PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 09:28
eleştiri olacak ama iki mağlubiyetle yerin dibine sokulup istifa diye bağrılmayacak madem istifa istiyorsunuz bende kombine almayan maddi destekten kaçan sonrada fatihe o para verilmeli diyen taraftarın istifasını istiyorum

Emin ol ki imkanı olan tüm taraftar desteğini sağlıyor. Takımda biraz ışık verse ya!

Hangi taraftar takım iyi oynamasa bile kombine alır, forma alır. Takım iyi futbol oynasa taraftarda gerekeni yapar zati.

Trabzonspor'un taraftarı ile olan aşkı karşılıksız. 25 yıldır hep vermiş karşılığında ne almış. Karşılıksız sevgide bir yere kadar.

nbay
21.08.2009, 09:33
yönetimin zaten geçici olduğunu herkes biliyor arkadaşlar bunu kestirmek zor değil,temmuzda güven tazelemek bahanesiyle yapılan seçimler tamamen eski yönetimde seslerini duyurmaya çalışan bir kaç ismi yollamak yerlerine trabzon içinde ismini bir şekilde duyurmak için yönetime girmeyi araç olarak gören kişileri almak amacını taşıyordu.. sadri şenere de söyleyecek söz bulabilirsiniz belki ama suçun büyüğü bu klubü sadri şenerden de daha etkili bir şekilde yöneten hayrettin hacısalihoğludur. o bu klüpte olduğu sürece de zarar görmeye devam edeceğiz..

H.Tolga YİĞİT
21.08.2009, 09:34
Başkan yapamıyosan bırak bu işi...

BAHADIR33
21.08.2009, 09:42
arkadaşlar bu kadar yüklenmeyin ayıptır. sonuçta yenildiğimiz takım Fransa liginin önemli bir takımı ve dün akşam herkes canla başla oynadı. hata olmadı mı? oldu..ama her oynadığımız maçı da kazanamayız ya..ben takımımı hala ilk aşkım gibi seviyorum. elense de ,kaybetse de şampiyon olamasa da seviyorum.Trabzonspor bizim çocuğumuz gibi. insan çocuğu başarısız diye sevmekten vazgeçer mi? yönetimi beğenmeyebilirsiniz ama bunun cezasını Trabzonsporuma kesmeye kimsenin hakkı yok.
keşke dün tribünde olabilseydim ... çekirdek yiyenleri televizyonda gördüğümde ah dedim keşke ben orada olsam da gırtlağım patlayana kadar bağırabilseydim. kale arkasındaki bir avuç taraftar hiç susmadı ama burada atıp tutanların kaç tanesi onların arasındaydı merak ediyorum.

Mustafa Önal
21.08.2009, 09:43
Sadri Başkan seni tebrik ederim.
O kadar acemi o kadar basit hatalar yapıyorsunki.Bir takım nasıl batırılır bunun en güzel örneklerini 2 hafta geçmeden gösterdin.
Kime sorsan Trabzonspora sağbek ve Forvet lazım derken,Sen gittin Orta sahayı işe yaramaz adamlarla doldurdun,
Serdar Bali gibilerin lafına bakarak Ersun Hoca ile yolları ayırdın,Sonra Samet Aybabayı takıma getirmeye kalktın,Olmadı İstifa ediyorum dedin,Olmadık yerde kongreye gittin.
Hazır oturmuş güzel bir takım varken yapman gereken 2,3 tane takviye iken sen yapmadın,
Bu halinle kendi sonunu ve Takımın sonunu bana göre hazırlamış oldun,
Bu teknik ekib ve yönetimin sonu bana göre gelmiştir.
Dün sahada ne yaptığını bilmeyen,Bir takım vardı tebrik ederim.
O kadar Transfer yaptık diye övünüyordun hala Sahada Tayfun vardı,Hala Umut vardı.
Bir de sahada ne oynadı ise Çıkarken el kol hareketi yapıp yedek kulübesi yerine Direk soyunma odasına gidecek kadar Küstah bir tayfun vardı,Ne oynadıysa oyunda kaldığı zaman içerisinde ne yaptıysa 2 golde onun tuttuğu köşeden geldi.Bakalım göreceğiz Bu hareketin bedeli Tayfun Kadro dışı kalacakmı.
Boşu boşuna Futbolcu ve teknik adam tartışmanın manası Yok şu anda Takımda sorun varsa tek sorumlu vardır Oda Başkan Şenerdir.
Çokmu zordu Bu takıma adam gibi 2 tane Transfer yapmak,1 golcü 1 tane sağbek almak,
Ersun hocayı mumla arayacağız.Geçen sene Avrupa Kupalarına katılmak hedef dedin Avrupa kupalarına katılan bir takımda Hocayı gönderdin.Şimdi daha ilk maçta avrupaya veda ettin bakalım ne olacak.
Bu takım Sadri Şenerin üstün gayreteleri sonucu Bitmiştir.
Sadri Şener Aralık ayı sonuna kadar bu işi götüremez,
Bu takımla Bu hoca ile hiç kimseyi yenemeyiz.

cafer abi aylardır millet çırpınıyor dediklerin için. kulübü başkan yönetmiyor diye de çırpınıyoruz.

benim en çok zorumu giden şu: sayın başkanım 1 senedir avrupu kupası diye çırpındın . bunu samimi olarak istediğine de inindık ama şu icraat nedir.

DRAGO GABRİÇ diye birini aldın üstelik 1 yıldır çırpındığın AVRUPA KUPASINDA OYNAMICAK. hadi dedin gelecek vaadeden bir isim iyi yatırım onu da anladım. ama gabrici alel acele öel uçakla getirmenin anlamı ne üstelik sivas maçında oynamıcakken.
daha fazlasını yazmak üzüntüyü sadece katlar...

karatasof
21.08.2009, 09:44
''Avrupa'da Yarı Final,Türkiye'de Şampiyonluk!''
''Bu takımın transfere ihtiyacı yok!Alsak bile hangi futbolcuyu keseceksiniz takımdan?''
''Biz transferi ince eleyip sık dokuyarak yapıyoruz.Eksik olan mevkilere transferimiz yaptık ve işi bitirdik!''
''Türkiye'de en hazır takım biziz.Şampiyonluğun en güçlü adayı biziz.''

sorin
21.08.2009, 09:46
''Avrupa'da Yarı Final,Türkiye'de Şampiyonluk!''
''Bu takımın transfere ihtiyacı yok!Alsak bile hangi futbolcuyu keseceksiniz takımdan?''
''Biz transferi ince eleyip sık dokuyarak yapıyoruz.Eksik
''Türkiye'de en hazır takım biziz.Şampiyonluğun en güçlü adayı biziz.''

bu takımı alkışlamakdan başka birşey düşmez bize
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 09:48
arkadaşlar bu kadar yüklenmeyin ayıptır. sonuçta yenildiğimiz takım Fransa liginin önemli bir takımı ve dün akşam herkes canla başla oynadı. hata olmadı mı? oldu..ama her oynadığımız maçı da kazanamayız ya..ben takımımı hala ilk aşkım gibi seviyorum. elense de ,kaybetse de şampiyon olamasa da seviyorum.Trabzonspor bizim çocuğumuz gibi. insan çocuğu başarısız diye sevmekten vazgeçer mi? yönetimi beğenmeyebilirsiniz ama bunun cezasını Trabzonsporuma kesmeye kimsenin hakkı yok.
keşke dün tribünde olabilseydim ... çekirdek yiyenleri televizyonda gördüğümde ah dedim keşke ben orada olsam da gırtlağım patlayana kadar bağırabilseydim. kale arkasındaki bir avuç taraftar hiç susmadı ama burada atıp tutanların kaç tanesi onların arasındaydı merak ediyorum.

Avni Akerde üst üste 2 maç yeniliyorsun. Hazmetmek biraz zor.

ergin cesit
21.08.2009, 09:49
tebrikler başkan trabzonu rezil duruma düşürdüğün için eksik yerlere ısrarla takviye yapmadığınız için teşekkürler.mantıksız açıklamalarınız için teşekkürler.elinizi masaya vuramadığınız için teşekkürler.daha çok teşekkür yazabiliriz ama ne gerek var ki

gökçay61
21.08.2009, 09:50
Bence sadrİ baŞkan trabzonspora kalici gelİr saĞlamasi bakimindan bu yÖnetİmde kalmali ama bİze futboldan anlayan bİr yÖnetİm kurulu kesİnlİkle Şarttt!!!

BAHADIR33
21.08.2009, 09:50
benim midem çekirdeği hazmetmiyor

oguzhann
21.08.2009, 09:51
geçen sene de olmuştu,hani bizi şampiyonluktan eden maçlar.

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 09:53
benim midem çekirdeği hazmetmiyor

Takım iyi oynamazsa seyirci oturur çekirdek yer ne yapsın! İyi ki stad boş kalmıyor! Boş tribünlere oynamakta var!

gökçay61
21.08.2009, 09:54
Takım iyi oynamazsa seyirci oturur çekirdek yer ne yapsın! İyi ki stad boş kalmıyor! Boş tribünlere oynamakta var!

böyle giderse oda olacak gibi..

BAHADIR33
21.08.2009, 09:56
el insaf. ilk yarıda hop oturup hop kalktım heyecendan tv karşısında. mükemmel top oynadık. fransızlar ne yapacağını şaşırdı. kazanovanın yüzündeki ifade herşeyi anlatıyordu.kalelerinden tesadüfen çıkıyordu toplar.sağdan soldan akın ettik. bu mu heyecansız maç. maça heyecanı biraz da seyirci katar bence. seyirci yaratır atmosferi oyuncu da daha çok gayrete gelir.

Berk
21.08.2009, 10:05

Anlayış budur öyle mi?Takım durgunsa -ki ilk yarı öyle değildi- otur çekirdek ye, ne zaman iyi oynamaya başlarsa o zaman destek ver.Ne güzel İstanbul be.Bazılarımız taraftar tanımını hala öğrenememiş ve başka tarafından anlıyor.Ama pardon siz mesajınızda seyirci demiştiniz, taraftar değil.Birbirinden farklı şeyler..

oguzhann
21.08.2009, 10:08
Anlayış budur öyle mi?Takım durgunsa -ki ilk yarı öyle değildi- otur çekirdek ye, ne zaman iyi oynamaya başlarsa o zaman destek ver.Ne güzel İstanbul be.Bazılarımız taraftar tanımını hala öğrenememiş ve başka tarafından anlıyor.Ama pardon siz mesajınızda seyirci demiştiniz, taraftar değil.Birbirinden farklı şeyler..
taraftar evcilleştirildi,pankartta bile sorun çıkıyordu bir aralar.önüne gelen taraftar grubu açtı .10 kişi zıplar bir yerde yanındakiler oturuyor.yönetimin görevi sadece oyuncu peşinde koşmak olmamalı.şu gruplar birleşmeli,en azından bahsettiğim küçük gruplar birleşmeli.

Ahmet Faruk
21.08.2009, 10:14
Ben hala bitirici cümleyi bekliyorum: "Mağlubiyeti Hocaya Sorun"

İki maçtır ikinci yarıları kayıp geçen maçların ikinci yarılarındaki saçma salak uygulamalar yüzünden yeniliyoruz ve hala o cümleyi duyamadık...

OKANIZM
21.08.2009, 10:16
galatasaray 3-4 tane forvete sahipken yine forvet arıyorsa üstelik her mac 4-5 attıgı bir dönemde bizim baskanın fotrvet alması abes olurdu dimi.

macın ilk yarısında iyiydik ama 2.yarıdaki futboldan ne köy olur ne kasaba.diyarbakır macındaki futbolla ve toulouse macının 2.yarısındaki futbolla bu trabzonspor hicbiryere gelemez

bir hayrettin hacısalihoglu ugruna fatih tekkeyi bu takıma almamak,bir günah keçisi cıkarma ugruna ersun yanalı göndermek bu yönetimin ipini cekmiştir

artık polyanacılık oynamanın bi manası yoktur.

100 trilyon üzeri borc yaratarak bende kulube kalıcı gelir saglayabilirim.bide cıkmıs diyorki ne kadar giderimiz varsa o kadarda gelirimiz var.yav kimi kandırıyorsun 100 trilyon geliri fenerbahcenin yok

Süleyman Sofu
21.08.2009, 10:17
Başkanım teşekkür ediyorum sana olan sevgimizi bitirmek için gösterdiğin üstün gayretin sonuçlarını almana az kaldı...

Guroni
21.08.2009, 10:17
Bizde aşağıda yer alan adreste river plate marşındaki savasma ve herşeyi Trabzonspor olan bir başkan Futbolcu ve taraftar topluluğu olduğu zaman anca şampiyon oluruz.

Bizi dalgaların üstüne gemiyle değil yüzerek götürecek cesaret, akıllılıkta, korkusuz, becerili bir başkana ihtiyacımız var. Tek ve en önemli eksiğimiz.

http://fizy.com/vote

mahmuter61
21.08.2009, 10:18
Sivas maçında oynayan bu takım değilmiydi?Neoldu nedeğişti 2 maçtır o oyundan eser yok!Sivas maçında biz iyi değildik demek sivas sahada yoktu.Başkanım samimi diyorumki seyretmesi zevk vermiyor artık neyapmaya çalıştığını bir açıkla bu taraftara işkence yapar oldun transfer yapmayı bilmiyosun sonunda yanındaki hacısalihe maçlarda küfür edilecek kurtul şunlardan yada Trabzonspor senden kurtulacak.!!!Umutunu da al ve git gerekirse.

Süleyman Sofu
21.08.2009, 10:18
başkan yakında hugo hocanın arkasındayız derse anlayınki tekme yakın...

BAHADIR33
21.08.2009, 10:22
dün akşam dikkatle dinledim ve maalesef bizim takımımıza has bir tezahürat, yaratıcı bir slogan duyamadım. aynı şeyi çevirip çevirip söyleyen bir avuç taraftar vardı. bu kadar zeki insanın olduğu bir memlekette yaratıcı şeyle neden çıkmaz ortaya? atmosfer neden daha keyifli hale gelmez? neden oradaki her bireyin katılımı sağlanmaz? adamlar her maçta beste yapıyor,söz yazıyor,yaratıcı pankartlar açıyor. bizde neden yok. nedenini söyleyeyim. biz istiyoruz ki maç saatine kadar işimize gücümüze bakalım maç saati gelince maça gidelim,takım süper oynasın-5 çeksin biz de çekirdek yiyip evimize dönelim. kardeşim o zaman evinden hiç çıkma. otur evinde hem de pozisyonların tekrarını falan izlersin . hanım da çay yapar ,findukla beraber götürürsün oooh mis gibi.

OKANIZM
21.08.2009, 10:22
o nefret ettigimiz fenerbahcenin baskanı yıllar önce göreve geldigi ilk günde taraftar dernekleri baskanlarıyla bir araya gelip hepsini tek bir catı altında topladı.bizimki ne yaptı sormak lazım forumdaki bazı kişilere

belediye ve valilik calısanlarına kombine satmakla olmuyor bu işler.kur bi taraftar grubu ver 5 bin kombineyi oraya bak o zaman ne oluyor.

maalesef yönetim ekonomik olarak dustugu zor durumdan cıkmak icin belediye calısanlarına bile kombine satmayı care olarak dusunmustur.belediye ve valilikteki 40-50 yasındaki adamlara kombine satarsan onlarda gelir macta kuruyemiş yer

BAHADIR33
21.08.2009, 10:28

o nefret ettigimiz fenerbahcenin baskanı yıllar önce göreve geldigi ilk günde taraftar dernekleri baskanlarıyla bir araya gelip hepsini tek bir catı altında topladı.bizimki ne yaptı sormak lazım forumdaki bazı kişilere

belediye ve valilik calısanlarına kombine satmakla olmuyor bu işler.kur bi taraftar grubu ver 5 bin kombineyi oraya bak o zaman ne oluyor.

maalesef yönetim ekonomik olarak dustugu zor durumdan cıkmak icin belediye calısanlarına bile kombine satmayı care olarak dusunmustur.belediye ve valilikteki 40-50 yasındaki adamlara kombine satarsan onlarda gelir macta kuruyemiş yer
iyi de bahsettiğin o ateşli taraftar gurupları bilet almadığı için belediye ve valilikten medet umdu başkan. illa bedava bilet mi olacak maça gidip destek vermek için. o zaman bana da digiturk parasi versin ben de buradan destek vereyim .

Sinan SARI
21.08.2009, 10:29
Başkana olan güvenim kalmadı. Sadri başkan heyecanını yitirmiş gözüküyor.

asi_mavi_ts
21.08.2009, 10:31
Yönetim bu kriz ortamında, şişme adamları transfer etmeye kalkacak, taraftarın gönlü alınsın, kriz ortamını biraz rahatlatsın diye. Sonuç; uefa dan elenmiş üst üste 2 maçını kaybederek daha yolun başında olan bi takımı 0 moral ve motivasyonla yoluna devam etmek zorunda bırakmak. Tabiki futbolcuların ve teknik heyetinde onlardan kalır bir yanı yok. Taraftar Fatih TEKKE yahut kaliteli forvet dedi siz kulak asmadınız. Taraftar Sağ bek dedi takmadınız. Sonrada bu taraftar niye takımını desteklemiyor diye kızıyorsunuz. Allahım ne zaman gülecek yüzümüz. Ne zaman İstanbul gibi burjuvaların yaşadığı bir yerde dalga konusu olmadan o kutsal formamı giyerek başım dik, onurlu bir şekilde gezeceğim.
Formam hazır bekliyordu. Maç sonu giyip dışarı çıkacaktım. Bizim için önemli olan galiip gelmek değil. Bu taraftar siz yüreğinizle oynadığınız ve yenildiğiniz zaman elleri patlarcasına alkışladı sizi. Yazıklar olsun. O kutsal formayı haketmeyen bütün futbolculara yazıklar olsun. Saygılarımla..

