PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73

Ahmet Karadeniz
19.01.2010, 12:36
"Sadri Şener'e Hayran Kaldım"
08 Ocak 2010 / 10:26
Şansal Büyüka Akşam Gazetesi'ndeki köşe yazısında Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'i övdü

Şansal Büyüka Akşam Gazetesi'ndeki köşe yazısında Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'i övdü.

Spor yazarı Büyüka Sadri Şener ile ilgili şunları dile getirdi:
MHK Semineri'nde bir ara Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile son Trabzonspor- Fenerbahçe maçının hakemi Bülent Yıldırım'ın konuşmasına tanık oldum, hayran kaldım.
Hep söylerim, Sadri Başkan, duruşuyla, tavırlarıyla Türk futboluna iyi bir örnek oluşturuyor. Ama Türk futbolunda kavgadan, küfürden, gerilimden beslenen başkanlar ve yöneticiler olduğu için Sadri Şener yadırganabilir. Hatta Trabzonspor'a gönül verenler 'Başkan masaya yumruğunu vursana, essene, kükresene' diyebilirler...

Ama bilinmesi gereken bir şey var. Bağırarak, ortamı gererek, kavga ederek bir yere varılmıyor. Zararı oluyor, yararı olmuyor. Üstelik kararlı durmak, bağırmaktan, çağırmaktan, ortamı germekten daha etkili değil mi?

Sportif başarısını bilemem. Olur ya da olmaz. Ama Sadri Başkan'ın duruş ve tavırlarını, insan ilişkilerini önemsiyorum. Keşke örneklerini artırabilsek.

İHTİLALL
19.01.2010, 12:42
"Sadri Şener'e Hayran Kaldım"
08 Ocak 2010 / 10:26
Şansal Büyüka Akşam Gazetesi'ndeki köşe yazısında Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'i övdü

Şansal Büyüka Akşam Gazetesi'ndeki köşe yazısında Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'i övdü.

Spor yazarı Büyüka Sadri Şener ile ilgili şunları dile getirdi:
MHK Semineri'nde bir ara Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile son Trabzonspor- Fenerbahçe maçının hakemi Bülent Yıldırım'ın konuşmasına tanık oldum, hayran kaldım.
Hep söylerim, Sadri Başkan, duruşuyla, tavırlarıyla Türk futboluna iyi bir örnek oluşturuyor. Ama Türk futbolunda kavgadan, küfürden, gerilimden beslenen başkanlar ve yöneticiler olduğu için Sadri Şener yadırganabilir. Hatta Trabzonspor'a gönül verenler 'Başkan masaya yumruğunu vursana, essene, kükresene' diyebilirler...

Ama bilinmesi gereken bir şey var. Bağırarak, ortamı gererek, kavga ederek bir yere varılmıyor. Zararı oluyor, yararı olmuyor. Üstelik kararlı durmak, bağırmaktan, çağırmaktan, ortamı germekten daha etkili değil mi?

Sportif başarısını bilemem. Olur ya da olmaz. Ama Sadri Başkan'ın duruş ve tavırlarını, insan ilişkilerini önemsiyorum. Keşke örneklerini artırabilsek.

Eeeee.

Şansal haklı tabii..

Fenerinin şampiyonluğundaki engellerden,artık fazla bir ehemmiyeti de kalmayan Trabzon ayağı kendi kendien teslim oluyor..

Şansal'dan iltifat al başkan..

Önemli değil gs nin yedeklerine yine yeniliriz..

Bol bol,iltifat al..

Trabzonspor'mu ?..

Ayağının bağı zaten..

Köylü onlar be..

ESER
19.01.2010, 12:43
hersey gulluk gulistanlik, avrupa liginde tam gaz gidiyoruz, istikrarli sekilde ayni hocayla ilerliyoruz, 1 milyon euroya alinan adi sani duyulmamis bugralar-ismail-fatih ve daha niceleri buyuk karlarla baska takimlara satildi, kulubun ekonomik yapisi mukemmel, borcu olmayan hersene kar eden bir kasasi var kulubun, agzindan cikan sozun kalitesi senet gibi olan bir anlayisla yonetiliyoruz, taraftara karsi cok samimiler ustelik, taraftarimizin yasadigi en ufak uzuntuye ortak olan , onlara deger veren bir yonetim var biz de acimasizca elestiriyoruz, bu kadarda olmaz ama yaa.. cok ayip ..

Mollasalihoğlu
19.01.2010, 12:48
Colman'dan ne zaman para kazandık?

Yoksa o da fatih Tekke gibi,cebinden para veriyorda bizim haberimiz yok?

Tevekkeli değil,Fatih'e de bu yüzden diyorlar demek ki,bonservisini al filan..

Valla bravo..

Birde şu son bölüm..

Futbolcu elma,armut değil ,reel kaznaç filan..

Reel kazancı pekala biliyor Sadri bey..

Gökdeniz'den 20 milyona yakın para kazandı ve arkasından bir güzel sövdü..

Aynı paraya yakın maliyetle,gidip Gökhan'ı aldı ve şimdi yarı parasına sattı..

Bir buçuk yılda ezdiği paraya bakın..

Sonuçta futbol reel bir şekilde yönetilebilir..

Sıfır taraftarlı Cavcav mesela..

Ama bunu yönetecek adamlarda donanım,beceri,yetenek,vizyon vs. aranır..

Hayatlarında sadece iflasıyla ünlü ve hiçbir başarısı olmayanlardan bunu beklemek,size haylakırıklığından başka bir şey kazandırmayacaktır..

Gökhan Ünal başlığına girip imza attığı günden sonrasını okuyabilirsiniz.. Gökhan'ın başarısız olması, dönemin en flaş transferi olduğu gerçeğini değiştirmez.. Ne yani çok para verdik diye, uyum sağlayamayan bir adamı satmamalı mıydık???

Colman'ı 2 milyon €'ya aldık, şu an 4 milyon €'ya satabileceğimiz kanısındayım.. Gökhan'dan da aşağı yukarı bu aradaki kadar zarar ettik.. Gökhan'ın zararını hesaplarken benimsediğiniz hesap tersten yapılınca neden zorunuza gitti anlayamadım???

Ben Sadri Şener'i beğenirim ama alternatiflere de açığım.. Fakat Trabzon klasiğidir bol keseden sallayıp zorlama iki adayla yapılan kongreler..

ESER
19.01.2010, 12:56
bu isler garip isler., arkasinda destek olur taraftara trip atar, kustum ayagi yapar.. homurtular baslayinca da o bir kusmelik onemsedigi koltuga sarilir.. baskan ben isem yaparim sovumu... sovu bana sorun,,, hezimeti hocaya sorarsiniz

Ufuk Bayraktar61
19.01.2010, 13:09
yalan yalan yalan...yeter yaaaaa

Ilelioglu
19.01.2010, 16:16
Yönetim'e buradan büyük bir YUUUH...!

Tamam herseyi anliyorum Fatih'i istemeyebilirisiniz ama sirf bu Taraftar icin Transfer edebiliridiniz Fatih Tekke'yi...

Diyecek fazla birsey yok; Yaziklar olsun..:mad:

ESER
19.01.2010, 16:27
her zaman saygı duydum, hep de duyacağım büyük başkana. Trabzon tarihindeki en iyi başkanlardan biridir. Bazılarına Nuri Albayraklar lazım bence!

umarim goruyorsundur Trabzon tarihinin en iyi baskanlarindan birinin fatih tekke transferindeki ayak oyunlarini ... nuri albayrak ile sadri sener arasinda bir fark yok,., ikisi de bu kulubun iki buyuk fiyaskosu..
ben ahmetci sadrici nurici degil Trabzonsporcuyum kardes;)

ha bu arada , iyilik olcen bir alet mi var? agri olcen alet yoktu da belki iyilik olceni cikmistir.. malum teknoloji her saniye hizla ilerliyor,,

Hotaman
19.01.2010, 16:35
O ne yahu, Albayrak dönemi ile kıyaslanmaya başladı...
Allah sonumuzu hayır etsin.:)

karatasof
19.01.2010, 16:37
Trabzonspor'un bu transferdeki zararı, colman transferindeki muhtemel kârı ile aşağı yukarı aynıdır.. Unutmamak gerekir ki futbolcu denilen meret elma, armut ya da herhangi bir türde emtia değildir ki, alıp satıp reel kazanç sağlansın..

Evet birader.
Futbolcu bir emtiadır bu alemde.
Maddi değeri vardır ve bu değer üzerinden alınıp satılır.
TS geçen sezon tüm lig tarihi boyunca 6,250.000 euro ile en yüksek bonservis ücreti ödediği yerli futbolcu olarakta tarihe geçen Gökhan Ünal transferini gerçekleştirmiştir.
Sadece 1,5 yıl sonra 3 milyon euro ve henüz ne zaman geleceği belli olmayan bir futbolcu karşılığında elden çıkartılmıştır bu rekor transfer.
Sadece bu transferde yapılan hatalar bile ortada iken biz gözlerimizi kapatıp yapılan yanlışa alkış tutmadığımız için kötü kişi ilan ediliyorsak sizin gibiler tarafından ne gam.
Bilakis memnun oluyorum bu durumdan.
Yanlış karşısında susan dil olmadık olmayacağız evelallah...
Yönetenlerden hesap soracağız her zaman ve mekanda..

ESER
19.01.2010, 16:42
O ne yahu, Albayrak dönemi ile kıyaslanmaya başladı...
Allah sonumuzu hayır etsin.:)

arkadasimizin yonetimi basarili bulma kistasi buymus.. yani nuri albayraktan kurtulmus olmamiz sadri seneri tartisilmaz kiliyormus,

Ahmet Karadeniz
19.01.2010, 17:07
arkadasimizin yonetimi basarili bulma kistasi buymus.. yani nuri albayraktan kurtulmus olmamiz sadri seneri tartisilmaz kiliyormus,

ya ona bakarasn hiçbir kulub başarı diil ozaman herkese göre değiştir herkes barcelona gibi yönetilmek ister :D

ESER
19.01.2010, 17:12
ya ona bakarasn hiçbir kulub başarı diil ozaman herkese göre değiştir herkes barcelona gibi yönetilmek ister :D

arkadasim bunu ben soylemiyorum zaten, bir arkadasimizin bu basarisiz baskani ve yonetimi savunmak icin gelistirmis oldugu savunma mekanizmasi..
yani demek istiyor ki sadri seneri begenmiyorsaniz size nuri albayrak layik.. bu kulub mecburmu sadri senerle nuri albayraklar arasinda gidip gelmeye..
ben kimseyle kimseyi kiyaslamiyorum .. cunku hepsi biribirinin turevi. hepsinin derdi kulubden nemalanmak.. hepsi birbirinin fotokobisi

buyuk takimsan barcelonalar gibi yonetilmen gerekir zaten,

Ahmet Karadeniz
19.01.2010, 17:12
İnşallah Kardeşim Elbet Birgün oda olur ... en azından 20 Yıldır Futblun içindeyım..Başarının Nasıl geleceğinide bilirim..

Sistemıde bılırım... Bu konuda Bilgi Vizyonada sahibim.. Bukadarda açık dıyorum..

Eleştirlerim kulaktan duyma değil,Saha sonuçlarıyla zerre alakasıda yok..

o zman seni hiç tutmayalım hatta hemen klubun başına geçmeni bekliyorum ama yarım donemi tamamladıkdan sonra kendi başlıgına ugramyı da unutma.

Ahmet Karadeniz
19.01.2010, 17:17
arkadasim bunu ben soylemiyorum zaten, bir arkadasimizin bu basarisiz baskani ve yonetimi savunmak icin gelistirmis oldugu savunma mekanizmasi..
yani demek istiyor ki sadri seneri begenmiyorsaniz size nuri albayrak layik.. bu kulub mecburmu sadri senerle nuri albayraklar arasinda gidip gelmeye..
ben kimseyle kimseyi kiyaslamiyorum .. cunku hepsi biribirinin turevi. hepsinin derdi kulubden nemalanmak.. hepsi birbirinin fotokobisi

kusura bakma hocam ama sana katılmıyorum son zamanların en basarılı başkanı olarak gorüyorum sadri sener'i.İlk secildiginde 1 senesinde ki icraatlarıyla herkes ne diyodu sadri başkan için simdi bi kaç hata oldu diye adamı yerin dibine sokuyoruz her seferinde bi hata yapıldıgında başkan mı degiştirilir. Böyle devam edersek basarı gelmez tabi secimle geldi secimle gider bu işin yolu yordamı budur.

Rasim YILMAZ
19.01.2010, 17:25
Evet birader.
TS geçen sezon tüm lig tarihi boyunca 6,250.000 euro ile en yüksek bonservis ücreti ödediği yerli futbolcu olarakta tarihe geçen Gökhan Ünal transferini gerçekleştirmiştir.
Sadece 1,5 yıl sonra 3 milyon euro ve henüz ne zaman geleceği belli olmayan bir futbolcu karşılığında elden çıkartılmıştır bu rekor transfer.
Sadece bu transferde yapılan hatalar bile ortada iken biz gözlerimizi kapatıp yapılan yanlışa alkış tutmadığımız için kötü kişi ilan ediliyorsak sizin gibiler tarafından ne gam.

Sevgili ağabeyim,

Bu tür transfer yanlışları geçmişte olmuştur , gelecekte de olacaktır. Bu yanlışlar Trabzonspor'da ,Real Madrid'de , Milan'da ,Fenerbahçe'de , Galatasaray'da , hatta Siirt Jetpaspor'da da olmuştur.:)

Ve yönetim bana göre Gökhan'ı çok zamanında elden çıkarmıştır.

Ahmet Kuru
19.01.2010, 18:31
6 aydır 1 adam için olumlu yada olumsuz bir sonuç alamadınız ya Başkanım....
Yönetim olarak sizi tebrik ediyorum...
Herkes yapamaz böyle birşeyi..

Mollasalihoğlu
19.01.2010, 18:44
Evet birader.

Abi böyle beylik lafları bırak kenara..

Rune Lange'nin hesabını sordunuz mu?

Özkan Sümer'in getirdiği futbolcudan başka her şeye benzer Yugo'ların hesabını sordunuz mu?

Tomas Jun'un hesabını sordunuz mu?

Gökhan alındığı gün yazsaydın bunları başım gözüm üzerine olurdu ama şimdi tam manası ile masal tadında geldi bana.. Sizin gibiler, bizim gibiler.. Neymişiz biz ya bardağın dolu tarafını görebiliyoruz diye..

Yediniz bitirdiniz, adam kalmadı takımı yönetmeye cesaret edebilecek.. Çekin artık elinizi de bu işe soyunanlar bir rahat etsin ya da işte hendek işte deve gelin siz yönetin..

Ahmet Karadeniz
19.01.2010, 18:45

buyuk takimsan barcelonalar gibi yonetilmen gerekir zaten,

kaç kulup barcelona gibiyönetiliyor birde en yakın olan o en son yönetim ki ben bu yönetim başarıları buluyorum ayrıca gene diyorum trabzonda yöneticilik zor herkes yönetici diyorm

Hotaman
19.01.2010, 18:55
Doğrusuyla yanlışıyla benim Trabzonspor'u takip ettiğim dönemler içinde ki en iyi başkan.

İlker ToSun
19.01.2010, 19:08
Doğrusuyla yanlışıyla benim Trabzonspor'u takip ettiğim dönemler içinde ki en iyi başkan.

yandaki yaşınız doğru ise hatırlayabildiğiniz en eski başkan faruk özak sanırım. düşüncenizde haklı olup olmadığınızı bilmem ama işte trabzonsporun neden 25 senedir şampiyon olamadığının cevabı sizin görüşünüzde gizli, son 15 yılda "en iyisi şener" ise bu halimiz normal.

ancak sadri şener in bu dönemine denk geldiğiniz , yaşınız itibariyle ilk dönemini net hatırlayamama durumunuzdan yola çıkarak bunu söylüyorum.

Semih
19.01.2010, 19:40
Eleştiri velinimettir.

Ben de bu başlık altında kaç kez sallamışımdır Sadri Şener'e.
Ve fakat o kadar anlamsız, sebepsiz, temelsiz eleştiriler oluyor ki okurken dahi bunalıyorum.

Bilmiyorum çok mu uç noktalarda geziniyoruz bireysel olarak.

Halihazırda bir yönetim var. Yıkıcı eleştirilerden kaçınıp, laf sokmaya çalışmadan, temellice bir eleştiri kültürü oturtmuş olabilseydik bu başlıkta neler değişebilirdi kim bilir. Kapı kapı dolaşıp "Trabzonspor'a başkan olunuz mirim!" diye küçük düşmektense, hatalarıyla ve doğrularıyla değerlendirip kendi gelişimine yardımcı olabileceğimiz, yönlendirebileceğimiz bir yönetim varken neden bu infial?

Sadri Şener'den düşman gibi bahsedilmesini hazmedemiyorum.
Nuri Albayrak'ı da bu şekilde göndermemiş miydik?
Mehmet Ali Yılmaz'ı da...
O'nu da, Bu'nu da...

Bir kez olsun cephe yaratmadan, ortak karargahta tartışıp sorunları çözebildiğimize şahit olabilecek miyim Allah'ım?
Şu şehirde bir kez olsun sağduyunun galip geldiğini görebilecek miyim?

Ben insanımızdan ümidimi kestim.
Dolayısıyla Sadri Şener yönetiminden ve bundan sonra gelecek olanlardan da.

Şu Trabzon, içi kalaylı kazan...

.....
19.01.2010, 19:42
Sana gönül verdik ve inandık başkan. sonu bu mu olacaktı ?

ESER
19.01.2010, 19:43
kaç kulup barcelona gibiyönetiliyor birde en yakın olan o en son yönetim ki ben bu yönetim başarıları buluyorum ayrıca gene diyorum trabzonda yöneticilik zor herkes yönetici diyorm

bende bu tutarsizliklar rahatsizlik vermiyorsa kimseye sorun yok o zaman diyorum.. demek ki herkez halinden ve bu tablodan memnun.

Erkin Ekşi
19.01.2010, 19:47
colman 4 milyon euro edermi?

colman siradan bir topcudur degeride 4 milyar tl etmez benim gozumde.

krdnz
19.01.2010, 20:08
Başkan,çık konuş iki kelam et.

Rezil olduk yine.

Her transferde bu sorunlar yaşanıyor.En büyük nedeni ise senin susman!.

