PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

erkankoc
15.12.2008, 14:30
gohana cidden 6250 vermisizz..yazik paraya

Külünkoğlu
15.12.2008, 14:30
Başkan sızlanıyor.
Elimizden gelen bir şey yok demeye getiriyor.
Bu kadar aciz miyiz Başkan.
Gücümüz yetmiyor de olsun bitsin bari...
Bu konuşmalardan sen bunu anladıysan, çık dışarı hava al biraz yüzünü falan yıka.

magicyattara
15.12.2008, 14:31
Bu konuşmalardan sen bunu anladıysan, çık dışarı hava al biraz yüzünü falan yıka.

Çok iyi anladım ben.İyi analiz et.

Erkut Ay
15.12.2008, 14:33
atilla bey hakem konusunu keselim artık diyor:)zoruna gidiyor herhalde ğs lidir kendisi tff . mhk emirlerinde olduğu için konuşmalarıda rol oluyor geyet normal......

Ümit Tekşan
15.12.2008, 14:34
Başkanımıza güvenimiz sonsuz , Trabzonsporu ve taraftarları kenetlenmesine birinci sebep başkanımız Şadri ŞENER dir. Helal olsun Söylenecek söz yok.

Külünkoğlu
15.12.2008, 14:35
Çok iyi anladım ben.İyi analiz et.
Anladığını hiç sanmıyorum, neyse sen devam et.

Engin Koltuk
15.12.2008, 14:35
Başkan sızlanıyor.
Elimizden gelen bir şey yok demeye getiriyor.
Bu kadar aciz miyiz Başkan.
Gücümüz yetmiyor de olsun bitsin bari...

Hayır öyle bir şey demiyor. Yorumlarken farklı yorumluyorsunuz.

Cem Zırıh
15.12.2008, 14:36
hahahah baskan super ya hastayim bu adama :D

TSezgin61
15.12.2008, 14:36
bizim baskan birtane yaaa....:D

"nasil istanbulda bogaz köprüsü önemliyse bizdede stad önemli, yoldan keseceksin stad yapacaksin, hastaneyi yarida birakacaksin stada vereceksin. zaten adamlar stada gitmezse hasta oluyorlar":D

Ahmet Kuru
15.12.2008, 14:37
Ben sayın başkanımızın hakkımızı yedirmeyeceğinden süphem yok...
Gereken tepkiyi zaten koymuş...
İş bununlada bitmiyor elbet...
Taraftarında elini taşın altına koyması gerekiyor...
Gerekli yerlere gerekli tepkiyi vermemiz lazım...!!!

_SeRKaN_
15.12.2008, 14:40
Allah'ım yav...Sadri Şener neden döndü...Adamı zorla başkanlıktan edecekler...Zorlarına gitti galiba tekrar başkan olarak geri dönmesi...

TSezgin61
benim icin sen süper baskansin sadri baskan....!!! helal be

magicyattara
"Tahkime gönderdiğimiz dosyaların hepsine red cevabı geliyor,bir tane bile itirazımız kabul edilmedi.Bursa başvurdu sercanın cezası kalktı.Biz kabul ettiremiyoruz."
"Kurullarda adamımız yok."

Bunlar başkanın sözleri benim değil.

Kazım Uzunboy
Masa bulsam vurucam diyor :D

Hamza Yilmaz
15.12.2008, 14:41
Baskanimiz transfer konusunda aciklamalar yaptimi??ß Atilla öyledir beyler, simdi öyle diyor, ama aynisi gsin basina gelsin, o studyoyu ayaga kaldirir.

Gürkan
15.12.2008, 14:42
Böyle hataların olması doğalmış,Sadri başkan kimseye yapılmasın demek istemişmiş.Ulan bırakın da kendimizi biz ifade edelim.Senin benim duyguma tercüman olmana ihtiyacım mı var Atilla Gökçe,adamın sözünü neden kesiyorsun?

Evet hata olur.Hakem hatası her ülkede olur,oluyor olacak.

bu yapılanlara hakem hatası dersek , her yerde olur derler çıkarlar işin içinden. yıllardır bu yapılanlara hakem hatası dendi. böylece işin boyutu farklılaştı. bu yapılanlar hakem hatası felan değildir. gözünün önündeki iki olayda farklı karar veriyorsan ve bunlar hep bir takımın aleyhine bir takımın lehine oluyorsa bunun adı hata felan değildir. Hakem hatası heryerde olur.

""hata:İstemeyerek ve bilmeyerek yapılan yanlış, kusur, yanılma, yanılgı""

magicyattara
15.12.2008, 14:44
Atilla gökçe beşiktaşlıdır.

Kamil Çakmak
15.12.2008, 14:45
Trabzonspor büyük bir camia ve 20 delegesi var uyarımızı yaparız olmassa, Federasyonuda düşürme gücümüz var gibi bişeylerde dedi. Bu başkanın dirayetli bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir. Bunu duyupda başkanın aciz gibi yorumlayan arkadaşlara anlam veremiyorum.

irfan61
15.12.2008, 14:45
Bu Atilla Gökçe gerçekten ş.....siz biri yine hakemler için bişey söylicekti başkan adam hemen değiştirdi konuyu.

Mehdi
15.12.2008, 14:47
Vallahi Atilla bıraksa başkan çok şey söyleyecekte o dallama izin vermiyor.

Adama transferi sen soruyorsun sözünü sen kesiyorsun.

Ahmet Kuru
15.12.2008, 14:48
Hakem hatası dediğimiz olay...
Kayserispor-Trabzonspor maçındaki hakem hatalarıdır..
Her iki tarafıda katletti neredeyse...
İşte bu hakem hatası...
Ama maçı alıp diğer tarafa verirsen,buna nasıl hakem hatası diyebileceğiz...
Herkes işine göre konuşuyor...
Elalem, Trabzonspor'u ve taraftarı Albayrak zamanındaki ile karıştırıyor galiba...
ARtık Yönetim ve Taraftar herşeyin bilincinde..
Görüşeceğiz elbet...

Alihan Ertürk
15.12.2008, 14:49
başkan çok güzel konuşuyor valla..:)

Erkut Ay
15.12.2008, 14:49
fatih konusunu bile değiştirdi atilla lüzumsuzu

Külünkoğlu
15.12.2008, 14:50
"Tahkime gönderdiğimiz dosyaların hepsine red cevabı geliyor,bir tane bile itirazımız kabul edilmedi.Bursa başvurdu sercanın cezası kalktı.Biz kabul ettiremiyoruz."
"Kurullarda adamımız yok."

Bunlar başkanın sözleri benim değil.
Büyük analizcisin ya duyduğunu anlayabilirsin zannediyorum.

Cımbızlama yapma, mevzuyu tam olarak anlat. Aynen şöyle dedi Başkan "Egemen'e itiraz etmedik çünkü ceza haklıydı, Sercan'ın affedilişine itiraz etmek bize yakışmazdı utanırdık, Trabzonspor Trabzonspor ise Sercan'ın golüne işi bırakmayacak" Gülerek daha önce haftaları kasdederek " tahkimde kimsemiz yok diyince Adnan aradı beni abi biz varız dedi "

irfan61
Fatih Tekke bizim için çok önemli bir futbolcudur.Ama onu bu ekonomik şartlarda transfer etmemiz söz konusu değildir.Yani Fatih Tekke bonservisi yüksek olduğu için transferi zormuş.

Yunus Emre SEYHAN
helal başkan.. süper konusuyor.
reklam arası..

Kamil Çakmak
15.12.2008, 14:55
Bu programı atların uyuduğu bi zaman yapsalardıya:)

magicyattara
15.12.2008, 14:58
Büyük analizcisin ya duyduğunu anlayabilirsin zannediyorum.

Cımbızlama yapma, mevzuyu tam olarak anlat. Aynen şöyle dedi Başkan "Egemen'e itiraz etmedik çünkü ceza haklıydı, Sercan'ın affedilişine itiraz etmek bize yakışmazdı utanırdık, Trabzonspor Trabzonspor ise Sercan'ın golüne işi bırakmayacak" Gülerek daha önce haftaları kasdederek " tahkimde kimsemiz yok diyince Adnan aradı beni abi biz varız dedi "

Mesele sercana itiraz etmek değil.
Aynı durumda ki kendi futbolcunun cezasını kaldırabilmek.
Burda gücümüz yetmiyora getiriyor lafı.
Genel olarak konuşuyor başkan.Sadece bu haftaya takılmayalım.

TSezgin61
15.12.2008, 14:59
yaaaa bu ne. at yarisi at yarisi... adam bi laf edecek at yarisi...

tamda önemli yerinde kesti yaaa

_SeRKaN_
Bu eşşekleri neden konuşma arasına alırlar hep anlamam ki...:)

Kasım BEKTAŞ
bu görünen buzdağının hepsi ise bu tür eylemler ile haksızlığın tekrarlanmasını engelleyebiliriz...
ancak durumun bundan ibaret olmadığını hepimiz biliyoruz...
ha yine de yapılmak istenen protestolar yapılsın sayın başkan çıkıp açıklamalar yapsın amma yine de bir netice alacağımızı sanmıyorum -ki herkes alınmayacağını biliyor...

şikayetimizi dile getirdiğimiz medya organları bile bu haksız düzenin bir parçası yani kimi kime şikayet ediyoruz...

bence marjinal şeyler lazım...

eski meşhur bir laf vardır...bunlardan sallandıracaksın bir kaç tanesi bak bakiyim bir daha yapıyorlarmı...bunun günümüze uyan şeklini uygulamadan sorunu çözemeyiz...

Trabzonspor haksızlığa uğradığı zaman kafasına taraftar o mermiyi kafasına değilde o haksızlığı yapana sıksın bak bakiyim bir daha yeltenebiliyorlarmı Trabzonspor'un hakkını yemeye!!!

Mehdi
Aaaaa sıktı ama yaa

İç kulvardaki bigleyzır kadar değerimiz yokmu.

_SeRKaN_
15.12.2008, 15:03
Bu Atilla ne kadar çirkef yahu...İlla araya bir parazit sokacak...

Burçak
15.12.2008, 15:04
yahu benim yayın açılmıyor son 10 dakikadır. alternatif link var mı?

Yunus Emre SEYHAN
15.12.2008, 15:06
sağdan oynamaya devam :D

Cem Zırıh
oguz tongsir : solda biraz sikintiniz var gibi gozukuyor genede
Baskan : Sagdan oynasinlar yani napim :D

_SeRKaN_
Solda bir sıkıntı var galiba onlarda sağdan oynasınlar ne yapalım...:D

TSezgin61
"solda biraz sikintiniz var gibi geliyor sadri baskan..."

sadri sener: "ozaman sagdan oynasinlar:D"

Alihan Ertürk
solda sıkıntınız var diyo oğuz tongsir..başkan da sağdan oynasınlar diyo :)

Terzioğlu
15.12.2008, 15:07
Solda biraz sikintiniz var biraz..

Sadri Sener: Sagdan oynasinlar ozaman ne yapayim ben :D

Cem Zırıh
15.12.2008, 15:07
Aaaaa sıktı ama yaa

İç kulvardaki bigleyzır kadar değerimiz yokmu.

hahah :D hlal be abi :D

Alihan Ertürk
15.12.2008, 15:08
herkes aynı şeyi yazmışş :D yoğunluktan dolayıı heralde

irfan61
Yav arkadaş biri şunları arasın şu Atilla Gökçe sussun bu kadar boş konuşan bir adam olamaz.

Engin Koltuk
Başkan ağzına sağlık.

mhayri
15.12.2008, 15:09
Seni seviyoruz başkan...

Mehdi
15.12.2008, 15:10
Atilla şu güzelim programın içine ettin,programı anket sorularınla harcadın,cevaplarını almadan söz kestin,sana helal olmasın.

_SeRKaN_
15.12.2008, 15:10
Atilla dışında mükemmel bir röportaj oldu...Ağzına sağlık Sadri başkan...

Selman
15.12.2008, 15:18
Başkanı dinledim, Trabzonspor'luluğumla tekrardan gurur duydum.Sağol başkan, ağzına sağlık.