OKANIZM
21.08.2009, 10:32
iyi de bahsettiğin o ateşli taraftar gurupları bilet almadığı için belediye ve valilikten medet umdu başkan. illa bedava bilet mi olacak maça gidip destek vermek için. o zaman bana da digiturk parasi versin ben de buradan destek vereyim .

kur adam gibi bir taraftar dernegi (carsı,ultraslan,gencfb gibi)bir taraftar grubu)biraz maddi olarak destekle en basta,yönetimden bir adam koy baslarına yönetici olarak,ondan sonra bak kactane taraftar gidip o gruba katılıyor gör.bak o zaman stadda bloklasma oluyormu,maraton tribünü komplo o grup kapatmazsa ben hicbirsey bilmiyorum.bunlar cok zor işler degil basit işler ama basitliginden dolayı es gecilen işler

CAFER ÖZER
21.08.2009, 10:35
cafer abi aylardır millet çırpınıyor dediklerin için. kulübü başkan yönetmiyor diye de çırpınıyoruz.

benim en çok zorumu giden şu: sayın başkanım 1 senedir avrupu kupası diye çırpındın . bunu samimi olarak istediğine de inindık ama şu icraat nedir.

DRAGO GABRİÇ diye birini aldın üstelik 1 yıldır çırpındığın AVRUPA KUPASINDA OYNAMICAK. hadi dedin gelecek vaadeden bir isim iyi yatırım onu da anladım. ama gabrici alel acele öel uçakla getirmenin anlamı ne üstelik sivas maçında oynamıcakken.
daha fazlasını yazmak üzüntüyü sadece katlar...

Mustafa Olacak olan senryoyu sana söyleyeyim,Bunun için müneccim olmaya gerek yok,
4,5 hafta sonra Hoca istifa diye başlıklar açılacak,7,8 hafta Sonra Sadri Şenerin istifası istenecek,
İstifalar olacak,Sonra yeni yönetim,Silbaştan kadro,Yeni umut yeni borçlar takım bilinimez bir meçhule doğru gidecek.4,5 senede bir şampiyonluğa oynayıp,Geçmişle avunup duracağız.
Benim anlamadığım Çözemediği şu,
Atay Aktuğda aynısını yaptı,1 forvet oyuncusu almadı,Şampiyonluktan ve Şampiyonlar liginden olduk
95-96 da kaçan şampiyonlukta O mükemmel kadro nerdeyse kalecisiz maçlara çıktı 1,2 takviye yapmadık,
Geçen sezon çok iyi bir takım var buna 1,2 takviye lazım dedik Golü lazım Sağbek lazım malesefe Alınmadı,Başka işi gücü Tv lere medyaya çıkıp,Kombine satamıyorum,Forma satamıyorum dedi,Geçen sezondan daha fazla kombine,Daha fazla forma satıldı,Taraftar kart bastırdı millet aldı.
Ne olacak neyi bekliyorla neden ihtiyaç olan yere transfer yapmazlar ben onu çözemiyorum.

mahmuter61
21.08.2009, 10:37
Başkana olan güvenim kalmadı. Sadri başkan heyecanını yitirmiş gözüküyor.

Sadri başkan hiç heyancanlanmadıki?Bizim heyecanımızı yitirtti tüketti şu saatten sonra kralını transfer etse vallahi billahi hiçbişey olmaz busene bitti en iyi 4-5.oluruz.Ama işallah olmayız avrupada daha eleme geçip guruplara kalmayı başaramıyoruz.

Suat Saruhan
21.08.2009, 10:41
Malesef elendik.... Yönetim niye böyle yapığını inanın anlamıyorum forvet yok sol acik yok Jakuzinin yapacağı iş değil orta sahada bir tane topa basmadı yanlışlıkla bile top adama çarpmadı gezindi durdu sahada. Trabzonsporlu olmaktan çok yoruldum, korkarım bir gün kalbim bu üzüntülere dayanamayacak 35 yaşındayım boşvermek istiyorum ama olmuyor bu böyle nereye kadar devam edecek bilmiyorum, bizi bu cendereden kim çıkarak onuda bilmiyorum, Allah yar ve yardımcımız olsun Ramazan ayı hepimize hayir getirsin inşallah....

Küçükalioğlu
21.08.2009, 10:42
Başkan 30 yaşına merdiven dayadık yaşadığımız mutluluklar bir elin parmaklarını geçmez, artık kulübü mü feshedersiniz, devir mi edersiniz ne yapacaksanız yapın başarı görmek istiyorum artık başım dik gezmek istiyorum, sağımdaki solumdaki insanlara 30 yıl öncesinin başarıları ile cevap vermek istemiyorum, büyüklüğümü yaşamak istiyorum verem oldum 90 dk da 1 paket sigara bitermi başkan, ne yapacaksanız yapın ya bu deveyi güdün yada bu diyardan gidin. Destke destek detsk bırakın Allah aşkına.

BAHADIR33
21.08.2009, 10:52
arkadaşlar Avni Akerde hiç bulunmadım, maç izlemedim. bizim gönüllü ya da kulübün görevlendirdiği amigolarımız yok mu? taraftar birşeyler yapsın artık. yuh çekmekten başka birşey yok. sanki herkes, biri hata yapsa da yuhalasam diye bekliyor. hiçbirşey yapamıyorsanız tribünde kolbastı oynayın.beste yapamıyorsanız volkan konak,kamil sönmez ya da rahmetli Kazım Koyuncu'nun şarkılarını söyleyin.bize has birşeyler yapın.
taa buradan getirtmeyin beni oralara. çizmelerimi giydirtmeyin bana :)

Harun-61
21.08.2009, 10:57
acikcasi Baskannin daha fazla dayanacagini sanmmiyorum....

firidin61
21.08.2009, 10:57
Sorun şurada Trabzonspor Taraftarı yıkmaya alışmış . Bildiğin alışmış yahu .. Geçen sezon Ersun YANAL ' ı gönderdiğimizde şampiyon olacağımızı düşünen taraftar bu sezon Başkanı veya Hocayı gönderdiğimizde şampiyon olacağımızı düşünüyor . Geçen sene şampiyonluğu kaçırırken tek suçlu Ersun YANAL olarak gösterilip futbolcuların bu potansiyele sahip olduğu düşünülürken bu sezon takımın yarısının değişmesi gerektiğine inanlar var . Bu kişiler hemen hemen aynı kişiler . Az da değiller üstelik şairin dediği gibi : 1 değil 5 değil Milyonlarcalar maalesef . Bu insanların beyinleri nasıl çalışıyor ben hala anlamış değilim . Neye inanıyorlar acaba biliyorlar mı ...

Üstelik zararları sadece kendilerinede değil insanları umutsuzluğa itiyorlar ... Kene gibiler yani zehirlerini bırakıp gidiyorlar .

Her malubiyetten sonra öldük , bittik , Trabzonspor efsaneymiş artık sadece efsane vb.yazıları okumaktan bıktım artık . İnanmadığımız bir şeyin peşinden neden gidiyorsunuz arkadaşlar ? Sahanda malup olunduğunda mı aklınıza geliyor Trabzonspor'un eskiden efsane olduğu şimdi ise sıradanlaştığı ? Bumudur taraftar olmak , bu mudur ! Efsaneyi seviyorsan onla beraber ol ve geçmişte yaşa yok hayır ben Trabzonspor'u seviyorum diyorsan 1 gün üzül 2. gün yeniden bıkmadan , usanmadan sevdanın arkasında dur . Nasıl daha iyi oluruzu düşün .. Üret yahu korkmadan üret . Hasta olduğunuzda öldüm mü diyorsunuz doktara mı gidiyorsunuz ? Nedir bu enkaz edebiyatı ... Ne zannediyorsunuz sadece siz mi üzülüyorsunuz ? Lütfen sakin olun . Ya inanmadıklarınızı söylemeyin yada inandığınız gibi davranın !

Burası Başkan ın başlığı ama ağlama duvarına dönmüş . O nedenle bu yazıyı buraya gönderdim .

Sayg ,

karatasof
21.08.2009, 10:59
Tribünler Fatih Tekke diye bağırmasın artık.
İçeride Başkan uyuyoooooooooooooooooo!!!!!

Ahmet Kuru
21.08.2009, 11:15
Söyleyecek söz kalmadı artık...
Sizler Umut'lu olabilirsiniz ama biz onu kaybettik...
SAğolun...

GencZonguldak
21.08.2009, 11:15
Açık olan şu ki; geçen sene forvetimiz yüzünden şampiyonluğu kaçırmamıza rağmen yönetim yanlış transfer politikası uygulayarak takımı bu sezona hazırlayamamıştır.
Bu hata bence affedilemez bir hatadır.
Çünkü avrupa ligine katılamamıza neden olmuştur ve rakiplerimizin transferlerine bakarsak ligde de şimdiden hiçbir iddiamız olamayacağını daha sezon başında görmemize sebep olmuşlardır.
Bu hata Trabzon camiasına büyük gelmektedir.Başkan gereğini yapmalıdır.

Volkan
21.08.2009, 11:17
başkan duy bizi td duy al adam gibi gol atan futbolcu

vendercan
21.08.2009, 11:28
firidin61 RENKTAŞIMIN GIYABINBA...............Yaaaaaaa bırakın artık !!!!Çok ucuz, çok basit oluyor her şeyde taraftarı suçlamak!!!!!! Nerdeyse elektrik kesilse, darbe olsa, afet olsa....hep taraftar suçlanıyor!!!! Ne yapmış kardeşlerim taraftar!!!!! Hep çilekeş olmuş; hep horlanmış; hep alaya alınmış....Baksanıza tarihte ilk defa taraftar bir şeye inanmış, ortak akılını ,ortak hislerini ortaya koyup 'F:Tekke' kampanyası yapmış!!! Sonuçta başkası değil,önce kendi yönetimi tarafından alaya alınmış,çocuk kandırır gibi davranılmış,aptal yerine konulmuş!!!!!! Yok yok taraftar çok ama çok suçlu!!!!!!Hiç bu kadar karşılıksız sevilir mi?????Her şeyi hesap ederek seveceksin!!!!!! ....................TS , NE YAZIK Kİ TRABZON'U FAZLASIYLA AŞMIŞTIR!!!!!!!ÇAPSIZ ,KÜÇÜK DÜŞÜNEN, DÜNYA BİLMEYEN, VİZYONU OLMAYAN,LOKAL İNSANLAR TRABZONSPOR'U YÖNETEMEZ!!!!!TS, BU SIRADAN İNSANLAR TARAFINDAN YÖNETİLDİKÇE ANCAK VE ANCAK ''''''''''''''''''''İNEKLER UÇTUĞUNDA ŞAMPİYON OLUR''''''''''''''''''''''''''''''................ ..Bu taraftarı suçlama işi 'bence sindirme oyunu' TS düşmanlarının ,TS'un en büyük hazinesi olan taraftarını pasifize edip; dolayısıyla TS 'u küçültme olayıdır!!!!!Bu olaya alet olmayalım!!!!!!!!!!............ GÜN ,GERÇEK TARAFTARIN DAHA ÇOK SESİNİ VE TAVRINI ORTAYA ZAMANIDIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahmet Kuru
21.08.2009, 11:42
MedyaTrabzon'un haberine göre Yattara ve Cale satış listedeymiş..
Doğruysa,Allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyeyim başka.!!!

yağız61
21.08.2009, 11:55
Sayın başkan, görünen köy kılavuz istemiyor.Sıradan bir takım olduğumuz çok açık. Üç önemli oyuncuya bu takımın acilen ihtiyacı var:Forvet(direkt oynayacak bir oyuncu isim şart değil) ortasaha(şuan için tanıdığım bir tabata var) ve sağbek.Aksi taktirde sadece Tabatayı alsan bir şey değişmez veya sadece Fatih Tekke'yi de alsan yine bir şey değimez.Üç oyuncu alınmalı ve direk takıma katkı yapmalıdır.Yok geleceğin yıldızını aldık, lafları içi boş tenekeden fazlası değildir. KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN.BNEDEN SÖYLEMESİ.Aksi taktirde ligin 8. haftası bu yıl ki şampiyonluk ümitleri sona erer.

recdodo
21.08.2009, 12:10

Dün Yattara ve Cale harici herkes satış listesinde diyorduk, bugün tersini... Allah bu medyanın eline maşayı vermesin. Adamlar gerçekten kullanmasını çok ama çok iyi biliyor.... :) Elbette satış olacak, ama bu medyanın yaptığı gibi maşa sallayarak olmayacak.

Tabi bu arada Başkan'ım artık şu Salih sesleri dinlemek yerine, önceden yaptığınız gibi biraz kendi içinizi, yüreğinizi dinleyin.

bitirim
21.08.2009, 12:11
Sorun şurada Trabzonspor Taraftarı yıkmaya alışmış . Bildiğin alışmış yahu .. Geçen sezon Ersun YANAL ' ı gönderdiğimizde şampiyon olacağımızı düşünen taraftar bu sezon Başkanı veya Hocayı gönderdiğimizde şampiyon olacağımızı düşünüyor . Geçen sene şampiyonluğu kaçırırken tek suçlu Ersun YANAL olarak gösterilip futbolcuların bu potansiyele sahip olduğu düşünülürken bu sezon takımın yarısının değişmesi gerektiğine inanlar var . Bu kişiler hemen hemen aynı kişiler . Az da değiller üstelik şairin dediği gibi : 1 değil 5 değil Milyonlarcalar maalesef . Bu insanların beyinleri nasıl çalışıyor ben hala anlamış değilim . Neye inanıyorlar acaba biliyorlar mı ...

Üstelik zararları sadece kendilerinede değil insanları umutsuzluğa itiyorlar ... Kene gibiler yani zehirlerini bırakıp gidiyorlar .

Her malubiyetten sonra öldük , bittik , Trabzonspor efsaneymiş artık sadece efsane vb.yazıları okumaktan bıktım artık . İnanmadığımız bir şeyin peşinden neden gidiyorsunuz arkadaşlar ? Sahanda malup olunduğunda mı aklınıza geliyor Trabzonspor'un eskiden efsane olduğu şimdi ise sıradanlaştığı ? Bumudur taraftar olmak , bu mudur ! Efsaneyi seviyorsan onla beraber ol ve geçmişte yaşa yok hayır ben Trabzonspor'u seviyorum diyorsan 1 gün üzül 2. gün yeniden bıkmadan , usanmadan sevdanın arkasında dur . Nasıl daha iyi oluruzu düşün .. Üret yahu korkmadan üret . Hasta olduğunuzda öldüm mü diyorsunuz doktara mı gidiyorsunuz ? Nedir bu enkaz edebiyatı ... Ne zannediyorsunuz sadece siz mi üzülüyorsunuz ? Lütfen sakin olun . Ya inanmadıklarınızı söylemeyin yada inandığınız gibi davranın !

Burası Başkan ın başlığı ama ağlama duvarına dönmüş . O nedenle bu yazıyı buraya gönderdim .

Sayg ,

+10000 kesinlikle katılıyorum

Remzi
21.08.2009, 12:12

Sayg ,
Katılıyorum ve bu güzel ve bence doğru olan tespitleriniz için Teşekkür ediyorum abi. :alkış:

Furkan
21.08.2009, 12:19

abi calede hak veririm ama yattara ne yapıyorda koruyoruz onu?
küçük maçların büyük oyuncusu olmaktan başka ne yapıyor??
artık yattaranın canı istediğinde oynayıp istemediğinde sakat ayağına yatmasından bıktım...

bitirim
21.08.2009, 12:24
taraftarı suçlamakmi haşaa öyle şey olurmu dünyada kaç tane takım var deplasman puanı içeridekinden çok daha fazla olsun avni aker cehennemdir ama sadece bize hem bizimde kendimize özgü tezahüratımız varki "bilmem kim istifa" "yuuuuh" gibi

bitirim
21.08.2009, 12:27
pardon unuttum birde 3 senedir bizde oynamayan fatih tekke için tezahuratlarimiz var sadece bize özgü

Erkin Ekşi
21.08.2009, 12:43
sizde bulmussunuz bi yattara
adam oynamaz maci kayebderiz suclu yattara
oynar 10 asistlik pas atar biri gol olur gene suclu yattara.

acin gozunuzu bu kadarda cahillik olmazki.

Ahmet Kuru
21.08.2009, 12:44
abi calede hak veririm ama yattara ne yapıyorda koruyoruz onu?
küçük maçların büyük oyuncusu olmaktan başka ne yapıyor??
artık yattaranın canı istediğinde oynayıp istemediğinde sakat ayağına yatmasından bıktım...
Her sezon kafa olarak kendini meşkul edecek şeyler oldu...
Tam bu sezon olmayacak derken yönetim sağolsun haftada bir Yattara'yı satış listesine koymazsa,Yönetim Kurulu olarak geceleri uyuyamıyormuş..

biz ken içimizi daha çözemedik...
Sora deriz hane başarı?
Biz daha çok deriz bu gidişle..

firidin61
21.08.2009, 12:46
Vendercan , Fatih Tekke konusunda ne düşünüyorum , neler hissediyorum girer Fatih Tekke başlığından ulaşırsın . İnsanların daha neyi savunduğunu bilmeden yorum yazmak hoş değil . Benim söylediğim , skora göre taraftar olmak doğru değil . Git transfer başlığına bak bakalım neler denmiş ... Her seferinde aynı şey ; alınan sonuçlar sonrasında Trabzonspor'un büyüklüğü tartışılıyor daha önce hiç uğranılmayan başlıklar 1 maçın sonunda ağlama duvarına dönüyor . Bu doğru değil . Üstelik bunu yapan Trabzonspor taraftarı ! Kötü sonuçlar alınmadan önce kral çıplak demeyen sonradan hiç demesin efendim ! Bu yanar dönerlik olmuyor , yakışmıyor ...

