PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Muhammed
17.08.2009, 22:36
2007-2008 Oyuncu kadrosu:
Adnan Güngör, Ahmet Şahin, Ayman Mohamed Abdelaziz, Celaleddin Koçak(Devre arası V.Manisaspor'a transfer oldu), Ceyhun Eriş(Devre arası Konyaspor'a transfer oldu), Çağdaş Atan, Daouda Jabi, Emre Hızarcı(Devre arasında transfer oldu), Erdinç Yavuz, Ergin Keleş, Eyüp Kadri Ataoğlu(Devre arasında transfer oldu), Ferhat Çökmüş, Gökdeniz Karadeniz(24.Haftada Rubin Kazan'a transfer oldu), Hasan Üçüncü, Hüseyin Çimşir, İbrahima Yattara, Jefferson de Oliviera Galvao, Kiki Musampa(Transfer oldu), Lars Fredrik Risp(Ankaraspor'a transfer oldu), Musa Büyük, Mustafa Keçeli, Ömer Rıza, Selim Akbulut(Trnafer oldu), Serkan Balcı, Tayfun Cora, Tolga Seyhan, Tolga Zengin, Tomas Jun(Devre arasında transfer oldu), Umut Bulut, Yusuf Kurtuluş(Devre arasında Konyaspor'a trasnfer oldu), Ersen Martin(8. haftada Recreativo Huelva�ya transfer oldu.), Sayed Moawad, Onur Kıvrak

Erdal Abi işte o kötü yönetim o kadrodan bugünkü kadroya getirdi bizi. İleri uçtaki en önemli 3 ismimiz sakat iken maçlara galibiyet umuduyla çıkıyoruz. Böyle bişey Trabzonspor'da ne zaman görülmüş.

Emrullah
Halla halla. Bu takım bataktan çıktı yahu. Dibe vurmuştuk sattığımız oyuncuları kimse istemedi 2 sene önce. Nasıl iyi bir yönetimimiz yok. Djokai Thijs transferlerinin yapıldığı dönemlerden buraya geldik. Artık her aldığımız oyuncunun bir piyasası bir bilinmişliği var.

Dibe vurmuştık doğru. Bizi dipten bu yönetim çıkardı. Bu da doğru. Dibe doğru tekrar bir dalışımız var. Bu da doğru. Sebebi bu yönetim olacak. Bu da doğru. Kaç doğru etti?

Medallion
ya başkanın iyi niyetinden şüphem yok..futboldan anlıyor gibi... ama şu takıma neden bir forvet almadı aklım ermiyor bir türlü...

Bizim yonetimlerin en buyuk eksigi de bu zaten. Her isi bir noktaya kadar iyi yapabiliyorlar. En son o oldurucu adimi malesef atamiyorlar.

Faruk Ozak ta ayni hatayi yapti, Atay Aktug da, Sadri Baskan da.

Uzaga gitmeye gerek yok. Gecen sene devre arasinda Alanzinho nun yanina iyi bir takviye daha bizi sampiyon yapardi. Hele de rakiplerin hepsi takviye yapmisken.

Tabi onlarinda kendilerine gore hakli taraflari olabilir. Butce kisitili vesaire vesaire. Ama keseyi acmadan da, borca girmeden de sampiyon olunamayacgi kesin bir gercek.

Bu bosu bosuna para harcayalim anlamina gelmesin. Umut goruyorsan riske gireceksin. Cunki getirisi daha fazla olacak. Ve bir kere getirdi mi arkasi da gelecek.

Malesef biz hep bu konuda kaybettik...

Adem Erdoğan
17.08.2009, 22:37
Umut Bulut ile bu iş olmayacağı kesin.

Her yıl 15 gol 34 maç Trabzonspor'da kim oynarsa oynasın atar zati. Üst düzey bir golcü gerek. 25-30 gol atabilecek düzeyde. Fatih Tekke'yi tarif etmiş gibi olduk bu arada.

25 gol atan forvet değil, sahada forvet gibi duran bir forvet lazım.En önemlisi ayağında top tutabilecek rakip defansı ürkütecek.
Bu anlamda Gökhan ve Umut'un özellikleri toplamında böyle bir forvet ortaya çıkıyor.

Jardel 35 gol attı bir sezonda mesela ama sezon sonunda şutlandı.

Hotaman
17.08.2009, 22:38
Dibe doğru yol almamıza gerek yok. Takımımız kaliteli, gazı verirsek yüzmeyi bırakın uçar bile.

Erdal
Tamam Burak...Eyvallah...Muhammed, uzatmak istemiyorum...Ama inan bana uzatabilecek kadar malumatım var...Geçelim o bahsi...Ben güçlü bir yönetimimiz olmadığını düşünüyorum. Hatta iyi olmadıklarını da düşünüyorum...Geçen sene başka idi...Geçen sene camia ayaklanmıştı...Ayaklanan camiaya "size ne oluyor biz yaparız" dendi...Keramet camiada idi...Kerameti sadece kendilerinden sandılar...Uzar bu mevzu...Uzatmayalım şimdilik...Kongre zamanı geldiğinde açarız defteri kebiri.....

Medallion
Dibe vurmuştık doğru. Bizi dipten bu yönetim çıkardı. Bu da doğru. Dibe doğru tekrar bir dalışımız var. Bu da doğru. Sebebi bu yönetim olacak. Bu da doğru. Kaç doğru etti?

Bence son maca bakip dibe dogru gidiyoruz demek yanlis. Bence bu yonetim dogru yolda. Sadece eksikleri var...

Adem Erdoğan

dibe doğru bir dalış söz konusu değil şu anda, sadece rolantiye aldık.

Muhammed
17.08.2009, 22:40

Dibe doğru dalışımız var? Kime göre bu? Tam tersi genç bir takımız gittikçe daha iyi olacak bir kadromuz var.

Emrullah
17.08.2009, 22:41
Dibe doğru yol amamıza gerek yok. Takımımız kaliteli, gazı verirsek yüzmeyi bırakın uçar bile.

Dibe doğru yol aldığımız tribünlerden belli olmuyor mu? Son dakikalar bu sene fazlasıyla yaşanacak. Benim bildiğim Sadri Şener tribünlerin istifa sesine kulak verir ve istifa eder. Eğer Sadri Şener istifa ederse de dibe vuruşumuz garanti demektir. O zaman yeniden bizi dipten çıkartacak birini bulmamız lazım. Sırf şu tribünleri susturmak için bile Fatih transfer edilmeliydi.

Muhammed
17.08.2009, 22:43
Dibe doğru yol aldığımız tribünlerden belli olmuyor mu? Son dakikalar bu sene fazlasıyla yaşanacak. Benim bildiğim Sadri Şener tribünlerin istifa sesine kulak verir ve istifa eder. Eğer Sadri Şener istifa ederse de dibe vuruşumuz garanti demektir. O zaman yeniden bizi dipten çıkartacak birini bulmamız lazım. Sırf şu tribünleri susturmak için bile Fatih transfer edilmeliydi.

İbrahim Hacıosmanoğlu var ya kurtarır bizi Fatih Tekke'yide alır hem.

Emrullah
17.08.2009, 22:43
Bence son maca bakip dibe dogru gidiyoruz demek yanlis. Bence bu yonetim dogru yolda. Sadece eksikleri var...

Ben son maça göre değil son dakikalardaki tribünlerdeki seslerden dolayı dibe doğru dalışımız var dedim. Çok değil iki tane daha malubiyet alalım bakın o zaman siz tribünleri. Daha ilk maçta böyle oluyorsa gerisini düşünemiyorum.

Emrullah
17.08.2009, 22:44
İbrahim Hacıosmanoğlu var ya kurtarır bizi Fatih Tekke'yide alır hem.

Hacıosmanoğlu kendisini kurtarsın önce. O kim Trabzonspor'un başkanı olmak kim.

Erdal
17.08.2009, 22:44
Şimdilik iki isteğim var. Mehmet Batdal mı olur her kim olursa kariyeri falan umrumda değil Yattara, Gabriç, Engin, Alan hatta Barış ın ortalarına çıkıp kafa vuracak bir santrfor istiyorum. Bir de Allah aşkına biri Hayrettin ve İhsan beyleri sustursun istiyorum...Tabiki başkandan...

Cafer Bulur
17.08.2009, 22:47
Şimdilik iki isteğim var. Mehmet Batdal mı olur her kim olursa kariyeri falan umrumda değil Yattara, Gabriç, Engin, Alan hatta Barış ın ortalarına çıkıp kafa vuracak bir santrfor istiyorum. Bir de Allah aşkına biri Hayrettin ve İhsan beyleri sustursun istiyorum...Tabiki başkandan...
Ayni görüsteyim seninle,cogu zamanki gibi.:)

Hayrettin abi sen cok yoruldun,söyle bir kenara cekil bakalim...

Muhammed
17.08.2009, 22:48
Ben son maça göre değil son dakikalardaki tribünlerdeki seslerden dolayı dibe doğru dalışımız mvar dedim. Çok değil iki tane daha malubiyet alalım bakın o zaman siz tribünleri. Daha ilk maçta böyle oluyorsa gerisini düşünemiyorum.

Eğer bu kulübün geleceğini o tribün belirleyecekse hiç boşuna başarı felan beklemeyelim. Kendimizide harap etmeyelim bu takım için. Fenerbahçe geçen sene İlk haftalarda 4 kere yenilmişti sanırım. Buna rağmen 2. yarı çıkışlarını sürdürebilseler şampiyon bile olabilirlerdi. Beşiktaş 5. bitirdiği ilk yarıdan sonra şampiyon oldu. Ohh ne ala memleket biz burda kendimizi yırtalım nasıl ligtv bağlarızda takımımızın maçlarını izleriz nasıl deplasmanlara gideriz diye. Evin önündeki stada gitmek için Fatih Tekke transferi isteyenler istediklerini istifa ettirsinler.

Hotaman
17.08.2009, 22:48
Mehmet Batdal'ı alacaklarını zannediyorum.Ancak fayda sağlar mı bilmiyorum? Yetenekli olmadığından değil, eskisi gibi yenileri deneme cesareti kalmamış bizim takımızda. Kendi adıma Göksu'da ısrar edilmeye değerdi bu nokta da.

Cafer Bulur
17.08.2009, 22:51
Mehmet Batdal'ı alacaklarını zannediyorum.Ancak fayda sağlar mı bilmiyorum? Yetenekli olmadığından değil, eskisi gibi yenileri deneme cesareti kalmamış bizim takımızda. Kendi adıma Göksu'da ısrar edilmeye değerdi bu nokta da.
Su yüksek beklentilerde göksu ne yapabilirdi,kaybolup giderdi.

Mehmet batdal da bizim aradigimiz kan degil bence,daha iyisini almaliyiz...

Yav öyle bir oyuncu alsak da,herkes agzi acik sekilde bunu da nerden buldular deseler olmaz mi,sota gibi mesela...

Muhammed
17.08.2009, 22:57
Su yüksek beklentilerde göksu ne yapabilirdi,kaybolup giderdi.

Mehmet batdal da bizim aradigimiz kan degil bence,daha iyisini almaliyiz...

Yav öyle bir oyuncu alsak da,herkes agzi acik sekilde bunu da nerden buldular deseler olmaz mi,sota gibi mesela...

Abi açık açık söylüyorlar işte para yok diye. Bozüyükspordaki adamı bile para yüzünden alamamışlar.

Emrullah
17.08.2009, 22:58
Eğer bu kulübün geleceğini o tribün belirleyecekse hiç boşuna başarı felan beklemeyelim. Kendimizide harap etmeyelim bu takım için. Fenerbahçe geçen sene İlk haftalarda 4 kere yenilmişti sanırım. Buna rağmen 2. yarı çıkışlarını sürdürebilseler şampiyon bile olabilirlerdi. Beşiktaş 5. bitirdiği ilk yarıdan sonra şampiyon oldu. Ohh ne ala memleket biz burda kendimizi yırtalım nasıl ligtv bağlarızda takımımızın maçlarını izleriz nasıl deplasmanlara gideriz diye. Evin önündeki stada gitmek için Fatih Tekke transferi isteyenler istediklerini istifa ettirsinler.

Bu kulübün geleceğini hep o tribünler belirledi. Ben dahaden tribünlerin isyanına boyun eğmeyen yönetim görmedim. Sadri Şener zaten dünden meyilli istifa etmeye. "Sizi nankörler, o kadar icraata karşılık bu mu" deyip istifa etmeye çok meraklı, belli bir süre sonra yönetimler yoruluyor, heyecan kayboluyor. Bu yüzden tribünler tahmin edemeyeceğin kadar etkili ve önemli.

İş Sadri Şener'in yaptığı gibi değil. İş tribünleri de idare etmesini bilmekte bitiyor. Tribünleri hiçe sayarak hiç bir yere varılamaz. %95 ittifak olunan bir konuya yönetim duyarsız kalamaz, kalmamalıydı. Bu duyarsızlığın faturasını Trabzonspor'a ödetmemeliydiler. Ama tribünlerden de görüldüğü üzere bunun faturasını ödemeye ramak kalmış.

Oruç
17.08.2009, 23:01
İçini doldurayım. Umut veren bir kadro kaçınılmaz olarak gittikçe daha iyi olacak bir kadro.

Bu yalnızca bir temenni. İnanç da diyebilirsin buna. "Gittikçe" derken nereye kadar gittikçe mesela ? Umut veren bir kadro üst üste alınacak 3 mağlubiyetle bozulabilecek bir kadro aynı zamanda değil mi?

recdodo
17.08.2009, 23:01
Hayır, Fatih in askerlikle alakalı hiç bir düşüncesi yoktu...Fatih gelmek istiyordu. Birinci ağızdandır yazdığım....

Düşüncesi yok ama bir Tümer Metin gibi askerlik olayı da onun başına gelebilirdi eğer transfer olsa idi. Madem öyle istenilmediği bir yerde durmamak için neden Gs'ye veya Bjk'ya transfer olmadı da. İnat edip klüpte kalma yolunu aradı? Önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi ben Fatih düşmanı değilim. Bordo mavi renklerime son 10 yıl içerisinde katkısı en çok olan oyuncular içerisinde benim daima 1 numaram olmuştur Sultan.

Hotaman, henüz eleştirinin ötesine geçilmiş değil...Sadri başkanın mazisi konusunda hemfikiriz...Lakin başkan bu kez kimseyi dinlemiyor...Bak yeni oluşan yönetim kurulunun böylesine "zayıf" olması bir mesaj aslında...Kime gidildiyse hayır cevabı alındı...Bunu anlamadıysa büyük hata yapıyor başkan...

Acaba neden hayır cevabı aldı? Acaba neden belediye ile projeler konusunda ters düştü? Acaba neden destek olacağım diyenler bir anda sırtlarını çevirdi? Acaba neden -basının yalancısıyım- İbrahim Hacıosmanoğlu, Tekke pahalı geldi ise istiyorsanız ben alayım dedi?
Hüseyin mevzusunda aslında her birimiz gerçeği biliyor, ama dile getiremiyoruz. Şehir halkının dilinde olan tesislerde kapatılan yerin -kimbilir belkide bir şehir efsanesidir- belkide Hüseyin konusunda bir açıklayıcılığı vardır. :)

Özkan Sümer ve Atay Aktuğ dönemlerinde şehirin önemli insanlarının neden aynı şimdi olduğu gibi sırtlarını çevirdi? Albayrak döneminde Özkan Sümer neden sert konuşurken şimdi hiç konuşmuyor?

Daha sorulacak çok neden var. Aslında cevapları bir çoğumuz biliyoruz. Geçmiş yıllardaki başarı ile doğan beraberliği neyin dağılmaya sebep olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama bunu burada dile getiremiyoruz. :)

Aslında Fatih Tekke konusunda askerlikte ısrar ediyorum ama asıl nedenin yukarıda sorduğum neden sorularına verilecek cevapların içinde olması da beni korkutuyor. Bu yüzden askerliği öne çıkarıyorum. Bunu umut ediyorum. İstanbul basının yalancısı olmak istiyorum. Yoksa asıl neden, sorularım içindeki nedenlerden dolayı ise vay bizim başımıza...:(

Cafer Bulur
17.08.2009, 23:03
Abi açık açık söylüyorlar işte para yok diye. Bozüyükspordaki adamı bile para yüzünden alamamışlar.
Kredi ceksinler,basari geldikce geri öderiz.:)

Ben bu mazereti kabul edemem,gerekliyse takimin eksiklerini tamamlamalisin.

Yok öyle yabanci hoca getirip de adami gabrice razi etmek...

Muhammed
17.08.2009, 23:05
Cyzio sitede o da bir yorum getirse bu konulara tecrübeli insan sonuçta. Ama Şenol Güneş takımın başına gelmeyince görevini tamamladığını düşünüyor sanırım ki hiç Genel bölümüne uğramıyor :D

Erdal
17.08.2009, 23:07
recdodo, konuşalım mı bunları? Bence erteleyelim...Kongre zamanı enine boyuna konuşuruz...Ben unutmam merak etme...Fatih konusunda şunu söyleyeyim Fatih Trabzonspor'lu Fatih kalmanın futbolu bıraktıktan sonra ne anlama gelebileceğini kavrayacak kadar zeki...Yoksa askerlik falan yok öyle bir gündemi...

recdodo
17.08.2009, 23:15
recdodo, konuşalım mı bunları? Bence erteleyelim...Kongre zamanı enine boyuna konuşuruz...Ben unutmam merak etme...Fatih konusunda şunu söyleyeyim Fatih Trabzonspor'lu Fatih kalmanın futbolu bıraktıktan sonra ne anlama gelebileceğini kavrayacak kadar zeki...Yoksa askerlik falan yok öyle bir gündemi...

Tabi ki konuşmayalım. Ama önceki yönetimlerinde olduğu gibi bu yönetiminde neden bazı kişiler ile ayrı düşmesinin sebebini bilelim istiyorum o sorularımla.

