PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73

Erbay
28.01.2010, 12:55
Dün başkanın Not Defterinde bir görüntüsünü gösterdiler. Çok komikti. Basın mensubuna soruyor Gutierrez'i Güney Amerika'nın ünlü bir takımı istiyordu neydi onun adı. River Plate'e benzer bir cevap geliyor ama laz aksanıyla. Başkan da onu tekrarlıyor ve öyle değil River Plate diyor. Böyle yazınca komik olmuyor ama izlemeniz lazımdı. Rıdvan Dilmen kafayı masaya koydu gülmekten :D

Ahmet Karadeniz
28.01.2010, 13:43
Dün başkanın Not Defterinde bir görüntüsünü gösterdiler. Çok komikti. Basın mensubuna soruyor Gutierrez'i Güney Amerika'nın ünlü bir takımı istiyordu neydi onun adı. River Plate'e benzer bir cevap geliyor ama laz aksanıyla. Başkan da onu tekrarlıyor ve öyle değil River Plate diyor. Böyle yazınca komik olmuyor ama izlemeniz lazımdı. Rıdvan Dilmen kafayı masaya koydu gülmekten :D

bazı hataları olmalarına ragmen sadri sener'in mizahını cok begeniyorum... herşeyde de başkanı suçlamamız lazım onemli olan yanlıslara karsı yaptırımları uygulamak eger bunu başarıyla uygulayabilirsek bazı konularda daha yararlı işler yapılabilir...

Ahmet Karadeniz
28.01.2010, 13:47
Peki Sayın Başkan!
Stadı bu hale getiren zihniyete ne demeli?
Bu da TRT'nin suçumudur?
Bu hafta kar yağan pek çok stad oldu.
Ve bu stadlarda temizleme çalışmaları yapıldı.
Sorarım size hangi stadta kar temizliği için Traktör kullanıldı?
Hangi çağda yaşıyoruz?
Stadı bu hale sokan stad sorumlunuzdan hesap sormayı düşündünüz mü?
Yoksa onun sorumluluğunuda bu karda kıyamette stada gelen taraftara mı yükleyeceksiniz?
Ha aklıma gelmişken sorayım?
Şu Gökhan Ünal'a karşılık aldığınız topçudan ne haber?
Bu sezon gelmesini sağlayabilecekmisiniz?

stadın temizleme seklinden başkanın haberi oldugunu zannetmiyorum cunku gorev dagılımı denen bi olay var başkan her işe bakamız ki, ne yapar stada sorumlu kişiler atar demek ki bunlar işini iyi yapamamıs o zman sen bunlara yaptırım uygularsın ha hala aynı yanlıs seyleri yaparsalar klupten ilişkilerini kesersin....

Hasan61
28.01.2010, 13:49
Başkanın acaba stada traktör sokulmasından haberi var mı?
Varsa buna nasıl izin verdi anlamıyorum.
Yoksa;
bu zemini amatörce temizleyenlerden gerekli hesabı sordumu acaba.

devilkid
28.01.2010, 13:51
başkanın ayak üstü sohbet sırasındaki konuşmalarını şimdi ntvsporda izledim..acayip sempatik ve hoş geldi..

İHTİLALL
28.01.2010, 13:55
stadın temizleme seklinden başkanın haberi oldugunu zannetmiyorum cunku gorev dagılımı denen bi olay var başkan her işe bakamız ki, ne yapar stada sorumlu kişiler atar demek ki bunlar işini iyi yapamamıs o zman sen bunlara yaptırım uygularsın ha hala aynı yanlıs seyleri yaparsalar klupten ilişkilerini kesersin....

Evet,evet..

Doğru söylüyorsunuz..

Takım bir yer bulsun maçlarını oynasın,

Bu arada biz stadı yeniden çimlendirip,halı gibi yapalım..

Seneye ,traktörü bu arkadaşların yanına bırakıp,

Bir köşeye saklanalım..

Yeniden traktörü stada sokup,

Akşamki gibi,içine edince de,

Saklandığımız yerden çıkalım:

Sobeee..

Ve ,hemen kahraman başkanımıza haber verelim..

Onları uf yapsın..

SEDAT
28.01.2010, 14:00
- Başkanada her gün saysak saydırsak yinede hıncımızı alamıyoruz..

- Yapıcak bişey yok Başkanımız bitti yani diğeri gelene kadar başkan sadri şener....

- Hergün hergün aynı şeyler bıktım artık ya biraz da başka sorunlarla uğraşsak ...

Sefaenes
28.01.2010, 14:05
Baskan ne olur biraz aziz yildirimdan ders al ve masaya yumruk vur. Azizi sevmiyorum ama adam kendi takimina en azindan sahip cikiyor. Bize yapilan fb yapilsaydi aziz coktan yumruk vurmustu.

SEDAT
28.01.2010, 14:08
Baskan ne olur biraz aziz yildirimdan ders al ve masaya yumruk vur. Azizi sevmiyorum ama adam kendi takimina en azindan sahip cikiyor. Bize yapilan fb yapilsaydi aziz coktan yumruk vurmustu.

- Abi haklısın sana bu konuda katılıyorum...

- Şimdi eleştiri yapılıyor onada tamam bende hak veriyorum..

- Ama belli başlıklar var hergün aynı eleştiriler aynı sözler sürekli dokundurmalar aynı yazılar hep aynı şeyler ya..

- Ya bu nasıl bir kin nasıl bi nefret çözemedim ben ya....

OKANIZM
28.01.2010, 15:50
Yıldız satmak ihanettir dersin,Gökdeniz'i satarsın,

O yıldız değil dersin,

Yattara yıldızımız dersin,

10 ay sonra ,sahtekar olduğunu ima edersin,

Samet'i getirirsin,millet çıldırır,

Belediye ye sorun dersin,

Ersun'un ayağını kaydırırsın,

Taraftar yaptı dersin,

Gökhan'ı alırsın,

Burak yaramazdı dersin,

Burak'ı alırsın,

Gökhan keldi dersin,

Takım yenilir,

Hocaya sorun dersin,

Takım yener,

Mikrofona şakırsın,

Yattara yatıyor dersin,

Doktoru görmezsin,

Sahaya tecavüz edilir,

Trt imdada yetişir..

Vs,vs,vs...

Bazı genç arkadaşlar diyor ya,

Beğeniyorum seni başkanım,

Bende Charlıze Teron'u çok beğeniyorum..

10 numara yazdın renktaş altına imzamı atıyorum.eline ve klavyene sağlık

Mehmet Sarigül
29.01.2010, 00:26
Sadri Sener'in TRT icin gecerli olan sözleri ne yazik ki Trabzonspor yönetimi icinde gecerli...

Trabzonspor gibi büyük bir camianin böylesine bir planlama hatası yapmasınin kabul edilemez olduğunu düsünüyorum, Kışın ortasında naklen yayın nedeniyle 20.30'da maç oynatan ve bu maci canli yayinlamayan zihniyet 30 santimetre karla kapli zemini trakörlerle temizleyen zihniyetten farkli olmadigini düsünüyorum. Bence de Kulüplerimiz ve sporcularımız (ve taraftar) oyuncak olarak görülmemeli, futbolun içindeki tüm kesimler gereken üst düzey profesyonel anlayışı sergilemelidirler�.

TRT gibi ciddi bir kurumun böylesine bir planlama hatası yapmasının kabul edilemez olduğunu vurgulayan Şener, �Kışın ortasında naklen yayın nedeniyle 20.30'da maç oynatan zihniyet bu maçı canlı yayınlayamıyorsa sorgulanması gereken bir şeyler var demektir. Kulüplerimiz ve sporcularımız oyuncak olarak görülmemeli, futbolun içindeki tüm kesimler gereken üst düzey profesyonel anlayışı sergilemelidirler� diye konuştu. (Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesinden alinti)

Hüseyin Avni Aker'deki zemin "temizleme skandalini" TFF'ye yükleyen Trabzonspor yönetim, tesislerdeki sahalarda uygulanan ayni yöntemi ne ile aciklayacak?

Bunun tek aciklamasi var,...ciddiyetsizlik, kolaycilik ve beceriksizlik!

TFF'nin, MHK'nin ve Yayinci kuruluslarin önünde Trabzonspor camiasinin haklarini koruyamiyorsaniz, lütfen gerekeni yapin!...

Dursun Kaplan
29.01.2010, 09:23
http://www.habername.com/images/news/15854.jpg

Federasyon yeter artık!

Trabzonspor Başkanı gündemdeki konuları FANATİK'e yorumladı.

Hakemle ilgili tavır alıyoruz, sonuç yok. Versene Aziz Yıldırım’ın istemediği hakemi Fener maçına. Bize hep ‘red’! Suskunluğumuzu yanlış anladılar heralde, sabır da bir yere kadar!

"Abitoğlu’nu istemiyoruz ama..."

Biz bir kurumuz, federasyona yazı yazdık. “Kasıtlı ya da değil, bu arkadaşımızla ciddi biçimde mağdur olduk. Lütfen bizim maçlarımıza bir daha vermeyin” dedik. Aradılar, “Artık hata yapmayacağını” söylediler. Bundan sonra hata yapıp yapmaması önemli değil, bizim size bir başvurumuz var. Bizi ciddiye alın, gereğini yapın. Versenize Fener’e Aziz Yıldırım’ın istemediği bir hakemi! Suskunluğumuzu yanlış anladılar herhalde.

"TRT yayıncılık rezaleti yaşattı."

Bir yayıncılık rezaleti yaşattılar. Yayınlamayacağınızı baştan bilelim sorun yok. Ama açıkladıktan sonra yayınlamak zorundasınız. Sonra arayıp özür dilediler. “Olmaz öyle şey” dedik. “Galatasaray maçıyla dönüşümlü verseydiniz” dediğimizde reklam anlaşmalarını falan gerekçe gösterdiler.
O zaman verirdin reklam anlaşmaları nedeniyle tazminatı, maçı yayınlardın. Yayıncılığın gereği budur. Kolay değil tabi bu işler!

"Fatih Tekke işinde sıkıldım!"

Sıkıldım bu konudan artık. Azeri bir işadamı arkadaşımı devreye soktum. Temasları sonucu, “Bu futbolcunun size gelmek istediğinden emin misiniz?” dedi. Gürcü kulüp başkanı arkadaşımdan rica ettim aracı oldu, aynı soruyu sordu. Yönetici ve Sportif Direktörümüzü gönderdik oraya. Kulüp yetkililerinden benzer soru. Sonra Zenit’le anlaştık, Fatih Tekke kayıp. Defteri kapattık, basın toplantısıyla ortaya çıktı. Yorum yapmıyorum.

FANATİK Çok Özel/Ergun Ata

Federasyona başvuru

Bordo-Mavili ekip 21. haftada Trabzon’da oynanması gereken Manisaspor mücadelesinin İstanbul’a alınması için Futbol Federasyonu’na resmi başvuru yaptı. Yönetimin, Avni Aker Stadı’nın zemininin tahrip olması nedeniyle bu yönde bir talepte bulunduğu öğrenildi.

İHTİLALL
29.01.2010, 10:51
http://www.habername.com/images/news/15854.jpg

Federasyon yeter artık!

Trabzonspor Başkanı gündemdeki konuları FANATİK'e yorumladı.

Hakemle ilgili tavır alıyoruz, sonuç yok. Versene Aziz Yıldırım’ın istemediği hakemi Fener maçına. Bize hep ‘red’! Suskunluğumuzu yanlış anladılar heralde, sabır da bir yere kadar!

"Abitoğlu’nu istemiyoruz ama..."

Biz bir kurumuz, federasyona yazı yazdık. “Kasıtlı ya da değil, bu arkadaşımızla ciddi biçimde mağdur olduk. Lütfen bizim maçlarımıza bir daha vermeyin” dedik. Aradılar, “Artık hata yapmayacağını” söylediler. Bundan sonra hata yapıp yapmaması önemli değil, bizim size bir başvurumuz var. Bizi ciddiye alın, gereğini yapın. Versenize Fener’e Aziz Yıldırım’ın istemediği bir hakemi! Suskunluğumuzu yanlış anladılar herhalde.

"TRT yayıncılık rezaleti yaşattı."

Bir yayıncılık rezaleti yaşattılar. Yayınlamayacağınızı baştan bilelim sorun yok. Ama açıkladıktan sonra yayınlamak zorundasınız. Sonra arayıp özür dilediler. “Olmaz öyle şey” dedik. “Galatasaray maçıyla dönüşümlü verseydiniz” dediğimizde reklam anlaşmalarını falan gerekçe gösterdiler.
O zaman verirdin reklam anlaşmaları nedeniyle tazminatı, maçı yayınlardın. Yayıncılığın gereği budur. Kolay değil tabi bu işler!

"Fatih Tekke işinde sıkıldım!"

Sıkıldım bu konudan artık. Azeri bir işadamı arkadaşımı devreye soktum. Temasları sonucu, “Bu futbolcunun size gelmek istediğinden emin misiniz?” dedi. Gürcü kulüp başkanı arkadaşımdan rica ettim aracı oldu, aynı soruyu sordu. Yönetici ve Sportif Direktörümüzü gönderdik oraya. Kulüp yetkililerinden benzer soru. Sonra Zenit’le anlaştık, Fatih Tekke kayıp. Defteri kapattık, basın toplantısıyla ortaya çıktı. Yorum yapmıyorum.

FANATİK Çok Özel/Ergun Ata

Federasyona başvuru

Bordo-Mavili ekip 21. haftada Trabzon’da oynanması gereken Manisaspor mücadelesinin İstanbul’a alınması için Futbol Federasyonu’na resmi başvuru yaptı. Yönetimin, Avni Aker Stadı’nın zemininin tahrip olması nedeniyle bu yönde bir talepte bulunduğu öğrenildi.

Başkanımızın akıl sağlığı ile ilgili ,ciddi kuşkularım var..

Bizim başkanımız,daha beş ay önce ,Adnan Polat ve Aziz Yıldırım ile birlikte çıktığı,Uğur Dündar'ın canlı yayınında,

Aziz Yıldırım (bana göre en az iki şampiyonluğu,iç eden adam)Türk hakemlerine güvenmediğini bas bas bağırırken,

"Efennim katılmıyorum,ben hakemlerimize güveniyorum" demedi mi?

Onu söylerken,Papila'lı maçı kotaran adam,karşısında duruyordu..

Orada ,yayını izleyen üç beş ev hanımı "aaa Sadri bey,ne sempatik adam,bakın hakemlerimizede sahip çıkıyor" desin diye,

Yıllardır içi kan ağlayan Trabzonspor camiasını ,resmen salak yerine koydu..

Şimdi yırtınıyor..

Yalancı çobanın,üçüncü denemesinde evi yanmıştı..

Çünkü, kimse kendisine inanmamıştı..

Nytre
29.01.2010, 11:09
başkan sadri şener çuvaldızı biraz da kendine batır ... koca türkiyede sadece trabzonda kar yağmadı sadece avni akerin zemini de temizlenmedi. sen tff iptal edecek maçı diye tembellik yaparsan program yapmazsan her ihtimale karşı senin sahan patates tarlasından beter olur !

kulüp çiftlik olmuş ! her yeri de çiftlik yapmaya çalışıyorlar !

