PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73

Jackdaniels
25.12.2009, 02:51
Bunu söylüyosun başkanımda o sağlık ekibi hala görevinin başındamı bide bunu söylesen....

Ali Can Salihoglu
25.12.2009, 03:30
Bugüne kadar neyi tam olarak beğendikki, sadri başkan geldiğinde sıfırdan bir takım kurdu sadece o zman yapılanları hatırlamak bile yeterli, son zamanlarda yapılmış bazı hatalar olabilir de nedir bu eleştiri ve nefret için duyulan hırs, linç etme konusunda üzerimize yok, bu yaklaşım ile başarı beklemek ayrı bi cehalet, önümüze gelene protesto çekin, neyi istediğinizi biliyormusunuz, faydanızmı var zararınızmı var, düşünebiliyosanız düşünün bi zahmet!!

ESER
25.12.2009, 04:42
hata bir kere yapilir, iki kere yapilir hadi uc dort olsun ama hata yapmak aliskanliga donusmusse elestirecez tabi ki,.. ben ulkeyi yoneten basbakandan daha cok goruyorum baskani tvde gazetede,, hayirdir yaa bu ne bitmez medya merakidir boyle... baskan demec veriyo ,pesinden asbaskan , sonra doktor ihsan dururmu oda veriyo ayari.. bi de konusulanlar birbirini tutsa da madara olmasak diye bir dusuncede yok,, tek dert madem yoneticiyim yaparim reklamimi.. bu zihniyete de kimse padisahim cok yasa demez hemserim..yok birde bu kadar konusmalari fiyasko uzerine fiyasko yasatmalari yetmiyomus gibi, genis genis konusmalar, kulubun kokune para saymis havalari yapmalari yokmu gelde delirme.. o koltukta oturuyor diye kimse baskani yuceltmez ama o koltugun hakkini verirse bu taraftar ona tapar, tipki iyi isler yaptiginda verdigi destek gibi... o makam sadri sener avutma makami degil hizmet makami.. oraya talip olana biz degil orada oturan bize gebe olacak ,hizmet verecek ki sevilsin saygi gorsun,, bjk baskanimiz diye demiroren isimli tup tuccarini seviyor mu? sevmiyor cunku haketmiyor... bana hizmet etmiyorsa bana ne baskandan da baskanin kaliteli arkadaslarindanda,..

CAFER ÖZER
25.12.2009, 08:34
Mahmut Aksuya verilen ceza Bu yönetimden Hiç bir halt olmayacağının kanıtıdır.
Kayseri Yöneticisi Kameralar önünde Hakemi Dövmeye kalkıyor,Hakeme hakaret ediyor.
Bizimki Hakemden dayak yiyecektim diye anlatıyor,Kayseri yöneticisi ve Mahmut Aksu 21 gün ceza alıyor.
Trabzonspor Başkanı Hakemi eleştiriyor,4 metreden ofsayttan bize gol attıran hakemi 1 ay ceza alıyor.
Aziz Yıldırım Fedarasyonu,Hakemleri herkesi tehdit ediyor,Bu tehdit sonrası Oynadığı 2 maçta haksız 5 puan ve 21 gün ceza
Bu adamlardan Tabzonspora zerre kadar fayda gelmeyecek.
Sabırla Kongreyi bekliyorum.
Takım Lider bile Olsa Bnların karşısında Kim aday olursa Oy vereceğim.
18 yaşına yeni girmiş,yENİ REŞİT OLMUŞ BİRİSİ bile aday olsa Oy vereceğim.
Yönetim bu işi yapamıyorsunuz derhal istifa edin.
Ne oldu Centilmenlik ödülü işide suya yattı.Sadri bey ne oldu,Yumuşak davrandında Ceza vermedilermi.
hemde hakaret eden Kayserili İle aynı cezayı aldın.
Derhal istifa edin.
Bu kadar Kötü olmak İçib Bir Başkan ve Bir yönetim kuruluna İhtiyaç Yok.
Futbolcuları Fıdık Toplasın diye almadın ama,Millet de sana Trabzonsporu ezdir sindir diye oy vermedi.
Trabzonsporun haklarını koru diye seçtiler.
Sizden Hiçbir şey beklemiyorum.
Sadece itifa etmenizi bekliyorum.

Orhan Aydın
25.12.2009, 08:41
Bu yönetim gelirken aldığı destek ve mevcut durumu itibariyle belki de 42 yılın fiyaskosu.

İHTİLALL
25.12.2009, 10:15
Bu yönetim gelirken aldığı destek ve mevcut durumu itibariyle belki de 42 yılın fiyaskosu.

Ekonomik anlamda,42 yılın en kötü dönemi,

Hatta açık ara en kötü dönemindeyiz..

Eğer başkanın,yayın ihalesinde ,"yünlerini kırkıp satacağı kadar koyun bulacağı" iddiası gerçekleşmezse,

Parasını alamadığı için,küçük Emrah modunda sahada dolaşan,adeta bırakın beni diye haykıran,en büyük yatırımımızdan sonra (Gökhan),

Diğer birçok oyuncuda ,şimdiden sinyallerini verdiği gibi,sahada iyice dolaşmaya başlayacaktır..

Bazıları ,Song'un(kaptanımızın) yaptığı gibi Fifaya gidecek,bazıları da şehri terkedecektir..

Buna hazırlanan bazı oyuncular,Ünal ve Şenol hoca tarafından şimdilik ikna edilmişlerdir..

Eeeee,

Efsane başkan olmak kolay değil gerçekten..

Orhan Aydın
25.12.2009, 10:17
Veysel abi öyle deme o ne kaday payasını hibe etti biliyoymusun?

:)

İHTİLALL
25.12.2009, 10:21
Veysel abi öyle deme o ne kaday payasını hibe etti biliyoymusun?

Yok be koçum,

Bu bir şehir efsanesidir..

Zamanında(iflas ettiği zaman)parasını kulüpte bıraktığı ve bu nedenle o paranın haczedilemediği doğrudur..

Fakat bu para,daha sonra kuruşu,kuruşuna kendisine ödenmiştir..

Güleceksiniz belki ama,şu anda kulüpte parası olan (3 milyon civarı)tek başkan Albayrak,şu bizim Nuri bey..:)

Orhan Aydın
25.12.2009, 10:23
Küçük Emrah bizim halimizin yanında pollyanna yani:)

Murat Erdem
25.12.2009, 11:42
Hafta içi her sabah NTV SPORda 08-10 arası bir program var, izleyiciler programa telefon açıp soru soruyorlar, soy ismini hatırlamadığım Tayfun isimli yorumcu da cevaplıyor.
İşte bu sabah Trabzonspor'la ilgili soru soran bir izleyiciye verdiği cevapda, Sadri Şener'le dün akşam üstü bir telefon görüşmesi yaptığını ve kendisinin şu anda ''BODRUM''da dinlendiğinden bahsetti !!!

Arkadaşlar, düşünebiliyormusunuz tarihinin en sıkıntılı dönemlerinden birini yaşayan TRABZONSPOR'umuzun sayın başkanı
BODRUM da istirahat ediyormuş!

Gün, yatma günümüdür ! Sayın Sadri Şener !

Senin TRABZON'da, Şenol Güneş'le, Ünal Karaman'la kafa kafaya verip, çözüm üretmen gerekmiyor mu ?

Sadri Şener'in başkanlığı ''Teorik''dir, ''Pratik''de işler başka türlü yürüyor demiştim zamanın da.

Haklı olduğumu bir kez daha görüyorum.

iyi istirahatler BAŞKANIMMMMM !!!

Murat Erdem
25.12.2009, 11:47
Bodrum'a düşkün olduğun kadar, Trabzonspor'a da düşkün olsaydın keşke !!!

Orhan Aydın
25.12.2009, 11:53
Şimdi birileri çıkıp size Albayrak gibileri lazım derse şaşırmam.

bahadır2561
25.12.2009, 13:26
iiiiiissssssstttttttiiiiiiiifffffffaaaaaaaaaaaaaaa aaa

Emre Emiroğlu
25.12.2009, 15:16
Şener: "Fatih ile anlaştık"
Trabzonspor Kulübü'nün Fatih Tekke ile anlaşmaya vardığı, bu futbolcunun bonservisi konusunda da Zenit Kulübü ile görüşüleceği bildirildi. mKulüp başkanı Sadri Şener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Rusya'nın Zenit Petersburg takımında forma giyen eski oyuncuları Fatih Tekke'nin kendisiyle anlaştıklarını ve bu konuda bir sorun bulunmadığını belirtti.

Şener, Fatih Tekke'nin borservis sorununu da halletmeye çalıştıklarını ifade ederek, ''Zenit Kulübü ile pazartesi ya da salı günü görüşerek anlaşmaya çalışacağız'' dedi. Bu arada, Fatih Tekke ile imzalanan herhangi bir ön protokolün bulunmadığı öğrenildi.

26.12.2009
Kaynak : AA

http://www.sporx.com/futbol/superlig/178540/?takim=116

ESER
25.12.2009, 16:34
Şimdi birileri çıkıp size Albayrak gibileri lazım derse şaşırmam.

albayrak in kotu bir baskan olmasi en az onun kadar kotu bir baskan olan sadri senere agamsin pasamsin yapmamizi gerektirmez... kendi adima nuri albayrakla kendisi arasinda bir fark goremiyorum . pardon tek fark kale arkasi tribunleri.. nuri albayrak TS tarihinin en kotu yoneticisiydi ama o bile bu kulubun uzerinden reklam yapayim diye her mikrofona kameraya gazeteye konusmaya caiz sayip .bodozlama atlamiyodu, onun da kusuru belki de hic konusmamasiydi.. ,, hani bir aralar zirt pirt kusuyordu kendileri, simdi neden kusemiyor? cunku biliyorki kimse gidiklamiyacak onu , gidersen git kardesim seni mi nazliyacaz her gun diyecek , o da gunu kurtarmak icin hamleler yapiyor iste... senol hoca ve fatih tekke onu bir sure daha idare edecek , sonrada ikisinden birini sadri sener sovla kovacak ve kendisi gene kahraman..... boyle baskanim varsin olmasin, kulup zaten Allaha emanet.. bir baskan ve onun yoneticileri hergun konusmaz arkadas,,

tslover
25.12.2009, 17:00
Sadri başkan umarım hep başkanımız olarak kalır

karatasof
25.12.2009, 17:12
Bodrum'a düşkün olduğun kadar, Trabzonspor'a da düşkün olsaydın keşke !!!

Bodrum'a ve Bodrum Müdavimlerine laf söyletmem arkadaşşşşşş!
Fatih Terim

Orhan Aydın
25.12.2009, 17:14
albayrak in kotu bir baskan olmasi en az onun kadar kotu bir baskan olan sadri senere agamsin pasamsin yapmamizi gerektirmez... kendi adima nuri albayrakla kendisi arasinda bir fark goremiyorum . pardon tek fark kale arkasi tribunleri.. nuri albayrak TS tarihinin en kotu yoneticisiydi ama o bile bu kulubun uzerinden reklam yapayim diye her mikrofona kameraya gazeteye konusmaya caiz sayip .bodozlama atlamiyodu, onun da kusuru belki de hic konusmamasiydi.. ,, hani bir aralar zirt pirt kusuyordu kendileri, simdi neden kusemiyor? cunku biliyorki kimse gidiklamiyacak onu , gidersen git kardesim seni mi nazliyacaz her gun diyecek , o da gunu kurtarmak icin hamleler yapiyor iste... senol hoca ve fatih tekke onu bir sure daha idare edecek , sonrada ikisinden birini sadri sener sovla kovacak ve kendisi gene kahraman..... boyle baskanim varsin olmasin, kulup zaten Allaha emanet.. bir baskan ve onun yoneticileri hergun konusmaz arkadas,,

Abi bende aynı şeyi demek istedim.

Samet Yildirim
25.12.2009, 20:51
Sadri Sener: Senol Günes ile konusuyoruz kendisi Tony Sylvanin elimizdeki en iyi kaleci oldugunu söylüyor !!

Ligtv-Bordo Mavi Programi (Baskanla Röportaj)

Aynen öyle bencede, 20 yillik tarihi kalecimiz heralde biliyorki öyle diyor. Bana göre yollanmicak.

Özkan
25.12.2009, 21:10
Şener: "Fatih ile anlaştık"
Trabzonspor Kulübü'nün Fatih Tekke ile anlaşmaya vardığı, bu futbolcunun bonservisi konusunda da Zenit Kulübü ile görüşüleceği bildirildi. mKulüp başkanı Sadri Şener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Rusya'nın Zenit Petersburg takımında forma giyen eski oyuncuları Fatih Tekke'nin kendisiyle anlaştıklarını ve bu konuda bir sorun bulunmadığını belirtti.

Şener, Fatih Tekke'nin borservis sorununu da halletmeye çalıştıklarını ifade ederek, ''Zenit Kulübü ile pazartesi ya da salı günü görüşerek anlaşmaya çalışacağız'' dedi. Bu arada, Fatih Tekke ile imzalanan herhangi bir ön protokolün bulunmadığı öğrenildi.

26.12.2009
Kaynak : AA

http://www.sporx.com/futbol/superlig/178540/?takim=116
Herkesle bahse girerim, bonserviste anlaşamayacaklar.

bkandil
26.12.2009, 10:04
Bonserviste anlaşmaya gerek kalmadı, Birileri transferde Rubin Kazan'ı rakip olarak önümüze attı bile...
Bu haberlerde kimin parmağı var bulunmalı...

yorumsuz6117
26.12.2009, 13:08
R.Kazan'dan Tekke yalanlaması
26 Aralık 2009 / 11:57
Rubin Kazan Tekke ile görüşüyor" haberi, Kazan'ın hocası Kurban Berdeyev tarafından yalanlandı.

http://ad.reklamstore.com/pixel?id=610315&t=2http://ad.reklamstore.com/pixel?id=616234&t=2

Rus spor basınının, Türk medyasına dayanarak verdiği "Rubin Kazan Tekke ile görüşüyor" haberi, Kazan'ın hocası Kurban Berdeyev tarafından yalanlandı.

Ara transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Fatih Tekke'nin, Rubin Kazan'ın gündeminde olduğu haberini yayınlayan Rus basınına bir açıklama yapan Rubin'in antrenörü ve transfer yetkilisi Kurban Berdyev, �Hiçbir zaman Tekke'nin transferi ile ilgilenmedim� dedi.
Rus Sport Ekspress'e açıklamada bulunan Berdeyev şöyle konuştu: �Tekke, çok iyi bir futbolcu. Ancak hiçbir zaman gündemimde olmadı. Onunla transfer konusunda söylendiği gibi bir görüşmemiz olduğu da doğru değil.�

Sport Ekspress, Tekke konusunda Zenit ile resmi olarak görüşen tek takımın Trabzonspor olduğunu belirtirken, yine Türk medyasına dayanarak Trabzonspor'un fiyatta indirim yapmaya çalıştığına yer verdi.

Bu arada Rus Soccer.ru adlı internet sitesi ise, Zenit'in 32 yaşındaki Türk futbolcu Tekke'nin yerine, başka bir forvet bakmaya başladığını belirtti.
Tekke'nin takımda kalmak istediği de vurgulanan haberde, kulübün başka bir forvet için harekete geçtiğini, Tekke'nin ise 2 milyon Euro'ya Trabzonspor'a verileceğini, ancak henüz bu konuda resmi bir bilginin olmadığına değinildi.

Haber61

yorumsuz6117
26.12.2009, 13:09
Bu iş bu sefer bitti..

AYYILDIZ
26.12.2009, 13:18
Bonserviste anlaşmaya gerek kalmadı, Birileri transferde Rubin Kazan'ı rakip olarak önümüze attı bile...
Bu haberlerde kimin parmağı var bulunmalı...

Ellerinde patlıyor her bahaneleri.Yollar teker teker açılıyor.

coach
26.12.2009, 13:46
"bkandil tarafından yazılan
Bu haberlerde kimin parmağı var bulunmalı..."

Ne sandın başkan dardanelspor'dan topçu almıyosun tabiki Fatih Tekke'yi almak için diğer takımlarda çıkacak,sen bu topçuyu alacakmısın almıyacakmısın onu söyle.

Mellih
26.12.2009, 13:50
Tekke Taman, Sorun bonservis diyor... Sanki 10 M. € 'luk oyuncu alıyon... vereceğin en fazla 2.5 M €.. Gökhan 6.25 , Gabric' 2.5 M € verebiliyosun..

Yunus Emre SEYHAN
26.12.2009, 13:57
Tekke Taman, Sorun bonservis diyor... Sanki 10 M. € 'luk oyuncu alıyon... vereceğin en fazla 2.5 M €.. Gökhan 6.25 , Gabric' 2.5 M € verebiliyosun..
32 yaşında ve sözleşmesinin bitimine 6 ay kalan bir oyuncu için pazarlık yapılması kadar doğal bir durum yok.