Mollasalihoğlu
19.01.2010, 20:11

Sen bugün Transfer başlığına yaz colman 3.99 milyon €'ya bilmem kim'e gitti diye bak bakalım Sadri Şener'e neler yazılıyor..

Yazmış olmak için yazmayın..

Semih
19.01.2010, 20:14

Zaten 4 milyon euro'yu siz vermeyeceğiniz için tasa etmenize gerek yok.

Orhan Aydın
19.01.2010, 20:34
Yalnız o paraları Trabzonspor veriyor herhangi bir kişi değil

Hasan61
19.01.2010, 20:35

4 milyar tl ne kadar ediyor haberiniz var mı?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ESER
19.01.2010, 20:37
baskan sadri sener yikildi.. halbuki ne kadar da cok istemisti fatihin gelmesini.. cok uzulduk baskanim, umarim en yakin zamanda bu moral bozuklugunuz duzelir..dis kapinin mandali samet aybaba icin kusen baskanimiz acaba fatih icin neler yapar simdi kim bilir..

hakanhan
19.01.2010, 20:38
fatih tekke beni cok sasirtti . yaptigi hareketle cok kaprisli bir futbolcu oldugu anlasildi.. bu trabzona zarar verir trabzon takimini ikiye böler. sadri senerri begenmiyor olabilirsiniz bende begenmiyorum ama sadri sener trabzonsporun baskanidir lideridir herkes saygi gostermek zorundadir fatih tekke kimdir soruyorum sizlere

KUTADGU
19.01.2010, 20:40
Yahu bu transfer olayında Fatih'i de suçlamak yersiz.

Çok sabırsısız.

Biraz bekleyelim.

Ben Sadri Şener'in de Fatih Tekke'nin de art niyetli olduğunu düşünmüyorum.

esra61
19.01.2010, 20:40
başkanım her transfer dedikodusu çıktığında en az 2 hafta haberlerde geziyo yok geldi gelcek kulübüyle anlaştık.gb birsürü söylenti...........çık konuş artık gerçekleri söyle bu taraftar gerçekleri duyunca hazmeder ama yalan konuşulunca hazmetmez,kaldıramayız bunu.....

lazibere
19.01.2010, 20:55
fatih tekke beni cok sasirtti . yaptigi hareketle cok kaprisli bir futbolcu oldugu anlasildi.. bu trabzona zarar verir trabzon takimini ikiye böler. sadri senerri begenmiyor olabilirsiniz bende begenmiyorum ama sadri sener trabzonsporun baskanidir lideridir herkes saygi gostermek zorundadir fatih tekke kimdir soruyorum sizlere

Bir başkan abuk sabuk konuşmalar yapıp. Türkiyenın en iyi forveti hakkında kız alıp verme şeklinde yaklaşamaz... Olayı magazinleştirmek mı yakışıyor başkana.. Fatih tekke'ye yakıştıramadığın şeyleri bir başkan yaparsa bunu nasıl yakıştırırsın

1....ocak ta yaptığı ılk açıklamada ''' fatih ile anlaştık, bonservis problemini halledersek bu iş olur .. dedi mı deme di mi..... Dediyse neden şimdi fatihi kukaka ilan ediyor.. demediyse .. böyle haberler çıktığında neden bunlarla alakamız yok diye açıklama yapmıyor

2.... Fatih Tekke transferi sezonun başında gündeme geldi de.. Yıne bir son sn olayıyla biz fatihle anlaştık.. Ama zenit satmıyor diye haber çıkarmadınız mı.. Unal karaman çıkıp da biz fatihle anlaşmıştık deme di mi... Devre arasında olacak demedi mi..

3... Sezon başlarken.. Fatih tekke açık çeke imza atarsa gelsin deyip. Bu transferi yapmamak için elinizden geleni yapıp yine taraftarın karşısına getirmediniz mi fatihi...

4...Daha 3 gün önce, Zenite ilk resmi ziyareti yapıp elimiz boş dönmedik mi...Muhatab bulamadığından haftaya bir daha gidecek denirken. hemen ertesi sabah nasıl bu 1 mılyon dolarlık anlaşma gerçekleşti..

5... Diyelim ki Zenitle anlaştık... Bu kamuoyuna açıklanmadan'' biz fathi antalyada ki kampa bekliyorduk '' diye bir açıklama yapmak ne demek...

6... Diyelim ki.. Fatih'e ulaşamıyorsunuz.. hatta olayı daha vahim yapmak için 10 kere Şenol hoca da aradı diye spor servislerine her türlü haklılığını ispat etmek için haber servis ederken..Fatih'ın başına bir iş gelebileceği aklınıza gelmedi mi....

7... Diyelim ki fatih... trabzonspora gelmek istemiyor.. Acaba ona kaç para vermek istediniz de o kaç para almak istiyordu.. Bedavaya oynamadığı için mi askıya aldınız bu transferi..

O kadar söylenecek söz var ki... Ama en önemlisi ne biliyormuunuz.. Beceremediğiniz bir iş olduğunda bunu hemen taraftarı galeyana getirerek '' suçlu biz değiliz o''' şekline getirerek aslında zayıflığınızı gösteriyorsunuz....

Sırf taraftarın baskısı nedeniyle almaya çalıştığınız bir topçuyu bile almayarak veya almayarak basiretsizlik gösterdiniz.... Sizler bu konudan dolayı tebrik ediyorum..

Insan olan.. 3 kere almaya çalıştığını bir topçuyu 50 lira daha fazla vererek alır... Buyukluk budur....

Unutmayın... Herşey bir gün ortaya çıkacaktır...Menejerlere para kaptırmamak adına Canı gönülde sevdiği takımına dönme ımkanına sırf ondan fedakarlık bekleyerek engel olduğunuz için... Onu beleşe getirmeye çalıştığınız için sizden utanacak ama asla bu taraftardan utanmayacaktır....... Fatih.... Asla kımenın yalakalığını yapmamış.. Sırf siz yıpranmayın diye şimdilik kendini kurban ilan ediyor.. Ama herşey bir gün ortaya çıkacaktır. ..Bundan da kuşkunuz olmasın

Sefa
19.01.2010, 21:12
Kulübün olağan seçimi ne zaman bilen var mı ?

boztepeli61
19.01.2010, 21:17
İstifaaaaa. . !

dumanpub
19.01.2010, 21:18
bırakın bu işleri baskan bir numara

lazibere
19.01.2010, 21:25
hangi işleri arkadaş... ben bahsettim de senın bahedecek neyin var?????

Neyinden övündün??
Ne yi güzel yaptılar?
kaç para harcadılar, kaç başarı aldılar?

Bir numara nedir bilmiyorsan o ayrı mesele de...Olaya numara katmanın da anlamı yok bu arada.... Eğer o bir numara ise, sende onun bir numaralı adamı olman laızm

KUTADGU
19.01.2010, 21:28
hangi işleri arkadaş... ben bahsettim de senın bahedecek neyin var?????

Neyinden övündün??
Ne yi güzel yaptılar?
kaç para harcadılar, kaç başarı aldılar?

Bir numara nedir bilmiyorsan o ayrı mesele de...Olaya numara katmanın da anlamı yok bu arada.... Eğer o bir numara ise, sende onun bir numaralı adamı olman laızm

Hayırr!

Onun bir numaralı adamı o değil !

Onun bir numaralı adamı benim..

:)

İlker ToSun
19.01.2010, 21:33
sadri şener i eleştirenler , ben dahil , eleştiri sebeplerini tek tek madde madde açıkılıyor, ama sadri şener i savunanlar hiç somut şeyler söyleyemiyor ama işkembeden "sadri baba" "1 numara" "tartışmasız en iyisi" "albayrak olsa daha mı iyi" diye atmaya başlıyorlar. onlar da kendileri neyi niçin savunduklarını bilmiyor görüntüsü çiziyor.
neden savunmadığını açıklayamayan insanların devamlı savunur tarzda laflar ettiğini görünce insan ister istemez başka şeyler düşünüyor.
bu çok iyi olan sadri şener neden daha iyiymiş sayın da bilelim bari. birisi de sakın bana geçip "neden kötüymüş sen onu say" demesin daha önceki sayfada tonalrca maddede nedenini açıkladım en azından o maddeler kadar pozitif şeyler isterim.

Great White
19.01.2010, 21:37
Vallahi Sadri Başkan' ı çok fazla eleştirişimdir, hala da eleştiririm..

Ama 6 ay içerisinde şu takımdan acilen gitmesini istediğim iki adamı da bir şekilde yolladığı için kendisini takdir etmiyor değilim hani:)

KUTADGU
19.01.2010, 21:39
sadri şener i eleştirenler , ben dahil , eleştiri sebeplerini tek tek madde madde açıkılıyor, ama sadri şener i savunanlar hiç somut şeyler söyleyemiyor ama işkembeden "sadri baba" "1 numara" "tartışmasız en iyisi" "albayrak olsa daha mı iyi" diye atmaya başlıyorlar. onlar da kendileri neyi niçin savunduklarını bilmiyor görüntüsü çiziyor.
neden savunmadığını açıklayamayan insanların devamlı savunur tarzda laflar ettiğini görünce insan ister istemez başka şeyler düşünüyor.
bu çok iyi olan sadri şener neden daha iyiymiş sayın da bilelim bari. birisi de sakın bana geçip "neden kötüymüş sen onu say" demesin daha önceki sayfada tonalrca maddede nedenini açıkladım en azından o maddeler kadar pozitif şeyler isterim.

Yapmayın gözünüzü seveyim.

Sadece son sayfalara bakarsanız Sadri Şener'i destekleyenlerin ellerinde hiç bir somut veri yok dersiniz tabi.

Bir bakayım bakalım neler var buralarda.

SEDAT
19.01.2010, 21:39
Vallahi Sadri Başkan' ı çok fazla eleştirişimdir, hala da eleştiririm..

Ama 6 ay içerisinde şu takımdan acilen gitmesini istediğim iki adamı da bir şekilde yolladığı için kendisini takdir etmiyor değilim hani:)

abi senin yorumların film gibi sonu hiç belli olmuyor:D

Talha.YILMAZ
19.01.2010, 21:41
Size NURİ ALBAYRAK yakışır.
Sizin gibi taraftarlar olduğu sürece 25 değil 250 SENE sampiyon olamayız !

Great White
19.01.2010, 21:42

Yahu birini Bursa' ya diğerini Fener' e çaktık işte. anla daa:))

Bu arada Cihan, smiley kullanmaya başlamışsın sonunda.. Oh be:)

ISTS
19.01.2010, 21:46
Başkanın Tekke konusunda yaptığı tek hata daha en başta, bu iş bu kadar dallanıp budaklanmadan "Fatih'i Trabzonspor'da istemiyorum. Bu kadar basit" diyemeyişidir.

MURAT SARI
yazacak bişey bulamıyorum sizin gibi taraftara.artık bu siteyede girmem ben burdakilerin biraz daha olgun taraftar olduğunu zannediyordum ama yanılmışım.başkanımızı istemeyen ler siz gidin ya zeniti tutun yada fatih beyi bir kulube başkan yapıp onu tutun.Başkanına saygısı olmayan (Bu sadri başkan da olabilir başkasıda)bir takım hiç bir zaman başarılı olamaz.fatih bey senelerce oynadıda şampiyonmu olduk? iyi olsaydı fb gs bjk bize bırakırmıydı ? siz hala başkanın kötü yanlarını yazma devam edin.yolunuz açık olsun şampiyonluğu belki torunlarınız görür.

ŞURADAKİ EN GÜZEL SÖZ LOGO DA YAZIYO

KİŞİLERE DEĞİL PRENSİPLERE BAĞLI BİR TRABZONSPOR

SEDAT
Yahu birini Bursa' ya diğerini Fener' e çaktık işte. anla daa:))

Bu arada Cihan, smiley kullanmaya başlamışsın sonunda.. Oh be:)

-Anladım abi anladım :)

İlker ToSun
19.01.2010, 21:48
Yapmayın gözünüzü seveyim.

Sadece son sayfalara bakarsanız Sadri Şener'i destekleyenlerin ellerinde hiç bir somut veri yok dersiniz tabi.

Bir bakayım bakalım neler var buralarda.

"nuri albayrak size müstehaktır" demekten başka cevap vereni olmadı. icraatleri tek tek görmek isteriz.
veya benim saydığım maddelerin yalan olduğunu tek tek söyleyip ispatlayanı görmek isteriz.
veya benim söylediklerimin hepsinin bir "büyük takım" başkanına yakışır harketler olduğunu söyleyebilecek bir babayiğit görmek isterim

KUTADGU
19.01.2010, 21:58
GÖRDÜĞÜM İKİNCİ POZİTİF TEMEL FARK ise Trabzonspor yönetiminin yapmış olduğu Stadyum çalışmalarıdır.

Nuri Albayrak döneminde ortaya çıkartılan ve bugün bile yapılabilirliği tartışılabilen Akyazı Projesi'nden başka hiç bir iş ortaya koyamamıştır Nuri Albayrak ve ekibi.

Oysa Sadri Şener ve ekibi göreve başladıklarından kısa bir süre sonra kale arkalarını büyük bir inşaatla stadyuma yanaştırmış, futbolseverlerin kale arkalarında bile çok daha iyi maç izlemelerine olanak sağlamıştır. Bunun yanında hepimizin nefret ettiği maraton tribündeki saçma çatı yapısı ve beraberinde getirmiş olduğu direkler ortadan kaldırılmış, taraftarlara daha net ve sağlıklı maç izleme olanağı sağlanmıştır.

Çatının açık olması hasebiyle yağmur karşı taraftarların çokca mağdur olabileceği dile getirilmişse de bu durum en fazla 3 lig maçında yaşanmıştır.

Yapılan inşaatlarla yedek kulübeleri ve kapalı tribün çok daha modern bir hale getirilmiş, tüm bunların paralelinde stad kapasitesi artış göstermiştir.

Albayrak'ın stad projesinde ise elimizde ya da hatıramızda Muzaffer Ermiş'in bir takanın yanında çektirdiği fotoğraflar ve sokaklara asılan bilboardlardan başka hiç bir şey kalmamıştır.

Bence pozitif yöndeki ikinci en büyük fark da budur.

Pozitif Fark olarak bir başka icraat ise Takımın Kurumsal ve Ekonomik gelişmesine yapılan katkıdır.

Ts club olayına da bakmakta fayda vardır.

Albayrak döneminde TS Clublar zarar ediyor gerekçesi ile bir bir kapatılırken Sadri Şener döneminde Ts Club yapısı değiştirilmiş, geliştirilmiş, yapılandırılmış, büyütülmüş ve iyi kar getiren bir seviyeye çıkartılmıştır.

En son Ankara'da açılan Ts Club ile birlikte Türkiye genelindeki Ts Clubların sayısı 32 olmuştur.

Ts Club sayılarının gelişimiyle beraber ekonomik girdisinin de büyüdüğünü gözlemleyebiliriz sanırım.

01.08.2009 tarihindeki bir habere göre Ts Clup'ların cirosu genelde %54 oranında bir artış gerçekleştirmiş.

http://www.frmtr.com/trabzonspor/2939826-ts-club-genisliyor.html (http://www.frmtr.com/trabzonspor/2939826-ts-club-genisliyor.html)

Bir tarafta zarar ediyor diye kapatılan Ts Clup'lar bir yanda ardı ardına açılan ve sürekli ciro arttıran Ts Clup'lar, sizi bilmem ama arada bayağı büyük bir fark gibi duruyor.

Pozitif Temel Farkların 4. sü de bu bence.

Ben devam ediyorum. BEŞİNCİ POZİTİF TEMEL FARK.

Kulübün yaşadığı OPET ve HES olayları.

Kimilerine göre HES Sadri Şener'in projesi değildir, hazıra konmuştur.
Kimilerine göre başarının çok küçük bir yüzdesi Sadri Şener'e aittir.

Ama unuttuğumuz bir OPET ihalesi var ki, binlerce ders çıkarılacak niteliktedir.

Kartal'daki arsayı ihale edip Opet'e satan Albayrak bir an önce paraya kavuşmak adına gerçek bedelinden daha az bir paraya kiralamıştır. Derdi Trabzonspor'a giren paralar değil, kendi bağışladığı (!) paraları bir an önce geri almaktır.

HES projesinde ise geleceği yönelik bir yatırım yapıldığı açıktır.
Muhtemelen Sadri Şener'in olmayacağı gelecekte ger dönüş verecek olan ve düzenli ve büyük bir getirisi olacak olan HES projesi günlük çıkarlar uğruna değil, Trabzonspor Kulübü'nün geleceğine yönelik olarak yapılmıştır.

Çoğu kimse kabul etmese de HES Sadri Şener döneminde ortaya çıkmış, Sadri Şener döneminde kazanılmıştır.

Bu durumda bence çok önemli bir fark sayılabilir.

Kabul etsek de etmesek de Trabzonspor sponsor geliri olarak da büyük artış sağlamıştır.

7. Temel Fark budur bence.

Türk Telekom, Nike, Trabzoncell, Novotel yeni sponsporlarımızdan sadece birkaçıdır.

Üstelik Türk Telekom sponsorluğundan kazandığımız para Albayrak dönemi ile kıyas bile edilemeyecek seviyededir.

Albayrak yönetimi sırasında çerez parasına Avrupa maçlarını D-Smart'a satan bir başkandan sonra Türk Telekom ile 5 yıllık anlaşabilen ve toplam bedeli 15 Milyon'u bulan bir anlaşma yapmıştır Trabzonspor.

Bunun yanında kim ne derse desin Trabzoncell'de bu yönetimin başarılarındandır.

Şöyle örnek vermek gerekirse, bir işin yapılabilmesi sadece teknolojiye bağlı değildir.

Vakti evvelinde ARİA markası ortadayken ve diğer kulüplere büyük paralarla sponsor olurlen Trabzonspor'a kol reklamı vermek için bin dereden su getirmişti.

Sebebi ise sportif başarısızlıklar ve Trabzonspor markasının düşük seviyesiydi.

Trabzoncell olayını salt Avea projesi olarak düşünmemek gerek. Biliyoruz ki bu proje için ayakta bir marka da gerekli.

Bu durumda büyük başarıdır. Büyük farktır.

Erdal Abi, yanılmıyorsam bu yönetimin yani Sadri Şener'in Albayrak'tan iyi olan yönleri nelerdir diye sormuşsunuz.

Ve yine yanılmıyorsam "Aralarında 5 fark sayabilir misiniz" diye sormuşsunuz.

