PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Kazım Uzunboy
14.08.2009, 18:47
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/2396-1T8F7E1Q.jpg

İlker ToSun
14.08.2009, 19:07
başkan şu takımda bi golcü ve sağ bek ihtiyacı bas bas bağırıyor adeta, 100 liralık takım kurdun 5 lira daha harcamaya cesaret edemiyorsun diye yazık olacak emeklere. bu santraforlarla uefa da tur , ligde de şampiyonluk hayal. iyi bir orta saha yakalamışken al artık işte adam gibi bir santrafor.

Adnankazaz
14.08.2009, 20:28
başkanımız bi tane

tlotwat
14.08.2009, 21:04
takıma gökhan katılınca o kadar sıkıntı yaşıyacağımızı düşünmüyorum zaten takımımızın maddi durumu o kadar iyi olsa başkanımız illaki bir santrafor katardı takıma belkide devre arasına kadar böyle idare edip fatih tekkeyi katacak takıma bildiğim kadarıyla anlaşması sona eriyo fatihin ocak ayında

tlotwat
14.08.2009, 21:05
ayrıca sadri şener ömür boyu başkan olsun diyorum ben:D:D:D

trabzonsporfan
14.08.2009, 21:19
arkadaşlar başkanı sadece transfer konusunda değerlendirmek bile ne kadar dar açıdan baktığımızın resmidir.(Kendiside bundan yakınıyordur)

Eğer iyi transfer yaparsa iyi başkan kötü transfer yaparsa kötü başkan :)

Bu konudaki mesajların çoğunluğu transfer ile ilgili.Ne kadar da yanlış bakıyoruz.Trabzonsporu yönetmek transferden geçmiyor ve geçmediği için de başkanımız diğer icraatlarıyla birlikte bu kulubü çok iyi yönetiyor.

ApoCaN28
14.08.2009, 21:23
İcraatları ile Transferleri ile süper bir başkanımız var...

MuratB.
15.08.2009, 02:55
bence klübümüz sadri şener ile resmen atılım yapmıştır.. evet çok kızdıgımız zaman acımasızca eleştirmiş olabiliriz ama bu ona olan sevgimizden birşey kaybettigimiz anlamına gelmez. yaşım itibariyle benim trabzonsporda görmüş oldugum başkanlar arasında uzak ara en iyisidir.

Fatih Özkan
15.08.2009, 03:03
Takımımızı sıradan kulüp olmaktan kurtardı...
Teşekkürler Sadri Başkan!

macka61
15.08.2009, 05:58
Trabzoncell'in tanıtımında konuşan Trabzonspor Başkanı Şener, "Ligin rengiyiz, heyecanıyız ve en sabırlısıyız. Hedefimiz Şampiyonlar Ligi" dedi
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, SABAH'a yaptığı özel açıklamada "Herkes haddini bilecek. 4 büyükten biriyiz. Ligin rengiyiz, heyecanıyız ve de en önemlisi en sabırlısıyız" ifadesini kullandı. Şener, Trabzoncell'in tanıtım toplantısında sezonla ilgili olarak "Bizim için her maç önemli. Perşembe günü Avrupa Ligi maçımız var. Toulouse ile oynayacağımız maçı çok önemsiyorum. Çünkü kulübe hem ekonomik olarak hem de imaj olarak büyük katkısı var. Yurt dışında unutulmaya yüz tutmuş Trabzonspor'u yeniden hatırlatmak istiyoruz. Şampiyonluk elbette önemli. Biz geçen yıl yeni bir kadro kurmuştuk, bu yıl yaptığımız 2-3 takviye ile daha da iddialı duruma geldik" şeklinde konuştu.

ANDERLECHT'İ ELERDİK
Trabzonspor Başkanı, "Şampiyonluk ya da Şampiyonlar Ligi tabii ki hedefimiz. Fakat geçen yıl kadromuz çok yeniydi, buna rağmen ligin son maçında Fenerbahçe'yi yenseydik Sivas'ın yerine biz Şampiyonlar Ligi'ne gidecek ve Anderlecht'le oynayacaktık olmadı. Biz gitseydik Anderlecht'i yenerdik. Biz de bu yıl Avrupa Ligi'nde oynayacağız. Gruba kalırsak 1 milyon Euro para kasana giriyor artı maç hasılatı var. Ama bu sezon ligi Şampiyonlar Ligi'ne gidecek bir noktada bitireceğiz" dedi.

kaynak sabah gazetesi

Sümeyye Şahin
15.08.2009, 09:55
Sadri Başkan, 'kulüp'ü yönetiyor.

Ustaalioğlu
15.08.2009, 12:27
en büyük transfer Sadri Şener...

innocence
15.08.2009, 21:31
Hocaya sorun...

Mustafa Ayazoğlu
15.08.2009, 21:38
En büyük eksiğimiz golcü !
Elalemin 2-3 tane var bizde 1 tane bile yok !

Neyse iyi oldu en azından bu yıl ümitlenmeyeceğiz şampiyonluk için!

Gs açık ara şampiyon olur :(

Samet Türkmen
15.08.2009, 21:46
Sadri başkan maçı tekrar izlesin,Giray ile Umut'un hücum hattında yaptığı vuruşları saysın.

Ömer SEVİNÇ
15.08.2009, 21:51
Yönetim İSTİFA!!!

Fatih Tekke'yi almayan yönetim istemiyoruz!!

Gökhan KAN
15.08.2009, 21:52
Başkanm işte bu yüzden forvet istiyorduk..Gol gerekiyor ilerde kimse yok çoğalamıyoruz..Yandan destekle bu iş olmaz..

mahmuter61
15.08.2009, 21:52
Biizim başkan iyibir insan ama malesef biraz havalı heryaptığını çok doğru sanıyor çocuk gibi küsüyor başkanım kusura bakma ama bu kafayla sen Trabzonsporu yönetemezsin inadı bırak butakım senin şirketin değil büyük bir kitle insanları üzmeye hakkın yok olmuyosa bırak nefret etmesin insanlar senden şu inadın bizi buna götürecek.Evet bir mağlubiyet deyip geçmeyin yenildiğin takım bu ligin amele takımı evet amele takımı hazmetmeside çok zor.Akli selim düşün başkan 25-26 sene bir özlem var geçen seneyi düşün 1-2 transferden sebep şampiyonluk kaçtı busene pembe tablo çizdin ama o tabloya sadece sen bakıyosun!

Samet Türkmen
15.08.2009, 21:55
Yani bu Umut'un şu takımda yıllardır forvet olması daha doğrusu hala kalması taraftara saygısızlıktan başka birşey değil.

Ilelioglu
15.08.2009, 21:55
Hala Forvet eksikligini görmüyormusunuz...Kör müsünüz?

champions
15.08.2009, 21:57
Sadri Şener diyordu ki; "Transfer istiyorlar ama o zaman bende sorarım, kimi kesiceksin bu takımdan?" Gün olur devran döner bende soruyorum şimdi; "Bu takımdan kimi kesmezsin?"
Güvendiğim dağlara kar yağdı açıkçası.:o

Samet Türkmen
15.08.2009, 21:59
Sadri Şener'in bu sözü Umut Bulut varken dediğini düşünürsem(daha önce duymadım) futbol bilgisinin nasıl olduğunu şimdi anladım.

Emrah KabuL
15.08.2009, 22:00
Yönetim İSTİFA!!!

Fatih Tekke'yi almayan yönetim istemiyoruz!!

Bende D.Bakır gibi bir takıma karşı 2-1 yenik durumdayken üstelik 2-3 pas yapamadığımız bir maçta tribünden F.Tekke diye bağıran taraftarları istemiyorum. Ayrıca Ceyhun'un her topu ayağa aldığında vurrrrrrrrrrrr diye bağıranlarıda.. adamın eli ayağına dolandı bu yüzden.

Ömer SEVİNÇ
15.08.2009, 22:06
Bende D.Bakır gibi bir takıma karşı 2-1 yenik durumdayken üstelik 2-3 pas yapamadığımız bir maçta tribünden F.Tekke diye bağıran taraftarları istemiyorum. Ayrıca Ceyhun'un her topu ayağa aldığında vurrrrrrrrrrrr diye bağıranlarıda.. adamın eli ayağına dolandı bu yüzden.

Hebelebleboö.

Sen ne dediğini bilmiyorsun yönetim İSTİFA!

Ah Fatih olsaydı da ortasahadan herkesi çalımlayıp atsaydı 3 gol.

el_conquistador
15.08.2009, 22:07
Hebelebleboö.

3 Gol yetmez, en asagi 5 gol olmaliydi... :D

Ilelioglu
15.08.2009, 22:08

2-3 pas yapamadik tamam da. Ileride top tutup kanatlara acabildikmi?

Umut ayaginda kac kez top tutabildi. Futbol Hayatinda kac kez?

Fatih Tekke diye bagiran taraftari istemiyormus. Yahu Taraftarda sabir mi kaldi? Adamlar ne yapsin. Bütün fedakarliklari yapiyorlar ama herkes bir Tekke'yi cok görüyor. Yazik.