Gökhan Ünal'a o kadar para verilmesinin sebebi Gökhan'ın o parayı ettiğinden değil, tamamıyla reyting için.. Gs,Fb ve Bjk'ye çalım atmış olduk bu takımlar aylardır Gökhan'ın peşindeydi sonucudan Trabzonspor camiası havaya girdi, Beklentiler arttı, geçen yıla iyi başlamamızın sebeblerinden birisi bu olsa gerek.

Transfer dönemi 1 ocakta açılıyor.
Ne yani yönetimin tamam 2 milyon euro kabul demesimi gerekiyor? Zaten 2 milyon euroya serbest kalıyor Kral.
Ayrıca ekonomik durumumuz ortada.

Recep Alkan
26.12.2009, 14:00
Yunus dediklerin doğru, katılıyorum. Am şöle de bir gerçek var, attığımız o çalım sayesinde bugün nerdeyse kanser olacağız.

Dün uğur yazdı (matrıx), adamı GS ile anlaşmışken Trabzona alırsan sonucu bu olur diye.

adam geldiğinden beri kendisini veremedi ki kulübe, son durum da ortada.

Sence çalımı biz mi yedik, biz mi attık ?

Yunus Emre SEYHAN
26.12.2009, 14:16
Yunus dediklerin doğru, katılıyorum. Am şöle de bir gerçek var, attığımız o çalım sayesinde bugün nerdeyse kanser olacağız.

Dün uğur yazdı (matrıx), adamı GS ile anlaşmışken Trabzona alırsan sonucu bu olur diye.

adam geldiğinden beri kendisini veremedi ki kulübe, son durum da ortada.

Sence çalımı biz mi yedik, biz mi attık ?
Abi,İlk sezon için çalımı biz attık sayılır, Hatta çalımı attıktan sonra devamını getiremedik.
Geçen yıl devre arasında Kral alınsaydı, çok farklı şeyler olurdu.

Bana göre Gökhan geçen yıl kötü futbol sergilemedi.
Ortalama 15 gol ve 10 asist.
Örneğin Bursaspor'a son saniyelerde attığı frikik golü.

Tabii ilerleyen zamanlarda tamamıyla Gökhan takımdan koptu, Şuanda Gökhan'ın 1 gr özgüveni yok, Takımı kafasında bitirmiş durumda, gitmesi çok hayırlı olur.

Gökhan'ın kafasında Gs varken yönetim bu transferi gerçekleştirdiyse hata yapmış demektir.

mahmuter61
26.12.2009, 15:52
Alın Fatih Tekke,İbrahim Akın,Çağlar birinci .Satın gökhan ünal gökhan ünal gökhan ünal diğerlerinide siz belirleyin.

Özkan
26.12.2009, 16:08
32 yaşında ve sözleşmesinin bitimine 6 ay kalan bir oyuncu için pazarlık yapılması kadar doğal bir durum yok.

Gökhan Ünal'a o kadar para verilmesinin sebebi Gökhan'ın o parayı ettiğinden değil, tamamıyla reyting için.. Gs,Fb ve Bjk'ye çalım atmış olduk bu takımlar aylardır Gökhan'ın peşindeydi sonucudan Trabzonspor camiası havaya girdi, Beklentiler arttı, geçen yıla iyi başlamamızın sebeblerinden birisi bu olsa gerek.

Ne yani yönetimin tamam 2 milyon euro kabul demesimi gerekiyor? Zaten 2 milyon euroya serbest kalıyor Kral.
Ayrıca ekonomik durumumuz ortada.Bu mantıkla Özer'i fenere kaptırdılar.

Bir futbolcu sana lâzımsa 3-5 hesâbı yapmayacaksın. Ama bizim yönetimlerin kronik hastalığıdır bu. Zurawski, Özer ve korkarım Fatih.

Erdal
26.12.2009, 16:23
Özkan, oh be sonunda bir mesajın ,için "doğru valla" dedim :)

Murat Erdem
26.12.2009, 18:43
Lafta kulübümüzün Sportif Direktörü Ünal Karaman.

Ayrıca emsalsiz yetkiler ile göreve getirildiği lanse edilen Şenol Güneş var.

Eeee !!!

Bakıyorum transfer mevzusunda daha bu ikilinin ağzında tek kelime duymak nasip olmadı.

Ama son üç günde, önce Hasan Yener, dün Başkan Sadri Şener ve bu gün de Hayrettin Hacısalihoğlu bülbül gibi şakıdılar ajanslara.

Bu işte bir terslik mi var ?

Yoksa ben mi kuruntulanıyorum !

Murat Erdem
26.12.2009, 18:46
Bu basiretsiz, ahmakça yönetim anlayışına, birilerinin baş kaldırması gerek !

Bu baş kaldırının önderleri, Ünal Karaman ve Şenol Güneş'de olamayacaksa,

İşimiz zor, hem de çok zor.

Neyden çekinirler anlamıyorum ki ?

Yarın yapsınlar bir basın toplantısı, yetkilerimiz engelleniyor diye anlatsınlar.

İşte o gün bu kulüp kurtulmuş olacak.

Murat Erdem
26.12.2009, 18:47
Ben yönetimde ki Şener, Hacısalihoğlu ve Yener üçlüsüne kızdığım kadar,

Ünal Karaman ve Şenol Güneş'e de kızıyorum.

Kardeşim, size yetki verildiği ilan edilmiş kamu oyuna, gereğini yapsanıza.

Yok, yönetimde ki mikrofon sevdasını geçemiyorsanız, çıkın basının önüne,

Görevimizi 4/4 lük yerine getirmemiz engelleniyor diye açıklayın.

Neden pısırık duruyorsunuz ?

Siz böyle uysal durdukça, Trabzonspor sevginizin getirdiği duygusallık ön planda oldukça bize bir faydanız olmaz ki.

serdaracıl
26.12.2009, 18:53

Ayrıca ekonomik durumumuz ortada.

Kesinlikle haklısın renktaş. Bu konuda doğru yapıyorlar bence. Ayrıca eğer bu yönetim şu baraj ihalesini tamamlayıp kulübe kalıcı bir gelir kazandırırsa ne olursa olsun kesinlikle başarılıdır.

krdnz
26.12.2009, 18:54
Bu mantıkla Özer'i fenere kaptırdılar.

Bir futbolcu sana lâzımsa 3-5 hesâbı yapmayacaksın. Ama bizim yönetimlerin kronik hastalığıdır bu. Zurawski, Özer ve korkarım Fatih.

Mehmet Battal'ı da aynı sebeple transfer edememişlerdi.Şimdi acaba o fiyata alabilecekler mi?

Mustafa ÖZDEMİR
26.12.2009, 19:11
başkan alacaksan al almayacaksan biz alacak birisini buluruz.sen anladın...

okg_53
26.12.2009, 20:59
düzenleme--------------

Travelair
26.12.2009, 21:19
Sadri Sener: Yattara konusunda tippi hata yapildi. Trabzonda bu sakatligini tespit edilemedi. Oynadikca sakatligi nüksetti.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=65837

Yattaraya sallayanlar bir adim öne !!!!!!!!

"Körler" hala "Görevlerinin" başında, görenler kapı dışarı edildi. Saltanat devam ediyor

Travelair
27.12.2009, 16:43
Şenol Güneş:

- Üzerinde en çok durduğum konu; oyuncunun kulüpten alacağı olmasın. O zaman ağzını açamaz, bana teslim olur ve işini iyi yapar

internetspor

lazajan
27.12.2009, 19:53
futbolcu al futbolcuuuuu

erkankoc
28.12.2009, 23:43
sayin baskan;

sizden sportif alaninda basari beklemistik malasef olmadi...olmayabilirde..ancak yakin arkadasiniz a.yildirimi ornek alip
tesislesmeye onem verseniz iyi olmazmiydi..hem gelirlerimiz artardi...neden stad konusunda bu kadar pasifsiniz..

cag atlamak icin modern bir stadin sart oldugu bu zamanda neden sessizsiniz..
neden herseyi karsidan beklersiniz..nedenle dolu bir cok soru var aklimda bu konuda..

sizden bu konuda projeler bekliyorum..küsüp kimse ilgilenmiyor diye bir cevabi kabul etmiyorum

Kazım Uzunboy
29.12.2009, 06:33
Sadri Şener'den '2' söz!

Başkan, camiaya seslendi, beklentilerin aksine 1 değil, 2 forvet alacaklarını söyledi. Trabzon'un patronu, böylece yakında yaşanacak ciddi hareketliliklerin de sinyalini verdi

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm825583.jpg

Taraftarlar dört gözle transfer bombalarının patlamasını beklerken, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener çarpıcı açıklamalar yaptı. “Her takımda 4-5 forvet var. Bizim takımda ise 2 tane. Bu sayıyı 4’e çıkarmak istiyoruz. Böylelikle rekabet artar, kalite yükselir” ifadesini kullanan Şener, böylece 1 değil 2 takviye planladıklarını vurguladı. En büyük hayal kırıklığının Hugo Broos olduğuna vurgu yapıp, Güneş’in üzerindeki yükü aldığını anlatan Sadri Şener, özellikle Avni Aker’de kaybetmeye tahammül edemediklerini dile getirdi.

Federasyona sert mesaj
Gündemdeki konular hakkında da yorumlar yaptı. İşte Başkan Şener’in o sözleri: İbrahima Yattara, ücretinde indirim yaparak fedakarlıkta bulunmadı, yapması gerekeni yaptı. Futbol Federasyonu’nun yöneticilerinin ve başındaki isimlerin tecrübe noksanlığı var. Trabzon gibi bir futbol şehri, bu organizasyonda görmezden gelinemez. Türkiye haritasının sadece batısını gören, doğusunu yok sayan bir anlayış olamaz.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

SEDAT
29.12.2009, 09:45
İnşallah şu 2 forvet doğrudur..
-biri fatih desek yabancı kim acaba..

karatasof
29.12.2009, 10:00
Başkan konuşmaya devam ediyor....
İcraat mı?
Ne gerek var ki?
Ne güzel konuşuyoruz şurda.....

Ahmet Faruk
29.12.2009, 12:40
Başkan konuşmaya devam ediyor....
İcraat mı?
Ne gerek var ki?
Ne güzel konuşuyoruz şurda.....

Bu kulüp konuşmayı bile beceremeyen adamları da başkan olarak gördü....

Orhan Aydın
29.12.2009, 12:47

Bu yüzden bize NA(sodyum) ve türevleri müstehak:)
Bizi zaten hiçbir şey memnun etmez ancak takıma baskı yapmayı biliriz:)

Muhammed
29.12.2009, 13:39
Başkan'ım bu kulüp için ölenler ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yoksa çoktan unuttunuz mu?

İHTİLALL
29.12.2009, 13:53

Ben şivesinden dolayı "konuşamıyor" diye nitelendirilenlere saygı duyarım..

Şenol Güneş'te milli takım hocası iken "ne dediğini anlamıyoruz" diye eleştiriyorlardı,bal gibi anladıkları halde..

Nitekim dünyanın,hemen her ülkesinde olduğu gibi,bizdede "şive","ağız" vardır ve bu bizim zenginliğimizdir..

Konuşanın şeklinden çok,nasıl konuştuğundan çok ne dediğine bakarım ben mesela..

İşaret dili bile olabilir,yeterki anlayalım..

Meğer ki konuşan kişi "yalan " söylemesin,sadece..

SEDAT
29.12.2009, 14:41
ne kadar kötü bi adammış sadri şener hiç iyi bişey yapmamış hayatı boyunca..vay be

Sinem Yılmaz61
29.12.2009, 14:44
Tekkeyi al Tekkeyi!

Süleyman50
29.12.2009, 14:46
bir inat uğruna koskoca bir yılımızı daha yiyen başkan...

SEDAT
29.12.2009, 14:47
o gelmeden hep şampiyon oluyorduk ya...

Recep Alkan
29.12.2009, 15:11
Sedat bu lafı, 84 senesinden sonra Trabzonspor da görev yapmış her isim söyleyebiliriz, biliyorsun değil mi ?

Sadri Şener, Faruk Özak, Hami, Ünal, Şenol Hoca, Şota, Fatih Tekke, Gökdeniz, Symovyak, vs vs vs....

Bu konuda bence bunu söyleme...

SEDAT
29.12.2009, 15:14
Sedat bu lafı, 84 senesinden sonra Trabzonspor da görev yapmış her isim söyleyebiliriz, biliyorsun değil mi ?

Sadri Şener, Faruk Özak, Hami, Ünal, Şenol Hoca, Şota, Fatih Tekke, Gökdeniz, Symovyak, vs vs vs....

Bu konuda bence bunu söyleme...recep sadece nuri albayrak gibi birisnin gelmesinden korkuyorum..yoksa benim için hizmet etmiş herkes kutsaldır..
-Şimdi gelen yazmış yıllarımızı yedi forvet al stad yap yap ulan yap....
-Keşke yapsa en çok ben isterim..hataları kendi boynuna tabi Trabzonspora zarar vermediği sürece..
-Şimdi hatalarınıda yazıyorum sonra bak sende gördün gerçek yüzünü felan örnek sen:)
-yoksa iyi bi alternatif varsa gelsin yani illada sadri şener demiyorum..

karatasof
29.12.2009, 15:15
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener çarpıcı açıklamalar yaptı. “Her takımda 4-5 forvet var. Bizim takımda ise 2 tane. Bu sayıyı 4’e çıkarmak istiyoruz. Böylelikle rekabet artar, kalite yükselir”

Başkan dediğin böyle olur işte.
Gördünüz mü adamı?
Önceki Yöneticilerin 2 kişiye düşürüp bizi zor durumda bıraktıkları Forvet Eksikliğini Başkan olur olmaz nasılda ŞIP DİYE anladı.
Üstelik öyle böyle bir anlayış da değil bu.
2 tane birden alacak ki diğer 2 taneside pabucun pahalı olduğunu anlayacak.
Daha çok çalışacaklar.
Kalite artacak.
Büyük Başkan 2 Forveti Trabzona getir.............

Recep Alkan
29.12.2009, 15:20
Sedat;

Hayır ben kimsenin kimin peşinden koştuğu ile ilgilenmiyorum, bugün herkesin fanatikleri sevenleri vardır.

Sadece ismi geçen birini şampiyonluk ile anılması yanlış, çünkü öyle bir oluyor ki inanamazsın,

Mesela MAY için çok iyi biri, ama her defasında yanına aldıkları adamlar yüzünden battı diyor, ona çok yakın olan bir kısım,

Sadri Şener için bir kısım servetini bıraktı diyor, kimisi çoktan o parayı geriye aldı diyor.

Bu örnekler sıralanabilir kardeşim,bende diyorum ki, keşke bazı hamleler için beklenseydi, bir Karadenizspor dursaydı mesela, girmeseydiler borca bu iş için, önce borsaya ağırlık verseydiler, stad için daha atak olabilseydiler, 2016 için Aziz Yıldırım gibi konuşabilseydiler.

Ben günahım kadar sevmiyorum bu yönetimi, ama sırf bu yüzden başarısız olsun istemem, bence herkes aynı.

bordox
29.12.2009, 15:31
recep sadece nuri albayrak gibi birisnin gelmesinden korkuyorum..yoksa benim için hizmet etmiş herkes kutsaldır..
-Şimdi gelen yazmış yıllarımızı yedi forvet al stad yap yap ulan yap....
-Keşke yapsa en çok ben isterim..hataları kendi boynuna tabi Trabzonspora zarar vermediği sürece..
-Şimdi hatalarınıda yazıyorum sonra bak sende gördün gerçek yüzünü felan örnek sen:)
-yoksa iyi bi alternatif varsa gelsin yani illada sadri şener demiyorum..

Nuri Albayrak'ı ben savunurum arkadaş,gelsin şimdi başkan olsun hiç değilse federasyona,hakeme posta koyabiliyordu.
Hiç değilse arkasında dediğim Hocanın arkasını kazmıyordu,Ziya Doğan'a sabretmesi,ona inanması ve Ziya Doğan pes ettim dediği ana kadar destek olması hala hafızamızda.Doğru veya yanlış ama etik olarak yapılana bakmalıyız.
Ve yine şimdi ortada param var,buraların kralı benim diyen herkesi cebinden çıkarır ekonomik güç olarak.
O gittiği zaman yeniden toparlanacak kadar gücümüz vardı.

