PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

atomania
25.08.2009, 14:22
100 trilyon borcu olan bir klübü bundan sonra kim devralır oda tartısılır.beşiktasta demirören sırf onca borc oldugu icin orda.kimse muhalefet yapıp takımı basına gecmiyor.trabzonsporda bu duruma düşebilir

sanki gelecek Baskan o borcu cepten verecek. Beni secsinler hemen geliyim. 2 oyuncu sat bir iki sponsor bul, karadenizsporu sat tamamdir. Yahu büyük Takim icin bu Borcmudur ya. Ne yapacak Haciz? Bizim Futbolcularin üstünemi konacaklar.

Büyük Futbol Kulübler batmaz, korkmayin.

trabzonsporfan
25.08.2009, 14:23
Yönetim,başkan kim olursa olsun Transferi eski futbolcularımızdan kurulu 3-5 kişilik bir ekip yapmalı.Yönetim sadece finansman ile ilgilenmeli.Trabzonspor başka türlü şampiyon olmsı zoor...
bencede eski futbolcularımız Erhan Küçük alınsın diyor alınmıyor , ama Fatih Terim Ferhatı alın dedimi hemen alıyolar

ALİ FATİH
25.08.2009, 14:23
Yaa arkadaşlar, halen 1980,1990' lı yılların yöneticilerinin adı (Ağaoğlu dahil) TS için geçiyor...Ümitli olalım!!! 1977 'li yıllarda Trabzonsporlu olanlar yavaş yavaş etkin konumlara geliyor...Yeni nesil ,yeni bakış açısıyla İNŞALLAH sazı ele alacak!!!

OKANIZM
25.08.2009, 14:25
sanki gelecek Baskan o borcu cepten verecek. Beni secsinler hemen geliyim. 2 oyuncu sat bir iki sponsor bul, karadenizsporu sat tamamdir. Yahu büyük Takim icin bu Borcmudur ya. Ne yapacak Haciz? Bizim Futbolcularin üstünemi konacaklar.

Büyük Futbol Kulübler batmaz, korkmayin.

ileri goruslu kardeşim karadenizspor gibi bir sürü takım var 2.ligde senin takımına kimse meraklı degil.bugun fenerbahce bile senede 100 trilyon kazanamıyor.sen neden bahsediyosun.bu saha ve skor sonuclarından sonra bu takım kar edermi nerden para kazanacak.bugun bu sonuclardan ve bu olaylardan sonra kim gider maca kim gider forma alır kim gider klube para kzandırır.birazmantıklı olun

ozturk
25.08.2009, 14:26
başkan istifa etmeyecekmiş..

toplantıdan bomba bir karar çıkmaz..

aynen devam kararı çıkar..

İHTİLALL
Taviz ne taraftan geldi ?

( Yazık ki bir kongrede taraf olarak bahsedilen , görev başındaki yönetim ile kongre üyeleri . )
Bence taviz yok..
Yönetim yetkiyi alamayacağını anladı,usulcacık çekiliverdi..
Kongre tamamlansa yönetimin borçlanma alamaması resmileşecekti..
Bunu engellemiş oldular..
Bence şu anda toplantıdada bunu konuşuyorlar..
Hiç tahmin etmiyorlardı yetki alamayacaklarını..
Bana göre tamammı devammı,devamsa vaziyeti nasıl kurtarabilirizi konuşuyorlar..

hodlu
Şenol Güneş,Ali Kemal,Lemi,Serdar Bali,Turgay Semercioğlu ve daha adını yazmadığım eski futbolculara bu taraftar gereği gibi zaman tanısa,şans verse çok şey düzelir ama küçük düşünüp o insanlara saygı dahi duymassan, futboldan anlamayan yöneticilerin yaptığı transferler işte böyle olur...

atomania
25.08.2009, 14:29
ileri goruslu kardeşim karadenizspor gibi bir sürü takım var 2.ligde senin takımına kimse meraklı degil.bugun fenerbahce bile senede 100 trilyon kazanamıyor.sen neden bahsediyosun.bu saha ve skor sonuclarından sonra bu takım kar edermi nerden para kazanacak.bugun bu sonuclardan ve bu olaylardan sonra kim gider maca kim gider forma alır kim gider klube para kzandırır.birazmantıklı olun

Isi bilirsen öyle bir Kar edersinki. Senelerdir bu Kulüp sadece Cepten vererek mi Ayakta durdu. Bir yerde Gelir varki Halen Ayaktayiz. Diger Sehirler gibi Belediyeden yardim almadan. Isi bilecen Isi.

zahido
25.08.2009, 14:30
Bugün istenen yetki aslında cinayet gibi.10 yıl olan gayrimenkulların kiralanma süresini 30 yıla çıkarıp o parayı da nakit alıp kullanacaklar 3-5 sene sonraki yönetim ne yapacak.Gerisini siz düşünün...

Bence delegeler dogru olani yaptilar.. Dun birisi bu konu hakkinda yorum yapm,isti aslinda.. Eski yoneticilerden birtanesi zaten mevcut tuzukte bu sureye +5 yil ekleyeiliyorsunuz demis.. Demek yonetimin esas plani bu gibi yerleri 20 30 40 sene kiralamak.. Buda bugununu kurtarir ama gelecegini dahada karanliklastirir diye dusunuyorum..

erkankoc
25.08.2009, 14:31
trabzon artik bitttiii

İskefiyelireis
Forumdakiler uyanın. Bakıyorum birçoğumuzun yaşı 30-35 olmuş. Hepimiz üye olup aidatlarımızı yatıralım. Önümüzdeki seçimde başkan adayı çıkaralım. bunların hiçbirşey yapacağı yok.
Yıllardır İstanbul medyası ile birlik olup bizi kandırıyorlar. Trabzonlular futbolu iyi bilirmiş, klüp böyle yönetilirmiş falan filan...
O zaman neden 25 yıldır şampiyon olamıyoruz?
Son şampiyonluk alındığında 15 yaşından büyük olanlar herşeyi bilirim havasında ama doğruları yapamıyorlar. Bkz.: Şener, Aktuğ, Sümer vs... Bu hiçbirşey yapamayan nesli tarihe gömelim. Yaşasın yeni nesil!

BAHADIR33
trabzon artik bitttiii
Trabzon bitmeeeeeez.

Salih Yazıcı
kongre en doğru kararı verdi bu gün

atomania
25.08.2009, 14:32
Forumdakiler uyanın. Bakıyorum birçoğumuzun yaşı 30-35 olmuş. Hepimiz üye olup aidatlarımızı yatıralım. Önümüzdeki seçimde başkan adayı çıkaralım. bunların hiçbirşey yapacağı yok.
Yıllardır İstanbul medyası ile birlik olup bizi kandırıyorlar. Trabzonlular futbolu iyi bilirmiş, klüp böyle yönetilirmiş falan filan...
Son şampiyonluk alındığında 15 yaşından büyük olanlar herşeyi bilirim havasında ama doğruları yapamıyorlar. Bkz.: Şener, Aktuğ, Sümer vs... Bu hiçbirşey yapamayan nesli tarihe gömelim. Yaşasın yeni nesil!

:alkış::alkış::alkış::alkış:

hodlu
25.08.2009, 14:32
Mesela Atay Aktuğ yönetimi D.Kiev maçları öncesi transfer yapmadı şampiyonlar liginden olduk.Ertesi yıl aynı yönetim Anortosis maçları öncesi maça 2-3 gün kala oyuncu getirip takımın elenmesine ve o senenin yok olmasına neden oldu.Nuri Albayrak yönetimi zaten felaket.Bu yönetim yine aynı kardeşim sağbek ve forvet lazım bu takıma, yani profesör olmaya gerek yokki ama yok bu senenin de heba olması gerekiyor ya...

izzet
25.08.2009, 14:33

Aynen takima sahip cikmak forumlarda sayfalar doldurmakla bitmiyor, kesinlike ts nin yeni ve dinamik "ic dinamiklerine" ihtiyaci var

Muhammed
Sorun takımın kötü Transferleri mi şimdi? Türk milli takımına oyuncu gönderemeyen Trabzonspor'dan Hırvat milli takımına 2 oyuncu çağırılıyor. Egemen,selçuk,giray,ceyhun,ferhat öztorun,gökhan ünal bu yerli oyuncu kadrosunun hepsini bu yönetim getirmedi mi? Alanzinho'yu taraftarlarımıza soralım ne kadarı memnun ne kadarı değil. Takımda 1-2 eksik var ama sorun bu değil teknik direktörde yada takım içinde başka birşeyler var.

İHTİLALL
Medyatrabzon M.Ali Yılmaz tesislerinde
25 Ağustos 2009 / 13:52
NEVZAT ŞAKAR AÇIKLADI İSTİFA YOK

Trabzonspor eski yöneticilerinden Nevzat Şakar, yönetim kurulu odasından az önce çıkarak Şener’in istifa etmeyeceğini tahmin ettiğini belirtti.

Şakar’la birlikte yönetim kurulu odasından gazeteciler cemiyeti başkanı Ergun Ata, eski yöneticilerden Cafer Hazaroğlu ve Federasyon üyesi Süleyman Atal’ın da çıktığı gözlemlendi.
Bu isimlerin de Şener’in istifa etmemesi konusunda öneri getirdikleri öğrenildi.
Şakar, Şener’in kafasının çok karışık olduğunu yönetiminde benzer bir ruhalitede bulunduğunu belirterek “Ancak istifa çıkacağını sanmıyorum” diye konuştu..
Vay Ergun abime bakın,basın üstü basıncı..
Basın yasağınada Ergun Ata'mı karar veriyor acaba..

atomania
trabzon artik bitttiii

ne bitmesi ya. AkÜ mi ki bitsin

erdogan69
Kardeşim transfer transfer diyorsunuz da kimi kesip oynatacaksınız :) :p

trabzonsporfan
25.08.2009, 14:35
Mesela Atay Aktuğ yönetimi D.Kiev maçları öncesi transfer yapmadı şampiyonlar liginden olduk.Ertesi yıl aynı yönetim Anortosis maçları öncesi maça 2-3 gün kala oyuncu getirip takımın elenmesine ve o senenin yok olmasına neden oldu.Nuri Albayrak yönetimi zaten felaket.Bu yönetim yine aynı kardeşim sağbek ve forvet lazım bu takıma, yani profesör olmaya gerek yokki ama yok bu senenin de heba olması gerekiyor ya...
parada yok

BAHADIR33
transfer olursa kafamı keserim :)

F.Erdem
bırakamaz,bırakmamalı...
o kadar borçla bırakmamalı,yarım icraatlarla bırakmamalı.
trabzonsporu seven bırakmaz,yaptığı hataları gözden geçirsin,devam etsin.
geri gitmekten bıktık artık.

yöneticilik yapmak kolay değil,insanlar bir senede daha çok yaşlanabilir.
ama seviyorsanız yapacaksınız,kimse rahat bir ortam beklemesin.bazen kendi içinde uğraşman gerekebilir,göğüs gereceksin.olay bu...

zahido
25.08.2009, 14:36
Boyle bir yonetim kurulu toplantisi mi olur Allah askina yaaa??? Ergun atanin, nevzat sakarin suleyman atalin ne isi var orda??? Biri izah edebilir mi?

arifberkay
25.08.2009, 14:37
üyeler size çok iyi yaptı yetkiyi alacaksınız taraftara veya akıl verenleri dinlemeyeceksiniz trabzon düşmanı terimle işbirliği yapıp hacısalihoğlu beyefendinin de onayından geçen sıradan adamları bu klübe dolduracaksınız yok öyle yağma has ettiler size bugün tebrik ederim oraya gelenleri oy kullananları

hodlu
Şu açık bellik ki biz taraftarlar gibi Trabzonspor sevdası yok, herkes çıkarı ve reklamı için geliyor.Üzülen,ağlayan,geceleri uyumayan yönetici varmı çıksın söylesin yüreklice...

zisinoli
Vay Ergun abime bakın,basın üstü basıncı..
Basın yasağınada Ergun Ata'mı karar veriyor acaba..

Ergun atanın karakteri son 1 yıl da yazdığı yazılarından, söylemlerinden, davranışlarından ortaya çıkmıştır.
Bundan sonra son dönemlerde takmadığım külahıma anlatsın söylemlerini.
Daha önceki yönetimlere sürekli atıp tutan muhalefetin kralını yapan Ergun bey bu yönetim döneminde sus pus. Yazarı yazmıyor ki futbolcusu yazsın...

Murat Erdem
25.08.2009, 14:38
Sadri Şener başkanlığını pratike geçirebilecekse devam etsinler, ama başkanlığı son 6 ayda ki gibi teorik olarak kalacaksa hiç inatlaşmasınlar ve zaman kaybı yaşatmasınlar bize.

hodlu
Boyle bir yonetim kurulu toplantisi mi olur Allah askina yaaa??? Ergun atanin, nevzat sakarin suleyman atalin ne isi var orda??? Biri izah edebilir mi?

Ergun Ata yönetim'in maaşlı yazarı olduğu belgeleniyor o zaman...

tamuğ yamtar
Buraya yazılanlar hep çelişkili ifadeler.

Çoğu kişi de takımı düşündüğünden değil, kendi egosunu tatmin için yazmış.

Yahu arkadaş hem transfer yapın diyorsunuz, hem bu kadar borç olur mu diyorsunuz.

Bu borçla kim takımın başına geçer diyorsunuz. Ezbere konuşuyorsunuz.

Birileri alınan futbolcuların değerini yazıyor. Geçen sene tapıyordunuz bu futbolculara.

Şimdi mi verilen paralar gözünüze battı?

Çelişkilerle dolu ifadeler, yazılar.

Parası olmayan başkan olmasınmış :)

Arabesk ifadeler.

Hayatında 10 Euro görmemiş adamların sanal ortamda milyon euroları dağıtmanın dayanılmaz rahatlığı ve hafifliğini yaşaması.

Diyarbakır maçında alınan yenilginin Umut'la alakası olmamasına rağmen, ezbere ben bilirim triplerinde forvet lazım efendim şeklinde yazılan yazılar.

İstanbul basının verdiği gaz olan Trabzonspor taraftarı futbolu çok iyi bilir efendimin, gazdan ibaret olduğunun ortaya çıkması.

Daha neler neler.

erdogan69
Asıl curcuna Toluuse ve Bursa maçlarından sonra başlayacak... Olası kötü sonuçlar bizi tam bir Hacısalihoğlu çıkmazına sokar... Evet artık bu adamdan kurtulacağımız gibi bir his var içimde...
Eğer Sadri Şener büyük Başkan ise bu adamları gönderir... Bu iş hatırla dostlukla olmaz... Eğer göndermiyorsan Nuri Albayrak olayından hiç ders almamışsındır... Tarihin tozlu raflarında yerin hazır olur.

izzet
25.08.2009, 14:39
Şu açık bellik ki biz taraftarlar gibi Trabzonspor sevdası yok, herkes çıkarı ve reklamı için geliyor.Üzülen,ağlayan,geceleri uyumayan yönetici varmı çıksın söylesin yüreklice...

Bas bas bagiriyorum, artik bu takimi bu "eskilerden " kurtarmak bizim üye olmamizdan geciyor!

ahmetdemircioglu
o kadar çok yıldız varki kadroda doğru soylüosun :D:D

Napoleon61
Yönetim Şener'i ikna edemedi
25 Ağustos 2009 / 14:33
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, göreve devam etmeyeceği konusunda istifasını yönetim kurulunu verdi.

Trabzoonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, göreve devam etmeyeceği konusunda istifasını yönetim kurulunu verdi.
Trabzonspor yönetim Kurulu Toplantısı saatt 14.00'da yapılacaktı, toplantı iftardan sonraya kaldı.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

izzet
25.08.2009, 14:40
Peki Gercek baskan hacisalihoglu ise, neden bu adam asbaskanlikla yetinir?

Salih Yazıcı
25.08.2009, 14:41
kendi düşen ağlamaz bir gazetecinin içerde ne işi var ayrıca transfer yapılmayacağını açıklayan yönetim pazar günü avini akerde ne yapacak ?

Hasan61
Peki Gercek baskan hacisalihoglu ise, neden bu adam asbaskanlikla yetinir?
sadri şener ona kalkan olsun diye
ne gerek var başkan olup taraftarın önüne çıkmaya

ALİ FATİH

Evet alkışlıyorum.Ama kendi insanımızı harcamadan...Emeği geçen herkesi ayırt etmeden hakkını vererek...BAKIN;R.MADRİD SALGADO'yu NASIL GÖNDERDİ???BİZ KENDİ EVLATLARIMIZI NASIL GÖNDERDİK!!!!!!

BAHADIR33
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, göreve devam etmeyeceği konusunda istifasını yönetim kurulunu verdi.

Trabzoonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, göreve devam etmeyeceği konusunda istifasını yönetim kurulunu verdi.
Trabzonspor yönetim Kurulu Toplantısı saatt 14.00'da yapılacaktı, toplantı iftardan sonraya kaldı.

haydi kına yakalım şimdi. bizden mutlusu yok değil mi?

İskefiyelireis
Bence Trabzonspora lazım olan şey başarıya aç gençler, usta abiler, iyi yöneticiler ve sonsuz taraftar desteğidir. Futbolunu beğenmediğimiz Hüseyin' i bile takım içinde bir abi olarak arar olduk. Bize Milanlı eski oyuncular Maldini, Baresi gibi 40 yaşında bile futbol oynayabilecek Trabzonlu kaptanlar, Gattuso gibi tekmeye kafa sokan cesuryürekliler ve Pato, Messi gibi genç yetenekler lazım. Bir de Avni Aker' in kale arkalarını klonlayıp bütün tribünlere onları koymalıyız...

FANATIK61
25.08.2009, 14:42

Ölme esegim ölme... tam komedi vallah.

erdogan69
25.08.2009, 14:42
Bizimki yine küstü... De gidin barıştırın şunu... :)

Misina
25.08.2009, 14:43
Bu süreçte en suçsuz olan Başkandır.Tek hatası Tekke konusunda bu kadar vurdum duymaz olmasıdır.

Takımın içini yıldızlarla doldurdu,birileri gibi yıldız vaadiyle gelip takımdaki yıldızlarıda satıp gitmedi.

TRabzon 0f Love
Şok şok şok Başkan sadri şener istifa etti. http://www.haber61.net/news_detail.php?id=42776

Muhammed
http://www.hatayyemekleri.com/images/kina.jpg

hamucera
başkan oyuncağa çevirdi işi, bozdum oynamıyorum varmı ya,

yuh artık bu seferde istifa edip giderse ihraç edilmeli

Nihal Ayvaz
25.08.2009, 14:44
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, göreve devam etmeyeceği konusunda istifasını yönetim kurulunu verdi. :S:S:S:S

bordo-mavii
zaten herşey kötü gidiyordu bi bu eksikti tam oldu yazık be yazık üzüntüden kahrolduk kaç yıldır,
aynı işkenceye devam :mad:

BAHADIR33
http://www.hatayyemekleri.com/images/kina.jpg
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

leavemealone
25.08.2009, 14:45
Yine şapa oturmaya gidiyoruz. Hadi hayirlisi .

ertuuu
http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=4571

Başkan Şener ikna oldu
buda başka şey diyor...

ispiroğ61
şimdi herşey tam oldu hayırlı olsun bizim taraftara çok geldi Sadri Babaa..

leavemealone
Iyide bence bu sürecte en az hatali olanlardan birisi sadri baskan . O gidecegine yanindaki dinazorlar gitsin .

FANATIK61
25.08.2009, 14:46
Trabzonspor beni yine yaniltmadi. Cark ayni dönüyor teknik direktör istifasindan sonra sira Yönetime gelecek demistim. Bu böyle devam eder senelerce.

Eymen
şükürler olsun atlattık bu devri de özellikle hayrettin hacısalihoğlu bu taraftar seni unutmıycak

Burçak
böyle gelmiş böyle gidecek.
içimdeki umudu her geçen yıl yitiriyorum. ve korkarım ki sıradan kulüp olma yolunda ilerliyoruz...

F.Erdem
25.08.2009, 14:47

Yahu arkadaş hem transfer yapın diyorsunuz, hem bu kadar borç olur mu diyorsunuz.

Birileri alınan futbolcuların değerini yazıyor. Geçen sene tapıyordunuz bu futbolculara.

Arabesk ifadeler.

Hayatında 10 Euro görmemiş adamların sanal ortamda milyon euroları dağıtmanın dayanılmaz rahatlığı ve hafifliğini yaşaması.

Diyarbakır maçında alınan yenilginin Umut'la alakası olmamasına rağmen, ezbere ben bilirim triplerinde forvet lazım efendim şeklinde yazılan yazılar.

İstanbul basının verdiği gaz olan Trabzonspor taraftarı futbolu çok iyi bilir efendimin, gazdan ibaret olduğunun ortaya çıkması.

Daha neler neler.

bir takımın taraftarı,yönetimin aldığı kararı değiştirecek kadar güçlü olmamalı.ki yönetim kendi özgüvenini yitirmesin.

belki taraftarın istediği olsa da yönetimi bitirir.taraftar en fazla tepkisini dile getirmelidir,ama biz her türlü müdehaleyi ediyoruz.

elimizi hiç çekmiyoruz ki bir adım ilerleyelim..

Celal Demir
25.08.2009, 14:47

Sadri Şener devam etmeme yönünde kararını yönetime bildirdi. Yönetim Sadri Şener'i iknaya çalıştı ama başarılı olamadı.Ardından yönetim kurulu toplantısı iftardan sonraya ertelendi.

İftardan sonra yapılacak olan toplantıda Başkan Şener'in kararından döndürmeye çalışacak.
Kaynak: haber61.net

AYYILDIZ
25.08.2009, 14:48
Başkan yanlış yapıyor.Her zorlukta gidicem olmaz.Bütün insiyatifleri elinde toplayıp takımı ayağa kaldırmalı.

zisinoli
Her zamanki gibi Şener ve adamları ayak yapıryorlar. Küstüm ayakları. Delikanlı adam düşünür ve bir kez karar verir ve bırakır. Ya da sürekli ay ben istifa ederim ha tehditleriyle camiayı delitmez. Bırakacaksan bırak. Bırakmayacaksan devam et. Bizim sizden bekletimiz yoktur.

BAHADIR33

Başkan Şener ikna oldu
buda başka şey diyor...
bizim ne olduğumuzun, neden bu halde olduğumuzun göstergesidir. 3 gazeteden 3 farklı ses çıkarsa, benim taraftarım nasıl birlik olsun???

Celal Demir
sadri babadan ayrıldığımızamı üzülelim hacısalihoğlu denen adam! dan kurtulduğumuzamı sevinelim...

erdogan69
25.08.2009, 14:49
Şu taraftara laf atanları anlamıyorum... Taraftar ne yaptı... Takımdaki eksiklikleri görüp söyledi diye suçlumu oldu ? Eğer hatalı olsalardı , şu an takım bu durumda olmazdı... Taraftarın gördüğünü, yönetim basiretsizliği,egoları yüzünden göremedi... Kişisel çatışmaların aleti yaptılar takımı...

Ben taraftarımızı hakiakten kutluyorum... Helal olsun... Futboldan bu kadar anlamayan bir yönetim iş başında kalmamalı....

Burçak
25.08.2009, 14:49

Başkan Şener ikna oldu
buda başka şey diyor...

hakkaten yaa haber61 de Sadri Şener İstifa etti (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=42776)http://www.haber61.net/images/news_type_2.gif diyor
kimin ne dediği belli değil.
ben yinede Sadri Şenerin kalmasından yanayım. yöneticilerde revizyon yapılsın.

cavenaghi
25.08.2009, 14:50
defalarca yazdım.cocuk gıbı her ıstedıgı olmayınca aglıyor.baskanlık yapmıs adamsın bu ıslerın kolay olmadıgını bılmıyormusun.her ıstedıgın olacaksa yonetım kurulunun genel kurul yapmanın ne anlamı var.

gecen sene trabzonspor tarıhınde ılk kez adam akıllı para harcadı sampıyonlugu son vırajda kaybettı.
bu sene ustune hıcbısey koymadan, taraftarı dınlemeden -yalvardık ya forvet forvet dıye- ben bılırım havalarında olursan, super lıge yenı yukselmıs ıkı takımda yener senı.

gene benı yanıltmadın offff oynamıyorum ben dedın ve ıstıfa ettın.zaten bu ıs sana gore degıldı.
yolun acık olsun.

gerıde ne mı kaldı:2 sene ıcınde trabzonsporumuzun 47 trılyon DAHA !!! borcu oldu.

karaman6106
geçenlerde yazmıştım...sadri bey kaçacaktı kongrede. ama kimse çıkmayınca bırakamadı. özaka dikkat...geçen sene gökhanla fotoğraf çektiriyodu. busene gören var mı. şener sol açıktan koşarken belediye gitti. borçlarını ödeyemiyor. hayırlı olsun. bakın şimdi oyuncular nasıl koşar maçta...

Murat Hızal

Arabesk ifadeler.

Daha neler neler.

Doğru söze ne denir

cellchook
25.08.2009, 14:51
BUYUKLUK BASKA BIRSEY OLSA GEREK.

kucuk takımın kucuk taraftarlarıyız.

gecmıstekı 2 avrupa galıbıyetı 3-5 sampıyonluk ıle ovunmenın kımseye yararı yok.

sadrı sener gıdecekse gıtsın,zamanında azız yıldırıma cok salladık ama aynısını sadrı baska yapıyor.

ben merak edıyorum medyada atıp tutanlar sadrı baskandan cok daha ıyı ısler yapabılecekler mı.

BAHADIR33
bu akşam iftarda kaos var . beslenelim...

Ümit Tekşan
Allahın izniyle bu da geçer be arkadaşlar. 27 yıldır biz nelerini görmedikki bunlara boyun eğelim. Fazla naz aşk utandırır derlerya , sayın ŞENER'in kisi de o misali:) naz yapıyor. Ama sonunda pişman olacak çünkü TRABZONSPOR bir markadır. TRABZONSPOR'un başkanı olmak ayrı bir markadır. Çünkü sizi herkes tanır ve yapamayacağınız bir iş olmaz her kapı size mutlaka açılır.

Bilmem anlatabildimmi , Sayın ŞENER gidecekseniz gidin yok kalacaksanız takımı adam gibi toparlayın gerekenleri söyleyin ve artık bu saatden sonra puan kayıplarına bu taraftarın tahammülü yok.

Barış Mayda

Arabesk ifadeler.

Daha neler neler.gecen sene tapmıyorduk begeniyle izliyorduk
kimse egosunu tatmin etmek amacında degil öyle görünüyor
he sen yönetimi destekleye bilirsin ama şu bir gercek 4 madde kabul edilseydi bugün 10 senelik para peşin alınıp gelecek yönetime sadece borc kalıcaktı söylesene 120 trilyon borcu olan bir klüp'e 10 senelik geliri olmayan bir klüp e sen başkan olurmusun
he transferlere gelelim senin takımında sol acık diye 3 tane topcu var verilen para belli herşey ortada fenerbahçe bile taraftarının sesine kulak verdi aragonesi gönderdi bizim yönetim taraftarının sesine kulak vermiyor ya ama lafa geldimi kombine al forma al ama taraftar fatih tekkeyi al dedimi fatih bonservisi pahalı geliyor

Hasan ZAİMOĞLU
biz bu kafayla gidersek hiç bir yere varamayız !!! çorap değiştirir gibi hoca değiştireli başkan değiştirelim sonra başarı bekleyelim .. kusura bakmasın kimse öle saça böle tarak !!!

Hasan ZAİMOĞLU
25.08.2009, 14:52
şimdi çağırın fatih tekke gelsin başkan olsun !!

lazzist
25.08.2009, 14:53
sıra futbolcularda sanırım onlarada zamanla yol görünür. kaosu seviyoruz gercekten ama bu ortamı yaratanlarda olacakları hissetikleri halde gözlerini kapayıp hiçbirşey görmemek içinde oldukca uğraşmışlardı sonumuz hayrola...

matalar
25.08.2009, 14:53
kına yakın....
yeniden yapılanmaya devam....

Faik Yılmaz
25.08.2009, 14:54
geçenlerde yazmıştım...sadri bey kaçacaktı kongrede. ama kimse çıkmayınca bırakamadı. özaka dikkat...geçen sene gökhanla fotoğraf çektiriyodu. busene gören var mı. şener sol açıktan koşarken belediye gitti. borçlarını ödeyemiyor. hayırlı olsun. bakın şimdi oyuncular nasıl koşar maçta...

Kongreden kaçmak maçtan kaçmaya pek benzemiyor....

Takım iyi olduğunda yanında oluyorsan kötü olduğundada olucaksın.. Böyle kaçarak gerçekleri göz ardı edemezsin.

BAHADIR33
bu akşam iftarda kaos var. beslenelim...

zisinoli
Sadri Şener'in İstifası beni kesmez. Topu birlikte gitsin. Hocası, Umutu, Hayrettin'i...Harbi kesmez.
Bu gün leş kargasıyız ve 3 aydır bugünü bekliyorduk. Acı çeken ruhları rehabilite günü bugün.

trabzonsporfan
Kesinlikle ikna edilmesin geri dönmesin kararından.Nedir bu ya herşeyde istifa edip kaçmak.Kriz ortamını yönetmek ben istifa ediyorum demekle olmuyor.Olmuyor Sadri Başkanım Trabzonu çok iyi biliyorum dedin ama bu şehrin krizlerin şehri olduğunu anlamadın mı.

İskefiyelireis
25.08.2009, 14:55
Arkadaşlar istifa olayı diğer sitelerden doğrulanmadı henüz. Bekleyip görelim.

Erdinç Dilek
hahahahahahahaha sinirimden gülüyorum

Cem Akyüz
çocuk oyuncağı mı bu ikide bir istifa ettim haberleri geliyor ne biçim iş bu

Celal Demir
şimdi çağırın fatih tekke gelsin başkan olsun !!

çok iyi fikir en azında içinde TRABZONSPOR aşı olduğundan emin olduğum bir insan...

Berk
25.08.2009, 14:56
Trabzonspor taraftarı futbolu çok iyi bilir..

...

ozturk
ne oldu hangisi doğru?

haber61
medyatrabzon

Faik Yılmaz
Çocuk gibi ha gittim bakın küserim ha pozları yakışmıyor bir Başkana... Helede Trabzonspor Başkanına hiç mi hiç yakışmıyor....

giderse gider kendini bulunmaz hint kumaşımı zannediyor....

gitmişse kaçmıştır bunun başka açıklaması yok....

ALİ FATİH
Arkadaşlar ne kadar meraklıyız kendi insanımızı harcamaya!!!!!!!!!!!Yaaa bir bakın ,en son örnek R.Madrid Salgado'yu nasıl gönderdi???Biz Hüseyin'i ve diğerlerini...ve de eski yöneticileri nasıl gönderdik???Bu tarz kötü yaklaşımlar Trabzonspor sevgisine zarar veriyor!!!Trabzonspor'a zerrece katkı yapan herkese sonsuz teşekkür!!!!!!!!!!!!

ertuuu
istifa falan yok ya.
1 tane sitede çıkan haber bu.
diğerlerinin haberi yokmu ki?...

ozturk
Asbaşkan Hayrettin Hacısalioğlu'nun da devam etmeme yönünde yönetime kararını verdiği iddia edildi

diyor haber61

erdogan69
25.08.2009, 14:57
Hacısalihoğlu için bir slogan lazım... Tüm stad bu adam artık bir ders vermeli..

krdnz
Ohh BEEE..

Eski günler geri döndü.Bende bir an için şampiyonluğa oynayacağız diye korkmuştum.Şöyle karışalım ,yiyelim birbirimizi.Ne işimiz var şampiyonlukla.İnanın şampiyonluk bizi bu kaos ortamları kadar rahatlatmayacak.Zıpla ,eğlen,coş nereye kadar?Bu hafta yeniliriz,sahaya koltuklar yağar ve "yönetim istifa "sesleri.Özlemişim be!!!:mad:

karaman6106
şener ayrılırsa transferin son günü tekke buradadır.

Barış Mayda
25.08.2009, 14:58
çocuk oyuncağı mı bu ikide bir istifa ettim haberleri geliyor ne biçim iş bu
valla gülip geçiyorum bu iş cocuk oyuncagına döndü ben küstüm daha oynamayacagım peki ya borç gelecek yönetime kalır

titanic
istifa ederim ha,sanıyorki aman başkan yapma biz sensiz ne yaparız diyecek,şaka maka buda giderse kim başkan olacak

matalar
yeniden yapılanmaya başlayalım.
fatih forvete alınsın takım toparlanır.
ve şampiyon TRABZONSPOR..

The_Storm
Giderse gitsin, Hayrettin'i de alsın yanına. Çocuk oyuncağına çevirdi işi.

cellchook
25.08.2009, 14:59
fatih tekkeyi parayı basıp alacak bir adam vardı:)

o gelsin de onun da büyüklüğünü görelim.

TRABZONSPORLU olmayanlar TRABZONSPORU cok daha iyi yönetirler.

BiZe HeR YeR 61
25.08.2009, 15:00
Ne bu ya herkes başkan olamaz..Azcık zoru gören kaçıyo...Başkanlığında bir onuru vardı sayelerinde çocuk oyuncağı oldu...

Gidene kal demeyiz...!

titanic
şener ayrılırsa transferin son günü tekke buradadır.
o şimdi zor rusların ihtiyacı var ona şartlar eskisi gibi değil

Erdem Keser
Konumuz Fatih Tekke değil.Konuyla ilgili olmayan mesajlar silinmiştir.

Bu arada kaptanın ağzından dinlemediğiniz hiç bir habere itibar etmeyelim , kendi ağzından çıkmış gibi yazmayalım , ortamı germeyelim.

@ Akdenizlits ;

Lütfen uzatmayalım.

Burçak
25.08.2009, 15:01
ne oldu hangisi doğru?

haber61
medyatrabzon
Sallama haberlerine devam eden siteyi göreceğiz hep beraber.
iki zıt haber.

http://img221.imageshack.us/img221/791/haber61.jpg (http://img221.imageshack.us/i/haber61.jpg/)http://img32.imageshack.us/img32/7103/medyatrabzon.jpg (http://img32.imageshack.us/i/medyatrabzon.jpg/)

Osman Yavuz
Arkadaşlar ne kadar meraklıyız kendi insanımızı harcamaya!!!!!!!!!!!Yaaa bir bakın ,en son örnek R.Madrid Salgado'yu nasıl gönderdi???Biz Hüseyin'i ve diğerlerini...ve de eski yöneticileri nasıl gönderdik???Trabzonspor'a zerrece katkı yapan herkese sonsuz teşekkür!!!!!!!!!!!!
Real Madrid-Trabzonspor.:)Birbirlerine ne kadar benziyorlar değil mi?:)

Hotaman
valla gülip geçiyorum bu iş cocuk oyuncagına döndü ben küstüm daha oynamayacagım peki ya borç gelecek yönetime kalır

Büyük düşünmeden büyük olamazsın.
Fener'in borcu yok mu ya da GS'nin?
Kulübe katılan değerlerden haberdar mısın? HES, Marina, sprocru kadrosu, Trabzonspor kent!
Yok ne gerek, 100.000 dolar için Marco'yu kaybetmek lazım.
Müstehak!

matalar
25.08.2009, 15:02
bonservisini vermesine gerek yok.
o zaman trabzonlu olmasının ne önemi var başka futbolcuyada fenerin verdiği parayı verirsek alırız.

titanic
İkiside yanlış galiba daha kesin birşey yok,erken haber verme yarışı

Ayşe Aygün
Aslında suç hepimizde.Bu takımı bir spor Klübü olduğunu unutup kendi malımız sandık.Ama İnsan kendine malına bile böyle davranmaz.Bundan sona bir yönetim gelir diğeri gider.Hepimiz rahat ederiz.

S.DEMİRCİ
25.08.2009, 15:03
yazılanları okuyorumda..
bize herşey müstehak..

BiZe HeR YeR 61
Boş yere paraları bas sonra kaç git...!Bunlarıda eleştirdikmi TRABZONSPOR düşmanı ol vay beaa..!

LazoV3Ra
Verin başkanın oyuncaklarını istifasını geri alsın ..!!

Nedir bu ya her zorlukta istifa ediyorum demek, kulübün, şehrin, taraftarın nasıl bir yapıda olduğunu bilmiyormuydu başkan göreve gelirken. Bu gerçekleri göze alarak gelmedimi göreve. Nedir bu her fırsatta gidiyorum demek.

Yine mi önümüzdeki sene dicez ¿

Ya sabır ...

Gamze
25.08.2009, 15:04
Şimdi oyuncak olan Sadri Şener mi?
Başkanlık makamı mı?
Yoksa Trabzonspor mu?

Cevap veriyrum: Trabzonspor.

Ama onu oyuncağa çeviren tek kişi değil.

Yazık..
Hepimize, herkese yazık.

Hiçbir şeyimizin ölçüsü yok bizim.

Berk
Kulübe katılan değerlerden haberdar mısın? HES, Marina, sprocru kadrosu, Trabzonspor kent!
Müstehak!

Bu projelerden Yavuz Selim'de çok var..

Adem Erdoğan

onlar los galacticos bizde laz galacticos.

Semih
çok iyi fikir en azında içinde TRABZONSPOR aşı olduğundan emin olduğum bir insan...

Hayrola Trabzonspor aşkı, büyük harflerle yazılarak ispat edilmeye başlandı da biz mi kaçırdık?

Hasbinallah...

Arkadaşlar ne kadar meraklıyız kendi insanımızı harcamaya!!!!!!!!!!!Yaaa bir bakın ,en son örnek R.Madrid Salgado'yu nasıl gönderdi???Biz Hüseyin'i ve diğerlerini...ve de eski yöneticileri nasıl gönderdik???Trabzonspor'a zerrece katkı yapan herkese sonsuz teşekkür!!!!!!!!!!!!

Üstadım her mesajınıza beş bin sekiz yüz on yedi imla işareti koymak zorunda mısınız?

el_conquistador
Trabzonspor'un gelecegi icin önemli projeleri konusup, tartismak yerine, sov yapan tüm genel kurul üyelerini tek tek kutlarim. Trabzonspor ilerlemiyorsa iste bu yüzdendir.

Taraftarlarda kongrde yasananlari degil, hala Fatih Tekke'yi vs. konustugundan, ne seviyede oldugumuzu cok iyi gösteriyoruz.

karaman6106
25.08.2009, 15:05
kogre salonundaki kırmızı koltuklar kavganın sebebi olabilir...bu arada yeni başkan ahmet ağaoğludur...başarılar dilerim...

S.DEMİRCİ
önce başkan istifa etsin..
sonra yorum yapalım..
olmayan birşey üzerine yazılıp,çiziliyor..
bazılarıda kaos ortamını ne çok seviyormuş..

Osman Yavuz
onlar los galacticos bizde laz galacticos.
Güzeldi:D:alkış::alkış::alkış::alkış:

Adem Galacticos'un yerine de bir şey bulursan tam olacak.:)

Faik Yılmaz
- Ahmet benim kalemimi çaldı . Banane küstüm oynamıyorum.....

- Mehmet ayağıma bastı bak gidiyorum... bir daha gelmem

Böyle bir başkanlık böyle bir profesyonel yönetim olurmu Allah aşkına.... Böyle tavırlar Trabzonsporun Başkanının etmesi gereken tavırlar değil...

fuzuli
25.08.2009, 15:06
Böyle bir yönetim tarzının sahada yansıması pek farklı olmazdı zaten...

Celal Demir
Hayrola Trabzonspor aşkı, büyük harflerle yazılarak ispat edilmeye başlandı da biz mi kaçırdık?

Hasbinallah...

Üstadım her mesajınıza beş bin sekiz yüz on yedi imla işareti koymak zorunda mısınız?

hayır kardeşi mben genelde benim için özel olan TRABZONSPOR BORDO MAVİ gibi isimleri büyük harfle yazarım huyum budur napim :D

İskefiyelireis

Evet. Bence haklısın. Real Madrid bende Fener' i çağrıştırıyor. Biz Real Madrid değil Barça ya da Milan gibi olmayı hedeflemeliyiz. Bkz.: AC Milan son 40 yılda 3 kaptan. Cesare Maldini, Franco Baresi, Paulo Maldini

titanic
Bir forvet alsa iş bitecekti ne istifası dengeler değişir al sana yeni baştan başla,işine geliyor demekki

devilkid
25.08.2009, 15:07
sadri sener bize cok geldi...stadımızı yeniledi yaranamdı..cok zor goreceğimiz turk topcuları trabzona getirdi yaranamadı...saygınlık prestij arttı o da olmadı...bir tek fatihi almadı diye koca koca adamlar tararafından klupten soğutuldu...şimdi gelir biri once borc var dıye takımı dağıtır...sonra kaos olup eski gunlere doneriz..en onemlisi onemimizi ve heedefimizi kaybederiz...

zahido
A: Bizim baskan istifa etmis olm duydun mu??

B: Yine mi??

Fazla soze gerek yok.. Zaten bir kisi iknalarla koltukta duruyorsa verimli olamaz..

Oemer61
Ya bu nedir ya, cocuk oyuncagini cevirdiler isi! Isine gelmedimi ben istifa ediyorum. Takimi bu hale getir sonrada birakip kac, yaziklar olsun...

Cemal Sağlam
25.08.2009, 15:08
Trabzonda çok prof., doktor, futbol dehaları(!) olmasaydı şimdi 27 yıl arka arkaya şampiyonduk
ne yapalım oda bizim şansımız...

devilkid
25.08.2009, 15:08
bos yere değil mi..elimzide cunki mukemmel topcular vardı onları satıp yenilerini aldı..vay be sadri baskan ne kotu adammıssın...

Boş yere paraları bas sonra kaç git...!Bunlarıda eleştirdikmi TRABZONSPOR düşmanı ol vay beaa..!

trabzonsporfan
25.08.2009, 15:09
bu ligde Trabzonspor hariç her takım şampiyon olabilir.

S.DEMİRCİ
umarım başkan istifa yanlışına düşmez..
artık tekrar bir silbaştanı kaldıramıyacağım..

Adem Erdoğan
yıkmaya endeksli bir yapımız var, gelecek olanın çok iyi olacağını düşünüyoruz fakat geçmişten hiç ders almıyoruz, bu devran böyle sürüp gidecek ve biz hep sürüncemede olacağız...

krdnz
25.08.2009, 15:10
Trabzonspor'a başkan değil diktatör lazım.

Kimseyi işine karıştırmayacak.Dediği dedik bir adam lazım.

Yoksa her sene aynı filmi izler dururuz.

Gamze
Trabzonspor'da olağanüstü kongrede yönetimin borçlarnma isteği genel kurula takılırken genel kurul sonrası camla karıştı.

Bordo mavili ekibin yönetim kurulu genel kuruldan borçlanma yetkisi çıkaramaması üzerine acilan toplandı., Başkan Sadri Şener ve ekibi olağanüstü kongrenin ardından Mehmet Ali yılmaz tesislerinde bir araya geldi. Başkan Sadri Şener ve asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu toplantıda yönetim kuruluna göreve devam etmeyecekleri kararını bildirdiler.

Başkan yardımcısı Nejmettin Aytekin'in başını çektiği gurup başkanı Şener ve Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu'nun karanını geri almaları için gösterdiği caba bir sonuç vermeyince toplantı iftardan sonraya ertelendi.

Başkan Şener istifa kararını geri almazsa yönetim akşam saatlerinde yapacağı toplantıda tüzük gereği olağanüstü genel kurul kararı alacak.

Genel sekreter Hasan Yener toplantı sonrası yaptığı açıklamada Genel kurulda yaşananların camiaya yakışmadığını ifade ederek Başkan Sadri Şener devam etmeme eğiliminde. Bugün yaptığımız toplantıda onu kararından vazgeçirmeye çalıştık. Ancak bir sonuç çıkmadı. İftar saatinden sonra bir kez daha bir araya geleceğiz.Trabzonspor camiası için hayırlı olan neyse o kararı alacağız. Başkan kararından caymazsa genel kurul kaçınılmaz “dedi.

Haber61 yenilemiş haberi.

Mehmet Fatih Yavuz
Gene mi istifa etmiş.Rica ediyorum bir daha gelmesin. Bu nedir allah aşkına? 2 ayda bir istifa mı verilir miş?Madem gücün yetmiyor, ne aday oldun önceki kongrede?Dingonun ahırı mı burası her canın sıkıldığında bırak git...Gelme hemşerim bir daha.Umarım yalandır. Bu kadar basiretsiz olmadığına inanıyorum.

el_conquistador
Allah askina, su genel kurul'da neler olmus bir okuyunda, onun üzerinden tartisalim. Digerleri sadece spekülasyon, hepimizde ne güzel kaniyoruz.

Trabzonspor'un olağanüstü genel kurulu iptal!

Yönetimin tesisler için yetki alma çabası şimdilik sonuçsuz kaldı...

25-8-2009 13:5
TRABZONSPOR'DA GERGİNLİK GENEL KURUL'U İPTAL ETTİRDİ

Trabzonspor'da ligde yaşanan puan kayıplarının camiada yarattığı gerginlik, genel kurul salonuna da yansıdı. 4 ayrı yerde gelir getirici tesis yapmak veya bu tesisleri kiralamak için genel kurul üyelerinden yetki almak isteyen yönetim kurulunun talebiyle gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul çıkan tartışmalar nedeniyle yarıda kaldı.

Trabzonspor'da devri alınan veya alınacak olan yat limanı, Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nun yol tarafındaki boş alan, İstanbul'daki Kartal Tesisleri, İl Özel İdaresi'nden devralınan Düzköy Yayla Kent Tesisleri ve Trabzon Belediyesi'nden devralınacak olan eski fuar alanının uzun süreli devri ve buraya ticari alanların yapılması için yönetim kuruluna yetki vermek amacıyla yapılan Olağanüstü Genel Kurul, yaşanan gerginlikler nedeniyle tamamlanamadı. Trabzonspor Haluk Ulusoy Tesisleri Nizamettin Algan Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, genel kurul üyeleri yoğun ilgi gösterince, küçük olan salon tıklım tıklım doldu. Bir çok genel kurul üyesi ayakta kaldı. Olağanüstü Genel Kurula Başkan Sadri Şener, yönetim kurulu üyeleri ve divan kurulu üyeleri de katıldı.

YENER: "YATIRIM YAPACAK KURULUŞLAR 10 YILDAN FAZLA SÜRE İSTİYOR"

Genel kurul salonunda gündem maddelerinin okunmasının ardından kürsüye çıkan Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, belirlenen 4 ayrı yere gelir getirici tesis yapmak için genel kurul üyelerinin onayını almak zorunda olduklarını belirterek, "Yönetim kurulu olarak buraları 10 yıldan fazla süreyle kiraya verme yetkimiz yok. Ancak görüştüğümüz kuruluşlar, bu tür yerlere yatırım yapmak için bizden 10 yıldan fazla süre istiyor. Bu yüzden Genel Kurul yapma gereksinimi hissettik. Fakat son zamanlarda Genel Kurul ile ilgili bir çok spekülasyon yapıldı. Burada bize, bütçe ve gelecekle ilgili her şeyi sorabilirsiniz. Hepsine cevap verebiliriz. Trabzonspor hepimizin kulübüdür" diye konuştu.

ERMİŞ: "BORCUN 120 MİLYON TL OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR"

Yener'den sonra söz alan Trabzonspor eski Yönetim Kurulu üyesi Muzaffer Ermiş ise, takımın üst üste aldığı mağlubiyetlerle ümitlerini buzdolabına kaldırdığını söyledi. Konuşması sık sık gündem dışı olduğu gerekçesiyle kesilen Ermiş, şöyle konuştu: "Benim de görev aldığım Nuri Albayrak yönetimine sürekli olarak, 'Devam etmeyecekseniz kulübü daha fazla borçlandırmayın' deniliyordu. Şimdi bu yönetim kurulu borçlanarak büyüme gibi bir anlayış içerisine girdi. Geçtiğimiz kongrede 89 milyon TL olduğu iddia edilen borcun 120 milyon TL'ye çıktığı konuşuluyor. Bu yüzden gelecek olan yönetimlerin önünü kapatmama adına ben bu yetkiyi yönetim kuruluna vermemek için ve oyumu 'Ret' olarak kullanacağım" dedi.

KAYA: "HİÇ UTANMANIZ YOK MU?"

Genel Kurul üyesi Metin Kaya ise yönetim kurulu üyelerine ağır ithamlarda bulunduğu konuşmasında, "Hiç utanmanız yok mu? Hangi takımlara yeniliyoruz sizin yüzünüzden. Ne yaptınız da, çıktınız burada yeni arayışlar içerisine girdiniz. Pazar sabahı bu küçücük salona dikiyorsunuz milleti. Amacınız katılımın az olmasını sağlamak mı? 5 bin delegesi bulunan bir kulüpte 100 kişilik salonda toplantı yapılmaz. Böyle bir şey olamaz" diyerek sert tepki gösterdi. Daha sonra söz alan genel kurul üyelerinin bir çoğu da yönetim kurulunu, kulübün geleceğini ipotek altına almakla suçladı ve genel kurul üyelerini, yönetim kurulunun yetki talebini reddetmeye çağırdı.

KULÜP ÇALIŞANLARININ DIŞARI ÇIKARILMASI TALEP EDİLDİ

Gündem maddeleri hakkında yapılan konuşmalardan sonra oylama işlemlerine geçildi. Bu sırada geçtiğimiz dönem Trabzonspor'da yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden Ali Rıza Egemen, açık oylama yapılacağı için kulüp çalışanlarının salondan çıkarılmasını talep etti. Egemen'in bu talebine salonun büyük bir bölümünden destek geldi ve ortam daha da gerildi. Bir çok genel kurul üyesi birbirine sözle sataşınca, Divan Başkanı Özer Atalay kapalı oylamaya geçmek istedi. Bu talep te reddedilince açık oylama güçlükle de olsa yapıldı. İlk olarak yönetim kuruluna yetki vermek isteyenler ellerindeki pusulaları kaldırırken, bu sırada divan kurulunun oyları geç sayması tartışma yarattı. Bu arada arka sıralarda bir kişinin iki elini de kaldırarak oy kullandığını gören muhalifler, bu kişinin üzerine yürüdü.

YENER, GENEL KURULUN ERTELENMESİNİ TALEP ETTİ

Araya giren özel güvenlik güçleri olayı büyümeden engellerken, kürsüye çıkan Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, genel kurulda düzenin sağlanamadığı gerekçesiyle taleplerini geri çektiklerini açıkladı. Bu talebi kabul eden Divan Başkanı Özer Atalay, "Genel Kurul'da oylama sağlıklı yapılamadığı için kongreye son veriyorum" dedi. Muhalifler buna da itiraz edince ortam daha da gerildi. Bir çok eski yönetici, genel kurul üyelerini sakinleştirmeye çalışırken, Başkan Sadri Şener ve yönetim kurulu üyeleri, salonu sinirli bir şekilde terk etti.

Yaşanan tüm bu gerginliklere rağmen Başkan Sadri Şener'in bir konuşma yapmaması da salondakiler tarafından tepkiyle karşılandı. Bu arada Olağanüstü Genel Kurul'un yönetim kurulunun talep etmesi halinde aynı gündem maddeleriyle daha büyük bir salonda ileri bir tarihte yapılabileceği açıklandı.

HABER: Yunus Emre SEL, KAMERA: Osman ŞİŞKO/Trabzon,25 (DHA)

BiZe HeR YeR 61
25.08.2009, 15:11
bos yere değil mi..elimzide cunki mukemmel topcular vardı onları satıp yenilerini aldı..vay be sadri baskan ne kotu adammıssın...
Tamam kardeşim sat bakim elindeki oyuncuları 70 Milyon Euro edecekmi..

titanic
25.08.2009, 15:11
bu ligde Trabzonspor hariç her takım şampiyon olabilir.
sivasta olamaz

İskefiyelireis
25.08.2009, 15:12
Ben tüm hatalarına rağmen -ya da icraatlarına bakarak- başkanın istifa edeceğine inanmıyorum. Önce bu durumu düzeltsin sonra isterse Hawaii' ye tatile bile gidebilir.

Osman Yavuz
Keşkeleri hiç sevmiyorum ama geçen sezon Gökhan+Selçuk ikilisine10 milyon euro vereceğine 2 tane 5'er milyonluk forvet alsaydı şimdi Şampiyonlar ligindeki hesaplardan bahsediyor olacaktık.

karaman6106
yenerden kongre sinyali. medya trabzon.
neden iftardan sonraya brakıyorlar.yoksa bazı telefonlar mı bekliyorlar...

Mustafa Önder
Sadri Başkan ayıp ediyor....!!!

hamucera
25.08.2009, 15:13
be halen sözümdeyim eğer ki bu seferde istifa edip kenara çekilirse ihraç edilmeli, bu şekilde yönetim anlayışı olamaz.

ertuuu
bu kadar olumsuzluk içinde sadri şener istifa etmeseydi bu sefer de ne onursuz adam denilecekti.
yönetimden,takımdan,kuruldan,ordan,burdan, şimdiden taraftardan soğudum...

devilkid
bugun satılsa hiç biri alındıgının altında satılmaz...

Tamam kardeşim sat bakim elindeki oyuncuları 70 Milyon Euro edecekmi..

S.DEMİRCİ
yeter ya..
yeter artık...
kapatın şu kulübü...
hepimiz rahat edelim..

Badaloğlu
Trabzonspor'da olağanüstü kongrede yönetimin borçlarnma isteği genel kurula takılırken genel kurul sonrası camla karıştı.

Bordo mavili ekibin yönetim kurulu genel kuruldan borçlanma yetkisi çıkaramaması üzerine acilan toplandı., Başkan Sadri Şener ve ekibi olağanüstü kongrenin ardından Mehmet Ali yılmaz tesislerinde bir araya geldi. Başkan Sadri Şener ve asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu toplantıda yönetim kuruluna göreve devam etmeyecekleri kararını bildirdiler.

Başkan yardımcısı Nejmettin Aytekin'in başını çektiği gurup başkanı Şener ve Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu'nun karanını geri almaları için gösterdiği caba bir sonuç vermeyince toplantı iftardan sonraya ertelendi.

Başkan Şener istifa kararını geri almazsa yönetim akşam saatlerinde yapacağı toplantıda tüzük gereği olağanüstü genel kurul kararı alacak.

Genel sekreter Hasan Yener toplantı sonrası yaptığı açıklamada Genel kurulda yaşananların camiaya yakışmadığını ifade ederek Başkan Sadri Şener devam etmeme eğiliminde. Bugün yaptığımız toplantıda onu kararından vazgeçirmeye çalıştık. Ancak bir sonuç çıkmadı. İftar saatinden sonra bir kez daha bir araya geleceğiz.Trabzonspor camiası için hayırlı olan neyse o kararı alacağız. Başkan kararından caymazsa genel kurul kaçınılmaz “dedi.

Haber61 yenilemiş haberi.

Bir kulüp ancak bu kadar rezil bir duruma düşürülür.Bir kulüp ancak bu kadar yönetilemez. Yazıklar olsun hepinize...

el_conquistador
25.08.2009, 15:14
yenerden kongre sinyali. medya trabzon.
neden iftardan sonraya brakıyorlar.yoksa bazı telefonlar mı bekliyorlar...

Belki sakin kafayla düsünmek istediklerindendir!

Cemal Sağlam
25.08.2009, 15:14
Sadri Başkan ayıp ediyor....!!!
bencede bu güvensizliğe rağmen tek Trabzonsporlu oymuş gibi hareket etmesi gerçekten çok ayıp...:cool:

Gamze
25.08.2009, 15:15
İftrdan sonraya bırakıldı diyor kurul.

Bir akıllı orucun kurul üyelerinin başına vurduğunu çözebilmiş olsa gerek.
Bu rezillik başka türlü açıklanamaz zaten.

Muhakkak oruç vurmuş başlarına.
Kesin.

sessizkral_1
Eğer bir istifa gelecekse bu daha önceden yapılmalıydı.Bu kurul önceden yapılabilirdi?Mesela 1 ay önce.Bu sayede yeni yönetim kurulu transfer politikasını belirlerdi.

Sadri Şeneri seviyorum gerçekten takıma vizyon kattı.Ancak yanındakilerde iş yok.Ayrıca gerçekten daha iyi yönetebilecek birisi gelecekse hayır demem.Daha iyi bir yönetim olacaksa ama..Bu takım nurileri gördü.

atomania
Beyler Haber61.net Istifa Haberini cikarti Sayfadan. Sallama Haber olabilir

Barış Mayda
Müstehak!
unutma ki galatasarın yalakaları ankarada bi yöneticisi gidiyor borclar hemen düşüyor hem neden bahsediyorsun sen ya kendini galatasar fenerbahçe ilemi bir tutuyorsun ben trabzonluyum hic bir zamanda kendimi onlarla bir tutmadım söylesene bana senin spor bakanın trabzonun eski kaptanı neden halen akyazı projesi başlanmadı ama galatasarayın seyrantepesi 1 seneye kadar biter her zaman büyük düşünmeyeceksinayagını yorganına göre uzatacaksın uzatmassan trabzonspor diye bir takım kalmaz

el_conquistador
Trabzon yine karıştı !..

Trabzonspor Yönetim Kurulu, olağanüstü genel kurul toplantı salonunda yaşanan sert tartışmaların ardından, genel kurulda üyelerin onayına sunduğu ve yetki istediği taleplerini geri çekti.

Trabzonspor Haluk Ulusoy Tesisleri Nizamettin Algan Konferans Salonu'nda başlayan bordo-mavili kulübün genel kurulu, kulüp tarafından devralınan ve alınacak taşınmaz mülklerin 10 yılı aşkın süreyle uzatılmasını da kapsayan 4. madde ile 2009 yılı konsolide bütçesinin arttırılmasını içeren 5. maddenin bulunduğu gündem ile toplandı.

262 üyenin katıldığı genel kurulda ilk olarak divan başkanlığına Özer Atalay seçildikten sonra kulüp genel sekreteri Hasan Yener, üyelere hitaben bir konuşma yaptı.
Yener, yönetim kurulunun, ekonomik artışlara ayak uydurmak için büyük çalışmalar içinde olduğunu belirterek, ''Artan maliyetler, kulübümüzü yeni kaynak arayışlarına itmiştir. Bu konuda başkanımız ve yönetim kurulumuzun çalışmaları vardır. Bu çalışmalar sonucu yeni sözleşmeler, yeni sponsor arayışları vardır. Sene başında belirlediğimiz bütçemizin üzerine çıkacağımızdan yönetim kurulumuzun tüzüğümüz gereği olan, sizlerin onayına ihtiyacı vardır'' dedi.

Yat Limanı, Hüseyin Avni Aker Stadyumu yol tarafındaki boş alan, Kartal Tesisleri, Düzköy Yaylakent Tesisleri, Trabzon Belediyesi'nden devralınacak olan eski fuar alanının uzun süreli devri ve buraya ticari alanların yapılıp kiraya verilmesi için genel kurulun yetkisinin esas olduğunu anlatan Yener, ''Yönetim olarak buraları 10 yıldan fazla kiraya verme yetkimiz yok. Kuruluşlar, bu tür yerlere yatırım yapmak için daha uzun yıllar istemektedirler. Kartal Tesisleri için daha önceden bu yetki verilmiştir. Burada da aynı şartlar söz konusu. Son zamanlarda genel kurulla ilgili spekülasyonlar yapıldı. Her şeyimiz açık. Bugünkü bütçe ve gelecekle ilgili her şeyi sorabilirsiniz. Hepsine cevap verebiliriz. Trabzonspor'umuz hepimizin kulübüdür'' diye konuştu.

Yener'in bu konuşmasının ardından bazı üyeler, genel kurul toplantısının küçük bir salonda yapılmasına tepki gösterirken yönetim kurulunun taleplerine ret cevabı vereceklerini belirttiler. 4. madde için oylamaya geçildiği sırada bir önceki Şener döneminde yöneticilik yapan Ali Rıza Egemen, genel kurul salonunda kulüp personellerinin bulunduğunu ve bu kişilerin 'hayır' oyu veremeyeceklerini ve etik olarak bu kişilerin dışarı çıkartılması gerektiğini kaydetti.
Tartışmaların yaşandığı bu sırada divan başkanı Özer Atalay, kulüp personellerinin tüzük gereği oy verebileceğini belirttikten sonra açık oylamaya geçildi. Oylamada ilk olarak talebe 'evet' oyu verenler sayılırken, 'hayır' cevabı vereceğini söyleyen bazı üyeler oyların sağlıklı bir şekilde sayılamadığını savunarak buna tepki gösterdiler.
Bu sırada tartışmaların daha da sertleşmesi üzerine kulüp genel sekreteri Hasan Yener, tekrar kürsüye çıkarak, ''Genel kurul üyeleri, Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak salonda yaşanan olaylar ve yapılan bu oylamanın Trabzonspor'un geleceğine, camiasına zarar vereceğini düşünerek teklifimizi geri çekiyoruz'' dedi.
Yener'in bu talebi divan kurulu tarafından kabul edilince genel kurul gündem maddeleri oylanamadan sona erdi.
Daha sonra Trabzonspor Kulübü Başkanı Şener ve yönetim kurulu üyeleri genel kurulun bulunduğu salondan ayrıldılar. Bu sırada bazı üyeler, Şener ve Hacısalihoğlu'na tepki gösterdiler.
GÜNDEMİN 4 VE 5. MADDESİ
Trabzonspor'da yönetim kurulunun geriye çektiği 4. ve 5. madde şöyle:
4. madde: Kulübümüz tarafından devir alınan veya alınacak olan, Trabzonspor Kulübü Derneği'ne tahsis edilmiş Trabzon Yat Limanı, Trabzonspor Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş'ye tahsis edilmiş Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nun yol tarafındaki boş alan, Trabzonspor Kulübü Derneği'ne tahsis edilmiş İstanbul Kartal Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri, Trabzonspor Kulübü Derneği'ne tahsis edilecek Trabzon Belediyesi'nden devir alınacak olan Yenimahalle Sahil Dolgu Alanı ve Trabzonspor Kulübü Derneği'ne tahsis edilmiş Trabzon İl Özel İdaresinden devir alınan Düzköy Yaylakent Tesisleri diye nitelendiren yerlerde, Trabzonspor Kulübü'ne gelir getirici yatırımlar yapmak ve yaptırmak üzere Trabzonspor Kulübü Derneği Tüzüğünün 89. maddesi gereğince, kulübümüz lehine irtifak veya intifa hakkı devri, rehin ve teminat gösterilmesi ve 10 yıldan daha uzun süreli kiraya verilmesi dahil, buna bağlı ve benzeri ticari sözleşmeler ve akitlerin yapılması için gerekli işlemlerin yasal, hukuksal ve her türlü iş ve işlemlerini yapmak üzere Trabzonspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu'na yetki verilmesinin görüşülüp kararlaştırılması.
5.madde: Trabzonspor Kulübü Derneği ve bağlı şirketlerinin, 2009 yılı konsolide tahmini bütçesinin artırılmasının görüşülmesi ve karara bağlanması.

Buda Lig TV'nin haberi!

trabzonsporfan
sivasta olamaz
niye olamıyormuş.Orda birlik var beraberlik var birbirine karşı hoşgörü var sevgi var.Sabır var.Bunların hangisi bizde var.

Böyle bir kulup camiası olamaz.Dünyada iki tane.

1.Bayern Munih
2.Trabzonspor

hamucera
25.08.2009, 15:16
bu durumun çözümü transfer değildir diyen başkan çözümü istifa edip daha fazla uğraşmamakta buldu.

şimdi biz büyük takımmıyız hayır hayır hayır

bizim ismimiz büyük artık büyük takım değilimz, büyük olmak büyük düşünmek ve yönetilmekle olur. sıkışınca kaçmak ile olmaz

AYYILDIZ

Haber gerçek.Ligtv'ye bağlandı Can Karyağdı haberi doğruladı.

matrix5782
bırakıp gitmek için yer arıyolar .öyle dava yok sonuna kadar burdasınız borcu temizleyin öyle gidin

BiZe HeR YeR 61
25.08.2009, 15:17
bugun satılsa hiç biri alındıgının altında satılmaz...
Sen öyle san...
Gökhana kim 6 Milyon Euro verir...

61baron61
25.08.2009, 15:17
bu nasil bir klüptür
her sene gelenler gidenler...

bi biz degismedik

AYYILDIZ
25.08.2009, 15:18
Başkan her zorlukta gidiyorum demek olmaz.Takım yenilirken stadı terketmek olmaz.Kalıp takımı ayağa kaldırmak yakışır.

titanic
25.08.2009, 15:18
niye olamıyormuş.Orda birlik var beraberlik var birbirine karşı hoşgörü var sevgi var.Sabır var.Bunların hangisi bizde var.

Böyle bir kulup camiası olamaz.Dünyada iki tane.

1.Bayern Munih
2.Trabzonspor
saydıkların şampiyon olmak için yeterli değil,

Mehmet Kıroğlu
25.08.2009, 15:19
bir avrupa maçından önce istifa eden yönetim savaşta ihanet eden asker gibidir sadri şeneri esefle kınıyorum bu ne böyle arkadaşlar çocuk gibi hemen istifa serdar bali sölemişti ama bu hafta

Barış Mayda
Haber gerçek.Ligtv'ye bağlandı Can Karyağdı haberi doğruladı.
can karyagdı dogrulamadı istifa edebilir dedi

Mehmet Fatih Yavuz
"Sadri Şeneri seviyorum, başkan iyi ama yönetimi kötü." Ben bu önermeyi kabul etmiyorum.İyi yönetici doğru insanları doğru yerde görevlendiren kişidir. Her şeyi bilmesine de gerek yok.Bilmesi gereken doğru insanları bulmak ve yönetebilmektir.Eğer sadri Şener doğru insanları bulamadıysa bu bir yönetim zaafıdır, sevsem de sevmesem de kötü yöneticidir.Hele hele şu kadar borç varken ucu açık borçlanma isteyip reddedilince küsmek, istifa vermek.Kusura bakmasın başkan, adını bu sayfalara yazan ilk kişiyim ben. Ama böyle idarecilik olmaz. Allah yolunu açık etsin gidiyorsa.

devilkid
kayseride iken rus klupleri 8 milyon verdi ama satılmadı..az arastırma yapmak lazım...rahat ol satılmak istenilince satılır..

Sen öyle san...
Gökhana kim 6 Milyon Euro verir...

metinulusoy
bu işi sadri şener'den daha iyi yapacak birini bulursunuz umarım.size nuri albayrak gibiler layık aslında.sadri şener fazla size

Celal Demir
geçekten bizim taraftarlarımızda peygamber sabrı var :D

ugrpnk
her şeyi berbat ettin sadri şener...
oysa sevmiştik seni..
küçük çocuklar gibi "madem beni oynatmıyorsunuz verin topumu"
git,bir daha da tesislerden içeri girme..

Burçak
bu şekilde habercilik resmen okuyucuya hakaret etmekdir.
ya tutarsa misali haber yapıyorlar . yazıklar olsun size.
kaçıncı defadır aynı şey. haberin başlıklarını değiştirmeler falan filan.
geri zekalılar sizi. haberi ilk ben duyurayım diye saçma salak işlere bulaşmayın. bu hangi site olursa olsun. çünkü hepiniz yanı naneyi yiyorsunuz.

ertuuu
25.08.2009, 15:20
ya istifa gibi birşey yok....

61baron61
su koca bir senenin derhal gecmesini bekliyorum ...
seneye sampiyonluga oynariz diye diye ceyrek asir gecti
insallah seneye

devilkid
belki de avrupa için yaraı olablir...dinoma kieve elenirken sanırım td değişmiş yonetimde seçim yapmısladı...geldiler bizi yenip gitmişlerdi..

bir avrupa maçından önce istifa eden yönetim savaşta ihanet eden asker gibidir sadri şeneri esefle kınıyorum bu ne böyle arkadaşlar çocuk gibi hemen istifa serdar bali sölemişti ama bu hafta

Gamze
Haber61 sana da bela okuyacağım şimdi!

Nasıl habercilik bu?

İstifa diye ortaya çıkardılar, otuz defa değiştirdiler haberi.

Şimdi de olağanüstü genel kurul kararı alınabilir diyorlar.

Bir susun Allah aşkına!

Durum netleşince haddini bildirmek lazım şu haberi yapan sorumlulara..

titanic
25.08.2009, 15:21
Başkan her zorlukta gidiyorum demek olmaz.Takım yenilirken stadı terketmek olmaz.Kalıp takımı ayağa kaldırmak yakışır.
yazdıklarına katılıyorum bunun yanında başkan istifa eğiliminde demek nedir ya? çık basının karsısına istıfa ettım de, ya da etmıyorum de.başkasından değil başkandan duymak ısteriz

61baron61
lig tv de gecti konu
istifa edebilirmis ...kalmasi icin ikna etmeye calisiyorlarmis

trabzonsporfan
saydıkların şampiyon olmak için yeterli değil,
o dediğin takım 2 sene bu lige ambargo koydu.

Neyse konu bu değil uzatmaya gerek yok

matrix5782
25.08.2009, 15:22
istifa söylemi olduğu kesin çünkü her olumsuzlukta istifayı gündeme getiriyor .sonuna kadar burdasın bırakıp kaçmak yakışmaz borç yiğidin kamçısıdır

zahido
Can Karyagdinin dediginine gore stad icin yapilicak dolgu alanina birileri talip olmus..

Bu sirkette 10 senenden daha fazla kiralamak istemis araziyi cunku yatirim yapicak adamlar..

Nevzat Sakar dun yonetimin konuyu delegeye aciklayamadigindan yakiniyordu..

Gercekten anlatamamislar cunku ben boyle biseyi yeni duydum acikcasi.. Delegelerde yeni duymus olmali..

Cunku gerekce buysa bence evet kararinin cikmasi lazimdi..

trabzonsporfan
ne iknası ya bırakın istifa etsin

Faik Yılmaz
25.08.2009, 15:23
Şimdi giderse bu gitti değil kaçtı olur...

Onu bilsin bu kötü günde giderse bir daha hiç gelmesin.....

61baron61
Can Karyagdinin dediginine gore stad icin yapilicak dolgu alanina birileri talip olmus..

Bu sirkette 10 senenden daha fazla kiralamak istemis araziyi cunku yatirim yapicak adamlar..

Gercekten anlatamamislar cunku ben boyle biseyi yeni duydum acikcasi.. Delegelerde yeni duymus olmali..

stad icin ön görülen yer icinmi bu kavga

esra61
arkadaşlar başkan istifa ettimi etmedimi kafam karıştı?bilgisi olan varmı?

okanyildirim
25.08.2009, 15:24
halen Trabzonsporun adını ne kadar küçülttüklerinin farkında değilller yada farkındalar ama işlerine geliyor başkan bu iş oyuncak değil her seferinde istifa falan olmaz ya istifa et başkası gelsin yada adam gibi yönetim şu kulübü 1 haftadır olmayan rezillik kalmadı

zahido
Ligtvde goruntuler vardi.. Baskana dogru yurumus bazi delegeler..

Hakarete varan cumleler sarfedilmis..

Tipik karadeniz insani iste.. Yazikkkk!!!

ertuuu
istifa yok...

İlker ToSun
25.08.2009, 15:25
hey gidi sadri şener, yahu istifanı bile kararlı şekilde veremiyorsun. mahallede kaleye geç denildiğinde topu eline alıp "benim topum, ben ne istersem öyle oynanır yoksa gidiyorum" diyen 8 yaşındaki çocuklardan bir farkın kalmadı. hala daha yok istifa eğilimi yok şu yok bu. çık artık de şunu ya istifa ettim de, yada aynı kararlılıkla göreve devam ediyorum de. bıktık artık bu çocukça tavırlardan. her kötü gidişte bu gündem değiştirme taktiğini kullanıyor. sıkıldık artık. bu takım senin oyuncağın değil. milyonlarca taraftarı olan bir takımın başkanı, camiasını böyle muallakta bırakamaz. yok bilmem neyi bekliyorlarmış da yok şu da yok bu. açık söyle başkanyoksa gerçekten bir yerden telefon mu bekliyorsun ?

Cengiz Çubukcu
Genel kurulda çıkacak rezillik kendini 10 gün önce belli etmişti ve işin bu noktaya geleceği belliydi....o yüzden ne istifalara ne de yaşananlara şaşımıyorum...

el_conquistador
Arkadaslar, neden Trabzonspor'un gelecegi ile bu kadar önemli projelerde söyle düsünen insanlari tartismiyoruz? 'Genel kurul'da salon kücük, ben ret oyu verecegim' diye, 'son iki maci kaybettik, ben ret oyu verecegim'! Bu'mu Trabzonsporluluk, bunlar'mi Trabzonsporu düsünen insanlar? Baskana genel kurul'da bagirip cagirinca, adamliktan'mi sayiliyor? Bir iki mac kaybedersek, o zaman hersey baskana hak?

zahido
25.08.2009, 15:26
stad icin ön görülen yer icinmi bu kavga

Tam anlayamadim ama dolgu alani falan filan dedi.. Buradaki insaat icin bi firma basvurmus..

Sonucta adamlar yatirim yapiyorlar 10 sene icinde yaptiginin karsiligini anca alirlar..

Onun icin yili arttirmak istemisler ama boyle bi sonuc cikti ortaya..

UğuR

Cunku gerekce buysa bence evet kararinin cikmasi lazimdi..bÖYLE BİR şey varsa yetki sırf bu işin adı koyularak istenebilirdi.Diğer mevzulara girmeden.Ortada bir iletişimsizlik var.Veya bazı şeylere kılıf aranıyor.Hayırlısı...

Oğuz ZEYTİN
Öncelikle şu takımla ilgili bir ağızdan ses çıksın!

Sportif menajer kurumu var, çalışıyor mu çalışmıyor mu belli değil!

Hem böyle bir kurumsallaşmaya gidiyorsak, Asbaşkan neden takım üzerinden konuşuyor, basın toplantısı düzenliyor

Futbol şube sorumluluğuna gerek kalır mı bu ortamda?

Herkes hattından önce haddini ve görevini bilse, Trabzonspor'umuza dah fazla zarar verilmese...

Burçak
Sallama haberlerine devam eden siteyi göreceğiz hep beraber.
iki zıt haber.

http://img221.imageshack.us/img221/791/haber61.jpg (http://img221.imageshack.us/i/haber61.jpg/)http://img32.imageshack.us/img32/7103/medyatrabzon.jpg (http://img32.imageshack.us/i/medyatrabzon.jpg/)

Haber61 sana da bela okuyacağım şimdi!

Nasıl habercilik bu?

İstifa diye ortaya çıkardılar, otuz defa değiştirdiler haberi.

Şimdi de olağanüstü genel kurul kararı alınabilir diyorlar.

Bir susun Allah aşkına!

Durum netleşince haddini bildirmek lazım şu haberi yapan sorumlulara..

ya Tutarsa hesabına gidiyorlar.

Bu nasıl habercilik zırt pırt haber değiştirilirmi amacınız ne demek isteyenler için
TELEFON
0462 326 73 73 PBX - 0532 456 71 41

FAX
0 462 326 73 73
http://www.haber61.net/identity.php

AYYILDIZ
25.08.2009, 15:27

Stad ile alakası yok o dolgu alanının.Yönetimin vermek istedği yerleri tekrar gözden geçirin.

yabadallah
25.08.2009, 15:27
Yahu herkez ne kadar biliyor ya !! Herkez futbol uzmani, herkez futbol yoneticisi , bir arkadasin dedigi bakkal yonetmekden aciz insanlar cikmis ona buna fikir veriyor... ( buna bende dahilim !)
Ne diyeyim ben , belli degilmi niye bu klup 25 senedir sampiyon olamiyor !!
Ersun Istifa diye stadlari inletenler , simdi Ersun gitti boyle oldu diyor ...
Sadri Sener diyenler simdi gitsin iyi olur diyor ...
Insaf diyorum ben bu taraftara..

37 yasinda olan ben bu saatden sonra Trabzonspor'dan degilde taraftardan umidi kestim.

Ya bir soyle durun da , herseyi bilmeyin bir gozunuzu seveyim..
Gozunuzu seveyim da !!

İlker ToSun
25.08.2009, 15:28
Arkadaslar, neden Trabzonspor'un gelecegi ile bu kadar önemli projelerde söyle düsünen insanlari tartismiyoruz? 'Genel kurul'da salon kücük, ben ret oyu verecegim' diye, 'son iki maci kaybettik, ben ret oyu verecegim'! Bu'mu Trabzonsporluluk, bunlar'mi Trabzonsporu düsünen insanlar? Baskana genel kurul'da bagirip cagirinca, adamliktan'mi sayiliyor? Bir iki mac kaybedersek, o zaman hersey baskana hak?

ama bu futbol endüstrisinin acımasız bir kuralıdır, dünyanın her yerinde eğer başarılı saha sonuçları yoksa yönetimlere bu gibi yetkiler verilmez. hele ki Trabzonspor gibi maddi durumu düşük olan takımlarda 10 yılın üstünde kiralamaya "evet" oyu alabilmek zor iştir. Ama bu olaya oy verenler işin maddi boyutundan çok takıma olan güvensizliklerini gösterdiler bu tavırlarıyla.

AYYILDIZ
25.08.2009, 15:29
Şener, “beni burdan alın” dedi mi..?
Trabzonspor başkanı Sadri Şener’in bir iş adamı yakın dostunu arayarak özel uçağını Trabzon’a gönderip kendisinin alınmasını istedi. Şener’in ikna turlarından ikna olmaya eğilimli olmadığı yönünde genel bir kanaat oluştu. Sadri Şener, özel bir uçakla her an Trabzon’dan ayrılabilir şeklinde söylentiler var.

Bu arada, Genel Sekreter Hasan Yener, bu söylentiyi yalanladı ve Şener iftar sonrası yapılacak toplantıda en doğru olanı yapacaktır dedi..

MedyaTrabzon

Başkan çıkıp açıklama yapmalı.Yoksa baskın boş durmuyor.

ertuuu
25.08.2009, 15:29
ya sadri şenere duyulan bu kin niye?
adam ne yaptı? bilmemkaç senedir düşünülmeyen atılımları gerçeklerştirdi değil mi? yoksa birilerinin yapamadığını yaptı diye mi karşıt olundu? onu yapmak isterler beldiye karşı çıkar, bunu yapmak isterler kurul karşı çıkar. bu nedir ya? böyle bir ortamda durmak akıllı işi mi? faruk özak'ın itiklemmesiyle bu işe girdi ve yalnız bırakıldı. gerçekten ortada büyük rezillik var. bu rezillik başkasının değil bizim rezilliğimiz...

S.DEMİRCİ
25.08.2009, 15:30
bu takım bize fazla.....

arifberkay
25.08.2009, 15:31
bende ıstıfa etmesı en dogru karar

Bekir
25.08.2009, 15:32
Bu ne yahu ne kongresi ne istifası..
Yöneticiler hep zorda kaldıklarında kongreye mi gidicekler??
Böyle bi sacmalık yok.
Bu kadar borç ile Baskanın çekip gitmesi ilginç olur..

Muhammed
25.08.2009, 15:32
Başkan'ın üstüne yürüyen delegeler kim ya? İnsan mı bunlar

ÇaGaTaY
25.08.2009, 15:33
Edecekse etsin o da be. Çocuk gibi her canı sıkıldığında istifa eden başkan mı olur. Ağır olsun biraz..

Ayak yapıp duruyo.. Daha önce istifa ettiğinde 1 ay sonra tekrar aday olacağını hepimiz biliyorduk. Kadrosunu değişmek için istifa etti, nazlandı(adettendir) ve yine başkan oldu. Zaten forvet konusunda herkesin kızgın olduğu bi dönemde böyle ayak yapmasın bu sefer ısrar eden de olmaz kal diye..

Salih Yazıcı
Şener, "Beni buradan alın"
25 Ağustos 2009 / 15:23
Şener, “beni burdan alın” dedi mi..?

Trabzonspor başkanı Sadri Şener’in bir iş adamı yakın dostunu arayarak özel uçağını Trabzon’a gönderip kendisinin alınmasını istedi. Şener’in ikna turlarından ikna olmaya eğilimli olmadığı yönünde genel bir kanaat oluştu. Sadri Şener, özel bir uçakla her an Trabzon’dan ayrılabilir şeklinde söylentiler var.

Bu arada, Genel Sekreter Hasan Yener, bu söylentiyi yalanladı ve Şener iftar sonrası yapılacak toplantıda en doğru olanı yapacaktır dedi.. medyatrabzon

ertuuu
Başkan'ın üstüne yürüyen delegeler kim ya? İnsan mı bunlar

insan değilller; Trabzonlu,Trabzonsporlular ama...

arifberkay
bu hayrettın yonetımdeyken zaten basarılı olma ıhtımalı yokdu sadrı başkanın

hamucera
bu işi sadri şener'den daha iyi yapacak birini bulursunuz umarım.size nuri albayrak gibiler layık aslında.sadri şener fazla size

durup durup nuri albayrağa saldırmayın. oda sadri gibi yanındakilerin kurbanı oldu, bunu anlamak istemiyorsanız pes doğrusu, ayrıca nuri kötü takımda kurmamıştı, illa yani birilerini savunmak için başkalarına vurmaya gerek yok. en azından bırakıp kaçma duygusu içine girmedi hiçbir zaman

vaslat
bende ıstıfa etmesı en dogru karar
siszin gibi düşünenler yüzünde TS diye bişey kalmayacak

arifberkay
25.08.2009, 15:35
doganın kanunu bu basarısız olan gıder gıtmesı lazım

bkandil
Şimdi giderse bu gitti değil kaçtı olur...

Onu bilsin bu kötü günde giderse bir daha hiç gelmesin.....

Şimdi giderse bir daha gelir mi sence....
Millete kolaylık olur...
Önceki sefer kendi battı, bıraktı...
Şimdi de takımı batırdı!!! bıraktı derler... Olur biter...

devilkid
ben baskanın yanındayım..daha bugun sabaha kadar herkes tranfer diyordu...para yok adam kaynak bulmaya calısıyor..şimdi herkes ahkam kesip gitsin gelmesin gibi laflar ediyor...garip taraftarız..

ertuuu
doganın kanunu bu basarısız olan gıder gıtmesı lazım

25 senedir burdayız ama...

devilkid
25.08.2009, 15:36
:alkış::alkış::alkış:

Barış Mayda
Yahu herkez ne kadar biliyor ya !! Herkez futbol uzmani, herkez futbol yoneticisi , bir arkadasin dedigi bakkal yonetmekden aciz insanlar cikmis ona buna fikir veriyor... ( buna bende dahilim !)
Ne diyeyim ben , belli degilmi niye bu klup 25 senedir sampiyon olamiyor !!
Ersun Istifa diye stadlari inletenler , simdi Ersun gitti boyle oldu diyor ...
Sadri Sener diyenler simdi gitsin iyi olur diyor ...
Insaf diyorum ben bu taraftara..

37 yasinda olan ben bu saatden sonra Trabzonspor'dan degilde taraftardan umidi kestim.

Ya bir soyle durun da , herseyi bilmeyin bir gozunuzu seveyim..
Gozunuzu seveyim da !!
dayı daha biz ne yapalım borc olmuş 80-90 trilyon yeni başkan gelsede sadri şener dursada borç 80 trilyon bizim fener gibi taraftarırımz zengin degil öyle 60 milyon veripte maça gidecek bizim yalaka yöneticimizde yok öyle ankara ya gidipte millete yalvaracak zaten olmasın istemiyoruz bırakta kalan gelirlerin hepsini alıpta gelecek yönetimlere borç bırakmasınlar sonra gelen yönetim demesin gelir yok gider cok diye takımın halide ortada avrupada gitti bu kadar insan bir şeyler bilmese konıuşmaz gecen sene demedimi taraftar engin bayta alınsın diye eeeeeee bu sene neden aldılar iş işten geçincemi akılları başlarına geldi bu senede fatih tekke alınsın diyor taraftar bakın görün egerki bu yönetim kalırsa ocak ayında fatih tekke alıncak ama iş işten gececek şimdi neden almıyorlar borç çok borç canım abim borç cok bu taraftar boşuna konuşmaz

arifberkay
bız basarısız degılız yol gosterdık onlara dınlemdıler bızı sımdı gıtsımlerr yolları acık olsunn

okanyildirim
YÖnetİm trabzonsporun adini 1 haftadir ne kadar kÜÇÜlttÜnÜz farkinda deĞİlsİnİz yada farkindasiniz ama İŞİnİze gelmİyo.baŞkan sadrİ Şener gİdİceksen gİt kalacaksan kal adam gİbİ yÖnetİn Şu kulubÜ kÜÇÜlteceĞİnİz kadar kÜÇÜlttÜnÜz zaten sen birakip gİd...ersİn ama bİz burdayiz gİtmeye birakmaya nİyetİmİz yok....

Osman Yavuz
25.08.2009, 15:37
ama bu futbol endüstrisinin acımasız bir kuralıdır, dünyanın her yerinde eğer başarılı saha sonuçları yoksa yönetimlere bu gibi yetkiler verilmez. hele ki Trabzonspor gibi maddi durumu düşük olan takımlarda 10 yılın üstünde kiralamaya "evet" oyu alabilmek zor iştir. Ama bu olaya oy verenler işin maddi boyutundan çok takıma olan güvensizliklerini gösterdiler bu tavırlarıyla.
Fenerbahçe geçen seneki kendi adlarına skandal olarak değerlendirdikleri sezondan sonra ezici bir oyla bütün yetkileri Aziz Yıldırım'a vermediler mi?

Osman Yavuz
25.08.2009, 15:39
ben baskanın yanındayım..daha bugun sabaha kadar herkes tranfer diyordu...para yok adam kaynak bulmaya calısıyor..şimdi herkes ahkam kesip gitsin gelmesin gibi laflar ediyor...garip taraftarız..
13-14 milyon TL Gökhan'ın bonservisine verirken düşünseydi onu.

el_conquistador
25.08.2009, 15:40

Daha fazla maddi kaynagi önleyerek peki daha iyi duruma'mi gelecek kulüp? Eger daha yarismaci bir takim istiyorsak, bu daha fazla para'dan gecmezmi? Ve Avrupa'da yasayan birisi olarak, böyle bir seyin burda olacagini hic ama hic ihtimal vermiyorum! Onlarca örnek var hatta, yapilan atilimlar sayesinde büyüyen kulüpler hakkinda.

Burda yönetime kizilmasi gerekilen sey, celiskili aciklamalarla inandiriliciklarini zedelediler. Ama sadece kulaktan duyma olaylarlan kürsüden borc 120 milyon'a cikmismis diyerek, kürsüden baskana 'Senin utanman yok'mu?' diye bagiran insanlar TS'nin gelecegi hakkinda karar verebiliyorlar. Asil tartisilmasi gereken bu!!! Trabzonsporumuz böyle nereye gidecek?

Barış Mayda
Fenerbahçe geçen seneki kendi adlarına skandal olarak değerlendirdikleri sezondan sonra ezici bir oyla bütün yetkileri Aziz Yıldırım'a vermediler mi?
yetkiyi verdiler ama fenerin giderin den fazla gelir cok ön basit örnek lugano istedigi parayı vermedi yönetim bak şimdi tıpış tıpış imzayı attı.söz konusu klüp'ün geliri en basit senin takımında 3 tane sol acık var

İlker ToSun

Aziz Yıldırım o yetkileri isterken elinde kaç defa şampiyonluk yaşamış, şampiyonlar liginde çeyrek final oynamış başkan olmanın verdiği güç, ve Aziz Yıldırımın bireysel vizyonu ve gücü sebebiyle gelecek adına verdiği umut vardı. Bu görev süresinde ise Sadri Şener in elinde, Türkiye kupasında gruptan çıkamayan, Edirneden öteyi göremeyen, Galatasaray ve Fenerbahçenin olmadığı bir senede bile 3. olabilen bir takım var. Yani anlayacağın hani "yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır" sözü var ya , işte aralarındaki fark oydu maalesef. inandırıcı yada değil adam çıkıyor 3 sene şampiyonluk diyor, bizim başkan biz şampiyonluğa oynarken avrupa kupalaraı hedefimiz diyor.

yabadallah

oyle kardesim,
ne yazikki iskembeden konusmak cok kolay geliyor bazi insanlara,
sadri sener klubun uzun vadeli gelecegine yatirimlar yapiyordu..
bizim taraftarda kisa vadeli hayaller pesinde...
simdi gelsin bu isi cok iyi bilenler de yonetsin klubu o zaman ...
yok oyuncak yapmis istifayi da yok bu yok su
yahu adam bir kanunu geciremiyorsa genel kururdan niye dursun o baskanlikda ... sener ben kafamdaki projeleri yapamiyacaksam o zaman durmam diyor ki haklidir..

bizden hic bir cacik olmaz...

bu yonetim bir hata yapdi oda tekkeyi almamak.. o kadar

TheCrow
bız basarısız degılız yol gosterdık onlara dınlemdıler bızı sımdı gıtsımlerr yolları acık olsunn

Hangi birimizi dinlemeliydiler acaba?..Seni mi, beni mi, başkasını mı?..

devilkid
25.08.2009, 15:41
ya arkasım hala anlamıyorsunuz..gokhan transferi sadece siyaset transferidir..para sadece klupten cıkmamıstır..gidip baska biri alınsaydı bu sefer nıye gokhan alınmadı gibi laflar edilecekti..

Adem Erdoğan
rüzgarın estiği tarafa doğru devaaaam...

bkandil
Bırakalım bunları... Nuri muhabbeti çekilmiyor artık...

durup durup nuri albayrağa saldırmayın. oda sadri gibi yanındakilerin kurbanı oldu, bunu anlamak istemiyorsanız pes doğrusu, ayrıca nuri kötü takımda kurmamıştı, illa yani birilerini savunmak için başkalarına vurmaya gerek yok. en azından bırakıp kaçma duygusu içine girmedi hiçbir zaman

Nuri zamanındaki takım bu takımın en az 5 sıra altında yer alır sıralamada...
Nuri kötü takım kurmamıştı, doğru... Çünkü Takımı komisyoncular kurmuştu...

İsa
Başkan eğer geçmiş dönemde yapmış olduğu hataları tekrar yapacaksa gitsin.

Tamam para bulmak adına cok calısıyor ama var olan kaynakları cok cok kotu kullanıyor.Transfere harcadığı ve heba ettiği bunca paranın hesabını vermeli.Bu işlerin sorumlusu kim ise ortaya cıkmalı.

hodlu
Kimseye istifa etme diye yalvaracak halimiz yok...

Erdem Koltuk
25.08.2009, 15:42
Hayretle olanları izliyorum.Hasan Üçüncüler Mustafa Keçeliler Aymanlar dönemine dönüş için herkes seferber olmuş durumda.İstifa isteyen BMN üyeleri,ben görücem sizi....

bkandil
rüzgarın estiği tarafa doğru devaaaam...
Burda rüzgar yok, yaprak kımıldamıyor... Yerimizde bekliyor muyuz bu durumda...

Semih

İnsaf!

Gökhan geldiğinde bu sayfaların halini iyi hatırlıyorum oysa ki.

Şu istifa haberi doğru mu yanlış mı bilmediğimden Sadri Şener'i savunamıyorum. Doğruysa eğer savunmayacağım da.

Fakat genel psikolojinin gazına gelip de olmadık suçlamalar yapanlara da yol verecek değilim.

tamuğ yamtar

Yahu arkadaş alındığında alınmasın dedin mi?

Ne enteresan adamlarsınız.

Miraç Topal
25.08.2009, 15:43
Hattinizi bilin sayın Trabzonspor Yönetimi..

hamucera

ya bu yorumlarada hasta oluyorum, yani biz yol gösterdik dinlemediler şimdi gitsinler, onlar zaten herşeyden habersizdi, mali tabloları bilmeden, gerçekleri bilmeden bende diyorum alın o zaman bir dünya adam ama lafta diyorum, bilip bilmeden istek olmaz,

oradakiler bu işi yapmak için bir yola girdi destek olmak yerine önce samet sonra fatih ile adamların ipi çekildi, e şimdi sonuç ortada

başkanada kızıyorum her seferinde kızınca çocuklar gibi bozdum oynamıyorum diyor.

yerel basına zaten malzeme çıktı durmadan yazarlar şimdi kendi kafalarından sonra çevirir çevirir dururlar

el_conquistador

Tamam para bulmak adına cok calısıyor ama var olan kaynakları cok cok kotu kullanıyor.Transfere harcadığı ve heba ettiği bunca paranın hesabını vermeli.Bu işlerin sorumlusu kim ise ortaya cıkmalı.

Lütfen suraya 'heba' edilmis paralari tek tek yazda bilelim?

Osman Yavuz
25.08.2009, 15:44
ya arkasım hala anlamıyorsunuz..gokhan transferi sadece siyaset transferidir..para sadece klupten cıkmamıstır..gidip baska biri alınsaydı bu sefer nıye gokhan alınmadı gibi laflar edilecekti..
Vallah de billahi de kimse demezdi niye Gökhan'a 6 milyon 250 bin euro verip almadınız diye?

İlker ToSun
Daha fazla maddi kaynagi önleyerek peki daha iyi duruma'mi gelecek kulüp? Eger daha yarismaci bir takim istiyorsak, bu daha fazla para'dan gecmezmi? Ve Avrupa'da yasayan birisi olarak, böyle bir seyin burda olacagini hic ama hic ihtimal vermiyorum! Onlarca örnek var hatta, yapilan atilimlar sayesinde büyüyen kulüpler hakkinda.

Burda yönetime kizilmasi gerekilen sey, celiskili aciklamalarla inandiriliciklarini zedelediler. Ama sadece kulaktan duyma olaylarlan kürsüden borc 120 milyon'a cikmismis diyerek, kürsüden baskana 'Senin utanman yok'mu?' diye bagiran insanlar TS'nin gelecegi hakkinda karar verebiliyorlar. Asil tartisilmasi gereken bu!!! Trabzonsporumuz böyle nereye gidecek?

ben de zaten mesajımın sonunda yazdığımla onu söylemek istedim. burdan çıkan tavrın nedeni aslında borçlanmaya karşı çıkılması değil. örneğin ben isterse borcumuz 2 katına çıksın ama yeterki şampiyonluklar başarılar gelsin istiyorum. borçsuz kulüp bırakma hevesind eolan yönetimlerden de hep nefret etmişimdir. burdaki tavır yönetimin bu transfer dönemindeki çok büyük yanlışlıklarından kaynaklanan güven kaybını onlara göstermekti. bir anlamda güven oylaması oldu bugün ve kongreden beklenen tavır çıktı.

TheCrow
Ne mutlu bize, klavye başında istediğimiz gibi "kulübün parasını boşa harcamasın" , "transfer yapsın transfeeerr" , "o adam yaramaz bu adamı alsın, ama ona da şundan fazla para vermesin" , "orası çocuk oyuncağı değil, biraz dikkatli konuşsun" diye sallayabiliyoruz, kimse de bize hesap soramıyor, arkadaşım aday olun seçime girin çok biliyorsanız...

Semih

Ortada transferle "heba edilen" bir para olduğu görüşüne katılmıyorum.

Geçen yıl yapılan transferlerin tutarlılık yüzdesi benim için geçerlidir. Bu kadro kötü bir kadro değil. Ne büyük talihsizliktir ki, bu genel kurul böyle bir döneme denk geldi.

İsa
25.08.2009, 15:45
Hayretle olanları izliyorum.Hasan Üçüncüler Mustafa Keçeliler Aymanlar dönemine dönüş için herkes seferber olmuş durumda.İstifa isteyen BMN üyeleri,ben görücem sizi....

Ve o günlerden Colmanlı tjıkuzu Caleli yıldızlar topluluğuna dönüşmüş bir kadromuz var elimizde o günlere sakın bir daha geri dönmeyelim sakın!

fth61
bize acilen bir forvet lazım. Umut'u topçu diye saymıyorum zaten

ozturk
daha ligin 3. haftası bu kadar karışıklık kötü oldu...

bakalım yeni gelen nasıl olacak?

Osman Yavuz
Yahu arkadaş alındığında alınmasın dedin mi?

Ne enteresan adamlarsınız.
Ben Gökhan'ı herkesten çok savundum burada bilenler bilir.Ama sözleşmesinin son senesindeki bir oyuncuya 14 milyon TL vermek akıl kârı değildir.

Murat Erdem
İstifa etmek neyse de, ''gelin beni buradan özel uçakla alın'' ne demek ? Adam mı yiyorlar Trabzon'da...

wildghost
25.08.2009, 15:46
oyle kardesim,
ne yazikki iskembeden konusmak cok kolay geliyor bazi insanlara,
sadri sener klubun uzun vadeli gelecegine yatirimlar yapiyordu..
bizim taraftarda kisa vadeli hayaller pesinde...
simdi gelsin bu isi cok iyi bilenler de yonetsin klubu o zaman ...
yok oyuncak yapmis istifayi da yok bu yok su
yahu adam bir kanunu geciremiyorsa genel kururdan niye dursun o baskanlikda ... sener ben kafamdaki projeleri yapamiyacaksam o zaman durmam diyor ki haklidir..

bizden hic bir cacik olmaz...

bu yonetim bir hata yapdi oda tekkeyi almamak.. o kadar

aynen katılıyorum bence yönetim kulübü büyütmek adına başarılıydı. kaldı ki futbol takımını da büyüttü. daha önce bizde futbol oynayan futbolculara bakıyorum da sıradan bir takımda bile oynayamıyorlar. Ama yine de yaranamadı Sadri başkan çünkü bizde birkaç yüzbin başkan teknik direktör vs. var. zor iş zor

hodlu
Olaya lütfen para olarak bakmayın para birşekilde geri gelir ancak bizim hayallerimiz,kaybolan yıllar geri gelmiyor.Takımda 1 tane Trabzonlu yıldız oynatamıyorsak yönetim oturup hatasını anlamalı...

Serdar A

Ben derim ki başkanın harcadığı paranın yüzde kaç oranında şu an takımın önemli parçalarına , yüzde kaç oranında ise başarısız transfer yatırımlarına ayrıldığını net rakam olarak ortaya koyalım .

Ardından aynı işlemi , bir evvelki yönetim , ondan evvelki yönetim olarak devam ettirelim .

Böyle ortaya konuşmanın çok sağlıklı olmadığını sanıyorum . Yanıltıyor , aldatıyor .

Mustafa Önder

bi de bu laf var aymanlar mustafa keçeliler...... falanlar filanlar....
Albayrak yönetimi de borç yaparak transfer yapardı...
x yönetimi de borç yaparak transfer yapardı....
Ancak doğru yerde doğru transferler yapmak doğru vizyon ortaya koymak gerekir....

UmutBaykan
Bu Trabzon un dünyada eşi benzeri yok vallahi...

Atalay
Artık ben anlıyorumki...

Rüzgardan sonrası tufan...

Tipik karadeniz insanı..

Yıkalım yakalım arkadaşlar...

Salih Yazıcı
25.08.2009, 15:47
edecekse etsin istifa yeter ya çocuk gibi bizimde içimiz acıyor traftarın sesine kulak vermeyen yönetim bu durama düşmesi çok doğal eğer devam ederse nasıl bir yol izleyecek o önemli kadro yeterli ederse zaten bu gün olmazsa yakın zaman da bırakmak zorunda kalır

karatasof
25.08.2009, 15:47
Yerinden yönetim ve Yerlinin yerlisi anlayışının TS temsilcisi Özkan Sümer'e doğru gidiş sezinliyorum.Bir an önce takıma tercüman olabilecek bir ''Sümerolog'' bulunmalı...