Evet abi rahat rahat sayabiliyorum.

Şimdi mesaj mesaj Sadri Şener'in Albayrak'a göre pozitif farklılıklarını anlatmaya çalışacağım.

1. POZİTİF TEMEL FARK hiç şüphesiz ki, sportif başarılardır. Yani kurulan takımın topladığı puanlar, aldığı galibiyetler ve sıralamada ki yeri.

Takdir edersiniz ki bu değerlendirme oldukça objektif yapılabilecek bir değerlendirmedir.
Lig tarihindeki puan tablolarına bakabiliriz bunun için.

Albayrak'ın Aralık ayında seçildiği ve dönem ortasında transfer yaparak, tamamen kendi eseri ile oluşturduğu 2005-2006 sezonunu da listeye eklememe müsade edersiniz sanırım. Albayrak döneminde durumumuz şu şekilde;

2005-2006 sezonu Toplam puan 52
2006-2007 sezonu Toplam Puan 52
2007-2008 sezonu toplam Puan 49.

2007-2008 sezonunun Albayrak istatistiğine eklenmesinin en temel nedeni şudur; Lige başlayan kadroyu da ligi bitiren kadroyu da Albayrak oluşturmuştur. Devre arasında Sadri Şener'e transfer yapma zamanı dahi bırakmamıştır.

Gökdeniz'in satılması sebebiyle puanın az olduğu söylenebilir lakin Gökdeniz'li zamana oranla ikinci yarı daha fazla puan toplanmıştır.

Sadri Şener'i değerlendireceğimiz istatistik ise 2008-2009 sezonudur.

2008-2009 sezonunda Toplam Puan 68'dir.

Yani Nuri Albayrak'ın oluşturduğu takımda tam tamına 18 (Onsekiz) puan fazla toplamıştır Sadri Şener'in takımı.

Bu benim gördüğüm ve farkına vardığım İLK POZİTİF TEMEL FARK.

Sadece bunlar da değil asıl rakiplerimiz olarak kabul ettiğimiz İstanbul Takımlarının son iki sezonda - üstelik iki sezon önce bize 20 puandan fazla fark atmış olmalarına rağmen- yabancı oyunculara ödedikleri bonservisler ile bizim ödediğimiz bonservisler arasındaki inanılmaz farkları da sıkça yazdım.

Falan filan işte...

Rasim YILMAZ
19.01.2010, 21:58
"nuri albayrak size müstehaktır" demekten başka cevap vereni olmadı. icraatleri tek tek görmek isteriz.
veya benim saydığım maddelerin yalan olduğunu tek tek söyleyip ispatlayanı görmek isteriz.
veya benim söylediklerimin hepsinin bir "büyük takım" başkanına yakışır harketler olduğunu söyleyebilecek bir babayiğit görmek isterim

İlker kardeşim , tabiki dediklerin doğrudur. Hatalar yapılmıştır. Çokça eleştirdim bu yönetimi. Eleştiri olmadan başarı olmaz nihayetinde.
Fakat bu eleştiriler yapıcı olmalı , yıkıcı değil.
Burada öyle deli saçması şeyler okudum ki , insanın yönetimi savunmaması mümkün değil:)
Neymiş gezmeye,yemeye,içmeye gitmiş 4 kişi Kolombiya'ya.:)
Aklıma geldikçe gülüyorum...

ISTS
19.01.2010, 22:04

Adam nerdeyse küme düşmemeye oynayan Trabzonsporu daha ilk yılında şampiyonluğa oynayacak hale getirdi bu az birşey mi?
Trabzonspor basketbol takımını kurdu.
Geleceğe yatırım amaçlı Trabzon Karadenizsporu kurdu.
Hollanda'da bilmem ne takımıyla futbolcu yetiştirmek için iş birliği yapıyor.
İleriye dönük kaynak sağlamak amaçlı bilmem ne santrallerinin Trabzonspor adına kurulup işletilmesini sağladı.
Bunların hiçbiri küçük işler değil.

Son olarakta bu kadar taraftar baskısına rağmen, geleceğini tehlikeye attığını bile bile prensipli davranıp, Tekke'yi transfer etmedi.

Great White
19.01.2010, 22:11
Takımdaki forvetler..

Guti - Umut - Murat - Burak - Hasan

Bunlara Yattara ve Alan' ı da eklersek gole dönük 7 oyuncu eder..

3-4 ay sonunda bonservisi elinde olacak 33 yaşındaki bir futbolcuya para vermek saçmalığın daniskasıdır..

Bu sebeple Sadri Başkan' a bir lafım olmaz benim..

O en büyük hatayı sezon başında yaptı ve hala o hataların sancılarını çekiyoruz maalesef..

KUTADGU
19.01.2010, 22:17
Hubar'ın oğlu Kubar o.

Yürü be!

Yeni körlere yol göstericimiz geldi. Elinde de el feneri.

Aydınlansın dünya....

Heyyt be heyttt....

SEDAT
19.01.2010, 22:20
Hubar'ın oğlu Kubar o.

Yürü be!

Yeni körlere yol göstericimiz geldi. Elinde de el feneri.

Aydınlansın dünya....

Heyyt be heyttt....

-Gora dakimi yoksa :)

KUTADGU
19.01.2010, 22:24
-Gora dakimi yoksa :)

Hay yaşa :)

Forumumuzun büyüklüğünü anlatır bu mesele.

Samet Yildirim
19.01.2010, 22:25
Sadri Sener sinifda kalmistir...

Ibra etmeyerek zaten bastan yanlis basladi. Herkes ibra eder etmez ama 2 aday var bu 2 aday ibra etmeye mecburdur.
Ersun Yanal süreci tam bir felaket.
Yattara sikintisi tam skandal.
Gökdeniz yildiz degil tam komedi.
Borc ortada.
Gelecek paralar ipotek altinda.
2 ay hocasiz kaldik hayatimda bizden daha uzun süre hocasiz kalacagini kimsenin sanmazdim ama Türk Milli Takimida kaldi ya neyse...
3 tane forveti olmayan bir takim.
Fatih tekke olayi tam komedi.
Sylva ya biz olayini cözecegiz diyip 1 sene gecmesine ragmen cözememek.
Geldiginden beri 40 transfer yapildi ama takimda halanda eksiklikler bitmedi.

daha cok varda aklimda yok.

SEDAT
19.01.2010, 22:28
Sadri Sener sinifda kalmistir...

Ibra etmeyerek zaten bastan yanlis basladi. Herkes ibra eder etmez ama 2 aday var bu 2 aday ibra etmeye mecburdur.
Ersun Yanal süreci tam bir felaket.
Yattara sikintisi tam skandal.
Gökdeniz yildiz degil tam komedi.
Borc ortada.
Gelecek paralar ipotek altinda.
2 ay hocasiz kaldik hayatimda bizden daha uzun süre hocasiz kalacagini kimsenin sanmazdim ama Türk Milli Takimida kaldi ya neyse...
3 tane forveti olmayan bir takim.
Fatih tekke olayi tam komedi.
Sylva ya biz olayini cözecegiz diyip 1 sene gecmesine ragmen cözememek.
Geldiginden beri 40 transfer yapildi ama takimda halanda eksiklikler bitmedi.

daha cok varda aklimda yok.

-Biz Türküz bize bişey olmaz sözünü Trabzonlular olarak kendimizede uyarlıyorum :)

OLCAY ÇAKIR
19.01.2010, 22:29
Kulüp açıklamasını yaptı..

Buyum dedi.

Yarında Fatih açıklamasını yapar.

Buyum der..

Sonrada bizler üzerine iki çift laf ederiz.

Sağlığa zarar bu konu..

Hiç konuşulmamalıydı.

Hiç gündem olmamalıydı..

Görüşüm şu ama; İlk devre başında alınmadı ya, Fatih bildiğimiz Fatih olmadı, halâ gelmek istedi... Ben biz her kim olursa olsun gelmezdik yazılan çizilenlerden sonra...

Ben bu anlamda Fatih'in de inadındaki gerekçeyi mantıklı bir yere oturtamıyorum..

Var git güzel bir kulübe, her türlü kazan, Rubin Kazan..

Nedir bu ısrar?

Seni istemeyenler zaten en baştan istemedi..(biz öyle biliyoruz)

Neden bu ısrar Fatih.?

Zaman herşeyin ilacı bence.

Yarın açıklama var deniyor ya, bence daha net tartışmalarında başlangıcı olur inşallah..

Bilâl ÇOBAN
19.01.2010, 22:29
Sayın başkanım sizi sever aynı düzeyde de saygı duyarım, fakat yanınızdaki beyinleri 12 eylül'den fırlama şahısları uzaklaştırmazsanız ne yazık ki onlarla birlikte haşrolacaksınız bu taraftarın gözünde.

Fatih Bayrakdar
19.01.2010, 22:30
Albayrak gelsin Albayrak bir reset lazım beyinlere ....

SDanışmaz
19.01.2010, 22:30
İstifa edin de sizde rahatlayın bizde. Albayrak bile bu kadar bizans oyunu yapmamıştır taraftara karşı.

KUTADGU
19.01.2010, 22:34
Yöneticilerden Sadri ŞENER ve Yönetimi İSTİFA adlı bir başlığın açılmasını talep ediyorum.

Ciddi ciddi talep ediyorum.

Bu konuda ciddi argümanlar ve ciddi gerekçeler de sunacağım.

Emin olabilirsiniz.

Mollasalihoğlu
19.01.2010, 22:36

Eleştiri başka şeydir, alternatif göstermeden istifaya davet etmek ise başka bir şeydir..

Bizim taraftarımızın %90'ı sadece kelle ister.. Ondan sonrası mühim değildir çoğu zaman..

Gökhan örneği en basiti.. Geldi, süper transfer.. Kötü oynadı, başkan kulübü zarar ettirdi.. Yok böyle bir şey..

Ömer Kaya
19.01.2010, 22:40

Eleştiri başka şeydir, alternatif göstermeden istifaya davet etmek ise başka bir şeydir..

Bizim taraftarımızın %90'ı sadece kelle ister.. Ondan sonrası mühim değildir çoğu zaman..

Gökhan örneği en basiti.. Geldi, süper transfer.. Kötü oynadı, başkan kulübü zarar ettirdi.. Yok böyle bir şey..
Evet yok böyle bir şey:alkış:;)

Onur
19.01.2010, 22:44
Tebrikler Yönetim!

Sonunda Başardın!

Kutluyorum!

Gökçebey
19.01.2010, 22:46
Hubar'ın oğlu Kubar, forumdan daha önce 2 defa uzaklaştırılığı halde 3. defa foruma kaydolmasını itiraf ettiğinden dolayı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Ebedi istirgahında rahat bir uyku dileriz.

4. defa gelecek ya, olsun baklalım. :D

KUTADGU
19.01.2010, 22:47
Hubar'ın oğlu Kubar, forumdan daha önce 2 defa uzaklaştırılığı halde 3. defa foruma kaydolmasını itiraf ettiğinden dolayı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Ebedi istirgahında rahat bir uyku dileriz.

4. defa gelecek ya, olsun baklalım. :D

Gökçebey İstek başlığım değerlendirilecek mi tarafınızdan?

Bu arada Hubar'ın oğlu Kubar teşhisim için bir de şilt istiyorum.

Yoksa her şeyi açıklarım

Uğur Ö.
19.01.2010, 22:49
Şimdiye kadar uğraştığı herşey yaptığı transferler Bir fatih tekke tranferi kadar değeri yokmuş.Boşuna uğraşmışın sen Sadri başkan.Keşke sadece Fatihi alsaydın.

Son bir sözüm bazıları Sadri şenere paragöz demiş ulan adam cebinden mi para veriyor bu ne saçma bir mantık.

Gökçebey
19.01.2010, 22:50
Cihan, benzer konular vakti zamanında açılmış yönetim kurulu tarafından uygun görülmemişti. Yönetimin onayına tekrar sunarız. :)

KUTADGU
19.01.2010, 22:52
Cihan, benzer konular vakti zamanında açılmış yönetim kurulu tarafından uygun görülmemişti. Yönetimin onayına tekrar sunarız. :)

Tanıdıkları var.
Onlardan da bir ricacı olsak.
Bir şeyler yapsak.

Ben gayet ciddiyim.

Sadri Şener bu başlığı hakediyor bence.

Erdal
19.01.2010, 22:52

Eleştiriyorum...İstifaya davet ediyorum...Alternatif gösteriyorum...Avatarımda duruyor:)

İlker ToSun
19.01.2010, 22:53
**gökdenizi satarken çıkar "gökdeniz yıldız değil, yıldız yattaradır" der sonra da kendi yıldızının arkasından tezgahlar çevirir, kendi eliyle sakatlığı ilerletildiği halde çıkar "ağrı ölçer cihazımız yok ki" der ve oyuncusuna "sahtekar" demeye getirir

**yusuf şimşek in peşinden koşar ama alamayınca bu sefer "colman yusuftan çok daha iyi 10 numara" der

**burak yılmaz ın peşinden koşar, alamayınca "gökhan 2 tane burak eder" der

**sonra aynı gökhanı satar ve karşılığında gökhana verilen paranın yarısı bir para artı gökhan ın yarısı eden bir futbolcuyu alır. ki aynı futbolcu transfer dönemi sırasında takım arkadaşı selçuğa da "trabzona gitme gel birlikte fenere gidelim" demiştir. ki bu transfer sonucu elden çıkartılan gökhan geçen sene birçok gol kaçırmasına rağmen bu takımın gol ve asist yüküne çeken ilk isimdi.

**"kulübümden ayrılırsam, 3 büyüklerde oynarım , özellikle de fenerbahçede oynamayı çok isterim" diyen bir futbolcu (sezer) takıma alınır

**fatih tekkeye gelince 2 milyonu çok görüp, teknik direktörünün 1 kez bile izlemediği ve sorulduğunda yorum yapamam çünkü tanımıyorum dediği adama asanlar gibi 2 milyonu verir. teo kötü futbolcudur demiyorum önemli olan buradaki ikiyüzlü tutum.

**yol geçen hanına dönen toki başkanlığı için "randevu alamıyorum" diyerek kendi kulübünü küçültür. oysaki yalan çünkü toki başkanıyla görüşen yakınlarımın söyledikleri toki başkanının onlara söylediği sözler : "böyle birşey mümkün mü, ben kendim zaten trabzonluyum ayrıca trabzonsporun başkanı kim olursa olsun o makamın büyüklüğü sebebiyle randevusuz çatkapı bile buraya gelebilir"

**kendisinin "sahtekar" ilan ettiği ve "hayal kırıklığı" olarak nitelendirdiği "sıkışılan durumların yıldızı" yattaranın oynayıp oynmadığını öğrenmek için maç öncesi ısınmayı bırakıp "yattara oynuyor mu öğrensenize abi" diye muhabirler peşinde koşturan arda için "beğeniyorum ama bize gelmez" der.

**hakemler hakkımızı yer, tff hakkımızı yer, milii takımlar hocası seçimlerinde hakkımızı yer ama bizim başkanımız çıkar devamlı "hakemlere güveniyoruz" , "aziz benim arkadaşım" , "adnan benim arkadaşım" "fatih benim arkadaşım" der gözlerinin içi parlaya parlaya ama allah için onların ağzından aynı sıklıkla ve neşeyle hiç duymayız bu cümleleri.

**rakibimiz olduğunu iddaa ettiğimiz takımın başkanı toplar karşısına spor müdürlerini "ben bu işi hepinizden daha iyi biliyorum" der, bizim başkanımız ise "ben bu işi bilmem, bıraktığımda kulüpte 4 kişi çalışırdı şimdi 70 kişi çalışıyor, eskiden sadece bir otobüsümüz vardı" diyerek "küçük şehrrin büyük takımı" edasıyla sürekli fakir edebiyatı yapar.

**kendi kararıyla bir teknik adam getirir ama camia buna karşı çıkınca, çocuklar gibi küstüm ayaklarına yatar ve gereksiz bir kongre kararı çıkartarak transfer döneminde kulübün elini kolunu bağlar ve sonrasında da o tarihin en az katılımlı kongresine tek aday olarak girer.

**siyasi çıkarlar uğruna takımıyla oynanır ve onunla oynayan siyasi mekanizma sonunda ona ve halkına tarihinin en büyük kazığını atar ama çıkıp da sesini çıkartamaz. hafif de olsa sesini çıakrtmak için önce aziz yıldırımdan ses çıkmasını bekler ve ardınadn bir açıklama yayınlar.

**6 ay sonra kontratı biteceği zaman getireceği teknik direktörü kafasında kararlaştırı ama bunu önceden açıklamaya cesaret edemediği için 4 aylık bir tanımadığımız yabancıya takımı emanet eder ve ellerini ovuşturarak planının doğru işlemesi ve asıl hedeftek teknik adamın kontratının biteceği anda takım kötü koşullar altında olsun diye çalışır.

bunlar sadece ilk akla gelenler, biraz daha hafızaları yoklasak veya google başında 1 saat geçirsek daha ne olaylar hatırlarız.

isterse devamlı hatalar kararlar versin, devalıyanlış transfer yapsın
sadece ama sadece duruş sahibi bir başkan istiyorum
sadece ama sadece hangi koltukta oturduğunun farkında bir başkan istiyorum
sadece ama sadece oturduğu koltuktan güç almayan, oturduğu koltuğa yeri geldiğinde güç veren bir başkan istiyorum

çok mu?

sadri şener i benim gözümde bitiren olaylar bunlardır.
burada yazdıklarımla umarım bir başkanda öncelikli olarak neleri aradığımı net bir şekilde anlatabilmişimdir.
benden artık bu başlığa elveda, dönüp dolaşıp aynı lafları söylemekten sıkıldım artık.
bütün bunlara dönüp de "alternatifini söylemezsen bütün bunlara razı olmak zorundasın" diyeceklere de alternatifimi söylüyorum , bunları yapmayacak herhangi birini istiyorum. isterse eskiden başka takımda başkanlık yapmış olsun onu bile umursamam artık. kendi takımı önemli değil artık sadece ben benim markamı koruyacak birini istiyorum.

kalın sağlıcakla

kocaman61
19.01.2010, 22:54
tebrik ederiz sevgili başkan ve yönetim kurulu yine sonuç aynı hüsran

Erdal
Sadece bir konu bile yeterlidir başkanı istifaya davet etmem için: Ben onlara inandım ve burda onları savunurken milletle kavga ettim Yattara meselesinde...Oysa gerçekler????