ApoCaN28
15.12.2008, 15:22
Söyledikleri herşey başkanımıza yakışır düzeydeydi....
Lig tv de izledim verdiği demeçler ...
Hakemler ,stadyum,diğer takımlar için söyledikleri,pilot takımlar,bütçe ,oyuncular herşey hakkında konuştu ve artık herşeyi biliyorum(z)...

Erdal
15.12.2008, 15:23
magicyattara, Hocam herhangi bir bjk taraftarı " Sadri başkan" diyor. Sadri Şener değil, Sadri değil Sadri başkan...Bu saygınlık bile duruşun meyvesidir. Ben başkan ve yönetimle gurur duyuyorum. Bilen bilir siyaseten Nuri bey bana daha yakın bir isimdi. En azından çıkardığı gazeteyi uzun süre keyifle takip ettim. Bu anlamda Sadri başkanla ortak bir dünya görüşüm yok. Ama Sadri başkanı "beceriksizlikle", "güçsüzlükle" suçlamak ve yermek sahiden ayıp olmuyormu?

Süleyman Özcan
15.12.2008, 15:23
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=49879

Bu kısım herşeyi anlatıyor bence, dinliyemeyenler için..

Teşekkürler Sadri Şener, teşekkürler başkanım.

Sadullah KAPICIOĞLU
15.12.2008, 15:25
Başkanımızı pür dikkat dinledim. Ağzına yüreğine sağlık başkanım Helal hoş olsun...

ispiroğlu
15.12.2008, 15:25
"MHK, federasyon, hakemler, biz bunlari hazmedecegiz. Onlarda zamani geldiginde sampiyonlugumuzu hazmedecekler"

röportajdaki sadece bu cümle bile yeterli

trab61
15.12.2008, 15:30
nedesiniz gene yonetimi elestirenler?? hani nerdesiniz. brakin su takimi rahat lutfen. tarihte boyle yonetim gorulmedi trabzonsporda. sadri baskanin hakkini veremeyiz gercekten. mukemmel bir insan. su konusmalari dogalligi beni bitiriyor. boyle baskanimiz oldugu icin dua etmemiz lazim. adam trabzon asigi trabzonspor icin herseyi yapar. zaten trabzonsporun basina gelerek gorevini yapti. ellerinden opuyorum baskanim. ve artik bu yonetimi ve pzellikle basklanimizi rahat birakin. adam takimi nerden nerelere goturdu. bunu kimse yapamazdi. yaptigi konusmalarin hepsine katiliyorum ve bizi boyle temsil ettigi icin tesekkur ediyorum baskanim.

Samet Yildirim
15.12.2008, 15:44
Trabzonspor başkanı Sadri Şener, son haftalarda artan hakem hatalarını değerlendirdi.

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına katılan Sadri Şener, hakemler, Futbol Federasyonu, kulübün ekonomik durumu ve ligdeki şampiyonluk iddiası gibi konularda çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte bu açıklamalar;

Hep gülen Sadri Şener biraz gülemiyor gibi oluyor bu hatalardan sonra. Bu takımı kurabilmek için büyük emek sarfettik. Bizim bulunduğumuz kentin ekonomik şartları belli. Bu şartlarda 25 milyon euroluk transfer yaptık. Lider olduk, puanlar açıldı sonra bir takım hakem hataları başladı.

Sakın kimse benim hakem hatalarını arkasına saklandığımı sanmasın. Hataları nasıl indiririz onu tartışmamız lazım. Hakemlere bazı şeyler de söyleyeceğim sakın alınmasınlar.

Masaya vurmak ile herşey halloluyorsa, ben bütün masaları kırarım ama haftaya yine maçımız var ve yine o hakemler yönetecek.

Ankaragücü maçında Gökhan’ın golü iptal edildi. Ofsayt değil. Maçı kazandığımız için fazla ses çıkartmadık. O gün hiçbirşey demedik. Bursa maçından sonra da hakem için hiçbirşey söylemedim. Kayseri maçında Kayseri’ye verilen penaltı var. Herkes buna da penaltı değil dedi. 2 puanımız gitti.

Bursa maçında hakem, 90. dakikada ofsayttan gol verdi. Bunların hiçbirisinin arkasına sığınmaz Trabzonspor. Öyle bir takım kurmuşuz ki; gidip yine de golü atması lazım.

Hakemler de bizim gibi insan. Hata yapacaktır ama şampiyonluğa oynayan takımlara yapılan hatalar çok daha fazla göze batıyor. Kaç sene sonra belki ilk kez, ligin ilk yarısını lider bitirecektik.

Bardağı taşıran son, belirgin hata Bursa maçındaki hata. O hakem arkadaşımız çok genç bir arkadaşmış. Oyuncu ile aynı çizgide durup ofsaytı göremiyor ise art niyet ararız. Verdiği kararın Trabzonspor’a nelere malolduğunu o arkadaş otursun düşünsün. Trabzon fakir bir kent. 3 büyükler, 15 milyon nüfuslu zengin bir şehirde, öbürü 210 bin nüfuslu fakir bir şehir. Yine de beni Türkiye’nin hangi iline gitsem otobüsle adam getirmeden stadı doldururum.

Bayrakla alma benim hakkımı elimden. Niye beni buralara kadar getiririyorsun. Orta hakem, yan hakemin verdiği kararı değiştiremiyor. Çünkü işine gelmiyor. Telsizi var. Görmedim yok. Orta hakem görecek, göreceksin ona göre koşacaksın. Benim halkımı üzmeyeceksin. Bursa’yı, diğer takımları da üzmeyeceksin.

Trabzonspor’u sakin görüyorlar. Orta hakemler, yan hakemlerini kendi seçmeli. O mesuliyeti almalı orta hakem. 25 yaşında tecrübeli yan hakem olunmuyor. Yetenekli olabilir o ayrı. 25 yaşında, Trabzonspor maçında yan hakem olmuyor ama yapamıyor. Eğitim önemli hakemlerin eğitim seviyesini yükseltmemiz lazım.

Maç bitiyor, hakemin başka mesleği var. Gidiyor onu yapıyor. Adama daha fazla para verirsin tek bu mesleği yapar, daha kaliteli maç yönetir.

Bu Federasyon bizim seçtiğim bir Federasyon. İşler çok ters gider ise; ben delegeyim, 20 delege daha bana göre karar veriyor. Gerekirse bu Federasyonu indiririz. Trabzonspor’u kırıp dökmeyin, elimden almayın, çok ciddi yatırım yaptık, zaten bundan sonra da böyle hatalara izin vermeyiz.

Sercan affedilmiş de gol atmıştı da bunları söyleyemiyoruz. O dakikaya kadar kaç gol atmamız lazım. Öyle bir takım kurduk.

Trabzon’un çok sevenler, sempati duyanlar olmasına rağmen nefret edenler de var. İstanbul'da 3 takım arasında bu işler giderken "Trabzon nereden çıktı?" diyenler olabilir ama futbolun kalitesi, yükseliyor. Hakemlerin de kalitesi yükseliyor. İddialı maçlara çıktıkça gelişiyorlar.

Diğer takımlarda benim gibi seyircilerini motive edip doldrusunlar. Kayseri’ye gittik. Taksiye bindim adam "Galatasaraylıyıım" diyor. Bizim Trabzon'da bu yasak.Bu şehirlerde de bu olursa takımların yarış gücü artar. Böyle olursa yarışmacı takım sayısı artar.

Egemen’in cezası için Tahkim’e başvurmadık. Zaten her başvurumuzu red ediyorlar. Yakında onları denemek için, "Sadri Şener Trabzonspor başkanıdır" diye dilekçe yazacağım. Onu da mı red edecekler?Yayın hakları için başvurmuştuk. Biliyorduk red edileceğini.

Kendi bünyenden birilerinin kurullarda olması avantajlı . Çekinmeden ararayabiliyorsun. Mahmut Özgener'i ben hala desteklerim. Genç, efend ve medeni biri. Federasyonun imkanları müsait. "Devre arasında hakemleri kampa alıyorum" desin. Dünya’da bu işleri iyi bilemn hocaları getir sık sık veya sık sık gitsin Avrupa’daki maçları izlesin, o maçları TV’den izlemesin. Bu keşfedilmemiş bir ilim değil. Hata muhakkak ki var ama minimum olacak. Benim canım yanmasın başkasının da yanmasın. Benim Sadri Şener olarak amacım bu. Yoksa art niyet aramam.

Yan hakem önemli. Orta hakem bir şey yapmıyor. Orta sahada faul düdüğü çalsa ne olur, çalmasa ne olur. Bizim maçın yan hakeminin ismini yarın unuturumn ama orta hakemi unutmam Çünkü mesul o. Şimdi imkanlar da çok. O telsiz çok önemli bir imkan, hatayı mininmuma indiriyor. Umut’un attığı golde, 6 santim ofsaytı görüyor yan hakem. Gördün doğru da yaptın ama diğerini de görsün.

-"OCAK AYINDA OYUNCU ALMAYA BÜTÇE AYIRDIK"-

Faruk Özak bazen başkan’ın vereceği, benim vermem gereken demeçleri veriyor. Olabilir. Benim yardımcım zaten eskiden, devam ediyor görevine. Benim asbaşkanlığımı yapmış. Sonra da başkanlık yapmış. Statü olarak da futbolu benden iyi biliyor. Çok sevdiğim bir arkadaşım. Hükümet destekli değiliz. Dıgıturk’ten yayın gelirimiz var. Tahminmi bütçeye girdisi 18 trilyon. 4-5 trilyon yıllık iddia gelirimz var. Telekom ile yeni bir sponsorluk anlaşması yaptık, ciddi bir gelir aldık. Forma satışlarımız çok arttı. Ürün bulamıyoruız satmak için bunları alt alta topladığınız zaman, geçen Şubattan bu yana 80-90 trilyon kulübün parası oldu. Digitürk yayın gelirlerimiz eskiden olduğu gibi temlikli değil. Çok abartılı olmamak üzere hoca isterse, Ocak ayında bir oyuncu almaya bütçe ayırdık. Ama Ocak ayı transferleri zor transferlerdir. Yabancı da bakıyoruz yerli de bakıyoruz ama kısıtlı tabi transfer piyasası.

Geldiğmizde elimizde değeri yüksek bir futbolcu listesi yoktu. Şimdi aşağı yukarı 40 milyon euroluk bir futbolcu listesine sahibiz. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri havaalanı olacak, kamulaştırma bedeli almamız lazım.

Trabzonspor başkanı olarak ben, Akyazı projesinin bize verilmesi ile iftihar ediyorum ama ekonomik kriz geldi, yap- işlet-devret olarak fizible bir proje değil. Yapacak firma yok. Kolay değil bu proje. Tek yapılması gereken; Devlet buna 200 trilyon koyar bütçeden öyle yapılır yoksa zor. Karadeniz otoyolu projesinde biraz keseceksin oraya vereceksin. Hastaneyi geç bitirecekin ama stadı yapacaksın. Adam oraya gitmez ise hasta oluyor zaten. Devlet, Akyazı projesini yap-işlet-devret ile bu ekonomik ortamda yapamaz.

-"TRABZON AVRUPA'YI UNUTTU"-

Kulübün gidişi çok iyi değildi. Sayın bakanım Faruk Özak çok ısrarcı oldu. Kendi kardeşlerim ısrar etti o yüzden döndüm . Boşluğumuza geldi kabul ettik. Ben demiyorum çok süper bir başkanım ama takımı bir yere getirdiğimize inanıyorum. Elimdeki potansiyelleri görüyorum. Kimse biz seçildiğimiz zaman 80-90 trilyon geliri kulübe sokacağıma inanmıyordu. Önce söylesem güler geçerlerdi. Mutlaka Avrupa Kupalarına katılmamız lazım. Trabzon, Avrupa’yı unuttu gitti. Havayolu şirketlerinin iç hata bakan uçakları gibi olduk. Trabzon’un sosyal yapısında çok önemli bir olgu Trabzonspor.