Travelair
29.01.2010, 11:54
Federasyondaki etkisizliğimizin bedelini ağır ödüyoruz. Maç erteletemiyouz. Zaten yönetim açısından yetersiziz. Acele dozerler girip sahayı duman ediyor. Abitoğlu verilmesin diyoruz hemen maçımıza veriliyor üzerimizden güç gösterisi yapılıyor. Şimdi bir de lehimize hata yaparsa seyreyleyin gümbürtüyü. Daha zor durumda kalacağız. Hem de Diyarbakırspor maçında. Medya bir yandan federasyon bir yandan hakemler bir yandan kuşatılmaya devam edileceğiz..Yönetim yetersiz, enerjik değil, baştan savma, etkisiz... Kötü!

Harun-61
29.01.2010, 12:25
Sn. Baskan, AvniAker yetmezmis gibi ayni zamanda Antraman Sahalarina da girmis Traktörler...

acizlik yapmayin, o karari veren sahsiyeti derhal kovun !

.

İlker ToSun
29.01.2010, 12:28
İlker ToSun tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2930314#post2930314)
**gökdenizi satarken çıkar "gökdeniz yıldız değil, yıldız yattaradır" der sonra da kendi yıldızının arkasından tezgahlar çevirir, kendi eliyle sakatlığı ilerletildiği halde çıkar "ağrı ölçer cihazımız yok ki" der ve oyuncusuna "sahtekar" demeye getirir

**yusuf şimşek in peşinden koşar ama alamayınca bu sefer "colman yusuftan çok daha iyi 10 numara" der

**burak yılmaz ın peşinden koşar, alamayınca "gökhan 2 tane burak eder" der

**sonra aynı gökhanı satar ve karşılığında gökhana verilen paranın yarısı bir para artı gökhan ın yarısı eden bir futbolcuyu alır. ki aynı futbolcu transfer dönemi sırasında takım arkadaşı selçuğa da "trabzona gitme gel birlikte fenere gidelim" demiştir. ki bu transfer sonucu elden çıkartılan gökhan geçen sene birçok gol kaçırmasına rağmen bu takımın gol ve asist yüküne çeken ilk isimdi.

**"kulübümden ayrılırsam, 3 büyüklerde oynarım , özellikle de fenerbahçede oynamayı çok isterim" diyen bir futbolcu (sezer) takıma alınır

**fatih tekkeye gelince 2 milyonu çok görüp, teknik direktörünün 1 kez bile izlemediği ve sorulduğunda yorum yapamam çünkü tanımıyorum dediği adama asanlar gibi 2 milyonu verir. teo kötü futbolcudur demiyorum önemli olan buradaki ikiyüzlü tutum.

**yol geçen hanına dönen toki başkanlığı için "randevu alamıyorum" diyerek kendi kulübünü küçültür. oysaki yalan çünkü toki başkanıyla görüşen yakınlarımın söyledikleri toki başkanının onlara söylediği sözler : "böyle birşey mümkün mü, ben kendim zaten trabzonluyum ayrıca trabzonsporun başkanı kim olursa olsun o makamın büyüklüğü sebebiyle randevusuz çatkapı bile buraya gelebilir"

**kendisinin "sahtekar" ilan ettiği ve "hayal kırıklığı" olarak nitelendirdiği "sıkışılan durumların yıldızı" yattaranın oynayıp oynmadığını öğrenmek için maç öncesi ısınmayı bırakıp "yattara oynuyor mu öğrensenize abi" diye muhabirler peşinde koşturan arda için "beğeniyorum ama bize gelmez" der.

**hakemler hakkımızı yer, tff hakkımızı yer, milii takımlar hocası seçimlerinde hakkımızı yer ama bizim başkanımız çıkar devamlı "hakemlere güveniyoruz" , "aziz benim arkadaşım" , "adnan benim arkadaşım" "fatih benim arkadaşım" der gözlerinin içi parlaya parlaya ama allah için onların ağzından aynı sıklıkla ve neşeyle hiç duymayız bu cümleleri.

**rakibimiz olduğunu iddaa ettiğimiz takımın başkanı toplar karşısına spor müdürlerini "ben bu işi hepinizden daha iyi biliyorum" der, bizim başkanımız ise "ben bu işi bilmem, bıraktığımda kulüpte 4 kişi çalışırdı şimdi 70 kişi çalışıyor, eskiden sadece bir otobüsümüz vardı" diyerek "küçük şehrrin büyük takımı" edasıyla sürekli fakir edebiyatı yapar.

**kendi kararıyla bir teknik adam getirir ama camia buna karşı çıkınca, çocuklar gibi küstüm ayaklarına yatar ve gereksiz bir kongre kararı çıkartarak transfer döneminde kulübün elini kolunu bağlar ve sonrasında da o tarihin en az katılımlı kongresine tek aday olarak girer.

**siyasi çıkarlar uğruna takımıyla oynanır ve onunla oynayan siyasi mekanizma sonunda ona ve halkına tarihinin en büyük kazığını atar ama çıkıp da sesini çıkartamaz. hafif de olsa sesini çıakrtmak için önce aziz yıldırımdan ses çıkmasını bekler ve ardınadn bir açıklama yayınlar.

**6 ay sonra kontratı biteceği zaman getireceği teknik direktörü kafasında kararlaştırı ama bunu önceden açıklamaya cesaret edemediği için 4 aylık bir tanımadığımız yabancıya takımı emanet eder ve ellerini ovuşturarak planının doğru işlemesi ve asıl hedeftek teknik adamın kontratının biteceği anda takım kötü koşullar altında olsun diye çalışır.
**sadri şener ve ekibine asla fatih tekkeyi almadıkları için kızmam. ne olursa olsun 33 yaşında ve kontratı 5 ay sonra bitecek bir oyuncu için 2 milyon euro vermeme fikri, bu ekonomik koşullar dahilinde kabul edilebilir bir fikirdir.ancak transferin olmayış hikayesi çok utanç verici.her olayda olduğu gibi sari şener ve ekibi yine yalanlar yardımıyla bu olayda da kaçak güreşti. işte buna çok kızarım. trabzonspor başkanı almıyorsa çıkar adam gibi "almıyorum" der ve konu kapanır ama trabzonspor başkanı asla lig tv de oğuz tongsirin karşısında düştüğü gibi bir duruma düşmez. fatihin alınmaması değil utanç verici olan ve bu kulübe zarar veren alınmama durumunun izahıdır.

** saha zemininde kar 42 cm e kadar ulaşır ancak hiç işe kalkışmaz. İşe kalkışınca da futboldan ve akıldan hiç nasibini almamış insanlar gibi o zemine traktörleri sokar ve koca bir ikinci yarının içine eder takımın kaderiyle oynar. Aynı akşam yaşadığı maçını yayınlatmaktan aciz durumuyla da görev süresinin en büyük 3 rezaletinden biri olan bu saha olayını halının altına süpürmeye çalışır. Konu o olduğu zaman da yine her zamanki gibi hedef şaşırtmaya kalkıp tff yi suçlar. Tff sana oyna dediyse neden bunun önlemini daha önceden almıyorsun ha yok madem önlemi önceden almadın niye sahaya traktör sokmak yerine hiç temizletmeyip ertlemeyi zorunlu kılmıyorsun.

bunlar sadece ilk akla gelenler, biraz daha hafızaları yoklasak veya google başında 1 saat geçirsek daha ne olaylar hatırlarız.

isterse devamlı hatalar kararlar versin, devamlı yanlış transfer yapsın sadece ama sadece duruş sahibi bir başkan istiyorum
sadece ama sadece hangi koltukta oturduğunun farkında bir başkan istiyorum
sadece ama sadece oturduğu koltuktan güç almayan, oturduğu koltuğa yeri geldiğinde güç veren bir başkan istiyorum

çok mu?

koyu renkli kısım önceki yazıya ektir ... anlaşılan bu listem gün geçtikçe uzayacak

Mira_61
29.01.2010, 12:30
Artık zerre güvenim kalmadı Sadri Şener'e.
Ciddi ciddi düşünüyorum bu aralar.
Albayrak yönetiminden tek fazlanız ağzınız iyi laf yapıyor Başkan...

Travelair
29.01.2010, 12:36
http://www.radyotvonline.com/Players.aspx?ID=17

Radyospor'da

Onur Akyüz
29.01.2010, 12:40
elin adamı bütün medyayı çağırır,hakemn hatalarını canlı yayında anlatır görüntülü olarak gösterir,

öbürü düdüğünü asacak der astırır,diğeri bu hakem birdaha bizim maçlara verilmeyecek der,istediğini alır,

bizim başkan ne yapar? bu hakemle ilgili mağduriyetimiz var maçlarımıza verilmemesini rica ettik,dikkate almadılar vs...

e almazlar tabi,sen alırmıydın?

muharrem demirc
29.01.2010, 12:42
bizim başkan bitmiş tükenmiş....nuri den daha beter duruma getirdi herşeyi.

vaslat
29.01.2010, 12:52
Bir kişi her iş dört dörtlük yapacak diye birşey yok bakın diğer klüp başkanlarınında büyük hataları var.Malesef bizim taraftar profilimiz eleştiriye dayanan kim gelse beğenmeyen her şeyi kendi bilen bir profile sahip.Eleştirmeninde bir sınırı olmalı artık.Eleştirenlkere soruyorum siz klüp başkanı olsanız herşeyi dört dörtlük mü yapacaksınız.Uzaktan davulun sesi hoş geliyor tabi.Kimi istiyorsunuz isim yazında bizde öğrenelim.Şuna da eminim istediğiniz ismi 2,3 kötü sonuçtan sonra eleştirmeye başlarsınız.Gerçek Sadri Şener şu an için olabilecek en doğru başkandır ve alternatifi yoktur gerisi de yalandır.

İlker ToSun
29.01.2010, 12:53
futbol camiasından ne kadar tanıdığım varsa hepsinin ortak düşüncesi şudur ''sevilir , sözü dinlenmez'' .

sözünün dinlenmediği aşikar zaten ortada, sevildiğine de inanıyorum

ESER
29.01.2010, 12:58
herkezin samar oglani yaptigi orkinos maaaamut disine gore buldu heralde baskani,.. baskanin otoritesinin sifirin altinda oldugunun en iyi kaniti skandal adami bir kac ay sonra tekrar gorevlendirmek

kameralari millete fikra anlatmak, bol gamzeli gulucukler atip sadri sener sov yapmak yerine bir kere de kulubun amaclarina uygun kullansan be baskan,, etkili bir tepki koysan, noluyor arkadas siz kimi iplemiyosunuz desen..

isler iyi giderken o koltukda kim olsa kasilir, onemli olan kulubun zor zamanlarinda hakkini savunmak...

Mollasalihoğlu
29.01.2010, 13:00
Etkili tepki nasıl konulur..?
Gerçekten iyiniyetli bir soru bu, merak ediyorum

ESER
29.01.2010, 13:15

otorite burda konusur iste, haberin yoksa bile ismin bile hatalari onlemek icin caydiricidir,, o traktoru sahaya suren yada surduren gerizekalilar bile " ya nolcak sur gitsin, kim ne diyecek" mantiginda haraket ettiyse ben bunu baskana mal ederim,, yok oyle basariyi baskana soralim, hezimeti hocaya soralim, sahanin icine edilmis onu da traktorcuye soralim , biz neyi soralim baskana peki,? kolombiya hatiralarini mi?

ESER
29.01.2010, 13:20
Etkili tepki nasıl konulur..?
Gerçekten iyiniyetli bir soru bu, merak ediyorum

etkili tepki, internet sitende iki satirlik yazi yayinlamak yerine, ciddi bir basin toplantisi duzenlersin ( bagirmak cagirmak sov yapmaya gerek yok , sadece) camianin tepkisini buyuk harflerle dillendirirsin.. insanlara bu kitlenin buyuk bir gucu oldugunu ve onune gelenin uzerinde oyun oynayamayacagini hissettirirsin,,

bende elimde uzaktan kumanda afganistana irak a saldiranlari kiniyorum yillardir " vuranin eli kirilsin " ama pek ise yaramiyor be hoca

Mollasalihoğlu
29.01.2010, 13:26
etkili tepki, internet sitende iki satirlik yazi yayinlamak yerine, ciddi bir basin toplantisi duzenlersin ( bagirmak cagirmak sov yapmaya gerek yok , sadece) camianin tepkisini buyuk harflerle dillendirirsin.. insanlara bu kitlenin buyuk bir gucu oldugunu ve onune gelenin uzerinde oyun oynayamayacagini hissettirirsin,,

bende elimde uzaktan kumanda afganistana irak a saldiranlari kiniyorum yillardir " vuranin eli kirilsin " ama pek ise yaramiyor be hoca

Teşekkür ederim..
İnşallah daha sert tepki verir yönetim..

bkandil
29.01.2010, 13:29
Rica edip bekliyoruz öyle mi......

Etkili tepki deyince aklıma bir karikatür geldi, buldum, paylaşayım sizlerle...

http://www.duvardakiadam.com/files/foto/karikatur/5/10.jpg

Forum Yönetimine Not: Karikatür siyasi oldu ise silebilirsiniz...

SEDAT
29.01.2010, 13:32
- Aldığım habere göre rusyadaki patlayan barajın dünyadaki çeşitli patlamaların sebebi de sadri başkanmış...

ESER
29.01.2010, 13:34
Teşekkür ederim..
İnşallah daha sert tepki verir yönetim..

TFF veya herhangi bir kurum bu pis isleri baska bir kulube yapamiyorsa ortada bir sorun var demektir,, isin garip yani bu isler yapan TFF yi de destekleyen birisidir baskanimiz..

ESER
29.01.2010, 13:37
- Aldığım habere göre rusyadaki patlayan barajın dünyadaki çeşitli patlamaların sebebi de sadri başkanmış...

onu putine sorun:)

SEDAT
29.01.2010, 13:40
onu putine sorun:)

- ah bilseydi bu kadar populer olacağını bu lafı söylermiydi hiç...

- Her şeyide başkana bağlamak ne kadar doğru....

ESER
29.01.2010, 13:49
- ah bilseydi bu kadar populer olacağını bu lafı söylermiydi hiç...

- Her şeyide başkana bağlamak ne kadar doğru....

TFF abitoglunu hice sayarak atiyabiliyorsa , maclarin oynandigi stadyum kullanilamaz hale geliyorsa kime soralim peki sedat kardesim?

kulub yonetmek sadece protokolde oturup, medyaya demec vermek degil
bir insaat coktugunde isci,usta yada taseron sorumlu tutulmaz, bunun sorumlusu mutahittir. cunku sorumluluk ona aittir,.

SEDAT
29.01.2010, 13:53
TFF abitoglunu hice sayarak atiyabiliyorsa , maclarin oynandigi stadyum kullanilamaz hale geliyorsa kime soralim peki sedat kardesim?

kulub yonetmek sadece protokolde oturup, medyaya demec vermek degil
bir insaat coktugunde isci,usta yada taseron sorumlu tutulmaz, bunun sorumlusu mutahittir. cunku sorumluluk ona aittir,.

- Basın açıklaması yaptılar diye biliyorum bizim istediğimiz sadri başkanın tff yi basmasımı..

- Zaten tepki konusunda değil sadri başkan tüm Trabzonspor camiası sorumlu..

