PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73

Recep Alkan
30.01.2010, 14:50
Arkadaş burası Trabzonspor formu.

Burda siyaset yasaktır. Konuşulmaz. Bu konualr için neler söylediğimizi nerden biliyosunuz ?

Ahkam kesmeyin boşuna.

Ben burda ülkeyi yönetenlerin değil, bizi yönetenlerin ne yaptığına bakarım, ülke konusunu istediğiniz zaman istediğiniz yerde tartışırız.

Burası Recep Tayyip Erdoğan formu değil, Trabzonspor formu.

Ülkeyi yönetenlerin bazılarına göre olan yanlışlığını kalkıp burda başkanı savunmak için kullanmayın.

Başkan yanlış yapmıştır.

agasaro
30.01.2010, 14:51
Trabzonspor başkanı kendisine yakışır doğru bir davranış sergilemiştir. Herkesin de kafası siyasete basıyor maşallah. Her işten anlıyoruz. Bir işten de anlamayın da!

Orhan Aydın
30.01.2010, 14:52
Ülkeyi yönetenlerin pişkinlikleri, başkanı savunma aracı olamaz.

Erdem Koltuk
30.01.2010, 14:52
Erdem, başkana hakaret ediyorsun bence...
Başkan'a hakaret etmiyorum abi.Anlatmaya çalıştığım Türkiye düzeninde şu an yaşanan bir gerçek.Birilerinin çizdiği çizgide gitmek zorundasın.Kendi çizgisinden gitmek isteyenler şu an malum yerde volta atıyor.Başkan ne siyasi ne bürokrat.O bir spor kulübü başkanı, burada asıl kullanılan başkan değil, Trabzon."""Trabzon bile bunu yapıyor bakın!!!""" mantığı.

bahadır2561
30.01.2010, 14:53
Trabzonspor başkanı, bir kenti ve peşinde 6 milyonluk bir taraftar kitlesini temsil eder.

Halkını çok iyi tanıdığını söyleyen, milliyetçiliğini bilen, bir ermeni olayının bile nasıl Trabzonspor'un içine (az yada çok) karıştırılabildiğini gören bir ADAM, bu hareketi yapmayacak kardeşim.

Sen Başkanın yaptığının yanlışlığını, bu ülkeyi yönetenlerde yapıyor diye örtemezsin, git bak bakalım Ganitadaki Şehitler balığına zamanında arkadaşlarımız neler yazmış.

Bırakın bu su üstü siyasetini, benim ülkeme zamanında milyonalrın önünde söven adamı sen Trabzonspor Başkanı olarak ziyaret edemezsin. O kadar.

Diyarbakır'a sahip çıkmanın çok daha farklı yolları vardır. Yol bu değildir.

olurmu öyle sey aa...

baskan hem bilerek gitmediki baskaları gonderdi zaten oyuncak gibidir gel dersin gelir git dersin gider..etrafa gülücük dagıtır..o iyi niyet elcısıdır..uzayda yasar memlekette neler oluyor neler bitiyor hıc bilmez...işine geldigi gibi konusur...hayattan bi beklentisi yoktur..insanı insan yapan bazı degerler oldugunu bilmez..arkadan iş cevirmeyi bilir..insanın yuzune baka baka yalan konusur utanmaz yine de devam ettirir bu yalanları..falan filan...

Hekimoğlu
30.01.2010, 14:53
Trabzonspor başkanı kendisine yakışır doğru bir davranış sergilemiştir. Herkesin de kafası siyasete basıyor maşallah. Her işten anlıyoruz. Bir işten de anlamayın da!Siyaset karışmasın Trabzonspor'a diye çırpındık yıllardır şimdi siyasi bir davranış övülüyor pes.

Erdal
30.01.2010, 14:54
Bu arada bizim "tekke" dağıldı gördüğünüz gibi :)...Fatih konusunda Recep ile benzer düşünüyordum bu konuda farklı...Demek ki yönetime vurmak için bahane aramıyormuşuz...Düşündüklerimizi yazıyoruz ki forum bu demek zaten...

Mollasalihoğlu
Her şeyi biliyoruz yahu, maşallah..

Devlet yönetimi bizde, pazarlama desen bizde, takım içi dengeler bizde, transfer bizde, kurumsallaşma bizde, siyaset bizde, din de laiklik de bizde..

Maşallah..

Harun-61
belediyenin sitesinden:

Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu üyelerini Baydemir ile birlikte Başkan Vekili ve Diskispor Kulüp Başkanı Metin Kılavuz ve Belediye Meclisi Başkan Vekili Hacı Haspolat karşıladı. Baydemir, aralarında Diyarbakırspor Başkanı Çetin Sümer, Basın sözcüsü Suat Önen’in de bulunduğu konukları çiçeklerle karşılayarak dostluk mesajı verdi. Şener Diyarbakır’daki sıcak karşılamadan ötürü teşekkür ederken Baydemir’i maç veya başka bir vesileyle Trabzon’da ağırlamaktan mutlu olacaklarını söyledi.

Baydemir de sevgi ve hoşgörü bağlarına ihtiyaç olduğunun altını çizerek “Bu manada spor çok önemli bir araçtır. Sporu bir barış elçisi aracına dönüştürmemiz lazım” dedi. Trabzon ve Diyarbakır insanı arasında çeşitli benzerlikler bulunduğunu anımsatan Baydemir “Eşit oranda duygusal, eşit oranda tezcanlıyız. Örneğin Egeli Zeybek’i ağır oynar, bu bir sabır işidir. Ancak bizim halayımız ile sizin horonunuz hızlılık açısından birbirine benzer” diye konuştu. Kulüpler ve hatta belediyeler arasında daha fazla işbirliği için çaba göstermek gerektiğine vurgu yapan Baydemir ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 14:55
Bu arada bizim "tekke" dağıldı gördüğünüz gibi :)...Fatih konusunda Recep ile benzer düşünüyordum bu konuda farklı...Demek ki yönetime vurmak için bahane aramıyormuşuz...Düşündüklerimizi yazıyoruz ki forum bu demek zaten...

Bir kaç istisna dışında iki başlık paralel abi dikkatle bakarsan :)

Erdal
30.01.2010, 14:55
"Trabzonspor a siyaset karışmasın"...Mümkün mü bu? Sahiden bunu mümkün görüyormusunuz?

Orhan Aydın
30.01.2010, 14:56
Dikkat edin suç yavaş yavaş taraftara geliyor:D

bahadır2561
Evet bunu anlatmaya çalışıyorum ben de.Böyle düşünen birilerini görmek çok güzel oldu şimdi.

bizim böyle goruslerımız olmadıgını nerden biliyorsun...

forumda siyaset yazak acaba bundan olabilr mi yazmama nedenimiz..

savunacagım diye gulunc duruma dusuyorsunuz..

mhayri
Ben Trabzonspor taraftarından daha aklı başında yorumlar beklerdim...
Evet burası bir futbol forumu ancak başkanın eleştirdiğim tüm icraatlarına
rağmen son Diyarbakır ziyaretleri çok masum ve dostane işler...
Aksi halde Diyarbakır maçlarında pkk dışarı diye bağıran taraftardan
Trabzonspor taraftarının ne farkı kalır...
Gönül kazanmak lazım dostlar gönül kırmak değil...

Recep Alkan
30.01.2010, 14:57

Abi, amacım hiçbir zaman bu olmadı. Ama anlatamadık ne yazık ki.

Bugün de yanlış yapıldığını düşünüyorum. Yemin olsun bunu Babam yapsa evi terk ederdim. Bu kadar konuşuyorum.

Baksanıza etrafınıza, Başkanın yaptığının yanlış olduğunu bilen ama bunu Devlet büyükleri yaptı gibisinden laflar ile savunmaya çalışanlar ile dolu.

Ben bunu o adamın ettiği küfürleri hazmetmek olarak algılarım.

Bırakın kurumlar bazında düşünmeyi, öncelikle kişi bazlarını halledelim.

Hürgün Aygün
30.01.2010, 14:58
Ülkeyi yönetenlerin pişkinlikleri, başkanı savunma aracı olamaz.
evet abi öyle ama bizim başkan da kullandırıyo kendini

Mollasalihoğlu

:)
Anlatamadığım buydu galiba..

bahadır2561

aynen:D:D:D:D

Hekimoğlu
"Trabzonspor a siyaset karışmasın"...Mümkün mü bu? Sahiden bunu mümkün görüyormusunuz?Evet mümkün.

gerenimo
30.01.2010, 14:59
ben de yapılan ziyarette yanlış görmüyorum. iyi niyetli bir yaklaşım. burda tartışıldığı kadar da çok önem içermiyor. muhtemelen ortamın normalleşmesi açısından, ankara telkinleriyle gerçekleşen bir ziyaret olmuştur.
burdan bi vatana bayrağa ihanet iddianaamesi çıkartmaya çalışmak da tuhaf oluyor.

Erdem Koltuk
Arkadaş burası Trabzonspor formu.

Burda siyaset yasaktır. Konuşulmaz. Bu konualr için neler söylediğimizi nerden biliyosunuz ?

Ahkam kesmeyin boşuna.

Ben burda ülkeyi yönetenlerin değil, bizi yönetenlerin ne yaptığına bakarım, ülke konusunu istediğiniz zaman istediğiniz yerde tartışırız.

Burası Recep Tayyip Erdoğan formu değil, Trabzonspor formu.

Ülkeyi yönetenlerin bazılarına göre olan yanlışlığını kalkıp burda başkanı savunmak için kullanmayın.

Başkan yanlış yapmıştır.

Trabzonspor forumu ise eğer,Diyarbakırspor ile ilgili konuşulurdu şu an.Siyaseti yapan siz oluyorsunuz.O zaman her konuda başkana sallayın,izi üzerinde kalsın.

Söylenecek söz varsa şudur; evet bir hata var yoğun olarak son bir senedir sürüyor, bugün başkan da kıyısından girdi.Ama burada sadece başkana sallanırsa o zaman siyasete döner iş.

Ali Tunahan Güllü

Evet biz Trabzonsporsak o 'pkk dışarı' diyenlerden bir farkımız olmalı.Neyse bu konular beni aşar size kolay gelsin:)

Orhan Aydın

Abi Trabzonspor taraftarı farkını 2.hafta maçında göstermiştir.

Bekir
30.01.2010, 15:00
Abi, amacım hiçbir zaman bu olmadı. Ama anlatamadık ne yazık ki.

Bugün de yanlış yapıldığını düşünüyorum. Yemin olsun bunu Babam yapsa evi terk ederdim. Bu kadar konuşuyorum.

Baksanıza etrafınıza, Başkanın yaptığının yanlış olduğunu bilen ama bunu Devlet büyükleri yaptı gibisinden laflar ile savunmaya çalışanlar ile dolu.

Ben bunu o adamın ettiği küfürleri hazmetmek olarak algılarım.

Bırakın kurumlar bazında düşünmeyi, öncelikle kişi bazlarını halledelim.
Boşversene Recep Abi,tartışmaya bile değmez..
A ile ilgili konuşuyoruz B ile ilgili cevap veriyorlar...
Bizim Başkan nasıl böyle bir şey yapar diyoruz,Devlet bunu yaparken nerdeydiniz diyorlar..

Tuhaf....

agasaro
Siyaset karışmasın Trabzonspor'a diye çırpındık yıllardır şimdi siyasi bir davranış övülüyor pes.

İnönü'nün Dersim isyanını bastırırken önerdiği çözüm yolu bölgeye Sürmene'den bazı ailelerin yerleştirilmesi şeklinde olmuştur. Bu ülkede hep Diyarbakır'a karşı ancak Trabzon şehrinin en sert tepkiyi verebileceğini gaz verircesine söyleyenlerin sayısı hiç de az değildir. Trabzon- Diyarbakır ilişkileri siz ne kadar uzak tutmaya çalışsanız da siyasi bir içerik taşır. Trabzonspor böyle bir siyasi davranışın içinde bulunacaksa ben buna razıyım. Ben bu ülkenin bazı üst düzey yöneticilerinin Kürt tehlikesine karşı her zaman hazırda tuttuğu bahçe köpeği gibi gördüğü birisi olmak istemiyorum. Diyarbakır'da olup bitenleri kör bir milliyetçilik bakışıyla algılamaya devam edersek daha uzun yıllar şehit ailelerini ajitasyon aracı olarak kullanmak durumunda kalabiliriz. Bu ülkede barış ve kardeşlik adına atılan her adıma bende kocaman bir EVET! Başkana bu konuda destek veriyorum.

bahadır2561

kimden gönul kazanacaksın?
40.000 kişinin katıllerinden mi?

argentina
30.01.2010, 15:01
argentina, çok öyle değil...Tam tersi temel ülke sorunlarının spotrif yarışın dışında en çok tutulduğu ülkelerden biriyiz bence...

İtalya'yı takip ettiğini biliyorum mesela...Hatırla Dünya kupası yarı final maçında ne demişti Maradona: "Güney İtalayanlar Kuzey i sevmez, İtalyanın yarısı yarın Arjantin i tutacak"...

