PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

vatandas61
30.08.2009, 23:42
bu sene kimseyi almayin, parayi saklayip seneye avrupa standartlarinda iki forvet alin yeter.

erolizmts
maça neden gelmedin lütfen açıkla hacısalihoğlu nu ve teknik direktörlerini al da başına çal

Cidden maçı izlemedimi başkan?

SüRMeNe_6161
Başkan Hadi Al Bitene Forvet bide sagbek Kurtulalım Bu zülümden

vatandas61
30.08.2009, 23:44
bosu bosuna transfer beklemeyin bence, yarin transfer sezonu kapaniyor. Ne para var nede teklif yaptigimiz bir futbolcu.
Ama göndermemiz gereken bir adam var oda hacisalihogludur.

izzet
30.08.2009, 23:45
ben artik tam anlamiyla

Sadri Sener-asbaskan-sportif direktör-teknik direktör-T.D. yardimcisi

makamlarinin görevi ve yetkilerinin ne oldugunu bilmek istiyorum...

Taraftar kimi hangi konuda muhatab alacagindan haberi yok...

oskayb
30.08.2009, 23:53
forvet yok forvet yok...bu maçta forvetin kaçırdığı pozisyon varmı? veya forvet kaç pozisyona girebildi?
ee o zaman sorun ortasahada forvete destek vermiyor....ama bizim en iyi futbolcularımız ortasahada değilmiydi?

o zaman sorun nerde?

sorun orta sahamızda arkadaş , o en çok alternatifi var denilen , hocaların kimi oynatacağını şaşırdığı orta sahamızda. Hüseyini gönderiyorsun ne olduğu belirsiz daha doğrusu belirli tjikuzu diye birini getiriyorsun ve takımın en önemli pozisyonunu , temel direğini yıkıp tüm hat dengelerini bozuyorsun , geçen senenin en sağlam adamı olan egemen 3 maç sonra 11'e giremeyecek duruma geliyor , öyle yada böyle 30 gol atabilen umut-gökhan ikilisi toptan kaçar hale geliyor , sistem işlemiyor forvete doğru düzgün top inmiyor geriden şişirilen dünyanın en ilkel yöntemi ile futbol oynandığını mı zannediyoruz ?

Adem Erdoğan
31.08.2009, 00:02
ilk yarı 10 kişi oynuyorduk 2. yarı 9 a düştük, ne gerek var kırmızı karta vs. biz zaten her maça eksik başlıyoruz..

macka61
31.08.2009, 00:03
yönetim istifa filan ne oluyor tamam etsin istifada bundan iyisi kim olucak camiada adam kalmadı

Rahman Gümüş
31.08.2009, 00:05
bu sene kimseyi almayin, parayi saklayip seneye avrupa standartlarinda iki forvet alin yeter.Bank Asya da mı oynatcak aldığı forvetleri..SAçmalamayın bee.. Bu takıma acilen forvet lazım..Daha ligin başı..Her şeyi altüst etmeyin.. Avrupayı bari tehlikeye atmayın!! Bu taraftarın dilinde tüy bitti forvet forvet diye... Ne sizin amacınız anlamadım ki!

erdo6
31.08.2009, 00:06
Sadri şener bu takıma artık hiç bir şey katamaz belliki ligide umursamıyor

bu akşam istifa eder sonra 10 saat ikna edip vazgeçirirler

artık bizde sadri şener'i umursamıyoruz senden başkan falan olmaz

takımın başına hava yaratacak biri gelmesi lazım

(M.A.Yılmaz ) malesef tek çözüm bu

Abdullah Altıntaş
31.08.2009, 00:19
Başkan kırma bizi bir kongre daha yap.

AYYILDIZ
31.08.2009, 00:21
Başkan olmadı bu sezon.Gabriç'e Nuri Albayrak 5 trilyon verse hain ilan edilirdi.

msukas
31.08.2009, 00:22
bosu bosuna transfer beklemeyin bence, yarin transfer sezonu kapaniyor. Ne para var nede teklif yaptigimiz bir futbolcu.
Ama göndermemiz gereken bir adam var oda hacisalihogludur.
Aynen katılıyorum. hacısalihoğlu istifa et biraz onurun varsa Trabzonsporu rahat bırak

İsa
31.08.2009, 01:00
Aynen katılıyorum. hacısalihoğlu istifa et biraz onurun varsa Trabzonsporu rahat bırak
Hacısalihoğ'lu neden istenmeyen adam bilmediğimden soruyorum??

Laz_61
31.08.2009, 01:01
Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istafa

Rahman Gümüş
31.08.2009, 01:03
Hacısalihoğ'lu neden istenmeyen adam bilmediğimden soruyorum??:) Bu sorunun bir tane cevabı yok ki.Birini söylesek diğeri eksik kalır..Burda da tartışmanın önü alınmaz... Trabzonsporlu olmadığını düşünüyorum onun artık... Ya da bu traftar Trabzonsporlu değil!

Cem Akyüz
31.08.2009, 01:04
Hacısalihoğ'lu neden istenmeyen adam bilmediğimden soruyorum??

Yanlış hatırlamıyorsam Tekke transferinde O molla bu takımdan içeri giremez demişti..Yanlışta hatırlıyor olabilirim yanlışsam düzeltin renkdaşlarım

Laz_61
31.08.2009, 01:14
yarina kadar transfer yoksa size acayip sövecem..hakediyorsunuz..

İsa
31.08.2009, 01:17
yarina kadar transfer yoksa size acayip sövecem..hakediyorsunuz..
Ben inşallah transfer yapmazlar diyorum.

Yaparlarsa sben söverim.

Gitme vakti gelmiştir!

littlebighorn
31.08.2009, 01:18
Sayın Şener (ve çok sayın arka plandakiler),

Başarısız oldunuz. lütfen başka hiçbir şey yapmadan takımı planlı bir şekilde başka birilerine bırakınız.

Misina
31.08.2009, 01:25
Başkanın en büyük hatası Ersun Yanalı Göndermekti.

Ya Geçen sezon başında Ersun Hocanın her dediği oyuncuyu alıp 60 trilyon harcamayacaktı yada saha sonuçları ne olursa olsun Ersun Hocayla devam edecekti.

Tekkeyi almış olsaydı olası kötü sonuçlara karşı taraftar bu kadar öfkeli olmayacak ve yönetim yıpranmayacaktı.

Fatih
31.08.2009, 01:29
Kırgınız Başkan bilmem anlatabildim mi?

Muhalif
31.08.2009, 01:36
Takım hakkında derin analizler yapan, koyu realist olan, ne bileyim aykırı da olsa ortaya attıkları genellikle dıştan reddedilse de içten kabul edilen bir üye olduğumu varsayıyorum ve genelde yazdıklarım dikkate alınır...

Bu sefer hiç kasmayacağım arkadaşlar... İki şık var... ya bizim gibi tüm taraftar gurupları birleşip, işinde iyi seçkin-kaliteli insanlardan oluşan yönetim kurulu üyeleri çıkarıp başkan olarak da farzımuhal gidip Ahmet Ağaoğlu'na gel başkanımız ol diyeceğiz ve yönetime talip olacağız. Bunu yapamıyorsak takım en son şampiyon olduğunda başkan olan Mehmet Ali Yılmaz'ın kapısına gidip ağamsın,paşamsın,sensin diyerek getirip başkan yapacağız.Ben artık başka bir şey düşünemiyorum bu takımla ilgili. Gerçekten şampiyonluk göremeden göçüp gideceğim de ona yanarım.

Mesut
31.08.2009, 01:37
başkanım bu sesi her maçda duyacaksınız !!!! FATİH TEKKE !!!!

ccd6167
31.08.2009, 01:45
forma aldım atkı aldım polar ala dedın aldık tscellı olduk cogu deplasmana gıttım baskan..
pekı senden ne ıstedık bılıyon mu sadece tkkeyı..
ssen bunu cok gordun ya yazıklar lsun sıze gerkcekten yazıklar olsun..
benım babamda her dedıgımı yapmaz dı ama en cok ıstedıgımı yapardı baskan.
sevmıyorum senı artık

Sümeyye demir
31.08.2009, 01:57
'ke$ke' dEdirtiyoRsun insana bAşkan. .

Fatih
31.08.2009, 02:00
Nedir bu sessizlik sayın Başkan?

Her mikrofon uzatıldığında konuşan Başkan,Asbaşkan nerede?

Çıkıp birşey söylemeyecek misiniz taktik vermeyecek misiniz?

Yazık...

Oemer61
31.08.2009, 02:03
Asbaskan dedi ya diyecegini daha ne diyecek? Bu sene forvetimizin isi rakip defansi yorup orta sahadikilerin gol atmasini saglamakmis!! Dünyada ilk defa bu sistem taktik TRABZONSPOR'umuzda uygulaniyor, bence hep birlikte iftihar etmeliyiz...

Harun-61
31.08.2009, 02:18
Hacisalihoglu gibi bir "muhterem" sizin yaninizda oldugu sürece size olan sevgim hergün azaliyor....

.

Emre
31.08.2009, 02:23
Sadri Şener'i geçen sene çok takdir etmiştim.Şampiyon olabileceğimiz bir seneyi 3. bitirsek bile.

-Ama bu sene Fatih Tekke'yi bu kadar çok istememize rağmen almaması.
-Tjikuzu gibi bir oyuncu alıp yabancı kontenjanını doldurması.
-Eren ve Göksu'nun hâlâ kadroya alınmaması bu konuda Hocaya bir hesap sorulmaması.
-Gökhan ve Umut'a ceza verilmemesi.
-Daha bir çok şey.

Beni ''Sadri Baba'' ya karşı soğuttu.

Uğur Ö.
31.08.2009, 02:38
işler yolunda gitseydi ozaman yalakalık yapardınız(herkese değil) şimdi ne oldu daha ligin başı ama bazıları iş bitti diyor ayıptır

Halit Aydın
31.08.2009, 03:16
İş Sadri Şenerde bitse iyi. Anlaşılan başkanın aklını çelen birileri var. Bu kadar basit olmamalı. Başkan yaptıklarıyla övgü toplamıştı. Fakat son zamanlarda şanssızlık ve hataları oldu. Ama o da en az bizim kadar Trabzonsporlu. Gelebilecek başkanlar içinde bence en iyisi şuan.

Misina
31.08.2009, 03:21
Ama o da en az bizim kadar Trabzonsporlu. Gelebilecek başkanlar içinde bence en iyisi şuan.

Kesinlikle.

nuri albayrak gibi bir tehlike atlattı bu kulüp yakın zamanda.O günleri unutmadık.

KOSİFOĞLU
31.08.2009, 04:28
Bütün Trabzonspor Taraftarı gibi bende Sadri Şenerden çok şey bekliyordum ama gerçek yüzü bu sene ortaya çıktı

Tüm Trabzonspor Taraftarının istediği Fatih Tekke alınmadı Hadi Fatih'le sorun'nun var(sorunuda neyde bilmiyorum) adam gibi bi forvet alınmadı

Bu Trabzoncell'e yapılan harcamaların yerine transfer yapılmalıydı

Ve kulüpün 80 trilyon borcu olduğu söyleniyo

Keşke Sayın Mehmet Ali Yılmaz kulübün başında olsaydı siz o zaman transferleri görcektiniz Sadri Şener güvenimizi kaybetti..

KOSİFOĞLU
31.08.2009, 04:28
Sadri Şener'i geçen sene çok takdir etmiştim.Şampiyon olabileceğimiz bir seneyi 3. bitirsek bile.

-Ama bu sene Fatih Tekke'yi bu kadar çok istememize rağmen almaması.
-Tjikuzu gibi bir oyuncu alıp yabancı kontenjanını doldurması.
-Eren ve Göksu'nun hâlâ kadroya alınmaması bu konuda Hocaya bir hesap sorulmaması.
-Gökhan ve Umut'a ceza verilmemesi.
-Daha bir çok şey.

Beni ''Sadri Baba'' ya karşı soğuttu.

dediklerine aynen katılıyorum

KOSİFOĞLU
31.08.2009, 04:30
İş Sadri Şenerde bitse iyi. Anlaşılan başkanın aklını çelen birileri var. Bu kadar basit olmamalı. Başkan yaptıklarıyla övgü toplamıştı. Fakat son zamanlarda şanssızlık ve hataları oldu. Ama o da en az bizim kadar Trabzonsporlu. Gelebilecek başkanlar içinde bence en iyisi şuan.

Sana "Gelebilecek en iyi başkan" dediğin için katılmıyorum Bence şuanda eğer kendisi istese olağan üstü kurula kalmadan olabilecek tek başkan Mehmet Ali Yılmaz'dır

tlotwat
31.08.2009, 04:42
hemen yönetimler kurulmaya başlandı bırakın bu işleri allah aşkına kendimizi yaralamaktan başka hiç bir şeye yaramıyo bu işler geçen sene herkes sadri şenere büyük başkan diyordu ne olduda bu kadar yerin dibine soktunuz adamı geçen senede bugünden daha iyi bir futbol oynamıyodu takım ama kazanıyodu geçen sene adam akıllı doğru düzgün futbol oynadığımız benim izlediğim fener maçı bu oyuncular iyi oyuncular bircoğu kaliteli ama bence hoca bizim aradığımız hocamı onu tam bilemiyorum bugün ikinci yarı değişiklikleri tam fiyaskoydu
başkanın bence en büyük hatası olağanüstü kongreye gitmesiydi transfer yapmamız gerekirken hoca alınması gerekirken genel kurulla boşuna zaman harcadık
trabzonsporun mazisinde kaybedilmiş bir çok sene vardır bari bu seneyide sadri başkana feda edelim ne olacak ben sadri şenerin iyi işler yapacağına inanıyorum takımımızada desteğimizi esirgemediğimizi biliyorum ama bugünlerde daha çok sahip çıkalım iyi günde herkes takımın yanında olur zaten

miragef
31.08.2009, 05:38
bu trabzon bu başkanıda gönderir...yukarıda istifa yazan lara bakyav.. bunlar stad dada istifa diye bağırır... bekleyin kardeşim (istikrar) nuri nerdesin bu arkadaşlar senii çok özlemişşş.... BAŞKAN IM YORMA KENDİNİ.