Üstelik koskoca sezona iki Forvet ile baslamak ne demek?

Emrah KabuL
15.08.2009, 22:08
Hebelebleboö.

Yahu gidin Zenit'i destekleyin o zaman zaten takımın berbat oyunu moral falan bırakmıyor birde sizin F.Tekke , yönetim istifa laflarınızı mı göreceğiz ? Fatih çalımlarmış da 3 gol atarmış noldu 31 gol attı da kupamı kaldırdık ? Takım rezil oynamış , karşısında 1 haftadır beraber idman yapan futbolculara karşı 2-3 pas yapamamış sizler F.Tekke'de arıyorsunuz dermanı.

Ilelioglu
15.08.2009, 22:10
Yahu gidin Zenit'i destekleyin o zaman zaten takımın berbat oyunu moral falan bırakmıyor birde sizin F.Tekke , yönetim istifa laflarınızı mı göreceğiz ? Fatih çalımlarmış da 3 gol atarmış noldu 31 gol attı da kupamı kaldırdık ? Takım rezil oynamış , karşısında 1 haftadır beraber idman yapan futbolculara karşı 2-3 pas yapamamış sizler F.Tekke'de arıyorsunuz dermanı.

Istersen bütün Teknik Heyeti gönderelim, yeni yapilanmaya girelim. Neden bahsediyorsun ki sen?

Emrah KabuL
15.08.2009, 22:11
2-3 pas yapamadik tamam da. Ileride top tutup kanatlara acabildikmi?

Umut ayaginda kac kez top tutabildi. Futbol Hayatinda kac kez?

Fatih Tekke diye bagiran taraftari istemiyormus. Yahu Taraftarda sabir mi kaldi? Adamlar ne yapsin. Bütün fedakarliklari yapiyorlar ama herkes bir Tekke'yi cok görüyor. Yazik.

Üstelik koskoca sezona iki Forvet ile baslamak ne demek?

Seni kendi evinde yenen D.Bakır'ın 46 tane forvetimi var ? Adamların 15 kişilik kadrosu var. D.bakır bugün akıllı oynadı ve istediğinin fazlasını aldı bu kadar basit. Biz daha çok kandıralım kendimizi tek eksik F.Tekke diye.

Sinan_Ts61
15.08.2009, 22:16
Baskana tsk ederim kendi adima...mac baslamadan diyiyorki böyle iyiyiz bize transfer lazim degil ....Evet degilse niye eksimiz var ve öyle görünüyor????
Kalecimizi ben hic begenmedim sivasspor da hatali davrandir bu macda....Hele Egemen nin yapti büyük hata.....Tansfer yok...stad yok...Kanal yok....peki niye bekliyoruz...?Herkes bizi gecsin diye mi ?

Ahmet Karadeniz
15.08.2009, 22:18
bendeeee istemiyorum

Ilelioglu
15.08.2009, 22:19
Seni kendi evinde yenen D.Bakır'ın 46 tane forvetimi var ? Adamların 15 kişilik kadrosu var. D.bakır bugün akıllı oynadı ve istediğinin fazlasını aldı bu kadar basit. Biz daha çok kandıralım kendimizi tek eksik F.Tekke diye.

Kimse tek eksigin F.Tekke oldugunu söylemiyor, takimlarin eksikleri hicbir zaman bitmez.

Ama koskoca sezona iki Forvet ile basliyorsun üstelik birtanesi de Umut gibi ayaginda top tutamayan bir isim. Gökhan sakat ve bu macta Umut sakatlansa kim oynayacak? Yedeklerde tek Forvet yoktu.

Diyarbakirsporun kay tane Forveti var bilmiyorum ama en azindan son vuruslari iyi yapabilen Forvetleri var, adamlar akilli oynadi ve kazandi.

Bizim ne oynadigimiz belli bile degildi...

Erbay
15.08.2009, 22:28
Başkan sana minnettarız ama gerekli yerlere transfer yaptık diyorsun takımda yedek forvet yok. Yok yahu. Mevkisi forvet olan Allah'ın kulu yok. Bırak bizdeki forvetleri ikiye katlayacak Tekke'yi, dümdüz bir adam bile yok. İsaac bile yok. Sağbek yoktu o da yok. 6.lığa oynarken bizi şampiyonluk havasına soktun ama bir forvet almadın sayın başkan.

ismail-dede
15.08.2009, 22:31
taraftarın öyle bağırmasını istemeyen yönetim umut tacirliği yapmayacak şampiyonluğa oynayacakmışız hikaye bunlar sn başkanım erkenden tedbirinizi alın böyle giderse size de yol görünür demedi demeyin
takım ın pas yüzdesi iyi ama nerde hazırlık paslarında sadece orada başka yok hücum organizasyonu sıfır sivas galibiyeti fazla havaya sokmuş anlaşılan takımı

vatandas61
15.08.2009, 22:36
f. tekkeiye istemiyorum artik, yeterki iyi bir forvet olsun. umut ve gökhan mi simdi büyük takimin forvetleri?

35deniz
15.08.2009, 22:44
taraftar tırubunde takımı atesler takımını baltalamaz (yok fatıh gelsın baskan gıtsın) sen ısını adam gıbı yap sarkını soyle marsını bagır evıne gıt bır ıstegınız varsa bunun en guzel yerı trabzonspor forumlarıdır( forumlar takıp edılıyor) kendınıze gelın artık bakın 3 ıstanbul takımının taraftarına stadlarını hop kaldırıyor hop ındırıyor

bırde bıze bakın dıyecem ama bakmayın

adam yaranamadı ya sıze neler yaptı ya durdum dedı tamam hersey bıttı bu kadarmı dedı ayıp harbıden ayıp

dıyarbakır macı sunu hatırlattı

dıyarbakırdan dersımızı aldık bundan sonrası ıcın

YEMINIMIZ:

yenılmez degılız bılıyoruz ama kanımızın son damlasına kadar savasacagız
mucadele edecegız ve sampıyon olacagız

Samet Türkmen
15.08.2009, 23:25
Taraftarın takımdaki eksiklikleri tribünden daha iyi bir yerde göstereceğini sanmıyorum. Takımı baltalamak gibi bir olay bu akşam kesinlikle olmamıştır. Ayrıca takımı baltalayan birisi varsa o da bana göre takımdan olmayan umut bulut dur.

ilyskm
15.08.2009, 23:27
gördünüz mü karpuzcuları karpuzdan anladıkları gibi futbolcudan da anlıyorlar 2 haftada kurulan takım nasılda aldı gazımızı...

shade6161
15.08.2009, 23:47
başkana çok yükleniyoruz gibi..unutmayın ki bundan önceki başkanlarımız taraftarla bu kadar icli dıslı olmadı..elinden geldıgı kadar taraftara yakın olmak isteyen bir baskan..biraz daha anlayıslı olmak lazım..bi tek fatih tekke olmadı diye bu kadar baskı olmamalı dıye dusunuyorum..sonucta herkesin bir prensibi var..anlayıslı karsılamak lazım..ama bu kadar transferden sora iyi bir forvet alabılır..hıc deılse kocaeli sporda taner vardı dort buyuklere bıle gol atan tek forvet ayarında bi oyuncu onu alabılırdık..benım cok hosuma gidiordu..buldugunu atan biri.

Mehmet Zeki
15.08.2009, 23:49
Baskanim forvet sagbek. Lutfen baskanim. Lutfen. Lutfen. Lutfen. Gozunu seviyim. Alternatif falan degil. Fatih Tekke lazim. En uygunu bu. Inat etme baskanim. Lutfen be. Su kadar iyi takim var. Tekke lazim baskanim. Seni seviyoruz baskanim. Ama Fatihyi al baskanim.

Sami Alemdar
15.08.2009, 23:50
Sadri gider Sadriye gelir.Bişey değişmez bu mantıkla. Ben 20 yaşındaydım son şampiyonlukta. Yazık ki şimdi yaşları 20-25 olanlara.

Samet Türkmen
15.08.2009, 23:51
Nedir Sadri Şener'in forvet almama nedeni vallahi merak ediyorum . Para mı yok kulüpte ? Nedir derdi ? Bunu göremeyecek kadar futbol cahili mi bu yönetim yoksa ?

Bana kalırsa sadece forvet değil eksik yer ama en önemlisi diye buradan bakıyorum.

ÇaGaTaY
16.08.2009, 00:14
Taraftar yine ve yine haklı çıktı..

Yapılacak tek yorum bu.. Gabric yerine forvet alınmalıydı

kemal_efe
16.08.2009, 00:15
ahhh sadri baba ahhhh almadın bize kaptan tekkeyi forvetsiz oynuyoruz ahhhh ahhhhhhhhh...

Rahman Gümüş
16.08.2009, 00:17
Sadri Başkanı seviyorum ama Başkana bu gidişle yazık olacak..Başkanım bu takıma forvet almayarak kendi kendini bitiriyorsun..Bu açık ve net!! Geçen hafta ki Sivas maçı ve hazırlık maçları bizi aldattı..Halbuki o maçlarda da forvetimiz suskundu..Forvetsiz takım olmaz başkanım! Forvetimizin biri sakatlandı bi forvet (?) e mahkum oynuyoruz..