Abi, dediğim gibi işi korktuğumdan dolayı İstanbul basının yalancısı olup askerliğe sığdırmak istiyorum. :(

Erdal
17.08.2009, 23:21
recdodo, şu kadarını söyleyeyim; görünürde siyaset gibi...Ama özünde değil...Bu şehrin insanlarının inattan başka ideolojileri yoktur...Siyaset, takım kulüp hep o ideolojinin yani inat ideolojisinin araçlardır :)...Endişeye mahal yok yani :)

recdodo
17.08.2009, 23:26
recdodo, şu kadarını söyleyeyim; görünürde siyaset gibi...Ama özünde değil...Bu şehrin insanlarının inattan başka ideolojileri yoktur...Siyaset, takım kulüp hep o ideolojinin yani inat ideolojisinin araçlardır :)...Endişeye mahal yok yani :)

İnada ve arkadaki bize cılız gelen ama aslında gür olan seslere deyip bu konuya noktayı koyalım abi. :) Belirttiğin gibi kongre zamanı konuşulacak konular bunlar.

olcay_61
17.08.2009, 23:30
ah be başkanım kendi ayarında bi yönetim oluşturamadın malesef herkes ağaoğlu, aşçıoğlu gibi isimler beklerken basit bi liste yaptın. sazı da verdin HACInın eline çalıp oynuyo her geçen gün daha fazla uyuz oluyorum ona. bi başarısızlıkta sen ve yönetimin gider sizin için çok büyük sorun olmaz ama bizim giden yıllarımıza yazık oluyor

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2009, 03:07
Diyarbakır yenilgisine birde iyi taraftan bakmak gerekirse, geçen yıl iyi başlayıp sonunu getiremedik. Bu yıl kötü başlayıp zirveden kopmadan sonunu getirebiliriz.

Fenerbahçe ve Galatasarayın önünde olup takımın stres yaşamasındansa enselerinde olup 30. haftadan sonra en uygun anında liderliği almak daha iyi. Son maç kadıköyde.

İvmemiz hep yukarı bundan sonra. İnşallah.

Gölcü şart tabi ki !

Recep Alkan
18.08.2009, 08:02
Sadri Başkanın hizmetlerini hiçbir zaman eleştirmedim, ve birşey yapmadı demedim.

Ama gün gibi ortada arkadaşlar, Başkan çok iyi bir pazarlama, ve ticaretci kafasına sahip. Kulübe inanılmaz paralar kazandırabiliyor, kulüp maddi olarak kazanabiliyor, ama iş futbola gelince ne yazık ki yönetim sınıfta kalıyor.

Bence bu yönetim kendi içinde bir yönetim daha kuracak ve bu işi (futbolu transferi) bilenlere devredecek.

Adnankazaz
18.08.2009, 08:46
baskan al tekke'yi da inat etma

mahmuter61
18.08.2009, 10:05
Tekkeyi alırsa takım biter busaatten sonra Tekke nin işi bitti hele son açıklamaları boşverelim Tekkeyi ama iyi bir forvet mesela Batuhanı almaları lazım bonservisiyle.

Samet Türkmen
18.08.2009, 11:54
Yapmayın Allah aşkına. Hiç gerek yok şu Batuhan gibi boş isimleri gündeme getirmeye.

hakanhan
18.08.2009, 13:14
fotomacin basligi süperdi almazsan tekkeyi batirirsin tekneyi..

Kara Mert61
18.08.2009, 13:28
Tekkeyi alırsa takım biter busaatten sonra Tekke nin işi bitti hele son açıklamaları boşverelim Tekkeyi ama iyi bir forvet mesela Batuhanı almaları lazım bonservisiyle.

batuhan mı... yapmayın yahu..

AYYILDIZ
18.08.2009, 15:07
Başkanı en çok pazar günü merak ediyorum.Devir işlemleri ile ilgili red oyları fazla çıkarsa ne der acaba.

OZDEN61
18.08.2009, 15:43
yav tekke alınması için bu kadar ısrar neden. tamam bizim gönlümüzde bir oyuncu. ama başkan, bross, metin, ünal görmüyormu da biz görüyoruz. hadi fatih geldi sanki süpermen de bir an da her sey değişecek takır takır gol atacak. ya atamazsa 2-3 maç atamadığını düşünün, kale önünde kale ye atamadığını düşünün, fatihin gelmesini isteyenlerin %80 i küfredecektir ona. bu kadar ısrarcı olmayalım heleki isimde ısrarcı olmayalım. kotu giden mac sonlarında fatih tekke diye bağırmak 11 futbolcuya hakarettir. tamam forvet şart, bu işin içindekilerde bunu biliyorlardır eminim.

İlker ToSun
18.08.2009, 16:20
yaw tekke alınması için bu kadar ısrar neden. tamam bizim gönlümüzde bir oyuncu. ama başkan, bross, metin, ünal görmüyormu da biz görüyoruz. hadi fatih geldi sanki süpermen de bir an da her sey değişecek takır takır gol atacak. ya atamazsa 2-3 maç atamadığını düşünün, kale önünde kale ye atamadığını düşünün, fatihin gelmesini isteyenlerin %80 i küfredecektir ona. bu kadar ısrarcı olmayalım heleki isimde ısrarcı olmayalım. kotu giden mac sonlarında fatih tekke diye bağırmak 11 futbolcuya hakarettir. tamam forvet şart, bu işin içindekilerde bunu biliyorlardır eminim.

ben en azından kendi adıma şunu söyleyebilirim, benim ısrarım Fatih Tekke konusunda değil, kaliteli bir golcü konusunda. Trabzonsporda yaptıkları ve de geldiğinde uyum sorunu yaşamayacğı düşünüldüğü için akla ilk gelen isim Fatih Tekke oluyor. Ben açıkçası stadda "Fatih Tekke" diye tempo tutan herkesin ille de Fatih olsun görüşünde olduğunu düşünmüyorum. Fatih Tekke ismi bir sembol olarak kullanılıp aslında taraftarlar bir golcü isteği dile getiriyor gibime geliyor :)

kürşat_61
18.08.2009, 16:34
bu haberi okuyunca bende yıkıldım:
spor61 yayın kordinetörü ve eski kaptanımız: orhan çavuşoğlu :

Eski kaptan Fatih Tekke'nin, bugün Sabah gazetesine verdiği röportajı okuyunca irkildim
Bu sözler ona aitse ,(hala tekzip edilmediğine göre doğru) hem zamanlaması, hem içeriği tam bir rezalet.
Bakın ne demiş, özetle Fatih Tekke Sultannnn

" BANA TEKLİF GETİREN F.BAHÇE VE BEŞİKTAŞ'TAN NE PARA İSTEDİYSEM TRABZONSPOR'DAN DA AYNI RAKAMI İSTEDİM. Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksu 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar.
Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi……………………………….

Bu nasıl iş anlamak mümkün değil.
İçi , Trabzon ve Trabzonspor sevgisi dolu Fatih Tekke, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den transfer ücreti olarak ne kadar istemişse, Trabzon'dan da aynı ücreti istemişşş
Öyle diyor.

Bu topraklarda doğup büyümüş ,Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum diyen biri, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den yıllık ne kadar ücret istemişse, Trabzonspor'dan da onu istiyor.

Trabzon'un senin gönlünde hiç mi ayrıcalığı yoktu , Fatih Tekke.
Senin için Fenerbahçe ve Beşiktaş neyse, Trabzon'da omu Fatih Tekke?

Fatih Tekke Sultan Pankart ve sloganlarıyla Avni Aker tribünlerini inleten taraftara yapılacak en büyük saygısızlıktır, bu açıklama.

Bu söylediklerinin yanlışını bir kenara bıraksam, açıklamanın zamanlaması bile ,insanı rahatsız ediyor
Trabzon evinde Diyarbakır'a mağlup olmuş, taraftarı, yönetimi ve futbolcusu kan ağlıyor.

Üstüne üstlük 2 gün sonra Avrupa kupasında, Toulouse maçı varken
eski kaptan olarak, destek vermek, yerine onun yaptığına bak.

Ateşe körükle gitmek budur işte.

Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu iddia eden biri, bu açıklamaları, bu zamanda yapmaz.

En azından bu kulübün ekmeğini yemiş ,takım kaptanlığını yapmış ,ve taraftarın da Fatih Sultan Tekke unvanı verdiği birine ,bu yakışmaz.

Hadi ,onları bir kenara bıraktık

Sabah gazetesinde yaptığı açıklamada ,Yönetim bana 625 bin euro teklif etti derken bile, tam olarak doğruyu söylemiyor.
Çünkü yönetim ona 625 bin değil tam 1.milyon 250 bin euro teklif etti
Bakın yalan konuşmuyor ama ,planlı olarak rakamı çarpıtarak ,eksik söylüyor.

O sadece garanti olanı ,yani oynasa, da oynamasa da,alacağı parayı söylüyor.
Yani sadece 625 bin euroyu..
Maç başına ,yani oynadığı sürece ayrıca alacak olduğu, diğer 625 bin euro'yu ise söylemiyor.
Yani
“ Namaza yaklaşmlak günahtır” ….
Devamında şunu söyleyecek..
“Ama alkollü olarak”…..
Namaza yaklaşmak günahtır diyor ama ,Alkollü olarak'ı eklemiyor .
İşte Fatih'in yaptığı bu…

Yönetimin ona yıllık 1.milyon 250 bin euro teklif ettiğini ve bu parayı red ettiğini açıklayabildimi ?

Hayır ...
Sadece kem küm ediyor, rakamları da ,yanlış değil de, çarpıtarak eksik olarak söylüyor.

Çünkü Trabzonspor'un 1.milyon 250 bin euroluk teklifini red ettiği öğrenilirse,Avni Aker tribünlerinden, bir tek Fatih Tekke sesi çıkmayacağını o da biliyor

Yok Zenit'den aldığı parayı Trabzon'dan istememiş,yok Trabzonspor'da futbolculara ödenen tavan ücretten daha az para istemişmiş ,miş falan filan…...

Zenit'den aldığı ücreti bilmem ama, Fenerbahçe'den ve Beşiktaş'tan istediği ücretin aynısını, Trabzon'dan istediğini yaptığı açıklamalardan öğrendik.

Başkan Sadri Şener ne demişti.
“Eski futbolcular yeniden kulüplerine dönmek isterse boş mukaveleye imza atar ,yönetim yada başkan diğer kısmı doldurur”
Fatih'i Trabzon mağdur eder miydi sizce, Trabzon Fatih'in hakkını yer miydi sizce?

Fatih camianın ,şartlarına göre değil de , Koskoca Trabzonspor camiası Fatih'in isteklerine göre hareket edecek.

Ben ondan eski bir kaptan olarak bu gün destek mesajı beklerdim .
Hata yapıyor, hem kendine ,hem de Trabzon'a yazık ediyor.

Bu tür açıklamalarla Trabzonspor'da ki geleceğiyle de oynuyor.
Fatih Trabzonspor'dan kaç lira istedi bir açıklasada öğrensek.

bendaha ne diyeyim hayallerimi alt üst ettin tekke. fenerle beşiktaşla bizi bir tuttun ya ..

Hotaman
18.08.2009, 16:34
Başkan sen git yahu, cidden Albayrak gelsin(!)

Adnankazaz
18.08.2009, 16:40
baskana haksizlik etmeyin ne albayragi kardesim kafayi mi yediniz

S.DEMİRCİ
18.08.2009, 16:41
tek sorun..
başkanın etrafındaki isimler....

Hotaman
18.08.2009, 16:44
baskana haksizlik etmeyin ne albayragi kardesim kafayi mi yediniz

Ben kafayı yemedim. Ancak sen başlığı son sayfasından ibaret sanıyorsun anlaşılan?
Geçmiş sayfaları oku ne demek istediğim anlarsın.

sethfilo
18.08.2009, 21:06
[QUOTE=kürşat_61;2563630]bu haberi okuyunca bende yıkıldım:
spor61 yayın kordinetörü ve eski kaptanımız: orhan çavuşoğlu :

Eski kaptan Fatih Tekke'nin, bugün Sabah gazetesine verdiği röportajı okuyunca irkildim
Bu sözler ona aitse ,(hala tekzip edilmediğine göre doğru) hem zamanlaması, hem içeriği tam bir rezalet.
Bakın ne demiş, özetle Fatih Tekke Sultannnn

" BANA TEKLİF GETİREN F.BAHÇE VE BEŞİKTAŞ'TAN NE PARA İSTEDİYSEM TRABZONSPOR'DAN DA AYNI RAKAMI İSTEDİM. Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksu 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar.
Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi……………………………….

Bu nasıl iş anlamak mümkün değil.
İçi , Trabzon ve Trabzonspor sevgisi dolu Fatih Tekke, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den transfer ücreti olarak ne kadar istemişse, Trabzon'dan da aynı ücreti istemişşş
Öyle diyor.

Bu topraklarda doğup büyümüş ,Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum diyen biri, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den yıllık ne kadar ücret istemişse, Trabzonspor'dan da onu istiyor.

Trabzon'un senin gönlünde hiç mi ayrıcalığı yoktu , Fatih Tekke.
Senin için Fenerbahçe ve Beşiktaş neyse, Trabzon'da omu Fatih Tekke?

Fatih Tekke Sultan Pankart ve sloganlarıyla Avni Aker tribünlerini inleten taraftara yapılacak en büyük saygısızlıktır, bu açıklama.

Sabah gazetesinde yaptığı açıklamada ,Yönetim bana 625 bin euro teklif etti derken bile, tam olarak doğruyu söylemiyor.
Çünkü yönetim ona 625 bin değil tam 1.milyon 250 bin euro teklif etti
Bakın yalan konuşmuyor ama ,planlı olarak rakamı çarpıtarak ,eksik söylüyor.

O sadece garanti olanı ,yani oynasa, da oynamasa da,alacağı parayı söylüyor.
Yani sadece 625 bin euroyu..
Maç başına ,yani oynadığı sürece ayrıca alacak olduğu, diğer 625 bin euro'yu ise söylemiyor.
Yani
“ Namaza yaklaşmlak günahtır” ….
Devamında şunu söyleyecek..
“Ama alkollü olarak”…..
Namaza yaklaşmak günahtır diyor ama ,Alkollü olarak'ı eklemiyor .
İşte Fatih'in yaptığı bu…

Yönetimin ona yıllık 1.milyon 250 bin euro teklif ettiğini ve bu parayı red ettiğini açıklayabildimi ?

E sevgili kardeşim bence asıl çarpıtan sensin aynı yazıyı bizlerde okuduk ve alıntı yaparken en azından onu çarpıtmamışsın teşekkür ederiz. Adam zaten seninde yukarda belirtemeyip ama kopyaladığın gibi F.Tekke Yattaranın aldığı garanti para ve kendisine teklif edilen garanti paradan bahsediyor sanırım sen anlayamadın. Savunduğun fikre ters düşmüşsün .Saygılarımla.

Mehmet S. Pervan
18.08.2009, 21:23
Bence Mehmet Ali Yılmaz ve Özkan Sümer'den sonra başımıza gelen en iyi başkan. Bu sene de bunu göstericektir, inanıyorum. Diyarbakır maçı bir ölçü değil. Bu senede şampiyonluğun en büyük adayıyız.

Fanatik28
19.08.2009, 00:35
Bence Mehmet Ali Yılmaz ve Özkan Sümer'den sonra başımıza gelen en iyi başkan. Bu sene de bunu göstericektir, inanıyorum. Diyarbakır maçı bir ölçü değil. Bu senede şampiyonluğun en büyük adayıyız.
Bu ne demek!!! Trabzonspor´un basina gelmis en iyi baskan Sadri Sener´dir. 90´li yillarda semeresini Faruk Özak yemistir, daha dogrusu cimriligiyle tam olarak yiyememistir!

Su Yönetimle Baskan kendine yazik ediyor..yeni secilen yönetimle de istediklerimizi yapamiyorsak...kocaman soru isareti!!!

Emrah KabuL
19.08.2009, 00:54
Hepsinden geçtim Tv'ye çıktığında zevk veriyor Başkanımızı izlemek.. Trabzonspor'u her platformda çok güzel bir şekilde temsil ediyor.

KERİM
19.08.2009, 00:59
Başkan sen git yahu, cidden Albayrak gelsin.
Birazdaha güldür..

Hotaman
19.08.2009, 01:05
Ben espiri yapmıyorum Kerim.
İroni nedir bilir misin?
İlle de gülmek istiyorsan eski kullanıcı adınla idare et artık.

SEDAT
19.08.2009, 03:01
valla başkanım seni çok ama çok seviyorum şurdan kalkmak nasip olmasınki diyarbakır maçında son anlarda o sıkıntılı halini görünce o kadar üzüldümki anlatamam ama tekke konusunda hata yaptın başkan ayrıca daha yönetimden çıkarman gereken yöneticiler var başkanım seni her zaman sevicem saygı duyucam ama bilinki başkanım bu takıma göz göre göre golcü almadınız sanırsam buda sizi bizden ayıracak eğer ben bu kulübü tanıyorsam..

Fatih Özkan
19.08.2009, 04:38
Başkanım size saygım ve sevgim büyük...
Her zaman yanınızdayım!

recdodo
19.08.2009, 08:51
tek sorun..
başkanın etrafındaki isimler....

:alkış::alkış::alkış::alkış:

mahmuter61
19.08.2009, 09:40
Başkan kendi kendini sıkıntıya sokuyor transferi taraftar yapçak değilya forvet sırıtıyor bu gidişle daha çok sıkıntıya hep bareber düşeriz.

karatasof
19.08.2009, 09:51
Başkan Fatih Tekke ve Gökdeniz'e inat Fatih Terim ile yakınlaşmayı arttırıyor.
Hadi bakalım kolay gelsin....

cınar#7
19.08.2009, 10:53
Rıdvan Dilmenin yorumu:

FATİH TEKKE ŞART

“Örnek verelim. Diyelim ki, lig sonunda Trabzonspor’un puanı 70. Eğer Fatih Tekke’yi alırsa 10 puan daha üzerine koy. Bak bakalım birinci mi oluyorsun, ikinci mi? Eğer ciddi anlamda iki üç transfer yapılmazsa Trabzonspor ilk beşte olmazsa bunu sürpriz saymam.”