Ya şimdi liderle aramızdaki fark 10 puan koca bir ikinci yarı var önümüzde,rakiplerimizde bizim kadar kötü.
Teknik direktörümüz Şenol Güneş,Ünal Karaman kulüp bünyesinde.
100 bilmem kaç trilyon borcuda sallamıyorum,ödenir eninde sonunda.
Nuri Albayrak'ın önüne çıkarılanlara bakıp bugün verilen onca desteğe rağmen geldiğimiz noktayı kıyaslayın.
Kulüple taraftar arasında en ufak bağ kalmaması için çabalıyorlar.
Değer denilen hiç bir şey kalmadı ortada.
Taraftarımız ölüyor sessizlik hakim,TFF'den o kadar korkuyorlar ki sırf temlik ettirdikleri yayın haklarına halel gelmesin diye saygı duruşu bile yapılmıyor.
Trabzon şehrine açıkca haksızlık yapıyor TFF 2016 için ses yok.

Nuri Albayrak gittiği zaman en azından umudumuzu çalmamıştı.
Şimdi umudumuzu da bitirdiler sağolsun.

SEDAT
29.12.2009, 15:31
Öyle tabiki kim kötü olsun ister..bnde M.A.Y gelsin diye dua ediyordum..
-Ali şen bu adam fenerlidir diyor du onursal başkanımız gülüyordu net hatırlıyorum..
-Sadri şenerin son dönemlerde iş hayatının yolunda gitmediği bi gerçek ..parasını bu klübe bıraktımı bilmem ama büyükler bıraktı diyor ...ha şimdi geri aldımı onuda bilmem ama aldı diyenler var..
-Sonuçta sadri şener de fazla kalmaz gibi bakyorumda herkes sadece konuşuyor büyükler ileri gelenler herkes radyoya gazeteye konuşuyor ama hiçbiri başkanlığa adayım demiyor...
-Ahmet ağaoğlu nu severim başkan olarak görmek isterim ama seçime sayılı günler kala bıraktı gitti...
-Lemi keskin atıp tutuyor ama yiğenini Fenere pazarlıyor...
-Yani uzun lafın kısası herkes bakıyor işine yani takım kimin umrunda.. artık Trazbzonsporu BMN kadar önemseyen kalmadı ülkede görünen o...

Orhan Aydın
29.12.2009, 15:33
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener çarpıcı açıklamalar yaptı. “Her takımda 4-5 forvet var. Bizim takımda ise 2 tane. Bu sayıyı 4’e çıkarmak istiyoruz. Böylelikle rekabet artar, kalite yükselir”

Başkan dediğin böyle olur işte.
Gördünüz mü adamı?
Önceki Yöneticilerin 2 kişiye düşürüp bizi zor durumda bıraktıkları Forvet Eksikliğini Başkan olur olmaz nasılda ŞIP DİYE anladı.
Üstelik öyle böyle bir anlayış da değil bu.
2 tane birden alacak ki diğer 2 taneside pabucun pahalı olduğunu anlayacak.
Daha çok çalışacaklar.
Kalite artacak.
Büyük Başkan 2 Forveti Trabzona getir.............

:D:D........

SEDAT
29.12.2009, 15:37
Nuri Albayrak'ı ben savunurum arkadaş,gelsin şimdi başkan olsun hiç değilse federasyona,hakeme posta koyabiliyordu.
Hiç değilse arkasında dediğim Hocanın arkasını kazmıyordu,Ziya Doğan'a sabretmesi,ona inanması ve Ziya Doğan pes ettim dediği ana kadar destek olması hala hafızamızda.Doğru veya yanlış ama etik olarak yapılana bakmalıyız.
Ve yine şimdi ortada param var,buraların kralı benim diyen herkesi cebinden çıkarır ekonomik güç olarak.
O gittiği zaman yeniden toparlanacak kadar gücümüz vardı.

Ya şimdi liderle aramızdaki fark 10 puan koca bir ikinci yarı var önümüzde,rakiplerimizde bizim kadar kötü.
Teknik direktörümüz Şenol Güneş,Ünal Karaman kulüp bünyesinde.
100 bilmem kaç trilyon borcuda sallamıyorum,ödenir eninde sonunda.
Nuri Albayrak'ın önüne çıkarılanlara bakıp bugün verilen onca desteğe rağmen geldiğimiz noktayı kıyaslayın.
Kulüple taraftar arasında en ufak bağ kalmaması için çabalıyorlar.
Değer denilen hiç bir şey kalmadı ortada.
Taraftarımız ölüyor sessizlik hakim,TFF'den o kadar korkuyorlar ki sırf temlik ettirdikleri yayın haklarına halel gelmesin diye saygı duruşu bile yapılmıyor.
Trabzon şehrine açıkca haksızlık yapıyor TFF 2016 için ses yok.

Nuri Albayrak gittiği zaman en azından umudumuzu çalmamıştı.
Şimdi umudumuzu da bitirdiler sağolsun.
-Sivas maçında sivas başkanı sahadayken bizim başkanımız Tribünlerden izliyordu..
-Bana deyin ki sadri başkanı beğenmiyorum amenna ..ama sayın albayrakla yan yana koymayın bana göre ..

Hekimoğlu
29.12.2009, 15:40
Taraftarlar dört gözle transfer bombalarının patlamasını beklerken, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener çarpıcı açıklamalar yaptı. “Her takımda 4-5 forvet var. Bizim takımda ise 2 tane. Bu sayıyı 4’e çıkarmak istiyoruz. Böylelikle rekabet artar, kalite yükselir”

Sanırım bizimle dalga geçiyor bunun başka açıklaması yok.

ESER
29.12.2009, 15:46
-Sivas maçında sivas başkanı sahadayken bizim başkanımız Tribünlerden izliyordu..
-Bana deyin ki sadri başkanı beğenmiyorum amenna ..ama sayın albayrakla yan yana koymayın bana göre ..

bence de yanlisa yanlisla ornek verilmez. . nuri albayrak bu kulubu yazanesi gibi kullandi.. suan hukumetin ,belediyenin yaptigi stad aldatmacasinin bile mimari o..parasi varsa gitsin cami yaptirsin, cesme yaptirsin ama TS den uzak dursun,,cok buyuk bir hayir islemis olur.. sadri sener de ondan bir kac puan fazladir kalearkasi tribun farkiyla

bordox
29.12.2009, 15:47

Sadri başkanı beğenmiyorum olayını geçtik artık,Sadri başkanın yönetim tarzı,kulübün kaybettiğ irtifaya bakıyorum ben.
Sadri Şener gelirken oluşan havaya bakıyorum,elimize geçene bakıyorum.
Yapılan borca bakıyorum,elde edilen başarıya bakıyorum.
Federasyonun tavırna bakyorum,bizim Başkana bakıyorum.

Nuri Albayrak tribünde oturması onun sahaya inip ortalıkta o makama yakışmayacak tarzda dolaşmasından daha doğru olmuştur.
Sahada dolaşması gerekenler vardır elbette.

OLCAY ÇAKIR
29.12.2009, 15:51
Albayrak konusunda;

TFF seçimlerindeki tavrıyla, özlemini çektiğimiz-çekmeye de devam eylediğimiz TRABZONSPOR'lu duruşunun çok güzel bir örneğini izlettirmişti TÜRKİYE'ye..

Ben o duruşu özledim arkadaş..

karatasof
29.12.2009, 15:54

Nuri Albayrak hükümete rağmen TFF Başkanı seçimlerini etkiliyordu.
Sadri Şener ise TFF'a istediği Trabzonlu delegeyi bile seçtiremedi.
Aziz Yıldırım'ın dediği oldu ve Süleyman Atal TFF yönetimine girdi.
Albayrak yanlış kararlarından dolayı TFF ve MHK'ya açtığı savaşta yine Trabzon'lu içimizdeki İrlandalılar tarafından yanlız bırakıldı.
Albayrak zamanında hiç bir hakem yöneticimizi dövmeye kalkamadı en azından.
Albayrak'ın en büyük hatası Trabzon'da yerleşik ''TS Tüccarlarına'' teslim olmasıydı.
Bununda ceremesini fazlasıyla çekti zaten.

İHTİLALL
29.12.2009, 15:54
Mukayese ederken sonuç önemlidir bence..

Kim,ne kadar kaynakla ,ne üretmiş..

Bir şey üretenin yanlışınıda eyvallah,kaldırabileceğimiz kadar çekeriz..

Ama üretenin,sonuç yani..

Gerisi, benim imzada da var zaten..

Hekimoğlu
29.12.2009, 15:55
Albayrak konusunda;

TFF seçimlerindeki tavrıyla, özlemini çektiğimiz-çekmeye de devam eylediğimiz TRABZONSPOR'lu duruşunun çok güzel bir örneğini izlettirmişti TÜRKİYE'ye..

Ben o duruşu özledim arkadaş..Duruş olarak güzel gözükebilir ama strateji olarak çok yanlıştı Cincon taraftarı Ulusoysuz'u desteklemek sonrası malum zaten.

İHTİLALL
29.12.2009, 16:01
Benim birde,bir türlü anlayamadığım bu "küsme " olayı var..

Trip:- Beni anlamadılar!..

Yok öyle..

Seviyorsan isteyeceksin,kapıdan kovarlarsa bacadan gireceksin..

Sayın Albayrak mesela,

Haksızlığa uğradığını düşünüyorsa çıkıp konuşmalı..

Adamlarım arkadan vurdu demeli..

Şunu,şunu yapacaktım vaktim kalmadı demeli..

Yeniden şans istiyorsa,bunu göstermeli..

Gaztesi,tv si var..

İbra edilmeyen adamın,konuşacağı bir şeyler olmalı..

Hepsi aynı yahu..

Ali Şen'in fener aşkının yarısı yokmudur,bizim ileri gelenlerimizde..

Murat Erdem
29.12.2009, 16:04
''Gelen, gideni aratır''
Ata sözü, Nuri Albayarak yönetimi ve Sadri Şener yönetimi değişikliğinde bile hayat buldu ya !

Atalarımızın önünde saygıyla eğiliyorum...

ESER
29.12.2009, 16:08
basarisiz yoneticilerin diger basarisiz yoneticilere anternatif gosterilmesi yonetici profilimizin ne kadar sinirli ve yetersiz oldugunun kaniti... nuri albayrak in da mutlaka iyi yaptigi isler vardir.. ama geneli itibariyla bu kulube hakemedigi fiyaskolari yasatmistir ..96 travmasini atlatmis , hersene kupalar kazanan ve ilk ikide yer alan bir takimin ustunden resmen silindir gibi gecti resmen
ligin en kaliteli ilk 3 kadrosundan birine sahip takima aymanlari djokajlari musampalari doldurup ne kadar iyi bir baskan oldugunu kanitlamistir. hatta ismi laz hecesini barindiriyor diye hoca secen bir baskanin futbol bilgisi de ortadadir.. nuri albayrak 12 sene i.b.b kulubunun de baskanligini yapti ve i.b.b ondan kurtuldugu sezonun sorunda super lige cikti.. kendisi iyi bir tuccar ama fiyasko bir baskan,,, sadri sener de ondan burun farkiyla iyidir .. yazik bize ki bu zihniyetlere mecbur ediliyoruz..

bordox
29.12.2009, 16:10
Benim birde,bir türlü anlayamadığım bu "küsme " olayı var..

Trip:- Beni anlamadılar!..

Yok öyle..

Seviyorsan isteyeceksin,kapıdan kovarlarsa bacadan gireceksin..

Sayın Albayrak mesela,

Haksızlığa uğradığını düşünüyorsa çıkıp konuşmalı..

Adamlarım arkadan vurdu demeli..

Şunu,şunu yapacaktım vaktim kalmadı demeli..

Yeniden şans istiyorsa,bunu göstermeli..

Gaztesi,tv si var..

İbra edilmeyen adamın,konuşacağı bir şeyler olmalı..

Hepsi aynı yahu..

Ali Şen'in fener aşkının yarısı yokmudur,bizim ileri gelenlerimizde..

Adamı ibra ettirmemişiz,kulüp tarihinde bir ilk.Haysiyeti ile oynanmış.Buna rağmen bir iki demecine vardı,kulüp çok kötü yönetiliyor diye.Bir ay önce sanırsam okudum burda.
Önüne gelen hakaret ediyordu.
Doğru yanlış bilmiyorum olaya daha vakıf olan varsa yazsın bir zahmet kulüpte alacağı olan tek kişi 3 Milyon TL.

Bütün bu yaşananlardan sonra çıkardığım tek sonuç,susuzluk hiç bir şeydir,İmaj her şey.

OLCAY ÇAKIR
29.12.2009, 16:14
Albyrak'ın gündeminde TS başkanlığı yoktu diye hatırlıyorum..

Varmı süreci hatırlatabilecek olan?

Hekimoğlu
29.12.2009, 16:14
Adamı ibra ettirmemişiz,kulüp tarihinde bir ilk.Haysiyeti ile oynanmış.Buna rağmen bir iki demecine vardı,kulüp çok kötü yönetiliyor diye.Bir ay önce sanırsam okudum burda.
Doğru yanlış bilmiyorum olaya daha vakıf olan varsa yazsın bir zahmet kulüpte alacağı olan tek kişi 3 Milyon TL.

Bütün bu yaşananlardan sonra çıkardığım tek sonuç,susuzluk hiç bir şeydir,İmaj her şey.Kulüp kötü yönetiliyor diyebilecek son kişidir kendisi ibra mevzusu da yönetim tarzının sonucudur.O 3 trilyon da cebimden vereceğim dediği Marcelinho'nun parasıdır eğer geri isterse de seve seve verilmeli daha fazla ağızlara sakız edilmesin.

bordox
29.12.2009, 16:17
basarisiz yoneticilerin diger basarisiz yoneticilere anternatif gosterilmesi yonetici profilimizin ne kadar sinirli ve yetersiz oldugunun kaniti... nuri albayrak in da mutlaka iyi yaptigi isler vardir.. ama geneli itibariyla bu kulube hakemedigi fiyaskolari yasatmistir ..96 travmasini atlatmis , hersene kupalar kazanan ve ilk ikide yer alan bir takimin ustunden resmen silindir gibi gecti resmen
ligin en kaliteli ilk 3 kadrosundan birine sahip takima aymanlari djokajlari musampalari doldurup ne kadar iyi bir baskan oldugunu kanitlamistir. hatta ismi laz hecesini barindiriyor diye hoca secen bir baskanin futbol bilgisi de ortadadir.. nuri albayrak 12 sene i.b.b kulubunun de baskanligini yapti ve i.b.b ondan kurtuldugu sezonun sorunda super lige cikti.. kendisi iyi bir tuccar ama fiyasko bir baskan,,, sadri sener de ondan burun farkiyla iyidir .. yazik bize ki bu zihniyetlere mecbur ediliyoruz..

Söylediğine katılıyorum,alternatifler üretemiyoruz.
Ama Albayrak'a yapılan muamele ile Sadri Şener'e yapılana bakıldığında Albayrak birilerine hatta Trabzon'a,hükümete,bakana rağmen başarısız oldu.
Sadri Şener ise burda herkesin ittifakla birleştiği gibi tarihte görülmemiş bir destekle geldi.
Sonuçlar ortada.
Albayrak konusunda ne kadar yanlış anlaşılırsam anlaşılayım Albayrak'ın bir şekilde harcandığını düşünüyorum.
Genel manada düşündüğüm başkanlık modelinin tersine bir başkanda olsa yine de böyle düşünüyorum.
Kendisine rakip olan Özkan Sümer'e gösterdiği saygı bile benim açımdan çok şey ifade ediyordu.
Bir sentez kurabilirdik ama harcandı o fırsat.

İHTİLALL
29.12.2009, 16:19

Bütün bu yaşananlardan sonra çıkardığım tek sonuç,susuzluk hiç bir şeydir,İmaj her şey.

Billgi doğru,alacağı var 3 milyon..

Tamda bunu demek istemiştim bende..

Çık konuş,"nasıl ibra edilmem,param hala kulüpte "de..

Onur kırıcı olduğu düşünülen tavrı düzeltecek olan,yine Nuri beydir..

Küserek olmazki..

Sükut ikrardandır,hukuta da öyledir..

Hatalarını kabul etmekle başlayıp,iddialarını ortaya koymalı..

Bu sefer tecrübeliyim,ben bir iki "şerefsiz hakemi" yolladım,unuttunuzmu demeli..

Bundan müsait ortam mı bulacak..

Benim televizyon ve gazetem olsa,Sadri bey pazara kalmaz istifa ederdi..:)

İHTİLALL
29.12.2009, 16:21

Kendisini ikna eden ve sonrada "yarı yolda" bırakan,sayın Hacıosmanoğlu beydi..

Sonra yapayalnız kaldı ve kurtlar ham yaptı onu..

Şu anda Sadri beyin de ensesinden ısırmış,yere yıkmaya çalışan kurtlar..

İHTİLALL
29.12.2009, 16:23

Meşhur geyik,

Başbakan gönderdi ile alakası yoktur..

Başbakan taraftar değildi gelmesine..

Albayrak ailesi de Trabzonspor'ludur..

