLLİYETCİ RUHUMLA mucadele etcem sizin yapmış olduğunuz ziyaret bana göre benim gibi TRABZONLULARA VE TRABZONSPORLULARA HAİNLİKTİR bunu başka acıklaması olamaz

Hainlik öyle olmaz başka türlü olur ama burda yazamam onu...

salihismet
Eğerlerle ifade edilecek bir konu deği bu. baydemir bölücü şerefsizin tekidir.Senin karını kızını öldürmekle tehdit etseler ne yapacaksın? Ben söyleyeyim. Ya oyunu vereceksin kuzu kuzu, yada terki diyar eyleyeceksin. Elin Stuttgart'ından boyle derin konulara girmeyin...

Ne demek bu, elin Stuttgarindan bu konulara girmeyin, sizinde birileri gibi kimin daha fazla Türk olup olmadigini ölcen aletiniz mi var? O serefsizlere
karsi benim verdigim mücadelenin ne kadarini verdiginizi bilmiyorum, elin Stuttgartindan diye yazdiginiz icinde sizi kiniyorum. Bu konularda
bana bir seyler yazacaksaniz dikkat edin!

bmnserdar_61
30.01.2010, 16:43
ne mal oldugu belli olan bu adamı ziyaret etmenin anlamı nedir

arifemre
30.01.2010, 16:43
ziyaret edilen "osman baydemir" değildir, ziyaret edilen "diyarbakır belediye başkanlığı" dır
koltukta oturanın şerefsiz olması koltuğun şerefini düşürmez.
koltuk ile koltukta oturanı ayırt edin lütfen...

iyi o zaman, sadri şeneri sevmeyenler de derhal trabzonspordan desteğini çeksin, bayramlaşma olursa gitmesin, var mı böyle bir şey????

İlyas Onat
30.01.2010, 16:44
Konuşmaktan ne kadar korkuyoruz yahu. Kendi içimizde dahi, bakın burada olduğu gibi. Bir an evvel ne diyeceksek yüksek sesle, öfkeyle, haykırıp bitirme derdindeyiz sözümüzü.
Uzun uzun konuşabilmeli bu millet, öyle öfekelenmeden, anlamaya çalışarak. Hasbıhal eylemeli eskilerin tabiriyle.
Hiçbirimiz hain değiliz, seviyoruz memleketemizi.

Bugün bu forumda bunların konuşulması dahi hayırlı bir şey. Bu bakımdan bile Başkanın ziyareti anlamlı.
Yeter ki kırmayalım birbirimizi.

bahadır2561
30.01.2010, 16:44
Trabzonspor baskanı6-7 milyonluk taraftar grubunu temsil ettigini unutmamalı..

neyi hatırladı ki bunu hatırlasın diyen arkadaslarımız olacak onlarada gönülden katılıyorum..

su kulubu daha fazla yıpratmadan gitsen iyi olacak..

Erdal
30.01.2010, 16:45
Trabzonspor bizim...Bu ülke bizim...Sizin değil...İyi de ben de diyorum ki hayır bu ülke bizim...Öteki de diyor ki hayır bizim...Nasıl olacak?

Bir tane doğru yok...İnanın böyle...Önemli olan kendi doğrularımızı başkalrına doğru bir dille anlatmak...Ve başkalarının doğrularını mutlak dinlemek...

Hadi gittim ben...

bahadır2561
30.01.2010, 16:47
30 yıldır dağa çıkıp terörist olanları niye terörist yaptığını sorguladın mı da şimdi ziyarete gidenleri sorguluyorsun.

Nedenleri ortadan kaldırmazsanız sonuçlarına katlanır dururuz...

bana sakın yatırım yok para yok yol yok o yok bu yok deme hele fakirlik hic deme...

sence nedenler neler?ne yapmısızda katlanıyormusuz??

Oğuzhan İnce
30.01.2010, 16:48
yanılmıyorsam kırmızı yeşil diyarbakırsporun renkleri,o çiçeğe sarı neden koyulmuş?
özal zamanında oylarınız ''hayır''lı olsun diye bir kelime oyunu yapmıştı büyüklerim bilirler,şu __kırmızı yeşil sarı__lı çiçeğin de aynı tonda bir mesajı fısıldadığı çok bariz.
30 yıldır anamız ağladı muhabbeti dönüyor bi de,babaannem köyümüze araba çıkamadığı için vefat etti,orduluyum ben,babamlar imkanlar elvermezdi diyip defnettiler rahmetliyi,
bu olay doğu'da olduğu zaman insanlık ayıbı oluyor,devlete isyan bahanesi oluyor.karadeniz'de iç anadolu'da yok mu hemen hemen aynı rezaletler buralarda da aynı fakirlik fukaralık buralarda da var.içimizden biri de çıkıp yeter artık polis asker vuralım der mi?
zavallı tekelcilere bu ülkenin bakanı başbakanı ayan beyan hırsız diyebiliyorken,bu şerefsiz hassiktir dedi benim devletime!
kimin sesi çıktı,onlar kardeşte tekelci abilerim hain mi!
başkanı çok severim sayarım,şugünden sonra umurumda bile değil,trabzonspor amenna herşeyimiz,ama tekbirşeyden üstün tutamam belki de başkan o tekbirşeyi zedeledi bu hareketiyle.
içim acıdı o pozu görünce yazık!

Berk
Bazı arkadaşlar da demokrasi dersi veriyor.Eğlenceli oluyor, keyifle izliyoruz..

