PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Mustafa Ayazoğlu
02.10.2009, 23:48
Evet geldi Galatasaray maçı. "Dananın kuyruğunun koptuğu an"

Yeni bir başkan, yeni bir yönetim, yeni bir teknik direktör, yeni bir kardo!

Yeni yeni şampiyonluk hayalleri!

reisoğlu61
02.10.2009, 23:49
bu takimi bu hale getirdin. nuri albayrakli günleri bile bize özletmeye basladin baskan

Samet Yildirim
03.10.2009, 00:29
Baskan, futbolculari ve hocayi "elestirmeyi" biraksin.

Sntrafor alinmadi, sag bek alinmadi.

Cok gol kacirdik gecen senede vardi bu ozaman niye forvet almadin. sag bek sikintili lazim.
Hoca istedigi mevkiler vardi alinmadi ayrica bu hocayi getirende sizsiniz yani hocaya degil baskana ormak lazim.

İlker ToSun
03.10.2009, 01:50
başkana "transfer döneminde ektiğini biçiyorsun" demek geliyor içimden ama tavrı pek biçiyormuş gibi gözükmüyor, sanki başkanın ektiklerini sadece biz biçiyormuşuz gibi geliyor.

bu takımın kasasındaki paradan olduğu kadar hatta ondan da fazla sahadaki futbolun da sorumlusu başkanlardır. çünkü o sahadakilerin de, o sahadakileri seçenlerin de TEK SEÇİCİSİ BAŞKANDIR.

ve başkanlar kongrelere hesap vermekle yükümlü insanlardır.

sorumluluktan kaçmak büyüklerimizin anlattığı "sadri şener" e pek yakışmıyor.

ha bir de şunu sormak lazım , sadri şener son birkaç aydır kendi ve camiasının ismine yakışır kaç iş yaptı ?

Orhan Aydın
03.10.2009, 01:56
çççBunu bana değil golleri kaçıran futbolculara sorun. Bu kadar gol nasıl kaçtı.

Sinan_Ts61
03.10.2009, 02:32
iyi mi oldu sanki transfer yapmadik iste sonucccc baskannnn;)

My
03.10.2009, 02:52
Maalesef Sadri Başkan'ın son söyledikleri hiç te hatalarından ders almış gibi değil.

O kadar basitti ki oysa. Forvet, sağ bek, orta saha.

My
03.10.2009, 02:53
İlk geldiklerinde "oh bee!" demiştim nihayet bizleri dinleyen birileri geldi. N'oldu da bu kadar değiştiler anlamıyorum. Gerçekten çok üzgünüm. Futboldan soğudum iyice anasını satayım.

kalavara
03.10.2009, 03:46
hep aynı hatayı yapıyoruz!
yönetim bu sene transfer saçmalıklarıyla başarısız olmuştur, tartışmaya gerek yok...
ancaaaak, birileri içindeki öfkeyle camianın sembol isimlerinden birine defol git, sadri vs gibi düzeyi düşük sözcüklerle hitap ettiğinde kaybettiğimiz, bir sezonluk şampiyonluk değil tüm camianın yıllardır onuruyla ektiği ve geleneğiyle biçtiği değerleridir...
söyleyecek çok şey var elbette ama şunu unutma trabzon, sen trabzonspor'un ne anlama geldiğini unuttuğun an basit bir anadolu şehrinin basit bir futbol takımının yerleşkesinden öte anlam ifade etmezsin!
bu nedenle kimse hakim olamadığı küçücük beyninin ürettiği öfkeyle camianın değerlerine küfretmeye cesaret etmesin!!!

Fatih BALTA
03.10.2009, 03:50
Başkan bulunduğumuz durumu dışarıdan birisiymiş gibi eleştirmeyi bırakmalı.
Bu durumda olmamızın sorumlularından biride benim diyebilmeli artık.
Başarılı sonuçlar alırken kendine pay çıkarmak,başarısızlık durumunda bana sormayın demek kendisine yakışmıyor.Hocayı,futbolcuları eleştirirken güzel kendi yanlışlarınıda gör artık.
O eleştirdiğin isimleri o ruhsuz ruhsuz sahada dolaşan,2 metreden gol atamayan adamları ben transfer etmedim.

arifberkay
03.10.2009, 08:40
Yine başlamış ona sorun buna sorun peki bir tanede sana soru bu adamı nerden buldun,muhteşem tjikuzu transferini neden yaptın?

söyleyeyim mi sana neden yaptı ibb ile olan ahbap çavuş ilişkisinden yapıldı o transfer daha neler neler var ama

oksoholu
03.10.2009, 08:49
Bu forumlarda Fatih Tekke dediğimiz zaman bize hakaret edenler dün akşam sanırım cevaplarını almışlardır.
sizin ağzınızdan konuşalım tabiki fatih tekke trabzondan üstün değildir kimsenin de böyle bir derti yoktur biz özeleştirimizi yapabiliyoruz nedenlerimiz ortada ama sizin fatih düşmanlığınızın altında yatan nedeni de çok merak ediyorum

saygılarımla,

Süleyman Sofu
03.10.2009, 09:09
http://www.medyatrabzon.com/images/news/11787.jpg
DEMEDİ DEME BAŞKAN KAPTANI LİMANA SÜRÜKLEYEN RÜZGAR SENİDE BAŞKANLIKTAN SÜRÜKLEYECEK...
Bie inat uğruna bukadar taraftarı karşına aldıttıran yöneticiler hala koltuklarında oturabiliyorsa varsın o rüzgar senide götürsün başkan...
Kural yine acı şekilde işliyor 3 yanlış bir doğruyu götürüyor...
Geçmiş olsun hacı efendi doktor efendi hakkım varsa haram olsun hepinize yazıklar olsun.

irfanb
03.10.2009, 09:17
Şener: “Bu Yıl Olmasa da Seneye Şampiyonuz” (17 Nisan 2009)

http://www.load-it-up.de/100111/juN9Uzuv.jpg

Büyük lokma ye, büyük laf konuşma !!!

Süleyman Sofu
03.10.2009, 09:22
Bu forumlarda Fatih Tekke dediğimiz zaman bize hakaret edenler dün akşam sanırım cevaplarını almışlardır.
sizin ağzınızdan konuşalım tabiki fatih tekke trabzondan üstün değildir kimsenin de böyle bir derti yoktur biz özeleştirimizi yapabiliyoruz nedenlerimiz ortada ama sizin fatih düşmanlığınızın altında yatan nedeni de çok merak ediyorum

saygılarımla,
göz vardır görmez,kulak vardır duymaz,el vardır tutmaz birde vicdan vardır insanı rahat bırakmaz FATİH TEKKE sorunludur takımın ahengini bozar diyenler buyrun gözünüzde var kulağınızda izleyin ve duyun neler yapıyor beğenmediğiniz TEKKE tabi vicdanınız varsa!!!!

Dursun Kaplan
03.10.2009, 09:37
Başkanım artık senin gibi, hop oturup hop kalkmak istemiyoruz.

Murat Erdem
03.10.2009, 09:50
Umut ve Gökhan neyse, alıştık da...Colman ne goller kaçırdı, ''körle yatan şaşı kalkar'' durumu oldu. Akşam ki oyuna bakıp Sadri Şener'in, F.Tekke'ye telefon açıp özür dilemesi gerek.

magicyattara
03.10.2009, 10:47
Geçen yıl Sivas'ta tuzla buz olan takımdan bu sezon için neler bekliyordu ki sayın Sadri Şener.
O takıma 2 orta saha,1 sağ bek,1 stoper ve Fatih Tekke'nin şart olduğunu görmemek,futboldan anlamamaktır.
Başkan da anlamıyor zaten..

Travelair
03.10.2009, 11:23
* Mahmut Aksu'nun (İsim yanlışsa düzeltin lütfen) sağ bek transferi konusunda "Bizdeki sağ bekleri parayla alamayız" demesi
* Fatih Tekke konusunda samimi davranılmaması, aylarca çeşitli bahaneler uydurulması, transferin en son günü Ünal Karaman'ın "Yönetimin haberi yok, Fatih ile karşılaştım, nasılsın iyimisin ne var ne yok derken aa senin transferin ne oldu Trabzonspor'a gelir misin dedim birden olaylar gelişti,çevremizi devreye soktuk ama kulübü bırakmadı" affetsin komedyasıyla sezonun kapatılması. Ne başka golcü alabiliyoruz ne de Fatih Tekke'yi
* Serkan'ın sözleşmesinin bitmesinin ardından yaptığı düğünde yönetimden hiç kimse katılmazken sonra yeniden sözleşme yapılması
* Hacıosmanoğlu'nun "Asbaşkan işyerini kapattı, çıkarttığı çalışanlarına tazminat vermemek için Trabzonspor'da onlara iş buldu" iddiaları ve bu iddiaların yanıtsız kalması
* Kulüp çalışanların fazlalığından yakınıp yönetime gelince kulübün daha çok çalışanlarla doldurulması / Asıl hedeften sapılıp yayla tesisi işletmeciliği / marina işletmeciliğine soyunulması. Bu arada örneğin takıma yaklaşık 4 milyon €'ya alınan adamın kaybedilmesi
* Stad işinde diğer illerde sonuçlandırılırken, yıllar geçmesine rağmen bir türlü gelişme sağlanamaması
* Yattara'nın aylarca sakatlığı ve Erman Toroğlu'nun " Ben onu Bodrum'da sabah 4'te barda bayanlarla eğlenirken gördüm" demesi
* Başkana en yakın isimlerden Ahmet Ağaoğlu'nun Hugo Broos için "Sanki dolmuş şöförüne Ferrari emanet etmişler" demesi
* Tjikuzu'nun gittiği yerden dönme ihtiyacını ancak bir hafta sonra göstermesi
* Her önüne gelenin medyaya demeçler vererek gündem kirliliği yaratması
* Takımda gitmesi düşünülen isimlere kulüp bulunamaması

vesaire

Kulüpte bu tür başıboşluk ve ciddiyetsizliklerden sonra takımda disiplin sıkıntısı çekilmesini normal karşılamak gerek. Takımda kaos hakim ve bu kötü yönetimin sonucu. Takım üzerinde daha ciddiyetle durulması lazım ama önce verim almak için işlerin tek elde toplanması, organize edilmesi, güvensizlik yaratan insanların geri çekilmesi ve güvenin ciddi icraatlarla yeniden tesis edilmesi lazım

Erdal
03.10.2009, 11:44
Yani Akın, Trabzonspor yönetilmiyor... Tıpkı Nuri bey'in döneminde olduğu gibi....

Travelair
03.10.2009, 11:45
O kadar feci değil ama evet bir başıboşluk var bence de

S.DEMİRCİ
03.10.2009, 11:47
yönetimin devam etmesini ancak çok yüksek olduğu söylenen borç sağlar..
yani iki ucu ... değnek hesabı...

F.Erdem
03.10.2009, 11:52
eski trabzonspor olduk galiba : )
keşke karadenizspor yatırımı meyve verseydi o zaman işler değişirdi.
veya verecek ama ilerleyen sezonlarda olacak bu.

bu kadar borcun altına girip,hedefler yükseltildi ama bu duraksama yakışmıyor sadri beye : ) öteki yardımcısını ağzıma almak dahi istemiyorum zaten !

planlamayı iyi yapıp ya güzel transfer yaparsınız, ya da işiniz çok zor.

Erdal
03.10.2009, 12:16
O kadar feci Akın...Trabzonpor tarihinin en yüksek desteğe mazhar olmuş yönetim kurulu Trabzonpor u yönetemiyor...Başka izahı yok olan bitenin...Golcülere sorun, hocaya sorun, belediye ye sorun, Faruğa sorun, Size ne soralım başkanım? Hadi bize fıkra anlatın mı diyelim?

poetricus
03.10.2009, 12:24
O kadar feci Akın...Trabzonpor tarihinin en yüksek desteğe mazhar olmuş yönetim kurulu Trabzonpor u yönetemiyor...Başka izahı yok olan bitenin...Golcülere sorun, hocaya sorun, belediye ye sorun, Faruğa sorun, Size ne soralım başkanım? Hadi bize fıkra anlatın mı diyelim?
Erdal abi;
Bana öyle geliyor ki tanıştığımız günden beri seninle hiç bu kadar hemfikir olmamıştık.

Osman Yavuz
03.10.2009, 12:30
Başkan hep suçu başkalarına yüklüyorsun.Hocaya sorun diyorsun ama sana diyemiyorlar o hocayı 3 ay arayıp sen getirmedin mi diye.Yazık vallahi çok yazık.Utanmanız lazım bu takıma santrafor almazken ama hepiniz sırıtıyorsunuz.

Atılay
03.10.2009, 12:31
Başkan hep suçu başkalarına yüklüyorsun.Hocaya sorun diyorsun ama sana diyemiyorlar o hocayı 3 ay arayıp sen getirmedin mi diye.Yazık vallahi çok yazık.Utanmanız lazım bu takıma santrafor almazken ama hepiniz sırıtıyorsunuz.

Dün akşam yine aynı açıklamayı mı yaptı :eek::eek::eek:

Osman Yavuz
03.10.2009, 12:36
Başkan Sadri Şener, Gaziantepspor beraberliğinin ardından, kaçan gollere sitem etti. Şener, beraberliğin hiç hesapta olmayan bir sonuç olduğunu belirterek, "Çok gol kaçırdık ama bu kaçan puanları geri getirmiyor. Yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Ama bunun karşılığını alıyor muyuz, almıyor muyuz ? Orası tartışma konusu. O kadar gol pozisyona girip atamamayı bende anlamıyorum. Bunu hocaya sormak lazım. Artık bu maç bitti, şimdi Galatasaray maçına bakacağız." dedi. Şener, gelinen noktada taraftarların tepkisinin de normal olduğunu söyledi.:)

Sinem Yılmaz61
03.10.2009, 12:40
Ya Baskan bir Forvet alamadin gitti, cok mu sey istemistik senden..Takimda neler oluyor bir bak allah askina, umarim farkina varirsin ..

Mustafa Ayazoğlu
03.10.2009, 13:02

Büyük lokmayı ağzına koyan kişide ilginç yani

10-61
03.10.2009, 15:24
Başkan akıllı adam dedik ama bu kadarı da fazla artık milleti resmen enayi yerine koymaya başladı;akşam yine aynı şeyi söylemiş''kaçan golleri hocaya sorun'' .

talibim
03.10.2009, 15:26
Başkan akıllı adam dedik ama bu kadarı da fazla artık milleti resmen enayi yerine koymaya başladı;akşam yine aynı şeyi söylemiş''kaçan golleri hocaya sorun'' .

ben sanki bunu daha öncede duymuştum.

Cafer Bulur
03.10.2009, 15:33
Yönetimin takima ihanet etmesinin bedelini ödedik,ödemeye de devam edecegiz.

Yeri ve zamani geldiginde yönetim de bunun bedelini ödeyecek ama kaybeden yine biz ve Trabzonspor olacak.

metehan
03.10.2009, 15:40
Yeri ve zamani geldiginde yönetim de bunun bedelini ödeyecek ama kaybeden yine biz ve Trabzonspor olacak.

Yönetimin ödeyeceği bir bedel yok, bedeli ödeyen TS'dur. Onlar bırakıp gider, verdiklerini sanmıyorum ama kulübe para verdiyseler onu da giderken alırlar, hepsi bu. Yıllardır farklı insanlar geliyor ama hatalar hiç değişmiyor. İnat, herşeyi ben bilirim havası, kişisel hırs ve kavgalar, çıkar peşinde koşmalar, vs. Böyle olunca sonuç da değişmiyor doğal olarak.

M.Kılıç50
03.10.2009, 15:51
Yine Hocaya Sordun´ya Baskan sana daha ne diyeyim

abdullah6134
03.10.2009, 15:59
başkan; hoca açıklama yapıp soruna cevap verse ve dese ki bana sezon başında sordu zaten bende forvet dedim.ne diyceksin?

BiZe HeR YeR 61
03.10.2009, 16:12
Bu iş Sadri Şener'in işi değil... Bir hata varsa bunu ilk önce kendinde aramalısın sonradan başkasına yüklemelisin...Fakat Sadri Şener başarı varsa kendine başarısızlıkta T.D ye suç buluyo...Hocanın istediğini alacaksın eksik mevkileri dolduracaksın ondan sonra başarı gelmezse suçu başkasına yükleyeceksin...

Senin işin değil Başkanlık Sadri ŞENER...!