çok haklı,en iyi 4.cü bitiririz bu gidişle.

Mustafa Demir
19.08.2009, 11:09
gazetelerde cikan transfer haberi dogrumu acaba glasgow rangersin golsunu aliyomusuz

Mustafa Ayazoğlu
20.08.2009, 21:36
Başkanın hedefi Avrupa Ligine katılmaktı. Başkan hedefsiz kaldı.

Taraftar şampiyonluk istiyor, şampiyonlukta uzak görünüyor. Bu yıl nasıl geçecek !

denizgrsy
20.08.2009, 21:41
bu başlığa çok uzun zamandır bişe yazmadım ama yeter artık ;

geçen sene mükemmel girdiğin yöneticilik işini bu sene bulaştırdın hemde yönetim olarak hepiniz elinize yüzünüze bulaştırdınız !

taraftara kızacağına , para vermeyen yönetimine kız Başkanım ! inatla kulüp yönetilmez , yalvardık sana forvet al diye , nası bi inat damarı varmış sende , dediğini yaptın almadın , gittin avrupada oynatamayacağın adamı 2 ay bekledin ... pes doğrusu

bu yönetimden de bu takımdan da bundan fazla bişe beklemek hayal olur !

uzungöllü
20.08.2009, 21:46
benim işim takın yönetmek başkanlık yapmak dedin... bu takıma etkili bir forvet gerektiğini anlamayacak kadar da futboldan anlamıyor değilsindir... yazıklar olsun... sana yazıklar olsun başkan...

Dursun Kaplan
20.08.2009, 21:48
Başkanım bu zamana kadar seni çok destekledim. Ama bu takımın stoperleri gol atıyorsa artık gör şu takımın halini ya.

ozcan_asanoglu
20.08.2009, 21:55
Takke düştü kel göründü, yine son, bitirici hamle yapılamadı, bir çuval incir berbat edildi.

Kimse Fatih varken şampiyonluklara ambargo mu koyuyorduk gibi akıl dışı sorular sormasın, o zamanlar kadro yapısı, şartlar başkaydı şimdi başka. Şimdi kadro kalitesi biraz daha arttı sadece nokta 1-2 eksik vardı. bunlar yapılsaydı makine tam çalışacaktı ama maalesef kilit noktalar eksik olunca diğer dişliler de çalışmıyor.

İnad ve saçma hamlelerle bu yönetim tüm inanılırlığını yitirmiştir.

Artık bu baskıyı zor kaldırı yönetim..Olağanüstü kongrede aday olmamalıydı.

My
20.08.2009, 21:59
Abarttıkça abartıyoruz. Ağzınızda lafı gevelemeyin arkadaşlar. "Başkan İstifa!" diye bağırın da rahatlayın.

Mehmet Kıroğlu
20.08.2009, 22:01
istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa

TheRapZoNe
20.08.2009, 22:01
Geçtiğimiz sezon öncesinde şampiyonluk hedefi için bu sezon gösterdiniz.
Bu sezon öncesi ise hedef şampiyonluk değilde avrupa ligiydi

Ama ne oldu?

Avrupa ligini ciddiye almadınız,basit sandınız.

Sonunda da sıradan bir fransız takımına kendi sahamızda farkla yenildik..

Artık bundan sonraki maçlarda hacisalioğlu ile sizi forvette görürüz

My
20.08.2009, 22:02
Göz göre göre yapılan hatalar var. Bir kaç maçla ben bile umutlanmıştım ama baskı, stresi kaldıramadık maalesef. Oysa geçen seneki kadronun üzerine şöyle sağlam bir sağ bek, forvet, olursa da çok kaliteli bir orta saha alabilseydik bambaşka şeyler konuşuyor olacaktık fakat her şey karman çorman oldu. Olağanüstü genel kurul, hoca, transfer derken her mikrofonu bulanın röportaj verdiği bir oratmın içinde kaldık.

Çok can sıkıcı çok...

Atmaca
20.08.2009, 22:03
Tekrar ediyorum: Ne bu hoca nede bu yönetim 2010 u göremez.

murat
20.08.2009, 22:03
Abarttıkça abartıyoruz. Ağzınızda lafı gevelemeyin arkadaşlar. "Başkan İstifa!" diye bağırın da rahatlayın.

Ben okadar cok yanlis goruyorum bu yonetimde ama hala icimden istifa demek gelmiyor. Elestiriyoruz diye boyle yazmaniz dogru degil. Bu takim artik iflas etmistir bu kadroya yanlis takviyeler gecen seneki dogrulari yok etmistir, olay bundan ibarettir. Bunu demekle istifa istemek bir degil, gerci baskan simdi kusup istifa eder sizde bizden bulursunuz,,

mete61bordomavi
20.08.2009, 22:05
Hacısalihoğlu yönetici olarak başta olduğu müddetçe ben artık Ts ile ilgilenmeyeceğim.
Beyanımdır!

Varlıbaş61
20.08.2009, 22:06
avrupa ligini önemsiyorum diyip de bu ligde oynayamayacak olan futbolcuyu transfer etmek dünyada bir tek bizim yönetime nasip olur herhalde..!

İlker ToSun
20.08.2009, 22:06
başkan şu takımda bi golcü ve sağ bek ihtiyacı bas bas bağırıyor adeta, 100 liralık takım kurdun 5 lira daha harcamaya cesaret edemiyorsun diye yazık olacak emeklere. bu santraforlarla uefa da tur , ligde de şampiyonluk hayal. iyi bir orta saha yakalamışken al artık işte adam gibi bir santrafor.

al işte sadri başkan ! 14 ağustos tarihinde yazdığım yazımı 2. kez alıntı yapıyorum. senin görmediğini bu taraftar çok daha iyi görüyor anla işte. bizde sonuca göre yorum yok. sivas galibiyetinden sonra yazılmış yazı, "2 yenilgi alındı, çıkıp konuşma diyen" çok olacaktır diye baştan söyliyim.

geçen yaz yaptığın bütün yatırımlar çöpe gitti, geçmiş olsun yaktın bizi.

DERHAL İSTİFA , giderken Umut ve Tayfun u da yanına al

TheRapZoNe
20.08.2009, 22:08
Başkanın bundan sonra söyleyeceği en doğru söz; 'bu sezonki hedefimiz ligi ilk 4 içinde bitirmek olacaktır'. Zira görünen köy kılavuz istemez misali durumumuz ortada. İşini ciddiye almayanlara,bizi kendi sahamızda sıradan bir fransız takımına rezil edenlere yani başkan ve yönetimine :

Yazıklar olsun!!!!!!!!!!

Erkin Ekşi
20.08.2009, 22:10
ya cok ironik bir mac oldu hakikaten.
macin ozeti :
bir tane adam gibi forveti olan takim forveti olmiyan takima karsi oynadi.
aradaki fark daglar kadar.

sen ne yaparsan yap orta sahaya istersen 20 oyuncu daha al son vurusu kalenin icine sokucak forvetin olmadikca mac kazanamassin...trabzonspor icin bu kadroyla en iyi ihtimal beraberliktir biz bu sekilde 3. ihtimali goremeyiz.

Dursun Kaplan
20.08.2009, 22:11
O Hacısalihoğlu denen adamı dinleme başkan.

Taraftarı dinle o zıvanadan çıkmış adamı dinleme.

Recep Alkan
20.08.2009, 22:12
ya cok ironik bir mac oldu hakikaten.
macin ozeti :
bir tane adam gibi forveti olan takim forveti olmiyan takima karsi oynadi.
aradaki fark daglar kadar.

sen ne yaparsan yap orta sahaya istersen 20 oyuncu daha al son vurusu kalenin icine sokucak forvetin olmadikca mac kazanamassin...trabzonspor icin bu kadroyla en iyi ihtimal beraberliktir biz bu sekilde 3. ihtimali goremeyiz.

Daha bişi demeye gerek var mı ?

1,5 senedir aynı laf diyorum ama yok yok yok.

Hürgün Aygün
başka bi defans bide forvete adam yeter yahu çok mu bir şey istiyoruz

innocence
Hocaya soralım...

Erkin Ekşi
20.08.2009, 22:13
birde anlamadigim gecen sene dahi ortasahamizda yeterli oyuncu vardi bu sene oraya 3 adam daha alindi alinan adamlar mevcut olanlardan cok daha iyi olmadikca manasiz
alanzinhoyu (ki kendisi benim icin takimin yildizidir) yada garbici alacagina adam gibi bir forvet alsan bu sıkıntılari cekmezdik onemli olan iyi oyuncu almak degil ihtiyac olan yere oyuncu almak...

Varlıbaş61
20.08.2009, 22:16
her sene 20 oyuncu alacak değil ya
değil mi başkanım!!!

My
20.08.2009, 22:18
Ben okadar cok yanlis goruyorum bu yonetimde ama hala icimden istifa demek gelmiyor. Elestiriyoruz diye boyle yazmaniz dogru degil. Bu takim artik iflas etmistir bu kadroya yanlis takviyeler gecen seneki dogrulari yok etmistir, olay bundan ibarettir. Bunu demekle istifa istemek bir degil, gerci baskan simdi kusup istifa eder sizde bizden bulursunuz,,Sevgili adaşım, bir iki mesaj altta benimde eleştirilerim görebilirsiniz. Tjikuzu transferinde de Engin transferinde de hala transfer yapamadığımızı söylediğim ve tepki gelen mesajlarımda forumun sayfaları arasında. Bende eleştiriyorum. Benim o söylemim eleştiri yapanlara değil. Öldük, bittik, mahvolduk deyip işi Sadri Şener'e hakarete kadar vardıranlara idi.

Artık yeminlen bıktım. Yıllardır hep aynı senaryo. Önce hoca sonra yönetim. Önce hoca sonra yönetim. Önce hoca sonra yönetim. O süreç yine işliyor. Hoca gitti. Şimdi tüm taraftar yönetime yükleniyor. Giderek dozaj artacak, artacak, artacak ve aynı senaryo...

melegim61
20.08.2009, 22:19
Bu Baskan Paralari Boktan Futbolculara verip zarar edecegimize alsa adam gibi futbolcu nerdeeeeee!!!!

aaahmet61
20.08.2009, 22:19
başkanımız tartışmasız en iyi başkandır.yaptığı projeler ortada.tek hatası 30 transfer yapacağına nokta transferler yapsaydı keşke.ucuz etin yahnisi yavan oluyor.bu yılda hüsran.

Hasan61
20.08.2009, 22:20
başkan çok iyi bir başkandır,en iyilerinden biridir
ama sadece başkan iyi belki bir iki kişi daha
yanındakiler yüzünden kötü olarak anılacak

TheRapZoNe
20.08.2009, 22:21
Başkanın göreve geldiklerinden beri koymuş oldukları hedeflerin hepsi puf oldu uçtu gitti. Geçen sezon yaşanan hayal kırıklığı, avrupa ligine sıradan fransız takımına elenip gidilememesi..
Ellerinde kalan hedef sadece bu sezon için şampiyonluk. Tabi güçlü istanbul takımlarına karşı forvetsiz Trabzonspor'un ve zayıf ortasahasının başedebilmesi mümkün mü?

Başkan ve ekibine işlerini ciddiye almadıkları ve acemice davrandıkları için Yazıklar olsun diyorum

YAZIKLAR OLSUN

Onur
20.08.2009, 22:24
Başkanımız bakalım bu seneki hedefi yine "Avrupa Kupalarına" katılmak olarak mı belirleyecek... ("Şampiyonluk" naraları en fazla ligin ilk yarısına kadar sürer...) Yok hedefemiz öyleyse boşa uğraşmasın çocuklar. Sonu belli...

Fatih Tekke'yi almayıp takıma en büyük kötüğü yapmış oldu. Biz de Fatih Tekke delisi değiliz elbette. Lakin görünen köy kılavuz istemez...

Yine bir sene başlamadan bitti... Önümüzdeki seneye bakmaya devam...doğduğumdan beri...

Samet Türkmen
Yönetimdekiler gitsin ama başkana destek olunmalı bence.Herşey daha da kötüye gitmesin.

mete61bordomavi
Trabzonspor ruhu öldü!
Yıllar önce şampiyon olduk!
Yıllar önceydi son avrupa zaferimiz!
Teneke kupa Fortis'i en son 2005 de aldık!
Geçen sene başarılı değildik, sadece üç hacimli klüp başarısızdı!
Kendimizi aldattık!
Geçen sene de dahil bu sene ASLINDA FUTBOL OYNAMADIK!

Üzülerek söylüyorum ki, Trabzonspor ölmüştür!

TheRapZoNe
20.08.2009, 22:26
Seneye avrupaya katılmak olarak hedef belirlense ne olacak ki.
Seneye yine çıkar touluse gibi bir takım gelir yener ve turu alır gider.

Trabzonspor'un değişmeyen kaderi bu artık..

İlker ToSun
20.08.2009, 22:28
başkanı bir kenara bırakıp yönetimin diğer üyelerini suçlamak çok büyük bir saçmalık. bir yerde başkan var ama kimi çıkmış adamın kurmaylarını suçluyor. zaten bir başkanı kurmayları yakıyorsa o başkanın başkanlığından söz edilemez. iskele başkanı denir öylesine. herzamanki gibi başkan yine en iyisi, en masumu ama kurmayları hatalı ha öyle mi ? gülerim ben buna

bütün başarısızlığın tek sorumlusu sadri şenerdir. çünkü o başkan. kongreye çıkıp hesap vermesi gereken vede hesap verecek olan da odur .

Mehmet
20.08.2009, 22:29
SıradanlaşanTrabzonspor artık daha tad vermiyor. Trabzonspor UEFA Avrupa Ligi Play-off turu ilk maçında Fransız Toulouse takımına kendi sahasın da 3-1 mağlup olup yolun başında erken havlu attı. Bu kötü sonuç Trabzonsporun değil, Trabzonspor yönetimi ve taraftarının eseridir. Takıma iyi bir forvet alınması gerekirken sırf taraftarlar yabancı hoca istiyor diye maksat yabancı hoca aldık olsun anlamın da sıradan bir hoca ile anlaşılıp forvet eksiğini görmezlikten gelmenin sonuca tesir etmesidir. Güzelim Trabzonsporuma yazık oluyor göz göre göre. Yönetime de kızıyorum ama taraftara daha çok kızıyorum, alın size iyi bir yabancı KAZIK.

Mustafa Ayazoğlu
20.08.2009, 22:34
Bu Trabzonspor'u Avni Akerde artık herkez yener. Her takım galibiyet için gelecek artık Trabzon'a !

vatandas61
20.08.2009, 22:35
macin özeti:
bana sag bekini ve forvetini söyle, sana macin sonucunu söylim!

Mehmet
20.08.2009, 22:38
Arkadaşlar,

Geçen sene Şampiyonluk heyecanı ve hayali ile bir sezon geçirmiştik,
bu sene ise ligden düşmeme mücadelesi verilecektir. Haberiniz olsun.

Ilelioglu
20.08.2009, 22:38
Baskan nede güzel bir sonuc aldik öyle, dimi?;)

Ilelioglu
20.08.2009, 22:39
Arkadaşlar,

Geçen sene Şampiyonluk heyecanı ve hayali ile bir sezon geçirmiştik,
bu sene ise ligden düşmeme mücadelesi verilecektir. Haberiniz olsun.

Abartmayin.....:eek:

My
20.08.2009, 22:39
SıradanlaşanTrabzonspor artık daha tad vermiyor. Trabzonspor UEFA Avrupa Ligi Play-off turu ilk maçında Fransız Toulouse takımına kendi sahasın da 3-1 mağlup olup yolun başında erken havlu attı. Bu kötü sonuç Trabzonsporun değil, Trabzonspor yönetimi ve taraftarının eseridir. Takıma iyi bir forvet alınması gerekirken sırf taraftarlar yabancı hoca istiyor diye maksat yabancı hoca aldık olsun anlamın da sıradan bir hoca ile anlaşılıp forvet eksiğini görmezlikten gelmenin sonuca tesir etmesidir. Güzelim Trabzonsporuma yazık oluyor göz göre göre. Yönetime de kızıyorum ama taraftara daha çok kızıyorum, alın size iyi bir yabancı KAZIK.İyi de Mehmet Abi taraftar mı dedi başkan ve yöneticisine gidin Erikson'la bilmem nerede fotoğraf çektirin olmadı İtalyan'lar felan havada uçuşsun diye. Şenol Güneş dediler ona bile taraftar ses çıkarmadı. Meğerse o da olmayacak duaymış ta buna bile hazırlıklı değilmişler.

Çok iyi başladılar fakat inanılmaz yanlış işler yapıyorlar.

Recep Alkan
20.08.2009, 22:41
Şİİİİİ sakin, sakın sakın !!!!!

Mustafa Ayazoğlu
20.08.2009, 22:42
Teknik direktör değilim ama Gignac eğer iyi markaj edilebilseydi sonuç böyle olmazdı. Ziya Doğan bile bunu yapardı !

İyi bir golcün olmayabilir ama 3 golde yemezsin. Metin Diyadin ve Hugo Broos sınıfta kalmıştır.

Mustafa Ayazoğlu
20.08.2009, 22:43
Baskan nede güzel bir sonuc aldik öyle, dimi?;)

Evet 3 ün 1 i ;)

Ahmet Faruk
20.08.2009, 22:48
Kime soruyorduk mağlubiyeti Başkanım?