Lütfen yol yakınken bir forvet alalım iyisinden... Sonra pişman olmayalım! Koskoca sezon yine heba olmasın lütfen!

Samet Türkmen
16.08.2009, 00:24
Yönetici olacak insanların belli bir seviyeye ulaşmış olması lazım. Sıradan insan olmaması lazım. O seviyeye ulaşmış bir yönetici topluluğu yıllardır gelmedi kulübe. Şener, resmen taraftara kafa tutuyor. Başka bir izahı yok bunun. Ondan sonra çıkmış kombine az satıldı da filanda filan.

Çık bir iki kelam et. Nedir bu kaçamak kaçamak açıklamalar ? Yarım yamalak bir dediğini diğer dediği tutmayan sözler. Adam senin gıcığına gabric'i avrupa maçında oynatıyor sen gidip onu alıyorsun. Ama forvete gelince birşey yok.

SEDAT
16.08.2009, 00:27
senin avatarında hayır yok kardşim millet ne yapsın

gökçay61
16.08.2009, 00:30
FORVET-DEFANS-YARATICI ORTASAHA-KALECİ-SAĞBEK...çok şeymi istiyorum acaba??

35deniz
16.08.2009, 00:31
beyler bızım sıkıntımız forvet ortasaha defans degıl bızım sıkıntımız mucadele etmemek 90dakıka savasan takım ıstıyoruz calısan takım ıstıyoruz umuta 80 den sonra top geldı onlar da zor toplar ne yapsın adam bende ıstıyorum aldıgını atan bır forvet ama ısı forvete baglayıp gercegı gormemek olmaz

mucadele eden savasan ısıran parcalayan sız nedersenız deyın bu vasıflara burunmedıgımız surece bıze drogba gelse bos trabzonsporun adının altına sıgınıp yatmak olmuyor bakın galatasaray 90 dakıka top oynuyor

Emiroğlu
16.08.2009, 00:34
İsim falan beni ilgilendirmiyor.
Ne Tekkesi de ne Takkesi.

Bu takım avazı çıktığı kadar " KALİTELİ BİR FORVET ! " diye bağırıyor ! Ve bu alınmadığı sürece bu takım bir HİÇ !

Hoca maç 1-1 iken forveti çiftlemek istese ne olacak?
Umut maç içinde sakatlanıp çıksaydı (Fark etmezdiya ! ) ne olacaktı ?

Ha pardon başkan , " Şampiyonluğun en büyük adayı biziz " değil mi ?
Kimle ?

10 kişi ile mi ?

Bu hataya benim yaşım yettiği kadarı ile 3. kez düşülüyor.
1.stoper alınmamıştı.(famagusta dönemi)
2.forvet alınmamıştı.(kiev dönemi)
3.forvet alınmıyor ! (2009 dönemi ! )

Anlaşılan , bin türlü güzel iş yapan birisi olsada , batırmak kronik bizim millette !

Ha birde şu laf yok mu !

Sokağa atacak paramız yok !
Futbolcu almış olmak için almam !

Bırakın allah aşkına !

crazyman_61
16.08.2009, 00:35
kaliteli forvet olmadıktan sonra nereye kadar gidebileceğini sanıyor yönetim

Emiroğlu
16.08.2009, 00:38
Şunu da ekleyeyim , şu an bize 1 KALİTELİ , KAŞARLANMIŞ FORVET , birde Umut'un yerine iyi denebilecek bir forvet lazım.

Umut'u bu takımda tutmak artık bizim için ZÜĞÜRT TESELLİSİ , Umut için STRESS KAPISI dır.
Lakin Umut 10 numara bir insandır.Ama aynı derece bir golcü değildir.
Hele tek forvet hiiiiiiiiiiiiiiiç değildir !

FANATIK61
16.08.2009, 00:42
Baskanim göz göre göre yine 1 yilimiz heba olacak. Hersey acik ortada bu forvet transferi hakkinda neden Yönetim inat yapiyor anlamis degilim.

Dursun Kaplan
16.08.2009, 00:52
Başkanım sen çok akıllı bir adamsın. Forvetsiz oynuyoruz bunu görmüyo musun ?

Cafer Bulur
16.08.2009, 01:05
Baskanim cok iyisin ve hossun,bizim icinde en iyisi sensin.

Ama kusura bakmada hakikaten futboldan anlamiyorsun.

Hacisalihoglu ve alioglunun artik devre disi birakmani umuyorum,yoksa bu gidisat seni bitirir.

Laz_61
16.08.2009, 01:11
Hani Baskanin en begendigi oyuncu adebayordu ya simdi gidip onunlada bir resim cekilir gelir..sonra gider 3.Ligden bir golcü alir gelir...

Gökhan KAN
16.08.2009, 01:11
Başkanımızın düşüncelerini çok merak ediyorum..

Mustafa Ayazoğlu
16.08.2009, 01:42
Başkan Sadri Şener mağlubiyet nedini ile yönetim olarak bir önlem alacakmısınız şeklindeki bir soruyada” Henüz ligin başandayız.Takımlar lige henüz hazar değil. Şimdilik bir önlem almayacağız. Eğer ligin ortaları yada sonları olsaydı önlem alırdık. Biraz daha bekleyeceğiz“dedi.

Eyvah, eyvah, eyvah... Başkanım, bu takıma golcü lazım ! Geç kalmayınız.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=42277

FANATIK61
16.08.2009, 01:51
Evet Baskan cok dogru söylüyor bu gidisle daha cok bekleyecegiz sampiyonlugu.

Adem Erdoğan
16.08.2009, 02:28
Başkan Sadri Şener mağlubiyet nedini ile yönetim olarak bir önlem alacakmısınız şeklindeki bir soruyada” Henüz ligin başandayız.Takımlar lige henüz hazar değil. Şimdilik bir önlem almayacağız. Eğer ligin ortaları yada sonları olsaydı önlem alırdık. Biraz daha bekleyeceğiz“dedi.

Eyvah, eyvah, eyvah... Başkanım, bu takıma golcü lazım ! Geç kalmayınız.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=42277

Önlem derken sanırım t.d. değişikliğinden bahsediyor başkan.

Başkanım hocaya sahip çık.

yorumsuz6117
16.08.2009, 02:29
ya mourinhoyuda getirsen bu takım şampiyon olamaz bu kadroyla hoca napsın elindeki kadroyu kullanabildiği kadar kullanıyo..

Ahmet Kuru
16.08.2009, 09:01
Başkanım,yanlış yoldasın...
Kendi fikrinlemi hareket ediyorsun,yanlış mı yönlendiriliyorsun bilemiyorum ama bu yanlışından Transfer dönemi bitene kadar dönmen gerekiyor..
Tren kaçarsa bir sonraki durakda yetişsende derman kalmaz hiçbir işe yaramaz...

mahmuter61
16.08.2009, 09:10
başkan işten anlamıyor insanların sinir sistemini iyice bozar oldu yakında hakarete uğrarsa şaşmam kendi yapıyor.Bu umuttan halısaha topçusu olmaz.....

Mehmet
16.08.2009, 09:13
Geçen Hafta Sivassporu yendiğimiz de hem Hugo Broos çok iyi hocaydı hem Trabzonspor çok iyi bir takımdı. Karadeniz insanı hemen şişti rehavete girdi.
Şimdi Diyarbakırspora kendi sahamız da yenildik.
Profil tersine döndü. Trabzonsporu ve şehir havasını ve takım taraftarını tanımamış bir hoca ve hemen rehavete girmiş bir takım.

Yönetim ne yapacağını şaşırmış durumda "hani aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık" deyimi varya. Ne yazık ki taraftarı memnun etme uğruna ilada yabancı hoca olsun istedi. Kolay mı içi kaynar kazana iyi bir yabancı hoca bulmak. Yabancı olsun taraftarın istediği olsun alın size işte tam bir yabancı. Samet Aybaba Hugo Broos dan daha iyi işler çıkartabilirdi bu Trabzonspor ile.

Futbol rehavete gevşemeye gelmez. Rakibi hiçbir zaman hafife almayacaksın. Hafife alırsan adamın aklını başına getirirler ama giden puan geri gelmez ve kaybettiğiniz de çok şey olur.

Karşınız da Sivasspordan sonra 2. bir çirkef takım var. Bir de Trabzonsporu yenme isteği ile yanıp tutuşan bir hoca var. Bir sürüde Trabzonspordan ayrılmış futbolcular. Gerçekten maç öncesi böyle bişey ve kör bir maç kötü bir futbol ile yenilebiliriz endişem vardı ve de endişe ettiğim gibi tahminim de yanılmadım. Samet Aybaba olsaydı futbolcuların başında bu konuları bilmeyip futbolcularını ona göre hazırlamazmıydı. Belli ki son yıllarda Sivasspor ile yaşanmış bazı sıkıntılar konusunda Hocaya fazla yüklemeler yapılmış ki. Kafalar varsa yoksa Sivassporu yenmeye gitmiş. Hala bu galibiyet rehavetinden kurtulamışlar. Sivassporu yendik. Artık gerisi kolay. Diğer takımlar futbolun F sini bilmezler. Hele Diyarbakırspor bunlar bize rakip bile olamazlar. Kaile almaya gerek bile yok düşüncesi ve rehaveti ile alınan kötü sonuç.