Salih Yazıcı
03.10.2009, 17:28
şadri şener derhal aralık için kongre kararı almalı

karatasof
03.10.2009, 17:33
Başkan dağarcığındaki üç ezber cümleden birini yinelemiş.
''Kötü neticeyi Hoca'ya sorun.''
Şaşırmadık.
Şaşıranlar olmuş ise onlara da şaşırmadık.
''Çelebi! Böyle olur,bizde işler.''

hamucera
03.10.2009, 17:40
kongre kararı çözüm değil. öyle hre maçtan sonra kongre kararı alınmaz.

İHSAN
03.10.2009, 17:53
Kanaatim, başkanın kulüp yönetiminde anlamadığı tek şey Futbol. Geriye kalanı iyi yönettiği söylenebilir kısmen de olsa ancak, futbol şubesi hiç de iyi yönetilmiyor. Başkanımız futboldan anlamıyor yahu. Lamı cimi yok.

Her şeyi, "...'na sorun" diye cevaplayan başkan futboldan ne derece anlar ki!

Hekimoğlu
03.10.2009, 18:00
Nasıl güvendin Umut ile Gökhan'a Fatih Tekke alınsın dendiğindeki küstah tavrın nasıl açıklanabilir şaşıyorum doğrusu şimdi tribünde sakin sakin maç seyreden Sadri Şener gitmiş golcülerle birlikte kafa topuna çıkan penaltı atışını tribünden yapan bir insana dönüşmüşsün sana da üzülüyorum aslında o kadar emek sarfetmişsin ama işte bizim insanımız havaya girdi mi mütemadiyen saçmalıyor.

Sinem Yılmaz61
03.10.2009, 18:00
Sadri Şener gittikçe yüzsüzleşiyor!

ve bize yani Taraftara pek ilgi göstermiyor artik, ne yazikki :(

Oruç
03.10.2009, 18:17
"Hocaya sorun" lafı tanıdık geliyor.

Anlaşıldı. Gs maçını kazanamazsak Broos yolcudur. Ünal da Ocak'a kadar bu takımın başındadır.

Başkan daha önce de "hocaya sorun" demiş miydi ?:)

Burçak
03.10.2009, 18:23
Koskoca 1 sen daha gitti. Kime ne soralım daha. Sorsak ne değişecek..

ceserdar
03.10.2009, 18:29
Sadri Başkan Trabzonspor'un son şansı bana göre. Bırakıp giderse, bir örnek olarak ortada olacak. Diyecekler ki "Ya Sadri Başkan gibi bir adama bile bunu yaptılar, kazana koyup kaynattılar." Birisi çıkıp Trabzonspor Yönetimde söz sahibi olmak istediğinde, "Sadri Başkanı yiyenler seni ne yapmazlar akıllım." diyilerek hevesi kaçırılacak.

Ondan sonra da ya şu adam gelip niye adaylığını koymuyor, şunlar gelip taşın altına elini sokmuyor diye hayıflanırız. Kimse Sadri Başkan ve başında bulunduğu Yönetim Kurulu'nun icraatlarını enine boyuna masaya yatırıp konuşmaz, bu kadar işin sonunda "Sadri Başkanı da yediler." gibi tek cümlelik bir sonuç ortaya koyulur.

O yüzden Başkanla aynı gemideyiz, Kaptan'a çemkirerek gemiyi limana yanaştıramayız.

Koray
03.10.2009, 18:46
Şener: Tepki normaldir
02 Ekim 2009 / 22:53
Başkan Sadri Şener taraftarın tepkisini bu şartlarda normal karşılamak gerekir dedi

Trabzonspor başkanı Sadri Şener golsüz sona eren Gaziantepspor maçından sonra kısa konuştu. Başkan Sadri Şener çok gol kaçırdıklarını belirterek “ Bunu bana değil golleri kaçıran futbolculara sorun. Bu kadar gol nasıl kaçtı.
Trabzonspor'un ortaya koyduğu futbola taraftarın tepki gösterdiğinin sorulması üzerine Şener Bunu da hocaya sorun. Kötü futbolun nedenini ben bilemem. Bunun nedenini hoca bilir dedi.

Başkan Şener taraftarın maç sonrası yönetime yönelik tepkisi için ise” Bu aşamamada bu tepkileri normal karşılamak gerekli. Bu ortamda seyircinin tepkisi normal, Artık bundan sonrasına bakacağız" dedi.

Başkan Allah aşkına kendini güldürüp rezil etme...

Hocaya sorunmuş, Hocaya sıra gelmeden önce sana da sorulacak sorular var elbet...

hodlu
03.10.2009, 18:50
Sayın Sadri Şener kusura bakma sen oturduğun dalı kestin.Sağbek ve Fatih olayı bu işin sonucunu belirlemiştir.Ben bu iki transfer ile herşey yoluna girer demiyorum öyle bir iddiam yok fakat yönetim kulübü hangi zihniyetle yönetiyor o çıkıyor ortaya.
Buradan sesleniyorum, aylardır bir tane yöneticiyi canlı yayında ya da basın açıklaması yaparken görmedik.Kardeşim konuşun, çıkın kendinizi bize savunun bizde haklıyı haksızı ayıralım...

Adem Erdoğan
03.10.2009, 19:15
Başkanın oturup kendi kendine birçok soru sorması lazım sakin kafayla, içinden çıkılmayacak bir durumda değil..

Sevdamız_Bir
03.10.2009, 19:21
Yahu geçen sezon Şampiyonluğu kaçırmamızın en büyük nedeni elimizdeki iki tane beceriksiz santraforun akıl almayacak gol pozisyonlarını kaçırmasıydı. Bu durum âşikâr iken ve taraftar geçen sezon daha bitmeden tabiri caizse ciyak ciyak bu takıma kaliteli bir santrafor lazım diye bağırırken, yönetim tüm bunların farkında değil miydi??? Neden camianın sesi dinlenmiyor bunu anlamak çok güç.

Şimdi Sadri Bey çıkmış Trabzosnporun futbolu için " hocaya sorun" diyor. Artık yönetimdeki herkes sorumluluk almalı hatalarını itiraf etmelidir. Kimsenin kendi egosunu Trabzonsporun başarısından önde tutmaması lazım. Açık konuşmak gerekirse Sadri Şener ve ekibini göreve geldikleri günden bu yana takip ediyorum. Bana öyle geliyor ki kendi reklamlarını yapmayı başardılar. Trabzonspora ise fazla artı değer kazandıramadılar. Türkiye kupasına hasretiz, şampiyonluğa hasretiz, Avrupa'da başarılı maçlar oynamaya ve tur atlamaya hasretiz. Maalesef bu hasretlerimiz sona ermediği gibi milyarca euro harcanan transferlerle ligde rezil futbol oynamaya devam ediyor Trabzonsporumuz. İşin özü Trabzonspor içine sokulduğu borç batağıyla birlikte milyarlık eşekler mezarlığına dönüştürülmüştür. Dün kü Antep maçında hiçbir futbolcumuzda kazanma hırsı göremedim ben.

arifberkay
03.10.2009, 19:52
60 yaşında adamsın hala her hafta aynı şeylerı söylüyorsun hocaya sorun.Bence hocaya sormaya gerek yok senin yanındaki o HACI ya sor bakalım takımın halini.Knedi egolarını tatmin etmek için koca camiayı bu hale düşürdü yazıklar olsun zerre kadar hakkım varsa ki bence var hacısalihoğlu na ve onun ağzıyla iş yapanlara hakkım haram zıkkım olsun

Kazım Uzunboy
03.10.2009, 20:14
Bir şeyler yap başkan..

Mustafa K. Demirbaş
03.10.2009, 20:18
kongreden önce çok yazdım bu başlığa başkan yönetimi komple değiş bunlarla bu iş olmaz diye galiba haklıda çıktım..

Kara deniz
03.10.2009, 22:05
Bu adam ileri görüşlü bir adam değil, büyük düşünmüyor. Sıkışmış... Ersun yenal gibi bir adamı kovup, yerine samet aybaba'yı getirmek neyin nesi, hedef büyültmek mi, yoksa hedef küçültmek mi..? 2-3 Ay hoca aradı, getirdiği adama bak... Hocalıktan anladığı yok... Ama hoca getirip, getirip, maç sonun da hocaya sorun demeyi biliyor.. Seni kime soracağız Sadri bey, seni kime soracağız!!

Yeter artık ya..

Mehmet Zeki
03.10.2009, 22:06
Dun baskanin aciklamalarini dinleyince...

Varlıbaş61
03.10.2009, 22:43
oo başkanım...
" Hocaya Sor " sezonunu açmışsın...

Emorfo
03.10.2009, 23:10
Ah başkan ah, Ah Ersun hoca ahhh.

Eski yönetimin tek doğrusu olan Ersun Hocayı göndererek kendi yönetiminin en büyük yanlışını yaptın.

Mustafa Ayazoğlu
03.10.2009, 23:15
Nuri Albayrak Başkan , Ersun Yanal teknik direktör tekrar olabilir mi?

hodlu
03.10.2009, 23:23
Sadri başkan malesef bence sen efsaneydin ama yazık oldu bu iş böyle olmamalıydı...

Salih Yazıcı
03.10.2009, 23:43
Dün başkanın açıklamalırını dinledikten sonra başkana şu soruları sormak istiyorum 1-Bross u kim getirdi başkan 2-Hani bu sene hedef şampiyonluktu başkan 3- Traftar fatih tekke yi istedi diye almayıp traftarın her dediği olmaz mesajı verirken samet aybaba yı getirdiğindi de samet tercihinin arkasında durmadın 4-Dünyaca ünlü hoca getircem deyip bross u getirdin başkan 5-Hani bizim forvetlerimiz türkiyenin en iyisi bizdeydi başkan ne oldu akşam hadi fatihi almadın peki niye forvet transferi yapmadın birde elindeki isaac gibi bir alternetifi gönderdin başkan 5- Sana öyle şans verdiler ki listeni düzelt güçlen dediler sen güçlenme yerine zayıflatmayı tercih etin başkan 6- Traftara kombine dedin aldı hemde trabzon tarihinin en çok kombinesini sattın iki senede forma dedin aldık trabzoncell dedin bir ayda 10 bin sayısına yaklaştık şimdi tarftar başarı istiyor başkan bunlara cevap ver artık boşuna deme hocaya sorun malesef sıra sana geldi başkanım başta iş bilmez yöneticilerinle birlikte

iso_4939
04.10.2009, 00:23
sn.baskanım en buyuk hatalarından bırıydı bu td...

turgut kasap
04.10.2009, 01:21
arkadaşlar başkan ipin ucunu gecen sezon kaçırdı soruyorum size gecen sezon 23 transfer yapıldı gencecik çocukları üstelik gelecek vadeden bugençleri siz bu takımın temel taşları olacaksınız deyip transfer ettiler ondan sonrada siz biraz gelişin deyip karadenizspora emir vaki birazda zorlan gönderdiler soru şu bu gençlerden hangisi geri döndü biz genclerden faydalanan kulüp olmaktan çıktık onların geleceğini baltalayan kulüp halini geldik başkan başarılıymış hadiyin ordan ben onun geçmiş yönetiminide bilirim başkan efendim ben geçmiş yönetime parayı bağışladımda gittim diyor peki nekadar porç bıraktığınıda bi söylesinde görelim yönetimde pili bitmiş kafası hala 20 yıl öncenin aklıyla çalışan insanlar şahsen ben istemiyorum ben başkanımın az piskobat deli dolu kafası çalışan amacı olan idaalist birisi olmasını istiyorum bunlar gibi pısırık sünepe bi dediği bi dediğini tutmayan ekşimiş suratlı insanları değil saygılarımla çok doluyum kusura bakmayın

turgut kasap
04.10.2009, 01:25

herhalde aruk özak bey sadri beye dolma ile ayva yedirir gidişat onu gösteriyo

AdemS
04.10.2009, 01:27
Başkan 1.000. mesajımı sana hediye ediyorum..
Ama içimden bir şey yazmak gelmiyor..

Dil susuyor, gönül konuşuyor..

Sussam Gönül razı değil, Söylesem tesiri yok..

Recep Alkan
04.10.2009, 01:28
Dün Balıkesir de aldıkları fabrika için Albayrakların büyüklerinden ileri gelenlerinden bazı kişiler geldi şehrimize.

Oturup konuşma fırsatı bulundu, bilmem dedikleri doğru mudur, yalan mıdır, ama inanın onları duyduktan sonra Trabzonspor dan bile soğuyabilir insan.

Ama Sadri Şener ile söyledikleri kafamda ki bütün parçalar ile bir bir oturdu.

Sağol büyük başkan, çok sağol.

pReN@_61
04.10.2009, 01:32
Dün Balıkesir de aldıkları fabrika için Albayrakların büyüklerinden ileri gelenlerinden bazı kişiler geldi şehrimize.

Oturup konuşma fırsatı bulundu, bilmem dedikleri doğru mudur, yalan mıdır, ama inanın onları duyduktan sonra Trabzonspor dan bile soğuyabilir insan.

Allah Allah.Ne dediler ki merak ettim doğrusu..

poetricus
04.10.2009, 01:59
Doğruları hatalara feda etmek de doğrular hatırına hataları görmezden gelmek de yanlış diye defalarca yazdık. Birincisi kadirbilemzlik, ikincisi gaflet; bile bile lades demek.

İnsaflı bir cümle kurayım: Başkan bir sürü ölümcül hata yaptı. Başında bulunduğu yönetim kurulunu idare eden değil de onun tarafından idare edilen, hatta evirilip çevirilen, kontrolü kaybetmiş bir zavallı adama dönüştü. Bunun herkes gibi farkında, ama elinden bir şey gelmeyecek kadar aciz ne yazık ki. Başarısızlıkta kendisinin boy hedefi olacağını da biliyor.

Atılan gollerden sonraki anormal sevinmelerin, kaybedilen puanlardan sonraki hedef saptırma çabalarının ve saçma sapan açıklamaların arkasında yatan psikoloji bu maalesef.

Recep Alkan
04.10.2009, 02:02
Bundan sonra Yönetim istifa dememiz çok mu ağır olur peki abi ?

poetricus
04.10.2009, 02:05
Bundan sonra Yönetim istifa dememiz çok mu ağır olur peki abi?
Ben Lazaroni dışında kimsenin istifasını istemedim bugüne kadar. Onun ardından da Ziya Doğan geldi. Söylediğime bin pişman oldum.

Bu yönetim böyle devam ederse Albayrak'ı ararız. İstifa eder de yerine yine böyle bir yönetim gelirse bu sefer de Sadri Bey ve yönetimini ararız. Bu camiada gelen gideni hep aratıyor maalesef.

28TS61
04.10.2009, 02:11

neler anlatildi bizlerede aktarsan iyi olur. bizlerde dogrumu yanlismi düsünü karar veririz bundan sonraki gelismelere

Recep Alkan
Bu yönetim bu saatten sonra senin de dediğin gibi toparlanamaz abi, istifa etseler gerçek manada tatmin edici bir ismin olmaması herşeyden daha acı.

Peki Trabzonspor bu durumdan nasıl çıkacak ?

Salih Yazıcı
Bizim geçekten çok ciddi yönetimsel sıkıntılarımız var 2000 yıldan sonra bu giderek artıyor ve malesef albayrak yönetiminden bile şuan daha çok sıkıntımız var geliyor bana yönetimsel anlamda.Buna kesinlikle çare bulunmalı

krdnz
04.10.2009, 02:15
Bu yönetim bu saatten sonra senin de dediğin gibi toparlanamaz abi, istifa etseler gerçek manada tatmin edici bir ismin olmaması herşeyden daha acı.

Peki Trabzonspor bu durumdan nasıl çıkacak ?

Biz isimlerle tatmin olmaya çalışmayı bıraktığımızda şampiyon oluruz.Gün gelecek isimsiz bir Trabzonspor'lu şampiyon yapacak bizi.Daha önce görev almamış ismi duyulmamış biri..

oguzhanssan
Arkadaşlar evet birçok hata yapıldı ama o kadar övdüğümüz AA neden seçimlerde aday olmadı?
veya neden başka aday çıkmadı.
Çünkü herkes biliyor ki bu gömlek ateştendir ve para vermeyen düdük çalar.e TS de de para fazla olmadığına göre, yönetimde olmak zor.

Recep Alkan
neler anlatildi bizlerede aktarsan iyi olur. bizlerde dogrumu yanlismi düsünü karar veririz bundan sonraki gelismelere

Üstad;

Konuşulan kişiler eski yönetimde olan veya olmayan insanlar, bu insanlar üzerlerindeki kötü imajı kaldırmak adına bile bu tarz konuşabilirler. Yani söyledilerinin bir doğruluğu var mı yok mu bu belli değil, eğer sölenilenler yazılırsa bu sefer cevap hakkı olmayan insanlar zan altında kalır.

