PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

yorumsuz6117
10.11.2009, 11:32
Fenerin bütçe bizde olsa uefayı rahat alırız şampiyonlar liginde de yarı finale , finale çıkarız..

Murat Erdem
Söz konusu Trabzonspor olunca hiç bir şey imkansız ve çılgınca değildir.
Kayyuma da inanırım, birisi seneye kümeye düşeceğiz derse ona da inanırım.

Hekimoğlu
Şu an kongre bize birşey kazandırmaz bu yönetim şapkasını önüne koyacak hatalarını görecek ve devam edecek ya da istifa ettirecek taraftar ve kaos olacak.Özeleştiri nedir bir öğrensin yönetici arkadaşlarımız kendilerini yenilesinler sadece biz bilirizle olmuyor bu işler.

BAHADIR33
10.11.2009, 11:34
Başkan haklı olarak, arkasından "enkaz" edebiyatı yapılmaması için seçim maddesi koymayı düşünmüyor olabilir. Çok hevesli olan varsa buyursun imza toplasın demiş.
Kendi açısından mantıklı.
Eğer gerçekten bu işi yapmak isteyen varsa ,bence de bu yola gidilmeli.
Yoksa , akşam maçtan sonra sahada kalan topu elbet biri alır evine götürür.

Hekimoğlu
10.11.2009, 11:35
Bu yıllık 110 milyon gelirin dökümünü yapabilirmisiniz?Trabzonspor'un bu ayki dergisinde başkanın yazısını okuduğunuzda bu ifadeyi göreceksiniz.

Faik Yılmaz
10.11.2009, 11:35
Başkan haklı olarak, arkasından "enkaz" edebiyatı yapılmaması için seçim maddesi koymayı düşünmüyor olabilir. Çok hevesli olan varsa buyursun imza toplasın demiş.
Kendi açısından mantıklı.
Eğer gerçekten bu işi yapmak isteyen varsa ,bence de bu yola gidilmeli.
Yoksa , akşam maçtan sonra sahada kalan topu elbet biri alır evine götürür.

Geçen sene ortalık bir zamanda almıştı Olağanüstü kongre kararını.... O zaman keşke söyleseydi istemeyen varsa imza toplasın diye....

BAHADIR33
10.11.2009, 11:37
Efendim körlere yol göstermek tanımı o zaman literatürümüze girmemişti.

İHTİLALL
10.11.2009, 11:39
Trabzonspor'un bu ayki dergisinde başkanın yazısını okuduğunuzda bu ifadeyi göreceksiniz.
Dergiye çıktığından beri aboneyim..
Mahallede çocuklara da veririm,okuyunca atmam onlarda okusun diye..
Biliyorum yani..

Bildiğim halde özellikle soruyorum..
Sorum yalnızca size değil herkese..

70 li,80 li yılların ,hatta doksanlı yılların herkese çok anahtarlı politikacı yalanları utanmasızca bize yutturulmaya çalışılıyor hala..

Makine gibi yalan söyleyen bir başkanımız ve yönetimimiz var çünkü..

Hekimoğlu
10.11.2009, 11:43
Başkanın bu konuda yalan söyleyeceğine ihtimal vermiyorum.

UğuR
10.11.2009, 11:45
Şu anda seçimden bahsedilebilmesi için Trabzonspor Kulüp üyelerinden 1060 imza toplanması gerekiyor...

Adem Erdoğan
10.11.2009, 11:47
Neden 1060 Uğur abi?

İHTİLALL
10.11.2009, 11:47
Evet ,

Yıllık 110 milyon geliri açıklayıp ,başkanın yazılı yalanını gerçeğe dönüştürecek bir arkadaş yokmu?

Ben hemen özür dileyip,"ohh kabusmuş " diye uyansam ve bu müjdeyi veren arkadaşa ilk fırsatta bir yemek ısmarlasam,ondan da özür dilesem..?..

Hekimoğlu
10.11.2009, 11:48
Evet ,

Yıllık 110 milyon geliri açıklayıp ,başkanın yazılı yalanını gerçeğe dönüştürecek bir arkadaş yokmu?

Ben hemen özür dileyip,"ohh kabusmuş " diye uyansam ve bu müjdeyi veren arkadaşa ilk fırsatta bir yemek ısmarlasam,ondan da özür dilesem..?..Bu bahsettiğiniz arkadaş Mahmut Aksu olabilir o da gelip burda açıklamaz herhalde.Bunu bizden beklemeyin.

BAHADIR33
10.11.2009, 11:48
Şu anda seçimden bahsedilebilmesi için Trabzonspor Kulüp üyelerinden 1060 imza toplanması gerekiyor...
1061'den aşağısını kabul edemem :)

İHTİLALL
10.11.2009, 11:49
Başkanın bu konuda yalan söyleyeceğine ihtimal vermiyorum.
İki yıl önce bende vermiyordum..

UğuR
10.11.2009, 11:50
Ali Özbak seçim için ne dedi

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak, haber61.net'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Beşiktaş yenilgisi sonrasında seçim isteyen imza toplasın diyerek, tepkisini dile getirmişti. Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak, bu konu ile ilgili haber61.net'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak, Trabzonspor tüzüğüne göre 5 Aralık'ta seçim olmasının mümkün olmadığını ve seçimin ancak bu tarihten sonra üye aidatını yatıranların 1/5'inin imzasının toplanması ile en geç 1 ay içinde seçime gidebileceğini kaydetti.
Özbak, Trabzonspor'da aidatını yatıranların 5 bin 300 kişi olduğunu belirterek, “Trabzonspor'un seçime gidebilmesi için 1/5'inin imzası gerekiyor yani bin 60 kişinin toplayacağı imza ile Trabzonspor seçime gider. Bu söylediklerim 5 Aralık'ta yapılacak olan Olağan Genel Kurul için geçerli değildir. Bu genel kurul tamamlanacak ve genel kurul sonrası toplanacak imzalarla Trabzonspor en geç bir ay içerisinde seçim yapabilir. 5 bin 300 kişiden, bin 60 kişinin imzası gerekiyor” dedi.
Aralık'ta seçim olabilmesi yönetim kuruluna tüzükle verilmiş bir hak olduğunu kaydeden Özbak, “ Aralık'ta yapılacak olan genel kurul için gündeme seçim maddesi koydurmayı, Trabzonspor tüzüğü yasaklıyor. Trabzonspor yönetim kurulu kendi isteği ile kendini yenilemek veya görevi başkasına devretmek kaydıyla seçim maddesi koyabilirdi, o seçim de olağanüstü olurdu” diye konuştu.
Trabzonspor şu aşamada seçime gitmesi Trabzonspor'u nasıl etkiler sorusu üzerine Ali Özbak şunları söyledi:
“Bir meyve ağacı düşünün, bu ağacının bir sürü bölümleri, kökleri, kökten türeyen taban gövdesi, dalı, budağı, yaprağı ve meyvesi vardır. Trabzonspor camiası ağacın meyvelerine bakar. Trabzonspor'un meyveleri kupaları kazanmak, lig şampiyonu olmaktır. Biri onu ister ona göre eleştiri yapar. Diğerinin beklentisi ağacın dalının lekesiz olması çiçeğinin iyi olmasını nasılsa meyve verecek diye onu bekler. Ben köklerle gövdeye bakarım, gövdede var mı, kulüpte bir sıkıntı var mı, illa şampiyon olmak anlamında bunu söylemiyorum, bu bir vitrindir, vitrini yapamıyorsan, eleştirilirsin. Bu iş 13 yıllık bir süreçtir. Gövdede bir arıza vardır, o arızayı biz gideremedik. Trabzonspor'un finans politikası 12-13 yıldan beri doğru işlemiyor, biri doğru işliyor diyorsa, ayrı bir şey ama bana göre doğru işlemiyor, kredi ve faize dayalı bir borçlanma, sadece Trabzonsporun sıkıntısı değil, ama ben isterim ki benim kulübümün bu sıkıntısı olmasın”

haber61

kuzeys
10.11.2009, 11:50
neyin imzası arkadaşlar canları isteyince hemen kongreye gitmedimi bu yönetim ?? kadro yeniledi afra tafra yaptılar, sadri şener yenilikçi projeleri olan biri ama söz konusu başka şeyler.. takım üzerinde etkileri yok bence dışarıya karşıda saçmasapan demeçlerle rezil ediyolar kulübü ve işin dikkatden kaçan kısmı trabzonda ki kaosun altında kalıyo bu yönetim arka planda dönen dolapları bastıramıyolar hepsi açık ve net !

İHTİLALL
10.11.2009, 11:52
Bu bahsettiğiniz arkadaş Mahmut Aksu olabilir o da gelip burda açıklamaz herhalde.Bunu bizden beklemeyin.
Hiç umutlanmayın..

Ne Mahmut bey ,ne de bir başkası..

Öyle bir gelir filan yok..

Sadece fb,gs,bjk camiasının aksine bize hala 70 yıllar vatandaşı muamelesi yapılıyor..

Alenen salak yerine konuluyoruz yani...

Hekimoğlu
10.11.2009, 11:54
Nedir peki Trabzonspor'un yıllık geliri siz biliyor musunuz ??

Recep Alkan
10.11.2009, 11:56
110 milyon geliri olan bir kulüp Başkanı olsanız, borçlar sorulduğunda, benim takımım toptan bu borcu kapatıyor mu dersiniz, oturur, şundan bu kadar bundan bu kadar gelirim var, her türlü bu borcu kapatırım mı dersiniz ?

Kesin bir fikrimiz olmadığı için hayali fikirler beyan ediyoruz, kusura bakmayın arkadaşlar...

İHTİLALL
10.11.2009, 11:57
Ali Özbak seçim için ne dedi

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak, haber61.net'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Beşiktaş yenilgisi sonrasında seçim isteyen imza toplasın diyerek, tepkisini dile getirmişti. Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak, bu konu ile ilgili haber61.net'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak, Trabzonspor tüzüğüne göre 5 Aralık'ta seçim olmasının mümkün olmadığını ve seçimin ancak bu tarihten sonra üye aidatını yatıranların 1/5'inin imzasının toplanması ile en geç 1 ay içinde seçime gidebileceğini kaydetti.
Özbak, Trabzonspor'da aidatını yatıranların 5 bin 300 kişi olduğunu belirterek, “Trabzonspor'un seçime gidebilmesi için 1/5'inin imzası gerekiyor yani bin 60 kişinin toplayacağı imza ile Trabzonspor seçime gider. Bu söylediklerim 5 Aralık'ta yapılacak olan Olağan Genel Kurul için geçerli değildir. Bu genel kurul tamamlanacak ve genel kurul sonrası toplanacak imzalarla Trabzonspor en geç bir ay içerisinde seçim yapabilir. 5 bin 300 kişiden, bin 60 kişinin imzası gerekiyor” dedi.
Aralık'ta seçim olabilmesi yönetim kuruluna tüzükle verilmiş bir hak olduğunu kaydeden Özbak, “ Aralık'ta yapılacak olan genel kurul için gündeme seçim maddesi koydurmayı, Trabzonspor tüzüğü yasaklıyor. Trabzonspor yönetim kurulu kendi isteği ile kendini yenilemek veya görevi başkasına devretmek kaydıyla seçim maddesi koyabilirdi, o seçim de olağanüstü olurdu” diye konuştu.
Trabzonspor şu aşamada seçime gitmesi Trabzonspor'u nasıl etkiler sorusu üzerine Ali Özbak şunları söyledi:
“Bir meyve ağacı düşünün, bu ağacının bir sürü bölümleri, kökleri, kökten türeyen taban gövdesi, dalı, budağı, yaprağı ve meyvesi vardır. Trabzonspor camiası ağacın meyvelerine bakar. Trabzonspor'un meyveleri kupaları kazanmak, lig şampiyonu olmaktır. Biri onu ister ona göre eleştiri yapar. Diğerinin beklentisi ağacın dalının lekesiz olması çiçeğinin iyi olmasını nasılsa meyve verecek diye onu bekler. Ben köklerle gövdeye bakarım, gövdede var mı, kulüpte bir sıkıntı var mı, illa şampiyon olmak anlamında bunu söylemiyorum, bu bir vitrindir, vitrini yapamıyorsan, eleştirilirsin. Bu iş 13 yıllık bir süreçtir. Gövdede bir arıza vardır, o arızayı biz gideremedik. Trabzonspor'un finans politikası 12-13 yıldan beri doğru işlemiyor, biri doğru işliyor diyorsa, ayrı bir şey ama bana göre doğru işlemiyor, kredi ve faize dayalı bir borçlanma, sadece Trabzonsporun sıkıntısı değil, ama ben isterim ki benim kulübümün bu sıkıntısı olmasın”

haber61

Bakın bu açıklama yeni yapıldı..

Ben bir saat önce yazdım..

Onbeş,yirmi gün önce de yazmıştım..

İflas ediyoruz,hatta ettik diye..

Divan başkanı bu demeciyle "iflas "sürecini başlatmıştır bence..

Faik Yılmaz
10.11.2009, 11:57

Ne gelirinin nede giderini tam olarak bilmiyoruz maalsef.. Çünki giderler tek yıllık değil gelirlerde öyle...

Yani 100 trilyon borcunuz olabilir ama bu 5 yıla yayılmışssa sorun olmaz ama çoğu bir yıllık vadede ise ödeme güçlüğü çıkabilir...

Genel kurulda bilanço dönemine ait bütün bilgiler verilmek zorunda inşallah katıldığımızda göreceğiz gelirimiz giderimiz nedir...

Hekimoğlu
10.11.2009, 12:00
Bu durumda ben başkanın dediği rakama inanırım.Siz de kusura bakmayın.

İHTİLALL
10.11.2009, 12:03
Trabzonspor'un yıllık geliri bunun yarısının altındadır,hatta görecelidir..
Örneğin şimdiki gibi ligi 9. bitirirseniz bundan on-onbeş milyon daha kaybedersiniz..

Bu yönetim zamanında ,naklen yayından garanti gelirinin ,başarıya endeksli hale dönüşmesine engel olamamıştır Trabzonspor..

Aslında sorun buda değil,samimi olursanız borç azalabilir bir,iki yılda..

Ama yapmak çok zor,çünkü yalan söylememeniz gerekiyor..

Hekimoğlu
10.11.2009, 12:09
Bütçe elbette görecelidir ne kadar ürün satacağınız kombine satacağınız belli değil keza belirttiğiniz gibi lig sıralaması kupa derecesi de önemli.Bu rakama ulaşılmış demek ki böyle bir açıklama var tabi bunun içinde gelecek yılların tv geliri ile reklam gelirlerinin kullanılması da rakamı arttırmış olabilir.

ESER
10.11.2009, 12:20
burcu harci nedir bilmem cok fazla ama baskanin bir cumlesini cok iyi hatirliyorum.. "o borclara karsi gelir getirici yatirimlar yapiyoruz, hes projesi gibi "demisti.. hes projesi dosyanin arasinda kagit parcasi olarak kalinca bir gelir getirmiyor.. bu neyin inandiriciligi peki?madem o projeyi kaynak gosteriyorsun yapmama sebebin nedir? buna kaynagin yoksa kulubun kaynagini antil kuntil topculari alarak harcamayacaksin.. ayrica her borcu sorana kulublerin sermayeleri futbolculardir diye bir savunma yapiyor baskanimiz.. kendisi herhalde 15 yil oncesindeki gibi yuruyor bu isler saniyor yada saniyormus gibi yapiyor.. bu kulube 17 miyon marka lange diye bi adam geldi ,herif iki ay sonra elini kolunu sallayarak cekti gitti bir yada bir kac aylik alacagini alamadigi icin.. demekki futbolcuyu kucukbas hayvan yerine koyup gelir sayamazsin,hatta isine gelmeyeni zorla da tutamazsin...szymek,omer riza vs ler kontratlari varken gittiler,,. bes kurus kazandirmadan...arada sirada cok deger kazananlari satarsin ve onlarin yerine de yine futbolcu almak zorundasin.. her futbolcu da doviz kuruna endeksli degeri atmadigi na gore 10 milyona aldigini 12 e satacaksin diye bir kural da yok.. hepsinin degerinde satildigini dusunelim ,ne yapacak baskan borca karsilik takimi satip cikip kendisi mi oynayacak... milleti uyutmaya kandirmaya calismanin bir anlami yok. gercekci olmak lazim , guven ve destek istemek icin

İHTİLALL
10.11.2009, 12:23
Bütçe elbette görecelidir ne kadar ürün satacağınız kombine satacağınız belli değil keza belirttiğiniz gibi lig sıralaması kupa derecesi de önemli.Bu rakama ulaşılmış demek ki böyle bir açıklama var tabi bunun içinde gelecek yılların tv geliri ile reklam gelirlerinin kullanılması da rakamı arttırmış olabilir.
Ama yıllık konuşuldu,yani bir yılda elde edeceğiniz garanti gelir..
Sonraki yılların gelirini şimdiden kullanırsanız,bu yıllık gelir olamaz..
.....
İnanmak ta serbestsiniz tabi ki,kimse sizi ve sizin gibi inanmak isteyenleri zorlayamaz..