Travelair
31.08.2009, 08:40
Başkanım bazen düşünüyorum da yönetiminizi boş demeçler vermekten başka bir iş yapmayan yöneticiler yerine bilgili eski futbolculardan kursanız daha mı kötü durumda olurduk

Recep Alkan
31.08.2009, 08:44
bu trabzon bu başkanıda gönderir...yukarıda istifa yazan lara bakyav.. bunlar stad dada istifa diye bağırır... bekleyin kardeşim (istikrar) nuri nerdesin bu arkadaşlar senii çok özlemişşş.... BAŞKAN IM YORMA KENDİNİ.

Artık şu nuri işlerini bir kenara bıraksak. Nedir bu ya mnilleti ocu bucu diye sınıflandırma işi. Birini istemiyorsam yerine hemen nuri mi gelmeli, tamam brossu da istemiyorum ziyacı mı olmalıyım, gökhanı istemiyorum fatihcimi olmalıyım.

İyi be kolayı var, herkes taraftarı yerden yere vuracak taraftar bir kişiye tek kelime laf etmeyecek!!!

Boş laf

Umut Şeref
31.08.2009, 09:02
oof oof koskoca trabzonsporun düştüğü hallere bakın son 5 maçda 1 galibiyet 3 yenilgi 1 beraberlik

cipses
31.08.2009, 09:05
bir başkan eğer bu senenin en güçlü şampiyon adayı biziz diyorsa ve sadece hiç puan alamayan sivası yeniyorsak, uefadan daha ilk maçımızda eleniyorsak sanırım biraz suçluluk hissediyordur.

benim korkum tekke inadından vazgeçmeyip gidip abuk subuk adamlara milyon dolarlar vermesidir

hakanhan
31.08.2009, 09:15
baskanin demeci fatih tekke sesleri yülselince camiada ''gokhan ünal varya hem fatih terim bana gökhan ünal milli takim futbolcusudur sakat oldugu icin suan icin cagiramiyoruz ilerde cagiracaz hem türkiyenin en iyi sut atan futbolcusu hatta dunyada en iyilerinden bir tanesiymis dedi'' akil hocasi fatih terim olan fatih tekkeyi alirmi.. siz uyuyun sadri severler uyuyun trabzonspor diye birsey kalmayinca uyanirsiniz.

vendercan
31.08.2009, 09:18
başkan forvettin turşusunu kurmuş daha olgunlaşmamışlar.ey gidi başkan fatihe vermediğin paralar kadro dışı klan alazinho diğeri gabriç.yazık yani TS nin parası bu adamlara gitmiş

zeki gursoy
31.08.2009, 09:20
başkan 30 tane sıradan topçu alıp 50 trilyon vereceğine adam gibi kalbur üstü 5-6 tane al ligin kralı ol...
sana bu akılları kim veriyo bilmiyorum ama sen ticaret kafasıyla bile bu kadar yanlıoş yapamazdın..
rezil oyunuyoruz, gol atmayı düşüne topçumuz yok, ayağında top alan kimse diğer 10 kişi tarafından izleniyor, topa kaçayım top isteyim düşüncesi yok..
hoca sıradan..
sen sıradansın..
topçular sıradan..
tek sıradan olmayan taraftar...
kendinize çeki düzen verin, yeter daaa...
bu takımın ihtiyacı forvet, sağlam bir top dağıtıcı...
sen bilmiyosan göremiyosan git evde kızına sor, torununa sor o derse etkili olur belki..
alanzinhoyuda öyle almıştın..
yazık etme takıma..

Mustafa Ayazoğlu
31.08.2009, 10:13
Kongre kararı , takıma 3 ay teknik direktör bulamayışı ve transferlerin yapılamamasından sonucun böyle olacağını belli değilmiydi?

Hepimizi hazırlık maçlarında penaltılarla 2 maç kazanışı ve Sivasspor galibiyeti yanılttı.

İskender66
31.08.2009, 10:19
Başkanın yaptığı bütün olumlu icraatlar Fatih Tekke'yi almama inadı yüzünden yerle bir olmak üzere. Yazık olacak yazık. Ne vardı sanki Fatih Tekkeyi alsanız. Yada iyi bir golcü alsanız. Takım gol atamıyor. golcülerimiz sıfır çekiyor. Bari bugün alın. Transferin son günü. Başkanım seni çok seviyoruz. Ama bu Fatihe karşı inadınız antipati topladı. Taraftarı karşınıza almakla hayırlı bir iş yapmıyorsunuz.

nbay
31.08.2009, 10:43
başkanın şu açıklamasını çok net hatırlıyorum,"ben futbolcudan anlamam adamlarım vardır onlara şöyle bir adam var git izle derler izletir iyiyse alırım" , başkanımızın ikili ilişkileri çok iyidir,spor camiasından çok yakın dostlukları vardır,son derece sevilen ve sayılan birisidir.. bunu hepimiz son derece iyi biliyoruz..
ama futboldan anlamayışının kurbanı olarak en büyük yanlışı samet aybabayı tekrar bu takıma getirmeye çalışarak yapmıştır.. sonundada gösterilen haklı tepkilere dayanamayıp kongreye gitti,vu bu da bugunki gelinen noktada klübümüz için milat oldu,yönetimin içi futbollan uzaktan yakından alakası olmayan kişilerle doldu,şu an ise başkanımızın bile içinde bulunmakta zorlandığı 2 kişi klübü yönetiyor, 1asbaşka artı yarım başkan bir diğer bir yarım yönetici.. başkanımız artık son derece bunalmış olacak ki gelen takımlan eskisi kadar ilgilenmiyor işlerin çoğunu da asbaşkanına bırakıyor.. böyle oluncada zarar gitgide büyüyerek artıyor..
aralık ayında tekrardan seçim olacağı gitgide kesinleşiyor.. benim fikrimce başkanımız başkanlık görevine devam etmeli,bugun yönetimde bulunan bütün yöneticileri yanına almamalı,yerlerine hepimizin de ismini telafüz ettiği paralı yöneticileri getirmeli.. bir düşünsenize sadri şenerde bırakırsa başkanlığı yerine kimi getirecez? kaç tane düzgün insan kaldı?

macuka
31.08.2009, 11:01
bu klubu hep duzgun adamlarla yonetmeye kalktik, bir kezde yamuk adamlar gelsin onlarinda icraatlarini gorelim bari... Ali Sen cok mu duzgun du sanki de FB sampiyon oldu her gelisinde...

gustavo_colman
31.08.2009, 11:06
olmadı bi İlhan cavcav,aziz yıldırım.... gibi uzun soluklu bir başkanımız

Süleyman Sofu
31.08.2009, 11:09
başkanım koyduğun hedefler tek tek yerlebir olurken(UEFADA YARIFİNAL,ŞAMPİYONLUK) yanında yönetici asbaşkan vb görevlerde bulundurduğun şahısların yüzüne bakıp acaba şu soruyu soruyormusun hiç
GÜNAHIM NEYDİDE BENİ TARAFTARIN GÖZÜNDE İKİ PARALIK ETTİNİZ????

toksoy61
31.08.2009, 11:12
Başkanımızın düştüğü bu hale üzülüyorum. Futboldan çok fazla anladığını zannetmiyorum. Yalnız kendisine yardımcı olacak, yol gösterecek adam da yok. Var olanlarda kendi şahsi kaprislerini takımın üstünde tutuyorlar.
Başkan canla başla çalıştı takım için bunu kimse inkar edemez. Ayrıca takımına olan sevgisinide tartışamayız. Ama yakın çevresindekilerin onu etkiledikleri bir gerçek. Yani başkan gidip futbolcu izlemeyecek, yada takımın nereye hangi pozisyona ihtiyacı olduğuna başkan karar vermeyecek. Onu bilgilendirecek birileri lazımdı.
Ayrıca şuna artık inandım. Başkan bir futbolcu alınacaksa bunu elbet izlettiriyor ama fikrini aldığı kişilerin çoğu bu transferden komisyon alıyor. O yüzden herkes benim tavsiye ettiğim adam alınsın istiyor. Başkanda ne yazık ki buna kandı ve son zamanlarda farkına da vardı. O yüzden fatih terimden bile akıl almaya başladı. Çünkü trabzon içinden kendisini doğru şekilde yönlendirecek adam bulamıyor. Denize düşen yılana sarılır misali...

gustavo_colman
31.08.2009, 11:14
http://fanatik.ekolay.net/TRABZONSPOR-Sorumlu-kim_3_Detail_35_143968.htm

F.Erdem
31.08.2009, 11:54
bu belirsizlik havası hiç hoş değil.

saldım çayıra Mevlam kayıra gibi,nedir bu?

ya bu takımı daha çok enkaz haline getirmeyin,veya toparlayın.

aksi halde olan yine taraftara oluyor.

Küçükalioğlu
31.08.2009, 12:30
Takıma baktığım zaman bu sezon bir şey yapamayacağı kesin gibi. Trabzonspor'un ölüsü ilk 5 e girer. Benim başkandan istediğim bu sene yeniden yapılanma süreci yerine sağa sola bakmadan kendi çocuklarımıza bir göz atmasıdır. Bu sezon artık şampiyonluk hayal olmuştur gerçekle yüzleşip hedef olarak Türkiye kupasına odaklanabilirler. Bu sebepledir ki ben artık bir Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu olarak lig maçlarında Göksu gibi oyuncuları seyretmek istiyorum evet belki yine yenileceğiz ama en azından bizim uşakla, oda benim kadar üzülecek, milyonluk eşekler gibi değil.

gumushaneli_29
31.08.2009, 12:36
Başkan bence istifa etmeli...bir inat uğruna forbvet almadı...geçen sene rakip yoktu piyasada ona rağmen 3. olduk sandıki bu sende olacak...yemez kardeşim senin rakiperlin sendne en az 10 gömlek üstün...biz ancak bu kadro ve mantıkla g.antep, ankaragücü vs... takımlarla mücadele edip ilk 6 ya gireriz...anladınız mı sadri başkanım

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 12:37
Bir inat uğruna herşey kötü gidiyor yazık yazık!!!

oflu engin
31.08.2009, 12:45
Trabzonspor sevgisi ve çıkarlarını ön pilanda tutarak binlerce bordo mavi taraftarın isteğiyle alay eder gibi açıklama yapan ve kalpleri kıran bir başkana diyecek hiç bir sözüm yoktur.

EmrahYalçınalp
31.08.2009, 12:46
Gülmek istiyoruz. Haydi biri espri yapsın.

Erdal
31.08.2009, 12:49
Emrah, duruyorsun duruyorsun fena vuruyorsun....Korktum senden...

H.Tolga YİĞİT
31.08.2009, 12:51
yapamıyosanız, toparlayamıyorsanız, yönetemiyorsanız, bırakıp gideceksiniz...

Süleyman Sofu
31.08.2009, 12:51
http://www.tumspor.com/haber/20090830/Fatih-Tekke-atti-Zenit-costu-VIDEO.php
alın ister gülün ister ağlayın yaşlı forvet iş başında...

hatice_61
31.08.2009, 12:54
başkanımız artık bu durumu görsün ve bir dur desin aslında görüyodurda neden birşey yapmıyo anlamıyorum

Adem Erdoğan
31.08.2009, 13:04
Gülmek istiyoruz. Haydi biri espri yapsın.

nasrettin hoca göl kenarında oturmuş yoğurt yiyormuş, arkadan geçen temel hoca demiş utanmaymisun remezan günü, oruç tutmaymisun demiş; hoca da bunun üzerine "ya tutarsam!"

anca bu kadar çıktı hadi gülün..:D

İskefiyelireis
31.08.2009, 13:29
Güleriz ağlanacak halimize.

Yunus Emre AYAZ
31.08.2009, 13:31
Yunus, Sadri değil Sadri Şener...Başkan, Sayın Sadri şener, Trabzonspor kulübü başkanı, genel kurulun seçtiği başkan....Ama asla Sadri değil....Yapma bunu yapmayın bunu....

bu günden sonra benim başkanım değil abi o yüzden benim için sadece sadri !

trabzonspor kulübü başkanı olaraksa daha aciz olmayan başkanları görmek isterim demekle yetiniyorum.