Bu gün Barcelona en azından katalanlar için sadece bir futbol takımı değildir. Keza Rangers, Celtic de öyle...Lazio ve Roma...St Pauli, Livorno...

Futbol eğer sadece futbol değil ise ( ki öyle inanıyorum) Trabzonspor da asla sadece bir futbol takımı değildir....
Lakin başkan ve yönetimin bu kararı Trabzonspor tabanının doğru bulacağı bir eylemmidir? Burası tartışılır...Ben doğru bulduğumu ifade ettim zaten...

Sevgili abim,İtalyadan başlarsak,İtalyda 13 sezondur AC Milanın sahibi Silvo Barlisconi,Bugune kadar %100 orantıda ben Milanın kolnadığını yahut,Silvo 'nun çıkıp birseyler dediğini asla gormedim.Severiz sevmeyiz,Bugun İtalyada Tayip Erdoğan kadar seveni ve sevmeyeni,hatta nefret edeni var ama bir kişi,Çıkıp Tarfasızlığına Tek kelime edemez,bu konuda Muzzamdır.
Maradona olayına gelicek olursak,Ki üstünde çok araştırdığım,Ve dövmesini taşıdığım bir insan : )
Napoli'taraftarıın o gun maradonayı deetklemesi siyasi değildir.Bu insan orada Tapılırcasına sevılıyordu.Ve maradona Çok guzel maçtan önce gazlama yapmıştı
''sizi hor goren yüzünüze bakmayanlara yarına tokat vurcakmısınız ?'' Bu olaydan sonra Evet hepsi desteklemişti Arjantını...
SS Lazio kesinlikle ağır sağ yanlıdır,Kaldiki Roma tarftarıda sağ görüşlüdür.Bu halk dilinde roma masum solcu çok komık trbunlerinde gamalı haçlar goren birisiyim,Heralde göçemnlerin kurduğu kulup olduğu için halk boyle düşünuyor.

Şimdi İtalyada Futbolda siyaset vardır inkarım yok ama bu siayaset ''Tribünler'' arasında vardır sevgili abim.,Asla yonetımsel bazında olmadı.En azından ben gormedim

Sadece bunu SS Lazio yapıyordu,tabiri caizse Uefa'dan ayarı alındı,artık tamamen koptu.
Bugun İtalyada Juventus Luciano Moggi vardır ki bu adama İtalyada hiç kimse kolay kolay dokunamazdı..Ama hep ebraber gorduk savcılar gozunun yaşına bakmadım 3 Dev kulubun.

Cem Akyüz
30.01.2010, 15:02
Konuyu nerelere getirdiniz ya

Mesut
30.01.2010, 15:02

ula tebrik ederım senı vallahide sabırsızlıkla bekliyorum sıra taraftara gelmesini kafalara taş düşse taraftar :D

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 15:03
Diyarbakırspor'un taraftarına PKK demekle, Hakiki PKK'lıyı evinde ziyaret etmek çok farklı şeylerdir.

Hakiki pkk lı o koltukta oturuyor, Diyarbakırspor taraftarının %60'ının oyunu almış, bizi yönetenler o %60'ı kazanmaya çalışıyor, pkk ise "ulan size maçta bile pkk dışarı diyorlar" şeklinde propaganda yapıyor..

Bu ülkenin en milliyetçi şehirlerinden birinin takımının başkanı, Diyarbakır'a maça gidiyor, Belediye'yi ziyaret ediyor ve rakip takım yöneticileri ile yemeğe gidiyor ise, pkk nın elinden bir propaganda aracını alıyor demektir..

Yeter da, Sadri Şener "Allah birdir" dese aksini iddia eden çıkacak nerdeyse..

Recep Alkan
Trabzonspor forumu ise eğer,Diyarbakırspor ile ilgili konuşulurdu şu an.Siyaseti yapan siz oluyorsunuz.O zaman her konuda başkana sallayın,izi üzerinde kalsın.

Söylenecek söz varsa şudur; evet bir hata var yoğun olarak son bir senedir sürüyor, bugün başkan da kıyısından girdi.Ama burada sadece başkana sallanırsa o zaman siyasete döner iş.

HAtadan kastınız PKK olayı ise, bu konu hakkında kimse kimseyi suçlayamaz. Burası siyatten uzak bir alan. O yüzden düşünceleri bilemeyiz.

Burada asıl olan Trabzonspordur. Buraya giren ekonomik krizi, PKK'yı, geçim sıkıntısını, doğal gazı unutur. Trabzonspor konuşulur.

Eğer bugün yapılan iş Trabzonspora dokunuyorsa siyasette olsa konuşulmalıdır.

Emirhan Ömeroğlu
Yuh!

Başkanımız Belediye başkanına gitti diye kullandığınız cümlelere bak yuh!

bahadır2561
30.01.2010, 15:04
İnönü'nün Dersim isyanını bastırırken önerdiği çözüm yolu bölgeye Sürmene'den bazı ailelerin yerleştirilmesi şeklinde olmuştur. Bu ülkede hep Diyarbakır'a karşı ancak Trabzon şehrinin en sert tepkiyi verebileceğini gaz verircesine söyleyenlerin sayısı hiç de az değildir. Trabzon- Diyarbakır ilişkileri siz ne kadar uzak tutmaya çalışsanız da siyasi bir içerik taşır. Trabzonspor böyle bir siyasi davranışın içinde bulunacaksa ben buna razıyım. Ben bu ülkenin bazı üst düzey yöneticilerinin Kürt tehlikesine karşı her zaman hazırda tuttuğu bahçe köpeği gibi gördüğü birisi olmak istemiyorum. Diyarbakır'da olup bitenleri kör bir milliyetçilik bakışıyla algılamaya devam edersek daha uzun yıllar şehit ailelerini ajitasyon aracı olarak kullanmak durumunda kalabiliriz. Bu ülkede barış ve kardeşlik adına atılan her adıma bende kocaman bir EVET! Başkana bu konuda destek veriyorum.

laflarına dikkat etsen ii olacak...kimse sana hakaret etmedi..eger istedıgın baska seylerse en kralını da yazarım...

mesajı duzeltsen ii olur...

Recep Alkan
30.01.2010, 15:06
Hakiki pkk lı o koltukta oturuyor, Diyarbakırspor taraftarının %60'ının oyunu almış, bizi yönetenler o %60'ı kazanmaya çalışıyor, pkk ise "ulan size maçta bile pkk dışarı diyorlar" şeklinde propaganda yapıyor..

Bu ülkenin en milliyetçi şehirlerinden birinin takımının başkanı, Diyarbakır'a maça gidiyor, Belediye'yi ziyaret ediyor ve rakip takım yöneticileri ile yemeğe gidiyor ise, pkk nın elinden bir propaganda aracını alıyor demektir..

Kesinlikle söylemlerimin karşılığı değil.

90 Dakika PKK dışarı diyip topçusundan, yöneticisine, yabancısından, yerlisine kadar herkesi sokmak başka, gidip dağdan inme, zorla kravat takılan bir adamı sevecenlik adı altında ziyaret etmek başka birşey.

Ya neyse, siz bunu bile sevecenlik olarak görüyorsanız, işte son dediğiniz devreye giriyor.

Emirhan Ömeroğlu
30.01.2010, 15:06
Sadri Şeneri bu yaptığından dolayı destekliyorum ve alkışlıyorum :alkış:

Mehmet Fatih Yavuz
30.01.2010, 15:07
Katiller, hainler.. Ziyaretler, siyasetler.. Ne oluyor yahu? İlk defa mı bir şehrin belediyesi ziyaret ediliyor? "Ama orası diyarbakır".. E bunu söylemek şehri dışlamak değil midir zaten? "ama oranın belediye başkanı şöyle şöyle bir adam".. Eee.. Oranın halkının oyları ile seçilmemiş midir? Ziyaret edilen Diyarbakır(Türkiye Cumhuriyeti Şehirlerinden biri) Büyükşehir Belediye Başkanıdır. Makama ziyaret yapılır. Biraz devlet görgüsü talep ediyorum. Devlette görevde olanın kim olduğu değildir oraya göstereceğiniz hürmetin ön koşulu, görevin ne olduğudur. Savcı, hakim, vekil, bakan, b. başkanı, mülki idare amiri vs.vs... Makamlardır devlette aslolan. Diyarbakır Belediyesinin başkanına da bir ziyaret yapılmış. Bugün Baydemirdir, yarın başkası olur farketmez. O göreve adam baba mührü ile gelmedi. Oranın halkının oyları ile geldi. Halk kimi seçmiş ise başkan odur. Başkan muamelesi görür.

mhayri
30.01.2010, 15:08
Başkana kızanların söylemlerin sonunun nereye gideceği belli...
O yüzden biz top' umuza bakalım ...
Ayrıca "top sadece top değil" miydi neydi :)

bahadır2561
Yuh!

Başkanımız Belediye başkanına gitti diye kullandığınız cümlelere bak yuh!

bence de daha ne sıfatlar hak ediyor ama işte...

Erdal
Forumda bir Diyarbakırlı arkadaşımız vardı...Serhat...Söz verip ziyaretine gidemediğim için mahçubum hala...En çok o sevinmiştir bu işe...

Cem Akyüz
Sadri Şeneri bu yaptığından dolayı destekliyorum ve alkışlıyorum :alkış:

Kesinlikle katılıyorum bunda ters bir durumda görmüyorum..Başkan ne yapacaktı bir Panzere binip Baydemir'in Belediye Binasını mı basacaktı

Orhan Aydın
30.01.2010, 15:09
Anlaşılan, Baydemir o meşhur küfürünü ettiğinde buradaki bazı renktaşlar ''yürü be kim tutar seni'' dediler:)

Hekimoğlu
İnönü'nün Dersim isyanını bastırırken önerdiği çözüm yolu bölgeye Sürmene'den bazı ailelerin yerleştirilmesi şeklinde olmuştur. Bu ülkede hep Diyarbakır'a karşı ancak Trabzon şehrinin en sert tepkiyi verebileceğini gaz verircesine söyleyenlerin sayısı hiç de az değildir. Trabzon- Diyarbakır ilişkileri siz ne kadar uzak tutmaya çalışsanız da siyasi bir içerik taşır. Trabzonspor böyle bir siyasi davranışın içinde bulunacaksa ben buna razıyım. Ben bu ülkenin bazı üst düzey yöneticilerinin Kürt tehlikesine karşı her zaman hazırda tuttuğu bahçe köpeği gibi gördüğü birisi olmak istemiyorum. Diyarbakır'da olup bitenleri kör bir milliyetçilik bakışıyla algılamaya devam edersek daha uzun yıllar şehit ailelerini ajitasyon aracı olarak kullanmak durumunda kalabiliriz. Bu ülkede barış ve kardeşlik adına atılan her adıma bende kocaman bir EVET! Başkana bu konuda destek veriyorum. Diyarbakırlının suratına bakmayın demiyoruz burda sorun pkk yandaşı olduğu açık bu kişi ile böyle poz vermek.Zaten biz Diyarbakır'ı gayet iyi ağırladık bu tür hassasiyetlere kör milliyetçilik denmez çok kolay yargılarda bulunuyorsun.Bu barış ve kardeşliğe atılmış bir adım değildir komik olmayın bu adamlar yüzümüze gülüp arkadan imralının talimatına göre hareket ediyor.Bunlar maşadır maşa.

leavemealone
Ahh baskan ahh . Aslinda baska bir ilin belediye baskaniyla görüsmen samimi olman güzel seyler ama bu diyarbakir ili baska be baskan.. Oranin belediye baskani 1 numarali serefsiz bir pkk li be baskan . Ölseydinde onun elini sikmasaydin.. Vatan haini ile keske poz vermeseydin be baskan . Ahh baskan ahhh .

Bekir
30.01.2010, 15:10
Bşkanın Osman Baydemir'i ziyareti bazılarınca Doğru karşılanabilir,Diyarbakırda ileri gelen bir kişi Bence de ziyaret edilmelidi,Bana göre Bu Osman Baydemir olmamalıydı.....
Osman Baydemir'in ziyaretini doğru kabul edersek bile;

Pkk renklerine bürünmüş,Pkk renklerinden kurdeleli Çiçek ne demek oluyor??

Bu mudur kardeşliğe katkı??

tigin

Bu kadar derin ve doğru düşünmek bizim neyimize be kardeşim.
Birisi bize gaz versin asalım keselim daha iyi değil mi?

Recep Alkan
BAhadır abi iki laf et da.

mavituğ
yüzde 60 oy oranına eklemek isteklerim bildiklerim var diyarbakır yöresinde fazlaca akrabam var
eğer size gelip bana oy vermezsen mahalleni yakarım çocuklarını öldürürüm işini başına yıkarım derse ve devlette bunların karşısında susarsa yüzde 60da alır yüzde 80de

Emirhan Ömeroğlu
30.01.2010, 15:11
Yahu Başkanın belediye başkanını gidip ziyaret etmesi çok normal nevar bunda. Bunda siyaset aramanın manası nedir?

Başkana hakaret yapılmaktadır bence burada. Yazık ya hiç birini hak etmiyor bu adam.