Kendilerini iyi tanıyan arkadaşlar var forumda..:)

Guroni
29.12.2009, 16:30
Ya sabır demekten başka çare gelmiyor elimden arkadaşlar
Bursa başkanı bizim hakkımızda ligtv.com.tr hem suçlama yapmış hemde ayıplama
Ya kardeşim bizim başkan bu insanlara kulübünü savunamıyacaksa bizim halimiz çok kötü sabahtan beri bir açaklama bekliyorum kulüpten
ses çıkmıyor.
Bursanın koreli oyuncusu bursada oynuyamıyor ve adam tatil için şehirden ayrılmış haber alamıyorlar bizim hocanın da koreden öğrencisiymiş
hemen bize sulanıyorlar bu nasıl bir terbiyesizlik.
Trabzon bursanın yedek oynayan oyuncusuna mı kaldı.

Ben kabahati başkanda buluyorum.

Travelair
29.12.2009, 16:44
Şenol Güneş'in suçu Bursaspor'a futolcu önermek

ESER
29.12.2009, 16:46
Söylediğine katılıyorum,alternatifler üretemiyoruz.
Ama Albayrak'a yapılan muamele ile Sadri Şener'e yapılana bakıldığında Albayrak birilerine hatta Trabzon'a,hükümete,bakana rağmen başarısız oldu.
Sadri Şener ise burda herkesin ittifakla birleştiği gibi tarihte görülmemiş bir destekle geldi.
Sonuçlar ortada.
Albayrak konusunda ne kadar yanlış anlaşılırsam anlaşılayım Albayrak'ın bir şekilde harcandığını düşünüyorum.
Genel manada düşündüğüm başkanlık modelinin tersine bir başkanda olsa yine de böyle düşünüyorum.
Kendisine rakip olan Özkan Sümer'e gösterdiği saygı bile benim açımdan çok şey ifade ediyordu.
Bir sentez kurabilirdik ama harcandı o fırsat.

albayrak hukumete ragmen basarisiz oldu soylemine katilmiyorum.. Albayrak aksine dunuru olan basbakanin Trabzon halkiyla barisma projesi adina bu kulube servis edilmistir, aday olan agaoglunun mafya tehtidiyle nasil sindirildigini ve cekilmek zorunda kaldigini da hatirliyoruz.. o savundugunuz albayrak TS nin gelecegini kurtaracak proje olan liman projesine tas koyup dunuru marifetiyle kendine aldigini da hatirliyoruz.. bugun Trabzon limanin onunden kim gecse o yaziyi gorupde ic cekmektedir.. git fatihi sat- symkoviak elden kacir - 10 yilimiza damga vuracak stefanovu istemedigi halde sat- adinda laz geciyor diye dunyanin en karektersiz para avcisi T.D lerinden birini getir - millete yapamayacagin stad palavralari ufur mu dediler ona? ben sadri senerin baskanligini da begenmiyorum hatta birakmalidir diyorum ama nuri albayrak onun yoneticisi bile olamayacak kapasitede.. 2006 yilinda kulubun hedefi nedir diye soran bir gazeteciye "insallah kupa galiplerine katilacagiz" diyen bir baskanin futbol bilgisi de ortadadir.. her futbolcu satilir felsefesinin kurucusudur kendileri..albayrakizm : kim olursa olsun sat , yerine cakma futbolcu artiklari doldur , futbola siyaset bulastir , kulubun ustunden silindir gibi gec , hezimet yasat , anlamina gelir Trabzonspor literaturunde

serdaracıl
29.12.2009, 16:56
albayrak hukumete ragmen basarisiz oldu soylemine katilmiyorum.. Albayrak aksine dunuru olan basbakanin Trabzon halkiyla barisma projesi adina bu kulube servis edilmistir, aday olan agaoglunun mafya tehtidiyle nasil sindirildigini ve cekilmek zorunda kaldigini da hatirliyoruz.. o savundugunuz albayrak TS nin gelecegini kurtaracak proje olan liman projesine tas koyup dunuru marifetiyle kendine aldigini da hatirliyoruz.. bugun Trabzon limanin onunden kim gecse o yaziyi gorupde ic cekmektedir.. git fatihi sat- symkoviak elden kacir - 10 yilimiza damga vuracak stefanovu istemedigi halde sat- adinda laz geciyor diye dunyanin en karektersiz para avcisi T.D lerinden birini getir - millete yapamayacagin stad palavralari ufur mu dediler ona? ben sadri senerin baskanligini da begenmiyorum hatta birakmalidir diyorum ama nuri albayrak onun yoneticisi bile olamayacak kapasitede.. 2006 yilinda kulubun hedefi nedir diye soran bir gazeteciye "insallah kupa galiplerine katilacagiz" diyen bir baskanin futbol bilgisi de ortadadir.. her futbolcu satilir felsefesinin kurucusudur kendileri..albayrakizm : kim olursa olsun sat , yerine cakma futbolcu artiklari doldur , futbola siyaset bulastir , kulubun ustunden silindir gibi gec , hezimet yasat , anlamina gelir Trabzonspor literaturunde

Duygularımıza tercuman olmuşsun. Bu adamın adının Trabzon ile anılması bile midemi bulandırıyor.

bordox
29.12.2009, 16:59
albayrak hukumete ragmen basarisiz oldu soylemine katilmiyorum.. Albayrak aksine dunuru olan basbakanin Trabzon halkiyla barisma projesi adina bu kulube servis edilmistir, aday olan agaoglunun mafya tehtidiyle nasil sindirildigini ve cekilmek zorunda kaldigini da hatirliyoruz.. o savundugunuz albayrak TS nin gelecegini kurtaracak proje olan liman projesine tas koyup dunuru marifetiyle kendine aldigini da hatirliyoruz.. bugun Trabzon limanin onunden kim gecse o yaziyi gorupde ic cekmektedir.. git fatihi sat- symkoviak elden kacir - 10 yilimiza damga vuracak stefanovu istemedigi halde sat- adinda laz geciyor diye dunyanin en karektersiz para avcisi T.D lerinden birini getir - millete yapamayacagin stad palavralari ufur mu dediler ona? ben sadri senerin baskanligini da begenmiyorum hatta birakmalidir diyorum ama nuri albayrak onun yoneticisi bile olamayacak kapasitede.. 2006 yilinda kulubun hedefi nedir diye soran bir gazeteciye "insallah kupa galiplerine katilacagiz" diyen bir baskanin futbol bilgisi de ortadadir.. her futbolcu satilir felsefesinin kurucusudur kendileri..

Senin söylediğinin tam tersini savunan tezlere bir kulak ver istersen.
Başbakan'a rağmen aday olmuş,hatta olası başarısızlıkta bu kullanılabilir denmiş.Bunları herkesin bildiğini sanıyorum,dikkatli izleyen herkesin.
Liman konusunda Trabzonspor'un dernek statüsü yüzünden ihaleye bile giremediğini de yine herkesin biliyor olduğunu sanıyorum.İptal olan ilk ihalede Limanın Sivas'lı bir işadamı tarafından alınacağını da.
Kaldi ki ben prensip olarak Trabzonspor'un Trabzon'da ticaret yapmasına karşıyım.Kulüp,kendini var eden şehrin bir rekabetçsi olamaz ve ayrıca bu gibi işletmeler çiftlik haline getirilebilir.Örnek Trabzonspor'da çalışan sayısı ve yöneticiler hakkındaki iddialar.

Lazaroni,Simkovyak vs diğer konular genel sportif kararlar içinde değerlendirilir.
Fatih kendisi gitmek istedi ve gitti,bunu da herkes biliyor.Şimdi gelmek istiyor ama gelemiyor burası daha önemli.
Stepanov'da burdaki yakın arkadaşları tarafından açıklandığı gibi Hoca anlaşmazlığı yüzünden ve kariyeri için bir fırsat olduğu için gitti.

Ama bütün bunlar Albayrak'ın harcandığı gerçeğini değiştirmez.
Sadri Şener'e gereğinden fazla bir misyon ve güç yüklemişiz,şimdi de buna nasıl inandığın şokunu yaşıyoruz.
Yoksa teknik olarak Albayrak başkan olsa,maddi güç bakımından Sadri Şener yönetici olurdu.

serdaracıl
29.12.2009, 17:04
Başbakan'a rağmen aday olmuş,hatta olası başarısızlıkta bu kullanılabilir denmiş.Bunları herkesin bildiğini sanıyorum,dikkatli izleyen herkesin.
Liman konusunda Trabzonspor'un dernek statüsü yüzünden ihaleye bile giremediğini de yine herkesin biliyor olduğunu sanıyorum.İptal olan ilk ihalede Limanın Sivas'lı bir işadamı tarafından alınacağını da.
Kaldi ki ben prensip olarak Trabzonspor'un Trabzon'da ticaret yapmasına karşıyım.Kulüp,kendini var eden şehrin bir rekabetçsi olamaz ve ayrıca bu gibi işletmeler çiftlik haline getirilebilir.Örnek Trabzonspor'da çalışan sayısı ve yöneticiler hakkındaki iddialar.

Lazaroni,Simkovyak vs diğer konular genel sportif kararlar içinde değerlendirilir.
Fatih kendisi gitmek istedi ve gitti,bunu da herkes biliyor.Şimdi gelmek istiyor ama gelemiyor burası daha önemli.
Stepanov'da burdaki yakın arkadaşları tarafından açıklandığı gibi Hoca anlaşmazlığı yüzünden ve kariyeri için bir fırsat olduğu için gitti.

Sadri Şener'e gereğinden fazla bir misyon ve güç yüklemişiz,şimdi de buna nasıl inandığın şokunu yaşıyoruz.
Yoksa teknik olarak Albayrak başkan olsa,maddi güç bakımından Sadri Şener yönetici olurdu.

Edit. Söylenecek birşey bulamıyorum.

macuka
29.12.2009, 17:05
Isin enteresan kismi aslinda su,
Albayrak isinde basarili Trabzonspor da basarisiz, neden cunku siyasi guc spor da o kadar da etkili degil...
Sadri Sener, isinde bir donem basarili, Rusya olayi ve batis, sonra cikis...
Tipki ilk donem Trabzonspor da basarili ve Tekke olaylari ve batis.. Cikis i bekliyoruz artik...

karatasof
29.12.2009, 17:06
Nuri Albayrak ile Başbakan'ı dünür bilenlerle bu konuda konuşmanın anlamı var mı?
Yada Abdüllatif Şener ile Sadri Şener amca çocuklarıdır desem ne kadar doğru olur?

bordox
29.12.2009, 17:09
Nuri Albayrak ile Başbakan'ı dünür bilenlerle bu konuda konuşmanın anlamı var mı?
Yada Abdüllatif Şener ile Sadri Şener amca çocuklarıdır desem ne kadar doğru olur?

Haklısın,dünür olduğu gazeteci Hakan Albayrak.Orda gözden kaçırmışım,arkadaşın hatasın düzeltmem gerekirdi.Dediğim gibi çoğu insan oluşturulann imaja bakıyor.
Doğru bilgiler ve kıyaslamalar pek rağbet görmüyor.

İHTİLALL
29.12.2009, 17:10

Abartmayın sizde lütfen..:)

Burası Türkiye..

Hepimiz kardeşiz,..

Değilmi?..

Sadri Şener'le ,Abdülltif beyde akrabamıymış?

Ama demiştim ben size,hepimiz kardeşiz,nasıl bi bilişte bildim..:D

OLCAY ÇAKIR
29.12.2009, 17:14
Yahu siyaset yapmayalım diyecem ama olmuyor işte.

Dünür Albayrak, GS limi?

Ayrıca çok sağlam yazılar yazardı, inandığı ve düşündüğü değerler için...Şimdi ortada yok:)

Dünürlükten zarar etti..

He mi Veysel abi?

Hiç konumuzla alakası yoktur, dikkate almayunuz:)

karatasof
29.12.2009, 17:17
Haklısın,dünür olduğu gazeteci Hakan Albayrak.Orda gözden kaçırmışım,arkadaşın hatasın düzeltmem gerekirdi.Dediğim gibi çoğu insan oluşturulann imaja bakıyor.
Doğru bilgiler ve kıyaslamalar pek rağbet görmüyor.

Hocam yine yanılıyorsunuz.
Tayyip Bey'in dünürü Sadık Albayrak Beyefendidir.
Hakan Albayrak'ta gazetecidir ve Yeni Şafak'ta yazar ancak o kadar.

ESER
29.12.2009, 17:19

ok , yanildigimi varsayalim. bana bir tane elle tutulur kurumsal bir icraatini soylermisin? fatihin stefanovun satislari sportif olcude degerlendirdigimiz icin onlari sormuyorum.. TS clublarin tek tek kapatilmaya baslanmasi da is kazasi diyelim.. once avni akerin yerine pekin olimpiyat stadinin bordo mavi maketini cerceveletip , sonra is ciddiye binince akyazi tasini kuyuya atmasini da talihsizlik diyelim...
bir tane su isi de cok iyi yapti cevabi bekliyorum.

ozkan sumer in istifasi sonrasi hukumet partisi ile Trabzonspor camiasi arasindaki gerginlik sonrasi , dunurunun TS baskani olmasi ne buyuk bir tesaduf degil mi?.. bu ulke futbola nasil siyaset bulastigini hep birlikte gorduk.., amator kumeden jez hiziyla super lige cikan kasimpasalar, hemseri kiyagi ile kayseriye rizeye stadlar , belediyeciligi superligde temsil etmeler.. bunlarin hepsi ne buyuk tesaduf degil mi?

bordox
29.12.2009, 17:21
Hocam yine yanılıyorsunuz.
Tayyip Bey'in dünürü Sadık Albayrak Beyefendidir.
Hakan Albayrak'ta gazetecidir ve Yeni Şafak'ta yazar ancak o kadar.

Doğrudur,isimler karışıyor bende bazı insanların isim problemi var diyorlar ya onlardan birisi benim.
Ama Nuri Albayrak'ın başbakanın dünürü olmadığını biliyor olmak bu konuda yeterli sanırım.
Yırtarmıyız?

karatasof
29.12.2009, 17:22
Abartmayın sizde lütfen..:)

Burası Türkiye..

Hepimiz kardeşiz,..

Değilmi?..

Sadri Şener'le ,Abdülltif beyde akrabamıymış?

Ama demiştim ben size,hepimiz kardeşiz,nasıl bi bilişte bildim..:D

Bu durumda hepimiz birileriyle soyadı benzerliği nedeniyle akrabalık tesis edebiliriz.
Sevilen kişiler ise bu kolay kabul edilirde ya sevilmeyen kişiler ise...
Vay geldi başınıza...
Mesela ben ilahiyatçı Mustafa Karataş ile akrabalık yakıştırmasına kabulümde,Dursun Karataş işi bozuyor.:)

İHTİLALL
29.12.2009, 17:23
Yahu siyaset yapmayalım diyecem ama olmuyor işte.

Dünür Albayrak, GS limi?

Ayrıca çok sağlam yazılar yazardı, inandığı ve düşündüğü değerler için...Şimdi ortada yok:)

Dünürlükten zarar etti..

He mi Veysel abi?

Hiç konumuzla alakası yoktur, dikkate almayunuz:)

Niye ben,

Koskoca hükümeti yada Alabyarak'ları benmi savunacağım..:)

Herhangi bir partiye angaje değilim bu arada..

Bir oyum var,o kadar..

Albayrak'ların dünürü ,münürü kim varsa Trabzonspor'la olan teşviki mesaileri hiçte hoş değildir..

Yazdım,ben icraata bakarım diye,

Kişileri değil,icraatı savunurum..

Ayrıca espri ,sadece dünürleri karıştıran arkadaşın ,bir anlık sakrlığına idi..

Birde bana karamsar diyorsunuz ama..:)

İHTİLALL
29.12.2009, 17:27
Bu durumda hepimiz birileriyle soyadı benzerliği nedeniyle akrabalık tesis edebiliriz.
Sevilen kişiler ise bu kolay kabul edilirde ya sevilmeyen kişiler ise...
Vay geldi başınıza...
Mesela ben ilahiyatçı Mustafa Karataş ile akrabalık yakıştırmasına kabulümde,Dursun Karataş işi bozuyor.:)

Sorma ya hocam,

Bizim soyadı da çok var..

Ayrıca,sülaalenin nüfusuda 3000 e yakın..

Çok fazla değilmiyiz diyorum bazen,kızıyorlar bana..:)

OLCAY ÇAKIR
29.12.2009, 17:29
Abi şakaydı:)

Öyle içimden geldi.:)

*

Bu arada, bence dünüründen daha yakındırlar..?