Şampiyonluk lafını telaffuz etmek şampiyon olmak demek değildir ama şampiyon olursam da alıp giderim tabii, kimseye bırakmam. Ama seneye için mutlaka “Şampiyonluk” diyorum. Denk şartlarda oynarsak rakiplerimize karşı bir sıkıntımız olmaz. Özkan Sümer’in oyuncu tespitleri var. Bu hafta onlarla konuşacağız.

-"SATILMAYACAK OYUNCU YOKTUR"-

Yattara’ya şu anda teklif yok ama bu işi profesyonelce yapıyorsanız satılmayacak hiçbir futbolcu yoktur. Değerini bulur, kulübün menfaati için satarsınız. Fatih Tekke transfer gündemimizde değil. Rusya’da başarılı. Gökdeniz de, Tekke de bizim insanlarımız. Benim ne kadar hakkım varsa onların da bu kulüpte o kadar hakkı var. Onlara kapılar hep açık.

-SADRİ ŞENER'DEN "SAĞ KANAT" ESPİRİSİ-

Trabzonspor başkanı Sadri Şener, takımın sol taraftan fazla atak yapamaması şeklideki soruya ise “O zaman sağdan oynasınlar” espirisi ile karşılık vererek espri yapmayı da ihmal etmedi.

Sadullah KAPICIOĞLU
15.12.2008, 15:49
golcü demedi başkan. Neden çarptırılıyor.

Travelair
15.12.2008, 15:56
Başkanım Allah sizden razı olsun

Erdal
15.12.2008, 15:58
Her kim Trabzonspor başkanlığı hayali kuruyorsa Sadri başkan ı takip etsin. Bu bir gelenek halini almalı...Bu çizgi aşağı asla çekilmemeli...

İsmail Çavuşoğlu
15.12.2008, 15:58
Süper yorumlar, siz bir tanesiniz Sayın Başkanım ALLAH sizi başımızdan eksik etmesin.sağolun varolun..

Recep Çaltepe
15.12.2008, 16:03
Ağzına sağlık sayın Başkan. Anlayana, içerisinde çok güzel mesajların olduğu bir konuşma yaptı.

sessizkral_1
15.12.2008, 16:10
gözlerim dolu seni seviyoruz başkan

Muhammet
15.12.2008, 16:11
Şimdi izliyorum.

Harika konuşmuş.

:alkış: :alkış:

Emre7
15.12.2008, 16:12
çok güzel konuştu... birileri gibi sokak ağzıyla değil edebine uygun içinde anlam taşıyan şekilde.
bir başkana yakışır şekilde konuştu. Teşekkür ederim Başkan'ım çok sağolun...

Emre B.
15.12.2008, 16:22
Helal olsun başkana.

Şahinoğlu
15.12.2008, 16:24
Sadri Başkan'a yakışır bu ligteki bütün başkanların örnek alması gereken bir insan ve gurur duyuyoruz kendisiyle, başkana kabahat aramaya çalışanlar bi abdest alın .

magicyattara
15.12.2008, 16:27
magicyattara, Hocam herhangi bir bjk taraftarı " Sadri başkan" diyor. Sadri Şener değil, Sadri değil Sadri başkan...Bu saygınlık bile duruşun meyvesidir. Ben başkan ve yönetimle gurur duyuyorum. Bilen bilir siyaseten Nuri bey bana daha yakın bir isimdi. En azından çıkardığı gazeteyi uzun süre keyifle takip ettim. Bu anlamda Sadri başkanla ortak bir dünya görüşüm yok. Ama Sadri başkanı "beceriksizlikle", "güçsüzlükle" suçlamak ve yermek sahiden ayıp olmuyormu?

Konuşmanın o anlattığım kısmını Başkan'a yakıştıramadım.Orda aleni bir sızlanma vardı.
Ne demek "Tahkime ne zaman başvursak reddediliyor.O yüzden artık başvurmuyorum".Sözümüz geçmiyor demektir bu.Bunu anladım ve anlattım.
Büyüksen sızlanmayacaksın,sözünü geçireceksin.Veya o konuları hiç açmayacaksın.

Ben sahaya bakarım.Yönetimlerle işim olmaz.Sahada iyi şeyler oluyorsa yönetimlere bakmam.
Ben Sadri Başkan'a Gökdeniz'i sattığı ve Yattara'yı satmaya çalıştığı için karşıyım demiştim.Yanlış bulmuştum yaptıklarını.Büyük takım yıldız adam satmaz,alır görüşündeyim.
Nuri Albayrak'ın Fatih'i sattığı gün burda "Durun n'apıyorsunuz.Takımın kaptanı satılır mı hiç" diye yazmıştım.O gün de Nuri Albayrak'a hak verip "satılmayacak futbolcu yoktur" diyenler çıkmıştı.

Fatih'in satıldığı o gün bir takım yıkıldı ve başarısızlıkla geçmesi muhtemel günleri beklemeye başladık.Ve geldi de o günler fazla bekletmeden.
Bu sürecin sonu Sadri Şener'e başkanlığı getirdi.

Kişilerle işim yok hocam.
Sahaya bakarım.Başarı varsa Başkan başarılıdır.
Bir çok kişi de benim gibi sahada olan bitene bakıyor.
Orda güçlü olacaksın.

Şahinoğlu
15.12.2008, 16:33
Tekrar ediyorum Sadri Başkana laf etmeye kalkanlar bi abdest alsın :)

carizma61
15.12.2008, 16:33
Büyüksün Başkanım.Büyüksün Çünkü;
-O yüce şehir ve takımını kendi çıkar, amaç ve hedeflerin doğrultusunda kullanmadığın, kullandırtmadığın için.
-Yıllardır yorgun,bitkin ve umutsuz olan taraftarlarını uyandırıp ayağa kaldırdığın için,
-O yüce makamda boynunu hiç bükmediğin ve yılmadığın için,
-Adaletsizlik ve haksızlığın yasa olduğu bu ligde adalet ve hakkın suç olmadığını, adalet ve hakkın herkesin en büyük hakkı olduğunu korkmadan söyleyebildiğin için,
-Trabzon, Trabzonspor ve insanlarından bahsederken duygulandığın, onurlandığın için,
-Trabzonlu gibi konuştuğun ve gerçek Trabzonsporlu olduğun için,
-Büyüklüğümüzü, tarihimizi ve önderliğimizi unutacak kadar gaflet ve dalalet içinde olan, bu gaflet ve dalalet içinde de Trabzonspor'a dil uzatacak kadar küstahlaşanlara, küstah olduklarını anlatabildiğin için,
-Trabzonun anlı ve şanlı tarihini yorumlatmadığın,yorumlayan kendini bilmez yorumculara da yorumsuz davrandığın için,
-Tekrar bu zor ve meşakkatli görevi kabul ettiğin için, büyüksün başkanım..
Herşey için Teşekkürler...

Alibeyoglu
15.12.2008, 16:34
baskanim transferleri yapdiniz simdi sira sizde taraftarda dediniz bizde evet sira bizde dedik takimimiza her alanda yogun ilgi gösterdik
baskanim bu kasitli hakem hatalari nedeniyle taraftar topu gene size atiyor simdi sira gene sizde baskanim

sifuni
15.12.2008, 16:44
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

alkislar bir daha sadri senere

İskender Çakmak
15.12.2008, 16:45
lig tv olmadığı için dinleyemedim ama okudugum kadarıyla 10 numara konuşmuş başkan ben onu ve gool programına katılmıştı pazar akşamı orda da dinledim çok güzel konuştu benim halkım heyecanlıdır ve bu hatalar artarsa ben o halkı tutamam evet eğer bir daha olursa bizi kimse tutamaz o tribünde

poetricus
15.12.2008, 16:45
"(...) Bundan sonra da oldurtman; onu da söyleyeyim."
Anlayan anladı herhalde...

61OKTAY
15.12.2008, 16:52
her konuya değindi ve çok samimiydi
birkez daha gösterdi trabzonun büyüklüğünü
helal olsun başkan bi tanesi..

sazman
15.12.2008, 16:53
Teşekkürler Sadri Başkan. bu konuşmaya şapka çıkarılır. Ama şunuda istemek hakkımız. Masa başında daha kuvvetli olmalıyız. Birde en az 2 transfer şart. Bizi üzmeyeceğini biliyoruz başkanım. saygılar..

Gökhan KAN
15.12.2008, 16:57
ben bu baskanı cok seviyorum ya allah senden razı olsun
baskanım sana baba diyebilirmiyim...

Ufuk Bayraktar61
15.12.2008, 17:00
baba adam yaa

Mehmet Fırat
15.12.2008, 17:17
:alkış:

Geçen seneki Sivas olaylarından sonra N/A televizyonlarda açıklama yapmaya çalışıyordu. Ama derdini ne spikere ne de izleyenlere anlatabiliyordu.

Şimdi Sadri Başkan'ı izleyince, bir Trabzonsporlu olarak acayip gururlandım. Bir insan derdini anlatmayı bu kadar mı iyi becerir?.. :)

Kalite farkı işte. :cool:

Mehmet Sarigül
15.12.2008, 17:31
Sadri Baskan cikti konusdu, tam bir Baskan gibi konusdu!!!
Simdi sira Trabzonspor taraftarinda, tüm platformlarda Trabzonspor'a yakisir protestolar yapalim!!
ES ES macinda sira futbolcularimizda...

Şenol Altunsoy
15.12.2008, 17:36
Bu iş bu kadar Başkan üstüne düşeni yaptı yapıyor sıra bizde her platformda bunu canlı tutup hakkımızı aramalıyız

Oğuzhan Fidan
15.12.2008, 17:44
güzel konuştu başkan. biraz daha somut konuşması için zaman gerekli.. inşallah en az 6 yıl başkan kalır.

suat kalkan
15.12.2008, 17:46
işte kalite bu fazla söze ne hacet
büyüksün sadri baba

Dursun Kaplan
15.12.2008, 17:47
Ntvspor'un başlığına bakarmısınız. :)

http://www.ntvspor.net/Pages/30590.ASP

Cafer Bulur
15.12.2008, 17:49
Baskanin aciklamalari sahsen beni rahatlatti,mutlu oldum.
Onunla birlikte hakemleri de asarsak güzel günler görecegimize inaniyorum:)

ApoCaN28
15.12.2008, 18:06
Ntv iyi korkmuş:D

Ali Tunahan Güllü
15.12.2008, 18:55
işte sadri baba sen büyüksün!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali Tunahan Güllü
15.12.2008, 18:55
Ntv iyi korkmuş:D

tabi korkacak SADRİ ŞENER konuşuyor....:D

AtalaY_BuğrA
15.12.2008, 19:04
Bugün bir kez daha Trabzonspor taraftarı olmaktan gurur duydum. Benim mensubu olduğum camiamın başkanı bizleri o kadar güzel temsil ettiki işte istediğimiz başkan budur dedim. Bizler ve yaşı bizden büyük olanlar ne başkanlar gördü bu klüpte,hele bir önce ki. Ama bu kadar güzel bizleri ifade eden başkan sayısı çok azdı.

Lig Tv'de başkan söylenmesi gerekeni en güzel üslupla ve mesajın gitmesi gereken yere öyle güzel söylediki. Bu saaten sonra ben herkesin gerekli mesajı alacağını düşünüyorum. He bu mesajı bir kısım umursamaz ve mesajı almazsa da.Başına gelecekleri kendisi çok güzel dile getirdi. Evet sakin ve güzel bir şekilde aba altında sopa göstermiştir.

Şimdi sıra tekrar bizlerde gerekli tepkimizi göstereceğiz bu takımın sahipsiz olmadığını, bize sistemli ve planlı yapılan yanlışın mutlaka bir karşılığı olacağını göstermeliyiz.

Gün birlik günüdür.

Samet Yildirim
15.12.2008, 19:13
Baskan gerkei yapar Yönetimle beraber !

TS-Tiryaki
15.12.2008, 19:16
Allah seni basimizdan eksik etmesin BÜYÜK BASKAN.:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

Emre Emiroğlu
15.12.2008, 19:31
Dün herkes başkana kalaylıyordu konus be adam diye...

Dönekliğimizde sınır yok.. Sabır nedir bilmiyoruz. Nerde ne dediğimizide.