Ama konuşmanın geneli Sadri Şener değil, Trabzonspordu.

Recep Alkan
04.10.2009, 02:16
Biz isimlerle tatmin olmaya çalışmayı bıraktığımızda şampiyon oluruz.Gün gelecek isimsiz bir Trabzonspor'lu şampiyon yapacak bizi.Daha önce görev almamış ismi duyulmamış biri..

İsmi olanı bile kurşunlayıp bu kulübe başkan yapmayanlar sence isimsiz birini hiç de çıkarları yokken bu takıma başkan yaparlar mı ?

10-61
04.10.2009, 03:59
Tek hayalim çok para sahibi olup Trabzonspor'uma başkan olmak.İşe yarayacakları bırakıp gerisini postalarım futbolcuların(Tony,Song,Cale,Yattara da dahil).Sonra da bastırır parayı gs'nin yaptığı gibi Avrupa'da kariyer yapmış eski yıldızlardan 4-5 tane alırım,koy yanına da şimdiden kalanları,ohh mis gibi.

Kubilay ŞAHİN
04.10.2009, 04:04
Tek hayalim çok para sahibi olup Trabzonspor'uma başkan olmak.İşe yarayacakları bırakıp gerisini postalarım futbolcuların(Tony,Song,Cale,Yattara da dahil).Sonra da bastırır parayı gs'nin yaptığı gibi Avrupa'da kariyer yapmış eski yıldızlardan 4-5 tane alırım,koy yanına da şimdiden kalanları,ohh mis gibi.

Başkanlık Buysa Sakın Böyle Birşeye Kalkışma Derim..

Bu Kadar Kolay Olsaydı Keşke..

Travelair
04.10.2009, 11:30
Başkanı ne yazık ki bence yanındakiler yanılttı. Üst düzey insanlar herşeye hakim olurlar diye birşey yok. Yanlarındaki bürokratlardır işlerin aslı. Başkan onlardan gelen bilgileri toplar, sentezler ve bir karara varır. Ama gelen bilgiler sağlıklı değilse o zaman başkan da hatalı kararlar vermiş olur. Ben başkana fazla yüklenmeyi yanlış buluyorum. İnanın başkanlık makamını ondan iyi doldurabilecek birisi yok şu anda; tecrübeyse tecrübe, zekaysa zeka, hitap yeteneğiyse hitap, görgüyse görgü. Fakat bir eski yöneticisinin de bu "Keskin" röportajına dikkat göstermek lazım:

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=4683

Muhalif
04.10.2009, 12:17
Hocaya sorun lafını iyice diline pelesenk etti başkan. Yanlış yapıyor. Trabzonspor Sportif A.Ş'dir. her A.Ş nin başarısızlığı direkt olarak yönetimden sorulur. Takıma uygun hoca, hocaya uygun futbolcu aldın da mı hocaya soracağız başkan? Hem transfer sadece teknik adama bırakılmayacak kadar ciddi bir iştir. Kurduğun komitenin önerdiği kaç ismi aldın, kaçında isabet sağladın? Yoksa komiteyi mi yanlış kişilerden kurdun v.b... Tüm bunların hepsi başarısızlığı hocaya değil yönetime sormamız gerektiğinin resmidir. Ve icraanın başı olarak da sana soracağız mecburen. Ekonomik krizle ilgili başkbakana bir soru sorulsa bunu Merkez Bankası başkanına sorun mu diyor?

oguzhanssan
04.10.2009, 13:23
Başkan <> herşeyi bilen, herşeyden anlayan kişi
TS nasıl kurtulur

a) hiçbirzaman
b) yönetim istifa ettiği zaman
c) TD ve/veya bazı oyuncular gönderildiği zaman
d) Şenol Güneş, Fatih Tekke vb eski ama aktifler getirildiği zaman
e) Abdullah, Ogün, Ünal gibi eski pasifleri, takım halinde yeniden sahaya çıkarıldı zaman
f) profesyonel yönetime geçildiği zamana
g) Ersun Yanal, Isaac vb geri döndüğü zaman
h) durum kötü mü ki?
ı) .....
ı sizin seçiminiz..
seçin beğenin..

Emre İskender
04.10.2009, 13:36
Hocam biraz baskı kur teknık kadro futbolcu ustunde... Arada in soyunma odasına... Çak o çakmak çakmak gözlerini futbolculara...

Senin penaltı zamanındaki görüntün, hangii futbolcuda hangi teknik adamda vardı... Seni bizi bu kadar üzeni sende üz...

yorumsuz6117
04.10.2009, 13:49
Başkanımız Sadri Şener bir açıklama yaparak bazı medya organlarında Teknik Direktörümüz Hogo Broos’un yerine Samet Aybaba’nın göreve getirileceği yönünde yer alan haberlerin tamamen gerçek dışı olduğunu vurguladı.

Yönetim kurulu olarak ne Samet Aybaba’yla bir görüşme yaptıklarını ne de Hugo Broos’dan vazgeçme gibi bir düşünceye sahip olduklarını kaydeden Şener, ‘’Samet Aybaba’yla sezon başında bir görüşmemiz olmuş ancak daha sonra bu transfer gerçekleşmemişti. Şu anda kendisiyle hiçbir şekilde görev alması anlamında bir temasımız söz konusu değildir. Yolumuza mevcut Teknik Diretörümüz Hugo Broos’la devam ediyoruz. Aksi yönde yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır’’ diye konuştu.

Resmi site

efulimyoq61
04.10.2009, 13:51
Bu takima hİÇbİr zaman gÜvenmeyİn artik yeter her sene her sene bİzİ Çildirtmalari yeterrrrrrrrrr
geÇen ss

fish_bone
04.10.2009, 13:51
Her insan hata yapabiLir ama Sadri Başkan bi çok hamLesiyLe bu kLübü üst seviyeLere taşımıştır. HataLardan ders aLıp biraz daha akıLLı transfer yaptığında ve Emre arkadaşın dediği gibi, arada Çakmak gözLerini futboLcuLara diktiğinde herşey çok daha güzeL oLacaktır. Hep Destek Tam Destek!!!

efulimyoq61
04.10.2009, 13:52
Bu takima hİÇbİr zaman gÜvenmeyİn artik yeter her sene her sene bİzİ Çildirtmalari yeterrrrrrrrrr
geÇen sene ilk 6 dan kimseyi yenemedin gene aynısı bursa

efulimyoq61
04.10.2009, 13:53
bursa berabere antep berabere kendi sahanda bide orda napacaa

efulimyoq61
04.10.2009, 13:54
yazıklar olsun yazıklar olsun olmuyor işte rakipler güçlü para var ee o zaman ümitlenmeye gerek yok ligde sadece istbul takımlar

efulimyoq61
04.10.2009, 13:54
şampiyon olur buda böle bilinsin ben artık sinirlenmek kızmak bağırıp bunalıma girmekistemiyorum yeter artık YETERRRRR

Sefa Murat Dokuz
04.10.2009, 13:55
Başkan çok daha iyi işler yapabilir ama bazı kişilerin baskılarına karşı yanlış adımlar atıyor.
ör:Ersun Hocanın gidişi.
Bross'un gelişi.

Mustafa Ayazoğlu
04.10.2009, 14:10
Her insan hata yapabiLir ama Sadri Başkan bi çok hamLesiyLe bu kLübü üst seviyeLere taşımıştır. HataLardan ders aLıp biraz daha akıLLı transfer yaptığında ve Emre arkadaşın dediği gibi, arada Çakmak gözLerini futboLcuLara diktiğinde herşey çok daha güzeL oLacaktır. Hep Destek Tam Destek!!!

Hangi üst seviyeler ? Kulübe makyajdan başka bir şey yapılmamıştır. 2. yılında hiç bir sportif başarı yoktur. Kupa yoktur, oynanılan 9 derbiden sadece 1 derbi kazanılmıştır.

vendercan
04.10.2009, 14:28
İNEKLER UÇARMIŞ!!!!!Bu yönetimin neresinden tutsan elinde kalıyor!!!Yazık Trabzonsporum yıpranıyor! O kadar küçük, o kadar beceriksiz , o kadar vizyonsuzlar ki...Ya sene başında oyalandılar oyalandılar, en sonunda hani pazara geç kalırsın da kalanların az çürüğünü seçersin ya, o misal bir Bross buldular....Sonra milyonlarca insan haykırdı, inandı, kampanya yaptı; kompleksli insanlar Fatih Tekke 'yi engelledi.Bu da yetmezmiş gibi Fatih Tekke'ye inananlarla alay ettiler.Taraftarına, senin varlık sebebine kulaklarına tıkarsan,taraftarını karşına alırsan, halkın sesini dinlemeyen politikacı misali rezil olursun!!!(Yok 2 milyon euro çokmuş, yok disiplini yokmuş, yok inekler uçarmış, yok eşekler şarkı söylermiş, yok kargalar daha güzelini söylermiş...miş..miş...)Sen forvet almadığın gibi, alternetif üretmediğin gibi Isaac'ı gönderiyorsun...O kadar aptallıklar aklıma geliyor ki yazmaktan bunalıyorum!!!TRABZONSPORUM; TRABZONSPORU KARŞILIKSIZ SEVENLERİ HAKEDİYOR!!!

ergin cesit
04.10.2009, 14:59
başkanın artık sorumluluğu başkasına atmasından sıkıldım.trabzon spor başkanı demek klubün en üst yetkilisi demektir.ona sorun buna sorun başkana hiç yakışmıyor.hesabı soracak olanda başkandır.gazeteciler veya bizler değiliz

Erdal
04.10.2009, 20:09
"Yaşlı adam" gol atıyor...Merak ediyorum siz ne düşünüyorunuz diye...Etttiğiniz lafları hatırlıyormusunuz mesela? Ben hatırlalatayım unuturunuz siz;

Yaşlı, uyumsuz, neden kadro dışı...Bunlar kamuoyuna yönenilik söyledikleriniz...Bir de yöneticilerinizin "dost meclisinde" söyledikleri var; Bonservisini alsın üstüne de kulübe bağış yapsın belki.....

Hatırlatacağım ara ara başkanım...Çünkü sizi savunurken ettiğim lafları hatırlatıyorlar bana ara ara....

Enes Ünal Kaya
04.10.2009, 20:49
Ersun Yanal ın Gidişi
Isaac ın Gidişi..
Yanlış Transferler..
Listenin Sonundan Teknik d. Almalar..
Fatih Tekkenin Alınmaması..
Vs Vs Vs..

Bizim Kide.. ProfesyoneL Takımın Amatör Yöneticileri İşde

Kamil Çakmak
04.10.2009, 21:33
Bizim yanlışlarımız ve özelliklede Sadri Şeneri çok sevmeme rağmen yaptığımız yanlış eksik transferler. . Camia gerçekten şu iki yılda iyi destek oldu. Hemde hiç bir yönetim zamanında olmaycak desteği yaptı . Hem maddi anlamda hem manevi anlamda. Yapamadığımız ne? bence enbüyük yanlış az transfer, öz transfer, hedefe ulaştıracak pahalı transferler yapamamızdır. Tabi buna yönetimdeki kişilerin zayıflığınıda ekliyorum.

Sadri Şener olmassa kim olcak diye sorulduğundada Trabzonspor'u şaha kaldıracak, ve bu uğurda gönüllü, fedakarlık yapacak ve kamu oyunun desteğini alacak kimsede görünmüyor. Herkesin bi şartı oluyor ne yazıkki.

Sadri Şener'in bundan sonra yapacağı en iyi iş, (devam etmeyi düşünüyorsa)doğrularını taktir etmemizle birlikte, Özellikle bu yıl yapılan transferler ve Fatih Tekke konusunda yanlış yaptıklarını itiraf edip, gelecek zamanlar için şimdikinden farklı yönetim oluşturmak ve yeni strateji belirlemek olacaktır.

Erdal
04.10.2009, 21:46
Hangi hata kamil abi? "Biz yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz" ve "Hocaya sorun" gibi iki cümlenin var olduğu bir açıklama Antep maçından sonra yapılıyorsa sizce bu arkadaşlar hata yaptıklarını kabul eder mi?

Hoca Isparta kampından sonra kaç futbolcu istedi? Bu takım şampiyonluğa oynar dedi mi?...

Kamil Çakmak
04.10.2009, 21:57
[QUOTE=Erdal;2689040]Hangi hata kamil abi? "Biz yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz" ve "Hocaya sorun" gibi iki cümlenin var olduğu bir açıklama Antep maçından sonra yapılıyorsa sizce bu arkadaşlar hata yaptıklarını kabul eder mi?

Hoca Isparta kampından sonra kaç futbolcu istedi? Bu takım şampiyonluğa oynar dedi mi?...[/QUOTE

Erdal kardeşim tabiki başarı olsaydı bu başarıyı hocaya sorun demezdi. Hocaya sorma işinin gına getirmeye başladığını kabul etmek gerek. Hata yaptıklarını kamu oyuna söyleyemeseler bile kendi aralarında söylüyorlardır emin ol.

Hocanın istediğini karşılayacak da ekonomuk güç yok maalesef. Bu cevabinla seninle hemfikirim.

Erdal
04.10.2009, 22:16
Düşünüyorum, düşündükçe sinirleniyorum...

Fatih gibi bir ego kulübünde kadro dışı kalmış, alırsan sana minnettar olacak,ileride altyapıdan yetişen ya da erken keşfedilmiş oyunculara " Bakın biz bayrak oyuncularımıza böyle sahip çıkarız" örnek verebileceğin bir hamleyi yapmamayı cehaletle bile izah edemiyorum.
Şimdi ocakta alırsan Fatih i sen ona minettar olacaksın...

Düşünüyorum düşünüyorum her kim transfer planlaması yapmışa sağ bek almadan bu sezona başlamaya nasıl karar vermiş bulamıyorum....

Yanlış transfer olur...Hep olacak...Buna hiç bir şey demem...Ama sen piynago bileti bile almıyorsun sonra da ikramiye bana çıkacak diyorsun. Çıkmayınca da "Biz elimizden geleni yaptık hocaya sorun" diyorsun...Ben de seni Allah a havale ediyorum....

Erdal
04.10.2009, 22:19
Harcanan para değil harcanan destek asıl yandığım. Bir daha kim bu şehirde 17 bin kombine sattırabilecek geniş bir toplumsal destek bulabilecek...

Erdal
04.10.2009, 22:24
Başarılı bulduğunuz için mi, başarılı olacağını düşündüğünüz için mi yoksa sıranın size geleceğini düşündüğünüz için mi Hugo Broos'la devam ediyorunuz?

Ben hoca'nın kalması durumunda başarılı olacağını düşünüyorum. Ama size hiç mi hiç güvenmiyorum.

Cafer Bulur
04.10.2009, 22:28
Başarılı bulduğunuz için mi, başarılı olacağını düşündüğünüz için mi yoksa sıranın size geleceğini düşündüğünüz için mi Hugo Broos'la devam ediyorunuz?

Ben hoca'nın kalması durumunda başarılı olacağını düşünüyorum. Ama size hiç mi hiç güvenmiyorum.
Abi önceleri forumdaki pozitif havanin simgesiydin.

Simdi ise elestiride atbasi gidiyorsun,ne is?:rolleyes:

Erdal
04.10.2009, 22:33
Yahu hata yapmak başka şey Cafer...Hata başka şey kör göze parmak okmak başka şeh...Biri gaflet ve delalet diğeri ihanet...

Başkan ve yönetim kendilerine gösterilen güvene, desteğe hatta sevgiye ihanet etmişlerdir bana göre...

Şimdi toparlanır mı? Tam evet hala toparlanabilir diyorum. Çıkıyor bir yönetici konuşuyor...Yok yahu mümkün değil diyorum. Ben Yattara olsam İhsan Alioğlu'nun o açıklamasından sonra ne düşünürüm diye soruyorum kendime...Yattara iyi kötü başka şey...Bu başka şey...

Cafer Bulur
04.10.2009, 22:36
Erdal abi haklisin,bu yönetim Trabzonspora ihanet etmistir.

Ben transfer döneminin basindan beri yaziyordum bu yönetim cuvallamistir diye.

Hoca süreci ve transferde hicbir planlari olmadan rastgele is yapmislardir ve bugünlere gelinmistir.