Öyledir yani.

bordox
29.12.2009, 17:30
ok , yanildigimi varsayalim. bana bir tane elle tutulur kurumsal bir icraatini soylermisin? fatihin stefanovun satislari sportif olcude degerlendirdigimiz icin onlari sormuyorum.. TS clublarin tek tek kapatilmaya baslanmasi da is kazasi diyelim.. once avni akerin yerine pekin olimpiyat stadinin bordo mavi maketini cerceveletip , sonra is ciddiye binince akyazi tasini kuyuya atmasini da talihsizlik diyelim...
bir tane su isi de cok iyi yapti cevabi bekliyorum.

ozkan sumer in istifasi sonrasi hukumet partisi ile Trabzonspor camiasi arasindaki gerginlik sonrasi , dunurunun TS baskani olmasi ne buyuk bir tesaduf degil mi?.. bu ulke futbola nasil siyaset bulastigini hep birlikte gorduk.., amator kumeden jez hiziyla super lige cikan kasimpasalar, hemseri kiyagi ile kayseriye rizeye stadlar , belediyeciligi superligde temsil etmeler.. bunlarin hepsi ne buyuk tesaduf degil mi?

Ts Club'larla ilgili olarak bildiğim bir önceki yönetim zamanında yapılan anlaşmalar gereği ürünlerin kalite,fiyat ve karlılık yönünde istenilen seviyede olmaması.
Yapılan anlaşma gereği de bu ürünleri satmak zorunda olduğumuz.
Ve Ts Club'ların kapanması.

Burda benim derdim Nuri Albayrak'ın yaptıkların savunmak mı?Değil.
Derdim iki farklı muamele.
Bunu açıkca yazayım.
Nuri Bey'in fikri olarak anlaşmazlık yaşadığımız İstanbul kulüpleri yenetim ve başkanlarına olan uzak tavrı bile yetiyordu bazen.
Ne biliyim her türlü aşağılanmaya,ibra edilmemeye rağmen kulübe verdiği sözü tutması.
Trabzon'da istenmemesine rağmen?Faruk Özak'a rağmen.
Diyelim ki liman için yaptı bunları,kullan o zaman senin en zenginlerinden biri.
Küstürmekle elimize ne geçiyor?

ESER
29.12.2009, 17:34
ben sadri seneri savunmuyorum.. ben nuri albayraki da savunmuyorum

ESER
29.12.2009, 17:36
daha dogrusu ben hic bir baskani savunmuyorum .. cunku bildim bileli savunulacak bir baskan goremedik

İHTİLALL
29.12.2009, 17:37
Abi şakaydı:)

Öyle içimden geldi.:)

*

Bu arada, bence dünüründen daha yakındırlar..?

Öyledir yani.

Yazımı gülerek yazdım ,gülen yazılar kendini belli ediyor zaten..

Yakınlık konusu doğrudur,

Ama ben onuda kişisel,ya da kurumsal almam..

Biz miletçe böyleyiz bence,istisnaları hariç tabii..

Biraz bilirim,eskilerden..

Birisi ,bir yere gelince hemen fiskos başlar,onun kasası o,yok onun kasası bu..

Her imza sahibinin bir kasası olmalıdır,yoksa da konmalıdır..
......

Hukuk ve adalet için çok daha fazla çaba sarfetmemiz gerektiğini düşünüyorum..

Müşterek yapılabilecek en iyi ve en anlamlı iş;uygarlık seviyemizin gerçek ölçütü..

İHTİLALL
29.12.2009, 17:39
daha dogrusu ben hic bir baskani savunmuyorum .. cunku bildim bileli savunulacak bir baskan goremedik
Sayın Şamil Ekinci..

Saygıyla eğilip,ellerinden öpüyorum onun..

Benim onursal başkanım, kendileridir..

bordox
29.12.2009, 17:40
way be demek ne haksizlik etmisiz nuri albayrak a..

O zaman öyle düşünüyordum,yanlış hatırlamıyorsam bunu yazdm foruma.
İbra edilmemesindeki nedenlerden daha ağırı şimdiki yönetim zamanında da vardı.
Ama ibra edildi.
Albayrak gittiğinde kulüp bir kurtulmuşluk havası yaşadı,yeniden doğmuş gibi bir durum oluşturuldu.Çünkü Albayrak zaten zorla gelmiş veya getirilmişti.

Ama şimdi yaşananlara bakıyorum ve başarılı bir imaj çalışmasına inandığımızı görüyorum.
10 puanlık farka ve ikinci yarıya rağmen kimsede umut yok.
En kötüsü bu işte ve taraftarından da oldukça geride bir düşünce var kulüpte.
Yaşanan olaylara taraftarın ve kulübün verdiği tepkilerin zamanlaması bile yeterli bunu görmek için.

ESER
29.12.2009, 17:44
Sayın Şamil Ekinci..

Saygıyla eğilip,ellerinden öpüyorum onun..

Benim onursal başkanım, kendileridir..

yasim itibariyle yetisemedim kendilerine ,kusuruma bakmayin

serdaracıl
29.12.2009, 19:52

FENERBAHÇE, SPOR SALONU YAPACAĞI ATAŞEHİR ARAZİSİNİ ALDI
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü, alışveriş merkezi ve spor salonu yapmayı planladığı Ataşehir'deki arazinin ihalesini kazandı.
Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, ''Ataşehir Spor Salonu'nun yapılacağı gayrimenkulün ihalesi bugün gerçekleştirilmiş olup, Fenerbahçe Kulübü, 58 milyon 200 bin lira bedelle en yüksek teklifi vererek ihaleyi kazanmıştır'' denildi.
Açıklamada, araziyle ilgili finansman ve gayrimenkul geliştirme modeline ilişkin ayrıntıların ise ilerleyen günlerde kamuoyuyla paylaşılacağı bildirildi.

kaynak: AA
kendilerini var eden şehre rakip olmuşlar.

ESER
30.12.2009, 21:33
ben kendi payima nuri albayrak donemini hic yasanmamis saymak istiyorum, iyi insan olmasi iyi baskan olacagi anlamina gelmez ki yasanan surecte neler yasadigimizi gorduk. malesef bizim sorunumuz bu . anternatif uretemedigimiz hep ayni kisiler arasinda gidip geliyoruz , nuri albayrak dan kurtulmak icin sadri senere sarildik simdi sadri senere anternatif olarak tekrar nuri albayrak yada mehmet ali yilmaz yada gecmis donemlerde yonetim kabiliyetlerini test ettigimiz isimleri goruyoruz.. bu bir hizmet yarisi olmaktan cikti.. TS baskanligi bu isimlerin kartvizit olarak gordugu bir makam haline geldi malesef.. aziz yildirimi kimse tanimiyordu baskan olmadan once belki kendisi de buyudu fb ismiyle ama kulubu de buyuttu.. baskan olmayi rant kapisi gorenlere muhtac oldugumuz surece hep yerimizde sayicaz.. bi aci gercegimiz

erkankoc
01.01.2010, 12:45
baskan yine bos islere imza attin..her zamanki özelligin bu

Yasin T.
01.01.2010, 12:58
başkan gözümden düştün.fatihe vereceğeniz para yok ama elin sezerine 700 bin verirsiniz.helal olsun.sivas bizi iyi kazıkladı

genç61
01.01.2010, 13:05
baskan benide transfer et ne alirsam paylasiriz benide transfer et benide

2010 baskandan bir bomba daha bekliyorum beni transfer etcek galiba takima

AYYILDIZ
01.01.2010, 13:05
Yemediğimiz kazık kalmadı Anadolu klüplerinden.Sezer Badur'a 700 bin euro'yu ver Tekke'ye gelince fakir fukara edebiyatı yap.Ne edersin kendine edersin kendi kendine.2-3 mağlubiyetten sonra çıkıpta Şenol'a sorun deme.

Erdem Keser
01.01.2010, 13:26
Fatih'in bonservisi için gidin şimdi çingene pazarlığı yapın.

Kubilay ŞAHİN
01.01.2010, 13:27
Geçen Sene Şu İstifa Edecek Haberlerini Duyunca Çok Üzülmüştüm Yanlış Bir İş Olacak Diye..

Fakat Yanılmışım.. Teşekkürler Sadri Şener.. Hem Kendini Hemde Takımı Batırdığın ve buna Devam Ettiğin İçin..

ESER
01.01.2010, 13:40
kendi taraftarini oyalayan onlara yalan soyleyen bir baskan takimin basinda olsa nolur olmasa nolur.. millete yalanlar soyleyip oyayalip bahaneler ureten zirt pirt kuserken simdilerde koltuga yapismayi uygun goren reklam yapmaktan , medyada kendi sovunu yapmaktan baska derdi olmayan zihniyetle bu bulundugumuz konum bile basaridir.. bu adamlarin derdi TS degildir

M.S.SOFU
01.01.2010, 14:24
kendi taraftarini oyalayan onlara yalan soyleyen bir baskan takimin basinda olsa nolur olmasa nolur.. millete yalanlar soyleyip oyayalip bahaneler ureten zirt pirt kuserken simdilerde koltuga yapismayi uygun goren reklam yapmaktan , medyada kendi sovunu yapmaktan baska derdi olmayan zihniyetle bu bulundugumuz konum bile basaridir.. bu adamlarin derdi TS degildir
takımın başında değil ki
sadece gazeteciler geldiği zaman takımın başına geçiyor
kendisi istanbulda
düşün yani adam o kadar sallamıyor başkanı olduğu kulübü....
allah'ım ya,ne günlere kaldık...

Yunus Emre AYAZ
01.01.2010, 15:04
neler oluyor bize yine oluyor gülüm, neler oluyor sana, bana neler oluyor

Kemençeci
01.01.2010, 15:54
neler oluyor bize yine oluyor gülüm, neler oluyor sana, bana neler oluyor

Sana noluyor asıl?

Sadri Şenere kızgınım tamam da Memetali Yılmaz ne oluyor onu anlayan beri gelsin.

Eh ulan Sadri MAy ismni bile gündeme getirttin ya ne diyim sana...

Yunus Emre AYAZ
01.01.2010, 15:58
Sana noluyor asıl?

Sadri Şenere kızgınım tamam da Memetali Yılmaz ne oluyor onu anlayan beri gelsin.

Eh ulan Sadri MAy ismni bile gündeme getirttin ya ne diyim sana...

bana bişey olmuyor kimi desteklediğimde seni ilgilendirmez şehir masallarına kanıp burda edebiyat parçalamayın.

Orhan Aydın
01.01.2010, 16:02
Durmak yok yola devam!

Kemençeci
01.01.2010, 16:02
bana bişey olmuyor kimi desteklediğimde seni ilgilendirmez şehir masallarına kanıp burda edebiyat parçalamayın.

Gerçekleri sen anlat ta öğrenelim babayiğit. Dur ben söyliym istersen, May kulübü 30 milyon dolarını hibe etmiştir deil mi. :D

Yunus Emre AYAZ
01.01.2010, 16:06
Gerçekleri sen anlat ta öğrenelim babayiğit. Dur ben söyliym istersen, May kulübü 30 milyon dolarını hibe etmiştir deil mi. :D

tmm sen biliorsun herşeyi var git yoluna.

Kemençeci
01.01.2010, 16:13
sezer badurun ve tosunun tanselden cemden recepten fetiden şaakadan çok ta farkı yok sen de haklısın. :D

Yunus Emre AYAZ
01.01.2010, 16:15
sezer badurun ve tosunun tanselden cemden recepten fetiden şaakadan çok ta farkı yok sen de haklısın. :D

o dönemde futbol kalitesi ve potansiyeliyle şimdiki arasında nasıl böyle bir bağ kurdun anlamak güç sen çok anlıorsun futboldan scout olsana.

Kemençeci
01.01.2010, 16:18
o dönemde futbol kalitesi ve potansiyeliyle şimdiki arasında nasıl böyle bir bağ kurdun anlamak güç sen çok anlıorsun futboldan scout olsana.

Hee doğru o zamanlar kaliteli futbolcu diye bi kavram yoktu. :D

Kardeş sen de standupçı ol be. :D

Emirhan Makul
01.01.2010, 16:18
Fatih'in bonservisi için gidin şimdi çingene pazarlığı yapın.

Aaa neden hakaret ettin ki Onlar fakir fukaranın parasını çar çur etmek istemiyorlar, fakir fukaranın parasını fakir fukara klüplere veriyorlar ki Anadolu kalkınsın diye.

Ohhh yarasın Melih gökçek yarasın Mecnun odyakmaz. Fukaranın parası ceviz yemeyen keriz.

Tekke mi ne tekkesi bizim tekkeyle zaviye ile işimiz olmaz !

Yunus Emre AYAZ
01.01.2010, 16:20
Hee doğru o zamanlar kaliteli futbolcu diye bi kavram yoktu. :D

Kardeş sen de standupçı ol be. :D

bırak bu işleri var git yoluna senin gibilerle bu işleri tartışmak boşa zaman kaybı.

Murat Erdem
01.01.2010, 16:22
Bu yönetimden kurtulduğumuz gün, bir fakir sevindirmek şart oldu.

TSercaN
01.01.2010, 16:22
Vallahi baskanim ne yalan soyliyeyim. Sen uzuldugunde cok uzuluyordum. Seni uzgun gordugumde cok uzuluyordum ama artik uzulmek yok. Biz sizi dusunuruz ama siz bizleri hic dusunmezsiniz. Yaziklar olsun gercekten.

Kemençeci
01.01.2010, 16:23
bırak bu işleri var git yoluna senin gibilerle bu işleri tartışmak boşa zaman kaybı.

bak bu kez hislerimiz karşılıklı. :alkış:

senin gibilerle ben çok tartıştım bu işleri çünkü, boşuna çaba.

İlker ToSun
01.01.2010, 16:44
Bu ligin en büyük Fenerbahçelilerinden olan sezer badur'u transfer edecek kadar da küçüldük ya yazıklar olsun.
Ayıptır ayıp, bu kadar mı küçüldü bu takım.
sezer badurun kim olduğunu merak edenlere, tanımayanlara aydınlatıcı olması maksadıyla aşağıdaki röportajını koyuyorum :

Sivassporlu Sezer Badur net konuştu:
“FENERBAHÇE’YE HAYIR DEMEM”

-Sivasspor’la sözleşmeni yeniledin ancak Fenerbahçe ile ilgili http://www.sporx.com/images/galeri/29/7672/B_8bdd0f602dd118a57fca7dd85c9de21a.jpgçıkan haberlerle ilgili neler söyleyeceksin?
“‘Fener’den başkası olmaz’ başlığıyla haberler çıktı. Kendi internet sitemde, bana gelen sorularda, Türkiye’de nerede oynamak istediğim soruldu, üç büyüklerde hangi takımda vurgusuyla. Ben de Fenerbahçe’de oynamak istediğimi söyledim. Eğer bana Fenerbahçe transfer teklifi yapsa kesinlikle hayır demem. Ama tabii ki bu transferde Sivasspor’un da kazancı olmalı, bu nedenle sözleşmemi yeniledim. Çünkü Sivasspor sayesinde buralara kadar geldim, bonservissiz gitmek benim karakterime uygun düşmez. Sonuçta vefamı böyle göstermek istedim. Gelen sorulardan bir tanesi de ‘Anadolu’da başka takıma gider misin?’ yönündeydi, o soruya da Sivasspor’dan başka takıma gitmem yanıtını verdim. Ben açık ve net sözlüyüm, hoşuna gidenin gider, gitmeyenin gitmez. Benim karakterim bu.”
“ÜÇ BÜYÜKLERDE YALNIZCA FENREBAHÇE AMA EN BÜYÜK HAYALİM BUNDESLİGA”
-Keşke her futbolcu böyle olsa. Bazı futbolcular tepki almamak adına, ‘o takıma hayatta gitmem, kefen giyerim gitmem’ diyor ancak bir bakıyoruz çok kısa bir süre sonra o takıma transfer olmuş. Daha sonra bu sözler de o isme büyük tepki olarak dönüyor.
“Eğer Fenerbahçe’ye transfer olmaz ya da Sivasspor’da kalmazsam, en son çare başka yer olurdu. En büyük hayalim Bundesliga’da oynamak. Ama üç büyüklerde yalnızca Fenerbahçe’de oynarım diyorsam artık bu lafımı geri almam. Teklif geldi diye sözümden dönmem. Öyle bir yapıda değilim. Çevremdeki insanlar, ‘diğer takımlardan daha fala para teklif ederlerse ne yaparsın?’ diyor ama bu benim için önemli değil. Sonuçta benim bir hayalim var ve yakalamak istediğim bir başarı var. Yakalamak istediğim başarılardan biri, büyük takımda oynarsam Fenerbahçe’de oynamaktı. Sivasspor’da oynamak da hedeflerimden biriydi ve burada da çok mutluyum. Bir diğer hedefim de Bundesliga’da oynamak.”

böyle bir adamı bu kulübe ne yüzle soktun sadri bey çok merak ediyorum. sadece ayıp diyorum.

Murat Erdem
01.01.2010, 17:35
Sezer transferinde de, Sinyor Terim ve Sansar Büyüka'nın parmağı olmasın ?