Bundan sonra ne olabilir. Bu tür maçlardan kesinlikle 3 puan çıkarmak gerekirdi. Bu maçın revanşını da bu yenilginin psikolojisi ile almak zor ve revanşı da kaybetmiş gözüyle bakıyorum. Şampiyonluğun kırılma kaybetme ya da kazanma maçları bu maçlar. Böylesi % 100 kazanman gerektiği maçı evinde kaybediyorsan şampiyonluk iddian yalan.
Şampiyonluğa yaklaştığımız yıllarda hep hafife aldığımız takımlara yenilerek şampiyon olamadık. Bunun en basit örneği son geçen sene değil mi. Hatalardan ders alınmamış.
Şanssızlık mı bunlar. Sezon başlıyor en iyi golcü Gökhan Ünal sakat, en iyi orta saha İ. Yattara sakat, umut bağlanmış transfer hazır değil. Aklıma “Aslanın yattığı yerden belli olması” geliyor. Hakikaten şampiyon olmayı çok isteyen bir yönetim eksiklerini zamanın da tedarik eder. Maçlar başlamış sakatın v.s var transfer ettiğiniz futbolcunuzu da yabancı maçlar da oynatamıyorsunuz. Yahu bu anlayış bu eksiklikler beni düşündürüyor, moralimi bozuyor bu takımdan ümitlerimi azaltıyor. Daha sahamızda ilk önemli maç sıkıntı ile başladık.

Sivassporu yenerken iyiyiz demiyorum, Diyarbakırspora yenilirken kötüyüz demiyorum ama biz şampiyonluk istiyorsak şampiyonluğun yolu kendi sahamız da iddiası olmayan takımlara yenilmeyip yenmekten geçer. Daha kafadan fire vermek hayra alamet değil.
Dünyanın sonu değil ama bu mağlubiyet canımı çok acıttı.

Rakibi hafife almanın ağır faturası bunlar. Dağınık ve dan dun bir futbol ile bu iş olmaz.
Umarım toparlanır gerekli önlemler ve tedbirler alınır akılları başlarına gelir. Bu sorumluluk yabancı hocaya aittir. Avni Aker’i rakiplerin kiraz bahçesi haline getirmenize tahammül edemiyorum.

Altan Atabay
16.08.2009, 09:21
inciniyorum;
sevdiğimden.
ağlıyorum;
yenildiğimden.
gidemiyorum;
bağlandığımdan.
Kopamıyorum;
Hayranlığımdan.
İstemiyorum;
umutsuzluğumdan.
Yeter diyorum
Çektiğimden.

Yeter Diyorum.
Yeter.

Artık üzmeyin bizi....

Sefaenes
16.08.2009, 09:28
Bizim Baskanlarda biraz Karadeniz inadi var yoksa herkesin gördügü forvet problemine care bulurdu. Misal haftaya forvetimiz gol atsa kriz cözüldü transfer yok derler. Ah su inati bir biraksakda özledigimiz sampiyonlugu yakalasak. Yoksa bu inat bizi daha 20 daha bekledir. Fatihi tekke yi almasalarda olur ama kaliteli bir forvet sart.

ONUR BEKAR
16.08.2009, 09:50
FORVET-DEFANS-YARATICI ORTASAHA-KALECİ-SAĞBEK...çok şeymi istiyorum acaba??

çok olur mu? az bile :D:D

ONUR BEKAR
16.08.2009, 09:55
maçta diyarbakırlı futbolcular çok faullü oynadı.orta saha dahada iyi olabilirdik ama yine iyiydik fakat forvet; yazık ya bu adamın aldığı paraya yazık. onun o giydiği formaya bile yazık numarası bile 10 var mı böle bir şey ya. dedfans gol atıyor orta saha fultbolcusu gol atıyor forvet(umut) adam kalabalığından başka bir şey değil. acilen bu adamın takımdan gönderilmesi lazım.. ona o forma yakışmıyor.

kürşat_61
16.08.2009, 10:07
sezon sonunda görücez başkanı.ben artık dereyi görmeden paçaları sıvamayanlardanım.
bu takımla biz şampiyon olamayız.
boşuna umutlanmayın.
gerçek dost acı söyler. bana kıza bilirsiniz ama ben artık her maçtan sonra verem olmaktan bıktım, tek bıkmadığım ve bıkmayacağım trabzonspor sevdası.

BAŞKANIN AÇIKLAMALARI :

Başkan Şener ''PANİK YOK''
15 Ağustos 2009 / 23:40
Trabzonspor başkanı Sadri Şener Diyarbakırspor mağlubiyetini kendisinin de beklemediğini söyledi.

Trabzonspor başkanı Sadri Şener Avni Akerde Trabzonspor'un 2-1 mağlubiyeti ile sona eren Diyarbakırspor maçı sonrası adeta şok oldu.

Başkan Şener Avni Aker'deki Diyarbakırspor mağlubiyetini kendisinin de beklemediğini ifade ederek” Hakikatten beklenmedik bir mağlubiyet.Bende bu mağlubiyeti beklemiyordum.İyi futbol oynamadık. Çok üzgünüm bu maçı kaybetmemeliydik .Taraftar gibi bende şoktayım”dedi. ( BAŞKAN BİZ GOLÜ YEDİKTEN SONRA SEN GÜLÜYORDUN TV DE İZLE BAKALIM KENDİNİ , MİLLET ORDA AĞLARKEN NASIL GÜLEBİLİYORSUN.)

Başkan Sadri Şener mağlubiyet nedini ile yönetim olarak bir önlem alacakmısınız şeklindeki bir soruyada” Henüz ligin başandayız.Takımlar lige henüz hazır değil.Şimdilik bir önlem almayacağız.Eğer ligin ortaları yada sonları olsaydı önlem alırdık. Biraz daha bekleyeceğiz“dedi
Kaynak: haber61

önlem alınmayacakmış: biz geçen senede gördük ligin sonlarını neyse
uzunlafın kısası TARAFTAR=TRABZONSPOR GERİSİ YALAN.
:bmn1:HERŞEY YALAN :bmn1:

Süleyman Sofu
16.08.2009, 10:19
orta saha biyere kadar atar demiştik ortasaha durunca bu seferde defans attı ama ne yazıkki beğenilmeyen songun eksikliği yerden yere vurulan selçuğun eksikliği ve en önemlisi bize futbolcu diye yutturulmaya çalışılan umutun acizlikleri felaketin sebebi oldu biri gökhanın neyi olduğunu yazsın lütfen nedir bu adamın derdi neden oynamaz sakatmış gripmiş bunlar hikaye derdi ne gitmekmi istiyor anlamıyorum yanlız şunu biliyorum perşembe günü avni aker dünkünden daha beter bi şokla sarsılırsa taşlar yerinden fena oynayacak...

Süleyman Sofu
16.08.2009, 10:21
sahada umutu görmektense gökhanı tercih ederim...

murat köse
16.08.2009, 10:29
perşembe günü maçtan cıkacak sonuca göre bu takıma takviye yaılcaktır. eğer yenersek ve tur garanti gibi olursa yönetim bir forvet alır çnk 2 forvetle heme avrupa hem lig hemde kupa gitmez ene azından ben böle düşünüyorum. ama yenilşrsek yönetim hiç bişi almaz . ligde 3. lük ve kupada yarı final için bu takım yeterli görülür ve bu böyle biter bu sene. hepimize o zaman geçmiş olsun.

cınar#7
16.08.2009, 10:32
birşeyleri görmek için yenilmekmi gerekiyor? neden bu inat? forvet almazsan sampiyonluktan bahsetme,uefa de yine hedefimiz tamam diyelim.

Kayseri bile kaliteli forvet getirdi,siz öylece bakın..

Süleyman Sofu
16.08.2009, 10:32
uefa kupsında yarı final kimle umutlamı saol yinede sabah sabah yüzümü güldürdün kardeşim...

reis_556
16.08.2009, 10:38
bu takımı şampiyon yap başkan meydanın ortasına heykelini dikelim

Valla dikelim her maçta saygı duruşuda yaparız.