Mehmet Kıroğlu
Sadri Şenerin Osman baydemir ziyaretini esefle kınıyorum.Diyarbakırdaki kürtler bizim kardeşimizdir ona katılıyorum ama Pkk yı açıkca destekleyen eli kanlı örgütün propogandasını yapan bir belediye başkanını neden ziyaret ediyorsunuz kardeşim siz orada bizi temsil ediyorsunuz.Arkadaşlar ben kürt türk ayrımı yapmıyorum hepimiz kardeşiz ama pkk lılar hariç trabzonlu şehit aileleri çok üzülmüştür bu ziyarete Sadri Şener ve ziyarete gidenler inşallah ilk kongrede kaybederler
Tepkimizi gösterelim istifa etsinler bu kendini bilmezler bizi temsil edemeyenler

asimetrik
30.01.2010, 16:49
Olayın özü sanırım "elin Stutgart'ından" anlayışında.
Düzelttim.

bahadır2561
30.01.2010, 16:49
ne mal oldugu belli olan bu adamı ziyaret etmenin anlamı nedir

işte onun cevabını arıyoruz..ama daha cevap veren cıkmadı

İlhan Atalay
30.01.2010, 16:50
İlhan Atalay, niye girmiyormuş elin Studgartlısı? Hayır işin garip tarafı salihismet ile nerede ise hiç bir konuda anlaşamam ben...Hatta Trabzonspor a bakışımız, beklentilerimiz bile eminim ki çok farklı...Ama niye o karışamasın?
Trabzonspor dışına taşıdığı konu hakkında belliki zerre kadar fikri yok! Elin Stuttgart'lısı değil, elin Stuttgart'ından dedim. Saptırmayın konuyu!

el_conquistador
30.01.2010, 16:50
Trabzonspor baskanı6-7 milyonluk taraftar grubunu temsil ettigini unutmamalı..

neyi hatırladı ki bunu hatırlasın diyen arkadaslarımız olacak onlarada gönülden katılıyorum..

su kulubu daha fazla yıpratmadan gitsen iyi olacak..

6-7 milyon taraftar, 6-7 milyon kadar ayri görüs demek. Fatih Tekke konusundada, Osman Baydemir konusundada, 6-7 milyon ayri düsünceler vardir bu konuda. Bir tek senin düsünce yapina, hatta cogunlugun düsünce yapisina uymuyor diye, kulüp yipranmis mi oluyor? Bence kulübü daha cok yipratan sey, taraftarlarin kücük hesaplar pesinde kosarken, asil gercegi, asil hedefi unutmasidir. Bizim gercegimiz, hedefimiz, Trabzonspor'u daha yukarlara tasimaktir, onun icin elinden geleni yapmaktir.

OFLU
30.01.2010, 16:51
Hayretler icerisinde okuyorum bazi yazilanlari ve bir sehit yakini olarak deliriyorum,kizariyorum,bozariyorum.. Bu adam degilmiydi tv lerde cikip ben PKK yim diye bagirip cagiran,bilmem nerde basin toplantisi yapip hukumete devlete parti kapatildi diye kufreden? Burda bu ziyaretle ovunenler! Kacinizin sehit yakini var hele bi soyleyin bakalim. 24 yasindaydi benim kuzenim sehit oldugunda.. Hadi sehit vermediniz anlamiyorsunuz da hic mi vatan-milliyetcilik duygusu yok sizde? Bu adam kufru basmadi mi Makamlara mevkilere? Nerde kaldi Trabzonluluk=Milliyetcilik? Yaziklar olsun..

arifemre
30.01.2010, 16:51
işte onun cevabını arıyoruz..ama daha cevap veren cıkmadı
ben cevap vereyim
ziyaret edilen "şerefsizin kendisi" değil "oturduğu koltuk"
ayırın şunları

Badaloğlu
30.01.2010, 17:04
bu olayı sadece osman baydemiri ziyaret olarak adlandırmakta doğru değil karadeniz insanı ile diyarbakırda ve güneydoğu daki insanlar arasında oluşturulmaya karşı verilmiş bir cevaptır baydemir denen ş...izi bile ziyaret eden bu insanlar diyarbakırspora en güzel misafirperverliği gösteren şehir bizi dışlamaz diye düşünür insanlar trabzon şehri sadece futbol olarak değil bütün dengeler bakımından Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biridir ve birleştirici hamleleride yapması gerekir pkk nın propaganda malzemelerinden biriside elinden alınmış olur trabzon karadeniz milliyetçidir gerektiğinde vatanı için canını verir ama bu vatanı bir arada tutan en önemli parçadır onun için bu kadar yadırgamaya gerek yok benimde olaydan rahatsız olduğum tek nokta çiçeklerin rengi onun dışında sadri şener doğru bir hareket yapmıştır bence

Sadri Şener'in, Diyarbakır belediyesine yaptığı ziyaretle ilgili düşüncelerimi yansıtan, bana göre en mantıklı yorumu İlker kardeşimiz yapmıştır.

Bu konuda herkes istediği gibi görüşünü yazabilir ama önemli olan burada Sadri Şener'in niyeti'dir.Yani Sadri başkan bu ziyarti bir dayatma unsuru olarak algılasaydı, belkide hayatta bu ziyareti ona kimse yaptıramazdı.Doğrudur, yanlıştır bunu tartışmak bize düşüyorsa tartışalım tabi ama kimseye ve kurumlara hakaret etmeden, saygı kuralları çerçevesinde olsun bu tartışmalar...

Ligin ilk yarısında 3.haftasında Diyarbakırspor-Fenerbahçe maçında çıkan olaylara bir bakın... Sizce bu olaylar neden çıktı? Diyarbakırspor maçı kaybettiği için mi? Hayır, tek nedeni ne biliyormusunuz? Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldıvım şehirde bakan bey( A.Kadir Aksu olabilir- ya da Mehdi Eker), Vali, Emniyet müdürlerine ziyaretlerde bulunulmuş ama bir tek Diyarbakır belediyesine ziyarette bulunmamıştır.

İşte Fenerbahçe başkanının bu tavrı, şehri germiş ve maçın önüne geçmiştir.Maçtan sonra büyük olaylar olmuştur.

-------------------------------------------------------------------

Bu konuyla ilgili habere bir göz atalım:

Diyarbakırspor'un sahasında 3-1 yenildiği Fenerbahçe (http://www.cnnturk.com/guncel.konular/fenerbahce/62/index.html) maçı sonrasında stat dışındaki bir grup olay çıkardı.

Fenerbahçe (http://www.cnnturk.com/guncel.konular/fenerbahce/62/index.html)'nin maçta 3-1 öne geçmesinden sonra stada giremedikleri için dışarıda maçı takip eden bir grup ile polis arasında arbede yaşandı.

Maçın bitmesiyle stattan çıkan bazı taraftarların da katılmasıyla gruptakiler polise taş atmaya başladı. Bunun üzerine polis gruba basınçlı su ve biber gazıyla müdahale etti.

Grup, polisin müdahalesiyle Ofis semtine doğru ara sokaklara dağılırken, olaylar sırasında bir ambulansın camlarının da kırıldığı görüldü.