Erdal
04.10.2009, 22:37
Ben Fatih Tekke olsam Mahmut Aksu'nun 9 golden sonra yaptığı açıklamanın ardından ne düşünürdüm diye soruyorum kendime...O yüzden diyorum ya seni anlayamamışım Ersun Yanal diye...Ersun Yanal iyi idi kötü idi başka şey..Ben Ersun hoca kendi gitti diyorum. Neden gittiğini şimdi anlıyorum. Bu arkadaşların açıklamalarını alt alta yazalım mizah dergisine koyalım. İlavesiz yorumsuz...Satar iyi satar...

Cafer Bulur
04.10.2009, 22:39
Ligde 8 macin ardindan liderin yarisi kadar puan toplayip 12 puan gerisinde kalmisiz.

Hem de o rakip bizim oynadigimiz takimlarla karsilastigi halde.

Ve önümüzde gs,bjk,fb,eskisehir,kayseri ve gs ye 3 atan a.gücü var.

Evet, pozitif enerji yayan üyeleri istiyorum....:)

Emrullah
04.10.2009, 22:49
Sayın başkan sorunlu, yaşlı ve kart golcü Fatih Tekke yine gol atmış. Duyurulur.

Kamil Çakmak
04.10.2009, 23:03
Sadri Şener Yönetimi trasferlerde, fatih tekke konusunda hatalıda bunu biliyoruz zaten. Ama klübe ihanet etti yakıştırması nerden geliyor onu anlamadım. Yapmayın yahu. ihanet etmek yani "Trazonspor ve camiasına kötülük etmek" anlamı çıkar. Bu kadarda değil.

Uğur Karataş
04.10.2009, 23:06
Sadri Şener Yönetimi trasferlerde, fatih tekke konusunda hatalıda bunu biliyoruz zaten. Ama klübe ihanet etti yakıştırması nerden geliyor onu anlamadım. Yapmayın yahu. ihanet etmek yani "Trazonspor ve camiasına kötülük etmek" anlamı çıkar. Bu kadarda değil.

Fatihi kendi şahsi inadına almamak bu takımı beceriksiz ayaklara bırakmak nedir?

Cafer Bulur
04.10.2009, 23:07
Evet,dogru anlami cikardin abi.:)

Sadri sener ve yönetimi bu kulübe büyük bir kötülük yapmistir.

Hem de istemeyerek degil,erdal abinin deyimiyle inat ederek....

Erdal
04.10.2009, 23:07
Abi, sevgiye desteğe ihanet etmişlerdir...Hata başka şey...Bu hata falan değil...Hepimiz biliyoruz ki tercihleri rasyonel değil keyfidir ( Hala bundan emin olmayan var mı? )...Keyfi tercihleriniz sadece sizi bağlamıyor koca bir camiayı ilgilendiriyorsa bunun adı hata falan olmaz...

Oruç
04.10.2009, 23:08
Eğer ki yönetim "doğru" karar verdiğini sanıp hocayı yollarsa taraftar da durmasın, yerel medya da durmasın Başkan'ı yollasın. Yeter yahu. Ne bu böyle her kötü gidişin sorumlusu sürekli teknik direktör mü olacak ? Aptal mıyız biz ?

Kamil Çakmak
04.10.2009, 23:09
Fatihi kendi şahsi inadına almamak bu takımı beceriksiz ayaklara bırakmak nedir?

kardeşim bunları kabul ediyoruz yanlışlar oldu. Ben sadri Şeneri'i sevmeme rağmen eleştirmiyor değilim. Fatih Tekke konusunu yazdım zaten sen daha hala ordasın.

Erdal
04.10.2009, 23:11
Transfer dönemindeki açıklamalar, tutumlar hatırlanacak olursa olan bitenin "hata" olarak nitelendirilmeyeceği görülür. Tjkuzu bir hatadır diyelim. Benim de doğru olduğunu düşündüğüm ama doğru olmayan bir tercihtir. Hatadır yani...Ben transfer hatasını eleştirmem...Çünkü bu işte yanılmama diye bir şey yok...Fatih meselesi başka...Acabası kalmadı artık...

bordox
04.10.2009, 23:13
Önceki başkanlar,görevi teslim ettikleri yeni başkanların faydalanması için ben şurda şurda hata ettim aman ha sakın sen de aynı hatalara düşme diye not aldıkları bir tecrübe defteri var mı Trabzonspor Kulübünde yoksa her yeni gelen Başkanın hatalarınıda hatıra diye yanınamı veriyoruz.

Paraya da zamana da yazık ama yazıkların en büyüğü bu taraftara oluyor.Çok olunmadık işler olur,herkes için yeni bir tecrübe dersin eyvalllah çekersin ama son yıllardaki başarızlıkların temelinde yatan aynı düşünce;yalnızca ben bilirim.

Kamil Çakmak
04.10.2009, 23:14
Evet,dogru anlami cikardin abi.:)

Sadri sener ve yönetimi bu kulübe büyük bir kötülük yapmistir.

Hem de istemeyerek degil,erdal abinin deyimiyle inat ederek....+

Cafer, ihanet derken çok yaralıyıcı olmazmı? hainlikle eş anlamlı olmazmı?
Yönetimi eleştiriyoruz ama hainlik ve ihanet yakıştırması bir renktaşa yakışıyormu. Bana bana özelden söylesen tartırışırız ama ulu orta harbiden yakışıyormu?

Erdal
04.10.2009, 23:15
Sadri Şener yönetimi benim kendilerine olan güvenime sevgime ihanet etmişlerdir...

Oldu mu Kamil abi :) Ha diyeceksin ki sen kimsin? Valla sanırım böyle düşünenlerin sayısı günden güne artıyor....

Mustafa Ayazoğlu
04.10.2009, 23:16
Transfer dönemindeki açıklamalar, tutumlar hatırlanacak olursa olan bitenin "hata" olarak nitelendirilmeyeceği görülür. Tjkuzu bir hatadır diyelim. Benim de doğru olduğunu düşündüğüm ama doğru olmayan bir tercihtir. Hatadır yani...Ben transfer hatasını eleştirmem...Çünkü bu işte yanılmama diye bir şey yok...Fatih meselesi başka...Acabası kalmadı artık...

Transfer hatası nasıl eleştirilmez! Şöyle bilinmedik transfer yaparsın , Cale ve Colman ne oldukları belli değildir ya iyi çıkar ya kötü.

Sorunlu Tjkuzu ve sakat Zafer Yelen transferleri hata ötesidir. Bu oyuncular yerine Fatih Tekke alınabilirdi.

Kamil Çakmak
04.10.2009, 23:20
Sadri Şener yönetimi benim kendilerine olan güvenime sevgime ihanet etmişlerdir...

Oldu mu Kamil abi :) Ha diyeceksin ki sen kimsin? Valla sanırım böyle düşünenlerin sayısı günden güne artıyor....

Sevgine ihanet etmek ayrı şey, klübe camiaya ihanet etmek ayrı şey Erdal kardeşim. Bunu bir ayıralım. Benimde sevgi boşa gimiştir. Ama bu kelimeyi kullanamam.

Sefa
04.10.2009, 23:20
Aralık ayında ki kongre'ye bir an önce seçim maddesi koyulmalı..

irfanb
04.10.2009, 23:21
Ligde 8 macin ardindan liderin yarisi kadar puan toplayip 12 puan gerisinde kalmisiz.

Hem de o rakip bizim oynadigimiz takimlarla karsilastigi halde.

Ve önümüzde gs,bjk,fb,eskisehir,kayseri ve gs ye 3 atan a.gücü var.

Evet, pozitif enerji yayan üyeleri istiyorum....:)

Ligin en cok gol atan 3. takimiyiz.:)

Erdal
04.10.2009, 23:21
Valla Ayazoğlu Tjkuzu tranferini eleştirmem. Hatta ben olsam herhalde ben de alırdım o fiyata onu...Zafer in sakatlığını bilmiyorum. Muhtemelen bonervis ödemediğimiz için ciddiye almamışlardır. Anlaşılır bir şeydir bu da...Mesela Gökhan Ünal transferini o gün gereksiz bulmama ( yani o paraya Fatih i alsaydık dememe ) rağmen eleştirmem...Çünkü bir tercihtir bu...

Ama geçen sene yaşadıklarımızın üstüne bu sene Issac ve Ergin i yolla kimseyi de alma, Sağ bek alma...Buna tercih falan diyemem ben...Başka bişi olmalı bunun adı...Hata da değil bu...Körlük, değilse diğeri....

Cafer Bulur
04.10.2009, 23:22
+

Cafer, ihanet derken çok yaralıyıcı olmazmı? hainlikle eş anlamlı olmazmı?
Yönetimi eleştiriyoruz ama hainlik ve ihanet yakıştırması bir renktaşa yakışıyormu. Bana bana özelden söylesen tartırışırız ama ulu orta harbiden yakışıyormu?
Bizi de onlar yaraladi ve yaristan koptuk,yaraliyiz yani.

Ben onlarin yaptigi isleri hata olarak göremiyorum,cünkü Ts taraftarina karsi inat ettiler.

Hicbir yönetim ve camia taraftarina karsi bir yönetim sergileyemez ama bunu yaptilar.

Ihanetten kasdim da bile bile hata yapmalaridir,yoksa herkes hata yapabilir....

Kamil Çakmak
04.10.2009, 23:28
Yahu Cafer hata yaptıklarını söylüyoruz zaten. İnat ettiklerinide. Ama ihaneti kabul edemem Cafer

UğuR
Trabzonspor Başkanına hain ve ihanet kelimesi çok ağır.Başkan şu andaki takım için yarışta başarılı olabilecek bir takımdır diye düşünmüştür.Ona göre doğru sana göre yanlış olabilir.Tartışılır.Eleştirilir.Ama karalanamaz.Sonuçda seçim var gidersin oyunu verir seçimini yaparsın.Unutmayın Başkan seçilmiş bir insan.Başarısızmı olmuş sana göre demokratik haklarını kullanırsın.

Erdal
"Babası çok konuşuyor" gerekçesi ile transferden vazgeçmeyi keyfilikten başka hiç bir kelime ile açıklayamıyorum ben...Babası çok konuşuyor Aykut u alma, dayısı çok konuşuyor Özer i alma...Özel hayatı de Fatih i alma...Ama Tjkuzu ve Engin i al ( ben de alırdım anlatmak istediğim samimiyetizlik) Ortada bir standart var mı? Ne o zaman olan biten...Biri açıklama zahmetine neden girmez...

Erdal
04.10.2009, 23:29
Trabzonspor başkan ve yönetimi benim kendilerine olan güven ve sevgime ihanet etmiştir.

Bu cümlenin cezası var ise eyvallah Uğur abi...

irfanb
04.10.2009, 23:31
Özel hayat dedin de Erdal aklima Baskan`in bir demeci geldi .:)

-Sadri bey,Gökhan Ünal'ın barda çekilmiş fotoğrafları için ne diyeceksiniz.
- Ben Gökhan'ın kaynanası değilim.

Erdal
04.10.2009, 23:32
1.5 milyona Fatih ayarında bir forveti almamak cehalettir...Eğer cehalet değil ise ihanettir...

Cem Akyüz
04.10.2009, 23:34
1.5 milyona Fatih ayarında bir forveti almamak cehalettir...Eğer cehalet değil ise ihanettir...

Kesinlikle katılıyorum

UğuR
04.10.2009, 23:36
Trabzonspor başkan ve yönetimi benim kendilerine olan güven ve sevgime ihanet etmiştir.

Bu cümlenin cezası var ise eyvallah Uğur abi...

Kelimeleri doğru seçelim..... Bu adam işini gücünü bırakmış Trabzonspor için mesai harcıyor.Kulübe finansal açıdan şimdi ve gelecek için büyük atılımlar yaptığı tartışılmaz gerçektir.Sportif başarı gelmemiştir bundada tartışılmaz hataları vardır.Ama kelime " hata " dır.İhanet değil....
Sadri Şener in iyi niyetinden şüpheniz var mı? Bu hataları bilerek,kasten mi yaparak kendisinin liderliğindeki bir camiayı başarısız yapmıştır. Düşünmek lazım.Düşünüp öyle hareket etmek lazım.

Erdal
04.10.2009, 23:37
Almamayı da geçtim...Kulübe başkan hariç her yöneticiden daha çok para kazandırmış bir adamın transfer sürecinde kendini haklı çıkarmak için onu aşağılamak ayıptır...Bu ayıp yarın bu kulüpte yeni Fatih Tekke ler çıktığında sadece ayıp olarak kalmayacak maddi zarar olarak da dönecektir bize...

Adem Erdoğan
04.10.2009, 23:37

Cehalet ve art niyet olarak düşünüyordum, devre arasında alınmazsa eğer bende ihanet olarak düşüneceğim.

Erdal
04.10.2009, 23:38
Uğur abi, Fatih Tekke konusunda başkanın açıklamalarını alt alta koyduğumda evet ortada iyi niyet falan görmüyorum ben...Gören bana göstersin... Ben görmüyorum...

UğuR
04.10.2009, 23:40
Fatih Tekke nin transferinin olmayışında inatlaşma olduğu bir gerçek....
Ama bu her iki tarafın suçu ....Sadri Şener ve yönetimin suçu olduğu gibi Fatih Tekke nin de suçu var.... Bunu sen de biliyorsun Erdal Abi....

irfanb
04.10.2009, 23:42
Fatih Tekke nin ne suçu vardi ?
Cok mu para istedi?

Erdal
04.10.2009, 23:42
Görmediğim atladığım yanlış düşündüğüm bir şey olduğunda özür de dilerim ben...Ortada iyi niyet falan görmüyorum...Gösterin özür dilerim...

1.5 milyona Fatih i almamak cehalettir diyorum. Eğer cehalet değil ise ihanettir diyorum...Mantıksal bir sakatlık yok söylediğim şeyde..Bir daha düşündüm...Yok...Mantık doğru...Bazen sinirlenip mantıksal tutarsızlığı olan şeyler yazabilirim. Ama şimdi sigara içtim bir daha düşündüm....Değişen bir şey yok...

UğuR
04.10.2009, 23:45
Uğur abi, Fatih Tekke konusunda başkanın açıklamalarını alt alta koyduğumda evet ortada iyi niyet falan görmüyorum ben...Gören bana göstersin... Ben görmüyorum...

Sen demiyormusun bizim yöremizin insanında inatçılık var....Başkan Gökdeniz içinde dememişmiy di yıldız değil diye...Kızdı söyledi ferri olarak.Fatih konusunda da hata yaptı ama mizacı dolayı geri adım atmadı.Tam atıyordu başka ataraksiyonlar oldu Tekke cephesi tarafından....
O da inadına devam etti.Bakan ın güvendiği gibi O da Gökhan a güvendi.Yanıldı.

Erdal
04.10.2009, 23:49
Hangi inatlaşma Uğur abi? Fatih in hatası ne imiş söylermisin? Yöneten inatlaşmaz...Çünkü makam ona emanettir...Ne demek inat? İnat demek bireysellik demek...Benim adıma kullandığın makamı kendi inadın için nasıl kullanırsın? Bireysel inat uğruna kulübe zarar vereceğini bile bile yaptıysalar ( öyle demiyor ve cehalet ihtimalini var kabul ediyorum) ne diyelim buna? Hangi kelimeyi layık görürsün?

Mustafa Ayazoğlu
04.10.2009, 23:51
Görmediğim atladığım yanlış düşündüğüm bir şey olduğunda özür de dilerim ben...Ortada iyi niyet falan görmüyorum...Gösterin özür dilerim...

1.5 milyona Fatih i almamak cehalettir diyorum. Eğer cehalet değil ise ihanettir diyorum...Mantıksal bir sakatlık yok söylediğim şeyde..Bir daha düşündüm...Yok...Mantık doğru...Bazen sinirlenip mantıksal tutarsızlığı olan şeyler yazabilirim. Ama şimdi sigara içtim bir daha düşündüm....Değişen bir şey yok...

İhanet kelimesine çok takıldınız. Sadri Şener bu günleri göremedi. Tahmin edemedi. Edebilseydi eğer Fatih Tekke'yi alırdı. Bunun adı ihanet değil. Karadeniz inadıda var işin içinde, Taraftar mı istedi. Almam. Ben başkanım benim dediğim olur. Diye düşünülmüştür.

- İleri görüş eksiklikliği
- İnat

Erdal
04.10.2009, 23:55
İnat kelimesine takılan ben değilim.

Söylediğim şeyler açık...İki şey söylüyorum.

Sayın başkan ve yönetim benim kendilerine yönelik sevgime, güvenime koşulsuz desteğime ihanet etmişlerdir. Benim gibi düşünenin az olmadığını biliyorum.