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 15:11
Kesinlikle söylemlerimin karşılığı değil.

90 Dakika PKK dışarı diyip topçusundan, yöneticisine, yabancısından, yerlisine kadar herkesi sokmak başka, gidip dağdan inme, zorla kravat takılan bir adamı sevecenlik adı altında ziyaret etmek başka birşey.

Ya neyse, siz bunu bile sevecenlik olarak görüyorsanız, işte son dediğiniz devreye giriyor.

Sevecenlikle alakası yok.. Orada ziyaret edilen kişi değil, makam ve "pkk dışarı" diye bağırdığımız 10 adamdan 6'sının oyunu alan birisi oturuyor maalesef o makamda.. Biz "pkk dışarı" demeye devam ettikçe, onları ötekileştirdikçe %80 de oy alır bu adamlar..

Hrant Fink öldü, olay üzerimize kaldı. F tipi cezaevi olmayan şehirde f tipini protesto edip tahrik ettiler, olay üzerimize kaldı.. pkk nedeni ile sıkıntılı olan Kürt meselesinin üzerimize kalmaması açısından öenmli bir argümandır bu.. İster kabul et, ister etme..

Kişisel kanaatimce gitmese daha iyi olurdu, orası ayrı.. Akıl ile gönül çok zaman çelişir bende maalesef..

smyrna
30.01.2010, 15:12
Biz şaka maka yine 2 ye bölündük.

bahadır2561
Yahu Başkanın belediye başkanını gidip ziyaret etmesi çok normal nevar bunda. Bunda siyaset aramanın manası nedir?

Başkana hakaret yapılmaktadır bence burada. Yazık ya hiç birini hak etmiyor bu adam.

kardes sen nerede yasıyorsun??

argentina
Başkanın yaptığı icratların çoğunu yanlış buluyorum,bu konuda kızmıyorum..

Eğer siyaset karışıp gitmişse,ozaman yazık derim.. Artık Spor Forumlarında

Siyaset konusmak istemıyorum...Çünkü gerçekten çok itici.

Orhan Aydın
Derin düşünmek ha, biz gerizekalıyız ya düşünemiyoruz:D

Hekimoğlu
Anlaşılan, Baydemir o meşhur küfürünü ettiğinde buradaki bazı renktaşlar ''yürü be kim tutar seni'' dediler:)Adam yüzde 60 oy almış sen farkında değilsin galiba anamıza da sövse susmalıyız !!

Erdem Koltuk
Bşkanın Osman Baydemir'i ziyareti bazılarınca Doğru karşılanabilir,Diyarbakırda ileri gelen bir kişi Bence de ziyaret edilmelidi,Bana göre Bu Osman Baydemir olmamalıydı.....

Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu üyelerini Baydemir ile birlikte Başkan Vekili ve Diskispor Kulüp Başkanı Metin Kılavuz ve Belediye Meclisi Başkan Vekili Hacı Haspolat karşıladı. Baydemir, aralarında Diyarbakırspor Başkanı Çetin Sümer, Basın sözcüsü Suat Önen’in de bulunduğu konukları çiçeklerle karşılayarak dostluk mesajı verdi

http://www.diyarbakir.bel.tr/NewsDetail.aspx?ID=3350&natid=0

Mollasalihoğlu

O çiçek Baydemir tarafından bizim yöneticilere verilmiş. Ajansspor'dan okuyabilirsin..

bahadır2561
30.01.2010, 15:14
Anlaşılan, Baydemir o meşhur küfürünü ettiğinde buradaki bazı renktaşlar ''yürü be kim tutar seni'' dediler:)

ee onlar demokratik aydın kesim...
orhan lütfen mseajını sil ayıp oluyor..

Recep Alkan
Allah Allah, Fedeasyon Başkanı gitmeyecek, Diyarbakırlı Aziz yıldırım gitmeyecek, Adnan Polat yolundan geçmeyecek, biz bazı konular üzerimize kalmasın diye o şerefsizin elini sıkacağız hemi.

Vay anasını ya. Vay anasını ya.

Daha birşey demiyorum.

Görürüz kısmetse yakınlarda nasıl barış getirdiğimizi basında...

Çeşitli program ve statlarda, merak etmeyin.

Emirhan Makul
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3508-1Y8K1T1W.jpg

Resme bak arkadaş muhteşem birşey ya bir başkanın bu kadar içten olması.

Diyarbakır belediye başkanını ziyaret etmeni sonuna kadar destekliyorum,helal olsun Sadri başkan. Spor'da siyaset yokturi düşmanlık yoktur zaten düşmanlığın Türkiye'de yeri yoktur.

Tebrikler Başkan. :alkış::alkış::alkış:

Hasan61

Manisa,sivas......
niye ziyaret edilmedi?
Trabzonspor başkanının muhatabı değildir belediye başkanı...
Gitsin bizim belediye başkanımız görüşsün ama hükümet kabul eder mi ''bak biz sizle diyalog'ta geri adım atıyoruz'' der mi?
Faruk Özak'ın elinde birisi var zaten o gitsin,ne olacak......

bahadır2561
30.01.2010, 15:16
aramızda cok derin,dogru ve keskin dusunenler var aman dikkat...
farklı dusuncede olanlar neyse

KUTADGU
30.01.2010, 15:17
Olayın en hatalı yanı Futbolun ötesinde konuşulacak bir cephe açılmasıdır.

Bunun sebebi nedir, kimdir düşünmeden ben başkanın hatalı davrandığını düşünüyorum.

Bu adımı atmak Trabzonspor Kulübü'nün yapacağı adım değildir.

Futbol ilişkisi içerisinde biz Diyarbakırspor'a yapacağımızı yaptık, onlar da yaptılar.

Bu işi bir açılım çerçevesine dönüştürmeye hiç gerek yoktu.

Başkan'ın hatalı olduğunu düşünüyorum.

Kesin ve de kati olarak hatalı olduğunu düşünüyorum.

Mollasalihoğlu
Bu kadar derin ve doğru düşünmek bizim neyimize be kardeşim.
Birisi bize gaz versin asalım keselim daha iyi değil mi?

Ben anladım abi, bize yakışan "beyaz bere"lerimizi takıp, "pkk dışarı" diye bağırmak..

Vallahi neyimize ya.. Maçı izleyesim bile kalmadı.. Kaleci hatalı gol yer, yeniliriz "başkan moral olsun D.Bakır'a diye maçı verdi" olur.. Ne başkanmış arkadaş..

EyüpKILIÇ61
Millet!!!

Forumda siyasetin yasak olduğunu hatırlatayım dedim ;)

Bülent AKBULUT61
bence başkanın misyonu bitmiştir bu vakitten sonra yolun acık olsun Sayın başkan lütfen İSTİFA

Emirhan Ömeroğlu
kardes sen nerede yasıyorsun??

Sen nerede yaşıyorsun? Çok biliyormuş gibi konuşuyorsun?

Ben aşırı MİLLİYETÇİ bir insanım bilmem demek istediğimi anladın mı?

Ziyaret edilen kişi değildir Makamdır! Cem arkadaşımın dediği gibi Panzerle belediye binasına mı girseydi?

Başkan belediye binasına gittiği için yapılan eleştirilere bak. Yuh diyorum ya!

Kimse gitmiyorsa onların ayıbıdır!

Ali Tunahan Güllü
Biz şaka maka yine 2 ye bölündük.

Böyle olacağı belliydi malesef..

BAHADIR33
30.01.2010, 15:18
Yok be Recebim..
Buradaki Herkes arkadaşımız,kardeşimiz.
Bu tip konuşmalar yüzyüze yapılmazsa kalbi kırılan çok olur..

Bekir
Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu üyelerini Baydemir ile birlikte Başkan Vekili ve Diskispor Kulüp Başkanı Metin Kılavuz ve Belediye Meclisi Başkan Vekili Hacı Haspolat karşıladı. Baydemir, aralarında Diyarbakırspor Başkanı Çetin Sümer, Basın sözcüsü Suat Önen’in de bulunduğu konukları çiçeklerle karşılayarak dostluk mesajı verdi

http://www.diyarbakir.bel.tr/NewsDetail.aspx?ID=3350&natid=0
Pkk Renkleri gölgesinde Dostluk mesajı veriyorsanız,Ne mutlu size....

O çiçek Baydemir tarafından bizim yöneticilere verilmiş. Ajansspor'dan okuyabilirsin..
Ben kimin verdiğinden bahsetmiyorum,Sonuçta ellerinde Pkk Renkli çiçeği tutarak etrafa Gülücükler saçan 2 şahıs var....

Açık ve net ortada Başkan adamların Propogandasına alet oldu...

Hekimoğlu
Adam başbakanı karşılamak için çiçek hazırlatıyor imralıdan bir haber geliyor kesinlikle karşılamayacaksın diye ve sonra ülkenin başbakanının geçtiği yollardaki çöpler bile toplanmıyor ve bu adam ile barış kardeşlik fotoğrafı çektireceksin elinde pkk renkleri olan çiçekle ne güzel.

Ali Tunahan Güllü
Millet!!!

O zaman en az 5-10 sayfa silmeniz gerekecek..

Erdal
hekimoğlu, Trabzonspor şehrin en büyük ticari kuruluşu...Şehrin tek ortak noktası, kavgalarımızı bile ( aile, ilçe, kişi....) Trabzonspor üzerinden yapıyoruz...Ve sen siyaseti bu kurumdan uzak tutabiliriz diyorsun?

Bence tutamayız...Siyasetten zarar görmesini engelleyebiliriz...Ama uzak tutamayız bence...

tigin
Gerizekalı olup olmadığınızı bilemem ama düşünemediğiniz ortada.
Sen ötekileştirirsen % 60 alan bir sonraki seçimde % 100 alır.
Ama sen sahip çıkarsan hava alır.
Trt bir tane maçımızı yayınlamadı diye devlete hükümete demediğiniz kalmadı, o insanların durumunda olsaydınız sizin tavrınız ne olurdu acaba.
Burası benim, bu insanlarda benim dersen, sahip çıkarsan kimse bu ülkeye bir şey yapamaz.
Ama ötekileştirirsen olacağı bu.

Recep Alkan
30.01.2010, 15:19
Olayın en hatalı yanı Futbolun ötesinde konuşulacak bir cephe açılmasıdır.

Bunun sebebi nedir, kimdir düşünmeden ben başkanın hatalı davrandığını düşünüyorum.

Bu adımı atmak Trabzonspor Kulübü'nün yapacağı adım değildir.

Futbol ilişkisi içerisinde biz Diyarbakırspor'a yapacağımızı yaptık, onlar da yaptılar.

Bu işi bir açılım çerçevesine dönüştürmeye hiç gerek yoktu.

Başkan'ın hatalı olduğunu düşünüyorum.

Kesin ve de kati olarak hatalı olduğunu düşünüyorum.

Anlatmaya çalıştığım bu işte. Kendi Belediyesi ile ters düşmeye meraklı bir insan, ne olduğu belli biri ile neden bu sıfatları alıp görüşsün.

Cem Akyüz
Yazık gerçekten çok yazık..Hiç anlayamıyorum

gerenimo
forumda yazan diyarbakırlı ve diyarbakırsporlu arkadaşlar vardı. bu ziyaret onlar açısından nasıl görünüyor asıl buna bakılmalı. bizim cenahda görüşler mutelif. karşı taraf ne diyor acaba.

Orhan Aydın
30.01.2010, 15:20
Trabzonspor taraftarının 2. hafta maçında gösterdiği misafirperverliği bazılarımız ısrarla görmek istemiyor galiba

Emirhan Makul
Millet!!!

Siyaset yapılmıyor ki bildiğin faşizim işte.

Defalarca tebrik ediyorum başkanı bu olumlu adımından dolayı.

Ama biz varya biz Havaalanında bizi karşılayan diyarbakırspor taraftarına bile düşman olacak cinsten bir insanlarız çok görmedim.

agasaro
laflarına dikkat etsen ii olacak...kimse sana hakaret etmedi..eger istedıgın baska seylerse en kralını da yazarım...

mesajı duzeltsen ii olur...

Mesajımı doğru okumadın galiba. Seni rahatsız eden nedir?

Cem Akyüz
Adam başbakanı karşılamak için çiçek hazırlatıyor imralıdan bir haber geliyor kesinlikle karşılamayacaksın diye ve sonra ülkenin başbakanının geçtiği yollardaki çöpler bile toplanmıyor ve bu adam ile barış kardeşlik fotoğrafı çektireceksin elinde pkk renkleri olan çiçekle ne güzel.

İmralıda yatan köpeğe aslanlar gibi bakan sayın ve çok şerefli başbakana laf demiyorsunuz da bu olaya mı yorumda bulunuyorsunuz

Erdem Koltuk
30.01.2010, 15:21
Pkk Renkleri gölgesinde Dostluk mesajı veriyorsanız,Ne mutlu size....

Ben kimin verdiğinden bahsetmiyorum,Sonuçta ellerinde Pkk Renkli çiçeği tutarak etrafa Gülücükler saçan 2 şahıs var....

Açık ve net ortada Başkan adamların Propogandasına alet oldu...