Sefaenes
01.01.2010, 17:55
Trabzonspor formasini giymek icin canini verei almiyoruz ama fb formasini giymek icin can atan birini aliyoruz ya helal olsun Baskan ilk geldiginde cok güzel isler yapti ama bu sene bir inat ugruna takimi ve taraftari yakiyor.

Atmaca
01.01.2010, 18:09
Trabzonspor formasini giymek icin canini verei almiyoruz ama fb formasini giymek icin can atan birini aliyoruz ya helal olsun Baskan ilk geldiginde cok güzel isler yapti ama bu sene bir inat ugruna takimi ve taraftari yakiyor.

Fenere çalım attık fena mı?

Orhan Aydın
01.01.2010, 18:13
Trabzonspor formasının giymek artık her babayiğidin harcı değil .İStanbul büyükşehir belediyespor ve sivasspor gibi büyük kulüplerde oynayan futbolcular bile zorlanıyor.Ne kadar teşekkür etsek azdır.

İlker ToSun
01.01.2010, 18:20
Sezer transferinde de, Sinyor Terim ve Sansar Büyüka'nın parmağı olmasın ?

ben olduğunu düşünüyorum,

çünkü sadri şenerin, bu iki isme ek olarak aziz yıldırım ve erman toroğlunun sözünden dışarı çıkmadığını cümle alem biliyor.

Sefaenes
01.01.2010, 18:21
Fenere çalım attık fena mı?
ayni anda fb isteseydi imza atarmiydi sence bence asla atmazdi. Ama ayni durum Fatih olsa fb Ts bu imza asamasinda olsa o Trabzonsporu imza atardi aradaki vark bu . N ezaman biz inati birakacagiz

irfanb
01.01.2010, 18:23
.............

Cüneyt Canlıca
01.01.2010, 18:23
Belki daha önce yazılmıştır ama bir defa daha yazmaktan zarar gelmez... Fatih Tekke konusunda neden şimdi devre arasında alınmıyor diye Sadri Şener e kızmak haksızlık olur... Başka sebebiniz varsa bilemem ama az bir sakin kafayla düşünün..

Fatih Tekkeyi şimdi alsak en iyimser hesapla 2 milyon euro ödeyeceğiz... Gözümüzü karattık ödedik parayı aldık diyelim...Fatih Tekke bizi tek başına şampiyon yapabilirmii.. Yapamaz... En azından bu sezon yapamaz..... Birde birkaç maç kötü oynayıp protesto edilirse gelecek seneyide kaybederiz...

Fatih i almak için sezxon sonu beklenirse gelecek sezona yeni bir heyecanla başlar takım ona uygun transferler yapılır vs.....

Hem 2 milyon euroda cepte kalır altyapıya falan harcanır...

Ha 2 milyon büyük takım için ne ki bunu ben bile cebimden karşılarım diyen varsada saygı duyarım...

Salih Yazıcı
01.01.2010, 18:44
düş yakamızdan sayın başkan yeter nedir sendeki fatih tekke düşmanlığı

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 19:02
Sadri Şenerden açıklama:

"FarmTrabzon projesini gerçekleştirmek için Zynga firmasıyla irtibata geçtik. Görüşmeler olumlu geçti fakat bir kaç ufak pürüz çıktı. Onları da hallettikten sonra projemiz hayata geçmiş olacak.

Bu proje sayesinde futbolculara tamamen sağlıklı süt ve et sağlayacağız. Burada taraftarlarımıza da büyük iş düşüyor. FarmTrabzona üye olup bizlere bedava inek hediye etmelerini bekliyoruz. Böylece masraflar kısılabilecek ve Fatih Tekke'yi almak için gerekli parayı sağlamış olacağız"

Sadri Şener'in bu açıklamalara taraftarların nasıl tepki vereceği merak konusu.

Kaynak: AA

Hasan ZAİMOĞLU
01.01.2010, 20:21
Bu ligin en büyük Fenerbahçelilerinden olan sezer badur'u transfer edecek kadar da küçüldük ya yazıklar olsun.
Ayıptır ayıp, bu kadar mı küçüldü bu takım.
sezer badurun kim olduğunu merak edenlere, tanımayanlara aydınlatıcı olması maksadıyla aşağıdaki röportajını koyuyorum :

Sivassporlu Sezer Badur net konuştu:
“FENERBAHÇE’YE HAYIR DEMEM”

-Sivasspor’la sözleşmeni yeniledin ancak Fenerbahçe ile ilgili http://www.sporx.com/images/galeri/29/7672/B_8bdd0f602dd118a57fca7dd85c9de21a.jpgçıkan haberlerle ilgili neler söyleyeceksin?
“‘Fener’den başkası olmaz’ başlığıyla haberler çıktı. Kendi internet sitemde, bana gelen sorularda, Türkiye’de nerede oynamak istediğim soruldu, üç büyüklerde hangi takımda vurgusuyla. Ben de Fenerbahçe’de oynamak istediğimi söyledim. Eğer bana Fenerbahçe transfer teklifi yapsa kesinlikle hayır demem. Ama tabii ki bu transferde Sivasspor’un da kazancı olmalı, bu nedenle sözleşmemi yeniledim. Çünkü Sivasspor sayesinde buralara kadar geldim, bonservissiz gitmek benim karakterime uygun düşmez. Sonuçta vefamı böyle göstermek istedim. Gelen sorulardan bir tanesi de ‘Anadolu’da başka takıma gider misin?’ yönündeydi, o soruya da Sivasspor’dan başka takıma gitmem yanıtını verdim. Ben açık ve net sözlüyüm, hoşuna gidenin gider, gitmeyenin gitmez. Benim karakterim bu.”
“ÜÇ BÜYÜKLERDE YALNIZCA FENREBAHÇE AMA EN BÜYÜK HAYALİM BUNDESLİGA”
-Keşke her futbolcu böyle olsa. Bazı futbolcular tepki almamak adına, ‘o takıma hayatta gitmem, kefen giyerim gitmem’ diyor ancak bir bakıyoruz çok kısa bir süre sonra o takıma transfer olmuş. Daha sonra bu sözler de o isme büyük tepki olarak dönüyor.
“Eğer Fenerbahçe’ye transfer olmaz ya da Sivasspor’da kalmazsam, en son çare başka yer olurdu. En büyük hayalim Bundesliga’da oynamak. Ama üç büyüklerde yalnızca Fenerbahçe’de oynarım diyorsam artık bu lafımı geri almam. Teklif geldi diye sözümden dönmem. Öyle bir yapıda değilim. Çevremdeki insanlar, ‘diğer takımlardan daha fala para teklif ederlerse ne yaparsın?’ diyor ama bu benim için önemli değil. Sonuçta benim bir hayalim var ve yakalamak istediğim bir başarı var. Yakalamak istediğim başarılardan biri, büyük takımda oynarsam Fenerbahçe’de oynamaktı. Sivasspor’da oynamak da hedeflerimden biriydi ve burada da çok mutluyum. Bir diğer hedefim de Bundesliga’da oynamak.”

böyle bir adamı bu kulübe ne yüzle soktun sadri bey çok merak ediyorum. sadece ayıp diyorum.
buluttan nem kapıyoruz ...gözlerinizle gördünüz mü bu açıklamayı ?

Orhan Kahraman
01.01.2010, 21:06
Ya yol acaçaksın yada yolu açacaksın başkanımmm

Mustafa Ayazoğlu
01.01.2010, 21:15
Ceyhun, Selçuk, Colman, Yattara, Gabric, Serkan, Alanzinho, Tijikuzu, Zafer

Orta sahada 9 futbolcu varken 2 tane daha aldık. Hemde üst düzey. Tebrikler.

İlker ToSun
01.01.2010, 22:18
buluttan nem kapıyoruz ...gözlerinizle gördünüz mü bu açıklamayı ?

bu açıklama yok mu demek istiyorsunuz yani ? çarşaf çarşaf her yerde çıktı ve inkar da edilmedi.

ufak bir internet araştırmasıyla bile görebilirsiniz

Hasan ZAİMOĞLU
01.01.2010, 22:24
bu açıklama yok mu demek istiyorsunuz yani ? çarşaf çarşaf her yerde çıktı ve inkar da edilmedi.

ufak bir internet araştırmasıyla bile görebilirsiniz
17 yıllık ömrümde basında okadar çok haber gördüm(k) ki bu tür şeylere papuç bırakmıyorum .

İlker ToSun
01.01.2010, 22:31
17 yıllık ömrümde basında okadar çok haber gördüm(k) ki bu tür şeylere papuç bırakmıyorum .

bu haber değil, röportaj. ve de inkar edilmeyen bir röportaj

Hasan ZAİMOĞLU
01.01.2010, 22:33
bu haber değil, röportaj. ve de inkar edilmeyen bir röportaj
:cool::cool::cool::cool: II.Mehmet Topuz vak'ası ozaman ;)

İlker ToSun
01.01.2010, 22:42
valla ne vakası bilmiyorum ama en azından beni çok rahatsız eden bir transfer. ben karar verici konumunda olsaydım sırf o demecinden dolayı işime yarayan bir futbolcu olsa bile almazdım.

inşallah bu demecini unutturacak derecede iyi hizmet eder.

Ilelioglu
02.01.2010, 18:56
Baskan Sener Antalya'da

Bu akşam saatlerinde Antalya'ya gelen başkan Sadri Şener takımın kamp yaptığı otele gitti.

Trabzonspor kampına başkan morali. Ligin ikinci devre hazırlıklarını Antalya'nın Belek ilçesinde sürdüren Trabzonspor'da başkan Sadri Şener akşam saatlerinde Antalya'ya geldi. Bordo – mavili takımın kamp yaptığı otele giden Şener, teknik heyet ve futbolculara moral verdi.

Trabzonspor başkanı Sadri Şener Mali Sayman Mahmut Aksu ile birlikte İstanbul'dan Antalya'ya gelirken, yönetici Serdar Boğoçlu da Trabzon'dan Antalya'ya geldi.

Trabzonspor kampına ,Trabzon'dan gelen yönetici Boğoçlu ise teknik direktör Şenol Güneş'e çok sevdiği Trabzon simidi getirdi.

Kaynak: haber61.net

erkankoc
02.01.2010, 19:16
sadri sener , sizin yildiz tabir ettiginiz futbolcu tipleri sezer badur ve tosunmu..he bide barbaros dimi...siz bu takimin basina gelen en kotu ilk 3 yonetimden birisniz..kusura bakmayin gercekler acidir

Süleyman Sofu
02.01.2010, 19:23
Sn.başkan bekliyoruz anlarsınızya...

Ilelioglu
02.01.2010, 19:26
Sergen Yalcin'nin da söyledigi gibi..Transferler cok kötü...:cool:

ergin cesit
02.01.2010, 19:29
sadri şener ve ekibi kötü ,transferler kötü,gidişat kötü,taraftarın durumu içler acısı

Mira_61
02.01.2010, 19:30
Yıllar sonra Hain olarak anılmak istemiyorsanız eğer yapmanız gerekeni biliyorsunuz.;)

Ilelioglu
02.01.2010, 19:32
sadri şener ve ekibi kötü ,transferler kötü,gidişat kötü,taraftarın durumu içler acısı

Transferleri sadece biz degil kimse begenmiyor:

Örnek:

SERGEN YALÇIN: Trabzon’daki sıkıntı bana göre şu: Transferler çok yanlış. Devamlı Anadolu’dan oyuncu alarak şampiyon olamazsın ki! Onlar, Anadolu’daki takımlarında iyi oynamışlar, tamam, ama Trabzon’da onlardan ne bekliyorsun ki?

Kaynak: Fanatik

Adem Erdoğan
02.01.2010, 19:36
:alkış::alkış:

ESER
02.01.2010, 19:51
Sergen Yalcin'nin da söyledigi gibi..Transferler cok kötü...:cool:

sergen yalcinin da bisey begendigini bi gorebilsek,, ne sorsan hep kotu hep olumsuz,.. dogru bildigimi cekinmem demek adina da herseye kotu denilmez .. bence sergen turkiyenin gelmis gecmis en iyi futbolcularindan biriydi ama yorumculugu bir felaket ve tam bir tabela yazari..

Mesut
02.01.2010, 21:23
insanları soktugunuz hale bakın.
allaha havale ediyorum trabzonspor yönetimi sizi

Emrah KabuL
02.01.2010, 21:28
Sadri Şener'i acımasızca eleştirenlerin Başkanlığa laik gördüğü kişi kimdir acaba söylermisiniz ?

İHTİLALL
04.01.2010, 10:33
Sadri Şener'i acımasızca eleştirenlerin Başkanlığa laik gördüğü kişi kimdir acaba söylermisiniz ?
Evkadınları..

Evet,evet sıradan evkadınları..

Evlerimizi binbir güçlükle idare eden,pazarı,çocukları,çamaşırı,bulaşığı vs. çekip çeviren ev kadınları..

Eğer Sadri bey ve ekibinin yerine, bu eli öpülesi Trabzonspor'lu ev kadınları yönetici olsaydı ,Trabzonspor en azından bu "iflas "durumuna düşmezdi..

Trabzonspor,en azından "galatasarayın yedeklerine" peşkeş çekilmezdi..

stichus
04.01.2010, 12:23
böyledir bu işler başkanım..
hep yukarıdan hep işleri halledecek imajı vererek açıklama yaparsan olacağı budur.. kahraman ilan edildiğinde haksızlık yapılıyordu sana, şimdi yine haksızlık yapılıyor.. kabahatin şu: hallederiz, süperini alırız, gülümsememle aşamayacağım engel yok, olmadı kızarım kongre yaparım, destek vermeyene surat yaparım, samet olmazsa broosu getiririm, onu da kabullenecekler zira ben bulunmaz hint kumaşı ve de bu şehrin son umuduyum..
halbuki, sen olmasan da doğar, batar güneş! etrafına bak, sana bakışı değişmeyen bir tek ben varım ve ben hala en başında olduğu gibi acıyorum sana!

Recep Alkan
04.01.2010, 12:25
Eğer taraftar olarak biz, çıkardığın formalardan 65.000 adet alıyorsam, sırf kulübümüz kazansın diye 35.000 taraftarım Trabzonsporcell’e geçiyorsa, Taraftar kartı satışları beklenilenden iyi gidiyorsa, konumun, durumun, sıralaman ne olursa olsun hiçbir deplasmanda yalnız kalmıyorsan, Trabzonspor taraftarının hiç alışık olmadığı Kombine olayı 2 senedir hemen hemen tavan yapıyorsa, Kulüp adının geçtiği her yer de sana öncelik tanınıyorsa o zaman sende gereğini yapacaksın…

2016 için tepkimi taraftar olarak ben koyacaksam, Taraftar çok istiyor diye kendi transferini kendi yapacaksa, Hakkını yiyen hakemlere sen kardeşim derken, ben sitemin ana sayfasına Akıllı Olun yazacaksam, Federasyona karşı ben dik duracaksam,

Sen ne iş yaparsın bre Yönetim…

Saygılar;

karatasof
04.01.2010, 12:30
böyledir bu işler başkanım..
hep yukarıdan hep işleri halledecek imajı vererek açıklama yaparsan olacağı budur.. kahraman ilan edildiğinde haksızlık yapılıyordu sana, şimdi yine haksızlık yapılıyor.. kabahatin şu: hallederiz, süperini alırız, gülümsememle aşamayacağım engel yok, olmadı kızarım kongre yaparım, destek vermeyene surat yaparım, samet olmazsa broosu getiririm, onu da kabullenecekler zira ben bulunmaz hint kumaşı ve de bu şehrin son umuduyum..
halbuki, sen olmasan da doğar, batar güneş! etrafına bak, sana bakışı değişmeyen bir tek ben varım ve ben hala en başında olduğu gibi acıyorum sana!

Eskilerden bir tanıdık isim!
Uzun zamandır göremiyorduk.
Özlemiştim şahsen.
Hoşgeldiniz yeniden!

ESER
04.01.2010, 12:35

Saygılar;

sadece reklam yapar , unutulan yuzunu insanlara hatirlatir ve kulubu kartvizit olarak kullanir , o kadar.. baskanin kustum tribinden sonra kendisinin gercek yuzunu gordugum icin kendisine ve ekibine zerre kadar guvenmiyorum , bunlara ragmen eger bu takim iyi kotu birseyler yapiyorsa basaridir

sametaydin
04.01.2010, 12:36
Yaptıkları hatalardan ders alıp, tecrübe kazanıp kulübü iyi yöneteceği günleri bekliyorum.

Atmaca
04.01.2010, 12:39
Yönetim taraftara karşı " asimetrik savaş" yürütüyor.

Hekimoğlu
04.01.2010, 12:41
Tarihe Fatih Tekke kompleksiniz ile geçeceksiniz.