Diğeri de ise durumu...İse diyorum...Ya- yada diyorum...Her ikisinde de maksadını aşan bir ifade görmüyorum....

Erdal
04.10.2009, 23:58
Buna rağmen yazdıklarım sizi rahatsız etmiş ise sizden özür dilerim. Ancak başkan ve yönetimden değil. Zira önce onların hiç değilse bir özür borcu var....

Salih Yazıcı
05.10.2009, 00:10
Fatih tekke nin şuçu kesinlike trabzonsporu çok istemesi ve gs gitmemesi olmuştur başkanı bu konuda savunulacak tarafı yok. O yüzden başkan kendi almadı bu takıma forvet hatta alternetif olan isaac göndererek çok büyük hata yapmıştır kısaca kendi düşen ağlamaz diyorum başkan

antagonist
05.10.2009, 00:13
Kim bu borç yükünün altına girer?

Kim Trabzonspor başkanlığına -kendi isteğiyle- aday olur?

Kim Trabzonspor'a başkan olmak için gerekli vizyona sahip?

Kimse!

Salih Yazıcı
05.10.2009, 00:18
Arkadaşım trabzonspor başkansız kalmaz sadri şener kendini dev aynasında görmesin.

antagonist
05.10.2009, 00:22
Arkadaşım trabzonspor başkansız kalmaz sadri şener kendini dev aynasında görmesin.

Ben de bu kilit cümleyi bekliyordum: "Trabzonspor başkansız kalmaz." , "TS hocasız kalmaz." vs...

Başkansız kalmıyoruz da ne oluyor?

Erdal
05.10.2009, 00:23
Valla Süleyman daha şimdiden bir çok aday var. Ha vizyona sahip mi? Sadri başkan ın vizyonu 90 trilyon borç liderin 15 puan gerisinde bir takım yani farklı nitelikte forveti olmayan stoperinin sağ bek oynayıp sürekli küfür yemek zorunda bırakıldığı bir takım ise mümkünse daha az vizyonlu biri gelsin...Hiç değilse o zaman kim bu borcun altına girer sorusunu sormayız...

Benim için Nuri bey'in bıraktığı takımıın toparlanması 3 yıldır. Ancak hem bu borcun altına kim girer dedirtebilecek bir borç yapmış hem de iki yıl lazım diyorsak istemem vizyon mizyon....

magicyattara
05.10.2009, 00:24
Başkan ve yönetimde ki ağır topların Fatih'in transferine bir inat uğruna karşı çıkıp,takımı forvetsiz bırakmaları ihanet değil midir.?
Bir şehrin,bir futbolcunun transferiyle,geçen yıl Sivas'ta kaybettiği heyecanını tekrar ayağa kaldırmamak ihanet değil midir?

Salih Yazıcı
05.10.2009, 00:25
İstifa tabiki çözüm değil ama sadri başkana verilen fırsat trabzonspor tarihinde kimseye verilmedi. Başkan kendi çok büyük konuştu insanları beklentiye soktu.

Erdal
05.10.2009, 00:27
Ha burdan çıkış yok mu? Var hem de Sadri başkanla mümkün. Bırakır takımla ilgili kararları Ünal hoca ve Broos a olur bence...

Ama hala Mahmut Aksu Ünal hocayı yalanlıyor
İhsan Alioğlu medyaya Yattara'yı kötülüyor
Hayrettin bey forvetlerimizin oyun yapımıza katkısını analiz edip medya ile paylaşıyorsa

Sportif direktöre ne hacet, arkadaşlar devrimci çözümlemeyi yapmış demektir...

Salih Yazıcı
05.10.2009, 00:29
Şahsen ben sadri başkanı vizyonu büyük olarak görümüyorum kimse kızmasın ersun hocayı gönderip sameti getiren başkanın vizyonu büyük değildir kimse masal anlatmasın.

Kamil Çakmak
05.10.2009, 00:29
Erdal karde, Sandi şener senin sevgine ihanet eti bu nu kabul edebilirsin hatta bende kabul ederim.
Ama.Sadri Şener Trabzonspora ihanet etti kelimesini kabul etmiyorum. Eden kim varsa söylesin

UğuR
05.10.2009, 00:31
İstifa tabiki çözüm değil ama sadri başkana verilen fırsat trabzonspor tarihinde kimseye verilmedi. Başkan kendi çok büyük konuştu insanları beklentiye soktu.
Başkana diğer başkanlardan ayrı ne fırsat verilmiş anlıyamadım açarmısın.Seçimle gelmedi mi diğer başkanlar gibi ya da gene seçimle gitmeyecek mi...Ayrıca diğer başkanlar şampiyonluk sözü vermedi mi? Başarısız olacağız bizi destekleyin mi dedi?

Erdal
05.10.2009, 00:33
Kamil abi, yazdırmayın bana aynı şeyi...Benim ne düşğündüğüm ne dedğim çok net...Başkan ve yönetimin ne dediği ne düşündüğü ise muğlak...Mesela alalım Fatih i almama kararının ilan edildiği o internet sitesinden yapılan açıklamayı üniversite sınavlarında hatta LESS sınavlarında okuduğunu anlama sorusu olarak sorun...Bu paragrafta anlatılmak istenilen nedir deyin...O soruya itiraz edilir ve iptal edilir...

Salih Yazıcı
05.10.2009, 00:36
Başkana git listeni güçlendir dendi başkan naptı listesini zayıflatmadımı ayrıca başkanın ilk şeçildiği şeçimde bakan özak herkeze eşit mesafedemiydi diğer başkan adayının listesindeki adamlara baskı yapılmadımı.

Erdal
05.10.2009, 00:38
Vaz geçtim ondan Cuma akşamı " Biz yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz" açıklamasının içi dolu mu sizce?

Hata yaptığını düşünen, eksik yaptığını düşünen bir birey ifadesimidir o? Yoksa olan bitenin "iç ve dış düşmanların" yaptıklarından ibaret olduğunu düşünen birinin mi?

Erdal
05.10.2009, 00:39
Hiç değilse samimiyet kokan bir "pardon" u haketmedik mi?

Salih Yazıcı
05.10.2009, 00:40
Benim artık bu yönetime hiç inancım kalmadı.

Erdal
05.10.2009, 00:41
Ben bir pardona razıyım yahu...Çünkü o pardon hiç değise aynı hataları yapmayacağız demektir...Biz elimizden geleni yapıyoruz hocaya sorun demek...Yine bizden başka kimse bilmiyor ve yine inatlaşacağız demektir diye korkuyorum....

Salih Yazıcı
05.10.2009, 00:48
Erdal abi ne pardonu yarın çıkar asbaşkan inancımızı kaybetmedik daha biz zirvedeyiz golcüler içinde ortasaha gol atamayınca böyle oldu der.

Kamil Çakmak
Kamil abi, yazdırmayın bana aynı şeyi...Benim ne düşğündüğüm ne dedğim çok net...Başkan ve yönetimin ne dediği ne düşündüğü ise muğlak...Mesela alalım Fatih i almama kararının ilan edildiği o internet sitesinden yapılan açıklamayı üniversite sınavlarında hatta LESS sınavlarında okuduğunu anlama sorusu olarak sorun...Bu paragrafta anlatılmak istenilen nedir deyin...O soruya itiraz edilir ve iptal edilir...

Erdal bey, Fatih Tekke konusunda yanlış yapıldığını söylüyoruz zaten. Hatta Fatih Tekeinin klüpde en çok parayı kim alıyorsa aynı parayı 50 bilmem ne aşağısını isterim dediği de bir gerçek değilmi.

antagonist
Alternatifler vardır. Bunların içinde başkanlığa en yakışanı da Ahmet Ağaoğlu'dur fakat kendisi bu konuda gönülsüzdür. Bir de İ.E.Hacıosmanoğlu var...Kaçımız Hacıaosmanoğlu'nu başkanlığa yakıştırıyor?

Arkadaşlar hatırlar, geçen sene Ersun Yanal'ı en çok savunanlardan birisi bendim. Başkanın -bence- en ciddi hatasıydı Yanal'ı yollamak. İkinci büyük hatası ise kongreyi iyi değerlendirememesidir. Üçüncü büyük hatası Tekke'yi almamasıdır. Bu liste daha da uzatılabilir.

Muhtemelen Sadri Şener devri yakında kapanacak. Ben kendisi hep "iyi" olarak yadedeceğim. "Trabzonspor'a yakışan bir başkandı." diyeceğim...

Kamil Çakmak
05.10.2009, 00:53
Yeri burası değil ama fatih tekke konusunda derin mevzula var gibi. Aslında olay sadece para meseleside olmayabilir. Yönetimin bu konuda hata yaptığı aşikardır.

__S__e__S__
05.10.2009, 01:02
Şener'in yakın çevresine, "Keşke Zenit'le anlaşıp onu getirseydim. Bu durumu yaşamazdık" dediği öğrenildi.

Kaçan goller dert oldu
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fatih Tekke'yi getirmediği için pişman olduğunu itiraf etti. Gaziantepspor maçında kaçan gollerden dert yanan Şener'in yakın çevresine, "Keşke Fatih'le anlaşsaydık. Bu kötü durumda olmazdık" dediği öğrenildi.

Şartları zorlasaydım

Şener'in , "Camianın da sabrı taşmaya
başladı. Böyle devam
ederse olacakları engelleyemeyiz. Keşke baştan bunların yaşanmasını önleseydim. Zenit ile anlaşmak için şartlarımızı zorlasaydım, bugünleri yaşamazdık" diye dert yandığı konuşuluyor.

Kaynak pek sağlam değil ama olsun fotomaç :D

Erdal
05.10.2009, 01:02
Abi yine başa döneceğiz. Fatih bu ligde gol kralı olup fb tarafından yalvar yakar istendiği zamanda boş mukaveleye imza atmıştır. Hatta hatırlayanlar olur o imzayı atarken Fatih in morali çok bozuktu. Çünkü hem Gökdeniz hem Fatih in boş mukaveleye imza atacağı ilan edilmişken Gökdeniz'in kağıdında rakam yazılıdır. Ha az paraya mı oynamıştır? Hayır...O dönem tavan ücreti almıştır. Lakin aynı yıl fb ye imza atsa ne alırdı? Şimdi gelelim şimdiye...

Evet Fatih ya da manajeri bir ücret söylemiştir...Yani herhalde söylemiştir...Diyelim ki Yattara'ya ne veriyorsanız 50 bin altına imzalarım demiş olsun...Ne var bunda? Peki o gün size "paragöz" görünen Fatih transferin son günü bir anda fedakar mı oluverdi?

Bu arada son gün transfer haberini duyduğumda forumda yönetim istifa etmeli demiştim. Yani derdim sadece Fatih in gelmesi gibi anlaşılacak...Değil...Tutarlılık...

antagonist
05.10.2009, 01:04
Bu son gün olayı bana "düzmece" gibi geldi...

Erdal
05.10.2009, 01:08
"Kuvvetli bir bilgi geldi Trabzon'da hoca arayışı başlamış"...Şansal Büyüka...

__S__e__S__
05.10.2009, 01:11
"Kuvvetli bir bilgi geldi Trabzon'da hoca arayışı başlamış"...Şansal Büyüka...

İnş. bülent uygun almayız.:(

Kamil Çakmak
05.10.2009, 01:16
Abi yine başa döneceğiz. Fatih bu ligde gol kralı olup fb tarafından yalvar yakar istendiği zamanda boş mukaveleye imza atmıştır. Hatta hatırlayanlar olur o imzayı atarken Fatih in morali çok bozuktu. Çünkü hem Gökdeniz hem Fatih in boş mukaveleye imza atacağı ilan edilmişken Gökdeniz'in kağıdında rakam yazılıdır. Ha az paraya mı oynamıştır? Hayır...O dönem tavan ücreti almıştır. Lakin aynı yıl fb ye imza atsa ne alırdı? Şimdi gelelim şimdiye...

Evet Fatih ya da manajeri bir ücret söylemiştir...Yani herhalde söylemiştir...Diyelim ki Yattara'ya ne veriyorsanız 50 bin altına imzalarım demiş olsun...Ne var bunda? Peki o gün size "paragöz" görünen Fatih transferin son günü bir anda fedakar mı oluverdi?

Bu arada son gün transfer haberini duyduğumda forumda yönetim istifa etmeli demiştim. Yani derdim sadece Fatih in gelmesi gibi anlaşılacak...Değil...Tutarlılık...

Erdal kardeş başa döncek bişeyok aslında.Yukardaki yazdıklarını ben yazdım ve geri sildim. İnan 50 lirayıda bahsetmiştim.. Acaba Erdal bey nerden gördü bu yazdıklarımı dedim:) Bileydim yanıtı gönder dedim hemen.

hatta o sildiğim yazıya şunuda eklemiştim. Yattara benim için bitmkiştir. Biten bir futbolcunun fiyatını Tekke niye kıyas alıyor, hatta ulan biz Trabzonlu değiliz ama içimize öle işlemişki bu sevgi anlatamam. Acaba diyorum Fatih Tekke Trabzonlu olarak fedakarlık yapamazmıydı. Yattara niye kıyas evet bunu soruyorum.

Yönetimin bu konuda yanlışını göz ardı etmiyorum. Yanlış anlaşılmasın.

Mustafa Yüksek
05.10.2009, 01:17
Sayın başkan..Medyayı takip ediyorsunuzdur...Lütfen çıkıp 'Hocamızın arkasındayız...Dolaşan haberler kesinlikle yalandır..' diye bir açıklama yapın...Biz bunu hakediyoruz..Size olan son inancımı da yıkmayın...

Fanatik28
05.10.2009, 01:18
Ersun Yanal´in gönderilmesini hala hata olarak görenlere kesinlikle katilmiyorum! Bunu Sivasspor macindan sonrasini baz olarak söylüyorum. Su anda Ersun Yanal´a hala sempati ile bakanlar, son bes macta yasanacak olumsuzluklardan sonra hala ayni düsüncede olup olmayacaklarini bir düsünsünler. Bunda E.Yanal´in Sampiyonluk stresi ile düstügü piskolojik baskiyi da bir daha hatrilasinlar.

Ben Ersun Hoca´yi hicbir zaman aramiyacagim. Cünkü mesajlarinda devamli olarak taraftara igneleyeci sözler sarfeden kendisiydi. Kendini bu takim icin her zaman bulunmaz bir nimet gördü ama Trabzonsporunda onun icin cok özel bir nimet oldugunu göremedi.

Taraftar aptal, hep o akilliydi! Daha ligin 7.-8. haftasinda taraftar "bu takim tek forvet oynamali" derken, o gitti kendini hakli cikarmak icin, Türkiye liginin belkide en iyi top yapan takimina karsi Umut´u yedek soyundurdu..daha da önemlisi, o sark kurnazligiyla takimin en cok top kapan oyuncusu Hüseyin´i de oynatmadi...iste bunlar cok ince, sinsice yapilmis seylerdi.

antagonist
05.10.2009, 01:18
Sayın başkan..Medyayı takip ediyorsunuzdur...Lütfen çıkıp 'Hocamızın arkasındayız...Dolaşan haberler kesinlikle yalandır..' diye bir açıklama yapın...Biz bunu hakediyoruz..Size olan son inancımı da yıkmayın...

http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2737#Icerik

----

Uğur Dündar'a "Bir başkan 'Hocanın arkasındayız.' diye açıklama yapıyorsa anlayın ki o hoca gidicidir." demişti Başkan. ;)

Mustafa Yüksek
05.10.2009, 01:23
http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2737#Icerik

----

Uğur Dündar'a "Bir başkan 'Hocanın arkasındayız.' diye açıklama yapıyorsa anlayın ki o hoca gidicidir." demişti Başkan. ;)

İstediğim daha sağlam bir açıklamaydı yani daha samimi...Neyse şu sıralar yalandan da olsa hoş şeyler görmek istiyor insan...

Medyanın verdiği isimler Güvenç Kurtar'a kadar gidince asabım bozuldu:)

Salih Yazıcı
05.10.2009, 01:24
eğer başkan bülenti bu takımın başına getirirse asıl ozaman ihanet etmiş olur .

Fanatik28
05.10.2009, 01:25
Simdi düsünüyorum, Mehmet Batdal su takima kazandirilmis olsa...Mehmet Batdal-Alanzinho ikilisi bu ligin tozunu atarmiydi?

Gökhan ve Umut´un pabucu dama atilirmiydi? Iste bu yüzden, Gökhan´a gecen sezon edeceginin 2 kat fazlasini veren kisiler mi rahatsiz olurdu?