Süleyman Sofu
16.08.2009, 10:39
Yönetim birşey yapmamıştır demiyorum ama eksik yapmıştır diyorum.Fatih Tekkenin alınmaması bu saatten sonra takım üzerinde dahada baskı oluşturacak onu normal bir futbolcudan ziyade gönüllerde dahada bi coşturacaktır.Oysa alınmış olsa belki biz haksız çıkacak ona rağmen yenilecek ve bak demek Fatihte bişey yapamazmış diyebilecektik oysa şimdi ah keşke vah keşke diyoruz ve inanın bana maçı seyrettiğim yerdeki umuta ve yönetime diyilenleri bir araya getirsek burdan Trabzona yol olur he doğrumudur tabiki deildir bende ettim etmedim deil ama sakin kafayla düşününce hak veriyorum adamın kapasitesi bu fazlasını yapmaya çalıştımı motor hararet yapar conta yakar.SÖZÜN ÖZÜ BAŞKAN BİR KUMARDIR OYNADI OYNAMAYA DEVAM EDİYOR UMARIM ŞANSI YAVER GİDER VE KAZANIR YOKSA BEN OLİMPİYATA SIRF FATİH DİYE BAĞIRMAK İÇİN GELMEK İSTEMİYORUM...

Travelair
16.08.2009, 10:43
perşembe günü maçtan cıkacak sonuca göre bu takıma takviye yaılcaktır. eğer yenersek ve tur garanti gibi olursa yönetim bir forvet alır çnk 2 forvetle heme avrupa hem lig hemde kupa gitmez ene azından ben böle düşünüyorum. ama yenilşrsek yönetim hiç bişi almaz . ligde 3. lük ve kupada yarı final için bu takım yeterli görülür ve bu böyle biter bu sene. hepimize o zaman geçmiş olsun.

Türkiye'de spor neden gelişmiyor cevabı burda saklı. Dünya şampiyonu olursan veya madalya kazanırsan şu kadar altın, şu kadar ev, araba. Olamazsan bişey yok. Antreman tesisi? Yok. Yani yatırım yapılmıyor, ama tesadüfen başarı olursa yatırım var

Benzer durum futbolumuzda var. Geçmişte Atay Aktuğ zamanında vs bu tip "Turu geçersek futbolcu alırız, geçemezsek almayız" mantığı yüzünden turları geçemedik. Alın, yatırımınızı yapın. Turu geçme olasılığın artsın. Borçlanın. Sanki borcumuz mu yok?

Süleyman Sofu
16.08.2009, 10:44
Ve 4.Hafta Avni Akere gelecek olan şeftali kurtlarının 95.dakikada yedikleri golün acısını hala unutmadıklarını ve kazanmak yırtınacaklarını ayrıca hatırlatmak isterim.Ve avni akerde üst üste 2 maçıda kaybetme olasılığını düşünmek bile istemiyorum....

kürşat_61
16.08.2009, 10:56
Eskİden kral olup tahta oturmak İÇİn İnsan Öz kardeŞİne kiyarmiŞ.
Para pul ŞÖhret nam salmak İÇİn o tahti ele geÇİrme İsteĞİ bÜrÜrmÜŞ İnsani onu satar bunu satar arkasina bakmazmiŞ.
Bİzİm baŞkan gİbİ gÖkdenİzİ satti ondan Önce fatİh vardi kral olarak,
bakalim halk gÖkdenİzİ satarsam neder dİye,satti gÖkdenİzİ baktikİ halk bİrŞey demİyor , bunlar uyuyor.. Vezİrİ sattik Şİmdİ krallikta sira dİyİp fatİhe sira gelİyor, fatİhİde satinca krallik koltuĞuna oturuyor, oturuyor ama elde avuÇ ta bİrŞey kalmiyor, halk para deĞİl , sevda İstİyor,Çaba İstİyor ama ne fayda yan gelİp yatmak varken. Zaman İlerledİkÇe halk baktikİ olmuyor Şehİr elden gİdecek Şehrİn sembolÜ elden gİdecek halk busefer eskİ kralini gerİ İstİyor,,, ama ne fayda ferman padİŞahin. Halk padİŞahin umrundami sankİ.
Eskİ kral gelİrse İlgİ onun ÜstÜnde olacaĞindan padİŞah kulaklarini tikamiŞ keyfİne bakiyor gİttİĞİ yere kadar dİyor....
(taka gazetesİnde dedİĞİ gİbİ bu dereden daha Çok sular geÇer)

baŞkan bu dereden geÇerken İnsan boĞulur unutma...

reis_556
16.08.2009, 11:03
Dün akşam'ı cehennem ettin sevgilim
Bu pazar sabahını hüsran ettin sevgilim
söyle neolur seni sevmekten başka suçum
ben de seninle mutlu olmak istiyorum
sebebi neyse razıyım sağ bek, forvet hiç farketmez
başkanım isterse alır, ünal abimizle kralını
bizde mutlu oluruz bir 7 şampiyonlukla
77 yıl yaşamış gibi......

Başkanım benim kadar hiç kimsenin üzülmediğini düşünüyorum hırsımdan dolayı, oysaki biliyorum siz bizim üzüntümüzün fazlasını yaşıyorsunuz, o zaman birşeyler yapın, bu geminin böyle gitmeyeceği aşikar bunu sokaktaki çucukta söylüyor, kimseyi kandırmayalım,birbirimize olan sevgimizi saygımızı kaybetmeyelim.
Başikanım meydan seni bekliyor heykelin hazırlanıyor, insanlar şampiyonluğa aç, mutluluğa aç, en az 1 forvet ve defans şampiyonluğun adı al 7 kupayı gel meydana krallar gibi, senin heykelin orda olacak, biz ordayız bekliyoruz seni...........

Travelair
16.08.2009, 11:10
Eskİden kral olup tahta oturmak İÇİn İnsan Öz kardeŞİne kiyarmiŞ.
Para pul ŞÖhret nam salmak İÇİn o tahti ele geÇİrme İsteĞİ bÜrÜrmÜŞ İnsani onu satar bunu satar arkasina bakmazmiŞ.
Bİzİm baŞkan gİbİ gÖkdenİzİ satti ondan Önce fatİh vardi kral olarak,
bakalim halk gÖkdenİzİ satarsam neder dİye,satti gÖkdenİzİ baktikİ halk bİrŞey demİyor , bunlar uyuyor.. Vezİrİ sattik Şİmdİ krallikta sira dİyİp fatİhe sira gelİyor, fatİhİde satinca krallik koltuĞuna oturuyor, oturuyor ama elde avuÇ ta bİrŞey kalmiyor, halk para deĞİl , sevda İstİyor,Çaba İstİyor ama ne fayda yan gelİp yatmak varken. Zaman İlerledİkÇe halk baktikİ olmuyor Şehİr elden gİdecek Şehrİn sembolÜ elden gİdecek halk busefer eskİ kralini gerİ İstİyor,,, ama ne fayda ferman padİŞahin. Halk padİŞahin umrundami sankİ.
Eskİ kral gelİrse İlgİ onun ÜstÜnde olacaĞindan padİŞah kulaklarini tikamiŞ keyfİne bakiyor gİttİĞİ yere kadar dİyor....
(taka gazetesİnde dedİĞİ gİbİ bu dereden daha Çok sular geÇer)

baŞkan bu dereden geÇerken İnsan boĞulur unutma...

Kral mı padişah mı başkan mı bahsedilen anlamadım. Her seferinde farklı sıfat kullanılmış. Eskiden kardeşini öldürtmek keyiften yapılmıyordu, iç savaş çıkmasını önlemek için yapılıyordu. Acı ama gerçek. Taka gazetesi de önce imlası düzgün başlık atmayı öğrensin. Böylesine bir yoruma katılmam mümkün değil.
Eski "Kral" kral olsaydı da halkını bırakıp gitmeseydi, tutturmasaydı gideceğim gideceğim diye. Öyle büyütüyoruz ki bu futbolcuyu hırslanıyorum

canavarus
16.08.2009, 11:12
bu adam resmen bizimle dalga geçiyor. böyle statükocu bir yönetim tarzı görmedim arkadaş. resmen gittiği yere kadar diyor adam. ben bu takımdan artık tamamen umudu kestim. belli ki birileri bu takımın şampiyon olmasını istemiyor. geçen sene sırf forvet yok diye o kadar güçsüz olan istanbul takımlarına karşı şampiyon olamadık. bu sene aynı sıkıntı. şampiyonlar ligine kalacaktık stoper yok diye kalamadık. 2 sene boyunca. tek transferle çözülecek sorunlar bilerek isteyerek çözülmüyor. galiba mehmet ali yılmaz doğru söylemiş. bu takım şampiyon olursa kenti aşar. takımdan nemalanan asalaklar aç gezer bunun için ne batırıp ne çıkarıyorlar takımı.

Adnankazaz
16.08.2009, 11:17
bu adam trabzonsporu ticari bir işletme gibi görmeye başladı futbolu 2. plana attı gibi sanki halbuki para kazanmak istiyorsan bbaşarılı olmalısın gerekirse en iyi forvetleri alacaksın

İlker ToSun
16.08.2009, 13:37
başkan şu takımda bi golcü ve sağ bek ihtiyacı bas bas bağırıyor adeta, 100 liralık takım kurdun 5 lira daha harcamaya cesaret edemiyorsun diye yazık olacak emeklere. bu santraforlarla uefa da tur , ligde de şampiyonluk hayal. iyi bir orta saha yakalamışken al artık işte adam gibi bir santrafor.

sonuca bakıp da eleştiriciler ortaya çıktı diyecek sazanlar ortaya çıkmasın diye diyarbakır maçından önceki kendi yazımdan alıntı yapıyorum ve dediklerimin arkasındayım.

uyuma başkan ne avrupada tur, ne de ligde şampiyonluk Umut ile Serkan ile Cale ile olacak iş değil.