En azından hayal kırıklığını bizden daha az süre yaşamış olursunuz..:)

Hekimoğlu
10.11.2009, 12:27
Kesin bilgi olmadığı için ihtimaller üzerinden konuşuyoruz futbolcu satışı bile buna eklenebilir.

Murat Erdem
10.11.2009, 12:29
burcu harci nedir bilmem cok fazla ama baskanin bir cumlesini cok iyi hatirliyorum.. "o borclara karsi gelir getirici yatirimlar yapiyoruz, hes projesi gibi "demisti.. hes projesi dosyanin arasinda kagit parcasi olarak kalinca bir gelir getirmiyor.. bu neyin inandiriciligi peki?madem o projeyi kaynak gosteriyorsun yapmama sebebin nedir? buna kaynagin yoksa kulubun kaynagini antil kuntil topculari alarak harcamayacaksin.. ayrica her borcu sorana kulublerin sermayeleri futbolculardir diye bir savunma yapiyor baskanimiz.. kendisi herhalde 15 yil oncesindeki gibi yuruyor bu isler saniyor yada saniyormus gibi yapiyor.. bu kulube 17 miyon marka lange diye bi adam geldi ,herif iki ay sonra elini kolunu sallayarak cekti gitti bir yada bir kac aylik alacagini alamadigi icin.. demekki futbolcuyu kucukbas hayvan yerine koyup gelir sayamazsin,hatta isine gelmeyeni zorla da tutamazsin...szymek,omer riza vs ler kontratlari varken gittiler,,. bes kurus kazandirmadan...arada sirada cok deger kazananlari satarsin ve onlarin yerine de yine futbolcu almak zorundasin.. her futbolcu da doviz kuruna endeksli degeri atmadigi na gore 10 milyona aldigini 12 e satacaksin diye bir kural da yok.. ayrica tut ki hepsinin degerinde satildigini dusunelim ,ne yapacak baskan borca karsilik takimi satip cikip kendisi mi oynayacak... milleti uyutmaya kandirmaya calismanin bir anlami yok. gercekci olmak lazim , guven ve destek istemek icin
:alkış:sabahtan beri bunu anlatmaya çalışıyoruz. Sen kısa ve net izah etmişsin.

Faik Yılmaz
10.11.2009, 12:34
Gelecek bütçe gerçekleşmeleri tabiki görecelidir...

Ligi kaçıncı sırada bitireceğiniz ne kadar kopmbine satacağınız diğer gelileriniz ve giderleriniz artacakmı düşecekmi tabiki şimdiden belli olmaz ama

geçen yılın borç toplamı, gelir toplamı kısa ve uzun vadeli borçlar hepsi bilançoda belli olan şeyler....

En azından projeksiyon işlevi görerek klübün mali durumu hakkında bilgi sahibi olabiliriz...

Albayrak zamanında kitapçık verişmiş hangi oyuncuya ne kadar ödenmiş gelirler ve giderler belirtilmişti....

Dilerim mevcut yönetimde borcumuzu ve alacağımızı belirten dökümanları şefafflık ilkesi gereği hepimizle paylaşır bizde burada arkadaşlarımızla tartışırız...

ESER
10.11.2009, 15:14
eger bir taraftar destekledigi kulubun baskaninin yapacagiz edecegiz soylemlerini duyup ,o sozlerin hasir alti edildigini gorururse guvenini kaybeder ki ben onlardanim.. kendisine o kadar guvenmistim ki gokdeniz icin soyledigini , yattarayi satmaya calisirken eline yuzune bulastirmasini ,onu taraftarin onune atmasini bile tolere edebilmistim kendi payima,, cunku ben ve buyuk cogunluk inanmistik ona ki ufak tefek hatalar yapmak onunda hakkiydi.. bir cogumuz 9.siddetindeki albayrak depreminden sonra kulubumuzun kurumsallasmis ,ilkeli ,planli ve projelerle yonetildigini saniyordu ki baskanimizin sacma sapan eylemlere imza atmaya baslamasiyla ruyadan cabuk uyandik ..heeee... demek ki sadri baskanin nuri albayraktan farki ruzgara yelken acmasiymis sadece diye dusunmeye basladik ve sonra malesef yasananlar bu dusunceleri pekistirdi,. ruzgar nereden eserse oraya yelken acip dumeni oraya kirmakla kulub yonetilmez..oyle olursa da her is yarida kalir , cemal gider kemal gelir .. bu gune kadar olmadik yerlerde kusup kulubu zor durumda birakan baskanimiz bu sefer kusmekle cozum elde edemeyen cocuklarin izledigi ikinci yolu tercih ediyor:) " bana ne bana ne gitmicem iste" inatciligi... bari bu konuda bir tutarlilik goster be baskanim bize de diyebilseydik ki.. "baskanimizin kafasi atarsa kuser gider," . bu konuda bile kendisiyle celisiyor;)

Adnan Mollasalihoğlu
10.11.2009, 16:06
Koca efsane başkan Sadri Şener şu zavallı yönetimle çalışıyor asıl konuşulması gereken bu bence. . .

Hekimoğlu
10.11.2009, 16:23
Koca efsane başkan Sadri Şener şu zavallı yönetimle çalışıyor asıl konuşulması gereken bu bence. . .Kesinlikle, yanındaki yöneticiler genç, başarıya aç, idealist değil bildiğin dinazor.

Adnan Mollasalihoğlu
10.11.2009, 16:25
Kesinlikle, yanındaki yöneticiler genç, başarıya aç, idealist değil bildiğin dinazor.

Ee işte onu diyoruz yeter artık ya kongre yapıp aday olsun adam gibi yönetim kursun ya da daha fazla yıpranmasın hem kendi hem klüp için en hayırlısı bu.Ama işte sen birilerinin yaptığı listeyle aday olursan şimdi seni böyle oynatırlar ;) kimse kusura bakmasın Sadri Başkan yapayalnız kalmış durumda şu an. . .

6_DenizhaN_1
10.11.2009, 16:33
Artık bilemem de benim gönlümden her zaman
Ahmet Ağaoğlu geçiyor..

Ayhan Yüksek
10.11.2009, 16:34
Trabzonsporun en büyük sorunlarındandır zaten birilerinin yaptığı listeye aday olmak, kendi listeni kurup çalışmak haram, dinazorlar ya kendilerini sokarlar bu listeye ya da kendi adamlarını, yoksa asla kabul görmez adayın listesi, yanılmıyorsam Ahmet Ağaoğlu kendi listesiyle girmişti seçime ama başkanlık için yeterli oyu almasına rağmen liste geçerli oyu alamamıştı.

6_DenizhaN_1
10.11.2009, 16:42
A.Agaoglunu birileri tehtit etti beyler..
Bunu herkesin bildigini sanıyordum.
O adam başkan seçilecekken tehtit edildi ve çekildi.!
Genç kafa var o adamda ve zaten nasıl bir zekası oldugunu da biliyoruz..
Taraftarın sesine kulak verir ve kimseyi taklit etmez denildigi gibi büyük oynar alt yapıya özen gösterir ve ileride bizi istedigimiz sonuclara getirebilir..

Mustafa Calik
10.11.2009, 18:05
Trabzonspor yönetimi toplanıyor
10 Kasım 2009 / 15:26

Beşiktaş yenilgisinin ardından sarsılan Trabzonspor, toparlanmanın çarelerini arıyor.

Yoğun gündem maddeleri ile toplanacak olan bordo-mavili yönetimin ilk gündem maddesini ise Belçikalı teknik direktör Hugo Broos oluşturuyor.

Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde, akşam saatlerinde toplanacak olan Bordo-mavili yönetimin gündemi bir hayli yoğun. Beşiktaş maçı sonrası sarsılan Trabzonspor camiasını toparlamaya çalışan yönetim kurulu, son dönemdeki yaşanan gelişmeleri masaya yatıracak. Futbol takımının sahadaki beceriksizliği sonrası eleştiri oklarını üzerine çeken teknik direktör Hugo Broos, yönetim kurulu toplantısının ilk gündem maddesini oluşturuyor.

Broos ile yola devam edip-etmeme konusunu tartışacak olan yönetim kurulu çıkacak olan sonucu başkan Şener ile paylayacak, yönetim kurulunun fikrini alacak olan Şener, son sözü söyleyecek.

Recep Alkan
10.11.2009, 18:19
Gönderin ulan hocayı da gönderin, başkalarının boğazına geçirilmesi gereken ipi hocanın boğazına geçirin ve basın tekmeyi tabureye.

Murat Erdem
10.11.2009, 18:22
Bu akşam ki toplantıda, eğri oturun doğru konuşun, öz eleştiri yapın, bizim de hatalarımız oldu diyebilin, eşeğim diye anıracam.

macuka
10.11.2009, 18:42
Baskan en iyi isi konusmamakla yapmisti aslinda... bjk macinin nesini yatiracaklarmis masaya.. cok komik. hocayi gondermek mi? Sacmalik...
Hoca ile 2-3 sene kontrat uzatinda futbolcularin akli basina gelsin... Senol hoca gelecek diye baskan yol yapmaz insallah!

Ahmet Kuru
10.11.2009, 19:28
bjk maçından sonra hocanın tartışması biraz komik geliyor...
Kötü oynarsın,pozisyona daha girmekte zorlanırsın kabulümdür...
Fakat bu oyunla da hala daha hocayı tartışmak suçu birinin üstüne atmakla eş değerdir...
Herkes şapkayı önüne koysun ve nerede hata yaptıklarına baksınlar..
Ozaman sonuca ulaşılacaktır...Tabikide bu dediğim Trabzon'da zor...Herkes bilmiş,herkes baş,her kafadan ayrı ses..
Allah sonumuzu hayır eylesin...

gerenimo
10.11.2009, 20:04
Diğer isimler tartışılır ama Sadri Şenerinde hızlı bir giriş yapmasına rağmen özellikle son bir senelik icraatlarıyla pekte umut vermediği bir gerçek....

Bu nedenle hazır kongrede yapılacakken seçim maddesi koysalarda herkes eteğindeki taşları dökse güzel olmazmı....

3 ay önce seçim vardı. neden aday çıkmadı. yine bir rüzgar esiyor. güçlü bir aday bu rüzgarla kongre kararı aldırabilir. hani aday?
ciddi ciddi ben adayım, işte listem işte programım diyen birinin olmadığı bir ortamda seçim kararı neden alınsın?
öyle bir aday var da biz mi göremedik/göremiyoruz?

ALİ FATİH
10.11.2009, 20:08
Taraftarın istekleri ve arzularına cephe alan yönettim başarısızlığa mahkumdur.

verep
10.11.2009, 20:10
Başkan transferleri arda yaparken içimizde büyük bir fırtına kopuyordu.Hepimiz çok mutlu oluyorduk.Sanki zafer şarhoşu gibiydik.Çünkü kaç senedir hep aşağılanmıştık.Taraftar olarak büyüktük ama takım olarak büyük olamıyorduk.sonra Gökhan Ünal'ın transferinde bir söz duydum.Faruk Özak Gökhan'ın transferinde Sadri başkan Fazla para verir diye devreye girmişti.O an aklıma A.Sebat geldi.Acaba sonradan başlarına gelecekleri bilseler 1.lige çıkmak isterler miydi?Yahut 1. lige çıkmak onlar için iyi mi oldu?Bazıları diyecek ki ne ilgisi var.İlgisi şu.Evet o zaman yönetim hatası oldu.Yönetim takımı olduğundan çok büyüttü.Aynı şeyi ben Sadri başkan için diyeceğim.Bana göre Ersun Hoca ile devam etmemesinin en büyük nedeni Alanzinyo transferi.Çok yanlış bir transfer olduğu zamanla anlaşıldı.ekonomik krizde ve devre arasında o transfer çok yanlıştı.Sezon sonunda o para ile çok daha iyi bir transer yapılabilirdi.Ayrıca en büyük yanlış:sezonu 1.5 ay önce bitmiş bir oyuncuyu transfer etmekti.Alanzinyo belki gelecek sezon çok iyi maçlar çıkalacak.Ama o bu sezon için alınmıştı.Bu sezon takıma maç kazandırması için alınmıştı.Ama 4.5 milyon Euro verilip alınan bir oyuncu bırakın maç kazandırmayı çoğu maçta yedek oturdu.Onun yerine Bir erham Küçük veya Engin Baytar alınsa maliyet çok düşük olacak ve Takıma katkısı daha fazla olacaktı.Ersun Hoca takımı ligin bitmesine 5 maç kala istifa ederek.Bombayı Sadri Başka'nın kucağına bıraktı.İlk yarıda puan verdiğimiz Kayseri,Bursa,Fenerbahçe maçları var.Ayrıca kendi sahasında büyük takımların hepsinden puan alan Eskisehir maçı var:Ersun Hoca bu süreci gördü ve kendi yıpranmadan takımı bıraktı.Böylece bombayı Başkanın kucağına bıraktı.
Bence bundan sonraki süreçte başkan çok yıpranmadan çıkmak istiyorsa takım mutlaka Avrupa kupalarına katılmalı.Ama bence çok zor.Bundan sonraki 5 maçı kaybetme durumumuz var ama kazanma durumumuz yok.Avrupa kupalarına kayılmamız için en kritik maçımız buradaki Bursa maçı olacak.
Avrupa kupalarına katılamazsak Başkanımız Sayın Sadri Şener de tartışılmaya başlanacak.
En kötü ihtimalde başkan bu eleştiriler karşısında istifa ederse işte o zaman en kötü senaryo .Yani başkan takımı o kadar borca sokup başarı olmadan istifa ederse şu an herkes tarafından alkışlanan başkan .herkes tarfından yuhalamacak.

Evet Sayın Başkanım:Şu anda bıçak sırtındasınız.Liderler Verdikleri kararla anılır.Vereceğiniz kararlarla ya bir kahraman olarak anılacaksınız ya da....

28 Nisan'da yazdığım yazı.Başkan günü kurtardı ya geleceği

verep
10.11.2009, 20:12
Evet Sayın Başkanım:Şu anda bıçak sırtındasınız.Liderler Verdikleri kararla anılır.Vereceğiniz kararlarla ya bir kahraman olarak anılacaksınız ya da....
Lütfen bizim kahramanımız olun....

Sefa
10.11.2009, 20:42
Toplantı hala bitmedi mi yahu..

serdaracıl
10.11.2009, 21:05
-TRABZONSPOR'DA, KASIMPAŞA MAÇININ HAZIRLIKLARI
-AYAĞINDA AĞRI HİSSEDEN YATTARA, ANTRENMANI YARIDA BIRAKTI

TRABZON - 10.11.2009 - Turkcell Süper Lig'in 13. haftasında sahasında Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Trabzonspor, 1 günlük iznin ardından hazırlıklarına yeniden başladı.
Teknik direktör Hugo Broos yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana, milli takım kamplarında bulunan Gabriç, Song ile hafif sakatlığı nedeniyle salonda çalışan Gökhan Ünal katılmadı. Ameliyat olduğu Almanya'dan dönen Zafer Yelen ise takımdan ayrı olarak koşu yaptı.
Trabzonspor'da, sezon öncesi hazırlık maçında sakatlanan ve bir türlü iyileşemeyen İbrahima Yattara, ayağında ağrı hissedince teknik heyetten izin alarak antrenmanı yarıda bıraktı.
Bordo-mavililer, yarın yapacağı çift antrenmanla Kasımpaşa maçının hazırlıklarını sürdürecek.

-YÖNETİM TOPLANDI-

Trabzonspor'da kulüp yönetim kurulu, bu akşam haftalık toplantısını yaptı. Toplantıda, mali genel kurula seçim maddesi eklenmesi yönünde bir karar çıkmazken, teknik direktör Hugo Broos ile de yola devam kararı alındı.

Faik Yılmaz
11.11.2009, 08:37
3 ay önce seçim vardı. neden aday çıkmadı. yine bir rüzgar esiyor. güçlü bir aday bu rüzgarla kongre kararı aldırabilir. hani aday?
ciddi ciddi ben adayım, işte listem işte programım diyen birinin olmadığı bir ortamda seçim kararı neden alınsın?
öyle bir aday var da biz mi göremedik/göremiyoruz?