TheRapZoNe
20.08.2009, 22:51
Başkan ve koydukları hedeflerin hepsi battı

sethfilo
20.08.2009, 22:53
Bu sefer kimi acaba töhmet altında bırakacaksın sevgili başkan merak ediyorum yada gemiyi ilk terk edenlerdenmi olacaksın . Kusura bakma herkes gibi bende çok umutluydum ama bu sene cidden sınıfta kaldın dahası henüz sezon başı ama takım hedefsiz kalmak üzere bu gidişle artık forvete yönetimden takviye yaparsın başkanım.
Yazık bir inat uğruna ve kişisel çekişmelerden ne yazıkki hep Trabzonsporum zarar görüyor. Çok konuşmak doğruyu söylemek değil!

Recep Alkan
20.08.2009, 22:55
Geçen sene sıfırdan kurulan bir takım rakiplerinin berbat olması ile birlikte heyecan yaratarak şampionluğa gitti, bu sene apılacak olan çok basitti, orta sahaya bir sürü adam alacağına, 5 adam alıp nokta transfer ile işi bitirecektin.

Geçen sene zoru yapanlar bu sene kolayda kendini kaybettiler.

İnadın sonu pek parlak görünmüyor !!!

mete61bordomavi
20.08.2009, 22:57
Geçen sene sıfırdan kurulan bir takım rakiplerinin berbat olması ile birlikte heyecan yaratarak şampionluğa gitti, bu sene apılacak olan çok basitti, orta sahaya bir sürü adam alacağına, 5 adam alıp nokta transfer ile işi bitirecektin.

Valla ben anlamam!
Öyle de battık, böyle de...
Artık kim istifa edecekse kim kovulacaksa ne olacaksa olsun!
Bence ilk iş, Yunanistanda küme düşüren hocayı kovmakla başlasınlar!

İlker ToSun
20.08.2009, 22:58
hadi gene yırttın sadri bey, sana eğlence çıktı, ver bir kongre kararı, yap yine bırakıyorum ayaklarını, at yine suçu sağa sola, sonra gir yine tek başına seçime, önceki kongrede tam anlamıyla rezil edemediğin için bu sefer yap bir 20 kişilik kongre de namın yürüsün

TheRapZoNe
20.08.2009, 22:58

Geçen sezon şampiyonluğu beceriksiz forvetler yüzünden kaybetmiştik ama yönetim forvet almayarak futboldan anlamadıklarını göstermiş oldu. Şimdi ise cezasını Trabzonspor taraftarı ödüyor.

Bilgisizliğe,kendini beğenmişliğe,kimseyi dinlememeye YAZIKLAR OLSUN

Recep Alkan
20.08.2009, 22:59
maç başlığında bir yazı var okumanızı tavsiye ederim matrix arkadaşdan.

Demiş ki ;

Takımın neresi eksik,

sağ bek, 10 numara, forvet

Hoca ne istedi;

Sağ bek, forvet, 10 numara, sol açık.

yönetim ne yaptı ??????????????

is_mail61
20.08.2009, 23:00
sadri başkanı çok seviyordum ama taraftarla okadar inat ettiki resmen bizim inadımıza işler yapmaya başlıcak yakında heralde forvet die kendimiz yedik burda bi fatihi almadın sağ bek dedik almadın şimdi ne yapıcaksın çok merak ediyorum hayır bu takımı senden başkası şampiyon yapamaz onuda biliyorum sen gidersen napıcaz bilmiyorum ama böyle devam etmemelisin bence bukadar taraftarı göz ardı etme

TSelif
20.08.2009, 23:01
Gs 3ledi sayın başkan aç şu gözlerini uyan artık :mad:

Hamsi_61_61
20.08.2009, 23:02
Bu basktandanda bir cacik olmaz inat etti fatihi almadi takimin geldigi hallere bakin bu sene lig falan takip etmiyecegim artik...

Sefa
Bu taraftarın Sadri Baba'sı iken, şimdi sana inanaların sayısı inanmayanların altında kalan sıradan bir Başkan oldun. Bunu bu hale sen getirdin. Yanındaki 1-2 adam uğruna sözünü geçiremediğin yönetimin uğruna.. Bir inat uğruna..

.....
Bu yenilgiyi ne oyunculara bağlıyorum ne hocaya , ne taraftara bunların hiç birinde suç göremiyorum. Ya da kasıtlı yapılmış bir şey değil.

Ama başkan ve yandaşlarına yüklüyorum bütün bu yenilgiyi. Sadece daha bu maçta yenildik diye demiyorum. inadına siyasete karşı yapılan savaşlar yüzünden bizim gecelerimiz haram oluyor . Neden bize eziyet çektiriyorsun BAŞKANNNNNNNNNNN????? neden ?

yapamayacaksan bırak git ama Allah aşkına bize bu eziyeti çektirme.

Ilelioglu
20.08.2009, 23:03
Gs 3ledi sayın başkan aç şu gözlerini uyan artık :mad:

Ne zaman diger takimlari konusmaktan vazgececeksiniz?

Fener ile Gesenin rakipleri daha kolay...:cool:

mete61bordomavi
20.08.2009, 23:04

Hadi ordan, kolaymış!
Sanki sen onları yeneceksin de!?

Recep Alkan
20.08.2009, 23:04

Rakiplerini geç, aldıklarına ve seninle oynayacak olmalarına bak.

Ali Tunahan Güllü
20.08.2009, 23:05
ahhh başkanım ahhh!!!

Hasan61
20.08.2009, 23:05

bizimle yapmayacaklar mı???
şimdiden söylensinki önlem alınsın

Ilelioglu
20.08.2009, 23:07
Hadi ordan, kolaymış!
Sanki sen onları yeneceksin de!?

Toulouse'dan daha zayif rakipler oldugu kesin, yeneriz veya yenemeyiz.

Baska takimlardan bize ne!

Mehmet Zeki
20.08.2009, 23:08
Fatih Tekke yada en az onun kadar iyi bir santrafor almayacaksan sende yorulma baskanim bizde. Ha birde lafim yaninaki arkadaslarina. Birbirinden haberleri yok. Bu ne kopuk yonetimdir.

mete61bordomavi
20.08.2009, 23:09
Eğer bu senenin kaybolmasını istemiyorsak, bu mağlubiyetin faturasını teknik direktöre çıkarıp acilen kovmamız gerekir!
Size bu söylediğim şaka gibi gelebilir ama, bu mağlubiyet dağılmayı açacaktır!
Zincirleme mağlubiyetler, önce sürekli mağlup olma yüzsüzlüğünü getirecek ve takımı uçuruma sürükleyecektir!
AHMET ÖZEN DERHAL GÖREVE GETİRİLMELİDİR!

İlker ToSun
takımı şampiyonluğun en önemli 2 adayından biriyken bile "bizim hedefimiz avrupa kupalarına katılmak" diyebilecek kadar vizyon ve cesaret yoksunu bir adamın başkan olacağı takım da avrupaya ağustosun 20 sinde veda eder tabi

Ilelioglu
Rakiplerini geç, aldıklarına ve seninle oynayacak olmalarına bak.

Aldiklari birsey ifade etmiyor benim icin, bana göre önemli olani takim oyunu ve biz bunu gerceklestiremiyoruz cünkü bazi mevkiilerde oyuncu eksikligi var ve bu nedenle dar bir kadroya sahibiz.

FANATIK61
20.08.2009, 23:10
Valla ben anlamam!
Öyle de battık, böyle de...
Artık kim istifa edecekse kim kovulacaksa ne olacaksa olsun!
Bence ilk iş, Yunanistanda küme düşüren hocayı kovmakla başlasınlar!

Mete kardes altdaki imzan herseyi anlatiyor. Böyle kafaya böyle tras...

TheRapZoNe
Başkan herhalde bundan sonra Trabzonspor'un atamadığı golleri rüyasında görüp görüp durur..

dr.wehbee
yazdık hedef olduk hain olduk... nuri albayrak fatihi sattı sadri şener gökdenizi... nuri albayrak 30 trilyon borç yaptı diye ibra edilmedi sadri şener 100 trilyon borç bıraktı... nuri albayrakla dördüncü olduk sadri şenerle 3. ... benim için trabzonun başarısı önemli ne sadri ne nuri... anla artık be sadri BECEREMEDİN BU SEFER...

Recep Alkan
20.08.2009, 23:11
uzatılan uzatılmayan her mikrofona bir spiker edası ile konuşan DR sayın alioğu, neden Gökahn ve Yattaranın bu kadar zamandır sakat olduğunu bir açıklayabilir mi bize ?

Görevi ne kadar Futbol Şube Sorumlusu olsa da sonuçta Doktor dur da, az çok çakar bu işlerden !!!

Ilelioglu
bizimle yapmayacaklar mı???
şimdiden söylensinki önlem alınsın

Yapacaklar ama bu bizim alanimiz disinda, bunu Teknik Heyet degerlendirecek ve takimi ona göre hazirlayacak. Önlemi onlar alacak..

Mehmet Zeki
Yonetimden birileri galiba camianin dengelerini bozuyor?

mete61bordomavi
20.08.2009, 23:12
yazdık hedef olduk hain olduk... nuri albayrak fatihi sattı sadri şener gökdenizi... nuri albayrak 30 trilyon borç yaptı diye ibra edilmedi sadri şener 100 trilyon borç bıraktı... nuri albayrakla dördüncü olduk sadri şenerle 3. ... benim için trabzonun başarısı önemli ne sadri ne nuri... anla artık be sadri BECEREMEDİN BU SEFER...

Senin bu dediklerini anlamaları için Ts nin illa küme düşmesi gerekiyor!
Bize hain diyenler kendi boyunlarına baksın!

FANATIK61
Bu yılki oyun planında forvetlerin rakip takımın defans oyuncularını yorarak orta sahadaki oyuncularla bir gol arayışının olduğunu dikkate alırsak, forvetlerin gol atmamasını çok normal karşılamasak da, çok da yadırgamıyoruz."

Sampiyonluk ??? Hadi ordan derler adama...

İlker ToSun

şimdiden Allah sana sabır versin, sadri şener ile albayrak ı aynı cümle içinde kullanarak çok büyük bir hata yaptın, dediklerin başta sona doğru olsa da bu forumda bu tarz cümleler çok sert karşılık buluyor :) çok düşman kazandın forumda :)

şaka bir yana dediklerine harfiyen katılıyorum

Recep Alkan
20.08.2009, 23:13
Aldiklari birsey ifade etmiyor benim icin, bana göre önemli olani takim oyunu ve biz bunu gerceklestiremiyoruz cünkü bazi mevkiilerde oyuncu eksikligi var ve bu nedenle dar bir kadroya sahibiz.

İşte bu yüzden karşlaştırma yapmak zorundasın.

Senin rakibin kasımpaşa değil, bakacaksın yarıştığın adamlar nereye ne yapmış, ne yatırımlar yapmış, neresi güçlü, sonuçta çoğu sene birbirin arasında yapılan maçlar şampiyonu tayin eder,

Hiçbirşey için bakmıyorsan bile taraftarın için bakacaksın, onlar taraftarını nasıl memnun ediyor, ben nasıl edemiyorum diye !!!

oguzhann
Bu yılki oyun planında forvetlerin rakip takımın defans oyuncularını yorarak orta sahadaki oyuncularla bir gol arayışının olduğunu dikkate alırsak, forvetlerin gol atmamasını çok normal karşılamasak da, çok da yadırgamıyoruz."

forvetlerin çalışıp orta sahanın gol attığı bir sistem kadar saçma bir şey olamaz,gereksiz konuşmalar.

mete61bordomavi

O sözü gırgır olsun diye koydum imzama :)

Ilelioglu
20.08.2009, 23:16
İşte bu yüzden karşlaştırma yapmak zorundasın.

Senin rakibin kasımpaşa değil, bakacaksın yarıştığın adamlar nereye ne yapmış, ne yatırımlar yapmış, neresi güçlü, sonuçta çoğu sene birbirin arasında yapılan maçlar şampiyonu tayin eder,

Hiçbirşey için bakmıyorsan bile taraftarın için bakacaksın, onlar taraftarını nasıl memnun ediyor, ben nasıl edemiyorum diye !!!

Rakibilere bakmaktan ziyade kendine bakacaksin ama bunlar ne Rakibe baktilar nede kendilerine...

FANATIK61
20.08.2009, 23:17
Yonetimden birileri galiba camianin dengelerini bozuyor?

16 kisi Futbolcu Izleme ve arastirma isini yapiyor nerede arastirdiklari futbolcular. Kim bunlar ?

Turgut Hoca/Metin Hoca/Ünal Karaman'in gercek görevleri nelerdir ?

Bunlari acikcasi merak ediyorum.

Trabzonsporu yiyip bitiriyorlar kimsenin haberi yok !

dr.wehbee
20.08.2009, 23:18
şimdiden Allah sana sabır versin, sadri şener ile albayrak ı aynı cümle içinde kullanarak çok büyük bir hata yaptın, dediklerin başta sona doğru olsa da bu forumda bu tarz cümleler çok sert karşılık buluyor :) çok düşman kazandın forumda :)

şaka bir yana dediklerine harfiyen katılıyorum

ben birilerinin silahsörlüğünü yapmıyorum.. benim tek sevgim ts.. sadri şener trabzonu başarıya ulaştırıyorsa başımın üzerinde taşırım.. yok ekonomisi dipte olan bi kentin candamarını 100trilyon borca sokup bişey beceremiyorsan ayaklarımın altındadır yerin.. ismin ha nuri olmuş ha sadri fark yok... birileri düşman kesilecekmiş kesilsin.. onlar ts nin değil sadri şenerin taraftarıdır benim için KAALE BİLE ALMAM...

mete61bordomavi
20.08.2009, 23:19
Bu takım gerçekten sahipsiz!
Biraz düşünün de bakın!
Muhalefet yok çünkü!
Arkadaşlar muhalefet olacak!
OLacak ki yönetim keyfi davranmasın!
Forvet almamak ne demek ya?

Recep Alkan
20.08.2009, 23:20
Bu takım gerçekten sahipsiz!
Biraz düşünün de bakın!
Muhalefet yok çünkü!
Arkadaşlar muhalefet olacak!
OLacak ki yönetim keyfi davranmasın!
Forvet almamak ne demek ya?

Almamayı geçtim, uydurulan bahaneler nedir yahu ?

Sen her fırsatta taraftarının futbolu bildiğinden dem vur, sonra dediklerine bak,

Açıkcası imzan :)

mahmuter61
Bugünkü maçtan sonra büyük takım büyük düşünen idarecilerle olunur bunu iyice anladık ilk kez bugün Umuta hiç kızmadım dahası hiçbir topçuya onları butakımda tutan ve oynatanlar düşünsün!Gs yi Fb yi severiz sevmeyiz mesele değil ama Gs nin aldığı adamları seyredince heleki bir Keita helal olsun demekten başka çaremiz yok Sadri başkan ve ekibi sizler asla ve asla takım idare edecek kapasitede değilsiniz çok iyi birer insan olabilirsiniz ama yönetmek ayrı bişeydir.Bugün Haldun Üstünel gibi bir yöneticimiz olması için dua etmemiz gerektiğini anladım.Sadri başkan butakım yarı final oynar derken neyi kasteddin bunu bir açıkla bu futbolla bu kadrodan bişey olmaz senden de Trabzonspora başkan!!!Hasbel kader o koltuğa oturdun ama hakkını verecek kapasitede değilsin.

FANATIK61
O sözü gırgır olsun diye koydum imzama :)

Girgir ama bu sözler benim icin Sampiyon olabilme ihtimalin 1 % olmasina kesin düsünmemi sagliyor. Aciklamada bos birisinden degil 2. Baskandan.

Yunus Emre SEYHAN
20.08.2009, 23:21
Ne olursa olsun.. Varsın forvet almasın.
Seviyorum başkanı..........

Aslında Osmanlı imparatorluğuna benziyoruz......
Süper bir başlangıç..... Duraklama dönemi... Çöküş........... Çöküş devam ederken yenilik,son hamle hareketleri.......

Sonumuz iyi değil.. Hele başarısızlıklar devam ederse maddi olarak çökeriz.

mete61bordomavi
20.08.2009, 23:23
Girgir ama bu sözler benim icin Sampiyon olabilme ihtimalin 1 % olmasina kesin düsünmemi sagliyor. Aciklamada bos birisinden degil 2. Baskandan.

Ben de bunu demek istiyorum ya,
Futbol bilgisi böyle olan şahıslar yönetiyor Ts'yi :)

mete61bordomavi
20.08.2009, 23:26
Ya öyle top oynayacaksın ki, bir sağdan bir soldan, ortadan yandan,kapıdan bacadan sürekli gireceksin cezasahasına, rakibin başı dönecek!
Bir hata etmeyecek, iki hata etmeyecek, üçüncüde golü atacaksın!
Öyle bastıracaksın ki, rakip savunma öyle zorda kalacak ki kendi kalesine gol atacak yeri geldimi!

Ama yok!
Yok!
Yok!
Ortasahada top dolandır dolandır, canın sıkıldı şişir Umut'a :)
Bekle ki gol atacaksın!:)
Nasıl atacaksın nereye atacaksın?:)

Yarın Hugo Broos derhal kovulmalıdır!

İlker ToSun
20.08.2009, 23:29
Sadri Şener ve beraberindeki tüm kurmayları
Umut Bulut
Tayfun Cora
Serkan Balcı
Hrvoje Cale
Hugo Broos ve Ekibi yarın sabahtan itibaren bu takımla ilişkilerini kesmeli

ADAM gibi , VİZYON sahibi , HEDEFLERİ olan , SÖZÜNÜ ERİ bir başkan ve altında yönetim kurulmalı
Bir santrafor ve bir sağ bek alınmalı
Kiralık oynayan Brüls ve Papy takıma kazandırılmalıdır.

Mehmet Zeki
20.08.2009, 23:29
Sadri Sener: ''Gereksiz transferler yapmadık''
: Baskanim gerekli transferleride yapmadiniz!