Fenerbahçe (http://www.cnnturk.com/guncel.konular/fenerbahce/62/index.html) takımı olaylar yüzünden Diyarbakır Atatürk (http://www.cnnturk.com/guncel.konular/ataturk/489/index.html) Stadı'ndan yaklaşık iki saat sonra ayrılabildi.

Karşılaşma da oldukça gergin bir ortamda oynandı. Tribünlerden sahaya sürekli yabancı madde atılırken, hakem Suat Arslanboğa mücadeleyi üç kez durdurdu.

FB Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'dan açıklama

Fenerbahçe (http://www.cnnturk.com/guncel.konular/fenerbahce/62/index.html) Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, maçın ardından yaptığı açıklamada Diyarbakırsporlu taraftarların takımlarına destek olmaları gerektiğini belirterek, şunları söyledi:

"İki gündür Diyarbakır'dayız. Sayın bakanımız, sayın vali, sayın emniyet müdürü, Fenerbahçe (http://www.cnnturk.com/guncel.konular/fenerbahce/62/index.html)Spor (http://www.cnnturk.com/guncel.konular/saglikli.yasam/81/index.html) Kulübü'nün başkanı olarak beni ve arkadaşlarımı ağırladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Fenerbahçe (http://www.cnnturk.com/guncel.konular/fenerbahce/62/index.html), Beşiktaş (http://www.cnnturk.com/guncel.konular/besiktas/61/index.html), Galatasaray (http://www.cnnturk.com/guncel.konular/galatasaray/63/index.html) gibi büyük takımlar buraya geldiği zaman Diyarbakırspor'un rakibi değildir. Bu takımlar Diyarbakır'ı yenebilirler. 3 netice de olabilir, ama genelde bu takımlar kazanır ve giderler. Diyarbakırspor'un rakibi daha alttaki takımlardır. Bu seyirci eğer bu şekilde davranış içinde olursa, Diyarbakırspor yine bu ligden ayrılır, gider. Bu da hepimizi üzer.

"Bunun için Diyarbakırlıların bu takıma sahip çıkması gerekiyor. Bunu da sahada takımlarını 90 dakika destekleyerek yapacaklar. Başkanı üzmeyecekler. Bir Diyarbakırlı olarak söylüyorum, Diyarbakırspor iyi bir takım kurmuş. Başkanı da tebrik ediyorum. Yalnız taraftarın destek olması lazım. Bu desteği bu takım alırsa başarılı olacaktır."

ALİ FATİH
30.01.2010, 23:35
Başkanı ayakta alkışlıyorum!!!İnsanlığın ve Türkiye'nin böyle büyük komplimanlara ihtiyacı var!!! Teşekkürler başkan!!!Trabzonspor'u pek yönetemiyorsun;ancak bu konuda tarihi büyük iş yaptın!!!

Miraç Atalay Çiftçi
30.01.2010, 23:58
Ne olursa olsun burada kin kusmaya kalkan olursa, forum kuralları dahilinde gerekli cevabı alır arkadaşlar.
BMN'de siyaset ve spor iç içe olmaz, OL-MA-YA-CAK!

Ahmet Karadeniz
31.01.2010, 13:13
TRABZON üzerinden mesaj vermek ve Trabzon’u Diyarbakır’ın alternatifi gibi göstermek isteyen anlayış dün Trabzonspor tarafından yenilgiye uğratıldı. Trabzonspor yönetimi bir ilki gerçekleştirerek Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir’i ziyaret etti.

Trabzon’dan Mesaj Verilecekti
TRABZON-Diyarbakır karşıtlığı oluşturmak için sezon başında oynanan Trabzonspor-Diyarbakırspor müsabakası araç olarak seçilmiş ve Bursa’da sahneye konan çirkinlik Trabzon’da gerçekleştirilmek istenmişti. Ancak Trabzon Valiliği Trabzonspor Kulübü’yle birlikte anılan provokasyonu önlemişti.

Çiçeklerle Karşılandı
DAHA önce geniş güvenlik önlemleri altında Diyarbakır’a giden Trabzonspor camiası önceki gün çiçeklerle karşılandı. Türk-Kürt kardeşliğinin simgesi iki kulüp adına ve inadına kardeşlik gösterisi olarak da Trabzonspor camiası Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir’i ziyaret etti.

Trabzon üzerinden mesaj vermek ve Trabzon’u Diyarbakır’ın alternatifi gibi göstermek isteyen anlayış dün Trabzonspor tarafından yenilgiye uğratıldı. Trabzonspor yönetimi bir ilki gerçekleştirerek Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir’i ziyaret etti.
2004 yılında Trabzon üzerine plan yapanlar, TAYAD’lı gençlere linç operasyonu düzenlemiş ve olay Türkiye’ye Trabzon milliyetçiliği üzerinden mesaj olarak verilmişti. Yaşanan gerginlik üzerine Diyarbakır’da Trabzon plakalı bir araç yakılmış ve Trabzon plakalı TIR’lar uzun süre Güneydoğu’ya gitmekte zorlanmıştı.
Trabzon-Diyarbakır karşıtlığı oluşturmak için Trabzon’da sezon başında oynanan Trabzonspor-Diyarbakırspor müsabakası araç olarak seçilmiş ve Bursa’da sahneye konan gerginlik Trabzon’da gerçekleştirilmek istenmişti. Ancak olay hakkında önceden istihbari bilgi alan Trabzon Valiliği Trabzonspor Kulübü’yle birlikte işbirliği yaparak anılan provokasyonu önlemişti.
Daha önce geniş güvenlik önlemleri altında Diyarbakır’a giden Trabzonspor camiası sezon başı yaşanan gelişmeden sonra önceki gün çiçeklerle karşılandı. Türk-Kürt kardeşliğinin simgesi iki kulüp adına ve inadına kardeşlik gösterisi olarak da Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir ziyaret edildi.

hodlu
31.01.2010, 14:09
Başkan hikayeyi bırak Fatih Tekkeyi al bize..................

Mollasalihoğlu
31.01.2010, 14:31
Başkanım bana da Gökdeniz'i al.. Bana nee..

SEDAT
31.01.2010, 14:39
Başkanım bana da Gökdeniz'i al.. Bana nee..