Sorunları belirtiyoruz . Başkan etki altında bırakılıyor ... Kulağına çok şey fısıldanıyor ama doğrular değil . Yönetim Fatih TEKKE konusunda 3 açıklama yaptı 3 üde kendi yönetim kurulu üyelerince belki '' fark edilmeden '' yalanlandı . Tek seslilik yok . Hacısalihoğlu'nun açıklamaları taraftarlarca beğenilmiyor . Taraftar bunları duymak istemiyor dedik . Ne zaman ? Sivas ' ı yendiğimiz maç sonrasında . Fatih Tekke bu takıma lazım dedik . Ne zaman ? Lig başlamadan önce . Yönetim yanlış işler peşinde dedik . Ne zaman ? Lig başlamadan önce . Peki bunca insan o zaman nerdeydi ? Efendim , anlamadımmm ? Yok yahu yok çok iyi anladım ... Bence sende anladın .

25 yıldır kayıtsız , şartsız , çıkarsız sevdasının arkasından giden taraftarın elinden öperim . Eli öpülesi insanlar var aramızda . Boğazından kesip ürün almaya , maça gitmeye çalışan taraftara laf söyleyeni Allah çarpar benim ne haddime ... Ama sürekli abalı peşine koşup bulduğunda '' vurun abalıya '' zihniyeti benim taraftarıma ait olamaz . Bugün çok iyi yine aynı gün '' günah keçisi '' ilan edilen farklı taraflarsa ve '' günah keçisi '' el birliğiyle tabiri caizse def ediliyorsa ertesi gün '' günah keçisini '' dün çok iyi dediğiniz kişilerden seçerseniz ben bunun altında farklı şeyler ararım . Gözü dönmüşlük içinde sağa sola saldırmak ayrıdır , eleştirmek ayrı ... Yapıcı olmak ayrıdır yıkıcı olmak ayrı . Vurmak ayrıdır '' öldürmek '' ayrı ... Önce bu ayırımı bilelim neyi diyip neyi diyemeyeceğimizin ( en azından camianın selamati için ) farkında olalım sonra yorum yapalım .

Burada 10 yaşında çocukta var 50 yaşında abimizde . 50 Yaşında abim efsane bitti derse sen 10 yaşındaki çocuğa nasıl Trabzonspor sevgisi aşılayacaksın ? Bunun Trabzonspor'a zararının boyutu nedir farkında mısın ? Yok .

Ee canım kardeşim nasıl istiyorsan öyle yap o zaman nasıl dilersen öyle yap ...

Sayg ,

murat
21.08.2009, 12:48
Sevgili arkadaslar, deplasmanda daha cok puan topluyoruz diye taraftarmi suclu? 2 milyon euro para aliyorsan yeri gelince profesyonelim diyorsam ozaman kendi sahanda "baski" altinda kalma luksun yok. Kaliyorsanda o parayi almaya hakkin yok. Trabzonspor atay aktug zamanindada ayni hatayi yapmisti, hatirlarsaniz forvet transferi yapmadigimiz icin sampiyonlar liginden olmustuk. Devre arasi forvet almadigimiz icin bence sampiyonluk sansimizi kaybettik ardindan su transfer doneminde herkes ilk transferi forvete beklerken yine forvet alinmadi. Simdi suclu taraftarmi oldu?

Yonetim suan nerede? cikip bir aciklama yapma sorumlulugu yokmu? Yok kardesim simdi cikip istifa ederler cunku onlari elestirdik ya, dogrulari soyledik sadece. Ben baskanin cogu hamlesinden memnunum ama sportif anlaminda cok yanlislar yapiyor.

Furkan
21.08.2009, 12:49
yattara 10 milyon dolar yapıyor. 10 milyon dolar verilen bir futbolcu boş olamaz. birkaç hafta sakat yada formsuz olsa dahi en tehlikeli takımlar bile onu marke etmek için 2 oyuncu ayırıyor. haa adam gibi forvetin olsa oluşan boşluklardan faydalanır ama umut gökhan ikilisi ile ancak bu kadar.

bizde malesef inanıyoruz bunlara... yattaraya kimse 10 milyon dolar filan vermez vermediğinide gördük araplar bile vazgeçti almaktan. ben artık yattarayı takımda görmek istemiyorum çıkıp yapacağı iki tane artislik harekette beni ilgilendirmiyor. ben DEVAMLILIĞI olan futbolcu istiyorum..

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:00
allahım ya adama bak demişki yıllardır bu maçı bekliyorduk yazık değil mi emeklerimize demiş akrabalarına filan sen önced forvet al beee

Remzi
21.08.2009, 13:04
Yattaraya şu anda kimse çıkıp 10 milyon vermez. Bir sezon istikrarlı biçimde oynasa 20 milyonda eder ama oynamıyor işte..

ÇAĞDAŞ AYDIN
21.08.2009, 13:07

Sayg ,
Bravo, katılıyorum.
Bu insanlar yüzünden yenilgilerden sonra canım foruma girmek bile istemiyor.

Mehmet Zeki
21.08.2009, 13:24
BAŞKAN ŞENER İSYAN ETTİ
Toulouse maçı öncesi oldukça heyecanlı gözüken ancak alınan mağlubiyet sonrası açıklama yapmadan gergin bir şekilde stadı terk eden Başkan Sadri Şener'in, "Bir yıldır bu maçı bekliyorduk. Emeklerimize yazık değil mi?" diyerek yakın çevresine maçın kaybedilmesinden duyduğu üzüntüyü vurguladığı öğrenildi. Şener'in mağlubiyet sonrası Broos'tan da detaylı bir rapor isteyeceği ve gerekli transferlerin yapılması için kurmaylarına talimat vereceği belirtildi.

Sanki iyi tarafa dogru gidiyoruz?

Oruç
21.08.2009, 13:57
Gerekli transferler yapılacakmış. Duyda inanma. Biz iyisimi "mağlubiyeti hocaya soralım."

Hea[Ts]ho[Ts]
21.08.2009, 14:10
BAŞKAN ŞENER İSYAN ETTİ
Toulouse maçı öncesi oldukça heyecanlı gözüken ancak alınan mağlubiyet sonrası açıklama yapmadan gergin bir şekilde stadı terk eden Başkan Sadri Şener'in, "Bir yıldır bu maçı bekliyorduk. Emeklerimize yazık değil mi?" diyerek yakın çevresine maçın kaybedilmesinden duyduğu üzüntüyü vurguladığı öğrenildi. Şener'in mağlubiyet sonrası Broos'tan da detaylı bir rapor isteyeceği ve gerekli transferlerin yapılması için kurmaylarına talimat vereceği belirtildi.

Kaynak ne???

Mehmet Zeki
21.08.2009, 14:10
ho[Ts];2575835']Kaynak ne???

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=60144

AYYILDIZ
21.08.2009, 14:15
Transferin bitmesine 9 gün kaldı.Kurmaylara talimat versek ne olacak.

Punisher-61
21.08.2009, 14:15
yaaa baskanim öyle olur yanlis forvetlere güvendin öyle yari yolda birakirlar seni..

Hea[Ts]ho[Ts]
21.08.2009, 14:20
İnşalllah haber gerçektir.
Biraz geç olsa da zararın neresinden dönsek kârdır..

mahmuter61
21.08.2009, 14:38
Başkan üzülme seneye!!!seneye olmazsa öbür sene oda olmazsa eee ben nediyeyim sende bırakır gidersin.Ama sakın iyi futbolcu alma hele santrafor alma takım şampiyon falan olabilme ihtimali olabilirdeeeeee sende erken gider tv lerden uzak kalırsın!!!

keles76
21.08.2009, 14:39
başkan sen bizden daha büyük tarafatarsın hatta en büyük taraftarsın takımın bu durumunda belki ilk sen hercu merc oldun hatta emeklerinin karşılığını 1-3 ile aldın bence etrafındaki yalakalardan kurtul sana samet aybabayı önerenler gibi forvet eksiğini batdal ile kapatacağına inananlardan kurtul dün geyseyi izledim adeta şiir gibi oynuyorlar ve hala transfer yapmaya çalışıyorlar caneri sezeri almaya çalışıyorlar bence şapkayı öne koyup eldekilerden kaliteli bir forvet bir orta saha ve sağbek lazım yada bu sene işler hepten şansa kalır

İlker ToSun
21.08.2009, 14:40
sen bu sene doğdun galiba! ya da 25 yıldır uykudaydın herhalde!
evet bu yönetimin yaptığı bir çok hata olabilir ama bizim bu tavrımız işi çözmeye değil çözmemeye yöneliktir!
futbol takımı başarısız olursa yönetimler sallanır bu normaldir ama eğer yapılan doğrular yanlışlardan çoksa o zaman zaman tanınır! fb'nin, bjk'nin yaptığı gibi! bu yönetim bence gayet aklı başında işler yaptı ve yapacak da! hatasızlar mı? hayır, elbette ama onları gönderip yeni bir albayrak benzeri facia yaşamak istemem açıkçası (albayrak yönetimi gördüğüm en karmaşık, ne yaptığını bilmez yönetimdi ve takım uçuruma yuvarlandı, bunun sebebi de işi bilmeden alelacele göreve getirilmeleri oldu, yoksa onlara öfkemde başka bir sebep aranmasın)
elimizdekinin değerini bilelim...

bi benim yazdığıma bak bi senin yazdıklarına bak, ben neden şikayet ediyorum sen bana ne diyorsun

İlker ToSun
21.08.2009, 14:42
sizde bulmussunuz bi yattara
adam oynamaz maci kayebderiz suclu yattara
oynar 10 asistlik pas atar biri gol olur gene suclu yattara.

acin gozunuzu bu kadarda cahillik olmazki.

dün akşam sana söylediklerimi hatırlıyorsun dimi ? : )) bu mağlubiyeti de yattaraya yıkanlar çıkar forumda demiştim : ))) ahahaha

talibim
21.08.2009, 14:47
Gerekli transferler yapılacakmış. Duyda inanma. Biz iyisimi "mağlubiyeti hocaya soralım."

:alkış::alkış::alkış:

arkadaşım bravo
daha önce bu sayfaya yazmıştım.hatalar zinciri bu demeçle başladı ve hala devam ediyor.

BiZe HeR YeR 61
21.08.2009, 15:25
BAŞKAN ŞENER İSYAN ETTİ

Eğer bu haber doğruysa bu yönetimden daha ne bekliyoki...Transfer yapılacakmış..! günaydın...Senin eksik mevkilerin belli bunların hiçbirini transfer yapma sonra gel emeklerimize yazık oldu vay beaaa...!

Can basten
21.08.2009, 15:27
BAŞKAN ŞENER İSYAN ETTİ

Anorthosis maçından sonra atılan "Başkan Aktuğ küplere bindi" manşetini hatırlıyorum.

Bu haberle aralarında ne kadar paralellik var...

TameRHan
21.08.2009, 15:27
başkanı sevebilirsiniz ama yanlışlarınıda söylemelisiniz.şu bir gerçekki sportif alanda başkan nisan ayından beri tek doğru iş yapmamıştır.bu takıma forvet gerekirken paralar başka oyunculara harcanmıştır.alınan oyuncular ise başarısız olmuştur.kulüp ise borç batağındadır.avrupa ligini başkan ciddiye almamıştır.kulüp prestij ve maddi kayba uğramıştır

başkan sürekli birilerine laf atma derdinden kulübü düşünemez olmuş anlaşılan.

unutmayınki çok konuşmak doğru iş yapmak demek değildir

karatasof
21.08.2009, 15:30
Anorthosis maçından sonra atılan "Başkan Aktuğ küplere bindi" manşetini hatırlıyorum.

Yaşanan hayal kırıklıklarıda benzer olduğundan gazetecilerde işin kolayına kaçıyorlar tabi...Hatta bu durumlara uygun başlık Arşiv dosyasından copy+save yapılıp sadece isim değiştiriliyor zannederim.

gökçay61
21.08.2009, 15:35
kafa aynı kafa, atay aktuğ boku yattaraya atmıştı, bakalım sadri şener kime atacak..

kimseye atamaz ona göre çoook kaliteli bir takımımız var!!!

ALİ FATİH
21.08.2009, 15:39
firidin61 ve Vendercan adlı renktaşlarım!Her ikinize de sonsuz katılıyorum! TS için sonuna kadar tartışalım,sonun kadar düşünelim,sonuna kadar üretelim! Hepimiz bu renkler için buradayız.

Her farklı düşünce zenginlik getirir! SAYGILARIMLA::::

TameRHan
21.08.2009, 15:41
toki başkanına atabilir mesela. neymiş kendisi gs divan üyesiymişmiş.
sonrasındaki toki başkanıda söyle demişti: bana kendisi hiç konuşma teklifi etmediki geri çevireyim..

yani sözün özü bizim başkan ancak konuşuyor. çok konuşmak doğruları söylemek demek değil maalesef

Lazistan
21.08.2009, 15:45
ben buralarda defalarca baskanin neyi yanlis yaptini ama neyin dogru yaotini yazdim, bunu bu sefer tekrarlamiyacam cunku hepimiz biliyoruz, ama baslik yazisi bana birsey hatirlatdi, ondan iyi isler yapacak kim var yada bugüne kadar kim vardi. sampiyonluk veya basari futbolda tek sana bagli olmuyor ki? kac kere biz iyi ken bizdende iyisi cikti karsimiza? yinede tabi benim yaptim gibi de, yanlislar kirmadan yikmadan söylenecek. bu laf klasik biliyorum ama yikmak kolay, ama basari sabir ister. bence baskan ondan iyi yapabilecek, en basta parasi ve ya daha fazla futbol bilgisi olan biri gelmeden gitmesin. kendi görusume göre zaten ondan daha iyi bilecek tek agaoglu var, parasi ve agirliyla da ulusoy var. mesela ulusoy un baskan oldu bir ts yi istanbul takimlarini da korkutur. ama bir gercek var ki hainler icimizde, serdar balli-özkan sümer gibi geri kafalar bu takimdan uzaklistirmadikca basari gelmez. ts trabzonlulardan ulussun dedikce olmaz. olacaksa da elmanin iyisi bize olmali mesela abdurrahman-ibrahim akin-batuhan-özer ve sayre, cöruk elma degil engin-tayfun ve sayre.

ilyskm
21.08.2009, 15:46
Başkan valla kusura bakma sen bu işte biraz cahil kaldın. Git inşaat yap. Elalemin ASİS KALDIRIM' ı bile yanlış yapa yapa doğru yapmayı öğrendi ama sende bu olacak gibi gözükmüyor. Kafayı kullanıp şu futbol simsarların ı dinlemeseydin inan şimdi taş gibi bir takımımız olacaktı.

Travelair
21.08.2009, 15:50

Zaten bu "Küplere binmek" nasıl oluyor anlamıyorum. Yani Alice Harikalar Diyarında gibi birşey herhalde. Konuşan kediler, işine geç kalan tavşan. Küplere binen insanlar... Peki nedir neden ben yolcusu olduğum arabada A noktasından B noktasına kaza yapmadan, kafamı gözümü yarmadan, bir kerecik de olseun gidemiyorum? Küplere bindi. Eee? Ben de biniyorum küplere. Farkımız olmalı

ozturk
21.08.2009, 15:51
bu yıl maalesef başkan şaşırtıyor bizi..

a f s
21.08.2009, 15:57
Erdal'ın doğru tespiti olan " Başkan şehri doğru okuyamıyor" tespitindeki şehir sadece Trabzon'da yaşayan Trabzonsporluları kapsamıyor, o tanıma İstanbul'u da katın, Trabzon dışındaki tüm Trabzonsporluları da katın.

Bu inatlaşma sürecinin bize hep kaybettirdiğini yaşadık ne yazık ki.

Çare: bir güç gösterisi yapmak, bunun için geçen seneki kadar transfere de gerek yok, sadece inatlaştığı o doğru transferi yapsa bütün kimyası değişir caimanın.

elbera
21.08.2009, 16:03
allah başımızdan eksik etmesin sadri başkanı adam elinden geleni yapıyor ne yapsın servetinimi versin eskideki gibi genemi iflas etsin herşeyi başkanda aramayın bi arkadaş diyo inşaat yap şunu yap bunu yap peki o beklentileri isteyenler her yıl takımı için ne kadar para harcıyor ne kadar katkıda bulunuyor başkna maddi konulara karışmayan anca sözle trabzonsporluyum diyenleride takıma katkıya çağırıyor daha önce kim yapmıştı bunları bence başkan yapabileceği her şeyi yapıyor ama bence tek eksiği transferler oyuncularına biraz fazla güveniyor......

Emre B.
21.08.2009, 16:08
Takımda ki forvet eksikliği bu kadar açıkken bunu nasıl göremedin başkan?