Ahmet KESKİN
16.08.2009, 13:45
başkanım biliyorum su an için içini yiyordur sen sıkma canını senide takımımıza seviyoruz...

Rasim YILMAZ
16.08.2009, 13:57
Kendiniz ettiniz , hepimiz buluyoruz:)

Bir sağbek ve forvet idi bu takımı bir üst seviyeye çıkaracak hareket...

Hala daha geç kalmadık... Başkanım bundan sonra "Mağlubiyetleri Hocaya sordurmazlar."

Rahman Gümüş
16.08.2009, 13:57
bu adam trabzonsporu ticari bir işletme gibi görmeye başladı futbolu 2. plana attı gibi sanki halbuki para kazanmak istiyorsan bbaşarılı olmalısın gerekirse en iyi forvetleri alacaksınHer platformda bişeylerden bahsederken lafa parayı da sıkıştırması canımı sıkıyor gerçekten.. Uefa da gruplara kalırsak 1 milyon euro alacağız..Bunu biliyoruz ve herkes farkında.. Defalarca tekrarlamana gerek yok başkanım.. Böyle sık sık bunu söylersen amacımızdan saparız, yanlış düşünmeye başlarız...
Şu takıma Fatih'i pahalı diye almadın..Ertesi gün gabriçe 2.5 milyon euro verdin.. Şimdi de para yok diye forvet almıyorsun... Bu inat devam ederse o avrupada başarıyı da o bahsettiğin paraları da unutalım biz!

canna52
16.08.2009, 14:08
Ha birde şu laf yok mu !

Sokağa atacak paramız yok !
Futbolcu almış olmak için almam !

Bırakın allah aşkına !

hocam kulubun dengelerini unutmussun .
denge diye diye taraftarin dengesini bozanlara selam olsun.....

Gordon Freeman
16.08.2009, 14:14
bu 2 bolgeye transfer olmadıkça şampıyonluktan soze edılemez dıyorum.bazı arkadaşlarımız bana kızıyor.

Mehmet Zeki
16.08.2009, 14:16
Baskanim benim kardesim bile forvete ihtiyacimiz oldugunu biliyor. Ama oyle alternatif forvet falan degil. Fatih Tekke gibi bir forvet.

Hekimoğlu
16.08.2009, 14:20
Başkan şu an alacağımız önlem yok demiş peki ne zaman alacakmış önlem iş işten geçtikten sonra herhalde.Hele şu transfer sezonu bir bitsin başlarlar çare aramaya !

Mustafa Ayazoğlu
16.08.2009, 14:32
Başkan şu an alacağımız önlem yok demiş peki ne zaman alacakmış önlem iş işten geçtikten sonra herhalde.Hele şu transfer sezonu bir bitsin başlarlar çare aramaya !

Eksik bariz belli bu takım hucum oynuyor ama golcüsü yok!

20-30 milyon euro ile transfer yapmasınlar elbet ama 200-300 euro Umut & Gökhan ikilisinden daha iyi golcü bulabilirler.

Kulübün çok parası olsaydı bende başkan olur Ronaldoyu almasını bilirdim. Bunun için Sadri Şener başkan !

İyi bir golcü için bu kadar inat etmenin anlamı ne ayrıca.

İlker ToSun
16.08.2009, 14:38
95-96 yılında Kinkladze transferine cesaret edemeyip bu kulübe 10 yıl ve prestij kaybettiren ruh, şimdide bir golcü ve sağbek transferine cesaret edemeyip yıllar sonra yakalanan iyi kadroyu ve sinerjiyi çöpe atmaya çalışıyor. yazıklar olsun.
hatta isim isim gerekli adamları söyleyeyim, hem de adamların ikisi de Trabzonlu yani bizim camiada sevilen türden, "yerlinin yerlisi" ...
forvete Fatih Tekke , şu an ismi büyük ama maddi külfeti takıma vereceklerinin yanında hiçbir şey olmayan bir futbolcu.
sağ beke Abdurrahman, takımında onun yerine Uğur Kavuk u aldılar ve yoğun derecede paraya ihtiyacı olan bir kulüp istendiği takdirde alınabilir.
bu iki transferle bu takım uçar ...
göz göre göre bu takıma adam gibi bir golcü almamanın tek bir adı vardır , İHANET

YETER ARTIK . AVNİ AKERDE MAĞLUBİYET İSTEMİYORUZ !!!

The_Storm
16.08.2009, 14:40
Fatih Tekke, alınmazsa yönetimin sonu olacak. Sadri Şener'in basireti bu kadar kapalı mı?

Mehmet Zeki
16.08.2009, 14:41
Baskanim al krali. Sende mutlu ol bizde.

Napoli
16.08.2009, 14:49
Başkan daha neye bakıyorsun dün izledin,Eğer bu takıma Umut reva dıyorsan Bize yapacağın en büyük Hakszlık olur,,Kıyma başkan bu takıma,bu seyirciye,hevesimizi kesme lütfen.Daha nelkadar düşüneceksin yeter allah askına yeter..
Gıt diyarbakır gibi 200-300 bin dolara siyahi oyuncu al umuttanda Gokhandada daha iyi forvet eder..

KIYMA BİZE BAŞKAN

kürşat_61
16.08.2009, 14:50
BU ADAM YANİ TRABZONSPOR BAŞKANI:
NE VAR NE YOK SATTI ANLADIN MI :
OYUNCU ALACAK MADDİ GÜÇ OLDUĞU HALDE,NEDEN OYUNCU ALINMIYOR BİR DÜŞÜN.
BAŞKAN KİMSEYİ KANDIRMASIN BU TAKIMLA BU DÜZENLE ŞAMPİYON OLAMAYIZ.
BAŞKAN İLK YARI BİR BİTSİN DİYOR, BİZE 3 PUAN KAYBI BİLE ZOR GELİRKEN DAHA NEYİ BEKLİYOR.
BIRAK STADI YAPMAYI OYUNCU AL Bİ TARAFTARIN YARASINI SAR,ÖZLEMİNİ DİNDİR.
BAŞKAN TRABZONSPORUN BAŞKANIDEĞİL SANKİ MÜTAHİT YAW ANLAMADIM BEN.
BENİM ZORUMA GİDİYOR KARDEŞİM BEN BUDURUMU HAZMEDEMİYORUM.

:bmn1::bmn4::bmn1:

kürşat_61
16.08.2009, 14:56
FATİH TEKKE Yİ ALAMIYORSAN ,ONUN KALİTESİNDE BİR FUTBOLCU ALACAKSIN, TABİ BU FUTBOLCUYUDA ALMAK ,KALİTELİ YÖNETİMİN İŞİDİR.
:sevinç:22 LİK FORVET İSTEMİYORUZ:sevinç:

Ilelioglu
16.08.2009, 16:22
Neyi bekliyorsun Baskan? Bir maglubiyet daha mi? O zaman kiyametin kopacagini bilmiyormusun? Neden bu inat? Nedir amaciniz?

mahmuter61
16.08.2009, 16:28
Geçenlerde bir gazetede okudum bizim başkan bu takım avrupada yarıfinalmi oynar öyle bişe diyordu yahu o günden beri cem yılmaz ve şahan piyasadan çekildi adamlar yenibir komedyen doğdu diye şoke olmuş harıl harıl yeni espiri yaratmak için inzivaya çekilmiş.Sayın başkan olası böyle aptalca bir mağlubiyette seni tefe koyar göbek attırırız forvetsiz başkan espiritüel adam kongrede sana oy verdiydim ama bukadar basit olduğunu düşünmemiştim.

Gökhan KAN
16.08.2009, 16:34
Başkanım hala forvet e yanlardan mı destek vereceğiz ?

Hotaman
16.08.2009, 16:37
Destek için söz verdik. Sonunda kadar da destekliyeceğiz başkanım, pazarlık yapmaksızın!

Mustafa Ayazoğlu
16.08.2009, 16:59
Neyi bekliyorsun Baskan? Bir maglubiyet daha mi? O zaman kiyametin kopacagini bilmiyormusun? Neden bu inat? Nedir amaciniz?

Avni Akerde bir sonra ki maç Bursaspor ile geçen yıl zor kazandık. Kaybedersek gerisini düşünmek bile istemem !

Ahmet Pulusoğlu
16.08.2009, 17:37
Allah Korusun Gökhan birdaha sakatlanıp umut ilk 11 de oynayıp yine aynı şekilde oynarsa diyar maçı gibi çok fena bi kaos ortamı oluşur yönetim ile taraftar arasında. Ama Başkanım bu inat niye neden. Umutun Yeterli olmadığını görmek ileri derece astigmatlık bence..