Mustafa Ayazoğlu
15.12.2008, 19:36

Kulüp başkanları futbolcu değil ki sahada koştursun, gol atsın .. Taraftar değil ki tribünde bağırsın çığırsın yağmurda ıslansın..

Herkes görevini yapacak.. Trabzonspor haklarını savunacak elbette ki sonuna kadar..

Sadri Şener bugün ki konuşmalarında çok beyefendi bi tavır sergiledi açıkçası süperdi..

güngör_81
15.12.2008, 19:37
Bu taraftarda senin yüzünü kara çıkarmaz sana helal olsun başkan.TS cluplara hücüm ama nolursun gönder şu formaları buralara yeterki.

İskender66
15.12.2008, 19:39
Başkanımızın konuşmalarına hayranım. Ağzına sağlık iyi konuşmuş başkanımız :alkış:

Ali Tunahan Güllü
15.12.2008, 19:44

arkadaşım bende o konuş be diyenlerdendim ama onu o maçın kızgınlığıyla,hırçınlığıyla söyledim kendi adımı konuşmak gerekirse yani üzülmüştük ve bi açıklama veya bi tepki bekliyorduk...evet o tepki bugün geldi demekki benim yaptığım yanlışmış ama bunada döneklik denirmi senin tabirinle orasını bilemiyiccem....TEŞEKKÜRLER BAŞKANIM....

Mustafa Ayazoğlu
15.12.2008, 19:49
Sadri Şener'e federasyondan cevap..

TFF: "Hakem kararlarında kasıt aramak kimseye yarar sağlamaz"

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=285&ftxtID=5713

akdin
15.12.2008, 20:01
Sadri Şener'e federasyondan cevap..

TFF: "Hakem kararlarında kasıt aramak kimseye yarar sağlamaz"

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=285&ftxtID=5713

Akdin:"Hakkını aramamak da enayiliktir"

macka61
15.12.2008, 20:02
başkan ben delegeyim 20 delegeyim etkjilerim dedi federasyonu aşağıya indiririm dedi ya korktular tabi şimdi dün tv 8 de ve gool de de çok güzel konuştu helal olsun başkanıma

Özge
15.12.2008, 20:03
Başkan çok güzel konuştu gerçekten.Umarım hatalar son bulur.

Mustafa Çolak
15.12.2008, 20:14
Yürübe Başkanım İşte Başkan Dediğin Böyle Olur

vse61
15.12.2008, 20:16
Helal başkanım.. Hepsi güzel ama kulübü düzlüğe çıkarıp gidicem kısmı olmamış. Sen düzlüğe çıkarıyorsun, Nöri gibiler geliyo, gidip Mecnun Okbilmem ne midir nedir onu öpüyo kulübü hem finansal hem de prestij açısından dibe vurduruyor.

TSercaN
15.12.2008, 20:16
Helal olsun sana baskan!!

Allah yardimcin olsun
Dualarim seninle baskan!

Tokat gibi cevaplar verdin!
Allah birgun bunlari carpacak ya bakalim nezaman carpacak. Gorsunler anya yi konya yi

İgzas-61
15.12.2008, 20:21
Gerekirse sokağada dükülürüz açlık grevide yaparız Büyük Başkan bu taraftar seninle gurur duyuyor sanıyorlarki bizi zayıf düşürüyorlar artık dahada kenetlendik

ilhan
15.12.2008, 20:30
Federasyondan gelen açıklamayı görünce güldüm. Bir bizim başkanın açıklamalarına, demeçlerine bakın bir de federasyondan gelen açıklamaya bakın.

*Biz, hatalar son bulsun istiyoruz.
* Onlar, kasıt aramayın diyorlar.

Yahu ne kasıt arayacağız, sadece ligin lideri değişmiş. Sanki sıradan bir şeymiş gibi hareket edin diyorlar. Biz sezona 7 parolası ile başladık!

7'DİRMEYİZ!!!

Arkandayız başkan! Sonuna kadar.

CEMEFKER
15.12.2008, 20:46
Başkan yönetim adına Trabzonspor'un haklarının çinendiği, engellemeye çalışıldığı bir ortamda üslubuna yakışır bir açıklama yaptı bana göre, bundan ötesi Sadri Şener tarzı olmazdı. " Vururum, asarım, keserim" tarzı Sadri Başkan'ın tarzı değil.

Ben Sadri Başkan'ın TV8'deki dün geceki spor programına telefon bağlantısı katılması ve hakem hatalarına ilişkin konuşmasını da dinledim, taraftarın tepkisine, camianın ayağa kalkması karşısında klup başkanı olarak açıklama yapmak zorundaydı, gayet centilmen, duyguların galyena gelmediği, oturaklı bir konuşma tarzı sergiledi.

Şu da varki sonuca ulaşacak icratı Sadri Şener Başkan'dan beklemek insafsızlık olur, bu camiaya mal olmuş, yeri geldiğinde Trabzonluğu'ndan , Trabzonsporluluğun'dan ödün vermeyen insanların kişilerin devreye girmesi lazım, birlik beraberlikten bahsediyoruz, bundan daha iyi birlik olacak, tepki koyacak zaman olur mu.
İşadamı, bürokratı, siyasetçisi, taraftarı.............herkesin kendi çapında tepkisi ortaya koymak zorundadır. Zamanı olan forumun düzenlediği çelenk koyma olayına katılabilir, olmayan böyle bir zamanda klube destek olmak adına SMS gönderir, markalı ürünlerini alır.En somut katkılar bunlar olsa gerek.

Kral Nemrud İbrahim peygamber’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydan yere odunlardan büyük bir yığın yapılmış. Odunları tutuşturmuşlar sonra. Alevler o kadar yükselmiş ki bulutların tutuşacağını sanmış çocuklar. Korkmuş kaçmış bütün hayvanlar. İbrahim peygamber’i mancınıkla ateşin tam orta yerine atacaklarmış askerler. Atacaklarmış ki Nemrud’un ne güçlü bir kral olduğunu anlasın, görsün; bir daha ona karşı gelmesin İbrahim peygamber.

Bu sırada bir karınca ağzında küçücük bir damla su ile koşa koşa gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennemi ateşe doğru. Gökte uçan ve gagasında ateşe atmak üzere bir dal parçası taşıyan bir kartal onun bu telaşını görüp sormuş hemen yanına yanaşıp: “Bu acelen niye? Nereye böyle?”

Ağzında bir damla su taşıyan karınca o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı” demiş. “Nemrud, İbrahim peygamber’i ateşte yakacakmış. İşte ateşin olduğu yere su götürüyorum.”

Bu sözleri duyan kartal kendini tutamayarak uluorta kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe dönüp yüzünü hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?”

Su taşıyan karınca, “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safımız belli olur.”

"Haydin ne duruyoruz, önümüze engeller çıkaran Nemrutlara karşı, sesimizi kesen, haksızlık karşısında dilsiz şeytanı oynayan Kartal'a karşı hepimiz bir Karınca olmaya." K.K

Ahmet Karadeniz
15.12.2008, 21:39
kanal 24 de şimdi sadri şener in açıklamalarını yorumlayacaklar

Ali Tunahan Güllü
15.12.2008, 21:39
link varmı kanal 24 için????

headshot61
15.12.2008, 21:50
Suan gsteriliyor..herkes baksin

aldkmn
15.12.2008, 21:51
Ilk önce sivas sonra kayseri şimdi de bursa yeter artik!sadri başkan masaya yumrugunu vur. Ali.

Ahmet Karadeniz
15.12.2008, 21:52
link varmı kanal 24 için????

bildiği kadarıyla yok

İskender66
15.12.2008, 21:56
ben şuan netten izliyorum. http://mediahopper.com/ sitesine girin. Turkey'i seçin. Select Channelde zaten listenin ilk sırasında 24 TV var.

aldkmn
15.12.2008, 21:57
Bi sadri başkan bide atay başkan!!!

Ahmet Karadeniz
15.12.2008, 22:04
3 haftadır bize karsı hata yapılıyp ve hala hazksızın imajını one sürüyolar boyle bişe olmaz ya

İskender66
15.12.2008, 22:08
Kanal 24'de yaptığı açıklamaları yüzünden haksız yere eleştiriyolar Sadri Başkan'ı :(

CEMEFKER
15.12.2008, 22:35
Sadri Başkan şu an http://www.biziizle.com/player/tvplayer.asp?bd=67 De

Fanatik28
15.12.2008, 22:46
Evet bildigimiz Baskan Sadri Sener. Ama bence bazi konularda fazla ilimliydi. Yapilan hatalari biraz daha acmaliydi. En azindan simdiye kadar Umut aleyhine kaldirilan yanlis bayraklari söylebilirdi. Calinmayan penaltilar, cok daha fazlasi da var ama...Sadece bu degil, o Tongsir ....nin ( medyadaki digerleride bundan sonra ayni tip yorumlarda bulunacaklardir ) "Pekiyi Baskan lehinize yapilan hatalara ne diyorsunuz, mesela Kayseri macinda attiginiz gol" dediginde cevabi yapistirmaliydi. Mesela "Biz Kayseri macinda lehimize yapilan bir hata sayesinde puan kazanmadik (gerisi malum). Hadi Bursa macini gectik, Sivasspor macinda yapilan hata ile bizim puanimiz 33, Sivasspor´un 29 olacakken vs. Ama Baskan lehimizde hatalar yapilmis olabilir diyerek yanlis yapti. Cünkü lehimize yapilan hata yok. En azindan maca tesir edecek hatalar.

Ama Baskan yaptigi esprilerle, tarzi ile herkesi kendine hayran birakti.

gokcen_faiz
15.12.2008, 22:58
Başkanımız birazdan Kanalturk'te Bizim Stadyum'a canli bağlanti yapacak..

Zafer BİLGİN
15.12.2008, 23:04
başkan kanaltürk te

Selman
15.12.2008, 23:06

Kardeş, kaçıncı kez bu sayfalarda ağır ithamlarda bulunuyorsun.Şimdi bunu ben üstüme alındım.Dün resmi siteden yapılan açıklamayı yeterli bulmadım, "başkan çıksın kanlı canlı açıklama yapsın, tüm ülke duysun" dedim.Bugün o açıklama geldi, başlığa geldim tebrik ettim.

Dün itibariyle dünkü olayı yorumladık, bugün bugün ki olayı yorumluyoruz.Hani herhangi bir futbolcunun bu hafta oynadığı futbolu beğenmedimizi, ertesi hafta beğendiğimizi yazar gibi.Ben şimdi dönek mi oluyorum?Cevap verirsen sevinirim.Bırakın da yanlış bulduğumuz şeyleri söyleyelim.

Mustafa Ayazoğlu
15.12.2008, 23:07
Başkanımızda Tv kanallarından meydan okuması hiç hoşuma gitmiyor. Gücümüz varsa kullanalım yoksa konuşmanın ale mi yok bu kadar fazla.

Lig tv ye yaptığı konuşma yeterliydi.

Mustafa 42
15.12.2008, 23:16
selam arkadaslar bügün ligtv deki konusmaya videosu varmi acaba gercekden güzel konusmasi dinleyemedim kacirdim varsa sunarsaniz memnun olurum olmus aferim baskan baskan dedigin böyle olmali yeter hersene böyle böyle oluyor

TolgaTopçu61
15.12.2008, 23:29
selam arkadaslar bügün ligtv deki konusmaya videosu varmi acaba gercekden güzel konusmasi dinleyemedim kacirdim varsa sunarsaniz memnun olurum olmus aferim baskan baskan dedigin böyle olmali yeter hersene böyle böyle oluyor
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&t=11&hid=49879
burdan bakabilirsin...

Laz_61
16.12.2008, 01:49
Hastayim sana ya Sadri Baba ..Süper bir aciklama Süper bir konusma...Öl de ölelim vurde vuralim...Senin icin bu taraftar herseye var.

Ertan 51
16.12.2008, 08:28
Sadri Başkanım şahsınıza olan hayranlığım ve saygım bir kat daha arttı,sağolun var olun.
olabilecek en güzel tepki ve açıklama yapılmıştır arkadaşlar içimiz rahat olsun
hem medeni,hem anlaşılır,hemde aba altından sopa:)yı göstermiştir
tekrar tebrikler,helal olsun.