Her şeyi anlamıştın bir o çiçeği anlamamıştın o yüzden yazdım o mesajı sana.Ama pardon oraya kadar her şey tamam ama orada o çiçeği alıp,parçalayıp tekme tokat dalması lazımdı baydemire.Onu yapmadı bizim başkan.

Emirhan Ömeroğlu
30.01.2010, 15:22
Trabzonspor taraftarının 2. hafta maçında gösterdiği misafirperverliği bazılarımız ısrarla görmek istemiyor galiba

Ben bunu diyordum hep. Diyarbakırspor'a bizde başka herkes sövdü küfür etti pkk'lı dedi. Biz yapmadık. Bu erdemliktir!

Bekir
Siyaset yapılmıyor ki bildiğin faşizim işte.

Defalarca tebrik ediyorum başkanı bu olumlu adımından dolayı.

Ama biz varya biz Havaalanında bizi karşılayan diyarbakırspor taraftarına bile düşman olacak cinsten bir insanlarız çok görmedim.
Adam Pkk Renklerinde çiçekle Trabzonspor Başkanını karşılayınca Faşizm olmuyor,Biz burada konuşunca Faşizm oluyor??

Ben de desteklerim güzel bir uygulamadır ama O Pkk renkleri altındaki gülücükler ne ifade ediyor??

bahadır2561

Ziyaret edilen kişi değildir Makamdır! Cem arkadaşımın dediği gibi Panzerle belediye binasına mı girseydi?

başkanın muhatabı kimdir?
niye diger illerde gitmemistir?
birilerinden emir mi aldı?

ziyaret edilen makamdır lafı gülünc duruma dusmenize sebep oluyor...

Orhan Aydın
Yahu Trabzonspor başkanı bu ziyareti yapmasaydı, Diyarbakır ötekileştirilmiş mi olacaktı

Mehmet Fatih Yavuz
Bence hiç konuşmayın, çünkü böyle konuları konuşmayı beceremiyorsunuz. Başbakana geldi şimdi laf. Birazzdan muhalefete gelir. Hiç girmeyin bu işlere.

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 15:23
Ben bunu diyordum hep. Diyarbakırspor'a bizde başka herkes sövdü küfür etti pkk'lı dedi. Biz yapmadık. Bu erdemliktir!

Büyüklüktür, insanlıktır.. Açılım açılım diye geveliyorlar ya, açılımın BABASIdır..

Emirhan Ömeroğlu
İmralıda yatan köpeğe aslanlar gibi bakan sayın ve çok şerefli başbakana laf demiyorsunuz da bu olaya mı yorumda bulunuyorsunuz

Bravo süper dedin kardaşum :alkış:

Bülent AKBULUT61

niye başkası değilde özellikle bizim başkan neden Emirhan niye benim aklım bir türlu elvermiyor ne alaka belediyeye zihayet etmek belediyenin kulubumu yok nedesenizde ben bu olayda geri kafalıyım.

Ali Tunahan Güllü

Bu işin yine başbakana bağlanacağı belliydi..

Şenol Altunsoy
Doğrusu bu tepkilere çok şaşırmadım Erdala katılıyorum çok girilesi top değil bu ama söylemeden geçemiyeceğim bence de abartılacak bir durum yok ben asla Başkanı bu noktadan eleştirmem hatta bu ziyareti çok olumlu buluyorum

Recep Alkan
Arkadaş; neden anlamıyorsunuz ?

Kişiye göre mi davranıyorsunuz anlamıyorum ki.

Diyarbakırspor taraftarının yaptığını Faceebok dan bile paylaştım. Sıkıntım o değil, bir spor kulübünün başkanın Belediyeyi ziyaret etme zorunluluğu yokken, kalkıp bunu yapması, bunu yaptığı adamın ne b..k olduğunu bildiği halde elini sıkması.

Bırakın makama gidildi ayaklarını, resimlerde bina değil, bizim başkanın yanında o şerefsiz var.

En çok kızdığım nokta ise, bugün bunu hoş görenler, ALLAH bilir RTE için neler diyordur.

Ne istediğinizi bilmiyorsunuz konuşuyorsunuz.

Hasan61

2. ve 3. soruların cevabını bende merak ediyorum....

Hekimoğlu
İmralıda yatan köpeğe aslanlar gibi bakan sayın ve çok şerefli başbakana laf demiyorsunuz da bu olaya mı yorumda bulunuyorsunuzBen işin siyasetinde değilim senin gibi ,ona dedin buna neden demedin mantığıyla nereye varacaksın ben başbakana sövünce dediklerime katılacak mısın ??

Bekir
Her şeyi anlamıştın bir o çiçeği anlamamıştın o yüzden yazdım o mesajı sana.Ama pardon oraya kadar her şey tamam ama orada o çiçeği alıp,parçalayıp tekme tokat dalması lazımdı baydemire.Onu yapmadı bizim başkan.
En azından ben bu renkler altında Poz vermem diyebilirdi...

bahadır2561
30.01.2010, 15:24
Mesajımı doğru okumadın galiba. Seni rahatsız eden nedir?

bir daha okursanız anlarsınız..

KUTADGU
Adam Pkk Renklerinde çiçekle Trabzonspor Başkanını karşılayınca Faşizm olmuyor,Biz burada konuşunca Faşizm oluyor??

Ben de desteklerim güzel bir uygulamadır ama O Pkk renkleri altındaki gülücükler ne ifade ediyor??

Bana göre ortada yapılan bir hata var.

Ama bu hatanın da suyunu çıkarmaya gerek yok bence.

İkram edilen çiçeğin renklerinden bile Başkanı sorumlu tutuyoruz.

İşte bende en çok bu yüzden kızıyorum başkana.

Niye giriyorsun bu topa arkadaş.

Emirhan Makul

Yok ya ne erdemliliği vatan hainliği , satılmışlıktır bizde pkk dışarı diye bağırmamız lazımdı.

Trabzon'da ki insanlar bu işleri hepimizden iyi ayırt eder kimse merak etmesin.

Bu arada siyaset dolu mesajlar silinirken , forumu bir düşünce peşinde sürüklemek isteyenlerde uyarılsın , herkes düşüncesini kendine saklasın veya saklatılsın yada ne yapılırsa yapılsın herkes doğruları biliyor.

Mehmet Fatih Yavuz
30.01.2010, 15:25
Neyin gülünç durumu hemşerim? Ziyaret edilen makamdır.. Efendim bilmem ne şehirlerine niye gitmedi? Sana ne yahu? Ne biliyorsun o sırada o başkanların başka programları olmadığını, ya da hasta olmadıklarını vs.vs... Nasıl bir mantık, bir yere gitmedi, diğerine gitti, o zaman emir aldı. Maşadır bu adam. Vay be... Ne çok biliyorsunuz.. Aman da aman bilinçli insanlar..

Erdem Koltuk
30.01.2010, 15:25

Senin gözünde de herkes gülünç duruma düştü be kardeşim.

agasaro
30.01.2010, 15:26

Valla 2016'ya aday şehirler içinde olmadığımız gün, TRT'nin bize yamuk yaptığı akşam ben de Osman Baydemir ile aynı cümleleri kullandım.

diyar_laz
Diyarbakir secmini yapmistir Gaffar Okani oldurup PKK yi secmistir..

diyarbakır secimini yaptı evet..
gaffar okkan şehit oldugunda.
hiçbir devlet yetkilisine yapmadıgı cenaze töreni yaptı.
kımse okula gitmedi
esnaflar kepenk kapattı.
şehirlerarası firmalar kontak kapattı.
142cocuga gaffar ismi verildi.
su an butun dukkanlarda gaffar müdürün resmi var.
seni nasıl memnun edebiliriz söle bakalım..
ordan atıp tutmakla olmaz bu işler arkadas.
gaffar müdürü devletin derincilerini öldürdüğüünü butun türkiye biliyor sen bilmiyorsan sen baska bir ülkede yasıyorsundur.!:mad:
gaffarı öldürüp pkkyı secmıstır diyorsun gaffar değil :mad: gaffar okkan gafffar müdür.!

mavituğ
Gerizekalı olup olmadığınızı bilemem ama düşünemediğiniz ortada.
Sen ötekileştirirsen % 60 alan bir sonraki seçimde % 100 alır.
Ama sen sahip çıkarsan hava alır.
Trt bir tane maçımızı yayınlamadı diye devlete hükümete demediğiniz kalmadı, o insanların durumunda olsaydınız sizin tavrınız ne olurdu acaba.
Burası benim, bu insanlarda benim dersen, sahip çıkarsan kimse bu ülkeye bir şey yapamaz.
Ama ötekileştirirsen olacağı bu.

yorumunu alkışlıyorum ilave olarak yüzde60 oyun zorla ve tehditle alındığı da eklemek isterim

Erdal
Tekrar yazayım:

Aklım erdiğinden beri ( hatta öncesinden de) kendisini Müslüman Türk milliyetçisi ve Trabzonsporlu olarak tanımlayan ben, ister politik olsun ister olmasın bu ziyareti anlamlı buluyor ve destekliyorum...

Kızan, sinir olan, galeyana gelen kardeş ve ağabeylerimi de anlıyorum...Ama bu ne beni hain yapmalı ne onları...Farklı düşünmek iyidir...

bahadır2561
30.01.2010, 15:27

nerden biliyorsun demedigimizi??

farazi konusmayın..

biz mevcut verilere göre konusuyoruz...

Bülent AKBULUT61
arkadaşlar kim yaparsa yapsın kim ziyaret ederse etsin ama bu ülkede MİLLİYETCİ duyguların fazla olduğu bir ilde TRABZONSPOR başkanı bunu yapmaması gerekirdi bu olayın hiç bir turlu acıklaması olamaz

agasaro
bir daha okursanız anlarsınız..

Bir daha okudum ve bir daha doğru buldum yazdıklarımı. Bana rahatsız olduğun şeyi özel mesaj olarak yolla ki ben de bileyim.

Mollasalihoğlu
Eğer ziyaret edilen makamsa niye diğer illerde gidilmedi...Apaçık ortadadır ziyaret edilen şahıstır....
Terör örgütüyle bağı bulunan,televizyonlara çıkıp küfürler,tehditler savuran kişidir ziyaret edilen.....

Diğer illerin hangisi kendini Türkiye'ye ait hissetme konusunda sorun yaşıyor??????????????????????????????

Mantık, birazcık mantık..

Orhan Aydın
30.01.2010, 15:28
Ziyaret edilen makamdır cümlesi harbiden komik

Emirhan Ömeroğlu
Neyin gülünç durumu hemşerim? Ziyaret edilen makamdır.. Efendim bilmem ne şehirlerine niye gitmedi? Sana ne yahu? Ne biliyorsun o sırada o başkanların başka programları olmadığını, ya da hasta olmadıklarını vs.vs... Nasıl bir mantık, bir yere gitmedi, diğerine gitti, o zaman emir aldı. Maşadır bu adam. Vay be... Ne çok biliyorsunuz.. Aman da aman bilinçli insanlar..

Mehmet Fatih abi bana sorulan soruları cevaplamıştır. :alkış:

Mehmet Fatih Yavuz
Sana ne hasan hangi illere gidildi gidilmedi. Pogram ayarlanırken belediye öncelikli değildir. İki tarafında programı müsait ise buluşulur, ya da buluşulmaz... Neyin deşintisidir bu? El sıktı diye bir adam taşlanmaz. En büyük düşmanlar bile birbirinin elini sıkar.

Hekimoğlu
30.01.2010, 15:29
Neyin gülünç durumu hemşerim? Ziyaret edilen makamdır.. Efendim bilmem ne şehirlerine niye gitmedi? Sana ne yahu? Ne biliyorsun o sırada o başkanların başka programları olmadığını, ya da hasta olmadıklarını vs.vs... Nasıl bir mantık, bir yere gitmedi, diğerine gitti, o zaman emir aldı. Maşadır bu adam. Vay be... Ne çok biliyorsunuz.. Aman da aman bilinçli insanlar..Yok canım sende bilinçli olunma ihtimali var mı estağfurullah.

Cem Akyüz
30.01.2010, 15:29
nerden biliyorsun demedigimizi??

farazi konusmayın..

biz mevcut verilere göre konusuyoruz...

Evet sabahtan beri boş konuşuyorsun takip ediyorum

Hasan61
30.01.2010, 15:30
Diğer illerin hangisi kendini Türkiye'ye ait hissetme konusunda sorun yaşıyor??????????????????????????????

Ziyaret edilen makamsa heryerde aynı makam var...

Ziyaret edilen siyasi düşüncedir yada o düşünceyi savunan kişidir bence ikiside aynı kapıya çıkıyor

Eren Karaahmetoğlu
Mükemmel görüntüler. İki başkan ve iki yönetim arasında olan dostluk görüntüleri, taraftarların takımımızı karşılaması.. Zaten Trabzon'da da hatırladığım kadarıyla güzel karşılanmıştı Diyarbakırlı dostlarımız. Tebrikler yönetimimiz, Diyarbakırspor yönetimi.. Aynı şekilde tebrikler Diyarbakırspor taraftarı ve duyarlı davranan Trabzonspor taraftarları..

