PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Erdem Koltuk
25.08.2009, 15:47
Ve o günlerden Colmanlı tjıkuzu Caleli yıldızlar topluluğuna dönüşmüş bir kadromuz var elimizde o günlere sakın bir daha geri dönmeyelim sakın!

Ne olucaktı?Messi mi Ronaldinho mu?Şu an ki kadromuz kaliteli bir kadro, şımarıklığa gerek yok.Bu takım geçen sene şampiyonluğu oynadı.Bu sene de kaybedilmiş bir şey yok.

ertuuu
25.08.2009, 15:47
gökhan ünal başlığından alınmıştır:

Umarım çok başarılı olursun.İnşallah 2 sezon önce attığın golleri Trabzonspor'umuz için atarsın.Ben inanıyorum senin iyi oynayacağına.

Şu an Süperligde karşı karşıya pozisyonları en iyi değerlendiren isim.Neredeyse karşı karşıy kaldığı pozisyonların %90'ını gol yapıyor.Uzaktan da toplara ok iyi vuruyor.Tekke gibi kafa toplarında etkili olmasa da yerden Tekke'den kat be kat iyi.Sonunda gerçek bir santrafora sahip olduk.Tam hazır olduğu zamanı beklememiz daha iyi olacak.

biraz önce yazılan:

13-14 milyon TL Gökhan'ın bonservisine verirken düşünseydi onu.

yazık,ayıp... bu incelemede kişisel davranmadım. kişisel algılama kardeş ama forumun geneli budur. işine göre methiyeler düzülürken, işine göre cephe olunuyor...

Semih
25.08.2009, 15:48
Ben Gökhan'ı herkesten çok savundum burada bilenler bilir.Ama sözleşmesinin son senesindeki bir oyuncuya 14 milyon TL vermek akıl kârı değildir.

Kusura bakmayın fakat o dönem popülaritesi zirvede bir Gökhan'dan bahsediyorsunuz.

Gökhan'ın bonservisi elinde kalacak da, o da Trabzonspor'u tercih edecek de...

Ütopya.

Hüseyin İlkin
Küçük yanlışlardan, büyük yanlışlara.
Nefes alma, biraz olsun rahatlama fırsatı elimize geçti; kullanamadık.

Oğuz ZEYTİN
Hoca gelir, kimse beğenmez başkana saldırır, sonra "bizi bırakma başkan"

Özel gündemli kurul toplanır, muhalefet saha sonuçlarından gider...

Amaç üzüm yemek mi "başkan"ı dövmek mi?

Bu bizim tezcanlılığımız başımıza daha çok iş açar.

Allah'ım sen Trabzonlu'ya soğukkanlılık, Trabzonsporlulara sağduyu ver!

OLCAY ÇAKIR
Daha geçen haftalarda 70-80 mio dolar borç varken,kulaktan kulağa oyunu gibi,bugün itibariyle rakamın 120-130 mio dolarlarda seyretmesi enteresan..

Kim bu borcu artırıyor?

Kim bu yalancı?

Bizim gerçek borcumuzu kim yazılı bir belgede görmüş...

Kim ?

Cem Kıran
Arkadaşlar başkan istifa etti karar akşama açıklanacakmış

vaslat
Artık ben anlıyorumki...

Rüzgardan sonrası tufan...

Tipik karadeniz insanı..

Yıkalım yakalım arkadaşlar...
sana katılıyorum ve diyorumki bu taraftar profili değişmedikçe kıyamete kadar TS şampiyon olamaz.

bkandil
13-14 milyon TL Gökhan'ın bonservisine verirken düşünseydi onu.
Haklısın...
Gökhan'a o para verilmemeliydi.
Hatta;
Colman'a gerek yoktu, Ayman işimizi görüyordu...
Cale'yi neden aldı ki, Keçeli ve Celo yetmiyor muydu...
Selçuk'a neden o kadar para verdi ki.
Song ve Egemen'in hali ortada!!! Erdinç ve Tolga Seyhan'da o kadar oynardı (Geçen yıl nedense takımın en iyisi seçtik Egemen'i, Allahtan bonservissiz geldiler takıma, ah bir de bedava oynasalardı)

F.Erdem
25.08.2009, 15:49
serdar bali best fmde süreci değerlendiriyor.

http://www.radyolar.org/best_fm.asp

Oğuz ZEYTİN
25.08.2009, 15:49
bi de bu laf var aymanlar mustafa keçeliler...... falanlar filanlar....
Albayrak yönetimi de borç yaparak transfer yapardı...
x yönetimi de borç yaparak transfer yapardı....
Ancak doğru yerde doğru transferler yapmak doğru vizyon ortaya koymak gerekir....

Limanı takımın elinden alan Albayraklar değil miydi?

Bu muydu büyük TS sevgileri!?

OLCAY ÇAKIR
25.08.2009, 15:50
Gökhan ÜNAL...

Beğen beğenme...

Senin gücünü cümle aleme gösterme hamlendi..

Hem o belirtilen rakamda neyin nesidir?

Çok uçmaya başladık çok.!

Adem Erdoğan
borç harç kötü futbolcu bilmem ne zamanında sorgulayacaktınız, yok öyle iyi günde "bu taraftar ancak eleştirmesini bilir" diyipte kötü günde bende vurayım bir tekme...

Erdinç Dilek
ben boşuna ümitsizliğe düşmemişim olacağı varmış bazı şeylerin

kaandc
25.08.2009, 15:51
Bİzden bİr cacik olmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz

TheCrow
25.08.2009, 15:51
Sadri Şener'in Trabzonspor için ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar faydalı işler yaptığını anlabilmeniz için illa ki O'ndan mahrum mu kalmanız gerekiyor?

Atatürk gelse bu kulübün başına yine de akıl vermeye, yol göstermeye çalışıp yaptıklarını da beğenmeyeceğimize adım gibi eminim artık.

Erdinç Dilek
25.08.2009, 15:52
ee beyler kim var sırada İbrahim Hacıosmanoğlu mu? buyursun bir de onu deneyelim, yanlız alternatifler azalıyor haa ona göre

Semih
Daha geçen haftalarda 70-80 mio dolar borç varken,kulaktan kulağa oyunu gibi,bugün itibariyle rakamın 120-130 mio dolarlarda seyretmesi enteresan..

Kim bu borcu artırıyor?

Kim bu yalancı?

Bizim gerçek borcumuzu kim yazılı bir belgede görmüş...

Kim ?

Bu sürece forum sayfalarında da şahit olabilirsin Olcay Abi.
Ortada bir yalancı yok, nefretin ürünü bunlar.

Herkes birer milyon artırdı borcu.

Sebep?

Hem Tekke'yi almıyor, hem şu kadar borcu var!

Geçen yıl o kadar transfer yaptı ama, şu kadar da borcu var.

Vs, vs...

Her hafta biraz daha abartıldı bu nefret ve borç yalanı.

İsa
Ortada transferle "heba edilen" bir para olduğu görüşüne katılmıyorum.

Geçen yıl yapılan transferlerin tutarlılık yüzdesi benim için geçerlidir. Bu kadro kötü bir kadro değil. Ne büyük talihsizliktir ki, bu genel kurul böyle bir döneme denk geldi.

Ortada Trabzonspor tarihinde yapılmış en büyük harcama var.VE bunca yapılan harcamaya rağmen bu takımda ümit bağladığımız oyuncu Yattara.

Galatasaray ve FEnerbahçe'nin olmadığı bir ligde edinilen vce başarı olarak kabul edilen bir 3.lük.

Kadro yetersiz bir kadro.

Maliyeti en yüksek olan 3 futcolcu Gökhan,alanzinho,Colman'ın oynadığı bölgelerin hala transfere ihtiyac duyulması harcanın paraların heba olduğu anlamına gelmektedir.

BAHADIR33
25.08.2009, 15:53
ee beyler kim var sırada İbrahim Hacıosmanoğlu mu? buyursun bir de onu deneyelim, yanlız alternatifler azalıyor haa ona göre
ben maç kaybedince kameraların karşısında ağlayan başkan istemem. isteyen varsa desteklesin.

el_conquistador
ben de zaten mesajımın sonunda yazdığımla onu söylemek istedim. burdan çıkan tavrın nedeni aslında borçlanmaya karşı çıkılması değil. örneğin ben isterse borcumuz 2 katına çıksın ama yeterki şampiyonluklar başarılar gelsin istiyorum. borçsuz kulüp bırakma hevesind eolan yönetimlerden de hep nefret etmişimdir. burdaki tavır yönetimin bu transfer dönemindeki çok büyük yanlışlıklarından kaynaklanan güven kaybını onlara göstermekti. bir anlamda güven oylaması oldu bugün ve kongreden beklenen tavır çıktı.

Evet Ilker'cigim, buna bence klasik elmayla armutu karistirmak diyebiliriz. Sportif olarak yönetim tartisilabilir, diger alanlarda ise bence tartisilmaz derecede iyi isler yaptilar. Bunlari önleyerek genel kurul üyeleri, bir Trabzonspor taraftari olarak beni gelecege umutla bakmami sagladilar:cool:.

Birde yönetime, kötü bir sportif dönemden kendine ders cikarmasina bile izin vermiyoruz. Gercekten gelecege parlak gözlerle bakabiliriz:(.

hodlu
Oh ne ala istediğin şey yapılmadı diye hemen istifa etmeye kalk.Et kardeşim istifa edeceksen et.Bari ikide bir kapris çekmeyiz.Bu taraftar bu yönetimden de havasını aldı zaten...

Trabzonizm
trabzonda iftar saat kacda?????

Mollasalihoğlu
25.08.2009, 15:54
Başkan gider, kimse aday olmaz, ortalıkta da kimse kalmaz.

Ne kongrede, ne internette..

Oğuz ZEYTİN
Deneme tahtası mı bu?

Nedir bu arayışlar?

Bu yönetim 2 ay önce delegelerin desteğiyle güven tazelemedi mi?

2 mağlubiyetle hemen yine kovduk!

Yunus Emre AYAZ
sinerji ve azmin zaferi :) yaşasın yeni kral...

Koray
Şampiyonluk görmeden ölmek istemiyorum...

Yunus Emre SEYHAN
Ortada Trabzonspor tarihinde yapılmış en büyük harcama var.VE bunca yapılan harcamaya rağmen bu takımda ümit bağladığımız oyuncu Yattara.

Galatasaray ve FEnerbahçe'nin olmadığı bir ligde edinilen vce başarı olarak kabul edilen bir 3.lük.

Maliyeti en yüksek olan 3 futcolcu Gökhan,alanzinho,Colman'ın oynadığı bölgelerin hala transfere ihtiyac duyulması harcanın paraların heba olduğu anlamına gelmektedir.
Senin harcadığın paralar rakiplerine göre bir hiç.
Bu oyuncular geçen yıl iyi oynayan futbolculardı. 2 maça bakıp yorum yapmayın....

Semih
25.08.2009, 15:55

O sizin düşünceniz.
Bu takımın kapasitesinin bu olmadığı aşikar. Takımın kötü gidişinde başka sebepler aramak gerektiğini düşünüyorum. Kadro yeterli değil , fakat bahsettiğiniz yetersizlikte de değil.

Aksine benim umut bağlayamadığım oyuncuların başında Yattara gelmekte.

Mustafa Önder
Limanı takımın elinden alan Albayraklar değil miydi?

Bu muydu büyük TS sevgileri!?

Albayraklar sadece Nuri Albayrak'tan oluşmuyor. Lütfen bir kişi yüzünden koca bir aileyi eleştirmeyelim.

UmutBaykan

Bende koray bende...Gözüm açık gidecek eminim.

Yunus Emre AYAZ
Deneme tahtası mı bu?

Nedir bu arayışlar?

Bu yönetim 2 ay önce delegelerin desteğiyle güven tazelemedi mi?

2 mağlubiyetle hemen yine kovduk!

kullanılabilir oy 6 bin civarı güven tazeleyenler 600 kişi öyle güven olmaz ;)

bkandil
Şener'e alternatif Hacıosmanoğlu..
Ona alternatif ???

Avni.... (Beşikdüzü'nden olanlar bilir...)

zahido
Sadri Sener bu sene hatalar yapti ama biz taraftar olarak kendisine asla istifa et demedik..

Simdi ordaki delege Trabzonspor taraftarini yansitmiyor...

Trabzonsporun gercek sahibi Trabzonspor taraftaridir..

Ve bu taraftarda Sadri Sener ne kadar hatali olursada olsun gorevine devam etmesi gerektigi yonunde hemfikir..

Bu sene cok hatalar yapti demistik eger bugun istfa ederse en buyuk hatasini yapmis olucak..

Trabzon insaninin bir dedigi bir dedigini tutmaz.. Ben, sen, ordaki delege hepimiz oyleyiz..

Bu cok kotu bir huy biliyoruz ama bianda saman alevi gibi parliyoruz.. Bence durumu boyle dusunup sagduyulu bir sekilde karar vermesi lazim baskanin..

Bu kulubu sen sampiyon yapicaksin baskanim..

Serdar A
25.08.2009, 15:56
Taraftar olarak gülünç durumlara düşüyoruz , bu derece çelişki olmaz .

Bir iki saat evvel bir arkadaş yazmıştı , bölgeyi temsil eden bir takım diye ... Aynen öyle , Trabzon sınırları içerisinde kalmış ortaüst sıralara ait bir sıralama takımıyız . Kesinlikle de bu duruma uygun hareket ediyoruz .