Mesela Engin ´e nasil olurda yillik 1,3 trilyon verilir, Serkan hala 1,3 trilyona oynar(indirimde yapmissa), Song´un sözlesmesinde bir indirim saglanamaz?

Belki cok basit görünebilir ama iste bunlar benim icin Yöneticilik marifetidir...ve daha nice ufak noktalar.

Ama en önemlisi taraftari aptal yerine koyan, samimiyetsiz...yok yazmiyim eniyisi, sinirkatsayim artiyor!

Kamil Çakmak
05.10.2009, 01:28
Cümleten hayırlı geceler harın sabah mesai. malum konuşulaclak çok şey var.

hamucera
05.10.2009, 01:34
Ersun Yanal´in gönderilmesini hala hata olarak görenlere kesinlikle katilmiyorum! Bunu Sivasspor macindan sonrasini baz olarak söylüyorum. Su anda Ersun Yanal´a hala sempati ile bakanlar, son bes macta yasanacak olumsuzluklardan sonra hala ayni düsüncede olup olmayacaklarini bir düsünsünler. Bunda E.Yanal´in Sampiyonluk stresi ile düstügü piskolojik baskiyi da bir daha hatrilasinlar.

Ben Ersun Hoca´yi hicbir zaman aramiyacagim. Cünkü mesajlarinda devamli olarak taraftara igneleyeci sözler sarfeden kendisiydi. Kendini bu takim icin her zaman bulunmaz bir nimet gördü ama Trabzonsporunda onun icin cok özel bir nimet oldugunu göremedi.

Taraftar aptal, hep o akilliydi! Daha ligin 7.-8. haftasinda taraftar "bu takim tek forvet oynamali" derken, o gitti kendini hakli cikarmak icin, Türkiye liginin belkide en iyi top yapan takimina karsi Umut´u yedek soyundurdu..daha da önemlisi, o sark kurnazligiyla takimin en cok top kapan oyuncusu Hüseyin´i de oynatmadi...iste bunlar cok ince, sinsice yapilmis seylerdi.

ersun yanalın gidişine çok üzüldüm kalsa ve son 5 maçın sonucu bu şekilde olmas ve gtse yine çok üzülecektim.

her şeyde taraftara suç bulmadı. ben şimdiye kadar gökhan tribüne çağrılıp alkışlandı görmedim dedi yanlışmı dedi. Rakibi tam baskı altına alıyorsunuz oyun istediğimiz şekilde gidiyor ama sahaya giren balonlar ile 5 dk oyun soğuyor ve baskıyı bir daha kolay kolay kuramıyorsunuz derken hatalımıydı.

Ben aslında önce Sadri Şener sonra da taraftarların bu akşamki çok güzel hareketler bunlardaki bir skeci izlemesini çok isterdim. Herşeyi bildiğini zanneden taraftarlar ile ilgili ve teknik adamlar ile ilgili çok isabetli skeç yapmışlar. İzlemeyen varsa izlesin tavsiyemdir.

özellikle Trabzonspor taraftarı izlemeli.

parlayan
05.10.2009, 01:40
Sadri Şener Ersun Yanalı göndermekle en büyük hatasını yaptı. belki hocayı göndermekle günü kurtardı ama eğer uzun dönemi düşünseydi ersun hocanın yerine gelecek olan teknik adamın herhangi başarısızlığında hocayı ortaya atmanın yetmeyeceğini kendisin de istifasının isteneceğini bilecekti.

sadri şener gider gitmesine, kimsenin o koltukta yeri de zaten ebediyen değil ama yerine gelen kim olacak, kısacası farklı olan ne olacak...

Benim şahsen hiçbir beklentim yok iyi yönde, yine aynı şeyleri baştan yaşayacağız. Kısır döngü devam edecek. İstikrar olmayacak..

İstikrar, tek ihtiyacımız olan şey.. Ama her konuda.. Yönetimde, teknik adamda, futbolcuda...

Bunu sağlamada en büyük görev bize düşer,, kimse ersun yanalın kellesini istemese, umut ve gökhanı bunalıma sokmasa ve şimdi de finalde sadri şenerin o koltuktan kalkmasını istemeseydi inanın şu günden daha kötü bir yerde olmazdık...

Erdal
05.10.2009, 01:41
Valla Trabzon taraftarı bu ülkedeki en cefakar taraftar...Birileri kulübü birbirleri ile bilek güreşi yapacak masa yapsın ondan sonra suçlu yine taraftar olsun... Ne yapacak taraftar? Evet futbolu iyi biliyor...Hiç değilse bu takıma bir sağ bek bir de farklı nitelikte forvet lazım diyebilecek kadar iyi biliyor ve bunun alınmadığını görünce sinir oluyor...Ben taraftarım oluyorum...

Ben taraftarım ve önce hocayı getirip sonra sportif direktör getiren yön etime sinir oluyorum. Ya da adına sportif direktör deme...İdari manajer de...O zaman ayın çuvalcıoğlu ki kendisi değiştirilemez değiştirilmesi teklif dahi edilemez ne vasıf alacak değil mi?

Ben taraftarım ve itediklerini almadığın halde üstelik bir kez bile şampiyonluk kelimesini telaffuz etmemiş bir hocanın gönderilme denemelerine sinir oluyorum...

Bütün bunları biliyor olmak kötü bir şey mi? Bilmiyorum mu diyeyim? Bilmemeliyim mi diyeyim? Yoksa taraftarsın sen formanı al kombineni al kartını al ve sus mu ?

Bu arada hamucera hatırladım seni...Fatih i kadro dışı bırakan Advocat nerde? Fatih nerde? Terim in takımı nerde? Biz nerdeyiz?

Neydi hamucera arkadaşın bütün yaz ki meşhur sorusu:

Sizin Fatih Tekke'niz madem bu kadar iyi neden kadro dışı? Advocat gibi bir hoca neden onu oynatmıyor? Fatih Terim örneğini vermişmiydin ? Bak onu hatırlamıyorum....

Şimdi ne diyorsun hamucera...Taraftarsanız susun mu diyorsun...Ben susmuyorum...Kolay susmam...Ütelik öyle böyle değil fena halde taraftarım...Tarafım...

Osman Yavuz
05.10.2009, 01:56
Fatih Tekke'nin alınmaması başkanı yavaş yavaş hazin sona götürüyor.Biz dememiş miydikleri sevmem ama biz demiştik başkanım Fatih'i almayarak ipi boynuna geçirdin diye.;)

Erdal
05.10.2009, 01:58
Hayırlı geceler...Başınızı ağırttım...Benim ki çok ağırıyor...Puan tablosundan dolayı değil...Ama hala garibim Serkan a sağ bek olma cezası çektirmemizden, Umut la Gökhan a da bu zulmü reva görmemizden ağırıyor...Susalım artık...Hamucera çok bilmeyin dedi...Eyvallah...

Erdal
05.10.2009, 02:00
Son olarak "Kimi keseceğiz ki bu takımdan" demişti başkan? Hocayı kesmeyin...Aynaya bakın bence başkanım...Bu kez bakın lütfen ve pardon deyiverin...Bir pardon...Sadece bir pardon bile iyi şeylerin başlamasına vesile olabilir...

seyyah61
05.10.2009, 02:06
Erdal hocam, yolun ikinci yarisina geldiniz, bayagi degistiniz yahu.
Önceden sizi toparlayici ve iyimser mesajlarinizla taniyorduk.

My
05.10.2009, 02:53
Erdal ağzına sağlık abicim yazılması gereken her şeyi yazmışsın.

Recep Alkan
05.10.2009, 08:00
İhanet kelimesine çok takıldınız. Sadri Şener bu günleri göremedi. Tahmin edemedi. Edebilseydi eğer Fatih Tekke'yi alırdı. Bunun adı ihanet değil. Karadeniz inadıda var işin içinde, Taraftar mı istedi. Almam. Ben başkanım benim dediğim olur. Diye düşünülmüştür.

- İleri görüş eksiklikliği
- İnat

Ben böyle birşeye asla katılmıyorum, her fırsatta Trabzon halkını çok iyi tanıdığını söyleyen bir Başkan bu kadar olacağını tahmin etmemiş olamaz.

Milyonların isteğine karşı bir adamı eğer almıyorsanız bunun adını varın siz düşünün. Bu başlık altında Fatihi konuşmayı asla istemiyorum ama Fatih konsunda yönetim kasıtlı hareketler içinde bulunmuştur.

Bu arada Erdal abi dün gece esip gürlemişsin şimdi okuyorum yazdıklarını, ne hikmetse kimilerinin hain ilan edildiği yazılar bugün daha sıklıkla yazılır olmuş.

Süleyman Sofu
05.10.2009, 08:34
Fatihin bu hafta attığı golü görmeyenler bence bi izlesinler.Şayet bu golü bizim forvetlerden hangisi atabilir.Bırakın atmayı dokunamaz bile o topa herneyse olan oldu kaçan balık büyük oldu bari becerip devre arası alsalarda bi rahatlasak

Recep Alkan
05.10.2009, 08:37
Süleyman bir link var mı seyredebileceğimiz.

http://zenitvideo.ru//news/2009-10-04-2065/

Buldum.

Recep Alkan
05.10.2009, 09:33
Şener: “Hocaya Sormak Lazım” (http://www.trabzonspor.mobi/2009/10/03/sener-hocaya-sormak-lazim/)

Ekim 03, 2009 | Korhan Ekinci (http://www.trabzonspor.mobi/author/admin/) | 134 kez Okundu | Yorumlar 0 (http://www.trabzonspor.mobi/2009/10/03/sener-hocaya-sormak-lazim/#comments)

http://www.trabzonspor.mobi/wp-content/uploads/2009/10/16977.jpg (http://www.trabzonspor.mobi/2009/10/03/sener-hocaya-sormak-lazim/)
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, “O kadar gol pozisyonuna girip atamamayı ben de anlamıyorum. Bunun nedenini hocaya sormak lazım” dedi.
Turkcell Süper Lig’de sahasında Gaziantepspor ile 0-0 berabere kalan Trabzonspor’un kulüp başkanı Sadri Şener, beraberliğin Trabzonspor için iyi bir sonuç olmadığını söyledi. Şener, karşılaşmaya ilişkin yaptığı değerlendirmede, Gaziantepspor maçında hedefledikleri sonuçla sahadan ayrılamadıklarını belirterek, ”Beraberlik, Trabzonspor için iyi sonuç değil. Çok gol kaçırdık, ama bu kaçan goller, puanları geri getirmiyor” dedi.
Yönetim kurulu olarak ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Şener, ”Ama bunun karşılığını alıyor muyuz, almıyor muyuz? Orası tartışma konusu. O kadar gol pozisyonuna girip atamamayı ben de anlamıyorum. Bunun nedenini hocaya sormak lazım. Artık bu maç bitti, şimdi Galatasaray maçına bakacağız” diye konuştu.
Şener, gelinen noktada taraftarların tepkisinin normal olduğunu kaydederek, ”Trabzonspor Kulübü’nün adıyla, kaybetmek kelimesi yan yana hiç de uyumlu durmuyor. Artık puan kayıplarının ve şansızlıkların geride kalmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.
BROOS: “ÇOK POZİSYON BULDUK”
Gaziantepspor karşılaşmasının ardından Lig TV’ye konuşan Hugo Broos, “Karşılaşmada 10 gol pozisyonu ve kaçan bir penaltı var. Her maç bu kadar pozisyon bulamıyorduk. Memnun olmadığım bir takım unsurlar da var ama bunlar düzeltilebilecek şeyler” dedi.
EGEMEN: “HAVAMIZI YAKALAYAMADIK”
Trabzonspor’un takım kaptanı Egemen Korkmaz, geçen yılki havalarını yakalayamadıklarını söyledi.
Egemen, 0-0 berabere kaldıkları Gaziantepspor maçına dengeli başladıklarını belirterek, ”İlk yarı oyun genelde ortadaydı. Fakat maçın geneline baktığımızda skoru değiştirecek pozisyonları yakalayan taraf bizdik. Maalesef gol atma başarısı gösteremedik. Milli maç arasını iyi değerlendirip Galatasaray karşısına hazır şekilde çıkmak istiyoruz” dedi.
Bu sezon arzu etmedikleri sonuçlar aldıklarını ifade eden Egemen, ”Geçen sezonki havamızı yakalayamadık. Gerek sahada gerek idmanlarda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İnşallah problemleri ortadan kaldıracağız. Ancak şu anki problem, problemin ne olduğunu bilememek” diye konuştu.
Son 3 maça bakıldığında çok kötü performans ortaya koymadıklarını anlatan Egemen, şunlarI kaydetti:
”Sadece Gençlerbirliği maçının ikinci yarısında iyi değildik. Gaziantepspor karşısında iyiydik. İnsanlar maça iyi futbol ve gol izlemeye geliyorlar ama tepkinin dozajını iyi ayarlamak gerek. Bundan oldukça fazla etkileniyoruz. Tabi ki insanlar eleştirilerini dile getirebilirler ama bunu daha uygun şekilde yapmalılar. Puan farkı her geçen gün açılıyor, bu bir gerçek ama daha ligin başlarındayız. Sonuna kadar şartları zorlayacağız.”
Kaynak: LigTV

HOCA KİME SORACAK çok merak ediyorum.

Erdal
05.10.2009, 10:16
Sabahtan beri Tribün dergi de bjk tirübünlerinden olup biteni anlamaya çalışıyorum. Özetle yönetimin görevlendirdiği paralı askerlerin başkan aleyhine tezahürat yapanlara saldırmasıymış hadise...

Bu vesile ile son zamanlarda çok eleştirdiğim Sadri başkan ve yönetiminin tribünleri ele geçirme ya da manüple etme gibi hamlelere tevessül etmemelerini saygı hatta teşekküre şayan buluyorum. Bu duruş bundan sonra Trabzonspor iktidar ve muhalefetlerine örnek olacak bir druştur. Tebrikler başkan tebrikler yönetim...Tribünü iktidar adına da muhalefet adına da kullanmaya çalışmak ateşle oynamaktır. Hem hasmınızı hem sizi yakar. Tribünü rahat bırakırsanız akar yatağını bulur...İnşallah hem bu yönetim hem bundan sonraki Trabzonspor yönetimleri Sadri Şener ve ekibinin bu tavrını sürdürür...İnşallah müstakbel başkan adayları da bjk de olan bitenden ders alır....

Recep Alkan
05.10.2009, 10:19
Peki Erdal abi bu yönetimin Fatih Tekke olayında yapılacak olan ve az bir katılımla gerçekleştirilen o protesto yürüyüşünde taraftar gruplarının bazıları ile birebir teması varmıdır yokmudur ?

Erdal
05.10.2009, 10:22
Recep bilmiyorum...Ama şunu biliyorum; bir konuda Trabzonspor menfaatine ricacı olmak başka şey al bilet-ver destek demek başka şey....

İHTİLALL
05.10.2009, 10:23
Valla Trabzon taraftarı bu ülkedeki en cefakar taraftar...Birileri kulübü birbirleri ile bilek güreşi yapacak masa yapsın ondan sonra suçlu yine taraftar olsun... Ne yapacak taraftar? Evet futbolu iyi biliyor...Hiç değilse bu takıma bir sağ bek bir de farklı nitelikte forvet lazım diyebilecek kadar iyi biliyor ve bunun alınmadığını görünce sinir oluyor...Ben taraftarım oluyorum...

Ben taraftarım ve önce hocayı getirip sonra sportif direktör getiren yön etime sinir oluyorum. Ya da adına sportif direktör deme...İdari manajer de...O zaman ayın çuvalcıoğlu ki kendisi değiştirilemez değiştirilmesi teklif dahi edilemez ne vasıf alacak değil mi?

Ben taraftarım ve itediklerini almadığın halde üstelik bir kez bile şampiyonluk kelimesini telaffuz etmemiş bir hocanın gönderilme denemelerine sinir oluyorum...

Bütün bunları biliyor olmak kötü bir şey mi? Bilmiyorum mu diyeyim? Bilmemeliyim mi diyeyim? Yoksa taraftarsın sen formanı al kombineni al kartını al ve sus mu ?

Bu arada hamucera hatırladım seni...Fatih i kadro dışı bırakan Advocat nerde? Fatih nerde? Terim in takımı nerde? Biz nerdeyiz?