- 2016 da yokuz bmn afiş bastırır ...adam diyorki başkan tepki koysana..senin bakanın azını açmıyorda başkan ne yapsın şimdi...

- Siyaset işin köküne kadar giridği için herkes işine geleni konuşuyor siyasilere kimse azını açamazken bi tane gariban yetkiliyi buluyoruz vur allah vur ne güzel memleket..

Emirhan Ömeroğlu
29.01.2010, 13:58
Sadri Şener bu klübde kimselerin yapamdığını yapıyor. Sadri Şener ile 5-10 sene daha devam etmeliyiz.

Mollasalihoğlu
29.01.2010, 14:05
TFF veya herhangi bir kurum bu pis isleri baska bir kulube yapamiyorsa ortada bir sorun var demektir,, isin garip yani bu isler yapan TFF yi de destekleyen birisidir baskanimiz..

Bu adam olmasa Levent Kızıl olmayacak mıydı TFF başkanı?
Kim olacaktı ya da, kime karşı bunu desteklemiş Sadri Şener?

SEDAT
29.01.2010, 14:07
- Allaha dua ediyorum her akşam Sadri başkanın istifa etmesi için....belkide hayırlısı olur..

ESER
29.01.2010, 14:11
- Basın açıklaması yaptılar diye biliyorum bizim istediğimiz sadri başkanın tff yi basmasımı..

- Zaten tepki konusunda değil sadri başkan tüm Trabzonspor camiası sorumlu..

- 2016 da yokuz bmn afiş bastırır ...adam diyorki başkan tepki koysana..senin bakanın azını açmıyorda başkan ne yapsın şimdi...

- Siyaset işin köküne kadar giridği için herkes işine geleni konuşuyor siyasilere kimse azını açamazken bi tane gariban yetkiliyi buluyoruz vur allah vur ne güzel memleket..

ben o yetkilinin pek gariban oldugunu pek sanmiyorum..
kendisi kurtarmak icin kimleri nasil karaladigini ve yem ettigini de hatirliyorum, hatta 1 hafta oncesine kadar taraftari nasil aptal yerine koydugunu da.. her icraatda kendisinden baska herkez kabahatli .. ben isine gelince hocayi gondermek icin taraftar baskisini kullanan isine gelince onlari capulcu ayak takimi yerine koyan bir baskana guvenmiyorum,. cunku samimiyetine inanmiyorum..

birileri kulubun uzerinde oyunlar oynayip, skandallara imza atiyorsa ben bunun sorumlusu baskani gorurum, o bulup o gerekeni yapacak,..

ESER
29.01.2010, 14:18
siyasete bulasmamak icin siyaset destegiyle gelmemek lazim

SEDAT
29.01.2010, 14:20
ben o yetkilinin pek gariban oldugunu pek sanmiyorum..
kendisi kurtarmak icin kimleri nasil karaladigini ve yem ettigini de hatirliyorum, hatta 1 hafta oncesine kadar taraftari nasil aptal yerine koydugunu da.. her icraatda kendisinden baska herkez kabahatli .. ben isine gelince hocayi gondermek icin taraftar baskisini kullanan isine gelince onlari capulcu ayak takimi yerine koyan bir baskana guvenmiyorum,. cunku samimiyetine inanmiyorum..

birileri kulubun uzerinde oyunlar oynayip, skandallara imza atiyorsa ben bunun sorumlusu baskani gorurum, o bulup o gerekeni yapacak,..
- Ama bakanlar milletvekilleri belediye başkanı..onlar daha az suçlu değilmi..

- Sende işin kolayına kaçıyorsun...

SEDAT
29.01.2010, 14:21
siyasete bulasmamak icin siyaset destegiyle gelmemek lazim

- O zaman herkes memnundu her şey çok güzeldi ama....

cihatöztürk
29.01.2010, 14:24
benim sadri şenere olan inancım yerle bir durumdaa....

başkan klübün haklarını savunamıyor bence ...tamam gönderdik yeni yönetim sececegiz ama

kim kim kim

Tangerine Dream
29.01.2010, 14:24
"Bunu bize vermeyin.."

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Rusya'nın Zenit takımında forma giyen eski futbolcuları Fatih Tekke ile transferi konusunda yeni bir görüşmelerinin olmadığını söylerken, Burak Yılmaz'ı ve Diyarbakırspor maçına hakem Mustafa Kamil Abitoğlu'nun verilmesini yorumladı..

Doğan Hakyemez'in Trabzonspor Basketbol Takımı'nda genel direktörlük görevine getirildiğinin duyurulduğu İstanbul'daki basın toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şener, son gelişmelerin ardından transfer için Fatih Tekke ile bir görüşmelerinin olup olmadığı sorusuna, ''Hayır, olmadı'', ''Sezon sonunda olacak mı'' şeklindeki soruya da ''Bilmiyorum, onları hep hocaya sorun, hocanın talebine göre devam ediyoruz'' diye yanıt verdi.

Gökhan Ünal'ın transferinde Fenerbahçe'nin Trabzonspor'a verdiği Burak Yılmaz konusundaki bir soru üzerine Şener, Eskişehirspor Kulübü başkanıyla, Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında görüşeceğini belirterek, ''Hallederiz diye düşünüyorum. Onların bir para talebi oluyor. Opsiyon hakları var ama opsiyon da bizim. Fenerbahçe hepsini bize devretti. Bizim elemanımız, karar bizim. Eskişehirspor başkanı sevdiğimiz bir arkadaşımız, konuşacağız'' dedi.

Şener, ''Transfer kapandı mı'' şeklindeki soruya, ''Böyle bir teori yoktur. Son anda öyle bir cazip şey çıkar ki... Çalışmamız yok ama bize gelen birtakım şeyler var. Hocanın isteği doğrultusunda yapıyoruz. Kendi başımıza bir şey yapmıyoruz. Şu anda öyle bir talebi yok. Yabancı kontenjanımız dolu. Yabancı alamayız. Ama şu anda çok yeterli kadromuz var'' diye yanıt verdi.

-''BUNU BİZE VERMEYİN DİYE TALEBİMİZ OLMUŞTU''-
Turkcell Süper Lig'de yarın deplasmanda Diyarbakırspor ile yapacakları maça atanan hakemle ilgili yöneltilen soruyu ise Sadri Şener, şöyle yanıtladı:
''Onunla ilgili açıklamayı şöyle izah edeyim; Mustafa Kamil Abitoğlu yarınki maçı iyi yönetecekmiş, kötü yönetecekmiş, öyle bir endişemiz yok. Ben öyle bir şey söylemiyorum. Ben şunu söylüyorum; Biz bu hakem arkadaşımızın, iki maçımızda da ölümcül hatalar yaptığını ifade eden dilekçeyle federasyona başvurmuştuk. 'Bunu bize vermeyin' diye talebimiz olmuştu. Bunu diğer kulüpler de yaptı, başta Fenerbahçe, Galatasaray... Ama buna rağmen bizim maça verildi. Trabzonspor ciddi ve çok büyük bir camia. Trabzonspor'un her talebini reddetmek şık olmuyor, onu söylemeye çalıştım.''

Başkan Şener, Hüseyin Avni Aker Stadı'nın bozulan çim zeminiyle ilgili soru üzerine, düzeltilmesi için çalışmalar yapıldığını bildirerek, bu nedenle yetişmeyeceği için Manisaspor maçını İstanbul'da oynama konusunda Futbol Federasyonu'na başvurduklarını hatırlattı.

Sadri Şener, bugüne kadar basketbol takımlarının 3 maçına gittiğini, 3'ünde de yenildiklerini belirterek, ''Korkuyorum bir daha gitmeye. Bir daha, 'gel' dedikleri zaman gideceğim. Birinci Lig'e çıkmak bizim için keyif olacak. Fenerbahçe, Galatasaray, Efes Pilsen gelecek, Avrupa takımları gelecek. Trabzon'a renk katacak, ekonomisine katkı yapacak. Bu nedenle basketbolu çok önemsiyorum'' diye konuştu.

ESER
29.01.2010, 15:02
- Ama bakanlar milletvekilleri belediye başkanı..onlar daha az suçlu değilmi..

- Sende işin kolayına kaçıyorsun...

hocam bu kulubun baskani milletvekilleri degil.,ben kulubun tutarsiz yonetimi icin niye siyasileri sorumlu tutayim?

Trabzon halki sayin bakanin da diger milletvekillerinin de memleketine yapilanlara seyirci kalmasina sahit oldu ve onlara duyulan guven sarsildi
ancak siyasilerin siyaseten yapmis oldugu yanlislar baskanin kotu yonetiminin saglamasi degil, yanlis kim yaparsa yapsin yanlistir, faruk ozak yapsa da sadri sener yapsa da ,. o koltugun hakkini verirse bugun elestirdigim gibi alkislarim da sirf aman kusmesin diye ona goygoy yapamam , o koltukda oturmakla bizlere lutuf ediyormus gibi takilmak yerine keske o koltukda oturmanin ne buyuk bir onur oldugunun farkina varsa..

erik
29.01.2010, 16:26
En bÜyÜk baŞkan sadrİ baŞkan.

Ceyhun Öncü
29.01.2010, 17:33
Cogu zaman kizsamda
Yanindayim..!

Dursun Kaplan
29.01.2010, 17:36
Sadri Şener bu klübde kimselerin yapamdığını yapıyor. Sadri Şener ile 5-10 sene daha devam etmeliyiz.

Olur mu Emirhan'ım, derhal istifa etmeli.

enmavi61
29.01.2010, 17:54
geçen sene takımda iyi bi golcümüz olsaydı şampiyonlukk bizimdi...bu sene de aynı terena aynı hikayee...kusura bakmayın beyler sadri başkan ne kadar iyi niyetli görünsede yönetimi hiç de iyi değil... açık açık tekke olayını bile anlatamadılar oyaladılar... hiç güvenmiyorum

Kamil Çakmak
29.01.2010, 18:02
TFF
Yayıncı kululuş lig tv
Merkez hakem kurulu
Trt
ilk etapta aklıma gelenler bunlar.

Bu kurumlar karşısında bizi temsil eden yönetimler pek kibar olunca dediklerini yaptıramıyorlar.
Hani derlerya karşısındaki insana "senin seviyene inmek istemiyorum"
Bu kurumlarda bize karşı hiç bir seviye yok sıfır.
Benim haklarım bu şekilde yeniyorsa ben kibar olmamalıyım.
Türkiyede işler böyle yürüyor. Kibar olmayınca karalamayın bizi.
Kibar olup haklarımız yeneceğine, sevimsiz olalım ama haklarımızı gasp ettirmeyelim.

İlker ToSun
29.01.2010, 18:13
trabzonspor markasının sadri şener ve ekibi tarafından sıfıra indirilişini aylardır izliyoruz. bir marka ancak bu kadar değerinden ve saygınlığından kaybedebilirdi.

ülke futbolumuzdaki konumumuz içler acısı bir halde. 3 istanbul takımlarını geçtim onlarla zaten boy ölçüşemez hale geldik de artık birkaç anadolu takımından da daha güçsüz konuma düştük.

kimi anadolu takımları kadar bile etkinliğimiz kalmadı.

elde kalan tek şey forumlardaki hamasetimiz ki tahminim o da dış çevrelerce gülünerek izleniyordur.

yapılan yanlış transferler, alınan-alınmayan futbolcular bir yana sadri şener ve ekibinin bu camiaya en büyük kötülüğü bu olmuştur ve bu yüzden mutlaka gitmelilerdir.

Erdem Koltuk
29.01.2010, 18:15
trabzonspor markasının sadri şener ve ekibi tarafından sıfıra indirilişini aylardır izliyoruz. bir marka ancak bu kadar değerinden ve saygınlığından kaybedebilirdi.

ülke futbolumuzdaki konumumuz içler acısı bir halde. 3 istanbul takımlarını geçtim onlarla zaten boy ölçüşemez hale geldik de artık birkaç anadolu takımından da daha güçsüz konuma düştük.

kimi anadolu takımları kadar bile etkinliğimiz kalmadı.

yapılan yanlış transferler, alınan-alınmayan futbolcular bir yana sadri şener ve ekibinin bu camiaya en büyük kötülüğü bu olmuştur ve bu yüzden mutlaka gitmelilerdir.

Hayret içinde okudum bu mesajı.Çok ayıp ya.2 sezon önce yaşanan rezillikler ne çabuk unutuldu.

İlker ToSun
29.01.2010, 18:40
ben de hayretler içinde izliyorum zaten yaşanan rezillikleri. hatta yaşanan rezillikler kalem kalem de yazdım hepsi birbirinden fahiş olaylar. 2 sene öncesinde de aynı miktarda ve büyüklükte yaşanan rezillikler varsa duymak isterim. size düşem ya benim yazdıklarımı yalanlamak yada 2 sene öncesindeki rezillikler anlatmaktır.
hep bi albayrak dönemine vurgu yapılıyor da, benim gibi albayrak ın kendisini ve dönemini unutma çabasına girmiş bir insan bile ona daha sıcak bakar hale geldi sırf bu sadri şener destekçilerinin verdiği tek tip reaksiyon yüzünden.

pReN@_61
29.01.2010, 18:45
Yapmayın Allah aşkına.Ne çabuk unutuldu N.A dönemi...

Erdem Koltuk
29.01.2010, 18:45
ben de hayretler içinde izliyorum zaten yaşanan rezillikleri. hatta yaşanan rezillikler kalem kalem de yazdım hepsi birbirinden fahiş olaylar. 2 sene öncesinde de aynı miktarda ve büyüklükte yaşanan rezillikler varsa duymak isterim. size düşem ya benim yazdıklarımı yalanlamak yada 2 sene öncesindeki rezillikler anlatmaktır.
hep bi albayrak dönemine vurgu yapılıyor da, benim gibi albayrak ın kendisini ve dönemini unutma çabasına girmiş bir insan bile ona daha sıcak bakar hale geldi sırf bu sadri şener destekçilerinin verdiği tek tip reaksiyon yüzünden.

O mesajınızda hiç bir kalem göremedim ben.Sadece yüzeysel suçlamalar yapmışsınız.Yapılan yapılmayan transferler derken ne demek istediniz anlamadım?Şu an ki kadroyu bu yönetim yaptı.Marka değeri aksine bu yönetim zamanın da arttı.3 büyükler dediğiniz 2 büyüğün önünde bititrdik geçen sene.Kulüp gayet iyi yolda.Sizin kalem sadece Tekke sanırım.

@FLU
29.01.2010, 18:46
sadri şener sıkışınca ne yapar

cevap : teknik direktöre sorun der .

Fatih Özkan
29.01.2010, 18:48
Yanındayım Başkanım!
Ben geçmişi unutmadım!
Balık hafızalı değilim!
Silkindik sayenizde!

İlker ToSun
29.01.2010, 18:48
O mesajınızda hiç bir kalem göremedim ben.Sadece yüzeysel suçlamalar yapmışsınız.Yapılan yapılmayan transferler derken ne demek istediniz anlamadım?Şu an ki kadroyu bu yönetim yaptı.Marka değeri aksine bu yönetim zamanın da arttı.3 büyükler dediğiniz 2 büyüğün önünde bititrdik geçen sene.Kulüp gayet iyi yolda.Sizin kalem sadece Tekke sanırım.

ayıptır ayıptır.

bi nefes al da soluklan kimle konuştuğunu kavra, cevap yetiştirecem diye heyecanlana kadar 1-2 sayfa geriye git olmadı attığım son mesajlardan bak bakalım kalemlerim neymiş. sonra sen de aynılarıyla gelirsen karşıma belki konuşuruz.