Abi aday yoksa daha güzel.....

İşte Sadri Şener için güzel bir fırsat kimse sahip çıkmıyor sadece ben varım diyecek....

Kendiside biliyrki 1060 ismi kendi toplamak istese toplayamaz hatta 1060 kişi genel kurula bile katılmayacak toplam olarak....

Sezon arasında ortada hiç bir şey yokken seçim kararı almıştı neden neydi....

Şimdi neden istemiyor....

Acaba 2 yıl bile olmadan onca gelirine rağmen borçları yaklaşık 70 trilyon artırması olabilirmi????*

Recep Alkan
11.11.2009, 08:48
Bence de adayın olmaması Başkan için bulunmaz nimet, içindeki irinleri temizleyebilmek adına çok iyi bir fırsat, oluştur yeni bir liste, gir tek başına seçime, yenilendiğini gören, nefret ettiği isimleri o listede görmeyen sevgili taraftar da dursun arkanda.

Ayrılabilecek misin Kankinden Başkan !!!

lutfu61
11.11.2009, 11:52
zaten liste yeni değişti, sadri şener dünya iyisi bir adam, aynı zamanda da çok iyi bir başkan fakat, misyonunu doldurdu, artık başarı bile sağlasa, en ufak bir olumsuzlukta yuhalanacak, duvarda delik açıldı bir kere...

cahana
11.11.2009, 12:21
arkadaşlar bilmediğim için soruyorum bu takımda transfer edilecek futbolcuları kim seçiyor kim izliyor alınması için son kararı kim veriyor beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

ESER
11.11.2009, 12:27
Lütfen bizim kahramanımız olun....

kahraman olmasina gerek yok, sadece tutarli , ilkeli , is bilen, ve koltugun hakkini veren baskan olsun kafidir, ikide bir tripler atan, basarinin aslan payini kendine alip basarisizlikda ahmetin mehmetin kellesini yenicerilere vermek yerine...kimse kendisinden imkansizi istemiyor.. baskan, bir sey yapilacak diyor ve kendilerine inanamiyorsak demekki kendisi yetersiz bir baskandir.. ben suana kadar kalearkalari disinda soz verip yaptigi bir projesini goremedim..ha tamam yapmak zor hatta imkansiz mi, o zaman secim zamani bunu kullanip goreve gelince yapmamak icin bahaneler uretmeyeceksin ki ben de bir taraftar olarak baskanima yurekten inanip guvenebileyim..

CAFER ÖZER
11.11.2009, 13:52
Ferat Şahine Aynen katılıyorum
Bana göre BJK maçının
1.kahramanı Sadri Şener
2.Kahramanı Hugo Brosstur.
Kimse boş yere başka kahramanlar aramasın
Hami olsaydı Hakanıda kaleye topla beraber sokardı.

Ferat ŞAHİN
ferat@internetspor.com
TS-BJK Maçının Kahramanı Kim?

10 Kasım 2009 Salı 05:37

Bu hafta Trabzonspor ve Beşiktaş öyle bir maç oynadılar ki, evlere şenlik. Kimin üstün olduğu maçi kimin hakettiği öyle kolayca anlaşılacak gibi değildi. Bu sebeple nerede ise herkes farklı yorumlar yaptı bu maç üzerinde.

Trabzonspor nerede ise %60 topa sahip oranı ile maçı bitirdi ve kaleyi bulan 10 küsür şutu var. Istatistiklere baktığınızda Trabzonspor fırtına gibi esmiş gibi görünüyor. Yine istatistiklere göre Umut süper oynadı ama Hakan çok daha iyiydi. Herkes Hakan’ı kahraman ilan etti ama hiç kimse Umut’un şutlarının nerelere gittiğinden bahsetmiyor. Aslında Trabzonspor forvetinin rakip kalecileri nasıl panterleştirdiklerini istatistiklere dökseler herşey ortaya çikacak. Sadece istatistiker bakmak bazen çok yanıltıcı bir tespitlere sebep oluyor. Benzer olarak Trabzonspor takımının baskın görünmesinin sebebi Trabzonspor’un Beşiktaş’ı durdurması ve kendi yarısahasına hapsetmesi değildi. Beşiktaş Trabzonspor’u tamamen kendi sahasında kabul etti tüm taktiklerini bunun üzerine kurdu. Mustafa Denizli bazen çok çılgın şeyler yapıyor ama bugünki yaptığı çılgınlık değil, onlar için 3 puan alabilmenin tek yolu idi.

Denizli Trabzonspor takımının gol atamadıkça nasıl dağıldığını çok iyi analiz etmiş. Hem golcüler strese girdiğini hemde taraftar baskısının gol gelmedikçe katlanarak artığını çok iyi çozmüş. Bırakın takımı Broos’un gol gelmedikçe saçma sapan değişiklere gittiğini de çok iyi öğrenmiş. Bu belki riskli bir davranıştı ama Trabzonspor forvetlerinin son vuruşlardaki zayıflığını kullanıp onların sadece ceza sahası dışından şut çekmelerine izin vermeye çalıştı. Bunda %80 başarılı oldu. Geriye kalan %20’lik kısımda da Trabzonspor forvetinin beceriksizliği sayesinde gol yemekten kurtuldular.

Sonuç olarak Beşiktaş Denizli’nin biraz riskli ama akıl dolu taktiği ile 3 puanı aldı Trabzon’da. Broos’ta Denizli’nin bu akıl dolu taktiğini göremedi yada bunu kullanıp maç sonunda yapacağı konuşmada iyi oynadık ama olmadı tekrarını yapabilmeyi seçti. Sonuçta maçı güzel oynayana değil gol atana veriyorlar. Broos ve Trabzon’daki bazı ulemalar, beraberlerlik yerine sözde “savaşıp kaybetmeyi” bir marifet sanıyorlar. Bu maç ile Beşiktaş’a üç puan değil 6 puan verildi aslında. Hem Trabzonspor yukarılara çıkamadı hem de Beşiktaş’ın yukarılara çıkması sağlandı. Oysa beraberlik olsa hiç olmazsa Beşiktaş ile aradaki fark korunurdu.

Bu maç gösterdi ki Broos elindekinin en iyisini sahaya süremiyor. Kafasında bir şablon oluşturmuş ve bunu maçların ilk 11’inde belli ediyor. Fakat maçların 30. dakikasından sonra sanki başka bir teknik adammış gibi değişiklikler yapıyor. Belkide bunun sebebi yanındaki yardımcıları ile kadro konusunda pek fikir birliğinde olmayışı. Ilk önce kendi 11’i ile maçı zorluyor. Olmayınca da yanındakilerin verdiği 11’e göre değişiklik yapıyor. Bu maçta Engin’den sonra Alanzinho’nun oyuna girmesi bile bu gariban adamın ne kadar aciz olduğunu gösteriyor. Bu maçta Alanzinho kötüydü diyenin alnını karışlarım. Türkiye liglerini kasıp kavurabilecek adamı harcıyorlar hep beraber. Bence ikinci yarı için Türkiye’de bir takıma kiralayıp ve farkı görsünler. Bu takımda Alanzinho varken ne Gabriç ne de Engin bu formları ile onu zorlayabilirler.

Neyse şu olsaydı bu olsaydı demenin pek yararı yok artık. Sonuçta Trabzonspor’un puan olarak şu anki durumu oyuncu kalitesini yansıtmıyor. Bunun sebebini bulacak kişiler de yöneticiler ve teknik kadrodur. Biz istediğimiz kadar konuşalım burada hiç bir işe yaramaz. Olay transfer olayı da değildir artık. Özellikle Engin ve Alanzinho girdikten sonra Trabzonspor’un oyununu çözen varsa ben dinlemeye hazırım. Oyuncular sanki ilk defa bir arada oynuyor gibiydiler. Engin’in Alanzinho boşta olmasına rağmen pas vermeyişi gözlerden kaçmadı. Nedense genç futbolcularımız hep kedi olmadan fare tutmaya çalışıyorlar. Engin’ eline geçen şanşın farkında değil galiba. Alanzinho gider Avrupa’da herhangi bir takımda bir şekilde oynar, ya sen? Trabzonspor’dan gidersen nerede oynayabilirsin? Trabzonspor’lu genç oyuncular bu soruları kendilerine hep sormalılar. Ceyhun ile yaptığım kısa görüşmede onun kendisini geliştirmek için ne kadar çok çaba harcadığını görünce Barış’ın, Engin’in, Göksu’nun ve diğerlerinin daha çok yolunun olduğunu acı ile görüyorum. Malesef bu Türkiye altyapısı ile Avrupa’daki altyapının farkından kaynaklanıyor. Unutmayalım ki Fatih Tekke bile Trabzon’da değil Gaziantep’te Fatih Tekke oldu. Bir çoğumuz takımdaki Trabzon’luların artması lazım diyoruz ama kimse takımdaki Trabzon’luların ne kadarı gönülden Trabzon’lu diye sormuyor.

Peki ne yapılmalı diye soranlarınızı duyar gibiyim. Yapılması gereken 4 Milyon Euro verip Alanzinho yada Gabriç’ler alınacağına 4 Milyon Euro’ya iyi bir hoca alacaksın ki takıma skordan başka şeylerde verebilsin. Teknik adamlardan 2 milyon Euro’yu çok görenler şimdi ne düşünüyorlardır acaba. Bugün Broos deseki “şu futbolcular kadro dışı ve şu futbolcular alınacak” yönetimin cevabını ve yaklaşımını bir düşünün yeter. Yani Broos’un ne yönetim bazında ne de taraftar bazında böyle bir kredisi yok. Malesef böyle bir kalitesi de yok gibi. Dolayısı ile bu Trabzonspor bir yenilgi, bir galibiyet, bir beraberlik alaraktan ilk yarıyı tamamlar. Teknik adam değişikliği yada başka değişiklikler olmazsa bu lig sonuna kadar devam eder çünki camiada kimse kimseye güvenmiyor. Taraftar ne Trabzon’lu ne de dışardan gelen futbolculara güveniyor. Varsa yoksa Yattara. Futbolcu kadrosu içinde bile teknik ekibe güvenenlerin sayısı yarıyı geçmez. Yani camia olarak büyük bir güvensizlik içindeyiz ve bu oyuncuların da damarlarına kadar işlemiş durumda. Bir golcü “kaçırırsam ayvayı yedim” diye düşünerek topa vurursa o topun iyi yere gitmesinin imkanı yok zaten.

İş yine cefakar taraftara düşüyor. Hiçbirisini ayırmadan bütün futbolcuları kucaklamalı ve onlara ihtiyaçları olan güveni verebilmemeliler. Futbolcular için ne teknik kadronun ne de yönetimin yaptırımları derinden etkili olur. Onlar ne kadar profesyonel olsalarda taraftarlardan alkış almayı ve güvenilmeyi isterler. Çoğunluğu “daha az para alayım ama taraftarın sevgilisi olayım” diyecek cinsten futbolculardır çünki oynayamayan ve başarısız olan profesyonel futbolcu kariyerinin aldığı paraya göre değil çıkardığı oyuna göre geliştiğini çok iyi bilir. Bu sebepler ile Trabzonspor taraftarı bir çok kereler yaptığı gibi takımına sahip çıkıp onu eski günlerine döndürmelidir. Bu kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Sevgiyle kalın

mavikan
11.11.2009, 14:09
biz d.bakır'a da aynı şekilde yenildik.. bjk nin d.bakırdan bi farkı var mı? korkaklar,büyük takımmış! iyice eziklemiş bi takıma , eze eze yenildik.. keşke yenseydik ama bjk nin durumunda da değildik! maçı evde seyrederken 3 bjk li arkadaş koltuklarına adeta saklanıp maçı seyrettiler.. 3 puan almışlarmış , geçen sene şampiyon oldular da ne oldu.. halleri ortada!
rubin kazan-barcelona maçı iyi bir örnek.. kimsen onun gibi oynarsın!
3 puanlı eziği beğenen gitsin ezik tribününe!

mavikan
11.11.2009, 14:10
dik oyna , dik!.. her zaman!

keles76
11.11.2009, 14:20
baskan devam karari almis demekki ocakta takima ihtiyac olan transferleri yapacaktir artik parada yok diyorlar ama Insaallah bulurlar

ESER
11.11.2009, 14:26
onursal baskanimiz yine aranan adam olmanin pesinde.. herkez istesin oyle geleyim.. yani bizler kendilerinin egolarini oksayalim,, agamsin pasamsin, aman etme nolur gel , sen olmazsan harap oluruz, kurtar bizi , sen bizim herseyimizsin ,sen olmazsan olmaz diyecegiz ki hem de hep birlikte o da lutfedip gelecek.. herkez kendi imajimi kulub uzerinden nasil pazarlarimin pesinde.. yaa bizim cocuklar cagirdi ben de onursal baskanim ya dayanamadim geldim yoksa ne isim olur , havalari atmak icin kulubu kullanmak mi gerekir? yada TS yi ben var ettim bensiz bir numaralari yok pozlari atmak icin?...olmuyor mu yani aday olsan yarissan ve kazaninca herkez etrafinda kenetlense?...TS yi rica minnet yonetilecek bir kulub mudur? yok ki kardesim soyle gelecegimizi hazirlayacak , bizi ileri tasiyacak .vizyon sahibi baskan (vizyondan kastim , her gordugu teleVIZYON kamerasinin onune atlayan ,her mikrofona dayanamayip konusan sacmalayan degil tabi)... kaderimiz kotunun iyisiyle idare etmek oldugu surece ilerlemek , gelismek bizlere cok uzak..

Hekimoğlu
11.11.2009, 14:32
O kadar dedik Hacısalihoğlu'nu dinleme Fatih'i al diye taraftarın sesine kulak ver diye ama kendi bildiklerini okudular.Taraftarın desteği varken bırakırım diye tehdit eden başkan şimdi bırak diyenlere imza toplayın diyor bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

ESER
11.11.2009, 14:36
O kadar dedik Hacısalihoğlu'nu dinleme Fatih'i al diye taraftarın sesine kulak ver diye ama kendi bildiklerini okudular.Taraftarın desteği varken bırakırım diye tehdit eden başkan şimdi bırak diyenlere imza toplayın diyor bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

diyoruz ya hep, nerden baksan tutarsiz hareketler bunlar..

Mustafa Ayazoğlu
11.11.2009, 14:38

Dediğinizde laf yani.. Hacısalihoğlu dinyemeyecekse Sadri Şener'in görevi ne!

oguz altinbas
11.11.2009, 15:23
başkanın yanlış transfer politikası yüzünde takım bu hale geldi.artık bir an önce devre arası gelmesi ve bu süre zarfında en az puan kaybıyla bitirmeliyiz ki.ondan sonra başkanın ne yapacağını görelim.umarım iyi işler yapar.

kuzeys
11.11.2009, 16:07
lig bitti artık delikanlı yönetim paf takımdan çıkarsın iki golcü kasımpaşa maçında izleyelim kardeşim, eğer yoksa o topçular zaten trabzon da bitmiştir futbol !

Uğur Ö.
11.11.2009, 16:15
evet son 2 hafta derğilmi kuzeys allahım ya daha 21 maç daha var

kuzeys
11.11.2009, 16:43
evet son 2 hafta derğilmi kuzeys allahım ya daha 21 maç daha var

geçelim bunları kimse kimseyi kandırmasın fırsat olursa görüşürüz 21 hafta sonunda.. fb gs akılsız elanoları dos santosları alıp geliyo biz bu topçularla çok daha rezil oluruz..

cem arin
11.11.2009, 19:03
Ferat Şahine Aynen katılıyorum
Bana göre BJK maçının
1.kahramanı Sadri Şener
2.Kahramanı Hugo Brosstur.
Kimse boş yere başka kahramanlar aramasın
Hami olsaydı Hakanıda kaleye topla beraber sokardı.

Ferat ŞAHİN
ferat@internetspor.com
TS-BJK Maçının Kahramanı Kim?

10 Kasım 2009 Salı 05:37

Bu hafta Trabzonspor ve Beşiktaş öyle bir maç oynadılar ki, evlere şenlik. Kimin üstün olduğu maçi kimin hakettiği öyle kolayca anlaşılacak gibi değildi. Bu sebeple nerede ise herkes farklı yorumlar yaptı bu maç üzerinde.