Murat Erdem
16.08.2009, 17:58
Yaş 34 oldu, artık dünya gözüyle şampiyonluk görebileceğime ihtimal vermiyorum. Zaten şampiyonlukta çok umrumda değil. Umrumda olsa 25 senedir elle tutulur bir başarısı olmayan, hiç görmediğim ve ayak basmadığım bir şehrin takımının sevdasını çekmezdim.
Ben hiç olmazsa A.Aker'in bir büyüsü olsun istiyorum.
A.Aker'e gelene 3 puan hayal olsun istiyorum.
Orası bizim kalemiz.
Kalemizi fethetmenin imkansız olmasını istiyorum.
Bari A.Aker'deki istikrarımız ve rakibe hissettirdiğimiz korkuyla böbürlenebilelim istiyorum.
Ben standartımı bu kadar düşürdüm, nefsimi bu kadar törpüledim...
AMA NAFİLE NAFİLE NAFİLE !!!!!!!!!!!!!!

Erdal
16.08.2009, 18:02
Yahu Murat, boğma bizi...Namağlup şampiyon olacağız diye bir şart yok...

Recep Alkan
16.08.2009, 18:07

Ama nağmalup ki kendi evimizde ligi bitirebiliriz, biz 25 senedir ikisini de beceremedik.

Murat abiye katılıyorum, evet eskiye dönmek istiyorum, bırakın puan almayı rakiplerin korner atmayı başarı saydıkları günleri istiyorum.

Forvet isteme, sağ bek isteme, nağmalupluk isteme, şampiyonluk isteme eeeee nedir da erdal abi:)

karaman6106
16.08.2009, 18:09
başkan bey, akıl hocalarıyla birlikte ocağa kalmaz.aha buraya yazıyorum...zira tekkenin haccı onlara battı. sonra da gurur yapıp forvet ihtiyacımız var diyemiyorlar...güle güle...

Murat Erdem
16.08.2009, 18:11
Yahu Erdal, ne namağlup şampiyonluğu :confused:
ben standartımı ''A.Aker'de kolay yenilmeyelim yeter'' seviyesine düşürmüşüm, ''nefsimi törpülemişim'' diyorum.

Bu gün dükkana gelen arkadaşlar, ''Diyarbakır karpuzu var mı'' diye soruyorlar:mad:

A.Aker'de bari yenilmeyelim de, elaleme rezil olmayalım diyorum.

Ne şampiyonluğu ? hayal artık o dediğin hayal ! şampiyonlukmuş pöh!!!

emrezx
16.08.2009, 18:18
bence umutu kovsunlar bassınlar parayı taner i alsınlar en azından adam atıyor!!!

Mehmet Zeki
16.08.2009, 19:03
Toulouse macini yenilirsek: Yonetim istifa sesleri. Baskanim onle sunu. Al FATIH TEKKEYI.!

Yunus Emre AYAZ
16.08.2009, 23:39

erdal abi hep iyimserlikden bahsediyorsun biz genç adamlarız hiç şampiyonluk görmedik zorumuza gidiyor sen ki 8-9 yaşında olsa bile şampiyonluk gördün o tadı biliyorsun biz bu tadı hiç bilmiyoruz ve malesef böyle inat insanlar yüzünden giderek de uzaklaşıyoruz şimdi yazacaklarımdan ceza almayacağımı umarak düşüncemi yazıyorum.

bu takımda inat edip çok bilmişlik yapan kim varsa allahından bulsun !

mesaj yerine ulaşmıştır bu kulubü ticari şirket gibi yönetip sportif başarıyı ticari işlere karşı düşünmeyen saygıdeğer başkanımız(!) al ceketini git artık yöneriminle yeter daa !!

Laz_61
17.08.2009, 00:25
Baskana söylenmeyin darilip gider sonra...

Laz_61
17.08.2009, 00:33
Iste Yönetim iste büyük Baskan..

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_qj_Eriksson-Sener01.jpg

Ahmet Kuru
17.08.2009, 00:44
Kaybedersek bişey olmaz,bir kongre daha yaparız olur biter!

SEDAT
17.08.2009, 01:17
Yahu Erdal, ne namağlup şampiyonluğu :confused:
ben standartımı ''A.Aker'de kolay yenilmeyelim yeter'' seviyesine düşürmüşüm, ''nefsimi törpülemişim'' diyorum.

Bu gün dükkana gelen arkadaşlar, ''Diyarbakır karpuzu var mı'' diye soruyorlar:mad:

A.Aker'de bari yenilmeyelim de, elaleme rezil olmayalım diyorum.

Ne şampiyonluğu ? hayal artık o dediğin hayal ! şampiyonlukmuş pöh!!!
trabzonda daki taraftarımız rahat tabi yenildikmi kafa yapan yok bizi burda ezikler ezmeye çalışıyo üzüntümüzü unutup bide onlarla uğraşmaya çalışıyoruz ayıp ettin başkanım ben sana çok güveniyordum

muammer_29
17.08.2009, 01:26
insan maçtan sonra iyi yada kötü bi yorum yapar bu suçlu olduğunu gösteriyor taraftarın isteğini yap da al fatihi başka bişey istemiyoruz

The_Storm
17.08.2009, 01:31
Sağlık Bakanlığı Trabzonspor'un umuma açık yerlerde maç yapmasını yasaklayacakmış. Çünkü, yapılan çalışmalar TS'un sigaradan daha yüksek KANSEROJEN etkiye sahip olduğunu göstermiş. Son yıllarda karadeniz bölgesinde artan kanser vakalarının sanıldığı gibi Çernobil'e bağlı değil, TS'un kanserojen futboluna bağlı olduğu anlaşılmış.

muammer_29
17.08.2009, 01:39
evet özellikle de son 2 ayda artan kanser vakalarına yönetimin neden olduğu ve fatih tekkenin alınmamasın ilerleyen yıllarda da kanserin tüm trabzonsporlulara geçeceği sağlık bakanlığınca bildirilmiştir.

Adem Erdoğan
17.08.2009, 01:40
mesaj yerine ulaşmıştır bu kulubü ticari şirket gibi yönetip sportif başarıyı ticari işlere karşı düşünmeyen saygıdeğer başkanımız(!) al ceketini git artık yöneriminle yeter daa !!

kim gelsin Yunus, kimi arzu edersin mesela.

hakanihtiyar
17.08.2009, 01:49
sessız olun arkadaslarr sadrı baskan duymasınn..walla darılır gıderr...genel kurul yaparr sonraa

erolizmts
17.08.2009, 01:54
"Transfer listemizi hazırladık ama devlet bize karşı ilgisiz, bu yüzden transfer yapamıyoruz" tarzı bir açıklama bekliyorum başkandan.

Dursun Kaplan
17.08.2009, 01:54
Size Nuri has Nuri.

hakanihtiyar
17.08.2009, 02:00
Baskan olarak ahmet agaoglu gelsın......en azından rantcı degıl.....sadrı beyın baskan olmadan oncekı halını bılmıyoruz da degıl acıkcası

olcay_61
17.08.2009, 02:02
Size Nuri has Nuri.
gelen işini yapsın yeter. başkan transferlerde ve yönetim oluşturmakta yanlış yapmıştır bukadar basit. daha kötüsünü örnek göstermeye gerek yok tekrar diyorum işlerini yapsın yeter onca kombine satılmış forma vs. zahmet olmazsa bi forvet bi sağbek alsalardı. gs borçbatağında yüzüyo ama almasını biliyo ne hikmetse

Adem Erdoğan
17.08.2009, 02:03
Baskan olarak ahmet agaoglu gelsın......en azından rantcı degıl.....sadrı beyın baskan olmadan oncekı halını bılmıyoruz da degıl acıkcası

başkan olmadan önce Trabzonsporun halini de bilmiyor değiliz..

bırakalım bu mahalle dedikodularını,

Gökhan KAN
17.08.2009, 02:06
Başkanımız gelecekteki Trabzonspor a miras bırakmak için o kadar ticaret peşinde koşuyor...Başarı bazen de paradır..Başkanım en doğrusu yapıyor kalıcı gelir peşinde koşuyor..

Remzi
17.08.2009, 02:07
Daha önce hiç burada görmediğimiz kişiler Kaos ortamı olunca üşüşmüşler bu başlığa Akbabalar gibi.

hakanihtiyar
17.08.2009, 02:09
dedıkodu mu?sadrı beyın rusya da ınsaatı yapamayıp turkıyeye dondugunu...ıcralık oldugunu...neysee bız ne tufanlar gorduk...hayırlısı dıyelım

hamucera
17.08.2009, 02:11
sadri şener sana birşey söylemek istemiyorum. şu takımda oyuncuların bu kadar eleştirilmesinin tek nedeni sensin. 5 tane forvetimiz var diyerek (bizim bir türlü göremediğimiz 5 forvet oyuncusu) savunma yapan adamın listende yer almasına izin verdin. ondan sonra 2 forveti gönderdin. sonra da ne oldu takım kala kala 2 forvete kaldı. 1 tanesi sakat halen daha sen avrupa kupalarında başarıdan söz ediyorsun.