- Ula güldürdün beni avukat :)

Tayfun
01.02.2010, 13:06
http://www.haber61.net/images/news/21006.jpg
Hüseyin Avni Aker düzeliyor

Ziraat Türkiye kupası maçının oynanması için kardan temizlenme çalışmaları sırasında harap hale gelen zemini bakıma alındı.

http://ad.reklamstore.com/pixel?id=610315&t=2http://ad.reklamstore.com/pixel?id=616234&t=2http://ad.reklamstore.com/pixel?id=641896&t=2

Avni Aker stadının kar temizleme çalışmaları sırasında harap hale gelen zemininin bakımı aralıksız sürüyor.

Orduspor ile Avni Aker stadında oynanan Ziraat Türkiye kupası maçı öncesi kar temizleme çalışmaları sırasında bozulan zemin bakıma alındı.

http://www.haber61.net/images/news/huseyin_avni_aker_1.jpg

Bu nedenle Trabzonspor evinde oynayacağı Manisaspor maçını İstanbul'da oynamak zorunda kalırken Avni Aker zemininin hasar gören bölümleri de bakıma alındı. Zemin tamamıyla ilaçlanırken , çimi bozulan bölümlere de ekim yapıldı.

http://www.haber61.net/images/news/huseyin_avni_aker_2.jpg

Çalışmalar yoğun bir şekilde sürürken havaların iyi gitmesi durumunda Avni Aker stadyum zemininin beklenen süreden düzülebileceği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

http://www.haber61.net/images/news/huseyin_avni_aker_3.jpg

Trabzonspor'un Avni Aker'deki görevli personeli stat zemininin düzelmesi için büyük çaba harcıyor.

http://www.haber61.net/images/news/huseyin_avni_aker_4.jpg

Samet Yildirim
01.02.2010, 14:19
ŞENER: ERMAN TOROĞLU'NU ARIYORUM!..

Trabzospor Başkanı Sadri Şener, Futbol Federasyonu'na, taleplerini reddettikleri gerekçesiyle eleştirdi.

Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif programına katılan Şener,ligin ikinci yarısında zirveye ortak olacaklarını gösterdiklerini, Lig Tv ile yolları ayrılan Erman Toroğlu'nu aradığını söyledi.

Trabzon'da zeminin kötü olduğunu ve bu nedenle Manisa maçını İstanbul Olimpiyat stadyumunda oynamak için TFF'ye başvurduklarını söyleyen Şener, “Manisaspor maçını İstanbul'da oynamak için TFF'ye başvuru yaptık. Trabzon'da sahanın durumu çok kötü. Çözüm arıyoruz. Manisaspor ile görüşüp maçı İstanbul'da oynamaya çalışacağız. Gerçi federasyona yaptığımız başvurular reddediliyor ama gerekeni yaptık” dedi.

ABİTOĞLU'NU MAÇLARIMIZA VERMEYİN DEDİK

Bu hafta 2-1 kazandıkları Diyarbakırspor maçı hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu'na karşı olmadıklarını söyleyen Şener, “Abitoğlu'na kesinlikle karşı değiliz. Kendini yetiştirmesi gerekiyor. Kupa'da oynadığımız Galatasaray maçını kaybederken de hakemin etkisi ortadaydı. Federasyon'a Abitoğlu'nun maçlarımıza verilmemesini istedik ama onuda reddettiler. Bizde bir camiayız, bizim talebimizi kabul etmemesi çok hoş olmuyor” diye konuştu.

GÖKHAN'IN ŞANSI BOL OLSUN, TEOFİLO'DAN ÇOK UMUTLUYUZ
Yeni golcüleri Teofilo Gutierrez transferine de değinen Şener, şöyle konuştu: “Teofilo Gutierrez'i almanın en sağlıklı yolu Kolombiya'ya gitmekti. Yazışma ve menajerler aracılığıyla olacak bir transfer değildi. Burada çok faydalı olacağına inanıyoruz. Fenerbahçe'ye verdiğimiz Gökhan'ın inşallah bahtı açık olur. Çok efendi ve sevdiğim bir futbolcu.

ZİRVENİN ORTAĞIYIZ, 321 MİLYON DOLAR ÇOK BÜYÜK RAKAM

Galibiyet serisini devam ettirecek kadroya sahip olduklarını söyleyen Şener, “Ligin ikinci yarısında çok daha iyi olacağız. İyi bir seri yakaladık. 321 milyon dolar çok büyük bir rakam. Bu parayı verenlere teşekkür etmek gerekiyor. Bu paraları iyi kullanmak gerekiyor. Transferde hata yapmamak gerekiyor. Mevcut haliyle futbol kalitesinin artacağı bir gerçek. Transferlerde ister istemez daha ciddi paralar verebiliriz. Fakat futbolda sadece transfere para harcanmıyor” şeklinde konuştu.

TOROĞLU İÇİN BASKI YAPILMAMIŞTIR

Lig Tv ile Erman Toroğlu'nun yollarının ayrılmasına da değinen Şener, sözlerini şöyle tamamladı: “Erman Toroğlu liseden arkadaşım. Ayrılmasını istemezdim. Hakikaten Pazar akşamı herkes Erman'ı arıyor. Erman'ın gidişinde birilerinin baskı yaptığını düşünmüyorum. Herkesin yeri dolar. Erman'ın da dolacak. Bu ayrılık devre arası değilde sezon sonu olsaydı daha şık olurdu.”

HIRCINBEY
20.12.2010, 20:00
Allahın izniyle bu yıl ve önümüzdeki bir kaç yıl onun başkanlığında şampiyonuz

Burçin Aydoğdu
27.12.2012, 17:09
Tayyip Erdoğan'a helal olsun, 2002'de AKP sıfırken onu yoktan var eden Trabzon gibi bir şehri harcadı.

Kılıçdaroğlu'na helal olsun, Sadri Şener gibi bir gelenekten gelen insanı CHP'ye düşman etti.

Para, sen nelere kâdirsin.

Onur Akyüz
13.08.2015, 21:55
Bence en efsane olmayı hakeden kişilerdendir.

İnce zekası ve hınzır gülüşüyle gönüllere taht kurmuş ve şampiyon olarak efsane olmuştur.

ibrahim
13.08.2015, 21:58
Evet son derece efsanedir kendileri. Tıpkı diğer efsaneler gibi kulübün namus davasını satmıştır bu da. İyi gördün abim. Başlık için teşekkürler.