Hüseyin Kurt
16.12.2008, 08:29
başkanın konuşma tarzı bazılarına yumuşak gelmiş olabilir ama başkan yumuşak konuşmuş,sert şeyler söylemiş.

yani inceden inceden giydirmiş....

Emirhan Ömeroğlu
16.12.2008, 08:54
konuşması süperdi bence.. gerçekten hüseyin abinin dediği gibi

poetricus
16.12.2008, 09:14
Yanlışları tenkit, doğruları takdir sorumluluğunu bir an olsun unutmadan;
Sayın Başkan'ım bir Trabzonspor taraftarı olarak seninle gurur duyuyorum.

Ayşe Aygün
16.12.2008, 09:34
Akşam liğ tv de izleme fırsatım oldu.Başkanım Trabzonspora gönül vermiş biri olarak saygılarımı sunuyorum size ve guru duyorum sizinle.

Akşam şöyle bir cümle kurdu başkanımız.Büyüklüğümüzü şöyle anlattı.Ben ülkemin neresinde maç yaparsam yapayım.Hiç bir anons yapmayayım maça davet etmek için. otobus kaldırmayayım,çağrıda bulunmayayım benim taraftarım kendi kalkar neresi olursa olsun gelir trübününü doldurur takımını destekler.Bunun parayla bir alaksı yoktur.Bu büyük bir sevgidir ve büyük bir camiyanın olduğunu gösterir bunu istanbul takımları yapamaz.Hemde dedi 220 bin kişilki bir şehir takımıdır bu 15 milyonluk zengin istanbul takımlarına karşı.Yanı aradaki büyüklğü siz görün demek istedi.Yüreğini sağlık başkanım.

Recep Alkan
16.12.2008, 09:42
Akşam liğ tv de izleme fırsatım oldu.Başkanım Trabzonspora gönül vermiş biri olarak saygılarımı sunuyorum size ve guru duyorum sizinle.

Akşam şöyle bir cümle kurdu başkanımız.Büyüklüğümüzü şöyle anlattı.Ben ülkemin neresinde maç yaparsam yapayım.Hiç bir anons yapmayayım maça davet etmek için. otobus kaldırmayayım,çağrıda bulunmayayım benim taraftarım kendi kalkar neresi olursa olsun gelir trübününü doldurur takımını destekler.Bunun parayla bir alaksı yoktur.Bu büyük bir sevgidir ve büyük bir camiyanın olduğunu gösterir bunu istanbul takımları yapamaz.Hemde dedi 220 bin kişilki bir şehir takımıdır bu 15 milyonluk zengin istanbul takımlarına karşı.Yanı aradaki büyüklğü siz görün demek istedi.Yüreğini sağlık başkanım.

abla en açık örneği son bursa maçıdır zaten.

trabzon, ordu, istanbul, bursa, balıkesir ,izmir, kocaeli, sakarya, yalova, ve sayamadğım onlarca şehir. bu insanlara kimse kalkın gelin demedi. ağzına yüreğine sağlık başkanımın.

Halil Atalay
16.12.2008, 10:18
Bize her yer trabzon

ganita ve zinos
16.12.2008, 10:22
gazetede okudugu kadarıyla;fakir bir kent trabzon demiş...insanlar ekmege yemege para vermiyor maca veriyolar diye devam etmiş...ve onların hevesleriyle oynamayın diye bitirmiş...sanayisi,fabrikası yok denecek kadar az olan ama popülizmi,atanı,konusanı,dedikodusu bol bir sehirde futbolun yok denecek kadar az olan o fabrikaları unutturdugu bir kent de aynı zamanda...

ErtuGrul
16.12.2008, 10:26
Trabzonspor bu ulkenin rengidir..bu rengi gormek istemeyenlere hatirlatmak isterim hayvanlarin renk algilama kabiliyetleri yoktur...

Gürkan
16.12.2008, 10:50
tekrarı varmı acaba bu prıgramın tamamını izlemek için.

ApoCaN28
16.12.2008, 11:02
Lig tv de bir kısmı varda tamamı yok...

keles76
16.12.2008, 11:14
Sadri baskan ne yazikki hincal uluc kadar tepki koyamadin COK UCUZ tehditler savurdun ve bunun sonunu baskan getirmeli yok getiremeyip bu soyledigin sozlerin altinda kalirsan sadece sen degil hepimiz kaliriz bu tehditin tek sonucu mhk nin hercu merc edilmesidir gerizekali yan hakemleri dinlendirmek degil
TRABZONSPOR BASKANI DEDIGINI YAPMALI VE YAPAMAYACAGINI SOYLEMEMELIDIR CUNKU BASKANIN SOZU HERKESI BAGLAR

Zafer BİLGİN
16.12.2008, 11:22
Sadri baskan ne yazikki hincal uluc kadar tepki koyamadin COK UCUZ tehditler savurdun ve bunun sonunu baskan getirmeli yok getiremeyip bu soyledigin sozlerin altinda kalirsan sadece sen degil hepimiz kaliriz bu tehditin tek sonucu mhk nin hercu merc edilmesidir gerizekali yan hakemleri dinlendirmek degil
TRABZONSPOR BASKANI DEDIGINI YAPMALI VE YAPAMAYACAGINI SOYLEMEMELIDIR CUNKU BASKANIN SOZU HERKESI BAGLAR
Rahat ol.Başkan hepimizi memnun edecek açıklamalar yaptı.Ucuz tehditten kastın ne.Kalkıp program sunucusunumu tokatlasaydı.Farkındaysan başkanın açıklamalarından sonra bütün türkiyede spor haberlerinin bir numaralı konusuyuz.Cem papila faciasında bile bu kadar medyada yer bulamamıştık.Başkan çok güzel gidiyorsun.Hepimiz seninle gurur duyuyoruz

Sencer
16.12.2008, 11:36

çok ucuz diye kastettiğin kısım buyuk bır klubun başkanının dıle getırmesı gereken değerdedır. baskaları gıbı agızından salyalar sacarak antıpatı toplayarak degıl... bana dıger klup taraftarları bıle takdır we tebrık sunuyorlarsa bu konusmadan oturu, gayet degerınde konusmustur derım baskanımız. gereken nezakette, hakkı olan duzeylı tehdıtle, mesajların cuk dıye yerıne ulastırıldıgı bır konusmadır.
gecmısde sssızlıgın sonucunda basımıza gelenlerı bılırken, salyasız yapılan bu acıklamalar Trabzonsporun baskanına yarasır duzeydedır.

İskender66
16.12.2008, 12:55
Ne demek ya ucuz tehdit? Bence Sadri Başkan gerekli tepkiyi koymuştur. Başkanı haksız yere insafsızca eleştirmeyi bırakın. Çarpılırsınız valla.

İskender66
16.12.2008, 13:02
Sokağa dökmeyin!

http://img.sabah.com.tr/im/2008/12/16/16BFB018C490194A9723F45Dr.jpg
http://img.sabah.com.tr/i3/sp.gif
16.12.2008

Trabzonspor Başkanı Şener, "Trabzon camiasını kırmayın. Bu insanları sokağa dökmeyin. Bir bayrak ile şampiyonluk hakkımı almasınlar. Hiçbir takımın canının yanmasını istemem" dedi..
Trabzonspor'da başkan Sadri Şener, dün canlı yayında konuk olduğu Lig TV'de bomba gibi açıklamalarda bulundu. Bursa deplasmanında bir ofsayt golü ile kaybettiklerinin altını çizen bordo- mavili kulübün başkanı, "Hakemlerin hata yapması normal. Ancak, Sivasspor maçı ile başlayan, Kayseri (http://arama.sabah.com.tr/arama/arama.php?query=Kayseri) ve Bursa karşılaşmaları ile devam eden seri halinde hatalar söz konusu. Eskişehir karşısında olası bir hakem hatasında taraftarı zor zaptederim. Sokağa dökülürler. Türkiye (http://arama.sabah.com.tr/arama/arama.php?query=Türkiye)'de yan hakemlerin kötü olduğunu, eğitim almalarını gerektiğini daha önce defalarca söyledim. Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu döneminde hakemlik daha zordu. 100 metre koşmayla bu iş olmuyor. Camiamın tepkisini bulunduğum makam gereği belirtmek durumundayım. Eğer hakem hataları olmasaydı şu anda 6-7 puan öndeydik" şeklinde konuştu.

230 BİNLİK FAKİR BİR ŞEHİR
Trabzonspor'un ligde ayrı bir yerinin bulunduğunu belirten Şener, "15 milyonluk şehrin takımı değil. 230 binlik fakir bir şehir. Bu durumda İstanbul takımlarıyla kafa kafaya oynuyor. Trabzon'da İstanbul'un 3 takımı stadı tam dolduramaz, biz İstanbul'da doldururuz. Az ekonomi (http://arama.sabah.com.tr/arama/arama.php?query=ekonomi) ile büyük işler yapıyorum. Şampiyon olacağım Avrupa kupası diyorum. Bir bayrak ile benim hakkımı alma" dedi.

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/haber,213F1332B83740CAB9763D890745C584.html (http://www.sabah.com.tr/haber,213F1332B83740CAB9763D890745C584.html)

ÜNAL
16.12.2008, 13:54
Sadri Şener tepkisini geçen akşam ..''ve..Gol '' programında az da olsa dile getirdi.Takımına sahip çıkan bir başkanımız var.Umarım bu komplonun içinden kurtarır Trabzonspor'u.

Mustafa Ayazoğlu
17.12.2008, 03:21
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/25%20Yılın%20Efsane%2011'i%20ödül%20töreni/S16202830.jpg

Adnan Polat : Üzülme, şampiyonluğu Trabzonspor'a yedirmeyiz. Bi daha öyle şampiyonluğa oynuyoruz kelimeleri duymayalım.

Sadri Şener : Hade ordan..

Mustafa Ayazoğlu
17.12.2008, 03:22
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/25%20Yılın%20Efsane%2011'i%20ödül%20töreni/S16202529.jpg

Sadri Şener : Son gülen iyi güler :)

oflu_ömer
17.12.2008, 03:37
Her şey ayarlanmış, her şey belli, boşuna uğraşmayın! Ben artık yerli hakemlerden utanmaya başladım. Üç büyüklerle Trabzon arasındaki puan farkı eritildi. Trabzon'un yerinde olsam 'şampiyonluğum mümkün değil' derim. Bu hakem işlerine müdahale etmezse Mahmut Özgener sezon sonunu göremez. Bunlar kafalarında puan cetvelini yapmış. Şampiyon olacak, UEFA'ya gidecek ve düşecekler belli.

Yedirmezler

"3 büyük takımımızın Trabzonspor'la arası alenen eritildi ve neredeyse sıfırlandı. Kafalarında puan cetveli de hazır".

Trabzon'un hakemler tarafından lime lime doğranmasını Türk basının duayeni Hıncal Uluç, NTV'de yayınlanan "90 dakika" programında çarpıcı şekilde yorumladı. Uluç, "Ben yerli hakemlerden utanmaya başladım. Bunlar alenen puan cetveli yapıyorlar" dedi. Hakemlerin görülmemesine imkan olmayan pozisyonları görmediğini söyleyen Uluç, "Üç büyük takımımızın
Trabzon ile arası eritildi ve sıfırlandı neredeyse. Trabzon'un yerinde olsam 'Şampiyonluğum mümkün değil' derim. Hakemlere itimadım kalmadı" ifadelerini kullandı.