Erdem Koltuk
29.01.2010, 18:49
[/B]

ayıptır ayıptır.

bi nefes al da soluklan kimle konuştuğunu kavra, cevap yetiştirecem diye heyecanlana kadar 1-2 sayfa geriye git olmadı attığım son mesajlardan bak bakalım kalemlerim neymiş. sonra sen de aynılarıyla gelirsen karşıma belki konuşuruz.
Sakin olsana.Kimle konuşuyor muşum?Bir tek onu merak ettim şu an.

İlker ToSun
29.01.2010, 18:51
Sakin olsana.Kimle konuşuyor muşum?Bir tek onu merak ettim şu an.

"kimle konuştuğunu kavra" sözünden kastım aynı cümle içindeki tümceden net anlaşılıyor.

"yüzeysel" suçlaması yapana kadar hangi yazıların sahibiyle konuştuğuna bir bak.

ancak bu kadar daha netleştirebildim, anlatabildim umarım

Erdem Koltuk
29.01.2010, 18:53
"kimle konuştuğunu kavra" sözünden kastımın aynı cümle içindeki tümceden net anlaşılıyor.
Şu an kalemlerini okuyorum.

macka61
29.01.2010, 18:54
marka değeri kulübün aşağı filan çekilmedi baratmayalım eleştirelimde sanki dünya kulübüydük ne hallere düştük geçen seneden ne farkı var kulübün Allah aşkına size soruyorum kulübü kim yönetsin adayınız varsa söyleyin imza toplayın aday çıkarın boş boş konuşmayın sadri şenerden daha iyi aday varsa buyursun

İlker ToSun
29.01.2010, 18:55
Şu an kalemlerini okuyorum.

inşallah onların tek tek yalan olduğunu söyler ve ispatlarsın bana ve ben de fikrimden vazgeçerim.

orda yazılanlar ligi 5. veya 4. bitirmekten çok daha önemli şeyler benim için.

Atmaca
29.01.2010, 19:07

Eveet iste bizim tipik taraftar, 3 mac üst üste kazandin mi, 2.lig takimlarina karsi olsada önemli degil, ondan sonra ne yaparsan yap...
Siz daha coook yürürsünüz federasyona. Neden febe taraftari degilde hep biz yürüyoruz diye bi sorun kendinize.
Kaybolan yillarimi bana kim geri verir...

Erdem Koltuk
29.01.2010, 19:09
inşallah onların tek tek yalan olduğunu söyler ve ispatlarsın bana ve ben de fikrimden vazgeçerim.

orda yazılanlar ligi 5. veya 4. bitirmekten çok daha önemli şeyler benim için.

Çok yanlış değil söylediklerin ama tamamen de haklı değilsin bence.Daha geniş bir zamanımda sana tam bir cevap yazıcam.

Unutma Aziz Yıldırım Beşiktaş forması giyen ben Beşiktaşlıyım diyen Mehmet Topuzu aldı, Beşiktaş ben Galatasaray'lıyım diyen Okan Koç'u almıştı.Bu tip olaylar olur.

Fenerbahçe Nobre için sallayıp durdu arkasından, Beşiktaş Tümer'e salladı, biz de Gökdeniz'e sallamışız ne oldu.Gökdeniz çok mu düşündü bizi?

Erdem Koltuk
29.01.2010, 19:12
Eveet iste bizim tipik taraftar, 3 mac üst üste kazandin mi, 2.lig takimlarina karsi olsada önemli degil, ondan sonra ne yaparsan yap...
Siz daha coook yürürsünüz federasyona. Neden febe taraftari degilde hep biz yürüyoruz diye bi sorun kendinize.
Kaybolan yillarimi bana kim geri verir...

Valla bir tane Sadri şener istifa mesajımı bulun ben istifa ederim forumdan:)Ben başından beri bu düşüncedeyim.3-5 maçlık bir durum değil bu.

İlker ToSun
29.01.2010, 19:14
Çok yanlış değil söylediklerin ama tamamen de haklı değilsin bence.Daha geniş bir zamanımda sana tam bir cevap yazıcam.

Unutma Aziz Yıldırım Beşiktaş forması giyen ben Beşiktaşlıyım diyen Mehmet Topuzu aldı, Beşiktaş ben Galatasaray'lıyım diyen Okan Koç'u almıştı.Bu tip olaylar olur.

Fenerbahçe Nobre için sallayıp durdu arkasından, Beşiktaş Tümer'e salladı, biz de Gökdeniz'e sallamışız ne oldu.Gökdeniz çok mu düşündü bizi?

senin deyiminle "tam bir cevap" yazdığın zaman tartışalım bu konuyu.

coach
29.01.2010, 19:16
Seni seviyoruz SADRİ ŞENER !

KUTADGU
29.01.2010, 19:21
Bir de takımın marka değerini yerlerde süründürdü tespitini yapan arkadaşların marka değeri konusunda çok bilgili olduklarını düşünmüyorum açıkcası. Eğer ben yanlış düşünüyorsam ve marka değeri konularında keskin bilgileri varsa muhakeme etme yeteneklerinin olmadığını düşüneceğim.

Marka değeri bu kadar sık kullanılıyor bu ara ama gelinen noktayı küçümser bu tavır aslında ya bilgisizliğin ya da art niyetin en büyük göstergesi gibi geliyor bana.

Kontra bir yazı bekliyorum, bu yazıdan sonra ki marka değeri ile ilgili bir kaç kelam edelim.

Ama içi doldurularak. Örnekleri ile. Kıyaslamalar ile.

İsa
29.01.2010, 19:30
Mesela Orduspor maçındaki zemin,
Bir oyuncunun isminin aylarca Trabzonspor isminin üstünde telaffuz edilmesi,
Kadroda bulunan uluslararası tecrübesi olan yabancı futbolcuların yönetim hakkında basında olumsuz konuşması,
Maç yaptığımız stadın tribunlerinde herhangi bir kapalı tribun olmayışı,
Kulüp başkanın verdiği demeçleri aynı gün içerisinde başka yöneticilerinin yalanlaması vb. olaylar kulübün marka değerine nasıl etki etmiştir çok merak ediyorum...

KUTADGU
29.01.2010, 19:33
Mesela Orduspor maçındaki zemin,
Bir oyuncunun isminin aylarca Trabzonspor isminin üstünde telaffuz edilmesi,
Kadroda bulunan uluslararası tecrübesi olan yabancı futbolcuların yönetim hakkında basında olumsuz konuşması,
Maç yaptığımız stadın tribunlerinde herhangi bir kapalı tribun olmayışı,
Kulüp başkanın verdiği demeçleri aynı gün içerisinde başka yöneticilerinin yalanlaması vb. olaylar kulübün marka değerine nasıl etki etmiştir çok merak ediyorum...

Sorular fena değil ama bu soruların marka değeri ile alakasını çözmüş değilim açıkcası.

İsa
29.01.2010, 19:48
Sorular fena değil ama bu soruların marka değeri ile alakasını çözmüş değilim açıkcası.
Hadi o zaman marka değeri ile güzel bir tanımlama yapında bende soruduğum soruların hiç birinin marka değerini etkilemediğine ikna olayaım.

İlker ToSun
29.01.2010, 19:52
" Facebook Spor Takımları Sıralamasında 46. Sırada Olan Trabzonspor'umuz, 1 Sıra Daha Atlayarak 45. Sıraya Yükselmiştir. "

işte yükselen marka değeri :)

KUTADGU
29.01.2010, 20:04
Hadi o zaman marka değeri ile güzel bir tanımlama yapında bende soruduğum soruların hiç birinin marka değerini etkilemediğine ikna olayaım.

Zevkle!

Konumuz Trabzonspor!

Trabzonsor Futbol Takımı yani.

Trabzonspor markasının ekonomik olarak bulunduğu nokta, bir marka değeri ifade edebilir ilk başta. Ancak bunun yanında marka değeri dediğimizde insanların Trabzonsporla özdeşleştirdiği değerlerin toplamı nedir sorusunun cevabı da marka değerini ortaya koyar.

Günümüz Trabzonspor'unda marka değerini ortaya koyan bazı somut elle tutulabilir veriler ortaya koymak mümkün, bunun yanında geçmiş ile kıyaslamalar yapılarak da mevcut marka değerinin katettiği aşamayı izleyebilmek de mümkün.

Türk Telekom sponsorluk anlaşması, bunun yanında ÜLKER firması ile yapılan sponsorluk anlaşması güçlü firmaların Trabzonspor markasına gösterdiği değerin yüksekliğini ortaya çıkarıyor.

Unutmayalım ki çok yakın tarihlerde Trabzonspor futbol takımının formasında sponsor olmadan çıktığı maçları hatırlarız. Hatta AVİA Gsm şebekesinin çok çok cüzzi rakamlar karşılığında sadece bir kol reklamı verdiği sponsorluk günleri de hatıralamızda.

TS Clup markasının iki yılda fiziksel ve ekonomiksel olarak yaptığı atılımı ne yapacağız peki? Bu büyüme ile ilgili ortaya daha önce ciddi veriler de bırakmıştım. Alan olmamış demek ki? Ts Clup'lar müşteri odaklı olduğu için bu büyümede müşteriye yani taraftara bir şekilde değer vaat eden kulübün de payının olduğu aşikardır.

NIKE firması ile yapılan anlaşmadan da bahsedebiliriz mesela.

Bu noktada Trabzonsporun marka değeri tarihin en düşük seviyesindedir yorumlarını kusura bakmazsanız zırvalıktan öte bir hareket olarak kabul etmem de mümkün değildir.

Yine sorun, devam edelim.

Uzun yazılar yazmak beni yoruyor.

:)

İsa
29.01.2010, 20:35
Marka değerinin ölçümlerini sadece parasal değerlerle ölçeceksek dediklerinin haklılık payı olabilir.Şu an marka değeri hakkında kesin bir tanımlama yapmak mümkün değil en azından futbol kulüplerinin değer ölçümünü yaparken bunu keskin hatlarla sınırlandıramayız.

Bir kulübün marka değerine etki eden faktörlerden biri çalışan personelinde oluşturduğu memnuniyettir.Bir diğeri tüketicisine sunduğu hizmetlerden tüketicinin duyduğu memnuyettir.Kamuoyu önünde yapılan açıklamaların güvenililirliği de marka değerini etkileyen bir diğer etmendir.Eğer marka değerini sadece kulüp geliri olarak algılayacaksak yine yönetimin çok ciddi bir başarısı olduğunu düşünmüyorum.

Futbolun sektörel anlamda değerinin artmasının bir sonucu olarak kulüp gelirlerimiz artmıştır.Bunu yönetimin üstün bir başarısı olarak görmüyorum.Yayın gelirlerinin artması,iddia gibi gelirlerin çok büyük oranda artmasının neticisinde kulüp gelirimiz ciddi biçimde artmıştır ve bunlar yönetimin etkisi olmaksızın artmıştır.

Trabzoncell projesi yine yönetimin icad ettiği bir şey değil,pekala 3-4 milyon taraftarı olan bir kulüple bu anlaşmayı yapmak aveanın fikri olsa gerek.

Bu artan gelirler yanında Tsclup ve sponsorluk anlaşmalarının gelirleri yönetim geldikten sonra kaç milyon euro artmıştır bir önceki dönemle kıyaslayabilir miyiz,toplam kulüp gelirlerinin yüzde kaçını oluşturur bu gelirler?
Stad gelirlerimiz ne kadar artmıştır bunuda merak ediyorum.

Başarısız Nuri Albayrak yönetiminin arkasından gelip siyasi ve teknik adam desteğini yanına alıp bir kaç flash transfer,tsclupları canlandırmak dışında marka değerimizi arttıracak herhangi bir hamlesi olmamıştır yönetimin.

KUTADGU
29.01.2010, 20:50
Marka değerinin ölçümlerini sadece parasal değerlerle ölçeceksek dediklerinin haklılık payı olabilir.Şu an marka değeri hakkında kesin bir tanımlama yapmak mümkün değil en azından futbol kulüplerinin değer ölçümünü yaparken bunu keskin hatlarla sınırlandıramayız.

Bir kulübün marka değerine etki eden faktörlerden biri çalışan personelinde oluşturduğu memnuniyettir.Bir diğeri tüketicisine sunduğu hizmetlerden tüketicinin duyduğu memnuyettir.Kamuoyu önünde yapılan açıklamaların güvenililirliği de marka değerini etkileyen bir diğer etmendir.Eğer marka değerini sadece kulüp geliri olarak algılayacaksak yine yönetimin çok ciddi bir başarısı olduğunu düşünmüyorum.

Futbolun sektörel anlamda değerinin artmasının bir sonucu olarak kulüp gelirlerimiz artmıştır.Bunu yönetimin üstün bir başarısı olarak görmüyorum.Yayın gelirlerinin artması,iddia gibi gelirlerin çok büyük oranda artmasının neticisinde kulüp gelirimiz ciddi biçimde artmıştır ve bunlar yönetimin etkisi olmaksızın artmıştır.

Trabzoncell projesi yine yönetimin icad ettiği bir şey değil,pekala 3-4 milyon taraftarı olan bir kulüple bu anlaşmayı yapmak aveanın fikri olsa gerek.

Bu artan gelirler yanında Tsclup ve sponsorluk anlaşmalarının gelirleri yönetim geldikten sonra kaç milyon euro artmıştır bir önceki dönemle kıyaslayabilir miyiz,toplam kulüp gelirlerinin yüzde kaçını oluşturur bu gelirler?
Stad gelirlerimiz ne kadar artmıştır bunuda merak ediyorum.

Başarısız Nuri Albayrak yönetiminin arkasından gelip siyasi ve teknik adam desteğini yanına alıp bir kaç flash transfer,tsclupları canlandırmak dışında marka değerimizi arttıracak herhangi bir hamlesi olmamıştır yönetimin.

Trabzoncell eleştirinizi okudum.

İlk yazımda cevap verdim.

AViA şirketinin ismini de verdim. Bu şirket şimdiki AVEA'nın da temeli olan şirket. Bu şirket bize kol reklamı bile vermeyecekti nerdeyse. Trabzon milletvekili Asım Aykan'ın o dönemki açıklamalarını bulmak lazım.

Ne oldu da o şirket, Sadri Şener zamanında bu büyük ortaklığa imza attı?

TS Clupları canlandırmak demek de hafif kalır, fiziksel kapasite ve ciro olarak ikiye katladı demek daha doğru olur.

Stadyum gelirlerini ortaya koyacak çok net olmasa da fikir verecek bazı göstergeler var.

N.A zamanında 5.000 dolayında satılan kombineler ilk sene 17.000 geçen sene de 12.000 civarında satıldı.

İsa
29.01.2010, 21:04

İlk yazımda cevap verdim.

AViA şirketinin ismini de verdim. Bu şirket şimdiki AVEA'nın da temeli olan şirket. Bu şirket bize kol reklamı bile vermeyecekti nerdeyse. Trabzon milletvekili Asım Aykan'ın o dönemki açıklamalarını bulmak lazım.