Erdal
31.08.2009, 13:33
Yunus, pardon deyiver...Başkana kızgınız...Hem de çok ...Ama öyle şeyler yaz ki o utansın...Sen değil...Babamız yaşındaki insana Sadri demek bizi utandırır....O nu değil...Bu gün onlar utanmalı...Utandıralım....

scarface6188
31.08.2009, 13:33
baskan gidince istifa edince oyuncular daha mı iyi oynayacak gelen allah bilir takımı satacak şu başkan istifa diyen arkadasları ben trabzon dusmanı olarak görüyorum sorun varsa takımın oyun sisteminde oda teknık heyetin hatası baskan sahaya girip gol mu atsın yoksa. baskan seni seviyoruz sonuna kadar trabzon

İlker Akçay
31.08.2009, 13:35
ben başkancıklara saygı duymam o başkan değil benim gözümde başkancıkdır.

senin için başkancık olsa bile Trabzonspor taraftarının en az yüzde 50 si için hala başkandır senin başkana saygı duymamam hem bu taraftar kitlesine hemde kendine saygın olmadığının göstergesi herşeyden önce bu insan senden yaşça oldukça büyük bir insan bizim gelenek göreneklerimizde yaşça büyüklerimize böyle hakaret etmek yoktur burasıda senin hiç mi hiç bunlardan nasibini almadığını gösteriyor

Adem Erdoğan
31.08.2009, 13:35
Yunus mutlusun yine hayırdır, kazanılan 1 puanamı sevinçlisin yoksa kaybedilen 2 puanamı.:rolleyes:

Yunus Emre AYAZ
31.08.2009, 13:36
Yunus, pardon deyiver...Başkana kızgınız...Hem de çok ...Ama öyle şeyler yaz ki o utansın...Sen değil...Babamız yaşındaki insana Sadri demek bizi utandırır....O nu değil...Bu gün onlar utanmalı...Utandıralım....

erdal abi yüzünün suyu olmadan insanların gözünün içine bakıp utanmadan yalan söyleyen adamlar utanmazlar. ama sana duyduğum saygı yüzünden daha uzatmak istemiyorum bu konuyu haftaya belediye maçından sonra görücem ben bu forumu bakalım ne kadar dayanabilecek.

baskan gidince istifa edince oyuncular daha mı iyi oynayacak gelen allah bilir takımı satacak şu başkan istifa diyen arkadasları ben trabzon dusmanı olarak görüyorum sorun varsa takımın oyun sisteminde oda teknık heyetin hatası baskan sahaya girip gol mu atsın yoksa. baskan seni seviyoruz sonuna kadar trabzon

sen hangi trabzonsporu izliyorsun futboldan anlıyormusun ?

Yunus Emre AYAZ
31.08.2009, 13:38
Yunus mutlusun yine hayırdır, kazanılan 1 puanamı sevinçlisin yoksa kaybedilen 2 puanamı.:rolleyes:

geç bu işleri adem göz göre göre hala bişeyler savunmaya çalışıyorsun pes diyorum pes !

senin için başkancık olsa bile Trabzonspor taraftarının en az yüzde 50 si için hala başkandır senin başkana saygı duymamam hem bu taraftar kitlesine hemde kendine saygın olmadığının göstergesi herşeyden önce bu insan senden yaşça oldukça büyük bir insan bizim gelenek göreneklerimizde yaşça büyüklerimize böyle hakaret etmek yoktur burasıda senin hiç mi hiç bunlardan nasibini almadığını gösteriyor

ben saygıyı hak eden insanlara saygı duyarım yapıcı ve doğru yapan insanlara yalancılara değil.

İskefiyelireis
31.08.2009, 13:39
Bu arada Caner GS ile anlaşmış. Bu yönetim beğenmediğimiz Caner' i bile alamayacak kadar aciz. Şükür transfer yarın bitiyor. Yoksa daha çok geleceğin yıldızı falan alırlardı.

İlker Akçay
31.08.2009, 13:40
ben saygıyı hak eden insanlara saygı duyarım yapıcı ve doğru yapan insanlara yalancılara değil.

ne diyim daha birşey demiyorum sana senin sadece başkana değil bu taraftarada saygın yok demek ki neyse ya uzatmayalım senin düşüncen ama doğru değil eleştirini yap ama hakaret etmeden becerebilirsen

Mustafa Önal
yazık çok yazık bu kdadr başarıya odaklı olmamız bizi bazı değerleri çiğneme hakkı vermemeli. helede bu formun seviyesini düşürcek şekilde o hakkı vermemeli.

Yunus Emre AYAZ
Senin gibi taraftarcıklar bizi bu hale soktu.

sen benim taraftarlığımı sorgulayacak kadar büyük taraftarmısın ?

klavyeden teyyareler uçurursun sen anca burda hadi yoluna git

Yunus Emre AYAZ
31.08.2009, 13:43
yazık çok yazık bu kdadr başarıya odaklı olmamız bizi bazı değerleri çiğneme hakkı vermemeli. helede bu formun seviyesini düşürcek şekilde o hakkı vermemeli.

forum seviyesi diye diye milleti başkana yağ çekme moduna sokmak ne dmektir yahu illa sevmek zorundamı başkanı bu foruma üye olanlar?

ben sevmiyorum icraatlarını beğenmiyorum yaptıklarını yanlış olarak algılıyorum ve çok sevdiğim takımıma bi yalancı goygoycuyu yakıştıramıyorum.

ne yani illa methiyeler mi düzücez buna.

Erdem Koltuk
31.08.2009, 13:44
sen benim taraftarlığımı sorgulayacak kadar büyük taraftarmısın ?

klavyeden teyyareler uçurursun sen anca burda hadi yoluna git

Ben çok büyük taraftarım.Nuri Albayrak'ı günahım kadar sevmesken bile başkan olduğu için saygımı korudum.Saygısız olmayı hak görüyorsun kendinde ama kusura bakma seni takan, sallayan yok.

İskefiyelireis
31.08.2009, 13:45
Fener de Sercan' ı almış. Gençler sükunet...

Tolunay Abdioğlu
31.08.2009, 13:46
Hataları da olsa sonuçta Trabzonspor'umuzun başkanı.

Saygımız sonsuz.

Ayrıca hatalarının yanında da olumlu işleri de var.

Erdal
31.08.2009, 13:47
Yunus, sus artık...Lütfen..Bak ben haftalarıdr başkana yağ çekmiyorum...Aynı taraftayız...Ama üslup be kardeşim üslup...Başkan de işte...Ama isimle hitap etme...Zor değil ki bu...Methiyeler düzersen de karşında beni bullursun :)

Atalay
Şu başkanıda meydanda sallandırında rahat edin....

Yunus Emre AYAZ

Saygımız sonsuz.

ben polyanna modundan çoktan çıktım kardeşim olumlu yönleri artık ilgimi çekmiyor.

İlker Akçay
31.08.2009, 13:48
çoluk çocukla muhattab olmuyorum kusura bakma.

ya sen bu kadar itici olmak zorunda mısın susacam dedim ama duramıyorum saygılı ol artık bu ne ya başkancık çocukla muhattap olmuyorum falan filan yeter artık ya eleştirini yapıyorsan yap o kadar insan yapıyor kimse birşey demedi eleştiri yapmayı beceremeyince hakarete döküyorsun işi bu forumda senin gibi insanlara alışık değil seviyeyi korumak başkan goygoyculugumu Erdal abide eleştiriyor ama kimse tepki vermiyor çünkü seviyesini koruyarak sayıgıyla eleştiriyor kusura bakma ama eğer eleştiremiyorsan hakaret etmeye hakkın yok

iso_4939
bu eser baskanındır gidip hıc tanınmayan bir t.d.alırsa olacagı budur ..perişan olacaz..

Mustafa Önal
forum seviyesi diye diye milleti başkana yağ çekme moduna sokmak ne dmektir yahu illa sevmek zorundamı başkanı bu foruma üye olanlar?

ben sevmiyorum icraatlarını beğenmiyorum yaptıklarını yanlış olarak algılıyorum ve çok sevdiğim takımıma bi yalancı goygoycuyu yakıştıramıyorum.

ne yani illa methiyeler mi düzücez buna.

başkan ve yönetiminin icratlarını bende sevmiyorum ve 3 aydır aynı şeyi muhabbetim olan insanlara söylüyorum ama bu bize hakeret etme yada seviyesiz yazma hakkı vermez. ayrıca başkanı ve ekibini korudğuma dair bir mesaj bul bende göreyim onu. neyse kafana göre takıl kardeşim bir şeyleri düzeltebilme ışığı görürsen ilk bana haber verki sana destek olim .

Yunus Emre AYAZ
Yunus, sus artık...Lütfen..Bak ben haftalarıdr başkana yağ çekmiyorum...Aynı taraftayız...Ama üslup be kardeşim üslup...Başkan de işte...Ama isimle hitap etme...Zor değil ki bu...Methiyeler düzersen de karşında beni bullursun :)

tmm erdal abi susuyorum tamam başkan diyelim ama başkanı sevmiyorum demek de yasak deil heralde sevmiyorum sevmiyorummmmm

daha iyisini hak ediyor benim takımım.

lebron
31.08.2009, 13:49
zengin iş adamlarımız ist takımlarına yönetici olacağına
trabzon spora sahib çıksınlar asıl konuşmamız gereken konu bu bence

İskefiyelireis
31.08.2009, 13:49

Saygımız sonsuz.

Duran bir saat bile günde iki kez doğru zamanı gösterir. Bu yönetim için en doğru söz budur sanırım.

Erdal
31.08.2009, 13:51
Ben de sevmiyorum, hatta samimiyetinden endişe ediyorum. Yalanmı diyeyim yani...Öyle..Ama başkan o ne olursa olsun Trabzonspor un başkanı...

Atalay
31.08.2009, 13:52
tmm erdal abi susuyorum tamam başkan diyelim ama başkanı sevmiyorum demek de yasak deil heralde sevmiyorum sevmiyorummmmm

daha iyisini hak ediyor benim takımım.

Sayın kardeşim nedir b planın söylede bizde bilelim...

Daha iyisini kim yapacak hacıosmanoğlumu??

Yahu kardeşim biz daha öncede yağmurdan kaçarken tusanamiye tutulduk...

Kim.. Kİm..? isim ver kim bizim bu anlı şanlı takımımızı şampiyon yapacak ...

Tolunay Abdioğlu
31.08.2009, 13:54
Sayın kardeşim nedir b planın söylede bizde bilelim...

Daha iyisini kim yapacak hacıosmanoğlumu??

Yahu kardeşim biz daha öncede yağmurdan kaçarken tusanamiye tutulduk...

Kim.. Kİm..? isim ver kim bizim bu anlı şanlı takımımızı şampiyon yapacak ...

Abicim daha cevap geleceğini sanmıyorum.

Ceza aldı çünkü...

sethfilo
31.08.2009, 14:13
Son karar mercii sevgili başkan olmasına rağmen genede tek suçlu olarak onu algılamak sanırım biraz ağır olacak.
Vurdumduymaz futbolcu ve yalnış takıntı ve seçimleriyle teknik heyet ve de sadece boş ve saçma demeç veren icraatsız yöneticiler göz ardı edilmemeli.
Ancak artık kör gözün bile gördüğü işbitirici forvet eksikliği aşikardır. Dahası devre arası yapılacak herhangi bir takviye saçma olur. Hele bu kadar peşinde koşulup bir çok şeyden feregat edilerek alınan geleceğin yıldızı neredeydi sayın başkan. Takımımızda şuan 2 gerçek yıldızın varken ve biride müzmin sakat iken diğerini tribüne almak hangi aklın ürünüdür başkanım?. Yoksa bunlarda yeni satış tezgahlarının başlangıçlarımıdır göreceğiz. İçime başta Alanzinho, Cale ve Yattara olmak üzere devre arasında yolcular gibi geliyorya hayırlısı.
Şu kesinki umduğumuz dağlara rahmet olupda yağamadınız başkanım hiç olmazsa bu zulüme daha fazla izin vermeyin!

S.DEMİRCİ
31.08.2009, 14:15
işlerin bu noktaya gelmesine hiç gerek yoktu..
yönetimin inadı ve herşeyi biz biliriz israrı işleri bu noktaya getirdi...

Yiğit SARI
31.08.2009, 14:41
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090831/sener_camiaya_receteyi_verdi.html?ref=tanflas

oflu engin
31.08.2009, 14:41
bu yönetim para edecek futbolcuları satıp parasını garanti altına alıp istifa eder.şuan istifa etmemesinin tek nedeni budur.başkada nedeni yok.ne taraftara saygıları var ne mazisine ne geçmişine laf atmadığı yer kalmadı mazallah.savunulacak ve desteklenecek hiç bir yanları kalmadı.yirmidört saat istifaya çağırın istifa etmezler bunuda böyle bilin.işlerini halledene kadar.

theo
31.08.2009, 15:00
sadri hala 94-95sezonundaki kafada...ama artık bazı şeyler değişti...trabzonsporun geleceği için çalıştığı bi gerçek yalan değil ama bu iş artık eskisi gibi yürümüyor...

My
31.08.2009, 15:01
bu yönetim para edecek futbolcuları satıp parasını garanti altına alıp istifa eder.şuan istifa etmemesinin tek nedeni budur.başkada nedeni yok.ne taraftara saygıları var ne mazisine ne geçmişine laf atmadığı yer kalmadı mazallah.savunulacak ve desteklenecek hiç bir yanları kalmadı.yirmidört saat istifaya çağırın istifa etmezler bunuda böyle bilin.işlerini halledene kadar.Tamam hataları var bunu zaten herkes kabul ediyor ama bu tepkiyide haketmiyorlar. Albayrak muammelesi görmeyi haketmediler.

mehmets61
31.08.2009, 15:08
Bir gün o koltukta oturacak insan kalmayacak bakalım o zaman kim gidecek. Herhalde başa dönecekler "efsane" başkan Mehmet Ali Yılmaz gelir...

oflu engin
31.08.2009, 15:48
Tamam hataları var bunu zaten herkes kabul ediyor ama bu tepkiyide haketmiyorlar. Albayrak muammelesi görmeyi haketmediler.

inşallah ben yanılırım ama taraf tutmadan içimden geçeni yazdım.bana göre görünen bu.yol arkadaşı ve dostum diye yola çıktığın birisi sana sitemli bir mesaj çekti diye camiayı ikiye böldün.herşeyi bir kalemde sildin atında,bizim bile kabul edemediğimiz hakeretleri bu denli sessiz kalmasının arkasındaki düşünceyi sen merak etmiyormusun.