Onur Akyüz
13.08.2015, 22:06
Ben bu efsane işlerini anlayamıyorum ya. Kim neye göre oluyor?

Misal bi efsanemiz ezeli rakiplerimizin başında ve şu an izlediğim bi söyleşide 'Türk futbolu zor zamanların ardından iyi bir seviyeye ulaştı' dedi. Çarşı grubuna güzellemeler yaptı.

Yani hayret ediyorum.

ibrahim
13.08.2015, 22:08
Aman Allahım ne kadan da efsanevi bi adam.

Oğuz B.
13.08.2015, 22:57
1 Şampiyonluk, 2 Türkiye Kupası, 1 Başbakanlık Kupası, 1 Süper Kupa.

Şimdikine "büyük başkan" diyorsa taraftar, Sadri başkan tartışmasız efsanedir. Şamil Ekinci'den sonra en başarılı başkan olduğu ise kesindir.

Ama hayat bu. Gelip geçici şeyler bunlar. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin dahi bütün gücü ile koruduğu şike lobisi karşısında kendi şehri tarafından da yalnız bırakıldığını unutarak biz en iyisi küfür edelim, küçük düşürelim falan. Çünkü yakışan budur.

ibrahim
14.08.2015, 00:12
Namus davamızda kulübümüzü can siperane savunan avukatlarımızı adliyede azizin insan azmanı piçleriyle yalnız bırakıp kaçan, ülkedeki futbol mafyası bozuntusu yavşakların avukatını kulübün birinci avukatı yapan, şikeyi örtbas etmek için görevlendiren tüp kafalıya açıktan destek veren, siyasi çıkarları için Trabzonsporu yüz üstü bırakan adamın kolları altında kulübü yöneten, taraftarımızı uyuşturmaya çalışan adi algı operasyoncuların karşısında durmayan ve senelerce seyreden, sessiz sünepe ciddiyetten uzak yaklaşımıyla şike davamızı gevşeten adam isterse ağzıyla kuş tutsun umrumda değil. O bu kavgadan kaçmasaydı ne iho seçilirdi, ne de kulüp kötü emelli kişilerin ayağında paspas olurdu. Bugünkü duruma düşmenizin birinci sorumlusu kendisidir. Geleceğimizi bu lanet çıkmaza sürükleyen kendisidir.

Oğuz B.
14.08.2015, 00:19
Gerçekten herhangi bir ölümlünün bu işi başarabileceğini mi düşünüyorsunuz? Trabzon şehrinin bile inanmadığı bir davanın tek suçlusu Sadri Şener midir?

Kavga devleti yönetenlerle. Olay bu. Bu kavga da bir insanın taşıyabileceğinden çok daha ötede. Mahkeme kararını verdi. Sonuç? Sanki bu ülkeyi tanımıyorsunuz.

ibrahim
14.08.2015, 17:30
Gerçekten herhangi bir ölümlünün bu işi başarabileceğini mi düşünüyorsunuz? Trabzon şehrinin bile inanmadığı bir davanın tek suçlusu Sadri Şener midir?

Kavga devleti yönetenlerle. Olay bu. Bu kavga da bir insanın taşıyabileceğinden çok daha ötede. Mahkeme kararını verdi. Sonuç? Sanki bu ülkeyi tanımıyorsunuz.

Ülkeyi tanıyorum. Hak, hukuk, kurallar, kanunlar hepsi fasa fiso. Tek gerçek medya kuruluşlarının yarattığı kamuoyu algısı. Kitleleri medya yönlendiriyor. Adamın sabıka dosyası kiralık katillerde yok ama ülke genelinde pür pak gösteriliyor. Biz aziz Yıldırım'ın şekeri çıktı diye gırgır yaparken adam ambulansta üzerine istinat edilen suçları okuyup nasıl yırtarımın hesaplarını yapıyordu. Bizimkiler kös kös otururken, medyada sevimli sevimli mazlum pozları verirken herif medya maymunlarını oynatarak kendi kitlesini tahrik edip duruyordu. Devletin en etkili mertebelerinin gözünü böyle böyle korkuttu. Bizimki medya önünde şaklabanlık yapa yapa sindirdi komple camiayı. Hiç bir zaman dişe diş kana kan moduna girip hesap sormadık topluca. Sırf ağzını açıp konuşuyor diye vasıfsız elemanın tekini seçtik onun yüzünden. En başta gösterecektik gücümüzü. Adamlar doğal olarak çantada keklik yerine koydu bizi. Bizim lehimize hiç bir yaptırımda bulunmadılar.

art(w)in
14.08.2015, 17:56
Koskoca bir şehir kendi davasını sahiplenmemis, tabiri caizse satmış; ama Sadri Şener avukatları adliyede yalnız bırakmış. O da iyiymiş.

Berkan
14.08.2015, 20:32
Sonunda bende Efsane Berkan başlığı açıcam.

Ozan Yılmaz
14.08.2015, 21:13
Bence sağ olanlardan efsane ön ekini kaldıralım. Kimin ne olacağı belli olmuyor.

yaranozlu
15.08.2015, 10:05
millet olarak uyuşmuş vaziyetteyiz, hayır alkol-uyuşturucu da kullanmayız ama Trabzon halkı olarak Türkiye genelinden de fazla olarak 2 kat uyuşmuş vaziyetteyiz. Sadri Şener kesinlikle efsanedir(Urfa kupa finalinde bulunmuş biri olarak ve şampiyonluğu Fenerden alıp Bursaya vererek ve FByi tarihince unutamayacağı rezil bir duruma sokup 3 yıl avrupadan men ve itibar kaybını yaşatarak) ve Trabzonspor onun için bütün değerlerin üzerinde gelmiştir. Başarı hususuna hiç girmemek gerek, onu tartışmak bile ayıp ama videoton ilk maçta stattayım, maç 0-0 bitiyor ve tribünlerde yönetim istifa diye tezahürat. Ya daha dur ikinci maç var. ama yok, ve hemen maç çıkışında yumurtalı saldırı! 10 kişilik rabotnickiye(videoton o sene avrupada kısmen başarılı olmuştu) evimizde eleniyoruz, tam destek tezahüratları! bu kaypak ve içten yapılmayan davranışların Trabzonspor için yapılmadığı, şike sürecindeki dik duruşuyla Sadri Şener'in ipinin çekildiğini, basında itibarsızlaştırma politikasının yapıldığını, bütün kanallarda ağır eleştirildiğini bir tek ben mi gördüm. AKP Trabzonspor'u ele geçirmek istiyordu tıpkı diğer takımları ele geçirdiği gibi ve başardı.(diğer aday Usta da AKP kontrolünde biri) Bu kadar şerefsizliğe rağmen İHO hala havaalanında AKP'lileri bekliyor düzenli olarak. 2010-11 sezonu tamamen kapandı, konuşmak bile yasaklandı. Proje başarıyla uygulandı, alınan oylar da planlananları destekler nitelikte. Benim inancım bu ülkede Gezi protestoları, PKK eylemleri vs. evet kuvvetli iktidarı derinden etkileyen hadiseler, ama sistemin sürekliliğine zarar vermiyor. Eğer bir gün başta Trabzon öncülüğünde Karadeniz tepki verirse o zaman yer yerinden oynar diye düşünüyorum. Bunu iktidar da biliyor ve ona göre uyuşturma, bölge halkını çıkarları uğruna zenginleştirme ve kullanma, kişiliksizleştirme politikasını gayet iyi uyguluyor.