Samet Yildirim
Kendi islerinde battilar sira geldi TRABZONSPOR`a...

Orhan Aydın
19.01.2010, 22:55
Kimse Trabzonspordan büyük değildir.:)
Tekkesporlulara verilen tepki
O zaman bu da yönetimsporlulara gelsin...
Trabzonspor sahipsiz kalmaz:):D

Samet Yildirim
19.01.2010, 22:55
Sadece bir konu bile yeterlidir başkanı istifaya davet etmem için: Ben onlara inandım ve burda onları savunurken milletle kavga ettim Yattara meselesinde...Oysa gerçekler????
Yattara meselesinde artik kanser olmaya baslamistim anlat anlat halanda anlamayanlar vardi. 1 senedir bagirdim sesim kisildi sadece bunun yüzünden.

Süleyman Eruyar
19.01.2010, 22:58
bu taraftar eğer sana inanmazsa bu sezonu çıkartacağını düşünmüyorum Başkan..

sana üzülmüyorum..

üzüldüğüm Umut, Üzüldüğüm Teo, Üzüldüğüm bizim UŞAKLAR...

Onlarında başını yaktın..

UmutBaykan
Başkan,hep inişli çıkışlı grafik çiziyorsun.

Bugün ise tamamen dibe battın.

Bir inme daa çıkışın sürekli olsun.Son yaşanılanlardan sonra irtibarı nasıl düzelteceksin bakalım,hayırlısı.

İlker ToSun

sana sadece teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum,
yattara konusunda gerçekleri biz söylerken yönetime inananlarla belki seninle dahi tartışmışımdır ancak gerçekleri farkettikten sonra bu yaklaşımın gerçekten takdire şayan.

keşke herkes senin gibi en azından "yanıldım" diyebilse.

hala daha utanmadan yattaranın karakterine bile dil uzatanlar var.

Erdal
Ersun Yanal meselesinde milletle kavga ettim...Neden? Çünkü Trabzonspor başkanı yalan söylemez diye inanıyordum...
Hala öyle mi inanıyorum? Hayır....

Müsebbibi benmiyim?

Murat Hızal
19.01.2010, 22:59
Fatih Tekke başlığı kapatılmış belli oldu:)

Rasim YILMAZ
19.01.2010, 23:00
""""Benim için Fatih Tekke özel bir futbolcudur. Çünkü ben eminim ki o Trabzonporludur. Trabzonspor için feda edebileceği şeyler vardır. Geçmişte etmiştir. Tıpkı Ünal hoca gibi tıpkı Şenol hoca gibi...Hatta evet tıpkı Dozer Cemil gibi...

Dolayısıyla Fatih in futbolu Trabzon da bırakması şık olur...Ama yönetim böyle düşünmeyebilir. Bunu anlarım...Katılmam ama anlarım...Ben Hugo Broos tercihine de katılmamıştım ama savundum işte adamı...Ama Soner in yazdığı mesajı başkan ve ya Hayrettin bey niye dile getirmiyor? Fatih i almak istemiyoruz deselerde yine kızardık, yanlış derdik falan am iş buralara gelmezdi...

Sorun şu: Bizimkiler hem istemiyorlar hem bunun riskini almak istemiyorlar
Diğer yandan Fatih hem gelmek istiyor hem de gelirken egosu düşmesin üstelik maddi anlamda fazla kayıp vermesin istiyor..."""""

Erdal Ağabey , koyulaştırdığım yer için yorum yapıyorum:)
Fatih'de tam olarak istemiyordu gelmeyi diye düşünüyorum. Yoksa Fatih ,yönetimin onu almamak için en ufak noktayı bahane göstereceğini bilmiyormuydu?

Kimse samimi değildi,
Ben değildim ,Tekke değildi ,yönetim değildi...

Gelmemesi hayırlı oldu kanaatimce bu son yaşananlardan sonra.

Birde yarınki basın toplantısından sonra iyice alevlenecek olan iç savaşı çabuk atlatmamız gerekiyor.

İş yine Şenol Hocaya düşecek...

İşallah o yönetebilir bu krizi...

Erdal
19.01.2010, 23:01
Ben Trabzonsporluyum...Trabzonspor başkanını yalancı çıkaracak bir bilgiyi gazetede kullanmayacak kadar düşünürüm başkanın itibarını...

Ama burda biz bize isek kimse kusura bakmasın...Nuri bey e hangi sebeplerle zehir zemberek döşenmişsem aynı sebepler bu gün de caridir...Aradaki fark biraz yaşlanmış olmamdır....

ahamitokutan
19.01.2010, 23:02
bu yönetim trabzonspora yakışmıyor.ne çektiysek hep bu 2. 3. adamlardan çektik.yazıklar olsun böyle yönetime.baştan beri hep oyun hep oyalama.trabzonda olan bir adama nasıl ulaşamıyormuşsun yahu.2 ihtimal var ya bunlar yalancı ya fatih tekke şizofren.bence birincisi daha mantıklı!

Samet Türkmen
19.01.2010, 23:09
Madem yönetim pek takmıyor bir taraftar olarak beni bende sadece şunu söylüyorum artık : İhale 321 milyon gibi yüksek bir rakama verildi.Yaşasın ki Trabzonsporumuz daha çok para kazanacak.

Muhalif
Direkt kitabın ortasından konuşacağım. Başarılı olacağını düşünmediğimden ve beğenmediğim bir çok tavrından dolayı Fatih'in gelmesini istemiyordum. Bu yönetimin de bir an önce istifa edip gitmesini istiyordum. Şimdi hem Fatih gelmedi, yönetim de becerip bir Fatih'i alamadı durumu oluştu. Şu aldıkları Kolombiya'lı da umdukları gibi çıkmazsa -ki benim pek umudum yok- taraftar da Tekke Tekke diye boza pişirir bu yönetimin tepesinde, onlar da bırakıp giderler sonunda belki!

Ben her zaman Trabzonspor için en hayırlısı olmasını dilerim. Hayırlısı böyledir belki...

Erdal
Trabzonspor yönetilmiyor...Trabzonspor içinden bir bakan çıkarmasına rağmen temsil edilemiyor...Başkan da bakan da abaşkan da camia yı 200 kişiden ibaret sanıyor...

OLCAY ÇAKIR
19.01.2010, 23:11
Fatih yarın basın açıklaması yapsın hele, görelim nedir ne değildir?

Serdar Baligillerin ordamı olacak basın açıklaması?

Erdal
19.01.2010, 23:11
Diğer yandan camia yı geçtim biz birbirimize gol atınca mutlu oluyoruz..."faşizm her yerde" En çok da ondan şikayetçi olanların gönüllerinde :)

Great White
19.01.2010, 23:12
Bir tartışma esnasında en sık gözlemlediğim hata ya da saplantı, genelde savunulan kişinin her yaptığının doğru, saldırılan kişinin her yaptığının ise yanlış gösterilmesi çabasıdır..

Tıpkı şu Fatih Tekke olayındaki gibi. Şu ana dek yapmış olduğu icraatler sebebiyle kendisini en çok eleştirenlerden biri olarak Fatih konusundaki son gelişmelerde kendisine hiç bir şekilde suç bulamıyorum..

Bu saatten sonra gider Fatih' i alır gelir mi bilemem ama ben asla satın almam. Sezon sonunda kendi isteğiyle gelirse buyur ederim; orası ayrı..

Mollasalihoğlu
19.01.2010, 23:13
Eleştiriyorum...İstifaya davet ediyorum...Alternatif gösteriyorum...Avatarımda duruyor:)

Sen yazdığında bu dediğin kriterler dahilinde, yazma diyen çıkıyor mu?

Bu başlığa yahut herhangi başka bir başlığa yazılan yorumların yüzde kaçı senin yazdığın kriterlerin yarısına sahip değerde?

frkl
19.01.2010, 23:13
Direkt kitabın ortasından konuşacağım. Başarılı olacağını düşünmediğimden ve beğenmediğim bir çok tavrından dolayı Fatih'in gelmesini istemiyordum. Bu yönetimin de bir an önce istifa edip gitmesini istiyordum. Şimdi hem Fatih gelmedi, yönetim de becerip bir Fatih'i alamadı durumu oluştu. Şu aldıkları Kolombiya'lı da umdukları gibi çıkmazsa -ki benim pek umudum yok- taraftar da Tekke Tekke diye boza pişirir bu yönetimin tepesinde, onlar da bırakıp giderler sonunda belki!

Ben her zaman Trabzonspor için en hayırlısı olmasını dilerim. Hayırlısı böyledir belki...

Artık olan oldu yönetim tamda aklanmıs değil ama yolda kalan arabayı arkadan iteceksin -içindekilere bakmadan- arkadan gelenler takılmasın diye

"Tekke Tekke diye boza pişirir" artık bole olayların her kacan golden sonra Fatih adını dile getirilmemesi için forumun onde gelen ustalarının ön ayak olması gerektiğini dusunuyorum...

Erdal
19.01.2010, 23:19
Soner, bu arada Bursa ya "çaktığımız" adam ın oynadığı takım bize puan farkı attı be dostum :)

eraytaskin61
19.01.2010, 23:19
Tekkespor kelİmesİ hangİ zekanin ÜrÜnÜ ya biraun bu İŞlerİ Önemlİ olan trabzonsporun baŞarisi bİz bu ayrimciliklarla cok bayramlar ederİz.Şu kolombİyaliyla umutlanmistim ama yok bİz kendİ kendİmİze Çalim atariz anca bİ yobazliktir almiŞ baŞini gİdİyor...

KUTADGU
19.01.2010, 23:20
Soner, bu arada Bursa ya "çaktığımız" adam ın oynadığı takım bize puan farkı attı be dostum :)

Yedek kaldığı desek :)

Great White
19.01.2010, 23:23

"Vallahi birçok maçta ilkonbirde olmasaydı ilk yarıyı rahatlıkla lider bitirirdik. Taraftarı çıldırtıyor resmen"

Bunu programa katılan Bursalı arkadaş söyledi vallahi:))

Mollasalihoğlu
19.01.2010, 23:23
Yedek kaldığı desek :)

17 maçın 15'inde oynayan yedek :)

Selman
19.01.2010, 23:27
Biz kimseye bişey çakmadık yahu.Ortada kaldı ala ala Bursa aldı, Türkiye'nin en iyi ön liberosunu(!) :)

Konuyla alakası yok ama dayanamadım :)

wien_ts
19.01.2010, 23:27
fener macindan once baskan fatih geliyor demisti degil mi?.simdi bugune gelince bakiyorum da neye dayanarak bunu soylemis,bugunku siteden verilen habere bakiyorum ,bakin haberin kaynagi resmi site haberi yazan yonetim,ne diyor zenitle anlasmaya yaklastik hala bir anlasma yok acikcasi zenitle girisimlere dun baslanmis,ee mubarek adam sen 1 ay once niye anlastik dedin fatihle daha fol yok yumurta yokken.diyelim zenitle anlasmamislardi,zenitin gardinin dusmesini bekliyolardi ama bu arada fatihle anlastilar ,resmi sitedeki habere gore yine fatihlede hicbirsey konusulmamis,fatihle gorusmeyide dun denemisler bi turlu bulamamislar bugun de anlasamamislar..

bizi 1 ay once niye kandirdin,sayin baskan,burdaki milleti neden kandirdin ortada hicbirsey yoktu madem..

Erdal
19.01.2010, 23:28
Cihn, Bursa maçlarını takip ediyorum Kandıramazsın beni :)

Soner, belkide Hüseyin böyle bir vakıadır...Varlığı bir dert yokluğu yara:)...Bknz Song ve Egemen in bu seneki halleri...

Oh be Fatih dışında tartışacak konu bulduk

Great White
19.01.2010, 23:30
Valla Erdal Hocam, bunca derdimizin arasında bir de Bursalıların derdine yanamam yani:))

Bu arada ben Song' dan memnunum bu sene..

KUTADGU
19.01.2010, 23:31
Cihn, Bursa maçlarını takip ediyorum Kandıramazsın beni :)

Soner, belkide Hüseyin böyle bir vakıadır...Varlığı bir dert yokluğu yara:)...Bknz Song ve Egemen in bu seneki halleri...

Oh be Fatih dışında tartışacak konu bulduk

Erdal abi konu Hüseyin'in yuvaya dönmesine gelmesin de :)

Valla o zaman forum toptan kapanır.

Ben Hüseyin'in gönderilişini bir mantık dahilinde görüyorum.

osmih
19.01.2010, 23:32
sadri şener i benim gözümde bitiren olaylar bunlardır.
burada yazdıklarımla umarım bir başkanda öncelikli olarak neleri aradığımı net bir şekilde anlatabilmişimdir.
benden artık bu başlığa elveda, dönüp dolaşıp aynı lafları söylemekten sıkıldım artık.
bütün bunlara dönüp de "alternatifini söylemezsen bütün bunlara razı olmak zorundasın" diyeceklere de alternatifimi söylüyorum , bunları yapmayacak herhangi birini istiyorum. isterse eskiden başka takımda başkanlık yapmış olsun onu bile umursamam artık. kendi takımı önemli değil artık sadece ben benim markamı koruyacak birini istiyorum.

kalın sağlıcakla

Gerçekten sözün bittiği an !!!!!!!

tebrikler yazıya katılıyorum

Erdal
19.01.2010, 23:32
Hüseyin gitmeli diyenlerden biriyim...Ama Trabzonspor yönetimi Hüseyin i göndermiş olma riskini bile üzerine almaktan imtina ediyor...İndirim teklif ettik kabul etmedi....Kim etti? Kime etti?...:)

Ömer SEVİNÇ
19.01.2010, 23:34
Abi Egemen belki de Song geçen sene de çok farklı değildi ki. Hüseyin varken de döküldüğü oldu 2. yarıda. Keza Giray da öyle. Savunmada geçen seneden bu seneye fark yapan Egemen'in formsuzluğu ve Song'un 1 yaş daha yaşlanmış olması bence.

Erdal
19.01.2010, 23:37
İşte böyle yönetilince kulüp, yani eski usullerle...Sonra senin Kalecin çıkıp diyor ki Trabzonspor büyük kulüp ama yöneticileri değil...Senin kaptanın senin uygulayacağın "radikal tedbirlere" o zaman şunu da yapın....Diye başlayan cevaplar veriyor....Sonra kadro dışı bırakıyorsun, sonra affediyorsun...Falan filan...

E o zaman da Trabzonspor yönetilmemiş oluyor haliyle....

Great White
19.01.2010, 23:37
Eh be Sadri Başkan..

Sezon başında inat etmeseydin, ya Fatih' i ya da adam gibi herhangi bir forveti transfer ederek sezona başlasaydın, bizi Umut' un savrukluğuna ve Gökhan' ın garabetliğine mahkum etmeseydin şimdi kimbilir neler konuşuyor olacaktık..

Erdal
19.01.2010, 23:43
Pek emin değilim Soner...Sorun kadronun yetersizliğinde değil...Sorun kulübün "hallederiz abi" mantığında yönetilmesinde...Yahu her şeyi geçtim Christian Brüls sağda solda bizim hkkımızda konuşuyormuş diyorlar...

Mollasalihoğlu
19.01.2010, 23:43
Erdal abiye dönersek,
Şenol Hoca şu an başkanlığa aday olsa, bu takımı yönetebilecek bir yönetim kurabilir mi? :)

Ilelioglu
19.01.2010, 23:46
Bundan sonraki sürecte Yönetimin isi cok zor...:cool:

KUTADGU
19.01.2010, 23:47
Erdal abiye dönersek,
Şenol Hoca şu an başkanlığa aday olsa, bu takımı yönetebilecek bir yönetim kurabilir mi? :)

Kesinlikle hayır.

Kuramaz.

Trabzonda hiç bir şekilde bu tarz bir ekip kurulamaz.

Benim düşüncem bu yönde.

Üstelik Şenol Güneş'in bence daha çok zamana ihtiyacı var.

Erdal
19.01.2010, 23:47
Ben ona hzırlayayım hemen...Tunga, Olcay abi, Gürcan abi....6 tane ben bulurum...6 tane de o bulsun... Süleyman Hurma ile Tolunay Kafkas ı da futbolun başına getirsin...

Ekstra bir şey yapmasına gerek yok...Gereksiz konuşmasın yeter...Bu kadar kolay...Vallahi kolay...Soner de televizyondan destek verir:)

Ömer SEVİNÇ
19.01.2010, 23:48
Teknik direktörün başkanlığa adaylığını koymasından mı bahsediyoruz pardon?

Şöyle bir 5-10 sene sonra bir Özkan Sümer modeli olabilir tabi ama sözleşmesi devam eden teknik direktörün başkan adayı olması? İlginç.

Mollasalihoğlu
19.01.2010, 23:50
Teknik direktörün başkanlığa adaylığını koymasından mı bahsediyoruz pardon?

Şöyle bir 5-10 sene sonra bir Özkan Sümer modeli olabilir tabi ama sözleşmesi devam eden teknik direktörün başkan adayı olması? İlginç.

Forumun dikkatini dağıtıyoruz diyelim :)

Ben ona hzırlayayım hemen...Tunga, Olcay abi, Gürcan abi....6 tane ben bulurum...6 tane de o bulsun... Süleyman Hurma ile Tolunay Kafkas ı da futbolun başına getirsin...

Ekstra bir şey yapmasına gerek yok...Gereksiz konuşmasın yeter...Bu kadar kolay...Vallahi kolay...Soner de televizyondan destek verir:)

Sorarım sana Erdal abi, Trabzon'da kaç kişi bu yönetime destek verir..

"Neden Olcay da, ben değilim" diyenlerin sayısı kaç olur tahminince? :)

Great White
19.01.2010, 23:50
Pek emin değilim Soner...Sorun kadronun yetersizliğinde değil...

Yahu tabii ki salt sorun kadroda değil ama sezon başındaki forvet yetersizliğinin farkında olmayan bir kişi bile var mıydı? Sadece 2 forvet ile göz göre göre sezona başladık. Düşününce şaka gibi geliyor şimdi:)

Erdal
19.01.2010, 23:51
Nesi ilginç? Sadri Şener in yaptığı neyi yapamaz Şenol Hoca?

KUTADGU
19.01.2010, 23:51

Abi Süleyman Hurma mitine karşı çıkmak istiyorum müsadenle.

Nu yönetimi ve ekibini transfer yapamamakla suçluyoruz ama Süleyman Hurma geçen sene neler yaptı unutuyoruz.