Trabzonspor nerede ise %60 topa sahip oranı ile maçı bitirdi ve kaleyi bulan 10 küsür şutu var. Istatistiklere baktığınızda Trabzonspor fırtına gibi esmiş gibi görünüyor. Yine istatistiklere göre Umut süper oynadı ama Hakan çok daha iyiydi. Herkes Hakan’ı kahraman ilan etti ama hiç kimse Umut’un şutlarının nerelere gittiğinden bahsetmiyor. Aslında Trabzonspor forvetinin rakip kalecileri nasıl panterleştirdiklerini istatistiklere dökseler herşey ortaya çikacak. Sadece istatistiker bakmak bazen çok yanıltıcı bir tespitlere sebep oluyor. Benzer olarak Trabzonspor takımının baskın görünmesinin sebebi Trabzonspor’un Beşiktaş’ı durdurması ve kendi yarısahasına hapsetmesi değildi. Beşiktaş Trabzonspor’u tamamen kendi sahasında kabul etti tüm taktiklerini bunun üzerine kurdu. Mustafa Denizli bazen çok çılgın şeyler yapıyor ama bugünki yaptığı çılgınlık değil, onlar için 3 puan alabilmenin tek yolu idi.

Denizli Trabzonspor takımının gol atamadıkça nasıl dağıldığını çok iyi analiz etmiş. Hem golcüler strese girdiğini hemde taraftar baskısının gol gelmedikçe katlanarak artığını çok iyi çozmüş. Bırakın takımı Broos’un gol gelmedikçe saçma sapan değişiklere gittiğini de çok iyi öğrenmiş. Bu belki riskli bir davranıştı ama Trabzonspor forvetlerinin son vuruşlardaki zayıflığını kullanıp onların sadece ceza sahası dışından şut çekmelerine izin vermeye çalıştı. Bunda %80 başarılı oldu. Geriye kalan %20’lik kısımda da Trabzonspor forvetinin beceriksizliği sayesinde gol yemekten kurtuldular.

Sonuç olarak Beşiktaş Denizli’nin biraz riskli ama akıl dolu taktiği ile 3 puanı aldı Trabzon’da. Broos’ta Denizli’nin bu akıl dolu taktiğini göremedi yada bunu kullanıp maç sonunda yapacağı konuşmada iyi oynadık ama olmadı tekrarını yapabilmeyi seçti. Sonuçta maçı güzel oynayana değil gol atana veriyorlar. Broos ve Trabzon’daki bazı ulemalar, beraberlerlik yerine sözde “savaşıp kaybetmeyi” bir marifet sanıyorlar. Bu maç ile Beşiktaş’a üç puan değil 6 puan verildi aslında. Hem Trabzonspor yukarılara çıkamadı hem de Beşiktaş’ın yukarılara çıkması sağlandı. Oysa beraberlik olsa hiç olmazsa Beşiktaş ile aradaki fark korunurdu.

Bu maç gösterdi ki Broos elindekinin en iyisini sahaya süremiyor. Kafasında bir şablon oluşturmuş ve bunu maçların ilk 11’inde belli ediyor. Fakat maçların 30. dakikasından sonra sanki başka bir teknik adammış gibi değişiklikler yapıyor. Belkide bunun sebebi yanındaki yardımcıları ile kadro konusunda pek fikir birliğinde olmayışı. Ilk önce kendi 11’i ile maçı zorluyor. Olmayınca da yanındakilerin verdiği 11’e göre değişiklik yapıyor. Bu maçta Engin’den sonra Alanzinho’nun oyuna girmesi bile bu gariban adamın ne kadar aciz olduğunu gösteriyor. Bu maçta Alanzinho kötüydü diyenin alnını karışlarım. Türkiye liglerini kasıp kavurabilecek adamı harcıyorlar hep beraber. Bence ikinci yarı için Türkiye’de bir takıma kiralayıp ve farkı görsünler. Bu takımda Alanzinho varken ne Gabriç ne de Engin bu formları ile onu zorlayabilirler.

Neyse şu olsaydı bu olsaydı demenin pek yararı yok artık. Sonuçta Trabzonspor’un puan olarak şu anki durumu oyuncu kalitesini yansıtmıyor. Bunun sebebini bulacak kişiler de yöneticiler ve teknik kadrodur. Biz istediğimiz kadar konuşalım burada hiç bir işe yaramaz. Olay transfer olayı da değildir artık. Özellikle Engin ve Alanzinho girdikten sonra Trabzonspor’un oyununu çözen varsa ben dinlemeye hazırım. Oyuncular sanki ilk defa bir arada oynuyor gibiydiler. Engin’in Alanzinho boşta olmasına rağmen pas vermeyişi gözlerden kaçmadı. Nedense genç futbolcularımız hep kedi olmadan fare tutmaya çalışıyorlar. Engin’ eline geçen şanşın farkında değil galiba. Alanzinho gider Avrupa’da herhangi bir takımda bir şekilde oynar, ya sen? Trabzonspor’dan gidersen nerede oynayabilirsin? Trabzonspor’lu genç oyuncular bu soruları kendilerine hep sormalılar. Ceyhun ile yaptığım kısa görüşmede onun kendisini geliştirmek için ne kadar çok çaba harcadığını görünce Barış’ın, Engin’in, Göksu’nun ve diğerlerinin daha çok yolunun olduğunu acı ile görüyorum. Malesef bu Türkiye altyapısı ile Avrupa’daki altyapının farkından kaynaklanıyor. Unutmayalım ki Fatih Tekke bile Trabzon’da değil Gaziantep’te Fatih Tekke oldu. Bir çoğumuz takımdaki Trabzon’luların artması lazım diyoruz ama kimse takımdaki Trabzon’luların ne kadarı gönülden Trabzon’lu diye sormuyor.

Peki ne yapılmalı diye soranlarınızı duyar gibiyim. Yapılması gereken 4 Milyon Euro verip Alanzinho yada Gabriç’ler alınacağına 4 Milyon Euro’ya iyi bir hoca alacaksın ki takıma skordan başka şeylerde verebilsin. Teknik adamlardan 2 milyon Euro’yu çok görenler şimdi ne düşünüyorlardır acaba. Bugün Broos deseki “şu futbolcular kadro dışı ve şu futbolcular alınacak” yönetimin cevabını ve yaklaşımını bir düşünün yeter. Yani Broos’un ne yönetim bazında ne de taraftar bazında böyle bir kredisi yok. Malesef böyle bir kalitesi de yok gibi. Dolayısı ile bu Trabzonspor bir yenilgi, bir galibiyet, bir beraberlik alaraktan ilk yarıyı tamamlar. Teknik adam değişikliği yada başka değişiklikler olmazsa bu lig sonuna kadar devam eder çünki camiada kimse kimseye güvenmiyor. Taraftar ne Trabzon’lu ne de dışardan gelen futbolculara güveniyor. Varsa yoksa Yattara. Futbolcu kadrosu içinde bile teknik ekibe güvenenlerin sayısı yarıyı geçmez. Yani camia olarak büyük bir güvensizlik içindeyiz ve bu oyuncuların da damarlarına kadar işlemiş durumda. Bir golcü “kaçırırsam ayvayı yedim” diye düşünerek topa vurursa o topun iyi yere gitmesinin imkanı yok zaten.

İş yine cefakar taraftara düşüyor. Hiçbirisini ayırmadan bütün futbolcuları kucaklamalı ve onlara ihtiyaçları olan güveni verebilmemeliler. Futbolcular için ne teknik kadronun ne de yönetimin yaptırımları derinden etkili olur. Onlar ne kadar profesyonel olsalarda taraftarlardan alkış almayı ve güvenilmeyi isterler. Çoğunluğu “daha az para alayım ama taraftarın sevgilisi olayım” diyecek cinsten futbolculardır çünki oynayamayan ve başarısız olan profesyonel futbolcu kariyerinin aldığı paraya göre değil çıkardığı oyuna göre geliştiğini çok iyi bilir. Bu sebepler ile Trabzonspor taraftarı bir çok kereler yaptığı gibi takımına sahip çıkıp onu eski günlerine döndürmelidir. Bu kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Sevgiyle kalın

Cok güzel bir yazi olmus ancak mantigini temellendirdigin düsünce cok yanlis gibime geliyor!
Basinin yaptigini yapiyorsun ve denizliyi ilahlastiriyorsun! Sayet ilk kaleye giden top gol olsaydi ne olacakti besiktasin hali! yani dneizli sayet bu taktige bel bagladiysa bence sadece aptal degil ayni zamanda futbolu da katletti! Diyorsun ki besiktas taktigini defansif anlamda gleistirmis bu mac icin ancak neden cok zor geliyor bizlere trabzonsporun besiktasi o yari sahaya kapattigini söylemek! IKinci bir üc dakika disinda yusufun ve kasin oyuna girmesi dahi besiktasi rahatlatamadi! Besiktas tamamen sansiyla herhangi bir sey yapamadan-trabzonpsorun oyun anlayisiyla ilintili bu- üc puan aldi ve bu hafta görecegiz besiktasi! Futbol güzel bir oyundur arkadaslar ve Maridnspor bu güzel oyunu olabildigince cirkinlestirmistir.

takimimizin hakkini verelim birakin denizlinin dahiyeni igrencligini.

asimetrik
11.11.2009, 20:20
Yazarımız "Denizli'nin akıl dolu taktiği" demiş ve dehanın taktiğini bize aşağıdaki gibi izah etmiş;

"Denizli Trabzonspor takımının gol atamadıkça nasıl dağıldığını çok iyi analiz etmiş. Hem golcüler strese girdiğini hemde taraftar baskısının gol gelmedikçe katlanarak artığını çok iyi çozmüş. Bırakın takımı Broos’un gol gelmedikçe saçma sapan değişiklere gittiğini de çok iyi öğrenmiş. Bu belki riskli bir davranıştı ama Trabzonspor forvetlerinin son vuruşlardaki zayıflığını kullanıp onların sadece ceza sahası dışından şut çekmelerine izin vermeye çalıştı. Bunda %80 başarılı oldu. Geriye kalan %20’lik kısımda da Trabzonspor forvetinin beceriksizliği sayesinde gol yemekten kurtuldular."

Yani Denizli maç haftası boyunca taktik idmanlarda futbolcularına bu yukarıdakileri anlatmış.
Yine de işin içinden çıkamamış % 20 riske girmiş..
Yazarın kendi deyimi ile zavallı ve acz içinde olan, Hugo Bross değil, yukarıdaki futbol taktiği diye yazdığı psikolojik tahlillerin, bir maçın kazanılması için gereken saha içi taktik olabileceğini sanan (böyle bir şeye inanarak bir de karşı takımın zavallı hocasını dahi ilan eden) yazarın ta kendisidir zavallı olan.

Ömer Yüce
11.11.2009, 20:21
geçelim bunları kimse kimseyi kandırmasın fırsat olursa görüşürüz 21 hafta sonunda.. fb gs akılsız elanoları dos santosları alıp geliyo biz bu topçularla çok daha rezil oluruz..

İşte daha 21 maç var ve saçma sapan bir istek getir alt yapıdan oyuncuları da oynat sen peki o kadar morali bozula gökhanla umutu bu hareketinle hepten kaybedersen ne olacak. Çok saçma düşünceler çok ben neden böyle düşünü Trabzonspor taraftarını bolca görüyorum.

Aslında o dediğin şey yapılıp pozisyonsuz maç bitirince seni burda görmek istiyorum...

cahana
11.11.2009, 20:24
colman o hatayı yapmasaydı biz bu ezikleri "iki üst düzey forvetimize rağmen" eze eze yenmiş olacaktık ve kimse ne hocaya ne de başkana gık bile diyemeyecekti ama olan oldu ve bir hataya kurban gittik

Ömer Yüce
11.11.2009, 20:24
Yazarımız "Denizli'nin akıl dolu taktiği" demiş ve dehanın taktiğini bize aşağıdaki gibi izah etmiş;

"Denizli Trabzonspor takımının gol atamadıkça nasıl dağıldığını çok iyi analiz etmiş. Hem golcüler strese girdiğini hemde taraftar baskısının gol gelmedikçe katlanarak artığını çok iyi çozmüş. Bırakın takımı Broos’un gol gelmedikçe saçma sapan değişiklere gittiğini de çok iyi öğrenmiş. Bu belki riskli bir davranıştı ama Trabzonspor forvetlerinin son vuruşlardaki zayıflığını kullanıp onların sadece ceza sahası dışından şut çekmelerine izin vermeye çalıştı. Bunda %80 başarılı oldu. Geriye kalan %20’lik kısımda da Trabzonspor forvetinin beceriksizliği sayesinde gol yemekten kurtuldular."

Yani Denizli maç haftası boyunca taktik idmanlarda futbolcularına bu yukarıdakileri anlatmış.
Yine de işin içinden çıkamamış % 20 riske girmiş..
Yazarın kendi deyimi ile zavallı ve acz içinde olan, Hugo Bross değil, yukarıdaki futbol taktiği diye yazdığı psikolojik tahlillerin, bir maçın kazanılması için gereken saha içi taktik olabileceğini sanan (böyle bir şeye inanarak bir de karşı takımın zavallı hocasını dahi ilan eden) yazarın ta kendisidir zavallı olan.

Valla yemin ederim ki Denizli o maçta ne yaptığını bilmiyodu vallahide bilmiyodu billahide bilmiyodu. Taktik filanda sürmedi defansif oynayın yenilmeyelim yeter demedeiyse bende ömer değilim.

Çok komik ya zeka abidesi mustafa denizli... Fası fos etti geldi Her takımı ikinci sezonunda mahvetti üstelik başkanlarıyla beraber :D

FANATIK61
11.11.2009, 20:27
arkadaşlar bilmediğim için soruyorum bu takımda transfer edilecek futbolcuları kim seçiyor kim izliyor alınması için son kararı kim veriyor beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

16 kisi futbolcu izlemek icin görevlendirilmis hem Türkiye hemde Avrupa icin. Büyük pastadan herkese pay düsüyordur sanirim yoksa 500.000 Euro maliyeti olan bir futbolcu icin 2,5 Milyon Euro harcanmasi benim aklima ermiyor. Gerisini siz düsünün...

asimetrik
11.11.2009, 20:28
Cok güzel bir yazi olmus ancak mantigini temellendirdigin düsünce cok yanlis gibime geliyor!
Basinin yaptigini yapiyorsun ve denizliyi ilahlastiriyorsun! Sayet ilk kaleye giden top gol olsaydi ne olacakti besiktasin hali! yani dneizli sayet bu taktige bel bagladiysa bence sadece aptal degil ayni zamanda futbolu da katletti! Diyorsun ki besiktas taktigini defansif anlamda gleistirmis bu mac icin ancak neden cok zor geliyor bizlere trabzonsporun besiktasi o yari sahaya kapattigini söylemek! IKinci bir üc dakika disinda yusufun ve kasin oyuna girmesi dahi besiktasi rahatlatamadi! Besiktas tamamen sansiyla herhangi bir sey yapamadan-trabzonpsorun oyun anlayisiyla ilintili bu- üc puan aldi ve bu hafta görecegiz besiktasi! Futbol güzel bir oyundur arkadaslar ve Maridnspor bu güzel oyunu olabildigince cirkinlestirmistir.

takimimizin hakkini verelim birakin denizlinin dahiyeni igrencligini.

Bu kafadakilere göre dahi hocanın, B planı devreye girecektir. Trabzonspor taraftar baskısından dolayı, skor korumak amaçlı geri çekilecektir. Bir yan topta Egemen ıska geçecektir, Sylva boşa çıkacaktır vs..
Zaten bütün hafta Colman'ın kaptıracağı topa göre taktik idmanı yaptırmıştır dahi hoca.Verilmeyen penaltıyı da saymıyoruz zaten.
bjk yine maçı alacaktır.
Çünkü hocaları dahi bizim hoca ise zavallıdır..
Ben hayatımda rakibin psikolojisine göre taktik yapan bir hoca duymadım. Taktik gereği, orta sahayı asla geçmeyeceksiniz diyen bir hoca da duymadım. Savunmada futbolcularına bırakın ikinci topları rakip alsın diyen bir taktik de duymadım.

bkandil
11.11.2009, 20:32
Bu kafadakilere göre dahi hocanın, B planı devreye girecektir. Trabzonspor taraftar baskısından dolayı, skor korumak amaçlı geri çekilecektir. Bir yan topta Egemen ıska geçecektir, Sylva boşa çıkacaktır vs..
Zaten bütün hafta Colman'ın kaptıracağı topa göre taktik idmanı yaptırmıştır dahi hoca.Verilmeyen penaltıyı da saymıyoruz zaten.
bjk yine maçı alacaktır.
Çünkü hocaları dahi bizim hoca ise zavallıdır..
Ben hayatımda rakibin psikolojisine göre taktik yapan bir hoca duymadım. Taktik gereği, orta sahayı asla geçmeyeceksiniz diyen bir hoca da duymadım. Savunmada futbolcularına bırakın ikinci topları rakip alsın diyen bir taktik de duymadım.
Eşşek elin olunca topal da olsa "At gibi koşuyor" bazılarına göre...

verep
11.11.2009, 20:33
Arkadaşlar ben bir şeyi anlamıyorum.Yönetim galiba ara transferde Fatih Tekke'yi alacak.Ara transferde alırsak 2 milyon euro .Sezon sonu alırsak bedava.Ara transferde alırsak takım şampiyon mu olacak?Çoğu kişi diyecek ki biz kimlere ne paralar verdik.Bu da bir şey mi?

gerenimo
11.11.2009, 20:35
Abi aday yoksa daha güzel.....