ErtuGrul
04.01.2010, 12:50
Tam bir hayal kirikligi,bikkinlik ve bezginlik...bitsede gitsek diye izledigimiz ayni filimin bilmem kacinci basrolu...

Celal Demir
04.01.2010, 13:07
Yaptıkları hatalardan ders alıp, tecrübe kazanıp kulübü iyi yöneteceği günleri bekliyorum.

sanırım daha çok beklicez...

SEDAT
04.01.2010, 14:58
-Sadri başkanım tekke konusundaki samimiyetsizliğiniz yüzünden artık sizi tanımıyorum..kusura bakmayın...

AYYILDIZ
04.01.2010, 15:43
Yakın zamanda Şenol'a sorun demeye başlar.

erkankoc
04.01.2010, 15:44
oysaki bizim sadri beye olan sevgimiz daglardan daha buyuktu

OLCAY ÇAKIR
04.01.2010, 15:49
Şehre ait ne varsa, istifa diyoruz..

Bunuda ilginç bir not olarak yazmış olayım.

Erdal
04.01.2010, 15:53
Trabzonpor fena halde temsil sorunu yaşıyor...Şehir yaşıyor....Siyasette , sporda fena halde çuvallıyoruz...Üstelik "en güvendiğimiz" adamlarla...

Fatih Özkan
04.01.2010, 15:53
Trabzonpor fena halde temsil sorunu yaşıyor...Şehir yaşıyor....Siyasette , sporda fena halde çuvallıyoruz...Üstelik "en güvendiğimiz" adamlarla...

Güzel dedin abi...

Fatih Özkan
04.01.2010, 15:55
Eğer taraftar olarak biz, çıkardığın formalardan 65.000 adet alıyorsam, sırf kulübümüz kazansın diye 35.000 taraftarım Trabzonsporcell’e geçiyorsa, Taraftar kartı satışları beklenilenden iyi gidiyorsa, konumun, durumun, sıralaman ne olursa olsun hiçbir deplasmanda yalnız kalmıyorsan, Trabzonspor taraftarının hiç alışık olmadığı Kombine olayı 2 senedir hemen hemen tavan yapıyorsa, Kulüp adının geçtiği her yer de sana öncelik tanınıyorsa o zaman sende gereğini yapacaksın…

2016 için tepkimi taraftar olarak ben koyacaksam, Taraftar çok istiyor diye kendi transferini kendi yapacaksa, Hakkını yiyen hakemlere sen kardeşim derken, ben sitemin ana sayfasına Akıllı Olun yazacaksam, Federasyona karşı ben dik duracaksam,

Saygılar;

:alkış::alkış:

lemi61
04.01.2010, 15:57
yönetim istifa baska birsey diyemiyorum bu kadar beceriksiz olamaz bir yönetim derhal istifa yoksa cok kötü günler bekliyor trabzonu

Samet Yildirim
04.01.2010, 16:05
editttttttttttttt

ESER
04.01.2010, 16:06
Baskan ile Turgut ozal arasinda buyuk benzerlikler var,, eskiden tek kanalli donemde TV yi ne zaman acsak ragmetli yurda seslenirdi ve sirf bu yuzden tv izlemekten sogumustuk,
simdi de bizim baskanin masallahi var,, nereye baksan o.. tv de gazetede , internetdeki haber portallarinda,, her gun her yerde...sadri sener konustu baslikli haberler haber niteligi bile tasimiyor.. artik o da olaya biraz da gorsellik katmayi gerekli gormus ve anlamli pozlar da veriyor:) el cepte , kaliteli bakislar:) bugun fotomacta vardi bi tane cok saglam:) TS basarili olmus olmamis kimin umrunda insanlar alacagini aliyor bir sekilde;)

İHTİLALL
04.01.2010, 16:16
Evkadınları..

Evlerimizi binbir güçlükle idare eden,pazarı,çocukları,çamaşırı,bulaşığı vs. çekip çeviren ev kadınları..

Eğer Sadri bey ve ekibinin yerine, bu eli öpülesi Trabzonspor'lu ev kadınları yönetici olsaydı ,Trabzonspor en azından bu "iflas "durumuna düşmezdi..

İddiamı yeniliyorum..

Birisi çıkıp aksine beni ikna edene kadarda devam edeceğim..

Süleyman Eruyar
04.01.2010, 16:22
Baskan ile Turgut ozal arasinda buyuk benzerlikler var,, eskiden tek kanalli donemde TV yi ne zaman acsak ragmetli yurda seslenirdi ve sirf bu yuzden tv izlemekten sogumustuk,
simdi de bizim baskanin masallahi var,, nereye baksan o.. tv de gazetede , internetdeki haber portallarinda,, her gun her yerde...sadri sener konustu baslikli haberler haber niteligi bile tasimiyor.. artik o da olaya biraz da gorsellik katmayi gerekli gormus ve anlamli pozlar da veriyor:) el cepte , kaliteli bakislar:) bugun fotomacta vardi bi tane cok saglam:) TS basarili olmus olmamis kimin umrunda insanlar alacagini aliyor bir sekilde;)

6-7 yaşlarını iyi hatırlıyorsun, ben hiç hatırlamıyorum

ESER
04.01.2010, 16:32
6-7 yaşlarını iyi hatırlıyorsun, ben hiç hatırlamıyorum

evet hatirliyorum.. ilk ozel kanal 1990 da acildi.. heralde normaldir o zamanlari hatirlamak

pazarkapılı
04.01.2010, 17:11
mevcut durumda yaralara belirli ölcüde pansuman yapmıs olan,teknik direktörlerle yasadıgı problemleri yada adı herneyse kamera önünde dillendirmeyi ayrı bir seven,sürekli istanbul-trabzon hattında gezinen saha dısındaki yaptıklarının iyi mi kötü oldugunu bilemedigimiz verileri taraftarla paylasmayan ve en sonunda teknik direktör günesin arkasında durdugunu söyleyerek ne kadar istikrar yanlısı oldugunu bizlere bir kez!!! daha gösteren sirin mi şirin!! trabzonspor baskanı....

AYYILDIZ
04.01.2010, 17:40
Yıldız olmayan Gökdeniz'in Barca'ya attığı gol yılın golü seçilmiş.

Bera B.
05.01.2010, 04:12
faty papy brüls? bunlar ne hatırlatıyor size baskanım?

bahadır2561
05.01.2010, 05:37
istifaa.....

magicyattara
05.01.2010, 12:51
Başkan,şampiyon olmak için iyi futbolcularınız olmalı demiş.

Günaydın sayın başkan.
Gökdeniz'i satarken burda bunun için yırtınıyorduk.Gökdeniz'den gelen para gitti,üstüne 100 milyon da borç yazdınız.Ortada ne olacağı meçhul bir takım kadrosu bıraktınız.

Dün akşam NTVSpor'da Hıncal Uluç,Arda Turan'ı 12 milyon euroya Liverpool'a satmayı düşünen Adnan Polat'a resmen gerizekalı dedi.Bu paralar komik rakamlar.
Arda'yı Messi ile bile kıyaslamam,bire bir takas etmem dedi.
Hatta ben olsam Arda'yı hiç satmam dedi.
Çünkü,sahada yıldız futbolcunuz yoksa,ne seyirci gelir maçınıza ne de başarılı olabilirsiniz dedi.

NA ile başlayan yanlışa sen de ortak oldun başkan.
Bu takımın geçtiğimiz 3 yıl içinde gelmesi %100 olan şampiyonluğunu Fatih ve Gökdeniz'i satarak yediniz.
Afiyet olsun.

M.S.SOFU
05.01.2010, 14:44
başkanım herşeyi açıklayabilirsiniz bu taraftara
fakat fatih tekke'nin neden alınmadığını açıklayamazsınız

Ahmet Erkan Sezgün
05.01.2010, 14:58
Başkan,şampiyon olmak için iyi futbolcularınız olmalı demiş.

Günaydın sayın başkan.
Gökdeniz'i satarken burda bunun için yırtınıyorduk.Gökdeniz'den gelen para gitti,üstüne 100 milyon da borç yazdınız.Ortada ne olacağı meçhul bir takım kadrosu bıraktınız.

Dün akşam NTVSpor'da Hıncal Uluç,Arda Turan'ı 12 milyon euroya Liverpool'a satmayı düşünen Adnan Polat'a resmen gerizekalı dedi.Bu paralar komik rakamlar.
Arda'yı Messi ile bile kıyaslamam,bire bir takas etmem dedi.
Hatta ben olsam Arda'yı hiç satmam dedi.
Çünkü,sahada yıldız futbolcunuz yoksa,ne seyirci gelir maçınıza ne de başarılı olabilirsiniz dedi.

NA ile başlayan yanlışa sen de ortak oldun başkan.
Bu takımın geçtiğimiz 3 yıl içinde gelmesi %100 olan şampiyonluğunu Fatih ve Gökdeniz'i satarak yediniz.
Afiyet olsun.

Zaten esas mesele bu,bakıyorum forumların bir kısmında nasıl şampiyon oluruz,neden derbi kazanamıyoruz diye kendi kendimize tartışıyoruz,sorunun cevabı basit kaliteli topcun varsa derbide kazanırsın,şampiyonda olursun.Asıl mesele bu,sen 3. sınıf topcuları alırsan şampiyonluk hayal olur,elinde zaten 2-3 yıldız denilebilecek adamın var onuda satarsan şampiyonluk hayal olur senin için.Hayır anlamadığım aldığın adamlar genç olsa,geleceğin takımını kuruyoruz dersin yok kardeşim adamlar 26-27 yaşında topcular alıyorlar.Üstelik aldıkları adamlarda 3. sınıf adamlar,sonrada paramız yok şu kaliteli adamı alamıyoruz deniliyor.Olmaz tabii paran,bir sürü gereksiz adama bir sürü gereksiz paralar ödersen olmaz.Bucaspor'dan oyuncu bile almayaı beceremiyorsak gerisini iyi tahlil etmemiz gerekiyor.Ben onu bunu bilmem futbol kaliteli topcularla oynanır ve keyif verir adama.

Bahsettiğin programı bende seyrettim,Hıncal bayağı bir uçdu,hani bizler anlamıyoruz futboldan kompleksimiz var( onun deyimiyle ) peki kardeşim dünyanında mı kompleksi var herkes neden Messi diyor :) hani tamam Arda iyi topcuda büyütmemek lazım,haddini bilmek lazım,uçmamak lazım :)

magicyattara
06.01.2010, 00:00
Zaten esas mesele bu,bakıyorum forumların bir kısmında nasıl şampiyon oluruz,neden derbi kazanamıyoruz diye kendi kendimize tartışıyoruz,sorunun cevabı basit kaliteli topcun varsa derbide kazanırsın,şampiyonda olursun.Asıl mesele bu,sen 3. sınıf topcuları alırsan şampiyonluk hayal olur,elinde zaten 2-3 yıldız denilebilecek adamın var onuda satarsan şampiyonluk hayal olur senin için.Hayır anlamadığım aldığın adamlar genç olsa,geleceğin takımını kuruyoruz dersin yok kardeşim adamlar 26-27 yaşında topcular alıyorlar.Üstelik aldıkları adamlarda 3. sınıf adamlar,sonrada paramız yok şu kaliteli adamı alamıyoruz deniliyor.Olmaz tabii paran,bir sürü gereksiz adama bir sürü gereksiz paralar ödersen olmaz.Bucaspor'dan oyuncu bile almayaı beceremiyorsak gerisini iyi tahlil etmemiz gerekiyor.Ben onu bunu bilmem futbol kaliteli topcularla oynanır ve keyif verir adama.

Bahsettiğin programı bende seyrettim,Hıncal bayağı bir uçdu,hani bizler anlamıyoruz futboldan kompleksimiz var( onun deyimiyle ) peki kardeşim dünyanında mı kompleksi var herkes neden Messi diyor :) hani tamam Arda iyi topcuda büyütmemek lazım,haddini bilmek lazım,uçmamak lazım :)

Bazen bir futbolcu,takım için 'bir futbolcu'dan çok daha fazla şeyler ifade eder.
Adam bunu söylüyor.
Dün bizim için Fatih Tekke neyse,bugün gs için Arda Turan o.

Arda'yı satsınlar,aynı bizim Fatih'ten sonra dağıldığımız gibi dağılırlar.
Sil baştan yapmak zorunda kalırlar.

Serdær
06.01.2010, 00:05
http://www.holigan.com.tr/n.php?n=senerden-transfer-itirafi-2010-01-04

Ahmet Karadeniz
06.01.2010, 00:06
suan tek eleştirdiğim konu 2016 için bu kadar sessiz kalması

zarere kaçış
06.01.2010, 05:38
nedendir bilinmez ama bize başkan olanlarda bir sıkıntı var.iki kelime diyorsa birinde diğer kelimesini yalanlıyor.bir başkan bu kadarmı sallar. taraftar fatih tekke bağırırken alacağız dedi şimdi biz o parayı veremeyiz diyor.sen git takımı şişir bu taraftarda seni stadda şişirir.2016 açıklandı yokuz tek kelime çıkmadı ama hala daha o koltukta oturuyorsun.o oturduğun koltuğn senin olmayan gücüne ihtiyacı yok bırak o bizide kendinide savunur

ergin cesit
06.01.2010, 06:42
taraftarın beklediği fatihi almamak için yaptığın entirikalardan dolayı istifa sayın şener

Soytürk
06.01.2010, 10:38
sadri başakanı cok severdim ama artık güvenmiyorum her oyuncuyu satabilen adam trabzonsporuda satar!!!elini masaya vurayamayan insan!!haksızlığa boyun eğen insan...kaldiki trabzonluluktan uzaklaşmış bir insan,trabzonsporun hala petrol ofisine 6 milyar borcu var odemeyen insan....daha neler duyuyorum neler!!istanbulda yaşayan bir insan...moderinleştik oylemi....yazık cok yazık uyutuluyoruz kandırılıyoruz sonrada trabzon nasıl sampiyonolur !!avini akerdeki tarftar neden yokoldu!!düşmanlar içimizdeymiş meğer....trabzonsporun yakasından artık ellerinzi çekin....trabzonspor para kazanma yeri değil bizim gururmuzdur pis ellerinzi çekin...

Süleyman50
06.01.2010, 10:41
yönetiminde başkanında değişmesi taraftarıyım ama koskoca kulüpte malesef şu an için alternatif yok...

Recep Alkan
06.01.2010, 10:43
yönetiminde başkanında değişmesi taraftarıyım ama koskoca kulüpte malesef şu an için alternatif yok...

150 Milyona yakın borcu olan bir kulüp için sizce kim alternatif olur ?

İHTİLALL
06.01.2010, 10:46
Evkadınları..

.......

Yönetime,alternatif arayanlara.

Dream Theater
06.01.2010, 10:49
Fubol anlamayan bir başkan .

Şahin_53
06.01.2010, 10:54

Bu açıklamayı kendisi yapmıştı..Ben oldukça şaşırmıştım başkan'dan bu yorumu duyunca. Zaten futbol'dan başkan değil hoca ve futbol'cular biraz anlasa yeter sanırım..Bilhassa forvet'lerimiz..Başkan para akışını sağlasın fazlasıyla yeter.

poetricus
06.01.2010, 15:50
İHTİLAL rumuzlu abi neden ceza aldı?
Bunun makul ve mantıklı bir cevabını alıncaya kadar bu foruma uğramam!

ALİ FATİH
06.01.2010, 22:04
Bir başkan ,hala Fatih Tekke'yi almıyorsa gerçekten başkan mıdır?

Süleyman Eruyar
06.01.2010, 23:10
Beni hayal kırıklığına uğrattın..

sana bir çok şey söyleyeceğim, biraz daha sabır, biraz daha...

Soytürk
07.01.2010, 00:49
size bişy diyyimi bana geliyo trabzonspor yönetimi kendi içinde 2ye arlıyo biri bi tarf şirkeşleşme tarafında bir tarfta kulturumuze trabzonsporumuza sahip cıkma tarafında ve şuanda şirkeleşmek isteyen ama başaramayan(trabzonspor ozunden ayrıldıgı için) tarf tarfından ele gecirildik:D bide arada kalan taraflar var gercekleri bilipte ses cıkarmayan...bu tarflarlar belli sanırım ince ayrıntılara dikkat:D ama senden hiç beklemezdim şener başkan hani trabzonspor herşeyimizdi hani 3 buyuklre kafa tutan birtek bizdik...hani efsaneyi naptınız?sesiniz cıkmıyo başkan sen trabzonlusun!!gurur duymak varken bzii herkese rezil etmeyin kendinize gelin kolay yazılmadı bu efsane....:)

dr.wehbee
07.01.2010, 01:23
okur mu bu yazdıklarımızı veya kulağına gidermi bilmem... göreve geldiği ilk günden beri desteğimi hiç esirgemedim.. kombine dedi kombine, forma dedi bütün aileye forma aldım.. fatih tekke yi al dedik almadı yine başkanımızdır dedik bir bildiği vardır dedik hevesimizi kursağımıza gömdük yine destek verdik.. ama ne zaman ki sadri şener fener maçı sonrası vefat eden taraftarların cenazesine katılmaması, taziyeye gelen tepkiler üzerine lütfedip günler sonra gitmeleri beni sadri şenerden tamamen soğutmuştur.. benim için ha yoldan geçen biri ha sadri şener.. ha aziz yıldırım ha sadri şener.. ha odun ha sadri şener...

highlaz_61
07.01.2010, 01:34
Bence bu kadar abartmamalisin vardir onunda gecerli bi aciklamasi elbet...