Recep Alkan
20.08.2009, 23:31
Sadri Sener: ''Gereksiz transferler yapmadık''
: Baskanim gerekli transferleride yapmadiniz!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Gelecek vaadediyorsun mehmet

vendercan
20.08.2009, 23:33
kulubü sadrİ Şener mİ yÖnetİyor yoksa hacisalİhoĞlu mu?

mete61bordomavi
20.08.2009, 23:35
Topçuların altında son model arabalar, yedikleri önünde yemedikleri ardında, Gökhan beyfendi, isal olmuş, iki hafta oldu geçmedi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yattara beyfendi şov yapacak sakatladı kendini, ADAM GİBİ BİR MAÇ OLUNCA YATTARA NEDENSE YOK!
Hakediyor mu sevgimizi Yattara?
Hayır!
Tayfun Cora,yenilen ilk golde kalecinin önünde değil de gignac'ın yanında dursaydı, ilk golü yemezdik! Kovacaksın arkadaş!

Umut iyi mücadele ediyor ama yeneteği Ts'yi asla kaldırmaz!
Satacaksın arkadaş!
Colman halı saha topçusu, UYARACAKSIN arkadaş!!!

Yani bunları anlamak için süper zeka olmaya gerek yok!

SüRMeNe_6161
20.08.2009, 23:36
Topçuların altında son model arabalar, yedikleri önünde yemedikleri ardında, Gökhan beyfendi, isal olmuş, iki hafta oldu geçmedi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yattara beyfendi şov yapacak sakatladı kendini, ADAM GİBİ BİR MAÇ OLUNCA YATTARA NEDENSE YOK!
Hayır!
Tayfun Cora,yenilen ilk golde kalecinin önünde değil de gignac'ın yanında dursaydı, ilk golü yemezdik! Kovacaksın arkadaş!

Satacaksın arkadaş!

Yani bunları anlamak için süper zeka olmaya gerek yok!Malesef Anlayan Yok ...

Burçak
20.08.2009, 23:37
Artık eskisi kadar tepki vermiyorum skorlara.
Yıllardır en ince ayrıntısına kadar takip ediyorum Trabzonsporu.
hep bi kısır çekişme içinde değilmiyiz sanki.
hep seneye demiyormuyuz.
Zormu bukadar herşey.
Şampiyonluk zor kabul. ama imkansızda değil.
neden hep bi taraf eksik kalıyor bizde.
ne umutlar bağlıyoruz avrupada oynayacağız diyoruz.
ama ilk maç yine hüsran.
nezaman gülecek bizim yüzümüz
ben basit bi takımın taraftarı değilim.
yenilsekde amaaaan diyemiyorum.
Büyük takım büyük camianın taraftarıyım.
beklentimde ona göre üst düzeyde olacak herzaman.
biri bizi güldürsün artık.....

vendercan
20.08.2009, 23:37
Nasıl muammer saka cemil hekimoğlu istifasını verdi ise hacısalihoğlun kendine düşen görev istifasını vermesidir .şuan gözüken tek çözüm

Fatih ZENGİN
20.08.2009, 23:40
En çok zoruma giden de Trabzonsporu adam edeceğim diye başa gelenleri Trabzonspor adam edip gönderiyor. Öyle bir vitrine çıkıyorsun ki yeri geliyor başbakandan çok mikrofon uzatılıyor sana.. Ne zaman ki adam olmuş birisi bizim başımıza gelir şahsi egolarını tatmin etmiş işi bilen birisi gelir o zaman ilk 3e oynarız.

vendercan
20.08.2009, 23:41
zuwrovski dedik sonuç ortada fatih dedik yine aynı hüsrana yol aldık sonuç yine hüsran mı olcak ?

mahmuter61
20.08.2009, 23:41
Sadri Şener çok tatlı güler yüzlü birisin senden çok iyi dede,baba yada eş olabilir hatta çok iyibir huzur evi yöneticisi ama senden asla şampiyonluğa oynayacak bir kulübün başkanı olamaz!Masal anlatıyorsun ve karşında senin torunların yok!Senin yeterli kadro dediğin bu ise sen bu işi sokaktaki adam kadar anlamıyorsun.Eleştiriye açık ol ve kulaklarını tıkama bakar kör olma.Çünkü bu taraftar seni seviyor!!!

İlker ToSun
20.08.2009, 23:45
zamanında Faruk Özak Kinkladzeyi alma iradesini gösteremedi ve sonunda bize 42 yıllık tarihin en büyük travmasını yaşattı,
zamanında Atay Aktuğ Zurawski yi almadı 10 yıl aradan sonra canlanan ruhu öldürdü,
ve sen de küme düşen ne olduğu belli olmayan bir adamı teknik adam diye getirip Fatih Tekkeyi almadın ve yeniden şahlanan bu şehrin ayaklarına zinciri bağladın sadri efendi.

h@msi61
21.08.2009, 00:01
Onceki yonetimlerin basina geldigi gibi yapamadigi veya yapmadigi transferler bu yonetimin de sonunu getirecek...
Fatih'i almayacaktiniz, bari ahini almasaydiniz adamin...

AYYILDIZ
21.08.2009, 00:04
Başkanım geçen sezon yaptığın hamleleri bu sezon 3 takviye ile yapsaydın bugün hepimiz mutluyduk.Zor değildi halbuki.Sağbek-Forvet-Sol açık.

TheRapZoNe
21.08.2009, 00:11

Hayır!

Satacaksın arkadaş!

Yani bunları anlamak için süper zeka olmaya gerek yok!

Haklısın müdür.Aynen senin gibi düşünüyorum

mete61bordomavi
21.08.2009, 00:12
O kadar dedik, forvet yok!
O kadar dil döktük, takım iyi ama bu takım Trabzonspor değil, ona ruh verecek Tekke'ye ihtiyacımız var diye!
Tekke bizim için sadece golcü değildi!
O bizim sahada güvendiğimiz yegane unsurdu, Gökdeniz ile birlikte!
Yani bizim futbolumuzun kimliğiydi Fatih Tekke!
Tıpkı bir ara Hamdi gibi....
Ne demişti Bursayı 5-1 yendiğimiz maçta?
''Trabzonspor en büyük ,en güçlü, istediğine 5 atar istediğine 6 atar! biz inanıyorduk''

Derken Hami bizim kimliğimiz olmuştu!
Sonra Gökdenizler ve Fatih'ler!

İşte o yüzden ısrar ettik, Tekke alınsın diye!

Ama hem çokbilmiş, forum ukalası taraftarlar hem de çokbilmiş bay hacısalihoğlu, alınmasın dedi!
''Kimin yerine oynatacağız?'' dedi!
''Takımın ahengini bozar!?'' dedi!

Bazı aklıevveler de yaşına dem vurdu!
Sorarım PUYOL kaç yaşında?

Evet beyler, siz kaybettiniz!
Siz kim misiniz?
Fatih ve gökdeniz düşmanı taraftarsınız!
Sadri Şenersiniz!
Hacısalihoğlusunuz!
Küme düşen takımın hocasının Trabzonspor'umuza reva görülmesine ses çıkarmayanlarsınız!

Medallion
21.08.2009, 00:12
Onceki yonetimlerin basina geldigi gibi yapamadigi veya yapmadigi transferler bu yonetimin de sonunu getirecek...
Fatih'i almayacaktiniz, bari ahini almasaydiniz adamin...

Malesef Trabzon da sonu gelmeyecek bir yonetim yok. Bir yenilgi sonrasi yine herkes yonetime kesti bileti.

Bu yonetimin de sonunu getirirsek, bir daha iflah olmayiz. 26 senedir olmadigimiz gibi.

Tupcu bile 5. senesinde takimini sampiyon yapti. Biz 6 sene bir yonetimi ustuste gormessek sampiyon falan olamayiz.

Sonuna kadar ISTIKRAR, sonuna kadar DESTEK. HEP DESTEK, TAM DESTEK.

En buyuk baskan, SADRI baskan...

mete61bordomavi
21.08.2009, 00:16
Malesef Trabzon da sonu gelmeyecek bir yonetim yok. Bir yenilgi sonrasi yine herkes yonetime kesti bileti.

Bu yonetimin de sonunu getirirsek, bir daha iflah olmayiz. 26 senedir olmadigimiz gibi.

Tupcu bile 5. senesinde takimini sampiyon yapti. Biz 6 sene bir yonetimi ustuste gormessek sampiyon falan olamayiz.

Sonuna kadar ISTIKRAR, sonuna kadar DESTEK. HEP DESTEK, TAM DESTEK.

En buyuk baskan, SADRI baskan...

Tüpçü dediğin adam, alınması gereken topçuları aldı da şampiyon oldu!
Ben ve biz 5 sene değil 26 sene bekliyoruz!
Sonuç= sıfır!

ŞAKŞAKÇILIĞI BIRAKIN ARTIK!

ziyaretci
21.08.2009, 00:16
ılk yarı o muthıs tempoda sans yanımızda olsa gollerde gelse herkes sadrı baba dıyecek bırden adamı yerden yere vurdunuz... yaptigi hic bir sey yanlis degil tek yanlisi bu forvetlerinin ikisininde hic bir seye yaramayacagini anlamamasi ama bu elestiriler cok agir

Medallion
21.08.2009, 00:18
Tüpçü dediğin adam, alınması gereken topçuları aldı da şampiyon oldu!
Ben ve biz 5 sene değil 26 sene bekliyoruz!
Sonuç= sıfır!

ŞAKŞAKÇILIĞI BIRAKIN ARTIK!

Biz bekleyemiyoruz. Fark burada. Sadri babaya 5 sene bekleyelim. Bak sampiyon olamazsak beni dov, seni sirtimda tasiyacam New York sokaklarinda...

TheRapZoNe
21.08.2009, 00:18
Şu bir gerçek ki Trabzonspor'un silkelenmesi için Avrupa Ligine katılmak bulunulmaz bir fırsattı. Avrupa liginde oynayıp hem prestij kazanacaktık hemde daha başarılı günlere yelken açacaktık. Ama başkan ve yönetim bu olayı idrak edemedi. Lakayıt ve ciddiyetsiz davranışları ve kararları yüzünden sıradan bir fransız takımına elendik.
100 küsür trilyon borçla anılırlar bundan sonra artık..

Medallion
21.08.2009, 00:20
Şu bir gerçek ki Trabzonspor'un silkelenmesi için Avrupa Ligine katılmak bulunulmaz bir fırsattı. Avrupa liginde oynayıp hem prestij kazanacaktık hemde daha başarılı günlere yelken açacaktık. Ama başkan ve yönetim bu olayı idrak edemedi. Lakayıt ve ciddiyetsiz davranışları ve kararları yüzünden sıradan bir fransız takımına elendik.

Henuz elenmedik, sadece ilk maci kaybettik :) Tamam zor ama imkansiz degil.

İlker ToSun
21.08.2009, 00:21
takımına adeta sırtını dönme noktasına gelmiş taraftardan hiçbir başkanın görmediği desteği görüyorsun, bir kere bile yuhalanmıyorsun, söz veriyorsun yapmıyorsun ama hesap sorulmuyorsun, kulübü oyuncak edip zevkin uğruna kongre yapıp bizi rezil ediyorsun, yapman gereken tüm doğruları yapmıyorsun ama yapmaman gereken tüm yanlışları yapıyorsun ama hala daha "en büyük başkan" olarak bile taraftarının bir kısmı tarafından adlandırılabiliyorsun, sen kadir gecesi mi doğdun sadri bey ? bu nasıl bir şans böyle ?
hiç bir başkan bu kadar destek ve saygı görmedi, allah aşkına bu işin sırrını bana da anlat sadri bey, nasıl kör edebiliyorsun insanları nasıl eleştiremez hale getiriyorsun gerçekten merak ediyorum

Fatih ZENGİN
21.08.2009, 00:21
En büyük yalan "büyük başkan sadri başkan"

mete61bordomavi
21.08.2009, 00:22

Aynen öyle olacak.
Zaten biraz da o borç yüzünden transfer yapılamadı!
Bundan sonra da yapılması mümkün değil, yapılacak iş yine ortasıralara oynayıp, zamanla borç kapatmak olacak, eğer olmazsa kongreye gidilecek, ve YENİ GELEN BAŞKAN DA BU SEFER BAŞKA BİR YILDIZI SATARAK İŞE BAŞLAYACAK:)

Medallion
21.08.2009, 00:22

Benim gordugum, en iyi baskanlardan biri. Atay Aktug da iyiydi. faruk Ozak ta. Daha iyisi yooooooooook, yoooooooooooooooooooooooook, yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooook.

Hotaman
21.08.2009, 00:24
takımına adeta sırtını dönme noktasına gelmiş taraftardan hiçbir başkanın görmediği desteği görüyorsun, bir kere bile yuhalanmıyorsun, söz veriyorsun yapmıyorsun ama hesap sorulmuyorsun, kulübü oyuncak edip zevkin uğruna kongre yapıp bizi rezil ediyorsun, yapman gereken tüm doğruları yapmıyorsun ama yapmaman gereken tüm yanlışları yapıyorsun ama hala daha "en büyük başkan" olarak bile taraftarının bir kısmı tarafından adlandırılabiliyorsun, sen kadir gecesi mi doğdun sadri bey ? bu nasıl bir şans böyle ?
hiç bir başkan bu kadar destek ve saygı görmedi, allah aşkına bu işin sırrını bana da anlat sadri bey, nasıl kör edebiliyorsun insanları nasıl eleştiremez hale getiriyorsun gerçekten merak ediyorum

Eleştiriyoruz. Ayrıca gözümüzde kör değil!
Acaba 25 yıldır ne diye istikrar diye bağrıyoruz.
Bir kez bile sesimizi duyuramıyoruz.
X ile istikrar!

TheRapZoNe
21.08.2009, 00:25
ılk yarı o muthıs tempoda sans yanımızda olsa gollerde gelse herkes sadrı baba dıyecek bırden adamı yerden yere vurdunuz...

ne umut ne de gökhan Trabzonspor'un forveti olabilir. Zaten Trabzonspor'un gollerini son maçlarda görüldüğü gibi defans oyuncuları atıyorsa fazla yoruma gerek yok. Başkan ve ekibini eleştirilmez yapan sizlerin mantığı kulübe zarar vermektedir

İlker ToSun
X ile istikrar!

istikrarı hatada ısrar olarak zannettiğiniz sürece 26 değil 260 sene daha bekler bu taraftar

Hotaman

Şöyle yapalım, senin gördüğün en iyi başkanın doğruları ile Sadri Şener'in yanlışlarını kıyaslayalım?

AYYILDIZ
Takım şampiyonda olsa başkan bu yönetim görevi sonunda başkanlığı bırakacak.Kendisi öyle söylüyor.Benim tahminime göre 25 ağustos günü Genel kurulda istekler reddedilirse başkan fazla durmaz.

mete61bordomavi
21.08.2009, 00:26
Atay Aktuğ dönemi!

Şampiyon olamadık ama iki tane Türkiye kupası aldık! Hem de üstüste!
İki kere şampiyonlar ligi ön elemesi oynadık,-Az kalsın da gidiyorduk şampiyonlar ligine-hem de üstüste!
Derbi kazanıyor, febeşi kadıköyde yeniyorduk!
Karizmamız vardı!
Yenilsek bile öyle rezil bir futbolla yenilmiyorduk!

Ne diyordu atay başkan?
''En çok kızdığım şey, takım mağlupken lakayd davranan oyuncudur!''

Geçin artık Sadri Baba ayaklarını!

Medallion
21.08.2009, 00:27
X ile istikrar!

Tupcuye bile 5 sene dayandilar. Adam iki kupa aldi 5. senesinde. Bir daha da zirnik alamaz.

Ama o bile sampiyon yapti. Daha ne ornek verelim ISTIKRAR icin.

Yeni sloganim: S.S. ile ISTIKRAR, sampiyon olana kadar...

Fatih ZENGİN
21.08.2009, 00:27
Benim gordugum, en iyi baskanlardan biri. Atay Aktug da iyiydi. faruk Ozak ta. Daha iyisi yooooooooook, yoooooooooooooooooooooooook, yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooook.
Arkadaşım o başkanlar Topçu satıp transfer yapmadılar takımı borçla bıraktılar. Bu başkan da topçu almadan takımı devasa borca soktu... Her ikisindede başarısızız..
Benim gözümde Fatih, Gökdeniz, Szymek, Yattara dönemi başkanı daha başarılıdır.. 11 hafta üstüste maç kazanan derbilerde kök söktüren hakemlere şampiyonluğu kaybetmiş bir takım vardı.. Bu takım ise ayağına kadar altın tepside gelen şampiyonluğu bizim hedefimiz bu sene şampiyonluk değil uefa bize yeter dedi istemedi...2. bir gümüş tepside Şampiyonlar ligi bileti getirdiler... çıkkkk istemeyiz bize uefa yeter dedi... Hangisi daha başarılı. Biz o zaman kievi deplasmanda yenmiş talihsiz bir şekilde avni akerde 2-0 yenilmiştik... Üstelik bu kadar da borcumuz yoktu... Hangisi daha başarılı.. O zaman elimizde 4 yıldız vardı şimdi elimizde el feneri bile yok... Hangisi daha başarılı hangisi daha büyük?

Hotaman
21.08.2009, 00:28
istikrarı hatada ısrar olarak zannettiğiniz sürece 26 değil 260 sene daha bekler bu taraftar

Yok ben istikrardan yanayım. Ancak bu camiada benim gibilerin sesi pek çıkmaz. İpler sizin gibilerin elindedir. Varsın 260 sene daha bu devranı böyle sürdürün biz yine burada olacağız. İstikrardan yana.

lazrail8989
21.08.2009, 00:28
O kadar dil döktük, takım iyi ama bu takım Trabzonspor değil, ona ruh verecek Tekke'ye ihtiyacımız var diye!
''Trabzonspor en büyük ,en güçlü, istediğine 5 atar istediğine 6 atar! biz inanıyorduk''

Ama hem çokbilmiş, forum ukalası taraftarlar hem de çokbilmiş bay hacısalihoğlu, alınmasın dedi!