Orhan Aydın

Trabzonspor başkanı neden böyle bir ziyaret yapma gereği duyuyor?:):rolleyes:

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 15:31
Ziyaret edilen makamdır cümlesi harbiden komik

Ziyaret edilen makam değilse, o şehrin %60'ı da bu adamın partisine oy vermişse, o şehirde futbol oynamak, oynatmak vatana ihanet midir yani???

ilyas BAHADIR

TRABZONSPOR başkanına herşeyi söylersiniz hatta özür dilerim hatta küfür bile edersiniz ama " birilerinden emir mi aldı " diyemezsin terbiyeni takınsan iyi edersin arkadaş
birileri dediğin nedir kimdir , kaldı ki TRABZONSPOR başkanı emir almaz bu mesajı ya sil yahut özür dile..

bahadır2561

ben aydın degilim sizin gibi k.bakmayın....
sen bazı seyleri cok biliyorsan acıklada ögrenelim...
gitmedi tabi gitti mi ?? masallah her gittigi yerde sırıtarak iyi poz veriyor gitseydi gorurduk...

Senin gözünde de herkes gülünç duruma düştü be kardeşim.

elmayla armutu karsılastırırsan ben bu duruma gülerim...

vay efendim basbakan yapıyo niye bisey demiyorsunuz..o yaptı diye bizimkide mi yapacak..
herkesin aklı yok mudur??

Erdal
Şu ortaya çıktı ki biz siyaseti de futbol kadar seviyoruz :)...

Hasan61
30.01.2010, 15:32
Sana ne hasan hangi illere gidildi gidilmedi. Pogram ayarlanırken belediye öncelikli değildir. İki tarafında programı müsait ise buluşulur, ya da buluşulmaz... Neyin deşintisidir bu? El sıktı diye bir adam taşlanmaz. En büyük düşmanlar bile birbirinin elini sıkar.
Yani bu kadar il gezildi hiç birinin programı uymadı öyle mi?.....Yaptığı/yaptırıldığı bence yapılmaması gereken bir yanlıştır.

Ali Tunahan Güllü
Nedir bu kendini haklı çıkarma çabası anlamıyorum..
Herkesin görüşü kendinedir bu olaya iyi diyende olur kötü diyende olur..
Ama işi illa başbakana kadar götürme derdinde olanları anlamıyorum..

Emirhan Makul
Euro 2016 adayları arasında Trabzon yok, ülkeyi bölüyorsunuz diye protesto ettik. Ama diyarbakır'ı dışlıyoruz vay be.

Recep Alkan
Son mesajım olsun,

Beni bu forum çervesinde Ülke büyüklerinin yaptıkları değil, Trabzonspor'umun başkanının yaptıkları ilgilendirir.

Bu davranışa gerek yoktur, başkan yanlış yapmıştır. Bu şerefsiz ile aynı kareye girmemeliydi. Bunu da sempatik göstermeye kimsenin hakkı yoktur.

Bize vurmak için bekleyenlere de güzel bir servis sunuşmuştur.

Kimilerinin çok güzel, aferin dediği bu olay tahmin ediyorum ki yakında çok farklı şekillerde karşımıza çıkacaktır.

Erdal
30.01.2010, 15:33
Bu arada Şenol abi ben şaşırdım... Hatta olgun buldum forumu...

Bülent AKBULUT61
Zİyaret edilen yer makamdır acıklaması cok komik öcalanı liderleri olarak gördukleri yerin makam olarak tabir edilmesi onca ŞEHİT vermiş insanlara yapılmış ayıptır MİLLİYETCİ bir şehrin MİLLİ duyguları fazla olan bir ilin başkanı bunu yapmaması lazımdı cok yazık oldu cok

Mollasalihoğlu
Ziyaret edilen makamsa heryerde aynı makam var...

Ziyaret edilen siyasi düşüncedir yada o düşünceyi savunan kişidir bence ikiside aynı kapıya çıkıyor

Trabzonspor başkanı neden böyle bir ziyaret yapma gereği duyuyor?:):rolleyes:

Ziyaret edilen makam değilse, o şehrin %60'ı da bu adamın partisine oy vermişse, o şehirde futbol oynamak, oynatmak vatana ihanet midir yani???

O insanları "sizi sevmiyorlar, dışlıyorlar" şeklinde propaganda ile kandırıp bu oyları alıyorlar..

Azıcık aklı çalışan adam demez mi "ulan seni bile ziyaret ettiler, ne dışlaması?" diye..

Manisa Belediye Başkanı'nı ziyaret etmenin buna azıcık benzer ne gibi bir faydası olabilir??

Cem Akyüz
Olurda yenilirsek Başkan maçı sattı diyecekler çıkar şimdi..Hatta oyuncularımıza söyleyelim maçtan sonra forma değiştirmesinler malum Baydemir'in başkan olduğu şehrin takımı Diyarbakırspor..Aman ha dikkat edin

Hasan61
Bence tartışmayı daha çok seviyoruz:)
OOO saat geç olmuş ben basket maçına kaçayım......

Recep Alkan

Bunu yapacak olan Trabzonspor Başkanı değildir.

Orhan Aydın

Abi Trabzonspor neden bu işe burnunu sokuyor ?

Diğer 16 takımın başkanlarından daha fazla x daha fazla y olduğundan mı?

Hekimoğlu
30.01.2010, 15:34
Euro 2016 adayları arasında Trabzon yok, ülkeyi bölüyorsunuz diye protesto ettik. Ama diyarbakır'ı dışlıyoruz vay be.Diyarbakır'ı kimsenin dışladığı yok.

Mollasalihoğlu
Euro 2016 adayları arasında Trabzon yok, ülkeyi bölüyorsunuz diye protesto ettik. Ama diyarbakır'ı dışlıyoruz vay be.

Gören gözlerine kurban kardeşim..

Mehmet Fatih Yavuz
Vallahi b_kartal.. Benim bildiğim şudur, bir çırpıda kimse hain, bir çırpıda kimse maşa ilân edilemez. Kimse kimseye bunları söyleme hakkına sahip değildir. Keşke yapmasaydı demek başka bir eleştiridir. maşadır bu adam deyip taşlamak başka. Siyah bir adamın amerikan başkanı olduğu devirde konuşulan meselelere bak. Niye elini sıktı, niye sırıttı. Sıkmasaydı tabi... İki tane de suratına asılsaydı.

Bekir
30.01.2010, 15:35
Bravo size..

Her cümleyi çekip çekiştirin,Her Cümleyi en uç noktaya getirin...
Birilerini bir cümlesi Yüzünden terörist yapın,Birkac gun sonra Bir Cümlesi yüzünden faşist yapın...
Her konuya farklı yönden cevap verin...

Tebrikler,Aynen devam....

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 15:35

Trabzon şehrinin ve Trabzon halkının özel konumu nedeni ile ilgili olabilir.. Bu işin başka boyutları olup olmamasına göre değişir. (Rica ile gidilip gidilmediğine göre yani)

bahadır2561
30.01.2010, 15:36
TRABZONSPOR başkanına herşeyi söylersiniz hatta özür dilerim hatta küfür bile edersiniz ama " birilerinden emir mi aldı " diyemezsin terbiyeni takınsan iyi edersin arkadaş
birileri dediğin nedir kimdir , kaldı ki TRABZONSPOR başkanı emir almaz bu mesajı ya sil yahut özür dile..

ben demiyorum arkadas sayfaları okuyarak gelirsen bu isin Ankara odaklı oldugunu söyleyenler oldugu için soyledim..

sen arka sayfalara bi gitsen ne silinecek mesajlar var görürsün..

aksi bı durum varsa yonetıcı siler sen dert etme...

Erdal

Orhan, Trabzonspor burnunu sokmalı :) Uzun bizim burnumuz...Her anlamda uzun...

Erdem Koltuk
elmayla armutu karsılastırırsan ben bu duruma gülerim...

vay efendim basbakan yapıyo niye bisey demiyorsunuz..o yaptı diye bizimkide mi yapacak..
herkesin aklı yok mudur??

Valla her yazılan mesajı üstüne alma sen de.Sadece sana yazmıyor insanlar.Yarım yamalak,tutarsız düşüncelerinle gülünç duruma düşen sensin.Hadi eyvallah.

BAHADIR33
30.01.2010, 15:38
2016 ya aday gösterilmedik..

Ne yaptık?

İsyan ettik....

Biz yoksak , Türkiye kazanmasın dedik..

Doğru mu yapmışız, yanlış mı?

Biz bu ülkeyi ne kadar sevdik?

Mollasalihoğlu
Bunu yapacak olan Trabzonspor Başkanı değildir.

Trabzonspor, sıradan bir futbol kulübü ise, sonuna kadar haklısın..

Bülent AKBULUT61
Arkadaşlar ilk önce şunu kafanızdan cıkartın DİYARBAKIR İlini DİYARBAKIR halkını konuşmuyoruz biz bu olayları onları kastedmiyoruz.biz bizim başkanın belediyeye yanı öcalanı liderleri olarak gördukleri kişileri ziyaret etmesini tartışıyoruz

Emirhan Ömeroğlu

Çok doğru valla.

Mehmet Fatih Yavuz
30.01.2010, 15:39
Linç olayları ve bazı benzer farklı cinayetler nasıl ki Trabzonla anılmaya çalışıp, kutuplaşmaya taraf neden Trabzon yapılmaya çalışıldı ise, Trabzonspor başkanı da bu işe kendi inisiyatifi ile bulaşabilmedilir. Bulaşmıştır, has da etmiştir. Bu işe bulaşmak için de birilerinden emir almaya gerek yoktur. Kaldı ki başkanın siyasi görüşünün şu anki iktidarla alakası da yoktur.

Orhan Aydın
Bu ziyaret olmasaydı stadlarda pkk dışarı diyenlerle aynı safta mı yer alacaktı Trabzonspor?

Çok ilginç savunmalar var:)

Şenol Altunsoy

Bir de doğru düzgün tartışabilsek :)

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 15:40
Bu ziyaret olmasaydı stadlarda pkk dışarı diyenlerle aynı safta mı yer alacaktı Trabzonspor?

Çok ilginç savunmalar var:)

Şu an aynı safta olmadığı tescillenmedi mi??

bahadır2561
Vallahi b_kartal.. Benim bildiğim şudur, bir çırpıda kimse hain, bir çırpıda kimse maşa ilân edilemez. Kimse kimseye bunları söyleme hakkına sahip değildir. Keşke yapmasaydı demek başka bir eleştiridir. maşadır bu adam deyip taşlamak başka. Siyah bir adamın amerikan başkanı olduğu devirde konuşulan meselelere bak. Niye elini sıktı, niye sırıttı. Sıkmasaydı tabi... İki tane de suratına asılsaydı.

emir aldı sözü benim degildir arka sayfalarda bu işin Ankara(faruk özak) odaklı oldugu söylentilerine nazaran söyledim..

benim anlamadıgım yani niye baskan belediye baskanını ziyaret eder..

senin muhatabın Diyarbakırspor baskanıdır..ne diye burnunu sokuyorsun her işe..

Bilâl ÇOBAN
cahil ile sohbet etmeye gerek yok. büyük işkence.

Hekimoğlu
Orhan, Trabzonspor burnunu sokmalı :) Uzun bizim burnumuz...Her anlamda uzun...Burnunu sokmamalı ama diyelim soktu ama yanlış kişilerle temas kuruluyor adam fırsattan istifade pkk renkleri olan çiçekle karşılığını veriyor sen de Atatürk rozeti takmaya kalk bakalım ne tepki alacaksın??

bahadır2561
30.01.2010, 15:41

bu yüzden tescillenmedi 2.hafta yuzunden tescillendi...

Orhan Aydın
30.01.2010, 15:42

Abi yapma Allah aşkına :)bu ziyaret yapılmadan önce 2.haftada Trabzonspor taraftarı adamlığını, misafirperverliğini göstermişti zaten

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 15:42
bu yüzden tescillenmedi 2.hafta yuzunden tescillendi...

Bir kere olumlu bir şey yapınca ikinci kez yapmaya ne gerek yani..
Gülünç ;)

@orhan

Üstte yazdığımdan farklı bir şey yazmama gerek yok sanırım. :)

bahadır2561
30.01.2010, 15:43
Valla her yazılan mesajı üstüne alma sen de.Sadece sana yazmıyor insanlar.Yarım yamalak,tutarsız düşüncelerinle gülünç duruma düşen sensin.Hadi eyvallah.

yarım yamalak olmayan dusuncelerini söylede AYDINlat bizi..

argentina
30.01.2010, 15:43
Bu ziyaretı Senol Gunes yapsaydı Eleştirirmiydiniz?

İsa
30.01.2010, 15:44
Anlaşılan forum ahalisi maç saatini beklerken vakit geçirecek bir mesele bulup odaklamış.

Tartışma hararetlendikçe vakit daha hızlı geçecek hay gayret.

Keşke başkanın yaptığını her kulüp başkanı yapsa,onlarında bizden biri olduğunu onlara farkettirebilse.