MHK'ye güven yok
Uluç, "Devre arasında bu hakem işlerine müdahale etmezse Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener sezon sonunu göremez, bunu da 'Hıncal Uluç kehaneti' diye yazın" açıklamalarını yaptı. MHK'ye Oğuz Sarvan atandığından bu yana güven olmadığını belirten Hıncal Uluç, "Bunlar kafalarından puan cetvelini yapmışlar. Şampiyon olacak, UEFA Kupası'na gidecek takımlar, düşecekler bile belli. Benim böyle düşünmeme imkan vermeleri gerçekten çok kötü" diyerek sözlerini tamamladı.
hincal ulusun yazisi adama hakvermek elde deil dogrulari söyleyeni 9 köyden kovarlarya bunuda dogrulari söyledigi icin sevmiyorlar

cem arin
17.12.2008, 03:48
bence baskanin aciklamalari tam yerinde ve sertliginin dozaji da iyi ayarlanmis ancak benim aklima gelen baska br konu ise artik trabzonsporun su anki yapisi itibariyle anadolunun sesi olmasi ggerektigi ve bu sony asnan olay bu rolun üstlenilmesi icin iyi bir firsat.
baskan kanimca sadece trabzonspor icin konusmamali diger takimlarin da haklarini savunmali!
söyle ki, fenerbahceye karsi oynayan takimlarin toplamda gördügü kirmizi kartlar 6 gs ye karsioynayanlarin 5 bjk ya karsi oynayanlarin 3.
yani alenen ortada bir esitsizlik sözkonusu.
bu takimlarin da en az üc büyüklerin elinde ki kadar teknik oyunculari var. yani bizim baskan firsati iyi degerlendirmeli.

Muhammet
17.12.2008, 05:50
Bir Trabzon'lu Sadri Şener, diğeri Nuri Albayrak.

Demek ki parası olan değil, bu işe yatkın aklı olanmış makul olan.

Tecrübeyle sabittir.

Napoli
17.12.2008, 08:20

Bence tehtit yapılcak en kötü şeydir,artık abartıya gerek yok takıma ciddi anlamda olumsuz yansır bu,en ufacıcık yenilgide,maçtan cımbızla bi pozisyonu çekip hakeme sarmak turk futbolcularının özeliğidir..Takıma yanıysa bilir.

biraz kaba tabir olucak ama beşiktaş taraftarları kendi aralarında şu lafı derler hep...

''Demirören masaya yumruğunu vurdu,federasyonda son haftalarda bize vurdu''
Yani fazla antipatıklık toplamandan yaptı başkan guzel olanı yaptı bence...

kikiemre61
17.12.2008, 08:21
işte başkanın acıklamlarından biraz demet

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=49879

calypso
17.12.2008, 11:26
Nasrettin Hoca, oğlunu çeşmeye gönderecekmiş. Testiyi eline verdikten sonra oğlunun kulağını çekmiş. Sonra da:
-Sakın testiyi kırma!diye bağırmış. Bu durumu görenler:
-Ne yapıyorsun , Hoca Efendi demişler. Çocuk testiyi kırmış değil ki...
Hiç suçu olmayan çocuğu ne diye azarlıyorsun.
Hoca: -Testi kırıldıktan sonra iş işten geçmiş olur demiş.

Başkan çok başarılı ama yıllardır biliyoruz ki ne yaparsan yap zamanı gelince gerekeni yapıyorlar. Onemli olan o yapilmadan pozisyon almak. Simdi puanlar gitti konussak ne yazar?

Dursun Kaplan
06.01.2009, 09:47
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/838-0U7G9P0R.jpg

iboandibo
06.01.2009, 10:22
ya başkanın açıklamalarını dinledim.gerçekten bu adam bize bir hediyedir.bu kadar güzel konuşulur mu tam trabzonsporun başkanı bu diyebildeciğimiz birisi.konuşmalara bakarmısınız ne kadar özgüveni var ne kadar iddalı.ezdirmem diyo başka bişe demiyo.şu anki tek korkum sadri şenerin görevi bıraktığı günü görmektir.keşke kendi kadar başarılı bi genc yönetici daha yetiştiebilse.Türk futbolunun onun gibilerine çok ihtiyacı var gelecekte daha da ihtiyacı oalcaktır eminim

6Şafak Aydın1
06.01.2009, 14:19
anladigim kadariyla Sadri Baskanin ana gayesi Nuri Albayrak döneminden sonra kulübü her anlamda maddi ve manevi rahatlatip devretmektir.

Sampiyonluk yarisinda variz (su anki puan durumuna göre 1.Sivas 34 2.Trabzonspor 34 3. 33 .....), bu onun icin yeterli. Simdi fazla risk almasini isteyenler var:
Benim gibi bas parayi al kaliteliyi diyenler var ; bazileri sabrsizliktan bazileri ise bundan sonraki yönetimlerin (Sadri Sener kac sezon baskanligimizi yapacak? Kac sezon yapmali ayri bir soru/konu) ne yapip ne yapamayacagi endisesinden; firsat bu firsat.

Ayrica bu sezonun asil hedefi Avrupa Kupalariydi. Sampiyonlar Ligi olmali; UEFA kupasinin bütcesi (kulüplere verilen primlerin tümü) 40 milyon €, Sampiyonlar Liginin bütcesi ise 570 milyon € (2006/2007 sezonu), bu düzeyde son sezonlarda bütceler artis kaydediyor. Simdi bir sampiyonlar ligi gruplarina kalan takim otomatikmen belirli bir gelir elde etmis oluyor. Gruplarda herhangi bir macini kazandigi zaman yine ekstra. Mesela bir Hamburger SV sampiyonlar ligi grubunda 0 puan aldi gecen sezonlarda. 14 milyon € gelir elde etmis oldu - 8 milyon € diyelim (Almanya ülke olarak TV kaynaklarindan Türkiyeye nazaran fazla para aliyor).

Kisacasi sampiyonlar liginde gruplara katil hic macta alma 0 puan cek, 0 puanla ayril: sana ~8 milyon € (Avro, Euro) gelsin.

Bunu tam olarak bilemiyecegim bu sezon TSL sampiyonu direk guruplarami kaliyor Platininin "reform"lari sonrasinda ? yoksa 2009/2010dan itibarenmi ? Intertotokupasi kaldirildi.

Simdi Sadri Baskan kac sezon baskanligimizi yapacak belli degil bana sorarsaniz...

Serhat ŞAHİN
08.01.2009, 19:25
Büyüksün Başkanım.Büyüksün Çünkü;
-O yüce şehir ve takımını kendi çıkar, amaç ve hedeflerin doğrultusunda kullanmadığın, kullandırtmadığın için.
-Yıllardır yorgun,bitkin ve umutsuz olan taraftarlarını uyandırıp ayağa kaldırdığın için,
-O yüce makamda boynunu hiç bükmediğin ve yılmadığın için,
-Adaletsizlik ve haksızlığın yasa olduğu bu ligde adalet ve hakkın suç olmadığını, adalet ve hakkın herkesin en büyük hakkı olduğunu korkmadan söyleyebildiğin için,
-Trabzon, Trabzonspor ve insanlarından bahsederken duygulandığın, onurlandığın için,
-Trabzonlu gibi konuştuğun ve gerçek Trabzonsporlu olduğun için,
-Büyüklüğümüzü, tarihimizi ve önderliğimizi unutacak kadar gaflet ve dalalet içinde olan, bu gaflet ve dalalet içinde de Trabzonspor'a dil uzatacak kadar küstahlaşanlara, küstah olduklarını anlatabildiğin için,
-Trabzonun anlı ve şanlı tarihini yorumlatmadığın,yorumlayan kendini bilmez yorumculara da yorumsuz davrandığın için,
-Tekrar bu zor ve meşakkatli görevi kabul ettiğin için, büyüksün başkanım..
Herşey için Teşekkürler...

bravo. güzel yazı...

ApoCaN28
08.01.2009, 21:13
Başkanım daima yanındayız umarım yıllarca takımdan elinizi çekmezsiniz...

butthead
09.01.2009, 16:10

cok ucuz ne demek arkadaşım ne alaka bide büyük harflen yazmışsın başkanımız tepkisini en olgun en anlamlı şekilde dile getiriyo zaten sadece biz trbzonluların degil biçok taraftarın takdirini kazanmış bi isim

ayrıcada sozlerinin altındada kalınmadı elinden geldigi kadar uğraş veriyo adam,klavye başından millet atıp tutuyo arkadaş,sorsan bi dikili taşı yoktur trabzonda
reel olmak olaylara duygusal degil akılcı yaklaşmak lazım

Özkan
09.01.2009, 16:15
Türk futbolunun ve özellikle de Trabzonsporumuzun böyle tutarlı, seviyeli, saygın isimlere ihtiyâcı var. Başkanımız inşallâh başımızdan eksik olmaz ve yerine kendisi gibi saygın yöneticiler yetiştirir.

Sümeyye Şahin
09.01.2009, 16:31
başkanımız her sınavını başarıyla geçti bence her olay karşısında bize yakışır tavırlarını ortaya koydu tebrikler büyük başkan:alkış:

Recep Alkan
11.01.2009, 14:54
Son soruya çarpıcı yanıt
“Sonuçta bu tip şeyler önemlidir. Belki küçük camialarda yaşanan böyle durumlar kolay unutulur ama büyük camialardan bahsediyorsak kolay kolay unutulmaz. Biz bundan sonra da doğru bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz.” Başkan Sadri Şener ile görüşmemizin sonlarında bir soru daha yönettik ve “Bundan sonra Beşiktaş ve Bursa’nın kurmaylarıyla ilişkiniz nasıl olur?” dedik. Başkan da lafı fazla dolandırmadan net konuştu: “Ne olacak; bundan sonra sadece merhaba, merhaba!”

fanatik gazetesi haberidir. başkan çok güzel konuşmuş.

LazAnisT
11.01.2009, 19:46
Aklıma geldikçe aynı mesajı yazıp duracağım.
Yıllardır hiç bir anlamı olmayan haftasonlarımıza bir anlam kattığın için sana minnettarız başkanım..

oskanonur
11.01.2009, 19:49
Super bir yorum LazAnist.

Hüseyin İlkin
20.01.2009, 21:37
-“BAŞKANLARIN AĞIZLARINDAN ÇIKANLARI KULAKLARININ DUYMASI LAZIM”-

Trabzonspor’un başında kim var? Sadri Şener. Bu kadar ılımlı,i uyumlu bir başkan olursa Trabzonspor taraftarı da böyle olur. Sadri Başkan bir kez sert bir çıkış yaptı. Onun ertesinde taraftarlar gitti, yürüyüşler yaptılar, Federasyon binasına çelenkler koydular, ağır tepki verdiler. O yüzden ben başkanların ağızlarından çıkanları kulaklarının duyması gerektiği kanaatindeyim. Baktığımız zaman futbolumuza yön veren kulüplerin başkanlarının hep sinirli ve gergin bir mizaçta olduklarını görüyoruz. Ben bunun son derece zarar verdiğini düşünüyorum futbola. Kabul edelim ki hoca ne yaparsa cemaat de aynısını yapar.

Şansal Büyüka

jako13
20.01.2009, 21:43
Sadri Babamızı çok seviyorum...Onun Trabzonspor sevgisine,inancına,iletişim yeteneğine,futbol bilgisine,ekip çalışmasına verdiği öneme,üslübuna,duruşuna inanıyorum. Başkan ruhumuza ruh katıyor. Bu çileli taraftara bu güzel başkana bu sene şampiyonluk yakışır!!!!

Mustafa Ayazoğlu
20.01.2009, 21:46
Devre arasında transfer yapacaktı ama yinede Sadri Şener büyük başkan desteğe devam sonuna kadar

sifuni
20.01.2009, 21:57
Aklıma geldikçe aynı mesajı yazıp duracağım.
Yıllardır hiç bir anlamı olmayan haftasonlarımıza bir anlam kattığın için sana minnettarız başkanım..

bu yoruma bittim be süpppppppper:alkış:

Levent Ersoy
20.01.2009, 22:23
öncelikle bir büyüğüm olarak insani vasıflarına duruşundan konuşmasına heryönüyle bir çok istanbul beyefendisine adamlık öğretecek özellikleriyle örnek bir insan sn. sadri şener.trabzonspor seninle daha güzel.

Mustafa Calik
20.01.2009, 22:27
Devre arasında transfer yapacaktı ama yinede Sadri Şener büyük başkan desteğe devam sonuna kadar

devre arasi daha bitmedi ve transfer yapacakti diyorsun :D

vallah bana sorsaniz ben transferin son dakikasina kadar bekliyorum

bakin su galatasaraya son dakikada serkan kurtulusu almislardi.

benim su an tek istedigim ersun yanal ve sadri sener 30 sene mukavele imzalasinlar

Semih
21.01.2009, 01:22
Transfer sezonu bitti bitmedi bunları geçiyorum...