Siz kim misiniz?
Sadri Şenersiniz!
Hacısalihoğlusunuz!
Küme düşen takımın hocasının Trabzonspor'umuza reva görülmesine ses çıkarmayanlarsınız!
vallahi helal güzel bir kapak yazısı anlayana!!!işin aslı bu ister kabul edin ister etmeyin

Remzi
21.08.2009, 00:29

En büyük yalan bir şey bildiğini zanneden Trabzonspor Taraftarıdır.

Fatih ZENGİN
21.08.2009, 00:30
Şöyle yapalım, senin gördüğün en iyi başkanın doğruları ile Sadri Şener'in yanlışlarını kıyaslayalım?
Hocamm cevap oldumu benım ve bır öncekı arkadasın yazdıkları..
Sadri Başkanı büyük yapan nedir?

İlker ToSun
21.08.2009, 00:30
Yok ben istikrardan yanayım. Ancak bu camiada benim gibilerin sesi pek çıkmaz. İpler sizin gibilerin elindedir. Varsın 260 sene daha bu devranı böyle sürdürün biz yine burada olacağız. İstikrardan yana.

sadri şener ile yola devam etmek kangren olan parmakla hayata devam etmekle aynı şeydir. bilmem anlatabildim mi
icabında bu başkan gidecek yeni başkan gelecek, bakarız ki o da yanlış yolda gerekirse 2 ay sonra bırakmasının doğru olduğunu söyleyeceğiz, istikrar kelimesinin romantik duygularına kapılıp takımımın zaman kaybına göz yumamam ben

Fatih ZENGİN
21.08.2009, 00:31
En büyük yalan bir şey bildiğini zanneden Trabzonspor Taraftarıdır.
Nedir bir şey bildiğini bilen taraftar.. Nedir benim bilmediğim de bildiğini sananların bildiği... bu ayakları bilmişlikleri geçelim arkadaslar... gerçekler ortada... kabul görenler gerçeklerdir.

Hotaman
21.08.2009, 00:31
Atay Aktuğ dönemi!

İki kere şampiyonlar ligi ön elemesi oynadık,-Az kalsın da gidiyorduk şampiyonlar ligine-hem de üstüste!
Karizmamız vardı!

Ne diyordu atay başkan?

Az kalsın gitmekle, gidememek arasında fark yok?

Yanlış. FB'yi KAdıköy'de hiç yenemedik. Ancak bir maç hakem istilası ile kaybettik.

Atay Aktuğ iyi bir insan olabilir, ancak onun döneminde Trabzonspor'a en büyük zarar verilmiştir. Trabzonspor her sene borsaya yüklü miktarda para veriyor.

Atay Aktuğ'a bir kinim nefretim yok. Şimdi görevde olsa arkasında dururdum peki siz durur muydunuz?

mete61bordomavi
21.08.2009, 00:33
Atay Aktuğ dönemi!

Karizmamız vardı!

Ne diyordu atay başkan?

Bak yukarda yazmışım!
Bunun gibi başarıları olsun bu yönetimin o zaman ben de sabır,İSTİKRAR, az kaldı olacak derim!

Ama senin oynadığın futbol, hocanın maç sonu demeçleri, hacısalihoğlunun esprilik cümlelerine baktıkça bu yönetime sabretmenin İSTİKRAR ile alakası olmadığını anladım!

antagonist
21.08.2009, 00:36
Sadri beyin gitmesini isteyenler inşallah İbrahim Hacıosmanoğlu'nu yeni başkan olarak düşünmüyordur.

Sönmez Özlü
21.08.2009, 00:36

Siz kim misiniz?
Sadri Şenersiniz!
Hacısalihoğlusunuz!

Öncelikle, sizin gibi düşünmeyen herkesi karşınıza alıp bir güzel haşlamak alışkanlığından vazgeçin.

Şimdi gelelim mevzuya...

"Küme düşen takımın hocası" mevzusunda söylediklerinizin bir anlamı yok. İlk olarak, Hugo Broos takımı küme düşürmedi, devre arasında 8 puanı olan bir takımın başına geldi. İkinci olarak, yönetim Eriksson'dan başlayarak aşağı doğru indi ve nihayet Broos'u alabildik. Trabzonspor'un zengin bir kulüp olmadığını kabul etmeli, buna göre davranmalıyız.

Fatih Tekke'nin alınmaması konusunda size hak veriyorum. Ciddi bir hatadır. Mazereti de bildiğimiz kadarıyla yoktur. Hacısalihoğlu'nun derdini de anlamıyorum, Şener'in neden ona uyduğunu da...

Yönetim Tekke konusunda hata yaptı. Başka bir forvet almamakla da hata yaptı. Bundan dolayı da eleştirilecektir, gayet doğal. Hata varsa, eleştiri de var.

Ancak yine de kabul etmek gerekir ki Sadri Şener son dönemlerde Trabzonspor'un başında bulunan başkanlar arasında takımı en iyi yönetenidir. Daha iyi bir alternatif bulunana kadar da orada kalmalıdır.

Kendisi de zaten işleri yoluna koyup yönetimi genç nesilden birine devretmek istediğini en baştan söylemişti.

Medallion
21.08.2009, 00:37
Arkadaşım o başkanlar Topçu satıp transfer yapmadılar takımı borçla bıraktılar. Bu başkan da topçu almadan takımı devasa borca soktu... Her ikisindede başarısızız..
Benim gözümde Fatih, Gökdeniz, Szymek, Yattara dönemi başkanı daha başarılıdır.. 11 hafta üstüste maç kazanan derbilerde kök söktüren hakemlere şampiyonluğu kaybetmiş bir takım vardı.. Bu takım ise ayağına kadar altın tepside gelen şampiyonluğu bizim hedefimiz bu sene şampiyonluk değil uefa bize yeter dedi istemedi...2. bir gümüş tepside Şampiyonlar ligi bileti getirdiler... çıkkkk istemeyiz bize uefa yeter dedi... Hangisi daha başarılı. Biz o zaman kievi deplasmanda yenmiş talihsiz bir şekilde avni akerde 2-0 yenilmiştik... Üstelik bu kadar da borcumuz yoktu... Hangisi daha başarılı.. O zaman elimizde 4 yıldız vardı şimdi elimizde el feneri bile yok... Hangisi daha başarılı hangisi daha büyük?

Atay Baskan degilmiy di sampiyonlar ligine gitmemek icin son dakikada Jun u alan. Zamaninda Atay Baskan a yazilanlara don bir bak istersen.

Benim gozumde iyi bir baskandi ama iyi bir yonetimi yoktu. Bize Bozoglu, Sari, Kanca tiyatrolari seyrettirdi.

Atay Baskani da bu taraftar gonderdi, Sadri baskani da gonderecek.

Ama onemli olan isim degil, onemli olan sureklilik. Bir Baskan da baskanligi zamanla ogreniyor. Aziz Yildirim bile zamanla ogrendi baskanligi. Ilk 4 yilinda kabus yasatti. Ama kaldi. Tupcu 5 sene kaldi. Polat bile ne hatalar yapti. Ama hep kaldilar.

Biz iki yenilgi oldu, bileti kesiyoruz. ben buna kiziyorum.

İlker ToSun
21.08.2009, 00:38
Sadri beyin gitmesini isteyenler inşallah İbrahim Hacıosmanoğlu'nu yeni başkan olarak düşünmüyordur.

asla , yönetim kurulu üyeliğinden öte bir mevki düşünemiyorum onun adına

Hotaman
21.08.2009, 00:38
Hocamm cevap oldumu benım ve bır öncekı arkadasın yazdıkları..
Sadri Başkanı büyük yapan nedir?

Hangi mesaj, ben sana gördüğün en iyi başkanı sordum. Eğer Atay Aktuğ ise ona da yanıtını verdim.

Ben Sadri Şener'i tanımam etmem. Hayatında ne yaptığı da umrumda değil. Benim için temel dayanak noktası istikrardır. Anlık saha sonuçları ile birilerinin ipini çekmek sadece o anki öfkeyi üzerimizden alır. Gerçek sorunları ise çözmez. Odakalanamıyoruz işte, sorun burada. O yüzden diyorum ki X ile istikrar.

Sadri Şener'in ne yaptığına gelince, sana detaylı bir cevap yazarım ancak bu gece mazur gör beni. Sadece şunu söyleyebilirim ki, bu kulübe 5 yıl sonra yıllık 15 milyon dolar getirecek projelere imza etti. Biraz dikkat biraz sabır...

sadri şener ile yola devam etmek kangren olan parmakla hayata devam etmekle aynı şeydir. bilmem anlatabildim mi
icabında bu başkan gidecek yeni başkan gelecek, bakarız ki o da yanlış yolda gerekirse 2 ay sonra bırakmasının doğru olduğunu söyleyeceğiz, istikrar kelimesinin romantik duygularına kapılıp takımımın zaman kaybına göz yumamam ben

Zaten anlamıştım. Yani öyle düşündüğünüzü, anlamadığım şey neden böyle düşündüğünüz?
Size göre Sadri Şener kangren bir parmak olabilir pekala, bana göre de bu kulübe gelmiş her başkan, gönderilmesi kaçınılmız bir zavallıdır.

sukasali
21.08.2009, 00:39
Bak yukarda yazmışım!
Bunun gibi başarıları olsun bu yönetimin o zaman ben de sabır,İSTİKRAR, az kaldı olacak derim!

Ama senin oynadığın futbol, hocanın maç sonu demeçleri, hacısalihoğlunun esprilik cümlelerine baktıkça bu yönetime sabretmenin İSTİKRAR ile alakası olmadığını anladım!

aynen katılıyorum Bu takımdan bir şey olmaz bunun baş sorumlusuda başta sinsi hacısalihoğlu ve onun dümeninden giden saf sadri şenerdir.

Hotaman
21.08.2009, 00:42
aynen katılıyorum Bu takımdan bir şey olmaz bunun baş sorumlusuda başta sinsi hacısalihoğlu ve onun dümeninden giden saf sadri şenerdir.

Bu kanıya nerden vardınız bugün ki sonuçtan mı?
Takımı iki yıl önce ki hali ile mukayese ederseniz, haksızlık yaptığınızı anlarsınız. Öyle umuyorum.

robinhood61
21.08.2009, 00:42
yeter be abi 30 sene oldu yine aynı hikaye dönüp duruyor. zaten şampiyon ve başarı gelsede 3 ezikler bize "yazık garibanlar 30 yılda bir şampiyon oluyorlar sevinsinler diyecek" hani derler ya bu saatten sonra gelen parayı ben....... :)...bence federasyon türk futbolu adına duruma el atsın ve bizi şampiyon yapsın yoksa yandı gülüm keten helva.
taraftar sayımız azalıyor...

mete61bordomavi
21.08.2009, 00:43
Ben de zaten Sadri başkan gitsin demiyorum!
Ama etrafındaki benlik abidelerini keşfedip,onların biletini kesmelerini istiyorum!
Hacısalihoğlu kim oluyor da bize posta kouyor Tekke konusunda?

Ayrıca, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun gelip gelmemesi beni zerre kadar alakadar etmez.

Ama görünen köy kılavuz istemiyor.
Sadri başkan bu sene büyük yanlışlar yapmıştır!
Aybaba'yı kimseye sormadan almaya kalkmış, doğal olarak yönetimdeki birkaç ismin tepkisini görümüştür!
Oturup meseleyi istişare edeceklerine ,kongreye gitmiş, sonra bir transfer sezonunu yata yata geçirmiştir!
Siz buna başarı diyebilirsiniz.
Ben demiyorum.
Ama Sadri başkan bize bu hezimetlerin sorumlusunun-tabir-i caizse- kellesini vermelidir!
Zaten, çok geçmeyecek, bu hezimetler devam ederse, istifalar başlayacaktır!
Ben istiyorum ki, erkenden neşter vurulsun da bari tam gaz uçuruma gitmeyelim.

spormania
21.08.2009, 00:44

Siz kim misiniz?
Sadri Şenersiniz!
Hacısalihoğlusunuz!

Fatih transferi ve yapilanlar aklima geldikce deli oluyorum...ne diyecegimi bilemiyorum...belki Fatih le de 3 yiyecektik ama bugun bu tepkinin nedeni yonetimin transferler konusunda hergun gereksiz aciklama yapmasi ve icraat yapmamasidir...bize cikip paramiz yok demediler..takimin ihtiyaci yok dediler maalesef...

İlker ToSun
21.08.2009, 00:45
Hangi mesaj, ben sana gördüğün en iyi başkanı sordum. Eğer Atay Aktuğ ise ona da yanıtını verdim.

Ben Sadri Şener'i tanımam etmem. Hayatında ne yaptığı da umrumda değil. Benim için temel dayanak noktası istikrardır. Anlık saha sonuçları ile birilerinin ipini çekmek sadece o anki öfkeyi üzerimizden alır. Gerçek sorunları ise çözmez. Odakalanamıyoruz işte, sorun burada. O yüzden diyorum ki X ile istikrar.

Sadri Şener'in ne yaptığına gelince, sana detaylı bir cevap yazarım ancak bu gece mazur gör beni. Sadece şunu söyleyebilirim ki, bu kulübe 5 yıl sonra yıllık 15 milyon dolar getirecek projelere imza etti. Biraz dikkat biraz sabır...

Zaten anlamıştım. Yani öyle düşündüğünüzü, anlamadığım şey neden böyle düşündüğünüz?
Size göre Sadri Şener kangren bir parmak olabilir pekala, bana göre de bu kulübe gelmiş her başkan, gönderilmesi kaçınılmız bir zavallıdır.

neden kangren olduğunu şöyle açıklayayım, son derece yanlış izlenen bir transfer politikası ,, bunun ötesinde beni en çok üzeni ise bunu nasıl yumuşak bir dille anlatırım bilemiyorum ama en azından şöyle diyim, sadri şener trabzon başkanları içinde gördüğüm, makamının ağırlığını en çok düşüren, konumunun gerekliliklerini yerine getirmekten uzak, şehrinin kuvetini ve lobisini yanına almaktansa İstanbul basınına ve İstanbulun futbol piyasasındaki güçlü aktörlerine şirin gözükme hevesinde olan bir insan. Trabzonspor başkanlığı makamı tüm spor kamuoyu tarafından yıllarca genel anlamıyla "çekinilen" bir makamken, bu kimliğinden sadri şener yüzünden uzaklaşmıştır. Bir bakıma, Trabzonu diğer bütün anadolu şehirlerinden ayıran özelliği ortadan kaldırmıştır.

Medallion
21.08.2009, 00:46
Her zaman dogrulari yapacak, hep en iyi transferleri yapacak, en iyi teknik direktorleri getirecek, yanlisi hemen duzeltecek, taraftarin gonlune girecek bir Baskan YOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK...

kalavara
21.08.2009, 00:46
bizden bir cacık olmaaaaz...uzatmayalım arkadaş! sadri şener' e bile sallamak bu kadar kolay ise bizim hakettiğimiz sakaryaspor gibi 3. ligtir...

61_Lazzzo_11
21.08.2009, 00:47
yeter be abi 30 sene oldu yine aynı hikaye dönüp duruyor. zaten şampiyon ve başarı gelsede 3 ezikler bize "yazık garibanlar 30 yılda bir şampiyon oluyorlar sevinsinler diyecek" hani derler ya bu saatten sonra gelen parayı ben....... :)...bence federasyon türk futbolu adına duruma el atsın ve bizi şampiyon yapsın yoksa yandı gülüm keten helva.
taraftar sayımız azalıyor...
ne var 26 senedir sampiyon olmadiysak. liverpool gibi takim bile 19 senedir sampiyon olamiyor.

KUTADGU
21.08.2009, 00:48
Mezar kazıcılar iş başında diyorum bende kapak niyetine yazı yazanlara karşı.

İlk tökezleme de bir tekme de ben atayım niyetiyle hareket edenlerin yüzünden 25 yıldır şampiyon olamıyoruz gibi geliyor bana mesela.

Futbolu da ekonomiyi de diksiyonu da taktiği de tekniği de transferi de en iyi ben bilirim diyen taraftarlar yüzünden gelmiyor bence başarı.

Dün Ersun Yanal'ı kovduran bugün Sadri Şener'e teneke çalar, yarın yeni getirdiği adama da küfür eder.

robinhood61
21.08.2009, 00:50
ne var 26 senedir sampiyon olmadiysak. liverpool gibi takim bile 19 senedir sampiyon olamiyor.

bak sen 19 yaşındasın ama 30'lu yaşlara geldiğinde bana hak vereceksin. gerçi ben 26 yaşındayım ama zoruma gidiyor ben trabzonla gurur duyarak büyüdüm ama yeter artık.bi de orası ingiltere liverpool şampiyon olamamış beni ilgilendirmez.

vendercan
TS tarihinde taraftarın ilk defa ortak aklını, ortak inancını ,ortak duygusunu ortaya koyduğu , haykırdığı Fatih Tekke....için ....Bu yönetim ve başkan kulaklarını milyonlara tıkadı, çocuk kandırır gibi ilkesiz ve ucuz davrandı ve konuştu.....Sonuçta hem takımı , hem kendilerini , hem camiayı kaosa sürüklediler. Yazik çok yazik.... Bu olay TS tarihi için dönüm noktası olmuştur!!!TaraftarınA kulak tıkayan yönetim yaşayamaz!!!Tıpkı halkına kulak tıkayan siyasetcilerin yaşayamadığı gibi!!!....

mete61bordomavi

İlk tökezleme de bir tekme de ben atayım niyetiyle hareket edenlerin yüzünden 25 yıldır şampiyon olamıyoruz gibi geliyor bana mesela.

Futbolu da ekonomiyi de diksiyonu da taktiği de tekniği de transferi de en iyi ben bilirim diyen taraftarlar yüzünden gelmiyor bence başarı.

Dün Ersun Yanal'ı kovduran bugün Sadri Şener'e teneke çalar, yarın yeni getirdiği adama da küfür eder.