Neydi hamucera arkadaşın bütün yaz ki meşhur sorusu:

Sizin Fatih Tekke'niz madem bu kadar iyi neden kadro dışı? Advocat gibi bir hoca neden onu oynatmıyor? Fatih Terim örneğini vermişmiydin ? Bak onu hatırlamıyorum....

Şimdi ne diyorsun hamucera...Taraftarsanız susun mu diyorsun...Ben susmuyorum...Kolay susmam...Ütelik öyle böyle değil fena halde taraftarım...Tarafım...
Cumartesi,pazar foruma giremedim..
Ama gerek yokmuş..
Vatandaş fazlasıyla temsil etmiş ,sağolsun..:)

Recep Alkan
05.10.2009, 10:26
Bende diyorum ki Erdal abi, Fatih protestosuna katılmamaları için bazı taraftar gruplarına özel ricalarda bulunuldu.

Bunu yapan Başkandır asla demiyorum, belki yeri de burası değil, ama ne yazık ki yönetim başlığı olmadığı için burda konuşuyoruz.

ozturk
05.10.2009, 10:29
Bir Fatih Tekke inadı başkana çok şeye malolacak gibi.

Bundan sonra Fatihi alsa ne olur ki? D.Bakır,G.birliği, G.antep maçları tekrar mı oynanacak?

Yazıklar olsun..

Erdal
05.10.2009, 10:30
Bunda bir beis görmüyorum Recep...Ben başkan değilim yönetici değilim. Sözüm geçse ben de ricacı olurdum...Başka şeyler bunlar bence...Ben Trabzonspor yönetiminin böyle sıkıntılı günlerde bile bilet- destek ilişkisine girmemesini önemsiyorum. Çok önemsiyorum...Bu yoldan artık geri dönüş olmamalı....

Recep Alkan
05.10.2009, 10:32
Erdal abi eğer böyle birşey varsa ki var gibi, ortadaki pazarlığın ne olduğu bilinmiyor.

Kaldı ki yapılacak bir protesto için yönetimin ricacı olması ne demek, neden girer araya, yada bu ricayı kabul edenler ne için ve hangi sıfatla eder ???

Erdal
05.10.2009, 10:32
Aynı şekilde, muhalefet, başkan adayı, yönetici adayı hiç kimsenin de tribüne müdahale etmemesi gerektiğini düşünüyorum...Rahat bırakıldıkça tribün zaten kendi mecrasını bulur...

Erdal
05.10.2009, 10:34
Recep bilmediğimiz konuda nasıl yorum yapabiliriz ki? Ama bildiğimiz bir şey var. Kimseye bilet verilip bizim aleyhimize bağırana saldırın denmedi. Bu etraflıca düşündüğüm bir konu değil. Sabah bjk de neler oluyor bir bakayım dedim aklıma geldi...Bu anlamda da yönetime teşekkürü borç bildim. Nokta....

İHTİLALL
05.10.2009, 10:37
Taraftarmış gibi yapıp (beleş biletçi)aslında kulübe zarar veren tipler ile kulübün arasına mesafe konması bu yönetimin yaptığı nadir iyi işlerden biridir bencede..

İnşallah teamül haline gelirde,tribünlerde şu utanç verici "bilmemkimin oğlu başkan Trabzon şampiyon" iğrenç sloganlarından da kurtuluruz artık..

CAFER ÖZER
05.10.2009, 10:39
Sadri Şener Aday Olduğunda Güvenmediğim İçin ,Rakipde hiç güven vermediği için oy vermeye gitmedim.
Fakat Sadri Şener gelediğinde Yapılan yeni oluşum ve Bunun ardından Başarı gelmesi Şampiyonluğa Oynayışımız hedeflenen Avrupa kupalarına katılma gerçekleşince hata yaptığımı Sadri Şenere haksızlık yaptığımı Düşündüm.
Gel görki Serdar Bali gibiler yüzünden Ersun hocanın arkasında Durmayıp,Her kötü sonuçtan sonra
"Hocaya sorun"
"Bukadar antremana gerek yoktu."
Vesaire açıklamalar yapması Hocayı taraftarın önüne atması gibi hatalarını mazur görmeye başlamamıza rağmen.Yaptığı Saçma sapan İşlerle en sonunda Kendisine
Avni Akerde "Yönetim Sahtekar."
"Yönetim istifa" diye bağırttıran bir başkan olarak tarihe geçti.
(Geçen Sezon Ersun Hocayı bende eleştirdim ama Gönderilmesi gerektiğini düşünmedim.Ersun Hocanın en büyük hatası Aynı kadroda ısrar edip Formsuz oyuncuları bile Takımdan kesmeyerek,Yedeklerihiç oynatmadı.Bunları yapsaydı zaten Şampiyonduk.)
Evet Serdar Bali gibilerin ağzına bakarak,Kendi fikri ile değil Efsane zannetiği bazı kişilerin ağzına bakarak Yeni oluşmuş,Ve hedef Avrupa kupaları dediği ve Bu hedefe Ulaşmış bri hocayı gönderdi.
Kendi ağzı ile
"Türkiyede Trabzonsporu Çalıştıracak 3 hoca var Ş.Güneş,F.Terim,M.Denizli.Onlarda Şu an Boşta değil."
dediği halde Gitti Samet Aybabayı getirmeye kalktı,Daha sonra Saçma sapan Gidiyorum diye Kongre kararı aldı,Fakat yeniden aday oldu.
Malesef Şu anda ne yaptığını bilmeyen Bir başkanla karşı karşıyayız.
Serdar Bali Ersun Hocanın aldığı parayı hesap ediyordu değilmi.
1,300.000 euro Çok paraydı değilmi.
Şimdi ne olduğu belli olmayan bir hoca getirdin en az Esun Hocaya verdiğin pararın yarısını verdin.
Şu an daha ligin 8.haftasındayız Lige havlu attık Paranın yarısıda Orda kaybedilen Punalardan dolayı gitti.hoca gidecek tazminat vs vs yine paralar verilecek bir o kadar para daha gitti.
Avrupada kaybedilen tur sonrası Giden paralar,Bundan Sonra keybedilecek paralar ve Prestij.
Sadri Başkan sorn bakalım o efsane kalıntısı Serdar efendiye Trabzonsporun kaybettiği nice 1,3 milyon euroyu Efsane kalıntısı karşılayacakmı.?
Sorsaydın Serdar Baliye Şampiyon olmak isteyen,Şampiyonluğa oynayacak bir takıma kaç paralık Hoca getirilir.Laptopu olsunmu,Yoksa Bilgisayardan anlamayan birisimi Olsun.
İddia ediyorum kendisini Efsane zanneden ve Kendisini Trabzonsporun sahibi zanneden Bu derin Trabzonsporluların etkisinde kalarak Kulüp yöneten Hiç bir yönetim başarılı Olamaz,
Bu eski Dinazorlara haddini bildirmedikçe,Kulüpten Uzaklaştırmadıkça Trabzonspor Ömür boyu Şampiyon olamaz.
Kulüp başkanlığı yapmış bir adamın hala Klüpte para ile görev aldığı bir takımın başarılı olma şansı yoktur.
Taraftar artık Yönetim İstifa diye bağırmışsa Bu iş bitmiştir.
Sadri Şener için yolun sonu gözükmüştür.
Kimseye suç bulmasın kendi edip kendisi bulmuştur.
"Bir kulübün Bu kadar kmtü gitmesi İçin Bir başkana ve bir yönetim kuruluna ihtiyaç Yoktur."
buda başkanın kendi deyiminden alıntıdır.

Recep Alkan
05.10.2009, 10:45
Erdal abi ynlış anlaşılma olmasın isterim, ben yönetim beleş bilet verdi demedim, ama taraftara bu konuda (Fatih Tekke) müdahale etti dedim. Bunun sonucunda kim ne kazandı kaybetti bilemem, ama bu müdahale oldu ne yazık ki.

Eğer bu yönetim beleş bilet konusunda tavrını net koyup bunu bitirrebildiyse ne ala, teşekkürü bende borç bilirim.

Erdal
05.10.2009, 10:49
Eyvallah Recep...Yanlış yaptıklarında nasıl bağırıp çağırıyorsak doğru yaptıklarında daha fazla bağırmalıyız belki de...Bu bilet-destek hikayesi çok sakat bir iş...Gerçek futbolseveri tribünden küstürür...Bu konuda yönetimin doğru yaptığını, çok doğru yaptığını avazımız çıktığı kadar seslendirmeliyiz bence...

Travelair
05.10.2009, 10:49
Küme düştük. Küme düşme sadece fiziki olarak olmaz. Manen de olabilir. Eğer örneğin "Metin Diyadin gibi birisi Trabzonspor'da antrenörlüğü nasıl kabul etti?" diye soruluyorsa, teknik direktör olarak, futbolcu olarak hala vasat isimler yıldız statüsünde gösteriliyorsa, spor programlarında Trabzonspor'a "Süre" yetmiyorsa, yine aynı spor programlarında Trabzonspor kaptanının yere düşüşüyle bile imalı imalı dalga geçiliyorsa evet küme düşmüşüz, ve ancak ve ancak ciddi, vizyonlu, samimi ve kapasiteli insanlarla bu kümeden yukarıya çıkabiliriz. Burda sırf başkan yetmiyor. Başkan tek kişi. Bu hedefi tüm kulüp çalışanlarına ve yöneticilerine yaymak şart. Kötü yönetiyorsa en iyisini getir. Kötü oynuyorsa en iyisini getir. Yetki verdiklerini iyi seç başkan. Çünkü onlar bu yanlışları yapıp bu yollara düşürenler. Lütfen. Görüyorsun artık camianın bünyesi kaldırmıyor. Elbette sizin de hatanız var bence. En büyüğü bence Gökhan Ünal. Fakat yine bu durumdan çıkaracak yine siz ve ekipleriniz olacak, kulübün futbolcuları olacak. Kulübe ciddi ve sessiz bir devrim gerekiyor, güvenin tesisi için. Büyük düşünün, büyük düşünmeyeni barındırmayın lütfen!

Recep Alkan
05.10.2009, 10:51
Erdal abi her zaman söyledik, bizim aşkımız renklere, alkışlarımız ise her zaman doğru işler yapanadır.

Bu yönetimin beleş bilet davasında neler yaptığını, nasıl önlemler alıp bunu başardığını bilmiyorum, ama sizler bitiriyor diyorsanız doğrudur.

Eğer ortada yaptıkları güzel işler varsa tepkimi gösterdiğimden çok sevgimi gösteririm.

Ama yanlışlarını da unutmam, bu konuda çabası ve başarısından ötürü teşekkürler yönetimimize.

CAFER ÖZER
05.10.2009, 11:27
İşte Size Bomba Bir iddia daha.Bir yerlerden Duydum ama kaynak söylemem.
Karadeniz Gazetesi Genel Müdürü,Osman Diyadinin eleştirilerini Kesmek İçin Metin Diyadin takımda görevlendirildi.
Ben İnananırım
Serdar Balinin eleştirisi Yüzünden Hoca Gönderen Yönetim Onuda yapar.

Murat Erdem
05.10.2009, 11:52
Sn.Sadri Şener'in kulüple ilgili tasarrufların da, Trabzonspor'un var olma sebebi olan taraftarlarımızı dinlemek yerine; büyük Trabzonspor dostları Şansal Büyüka ve Fatih Terim tavsiyelerinden şaşmamasını göz önüne alırsak, Şansal efendinin söylediğini yabana atmamak gerekir.
Sn. Başkana değerli dostları Şansal ve Sinyor ile mutlu mesut Bodrum günleri temenni ediyorum...Lütfen artık gitsin !
Bülent Uygun muş pööhhh!!!

arifberkay
05.10.2009, 11:55
Hacısalihoğlu’nun söz konusu haberdeki diğer açıklamaları ise özetle şöyle;
“Ligin sonunda ilk 4 takım arasında yer alırız. Bu ilk dört sırada da en üstü zorlayacağız..”

başkan şu adamını al başımızdan daha fazla sinirlerimizi bozmasın

Salih Yazıcı
05.10.2009, 12:01
Vizyon sahibi yönetimin yaptığı açıklamaya bak.

Atılay
05.10.2009, 12:09
“Ligin sonunda ilk 4 takım arasında yer alırız. Bu ilk dört sırada da en üstü zorlayacağız..”

E adam şampiyon olacağız deseydi daha çok yüklenecektik

aaahmet61
05.10.2009, 12:12
lig sonunda ilk dört.asbakanımız fazla hayalci.bu kaleci ve bu forvetlerle bırakın ilk dördü ilk yedi bile başarıdır bu sene.kaç haftadır maçlara bakamıyorum.futbol programlarının isimlerini unutmaya başladım.kısaca futbola soğudum.

İHTİLALL
05.10.2009, 12:12
Alıntı:
Murat Erdem tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2689813#post2689813)
Sn.Sadri Şener'in kulüple ilgili tasarrufların da, Trabzonspor'un var olma sebebi olan taraftarlarımızı dinlemek yerine; büyük Trabzonspor dostları Şansal Büyüka ve Fatih Terim tavsiyelerinden şaşmamasını göz önüne alırsak, Şansal efendinin söylediğini yabana atmamak gerekir.
Sn. Başkana değerli dostları Şansal ve Sinyor ile mutlu mesut Bodrum günleri temenni ediyorum...Lütfen artık gitsin !
Bülent Uygun muş pööhhh!!!
...................................
Sadri bey daha çok Terim'i dinliyor..
Terim'in Ersun'a kini Serdar Bali'den bile çok fazladır..
Malum milli takımda iki yıl boyunca,hazretin doğuştan kıçına tapulu milli takım koltuğunu işgal etmişti,haddini bilmeden..

Hoca konusunda tıpkı Tekke ve Gökdeniz meselesi gibi birisi Sadri beyin kulağına fiskos yapmış olmalı sürekli..

Çünkü Sadri bey, kovmadan önce iki kere daha klasik "hocaya sorun" numarasını yapmıştı .Hatta biri basına sızmış,yazanında güvensizliği sayesinde örtbas edilmişti..

Tesadüfe bakarmısınız:
Sinyor Terim Fatih Tekke'yi,Gökdeniz'i ve Ersun Yanal'ı hiç sevmiyor..

Sadri Şener Fatih Tekke'yi,Gökdeniz'i ve Ersun Yanal'ı hiç sevmiyor..

Ben tesadüflere pek inanmam..
Terim'de ,Şener'de yanlış kurumların başındalar ve zarar veriyorlar..
_

Süleyman Sofu
05.10.2009, 12:13
Başkan hocanın arkasına geçtiğine göre tekme yakındır ama unuttuğu bişey var ortada bir başarısızlık varsa aslan payı başkanındır.Avrupada 3 ay gezip bulup getirdiği hoca çenç çıkıyorsaki bana göre sorun hocada deil asıl problem yönetimde ve başı olan Başkandadır.Sözün özü 100 tanede hoca değişse bu mantık değişmediği sürece biz daha çok ah vah deriz.Ne dedik sezon başı alın Tekkeyi yıkalım saltanatı dedik şu kadroyu kurdun okadar parayı haybeye harcadın bir KRALI al(a)madın ne anladım ben bukadar masraftan futbolun meyvesi goldür meyve vermeyen ağacı ne edeyim?Kim görse o goller kaçarmı diyor sahi başkan o goller kaçarmı hani şu yaşlı dediğin golcü olsada acaba kaçırırmıydı????

Süleyman Sofu
05.10.2009, 12:42
Ah SADRİ ŞENER Ahhhhhh
Kendinide bizide bitirdin.....

Burçak
05.10.2009, 12:45

ama bu sene şampiyoın olacaktıkhani. o mücadelenin içinde olacaktık hani??
bütün o sözleri ben mi vermiştim ..
aylar önce şampiyonluktan bahsedenler şimdi 4. lüğü başarıymış gibi bize yutturmaya çalışıyorlar..

Orhan Aydın
05.10.2009, 13:00
bundan sonra gidene kadar her açıklamada verilen doğalGAZ miktarı düşecek anladığım kadarıyla

kagan61
05.10.2009, 13:03
slm,

bir kac konuda bülent uygun ismi telafuz ediliyor.eger baskanin aklinda böyle bir sey varsa ipini cekmis olur.o serefsizin yaptigi hala hafizamizdan silinmedi.sivasin yenilmesini fenerden cok istiyorum.bu hafta yendigi icin okadar üzüldümki berabere kalmamiza o kadar cok üzülmedim.baskan sakin ha onu trabzon sinirindan gecirme.yoksa seni mehmet ali yilmaz gibi kimse bu takimin tesislerinden iceri sokmaz.

saygilar,

Recep Alkan
05.10.2009, 13:09
Yönetim yaptığı hataların farkında, hatta şimdi o milyon euroları zamanı geri getirmek için bile harcayabilirler. Ama ne mümkün. Her fırsatta futbolu bilmekle övdükleri taraftarlarını dinlememenin cezasını çekiyorlar şimdilerde.