Üstelik bunu sadece Makakula transferi için unutuyoruz.

Bu bence manifestonun temelini sarsar.

Diğer isimlere zerre kadar itirazım olamaz.

Ama biz de mitlere inanmayı bırakalım bence.

Great White
19.01.2010, 23:52

O kadar gaf yapamaz mesela:D

Erdal
19.01.2010, 23:55
Valla bence ortam gayet müsait...Bu yaz bu işin hallolması lazım...Şenol Güneş bal gibi bu kulübü yönetir...Hiç değilse Faruk Özak kadar yönetir...Şimdi gördüğüm Faruk Özak, yani şimdi beğenmediğim zayıf bulduğum şehri temsil edemediğini düşündüğüm Faruk Özak yönetimi bana göre son 25 yılın en iyi yönetimidir...Mesela o günün şartlarında bizden başka manajer çalıştıran kulüp var mı idi?

Mollasalihoğlu
19.01.2010, 23:56
Valla bence ortam gayet müsait...Bu yaz bu işin hallolması lazım...Şenol Güneş bal gibi bu kulübü yönetir...Hiç değilse Faruk Özak kadar yönetir...Şimdi gördüğüm Faruk Özak, yani şimdi beğenmediğim zayıf bulduğum şehri temsil edemediğini düşündüğüm Faruk Özak yönetimi bana göre son 25 yılın en iyi yönetimidir...Mesela o günün şartlarında bizden başka manajer çalıştıran kulüp var mı idi?

Mesela o sezon devre arasında Kinkladze'yi alma cesaretini gösterememesine rağmen mi abi?

(ekleme: çok pis muhaliflik varmış bende de haa :) )

Erdal
19.01.2010, 23:58
Şimdilerde forma satışı falan konuşuluyor o günlerde Avrupa da organize edilme aşamasında idi bu iş...15 sene öncesinden bahediyoruz....Taraftar bilgilendirme toplantıları diye bir şey düzenlenmiş 15 sene önce...( kabul pek işe yaramamış :))

Aynı anlayışı Şenol hoca başarabilir...Üstelik kız evi erkek evi muhbbeti de yapmaz Soner in dediği gibi:)

Ömer SEVİNÇ
19.01.2010, 23:59
Abi kaç tane takımda sözleşmesi devam eden teknik direktörün başkan olmasını gördün merak ediyorum. Ne bileyim Alex Ferguson Manchester başkanı oluyor mu? Yada Fatih Terim Gs başkanı olur mu?

Örnek tam oturmuyor tabi Şenol Güneş bu isimlerden farklı bir noktada ama zamanlama benim sıkıntım. 5-10 sene sonra belki ama şuanda kulüpte adam sözleşmeli eleman sonuçta.

Erdal
20.01.2010, 00:00
Mesela o sezon devre arasında Kinkladze'yi alma cesaretini gösterememesine rağmen mi abi?

(ekleme: çok pis muhaliflik varmış bende de haa :) )

Dahası var...Devre arası Samsundan alınmayan Vural var...Hatta Cevahirlerin ricasını kırmaya cesaret edemeyip Küçük Orhan konusunda bjk ye indirim yapması var...

Ve evet bunlara rağmen en iyi yönetimdir bana göre:)

Erdal
20.01.2010, 00:01
Abi kaç tane takımda sözleşmesi devam eden teknik direktörün başkan olmasını gördün merak ediyorum. Ne bileyim Alex Ferguson Manchester başkanı oluyor mu? Yada Fatih Terim Gs başkanı olur mu?

Örnek tam oturmuyor tabi Şenol Güneş bu isimlerden farklı bir noktada ama zamanlama benim sıkıntım. 5-10 sene sonra belki ama şuanda kulüpte adam sözleşmeli eleman sonuçta.

Tam da sorun bu işte Ömer...Orda başkanlar kimin transfer edileceğine karar vermiyor!!!

Mustafa Ayazoğlu
Sadri Şener ve ekibi Fatih Tekke konusunda entrikalarla bu işi sürekli karşı tarafa yıkma konusunda süper başarılı oldu.

Ünal'ı sürekli Rusya'ya göndermenin anlamı ne? Ünal ne iş yapar?

Bu kadro şampiyon olmaz. Şimdiden bıraksın. Seneyede canımızı acıtmasın. Digitürkten gelen paralarıda çar çur etmesin !

ÖmerFarukYılmaz
Bir kaç sayfadır okuyorum da..

Önce eğitimli,bilinçli taraftar..Sonra eğitimli yönetimler,Sonra işini bilen başkanlar hocalar..

Zira taraftar yönetime yanlış yaptırıyorsa yıllardır,Takıma yanlış davranıyorsa sorunun kökü çok farklıdır.

Önce eğitim.

Mollasalihoğlu
20.01.2010, 00:02
Dahası var...Devre arası Samsundan alınmayan Vural var...Hatta Cevahirlerin ricasını kırmaya cesaret edemeyip Küçük Orhan konusunda bjk ye indirim yapması var...

Ve evet bunlara rağmen en iyi yönetimdir bana göre:)

Abi onları ben söyleyecektim, tadı kaçtı işin şimdi :p

Şaka bir yana, artan sabit gelirleri ile Trabzonspor, profesyonel yönetim sonucunda kaçınılmaz şekilde başarılı olabilir..

Her noktaya kaliteli ve profesyonel yönetici koyup doğru planlama yapılırsa, başkanın isminin pek önemi kalmayacak..

Ancak bu adamlar, taraftarın kaprislerini sallamayacak kadar profesyonel olacaklar

Miraç Atalay Çiftçi
20.01.2010, 00:03
Tekke'ye bir yolunu bulup şerh koyduğunuz ve takıma Burak Yılmaz'ı kazandırdığınız için teşekkürler sayın başkan!

ÖmerFarukYılmaz
Şenol Güneş başkan olsa,Bir yönetim kurulu kursa..Herşey takır takır işlese,Benim yeşilin tonundan onlarca bulununan memleketimde çoğu kişinin kafasından şu geçecek.''Şenol yaparsa bende yaparım''

Sonra başla karalama kampanyası..Antreman sahaları basma,Yerel medya ile tokatlama,Futbolcuları soğutma.

Trabzon bermuda üçgeni..Hoşgeldinizi efendim.

Mustafa Ayazoğlu
Bir kaç sayfadır okuyorum da..

Önce eğitimli,bilinçli taraftar..Sonra eğitimli yönetimler,Sonra işini bilen başkanlar hocalar..

Zira taraftar yönetime yanlış yaptırıyorsa yıllardır,Takıma yanlış davranıyorsa sorunun kökü çok farklıdır.

Önce eğitim.

O işi geç. Ne eğitiminden bahsediyorsun bu ülkede?

ÖmerFarukYılmaz
20.01.2010, 00:06
Ancak bu adamlar, taraftarın kaprislerini sallamayacak kadar profesyonel olacaklar

İşte bende ondan dolayıdır diyorum ki eğitimli,bilinçli taraftar.
Bir şey yaparken neyin nereye varacağını görebilen,Sadece önünde bulunan adama uymaktan başka düşünme vasfına sahip taraftar.

He bunun bir diğer çözümü daha var.Birisi kulübü satın alacak.Çekiçek resti,İsteyen tutar isteyen tutmaz kardeşim diyecek..Herkes susacak.

Volkan
20.01.2010, 00:07
sadri başkana cok güveniyordum birşeyler yapacagını bu takıma büyük katkılar saglıcanı düşünüyordum ama artık kararsızım :cool:

Erdal
20.01.2010, 00:08
Şuna katılmıyorum...Bu yönetimin aldığı hiç bir kararda taraftarın dahli yoktur...Gelinen noktanın taraftarla ilgisi alakası yoktur...Trabzonspor un Türkeye de her takımın olduğu kadar bir taraftar problemi vardır evet...Hatta hadi biraz fazla diyelim...Ama bu problem yönetsel tutarlılıkla asgariye inebilir...

Trabzonspor un kendisinden "emin" olunan adamlara ihtiyacı vardır...Ondan sonrası projeler şunlar bunlar zaten gelir sizi bulur...Avea da olduğu gibi...Bulur çünkü Trabzonspor satar...Satıyor işte...

ÖmerFarukYılmaz
20.01.2010, 00:08
O işi geç. Ne eğitiminden bahsediyorsun bu ülkede?

Hayal ama şart..Bir anda sahaya atlayanda bizim taraftarımız,Takımı için faydalı organizasyonlar yapanda..

Ömer SEVİNÇ
20.01.2010, 00:09
Tam da sorun bu işte Ömer...Orda başkanlar kimin transfer edileceğine karar vermiyor!!!

Şenol Güneş de böyle düşünüyorsa, transferi yönetimin yapmasını istemiyorsa basacak istifayı abi. Hadi belki istifa ağır kaçtı ama en azından açıklama yapacak, karıştırmayacak işine. Yoksa başkan olunca o da transferi kendi yapmayı düşünür benden söylemesi:)

mAz
Fatih'in alınmamasında ortaya atılanlardan çok daha farklı şeyler var gibi. Yoksa hiç bir başkan taraftarı bu kadar karşısına alacak bir durum sergilemez.

Ama yine de 2 yıl öncesindeki takım ile şuan ki takımımızı karşılaştırdığımızda Sadri Şener ile devam etmek gerekir diye düşünüyorum (Yönetim gidebilir). Sadri Şener'in klubümüzün kaybolmuş prestijini yeniden ortaya çıkardığını unutmamak gerek :rolleyes:

Mollasalihoğlu
İşte bende ondan dolayıdır diyorum ki eğitimli,bilinçli taraftar.
Bir şey yaparken neyin nereye varacağını görebilen,Sadece önünde bulunan adama uymaktan başka düşünme vasfına sahip taraftar.

He bunun bir diğer çözümü daha var.Birisi kulübü satın alacak.Çekiçek resti,İsteyen tutar isteyen tutmaz kardeşim diyecek..Herkes susacak.

Kulübün satılması çok çetrefilli bir mevzu.. Açıkçası net bir fikrim de yok olumlu ya da olumsuz..

Eğitimli taraftar-profesyonel yönetici ikilemine gelirsek, mesela bu profesyonel yöneticiler ne istediğini bilmeyen taraftarları(hepsi böyle gibi bir anlam çıkaracak kadar artniyetli kimse yoktur herhalde :) ) dikkate almadan, doğru bildikleri yolda, planlı bir biçimde 5 yıl ilerleseler, taraftar prfoifli de değişir bence..

OLCAY ÇAKIR
Tekke yarın konuşacak dendi.

Susan suçludur bu aşamadan sonra..

Açık net.

Neydi bu gizemli transfer süreci..

Neydi kardeşim?

Çıkacaksın herşeyi anlatacaksın bize..

Varsa cevapları onlarda konuşacak sonra..

Nerde tükenirseler tükensinler..

Ayıp yahu..

Erdal
20.01.2010, 00:11
İstifayı basmak kolay olanı...Yarın Fatih in açıklama yapması gibi...Fatih te kolay olanı seçiyor...

Mollasalihoğlu
20.01.2010, 00:12
Şuna katılmıyorum...Bu yönetimin aldığı hiç bir kararda taraftarın dahli yoktur...Gelinen noktanın taraftarla ilgisi alakası yoktur...Trabzonspor un Türkeye de her takımın olduğu kadar bir taraftar problemi vardır evet...Hatta hadi biraz fazla diyelim...Ama bu problem yönetsel tutarlılıkla asgariye inebilir...

Trabzonspor un kendisinden "emin" olunan adamlara ihtiyacı vardır...Ondan sonrası projeler şunlar bunlar zaten gelir sizi bulur...Avea da olduğu gibi...Bulur çünkü Trabzonspor satar...Satıyor işte...

Devre arasında, öyle ya da böyle Fatih Tekke ile ilgi alakamız olur muydu abi taraftarın dahli yoksa.. Yoksa her kaçan golde Fatih'in adı anıldı diye mi bu transfer için uğraşıldı ya da uğraşılmış gibi lanse edildi? (onu da yarın F.Tekke'nin açıklamalarından sonra anlayacağız ya da herkes gibi Fatih Tekke de gizem yapacak)

Ömer SEVİNÇ
20.01.2010, 00:13

Açık net.

Neydi kardeşim?

Ayıp yahu..

Olcay abi kılıçlar bir kere çekildiğine göre Fatih yarın ne söylerse söylesin haklı görünür, taraftar toplar. Sonra yönetim cevap olarak başka birşey söyler, Fatih yine açıklama yapar falan bir sonu olmaz ki bu basın toplantılarının. Sadece mevzuu uzamış olur.

Büyük kulüplerde bunlar basın açıklaması ile olmaz. Çağırırsın yanına Fatih'i, konuşursun. Sonra ne Fatih'in söyleyecek birşeyi kalır ne de senin.

İş yine yönetimde bitiyor aslında..

Mustafa Ayazoğlu
20.01.2010, 00:14

Açık net.

Neydi kardeşim?

Ayıp yahu..

Tekke'nin basın toplantısı yapması Trabzonspor'a gelmede gönlü olmadığını gösterir. İpleri tamamen koparabilir.

Zenit nasıl izin verir ki hem?

Erdal
20.01.2010, 00:14
Ben öyle düşünmüyorum Olcay abi... Hani her transferin, her yönetimin süreçlerinin hikayesi kamuoyuna her şeyi ile açıklansa herkes kaçacak delik arar...Bize has bir durum da değildir bu...İstnbul takımları için de geçerlidir...Forumda konuşmak bunları başka şey...Basın toplntısnda kamuya açmak üstelik bir taraf olarak açmak başka şey...

OLCAY ÇAKIR
20.01.2010, 00:15
İddia ediyorum, tutar tutmaz bilemem ama başka birşey gelmiyor aklıma kardeşim..

Fatih'in gitme gerekçeleri, dön-e-meme gerekçeleri ile aynıdır...

Benim aklım almıyor başka türlüsünü..

Nedir yani?

Ya alırsın, yada almazsın..

Almama gerekçenide süslersin püslersin bizi ikna edersin...

Bugünkü açıklama cesur açıklamadır..

Suçlamadır resmen...

Susmak yok artık..

Susan suçludur..

Konuş artık Fatih..

Hüdai Pervaneli
20.01.2010, 00:18
Baskanim Aferim Sana CoooK büyük isler yapti

OLCAY ÇAKIR
20.01.2010, 00:19
Resmen,

Resmi siteden suçlanmadı mı Fatih?

Söz hakkı yok mu demek aynı zamanda?

Sizi anlayamadım gerçekten..

Sus ki efendi desinler, yok yok, hiç aynı düşünmüyoruz...:)

Ömer SEVİNÇ
20.01.2010, 00:20
İstifayı basmak kolay olanı...Yarın Fatih in açıklama yapması gibi...Fatih te kolay olanı seçiyor...

İşine karıştırmayacak abi. Karışıyorlarsa hop diyecek. Diyemiyorsa ya korkuyordur yada yonetim yapsa da olur diyordur.

Erdal
20.01.2010, 00:21
Susan suçlu ise çok konuşan haklı olacak:)..Ben eminim her iki tarafın da karşı tarafı yıpratacak kadar silahı var :)...

Fatih konuşmamalı...Mesela en çok zararı Ünal hoca görür...Oysa samimi olarak gayret eden bir tek odur...Ama tarafsız olan bertaraf olur kuralı işler...

Şenol hoca niye konuşmadı denmişti bir zaman...Ne deseydi Bozoğlu, Akbaşoğlu, Sarı soyadlı yöneticilerin çocuk gibi transfer yrışı yptıklarını mı çıkıp anlatsaydı?....Hepimiz biliyoruz işte bunları...

Ama forumda konuşmak başka kamuoyuna açıklamak başka....Ben böyle düşünüyorum...

Ömer SEVİNÇ
20.01.2010, 00:22
Resmen,

Yanlış yanlışla örtülmez abi.

Fatih yarın çıkıp da sağduyulu bir açıklama yapar, önümüzdeki maçlara bakıyoruz derse benim gözümde daha büyük adamdır.

Mollasalihoğlu
20.01.2010, 00:22
Ben yatıyorum.. Başkan size emanet ;) :D

Muhammed
20.01.2010, 00:23
Hadi yönetim ve Fatih'i anladık da Şenol Hoca en azından bu süreçte daha etkili, daha birleştirici olamazmıydı?

Mustafa Ayazoğlu
20.01.2010, 00:24
Resmen,

Suçlamaktan beter bir durum aslında. Sanki Zenitle anlaşılmışta, Fatih Tekke 3misli fiyat çekmiş, şahsi istekleri ve döneklik durumu var.

"Fatih Tekke’yle varılan mutabakata rağmen bugün itibariyle söz konusu anlaşmanın da karşı taraftan yok sayılması, görüşmelerin seyrine sekte vurmuştur. Oyuncunun kendisiyle gerçekleştirilen telefon görüşmesinde, daha önce Euro değeri olarak yapılan anlaşmanın yeni sözleşmeye temel olamayacağı tavrıyla karşılaşılmıştır"

Bu kelimelerle Fatih Tekke'yi taraf olarak görmekte, yönetimin artık bir tavır aldığını anlayabiliriz.

Erdal
20.01.2010, 00:27
Ben anlattım işte yarın söyleyeceği şeylerin bir kısmını: Son gün yapılan şu meşhur tranfer görüşmesi...Görüşmeye gazeteci de çağrılır...Mahmut Aksu başlar konuşmaya biz sana orda kazandığın parayı veremeyiz şu bu şöyle böyle...Araya yerel gzeteci girer der ki ben burda bu gün olan biteni yazmak zorundayım....
Resmen bir kurgudur yani...Son gün Fatih i istedik anlaşmak için gittik ama o teklif ettiğimiz ücreti beğenmedi işte şahidi de Hasan bilmem ne ( soyadını hatırlamıyorum)

Fatih de söyleyecekleriniz bitti mi diye sorar.. Ardından nedir bana verebileceğiniz rakam der: 800 bin Euro denir...

Kağıt kalem ister...750 bin yazar...Sonra? Ruslar kabul etmedi olur :)...Ruslara o gün tekilf yapılmış mı ki?

Erdal
20.01.2010, 00:30
Şimdi bunu forumda "Erdal" rumuzlu bir üyenin yazması başka şeydir...Fatih in çıkıp kamuoyu önünde açıklaması başka şeydir...

Erdal
20.01.2010, 00:32
Ha sonra o gazeteci olan biteni yzmaz tabi...