Erdinç Dilek
edecekse etsin istifa yeter ya çocuk gibi bizimde içimiz acıyor traftarın sesine kulak vermeyen yönetim bu durama düşmesi çok doğal eğer devam ederse nasıl bir yol izleyecek o önemli kadro yeterli ederse zaten bu gün olmazsa yakın zaman da bırakmak zorunda kalır
ya hangi bir yerde transfer yapılırken taraftara soruluyor..
Yönetim Kurulu: Ey Taraftar biz şu futbolcuyu istiyoruz nedersiniz ?
Taraftar: aaaaallllllllllllllllllllll
Yönetim Kurulu: Taamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

ya da

Taraftar: ey yönetim kurulu biz şu oyuncuyu istiyoruz..!
Yönetim Kurulu: olmaaazzzz başka bulun bu dengeleri sarsaaarrrr
Taraftar: ama ama yönetim kurulu dinleyin bizi yoksa tu kaka haaa

Anıl C
sizin gibi insanlarla aynı takımı tutmaktan dolayı utanıyorum
siz nasıl insanlarsınız
sizin için insanları harcamak bu kadar kolay mı
takım 3 maçta kötü oynadı diye herkesi asıp kesiyosunuz
başkanın ne suçu var?
belki sağlıklı transfer politikası izlenememiş olabilir ancak kulubun geleceğine yönelik bundan önce hiç kimsenin yapmadığı hamleleri yaptı
ama sizler haketmiyosunuz boyle değerli insanları
sizin ayarınız albayrak gibiler
hem gitse yerine kim gelebilir ki
boyle kendini bilmeyen taraftar kitlesiyle kim uğraşmak ister ki
Ağaoğlu diyosunuz
adam gelipte başına bela mı alır sizin gibilerle
aman bu yazdıklarım tum Trabzonspor taraftarı için değil
o şahsiyetler kendilerini biliyolar
yazıklar olsun sizlere
siz olduğunuz sürece bu takım değil 25, yüzyılda geçse şampiyon olamaz

Atalay
Başkanı birde meydanda astınızmı tamamdır bu iş....

UmutBaykan
Ona alternatif ???

Hey gidi avni :)

Osman Yavuz
25.08.2009, 15:57
gökhan ünal başlığından alınmıştır:

biraz önce yazılan:

yazık,ayıp... bu incelemede kişisel davranmadım. kişisel algılama kardeş ama forumun geneli budur. işine göre methiyeler düzülürken, işine göre cephe olunuyor...

Ben Gökhan'ı herkesten çok savundum burada bilenler bilir.Ama sözleşmesinin son senesindeki bir oyuncuya 14 milyon TL vermek akıl kârı değildir.

Sana cevabımı az önce vermişim zaten ama okumamışsın herhalde.Ben Gökhan'ın hâlâ bu ligdeki en iyi Türk santrafor olduğunu söylüyorum.Ama Baros'un 5 milyon euroya alındığı bir ligde Gökhan'a 6 milyon 250 bin euro verilmez diyorum.Bunu anlayamamak zor değil herhalde.

Oğuz ZEYTİN
25.08.2009, 15:57

O zaman neden yapıldı o seçim?

Geride kalanların adayı yok muydu?

Adem Erdoğan
25.08.2009, 15:58
Başkanı birde meydanda astınızmı tamamdır bu iş....

asmak yetmiyor abi 26 parçaya bölünüp trabzona dağıtılacak...akbabalarda nasiplensin diye.;)

UmutBaykan
Yakın zamanda yaşayacağımız en iyi sezon geçen sezondu...Bu netleşmiştir artık..Şu anda görülüyor ki 10 sene geriye gidiyoruz.

İsa
Ne olucaktı?Messi mi Ronaldinho mu?Şu an ki kadromuz kaliteli bir kadro, şımarıklığa gerek yok.Bu takım geçen sene şampiyonluğu oynadı.Bu sene de kaybedilmiş bir şey yok.

Tamam kaliteli ama kalite kriteriniz ne?

Eğer şampiyonluk için yeterli görülüyorsa bu kadro bu bir hayaldir.

vaslat
Şampiyonluk görmeden ölmek istemiyorum...malesef göremeyeceksin

bkandil
6.000 oyun kaçı Trabzon'da ikamet ediyor.
Albayrak zamanında İstanbul'dan bir grup gitti kongreye, kongre ertelendi adamlar küfrede küfrede geri döndüler...
Gidiş geliş konaklama ücretini kulüp verirse ancak toplar 6.000 kişiyi.
Ne de olsa bizden para değil akıl istenmesini seviyoruz...

Semih
sinerji ve azmin zaferi :) yaşasın yeni kral...

Şu iki mesaj arasındaki farkı görebiliyor musunuz?

Hırs ve nefret nasıl göz bürüyebiliyor görebiliyor musunuz?

Bir takım çevrelerin egoları için, bir takım taraftarın ne hale geldiğini görebiliyor musunuz!

Ne denir ki, Trabzon işte...

Yunus Emre AYAZ
O zaman neden yapıldı o seçim?

Geride kalanların adayı yok muydu?

aday maday deildi orda mesele koalison yönetiminin bozulup emir erlerinin saf tutması sağlandı.

Erdem Koltuk
sizin gibi insanlarla aynı takımı tutmaktan dolayı utanıyorum
siz nasıl insanlarsınız
sizin için insanları harcamak bu kadar kolay mı
takım 3 maçta kötü oynadı diye herkesi asıp kesiyosunuz
başkanın ne suçu var?
belki sağlıklı transfer politikası izlenememiş olabilir ancak kulubun geleceğine yönelik bundan önce hiç kimsenin yapmadığı hamleleri yaptı
ama sizler haketmiyosunuz boyle değerli insanları
sizin ayarınız albayrak gibiler
hem gitse yerine kim gelebilir ki
boyle kendini bilmeyen taraftar kitlesiyle kim uğraşmak ister ki
Ağaoğlu diyosunuz
adam gelipte başına bela mı alır sizin gibilerle
aman bu yazdıklarım tum Trabzonspor taraftarı için değil
o şahsiyetler kendilerini biliyolar
yazıklar olsun sizlere
siz olduğunuz sürece bu takım değil 25, yüzyılda geçse şampiyon olamaz
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış::alkış:

İlker ToSun
25.08.2009, 15:59
Evet Ilker'cigim, buna bence klasik elmayla armutu karistirmak diyebiliriz. Sportif olarak yönetim tartisilabilir, diger alanlarda ise bence tartisilmaz derecede iyi isler yaptilar. Bunlari önleyerek genel kurul üyeleri, bir Trabzonspor taraftari olarak beni gelecege umutla bakmami sagladilar:cool:.

Birde yönetime, kötü bir sportif dönemden kendine ders cikarmasina bile izin vermiyoruz. Gercekten gelecege parlak gözlerle bakabiliriz:(.

elmayla armutu karıştıran olarak beni kastettiysen, benöyle düşünmüyorum ancak kongredekileri kastediyorsan haklı olabilirsin ancak şahsım adına şunu söyleyebilirim, yıllardır Trabzonsporu çok yakından takip ettim ve kısmen de içinde bulundum, bugün kongreden çıkacak bir "evet" oyu daha şaşırtıcı olacaktı benim açımdan. En azından benim beklediğim ( ama istediğim değil ) sonuç çıktı.

zurjcas
sadri başkan gelecek senelerde kulübün ekonomik olarak şimdiye göre çok çok ileride olmasını, ancak bu sayede Trabzonspor'un ayakta kalabileceğini düşünerek çeşitli projelere imza atmaktadır, atmak istemektedir.

ben de isterdim bir forvet alınsın fakat bu olmadı diye şimdiye kadar gelecek adına iyi şeyler üretmiş daha da üretmek isteyen bir yönetimi bir kalemde silip atmamalıyız.

büyük ihtimal 2009-2010da Trabzonspor avrupa sahnesinden silinmiştir, ama ben turkcell süper ligden hala umutluyum.
forvet istiyoruz, şu an yönetim alır krediyi basar parayı alır kaliteli bir forvet. ama ekonomik kaynaklar olmazsa o krediler dağ olur çıkar karşımıza sonra. ve altından kalkamayız borcun. yönetimin de umrunda olmaz bu durum, kendi ceplerinden para çıkıyor değil, gelecek yönetim uğraşsın dursun.

evet borcumuz da artmıştır son zamanlarda, ama artmasının sebebi gelecek seneler Trabzonspor'a kaynak yaratmak için yatırım yapılmasıdır. belki bir dönem daha bu yönetim duracak. ama sonra onlar yok, iyi niyeti farkedelim, kimler için çalıştıklarını görelim. gelecek yönetimlere hazır kaynak bırakıyorlar, Trabzoncell(yılda 3 milyon USD), HES(yılda 12 Milyon USD), TSClub sayısındaki büyük artış ve daha pek çok proje gerçekleşti, gerçekleştirilmek isteniyor. bunların değerini anlayalım, yıllık kaç lira getirecek kulübe düşünelim. ancak bu sayede yarışabiliriz üç eziklerle bunun farkına varalım artık. futbolda para konuşuyor.

biz gökhan ünal'a verilen 6milyon'a çok diyelim. adamlar guizayı alıyor 14e. kimse itiraz etmiyor. adamlarla dalga bile geçemiyosun, para var alırız diyor. isteseler şimdi yine alırlar. bizse bonservisi geçtim adamların yıllık alacağı parayı nasıl öderiz diye düşünüyoruz.
fenerdeki pek çok oyuncu yıllık gökhan ünal'ın aldığının da 2, 3katını alıyor. ligi kötü yerde bitiriyorlar ama sonraki sezon dünyaca tanınmış hocayı kovup, ona bir kaç milyon eurocuk tazminat verip, kaçsa artık 30 40 milyonluk iki üç maliyeti yüksek bomba transfer, toparlanıyorlar. paranın gücü bu işte.
para olmazsa proje olmazsa, işimiz zor.
bir burda birbirimizi çok yeriz. bu adama 3milyon verilir mi, 2milyona satılır mı diye.

o yüzden bırakalım, sadri başkan yarım kalan işini tamamlasın, sonra gidecek zaten kendi de, katlanamaz o kadar sene bu taraftara bu şehre.

Tolunay Abdioğlu
Her kim olursa olsun.

Kimse Trabzonspor başkanının üstüne yürüyemez.

Böyle birşey olmuşsa yapılan şey pravokasyondan başka birşey değil.

Yazıklar olsun.

Erdinç Dilek
ben maç kaybedince kameraların karşısında ağlayan başkan istemem. isteyen varsa desteklesin.
hooop o da baltayı yedi kim var sırada o gelsin heey kimse yokmuu kimse yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu u

hodlu
25.08.2009, 16:00
Trabzonspor kimseye yalvarmaz arkadaşlar olaya böyle bakın.Sadri Başkan hepimizin sevdiği birisi ancak gelinen noktada kimse camiayı,taraftarı suçlamasın.Yönetim sınıfta kalmıştır.İstifa etmek istiyorlarsa yolları açık olsun ne yapalım...

coolank
Trabzonspor için şu andan itibaren en hayırlı yapılacak kongre gününü

belirlemektir ..Artık bu yönetim düzen tutmaz çok sıkıntılar olur ...

Ne derler cin şişeden çıktı ....

Yapacak bir şey yok ...Kongre kaçınılmaz ...

Başkan çok yazık etti kendine hem de takıma ve taraftara ..

Çok yazık etti çok ...Asbaşkan acaba mutlu mudur :)?

Başkanın yaptıgı bence çok iyi hamleler de vardı ..

Ama malesef insanımızın yapısı biraz değişik

Başkanın da çok hataları oldu bilerek veya bilmeyerek ama malesef çok hatalar yaptı

Gene de başarılı bir Başkan özellikle gelir artırma ve takımı yeniden havaya sokma

anlamında ...

Yazık oldu veya olacak gibi gözüküyor

Muhammed
Selçuk'u aldın 2milyon euroya 2 katına satıyorum de İstanbul kulüpleri almayacak mı?
Egemen'i aldın bedavaya satışa çıkarıyorum de bakalım bir.
Ferhat Öztorun gibi adamı bedavaya aldın bu ülkede kaç tane genç sol bek var. Bir o birde ismail köybaşı işte.
Gökhan Ünal her zaman piyasası olan oyuncu yönetim satmak istese satamayacak mı?
Cale ve Gabric hırvat milli takım kadrosuna gittiler. Avrupa'dan kaç takım Hırvat milli takımına 2 oyuncu göndermiş? Kendi liglerinin en iyi takımları bile gönderemiyor.

Neyse boşuna yazıpta kendimi yormayım. Şu resim yeter.

http://www.hatayyemekleri.com/images/kina.jpg

ertuuu
Sana cevabımı az önce vermişim zaten ama okumamışsın herhalde.Ben Gökhan'ın hâlâ bu ligdeki en iyi Türk santrafor olduğunu söylüyorum.Ama Baros'un 5 milyon euroya alındığı bir ligde Gökhan'a 6 milyon 250 bin euro verilmez diyorum.Bunu anlayamamak zor değil herhalde.

bir adamı savunacaksan tam savun!
baros lyon için ölü topçuydu!
yabancı oyuncuların arttığı dönemlerde Türk futbolcular daha pahalı olur unutma!
g.ünal için diğer rakiplerde devredeydi, paranın yüksek olması da normal!

Mollasalihoğlu
Tamam kaliteli ama kalite kriteriniz ne?

Eğer şampiyonluk için yeterli görülüyorsa bu kadro bu bir hayaldir.

Adamlar 100lerce Trilyon borcu varken olmayan stadın localarına satıp Elano'yu alabiliyor..

Biz de adamın kendi yaptırdığı barajdan gelen parayı kullanmasını istemiyoruz..

Seç takımlardan birini izle maçını o zaman..

Oğuz ZEYTİN
[QUOTE=thematrax;2590948]Albayraklar sadece Nuri Albayrak'tan oluşmuyor. Lütfen bir kişi yüzünden koca bir aileyi eleştirmeyelim.[/QUOTE

İbraz edilemeyen bütçeli kongreleri de unutmadı taraftar...