İşte Sadri Şener için güzel bir fırsat kimse sahip çıkmıyor sadece ben varım diyecek....

Kendiside biliyrki 1060 ismi kendi toplamak istese toplayamaz hatta 1060 kişi genel kurula bile katılmayacak toplam olarak....

Sezon arasında ortada hiç bir şey yokken seçim kararı almıştı neden neydi....

Şimdi neden istemiyor....

Acaba 2 yıl bile olmadan onca gelirine rağmen borçları yaklaşık 70 trilyon artırması olabilirmi????*

yani?? borçlar arttı başkan seçim istemiyor. peki haklısın. adayın çıkmadığı bir camia neden kongrede seçim yapsın. inan ben amacı anlayamıyorum.

asimetrik
11.11.2009, 20:36
Eşşek elin olunca topal da olsa "At gibi koşuyor" bazılarına göre...

Bu kadar mı zor, "iyi oynadık, tebrikler hocaya ve oyunculara" demek. Teşekkür etmek ve hocaya zavallı demeden, takımın eksikleri neyse söylemek..

emirozz
11.11.2009, 20:39
bu bmn grubu trabzonspor un en etkin grubu ve sözü baya geçerli şu medyada yer alan haberlerle ilgilide bi bildiri gibi bişe yayınlayabilirmi yöneticiler acaba medya durduk yere bişe atıyo ortaya taraftarı istedii yöne götürmeye çalışıyo tarabzonspor un üstüne oyunlar oynuyolar çekemiyolar yıpratıyolar bizi taraftarımızda birleşemiyo doğal olarak kafası karışıyo son örenek mehmet ali yılmaz durup dururken ortaya attılar forumlara bakıyorum isteyen kişi istemeyenlerden az ama gazeteler taraftar onu istiyo bişeyler yapılmalı bence

bkandil
11.11.2009, 20:41
Bu kadar mı zor, "iyi oynadık, tebrikler hocaya ve oyunculara" demek. Teşekkür etmek ve hocaya zavallı demeden, takımın eksikleri neyse söylemek..
Zor olmasa o yorumlar yapılırmıydı sence.
Ya da şöyle söyleyeyim. Geçen haftaki maçı tam ters olarak düşünelim. Yani M.Denizli bizim takımın başında, İstanbulda Beşiktaş ile maç yapıyoruz. İlk yarı rakibin baskısından kendi sahamızdan çıkamadık, rakibin her şutunda hop kalkıp hop oturuyoruz v.s. İkinci yarıda attığımız bir şans golü 3 puanı alıyoruz... Ama rakip topla oynamada %20 üstün...

Şu an Denizliyi övenlerin hangisi şu söylediğim durumda Denizli'yi dahi ilan ederdi sizce?

Ben söyleyeyim, hiçbiri... Çünkü bu olaylar geçen yıl bizim başımıza geldi (sadece hoca Denizli değildi) Takım kötü oynadığı halde kazandı ama kimse hocayı "dahi" ilan etmedi...

QraL
12.11.2009, 08:26
Yillardir Trabzonspor'da baskan olarak gormek istedigim tek bir kisi vardir...

AHMET AĞAOĞLU

Recep Alkan
12.11.2009, 08:39
Arkadaşlar ben bir şeyi anlamıyorum.Yönetim galiba ara transferde Fatih Tekke'yi alacak.Ara transferde alırsak 2 milyon euro .Sezon sonu alırsak bedava.Ara transferde alırsak takım şampiyon mu olacak?Çoğu kişi diyecek ki biz kimlere ne paralar verdik.Bu da bir şey mi?

Fatih Tekkenin ne sezon başı, ne devre arası,
nede sezon sonu bedavaya falan alınma ihtimali yok. Yönetim her türlü durumda yan çiziyor bu konuda. Zaten sezon başı alınacak olsa parası asla ve asla yönetimden çıkmayacaktı, herşey ayarlanmıştı, ama yönetim beleşe gelecek adamı bile ALMADI, ALDIRMADI....

Sizin mantığınız doğru, beklerim bir 6 ay daha, taraftarımı 6 ay daha kanser ederim, sonra alırım kaptanı, haklısınız. Peki bunu Fatih Tekke'ye nasıl anlatmayı planlıyorsunuz ???

Sezon başı kendisini almamak için 40 takla atan insanlar şimdi karşısına geçecek ve Fatih biz hatamızı anladık, şimdi seni almak istiyoruz, ama 2 milyon çok para, sezon sonuna kadar kimse ile anlaşma seni alalım bu takıma diyecek değil mi ?

Peki bu insanlar değil miydi, sezon başı kaptana belden aşağıya yukarıya her türlü vuran. Kaptan şimdi hangisinin sözüne lafına güvenecek neye göre kimseye imza atmyacak. Zaten kaptan Zenitte aldığının nerdeyse yarsına imza atacaktı Trabzonspor'a, gerekeni yapmıştı, ama alınmadı.

Ortada bu kadar güvensizlik varken, kaptan hayatının planlarını iki kişinin keyfi gelsin diye ertelememeli....

Saygılar;

CAFER ÖZER
12.11.2009, 09:19
Şu tablo herşeyi anlatıyor,
Neyini savunacağız
Hala Sadri Şeneri savunanlar Bu tabloyu izah etsinler,
Bizim bilmediğimiz görmediğimiz birşeylerimi görüyorlar.
Geçen sezon Başarılı giden bir takımı ancak Bu kadar başarısız yapılır.
Şu tablo her şeyi özetliyor
Bundan Sonra bana göre söylenecek tek Söz var.
"Teknik Direktörünüde Al git."

Takımlar O G B M A Y Av P
1 Fenerbahçe 12 10 1 1 25 7 18 31
2 Galatasaray 12 9 1 2 30 16 14 28
3 Beşiktaş 12 7 3 2 13 6 7 24
4 Bursaspor 12 7 2 3 26 12 14 23
5 Kayserispor 12 6 4 2 19 10 9 22
6 İstanbul BŞB 12 6 3 3 14 18 -4 21
7 Eskişehirspor 12 5 5 2 17 11 6 20
8 Gençlerbirliği 12 5 4 3 17 12 5 19
9 Trabzonspor 12 5 3 4 23 16 7 18
10 Gaziantepspor 12 5 3 4 17 15 2 18
11 Antalyaspor 12 5 1 6 16 15 1 16
12 Ankaragücü 12 3 4 5 17 16 1 13
13 Manisaspor 12 3 4 5 10 13 -3 13
14 Diyarbakırspor 12 3 3 6 12 21 -9 12
15 Kasımpaşa 12 2 3 7 13 21 -8 9
16 Sivasspor 12 2 1 9 11 23 -12 7
17 Denizlispor 12 1 3 8 9 21 -12 6
18 Ankaraspor 12 0 0 12 0 36 -36 0

CAFER ÖZER
12.11.2009, 09:23
Ayrıca Bu kadar başarısız kabilyesizlikten sonra Kendilerini kurtarma adına,Bundan sonraki sezonlarda İşimize yarayacak Oyuncuları Bu kabilyetsiz Yönetimin harcamasını istemiyorum.
Bundan Sonra Bu kabiliyesizlerin Bir sürü Borç yaparak İşe yaramayan Oyuncu alarak,Takımı daha fazla borçlandırmalarını İstemiyorum.
Şu an sorun belli
1-Hoca Trabzonsporu hedefe taşıyacak birisi değil.Gitmeli
2-Golcü,Sağbek,Ortasahada İyi bir Ön libero ihtiyacımız var fazla maceraya gerek Yok,Ama Bunlar becermez becermedikleri ortada,Kabiliyet olsa idi bunları Şimdiye kadar alırlardı.
3-Yönetim Trabzonspor İçin yetersiz.
Başka maceralar aramaya,Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok.

ESER
12.11.2009, 12:29
fatih tekke icin fazla umutlanmamali taraftar bence, yonetimin hicbir icraatina inanmadigim gibi cevirdigi fatih filmlerine de inanmiyorum.. almaya niyeti olan adam son gun dumenden gorustuk de alamadik ayagi yapmazdi..ayrica " gokdenize katiliyorum, fatih bu yonetimle calismak istemez ve gelmez" adam heralde daha yuzyuze gelmeden kendini sorunlu ve paragoz ilan eden , camiaya yattara transfer fiyaskosu yasatan, en kaliteli hocayi alacaz diyip 1 gol farkla kumede kalmis samet aybabayi getirmeye calismis bu tutarsiz yonetimle calismanin ne kadar buyuk bir hata oldugunu biliyodur.. forma aski icin fatih gelir ama kendi basarisizliklarini ortmek icin onu kullanirlar, tipki gecmiste bircok ornegi oldugu gibi.. tut ki fatih gelmek istedi diyelim, hic bir sozu suana kadar birbirini tutmayan bu yonetimin fatihi alacagi samiyetde oldugunu mu dusunuyorsunuz... gecen sene kulubu izin vermedigi icin imza atamayan zafer yelen i baskanin kisiliksizlikle sucladigini ve birdaha bu kulubun kapisindan iceri giremeyecegini soyledigini bircogumuz hatirliyoruz ama zafer bu sene transfer edildi, bu zihniyet mi bizi basariya tasiyacak..

serdar avcı
12.11.2009, 12:36
sadri şener artık misyonunu tamamlamıştır, bundan sonra trabzonspora zarar dan başka hiçbir şey veremez.

İHTİLALL
12.11.2009, 13:18
Kayseri'li ler kafası çalıştığına inandıkları çocukları okutmaz ticaret yaptırır,bir halt beceremeyeceğini düşündükleri çocuklarıda mektebe verirlermiş..

Sayın Sadri Şener,

Baba vekil,hatta bakan..

Abla rektör..

Kardeş TAVın CEO su..

Bizimkinin tek başarısı "iflas ettiği" zaman alacağını kulübe bağışlamış olması..

.......

Şaka bir yana referans olarak gerek başkanlarda,gerek yöneticilerde ciddi doneler aramıyoruz..

Hala,"kurtar bizi baba" mantığına bir slogan uydurup başarı bekliyoruz..

Bu mantığın ,artık dünyada bırakın başarıyı,yaşama şansı kalmadı..

Sahi Sadri beyin mazisini az çok biliyoruz da, işlerin içine eden esas adamlar olduğunu düşündüğüm yönetici kadrosunun ne iş yaptığını,meşgale lerinin ne olduğunu bilen arkadaş varmı?

Özellikle onlara çok güvendiğini yazan arkadaşlara soruyorum?

Ben gerçekten çoğunu bilmiyorum,doktor hariç..

F.Erdem
12.11.2009, 13:55
Hiç bir krizi iyi yönetemediniz sayın başkanım . Bari şu Fatih Tekke krizinden faydalanın.

Fatih Tekke'yi alırsanız.

+Golcü sorunu azalacak
+Taraftarın gönlü olacak
+Yönetimin ve teknik direktörün kredisi artacak.

1 taşla üç kuş...

Adem Erdoğan
12.11.2009, 13:58
Hiç bir krizi iyi yönetemediniz sayın başkanım . Bari şu Fatih Tekke krizinden faydalanın.

Fatih Tekke'yi alırsanız.

+Golcü sorunu azalacak
+Taraftarın gönlü olacak
+Yönetimin ve teknik direktörün kredisi artacak.

1 taşla üç kuş...

+Forma ürün vs. satılacak
+Maçlar daha fazla ilgi çekecek daha çok bilet satılacak

albatros
12.11.2009, 14:09
Başkan'ın krizleri yönetemediğine katılıyorum. malesef acı gerçek.

albatros
12.11.2009, 14:13
edit.......

ALİ FATİH
12.11.2009, 20:57
Acaba Fatih Terim ve Erman bizim başkana şimdi nasıl akıl veriyorlar?..Sahi başkan, onlara şimdi ne yapayım diye sordu mu?

nakzo
12.11.2009, 21:09
Neyini savunacağız

Bu tablo :Aymazlığı,utanmazlığı,kepazeliği,rezilliği anlatıyor!!!!!!!

ALİ FATİH
12.11.2009, 21:22
Trabzonsporlu kardeşlerim ; Yusuf Reha Alp'in kaleme aldığı makale ve benzeri düşünceler irdelenmedikçe, yorumlanmadıkça,ilgi gösterilmedikçe Trabzonsporum duraklamaya , korkarım gerilemeye devam edecektir!!! İnşallah Trabzonsporlular uyanıncaya kadar Trabzonsporum dayanabilir!!!Şunu öğrendim ki,Trabzonsporum hayal edemediğim kadar büyükmüş!!! Baksanıza bizler içeriden, elalem dışarıdan yıkmaya çalışıyor Trabzonsporum hala dimdik ayakta!!!...

Mehmet Zeki
12.11.2009, 21:26
Bu donemde yapacagin ilk is: Fatih Tekkeyi almak.

Ali Tunahan Güllü
12.11.2009, 21:39
Neyini savunacağız

İçler acısı bir durum İnşallah tez zamanda kurtuluruz ama vaziyet çok zor olacağını gösteriyor Allah yardımcımız olsun..

He bide unutmadan Sadri beyle,Muhteşem Asbaşkanımız övünüyorlardır eserleriyle.

M.S.SOFU
12.11.2009, 23:23
Neyini savunacağız

şunu birde trabzonspor sıradanlaştırılmaya mı çalışılıyor başlığına asarsak çok manalı olur...

sethfilo
13.11.2009, 00:01
Kimse kendini kandırmasın ne fatih tekkesi almayı bırakın borçlar gırtlağa dayandı kulübün önündeki alacakları bile kullanılmaya başlandı tekrar ediyorum ve iddaa ediyorum yattara, alanzinho ve diğer az çok para edecek herkes satılacak sıradanlaştırılmış olan takıma daha ne kadar darbe vuracaklar ve gemiyi ne bahanelerle terk edip kaçacaklar merak ediyorum.
Ve bizlere nuri albayrak dönemini her anlamda unutturan bu yönetime 2 kuruşluk hakkım var isede helal etmiyorum.

Mustafa Ayazoğlu
13.11.2009, 00:15
Puan tablosunun tam ortasındayız. Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık..

Bir maç kazanırız herşey iyi bir maç kaybederiz herşey kötü. Aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor..

ALİ FATİH
13.11.2009, 01:02
Bu yönetimin Fatih Tekke kompleksi Trabzonspor tarihinin dönüm noktalarından biri olmuştur!...Küçük insanların Fatih Tekke Sendromu Trabzonsporuma minimun 30 milyon euro kaybettirdi!..Manevi yıpranma ölçülemez boyutta!!!...Yönetim çırpındıkça batıyor!!!

ESER
13.11.2009, 03:03
Kimse kendini kandırmasın ne fatih tekkesi almayı bırakın borçlar gırtlağa dayandı kulübün önündeki alacakları bile kullanılmaya başlandı tekrar ediyorum ve iddaa ediyorum yattara, alanzinho ve diğer az çok para edecek herkes satılacak sıradanlaştırılmış olan takıma daha ne kadar darbe vuracaklar ve gemiyi ne bahanelerle terk edip kaçacaklar merak ediyorum.
Ve bizlere nuri albayrak dönemini her anlamda unutturan bu yönetime 2 kuruşluk hakkım var isede helal etmiyorum.

bahaneye ne gerek var bir kusmeye bakar is:rolleyes:

Cem Akyüz
13.11.2009, 03:17
Başlık yanlış aslında...Başkanımız Hacısalihoğlu

İlker ToSun
13.11.2009, 12:33
Başlık yanlış aslında...Başkanımız Hacısalihoğlu

evet ama bunda kabahat hacısalihoğlunun değil. sadri şener bunu bile bile geldi. çünkü hacısalihoğlu kendisi başkan olacakken bir lütuf gösterip sadri şeneri kendisi yoğun çabalarla ikna edip başkanlığı bir bakıma ona pasladı. çünkü o dönemlerde bize lazım olan yüz dağılan camiayı toparlayacak tarzda yaklaşımı ve elektiriği olan bir insandı ve o da sadri şener di.
yani anlayacağınız sadri şener sadece bir imaj.