Efsane başkanlarımızdan Sadri Şener ne demişti: "Kupayla falan uğraşmıyoruz, karşımızda Fenerbahçe yok, korkunç bir lobiye karşı mücadele etmemiz çok zor ki bana kendi şehrimin siyasetçileri bile destek olmuyor!" tarzı bir açıklaması vardı. Bu sözleri söylediğinde zaten kupa işi bitmişti. Bunun sonrasında da kulüpten içeri hiçbir partinin siyasinin giremeyeceğini söylemişti ve CHPli birinin Trabzonspor'u ziyaretine de tepki göstermişti. Gerek kendi ağzından, gerek resmi siteden oldukça sağlam ifadeler kullanılıyordu. İşte böyle bir Trabzonsporlu başkandı.

Öyle uyuşturulmuşuz ki yakında takımı 5.liklere, kupasızlıklara ve batağa sürükleyen İHO efsane olarak tarihe geçecektir çünkü onun döneminde onca rezilliğe rağmen oylar korunuyor, stat kontrol altında, doğru düzgün tepki yok. Trabzonspor bu kadar başarısız olacak kim dayanabilir.

ibrahim
15.08.2015, 12:21
Boşu boşuna güzellemeler yapmayın şu adama. Korkak, pısırık, akılsızın önde gideniydi. Düşman - evet düşman- harıl harıl çalışırken o tırsmayla meşguldü. Aman ben yapamam edemem, ayy vururlar, oyy keserler, aman bizden bişey olmaz, zart zurt. Haklıydık arkadaş biz, binlerce delilimiz vardı, istesek ipliklerini pazarda açık arttırmaya çıkarırdık. Adam pasif pasif otururken bizim ipimizi çekti. Bu sürecin bu noktalara gelmesinin vebali sadriye aittir.

Oğuz B.
15.08.2015, 15:50
İbrahim, o halde Trabzonspor camiası boş laf yapmayacak bir tane delikanlı, korkmayan, akıllı, dik duran, ağırlığı olan, devlete kafa tutabilecek, medyayı etkin kullanabilecek bir lider çıkartsın. Nerede? Neden ortaya çıkmıyorlar? O kadar kolaysa nerede bu insan(lar)?

Sadri Şener'in arkasında durmadık çünkü saha sonuçları kötüydü. :) Yani şehir bile sahaya bakıyor. Hırsızla mücadeleye değil.

Bu konuda son olarak şunu söylemek isterim ki Sadri Şener yalnız bırakılmıştır. Onun da gücü bir yere kadardır. Günahsız olmadığı gibi şeytan da değildir. Onun da bir ailesi vardır. Neler yaşadığını, nelerle karşı karşıya kaldığını Allah bilir. Dediğin gibi düşman harıl harıl çalışırken bizim camia ne yapıyordu? Onursal başkanlarımız, milletvekillerimiz, iş adamlarımız, esnafımız, bürokratlarımız, sanatçılarımız, sivil toplum örgütlerimiz, medyamız ne yapıyordu? Bu dava birkaç yüz gönüllü, iyi niyetli ama gücü belli olan insanın omuzlarına bırakılmıştır. Suçu tek bir kişiye yüklemek işin kolaycılığı. Neyse.

İnşallah bizim de yüzümüz güler bir gün.

Bayundur Han
15.08.2015, 16:05
Guzel insanlar. Bizi kimse takmiyor. O kadar insan sokaga cikti. Ne yapti devlet? Yasayi degistirdi yeniden yargilanacak o insanlar. Kupa nereye verildi? Fenerbahceye. Davamizda hakliyiz. Uefa bi ceza kesti olayi birakti. Devlet "buyuklerimiz" hepsi Fenerbahceyi hakli gordu. Yok politik dava yok bilmem ne.

Sonra ne oldu? Basimiza IHO geldi. IHO'da onlarin adami cikti. Yukarida arkadasin dedigi gibi. O kadar kolay degil. UEFA bile Feneri men edemedi.

Sadri baskan davalara gitmistir her yerde konusmustur o zaman. Ama Senol Gunes konusurken o susuyordu. O ilk baslari bi hatirlayin. Sadri Sener kenara cekildi. Sonra konusuncada RTE Sadri Seneri yanina cagirdi ses seda kesildi. Oyle kolay degil. IHOyu bastan beri tutmam. Gidip Demirorene oy verecegine ulkeyi terk etseydi daha iyidi. O zaman adam derdim. Oyle bir adam yok malesef. Bir tane Trabzonlu gosterin bu davayi adam gibi gudebilen? Faruk Ozak var AK partinin icinde o bile isimize yaramadi. Adamimiz yok.

Kulup isi hukusal yonden yurutecek. Artik avukat takimimi yaparlar ne mantikli olur bilmiyorum. Ama arka arkaya dava acilsin. Avrupa birligine gidilsin. Dava dunyaya duyurulsun. Bu yol bu sene denensin. Oyle yok alti ay sonra sonuc bilmem ne oyle yok.