Soytürk
07.01.2010, 01:40
okur mu bu yazdıklarımızı veya kulağına gidermi bilmem... göreve geldiği ilk günden beri desteğimi hiç esirgemedim.. kombine dedi kombine, forma dedi bütün aileye forma aldım.. fatih tekke yi al dedik almadı yine başkanımızdır dedik bir bildiği vardır dedik hevesimizi kursağımıza gömdük yine destek verdik.. ama ne zaman ki sadri şener fener maçı sonrası vefat eden taraftarların cenazesine katılmaması, taziyeye gelen tepkiler üzerine lütfedip günler sonra gitmeleri beni sadri şenerden tamamen soğutmuştur.. benim için ha yoldan geçen biri ha sadri şener.. ha aziz yıldırım ha sadri şener.. ha odun ha sadri şener...

:D:D abi sen kırlmışsın sadi başkana :D btüün destekleyenleri hayal krıklığına ugrattı zaten oysa umdumuz coktu:)

dr.wehbee
07.01.2010, 01:41
bunun açıklaması olmaz...

Mollasalihoğlu
07.01.2010, 10:24
150 Milyona yakın borcu olan bir kulüp için sizce kim alternatif olur ?

Sadri Şener gelirken 10 adayla kongre yapmadık ya..

Tyler Durden
07.01.2010, 11:00
Ozellikle bu sene oldukca fazla hatalar yapsada Sadri Baskan'in Trabzonspor icin bir sans oldugunu dusunuyorum.Alternatif isimlere bakiyorum, bu isi bu adamdan daha iyi yapar diyebilecegim birini goremiyorum.
Nuri Albayrak'tan adeta bir enkaz aldi ve takimi bugunlere getirdi.Bakmayin ilk yarida istedigimiz puanlari alamadik ama elimizde 2-3 dogru takviyeyle sampiyonluga oynayabilecek bir kadro var.
Ersun hocayi taraftarin gazina gelerek yollamasi,sene basinda yapilacak 2-3 dogru takviyeyi israrla yapmamasi kendisini bu duruma dusurdu.
Umarim bu hatalarindan ders cikarir.
Ama her seye ragmen ben yinede Sadri Baskana guveniyorum.

Recep Alkan
07.01.2010, 16:14
Sadri Şener gelirken 10 adayla kongre yapmadık ya..

Bu kadar da borcumuz yoktu ama ?

BAHADIR33
07.01.2010, 16:19
Mesleklere saygı göstermek gerekir değil mi ama?

Recep Alkan
07.01.2010, 16:20
Bahadır abi, bu konuda bir yanlış anlaşılma olduğu garanti, Veysel abi ile konuştum çünkü, demek istediğini biliyorum.

SEDAT
07.01.2010, 16:21
-Herkese herşeye saygı göstermeliyiz bence..sonra o angut.com dan bi farkımız kalmaz..
-Aslında esas kötülüğü burda taraftarını duymazdan gelenler yapıyor..
-Anladıklarında geç olmaz inşallah..

ESER
07.01.2010, 16:24

siyasetden ve ayar vermekten iyi anlayan bir baskan;)

SEDAT
07.01.2010, 16:26
-Ben sadri şeneri çok seviyorum elimde olan bişey değil...

-Ama istifa etmesini çok ama çok istiyorum ..inşallah en kısa zamanda bırakır..

Orhan Aydın
07.01.2010, 16:29
Veysel abinin ancak kendisinden ceza sebebini öğrenebileceğim bildirildi.Ben cezanın haksız olduğunu düşünüyorum.O bekçi benzetmesinde bana göre cezalık bir şey yoktu.

SEDAT
07.01.2010, 16:31
Veysel abinin ancak kendisinden ceza sebebini öğrenebileceğim bildirildi.Ben cezanın haksız olduğunu düşünüyorum.O bekçi benzetmesinde bana göre cezalık bir şey yoktu.

-Orhan bence geri dönüşü olmaz bunun..

BAHADIR33
07.01.2010, 16:34
Bu yerdeki tohumlar ne yahu?
Zararlı olmasınlar??

Mollasalihoğlu
07.01.2010, 16:37
Bu kadar da borcumuz yoktu ama ?

Gökhan Ünal ile Selçuk imza attığında kimse maliyetlerinden bahsetmiyordu..

Orhan Aydın
07.01.2010, 16:46
-Orhan bence geri dönüşü olmaz bunun..

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar...

Recep Alkan
07.01.2010, 16:47
Gökhan Ünal ile Selçuk imza attığında kimse maliyetlerinden bahsetmiyordu..

150 ye varan borcumuz sence sadece oyuncular ile mi oldu ?

Sadri Bey takımın oyuncu değerini kat kat koya koya hesaplattı, yine de 61 Milyon tuttu..

SEDAT
07.01.2010, 16:50
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar...

-Orhan bazen bazı şeyler sana göre doğrudur başkasına göre değildir..

Orhan Aydın
07.01.2010, 16:52
-Orhan bazen bazı şeyler sana göre doğrudur başkasına göre değildir..

Sorunun sebebi de bu be abi:)Yoksa köyden kovma olmaz.

SEDAT
07.01.2010, 16:56
Sorunun sebebi de bu be abi:)Yoksa köyden kovma olmaz.

-Kovma yok orhan azıcık sakinleş gel var :)

OLCAY ÇAKIR
07.01.2010, 17:01
İhtilal-Veysel abiyi sever sayarım.

Sıkça tartışır ve sonra gülerek bitiririz..

Hatta telefonlaşır konuşuruzda..

Cezalı duruma düşmesine herkes kadar üzüldüm.

Burda olmasını herkes kadar isteyen biriyim..

Ceza alan ve verenleri yıpratmama adına konuyu işin içinden çıkılmaz hale getirebiliriz tüm iyi niyetli hamlelerimize rağmen..

Bazen yada bazı durumlarda, konuyu olduğu gibi bırakmak ve sonuçlarını izlemek çok daha hayırlı neticeler verebilir..

Özledik Veysel abiyi..

Cezalı bu maçta, önümüzdeki maç sahada olur inşallah..Forvet yada arkası bilemiyorum...

Hepimiz potansiyel bir ceza alma adayıyız.

Bunu unutmayalım..

O nedenle konuyu sıcak tutmak başta Veysel abiye olmak üzere kurulu sisteme zarar verebilir.

Bu anlamda susup gelişmeleri takip etmeyi anlamlı buluyorum..

Saygıyla...

necmiati61
07.01.2010, 17:01
en kötü başkan mı atay aktuğdan başkası değildir

Mollasalihoğlu
07.01.2010, 17:07

Sadri Bey takımın oyuncu değerini kat kat koya koya hesaplattı, yine de 61 Milyon tuttu..

Nasıl oldu dediğimde hiç cevap alamadım daha..
Kim çalıyor, çırpıyor?? Söyleyin de bilelim kanımızı emenleri..

Recep Alkan
07.01.2010, 17:15
Ağzımdan şu anda çalıyor, çırpıyor lafı çıktı mı ?

Çıkmış gibi konuşmayın, birbirimize soru soruyoruz cevap arıyoruz.

Bir örnek verdiniz, bende toplamı olanı karşılıyor mu dedim ?

MAtematik zor gibi görünse de kolaydır aslında.

Takımın değeri 61 Milyon, resmi olan borç 94, resmi olmayan ama kulislerin net olarak konuştuğu borç 150 milyona yakın.

Yapılan birçok işin sponsorlar ile yapıldığı, karşılandığı düşünülürse, aradaki fark nerde, merak ediyorum ben.

Bana diyorsunuz ya söyle diye, o zaman siz söyleyin, açıklayın bu borçları.

Önümüzde topçusunun parasını veremeyen, param yok diyip adam alamayan, lige yeni çıkmış kulüp gibi beleş adam peşinden koşan, kulübü çiftliğe çevirme yolunda emin adımlar ile ilerleyen bir yönetimimiz var.

Ötesi de var da, şimdilik yazmak istiyorum, öyle oturup da okumak değil... (Ceza almaktan bahsediyorum)

Ek olarak: Gökdenizin parası, kombineler, lüsanslı ürünler, Trabzonsporcell paraları, sponsorluk paraları vs vs vs...

Onlar bitti, birde 94 milyon borç yaptık...

Biraz mantık ya lütfenn

Mollasalihoğlu
07.01.2010, 17:20
Borç konusunu siz açtınız, ben açmadım..

Kulisler söylesin o zaman nedir bu 150 milyona yakın borcun kaynağı.. Ortaya bir şey atıp kenara çekilip muallakta bırakmasınlar durumu..

Recep Alkan
07.01.2010, 17:23
Yahu kocaman yazı yazdık, tuttunuz iki kelimenin ucundan yukarı asılıyorsunuz.

Bırakalım o zaman kulisleri, olanları konuşalım, Türk Telekom sponsorluğu için 5 yılda 50 Milyon istenemedi mi ? Alındı mı ? Deniyorsa alındı. (yıllık 10 milyon eder)

Eeee ekleyin bunu da. Sadece Başkanın dediği rakamların üzerinde konuşsak bile aradaki farkı göreceksiniz ?

Neden hala anlamak istemiyorsunuz ?

Koray
07.01.2010, 17:23
febe, gese, bejeke taraftarı kulüplerinin borçlarını bizim tartıştığımız kadar tartışmıyor, büyük kulübün büyük borcu olur, bence...

Borcu amorti edecek gelirimiz varsa bu borcu sorun etmemeliyiz.

SEDAT
07.01.2010, 17:25
-Hm borç yiğidin kamçısıdır:)

Mollasalihoğlu
07.01.2010, 17:31
Yahu kocaman yazı yazdık, tuttunuz iki kelimenin ucundan yukarı asılıyorsunuz.

Bırakalım o zaman kulisleri, olanları konuşalım, Türk Telekom sponsorluğu için 5 yılda 50 Milyon istenemedi mi ? Alındı mı ? Deniyorsa alındı. (yıllık 10 milyon eder)

Eeee ekleyin bunu da. Sadece Başkanın dediği rakamların üzerinde konuşsak bile aradaki farkı göreceksiniz ?

Neden hala anlamak istemiyorsunuz ?

Kocaman yazıyı ele alalım o zaman..

Yapılan birçok iş sponsorla mı yapılıyor? Mesela neler? Bunların tamamını mı sponsorlar karşılıyor?

Türk Telekom'dan alınan para tahsil edildi mi? Yoksa taksit taksit mi alınıyor?

Topçuların hangileri paralarını alamamış, ne kadarını alamamışlar?

Bedava topçu almak küçük kulüplüğe mi delalettir? Neye göre, kime göre?

Benim net ve somut bir. bilgim yok mali durum konusunda..

Ama yukarıda yazılanların hepsinin net cevabını bilmeden, imalı bir biçimde "Bu borç sadece oyuncu transferi ile mi oldu?" demenin kime ne faydası var??

Bu iddiaları konuşan "kulisler", hesaptaki milyonlarca dolar açığın sebebini bilmelerine rağmen, gidip savcılığa suç duyurusunda bulunmuyorlarsa onların da Trabzonsporluğu beş para etmez gözümde..

BAHADIR33
07.01.2010, 17:37
Olcay abi...
Ne diyeyim bilmem ki...Güzel insansın..

magicyattara
07.01.2010, 17:40

Futbolcu değeri-ederi diye bir şey olmaz futbolda.

Başkan bunları hesap edecek yerde,takıma huzur versin.Belki de futbolcunun tekini bu fiyata satar.

İlker ToSun
07.01.2010, 23:24
sadri şener ve ekibinin ilk çuvallamaya başladığı dönemlerde bir söz vardı "e nuri albayrak olsa daha mı iyi?" diye, bu söz ben dahil sadri şener'i eleştirenleri bir an olsun frenler ve düşündürürdü ama son 2-3 aydır bence rüzgar tersine döndü ve zamanında o lafı söyleyenler şimdi "sadri şener'in nuri albayarak'a göre ne artısı var?" sorusu karşısında frenleyip düşünmek zorunda kalıyor bana kalırsa.
"trabzonspor, trabzonspor olalı böyle zulüm görmedi" dercesine sunulan nuri albayrak mertebesine gerilemek yolunda emin adımlarla ilerleyen sadri şener eskiden kalan "iyi hatıraları" kendi yoğun çabasıyla gün geçtikçe tekrardan hatıralanamayacak şekilde unutturuyor.
ah sadri şener ah, bu milyonların aklında ne olarak kalacakken şimdi ne olarak kalacaksın.
üzüldüğünü zannetmiyorum ama eğer üzülüyorsan da sakın üzülme çünkü bunu sen istedin

SEDAT
07.01.2010, 23:31
-Sadri şener iyi kötü tartışırım ama nuri beyle kıyaslamam ..

-Nuri bey bence daha kötü yönetiyordu..

M.S.SOFU
08.01.2010, 01:16
-Hm borç yiğidin kamçısıdır:)
o zaman sen bu meşhur repliği hak ettin
kamçıla yavrum kamçıla
kamçıla yiğidim kamçıla :D...

Soytürk
08.01.2010, 01:26
-Sadri şener iyi kötü tartışırım ama nuri beyle kıyaslamam ..

-Nuri bey bence daha kötü yönetiyordu..

bak bunda haklsıın nuri drek satışı koydu:)
şener hayal krıklığı uğrattı

ugurozturk
08.01.2010, 04:50
karadenizspora alinan onlarca oyuncu simdi nerde; bunlara ne kadar masraf yapildi. Zafer Yelen; bir yil boyunca almanya ikinci liginde sakatti. sakat bi futbolcuyu 1 milyon avro bonservisle kim aldi.

ben direk baskani suclamiyorum; ama birileri cok para yedi bu islerden...

yorumsuz6117
08.01.2010, 04:51
karadenizspora alinan onlarca oyuncu simdi nerde; bunlara ne kadar masraf yapildi. Zafer Yelen; bir yil boyunca almanya ikinci liginde sakatti. sakat bi futbolcuyu 1 milyon avro bonservisle kim aldi.

Zafer Yelen bedavaya alındı..

Emrah KabuL
08.01.2010, 05:19

Abicim.. daha Zafer'in bonservis bedeli ödenmeden alındığını bilmiyorsun sonra da gelip burda sırf yönetimi eleştirecem diye 1 M Euro falan bir miktardan bahsediyorsun.

İsa
08.01.2010, 17:04
Plansızlık,programsızlık,işbilmezlik,cehalet,kibir ,inat...
Bir transfer dönemini daha rezil etmenize az kaldı...

yorumsuz6117
08.01.2010, 17:11
Kulübümüzde uzun yıllar hizmet ederek emekliliğe hak kazanan Kenan Aktaş’a bir teşekkür plaketi sunuldu.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Aktaş’a plaketini verirken hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Sportif Direktörümüz Ünal Karaman da Kenan Aktaş’a bir forma hediye etti.

Pasta kesilmesinin ardından teknik heyet, futbolcular ve kulüp personeliyle vedalaşan Aktaş’a bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3342-4H1S3C4E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3342-9K7O9Q6F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3342-5Q5W1A8I.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3342-3C7K6R6C.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3342-9A6L8V9X.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3342-2Q0U3W7B.jpg

bordo61
09.01.2010, 11:15
Güzel bir şey yapılmış bravo.

Vefa çok iyi bir şeydir.

Soytürk
09.01.2010, 11:47
oh bu adam ne şampiyonluklar görmüştür bizde istiyoruz görelimde emekli olurz:D

SEDAT
09.01.2010, 14:02
-Bu veda olayını gerçekleştirenlere çok teşekkürler...güzel bi hareket olmuş..

@FLU
09.01.2010, 15:49
hacısalihoglu bir kişinin daha ayagını kaydırmış , yerine kimi aldı acaba , yoksa batırdıgı şirketinden bir elemanını mı ?

Ali Tunahan Güllü
09.01.2010, 15:50
Başka Güney Amerika yolcusuymuş hayırlu yolculuklar Başkanım:)

Atmaca
09.01.2010, 18:49
Güzel bir şey yapılmış bravo.

Vefa çok iyi bir şeydir.

Hami Mandirali bile bu kadarini göremedi.demek bu "emice"nin daha cok hizmeti gecmis kulübe.