Sinem Yılmaz61
31.08.2009, 15:49
Haydi baskan, yap bir güzellik de su fatihi bi ali verrrrrrrrr, noluurr...Transfer Zamani azalmaya basliyor :(

alpozan61
31.08.2009, 15:57
evet arkadaşlar flaş transfer mehmet batdal bitirlmeye çalışılıyor hadi bakalım gelsin yıldızımız.. elalem keita alır elano alır biz mehmet batdal

zeki gursoy
31.08.2009, 16:04
sadri şener ve ekibi geçen seneki rüzgarını çoktan kaybetti..
belkide bize albayrak sonrası bir vaha gibi geldi..
kimbilir belki okadarda kalite bir yönetim değidli..
bugüne bakarsak ki aklımız başımıza anca geldi: rezalet..
karadenzispora yapılan transferden banane...
alıpta takımda göremdiğim topçudan banane.(yakup, bruls, papy)
40 tane alt sınıf UCUZ topçu almak, diyarbakırdan bi kamyon karpuz alıp yarısı iyi çıksa yeter anlayışımıdır?
gs, fb ile yarışmayı aklınızdan geçiriyomusunuz sayın başkan?
bu lige ne yönetim, ne takım, ne teknik heyet hazır girmemiş, tek hazır olan aç bila aç taraftar..

irfanb
31.08.2009, 16:13
Hattıni Bil Başkan, TrabzonSel`e gidiyor !

Erdal
31.08.2009, 16:17
İrfan abi yaratıcı gördüm seni...Sen şu şiirden bir tane patlat bence...Vakti geldi...

irfanb
31.08.2009, 16:19
Eli kulaginda Erdal.
Yönetime mi hitap etsin, yoksa özellikle Asbaskanami diye düsünüyorum.:)

Erdal
31.08.2009, 16:21
Yalnız başkanın son açıklamasını sevdim...Bu işte...Ama bunu yazılı yapma..çık mimiklerini göreyim...Bir de Allah aşkına başkan Hayrettin bey susuversin ne olur susuversin...Günah vallahi günah...Ramazan da yapmasın...Sonra devam edebilir...

zafercalikoglu
31.08.2009, 16:54
ne oldu batdalı aldık mı,

keles76
31.08.2009, 17:02
artik transferde bitti artik elimizdekilere mahkum devam edecegimize gore baskan rahat nefes alabilir dertler 5 ay kadar ertelendi artik ikinci sinif futbolculara kurtarici muamelesi yaparak bir taraflarini kaldirmaya devam bence tek destegi hakkeden hocadir cunku takim onun takimi degil tartiyor deniyor bunlar olacak

keles76
31.08.2009, 17:03
dun hacisalihoglu caner erkin hakkinda aciklama yaparken artik kulubunde kalacaktir gibi net aciklama yapti sonuc bugun geyseyde

EmrahYalçınalp
31.08.2009, 17:05
Son karar mercii sevgili başkan olmasına rağmen genede tek suçlu olarak onu algılamak sanırım biraz ağır olacak.

Zaten böyle bir şey yok ki. Tam aksine, herkes "başkan süper ama çevresi yaramaz" diyor.

Erdal
31.08.2009, 17:18
Devrim arabaları filminde müdür bütün olmusuzlukları arka arkaya sıralayıp en sonunda şöyle diyordu. Ama bir şansınız var; Kimse yapabileceğinize inanmıyor....
Artık sizin de o şansınız var başkanım ....Gözünüz aydın...

İsa
31.08.2009, 17:25
Bu arada gerçekten rahatlama adına bir kaç tane kelle gitmesi lazım yönetimden!

FANATIK61
31.08.2009, 17:28
Hattıni Bil Başkan, TrabzonSel`e gidiyor !

IBB maci icin güzel bir pankart :)

Atalay
31.08.2009, 17:29
Bu arada bizim Bakan Faruk Özak kayboldu gitti....

Stadyum işi yalan oldu...

Belediye başkanı ortalarda yok...

Vurun başkana..!!

Gelsin yeni başkan..!!

ölümüne61
31.08.2009, 17:29
sadri başkan al bir forvet artık dayanacak sabrım kalmadı allah rızası için bir golcü

Erdem Keser
31.08.2009, 17:34
Yıllardır yaşanan benzer süreçler sıktı artık.Hep aynı.

Öyle deniyoruz olmuyor , başka bir yol deniyoruz o da çıkmıyor.Mazeretler , gerekçeler hiç değişmedi.
Başkanlarımızdan en çok Mehmet Ali Yılmaz'a kızardım geçmişteki hatalarından dolayı.Şimdi ise içim , bir kez olsun bırak egolarını ve şu takımı sadece bir kez şampiyon yap ve bırak diyor.

Bir kere sadece.Ne yazık ki şampiyonluğa olan inanç da her geçen gün azalıyor.

Hayırlısı diyelim...

magicyattara
31.08.2009, 17:40
Yıllardır yaşanan benzer süreçler sıktı artık.Hep aynı.

Öyle deniyoruz olmuyor , başka bir yol deniyoruz o da çıkmıyor.Mazeretler , gerekçeler hiç değişmedi.
Başkanlarımızdan en çok Mehmet Ali Yılmaz'a kızardım geçmişteki hatalarından dolayı.Şimdi ise içim , bir kez olsun bırak egolarını ve şu takımı sadece bir kez şampiyon yap ve bırak diyor.

Bir kere sadece.Ne yazık ki şampiyonluğa olan inanç da her geçen gün azalıyor.

Hayırlısı diyelim...

Nasıl şampiyon olabileceğimiz bellidir.
O dediğin adamlarla hiç olamayız.

Sinem Yılmaz61
31.08.2009, 17:47
sadri başkan al bir forvet artık dayanacak sabrım kalmadı allah rızası için bir golcü

Eveeeeeeeeeeeeeeeet, Baskan duy sesimizi, sen büyüksün...al bi Forveeeeeeeeeettt!!!!

SüRMeNe_6161
31.08.2009, 17:53
Başkan al Forvet De Kurtulalım Su işten

albatros
31.08.2009, 17:59
Devrim arabaları filminde müdür bütün olmusuzlukları arka arkaya sıralayıp en sonunda şöyle diyordu. Ama bir şansınız var; Kimse yapabileceğinize inanmıyor....
Artık sizin de o şansınız var başkanım ....Gözünüz aydın...

o film gerçekten çok güzeldi.
ama yine o filmde geçen şu söz de halimizi açıklıyor aslında abi.biraz uyarlama yaparak söylüyorum:

garp kafasıyla takım kurduk ama şark kafasıyla içine forvet koymayı unuttuk :)

gustavo_colman
31.08.2009, 20:45
rezillik di mi başkan

Erdal
31.08.2009, 21:01
Bu arada bizim Bakan Faruk Özak kayboldu gitti....

Stadyum işi yalan oldu...

Belediye başkanı ortalarda yok...

Vurun başkana..!!

Gelsin yeni başkan..!!

Bu soruyu HES projesi gündemde iken niçin sormadık Gökhan abi?

Bakan kovuldu kulüpten anlamıyormusunuz? Siyaset bulşatırmıştı ya kulübe...Şimdi siyaset bulaşmamış mis gibi bir kulübümüz var. 10. yıl marşı dinliyoruz bol bol...Henüz 10 yıl olmadı ama 2 yılda 10 yıllık icraat yaptık sayılır...

Erdal
31.08.2009, 21:04
Hadi burdaki arkadaşlar bilmiyor. Siz de bilmiyormusunuz Gökhan abi HES projesi başlangıcından sonuna kadar kimin gayretiyle olmuştur.

Muhammed
31.08.2009, 21:10
Fransa'ya giden iki kişiden birisiydi sanırım Atalay abi. Zafer abi ile beraber gözlemlerini bir anlatsalardı hiç fena olmazdı 3 gün geçirdiler takımla.

Hotaman
31.08.2009, 21:13
Başkan arkanda adece mülayim taraftar kaldı. Onlarında sesi pek çıkmaz, hiç isyan etmez efendi efendi takımlarını desteklerler. Dilerim şansın yaver gider... Dilerim bu kadro kalitesini konuşturmaya başlar...

Erdal
31.08.2009, 21:16
Ortada kriz var eee Faruk Özak nerde???İyi ama takıma siyaset bulaştırma git demiştik ya Gökhan abi...Gitti işte...İstediğimiz bu değil mi idi?

Serdar A
31.08.2009, 21:17
Hadi burdaki arkadaşlar bilmiyor. Siz de bilmiyormusunuz Gökhan abi HES projesi başlangıcından sonuna kadar kimin gayretiyle olmuştur.

En azından bu fikirler değerlendiriliyor . Karadeniz Hes projelerinin başlangıcı 2009 değil ki , hani kaçan onlarca ihale ... Yani taraftar proje yarışması açmanın neresi kötü , daha önce kulübün kazancı olmayan yerlerde hak aramakta kötü olamaz .

O kadar da olmamalı .

Jackdaniels
31.08.2009, 21:17
Ahh başkan Ahhh bu sene o kadar ayarlasanız böyle kötü transfer yapılmaz yaa ne oldu bianda size anlamadım geçen seneki kadroya 3-4 kaliteli transferle uçardık biz ama siz ne yaptınız aldığınız adamları toplasanız 1 tane futbolcu etmez.

Muhammed
31.08.2009, 21:21
Geçen seneki transfer vizyonu ile şu andaki arasında uçurum var aynı yönetim değilmiydi yahu? Kafayı yicem.

Erdal
31.08.2009, 21:21
Serdar, bizzat başkanın ifadesi HEP projesi başlangıcından sonuna kadar bakan bey in gayreti ile olmuş bir proje...Ama bu ifade kameralar karşısında değil özel sohbetlerde oluyor...Kameralar karşısında bakan bey sadece "Faruk" oluyor...Sonra git diyoruz gidiyor...Şimdi başkan eleştiriliyor ve bir ağabeyimiz diyor ki ( başkanı savunmak adına) Bakan nerde? Bu mu yani?

lazuk61
31.08.2009, 21:31
beyler bu arada bilmiyom ama bizim fanatik bir trabzonsporlu bi abimiz....daha demin telefonla birisi aradı ve fatih tekke trabzonspor'A geldi dedi bana....anlasmıslar galiba...bende duyunca şaşırdım ama O abimiz yalan söylemez hiç

Gordon Freeman
31.08.2009, 21:34
beyler bu arada bilmiyom ama bizim fanatik bir trabzonsporlu bi abimiz....daha demin telefonla birisi aradı ve fatih tekke trabzonspor'A geldi dedi bana....anlasmıslar galiba...bende duyunca şaşırdım ama O abimiz yalan söylemez hiç

sanırım ilk yalanını soylemiş.

lazuk61
31.08.2009, 21:38
yok yok ciddi diyom O adam hiç kolpalamas bişiler var özel olarak yanımda aradı bi adam onu

bkandil
31.08.2009, 21:57
Yeri değil ama...
Transfer sezonu bitti mi, yarın mı bitiyor?

MaEsTrO
31.08.2009, 22:03
Şu an Trabzonspor'un kasası bomboş durumda. Bankalar kredi için nazlanıyor. Bunun hesabını kim verecek?

Atmaca
31.08.2009, 22:07
Geçen 2 hafta içinde gol atan futbolculara şöyle bi baktımda,
Fatih tekke, Gökdeniz, Mehmet Yılmaz, Ergin Keleş, İsac vs. hepsi gol atmış.

hamucera
31.08.2009, 22:08
ben reha alp in yazısını okumanızı öneririm, başkanın eleştiripte eleştirdiklerinden daha fazlasını yaptığı bir yazısı var, ama iştetakıma heyecan gelince herşe unutuluyor,

her ne olursa olsun yine destekçiyiz ama hatalar çok

cipses
31.08.2009, 22:22
bu başlık ne zaman kapanır acaba?
başkan değişince mi

M.Kılıç50
31.08.2009, 22:23
Geçen 2 hafta içinde gol atan futbolculara şöyle bi baktımda,
Fatih tekke, Gökdeniz, Mehmet Yılmaz, Ergin Keleş, İsac vs. hepsi gol atmış.

iyi de bundan Baskan´a ne ??

OLCAY ÇAKIR
31.08.2009, 22:26
Biraz geriye gidelim.

Başkan ve Bakan...

Neden ayrılar?

(Gerçekten bilmiyorum yada unuttum.Etkilememiş beni demekki.Hatırlatan olursa konuşuruz üzerinde)

Erdal
31.08.2009, 22:33
Konuşmayalım Olcay abi boşver...Hepsi suçlu..Hepimiz suçluyuz...

Zafer BİLGİN
01.09.2009, 00:06
3 günlük gezide o kadar ok şeyi gözlemledimki.En kısa zamanda bunları objektif bir şekilde RADYO BMN de anlatacağım.

Beni,şu anda bu forumda en çok üzen şey başkana hesapsız kitapsız saldırılmasıdır.