Ayrıca futbol günümüzde açılması çok zor kapıları açmaya vesile olabilir...

Orhan Aydın
Türkiye'ye açıkça küfür eden bir siyasi ile Trabzonspor başkanının yan yana gelmesini masumlaştırmaya çalışmayın

Bülent AKBULUT61
şunu anladımkı şimdiye kadar TRABZONSPOR taraftarları arasında kutuplaşma fazla yoktu olsa bile fazla hissedilmiyordu ama gercektende yöneticilerimiz ve başkanımız bunu fazlasıyla başardı artık nerdeyse TRABZONSPOR taraftarları iki grupa ayrılcak.bu ülkede en büyük savaş gruplaşmalar arasında olmuştur ALLAHIM Bizim sonumuzu hayır ede

Recep Alkan
2016 ya aday gösterilmedik..

Ne yaptık?

İsyan ettik....

Biz yoksak , Türkiye kazanmasın dedik..

Doğru mu yapmışız, yanlış mı?

Biz bu ülkeyi ne kadar sevdik?

Abi eyvallah ;)

Trabzonspor, sıradan bir futbol kulübü ise, sonuna kadar haklısın..

Trabzonspor nedir ?

Saha sonuçlarından başka görevi nedir ?

salihismet
30.01.2010, 15:45
Arkadaş; neden anlamıyorsunuz ?

Kişiye göre mi davranıyorsunuz anlamıyorum ki.

Diyarbakırspor taraftarının yaptığını Faceebok dan bile paylaştım. Sıkıntım o değil, bir spor kulübünün başkanın Belediyeyi ziyaret etme zorunluluğu yokken, kalkıp bunu yapması, bunu yaptığı adamın ne b..k olduğunu bildiği halde elini sıkması.

Bırakın makama gidildi ayaklarını, resimlerde bina değil, bizim başkanın yanında o şerefsiz var.

En çok kızdığım nokta ise, bugün bunu hoş görenler, ALLAH bilir RTE için neler diyordur.

Ne istediğinizi bilmiyorsunuz konuşuyorsunuz.

Alkan anliyoruz, seni cok iyi anliyoruz, en azindan ben anlamaya calisiyorum. Sen ilk önce Fatih Tekke üzerinden
kullanilip kullanilmadigini bi kontrol et. Trabzonspor baskani hic bir zaman pkk nin politikasina alet olmaz, o kadar
aptal biri degildir. Orada senin gördügün görüntü devletin genel bir politikasidir, bunu sizde cok iyi biliyorsunuz.
30 milyon insan öldü oralarda, bir 30 milyon daha ölmesin diye ugras verilirken, bu konunun bir spor olayinin icine
cekilmeye calisilmasi akilli bir is deyildir.

hüseyin1975
30.01.2010, 15:45
Son günlerde yogunum, gündemi tam takip edemedim.
Ne oldu?
Birisi özetleyebilir mi?

Hekimoğlu
30.01.2010, 15:46
Bu ziyaretı Senol Gunes yapsaydı Eleştirirmiydiniz?Ne demek bu, peki o zaman Sadri Şener ziyareti yaptı diye mi savunuyorsunuz gibi bir soru da sorulabilir mi??Babamın oğlu yapsa yine eleştiririm.

Bilâl ÇOBAN
30.01.2010, 15:46
kimisi tüm Diyarbakırlı vatandaşlarımızı kardeşlerimizi pkk lı yapmış, kimisi de pkk yı meşru gösterme çabası içinde. başdaki siyasi liderler gibisiniz.

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 15:47
Trabzonspor nedir ?

Yoktur diyorsan mesele yok..

İlker Akçay
bu olayı sadece osman baydemiri ziyaret olarak adlandırmakta doğru değil karadeniz insanı ile diyarbakırda ve güneydoğu daki insanlar arasında oluşturulmaya karşı verilmiş bir cevaptır baydemir denen ş...izi bile ziyaret eden bu insanlar diyarbakırspora en güzel misafirperverliği gösteren şehir bizi dışlamaz diye düşünür insanlar trabzon şehri sadece futbol olarak değil bütün dengeler bakımından Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biridir ve birleştirici hamleleride yapması gerekir pkk nın propaganda malzemelerinden biriside elinden alınmış olur trabzon karadeniz milliyetçidir gerektiğinde vatanı için canını verir ama bu vatanı bir arada tutan en önemli parçadır onun için bu kadar yadırgamaya gerek yok benimde olaydan rahatsız olduğum tek nokta çiçeklerin rengi onun dışında sadri şener doğru bir hareket yapmıştır bence

Orhan Aydın
Yok makama yapılırmış ta şuymuş ta buymuş ta:D

Emirhan Ömeroğlu
Başkaları yapmamışmış Biz farklıyız işte biz yaptık!

Biz o kadar büyük bir klübüz ki Fındık kampanyasını üstlendik Hamsi günü düzenliyoruz. Kolbastıyı piyasaya çıkardık. Bizim gibi sosyal olan başka bir klüb yok.

Trabzonspor o kadar büyük bir klüb ki herşeyede burnunu sokmalıdır. Sokacaktırda.

Şenol Altunsoy
30.01.2010, 15:48
Abi eyvallah ;)

Trabzonspor nedir ?

Recebim Trabzonspor çok şeydir hani deyip dururuz başkaldırıdır isyandır ihtilal yapmıştır v.s. diye futbol sadece saha sonuçları mıdır değildir güzel kardeşim bize yüklenen bizim kendimize yüklediğimiz anlamları unutmayalım unutturmayalım

Erdal
Ne olur birbirinizi itham ederken dikkat edin...Gerisi önemli değil...Gerisi hallolur...

Bu arada maç başlığına yazmama uğuru denemeye devam ediyorum...Yenermiyiz bu akşam? :)

Recep Alkan
Alkan anliyoruz, seni cok iyi anliyoruz, en azindan ben anlamaya calisiyorum. Sen ilk önce Fatih Tekke üzerinden
kullanilip kullanilmadigini bi kontrol et. Trabzonspor baskani hic bir zaman pkk nin politikasina alet olmaz, o kadar
aptal biri degildir. Orada senin gördügün görüntü devletin genel bir politikasidir, bunu sizde cok iyi biliyorsunuz.
30 milyon insan öldü oralarda, bir 30 milyon daha ölmesin diye ugras verilirken, bu konunun bir spor olayinin icine

Anlamıyorsun, bu düşünce yapısı ile de anlayamazsın bilader.

Açık net konuş, kim kimi nasıl kullanmış, düzgün yorumlar yapın.

Trabzonspor spor kulübüdür, siyaset sokulmasın diye ağlanıp buna alet olmak. Orda ölen 30 milyonun sebebi olmadığımız gibi, gidişatı yada sonucu da bize yıklmamalı. Varsa yapılacak hizmet bunu biz değil gerekenler yapsın.

Bülent AKBULUT61
Taman doğru söyluyorsun ama neden bizim Başkan niye niçin neden 3 İstanbul eziklerinin başkanları yapmıyorda hep böyle dandık işleri bizim büyüklerimiz yapar anlamıyorum anlamakta istemiyorum

bahadır2561
30.01.2010, 15:49
türkiye'ye açıkça küfür eden bir siyasi ile trabzonspor başkanının yan yana gelmesini masumlaştırmaya çalışmayın

+1967.............

agasaro
30.01.2010, 15:49
[QUOTE=Bülent AKBULUT61;2975062]Zİyaret edilen yer makamdır acıklaması cok komik öcalanı liderleri olarak gördukleri yerin makam olarak tabir edilmesi onca ŞEHİT vermiş insanlara yapılmış ayıptır MİLLİYETCİ bir şehrin MİLLİ duyguları fazla olan bir ilin başkanı bunu yapmaması lazımdı cok yazık oldu cok[/QUOTE

Şu milliyetçi şehir işini bıraksak iyi olacak. Geçenlerde Genel kurmay başkanı Trabzon'da Light Muhtıra verdiğinde bütün gazeteler Neden Oruç Reis gemisi, neden Trabzon?" diye başlıklar atmışlardır. Trabzon'u bilmeyen İstanbul yazarları Trabzon'u hala 1960 lı yılların Trabzon'u zannediyorlar. Trabzon artık gözü kara milliyetçilik yapan, gaza gelip adam vuran insanların yaşadığı bir yer değildir ya da en azından böyle adamların diğer illerden bariz biçimde fazla olduğu bir yer değildir. Bu ülkede siyaseti yorumlayanlar Diyarbakır ya da doğu insanı ile Trabzon insanını karşı karşıya getirmeden analiz yapamazlar. Hal böyleyken Trabzon ile Diyarbakır arasında atılacak her barış adımı kimden gelirse gelsin bence desteklenmelidir.

Trabzon şehrini şu an hiç kabul etmesem de Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu temsil etmektedir. Benim nazarımda Trabzon'u temsil etme bakımından Trabzonspor başkanının temsil kuvveti daha yüksektir. Tüm eleştirilere rağmen daha meşru bir temsilcidir.

Osman Baydemir, öyle ya da böyle Diyarbakır ile ilgili bir konuda muhatap alınacak en doğru isimdir.

Hekimoğlu
30.01.2010, 15:50
Basket maçına gidecektim konuya takıldım başkanı kınayarak noktayı koyayım ve salonun yolunu tutayım.

Erbay
Osman Baydemir ziyareti olmamış bence. Adam resmen terör örgütü üyesi. Benim en iyi dostum hatta kardeşim diyeceğim adam Diyarbakırlı. Kimseyi dışlamıyorum. Ama Osman Baydemir "kimse" değil benim gözümde.

Erdem Koltuk
yarım yamalak olmayan dusuncelerini söylede AYDINlat bizi..
:)seninle bir kavga içinde gibi hissediyorum kendimi.Hiç gerek yok şimdi uzatmaya.Ortak paydamız Trabzon olduğu için keselim, hatta herkes kapatsın konuyu bence.Zaten yakın bir gelecekte öyle bir uyuşmuş olacak ki beyinler, hasip kaplan milli savunma bakanı olsa alkışlanacak.

Recep Alkan
Bu kadar hoşgörülü taraftarı, kanallar çıkıp, Trabzonsporu farklı kefelere koyduklarında onlara küfür etmeden de dinlerken görmek isterim.

Uğurtan
Başkanım daha az önce gördüğüm fotoğraf ile başımdan aşağı kaynar sular dökülür iken aynı anda ayaklarım buz tuttu..

Tek diyebileceğim terbiyemin sınırılarının müsade ettiği söz şudur;

Tüm yönetim kurulunuzu ve sizi kınıyorum..!

Benim kulübüm bu değil!

Nokta!

İlker Akçay
30.01.2010, 15:51
Ne olur birbirinizi itham ederken dikkat edin...Gerisi önemli değil...Gerisi hallolur...

Bu arada maç başlığına yazmama uğuru denemeye devam ediyorum...Yenermiyiz bu akşam? :)

maç başlığına yazmıyorsun ama abi başka başlıklarda kendi maç başlığını oluşturuyorsun :D cevap olarak yeneriz yenmemiz lazım teo da siftahını yapar :)

salihismet
30.01.2010, 15:52
Taman doğru söyluyorsun ama neden bizim Başkan niye niçin neden 3 İstanbul eziklerinin başkanları yapmıyorda hep böyle dandık işleri bizim büyüklerimiz yapar anlamıyorum anlamakta istemiyorum

Biz onlarin her yaptigini yapmak zorundamiyiz? Bakin bunda yanlis bir sey yok. Trabzonspor baskani o kadar aptal biri degil,
pkk nin hicbir sseyine alet olmaz.

Erdal
Trbzonspor nedir?

Mesnevide geçen fil gibidir...Kimine göre filin ayağıdır, kimine göre kulağıdır...Herkesin Trabzonspor a farklı anlam yükleme hakkı vardır...Benim için asla sadece bir futbol kulübü değildir...Ha her zaman benim istediğim gibi mi yönetilmeli ve yönlendirilmeli? Türkiye Cumhuriyeti de her zaman istediğim gibi yönetilmiyor ama vazgeçmiyorum...Ne ülkemden ne takımımdan :)

Emirhan Ömeroğlu
Bu ziyareti Trabzon Belediye başkanı yapsaydı Haberlerde bu kadar gösterilmezdi. Çünkü Trabzonspor Belediyesinden bile büyüktür.

mhayri
30.01.2010, 15:54
O değilde Belediye 2-0 geriden gelip dan maçı 4-2 ye getirdi...

bahadır2561
30.01.2010, 15:54
:)seninle bir kavga içinde gibi hissediyorum kendimi.Hiç gerek yok şimdi uzatmaya.Ortak paydamız Trabzon olduğu için keselim, hatta herkes kapatsın konuyu bence.Zaten yakın bir gelecekte öyle bir uyuşmuş olacak ki beyinler, hasip kaplan milli savunma bakanı olsa alkışlanacak.

kavga yok abi:D
k.bakma kalp kırdıysam da hakkını helal et..

Recep Alkan
30.01.2010, 15:55
Bu konuyu kendi adıma burda kapatıyorum.