Geç kalmadınız mı başkanım?

Anıl Caner
21.01.2009, 01:35
Geç kalınmış bir şey yok aslında.

Gerektiği zaman, gerektiği miktarda, bazen gerekenen üstünde meblağ ödeyerek transfer yapabilen, hatta transferi geçtim takım yaratabilen bir ekibe sahip başkanımız.

Başkanım transfer yapmadın, ayıp ettin modunda mesajlar birazcıcık nankörlüğe kaçar. Lazanist'in mesajını okuyup, çıkarım yapmak lazım.

Karşıtıyım diyenlere zaten sözüm yok, Trabzonsporluluklarını tartışırım onların. Ama destekçisi olup da eleştiri yapayım derken, yanlış bir yola girmeye başlayanları uyarı mahiyetinde yazmak istedim.

Yapılmamış devre arası transferi için kötüleyecekseniz hiç kötülemeyin. Geçen sene ki kadroyu devam ettirip, hülle amaçlı bir mısırlı futbolcuyu kadroya monte ederek tatmin olabiliyorduysanız, devam edin tabi.

Hes projeleri, altyapı çalışmaları, pilot takım çalışmaları, artan sponsorluk gelirleri, yüksek bütçe harcanarak sıfırdan yaratılmış ve ligde en tepeyi kovalayan bir takımı oluşturan ekibin başında geliyor Sadri Baba.

"Vay hayırsız, nankörler" desin istemem şahsen taraftarımız için.

İyi ki varsın başkanım.

Enes
21.01.2009, 01:44
Başkan yanlış birşeyde yapsa insanın kızası gelmiyor...
Seviyoruz seni başkanım...

Dursun Kaplan
21.01.2009, 12:19
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/931-1S8D0N1P.jpg

Başkanımız Şener’den açıklama

Trabzon’da bulunan Başkanımız Sadri Şener, basın mensuplarının gündeme yönelik sorularını cevaplandırdı.

Ocak ayında transfer yapmanın çok zor olduğunu kaydeden Şener, “Bu dönemde oyuncuların fiyatları astronomik oluyor. Birkaç oyuncuya teklif yaptık. Bu tekliflerin cevabını bekliyoruz. Arada fiyat farkından çok vade farkı var. Ancak oyuncuların hepsi kaliteli” yorumunu yaptı.

Haftasonu İstanbul’a kazanmak için gideceklerini belirten Şener, “Fenerbahçe müsabakası derbi maçlarımızdan biri. Bu karşılaşmada olumsuzluk olması durumunda telefi edebiliriz. Çünkü onlarla burada da karşılaşacağız. Ondan sonraki maçların ise telafisi yok. Ama takımımızın bir eksiği bulunmuyor. İnşallah umduğumuzu alırız” diye konuştu.

Ligde üst üste oynanacak 4 maça dikkat çeken Başkanımız Sadri Şener, “Bu maçlarda bizim gibi rakiplerimizin de yapacağı önemli. Şubat’ın 15’inde tablo daha net ortaya çıkar. Oyuncuları tek tek incelediğimizde 10 numara bir takımımız var diyebilirim. Ama hiçbir maç kolay kazanılmaz” ifadelerini kullandı.

Şener, bir basın mensubunun, “10 yıldır deplasmanda Fenerbahçe’ye karşı galibiyetiniz yok” sorusu üzerine, “İyi oynarsak galip gelebiliriz. Teknik bir konu ama benim bildiğim Fenerbahçe açık oynayan bir takım. Bizim de önemli oyuncularımız var. Buraya da oyuncularımızın motivasyonunun arttırmasına katkıda bulunmak için geldik” cevabını verdi.

Şener, şampiyonluk yarışının ligin ikinci yarısının 10. haftasından itibaren şekilleneceğini de sözlerine ekledi.

M.Kılıç50
21.01.2009, 22:21
Baskanim benim... Tontis Baskanim benim... :D
http://img172.imageshack.us/img172/7992/9395w6c1h9olg4.jpg (http://imageshack.us)

bu resimde cok cok tatli bakiyor...
Arkadaslar Mükemmel bir Baskanimiz var yaaaaa hem, KArizmatik, hem Akilli, Hem tatli :D, hemde her seye cevabi var Büyük Baskanin ;)

Muhammet
22.01.2009, 08:13
Trabzon'a üs kurmuş Sadri Şener. Maç hakkındaki açıklamaları da çok iyi. İddialı konuşuyor, takım da gaza geliyor. Eski başkanlar öyle miydi? :p

Recep Alkan
22.01.2009, 08:17
Trabzon'a üs kurmuş Sadri Şener. Maç hakkındaki açıklamaları da çok iyi. İddialı konuşuyor, takım da gaza geliyor. Eski başkanlar öyle miydi? :p

eskiler mi?

fener yöneticilerine laf söyledi diye kendi yöneticisini yerin dibine sokup işi özür dileme boyutua getirien bir başkandan bahsediyoruz eskiden ??????

pReN@_61
22.01.2009, 09:14
Başkan rakiplere döşemeye devam ediyor, helal olsun :)

Sana güveniyoruz Sadri Başkan...

Guroni
22.01.2009, 10:04
Ben her yerde bu kadar konuşmaması gerektiğini düşünüyorum. Heleki bir derbi maçı öncesi devamlı Yenmeye gidiyoruz, 10 numara takım gibi demeçleri çıkıyor. Bu konularda iddalı ama tersi çıktı mı işin bu işleri bana değil hocaya sorun diyor.

Tamam kendi taraftarına öyle gözükmesi gerekiyor ama eksiklerin varken, yerine getiremediğin transferlerden ses çıkmıyor. Başkan şikayetçi değilim Allah razı olsun iyi gidiyor ama böyle derbilerde çok öne çıkıyor. Hatırlıyorum diğer iki derbide de böyle açıklamaları oldu sonra teknik konuları bana sormayın dedi.

E ozaman bırakın takım bir oynasın ondan sonra konuşursunuz. Sizin bu söylemleriniz futbolcular üstündede kazanırız garantisini veriyor arka arkaya golü yedimi şaşırıyorlar. Bence konuşmalı ama bir kere 4-5 defa kazanıcaz diye zikretmeye ve rahatlatmak kaybettirme yollarından biridir. Bence başkanın en büyük hatası bu.

Uğurtan
22.01.2009, 13:02
Başkanımızı günahlarıyla, sevaplarıyla, hatalarıyla, doğrularıyla çok seviyoruz.. O öncelikle çok iyi bir insan, sonra çok iyi bir yönetici ve iyi bir Trabzonsporlu.. İyi niyetinden, bu kulübü sahiplenmesinden zerre şüphe duymuyoruz..

En doğrusu neyse başkanımız yapacaktır hep.. ;)

Ali Tunahan Güllü
22.01.2009, 13:05
başkanımıza sonuna kadar güveniyoruz....

MehmetGÜRSOY61
22.01.2009, 13:11
Hep Destek tam destek SADRİ baba

Muhammet_61
22.01.2009, 13:24
Özellikle son açıklamasında kullandığı,

- İstediğimiz oyuncular "on numara" adamlar..

- Feneri yenebiliriz, "on numara" takımımız var..

gibi deyişleriyle, yöneticilikteki başarılarının yanında sempatik ve samimi kişiliğini de dışa vurmuş büyük başkan :)

hay1699
22.01.2009, 20:46
senin gibi bir baskani bir daha gorebilecegimizi sanmiyordum ki yetistin...baskanim ceketini biraksan bazilarina yoneticilik dersi verir.

KemaL_Ts
23.01.2009, 17:14
Büyük Baskanin daima arkasindayiz! Transfer yapma mecburiyetindeymisiz gibi kafamizi yikamaya calisan istanbul basaininin oyunlarina gelmeyecegiz. Transfer yapsa iyi yapmasa da hic bir sey yokmus gibi destege devam!

KUTADGU
23.01.2009, 20:26
Başkanım!
Durma, ilerle.
Trabzonspora gönül verenler seninle.
Doğru bildiğini ve Trabzonspor için gerekli olanı yapmaktan çekinme.
Sana inanıyoruz.

Harun Karadeniz
23.01.2009, 23:08
Sadri amca bitanesin seneye bırakıcam felan diyosun sakın yapma gözünü seveyim bırakma külübü çakallara bize sen lazımdın geldin...

ferhaTS87
23.01.2009, 23:42
ülkeye basbakan olsan ab bıze yalvarır gel katıl dıye ole buyuk adamsın

Dogan
23.01.2009, 23:56
Sadri amca bitanesin seneye bırakıcam felan diyosun sakın yapma gözünü seveyim bırakma külübü çakallara bize sen lazımdın geldin...
Sadri Başkan kulübü bırakacaksa, ne zaman bırakacağını da bilir. Zaten öncelikli hedeflerinden biri kulübü kendi kendini idare eder bir yapıya kavuşturmak.

Sümeyye Şahin
26.01.2009, 14:49
bu sene çok başka ya taraftarımız mükemmel takımımız mükemmmel teknik heyetimiz mükemmel gençler yetişiyo özkan hocam keşfediyo bütün bunlar başkanımız sayesinde teşekkürler BÜYÜK BAŞKAN

Travelair
26.01.2009, 14:56
O bıraksa biz onu bırakmayız

Zaten bu kadar kulübün cefasını çekti, meyvelerini görmek, sefasını sürmek de hakkı

Uğur Ö.
26.01.2009, 15:29
bize şu kadroyu gösterip ve bu duyguları tattırdığı için sadri şenere minnettarım

Sadullah KAPICIOĞLU
26.01.2009, 15:35
ülkeye basbakan olsan ab bıze yalvarır gel katıl dıye ole buyuk adamsın

daha iyisi gelene kadar en iyisi bu... (başbakan filan)

Onur Şeref
26.01.2009, 15:36
Yıllardır anlamsız geçen haftasonlarımıza anlam katdığın için teşekkürler.

sifuni
26.01.2009, 17:20
Deplasmanda Fenerbahçe ile oynadığımız karşılaşmada evsahibi takımın sergilediği centilmen yaklaşım nedeniyle Başkanımız Sadri Şener, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a bir teşekkür mesajı gönderdi.

Mesajda şu görüşlere yer verildi: “Takımlarımızın geride bıraktığımız haftasonu İstanbul’da oynadığı müsabaka öncesinde, sırasında ve sonrasında tarafımıza göstermiş olduğunuz, ilgi, hassasiyet ve nezaket bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir.
Futbolun dostluk, barış, kardeşlik çerçevesinde Fair – Play olgusunu geliştireceğine inandığımız bu yaklaşımınızın kulübünüzün büyüklüğüne yakışan duruş olduğunu belirtiyor, tüm spor kulüplerine örnek olmasını diliyoruz.
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da saha içindeki mücadelemiz sürerken saha dışında her türlü dostluğu geliştirme anlayışında olacağımızın bilinmesini isteriz.
Bu örnek davranışınız ve centilmenliğinize şahsım ve yönetim kurul üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ediyor, ligin ikinci devresinde size ve camianıza başarılar diliyoruz.
Saygı ve sevgilerimizle…

Sadri ŞENER
BAŞKAN

erhank
27.01.2009, 01:00
Seviyorum ben bu adami yaa..

Uğur Ö.
27.01.2009, 10:19
ts 2-0 fenr maç kadrosu
...................onur
musa.......hüseyin.....çağdaş.....mustafa
...............ayman......ferhat
serkan.....................................yattara
.................umut.......ergin

ve şimdiki kadro
....................tony
serkan......song....egemen.........cale

............hüseyin.....selçuk

yattara..........colman..............alanzinho

....................gökhan

aslında yaptığı çok şey var ama bu kadar bütçe ile 6 ayda hazırladığı kadroyu başkasının yapması çok zor teşekkürler sadri baba

Bahattin Aydın
27.01.2009, 12:11
Sadri Baba'ya çok teşekkürler.Hep başımızı dik tuttu.Ayrıca Alanzhino'yuda Trabzonspor'umuza kazandırdığı için sonsuz teşekkürleri borç biliriz.