Bence hiçbir alakası yok,
Sen adam gibi forvet aldın da ben mi kuyunu kazdım?
Sen adam gibi bekler aldın da ben mi mezar soygunculuğuna soyundum?
Eleştireceğim tabii ki, TAKIMIN ASIL SAHİBİ BEN VE BİZİM GİBİ TARAFTARLARDIR!

champions
21.08.2009, 00:52
İşin ehemmiyetine varamazsanız daha birkaç ay önce tepede bulunsanız bile ne olduğunu anlamadan dibe vurabilirsiniz. Hayat böyle birşey işte. Sadri Şener önündeki inanılmaz fırsatı olanca gücüyle ve anlaşılmaz bir ısrarla tepti/ tepiyor.Tıpkı Ersun Yanalda olduğu gibi.Korkarım ve sanırım başarıcak ve dahası Ersun Yanal gibi ardından onu hayırla anacak kimseyi de bulamayacak. İnanılması güç gerçekten de. Umarım durumu bir an evvel toparlar ve bu süreçte şansı yanında olur.

Hotaman
21.08.2009, 00:53
Ben sizin gibi düşünmüyorum. Bu düşünceye sizi sevk edende nedir bilmiyorum. Kendinize göre doğrularız vardır umarım, neyse size kendi doğrularımdan sadece bir tanesini söyleyeyim. 96 yılında ki kadromuzu izleyebildiniz mi bilmiyorum, söz konusu kadro benim Trabzonspor'u takip ettiğim 15 sene içinde en iyi kadrodur. O kadronun mimarı da Sadri Şener'dir. Bu sportif düşüncem.

Bununla birlikte bu kulübü bırakıp giderken aldığından çok daha fazlasını bırakacak yegane bir insandır Sadri Şener. Futbol artık kurumsal biri oyun, para ile çok daha güçlüsünüz. Sadri Şener bu kulübe maddi anlamda ciddi bir kazanç bırakmıştır.

Bu arada, kendisinin ilk başkanlığını bırakma devresinde 8 milyon dolarını kulübe hibe ettiğini ve biz genç taraftarları bunu hiç dillendirmeden kandırdığınıda biliyorsunuz sanırım.

İlker ToSun
21.08.2009, 00:54

adım adım gelen felaketi görüp buna çözüm isteme gayreti içinde yönetimini eleştirip çözüm yolu aramanın adına "mezar kazıcılık" koydun da, hiçbir şeyi görmeyip sorgusuz sualsiz Sadri Şener destekçisi olmayı nasıl adlandıralım ? veya bu davranışlarda ne gibi bir sebepler arayalım ? var mı bir fikrin ?

61_Lazzzo_11
21.08.2009, 00:54
bak sen 19 yaşındasın ama 30'lu yaşlara geldiğinde bana hak vereceksin. gerçi ben 26 yaşındayım ama zoruma gidiyor ben trabzonla gurur duyarak büyüdüm ama yeter artık.bi de orası ingiltere liverpool şampiyon olamamış beni ilgilendirmez.
2 dakka önce 26 yasinda oldugunu göstermiyordu ama neyse özür dilerim yanlis anlama kötü bise demedim. demek istedigim liverpool ingilterede 4 büyüklerinden birisi. kimse demiyor 19 senedir sampiyon olmadilar simdi olursalar herkes vah vah 19 senede bir sampiyon oluyorlar diye :)

mete61bordomavi
21.08.2009, 00:56
Ben sizin gibi düşünmüyorum. Bu düşünceye sizi sevk edende nedir bilmiyorum. Kendinize göre doğrularız vardır umarım, neyse size kendi doğrularımdan sadece bir tanesini söyleyeyim. 96 yılında ki kadromuzu izleyebildiniz mi bilmiyorum, söz konusu kadro benim Trabzonspor'u takip ettiğim 15 sene içinde en iyi kadrodur. O kadronun mimarı da Sadri Şener'dir. Bu sportif düşüncem.

Bununla birlikte bu kulübü bırakıp giderken aldığından çok daha fazlasını bırakacak yegane bir insandır Sadri Şener. Futbol artık kurumsal biri oyun, para ile çok daha güçlüsünüz. Sadri Şener bu kulübe maddi anlamda ciddi bir kazanç bırakmıştır.

Bu arada, kendisinin ilk başkanlığını bırakma devresinde 8 milyon dolarını kulübe hibe ettiğini ve biz genç taraftarları bunu hiç dillendirmeden kandırdığınıda biliyorsunuz sanırım.

Zaten bugün büyük kitleler Sadri başkan istifa et demiyor.
Çünkü onun bu geçmişteki başarılarını biliyor,takdir ediyor, saygı duyuyor!
Ben de diyorum ki, Sadri başkana ihale kalmadan, derhal takıma neşteri vurmalıdır!
Başta Hacısalihoğlu ile Umut'u Gökhan'ı,Yattara'yı paket edip yollamalıdır!

Hotaman
21.08.2009, 00:57
Ersun Yanal gitsin diyenlere bu soruyu sormuştum, "yerine kim gelecek?". Sanırım Sadri Şener için aynı soruyu sorsam kemikleşimiş aynı cevabı alacağım. "Kim gelirse gelsin bu gitsinde!"

kalavara
21.08.2009, 01:00
ya söylemeyeceğim söylemeyeceğim ama bi b.ku da biz bilmeyelim arkadaş! yeter da! f. tekke, f. tekke nereye kadar gidecek bu! yönetim almadı, diyelim hata yaptı, bu mudur bunun karşılığı...mağlup durumdasın sahadan oyuncun çıkıyor ve yuhalıyorsun ondan sonra da bu topçulardan bi cacık olmaz, eli ayağana dolanıyor diyorsun! sorumluluk alıp hata yaptığın zaman binlerce kişi senin anana söverse o sorumluluğu bir daha alır mısın? futbol böyle bir oyundur on defa vurursun dağlara taşlara gider ama vurmaya devam etmek zorundasın, oyunun gereğidir bu...
taraftarlık nedir, futbol nedir bir bilgimiz ama çenemiz maaşallah! set hücum yaparken top çeviriyorsun la ileri oyna diye bağırıyoruz, ardından da futbolu bildiğimizi iddia ediyoruz. kendi yetiştirdiğimiz hiç bir değere sahip çıkmıyoruz sonra f. tekke diye ortalığı ayağa kaldırıyoruz!
açık ve net bizden bir b.k olmaz!!!

mete61bordomavi
21.08.2009, 01:01
Ersun Yanal gitsin diyenlere bu soruyu sormuştum, "yerine kim gelecek?". Sanırım Sadri Şener için aynı soruyu sorsam kemikleşimiş aynı cevabı alacağım. "Kim gelirse gelsin bu gitsinde!"
Kardeş, sen anlamıyorsun sanırım!
Kim gelecekse gelsin değil,
Hücum futbolu oynatacak hoca gelsin, bu oyun stiline göre oyuncu alınsın diyorum!

Bizim Trabzonsporluluğumuzu bence daha fazla sorgulama.

Hotaman
21.08.2009, 01:02
Zaten bugün büyük kitleler Sadri başkan istifa et demiyor.
Çünkü onun bu geçmişteki başarılarını biliyor,takdir ediyor, saygı duyuyor!
Ben de diyorum ki, Sadri başkana ihale kalmadan, derhal takıma neşteri vurmalıdır!
Başta Hacısalihoğlu ile Umut'u Gökhan'ı,Yattara'yı paket edip yollamalıdır!

Bakın eleştiri ayrı şey şunu yapsın demek ayrı. Ben takımın başında olsam Ersun'u göndermezdim geçen sene mesala. Sonra 2 ay bin perişan bir hoca aramazdım. Ancak Sadri Şener gönderdi, bana göre yanlış yaptı ama bu kararı alma yetkisine o sahip ben değil.

Gökhan'ı ayırıyorum, Yattara'nın büyük maçlarımızda ne hikmetse sahada olmadığını görüyorum. Umut ise ancak iyi bir alternatif olabilir buna da birşey demiyorum ama sizin tabirinizle "kelle istemekle" bu işler yürümüyor. Bence yürümüyor.

KUTADGU
21.08.2009, 01:02
Bence hiçbir alakası yok,
Sen adam gibi forvet aldın da ben mi kuyunu kazdım?
Sen adam gibi bekler aldın da ben mi mezar soygunculuğuna soyundum?
Eleştireceğim tabii ki, TAKIMIN ASIL SAHİBİ BEN VE BİZİM GİBİ TARAFTARLARDIR!

Takımın asıl sahibi olarak kendilerini nitelendirenler bu takımın başarısından da başarısızlığından da tam olarak sorumludurlar. En büyük sorumludurlar o zaman.

Ortada başarı yoksa 25 senedir, bu takımın asıl sahipleri de birazcık kendilerini eleştiri masasına koysunlar yahu.

Takımın asıl sahipleri sizin hiç suçunuz yok mu?

steelturkTS
21.08.2009, 01:03
başkanım gerçekleştiremeyeceklerini vadetme..şampiynluk bizim için hayal..yinede destekliyorum..

mete61bordomavi
21.08.2009, 01:03
Tam ya tamam!
Ben sustum!
Bu takım benim yüzümden zaten 26 senedir şampiyon olamıyor!
Siz haklısınız.
Tamam!

Hotaman
21.08.2009, 01:04
Kardeş, sen anlamıyorsun sanırım!
Kim gelecekse gelsin değil,
Hücum futbolu oynatacak hoca gelsin, bu oyun stiline göre oyuncu alınsın diyorum!

Bizim Trabzonsporluluğumuzu bence daha fazla sorgulama.

Hooopppp bir dakika. Ben kimsenin Trabzonsporluğunu sorgulamadım yapmamda. Olayı başka boyutlara çekmeyin isterseniz, herkesin taraftarlığı kendini bağlar!

Sizin gibi düşünmüyorum diye anlamıyor olmam gerekmez. Bana göre de siz beni anlamıyorsunuz dersem eğer kısır bir çelişki olur. Olmaz mı?

Remzi
21.08.2009, 01:05
ya söylemeyeceğim söylemeyeceğim ama bi b.ku da biz bilmeyelim arkadaş! yeter da! f. tekke, f. tekke nereye kadar gidecek bu! yönetim almadı, diyelim hata yaptı, bu mudur bunun karşılığı...mağlup durumdasın sahadan oyuncun çıkıyor ve yuhalıyorsun ondan sonra da bu topçulardan bi cacık olmaz, eli ayağana dolanıyor diyorsun! sorumluluk alıp hata yaptığın zaman binlerce kişi senin anana söverse o sorumluluğu bir daha alır mısın? futbol böyle bir oyundur on defa vurursun dağlara taşlara gider ama vurmaya devam etmek zorundasın, oyunun gereğidir bu...
taraftarlık nedir, futbol nedir bir bilgimiz ama çenemiz maaşallah! set hücum yaparken top çeviriyorsun la ileri oyna diye bağırıyoruz, ardından da futbolu bildiğimizi iddia ediyoruz. kendi yetiştirdiğimiz hiç bir değere sahip çıkmıyoruz sonra f. tekke diye ortalığı ayağa kaldırıyoruz!
açık ve net bizden bir b.k olmaz!!!

Sana katılıyorum abi. Bu taraftar bir gün istediği adamı yarın arkasına teneke takar gönderir. Sebebi de kendi istediğini yapmamasıdr. Bu taraftarın bir şey bildiği yok. Varsa çıksın aday olsun yapsın bildiğini, bu iş öyle kolay değil.Takıma forvet almamak hatadır bunu bende diyorum ama bu yönetimi göndermek hatanın en büyüğüdür. Atağa hazırlık pasları yapıyoruz lkahvede ' La böyle mi oynanır futbol onu bende oynarım ..... çocuğu' gibi cümleler kurarlar. Ama sorsanız hayatında topa vurmamıştır. Bugün inanamadım ya herkesi gönderdiler takımdan. Böyle yorum mu yapılır Allah aşkına. Ne çok biliyoruz biz böyle..

lazanya61
21.08.2009, 01:07
maşallahın var başkan, vizyonsuzlukta lidersin, daha da çıkıp şöyle olacak böyle olacak deme, transfer falan da yapma, neye yarar artık :(

murat
21.08.2009, 01:09
Elestiriye acik olmiyanlar bu hale duserler. Olay bundan ibarettir.

murat
21.08.2009, 01:12
Bazi arkadaslar yine tribunlerin fatih tekke bagirmasini elestirmis. Bu protesto illada fatih alinsin diye degil gecen sezonun devre arasindan beri sure gelen forvet transferinin yapilmayisinadir. Protesto etmektemi yasak? forvetse umut atsin kardesim, 1 yil degil 2 yil degil 4 yil oldu olmayinca olmuyor bunu gormek icin futbol dehasi olmaya gerek yok..

İlker ToSun
21.08.2009, 01:15
Hotaman isimli arkadaşımızla girdiğim diyalogda yazdığımı buraya tekrar yazmak istiyorum ki sadri şener in ayrılmasını isteyişimin tek nedeninin yanlış transfer politikası olmadığını söylemiş bulunayım. sadri şener trabzon başkanları içinde gördüğüm, makamının ağırlığını en çok düşüren, konumunun gerekliliklerini yerine getirmekten uzak, şehrinin kuvetini ve lobisini yanına almaktansa İstanbul basınına ve İstanbulun futbol piyasasındaki güçlü aktörlerine şirin gözükme hevesinde olan bir insan. Trabzonspor başkanlığı makamı tüm spor kamuoyu tarafından yıllarca genel anlamıyla "çekinilen" bir makamken, bu kimliğinden sadri şener yüzünden uzaklaşmıştır. Bir bakıma, Trabzonu diğer bütün anadolu şehirlerinden ayıran özelliği ortadan kaldırmıştır.

hodlu
21.08.2009, 01:16
Olmadı Sadri başkanım, bu transfer politikası sana hiç yakışmadı.Sen yanındaki yöneticilerin aklı ile bu işi yapmamalıydın...

U.Sadıkoğlu
21.08.2009, 01:17
Başkanın suçumu o sahada gezinen cesetler ?
Adam resmen baştan bi Trabzonspor kurdu daha ne yapacaktı başkanı eleştireceğinize biraz futbolcular başlığına gözatın derim..

Celil Köse
21.08.2009, 01:19
Başkanım bu gece sende bizim gibi uykusuz bi gece geçircen..

Bu uzun uykusuz gece de bi düşün bakalım takımın forvete ve sağbeke ihtiyacı var mı yok mu..

macka61
21.08.2009, 01:37
başkana bence çok yükleniliyor bencede transferde hata yaptı forvet ve sağ bekte ama bazı renkdaşlarımız çok kötü eleştiriyor

Laz_61
21.08.2009, 01:42
Hoca kaosundan beri diyorum Yönetim ve hoca aralikta gidecek..

Oruç
21.08.2009, 01:55
Kusura bakmayın ama taraftarına "mantıksız" diyen bir yöneticiyi ve yönetimi şuursuzca desteklemeyi kimse beklemesin. Amiyane tabirle taraftarın söylediklerini "sallamayan" bir yönetimi bu mağlubiyetten sonra kimse savunmaz. Realist olalım.

My
21.08.2009, 02:10
maşallahın var başkan, vizyonsuzlukta lidersin, daha da çıkıp şöyle olacak böyle olacak deme, transfer falan da yapma, neye yarar artık :(Bu mudur yani. Eleştiri dediğiniz şey bu mudur? Eleştiri olacak ta kardeşim eleştiricem diye de kantarın topuzunu kaçırmanın manası ne?

My
21.08.2009, 02:12
Kusura bakmayın ama taraftarına "mantıksız" diyen bir yöneticiyi ve yönetimi şuursuzca desteklemeyi kimse beklemesin. Amiyane tabirle taraftarın söylediklerini "sallamayan" bir yönetimi bu mağlubiyetten sonra kimse savunmaz. Realist olalım.İşin ilginciyse ilk başladıklarında hep birlikte nihayet taraftara kulak veren birileri çıktı dediydik. Ne oldu da zaman içerisinde bu kadar değişildi anlamıyorum.

Oruç
21.08.2009, 02:19
"Ne ekersen onu biçersin" diye boşuna dememiş bizim atalarımız. Bu yaz ekim vaktiydi sayın Başkan. Hasat zamanına daha çok var. Yazık. Aslında değişimin örnekleri daha önce de sergilenmişti. Başkan adayken "Gökdeniz tek başına maç çevirebilecek "yıldız" bir isimdir..." dedi, başkanlığa seçilip Gökdeniz'i sattıktan sonra "Gökdeniz "yıldız" değildir..." dedi. Sonuç "tutarsızlığın tutarsızlığı."

erolizmts
21.08.2009, 02:28
Kötü günler başkanı erken yakaladı. Transfer döneminin kapanmasına 10 gün kaldı. Bu süre içinde herhangi bir yabancı oyuncumuzu elden çıkarabilme ihtimalimiz yok denecek kadar az. O yüzden yabancı futbolcu alabilme ihtimalimizde kalmıyor. Savunmanın sağına transfer gerektiğini bizzat kendisi Uğur Dündar'ın programında söylemişti. Buna rağmen oraya transfer yapmaması ve Umut-Gökhan ikilisinin forvet için yetersiz olduğu gerçeği geçen sezondan belliyken yine forvet oyuncu transferi yapmamasının sıkıntısını yavaş yavaş yaşıyordur. Transfer sezonunun bitmesine 10 gün kala nasıl bir hamle yapacak merak ediyorum. Çünkü piyasada ne kaliteli yerli forvet ne de yerli golcü var. Fatih Tekke rüyalarına girmez umarım.

AYYILDIZ
21.08.2009, 02:30
İşin ilginciyse ilk başladıklarında hep birlikte nihayet taraftara kulak veren birileri çıktı dediydik. Ne oldu da zaman içerisinde bu kadar değişildi anlamıyorum.