Başlıkta 4 tane yönetici arkadaşımız var. Onlar galiba öncelerde gelip siliyorlar.

Daha fazla onları uğraştırmak istemem.

YAzmadan duramayacağım için siteden çıkıyorum.

HAyırlı günler...

asimetrik
30.01.2010, 15:55
Başkanı kutluyorum. İnşallah bahsedildiği gibi telkinle değil de kendi iradesiyle gitmiştir. Çok anlamlı bir ziyaret.
Belediye başkanı Osman Baydemir'i de bir spor müsabakası fırsatıyla, Diyarbakır halkını selamlamak için gelen başkanımıza, kendi kulübünün renkleri olan yeşil kırmızı çiçek vermek yerine başka bir renk ilavesi yaptığı için kınıyorum.
İkinci hafta maçından beri ( çok yakın olduğum Diyarbakırspor taraftarlarının) beni sürekli bordomavi.net açıkken görmeleri üzerine takımları adına forumda sizlere teşekkürlerini iletme isteklerini de bu fırsatla yazmış olayım.

Mesut
30.01.2010, 15:56
herkez bişe diyor bende 2 kelam edeyim
diyarbakır'a inmişiz ne güzelde karşılanmışız,allah razı olsun diyarbakırlulardan ,külüb başkanlar ne güzel bir gecede bir araya gelmiş halaylar çekilmiş eğlenılmiş
ne kadar güzel bir tablo.
bu konuda başkanları tebrik ediyorum helal olsun
ama sayın sadri şenerin vukaatlı bir belediye başkanını ziyaret pek yakışmamış

hüseyin1975
30.01.2010, 15:57
Krtik bir Ziyaret olmus.
Baskan bu konunun Taraftar arasinda cok tartisilacagini bilmeliydi.
Baskanimiz gündemde olmayi seviyor ama biz onu daha güzel Projeler yürütürken görmek istiyoruz.

Orhan Aydın
30.01.2010, 16:00
Daha bir ay önce OB'ye sövenler şimdi çıkp başkanım sen şöylesin sen büyüksün sevgi pıtırcığım benim diye başkana iltifat ediyor:)Enteresan

el_conquistador
30.01.2010, 16:02
Arkadaslar, Baskanimiz Diyarbakir'in secilmis belediye baskanini ziyaret etmistir, bir terör örgütünü degil. Trabzonspor bu ziyaretden dolayi hic bir sey kaybetmemistir, bilhassa kazanmistir. En azindan benim saygimi kazanmistir.

Erdem Koltuk
30.01.2010, 16:03
kavga yok abi:D
k.bakma kalp kırdıysam da hakkını helal et..

Güzelce tartıştık sadece kalp kırma falan olmaz buralarda:)not: Sadri Başkanı çok seviyorum, hata yapsada her türlü görmezden gelirim :)Ama sevmediğim insanların hatalarını da görürüm,söylerim,unutmam.Siyaseti biraz da bundan karıştırma gereği duydum.Başkanın bu ziyaretinden çok daha önemli olaylar var ülkede, çok daha vahim adımlar atılıyor, sonuçları çok daha kötü olacak planlar oynanıyor.Bu konuya dikkat çekmek istedim.Yoksa Sadri Başkan bu olaydan dolayı itilecekse bir kenera, buna ancak ve ancak geniş kapsamlı olursa katılırım.Sadri pis kaka, ama daha beterlerini siyasi hamle olarak yapan ötekiler yine baş tacı olacaksa bu ülkede, ben başkanımı sonuna kadar savunurum her yerde.

hüseyin1975
30.01.2010, 16:03
Daha bir ay önce OB'ye sövenler şimdi çıkp başkanım sen şöylesin sen büyüksün sevgi pıtırcığım benim diye başkana iltifat ediyor:)Enteresan

Vallahi OB'yi övmedikden sonra sorun yok:D
Ben Baskanimiza her zaman iltifat ediyorum, illa birsey yapmasinada gerek yok:p

Bilâl ÇOBAN
30.01.2010, 16:05
bir terör örgütü üyesine nasıl hoşgörü gösterilir bilinmez, verilen çiçeklerin rengi de umarım tesadüfidir.

Kaya
30.01.2010, 16:05
Yazıklar olsun Sadri Şener!..

Şehri ve kulübü kirletmeyin yau!..

salihismet
30.01.2010, 16:07
Bu konuda 25 senedir siyasi bir adim atilmadigi halde, yanlis veya dogru, bugünkü iktidar bazi adimlar atmaya calisiyor,
Tayyip Erdogan savunucusu deyilim, hicte sevmem, fakat oraya giren askerlerimiz bile netice almadan geri dönmeyecegiz
demelerine ragmen 8 gün icinde geri döndürüldüler. Orada sehit düsen cocuklarin analari babalari kimin yakasina yapisip
hesap soracaklar? Hani aldiginiz netice?

Bu konu Trabzonspor baskanina kadar indirilmeyecak kadar büyükdür, eger bunu kavrayamiyanlar varsa bunun altinda
baska seyler var demekdir. Bu ugurda 30 milyon insan öldü. bir 30 milyon daha ölmesin diye ugras verilirken, haricten
gazel okumak orada sehit düsenlere yapilan bir saygisizlikdir.

bahadır2561
30.01.2010, 16:08
bir terör örgütü üyesine nasıl hoşgörü gösterilir bilinmez, verilen çiçeklerin rengi de umarım tesadüfidir.

orası makammış,makama ziyaret olmus kişilere degil bazı arkadaslar öyle diyor...

kac yıldır cozulemeyen sorunu TS cozecek vay bee..

bu ziyaret cok önemliymiş...vay bee

KÖKSAL AYDIN
30.01.2010, 16:08
Bence fazla abartmayın milleti de galeyana getirmeyin.

İster hazmedin ister hazmedemeyin adamı halk seçip oraya göndermiş.

Bizi siyasi görüşü veya başka şeyleri ilgilendirmez.

Dİyarbakırı eli boş gönder, gerisini karıştırma.

Sİyasetin her yere bulaşması iyi değil.

İlyas Onat
30.01.2010, 16:09
Başkanı tebrik ediyorum.
Devlet öyle veya böyle bir irade ortaya koymuş. Bir şeyler yapabilme çabası, gayreti var.
Destek olmak lazım. Son derece anlamlı bir ziyaret.
Böylesi bir inisiyatifi bu ülkede sadece Trabzonspor başkanı alabilirdi. Yakışanı da budur zaten.

Orhan Aydın
30.01.2010, 16:10
Her 'analar ağlamasın' diyen kalplerde taht kurmaz.Onu diyenler anaları ağlatanlar oldu.

Bilâl ÇOBAN
30.01.2010, 16:10
orası makammış,makama ziyaret olmus kişilere degil bazı arkadaslar öyle diyor...

kac yıldır cozulemeyen sorunu TS cozecek vay bee..

bu ziyaret cok önemliymiş...vay bee

tüküreyim o makama, orası neyin makamı ? kimin makamı ? yazıklar olsun. Erdal abinin dediği birşey vardı, adamlığın son kalesidir bu şehir diye... kaybediyoruz...

KÖKSAL AYDIN
30.01.2010, 16:12
Bir yandan sınırlarımız içinde egemeniz diyeceğiz, oralar bizim diyeceğiz, bir yandan da adamları dışlayacağız, maçlarda Dbakır dışarı, pkk dışarı diyeceğiz.

YA kabulleneceğiz bizimdir diyeceğiz ya da dışlayacağız.Çelişkilerden kurtulalım.

el_conquistador
30.01.2010, 16:12
tüküreyim o makama, orası neyin makamı ? kimin makamı ? yazıklar olsun. Erdal abinin dediği birşey vardı, adamlığın son kalesidir bu şehir diye... kaybediyoruz...

Neyi kabediyoruz peki?

macka61
30.01.2010, 16:13
bencede yanlış yapıldı gereksiz bir ziyaret ama başkanada çok kızmıyorum bu konuda imam cemaat işi gibi bu başbakanın yaptığı işlerde ortada

Kaya
Bir yandan sınırlarımız içinde egemeniz diyeceğiz, oralar bizim diyeceğiz, bir yandan da adamları dışlayacağız, maçlarda Dbakır dışarı, pkk dışarı diyeceğiz.

YA kabulleneceğiz bizimdir diyeceğiz ya da dışlayacağız.Çelişkilerden kurtulalım.

Diyarbakırspor'a bakış farklıdır, Baydemir teröristine farklıdır...

Baydemir PKK'lıdır...

Diyarbakırspor başkanı ziyaret edilebilir lakin Baydemir asla...

Erdal
Bir hikaye anlatayım ortam yatışır belki

Van' lı bir arkadaşım vardı. İsmi Turan...Turan, Erciş te bir gün milliyetçilerin derneği olan bir yere gitmiş( isim vermeyelim reklam olmasın) keşke onun şivesi ile anlatabilsem.

"Erdal, bir baktım duvara yazmışlar "HEDEF TURAN" ula dedim ben size ne yaptıııım? benimle ne işiniz var?..." :)

Bilâl ÇOBAN
Neyi kabediyoruz peki?

en basitinden;

bu şehir aptal yerine konuşmayı, maşa olarak kullanılmayı kabullenemezdi. bakıyorum olayı tebrik edenler bile çıkıyor artık. böyle şeyler gördükçe, kahrolsun demokrasi diyorum.

bahadır2561
30.01.2010, 16:14
ee sorarım o zaman 2016 da yokuz diye Türkiye almasın dedi bazı arkadaslar kimi kimden ötekilestiriyoruz??

İsa
30.01.2010, 16:15
. Bu ugurda 30 milyon insan öldü. bir 30 milyon daha ölmesin diye ugras verilirken, haricten
gazel okumak orada sehit düsenlere yapilan bir saygisizlikdir.

Otuz milyon biraz çok olmadı mı?

Pshycologist41
30.01.2010, 16:15
Yorumları okuyorumda...Yahu bizim kadar kendi içinde tartışıp parçalara ayrılan bir taraftar grubu daha varmıdır yeryüzünde vallahi bilmiyorum. Herkeste bi doluluk sürekli zıtlaşmalar forumda bir nagatiflik sakin olun arkadaşlar.. forumdaki 10 konunun 7 sinde millet birbirini parçalıyor bu nedir yahu.. Ortak paydamız Trabzonspor beyler. Tamam tartışmakta bir erdemdir ama iş öyle boyutlara geliyorki yorumları okuyorumda neredeyse cümlenin sonuna niye nokta koymadın lan diye birbirine girecek haldeyiz. Başkan bişey yapmıştır ama emin olun sizin kadar düşünmemiştir yaptığı şeyi bi durun yaa. Bir olay için biz kendi içimizde bu kadar çatlak ses çıkarıyorsak bunu gören bazıları neler yapmaz arkadaşlar!!!

bahadır2561
30.01.2010, 16:16

öyle deme cok onemli makammıs içindeki onemli deil makam önemli içinde kimin oldugu bizi ilgilendirmez..

İlhan Atalay
Abartmayın diye sözler dolaşıyor. Abartılmayacak birşeymi bu? Bıraksınlar milletin birtaraflarında dolaşmayı... Kimse kimseyi kandırmasın.Herkez biliyorki baydemir terör örgütünün resmi dayanağıdır. Biz Trabzonluyuz arkadaş.Dahaden ölmedik... Ama Başkan dediğimiz adam gidip bunları yapıyorsa, ortada büyük bir sorun var demektir...

KÖKSAL AYDIN

Baydemir PKK'lıdır...

Bırakın bu işleri.

D ve GD halkını bizim milletin %90ının potansiyel terörist olarak gördüğünü cümle alem biliyor.

Gerçi Türkiye'nin genelinde de farklı bir durum yok.Bu basit vatan millet sakaraya edebiyatından çok çektik...

Erdal
30.01.2010, 16:17
Bilal ,bu meselede çok aynı düşünmüyoruz :)...Ben doğru buluyorum ziyaareti...Önemsiyorum hatta...

salihismet
30.01.2010, 16:18
Yazıklar olsun Sadri Şener!..

Şehri ve kulübü kirletmeyin yau!..

Sadri Sener`in bu konuya alet olmiyacagini herkes bilir, bu konuyu bu kadar
apartmanin dogru olmadigini düsünüyorum, ve bana göre oradaki görüntüler
devletin politikasinin bir parcasidir. Bu konunun bitmesi icin herkes elinden geleni
yapmak zorundadir. Netice alinmadan cikmiyacagiz diyen askeriyeyi bile 8 günde
geri cektiler. Türkiye bir 30 bin insanini daha sehit veremez. eger büyük
ülkeyim diyorsan bu konuyu öyle veya böyle cözmek zorundasin. Trabzonspor
baskanini bu konulara alet ederek hic kimse bir yere varamaz. O belediye
baskaninin maasini bu devlet veriyor. Eger ortada bir kirlilik varsa bu kirliligi
Sadri Sener deyil devlet yapiyor...