Su gunlerde ayrimciligin falan konusuldugu gunlerde Trabzonu dusunuyorum. En az yatirim yapilan sehirlerden biri. Bir olay olur hep " Trabzonda hep oluyor" denilir. Trabzonspor'a yapilan haksizliklar. Gazeteler bizim uefadaki basarilarimizi yazmaz. Stat guya yapiliyor 8-9 yil oldu hala yapiliyor. kupamiz goz gore gore calinir suclu duruma duseriz. Dizilerde Trabzon/karadeniz insani aptal yerine konur. Nedir bu? Demek ki birileri bizim bir yerleri dagitmamizi istiyor.

Sercan Keleş
15.08.2015, 16:28
Bu başlık aleni bir şekilde forum'un taraf olduğunu gösterir.

ibrahim
16.08.2015, 03:34
İbrahim, o halde Trabzonspor camiası boş laf yapmayacak bir tane delikanlı, korkmayan, akıllı, dik duran, ağırlığı olan, devlete kafa tutabilecek, medyayı etkin kullanabilecek bir lider çıkartsın. Nerede? Neden ortaya çıkmıyorlar? O kadar kolaysa nerede bu insan(lar)?

Sadri Şener'in arkasında durmadık çünkü saha sonuçları kötüydü. :) Yani şehir bile sahaya bakıyor. Hırsızla mücadeleye değil.

Bu konuda son olarak şunu söylemek isterim ki Sadri Şener yalnız bırakılmıştır. Onun da gücü bir yere kadardır. Günahsız olmadığı gibi şeytan da değildir. Onun da bir ailesi vardır. Neler yaşadığını, nelerle karşı karşıya kaldığını Allah bilir. Dediğin gibi düşman harıl harıl çalışırken bizim camia ne yapıyordu? Onursal başkanlarımız, milletvekillerimiz, iş adamlarımız, esnafımız, bürokratlarımız, sanatçılarımız, sivil toplum örgütlerimiz, medyamız ne yapıyordu? Bu dava birkaç yüz gönüllü, iyi niyetli ama gücü belli olan insanın omuzlarına bırakılmıştır. Suçu tek bir kişiye yüklemek işin kolaycılığı. Neyse.

İnşallah bizim de yüzümüz güler bir gün.

Mücadelenin daha başında Faruk Özakın kanatları altına girmeyle ve sonra çekip gitmeyle en doğrusunu yaptı demek. Şike çetesinin köşe bucak gizlemeye çalışıp binbir türlü hayali senaryolarla üzerini örtmeye çalıştığı 27 bin sayfalık gerçeği bu kitleye anlatsaydı bugün analarından emdiği sütü burunlarından getirirdi bu halk. O ilk paragrafta saydığın kişiler ceplerini düşündüğünden ve kimsenin kendilerinden hesap sormadığından üç maymunu oynadılar bunca yıl. Davasını bilen, uyanık bir halk onları da yola getirirdi, devleti yönetenlere de gereken dersi verirdi.

http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/15/9c52a18ed67a92ea1cf38a7d8ada1d0f.jpg

ibrahim
16.08.2015, 03:42
Guzel insanlar. Bizi kimse takmiyor. O kadar insan sokaga cikti. Ne yapti devlet? Yasayi degistirdi yeniden yargilanacak o insanlar. Kupa nereye verildi? Fenerbahceye. Davamizda hakliyiz. Uefa bi ceza kesti olayi birakti. Devlet "buyuklerimiz" hepsi Fenerbahceyi hakli gordu. Yok politik dava yok bilmem ne.

Sonra ne oldu? Basimiza IHO geldi. IHO'da onlarin adami cikti. Yukarida arkadasin dedigi gibi. O kadar kolay degil. UEFA bile Feneri men edemedi.

Sadri baskan davalara gitmistir her yerde konusmustur o zaman. Ama Senol Gunes konusurken o susuyordu. O ilk baslari bi hatirlayin. Sadri Sener kenara cekildi. Sonra konusuncada RTE Sadri Seneri yanina cagirdi ses seda kesildi. Oyle kolay degil. IHOyu bastan beri tutmam. Gidip Demirorene oy verecegine ulkeyi terk etseydi daha iyidi. O zaman adam derdim. Oyle bir adam yok malesef. Bir tane Trabzonlu gosterin bu davayi adam gibi gudebilen? Faruk Ozak var AK partinin icinde o bile isimize yaramadi. Adamimiz yok.

Yukarda yazdığım gibi, Trabzon halkının davasını tanıması için, bu konuda bilgilenmesi için hiç bir şey yapılmadı. Neyle, ne için, kimle savaştığını bilmeyen bir toplumun irade göstermesi mümkün değildir. Sadri beyin yaptığı aman bizden bişey olmaz, yedirmezler, etliye sütlüye karışmayalım kafasının getireceği doğal sonuç zaten bugünkü halimizdi.

Ihonun seçilme sürecini iyi hatırlayın. El pençe oturacağım imajı veren başkanı postaladıktan sonra seçildi bu asarım keserimli konuşan başkan. Agresiflik ihtiyacımızı giderecekmiş gibi yaptı ve seçildi. En baştan tavrımızı net koyamadık biz.

ihsan candas
16.08.2015, 03:55
Sadri 64 Yaşında,arkadaşları ona aynştayn veyahut efsane diyor :D

Oğuz B.
16.08.2015, 12:36
Keşke dediğin gibi olsa gerçek hayat.

http://i.sozcu.com.tr/wp-content/uploads/2013/12/1113.jpg2703.jpg

Mücadelenin daha başında Faruk Özakın kanatları altına girmeyle ve sonra çekip gitmeyle en doğrusunu yaptı demek. Şike çetesinin köşe bucak gizlemeye çalışıp binbir türlü hayali senaryolarla üzerini örtmeye çalıştığı 27 bin sayfalık gerçeği bu kitleye anlatsaydı bugün analarından emdiği sütü burunlarından getirirdi bu halk. O ilk paragrafta saydığın kişiler ceplerini düşündüğünden ve kimsenin kendilerinden hesap sormadığından üç maymunu oynadılar bunca yıl. Davasını bilen, uyanık bir halk onları da yola getirirdi, devleti yönetenlere de gereken dersi verirdi.

http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/15/9c52a18ed67a92ea1cf38a7d8ada1d0f.jpg

Bayundur Han
16.08.2015, 21:53
Yukarda yazdığım gibi, Trabzon halkının davasını tanıması için, bu konuda bilgilenmesi için hiç bir şey yapılmadı. Neyle, ne için, kimle savaştığını bilmeyen bir toplumun irade göstermesi mümkün değildir. Sadri beyin yaptığı aman bizden bişey olmaz, yedirmezler, etliye sütlüye karışmayalım kafasının getireceği doğal sonuç zaten bugünkü halimizdi.