En sevilmeyen laflar dökülüyor ağızlarından KEŞKE. Ama geçen geçti, giden gitti. Bu saatten sonra yapılacak çok birşey yok.

Orta da hem taraftarın güvenmediği hemde yönetimin kendine güvenmediği bir Yönetim var. Bu yüzden bu güvensizlik ortamı daha fazla uzatılmamalı. Şimdilerden Genel Kurul kararı alınmalı. En azından taraftarda önünü görür, aday olacaklar listelerini oluşturur,ortaya yapacaklarını koyarlar.

Bu sene de zaten daha 7. haftadan bitti, bari ikinci yarı taraftarının başını dik tutacak hamleler yapılır. Yoksa adım gibi eminim ki Fatih Tekke transferi bile bu yönetimi kurtarmayacak.

Süleyman Sofu
05.10.2009, 13:34
Yönetimi bu saatten sonra kimse kurtaramaz...

Murat Erdem
05.10.2009, 13:38
Bizim başkan, transfer etmek istediğimiz futbolcu, uçakla İstanbul'a gelip oradan Trabzon'a uçarken ''nereye gidiyoruz'' diye soruyor diyordu. ''Küçük şehrin, büyük takımını yönetiyorum'' diye hayıflanıyordu.
Bu Kayseri'nin getirdiği Makukula, Gençlerin getirdiği Harbuzi, Antep'in getirdiği Tabata sormuyor mu acaba, İstanbul aktarmalı Kayseriye, Antepe uçarken ''hop ! nereye gidiyoruz ?'' diye.

genç61
05.10.2009, 13:39
borcumuz cok oldu takim yetersiz bir yetmezmis gibi birde karadenize para harciyoz baskan cok sacmaladi cok para harcadi hadi hayirlisi

Muhammed
05.10.2009, 13:44
Bizim başkan, transfer etmek istediğimiz futbolcu, uçakla İstanbul'a gelip oradan Trabzon'a uçarken ''nereye gidiyoruz'' diye soruyor diyordu. ''Küçük şehrin, büyük takımını yönetiyorum'' diye hayıflanıyordu.
Bu Kayseri'nin getirdiği Makukula, Gençlerin getirdiği Harbuzi, Antep'in getirdiği Tabata sormuyor mu acaba, İstanbul aktarmalı Kayseriye, Antepe uçarken ''hop ! nereye gidiyoruz ?'' diye.

Harbuzi,Tabata,Makukula dünya yıldızıda haberimiz mi yok. Sorun Trabzon şehri değil takımın son yıllarda Avrupa futbolunda hiç bir vasfının olmaması. Bu olmayıncada iyi yabancı getiremiyorsunuz.

Recep Alkan
05.10.2009, 13:44
Başkan çok para harcadı haklısınız arkadaşlar !!!!!!

antagonist
05.10.2009, 13:47
Başkana eleştiriye evet. Yalnız herkes saygısını korumalı. Unutmayalım ki aynı başkan iflas ettiği zaman milyon dolarları kulübe hibe edecek kadar Trabzonsporludur. Bu konuda da hepimizi katlar, cebine koyar...

bkandil
Yönetimi bu saatten sonra kimse kurtaramaz...

KURTARMAK derken?

Bu yönetimi ancak TARAFTAR kurtarır...

Nasıl mı?

İki hafta daha saha sonuçları kötü gider, taraftarın baskısına dayanamayan!!! yönetim Aralık ayındaki kongre için SEÇİM maddesi koyar. Birilerinin gazıyla yeni bir KURTARICI yönetime aday olur, Mevcut yönetim çekilir (En fazla ibra edilmezler). Bu durumda Yönetim KURTULMUŞ olur...

Sürekli bir Kurtarıcı arayan zihniyetten Trabzonspor'u kim kurtarır, işte onun cevabını bilemiyorum...

genç61
bu baskanin basarisizligi degil bu tum camianin basarisizligi ayni zamanda bu kadro yapisiyla birsey olmayacagi belliydi zaten

bos yere millete hayal kurdurdular sampiyonluk hayali bu takim gecen sene ne oynadiki bu sene oynasin hep sansla nereye kadar iste buraya kadar

Murat Erdem
05.10.2009, 13:52
Dünya yıldızı olması önemli değil. Kaliteli ve işini görür olması önemli ! Kayseri, Gençler ve Antep Avrupa'da ses getiriyorlar da, ondan mı senin bulup alamadığın iş görür adamları cüzzi rakamlara transfer ediyorlar. Kayseri hangi vasfı ile Premier ligden Makukula gibi oyuncuyu alıyor ? Cevap : iş bilmekle...Cevap:Kulüp parasını harcarken, eş dost, tanıdık menajer nemalansın hesabı yapmadan...

Muhammed
05.10.2009, 13:58
Harbuzi ne yapmış ki şimdiye kadar? Tabata beşiktaşta ne yaptı peki? Kayseri konusuna katılıyorum başarılı bir transfer hamlesi Makukula.

Recep Alkan
05.10.2009, 14:03
o zaman sorum değişir muhammed, campell ne yapmış sende, marcelinho ne yapmış sende, slva ne yapıyor ????

Adam dünya yıldızı diye her gittiği takımı sırtlayacak diye bir kanun yok ki.

Şeva chelsee ye gitti ne oldu, dinamoya zor sattılar adamı ?

Burçak
05.10.2009, 14:29
Büyük bir kulübün, başkanı -yöneticisi- taraftarı o büyüklüğe yakışır şekilde hareket etmek zorundadır.
Sadri Şener çok güzel işler yaptı yapıyor kabul.
en azından Nuri Albayrakdan çok çok daha iyidir.
Ama herşey saha sonuçlarına bakıyor birazda.
Sahada başarılı değilseniz diğerlerinin bir önemide kalmıyor.
Sadri Başkan'ın futboldan çok iyi anlamadığını heralde herkes kabul ediyordur.
Bunun ceremesinide kendisi ve bizler çekiyoruz.
Transfer konularında kimlerin fikirlerini ciddiye alıyorsa oturup birkez daha düşünmelidir.

Bu takım aslında kötü takım değil. ama çok net olarak belli olan bazı eksikleri var.
ki bu eksikler taa geçen sezondan belli olan ve bu nedenle gerçek anlamda Şampiyonluğu kaçırmamıza neden olan , Ersun Yanalın istifasına neden olan eksikler..

magicyattara
05.10.2009, 18:04
Bu vesile ile son zamanlarda çok eleştirdiğim Sadri başkan ve yönetiminin tribünleri ele geçirme ya da manüple etme gibi hamlelere tevessül etmemelerini saygı hatta teşekküre şayan buluyorum.

Yattara'ya karşı yapılan tezahüratların önceden birileri tarafından organize ettirildiğini düşünüyorum.
Hatta kesinlikle öyle.
Paralı askerler bitmez..her yerde varlar.
Bu tribünler değil mi Albayrak'a 1 kez olsun "istifa" diye bağırmayan.Hatta kongre günü "bizi bırakma" diye pankart açan.
O pankartları açanların hepsi yine tribünlerde..bağıranlar onlar.

ATSIZ
05.10.2009, 18:14
sadri yi taraftara sorun....

ceserdar
05.10.2009, 19:55
Harbuzi ne yapmış ki şimdiye kadar? Tabata beşiktaşta ne yaptı peki? Kayseri konusuna katılıyorum başarılı bir transfer hamlesi Makukula.

Komşunun tavuğu komşuya kaz görünür. Bugün Harbuzi, yarın Hurşit. Bu Gökhan Ünal bu Lig'de gol kralı oldu. Var mı daha ötesi. Bence sorun sahip futbolcu kadrosu değil. Sorun başka yerlerde. Trabzonspor'un neresini tutsan elinde kalıyor. Hiçbir şeyimiz tam değil, hatta bazı şeylerimiz yok bile. Lucescu'yu hatırlayın. Fleurquin, Radu, Berkant, Ümit Karan ile Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde 2. Tura çıktı. Geldi Türkiye'de şampiyon oldu. Hasan Şaş sol bek Victoria'nın istediği pasları kendisine atabilmesi kaç maç uğraştığını gene de başaramadığını anlatıyor. O Victoria şimdi nerede bileniniz var mı? Ama adam o zaman Şampiyonlar Ligi'nde 2. Tura çıktı hem de Roma ile Barcelona ile oynayarak çıktı.

Bence bu takım hiç transfer yapılmasa dahi şampiyonluğa oynar. Ama helva sırf un ile yapılmıyor ki. Şekeri lazım, suyu lazım. Bizim unumuz yok şekerimiz var, kalkıp diyoruz ki bu şekerden helva olmaz. Takım ruhu diyen futbolcularla sen hep dalga geç buralarda, o adamlar şampiyon olsun son dakikada, Avrupa'da Fleurquin'lerle Victoria'larla tur atladı. Sadece ruh değil, çok parametre var. O parametreleri işte Lucescu örneğinde olduğu gibi tek bir kişi çıkar ortaya koyar ya da Avrupa'daki kulüpler gibi herkes payına düşen görevi yapar.

Erdal
05.10.2009, 20:30
İyi ya Serdar, o takım ruhunun canına okuyan taraftar mı?

Cafer Bulur
05.10.2009, 21:58
Bu yönetime bir sans daha vermek lazim,cünkü bu sansi gecen sezon yaptiklariyla hakettiler.

Bu sans da devre arasi transfer dönemidir.

Önümüzdeki transfer dönemi icin derslerine iyi calisip bu sezonu degil önümüzdeki sezonu kurtarmak icin hamleler yaparlarsa devam etmelerinde bir sakinca görmüyorum.

Yönetimden irfan coskun devre arasinda gereken yapilacak dedi,hadi bakalim bekliyoruz....

pReN@_61
05.10.2009, 22:01
Bu yönetime bir sans daha vermek lazim,cünkü bu sansi gecen sezon yaptiklariyla hakettiler.

Önümüzdeki transfer dönemi icin derslerine iyi calisip bu sezonu degil önümüzdeki sezonu kurtarmak icin hamleler yaparlarsa devam etmelerinde bir sakinca görmüyorum.

Yönetimden irfan coskun devre arasinda gereken yapilacak dedi,hadi bakalim bekliyoruz....Ah şu gereken keşke zamanında yapılsaydı ya:(

nakzo
05.10.2009, 22:14

Yönetimden irfan coskun devre arasinda gereken yapilacak dedi,hadi bakalim bekliyoruz....
Geçen sene ne yaptılar? Ha pardon o kötü ligde ancak 3. yaptılar!

Cafer Bulur
05.10.2009, 22:17
Geçen sene ne yaptılar? Ha pardon o kötü ligde ancak 3. yaptılar!
Yerlerde sürünen takimi ayaga kaldirdilar.

Transferde alinmasi cok zor olan futbolculari alip camiaya sampiyonluk havasi asilandi.

Egemen,giray,selcuk,gökhan o zaman icin yerinde hamleler idi.

Ayrica sponsorluk anlasmalari ile kasaya girdi sagladilar.avni akeri kismen de olsa modernlestirdiler.

Bunlar borc yaparak oldu ama parasi oldugu halde yapmayan yönetimleri de gördügümüz icin basarili saydik...;)

bordo61
05.10.2009, 22:22
Ne olursa Olsun Sadri Başkan Bu seneyi bitirmeyi benim gözümde hakediyor.

Son kozunu devre arasında oynamalı ama artık akıllı oynamalı.

bordo61
05.10.2009, 22:24
Yerlerde sürünen takimi ayaga kaldirdilar.

Transferde alinmasi cok zor olan futbolculari alip camiaya sampiyonluk havasi asilandi.

Egemen,giray,selcuk,gökhan o zaman icin yerinde hamleler idi.

Ayrica sponsorluk anlasmalari ile kasaya girdi sagladilar.avni akeri kismen de olsa modernlestirdiler.

Bunlar borc yaparak oldu ama parasi oldugu halde yapmayan yönetimleri de gördügümüz icin basarili saydik...;)

Hiçbir şey yapmayıp borç takıp gidenlerde oldu :)

gerenimo
05.10.2009, 22:31
İyi ya Serdar, o takım ruhunun canına okuyan taraftar mı?

tersten bakalım. takım ruhu kazandırmada taraftarın ne kadar katkısı ne kadar negatif etkisi var?

Mustafa Ayazoğlu
06.10.2009, 00:02
Sadri Şener sonrasında ilk başkan adayı Ahmet Ağaoğlu.

48 yaşında Obama Amerikayı 54 yaşında Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'yi yönetiyorsa bende Trabzonspor'u yönetmeye 2-3 yıl içinde hazırım dedi.

http://www.ahmetaliagaoglu.com/resimler/03.jpg

TV8

Serdar A
06.10.2009, 00:44
Başkan değil , yönetim önemli .

Ağaoğlu 2 sene sonra başkanlığa aday olup , bilindik karakter ve ehliyet sahipleriyle yola çıkarsa sonu bir evveli gibi olur .

Sayın Ahmet bey camiada uzlaşma aramadan , yer açmadan , adı ile kongreye gidebilir mi ?

Deja vu ...

Osman Yavuz
06.10.2009, 00:49
5 yıl önce başkan adaylığına soyunanlar daha önümde 2-3 yıl var diyor.Kusura bakma ama sen başkanlığa 1-0 geride başladın bile bu açıklamalarınla.

Travelair
06.10.2009, 02:35
Ahmet Ağaoğlu'nun artık "Yaz gelmeden" Trabzonspor'a yönetici olacağına inanmıyorum

CAFER ÖZER
06.10.2009, 10:19
Sayın başkan,
Karadeniz Trabzon diye bir takım kurdun o kadar masraf yaptın,2 senede ordan kaç tane adamı çıkartıp Trabzonspora verdin.
Karadenizspor ne işe yarar.
Eğer ordan Oyuncu çıkmayacaksa o kadar masrafı neden yaptın.
Oraya masraf edeceğine bize golcü olsaydın,Sağbek alsaydın
sen bedavayı seversin Taner Gülleriyi alsaydın hiç bir şey bilmiyorsan,
Başkan senden artık zerre kadar umdum ve beklentim yok
Sen Serdar Baliyi dinle ne diyorsa onu yap.
Sen Özkan Sümeri dinle onlar sana iyi akıl verirler.
Özkan sümer Bu takımın içerisinde 40 yıldır hep var ne işe yarar ne yapar.
Sen Trabzonsporu sadece Trabondan ibaret görenleri dinle Onlar yerel Tv lerde proğram yapıyorlar,
Habire Trabzonlu olmayan Trabzonsporlulara saldırılar Onlar beyinlerince Takım Küçük olsun bizim olsun mantığı ile hareket ederler sen onları dinle,
Sadri Başkan malesef sende Bu işi başaramayacaksın,Bu belli oldu.
Sana 5 yıl değil 15 yıl verelim sabredelim ama sen O sabırı haketmiyorsun.
Geçen Yıl Şampiyonluğa Oynayan takımı bu sezon orta sıralara mahkum ettin,Eğer Bu işi başaracak olsaydın Şu an Liderdik yada 12 Puan fark yememiştik.
Küme düşmehattında olduğumuzda bile 8.hafta lige havlu atmadık.
Bu iş senle olmayacak artık.
Kongrede iyi bir aday olursa görüşürüz.
Kesinlikle sana ve ekibine Oy vermeyeceğim.

Süleyman Sofu
06.10.2009, 11:14

48 yaşında Obama Amerikayı 54 yaşında Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'yi yönetiyorsa bende Trabzonspor'u yönetmeye 2-3 yıl içinde hazırım dedi.

TV8
YAKIŞIR SANAAA
Benim favorimde AĞAOĞLU...

Adem Erdoğan
06.10.2009, 11:17

TV8

bıyıkları yeni terlemiş, az daha büyüsün var daha zamanı.:)

Süleyman Sofu
06.10.2009, 11:29
Bjkde bilgili gelip başarılı olabildiyse o yaşta, AHMET AĞAOĞLUDA pekala başarılı olabilir....

macuka
06.10.2009, 11:33

TV8

İcimden bir ses bu adam sadece gündemde kalmak adina Trabzonspor u kullanıyor diyor...

Salih Yazıcı
06.10.2009, 11:46
Şadri şener listesine almayarak çok büyük hata yapmıştır