Orhan Aydın
30.01.2010, 16:20
Aynı mesajın içinde çok tezat düşünceler var şaşırmaya devam:)

el_conquistador
30.01.2010, 16:21
en basitinden;

bu şehir aptal yerine konuşmayı, maşa olarak kullanılmayı kabullenemezdi. bakıyorum olayı tebrik edenler bile çıkıyor artık. böyle şeyler gördükçe, kahrolsun demokrasi diyorum.

Demokrasiye alternatifin ney, bu bir? Birde neyin masasi oluyoruz, burda iki?

Bilâl ÇOBAN
30.01.2010, 16:21
Bilal ,bu meselede çok aynı düşünmüyoruz :)...Ben doğru buluyorum ziyaareti...Önemsiyorum hatta...

Erdal abi, senden beklemezdim diyeyim ama ağır kaçmasın lütfen, hala seviyorum seni Allah için.

son derece gereksiz bir harekettir. yazıklar olsundan çok daha fazlalarını gerektirir benim gözümde fakat yeri değil.

Salih Yazıcı
30.01.2010, 16:22
diğer gidden külüpler acaba böyle poz verdimi hayır ama trabzonspor başkanı askerimize kurşun sıkan adamları savunan serefsizi ziyaret etti trabzonsporun büyüklüğüne yakışmayan başkanımız var.

onur-ts
kimlere hizmet ettiğ bilinen, Türkiye Cumhuriyeti ve halkına neler söylediği bilinen bir tetöristi ziyaret etmenin şirin bir tarafı yoktur.başkan gitse halkın arasına karışsa diyarbakırlılarla çay içse derim ki hoşgörü sevgi felan.ama o adamı ziyaret etmek ve o çiçeklerin rengi beni rahatsız ediyor.kınıyorum.yazıklar olsun..Sadri Şenerin gözümdeki değeri düşmüştür...

mhayri
Fener uçağı havada kalmış...
Samsuna ineceklermiş...
Sivasa geç gidiyoruz diye erteleme alabilirlermi?
Gidemezlerse ne olur ?

Hasan ZAİMOĞLU
sapla samanı ayırt edemiyoruz . sadri şener oraya siyasi bir kimlikle veyahut herhangi bir millet vekilliği sıfatıyla gitmedi . TRabzonspor başkanı olarak spora siyasetin alet olmaması gerektiğini göstermeye gitmiştir ve bu niyeti açıktır . duygusal davranıyoruz kinimiz var evet ama bu şekilde belli edeceksek yine zararı kendimize veririz ...

salihismet
30.01.2010, 16:23
Bırakın bu işleri.

D ve GD halkını bizim milletin %90ının potansiyel terörist olarak gördüğünü cümle alem biliyor.

Gerçi Türkiye'nin genelinde de farklı bir durum yok.Bu basit vatan millet sakaraya edebiyatından çok çektik...

Aynen size katiliyorum. Trabzonsporu nasil yipratiriz diye konu bulmakta üzerimize yoktur. Oldu olacak cikip deseler ki
bu sorunu Trabzonspor baskani körüklüyor, cözümsüzlügün tek nedeni Sadri Serendir.

İlyas Onat
30.01.2010, 16:24
Spora siyaset bulaşmasın demekle spora ahlak bulaşmasın demek arasında temelde çok da fark görmüyorum.

Meşhur üç F meselesi.

Bugün Trabzonsporlu olduğum için daha bir gurur duydum.

bahadır2561
Sadri Sener`in bu konuya alet olmiyacagini herkes bilir, bu konuyu bu kadar
apartmanin dogru olmadigini düsünüyorum, ve bana göre oradaki görüntüler
devletin politikasinin bir parcasidir. Bu konunun bitmesi icin herkes elinden geleni
yapmak zorundadir. Netice alinmadan cikmiyacagiz diyen askeriyeyi bile 8 günde
geri cektiler. Türkiye bir 30 milyon insanini daha sehit veremez. eger büyük
ülkeyim diyorsan bu konuyu öyle veya böyle cözmek zorundasin. Trabzonspor
baskanini bu konulara alet ederek hic kimse bir yere varamaz. O belediye
baskaninin maasini bu devlet veriyor. Eger ortada bir kirlilik varsa bu kirliligi
Sadri Seren deyil devlet yapiyor...

baskana devlet mi git dedi???

salihismet
Başkanı tebrik ediyorum.
Devlet öyle veya böyle bir irade ortaya koymuş. Bir şeyler yapabilme çabası, gayreti var.
Destek olmak lazım. Son derece anlamlı bir ziyaret.
Böylesi bir inisiyatifi bu ülkede sadece Trabzonspor başkanı alabilirdi. Yakışanı da budur zaten.

Anlayan her seyi cok net anliyor. Pravo.

Bilâl ÇOBAN
Demokrasiye alternatifin ney, bu bir? Birde neyin masasi oluyoruz, burda iki?

demokrasiye alternatif demeyelim de, demokrasinin hırsız feneri gibi kullanılmasının önlenmesi gerek diyelim.

ikinciye gelince, ortada bir etek sıyırma politikası var, açılım diyorlar. onun maşası oluyoruz.

eğer daha fazla sorulacak sorunuz varsa özelden devam edelim.

Orhan Aydın
30.01.2010, 16:25
Başkanımızın kolundan tutup oraya götüren yetişkinleri kınıyorum:)

Atılay
30.01.2010, 16:26

Baydemir PKK'lıdır...

Katılıyorum başkan günden güne taraftarın gözünden düşüyodu bu da bardağı taşıran son damladır bunu yapmasındaki amaç nedir anlayamadım bir an önce ayıbını temizlemeli ve istifa etmelidir

salihismet
30.01.2010, 16:27
baskana devlet mi git dedi???

Baskana kimin git deyip demedigi beni ilgiledirmiyor, o cicekleri veren adamin maasini Sadri Sener mi veriyor,
eger o belediye baskani bölücüyse, onu orada tutanlar ondan daha bölücüdür.

salihismet
30.01.2010, 16:29
Otuz milyon biraz çok olmadı mı?

Evet 30 bin oacakti, Allah göstermesin, sinir katsayisi yükselince rakamlarda ister istemez yükseliyor.

Erdal
Konuşuruz bir ara Bilal...Birbirimizi ikna edemeyiz ama konuşuruz en azından...Yüz yüze :)

Erdem Koltuk

Baydemir PKK'lıdır...

Birincisi büyük harfe ve apostrofa hiç gerek yok, ikincisi o adamı belediye başkanı sadri şener mi yaptı, e hadi oldu bir şekilde, Has...ir dedikten sonra Sadri Şener mi sustu,tepkisiz kaldı?Resmi dairelerde Türkiye haritaları abuk sabuk şekle sokulurken,Diyarbakır kürdistan başkenti olarak tanıtılırken sadri şener mi müdahele etmedi. baydemir pkklıysa 50 yıldır pkklı.Sen Diyarbakırspor başkanını hangi kritere göre ayırdın peki?O adam da bariz bir şekilde ona oy atmış bir vatandaş.o zaman bizim yönetim Diyarbakır'a gitmemeliydi.

Sadri Şener son derece ülkesini seven,düzgün düzgün vergilerini ödeme pahasına iflasların eşiğine gelmiş derecede vatansever,en önemlisi Atatürkçü bir insandır, bana göre de anlamsız olan bu ziyareti yaptı diye adamı asamassınız.Asılacak sürüyle insan sırada bekliyorken.

Hürgün Aygün
Yakışmadı sadri başkan

bahadır2561
Baskana kimin git deyip demedigi beni ilgiledirmiyor, o cicekleri veren adamin maasini Sadri Sener mi veriyor,

beni orası ilgilendiriyor aslında diger kısım asıl olan sorundur onuda burda konusamayız...

agasaro
30.01.2010, 16:30
Bırakın bu işleri.

Aynen katılıyorum.

Bilâl ÇOBAN
30.01.2010, 16:33
Konuşuruz bir ara Bilal...Birbirimizi ikna edemeyiz ama konuşuruz en azından...Yüz yüze :)

eyvAllah abi, bekliyorum :)

OLCAY ÇAKIR
30.01.2010, 16:33
Davet mi gelmiş acaba?

Hemen parlamayalım..

Özü nedir bi öğrenelim bakalım..

Erdal
30.01.2010, 16:34
Neyse bu kadar politika bana yeter...Sadri Şener ve yönetimine bu gün kızacak bir şey bulamadım...Ama beni çok bekletmeyeceğinden eminim :)

İlhan Atalay
Eğerlerle ifade edilecek bir konu deği bu. baydemir bölücü şerefsizin tekidir.Senin karını kızını öldürmekle tehdit etseler ne yapacaksın? Ben söyleyeyim. Ya oyunu vereceksin kuzu kuzu, yada terki diyar eyleyeceksin. Elin Stuttgart'ından boyle derin konulara girmeyin...

onur-ts
bu olayı savunmanın mantığı yoktur arkadaşlar.terörü savunan birisini ziyaretin mantığı yoktur.diyarbakırlıları seviyoruz tamam gider onları ziyaret edersin.ya sen başkansın.git valiyi ziyaret et kulüp başkanını ziyaret et halkın arasına karış gir bir kahveye çay iç halkla öyle poz ver.niye onun makamıa gidiyosun.

KÖKSAL AYDIN
30.01.2010, 16:35
Milleti kaybetme yollarını çok iyi biliyor ve beceriyoruz.

Kazanma yollarını kafadan reddediyoruz.

Yazıklar olsun bu tiplere ki her türlü girişimin önünde takoz olmayı beceriyorlar.

Git, bizden değilsin demesi kolay, sen başka şeyler diyebiliyor musun?

30 yıldır anamız ağladı hala aynı kafada olanları görmek acayip üzüyor ama ne yapalım demokrasi bir süreçtir.Herkesin aynı seviyede olmasını bekleyemeyiz.Onlar da tekamül edecekler...

bahadır2561
30.01.2010, 16:35
Davet mi gelmiş acaba?

Hemen parlamayalım..

Özü nedir bi öğrenelim bakalım..

baskan randevu talep etmiş..

Hürgün Aygün
30.01.2010, 16:37
sadri başkan kaç defa yanıltmaya devam edicek bizi bakalım

LECOSSEEMRE
Bende Sadri Şenere yakıştıramadım Gereksizdi Bana Göre....

Erdal
İlhan Atalay, niye girmiyormuş elin Studgartlısı? Hayır işin garip tarafı salihismet ile nerede ise hiç bir konuda anlaşamam ben...Hatta Trabzonspor a bakışımız, beklentilerimiz bile eminim ki çok farklı...Ama niye o karışamasın?

bahadır2561
30.01.2010, 16:38
Milleti kaybetme yollarını çok iyi biliyor ve beceriyoruz.

Kazanma yollarını kafadan reddediyoruz.

Yazıklar olsun bu tiplere ki her türlü girişimin önünde takoz olmayı beceriyorlar.

Git, bizden değilsin demesi kolay, sen başka şeyler diyebiliyor musun?

30 yıldır anamız ağladı hala aynı kafada olanları görmek acayip üzüyor ama ne yapalım demokrasi bir süreçtir.Herkesin aynı seviyede olmasını bekleyemeyiz.Onlar da tekamül edecekler...

bu dusuncelerle bi 30 yıl daha anamız aglar malesef

Berk
30.01.2010, 16:39
Neresinden tutarsan tut elinde kalır bu ziyaret.
Kulübün yakasını siyasetten kurtarmalıyız derken gitgide daha da içine sürükleniyoruz.
Sırada kim var acaba?Bir sonraki ziyaret Salı günü Kadir Topbaş'a mı?

LECOSSEEMRE
bu olayı savunmanın mantığı yoktur arkadaşlar.terörü savunan birisini ziyaretin mantığı yoktur.diyarbakırlıları seviyoruz tamam gider onları ziyaret edersin.ya sen başkansın.git valiyi ziyaret et kulüp başkanını ziyaret et halkın arasına karış gir bir kahveye çay iç halkla öyle poz ver.niye onun makamıa gidiyosun.

Aynen Dostum sadece Tek ekliceğim Diyarbakırlı Olup Türkiyeyi seven Az Bir Bölüm vardır herhalde bende O Kısmını severim diğer KIsmını sevmiyorum Ve BAŞKANAda yakışmadı.

Bülent AKBULUT61
bu baydemir öcalanın temsilcisidir her televizyon konuşmasında biz pkk'lıyız diyen bir adamı bizim başkan ziyaret ediyor ve büyük bir coğunluk iyi yapmış başkanımız diyor yani ben yani TRABZON HALKI bile değişmiş ne diyelim ben sonuna kadar MİLLİYETCİ RUHUMLA mucadele etcem sizin yapmış olduğunuz ziyaret bana göre benim gibi TRABZONLULARA VE TRABZONSPORLULARA HAİNLİKTİR bunu başka acıklaması olamaz

KÖKSAL AYDIN
30.01.2010, 16:41
bu dusuncelerle bi 30 yıl daha anamız aglar malesef

30 yıldır dağa çıkıp terörist olanları niye terörist yaptığını sorguladın mı da şimdi ziyarete gidenleri sorguluyorsun.

Nedenleri ortadan kaldırmazsanız sonuçlarına katlanır dururuz...