Yunus Emre AYAZ
25.08.2009, 16:01
Trabzonspor için şu andan itibaren en hayırlı yapılacak kongre gününü

belirlemektir ..Artık bu yönetim düzen tutmaz çok sıkıntılar olur ...

Ne derler cin şişeden çıktı ....

Yapacak bir şey yok ...Kongre kaçınılmaz ...

Başkan çok yazık etti kendine hem de takıma ve taraftara ..

Çok yazık etti çok ...Asbaşkan acaba mutlu mudur :)?

trabonspor taraftarlarını provake etti ya ondan mutlusu yoktur.

Adem Erdoğan
Selçuk'u aldın 2milyon euroya 2 katına satıyorum de İstanbul kulüpleri almayacak mı?
Egemen'i aldın bedavaya satışa çıkarıyorum de bakalım bir.
Ferhat Öztorun gibi adamı bedavaya aldın bu ülkede kaç tane genç sol bek var. Bir o birde ismail köybaşı işte.
Gökhan Ünal her zaman piyasası olan oyuncu yönetim satmak istese satamayacak mı?
Cale ve Gabric hırvat milli takım kadrosuna gittiler. Avrupa'dan kaç takım Hırvat milli takımına 2 oyuncu göndermiş? Kendi liglerinin en iyi takımları bile gönderemiyor.

Neyse boşuna yazıpta kendimi yormayım. Şu resim yeter.

http://www.hatayyemekleri.com/images/kina.jpg

.................

adresleri alıyım, yalnız alıcı öderli gönderirim..

mhayri
Başkan iyidir ...
Gider mi? Giderse gider...
Ama biz nereye gideceğiz...
Çok zor günler göreceğiz çocuklar çok zor günler...

Erdinç Dilek
Oh ne ala istediğin şey yapılmadı diye hemen istifa etmeye kalk.Et kardeşim istifa edeceksen et.Bari ikide bir kapris çekmeyiz.Bu taraftar bu yönetimden de havasını aldı zaten...
imzanda şu an mevcut yönetimden memnun değildin, istediğin oldu istifa ettiler mutlu olmalısın, heey hadi kendine gel istifa etti istemediğin yönetim hadii

Oğuz ZEYTİN
Trabzonspor kimseye yalvarmaz arkadaşlar olaya böyle bakın.Sadri Başkan hepimizin sevdiği birisi ancak gelinen noktada kimse camiayı,taraftarı suçlamasın.Yönetim sınıfta kalmıştır.İstifa etmek istiyorlarsa yolları açık olsun ne yapalım...

HAziran ayınds istifa ettiler.

"Bizi bırakma başkan" diyip yalvarılmadı mı?

Atalay
25.08.2009, 16:02
Bu kulübü vede takımı dünyanın en büyük vede takımı sanan kendini dev aynasında gören sözüm ona taratarım diyen şahıslara yazıyorum....

Parçalayın başkanı parçik pinçik edin...

Yönetimide meze yapın...

Bakalım yei kurbanlar ne zaman yola çıkar adaylıgını açıklar..

bkandil
25.08.2009, 16:02
Bir noktaya değinmek istiyorum. 5 milyon euroyu Baros'un kulübüne verdik, Baros GS'de aldığı paraya bizde oynar mıydı? Ya da GS'nin Baros'a verdiği parayı biz verebilir miydik?

UmutBaykan
25.08.2009, 16:03
imzanda şu an mevcut yönetimden memnun değildin, istediğin oldu istifa ettiler mutlu olmalısın, heey hadi kendine gel istifa etti istemediğin yönetim hadii

:D göbek atın istifa etti başkan hadi

Burak61
25.08.2009, 16:03
2 üc tane yenilgiden sonra gelen bu tepkiye anlam veremiyorum!!! bize bu kafayla hic bir yönetim hic bir baskan dayanmaz nuri albayragin sonrasında süper ötesi bir baskan sadri sener kıymetini bilin!!!

Muhammed
25.08.2009, 16:04
Ne şampiyonlukmuş arkadaş. Ligin hali belli hakemler medya federasyon herşey istanbuldaki 3 şerefsiz takımı destekliyor. Senden çok paraları var arkalarında destek var. Var da var anasını satıyım. Sen başkana git onları geç diyorsun.

Osman Yavuz
bir adamı savunacaksan tam savun!
baros lyon için ölü topçuydu!
yabancı oyuncuların arttığı dönemlerde Türk futbolcular daha pahalı olur unutma!
g.ünal için diğer rakiplerde devredeydi, paranın yüksek olması da normal!
Keşke Lyon'un ölü topçularını yabancı olarak alabilseydik.Örneğin Fred ve Nilmar.Bunlar Lyon'un ölü topçularıydı.

Oğuz ZEYTİN
aday maday deildi orda mesele koalison yönetiminin bozulup emir erlerinin saf tutması sağlandı.

Son güne kadar ortalıkta aday diye dolaşan eski futbolcu/yorumcular (S.B.) neden olmadı?

Geçen akaşam TV'de " bu takımı bana versinler 5 yılda 2 defa şampiyon yaparım" dedi.

Adama zamanında nerdeydin derler?

Bizim okula geldiğpinde;

" Ts bana 1 verirken bjk 10 verdi, istanbul'a geldim" diyenler bir anda TS'liliği hatırladı...

Enteresan

tamuğ yamtar
25.08.2009, 16:05

Vay ne laf ama. Yürü be...

Yaş 31? İl temsilcisi?

Trabzon kimseye yalvarmazla olayı açıklıyoruz.

Yönetici olmak internet sitesinde il temsilcisi olamaya benzemez.

Ego tatminini başka yerlerde yapın.

Osman Yavuz
Bir noktaya değinmek istiyorum. 5 milyon euroyu Baros'un kulübüne verdik, Baros GS'de aldığı paraya bizde oynar mıydı? Ya da GS'nin Baros'a verdiği parayı biz verebilir miydik?
Marcelinho'yu getirmiş bir kulüpten bahsediyoruz be abi.Bu kadar da küçültmeyin şu kulübü.

Adem Erdoğan
Kaos ve Akbabalar diye bir kitap yazalım, içeriği Trabzonspor olsun..

Yunus Emre AYAZ
Son güne kadar ortalıkta aday diye dolaşan eski futbolcu/yorumcular (S.B.) neden olmadı?

Geçen akaşam TV'de " bu takımı bana versinler 5 yılda 2 defa şampiyon yaparım" dedi.

Adama zamanında nerdeydin derler?

Bizim okula geldiğpinde;

" Ts bana 1 verirken bjk 10 verdi, istanbul'a geldim" diyenler bir anda TS'liliği hatırladı...

Enteresan

yanlız şöyle bir şeyi atlamayalım ben serdar baliyi savunmam hiç bir platformda ama saygı duyarım mazisine. ama onun gibi başkanlar trabzonspora yakışmaz.

Yunus Emre AYAZ
25.08.2009, 16:07

Yaş 31? İl temsilcisi?

kim yapıyor ego tatmini başkan kim ? sonuçta bir insan başka bi insan yokmu bu işi yapabilecek dünyada tek kalan o mu ?

yapmayan allah aşkına.

zahido
Oy Trabzon, Trabzon için kalaylı kazan... Efkarli günlerime geldi çatti Remezan..

Serdar A
Yönetim sınıfta kaldıysa , taraftarın bir araba dayak yiyerek tasdiknameyi eline alması gerekir .

turkish0061
istifa edeceksen et! biktim artik yaa, herzaman boyle olaylar trabzonspordan cikiyor! noluyor belli bile degil! Bu olaylar futbolculara ve taraftara dahada zarar verecektir

İsa
Başkan hatalarının bedeli ödemek zorundadır bunun istafa olması şart değil.Medya önünde yaptığı çelişkili açıklamaların bir bedeli olmalı.
HArcanan bu kadar para karşılığında şampiyonluğa oynyacak bir kadro kurulamamasının sebeplerini açıklasın.Ortada hatalar var ve üstünün kapatılmaması gerekiyor.

Berk
Trabzonspor sahipsiz kalmaz.

Trabzonspor kimseye yalvarmaz.

Trabzonspor tek bir oyuncuya bağlı değildir.

Yavuz Selim'de bunlardan çok var.

Trabzon taraftarı futbolu çok iyi bilir.

Trabzonspor özüne dönmeli.

Var mı başka klişe ama içi boş laf?

hodlu

Yaş 31? İl temsilcisi?

Sen git yönet çok zeki isen.Yazı yazarken yazdığın şeyleri okumanı öneririm okuman-yazman yoksa sorun değil...

Anıl C
söyleyin kim gelecek Şener'in yerine?
isim verin bana
istifa istifa demsi kolay
eğer Şener giderse satın takımı araplara, ruslara
o zaman istediğiniz şampiyonluğu görürsünüz
çünkü istafaya çağıranlar sizin için herşey para değil mi?

Oğuz ZEYTİN
25.08.2009, 16:08
Furbolcular bitti!

Hocaya salladık olmadı!

Sırada yönetim!

Allah aşkına kendine "yerel" diyen basın ne alemde? Bilen var mı?

Erdinç Dilek
25.08.2009, 16:08
Oy Trabzon, Trabzon için kalaylı kazan... Efkarli günlerime geldi çatti Remezan..
bunu türkiyi yazan medyummiydi neydi..

OLCAY ÇAKIR
25.08.2009, 16:09
Yapalım bir LİSTE...

Yunus Emre AYAZ
Trabzonspor sahipsiz kalmaz.

Trabzonspor kimseye yalvarmaz.

Trabzonspor tek bir oyuncuya bağlı değildir.

Yavuz Selim'de bunlardan çok var.

Trabzon taraftarı futbolu çok iyi bilir.

Trabzonspor özüne dönmeli.

Var mı başka klişe ama içi boş laf?

gerçekler acıdır ve boş deildir o stadyuma giden çekirdekçi bile görebiliyorsa gerekli olan şeyi başkan inat ediyorsa kimse kusura bakmasın kendi kendini giyotin altına sokmuştur.

Semih
Bir çift sözüm de Sadri Şener ve yönetimi savunan bir kısım üyeye.

Neden bir çoğunuz herşey olup bittikten sonra ortaya çıkıyor çok merak ediyorum?
Forum psikolojisi öyle enteresan bir hal almış durumda ki, doğru veya yanlış düşüncesine taraftar bulan herkes bir hegomonya kurma gayreti içinde.

Kimi çürük düşünceler bu sayfalarda kol gezerken neredeydiniz?

Madem ki yanlış giden birşeyler olduğunun farkındaydınız, yazmaktan neden çekindiniz?

Biz Ersun Yanal'ı da böyle kaybettik, ve o sürecin devamı olarak Sadri Şener yönetimini kaybetmekteyiz. Bunun müsebbipleri arasında her daim eleştirdiğim üyelerin yanı sıra; değerlerini savunamayıp ortalığı boş bırakan üyelerde vardır.

Serdar A
Başkan hatalarının bedeli ödemek zorundadır bunun istafa olması şart değil.Medya önünde yaptığı çelişkili açıklamaların bir bedeli olmalı.
HArcanan bu kadar para karşılığında şampiyonluğa oynyacak bir kadro kurulamamasının sebeplerini açıklasın.Ortada hatalar var ve üstünün kapatılmaması gerekiyor.

Allah aşkına şu transfer harcamalarının bir mali bilançosunu çıkarsana .

Sonra , fener , gs , bjk ve evvelki Trabzonspor yönetimleri başarı oranlarıyla kıyaslayalım .

Harun-61
birde Haciosmanoglu'nu deniyelim :o:rolleyes:

tamuğ yamtar
kim yapıyor ego tatmini başkan kim ? sonuçta bir insan başka bi insan yokmu bu işi yapabilecek dünyada tek kalan o mu ?

yapmayan allah aşkına.

Ben başka kimse yapamaz demedim.

Savunma stratejin uygun değil.

Taktiğin yanlış.

Erdinç Dilek
25.08.2009, 16:10
Sen git yönet çok zeki isen.Yazı yazarken yazdığın şeyleri okumanı öneririm okuman-yazman yoksa sorun değil...
hodlu benden çok yaşacaksın bende seni başkan adayı olarak gösterecektim hodlum başkan trabzonum nereyeeee

Oğuz ZEYTİN
yanlız şöyle bir şeyi atlamayalım ben serdar baliyi savunmam hiç bir platformda ama saygı duyarım mazisine. ama onun gibi başkanlar trabzonspora yakışmaz.

Beğenmeyenler aday çıkarsın, adamın karşısı boş kalmasın.

Söyle o zaman birini başkan olarak kimi yakıştırıyorsun?