Travelair
13.11.2009, 12:38
Sadri Şener İstanbul'da oturuyor. Trabzon'u Hayrettin Bey'e emanet etmiş. Yani işin idari yanı orda. Başkan kararları veriyor. Ama ona ne bilgi gelirse ona göre hareket ediyor. Yanlış bilgi gelirse yanlış karar veriyor. Bu kadar basit. Bence yanındaki insanları iyi seçemedi. İşin farkında mı hala bilemiyorum ama her halikarda şimdi de derenin ortasında yakalandı

Recep Alkan
16.11.2009, 18:12
Başkan(ınımız) çok gerilerde kalmış, hak etmiyor bu vefasızlığı diyorum.

Ali Tunahan Güllü
16.11.2009, 18:15
evet ama bunda kabahat hacısalihoğlunun değil. sadri şener bunu bile bile geldi. çünkü hacısalihoğlu kendisi başkan olacakken bir lütuf gösterip sadri şeneri kendisi yoğun çabalarla ikna edip başkanlığı bir bakıma ona pasladı. çünkü o dönemlerde bize lazım olan yüz dağılan camiayı toparlayacak tarzda yaklaşımı ve elektiriği olan bir insandı ve o da sadri şener di.
yani anlayacağınız sadri şener sadece bir imaj.

Aynen öyle yine herşey Sadri Şenere çıkıyor..

ESER
17.11.2009, 12:56
tutarsiz ve basarizliginini saga sola pas atarak , ahmet i mehmet i harcayarak ortmeye calisan, taraftara hayal satarak gunu kurtaran bir anlayisda baskanligi heralde kim olsa yapar... bunun icin sadri sener olmaya da gerek yok.. sari cizmeli mehmet aga da baskan olsa bundan daha kotu olmazdik.. yine beceriksizler umudumuz oldu ama sonuc yine ayni.. malesef yine bir deneme yine bir yanilma

Samet Yildirim
17.11.2009, 13:35
Genel Kurula gelemiyor isi var..
2011 Panele katilamiyor isi var..

Bu gidisle maclara da gelmez isi var diye..

Atmaca
17.11.2009, 16:03
Bir ordu savasi kaybederse komutani sucludur.Zok ona buna aldanmismis.

Erdal
17.11.2009, 16:05
Sahi başkan bu gün konuşma yapacaktı Trabzon da iptal mi oldu?

UğuR
17.11.2009, 16:15
sahi başkan bu gün konuşma yapacaktı trabzon da iptal mi oldu?

evet.........

Tunay ERDEM
17.11.2009, 16:19
Başkan artık sepetteki çürük elmaları ayıklamalı.

Ibrahim Gaygusuz
17.11.2009, 16:23
Baskan iyice elini ayagini cekmeye basladi herseyi iptal ediyor. Kongre ruzgarlari esiyor

albatros
17.11.2009, 17:33
sen neymişsin be başkan...
istifa et de şampyion olalım hatta şampiyonlar ligi şampiyonu olalım.
bütün engel senmişsin de bilememişiz vay be...

Ahmet Kuru
17.11.2009, 18:46
Bu böyle giderse kongreye de seçim maddesi ekledir 4-5 ayda bir seçim yapıp eğlenir dururlar işte...
Avni Aker tribünlerini eleştirenler acaba onlar kadar seviyormu bu takımı???
Yaşanan şu süreç takım için utanç...
Herkes çıkmış ortaya birşey söylüyor...
O söylenenlerinde ne kadar başarılı olduğunu herkes biliyor..
Allah sonumuzu hayır eylesin...

Fatih
17.11.2009, 18:49
Devre arasında yapacakları birkaç önemli transfer onları Haziran ayındaki kongreye kadar atacaktır.:)

Sefa
17.11.2009, 19:00
Devre arasında yapacakları birkaç önemli transfer onları Haziran ayındaki kongreye kadar atacaktır.:)
Sence Haziran da gideceklerse transfer yapmaları doğru mu ?

Bence meteliğe kurşun atılan bir dönemde yanlış. Hele ki bu para önümüzdeki yılı kapsıyorsa..

Fatih
17.11.2009, 19:03
Sence Haziran da gideceklerse transfer yapmaları doğru mu ?

Bence meteliğe kurşun atılan bir dönemde yanlış. Hele ki bu para önümüzdeki yılı kapsıyorsa..
Haziran ayında gidecekler demiyorum.Yavaş yavaş oluşan muhalif sesleri bu şekilde susturabilirler diyorum.:)

Sefa
17.11.2009, 19:17
Haziran ayında gidecekler demiyorum.Yavaş yavaş oluşan muhalif sesleri bu şekilde susturabilirler diyorum.:)
Bence demelisin :) Artık bu yönetimin kongre kazanması çok zor. :)

salihismet
17.11.2009, 20:42
Uzun zamandir spor programlarina bakmiyordum, aksam kadirga tv ye biraz baktim, tek tanidigim Cevat Kol vardi orda, diger
3 kisiyi tanimadim, iclerinde biraz olumlu konusanda Cevat kol dü zaten.
Trabzonsporda yasanan olumsuzluklardan konusurlarken bir ara öylesine icten gülüyordular ki, icim ciz etti valla.
Sampiyon olsaydik bu kadar icten güleceklerini hic sanmiyorum. Dün aksam suna bir daha inandim ki, Trabzonsporun
isi gercekten zor.

İskender Çakmak
17.11.2009, 21:35
bu takımı tekrar kaldıracak kişi yine başkanımız Sadri Şenerdir. Başkanın kendisini toplaması lazım ona söylenenlere inanmaması lazım kendi gördüklerini düşündüklerini yapması lazım öbür türlü hata yapıyor

Osman Yavuz
18.11.2009, 00:25
Başkanım toparla kendini.Yönetimi mi değiştiriyosun Asbaşkanını mı ne yap et bu aç kurtlara bırakma bu takımı.

Ömer Yüce
18.11.2009, 01:03
Valla gelenin gideni aratacağı belli net gözüküyo. Ne yap et kurtar bizi...

Kubilay ŞAHİN
18.11.2009, 01:26
Başkanım toparla kendini.Yönetimi mi değiştiriyosun Asbaşkanını mı ne yap et bu aç kurtlara bırakma bu takımı.

Başkanım Duy Bu Sesi..

Reşit
18.11.2009, 01:40
çok değil şunun surasında geçen sezonun basıydı. artık içine kapalı trabzonspor deyince savunacak yanı kalmadı diye

düşündüm zaman geldi başkanlığa. o zaman türkiyenin göz önünde olan stoperlerinden olan girayı aldı kargaların elinden. song alındı tecrübesiyle büyük katkı yapar dedik. hırvat genç cale alındı içimizden 2 seneye 10 milyona satarız dedik. colmanı aldık off off süper topçu aldık nokta pası atıyor dedik. egemeni aldık süpermeni aldık daha gol yemeyiz dedik. gökhan ünalı aldık heyacandan ne yapacagımı sasırdım solugu havaalanında aldım . karsılamayı omuzlarımıza alarak yaptık 3 istanbul lunun elinden topçu aldık dedik yeni kral dedik. selçuk inanı aldık en iyi ortasahayı aldık dedik. kral başkan dedik süper başkan dedik. sonra ne olduysa artık adamdan tiskinmeye kadar getirdik işi. çok çirkin iftiralaar attık battığı halde bize parasını hibe eden başkanımıza. borçlarını kapattı yat aldı diye.
ben inanıyorum bizi kurtaracak olan yine sensin başkan yine alacagız seni omuzlara !! dünü çok çabuk unutan biz sana yine büyük başkan diyecegiz

Enes
18.11.2009, 02:04
Başkanı bukadar çabuk silmek doğru değil..
Üst üste okadar güzel iş yaptıki rüya gibiydi..
Kadrosunda sıkıntı olabilir,doğrudur.
İnşallah tez zamanda gerekli düzeltmeleri yapar..

EmrahYalçınalp
18.11.2009, 08:50
Başkanı bukadar çabuk silmek doğru değil..
Üst üste okadar güzel iş yaptıki rüya gibiydi..
Kadrosunda sıkıntı olabilir,doğrudur.
İnşallah tez zamanda gerekli düzeltmeleri yapar..
Bu kadro zaten "düzenlenmiş" hali.

CAFER ÖZER
18.11.2009, 09:25
Başkan Hala Görevdemi ya
Bu kadar Kötü Bir takım için,
Ligde 9.sırada Olmak,5.hafta da lige havlu atmak,
İlk Maçta Avrupadan elenmek,
2 ay içerisinde Hiç bir iddiası olmayan Bir Takım Olmak İçin
Bir Başkan ve Yönetim kuruluna İhtiyacımız Yok.
Trabzonsporun Forması zaten Ligde ilk 10 içerisinde Olur.
O formanın İçini Karadenizli Geççlerle Doldur,Maç günü Maça çağır,Bu neticleri yine alır.
Bu kadar Kötü olmak İçin Bir başkana ve O kadar para harcamaya Lüzüm yok.
İyi giden Takımı Kötü hallere sokanlar Başarısızlığın hesabını İstifa ederek vermelidirler.
Kongre İçin İmza gerekiyorsa Gözümü Kırpmadan İmza atmaya hazırım.
Kimsenin Bizi Üzmeye hakkı Yok.
Ben Sadri Şenere Güvenmiyorum,
Sezon Başlarken Yarı Yolda bırakıp Kaçn birisinin geri dönmesi zaten Yanlıştı.

bkandil
18.11.2009, 09:29
...
Trabzonsporun Forması zaten Ligde ilk 10 içerisinde Olur.
...
Çok klişe bir laf olmuş...
O formanın ilk 10'a giremediğini de hatırlıyorum ya neyse...

ESER
18.11.2009, 17:59
çok değil şunun surasında geçen sezonun basıydı. artık içine kapalı trabzonspor deyince savunacak yanı kalmadı diye

düşündüm zaman geldi başkanlığa. o zaman türkiyenin göz önünde olan stoperlerinden olan girayı aldı kargaların elinden. song alındı tecrübesiyle büyük katkı yapar dedik. hırvat genç cale alındı içimizden 2 seneye 10 milyona satarız dedik. colmanı aldık off off süper topçu aldık nokta pası atıyor dedik. egemeni aldık süpermeni aldık daha gol yemeyiz dedik. gökhan ünalı aldık heyacandan ne yapacagımı sasırdım solugu havaalanında aldım . karsılamayı omuzlarımıza alarak yaptık 3 istanbul lunun elinden topçu aldık dedik yeni kral dedik. selçuk inanı aldık en iyi ortasahayı aldık dedik. kral başkan dedik süper başkan dedik. sonra ne olduysa artık adamdan tiskinmeye kadar getirdik işi. çok çirkin iftiralaar attık battığı halde bize parasını hibe eden başkanımıza. borçlarını kapattı yat aldı diye.
ben inanıyorum bizi kurtaracak olan yine sensin başkan yine alacagız seni omuzlara !! dünü çok çabuk unutan biz sana yine büyük başkan diyecegiz

bu olaylarin buralara gelmesinde aslan payi da yine kendisinde.. kendisinin ideal baskan olduguna inanmis ve kulub tarihinde belkide kimseye verilmemis destek ve toleransi tuketmisse bu taraftarlarin vefasizligindan ziyade kendilerinin 1 yil once yaptiklarini inkar edercesine sacmalamasi ve tutarsiz hareket etmesidir. hepimiz heyecanlandik ve destekledik baskanimizi., ama bircogumuz gordu ki , sadece gunu kurtarmak adina isler yapiliyor.. cok mu zordu iki uc sovenist zihniyetdeki adama karsi hocayi savunmak arkasinda durmak., butunluk saglamak adina taraftarin sesine kulak vermek... isin garip tarafi da ugruna hocayi gonderdigi kisilerden birinin simdi kanal kanal gezip alehinde muhalefet yapmasi.. demekki baskan olmak populizm yapmak degil, ilkeli ,tutarli ve dirayetli bir tutum sergilemekle oluyormus.. hocanin gonderilmesi kabul edilebilir diyelim ama hem kulubun gelecegini kurtarmak adina projeler urettigini soyleyeceksin sonra da caktirmadan hasir alti edeceksin.. suan HES ihalesinin iptali gundemde .. sebebi de ilerleme raporunun sunulamamasi.. hani HES projesi kulubun borclarina karsilik bir teminatdi? agustos ayinda tv acilacakti, hani nerede tv var mi bir calisma? devlet bankasindan alinan bina muze olacakti, var mi bir calisma? "efendim kaynak yok , borc cok yapamiyoruz".. o zaman kulubun parasini carcur etmeyeceksin, yada taraftara sirin gorunmek icin sunu yapicam bunu yapicam diyip pembe hayal satmayacaksin..
bunun gibi bircok laftan oteye gecmeyen proje soylemleri.. sahsen benim baskana olan guvenimi yitirmemin sebebi saha sonuclarindan cok tutarsiz icraatlari.. hersene sampiyon oluyoruzda bu sene kotuyuz o yuzden baskana ofkeliyiz degil sorun benim acimdan.. destekledigimin kulubumun baskani , birsey icin yapilacak diyor ve (daha onceki olumsuz icraatlari nedeniyle guvenim sarsilmis ise ve ) inanamiyorsam kendilerine burada hata heralde bende degildir...

Ahmet Kuru
18.11.2009, 18:02
Başkan bu aralar çok sessiz kaldı...
Yönetiminde güzel bir temizlik yapıp as,papaz,bacak kim varsa göndersin..Yeni ve dinamik bir ekiple devam etsin..
Yok eğer böyle devam edecekse,başkan da ''benden bu kadar desin''...

Mustafa Ayazoğlu
18.11.2009, 20:03
Sadri Şener'in yüzünden Mehmet Ali Yılmaz'ı savunur oldum hay Allahım ya kendimden şüphe ediyorum artık !

Şahıslar mı, Trabzonspor mu büyük?

İlker ToSun
19.11.2009, 13:07
madden ve manen büyüyen bir sadri şener ve yönetim kadrosu, bunun yanında madden ve manen gün geçtikçe küçülen bir trabzonspor ...

trabzonspora el verip onu yukarı çıkaracak insanların yerine trabzonsporun ellerine tutunup kendine bir saygınlık ve maddi güç kazandıran insanların yönettiği takım ancak bu kadar olur işte.

sadri şenerin artık nuri albayraktan ( kötü anlamda ) farklı olduğunu söylemek büyük haksızlık olur. öyle ya da böyle o adam çıkıp marcelinho gibi bu kulüp tarihinin en çok heyecan yaratan transferini yaptı ama işte o da marcelinho gibi adamı ziya doğan gibi adama emanet etmenin cezasını çekti.

biz de bu kulübü hak etmeyenlere emanet etmenin mi cezasını çekiyoruz acaba ?

Salih Yazıcı
22.11.2009, 18:07
başkan resmen kendini bitirdi yazıklar olsun

bordo61
22.11.2009, 18:09
Sayın Sadri Şener Bu Gün alacağınız karar kendi koltuğunuzun kararı olacak

maskeli61
22.11.2009, 18:10
Şener açıkladı!
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Kasımpaşa mağlubiyetinden sonra yaptığı açıklamada Hugo Bross'un istifa yönünde bir düşüncesi olduğunu bildiğini ve Şenol Güneş'le de görüştüklerini söyledi.
22.11.2009
Kaynak : Sporx.com

Ali Tunahan Güllü
Sadri Şener seni istemiyoruz!!

Ahmet54
baskan broosun istifayi düsünmesi yeterli degil sizinde düsünmeniz hatta düsünmeyi birakin gerceklestirmeniz gerekir.. sonucta bundan daha kötü yönetim sekli olamaz!

UmutBaykan
22.11.2009, 18:11
Sadri başkan Ersun hocanın arkasında durmamakla istikrardan yana olmadığını kanıtladın malesef...

bahadır2561
kendi hocanı satıyorsun bide cıkmıs utanmadan arkasından neler cevirdigını acıklıosun..
istifa...istifa...istifa...

TRABZONLU_TS
Baskan biraz gururun varsa hocadan önce senin istifa etmen lazim..