Ihonun seçilme sürecini iyi hatırlayın. El pençe oturacağım imajı veren başkanı postaladıktan sonra seçildi bu asarım keserimli konuşan başkan. Agresiflik ihtiyacımızı giderecekmiş gibi yaptı ve seçildi. En baştan tavrımızı net koyamadık biz.

Yukaridaki resim dedigimin ispati. Binlerce insan yuruyuse katildi. Federasyon binasina yuruyusler oldu. Onbinler mektup yolladi ama dedigim gibi bizi takan yok. Is bilgilendirmede degil. Kime sorsan sike oldugunu biliyor. Ama hem akci hem trabzonsporlu olunca ak daha agir basiyor demek ki. Is biz bizi takmadigimiz gibi bizi baskalarida takmiyor. Su son dedigin dogru. Tavrimiz net olacakti. Bir kac kisi dayak yemesi gerekiyordu. Demiroreni evi taslanmasi gerekiyordu. Biraz daha pislik yapmis olsak kimbilir ne olurdu. Onun icin o bastaki treni kacirdik sonra IHO ile bir cuval inciri bok ettik onun icin Senol gunes konusmus bilmem kim konusmus bunlar hava artik.

Davayi birakalim demiyorum ama daha derli toplu yurutmemiz gerek.

ibrahim
17.08.2015, 00:11
Yukaridaki resim dedigimin ispati. Binlerce insan yuruyuse katildi. Federasyon binasina yuruyusler oldu. Onbinler mektup yolladi ama dedigim gibi bizi takan yok. Is bilgilendirmede degil. Kime sorsan sike oldugunu biliyor. Ama hem akci hem trabzonsporlu olunca ak daha agir basiyor demek ki. Is biz bizi takmadigimiz gibi bizi baskalarida takmiyor. Su son dedigin dogru. Tavrimiz net olacakti. Bir kac kisi dayak yemesi gerekiyordu. Demiroreni evi taslanmasi gerekiyordu. Biraz daha pislik yapmis olsak kimbilir ne olurdu. Onun icin o bastaki treni kacirdik sonra IHO ile bir cuval inciri bok ettik onun icin Senol gunes konusmus bilmem kim konusmus bunlar hava artik.

Davayi birakalim demiyorum ama daha derli toplu yurutmemiz gerek.

Kulübün dinamikleri çeşitli kaygıları yüzünden sus pus dururken onları harekete geçirmeliydik. Kimse tek başına bu yükün altına girmek istemedi. Kulüp tüm camiayı kenetlemeliydi.

Tekrar tekrar yazıyorum korkak pısırık yapamayız edemeyiz diye diye oturttular bizi aşağı. Daha savaşın başında uyutulduk kulübün Başkanı tarafından.

Veysel
17.08.2015, 09:49
Bu baslik bence vizyonsuz bir hareketin temsili

demir
17.08.2015, 09:53
luzumsuz gereksız bos yere acılmıs bir baslık... sadrı basarılı bır baskandı ama efsane falan hıc bır zaman olamaz taraftarını satan baskan efsane baskan nasıl olur yaw akıl tutulmasıdır bu resmen ?????

tabi cıtayı fenerlı M.ali.Yılmaz ıle kuruyorsanız bu sekılde dusunmesnız normal ama sondrece gereksız bir baslık vurun kilidi gitsin

sason
18.08.2015, 19:45
1 kere şampiyonluğun kıyısından döndü, 1 kerede şampiyon yaptı.Hemde bugünki paraların 1/5 ine.Ama ahı tuttu.Şimdiki başkan bu adamlara müstahak.Bu başkan zamanında sana sövenlere gelsin.Şuan Hacı'ya sövenlere arkamla gülüyorum, zamanında sana sövenler aklıma geliyor.

mustyde
25.12.2015, 22:57
İHO'cular bu adama sövüyorlardı hadi pistte alalım onları :D

ibrahim
26.12.2015, 00:43
ihocu falan değilim, aksine şike mücadelemizdeki pısırıklığı camianın o adama sarılmasına sebep oldu diye az saydırmadım şuna...

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Fatih Çelik
02.09.2017, 13:41
Gel bir daha gel Tonya'dan sarı saçlım mavi gözlüm nerdesin?

Doğukan Uçan
14.02.2018, 12:12
böyle başkan bir daha bulmamız imkansız

Travelair
14.02.2018, 12:21
Sırma saçlım, badem gözlüm... :)

İ. SARAL
15.02.2018, 12:14
Asıl mesele, doğru teknik adam seçimi. Sadri Şener de Şenol Güneş ile çalıştığı için iyi başkanlar arasında yerini aldı.

Enaldo61
16.02.2018, 12:57
Kendisinin mizacını severim ama gelmesin.

Kemal Öztel
31.08.2018, 19:19
Kıymetini bilemedik Sadri Baba. Senden sonra gelenler çeyreğin etmez

Ozan Yılmaz
13.11.2018, 16:00
https://pbs.twimg.com/media/Dr4VWqRWwAE_tLK.jpg

jönts
26.05.2021, 13:14
Dün Şener'in Şenol Güneş ile ilgili sarfettiği birkaç cümle karşıma düştü de gelip başlığa bir bakayım dedim.

Yazılanları okuduktan sonra bugün bazı insanların Ağaoğlu'na sallaması bana çok normal geldi. Yani Sadri Şener'i şike mevzusunda pısırık ilan eden kime neler yapmaz?

Devam.

Not: Trabzon halkının beklediği o kurtarıcı, kamil insan, şövalye ruhlu komutan hiçbir zaman gelmeyecek çünkü önce çuvaldızı sakince yere bırakmak ve iğneye sarılmak gerekli.

jpositve
25.04.2022, 13:47
https://twitter.com/nostaljits/status/1504200578032930816?t=0UrkfqmqKjzhTIFtfxg6nA&s=19

https://twitter.com/nostaljits/status/1504200578032930816?t=0UrkfqmqKjzhTIFtfxg6nA&s=19

https://mobile.twitter.com/nostaljits

beratika
02.11.2022, 02:09
Ne cimbom ne fener :)