Murat Hızal
20.01.2010, 00:36
Resmen,

Hocam yanlış anlamayın ama neden bunu suçlama olarak görüyorsunuz,Fatih Tekke profesyonel bir futbolcuysa şartları değişmiş olamaz mı?

Her yapılan açıklamada karşı tarafın cevap hakkının doğacağını hesaplarsak bu işin sonu nereye varacak?

Forumda öyle bir hava oluştu ki herkes Fatih Tekke'nin açıklamalarını bekler oldu,yönetim hep sahtekar Fatih hep doğrucu davut mu?

Kısacası kim yalan söylüyor kim doğru söylüyor bunların peşine düşsek bile elimize koca bir bilinmezden başka ne geçecek çok merak ediyorum?

Bu işlerin ispatı nasıl olacak, ayrıca onu da büyük bir merakla bekliyorum:)

Erdal
20.01.2010, 00:40
Trabzonspor yönetimi Fatih i almak istemedi...Bu çok açık...Bu bir tercihtir...Tartışılabilir...Kızılabilir...Yanlış bulunabilir...Ama bir yönetim kurulu kendi tercihlerini sahiplenebilmelidir...

Burak tan vazgeçiyoruz, sahiplenmiyor onu kötülüyoruz...
Yattara yı satmak istiyor sahiplenmiyor onu kötülüyoruz
Zafer den vzgeçiyor sahiplenmiyor onu kötülüyoruz
Ersun hoca dn vazgeçiyor sahiplenmiyor onu kötülüyoruz....Uzun bir liste bu...Çok uzun...
Ve son olarak Fatih i istemiyor ama bu kararı bu tercihi sahiplenmiyor riskini almıyor onu kötülüyoruz...

Fatih e gelince...Profesyonellik bunca hamset kaldırmaz...Kaldırmadığı için sıkışıp kalırsın böyle hamaset ile gerçek arasında....

ceserdar
20.01.2010, 00:41
Valla bu mesele sonuçlanınca herkes kazanacak. Çünkü Trabzonspor ortadan çat diye çatlayacak ve 2 tane ufak Trabzonsporlarımız olacak. Ondan sonra herkes mutlu mesut yaşar.

OLCAY ÇAKIR
20.01.2010, 00:42
Bende müsade istiyorum:)

Yönetimin açıklaması çok cesurca Erdal..

Karşısındakini tahrik eder cinsten, yanılıyormuyum?

Kendini her aşamada haklı görenler ancak böyle açıklama yapabilirler..

Muhatabına resmen sen çark ettin son anda diyor...

Bilmezmi insanoğlu, bu sözlerin birde cevabı olacak, karşılığı olacak...

Bu yönetim ya çok HAKLI, ya çok DELİ, yada Yönetim bile değiller:)

İyi geceler...

Herşey güzel olacak yarın...

Kötü de olsa...

Erdal
20.01.2010, 00:44
Valla bu mesele sonuçlanınca herkes kazanacak. Çünkü Trabzonspor ortadan çat diye çatlayacak ve 2 tane ufak Trabzonsporlarımız olacak. Ondan sonra herkes mutlu mesut yaşar.

Felaket senaryosu olmayabilir bu...Şenol hoca ile olmaz ise kuvvetle destekleyeceğim fikirlerden biri...İki kulüp olarak bölünmek :)

irfanb
Mesajlarimi silen tüm yöneticilere sükranlarimi arzediyorum.
Madem rahatsizlik veriyoruz ugramayiz buralara...

matalar
inadına istikrar.
kötü olanla da istikrara razıyım.
iyisi elimizde yok çünkü...

herkese hayırlı geceler

Recep Alkan
20.01.2010, 00:45
Resmen,

Fatih Tekke yarın konuşacak abi, ama inan bu kadar alçalmayacak, kimseyi yermeden, üzeri kapalı mesajını verecek, kenara çekilecek, bundan sonra kalkıp, işte haklı olsa anlatrdı diyen küçük zihinler bile çıkacak ama, o yine de alçalmayacak.

Sadece 1 cümle ile bütün 2 seneyi özetleyecek bize....

Bense sadece bir kelime ile ceza almak istemediğimden dişimi daha da sıkacağım...

Çünkü söylemek istediğim çok şey olacak...

Erdal
20.01.2010, 00:45
Üstelik tüm bu sahiplenmediğimiz tercihlerimizi haklı kılmak adına kötülediğimiz adamlara sonra muhtaç oluyoruz:)...Bu da Allah ın bir uyarısı olsa gerek başkana:)

Erdal
20.01.2010, 00:46
Recep bu akşam duyduğum en iyi haber bu...Boşuna sevmiyorum ben Fatih i:)

OLCAY ÇAKIR
20.01.2010, 00:48
Murat Hızal, bizde ya hain yada kahraman olunuyor...

Ben Fatih'in kahraman olduğunu gözlemliyorum etraftan..

Benim kahramanım değil mesela..

Sadri başkanda değil..

Ben doğruların peşindeyim...

Fatih Tekke yerinde olsaydım, beni istemediklerini hissettiğim ilk gün(ki çok barizdir), çok sevdiğimi iddia ettiğim TS'ye zarar vermemek adına, hayatıma aynen kaldığım yerden yeniden yön verirdim..

İsmim kuruma zarar verdi derdim mesela yarınki basın açıklamamda...

(Yönetimi savunmak yada yermekden bağımsız bir Fatih yazısı olsun bu)

Tekrar iyi geceler müsadenizle:)

Recep Alkan
20.01.2010, 00:48
Recep bu akşam duyduğum en iyi haber bu...Boşuna sevmiyorum ben Fatih i:)

Abi o kadar istiyorum ki herşeyi anlatmasını, ama ADAM ki ne ADAM Fatih.

Sadece bir cümle...

wien_ts
20.01.2010, 00:51
Abi o kadar istiyorum ki herşeyi anlatmasını, ama ADAM ki ne ADAM Fatih.

Sadece bir cümle...

neden bir cumle,kaptan tamam takimi yipratma ama bazi gercekleri acikla artik yoksa bende burda seni savunmayi birakacagim.sabahtan beri iftiracilara laf yetistirecez diye psikolojimiz bozuldu yahu..

Erdal
20.01.2010, 00:51
İrfan abi o mesajın silinmesi rahatsız etmemeliydi seni be abi...Tamam forma borcumu hatırlataacksın ama ne yani borcu olan konuşamaz mı :)

Tunga
20.01.2010, 00:52
Bir süreç bundan daha kötü yönetilebilir miydi?

Almak istesen de, almak istemesen de, alacakmış gibi gözüküp aslında almayı düşünmesen de...

Bundan daha kötü yönetilebilir miydi?

Trabzonspor'un Sadri Şener'e mi, Fatih Tekke'ye mi ihtiyacı var bilmiyorum. Ama bir bildiğim var ki, Trabzonspor'un akl-ı selime ihtiyacı var.

O da bizde uzak ihtimal.

DNA-TS
20.01.2010, 00:52
yarın 12:00 de ak koyun kara koyun bellli olacak.yarın göreceğiz bu taraftar 8 aydır kandırılıyormu yoksa cidden işin içinde bir anlaşmazlık mı var.umarım ligtv canlı yayınlar basın açıklamasını.

Erdogan
20.01.2010, 00:54
Hosgeldin Recep,

beni veya belkide burda cogumuzu üzen sey aslinda ümitlendirilip
sonra üzülmemiz. Bence biz cok sabirsiziz. Mesela bir gün önceden yazilan yazi,
yapilmamasi gerekiyordu. Saygilar...

FATİH TEKKE KULÜBÜMÜZE HARBİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN İŞ TAMAM

Kaynak

1 Recep Kaptan tarafı

2 Uğur Yönetim kanadı

İstemeyen inanmayabilir...

ceserdar
...
Fatih Tekke yerinde olsaydım, beni istemediklerini hissettiğim ilk gün(ki çok barizdir), çok sevdiğimi iddia ettiğim TS'ye zarar vermemek adına, hayatıma aynen kaldığım yerden yeniden yön verirdim..
...

Olcay Abi tam da bu yazdıklarına benzer bir şeyler yazmıştım. Göndermeden önce neler yazmışlar diye göz gezdirirken iletini görünce vazgeçtim kendi iletimi göndermekten. :)

FANATIK61
Fatih Tekke yarın konuşacak abi, ama inan bu kadar alçalmayacak, kimseyi yermeden, üzeri kapalı mesajını verecek, kenara çekilecek, bundan sonra kalkıp, işte haklı olsa anlatrdı diyen küçük zihinler bile çıkacak ama, o yine de alçalmayacak.

Sadece 1 cümle ile bütün 2 seneyi özetleyecek bize....

Bense sadece bir kelime ile ceza almak istemediğimden dişimi daha da sıkacağım...

Çünkü söylemek istediğim çok şey olacak...

Sen ve Fatih Tekke gibi Trabzonspor aman aman zarar görmesin diye düsünenler ne yazikki hep kaybedenler olacaktir.

Fatih bu transferde A'dan Z'ye kadar bizleri tüm ayrintilari ile aydinlatmasa Senol Günes'te oldugu gibi Fatih'ede öfkem büyük olacaktir.

Sadri Sener ve ekibi mali götürüyor bizlerde daha cok aval aval bakariz...

Recep Alkan
20.01.2010, 00:55
neden bir cumle,kaptan tamam takimi yipratma ama bazi gercekleri acikla artik yoksa bende burda seni savunmayi birakacagim.sabahtan beri iftiracilara laf yetistirecez diye psikolojimiz bozuldu yahu..

Bir tarafta tek bir isim Fatih Tekke,

Diğer tarafta Ünal Karaman, Hacısalihoğlu, Başkan vb...

Bu kadar kişinin yalan konuşmasından ziyade bir kişinin konuşması daha cazip ve normal değil mi ?

1,5 atılan her türlü yalandan sonra ne demesi gerekior acaba ?

Millet Rubine gidiyor yazmış, eğer gitmez ve Zenitte kalırsa, Yönetimin Rubin ile anlaşmış haberlerinden sonra bu transferin bittiği açıklaması ne olacak ?

SEDAT
20.01.2010, 00:56
yarın 12:00 de ak koyun kara koyun bellli olacak.yarın göreceğiz bu taraftar 8 aydır kandırılıyormu yoksa cidden işin içinde bir anlaşmazlık mı var.umarım ligtv canlı yayınlar basın açıklamasını.

-Evet ortaya çıktı diyelim yönetim haksız ki öyle görünüyor ne değişicek..

-Herkes üzüldü yıprandı suçladı suçlandı vs.......

-Yazık bu taraftara......

-Sayın faruk özakta şu kargaşada bi hamle de bulunmadı...

DNA-TS
20.01.2010, 00:58
-Evet ortaya çıktı diyelim yönetim haksız ki öyle görünüyor ne değişicek..

-Herkes üzüldü yıprandı suçladı suçlandı vs.......

-Yazık bu taraftara......

-Sayın faruk özakta şu kargaşada bi hamle de bulunmadı...

ne mi değişecek? bişey değişmeyecek haklarındaki düşüncelerimiz tasdik edilmiş olacak.hani iddalar vardıya meşhur bir yöneticimiz istemediği için alınmadı vs...

Recep Alkan
20.01.2010, 00:58
Hosgeldin Recep,

beni veya belkide burda cogumuzu üzen sey aslinda ümitlendirilip
sonra üzülmemiz. Bence biz cok sabirsiziz. Mesela bir gün önceden yazilan yazi,
yapilmamasi gerekiyordu. Saygilar...

FATİH TEKKE KULÜBÜMÜZE HARBİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN İŞ TAMAM

Kaynak

1 Recep Kaptan tarafı

2 Uğur Yönetim kanadı

İstemeyen inanmayabilir...

Bu cümleyi buraya yazarak beni ne sıfatına koydun kibaca bilmiyorum.

aynı cümleyi 1,5 yıl içerisinde birkaç kez daha yazdım.

Kaldı ki,

Bu transfer olacak, yaslanın arkanıza;

Metin Külünkoğu,

Ahmet Badaloğlu,

Ali Fuat Saruhan

Uğur abi (Ana sayfa sorumlusu )

Erdal abi ( daha değişik söylemler ile)

Ve daha bir kaç tane daha kalbur üstü abimiz.

Sence yanlış nerde , kimde ???

Recep Alkan
20.01.2010, 01:00
Bildiğim kadarı ile Kaptan ayrıntılı bir açıklama yapmaacak, birkç kelime ve son verecek. Sonra da Rusyaya gidecek.

Kimse bomba birşeyler beklemesin, gece kafasına esmezse tabi...

Murat Hızal
20.01.2010, 01:01
Murat Hızal, bizde ya hain yada kahraman olunuyor...

Ben Fatih'in kahraman olduğunu gözlemliyorum etraftan..

Benim kahramanım değil mesela..

Sadri başkanda değil..

Ben doğruların peşindeyim...

İsmim kuruma zarar verdi derdim mesela yarınki basın açıklamamda...

(Yönetimi savunmak yada yermekden bağımsız bir Fatih yazısı olsun bu)

Tekrar iyi geceler müsadenizle:)

Kesinlikle her kelimesine katılmakla birlikte,bu doğrulara ulaşabilmemiz konusunda kafamda ciddi soru işaretleri var.

Sözü edilen doğrulara ulaşma yönünde yaşadığımız bu süreç, Trabzonspor'a zarar veriyor diye düşünüyorum.

Size de iyi geceler.

SEDAT
20.01.2010, 01:02
Bildiğim kadarı ile Kaptan ayrıntılı bir açıklama yapmaacak, birkç kelime ve son verecek. Sonra da Rusyaya gidecek.

-Pek esmez artık herhalde...

-Ne diyelim Allah onun içinde bizim içinde hayırlısını nasip etsin...

devilkid
20.01.2010, 01:02

para konusu cidden doğru mu? en azından alacağının karşılığını mı istemiş yoksa tamamen yeni bir fiyat yapılandırması mı?

Muhammed
20.01.2010, 01:05
Resmi siteden ilk açıklama yapıldığından olumlu yada olumsuz bu konu kapandığı için sevinmiştim sonunda. Ancak şimdi daha aklı selim düşününce bir anda Fatih'in belkide bir daha bu formayı giyemeyecek olması aklıma geldi. Gerçekten çok üzücü...

Erdogan
20.01.2010, 01:05
Bu cümleyi buraya yazarak beni ne sıfatına koydun kibaca bilmiyorum.

aynı cümleyi 1,5 yıl içerisinde birkaç kez daha yazdım. Ama bunun sorumlusu ben değil, kıvıran şahıslardır.

Kaldı ki,

Bu transfer olacak, yaslanın arkanıza;

Metin Külünkoğu,

Ahmet Badaloğlu,

Ali Fuat Saruhan

Uğur abi (Ana sayfa sorumlusu )

Erdal abi ( daha değişik söylemler ile)

Ve daha bir kaç tane daha kalbur üstü abimiz.

Sence yanlış nerde , kimde ???

Herhangibir sifata koymak istemedim tabiki, nasil algiladigin önemli.

Bence yanlis, resmi aciklama yapilmadan taraftara verilen haberler.
Burdaki tarismalarin cogu zaten dogru haber alamayisimizdan.
Gazeteler desek zaten öyle.
Sana veya saydigin arkadaslara duyduklari hakinda bir sitemim yok,
ama aciklamamak gerek diye düsünüyorum. Fatih geldi diye acilan syfa gibi.

Mustafa Ayazoğlu
20.01.2010, 01:06
Sadri Sener ve ekibi mali götürüyor bizlerde daha cok aval aval bakariz...

Yeni ihale ile, Trabzonspor yılda tüm gelirleri net olarak en az 50 milyon euro garanti para olacak. Az değil bu rakam. Ortada büyük paralar söz konusu.

Bu parayı ne yapacaklar nasıl harcayacaklar çok merak ediyorum. Artık paralı başkana gerek yok, akıllı başkan yeterli.

SEDAT
Resmi siteden ilk açıklama yapıldığından olumlu yada olumsuz bu konu kapandığı için sevinmiştim sonunda. Ancak şimdi daha aklı selim düşününce bir anda Fatih'in belkide bir daha bu formayı giyemeyecek olması aklıma geldi. Gerçekten çok üzücü...

-Bizde üzüldük ama ne gelir elden söylenecek her şeyi söyedik nuh dediler peygamber demediler..

Ahmet Karadeniz
eyyyyy buyuk trabzonspor taraftarı boyle yapmaya devam edelim!!!! sadri yi de gonderelim sonra gelen fatihi getirme sozü versin ondan sonra kesin sampiyonuz de mi!!!!!!!!!! sanırım bu kadar küçüldük trabzonsporun basarısı 1 tek oyuncuya kaldıysa vay halimize

Recep Alkan
İsmail abi kapadığın başlık, artık açılmayacak mı ?

bu akşamlık mı?

Öğrenebilir miim ?

FANATIK61
Fatih Tekke'nin basın toplantısı yarın saat 12:00'da Avni Aker Stadyumu yanında bulunan Trabzonsporlu Futbolcular Derneği'nde yapılacak.

Serhat
20.01.2010, 01:07
Fatih bu saatten Sonra burda oyalanan, kandırılan, Her seferinde Koltugu sallanan yönetimin Fatihi aldık haberleriyle umutlandırılarak sevinenlerinin dili olacaktır.

Onun için hiç bir şekilde 2 kelimeyle özetlememeli... Bütün kirli çamaşırları ortaya koyan, Belden aşağı vuran yönetim ise aynı muameleyi Taraftarın dili olan Fatih tarafından fazlasıyla iade etmelidir !

Fatih, Bizimle oynamanın ve senin gibi birisini karalamaya çalışmanın ne demek oldugunu göster herkese, Kendin için yapmayacaksın biliyoruz ama bunu Trabzonsporun gerçek sahibi olan TARAFTARI için yap bunu!

Orhan Kahraman
20.01.2010, 01:08
Fatih Tekke'nin basın toplantısı yarın saat 12:00'da Avni Aker Stadyumu yanında bulunan Trabzonsporlu Futbolcular Derneği'nde yapılacak.

Hangi yanında ya aklıma getiremedim orayı ben şimdi.

Gidecem yarın orda bakalım belki görüp bir iki kelam edebilirim herşeye rağmen onu sevdiğimi benim için büyük bir topcu olduğunu yüzüne söylemek isterim. ne tarafta bu dernek

Sefa
20.01.2010, 01:11
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3418-1J2P7U5B.JPG

Nasılda gülersin.. Tabi rahatladın ya..