Atalay
Parçalanacak yeni başkan aranıyor..!!

alperberat
25.08.2009, 16:11
sadri başkan gelecek senelerde kulübün ekonomik olarak şimdiye göre çok çok ileride olmasını, ancak bu sayede Trabzonspor'un ayakta kalabileceğini düşünerek çeşitli projelere imza atmaktadır, atmak istemektedir.

ben de isterdim bir forvet alınsın fakat bu olmadı diye şimdiye kadar gelecek adına iyi şeyler üretmiş daha da üretmek isteyen bir yönetimi bir kalemde silip atmamalıyız.

büyük ihtimal 2009-2010da Trabzonspor avrupa sahnesinden silinmiştir, ama ben turkcell süper ligden hala umutluyum.
forvet istiyoruz, şu an yönetim alır krediyi basar parayı alır kaliteli bir forvet. ama ekonomik kaynaklar olmazsa o krediler dağ olur çıkar karşımıza sonra. ve altından kalkamayız borcun. yönetimin de umrunda olmaz bu durum, kendi ceplerinden para çıkıyor değil, gelecek yönetim uğraşsın dursun.

evet borcumuz da artmıştır son zamanlarda, ama artmasının sebebi gelecek seneler Trabzonspor'a kaynak yaratmak için yatırım yapılmasıdır. belki bir dönem daha bu yönetim duracak. ama sonra onlar yok, iyi niyeti farkedelim, kimler için çalıştıklarını görelim. gelecek yönetimlere hazır kaynak bırakıyorlar, Trabzoncell(yılda 3 milyon USD), HES(yılda 12 Milyon USD), TSClub sayısındaki büyük artış ve daha pek çok proje gerçekleşti, gerçekleştirilmek isteniyor. bunların değerini anlayalım, yıllık kaç lira getirecek kulübe düşünelim. ancak bu sayede yarışabiliriz üç eziklerle bunun farkına varalım artık. futbolda para konuşuyor.

biz gökhan ünal'a verilen 6milyon'a çok diyelim. adamlar guizayı alıyor 14e. kimse itiraz etmiyor. adamlarla dalga bile geçemiyosun, para var alırız diyor. isteseler şimdi yine alırlar. bizse bonservisi geçtim adamların yıllık alacağı parayı nasıl öderiz diye düşünüyoruz.
fenerdeki pek çok oyuncu yıllık gökhan ünal'ın aldığının da 2, 3katını alıyor. ligi kötü yerde bitiriyorlar ama sonraki sezon dünyaca tanınmış hocayı kovup, ona bir kaç milyon eurocuk tazminat verip, kaçsa artık 30 40 milyonluk iki üç maliyeti yüksek bomba transfer, toparlanıyorlar. paranın gücü bu işte.
bir burda birbirimizi çok yeriz. bu adama 3milyon verilir mi, 2milyona satılır mı diye.

o yüzden bırakalım, sadri başkan yarım kalan işini tamamlasın, sonra gidecek zaten kendi de, katlanamaz o kadar sene bu taraftara bu şehre.

tebrik ederim.

İsa
Adamlar 100lerce Trilyon borcu varken olmayan stadın localarına satıp Elano'yu alabiliyor..

Biz de adamın kendi yaptırdığı barajdan gelen parayı kullanmasını istemiyoruz..

Seç takımlardan birini izle maçını o zaman..

Gs'nin bu sene aldığı oyuncular için bu sene ödeyecekleri para 4.5-5 milyon civarı bir para.cok para harcamadılar transfere.

hodlu
Yahu beyler neler yazıyorsunuz inanılır gibi değil.Sadri başkan gitmesin diye kulübün 30 yıllık gelirlerini harcaması için yetki verilmesini nasıl onaylarız.Bu çok yanlış ve kulübün geleceği için kötü günler demektir...

Atalay
Hacıosmanoğlu yardımcısıda serdar bali yakışır takmıma...

Anıl C

dostum kimse yok ki
bu insanlar taşın altına elini soktu zamanında
kim uğraşır ki böyle kendini bilmezlerle

Murat Erdem
25.08.2009, 16:12
Taraftar olarak gülünç durumlara düşüyoruz , bu derece çelişki olmaz .

Bir iki saat evvel bir arkadaş yazmıştı , bölgeyi temsil eden bir takım diye ... Aynen öyle , Trabzon sınırları içerisinde kalmış ortaüst sıralara ait bir sıralama takımıyız . Kesinlikle de bu duruma uygun hareket ediyoruz .

26 Yılı geçtimde, özellikle son 10 senenin muhasebesini yapınca, kendimizi gördüğümüz, sandığımız ve yakıştırdığımız ''klasman'' da değiliz artık...eğri oturalım doğru konuşalım. Klasman düştük !
Bunu görmezden gelip, inkar etmek bize fayda sağlamaz.
Bu gerçeği görüp, buna göre stratejiler üretmeliyiz.
Zaten çektiğimiz, kendini tekrar eden travmaların sebebi bu.
Büyük vücuta, küçük don biçmeye kalktıkça biyerlerden patlıyor işte.

tamuğ yamtar

Siz yazdıklarınızın anlamını bilmiyorsunuz galiba.

Yazdıklarınız sonucunda sen git yönet zeki insan deme hakkı bana doğar.

Oğuz ZEYTİN
dostum kimse yok ki
bu insanlar taşın altına elini soktu zamanında
kim uğraşır ki böyle kendini bilmezlerle

O zaman biraz SAYGI!

magicyattara
25.08.2009, 16:13
Fatih Tekke olayı başkanı yer dedik,yedi.
Geçen yıldan kalan heyecanı,başkan,Fatih'i transfer etmeyerek söndürdü.

Şimdi istifa etse ne kaybeder;hiç bir şey.
Bu kadar borcu kim ödeyecek,gelecek yönetim.
Neymiş demek ki;yiyip,içip,gezdikleri yanlarına kar kalmış.
Yöneticilik böyle bir şeymiş işte:)

Oğuzhan Fidan
kaos içinde kaos yaratıldı bunun sonucu böyle olucağı belliydi zaten! yönetimi devirmek için ellerinden geleni yapan zatlar şimdi emellerine ulaştılar ... koskoca camiayı 100-150 kişilik çakallar yönetir olmuş.. şimdi daha iyi oldu yani ölemi ? bırakın allah aşkına

Anıl C
Gs'nin bu sene aldığı oyuncular için bu sene ödeyecekleri para 4.5-5 milyon civarı bir para.cok para harcamadılar transfere.

nasıl yani?
elano 7 milyona, keita 8 milyona geldi

Salih Yazıcı
trabzonspor başkansız kalmaz kimseyi dev aynasında görmemek lazım size bir soru arkadaşlar zafer bu takıma gelemez diyen başkan niye aldı da fatih tekkeyi istenmeyen adam ilan etti ?

Yunus Emre AYAZ

geçen gün yine yazdım yine yazayım güçlü ve dinamik bir yönetim ;

mesela ,

metin akbaşoğlu
murat bozoğlu
ahmet ağaoğlu
ibrahim ethem hacıosmanoğlu
saner ayar

bu 5 linin içinde olduğu ve birinin başkan olduğu yönetim mesela.

UmutBaykan
Hacıosmanoğlu yardımcısıda serdar bali yakışır takmıma...

bu ikili bizi küme düşürüz.

Harun-61
25.08.2009, 16:14
Parçalanacak yeni başkan aranıyor..!!

birde Haciosmanoglu'nu deniyelim :o:rolleyes:

:o :rolleyes:
....

Celal Demir
sadri başkanı severim gitmesini istemem tabi yanındaki yamyamlardan kurtulursa ama en ufak bir olumsuzlukta kırıldım deyip gitmesi hiç doğru değil. ozaman bizde kırgınız 1 yıldır transfer diye bağırıyoruz istediğimiz transferler olmadı ama biryere gitmiyoruz oturup konuşup tartıyoruz iyi düşün başkanım seni seven çok kişi var ama yanındakiler olduğu müddetçe başarı çok zor...

arifberkay
ya sadri şenere duyulan bu kin niye?
adam ne yaptı? bilmemkaç senedir düşünülmeyen atılımları gerçeklerştirdi değil mi? yoksa birilerinin yapamadığını yaptı diye mi karşıt olundu? onu yapmak isterler beldiye karşı çıkar, bunu yapmak isterler kurul karşı çıkar. bu nedir ya? böyle bir ortamda durmak akıllı işi mi? faruk özak'ın itiklemmesiyle bu işe girdi ve yalnız bırakıldı. gerçekten ortada büyük rezillik var. bu rezillik başkasının değil bizim rezilliğimiz...

bu kin sadri başkana değil bu kin özkan sümere ,hacısalihoğlu na bu kin taraftarla değil taraftara rağmen hareket edenlere

bkandil
Marcelinho'yu getirmiş bir kulüpten bahsediyoruz be abi.Bu kadar da küçültmeyin şu kulübü.
Kulübü küçültmek için söylemiyorum, ama bazı gerçekleri de görmemiz gerek.
Yıllarca espri konusu olmuş, Futbolcuya İstanbul'u gezdirip, transfer gerçekleştikten sonra Trabzon'a getirmek meselesi...

O zaman, Marcelinho niye kaçar gibi gitti?

Semih
Siz yazdıklarınızın anlamını bilmiyorsunuz galiba.

Yazdıklarınız sonucunda sen git yönet zeki insan deme hakkı bana doğar.

Dostum, yanlış kişi ile muhattap oluyorsun.

Çabaların boşuna.

Vaktini harcama derim ben. Vaktine yazık.

turkish0061
bi yandan trabzonsporun basarisizligi bi yandan bu off bee ne cilemiz varmis

Anıl C
25.08.2009, 16:15
geçen gün yine yazdım yine yazayım güçkü ve dinamik bir yönetim ;

mesela ,

metin akbaşoğlu
murat bozoğlu
ahmet ağaoğlu
saner ayar

ooo Hacıosmanoğlu nerde yaa
şimdi çıkıp bu takım daha iyi yönetimleri hakediyo demesi lazımdı
pehh

real_rock
Trabzonspor kıyamete kadar şampiyon olamaz...Sabırsız insanlarız.3 yenilgide hoca kovuyoruz,başkan değiştiriyoruz. Dünya da sabrın sonunun selamet olduğunun milyonlarca örneği var.Bizden HİÇBİRŞEY olmaz...Yeni gelecek olan her kimse osmanoğlu mu ne bizi hemencecik şampiyon mu yapacak? Kimsenin elinde sihirli değnek yok.Şampiyonluk bir dakikada olacak iş değil. Öz evladımız Şenol Güneş diyoruz, iki başarısız maçta tekmeyi vuruyoruz.Belki adama 5 yıl katlansak başarı olabileceğiz. Mümkün müdür? Tabii ki hayır...Bazen hepimiz çileden çıkıyoruz.Ama ertesi gün bunu unutuyoruz.Geçmiş geride kalmıştır.Biz bunu başaramıyoruz. Geçmişi takmadan geleceğe gidemiyoruz,odaklanamıyoruz.Biz şampiyon falan olamayız...

Trabzonizm
beyler saat kacda iftar oluyo trabzonda bugun

a f s

İçinde bulunduğumuz durumu en güzel Mehmet Zahit özetledi.
Trabzon'un havaları gibiyiz; güneş açarken birden yağmur yağabiliyor, yağmurdan sonra tekrar güneş açabiliyor.

42 yıllık tarihinde 42 kongre yapmış bir takımız, bu durumlar şaşırtıcı gelmemeli bize.

UmutBaykan
25.08.2009, 16:16
keşke bir sene öncesine gitsekkk..ne güzeldi o günlerr ahh ah

Semih

Murat Abi etma.

Transfer görüşmelerine kardeşinin özel uçağıyla giden bir yöneticilik anlayışından bahsediyoruz burda.

Bari sen etma. Ne yiyip içmesi?

yabadallah
Kulübü küçültmek için söylemiyorum, ama bazı gerçekleri de görmemiz gerek.
Yıllarca espri konusu olmuş, Futbolcuya İstanbul'u gezdirip, transfer gerçekleştikten sonra Trabzon'a getirmek meselesi...

O zaman, Marcelinho niye kaçar gibi gitti?

klub kucuk degil birader , klup cok buyuk ...
ama bazi taraftarlar cok kucuk ...
sorunda oradan cikiyor zaten...

serturkmen
işte şuraya yazıyorum önümüzdeki süreçte olacakları.başkan gidecek trabzon merkezli bir yönetim gelecek elde para edecek bütün futbolcuları satacak finansal tabloyu düzeltmek adına.satılanların yerine de genç sözüm ona daha önce gördüğümüz gibi gelecek vaad edecek isimler alınıp ligdeki 5. ve 6. lıklar şerefli başarılar sayılacak.ligde bir derby başarısı alınırsa herşey mükemmel.
şu bir gerçek ki gerek NA gerekse de SŞ yönetiminde el freni vazifesi gören hep Trabzon menşeili asbaşkanlardır.sanki bu insanlar Trabzonspor'un bir adım daha ileri gitmesini istemiyorlar.Kim gelirse gelsin tek bir isteğim bu ve bu tür insanlar yönetimde olmasınlar.borçtan korkusu olmasınlar.yerden göğe sığdıramadığınız gesenin borç alacak farkı keita ve elano transferinden önce 215 m$ idi.bu adamlar bu borçlarının üstüne 15-20 m$ daha borç yapıp transfer yapıyorlar.işte düşünce farkı bu.eğer ki büyüğüm diyorsan borçtan korkmayacaksın.ihtiyacın varsa takım için gerekli ise maliyet değerini düşünmeyeceksin pazarlığını yapıp alacaksın.
ama bunu kulübün geleceğini düşünen çok değerli Trabzonlu yöneticilerimize anlatamazsın.
böyle de düşünürsen sana lig 3. lüğü çok bile.ne demiş eskiler;"ne kadar ekmek o kadar köfte."

Trabzonizm
maglum iftar yemeginden sonra olcak hersey

alperberat
Yahu beyler neler yazıyorsunuz inanılır gibi değil.Sadri başkan gitmesin diye kulübün 30 yıllık gelirlerini harcaması için yetki verilmesini nasıl onaylarız.Bu çok yanlış ve kulübün geleceği için kötü günler demektir...

anapara olmadan yatırım nasıl yapılacak? büyüme nasıl gerçekleşecek?! borçsuz büyüyen bir yer gördünüz mü?! yatırım nasıl yapılır hiç araştırdınız mı?! en büyük şirketler bile gelecekteki gelirlerini göstererek ancak kredi sağlarlar ve bu kredilerle yatırımlarını finanse ederler, boylece nakit yonetimlerini ayarlarlar.

yapılan haksızlığa bir son verilmesini ve trabzonsporun onunun acılmasını istiyorum. artık yeter!...

Oğuz ZEYTİN
25.08.2009, 16:17

mesela ,

metin akbaşoğlu
murat bozoğlu
ahmet ağaoğlu
saner ayar

Takımı da istanbul'a taşıyalım, bunlar Trabzon'a gelir mi?

