PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

macka61
28.09.2008, 01:46
ben şunu anlamıyor Sadri Şener gibi bir başkan yattara gibi futbolcunun ligin ortasında transfer bitmişken gitmesini istiyeceğini mi düşünüyorsunuz hangi başkan bu denli iyi futbolcusunu ligin ortasında göndermek ister adam ayrılmayı kafaya koymuş kafasına silah mı dayıcan biraz insaflı olun hemde takım onsuz dört mç yapmış 3 galibiyet bir beraberlik almış olsa tabiki iyi olurdu ama ne yapalım ben inanıyorum devre arasında kaliteli transferler yapılacaktır Sadri başkana güvenelim o bizim son şansımızdır

erkankoc
28.09.2008, 03:47
nuri alco denen eski baskanin adini bile duyunca midem bulaniyo..hele o yanindaki yalakasi zeyyad beyfendi,son gunlerde cikip onun tekrar baskan adayi olmasi icin calisacagim dememismiydi...ya nuri alco parasini alabilmek icin,kongreyi erteletti..ara transferde baskan adayi olmayacagini bildigi icin takima transfer yapmadi..sirf yeni yonetimi atese atmak icin..ya takim kume dusseydi ne olcakti acaba...oflulari severim,ama nuri alcoyu sevenlerdende nefret ederim,..benim gorusum bu....o adam ve yandaslarinin yaptigi cirkeflikleri hep hatirlyiorum..konusmayi bile beceremezdiler...ya sirf parasi var diye insattci surusunu takimin basina koyduk..sanki futbolcu almak cimento almaya benzer...allahima sukurki o gunler gecti bittii..hepsine yaziklar olsunnn...hasim nuri zeyyad ve diyerlerine...

cikip biri bana saygi demesin eski yoneticilere falan...midem kalkiyo ona gore

sedatmert61
28.09.2008, 09:46
nuri alco denen eski baskanin adini bile duyunca midem bulaniyo..hele o yanindaki yalakasi zeyyad beyfendi,son gunlerde cikip onun tekrar baskan adayi olmasi icin calisacagim dememismiydi...ya nuri alco parasini alabilmek icin,kongreyi erteletti..ara transferde baskan adayi olmayacagini bildigi icin takima transfer yapmadi..sirf yeni yonetimi atese atmak icin..ya takim kume dusseydi ne olcakti acaba...oflulari severim,ama nuri alcoyu sevenlerdende nefret ederim,..benim gorusum bu....o adam ve yandaslarinin yaptigi cirkeflikleri hep hatirlyiorum..konusmayi bile beceremezdiler...ya sirf parasi var diye insattci surusunu takimin basina koyduk..sanki futbolcu almak cimento almaya benzer...allahima sukurki o gunler gecti bittii..hepsine yaziklar olsunnn...hasim nuri zeyyad ve diyerlerine...

cikip biri bana saygi demesin eski yoneticilere falan...midem kalkiyo ona gorevalla bunların altına imzamı öyle bi atarmki anlatamam kardeşim..alço ve yalakaları çok üzgündür şimdi görevi başaramadan bastılar tekmeyi diye..canımsın sadri baba..

Emo91
28.09.2008, 13:13
sadri baba bizi bu sene sampiyon yap!

ocak ayinda öyle bir yildiz alki, yattaranin "Y" si kalmasin aklimizda...

ama insallah o dünya yildizlarida trabzonda oynamayip ayrilmazlar.... mesala marcelinhoda dünya yildiziydi ama bizde sifir.... benim tek korkum budur...

TSezgin61
28.09.2008, 13:15
mactan sonra ne dedi baskan?

begenmismi futbolu

sanatik
28.09.2008, 13:23

cikip biri bana saygi demesin eski yoneticilere falan...midem kalkiyo ona gore

Albayrak ismini duyunca bende bir acayip oluyorum. Aklima burda bir kac kere yazdim ama albayrak iyidi veya niye o kadar kötümüydü diyenler icin terkarliyorum. Bir Spor programinda yaninda iki futbol yorumcusu ile sanirim biri osman tamburaciydi trabzonspor sampiyonluk sorusuna trabzonsporun diger rakiplere karsi isi cok zor oldugunu ve sampiyon olma ihtimalinin düsük oldugunu söylüyordu aslinda cok daha utanacak bir sekildeydide ben tam sözleri unuttum bir spikerde evet tabii trabzonspor kim sampiyonluk kim gibi laflar üretirken osman tamburaci yok ya sayin albayrak siz ne diyorsunuz trabzonspor 6 kere sampiyon olmus sayisizca kupa almis bir takim neden sampiyon olmasinki diyordu. Inanmayan baskan ile ancak bu kadar iste. Üstelik parasi vardi ve bunu nasil kullandi ? Aldigi topcular özellikle o fatih akyel transferi yokmu ikinci defada o zaman kötülesiyorum.

Sadri Sener özellikle Albayrak gibilerine yöneticilik ve baskanlik dersi vermisdir. Trabzonspora inschallah Albayrak gibileri baskan ve yönetici olmaz.

Recep Alkan
28.09.2008, 13:25
valla baskan bu kadar zor gecen bır haftada tam bır adam durusu sergıledı. helal olsun. kulubu cok fazla yıpratmadan bu ısın altından kalkabıldı. helekı antalya macından sonra soyunma odasına gırıp de futbolcuları o hallerı ıle sarılarak tek tek tebrık etmesı !!!! daha brısey demıyorum zaten.

lazkızı6161
28.09.2008, 13:33
çok güven veren konuşmalarıyla,duruşuyla ve en önemlisi yaptıklarıyla alkışlanıcak bir başkan iyiki varsın

10-61
28.09.2008, 13:48
mactan sonra ne dedi baskan?

begenmismi futbolu
Şener, Yattara konusunun da artık gündemden kalkmasını isteyerek, ''O konu artık bitti. Artık Trabzonspor'a bakıyoruz. Ocak ayındaki transfer döneminde de bana bakın'' diye konuştu

TSezgin61
28.09.2008, 13:51
Şener, Yattara konusunun da artık gündemden kalkmasını isteyerek, ''O konu artık bitti. Artık Trabzonspor'a bakıyoruz. Ocak ayındaki transfer döneminde de bana bakın'' diye konuştu

sagolasin....:)

Muhalif
28.09.2008, 14:31
Hey gidi günler.. 'Yıldız görmek isteyen gökyüzüne baksın'dan Yıldız görmek isteyen Ocak ayındaki transfer döneminde bana baksın' lara... biz alışkın değiliz öyle başımız döner yahu birden çağ atladık:D

Uzunoğlu
28.09.2008, 14:39
Sadri Şener gaza gelmiş söylemiş çok fazla önemseyip beklentilere kapılmayın :)

FANATIK61
28.09.2008, 15:24
Şener, Yattara konusunun da artık gündemden kalkmasını isteyerek, ''O konu artık bitti. Artık Trabzonspor'a bakıyoruz. Ocak ayındaki transfer döneminde de bana bakın'' diye konuştu.
Şener, Antalyaspor maçının galibiyet primini iki katına çıkardıklarını da sözlerine ekledi.

28.09.2008
Kaynak : AA

Ocak ayinda bomba transfer geliyor ;)

Kazım Uzunboy
28.09.2008, 17:11
Şener, Yattara konusunun da artık gündemden kalkmasını isteyerek, ''O konu artık bitti. Artık Trabzonspor'a bakıyoruz. Ocak ayındaki transfer döneminde de bana bakın'' diye konuştu.
Şener, Antalyaspor maçının galibiyet primini iki katına çıkardıklarını da sözlerine ekledi.

28.09.2008
Kaynak : AA

Ocak ayinda bomba transfer geliyor ;)

YAhu bende bunu eklemek için girdim başlığa.

Başkanımızı seviyoruz ya sen çok yaşa,varol başkan. :D

KemaL_Ts
28.09.2008, 17:26
bunu demek ile büyük hata yapmis olabilir :D:D hehe.. artik beklentimiz büyük ocak ayindaki transferden.. acaba kim ? :) hayde büyük baskan bizi sevindir!

Misina
28.09.2008, 17:27
Başkanımız yaptığı Başarılı işler bi yana Duruşu Konuşması ve Karizmasıyla Trabzonspora Çok yakışan bir başkan.

Nuriş konuşurken ıkılıp sıkılıyordu hımbıl bi duruşu vardı.

Sadri başkanımıza ise Allah başkanlık içni bütün nitelikleri vermiş.

Mustafa OK
28.09.2008, 17:29
başkanın ağzından bal damlıyor...

Sadullah KAPICIOĞLU
28.09.2008, 17:58
bu söylediğin ağır. Özür dilemelisin. Ne demek insan olmayı denedin mi?

Samet Yildirim
28.09.2008, 18:08
bu takima iki klas adam al baskanim...cosariz....mehmet topuz...alex meschini gibi felan....yürü be baskanim:D

matalar
28.09.2008, 18:22
Sadri Şener gaza gelmiş söylemiş çok fazla önemseyip beklentilere kapılmayın :)
bencede ...

Emirhan Makul
28.09.2008, 18:54
Başkan Ocakda Bana Bakın Diyo Zevkle İzliyoruz Büyük Başkan.

selcjK
28.09.2008, 19:04
başkan dün rıdvan hocaya da ayarı verdi:)

rıdvan dilmen : sayın başkana sorar mısınız, "trabzonun en büyük rakibi zemini, zemin çok kötü, acaba yattaradan gelen paranın bi kısmıyla zemin düzeltilemez mi?"

büyük başkan : bizim zemini düzeltmemiz için yattaradan gelen paraya ihtiyacımız yok, biz trabzonsporuz!

rıdvan hoca anladı ayarı aldığını, sırıttı sonra:)

büyüksün başkanım

Misina
28.09.2008, 19:07
Hava yağmurlu zemin heralde bozulacak hey Allahım Rıdvan dilmen gib bi adam bu soruyu soruyor.

Koray
28.09.2008, 19:08

rıdvan dilmen : sayın başkana sorar mısınız, "trabzonun en büyük rakibi zemini, zemin çok kötü, acaba yattaradan gelen paranın bi kısmıyla zemin düzeltilemez mi?"

büyük başkan : bizim zemini düzeltmemiz için yattaradan gelen paraya ihtiyacımız yok, biz trabzonsporuz!

büyüksün başkanım

Rıdvan Dilmen saçmalamış...
Bizim zemin Türkiye'nin en zeminleri arasında ilk üçe girer,yağmur yağdı tabiki zemin bozulacak hayret bişey :)
Başkan gereken cevabı verdi zaten...

10-61
28.09.2008, 20:12

büyüksün başkanım

Yemin ediyorum hastayım başkana..Bu günleri de gördük ya ...nereden nereyeeee...ula adam yokluğuna öyle alışmışız ki ilaç gibi geliyor başkanın her sözü.

Travelair
28.09.2008, 20:16
Yattara gerçekten çalım ustası. Bunu iyice anladım. Kime çalım attığı önemli değil bir kısım taraftara göre. Çok para verirsen Land Rover olurum, az para verirsen game over, beni içeri aldılar, arkamdan kapıyı kilitleyip anahtarı denize attılar lafları kimsenin umrunda değil. Adam daha yeni imza atmış, daha iyi teklif geldi diye 1 dakika dönüp arkasına bakmıyor, gitmek istiyor, hatta transferi tehlikeye girmesin ve yönetime satmazsanız oynamam mesajı verebilmek adına maçlara dahi çıkmıyor. Bır kısım ise bunları gözardı edip başkan söz verdin çuvalladın sözünü yedin tükürdüğünü yaladın gibi çirkin tabirlerle sıkılmadan başkana saldırıyor. Destek verilirmiş ama Yattara'nın yerine büyük transferler olacakmış. O şartlarla. Boşverin. Eğer böyle destek verecekseniz vermeyin eksik kalsın. Çünkü böyle verilen destek samimi değil. Yattara Katar'a gitmeyi kabul ediyor siz başkana laf atmayı iş sayıyorsunuz. Devam edin

Berk
28.09.2008, 20:22
Yattara gerçekten çalım ustası. Bunu iyice anladım. Kime çalım attığı önemli değil bir kısım taraftara göre. Çok para verirsen Land Rover olurum, az para verirsen game over, beni içeri aldılar, arkamdan kapıyı kilitleyip anahtarı denize attılar lafları kimsenin umrunda değil. Adam daha yeni imza atmış, daha iyi teklif geldi diye 1 dakika dönüp arkasına bakmıyor, gitmek istiyor, hatta transferi tehlikeye girmesin ve yönetime satmazsanız oynamam mesajı verebilmek adına maçlara dahi çıkmıyor. Bır kısım ise bunları gözardı edip başkan söz verdin çuvalladın sözünü yedin tükürdüğünü yaladın gibi çirkin tabirlerle sıkılmadan başkana saldırıyor. Destek verilirmiş ama Yattara'nın yerine büyük transferler olacakmış. O şartlarla. Boşverin. Eğer böyle destek verecekseniz vermeyin eksik kalsın. Çünkü böyle verilen destek samimi değil. Yattara Katar'a gitmeyi kabul ediyor siz başkana laf atmayı iş sayıyorsunuz. Devam edin

Ağzınıza sağlık, hislerime tercüman olmuşsunuz.

Ana muhalefetten tepki gelir birazdan Travelair'in yorumuna..:)

Tanju
28.09.2008, 20:33
Çok para verirsen Land Rover olurum, az para verirsen game over

Çok güzel açıklamışsın! tebrikler.

Özge
28.09.2008, 20:47
Başkan bombayı patlatacak galiba merak ve heyecanla bekliyoruz.

Kadir
28.09.2008, 21:02
Sadri Başkan'ın değerini bilelim . Efsaneyi diriltmeye çalışıyor adam , kolay değil ama başaracağız !

sifuni
28.09.2008, 21:04
beni ocakta izeyin demis az kaldi baskan izleriz

Ali Can
28.09.2008, 21:04
devre arası kesin iyi bir oyuncu alır sadri baba

Great White
28.09.2008, 21:07
Forumda özellikle birkaç kişi tarafından (bu hareketlerine devam ettikleri sürece isimlerini de teker teker açıklayarak kendi çapımda cevaplarını vereceğim) öyle bir hava yaratılıyor ki görev gelirken ve geldikten sonra da burada çoğunluğumuzun destek vermiş olduğu Sadri Başkan' ı kendilerince korumak adına Yattara gıyabında Yattara' ya sempati duyan büyük bir çoğunluğa da üstü kapalı laf çarptırılıyor..

Çok değer vermiş olduğumuz Yattara bir şekilde gitti, oysa ki Sadri Başkan bir sonraki kongreye kadar birileri ne kadar rahatsız olursa olsun tepemizde duracak. Şu an transfer sezonunda olmadığımıza göre kendisinin Yattara' nın yerine herhangi bir oyuncuyu alma şansı da bulunmuyor üstelik..

Ayrıca devre arasında takımımız gereken havayı yakalar da ligde iddialı bir konumda bulunursa belki herhangi bir transfere de gerek kalmayacak. Bu sebepledir ki şurada bütün arkadaşlardan rica ediyorum..

Önümüzdeki maçların sonucu ne olursa olsun en azından transfer sezonu açılana kadar Yattara' nın eksikliğini ya da bize vermiş olduğu düşünülen zararı gündeme getirip durmayalım..

Aksi takdirde kazanılan maçlarda Yattara' yı sevenlere gösterilen gereksiz sataşmalar, kaybedilen maçlarda gene aynı gereksizlikle Yattara' nın eksikliğine dayandırılarak Yönetim' i zan altında bırakacaktır..

Bu hassasiyetin sadece üyeler tarafından değil, yönetici arkadaşlar tarafından da dikkatle takip edileceğini umarım..

Selametle:)

xenit
28.09.2008, 21:08
http://img72.imageshack.us/img72/2992/zsadr7ce1.gif

bordobluex
28.09.2008, 21:42
Great White'ın mesajındaki küçük bir kelimeyi benzer anlama gelen başka bir kelimeyle değiştirdim. Bu küçük değişiklik mesajdan duyulan rahatsızlığı giderecektir diye umuyorum.

hodlu
28.09.2008, 21:53
Başkandan iki süper transfer bekliyoruz birisi F.TEKKE olursa iyi olur...

Sadullah KAPICIOĞLU
28.09.2008, 21:59
Fatih tekke takıma faydadan çok zarar getirir.

colman
28.09.2008, 22:14
sadri babaya güvenmemek delilik olur sonuna kadar tam destek allahım bu sene şampiyonluğu nasip et..

erkankoc
28.09.2008, 22:23
bence suan takima gorvet lazim degil.hele fatihe okadar para vermek mantikli degil

Great White
28.09.2008, 22:27
Üzeri örtülü ve genele hitap eden, alıntı yapılmaksızın ortalığa saçılan laf çarptırmalar bitmediği sürece gerçekleşebilecek kamplaşma ve kutuplaşma sonucunda sürekli hale gelebilecek tatsız gelişmeler olabileceğini belirttim ben yukarıda:)

Yani laf atmanın, sürekli bir şeyleri gündeme getirerek huzursuzluk çıkarmanın sonucunda herkesin diyebileceği şeyler olabileceğini ve kısır bir tartışma ortamından kurtulamayacağımız gerçeğine dikkat çekmeye çalıştım..

Aslında yazımda herhangi bir düzenlemeye gerek bırakacak kelime ya da cümleler yoktu ama forumdaki şu hararetli ortam sebebiyle gösterilen hassasiyeti anlayışla karşılıyorum:)

magicyattara
28.09.2008, 22:31

Bu mesajı yazmak için seçilmiş en yanlış zaman.

Forumda bir kaç kişi ısrarla Yattarayı gündemde tutmak için uğraş veriyor.

Mesela sen olaya böyle bakıyorsun ben başkan sattı diyorum.

Bunu tartışmanın şimdi ne karı var.Olan olmuş,giden gitmiş.Yattara hatalı olsa veya başkan hatalı olsa ne yazar.

Bunu kaşımanın ne manası var.

Başkanı eleştirmenin nesi yanlış.

iyattara
28.09.2008, 22:31

yattaranın ağrılarını ölçen bi aletiniz mi vardı da "bilerek" maçlara çıkmadığını söylüyosunuz? bence siz yattarayı bizden daha cok seviyormuşsunuz zira insan ancak cok sevdiğine bu kadar sitem eder, sonuçta biz profesyonel değiliz o yüzden tepkilerimiz gayet normal, 700bin euro yu bir arada görmediğimiz için ağzımıza ne gelirse sölüyoruz..

Fatih
28.09.2008, 22:34
yattaranın ağrılarını ölçen bi aletiniz mi vardı da "bilerek" maçlara çıkmadığını söylüyosunuz? bence siz yattarayı bizden daha cok seviyormuşsunuz zira insan ancak cok sevdiğine bu kadar sitem eder, sonuçta biz profesyonel değiliz o yüzden tepkilerimiz gayet normal, 700bin euro yu bir arada görmediğimiz için ağzımıza ne gelirse sölüyoruz..

Fazla söze gerek yok.