Ne oldu da o şirket, Sadri Şener zamanında bu büyük ortaklığa imza attı?

TS Clupları canlandırmak demek de hafif kalır, fiziksel kapasite ve ciro olarak ikiye katladı demek daha doğru olur.

Stadyum gelirlerini ortaya koyacak çok net olmasa da fikir verecek bazı göstergeler var.

N.A zamanında 5.000 dolayında satılan kombineler ilk sene 17.000 geçen sene de 12.000 civarında satıldı.
Kombine satışlarının bu kadar artmasındaki bir sebepte valilik ve belediyelerin büyük oranda bilet almasıdır.
İkiye katlanmış bu Tsclup gelirlerinin gelirlerinin toplam gelirlerimiz içindeki yüzdesi nedir?Yani Tsclupların diğer gelirlerle kıyaslandığında aman aman bir gelir olmadığını düşünüyorum.
Sponsorluk ve Trabzoncell projesi birbirinden farklı ortaklıklar kıyaslanmaması gerkekir diye düşünüyorum.
Ve tekrar belirtmek istiyorumki marka değeri ölçümü sadece kulüp gelirleriyle ölçülübilir bir değer değildir.Bunun böyle olduğu sanıldığı sürece ,diğer insanların marka değerinin düşüşü hakkında yaptıkları yorumlar birileri için zırvadan öteye gitmeyecektir.

albatros
29.01.2010, 21:37
" Facebook Spor Takımları Sıralamasında 46. Sırada Olan Trabzonspor'umuz, 1 Sıra Daha Atlayarak 45. Sıraya Yükselmiştir. "

ölçüt bu mudur marka değerinde?facebook spor takımları sıralaması...

devilkid
29.01.2010, 21:54
millet tutturmuş masaya elini vuran başkan diye...sanki bundan öncekiler de böyle bir şey vardı...masaya en iyi el vuran mehmet ali idi...o da 96 senesinde masadan çok bize vurarak ömürde bir kere görülecek başkan profilini gösterdi..

Mert67
29.01.2010, 22:32

Facebook bir ölçüt müdür?
Bana çok gereksiz geliyor ve üyeliğim yok o siteye.Belki böyle birçok taraftarımızda vardır.

macka61
29.01.2010, 22:32
ben hep bunu dedim ve dyecem başkanı istemiyorsanız kongrede seçmezsiniz ve yerine daha iyi başkanlık yapıcağını düşündüğünüz adayı getirirsiniz komik duruma düşüyorsunuz yoksa şuan itibariyle bu kulübü ondan daha iyi yönetecek biri var mı

champions
29.01.2010, 22:46
"Şu anda bir yabancı ve bir de yerli forvetle görüşüyoruz. Her takımda en az 4-5 forvet var. Biz de forvet sayımızı 4'e çıkarmak istiyoruz. Bunun için iki forvet oyuncusu almamız gerekiyor."

demişti başkanımız.

Trabzonspor'un kaç forveti vardı? 2 (Gökhan Umut )Gökhan gitti, Teo geldi kaç etti? Yine 2.
Şimdi burada ben mi hesaplamada bir yanlış yapıyorum yoksa Trabzonspor'un başkanı yalan mı söylüyor?
Önümüzdeki 2 günde verdiğiniz sözü yerine getiremeyecekseniz lütfen defolun gidin!

Ilelioglu
29.01.2010, 22:47
"Şu anda bir yabancı ve bir de yerli forvetle görüşüyoruz. Her takımda en az 4-5 forvet var. Biz de forvet sayımızı 4'e çıkarmak istiyoruz. Bunun için iki forvet oyuncusu almamız gerekiyor."

demişti başkanımız.

Trabzonspor'un kaç forveti vardı? 2 (Gökhan Umut )Gökhan gitti, Teo geldi kaç etti? Yine 2.
Şimdi burada ben mi hesaplamada bir yanlış yapıyorum yoksa Trabzonspor'un başkanı yalan mı söylüyor?
Önümüzdeki 2 günde verdiğiniz sözü yerine getiremeyecekseniz lütfen defolun gidin!

+ Murat Tosun ve Burak Yilmaz....:cool:

Kara Mert61
30.01.2010, 10:42
TS Baydemir'i ziyaret edebilir
30 Ocak 2010 / 09:26
Trabzonspor yönetim Kurulu Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir'i ziyaret etmeyi planlıyor

Trabzonspor Yönetim Kurulu Bu gün Diyarbakırspor ile oynanacak olan karşılaşma öncesi Diyarbakır Belediye başkanı Osman Baydemir'i makamında ziyaret etmeyi planlıyor.

Başkan Şener ve yöneticiler kent dışında olduğu söylenen ve bugün Diyarbakır'a dönmesi beklenen başkan Baydemir ile randevu ayarlanabilirse D.Bakır belediye başkanı Osman Baydemir'i makamında ziyaret edecekler.

Öte yandan dün gece Trabzonspor yönetim kuruluna bir yemek veren Diyarbakırspor yönetimi bu sabah'da Kervansaray restoranda Trabzonspor yönetimine sabah kahvaltısı verdi.

Kaynak:Haber61

eğer böyle birşey varsaa yazıklarrrrr olsun......

erkankoc
30.01.2010, 12:26
Trabzonspor yönetim Kurulu Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir'i ziyaret etmeyi planlıyor

Trabzonspor Yönetim Kurulu Bu gün Diyarbakırspor ile oynanacak olan karşılaşma öncesi Diyarbakır Belediye başkanı Osman Baydemir'i makamında ziyaret etmeyi planlıyor.

Başkan Şener ve yöneticiler kent dışında olduğu söylenen ve bugün Diyarbakır'a dönmesi beklenen başkan Baydemir ile randevu ayarlanabilirse D.Bakır belediye başkanı Osman Baydemir'i makamında ziyaret edecekler.

Öte yandan dün gece Trabzonspor yönetim kuruluna bir yemek veren Diyarbakırspor yönetimi bu sabah'da Kervansaray restoranda Trabzonspor yönetimine sabah kahvaltısı verdi.

neden renkdas..herkes kendi halki icin ugrasiyo...bizi nasil bu ulke herzaman yatirimsiz biraktiysa,dislaydiysa,herseyden mahrumsak onlarinda demek sorunlari var...belki yontemleri cok yanlis katiliyorum buna ama biz dogulular (dogu karadeniz ve dogu anadolu ) halklari herzaman bir birlerine yakindir

Recep Alkan
30.01.2010, 12:31
Bu işin siyasi boyutu var.

Bu iş çok farklı noktalara gidebilir, bence yanlış hareket.

Bu belediye başkanına gidilmesi, görüşülmesi, çok ama çok yanlış.

Kesinlikle tasvip etmiyorum. Siz oraya maç yapmaya gidiyorsunuz, Belediye Başkanı ile ne işiniz var ?

Olmaz, olmamalı, sakın yönetim...

KUTADGU
30.01.2010, 12:41

Çok büyük bir hata olur. Çok büyük bir hata hemde.

Bizim işimiz futbol takımı olan Diyarbakırspor ile. Hem de spor çerçevesinde.

Böyle bir düşüncenin varlığını mantığım asla kabul etmez.

Sakın ama sakın....

Sakın.

Hekimoğlu
30.01.2010, 12:43
Gidin baydemirin bir de elini öpün utanmazlar.

Atılay
30.01.2010, 12:43

Ama ben sizin Colman eleştirinizi daha okuyamadım :)

ESER
30.01.2010, 12:48

ne var hocam bunda? niye yaziklar olsun? diyarbakir bu vatan topraginda, diyarbakirlilar bu vatan evladi degil mi?

Fatih Özkan
30.01.2010, 12:49

Umarım böyle bir hata yapmazlar!
Baydemir ki şerefsizin, vatan haininin önde gidenidir!
Yapmayın Başkanım!
Böyle bir hata yapmayın!

ESER
30.01.2010, 12:51
Çok büyük bir hata olur. Çok büyük bir hata hemde.

Bizim işimiz futbol takımı olan Diyarbakırspor ile. Hem de spor çerçevesinde.

Böyle bir düşüncenin varlığını mantığım asla kabul etmez.

Sakın ama sakın....

Sakın.

hayret sasirtin beni , boyle aydin ve bakis acisina hayran oldugumuz bir sahsiyet sovanist soylemlerin pesinde..

Recep Alkan
30.01.2010, 12:55
Yahu kimse Diyarbakır halkına laf etmiyor, bu işin siyasi boyutu var.

Sen futbol takımısın, ne işin var Belediye ile. Bunu memleket meselesine dönüştürmeyin.

Diyarbakırspor taraftarlarının yaptığı jesti hepimizi Facede paylaştık, ama gidip o adamı (!) mekanında ziyaret etmeknasıl bir mantıktır yahu.

İstanbula 5 kez maça gidiyorsun, Ankaraya 3 kez, hangisinin Belediye Başkanı ile görüştün, hemde randevu peşinde koşarak.

Olmaz, olamaz, olmamalı...

Kesinlikle Hayır..

EROS87
30.01.2010, 12:57
http://www.haber61.net/images/gallery/304/139.jpg

http://www.haber61.net/images/gallery/304/140.jpg

:D

Hekimoğlu
30.01.2010, 12:58
ne var hocam bunda? niye yaziklar olsun? diyarbakir bu vatan topraginda, diyarbakirlilar bu vatan evladi degil mi?Ne alakası var Manisa bu vatanın toprağı değil mi o zaman onun belediye başkanına niye gidilmedi.

Recep Alkan
30.01.2010, 12:59
Burda söz konusu olan, Belediyeye gidilmesi değil, Osman Baydemir gibi birine gidilmesi.

KUTADGU
30.01.2010, 13:00
hayret sasirtin beni , boyle aydin ve bakis acisina hayran oldugumuz bir sahsiyet sovanist soylemlerin pesinde..

Beni yanlış tanımışsın!

Şovenistliğim, statükoculuğum yeni değildir (!)

ESER
30.01.2010, 13:01
Yahu kimse Diyarbakır halkına laf etmiyor, bu işin siyasi boyutu var.

Sen futbol takımısın, ne işin var Belediye ile. Bunu memleket meselesine dönüştürmeyin.

Diyarbakırspor taraftarlarının yaptığı jesti hepimizi Facede paylaştık, ama gidip o adamı (!) mekanında ziyaret etmeknasıl bir mantıktır yahu.

İstanbula 5 kez maça gidiyorsun, Ankaraya 3 kez, hangisinin Belediye Başkanı ile görüştün, hemde randevu peşinde koşarak.

Olmaz, olamaz, olmamalı...

Kesinlikle Hayır..

hocam bu yonetimi bende elestiriyorum ama sadece elestirmek icin elestirmek dogru degil..

Trabzon ile diyarbakir arasinda kimsenin kurmaya tenezzul etmedigi bir iliskinin kurulmasi bence onemli.,

o koltukda oturan sahisin isminden cok temsil ettigi makam onemli , Trabzon gibi milli duygulari yuksek bir kentin takiminin bu iyi niyet cabalari bu ulkeye bence bir mesajdir. ben bu ziyaretde yada ziyaret girisiminde yanlis bir taraf goremiyorum.

Orhan Aydın
Muhasır medeniyetler seviyesine ancak ve ancak gs başkanının izinden giderek yükselebiliriz.
Durmak yok başkanım yola devam...

KUTADGU
Ama ben sizin Colman eleştirinizi daha okuyamadım :)

Kısa bir yazı yazmışlığım vardır.

Daha detaylısı da yakında tefrika edilecektir.

:)

Hasan61

Yok artık:eek::eek::eek:
İşin siyasi kısmını geçtim.
Bir futbol takımının deplasmana gittiği şehrin belediye başkanının yanında ne işi var?

Murat Hızal
30.01.2010, 13:02
Fotoğraflar on numaraymış:)

Şaka bir yana kendi adıma Diyarbakırlılara teşekkür ediyorum.

Belediye başkanıyla da görüşülmez arkadaşlar,olmayacak bir şeyi burada tartışmanın bir anlamı yok.

Ahmet Karadeniz
30.01.2010, 13:04
başkanım ne yapsan yaranamıyorusn boşver aldırma sen devam et !

Kara Mert61
30.01.2010, 13:05

ne var hocam bunda? niye yaziklar olsun? diyarbakir bu vatan topraginda, diyarbakirlilar bu vatan evladi degil mi?

abi bahsettiğimiz kişi Osman baymedir şerefsizi vatan haini...Diyarbakırlılarla ilgili değil yani..

hevesli
30.01.2010, 13:08
bizler de açılıma uyduk herhalde..

Recep Alkan
30.01.2010, 13:09
hocam bu yonetimi bende elestiriyorum ama sadece elestirmek icin elestirmek dogru degil..

Trabzon ile diyarbakir arasinda kimsenin kurmaya tenezzul etmedigi bir iliskinin kurulmasi bence onemli.,

o koltukda oturan sahisin isminden cok temsil ettigi makam onemli , Trabzon gibi milli duygulari yuksek bir kentin takiminin bu iyi niyet cabalari bu ulkeye bence bir mesajdir. ben bu ziyaretde yada ziyaret girisiminde yanlis bir taraf goremiyorum.

Burda yönetimi eleştirmiyorum ki ben.

Kesinlikle bu ziyaret yapılmamalı diyorum.

Bu Trabzonspor'un başkanının işi değil. Gitsin Belediyeler halletsin bu dostluğu. Biz taraftarlar olarak yakınlaşma gerekiyorsa yaparız. Bu ne ya hem Futbola Siyaset girmesin diyeceğiz, hem de digip O herif gibi birini makamında ziyaret edeceğiz. Yok öyle dava...

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 13:09
Sakın ha Başkan..
Git Ordu Komutanı ile görüş birini ziyaret edeceksen..

cihatöztürk
30.01.2010, 13:12
neee osman baydemirin yanında ne işi var bizim başkanın:eek::eek::eek::eek::eek:

Hasan61
30.01.2010, 13:13
Burda söz konusu olan, Belediyeye gidilmesi değil, Osman Baydemir gibi birine gidilmesi.
Bence belediyeye gidilmesi de saçma,bir futbol takımının deplasmana gittiği ilin belediyesinde ne işi var merak ediyorum hele bu il siyasi gündemin göbeğinde ve belediye başkanı bu kadar tartışılırken,çok tehlikeli.....

Murat Hızal
30.01.2010, 13:14
Yahu yok öyle bir şey ne ordu komutanıyla ne de Osman Baydemir'le görüşme olmayacak bulandırmayın kafaları:)

Mert67
30.01.2010, 13:15
Diyarbakır belediyesinin internet sitesini bir inceleyin.Eminim 'Burası Türkiye'de mi?' diye bir soru sorarsınız kendi kendinize.

Habere bakılırsa başkanımız ziyarette bulunmuş.
http://www.diyarbakir.bel.tr/NewsDetail.aspx?ID=3350&natid=0 Fotoğraflarda mevcut.
Ne gereği vardı?

tigin
30.01.2010, 13:17
Yahu ne zaman öğreneceksiniz bu yerel basının haberlerine itibar etmemeyi.