Ağaoğlu, federasyon başkanı gelecek yıl dünya golf şampiyonası Türkiye'de oradaki karizmayı başka hiçbiryerde yakalayamaz.

Saner Ayar TV işleri başından aşmış, basketbol takımıyla zor uğraşıyor.

Diğerleri=TS başkanlığı? Zor dostum zor

Erdinç Dilek
Bir çift sözüm de Sadri Şener ve yönetimi savunan bir kısım üyeye.

Neden bir çoğunuz herşey olup bittikten sonra ortaya çıkıyor çok merak ediyorum?
Forum psikolojisi öyle enteresan bir hal almış durumda ki, doğru veya yanlış düşüncesine taraftar bulan herkes bir hegomonya kurma gayreti içinde.

Kimi çürük düşünceler bu sayfalarda kol gezerken neredeydiniz?

Madem ki yanlış giden birşeyler olduğunun farkındaydınız, yazmaktan neden çekindiniz?

Biz Ersun Yanal'ı da böyle kaybettik, ve o sürecin devamı olarak Sadri Şener yönetimini kaybetmekteyiz. Bunun müsebbipleri arasında her daim eleştirdiğim üyelerin yanı sıra; değerlerini savunamayıp ortalığı boş bırakan üyelerde vardır.
acemice de olsa kötü de olsa iyi olduğuna inandırdım kendimi, en büyük eksiklik yönetici dedik yetiştirilmeli dedik sonra onlara verilmeli dümen niye Trabzonum için.... ki istikrar dedik ki 41 senede bilmem kaçıncı yönetim bilmem kaçıncı teknik kadro, birşeyleri yanlış yapmışız 25 senedir yönetim ve teknik kadro değiştirmiş bu 25 senede olmamış şimdide değiştirsek yine olmayacak demişiz hep demişiz bende mevcut yönetimi sonuna kadar destekleyenlerdenim şimdiyi bekledim her zaman dile getirdim buyrun yönetimin istafısını bekleyenler meydan sizin artık inşallah yüzümüzü kara çıkartırlar bundan sonraki göreve gelecek yönetim kurulu

İsa
nasıl yani?
Ödenecek para 4 yıla bölündü.

Tolunay Abdioğlu
beyler saat kacda iftar oluyo trabzonda bugun

19.15

Sanırım.

TheCrow

Kardeş sen user-passwordunu filan birine mi kaptırdın, gerçekten hayretler içerisindeyim...

Adem Erdoğan
adam özel hayatından mesaisinden fedakarlık yaptı ona bari SAYGILI olun da ADAM olduğunuz anlaşılsın hadi taraftarlığı geçtim..

turkish0061
allah yardimcimoiz olsun vllah, ben artik hiç bisey diyemiyorum, diyecek laf yok

Gökçebey

Sadri başkanın bu gelirleri hangi doğrultuda harcayacağını varsayarak kötü günleri düşünüyorsunuz?

İlker ToSun
25.08.2009, 16:18
başkasının sattığı adamın vebalini sadri şener e yüklemeyelim. evet ben de sadri şener i eleştiriyorum ama konuyu fatih tekke ye indirgemek çok sığ düşünmek olur. sadri şenerin sonunu hazıylayan "yanlış transfer politikası" oldu, adını doğru koyalım.

bkandil
nasıl yani?
O GS'nin parasıyla... :D
Bizim paramızla ikisi 4M Euro yapıyor... :D

olcay_61
zamanında bu yönetimdeki kişilerin yaptığını şimdi muhalefet onlara karşı yaptı hiç şaşırmadım yaşananlara.
başkan son dönemdeki verdiği ve veremediği kararlarla yanlış yapmıştır ama istifa etmesi de yanlış olur

Semih
25.08.2009, 16:19
Kardeş sen user-passwordunu filan birine mi kaptırdın, gerçekten hayretler içerisindeyim...

Halbuki ben alıştım.

Gülümseyerek okuyorum.

Yunus Emre AYAZ
25.08.2009, 16:19
adam özel hayatından mesaisinden fedakarlık yaptı ona bari SAYGILI olun da ADAM olduğunuz anlaşılsın hadi taraftarlığı geçtim..

iflas etmiş işsiz kişilerin mesaisi olmaz onun tek işi trabzonspor başkanlığı. tabi zaman harcayacak oturmaya gelmedi oraya.

Ali Şahin
25.08.2009, 16:20

sadri şenere güvenmeyelimde.hacıosmana.lemi,ye sardar baliye güvenelim öylemi

Oğuz ZEYTİN
13 Ağustos 2009 tarihinde açıklanan şirket bilançosunda kulüp varlıkları 142 milyon TL, kısa vadeli borçlar 26, uzunvadeli borçlar 24 milyon tl!

(Resmi rakamlardır)

zurjcas

geçen sayfadaki yazımı yapıştırıyorum sana...

İsa
Allah aşkına şu transfer harcamalarının bir mali bilançosunu çıkarsana .

Sonra , fener , gs , bjk ve evvelki Trabzonspor yönetimleri başarı oranlarıyla kıyaslayalım .
Bu yönetimin neyi ile kıyaslayacağız diğer yönetimleri.Eğer başkalarıyla kıyaslayabileceğimiz başarılar varsa kıyaslayalım.

Şahinoğlu

mesela ,

metin akbaşoğlu
murat bozoğlu
ahmet ağaoğlu
saner ayar

Çok dinamik olmuş Yunus kaldıramayız böyle isimleri aynı yönetimde, zaten o 5 linin bir araya gelmesi imkansız .

magicyattara
25.08.2009, 16:21
Murat Abi etma.

Transfer görüşmelerine kardeşinin özel uçağıyla giden bir yöneticilik anlayışından bahsediyoruz burda.

Bari sen etma. Ne yiyip içmesi?

Yok anlamadın sen.
Yani başkan bu akşam istifa edip gitse,arkasında bıraktığı borçla bir ilgisi olur mu,olmaz.
Gezip tozduğu yanına kâr kalır.Vurur kafayı uyur:)
Çok çok kongrede ibra edilmezler falan filan...

leventturksoy
25.08.2009, 16:21
Üst üste 3. mağlubiyet oldu...
Sordunuz mu hocaya Başkanım?

bu daha biseymi tulus ve bursa spor maclarını kazana bilcekmiyiz 10 gunde 5 malubiyet
gorebiliriz

toksoy61
25.08.2009, 16:22
ya kapatalım bu kulübü herkes rahat etsin. yarımız feneri diğer yarımız gs yi tutsun. bir sene biri diğer sene diğeri sevinsin. yoksa her sene ağlamaktan bıktım. oldu 27 sene. 30 yaşındayım 1 kere bile gülmez mi bir insan. bıktım usandım...

turkish0061
Ben boyle olaylari kafama takmiyorum aliskiniz boyle olaylara! hiç umrumda degil! benim sadece dusuncem trabzonspor gerisi yalan, Yere gitsek nerde olursak olalim Herzaman Kalbimde En buyuk Askim TRABZONSPORDUR
yenilsek bile herzaman arkasindayim, olumune trabzonsporluyum! kume duse bile Herzaman kalbimde olacak

Yunus Emre AYAZ
Çok dinamik olmuş Yunus kaldıramayız böyle isimleri aynı yönetimde, zaten o 5 linin bir araya gelmesi imkansız .

işte bende imkansızı istiyorum her kesimden yönetim oluşsun istiyorum bi trabzon doğusu bi batısı gelmesin kulüp kaos yaşamasın istiyorum barış olsun ve en önemlisi başarma hırsı ve büyüklük bilinci olsun başkan televizyona çıkıp çakma sağ bek oynatıyoruz demesin madem çakma sağ bek var transfer yapsın istiyorum.

Atalay
25.08.2009, 16:23
Mesela benim başkan adaylarımdan bazıları Ahmet Suat Özyazıcı,Özkan Sümer,Serar Bali,Hacıosmanoğulları,Nizamettin Algan,Haşim Seyitoğlu ...

hodlu
Herkesin başına oruç vurmuş gibi.Kardeşim gitmek isteyene zorla kal mı diyelim.Temmuz ayında istifa etti, geri aldı yeni kongre yaptı.
Ama bu iş oyuncak değil ki kızdım istifa ediyorum.Bu iş bu kadar basit değil, istifa etmek isteyene edersen et derler...

Semih
iflas etmiş işsiz kişilerin mesaisi olmaz onun tek işi trabzonspor başkanlığı. tabi zaman harcayacak oturmaya gelmedi oraya.

Bu da doğru değil. Yalan demek istemiyorum. Doğru değil deyip geçiştirelim.

Sadri Şener başkanlık koltuğuna yeniden oturmadan önce, iş dünyasında iyiler sınıfına tekrar yükselmiş; işlerini toparlamış bir iş adamıdır.

Erdem Koltuk
27 yaşındayım, bu taraftarın bir yönetimin arkasında bir bütün olarak durduğunu hiç görmedim.Durmaz da çünkü yıllardır kandırılmış "sen futboldan çok iyi anlıyorsun" diye.Hadi ordan bee, daha bu forumda bile 3.000 küsür mesajlar atıpta 2-0 yenelim Touluse u tur atlarız diyenler var, Liman sahibi olmak için Trabzonsporu kullanmak isteyenleri BAŞKAN yapanlar var, varda
var....

Adem Erdoğan
geçen sayfadaki yazımı yapıştırıyorum sana...

bunları uzun uzun yazıpta kendinizi yormayın bence, bazı bünyeler bunları idrak edebilecek kapasitede değil, onlar için varsa yoksa diyarbakırdan yediğimiz 2 gol...kurumsallaşmanın ne demek olduğunu harfi harfine anlatmak lazım bu sığ beyinlilere....

titanic
Hocaya sorundan sonra antiati kazandı başkan, çocuğun karnesi iyiyse benim oğlum,kötüyse annesinin çocuğu

S.DEMİRCİ
25.08.2009, 16:24
yönetimi transfer politikası konusunda çok eleştirdim
ama bu yönetim genel olarak başarılıdır..
sadri başkan en 3-4 sene daha bu göreve devam etmelidir..

turkish0061
TEK BUYUK ASKIM TRABZONSPOR GERISI YALAN DOLAN, SADECE TRABZONSPORU DUSUNUN ESKI GUNLERI, Hamileri shotalari unalari, ne gunlerdi ama

Semih
Yok anlamadın sen.
Yani başkan bu akşam istifa edip gitse,arkasında bıraktığı borçla bir ilgisi olur mu,olmaz.
Gezip tozduğu yanına kâr kalır.Vurur kafayı uyur:)
Çok çok kongrede ibra edilmezler falan filan...

:)

Eyvallah Abi. Afedersin..

Oğuz ZEYTİN
!!!!!!!!!!

13 Ağustos 2009 tarihinde açıklanan şirket bilançosunda

kulüp varlıkları 142 milyon TL,

kısa vadeli borçlar 26,

uzunvadeli borçlar 24 milyon tl!

(Resmi rakamlardır)

Borcu 100 mİlyon diyip belden alta vurmayalım, denetlenen resmi rakamları bilin, ona göre yorum yapın

Muhammed
Ya şu transfer hatalarımızdan bahsetsenize desteksiz sallamayın.

İlker ToSun
Allah'ım sen bize Ahmet Ağaoğlu imajında , Sadri Şener sempatikliğinde, Mehmet Ali Yılmaz gücünde, Ahmet Suat tecrübesinde, Özkan Sümer araştırmacılığında bir başkan nasip eyle ya rabbi ! :)

Adem Erdoğan

Sadri Şener başkanlık koltuğuna yeniden oturmadan önce, iş dünyasında iyiler sınıfına tekrar yükselmiş; işlerini toparlamış bir iş adamıdır.

kime anlatıyosun semih 15 sene geriden geliyor bunlar...

Gökçebey
25.08.2009, 16:25
Herkesin başına oruç vurmuş gibi.Kardeşim gitmek isteyene zorla kal mı diyelim.Temmuz ayında istifa etti, geri aldı yeni kongre yaptı.
Ama bu iş oyuncak değil ki kızdım istifa ediyorum.Bu iş bu kadar basit değil, istifa etmek isteyene edersen et derler...

Ben soruma cevap istiyorum. Gözden kaçmasın lütfen.

Yunus Emre AYAZ

sadri şener başkan olduğunda cep telefonum bile yok diyen adamdır senin olaylara nerden baktığına şaşıyorum doğrusu dün bu konudan bahsettik başkan olunca popülaritesi arttı ve yeniden yükseldi. bu açık ve net git kendine sor istiyorsan.

hodlu
Halbuki ben alıştım.

Gülümseyerek okuyorum.

Herkes hattini bilsin ve görüşlerini kendine saklasın.Gülümseyenler aynaya bakarsa 40 gün 40 gece gülmekten kırılırlar...

ille de 7
Vay be! 05 Haziran 2009'da yazdım bu yazıyı. Aynı yerdeyiz.

Şu iki günde anladıklarım:

1. Öyle bir grup var ki onların derdi Trabzonspor'un başarısı değil. "Küçük olsun, benim olsun" derdindeler. Çapları, emelleri G.antep, Bursa, şimdi Sivas kadar. Çünkü biliyorlar o şehrin temiz insanlarının tek eğlencesi, tek gururu, tek sevdası bu takım, bu kulüp. Onlar biliyorlar ki bu kulüp çok milletvekili çıkardı. İki bakan çıkardı. Çok ekmek yedirdi. Daha da yedirir. Onlar takım şampiyon olmuş, olmamış takmazlar. G.Ünal'ın transferinde fotoğrafa girebilmişler mi ona bakarlar. Sonra arayın ki bulasınız.