700 bin avro nelere kadirmiş.

magicyattara
28.09.2008, 22:35
Değişen kelime neydi acaba:)

Travelair
28.09.2008, 22:36
Başlık konusuna geri dönmemiz dileğiyle

Travelair
28.09.2008, 22:38

Teşekkür ederim, estafurullah

halil ibo
28.09.2008, 23:32
Yıllar sonra liderliğin tadını yaşatan ve şampiyonluğa sözde değil özde oynayan bir takım oluşturan başkan ve ekibine sonsuz teşekkürler.Böyle bir başkanın kıymetini bilmeyip yaşadığımız olumsuz ortamdan akılcı bir şekilde çıkartan başkana haddini aşarak laf edenler adına ben başkanımdan özür dilerim.Onlarda hatalarını birgün anlarlar sayın başkanım.

KUTADGU
28.09.2008, 23:36
Stichus hazretleri tam da bazılarına göre tufan sayılabilecek bir ortamda bizleri ziyaret etmişler.
Bilindik hareketler bunlar, farkındasınızdır.

Ancak ben şimdiki gelişi çok önemsemekteyim.
Lakin bu gelişi kaçırmışlığın da hüznündeyim.

Stichus efendiye bir sorum olacaktı zira.
Ben sorumu, tüm içtenliğimle bu başlığa kaydedeyim, belki zamanı gelir cevabı alırız.

Sorumuzun içeriği şu;
Stichus namıyla forumda bulunan üye!
Sizin ve de bizlerin hatırladığı kadarıyla, N. A. döneminde en büyük sloganınız "Her Şey Güzel Olacak" idi.
Merak ediyorum da, taa o zamanlar N.A ve ekibinin kongrede ibra olamayacağını, kelimenin tam anlamıyla rezii olacağını, Genel Kurul sayesinde tarihimizin kara yapraklarından bir tanesinden kurtulacağımızı, başkanlığa Trabzonsporlu ve aynı zamanda iyi bir yönetici ve aynı zamanda iyi bir insan ve aynı zamanda dürüst bir kişilik olan Sadri Şener'in geleceğini nasıl biliyordunuz?

Çünkü Her Şey Çok Güzel Oldu.

Sorum budur, başka sorum da yoktur.

bekir61
29.09.2008, 00:01
büyük baskan mehmet topuzu getir bize

Adil ÖZGÜR
29.09.2008, 00:10
Forumda özellikle birkaç kişi tarafından (bu hareketlerine devam ettikleri sürece isimlerini de teker teker açıklayarak kendi çapımda cevaplarını vereceğim) öyle bir hava yaratılıyor ki görev gelirken ve geldikten sonra da burada çoğunluğumuzun destek vermiş olduğu Sadri Başkan' ı kendilerince korumak adına Yattara gıyabında Yattara' ya sempati duyan büyük bir çoğunluğa da üstü kapalı laf çarptırılıyor..

Çok değer vermiş olduğumuz Yattara bir şekilde gitti, oysa ki Sadri Başkan bir sonraki kongreye kadar birileri ne kadar rahatsız olursa olsun tepemizde duracak. Şu an transfer sezonunda olmadığımıza göre kendisinin Yattara' nın yerine herhangi bir oyuncuyu alma şansı da bulunmuyor üstelik..

Ayrıca devre arasında takımımız gereken havayı yakalar da ligde iddialı bir konumda bulunursa belki herhangi bir transfere de gerek kalmayacak. Bu sebepledir ki şurada bütün arkadaşlardan rica ediyorum..

Önümüzdeki maçların sonucu ne olursa olsun en azından transfer sezonu açılana kadar Yattara' nın eksikliğini ya da bize vermiş olduğu düşünülen zararı gündeme getirip durmayalım..

Aksi takdirde kazanılan maçlarda Yattara' yı sevenlere gösterilen gereksiz sataşmalar, kaybedilen maçlarda gene aynı gereksizlikle Yattara' nın eksikliğine dayandırılarak Yönetim' i zan altında bırakacaktır..

Bu hassasiyetin sadece üyeler tarafından değil, yönetici arkadaşlar tarafından da dikkatle takip edileceğini umarım..

Selametle:)

Great White'ın mesajındaki küçük bir kelimeyi benzer anlama gelen başka bir kelimeyle değiştirdim. Bu küçük değişiklik mesajdan duyulan rahatsızlığı giderecektir diye umuyorum.

Başkandan iki süper transfer bekliyoruz birisi F.TEKKE olursa iyi olur...

Üzeri örtülü ve genele hitap eden, alıntı yapılmaksızın ortalığa saçılan laf çarptırmalar bitmediği sürece gerçekleşebilecek kamplaşma ve kutuplaşma sonucunda sürekli hale gelebilecek tatsız gelişmeler olabileceğini belirttim ben yukarıda:)

Yani laf atmanın, sürekli bir şeyleri gündeme getirerek huzursuzluk çıkarmanın sonucunda herkesin diyebileceği şeyler olabileceğini ve kısır bir tartışma ortamından kurtulamayacağımız gerçeğine dikkat çekmeye çalıştım..

Aslında yazımda herhangi bir düzenlemeye gerek bırakacak kelime ya da cümleler yoktu ama forumdaki şu hararetli ortam sebebiyle gösterilen hassasiyeti anlayışla karşılıyorum:)

Bu mesajı yazmak için seçilmiş en yanlış zaman.

Forumda bir kaç kişi ısrarla Yattarayı gündemde tutmak için uğraş veriyor.

Mesela sen olaya böyle bakıyorsun ben başkan sattı diyorum.

Bunu tartışmanın şimdi ne karı var.Olan olmuş,giden gitmiş.Yattara hatalı olsa veya başkan hatalı olsa ne yazar.

Bunu kaşımanın ne manası var.

Başkanı eleştirmenin nesi yanlış.

Bu mesajların ortak paydası 5. hafta LİDER TRABZONSPOR'un her zaman 12. güçü olan taraftarının aynı duygularla birlik ve beraberliğimizle Ocak ayını getirmemiz lazımdır.

Zira TRABZONSPOR 5. haftası LİDERİ

Keleşoğlu
29.09.2008, 00:19
korkum; devre arası illaki transfer yapacagız psikolojisiyle bir futbolcuya ederinin cok ustunde paralar verilmesidir zira devre arasında kimse iyi oyuncusunu vermez

only ts
29.09.2008, 00:20
fatih tekke gelmesin hep ziyan olur paralar . .

İskender66
29.09.2008, 00:22
Başkanımızı, teknik direktörümüzü ve futbolcularımızı sonuna kadar bağrımıza basmalıyız. İnşallah bu sene şampiyon olacağız.. Taraftar olarak takımımızla bütünleşmeliyiz. Başkanımız her geçen gün ufkumuzu genişletiyor. Çok güzel transferler yaptı. Çok güzel projeler yapıyor. Sadri Babayla özlenen şampiyonluk gelecek inşaallah. Buna sonuna kadar inanıyorum.

Laz_61
29.09.2008, 00:26
Sadri Babanin ne kabahati var kardesim adam gitmek istedi vede gitti.ayrica bence cok mantikli 300 bin dolara aldigin adami 11 milyon euroya satmak.Ben takima güveniyorum herkeste öyle yapsin gitmek istedi vede gitti..ugurlar olsun..

futbalski60
29.09.2008, 00:32
Başkana desteğimiz her zaman olmalı isim önemli değil Ali,Mehmet ...vs

Ama yanlışı olduğu zaman yapıcı bir şekilde eleştirilmeli her hatası alkışlanmamalı burda Trabzonspor'un önüne hiç bir şahsın ismini geçirmemeliyiz.

Şu ana kadar Sadri Şener ve ekibi çok olumlu işler yapmıştır hataları da olmuştur gayet normal umarım bu güzel hava bozulmaz.

seyyah61
29.09.2008, 00:51
Bu arada şu alıntı yapmak suretiyle muhatap aldığın zat-ı muhterem, Trabzonspor camiası içerisinde ortaya çıkan her kaotik ortamda bir şekilde foruma login olarak "Ahanda bak ben böyle kritik günlerde ortaya çıkıyorsam vardır bildiklerim; ona göre" izlenimini vermeye çalışan ama dikkat ettiyseniz bolca laf salatası yaparak aslında hiçbir şey anlatmayı başaramayan bir üyedir:)

Kendisi, Nuri Albayrak' ın kulübümüzün başında adeta can çekiştiği son günlerinde kongre öncesinde bolca Sadri Başkan' a muhalefet etmiş, Nuri Amcası' na inceden inceye destek vermiş, kongre hakkında sıradan bir TS taraftarının Google' dan bile ulaşabileceği türden bilgileri buralarda içerisine gizem katarak yayma çabasına girmiş ama sonrasında % 0 lık bir tutturma oranı ile mekandan usulca gidizlemiştir:D

Sahi ne diyorduk?

Devre arasını bekliyoruz; hep beraber:)

Hani nereye kayboldu hazret?
Galip geldigimizden olabilir mi?
Suyun tekrar bulanmasini mi bekliyor acaba sazan avlamak icin?
Ya da bu sefer oltaya kimse gelmedi, maglubiyetin hüznüyle kösesine cekilerek diger raundu beklemeye basladi.
Bekleyelim bakalim.
Bir iki hafta puan kaybedersek döner gelir mi acaba?

asem61
29.09.2008, 01:01
fatih tekke gelmesin hep ziyan olur paralar . .

ne cok biliyorsun bu isi, kimi alsinlar onuda söylede kar etmis olalim.

Colakoglu
29.09.2008, 01:12
ne cok biliyorsun bu isi, kimi alsinlar onuda söylede kar etmis olalim.

bence iyi biliyor bu isi,fatih tekkenin gelmesine bende karsiyim takimin havasini bozacagi görüsündeyim.

delfino
29.09.2008, 01:13
valllaa başkann psikopata bağladı resmen yattaradan sonraa ocakta beni izleyin dediğine göree werderdeki diegonun üzerinde duruyomuşş getirebilmek için uğraşıcakmış sanırım ama ben sanmıyorum gelsin real madridin gözüde onda bırakmıyo werder bremen onun yerine bizim kanatları çalıştırıcak oyunculara ihtiyacımız var gibi şu sıralar mehmet topuzda gökhan unal gibi kayseride durulduu belkii onuda almak isteyebiliriz duu bakalımm ocaktaa kıyamett nasıl kopacakk ocağa kadarr en iyi şekilde zirvede gidersekk inanıyorumkii trabzonn şampiyonu olucak şuan için bizi zorlucak takımm gsle bjk görünüoo ama gs dişli takımlara karşıı ii sonuçlar alacağını pek sanmıyorum bjk bence karambole gidiyoo bu sene trabzonumuzun yılı olur inş...

Erdal
29.09.2008, 01:19
Çok ilginç Hüseyin e muhalefet edenler ve Hüseyin in "takım havası" na katkılarını görmeyenler Fatih söz konusu olunca bir anda havacı kesiliyor. Kolay değil Fatih in gelmesi. Hatta çok zor. Ama gelmesin hava gider ,para gider laflarıda çok sloganik ve içi boş ...Dogma diyeyim tam olsun :)

Furkan Dündar
29.09.2008, 01:24
dıego mu:D bence bole bı beklentıye gırmeyelım hayal kırıklıgı olur yıne cale colman gıbı tanınmadık ancak ılerıde yıldız olabılecek kalıtelı oyuncular getıreceklerdır.bı de devre arası dıorsunuz transfer olmaz brezılyada meksıkada o zaman lıg bıtıor keza rusya da ole..
fatıh tekkenın bende tekrar gelmesını ıstemıorum aynı kısılerın 2. gelıslerınde hıc basarı gormedık ...yıne goremeyız tabı baskan ve hoca ne derse o 10 tane eskı futbolcu hoca mahmut aksu baskan ızleyıp alıor heralde onlar bızden ıyı bılıordr olumune sadrı baskan:D

seyyah61
29.09.2008, 01:25
Çok ilginç Hüseyin e muhalefet edenler ve Hüseyin in "takım havası" na katkılarını görmeyenler Fatih söz konusu olunca bir anda havacı kesiliyor. Kolay değil Fatih in gelmesi. Hatta çok zor. Ama gelmesin hava gider ,para gider laflarıda çok sloganik ve içi boş ...Dogma diyeyim tam olsun :)
Fatih gelmesin bence de.
Her seyi de öz evlatciliga ve ona karsi olmaya baglamayalim.
Hüseyin'i begenmeyenler büyük cogunlukla teknik kapasitesi az oldugu icin begenmiyorlar.
Haklidirlar, degildirler onu tartisacak degilim.
Ama su an Hüseyin bize ne kadar gerekliyse, Fatih de o kadar gereksiz.
Fatih Tekke devre arasinda Hertha Berlin veya Köln'e gidebilir.
Daha da iyi olur bence onun acisindan.

asem61
29.09.2008, 01:33
bence iyi biliyor bu isi,fatih tekkenin gelmesine bende karsiyim takimin havasini bozacagi görüsündeyim.

size hayirli isler. bekleyip görecegiz.bu takimdan hüseyini tolga va tayfunuda gönderinde tam istediginiz gibi olsun.

Erdal DİLEK
29.09.2008, 01:35
ya daha transfer sezonun aylar var şimdiden o gelsin bu gitsin sen biliyorsun ben biliyorum kavgası etmeyin daaa, daha önümüzde 12 mac var ve bunların en az 9 tanesini almamız lazım

boztepe61
29.09.2008, 01:36
Fatih in gelişi hava bozar mı bilmiyorum.

Ama katacakları şöyle sıralanabilir.

1- Şu anda beceremediğimiz şeylerin başında olan duran top golleri artacaktır. Fatih tayyare hariç her naneye kafa ile vurabilir.:D
2- Yine beceremediğimiz ilerde topu saklayıp orta sahanın yaklaşmasını sağlama olayı çok rahatlayacaktır. Çünkü fatih vücudunu inanılmaz kullanabilen bir oyuncu. Topu saklayışı sadece tekniği ile değil fizik becerisi ile de mükemmel.
3- Gökhan-Fatih gibi iki spektaküler gol atan sanraforla oynadığımızda gökhan sağda solda gezinecek fatih merkeze kurulacak, ya da fatih gökhanın az arkasında oynayacaktır. Kilit açma özelliğimiz çok daha fazla olacaktır.
4- Hava kaybettirmeden söz edebiliriz. Ama bir aksi ifade ile ben havayı en üst noktaya ulaşrıtabileceğini düşünüyorum. Gidenin gelmemesinden yana olsam da Fatih tekke gibi bir kalite takımı her alanda ayağa kaldırabilir.

Fiyatını bilmiorum. Ama makul düzeye inerse hücum gücü katlanacaktır.
Fatih ve gökhan türk futbolunun en iyi iki santraforu şu anda(terim efendi milli yapmasa da)..
İkisinin birarada oynamasının keyfini düşündüğümde yüzüm direk gülümsüyor.

Erdal DİLEK
29.09.2008, 01:36
size hayirli isler. bekleyip görecegiz.bu takimdan hüseyini tolga va tayfunuda gönderinde tam istediginiz gibi olsun.
arkadaş sırası mı şimdi, o zaman onlar gidene kadar mümkümse takip etme takımı ne alaka şimdi bu yazıyı

ayrımcılık yapan herkese karşıyım, tek yürek olmamız lazım o kadar

Erdal
29.09.2008, 01:37
Fatih gelmesin bence de.
Hüseyin'i begenmeyenler büyük cogunlukla teknik kapasitesi az oldugu icin begenmiyorlar.

Fatih gelmesin. Neden? Takımın havasını bozar. Ne zaman bozmuş?
Fatih gelmesin .Neden? ....Soruları uzatabilrim. Ama Fatih gelmesin gibi iddalı bir cümlenin "takımın havasını bozar"gibi dogmatik bir gerekçeden fazlasına ihtiyacı var. Konuşulabilir. Makul sebeplere her zaman açığım.

asem61
29.09.2008, 01:38
Fatih gelmesin bence de.

yazdiklarinin son iki satirina katiliyorum ve insallah öylede olur.bende sultan tekkeyi canli seyretmis olurum.bu sitedeki tekke düsmanlarini görünce fatih terime söyleyecek laf bulamiyorum.

Adem Erdoğan
29.09.2008, 01:39
Fatih gelmesin .Neden? ....Soruları uzatabilrim. Ama Fatih gelmesin gibi iddalı bir cümlenin "takımın havasını bozar"gibi dogmatik bir gerekçeden fazlasına ihtiyacı var. Konuşulabilir. Makul sebeplere her zaman açığım.

Abi bende gelmesine karşıyım Kralı çok sevmeme rağmen.Ona verilecek bonservisle diğer eksikleri kapatabiliriz.:)

Fatih
29.09.2008, 01:40
Fatih Tekke'nin gidişini doğuran nedenler ortadan kalktı mı acaba??

Ayrıca Fatih Tekke gelirse Umut-Gökhan-İsaac üçlüsünden hangisi yedekte kalacak?

Takımın havası değil de dengesi bozulabilir.

semih YETİM
29.09.2008, 01:45
trabzon yerel gazetelerinde...devre arasında mehmet topuz ve özer hurmacının alınması için öalışmaların başladığı ve en yakınz zamanda sonuçlanacapğı yazıyor...

Erdal
29.09.2008, 01:46
Fatih gelmesin şu şuşu sebeplerle...Eyvallah konuşuruz fikir dinler fikir söylerim. Mesela bu işlerin içinde olan bir ağabeyim ısrarla 3 milyon a alınabileceğini söylüyor. Yahu Fatih ten bahsediyoruz. Şu vaktiyle forvet arkası oynayan, sonra adam yokluğundan santrfor yapıp kral olan adamdan...Forvet arkası arıyoruz. Rakip ceza sahası çevresinde topu ayağımızda tuttamadığımızdan yakınıyoruz ( ben yakınıyorum en azından) sonra Fatih gelmesin yanar paralar....Yanarsa onun kazandırdığı paralar yanar diyeceğim en az diyenler kadar içi boş bir laf olacak:)

futbalski60
29.09.2008, 01:47
Fatih Tekke'nin gidişini doğuran nedenler ortadan kalktı mı acaba??

Ayrıca Fatih Tekke gelirse Umut-Gökhan-İsaac üçlüsünden hangisi yedekte kalacak?

Takımın havası değil de dengesi bozulabilir.

Katılıyorum mevcut kadroda alınması lükstür.Ayrıca alınırsa saydığınız isimlerden birisi ik 18'e giremez.Şu an için olmayacak transfer ayrıca Fatih için en hayırlısı Bundesliga'dır.Bu ligin gol ortalaması çok yüksek ve Bundesliga'da Fatih kadar yetenekli forvet çok az.Ben kesinlikle burda başarılı olacağına inanıyorum.

Başkanın açıklamaları Yattara olayından sonra çok hırs yaptığını gösteriyor bu konuda ona güvenilmeli devre arasında iyi işler yapacaktır.

salihismet
29.09.2008, 01:48
bir yil sonrada yattarayi geri aliriz, sonra gökdenizi, fatih tekkede geliyyor nsásil olsa, bizde bu oyuncularin eski perfomanslarini hayal ederek yürüyemeyecek hale gelne kadar izleriz onlari trabzonsporda.

Fatih
29.09.2008, 01:56
Fatih gelmesin şu şuşu sebeplerle...Eyvallah konuşuruz fikir dinler fikir söylerim. Mesela bu işlerin içinde olan bir ağabeyim ısrarla 3 milyon a alınabileceğini söylüyor. Yahu Fatih ten bahsediyoruz. Şu vaktiyle forvet arkası oynayan, sonra adam yokluğundan santrfor yapıp kral olan adamdan...Forvet arkası arıyoruz. Rakip ceza sahası çevresinde topu ayağımızda tuttamadığımızdan yakınıyoruz ( ben yakınıyorum en azından) sonra Fatih gelmesin yanar paralar....Yanarsa onun kazandırdığı paralar yanar diyeceğim en az diyenler kadar içi boş bir laf olacak:)

Fatih Tekke'nin bu takımda forvet arkası oynaması demek sistemin tamamen değişmesi demek Erdal abi.

Fatih Tekke 'nin önünde iki forvet oynayacaksa orta alanda Selçuk-Colman-Hüseyin üçlüsünden birini feda edeceksin.

Fatih Tekke'nin önünde bir forvet oynarsa ki Gökhan olur o zaman da ilerde pres yapan bir hücum hattın olmayacak.

Erdal
29.09.2008, 01:58
futbolaşkı, Kardeş karıştırdın galiba Fatih in kariyerine nerde devam edeceği umrumda değil. Ha gittiği yada gideceği yerde başarılı olursa sevinirim elbette. Ama çıkış noktam Fatih garibim oralarda top oynayamıyor gelsin bari burda oynasın mı zannettin :) Bana bu takıma neden gelmesin i anlatın. Gerekçe olarak da giden gelmez,gidenden hayır gelmez gibi slogan cümleler değil somut şeyler bekliyorum.

Erdal
29.09.2008, 01:59
bir yil sonrada yattarayi geri aliriz, sonra gökdenizi, fatih tekkede geliyyor nsásil olsa, bizde bu oyuncularin eski perfomanslarini hayal ederek yürüyemeyecek hale gelne kadar izleriz onlari trabzonsporda.

Salih seni anlıyorum. Almanya ya gelsinde biz seyredelim diyorsun :)

Travelair
29.09.2008, 01:59
Fatih, kendisinin zamanında dediği gibi burda "Misyon" 'unu tamamladı. Çok konuşacak şey var ama konuşunca antipatik oluyoruz. Onun için fazla budaklandırmaya gerek yok. Fatih özelliklerinde oyuncular peşindeyiz Ersun hoca'nın inatla istediği isimler olduğunu düşünüyorum. Kaynağı da bulduk. Başkan gereğini yapacaktır. İnancım tam

Erdal
29.09.2008, 02:05
Fatih özelliğinde oyuncular arıyorsak mesele yok :) Mesela Fatih gelmesin zira Trabzonspor kulübünün satamayacağı hiç bir futbolcuya bonservis ödemeye tahammülü yoktur olmamalıdır denebilir. Bu anlamda aldığmız futbolcuların Colman ve Cale gibi zamanı gelince satıp para kazanabileceğimiz futbolcular olması çok önemli. Ama Yıldıray a 6 milyon verelim deyip Fatih e 3 ü fazla bulmak en basitinden rasyonel değil...

futbalski60
29.09.2008, 02:07
futbolaşkı, Kardeş karıştırdın galiba Fatih in kariyerine nerde devam edeceği umrumda değil. Ha gittiği yada gideceği yerde başarılı olursa sevinirim elbette. Ama çıkış noktam Fatih garibim oralarda top oynayamıyor gelsin bari burda oynasın mı zannettin :) Bana bu takıma neden gelmesin i anlatın. Gerekçe olarak da giden gelmez,gidenden hayır gelmez gibi slogan cümleler değil somut şeyler bekliyorum.

Tamamen kadroya göre konuştum Fatih bu kadro da elbette başarılı olur ben de isterim gelmesini ama şuanda Ergin'le beraber elinde 4 forvet var Fatih gelirse 5 olur.Kanatlarımız ne yazık ki çalışmıyor şuan forvet transferi yerine devre arasında kanatlara yüklenilmesi taraftarıyım orjinal kanat oyuncusu olarak sadece Cale var elimizde diğer kanatlarda oynayan oyuncularımız mecburiyetten o bölgede kullanılıyolar.Eğer kanatlarımız işlerse Isaac,Umut ve Gökhan iyi işler yapacaktır.Elimizdeki forvetler küçümsenecek forvetler değil.

Koray
29.09.2008, 02:07
Fatih'i kesinlikle istemiyorum şuan ki takıma...
Çünkü kendisinde yanındakileri etkisi altına,baskı altına alma kabiliyeti de var,diğer yetenekleri yanı sıra :) Egemen,Song ve Gökhan Ünal'la çok sorun yaşar diye düşünüyorum...

Mehmet Yıldız'ı tercih ederim kesinlikle...
Şuan Türkiye'de Mehmet'ten daha iyi ileri uc da top saklayabilen adam yok,tam aradığımız adam bence...

seyyah61
29.09.2008, 02:08
Yukarida sadece Fatih'in gelmesini istemedigimi söyledim.
Takimin havasini bozar demedim.
Ama birkac soru sorabilirim.
Diyelim ki ilk yariyi lider bitirdik.
Isaac-Gökhan-Umut ve iyi kötü Ergin'den olusan 4 tane ileri uc elemanimiz var.
Fatih gleince hangisi veya hangi ikisi yedek kalacak?
Yedek kalan futbolcu ne düsünecek?
Fatih ve Gökhan gibi egosu cok yüksek iki oyuncu yan yana oynarsa ne gibi problemler olabilir?
Veya Fatih bazi maclarda yedek kalirsa Ersun Yanal'a ne gibi baskilar olacak?
Fatih veya Hüseyin beraber oynarken kaptan olan Fatih, simdi gelince ne yapacak?
Bir senedir sakatliklar ve belli sebeplerden oynamayan bir futbolcu, ne zamana kadar hazir olur?
Sag ve sol acik ve hatta sag bek mevkilerinde eksiklerimiz varken 5. forvet oyuncusunu almak biraz lüks olmuyor mu?
Fatih Tekke giderken nicin gitti ve ne degisti ki geri gelmeli?

Erdal DİLEK
29.09.2008, 03:03
beni izleyin
http://www.haber61.net/images/news/10344.jpg
Sadri Şener müjdeyi verdi
28 Eylül 2008 / 11:59
Sadri Şener uzun bir aradan sonra liderliğe hak ederek yükseldiklerini söyledi.

Turkcell Süper Lig'de dün Antalyaspor'u 3-2 yenerek bin 457 gün sonra liderlik koltuğuna oturan Trabzonspor'da, kulüp başkanı Sadri Şener uzun bir aradan sonra liderliğe hak ederek yükseldiklerini söyledi.

Antalyaspor karşısında aşırı yağışa rağmen tribünleri doldurarak takımlarını coşkuyla destekleyen taraftarlara teşekkür eden Şener, bordo-mavili futbolcuların da böylesine zor koşullara rağmen iyi bir futbol ortaya koyduğunu belirtti.

Zevkli bir karşılaşma oynadıklarını ifade eden Başkan Şener, ''Antalyaspor da iyi oynadı. 5 sezon sonra liderliğe yükseldik. İyi bir takımımız var. Liderlik, bizim hakkımız. İnşallah Trabzonspor'u geri getireceğiz. Ama şampiyonluk şarkıları söylemiyoruz. Lig uzun bir maraton. Dikkatli bir şekilde yolumuza devam etmek istiyoruz'' dedi.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/5.jpg

coolank
29.09.2008, 09:40
.....................................

Muhammed
29.09.2008, 10:41
Kesinlikle bu takıma bir forvet gerekiyor ama fatih tekkeyi almayalım gitti bir kere. Gelmesi gereken oyuncu bence mehmet yıldız gökhanın yanında top tutabilecek birisi. Yada ersun yanal afrikadan güclü bir forvet bulsun.

Canİlker
29.09.2008, 10:46
başkan işini bilir. herşey güzel gidiyor :)

salihismet
29.09.2008, 12:52
bence f. tekkeyi, gökdenizi, yeni giden yattarayi geri alalim, senol, turgay, kadir, cemil, alikemal, birkac daha eski oyuncuyuda kopyalama yöntemiyle takima kazandiralim, siz bakin o zaman önümüzde kimse durabiliyor mu?

amour_61
29.09.2008, 13:08
Allah başımızdan eksik etmesin sizi başkanım ,sayenizde liderliğin tadını çıkarıyoruz.Sizin sayenizde Trabzonspor efanesi yeniden geri geldi size ve beraberinizdeki tüm yönetime,teknik heyete ve futbolcu kardeşlerime sonsuz teşekkürler eder, başarılarınızın devamını dilerim..

iso_4939
29.09.2008, 13:15
bence helal olsun baskanıma hani su sözü yokmuydu bitirdi beni...siz beni ocak ayında görün...yagmasanda gürle be ....:alkış:

Ertan 51
29.09.2008, 13:18
Allah başımızdan eksik etmesin sizi başkanım ,sayenizde liderliğin tadını çıkarıyoruz.Sizin sayenizde Trabzonspor efanesi yeniden geri geldi size ve beraberinizdeki tüm yönetime,teknik heyete ve futbolcu kardeşlerime sonsuz teşekkürler eder, başarılarınızın devamını dilerim..
bende yazsam aynını yazabilirdim:alkış:
bende sana teşekkür ederim

erkankoc
29.09.2008, 13:22
suan bu takima en son lazim olan sey forvet oyuncusu...kanatlar ve sag bek,hatta ileriye donuk 10 numara diye tabir edilen yer varken forvete fatih yada her hangi bi baska oyuncuyu alsak bi faydasi olmaz..onemli olan ileriye kanatlardan ve gobekten top tasimak..ileri ucumuz gayet iyi..gecen sen tek umut vardi forvet..cikinca nuri alco girecekti forvete

TSercaN
29.09.2008, 13:23

Bu guzel dua ya AMIN demek duser! ve bende herkese sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.

Baskanindan tutun temizlikcisine kadar

ApoCaN28
29.09.2008, 13:35
Başkan Ara Transfer Dönemini Dört Gözle Bekliyoruz haberin ola:D

magicyattara
29.09.2008, 14:34
Ne içe sinmez Fatih'miş,Gökdeniz'miş,Yattara'ymış.

Sindiremeyenler anlatsada bizde aydınlansak.

Yani ben bu üç adamı izlemek için gidiyordum stada,gelenlerin çoğuda benimle aynı fikirdeydi.

Mesela ;Fatih dönmesin diyenler;neden dönmesin Fatih.Gözyaşlarıyla burdan uğurlanan bir futbolcunun geri gelmesinde sizi rahatsız eden şey nedir?

Sönmez Özlü
29.09.2008, 14:44
Ne kadar doğru bilmiyorum, fakat Umut Bulut'u Recreativo Huelva'nın istediğine dair haberler vardı. Devre arasında Umut gönderilebilir, yerine Tekke alınabilir. İyi de olur.

Ama Umut kalacaksa, Fatih Tekke'nin transferi önceliğimiz olmamalı. Takımın, besbelli, sağ ve sol açık mevkileri için transfere ihtiyacı var.

Devre arasında ne kadar futbolcu bulunabilir bilmiyorum. Özellikle sol açık için oyuncu bulmak kolay değil. Ama en azından bir sağ açık alınmalı.

Başkanın bu işi halledeceğine inanıyorum.

Uzunoğlu
29.09.2008, 14:46
2 milyon euro paradan fazlası fatihe verilirse çöpe atılmış para demektir o para

Devre arasında başkanı izleyeceğiz :)

Oğuzhan Fidan
29.09.2008, 14:53
ben fatih tekkede üzülmüştüm gerçekten ama şu saatten sonra bu takıma bi faydası fazla olmaz.yerine daha kaliteli sağ ve sol açık alınabilir. gökdenizde ise fazla üzülmedim çünkü gitme sebebi mantıklıydı ancak takımda bi gökdeniz olsaydı topuza gerek yoktu. yattarada ise herkez gibi kahroldum büyük güç kaybı ama telafi edilebilir

kagan61
29.09.2008, 15:22
bence helal olsun baskanıma hani su sözü yokmuydu bitirdi beni...siz beni ocak ayında görün...yagmasanda gürle be ....:alkış:

kardes ne alakasi var simdi bu sözün.ne demek yagmasada gürlüyor.baskanim bir söz söylemisse kesin bir bildigi vardir.bunu sakin unutma.sadri baskanida diger baskanlarla karistirma.

Abdullah Altıntaş
30.09.2008, 01:32
Geldiği günden itibaren, takıma pozitif enerji veren sn.başkan yattara olayını tam olarak açıklığa kavuşturmalıdır.Başkan bu konuda açıklama yapmıştır ancak birkaç gündür söylenenler kafa karıştırmaktadır.Bu kadar insanda, göz göregöre yalan söyleyecek değil heralde,herşeye rağmen ben başkanın söylediklerinin doğru olmasını umuyorum.İnşallah da öyledir.

Çetin
30.09.2008, 02:04
bence şota, hami, abdullah,fatih,lemi, cemil mutlaka ama mutlaka bu takıma geri kazandırılmalı. ben bunları izlemek istiyorum....

yani halao geri elsin bu geri gelsin diyenleri anlamak imkansız. her zaman demiyor muyuz alt yapımız şöyle iyi böyle güzel diye? neden biz gençlere güvenmiyoruz? mesela aklıma fenerbahçe geldi her zaman iyi kalecileri oluyor bunların. neden peki diye düşündük mü hiç? çünkü güveniyorlar arakdan gelen kalecilerine ama biz ne yapıyoruz 31 yaşındaki fatih gelsin diye her sezon her başlıkta gittiğinden beri mesajlar oluyor. giden gitmiştir. ha bizim değerimizdir gelsin 35 yaşına futbolu bıraksın jübilesini bizim takımımızda yapsın tabi. ama artık biz de taraftarlar olarak bozuk plaklık yapmayı bırakalım derim ben kendimce.

Eren Karaahmetoğlu
30.09.2008, 10:19
arkadaşlar başkanın şu primler için ne düşünüyosunuz şimdi konya ve gs maçlarında 6 puana toplam 1.5milyon ytl prim koymuş alıştırmamak lazım futbolcuları bence böle :) şımarmasınlar sonra her maça prim veriyo adam :P

Sadullah KAPICIOĞLU
30.09.2008, 10:42
bence çok iyi bir hamle. Çünkü çok önemli 2 maç. Başkan işini iyi yapıyor. Helal sadri başkan.

logitech
30.09.2008, 11:36
Bende Fatih Tekke gelmesin diyorum tek sebebim aynı performansı gösteremeyeceği endişesinden.

selcjK
30.09.2008, 12:57
başkanım özeri al, sırtına 11 numarayı ver, yeter bize:)

samts
30.09.2008, 13:17
anlamadığım konu yattara takımdayken herkez övgüyle bassediyodu şimdi adamı yerden yere vuran arkadaşlar var emeğine yazık demekki
yattaranın gidişine gelince neden hep yönetimin azından cıkan sözlere bakılıyor
adam gidişini gercekleriyle anlattı gercekten inanıyorum kendisine eğer yardımcı olunsaydı takımdada kalacaktı

Colakoglu
30.09.2008, 13:21
anlamadığım konu yattara takımdayken herkez övgüyle bassediyodu şimdi adamı yerden yere vuran arkadaşlar var emeğine yazık demekki
yattaranın gidişine gelince neden hep yönetimin azından cıkan sözlere bakılıyor
adam gidişini gercekleriyle anlattı gercekten inanıyorum kendisine eğer yardımcı olunsaydı takımdada kalacaktı

ben sahsen yönetime inaniyorum

Tevfik Kılıç
30.09.2008, 13:32
Bende Fatih Tekke gelmesin diyorum tek sebebim aynı performansı gösteremeyeceği endişesinden.

Katılıyorum aynı zamanda kurulu düzeni de bozabilir

Tevfik Kılıç
30.09.2008, 13:39
Yattara asla bize para kazandırmasından başka fazla bir katkısı olmamıştır.oyuncu olarak zararı faydasından çok olmuştur.Gitti diye yırtınanları anlayamıyorum.

Furkan Dündar
30.09.2008, 13:42
arkadaslar burası sadrıbaskanın yerı konuya donelım bu muhabbetlerı yattara yolun acık olsun baslıgında devam edebılırız....
BUYUK BASKAN OCAKTA SENDE ole calım atkı dıer baskanların bası donsun ınsallah devre arasna kadar az puan kaybederız de sole aynı puana yakın ılk 2 cok ıyı olur

Colakoglu
30.09.2008, 14:35
Fatih'i kesinlikle istemiyorum şuan ki takıma...
Çünkü kendisinde yanındakileri etkisi altına,baskı altına alma kabiliyeti de var,diğer yetenekleri yanı sıra :) Egemen,Song ve Gökhan Ünal'la çok sorun yaşar diye düşünüyorum...

Fatih takimin havasini bozardan kasit bu tür seyleri kastedmistim bende,asiri lider vasiflari olan yada kendini lider hissetme gibi bir ihtiyaci olan bir oyuncu, bizim simdiki yeni kurulmus takimimizdaki havayida bu tür seylerden dolayi olumsuz etkileyecegi görüsündeyim.

Colakoglu
30.09.2008, 14:36
Yukarida sadece Fatih'in gelmesini istemedigimi söyledim.
Takimin havasini bozar demedim.
Ama birkac soru sorabilirim.
Diyelim ki ilk yariyi lider bitirdik.
Isaac-Gökhan-Umut ve iyi kötü Ergin'den olusan 4 tane ileri uc elemanimiz var.
Fatih gleince hangisi veya hangi ikisi yedek kalacak?
Yedek kalan futbolcu ne düsünecek?
Fatih ve Gökhan gibi egosu cok yüksek iki oyuncu yan yana oynarsa ne gibi problemler olabilir?
Veya Fatih bazi maclarda yedek kalirsa Ersun Yanal'a ne gibi baskilar olacak?
Fatih veya Hüseyin beraber oynarken kaptan olan Fatih, simdi gelince ne yapacak?
Bir senedir sakatliklar ve belli sebeplerden oynamayan bir futbolcu, ne zamana kadar hazir olur?

bunu anlatmak istiyorum iste arkadas cok iyi aciklamis.

colman
30.09.2008, 20:46
trabzonuma şampiyonluk yakışır..

sifuni
01.10.2008, 00:15
fatih gelmesi güzelde olabilir kötü de bence fatihi almaktansa ona benzer özellige sahip ve fizigide cok kuvvetli olan biraz daha genc olan (27 yasinda) mehmet yildizi alabiliriz

sametaydin
01.10.2008, 01:12
Bence sağ bek, sağ açık ve bir de sol açık gerekiyor bu takıma.

Furkan Dündar
01.10.2008, 01:16

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: tane bunun yanında alabılıorsan 10 numara al luks olarak ama dıer tum bolgeler dolu ama ozellıkle sag ve sol acık

selimatal
01.10.2008, 12:59
Takımın tek eksiği deanstaki Song ve Orta sahadaki Hüseyin gibi forette de "Ağabey" statüsünde birinin olmaması. F.Tekke gelirse bence forvette değil, defans arkası hücuma dönük orta saha oynar. Zaman zaman da ileri çıkar. Gollerinden çok ara paslarını özledim onun. Umut ve Gökhanı gol krallığında ilk 2 yapar. F.Tekkenin aynı zamanda çok iyi bir hücuma dönük orta saha olduğunu unutmayın. Geçen sene Zenit'te Platiniyi hayran bıraktığı maçı hatırlayın. TS daki yerinde oynamamıştı

LazAnisT
01.10.2008, 14:40
Sayesinde hafta sonlarını iple çeker olduk..

Uluç
01.10.2008, 17:55

:alkış: Katılıyorum..

Faruk Akhan
01.10.2008, 18:36
Bende katılıyorum sola mansare sağa mehmet topuz ortaya özer hurmacı forvete bangoura tamam işte da daha ne isteruk

Murat GENEL
01.10.2008, 19:40
Sayesinde hafta sonlarını iple çeker olduk..

gerçekten şuanki durumu özetleyen harika bir cümle ..:)

Geçen sene bu zamanları hatırlıyorum da neyse ..:)

Muhammed
01.10.2008, 19:58
Ocak ayında beni izleyin demiş başkan bu lafı beni cok heyecanlandırıyor.

legorakiss
01.10.2008, 21:02
bence de tekke gelmesin... sebebi performans değil madrid macında sahaya girdi ve gerçekten iyiydi...gelmemesinin sebebi olark bizim suan forvet eksiğimiz yok ve forvete harcayacak paramız yok sağ bek, sağ açık, oyun kurucu ve sol acık lardan birinden veya 2 sinden kullanmamız lazım hakkımızı

matalar
01.10.2008, 21:15
bence fatihle gökhanı takas yapalım olsun bitsin.
bize emrah gibi hucumada çıkabilen bir bek lazım.(ama orta yaparken iki adım geri atmayacak)
sağda ısaac oynayabilir fakat sola bi adam lazım.

ama en sağlam mevkimiz başkanlık koltuğu:)

kol_ay
01.10.2008, 21:26
sola bi adam lazım dediginiz gibi forvet oyuncu alımı die bişe soz konusu degil sol veya sag acık düsünülüyo ve transferler bu yonde olacagı kesin

Cafer Bulur
01.10.2008, 21:52
Baskanimizin devre arasinda gereken transferleri yapacagina yürekten inaniyorum.
Tahmin ediyorum ki devre arasi transfer dönemi baslar baslamaz en az 2 imza atilacak.
Bu transferlerin de kalburüstü oyuncular olacagini düsünüyorum.

kol_ay
01.10.2008, 22:11
devre yarısına kadar cok iyi gidersek bu takımı kimse tutamaz

Emre Emiroğlu
01.10.2008, 22:39
Yattara asla bize para kazandırmasından başka fazla bir katkısı olmamıştır.oyuncu olarak zararı faydasından çok olmuştur.Gitti diye yırtınanları anlayamıyorum.

24 golü 61 asistide siz yaptınız zaten. Ortada bu kadar yeni takım varken , sağ sol kanat ve sağ bek gibi mevkilerimiz eksikten , tercihen forvet arkası oyuncumuz yokken fatih fatih diye tutturmak çok duygusal bir istek olarak geliyor bana..
Fatiih gelse yararlı olur fakat şahsen kendisini istemiyorum. Bu benim fikrim tabi. Gol attığında sevinmeyen bir oyuncuyu gerçekten istemiyorum. Böyle bir takım kurduktan sonra eski futbolcularımızdan birini tekrar takıma getirmek çok anlamsız. Başkanımızda futboldan iyi anlıyor , hocamızda.. Paramızda var ! Başkan ve Hocanın çok iyi 2 transfer yapacağı kanaatindeyim. 3 mevkide sıkıntımız var. as 3 adam lazımken ( ki alternatifleri bile yok ! 3 mevkiye adam alsakta alternatifleri olmayacak ) forvete para vermek çok mantıksız

magicyattara
01.10.2008, 23:29

Ben de gelmesin diyorum.
Çünkü bu takım Fatihin oynayabileceği özelliklere sahip değil.
Fatih kanat akınlarını seven,golleri genelde kanatlardan gelen ortalarla yapan bir oyuncu.
Bu takımın en zayıf yanı olmayan kanatları.
Fatih gelsede bir şey yapamaz.

Cafer Bulur
01.10.2008, 23:32
Ben de gelmesin diyorum.
Fatih kanat akınlarını seven,golleri genelde kanatlardan gelen ortalarla yapan bir oyuncu.
Katilmiyorum,kaliteli futbolcu her platformda basarili olur.
Fatih de kaliteli bir futbolcu olduguna göre basarili olamamasi düsünülemez.
Ayrica bir forvet sadece kanatlardan gelen ortalar ile gol atmaz.
Kaldi ki devre arasinda kaliteli kanat oyuncularinin alinmayacagini kim düsünüyor?

magicyattara
01.10.2008, 23:32
Fatiih gelse yararlı olur fakat şahsen kendisini istemiyorum. Bu benim fikrim tabi. Gol attığında sevinmeyen bir oyuncuyu gerçekten istemiyorum.

Trabzonspor için Gol attığında sevinmeyen bir oyuncu=Fatih Tekke?

Aşmıssınız olayı sizler.

Cafer Bulur
01.10.2008, 23:35

Aşmıssınız olayı sizler.
Bir futbolcunun attigi gollerden sonra sevinmemesi umrumda olmaz benim.
Ben kendisinin yerine de sevinirim zaten.:)

magicyattara
01.10.2008, 23:37
Katilmiyorum,kaliteli futbolcu her platformda basarili olur.
Fatih de kaliteli bir futbolcu olduguna göre basarili olamamasi düsünülemez.
Ayrica bir forvet sadece kanatlardan gelen ortalar ile gol atmaz.
Kaldi ki devre arasinda kaliteli kanat oyuncularinin alinmayacagini kim düsünüyor?

Fatih gelir gelmez ayrı konu ama Fatih tartışılmaz.

O yazdığım mesaj tamamen ironidir.

Fatih varsa tahtaya adını yazarsın,yanınada 10 tane isim:)

MURAT29
01.10.2008, 23:40
başkan transfer konusunda üzerine düşeni yapıp yeni bir takım kurdu yattara konusundada sonuna kadar haklı gitmek isteyen topçuyu tutmayacaksın en doğrusunu yaptı yönetim sonuna kadar destekliyorum ve artık yattara konusunun kapanması gerektiğine inanıyorum

Cafer Bulur
01.10.2008, 23:40
Fatih gelir gelmez ayrı konu ama Fatih tartışılmaz.

O yazdığım mesaj tamamen ironidir.

Fatih varsa tahtaya adını yazarsın,yanınada 10 tane isim:)
Pardon,ben senin fatih tekke hayrani oldugunu bir an icin unutmustum.:)

magicyattara
01.10.2008, 23:41
Bir futbolcunun attigi gollerden sonra sevinmemesi umrumda olmaz benim.
Ben kendisinin yerine de sevinirim zaten.:)

Çok tuhaf yorumlar bunlar.

Demek ki Fatih Trabzonsporu şampiyonluk yolunda taşırken sempati kadar antipatide toplamış.

Çok değişik sonuçlar çıkıyor.

magicyattara
01.10.2008, 23:42
Pardon,ben senin fatih tekke hayrani oldugunu bir an icin unutmustum.:)

Gerçek futbolcuları severim.

Cem Balcı
01.10.2008, 23:45
transferde ipleri eline aldı...güvenimiz tam...ocak ayını merakla bekliyorum...

Erdal
01.10.2008, 23:47
Fatih gelirse kim kulübeye gidecek diye sormuş arkadaşlar. Tabiki Umut gidecek. Bu takımda karakter olarak bildiğim tanıdığım ve çok sevdiğim iki isimden birdir Umut. Ama Fatih-Gökhan dan kurulu bir forvetin çok gol atacağını düşünüyorum. Üstelik böyle bir durumda hocanın çizgi oyuncusuda istemeyeceğine eminim. Alex ve Fatih alınır. Kanatları daha etkin kullanmak istersen Barş girer..Isaac de yedek olur. 4-1-3-1-1 gibi oynarız. Antalya maçında olduğu gibi kanatlar bol bol ileri çıkar. Hüseyin yada Ceyhun bu durumda stoper e yerleşir. Song Sağa Egemen Sola kayar...Alex,Selçuk, Colman lı bir orta saha Fatih- Gökhan lı bir forvet.Kaldıki ben mevcut kanat oyuncuları ile bile yeteri kadar kenarlardan beslenebileceğimizi düşünüyorum.

magicyattara
01.10.2008, 23:48
transferde ipleri eline aldı...güvenimiz tam...ocak ayını merakla bekliyorum...

Başkan;ara transferde pek iyi futbolcu bulunamayacağını,bulunsa bile problemlilerin bulunabileceğini söylemişti bi 20 gün önce.

Yani ara transfere pek sıcak bakmamıştı.

MURAT29
01.10.2008, 23:49
ben fatihin bu takıma gelmesinde bir sakınca görmüyorum çünkü o artık gerektiğinde yedek kalacağını biliyor ve buna kesinlikle sorun çıkarmaz trabzonsporun başarısını şampiyonluğunu bu kadar isteyen bir adam kendini ön plana çıkarmaz kaptanlık konusundada bir problem olacağını düşünmüyorum bence gelsin bu takıma arkadaşlar söyleyin umutun son vuruşları nasıl antalya maçında ona düşen pozisyonların tekkeye düştüğünü bi düşünün maç 15 dakiakada 3 0 olurdu onun gibi bir usta herz zaman iş yapar üstelikte takımda bir abi daha olmuşolur forvet hattında

Cafer Bulur
01.10.2008, 23:49
Çok tuhaf yorumlar bunlar.

Demek ki Fatih Trabzonsporu şampiyonluk yolunda taşırken sempati kadar antipatide toplamış.

Çok değişik sonuçlar çıkıyor.
Fatih e zerre kadar antipatim yoktur,aksine kendisini cok severim.
Tekrar trabzonsporda görmek isterim fatih i.
Ben bir futbolcunun attigi gollerden sonra yirtinircasina sevinmesinin elzem olmadigini vurgulamak istedim.

magicyattara
01.10.2008, 23:51
Erdal hocam kanat işi bambaşka bir iştir.Burda oynayan adamlar özel adamlardır.

Barış bence iyi bir kanat oyuncusudur ama isaac'ten olmaz.

magicyattara
01.10.2008, 23:52
Fatih e zerre kadar antipatim yoktur,aksine kendisini cok severim.
Tekrar trabzonsporda görmek isterim fatih i.
Ben bir futbolcunun attigi gollerden sonra yirtinircasina sevinmesinin elzem olmadigini vurgulamak istedim.

Cafercim sana yazmadım.Bi üstte alıntıladığım mesajaydı o cevap.Peşpeşe yazınca sana cevapmış gibi oldu.:)

cabri
01.10.2008, 23:54
Uygun fiyata alınabiliyorsa Fatih Tekke iş yapar.

Başkanın kafasında kimler var acaba? Fatih düşünülüyor mu. Yıldız mı yıldız adayı mı?

Yattara nın parası daha ziyade yıldız adayları için ağırlıklı kullanılmalı. Bir kısmı ile Fatih alınabilir.

Cem Balcı
01.10.2008, 23:55
Başkan;ara transferde pek iyi futbolcu bulunamayacağını,bulunsa bile problemlilerin bulunabileceğini söylemişti bi 20 gün önce.

Yani ara transfere pek sıcak bakmamıştı.

her ne olursa olsun araştırılıp bulunmalı...giden büyük...gelende en az giden kadar iyi olmalı...

Erdal
02.10.2008, 00:00
Ben Isaac i kanat oyuncusu olarak düşünmedim. Yedek olarak düşündüm.:) Kaleci- Tayfun( Ben ısrar edilemsi taraftarıyım o ortaların sayısı artarsa çizgiye gitmeye gerek kalmayacak) Song- Egemen-Cale( çıkmıyor değil çıktığında çok boş olmasına rağmen top alamadığı oluyor, malum Türkiyede sol sevilmez:) ) Hüseyin( Ceyhun)- Selçuk-Alex-Colman- Fatih- Gökhan..Gibi bir 11 düşündüm.Isaac ve Barış oyunun sıkışması durumunda kullanılabilir. Skor avantajı yakalnınca da Ferhat ve Ceyhun dan yararlanılabilir. İkinci yarıya buna benzer bir kadro liderin 6 puan gerisinde başlasa bile şampiyonluktan sözedebilriz. Hem de bu sene :)))

magicyattara
02.10.2008, 00:02
Uygun fiyata alınabiliyorsa Fatih Tekke iş yapar.

Başkanın kafasında kimler var acaba? Fatih düşünülüyor mu. Yıldız mı yıldız adayı mı?

Yattara nın parası daha ziyade yıldız adayları için ağırlıklı kullanılmalı. Bir kısmı ile Fatih alınabilir.

Uygun fiyata Fatih kalmadı.:)

Fatih gittiğinden beri,ayrılmak istiyorum alışamadım diyor ama adamlar göndermiyor.

Bu arada umudumuzu Fatihe bağladık şaka maka.

Yıldız mı,yıldız adayımı ? Bence Gökdeniz ve Yattara transferlerinden sonra Trabzonsporun hedefini küçültüp,yeni bir yapılanmaya girmesi gerekli.Yıldız adayı şu aşamada daha mantıklı.Daha doğrusu önce iskelet kurmak lazım,sonra yıldızları katmak.

Erdal
Bu arada arkadaşlar unutuyor hatırlatayım. Fatih aslında forvet araksı kökenlidir. Adam bulamayınca uşağı forvet yaptık. Şenol hocanın en büyük hayali idi onu forvet arkası oynatmak. Jun hariç kim gelse öyle yapacaktı :)

Emo91
devre arasindaki takviyeler insallah takima yarar....

yane marcelinho ibi adam sonra dönmesin, onun icin trabzonda oynayabilecek bir adam alinmali.... c. ronaldoyu getirsen trabzonda 3 gün durmaz....

allahim, trabzonspor bu sene sampiyon olsun kafamin ortasini kazicam basdan asaga....

Emre Emiroğlu
02.10.2008, 00:04

Aşmıssınız olayı sizler.

Kusura bakmayın ama bunu bir taraflarımdan uydurarak söylemedim... Sevinmemesinden kastım golden sonra yürüye yürüye santraya dönmemesidir. Lakin gitmeden kısa süre önce oynadığımız ve gol attığı maçlarda tribünlere bile koşmamıştır. Bunu " Ulan niye gol attım ben " diye yorumlamıyorum ! Trabzonspor da gol atmaktan olan sıkkınlığından , heycanını yitirmesinden bahsediyorum. Trabzondaki Anorthosis maçında , Kadıköyde Fenere attığı gollerden sonra yumruklarını sıkarak az sayıdaki taraftarımıza koşarkenki heyecan ve hırsını kaybetmiş olduğundan bahsediyorum...

MİSYONUMU tamamladım diyerek KAPTAN iken giden bir adamın tekrar Trabzonspor'a dönmesinden daha saçma birşey olamaz. Misyonunu tamamlamıştın hayrola niye geldin diye sorarlar adama !

TRABZONLU OLUP TRABZONSPORDA OYNAYAN HİÇBİR FUTBOLCU BU TAKIMI ŞAMPİYON YAPMADAN MİSYONUNU TAMAMLAMIŞ SAYILMAZ ! Her ne sebeple olursa olsun gitmek isteyebilir fakat " misyonumu tamamladım " diyerek edebi mazeretler üretmesin..

Madem Türkiyede başka takımlarda da oynayabilecek kadar profosyonel , o zaman duygusal davranıpta futbol hayatını bizde bitirmek içinde bize gelmesin..

Benim Fikrim Bu !

magicyattara
02.10.2008, 00:05
Ben Isaac i kanat oyuncusu olarak düşünmedim. Yedek olarak düşündüm.:) Kaleci- Tayfun( Ben ısrar edilemsi taraftarıyım o ortaların sayısı artarsa çizgiye gitmeye gerek kalmayacak) Song- Egemen-Cale( çıkmıyor değil çıktığında çok boş olmasına rağmen top alamadığı oluyor, malum Türkiyede sol sevilmez:) ) Hüseyin( Ceyhun)- Selçuk-Alex-Colman- Fatih- Gökhan..Gibi bir 11 düşündüm.Isaac ve Barış oyunun sıkışması durumunda kullanılabilir. Skor avantajı yakalnınca da Ferhat ve Ceyhun dan yararlanılabilir. İkinci yarıya buna benzer bir kadro liderin 6 puan gerisinde başlasa bile şampiyonluktan sözedebilriz. Hem de bu sene :)))

Yanlış görmüşüm.:)İsaac i sol açık oynatan çok yorum okudum ondan olabilir.

Alex derken hangi alex bu?

Barış bence banko oynamalı.

Adamınıda kestin bu arada.

Samet Berber
02.10.2008, 00:07
Sizin yorumunuza büyük ölçüde katılıyorum .

Şahsen Fatih transferini istemediğim için bir farklılık var .

......................Sylva.....................
Tayfun.......Song........Egemen....Cale
..................................................
.....................Hüseyin...................
............Selçuk.............Colman........
İsaac......................................Alex
...............Gökhan Ünal...................

Bu kadroyu kurarsak başarılı olacağımız kesin :).

Ama Ersun hocamızın sistem değişikliğine (tek forvete) gideceğini sanmıyorum.
Bu benim düşüncem , Saygılar ...

Erdal
02.10.2008, 00:07

Fatih gittiğinden beri,ayrılmak istiyorum alışamadım diyor ama adamlar göndermiyor.

Yıldız mı,yıldız adayımı ? Bence Gökdeniz ve Yattara transferlerinden sonra Trabzonsporun hedefini küçültüp,yeni bir yapılanmaya girmesi gerekli.Yıldız adayı şu aşamada daha mantıklı.Daha doğrusu önce iskelet kurmak lazım,sonra yıldızları katmak.

Bu gün çok makul gördüm sizi yahu:). Yattara gitti diye hedef küçültmekmi?? Asıl şimdi hedef büyütmek:). Hiç bir hoca Yattara ile hedef koyamaz. Zira ortalama yılda 7 hafta sakat, 2 hafta kart cezalısı,3 hafta da gergindir...Üstelik bu 7 haftalık sakatlık aralıklarladır. Yani varmı yokmu bilemez ona göre strateji tayin edemezsiniz. Hadi ukalalık edeyim Yattara paramız çok olsaydı iyi bir yedek olurdu. Yaşı ileri olanlar hatırlar spor totoda 13 +1 vardı. 13 Ü tuturamazsaız artı birin önemi yoktu. Bana göre Yattara o + 1 idi işte:)

Ustaalioğlu
02.10.2008, 00:09
Son zamanlarin en buyuk transferi Sadri baskandir, 100 milyon euro da verseler, satmamaliyiz bence :)))...

alper*
02.10.2008, 00:10
Erdal Abi imzaların mükemmel yahu :cool::D:p

Erdal
02.10.2008, 00:13
Erdal Abi imzaların mükemmel yahu :cool::D:p

İnşallah öbür tarafta meleklerde aynısını söyler. Yoksa yandık ki ne yandık Alper :)

magicyattara
02.10.2008, 00:13
Kusura bakmayın ama bunu bir taraflarımdan uydurarak söylemedim... Sevinmemesinden kastım golden sonra yürüye yürüye santraya dönmemesidir. Lakin gitmeden kısa süre önce oynadığımız ve gol attığı maçlarda tribünlere bile koşmamıştır. Bunu " Ulan niye gol attım ben " diye yorumlamıyorum ! Trabzonspor da gol atmaktan olan sıkkınlığından , heycanını yitirmesinden bahsediyorum. Trabzondaki Anorthosis maçında , Kadıköyde Fenere attığı gollerden sonra yumruklarını sıkarak az sayıdaki taraftarımıza koşarkenki heyecan ve hırsını kaybetmiş olduğundan bahsediyorum...

MİSYONUMU tamamladım diyerek KAPTAN iken giden bir adamın tekrar Trabzonspor'a dönmesinden daha saçma birşey olamaz. Misyonunu tamamlamıştın hayrola niye geldin diye sorarlar adama !

TRABZONLU OLUP TRABZONSPORDA OYNAYAN HİÇBİR FUTBOLCU BU TAKIMI ŞAMPİYON YAPMADAN MİSYONUNU TAMAMLAMIŞ SAYILMAZ ! Her ne sebeple olursa olsun gitmek isteyebilir fakat " misyonumu tamamladım " diyerek edebi mazeretler üretmesin..

Madem Türkiyede başka takımlarda da oynayabilecek kadar profosyonel , o zaman duygusal davranıpta futbol hayatını bizde bitirmek içinde bize gelmesin..

Benim Fikrim Bu !

Bu anlattıkların Fatih'in hedef adamı olduğunu gösterir.Takım şampiyonluğa koşarken attığı gollerden sonra,maratonun önünde dizlerinin üstünde yumrukları sıkılmış nerdeyse ağlayacak bir Fatih hatırlıyorum ben hep.

Tabii leblebisine maçlarda o kadar sevinmemesi normal.Zaten iddian kalmamış yırtınsan ne olacak.

Erdal
02.10.2008, 00:18
Yahu sahiden ne büyük adam Sadri Şener. Baksanıza Sadri Şener başlığında transfer konuşuyoruz:). Başkan dediğin böyle olacak ismi bile bazı kapıları açacak. ..

.Bu arada seyredemedim ben son bölümlerde girmiş Fatih dün nasıldı? Çok iyiydi dedi bu gün bir arkadaşım ama ona göre Fatih topa dokunsa yeter objektif olamaz o :))

Bartuğ13
02.10.2008, 00:19
başkanımız yattarayı satmadan evvel kurmayı istediğim takımın %70ini kurdum.en az 2 transfer lazım demişti.yattarayı sattıktan sonra da bundan sonra ocak ayında bana bakın dedi.
bu açıklamalardan sonra başkanımıza güvenmekten başka yapacak bişey yok ki zaten sonuna kadar güveniyorduk.sağ bek,sol ve sağ açık alır inşallah.

Emre Emiroğlu
02.10.2008, 00:22
Bu anlattıkların Fatih'in hedef adamı olduğunu gösterir.Takım şampiyonluğa koşarken attığı gollerden sonra,maratonun önünde dizlerinin üstünde yumrukları sıkılmış nerdeyse ağlayacak bir Fatih hatırlıyorum ben hep.

Tabii leblebisine maçlarda o kadar sevinmemesi normal.Zaten iddian kalmamış yırtınsan ne olacak.

Bahsettiklerinizi bende hatırlıyorum. Zaten örneklerde verdim. Fakat 1-0 kazanılmıs bir Samsunspor macı sonrasında Yattaranın biryerlerini yırtarak ortasahadan aldığı topu 5-6 adam geçerek mükemmel bir şekilde filelere bırakırken ayağını uzatıp golü kendine yazdıran fatihi de hatırlıyorum.Üstelik ayağını uzattıktan sonra yanına koşması gereken yattaraya gitmek yerine aheste aheste santraya gidişi gözlerimde canlanıyor..
Leblebisine maçta niye yırtmayacakmış ? Hiçbirşey yapamıyorsan gol krallığına oyna !

Fatihin yırtmasıı için Tribünlerden " fatih bize kupon yapsanaaaaaa " tezahuratlarımı gelmesi lazım ? O sezonda iddiamız yoktu. Bir cuval sakatımız vardı.. Ama ilk yarı 4-1 olmasına rağmen 2. yarı santrada takımı bu macı alacaz diye tembihliyordu ?
Böyle mazeretler olmaz efendim.

Uzunoğlu
02.10.2008, 00:25
Bahsettiklerinizi bende hatırlıyorum. Zaten örneklerde verdim. Fakat 1-0 kazanılmıs bir Samsunspor macı sonrasında Yattaranın biryerlerini yırtarak ortasahadan aldığı topu 5-6 adam geçerek mükemmel bir şekilde filelere bırakırken ayağını uzatıp golü kendine yazdıran fatihi de hatırlıyorum.Üstelik ayağını uzattıktan sonra yanına koşması gereken yattaraya gitmek yerine aheste aheste santraya gidişi gözlerimde canlanıyor..
Leblebisine maçta niye yırtmayacakmış ? Hiçbirşey yapamıyorsan gol krallığına oyna !

Fatihin yırtmasıı için Tribünlerden " fatih bize kupon yapsanaaaaaa " tezahuratlarımı gelmesi lazım ? O sezonda iddiamız yoktu. Bir cuval sakatımız vardı.. Ama ilk yarı 4-1 olmasına rağmen 2. yarı santrada takımı bu macı alacaz diye tembihliyordu ?

Yorumsuz!!!

Erdal
02.10.2008, 00:27
Bir futbolcu ya zekidir. Ya iyi ahlaklıdır. Fathi önceleri sadece zeki idi. Sonra ( muhtemelen hüseyinden) iyi ahlak da bulaştı ona. Antrenman yapmaya söz verecek bir fatih e 3 milyon verilir helalinden. Hem miri malıda sayılmaz Hay dan gelen Huy a gitti deriz :)

magicyattara
02.10.2008, 00:27
Bu gün çok makul gördüm sizi yahu:). Yattara gitti diye hedef küçültmekmi?? Asıl şimdi hedef büyütmek:). Hiç bir hoca Yattara ile hedef koyamaz. Zira ortalama yılda 7 hafta sakat, 2 hafta kart cezalısı,3 hafta da gergindir...Üstelik bu 7 haftalık sakatlık aralıklarladır. Yani varmı yokmu bilemez ona göre strateji tayin edemezsiniz. Hadi ukalalık edeyim Yattara paramız çok olsaydı iyi bir yedek olurdu. Yaşı ileri olanlar hatırlar spor totoda 13 +1 vardı. 13 Ü tuturamazsaız artı birin önemi yoktu. Bana göre Yattara o + 1 idi işte:)

İşi gene Yattaraya bağladın.:)

Şampiyonluk sayacı var.25 maç.Bana göre o sayaca şahsi olarak en fazla hizmet edecek adam Yattaraydı bu sene.

Ankaragücü maçıyla açmıştı sezonu.Sonra sakatlandı falan filan.

Yattara iyi adamdı vesselam.Cem Papila faciasında Fatihin kafasına kestiği topu Marco Aurelio eliyle kesmişti.Yüzde yüz penaltıydı.Hakem vermedi ayrı.

Niyemi yazdım bunları.O maçı alsaydık şampiyonduk,Yattarada o takımın önemli oyuncularından biri.

Yattara şampiyonluğa oynayacak bir takımın oyuncusu değil,demiştin bi kaç gün önce.

Ben o takıma çok yakıştırmıştım Yattarayı,siz bu takıma nasıl yakıştıramıyorsunuz anlamıyorum.Yattara futbolcu standartlarına göre bu takımın çok çok üstünde bir oyuncu bence.

futbalski60
02.10.2008, 00:30
başkanımız yattarayı satmadan evvel kurmayı istediğim takımın %70ini kurdum.en az 2 transfer lazım demişti.yattarayı sattıktan sonra da bundan sonra ocak ayında bana bakın dedi.
bu açıklamalardan sonra başkanımıza güvenmekten başka yapacak bişey yok ki zaten sonuna kadar güveniyorduk.sağ bek,sol ve sağ açık alır inşallah.

Sağ ve sol açık alınırsa sistem 4-5-1'e döner.Hoca bu sistemden vaz geçmez.Ortasahada serbest oynuyan bir oyuncu alınır

Hoca Yattara'yı serbest oynatmaya çalışıyordu farkındaysanız.

Yattara gittikten sonra Isaac son maçta serbest oynadı zaten sistem gereği bu tip oyuncu lazım bize.Sağbek alınabilir ayrıca alternatif oyuncular da kadroya dahil edilebilir.Bazı mevkilerin alternatifi yok ne yazık ki.

Erdal
02.10.2008, 00:30
magic yattara, O sene yanlış hatırlamıyorsam 1700 dakika oynamıştı Yattara( hafızam cidden zayıfladı eskiden bir okuduğumu asla unutmazdım) Hadi diyelim 2000 dakika oynayan biri takımın önenli oyuncusu falan olamaz :). Takımın önemli bir vitrini idi. Doğru. Ama içeride satacak malınız yoksa vitrin sadece müşteri çekiyor ve siz para kazanamıyorsunuz :)

magicyattara
02.10.2008, 00:32

Sen de bula bula Fatih'imi buldun karalayacak.

Baskın çıkmak için nerelere gittin.

Tamam ben sustum.

Erdal
02.10.2008, 00:33
Koyuyoruz Yattara yı vitrine gelen giden soruyor. Bayram öncesi müşteri çok ama elimizde yok. Vitrinde o oluncada herkes onu soruyor. Sonra unutuyoruz geliyor rafa ve o gün en çok kazandıranı oluyor. Ertesi hafta gene koyuyoruz vitrine ve bir bakıyoruz rafta gene yok ....Tekstillle uğraşmış arkadaşlar anlaycak sadece:)

Erdal
02.10.2008, 00:37
Emre kardeşim, Ben epeyi maçlara giderim. Çevre iller dahil. Hatta çoğu maçlarda iyi seyredebilmek için rakip takım tribününe girerim. Bağırmayan taraftar çektirsin gitsin lere muhatap olmamak için. Seyrederim yani. Nerde durduğuna bakarım futbolcunun, ne yapmak istediğine ve inan bana senin kriterlerinle Yattara ile Fatih i asla mukayese edemezsin. Ben daha Ankaraspor maçında kendini attırmak için çabalayan bir Yattara hatırlıyorum? Sadece benmi hatırlıyorum??

Emre Emiroğlu
02.10.2008, 00:41
Sen de bula bula Fatih'imi buldun karalayacak.

Baskın çıkmak için nerelere gittin.

Tamam ben sustum.

Fatih yapıyor ben söyleyince karalamışmı oluyorum ? Hem neden karalayayım ki ? Takımımın kaptanı , Gol kralı , Son yıllara yetiştirdiğimiz en büyük değerlerden biri... ÖZ EVLADIMIZZZ..
Ben karalamıyorum. Gelmemesi taraftarıyım.. Gerekçelerini Söylüyorum.. Ama siz ve sizin gibiler ÖZ EVLADIMIZ diye ( istisna olabilirsiniz ) körü körüne seviyorsunuz. Neyse.. Kapatalım madem konuyu

Dipnot : Fatihten bahsediyorsam eskilere döneceğim tabikide ... Nerelere gittin demişsinizde ..

AYYILDIZ
02.10.2008, 00:41
TS FABİANO'nun peşinde iddiası
02 Ekim 2008 / 00:23
Trabzonspor'un Sevilla'nın golcüsü Luis Fabiano'yu transfer girişimi başlattığı iddia edildi.
Trabzonspor Luis Fabiano'nun peşinde iddiası

Footballlife internet sitesinde yer alan habere göre, Trabzonspor İspanya'nın Sevilla takımında oynayan Luis Fabiano'yu transfer etmek için girişimlere başladı.

İnternet sitesinin haberinde Trabzonspor 30 Eylül Pazartesi günü Sevilla takımının yetkilileri ile Luis Fernando'nun transferi ile ilgili olarak görüştüğü, Sevilla'nın bu futbolcunun transferi için Trabzonspor'dan 15 milyon Euro istediği , Trabzonspor'un ise Umut Bulut artı 5 milyon Euro tekliften başladığı, açıklamalarına yer verildi.

Görüşmelerde büyük ilerleme sağlandığı tarafların anlaşması halinde transferin 3 ekim'de açıklanacağıda sitede verilen bilgiler arasında.

Kaynak: Haber61

Haberi yapan sitenin fotoğrafınıda koymuşlar.

Samet Berber
02.10.2008, 00:42
Trabzonspor'un Sevilla'nın golcüsü Luis Fabiano'yu transfer girişimi başlattığı iddia edildi.

Footballlife internet sitesinde yer alan habere göre, Trabzonspor İspanya'nın Sevilla takımında oynayan Luis Fabiano'yu transfer etmek için girişimlere başladı.

İnternet sitesinin haberinde Trabzonspor 30 Eylül Pazartesi günü Sevilla takımının yetkilileri ile Luis Fernando'nun transferi ile ilgili olarak görüştüğü, Sevilla'nın bu futbolcunun transferi için Trabzonspor'dan 15 milyon Euro istediği , Trabzonspor'un ise Umut Bulut artı 5 milyon Euro tekliften başladığı, açıklamalarına yer verildi.

Görüşmelerde büyük ilerleme sağlandığı tarafların anlaşması halinde transferin 3 ekim'de açıklanacağıda sitede verilen bilgiler arasında.

Yok artık :D:D

magicyattara
02.10.2008, 00:42
magic yattara, O sene yanlış hatırlamıyorsam 1700 dakika oynamıştı Yattara( hafızam cidden zayıfladı eskiden bir okuduğumu asla unutmazdım) Hadi diyelim 2000 dakika oynayan biri takımın önenli oyuncusu falan olamaz :). Takımın önemli bir vitrini idi. Doğru. Ama içeride satacak malınız yoksa vitrin sadece müşteri çekiyor ve siz para kazanamıyorsunuz :)

Bunu okuyuncada aklıma Samet Aybaba niçin gitmişti sorusu geldi nedense.

O fener maçındada Yattara yoktu ilk onbirde.Şenol hoca geldikten sonra Yattarayı sürekli oynatmasına rağmen nedense o maçta yedek soyundurmuştu.İlk yarım saat sahada yoktuk mağlup duruma düştükten sonra Yattarayı oyuna almıştı ve bizde ipleri elimize almıştık.
Yattara oyuna girdikten sonra maç bizim kontrolümüze geçmişti,alacaktık maçı ama hakem izin vermedi.

Zira Samet Aybabada Ziya Doğanda daha fazla hücum oynatmamanın cezasını çektiler.Fatih ve Mehmet Yılmaz gibi iki önemli golcü ve arkalarında Gökdeniz gibi bir ortasaha varken tüm bunları birbirine bağlayan adam; Yattara'yı oynatmamanın cezasını çektiler hep.

Uzunoğlu
02.10.2008, 00:44
Fatih yapıyor ben söyleyince karalamışmı oluyorum ? Hem neden karalayayım ki ? Takımımın kaptanı , Gol kralı , Son yıllara yetiştirdiğimiz en büyük değerlerden biri... ÖZ EVLADIMIZZZ..
Ben karalamıyorum. Gelmemesi taraftarıyım.. Gerekçelerini Söylüyorum.. Ama siz ve sizin gibiler ÖZ EVLADIMIZ diye ( istisna olabilirsiniz ) körü körüne seviyorsunuz. Neyse.. Kapatalım madem konuyu

Dipnot : Fatihten bahsediyorsam eskilere döneceğim tabikide ... Nerelere gittin demişsinizde ..

Erdal abinin kara listesine girmene ramak kaldı :)

Bartuğ13
02.10.2008, 00:45
Sağ ve sol açık alınırsa sistem 4-5-1'e döner.Hoca bu sistemden vaz geçmez.Ortasahada serbest oynuyan bir oyuncu alınır

Yattara gittikten sonra Isaac son maçta serbest oynadı zaten sistem gereği bu tip oyuncu lazım bize.Sağbek alınabilir ayrıca alternatif oyuncular da kadroya dahil edilebilir.Bazı mevkilerin alternatifi yok ne yazık ki.

durumun ben de farkındayım tabiki.
4-4-2ye dönecek iki kanat alabilir yada oyun kurucu bir oyuncu alacak forvet arkasında serbest oynatacak.benim gönlümden geçen iki kanadı da olan bir sistem olduğundan öyle yazdım.kaldı ki kanadı çift yönlü oynayabilecek oyuncular alınırsa çok güzel işler sistem.
tabi bunun yanında kendi sistemine de devam edebilir.bir sağ bek,oyun kurucu ve bir de selçuk tarzı çift yönlü bir ön libero alabilir.

fakat çift forvet oynadığımız zaman,o oyunculara orta yapmak için kanat lazım diye düşünüyorum.

neyse ana konu sadri başkan.konuyu dağıtmayalım.ben sadece başkanın sözünü belirtim güvendiğimi söyledim kendisine.bu güveni sonuna kadar hak ettiğini de ispatladı çoktan.

Emre Emiroğlu
02.10.2008, 00:46
Emre kardeşim, Ben epeyi maçlara giderim. Çevre iller dahil. Hatta çoğu maçlarda iyi seyredebilmek için rakip takım tribününe girerim. Bağırmayan taraftar çektirsin gitsin lere muhatap olmamak için. Seyrederim yani. Nerde durduğuna bakarım futbolcunun, ne yapmak istediğine ve inan bana senin kriterlerinle Yattara ile Fatih i asla mukayese edemezsin. Ben daha Ankaraspor maçında kendini attırmak için çabalayan bir Yattara hatırlıyorum? Sadece benmi hatırlıyorum??

Bende hatırlıyorum Erdal abi.. Fatihden bahsederken Yattarayı kayırmıyorum ki.. Her ne kadar en cok sevdiğim futbolcu gurbette bazılarının haline böğüre böğüre gülmemi sağladığı için yattara olsada , onun gitmesine birazda sevindim..
Antalya maçına gittim. Onun gitmesiyle takımın daha fazla mücade ettiğini de farkettim. Yattara var diye topu sağ kanada şişirip kendisini rahata alan futbolcularıda göremedim. Ve kimse topu şuna vereyimde kurtarsın bizi diyerek futbol oynamadı.. Herkes birşeyler yapmaya çalıştı.. Ne kadar gidişine duygusal olarak üzülsemde takım oyunu adına bence hayırlısı oldu

magicyattara
02.10.2008, 00:47

Onun manası geçmişe gitmek değildi:)

Erdal
02.10.2008, 00:48
Emre, Benim için Umut özevlattır. Bu geyik( gerçekten geyiktir bu zira Trabzonda öz evlatçılık falan yok tam tersi var) artık bitsin bence. Ben somut konuşuyorum. Üstelik rakamları hiç sevmediğim halde rakamlarla konuşuyorum. Fatih dün nasıldı diye sordum kimse niye cevap vermedi kimsemi seyretmedi maçı. Hadi bana hanım seyrettirmedi iki maç olmaz seç birin dedi:)
Bu arada Giray Bulak Konya da yardımcısı kim? Orhan Çıkırkçı ..Ne özevlatçılığı yok öyle birşey...Vallahi de yok billahi de yok. La havle bayram günü yemin ettiriyorsunuz yahu. Bu Özelatçılık sanal bir leviahtan olmuş.

TheCrow
02.10.2008, 00:49

Doğrudur.Bu sistem ile devam edilecekse -ki öyle görünüyor- kanat oyuncusu transferde önceliğimiz olmayacaktır.Orta sahada serbest oynayacak veya yine orta sahanın ortasında oynayacak birisi alınacaktır ilk olarak.Kanat oyuncusu ancak,oyun içinde oyun planı değiştirmemiz gerekirse oyuna dahil etmek üzere alınacaktır ki bu işi şu anda Barış ile yapıyoruz.Kanat oyuncusu yerine iyi bir sağbek alınması muhtemeldir.Bu durumda,orta sahada oynatılan Isaac forvete geçebilir ve Umut'la birbirlerine alternatif olabilirler.

Bekir
02.10.2008, 00:49

luiis fabiano gelsin 10 sene aralıksız şampiyon oluruz:D(yanlıs anlamayın fabianonun futbol katkısından degil isim katkısından)

bence boyle haberleri baska taraftarlara gostermeyin dalga gecmesinlerrr

Emre Emiroğlu
02.10.2008, 00:52
Emre, Benim için Umut özevlattır. Bu geyik( gerçekten geyiktir bu zira Trabzonda öz evlatçılık falan yok tam tersi var) artık bitsin bence. Ben somut konuşuyorum. Üstelik rakamları hiç sevmediğim halde rakamlarla konuşuyorum. Fatih dün nasıldı diye sordum kimse niye cevap vermedi kimsemi seyretmedi maçı. Hadi bana hanım seyrettirmedi iki maç olmaz seç birin dedi:)
Bu arada Giray Bulak Konya da yardımcısı kim? Orhan Çıkırkçı ..Ne özevlatçılığı yok öyle birşey...Vallahi de yok billahi de yok. La havle bayram günü yemin ettiriyorsunuz yahu. Bu Özelatçılık sanal bir leviahtan olmuş.

Erdal abi :) Ben tribünde öz evlatcı görmüyorum.. Takımı sadece stattan takip etsem dediğin doğru.. Ama yerel medyası olsun , forum siteleri olsun , haber içerikli sitelerde yapılan yorumlar olsun öz evlatçılık gerçekten var :) kızma :D

Ben seyrettim maçı :) seyir zevki yüksekti maçın. Zenitee aslında yazık oldu diyebilirim.. fakat acıkcası fatih girdikten sonra hiç dikkat etmedim. ama şunu diyebilirimki ileri uç elemanları gayet etkiliydi :)

magicyattara
02.10.2008, 00:52
Erdal hocam şampiyonluk şansımız nedir bu yıl?

Erdal
02.10.2008, 01:03
Erdal hocam şampiyonluk şansımız nedir bu yıl?

Estağfurulllah. Ben bu sene değil seneye diyenlerdenim. Üstüne koymak diye bir başlık açılmıştıya forumda. Üstüne koyabilirsek seneye inşallah. Her anlamda konjonktür de müsait. Bundan sonra Türkiyede hiç değilse 5 sene sahada kazanılır şampiyonluk. Dikkat edin geçen sene Sivas ın hakem hatası ile kaybettiği puan yoktu. Yanildiği derbilerde de ezile ezile yenildi. Yani saha dışı faktörler en aza inmiş vaziyette. Yanlız şu varki cidden devre arasına kadar idare edebilrise takım ( ki kolay değil) devre arası başkanın hatta yönetimin tepesine çıkmak lazım transfer için. Zira ilk fb siz bir yarışın içinde biz de olacağız o zaman ve piskolojik olarak rahatlatır bizi...

Ustaalioğlu
02.10.2008, 01:07
Luis Fabiano degil de Aurelio (yeni takiminda mutlu degilmis sanirim) super olurdu...

AYYILDIZ
02.10.2008, 01:07
Takım devre arasına kadar zirveden kopmazsa ki kaldı 11 hafta ilk yarı için 8 ini alsak tamamdır devre arası Sadri Şener transfer için beni görün dedi yani bu sene şampiyonluk neden olmasın.

macka61
02.10.2008, 02:59
luis fabiano haberi kolpadır öyle olsa avruapa takımları alır adamı keşke gelse bize

cabri
02.10.2008, 03:32
Ben de gelmesin diyorum.

Aksine

Fatih topa basan, top saklayan, tekniği yüksek bir oyuncu. Forvet arkası oynar gökhan-umut ikilisini de geriden çok iyi besler.

Orta sahada serbest adam oynayabilir. Bir dönem böyle oynamış çokta verimli olmuştu.

cabri
02.10.2008, 03:40

Eskiden uygundu da şimdi mi pahalı? Şimdi daha uyguna alınabilir.

Zenit niye satmıyor?

Yattara gitmek istiyorum dedi sattık.. Fatih gitmek istiyorum dedi satıldı.. Keza Gökdeniz..

Zenit niye bırakmıyor Fatih i? Belki gitmek istediği içindir !

Belki de parayı beğenmiyorlar. Parayı beğenmiyorlarsa hemen satmaları şart seneye hiç para etmeyecek.

Anıl Caner
02.10.2008, 04:27
Fatih'in futbol yeteneklerini tartışmam, dünya yıldızı dediğiniz adamlarla bile kıyaslamam. Fatih bir numaradır.

Ama Trabzonspor'a geri dönmesini istemiyorum. En azından sezon sonuna kadar istemiyorum.

MaHMuT_61
02.10.2008, 04:37
Bende Anıl a katılıyorum Fatih Tekke gelmesin

Uzunoğlu
02.10.2008, 04:40
Hüseyin kaptanlığı şu anda mükemmel yapıyor

Fatih Tekkeyi getirmek ister istemez Hüseyin'e fren yaptırmaktır

mehmet83
02.10.2008, 05:37
Yenetim istedikten sonra gider alir. Kimseyede bir sey sormaz. Fakat benim sahsi gorusumde Fatih'in gelmemesidir. "Bu kadar basit".

Cafer KILIÇSOY
02.10.2008, 09:40
Fatih'i niye isteyeyim yahu. Adamın iki lafından biri ''Gideceğim''di. Gitti. Ama Rusya'da umduğunu bulamayınca Trabzonspor zembilli altın oldu.

Fatih'in Trabzonspora dönmesi mi;

HAYIR!

alper*
02.10.2008, 09:52
Sevilla'nın bu futbolcunun transferi için Trabzonspor'dan 15 milyon Euro istediği , Trabzonspor'un ise Umut Bulut artı 5 milyon Euro tekliften başladığı, açıklamalarına yer verildi.

bence yoruma gerek yok ççç

tsmetu
02.10.2008, 10:38
Onun varlığı yeter.

magicyattara
02.10.2008, 10:49
Estağfurulllah. Ben bu sene değil seneye diyenlerdenim.

Burada sigara içme günü yarındır gibi oldu.:)

magicyattara
02.10.2008, 10:54
Ama Rusya'da umduğunu bulamayınca Trabzonspor zembilli altın oldu.

Rusyada istediğini,burda bir çok taraftarın anladığı şekilde buldu Fatih.

Para,şampiyonluk+UEFA Kupası.Şimdi de şampiyonlar liginde oynuyor.Daha ne olsun.

Fatihi başka bir şey rahatsız ediyor bence:Gönderilmek.Bunu içine sindiremiyor.

servet nuh
02.10.2008, 11:00
Fatih'i niye isteyeyim yahu. Adamın iki lafından biri ''Gideceğim''di. Gitti. Ama Rusya'da umduğunu bulamayınca Trabzonspor zembilli altın oldu.

Fatih'in Trabzonspora dönmesi mi;

HAYIR!
takımda güzel bir kolej havası var.bu takımda oynıyan herkese kendini bir nefer bilecek ve ona göre davranacak.....kimse kusura bakmasın...zenit maçını izlerken fatih gol atsın diye dua ettim ama takıma gelmesini istemem

magicyattara
02.10.2008, 11:07
Zenit niye bırakmıyor Fatih i? Belki gitmek istediği içindir !

Belki de..

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.

Nihal Ayvaz
02.10.2008, 11:15
bugünün hürriyet gazetesinden alıntı:

"YaLnız,öyle bir başkan geldi ki Yattara'ya ,o Yattara,gündüzleri ve geceleri,gezdiği tozduğu yerlerde cirit atan adam buldu karşısında.Yani Yattara nın okuduğu kitabı yıllar önce,yalayıp yutmuş bir başkanla çalışmaya başladı.Kolay değil bir ipte iki cambaz olmazdı..."

magicyattara
02.10.2008, 11:16
Konu Başkan Sadri Şener.

Yazılan Fatih Tekke.Belliki taraftarımızın bir kısmı ara transferde Başkandan Fatihi almasını istiyor bir kısmıda buna karşı çıkıyor.

Bence önemli olan Başkanın elindeki plan.Bazı adımları cesaretle atarak elinde bir planı olduğunu hissettiriyor Başkan.
Merak etmiyor değilim bu planlamayı.
"Şampiyonluk süreci başlamıştır" sözü heralde Ersun Yanal'ın ağzından kaçırdığı bir cümle değil.

Travelair
02.10.2008, 11:19

Fatih'in futbolculuğuna tek kelime lafım yok. Real maçında da iyiydi görevini yaptı. Ama zamanında o kadar tavır yaptı ki ayrılırken, o kadar yanlış tavırlar takındı ki insanda kırıklık oluyor. Gelse bile pahalı bir transfer olmasını istemem. Pahalıdan kasıt bonservisinin 3 civarını aşmaması. Aşarsa değmeyeceğinden değil, ama sırf Fatih gelecek diye bütün kaynağı oraya harcayıp tüketmenin manası yok. Manası azalır

Ustaalioğlu
02.10.2008, 11:21
'Beşiktaş Aurelio ile anlaştı'

İspanya’ya giden Aurelio devre arasında Beşiktaş’ta!

TFF eski yöneticisi Tahir Kıran, F.Bahçe’nin 500 bin Euro için elden kaçırdığı R.Betis’li Aurelio’nun ocakta Kartal’a geleceğini iddia etti

BEŞİKTAŞ, UEFA Kupası 1. tur rövanş maçı için Metalist Kharkiv karşısında Ukrayna’da tur ararken, “www.medyaspor.com” sitesi Tahir Kıran’ın yazısından alıntı yapıp bomba gibi bir transfer haberi verdi. Beşiktaş yönetiminin de yalanlamadığı iddiaya göre F.Bahçe’den Real Betis’e giden Marco Aurelio ocak ayından itibaren siyah-beyazlı formayı giyecek.
İŞTE Kıran’ın olay yazısı “Dinamo Kiev maçında Ümit, Tuncay, Aurelio gibi eski futbolculara yapılan tezahüratları buruk bir şekilde dinledim. En çok Aurelio için üzüldüm. Duyduklarım onun gibi inanılımaz faydalı bir oyuncunun gidişinin ne kadar hazin olduğunu anlatıyordu.”
“EURO 2008 sonrası. Aurelio, Aziz Yıldırım’dan randevu talep ediyor. Buluşmada aldığı ilk tepkiyse ’Niye geldin? Para mı istiyorsun? Para yok. Geçen yıl ne kadara oynuyorsan aynısını alacaksın. O menajerine de söyle, ona da fazla para yok. Aynı rakamlara devam edeceksiniz. Şimdi çık git buradan’ oluyor.”

“ŞAŞKIN ve kırgın Aurelio menajerini arayıp durumu anlatıyor. Menajeri, Aziz Yıldırım’a ’Başkan, çocuk fazla bir şey istemiyor. 2 alırken şimdi 2.5 milyon Euro istiyor. Bu da hakkı, isteyenleri var. Giderse yazık olur’ demesiyle Aziz Yıldırım’ın ’Fazladan para yok’ şeklinde tepki görüyor. ’Yarım saat bekle, kararımı bildireceğim’ diyen Yıldırım’dan 7 saat ses çıkmayınca menajeri Aurelio’nun R.Betis transferi için düğmeye basar. Aurelio sonuçta İspanya yolunu tutar.”

“BU arada aldığım son bir istihbarata göre de Beşiktaş, Aurelio ile görüştü ve ocak ayı transferi için anlaşmaya vardı. Yani ocak ayından sonra Aurelio’yu Beşiktaş formasıyla görürsek şaşırmayalım.”

magicyattara
02.10.2008, 11:21
bugünün hürriyet gazetesinden alıntı:

"YaLnız,öyle bir başkan geldi ki Yattara'ya ,o Yattara,gündüzleri ve geceleri,gezdiği tozduğu yerlerde cirit atan adam buldu karşısında.Yani Yattara nın okuduğu kitabı yıllar önce,yalayıp yutmuş bir başkanla çalışmaya başladı.Kolay değil bir ipte iki cambaz olmazdı..."

Devamında;Milli Takımda Hakan Şükürle yaşadığı polemiği hatırlatıp,
"Ersun'un gözü açıldı.Bir daha o tufaya düşmez",diyor Toroğlu.

Yattarayı Ersun Hocanın gönderttiğini ima ediyor.

Ustaalioğlu
02.10.2008, 11:23
Baskan bize Aurelio yu al!!!

Uzunoğlu
02.10.2008, 11:27
Baskan bize Aurelio yu al!!!

hüseyin ve selçuk varken ne yapacaksın aurelloyu

Tiko18
02.10.2008, 11:49
hüseyin ve selçuk varken ne yapacaksın aurelloyu

Hüseyini ikinci lige yollarriz. Ona verdigimiz parayi aurelioya veririz. Ortasahin ortasinda Selcuk Aurelio bomba gibi olur!!!

Oğuzhan Turhan
02.10.2008, 12:29
Devamında;Milli Takımda Hakan Şükürle yaşadığı polemiği hatırlatıp,
"Ersun'un gözü açıldı.Bir daha o tufaya düşmez",diyor Toroğlu.

Yattarayı Ersun Hocanın gönderttiğini ima ediyor.

Buda Ergun Ata nın bugünki yazısı...
Yattarasporlular için yazmış..

Yattara'nın samimiyeti

2.10.2008

Bir futbolsever olarak, Yattara’nın Trabzonspor’da mutlaka kalması gerektiğini düşünenlerdeniz. Hiç önemli değil, antrenmana çıkmasın, milli takım kamplarından geç dönsün, sık sık sakatlansın, ligdeki ve Avrupa düzeyindeki kritik maçlarda futbol deyimiyle, “topu taça” atsın, yer almasın vsÖ Sezonda 3-4 maçta skora katkı sağlıyor, ya da skora katkı sağlamasa da kısa aralıklarla şov yapıyor ya bize yeter.
“Fayda-maliyet” konusu, kurumu yönetenlerin, kulübün sahiplerinin yani üyelerin sorunu! Ancak onların da bizim gibi yani sadece futbolseverler gibi düşünmemelerini yadırgama hakkımız olmadığı gerçeğinin farkındayız. Dolayısıyla Yattara’nın gidişine ya da iddia edildiği gibi gönderilişine fayda-maliyet faktörünü dikkate alınca tepki gösterme lüksümüz kalmadığının da bilincindeyiz.
Doğal olarak, 4 yılda, kolay bir ligde, kendi tabiriyle “laylaylom” yapıp kazanacağı 8 milyon Euro ile “Gine’nin yarısını satın alabilirim” düşüncesindeki Yattara’ya da saygı duyarız. Böyle bir ortamda, Yattara’nın basın toplantısında kendisini çok samimi bulmuştuk. Sevimli Türkçesiyle “Aile var, çocuk var, anne-baba var, çok para” sözünü söylerkenki yüz ifadesi hala hafızamızda.Gel gör ki; birkaç gün sonra “çark” etti Yattara. İlginçtir Antalyaspor maçının “esame” listesini geçiniz,” tribünlerde dahi “esamesinin okunmadığı” günün ertesine denk düştü bu çark ediş.
Demek ki Yattara “yönetimin zorlamasıyla!” yaptığı ilk basın toplantısında samimi değilmiş. Peki son açıklamalarında samimi olduğuna inanmamızı bekleyecek kadar saf mı sanıyor bizleri bu Gineli?
Geçelim.
Asıl garibimize giden de ne oldu biliyor musunuz? “Yattara, antrenman için tesislere gitmiş de, alınmamış.” Allah Allah, hem de “Yattara antrenmana, üstelik bayramın ilk günü gitmiş de alınmamış.” Trabzonspor’un resmi sitesinde açıklandığı gibi kendisine antrenman için yer ve saat verildiği halde şovunu da yapmış bu çok antrenmansever sempatik kardeşimiz. Bunu boş verin de, “üzüm değil, bağcı meraklılarından” az da taraftar bulmaz mı bu mağduriyetine!
Şu Trabzonspor’un yaptığına bakın ya!

Ergun Ata eata@fanatik.com.tr

matalar
02.10.2008, 12:47
burası da sadri şener başlığından iyice çıktı.

magicyattara
02.10.2008, 13:19
Doğal olarak, 4 yılda, kolay bir ligde, kendi tabiriyle “laylaylom” yapıp kazanacağı 8 milyon Euro

Ergun Ata'yı ilgilendiren kısmın sadece burası olduğunu düşünüyorum.

Futbolcuların aldığı parayı dillerine dolayan çok adam var burada.

Benim gözüm olmaz.

Da bana niye cevap olarak yazıyorsun bunları.?

Oğuzhan Turhan
02.10.2008, 14:01
Ergun Ata'yı ilgilendiren kısmın sadece burası olduğunu düşünüyorum.

Futbolcuların aldığı parayı dillerine dolayan çok adam var burada.

Benim gözüm olmaz.

Da bana niye cevap olarak yazıyorsun bunları.?

O küçük kısmı alıntılayan sendin..
Ben futbolcuların aldığı parada gözün vardır diyede birşey yazmadım.
O yazının ana fikride o değil zaten, bunu anlamamak zor olmasa gerek !!
Orda Yattaranın yaptığı şark kurnazlığından bahsediyor, seni alıntılamamın sebebide oydu..
Yukardaki yazındada o haberin devamında Ersun hocanın göndermek istediği yazıyordu, diye bir şey yazdığın için senin yazını alıntıladım

İskender66
02.10.2008, 15:42
Buda Ergun Ata nın bugünki yazısı...
Yattarasporlular için yazmış..

Yattara'nın samimiyeti

2.10.2008

Bir futbolsever olarak, Yattara’nın Trabzonspor’da mutlaka kalması gerektiğini düşünenlerdeniz. Hiç önemli değil, antrenmana çıkmasın, milli takım kamplarından geç dönsün, sık sık sakatlansın, ligdeki ve Avrupa düzeyindeki kritik maçlarda futbol deyimiyle, “topu taça” atsın, yer almasın vsÖ Sezonda 3-4 maçta skora katkı sağlıyor, ya da skora katkı sağlamasa da kısa aralıklarla şov yapıyor ya bize yeter.
“Fayda-maliyet” konusu, kurumu yönetenlerin, kulübün sahiplerinin yani üyelerin sorunu! Ancak onların da bizim gibi yani sadece futbolseverler gibi düşünmemelerini yadırgama hakkımız olmadığı gerçeğinin farkındayız. Dolayısıyla Yattara’nın gidişine ya da iddia edildiği gibi gönderilişine fayda-maliyet faktörünü dikkate alınca tepki gösterme lüksümüz kalmadığının da bilincindeyiz.
Doğal olarak, 4 yılda, kolay bir ligde, kendi tabiriyle “laylaylom” yapıp kazanacağı 8 milyon Euro ile “Gine’nin yarısını satın alabilirim” düşüncesindeki Yattara’ya da saygı duyarız. Böyle bir ortamda, Yattara’nın basın toplantısında kendisini çok samimi bulmuştuk. Sevimli Türkçesiyle “Aile var, çocuk var, anne-baba var, çok para” sözünü söylerkenki yüz ifadesi hala hafızamızda.Gel gör ki; birkaç gün sonra “çark” etti Yattara. İlginçtir Antalyaspor maçının “esame” listesini geçiniz,” tribünlerde dahi “esamesinin okunmadığı” günün ertesine denk düştü bu çark ediş.
Demek ki Yattara “yönetimin zorlamasıyla!” yaptığı ilk basın toplantısında samimi değilmiş. Peki son açıklamalarında samimi olduğuna inanmamızı bekleyecek kadar saf mı sanıyor bizleri bu Gineli?
Geçelim.
Asıl garibimize giden de ne oldu biliyor musunuz? “Yattara, antrenman için tesislere gitmiş de, alınmamış.” Allah Allah, hem de “Yattara antrenmana, üstelik bayramın ilk günü gitmiş de alınmamış.” Trabzonspor’un resmi sitesinde açıklandığı gibi kendisine antrenman için yer ve saat verildiği halde şovunu da yapmış bu çok antrenmansever sempatik kardeşimiz. Bunu boş verin de, “üzüm değil, bağcı meraklılarından” az da taraftar bulmaz mı bu mağduriyetine!
Şu Trabzonspor’un yaptığına bakın ya!

Ergun Ata eata@fanatik.com.tr
Yoruma bak çay demle :D
inanın her ne kadar beğenmesekde her ne kadar hatalarıda olsa Serdar Bali bile Ergun Atadan daha iyi yorumcu bence :rolleyes:

Great White
02.10.2008, 16:00
Hey gidi Ergun Ata..

Her zaman hakkını verdiğim gibi kompozisyonu en güçlü ve en kıvrak zekalı TS yazarı:)

Ama ne yazık ki işin içine Dünya ve siyasi görüş farklılıkları girdiğinde ortada ne objektiflik kalıyor ne de samimiyet..

Hiçbir zaman haz etmediğim o Nuri Albayraklı Ziya Dönemi' nde takımın en büyük silahı olarak gördüğü Yattara' nın yedek bırakılmış olduğu her maç sonrası gerek Nuri' ye gerekse Ziya' ya haklı sebeplerle sallayıp duran bir gazetecinin Yattara üzerinden şimdiki başkan Sadri Şener' e inceden inceye dil atması şeklinde yorumlanacak türden bir yazı olmuş hemen yukarıdaki:)

Yazıdaki asıl amaç orada Yattara' ya giydirmek değil, Yattara kaosundan dolayı yıpranan Başkan' ı kollama içgüdüsünden beslendiği için daha geçen sezon yazmış olduğu onca yorum ile çelişivermiş bizim Erguncuk:p

Ergun Ata' nın şu yazısından çıkacak sonuç; Sadri Başkan' ın karşısına daha güçlü bir isim çıkmadığı sürece "Kral öldü yaşasın Kral" şakşakçılığıdır, fazlası değil..

Faruk Akhan
02.10.2008, 16:08
Arkadaşlar konu Sadri Şener'den çok Yattara ve yazar görüşlerine kaymıştır.Lütfen konu dışı mesaj atmayalım.

magicyattara
02.10.2008, 22:50
O küçük kısmı alıntılayan sendin..
Ben futbolcuların aldığı parada gözün vardır diyede birşey yazmadım.
O yazının ana fikride o değil zaten, bunu anlamamak zor olmasa gerek !!
Orda Yattaranın yaptığı şark kurnazlığından bahsediyor, seni alıntılamamın sebebide oydu..
Yukardaki yazındada o haberin devamında Ersun hocanın göndermek istediği yazıyordu, diye bir şey yazdığın için senin yazını alıntıladım

İyi okumamışsın.

Ben değil Erman Toroğlu böyle bir fikir ortaya attı.

Trabzon'da bir çok köşe yazarı Trabzonsporlu futbolcuların aldığı paraları dillerine dolayarak,bu kadar para alıyorsun oynayacaksın tarzı yaklaşımlarda bulunuyorlar.Bunu birebir konuşmlarda görebilirsin.Ben futbolcunun aldığı parayı hiç bir zaman kıskanmadım.Hakkıdır alacak tabii.

Ben Yattaranın avukatı değilim.Ama Yattarayı yönetimin para için sattığından adım gibi eminim.Bunuda ilk günden beri açık açık söylüyorum burdan.

Ergun Ata böyle bir yazı yazmışsa onu bağlar bu yazı,ben dikkat bile etmem.

Furkan Dündar
02.10.2008, 23:18
sadrı baskan satmıssa ıyı yapmıstr helal olsun sana !!!

Cafer Bulur
02.10.2008, 23:21
Umarim yattara nin satisinda bir sorun cikmazda daha büyük sorunlarla basbasa kalmayiz.
Acikcasi simdiye kadar imzalarin atilmamasi, bende bu transferin yatabilecegi endisesini dogurdu.
Yarin katarlilar vazgecerse vay halimize...

Furkan Dündar
02.10.2008, 23:24
kardesım on protokol ımzalandı kesın o protokolun bı yaptırımı vardır bızımkıler yas tahtaya basıp bu kadar dıllendırecek adam deıller ben emınım neredeyse gıttıgıne ama gıtmezse gercekten sok olurum

futbalski60
02.10.2008, 23:25
Bayram tatili yüzünden atılamıyo imzalar resmi kurumlar kapalı neticede iki tarafta müslüman:)

Samet Berber
02.10.2008, 23:29
Bu saatten sonra umarım bir aksilik çıkmaz , çıkarsada normalinden daha az fiyata da olsa satmalıyız Yattara'yı .

Yönetimimize bu konuda güveniyorum ve heyecanla devre arası transfer dönemini bekliyorum .

Great White
02.10.2008, 23:53
Satılsın satılsın..

Hatta ileride Colman da yıldız olsun, onu da satalım..

Bu takımda yıldız olmaya meyilli herkesi bir an önce dehleyelim.

Böylece tutmuş olduğu takımdan yıldızları birer birer kayan ama bunlardan garip bir şekilde haz duyan taraftar profilimizden bir şey kaybetmeyelim..

Öyle ya.. Daha önce Gökdeniz, Fatih, Simek, Step, Marce ve son olarak Yattara gittiğinde de aynı zevki almıştık zaten:)

Sadri Başkan' dan daha şanslı bir başkan var mı acaba yeryüzünde:)

Samet Berber
02.10.2008, 23:58
Satılsın satılsın..

Hatta ileride Colman da yıldız olsun, onu da satalım..

Bu takımda yıldız olmaya meyilli herkesi bir an önce dehleyelim.

Böylece tutmuş olduğu takımdan yıldızları birer birer kayan ama bunlardan garip bir şekilde haz duyan taraftar profilimizden bir şey kaybetmeyelim..

Öyle ya.. Daha önce Gökdeniz, Fatih, Simek, Step, Marce ve son olarak Yattara gittiğinde de aynı zevki almıştık zaten:)

Sadri Başkan' dan daha şanslı bir başkan var mı acaba yeryüzünde:)
Ben Yattara'nın satışına kesinlikle onay vermedim.

Yattara gitti diye şampiyonluk şansımızı kaybettiğimiz bile dile getirdim(umarım yanılırım).

Ama bu saatten sonra , Yattara'nın kalması fayda getirmez.

Yönetim ile Yattara arasında ilginç şeyler yaşanıyor , bundan sonra Yattara kalmamalı .

Saygılar...

Hekimoğlu
02.10.2008, 23:58
yerine daha iyisi gelecekse herkes satılabilir başkana güvenim tam.

Great White
03.10.2008, 00:00
Yönetim ile Yattara arasında ilginç şeyler yaşanıyor , bundan sonra Yattara kalmamalı

Bak bu konuda çok haklısın işte Samet kardeşim:)

Bu bağlamda bence de artık gitmeli tabii ki..

Mecburen..

Samet Yildirim
03.10.2008, 00:03
dünyada satilmicak futbolcu yoktur ...ben bile manager oyunlari oynarken degerin üstü veya biraz yasi geldiginde satip yerine genc oyuncu alirim buda bunun gibi birsey...yattara 28 yasinda ve ke$ para olarak 10-11 milyon euro veriliyorsa satmak lazim ama ara dönemde yerini doldurmak lazim...aynisi digerleri icinde gecerlidir...

servet nuh
03.10.2008, 00:10
valla ilk zamanlar yattaranın satışı yüzünden başkan sadri şener ve yönetime çok kızmıştım.çokta ağır yorumlar yaptım...fakat bu yattara tam bir dansöz....yapılan röpartajda bile 1 cümle sonra 1 evvelki cümlesini yalanlamış...yani tamam süper üstü bir hucum oyuncusu ama asla profesyonel değil...azcık morali bozuksa 3 maç berbat oynuyor,bir maç yıldızlaşıyor...diğer maç kırmızı kart yiyor....kolej havasını kaybetmiyelim,devre arası iyi iki adet sasol açık...çok daha iyi oluruz.

Travelair
03.10.2008, 00:15
Şekeri düşen buraya gelip yorum yapıyor herhalde

Great White
03.10.2008, 00:18
Servet Nuh@

Hepimiz burada olayları basından takip ediyorsak ve bu yönde şuralarda yorum yapıyorsak senin tabirinle dansöz gibi dönen sadece Yattara değil demektir:)

Yattara gitmiştir, gönderilmiştir onu geçelim..

Bu takımdan yıldız oyuncular neden birer birer gidiveriyor ve biz onları bir şekilde neden elimizde tutamıyoruz? Sorun burada..

Hadi onu da geçtim..

Bu kadar yıldızdan neredeyse bir tanesi bile buradan mutlu gitmemişken ve arkalarından hem de Yönetim bazında atılıp tutuluyorken bir şeylerin ters gittiği şüphesi benimkinden başka hiçbir bünyede rahatsızlık vermiyor mu; anlamak mükün değil:)

Beni rahatsız eden şeyler bunlar..

Bu satten sonra yıldızlaşabilecek herhangi bir oyuncumuzun sonu da aynı olacaksa ne farkımız kalır bizim bir G. Birliği' nden yahu..

Budur olayın özü aslında..

Travelair
03.10.2008, 00:34
Bu forumun seviyesindeki düşüşü üzüntüyle izliyorum. Argodan ve hakaretten arınmış bir forum muhafaza etmek bu kadar zor mu?

Great White
03.10.2008, 00:41
Bir de şu var mesela:)

Bazı arkadaşlar ısrarla diretiyorlar ki "Yattara kendi gitmek istedi" diye..

Ben emin değilim, diğer herkes gibi..

Ama doğru olduğunu kabul edelim. Ben de edeyim:)

E o zaman durum daha kötü..

Demek ki elimizde yıldızlaşan bir oyuncu, bu takımdan adeta arkasına bile bakmadan topuklamak için can atıyor demektir..

Bu durum, gönül vermiş olduğum takımı bu ülkenin 4 büyüğünden biri olarak gören bendenizi daha çok rahatsız eder açıkçası..

Benim takımımdan her yıldız bir şekilde gitmek istiyorsa bu daha büyük bir sorundur bana göre..

Yani sadece Yattara değil, Simek, Marce, Fatih, Gökdeniz gibi adamların da buradan kaçarcasına gitmiş oldukları açıklanıyor hep bizlere..

En azından şu konuda beni rahatlatacak demeçler duysam Yönetim' den, o bile yetecek bana:)

TheCrow
03.10.2008, 00:56
Zamanında da gs'den Okan'la Emre gitmişti,o kadar kalmaları için dil dökülmesine rağmen.fenerden Aurelio gitti,Tuncay gitti...Bırakın bu "Takımdan herkes kaçıyor" havasını.Gidenlerin kendine göre sebebi vardı gitti.Szymek'in ailevi problemleri vardı,o kadar gitmek istedi göndermedik -size göre doğru olan bu- ne oldu sonunda?.Adam hiç faydalı olamadı ve gitti,Marce'yi biz sattık,çünkü o zamanki hoca adamdan solbek yaratmaya çalıştı,verimsiz oldu,satıldı.Gökdeniz'le Fatih'in işyerlerinin ve araçlarının kurşunlandığını duymadıysanız bugüne kadar ,bu konuda yorum yapamıyorum...

Başkan Yattara'yı para için satmış...Ne yapacak peki bu parayla?..İhtiyacı mı vardı?..

Travelair
03.10.2008, 01:07
Bir güvensizlik duygusudur gidiyor. Kendimize daha çok güvenelim. Yönetime daha çok güvenelim. Belki de yanlış karakterde futbolcuları seviyoruz. Egoları yüksek, yıldız geçinen, paracı futbolcuları

Great White
03.10.2008, 01:12
Öncelikle belirteyim ki "Takımdan herkes kaçıyor" havasını yaratan kesimde ben yokum. Üzerine alınması gerekenler çıksın cevap versin:)

Okan ve Emre doğup da adam oldukları kulübe 5 kuruş fayda sağlamadan gittiklerinde bile arkasından sallanmamıştı; onu da belirtelim ki arada kaynamasın..

Üstelik Okan tekrar yuvaya dönebilmiştir bir şekilde..

Gökdeniz ve Fatih eğer ki araçları kurşunlandı diye gittiyseler kendi tesislerinde tekme tokat dayak yemesine rağmen hala kulübünde kalabilen Rüştü' ye cesaret madalyası takmak gerekecek sanırım:D

Üstelik Gökdeniz ve Fatih bu takımdan ceketini alıp da gitmediler, Yattara' dan sonra rekor ücretler ile transfer oldular ama arkalarından söylenenler gene Yattara' dakilerden farksız olmadı her nedense..

İşin kötüsü, hala gidenin arkasından atıp tutmakla geçiriyoruz vaktimizi..

Şimdi mesela bir Colman' ın da yıldızlaştıktan sonra elimizden çattadak uçup gitmeyeceğini garanti edebilecek herhangi bir argüman geliştirebiliyor muyuz? Sorun orada işte. Yoksa her takımdan birileri gider birileri gelir tabii ki..

Ama eldeki bütün yıldızlar bir şekilde gidiyor ya da gönderiliyorsa, ben de oturup köşemde "Gelsin paralar tralay lom" diye de şarkı söyleyemem, kimse kusura bakmasın..

Şimdi umudum devre arasında..

Bakacağız, göreceğiz artık..

TheCrow
03.10.2008, 01:14
Yattara'nın gitmesine üzüldüm ama bu adamı taraftarımız hiç tanıyamadı mı 5 senede anlayamıyorum...Ülkesine 50 defa gittiyse 48'inde geç gelen bir adam bu,ne nasihat ne ceza fayda etmedi.Özkan Sümer,emin olmak için almadan önce bir maçta daha izledikten sonra berbat oynadığını görüp de ona sebebini sorunca,"transfer öncesi sakatlanmamak için kendimi riske etmedim" diyen bir adam,milli takım hocasının neden milli maçta bu kadar isteksiz ve kötü oynadığını sorunca "bana Trabzon'da iğne vurdular,onun yüzünden koşamıyorum" diyen bir adam.

Bu adamın sözüne inanıp da Sadri Şener'in sözüne inanmayanların mesneti nedir acaba,çok merak ediyorum?..

servet nuh
03.10.2008, 01:14
Bu forumun seviyesindeki düşüşü üzüntüyle izliyorum. Argodan ve hakaretten arınmış bir forum muhafaza etmek bu kadar zor mu?
argo nerde ??? dansöz argo mu ???yani o kadar yorum yaptım,ilk kez böle bi kelime kullandım.ne burası ya...kuran kursu mu

TheCrow
03.10.2008, 01:21
-Emre ve Okan'ın arkasından sallanmadı?..Yanlış...Bir daracağına çekmedikleri kalmıştı o zaman.
-Dayak ve kurşun kıyaslaması?..İlerde çoluk çocuk sahibi olunca görürsünüz siz cesaretin ne kadar anlamsız olduğunu.
-Gökdeniz ve Fatih'e gittikleri için sallayanlar olduğu gibi destekleyenler de çok fazlaydı,aynı şimdi olduğu gibi,pek fark yok arada.
-Yıldızlaşan oyuncu gider,bu iş böyledir.Senin topçunu Real Madrid isteyecek de,"yok ben burda mutluyum " diyecek,yok öyle bir şey.Sen de öyle alıyorsun diğer takımların oyuncularını.Gökhan'a Tarsus idman yurdu bizim verdiğimizin 2 katımız para verseydi oraya mı giderdi?..Önemli olan gidenin yerine sana uygun olanı bulabiliyor musun?

mkmsas
03.10.2008, 01:24
Öncelikle belirteyim ki "Takımdan herkes kaçıyor" havasını yaratan kesimde ben yokum. Üzerine alınması gerekenler çıksın cevap versin:)

Okan ve Emre doğup da adam oldukları kulübe 5 kuruş fayda sağlamadan gittiklerinde bile arkasından sallanmamıştı; onu da belirtelim ki arada kaynamasın..

Üstelik Okan tekrar yuvaya dönebilmiştir bir şekilde..

Gökdeniz ve Fatih eğer ki araçları kurşunlandı diye gittiyseler kendi tesislerinde tekme tokat dayak yemesine rağmen hala kulübünde kalabilen Rüştü' ye cesaret madalyası takmak gerekecek sanırım:D

Üstelik Gökdeniz ve Fatih bu takımdan ceketini alıp da gitmediler, Yattara' dan sonra rekor ücretler ile transfer oldular ama arkalarından söylenenler gene Yattara' dakilerden farksız olmadı her nedense..

İşin kötüsü, hala gidenin arkasından atıp tutmakla geçiriyoruz vaktimizi..

Şimdi mesela bir Colman' ın da yıldızlaştıktan sonra elimizden çattadak uçup gitmeyeceğini garanti edebilecek herhangi bir argüman geliştirebiliyor muyuz? Sorun orada işte. Yoksa her takımdan birileri gider birileri gelir tabii ki..

Ama eldeki bütün yıldızlar bir şekilde gidiyor ya da gönderiliyorsa, ben de oturup köşemde "Gelsin paralar tralay lom" diye de şarkı söyleyemem, kimse kusura bakmasın..

Şimdi umudum devre arasında..

Bakacağız, göreceğiz artık..

Bir kaç GS'li arkadaşına sorarsan, Emre ve Okan hakkında neler söylendiği anlayabilirsin. Ben buraya yazmaya kalksam ceza alırım.. Dönemin başkanının -Faruk Süren'di sanırım- kendileri hakkında neler söylediğini, biraz gazete arşivlerini araştırırsan, bulabilirsin...

Takıma geri dönebilmek bu anlamda bir kriterse, Fatih Tekke ve Gökdeniz'in geri dönmeleri çok daha büyük bir coşkuyla karşılanacaktır, Okan'ın GS'ye geri dönmesine oranla.. Diğer başlıklarda devre arasında Fatih transferi ile ilgili görüşler rahatlıkla kanıt olabilir savımıza...

Yıldız oyuncuların takımdan ayrılmak istemeleri bir küçüklük alameti ise ya da büyüklüğe aykırı bir durum ise, bu takım tarihinin en "büyük" zamanlarında gönderdi en "yıldız" oyuncularını...

Önemli olan bu oyuncuları kaybetmemek değil, bu oyuncuları kaybettikten sonra bile daha güçlü bir takım oluşturabilmek...

Bu konuda Nuri Albayrak-Fatih Tekke ile Sadri Şener- Gökdeniz örneği olmak üzere iki örnek var önümüzde.. Biri yukarıda bahsettiğim şeyi yapamadığı için bugün başkan değil ve diğeri bunu başarabildiği için bugün arkasında bu kadar destek var..

Yıldızını kaybederken büyümek.. Trabzonspor için başarılması gereken budur.. Lyon gibi, PSV gibi.. Sadri Şener'i bundan destekliyoruz.. Bir gün Colman'ı satmayacağını bildiğimiz için değil..

Travelair
03.10.2008, 01:28
argo nerde ??? dansöz argo mu ???yani o kadar yorum yaptım,ilk kez böle bi kelime kullandım.ne burası ya...kuran kursu mu

Yazınızı alıntılamadım. Nerden çıkardınız size yazdığımı? Hem siz Yattara'ya dansöz derken bir başka yazar bu sefer Yattara karşıtlarına dansöz diyor. Güzel birşey değil. Benim lafım genel bir eleştiridir. Argo ve hakaret dolu yazılar görmekten ve raporlayıp mesajın silinmesini izlemekten ötesi de olmalı. Çünkü görünce midemin bulanması yanıma kalıyor. Herkes doğal olsun da buranın halka açık bir yer olduğunu unutmadan biraz daha "Resmi" dil kullansın başka birşey istemiyorum

Great White
03.10.2008, 01:32
1-Emre ve Okan'ın arkasından sallanmadı?..Yanlış...Bir daracağına çekmedikleri kalmıştı o zaman.

2-Dayak ve kurşun kıyaslaması?..İlerde çoluk çocuk sahibi olunca görürsünüz siz cesaretin ne kadar anlamsız olduğunu.

3-Gökdeniz ve Fatih'e gittikleri için sallayanlar olduğu gibi destekleyenler de çok fazlaydı,aynı şimdi olduğu gibi,pek fark yok arada.

4-Yıldızlaşan oyuncu gider,bu iş böyledir.Senin topçunu Real Madrid isteyecek de,"yok ben burda mutluyum " diyecek,yok öyle bir şey.Sen de öyle alıyorsun diğer takımların oyuncularını.Gökhan'a Tarsus idman yurdu bizim verdiğimizin 2 katımız para verseydi oraya mı giderdi?..Önemli olan gidenin yerine sana uygun olanı bulabiliyor musun?

Madde madde gidelim de arada kaynamasın mevzuular:)

1* Emre ve Okan gittikten sonra hiçbir GS Yöneticisi "Bu adamlar zaten yıldız falan değildi, boşverin gitsin" demedi..

Ayrıca Emre ve Okan' ın şu konu ile ne alakası var yahu. Yattara, Gökdeniz ve Fatih onlar gibi ceketini alıp da mı gittiler buradan? İnsaf ki ne insaf:D

2* Ne yani? Fatih ve Gökdeniz kurşun yağmuruna tutulur tutulmaz mı yoksa kendilerine Rusya' dan astronomik teklifler gelince mi gittiler?

Kale boş değil kusura bakma:)

3* O sözünü etmiş olduğum davranış şekli Yönetim bazında idi. Açıkça da yazdım zaten yukarıda. Yoksa buralarda her kafadan bir ses çıkacak tabii ki, bizimkisi de dahil olmak üzere:)

4* R. Madrid isterse tabii ki gidecek. Hatta Al Saad' a da gitsin sorun değil. Hala derdimizi anlatamadık sanırım. Her takımdan herkes gidebilir ama gidenlerin alayı yıldız olunca hedefi olan büyük bir takımın taraftarını az da olsa rahatsız edecektir bu durum..

Üstelik her gidenin ardından bir şekilde kaotik senaryolar ortalığa saçılıyorsa burada bir terslik var demektir..

Bu durumu da idare etmek kendisine çokça destek verdiğimiz sevgili Sadri Başkanımız' a düşer tabii ki..

Onu da bekliyoruz; en azından ben bekliyorum; bir ümitle:)

Great White
03.10.2008, 01:36
Yıldızını kaybederken büyümek.. Trabzonspor için başarılması gereken budur.. Lyon gibi, PSV gibi.. Sadri Şener'i bundan destekliyoruz.. Bir gün Colman'ı satmayacağını bildiğimiz için değil..

Diğer yerleri alıntılamadım zira biraz önce yazmış olduklarım senin mesajına da bir nevi cevap niteliği taşıyor zaten:)

Ama Lyon dedin de aklıma geldi gene..

Şu Benzema var daha 20 yaşında ve kendisine yönelik transfer teklifi dedikoduları ortalıkta dönmeye başlar başlamaz Lyon Yönetimi açıklama yaptı..

"Onun bonservis bedeli 100 milyon Euro' dur. Bu parayı getiren Benzema' yı alabilir"

Bu ne demek? Kolaysa gelin de alın demek:)

TheCrow
03.10.2008, 01:40
Great White araştırmadan yazıyorsun.Gecenin bu saatinde bana Faruk Süren'in Emre ve Okan'la ilgili demeçlerini arattırıyorsun... Aşağıdaki haber bulduklarımın yüzde biri,gerisini bir zahmet sen araştır.Yıldız değil demedi arkasından haklısın.Aç,görgüsüz,hazımsız,vs.dedi.

Eski başkan, şunları söyledi:
"İnter'e gidecekken, bir pay teklif ettik. Buna rağmen imzalamadı. O zaman 1 milyon dolar peşin istedi. Biz ise 'Bizim bunu peşin ödeme imkanımız yok ama şu veya şu şekilde ödeyebiliriz' dedik. Parasını almamış futbolcu yok, herkes er veya geç parasını alıyor Galatasaray'dan. Emre ve Okan'ın 2000 yılında ücretlerini 10 misli arttırdık. 280 bin dolar alıyorlardı, biz onu 2 milyon 200 bin dolar yaptık. 'Kal' dedik, gideceksen de gelecek sene git, ayrıca transfer ücretinden de pay vermeyi teklif ettik ama bastı gitti. Dolayısıyla onların yapmış olduğu hareket son derece çirkin. Neden? İşte fazla susamış, aç ve o kadar görgüsü olmayanın başarıdan sonraki şımarıklığının neticesidir bu. Çünkü 2001 senesi bu. Başarıyı da hazmedebilmek lazım. Başarıyı da hazmedemezseniz kusar bir yerden. UEFA'yı alırken katkısı oldu mu? Hayır olmadı. Çünkü ilk maçında sportmenliğe yakışmayan bir hareketinden dolayı doğrudan kırmızı kart gördü. Onları affetmek, affetmemek değil söz konusu olan, affedecek olan Galatasaray camiası, Galatasaray toplumudur, taraftarıdır. Onlar zaten bu hareketlere içlerinde izin vermedikten sonra ben de sindirmeyeceğim demek ki!"

mkmsas
03.10.2008, 01:43
Diğer yerleri alıntılamadım zira biraz önce yazmış olduklarım senin mesajına da bir nevi cevap niteliği taşıyor zaten:)

Ama Lyon dedin de aklıma geldi gene..

Şu Benzema var daha 20 yaşında ve kendisine yönelik transfer teklifi dedikoduları ortalıkta dönmeye başlar başlamaz Lyon Yönetimi açıklama yaptı..

"Onun bonservis bedeli 100 milyon Euro' dur. Bu parayı getiren Benzema' yı alabilir"

Bu ne demek? Kolaysa gelin de alın demek:)

Aslında diğer cevabın benimkilere ve TheCrow'un yazdıklarına cevap olmamış ya uzatmaya gerek yok..

Yattara satılmadan en fazla bir ay önce "Yattara satılık değildir" demişti bizim yönetim.. Bunlar söylenir, ancak iki sene sonra Benzema nerede olacak? Buna kesinlikle "Lyon" diye cevap vermem.

Son olarak Lyon'un son beş yılda sattığı ve elinde tuttuğu yıldızlarının bir listesini yapalım istersen.. Sonuç seni şaşırtmaz umarım..

Great White
03.10.2008, 01:45
The Crow:)

Suya mı yazıyorum ben yahu?

Şu takıma toplamda 30 milyon Euro kazandıran 3 yıldızımız ile kendi takımlarına zırnık koklatmadan giden iki adamı karşılaştırmanın anlamı ne? Şaka mı bu:confused:

Hiçbir kriterde aynı paragrafta geçmeyecek adamlar bunlar..

Yattara, Gökdeniz ve Fatih' in arkasından en ufak bir sitemde bulunan bir insanın Emre ve Okan' a ananas avradas dümdüz gitmesi mübahtır resmen:D

Nerede onlar nerede bunlar?

İnanılır gibi değil:)

TheCrow
03.10.2008, 01:45
Devam edersek,Fatih-Gökdeniz konusunu da bilmediğin belli,ama bunda suçun yok,araştırsan da bulamayacağın,basında yer almayan durumlar var.Trabzon'da yaşayan bir yakının varsa,bir ihtimal ondan bilgi alabilirsin.Gitmeleri gerekiyordu,gittiler.Takdir edersin ki,istenmeden önce "merhaba,biz geldik" diyerek başka bir kulübe gidecek halleri yoktu.

Takımdan yıldızların gitmesinden daha doğal ne olabilir ki?..Arz-talep meselesidir bu.Hasan'la Erdinç niye gitmedi?..Gidemedi çünkü.

Benzema satıldığı zamanda yine bu forumda görüşelim mümkünse?..

Great White
03.10.2008, 01:48
Aslında diğer cevabın benimkilere ve TheCrow'un yazdıklarına cevap olmamış ya uzatmaya gerek yok..

Yattara satılmadan en fazla bir ay önce "Yattara satılık değildir" demişti bizim yönetim.. Bunlar söylenir, ancak iki sene sonra Benzema nerede olacak? Buna kesinlikle "Lyon" diye cevap vermem.

Son olarak Lyon'un son beş yılda sattığı ve elinde tuttuğu yıldızlarının bir listesini yapalım istersen.. Sonuç seni şaşırtmaz umarım..

Ben cevaplarımı madde madde veriyorum, eğer seni tatmin edemediysek sen de madde madde gel; sorun değil:)

Lyon' un kadrosunda halihazırda Juninho, Govou, Fred, Kallström, Keita ve Benzema gibi yıldızlar barınmakta..

Bunların da tamamı birden gitsin, ondan sonra hep beraber oturup konuşalım isterseniz:D

TheCrow
03.10.2008, 01:49
Great White,yazılanlara cevap vermiyorsun sen...O bahsettiğin adamların nasıl ortak yönü yok?..Hepsi yıldız,hepsi yurtdışına gitti,hepsi para veya kariyer kendilerine göre bir sebepten dolayı gitti,hepsinin gidişi yankı uyandırdı...Diyorsun ki onlar bedavaya gitti,e onları da tutamamış yönetim elinde işte,sen de satmasaydın seninkiler de bedava gidecekti,bunu kestirmek o kadar mı zor?..

Bu arada gsaraydan kimse sallamadı arkalarından demiştin,sana haber bulup yazdım,o konuda yorumlarını alamadık tekrardan ?.. ;)

Ahmet Kuru
03.10.2008, 01:50
Yattara gitti gideli bu başlıkta hareketlenme olmuş...
Geçmiş yazıları okumadım,neler yazıldı bilmiyorum.Ama muhtemelen Sadri Şener yönetimini topa tutan yazılar mevcuttur.Yapılan bunca emeği bir yana bırakıp yerin dibine sokanlar elbet olacaktır.Karşıt düşüncede olmamız mümkün tabikide...Adı üstünde forum sayfası:)
Her ortamda Trabzonspor konuşulmasına vesile olan yönetime birkez daha TEŞEKKÜRLER....

Great White
03.10.2008, 01:52
Great White,yazılanlara cevap vermiyorsun sen...O bahsettiğin adamların nasıl ortak yönü yok?..Hepsi yıldız,hepsi yurtdışına gitti,hepsi para veya kariyer kendilerine göre bir sebepten dolayı gitti,hepsinin gidişi yankı uyandırdı...Diyorsun ki onlar bedavaya gitti,e onları da tutamamış yönetim elinde işte,sen de satmasaydın seninkiler de bedava gidecekti,bunu kestirmek o kadar mı zor?..

Madde madde cevap vermeye çalıştığımız için öyle geliyor olmalı:D

Bir tarafta 30 milyon dolara gidip de arkasından sallanan, diğer tarafta beleşe gidip de arkasından sallandığı iddia edilen adamlardan bahsediyoruz..

Doğru; arada ne fark var ki..

Hepi topu 30 milyoncuk:)

Bu arada bedavaya gitmeyi kafasına koyan adam o kadar salak mı yahu, 3 ay önce imza atacak?

Alırdı ceketini istediği kulübe giderdi, hem de daha fazla yıllık ücrete..

Ne de olsa bonservis yok:)

Bu arada benim yazdıklarımdan Sadri Başkan' ı yerin dibine soktuğum şeklinde bir durum ortaya çıkıyorsa acilen ibranicede denemek zorundayım şansımı:)

TheCrow
03.10.2008, 02:00
Emin ol,3 ay önce daha fazla veren olsaydı uzatmazdı sözleşmesini.Bunu eleştirmek için söylemiyorum,adamın mentalitesi bu,tıpkı Aurelio gibi,o da aynı.Adam kariyerini düşünseydi "Ben Katar'da oynamam,gitmiyorum" derdi.

Ben "arada fark yok" demedim,ama sen "Hiçbir kriterde aynı paragrafta geçmeyecek adamlar bunlar.." dedin,ben de sana kriterleri saydım.Bu arada emre de gittikten sonra "ben gitmek istemedim,yönetim gönderdi" demişti.Ne kadar benzer olaylar,ne kadar ilginç.

Great White
03.10.2008, 02:06
Emin ol,3 ay önce daha fazla veren olsaydı uzatmazdı sözleşmesini.Bunu eleştirmek için söylemiyorum,adamın mentalitesi bu,tıpkı Aurelio gibi,o da aynı.Adam kariyerini düşünseydi "Ben Katar'da oynamam,gitmiyorum" derdi.

Ben "arada fark yok" demedim,ama sen "Hiçbir kriterde aynı paragrafta geçmeyecek adamlar bunlar.." dedin,ben de sana kriterleri saydım.Bu arada emre de gittikten sonra "ben gitmek istemedim,yönetim gönderdi" demişti.Ne kadar benzer olaylar,ne kadar ilginç.

Peki neden ben emin olayım?

Şimdi herşey bitti farazalar üzerinden mi konuşacağız:)

Bu güvensiz ve karşısındakini hep ahlak zafiyeti içerinde görmeye hazır bakış açısı Fatih ve Gökdeniz gibi değerlerimize de aynı şekilde yaklaşmış ve olar için de "Zaten bedavaya gideceklerdi" tadında bence çok çirkin ithamlarda bulunmuşlardı..

Seni tenzih ederim ama hiç şık değil bu görüş..

Yani şu gidenlerin alayı mı karaktersiz yahu? İnsaf yani:)

En azından "Karşılıklı şartlar uyuştu" diyebilsek daha iyi olmaz mı?

Bu arada Emre sahiden de öyle mi demiş?

Sen inanıyor musun böyle bir şeye?

GS çıkıp da "Hadi koçum al şu bonservisini de bize zırnık koklatmadan defol git" mi denmiş kendisine:D

Peeh.. Benim biraz uykum geldi nedense:)

mkmsas
03.10.2008, 02:10
@Great White

Başlık amacından saptı sapacağı kadar, mesajlar belki silinecek ama madde madde istersen de cevap veririz, kompozisyon istersen de yazarız, roman istersen de... Çok şükür dlimiz döner, uykumuz da yok.. Cevaptan önce sende Kemal Kılıçdaroğlu potansiyeli, kendi cevabından kendi tatmin olma durumu gördüğümü belirteyim..

1- Ben elinde yıldız kalmayacak takım demedim. Yıldızlarını satmasına rağmen büyüyen takım dedim.. Lyon buna en güzel örnektir. Essien, Diarra, Malouda,Abidal ve Ben-Arfa bu takımdan yakın tarihte giden yıldızlardır. Buna rağmen bu takım hala büyüktür, bir tarafından bir şey eksilmemiştir.. Trabzonspor da şu an itibari ile aynen Lyon gibidir... Gökdeniz'ini, Yattara'sını satmıştır ama elinde Selçuk gibi Song gibi Gökhan gibi yıldızları vardır. Gökdeniz'li, Yattara'lı takımdan da daha büyük takımdır.. İtiraz var mı?

2- Emre ile Okan'ın gidişlerini savunan sensin.. Çok yazınca unutuyorsun sanırım.. Suya yazmış gibi oluyorsun.. Geri dönebilmelerini örnek gösteren sensin. Söyler misin, Fatih ile Gökdeniz geri dönemezler mi? Geri dönebileceklerse, Okan'ın geri dönebilmiş olmasını neden örnek gösterdin...

3- Yıldız oyuncuların takımdan ayrılmasını sorun eden sensin.. Bunun büyüklüğe halel getireceğini iddia eden de sensin.. Sana cevaben demişim ki bu takım en "büyük" zamanında en "yıldız" oyuncularını sattı. Yanlış mı demişim?

4- Yine demişim ki önemli olan yıldız oyuncuları satmamak değil, satmasına rağmen güçlenmek.. Trabzon yıldız oyuncularını satmasına rağmen güçlenmiş midir?

5- Yıldız oyuncularını sürekli satmasına rağmen güçlenen takımlara örnek olarak "Lyon" u göstermişim. "Lyon" böyle bir takım değil mi?