Nasılki başka Türkiye yoksa,şu an için camiamızda başka Sadri Şener de yok.

O yüzden başkanımızında Türkiye mizinde kıymetini bilelim

Hotaman
01.09.2009, 00:09
Zafer abi, her zaman gidince kıymet bilinir. Bu böyle geldi, böyle gidecek...

Ilelioglu
01.09.2009, 00:18
Zafer abi, her zaman gidince kıymet bilinir. Bu böyle geldi, böyle gidecek...

Bu bizim elimizde, artik sahip cikalim, sahiplenelim, kenetlenelim ve inadina hepsine destek verelim...Cünkü gidince insan ancak degerini anlayabiliyor...:cool:

İlker ToSun
01.09.2009, 01:35
bence artık günün özeti şu, ya sadri şener haftasonuki Bursa maçına kadar bir santrafor transferi yapar ve göreve eder ki ben sadri şener in santrfaor transferi yapmadığı takdirde bursa maçında avni akerde olacağını sanmıyorum. ya da bu akşam veya en geç yarın sadri şener istifa eder. yada felaket senaryosu olarak, sadri şener hiç bir transfer yapmadan göreve devam eder ...

bir kere de beni şaşırt artık sadri şener. hem takıma hem de kendi ismine yazık ettin.

EmrahYalçınalp
01.09.2009, 08:19
Biraz geriye gidelim.

Başkan ve Bakan...

Neden ayrılar?

(Gerçekten bilmiyorum yada unuttum.Etkilememiş beni demekki.Hatırlatan olursa konuşuruz üzerinde)
Konuşupta kulübe siyaset bulaştırmayalım şimdi :)

mahmuter61
01.09.2009, 09:56
Başkanım büyüksün neyapsan arkandayız sen ve sizler en doğrusunu yapıyorsunuz Hacısalihoğlu bu takımdan gitsin bu kulüp küme düşer.

CAFER ÖZER
01.09.2009, 10:06
Başkan "Trabzonspor olarak hedeflerimizden hiç bir şey Kaybetmediğimize inanıyoruz." demiş
Acaba kendi dediğine kendisi inanıyormu.?
En büyük hedef avrupa ligine kalmak idi tek maçta gitti.
Şampiyonluk dersen 3 maçta bana göre bitti.
Ne kaldı başkan hedef olarak hedefi açıklada o zaman seninle beraber bizde sevinelim.Hani beraber sevinelim diyorsunya,
Sen kuru inadın yüzünden beraber sevinebileceğimiz bir tablo bırakmadın.
Beraber üzülelim diyorsun biz zaten hep beraber üzülüp hep beraber ağlıyoruz,bize daha sezon başlamadan hep beraber ağlama üzülme kısmını bıraktın.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Şener, kötü gidişin birlikte üzülmek ve sevinmekle sona erebileceğini ifade etti. Şener, "Takımımıza düşen, alınan bu sonuçların üzüntüsünü bir an önce üzerimizden atacak sonuçları elde etmek olmalıdır. Trabzonspor olarak hedeflerimizden hiç bir şey kaybetmediğimize inanıyoruz. Yeniden moralimizi yerine getirebilirsek, önümüzdeki engelleri aşacağımız yönünde hiç bir endişemiz yok. Özlediğimiz sonuçları göremediğimizde elbette üzüntü duymaktayız. Üzüntülerimizi bölüşerek azaltacağımız gibi, sevinçlerimizi paylaşarak büyütebiliriz. Bunun yolu da bütünleşmekten geçer. Birlikte ağlayan, birlikte gülebilen bir camia haline gelebilirsek birçok sorunu aşma yolunda da önemli adımlar atmış oluruz" dedi.

Recep Alkan
01.09.2009, 10:08
Başkanım büyüksün neyapsan arkandayız sen ve sizler en doğrusunu yapıyorsunuz Hacısalihoğlu bu takımdan gitsin bu kulüp küme düşer.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Guroni
01.09.2009, 10:10
Almanlar bu işi biliyor ve takımını ona göre oynatıyor. Dün akşam Galatasaray maçının ilk yarısını izledim ve ankara o kadar adamını vermesine rağmen mükemmel oynadı iki kanadınıda kullandı. Özellikle sağ beki Ömer Aysan bence bizim sağbeklerin ikisindende kat ve kat üstün. Bırakın defans yapmasını adam hücumdada var ve bizim Serkan gibi orta yaparken adamın sırtına çarptırmıyor. bir adım önünde adam bile olsa çok sert ve kavisli orta yapabiliyor. Hocalarıda bunları görmüşki takım sol taraftar oynuyorsa sağ açığı sola doğru yanaşıp boş alanı arkasındaki beke hücüma ktılması için açıyor. Ömer dün gece bizim uzun zamandır izlediğim tüm sağ beklerden daha iyi top oynadı ve tek maçlık adam değil bütün maçlarını böyle oynuyor.

Bizde ise Yattara takım sol taraftar oyunu çevirirken hiç içe doğru girmiyor ve doğal olarak arkasında oynayan sağ beke hiç hücüma çıkacak alan bırakmıyor. Bu hocanın hatası. Takımda Ömer Aysan, Manisalı Sezer gibi görünmeyen ama topu ayağında tutabilen isabetli pas yapabilen ve oyunun her iki (ofansip ve defansif) yönünde oynayabilen oyuncuların yerine acayip insanlara para verip takımda tutmak da Başkanın hatası.

Ben başkanın yerinde olsam risk alır bir sağbek iki ortasaha (hatta Marko Aurellio) birde forvet alırım. ama çok geç kaldı inat yaptılar. Şimdi de yaptıkları hatayı anladılar ama bi şeyler yapamıyorlar. Yazık

Recep Alkan
01.09.2009, 10:20
Eğer yönetim hata yaptığını anlasaydı çoktan bazı konulara el atmıştı, ama onlar hala en iyisini yaptığını düşünüyor.

İşin en acı yanı hala daha yukardaki yorumlar gibi körü körüne yorumlar var.

OLCAY ÇAKIR
01.09.2009, 10:50
Bir sonraki evresindeyiz Emrahcım:)
Olan olmuş, biten bitmiş....

Konuşupta kulübe siyaset bulaştırmayalım şimdi :)

sarman61
01.09.2009, 10:53
Bu takımın tekrardan ayağa kalkması için Sadri Şener in istifa etmesi gerekiyor. Ama bu kadar borcun üstesinden gelmeden gitmesinide şahsen istemem.

Malum yerine geldikleri yönetimi yerden yere vurdular. Bu kadar borcu nasıl yaptınız diye. Şimdi kendilerine soruyorlarmı acaba bu kadar borcu nasıl yaptık biz diye.

Sadri Şener bu saatten sonra kulübe birşey veremez. Borcunu temizlesin vede küme düşürmesin bizi bunada şükür. Ama yok yapamam diyorsa. Hacısalihoğlunuda alsın gitsin.

TSelif
01.09.2009, 11:03
Önümüzdeki ilk seçimde benim de oyum var :)
Bir oyun belki değeri yoktur.
Başkanım Hacısalihoğlu, Alioğlu gibi egolu adamlar listende olduğu sürece o bir oyu sana vermeyeceğim :)

Murat Hızal
01.09.2009, 11:11
Bu takımın tekrardan ayağa kalkması için Sadri Şener in istifa etmesi gerekiyor. Ama bu kadar borcun üstesinden gelmeden gitmesinide şahsen istemem.

Malum yerine geldikleri yönetimi yerden yere vurdular. Bu kadar borcu nasıl yaptınız diye. Şimdi kendilerine soruyorlarmı acaba bu kadar borcu nasıl yaptık biz diye.

Sadri Şener bu saatten sonra kulübe birşey veremez. Borcunu temizlesin vede küme düşürmesin bizi bunada şükür. Ama yok yapamam diyorsa. Hacısalihoğlunuda alsın gitsin.

Bu takımı zaten ayağa kaldıran Sadri Şener ve ekibidir.Geçen sene yeniden bir takım kurulmuş, haliyle bu kadar borç içinde olmamız da gayet normal.Yoksa adamlar market alışverişlerini deftere yazdırmış değiller.

Küme düşmek vs. bunlar komik laflar; eğer Trabzonspor'un bu sene küme düşebileceğini gerçekten düşünüyorsanız amiyane tabirle oldukça saf olmanız gerekir

Başkan'ın ciddi anlamda basiretinin bağlandığı durumlar olmuştur, fakat alınan kötü saha sonuçlarını tamamıyla Sadri Şener'e yıkmak büyük haksızlık olur.

En büyük yanlışın forvet konusu olduğuna katılmıyorum,kesinlikle başkanın yaptığı en büyük yanlış hoca konusunda olmuştur.Ayrıca Hüseyin'in gidişi ve yerine alınan Tjikuzu'nun Hüseyin'in yerini bana göre dolduramamış olması takımın orta saha direncini oldukça düşürdü.

Gabriç dışında hiç bir transferin hocaya sorulmamış olması, Metin Diyadin ve Ünal Karaman'ın pozisyonları hakkında hocanın gerçekde neler düşündüğü gibi konular da saha sonuçlarında ki başarısızlığın temel nedenleri arasında sayılabilir.

ozcan_asanoglu
01.09.2009, 11:50
Hodus kardeşim, son 2 paragrafındaki hataları kime bağlayalım:) Zaten bütün mesele bu. Saha sonuçlarının, camianın bir anda itildiği ümitsiz durumun sebebi zaten o yanlışlar..Bunları yapan da başkan ve yönetim.

Yönetim maalesef kendini bitirdi.

Atalay
01.09.2009, 11:56
Bu soruyu HES projesi gündemde iken niçin sormadık Gökhan abi?

Bakan kovuldu kulüpten anlamıyormusunuz? Siyaset bulşatırmıştı ya kulübe...Şimdi siyaset bulaşmamış mis gibi bir kulübümüz var. 10. yıl marşı dinliyoruz bol bol...Henüz 10 yıl olmadı ama 2 yılda 10 yıllık icraat yaptık sayılır...

Neden Hes Projesi gündemdeyken sorayımki başarıldı vede yapıldı kimin ne kadar katkısı varsa Allah razı olsun buna bakan Faruk Özak dahil...

Başarısız olunsaydı sorardım bugün sizin sordugunuz vede sorguladıgınız gibi...

Şimdi bu kulüpte siyaset her zaman olmuştur sevgili erdal bir birimizi kandırmayalım...

Yoksa bu kulüpten iki bakan çıkmazdı...

Her başkanın sırtını verdiği bir siyasi oluşum hep olmuştur...

Benim bildigim bu Başkanı kolundan tutup Faruk Özak getirmiştir...

Şimdi ne olmuşturda bu birliktelik bozulmuş vede takım bu hale gelmiştir bunu sorguluyorum..

Belediye başkanı seçim öncesi nerdeyse kulüpte yatıyordu..

Şimdi nerde onu soruyorum...

Birde onuncu yıl marşını şurda konu etma erdal olmuyor...

Başka örnek ver...

Birde körü körüne başkanı savunmuyoruz istirarı savunuyoruz...

Tıpkı Ersun Yanalında gitmesini istemedigimiz gibi..

Tıpkı Atay Aktugun gitmesini istemedigimiz gibi..

Ben her düzgün teknik direktörün vede düzgün Yönetimlerin bu kulüpte günahıyla vede sevabıyla bir 4 sene görevde kalmalarını istiyorum..

Çünkü bıktım...

Erdal
01.09.2009, 12:07
Gökhan abi, sen sahiden Sadri bey'in kalmak istediğini mi düşünüyorsun?

Erdal
01.09.2009, 12:08
Ayrıca senin sorun şu idi; Bakan nerde?
Cevabım: Kulübe siyaset bulaşıyor!!! gerekçesi ile "uzaklaştırıldı"....O zaman pasta tatlı idi çünkü takım şampiyonluğa gidiyor...

OLCAY ÇAKIR
01.09.2009, 12:09
Burda da bulunsun...

Konuyla alakası yok..

Ama sabah farkettim..

İ.Melih Gökçek oğlunu başkan yapmış..

Ankaragücüne hayırlı olsun...

Ben futboldan zaten yeterince tiksiniyordum...Kusmuş olayımda rahat edeyim..

Araya girdiğim için özür dilerim...

Yazıklar olsun bu insalara...Yazıklar olsun...

Atalay
01.09.2009, 12:11
Burda da bulunsun...

Konuyla alakası yok..

Ama sabah farkettim..

İ.Melih Gökçek oğlunu başkan yapmış..

Ankaragücüne hayırlı olsun...

Ben futboldan zaten yeterince tiksiniyordum...Kusmuş olayımda rahat edeyim..

Araya girdiğim için özür dilerim...

Yazıklar olsun bu insalara...Yazıklar olsun...

Ne yaptın olcay şimdi siyaset yapma ayıptır...!!

Atalay
01.09.2009, 12:13
Bu arada abdül kadir aksunun oğluda Bjk başkanlığına oynuyor...

Erdal
01.09.2009, 12:17
İyi ya işte...Bizim kulüp tertemiz...Siyaset bulaştırmadık kulübümüze...Volkan abi belediye başkanı iken siyaset bulaştırmıyor ama bakan bey bulaştırıyor...Eski futbolcu,eski yönetici,eski başkan....

Adem Erdoğan
01.09.2009, 12:20
Ankara'nın da tepeye oynayacak bir takımı olacak işte, piyon olmaktan çıkacaklar, yazıklar olsunluk bir durum göremedim..

Atalay
01.09.2009, 12:21
Bu arada ibb çok yakışıyor birinci lige...

Unutmadan haftaya maçımız var..:)

Birde erdal pazar akşamı Fenerbahçe stadındada 10 yıl marşı vede cristof daumun üstünde ayyıldızlı tişört vardı...

Muhammed
01.09.2009, 12:21
Futbola siyaset bulaştırmayalım olayını çok saçma buluyorum. Başkaları bulaştırıyorsa sende bulaştır. Büyük abilerimiz siyasilerin futbola etkileri konusunda baya bir örnek verebilir. Ben mesela Hasan Şaş ilk başta Trabzonsporla anlaşmıştı diye biliyorum ama dönemin siyasilerinden birisi Galatasaray'a aldırtmış. Bunun gibi onlarca örnek var.

Muhammed
01.09.2009, 12:22
Cristoph Daum'uda hiç samimi bulmuyorum milli konularda. Şov yapıyor resmen.

zeki gursoy
01.09.2009, 12:25
melih gökçeğin oğlunun nasıl bir spor altyapısı varmış, nasıl bir maddi birikimi varmışki kova 100 yıllık kulübe hemde 3 gün önce başka kulübün asbaşkanıyken istifa edip bu kulübe başkan olabilmiş..
hemde yaş 30..
tıfıl sayılır..
acaba tüm cevap soyadının gökçek olması, babasının başkan olmasımı?
nasıl bir rezalet dönüyor ülkemde..
tff bu pis tezgahı boz, sende aynı çanaktan yiyosun ama içinizde adam vardır muhakkak!

OLCAY ÇAKIR
01.09.2009, 12:25
Zararı kime?

Senin kulübün düşünemedi Ayyıldızı mesela..

Cristoph Daum'uda hiç samimi bulmuyorum milli konularda. Şov yapıyor resmen.

Atalay
01.09.2009, 12:26
Futbola siyaset bulaştırmayalım olayını çok saçma buluyorum. Başkaları bulaştırıyorsa sende bulaştır. Büyük abilerimiz siyasilerin futbola etkileri konusunda baya bir örnek verebilir. Ben mesela Hasan Şaş ilk başta Trabzonsporla anlaşmıştı diye biliyorum ama dönemin siyasilerinden birisi Galatasaray'a aldırtmış. Bunun gibi onlarca örnek var.

Hay sağolasın arkadaşım isminide yaz da kardeşim Mesut Yılmaz...

Aynı mesut yılmaza başbakanken Fenerbahçe stadında pankart açılmıştı pankarttada sandıkta görşürüz mesut bey yazıyordu vede tribünlerde büyük arbede yaşanmıştı pankartı almak isteyen polis vede taraftar arsında..

Ertesi haftada basında büyük tartışma yaşanmış bu demokratik bir tepkidir neden müdahale ediyorsunuz diye..

Erdal
Benim 10. yıl marşı ile problemim olmaz Gökhan abi :)... Hatta en "hızlı" olduğum zamanlar bile enternasyonal marşla bile problemim olmadı...Ama bütün yaz kulüp yöneticileri "ideolojik" davranıyor dedikodularının üstüne 10. yıl marşı koyarsan bende ulan birilerine inat mı yapıyorlar derim. Bu ülkede 10. yıl marşını bir kesim, fetih marşını diğer kesim, çırpınırdı karadeniz bir diğeri neyse listeyi uzatmayayım...İnşallah anlatmışımdır meramımı...

Yani dert şu kulübe siyaset bulaşmasın diye bakanı uzaklaştırdık. ( Bunu bilmiyor olamazsın)

Şehir aylardır bir kaç yöneticinin ideoloji eksenli davrandığını konuşuyor ( ben inanmıyorum, ama bazı şeylerin şuyu vukuundan beterdir, Yani dedikodusu gerçek olmasından kötü)

Murat Hızal
Hodus kardeşim, son 2 paragrafındaki hataları kime bağlayalım:) Zaten bütün mesele bu. Saha sonuçlarının, camianın bir anda itildiği ümitsiz durumun sebebi zaten o yanlışlar..Bunları yapan da başkan ve yönetim.

Yönetim maalesef kendini bitirdi.

Fakat Hüseyin'in gitmesi ve Tjikuzu'nun gelişi yönetim açısından çok da büyük bir yanlış değil.Hüseyin gerçekten Trabzon'da çok yıpranmıştı,ve Tjikuzu'nun Hüseyin'den faydalı olabileceği düşünülerek yapılmış bir transferdi sanırım burada çoğu kişi de aynı şeyi düşünüyor.Benim açımdan, kısa vadede alınan başarısız sonuçların sebebi,Tjikuzu'nun Hüseyin'in yaptığı işi tam anlamıyla yapamıyor oluşudur.Bunun zamanla değişeceğine inanıyorum.

Fakat benim asıl takıldığım konu Ünal Karaman ve Metin Diyadin'in pozisyonları ve bunun Hocaya yansıması.İşte burada bir terslik var gibi görünüyor,haklısınız bunun vebali de yönetime aittir.

Erdal
01.09.2009, 12:27
Şimdi kriz var ve başkan eleştiriliyor ve Gökhan abi çıkıyor bakan nerde diyor? Ben de diyorum ki şimdi mi soruyorsun abiiiii?

ARAGORN01
01.09.2009, 12:30
Bence bu foruma ( hemen hemen tüm başlıklarda onlarca örneği mevcut) en fazla siyaseti ''Erdal'' bulaştırıyor. İlgili , ilgisiz tüm başlıklarda bu üyenin maalesef siyasi yorumları mevcut.
Sakın hayat siyasettir demeyelim. Ben bu forumda kişilerin siyasi görüşü ne olursa olsun Trabzonspor konuşulmasından yanayım . Transfer başlığında, Başkan Sadri Şener başlığında konu dönüp dolaşıp siyasete getiriliyor.

Eski başkanımız, yeni bakanımız ya da yeni belediye başkanı ,başbakan-Trabzonspor ilişkileri konularında benim de çok görüşüm var ama burası yeri olmadığı için konuyu açmıyorum.

zeki gursoy
01.09.2009, 12:31
bingo!:alkış:
yorum budur...
ağam ne yapsa doğrudur, paşamın her işi helaldir anlayışı...
babası ankarayı uçurdu, oğluda ankaragücünü uçursun...
anasıda g.birliğinin başkanlığına oynar yakında, olmadı plase şekerspor!
seçilmiş aileye bunlar!
ankara ne mutlu sana gökçeklere sahipsin!
gökçek ve ne yaparsa doğru yapar diyen bir tebaa...
:alkış:

Ankara'nın da tepeye oynayacak bir takımı olacak işte, piyon olmaktan çıkacaklar, yazıklar olsunluk bir durum göremedim..

Adem Erdoğan
01.09.2009, 12:34
bingo!:alkış:
yorum budur...
ağam ne yapsa doğrudur, paşamın her işi helaldir anlayışı...
babası ankarayı uçurdu, oğluda ankaragücünü uçursun...
anasıda g.birliğinin başkanlığına oynar yakında, olmadı plase şekerspor!
seçilmiş aileye bunlar!
ankara ne mutlu sana gökçeklere sahipsin!
gökçek ve ne yaparsa doğru yapar diyen bir tebaa...
:alkış:

siz gidin düzcenizde dönen pis işleri sorgulayın daha önce.;)

ankaranın durumu beni hiç ilgilendirmiyor, futbol adına olumlu bir gelişme olarak görüyorum, siyasi yorumlarınız size kalsın.;)

ille de 7
Vay be, Onuncu Yıl Marşı siyaset sembolü olmuş ha! Kemiklerin sızlamasın Cemal Reşit Rey...

Erdal
Bence bu foruma ( hemen hemen tüm başlıklarda onlarca örneği mevcut) en fazla siyaseti ''Erdal'' bulaştırıyor. İlgili , ilgisiz tüm başlıklarda bu üyenin maalesef siyasi yorumları mevcut.
Sakın hayat siyasettir demeyelim. Ben bu forumda kişilerin siyasi görüşü ne olursa olsun Trabzonspor konuşulmasından yanayım . Transfer başlığında, Başkan Sadri Şener başlığında konu dönüp dolaşıp siyasete getiriliyor.

Eski başkanımız, yeni bakanımız ya da yeni belediye başkanı ,başbakan-Trabzonspor ilişkileri konularında benim de çok görüşüm var ama burası yeri olmadığı için konuyu açmıyorum.

Biraz daha açarmısınız? Yani siyaset bulaştırmak ne demek...Yahu bu kulübün iki başkanı bakan olmuş...Üstelik bence de bakan olmalarının sebebi bu külüpteki mazileri...Trabzonspor a siyaset bulaşmasın...Bu mümkün mü? Şehrin en büyük ekonomik yapısı, en sevileni, en en en en....

Rahatsız olduğunuz bir siyasi mesajım olduğunda lütfen beni uyarın düzelteyim...

Erdal
01.09.2009, 12:36
Yola çıkmam lazım, Aragorn genelde yazmayacaksanız özel den nasıl siyaset bulaştırdığımı yazıverin lütfen...Siyasi bir dil kullanırım bu doğru...Ama dil bu...

Adem Erdoğan
01.09.2009, 12:36
Vay be, Onuncu Yıl Marşı siyaset sembolü olmuş ha! Kemiklerin sızlamasın Cemal Reşit Rey...

Türk bayrağı olmuşta 10. yıl marşı çokmu?

UğuR
01.09.2009, 12:37
Evet konu gittikçe futboldan çıkıyor ve çıktıkca birbirine sataşmalar başlıyor.Bizim konumuz Trabzonspor ve Sadri Şener buradan devam edelim lütfen......

Hekimoğlu
01.09.2009, 12:37
Başlık ile ne alakası var bu yazılanların bize ne Melih Gökçek'in oğlundan bu konunun Sadri Şener ile ilgisi nedir??

Konuya dönecek olursak başkanın istifa ederek ayrılması beni çok üzer bu süreç malesef o yöne doğru gidiyor.

OLCAY ÇAKIR
01.09.2009, 12:38
Adem sana inanamıyorum...!

Yaşıtın adam Ankaragücüne başkan oldu.

Farkındamısın?

ankaranın durumu beni hiç ilgilendirmiyor, futbol adına olumlu bir gelişme olarak görüyorum, siyasi yorumlarınız size kalsın.;)

ARAGORN01
01.09.2009, 12:39
Yola çıkmam lazım, Aragorn genelde yazmayacaksanız özel den nasıl siyaset bulaştırdığımı yazıverin lütfen...Siyasi bir dil kullanırım bu doğru...Ama dil bu...

Beni rahatsız eden siyasi diliniz. Burası spor forumu. Bir çok siyaset forumu mevcut. Herhangi bri siyasi görüşün Trabzonspor a nasıl baktığı beni ilgilendirmiyor. Burada takımı tartışıyoruz.
Yok illa siyaset konuşalım diyrosanız, bir siyaset forumunda buluşur konuşuruz.

OLCAY ÇAKIR
01.09.2009, 12:40
Hayata dair kısa bir nottu.
Ben açtım konuyu ortaya..

Rahatsız olma sen.

Biz senin yerinede oluruz..

Başlık ile ne alakası var bu yazılanların bize ne Melih Gökçek'in oğlundan bu konunun Sadri Şener ile ilgisi nedir??

Konuya dönecek olursak başkanın istifa ederek ayrılması beni çok üzer bu süreç malesef o yöne doğru gidiyor.

Erdal
01.09.2009, 12:41
Sahiden merak ettim ama sahiden çıkmam lazım. Sizi rahatsız eden bir cümlemi söylerseniz tam anlamış olacağım. Ayrıca mesela beni rahatsız eden üslupta yazan arkadaşlar da var ve ben onları okumuyorum. Çok zor bir yöntem değil. Bence siz bile yapabilirsiniz...

Adem Erdoğan
01.09.2009, 12:42
Adem sana inanamıyorum...!

Yaşıtın adam Ankaragücüne başkan oldu.

Farkındamısın?

Olcay abi, MAY ilk başkanlığında ve şampiyonluğunda kaç yaşındaydıki?
Ayrıca her yaşta klüp başkanlarına şahit olduk.Bu işin yaşla alakasız olduğunu düşünüyorum ki ben 25 o herif 30 yaşında.
Yaptıkları karanlık işleri bilemem, haberlerden okuduklarım kadarıyla kendilerine vizyon çizmişler, Ankara bu memleketin 2. büyük şehri birsürü takımı var 1 tanesi doğru düzgün değil, Ankaragücü takımını da sempatik bulmuşumdur, daha iddialı olmasının ne zararı var.

Erdal
01.09.2009, 12:43
Ben samimi bir adamım. Bundan eminim. Kimseye bel atlından çakmadım. Bundan da eminim. Ama günlük konuşma dilim de politiktir benim. Sadece foruma adapte olabilmek için bunu değiştirebileceğimi sanmıyorum. Doalyısıyla Aragorn siz yine benim tavsiye ettiğim yöntemi deneyin. Okumayıverin...

Murat Hızal
01.09.2009, 12:44
Arada verilmiş bir anekdota neden bu kadar taktınız?

Geçin üzerinden devam edin konuya

Hekimoğlu
01.09.2009, 12:45
Hayata dair kısa bir nottu.
Ben açtım konuyu ortaya..

Rahatsız olma sen.

Biz senin yerinede oluruz..Rahatsız olduğun hayata dair her konuyu burda açmazsın umarım.

Erdal
Çıktım, Olcay abi iki kulübün birleşmesine sevindim. Ama sorun birleşme dğeil paraların nerden geldiği ise aynen katılıyorum lanet olsun....

ARAGORN01
Sahiden merak ettim ama sahiden çıkmam lazım. Sizi rahatsız eden bir cümlemi söylerseniz tam anlamış olacağım. Ayrıca mesela beni rahatsız eden üslupta yazan arkadaşlar da var ve ben onları okumuyorum. Çok zor bir yöntem değil. Bence siz bile yapabilirsiniz...

Çok rahatlıkla yapacağıma ve yaptığıma emin olabilirsiniz. Ancak sizin yorumlarınıza yazılan cevaplar yüzünden konu ile ilgili herhangi bir yorum okuyamıyroum, sayfalarca yazılarınız ve size verilen cevaplar mevcut. Bu yüzden forumun gündemi değişiyor ve takip edemiyorum. Yoksa sizi okumamak çok zor değil zaten okumuyorum, çünkü görüşleriniz her konuda aynı .

zeki gursoy
Babasının bir kulüp başkanı, 30 yaşındaki oğlunun başka bir kulüp başkanı (ki 100 yıllık bir kulüp) olmasının temiz futbol adına şaibesiz bir lig adına nasıl olumlu bir gelişme olarak algılayabildiniz pes yani...
bmn de 9000 mesaj yazacak kadar futbola düşkün birisinin matığı bunu nasıl "futbol" adına olumlu bi gelişme olarak görebilirki? aklım almıyor...
düpedüz katakulli belli yani...
ki başkan olunca piyon olmayacak demek hepten kafa karıştırıcı...
neyse polemik yaratmayayım pek olaya siyasi baktığınız belli...
bu arada düzceli değilim görev icabı burdayım...
ne gibi pis işler dönüyomuş bilgimde yok, işime bakarım...
yanlışa her zaman yanlış demeyi yeğlerim, yanlış adama olmamak için..

OLCAY ÇAKIR
Teşekkür ederim Adem.
Farklı düşünüyoruz.
Başka sözüm yok.

Olcay abi, MAY ilk başkanlığında ve şampiyonluğunda kaç yaşındaydıki?
Ayrıca her yaşta klüp başkanlarına şahit olduk.Bu işin yaşla alakasız olduğunu düşünüyorum ki ben 25 o herif 30 yaşında.
Yaptıkları karanlık işleri bilemem, haberlerden okuduklarım kadarıyla kendilerine vizyon çizmişler, Ankara bu memleketin 2. büyük şehri birsürü takımı var 1 tanesi doğru düzgün değil, Ankaragücü takımını da sempatik bulmuşumdur, daha iddialı olmasının ne zararı var.

Muhammed
01.09.2009, 12:46
Türkiye'de 3 istanbulda takımı ve kısmen Trabzonspor dışında her takımı siyasi partiler yönetebilir. O takımların hiçbir gücü geliri vs yok çünkü. Ankaragücü'nün gökçek olmadan kalmasının kime ne faydası var ? Oyuncu paralarını ödeyemiyorlar daha.

OFLU
01.09.2009, 12:47
Bende Adem Arkadasima-Abime katiliyorum yani yas konusunda.Sonucta klup baskani secilebilmek icin belli bi yas ve bunu belirleyen bi kanun mu var? Hayir..
Hatta bence genc isimlerin baskan olmasinin cok daha avantajlari var.
He isim konusunda tartismalar olabilir ic yuzunu bilemedigim icin tartisamam,karanlik islerini falan ama bizde biliyoruz ki Aziz Yildirim yada zamaninda MALi de sutten cikmis ak kasiklar degildi. He yastan kurtariyorlarsa orasini bilemem..

Muhammed
01.09.2009, 12:48
Sanki lig çok temizde şimdi kirlendi. Hacettepe ve Gençlerbirliği kaç yıldır aynı ligde oynuyor. Fb Diyarbakırda hakemle kazanıyor 2 gün önce Manisa'da hakemle kazanıyor. Kirli olacağı kadar kirli zaten lig.

Adem Erdoğan
01.09.2009, 12:54
Babasının bir kulüp başkanı, 30 yaşındaki oğlunun başka bir kulüp başkanı (ki 100 yıllık bir kulüp) olmasının temiz futbol adına şaibesiz bir lig adına nasıl olumlu bir gelişme olarak algılayabildiniz pes yani...
bmn de 9000 mesaj yazacak kadar futbola düşkün birisinin matığı bunu nasıl "futbol" adına olumlu bi gelişme olarak görebilirki? aklım almıyor...
düpedüz katakulli belli yani...
ki başkan olunca piyon olmayacak demek hepten kafa karıştırıcı...
neyse polemik yaratmayayım pek olaya siyasi baktığınız belli...
bu arada düzceli değilim görev icabı burdayım...
ne gibi pis işler dönüyomuş bilgimde yok, işime bakarım...
yanlışa her zaman yanlış demeyi yeğlerim, yanlış adama olmamak için..

İlhan Cavcav 2 klübün aynı anda başkanıydı kağıt üzerinde öyle gözükmese bile.

Ayrıca, aziz yıldırım adnan polat ne kadar şaibesiz insanlarki, 100 yıllık ankaragücü dediğiniz takımın 1. lige nasıl çıktığıda biliniyor, kaldıki bu takım genel olarak kümede kalmaya oynayan bir takım, siyasi olarak bakan sizsiniz yazdıklarımı ve kendi yazdıklarınızı bir okuyun anlayacaksınız beni..
hem benim siyasi görüşümü nerden bilipte böyle atıp tutuyorsunuz..
hadi diyelimki öyle siyasi nasıl bir beklentim olabilir baya gülünç geldi bu..

neyse konuyla alakasız bir tartışmaya girdik..

Muhammed
01.09.2009, 12:55
Türkiye'deki Anadolu takımlarında para sıfır destek sıfır güç sıfır. O zaman Cem uzanın İstanbulsporu, Jet Fadılın Siirt Jetpasporu, Vestel Manisaspor gibi takımlar artmalı. Diğer türlü hiçbişeye yaradıkları yok bu takımların hedefsizler hepsi.

Erdem Koltuk
01.09.2009, 12:59
Türkiye'deki Anadolu takımlarında para sıfır destek sıfır güç sıfır. O zaman Cem uzanın İstanbulsporu, Jet Fadılın Siirt Jetpasporu, Vestel Manisaspor gibi takımlar artmalı. Diğer türlü hiçbişeye yaradıkları yok bu takımların hedefsizler hepsi.

Verdiğin örneklerden sonra "bu gibi takımlar azalmalı" demen gerekirdi.Çünkü hepsi küme düştü o desteker arkasındayken.Bu işler parayla pulla olmaz.

karatasof
01.09.2009, 13:01
Başkanın Allah'ı var kendi yok,bu transfer döneminde söylediklerinin hepsini yaptı.Adama kimse bir şey diyemez.
Ne demişti Başkan hatırlayalım;''Geçen sene 20-25 tane futbolcu aldık.Bu sene ihtiyacımız olan mevkilere 4-5 tane futbolcu alıp transferi kapatacağız.''
Sonuç; söylediği gibi de yaptı.5 adet adam aldı.
Ancak aldıkları ile eksik olan mevkilere takviye yapılabildi mi?
Onun da neticesi ortada.4 maç 4 puan.
Şimdi Başkan çıkıp ''4x4'lük takım olduk.'' söylese elhak o da doğru diyeceğiz....:eek::eek::eek:

ilyskm
01.09.2009, 13:01
sadri ağa sende inanmıyorsun bu takımın bir şey yapacağına 2 de 1 bırakıp gideceğim diyorsun tesadüfi bir şekilde geçen sene yakalanan hava ile buralara geldiğini unutuyorsun...

leventturksoy
01.09.2009, 13:02

anadolu takımların basarıl olması takımların kisilere satılması lazım chalse modeli gibi rus isadamı chalse nerden nereye getirdi adam para kazandı markayı buyuttu seyircilerde takımı tutanda zev aldı takım satılmalı iddalı bir is adamına
bence ben trabzonsporluyum kulubu biri aldıngında bana sen ts tutmamı dicek bu sıkıntıları cekmeyiz
bu işin oncusu ingilizler adamlar biliyor işi

Muhammed
01.09.2009, 13:02
Verdiğin örneklerden sonra "bu gibi takımlar azalmalı" demen gerekirdi.Çünkü hepsi küme düştü o desteker arkasındayken.Bu işler parayla pulla olmaz.

Destekler arkasındayken düşmedi destekler çekilince düştüler. İstanbulspor 6. ve sonraki sene 4. olmuş mesela.

zeki gursoy
01.09.2009, 13:07
adem kardeşim;
babası bir kulübün başkanı (onursalda olsa) , oğlu başka bir kulübün...
ve oğlu başkan olmadan 3 gün önce babasının başkan olduğu kulüpte asbaşkan!
ya şurdaki katakulliyi anlatmaya çalışıyorum bana düzcede dönen pisliklerden bahsediyosun...
bana ne kıyas yapıyosun, yanlışsa yanlıştır, değilse değil...
insanın fikri neyse zikride odur..
sana göre normaldir diyosan saygı duyarım, ama bu o işin doğru olduğu anlamına gelmez...
diğerledide yanlıştı buda yanlış...
bu arada gökçek tanıdığım gökçek ise, g.birliği kulübüne başlamıştır ince ayar vermeye...
diğer oğlu boşta!

Adem Erdoğan
01.09.2009, 13:11
adem kardeşim;
babası bir kulübün başkanı (onursalda olsa) , oğlu başka bir kulübün...
ve oğlu başkan olmadan 3 gün önce babasının başkan olduğu kulüpte asbaşkan!
ya şurdaki katakulliyi anlatmaya çalışıyorum bana düzcede dönen pisliklerden bahsediyosun...
bana ne kıyas yapıyosun, yanlışsa yanlıştır, değilse değil...
insanın fikri neyse zikride odur..
sana göre normaldir diyosan saygı duyarım, ama bu o işin doğru olduğu anlamına gelmez...
diğerledide yanlıştı buda yanlış...
bu arada gökçek tanıdığım gökçek ise, g.birliği kulübüne başlamıştır ince ayar vermeye...
diğer oğlu boşta!

O 2 klüp birleşecek , ne gibi bir şaibe olabilirki, Ankaraspor'un ne düşme ne de şampiyon olma gibi bir sıkıntısı olabilirki, klübün kapısına zaten kilit vurulacak,
bizim rakibimiz onlar değilki şaibelerini düşünelim bizi ilgilendiren şaibeler her sezon oluyor zaten belki bizde karışıyoruz bunlara..

OLCAY ÇAKIR
01.09.2009, 13:25
Melih Gökçek'in oğlu,Ankaragücü'ne başkan oluverdi.

Şu cümle bile her kafada farklı algılanıyormuş meğer.

Oysa,

Şu cümle bile benim midemi bulandırıyor...

Farklılıklara saygı duyan biriyim ama şu olaya yaklaşımları görünce ürktüm resmen..

Futbol izleyicisi olarakda olsa içinde olmaktan bir an evvel kurtulmayı diliyorum..

Umarım bu ülkenin sağduyu sahibi spor yöneticileri varsa hala yada genel yönetecileri konu ile ilgili birşeyler yaparlar..

Pasif kalmazlar..

ceserdar
01.09.2009, 13:30
Her yer pislik dolu nasıl olsa diyip bir durumu normalleştirmeye çalışırsak, yarın öteki gün o pislikler gelip bize bulaştığında bu sayfalarda ağlamayın. Pisliğe her zaman karşı çıkın ki yarın size pislik bulaştığında hiç değilse sesinizin çıkması için yüzünüz olsun.

Atalay
01.09.2009, 13:31
Melih Gökçek vede Oğlunun Türkiye Süper liginde kulüp sahibi olmasını normal karşılanıyor vede örnek olarak jet fadıllar cem uzanlar veriliyorsa...

Söylenecek söz yok sustum..

İbb vede kasımpaşa bile daha sempatik desenize...

Adem Erdoğan
01.09.2009, 13:36
Melih Gökçek'in oğlu futbol takımı başkanı oldu demek, tıpkı Faruk Özak seçimlerden sonra klübü unuttu demeye benziyor.:)

Gökhan Ünal nasıl geldi bu takıma..:rolleyes:.. Biz şaibelerin merkezi olmuşuz demekki..

Koray
01.09.2009, 13:37
Melih Gökçek'in oğlu futbol takımı başkanı oldu demek, tıpkı Faruk Özak seçimlerden sonra klübü unuttu demeye benziyor.:)

Gökhan Ünal nasıl geldi bu takıma..:rolleyes:.. Biz şaibelerin merkezi olmuşuz demekki..

Yanlış hatırlamıyorsam bide Faruk Özak'a teşekkür başlığı açılmıştı burda :)

Yanlışım varsa düzeltin.

karatasof
01.09.2009, 13:38
Arkadaşlar.
Ankara takımlarının birleşmesi ile ilgili bir başlık zaten mevcut iken bu başlıkta bunları dile getirmek niye?

Hotaman
01.09.2009, 13:40
Olay bambaşka bir boyuta gelmiş.
Düşüncemi söyleyip kenara çekiliyorum.
Oğul Gökçek Ankaragücü'ne başkan olabilir, bana ne olsun. Ben olayı TC vergi mükellefi bir vatandaş olarak bakıyorum, ben vergilerimin Mehmet Çakır'a, Vederson'a Jaba'ya gitmesinden rahtsızım. Bir Ankaraspor yetmedi bir de Ankaragücü için vergi vereceğiz öyle ya artık?

Ankara ufaktan ufaktan bir "beyliğe" benziyordu zaten. Varsın benzesin kimse sahip çıkmıyor ben niye çıkayım!

Atalay
01.09.2009, 13:42
İsterseniz Galatasaraya verilen seyrantepe vede galatasaraylı toki başkanının kıyağına geçelim isterseniz...

Hoş bunların belli bir hemsşerileride yok bakan olanından...

O bitince Ataşehirde fenere verilen araziye geçelim 500 milyon dolarlık...

OLCAY ÇAKIR
01.09.2009, 13:45
Evet güzel bir paylaşımdı.

İlgili başlıktan devam etmekte yarar var.

Muhammed
01.09.2009, 13:45
Atalay abi bahsettiğim bu istanbul takımlarına kıyak geçiliyorsa bizde siyaseti kullanalım bunda kötü olan ne ki? Neden hemen kulübe siyaset bulaştırmayalım triplerine giriyoruz.

Atalay
01.09.2009, 13:51
Ben öyle bir şey demedim bilakis yıllardan beri siyasetin bu kulüple değil tüm kulüplerle iç içe olduğunu anlatmaya çalıştım...

Erdem Koltuk
01.09.2009, 14:13
Ankaragücü'ne isterse 15 yaşında bir çocuk başkan olsun beni ilgilndirmez ama burada önemli olan Cunhuriyet tarihinde yaşanan saltanattır.Beni rahatsız eden bu. İ.Melih Gökçek olmasa, Ahmet Gökçek o Ankaragücü Kulübünde yedek üye bile olamazdı, şimdi ise başkan???

sarman61
01.09.2009, 14:21
Olcay bey siz Ankaragücü başkanın Melih Gökçek in oğlunun olmasına kızıyorsunuz da. Ankaragücünden sizene yada bizene. Trabzonsporla ne alakası var bu durumun. İsterse Melih Gökçek olsun başkan bu Ankaragücü taraftarının sorunu. Onlar rahatsız değilse kusura bakmayın ama bizlere incir yemek düşer.

Bazı kişiler para hakkında birşeyler demiş. Belediye kendi şehrinin takımına destek oluyorsada bundan bizlere ne. Ankara Büyükşehir belediyesinin kendi insiyatifinde olan bir olaydır.

Yani Sadri Şener başlığında ne olaylar konuşuluyor. Oldu olacak başlık Ankaragücü nün yeni başkanı hakkında ne düşünüyorsunuz olsun.

Burda Sadri Şenerin nasıl bu duruma düştüğü yada tekrardan ayağa kalkabilecek mi konusunu tartışsak daha iyi olur.

OLCAY ÇAKIR
01.09.2009, 14:39
Ben ilgili başlıktan devam ediyorum konuya..

Söyleceklerimide söyledim.

Bünye meselesi.
Duyarlılık meselesi..
Algı meselesi..

Not:İyikide burda yazmışım konu hakkında..Baya fikir sahibi oldum ne güzel..

Mustafa Demir
01.09.2009, 16:06
Fatih Tekke ile pazartliklar suruyor 1 saat icinde belli olacakmis kaynak lig tv

Mustafa Demir
01.09.2009, 16:07
Tekke operasyonu!

Transferdeki durgunluğuyla eleştirilen Trabzonspor Yönetimi, ardı ardına başarısız sonuçlar alınması üzerine harekete geçti !.. Bordo mavililer, geçtiğimiz haftalarda da gündemine aldıkları ama anlaşamadıkları Fatih Tekke için son dakika operasyonu başlattı !.. Trabzon'a çağrılan Fatih Tekke ile maysaya oturuldu ve görüşmeler sürüyor !.. Transfer her an resmiyet kazanabilir !..

(LİG TV)

Rahim.K
01.09.2009, 16:07
Fatih Tekke ile pazartliklar suruyor 1 saat icinde belli olacakmis kaynak lig tv
Eger olumlu sonuçlanırsa Ramazan ayının en güzel haberi olur benim için.:)

Adem Erdoğan
01.09.2009, 16:08
Faruk Özak devreye girmiş.

Yok arkadaş bir türlü siyaset yakamızı bırakmayacak nedir çektiğimiz.:rolleyes:

Erdal
01.09.2009, 16:09
Aragorn, üzgünüm hocam. Sizin için yapabileceğim herhangi bir şey yok. Evet ben politik bir dil ile konuşuyorum. Bunu değiştirmek istediğimi de sanmıyorum. Size yine bir kolaylık söyleyeyim. Benim mesajlarımı okumayın demiştim. Bunu zaten yapıyormuşsunuz eyvallah. Benden alıntılanan ve cevap verilenen mesajları da okumayıverin. Yani çok zaman kaybedeceğiniz düşünmüyorum. Benim tarafımdan yapacak bir şey yok. Çare size kalmış....Son olarak politik bulduğunuz mesajları forum yönetimine bildirebilirsiniz diyeyim...

Mustafa Demir
01.09.2009, 16:09
insallah aliriz Fatihi yaa

poetricus
01.09.2009, 16:34
Başkan bütün söylemlerinden sonra Fatih'i almaya kalkışıyorsa, bunu tükürdüğünü yalamak değil, başka bir şey denir... Neyse ben Sayın Başkan'ın bazı akıl hocaları kadar ağzı bozuk değilim. Mide genişliği anatomik ve tıbbî bir kavram değildir.

Ortada bir mizansen var. Ya Fatih'e kabul etmeyeceğpinden emin oldukları bir teklif sunmuşlardır ya da ortada görüşme falan yoktur yandaşları olan birkaç medya kuşunu sağa sola uçurdular, millet de yedi.

Bu arada Fatih de arkasından söylenen bunca laftan sonra bu yönetimi muhatap alıyorsa adam değildir.

Mustafa Ayazoğlu
01.09.2009, 16:39
Katılıyorum yanlız söz konusu Trabzonspor ise adamlık arka planda kalmalı değil mi?

Trabzon-Spor-61
01.09.2009, 16:41
Yeni Transferimiz Hayirli olsun. Fatih Tekkeyi renklerimize bagladik!

poetricus
01.09.2009, 16:42
Katılıyorum yanlız söz konusu Trabzonspor ise adamlık arka planda kalmalı değil mi?
Tam aksine, söz konusu Trabzonspor ise adamlık kelime-i şahadet gibi farz olmalı.

Oğuz KUL
01.09.2009, 16:45
Yeni Transferimiz Hayirli olsun. Fatih Tekkeyi renklerimize bagladik!

Lütfen aslı olmayan haberleri bu şekilde yansıtmayalım zaten 15 dk kaldı transfer süresinin dolmasına malesef :(

StyLe
01.09.2009, 16:51
Fatih'in Trabzonsporla görüşüp anlaştığı sabahtan beri yerel medyada yazıyor.Zenit kulübü direktörü de Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a verildiğini doğruladı. 2,1 milyon euro bonservis ile. Fatih te yıllık 1 ,5 milyon euro alacak. İmzalar atılmak üzere. Trabzonspor'a hayırlı olsun.

Özkan
01.09.2009, 16:54
Fatih'in Trabzonsporla görüşüp anlaştığı sabahtan beri yerel medyada yazıyor.Zenit kulübü direktörü de Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a verildiğini doğruladı. 2,1 milyon euro bonservis ile. Fatih te yıllık 1 ,5 milyon euro alacak. İmzalar atılmak üzere. Trabzonspor'a hayırlı olsun.Acele etsinler, transfer sezonu 7 dakika sonra bitiyor.

Yoksa bu da bir oyun olmasın? "Fatih bize transfer sezonunun son dakîkalarında geldi ve işlemlerini yetiştiremedik. Gerçekten Trabzonsporlu olsaydı teklifimizi, biz teklif yapmadan önce sezer ve kabûl ederdi." gibi bir açıklama bekliyorum yönetimden.

cipses
01.09.2009, 16:55
Fatih'in Trabzonsporla görüşüp anlaştığı sabahtan beri yerel medyada yazıyor.Zenit kulübü direktörü de Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a verildiğini doğruladı. 2,1 milyon euro bonservis ile. Fatih te yıllık 1 ,5 milyon euro alacak. İmzalar atılmak üzere. Trabzonspor'a hayırlı olsun.

inşallah

bu haber beni mutlu eder

poetricus
01.09.2009, 16:57
Acele etsinler, transfer sezonu 7 dakika sonra bitiyor.

Yoksa bu da bir oyun olmasın? "Fatih bize transfer sezonunun son dakîkalarında geldi ve işlemlerini yetiştiremedik. Gerçekten Trabzonsporlu olsaydı teklifimizi, biz teklif yapmadan önce sezer ve kabûl ederdi." gibi bir açıklama bekliyorum yönetimden.

Bu mübarek günde Allah da sizi güldürsün.

Mizah bu camiada bir sanat dalı değil, düşünme, hatta yaşama biçimidir.

Külünkoğlu
01.09.2009, 17:01
Başkan şimdi ben sana ne diyeyim... Lig başlamadan bitti, Uefa da yokuz. Ne yapacaz forveti ?
Sakın " alırsın bir dert, almazsın bir dert " deme.

cipses
01.09.2009, 17:03
yani bana aylar önce sorsalar alınması gereken adamları, en az 4-5 tane sayardım, 1 eksiği kabul etmezdim, şimdi tekke gelse öpüp başımıza koyacaz, gerisine sesimizi çıkarmıcaz

Atmaca
01.09.2009, 17:05
Başkan şimdi ben sana ne diyeyim... Lig başlamadan bitti, Uefa da yokuz. Ne yapacaz forveti ?
Sakın " alırsın bir dert, almazsın bir dert " deme.

Fortis kupasını unutuyorunuz!

LazAnisT
01.09.2009, 17:07
Acele etsinler, transfer sezonu 7 dakika sonra bitiyor.

Yoksa bu da bir oyun olmasın? "Fatih bize transfer sezonunun son dakîkalarında geldi ve işlemlerini yetiştiremedik. Gerçekten Trabzonsporlu olsaydı teklifimizi, biz teklif yapmadan önce sezer ve kabûl ederdi." gibi bir açıklama bekliyorum yönetimden.Özkan aynı dediğin olacak galiba:)

alpozan61
01.09.2009, 17:21
Zenit vermiyor yazıyor ligtvde Allahım sen yardım et :o:o:o

Külünkoğlu
01.09.2009, 17:23
Hey gidi bu adam aylarca idmana çıkmadı Zenit bela gibi görüyordu. Değeri de düşmüş sayılırdı. Şimdi adam çıktığı her maçta golleri sıraladı. Sen şimdi kalk "yandım Allah" diye sarıl Fatih Tekke'ye. Verir mi elinoğlu ? vermez tabi. Senin tutarsızlığın da cabası.

toogi
01.09.2009, 17:24
Trabzonspor'da Fatih Tekke hayalleri suya düşüyor. Transferin son gününde ani bir operasyon başlatan Trabzonspor Yönetimi, Fatih Tekke ile anlaşma sağladı ancak yıldız futbolcunun kulübü Zenit'i ikna edemedi...

Lig Tv'nin haberine göre: Son haftalarda attığı gollerle Zenit'te tekrar yıldızı parlayan Fatih Tekke'yi yeniden renklerine katmak isteyen Trabzonspor'da umutlar azalıyor.

Zenit yönetiminin, transferin son gününde Tekke'yi isteyen Trabzonspor Yönetimi'ne "Fatih Tekke önemli bir futbolcumuz. Hem niye transferin son gününde kapımızı çalıyorsunuz? Rusya'da sezon bitsin, Ocak'ta yine görüşebiliriz ama Tekke'yi şu anda veremeyiz" diye cevap verdiği öğrenildi.

Fatih Tekke'nin ise Trabzonspor Sportif Menajeri Ünal Karaman ile yaptığı görüşmede teklifi kabul ettiği ancak Zenit izin vermezse yapacak bir şeyinin olmadığını ifade ettiği öğrenildi.

toogi
01.09.2009, 17:25
yönetimde biliyor alamayacağını taraftara dekor yapıyor

ölümüne61
01.09.2009, 17:26
al tekkeyi uçursun tekneyi
hadi başkan yap bir kıyak

Atalay
01.09.2009, 17:28
Bir saat sonra bu transfer görüşmeleri bitmesse...

Başkanın yedi sülalesine söver bizim taraftar..

Yandın başkan...

Yasin N.
01.09.2009, 17:33
son güne transfer bırakan başkana başka ne denirki :)

KOSİFOĞLU
01.09.2009, 17:34
hadi bee yönetim fatihi alırsan forma,kombine trabzoncell satışları patlar bass parayı kesinlkle satışlardan parayı geri kazanırsınnn lüfteenn alın tekkeyii

cipses
01.09.2009, 17:34
ya zaten sen tekke neredeyse takımdan kovulmak üzereyken anlaşma, ilk 11e girip golleri sıralamaya başladığında iste.

başkan yatacak yerin yok ya, neyse

Külünkoğlu
01.09.2009, 17:38
sende fos çıktın...................
Bende eleştiriyorum ama Başkan Sadri Şener babamızın oğlu değil...
Trabzonspor Kulübü Başkanı. Saygı, saygı, saygı.