PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

ALİ FATİH
23.08.2009, 23:35
Kendi taraftarını alaya alan,kendi taraftarına kulak tıkayan,kendi taraftarını adam yerine koymayan bir yönetim düşünün!!!Halkın sesine kulak tıkayan siyasetçilerin sonu ne olursa,benzer biçimde bizim yönetimin de sonu oluyor ve olacaktır!!!!

mustafa başar
23.08.2009, 23:37
yönetim istifa

Mert Marabaoğlu
23.08.2009, 23:39
Sadri Şener herkesden beklerdim ama senden bunları beklemezdim göz göre göre toplasanfatih tekke'nin yarısı etmeyecek gökhan ve umut'a hala tahammül ediyosun ..

bunu sölicegm hiç aklıma gelmezdii ama soğumaya başladım senden..

yağız61
23.08.2009, 23:41
arkadaşlar ben sizlerden daha karamsarım.idda ediyorum trabzonspor türkiye süper liginde bir daha şampiyon olamaz.bunu bu akşam iliklerime kadar hissettim.

zarere kaçış
23.08.2009, 23:43
topçularda suç yok.rakip takım bıraktıdamı gol atmadılar.nedersin sayın şener oki golcü almadın çık sen at golleri he kendi çalıp kendi oynayan. bugün fatih tekkenin attığı golü izlede bak bakalım senin takımında varmı ondan

ALİ FATİH
23.08.2009, 23:48
İNEKLER UÇARSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bu yönetimle , bu Umut Bulut ile şampiyon olduğumuz zaman ineklerin uçmaya başladığı zamandır!!! 1.Yönetim taraftara kulak tıkamış, insanların ortak aklına, inancına saygı gösterilmezse hatta alaya alırsa(FATİH TEKKE KAMPANYASI için) elbette bir bedeli olur... 2. Alanzinho yerine Fatih Tekke alınsa şampiyonduk( Alanzinho 'nun Barış Memiş 'den ne fazlası var!!!) ...3.Ersun Yanal'ı 5 hafta önce gönderselerdi şampiyonduk ... 4.Kriz anlarında akılları başlarından gidiyor!Çocuk gibi panik yapıyorlar!!!...yaz yaz bitmez basiretsizlikleri...Bu yönetim tarihin en büyük desteğini aldığı halde yalpalıyıor!!!)Temmuz-2009
Vendercan adlı arkadaş bunları yazdığı için aforoz edilmişti!Her türlü saldırıya maruz kalmıştı! KRAL ÇIPLAK!DÜNYA DÖNÜYOR!

Abdullah Altıntaş
23.08.2009, 23:48
Başkan yenilgileri hocaya sor bakalım ne anlatacak.Gerçi bulmuşsun bir rahatsız karşılıklı oynarsınız.Bence santrafor sadri olsun brosda yedeği

Laz_61
23.08.2009, 23:53
ne demisdik burda yilbasina kalmaz yönetim ve hoca gidecek ,,millet sövüyordü " ya simdi...

Ahmet Kuru
23.08.2009, 23:56
Yönetimin bu sezon yapacağı,üst düzey 2-3 futbolcu ile sezonu kapatmaktı...
Yapmış oldukları transferler mevcut kadroda bulunanlar ile aynı düzeyde olunca bu durumun olması kaçınılmaz...
Forvet için 2.lig den adamı kurtarıcı olarak takıma almaya hala gözü yiyorsa,diyebileceğim hiçbirşey bu saatten sonra!!!

Dursun Kaplan
24.08.2009, 00:03
Başkanım hatırlatayım 1 Eylül'e bir hafta kaldı.

ugrpnk
24.08.2009, 00:05
Sadri Şener...
Bu takımı adam eden de sendin.. Batıran da sen oldun... Yazık oldu..
Bakalım ne diyeceksin bu sonuçtan sonra..

Özgür Öztürk
24.08.2009, 00:06
Başkanım hatırlatayım 1 Eylül'e bir hafta kaldı.

Bu saate kadar olabilecekleri göremeyen bazı kişiler bu bir haftalık sürede mi görebilecekler.

poetricus
24.08.2009, 00:07
Bu başlıkta Sayın başkan'ın doğrularını takdir ettik, tabir caizse fırça yedik. Yanlışları sayılıp dökülerek cevap verildi.
Yanlışlarını eleştirdik, yine fırça yedik. Bu sefer doğrularının çetelesi sürüldü önümüze.

Ortada bir bakış açısı problemi var. Doğruları yanlışlara feda ediyor ya da doğrular hatırına yanlışları görmezden geliyor veya bir hikmeti olduğunu düşünüp kılıfına uyduran açıklamalarla geçiştiriyoruz.

Bu süreçte Başkan'ın pek çok hatası vardır. En büyük hatası da iki kongre yapmasına rağmen doğru dürüst bir yönetim oluşturamamasıdır.
Diğer bütün hatalar detaydır.

Yalçın1461
24.08.2009, 00:07
arkadaşlar ben sizlerden daha karamsarım.idda ediyorum trabzonspor türkiye süper liginde bir daha şampiyon olamaz.bunu bu akşam iliklerime kadar hissettim.

Ancamı anladın !!!!

lanet olsun böyle takımada oyuncuyada ,bize adam lazım futbolcu değil zaten futbolu bilende oynuyor bilmeyende...
Ruhsuzlarla maçmı kazanılır nerde takımın motivasyonu ,sahada 11 mal bize maç kazanacak öylemi.

firidin61
24.08.2009, 00:11
Başkan'ım etrafınızdakilerin anlattığı masallarla uyudunuz .. Şimdi rüyanızda kabus görüyorsunuz ve artık uyandığınızı düşünüyorum . Başlayalım mı başkan ?

1 - Bu takımın golcüsü yok . Efendim neymiş ?

Bu takımın golcüsü yokmuş .

He şöyle başkan he şöyle ...

Devam edelim mi artık rüyalar alemini bırakıp ? Yeterince uyudunuz veya uyutuldunuz .

Yunus Emre AYAZ
24.08.2009, 00:12
hala ses seda yok biz burda yırtınıyoruz o eve gitmiş uyuyordur.

ALİ FATİH
24.08.2009, 00:15
İTİRAF EDİYORUM!!!!!!!!!!BİR ACI ANI!!!!???BEN YANLIŞ MI YAPTIM?????????????? Arkadaşlar ben 32 yaşındayım.Gerçekten hayatımı neredeyse TS'a endekslemiş hastalık düzeyinde Trabzonsporluyum!Çevremde herkes beni ilk olarak Trabzonsporlu olarak tanır!!!!Biraz kendimi Trabzonspor hastalığından dolayı tedavi etmeye çalışıyorum!!!!Sizinle şu sıralar çokca düşündüğüm anımı paylaşacağım!!!!!!Ben 12 yaşındayken erkek kardeşim oldu.Çevremde diğer takımları tutanlar her zaman fazla olmuştur.Kardeşimi kimseciklere kaptırmadım.Sonrasında koyu Trabzonsporlu yaptım.Şimdi kardeşim 20 , ben 32 yaşındayım.Kardeşim TS'un bu süreçte yanlış -yetersiz -ucuz yönetimler,çapsız oyuncular tarafından sabote edildiğine hep şahit oldu! Kardeşimin benden,ilk önceleri pek ciddiye olmadığım ,ama şimdilerde üzerine düşündüğüm bir şikayeti vardır!!!Abi bana sen sebep oldun!!!Senin yüzünden hep horlanıyorum,alaya alınıyorum(haksız da değil ilk önce bizim yönetim taraftarını alaya alıyor),üzülüyorum!!!Değer miydi buna!!!!!!!!!Ben onu hep beylik sözlerle teselli ediyordum.(Trabzonsporlu olamak zor iştir.Diğer takımları tutmak basitliktir.Trabzonsporlu olmak baş kaldırıdır.Dik durmaktır.Farklılıktır.Bordo mavi en asil renklerdir.Bir TRABZONSPORLU DÜNYAYA BEDELDİR...).Ama artık gücüm kalmadı..........Sanırım hata yaptım!!!!!!!!!!Ama belki de TRABZONSPORLULUK bir hastalıktır!!!!!!!!!!!!!

firidin61
24.08.2009, 00:17
Yahu 50 sini geçmiş adamdan her an '' verin misketlerimi ben istifa edicem '' cümlesini bekler oldum . Başkanım bana bu kadar güven veriyorsunuz işte . Malubiyetten sonra susmak çağre değil . Kötü gidiyor Trabzonspor Başkanım hemde çok kötü . Çıkıp bu süreci değiştirmeyecek misiniz ?

ozcan_asanoglu
24.08.2009, 00:19
Kulübün borcunu katlayıp 100 trilyonlara çıkarmanın sonucu lige yeni çıkmış toplama takımlara yenilmek midir? Yenilmeyi geçtim rezil olmak mıdır?

Yaktın bizi başkan yaktın...şu 10 günde toparlayabildiğin kadar toparla yoksa çek git bırak enkazı kaldıacak birileri çıkar..

Adem Erdoğan
24.08.2009, 00:33
Başkanım 1 hafta var henüz geç değil, al Tekke'yi kurtar tekneyi, bu takıma futbolcu değil hava lazım ruh lazım..

TheRapZoNe
24.08.2009, 00:34
Kulübün borcu albayrak döneminde 40 trilyoldu ama şimdi 100 trilyon ve biz sahada hiçbir varlık gösteremeyen forvetsiz Trabzonspor izlemek zorunda bırakıldık

peşpeşe 3 mağlubiyet aldık.bunların ikisi lige yeni çıkan takımlar

YAZIKLAR OLSUN SADRİ ŞENER

salioğluyla beraber gol atmanızı bekliyor taraftar.Bilginize

Hamsi_61_61
24.08.2009, 00:37
Baskana guvenmiyorum daha oncede soyledim lig baslamadan defalarca halen dahada soyluyorum...

magicyattara
24.08.2009, 00:37
Taraftar sizlere çok güvendi ama maalesef olmadı.
Önemli olan camianın menfaatlerini kendi menfaatlerinizden önde tutmaktı başaramadınız.
Bye bye Sadri Şener bey...buraya kadarmış..
Trabzonspor sizin gibilere hiç bir zaman kalmadı,kalmayacaktır da..
Bakalım kendinizi nasıl aklayacaksınız.:)

Laz_61
24.08.2009, 00:46
Baskan sen bu isi beceremiyorsun git karadenizde hamsi tut torunlarini gazete oku dünya turuna cik ama artik bizi kandirmayi birak...
Albayrak yönetimini ibra etmediniz 40 trilyon borc ile bakalim siz ne yapacaksiniz 100 trilyon borc ile..

Şenol Altunsoy
24.08.2009, 00:48
Taraftar sizlere çok güvendi ama maalesef olmadı.
Önemli olan camianın menfaatlerini kendi menfaatlerinizden önde tutmaktı başaramadınız.
Bye bye Sadri Şener bey...buraya kadarmış..
Trabzonspor sizin gibilere hiç bir zaman kalmadı,kalmayacaktır da..
Bakalım kendinizi nasıl aklayacaksınız.:)

Adayın kim Murat Kardeş ? Merak ettimde

naimbektas6161
24.08.2009, 00:51
Artık iş işten geçti tekkeyide alsa bizden bu sene bişey olmaz.ilk 5 e girebilirsek bizim için başarı olur bu sene...

magicyattara
24.08.2009, 01:14
Adayın kim Murat Kardeş ? Merak ettimde

Adayı mı sormanızı 2 şekilde yorumluyorum.
1. hala Sadri Şener'in bir alternatifi olmadığını düşünüyorsunuz.
2. gerçekten bu başkan ve yönetiminin işinin bittiğine inanıp,merak ediyorsunuz.

Benim şahsi fikrim,bu başkan ve yönetimden çok daha iyileri vardır.Büyük camiayız,buluruz birilerini.
Bunlardan daha kötü olabilecek bir yönetim geleceğine inanmıyorum.
Baştan beri attıkları her adım bana göre yanlıştı.
Hacıosmanoğlu ve onun gibilerinin gelmesini de istemem.
İş aslına döner yakında:)
İsimleri hep beraber duyarız.

Baştan beri söyledik,futbol sonuç oyunudur diye.Taraftar sahada başarı bekler.Gelmeyince neyi ne kadar iyi yaparsanız yapın,yerinizde duramazsınız.
Geçen yıl yapılan 24 transferin kaç tanesi doğruydu?Takımın demirbaşları,serbest kalmış bedavaya alınmış adamlardı.Kısacası ortada bir plan ve program olmadan yürütüldü işler.
Gelinen nokta ortada.
Bu takımın bu yıl için 6 oyuncu alması gerektiğini söylemiştim.
Hala yapılan transferler aynı mantıkla yapılmaya devam ediyor.Bonservis bedeli olmayan futbolcular alınıyor transfer diye.
İhtiyaca göre takım kurmayıp,böyle saçma sapan şekilde kurarsanız,ilahi adalet tecelli eder sonunda.Bu işi bir plan ve programa göre yapan takımlar başarılı olur sizi kaos bekler.

Başkanın yaptıkları bunlar.
Toulouse karşısında ayakta duramayan takımı yapan onlar.
Hala neyinden vazgeçemediniz,sizi de anlayamıyorum.:)

zorroid
24.08.2009, 01:16
Hatıralarda kalması gereken bir başkandın.Kendinede bizlerede yazık ettin...

Adem Erdoğan
24.08.2009, 01:22
"buluruz birilerini"

bu da "yavuz selimde nasıl olsa çok var" felsefesi olmalı..:)

Salih Yazıcı
24.08.2009, 01:28
trabzonspor başkansız kalmaz sadri şeneri dev aynasında görmemek lazım

Şenol Altunsoy
24.08.2009, 01:29
Murat Kardeşim her yanlış yapanı gönderiyoruz nereye kadar 26 yıldır aynı şey tabii ki yapacak birileri vardır ama sorun orda değil bence yani 2 yorumunda doğru değil :) ben istikrar demeye devam ediyorum(Sadri Şener ya da bir başkası önemli değil) tabii küçük operasyonlara karşı değilim :) yönetimdeki malum 2 şahsın gitmesi gibi mesela

magicyattara
24.08.2009, 01:34
Murat Kardeşim her yanlış yapanı gönderiyoruz nereye kadar 26 yıldır aynı şey tabii ki yapacak birileri vardır ama sorun orda değil bence yani 2 yorumunda doğru değil :) ben istikrar demeye devam ediyorum(Sadri Şener ya da bir başkası önemli değil) tabii küçük operasyonlara karşı değilim :) yönetimdeki malum 2 şahsın gitmesi gibi mesela

Bu 2 isim ve başkan etle tırnak olmuşlar.
Giderlerse beraber giderler diye düşünüyorum.

Şenol Altunsoy
24.08.2009, 01:40

Eyvallah Dostum doğru söze ne denir ki birde zırt pırt konuşan bu 2 şahıs 2 haftadır neden suskun merak ettim

SDanışmaz
24.08.2009, 01:41
Başkanım 1 hafta var henüz geç değil, al Tekke'yi kurtar tekneyi, bu takıma futbolcu değil hava lazım ruh lazım..

Ortak ne Tekkesi? Kendisi 9 numarayı giyecek!

DNA-TS
24.08.2009, 01:41
birisi bazılarımıza göre 7/24 kulüp için mesaisini harcıyor bir memur gibi çalışıyor diğeride belçikadaki bankalarda hesaplarını check ediyordur ben buna bağlıyorum bu 2 şahıstaki suskunluğu

Serdar A
24.08.2009, 01:46

Zaten asbaşkan ve başkanı ayrı kombinasyonlarda düşünmek hata . "Başkanım sağ kolunuz sizde kalsın , sol kolunuzu kesinde gelin" . Ortadaki hatalar algısı uyandıran icraatlardan da asbaşkanın birinci derecede sorumlu olmadığını düşünenlerdenim . Hala ...
Eğer gitmeli mutabakatı çıkıyorsa liste başı isim bellidir .

Bu yönde fikirlerini ortaya koyan forum yazarlarımızında yazdıklarının merkezinde bunun olmasını beklerdim .

28TS61
24.08.2009, 02:01
baskan stadi terketmis dogrumu?
hangi dakikada terketti acaba?

maci izleyemedim bugün

Can basten
24.08.2009, 02:10
baskan stadi terketmis dogrumu?
hangi dakikada terketti acaba?

maci izleyemedim bugün

61'de herhalde. :D

Fatih
24.08.2009, 02:12
Ucuza Hoca ucuza futbolcu ucuza antrenör vs vs..

Taraftarın sevgisi hiç de ucuz değil sevgili Başkan!

el_conquistador
24.08.2009, 02:17

Adasim, ayagini yorganina göre uzatmak istedi baskanimiz...

ugrpnk
24.08.2009, 02:26

Ne güzel söyledin...
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Cem Akyüz
24.08.2009, 02:27

Adem Abi bu saatten sonra oda zor..Kral gollerini atmaya başladı Zenit'te forvet kalmadı hocaları gönderildi bu sene iyi işler yapabilir Zenit'te..Son sözüm Tekke'yi almayanlara hakkımı helal etmeyeceğim

Salih Yazıcı
24.08.2009, 02:29
başkan son 15 veya 10 dk terketii stadı

A.Gökhan AKIN
24.08.2009, 02:29
Almadın tekkeyi kel göründü, zira düşürdün takkeyi!!!!!

Ali Tunahan Güllü
24.08.2009, 02:30

ne güzel dedin fatih abi herşeye ucuza kapatmaya çalışırsan olacağı bu...

vizarian
24.08.2009, 03:10
, al Tekke'yi kurtar tekneyi
süper

Ömer TOPAL
24.08.2009, 03:13
bir laf vardı...
Ben her şeyin ucuzunu alacak kadar zengin degilim....!
Anlayana kapak olur...

maksym61
24.08.2009, 03:18
Sadri Şener İstanbul takımlarına özenmeye çalışan Bodrumdan çıkmayan ilerisini görmeyen dar görüşlü bir insanmış.Kankisi Fatih Terim,Erman ve Şansal'dan akıl alabilecek kadar geri biri kalmış ki Fatih Tekke'yi alacak böyle bir zihniyet alabilir mi Tekkeyi bu yönetim olduğu sürece olan taraftara olur!!!

OnOuR
24.08.2009, 03:21
Vallaha yazık günah bu taraftara yaa.. Ne hedeflerle yola çıktık şimdiki hayal kırıklığına bak. Mutlumudurlar acaba bizi ve takımı bu duruma gelmesine sebebiyet verenler...

OnOuR
24.08.2009, 03:23
Sadri Şener İstanbul takımlarına özenmeye çalışan Bodrumdan çıkmayan ilerisini görmeyen dar görüşlü bir insanmış.Kankisi Fatih Terim,Erman ve Şansal'dan akıl alabilecek kadar geri biri kalmış ki Fatih Tekke'yi alacak böyle bir zihniyet alabilir mi Tekkeyi bu yönetim olduğu sürece olan taraftara olur!!!

Serdar Bali'nin doğru söylediği ne malum...!!

HAYRETTİN
24.08.2009, 03:24
Ersun yanalın gönderilmesi koca bir hataydı istikrar adına hocayla devam edilmesi gerekirdi ama bir kaç kişi eleştiricek diye kendi pacasını kurtarmak için hocayı gönderdi şimdi başkanın gereğini yapmasını istiyorum madem istikraryok kendini gidebilir gule gule şimdiden sadribey uğurlar olsun

mit_o
24.08.2009, 03:36

Sadri Başkan paranıza kıyın ve iyi bir yıldız oyuncu kazandırın bu takıma LÜTFEN !

irfanb
24.08.2009, 03:47
http://www.load-it-up.de/091129/CgH0Eh1f.jpg

-Almazsaniz Tekkeyi, kuyrugunuza baglariz Tenekeyi !!!

murat
24.08.2009, 04:11
elestiriyi falan birakiyorum artik su umutu sahada gormek istemiyorum, yenilelim ama su adami oynatmayin artik!! atletizim takimi kurup oraya transfer edelim. Sayin baskan sizi gectim zaten yaptiginiz onca iyi icraat ugruna destek olalim dedik ama "lider" olmak baska birsey. Her tv e ciktiginda adeta Trabzonsporla dalga gecer gibi yaptiginiz aciklamar ve amatorce hareket edilen transfer donemleri yani suanda okadar cok sey varki yazacak. Bundan 2 ay once haraninizdim ama cok yanilmisim. Zaten Samet Aybabayla anlastiktan sonra bu anlasmayi bozmaniz ve istifa etmeniz bu gunlerin habercisiydi. 1 forvet almak cokmu zor baskanim? inanin diyarbakirin, forveti kadar forvetimiz olsaydi durum degisik olurdu. Sag bek desin ayni. valla kitap yazilir okadar cok yazilacak sey varki hangisini yazacagimi bilmiyorum. Stadi terk ettiniz simdi istifa edip bizi devre arasina kadar forvetsizde birakirsiniz siz...

Kara deniz
24.08.2009, 08:00
Başkanımız Sadri Şener; Ersun Yanal'ı kovup, yerine Samet Aybaba'yı getirecek kadar büyük düşünen başkanımız!..
Yaşlı dediği Fatih, zenit' de yine leblebi gibi goller atmaya başladı.

İyi adam, hoş adam ama çok tutarsız bir adam.

Mustafa Ayazoğlu
24.08.2009, 08:10
Taraftarda kimsenin arkasında durmuyor !

Recep Alkan
24.08.2009, 08:29
Eğer ben Televizyonun başından, Türkiye'nin çeşitli illerinden Manisaya kadar gelip o stadda bize ayrılan yeri tam dolduran taraftarımız Staddan maçın yarısında çıkmıyorsa, sende bırakıp gitmyeceksin başkan, herkes eserini sonuna kadar seyredecek.

sarman61
24.08.2009, 08:44
Eğer ben Televizyonun başından, Türkiye'nin çeşitli illerinden Manisaya kadar gelip o stadda bize ayrılan yeri tam dolduran taraftarımız Staddan maçın yarısında çıkmıyorsa, sende bırakıp gitmyeceksin başkan, herkes eserini sonuna kadar seyredecek.

O kadar yorum okudum en güzeli buydu kutlarım arkadaşım gerçekten çok güzel yazdın.

arifberkay
24.08.2009, 08:48

tebrik ediyorum süper ama başkan burayı okumadığına göre biri bu senin cümleni aynen ona iletecek

Celal Demir
24.08.2009, 08:50

ağzına sağlık kardeşim...

arifberkay
24.08.2009, 08:54
başkanım son kongrede oy kullanan üyelerin yarısından fazalsının hacısalihoğlu ismini çizmesine neden hala bir açıklama getirmezsin herkes yanlış bir doğru sen misin?

Celal Demir
24.08.2009, 08:58
başkanım hacısalihoğluyla devam ettiğin sürece sana destek vermicem...

ozturk
24.08.2009, 09:01
ilk kongrede gidici kendisi..

şimdiden belli oldu..

Celal Demir
24.08.2009, 09:04
ilk kongrede gidici kendisi..

şimdiden belli oldu..

bencede öyle görünüyor bu yıl çok yanlışlar yapıldı. zaten böyle giderse kongre kararı bile çıkabilir :S

Celal Demir
24.08.2009, 09:08
bu yıl süper bir TRABZONSPOR izleyeceğim ümidiyle evime lig tv aldım 2 maç izledim ikisindede yenildik bu sezondan hiç ümidim kalmadı bizi düşürdüğünüz durumlara bakın :S

CAFER ÖZER
24.08.2009, 09:13
Tebrikler Sayın Başkan Serdar Bali gibilerin ağzına bakarak,1,300.000 euroyu çok görerek Ersun hocayı göndererek kendi sonunuzuda hazırldanız,Bursa maçından sonra ne hoca ne yönetim kalacağına ben inanmıyorum.3 haftada lige havlu atan avrupaya havlu atan bir yönetimin ben kalacağına inanmıyorum.
Ne oldu Serdar gibi efsane bozuntularını dinlediniz 1,300.000 euro çok diye hoca gönderdiniz yerine 700-800 bin euroluk hoca getirdiniz.Muhtemelen Bu hoca gidecek ve bir yılllık ücreti ödenecek,Onun yerine başka hoca gelecek en ucuz hoca yine 700-800 bin euro sadece Hoca maliyeti 1,500.000 euro
Kaçn puanlar ve kaçan avrupa macerasından kaybedilen paralar en az 10.000.000 milyon euro,
Şimdi sana akıl verenlere sor bakalım ne olacak.
Bu filmi biz taraftar olarak daha önce seyrettik biz ne olacağını biliyoruz,Sen sana akıl verenlere sor ne olacağını,
Ben seöyeleyeyim kendi evimizde yenildiğimiz ilk maçta(oda muhtemelen Bursa maçı) Hoca Yuhlanacak ve İstifa edecek,Sen herzamanki gibi en kolay yol bırakıp kaçma yolunu seçip İstifa kararı alacaksın,Sonra yeni yönetim,Sil baştan yeni oyuncular,Yeni ekip Orta sırlarda sürünen bir takım,
Çokmu zordu adam gibi 2 taransfer yapıp,Hedefimiz avrupa Kupları dediğin ve seni bu hedefe Ulaştıran hoca ile yola devam etmek.
Siz futboldanda anlamıyorsunuz bu belli,Adı BOŞ mu neyse bir hoca getirdin ağzın açık sahada yaptığı saçmalıkları seyrediyorsun.
Gole ihtiycı olduğu halde adam solbeki çıkarıp yerine sol bek alıyor Taraftar Yuhluyor sen seyrediyorsun.
Sol kanat oyuncusu aldırıp adamı sağkanatta oynatıyor ağzınız açık seyrediyorsunuz,
Bazı oyuncular sahada kalmayı haketmediği halde onlara 90 dakika tahammül ediyor oynatıyor seyrediyorsunuz,
Golcu diye oynattığı Umut Selçuk gol atıyor,Gol atacağı yerde atılan golü Ofsayt yaıp golü iptal ettiriyor,Bu adam neden 4 maçtır sahada banko oynuyor diye hesap soramıyorsunuz,
5 YAŞINDAKİ çocuğu bu takımın başına koy,Başkan Golcü almadı desen gider Umutun yerine Gerekirse Ceyhunu snatrafor oynatır,Gerekirse Girayı oynatır ama O Umuta tahammül etmez.
Başkan seni tebrik ederim.İlk defa bu kadar erken her şeye havlu atıyoruz,
ligin 3.haftası liderden 6 puan fark yedik.avrupa gitti.Bu kafa ile Kupada hikaye,
Hadi başkansan görelim Başkanlığını Ruhsuzlar ordusundan 3,4 tane oyuncuyu kadro dışı bırak,Büyük cezalar ver hadi ne duruyorsun,Bizleri üzenleri sende üz,
Yol yakınken BOŞ adamı gönder,Bırak hocası yola devam edelim Bundan kötüsü olmaz.

oktay61
24.08.2009, 09:14
Şenol Güneş hastalığın yüzünden Ersun'un başını yedin. Şenol gelmeyince de Hugo Broos gibi bir çobanın eline kaldın. Kusura bakma ama İngiliz atından inip gümüşhane merkebnie bindin sayın başkan.

sorin
24.08.2009, 09:16

Konuş Recebim kus içindekileri zira olaya en yakın şahit sendin ne gördün ne anladın ne hissettin bu rezil takımdan gördüğün gerçekleri anlat bize :(

taskin kadioglu
24.08.2009, 09:17
:confused:Mesele Tekke melesi değil.
Mesele ruh melelesi.Bu takımım Ruhu kalmamış.
Ben Bursaspor maçında takımı sürekli alkışlayacam.Her türlü hareketinde alkışlayacam.Bu alkışlarım PROTESTO niteliğinde olacak tabiki.:alkış::(:alkış::(:alkış::(:alkış::(

recdodo
24.08.2009, 09:18

Ağzına sağlık kardeşim. :alkış::alkış::alkış:

Salı günü genel mali kongre var. Bakalım ek bütçe isteyebilecek yüzünüz kalacak mı? Gerçi şu klüpte inşaat işleri var ya, onlara harcanan paralar size aslında ek bütçe olur ama nedense bizim inşaatlar hiç ama hiç bitmiyor... :) Sanki yeni bir tesis yapıyoruz da bizim haberimiz olmuyor...

recdodo
24.08.2009, 09:21
Şenol Güneş hastalığın yüzünden Ersun'un başını yedin. Şenol gelmeyince de Hugo Broos gibi bir çobanın eline kaldın. Kusura bakma ama İngiliz atından inip gümüşhane merkebnie bindin sayın başkan.

Başkanın planı o zaten. Ara dönemde -ocak ayında şözleşmesi bitiyor- Şenol Güneş buradadır, merak etme sen. Tabi hala o koltukta oturmaya devam edecekse, ki öyle görünüyor...

taskin kadioglu
24.08.2009, 09:21
:DHocaya gerek yok-idmana gerek yok-nasılsa her zaman yeniliyoruz

ergin cesit
24.08.2009, 09:23
yazıklar olsun ey yönetim

F.Erdem
24.08.2009, 09:23

helal olsun kardeşim. :alkış:

yok mu hiç bir açıklama.ben açıklamalarını bekliyorum,hacısalihoğlunun,başkanın birde alioğlunun açıklamalarını..

zisinoli
24.08.2009, 09:24
Trabzonsporu artık Tekke bile kurtaramaz ki Tekke'de bu rezilliğin içine gelmez artık...

theo
24.08.2009, 09:26
eğer başakn geçen sene bu umut ve gökhanın yerine adam gibi kafası çalışan bir forvet alsaydı ne o tartışılcaktı ne de ersun!!!ama ikisi de birbirnin ipini çekti...

Celal Demir
24.08.2009, 09:26
Trabzonsporu artık Tekke bile kurtaramaz ki Tekke'de bu rezilliğin içine gelmez artık...

neden gelsinki artık takır takır gol atıyor adam bırakırlarmı sence ?

Suha
24.08.2009, 09:30
başkan sende bir balondun 2 yıl patladın..şu takıma bak hocaya bakkk..10 tane fatih olsa ne olurr..
hoca hoca değilki..takımda istek yok ruhhhh yokk..1 sene daha gittiii..şampiyonluk muşşş..

Travelair
24.08.2009, 09:40
Başkanım bence futbolcuları toplamalısınız. Demelisiniz ki Trabzonspor'da oynamak istiyor musunuz? Yarına kadar cevap verin. İstemeyenleri oynatmayacağım. Bonservislerini verip gidebilirler. Ya da benim istediğim takıma takas olacaklar. İsteyen oynasın istemeyen gitsin. Bu yenilgiler için de hiç futbolunun morali nazı denilmeden okkalı cezayı yapıştırın. Taviz vere vere bu noktaya gelindi. Bir transfer 3 ay sürer, çıkan el kot hareketi yapar, kiraladığınız futbolcu size gol atarsa takım da ona göre hareket eder. Acımayın.

Recep Alkan
24.08.2009, 09:41
Bana biri şu durumu açıklasın ya ;

İhsan Alioğlu ne kadar görevi Futbol Şube Sorumlusu olsa da, ünvanı Doktordur. Bu insan her konuda uzatılan, uzatılmayan mikrofonlara konuşuyor, neden hala çıkıp da 5-6 haftadır sakat (!) olan yattaranın durumu hakkında konuşmaz, 4 hafta sakat kalan Gökhanın durumu hakkında konuşmaz, heyecandan maça çıkamayan gabriçin durumunu konuşmaz, yahu neden be neden ?

Unvanın doktor gir bak bakalım nedir durum, neden bu adamlar böyle, üzerine vakıf olmayan her duruma konuşuyorsun da, anlayabileceğin bu durumlar hakkında tek kelime etmiyorsun.

Sayın başkanımız Fatih transferine kolej havası yakalayan takımımız bozulur diye istememişti. Kolej takımını görüyoruz, topa girmekten aciz, param nasıl olsa garanti mantığı ile oynayan, tam kolej takımı havasına girdik. Bir gelene buyur geç demediğimiz kalmadı.

Travelair
24.08.2009, 09:44
Bizimle oynayacak takımlar bir sonraki hafta feybe ile oynuyor. En büyük handikaplarımızdan biri bu

Cengiz Çubukcu
24.08.2009, 09:48
Bizimle oynayacak takımlar bir sonraki hafta feybe ile oynuyor. En büyük handikaplarımızdan biri bu

ne ilginç değil mi ? biz aynı şeyi fb için düşünüyorduk ....

Adem Erdoğan
24.08.2009, 09:50

tam tersi olsa yine bizim için handikap olacaktı..bahane çok..

zeki gursoy
24.08.2009, 09:55
tekke olayı başkanından kaynakalanan bişe değil bence..
bi insan olca emek harcayıpta bi kişi yüzünden tüm emeklerinin heba olmasını istermi?
aslında bu zamanında oldu..
zuravski olayımız vardı, bi adam yüzünden tüm takım gitmişti..
bu kadar inatlık olmaz..
bu takıma golcü lazım, gireni çıkaran çakma golcü değil..

oguzlu
24.08.2009, 10:42
Tebrikler Sayın Başkan Serdar Bali gibilerin ağzına bakarak,1,300.000 euroyu çok görerek Ersun hocayı göndererek kendi sonunuzuda hazırldanız,Bursa maçından sonra ne hoca ne yönetim kalacağına ben inanmıyorum.3 haftada lige havlu atan avrupaya havlu atan bir yönetimin ben kalacağına inanmıyorum.
Ne oldu Serdar gibi efsane bozuntularını dinlediniz 1,300.000 euro çok diye hoca gönderdiniz yerine 700-800 bin euroluk hoca getirdiniz.Muhtemelen Bu hoca gidecek ve bir yılllık ücreti ödenecek,Onun yerine başka hoca gelecek en ucuz hoca yine 700-800 bin euro sadece Hoca maliyeti 1,500.000 euro
Kaçn puanlar ve kaçan avrupa macerasından kaybedilen paralar en az 10.000.000 milyon euro,
Şimdi sana akıl verenlere sor bakalım ne olacak.
Bu filmi biz taraftar olarak daha önce seyrettik biz ne olacağını biliyoruz,Sen sana akıl verenlere sor ne olacağını,
Ben seöyeleyeyim kendi evimizde yenildiğimiz ilk maçta(oda muhtemelen Bursa maçı) Hoca Yuhlanacak ve İstifa edecek,Sen herzamanki gibi en kolay yol bırakıp kaçma yolunu seçip İstifa kararı alacaksın,Sonra yeni yönetim,Sil baştan yeni oyuncular,Yeni ekip Orta sırlarda sürünen bir takım,
Çokmu zordu adam gibi 2 taransfer yapıp,Hedefimiz avrupa Kupları dediğin ve seni bu hedefe Ulaştıran hoca ile yola devam etmek.
Siz futboldanda anlamıyorsunuz bu belli,Adı BOŞ mu neyse bir hoca getirdin ağzın açık sahada yaptığı saçmalıkları seyrediyorsun.
Gole ihtiycı olduğu halde adam solbeki çıkarıp yerine sol bek alıyor Taraftar Yuhluyor sen seyrediyorsun.
Sol kanat oyuncusu aldırıp adamı sağkanatta oynatıyor ağzınız açık seyrediyorsunuz,
Bazı oyuncular sahada kalmayı haketmediği halde onlara 90 dakika tahammül ediyor oynatıyor seyrediyorsunuz,
Golcu diye oynattığı Umut Selçuk gol atıyor,Gol atacağı yerde atılan golü Ofsayt yaıp golü iptal ettiriyor,Bu adam neden 4 maçtır sahada banko oynuyor diye hesap soramıyorsunuz,
5 YAŞINDAKİ çocuğu bu takımın başına koy,Başkan Golcü almadı desen gider Umutun yerine Gerekirse Ceyhunu snatrafor oynatır,Gerekirse Girayı oynatır ama O Umuta tahammül etmez.
Başkan seni tebrik ederim.İlk defa bu kadar erken her şeye havlu atıyoruz,
ligin 3.haftası liderden 6 puan fark yedik.avrupa gitti.Bu kafa ile Kupada hikaye,
Hadi başkansan görelim Başkanlığını Ruhsuzlar ordusundan 3,4 tane oyuncuyu kadro dışı bırak,Büyük cezalar ver hadi ne duruyorsun,Bizleri üzenleri sende üz,
Yol yakınken BOŞ adamı gönder,Bırak hocası yola devam edelim Bundan kötüsü olmaz.

Bu adama neden boyle bulunmaz hint kumasi gibi deger veriyorsunuz ah bir anlasam.
Ersun Yanal'i gonderirken belliydi bunun Nuri'den farki olmadiginin, aradan 6 ay gecti hala ah baskanim vah baskanim yazip durmusunuz. Yonetimde olmadigi halde Samet Aybaba kararindan dolayi Ozkan Sumer kufurler yagdiran insanlar Sadri Sener'e neden boyle tapar gibi hayranlik duyuyorlar, bu kadar insan ile akrabalik bagi yoktur herhald bu adamin.

cınar#7
24.08.2009, 10:56
anlamıyorum biri bana açıklasın,Sol kanat sol kanat dendi; sol kanata Gabriçi aldık bu adam niye sağda oynuyor?? takım kanat oyuncusu doldu,bize forvet lazım FORVET!

gönder Caleyi,al bir kaliteli forvet artık.

arifberkay
24.08.2009, 10:57
başkanım sana saygım sonsuz , sana telefonda da söyledim bu hacısalioğlu yönetimin başını yer diye ama sen sadece güldün acele etmeyin bu takımı seyredin dedin oysa sen maçın yarısında çıkıp gittin yakışmadı başkanım

MetiN08
24.08.2009, 10:59
Baskanim malesef kendi kuyunu kendin kazimaya baslamistin sonumuz hayrola

sorin
24.08.2009, 11:01
bu işin üzeri böyle kapanmamalı iyi yada kötü birşeyler olmalı istifa transfer birlik bereberlik açıklaması herhengi birşey ama bu işin üzeri normal birşey gibi örtülmemeli

Erdal
24.08.2009, 11:07
Sıkıntı ne biliyormusunuz? Başkan a hani git falan diyenler var ya....Başkan gitmek istiyor...Yani bu gün gidebilse herkesten çok o mutlu olacak...Trabzonspor'da birilerine rica minnet başkanlık teklifi günleri bitmeli artık...

mahmuter61
24.08.2009, 11:07
Arkadaşlar ben Bursada oturuyorum buhafta için avuçlarını avuşturmaya başladılar hazır budurmda yakalamışlarken bizleri diye düşünüyorlar ama buraya yazıyorum buhafta bu takım galip gelecek!dertler bitmeyecek ama.

magicyattara
24.08.2009, 11:10
Bana biri şu durumu açıklasın ya ;

İhsan Alioğlu ne kadar görevi Futbol Şube Sorumlusu olsa da, ünvanı Doktordur.

Aynı zamanda Avusturya Fahri Konsolosu'dur.:)

ikizcelimoro
24.08.2009, 11:10
şu bir gerçekki ne 2 sene önceki yönetimlen şimdiki yönetim arasında , ne de nuri albayrak la sadri şener arasında zerre kadar fark yok.

e-mercan
24.08.2009, 11:14
antrenmanları izlemeye giden arkadaşlarımı her gidişlerinde büyük tepsi baklavalar sunarsa bu ruhsuzlara böyle olur yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında ödemeler peşin üstelik isteyenlere extra avans bile veriliyormuş işte bu yüzden bu ruhsuz heriflerin Gö.ü kalkıyo bunların burunlarından getirmek lazım antrenmanlarıda maçlarıda ki kendilerine gelsinler bu forma için ölümüne oynamayan ruhsuz pislik heriflere ihtiyacımız yok bizim defolup gitsinler... birde umut ve özelliklede gökhan unal zerre kadar adamlık varsa sizde defolup gidin adınız forvet diye takım 8-9 kişiyle çıkıya maça ayağında top tutmakta bu denli zorlanan bırakın forvet oyuncusunu defans uyuncusu varmı türkiyede bıktık sizden ve beceriksizliğinizden

serkanholep
24.08.2009, 11:15
durun bi ya

geçen sene gs 5 oldu

adnan polat konuşuldumu bu kadar

hemen istifa

hemen gönderin td yi

colman cale elde tutulması geren oyunculardı şimdi hain yollayın gitsin

bırakın bu işleri buraya yazmak kolay

çok mu zengin ts ki elanoyu alsın

hadi para olsun çokmu sosyal ve büyük bir şehir trabzon

önce kendimize bakalım

Ahmet Faruk
24.08.2009, 11:18
En tehlikeli yanı şu durumun, başkanın çok uğraştığı "Kulübün marka değeri" düşüyor...

matalar
24.08.2009, 11:19
ERSUN hocayı taraftar yolladı. şimdi kimse ah vah etmesin.
başkana kızmasın boş yere.
sivası yenerken ohhh.yaşa varol başkan hoca.
yenilince defol hoca ve başkan.
hiç değişmeyeksiniz hiç.artık şunu iyice kafanıza soku istikrar olmadan başarı olmaz.
ersun hoca geldiğinde manisaya 3-0 yenilmemişmiydik.
aynı şekilde denizliye ve gençlerbirliğine.
ondan sonra bu şehirde taraftarlık bize kalmaz tabii...

Atalay
24.08.2009, 11:28
Biz bu kafayla daha çok 25 yıllar bekleriz....

Bu platform fikir platformu...

Sallama platformu değil...

Millet Ersun Yanalın arkasında duralım istikrar bozulmasın etmeyin eğlemeyin derken bu taraftar terör estiriyordu...

Yerel medyasından eski antrönörüne eski futbolcusundan yorumcusuna kadar herkes ersun yanala sallayıp duruyordu...

Şimdi o günkü profesörler bugünde yönetimi başkanı al aşşagı etmeye çalışıyorlar...

Tamam yolladık şeneri kimi getirecegiz vede kim bu kulübü düzeltecek varmı b planınız...

Yoksa susalım sukut edip şu tufanın dinmesini bekliyelim...

Sağlıklı düşünelim...

Git demek vede bırakıp gitmek en kolayı...

Sonrasını düşünen ne yazıkki bu platformda çok az...

S.DEMİRCİ
24.08.2009, 11:30
bu kulüp bir baştan yapılanmayı daha kaldıramaz..
yıkmak çözüm değil..
herkes şapkasını önüne koyup düşünecek..
yönetim,taraftar...

Burçak
24.08.2009, 11:31
Başkanım, taraftarın sesine biraz olsun kulak vermiş olsaydınız , dün gece maçı gerilim filmi gibi izlemek zorunda kalmaz, statı terketmezdiniz...

ALİ FATİH
24.08.2009, 11:31
İTİRAF EDİYORUM!!!!!!!!!!BİR ACI ANI!!!!???BEN YANLIŞ MI YAPTIM?????????????? Arkadaşlar ben 32 yaşındayım.Gerçekten hayatımı neredeyse TS'a endekslemiş hastalık düzeyinde Trabzonsporluyum!Çevremde herkes beni ilk olarak Trabzonsporlu olarak tanır!!!!Biraz kendimi Trabzonspor hastalığından dolayı tedavi etmeye çalışıyorum!!!!Sizinle şu sıralar çokca düşündüğüm anımı paylaşacağım!!!!!!Ben 12 yaşındayken erkek kardeşim oldu.Çevremde diğer takımları tutanlar her zaman fazla olmuştur.Kardeşimi kimseciklere kaptırmadım.Sonrasında koyu Trabzonsporlu yaptım.Şimdi kardeşim 20 , ben 32 yaşındayım.Kardeşim TS'un bu süreçte yanlış -yetersiz -ucuz yönetimler,çapsız oyuncular tarafından sabote edildiğine hep şahit oldu! Kardeşimin benden,ilk önceleri pek ciddiye olmadığım ,ama şimdilerde üzerine düşündüğüm bir şikayeti vardır!!!Abi bana sen sebep oldun!!!Senin yüzünden hep horlanıyorum,alaya alınıyorum(haksız da değil ilk önce bizim YÖNETİM taraftarını alaya alıyor),üzülüyorum!!!Değer miydi buna!!!!!!!!!Ben onu hep beylik sözlerle teselli ediyordum.(Trabzonsporlu olamak zor iştir.Diğer takımları tutmak basitliktir.Trabzonsporlu olmak baş kaldırıdır.Dik durmaktır.Farklılıktır.Bordo mavi en asil renklerdir.Bir TRABZONSPORLU DÜNYAYA BEDELDİR...).Ama artık gücüm kalmadı..........Sanırım hata yaptım!!!!!!!!!!Ama belki de TRABZONSPORLULUK bir hastalıktır!!!!!!!!!!!!!

S.DEMİRCİ
24.08.2009, 11:32
ben başkanın futboldan anladığına inanmıyorum..
anlamakta zorunda değil...
ama etrafında insanların onu yanılttığını anlamak zorunda..
kim başkana takım çok iyi dediyse ..
yalan söylemiş..

Oruç
24.08.2009, 11:33
Neden susar başkan ?

oguzlu
24.08.2009, 11:36
Başkanım, taraftarın sesine biraz olsun kulak vermiş olsaydınız , dün gece maçı gerilim filmi gibi izlemek zorunda kalmaz, statı terketmezdiniz...

Ne dediginizi tam anladim

Yoksa buyuk baskan(!) eserinden utanip mac bitmeden stadimi terketti?

Bir arastirayim bunu ben

Murat Erdem
24.08.2009, 11:37
Şu saatden sonra Song, Slyva, Tolga, Tayfun ve Yattara'ya maaş ödemeye gerek yok. Alacaklarına karşılık bonservisleri verilsin.

Ahmet Sarı, Göksu, Barış ve Onur'u oynatıp olup olmayacakları belli olsun, hiç olmazsa yıllar boşa geçmez.

Cale ve Colman devre arasına kadar oynasın, aynı tas hamam devam ederse onlarada yol verilsin ve Papy ve Brüls geri çağrılsın.

Bu operasyonla ödemekten kurtulacağımız maaşlarla tasarruf yaparak, hem de yeni yapılanmayı hızlandırarak kayıp yılın etkilerini azaltabiliriz.

Burçak
maçı terkedip bir açıklama yapmamış olması ..? Acaba neler düşünüyorlar..
Yarın Olağanüstü Genel Kurul toplantısı olacak. bakalım kimler neler diyecek.

Ayhan Yüksek
Bu susukunluk ne diye,oysa zaman alehimize işliyor, bu takıma transferler lazım Başkan, bu takıma bir ışık bir canlanma lazım konuşun susmayın...

Semih
24.08.2009, 11:48
Ben demiştimci olmadım, olmayacağım.

Yine de üç beş ay geriye gitmenizde büyük fayda görüyorum.
Oyuncak oldun , dediğiniz başkana ilk zoraki kararını kimler nasıl verdirmiş bir hatırlayın istiyorum.

Süreç nerede ve nasıl başlamış, biraz kafa yorun istiyorum.

Yıkımı yönetim başlatmadı, ama yıkımın parçası olmaktan da kurtulamadı.

Fakat yeter bir kendinize gelin!

Her seferinde estiniz gürlediniz de ne oldu?
Bırakın seyrinde gitsin herşey.
Giden gitsin kalan kalsın.

Bir defa olsun bir işe bulaşmayın.

Bir defa olsun itidalli olun.

Lütfen...

Mustafa Ayazoğlu
24.08.2009, 12:01
Sadri Şener gitse bile kim gelir ki? Bu yükün altına maddi olarak girebilecek isim kalmadı sanırım.Sil baştan bir daha !

Ahmet Ağaoğlu yönetime girmediğinde arıza çıkacağı hissedildi aslında!

oguzhann
24.08.2009, 12:03
sadri başkan basın açıklaması yaptı mı?

S.DEMİRCİ
24.08.2009, 12:03
stadı terketmek başkana yakışmadı..
başkan ne olursa olsun güçlü durmalı...

Halil Atalay
24.08.2009, 12:04
ne söylesem bilmiyorum ey başkanım neden bu takıma adam gibi bir forvet almadınız neden bu takıma sağ kanat alınmadı

daha nicesi

Recep Alkan
ERSUN hocayı taraftar yolladı. şimdi kimse ah vah etmesin.
başkana kızmasın boş yere.
sivası yenerken ohhh.yaşa varol başkan hoca.
yenilince defol hoca ve başkan.
hiç değişmeyeksiniz hiç.artık şunu iyice kafanıza soku istikrar olmadan başarı olmaz.
ersun hoca geldiğinde manisaya 3-0 yenilmemişmiydik.
aynı şekilde denizliye ve gençlerbirliğine.
ondan sonra bu şehirde taraftarlık bize kalmaz tabii...

Yahu şu milleti siz diye yargılamaktan bir vageçin be.

Sen yada öbürü ne ki siz hiç değişmeyeceksiniz diye laflar söylüyorsunuz. Ben Sadri Şener gitsin derim, sen Ersun gitsin demişssindir, ben bross kalsın derim sen cale gitsin dersin, eee ne fark aramızda.

Artık milleti yargılar gibi konuşmayı bir kenara bırakın beyler.

Fatih konusunda ben birşeyler yazarken beni kıytrık taraftar ilan eden çok bilmişler bugün başlamış bile yönetime sallamaya.

Kimse kimseyi hiçbirşey ile yargılamasın, herkes aynı.

oguzlu
6167'ye mesaj atanlarda kayiplarda bugun, hayirdir insallah

insallah onlardan da kurtulur bu takim

Emirhan Makul
24.08.2009, 12:11

Sen yada öbürü ne ki siz hiç değişmeyeceksiniz diye laflar söylüyorsunuz. Ben Sadri Şener gitsin derim, sen Ersun gitsin demişssindir, ben bross kalsın derim sen cale gitsin dersin, eee ne fark aramızda.

Fatih konusunda ben birşeyler yazarken beni kıytrık taraftar ilan eden çok bilmişler bugün başlamış bile yönetime sallamaya.

Ey gidi günler :) Ben gülüyorum valla Recep abi ne diyorlardı dur dur :) Kombine aldın mı ya forma aldın mı takımımızın moralini bozmayın mevcut forvetleri üzmeyin taraftar kart aldın mı.

ozturk
24.08.2009, 12:18
Trabzonspor’da sorun ne?

Yazık..

Çok yazık..

Yeni sezona büyük umutlarla başlayan taraftarlar daha ligin başında takımlarından umudunu kesmiş adeta gelecek sezonu hayal eder oldular..

Diyarbakır yenilgisine bile buy kadar üzülmemiştim

Çünkü o maçta oyun genelinde üstün olan taraf Trabzonspordu. Sağlı sollu organize ataklar yapmıştı

Toulius maçının ilk yarısındaki oyunda benim umutlarımı kırmamıştı.

Ama Touluis maçının ikinci yarısı ile Manısa maçının tamamında oynanan futbol beni karamsarlığa itti.

Yenilgiden çok oynanan futbola kahrettim. Ne sağdan ne soldan bir atak geliştiremedik.

Top rakibe geçince sanki oynasınlar diye onlara bol bol geniş alanlar bıraktık.

Top bize geçince de alanları daraltarak rakibe kolaylık sağladık.

Futbolcular çok ruhsuz ve gamsızdılar.

Böyle bir takım kazansaydı da aynı düşünceleri paylaşacaktım. Sezon başından beri bu takımın golcüye ihtiyacı olduğunu yazdığımızda yönetim fazla yığılma olan sol açık transfer etti.

Bu maçta ta gördük ki Gabriç te diğerlerinden çok farklı değil.

Öncelikli ihtiyaç golcü iken sol açık transferi bu mevkilerdekileri bile rahatsız etti
Sportif Direktör Ünal"ın varlığı bu anlarda ortaya çıkmalıdır. Takıma el koyup bir an önce düzlüğe çıkarmalıdır.

Başkan Sadri Şener de öyle stadı terk ederek bu işten kurtulamaz.

Başkan kurduğu takıma güveniyorsa maçları sonuna kadar tribünde izleyecektir.

Eğer son onbeş dakikada stadı terk ediyorsa demek ki o da takımına güvenmemektedir ki, bu çok tehlikelidir.

Taraftar kızar stadı terkeder ama başkan asla terk edemez, etmemelidir.

Ederse oradaki sorun daha da büyüyecek demektir. Başkanlar sorunları daha da sorun haline getirmek için değil, çözmek için vardırlar.

Faruk Özak ve Özkan Sümer takımları yenildiği zaman aynı otobüse binerek tesislere kadar giderlerdi.

Sadri Şener de başkanlıkta hevesi devam ediyorsa bu yolu izlemelidir.

İki yenilgiyle bir şey olmaz ama, Başkanın bu tarzı yenilgilerin sayısını artırır.

Benden uyarması..

cevat ocak

efulim67
24.08.2009, 12:21
Oğlum benden korkusuna şöyle dedi:"Yenilirse yine 1 ay tutmayacağım."
Daha tutmayacağım diyemiyor benden korkusuna ! :(

Mustafa Ayazoğlu
24.08.2009, 12:23
Oğlum benden korkusuna şöyle dedi:"Yenilirse yine 1 ay tutmayacağım."
Daha tutmayacağım diyemiyor benden korkusuna ! :(

Geçen yıl yiğenimi zar zor ikna ettim. Forma aldım. Galatasaray maçına götürdüm. 3-0 yenildik. Baktım bu yıl Galatasaray maçlar ile pek ilgili durum vahim :)

Bu yıl Galatasaray'ı tutayım gelecek yıl Trabzonspor'u tutarım diyor..

violentia
24.08.2009, 12:31
Bazı arkadaşlar Ersun Yanal'ı taraftar yolladı diyor. Buna kesinlikle katılmıyorum. Aklı başında taraftarların hepsi takımda istikrar gerektiğini Ersun Yanal'ın genel olarak yaptığı işlerin çok iyi olduğunu dile getiriyordu. Elbette Ersun Yanal'ın hataları oldu her teknik direktörün olduğu gibi elbette bu hatalar yeri geldi eleştirildi bazen kızgınlıkla Ersun Yanal'a bu aklı başında taraftarar tarafından kötü söylemlerde de bulunulmuş olabilir ama hiç bir zaman Ersun Yanal'ın gitmesi gerektiği söylenmedi. Diğer Trazbon düşmanı kimseleri ve neye kime hizmet ettiği belli olmayan satılmış yerel medyayı dikkate bile almam. Ama ne yazıkki Sadri Bey dikkate aldı hatta bence dikkate almaktan da öte kaybedilen maç sonrası "bana sormayın gidin hocaya sorun" gibi oldukça talihsizlik bir açıklama yaparak Ersun'u çakalların önüne yem yaptı. Kimse kendini kandırmasın Ersun Yanal'ın gitmesinde dolayısıyla takımdaki istikrarı ve gelecek planlarının bir anda alt üst edilmesinin baş sorumlu baş suçlusu Sadri Şener ve yönetimidir. Bu takımı taraftar yönetmiyor Sadri Şener yönetiyor. Taraftar yönetseydi şu an Fatih Tekke Trabzonspor'daydı. Keşke taraftar yönetseydi!

İHTİLALL
24.08.2009, 12:33
Fatih gelmeyecek; kına yaksınlar şimdi istemeyenler.Buna tüm istemeyenler dahil.

Seneye Gökhan ve Umut küfürleri yerken oturur izlerler artık paşa paşa mideleri geniş çünkü hazmedebilecek seviyedeler.
Bu adam bu yazıyı bir buçuk ay önce yazmış..
Tahmin gücü yüksek ve sivri dilli birisine benziyor..

Mustafa Ayazoğlu
24.08.2009, 12:35
Bazı arkadaşlar Ersun Yanal'ı taraftar yolladı diyor. Buna kesinlikle katılmıyorum. Aklı başında taraftarların hepsi takımda istikrar gerektiğini Ersun Yanal'ın genel olarak yaptığı işlerin çok iyi olduğunu dile getiriyordu. Elbette Ersun Yanal'ın hataları oldu her teknik direktörün olduğu gibi elbette bu hatalar yeri geldi eleştirildi bazen kızgınlıkla Ersun Yanal'a bu aklı başında taraftarar tarafından kötü söylemlerde de bulunulmuş olabilir ama hiç bir zaman Ersun Yanal'ın gitmesi gerektiği söylenmedi. Diğer Trazbon düşmanı kimseleri ve neye kime hizmet ettiği belli olmayan satılmış yerel medyayı dikkate bile almam. Ama ne yazıkki Sadri Bey dikkate aldı hatta bence dikkate almaktan da öte kaybedilen maç sonrası "bana sormayın gidin hocaya sorun" gibi oldukça talihsizlik bir açıklama yaparak Ersun'u çakalların önüne yem yaptı. Kimse kendini kandırmasın Ersun Yanal'ın gitmesinde dolayısıyla takımdaki istikrarı ve gelecek planlarının bir anda alt üst edilmesinin baş sorumlu baş suçlusu Sadri Şener ve yönetimidir. Bu takımı taraftar yönetmiyor Sadri Şener yönetiyor. Taraftar yönetseydi şu an Fatih Tekke Trabzonspor'daydı. Keşke taraftar yönetseydi!

Doğru teşis hatta Ersun Yanal'ın gönderilme süreci siteye küfürlü videonun konulması ile başladı.. Bizzat yönetim destekli.. Kimler tezgah kurdu faili mechul !

antagonist
24.08.2009, 12:36
6167'ye mesaj atanlarda kayiplarda bugun, hayirdir insallah

insallah onlardan da kurtulur bu takim

Buradayım, bir sorun mu var?

"İnşallah onlardan da kurtulur" muş muş...Haddini aşma!

Muhammed
24.08.2009, 12:45
Başkan gidecekse nolursa olsun ama İbrahim Hacıosmanoğlu gibi yönetimin kötü günlerinde konuşan insancıklar gelmesin.

oguzlu
24.08.2009, 12:46
Buradayım, bir sorun mu var?

"İnşallah onlardan da kurtulur" muş muş...Haddini aşma!

gitme diye aglaya aglaya adami tuttunuz ovunun o zaman bu enkaz ile

antagonist
24.08.2009, 12:48

Üslubunu bil de konuş, terbiyesizlik yapma!

O zaman gitmemesi gerekiyordu, biz de mantıklı olanı söyledik.

Sen de bu takımı görünce çok sevinmişsindir herhalde!

Hotaman
24.08.2009, 12:49
Enkaz olan takım değil, bu düşünce!

krdnz
24.08.2009, 13:06
Başkanım,

Allah aşkına çık bir basın toplantısı yap.Konuş anlat neler oluyor?Forvet neden alınmıyor,hoca mı istemiyor paramız mı yok?

Sen sustukça polemikler çoğalıyor.Geçen sene herşeye (medya-takım-taraftar) hakim olan başkan gitti yerine başka biri geldi sanki.Lütfen biraz konuş bizi sakinleştirmek senin görevin.

Recep Alkan
24.08.2009, 13:08
Yönetim en büyük hatasını tekrarlıyor.

Konuşacağı yerde konuşmayıp, konuşmayacağı her yerde de susuyor.

cihatöztürk
24.08.2009, 13:17
ben bile güvenmiyorum artık yönetime

ben bile fatihi ister hale geldim

gerisini sizz düşünün

ÜNAL
24.08.2009, 13:20
Beklemiyorduk be başkan . . .

61viya
24.08.2009, 13:22
Başkan, işlerin yolunda gitmediği çok açık. Bir şey yapmalı, farkındasın değil mi? Taraftarlar o düdük çalmadan çıkamıyor o staddan. Ama maçın bitimine 20 dk kala yoktun sen yerinde. İzlemeye tahammül mü edemedin sahadaki takımı, tepkilerden mi çekindin bilmiyorum.

Yerine alternatif düşünüyorum, gelen fikirler çok parlak değil.

Ancak, bir şey yapmalı başkan.

Telefon melodin olsun: Moğollar- bir şey yapmalı!

Recep Alkan
24.08.2009, 13:23

gerisini sizz düşünün

Merak etme cihat ilk ve tek değilsin, ama daha çok dayanırsın diye düşünüyordum !!!

Adem Erdoğan
24.08.2009, 13:24

gerisini sizz düşünün

yok öyle kıvırmak, delikanlı olun biraz, burada insanlara etmediğiniz itham kalmadı, ne taraftarlığımız kaldı ne samimiyetimiz, yönetim gider vs diyerekten zamanında fatih tekke seslerini surturmaya kalkıp şimdi ise yönetime güvenmiyorum demek tek kelimeyle dönekliktir.

adam olacaksın kuru kuru havaya sıkmayacaksın demekki..
yönetime destek vermek herkesin boynunun borcudur, transfer sezonu bitmiş yönetim istifa, oldu zeki...zamanında düşünüp yapacaktınız bu uyarıları..

adamlar sokağa döküldü fatih tekke için demediğiniz lafı bırakmadınız...hadi ordann..

Atalay
24.08.2009, 13:24
Başkan, işlerin yolunda gitmediği çok açık. Bir şey yapmalı, farkındasın değil mi? Taraftarlar o düdük çalmadan çıkamıyor o staddan. Ama maçın bitimine 20 dk kala yoktun sen yerinde. İzlemeye tahammül mü edemedin sahadaki takımı, tepkilerden mi çekindin bilmiyorum.

Yerine alternatif düşünüyorum, gelen fikirler çok parlak değil.

Ancak, bir şey yapmalı başkan.

Telefon melodin olsun: Moğollar- bir şey yapmalı!

Moğollar değil.. bulutsuzluk özlemi değilmiydi:)

LazAnisT
24.08.2009, 13:27
Moğollar değil.. bulutsuzluk özlemi değilmiydi:)Birşeyide bilme be!! ama bence bu konuda sus:)Kız doğrusunu yazdı.

Armağan Dere
24.08.2009, 13:30
yok öyle kıvırmak, delikanlı olun biraz, burada insanlara etmediğiniz itham kalmadı, ne taraftarlığımız kaldı ne samimiyetimiz, yönetim gider vs diyerekten zamanında fatih tekke seslerini surturmaya kalkıp şimdi ise yönetime güvenmiyorum demek tek kelimeyle dönekliktir.

adam olacaksın kuru kuru havaya sıkmayacaksın demekki..
yönetime destek vermek herkesin boynunun borcudur, transfer sezonu bitmiş yönetim istifa, oldu zeki...zamanında düşünüp yapacaktınız bu uyarıları..

adamlar sokağa döküldü fatih tekke için demediğiniz lafı bırakmadınız...hadi ordann..

Fatih'in gelmesini isteyemenlerdendim ancak bu takımın bu kadar döküleceği de aklıma gelmemişti..hayır geçen sene forvetlerde de bir nane yoktu anlamadığım bu sene tüm takımda bi nane yok futbolcular tırsak oynuyorlar..Hele Cale ve Colman...Colmanın kadıköyde Fb'ye karşı oynadığı futbol sonrasında demiştim kendi kendime ''ulan adama bak be sanki doğuştan Trabzonsporlu''...Ne oluyor anlamış değilim bu düşüşün nedeni ne...yönetim,taraftar,Derin Trabzon vs vs vs

Emo91
24.08.2009, 13:30
kimse gercekleri görmüyor!

HERKEZ FATIH TEKKEYE KILITLENMIS!
fatih tekkeyi birakin, herkez transfere kilitlenmis!

simdi bi dünki maci bantdan izleyin, bakin bakalim forvetlik ne olay vardi?
yane umuta veya gökhana mi düsüyor bu maglubiyet???

sorun takim halinde kötü olmamizdi, manisaspor oynadi, pozisyon buldu, basti, bizi oynatmadi!

BURDA FORVETIN HATASI NERDE????

herkez tutturdu bir transfer diye, gidiyorsunuz!
iyiki bu taraftar futbolu herkezden iyi biliyor, yoksa ne yapardik!!!! :(
yaziklar olsun sizlere, herkez delirmis halde!

Adnankazaz
24.08.2009, 13:31
Moğollar değil.. bulutsuzluk özlemi değilmiydi:)

mogollar
dogru

İHTİLALL
24.08.2009, 13:32
Merak etme cihat ilk ve tek değilsin, ama daha çok dayanırsın diye düşünüyordum !!!
Neye yarıyorki?
Ne faydası var artık?
Daha 3. haftada ligin iki toplama takımına yenilip 6 puan liderden geri kalmayı,hadi bunuda geçin Sadri Şener dahil bir Allah'ın kulunu bu takımın feneri ve gs yi geçebileceğine inanmayacağı gerçeğinimi değiştirecek..
Umarım yönetim sadece yarınki kongrede satış yetkisini almayı ve transfer bitene kadar milleti nasıl oyalarızı düşünmüyordur ve umarım bütün seçenekleri düşünmeye çalışıyordur..
Ama açıkcası ummuyorum..

Emo91
24.08.2009, 13:34
delikanlılığı senden mi öğrenicem ben açtırma beniim ağzımı

ne bilim ben böle olcak ne bilim ben kurt hoca diye alınan broossun malın teki olduğunu

nerden bilim ben bu umutun fizik kurallarına bile aykırı goller kaçıracağını

umutun bu sene kacirdigi golleri bi göstersene bana allah askina?
hangi maclari izliyorsunuz, sasiyorum vallah!!!

bu sezon takim halinde kötü bir baslangic yapdik, forvetlerlere, transferlerle bir alakasi yok bunun!

siz ama takdiniz fatih tekkeye diye gidiyorsunuz bir yerlere!

yahu forvetlerimiz kac tane pozisyona girdiki kacirdi diye kiziyorsunuz!
gecen sene giriyorduk, ama bu sene kötü basladik!
ama bu yinede haftaya oynayacagimiz macda ayni olacak anlamina gelmiyor

H.Tolga YİĞİT
24.08.2009, 13:35
Takimda lİder yok, her kafadan bİr ses Çikiyor,
beĞenmedİĞİnİz hÜseyİn takima bİlİk yapiyodu, topluyodu toparliyodu, egemen bu İŞİ beceremİyo, serbest vurŞ oluyo selÇuk,engİn,alan,colman topa atliyo kİm ne halt edeceĞİnİ bİlmİyo, antremanlarda ne fiŞki kariŞtiyolar bİlmİyorum ama takima lİder Şart,forvet Şart, yanİ fatİh Şart...

Mehmet Zeki
24.08.2009, 13:35

bu sezon takim halinde kötü bir baslangic yapdik, forvetlerlere, transferlerle bir alakasi yok bunun!

Kacirdigini birak. 9 mac 0 gol. Super golcu bu adam yahu. Ben sana kacirdigini degilde kalenin icerine giden topu cikartmasini gosterim dunki mac.

cihatöztürk
24.08.2009, 13:36
umutun gol kaçırması neyse tmm geçtik

gol atamıyor

bide atılan gollere mani olmaya başladı ya çıldıracam artık

Muhammed
24.08.2009, 13:37
Bilmediğimiz birşeyler oluyor. Bence sorun kadro zaafiyeti değil. Oyuncular maça kazanmak için çıkmıyor ki. Cale Colman gibi oyuncular kafa olarak kopmuşlar zaten takımdan. Egemen ve Song gibi en hırslı oyuncularımız bile ruhsuzlaşmış. Bu işte bir iş var.

Mehmet Zeki
24.08.2009, 13:37
umutun gol kaçırması neyse tmm geçtik

gol atamıyor

bide atılan gollere mani olmaya başladı ya çıldıracam artık

Abi istatistike bak: 9 mac 0 gol. Sen Kasimpasa degilsin kardesim. Sen Trabzonsporsun!

H.Tolga YİĞİT
24.08.2009, 13:38

gol kaçırmadı, dün akşam gol olan topu çıkardı, diyarbakır maçında 3 tane kaçırdı...
geçen seneki performansı belli, dün maçta 90 dk sahada dolaştı bi tane olumlu hareketi yok... sen tutmuş umutu savunuyosun hala..... pehhhh

S.DEMİRCİ
24.08.2009, 13:41
halen umutu savunmaya çalışmak..
takdir etmek gerekiyor..

Recep Alkan
24.08.2009, 13:41
Ya yine taraftarlık konuların girmeyelim.

Adem dediklerine kelimesi kelimesine katılıyorum, ama bırak boşver. Takım zaten hem yönetim, hem kadro hem de taraftar olarak çok zor günler geçiriyor. Gene olayı eski zamanlara çekip ortalığı ayağa kaldırmayalım.

Evet o zaman da dedik, umarım biz haklı çıkmazyız diye, biz haklı çıktık, ama bunu övünmek için demiyoruz.

Kızıyoruz, bizim gibi futbolu televizyondan seyreden ömründe bir bakkalı dahi idare etmemiş insanların gördüğü doğruları bu işin pirleri görmedi diye, üzülüyorum 25 seneden sonra 1 yılımız daha boşa geçecek diye.

Ne diyelim ALLAH hepimize sabır versin.

Recep Alkan
24.08.2009, 13:43
Umutu bu forumda da sivil yaşamımda çok savundum.

Kavgaya varacak tartışmalarım bile oldu. Ama yeter, gerçekten yeter.

Bana biri şunu söylesin;

Her sene bir yarışın içinde olduğumuz o eziklerden hangsinde oynar umut, hangisi bizim kadar sabır gösterir ?

Sizce yetmez mi artık sahip çıktığımız, haa yanlış anlaşılmasın, yerden yere vuralım demiyorum, ama artık gönderlme yada kesilme zamanı gemiştir, hatta geçiyordur.

ALİ FATİH
24.08.2009, 13:47
Yaaaa arkadaşlar ;Umut her haliyle bağırıyor!!! Ben bu kadarım diye. Benim kapasitem bu.Asıl ,Umut'a gücünün üstünde yük yükleyenleri,gereğinden fazla zaman tanıyanları,Umut'a o kutsal formayı emanet edenleri KINIYORUM!!!

OYılmaz
24.08.2009, 13:49
Başkana sövün alın istediğiniz oldu bu başkan Trabzonspor tarihinin en çok transfer yapan benim gözümde en iyi başkan geçen sezon baştan bir takım yaratmadıkmı 95 yılından beri ezilen bir takımdık en azından ezilmiyoruz bir hata var evet forvet eksiğimiz çok açık bunu sert söylemle dile getirmeye ne hakkınız var başkanımıza söveceğinize asbaşkan denen herife sövün Trabzonlu olan yerde liderlik duygusuda vardır kahretsin işte bunu sevmiyorum Hayrettin Hacısalihoğlu müthiş oynuyor adaylığını koyarsa apışıp kalmayın süprizler sizi bekliyor izleyin görün forvet alınacak ben başkanın arkasındayım ve en büyük destekçisiyim

Serdar A
24.08.2009, 13:53
Benim yanıtları üzerine düşündüğüm bazı sorular var ;

Fatih Tekke üzerinden taraftarın yönetimi yıpratmaya başlaması hangi tarihte kimin açıklaması ile başlamıştır ?

Taraftar ne zaman yönetimin bütün icraatlarına muhalafet etmeye başlamıştır , hangi olay ile ? Geçen yıl çizgisinden kopan tek taraf yönetim değil , taraftarın manipülasyonlara daha duyarlı olduğunu kimse inkar edemez .

Başkan Şener neden kongre kararı almıştır ? Sonuçta sac ayakları yerinden oynamamış , kulübün enerjisini yükseltemeyen yöneticiler aynen varlığını korumuştur .

Kurumlar perde arkasında Trabzonspor için olması gereken tüm kanalları bir bir kapatırken kitlesel bir tepki koyamazken , taraftarın ağzını bıçak açmaz iken , yapılmayan bir transfer kulüpte nasıl olurda infiale yol açabilir ?

Bir başkan oluşturulan bu imkansızlıklar içerisinde nasıl olurda yeni yönetimini bu kapıları açacak anahtarlar ile değilde , Trabzon'da ve Ankara'da bir avuç insanı idare edecek gruba yönelik bir ekiple yola devam eder .

Bir taraftar zerrece destek olmayıp , geçmişte kulübüne destek olan insanların üzerinden , kulübünün düştüğü bu durumdan nasıl bir zevk alabilir ? Bunun sebebi nedir ?

Tüm bu yaşanan 3 aylık süreç ile beraber , Sadri Şener neden hala yönetim koltuğunda oturmakta ısrar etmektedir ?

Muhammed
24.08.2009, 13:59
Trabzonspor'u şampiyon yapamayan yönetim başarısız mıdır?

AYYILDIZ
24.08.2009, 14:00
Yönetim Trabzonspor'un kaç yılını ipotek altına almıştır?En çok merak ettiğim soru bu.

Recep Alkan
24.08.2009, 14:03
cagdas61topal (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=23895)

Söz konusu Fatih olduğunda demediğiniz kalmamış, yönetim için naralar atmıştınız, çok çabuk dökülmeye başladı taraftarımız çoookkk.

matalar
24.08.2009, 14:09

burda milleti en çok yargılayan kişilerden biri sensin.
bi fatih başlığı açtın fatih gelmesin diyen biri çıktı mı yarım sayfa yazı ile cevap veren de sendin. Allahtan ben gelmesini istiyordum da yarım saat karşılıklı atışmadık.
tamam kardeşim sen kıytırık taraftar değilsin.
herşeyin en iyisini sen bilirsin.
sen dururken taraftarlık bize kalmaz

Gökçebey
24.08.2009, 14:09
Küfretmek, istifaya davet etmek bize bugüne kadar hiçbir şey kazandırmadı. Bu saatten sonra da kazandırmayacak. Aklıselim hareket etmek zorundayız. Transferin bitmesine hala zaman var. Akıllıca bir hamleyle bütün rüzgarı tersine çevirebilirsin Sadri başkan. Yap bunu.

Ali Tunahan Güllü
24.08.2009, 14:10
Küfretmek, istifaya davet etmek bize bugüne kadar hiçbir şey kazandırmadı. Bu saatten sonra da kazandırmayacak. Aklıselim hareket etmek zorundayız. Transferin bitmesine hala zaman var. Akıllıca bir hamleyle bütün rüzgarı tersine çevirebilirsin Sadri başkan. Yap bunu.

inşallah bu hamleyi gerçekleştirirler yoksa gerçekten durum çok vahim...

LazAnisT
24.08.2009, 14:11
Az önce geçen seneki mesajlara kadar indim şöyle bir nostalji turu yaptım.Sadece vay be diyebildim:)

Adem Erdoğan
24.08.2009, 14:14
bizim taraftarda böyle işte ya tam tepeye çıkartır yada yerin dibine sokar, hiç ortası yok; istifa ağzılara sakız olmuş, herşey düzelecek sanki daha öncelerde yaşandığı gibi...

ELA ELA LEOSE
24.08.2009, 14:16
baskanımız iyi bir insan ama klupu buyuk borc batagına surukluyor bu transfer politikasıyla bu transferle olmaz cok para harcadık gecen sene

bu sene daha az harcadık ama hala gereken yerlere transferle yapılmadı insallah yapılır

Serdar A
24.08.2009, 14:17

Rahatsılzık kangrene dönüşmüş . Bu saatten sonra canımız yanmasın diye uğraşılırsa sonuçları daha da yıkıcı olabilir .

Çözüm iddiası taşıyabilecek tek yol başkanın gitmesi değildir . Ancak benim görüşüm bu tek yol olmadığı gibi olmayacak bir yol da değildir .

Recep Alkan
24.08.2009, 14:18
burda milleti en çok yargılayan kişilerden biri sensin.
bi fatih başlığı açtın fatih gelmesin diyen biri çıktı mı yarım sayfa yazı ile cevap veren de sendin. Allahtan ben gelmesini istiyordum da yarım saat karşılıklı atışmadık.
tamam kardeşim sen kıytırık taraftar değilsin.
herşeyin en iyisini sen bilirsin.
sen dururken taraftarlık bize kalmaz

Ne kadar dikkatli okuyorsun yazdıklarımı bilmiyorum bilader. Ama sanırım yazı uzun diyip de okumuyorsun. Eğer okuyor olsaydın inan birilerini yargılıyorum gibi yine yargıcı bir ifadeden uzak dururdun. Kaldı ki isteyenlere de karşılık çok uzun yazılar yazdım, gene kaldı ki sadece Fatih başlığında uzun yazılar yazmıyorum. ;)

Kendimi savunma taraftarı değilim, ama burda birilerinin taraftarlığını tartışan da ben değilim, kör gibi tutarsızca, koşulsuz yönetime bağlı kalıp diğerlerini hainlik ile bile suçlayan da ben değildim.

Neyse uzatmak ve olayı kişiselleştirmek hoş birşey değil.

Dikkat edersen son cümlen zaten imzam ;)

Hayırlı günler,

Saygılar;

İHTİLALL
24.08.2009, 14:18
Az önce geçen seneki mesajlara kadar indim şöyle bir nostalji turu yaptım.Sadece vay be diyebildim:)
Umarım "başkanı savunayım derken aslında başkanımıza zarar veriyorsunuz"içerikli,kıyamet kopartan ve" ne yazdımki" diye bana defalarca mesajımı okutturan mesajımda gözüne çarpmıştır..
Bir çok liderin sonunu çevresinde ve yöresindeki "en iyisini siz bilirsiniz" takımının hazırladığını düşünürüm hep..

Fatih Öztürk
24.08.2009, 14:21
başkanın maçlarımızı izlemeye tahammülü kalmamışki erkenden ayrıldı dün akşam statdan.

başkanım mesajımı okursan sana bir çift laf edeyim.

kulubu 30 milyon tl borc yüküyle aldınız.

şu an;senelik borsa geri iadesi haric yaklaşık 110 milyon tl borc olduğu dillendiriliyor!

soruyorum sana başkanım?

geçen sene elde ettiğimiz 3.lüğü sizce 10 milyon tl ile yapamazmıydık?

Allahını seversen söyle başkan ersun yanalı neden kovdunuz,zorunuzamı gidiyordu geçmiş yönetimden gelmesi.
istanbul takımlarının o kadar kötü olduğu dönemde bu takımı kuran kafasında belli bir oyun şablonu olan yanalı 2 iç maç yenilgisiyle neden kovdurttunuz?

olası bir olağan kongrede bu kulube sahip çıkacak adam kalmadı bunu bizden cok iyi biliyorsunuz!

size söyleyecek hiç bir kelime bulamıyorum başkanım.

Serdar A
24.08.2009, 14:24
Konu dışı ama bu uzun yazma mevzusu nedir ? Forumda bu tür yazılar uygun görülmüyor mu ? Demek yazanın söyleyecek sözü varmış , ne iyi işte . İtiraf etmem gerekirse ben bazı başlıklarda sayfaları hızlı hızlı geçerken yalnız uzun mesajlara gözüm takılır . Tek cümlelerden , tekil paragraflardan ibaret mesajlar çozu zaman bir şey anlatmaz , seyrek olarak bir önerme sunar , bazen ise anafikir verir , o kadar . Bu sığlaşma isteğimiz gerçekten çok şaşırtıcı .

recdodo

Geçen sene başkan kendini dinliyordu, bu sene ise Salihoğlu'nu... :) Geçen sene ipler onun elindeydi, bu sene Salihoğlunda...

Gerek Albayrak'ı gerekse klubü yiyen Hacıosmanoğlu yerine şimde de Hacısalihoğlu var...

İşte fark bu renktaş.

ALİ FATİH
GEMİYİ EN SON KAPTAN TERK EDER!...Yazık çok yazık...Trabzonsporluların değilde ,başkalarının ağzıyla gemiye rota çizen kaptandan başka ne beklenebilir ki??????????!!!!!!!!!!!! İNEKLER UÇARSA, TS BU YÖNETİMLE BAŞARILI OLUR!!!

İHTİLALL
24.08.2009, 14:25
Sizce Özkan Sümer gardrobunu karıştırmaya başlamışmıdır?

Semih
24.08.2009, 14:26
26-11-2008, 00:54 Poetricus'un kaleminden...

Başkan hakkında derli toplu bir yazı yazmaya niyetlendim ama her ne hikmetse şöyle "efrâdını cami ağyarını mani" bir yazı kaleme almak nasip olmadı.

Yattara hadisesi ile ilgili olarak Başkan'a ve yönetimine hem basında hem de forumda epeyce yüklenenler oldu. Bu durumda adına ister sorumluluk ister meydanı boş bulma densin birkaç satır yazmam gerektiğine inandım.

Önce kendimce tenkit edilecek tarafını söyleyeyim:

Aksini düşünenler olabilir ama haksız eleştiriler ve yıpratma çabaları karşısında Hoca'ya yeterince sahip çıkıp destek olmadığını düşünüyorum. Denge politikasıdır diyeceğim ama Başkan'ın politik davranmadığını hepimiz biliyoruz. Belki bazı çevreleri karşısına almak ya da küstürmek istemiyordur ya da da Hoca'ya karşı çekinceleri vardır. İşin içyüzünü Allah bilir. İhtimaller üzerinden yorum yapmak sağlıklı olmaz.

Başkan fevrî bir adam. Her şeye anında tepki veren bir yaradılışa sahip. Bu özelliği zaman zaman basit hadiseleri büyütüp kriz haline getirebiliyor. Gökdeniz, Zafer Yelen ve Yattara hadiselerinde bunu gördük. Tolga'yı basın önünde eleştirmesini bu özeliğine bağlıyorum. Genelde doğru da olsa özelde kendimce hatalı bulduğum eylem ve söylemler bunlar. Belki de Başkan siyasetçi bir babanın çocuğu olmasına rağmen politik davranyı sevmediği için böyle oluyor, kim bilir?

Aynı özelliğin faydalarını saymaya kalksam herhalde buraya sığmaz. Kendisine dönen kameralar ve mikrofonlar karşısında tam bir ezik psikolojisiyle saçmalayan başkan ve yöneticilerin üzerinden çok zaman geçmedi. Hâlbuki Sadri Başkan öyle mi? Trabzonspor'a yöneltilen bir ithamın, küçümsemeli bir tavrın, imanın altında kaldığını göreyim kalemimi kırar bir daha da tek satır yazmam.

Sadri Başkan eylem ve söylemleriyle, hal ve hareketleriyle Trabzonspor'a büyüklüğünü, camiaya misyon ve vizyonunu yeniden hatırlatan, camianın üzerindeki, ölü toprağını kaldıran adamdır. Sadece bu kadar mı? Bugün Türkiye'de Trabzonspor hakkında konuşacak olan dost düşman herkes karşısında çok ciddi bir muhatap olduğu bilmektedir. Bir Anadolu takımı taraftarının en son ne zaman lehimize tezahürat yaptığını hatırlayan var mı?
Dün “Trabzon kümeye!” seslerinin yükseldiği rakip takım tribünleri bugün kendi evlerinde mağlup oldukları halde; “Bu sene şampiyon Anadolu’dan!” tezahüratlarıyla futbolcularımızı çağırıp bağrına basıyorsa durup düşünmek gerek!

Klasik söylemle; "Dosta güven düşmana korku vermeye" başladıysak bunda en büyük pay Sadri Şener'indir.

Üç İstanbul takımına gönül vermiş kişilerin bizden bahsederken ne kadar değiştiğini fark ettiniz mi? Dün adımızı duyduğunda istihfafla burun kıvıranlar bugün büyük bir hayranlık, kıskançlık hatta hasetlikle bakıyorsa bu kendi kendine olmadı.

Birden ortaya çıkan sponsor gelirlerini, gırtlağına kadar borçla devralınan bir kulübün kısa sürede yaptığı onca hamleyi görmezlikten gelecek bir babayiğit var mı?

Başkan adamdır!

Keşke bu sözü BJK için takımı soyunma odasında bırakıp giden sonra da utanmadan geri dönüp canım kadroyu heba eden biri için kullanıp ziyan etmeseydik. Sözün gerçek muhatabı çıkageldi bütün ümitler tükenmişken. Özüyle sözü bir kaç kişi kaldı camiada; camiayı bırakın ülkede?

Başkan Trabzonsporludur.

Trabzonspor'a her zaman almaya değil, vermeye gelen insandır. 8 milyon USD olarak telaffuz edilen ama daha fazla olduğunu bizzat bildiğim bir meblağı üstelik iflasın eşiğindeyken TS'a hibe eden birinden bahsediyoruz. Dikkat edin hibe eden diyorum; adına çek yazdırıp kulübü mahkemeye veren değil. Üstelik bu hadise 2000 yılında bir TV programında Faruk Bey tarafından açıklanıncaya kadar kendisi bu konuda tek laf etmemiştir.

Bütün bunları yapan biri kenara çekilip ömrünün sonuna kadar insanların gönlünde hak ederek kazandığı pâyenin keyfini çıkarmak yerine bütün itibarını riske atarak geri dönüyorsa kendisine sadece minnet ve şükran duyulur. "Duayen" yaftası taşıyan pek çok kişi TS için neler yaptığına bir baksın derim.

Musalladan alınmış bir takım ve bunun için her şeyini riske atıp geri dönen bir adam. Bir düşünün bir günde iki kez aradığınız da; saat 9.00’da Belçika'dan, 17.00'de Hırvatistan cevap veren biri... Kendi işleri için hiçbir zaman bu kadar koşuşturmamış birinden bahsediyorum.

"Trabzonspor'un parası" sözü size bir şey hatırlatıyor mu acaba?
Bana, "o benim param" diyip kongre erteleyen bir yönetimi hatırlatıyor.

Bu sabah Sevgili Uğurtan'ın HES ihalesini kazandığımızı müjdeleyen mesajıyla güne başladım. Dile kolay; yılda 12 Milyon USD.
Bu proje Albayrak yönetimi zamanında da gündeme gelmiş ama ciddiye alınmamıştı. İyi ki de alınmamıştı. Nuri Bey giderken; "O benim Regülatörüm, yanımda götürüyorum. Kimse karışamaz!" deseydi ne yapardık.

Başkan'ın hataları yok mudur?

Elbette vardır. Dün de vardı, bugün de vardır, yarın da var olacaktır. "Kul hatadan sâlim olmaz." Ancak hiç iş yapmayanlar hata yapmaz. Taşın altına elini sokan kişi ellerini kirletmeyi göze almış demektir. Bu da cesarettir.
Hata yaptığında, büyüğümüz olduğunu unutmadan, haddimizi bilerek dostça ikaz ederek, ama büyük bir azim ve özveriyle giriştiği bunca işte bütün samimiyetimizle destek olmak gibi bir vecibemiz var Başkan'a taraftar olarak.

Yattara'nın da Gökdenizin de oynadığı futbol çok hoşuma gider. Bunların elden çıkarılması ya da çıkarılmak istenmesini şimdilik saha içinde güç kaybı olarak görüyorum. Ama bir yerde ölçü olmalı. Bu kulüpten Ali Kemal'ler, Necdet'ler, Necati'ler, İskender'ler ve adını sayamayacağımız nice büyük topçu gelip geçti. Sadri Şener ve onun gibiler sayesinde yerlerine birileri mutlaka geldi. Bir futbolcu gider bir futbolcu gelir. Ama Sadri Şener giderse yeri kolay kolay dolmaz. Zira bir başka Sadri Şener yok.

Hata gördüğümüzde saygıyı elden bırakmadan uyararak;
Yüzlerce doğruyu bir yanlışa feda etmeden;
Fedakârlık ve samimiyetin değerini bilerek;
Putlaştırmadan ama hak ettiği saygı ve takdiri esirgemeden, ekibinin hakkını yemeden...

Teşekkürler Sadri Başkan.
İyi ki vardın ve iyi ki varsın!

hamucera
24.08.2009, 14:26
Medyatrabzon diyor ki..
24 Ağustos 2009 / 14:20
Sahada Trabzonlu Oyun Kaptanı Yok…
Trabzonspor’un önce ligde sonra Avrupa kupasında hüsranla souçlanan üç maçlık peryodunda herkes bir fikir üretti.

Herkes bir eksikliği dile getirdi.
Kimi Broos’a yüklendi.
Kimi, yönetim suçlu dedi.
Kimi golcü lazım diyerek öneri getirdi.

Ama kimse saha içinde Trabzon kökenli, Trabzonlu oyun kaptanı eksikliğini dile getirmedi.

Trabzonspor’un saha içerisinde;
İlk onbirde
Oyun kaptanlığını üstlenecek, takımı motive edecek, sorumluluklarını tatlı sert hatırlatacak,futbolcuları ateşleyecek bir oyuncusu yok.

Trabzonspor ilk kez böyle bir oyuncudan yoksun olarak mücadele ediyor. Ve ne yazık ki, bu konuda kadrosunda bu tür bir misyonu üstlenecek oyuncusu yok.
Geçen sezon Hüseyin.
Ondan önceki sezon Gökdeniz ve Fatih ile bu boşluğu dolduran Trabzonspor’daki bu eksiklik sahaya ciddi şekilde yansıyor.

Çünkü, oyun içinde takımın ağabeyi olacak tatlı sert bir Trabzon kökenli futbolcunun olmaması, futbolcuların maça motivasyondaki zorunluluğunu(!) da ortadan kaldırmış durumda.

evet sayın başkan yanlış mı elindeki yüreği ile oynayan tek oyuncunuda sattın, şimdi engin var ama daha yeni

Murat Erdem
24.08.2009, 14:28
Özellikle yabancı oyuncuların girdiği ''memuriyet'' havasının ardında, maaş ödemelerinde aksaklık başlaması olabilir mi ?

360' terse dönen motive ve aidetin arkasında ben başka bir şey aramıyorum.

Dur bakalım, yakında çıkar kokusu...

Ali Tunahan Güllü
24.08.2009, 14:29
Ey yönetim!!!

Ey Hacısalihoğlu!!!

Hafta için hergün çıkıp konuşmayı biliyorsunuz gereksiz gereksiz konularıda hemen yalanlıyorsunuz...

Peki şimdi nerdesiniz asıl bu zamanda çıkıp birşeyler söyleyeceksiniz...Gerçekten yazık!!!

İlker ToSun
24.08.2009, 14:30
senelerdir değişmeyen tek bir şey var, Trabzonspor Trabzon şehinin en büyük rant kapısı. Şehir içindeki bütün mücadele bu rantı yemek üzerine kurulu. Sanmayın ki Sadri Şener buralara hizmet aşkına geldi, TAMAMEN YALAN. Trabzonspor sayesinde şu an Sadri Şener ekonomik durumunu düzeltti ve devlete trilyonlarca borç takmış bir insanken şu an makamı sayesinde devletin 1 numaralı isimleriyle görüşebilecek konuma geldi. Ve kendisi de onu bu makama getirenlere diyetini Trabzonporu batırarak ödüyor. Ödediği diyetlerden birisi de geçen seneki son Fenerbahça maçıydı. O maçta neden yenildiğimiz, o sahadaki futbolcualrdaki aşırı isteksizliğin nedeni elbet yakın bir tarihte ortaya çıkacak. Bu düzen böyle ve de değişmeyecek. Bunların hepsi ceplerini doldurmaya geliyor buraya. Bu yöneticilerin hiçbiri Trabzonsporu bir yere getirecek adamlar değil, bunlarınalayı bizim sayemizde bir yere gelen adamlar.

zafercalikoglu
24.08.2009, 14:31
Düzelme düzelir takımda o zaman lig biter,gene kalır seneye,

İHTİLALL
24.08.2009, 14:31
Konu dışı ama bu uzun yazma mevzusu nedir ? Forumda bu tür yazılar uygun görülmüyor mu ? Demek yazanın söyleyecek sözü varmış , ne iyi işte . İtiraf etmem gerekirse ben bazı başlıklarda sayfaları hızlı hızlı geçerken yalnız uzun mesajlara gözüm takılır . Tek cümlelerden , tekil paragraflardan ibaret mesajlar çozu zaman bir şey anlatmaz , seyrek olarak bir önerme sunar , bazen ise anafikir verir , o kadar . Bu sığlaşma isteğimiz gerçekten çok şaşırtıcı .
Ne güzel..
Ama o zamanda birazda körler,sağırlar olmuyormu?
Malum..
Siz ne kadar söylerseniz söyleyin,anlaşıldığı kadardır aslında..
Sığlık bence en önemli ulusal sorunlarımızdan zaten..
Kafa yorduğunuz bir sürü şeyin ,hiç anlanmaması,hatta dinlenmemsi bizim yaşlarda daha bir ağır geliyorda..

zafercalikoglu
24.08.2009, 14:32
bu hattini bil olayı hiç iyi gelmedi bize,
slagonu değiştirmerk lazım ,

Semih
senelerdir değişmeyen tek bir şey var, Trabzonspor Trabzon şehinin en büyük rant kapısı. Şehir içindeki bütün mücadele bu rantı yemek üzerine kurulu. Sanmayın ki Sadri Şener buralara hizmet aşkına geldi, TAMAMEN YALAN. Trabzonspor sayesinde şu an Sadri Şener ekonomik durumunu düzeltti ve devlete trilyonlarca borç takmış bir insanken şu an makamı sayesinde devletin 1 numaralı isimleriyle görüşebilecek konuma geldi. Ve kendisi de onu bu makama getirenlere diyetini Trabzonporu batırarak ödüyor. Ödediği diyetlerden birisi de geçen seneki son Fenerbahça maçıydı. O maçta neden yenildiğimiz, o sahadaki futbolcualrdaki aşırı isteksizliğin nedeni elbet yakın bir tarihte ortaya çıkacak. Bu düzen böyle ve de değişmeyecek. Bunların hepsi ceplerini doldurmaya geliyor buraya. Bu yöneticilerin hiçbiri Trabzonsporu bir yere getirecek adamlar değil, bunlarınalayı bizim sayemizde bir yere gelen adamlar.

İnsanlara sallayabilmek bu kadar kolay olmamalı.

Size birkaç mesaj yukarıdaki iletimi okumanızı tavsiye ederim.
Uzundur ama "doyurucu" olur sizin için.

tunganyan
Medyatrabzon diyor ki..
24 Ağustos 2009 / 14:20
Sahada Trabzonlu Oyun Kaptanı Yok…
Trabzonspor’un önce ligde sonra Avrupa kupasında hüsranla souçlanan üç maçlık peryodunda herkes bir fikir üretti.

Herkes bir eksikliği dile getirdi.
Kimi Broos’a yüklendi.
Kimi, yönetim suçlu dedi.
Kimi golcü lazım diyerek öneri getirdi.

Ama kimse saha içinde Trabzon kökenli, Trabzonlu oyun kaptanı eksikliğini dile getirmedi.

Trabzonspor’un saha içerisinde;
İlk onbirde
Oyun kaptanlığını üstlenecek, takımı motive edecek, sorumluluklarını tatlı sert hatırlatacak,futbolcuları ateşleyecek bir oyuncusu yok.

Trabzonspor ilk kez böyle bir oyuncudan yoksun olarak mücadele ediyor. Ve ne yazık ki, bu konuda kadrosunda bu tür bir misyonu üstlenecek oyuncusu yok.
Geçen sezon Hüseyin.
Ondan önceki sezon Gökdeniz ve Fatih ile bu boşluğu dolduran Trabzonspor’daki bu eksiklik sahaya ciddi şekilde yansıyor.

Çünkü, oyun içinde takımın ağabeyi olacak tatlı sert bir Trabzon kökenli futbolcunun olmaması, futbolcuların maça motivasyondaki zorunluluğunu(!) da ortadan kaldırmış durumda.

evet sayın başkan yanlış mı elindeki yüreği ile oynayan tek oyuncunuda sattın, şimdi engin var ama daha yeni
Hocam sizin hesaba göre fener napsın alex kaptanı...galatasarayda da arda!!adam yozgatlı...o nedeemk trabzon kökenli kaptan..,y, tayfunu deneyelim belki işe yarar!!

recdodo
24.08.2009, 14:33

Ek olarak, makama gelmeden önce borcundan dolayı yurtdışına çıkma yasağı olan biri için konuşuyoruz....

Ben yazamadım ama yazanı görünce de alkışlayasım, helal olsun diyesim geldi... :alkış:

Semih
24.08.2009, 14:35
Yahu değer harcamada profesyonelliğimiz oldukça ileri seviyede.

İtidal itidal diyordum da, vazgeçtim.

Bari sallayıp durmayın Allah için.

Adem Erdoğan
24.08.2009, 14:36
Akbabalar üşüşmüş yine...Helal olsun diyesim geldi.:alkış:

real_rock
24.08.2009, 14:36
Birileri yine çıkmış piyasaya.Ben sadece bir soru soracağım.Faruk Özak şu sıralar ne yapıyor?Niye piyasada yok?

Serdar A
24.08.2009, 14:37
Ne güzel..
Ama o zamanda birazda körler,sağırlar olmuyormu?
Malum..
Siz ne kadar söylerseniz söyleyin,anlaşıldığı kadardır aslında..
Sığlık bence en önemli ulusal sorunlarımızdan zaten..
Kafa yorduğunuz bir sürü şeyin ,hiç anlanmaması,hatta dinlenmemsi bizim yaşlarda daha bir ağır geliyorda..

Herkesin okuma yazması var öyle değil mi ? Forumumuzun genel sıkıntısı çoğunluğun yazmak için acaleci , okumak için ise tembel olması .
Yılgınlık oluyor bazen işte , yazmıyoruz . Benim artık eski hevesim yok misal , sizin için durum nedir bilemem . Burada vakit ayırıp bir şey yazanların karşılığı genelde küfür oluyor . O sebeple sizde haklısınız . Bu sığlaştığımız gerçeğini değiştirmesede hak veriyorum . Kulaksız bir toplumuz .

Remzi
24.08.2009, 14:37
Birileri yine çıkmış piyasaya.Ben sadece bir soru soracağım.Faruk Özak şu sıralar ne yapıyor?Niye piyasada yok?

Belediyeyi aldı işlem tamam!;)

krdnz
24.08.2009, 14:38
Başkanım,

Konuşman gerekiyor.Taraftar senin söyleyeceklerini bekliyor.

matalar
24.08.2009, 14:39
Ne kadar dikkatli okuyorsun yazdıklarımı bilmiyorum bilader. Ama sanırım yazı uzun diyip de okumuyorsun. Eğer okuyor olsaydın inan birilerini yargılıyorum gibi yine yargıcı bir ifadeden uzak dururdun. Kaldı ki isteyenlere de karşılık çok uzun yazılar yazdım, gene kaldı ki sadece Fatih başlığında uzun yazılar yazmıyorum. ;)

Kendimi savunma taraftarı değilim, ama burda birilerinin taraftarlığını tartışan da ben değilim, kör gibi tutarsızca, koşulsuz yönetime bağlı kalıp diğerlerini hainlik ile bile suçlayan da ben değildim.

Neyse uzatmak ve olayı kişiselleştirmek hoş birşey değil.

Dikkat edersen son cümlen zaten imzam ;)

Hayırlı günler,

Saygılar;

merak etme ben yazmadan önce dikkat etmiştim.;)

real_rock
Belediyeyi aldı işlem tamam!;)

Daha tamam değil sırada yönetim var(ki almasına gerek yok yönetiyor zaten!);)

Erdinç Dilek
başkanımı bu sene ilk defa birşey de başarılı buldum, Toulouse maçı sonrası oluşturulan "KRİZ MASASI" olayında. öyle ki bu masa gerçekten de bir kriz oluşturmuş ve Manisa maçı kaybedilmiştir. İnşallah "Krize Çözüm Masası" kurulur da o da işe yarar

Bekir
24.08.2009, 14:40
Bende Sadri Şenere yüklenmek istiyorum ama yapamıyorum...
Bu yaştan sonra geldi Trabzonu ayaga kaldırdı,harika şeyler yaptı..
Kadromuz gecen sezondan cok cok iyi ama takımda ruh yok,Bunda Sadri Şenerin suçu oldugunu düşünmüyorum..
Sanki takımdaki oyuncular bir şeylerden dolayı sıkılmıslar,oynamak istemiyorlar...

Dün macı da izlemedim,bu takımı izlemek,futbolculurın isteksizligini gormek sıkıntı veriyor..

Emre B.
Geçen sene yapılan icraatlara bakınca önümüzde ki 5 yıla damga vuracağımızı düşünmüştüm.Ama başkanın ve yönetimin forvet almama inadı yüzünden yine başa döndük.

izzet
Zamaninda iflas ettiginde, bu takima alacaklarini hibe eden adam, rant kapisi arar olmus, vay anasini yaw...

Gökçebey
24.08.2009, 14:41
Trabzonspor'u batırarak diyet ödeyen bir başkan. Yuh artık. Bu kadardı da ayıp.

Atalay
24.08.2009, 14:43
Trabzonspor'u batırarak diyet ödeyen bir başkan. Yuh artık. Bu kadardı da ayıp.

Daha dur gökçe önümüzdeki avrupa maçından sonra gör sen ortalıgı:)

emre81
24.08.2009, 14:43

Geçen seneki Fenerbahçe maçında ne için yenilmişiz açıklarsanız çok memnun olurum Fenerbahçe'ye kıyak için mi bu söylediğinizin mantığı yok Fenerbahçe o maçta zaten Avrupa ligi'ni garantilemişti 2'li averajda Bursa'nın zaten önündeydi yenilse bile aynı puanda olacaktı Bursa ile yani Fener'e kıyak gibi bir durum söz konusu değil burda.

Sivas'a kıyak ise Sivas yense zaten öyle bir ihitmal olmayacaktı.

Burada çok ağır ithamlarda bulunuyorsunuz Trabzonspor başkanlığını yapan birisine lütfen açık konuşun da bizlerde aslını bilelim olayın yoksa şu an itibarıyla yukarıda söylediğim sebeplerden sinirle atılan bir iftira gibi duruyor.

karamuk61
24.08.2009, 14:44
Başkanın tek hatası vardı. gözle görülen forvet sıkıntısını kimin aklına uyup da gidermedi merak ediyorum.

Semih
24.08.2009, 14:44
İşleyen (yahut kimine göre işlemeyen) bir sistemin salt transfer yapılmadığı için duracağına hiçbir zaman inanmayacağım.

Bu takımın iyi futbol oynamaması için mazeret yok ortada.

Yani yine gol atamayın, ama pozisyona girin hiç olmazsa.
Takım mücadele etmiyor, isteksiz, keyifsiz.

Ve bu durum salt bir transfer yapılmadı diye oluyor öyle mi?

Adem Erdoğan
24.08.2009, 14:46
akıl var mantık var, bu adam insanlar istedi diye başkan oldu yoksa çok meraklı değildi başkanlığa..

rant sağlamak isteyen adam bunu aylar öncesinden planlayarak aday olur..

İlker ToSun
24.08.2009, 14:46
Geçen seneki Fenerbahçe maçında ne için yenilmişiz açıklarsanız çok memnun olurum Fenerbahçe'ye kıyak için mi bu söylediğinizin mantığı yok Fenerbahçe o maçta zaten Avrupa ligi'ni garantilemişti 2'li averajda Bursa'nın zaten önündeydi yenilse bile aynı puanda olacaktı Bursa ile yani Fener'e kıyak gibi bir durum söz konusu değil burda.

Burada çok ağır ithamlarda bulunuyorsunuz Trabzonspor başkanlığını yapan birisine lütfen açık konuşun da bizlerde aslını bilelim olayın yoksa şu an itibarıyla yukarıda söylediğim sebeplerden sinirle atılan bir iftira gibi duruyor.

son maçı kaybetmemizin tek bir nedeni var o da şu. Artan borçlardan ve dünyayı saran ekonomik krizden oldukça korkan sadri şener bi önceki seneki atılımı yapamayacağının farkındaydı. Eğer şampiyonlar ligine katılsaydık ben de dahil, siz de dahil herkesin hem takımdan beklentisi artacaktı hem de transfer döneminde transfer çıtası zorunlu olarak yükselmiş olacaktır. Taraftarın bu beklentisi karşılayamayacağını çok iyi bieln sadri şener fazla beklenti yaratmayan Uefa yı tercih etti. Şampiyonluğun en kuvvetli adayıyken bile neden çıkıp devamlı "biziim hedefimiz avrupa ligi" diyordu sizce?

İlker ToSun
24.08.2009, 14:48
başkanı eleştirmeyi "akbabaların üşüşmesi" olarak adlandıran gerçek ( ! ) taraftarlar körü körüne desteğe devam etsinler çünkü onların hakettiği Trabzonspor bu. ama ben bunu hak etmiyorum. zaten burda öyle adamlar varki sadri şener oturup farklı isimlerle foruma üye olmuş olsa ancak bu kadar savunurdu o da kendini heralde

Semih
Ey Oktay Derelioğlu!

Bir sen karıştırmamıştın bu forumu, sen de başardın.

Adem Erdoğan
son maçı kaybetmemizin tek bir nedeni var o da şu. Artan borçlardan ve dünyayı saran ekonomik krizden oldukça korkan sadri şener bi önceki seneki atılımı yapamayacağının farkındaydı. Eğer şampiyonlar ligine katılsaydık ben de dahil, siz de dahil herkesin hem takımdan beklentisi artacaktı hem de transfer döneminde transfer çıtası zorunlu olarak yükselmiş olacaktır. Taraftarın bu beklentisi karşılayamayacağını çok iyi bieln sadri şener fazla beklenti yaratmayan Uefa yı tercih etti. Şampiyonluğun en kuvvetli adayıyken bile neden çıkıp devamlı "biziim hedefimiz avrupa ligi" diyordu sizce?

ee bu dediklerin diyelimki doğru rantlık durum nerede?

İlker ToSun
24.08.2009, 14:49
ee bu dediklerin diyelimki doğru rantlık durum nerede?

Sadri Şener in başkanlıktan önceki durumunu ve şimdiki durumunu bilenler anlar

erolizmts
24.08.2009, 14:49
Uğur Dündar'ın programında bizzat kendisi "savunmanın sağında çakma kanat oyuncusu kullanıyoruz" demişti. Kendi bunu söylemesine rağmen o bölgeye transfer yapmıyorsa bunun mantıklı bir açıklamasınıda yapmalı.

Salih Yazıcı
24.08.2009, 14:50
başkan transfere gerek yok diye açıklama yapmış arkadaşlar

Gökçebey

Allah aşkına Şampiyonlar ligine katılsaydık beklentimiz ne kadar artacaktı? Kupa, yarı final, çeyrek finali bile geçtim, gruptan çıkabileceğimize kim inanırdı? Fakat şampiyonlar ligine kalabilseydik çok güzel bir gelirimiz olacaktı. Sadece gelir meselesi de değil, reklamımız olacaktı, itibarımız tavan yapacaktı. Tranasfer de çok daha kolay olacaktı, şampiyonlar liginde oynayacak bir takıma gelecekti transferler.

Başkan korktu da Avrupa Ligine gitti.

Ben de birşey biliyorsunuz da yazacaksınız sandım.

Semih
başkanı eleştirmeyi "akbabaların üşüşmesi" olarak adlandıran gerçek ( ! ) taraftarlar körü körüne desteğe devam etsinler çünkü onların hakettiği Trabzonspor bu. ama ben bunu hak etmiyorum. zaten burda öyle adamlar varki sadri şener oturup farklı isimlerle foruma üye olmuş olsa ancak bu kadar savunurdu o da kendini heralde

Siz körükörüne eleştiri yapmayı nimetten sayarken, kusura bakmayın bu camianın değerlerine sahip çıkanlar da bu sayfalardan ayrılmayacaklar.

Kimse size eleştirmeyin demiyor.

Seviyeli olun.

Sallamayın.

Atmayın.

Murat Erdem
Özellikle yabancı oyuncuların girdiği ''memuriyet'' havasının ardında, maaş ödemelerinde aksaklık başlaması olabilir mi ?

360' terse dönen motive ve aidetin arkasında ben başka bir şey aramıyorum.

Dur bakalım, yakında çıkar kokusu...
Yok mu bir fikri olan...

Emo91
karamsarlik aldi basini gidiyor maalesef!

elestirmeyi birakin da destek olun, belliki takim zor dönemden geciyor!

her zaman isler iyi gidicek diye birsey yok, bu aralar takim olarak kötüyüz!
onun icin forvetlere yüklenmeyi birakalim, takim olaraqk kötü oldugumuzu kabul etmek lazim!

yane bir manisaspor, diyarbakirspor bizim üzerimize üzerimize gelip, oyunumuzu bozup, birde goller taiyorsa, bu forvetin sucu olamaz arkadaslar!
futbol bir takim oyunu!
gecen sene forvetlerimizi elestirmekde belki biraz hakliydik, ama bu sene olay farkli!

bu sürecten kurtulmamiz gerekiyor, ve bunu taraftar yapabilir ancak!
...... ama maalesef bizim taraftar ancak "ya forvet al, ya istifa et" gibi demecleri bilir!!!
yazik

Yunus Emre AYAZ
akıl var mantık var, bu adam insanlar istedi diye başkan oldu yoksa çok meraklı değildi başkanlığa..

rant sağlamak isteyen adam bunu aylar öncesinden planlayarak aday olur..

nie başkanla aynı evdemi kalıyorsun nerden biliyorsun ne için geldiğini bende kaybettiklerini kazanmak için geldi diyorum ozaman.

kimse ne için geldiğini bilemez inşallah hayır için gelmiştir şer için gelmişse vay halimize...

Adem Erdoğan
24.08.2009, 14:51

körü körüne destek vermedim hiçbir zaman git arka sayfalarda bak istersen, gerçek yalan taraftarlık diye birşeyde yok, ucuz kahramanlık hikayeleriyle kandırmayalım birbirimizi; bu olanlar iyi günde neden gündeme gelmiyor, her krizde akbaba misali ortaya çıkıyorsunuz..

Salih Yazıcı
ransfer İle Bu İş Çözülmez
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, bir iki mağlubiyetten sonra transfere
sarılmanın doğru olmadığını belirterek, "Bu takım kısa sürede
toparlanacak ve kalitesini gösterecektir. Yoksa bir yenilgi aldık hemen
oyuncu alalım, böyle işler çözülmez. Sorunu çözüp takımın yeniden
ayağa kalkmasını sağlayacağız. Yoksa bu takım kalitesinin yarısını bile
sahada sergilemiyor" dedi medyatrabzon

erolizmts

Şampiyonlar liginin parasal getirilerini düşününce bu düşüncen biraz havada kalıyor.

İHTİLALL
Bir dakika arkadaş..
Ne dediğinin farkındamısın?
Fener maçı ayarlanırken kapı aralığındanmı gördün,ordamıydın,yoksa sana bunu Sadri beymi söyledi?
Etmeyin ,eylemeyin..
Yönetimi yılbaşından beri en çok eleştirenlerden biriyim bende..
Ama bu eleştiri değil,bu çok ayıp..
Ben aynı iddia 82-83 sezonunda kendisine atfedilen MAY dahil hiçbir Trabzon'lunun bu kadar alçalacağına inanmıyorum ,inanmamda..
Yöneticilerin yalnışlarını,inatlarını,hatta bazen çıkarcılıklarını hainlikle karıştırmayalım lütfen..

Semih
24.08.2009, 14:52
nie başkanla aynı evdemi kalıyorsun nerden biliyorsun ne için geldiğini bende kaybettiklerini kazanmak için geldi diyorum ozaman.

kimse ne için geldiğini bilemez inşallah hayır için gelmiştir şer için gelmişse vay halimize...

İyi hatırlıyorum, siz neden geldiğini iyi bilenlerdensiniz.

Bugün takıyye yapmayı tercih ediyorsunuz herhalde.

İlker ToSun
Allah aşkına Şampiyonlar ligine katılsaydık beklentimiz ne kadar artacaktı? Kupay, yarı final çeyrek finali bile geçtim, gruptan çıkabileceğimize kim inanırdı? Fakat şampiyonlar ligine kalabilseydik çok güzel bir gelirimiz olacaktı. Sadece gelir meselesi de değil, reklamımız olacaktı, itibarımız tavan yapacaktı. Tranasfer de çok daha kolay olacaktı, şampiyonlar liginde oynayacak bir takıma gelecekti transferler.

beklentimiz artacaktıdan kasıt ordan tur bekleyişi değildi. sen bir düşün bakalım şampiyonlar ligine katılsaydık tjikuzu, engin, ferhat la geçen bir transfer döneminde camianın tepkileri nasıl olurdu acaba

Salih Yazıcı
forvet almazsa halimiz duman

Cengiz Çubukcu
24.08.2009, 14:53
Başkanı insan olarak her zaman sevmişimdir, kesinlikle iyi niyetinden şüphem yoktur ve olmayacaktır da...hataları var mıdır ? çoktur , zaman köstek değil destek olma zamanıdır...beni en çok üzen kahvede maç izleyen sıradan taraftarın bile hemen belden aşağı vurma çabası :(

Yunus Emre AYAZ
Allah aşkına Şampiyonlar ligine katılsaydık beklentimiz ne kadar artacaktı? Kupa, yarı final, çeyrek finali bile geçtim, gruptan çıkabileceğimize kim inanırdı? Fakat şampiyonlar ligine kalabilseydik çok güzel bir gelirimiz olacaktı. Sadece gelir meselesi de değil, reklamımız olacaktı, itibarımız tavan yapacaktı. Tranasfer de çok daha kolay olacaktı, şampiyonlar liginde oynayacak bir takıma gelecekti transferler.

başkan korktu avrupa ligine gitti yazısı mı çıkıyor onun yazdıklarından ?

ben onun yazdıklarını başkan parayı daha fazla harcamak istemedi yoksa götürücek bişey kalmadı anlamı çıkarıyorum.

BAHADIR33
ben de senin trabzonlu gibi görünüp ortalığı karıştırmaya çalışan bir ajan olduğunu düşünebilirim o zaman değil mi?

sorin
24.08.2009, 14:54
Başkan Şener, 'medyatrabzon'a konuştu
24 Ağustos 2009 / 14:45
Transfer İle Bu İş Çözülmez

sahada sergilemiyor" dedi

ALLAHım sen sabır ver YAAAAAAAAAA.

Gökçebey
Yok mu bir fikri olan...

Abi, maaşlar konusunda ödemelerin yapıldığı, geçen yıldan kalan ödemelerin tamamlandığıi hatta birkaç kritik oyuncuya artı ödeme yapıldığını da okudum bir haberde. Kaldı ki tutukluk sadece yabancıda değil, cesur yürek dediğimiz Egemen tel tel dökülüyor. Başka bir iş var burada.

İlker ToSun
körü körüne destek vermedim hiçbir zaman git arka sayfalarda bak istersen, gerçek yalan taraftarlık diye birşeyde yok, ucuz kahramanlık hikayeleriyle kandırmayalım birbirimizi; bu olanlar iyi günde neden gündeme gelmiyor, her krizde akbaba misali ortaya çıkıyorsunuz..

bu komik oldu, her krizde ortaya çıkmak ha, sen bi git sivas galibiyetinden sonra burda sadi şenere klasik methiyeler düzülürken ben ne yazmışım bir bak istersen. ve yazdıklarımda ne akdar haklı olmuşum bir gör istersen. sallamayalım lütfen.

Adem Erdoğan
İspatlamayan adam değildir, az biraz içinde iman varsa insana bilip bilmeden kuru iftira atmanın yükümlülüğünü de sırtında taşır.Şu anda forumda yazan o kişileri Allah'a havale ediyorum, defolun gidin akbabalar..

Yunus Emre AYAZ
24.08.2009, 14:55
İyi hatırlıyorum, siz neden geldiğini iyi bilenlerdensiniz.

Bugün takıyye yapmayı tercih ediyorsunuz herhalde.

şimdi neden geldiğini iyi bilendersiniz derken başkan seçildiği kongrede ben oyumu rakip adına kullandım sadri şenere oy vermedim ben açık ve net söyleyebilirim buna şahit insanlarda var metin abi (külünkoğlu) gökhan abi (Atalay).

naimbektas6161
Güzel tespit tebrik ediyorum dediklerrin çok doğru...

emre81

Kusura bakma ama sen sanırım dünya futbolunun gerçeklerinden bir habersin bu takım şampiyonlar ligine girebilse ne kadarlık kaynağı olacaktı bir fikrin var mı acaba tamamıyla kafanda kurup bir fikir ortaya atmışsın ancak böyle insanları karalamak bu kadar kolay olmamalı ciddi bir suçlamada bulunuyorsun ancak ortada sadece varsayımlar var, ne yazıkki bu varsayımlarının mantığı yok.

Gökçebey
beklentimiz artacaktıdan kasıt ordan tur bekleyişi değildi. sen bir düşün bakalım şampiyonlar ligine katılsaydık tjikuzu, engin, ferhat la geçen bir transfer döneminde camianın tepkileri nasıl olurdu acaba

Şampiyonlar ligine katılsaydık Tjikuzu, Engin, Ferhat gibi isimler sadece alternatif olurlardı.

Ama, görmeyi isteyene.

Yunus Emre AYAZ
24.08.2009, 14:56
İspatlamayan adam değildir, az biraz içinde iman varsa insana bilip bilmeden kuru iftira atmanın yükümlülüğünü de sırtında taşır.Şu anda forumda yazan o kişileri Allah'a havale ediyorum, defolun gidin akbabalar..

sen ispatla senin yazdığını o zaman sen öyle dedin diye bende varsayımda bulundum o zaman başkana ikimizde aynı mesafedeyiz dış dünyadanız ikimizde.

S.DEMİRCİ
24.08.2009, 14:57
rant kapısıysa...
gelir artıkça rant artar..
rantı paylaşan insanlar niye kulübü küçültmeye çalışsın..
eleştirelim ama komik olmayalım..
espiri kaldıracak durumda değilim...

İlker ToSun
24.08.2009, 14:57
ben de senin trabzonlu gibi görünüp ortalığı karıştırmaya çalışan bir ajan olduğunu düşünebilirim o zaman değil mi?

tabiki de düşünebilirsin

Adem Erdoğan
24.08.2009, 14:58
sen ispatla senin yazdığını o zaman sen öyle dedin diye bende varsayımda bulundum o zaman başkana ikimizde aynı mesafedeyiz dış dünyadanız ikimizde.

git basındaki haberleri araştır oku,

kuru kuru sallamak yok öyle,

Gökçebey
24.08.2009, 14:58
başkan korktu avrupa ligine gitti yazısı mı çıkıyor onun yazdıklarından ?

ben onun yazdıklarını başkan parayı daha fazla harcamak istemedi yoksa götürücek bişey kalmadı anlamı çıkarıyorum.

Çıkmak ne kelime, aynen o. Tabi görmek isteyene.

Mübarek Ramazan günü bir insanı hırsızlıkla itham etmek, yalan dolan uydurmalarla onu zan altında bırakmak, maşşallah.

Sen görmek istediğini görüyorsun mesele bu.

Sadri Şener'in geçen başkanlık döneminde kulübü terk ederken neleri almadığını da biliyoruz. İşkembe-i kübradan sallamadan hemde.

Yunus Emre AYAZ
24.08.2009, 14:59
git basındaki haberleri araştır oku,

kuru kuru sallamak yok öyle,

basının yaptığı haberlerin % kaçına inanıyorsun sen ?

İlker ToSun
24.08.2009, 15:00
yahu hadi sadri şenere destek aşkıyla yanıp tutuşuyosunuz ama saçmalayın bari verdiğiniz cevaplara bakın bi. ben diyorumki sadri şener şampiyonlar ligine katılsaydık ona uygun trasnfer yapmayacaktı. siz diyorsunuz ki o zamanki gelirlerden haberin var mı. bu transferlerle sen o parayı alacak yere kadar gelebileceğini mi zannediyorsun.

Muhammed
24.08.2009, 15:01
Konunun başından sonuna doğru ara ara okuyarak gelin. 25 yıldır neden başarısısız bu konudan bile belli.

Gökçebey
24.08.2009, 15:01
yahu hadi sadri şenere destek aşkıyla yanıp tutuşuyosunuz ama saçmalayın bari verdiğiniz cevaplara bakın bi. ben diyorumki sadri şener şampiyonlar ligine katılsaydık ona uygun trasnfer yapmayacaktı. siz diyorsunuz ki o zamanki gelirlerden haberin var mı. bu transferlerle sen o parayı alacak yere kadar gelebileceğini mi zannediyorsun.

Sadri Şener'e destek dediğiniz şeyin aslı şu; Trabzonspor Kulübü Başkanını iftiralardan sakınmak. Eleştiri adı altında akla hayale sığmayacak kurguları bertaraf etmek.

Semih
24.08.2009, 15:02
şimdi neden geldiğini iyi bilendersiniz derken başkan seçildiği kongrede ben oyumu rakip adına kullandım sadri şenere oy vermedim ben açık ve net söyleyebilirim buna şahit insanlarda var metin abi (külünkoğlu) gökhan abi (Atalay).

Sürekli şahit bulma derdindesiniz, rahat olun Allah aşkına.

Ne zaman birşey söylesek şu abi bu abi şahidimdir diyorsunuz.

Ben kongrede oyunuzu ne yönde kullandığınızdan bahsetmiyorum.
Hafızanız zayıf değilse, neden bahsettiğimi çok iyi biliyorsunuz.

Ali Tunahan Güllü
24.08.2009, 15:02

başkanım nasıl kaletesini gösterecek bu takım...

yaa sabır...

Yunus Emre AYAZ
24.08.2009, 15:03
Çıkmak ne kelime, aynen o. Tabi görmek isteyene.

Mübarek Ramazan günü bir insanı hırsızlıkla itham etmek, yalan dolan uydurmalarla onu zan altında bırakmak, maşşallah.

Sen görmek istediğini görüyorsun mesele bu.

Sadri Şener'in geçen başkanlık döneminde kulübü terk ederken neleri almadığını da biliyoruz. İşkembe-i kübradan sallamadan hemde.

bak ben asla başkanı kulubu soydu kulupten para çaldı filan demedim,

kulup un kendı üzerindeki kişisel popülaritesini arttırdığını iş olanakları doğurduğunu hattta ve hatta kulup ün yapacağı bazı işileri kendisinin yapabileceğini söyledim yoksa kasada kayıtlı parayı kimse çalamaz onu biliyoruz.

sadri şener iflas etmiş bi adamdı bizim firmamız ona taşeronluk yapıyordu ordan biliyorum kimsenin parasını ödeyemiyordu ama ne hikmetse başkan oldukdan sonra eski gücünü kazandı ben bunu sorguluyorum.

zafercalikoglu
24.08.2009, 15:04
bu işin sebebinii buldum aldıkları gıdada var bişeyler,gıda zehirlenmesi olup duruyorlar zaten,bence tesisler iyice bir ilaçlanmalı

Yunus Emre AYAZ
Sürekli şahit bulma derdindesiniz, rahat olun Allah aşkına.

Ne zaman birşey söylesek şu abi bu abi şahidimdir diyorsunuz.

Ben kongrede oyunuzu ne yönde kullandığınızdan bahsetmiyorum.
Hafızanız zayıf değilse, neden bahsettiğimi çok iyi biliyorsunuz.

ben şahit deil başkanı başından beri desteklemediğimi kanıtlıyorum aynı ortamda hepimizin tanıdığı kişileri kanıt olarak gösteriyorum sadece.

krdnz

Yok artık daha neler!

Yapma başkanım "yeni kurulan takım" değiliz artık.Şampiyonluk bekliyoruz.3 haftada sadece 3 puan almışız,forvetler gol atmaktan aciz sen transfere gerek yok diyorsun.

BAHADIR33
24.08.2009, 15:05
Alıntı:
akdenizliTS tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2587412#post2587412)

tabiki de düşünebilirsin

peki trabzonsporun başarısızlıklarında ortaya çıkan rantçı,kendine yontan ajanlardan biri misin?

keles76

dun bir televizyon kanalinda oktay derelioglu fenerbahce maci sonrasi ucakta sadri baskana gidip gecmis olsuna gitmis ve baskan ona boyle daha iyi oldu simdi sampiyonlar ligi icin transfer falan yapmak gerekirdi demis simdi kucuk dusunduklerini ben biliyorum ama mac satacaklarini ihtimal dahi vermiyorum
simdi vakti zamaninda ben buradan yalvardim bakmayin gecen seneye bu yil isler farkli transfer yapalim yoksa isler kotu gokhan ve umuttan birsey olmaz dedim en iyi goruken stoperede adam lazim egemen iyi niyetli ama iyi degil dedim bana hemen cevap geldi sen egemeni yildiz kabul etmiyorsan senle konusacak bir sey yok dendi simdi 3 macta egemen olmasaydi maclari alabilirdik ne yazikki malzeme bu ve bunla devam edecegiz kimse hoca gitsin falan demesin hocanin elinde kotu bir defans ve kotu bir forvet var ve kim gelirse bu degismez baskan tabi gitmeyi kendisi bilir ama oda gitmesin adam gibi oturup sagbek ve forvete adam alsin ama taraftarin aklina uymasin gidip pektemek batdali alip gelmesin cunku bizim taraftarda ne istedigini bilmiyor bizim gokhandan iyi forvete ihtiyacimiz var alsin fatih tekkeyi yada yabanci birini

İlker ToSun
bak ben asla başkanı kulubu soydu kulupten para çaldı filan demedim,

kukup un kendı üzerindeki kişisel popülaritesini arttırdığını iş olanakları doğurduğunu hattta ve hatta kulup ün yapacağı bazı işileri kendisinin yapabileceğini söyledim yoksa kasada kayıtlı parayı kimse çalamaz onu biliyoruz.

sadri şener iflas etmiş bi adamdı bizim firmamız ona taşeronluk yapıyordu ordan biliyorum kimsenin parasını ödeyemiyordu ama ne hikmetse başkan oldukdan sonra eski gücünü kazandı ben bunu sorguluyorum.

bunları sorgulama bence, burda sorgulamak yasak, körü körüne itaat hakim. sadri şener in nerelerden nerelere geldiğini bilenler çok iyi bilir. Trabzonun şehir potansiyeline sırtını çevirip İstanbulun güçlü futbol aktörlerine şirin gözükme hevesinin arkasındaki nedenleri bilenler bilir.

Semih
Neden kimse doksanlı yıllarda başkan tarafından kulübe "hibe" edilen milyonlardan bahsetmiyor?

Bu hırs neden?

Bu karalama neden?

Tekrar söylüyorum borç değil "hibe"!

Erdal
24.08.2009, 15:06
Yunus, şık olmuyor böyle şeyler...Bu alışkanlığa bir son vermek lazım artık...

LazAnisT
Buraya yazılanları herkes okuyor.Lütfen varsayımlarla konuşmayın.Bir bildiğiniz varsa açık açık söyleyin.Bazı yazılanlar hakikaten hiç şık değil.

İlker ToSun
Alıntı:
akdenizliTS tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2587412#post2587412)

peki trabzonsporun başarısızlıklarında ortaya çıkan rantçı,kendine yontan ajanlardan biri misin?

yahu senin yanda yazan yaşın doğrumu yoksa 3 lerden birini fazladan mı yazdın