Burak
22.11.2009, 18:12

Sadrı Baba'yı hıc bır zaman unutmayacagım onun yerı ayrı,, bana gore harbıden buyuk baskan ... Insallah soyledıklerınız gerceklesır, bunları haketmıyor baskanımız...

Enes Ünal Kaya
22.11.2009, 18:13
Başkan Kovvv şu adamı senide bizide yaktı takımı batırdı .. yunanistandaki takımı küme düşürdü sıra bizde kooovvv artık kooovvvv

Ufuk Bayraktar61
22.11.2009, 18:14
Sadri Başkanım son ana kadar siiz savundum ama artık bu yaptığınız son açıklamadan sonra, huyunuzdan vazgeçmeyeceğinizi düşündüğüm için artık bırakıp gitmeniz biz Trabzonspor taraftarları için hayırlı bir olaya döncektir....İSTİFAAAAAAAAAA

argaliya
22.11.2009, 18:14
bu yönetim demedi mi hugo varken şenol güneşle görüşmeyiz diye. Şimdi utanmadan şenol güneşle görüştük diyorlar.
Ey Trabzonspor taraftarları!
Artık bıçak kemiği paramparça etmiştir.Yönetim bizimle gözümüzün içine baka baka dalga geçmeye devam etmektedir.
İç sahadaki maçı beklemeden tepkimizi koymanın vakti geldi.

anth
22.11.2009, 18:15
Bu kadar kendiyle çelişen bi adamın Trabzonspor sevdalısı olduğuna inanmıyorum. Bu ancak koltuk sevdasıdır...

Uğur Ö.
22.11.2009, 18:15
Sadri şener trabzon tarihine gelmiş en iyi başkan ama yanında çalışanlarda en kötü yönetim yani sadri şener kadronu yanlış kurmuşun erken seçim yap ve kadronda temizlik yap çürük var

Faruk BERBER
22.11.2009, 18:16
kendi hocanı satıyorsun bide cıkmıs utanmadan arkasından neler cevirdigını acıklıosun..
istifa...istifa...istifa...

Altına imzamı atıyorum ...

antagonist
22.11.2009, 18:16
Ersun hocayı istifa ettirdiniz.

Şimdi aynı yöntemi Broos için uyguluyorsunuz.

Takımın başında hoca varken gidip Şenol Güneş'le görüşmek yakışıyor mu size?

Yazık...

sonimp
22.11.2009, 18:17
arkadaşlar dünü,Sadri başkanın yaptıklarını unuttuğumuz flan yok! teşekkür ediyoruz ama Sadri beye sonradan bişeyler oldu, takımı bir anda nereler getirdi,oradan da şu anki duruma yine kendisi getirdi. artık bunun hiçbir mazereti olamaz,hocadan önce kendisi bırakmalıdır. bu sezon da çookktaaan uçtu gitti elimizden.

Murat Erdem
22.11.2009, 18:18
Sadri Şener, NTV ye yaptığı son dakika açıklamasıyla bu gün sahada yapılan İHANETİ itiraf etti.

Murat Erdem
22.11.2009, 18:19
Bir kulüp düşünün !
Başkanı, kendi getirdiği teknik adamın arkasından entrika çeviriyor !!!!

sonimp
22.11.2009, 18:20
Sadri şener trabzon tarihine gelmiş en iyi başkan ama yanında çalışanlarda en kötü yönetim yani sadri şener kadronu yanlış kurmuşun erken seçim yap ve kadronda temizlik yap çürük var

yok arkadaşım yok,bu şans da verildi kendisine,kongre istedi yaptı ama aynı adamlarla devam etti. bunun lamı cimi yok,yönetimine hakim olamıyorsan sen de durmayacaksın. kusura bakma Sadri başkan,ümitlerimi sen yeşertmiştin ama çok sürmeden yine sen soldurdun...

Enes Başkaya60
22.11.2009, 18:20
Helal olsun Başkan yaptıgın şey sana hiç yakışmadı çok ayıp çok..............

batugol
22.11.2009, 18:21
takım takım değil
çiftlik olmuş
bu yönetimin acilen bırakması lazım

Ali Tunahan Güllü
22.11.2009, 18:21
Olağanüstü kongre istiyoruz!!!

AYYILDIZ
22.11.2009, 18:22
Hugo'nun arkasından iş çevir sonra başarı bekle.Takımı rezil ettiniz.

Kara deniz
22.11.2009, 18:24
Acilen yönetimin istifa etmesi lazım, sadri beyle bu iş olmayacak. Adam komedi gibi ya. Hocanın istifa etmesini bekliyoruz diyor. Böyle bir açıklama olabilir mi. Hey Allahım.
Sen git önce sennnnnnnnnnn

Cihan
22.11.2009, 18:24
üzülmemenizin nedeni anlaşıldı ..

kır kalemini

argaliya
22.11.2009, 18:26
Arkadaşlar artık tepki koymamız gerekiyor.Yoksa bu yönetim işi iyice pişkinliğe vurdu

Murat Erdem
22.11.2009, 18:28
Bu güne kadar hiç bir başkan, çevirdiği entrikayı itiraf etmemişti. BRAVO SADRİ ŞENER !!!!
İHANETİn resmin çizdin bize. O makam hiç bu kadar ucuzlaşıp, çirkinleşmemişti.

28TS61
22.11.2009, 18:29
baskanim ne yazikki basini daha cok duvara vuracaksin ersun yanali gönderdin diye.
ne ersunun ne de broosun sucu var bu durumda.
tek suclu forvet almayan sizlersiniz

antagonist
22.11.2009, 18:30
Kulübe ek kaynak: "Hocayı istifaya zorlayarak tazminattan kurtulmak"...

E borçlar anca böyle kapanır değil mi!

karablue61
Efsane olabilecek şansı yakalayan Sadri Şener dönemi kepazelikle son buluyor.

Cem Zırıh
Yonetim gecen sene ersun hocayi zorla istifa ettirdi bu senede broos'u ettirecek anlasilan. Bu kadar karaktersizlik olmaz !

wien_ts
22.11.2009, 18:31
1 yilda nereden nereye,anlasilir gibi degil..1 senede yapilan onca guzel icraatleri,1 senede insan nasil bosa cikarir gormus olduk..

argaliya
22.11.2009, 18:32
Taraftar olarak somut bir tepki koymamız gerekiyor.Burada tartıştığımız burada kalıyor meydanlara çıkmanın zamanı geldi.Artık protesto etmeliyiz bu yönetimi!!!

bordo61
22.11.2009, 18:33
Sadri Şener, NTV ye yaptığı son dakika açıklamasıyla bu gün sahada yapılan İHANETİ itiraf etti.
:alkış::alkış:

Erbay
22.11.2009, 18:34
Yönetim intihar etti yaptıklarıyla.

61karradeniz61
22.11.2009, 18:35
http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=7065

broos gidiyor
senol günes geliyor

ozcan_asanoglu
22.11.2009, 18:37
Derhal olağanüstü kongre kararı alınması lazım..takımı bu hale getiren yönetimdir, utanmadan hocayı kurban edecekler..önce kendilerinin gitmesi lazım...yazıklar olsun...

Punisher-61

broos gidiyor
senol günes geliyor

gelsin arkadas gelsin...her zaman yaptigi sey gelir gider gelir gider... alistik...BU Kulüb amatörce yönetlimeye mahkum malesef

ölümüne61
benim şu anada yönetimi savunmam söz konusu bile olmaz ama ersun yanal işini sadece yönetime yıkmakta hata olur o zaman bu forum ersun gitsin diyenlerle kaynıyordu

Süleyman Sofu
22.11.2009, 18:38
Şenol Güneş bu takıma hoca olmak gibi bir yanlışa düşerse şimdiden geçmiş olsun bu saatten sonra Şenol Güneş bu kulübe başkan olmalı...

Sinem Yılmaz61
22.11.2009, 18:38

broos gidiyor
senol günes geliyor

Gercekten cok ilginc, bakalim öyle olacak mi...

Süleyman Sofu
22.11.2009, 18:41
Ne yazıkki korkulan oldu Hacısalihoğlu başkanını yedi kına gönderelimmi hacı efendiii

bordo61
22.11.2009, 18:41
Şener, “Broos’la yola devam etmeyeceğiz”

Başkan Sadri Şener, gazetecilerin Hugo Broos konusundaki ısrarlı soruları üzerine, “Bu saatten sonra artık Hugo Broos ile yola devam etmeyeceğiz gibi görünüyor. Hocanın isteği, bizim de düşüncemiz bu yönde. Evet, Şenol Güneş ile görüşmelerimiz var, bu devam ediyor. Eğer anlaşırsak kendisini takımın başına getirmeyi istiyoruz” dedi

lutfu61
22.11.2009, 18:42
ersun hoca bu takımın başında kalacaktı, hadi onu da geçtim, büyük hocalarla görüşüp küçük bir hoca alıp transfer yapmamakta neyin nesidir, yakışmadı sana sadri başkan

Murat Erdem
22.11.2009, 18:43
Sahada kasten mağlup olan Trabzonspor'u görmekte varmış kaderimde !!! başkanından, futbolcusuna İHANET içindelermiş !
Bizde burada kendimizden geçiyoruz, Trabzonsporumuz diye...
Herşey yalanmış be !!!

karablue61
22.11.2009, 18:44
Efsane olabilecek şansı yakalayan Sadri Şener dönemi kepazelikle son buluyor.

Sefa
22.11.2009, 18:44
Mali Genel Kurulda İbra Edilmeyen 2. Yönetmimiz geliyor hazır olun. ;)

Salih Yazıcı
22.11.2009, 18:45
kongre kesinlikle şart

antagonist
22.11.2009, 18:45
Trabzonspor başkanına ismiyle hitap etme terbiyesizliğini hiç değilse bu forumda yapmayalım.!

Sefa Murat Dokuz
22.11.2009, 18:46
Şenol Güneş Trabzonsporluluğunun kurbanı oluyor gibi görnüyor. Ama herkes görecek Şenol Hoca geldikten sonra bu takımın karşısında 17 takımdan hiç biri duramaz! Transfersiz devam etsin kalan 20 maçın en az 12-13 ünü kazanırız!
Kadromuz oldukça güçlü! İnanın ki güçlü! Oyuncuları motive edecek biri gerekli!
Hocanın karakteri takımın karakteridir!
Bross gibi pasif hocanın takımı pasif olmak zorundadır!

faik celikoflu
22.11.2009, 18:47
bir fatih tekke inadı hem advocatı hem terimi hem de bizim yönetimi nasıl durumlara düşürdü...

fatih sultan tekke ile kimse inatlaşmasın.kralların kralı O...

M.S.SOFU
22.11.2009, 18:49
2008-2009
sonuçlar ligin sonuna doğru iyi gitmiyor
sadri şener:takımın durumunu hocaya sorun

sezon 2009-2010
ligin başı durum iyi değil
sadri şener:takımın durumunu hocaya sorun

ligin ortaları kasımpaşa maç sonu

sadri şener:yolahugo broos ile devam etmeyeceğiz gibi görünüyor

kasımpaşa maç sonu

taraftar:kulübün durumunu sadri şenere sorun

ligin sonları

taraftar:yönetim ile devam etmek istemiyoruz...

Süleyman Sofu
22.11.2009, 18:49
BU TARAFTARA DÜNYAYI ZİNDAN EDEN KİM OLURSA OLSUN BEN O ADAMA BAŞKAN DEMEM Süleyman iyi niyet biyere kadar bizimde bii sabır sınırımız var bence dua etsin millet daha farklı şeyler söylemiyor adam gibi bırakın gidin diyoruz bu saattten sonra kalkıpta bizden bu yönetime saygı göstermemizi istemeyin sakın, artık bitti geçti hakedene hakettiği şekilde hitap etmesini biliriz

Süleyman Sofu
22.11.2009, 18:51
Bıktık sahadaki pısırıklardan toptan korkan adamlardan bize ne gerek buyrun bu gerek

Salih Yazıcı
22.11.2009, 18:51
asbaşkan değilmiydi hafta içi şenol hoca ile görüşmemiz hoca varken mümkün değil başkan şenol hocayla görüşüyoruz diyor ben yalan söyleyen bir asbaşkan istemiyorum takım zaten onun sayesinde bu durmda. ayrıca albayrak yönetimi daha düzgün bir yönetimdi.

Süleyman Sofu
22.11.2009, 18:52
http://img697.imageshack.us/img697/2976/delelwq.jpg (http://img697.imageshack.us/i/delelwq.jpg/)

Fatih Sultan Tekkeeee

Sencer Bulut
22.11.2009, 18:53
asbaşkan değilmiydi hafta içi şenol hoca ile görüşmemiz hoca varken mümkün değil başkan şenol hocayla görüşüyoruz diyor ben yalan söyleyen bir asbaşkan istemiyorum takım zaten onun sayesinde bu durmda. ayrıca albayrak yönetimi daha düzgün bir yönetimdi.
Pembe dizielri gectik yalan entrika raiting kırıcaz az kaldı...

Süleyman Sofu
22.11.2009, 18:53
Ulan sokağa çıkacak yüz işe gidecek heves bırakmadınız gidin be Allahınızı seviyosanız gidin hocanızıda alın gidin....

Mira_61
22.11.2009, 18:54
Bir insanın kendi kendine ettiğini cümle alem edemez derler.Kendi kendini yedin Sayın Şener.Çok güvendiğin Asbaşkanın ve senden bu şehir nefret ediyor artık.Yazık çok yazık.
Eserinizle gurur duyuyorsunuzdur umarım.

argaliya
22.11.2009, 18:56
Taraftara yalan söyeyen,
teknik direktörünün arkasından iş çeviren,
Klübün parasını har vurup harman savuran,
Gerekli yerlere oyuncu almayan,
Yaptığı yanlışları kabul etmeyip suçu hep başkasına atan,
Koltuk sevdaları Trabzonspor sevdasından fazla olan
Bu yönetim artık gitmeli...
Gerçek Trabzonspor taraftarı bu oyuna alet olma Yönetimin Bross u göndermesini isteme gidedek varsa YÖnetimdir.

macuka
22.11.2009, 18:57
Sahada kasten mağlup olan Trabzonspor'u görmekte varmış kaderimde !!! başkanından, futbolcusuna İHANET içindelermiş !
Bizde burada kendimizden geçiyoruz, Trabzonsporumuz diye...
Herşey yalanmış be !!!

Dogru soze ne denir... Bu kadar cok ihanetin dondugu bir kulube Allah bile Sampiyonlugu reva gostermez, istersen takimin basina marinyo yu gotur!

keles76
22.11.2009, 18:59
baskan istifa et ve yeni yönetım hocayı alsın transferi yapsın

mk.esen35
22.11.2009, 18:59
baskan takıma nasıl ihanet eder.Allah aşkına mantıklı konusun biraz.baskanla yola devam etmeliyiz

antagonist
22.11.2009, 19:01
Sivas başlığına yazmıştım buraya da yazayım:

" Ersun Yanal sene sonunda büyük ihtimalle gönderilecek. Sonra gelecek hocaya da yaklaşık 8 aylık bir ömür biçiyorum. (Bunu da not alayım. Tarih: 25 Nisan 2009, saat : 21:10 ) "

Hep aynı terane...

Broos gitsin. Sonra gelecek olan da gitsin...Sonraki de...

macuka
22.11.2009, 19:02
baskan takıma nasıl ihanet eder.Allah aşkına mantıklı konusun biraz.baskanla yola devam etmeliyiz

Sadece adam getirmekle olmuyor getirdigin adamin arkasinda duracaksin, iki zor durumda adami satmayacaksin... Ornek mi Ersun hoca, simdide bu... Bunun adi ne yoneticilik mi? Bu yoneticilikse eger o zaman basarisiz bir yoneticisin, sen de birakip gideceksin...