Artık yerel basına da kızmıyorum, bu kadar kolay gaza gelen taraftar olduktan sonra ne bulursan salla nasılsa tutar mantığıyla hareket ediyorlar.

cihatöztürk
30.01.2010, 13:17
http://www.diyarbakir.bel.tr/thumbnailservice2.aspx?f=newsimages/20101301239360.JPG%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%2 0%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20% 20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20 %20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%2 0%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20% 20%20%20%20%20&h=191

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 13:18
http://www.diyarbakir.bel.tr/NewsDetail.aspx?ID=3350&natid=0

Hasan61
http://www.diyarbakir.bel.tr/NewsDetail.aspx?ID=3350&natid=0
iş işten geçmiş bile...
Yazık........

KUTADGU
Bu ziyaret gerçekleşmiş bile.

Bence büyük gaf. Büyük hata.

cihatöztürk
http://www.diyarbakir.bel.tr/newsimages/201013012393616.JPG

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 13:19
Ünal'ı da götürseydin ya başkan..

Remzi
30.01.2010, 13:20
Bravo başkan. Ne işiniz vardı orada...

argentina
Abartılacak bir durum yok,Şu gunlerde gerginliğin hat safada olduğu günlerde olması Ülke açısından guzel birsey.

Madem Büyüğüz,Kimsenin yapmadığını yaptık...Ben sakınca duymuyorum.

Murat Hızal
Yahu ne zaman öğreneceksiniz bu yerel basının haberlerine itibar etmemeyi.

Artık yerel basına da kızmıyorum, bu kadar kolay gaza gelen taraftar olduktan sonra ne bulursan salla nasılsa tutar mantığıyla hareket ediyorlar.

Hocam ben de inanmıyordum ,2 dakika sonra belgelerle yüzümüze çarpttı arkadaşlar sağolsun:)

Neyse bence konuyu çok dillendirmeyelim hata olup olmadığı zaten çok açık.

Maçın önüne geçmesin yeter ki.

tigin
30.01.2010, 13:21
Son derece gereksiz bir durum. Bundan bir zarar görecek değiliz ancak gereksiz bir durum gerçekten. Belkide hükümet bu konuda baskı yapmış olabilir.

smyrna
fotograflardamı yalan söylüyor.

Vay anasını yaa... Yazıklar olsn.

Kara Mert61
Böyle bi yönetim artık benim yönetimim değildir...Derhal tepkimizi koymalıyız..Bu şimdiye kadar bize yaşattıkları ayıbın en büyüğüdür..yazıklar olsun...Trabzonlu olduğumdan utandırdınız beni..

Murat Hızal
30.01.2010, 13:22
Böyle bi yönetim artık benim yönetimim değildir...Derhal tepkimizi koymalıyız..Bu şimdiye kadar bize yaşattıkları ayıbın en büyüğüdür..yazıklar olsun...Trabzonlu olduğumdan utandırdınız beni..

O kadar da değil kardeşim,bence yapılmaması gereken bir ziyaret.

Fakat büyüklerin! dünyasında işler bizim sandığımız kadar duygusal yürümüyor.

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 13:23

Muhtemelen sipariş üzerine yapılmış bir ziyaret.. Maalesef..

Orhan Aydın
30.01.2010, 13:25
Başkan emir kulu o yüzden ona giydirmenin manası yok yani:)

Kara Mert61
30.01.2010, 13:26
Abartılacak bir durum yok,Şu gunlerde gerginliğin hat safada olduğu günlerde olması Ülke açısından guzel birsey.

Meclise söven ..Amaçları belli olan biriyle görüşmelernden sakınca duymuyosun öle mi.. İymişşş valla..

Ali Tunahan Güllü
30.01.2010, 13:27

Katılıyorum ama bir kulüp başkanın bunlarla uğraşmaması lazım ne kadar baskı gelse bile..

Kara Mert61
30.01.2010, 13:28

Aynen o kadar kardeşim...Bir an önce gitselerde kurtulsak..

Recep Alkan
30.01.2010, 13:28
Yazıklar olsun.

Diyarbakır halkına gram lafım yok, ama bu adam sıfatına bile girmeyi hak etmeyen insanı, birde makamında ziyaret etmek,

Yazıklar olsun,

Size mi kaldı ülkenin bütünlüğü,

Burda sadece oturuğu koltuk nedeniyle Başkana laf söylememeniz gerekir diyenlere sesleniyorum, beğensek de beğenmesek de ülkenin Başbakanına, devletin organlarına, milyonların gözü önünde küfrü basan bu şeref yoksunu insana yapılan bu ziyareti kınıyorum.

Yapmamanız gereken tüm şeyleri yapan yönetimi de canı gönülden alkışlıyorum.

Yazıklar olsun...

Orhan Aydın
30.01.2010, 13:29
Trabzonspor taraftarı kadar takımına zarar veren bir taraftar yok.
Bakın şimdi de milyonların sevgilisi OB ile başkanını buluşturdu Trabzonspor taraftarı.

cihatöztürk
30.01.2010, 13:29
tamamda ne geregi vardı gittin ziyarettin yaaa offf

argentina
30.01.2010, 13:30
Meclise söven ..Amaçları belli olan biriyle görüşmelernden sakınca duymuyosun öle mi.. İymişşş valla..

Sen Bunun siyasi Olmadınımı düşünuyorsun?

Mesela Faruk Özak Ve başbakan Bilgisi dahili dışındamı olduğunu sanıyorsun?

Tamamen siyasidir bu.. tepki versen ne olucak...verdiğinle kalırsın..

Murat Erdem
30.01.2010, 13:32
T.F.F ısrar etmiş olmasın.

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 13:33
Kesinlikle Başbakan tarafından istenildiği kanaatindeyim..

Fatih
Eleştirilerin dozu kaçmasın arkadaşlar biraz daha dikkat.

SEDAT
- Ya sadri başkan oldumu bu şimdi...oldu olucak emine ayna yıda ziyaret etseydin bari..

Tolunay Abdioğlu
30.01.2010, 13:34
Oraya gitmenin ne anlamı var.

Yanında olsaydım yemin ediyorum tükürürdüm o adamın yüzüne.

Belki mecburiyetten gitmiştir.İnşallah da mecburiyetten gitmiştir.

Recep Alkan
30.01.2010, 13:34
Takımının yolunda vefat edenlerin peşinden gitme, memleket evladına yıllardır kıyan şerefsizin sözcüsünü mekanında ziyaret et.

Sadri Şener Suyunu çıkardın...

Fatih YAZICI
30.01.2010, 13:35

Ne gibi bir mecburiyeti olabilir ki ?

Recep Alkan
30.01.2010, 13:35

Hiçbir kurum, hiçbir şahıs Trabzonspor Başkanını bu duruma mecbur bırakamaz.

Eğer buna boyun eğiyorsa bıraksın gitsin.

Tarihimizde 22. kez karşılaşıyoruz, kaç kez gitmişiz.

Bu işin korunacak, savunulacak hiçbir yanı yoktur.

Yazıklar olsun...

Atılay
30.01.2010, 13:36

Ne demek inşallah mecburiyetten gitmiştir

Orhan Aydın
30.01.2010, 13:40
Hangi takımın başkanı OB ile aynı kareye girdi?

Federasyonda iplenmeyen takımımızın, başkanından gayri kimse

Seyfi_B
Yazıklar olsun!!!

Tolunay Abdioğlu
Ne demek inşallah mecburiyetten gitmiştir

Aksini düşününce içim ürperiyorda o yüzden.

Seyfi_B
30.01.2010, 13:41
Sadri Şener İstifa!

Hekimoğlu
30.01.2010, 13:41
Diyarbakırspor ile dostluk görüntüleri güzel zaten biz kendi sahamızda yenilmemize rağmen tek bir olumsuz tezahürat yapmadık her yerde pkk dışarı diye tezahüratlar yapılırken ama bu ziyaret eşşeğin kulağına su kaçırmaktır artık, Ahmet Türk'ün Emine Ayna'nın İmralıdaki köpeğin hatırı kalır sonra.

cihatöztürk
30.01.2010, 13:43
diyarbakır halkıyla alakası yok bunların ama

başkan ne yapmaya gitti oraya yaaa

bahadır2561
30.01.2010, 13:44
burdan bi osman baydemir tepkisi gönderiyorum ziyaret için

Sait Yıldız
30.01.2010, 13:44
Yazıklar olsun.

Diyarbakır halkına gram lafım yok, ama bu adam sıfatına bile girmeyi hak etmeyen insanı, birde makamında ziyaret etmek,

Yazıklar olsun,

Size mi kaldı ülkenin bütünlüğü,

Burda sadece oturuğu koltuk nedeniyle Başkana laf söylememeniz gerekir diyenlere sesleniyorum, beğensek de beğenmesek de ülkenin Başbakanına, devletin organlarına, milyonların gözü önünde küfrü basan bu şeref yoksunu insana yapılan bu ziyareti kınıyorum.

Yapmamanız gereken tüm şeyleri yapan yönetimi de canı gönülden alkışlıyorum.

Yazıklar olsun...

:alkış::alkış::alkış: fazla söze hacet yok

macka61
30.01.2010, 13:45
aynen yazıklar olsun ama başkanada kızmıyorum başbakanımız sağ olsun pkklıların nasıl karşılandığı bildiğimiz bu ülkede bu hiç bir şey

bahadır2561
30.01.2010, 13:45
bundan sonraki tum deplasmanlarda belediye baskanlarını ziayert etmezsen niyetin anlasılır...

murat
30.01.2010, 13:48
Bu adamdan baska ne bekliyordunuz arkadaslar? Trabzondaki sehit ailelerine gelde bunu acikla simdi. Maalesef ne dedigi ne yaptigi belli olmiyan, tutarsiz dusuncesiz bir baskanimiz var.

agasaro
30.01.2010, 13:51
Osman Baydemir Diyarbakır'ın resmi yollardan iş başına gelmiş belediye başkanıdır. Trabzonspor başkanının da Osman Baydemir'i ziyaretini çok olumlu buluyorum. Sadri Şener PKK kampını değil Diyarbakır Büyükşehir Belediye başkanını ziyaret ediyor.

murat
30.01.2010, 13:51
mecburen gitmistir diyenler, lutfen dahada kucultmeyin Trabzonsporumuzu. Kim Trabzonsporun baskanina birseyi mecbur kilabilir. Mecbur kalipta gitmek o vatan hainini ziyaret etmekten daha buyuk bir ayiptir.

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 13:52
Osman Baydemir Diyarbakır'ın resmi yollardan iş başına gelmiş belediye başkanıdır. Trabzonspor başkanının da Osman Baydemir'i ziyaretini çok olumlu buluyorum. Sadri Şener PKK kampını değil Diyarbakır Büyükşehir Belediye başkanını ziyaret ediyor.

Yapılması, sakin akıl ile düşünüldüğünde olumlu bir şey.. Lakin bizim yönetimin yapmadığı çok şey varken bunu yapması göze batıyor..

Recep Alkan
O kadar sinirliyim ki anlatamam.

Saatlerce sövsem kendime gelemem.

Başıma ağrılar girdi.

Sefa
Valisini ziyaret edebilirsin. Ordu komutanını ziyaret edebilirsin. Ne işin var o adamla Başkan.

Ne demişler 1000 düşün 1 yap.

Malesef bu konuda Başkan hep aynısnı yapıyor.

Hekimoğlu
30.01.2010, 13:53
Osman Baydemir Diyarbakır'ın resmi yollardan iş başına gelmiş belediye başkanıdır. Trabzonspor başkanının da Osman Baydemir'i ziyaretini çok olumlu buluyorum. Sadri Şener PKK kampını değil Diyarbakır Büyükşehir Belediye başkanını ziyaret ediyor.Sadri Şener'in ziyaret etmesine gerek yok Baydemir zaten ziyaret ediyor o kampları o kamptakiler de Baydemir'i.

Recep Alkan
30.01.2010, 13:55
Senin yolunda ölen 4 Kardeşimizin cenazesine gitmeyen Başkan, Toki Başkanına bana randevu vermedi diye gitmeyen Başkan, Stat konusunda Başbakandan randevu bekleyen Başkan ile bugünkü ziyareti yapmak için randevu talep eden insanla aynı kişi.

Şaşırmayın, ayarlarınız ile oynamayın...

Yazıklar Olsun...

Bu arada seçimle geldiğini söyleyenler, bizim ülkemize de Has.....tir derken de bu kadar genişmiydiniz ?

Kara Mert61
30.01.2010, 13:56
Bu yönetim kredisini tamamen tüketmiştir...Ne fatih Tekke ne de başka bi olay...Bu tamamen farklı bi olay..Utanç duyuyorum böyle bi yönetime sahip olduğumuz için..

agasaro
30.01.2010, 13:58
Yapılması, sakin akıl ile düşünüldüğünde olumlu bir şey.. Lakin bizim yönetimin yapmadığı çok şey varken bunu yapması göze batıyor..

Diyarbakır özel bir şehir. Manisa'ya gittiğimizde belediye başkanını ziyaret etmenin bir anlamı yoktur ama Diyarbakır'da bu iş anlamlı ve gerekli bir iştir. Diyarbakır'a, Diyarbakırlılara şu bu diye ayırt etmeden kim kucak açarsa Gaffar Okan'ın yapmak istediği şeyi yapmaya çalışır. Kim buna itiraz ederse Gaffar Okan'a kurşun sıktıranlara hizmet eder. Benim bu konudaki düşüncem bu. Kaç haftadır bu sitede hep olumsuz şeyler yazdık. Galiba olumlu şeyler yazmayı unutur hale geldik. Bir olumsuzluk varsa elbette tepki gösterelim ama bu belediye ziyareti işini iki lafı bir araya getiremeyen reis(!) kafasıyla çözmeye çalışmayalım lütfen.

Murat Erdem
30.01.2010, 13:58
Senin yolunda ölen 4 Kardeşimizin cenazesine gitmeyen Başkan, Toki Başkanına bana randevu vermedi diye gitmeyen Başkan, Stat konusunda Başbakandan randevu bekleyen Başkan ile bugünkü ziyareti yapmak için randevu talep eden insanla aynı kişi.

Yazıklar Olsun...

Bu arada seçimle geldiğini söyleyenler, bizim ülkemize de Has.....tir derken de bu kadar genişmiydiniz ?
+Murat Erdem+:alkış:

Erdem Koltuk
30.01.2010, 13:59
Millet burda başkana atıp tutar ama son verilere göre Türkiye'deki her iki kişiden biride bu adamlara gerçek anlamda(siyasi) prim tanıyanları alkışlar, destekler.Ne biçim bir ülkeyiz biz.Trabzonspor başkanını çok güzel kullanmıştır o gereksiz şahsiyet baydemir.Başkanın ben gitmeyecem deme lüksü yok.Başkan bir spor adamı.

Orhan Aydın
30.01.2010, 13:59
''Başkanım seni çok beğeniyorum''cular aklama operasyonunuzu merakla bekliyoruz.

Barış elçisi sıfatıyla mı savunacaksınız?

bahadır2561
30.01.2010, 14:00

vay be bizde hiçbirsey bilmiyormusuz...

bu adamın kim oldgunu bilmeyen TC'de yasıyorum demesin...

neyin ne oldugu belli...

ankara'da manisa'da istanbul'da niye ziyaret etme istegi duymamış..