2. "61 Proje" diye sallarlar. 3 ay meydanda kamp kurup herkese yemek yedirdiniz mi tamam. Belediyeye ampulü yakarsanız artık. Kulüple ilgilenmeye daha 5 sene var, boş ver.

3. Öbürü çıkar divanda, "onlara iş verdiniz, maaş bağladınız, bize yok mu" diye kravat şov yapar. Onu adam yapanın kulüp olduğunu hatırlamaz.

4. Bu rezillik gözler önünde sergilenirken bazı taraftar hayıflanır. Bizim hiç mi zenginimiz yok diye. Sanır mısın ki yedirirler? Rengin sevdasına paranı, malını koymak istersin işlerine gelmez, tehdit eder şehre sokmazlar.

5. Biz üç beş renk sevdalısı, her şeye rağmen TV'den seyrettiğimiz takımın kombinesini, giyemediğimiz formasını alır; kulübün aidatını öter, onurlu mücadelesini bekleriz. Adımız taraftardır. Tarafız biz, seçimimizi yapmışız. Pazarlık yok ki. Bırakıp gitmeyiz, kırılırız belki biraz. Azıcık ışık bekleriz. Gördük mü Olimpiyat dar gelir. O zaman keneler gene ortaya çıkar. Ellerini ovuşturur.

6. Ama kimse zannetmisin ki bunlar deftere yazılmıyor. Kimse zannetmesin ki bunların hesabı sorulmayacak. Trabzon'lunun bir vatan, bir Trabzonspor sevdasını kimse test etmesin. Canı yanar.

Kalın sağlıcakla...

tamuğ yamtar
25.08.2009, 16:26
27 yaşındayım, bu taraftarın bir yönetimin arkasında bir bütün olarak durduğunu hiç görmedim.Durmaz da çünkü yıllardır kandırılmış "sen futboldan çok iyi anlıyorsun" diye.Hadi ordan bee, daha bu forumda bile 3.000 küsür mesajlar atıpta 2-0 yenelim Touluse u tur atlarız diyenler var, Liman sahibi olmak için Trabzonsporu kullanmak isteyenleri BAŞKAN yapanlar var, varda
var....

Arkadaşım ben bunu uzun zamandır yazıyorum sitede.

Trabzonspor taraftarı futboldan çok iyi anlıyor, İstanbul basınının gazıdır.

Başka birşey değil.

Celal Demir
Allah'ım sen bize Ahmet Ağaoğlu imajında , Sadri Şener sempatikliğinde, Mehmet Ali Yılmaz gücünde, Ahmet Suat tecrübesinde, Özkan Sümer araştırmacılığında bir başkan nasip eyle ya rabbi ! :)

amiiiiin....

Erdinç Dilek
yazık oldu yine, yine elimize gözümüze bulaştırdık, evet beyler bize bu kadro bile lüks sözleşmesi bitenlerin hepsi gitsinler, biz dönelim kendimize, kendi uşaklarımızla, ama orta sıralarda yer buluruz ama asansör takım oluruz, kendi kendimize yoğruluruz küllerimizden doğmayı deneriz,, yada ciddi olduğum başka bir fikri daha ortaya atayım, kapatın gitsin kulübü tüm sportif faaliyetlerden çeksin elini, en azından hafta sonlarımız rahat geçer takımda tutmayız...

alperberat
bunları uzun uzun yazıpta kendinizi yormayın bence, bazı bünyeler bunları idrak edebilecek kapasitede değil, onlar için varsa yoksa diyarbakırdan yediğimiz 2 gol...kurumsallaşmanın ne demek olduğunu harfi harfine anlatmak lazım bu sığ beyinlilere....

tebrik ediyorum!...

turkish0061
25.08.2009, 16:27
KAFANIZA TAKMAYIN sadece tsi dusunun

Semih
25.08.2009, 16:27
kime anlatıyosun semih 15 sene geriden geliyor bunlar...

Abi gördüğün gibi ona hitap ederek yazmıyorum mesajları.

Belki kafası karışık olanlar okur da, adamcağızın günahını almak gibi birşey yapmaz düşüncesiyle yazıyorum.

Erdinç Dilek
25.08.2009, 16:28
ya kapatalım bu kulübü herkes rahat etsin. yarımız feneri diğer yarımız gs yi tutsun. bir sene biri diğer sene diğeri sevinsin. yoksa her sene ağlamaktan bıktım. oldu 27 sene. 30 yaşındayım 1 kere bile gülmez mi bir insan. bıktım usandım...
hop hop o benim fikrim pazar akşamı açıklamıştım lütfen, ayrıca başka takım tutma yok benim fikrimde

Barış Mayda
aminnnnnnnnnnn bu ramazan gününde dua kabul olur

Remzi
sadri şener başkan olduğunda cep telefonum bile yok diyen adamdır senin olaylara nerden baktığına şaşıyorum doğrusu dün bu konudan bahsettik başkan olunca popülaritesi arttı ve yeniden yükseldi. bu açık ve net git kendine sor istiyorsan.

Yahu Popülaritesi tabi ki artacak Adam Trabzonspor başkanı!. O oy verdiğin Hacıosmanoğlunu tanıyormuyduk yönetime girmeden önce? Hayır!.

Kaldı ki Sadri Şener'in bir şirketi vardı kulübe başkan olmadan önce iyice araştır. Ezbere yorum yapma. Nedir bu çekememezlik? Ya da rant mı diyelim.

Simge İnşaat ve Manastır Turizm!

recdodo

Aksini diyene ispatlayın diyorsunuz bende bu dediğinizi ispatlayın diyorum. :)

hodlu
Sadri başkanın bu gelirleri hangi doğrultuda harcayacağını varsayarak kötü günleri düşünüyorsunuz?

Ben 30 yıllık gelirlerin bir yönetim'e kullanması için verilmesin karşıyım.Bu hangi yönetim olursa olsun.Doğru tektir, sana bana göre değişmez.Ben sadri başkana güvenmiyorum demedim yazımı iyi okumanı öneririm...

Hüseyin İlkin
Sadri Şener ve ekibinin yaptıkları.
Olumlu, olumsuz. İki tarafa ayıralım. Hangisi daha ağır geliyor.
Son zamanlarda yapılan yanlışlara rağmen olumlu işler diyorum ben.
Alınan noktaya bakıyorum, şimdiye bakıyorum.

Her ne kadar performans olarak istediğimiz noktada olmasa da; Gökhan alınmış, stopere bonservis olarak sadece 2 milyon vererek Song-Egemen-Giray koyulmuş, bunların yanında yıldız olmaya aday bir Selçuk. Kolay işler değil. Bu noktada oyuncu konusunda yanlış seçimlerde olmuştur. Karadeniz'de parlayamayanlar olarak. Ama, o da olacak. Yanlış, bu sene bitirici hamleyi yapamamaktı.

Bülent Şirin
Ona alternatif ???

:D:D:D

Toprağım, Bekir de idare ederdi ama rahmetli oldu... ;)

Hiç gülesim yoktu, Allah razı olsun...

turkish0061
neyse bosverin arkadaslar, sadece ts maclarini dusunun gerisini bosverin, yipratmayin kendinizi

Yunus Emre AYAZ
25.08.2009, 16:29
Abi gördüğün gibi ona hitap ederek yazmıyorum mesajları.

Belki kafası karışık olanlar okur da, adamcağızın günahını almak gibi birşey yapmaz düşüncesiyle yazıyorum.

siz kendi inandığınızı konuşun ben benimkini ama safsatalara inanmayın gerçekleri görün istiyorum ben senin inancını anca adem abin gibi kolej açıldı hes ihalesi alındı gibi şeyleri şamp,yon olmuş gbi kutlayanlar bilir.

TheCrow

Ormanda da 9 kaplan gücünde olsun bari. Az önce yazmıştım, Atatürk gelse O'na da akıl verip yaptıklarını beğenmez bizim taraftar.

zahido
Forvet transferi yedi bitirdi baskani.. Okadarda soylemistik..

Hüseyin Bağdat
Geçen sene başkan çok çok iyiydi şimdi tu kaka oldu... Tamam başkan bazı konularda özellikle de transfer konusunda hatalı olabilir kaldıki bu hatasında da tek başına değildi yanındakilerin yüzünden oldu herşey.

Şimdi başkan istifa etti diyelim. Yerine kim gelecek? Hadi birilerini bulup yerine başkan yaptık. Önümüzdeki sene onu göndermeyeceğinizin garantisi var mı? Biz 25 yıldır her sene şampiyon oluyoruz bu sene iki maç nasıl kaybedermişiz başkan hemen istifa...

Bu kısır döngü sürüp gider. En ufak başarısızlıkta,kötü sonuçlarda başkanı veya hocayı istifaya zorlarsak başarı nasıl gelecek bilemiyorum...

Son zamanlarda ki en güzel yatırımları yapan,geleceği garanti almaya çalışan bir adama bile tahammül edilmiyorya helel olsun...

magicyattara

Şenol Güneş:)

OLCAY ÇAKIR
25.08.2009, 16:30
Olmuyor,yakışmıyor bu üslup..

recdodo

Aminnnnn....

bkandil
Özkan Sümer ekonomisi mi?
Araştırmacılığı olmuş. ok...

Ahmet Kuru
Vay be...
Güzel günler anca bu kadardı he...
Yine kaos yine kargaşa yine üzüntü yine hüsran...

Yunus Emre AYAZ
Yahu Popülaritesi tabi ki artacak Adam Trabzonspor başkanı!. O oy verdiğin Hacıosmanoğlunu tanıyormuyduk yönetime girmeden önce? Hayır!.

Kaldı ki Sadri Şener'in bir şirketi vardı kulübe başkan olmadan önce iyice araştır. Ezbere yorum yapma. Nedir bu çekememezlik? Ya da rant mı diyelim.

ibrahim hacıosmanoğlu shell türkiye distribütörüdür ve senin sadri şenerini ve kardeşini şirketleriyle birlikte satın alacak mala sahiptir tanıyan tanır sen kafanı yorma.

Semih

Yunus, ben aptal değilim.

Birşey iddia eden sensin. Savunan benim. Bilmediğim bir konuda konuşmuşluğum falan yoktur.

Benim bu söylemimin kaynağı Sadri Şener jenerasyonundan bir büyük gayrimenkul şirketi genel müdürünün ağzındandır.

İkinci ağız benim.

On beşinci ağızdan konuşmuyorum.

tlotwat
başkana ve topçulara destek vermedikten sonra hiç bir şey olmaz gider ahmet gelir mehmet böyle nereye kadar başarının yolu istikrar istikrar istikrar en az 6 aya ihtiyacı var hocanın ve topçuların yani ilk yarının sonuna kadar beklenmeli ondan sonra herşey anlaşılır sadri başkanada gelince ben sonuna kadar güveniyorum kendisine bazı hataları olmuştur her insan hata yapar biz desteğimizi vermekten çekinmeyelim sabredersek güzel günler gelecektir

olcay_61
25.08.2009, 16:31
tvden izledim kongreyi hep yanı yüzler zamanında eleştirilenler ibra edilmeyenler şimdi intikam alma yarışına girmişler.
tabiki herkesi genellemiyorum mesela biri çıktı dedi bilgilendirin bi anlamamı yaptınız kiralamak için yada ne düşünüyosunuz hiç bi açıklama olmadan yetki istiyosunuz dedi ee oda haklı yani

AKSOY_61
Sadri şener temmuzdaki kongrede yönetim içindeki vizyon sahibi olmayanları eleseydi keşke.
İş bilmezler elenir dedik baktık ki tamamen göstermelikmiş.
Sadece bi kaç kişiyle yollar ayrıldı dağ fare doğurmuş yani.

Bizim gitmesini istediğimiz ama şenerin yönetimden çıkarmadığı kişiler o süper ileri görüş kabiyetleri yüzünden başkanın başını yine yaktı.
Biz olacakları daha 2 ay öncesinden görürken bu şahıslar daha önünü göremiyor.

Gökçebey
Ben 30 yıllık gelirlerin bir yönetim'e kullanması için verilmesin karşıyım.Bu hangi yönetim olursa olsun.Doğru tektir, sana bana göre değişmez.Ben sadri başkana güvenmiyorum demedim yazımı iyi okumanı öneririm...

Doğru tek değil malesef. Görüyoruz ki sizin doğrularla benim doğrum aynı değil. Ben hala soruma net cevap istiyorum. Ne olacak bu para? Nereye nasıl harcanacak?

tunganyan
Başkanın istifasına üzülsem mi zevinsen mi bilmiyorum!Çünkü yaptığı onca iyi faliyetin yanında geçen seneden göre göre bize gol atabilecek bir oyuncu almayışı herşeyi mahv etti.Akıl mantık lamıyor nasıl böyle bir olayın gerçekleşebildiğini!Hadi diyelim ki Umut da gökhan da çok iyi oynuyorlar,golleri sıralıyorlar!?!?!Bunlardan birisi bir ügn sakatlanmıcak mı?Kart görmeyecek mi?Form düşüklüğü olmayacak mı?Hani senin diğer forvetin?Kaldı ki halhazırdaki forvetlerinin de 10 maçta sıfır golü var.Bu nasıl iş be başkanım.Biz ki senin için kampanyalar düzenledik gitme dedik babacan başkanımız dedik,nasıl oluyor da bunu yapabiliyorsun ve biliyorsun ki geçen sene kaçan şampiyonluk Avni Akerdeki baskı Ersun Hocanın gönderilmesi hepsinin sebebi forvetimizin olmayışıydı!Çünkü bir forvetimiz olsaydı biz nerdeyse hiç maç kaybetmeyecektik ve şampiyon olacaktık kimbilir busene ne durumlarda olacaktık,ah be Sadri Başkanım sen bu hallere düşecek adam mıydın.Seni en çok sevenlerden biri olarak ben bile gitmeni istiyorum.Ben bile İbrahim Hacısalihoğlu yada Ahmet Ağaoğlu yada benzeri birinin gelip gelir gelmez de bir forvet mesela :Fatihi almasını bekliyorum!