Recep Alkan
Herhangibir sifata koymak istemedim tabiki, nasil algiladigin önemli.

Bence yanlis, resmi aciklama yapilmadan taraftara verilen haberler.
Burdaki tarismalarin cogu zaten dogru haber alamayisimizdan.
Gazeteler desek zaten öyle.
Sana veya saydigin arkadaslara duyduklari hakinda bir sitemim yok,
ama aciklamamak gerek diye düsünüyorum. Fatih geldi diye acilan syfa gibi.

Bak güzel kardeşim,

Elinde ne olduğu belli bir yerel basın var, ulusal da seni sallamayan, nerde kötü haberin var yayınlayan bir medyan var.

BMN nin gerekli başlıklarından istedikleri kısımları ayıklayıp, sitelerinde haber yapan çakallar var...

Ben haber vermesem ne olacak, milliyet'in bir linki yüzünden millet gene tartışıyor, Fotomaç'ın verdiği Fatih Trabzonspor da haberi yine ortalığı karıştırıyor.

Ben ve saydığım isimlerin hiçbirisi oturduğu yerden, kalem oynatarak yazmıyor bunları,muhatabı ile konuşuyor, direkt ağızdan alıyor haberi.

Başlığın açılma konusuna gelince, bilmeden yorum yapmayalım, o başlık açılmayacaktı, 2 günlüğüne Ankaraya iş gezisine gitmem gerekli idi. O anda aldığım haberler bu işin bitmesinin an meselesi olduğunu işaret ediyordu. Sitedeki bütün arkadaşlar, bu başlığı benim açmam gerektiğini, emeğim olduğunu söylediler, abi sen aç, kilitlensin, sonra olursa yeniden açılır dediler. Zaten içine açıklamasını da yaptım....

Galiba bu da sizin nasıl anladığınıza göre dğişiyor...

İsmail Alkan
İsmail abi kapadığın başlık, artık açılmayacak mı ?

bu akşamlık mı?

Öğrenebilir miim ?
Hele ortalık bir sakinleşsin, duruma göre açarız.Eğer burasıda Fatih Tekke başlığına dönerse ki öyle gözüküyor, bu başlığı da kapatırız.

SEDAT
20.01.2010, 01:13
Hele ortalık bir sakinleşsin, duruma göre açarız.Eğer burasıda Fatih Tekke başlığına dönerse ki öyle gözüküyor, bu başlığı da kapatırız.

-İsmail abi en iyisi forumu kapatalım :D

ceserdar
20.01.2010, 01:13
Hangi yanında ya aklıma getiremedim orayı ben şimdi.

Gidecem yarın orda bakalım belki görüp bir iki kelam edebilirim herşeye rağmen onu sevdiğimi benim için büyük bir topcu olduğunu yüzüne söylemek isterim. ne tarafta bu dernek

Derneği bilmiyorum ama Avni Aker Stadyumu'nun orada diyor. Sahil Yolu'nun üstünde bir horon heykeli var ya, sırtını ona ver yukarı doğru yürü. :)

A.Gökhan AKIN
20.01.2010, 01:14
Bırakın şimdi almayı sezon sonu gelme ihtimalini dahi bitirerek amaçlarına ulaştılar...Bu başlığın muhatabı nezdinde tüm emeği geçenleri Tebrik ediyorum ...Herkese iyi geceler

Recep Alkan
20.01.2010, 01:15

İsmail abi, bunun sonu gelmez, bu maç başlıklarına bile kayar.

Bence kontrol altında bir Fatih başlığı genel düzenin sağlanmasına daha etkin olur...

ErtuGrul
20.01.2010, 01:15
Abi size baya mesai cikacak ozaman..burayida kapasaniz konu baska baslik altinda tartisilmaya devam edecektir..

Recep Alkan
20.01.2010, 01:17
Yatacağım, görüyorum ki, sallayanlar sitede yok, beklemenin de bir mantığı yok, istekleri olmuş vaziyette horluyorlar.

Bundan sonra da buralardayız, göreceğiz kısmetse.

Bir tezahürat geldi aklıma bizim tribünlerden...

Bilsen neler haykırırdım dünyaya, sana layık sıfatlar olsa....

Benden sevgiler, 40 köyün birinden bile kovulmayan doğrucu yönetimime....

DNA-TS
Bırakın şimdi almayı sezon sonu gelme ihtimalini dahi bitirerek amaçlarına ulaştılar...Bu başlığın muhatabı nezdinde tüm emeği geçenleri Tebrik ediyorum ...Herkese iyi geceler

abi bu süreçten alınması istenen sonuç buydu.amaçlarına ulaştılar.

asimetrik
Bir abim derdi ki;
Genelde insan ömrünün ilk yarısı boşa geçer, ikinci yarısı da ilk yarısının boşa geçtiğine hayıflanmakla.
Kaybeden yine biz oluruz. Umarım Fatih konusu böyle olmaz da önümüze bakarız.

(Erdal bahsettiğim abim Adapazar'lıdır) Allah rahmet eylesin.

Recep Alkan
20.01.2010, 01:18
Şenol abi bir sözün vardı, yaşına bakmayacaktın ;)

Unutmadım haberin olsun...

Tunga
20.01.2010, 01:18
Fatih'ten ricam, o açıklamayı o dernekte yapmasın.

Aman ha! Orada bulunan bazıları uzun süredir medyaya malzeme olamıyor ve şimdi ellerini ovuşturarak bu açıklamayı bekliyor.

Fatih bu açıklamayı tekneye binip denize 1 kilometre açılıp yapsa en az oradaki kadar gazeteci olur.

Fatih bugün onun yanında görünen ama o gönderilirken ardından sırıtanların yanına oturmasın: Aman!

İsmail Alkan
20.01.2010, 01:19
Mantıken dedikleriniz doğru,

Birini kapat, diğerinden devam ediliyor ama hararet düştü en azından :)

Recep, en azından bu gecelik sende yazmadan okumayı deneyebilirsen hararet tamamen söner :)

Erdogan
20.01.2010, 01:21
Bak güzel kardeşim,

Elinde ne olduğu belli bir yerel basın var, ulusal da seni sallamayan, nerde kötü haberin var yayınlayan bir medyan var.

BMN nin gerekli başlıklarından istedikleri kısımları ayıklayıp, sitelerinde haber yapan çakallar var...

Ben haber vermesem ne olacak, milliyet'in bir linki yüzünden millet gene tartışıyor, Fotomaç'ın verdiği Fatih Trabzonspor da haberi yine ortalığı karıştırıyor.

Ben ve saydığım isimlerin hiçbirisi oturduğu yerden, kalem oynatarak yazmıyor bunları,muhatabı ile konuşuyor, direkt ağızdan alıyor haberi.

Başlığın açılma konusuna gelince, bilmeden yorum yapmayalım, o başlık açılmayacaktı, 2 günlüğüne Ankaraya iş gezisine gitmem gerekli idi. O anda aldığım haberler bu işin bitmesinin an meselesi olduğunu işaret ediyordu. Sitedeki bütün arkadaşlar, bu başlığı benim açmam gerektiğini, emeğim olduğunu söylediler, abi sen aç, kilitlensin, sonra olursa yeniden açılır dediler. Zaten içine açıklamasını da yaptım....

Galiba bu da sizin nasıl anladığınıza göre dğişiyor...

Söz duellosuna döndü gibi bu is,
Cakal olarak kullandigin tabiri oda senin algilaman diyeceksin ama gerekli basliklardan istedikleri kisimlari ayiklayip sitede haber yapan olarak beni gösterdigin vede cakal olarak nitelendirdigin cok belli. Bunu gectim neyse, bilmeden yorum yapma kismi senin icinde geceri cünkü senin ankaraya gitme aninda ve o dediklerin seylerde ben de burdayim.

Benim iki mesajdir demek istedigim,
o an aldigin haberler o isin bitmesinin an meselesi oldugunu isaret ettigi an deyil, isaret resmi sekilde geldiginde anda acman di.
Keske o sekil olsaydi.

SDanışmaz
20.01.2010, 01:22
Dün forumda Gamze'nin bir mesajını okumuştum "Trabzonspor'un yönetilmeye ihtiyacı var" demişti. Ne kadar doğru demiş.

Her gelen yönetim biraz birşey yapıyor, sonra daha fazlasını alıp götürüyor kulüpten. -Manevi anlamda-

Yahu anlamıyorum, finansal sorunu olmayan bir kulübü yönetmek bu kadar mı zor? -"Kulübün borcu çok ama gelirler karşılıyor" mantığına dayanarak bunu söyledim-

Recep Alkan
20.01.2010, 01:22
Mantıken dedikleriniz doğru,

Birini kapat, diğerinden devam ediliyor ama hararet düştü en azından :)

Recep, en azından bu gecelik sende yazmadan okumayı deneyebilirsen hararet tamamen söner :)

Zaten yatacağım abi, yorgunum çok.

Ama söyleyeyim, bu araba su kaynatır, 1 hafta dinlenir kendine gelir...

Recep Alkan
20.01.2010, 01:24
Söz duellosuna döndü gibi bu is,
Cakal olarak kullandigin tabiri oda senin algilaman diyeceksin ama gerekli basliklardan istedikleri kisimlari ayiklayip sitede haber yapan olarak beni gösterdigin vede cakal olarak nitelendirdigin cok belli. Bunu gectim neyse, bilmeden yorum yapma kismi senin icinde geceri cünkü senin ankaraya gitme aninda ve o dediklerin seylerde ben de burdayim.

Benim iki mesajdir demek istedigim,
o an aldigin haberler o isin bitmesinin an meselesi oldugunu isaret ettigi an deyil, isaret resmi sekilde geldiginde anda acman di.
Keske o sekil olsaydi.

Kardeşim, çakal kelimesi sana değil, burdaki başlıkları ayıklayıp, haber sitesine koyan ismi yalancı basına çıkan bazı sitelere idi.

Üzerine alınma. Şahsi konuşmalarda bu tarz kelimeler kullanmam.

ileri_libero
20.01.2010, 01:26
bence karşılıklı blöf yapıyorlar.fatih belki sezon sonu gelir.

Erdogan
20.01.2010, 01:27
Kardeşim, çakal kelimesi sana değil, burdaki başlıkları ayıklayıp, haber sitesine koyan ismi yalancı basına çıkan bazı sitelere idi.

Üzerine alınma. Şahsi konuşmalarda bu tarz kelimeler kullanmam.

ben yanlis anladim o zaman. üzgünüm.

artik hersey yarin belli olur. herkes rahat yatsin bugün bence kafaya takmiyalim.

iyi geceler.

Ahmet Karadeniz
20.01.2010, 01:28
Dün forumda Gamze'nin bir mesajını okumuştum "Trabzonspor'un yönetilmeye ihtiyacı var" demişti. Ne kadar doğru demiş.

Her gelen yönetim biraz birşey yapıyor, sonra daha fazlasını alıp götürüyor kulüpten. -Manevi anlamda-

Yahu anlamıyorum, finansal sorunu olmayan bir kulübü yönetmek bu kadar mı zor? -"Kulübün borcu çok ama gelirler karşılıyor" mantığına dayanarak bunu söyledim-

bence sadace bu degil taraftarlarımızında bazı konularda degişmesi gerekiyo sanırım iş sadece yönetimde bitmiyo birazda taraftarın kendisine ceki duzen vermesi ani tepkilerden uzak durması gerekiyo

Recep Alkan
20.01.2010, 01:28
İyi geceler, ama yarın kafalar daha da karışacak benden demesi...

en çok üzüldüğüm Ünal oldu...

Başkan'dan bu şekil işlerde görevlendirilmemesini bile isteyeceğini söylemeye niyetliymiş...

Geriye ne iş kalıyorsa....

Uğurtan
20.01.2010, 01:29
Fatih'ten ricam, o açıklamayı o dernekte yapmasın.

Aman ha! Orada bulunan bazıları uzun süredir medyaya malzeme olamıyor ve şimdi ellerini ovuşturarak bu açıklamayı bekliyor.

Fatih bu açıklamayı tekneye binip denize 1 kilometre açılıp yapsa en az oradaki kadar gazeteci olur.

Fatih bugün onun yanında görünen ama o gönderilirken ardından sırıtanların yanına oturmasın: Aman!

Kesinlikle abi..

Benim kulaklarımda çınlamaktadır hâlâ Serdar Bali'nin Fatih'in Zenit transferi

sürecinde yanımdan geçerken Trabzon'da bluetooth kulaklığından neler sarfettiği Fatih için..

Mümkünse Fatih başka bir yer bulsun açıklama için..

Recep Alkan
20.01.2010, 01:30
Kesinlikle abi..

Benim kulaklarımda çınlamaktadır hâlâ Serdar Bali'nin Fatih'in Zenit transferi

sürecinde yanımdan geçerken Trabzon'da bluetooth kulaklığından neler sarfettiği Fatih için..

Mümkünse Fatih başka bir yer bulsun açıklama için..

Uğurtan bugün içinde kusura bakma, bir ara konuşuruz yeniden.

Nsıl bitecekse konuş konuş...

Cümleten iyi geceler...

Ahmet Kuru
20.01.2010, 01:31
6 ay taraftarı oyalayarak...
ha oluyor..
Aha olacak gibi..
1-2 güne iş biter diyerek...
ve bir gün sonra transferi kapattık demek...
Helal olsun!

Uğurtan
20.01.2010, 01:33
Uğurtan bugün içinde kusura bakma, bir ara konuşuruz yeniden.

Nsıl bitecekse konuş konuş...

Cümleten iyi geceler...

Canın saolsun kardeşim.. ;)

Ben müsaitse açar diye aradım zaten..

Fazla da çaldırmadım.. :)

Keşke tek derdimiz bunlar olsa..

Hayırlı geceler..

ibrahim
20.01.2010, 01:43
6 ay taraftarı oyalayarak...
ha oluyor..
Aha olacak gibi..
1-2 güne iş biter diyerek...
ve bir gün sonra transferi kapattık demek...
Helal olsun!
en cok bu koyuyo adama
internete girdim transferi bitirdik haberini okumak icin
harbiden bitirmis helal olsun seninde dedigin gibi

Erdal
20.01.2010, 01:45
Ben de yatıyorum...Tunga'nın söylediği gibi bir mesele ancak bu şekilde çözümsüzleştirilebilirdi...Trabzonspor un ( stoper eksiğini saymazsak) Fatih Tekke gelmese de kötü bir kdrosu yok...Ancak iyi bir yönetim kadrosu var demek de mümkün görünmüyor...Üstelik iyi olmadıklarının farkında değiller...Sivas maçında Allah çocuklara ve hocaya kolaylık versin...

lazibere
20.01.2010, 02:52
Butun eleştirileri tek tek okudum ve herkesin mutlak savunacağı o kadar sebep sayıldı ki...

Maalesef gözden kaçanlar Bir başkanı başarılı saymak için önümüzde ne tür argmanlar olduğu gerçeği...

Oncelikle hiç kimsenın tarafı değilim. Bundan öncekı Albayrak yonetimini hangi gerekçelerle eleştirdimse aynı gerekçelerle bu yönetimi de eleştiriyorum ve eleştirmeyede devam edeceğim.. Çünkü biz taraftarların beklentisi yoneticinin nereli olduğu, yakışkılı mı olduğu yada ne kadar trabzonsporlu olduğu değildir... Bulundukları süre içerisinde yapabildikleri ve yapamadıklarını belirlemektir...

Katkıları hiç olmamıştır demek elbetteki mümkün değidir de bizim hedeflerimizdeki başarıları getirdi mi?? hayır. O halde bu yonetimde başarısızdır. Bu yonetimin başarız olması bundan ncekilerden daha iyi odup olmadıkları gerçeğini de anlatmaz...

Taraftar için başarı nedir?
İyi futbol, kupa, kombine kart alarak stadda yıldız izleme isteği v.s v.s

Şöyle bir baktıımızda sprtf anlamda ve ekonomık anlamda bir başarıdan bahsetmek mümknmüdür... Değildir..

Arkadaşlar Sadri başkan'ın Trabzospora seçilem süreci ve ordakı politik senaryolar ve çıkar hesaplarının ne olduğu hususundan hiç bahsetmeyeceğim ama bildiğim bir gerçek var ki. Sadri başkan Trazbon kentnin belki de son 15 yılda yapamayacağı kadar geniş bir konsorsiyumla.. Hukumet sivil toplum v.s kimler varsa destekleri ile seçilmiş bir yonetimdir.. Bu süre zarfında hiç bir başkan bunlar kadar sahiplenilmedi bunlar kadar sabredilmemeiştir...

Diğer forum sitelerinde bu konu ile ilgili sayfalarca yazılarım olmuştur. Şimdi onlari tek tek saymak istemiyorum ama başarının ne olduğunu sorgulamak gerekirse... 3. olmuş bir takımı başarılı ilan etmek bence küçüklüğün göstegesidir..

Fenerbahçe ve galatasarayın tarihlerinin en kötü sezonu geçridiği bir sezonda sezonu 3. bitirmeyi başardık demek, sadece kendini kandırmaktır ki.önümüzdekı takım beşiktaş ve Sivaspordur...

8 ankara takımına karşı aldığımız8 de 8 galibiyettten başka elle tutulur bir tane galibiyetimizi hatırlayanınız varsa buyrun söylesin..

Göreve geldikleri tarihten itibaren bu zaman kadar oynadığımız 14 derbi maçında sadece Sivassporu yenebilmiş bir takım sice ne kadar başarılır????

''Yıldız oyuncu bana maç kazandıran oyuncudur'' gerekçesiyle satılan GÖKDENİZ 'in yerine alınan yıdız diye yutturulan kaç tane yıldız oyuncu var.. Ve bunlardan kaç tanesi bize kaç maç kazandırdı???

Takımın en iyi ve en yetenekli oyuncusu YATTARA nın satışı sürecinde ''' onu taraftraın karşısına getirip''' gitmek istiyor.. Zaten sakat olduğunu söyleyip yalan söylüyor gibi söylemlerle, esmi olarak satamadığınız bir oyuncunuzun arkasından bu şekılde demeçler vererek...Ne ypamaya çalıştınız? Satamadınız ve bu seferde basına '' yattara bizim en yetenekli oyuncumuzdur'' demediniz mi???