Faruk Özak artık çek ellerini bu takım üzerinden..

Recep Alkan
30.01.2010, 14:01
Sen Diyarbakıra kucak açmak istiyorsan aç, yardım yap, bize maça geldiklerinde krallar gibi ağırla, git kardeş tribün ol, istersen 21. Dakika da Diyarbakır diye bağır.

Ama senin Ülkene, Başbakanına, Kurumlarına, Bayrağına cümle alem önünde Has....tir diyen bir adamdan görüşme talep edip, kahkalar eşliğinde resim verme.

Diyarbakır halkına kucak açmak başkadır, o şerefsizle görüşmek başkadır.

Karıştırmayın.

Murat Erdem
FB maçı dönüşü trafik kazazında hayatını kaybeden kardeşlerimize bir taziye ziyaretini çok görmüşlerdi, şimdi o analar, babalar intizar etse, kim ne diyebilir...iki yakamız bir araya zor gelir bundan sonra.

SEDAT
- Olmadı başkan bu hiç olmadı...

- Artık her hareketin ofsayt ..

- Biz iyi şeyleri görmeye çalıştıkça siz hep kötü şeyleri göstermeye çalışıyosunuz...

bahadır2561
30.01.2010, 14:04
Diyarbakır özel bir şehir. Manisa'ya gittiğimizde belediye başkanını ziyaret etmenin bir anlamı yoktur ama Diyarbakır'da bu iş anlamlı ve gerekli bir iştir. Diyarbakır'a, Diyarbakırlılara şu bu diye ayırt etmeden kim kucak açarsa Gaffar Okan'ın yapmak istediği şeyi yapmaya çalışır. Kim buna itiraz ederse Gaffar Okan'a kurşun sıktıranlara hizmet eder. Benim bu konudaki düşüncem bu. Kaç haftadır bu sitede hep olumsuz şeyler yazdık. Galiba olumlu şeyler yazmayı unutur hale geldik. Bir olumsuzluk varsa elbette tepki gösterelim ama bu belediye ziyareti işini iki lafı bir araya getiremeyen reis(!) kafasıyla çözmeye çalışmayalım lütfen.

bu hikayelere karnımız tok...özel sehir falan filan...

o zaman sen öyle diyorsan bende derim ki bu ziyaret terör örgütüne hizmet eden kişilere yapılmış ziyarettir..

Tolunay Abdioğlu
30.01.2010, 14:05
Bundan sonra Başkan'a muhalefet olanlardan birisiyim.

Ben buna dayanamam arkadaş.

Olumsuz hareketinde burada olacağım başkan ona göre.

Süleyman Sofu
30.01.2010, 14:05

Yazıklar Olsun...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Bugüne kadar yaptığı yanlışlar bi tarafa bu bi tarafa...

Sen siyasetçi olsan nere canın isterse oraya git.Zaten kulüp başkanıyla felekten bi gece çalmışsın tutup bide bu baydemir haininin yanına gitmekte ne oluyor...

İyi niyetle yapıldıysa valiyide ziyaret edersin yok başka bi niyetin varsa onuda taraftara anlatırsın...

Recep Alkan
30.01.2010, 14:06
http://www.diyarbakir.bel.tr/newsimages/20101301422663.JPG

Bana hiç zorla gitti gibi gelmedi.

Hasan61
30.01.2010, 14:06
Çizgiyi geçti artık...........

Bana hiç zorla gitti gibi gelmedi.

Zorla gitmek ne demek?.....Trabzonspor başkanı birileri istedi diye mi hareket edecek?
O zaman durum daha vahim......

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 14:07

Kesinlikle Diyarbakır ile ilgili görüşlerinize katılıyorum.. Hatta ve hatta, geçen sene takımımız liderken, başkan canımız ciğerimiz(!)ken bu ziyaret yapılsa, büyük çoğunluk "bize de bu büyüklük yakışırdı" tarzında yaklaşırdı..

Ama mevcut durumda, kendisi ile ilgili bu kadar olumsuz düşünceler varken, dikkat etmesi gerekirdi bence..

Süleyman Sofu
Şuraya herkes dikkat etsin bizim Diyarbakır halkına lafımız yok en azından benim yok.Ama çıkıp bu ülkeye meydan okuyan densiz baydemire yapılan ziyaret benim için değerlerime tükürmekle eşdeğerdir...

Kara Mert61
Tepkimizi göstermeliyiz..

murat

Gercekten yazdiklarina inaniyormusun? Trabzondaki sehit ailelerine bunu boyle acikliyabilirmisin? Diyarbakirda 2 tane huzur evine gidersin kimsesiz cocuklara gidersin halka yonelik guzel bir jest olmus olur.

Ayiptir ya ayip. Reis kafasi ne demek? yokse sende bu ulkeyi aydinlattigini zannedenlerdenmisin? Iki zihniyetinde bir farki yok kusura bakma. Dost ve dusmani ayirmak ayip birseymi?

Gaffar Okani bosuna karistirma bu olaya. Diyarbakir secmini yapmistir Gaffar Okani oldurup PKK yi secmistir..

bahadır2561
30.01.2010, 14:08
bide gecip pis pis gülmesi yokmu adama o koyuyor işte...

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 14:09
Diyarbakır halkına lafımız yok ama bu adam % kaç oy almış seçimde??

Süleyman Sofu
30.01.2010, 14:10

Çiçeklerin rengine bakın yaa kafayı yiyecem

Bu ne rezilliktir...

Bukadar neşelendiren konu ne acaba ayıptır yazıktır be...

bahadır2561
Şuraya herkes dikkat etsin bizim Diyarbakır halkına lafımız yok en azından benim yok.Ama çıkıp bu ülkeye meydan okuyan densiz baydemire yapılan ziyaret benim için değerlerime tükürmekle eşdeğerdir...

katılıyorum abi...
+1967

Kader KORELİ

Bende bu görüse katiliyorum. Bu kadar abartilacak bir durum yok. Eger o adamin etdigi küfürden dolayiysa bu tepkiler o zaman siz gidin o adama gereken cezayi vermeyenleri elestirin. Ben baskanimizin bu ziyaretini takdir ediyorum.

Hasan61
Bu adam değil miydi açık açık televizyonda küfürler,tehditler savuran?

Tolunay Abdioğlu
Küfür etsem ne kadar ceza yerim acaba.

bahadır2561
30.01.2010, 14:11
bardak taştı artık....

Halit Akyüz
30.01.2010, 14:11

Bu ne rezilliktir...

Abi o kadar da ayrıntılı incelememek lazım herşeyi adam bordo mavi çiçeği nerden bulucak..:)

Hasan61
30.01.2010, 14:12
Çiçeklerin renge bak:mad::mad::mad:
Offffff başkan Offffffffff

Halit Akyüz
Küfür etsem ne kadar ceza yerim acaba.
2 hafta....

bahadır2561
Bende bu görüse katiliyorum. Bu kadar abartilacak bir durum yok. Eger o adamin etdigi küfürden dolayiysa bu tepkiler o zaman siz gidin o adama gereken cezayi vermeyenleri elestirin. Ben baskanimizin bu ziyaretini takdir ediyorum.

neyini takdir ediyorsun?? ne yapmış ki??

Süleyman Sofu
30.01.2010, 14:13
Gaffar Okkan şehit olduğunda babası bizim komşumuzdu kimse onun üzerinden konuşmasın.Kendisinin şehit edilmesinde en az suçu olan Diyarbakır halkıdır ama aynısını bu hain baydemir için söyleyemem...

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 14:14
Gaffar Okkan şehit olduğunda babası bizim komşumuzdu kimse onun üzerinden konuşmasın.Kendisinin şehit edilmesinde en az suçu olan Diyarbakır halkıdır ama aynısını bu hain baydemir için söyleyemem...

O halkın %60'ı bu Baydemir'e oy vermiş..

Ali Tunahan Güllü
Yalnız başlık amacının dışına çıkmaya başladı..

ts_tuncay_ts
Bu adamın amacı nedir....

smyrna
Hergün tepki gösteriyoruz. Bu bizdenmi kaynaklanıyor ? Yönetimden kaynaklanıyor.

Orhan Aydın
Trabzonspor, siyasetin gol yaptığı bir futbol topu olmuş.

SEDAT
30.01.2010, 14:15

Bu ne rezilliktir...

- Ya hakikaten bu çieçk tesadüfmü şimdi ..

- Büyük ihtimalle tesadüftür de başkanın bahtı çok karaymış be..

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 14:16
O çiçek tesadüf falan değil, altındaki kurdeleler de aynı renklerde..

Bekir
Abi o kadar da ayrıntılı incelememek lazım herşeyi adam bordo mavi çiçeği nerden bulucak..:)
Bordo Mavi bulamadı diye Pkk renklerindeki çiçek ile mi gidicek...

Bu Baydemir Dallamasını Ziyaret etmek de ne oluyor,Anlamadım??

bahadır2561

yanlışı yanlışla mı örteceksin??

simdi bana demokrasi naraları atmayın..

hele de halkların kardesligi...

Süleyman Sofu
30.01.2010, 14:17
İlla kardeşlik istiyorsan hazır takmışsın poşuyu dalsaydın halkın arasına sıksaydın gördüğün herkesin elini ne yani baydemiri ziyaret etmese olmayacakmı kardeşlik.Kimse masal anlatmasın girip halkın arasına herkesle muhabbet etse emin olun gıkım çıkmazdı ama bu artık bardağı taşırdı...

Erdem Koltuk
Bu tip takım elbiseli pkklılara bu kadar hakları tanıyan, önlerini açmak için açılım planları yapanları alkışlayıp, burada başkana kin kusanlara katıla katıla gülüyorum.Anca başkana sallarsınız.1 senedir şehit anaları babaları ağlıyor, teröristler el kol sallaya sallaya bu ülkeye girişler yapıyor, şehit üstüne şehit veriyoruz çıt çıkaran yok, şimdi başkan bitmişmiş...Siz önce bitirilmesi gerekenleri bitirmek için tepkinizi koyun.Başkanımızı da iğrenç planlarına alet ettiler.Bu adamları meşrulaştırmak için planlı bir şekilde yapılan harekata başkanımız da iyi niyeti ile bilmeden maalesef girdi.Yapılacak şey burda başkana sallamak değil, düşünmek.

Mollasalihoğlu
Bordo Mavi bulamadı diye Pkk renklerindeki çiçek ile mi gidicek...

Bu Baydemir Dallamasını Ziyaret etmek de ne oluyor,Anlamadım??

Çiçeği Baydemir vermiştir diye düşünüyorum ben, böyle bir şeyi atlamaz bizimkiler..

SEDAT
Trabzonspor, siyasetin gol yaptığı bir futbol topu olmuş.

- Ama bunları söylemek için çok geç artık ..

- Bazıları Trabzon ve Trabzonsporu çok güzel kullanıyorlar artık..

- Nede olsa kimseden ses de çıkmıyor...

TSelif
Sarı kırmızı yeşil kurdela ...
Tesadüf mü diyelim ne diyelim şaştım kaldım ya :mad:
Nedir son bir haftadır bizim çektiklerimiz yeter da .. sabrımızı mı ölçüyorsunuz ..!

bahadır2561
30.01.2010, 14:18
- Ya hakikaten bu çieçk tesadüfmü şimdi ..

- Büyük ihtimalle tesadüftür de başkanın bahtı çok karaymış be..

ne tesadufu yaa daha da savunmaya calsııyorlar...

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 14:19
yanlışı yanlışla mı örteceksin??

simdi bana demokrasi naraları atmayın..

hele de halkların kardesligi...

O adam tüm Türkiye'ye sinkaf çekip hala o koltukta oturuyorsa Türkiye'de demokrasi var demeyeceksin zaten.. Ben Başbakan'a Baydemir'in yaptığını yapsam haber alamazsınız benden..

Başkanın yaptığı bence çok doğru değildi.. Ama bu kadar da abartmanın anlamı yok..

Orhan Aydın
Bu sefer tüm ülke gördü ağları havalandıran bir futbol topu olduğumuzu

Bekir
Çiçeği Baydemir vermiştir diye düşünüyorum ben, böyle bir şeyi atlamaz bizimkiler..
Baydemir vermişse Bile,Başkanın almaması lazım..
Hele hele alırken Bu kadar mutlu gülmesi hangi mantığa sığıyor??

Tamam Diyarbakıra gidiyorsun Poşu tak,Diyarbakırın büyüklerini ziyaret et iyi bir şey...
Ama Osman Baydemir gibi şerefsizi nasıl ziyaret eder??

Süleyman Sofu
30.01.2010, 14:20

Gaffar Okkan şehit olduğunda o halkın yüzde 90ıda arkasından gözyaşı dökmüştü hatırlatırım.Hem olay olalıda 9 yıl geçmiş ve faili hala tam olarak belirlenememiş.Kimseye o yaptı bu yaptı diye iftira atamam...

bahadır2561
30.01.2010, 14:21
Bu tip takım elbiseli pkklılara bu kadar hakları tanıyan, önlerini açmak için açılım planları yapanları alkışlayıp, burada başkana kin kusanlara katıla katıla gülüyorum.Anca başkana sallarsınız.1 senedir şehit anaları babaları ağlıyor, teröristler el kol sallaya sallaya bu ülkeye girişler yapıyor, şehit üstüne şehit veriyoruz çıt çıkaran yok, şimdi başkan bitmişmiş...Siz önce bitirilmesi gerekenleri bitirmek için tepkinizi koyun.Başkanımızı da iğrenç planlarına alet ettiler.Bu adamları meşrulaştırmak için planlı bir şekilde yapılan harekata başkanımız da iyi niyeti ile bilmeden maalesef girdi.Yapılacak şey burda başkana sallamak değil, düşünmek.

baskan 5 yasındaki cocuk mu???ne planına alet ettiler...

aklı yok mu???

baskan uzayda mı yasıyor...

Erdal
Girme bu topa Erdal :)

Bekir
Adam Resmen Siyasi propagandasına Trabzonspor Başkanını alet diyor,Bizim Başkan da Gayet mutlu gülüyor...

smyrna
Çok yanlış yaptın başkan. Çizgiyi geçtin.

Mollasalihoğlu
Gaffar Okkan şehit olduğunda o halkın yüzde 90ıda arkasından gözyaşı dökmüştü hatırlatırım.Hem olay olalıda 9 yıl geçmiş ve faili hala tam olarak belirlenememiş.Kimseye o yaptı bu yaptı diye iftira atamam...

Bunların konuşulma yeri bu başlık değil.. Demek istediğim yazarken tüm verileri ele alıp yazın..

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 14:23

Sen girme, Sadri Şener girmesin, muhalefet girmesin.. Ortasaha mücadelesine devam abi o zaman :)

Orhan Aydın
30.01.2010, 14:23

aklı yok mu???

Sorma ya bu çocuk istismarcıları yok mu ?
Kötü emellerine alet ediyorlar sabileri

Erdem Koltuk
30.01.2010, 14:24

aklı yok mu???

Dağdan teröristleri ellerini kollarını sallayarak içeri alanların,alkışlatanların aklı yok mu?faruk özak a sor sana sölesin..O ziyaret kesinlikle ve kesinlikle Sadri Şener'in planlaması değil.Buna adım gibi eminim.

bahadır2561
30.01.2010, 14:24
O adam tüm Türkiye'ye sinkaf çekip hala o koltukta oturuyorsa Türkiye'de demokrasi var demeyeceksin zaten.. Ben Başbakan'a Baydemir'in yaptığını yapsam haber alamazsınız benden..

Başkanın yaptığı bence çok doğru değildi.. Ama bu kadar da abartmanın anlamı yok..

orası ayrı o tamamen siyasetle ilgili...

ne kadar abartmalıyız...

bunun bir ölcusu varmı?

el bombası baskanın elınde patladı kendi pimini kendisi cekti...

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 14:26
orası ayrı o tamamen siyasetle ilgili...

ne kadar abartmalıyız...

bunun bir ölcusu varmı?

el bombası baskanın elınde patladı kendi pimini kendisi cekti...

Bunun ölçüsü var..
Gitmesini eleştirebiliriz.. Vatanı sattı muamelesi yapamayız.. Sınırı budur.

Erdal
30.01.2010, 14:26
Siyasete aklım erdiğinden beri ( hatta ermeden önce bile) kendisini "Türk milliyetçisi" olarak tanımlayan biri olarak Trabzonspor yönetimini alkışlıyorum...

Detay konuşmak ne yazık ki imkansız burda...Ama yönetim ve başkan cesaretleri ile benden alkış almıştır...

Hasan61
30.01.2010, 14:27
Gir topa Erdal abi
Şuan aklı başında bir büyüğün sözlerine ihtiyacım var,ben bulamıyorum başkanın böyle bir hareketi niye yaptığını bari sen söyle
Niye yapmış olabilir?

mkmsas
30.01.2010, 14:30
Başkan yanlış bir şey yapmamıştır, bence..

Çok yanlışı vardır, ama bu yanlış değildir..

agasaro
30.01.2010, 14:31
Gercekten yazdiklarina inaniyormusun? Trabzondaki sehit ailelerine bunu boyle acikliyabilirmisin? Diyarbakirda 2 tane huzur evine gidersin kimsesiz cocuklara gidersin halka yonelik guzel bir jest olmus olur.

Ayiptir ya ayip. Reis kafasi ne demek? yokse sende bu ulkeyi aydinlattigini zannedenlerdenmisin? Iki zihniyetinde bir farki yok kusura bakma. Dost ve dusmani ayirmak ayip birseymi?

Gaffar Okani bosuna karistirma bu olaya. Diyarbakir secmini yapmistir Gaffar Okani oldurup PKK yi secmistir..

Gaffar Okan'ın arkasından koşuyordu bu şehir. Onu öldürenler amaçlarına ulaşmışlar ne yazık ki. Diyarbakır halkına olumlu tercih yapma imkanı sunulmadı hiç. Osman Baydemir Diyarbakır halkının oyuyla iş başına gelmiştir. Diyarbakırlıların gözünde meşruiyetini yitirdiğinde onu aşağa almasını bilirler. Fakat şu an Osman Baydemir Diyarbakır'ın resmi ve yasal belediye başkanıdır. Bu böyle biline!

Cem Akyüz
30.01.2010, 14:32
Sakin sakin

argentina
30.01.2010, 14:32
Siyasete aklım erdiğinden beri ( hatta ermeden önce bile) kendisini "Türk milliyetçisi" olarak tanımlayan biri olarak Trabzonspor yönetimini alkışlıyorum...

Detay konuşmak ne yazık ki imkansız burda...Ama yönetim ve başkan cesaretleri ile benden alkış almıştır...

Katılıyorum Erdal Bey,doğru bir hamle.

albatros
30.01.2010, 14:34

katılıyorum

bahadır2561
30.01.2010, 14:34
Dağdan teröristleri ellerini kollarını sallayarak içeri alanların,alkışlatanların aklı yok mu?faruk özak a sor sana sölesin..O ziyaret kesinlikle ve kesinlikle Sadri Şener'in planlaması değil.Buna adım gibi eminim.

GİTMEM diyemez mi insanoglu...

insan düsünmeli neyi mi??

onuru ve haysiyeti oldugunu...

emir almakla nereye kadar yasanacagını...

ülkede neler olup bittigini...

kımlerle görustugunu görüsecegini..

nerede ne zaman dislerini acarak gülecegini..

yalakalık yapmanında bir sınırı oldugunu..

......

diye yazar uzatırım ama DEGMEZ..

BU KULAKTAN GİRER ÖBÜRÜNDEN ÇIKAR..

agasaro
30.01.2010, 14:37
Diyarbakır'da valilik ve ordu komutanı ziyareti kadar gereksiz bir ziyaret olamaz. Ziyaret edeceksen Diyarbakır halkını temsil eden Belediye başkanını ziyaret edeceksin. Trabzonspor başkanının muhatabı komutan ya da vali değil belediye başkanıdır. Haftalardır Fatih Tekke yüzünden sizi eleştirmeye doyayamıştım ama şimdi doğru bir iş yaptınız, kutluyorum sizi.

bahadır2561
Bunun ölçüsü var..
Gitmesini eleştirebiliriz.. Vatanı sattı muamelesi yapamayız.. Sınırı budur.

sınırlar,sınırlarımız

herkesin farklı bir sınırı olması ne kadar güzel...

Erdal
Erdem, başkana hakaret ediyorsun bence...

Erdal
30.01.2010, 14:40
Keşke forumda siyaset konuşabilecek kadar olgun bir demokrasi kültürümüz olsaydı...

Recep Alkan
30.01.2010, 14:40

Ya ne dediğinin farkında mısın ?

Zamanı geldiğinde çok zengin, mühendis kafası bizi katlayan bir adam, zamanında iyi niyetli saf bir adam. Nasıl iş bu ya. Başkanı duruma göre sıfattan sıfata sokuyorsunuz.

Bırakın bu işleri artık.

Bu işin savunulacak tek bir durumu yok, bu işi meşrulaştırmaya çalışmayın.

Bu işin siyasi boyutunu bir kenara bırakıyorum, onca iş için yetkililerden randevu alamayan Başkan gitti bu şeref yoksunu insandan randevu aldı.

bırakın artık şunları savunmayı.

bahadır2561
30.01.2010, 14:41
Diyarbakır'da valilik ve ordu komutanı ziyareti kadar gereksiz bir ziyaret olamaz. Ziyaret edeceksen Diyarbakır halkını temsil eden Belediye başkanını ziyaret edeceksin. Trabzonspor başkanının muhatabı komutan ya da vali değil belediye başkanıdır. Haftalardır Fatih Tekke yüzünden sizi eleştirmeye doyayamıştım ama şimdi doğru bir iş yaptınız, kutluyorum sizi.

Trabzonspor başkanının muhatabı Diyarbakırspor başkanıdır..

başka hiç kimse degildir...

argentina
En kötüsü Şu futbol forum sitesinde,siyaseti konusuyoruya bu beni üzen..

Futbolla spor sitesende sunları konuşmak çok acı,Ne başkanın burda suçu var nede

Başka birilerinin..

Suç Başbakanın,Bakanındır,Bunları spora soktuğu için.

Dunyanın Hiç bir Futbol ülkesinde siyaset konuslmuyor,Ne yazıkki biz hergün

Bu tip konularla muhatap oluyoruz..

Marka değerimi ? güldüm şimdi

Ben Futbol aşığıyım,Futbol konusmak istıyorum,Trabzonspor başkanını;

''Futbol çerçevesi içinde'' eleştirmek,istıyorum.. Siyaset izin vermıyor buna.

Orhan Aydın

Çok politik oldu Erdal abi:)

Erdem Koltuk
GİTMEM diyemez mi insanoglu...

insan düsünmeli neyi mi??

onuru ve haysiyeti oldugunu...

emir almakla nereye kadar yasanacagını...

ülkede neler olup bittigini...

kımlerle görustugunu görüsecegini..

nerede ne zaman dislerini acarak gülecegini..

yalakalık yapmanında bir sınırı oldugunu..

......

diye yazar uzatırım ama DEGMEZ..

BU KULAKTAN GİRER ÖBÜRÜNDEN ÇIKAR..

Spor kulübü başkanından bahsediyoruz, siyasi bir olay değil bu.Senin cumhurbaşkanın ermenistan cumhurbaşkanı ile yan yana sırıta sırıta maç izledi.senin başbakanın kelle dedi, sayın dedi baş teröriste bunlar unutuldu ama bu olay unutulmaz eminim.unutulur mu hiç, herkesin sırt çevirdiği terörist zihniyeti taşıyanlara Sadri başkan ziyarette bulundu.istifa etmeli bu ziyaret nedeni ile.

bahadır2561
30.01.2010, 14:42
Keşke forumda siyaset konuşabilecek kadar olgun bir demokrasi kültürümüz olsaydı...

neyse yazmıyacagım abi...

bahadır2561
30.01.2010, 14:43
Spor kulübü başkanından bahsediyoruz, siyasi bir olay değil bu.Senin cumhurbaşkanın ermenistan cumhurbaşkanı ile yan yana sırıta sırıta maç izledi.senin başbakanın kelle dedi, sayın dedi baş teröriste bunlar unutuldu ama bu olay unutulmaz eminim.unutulur mu hiç, herkesin sırt çevirdiği terörist zihniyeti taşıyanlara Sadri başkan ziyarette bulundu.istifa etmeli bu ziyaret nedeni ile.

Her koyun kendi bacagından asılır...

Orhan Aydın
30.01.2010, 14:44
Erdem abi o suçladığın kişilerin oyuncağı olduğu için kızıyoruz zaten.

salihismet

Bu ne rezilliktir...

Ya sen neredeydin simdiye kadar? abdullh öcalan mecliste grup kurduruyor, dagdan ineneler kahraman gibi karsilaniyor, senin basbakanin
acilim diye tutturup giderken sesinizi cikartmazsiniz, Konu Trabzonspor baskani olunca hep dikkat kesilirsiniz, bir yerlerden bir seyler
bulupta cikartsak diye, Fatih Tekke konusunu bile dini inaclarlarla bagdasdirip bazi yöneticileri dinsizlikle sucladinz, basda siz olmak üzere
hayrettin Hacisalihoglunun baskana cuma namazina gitme diye uyardigini bile Fatih Tekke konusunun icine soktunuz, sizin gibilerin derdi
Fatih Tekke veya Trabzonspor deyil, Trabzonsporu kendi düsünceleriniz dogrultusunun icine nasil cekeriz ugrasi icindesiniz.

Hürgün Aygün
başkanın da suçu var bence

cihatöztürk
30.01.2010, 14:46
bu konu başkanın başını yerse kimse şaşırmasın

Recep Alkan
30.01.2010, 14:47
Trabzonspor başkanı, bir kenti ve peşinde 6 milyonluk bir taraftar kitlesini temsil eder.

Halkını çok iyi tanıdığını söyleyen, milliyetçiliğini bilen, bir ermeni olayının bile nasıl Trabzonspor'un içine (az yada çok) karıştırılabildiğini gören bir ADAM, bu hareketi yapmayacak kardeşim.

Sen Başkanın yaptığının yanlışlığını, bu ülkeyi yönetenlerde yapıyor diye örtemezsin, git bak bakalım Ganitadaki Şehitler balığına zamanında arkadaşlarımız neler yazmış.

Bırakın bu su üstü siyasetini, benim ülkeme zamanında milyonalrın önünde söven adamı sen Trabzonspor Başkanı olarak ziyaret edemezsin. O kadar.

Diyarbakır'a sahip çıkmanın çok daha farklı yolları vardır. Yol bu değildir.

Erdem Koltuk
30.01.2010, 14:47
Ya sen neredeydin simdiye kadar? abdullh öcalan mecliste grup kurduruyor, dagdan ineneler kahraman gibi karsilaniyor, senin basbakanin
acilim diye tutturup giderken sesinizi cikartmazsiniz, Konu Trabzonspor baskani olunca hep dikkat kesilirsiniz, bir yerlerden bir seyler
bulupta cikartsak diye, Fatih Tekke konusunu bile dini inaclarlarla bagdasdirip bazi yöneticileri dinsizlikle sucladiz, basda siz olmak üzere
hayrettin Hacisalihoglunun baskana cuma namazina gitme diye uyardigini bile Fatih Tekke konusunun icine soktunuz, sizin gibilerin derdi
Fatih Tekke veya Trabzonspor deyil, Trabzonsporu kendi düsünceleriniz dogrultusunun icine nasil cekeriz ugrasi icindesiniz.

Evet bunu anlatmaya çalışıyorum ben de.Böyle düşünen birilerini görmek çok güzel oldu şimdi.

Erdal
30.01.2010, 14:48
argentina, çok öyle değil...Tam tersi temel ülke sorunlarının spotrif yarışın dışında en çok tutulduğu ülkelerden biriyiz bence...

İtalya'yı takip ettiğini biliyorum mesela...Hatırla Dünya kupası yarı final maçında ne demişti Maradona: "Güney İtalayanlar Kuzey i sevmez, İtalyanın yarısı yarın Arjantin i tutacak"...

Bu gün Barcelona en azından katalanlar için sadece bir futbol takımı değildir. Keza Rangers, Celtic de öyle...Lazio ve Roma...St Pauli, Livorno...

Futbol eğer sadece futbol değil ise ( ki öyle inanıyorum) Trabzonspor da asla sadece bir futbol takımı değildir....
Lakin başkan ve yönetimin bu kararı Trabzonspor tabanının doğru bulacağı bir eylemmidir? Burası tartışılır...Ben doğru bulduğumu ifade ettim zaten...

Hasan61
30.01.2010, 14:48
Terör örgütünün siyasi alandaki sembollerinden birini ziyaret ediyorsunuz,ve terör örgütünün sözde bayrağının renklerini taşıyan çiçek kabul ediyorsunuz...
Bence istifa için fazlasıyla yetecek bir nedendir.......

Hürgün Aygün
30.01.2010, 14:49
Trabzonspor başkanı, bir kenti ve peşinde 6 milyonluk bir taraftar kitlesini temsil eder.

Halkını çok iyi tanıdığını söyleyen, milliyetçiliğini bilen, bir ermeni olayının bile nasıl Trabzonspor'un içine (az yada çok) karıştırılabildiğini gören bir ADAM, bu hareketi yapmayacak kardeşim.

Sen Başkanın yaptığının yanlışlığını, bu ülkeyi yönetenlerde yapıyor diye örtemezsin, git bak bakalım Ganitadaki Şehitler balığına zamanında arkadaşlarımız neler yazmış.

Bırakın bu su üstü siyasetini, benim ülkeme zamanında milyonalrın önünde söven adamı sen Trabzonspor Başkanı olarak ziyaret edemezsin. O kadar.

Diyarbakır'a sahip çıkmanın çok daha farklı yolları vardır. Yol bu değildir.
katılıyorum recep abi bu yaşımda siyasetle ilgileniyorum valla :D

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 14:50
Devlet politikasına paralel bir davranış neden bu kadar "aşırı" tepki çekti anlamadım.. ya da devlete neden bu kadar tepki gösterilmiyor..

Başkan, Kandil'den gelenleri serbest bırakmamış ya..! Ben de gitmesini istemezdim ama " Türkiye Cumhuriyeti'nin Diyarbakır şehrinin Belediyesi'ni " ziyaret etmiş..