Murat Erdem
22.11.2009, 19:03
Başkanın yaptığı son dakika açıklamalarından sonra, hakkımızda çıkan şike haberlerine, isyan etmeye yüzüm kalmadı. Başkanımız çıkıp söylüyor kasten mağlup olduğumuzu.

mk.esen35
22.11.2009, 19:05
Sadece adam getirmekle olmuyor getirdigin adamin arkasinda duracaksin, iki zor durumda adami satmayacaksin... Ornek mi Ersun hoca, simdide bu... Bunun adi ne yoneticilik mi? Bu yoneticilikse eger o zaman basarisiz bir yoneticisin, sen de birakip gideceksin...
bahsettiğin konular hatadır.hata ile ihaneti birbirine karıştırma.baskan hatalımıdır evet.ama bunlar hep tecrübedir.seneye yapılmaz

Mustafa K. Demirbaş
22.11.2009, 19:06
herşey buraya kadarmış yeter artık sabır bitti,

İ s t i f a

Ömer Kaya
22.11.2009, 19:07
yazıkalr olsunlan sana

erkankoc
22.11.2009, 19:07
MEHMET ALI YILMAZIN tirnagi olamaz bunlar..en azindan onun doneminde tek kisi konusuyodu ..yalan yoktu..istedigimiz stari alabiliyoduk..rezil ettiniz bizi yonetim..insallah ar damariniz vardir..sadece broosu yollamazsiniz...broosu kim getirdiyse beraber gitmeliler... m a yilmaz geri donmelisin..su para icin nam icin burda olanlari kovmalisin

crazyman_61
22.11.2009, 19:09
nasıl takım yönetmektir anlamadım gitti

sametaydin
22.11.2009, 19:11
Hadi oradan be.Bir fovet oyuncusu almadın şimdi de istifa istifa ayıp be. Hocanın günahı yok.

Süleyman Sofu
şaka yapıyor olmalısın ama emin ol şakası bile kötü

fish_bone
Hugo Broos'u ruhsuz Gökhan ve yeteneksiz Umut'La oynamaya mahkum eden yönetim gitmeLidir asıL!!! Sezon başı bas bas bağırdık forvet Lazım diye, onLar naaptı İsaac'ı biLe gönderdi. Şimdide üstü kapaLı istifaya davet ediyorLar Broos'u. YazıkLar oLsun!!! YÖNETİM İSTİFA!!!

aaahmet61
22.11.2009, 19:14
arkadaşlar yönetim 2-3 tane yanlış transfer yaptı diye istifaya çağırmak yanlış.albayrak döneminde sürünen trabzonsporu bu yönetim projeleriyle ayağa ladırdı.ne çabuk unutuyoruz bu yönetimin icraatlarını ve projelerini.önümüzdeki sezon alır iyi futbolcu işler düzelir.bu yönetimle devam diyorum.sadece yönetimden 2-3 yönetici gönderilmeli onlarda kendilerini biliyor.özellikle arkadaşlar sadri şenere haksızlık etmeyelim lütfen.

mk.esen35
22.11.2009, 19:15
şaka yapıyor olmalısın ama emin ol şakası bile kötü
çok ciddiyim

erkankoc
22.11.2009, 19:15
gule gule sana gule gule sari sener ve yandaslari

erkankoc
22.11.2009, 19:16
mehmet ali yilmaz gelmeli ve bizi bu insanlardan kurtarmali

Özkan
22.11.2009, 19:17
arkadaşlar yönetim 2-3 tane yanlış transfer yaptı diye istifaya çağırmak yanlış.albayrak döneminde sürünen trabzonsporu bu yönetim projeleriyle ayağa ladırdı.ne çabuk unutuyoruz bu yönetimin icraatlarını ve projelerini.önümüzdeki sezon alır iyi futbolcu işler düzelir.bu yönetimle devam diyorum.sadece yönetimden 2-3 yönetici gönderilmeli onlarda kendilerini biliyor.özellikle arkadaşlar sadri şenere haksızlık etmeyelim lütfen.Abi kaç ikisi kaç üçü. Milyonlarca dolar harcayarak kurdukları Karadenizspor'u Bank Asya'ya çıkarmayı bile beceremediler.

Milyonlarca dolar demişken, ibrâ edilmeyen tek başkanımız Nuri Albayrak dönemindeki borçla şimdiki arasında kaç kuruşluk fark vardır?

Süleyman Sofu
22.11.2009, 19:17
çok ciddiyim

Kardeş ne diyim sana harbiden şaşırdım bu ne sevgi

Süleyman Sofu
22.11.2009, 19:19
Bu arada haber61 çöktü sanırım ulaşılamıyor...

mk.esen35
22.11.2009, 19:20
Kardeş ne diyim sana harbiden şaşırdım bu ne sevgi
sevgi değil.geçmişten alınan ders.10 seneden beri 2 senede bir başkan 6 ayda bir hoca değiştiririz.hep aynı senaryo olur.basarısızlıkta başkan istifa hoca defol git.anlayın artık.sabretmeden olmuyor.sadri baskana sabretmeli ve arkasında durmalıyız

Dursun Kaplan
22.11.2009, 19:22
Mübarek Kurban Bayramı öncesi bize bu hediyeyi verdiğiniz için teşekkürler !.

Bekir
22.11.2009, 19:29
Alem Başkan görsün....

http://www.haber61.net/images/gallery/255/1.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-bir-bir-eriyor-255-p2.htm)

Sefa
22.11.2009, 19:35
Hugo Broos'u ruhsuz Gökhan ve yeteneksiz Umut'La oynamaya mahkum eden yönetim gitmeLidir asıL!!! Sezon başı bas bas bağırdık forvet Lazım diye, onLar naaptı İsaac'ı biLe gönderdi. Şimdide üstü kapalı istifaya davet ediyorLar Broos'u. YazıkLar oLsun!!! YÖNETİM İSTİFA!!!
Üstü kapalı mı :rolleyes:

Alibeyoglu
22.11.2009, 19:36
görev süren doldu

Ahmet Kuru
22.11.2009, 19:40
Söylenecek hiçbir söz kalmadı artık...
Aralıkta Seçim maddesi şart...
Skora göre değil...Maç sonrası yapılan yorumlara göre...
Günü birlik karar veren,her dakika kararında değişiklik olması olası olan ne yönetime ihtiyaç var nede başkana...

Kamil Çakmak
22.11.2009, 19:41
Yönetim seçim düşünmediğine göre, bi taraftanda yönetime gelmek isteyenler, genel kurulda seçim maddesi koydurmak için imza toplattırmaya başlarlar gibime geliyor.

Artık daha fazla rezilliğe müsade etmemesi lazım bu camıanın. Trabzonspor sahipsiz olmamalı olamaz. Camianın ağır toplarını bir yönetimde toplamadıktan sonra ve klüp içindeki çıbanbaşlarını temizlemedikten sonra başarıları unutalım. Kısır döngü olarak böle devam eder giderrr.

Murat Erdem
22.11.2009, 19:47
Bu sürecin sonu bir alt lige gider 2-3 seneye...alt lige düşmek şer değil, hayır olur bizim için. Burunlar sürtülür, kıymet bilinir, şükredilir belki !
Hoca ile medenice konuşmak yerine, futbolcuya ''yenilin'' diyenlerden kurtuluruz belki !!!

Sefaenes
22.11.2009, 19:48
Baskan busene inatliginin faturasini cekiyor. Kumar oynati kaybetti forvet konusunda

Mehmet Zeki
22.11.2009, 19:49
YÖnetim istifa

Özge
22.11.2009, 19:52
Teşekkür ederiz başkan ve yöneticilere!

Cem Akyüz
22.11.2009, 19:55
devriniz bitti..Gidin artık

DİNÇ
22.11.2009, 19:58
Geçen sene bu RUHSUZLAR topluluğu Ersun Hocayı gönderdi...

Başkan "Artık hocanın arkasında duramam" deyiverdi...

Suçlu Kimdi?
Ersun Hocamı?...HAYIR...

Bu sene Hugo Bross'ta sıra...Başkan "Artık hocanın kalması zor" demekle kendine yeni bir kurban arayışına başladığını anlatıyordu...

Başkanın yeni kubanı kim?
Şenol Hocamı?
Sanmam...O, bu oyuna gelmez...
Sadri başkana veya herhangi birine malzeme olma zamanını atlattı Şenol Hoca...
Yeni kurban adaylarından biri de Giray Bulak...
Tam da Başkana uygun...
Başarısızlıkta Hocayı suçla...
Hep aynı adresi ver "Hocaya sorun"...

Sorun futbolcuda ey Başkan...

Senin Transfer politikanda sorun...

Sorun senin ve yönetimin beceriksizliğinde...

Yoksa Çoook Hugolar gelir....Brooslar gider....

30-40 sene bu millet hep ah çeker...

arifberkay
22.11.2009, 20:36
gerçek başkan hacısalihoğlunu da al ve git artık lütfen

Cihan
22.11.2009, 21:00
yeni defansımız hayırlı olsun

sadri şener ... hacısalihoğlu

gol olursa dert etmeyin mazeret hazır

S.Ş --''bana değil kaleciye sorun ?''

H.H-- ''bi büyücüye mi görünsek''

KUTADGU
22.11.2009, 21:02
Kendi kendine ediyorsun Başkan.

Kendi kendini bitiriyorsun.

Alınması gereken kelleler belli iken, yazık ediyorsun.

BiZe HeR YeR 61
22.11.2009, 21:04
YÖNETİM İSTİFA ...Hedefi olmayan bir başkan istemiyorum...Gerçekleri görmeyen aslllaaa...

SEDAT
22.11.2009, 21:08
Kendi kendine ediyorsun Başkan.

Kendi kendini bitiriyorsun.

Alınması gereken kelleler belli iken, yazık ediyorsun.katılıyorum..

ALİ FATİH
22.11.2009, 21:11
Birşeyler yapılmalı...Birşeyler yapmakta yetmez radikal kararlar alınmalı...Kesinlikle uyuşuk,miskin, köhnemiş kelleler kopmalı...Yönetim bazında,oyuncu bazında , teknik heyet bazında...Trabzonsporum o kadar büyük ki; bizler içeriden ,elalem dışarıdan dışarıdan yıkamaya çalışıyor hala dimdik ayakta...Trabzonsporum dibe vurdu! Külleriden doğacaktır!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahmet Kuru
22.11.2009, 21:23
Başkanım şu dakikadan itibaren göreve devam etmen hem sana hemde klübe zarar verecektir...
İçindekilerini temizleyememenin cezasını çekiyorsun...
İnsanın kendine yaptığını dünya bi araya gelse yapamaz dedikleri böyle birşey olsa gerek...
Aralıkdaki kongrede kesinlikle seçim maddesi konulmalı...

The_Storm
22.11.2009, 21:26
Forvetsiz takımın ligde ne yapmasını bekliyordunuz ki?

Broos'a yazık ettiniz. Yönetim istifa!

bkandil
22.11.2009, 21:29
Kurtlar Vadisi TRABZON...

Saf Başkan'ın Gladiocu yardımcısı kulübü el altından yönetir.

CAFER ÖZER
22.11.2009, 21:31
Su atmosferin icine gelecek hoca kafayi yemis olmali.
Bu kadar basarisiz bir takim icin bir baskana ihtiyac yok

Uğur Ö.
22.11.2009, 21:32
Adam doğru yapıyor işte takımı bu hallere getirenlere cezalar veriyor Gökhan Egemen felan verilen cezalar sayesinde trabzonsporda kimsenin laubali oyun oynayamayacağını gösteriyor Geri kalanlarda oynasın bakalım önümüzdeki haftalarda silah dayamış gibi onlarada aynısı olacak şeyi veriliyor
Bravo Sadri Şener:alkış::alkış::alkış:

littlebighorn
22.11.2009, 21:38
Broos' u görevden almak hata.
Bir daha yabancı TD gelmez bize. (Hoş zaten gelmiyordu).

En az iki sene daha heba oldu. Valla biraz zor kendimize geliriz artık.

Ahmet Karadeniz
22.11.2009, 21:46
gercekten cok onemli bi hamle yatılar belki biraz gec oldu ama olsun sadri baskanı kutluyorum..

Ali Tunahan Güllü
22.11.2009, 21:47
Başkan olduğunu hatırladı heralde!!!

mahmuter61
22.11.2009, 22:07
Başkan Gökdenizi satarken ve Fatihi almamaktaki ısrarında da başkan olduğunu hatırlıyodu ama nereye başkan olduğunu bilmiyodu sadece!!!

lazajan
22.11.2009, 22:07
yonetım istifa gelsın m.ali yılmaz

futbalski60
22.11.2009, 22:08
Öze dönüş politikası uygulanacak diyebilir miyiz ?

Kader KORELİ
22.11.2009, 22:08
Baskanin bu devrimci yönünü seviyorum. Ama bu kötü gidisatda asil hatanin yönetimde oldugunu düsünerek, verilecek en dogru kararin, seçim karari oldugunu düsünüyorum. Bugün maçdan sonra verilen kararlar dogru, ama yönetim kendinide cezalandirma cesaretini göstermeli.

cahana
22.11.2009, 22:09
başkana olan güvenim sıfırlanmıştıe şu an itibariyle

Kader KORELİ
22.11.2009, 22:13
Deginmek istedigim baska bir konuda baskan Sadri Sener in Hugo Broos´a "İstifa etmen şık olur" demis olmasi.

Bu Trabzonspor adina büyük bir ayiptir. Bize yakisan Hugo Broosa tazminatini ödeyip sözlesmesini sona erdirmek olurdu.

Semih Kırsüleymanoğlu
22.11.2009, 22:14
Sadri Baskana güvenim tamdir. Tabiki hatalari olmustur ama bunlardan dersini cikarmis bence. Insallah yapicagi revizyon ise yaricaktir ve MAY a birakmaz bizi.

http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/101676.jpg

Semih Kırsüleymanoğlu
22.11.2009, 22:15
Deginmek istedigim baska bir konuda baskan Sadri Sener in Hugo Broos´a "İstifa etmen şık olur" demis olmasi.

Bu Trabzonspor adina büyük bir ayiptir. Bize yakisan Hugo Broosa tazminatini ödeyip sözlesmesini sona erdirmek olurdu.

Onu o anlamda söylemedigine inaniyorum. Yani böyle futbolla, böyle takimi hazirlamissa oda demek ki gitmek istiyor demek istedi. Yani Resmen artik beni kovun demek istiyor anlaminda

fanatikdevri
22.11.2009, 22:17
Trabzonspor'da teknik direktör Hugo Broos, Kasımpaşaspor mağlubiyeti sonrası istifa etti. İstanbul'da acil olarak toplanan yönetim ise Song, Sylva, Gökhan, Engin ve Egemen'i kadro dışı bıraktı ve tüm futbolculara da maksimim düzeyde para cezası kesti.

Trabzonspor'da Kasımpaşaspor mağlubiyetinin faturası ağır oldu. Yönetim kurulunun, "İstifa etmen şık olur" dediği teknik direktör Hugo Broos yönetime, 'Tamam bırakıyorum" dedi. İstanbul'da Sadri Şener başkanlığında toplanan yönetim kurulu, kaptan Egemen, Song, Sylva, Gökhan ve Engin'i kadro dışı bırakma kararı aldı. Yönetim ayrıca tüm futbolculara prim yönetmeliğine göre en yüksek miktarda ceza kesti. Kadro dışıların daha da artabileceği belirtildi.

Başkan Sadri Şener, konuyla ilgili olarak DHA'ya yaptığı çok özel açıklamada, "O kulübeye ben otursam bu takım Kasımpaşa'yı mağlup ederdi. Bu mağlubiyeti kabullenemiyorum. Hoca zaten istifa etti. Ama futbolcuların ruhsuzluğu ise beni çok üzdü. Benim tespitlerime göre 5 futbolcu bundan sonra takımdan ayrı olarak çalışacak. Kaptanlığı ile Trabzon'a döndüğümüzde Tolga veya Tayfun'dan birine vereceğiz. Sylva bu sezon kaleye giden topların yüzde 90'ını içeri aldı. Hoca ise yaptığı teknik hataların yanı sıra idari hatalarda yaptı. Hiç maçtan bir gün önce mi deplasmana gidilir. Onun yüzden 4 saat takım ayakta kaldı. Bütün futbolculara maksimum cezayı kestim. Hem de bu para alacaklarından değil. Gelip nakit olarak yatıracaklar kulübün hesabına. Artık bu mağlubiyetleri kaldıramıyorum. Malzemeciden idari kadronun en tepesine kadar olan kişilerde gerekli cezaları ödeyecek. Buna Sportif Direktör Ünal Karaman ve İdari Menacer Caner Çuvalcıoğlu'da dahil" şeklinde konuştu.

Şener, Şenol Güneş'in Pazartesi günü Güney Kore'deki eşyalarını toplayarak Trabzon'a geleceğini belirterek, "Onunla sürekli olarak görüşüyoruz. Yarın takımı yardımcı antrenörler çalıştırır. Şenol Güneş'le anlaşmaya çalışıyoruz. O bizden biri. Eğer yaptığımız bu radikal kararlarda işe yaramazsa biz burada durmayız. O zaman da ne gerekiyorsa yaparız" diye konuştu.

albatros
22.11.2009, 22:20
kurban bayramımız mübarek olsun başkanım.
6 kurbanla giriyoruz yarına...
dibe vurduk inşallah doğru kararlarla yükselişe geçeriz