SN. Sadri ŞENER. siz bu kulubu yonettiğiniz zamanlarda basın ve iletişim bu kadar yaygın değildi.. İnternet denen kültür yok denecek kadar azdı.. Bu saçma sapan açıklamalrınız yaparken bunların artık geniş hak kitlelerinde anında takip edildiğini bilmeden söylüyordunuz...

Bitmedi....

Daha bu seon başlamadan evvel tarafarın ısrarla Fatih Tekke yi alalım baskısına boyun eğer gibi gözüüüp ''' boş mukaveleye imza atarsa buyursun gelsin'' demediniz mi.. Babasının hayrına mı oynamasını beklediniz.. Sizin getirdiğiniz Gokhan Unla kabağına toncaaa para odeyecektiniz ama Fatih boş mukaveleye mı ımza atacaktı...

HUo bross isterse fatih de alırız dediniz.. Arkasından Hugo Bross Fatih alınırsa iyi olur dediğinde.. Bu kez de Bross ülkemizin koşullarına henüz alışamadı.. Gokhan ve Umut iyi forvettir... oda tanıdıkça anlayacaktır demediniz mi:))))

Hadi bunları da geçtim.. Transfer sezonun son saniyesinde ''' fatih tekke yi transfer ettik'' açıklamasını yapıp arkasından da Biz anlaştık ama Zenit satmıyor demediniz mi....( kadro dışıyken hemde)

Hadi orda da başarılı olmadık ''' Bu seferde fatih biizmevladımızdır, kendisiyle anlaştık ama zenitin onay vermesi halinde Bu transfer devre araında gerçekleşecek dediniz mi?

Dediniz.. Ocak ayından bu yana 20 gün geçmesine rağmen.. Zenitin Dubai kampına yani fatihin trabzondkı son gününe yakın... Bir anda Zenitle anlaştık açıklamasını yaptınız ve arkasıdan da bu seferde fatih de pürüz çıktı demediniz mi... Peki sormazlarmı size.. Unal karaman daha dün gittiği zenitte kendine muhatab bulamamışken neden birden bire teklifiniz kabul etsinler ki.. kaldı kı Fatihin menejeri böyle bir anlaşma yok derken:))

Her olayda olduğu gibi burda da yalan konuşarak Futbolcuyla taraftarı karşı karşıya getirerek butun sorumluluğu Futbolcunun sırtına yğklemeye kalkıyorsunuz.. Yarın fatih tekke 'nın açıklamalrını dinledikten sonra bu konuda kı fikrim daha da net olacaktır da.. ne diyeceğini de az çok tahmin edebiliyorum...Fatih'ın basın açıklaması sizin istifanız olabilir gibi geliyor bana?? belkide bu transfer süresince yaşanan ve olmayan bütün şeylerin nasıl tarafınızdan planlandığını, almama niyetiniz anlatacaktır !!!! dobra dobra...

Neyse konuya döneyim.

Trabzonsporun başındakı başkan '' Ikıde bir istifa ederim baskısı apmayan... Kombine kart satmak için hiç bir şey yapmadan kapı kağı şikayet ederek dilenmeyen bir başkan olmalı...

Kurduğunuz karadenizspor'dan kaç futbolcu çıkardınız sn. başkan.. kaç tanesi A takıma geldi...

Bu saatte bu kadarları aklıma geldi... Kulubun içinde bulunduğu maddi sııntılardan bahsetmek istemiyorum bile.. Çünkü kulubun parasının çokluğu veya azlığı bizi ilgilendirmez... Az ise yoneticinin görevi çok yapmaktır.. Borçluysa borcunu odemektir...

Son söz: Bu kulupten maddi çıkarı olmayan tek kesim taraftardır... Yonetici, Başkan, menejerler, futbolcular, herkes birşeyler kazanıyor.. Ama taraftar maddi anlamada hep cebinden veriyor... Taraftar sadece laf değil başarı istiyor.. başarı için yıldız oyuncu istiyor.. Kombine kart almak için yıldız transfer istiyor...Eğer Zengin bir kulup tutmak olsaydı amacımız gider SABANCI HOLDİNGİ tutardık... Biz sadece yürekli insanlar, trabzonspor için oyanayan oyuncular istiyoruz..

Fatih TEKKE 'yi de bunun için istiyoruz..

Takımın ağabeyisi yok..
Takımda adam gibi trabzonsporlu yok
takımda tecrübeli oyuncu yok
Takımda seyirci baskısını bastırabilecek kaptanı yok
takımın en önemlisi FATİH TEKKE gibisi golcusu yok.....

Bu değerdeki bir oyuncuyu kelepire getirmek bence yapabileceğiniz en buyuk aptallık olur???? bazı şeyleri trilyonlar versenizde elde edemezsiniz..

DİP NOT:Hiç bir futbolcu kulupten üstün değildir denir ya.. Bu söz giden oyuncudan daha iyisini aldığında geçerlidir. Maalesef biz gönderdiğimizden daha iyisini bulamadık.. Umarım Gokhanı da aramayız:):):)

MuratB.
20.01.2010, 03:11
başkanın trabzonsporda icra ettiği yönetim kurulu başkanlıgı görevi odamda yerde duran çalışmadıgım ceza usul hukuku kitabı gibi.. göstermelik sadece

MuratB.
20.01.2010, 03:19
yönetimlerin asli görevi "idare" etmektir bahane ve dedikodu etmek değil.. bunları sadece çok sevdiğim bir oyuncu alınmadı diye söylemiyorum kişisel nedenlerden dolayı trabzonspor markasını ayaklar altına aldıkları için söylüyorum.. samimiyetine ve iyiniyetine çok güvendigim başkana olan sevgim de sıfırlanmıştır.

Oruç
20.01.2010, 08:32
Trabzonspor yönetimi Ersun Yanal'ı göndermeyi düşündüğünden beri taraftara yalan söylüyor. Dünkü açıklamada bunun göstergesi. Allah hepsini ıslah etsin ne diyelim. Dua etsinlerde Teo ellerinde patlamasın. Yoksa sezon sonu bir dakika o koltuklarda duramazlar. "Fatih Trabzonspor sayesinde iyi reklam yaptı" diyenler, yönetimde bulunan kişilerin de Trabzonspor sayesinde iyi reklam yaptıklarını düşünüyorlar mıdır acaba?

Sağlık olsun hepimiz için. Bundan sonrası Fatih için de bizim için de hayırlı olsun.

Faik Yılmaz
20.01.2010, 08:44
Yönetimin açıklamasından ;

Camiamızın talebi ve teknik ekibin onayıyla alınmak istenen

gerisini hiç yazmaya bile gerek yok...... Yönetim bu lafıyla kendi talepleri olmadığı hatta Fatih Tekkeyi istemediklerini kamuoyu zoruyla alıyormuş gibi yaptıklarını deklere ediyor.

Sezon başındada transferin son saatlerinde de bunun gibi gayrıciddi temasları olmuştu.....

Bugünden sonra Sadri Şener ve ekibine karşı duyduğum son bir kaç parçacık saygıda yok olmuştur.....

Hiçkimse taraftarını saf yerine koymaya çalışmasın......

Ahmet Karadeniz
20.01.2010, 08:45
valla sadri şenerden sonra trabzonsporu anca bi komutan yönetir bence emekli üst rütbeli bir komutan var mı trabzonsporlu anca o yönetim kimse karışamaz!

S.DEMİRCİ
20.01.2010, 08:54
benim için bu başkan ve yönetim bitmiştir...
fatih tekkeyi alıp almamaları önemli değil..
ama samimi değiller...
ve kendileirni camianın üstünde görüyorlar..
ne yazıkkı
ünal karaman ve şenol güneş buna çanak tutuyor..

agasaro
20.01.2010, 08:55
İstifa et başkan. Bir işi beceremedin, sen inşaat işinde de aynısın futbolda da... Bu zihin yapısıyla başarısız olmaya mahkumsun. İstifa et de önümüzü aç.

ergin cesit
20.01.2010, 08:57
bravo başkan ne güzel de işinizie geldiği gibi herşeyi yontuyosunuz

Dursun Kaplan
20.01.2010, 09:06
Fatih Tekke alınmadığı diye kimse başkanı beceriksizlikle suçlayamaz. İki yılda Trabzonspor genel anlamda çok yol almıştır. Gerek stad çehresi gerekse yeniden kurulan takım.

Süleyman50
20.01.2010, 09:07
fatih tekke transferinde hiçbir zaman samimi olduğuna inanmadım...

bkandil
20.01.2010, 09:37
Bu iş (Fatih Tekke transferi) tam bir fiyaskoya dönüştü artık...
Herkesin ağzında bir bahane...
Başkan ve yönetim müthiş bir çaba ile çırpınmakta, fakat görünen o ki bu, yüzeye çıkmak için değil, dibe vurmak için yapılan bir çırpınma.
Konunun özü (Erdal abinin dediği gibi ) çok basit ;
Tek kelime ile SAMİMİYETSİZLİK...

Mollasalihoğlu
20.01.2010, 09:56
Sadri Şener gidecek, dertler bitecek..

İstifa et başkan ;)

Bu arada Fatih Tekke üstü kapalı, anlam içermeyen açıklamalar yaparsa, kendi adıma benim kabulüm değildir.. Bu camiayı seviyorsa çatır çatır söylemek zorunda.. Söylemediği vakit ya çok umurunda değil ya da bu işin altında bir çapanoğlu var diye düşünürüm, kimse de niye düşündün diyemez..

Recep Alkan
20.01.2010, 09:57
Galiba kulüp olarak istikrarı sağladık.

Emeği geçen herkese teşekkürler...

Recep Alkan
20.01.2010, 09:58
Sadri Şener gidecek, dertler bitecek..

İstifa et başkan ;)

Bu arada Fatih Tekke üstü kapalı, anlam içermeyen açıklamalar yaparsa, kendi adıma benim kabulüm değildir.. Bu camiayı seviyorsa çatır çatır söylemek zorunda.. Söylemediği vakit ya çok umurunda değil ya da bu işin altında bir çapanoğlu var diye düşünürüm, kimse de niye düşündün diyemez..

Siyah yazı ile yazılan yer, acaba transferin diğer tarafı için de geçerli mi ?

Yoksa her zaman ki gibi, yine tek taraflı mı düşünüyoruz ?

Samimiyetsizlik tek taraflı mı ?

Faik Yılmaz
20.01.2010, 09:59
Bu sadece Samimiyetsizlik olarak nitelendirilemez....

Aynı zamanda taraftara da saygısızlık....

OLCAY ÇAKIR
20.01.2010, 10:00
Hiçbirşey duymadığımız halde(en azından ben, sadece gazetelerden) aylardır üretebildiğimize göre, ben 2 çift sözede razıyım basın toplantısında.

Konuş Fatih Tekke konuş, sende konuş..Lütfen konuş...

O iki çift sözden, üretelim bizde...

Kaynağından, memba'ından gelsin ki, çözelim şifreyi..

Belki bugün milat olur..

Konuş Fatih konuş..

İndirimli tarifeylede olsa lütfen.konuş..

karatasof
20.01.2010, 10:01
Abi böyle beylik lafları bırak kenara..

Rune Lange'nin hesabını sordunuz mu?

Özkan Sümer'in getirdiği futbolcudan başka her şeye benzer Yugo'ların hesabını sordunuz mu?

Tomas Jun'un hesabını sordunuz mu?

Gökhan alındığı gün yazsaydın bunları başım gözüm üzerine olurdu ama şimdi tam manası ile masal tadında geldi bana.. Sizin gibiler, bizim gibiler.. Neymişiz biz ya bardağın dolu tarafını görebiliyoruz diye..

Yediniz bitirdiniz, adam kalmadı takımı yönetmeye cesaret edebilecek.. Çekin artık elinizi de bu işe soyunanlar bir rahat etsin ya da işte hendek işte deve gelin siz yönetin..

Beylik savunma metodu.
Başkanımı eleştiremezsiniz.
Yanlışını söyleyemezsiniz.
Yoksa...
Yoksa bizde eski yanlışları sayıp dökeriz.
Sizi bilip bilmeden bu eski yanlışları sahiplenen ilan ederiz.
Olmadı Başkanımızı eleştiren herkese yaptığımız gibi
''O zaman sen Başkan ol!''
''Kolaysa gel kendin Yönet!'' gibi tehditlere başlarız.
Sen bu yolda devam et kardeşim.
Ben almayayım.

Benim Rune Lange,Özkan Sümer ve en nihayet Gökhan Ünal transferi hakkında görüşlerimi nereden biliyorsun da ahkam kesiyorsun.
Çok uzak değil,işte Gökhan Ünal transferinde söylediklerim ortada.
Umut Bulut varken onun ''Ruh İkizine'' bu kadar para vermenin ne anlamı var? diye yazdıklarımı forumda dahi bulabilirsin.
Ama şimdi o futbolcuyu fb verdikten sonra anlamını çözebiliyorum bu transferin.
Kayseri'nin çok büyük rakamlar istediği Gökhan Ünal'ı alıp 1,5 yıl sonra üçte biri fiyatına Aziz Dostu FB Başkanına hediye etmek gayesiyle yapılmış bir operasyon olduğunu.
Teşekkürler HH,
Teşekkürler SŞ,
Fb'niz sizlerle gurur duyuyor.:eek::eek::eek:

Ayhan Yüksek
20.01.2010, 10:02
Aynı şekilde yönetimde çıkıp çatır çatır söylemek zorunda değil mi olan biteni,kaçak dövüşmeden .

Recep Alkan
20.01.2010, 10:12
En güzeli hiç konuşmamak, görüyorum ki , seni seviyoruz desek bile altında başka anlamlar aranacak, mesajlar silinecek.

Biz susalım yine, yapacak birşey yok.

Saygılar;

UĞUR DURTAŞ
20.01.2010, 10:18
hiç kimse dört dörtlük değildir...başkanımızında tekke konusunda çok ciddi hataları oldu 50-60 saat havada uçup oyuncu getiriyorsa 1 saatlik uçuştan sonra kaptanı alıp gelmeliydi ama başkanımız tekkeyi istemedi....

Erdal DİLEK
20.01.2010, 10:21
kimin doğru kimin yalan söylediği kesin olarak biliniyor mu, hayır, o zaman niye hemen infazlar gercekleşiyor, bi bakalım hangisi doğru hangisi yalan, sonucta iki tarafıda savunan var ve iki taraftan biri yalan söylüyor, ve yalan söyleyen tarafıda savunan ve buna göre asan kesen var, yalan söyleyeni savunan yanlışı anlayınca ne olacak hiç, susacak, olana doğru söyleyene olacak yalan söyleyene hiç bir şey olmayacak. .

Mollasalihoğlu
Siyah yazı ile yazılan yer, acaba transferin diğer tarafı için de geçerli mi ?

Yoksa her zaman ki gibi, yine tek taraflı mı düşünüyoruz ?

Samimiyetsizlik tek taraflı mı ?

Bu transfer olayındaki samimiyetine sapına kadar inanmasam o kadar farklı yazardım ki bu cevabı...

Elimizdeki verilere göre, Başkan ve yönetim iki yüzlü, taraftarla dalga geçen, kulübü zerre düşünmeyen kişiler..( Yönetim içinde böyleleri olabilir ama tamamının böyle olduğuna inanmıyorum, benim yazdığı eleştirenlerin genel kanısı olduğu için yazıyorum)

Fatih Tekke ise Trabzonspor'u her şeyin başına koyan, para ya da kariyer mi, Trabzonspor mu sorusuna her zaman Trabzonspor diyecek bir abimiz.. ( Çok büyük bir yanılgı içinde değilsem buna inanıyorum )

Yukarıdaki saptamaları birleştirir ve yorum yaparsak bugün Fatih Tekke açık açık ve çatır çatır olay budur demez ise, gözümdeki F.Tekke imajına tamamen zıt bir biçimde, samimiyetsizliğin kralını yapmış olur..
Açık açık yalan dolan olduğunu söylemez ise (varsa), sizin gitsin dediğiniz yönetimin, kalmasını istediğini gösterir.. Bizim kadar bu takımı sevmediğini, önemsemediğini gösterir... Hatta ve hatta kendisi için burada 100'lerce sayfa yazı yazan taraftara da aynı zamanda "saygısızlık" yapmış olur...

Benim görüşüm naçizane budur.. Samimi değilsin diyen varsa, canı sağolsun..

@karatasof,

"Yanlış karşısında susan dil olmadık olmayacağız evelallah...
Yönetenlerden hesap soracağız her zaman ve mekanda..""

şeklinde yazdın, bizi susan dil, kendini de nerdeyse adaletin kılıcı ilan ettin.. Ama ne yaptın yahu? Lange için ödeyeceğiz işte dünyanın parasını.. Kimse, hangi zamanda, hangi mekanda, ne hesap sordun???

Oruç
Elin adamına 3 milyon euro/dolar vermeyi biliyoruz ama "evladımız, kaptanımız" dediğimiz adama 2 milyonu çok görüyoruz. Bunun adı tek kelimeyle kumardır, oyundur. Fatih'i "almamak" için yapılmış bir oyundur. Sözleşmesi biityormuş. 2 milyon verilmezmiş, peh !

Orhan Aydın
20.01.2010, 10:22
Bir Demet Tiyatro;

'Ocakta alacağız'

'Fatih Tekke ile anlaştık'

...

Recep Alkan
20.01.2010, 10:25
1,5 yıldır yapılanlar samimiyetsizlik değil, bir gün konuşmamak samimiyetsizlik. Olmaz, olmamalı,

Mollasalihoğlu
20.01.2010, 10:28
1,5 yıldır yapılanlar samimiyetsizlik değil, bir gün konuşmamak samimiyetsizlik. Olmaz, olmamalı,

1,5 yıldır yapılanları yapanlarla F.Tekke'yi aynı kefeye koyuyorsan problem yok..

cantona_1461
20.01.2010, 10:29
bence trabzonsporun sorunu başkan,yönetim yada futbolcular değil...esas sorun trabzon insanının tabiatında olan herşeyi ben bilirim benim söylediğim dışındakilerin hepsi yalan mantığı.trabzon insanı var oldukça başarının kolay kolay geleceğini sanmıyorum..
bir sözümde takımdaki trabzonlu oyuncu sayısından şikayetci olan takımda trabzonlu ruhu olmadığını söyleyenlere..hadi canla başla savaşan hüseyini kaybettik,bari elde kalan, trabzonludan 10 kat daha fazla mücadele eden umuta sövmeyi bırakalım.