ALİ FATİH
21.08.2009, 16:11
Şimdi kaos var! Kime, nasıl, ne kadar güvenebiliriz? Yazık, çok yazık, Trabzonsporum heba oluyor! Ama Trabzonsporlu olmak ,zaten zor iştir! Sadece ama sadece bordo-mavi renklere güveniyorum! O renklerin tılsımına, o renklerin ahengine, o renklerin RENKTAŞLARINA güveniyorum! Ama ayırt etmeden , her fikri savunan;ama yapıcı ama kırıcı , kalbi bu renkler için çarpıp kavga eden ,sakin kalan,agresif olan,ketum olan....her bordomaviliye güveniyorum.Bir tane bile borbomaviliyi dışlayan açık TS düşmanıdır. Dünyada takımlar ikiye ayrılır....1. TRABZONSPOR 2.Diğerleri

İlker ToSun
21.08.2009, 16:15
[QUOTE=Mehmet Zeki;2575672]BAŞKAN ŞENER İSYAN ETTİ

Vay beeee işte büyük başkan, isyan etmiş helal olsun eksikleri görmüş bir de dalga geçer gibi "1 yıldır maçı bekliyorduk" diyor, o zaman ona göre davranacaktınız beyefendi, gün geçtikçe batıyor sadri şener, ama bunlar bence daha iyi günleri, geçen seneki Avni Aker deki son lig maçında fener karşısındaki Trabzonsporun ondan önceki 5 haftaya göreki halinden niye o kadar uzak olduğunun da hesabını verecek. Yoksa kulislerde söylendiği gibi şampiyonlar ligine kalınırsa taraftarın beklentisinin ve dolayısıyla yapılması gereken transferlerin çıtası artacağı korkusundan mı avrupa ligini seçtik. Elbet gün gelecek ve bunlar konuşulacak sadri bey.

Sefa Murat Dokuz
21.08.2009, 16:19
İnadi birak al Şu takima bİr forvet 1 saĞ bek!

İlker ToSun
21.08.2009, 16:22
yazıklar olsun be sadri şener 1 senedir avrupayı UMUTla bekledin ama biz sana UMUT yetmez demiştik

Mehmet Sarigül
21.08.2009, 16:26
"Balik basdan kokar..." diye bir atasözü var...

Toulouse'un 3. golünü birkez daha izleyin!...Top Serkan'nin ayagindan ciktigindan itibaren, ekrandan görebildiginiz oyuncularimizin yerlerine bir bakin...cezasahasinin icindekileri bir tarafa birakin, sadece Serkan, Alanzinho ve Colman'i izleyin...birde golü atan Mansare'yi (sol bacagi bandagli!) ve diger siyahi (Silva ile karsi karsiya kalan!) Toulouse'lu futbolcuyu izleyin...

Toulouse'un 3. golünü Toulouse'lu futbolcular atmadi...bu gol sadece birseyi gösteriyor;

1. Sahada futbolcular arasinda büyük bir disiplinsizlik var!

2. Yedek kulübede Teknik kadronun icinde büyük bir otorite boslugu var!

3. Yönetim bazinda (düsüncede ve uygulamada) büyük bir uyumsuzluk var!

Dogru yönetilen bir kulübde, bir teknik kadro bu kadar caresiz kalmaz...
Dogru yönetilen bir kulübde, sahadaki futbolcular rakibin gol atmasini (topluca) seyretmez...

Kimse 3. gol bir kontra atak golü demesin,...cünkü 3. golü atan Mansare, Serkan'nin, Alanzinho'nun ve Colman'nin gerisinden gelip topu takip ediyor...cünkü 3. golü (Selcuk haric!) bütün takim izlemekle yetiniyor...

"Balik basdan kokar...", cünkü gercek sorunlar ne sahada, ne de teknik kadroda...

Ne yazik ki, gercek sorunlar basda...yönetimde.

Ali Bektaş
21.08.2009, 16:31
Vah vah, başkan bu hallere düşmemeliydi

Hekimoğlu
21.08.2009, 16:31
Taraftar aylardır isyanda olacakları görüyor ama nafile.

Cem Akyüz
21.08.2009, 16:33
Başkan'ım sana hep güvendim ve savundum ama artık birşey diyemiyorum

Erdinç Dilek
21.08.2009, 16:39
Erdal'ın doğru tespiti olan " Başkan şehri doğru okuyamıyor" tespitindeki şehir sadece Trabzon'da yaşayan Trabzonsporluları kapsamıyor, o tanıma İstanbul'u da katın, Trabzon dışındaki tüm Trabzonsporluları da katın.

Bu inatlaşma sürecinin bize hep kaybettirdiğini yaşadık ne yazık ki.

Çare: bir güç gösterisi yapmak, bunun için geçen seneki kadar transfere de gerek yok, sadece inatlaştığı o doğru transferi yapsa bütün kimyası değişir caimanın.
zafer yelen ide silmişti ama aldı hemde sakat sakat bak oynamıyor, bu konu da rahat olalım o zaman inat ettiği birşey de yok

Erdinç Dilek
21.08.2009, 16:42
güç nedir paylaşımdır,destekdir, şimdiyi kurtarmaktır, istikrarsa ey millet aha başarısızlıkta da istikrar bi de bunu deneyelim bir de başarısızlığı görmezden gelip yanlarında olduğumuzu gösterelim, sabır sabır diyor millette ben 26 senede bir sabır göremedim hiç, bu nasıl sabır, 41 yılda bilmem kaçıncı yönetim kurulu bilmem kaçıncı teknik direktör,bu bunun neresinde sabır var..

Atmaca
21.08.2009, 16:54
Başkan sen onu benim külahıma anlat.Bu maçı 1 yıldır bekliyormuşda:
O yüzden mi bu maçta oynayamayacak bi adamın transferini 2 aydır kovaladınız.

gustavo_colman
21.08.2009, 17:08
az kaldı 1 eylüle böyle devam alkışlar başkana

uzungöllü
21.08.2009, 18:13
eğer başkan avrupa kupalarına katılmayı isteseydi gider gabriç i almazdı... adam gabriç i alarak bunu açıkça beyan etti zaten... başkan bu takıma ne kazandırdıysa ona yakınını da kaybettirmiştir...

tlotwat
21.08.2009, 20:28
başkana da takımada sonuna kadar destek olmaya devam başarı istikrarlan yakalanabilecek bir olay fergusonda manu nun başında ilk 7 sene çok büyük başarılar elde edemedi ama bugün dünyanın en büyük 10 takımından birisi

Özkan
21.08.2009, 20:41
Başkanı bilmem de Hugo Broos'u kovmaya kalkan çapulcuları Allâh'a havâle ediyorum. Herif çıkıp kendi mi gol atacak? Elindeki kadro bu. Senin takımının yıldızları en önemli maçından önce sakatlanırsa -ki bunlardan taraftârın sevgilisi olanı bu işi gelenek hâline getirmiştir.- yönetimin sana forvet almazsa, transfer sana sorulmadan yapılırsa, çok istediğin adam alınmazsa, alındığı durumda da Avrupa'da oynayamaz hâldeyse, kalecin ve takım kaptanın saçma sapan hatâlar yapıyorsa Hugo ne yapsın?

+1AhmeT
21.08.2009, 20:49
evet başkanımız yaptığı transferlerle zaten nekadar istediğini belli etti konuşmaya gerekyok

Travelair
21.08.2009, 21:02
Başkanın yanındayım, elbette hatalar yapıyor ama yaptıklarına takdirle karşılıyorum. İsteğim biraz daha ipleri ve disiplini ele alması. Bunu medyaya demeç vererek değil, icraatlarla yapması

ALİ FATİH
21.08.2009, 21:12
Şimdi kaos var! Kime, nasıl, ne kadar güvenebiliriz? Yazık, çok yazık, Trabzonsporum heba oluyor! Ama Trabzonsporlu olmak ,zaten zor iştir! Sadece ama sadece bordo-mavi renklere güveniyorum! O renklerin tılsımına, o renklerin ahengine, o renklerin RENKTAŞLARINA güveniyorum! Ama ayırt etmeden , her fikri savunan;ama yapıcı ama kırıcı , kalbi bu renkler için çarpıp kavga eden ,sakin kalan,agresif olan,ketum olan....her bordomaviliye güveniyorum.Bir tane bile borbomaviliyi dışlayan açık TS düşmanıdır. Dünyada takımlar ikiye ayrılır....1. TRABZONSPOR 2.Diğerleri

Muhalif
21.08.2009, 21:17

:D he yahu Can nerden aklına geldi şimdi.

Cafer abi açmış konuyu güzel de bir şiir varmış:D

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=142282&postcount=1

Kuzey cephesinde değişen bir şey yok demek...

poetricus
21.08.2009, 21:30
"Başkan küplere binmiş".
Dikkat etsin de bindiği küplerde keskin sirke olmasın!

reis_556
21.08.2009, 21:43
[QUOTE=Özkan;2577420]Başkanı bilmem de Hugo Broos'u kovmaya kalkan çapulcuları Allâh'a havâle ediyorum. Herif çıkıp kendi mi gol atacak? Elindeki kadro bu. Senin takımının yıldızları en önemli maçından önce sakatlanırsa -ki bunlardan taraftârın sevgilisi olanı bu işi gelenek hâline getirmiştir.- yönetimin sana forvet almazsa, transfer sana sorulmadan yapılırsa, çok istediğin adam alınmazsa, alındığı durumda da Avrupa'da oynayamaz hâldeyse, kalecin ve takım kaptanın saçma sapan hatâlar yapıyorsa Hugo ne yapsın?
katılıyorum aynı fikirdeyim kardeşim

kocaman61
21.08.2009, 22:02
hugo bross a sonuna kadar güveniyorum ama yaptığımız transferlerin bana göre gabriç dışında olumlu bir tarafı yok golcü eksikliğimiz bize çok sıkıntı yaratacak fatih tekke diye bağırdığımızda nerdeyse ts düşmanı ilan edileceğiz bu işler yattara ve song a milyon eurolar vermekle olmaz fatih tekke gökdeniz hüseyin artı özer hurmacı çağlar birinci bunlar herşeyi ifade ediyor yabancılara tanıdığımız toleransı kendi futbolcularımıza tanısak şimdi bunları konuşmayacaktık kısacası kendi öz evlatlarımızı dışlıyoruz dün tayfuna başına gelenler gibi tayfuna gelene kadar daha kaç kişinin yuhalanması gerekiyordu başkanım inş takımı toparlar golcü eksikliğimiz inş giderilir

Emrah KabuL
21.08.2009, 22:07
Diğerlerini bilemem de Hüseyin'e tanılan tolerans kimseye tanınmadı.. Adam sıfır yeteneğe rağmen hayatının sonuna kadar rahat yaşayabilecek bir şekilde birikime sahip oldu Trabzonspor sayesinde.. Hüseyin gibi yeteneksiz olupta şu klüpte bırakın 6-7 sezonu 1 sezon bile barınabilmiş oyuncu yoktur.

Cafer Bulur
21.08.2009, 22:51
Diğerlerini bilemem de Hüseyin'e tanılan tolerans kimseye tanınmadı.. Adam sıfır yeteneğe rağmen hayatının sonuna kadar rahat yaşayabilecek bir şekilde birikime sahip oldu Trabzonspor sayesinde.. Hüseyin gibi yeteneksiz olupta şu klüpte bırakın 6-7 sezonu 1 sezon bile barınabilmiş oyuncu yoktur.
Vardi,hasan ücüncü.:)

muharrem demirc
21.08.2009, 23:05
başkan her açıdan başarısız olmuştur. takımın eksiklerini bile bile tamamlamamış adeta istanbul takımlarının önünü açmıştır. bu takıma 2 sezondur golcü almayarak giden atı tutan jokey gibi olmuştur. "giderim ha" diyerek taraftara şantaj yapmıştır, ayağına gelen Fatih'i almayarak tarihi hata yapmıştır, Yattarayı her gün satılacak sözleriyle küstürmüştür, Hacısalihoğlu gibi acz içindeki bir adamı asbaşkan yapmıştır, Şenol Hocayı ayartmaya kalkışmış eline yüzüne bulaştırmış,Ersun Hocaya 1 yıl daha vermeden kovmuştur, Samet Aybaba ile anlaşmıştır, geniş bir kadromuz var diyerek taraftarı uyutmuştur...daha onlarca yazabillirim. Sadri Bey bulunmaz hint kumaşı değildir. Son dönemdeki hali ve duruşu ile Nuri Albayraktan bir farkı kalmamıştır.

muharrem demirc
21.08.2009, 23:08
ben buralarda defalarca baskanin neyi yanlis yaptini ama neyin dogru yaotini yazdim, bunu bu sefer tekrarlamiyacam cunku hepimiz biliyoruz, ama baslik yazisi bana birsey hatirlatdi, ondan iyi isler yapacak kim var yada bugüne kadar kim vardi. sampiyonluk veya basari futbolda tek sana bagli olmuyor ki? kac kere biz iyi ken bizdende iyisi cikti karsimiza? yinede tabi benim yaptim gibi de, yanlislar kirmadan yikmadan söylenecek. bu laf klasik biliyorum ama yikmak kolay, ama basari sabir ister. bence baskan ondan iyi yapabilecek, en basta parasi ve ya daha fazla futbol bilgisi olan biri gelmeden gitmesin. kendi görusume göre zaten ondan daha iyi bilecek tek agaoglu var, parasi ve agirliyla da ulusoy var. mesela ulusoy un baskan oldu bir ts yi istanbul takimlarini da korkutur. ama bir gercek var ki hainler icimizde, serdar balli-özkan sümer gibi geri kafalar bu takimdan uzaklistirmadikca basari gelmez. ts trabzonlulardan ulussun dedikce olmaz. olacaksa da elmanin iyisi bize olmali mesela abdurrahman-ibrahim akin-batuhan-özer ve sayre, cöruk elma degil engin-tayfun ve sayre.

lazistan mebusu kardeşim bu "ve sayre" neyin nesi yeni bir topçu mu?

Medallion
21.08.2009, 23:11
başkan her açıdan başarısız olmuştur. takımın eksiklerini bile bile tamamlamamış adeta istanbul takımlarının önünü açmıştır. bu takıma 2 sezondur golcü almayarak giden atı tutan jokey gibi olmuştur. "giderim ha" diyerek taraftara şantaj yapmıştır, ayağına gelen Fatih'i almayarak tarihi hata yapmıştır, Yattarayı her gün satılacak sözleriyle küstürmüştür, Hacısalihoğlu gibi acz içindeki bir adamı asbaşkan yapmıştır, Şenol Hocayı ayartmaya kalkışmış eline yüzüne bulaştırmış,Ersun Hocaya 1 yıl daha vermeden kovmuştur, Samet Aybaba ile anlaşmıştır, geniş bir kadromuz var diyerek taraftarı uyutmuştur...daha onlarca yazabillirim. Sadri Bey bulunmaz hint kumaşı değildir. Son dönemdeki hali ve duruşu ile Nuri Albayraktan bir farkı kalmamıştır.

Baskanin takimi hangi durumdan alip tekrar iddiali duruma getirdigini unuttun galiba. Bugun baskana kiziyorsak sampiyon yapamadigi icin kiziyoruz. 7 hafta ust uste mac kaybeden takimi kuranlarla baskani ayni kefeye koymani sindiremiyorum..................

yattarinho61
22.08.2009, 01:11
konusmayin fazla ya anca birini yerden yere vurursunuz, baska bildiginiz bi b.. yok !! 2 hafta oynanmis surda

Trabzonspor 61
22.08.2009, 01:16
Sabır diyorum.

Rahim.K
22.08.2009, 01:19
Tayfuna tanınan toleransda veya umuta takınan tolarans ne olacak?

Yunus Emre AYAZ
22.08.2009, 01:23
bye bye love bye bye happiness diyorum başkada bişey demiyorum.

cyberentalpi
22.08.2009, 01:28
Baskanı bu kadar acımasız elestiremezsiniz. Avrupada ne ekti isek onu biciyoruz. Bizim takımın seri bası olması gerekirdi. O zaman bizde su an Fb ve Gs gibi avrupa ligine baslamıstık.
Baskan nerden nereye getirdi takımı. Eger su anda bıraksin emin olun Kayserispordan farkımız kalmaz.
Evet bazı hatalar yaptık. Goz gore gore etkili bir forvet almadık. Sag bek sorunumuz devam ediyor. Birde futbolcularımız formda baslamadı. Bakmayın elstrdigimiz Engin en cok caba sarfeden adam ama kendini messi sanıyor:)

naimbektas6161
22.08.2009, 01:32
bye bye love bye bye happyness diyorum başkada bişey demiyorum.
bencede katılıyorum sana...:alkış::alkış::alkış:

Ali Tunahan Güllü
22.08.2009, 01:53
Başkan'ım sana hep güvendim ve savundum ama artık birşey diyemiyorum

aynı şey benim içinde geçerli...

Turgay ATEŞ
22.08.2009, 10:19
Bu takıma golcü şart
umutla gökhanla bu iş kesinlikle yürümez

Samet Metin
22.08.2009, 10:26

vardır kardeşim avatarına koyduğun adam umut bulut... hiçbir forvetlik meziyeti olamdan yıllardır oynatılıyor.
böyle giderse hüseyini de geçecek gibi görünüyo...

magicyattara
22.08.2009, 10:29
Arkandayız başkanım.
Bu işi başaracağınıza olan inancımız sonsuz.
:)

Küçükalioğlu
22.08.2009, 10:43
Başkan forvetimizi F.Tekke yap dedik yapmadın neden yapmadın diyede soramıyoruz hain oluyoruz, fatih sporlu oluyoruz, hatta Trabzon mu yoksa Fatih Mi diye konular açılıyor, adamlığımız sorgulanır hale getiriliyor. Bu camia kimseye vermediği desteği senin bulunduğun yönetime verdi şartsız olarak. Kral olmak güzeldi elbet ama bu saatten sonra çıplak günlerin başladı muhtemelen.

Erdem Koltuk
22.08.2009, 10:50
Başkanım bu taraftar ne kadar nankör görüyorsundur umarım.

zisinoli
22.08.2009, 10:55
Korkarım Albayrak dönemini arayacağız. Bu takıma sağ bek lazım, stoper lazım, 10 numara lazım, forvet lazım, ön libero lazım, kaleci lazım en önemlisi hava lazım yani psikoloji, ruh. Yönetim ise kadromuz yeterli diyor. Şampiyonluğa oynuyoruz falan. Hatta bazı yöneticiler taraftarla dalga geçer gibi 5 tane forvetim var benim, forvette oynayanlar gol atmak zorunda değil asist yapsın gibi söylemlerde bulunuyor. Siyaset yapıyor, inat yapıyor, yalan konuşuyor ve kendi işlerini yürütüyorlar. Ben bu yönetimin arkadaşımızını da dediği gibi çıplak olduğunu düşünüyorum ve üzerlerini giydirmeye artık hiç niyetim yok. Hani Albayrak gibi beceriksiz olsalar, işi bilmeseler tamam diyeceğim de abi bunların hepsi kurt herşeyi biliyor ve resmen dalga geçiyor. İşte bu adamın canını sıkıyor. En kötüsü çeker giderler olan yine Büyükşehirlerde yaşayan Trabzonsporlu çocuklara olur. Çakallıkta profesyonel ama rakiplerine göre hem çakallıkta hem de klup yönetiminde amatör bir yönetimimiz var...İşim olmaz...

deneme61
22.08.2009, 10:55
sana guvendık baskan..ıyı nıyetlı oldugunu da bılıyorum ama.sonuc ortada

cınar#7
22.08.2009, 10:56
valla o kadar çok destek verildiki,hatta ben hiç bir başkana bu kadar destek verildiğini hatırlamıyorum..yaptığı onca hata var,bunları söylemek nankörlükmü oluyo şimdi??

Kazım Uzunboy
22.08.2009, 10:59
Yönetimde büyük şok!

Trabzon'da ağızları bıçak açmıyor... Bayram yapmayı bekleyen kent, farklı yenilgiyle hüzne büründü.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm689152.jpg

Trabzon'da ağızları bıçak açmıyor... Bayram yapmayı bekleyen kent, farklı yenilgiyle hüzne bürünürken, özellikle yönetim kanadı ciddi hayal kırıklığı yaşıyor. Üzüntüsü büyük olan Başkan Sadri Şener, olayınm sıcaklığı ile bir açıklama yapmaktan kaçınırken, ekibine de bu yönde telkinlerde bulundu.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Tolunay Abdioğlu
22.08.2009, 11:02
Trabzon'da ağızları bıçak açmıyor... Bayram yapmayı bekleyen kent, farklı yenilgiyle hüzne büründü.,,

Sanki 5-0 yenildik :)

EmrahYalçınalp
22.08.2009, 11:39
Çok uzatmaya gerek yok.

Aklı ortalamanın biraz altında bile çalışabilecek herkes biliyor ki bu takıma kesinlikle bir forvet, bir de sağbek lazım. Bunlardan sonra da Colman'dan yaratılmaya çalışılan adama sıra gelir.

Özellikle forvet ve sağbeki almıyorsan, bu ekonominin kötü olduğu şeklinde yorumlanıyor tarafımca. Geçen sene alınan bir kamyon adamın büyük bir kısmı ortada yoksa trabsfer başarısı kavramı da baya göreceli oluyor haliyle.

YK burda bir karar verecek. Mevcut ekonomik şartlarda bu takımla devam edebiliriz. Geçen sene olduğu kadar maç kazanırız, maç kaybederiz, yine Avrupa'da esamemiz okunmaz. Ya da Fatih Tekke olmadığına göre çok daha pahalı bir forvet (onun ypacağı işi daha ucuza yapacak tek bir futbolcu olduğuna inanmıyorum çünkü) ve Tayfun'un kendi kendini 20. kez bitirmeye çalışması sonucunda da bir sağbek alınmalı, böylece gelecek sene için sağlam bir alt yapı oluşturulmalı.

Başkan bu sonuca bu kadar üzülmüşse ya aşırı duygusal, ya futboldan fazla anlamıyor. fb, gs'nin 3-4 atacağı, defansif sorunları çok fazla olan bir takımı ilerde gıdıklayamadık bile. Ne olacaktı yani?

Erdem Koltuk
22.08.2009, 11:43
valla o kadar çok destek verildiki,hatta ben hiç bir başkana bu kadar destek verildiğini hatırlamıyorum..yaptığı onca hata var,bunları söylemek nankörlükmü oluyo şimdi??
Hata derken?Sana göre hata olmasın?Sen nereden biliyorsun kulubün bütçesini,kulubün planlarını,kulubün nasıl yönetildiğini?Oturduğun yerden Fatihi almadı hata yaptı, forvet alamadı hata yaptı, Erikssonu alamadı hata yaptı demekle olmaz bu iş.

cınar#7
22.08.2009, 11:49
Hata derken?Sana göre hata olmasın?Sen nereden biliyorsun kulubün bütçesini,kulubün planlarını,kulubün nasıl yönetildiğini?Oturduğun yerden Fatihi almadı hata yaptı, forvet alamadı hata yaptı, Erikssonu alamadı hata yaptı demekle olmaz bu iş.
sana göre hata bana göre hata derken,başkan hatasız.Avrupa kupasında başarısızlığı sanşa bağlayalım o zaman..

Adnankazaz
22.08.2009, 11:53
sana göre hata bana göre hata derken,başkan hatasız.Avrupa kupasında başarısızlığı sanşa bağlayalım o zaman..

baskan hatalidir sen forvetin yokken büyük konusmayacaksin bu kadar tecrübeli bir adama yani sadri ye yakistiramadim acaba aklini çelenlermi var mesela ihsan , mesela hacisalih

Erdem Koltuk
22.08.2009, 11:55
Zamanında Avrupada olsaydın da puanın olsaydı, Fener Galatasaray gibi kolay rakiplerle oynasaydın.Başkan ne yapsın.Fatih Tekkeli Gökdenizli kadro Anorthosise elendi.Bu ne peki?Ayrıca Touluse çok iyi bir takım bunu düşünerek konuşalım.

MetiN08
22.08.2009, 12:09

Baskan hatali tabi, hep kendisi diyor okadar transfer yaptik, nerde bu o oyuncular aldi 25 oyuncunun sade 10 belki as takimda gerisi nerde ??

okadar oyuncu alcana 8-9tane saglam oyuncu al, gecen sene okadar cok oyucnu aldik bu sene alamayiz bahanede hazir, gecen sene bu takim 3 oldu bu sene oturmus takim var sampiyonluyu en büyük adayiyiz, baskanim unutmaki rakipler gecen seneki rakipler degil

karatasof
22.08.2009, 12:12
Bunları Yazmak Yasak Mıdır?.. http://www.karadenizgazete.net/images/yazar/35.jpgYUSUF REHA ALP

Bir anlayışı açığa çıkarmak zorundayız..
Altı ay önce “ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevkedilen” bir üyeyi, altı ay sonra Kongre Divanı’na, “Yeter ki kongrede aleyhimize konuşma yapmasın” diye oturtan,
Kendi halledemediği işi havale ederek, pankart astırıp Volkan Konak’ı halkın gözünde küçük düşürmeye çalışan...
Tüzük kongresinde oyları doğru sayıp tutanağa doğru geçirdi diye Av.Cengiz Çebi’yi azleden...
Bir önceki yönetim döneminde alınması için baskı kurup, kendileri göreve geldiğinde kovmaya cesaret edemedikleri, sözleşmesi basına sızdırılınca Özkan Sümer istifa etsin diye bekleyen...
Nuri Albayrak’ı, 39 milyon borçtan dolayı, haniyse “vatan haini” ilan edip, ibra ettirmeyen, ancak kendileri iş başına gelince 120 milyon liralık borcun normal olduğunu söyleyebilen...
Daha önceki yönetimlerin kulübü çiftliğe çevirdiğini söyleyerek personel fazlalığını eleştirip, kendi dönemlerinde aylık 405 bin liraya çıkan (Son alınan iki üst düzey personelin maaşı da dahil değildir) personel gideri için, “Elzem” diyebilen...
Başında bulundukları kulübü bankalardan kredi alarak yönetmeyi marifet sayıp, kulübün faiz batağına doğru sürüklenmesinde sakınca görmeyip “Benden sonra tufan” anlayışını kendilerine şiar edinen...
Ödenmesi yasal zorunluluk olan temettüü dağıtmayıp yatırımcısıyla mahkemelik olan...
Yaptığı ve yapamadığı transferle pek çok yanlışın altına imza atmasına rağmen bunun söylenmesini “Provakatörlük” olarak niteleyen, ancak hala Fatih Tekke’nin neden alınmadığının açıklamasını yapamayan... (Aynı anlayış bu takımın kaptanıyla nezaketen de olsa transfer görüşmesi yapmayı reddetmiştir)...
Demokratik bir seçimle işbaşına gelen ve üçten fazla kişiden oluştuğunu bilinen bir kurulun, ısrarla iki-üç kişi tarafından tarafından yönetilmesinden rahatsızlık duymayan...
Kulübün gelirleri hesapsızca kullanıldığı için Futbol Federasyonu’na lisans almak için gerekli parayı ancak son gün, o da, sağdan soldan toplayabilen bir yönetimin, aynı gün 2.5 milyon Euro’ya, üstelik Avrupa Kupaları’nda da oynatamayacağı, bir futbolcuyu transfer edip, tarifeli de değil, “özel uçak”la Trabzon’a getiren...
Daha önce görev almış bir yönetimin İstanbul’daki Migros’un kirasını 3 sene için aldığında ortalığı ayağa kaldırıp, şimdi, kulübün tüm gayrimenkullerini önümüzdeki 25 sene boyunca kiralama hakkını istemekte tenakuz görmeyen zihniyetleri...
Sıralamaktan vazgeçtim!..
Burada kesiyorum..
Sadece bilinmesini istediğim şey şu ki; bir önceki dönemin kötülüğü, hemen sonra iktidar koltuğuna oturanların her hareketini otomatik olarak meşru kılmaz. İnsanları, “Geçmişte şöyle şöyle olmuştu” diye uyutarak yöneticilik yapılmaz.
Unutmayın ki, bir önceki dönem kötü olduğu için siz bugün buradasınız.
Onlardan daha kötü yönetmek hakkını değil, daha önce yapılan yanlışları düzeltmeniz görevini verdi Genel Kurul size..
Üzülerek görüyorum ki,
dileyecek çok ama çok özür borcum var..

cınar#7
22.08.2009, 12:12
Zamanında Avrupada olsaydın da puanın olsaydı, Fener Galatasaray gibi kolay rakiplerle oynasaydın.Başkan ne yapsın.Fatih Tekkeli Gökdenizli kadro Anorthosise elendi.Bu ne peki?Ayrıca Touluse çok iyi bir takım bunu düşünerek konuşalım.
yani avrupada başarıya gerek yok? hayır,o zaman hedef Uefada yarı final demiyceksin.

champions
22.08.2009, 12:14

Eee bu hep böyle mi gidecek yani?
Birkaç yıl sonrada aynı sözleri bu yıllar için kurmak zorundayız öyle mi?

Sen adam gibi transferler yapma, hocanın isteklerinden yalnızca birini gerçekleştir ve o da Avrupada oynayamasın, sonrada Toulouse çok iyi takım. "Hadi oradan!" derler adama.

Avrupada bu seviyede karşına çıkacak takımların hemen hepsi "iyi takım" zaten.
İyi olmayanla eşleşmek için iyi olanı elemek lazım sonuç olarak.
Bunun için de ne lazım, malumunuz.

Umarım bir mucize olur da şu aptal vaziyetten kurtuluruz.

Erdal
22.08.2009, 12:14
Rakip iyi bir takim falan degildi. O yuzden doldur bosaltla bile gol pozisyonu bulduk. Baskanla ne ilgisi var? Baskan simdi konusmayacaksa ne zaman konusacak. Iyi zamanda Ugur Dundar la geyik herkes yapar...Ben simdi baskan ariyorum. Zor zamanda baskandan aciklama bekliyorum.

Erdal
22.08.2009, 12:18
Yusuf Reha Alp demis denecekleri....

Erdem Koltuk
22.08.2009, 12:19
Eee bu hep böyle mi gidecek yani?
Birkaç yıl sonrada aynı sözleri bu yıllar için kurmak zorundayız öyle mi?

Sen adam gibi transferler yapma, hocanın isteklerinden yalnızca birini gerçekleştir ve o da Avrupada oynayamasın, sonrada Toulouse çok iyi takım. "Hadi oradan!" derler adama.

Avrupada bu seviyede karşına çıkacak takımların hemen hepsi "iyi takım" zaten.
İyi olmayanla eşleşmek için iyi olanı elemek lazım sonuç olarak.
Bunun için de ne lazım, malumunuz.

Umarım bir mucize olur da şu aptal vaziyetten kurtuluruz.

Bu hep böyle gitmemeli, AMA şu anki durumun sorumlusu Sadri Şener değil.Benim anlatmak istediğim bu.2 sene üst üste 2.ol reziller gibi şampiyonlar ligine kalama, ondan sonra bir intertoto macersı oradan Galatiye elen uefaya gideme....Sonra Touluse maçından sonra Sadri Şener'e yüklen.....Ne o Fatihi almamış, transfer yapmamış. Bu takımda Fatih de olsa Touluse gerçekten güçlü.Kötü kura çektik.Anorthosisten, Galatiden güçlü bu takım.

Harun
22.08.2009, 12:19

Espridir umarım.

Hotaman
22.08.2009, 12:21
Aynen, katılıyorum. Rakip öyle aman aman bir takım değil. Sadece çok çok iyi santraforları var ve bize göre çok daha disiplinliler.
Başkandan bir açıklama bekliyorum, gerekirse bu camia "bırak başkan bırak" dedirtecek bir açıklama.

zisinoli
22.08.2009, 12:22
Şaka mantık bir yana da bu yönetime ben artık harbi kıl oluyorum.
Belki haksızım ve ayıp ediyorum ama bu yönetime iliklerime kadar kıl oluyorum. Üzgünüm ama duygular gerçektir, duygulara mantıklı tepki vermek bizim elimizdedir. Bakın ona çabalıyorum. Zarar vermemeye çalışıyorum ama bu yönetime ayarım bayadır...

Erdem Koltuk
22.08.2009, 12:22
Espridir umarım.

Gayet ciddi.

titanic
22.08.2009, 12:24
Bu rakibi süper ligde oynayan bütün takımlar eleyebilir.Öyle zor takım,güçlü takım gibi edebiyatlar yapılmasın.Maçta şanssızdık bu bir gerçek ilk yarı fena değildik.Ama aksayan ve eksik olduğumuzu sezon başlamadan az çok futbol bilen insanların dile getirdiği noktalar yenilgimizin en büyük sebebiydi.Herkes takımın bir forvete ihtiyacı olduğunu dillendiriyor,yönetimin bunu dikkate alması gerekirdi

Erdal
22.08.2009, 12:24
Bundan sonra iyi zamanlarda cikip insanlari guldurmeniz benim icin hic bir sey ifade etmeyecek. Iyi zamanda baskana ihtiyacim yok benim. Simdi ihtiyacim var. Bir ses...Bir guven...Bir biz burdayiz variz ayakatayiz mesaji.....Simdi...

Erdal
22.08.2009, 12:26
Trabzonspor taraftari nankor falan degil...Nankor olsaydi Sadri Sener yonetimi iki senedir bu kulubu dikensiz gul bahcesi bulamazlardi....Simdi bahce artik dikenli....Ve simdi baskana ihtiyac var....

Harun
22.08.2009, 12:27
Yönetim Yanal ile yollarını ayırarak en büyük hatayı o zaman yapmıştı zaten.Sırası ile devam eden yanlış hataları
-Yanlış hoca seçimi
-Fatih Tekke olayı
-Takımı yeterli görüp transferde cimrilik yapmak

Asıl korkum baskıya dayanamayan Şener'in sırf millet sussun diye alınacak kötü bir kaç maç sonrası Bross'u da göndermesi.Ve yine sırf millet sussun diye acel acele transfer yapması olacak.

titanic
22.08.2009, 12:28
Gerçekten nankörler var,geçen yılki çifte kupanın üstüne birde lig başlamadan süper kupayı almışız.Şampiyonlar ligine doğrudan katıldığımız için daha avrupa maçı oynamadık ama yapılan kaliteli transferlerle bu maçlara hazırız.İnsaf ya şimdi bütün bunlar varken yönetimden transfer iste

Harun
Gayet ciddi.

Açıklaya bilir misin?

LazAnisT
Yusuf Reha Alp demis denecekleri....Söylenecekleri söylemiş ama zamanlama?Yada şimdiye kadar neden yazmamış bunları.Düşenemi vuruyoruz yoksa?

Erdal
22.08.2009, 12:29
Simdi konusmayacaksan ne zaman konusacaksin baskanim? Benim icin durum bu dur YA SIMDI YA HIC......

Erdal
22.08.2009, 12:31
Suleyman zamanlama derken? Mesela neden simdi diye bana sorabilirsin...Ama Yusuf Reha bey her gordugunu gordugu gun elestirdi....Hatta ben de kizmistim simdi sirasi mi diye....

Erdem Koltuk
22.08.2009, 12:31
Trabzonspor taraftari nankor falan degil...Nankor olsaydi Sadri Sener yonetimi iki senedir bu kulubu dikensiz gul bahcesi bulamazlardi....Simdi bahce artik dikenli....Ve simdi baskana ihtiyac var....

Bu "nankör" kelimesini içi boş olarak kullanmadım.2 günden beri bu başlıktaki sayfaları okuyorum.1.mesajdan başladım okumaya.Ve Erdal abi Başkana yazdığın çok güzel mesajlar hala o sayfalarda.Dikensiz gül bahçesi derken ne demek istedin acaba?Aklımda kalan bir mesajın var hoşuma gitmişti.Başkan bu takımı sempatik hale getirdi diye...

Çetin
22.08.2009, 12:32
isitfa etsin başkan istifa. hemen çok acil.

not: ironiyi anlamayan nesle aşina değilim :)

Erdem Koltuk
22.08.2009, 12:33
Açıklaya bilir misin?

Başkanımız Sadri Şener başlığını baştan sona inceler misiniz?

Erdal
22.08.2009, 12:34
Konusalim Erdem....Kesinlik dikensiz bir gul bahcesi....Taraftardan baskan a hala ciddi bir tenkid yok....Trabzonspor da bu kadar sansli bir yonetim hatirlamiyorum ben.....

Cengiz Çubukcu
22.08.2009, 12:34
Söylenecekleri söylemiş ama zamanlama?Yada şimdiye kadar neden yazmamış bunları.Düşenemi vuruyoruz yoksa?

belkide geç kalmaktan korkuyordur, tek o mu herkes benzer şeyleri yazmaya başladı...var bu işte bir iş...!!

Murat Erdem
22.08.2009, 12:35
Ben yönetimi kendi adıma azledeli 1 ay oluyor. Hacısalihoğlu ve İ.Alioğlu gibi üyeleri olan yönetimi tanımıyorum. Bu şahsı şahene-i harikalar, biz taraftarı ''ayak takımı'' ve ''önümüze ne konursa yeyip, yarabbi şükür diyen'' olarak görüyorlar.

Erdal
22.08.2009, 12:38
Takim basarili olur olmaz....Bu baskanin elinde olan bir sey degildir. Ben baskandan ne bekliyorum? Cok net ve cok acik. Zor zamanda onu gormek istiyorum. Hafta ici Unal hoca haric bir gin Hayrettin bey ertesi gun Ihsan bey diger gun Hasan bey konusuyor...Nicin konusuyorlar....Baskan 2 gundur nicin konusmuyor....Bana kim moral vermeli...Erdem bana bu gun baskan lazim....Bu gun.....Transferi de HES projesini de Telefon projesini de herkes yapar....Bana zor zamanda orada gorebilecegim baskan lazim....Simdi lazim....

Erdem Koltuk
22.08.2009, 12:40
Erdal abi Demirören ve Yıldırım örneklerine bak.Başkan sürekli değişsin, TD değişsin Forvet değişsin, dikkat ettiysen yıllardır biz değişmiyoruz bir tek.11.234 mesaj yazmışsın kaç başkan gördün kim bilir....Bırakta dikensiz gül bahçesi Sadri başkan için oluversin...En azından gerçekten Trabzonsporu,Trabzonu seven bir başkanımız var....

Erdal
22.08.2009, 12:41
belkide geç kalmaktan korkuyordur, tek o mu herkes benzer şeyleri yazmaya başladı...var bu işte bir iş...!!

Yok bir is falan Cengiz...Yusuf bey Karadenizspor da yonetici iken bile gecen sene zehir zemberek yazi yazmisti. Hatta Badaoglu siteye koymus ben de abi koymayin bunu demistim....Yanu Yusuf bey gorduklerini gecen sene de soyluyordu...Hatta daha sert ifadelerle....

champions
22.08.2009, 12:42
Bu hep böyle gitmemeli, AMA şu anki durumun sorumlusu Sadri Şener değil.Benim anlatmak istediğim bu.2 sene üst üste 2.ol reziller gibi şampiyonlar ligine kalama, ondan sonra bir intertoto macersı oradan Galatiye elen uefaya gideme....Sonra Touluse maçından sonra Sadri Şener'e yüklen.....Ne o Fatihi almamış, transfer yapmamış. Bu takımda Fatih de olsa Touluse gerçekten güçlü.Kötü kura çektik.Anorthosisten, Galatiden güçlü bu takım.

Düşünelim; Bundan 1 ay önce transferleri tam olarak bitirdik. Yani şu an tartışılan mevkiler de dahil. Takım "tamam" oldu ve ilk maçta da Toulouse'u 2-0 yendik. Süreç böyle işleseydi Sadri Şenere övgü üzerine övgü dizmeyecek miydik? "Büyük başkan" sesleri yükselmeyecek miydi?

Başarı kiminse başarısızlık da onundur.Sadri Şener ve yönetimi.

Söylediklerinizin hiçbiri son birkaç aydır yaşadığımız yönetim sorununu ve bunun ortaya çıkardığı sonucun ciddiyetini gözardı etmemize neden oluşturmuyor.

Hızla yükselen ve güven anlamında tepeye oturan Sadri Şener ve yönetimi ne yazık ki aynı hızla dibe vurarak büyük bir kesimi hayal kırıklığına uğratmıştır.

Gerçek olan bu, gerisi ayrıntı.

Erdal
22.08.2009, 12:45
[QUOTE=Erdem Koltuk;2578746]Erdal abi Demirören ve Yıldırım örneklerine bak.Başkan sürekli değişsin, TD değişsin Forvet değişsin, dikkat ettiysen yıllardır biz değişmiyoruz bir tek.11.234 mesaj yazmışsın kaç başkan gördün kim bilir....Bırakta dikensiz gül bahçesi Sadri başkan için oluversin...En azından gerçekten Trabzonsporu,Trabzonu seven bir başkanımız var....[/QUOTE\

Aksini soylemedim Erdem...Beninm istedigim tek sey var...Zor zamanda yanimda ol...Cik konus seni dinlerken umut bulayim...Bir sey de...Hic bir diyemiyorsan uzuntunu goreyim.....Ama yok olma...Yok olmayin....O zaman size guc atfedemem....Atfedemedigim gibi de birirlerinin idda ettigi arkalarindan destegi kaybedince sacmaladilar a acaba haklilar mi diye inanirim.....

Erdal
22.08.2009, 12:47
Bana bu gun umit vermeyecek baskan ve yonetim iyi zamanda ne demis umrumda degil....Iyi zamnanda Trabzonsor u yonetmeye gerek yok...Bana kriz yonetebiliyormusun? Travma nasil atlatilir var mi bir caren o lazim...Bu bir travma...Bekleyerek atlatamadik hic bir travmayi.....

olcay_61
22.08.2009, 12:48
başkanım Allah rızası için çık deki evet yanlış tranfer yapmışız yetersiz bölgelere takviye yapamamışız 1eylüle kadar elimizden geleni yapıcaz de. şu takıma bakıp kadromuz yeterli adam alsak kimin yerine alıcaz, avrupa bu takım yar final oynar deme yaa

Erdal
22.08.2009, 12:49
Bu bir travmadir. Bu travma ne yazik ki transferle atlatilabilir ( kesin cozum degil ama en kuvvetli ) Bedeli fazladan 5 milyon ise odeyin....Cunku bu takim bir enkaza donusurse bu gun deger atfettiginiz futbolcular o gun deger etmiyor....

Erdem Koltuk
22.08.2009, 12:51
Düşünelim; Bundan 1 ay önce transferleri tam olarak bitirdik. Yani şu an tartışılan mevkiler de dahil. Takım "tamam" oldu ve ilk maçta da Toulouse'u 2-0 yendik. Süreç böyle işleseydi Sadri Şenere övgü üzerine övgü dizmeyecek miydik? "Büyük başkan" sesleri yükselmeyecek miydi?

Başarı kiminse başarısızlık da onundur.Sadri Şener ve yönetimi.

Söylediklerinizin hiçbiri son birkaç aydır yaşadığımız yönetim sorununu ve bunun ortaya çıkardığı sonucun ciddiyetini gözardı etmemize neden oluşturmuyor.

Hızla yükselen ve güven anlamında tepeye oturan Sadri Şener ve yönetimi ne yazık ki aynı hızla dibe vurarak büyük bir kesimi hayal kırıklığına uğratmıştır.

Gerçek olan bu, gerisi ayrıntı.
Bu dediklerin Umut hat-trick yapmış olsa,Colman 3 asist yapmış olsa da olurdu.Veya tam tersi, tam transferler ile 5 de yiyebilirdik.Bu noktada Sadri Başkana yüklenmek yanlış.3 maçla dibe gidecekse Trabzon yönetimleri, kusura bakmayın siz çıkın yönetebiliyorsanız yönetin.

Cengiz Çubukcu
22.08.2009, 12:53
Bu bir travmadir. Bu travma ne yazik ki transferle atlatilabilir ( kesin cozum degil ama en kuvvetli ) Bedeli fazladan 5 milyon ise odeyin....Cunku bu takim bir enkaza donusurse bu gun deger atfettiginiz futbolcular o gun deger etmiyor....

Ben sana şu kadarını söyleyeyim transfer lazım ama o bile kurtarmaz bu sene takımı...hocanın gönderilmesi, yeni hocanın geç bulunması bu seneyi bitirdi....üzgünüm ama bu böyle...avrupa gitti, elde kaldı lig ve kupa....

Recep Alkan
22.08.2009, 12:55
Söylenecekleri söylemiş ama zamanlama?Yada şimdiye kadar neden yazmamış bunları.Düşenemi vuruyoruz yoksa?

Bunu bir kesim Fatih açıklama yaparken de söylemişti.

bu işin zamanı mı oluyor anlamıyorum ki, Takım iyi iken konuşsa bu adamlar, o zaman düşman bunlar takımı zedelemk için konuşuyor olurdu, kötü zamanda konuşuyor, fırsatçı oluyor, bunun zamanı neresi süleyman abi ?

Harun
22.08.2009, 12:55
Erdal abi Demirören ve Yıldırım örneklerine bak.Başkan sürekli değişsin, TD değişsin Forvet değişsin, dikkat ettiysen yıllardır biz değişmiyoruz bir tek.11.234 mesaj yazmışsın kaç başkan gördün kim bilir....Bırakta dikensiz gül bahçesi Sadri başkan için oluversin...En azından gerçekten Trabzonsporu,Trabzonu seven bir başkanımız var....

Takımlarının aldıkları başarılarada bak istersen.Biz hasretiz.Biz sabırsızıs.Her gelen yönetim sabır dedi.Bu sabrı tutacak kişilere bir umut vermek lazım.Ben Sadri başkan adaylığını açıkladığında sevinmiştim.Düşüncelerim hep olumluydu.O dönem alınan tüm oyuncular ve teknik heyet seçimi başarılı idi.Ve meyvesinide geçen sene gördük.Takım iyi kötü oyanadı ama sabrımızı tutacak umudu verdi.Eksikleri gördük, takviyelerle başarışı olacağımıza inandık.Fakat yapılan yanlışlar zincirleme bir şekilde hızla ilerledi.Ve dahada devam ediyor.Bu takımın neye ihtiyacı olduğunu sağır sultan gördü, duydu fakat her demeçlerinde gerekli yerlere gerekli takviyelerin yapıldığı söylendi.Peki sende öyle mi düşünüyorsun.Şimdi bu alınan kötü sonuçlar sonrası gidip bir forvet alınıp takır takır gol atmaya başlar ,takım rayına oturur ise bunun hesabını kim verecek?Ama malesef bizde herşey yumurta kapıya dayandığında ya da iş işten geçtikten sonra yapılıyor.
Ben her başkanla ilgili yorumlarımda dile getirdim ve getirmeyede devam edeceğim.Başkan Yanal'ı gönderip Bross'u getirerek bendeki o olumlu düşünceyi ve krediyi bitirmiştir.

Recep Alkan
22.08.2009, 13:01
Bu dediklerin Umut hat-trick yapmış olsa,Colman 3 asist yapmış olsa da olurdu.Veya tam tersi, tam transferler ile 5 de yiyebilirdik.Bu noktada Sadri Başkana yüklenmek yanlış.3 maçla dibe gidecekse Trabzon yönetimleri, kusura bakmayın siz çıkın yönetebiliyorsanız yönetin.

Ben maça göre bu taraftarn yönetim gitsin diyeceğini hiç sanmıyorum.

Eğer bu böyle olsaydı, evimizde kaybedilen 3 maçlık seriden sonra birilerinin kellesi istenirdi yönetimden. Bunun nedeni de gene Forvet almaması olarak gösterilebilirdi çok net.

Bizim taraftarımız günlük yaşamıyor olayı, bu sene gerçek manada ne yapacağını hiç bilmeyen bir yönetim ile karşılaştı taraftar. Yapılacak olay çok basitti, sadece 3-4 oyuncu istenilen bölgelere alınacaktı.

Sağ bek, sol açık, forvet, belki bir oyuncu da orta saha. Ama milyonların dile getirdiği eksiklik hangi akla hizmet bilinmemekle birlikte yönetim için eksik olarak görünmedi.

Bir sürü saçma sapan bahaneler ile gelindi bu taraftarın karşısına, sorarım size yahu zafer yelen denen adam hangi akla hizmet alındı habu takıma, neden kendisini göremiyoruz, neden bu takıma bir forvet alınmadı.

Düşünsenize onadığınız takımın golcü ismi attığı iki gol ile nerdeyse takımına turu getirirken, bizim sayın yöneticilerimiz çıkıp forvetin tanımını değiştiriyor. Yok onlar yoracakmış orta saha atacakmış, gören de orta sahanda xabi,iniesta var sanır, kardeşim olay buysa al Hüseyin BOLTU takıma yorsun milleti, adam dünya rekortmeni.

Sayın Mahmut aksu serkan ve tayfun için para ile alamayız böyle adamları diyor, bizim taraftar sağ bek diye yırtınıyor. Hangimiz anlamıyor futboldan ALLAH için biri çıkıp desin da !!!

Erdem Koltuk
22.08.2009, 13:04
Takımlarının aldıkları başarılarada bak istersen.Biz hasretiz.Biz sabırsızıs.Her gelen yönetim sabır dedi.Bu sabrı tutacak kişilere bir umut vermek lazım.Ben Sadri başkan adaylığını açıkladığında sevinmiştim.Düşüncelerim hep olumluydu.O dönem alınan tüm oyuncular ve teknik heyet seçimi başarılı idi.Ve meyvesinide geçen sene gördük.Takım iyi kötü oyanadı ama sabrımızı tutacak umudu verdi.Eksikleri gördük, takviyelerle başarışı olacağımıza inandık.Fakat yapılan yanlışlar zincirleme bir şekilde hızla ilerledi.Ve dahada devam ediyor.Bu takımın neye ihtiyacı olduğunu sağır sultan gördü, duydu fakat her demeçlerinde gerekli yerlere gerekli takviyelerin yapıldığı söylendi.Peki sende öyle mi düşünüyorsun.Şimdi bu alınan kötü sonuçlar sonrası gidip bir forvet alınıp takır takır gol atmaya başlar ,takım rayına oturur ise bunun hesabını kim verecek?Ama malesef bizde herşey yumurta kapıya dayandığında ya da iş işten geçtikten sonra yapılıyor.
Ben her başkanla ilgili yorumlarımda dile getirdim ve getirmeyede devam edeceğim.Başkan Yanal'ı gönderip Bross'u getirerek bendeki o olumlu düşünceyi ve krediyi bitirmiştir.
Yanal konusunda başkanın açıklamalarını çok net hatırlıyorum, gitmesini hiç istemedi.Ana avrat küfür yiyen bir TD durmak istemez.Yabancı arayışı da o yüzden zaten.Ufak beyinli yaratıkların ana avrat küfürlerini anlamasınlar diye yabancıya yöneldiler.Bana sorarsan bu takımın sadece forvete ihtiyacı var.Ama o da taraftar yüzünden.Umut ile Gökhanı bir Fatih hevesi uğruna yedik bitirdik.Diyelim alındı bir forvet ve tutmadı.Yine suçlu Sadri Başkan ilan edilecek adım gibi eminim.

LazAnisT
22.08.2009, 13:04
Ligin ikinci haftasındayız.Bu ne sabırsızlık anlamakta zorluk çekiyorum.Ben hocaya güveniyorum.Tek korkum Sadri Şenerin Ersun Hocaya yaptığı gibi bu hocayada yok şu maçta taraftarın tepkisini engelleyemezdim tarzında bir açıklama ile yol vermesi.(Trabzonsporun kulüp başkanı bunu nasıl diyebiliyorsa aklıma geldikçe deli olurum)

champions
22.08.2009, 13:07
Koca bir bütünden, küçük ve önemsiz bir ayrıntıyı çıkarıp, yanlış bir çıkarımda bulunmuşsunuz ne yazık ki.
Bunu bilerek mi yapıyorsunuz?:)
Neyse. Daha fazla uzatmayayım.
Anlatabildiğim birkaç kişi varsa kafi.

Recep Alkan
22.08.2009, 13:09
Yanal konusunda başkanın açıklamalarını çok net hatırlıyorum, gitmesini hiç istemedi.Ana avrat küfür yiyen bir TD durmak istemez.Yabancı arayışı da o yüzden zaten.Ufak beyinli yaratıkların ana avrat küfürlerini anlamasınlar diye yabancıya yöneldiler.Bana sorarsan bu takımın sadece forvete ihtiyacı var.Ama o da taraftar yüzünden.Umut ile Gökhanı bir Fatih hevesi uğruna yedik bitirdik.Diyelim alındı bir forvet ve tutmadı.Yine suçlu Sadri Başkan ilan edilecek adım gibi eminim.

O zaman şöle açıklayalım, evet bundan sonra suçlu Sadri Şener olacak. Çünkü herşey için çok geç kaldı. Bu saatten sonra nasıl bir forvet almayı planlıyor olabilir ki bu yönetim. Mehmet Battal mı, necati mi?

Kaldı ki hugo bross'un gelme sebebi küfür falan da değil. Sadri Şener Şenol Güneş'e o kadar çok bel bağladı ki başka kimseye gidip kapısını dahi çalmadı. Bunun en güzel örneği Samet Aybabaya gitmesi idi. Şenol Güneş'ten hiçbir şekilde olumsuz sonuç beklemiyordu, ama gelince ne yapacağını şaşırdı hemen gitti alel acele birini o da olmadı, bu sefer zaman aştı en sonunda geldi bross.

Ustam lütfen kabul edelim artık, bu sene yönetim sınıfta kaldı, geçen senenin kredisini yemeye çalıştı ama o da olmadı.

Erdem Koltuk
22.08.2009, 13:13
Ben maça göre bu taraftarn yönetim gitsin diyeceğini hiç sanmıyorum.

Eğer bu böyle olsaydı, evimizde kaybedilen 3 maçlık seriden sonra birilerinin kellesi istenirdi yönetimden. Bunun nedeni de gene Forvet almaması olarak gösterilebilirdi çok net.

Bizim taraftarımız günlük yaşamıyor olayı, bu sene gerçek manada ne yapacağını hiç bilmeyen bir yönetim ile karşılaştı taraftar. Yapılacak olay çok basitti, sadece 3-4 oyuncu istenilen bölgelere alınacaktı.

Sağ bek, sol açık, forvet, belki bir oyuncu da orta saha. Ama milyonların dile getirdiği eksiklik hangi akla hizmet bilinmemekle birlikte yönetim için eksik olarak görünmedi.

Bir sürü saçma sapan bahaneler ile gelindi bu taraftarın karşısına, sorarım size yahu zafer yelen denen adam hangi akla hizmet alındı habu takıma, neden kendisini göremiyoruz, neden bu takıma bir forvet alınmadı.

Düşünsenize onadığınız takımın golcü ismi attığı iki gol ile nerdeyse takımına turu getirirken, bizim sayın yöneticilerimiz çıkıp forvetin tanımını değiştiriyor. Yok onlar yoracakmış orta saha atacakmış, gören de orta sahanda xabi,iniesta var sanır, kardeşim olay buysa al Hüseyin BOLTU takıma yorsun milleti, adam dünya rekortmeni.

Sayın Mahmut aksu serkan ve tayfun için para ile alamayız böyle adamları diyor, bizim taraftar sağ bek diye yırtınıyor. Hangimiz anlamıyor futboldan ALLAH için biri çıkıp desin da !!!

Umut ve Gökhan'ın moral açısından göçmüş,taraftar baskısından kendilerine güvenlerini kaybetmiş olduklarını görebiliyor musun peki?Herşey Avni Akerdeki Denizli ve Konya maçları ile başladı

Atalay
22.08.2009, 13:14
Hasta oluyorum bizim bu taraftara....

Kendi kulüplerini dünyanın en iyi kulübü zannediyorlar...

Kardeşim 25 yıldır bu miras yenip bitirilmişti özkan sümer gelip Şahıslara olan borçları kapatmak uğruna takımın prestijini diplere attı..

Ama olsun dedik en azından parası olan başkanlardan kurtulduk dedik...

Sonra Atay Aktuğ gibi bir adamı anortasis maçı sonrası çarmağa gerdik...

Halbuki o adam çok dogru hamleler yapıp kulübü biraz olsun ayağa kaldırmıştı...

Yokmu idi hataları tabiki vardı olacaktıda ama bu insanları ıslak mendil gibi sallayıp attık..

Sonra ismini cismini dumadıgımız Nuri Albayrak geldi...

Ekonomik prestij olarak kulübü aldıgı yerden diplere soktu hiç bir başarı elde edemedi..

Sonra biz ne yaptık emekliye ayrılmış spordan elini ayağını çekmiş ticaret hayatında inişler çıkışlar yaşamış Sadri Şeneri tutup emri vaki ile Kulübün Başına getirdik...

Şimdi ne oldu adam hata yaptı bende diyorumki yaptı ne hatası yaptı Kafadan Ersun Yanalı gönderdi Kurumu Hala profesyonelleşme vede kurumsallaşma konusunda arpa boyu yol aldıramadı...

Kulübün borcunu ikiye katladı...

Kabül şimdi diyorsunuzki gitsin...

Tamam gitsin.. kim gelsin..!! bu kulüp adam harcamaktan adam bırakmadı sevgili dostlar...

O yüzden hatası ile sevabı ile bu adamı vede yönetimi bir sonraki kongreye kadar rahat bırakın...

Görelim ölelim.. artık olağan üstü kongrelerden bıktım usandım...

Bu Kulübü dev aynasında görenlerdende bıktım usandım...

Sevgiler saygılar...

Salih Yazıcı
22.08.2009, 13:16
Bu kötü sonuçların sorumlusu başkan ve yönetimdir

Çetin
22.08.2009, 13:25
hata aranıyorsa sanırım 25-30 yıllık bir sürece bakmak lazım ama bakmaya gerek yok zira nasılsa burda bir kurban var.

Muhammed
22.08.2009, 13:26
Diyoruz ki yönetim başarısızdır. Son 5 yılda ilk 3'e giremeyen takım 3. oldu. 2.liği son hafta kaçırdı. Bu sene daha ne olacağı belli değil. Vizyon anlamında ilerledik demiyorum evrimleştik. Jabi risp ayman gibi yabancı transferlerinden sonra Hırvat milli 23 yasında oyuncu almaya basladık. Martinezle aylarca uğraşırken Afrika'nın en önemli kalecilerinden birini aldık. Bana başarılı yönetim örneği verecek olan var mı? Şöyle son 6-7 yıldan bu kadarını hatırlıyorum çünkü.

mahmuter61
22.08.2009, 13:31
Fatih Tekkeyi isteyenlerin yaş aralığı genelde 15-27 arası oyüzden sırf işolsun diye Fatih değilmi kaçan bu takımdan şimdi de çıkmış onu bunu suçlayan!Fatihin bu takıma dönme lüksü yoktur artık,ama Fatih gelmiyo diyede bu takımda hiçbir santraforda başarılı olamaz bu genç taraftarlarımız sayesinde ve onların gazına gelenler sayesinde.

mahmuter61
22.08.2009, 13:37
Ahbe başkan seni anlamakta zorlanıyorum bu kadro yeterli demekle neyi kastediyorsun bari tiyo verde bizde kafa yemiyelim.Başkanım bu takım yeterli değil eksiklerde belli sizde bunu doldurun kaç senedir bir iki yerinde transfer yapılmadı diye şampiyonluk ve avrupa maceraları bedavada uçtu gitti.Busenede aynısı oldu yazık değilmi.

Cengiz Çubukcu
22.08.2009, 13:40
Hasta oluyorum bizim bu taraftara....

Kendi kulüplerini dünyanın en iyi kulübü zannediyorlar...

Kardeşim 25 yıldır bu miras yenip bitirilmişti özkan sümer gelip Şahıslara olan borçları kapatmak uğruna takımın prestijini diplere attı..

Ama olsun dedik en azından parası olan başkanlardan kurtulduk dedik...

Sonra Atay Aktuğ gibi bir adamı anortasis maçı sonrası çarmağa gerdik...

Halbuki o adam çok dogru hamleler yapıp kulübü biraz olsun ayağa kaldırmıştı...

Yokmu idi hataları tabiki vardı olacaktıda ama bu insanları ıslak mendil gibi sallayıp attık..

Sonra ismini cismini dumadıgımız Nuri Albayrak geldi...

Ekonomik prestij olarak kulübü aldıgı yerden diplere soktu hiç bir başarı elde edemedi..

Sonra biz ne yaptık emekliye ayrılmış spordan elini ayağını çekmiş ticaret hayatında inişler çıkışlar yaşamış Sadri Şeneri tutup emri vaki ile Kulübün Başına getirdik...

Şimdi ne oldu adam hata yaptı bende diyorumki yaptı ne hatası yaptı Kafadan Ersun Yanalı gönderdi Kurumu Hala profesyonelleşme vede Profesyonelleşme konusunda arpa boyu yol aldıramadı...

Kulübün borcunu ikiye katladı...

Kabül şimdi diyorsunuzki gitsin...

Tamam gitsin.. kim gelsin..!! bu kulüp adam harcamaktan adam bırakmadı sevgili dostlar...

O yüzden hatası ile sevabı ile bu adamı vede yönetimi bir sonraki kongreye kadar rahat bırakın...

Görelim ölelim.. artık olağan üstü kongrelerden bıktım usandım...

Bu Kulübü dev aynasında görenlerdende bıktım usandım...

Sevgiler saygılar...
Gökhan Abi her şeyi çok güzel özetlemişsin, biz de yönetimin işini adam gibi yapmasını ve kongreye kadar görevinde kalmasını istiyoruz....yoksa Ahmet gitsin mehmet gelsin değişen birşey olmuyor....

Travelair
22.08.2009, 13:54
Ersun Yanal konusunda hata yapıldı. İstediği oyuncular alındı. Colman Alanzinho vs. Şimdi bu oyunculara talip yok. Ersun Yanal belki kafasında bu oyuncuları oynatabileceği bir sistem üzerinde çalışıyordu ve zamanla bu sistemi takviye edeceği oyuncularla destekleyecekti. Belki daha yararlı olacaklardı. Ya hocayla devam edecektik. Ya da istediği ve bizim geri dönüşünü zor gördüğümüz oyuncuları almayacaktık. Ya da hoca çabalayacaktı kalmak için. Düşünün bir oyuncuya 4 milyon € verip sol açığı kapattığınızı düşünüyorsunuz ama gelen hoca sizden ısrarla sol açık isteyip 2,5 milyon € daha harcatıyor. Üstelik ikisi de yabancı. 4 milyon verdiğinize söylentiye göre sadece 1 milyonluk teklif var. Ne hissedersiniz? Başkanda hata var. Ama tüm hata başkanda değil. Ceketini alıp çekip gidenlerde de var. Şimdi bence yapmamız gereken, sezon arası transfere kadar gerekli menejerlik bağlantılarını yapıp yabancılarımızın bir kısmını zengin Rusya, Ukrayna, Özbekistan, Arap yarımadası takımlarına satabilmek olmalı. Aynı zamanda yine takıma devre arası transferi için sıkı hazırlanmalıyız. Bu süreçte bu futbolcuları en başarılı şekilde oynatıp hem yararlanmak hem de cilalarını parlatmak hedefimiz olmalı. Bakarsınız o kadar iyi performans gösterirler ki elimizde tutmaya karar veririz. Fakat bu transfer döneminde eğer gerçekten artık fayda sağlamayacağına inandığımız veya fiyatını bulduğuna inandığımız oyuncular varsa satıp son hamle ile güvenilir bir iki transfer yapsak da hiç fena olmaz diye düşünüyorum

Harun
22.08.2009, 13:55
Herkes istikrardan yana zaten.Fakat uç noktalardaki başarısızlığa kimsenin tahammülü yok artık.Yenilgiler ,kötü futbol, başarısız transferler her yerde var.Olmayada devam edecektir.Bizim sıkıntımız sorunları bildiğimiz halde hamle yapamamak.
Parasal sıkıntıdan bahsetmek bile istemiyorum.Bu herzaman sorun oldu.Ucunda seni herşeyi ile tatmin edecek bir başarı varken sırf para yok diyerek transfer yapmamak zoruma gidiyor açıkcası.Ve bunu basit bahenelerle örtmek ( yaptığımız takviyeler ile eksiklerimizi giderdik gb) içimi acıtıyor.
Sahada oynanan futbolun sorumlusu başkan olmaya bilir.O değildirde zaten.Fakat hesabını sorması gereken, varsa eksikleri gidermesi gereken kendisidir.Fakat bu iş işten geçtikten sonra gerçekleşecek ise hiç olmasın daha iyi.

Murat Erdem
22.08.2009, 13:58
26 Yılı geçtimde, özellikle son 10 senenin muhasebesini yapınca, kendimizi gördüğümüz, sandığımız ve yakıştırdığımız ''klasman'' da değiliz artık...eğri oturalım doğru konuşalım. Klasman düştük !
Bunu görmezden gelip, inkar etmek bize fayda sağlamaz.
Bu gerçeği görüp, buna göre stratejiler üretmeliyiz.
Zaten çektiğimiz, kendini tekrar eden travmaların sebebi bu.
Büyük vücuta, küçük don biçmeye kalktıkça biyerlerden patlıyor işte.

Hotaman
22.08.2009, 14:10
Ligin ikinci haftasındayız.Bu ne sabırsızlık anlamakta zorluk çekiyorum.Ben hocaya güveniyorum.Tek korkum Sadri Şenerin Ersun Hocaya yaptığı gibi bu hocayada yok şu maçta taraftarın tepkisini engelleyemezdim tarzında bir açıklama ile yol vermesi.(Trabzonsporun kulüp başkanı bunu nasıl diyebiliyorsa aklıma geldikçe deli olurum)

Takımımız kaliteli. Eksikleri var ama kesinlikle kaliteli, yeter ki kendilerine güvensinler.

Fatih Tekkeyi isteyenlerin yaş aralığı genelde 15-27 arası oyüzden sırf işolsun diye Fatih değilmi kaçan bu takımdan şimdi de çıkmış onu bunu suçlayan!Fatihin bu takıma dönme lüksü yoktur artık,ama Fatih gelmiyo diyede bu takımda hiçbir santraforda başarılı olamaz bu genç taraftarlarımız sayesinde ve onların gazına gelenler sayesinde.

Büyük ölçüde katılıyorum. Sonrasını düşünmeden odaklanma söz konusu.

macuka
22.08.2009, 14:33
Sadri Baskan karadenizliligin verdigi o tez canlilikla aslinda bu hocaya da bir kac kelam edecekti ama kendini oyle bir tutmus ki stresten hastalanmazsa iyi... Artik baskan da biliyor bu hoca ya 6 ay dayanmasi lazim oyle yada boyle Senol hocasi gelene kadar...

Muhammed
22.08.2009, 18:12
Kriz masası oluşturulmuş. Yönetim transfer içinde kolları sıvamış. Oyuncular manisa maçı öncesi uyarılmış. Manisa maçı geçtikten sonra kontenjan açılıp Kris Boyd için görüşmeler başlayacakmış. Yani yönetim boş boş beklemiyor.

poetricus
22.08.2009, 18:14
Spor medyasının alışılmış haber klişeleri.
Şu uyarma işi nasıl oluyor bilen var mı? "Sert bir dille uyardı." Nasıl yani?

Mağlubiyet sonrası ortaya transfer haberi hem medyanın hem de yönetimlerin günü kurtarma adına sıkça başvurdukları klişelerden biridir.

Keriz masası kurmaya gerek yok, her daim mevcut bir masa var.

cınar#7
22.08.2009, 20:49
Kriz masası oluşturulmuş. Yönetim transfer içinde kolları sıvamış. Oyuncular manisa maçı öncesi uyarılmış. Manisa maçı geçtikten sonra kontenjan açılıp Kris Boyd için görüşmeler başlayacakmış. Yani yönetim boş boş beklemiyor.
görücez bakalım,boş boşmu bekliycekler yoksa forvet alcaklarmı..basına pek güvenme derim..

.....
22.08.2009, 20:52
Başkanım Allah aşkına bir tane adam gibi forvet al. Lütfen al. Yoksa gül gibi takımın dikenleri batacak.

Cafer Bulur
22.08.2009, 21:31
Manisa maci sonrasi boyd icin görüsmeler baslayacaksa,simdiden iskocyadaki Türk konsolosluguna isimizin düsecegini görür gibiyim.:)

Recep Alkan
22.08.2009, 21:49
Atı alan üsküdarı geçmiş, bundan sonra doldursak ne olur ?

İlla Diyarbakır gibi takıma yenilip, avrupadan elenince aklımız başımıza gelecek değil mi ?

Adem Erdoğan
22.08.2009, 22:05

İlla Diyarbakır gibi takıma yenilip, avrupadan elenince aklımız başımıza gelecek değil mi ?

aynen öyle Recep, hata yapılır doğaldır fakat aynı hatayı 2. kez yapmak neyse...

Mustafa Ayazoğlu
22.08.2009, 22:11

Tıpkı geçmişte olduğu gibi Anorthosis, Dinamo Kiev maçlarında olduğu gibi.. Başkanlar nedense aynı hataları yapıyor.

EmrahYalçınalp
22.08.2009, 22:12
Fatih Tekke'yi hiç sevmem, tam da yazdığınız nedenden ötürü. Ancak, geri gelmek istiyorsa ve siz de ilerde top tutma sorunu yaşıyorsanız, Fatih Tekke dünyada bu özelliği taşıyan en önemli adamlardan biri, Trabzonspor'a katkı sağlama ihtimali en yüksek olan en kariyerli adamdır. Hiç tartışmam bile... Fatih, Trabzonspor'un parasıyla alabileceği en büyük topçudur.

Bence Trabzonsporlu falan da değildir ayrıca. Profesyoneldir. Biz nasıl bu profesyonellik çerçevesinde adamı Sibirya'ya top oynamaya gönderdiysek (ki çok iyi yaptık), o da parasını takır takır ister. Trabzonspor Fatih Tekke gibi bir adamı parasıyla da olsa alıp Trabzon'da yaşatamaz. Yattara'ya verilen paranın 2 katını Fatih'e verirsin, gelir seni Avrupa ligine sokar. Bu kadar basit... Yapamıyorsan çıkıp şimdi planının ne olduğunu açıklayacaksın. Fatih tam da çıkıp konuşmuş ve açıkca birilerini suçlamışken çıkıp haddini bildireceksin. Yapamıyorsan yanlış yaptın, konuşamıyorsun demektir.

Sonuçta, futbolcuya duyulan sempatinin ihtiyacı karşılamasıyla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Nerden bulacaksın dünyada Fatih gibi top saklayan ve yürüye yürüye stadyumdan çıkıp Meydan'a gidebilecek adamı?

Recep Alkan
22.08.2009, 22:25
her zaman yazdım gene yazıyorum, bu sene yapılacak olan iş çok kolaydı.

Geçen seneden beri göze çarpan, pardon göze giren eksikleri gidermek. Bir sağ bek, sol açık, orta saha ve forvet. Yani bize 4 futbolcu gerekli idi. Kimse birilerinden 30 futbolcu istemedi. Bunun zaten normal birşey olmadığını geçen sene gördük. Gelecek vadediyor diye alınan adamlar bu sene görünmedi bile.

Ama bu kadar basit olan bir iş ne yazıkki ele yüze bulaştırıldı. Bedava ve ona yakın transferler yapacağız diye ihtiyacımızı değil, beleşe adamalrı topladık takıma.

Bu sene hiç beklemediğimiz bir yönetim ve politikasını gördük, seyrettik.

DNA-TS
23.08.2009, 12:35
sadri şener ve yönetimi becerip bi santrafor alamadılar şimdide mehmet batdal ismi dolaşıp duruor haberlerde fakat onu bile becerip alamıyor....2.ligdeki adamı bile becerip alamıyor ama avrupa kupalarından ligde şampiyonluktan bahsedebiliyor her fırsatta...
bide neden ligde erkenden alınan mağlubiyetler ve avrupa hezimetleinden sonra ranzsfer yapma gereği duyulur..bu takımın eksikleri sıkıntıları belli değilmiydi..takviyeleri kamptayen yapsaydıkta bu sıkıntıları yaşamasaydık olmazmıdyı.

Mesut
23.08.2009, 12:40
ah başkan ah yanlış açıklamalarınız ve uygulamalarıınız var
-gökdenize yıldız oyuncu değil dediniz ne diye ne gerek var gökdenız bizim evladımız trabzonspor formasın başarıyla taşıdı bundan sonraki futbol hayatında başarılar diyorum desenız ne olurdu başkan
-zafer yelen geçen sene trabzona geldi geri gitdi ve bir daha kapıdan içeri giremez dediğiniz futbolcuyu bu sezon aldınız madem alacaktınız sayın başkanım niye ogle açıklama yaptınız ne gerek var
-bu sezon en çok başınızı agrıtan f.tekke konusunda samımıyetsizdiniz.paradan dolayıda anlaşma olmadıgını siz dahil herkes biliyor ne gerek var bogle kıvırmalara sayın başkan

Mehmet Zeki
23.08.2009, 12:50
ah başkan ah yanlış açıklamalarınız ve uygulamalarıınız var
-gökdenize yıldız oyuncu değil dediniz ne diye ne gerek var gökdenız bizim evladımız trabzonspor formasın başarıyla taşıdı bundan sonraki futbol hayatında başarılar diyorum desenız ne olurdu başkan
-zafer yelen geçen sene trabzona geldi geri gitdi ve bir daha kapıdan içeri giremez dediğiniz futbolcuyu bu sezon aldınız madem alacaktınız sayın başkanım niye ogle açıklama yaptınız ne gerek var
-bu sezon en çok başınızı agrıtan f.tekke konusunda samımıyetsizdiniz.paradan dolayıda anlaşma olmadıgını siz dahil herkes biliyor ne gerek var bogle kıvırmalara sayın başkan

Haklisin bence. Hatta Gokdeniz konusunda Konyaspor macini ceviremeyen biri yildiz degildir demisti. Senin yaptigin yildiz transferi kim baskanim?

Emrullah
23.08.2009, 12:55
Sadri şener eğer efsane başkan olmak istiyorsa ve iyi bir yönetici ise ne kadar tepki olursa olsun istifa etmeyecek, yarı yolda bırakmayacak bu takımı. O zaman ne kadar çaplı bir başkan olduğu anlaşılacak.

Tamam bu seneyi eline gözüne bulaştırdı. Korkup kaçmak yok, heyecan kalmadı deyip Atay Aktuğ gibi gitmek yok. Yok öyle yağma. Kulübün başında kalıp önümüzdeki yıl için planlar yapacak, sağ beki şimdiden gözüne kestirecek, iki adet forvetin işini şimdiden bitirecek, bir tane orta sahayı şimdiden ayarlayacak ve bu isimler çok kaliteli olup şimdiden transfer işinin %80'ini bitirecek. Genel kurul Sadri Şener'e en ufak tepkide korkup kaçasın diye oy vermedi.

Sadri Şener için film yeni başlıyor.

Şenol Altunsoy
23.08.2009, 13:27
Emrullah kardeşim insanların adamlığını istifaya ya da benzer bir şeye bağlamak hiç doğru değil iyi yönetemedi diyaebilirsiniz korktu kaçtı yapamadı v.s de diyebilirsiniz ama bu nedenlerle adam değil v.b nedenlerle kişilik tahlilleri yapmanın doğru ve haddimize olmadığını düşünüyorum üslupa biraz dikkat edersek daha şık olacağını düşünüyorum

Emrullah
23.08.2009, 14:16
Emrullah kardeşim insanların adamlığını istifaya ya da benzer bir şeye bağlamak hiç doğru değil iyi yönetemedi diyaebilirsiniz korktu kaçtı yapamadı v.s de diyebilirsiniz ama bu nedenlerle adam değil v.b nedenlerle kişilik tahlilleri yapmanın doğru ve haddimize olmadığını düşünüyorum üslupa biraz dikkat edersek daha şık olacağını düşünüyorum

Haklısınız. Ama ben yöneticilik bakımından adamlığını kastetmiştim. Kişilik olarak Sadri Şener'in adamlığı tartışılmaz bile. Maksadını aşan bir cümle oldu sanırsam.

semiher61
23.08.2009, 17:10
başkanımız iyi bir insan bunu herzaman belirttim ama iyilerde hata yapar bunuda belirttim bakanımız Gökdeniz için yıldız futbolcu değil demekle Umutun önünü açmıştır Umut butakımın ve bakanın kuyruklu yıldızıdır!!!!

innocence
23.08.2009, 22:07
Tijikuzu, Zafer, Engin, Ferhat

bu transferleri yaparken HOCAYA SOR(un)DUNUZ mu Sn. BAŞKAN ?

hatice_61
23.08.2009, 22:09
başkanım bu takımı görsün ve acil yenilikler yapsın

Mehmet S. Pervan
23.08.2009, 22:14
Sadri ŞENER ya 2 gün içinde şu takıma en az 3 tane iyi transfer yap ya da İSTİFA !!!

murat
23.08.2009, 22:24
Su umutu izlemekten bikmadinizmi baskanim? inanin kor insan bile bugune kadar anlardi bize forvet lazim...

antagonist
23.08.2009, 22:48
Sadri Şener maçı terketmiş. Ya hocanın kellesini alacak ya da kongrede aday olmayacak. Hadi bakalım.

Bir diğer ihtimal de hafta içinde yeni transfer yapılması...

Mustafa Ayazoğlu
23.08.2009, 22:53
3 maçta hem lig hem şampiyonluktan koptuk. Sıradaki maç Bursaspor ile..

Şimdi sizin öncekilerden ne farkınız kaldı. El salla başkanım el salla !

innocence
23.08.2009, 22:55
Hocaya sorun...

Sıra size geldi Sn BAŞKAN ?

Salih Yazıcı
23.08.2009, 22:57
Başkanın eseri fatihi almayanlar derhal istifa etmeliii

AYYILDIZ
23.08.2009, 22:58
Fatih Tekke'yi al kombine satışını kapat başkan.

BDiler61
23.08.2009, 22:59
Oyle staddan kacmakla olmuyor bu isler baskan.

Uğur Ö.
23.08.2009, 23:01
Başkanım neolur şu takıma transfer yap yoksa ilk 10 zor girecez haberin olsun

Mehmet Kıroğlu
23.08.2009, 23:04
Allah adamı böyle çarpar sadri şener namaz kılıyo diye fatihi almazsan bize daha beter olacaksın belkide oruç tutmayıda yasaklamışsındır yerli topçulara biraz gururunuz olsaydı istifa ederdiniz

FANATIK61
23.08.2009, 23:05
Galiba Yönetim yaptigi transferlerden para yiyor.

Dile getirdigimiz ve piyasada taninan futbolcular alinmiyor nedense.

Menejer oyunlari ile iyi para yiyorlar Trabzonspordan bizleri ayakta uyutuyorlar.

Mustafa Ayazoğlu
Başkan niye kendini harcadı. Anlam verebilen var mı? Taraftarı karşısına aldı şimdi. Şahsen bana düşman gibi gelio şimdi. Bunun nedeni sadece verdiği demeçler..

Hocaya sorun felan..

ugurozturk
Baskan staddan kacmadi; Fatih tekkeyi almaya gitti.... :)

Hacisalihoglu cenabetini gonderir gondermez alacakmis...

Sercan Yaylı
23.08.2009, 23:06
demeyin baskanımıza bişey darılacak... gerci demedende macın yarsında gitti..

uzungöllü
23.08.2009, 23:06
golcü golcü dedik elinin tersi ile ittin adam değil dedin almadın!!!

avrupa naraları attın daha ilk maçın ilk yarısında ümidimiz bile kalmadı!!!

teknik direktörü aylarca aradın avrupayı tavaf ettin bize kimi getirdin!!!

transfere ihtiyaç yok dedin gittin gabriç i aldın parayı çar çur ettin!!!

yönetim kuruluna dünya kadar saydırdın olağanüstü kurula gittin sonucu fos çıktı!!!

ben size ne deyim... sizi Allah a havale ediyorum... daha ne deyim...

Mehmet Kıroğlu
23.08.2009, 23:07
fatih tekke olsaydı bugün hepsini döverdi topçuların

My
Ersun yanal sonrası süreç çok ama çok çok kötü yönetildi. Bu sonuçların sorumluluğunu sadece futbolcuların sırtına yüklemek yanlış olur. İnanılmaz hatalar yaptık ve şimdi de bedelini ödüyoruz, maalesef.

Çok şey kaybettik fakat hala kurtarılabilecek şeyler var gibi. Onun içinde geç te kalmış olsak doğru hamleler, transferler şart diye düşünüyorum.

Bunun yerine başkan 'istifa ettim' derse de doğru olmaz. Çözüm değil.

renac
açık açık soyluyorum başkan uzun süre daha kalamaz bu takımın başında haliyle bu teknik direktörde kalamaz

umut bulut acilen gönderilmeli hemde bu seneden bu senede bitmiştir herkese allah sabır versin

Mustafa Ayazoğlu
23.08.2009, 23:09
Bu yıl için şampiyonluktan felan geçtim. Fenerbahçe ve Galatasaray'dan tarihi fark yemekte var işin içinde !

KDRDYN
başkan gidince takım turboya bağlayıp şampiyon mu olacak?

hamucera
emeklerinize yazık oldu başkan değilmi,

işte emekleriniz sahada, baskıyı kaldıramadan ersun hocayı göndersiniz, bu baskıya dayanın hadi, parayı basıp en iyisini aldınız teşekkürler

AYYILDIZ
23.08.2009, 23:10
Salı günü genel kurulda yönetimin talepleri geçmezse Sadri Şener ve ekibini zor günler bekliyor.Büyük ihtimalle istifa eder çarşamba günü.

Punisher-61
23.08.2009, 23:10
baskanim öyle düsersin yüzünün üstüne..eksikleri herkes geldi ama sen gözlerini yumdun görmemezlikten geldin

Sercan Yaylı
23.08.2009, 23:12
baskanımızın istifa yerine yanındaki akıl hocakarından kurtulması gerekir

Salih Yazıcı
23.08.2009, 23:12
isaac da veridiler bizim umutla gökhan bir isaac kadar olamadılar yazıklar olsun sayın şener kişisel egonuza tekkeyi almadınızya kendin bile dayanamadın takımını izlemeye söze gerek yok

Uğurtan
23.08.2009, 23:13
Aidatımı yatırdım gereğini yapın !

Rasim YILMAZ
23.08.2009, 23:13
Ersun Yanal'ı şık olmayan bir şekilde gönderirken , olası başarısızlıkta sıra sizde demiştik...
sonun başlangıcı sizler için...

Ilelioglu
23.08.2009, 23:16
Yaziklar olsun sana Baskan, sana olan güvenimi kaybettim.

Bu kadar yalvardik bir tane Forvet almadiniz, üstüne Eren Görür'de gönderdiniz ve Isaac'i. Bu nasil bir anlayis?

macka61
23.08.2009, 23:17
ben başkanın ve hocanın böyle giderse 2 ay kalacağına ihtimal vermiyorum acilen bir şeyler yapılmalı transferse transfer kadro dışı filan

Laz_61
23.08.2009, 23:18
Baskani elestirmeyin duyar simdi istifa eder...

Ahmet Faruk
23.08.2009, 23:20
Üst üste 3. mağlubiyet oldu...
Sordunuz mu hocaya Başkanım?

Muhalif
Yönetim İstifa başlığı niye kapanıyor ki? Yönetim İstifa Etmeli mi? Türü bir şey yapıp oylamaya sunun. Ahmet Ağaoğlu'nu tehditle kaçıranlara inat tehditle getirip başkan yapalım bence:)
Öyle böyle kurulan yönetim, öyle böyle çöker gider işte. Önümüzdeki yönetimlere, önümüzdeki hocalara ve önümüzdeki yıllara bakıyoruz yine...

Dursun Kaplan
Adama böyle stadı terkettirirler be başkanım.

Salih Yazıcı
23.08.2009, 23:22
albayrak döneminde istifa başlığı açılıyor ama şener dönemide açmak yasak böle bişey olamaz yönetim istifaaaaaaaa

Mustafa K. Demirbaş
23.08.2009, 23:23
Stad terketmeyle olmuyor bu işler başkanım artık masaya yumruğunu vur yöneticlerine lafını geçir...

zahido
23.08.2009, 23:23
Sadri baskan takima cok onemli bir ivme kazandirdin.. Fakat gecen seneden kalan hatalar zinciriyle kazandirdigin ivmeyi tersi istikamete soktun..

Yanindakilerin sozune guvendin hep.. Artik masaya yumrugunu vur camiaya seslen..

Bu seneki hedefimiz turkiye kupasi de.. Cunku sampiyonluk sampiyonlar ligi hayal...

Camiayi kollarinin altina al ve rahtlat yoksa cok kotu gunler bizi bekliyor..

Laz_61
23.08.2009, 23:24
Baskan transfer yapma sonra kimi keseceksin takimdan..

yağız61
23.08.2009, 23:28
merakla bekliyorum ne yapacak diye.şuan antalyadyım maçı seyrederken kahroldum.neyi bekliyorsun başkan.rakip takıma stoperlik yapan umutun bir gol atmasını mı?güvenim kalmadı başkan.

My
23.08.2009, 23:28
Yapacağımız o kadar basittiki.
Engin, Tji, Gabriç değil.
Hutchinson ve Tekke bile bizi bir gömlek üst seviyeye çıkartırdı.

Ama biz yine her zamanki gibi idare ederleri aldık.

Fatih ZENGİN
23.08.2009, 23:29
Başkan senin mesleğin Mühendislik sen git belediye başkanlığı filan yap...Trabzonspora katkılarından dolayıda teşekkür ediyorum. hes tir filan uğraştın baya...(hoş onlardan geleceklerıde harcadın ama neyse) Bu futbol işi sana göre değil işi bilen istekli cesur adamlar lazım bize... tek başlı başkan lazım.

Laz_61
23.08.2009, 23:31
Baskan haddini bileceksin bizi kandirmayacaksin seninde nuri albayraktan hic bi farkin yok..paralari carcur ettin yanlis transferlerle simdide para yok diyorsun...Istifa edeceksin Baskan seninde efsaneligin gitti kendi kendini bitirdin kulübüde borca soktun yazik degilmi...ericsson dedin aldigin hocaya bak her mac yanlis dizilis yeter artik ....2 ligden cikan takimlara yeniliyoruz simdide sirada kasimpasa var oda yener..

jacek cyzıo
23.08.2009, 23:33
kadrondaki üçbeş kendi bir halttan anlamayan adamın gazına geldin.taraftarı sattın.yazıklar olsun size tjikuzuyu aldıran zihniyete yazıklar olsun.

AYYILDIZ
23.08.2009, 23:33
Yapacağımız o kadar basittiki.
Engin, Tji, Gabriç değil.
Hutchinson ve Tekke bile bizi bir gömlek üst seviyeye çıkartırdı.

Ama biz yine her zamanki gibi idare ederleri aldık.

Atiba ve Tekke alınsaydı sadece hem aynı para harcanacaktı hemde seviye atlayacaktık.Yönetim ne yazık ki çökmüştür.