Bu sezon yönetim kulağını herkese tıkadı.Forvet eksiği var dedik.9 maçta 1 gol atabildi forvetimiz o da Hollanda 2.lig takımına.

kalavara
21.08.2009, 02:31
Hotaman isimli arkadaşımızla girdiğim diyalogda yazdığımı buraya tekrar yazmak istiyorum ki sadri şener in ayrılmasını isteyişimin tek nedeninin yanlış transfer politikası olmadığını söylemiş bulunayım. sadri şener trabzon başkanları içinde gördüğüm, makamının ağırlığını en çok düşüren, konumunun gerekliliklerini yerine getirmekten uzak, şehrinin kuvetini ve lobisini yanına almaktansa İstanbul basınına ve İstanbulun futbol piyasasındaki güçlü aktörlerine şirin gözükme hevesinde olan bir insan. Trabzonspor başkanlığı makamı tüm spor kamuoyu tarafından yıllarca genel anlamıyla "çekinilen" bir makamken, bu kimliğinden sadri şener yüzünden uzaklaşmıştır. Bir bakıma, Trabzonu diğer bütün anadolu şehirlerinden ayıran özelliği ortadan kaldırmıştır.
sen bu sene doğdun galiba! ya da 25 yıldır uykudaydın herhalde!
evet bu yönetimin yaptığı bir çok hata olabilir ama bizim bu tavrımız işi çözmeye değil çözmemeye yöneliktir!
futbol takımı başarısız olursa yönetimler sallanır bu normaldir ama eğer yapılan doğrular yanlışlardan çoksa o zaman zaman tanınır! fb'nin, bjk'nin yaptığı gibi! bu yönetim bence gayet aklı başında işler yaptı ve yapacak da! hatasızlar mı? hayır, elbette ama onları gönderip yeni bir albayrak benzeri facia yaşamak istemem açıkçası (albayrak yönetimi gördüğüm en karmaşık, ne yaptığını bilmez yönetimdi ve takım uçuruma yuvarlandı, bunun sebebi de işi bilmeden alelacele göreve getirilmeleri oldu, yoksa onlara öfkemde başka bir sebep aranmasın)
elimizdekinin değerini bilelim...

mete61bordomavi
21.08.2009, 03:54
Kalevera kardeş;Sen olaylara duygusal yaklaşıyorsun da, kimse senin gibi duygusal inatçılık yapmıyor, velhasıl sokakta kimse senin gibi düşünmüyor!
Ancak burda, forumlarda duygusal kliptomaniler işe yarar.

Aşağıdaki yazı bizim hocamızın-hani varya yere göğe sığdıramadığımız hocamızın- marifetlerini anlatıyor.
Buyrun hep beraber okuyalım.
Okuyalım ki, Aybaba faciasından sonra neden Hugo'nun takımın başına getirildiğini anlayalım.

Hani akıllar Avrupa’daydı diyenlere inat; üstüne basa basa söylüyorum, Trabzonspor bu Toulouse’u rahatlıkla yenebilirdi, bunu yapacak kadro Hugo’nun elinde mevcuttu. Ancak Hugo, elindeki kadroyla fantezi deneyince, düz yolda şarampole yuvarlandı. Barcelona olsa, takımın iskeletiyle bu şekilde köklü değişiklik yaparsan, tökezlersin.
Tayfun’u sağ bek’e çekip, Serkan’ı öne alma fikrini aklına her kim soktuysa, bu hayal kırıklığının mimarıdır. Fazla söze gerek yok esasında. Şayet Serkan bekte, Alanzinho 11’de başlasaydı maça Trabonspor çok rahat bir galibiyet alacaktı. Alanzinho’nun 11’de olmadığını görünce çok şaşırdım. Trabzonspor bugüne kadar ne kadar atak geliştirmişse hepsinde Alanzinho’nun büyük payı vardı. Hal böyle olunca da, gol yemezsek maçı berabere bitiririz en iyi ihtimalle dedim.
Trabzonspor golünde Engin’in içine Alanzinho girmiş gibiydi. Şık çalımlarla içeri girdi ve al da at dedi. Engin’in bu şekilde felç ettiği Toulouse savunmasına; Alanzinho, maç bitse de gitsek diye dua ettirirdi. Alanzinho oyuna girdi de ne yaptı diyecek olanlara da şunu derim; bir Avrupa takımı Türkiye’de 2-1 öne geçtikten sonra, istersen oyuna Kaka ile Ronaldinho’yu sok. Toulouse skor avantajını yakaladıktan sonra çok iyi kapandı. Alanzinho da haliyle sevdiği boş alanı bulamadı. Oysa Trabzonspor’un gol için iyiden iyiye saldırdığı ve çok net fırsatlar yakaladığı ilk yarım saatte Alanzinho turu getiren isim olacaktı. Toulouse ekibinin teknik direktörünün tanıdığı tek isim de Alanzinho’ydu ve onun için çok önemli bir oyuncu demişti. Ev saihibi olarak Hugo Broos da misafirperverlik dersi verdi. Ki aynı misafirperverliği çok sevgili (!) Ziya Doğan ve ekibine de son 15 dakikada alanzinhoyu oyundan alarak göstermişti. Hugo Broos'un iyi bir insan olduğunu daha önce söylemiştim. Trabzon'da hiç kimseyi üzmeyecek sanırım.

Hugo’ya yardımcı olsun diye göreve getirilen, yerel gazetelerden birinin sahibinin kardeşi (!) Metin Diyadin’e de yardımcı olacak bir isim lazım anlaşılan. Sağ bek de bir milyon defa yuhalandığını ve sayısız gol pozisyonu verdiğini bilmeyen Metin Diyadin, bir kez daha Tayfun’un gol pozisyonları vermesine ve taraftar tarafından yuhalanmasına, hatta Trabzonspor’un bir Avrupa macerasına daha erkenden veda etmesine neden olmuştur.
Önce Metin Diyadin öğrenecek, sonra Hugo’ya öğretecek. Trabzonspor evinde gol yememeye oynayacak bir takım değildir. 2-1 geri düştükten sonra, hem Alanzinho’yu aldın, hem Gökhan’ı aldın, forveti çiftledin, savunmayı açtın 3. golü yedin. Bu hamleyle Hugo da, yanındakiler de puanlarını aldılar. 2-1lik mağlubiyet, Fransa’daki 90 dakika için umutları yeşil tutmaya yetecekti. Yaptığı hamlelerle,3. gole davet çıkaran Hugo, turu da mucizelere bırakmıştır. Zira Alanzinho ve Gökhan oyuna girdiğinde, Trabzonspor’un gol bulamayacağını, aksine 3. golü kalesinde göreceğini yanımdakilere söylemiştim. Bunu görmek için de Jose Mourinho olmaya gerek yoktu.
Alanzinho kenarda oturacak, ve sen kendi evinde avantajlı skor arayacaksın. Akıl alır iş değil. Teknik direktörden yana Trabzonspor’un şansı gülmedi, gülmeyecek herhalde. Sonra da hayatında stadyuma girmemiş, futbol topunu görse bomba diye kaçacak insanlar, “Trabzon zor şehir, orda herkes teknik direktörün işine karışıyor” diyecek. Aklın yolu birdir üstad. Futbol da çok basit bir oyundur. Alanzinho gibi bir yeteneği kenarda tutuyosan, defansif olarak takımı güçlü tutmak adına, o zaman 3 gol de yemeyeceksin. Ne yani, Alanzinho olsaydı 10 mu yiyecektin? En iyi savunma hücumdur. Gol yememek için kadro yaparsan, o golü yersin, fazlasıyla, ki öyle oldu. Trabzonspor mevcut kadrosuyl çok rahat eleyeceği bir takıma daha ilk ayakta turu hediye etti. Trabzon’da umutlar tükenmez gerçi. İlk mucizesi olmaz Trabzonspor’un. Ama mucizeler de otobüs gibi, beklendiği vakitte gelmiyor.
Her teknik direktöre olduğu gibi, Hugo’ya da futbol dersi verecek camia bu gidişle. Ne hikmetse tribünler, hocanın yanlışlarını ve yapması gerekenleri hocadan çok ama çok daha önce fark ediyor ve hocayı uyarıyor. Trabzon’da er geç taraftarın dediği oluyor. Olmalı da, yoksa rakiplerin 5-6 atarken, sen de evindeki dişine göre rakibe tur hediye edersin. Konuştuğum her Trabzonsporludan Hugo’nun bariz yanlışlarını dinledim. Hugo’nun işi zor bu gidişle. Futbolu bilenlerin şehrinde. Hatalarının herkes farkında.
Bir çocuk programı vardı hatırlar mısınız? Tolga abi’ye bağlanıp, telefonla Hugo’yu yönlendiriyorduk. Tolga abi de her macera öncesinde aynı sözleri sözlerdi; Hugo parmaklarınızın ucunda..

HAYRETTİN
21.08.2009, 04:53
Başkan baştan aşşağı hayalkırıklığı bunu yenildik diye söylemiyorum lig bitmeden ersun yanalı kovması fatih tekke olayında tutarsız lafları avrupada başarılı olcağız diyerek uefa da oynatamıyacağı oyuncu alması hiç olmadı

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 04:57
- Avrupa liginden elendik sayılır. Sadri Şener'in hedefiydi. Taraftar önce şampiyonluk istiyor. Şampiyon olmadan kadro kaliten yetersizken avrupa senin neyine !

- Başkan büyük yanlışlar, hatalar yaptı! Sanırım bir Manisaspor beraberliği, Toulouse yenilgisi ardından Bursaspor maçı sonrasında taraftarın önünde nasıl bir duruş sergileyecek merak ediyorum. Taraftar bu kez kime soracak !

- Fenerbahçe ve Galatasaray'ı izledikten sonra bu yıl en iyi ihtimal 3. olabilmek. Ayrıca bu iki takım 10 yıl daha şampiyonlukları kendi aralarında paylaşırlar. Ne Trabzonspor nede Beşiktaş 10 yıl vadede şampiyon olmaları zor.

- Yattara'yı çok seviyorum nedendir bilmiyorum ama hiç bir zaman faydası olmadı satılsın ! Ne zaman işe yarayacak o zaman yok !

cınar#7
21.08.2009, 08:49
Uefada yarı finalmiş,şampiyonlukmuş kendin bile inanmamışsındır bu dediklerine..

forvetler yeterliymiş,bırakın artık yeter bıkmadımızmı taraftarı kandırmaktan,uyutmaktan!

Niye almadın Fatih Tekkeyi? Çok sevdiğin Terimin lafları için dimi? Bu takımı Hacisalihoğlu yönetiyo,transferleride Fatih Terim yapıyo,bu çok açık..

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 08:50
Uefada yarı finalmiş,şampiyonlukmuş kendin bile inanmamışsındır bu dediklerine..

forvetler yeterliymiş,bırakın artık yeter bıkmadımızmı taraftarı kandırmaktan,uyutmaktan!

Belkide Sadri Şener futboldan hiç anlamıyor! Onu yönlendirenler yanlış yapmasını sağlıyor. Birde böyle düşünmek gerek.

trapesus
21.08.2009, 08:55
Oooo iki mağlubiyetle akbabalar doluşmaya başlamış.

Yanındayız Sadri Başkan. Sağduyulu her taraftar gibi yanındayız.

Adnankazaz
21.08.2009, 08:57
dün aksam trabzonsporun maçini seyretmek istemedim iyikide seyretmemisim hos yinede gece uyuyamadim ama neyse, fenerin ve gasarayin maçlarini beklemeden yattim canim çok sikindi gece sahura kalktim televizyonu açtim ve haberlere baktim fener ve gasarayin aldigi sonuçlari gördüm ve helal olsun dedim adamlar hakikaten büyüklügünün hakkini veriyor gerçekten büyük takimlar ve sunu anladim trabzonsporun müthis bir tarihi var evet ama o artik geçmiste kaldi bu güne baktigimda ise trabzonsporun (siradan) bir anadolu takimindan bir farki olmadigini ne acidirki gördüm inanin canimi verebilecegim bir takimdan bu kadar soguyacagimi tahmin etmezdim

Not: Allah rizasi için bir forvet alin ama 10 milyon euro, ama 15 milyon euro alin kardesim

bitirim
21.08.2009, 09:09
bize forvet değil acele tarafından taraftar lazım nerden buluruz bilmiyorum ama senelerdir bu mevki boş duruyor. Eee beyler sadri şeneri gönderelim başkanımız kim olsun kimi arzu ederdiniz

cınar#7
21.08.2009, 09:13
Eee beyler sadri şeneri gönderelim başkanımız kim olsun kimi arzu ederdiniz
hep bu mantık nedense..Sadri Şener gitsin,istifa denildimi? Hiçmi eleştirilmiycek yada eleştirilemez?? hatalar çok açık,ortada..bunlarıda söylemezsek,ha o zaman padişahım çok yaşa demek kalıyo zaten..

ayrıca koskoca Trabzonspor boştada kalmaz..

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 09:18
bize forvet değil acele tarafından taraftar lazım nerden buluruz bilmiyorum ama senelerdir bu mevki boş duruyor. Eee beyler sadri şeneri gönderelim başkanımız kim olsun kimi arzu ederdiniz

Taraftar konusunu en iyi Beşiktaş (Çarşı) ve Galatasaray (Ultraslan)

Bu iki grup tüm taraftarı tek çatı altında toplamış ve takıma desteği bütünlük içinde oluşmasını sağlamıştır. İş rant haline dönüştüğünde bir takım husumetler olmuş fakat tribün desteği bütünlük arz etmiştir.

Trabzonspor avni akerde 50 çeşit taraftar grubu ile isterse 50 bin kişi olsun yine sonuç değişmez.

Kolay değil bunların birleşmesini sağlamak ve tek grup taraftar kitlesi oluşturmak. Bunu başarabilen zaten dünyada başarılı olan kulüpler.

sarman61
21.08.2009, 09:19
Kimsenin Sadri Şeneri göndermeye niyeti yok. Ama böyle bir insanın göz göre göre yanlış yapması çok büyük yanlış. Sayın Şener Fatih Tekkeyi neden almadınız acaba anlamıyorum anlamakta da güçlük çekiyorum.

bitirim
21.08.2009, 09:21
eleştiri olacak ama iki mağlubiyetle yerin dibine sokulup istifa diye bağrılmayacak madem istifa istiyorsunuz bende kombine almayan maddi destekten kaçan sonrada fatihe o para verilmeli diyen taraftarın istifasını istiyorum

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 09:22
Kimsenin Sadri Şeneri göndermeye niyeti yok. Ama böyle bir insanın göz göre göre yanlış yapması çok büyük yanlış. Sayın Şener Fatih Tekkeyi neden almadınız acaba anlamıyorum anlamakta da güçlük çekiyorum.

1 bilemedin 2 Milyon euronun hesabı yapıldı. Fatura çok ağır olacak ama böyle giderse!

Sadri Şener'in pişman olduğuna eminim.

bitirim
21.08.2009, 09:24
evet trabzonspor boşta kalmaz bu memlekette albayraklar bitmez yada sen bize bir tane adam gibi bir başkan adayı söyle benim aklıma gelen hiç kimse yokta

CAFER ÖZER
21.08.2009, 09:27
Sadri Başkan seni tebrik ederim.
O kadar acemi o kadar basit hatalar yapıyorsunki.Bir takım nasıl batırılır bunun en güzel örneklerini 2 hafta geçmeden gösterdin.
Kime sorsan Trabzonspora sağbek ve Forvet lazım derken,Sen gittin Orta sahayı işe yaramaz adamlarla doldurdun,
Serdar Bali gibilerin lafına bakarak Ersun Hoca ile yolları ayırdın,Sonra Samet Aybabayı takıma getirmeye kalktın,Olmadı İstifa ediyorum dedin,Olmadık yerde kongreye gittin.
Hazır oturmuş güzel bir takım varken yapman gereken 2,3 tane takviye iken sen yapmadın,
Bu halinle kendi sonunu ve Takımın sonunu bana göre hazırlamış oldun,
Bu teknik ekib ve yönetimin sonu bana göre gelmiştir.
Dün sahada ne yaptığını bilmeyen,Bir takım vardı tebrik ederim.
O kadar Transfer yaptık diye övünüyordun hala Sahada Tayfun vardı,Hala Umut vardı.
Bir de sahada ne oynadı ise Çıkarken el kol hareketi yapıp yedek kulübesi yerine Direk soyunma odasına gidecek kadar Küstah bir tayfun vardı,Ne oynadıysa oyunda kaldığı zaman içerisinde ne yaptıysa 2 golde onun tuttuğu köşeden geldi.Bakalım göreceğiz Bu hareketin bedeli Tayfun Kadro dışı kalacakmı.
Boşu boşuna Futbolcu ve teknik adam tartışmanın manası Yok şu anda Takımda sorun varsa tek sorumlu vardır Oda Başkan Şenerdir.
Çokmu zordu Bu takıma adam gibi 2 tane Transfer yapmak,1 golcü 1 tane sağbek almak,
Ersun hocayı mumla arayacağız.Geçen sene Avrupa Kupalarına katılmak hedef dedin Avrupa kupalarına katılan bir takımda Hocayı gönderdin.Şimdi daha ilk maçta avrupaya veda ettin bakalım ne olacak.
Bu takım Sadri Şenerin üstün gayreteleri sonucu Bitmiştir.
Sadri Şener Aralık ayı sonuna kadar bu işi götüremez,
Bu takımla Bu hoca ile hiç kimseyi yenemeyiz.

Reha
21.08.2009, 09:28
Oooo iki mağlubiyetle akbabalar doluşmaya başlamış.

Yanındayız Sadri Başkan. Sağduyulu her taraftar gibi yanındayız.

Şu ''sağduyu'' acaba ameliyatla beyne monte ediliyormu? Zira 26 senedir sabırın sınırlarını kırıp geçen bir topluluğa böyle bir duyu ancak güçlü bir narkoz ve ameliyatla takılır...Ama sizde hali hazırda varken; başkanın yanında durun tabi ki! Ama bizim yanımızda değil!