İlker ToSun
Özkan Sümer ekonomisi mi?
Araştırmacılığı olmuş. ok...

yok orda bi yanlış yazmıştım, düzelttim :) araştırmacılık olacaktı

Yunus Emre AYAZ
Olmuyor,yakışmıyor bu üslup..

olcay abi ben bu üslup ta konuşmam hiç bi zaman ama mecbur bırakıyorlar başkan sanki ilahmış ve başka kimse onun yerini alamazmış gibi konuşarak kendilerine hakaret ettiklerini bilmiyorlar.

zahido
Bugun bir secim olsa daha transfer yapilamayacagi gibi takim devre arasina kadarda toparlanamaz..

Hangi akillilar bu eylem planini hazirladilar??

Hic mi mantik yok bunlarda yaaa??

bkandil
25.08.2009, 16:32
Tamam işte Avni olsun, işi de yok, aklı da...
Aklı nasıl olsa duayenlerden alacak,
Para mı? Ne gerek var...

Adem Erdoğan
25.08.2009, 16:32
siz kendi inandığınızı konuşun ben benimkini ama safsatalara inanmayın gerçekleri görün istiyorum ben senin inancını anca adem abin gibi kolej açıldı hes ihalesi alındı gibi şeyleri şamp,yon olmuş gbi kutlayanlar bilir.

ey gidi yunus ey gidi yunus...

biz adama diyoruzki klübü sağlam temeller üstüne oturtmaya çalışıyor, o diyorki kolej açılınca şampiyonmu oluyoruz..

Emirhan Makul
25.08.2009, 16:33

Roman Abrahamoviç !

Chelsea'yı satmak istiyormuş Haydi Roman Al Kurtar bizi Bu Kavga eden medeniyet dışı zihniyetlerden.

Yunus Emre AYAZ
Yunus, ben aptal değilim.

Birşey iddia eden sensin. Savunan benim. Bilmediğim bir konuda konuşmuşluğum falan yoktur.

Benim bu söylemimin kaynağı Sadri Şener jenerasyonundan bir büyük gayrimenkul şirketi genel müdürünün ağzındandır.

İkinci ağız benim.

On beşinci ağızdan konuşmuyorum.
ben 1. ağızdan (sadri şenerin kendisi) söyleneni söyledim anlayana.

Berk
Madem herkes aday öneriyor benim adayımda Halil Şanlı.Kendisi Hasan, Celaleddin ve Keçeli gibi oyuncuları kadroda tutup, transfere de en fazla 10 milyon euro harcayarak bu takımı şampiyon yapacağını iddia ediyordu.Hem kulübü borca sokmayacak hem de Bank Asya ayarındaki oyuncularla bizi şampiyon yapacak.Bu vaadi benim aklımı başımdan aldı.Büyük adam valla..

S.DEMİRCİ
25.08.2009, 16:34
sadri başkan derki: TRABZON insanı eleştirmek için yaratılmıştır..

UmutBaykan
Ersun yanal dan sonra performans nasıl gerilediyse,Sadri başkan ın gitmesinden sonra kulüp daha çok gerileyecek...

Yunus Emre AYAZ
ey gidi yunus ey gidi yunus...

biz adama diyoruzki klübü sağlam temeller üstüne oturtmaya çalışıyor, o diyorki kolej açılınca şampiyonmu oluyoruz..

allahını seversen hep uzun vadeyi düşünmek ne kadar doğru sağlam temel diye diye 26 yıl geçti artık şampiyonluk istemek ne ayıptır ne abes ben sağlam temel istemiyorum kibrit çöpü temel istiyorum ama yakın zamanda şampiyon olarak.

Oğuz ZEYTİN
25.08.2009, 16:35
!!!!!!!!!!

kısa vadeli borçlar 26,

(Resmi rakamlardır)

Borcu 100 mİlyon diyip belden alta vurmayalım, denetlenen resmi rakamları bilin, ona göre yorum yapın !!!

S.DEMİRCİ
TRABZONSPOR başkanının popülaritesi artar..
ne var bunda?

recdodo
Ya arkadaşlar Başkanın bir yere gideceği yok. İstifa mistifa yok...

Semih
ben 1. ağızdan (sadri şenerin kendisi) söyleneni söyledim anlayana.

Bilader bu sana kaçıncı ağızdan geliyor onu söyle.

Sadri Şener söylemiş diyorsun o kadarını anladık.

Eminim buna da , ben yanındayken söyledi diyeceksindir. Tıpkı geçenlerde yaptığın gibi.

İlginçtir Sadri Şener de hep senin civarındayken böyle saçma sapan laflar ediyor.

Çok ilginç.

hodlu
25.08.2009, 16:36
Doğru tek değil malesef. Görüyoruz ki sizin doğrularla benim doğrum aynı değil. Ben hala soruma net cevap istiyorum. Ne olacak bu para? Nereye nasıl harcanacak?

Onu bana değil yetki isteyenlere sor.Ben idda etmiyorum şuraya harcanacak diye.Cevap verdim ama sen neden ısrarla cevap alamadım diyorsun...

ALİ FATİH
Real Madrid-Trabzonspor.:)Birbirlerine ne kadar benziyorlar değil mi?:)

Kardeş; benim için dünyada takımlar ikiye ayrılır.1.TRABZONSPOR 2.Diğerleri.....değil R.Madrid kainatin hiç bir takımını tınlamam!!!...İnsan değeri bilmenin,Trabzonspor sevgisini yerleştirmenin,Trabzonsporluluk duygularını geliştirmek için bu örneği vermiştim...Trabzonsporun en büyük sermayesinin ,Trabzonsporluluk felsefesini geliştirmek olduğunu düşünüyorum!!! Yok transfermiş, yok o adammış, yok bu hocaymış hepsi hikaye!!! Trabzonspor,Trabzonsporluluk ve Trabzonsporlu olabilecek insanlar ,ancak insan kıymeti bilmekle gelişebilir...İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN!!!...Saygılarımla..

Yunus Emre AYAZ
Bilader bu sana kaçıncı ağızdan geliyor onu söyle.

Sadri Şener söylemiş diyorsun o kadarını anladık.

Eminim buna da , ben yanındayken söyledi diyeceksindir. Tıpkı geçenlerde yaptığın gibi.

İlginçtir Sadri Şener de hep senin civarındayken böyle saçma sapan laflar ediyor.

Çok ilginç.

hayır televizyonda kongreyi kazandığı günün ertesi söyledi yerel kanalların birinde izledim

Oemer61
25.08.2009, 16:37
Adamlar kulübü yüzüstü birakip gidecegiz diyorlar, takimi batirdik gelecek yönetimler toplasin diyorlar, hala burda onlari savunupta taraftarimiza sallayanlar var!! Galiba bu Hacisalihoglu'nun cevresi genis:rolleyes:

Guroni
Benim anlamadığım şey bu başkan neden 3 maç kaybettiğinde eliştirmeye başlandı. Başkanın hataları daha geçen sezondan başladı. Bakın Karadeniz sporu kurdular TRABZONSPORUN 10 Milyon euro'sunu hiç ettiler. Trabzonun bu denediği sistemi Glatasaray cebinden para çıkarmadan yaptı. Beylerbeyi ve bakırköye altyapı oyuncularımızı verelim dedi ve o takımlarda bunu kabul etti. Bu sezono başlarken trabzon oparayla bir Keita bir elano alabilirmiydi bilmem ama şampiyon olmak için önce Van gall sonrada tazminatına takıldığı Şenol Güneş'i rahatlıkla alabilirdi. Birde geçensene o kadar adam almanın ne anlamı vardıki sağlam 3 bilemeden 4 tane alırdın bu senede gene aynı şekilde 4 futbolcu alırdın biri de yıldız olurdu cayır cayır top oynardın kimsede senin karşına geçemezdi. Ben başkana üzülmüyorum. Kaybettirdiği zamana üzülüyorum. Başkan zaten ilk senesinde kendini bitirmişti. Birde Gökhan ünal'ın transferi sonrası çıkıp TV'lerde "Görüşme esnasında bakan Faruk Özak aradı beni bekle hemen anlaşma dedi. Bende içeri girip hemen 6 milyon Euro'ye anlaştım" demişti al şimdi gökhan Ünal 6 Milyon Euroluk top oynadımı bakalım. Yönetimdeki insanların kişisel sorunları nedeniyle Fatih Tekke alınmadı diye her yerde yazıldı çizildi yönetimden doğru dürüst bir açıklama gelmedi. Sadri başkan bu sürecide yürütemedi. Sen oyuncuyla anlaş kardeşim yöneticinede deki sende onla muhattap olma. Şimdi Fatih tekke ayarında bir forvetin değeri ne kadar. sezon başı 2 milyon Euro. Nededi bu yönetim ozaman maliyeti çok.
EE geçen eğer gazetede yazan yabancı forvetin yıllık ücreti 3 milyon euro ve bu oyuncu 13 maçta 6 gol atabilmiş böyle bir oyuncuyla ilgilenmek ne demek oluyor. Nasıl bir kulüp yönetiliyor anlamıyorum.

Yunus Emre AYAZ
TRABZONSPOR başkanının popülaritesi artar..
ne var bunda?

bişey yok ben bişey var demiyorum zaten iflas ettiğini popülaritesi artınca eski gücüne döndüğünü söyledim bazı arkadaşlar geldiğinde aynı konumdaydı gibi düşünüyorlar.

olcay_61
25.08.2009, 16:38
tvden izledim kongreyi hep yanı yüzler zamanında eleştirilenler ibra edilmeyenler şimdi intikam alma yarışına girmişler.
tabiki herkesi genellemiyorum mesela biri çıktı dedi bilgilendirin bi anlaşmamı yaptınız kiralamak için yada ne düşünüyosunuz hiç bi açıklama olmadan yetki istiyosunuz dedi ee oda haklı yani

Şahinoğlu

Yunus yanlış düşünüyosun , Sadri Başkan senin dediğin gibi popülerlik için gelmedi bu takıma öyle olsa insan popüleritesi olan bir makamı bırakmak istermi o kadar kolay değil bu işler, ayrıca Türkiyenin en iyi ekonomi gazetesi olan Dünya gazetesi tarafından Hes Projesi'ni Trabzonspor'a kazandırdığı içinde yılın İş adamı seçilmiştir dikkatinizi çekiyorum spor adamı değil iş adamı başkandan iyi bilirim yöneticiliği havasını bıraksın herkes, başkan geçen sene çok başarılıydı bu yıl 2-3 transfer yapamadı kendine ve bize yazık etti ama art niyet arayanlar bir daha Sadri Şener gibi başkan bulamayacaklarını bilsin yönetim demiyorum ama Sadri Şener gibi başkan bulamayacağız , 4-5 tane her yönden çok iyi maddi-manevi insanı Trabzon'da yanyana imkanı yok getiremezsiniz o yüzden böyle yönetilmeye mahkumuz bundan daha kötü günler gelecektir .

My
Yaşım 35. Bildim bileli hep aynı senaryo. En güllük gülüstanlık günlerimizde dahi bunu bekliyorum. Çünkü hep ama hep, hiç şaşmadan aynı senaryo.

OLCAY ÇAKIR
Resmi borcumuz ne kadar?

Berk
Adamlar kulübü yüzüstü birakip gidecegiz diyorlar, takimi batirdik gelecek yönetimler toplasin diyorlar, hala burda onlari savunupta taraftarimiza sallayanlar var!! Galiba bu Hacisalihoglu'nun cevresi genis:rolleyes:

Evet, biz Hacısalihoğlu'nun direnişçileriyiz.Hepimiz onu korumak ve yüceltmek için görevlendirildik..

hodlu
25.08.2009, 16:39
Başkanın istifa etmesini kesinlikle istemiyorum.Ancak 2-3 ayda bir; gidiyorum,istifa ederim demek yanlış arkadaşlar.Yoksa başkana git demek şuan herşeyi yıkmak demek olacak.Ama başkanda blöf yapmadan işine konsantre olacak...

izzet
Arkadaslar zamaninda 100bin üye projesine dahil olsaydik, bugün bu hallere gelmezdik, cok acil bir sekilde, taze kanlarin bu kulüpte söz sahibi olmasi gerekir...

Artik bu üstümüzdeki kurumus alciyi kirip, haraket etmenen zamani geldi!

Semih
hayır televizyonda kongreyi kazandığı günün ertesi söyledi yerel kanalların birinde izledim

Bir başkan: "Başkan olmadan önce cep telefonum bile yoktu." desin.

Sadri Şener değil, mesela Diyarbakırspor'un başkanı bile olabilir.

Olacak iş mi yahu.

S.DEMİRCİ
25.08.2009, 16:40
Trabzonspor camiasında bugün bir anket veya referandum yapılsa %99 herkes Sadri Şener ve yönetim kurulunun bu görevi bırakmasını ister. Benim tavsiyem yönetim kuruluna Trabzonspor'u daha fazla hırpalamadan bu görevi bırakmalarıdır. Allah göstermesin ilerleyen günlerde başka istenmedik olaylar ortaya çıkabilir.
trabzonunsesinden bir alıntı.........

camiamız bu durumda....

TheCrow
ibrahim hacıosmanoğlu shell türkiye distribütörüdür ve senin sadri şenerini ve kardeşini şirketleriyle birlikte satın alacak mala sahiptir tanıyan tanır sen kafanı yorma.

Yazdıklarımızı önce bir okumadan göndermeyelim lütfen.

OLCAY ÇAKIR
Sadri ŞENER..

Bol mu geldi?

Dar mı ?

Herkesin bir cevabı olmalı bu soruya...

Bana müsade..

Bitmez...