Kubilay ŞAHİN
27.01.2009, 12:14
Başkanım sana ne desem ne yazsam bilemiyorum. Ama Bildiğim birşey var nasıl Başkan olunacağını tüm dünyaya gösterdin. Helal olsun.
Teşekkürler...

Dursun Kaplan
27.01.2009, 12:16
Bütün taraftarlar olarak başkanımıza çok anlamlı bir hediye göndersek aslında süper olur.

Sonuna kadar hakediyor.

Ba®ış
27.01.2009, 12:17
büyüksün Sadri Baba,arzular şelale :):meşale2::atki:

İsmail Çavuşoğlu
27.01.2009, 12:17
Büyüksün Başkanım Önünde saygı ile eğiliyorum ALLAH seni başımızdan eksik etmesin..

Hüseyin İlkin
27.01.2009, 12:22
Senin gibi bir başkanımız olduğu için çok şanslıyız .

Seni seviyoruz .

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

sanatik
27.01.2009, 12:22
ts 2-0 fenr maç kadrosu
...................onur
musa.......hüseyin.....çağdaş.....mustafa
...............ayman......ferhat
serkan.....................................yattara
.................umut.......ergin

ve şimdiki kadro
....................tony
serkan......song....egemen.........cale

............hüseyin.....selçuk

yattara..........colman..............alanzinho

....................gökhan

aslında yaptığı çok şey var ama bu kadar bütçe ile 6 ayda hazırladığı kadroyu başkasının yapması çok zor teşekkürler sadri baba

sezon sonu bir macimiz daha var fener ile yine güzel bir karsilastirma yapar inschallahda avni akerde sampiyonluk icin oynar veya garantilemis bile oluruz.

Sadri Sener ve ekibine ne kadar tesekkür etsek azdir. Gelecek sezon avrupada trabzonspor firtinasi esecek yine iste bunada cok seviniyoruz umarim bu firtina sampiyonlar liginde eser. 95 de sampiyonluklan birlikde Sampiyonlar liginide kacirmisdik ilk olarak biz oynayacakdik o ligde nasip degilmis simdi ise umarim Trabzonspor 2.0 ile daha yüksek hedeflere.

Bera Algün
27.01.2009, 12:34
sağolasın başkanım herşey için teşekkürler

Semih
27.01.2009, 12:40
Sen nasıl bir insansın başkan!

Gökhan KAN
27.01.2009, 12:42
Başkanım Messi yi istiyoruz.....

Özgür Öztürk
27.01.2009, 12:43
Ton Ton başkanım
Helal olsun gülmeyen yüzümüze tebessüm getirdin.

Tolunay Abdioğlu
27.01.2009, 12:44
Allah Senden Razı Olsun Sadri Başkan.
Yıllar Sonra Trabzonspor'umuzun Şampiyonluğa Bu Kadar Olduğunu Gördük.
Allah Seni Ve Senin Gibilerini Başımızdan Eksik Etmesin.

ApoCaN28
27.01.2009, 12:45
BaŞkanim senİn gİbİ bİr baŞkana sahİp olduĞu İÇİn bu takim mİnnettar...

Mert67
27.01.2009, 12:46
Teşekkürler başkan ve Mahmut Aksu.:alkış:

Ali Tunahan Güllü
27.01.2009, 12:47
allah seni başımızdan eksik etmesin büyük başkan:alkış::alkış:

Ali Yerlikaya
27.01.2009, 12:49
Allah Sadri Sener ve ekibinden razi olsun, büyük emekler harciyorlar, ve ALLAH da karsiligini veriyor.

Hem gercek bi Trabzonsporlu hemde bu isden anladiklarini ispatladirlar ins uzun yillar hizmet ederler.

halil ibo
27.01.2009, 12:51
Başkana yüce Allah hayırlı ve de uzun ömürler versin.Babacan seni çok seviyoruz...

uğurts
27.01.2009, 12:52
Başkana yüce Allah hayırlı ve de uzun ömürler versin.Babacan seni çok seviyoruz...
:alkış::alkış::alkış:

Berk
27.01.2009, 12:55
Allah başımızdan eksik etmesin seni Başkanım..:)

erkankoc
27.01.2009, 12:58
tesekkurler yonetim kurulu

ApoCaN28
27.01.2009, 13:02
Başkanım Messi yi istiyoruz.....

Abi başkanın adamı ADEBAYOR :D...

Ayşe Aygün
27.01.2009, 13:06
Teşekkür başkanım :)

Hekimoğlu
27.01.2009, 13:08
Hizmetlerin asla unutulmayacaktır.Büyüksün başkan.

erkankoc
27.01.2009, 13:09
sadece baskan degil tabiki..yonetim kurulumuz cok iyi isliyo..neydi o nuri albyrk donemleri..kanser oluyodum az daha...

emre1inci
27.01.2009, 13:09
baba büyükksüüüünnnn

blacksilva
27.01.2009, 13:14
teskkürler büyük baskan :alkış:

Gökhan KAN
27.01.2009, 13:17
Abi başkanın adamı ADEBAYOR :D...
Evet doğru şu kriz bitsin Adebayor bizde diye düşünüyorum...

Muhammet*
27.01.2009, 13:17
yüregine saglık büyük başkan

cplc
27.01.2009, 13:19
Trabzonspor şirketi olsa bu kadar uğraşırdı.
Eline yüreğine sağlık seninle başarılar bizi bekliyor.

Sümeyye Şahin
27.01.2009, 13:25
başlığa 'ekibi'ni de eklesek....??? BÜYÜK BAŞKAN ve ekibine teşekkürler...

erhank
27.01.2009, 13:25
Bitmis Trabzonsporu yoktan var ettin, helal olsun sana büyük baskan. Senin heykelin dikilmeli Trabzonun göbegine gercek efsane baskan diye.

Berkedogan
27.01.2009, 13:28
Sadri Baba varken artık transferde kuşku duymayacağım bi ara tam paranoyak olmuştum transfer dönemlerinde . Büyüksün Sadri Baba

TS-Tiryaki
27.01.2009, 13:37
Büyüksün Sardi Baba Büyüksün. Allah seni basimizdan eksik etmesin. Allah senden ve yönetim kurulundan razi olsun. Hersey icin tesekkürler.

Süleyman50
27.01.2009, 13:39
başkanım birde Fatih Tekkeyi alırsan süper olur...

Samet Berber
27.01.2009, 14:03
Ya söyleyecek söz bulamıyorum gerçekten :) .

Great White
27.01.2009, 14:38
Başkan biraz şark kurnazı bir zihniyete sahip olsaydı "Zaten yepyeni bir takım olmamıza ve en az bir yıl daha toleransa sahip olmamıza rağmen ligin zirvesindeyiz. Ne gerek var takımın düzenini bozmaya ve tonla para harcamaya.." şeklinde düşünerek bu transferi yapmaz ve birkaç göstermelik takviye ile ikinci sezona girebilirdi..

Oysa o ne yaptı? Risk aldı ve Alanzinho' yu bize kazandırdı..

Bu saatten sonra bırakın şampiyonluğu, ligi onuncu dahi bitirsek Başkan ve Yönetim üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yapmış olmanın haklı gururunu taşıyacaktır artık..

Şimdi top Ersun Hoca ve futbolcularda..

Uğurlar olsun:)

ApoCaN28
27.01.2009, 14:47
Great White sonuna kadar hak veriyorum söylediklerine...
Daha ne yapsın bu adam dimi:D

Şenol Altunsoy
27.01.2009, 14:58
Saolasın aydınlık yüzlü Başkanım

Semih Kırsüleymanoğlu
27.01.2009, 15:01
Simdiden EFSANE oldun be baskanim.

Harun-61
27.01.2009, 15:02
Başkan biraz şark kurnazı bir zihniyete sahip olsaydı "Zaten yepyeni bir takım olmamıza ve en az bir yıl daha toleransa sahip olmamıza rağmen ligin zirvesindeyiz. Ne gerek var takımın düzenini bozmaya ve tonla para harcamaya.." şeklinde düşünerek bu transferi yapmaz ve birkaç göstermelik takviye ile ikinci sezona girebilirdi..

Bu saatten sonra bırakın şampiyonluğu, ligi onuncu dahi bitirsek Başkan ve Yönetim üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yapmış olmanın haklı gururunu taşıyacaktır artık..

Soner abi, duygularima tercüman olmussun ;) :)
:alkış:

MehmetGÜRSOY61
27.01.2009, 15:06
SADRİ ŞENER seni allah başımızdan eksik etmesin iyiki varsın

ÜNAL
27.01.2009, 15:07
Fazla söze gerek yok...o işini biliyor:)

SüRMeNe_6161
27.01.2009, 15:07
sagolasın başkan

hAtes
27.01.2009, 15:09

tamamen katılıyorum!!!başkanım Allah razı olsun senden....

Misina
27.01.2009, 15:29
Teşekkürler Büyük Başkan.

Tayfun
27.01.2009, 15:30
Sadri başkan sen bizim yüzümüzü güldürüyorsun Allah da senin yüzünü güldürsün.

Recep Alkan
27.01.2009, 15:32
onun yüzü bu kadar emek harcadığı takımının başarılı olması ile gülecektir. zaten takım başarılı da olursa oturur hep beraber yıllarca güleriz :D

Mollasalihoğlu
27.01.2009, 15:43
Şampiyonluk için Sadri Şener hazır olduğunu gösterdi..
herkes hazır mı??

Cem Akyüz
27.01.2009, 15:56
kabus dolu günler senin gelmen ile son buldu..en büyük başkan Sadri Başkan

Murat Erdem
27.01.2009, 16:20
Şimdiye kadar yapılmayan (yapılamayan) son hamle, eşikten içeri adım atma cesareti ve risk=başarı=rant vizyonu gösterildi.

İlk defa iyi olduğundan, herkesin hemfikir olduğu takıma, gerekli son parça modifiye edildi.

Sene sonunda İnşallah geri dönüp bakınca, yapılanın ne kadar doğru olduğunu hep beraber görüp, verilen emeği alkışlayacağız.

Elini taşın altına koydun, yükümüzü sırtına vurdun
Saygıyla önünde eğiliyorum.
Güler yüzlü, tontoş BAŞKANIM...

Kubilay ŞAHİN
27.01.2009, 17:25
Başkanım sende bir isteğim daha var. Şu çıkan haberlere okkalı bi cevap verirsen beni çok mutlu edeceksin. Şimdiden Teşekkürler Başkanım.

keramiya
27.01.2009, 17:31
Bazı haber sitelerinde senin yöneticiliğini eleştiren Trabzonlu arkdaşlarımla karşılaşıyorum bu beni acayip üzüyor..ALLAH seni Trabzonspor camiasının başından eksik etmesin..Seninle kendimizi bulduk başkanım..

amour_61
27.01.2009, 17:37
Başkanım , bugun benim doğum günümdü ve siz bana alabileceğim en büyük hediyeyi verdiniz teşekkür ediyorum size. Allah sizi başımızdan eksik etmesin , o yüzünüz hiç üzülmesin.

Özge
27.01.2009, 17:43
Büyüksün başkanım:)

TolgaTopçu61
27.01.2009, 17:44
Tesekkürler BÜYÜK BASKAN:)

pReN@_61
27.01.2009, 17:46
Sadri Başkan büyük adamsın...Bunu defalarca söyledik, söylüyoruz da zaten...

Helal olsun...:alkış:

Trk61
27.01.2009, 17:48
Hersey icin tesekürler baskanim sen olmasan ne olurdu bizim halimiz iyiki varsin:alkış::alkış:

Hüseyin İlkin
27.01.2009, 19:51
Seviyorum seni başkanım .

İngilizce röportajı muhteşem :)

Aynı benim gibi sade bir İngilizce :cool:

I love you Sadri Şener

:atki::atki::atki:

Ali Tunahan Güllü
27.01.2009, 19:52
Seviyorum seni başkanım .

İngilizce röportajı muhteşem :)

Aynı benim gibi sade bir İngilizce :cool: