PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73

LazAnisT
09.01.2010, 23:58
Başkaları gibi ilk önce futbolcuyu ayartıp sonra ne olursa olsun mantığıyla hareket etmediğiniz için çok teşekkür ederim.

Soytürk
10.01.2010, 23:48
başkan gittimi acaba buralardamı :D

Travelair
11.01.2010, 00:13
BU KAFALARLA TRABZON BİRYERE GİDEMEZ!

Trabzonspor?un eski yöneticisi Hayrettin Hacısalihoğlu?ndan olay açıklamalar...

HACISALİHOĞLU: "Bu yönetimin arıyorum, bir doğrusu yok. Ziya hocayı hemen kovsunlar da, bari bir iyilikleri olsun Trabzonspor?a. Hatada istikrar olmaz"...

HACISALİHOĞLU: "Aralık?taki kongreye kadar devam etsinler diyorum ama kulübü batırdılar. Zararın neresinden dönülürse kardır. Hemen çekip gitmeliler"...

BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ

Trabzonspor?un eski yöneticisi Hayrettin Hacısalihoğlu, suskunluğunu Karadeniz?e bozarak, çarpıcı açıklamalar yaptı. Yönetimi görev aldığı sürede hiçbir doğrusunun olmadığını ifade eden Hacısalihoğlu, "Gerçekten arıyorum, bir doğrularını bulamıyorum. Trabzonspor tarihinde böyle bir yönetim görmedim. Aralık?ta kongreye kadar gitsinler diye düşünüyorum ama kulübü o kadar bataklığa sapladılar ki, ?zararın neresinden dönülürse kardır" anlayışıyla çekip gitmeleri en doğrusu galiba" dedi.

BARİ HOCAYI KOVUN

Hacısalihoğlu, Başkan Nuri Albayrak ve yönetiminin istikrar adına Teknik Patron Ziya Doğan?ı takımın başında tutmalarına bir anlam veremediğini ifade ederek, "Doğruda istikrar olur, hatada değil. Bu yönetim bir iyilik yapsın Trabzonspor?a ve Ziya Doğan?ı bir an evvel göndersin. En azından doğru bir işlerini söyleyebilelim. Ziya Doğan, Trabzonspor?a hoca olacak biri değil. Şimdi Ziya hocaya 7 yenilgi ve küme korkusuna rağmen sabredenler iki 2.?liğe rağmen yerden yere vurulan Şenol Güneş?ten özür dilemeliler" dedi.

KEŞKE ÖYLE KURUL OLSA

Hacısalihoğlu, Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas?ın ?eski yöneticiler kurulu oluştu" diyerek yaptığı ağır eleştirilere de sert tepki göstererek, "Keşke öyle bir kurul olsada, bunların hatalarını biraz düzeltmeye yardımcı olsa. Ne istiyorlar, takım küme potasına indiğinde alkış mı bekliyorlar. Aslında en az tepki gören yönetim olmalarına rağmen bir ufak eleştiride bile ?üzerimize geliyorlar? diyebiliyorlar. Ne denirki bunlara" dedi.

KÜÇÜK KAFALAR İLE...

Hacısalihoğlu, "Yönetim içindeki birliği sağlayamayan 1 yılda ikiye bölünen bir yönetimin Başkanı camiaya, ?Birlik olalım" mesajı vermesi ne kadar komik ve acı bir durum. Bir söz vardır, ?Küçük kafalar ile büyük iş olmaz? İşte bu yönetim ile Trabzonspor bir yere varamayacağının altını çizen iyi bir laf. Kulüp sahada başarız, borç batağına saplanmış. Bunlar sanki her taraf toz pembe gibi ?bu kadar eleştiriyi haketmiyoruz? diyebiliyor. Aslında daha fazlasını hak ediyorlar ama.." dedi.

Albayrak'ın Ömrü Yetmez!

"Başkan ne zaman sıkışsa, ?stad yapacağım? diyerek, ortaya çıkıyor. A.Aker?in maketi daha kaldırılmadan Akyazı?daki stad projesini ortaya attı. Trabzonspor?un öncelikli hedefi stad olmaz. Kulüp bir birim kurar ve o stad için çalışmalarını yapar, Trabzonspor?da yönetimde asli görevi alan takım ile ilgilenir. Zaten bu stadı bitmesine Albayrak yönetiminin ömrü yetmez. Yapılsa bile 6 yıldan aşağıda bitmez bu proje"

Aman Transfer Yapmayın!

GÜNDEM DEĞİŞTİRME

"Transferde bu kadar başarısız bir yönetim olmadı tarihte. Transfer ciddi ve zor iştir. Öyle bir yenilgide ?transfer yapacağız? demekle olmaz bu işler. Bu gündem değiştirmekten başka bir şey değil. Yönetimden isteğim, sakın transfer yapmasınlar. Eminim ki transfer yapmasalardı bu takım daha başarılı olurdu."

GÜNAHLARI İSTASYONA

"Şimdi transferde yaptıkları günahların bedelini istasyonu kiralayarak temizlemek amacındalar. O istasyonun kazanılmasında herkesin emeği var. Bunu kendi hatalarını örtmek için kullanamazlar. Atay Aktuğ yönetimi de borsaya girmesi büyük hataydı. Buradan gelen para da çarcur edildi"

Geleceği karanlık kendileri yaptı!

"Bu yönetim kendini tekzip ediyor. Genel Sayman Emin Kahraman çıkıp, "Kulübümün geleceğini karanlık görüyorum" diyor. O karanlığı siz yarattınız. Bu Trabzonspor?u batağa siz sapladınız. Aydınlanmasını istiyorsanız, oradan gidersiniz. Sebat?ın küme düşmesinin günahı da yönetimindir. Bir Cem'i Sebat'a yollayamayanlar, Trabzonspor?u yönetiyor, ne kadar acı bir durum"

Gökdeniz'i de satar bunlar

"Başkan Nuri Albayrak, iyi bir işadamı olduğunu Trabzonspor?u da ticarethaneye çevirdiğinde gördü. ?1?e al, 3?e sat? kulübü yönet. Buna rağmen borç yine büyük, sahada başarı yok. Eminim ki bunlar sıkışınca Gökdeniz'i de satarlar. Çünkü işin kolayını buldular. Trabzonspor hedefleri olan büyük bir kulüptür, eğer satacağın adamın yerine yenisini koyamayacaksan, satmayacaksın."

40.yıl rezaleti

"Bunlar yönetimeyi bilmedikleri gibi temsilde de yoklar. 40.yıl gibi özel bir dönemdeki organizasyon ile kulübü rezil ettiler. Yürüyüş yapılıyor, ne başkan var ne takım. Orada bu kulübün kurucularından Ali Osman Ulusoy nasıl orada olmaz. Efsane hocalar ve diğer değerli simalar. Bu tablonun suçlusu yönetimdir."

Karadeniz Gazetesi

Tarih: 07-08-2007

Asbaşkanımız zamanında çok sert eleştirmiş, ama bu dönemde de fazla farklı bir durumumuz yok. Şampiyonluk hedefi ciddiyetten uzak, hikaye olmuş, borç eleştirdiği zamanın 3 katı olmuş, Gökdeniz satılmış vs

Adem Erdoğan
11.01.2010, 00:16
BARİ HOCAYI KOVUN

Hacısalihoğlu, Başkan Nuri Albayrak ve yönetiminin istikrar adına Teknik Patron Ziya Doğan?ı takımın başında tutmalarına bir anlam veremediğini ifade ederek, "Doğruda istikrar olur, hatada değil. Bu yönetim bir iyilik yapsın Trabzonspor?a ve Ziya Doğan?ı bir an evvel göndersin. En azından doğru bir işlerini söyleyebilelim. Ziya Doğan, Trabzonspor?a hoca olacak biri değil. Şimdi Ziya hocaya 7 yenilgi ve küme korkusuna rağmen sabredenler iki 2.?liğe rağmen yerden yere vurulan Şenol Güneş?ten özür dilemeliler" dedi.

ççç

Adamlardaki hoca kovma hastalığı o zamandan geliyormuş demekki.:)

Ba'alzamon
11.01.2010, 02:38
Öyle görünüyor ki, Hayrettin Hacısalihoğlu'nun muhalefetteki performansı yönetimdeki performansından halliceymiş. Trabzonspor Asbaşkanı iken iki cümleyi bir araya getirip de, içi dolu röportajlar verdiğini hatırlayamıyorum.Ek olarak, Şenol Güneş konusundaki hassasiyetlerinin ta o zamandan kalma olduğu da farkediliyor. Ne diyelim, Şenol Güneşle istikrar.

Recep Alkan
11.01.2010, 09:07
BU KAFALARLA TRABZON BİRYERE GİDEMEZ!

Trabzonspor?un eski yöneticisi Hayrettin Hacısalihoğlu?ndan olay açıklamalar...

HACISALİHOĞLU: "Aralık?taki kongreye kadar devam etsinler diyorum ama kulübü batırdılar. Zararın neresinden dönülürse kardır. Hemen çekip gitmeliler"...

Bu kulüp batırma olayına neye göre karar veriliyor, kulüp batırmanın sınırı ne ?
Albayrak yönetiminin 40 milyon boruna kulübü batırdınız diyen ve muhalefet edenlere karşı demek ki benim de şu ekonomik durumla muhalefet etmem hakkım…

KEŞKE ÖYLE KURUL OLSA

Hacısalihoğlu, Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas?ın ?eski yöneticiler kurulu oluştu" diyerek yaptığı ağır eleştirilere de sert tepki göstererek, "Keşke öyle bir kurul olsada, bunların hatalarını biraz düzeltmeye yardımcı olsa. Ne istiyorlar, takım küme potasına indiğinde alkış mı bekliyorlar. Aslında en az tepki gören yönetim olmalarına rağmen bir ufak eleştiride bile ?üzerimize geliyorlar? diyebiliyorlar. Ne denirki bunlara" dedi.

Sayın Hacısalihoğlu böyle bir kurul yok, ama taraftar var, siz bırakın bu kurulları, her fırsatta takımın gerçek sahipleri dediğiniz taraftarı bile dinlemekten aciz bir hale geldiniz, size göre başarısızlık takımın düşme potasına girmesi, başarı ise ligi 6. Sırada götürmesi midir ? Sizin zamanınızda konuşan insanlardan rahatsızlık duymanızı ben buna yoruyorum çünkü, kendinizi her platform da başarılı görüyorsunuz. Artık kendinize bakma zamanı da gelmiştir Sayın Asbaşkan, çünkü son yılların hiç tepki çekmeyen, belki de en çok sabredilen yönetimi sizsiniz, buna rağmen shovunuzdan hiç vazgeçmediniz, Başkan bırakırım diyerek yaptı, siz de aday olacağınız alenen açıkken aday olmayabilirim diyerek nabız ölçtünüz. Peki siz ne bekliyorsunuz, biz size ne diyebiliriz ?

KÜÇÜK KAFALAR İLE...

Hacısalihoğlu, "Yönetim içindeki birliği sağlayamayan 1 yılda ikiye bölünen bir yönetimin Başkanı camiaya, ?Birlik olalım" mesajı vermesi ne kadar komik ve acı bir durum. Bir söz vardır, ?Küçük kafalar ile büyük iş olmaz? İşte bu yönetim ile Trabzonspor bir yere varamayacağının altını çizen iyi bir laf. Kulüp sahada başarız, borç batağına saplanmış. Bunlar sanki her taraf toz pembe gibi ?bu kadar eleştiriyi haketmiyoruz? diyebiliyor. Aslında daha fazlasını hak ediyorlar ama.." dedi.

Göreve geldiği günden bu yana (geliş seçimi dahil) 3 kez kongreye giden bu yönetim, içindeki iş yapacak adamları eleyip, taraftarın en çok muhalefet ettiği isimlerle yola devam eden bir yönetim nasıl oluyor da birlik mesajları veriyor…Eğer sizce bu kulübün başarısı yukarıda da dediğim gibi rakiplerimizin rekor seviyede yenilgi ve beraberliğinin olduğu senede ligi 3. Bitirmek mi ? Yoksa bu sene iskeleti duran takım ile birlikte ligi bu günkü sıralamasında mı bitirmek ? Borç batağı konusunda ağzımı dahi açmıyorum, galiba o iki söz herkesten önce sizi en iyi şekilde anlatıyor.

GÜNAHLARI İSTASYONA

Atay Aktuğ yönetimi de borsaya girmesi büyük hataydı. Buradan gelen para da çarcur edildi"

J Ey gidi yönetim, ordan gelen paralar çar çur edildi ha… Ne demeli size ki, bıktık artık uçan paraların hesabını yapmaktan, ben utancımdan susuyorum, sizin yüzünüz kızarmıyorsa buyurun konuşun…

Geleceği karanlık kendileri yaptı!

"Bu yönetim kendini tekzip ediyor. Genel Sayman Emin Kahraman çıkıp, "Kulübümün geleceğini karanlık görüyorum" diyor. O karanlığı siz yarattınız. Bu Trabzonspor?u batağa siz sapladınız. Aydınlanmasını istiyorsanız, oradan gidersiniz. Sebat?ın küme düşmesinin günahı da yönetimindir. Bir Cem'i Sebat'a yollayamayanlar, Trabzonspor?u yönetiyor, ne kadar acı bir durum"

Hani derler ya, gülme komşuna gelir başına diye işte aynen öyle. Hani bugünkü mevcut yönetim de Hacısalihoğlu olmasa bu adam kesin medyum falan derdim, Trabzonspor’un bu gün geleceği noktayı 2007 yılında görüp anlatmak her babayiğidin harcı değildir çünkü. Dün Akçaabata yapıldığı iddia edilenin aynısı bugün milyonlar harcanıp yeniden kurulan Karadenizspor’a yaılmıyor mu ? Ya da eksikliği görüldüğü halde forvet alınmayarak Trabzonspor’a yapılmıyor mu ? Cem denen bir oyuncudan bahseden zihniyet bir oyuncunun çok şeye kadir olduğunu düşünüp nasıl bir oyuncuyu bugün takıma düşünceler yüzünden transfer edilmez…

Gökdeniz'i de satar bunlar

"Başkan Nuri Albayrak, iyi bir işadamı olduğunu Trabzonspor?u da ticarethaneye çevirdiğinde gördü. ?1?e al, 3?e sat? kulübü yönet. Buna rağmen borç yine büyük, sahada başarı yok. Eminim ki bunlar sıkışınca Gökdeniz'i de satarlar. Çünkü işin kolayını buldular. Trabzonspor hedefleri olan büyük bir kulüptür, eğer satacağın adamın yerine yenisini koyamayacaksan, satmayacaksın."

Peki siz, aldığınız 21 oyuncunun hangisini, 1 e alıp 3 e satabildiniz ? Bırakın kar etmeyi hangi oyuncuyu doğru düzgün para kazanarak satabildiniz, o adamlar en azından bunu yapıp yönetebiliyorlardı, siz bu kadar bile basiretli olamadınız ? O günlerde Gökdenizin yıldız görülmesi, daha sonra hemen kapıya konması da ayrı bir güzellik. Gökdenizi satan yönetim yerine hangi yıldızı koyabildi ?

Alıntıladığım, cevap verdiğim yazının 2007 röportajı olduğunu çok iyi biliyorum. Benim eleştirdiğim o gün bunları demiş olması değil, o gün bunları söyleyip, aynı hataları, hatta daha fazlasını aynı yönetimin yapması, o günlerde bu kadar bilinçli konuşan yönetimin bu gün pervasızca hareket etmesi. Demek ki neymiş, o koltuğa oturanın midesi genişliyor.

Erol kardeşime yazı için ayrıca teşekkür ederim.

Saygılar;

Orhan Aydın
11.01.2010, 10:30
Süper:)...

Tayfun
11.01.2010, 10:56
Güney Amerika'dan 2 güne kalmaz 1 forvetle dönecek....

albatros
11.01.2010, 11:06
arkandayım büyük başkan

yorumsuz6117
11.01.2010, 12:46
Vay be Hacısalioğlu neler söylemiş öyle..:D

karatasof
11.01.2010, 12:56
Başkan büyük yetkilerle dönettığı Td'ü dururken,
Büyük paralar verip TS'un İdari Menejeri olarak takdim ettiği Ünal Karaman dururken,
yine malum arkadaşları ile transfer yapmak üzere Kolombiya'ya uçacakmış....
''Yiyin efendiler yiyin,
Bu han-u yağma sizin.
Aksırıncaya,tıksırıncaya....
kadar yiyin.''

Rasim YILMAZ
11.01.2010, 13:37
Büyük paralar verip TS'un İdari Menejeri olarak takdim ettiği Ünal Karaman dururken,
''Yiyin efendiler yiyin,
Bu han-u yağma sizin.
kadar yiyin.''

Muhalefet olurken , bazen gülünç duruma düşmeyelim. Yönetim başarısızdır doğru. Eleştirelim.. Siz gerçektende sırf gezmek için yemek için mi bu seyahatın olduğunu düşündünüz? :) Teknik direktörün 2 gün sonraki maçı , Ünal Karaman'ın yarın gideceği Rusya programı , işi başa düşürmüş olamaz mı?
Eleştirirken biraz vicdanlı olalım.
Yukarda yaptığınız suçlama ağır bir suçlama...

Mira_61
11.01.2010, 15:32
Sayın Başkan,
Zerre kadar hakkım varsa hepsi haram zıkkım olsun.Sadece bu kadar söylüyorum.

cobts28
11.01.2010, 16:04
hacısalihoglu bir kişinin daha ayagını kaydırmış , yerine kimi aldı acaba , yoksa batırdıgı şirketinden bir elemanını mı ?
İftira atmayalım lütfen.

Recep Alkan
11.01.2010, 16:27
İftira atmayalım lütfen.

Bu hacısalihğlu hayranlığını bir açıklar mısınız ?

Sefaenes
11.01.2010, 18:53
keske birisi yada medyadan biri bu yaziyi Haciyalanogluna gösterse. muhalefette olanlar hep güzel konusuyor ama geldimi hep nedense ayni hatalar yapiliyor yillarca

genç61
12.01.2010, 12:47
baskan allahını sevıyorsan git adam gibi transfer yapmıcaksan git allah askına git durma orda butun aptal saptal adamları doldurdunuz klube boyle transferler istemiyoruz gunu bırlık kafanıza estiginizde trabnsfer istemiyoruz gidin adam gibi izleyin adam gibi

Mollasalihoğlu
12.01.2010, 14:47
''Yiyin efendiler yiyin,
Bu han-u yağma sizin.
kadar yiyin.''

Günah almaya değer mi emin olmadan böyle konuşmak..
İnşallah yiyorlardır günah alma mı diyeyim, inşallah yemiyorlardır deyip seni kenara mı ayırayım bilemedim..

murat
12.01.2010, 16:00
...bu mesaji yazmama neden olan yazi silindigi icin artik gecerliligi kalmamistir..

ErtuGrul
13.01.2010, 01:42
...........................

ESER
13.01.2010, 01:53
hazir kolombiya ya gitmisken bi brezilya bi de arjantin iyi gider bu aralar..malum yaz mevsimi oralarda simdi..

simavii
13.01.2010, 10:31
Yolun açık olsun başkan SAYGILAR...

BiZe HeR YeR 61
13.01.2010, 18:56
Hala futbolcu almaya başkan gidiyo...Malum başkanımız çok iyi anlıyo futboldan..!

Hotaman
14.01.2010, 00:38
Başkan'ım seni dik durman için destekliyorum. İnat için ya da saman alatından çalışman için değil...

Camiamızda gördüğüm en değerli insansın benim için.

Ancak yeter...

Bunlar çözüm değil...

Yeter.

Hekimoğlu
14.01.2010, 16:05
Fatih kompleksin seni gözümde bitirmiştir taraftara yaptığın eziyet yüzünden seni sevmiyorum artık.Yine duyacaksın Fatih Tekke seslerini merak etme bu taraftar seni rahat bırakmayacak.

AYYILDIZ
14.01.2010, 16:25
Taraftarı oyaladığınız için teşekkür ederiz.

İHTİLALL
14.01.2010, 16:31
Muhalefet olurken , bazen gülünç duruma düşmeyelim. Yönetim başarısızdır doğru. Eleştirelim.. Siz gerçektende sırf gezmek için yemek için mi bu seyahatın olduğunu düşündünüz? :) Teknik direktörün 2 gün sonraki maçı , Ünal Karaman'ın yarın gideceği Rusya programı , işi başa düşürmüş olamaz mı?
Eleştirirken biraz vicdanlı olalım.
Yukarda yaptığınız suçlama ağır bir suçlama...
Ünal Karaman'ın Rusya seyahati ,her zamanki gibi yine yapılmadı..

Makina gibi yalan söyleyen resmi ağızlar artık alıştıklarımızdan bir yenisini ürettiler..

Sözde sportif direktör var..

Kolombiya'ya ma aile gideriz dört-beş kişi,herkes orada ,esas olması gereken adam orada değil..

İroni,yönetimin yaşam biçimi haline gelmiş..

İyi bir editör,çok satan bir fıkra kitabi üretebilir,yönetimimizin maceralarından..

Gülünç durumda birileri var,bu kesin..

Ama bence ,o mesajı yazan arkadaş değil..

Mollasalihoğlu
14.01.2010, 16:54
TAV Ceo'su kardeşi olan bir adam futbolcu transferini bahane edip y.dışına gezmeye gidecek he mi?
:) Ne diyeyim..

Recep Alkan
14.01.2010, 16:57
TAV Ceo'su kardeşi olan bir adam futbolcu transferini bahane edip y.dışına gezmeye gidecek he mi?

Alla alla, neden şaşırıyorsun ki ?

Ben sana bu işin gitmeden bittiğini söylesem ?

Adamı izlemeye 1 kişi gitmedi, neden almaya 4 kişi gitti desem ?

Mollasalihoğlu
14.01.2010, 16:58

Valla diğerlerini bilmiyorum ama Sadri Şener oraya gezmeye gitti diyene, enteresan bir tarafımla gülerim..

Recep Alkan
14.01.2010, 17:12
Bende hala bu yönetime güvenenlere, savunmaya çalışanlara aynı enteresan yerimel gülüyorum.

;)

Mollasalihoğlu
14.01.2010, 17:15
Bende hala bu yönetime güvenenlere, savunmaya çalışanlara aynı enteresan yerimel gülüyorum.

;)

Olay yönetime güvenmek değil..

Kendimi koyuyorum..
Gezmek istesem,
durumum Sadri Şener'le aynı olsa..
Transfer bahanesi ile, yanıma tercüman vs alıp Kolombiya'ya?
Hayatta gitmem..

Hawaii olur, Mekke olur, Dubai olur, Paris olur, Rio de Janeiro olur;
Anam babam ile olur, karım çocuğum ile olur, kanka eş-dost ile olur...

Bundan farklı düşünene de, hayal dünyasında mutluluklar diliyorum...

Recep Alkan
14.01.2010, 17:32
Tamam salihoğlu, sen haklısın, ben hayal dünyasındayım, ama rüyalarım şimdilik çıkıyor, biraz gecikmeli çıkıyor, 1,5 sene kadar ama olsun, çıktıkça bir Trabzonsporlu olark üzülsem de, bu mantıktaki insanları gördükçe rahatlıyorum.

Kendimi kurtarmışım diye...

Hekimoğlu
14.01.2010, 17:33
Gezmeye mi gitti transfere mi orasını bilmem ama başkanın gitmesi tuhaf bu işi profesyonellere bırakmalı maaşlı bir sürü adamımız var bu işi yapabilecek.

Egemen
14.01.2010, 17:41
başkan belki beceremezler diye gitmiştir :) kontrol amaçlı yani.. her şeyi kötüye yormayalım..

Hekimoğlu
14.01.2010, 17:44
başkan belki beceremezler diye gitmiştir :) kontrol amaçlı yani.. her şeyi kötüye yormayalım..Beceremiyorsalar hemen istifa. :)

macka61
14.01.2010, 18:24
yani başkanın transferi sonlardırmak için gitmesi kadar doğla ne var haber61 de adamı şotanın önerdiğini yazmış birisi biz faruk kancayıda biliyoruz brezilyaya gidipte 1 ay kalıp futbolcu alıp dönmediği zamanları hiç değilse başkan boş dönmedi şu ana kadar

Ali Tunahan Güllü
14.01.2010, 18:27
Hala futbolcu almaya başkan gidiyo...Malum başkanımız çok iyi anlıyo futboldan..!

Bunun futbolu bilmesiyle ne ilgisi var?

Bence başkanın gitmeside doğru bir hareketti..

b_m_61
14.01.2010, 18:47
Sadri Şener aklın varsa Gökhan Ünal'ı İstanbul'a gönderme ! Sana olan desteğin büyük bir bölümünü kaybetmek üzeresin !

MaNiaC61
14.01.2010, 18:50
sadri şener adam gibi adam ama yanlış yönlendiriliyor..başta hayrettin hacısalihoğlu olmak üzere yönetimde temizlik yapması lazım..hacısalihoğlunun faydasını görmedim zararı bir sürü..

trapesus
14.01.2010, 18:56
Hangi adamı al dediniz de almadı Sadri Şener, elinize yüzünüze dursun be..

Albayrak çokmuş bile size, şimdi emin oldum.

ispiroğlu
14.01.2010, 19:15
Hangi adamı al dediniz de almadı Sadri Şener

Fatih Tekke

Mollasalihoğlu
14.01.2010, 19:51
Tamam salihoğlu, sen haklısın, ben hayal dünyasındayım, ama rüyalarım şimdilik çıkıyor, biraz gecikmeli çıkıyor, 1,5 sene kadar ama olsun, çıktıkça bir Trabzonsporlu olark üzülsem de, bu mantıktaki insanları gördükçe rahatlıyorum.

Kendimi kurtarmışım diye...

Yahu, 3 milyon $ dönecek ortada.. Teminat mektubu denen meretin 50.000 TL değerinde olan için, değil ülkeler-şehirlerarası, aynı şehrin içinde 4-5 gün uğraştığımı biliyorum.. 2 milyon $ tutarında bir teminat mektubu, 3 milyon $ değerinde bir oyuncu, iki profosyonel kulüp var ortada.. Sen diyorsun ki Sadri Şener gezmeye gitti.. İyi ki kurtarmışsın kendini Recep.. Kusura bakma ama F.Tekke konusundaki yönetimin tutumu (ben de beğenmiyorum) ,senin her olaya önyargı ile bakmana neden oluyor..

mehmets61
14.01.2010, 19:57
ya adam futbolcu izlemeye gitmiyor ki almaya gidiyor.

karatasof
14.01.2010, 20:03

Benim kardeşimde Bakırköy Kadın Doğum Hastanesinde doktor.
Senin mantığına göre şu yaşıma kadar kaç doğum yaptırmış olmalıyım kardeş?:eek::eek:
Allah selamet versin.....

İlker ToSun
14.01.2010, 20:07

bunun cevabı çok basit,

sadri ve yanındakiler bu hayatında görmedikleri rahatı trabzonspor sayesinde görüyorlar.
birazcık el parasıyla hovardalık yapsınlar çok mu birader, senin söylediğin de laf yani ha.

sen bu işi sadri şener'den daha mı iyi bileceksin, daha iyi biliyorsan git sen yap o işi yada sus otur oturduğun yerde biat et. senden, benden, bizim gibilerden beklenen şey bu.

Ahmet Karadeniz
14.01.2010, 20:16
komik seylerden bahsediyoruz sadri şener gezemeye alla alla:) işi yok sanki adamın adam yüksek mühendis zaten gitmedigi yer yok yani boş

Mollasalihoğlu
14.01.2010, 21:17
Benim kardeşimde Bakırköy Kadın Doğum Hastanesinde doktor.
Senin mantığına göre şu yaşıma kadar kaç doğum yaptırmış olmalıyım kardeş?:eek::eek:
Allah selamet versin.....

Abiciğim, senin mantığın buysa, Allah hakkaten selamet versin, ihtiyacın olacak zirâ..

La havle ya..

yattarinho61
14.01.2010, 22:59
bizim taraftara yararlanmak kadar imkansiz bisey bilmiyorum bu dünyada !!

Trabzon-Spor-61
14.01.2010, 23:00
Helal olsun Baskanimiza. Transferleri bilene kendisi gidip hallediyor :)

Kalkinmali
15.01.2010, 01:14
Sadri Babaa! :) Buyuk Baskan! Seviyorum Seni!!!

Ceyhun Öncü
15.01.2010, 01:29
Trabzonsporu sever baskan
Aziz fener icin ne kadar önemliyse Sadri Senerde bizim icin o yolda gidiyor

erkankoc
15.01.2010, 01:30
yeni ihaleden gelen parayi nasil kullanacagini cok merak ediyorum

MaNiaC61
15.01.2010, 01:57
futbolcuyu izlemeye gitmemişte almaya gitmiş..gezmek bahanesiymiş..ekmek üretmeden laf üretin o kadar gezmek peşinde olsaydı 3 kerede izleme bahanesiyle giderdi..

ts_tuncay_ts
15.01.2010, 04:29
merak ettiğim bişey var....

Sadri şenerin çocukları yokmu...Varsada niye hiç maçlara gelmiyolar...

Recep Alkan
15.01.2010, 08:28
Yahu, 3 milyon $ dönecek ortada.. Teminat mektubu denen meretin 50.000 TL değerinde olan için, değil ülkeler-şehirlerarası, aynı şehrin içinde 4-5 gün uğraştığımı biliyorum.. 2 milyon $ tutarında bir teminat mektubu, 3 milyon $ değerinde bir oyuncu, iki profosyonel kulüp var ortada.. Sen diyorsun ki Sadri Şener gezmeye gitti.. İyi ki kurtarmışsın kendini Recep.. Kusura bakma ama F.Tekke konusundaki yönetimin tutumu (ben de beğenmiyorum) ,senin her olaya önyargı ile bakmana neden oluyor..

Öncelikle artık Rica ediyorum, her lafımdan sonra Fatih Tekke lafını bana yapıştırmanızdan bıktım. Neden başka şekillerde cevap vermeyi denemiyorsunuz, neden sorduklarıma yanıt vermiyorsunuz da, hemen kalkıp Tekke sevgisini gözünü gör etmiş diyip, işin kolayına kısasına kaçıyorsunuz. Bıktım arkadaşım, merhaba diyoruz Fatih Tekke, nasılsın diyoruz Fatih Tekke. Yeter da. Biz gerizekalı adam mıyız ? Bilmiyor muyuz ne için muhalefet yaptığımızı, nedir bu Fatih hatırlatması devamlı ?

Ben sana dün dedim ki, bu transferin olacağı daha gitmeden belli idi. Başkanın gitmesine asla gerek yoktu. Geçen seneki muhteşem takımı kuran bitirici Aksu zaten olmak üzere olan bu işi çok rahatlıkla bitirebilirdi. Sayın sevgili başkanımız neden gitti ? Elinin altında senin idari menejerin yok mu ? Ama pardon, o Rusyaya gidecekti değil mi ? 45.812. kere. Yoksa yine mi olmadı ? Uçağı mı kaçırmış ? Vah vah vah. Bu idari menejerin işe başlamasının tek güzel yanı, artık Alioğlu daha az konuşuyor mikrofonlara. Rahatladık biraz da olsa.

Ben sana diyorum ki, adamı izlemek için bir kişi bile o ülkeye gitmedi, tutturdular ağızlarına bir şota tavsiye etti lafı (ki doğruluğu tartışılır) gittiler adamı almaya 4 kişi. Ne oldu Mahmut Aksu’nun bitiriciliğine, yahu herkesi anladım da, o 4. Kişi ne için gitti ? ne amacı olabilir ? Ne işe yarayacak olabilir orda ?

Yahu dediklerime bir tane mantıklı yanıt yok, siz tutuyorsunuz bunlara cevap verecek yerde, Fatih Tekke seni etkilemiş diyorsunuz. Asıl ben size ne diyeyim ?

seyyah61
15.01.2010, 09:42
[/B]

bunun cevabı çok basit,

sadri ve yanındakiler bu hayatında görmedikleri rahatı trabzonspor sayesinde görüyorlar.
birazcık el parasıyla hovardalık yapsınlar çok mu birader, senin söylediğin de laf yani ha.

sen bu işi sadri şener'den daha mı iyi bileceksin, daha iyi biliyorsan git sen yap o işi yada sus otur oturduğun yerde biat et. senden, benden, bizim gibilerden beklenen şey bu.

Bak alintiladigim yazida arkadasimiz Fb'nin baskanindan Aziz diye bahsediyor, nicin? Cünkü rakip takimin baskani.
Sen hangi takimi tutuyorsun ki, Trabzonspor baskanindan Sadri diye bahsediyorsun? Saygi duymayi ögrenin biraz takimin baskanina!

Trabzonsporu sever baskan
Aziz fener icin ne kadar önemliyse Sadri Senerde bizim icin o yolda gidiyor

Rasim YILMAZ
15.01.2010, 09:43
Bu başlıktaki bir önceki mesajımda yazdım , yine tekrarlıyorum. Başkan ve yönetim son sene saçmalamışmıdır? Evet saçmalamıştır. Eleştirilecek yanları var mı dır? Evet vardır. Ama biraz mantıklı olup eleştirelim.
Ne gezmesi yahu? Ne yeyip içmesi? Kendi kendimizi küçük düşürüyoruz burada...

Yakın tarihten bir örnek;
Dünkü TFF yayın hakları ihalesi. Digitürk dışında her iştirakçi , maaşlı adamlarını göndermişti ihaleye.
Ya Digitürk ? 2 patron ve CEO oradaydı. Bu ihaleyi istedikleri apaçık ortadaydı , bizimde O Kolombiyalı'yı gerçekten istediğimiz gibi...
:)

Yapmayın Allah aşkına arkadaşlar...Eleştiriler biraz daha aklı selim ve yapıcı olsun... Zira yıkıp döken haddinden fazla...

Mustafa ÖZDEMİR
15.01.2010, 09:45
başkan bi zahmet rusyayada gitsede anlasak fatihi gerçekten istediğini...

Dursun Kaplan
15.01.2010, 09:46
Transferi gidipte adamların klübünde bitirmek çok hoşuma gidiyor. :) Colman'ı alırkende öyle yapmıştık. Başkanın yüzü gülüyor,bizimde yüzümüz bol bol güler artık inşallah.

Recep Alkan
15.01.2010, 09:49
Seyyah, saygı karşılıklıdır bildiğim kadarı ile ;)

Hekimoğlu
15.01.2010, 09:50
Fatih'i de al sen de rahatla biz de rahatlayalım.Sözleşme imzalansın sezon sonu gelsin farketmez ama muhakkak alınmalı yoksa demoklesin kılıcı gibi başınızın üstünde asılacak bu konu.

seyyah61
15.01.2010, 09:57
Baskan'in gitmesi oyuncuyu almak icin ciddiyetimizi gösteriyordur.
Yani oyuncuya bir jest olarak algilanabilir.
Bu tür seyler bence oyuncu icin önemlidir.
Zamaninda da Aziz Yildirim bir transfer isi icin Brezilya'ya gitmsti.
Ben 4 kisi gidilmesinde bir sakinca görmüyorum.

seyyah61
15.01.2010, 10:00
Recep saginin karsilikli olmasi baska.
Baskani sevmeyebilirsin mesela.
Kimse de kimseyi zorlayamaz sevmesi icin.
Fakat makam olarak kendisine saygi gösterilmesi gerekir.
Bu saygi ayni zamanda Trabzonspor'a duyulan saginin geregidir.
Fb'liler kendi baskanlari icin Aziz baskan lafini agizlarindan düsürmezler, bizimkiler ilkokul arkadasiymis gibi Sadri diye hitap eder.

Recep Alkan
15.01.2010, 10:02
HAklısın galiba ben yanlış yoldayım.

94 Milyonluk Ronaldo için jeste gerek yoktu, Burunun dibindeki adam için rusyaya gitmek jest olarak algılanamazdı, bakın söylüyorum, bu transferi Mahmut Aksu çok rahat bitirebilirdi. İnanın Başkanın gitmesine gerek yoktu. Hadi o da gitti, o zaman Aksu neden gitti ? HAdi onu da götürdün o 4. Şahıs ismini bile bilmiyorum o ne için gitti?

Yahu yok mu bu adamların ne işe yaradığını bile n bir ALLAH kulu ?

Valla çok merak ediyorum.

seyyah61
15.01.2010, 10:09
Her ne ise, sence gerek yoktu bence gerek vardi.
Ikimizin de kendimizce hakli nedenlerimiz var.
Birbirimizin görüsünü degistiremiyecegimze göre daha fazla uzatmanin manasi da yok.

Recep Alkan
15.01.2010, 10:12
Bence konuşulmalı, hemde uzun uzun konuşulmalı, ama dediğin gibi olsun kardeşim.

seyyah61
15.01.2010, 10:34
Tabi ki her seyi konusalim , bildigimizi ortaya koyalim.
Ama bu tartistigimiz konu göreceli bir kavram.
Iki tarafin da iddiasini ispat etmesi mümkün degil.
En basit mantikla, her yönetimin bir yönetme sekli vardir der geceriz.
Kaldi ki Sadri Sener ilk defa transfer icin kulüp baskaniyla görüsmüyor.
Alanzinho transferinde de Norvec'e gitmisti, belki de orda gezilecek yer yok diye kimse gezmeye gidiyor diye bir sey demedi.

Ayrica rekor ücretle sonuclanan son yayin ihalesinden sonra karalamalar, ayak kaydirmalar siddetini artiracaktir.
Yakinda baskan adaylarinin boy boy elestirilerini gazete ve televizyonlarda okuyup görecegiz.
Bundan sonra aldigimiz duyumlara cok daha süpheci yaklasmak gerekiyor.

Mollasalihoğlu
15.01.2010, 10:35
Öncelikle artık Rica ediyorum, her lafımdan sonra Fatih Tekke lafını bana yapıştırmanızdan bıktım. Neden başka şekillerde cevap vermeyi denemiyorsunuz, neden sorduklarıma yanıt vermiyorsunuz da, hemen kalkıp Tekke sevgisini gözünü gör etmiş diyip, işin kolayına kısasına kaçıyorsunuz. Bıktım arkadaşım, merhaba diyoruz Fatih Tekke, nasılsın diyoruz Fatih Tekke. Yeter da. Biz gerizekalı adam mıyız ? Bilmiyor muyuz ne için muhalefet yaptığımızı, nedir bu Fatih hatırlatması devamlı ?

Ben sana dün dedim ki, bu transferin olacağı daha gitmeden belli idi. Başkanın gitmesine asla gerek yoktu. Geçen seneki muhteşem takımı kuran bitirici Aksu zaten olmak üzere olan bu işi çok rahatlıkla bitirebilirdi. Sayın sevgili başkanımız neden gitti ? Elinin altında senin idari menejerin yok mu ? Ama pardon, o Rusyaya gidecekti değil mi ? 45.812. kere. Yoksa yine mi olmadı ? Uçağı mı kaçırmış ? Vah vah vah. Bu idari menejerin işe başlamasının tek güzel yanı, artık Alioğlu daha az konuşuyor mikrofonlara. Rahatladık biraz da olsa.

Ben sana diyorum ki, adamı izlemek için bir kişi bile o ülkeye gitmedi, tutturdular ağızlarına bir şota tavsiye etti lafı (ki doğruluğu tartışılır) gittiler adamı almaya 4 kişi. Ne oldu Mahmut Aksu’nun bitiriciliğine, yahu herkesi anladım da, o 4. Kişi ne için gitti ? ne amacı olabilir ? Ne işe yarayacak olabilir orda ?

Yahu dediklerime bir tane mantıklı yanıt yok, siz tutuyorsunuz bunlara cevap verecek yerde, Fatih Tekke seni etkilemiş diyorsunuz. Asıl ben size ne diyeyim ?

Dediklerine bir tane mantıklı yanıt yok mu??

Sadri Şener'in tahmini malvarlığı ne kadardır?
Kolombiya'ya turistik bir gezinin maliyeti ne kadardır?
Sadri Şener istese keyfi için kaç kişiyi Kolombiya'ya değil, Las Vegas'a bile götürebilir?

Transferi bahane edip Kolombiya'ya gezmeye giden bir başkan var ise "şerefsizdir".. Ancak bunu diyebilmek için somut iddialar gerekir.. Yok onu almaya sadece Aksu gitmiş bunu almaya ise neden başkan da gitmiş.. Böyle düşüncelerle böyle ağır ithamlarda bulunmanın karşılığı ise Türk Ceza Kanunu'nda "iftira suçu"na girer..

Neresinde ki mantık senin öne sürdüğün bu iddianın??

Hüseyin Hatırlı
15.01.2010, 10:36
Yürü be!! Transfer döneminin en AKTİF BAŞKANI. Kim tutar seni. Saygılar

Yunus Emre SEYHAN
15.01.2010, 10:41
Başkan niye Norvec'e gitti? Almanya'dan bir takım kapıyordu,Alanzinho'yu.. Mahmut Aksu yanılmıyorsam kendi ağzıyla söyledi.. Başkan gitti bitiriciliğini yaptı.

Başkanın Kolombiya'ya gitmesinden normal birşey yok.

KUTADGU
15.01.2010, 10:50
http://www.tatilofisi.com/yurtdisi/venezuella-kolombiya-turu.html

Mollasalihoğlu
15.01.2010, 10:53

4.000 $ desek 10-12 gün, bizimkiler 1-2 gün kaldı adam başı 700-800 $ gibi bir şey yapıyor.. :)

Gabriç'i almaya giderken kullanılan özel uçak Sani Şener'e aitti ve kulübe ücretsiz olarak tahsis etmişti.. İstanbul'dan Hırvatistan'a özel uçak ne kadara gider KUTADGU onu da bulabilir misin?

KUTADGU
15.01.2010, 11:00
4.000 $ desek 10-12 gün, bizimkiler 1-2 gün kaldı adam başı 700-800 $ gibi bir şey yapıyor.. :)

Gabriç'i almaya giderken kullanılan özel uçak Sani Şener'e aitti ve kulübe ücretsiz olarak tahsis etmişti.. İstanbul'dan Hırvatistan'a özel uçak ne kadara gider KUTADGU onu da bulabilir misin?

Araştırlıyor ............Loading...%15...........

KUTADGU
15.01.2010, 11:06
Bazı bilgiler elde ettim.

Türkiye- Hırvatistan arası değil ama.

Nispeten yine yakın bir mesafe.

Türkiye- Avusturya için kiralanan 4-10 kişilik jetlerin gidiş, dönüş bedelleri uçak özelliklerine göre 30-35 Bin Euro fiyatında.

Biz diyelim ki yahu biz daha önce ineceğiz 25-30 Bin Euro yaparlar fiyatı sanırım.

Mollasalihoğlu
15.01.2010, 11:08
Bazı bilgiler elde ettim.

Türkiye- Hırvatistan arası değil ama.

Nispeten yine yakın bir mesafe.

Türkiye- Avusturya için kiralanan 4-10 kişilik jetlerin gidiş, dönüş bedelleri uçak özelliklerine göre 30-35 Bin Euro fiyatında.

Biz diyelim ki yahu biz daha önce ineceğiz 25-30 Bin Euro yaparlar fiyatı sanırım.

Hmmm. Kurtarıyor gibi değil mi?

Murat Hızal
15.01.2010, 11:11
Her türlü eleştiriye eyvallah da,Kolombiya'ya neden 4 kişi gittiler şeklinde bir eleştirinin hangi amaca hizmet ettiğini anlamıyorum.

Arkadaşlar lütfen söyleyin 4 kişi gidilmesinin ne gibi bir sakıncası var??

(Bu yazıda kişi kurum ve kuruluşlar hedef alınmamıştır)

KUTADGU
15.01.2010, 11:21
Hmmm. Kurtarıyor gibi değil mi?

Daha tam olarak amorti sağlanmamış diye düşünüyorum.

Bir Nepal transferi için Nepal harekatı,
Bunun yanında Avustralya Bozkırlarında Aborjin bir golcü için 4 kişilik bir heyet daha.
Bununla beraber Singapur'a yine transfer amaçlı uzun bacaklı bir stoper için transfer kafilesi.

Sanırım o zaman amorti sağlanabilir.

Sadri şener'in gidecek daha çok yolu var.

İlker ToSun
15.01.2010, 12:14
Bak alintiladigim yazida arkadasimiz Fb'nin baskanindan Aziz diye bahsediyor, nicin? Cünkü rakip takimin baskani.
Sen hangi takimi tutuyorsun ki, Trabzonspor baskanindan Sadri diye bahsediyorsun? Saygi duymayi ögrenin biraz takimin baskanina!

madem bu kadar ufak şeylere dikkat edecek kadar boş işlerle uğraşıyorsun, keşke bir de bundan bir önceki mesajımda nasıl hitap ettiğime bir baksaydın, acaba sürekli mi öyle hitap ediliyor diye yoksa bir anlık dalgınlıkla mı öyle yazılmış diye.

ayrıca şu "sen hangi takımı tutuyorsun" geyiği kabak tadı vermenin de ötesine geçti, kimseyi kendiniz kadar boş adamlar zannetmeyin. başka işim gücüm yok da 2 senedir başka bir takımın forumuna girip yazı yazacam ha gülerim ben buna. varsa öyle bir tanıdığınız resmini yolla merak ederim nasıl insanlar olur öyleleri diye.

benim fikrime karşı fikri olan fikriyle gelsin karşıma, burada söyleyecek birşeyi olmayanların devamlı konu saptırma taktiği gerçekten mizah düzeyinde.

ha bütün bunlar bir yana sadri şener için sadri diyebilirim, bunda bir saygısızlık varmıdır bence yoktur. ha bütün bunun ötesinde başkana saygı duymak zorundamıyım hayır değilim. bu kimi bağlar, sadece beni. başkan taraftara ne kadar saygı duymuş ki taraftardan saygı bekliyor o da ayrı konu.

Hotaman
15.01.2010, 12:20

Sana kocaman helal olsun...
Üşenmeden bu saçmalıklara bile cevap verebiliyorsun.:)

Erkin Ekşi
15.01.2010, 12:30

seninde saygi anlayisina hayran kaldim.

sen madem makama saygı gosterenlerdensin ,madem her baskan olana saygi gostericen... AZİZLE SADRİNİN ne farki var?
ikiside kulup baskani.

bir laf ediceksen en azindan icinde tutarli olsun.

Hekimoğlu
15.01.2010, 13:11
Rusya'ya da uçsun bi zahmet.Vize de kalkıyormuş. :)

Salih Yazıcı
15.01.2010, 14:13
biz şimdi takviye yapmış olduk mu yine 2 forvet oyuncumuz var burak sene sonunda gelcek fatihe para vermezler bunlar kafayı yiyecem.

ferhaTS87
15.01.2010, 16:34
şimdi fatih tranferınde olum gelişmeler yasanıyo eger fatıh gelırse sadr sener gecen senekı gıbı yıne buyuk baskan olucakmı gecen sene 15 sene takımın basında kalsın dıyenler bu sene saha sonucları kotu oldugu ıcın hemen gıtsın dıyolarrdı sadrı sener onlar gozunde yıne 15 sene takımın basında kalacak krediyi kazanıcakmı ? sadrı senr ts ıcın buyuk sanstır yaptıgı ve yapıcagı(hes ler kale arkalarının yakınlasması marına lıman acılan ts club magzaları kombıne kampanyası takımın medyada yavas yavas ta olsa eskı saygınlıgını kazanması ıstanbul takımların ıstedıgı topcuların ts gelmesı vb) projelerı saha sonucları kotu yada fatıh alınmıyo dıye gormezden gelemeyız sadrı sener uzun sure takımın basında kalmalı

Mayls
15.01.2010, 16:46
şimdi fatih tranferınde olum gelişmeler yasanıyo eger fatıh gelırse sadr sener gecen senekı gıbı yıne buyuk baskan olucakmı gecen sene 15 sene takımın basında kalsın dıyenler bu sene saha sonucları kotu oldugu ıcın hemen gıtsın dıyolarrdı sadrı sener onlar gozunde yıne 15 sene takımın basında kalacak krediyi kazanıcakmı ? sadrı senr ts ıcın buyuk sanstır yaptıgı ve yapıcagı(hes ler kale arkalarının yakınlasması marına lıman acılan ts club magzaları kombıne kampanyası takımın medyada yavas yavas ta olsa eskı saygınlıgını kazanması ıstanbul takımların ıstedıgı topcuların ts gelmesı vb) projelerı saha sonucları kotu yada fatıh alınmıyo dıye gormezden gelemeyız sadrı sener uzun sure takımın basında kalmalı
Sadri Şener çok olumlu işler yaptı ama son dönemlerde olumsuz işleri artmaya başladı. Verilen tepkilerin saha sonuçlarıyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum.

mashal61
15.01.2010, 16:48
Yönetim istifa başlığının açılacağı ve kapatılmayacağı günü bekliyorum diyor ve susuyorum...

ferhaTS87
15.01.2010, 16:58
Sadri Şener çok olumlu işler yaptı ama son dönemlerde olumsuz işleri artmaya başladı. Verilen tepkilerin saha sonuçlarıyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum.
neyla alaksı var o zaman ıstıfa etmesın dıye yuruyus yapanlar trubunlerı ıstıfa dıye ınlettı tek neden saha sonucları sadrı senrın hataları yokmu dersen bencede var ama ıstıkrar saglanmsı durumunda bu hatalar en aza ınıcektır azız yldırım ılk yıllarını hatırlayın sımıd ıse yayın ıhalesınde bıle azızı yıldrımın adı gecıyo tesekurler felan dıye bıde kulubu cok borclandırdı dıyenler bunları gecen sene solemıyolardı borcun buyuk bolumu gecen sene yapıldı selcugu fenarın gırayı bjk gokhanı gs ısterken bız bunları kulubu borclandırmadan nası alıcaktık bunları olmasak hasan ucun cu cagtas ergın keles bunları ızlemek ıcın kac bın kombıne satartık feya forma satısı kac bınde kalırdı

macka61
15.01.2010, 17:16
Yönetim istifa başlığının açılacağı ve kapatılmayacağı günü bekliyorum diyor ve susuyorum...

olur kardeşim siz varken olur zaten merak etmeyin ondan sonra gelecek yönetiede bir istifa başlığı daha açarız bakalım sonunda kulübe başkan adayı bulamayınca ne yapıcaksınız

hevesli
15.01.2010, 18:41
sadri baskan gibi baskan gelmez trabzona her zmn baskanın yanındayım ben kendisine çok güveniyorum..

şahsi fikirlerimdir..

cem arin
15.01.2010, 18:48
daha 19 yasindasin ancak dilin öyle uzun ki?
Biliyor musun sadri baskan kac yasinda? Bu tkaima neler vermis!
gecmiste yaptiklari? Bugün hep andiginiz sotanin transferinde,tolunayin,abdullahin transferlerinde daha sayamayacagim bir cok transferde onun imzasi var bunu da biliyor musun?
Bugüns ayet senol günes bu kariyere sahipse onu da senol hoca sadri baskana borcludur! Bunu da biliyor musun! ne olacak istifa edeceklerde? baskan adayin mi var? dilin kemigi yok ki!

salihismet
15.01.2010, 19:00

Kiyida kösede bildigin adaylar varsa bizde destek verelim.....

mehmet83
15.01.2010, 19:32
Elestiri olur. Hic hata yapmayan bir insani bile elestirebiliriz. Ama Allah askina oraya neden 4 kisi gitti diye elestiri olur mu? Bu saka desin birisi bana. Tamam sevmiyorsunuz kardesim anladikta, boyle sacma sapan seyleri bahane edip komik duruma bari dusmeyin. Bende Sadri Sener ve yanindakilerin neden ucagin first class bolumunde seyahat ettigini merak ediyorum. Eyyyy Baskan, sen utanmiyormusun kulubun parasini car cur etmeye?

bordo61
15.01.2010, 20:13
Elestiri olur. Hic hata yapmayan bir insani bile elestirebiliriz. Ama Allah askina oraya neden 4 kisi gitti diye elestiri olur mu? Bu saka desin birisi bana. Tamam sevmiyorsunuz kardesim anladikta, boyle sacma sapan seyleri bahane edip komik duruma bari dusmeyin. Bende Sadri Sener ve yanindakilerin neden ucagin first class bolumunde seyahat ettigini merak ediyorum. Eyyyy Baskan, sen utanmiyormusun kulubun parasini car cur etmeye?

Eleştirmek için eleştirmek gerekiyorsa bal gibi olur :)

LazAnisT
15.01.2010, 20:50
Sayın başkan Allah aşkına Burak Yılmaz'ı transfer etmeyin.

Ahlaksızlık ve kişiliksizlik anlamında Türkiye liglerinin tescilli bir numarasının peşindesiniz.

Böyle bir adamın futbolculuğu beni hiç ilgilendirmiyor.

Ne olur Burak Yılmaz transferinden vazgeçin.

OLCAY ÇAKIR
15.01.2010, 21:43
Formülüm;

Burak'ı da Eskişehir'e 1 Milyon Euroya bırakın..

Kalsın orda..

Ettimi; 4 - 4.5 milyon euro Gökhan?

Doğrumu ?

Yok sezon sonu gelecekmiş..Yok bilmem ne...Böyle ayıp işlere girmeyin.

Burak, kimsenin içine sinmiyor.

Burak'ı ödüllendirmeyelim..

İyidir/kötüdür tartışmıyorum..

O başka konu..

İş o aşamaya gelmeden bunları söylemek boynumuzun borcu..

macka61
15.01.2010, 22:21
bende Olcay abi sana katılıyorum aynen

seyyah61
15.01.2010, 22:25
madem bu kadar ufak şeylere dikkat edecek kadar boş işlerle uğraşıyorsun, keşke bir de bundan bir önceki mesajımda nasıl hitap ettiğime bir baksaydın, acaba sürekli mi öyle hitap ediliyor diye yoksa bir anlık dalgınlıkla mı öyle yazılmış diye.

ayrıca şu "sen hangi takımı tutuyorsun" geyiği kabak tadı vermenin de ötesine geçti, kimseyi kendiniz kadar boş adamlar zannetmeyin. başka işim gücüm yok da 2 senedir başka bir takımın forumuna girip yazı yazacam ha gülerim ben buna. varsa öyle bir tanıdığınız resmini yolla merak ederim nasıl insanlar olur öyleleri diye.

benim fikrime karşı fikri olan fikriyle gelsin karşıma, burada söyleyecek birşeyi olmayanların devamlı konu saptırma taktiği gerçekten mizah düzeyinde.

ha bütün bunlar bir yana sadri şener için sadri diyebilirim, bunda bir saygısızlık varmıdır bence yoktur. ha bütün bunun ötesinde başkana saygı duymak zorundamıyım hayır değilim. bu kimi bağlar, sadece beni. başkan taraftara ne kadar saygı duymuş ki taraftardan saygı bekliyor o da ayrı konu.

Tek mesajlik bir olay ise özür dilerim.
Ben senin taraftarligini sorgulamadim, asiri reaksiyon göstermenin manasi yok.
Sadece insanin gönül verdigi takimin baskanina muhalefet ederken bile saygi göstermesi gerektigini yazdim.
Ayrica baskana saygi duymak zorunda hissetmezseniz kendinizi bu sadece sizi baglamaz, yanlis düsünüyorsunuz.
Bir Trabzonspor taraftari olarak beni de baglar.
Nasil diger takim taraftarlari benim takimimin baskanini asagilayinca ben gerekli tepkiyi veririm, Trabzonspor taraftari asagilayinca da gerekli tepkiyi vermek boynumun borcudur.

seninde saygi anlayisina hayran kaldim.

sen madem makama saygı gosterenlerdensin ,madem her baskan olana saygi gostericen... AZİZLE SADRİNİN ne farki var?
ikiside kulup baskani.

bir laf ediceksen en azindan icinde tutarli olsun.

Siz önce yazdigim mesaji tekrar okuyun ve yorumunuzu gözden gecirin.

Rıza ÇOLAK
15.01.2010, 22:26
Sadri ŞENER ağzıyla kuş tutsa (ne kuşu ejderha tutsa) bize yaranamaz vesselam

İlker ToSun
15.01.2010, 22:44
[QUOTE=seyyah61;2921582]Tek mesajlik bir olay ise özür dilerim.
Ben senin taraftarligini sorgulamadim, asiri reaksiyon göstermenin manasi yok.
Sadece insanin gönül verdigi takimin baskanina muhalefet ederken bile saygi göstermesi gerektigini yazdim.
Ayrica baskana saygi duymak zorunda hissetmezseniz kendinizi bu sadece sizi baglamaz, yanlis düsünüyorsunuz.
Bir Trabzonspor taraftari olarak beni de baglar.
Nasil diger takim taraftarlari benim takimimin baskanini asagilayinca ben gerekli tepkiyi veririm, Trabzonspor taraftari asagilayinca da gerekli tepkiyi vermek boynumun borcudur.

önceki mesaj bu mesaj kadar net bir dille olmadığı için, "sen hangi takımı tutuyorsun" sorusuna, bu forumda uzun süredir yazan birisi olarak klasikleşmiş çıkışlardan biri olarak zannettim ve ona göre cevap verdim ama mesajdaki kasıtın o olmadığını bu mesajda anlıyorum.

başkana saygı duymak konusuna gelince, sadece bizim başkanımız değil, bu ligdeki her başkan saygıyı hakeder ama başkan oldukları için değil insan oldukları için.

sadri şener'e saygı duyma konusuna gelince şöyle bir örnekle derdimi anlatayım, sadri şener'e duyduğum saygı kendisinin "arda bize gelmez" demecinin sonrasında sıfıra yakın bir düzeye inmiştir. 22 yaşındaki bir futbolcu karşısında benim takımımın adına ve şehrime yapılmış büyük bir saygısızlıktır bu açıklama ve benim trabzonsporuma ve trabzon şehrime bu saygısızlığı yapan bir insanın benden ciddi manada saygı beklemesi imkansıza yakındır.

kendi şahsi saygınlığı veya bu konudaki eksiklikleri bir yana, "ardayı beğeniyormusunuz, sizin takımda oynasın istermisiniz" sorusuna trabzonspor başkanının vereceği cevap tektir , "evet beğeniyorum ama bizim takımda oynamasını çok isteseydim zaten bizim takımda oynardı(ufak da bir tebessüm)"

lafın kısası, zaten "küçük şehrin büyük takımı" edebiyatıı hiç elden bırakmayan ve küçük söylemleriyle beni üzen sadri şener, bu son lafıyla da gözümde sıfıra yakın bir hale gelmiştir ve benim neznimde bu hatasının telafisi çok güçtür.

Harun-61
16.01.2010, 02:36
Bu Kulübün Baskan sizsiniz sayin Sener.

Su Fotograf sizin ayipiniz.

Sorumlu herkimse derhal istifa etsin, yeter artik...!

bu kadar amatörlük olmaz, yuuhhh !

diyecek söz bulamiyorum....UTANC TABLOSU:

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3390-3S9D2N2P.jpg

Mollasalihoğlu
16.01.2010, 03:30
Buna gelene kadar utanılacak çok tablolar yaşanmış bugün orada.. Boşver takma kafaya.. Hem başkan sabah kalkıca ilk iş atar resmi siteye fotoğrafları :p

erik
16.01.2010, 07:32

Ya siz kendinizdemisiniz Allahınızı severseniz.Fotoğraf çekilmiş,kötü çekilmiş.Utanç tablosu başkan istifa.İnsaf ya.Bu kadar da basit düşünebilen bir tarafftar topluluğuyuz malesef.

irfanb
16.01.2010, 08:20
Gökhan Ünal`i 3,5 milyona Fener`e kakaladin ya helal olsun diyorum sana Sayin Baskanim.
Fener`i 3-0 yenmisiz gibi sevindim.:)

Mert67
16.01.2010, 09:22
Başkanım verin istifayı gitsin.Artık bende inandım ne yapsanız olmuyacak.Boşu boşuna yormayın kendinizi.
Tükettiler içimizdeki tüm heyacını.

Mayls
16.01.2010, 09:37
Ya siz kendinizdemisiniz Allahınızı severseniz.Fotoğraf çekilmiş,kötü çekilmiş.Utanç tablosu başkan istifa.İnsaf ya.Bu kadar da basit düşünebilen bir tarafftar topluluğuyuz malesef.
Dikkatli oku istersen. Fotoğrafın sorumlusu istifa etsin deniyor :rolleyes:
Ki bu tepki oldukça haklı bir tepki. Ben cebimdeki 3 kuruşluk telefonla koca Trabzonspor'dan daha nitelikli fotoğraflar çekebiliyorsam bu işte çok ciddi bir sorun vardır.

Tolunay Abdioğlu
16.01.2010, 10:41
Gökhan'ı 3.5 Milyon Euro'ya Fener'e sattıık.

Gutierrez'i aldık.

Fatih Tekke'de gelirse çok büyük iş yapılmış olur bence.

Oğuz KUL
16.01.2010, 11:25
Bizlerin beklediği tek şey kaldı oda Fatih TEKKE transferi...
Gökhan gönderdik yeni bir transfer yaptık... Bunların hepsi soru işareti ilerde anlaşılacaktır lakin şu bir gerçek.

Takım Şenol Güneşle daha canlı daha bir takım gibi en büyük artımız budur ve ben asıl başkanımızın burada büyük bir iş becerdiğini düşünmekteyim.
Fatih Tekke alındığı taktirde bu kadro ilk 3 arasında mücadele verebilir takım bu formunla !

Soytürk
16.01.2010, 11:35
İşte Akşam Gazetesinin iddiası.
ziz Yıldırım, önce bu olanlara inanmakta güçlük çekiyor, ardından manşetlerin gerçek olduğunu öğrenince, biraz da sinirle harekete geçme kararı alıyor.Yakın dostu-meslektaşı Sadri Şener'i telefonla arıyor. Kısa bir hoş-beşten sonra, 'Sadri, bana Gökhan''ı verir misin?' diye soruyor. Şener'in yanıtı kısa oluyor: 'Neden olmasın Aziz?' Gökhan'ın tranfserindeki ivme işte bu kısacık iki cümleyle başlıyor. Ardından başkan Şener, Şenol Güneş'i arayıp, görüşünü alıyor.

ODASI AYIRTILMIŞTI BİLE!
GÜNEŞ'İN onay vermesi üzerine başkanlar iki kez daha telefonla konuşuyor ve prensipte anlaşmaya varılıyor. Öyle ki Aziz Yıldırım, son telefon görüşmesinin ardından sportif direktör Aykut Kocaman'ı arayıp, Can Bartu Samandıra Tesisleri'nde 4 Ocak'ta başlayacak kamp için oda ayırtılmasını bile istiyor. Bu arada Kocaman, Gökhan Ünal ve Batur Altıparmak'la temas kuruyor ve detaylar konuşuluyor. 12 Ocak Salı günü başkan Yıldırım ile başkan Şener, 'Aldım-verdim' diye özetlenebilecek, son bir telefon gürüşmesi yapıyor. 13 Ocak Çarşamba günü Trabzonspor'un Ankaragücü ile oynadığı Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından teknik direktör Güneş, futbolcularına bir gün izin veriyor. Gökhan Ünal, burada arkadaşlarıyla ve hocasıyla vedalaşıp, uçakla İstanbul'a geliyor, F.Bahçe ile ön protokol imzalıyor... Ve dün sabah; önce Trabzonspor, Gökhan Ünal'ın F.Bahçe'ye verildiğini açıkladı, ardından Fenerbahçe resmi sitesinden transferi resmen taraftarlarına duyurdu.

haber61

Soytürk
16.01.2010, 11:38
trabzonspor neden trabzonspor olmaktan cıkmaya başladı anlaşıyolar yakın dostlar azizle_şener

neden ofsytta pek fazla konusmadı rest çekemedi belli oluyo
bi arkdaş daha demişti şener hiçbirşeye sesini cıkaramaz
ama Mehmet Ali Yılmaz olsaydı boyle olmazdı DEDİ
bi keresinde aziz için beni oraya getirmesin!!!dediğini
ve bu kelimesinin yettiğini duydum!!

bilmem belkide ben yanlış düşünüyorum ama böyle olmaz başkan böyle olmaz..

KUTADGU
16.01.2010, 11:39
trabzonspor neden trabzonspor olmaktan cıkmaya başladı anlaşıyolar yakın dostlar azizle_şener

Kriter bu mudur?

Soytürk
16.01.2010, 11:59
Kriter bu mudur?

neyin kriteti?eleştirme sebebni diyorsan hayır aklıma geldikce yazıyorum sadece bu değil:)

Hüseyin Çümen
16.01.2010, 14:10
Allahtan aralarında dostşuk var gökhan elimizde patlayacaktı aziz bizi kurtardı burda sadri şener iyi iş yaptı
gökhan Trabzonspor daki performansıyla 2 milyon dolar bile zor ederdi hatta etmezdi

Ilelioglu
16.01.2010, 15:03
Gökhan'ı 3.5 Milyon Euro'ya Fener'e sattıık.

Gutierrez'i aldık.

Fatih Tekke'de gelirse çok büyük iş yapılmış olur bence.

Evet bencede...Yanliz Burak Yilmaz Konusu ne olacak?

Gelecek mi gelmeyecek mi..? Eger gelmesse Eskisehir ödemeleri bize mi yapacak..??

albatros
16.01.2010, 15:35
Sadri ŞENER ağzıyla kuş tutsa (ne kuşu ejderha tutsa) bize yaranamaz vesselam

aynen öyle abi.acı gerçekler...

Yasin Altuntas
16.01.2010, 18:01
Ahh Baskan ahhh icimden bir ses keske gitsende Taraftar kiymetini anlasa zaten bizde hep öyle oluyor biri gitdikten sonra arkasindan aglaniyor

Guti bile dedi Baskanin benim icin taa Kolombiyaya gelmesi beni cok etkiledi ama takan yokki

Hqmi
16.01.2010, 18:05

Yok artık. :)

serdaracıl
16.01.2010, 18:50
Fotoğraflardan bile başkanı sorumlu tuttukya başka birşey demiyorum.

serdaracıl
16.01.2010, 18:51
Akşam gazetesinin haberini okuyunca çok güldüm ya. Böyle masa başı bir haber olamaz. Bunu haber diye buraya koyan arkadaşlara da ne dim.

İlker ToSun
16.01.2010, 19:01
eğer başkanlığın "b"si varsa sende ihsan alioğlu ve sağlık ekibini derhal kovarsın

Travelair
17.01.2010, 11:13
Başkanım,

Gutierrez transferindeki en büyük ve asıl başarı alacağı yıllık ücretidir (300 bin $). Tebrik ve teşekkür ediyorum

Eren Karaahmetoğlu
17.01.2010, 11:19
Başkanım,

Gutierrez transferindeki en büyük ve asıl başarı alacağı yıllık ücretidir (300 bin $). Tebrik ve teşekkür ediyorum

600 bin euro diye biliyorum ben. Bu sezonun kalan yarısında 300 bin euro alacak. Ama yine de yüksek bir rakam değil 600 bin euro. Üstelik şuan hiç izlemesek de çok iyi bir transfermiş gibi gözüküyor. İnşallah mahcup olmayız.:)

Cem Zırıh
17.01.2010, 11:28
gutierrez'i getirmek icin kolombiyaya gidebilen baskan.. Tekke için de rusya'ya gidebilmelidir degilmi ? ( ama gitmez gittimi almadan donmez kurali bozulur giderse :) )

Eren Karaahmetoğlu
17.01.2010, 11:30
gutierrez'i getirmek icin kolombiyaya gidebilen baskan.. Tekke için de rusya'ya gidebilmelidir degilmi ? ( ama gitmez gittimi almadan donmez kurali bozulur giderse :) )

Gidecek zaten. Önümüzdeki hafta içerisinde gelecek Fatih.:) Bekleyeceğiz mecbur.

Travelair
17.01.2010, 11:31
600 bin euro diye biliyorum ben. Bu sezonun kalan yarısında 300 bin euro alacak. Ama yine de yüksek bir rakam değil 600 bin euro. Üstelik şuan hiç izlemesek de çok iyi bir transfermiş gibi gözüküyor. İnşallah mahcup olmayız.:)

Öyleyse tebriğimin yarısını geri alıyorum :) Evet dediğiniz gibi yine de iyi sayılır. Böylece hem futbolcu daha çok kazanmak için mücadele eder, hem takım içi denge bozulmamış olur hem de ilerisi için verilecek ücretlerde rakam baz alınır. Hele de bir başarılı olursa çok daha sağlıklı olur işler

AyhanPe
17.01.2010, 12:29
Öyleyse tebriğimin yarısını geri alıyorum :) Evet dediğiniz gibi yine de iyi sayılır. Böylece hem futbolcu daha çok kazanmak için mücadele eder, hem takım içi denge bozulmamış olur hem de ilerisi için verilecek ücretlerde rakam baz alınır. Hele de bir başarılı olursa çok daha sağlıklı olur işler

bu konuda fatihle baslayalim bence..simdi bu adam 600 alir bazilarida üc katini alirsa biraz tuhaf bir ,,denge'' olur..

Samet Türkmen
17.01.2010, 16:04
Başkanın Kolombiya'ya gidip,Rusya'ya bir yöneticiyi göndermesi bana göre Tekke için çokta uğraşmadıkları yönünde bir mesaj.Veya almaya pek razı olmadıkları hakkında. Kolombiya'daki transfer doğru bir karar o ayrı.

trapesus
17.01.2010, 16:37

Haa şu oyuncusuna "YAMYAM" diyen Mehmet Ali Yılmaz değil mi?

Galatasaray'da 18'e bile giremeyen Feti'yi helikopterle stada indiren Yılmaz.

Bütün 3 ezik artıklarını takıma dolduran Mehmet Ali Yılmaz.

Sadri Şener adamlığının zekatını verse bazıları da adam olurdu.

İlker ToSun
17.01.2010, 17:07
Haa şu oyuncusuna "YAMYAM" diyen Mehmet Ali Yılmaz değil mi?

Galatasaray'da 18'e bile giremeyen Feti'yi helikopterle stada indiren Yılmaz.

Bütün 3 ezik artıklarını takıma dolduran Mehmet Ali Yılmaz.

Sadri Şener adamlığının zekatını verse bazıları da adam olurdu.

sadri şener ?
ha şu senin "3 ezik" dediğin takımın futbolcusu için "beğeniyorum ama bize gelmez" diyerek ezikliğin kitabını yazan kişi mi? yoksa isim benzerliği mi?
yoksa baytarları tarafından sakat bırakılan futbolcusu için "ağrı ölçer cihazımız yok, bilemiyoruz sakat mı değil mi" yani ksıacası oyuncusuna "sahtekar" diyen kişi mi? yoksa isim benzerliği mi?
yoksa zamanında "gökhan iki tane burak eder" dedikten sonra gökhanı takımdan yollayıp burak ı takımına alan kişi mi? yoksa isim benzerliği mi?

salihismet
17.01.2010, 17:41
sadri şener ?
ha şu senin "3 ezik" dediğin takımın futbolcusu için "beğeniyorum ama bize gelmez" diyerek ezikliğin kitabını yazan kişi mi? yoksa isim benzerliği mi?
yoksa baytarları tarafından sakat bırakılan futbolcusu için "ağrı ölçer cihazımız yok, bilemiyoruz sakat mı değil mi" yani ksıacası oyuncusuna "sahtekar" diyen kişi mi? yoksa isim benzerliği mi?
yoksa zamanında "gökhan iki tane burak eder" dedikten sonra gökhanı takımdan yollayıp burak ı takımına alan kişi mi? yoksa isim benzerliği mi?

Hepsi dogru, teknik drektörlüge soyunursaniz olacagida budur iste..

Samet Yildirim
17.01.2010, 20:04
Antalyaya gidecegine russiyaya gitsin...hayret bisi

ESER
17.01.2010, 20:26
sadri şener ?

evet evet o kisi :) hatta ,

kulubunle anlastik gel imza at diye futbolcuyu trabzona getiren ancak kulubu izin vermedigi icin geri cagirilan futbolcuyu (yani zafer yeleni) karaktersizlikle suclayip bir sezon sonra takimin basinda hoca bile yokken hemde o karaktersiz ilan ettigi kisiyi transferin ilk gunu alan kisi

satarken kulube 13 -14 milyon lira para kazandiran adama yildiz degil benim yildizim yattara diyen o yildizim dedigi yattarayi katara satmaya calisirken eline yuzune bulastiran, bunu kapatmak icin futbolcusunu taraftara yem eden kisi..

yuksek bonservisler odeyerek bir kamyon adi sani duyulmamis adamlari kulube doldurmus olan kisi ( ismail-bugra-fatih vsler )

kendisini gonulden ve karsliksiz destekleyen insanlara kustum tripleri atarak tesekkur eden kisi

basarida boburlenme serefini sadece kendine layik goren ,kameralara genis genis konusup kulubun sahibiyim imaji cizen ama isler kotu gidince onu hocaya sorun bunu hasana sorun onu bakkala sorun onu manava sorun diyen kisi

son olarak da manava - sarkuteriye borcu olacak ki , kendi mandirasini ,bostanini kurup ,sadri babanin ciftligini kuracak kisi..

artik supermarket raflarinda TS marka salam sucuk gorecegiz insallah

slmn
17.01.2010, 20:31
Bundan önceki başkanlarımız harikaydı demekki ki başkan bu kadar acımasız eleştiriliyor.May nuriş vb ilginc.

ESER
17.01.2010, 20:46
Bundan önceki başkanlarımız harikaydı demekki ki başkan bu kadar acımasız eleştiriliyor.May nuriş vb ilginc.

hepsi birbirinin turevi oldugu icin yerimizde sayiyoruz ya zaten,,

KUTADGU
17.01.2010, 21:15
İlker Tosun, Eser Karaca.

Bakış açınıza, mantığınıza ve bunları cümleleştirmenize hayran kaldım (!)

Düzgün yazı yazmayı beceremeyenler, Türkçe yazmayı hiç beceremeyenler Trabzonspor için bir şeyler karalamaya çalıştıkları sürece bunu hep ellerine yüzlerine bulaştıracaklardır.

Yukarıda olduğu gibi.

Ali Tunahan Güllü
17.01.2010, 21:16
Hadi başkan hafta içi Rusyaya yolcusun İnşallah:)

must61
17.01.2010, 21:19
Başkanımız başkanlığı dönemi içinde profesyonellik konusunda sınıfta kaldı bence...
Yaptığı icraatları tartışmıyorum fakat söylemlerine de biraz dikkat etse keşke...
İlerde karşısına çıkabilecek çok yanlış cümleler kuruyor tükürdüğünü yalamaktan alıkoyamıyor kendini böylelikle...

İlker ToSun
17.01.2010, 21:43
KUTADGU

güzel bir cevap verirdim aslında ama ne kadar anlatırsam anlatayım, anlattıklarım okuyanın anlayabileceği düzey ile sınırlı olacağı için bu kadar harf kullanmak bile israf aslında.

KUTADGU
17.01.2010, 22:18
İlker Tosun!

İmzanızı değiştirmeniz gerekmiyor mu? Siz suçluyu, haini, basiretsiz ve iş bilmezi bulmuşsunuz nasıl olsa.

İmzanızın da sorumlusu Sadri Şener sanırım.

SEDAT
17.01.2010, 22:22
KUTADGU

güzel bir cevap verirdim aslında ama ne kadar anlatırsam anlatayım, anlattıklarım okuyanın anlayabileceği düzey ile sınırlı olacağı için bu kadar harf kullanmak bile israf aslında.

-E o zaman daha yüksek düzeyli forumlarda yazın :)

macuka
17.01.2010, 22:24
Sadri Sener icin tek soylenecek sey var,
butun kredisini, kendi kendine ettigi laflarla bitirdi...

Bir insan bu kadar kendi soyledikleri ile celisir mi? Bir de Aziz Yildirim benim iyi dostum, Fatih Terim benim kankam, umarim bunlar da dogru degildir...

İlker ToSun
17.01.2010, 22:24
KUTADGU

hain gibi kelimeler kullanarak kelime oyunlarıyla demagoji yapma çabasını bırak çünkü demagoji yapmaya bir başlarsak demagogluğun kralını yaparım ben burada.

sen eğer karşı çıktığın mesajımda yazdıklarımın aksiliğini savunuyorsan çıkar tek tek şu şu şu dersin ve bana yanıldığımı gösterirsin ve tartışırız. Ha yok benim söylediğim tezlere karşılık bir antitezin yoksa her zaman gçerli bir kural vardır, antitez yoksa tez doğrudur, yani sana da sükunet düşer.

eğer çıkıp
"hayır sadri şener (arda bize gelmez) demedi" diyeceksen de
"hayır sadri şener yattara ile ilgili o sözü kullanmadı, ağrı ölçme imkanımız yok demedi" diyeceksen de
"hayır sadri şener burak ı alamayınca (gökhan 2 tane burak eder) demedi" diyeceksen de

aksi takdirde klavye başında ucuz kelime oyunlarıyla vakit geçircek yaşı geçeli çok oldu.

İlker ToSun
17.01.2010, 22:25
SEDAT

eğer KUTADGU için söylediğim o sözleri kendi üstüne alıyorsan o senin bileceğin iş.

SEDAT
17.01.2010, 22:26
-ah Sadri şener ah ne işin vardı da geldin Allahını seversen ya...

-emekli olmuşsunuz ne güzel....

ESER
17.01.2010, 22:26
İlker Tosun, Eser Karaca.

Bakış açınıza, mantığınıza ve bunları cümleleştirmenize hayran kaldım (!)

Düzgün yazı yazmayı beceremeyenler, Türkçe yazmayı hiç beceremeyenler Trabzonspor için bir şeyler karalamaya çalıştıkları sürece bunu hep ellerine yüzlerine bulaştıracaklardır.

Yukarıda olduğu gibi.

bakis acimizin , mantigimizin ve kurdugumuz cumlelerin , alaninda uzman kisilerce denetleniyor oldugunu gormek beni cok rahatlatti. bundan sonra iki kere dusunecegim yazarken ( tipki suan oldugu gibi. simdi dusunecegim yerine dusunucem yazarsam ayip olur :) )

cahilligime ver o unlem isareti ne anlama geliyor?

SEDAT
17.01.2010, 22:27
SEDAT

eğer KUTADGU için söylediğim o sözleri kendi üstüne alıyorsan o senin bileceğin iş.

-Üstüme almıyorumda sizin gibi düşünmeyenleri neden sizin anlattıklarınızı anlamamakla suçluyorsunuz onu anlamıyorum...:rolleyes:

İlker ToSun
17.01.2010, 22:32
-Üstüme almıyorumda sizin gibi düşünmeyenleri neden sizin anlattıklarınızı anlamamakla suçluyorsunuz onu anlamıyorum...:rolleyes:

ben benim gibi düşünmeyenleri asla anlamamakla itham etmiyorum

isterseniz önce bir benim ne yazdığıma ve o yazdığıma kutadgunun ne yazdığına bakarsanız ne demek istediğimi daha net anlarsınız.

ben o yazımda var olan 3 gerçek olayı hatırlattım ve buna yorum bile eklemedim sadece olayı hatırlattım ama ordan çıktı birisi benim şahsıma yönelik laf söylemeye kalktı çünkü neden söyleyecek bir düşüncesi yoktu. o yüzden ben de onun şahsına yönelik bir cevap verdim

SEDAT
17.01.2010, 22:41
-Bu kavgaların kimseye hiç bir faydası olmaz olmadıda zaten..

-Ama kimsede burda yok m.ali yılmazı yada n.albayrağı övmesin ...

İlker ToSun
17.01.2010, 22:46
herkes herkesi över,

ama benim o mesajım da mehmet ali yılmaz a bir kelime bile övgü yok. ama istersem överim de. benim o mesajı yazmama sebep olan mesajda mehmet ali yılmaz eleştirilip sonunda da "Sadri Şener adamlığının zekatını verse bazıları da adam olurdu." denmişti. Ben de akla ilk gelen 3 örneği vererek "bu mu adamlık?" dedim sadece.

konu budur

SEDAT
17.01.2010, 22:48
herkes herkesi över,

ama benim o mesajım da mehmet ali yılmaz a bir kelime bile övgü yok. ama istersem överim de. benim o mesajı yazmama sebep olan mesajda mehmet ali yılmaz eleştirilip sonunda da "Sadri Şener adamlığının zekatını verse bazıları da adam olurdu." denmişti. Ben de akla ilk gelen 3 örneği vererek "bu mu adamlık?" dedim sadece.

konu budur

-Orası öyle tabi ..

-Benimde demek istediğim sadri şener o isimlerden 10 gömlek üstün işler yapmıştır...

-Tabiki bu fikir benim fikrimdir...

ESER
17.01.2010, 22:50
sadri sener e laf yok.. kabahat bizde ,bizim kendilerine layik taraftar olmamiz lazim.. takimin ligdeki yeri arzu ettigimiz gibi, avrupa liginde ilerliyoruz, istikrarli sekilde hocamizla devam ediyoruz, yatirim yaptigimiz genc futbolculardan faydalanmaya basladik, kulubun ekonomik tablosu cok iyi, baskanimiz ve yoneticilerimiz gereksiz isler yapmiyor , kendilerini neredeyse yilda bir kez ekranlarda medyada goruyoruz , super projeler gelistiriyor., mabedimiz yenilenecek dedi ve yapti.. basarisizlikda sorumluluk alip kendi emrinde gorev yapan kisilerin yipratilmasini onluyor , transferleri belirli bir prensip cercevesinde yapiyor..( bu adam karaktersiz bu formayi giyemez dediyse bitmistir o is , hasan iki tane mehmet eder diyorsa bitmistir o is... oyle basiretsiz yonetimlerin futbolcuyu taraftara yem etme , hocayi hedef gostermek gibi ucuz koylu kurnazliklariyla isi olmaz baskanimizin.. hatta gurur duyduk sivas macindan sonra kendileriyle.. hezimetin sebebini soran basina , populist baskanlarin yaptigi gibi "onu hocaya sorun" demek yerine, " ortada bir basarisizlik varsa bunun sorumlusu hepimiziz ,sadece hocaya sucu yuklemek ayiptir " demistir kendileri..

bu kadar dogru isler yapan bir baskanimiz var ve bizlerde acimasizca elestiriyoruz onu..

SEDAT
17.01.2010, 22:59
sadri sener e laf yok.. kabahat bizde ,bizim kendilerine layik taraftar olmamiz lazim.. takimin ligdeki yeri arzu ettigimiz gibi, avrupa liginde ilerliyoruz, istikrarli sekilde hocamizla devam ediyoruz, yatirim yaptigimiz genc futbolculardan faydalanmaya basladik, kulubun ekonomik tablosu cok iyi, baskanimiz ve yoneticilerimiz gereksiz isler yapmiyor , kendilerini neredeyse yilda bir kez ekranlarda medyada goruyoruz , super projeler gelistiriyor., mabedimiz yenilenecek dedi ve yapti.. basarisizlikda sorumluluk alip kendi emrinde gorev yapan kisilerin yipratilmasini onluyor , transferleri belirli bir prensip cercevesinde yapiyor..( bu adam karaktersiz bu formayi giyemez dediyse bitmistir o is , hasan iki tane mehmet eder diyorsa bitmistir o is... oyle basiretsiz yonetimlerin futbolcuyu taraftara yem etme , hocayi hedef gostermek gibi ucuz koylu kurnazliklariyla isi olmaz baskanimizin.. hatta gurur duyduk sivas macindan sonra kendileriyle.. hezimetin sebebini soran basina , populist baskanlarin yaptigi gibi "onu hocaya sorun" demek yerine, " ortada bir basarisizlik varsa bunun sorumlusu hepimiziz ,sadece hocaya sucu yuklemek ayiptir " demistir kendileri..

bu kadar dogru isler yapan bir baskanimiz var ve bizlerde acimasizca elestiriyoruz onu..

-Dediklerine harfiyen katılıyorum...

-Peki nerde muhalefet herkes sadece konuşuyor..

-Buyursunlar aday olsunlar...

-Bi Büyüğümüz seçime 2 gün kala kaçtı ama sabah akşam sallıyor..

-Bi Büyüğümüz limanı Trabzonspora vermedi ama klübe başkan oldu alacağı bile varmış nasıl çalıştıysa..

-Bi Büyüğümüz takım sadece kötü gidince konuşuyor konuşsa iyi sanki onun zamanında şampiyonluktan gına gelmişti..

-Bi büyüğümüz Paso başbakanını övüyor ama kendi şehrini aday bile yapamıyor...

-E kardeşim bunların hiç kabahati yokmu şimdi..sadri şenermi yaptı bütün kötülükleri...taraftar olarak bizim hiçmi suçumuz yok...

ESER
17.01.2010, 23:32
-Dediklerine harfiyen katılıyorum...

-Peki nerde muhalefet herkes sadece konuşuyor..

-Buyursunlar aday olsunlar...

-Bi Büyüğümüz seçime 2 gün kala kaçtı ama sabah akşam sallıyor..

-Bi Büyüğümüz limanı Trabzonspora vermedi ama klübe başkan oldu alacağı bile varmış nasıl çalıştıysa..

-Bi Büyüğümüz takım sadece kötü gidince konuşuyor konuşsa iyi sanki onun zamanında şampiyonluktan gına gelmişti..

-Bi büyüğümüz Paso başbakanını övüyor ama kendi şehrini aday bile yapamıyor...

-E kardeşim bunların hiç kabahati yokmu şimdi..sadri şenermi yaptı bütün kötülükleri...taraftar olarak bizim hiçmi suçumuz yok...

o buyugumuz ahmet agaoglu ise , kacmadi mafya destegiyle yildirildi nuri albayrak servisi rahat yapilsin diye.. ha gelseydi basarili olurmuydu orasi da bir isareti ama boyle ayak oyunlari olmamali

haklisin anternatifimiz yok., hepsi birbirinin uzantisi.. arkasindan teneke calinan adam daha sonra kurtarici olarak servis edilebiliyor.. ve ayrica bu yerlinin yerlisi cabalari da aslinda kucuk olsun bizim olsun bizim borumuz otsun cabalaridir.. bu takimin artik trabzonlu olmayan kisiler de yonetiminde soz sahibi olmali.. tipki buyuk baskanimiz SAMIL EKINCI gibi..

6 milyonluk bir kitleyi of ile besikduzu arasina tikistirilirsa anternatif olmaz tabi.. hacisalih gider haciahmet gelir.. nasilsa onemli olan kimlikde trabzon yazmis olmasi, hani su gs deki liseli muhabbeti gibi....avrupanin dev denen kuluplerinin bile 6 milyon taraftari yok ama bu potansiyel mikro milliyetci zihniyetlerin uzakdan sev mudahil olma anlayislariyla kuru kalabaliga donusturuldu malesef.. senin takiminda konyali bursali tokatli yoneticin yoksa o kentlerdeki insanlardan da bu takimi tutmalarini istemeye hakkin yoktur.. duzen bu malesef.. sadri sener gelir , kafasi bozulur kuser gider, sonra ,M.ali yilmaz gelir unutulur yasananlar.. sonra o gider nuri albayrak gelir , yasattigi fiyaskolar zaman asimina ugrar.. bu abiler kulubu yazaneleri gibi kullanir, reklamlarini yapar .. hatta bunu yaparken de " yaaaw ahmet - mehmet aradi gecen gun , gel su takimi bi yonetiver dediler bende kiramadim geldim , adnan benim arkadasim, tupcu benim arkadasim, azizle hergun tavla oynariz , cagirmasalar ne isim olurdu burada " tavirlariyla yonetir,, onun unutulan ismi yucelir TS nin buyuklugu tartisilir ... onursal baskan dedigimiz kisinin bile aday olmasi icin milyonlarin yalvarmasi gibi bir kriteri var. cunku TS den buyuk kendileri..

sadri sener yada bir baskasi dogru yaptiginda onu alkislar desteklerim kendi payima, ama birileri benim sevgimden cikar sagliyorsa da yapabildigim olcu de "orda dur usta sen ne yapiyorsun" derim, demeliyim ..

İlker ToSun
18.01.2010, 01:39
az önce şenol güneş in röportajını izledim ve resmen hayal kırıklığına uğradım.
şenol güneş in ağzından çıkan cümleler :

"teo'yu hiç izlemedim"
"bana sorsan umut mu teo mu ben umut derim"
"benim verdiğim oyuncu isimleri arasında teo yoktu, başka futbolcuyu izleyenler o sırada teo yu buldular"
"oyuncu alındı diye oynayacak diye bir kaide yok"
"oynaması için umuttan iyi olduğunu göstermesi lazım"
"şu an teo için hiç bir şey diyemem çünkü tanımıyorum"

teknik direktörünün bunları söylediği bir futbolcu için trabzonspor kasasından 2,1 milyon euro bonservis bedeli ödedi. öbü tarafta fatih tekkeye gelince "paramız yok".

şimdi ben neye yanayım

tanıdığı istediği oyuncuyu aldırtamayıp, tanımadığı oyuncunun daha fazla parayla alınmasına göz yuman şenol güneş'in vasıfsızlığına mı
daha burada transfer döneminin hemen başında, dönem sonlarına doğru hiç tanımadığımız bir oyuncuya 2-3 milyon euro vererek transfer yaparlar derken ki kastımın haklı çıkma ihtimalimin doğuşuna mı

"gökhan ı beğeniyorum, kalmasını istiyordum" diyen bir şenol güneş ama onun karşısında kendisine verilen bonservisin yarı parası artı geçen sene sırt çevrilen ve futblculuğuna laf atılan bir oyuncu karşısında gökhan ı satan bir yönetim.

Trabzonspor yönetilmiyor.

Trabzonspor olmuş bir rant kapısı. İşini batıran Trabzonspora geliyor , belini doğrultuyor kulübün ise beli gün geçtikçe bükülüyor.

lafını dinletemeyen, hiç bir ağırlığı olmayan bir hoca
lafını dinletemeyen ve kimlerin lafını dinlediği anlaşılamayan, durumdan duruma farklı konuşan ve hiç bir duruş sağlayamayan bir başkan
trabzonspora 1 gram bile faydası olmamış, trabzonsporu büyütemeyen ama trabzonspor ile büyümesini çok iyi bilen yönetim kadrosu
takımın tartışmasız en değerli oyuncusunu cahillikleri yüzünden neredeyse tekerlekli sandalyeye düşecek hale getiren bir sağlık ekibi
hiçbir türlü güven vermeyen alengirli transfer olayları

sonrası , "biz büyük takımız" "şampiyon olacağız" peh peh peh

tablo bu,

Ahmet Karadeniz
18.01.2010, 10:20
Şener: "Teo'yu Şota önerdi"
18 Ocak 2010 / 09:51
Şener: �Kolombiya kulübünün başkanı tam bir Orhan Pamuk hayranı�dedi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Teofilo'yu transfer etmek için gittikleri Kolombiya'da yaşadıklarını anlattı.

İlk olarak ablasının kendisine, �Hiç haritaya baktın mı? Bir gün için o kadar yol gidilir mi? Laz fıkrası gibi� dediğini belirten Şener, �Gittiğimizde Kolombiya kulübü Başkanı'nın tam bir Orhan Pamuk hayranı olduğunu gördük. Bu işimize yaradı� diye konuştu.

�TEOFİLO'YU BİZE ŞOTA ÖNERDİ�

Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener, basın mensuplarıyla yaptığı sohbette Teofilo Gutierrez'in, transfer ediliş hikayesini anlattı. Kolombiyalı futbolcudan beklentilerinin fazla olduğunu vurgulayan Şener, �Futbolcuyu almamızı eski gol kralı futbolcumuz Şota istedi. Onun önerdiği bir futbolcuyu almamak olmaz. O hocamıza söyledi, hocamızda bize. Bizde gerekeni yaptık. Aslında Teofilo'yu AZ Alkmar alıyordu ama sponsorları ayrılınca alamadılar. Bizim de paramız olduğu için gittik aldık� diye konuştu.

�ANNESİ OĞLUNU BİZE EMANET ETTİ�

Teofilo'yu transfer ettikleri Atletico Junior kulübünün şirket gibi yönetildiğini vurgulayan Şener, �Onlarda kulübün bir sahibi var, bir de başkanı. Başkanın fazla yetkisi yok ama onunla masaya oturduğumuz da tam bir Orhan Pamuk hayranı olduğunu öğrendik. Tabi bu biraz işimize yaradı. Daha sonra futbolcuyu transfer edip Türkiye'ye dönmeye hazırlandığımızda ilginç olaylar yaşadık. Havalimanında Teofilo'yu 1000 kişi yolcu etti. Herkes onunla fotoğraf çekilmek için adeta yarışıyordu. Annesi ise bana ve Genel Saymanımız Mahmut Aksu'ya sarılıp, 'Oğlum size emanet' diyordu� şeklinde konuştu.

�50 SAATTE KOLOMBİYA'YA ANCAK GİDEBİLDİK�

Şener, Kolombiya'ya gitmek için tam 36 saat havada kaldıklarını belirterek, �İstanbul'dan Kolombiya'ya 36'sı havada, 14'ü yerde olmak üzere tam 50 saatte ancak gidebildik. Özellikle okyanus üzerinde giderken uçak çok sallandı ve gerçekten çok kötü olduk. Hatta içimden, 'Nereye gidiyorum ben' bile dedim. O zaman ablamın dedikleri aklıma geldi. Kocaeli Üniversitesi Rektörü olan ablam Sezer Şener Komşuoğlu bana, 'Sen hiç haritaya baktın mı?, Kolombiya'ya bir günlük iş için gidilir mi? Tam Laz fıkrası gibi' demişti. Biraz haklıydı� ifadelerini kullandı.

�MADRİD'DE DAHİ TEOFİLO'YU TANIDILAR VE VİZE SORMADILAR�

Teofilo'nun peşinde bir çok kulübün bulunduğunu da ifade eden Şener, �River Plate, Rubin Kazan, Hamburg, Hertla Berlin ve Az Alkmar onu transfer etmek için yarışıyordu. Ama hiç biri oraya gitmemişti. Eğer ben Kolombiya'ya gitmesem bu transferin gerçekleşmesi zordu. Sonuç olarak çok iyi bir transfer yaptığımızı düşünüyoruz. Uçakla Türkiye'ye doğru dönerken, Kolombiya kanalını açtılar ve kendimi televizyonda gördüm. O zaman, 'Ben kimi aldım' diye bir soru yönelttim kendime. Madrid'e indiğimizde de, Kolombiya'nın bazı olaylardan dolayı kötü anılması nedeniyle, gelen bir çok kişiye vize soruyorlardı. Ancak Teofilo'yu tanıdıkları için onu dahi sormadılar. Bu kendi ellerinde olan bir şey. Hemen geçmesine izin verdiler� şeklinde konuştu.

�FATİH TEKKE BİZDEN BİRİSİ�

Şener, �Fatih Tekke'yi transfer etmek için Rusya'ya gidecek misiniz?� şeklindeki bir soruya ise, �Tam 50 saatlik yolculuktan sonra İstanbul'a geldik ve orada büyük şok yaşadım. Biz çok kaliteli bir golcü getirdiğimizi düşünürken, herkes Fatih Tekke diye bağırıyordu. Bu gerçekten çok üzücüydü. Fatih Tekke'yi transfer etmeyi biz de çok istiyoruz. Ama kız evine istemeye gidilir, bizde öyle yaptık. Fatih Tekke ise bizden biri. Yani erkek tarafından. O kendisi gelecek� diyerek cevap verdi.

�GÖKHAN İÇİN HAYIRLISI OLDU AMA AÇIKLAMAYI YANLIŞ YAPTI�

Gökhan Ünal'ın Fenerbahçe'ye transferini de değerlendiren Şener, �Gökhan için hayırlısı oldu. Ben onu çok severdim. İnşallah orada başarılı olur. Ama Fenerbahçe'ye giderken, 'Trabzon'daki seyirciden çok etkilendim' diyor. Bu yanlış bir açıklama. Ayrıca bizim otobüsümüz var biliyorsunuz. O otobüsün üzerinde fotoğrafı bulunan futbolcuların ikisini sattık. Şimdi değiştiriyoruz o yapıştırmaları. Bunu değiştiren kişi zengin olacak galiba� diye konuştu.

Şener, yayın ihalesinin ardından kulübe 50 milyon TL civarında bir girdi girmesini beklediklerini de belirtildi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

aslında cok akıllı bir taktik

İHTİLALL
18.01.2010, 10:23

"teo'yu hiç izlemedim"
"benim verdiğim oyuncu isimleri arasında teo yoktu, başka futbolcuyu izleyenler o sırada teo yu buldular"

teknik direktörünün bunları söylediği bir futbolcu için trabzonspor kasasından 2,1 milyon euro bonservis bedeli ödedi. öbü tarafta fatih tekkeye gelince "paramız yok".

şimdi ben neye yanayım

tanıdığı istediği oyuncuyu aldırtamayıp, tanımadığı oyuncunun daha fazla parayla alınmasına göz yuman şenol güneş'in vasıfsızlığına mı
daha burada transfer döneminin hemen başında, dönem sonlarına doğru hiç tanımadığımız bir oyuncuya 2-3 milyon euro vererek transfer yaparlar derken ki kastımın haklı çıkma ihtimalimin doğuşuna mı

"gökhan ı beğeniyorum, kalmasını istiyordum" diyen bir şenol güneş ama onun karşısında kendisine verilen bonservisin yarı parası artı geçen sene sırt çevrilen ve futblculuğuna laf atılan bir oyuncu karşısında gökhan ı satan bir yönetim.

Trabzonspor olmuş bir rant kapısı. İşini batıran Trabzonspora geliyor , belini doğrultuyor kulübün ise beli gün geçtikçe bükülüyor.

lafını dinletemeyen ve kimlerin lafını dinlediği anlaşılamayan, durumdan duruma farklı konuşan ve hiç bir duruş sağlayamayan bir başkan
trabzonspora 1 gram bile faydası olmamış, trabzonsporu büyütemeyen ama trabzonspor ile büyümesini çok iyi bilen yönetim kadrosu
takımın tartışmasız en değerli oyuncusunu cahillikleri yüzünden neredeyse tekerlekli sandalyeye düşecek hale getiren bir sağlık ekibi

tablo bu,

Yapmayın canım,..

Sizde pek bir karamsarsınız..

....
Şenol Güneş dördüncü gelişinde de,masaya yumruğunu vuramamış olabilir..

Her zamanki gibi imalı,imalı ağlamaya başlamış olabilir..

Hatta en çok bu özelliği için,sayısız dalavere sonrası ,neredeyse kolundan sürükleye sürükleye dördüncü kere getirilmiş olabilir..

Tomas Jun meselesinde olduğu gibi,"konuşursam sokağa çıkamazlar deyip,konuşmayabilir"(emin olun yine konuşmayacaktır)..

Ama konuşmayı,masaya yumruk vurmayı dokuzuncu,onuncu gelişinde öğrenebilir pekala..

Ne kaldı şunun şurasında..

Dört beş kere daha gidip geldimi,

Tamamdır..

bordo61
18.01.2010, 10:26
İHTİLALL abi hoşgeldin.

Ne zaman geldin hele bir soluklan ya :)

İHTİLALL
18.01.2010, 10:31
herkes herkesi över,

konu budur

Yine haksızlık ediyorsunuz..

Sadri Şener beyi ,diğer başkanlarla mukayese ediyorsunuz..

Sadri beyi savunan değerli arkadaşların,kurumsal başarıyı ölçme bazında değerlendirme yapıp yapmadıklarından emin değilim..

Haksızlığı diğer başkanların tamamına yapıyorsunuz..

Kulübümüzün içine etme konusunda,

Hiçbir başkanın, Sadri beyin eline su bile dökemeyeceğini düşünüyorum..

İHTİLALL
18.01.2010, 10:36
İHTİLALL abi hoşgeldin.

Ne zaman geldin hele bir soluklan ya :)

Hoşbulduk..

Şenol hoca bir ay dayanabildide;

Ağlanacak halimize gülmek,

Çelişkilerden kaçmaya çalışmak,

İmkansız olduğu halde,günlük hayatımdaki Trabzonspor egemenliğinin dozajını azaltmaya çalışmak arasında ,

Gidip geliyorum..:)

Pshycologist41
18.01.2010, 10:38

"teo'yu hiç izlemedim"

şimdi ben neye yanayım

tablo bu,

hocam nerde izledin röportajı kaynak belirtsende bizde bi baksak

mehmetali61_55
18.01.2010, 10:43
başkan bize fatihi al

Süleyman50
18.01.2010, 10:46
doğrusu neyse o konuşulsun tek isteğim bu...

Süleyman Eruyar
18.01.2010, 10:46
S. Şener: Fatih Tekke'yi transfer etmeyi biz de çok istiyoruz. Ama kız evine istemeye gidilir, bizde öyle yaptık. Fatih Tekke ise bizden biri. Yani erkek tarafından. O kendisi gelecek..

Bu adamın tek şuçu Trabzonlu olmasıymış, Keşke bizden biri olmasaydın Fatih, Gereken saygıyı görseydin.... yazıklar olsun ...

kempez
18.01.2010, 10:48
Şenol Hoca'nın gönderilmesi gerekir,üstatlar o parayı bence Sadri Bey cebinden verdi!!!

Mollasalihoğlu
18.01.2010, 10:54
"Teofilo'nun peşinde birçok kulübün bulunduğunu da ifade eden Şener, "River Plate, Rubin Kazan, Hamburg, Hertla Berlin ve Az Alkmaar onu transfer etmek için yarışıyordu. Ama hiçbiri oraya gitmemişti. Eğer ben Kolombiya'ya gitmesem, bu transferin gerçekleşmesi zordu"

Gezmeye gitmemiş Kolombiya'ya demek ki..

İlker ToSun
18.01.2010, 11:33
hocam nerde izledin röportajı kaynak belirtsende bizde bi baksak

lig tv , can karyağdı

Samet Yildirim
18.01.2010, 11:40
İlker ToSun (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19432)

Senol Günes ne bilsin kolombiyadaki adami...izleme komitenin izledigi adami alsaydik onuda bilmeyecekdi...burdaki önemli husus sota arveladzenin 5 defa izlemesidir eger kendisi izliyip olumlu demisse herzaman almakda fayda var...

Yanlis izliyip yanlis dinlemissin..

Gökçebey
18.01.2010, 11:45
Teo'nun oynaması için tek mesele Umut'tan daha iyi performans göstermesi ise, demek ki problem yok.

BAHADIR33
18.01.2010, 11:48
Şenol Güneş böyle bir açıklama yapmak zorundaydı..
Teo'nun ne zaman form tutup takıma girebileceği belli değil.. Yani bir süre Umut ile devam etmek durumunda..
Hal böyleyken elindeki tek forveti küstürmemek adına yapılan bir açıklama..

hAtes
18.01.2010, 12:10
Şenol Güneş böyle bir açıklama yapmak zorundaydı..
Teo'nun ne zaman form tutup takıma girebileceği belli değil.. Yani bir süre Umut ile devam etmek durumunda..
Hal böyleyken elindeki tek forveti küstürmemek adına yapılan bir açıklama..
kesinlikle katılıyorum...

SDanışmaz
18.01.2010, 12:22
Teo'nun oynaması için tek mesele Umut'tan daha iyi performans göstermesi ise, demek ki problem yok.

Olay budur :D

Ömer TOPAL
18.01.2010, 12:28
Şenol Hoca'nın gönderilmesi gerekir,üstatlar o parayı bence Sadri Bey cebinden verdi!!!

dam üstünde saksogan gel bize bazı bazı....!

Hekimoğlu
18.01.2010, 12:34
S. Şener: Fatih Tekke'yi transfer etmeyi biz de çok istiyoruz. Ama kız evine istemeye gidilir, bizde öyle yaptık. Fatih Tekke ise bizden biri. Yani erkek tarafından. O kendisi gelecek..

Bu adamın tek şuçu Trabzonlu olmasıymış, Keşke bizden biri olmasaydın Fatih, Gereken saygıyı görseydin.... yazıklar olsun ...Fatih Tekke'yi transfer etmeyi çok isteseydiniz bu iş çoktan bitmişti taraftarın gözüne baka baka yalan söylemeye utanmıyor musunuz Fatih konusundaki yaklaşımınızı bilmeyen mi var??Samimiyetinizin olmadığını taraftar defalarca gördü şimdi hikaye anlatmayın sayın başkan.

ESER
18.01.2010, 12:37

:) basarili espriler de yok degil sitede:) yanliz sadri sener cebinden ne vermis anlamadik yada senol gunesin niye gonderilmesi gerektigini

ESER
18.01.2010, 12:46
insan cikip kendisini ovmez, ben yaptim ben ettim.. bunu yapan birine de insanlarin saygi duymamasi olaganlasir.. adam gitti kewell-keita-elano-baros vsleri aldi geldi ama ben tv de safari anilarini anlatir gibi boburlendigini duymadim.. ben olmasam bu transfer olmazdi.. o isleri yapmak icin oradasin be baskanim.. hani kulub senin babanin mali olur yada bos zamanlarinda kurcaladigin pahali oyuncagin eyvallah da bu takima hizmet icin secildin.. birak yaptigin iyi isleri bizler gorelim bizler takdir edelim.. baskanin medyada sov yapma cabalarini gordugum her olayda kendisini duydugum saygi gittikce azaliyor... bir baskan kendi sahsi reklami ve sovlari icin bu kulubu ancak bu kadar kullanabilir... turkiye de bu kadar cok ve gereksiz konusan baska da bir baskan ve yonetim yok malesef.. bir tane var o da bize kismetmis

poetricus
18.01.2010, 13:02
(...)
Sadri Bey'i savunan değerli arkadaşların, kurumsal başarıyı ölçme bazında değerlendirme yapıp yapmadıklarından emin değilim.
(...)
Kulübümüzün içine etme konusunda, hiçbir başkanın, Sadri Bey'in eline su bile dökemeyeceğini düşünüyorum..
Veysel Abi,

Derdimiz müşterek. İnsan olan, Trabzonspor taraftarı olan Sadri Şener'i değil, Trabzonspor başkanı olan Sadri Şener'i eylem ve söylemleriyle, icraatlarıyla, yaptıkları ve yapmadıklarıyla eleştirdiğimizi bir türlü anlatamadık ve görünen o ki anlatamayacağız da.

Felek utansın!
Elinize sağlık.
Selam ve hürmetlerimle.

Barış Cebioğlu
18.01.2010, 13:04
biraz önce başkanımız Sadri Şener Ntv Spor`da bir demeç verdi.Fatih Tekke transferinin bir iki gün içinde sonuçlanacağını ve bonservis ücretiyle ilgili olarak arada çok az bir fark kaldığını belirtti.

Tayfun
18.01.2010, 13:23
biraz önce başkanımız Sadri Şener Ntv Spor`da bir demeç verdi.Fatih Tekke transferinin bir iki gün içinde sonuçlanacağını ve bonservis ücretiyle ilgili olarak arada çok az bir fark kaldığını belirtti.

Ömrümüzden ömür gitti bitsin artık....

el_conquistador
18.01.2010, 13:26
http://video.ntvmsnbc.com/?526131#v21915715100304219222716316022300112108020 1045029

Kazım Uzunboy
18.01.2010, 13:27
Olsun yada olmasın ama bir sonuç çıksın.

Dursun Kaplan
18.01.2010, 14:56
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3406-1O2V7Z5H.jpg

Başkanım yanında ki adam ne sana ne de klübe yakışmıyor.

İlker ToSun
18.01.2010, 15:01
başkan olduysa yanındaki adama dua etsin, ister kabul et ister etme gerçek bu

İlker ToSun
18.01.2010, 15:01
**gökdenizi satarken çıkar "gökdeniz yıldız değil, yıldız yattaradır" der sonra da kendi yıldızının arkasından tezgahlar çevirir, kendi eliyle sakatlığı ilerletildiği halde çıkar "ağrı ölçer cihazımız yok ki" der ve oyuncusuna "sahtekar" demeye getirir

**yusuf şimşek in peşinden koşar ama alamayınca bu sefer "colman yusuftan çok daha iyi 10 numara" der

**burak yılmaz ın peşinden koşar, alamayınca "gökhan 2 tane burak eder" der

**sonra aynı gökhanı satar ve karşılığında gökhana verilen paranın yarısı bir para artı gökhan ın yarısı eden bir futbolcuyu alır. ki aynı futbolcu transfer dönemi sırasında takım arkadaşı selçuğa da "trabzona gitme gel birlikte fenere gidelim" demiştir. ki bu transfer sonucu elden çıkartılan gökhan geçen sene birçok gol kaçırmasına rağmen bu takımın gol ve asist yüküne çeken ilk isimdi.

**"kulübümden ayrılırsam, 3 büyüklerde oynarım , özellikle de fenerbahçede oynamayı çok isterim" diyen bir futbolcu (sezer) takıma alınır

**fatih tekkeye gelince 2 milyonu çok görüp, teknik direktörünün 1 kez bile izlemediği ve sorulduğunda yorum yapamam çünkü tanımıyorum dediği adama asanlar gibi 2 milyonu verir. teo kötü futbolcudur demiyorum önemli olan buradaki ikiyüzlü tutum.

**yol geçen hanına dönen toki başkanlığı için "randevu alamıyorum" diyerek kendi kulübünü küçültür. oysaki yalan çünkü toki başkanıyla görüşen yakınlarımın söyledikleri toki başkanının onlara söylediği sözler : "böyle birşey mümkün mü, ben kendim zaten trabzonluyum ayrıca trabzonsporun başkanı kim olursa olsun o makamın büyüklüğü sebebiyle randevusuz çatkapı bile buraya gelebilir"

**kendisinin "sahtekar" ilan ettiği ve "hayal kırıklığı" olarak nitelendirdiği "sıkışılan durumların yıldızı" yattaranın oynayıp oynmadığını öğrenmek için maç öncesi ısınmayı bırakıp "yattara oynuyor mu öğrensenize abi" diye muhabirler peşinde koşturan arda için "beğeniyorum ama bize gelmez" der.

**hakemler hakkımızı yer, tff hakkımızı yer, milii takımlar hocası seçimlerinde hakkımızı yer ama bizim başkanımız çıkar devamlı "hakemlere güveniyoruz" , "aziz benim arkadaşım" , "adnan benim arkadaşım" "fatih benim arkadaşım" der gözlerinin içi parlaya parlaya ama allah için onların ağzından aynı sıklıkla ve neşeyle hiç duymayız bu cümleleri.

**rakibimiz olduğunu iddaa ettiğimiz takımın başkanı toplar karşısına spor müdürlerini "ben bu işi hepinizden daha iyi biliyorum" der, bizim başkanımız ise "ben bu işi bilmem, bıraktığımda kulüpte 4 kişi çalışırdı şimdi 70 kişi çalışıyor, eskiden sadece bir otobüsümüz vardı" diyerek "küçük şehrrin büyük takımı" edasıyla sürekli fakir edebiyatı yapar.

**kendi kararıyla bir teknik adam getirir ama camia buna karşı çıkınca, çocuklar gibi küstüm ayaklarına yatar ve gereksiz bir kongre kararı çıkartarak transfer döneminde kulübün elini kolunu bağlar ve sonrasında da o tarihin en az katılımlı kongresine tek aday olarak girer.

**siyasi çıkarlar uğruna takımıyla oynanır ve onunla oynayan siyasi mekanizma sonunda ona ve halkına tarihinin en büyük kazığını atar ama çıkıp da sesini çıkartamaz. hafif de olsa sesini çıakrtmak için önce aziz yıldırımdan ses çıkmasını bekler ve ardınadn bir açıklama yayınlar.

**6 ay sonra kontratı biteceği zaman getireceği teknik direktörü kafasında kararlaştırı ama bunu önceden açıklamaya cesaret edemediği için 4 aylık bir tanımadığımız yabancıya takımı emanet eder ve ellerini ovuşturarak planının doğru işlemesi ve asıl hedeftek teknik adamın kontratının biteceği anda takım kötü koşullar altında olsun diye çalışır.

bunlar sadece ilk akla gelenler, biraz daha hafızaları yoklasak veya google başında 1 saat geçirsek daha ne olaylar hatırlarız.

isterse devamlı hatalar kararlar versin, devalıyanlış transfer yapsın
sadece ama sadece duruş sahibi bir başkan istiyorum
sadece ama sadece hangi koltukta oturduğunun farkında bir başkan istiyorum
sadece ama sadece oturduğu koltuktan güç almayan, oturduğu koltuğa yeri geldiğinde güç veren bir başkan istiyorum

çok mu?

Harun-61
18.01.2010, 15:06
Baskanim, Tekke'nin transferinden sonra sizi rahat birakacagiz :)

ama Stada Mescid istiyoruz ;)

İHTİLALL
18.01.2010, 15:12
Murat,

Üzüldüm,ceza aldığın için..

bmtr
18.01.2010, 15:29
Ben bu adamlarin Fatih Tekke transferi yapacagini sanmiyorum. Adamlarin Fatih Tekke'yi istememe sebepleri belki de baskadir. Belki de dini motiflidir. Kim bilir? Zaten hic pozitif konusmuyor bu baskan, Fatih Tekke ile ilgili.

Dursun Kaplan
18.01.2010, 15:30
Ben bu adamlarin Fatih Tekke transferi yapacagini sanmiyorum. Adamlarin Fatih Tekke'yi istememe sebepleri belki de baskadir. Belki de dini motiflidir. Kim bilir? Zaten hic pozitif konusmuyor bu baskan, Fatih Tekke ile ilgili.

Başkan hep olumlu konuştu Fatih için. Bugünde sona gelindiğini söylüyor.

dany
18.01.2010, 16:37
başkanın Fatih Tekke ile ilgili çok arzulu (en azından bizim kadar) olduğunu söylemek hayalcilik olur. Sanki Fatih Tekke'yi istemez gibi davranıyor, aksi halde Fatih transferinin bu zamana kalmayıp, sezon başında çok rahatlıkla alınabileceğini tahmin ediyorum.

İHTİLALL
18.01.2010, 17:18
başkanın Fatih Tekke ile ilgili çok arzulu (en azından bizim kadar) olduğunu söylemek hayalcilik olur. Sanki Fatih Tekke'yi istemez gibi davranıyor, aksi halde Fatih transferinin bu zamana kalmayıp, sezon başında çok rahatlıkla alınabileceğini tahmin ediyorum.

Başkanın hiç tanımadığı,bilmediği Gutierez'i tavsiye üzerine sarıp,sarmalayıp alması,kolkola gelmesi,

Onca maliyetine rağmen,Trabzopnspor'da geldiği günden beri iğreti duran ve gider gitmez yaptığı açıklamalarla,gönlündeki esas sevgiyi ve biriktirdiği nefreti kusan Gökhan ile tv ekranlarında ferrarili espriler yapması,

Kendi kendisini kategorize edip,Arda'ya olan hayranlığını ve "bize gelmezki" deyip,onu yüceltmeye ,karşılığında da kurumunu küçümsemeyi çalışması,

Ama Fatih Tekke'yle 5 dakika olsun ,telefonda dahi görüşmemesi ve bunu ısrarla vurgulaması,

Çok enteresan..

Acaba başkanın Trabzon'lu larla ve Trabzon'lu olmakla ilgili komplekslerimi var diye düşünüyorinsan ister istemez..

Bodrum sosyetesinde Tarbzon 'lu olmak,ayıp bir şeymidir acep?

Hiç Bodrum sosyetesinden arkadaşım yokta..

Kazım Uzunboy
18.01.2010, 17:26
Fatih Tekke gelirse eğer değmeyin başkanın keyfine.

zekeriyya
18.01.2010, 17:35
ilker tosun tosun gibi yazmış
anlayan anlasın
anlamayan tosun un yazısını bir daha okusun
ha oldu ki onuda anlamadı
ne diyelim denecek bişey yok

Dip.Ing.Mag.
18.01.2010, 17:36
http://www.holigan.com.tr/n.php?n=kolombiya-kulubunun-baskani-tam-bir-orhan-pamuk-hayrani--2010-01-18

izlemeyenler icin bi bakin ne sempatik baskanimiz var ....

SEDAT
18.01.2010, 18:34
-Ben sadri şenere yöneltilen eleştrilerin bazılarına katılıyorum ama yarıdan fazlasına katılmıyorum..

-Ama başkanın art niyetli olduğunu düşünmüyorum ah dersiniz neye göre hissiyatıma göre yani..

-Bazı abilerimiz sabah akşam eleştiriyor acaba kendileri hiç hata yapmıyorlarmı..

Mustafa Önder
18.01.2010, 18:51
-[ooD;2930971']http://www.holigan.com.tr/n.php?n=kolombiya-kulubunun-baskani-tam-bir-orhan-pamuk-hayrani--2010-01-18

Başkan tam makara adam ha:D:D ama en sonunda yanında görünen adam da her neyse....:D:D

albatros
18.01.2010, 18:59
Büyük adamsın büyük!

EROS87
18.01.2010, 19:05
-[ooD;2930971']http://www.holigan.com.tr/n.php?n=kolombiya-kulubunun-baskani-tam-bir-orhan-pamuk-hayrani--2010-01-18

river pilete :D

Mollasalihoğlu
18.01.2010, 19:15
Direkt olarak görüntüyü izleyince "Fatih bizim tarafta, kendi gelecek" lafı, üzerinde yazılıp çizildiği gibi hiç antipatik gelmedi bana..

Zaten destekliyordum, iyice kanım kaynadı..

Fatih'i de getirdi mi tamamdır :)

Ilelioglu
18.01.2010, 20:45
Baskan Fatih'i aldinmi o Koltukta istedigin kadar oturabilirisn...:D

Bitir artik su Transferi...;)

yaranozlu
18.01.2010, 20:52
her zaman saygı duydum, hep de duyacağım büyük başkana. Trabzon tarihindeki en iyi başkanlardan biridir. Bazılarına Nuri Albayraklar lazım bence!

poetricus
18.01.2010, 20:58
Büyük adamsın büyük!
Enine mi boyuna mı, yoksa çenesine göre mi?

Mollasalihoğlu
18.01.2010, 23:05
Antreman sırasındaki Gutierrez transferi ile ilgili konuştuğu videosu ders niteliğinde..

SEDAT
18.01.2010, 23:08

-Hocam sadri şener gerçekten bu kadar kötü bi insanmı ..

ESER
18.01.2010, 23:18

bu video yu izledikten sonra baskan hakkinda dusunduklerimde ne kadar hakli oldugunu gordum ve kulubun baskanin bu basitlige imza atmasindan dolayi da utanc duydum.. kameralari toplamis karsisina , milyonlarca taraftari olan bir kulubun baskanina yakismayacak sekilde av maceralarini anlatir sekilde lakayit bir uslubla yaptigi tranferle boburleniyor,, dahasi temsil ettigi kulubun referansina guvenip gelmis olan futbolcu uzerinden reklami yapma pesinde.. yeter be baskan bir gunde tv de medyada gormeyelim seni,, bu neyin cabasi
adnan polat ve aziz yildirimi boyle ucuz sov pesinde kosarken gormemiyoruz, cunku gorevlerine ve temsil ettikleri camialara saygilari var. ya bizim baskan,, kafasi atar kuser, kendi sovunu kovalar,.. bu zihniyet yonetiyor kulubu,, yazik

onu da gec oyuncusunun ailesini ve kendisini makara malzemesi yapmasina soylenecek soz bulamiyorum..heralde junior baskanina bu video izletilse biz bu adamla mi is yaptik diye dusunur..

Remzi
18.01.2010, 23:21
O videoda herhangi bir lakayıtlığını görmedim ben. Ne güzel başından geçenleri anlatıyor işte Sempatik adam vesselam.

Ahmet Karadeniz
18.01.2010, 23:22

komik :) güllelim:S:S:S

vyno
18.01.2010, 23:25
Adamın gizlisi saklısı yok şeffaf adam böyle insanlardan kimseye zarar gelmez Trabzonspor için yaptıklarını geçmişte de yaptıklarını herkes biliyor böyle değerlere sahip çıkacağımıza hala her yaptığı davranışın arkasında bi kötü niyet arıyoruz yazık.

Mollasalihoğlu
18.01.2010, 23:28
bu video yu izledikten sonra baskan hakkinda dusunduklerimde ne kadar hakli oldugunu gordum ve kulubun baskanin bu basitlige imza atmasindan dolayi da utanc duydum.. kameralari toplamis karsisina , milyonlarca taraftari olan bir kulubun baskanina yakismayacak sekilde av maceralarini anlatir sekilde lakayit bir uslubla yaptigi tranferle boburleniyor,, kendisine 1 gram dahi saygim kalmadi.. fatih i de alsa messiyi de alsa da fikrim degismeyecek... adnan polat ve aziz yildirimin basina komiklik yapmaya calistigini, ben soyleyim ben boyleyim diye boburlenirken goren var mi hic?..
onu da gec oyuncusunun ailesini ve kendisini makara malzemesi yapmasina soylenecek soz bulamiyorum.. heralde junior baskanina bu video izletilse biz bu adamla mi is yaptik diye dusunur..
baskanimizla gurur duymak isteyenlerin izlemesini rica ederim

Size Polat Alemdar taklidi yapan başkanları öneriyorum o zaman..

KUTADGU
18.01.2010, 23:30
bu video yu izledikten sonra baskan hakkinda dusunduklerimde ne kadar hakli oldugunu gordum ve kulubun baskanin bu basitlige imza atmasindan dolayi da utanc duydum.. kameralari toplamis karsisina , milyonlarca taraftari olan bir kulubun baskanina yakismayacak sekilde av maceralarini anlatir sekilde lakayit bir uslubla yaptigi tranferle boburleniyor,, kendisine 1 gram dahi saygim kalmadi.. fatih i de alsa messiyi de alsa da fikrim degismeyecek... adnan polat ve aziz yildirimin basina komiklik yapmaya calistigini, ben soyleyim ben boyleyim diye boburlenirken goren var mi hic?..
onu da gec oyuncusunun ailesini ve kendisini makara malzemesi yapmasina soylenecek soz bulamiyorum.. heralde junior baskanina bu video izletilse biz bu adamla mi is yaptik diye dusunur..
baskanimizla gurur duymak isteyenlerin izlemesini rica ederim

Hiç bu açıdan bakmamıştık :)

Gecemiz aydınlandı.

Nirvanaya erdik.

Bakış açısı budur usta...

vyno
18.01.2010, 23:32
Şenol Güneş'e karizması yok diye laf atanlardan farkı kalmamış arkadaşın aynı mantıkta yazmış yorumunu.

Burçak
18.01.2010, 23:38
yakında başkanımızın saçı yok saç ektirmeli diyen bile çıkarsa hiç şaşırmam..

ESER
18.01.2010, 23:39
Hiç bu açıdan bakmamıştık :)

Gecemiz aydınlandı.

Nirvanaya erdik.

Bakış açısı budur usta...

baskanin kamera karsisinda gevsekce konusmasi seni rahatsiz etmemisse o seni baglar kardesim.. ama ben boyle ucuz sovlar pesinde sirin sadri senercilik oynayan bi adamin takdir edilesi bi tarafini goremiyorum..

yigit ovunmez , ovulur..

transfer ettigi adamin ailesiyle makara yapan baskanin bu videosunu , o ben olmasam bu is olmazdi dedigi takimin baskanina tercume edip izletilse, biz bu ciddiyetdeki adamla mi muhattap olduk derdi umarim,,

Mollasalihoğlu
18.01.2010, 23:41
baskanin kamera karsisinda gevsekce konusmasi seni rahatsiz etmemisse o seni baglar kardesim.. ama ben boyle ucuz sovlar pesinde sirin sadri senercilik oynayan bi adamin takdir edilesi bi tarafini goremiyorum..

yigit ovunmez , ovulur..

transfer ettigi adamin ailesiyle makara yapan baskanin bu videosunu , o ben olmasam bu is olmazdi dedigi takimin baskanina tercume edip izletilsem biz bu ciddiyetdeki adamla mi muhattap olduk derdi umarim,,

Adam kendisi ile de dalga geçiyor, ki Karadeniz insanının tipik ve en sevdiğim özelliğidir.. Kendi ile barışık ve samimi olması.. Kaldı ki o konuşmanın yapıldığı yer ne bir yönetim kurulu toplantısı ne de bir iş yemeği.. İdmanı izlerken muhabbet etmiş adam.. İnsan bu, etten, kemikten..

abartmayalım..

vyno
18.01.2010, 23:43

yigit ovunmez , ovulur..

transfer ettigi adamin ailesiyle makara yapan baskanin bu videosunu , o ben olmasam bu is olmazdi dedigi takimin baskanina tercume edip izletilse, biz bu ciddiyetdeki adamla mi muhattap olduk derdi umarim,,

Bu ülkeyi yönetenler kahvede konusur gibi ne gevşek gevşek konusuyorlar ki kaldı başkan konuşsa nolacak :)

ESER
18.01.2010, 23:46
Size Polat Alemdar taklidi yapan başkanları öneriyorum o zaman..

milyonlarca insani temsil eden sorumluluk sahibi bir insan taklidi yapan baskan tipi daha makbule gecer polat alemdar taklidi yapan baskan tipi yerine;)

Burçak
18.01.2010, 23:48
tamam arkadaşlar one minute yaaa.
kapayın konuyu kırmayın birbirinizi :)

Mollasalihoğlu
18.01.2010, 23:53
milyonlarca insani temsil eden sorumluluk sahibi bir insan taklidi yapan baskan tipi daha makbule gecer polat alemdar taklidi yapan baskan tipi yerine;)

Tamam, ben adayım beni yapın başkan..
Takım elbiseyi çektim mi acaip kasılırım, sen de mutlu olursun ;)

SEDAT
18.01.2010, 23:59
bu video yu izledikten sonra baskan hakkinda dusunduklerimde ne kadar hakli oldugunu gordum ve kulubun baskanin bu basitlige imza atmasindan dolayi da utanc duydum.. kameralari toplamis karsisina , milyonlarca taraftari olan bir kulubun baskanina yakismayacak sekilde av maceralarini anlatir sekilde lakayit bir uslubla yaptigi tranferle boburleniyor,, dahasi temsil ettigi kulubun referansina guvenip gelmis olan futbolcu uzerinden reklami yapma pesinde.. yeter be baskan bir gunde tv de medyada gormeyelim seni,, bu neyin cabasi
adnan polat ve aziz yildirimi boyle ucuz sov pesinde kosarken gormemiyoruz, cunku gorevlerine ve temsil ettikleri camialara saygilari var. ya bizim baskan,, kafasi atar kuser, kendi sovunu kovalar,.. bu zihniyet yonetiyor kulubu,, yazik

onu da gec oyuncusunun ailesini ve kendisini makara malzemesi yapmasina soylenecek soz bulamiyorum..heralde junior baskanina bu video izletilse biz bu adamla mi is yaptik diye dusunur..

-Bundan daha kötü zihniyetlerde yönetti içiniz ferah olsun...

-Zaten ne yapsa kötü ne yapsa yaranamıyor...

ESER
19.01.2010, 00:00
Tamam, ben adayım beni yapın başkan..
Takım elbiseyi çektim mi acaip kasılırım, sen de mutlu olursun ;)

benim soyledigimin kasilma mevzusu olmadigini yazdim bir onceki mesajda..

ayrica baskana agir abi olsun demiyorum, sorumluluk sahibi bireylerin yapmasi gerektigi gibi davransin diyorum..

ESER
19.01.2010, 00:02
tamam arkadaşlar one minute yaaa.
kapayın konuyu kırmayın birbirinizi :)

estafurullah , kirmak, kirilmak yok, en azindan benim acimdan

Miraç Atalay Çiftçi
19.01.2010, 00:06
Başkanım şimdi ben düşünüyorum anlam veremiyorum. Senin tecrüben ve bilgin benimkinden şüphesiz daha çok.
Sormak istiyorum, Fatih'e bu tavrı göstererek onu yüceltmiş ve değer vermiş mi oluyorsun. Yoksa Trabzonspor kişilere bağımlı olmayan bir kulüptür imajı mı yaratmaya çalışıyorsun?

ESER
19.01.2010, 00:07
her zaman saygı duydum, hep de duyacağım büyük başkana. Trabzon tarihindeki en iyi başkanlardan biridir. Bazılarına Nuri Albayraklar lazım bence!

nuri albayrak kotuydu diye sadri senerin yada her hangi bir baskanin yaptigi yanlislara dogru mu diyelim?

SEDAT
19.01.2010, 00:08
nuri albayrak kotuydu diye sadri senerin yada her hangi bir baskanin yaptigi yanlislara dogru mu diyelim?

-Arada bir de yaptığı iyi şeyleri söyliyebilirsiniz..hiçmi yok..

Serhat
19.01.2010, 00:12

ççç ççç ççç

ESER
19.01.2010, 00:27
-Arada bir de yaptığı iyi şeyleri söyliyebilirsiniz..hiçmi yok..

dogrular yaptigi zaman da soyluyoruz, kimsenin dusmani degilim ama kulubun kaliteli bir sekilde temsil edilmedigini dusunuyorum.,. baskan agir abi ayaklari yapsin degil benim derdim,.. hergun her mikrofona konusmasin mesela., ya gene mi bu adam dedirtmesin.. ben sadri senerden daha fazla her mikrofona konusan hatta konusurken de ozen gostermeyen baska bir baskan goremiyorum,, sadri sener , koskaca bir kitlenin lideri,, senin benim gibi davranamaz.. cunku sorumluluklari cok daha fazla
futbolcusunun, hocasinin , taraftarinin arkasinda durmak icin agir abi olmaya gerek yok.. soylemleriyle yaptiklari tutarli olmak ve prensipli hareket etmek yeterli olur ,agir abi olmak yerine

SEDAT
19.01.2010, 00:31
dogrular yaptigi zaman da soyluyoruz, kimsenin dusmani degilim ama kulubun kaliteli bir sekilde temsil edilmedigini dusunuyorum.,. baskan agir abi ayaklari yapsin degil benim derdim,.. hergun her mikrofona konusmasin mesela., ya gene mi bu adam dedirtmesin.. ben sadri senerden daha fazla her mikrofona konusan hatta konusurken de ozen gostermeyen baska bir baskan goremiyorum,, sadri sener , koskaca bir kitlenin lideri,, senin benim gibi davranamaz.. cunku sorumluluklari cok daha fazla
futbolcusunun, hocasinin , taraftarinin arkasinda durmak icin agir abi olmaya gerek yok.. soylemleriyle yaptiklari tutarli olmak ve prensipli hareket etmek yeterli olur ,agir abi olmak yerine

-Bu yaştan sonra bu insanı değiştiremezsinki yaşı genç olsa tamam..

ESER
19.01.2010, 00:34
-Bu yaştan sonra bu insanı değiştiremezsinki yaşı genç olsa tamam..

:) ben diyorum diye varsin degismesin, oyle bir iddam yok, benim ne haddime.ben fikrimi soyluyorum sadece , herkezin yaptigi gibi..

Dursun Kaplan
19.01.2010, 09:07
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm849896.jpg

Yöneticiler bugün dönüyor

Antalya'da bulunan Başkan Sadri Şener ve kurmayları bugün Trabzon'a dönüyor.

Kampı ziyaret eden Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve beraberindekiler dün Fenerbahçe’nin Antalyaspor ile oynadığı Türkiye Kupası maçını izledikten sonra bugün geri dönüyor. Takımın pozitif tutumundan çok etkilenen ve mutlu olan Bordo-Mavili ekibin kurmayları artık sadece Fatih Tekke’nin imzası için girişimlerde bulunacak.

Fanatik

Ahmet Karadeniz
19.01.2010, 09:17

yigit ovunmez , ovulur..

espiri anlaysına hayran kaldımmmmmm.

İHTİLALL
19.01.2010, 09:24
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm849896.jpg

Yöneticiler bugün dönüyor

Antalya'da bulunan Başkan Sadri Şener ve kurmayları bugün Trabzon'a dönüyor.

Kampı ziyaret eden Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve beraberindekiler dün Fenerbahçe’nin Antalyaspor ile oynadığı Türkiye Kupası maçını izledikten sonra bugün geri dönüyor. Takımın pozitif tutumundan çok etkilenen ve mutlu olan Bordo-Mavili ekibin kurmayları artık sadece Fatih Tekke’nin imzası için girişimlerde bulunacak.

Fanatik

Trabzon'a dönüyor..

O zaman ,bugün Fatih Tekke transferinde çıkacak yeni sorunu beklemek lazım..

Mesela ,kaynanası eskiden iyi bulaşık yıkamıyordur..

Dedesi 50 yıl kadar önce,fındıklığa tükürürken görülmüştür..

Hatta inanmayacaksınız belki ama,Fatih'in gözünün üstünde kaşı bile varmış tır..

Zaten biliyorsunuz,Zenıt yöneticileri yılda tam 365 gün tatil yapıyorlar..

Bu yüzden kendileriyle,ancak rüyalarda konuşulabiliyor ve doğal olarak sağlıklı kayıt yapılamıyor..

Bu arada hakkını vermek lazım,Ergun abi 30 senenin gazetecisi,Hayrettin beyin hayal gücünün sınırları konusunda endişeliyim ,ama 30 yıllık tecrübe bir şey bulacaktır..

Şunun şurasında 1 şubata ne kaldı?..

Dursun Kaplan
19.01.2010, 09:32
Başkana bu kadar atıp tutmaya gerek yok bence. Atılması gereken onun yanında duran asıl suçlu adamdır. Ben başkanın samimiyetine inanıyorum. Fatih Tekke işini de bitirecektir.

Napoli
19.01.2010, 10:01
Başkanı eleştirıyorum,Yanlışları çok,Tv mikrofonu gormeye dayanamaz,Çok konusur,Dedıklerının %70-80 espiri ve ciddi değildir vs vs vs..Yaptığı İyi işler Yokmu en az hataları kadar var..

Butun herseyı geçtim,Bizimö başkanımız Şampiyonluğa gıdecek bir takımın Başkanı olucak Yetenekte değil...

açık ve net dıyorum,Dişi Geçiremeyen birisi...

Napoli
19.01.2010, 10:03
Hayrettın bey İçinde soyencek çok sey var ama yapmıycağım yorum..Başkanın işine gelıyor galiba,Hayrettın bey,Butun gun kulupte Hayrettın bey gozu arkada değil başkanın,Yıkıyor sanırım bütün işleri ona..

birde soyle diyenlerde var Eğer hayrettın Bey olmasaydı Başkan kazanmazdı diye..

Bılmıyorum karışık durumlar

Ahmet Karadeniz
19.01.2010, 10:32
Başkanı eleştirıyorum,Yanlışları çok,Tv mikrofonu gormeye dayanamaz,Çok konusur,Dedıklerının %70-80 espiri ve ciddi değildir vs vs vs..Yaptığı İyi işler Yokmu en az hataları kadar var..

Butun herseyı geçtim,Bizimö başkanımız Şampiyonluğa gıdecek bir takımın Başkanı olucak Yetenekte değil...

açık ve net dıyorum,Dişi Geçiremeyen birisi...

napoli sen ol başkan ozman bakalım nasıl yoneteceksin takımı.

voldamirin
19.01.2010, 10:46
Bizim klübe gelen Başkanından çayçısına kadar herkese Allah kolaylık versin.

Uğur Ö.
19.01.2010, 10:48
Daha ne istiyorsunuz anlamadım.Türkiye'de herkes tarafından sevilen bir adam.2 senede takımı nerden nereye getirdi.Transferleri yapmak için 50 saat yolculuk eden bir başkan biliyormusun.Sizin istediğiniz başkan nasıl olacak çok merak ediyorum(Paraları cebe inderecek.Kimse sevmiyecek.Aynı Bjk başkanı gibi mi?)

Emrah KabuL
19.01.2010, 10:51

Bu taraftarın çoğu futbolcu,teknik adam, yönetici hatta başkan zaten.

Napoli
19.01.2010, 11:09

İnşallah Kardeşim Elbet Birgün oda olur ... en azından 20 Yıldır Futblun içindeyım..Başarının Nasıl geleceğinide bilirim..

Sistemıde bılırım... Bu konuda Bilgi Vizyonada sahibim.. Bukadarda açık dıyorum..

Eleştirlerim kulaktan duyma değil,Saha sonuçlarıyla zerre alakasıda yok..

poetricus
19.01.2010, 11:42
-Hocam sadri şener gerçekten bu kadar kötü bi insanmı ..
Hâşâ! Daha önce de söyledim. İnsan olan, Trabzonsporlu olan Sadri Şener'in başımın üstünde yeri var. Ben başkan olan Sadri Şener'in hatalı eylem ve söylemlerini eleştiriyorum.

poetricus
19.01.2010, 11:43
komik :) güllelim:S:S:S
Buyurun, gülün!

hevesli
19.01.2010, 11:47
bu taraftara nuri albayraklar yakışır..

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 11:47
Başkan herşeye Eyvallahda şu Tekke işini bir çözemedin..

ESER
19.01.2010, 11:53
espiri anlaysına hayran kaldımmmmmm.

kimin espri anlayisina hayran kaldin? taraftarla dalga gecenlerinkine mi yoksa?

Ahmet Karadeniz
19.01.2010, 12:08
Bu taraftarın çoğu futbolcu,teknik adam, yönetici hatta başkan zaten.

ondan böle durum

karatasof
19.01.2010, 12:08
SORU;
Alındığında üç Burak Yılmaz eden Gökhan Ünal (Başkan Sadri Şener'in kendi ifadesidir) 1,5 yıl sonra 3 milyon euro+ Burak Yılmaz değeriyle fb'e satılmıştır.Bu durumda
a) Gökhan Ünal'ın bugünkü değeri kaç Burak Yılmaz'dır?
b) Burak Yılmaz'ın o günden bugüne değer artışı % kaçtır?
c) TS'un bu satıştan elde ettiği reel kazanç ne kadardır?

SEDAT
19.01.2010, 12:09
-Valla başkanım tekke gelmezse sizi orda fifa başkanı bile tutamaz ..

Ahmet Karadeniz
19.01.2010, 12:10
arkadaşlar varya herkes güzel konusuyor ama sizde bilyorsunuz tranzonda yöneticilik zor orada herkes yönetici yani

ESER
19.01.2010, 12:17
biri de cikmis size nuri albayrak lazim diyor, nuri albayrak kotuydu diye baska bir kotuye alkis mi tutalim,
ben nuri albayrak ile baskanin arasinda buyuk bir fark goremiyorum.. iki kale arkasi tribun kadar fark var hepsi o kadar.. nuri albayrakin kotu baskanlik yapmis olmasi sadri senerin iyi baskan olduguna referans mi oluyor onu anlamadim.. bol gamzeli gulucukler atmakla, kendini kurtarmak icin her kim olursa olsun taraftara yem etmekle basarili baskan olunuyormus meger.. ayar veren baskan degil karar veren baskan olsun kimse elestirmez onu..

Mollasalihoğlu
19.01.2010, 12:23
SORU;
Alındığında üç Burak Yılmaz eden Gökhan Ünal (Başkan Sadri Şener'in kendi ifadesidir) 1,5 yıl sonra 3 milyon euro+ Burak Yılmaz değeriyle fb'e satılmıştır.Bu durumda
a) Gökhan Ünal'ın bugünkü değeri kaç Burak Yılmaz'dır?
b) Burak Yılmaz'ın o günden bugüne değer artışı % kaçtır?
c) TS'un bu satıştan elde ettiği reel kazanç ne kadardır?

Trabzonspor'un bu transferdeki zararı, colman transferindeki muhtemel kârı ile aşağı yukarı aynıdır.. Unutmamak gerekir ki futbolcu denilen meret elma, armut ya da herhangi bir türde emtia değildir ki, alıp satıp reel kazanç sağlansın..

İHTİLALL
19.01.2010, 12:34
Trabzonspor'un bu transferdeki zararı, colman transferindeki muhtemel kârı ile aşağı yukarı aynıdır.. Unutmamak gerekir ki futbolcu denilen meret elma, armut ya da herhangi bir türde emtia değildir ki, alıp satıp reel kazanç sağlansın..
Colman'dan ne zaman para kazandık?

Yoksa o da fatih Tekke gibi,cebinden para veriyorda bizim haberimiz yok?

Tevekkeli değil,Fatih'e de bu yüzden diyorlar demek ki,bonservisini al filan..

Valla bravo..

Birde şu son bölüm..

Futbolcu elma,armut değil ,reel kaznaç filan..

Reel kazancı pekala biliyor Sadri bey..

Gökdeniz'den 20 milyona yakın para kazandı ve arkasından bir güzel sövdü..

Aynı paraya yakın maliyetle,gidip Gökhan'ı aldı ve şimdi yarı parasına sattı..

Bir buçuk yılda ezdiği paraya bakın..

Sonuçta futbol reel bir şekilde yönetilebilir..

Sıfır taraftarlı Cavcav mesela..

Ama bunu yönetecek adamlarda donanım,beceri,yetenek,vizyon vs. aranır..

Hayatlarında sadece iflasıyla ünlü ve hiçbir başarısı olmayanlardan bunu beklemek,size haylakırıklığından başka bir şey kazandırmayacaktır..

Ahmet Karadeniz
19.01.2010, 12:35
ya peki bu ligde hangi başkanı siz en cok begeniyorsunz?

pazarkapılı
19.01.2010, 12:35
an itibariyle kaybettigi sempatikligini kolombiyalı sayesinde basına verdigi röportajla toplamaya calısan,yaptıgı bu transferle ve fatih hamlesiyle olası basarısızlık ihalinde taraftara 'daha ne yapayım' diyecek olan,ancak bu yaptıklaryla klubun kontrol noktasını elinden zamanla kaybedecegini cok iyi bilen kanımca ilk olagan kongrede ayrılmayı tercih edecek mevcut baskanımız....