Yunus Emre AYAZ
Yunus yanlış düşünüyosun , Sadri Başkan senin dediğin gibi popülerlik için gelmedi bu takıma öyle olsa insan popüleritesi olan bir makamı bırakmak istermi o kadar kolay değil bu işler, ayrıca Türkiyenin en iyi ekonomi gazetesi olan Dünya gazetesi tarafından Hes Projesi'ni Trabzonspor'a kazandırdığı içinde yılın İş adamı seçilmiştir dikkatinizi çekiyorum spor adamı değil iş adamı başkandan iyi bilirim yöneticiliği havasını bıraksın herkes, başkan geçen sene çok başarılıydı bu yıl 2-3 transfer yapamadı kendine ve bize yazık etti ama art niyet arayanlar bir daha Sadri Şener gibi başkan bulamayacaklarını bilsin yönetim demiyorum ama Sadri Şener gibi başkan bulamayacağız , 4-5 tane her yönden maddi-manevi insanı Trabzon'da yanyana imkanı yok getiremezsiniz o yüzden böyle yönetilmeye mahkumuz bundan daha kötü günler gelecektir .

ben bişey demiyorum yöneticiliği iş adamlığı iyi olabilir ama futbol kulübü yönetmek şirket yönetmeye benzemez.

futbolda başarı endeks i şampiyonluktur heleki trabzonspor gibi bir kulupte 26 yıldır çekilen hasreti ihale başarısıyla dindiremezsiniz.

Adem Erdoğan
Bir başkan: "Başkan olmadan önce cep telefonum bile yoktu." desin.

Sadri Şener değil, mesela Diyarbakırspor'un başkanı bile olabilir.

Olacak iş mi yahu.

palavra palavra palavra....

--bana söyledi

--ben yanındayken söyledi

--televizyonda söyledi

--televizyonda söylemiş

ey gidi yunus diyorum başka da bişe demiyorum..

S.DEMİRCİ
25.08.2009, 16:41
bişey yok ben bişey var demiyorum zaten iflas ettiğini popülaritesi artınca eski gücüne döndüğünü söyledim bazı arkadaşlar geldiğinde aynı konumdaydı gibi düşünüyorlar.
tamam dostumda bunu niye söyleme ihtiyacı duydun..
bunda yanlış olan bir durum yok...

Yunus Emre AYAZ
Yazdıklarımızı önce bir okumadan göndermeyelim lütfen.

bunda yalan yok okumadan göndermedim gerçekleri yazdım ;)

Ahmet Kuru
Başkan hangi ara işsiz kalmış yahu?
Benim bildiğim,Sadri Şener'in şirketleri son zamanlarda toparlanmış eski günlerine doğru emin adımlarla ilerliyor,bu yükseliş de Trabzonspor Klübü başkanı olmadan önce...
Kulakdan dolma,sırf eleştirmek olsun diye,kendi Klübünün başkanını küçük düşürecek ithamlarda ve iftiralarda bulunmak hangi mantığa sığıyor?
Ayıp be...
İnsan Aygaz tüp taktırsa bu kadar kolay gaza gelmez...

bkandil
Benim anlamadığım şey bu başkan neden 3 maç kaybettiğinde eliştirmeye başlandı.....
Geçen sezon 3 yenilgiyle Hoca kovduk, o zaman hocaya soruluyordu.. Normal olarak şimdi de sıra geldi Başkana...

Serdar A
Bu yönetimin neyi ile kıyaslayacağız diğer yönetimleri.Eğer başkalarıyla kıyaslayabileceğimiz başarılar varsa kıyaslayalım.

Taraftarın medyumluk yanınıda hatırlattın , iyi oldu . Biz geleceği de görürüz vesselam .

İsa
Hani bu sene şampiyonluğa oynayacaktık?

Yeniden yapılanmıştık.Cok iddalıydık.

Bu sene alınan kotu sonucların suclusu taraftar değil mi?

Eksik yerlere yapılamayan transferlerin suclusu tarafartar değil mi?

Yönetimin hiç bir sucu yok hiç.

Bülent Şirin
var....

Arkadaşım ben bunu uzun zamandır yazıyorum sitede.

Trabzonspor taraftarı futboldan çok iyi anlıyor, İstanbul basınının gazıdır.

Başka birşey değil.

İsabetli teşhis ve doğru yerden başlamak çok önemli. Teşekkürler arkadaşlar.

Yunus Emre AYAZ
25.08.2009, 16:42

--bana söyledi

--televizyonda söyledi

--televizyonda söylemiş

size artık cevap vermeyecem başkan olduğunda yayınlanan gazete ve haberlere bakın sizin yolunuz belli körü körüne şak şak böyle devam size siz ihale alacaksınız çok paranız olacak 2099 senesinde şampiyon olacaksınız siz öyle taraftarsınız ben böyle.

Gökçebey
Onu bana değil yetki isteyenlere sor.Ben idda etmiyorum şuraya harcanacak diye.Cevap verdim ama sen neden ısrarla cevap alamadım diyorsun...

Yetki vermekten imtina eden bir kısım çevrenin rant peşinde koştuğuna inanıyorum. Kendi adam gelince istediği şekilde küpünü doldurur diye düşünüyorum. Bu tip adamların derdini anlıyorum da, taraftarımızın ne gibi korkusu oluyor onu anlamakta güçlük çekiyorum. Geleceğe ipotek konuluyorsa ben bunun kulüp menfaatine olduğunu düşündüğüm için destek veriyorum. Hayır yanlış düşünüyorsun, öyle olursa şunlar şunlar olacak diyen varsa sabırla birşeyler yazmasını bekliyorum. Şirketler 10 yıllık yatırım yapmaktan kaçınıyor, bu bakımdan 10 yıldan daha uzun süreli kiralama anlaşmaları yapmamız gerekir deniliyor. Ne yapacağız şimdi?

Hotaman

--bana söyledi

--televizyonda söyledi

--televizyonda söylemiş

Hocam biz sittin sene şampiyon olamayız.
Mesajla ne alakası var bende bilmiyorum ama yazmak istedim.

Emrah Akcagöz
25.08.2009, 16:43
İsterse on defa satın alsın Sadri Şeneri bişeye yaramadıktan sonra alsın dursun, Trabzonsporluluklarını belli etsin bu tip şahıslar yeter kötü günde çıkıp boş boş konuşmasınlar..!

S.DEMİRCİ
bence yanılıyorsun...

TheCrow

Kim kimi parayla satın alıyor tekrarlar mısın o zaman?..

Guroni
!!!!!!!!!!

kısa vadeli borçlar 26,

(Resmi rakamlardır)

Borcu 100 mİlyon diyip belden alta vurmayalım, denetlenen resmi rakamları bilin, ona göre yorum yapın

Bu kulübün borcu önemli değil arkadaşlar isterse 200 milyon TL borcu olsun önemli olan futbolu ve şampiyon olması.

Faruk süren hayali faturalarla Galatasaraya ne oyuncular getirdi o oyuncular o takımı UEFA şampiyonu yaptı ve o kadar borcu olan takımın hala durumu borç anlamında bizden kötü olmasına rağmen futbol anlamında bizden çok iyi.

Ben böyle yönetim böyle başkan lazım bize. Bizdekiler birbirinin kuyusunu kazıyor. Neymiş genel kuruldan istediğimiz sonucu alamadık

almak için bir çaba bir kurnazlık sarfettin mi

Yunus Emre AYAZ
25.08.2009, 16:44
Benim bildiğim,Sadri Şener'in şirketleri son zamanlarda toparlanmış eski günlerine doğru emin adımlarla ilerliyor,bu yükseliş de Trabzonspor Klübü başkanı olmadan önce...
Kulakdan dolma,sırf eleştirmek olsun diye,kendi Klübünün başkanını küçük düşürecek ithamlarda ve iftiralarda bulunmak hangi mantığa sığıyor?
Ayıp be...

trabzonspro başkanı olkdukdan sonra o duruma geldi ve bu konuda ısrarcıyım başkan olmadan önce o kişi unutulmuş ve trabzonda esamesi bile okunmuyordu geçin pohpohçuluk ayaklarını başkansa başkan herkes gelir başkan olur ve gider bi insanı ilahlaştırmak nedir yahu ?

CAFER ÖZER
Kimse Kusura bakmasın Daha 2.haftadan bizi rezil eden Sadri ŞENER elbette eleştirilecek.
Geçen sene Her malubiyetten sonra medya aracılığı ile Hocaya göndermede bulunuyordu.?
Onu hocaya sorun,Bu takım 15 gün yatsa antreman yapmasa bundan iyi oynar diyordu.
Çokmu Zordu Serdar Bali gibilerin lafına bakmadan Hocasına sahip çıkmak,
Kendi ağzı ile açıklama yapıyor,Türkiyede Trabzonsporu çalıştıracak 3 hoca var onlarda Şu an boşta değil deyipte,Daha Sonra o 3 isim harici Sameti getirmeye kalkan taraftarmıydı.?
Kaç günü boşu boşuna geçirip Bros u getiren taraftarmıydı.
Golcü lazımken Golcü almayan,Sağbek lazımken sağbek almayan Taraftarmıydı.?
Sıkışınca ben gidiyorum diyerek,Kongre kararı alıp sonra yan çizen taraftarmıydı.?
Bakıyorum Başkan eleştiriliyor diye bir sürü laf sayıyoruz.
Başkan Sadri şener yanlış yapmıştır.daha 3,haftadan bize bedel ödetmiştir.
Bu sezonun şimdiden Kapatmamıza neden olmuştur.
Avrupa Kupaları 1 maçta gitmiş.
Lig 3.haftada bitmiş.
Ne kaldı geriye söyleyin.
O zaman ne gerek var bu kadar paralar harcamaya Özkan Sümer geri gelsin,
Sadi tekelioğlu teknik direktör olsun,Karadenizspor daki oyuncuları koyalım takıma diğerlerini satalım,
Trabzonspor forması zaten Küme Düşmez ligi ilk 10 içerisinde bitirir.
Sadri Şener bir an önce takımı toparlamalı,
Futbolculara yenilgi başı en az 20-30 bin tl ceza vermeli,3 MAÇ yenilmişiz hiç bir önlem yok,
Kes o kendini futbolcu zanneden sahada sadece yürüyen adamlara cezaları bir kaç kelle al önlem al kardeşim,Yoksa daha 5.haftadan itibaren ne yönetim kalacak ne Takım kalacak.
Bu ara Özkan Sümer Serdar bali Cevat Kol gibi Ersun Hoca düşmanları şu an herhalde Kına yakmakla meşgul ortalıkta Yoklar.
Ersun hocanın aldığı 1,300.000 euroya çok diyen Serdar efendi Trabzonsporun bu seneki kaybını hesap ettinmi,O külek kafan Hesaba kitaba Çok çalışıyorsaya Bir hesap et bakalım bu sezonki kaybımız nedir.
Başkan eğer bu işe devam edeceksen acil 2 tane takviye,Sahada oynamayan adamlara ceza,Hocayıda Gönderiyormusun yoksa aklını başınamı topla diyorsun ne yapacaksan yap.
Bursa maçını kaybettiğimiz andan Yoksa ortalıkta Yönetebileceğin bir takım kalmayacak.
Önlem al kardeşim.Koy ağırlığını,Hiç bir tedbir yok.

Oğuz ZEYTİN
Resmi borcumuz ne kadar?

http://www.haberborsa.com/KAP-TRABZONSPOR-SPORTIF-YATIRIM-VE-TICARET-AS-TSPOR-BILANCO-13082009-131349.html

işte Trabzonspor'un 13/08/2009 tarihli bilançosu.

Borcu varlıkları herşey ortada...

SPK denetiminden geçmiş.

Borcu sallamazsınız inşallah artık!

ahmetdemircioglu
hatırlarsanız sadri başkan sezon öncesi ne demişti takım mağlup olana sorun yok 2-3 mağlubiyet aldı herkes darağacını kurmuş beklioo daha düne kadar başkanın arkasında duranlara ne olduu ne kadar felaket tellaı varmışta haberimiz yokmuşş peki soruyorum size bu takım şimdi UEFA da gruplara kalır ligdede bursayı yenerse ne olacak o zamanda başkan hakkında böyle konuşacakmısınız kimse yanlış anlamasın sadri şenerin destekcisi değilim ama daha ligin başında başkanı gönderip yerine yenisinin gelmesi demek bu seneninde boşa gitmesi ve yine aynı sıkıntıların devam etmesidir başkanın yaptığı en büyük hata bi, forvet yada taraftarın çoğunun değişiyle fatih tekkeyi almamasıdır bu konuda bende çok kızdım ama yapacak bişey yokk herşeyi yıkmanın bi anlamı yok ...

Hotaman
Bu taraftara kabadayı başkan lazım.
Beyefendi insan bize ters.

izzet
Ayıp be...

zamaninda iflas etmistir, dogrudur...

ama o iflas ettigi dönemde bile, alacaklarini kulübe hibe edebilecek kadar trabzonsporludur bu baskan

Muhammed
25.08.2009, 16:45
!!!!!!!!!!

kısa vadeli borçlar 26,

(Resmi rakamlardır)

Borcu 100 mİlyon diyip belden alta vurmayalım, denetlenen resmi rakamları bilin, ona göre yorum yapın !!!

Remzi
25.08.2009, 16:45
size artık cevap vermeyecem başkan olduğunda yayınlanan gazete ve haberlere bakın sizin yolunuz belli körü körüne şak şak böyle devam size siz ihale alacaksınız çok paranız olacak 2099 senesinde şampiyon olacaksınız siz öyle taraftarsınız ben böyle.

Dedikoduculuk yaparsan kimse inanmaz sana tabi. sana ne oluyor başkanın telefonundan? Hacıosmanoğlu kulübe ne vermiş görevde olduğu süre içeriisinde madem o kadar zengindi?