Remzi
17.08.2009, 02:12
dedıkodu mu?sadrı beyın rusya da ınsaatı yapamayıp turkıyeye dondugunu...ıcralık oldugunu...neysee bız ne tufanlar gorduk...hayırlısı dıyelım

Bunun konuyla alakası yoksa sizin bu yaptığınız dedikodu oluyor hani şu mahallede yapılanlardan. Başkana vurmak için bir yer arıyorsunuz. O zaman ilk başkanlığındaki kulübe hibe ettiği parayı da söylesenize. Ama olmaz çünkü işinize gelmez..

Mehmet Zeki
17.08.2009, 02:13
sadri şener sana birşey söylemek istemiyorum. şu takımda oyuncuların bu kadar eleştirilmesinin tek nedeni sensin. 5 tane forvetimiz var diyerek (bizim bir türlü göremediğimiz 5 forvet oyuncusu) savunma yapan adamın listende yer almasına izin verdin. ondan sonra 2 forveti gönderdin. sonra da ne oldu takım kala kala 2 forvete kaldı. 1 tanesi sakat halen daha sen avrupa kupalarında başarıdan söz ediyorsun.

Sadece o degil. Yaninda Hayrettin Hacisalihoglu ve Ihsan Alioglu var. Bunlarin inadina Fatih Tekke.

10-61
17.08.2009, 02:14
kimseye değil sadece sana güvenmiştik başkan ama sen de bu işin adamı değilmişsin,kongre mi yapacan napacaksan yap,bıktık artık inadından da,nazından da,kim gelirse gelsin daha kötü oacak halimiz yok ya,hiç olmazsa boşuna ümitlenmeyiz en azından,azıcık yüzümüz güler gibi olsa limon sıkıyorsunuz,önlem almayacaklarmış,daha neyi bekliyorsun neyi?

Adem Erdoğan
17.08.2009, 02:15

bu dedikodu mesela.icralık olmuşmuş..eee?

bu eleştiri işte.sonuna kadar da haklı bir eleştiri.

TheRapZoNe
17.08.2009, 02:16
Başkan eğer touluse maçında da takım gol atamazsa sanırım taraftar ondan sonraki maçlarda sen ve ' forvete gerek yok çünkü bu takımda 5-6 tane forvetimiz var' diyen yöneticileri sahada forvet olarak oynamaya davet edecek..

hakanihtiyar
17.08.2009, 02:18
arkadasım senın yasın yetmez bu konularaa sen bosverrr...mehmet alı yılmazla karıstırmaaaa....o bızım onursal baskanımızz....sadrı senerı ovuyorsunuzz..tmm takımı ayaga kaldırdı...camıa butunlestııı....broos kım ya nedır karıyerııı..ersun yanalın neyı vardııı....takımı kaos ortamına o sokuyor yınee...basarılısın neymıs taraftar karsısına cıkamazmıss...bu taraftar nelerı gorduuuu....sadrı senerr yanlıs yapmıstırrrr ve yapmaya daa devam edıyorrrr..all su tekkeyıııı...taraftar cıldırıyorrrr...ver vebalınızı bızeeee...hayrettın hacısalıhoglu yuzunden tekkeyı almıyorsun...mılyonlarca taraftarı kahredıyorsunnnn!!!!yeter daaa her sene aynı....sampıyonluk gormek ıstıyoruzz...

Remzi
17.08.2009, 02:20
arkadasım senın yasın yetmez bu konularaa sen bosverrr...mehmet alı yılmazla karıstırmaaaa....o bızım onursal baskanımızz....sadrı senerı ovuyorsunuzz..tmm takımı ayaga kaldırdı...camıa butunlestııı....broos kım ya nedır karıyerııı..ersun yanalın neyı vardııı....takımı kaos ortamına o sokuyor yınee...basarılısın neymıs taraftar karsısına cıkamazmıss...bu taraftar nelerı gorduuuu....sadrı senerr yanlıs yapmıstırrrr ve yapmaya daa devam edıyorrrr..all su tekkeyıııı...taraftar cıldırıyorrrr...ver vebalınızı bızeeee...hayrettın hacısalıhoglu yuzunden tekkeyı almıyorsun...mılyonlarca taraftarı kahredıyorsunnnn!!!!yeter daaa her sene aynı....sampıyonluk gormek ıstıyoruzz...

tamam senin ne için geldiğin belli oldu..zaten dün üye olmuşsun.
Yaşa bak yazıya bak. Klavyende noktalı harfler yok mu senin?

Özkan
17.08.2009, 02:23
Eğer yönetim forvete ihtiyâcımız olmadığını söylerse taraftar yönetime ihtiyâcı olduğunu söyleyecek.

Adem Erdoğan
17.08.2009, 02:26

5 yaş fark var kendimi bildim bileli futbolla ilgileniyorum.Trabzonspor kurumsallaşmada bu seviyeye hiçbir zaman ulaşamamıştı.En yakınına yaklaşan Atay Aktuğdu o da ts-club açması sayesinde.
Sadri Şenere klübü sağlam temeller üzerine oturtmaya çalışıyor.Ondan sonra gelecek yönetimlerin el açıp onun için dua etmesi lazım hazıra konacaklar çünkü.

Neyse sizin vizyon sadece sahadaki 2 golden ibaret olduğu için gerek yok fazla uzatmaya, inşallah yapılan girişimlerin farkına varırsınız birgün.

MAY bile daha iyiyse bu muhabbet burada biter.

hakanihtiyar
17.08.2009, 02:38
konu nerden nereye geldı...sankı ben trabzonun kotulugunu ıstıyorum...saha basarısı ıstıyoruzz...bakın gs ye adamlar borc batagında....yaptıkları transferler ortadaa...ya bızımkılerr gabrıc mıs batdalmıs...bırakın bu ıslerııı...eskısehırın bıle bızden ıyı forvetlerı varr...nerde 4.buyukluk

Laz_61
17.08.2009, 02:39
Toulouse maci dakika 85 takim gol atamamis Umutda sac bas yonduran goller kacirmis...Taraftarda bagiriyor....Sadri ortayi yapsana ,haci kafayi koysana .....olurmu olur..

futbalski60
17.08.2009, 02:53
konu nerden nereye geldı...sankı ben trabzonun kotulugunu ıstıyorum...saha basarısı ıstıyoruzz...bakın gs ye adamlar borc batagında....yaptıkları transferler ortadaa...ya bızımkılerr gabrıc mıs batdalmıs...bırakın bu ıslerııı...eskısehırın bıle bızden ıyı forvetlerı varr...nerde 4.buyukluk

Gökhan'ın değeri Eskişehirspor'un yarısı değerinde. Bu oyuncu bize transfer olduğunda çok iyi hatırlıyorum bu site nerdeyse yıkılıyordu herkes de syn. Şener'in büyük iş başardığını söylüyordu gerçekten İstanbul kulüplerinin imrenerek baktığı bir transferdi.

Geçen yıl 22 golde katkısı oldu, tamam gol kaçırdı ama kendi becerisyle kazandırdığı maçlar da vardı bunu kimse görmek istemiyor. İlk senesine rağmen bence olumlu yönde takıma katkı sağladı. Bu sene de performansı daha da artacaktır bence boşuna kuruntu yapılıyor. Elimizdekilerin değerini bilelim ilk önce.

Laz_61
17.08.2009, 03:00
Baskan kör sagir herkes diyor bu kadar gol yüzdesi az golcülerle bu is olmaz...

OKANIZM
17.08.2009, 03:00
umut cok iyi niyetli bir cocuk atar bi tane ya merak etmeyin.bu sene ondan bir gol bekliyorum acıkcası.başkanın yüzünü kara cıkarmaz

OKANIZM
17.08.2009, 03:03
gokhan ünalda ben hastayım sakatım der 6 ay yatar.biliyor cünkü gol kacırdıgında tribünlerden bi ton küfür yiyecek.ne gereği var.trabzon taraftarı onun 6 milyon euro olmasınımı takar salar küfürü gider.

hakanihtiyar
17.08.2009, 03:08
yapmayın etmeyın deger dedıgınız kım:umut ve gokhan..olmaz olaydııı...farz edelım umut bulut satıs lıstesınde...gs mı fb mı yoksam bjk mı alır?ya da gokhanı.?bıze kucuk golculer bunlar....golcu dedıgın tekkedır...sotadır...sota bıttı gıttı....al su tekkeyı...gecen sene neden sampıyonluk kactıı bellı...barı bu sene kacmasın...hayallerımız bastan bıtmesın

Yunus Emre AYAZ
17.08.2009, 03:17
kim gelsin Yunus, kimi arzu edersin mesela.

önceliği futbol takımın şampiyonluğu olan vizyonu sportif başarıda geniş olan bi başkan isimlerin önemi yok.

Yunus Emre AYAZ
17.08.2009, 03:19
Başkanımız gelecekteki Trabzonspor a miras bırakmak için o kadar ticaret peşinde koşuyor...Başarı bazen de paradır..Başkanım en doğrusu yapıyor kalıcı gelir peşinde koşuyor..

787 yıl sonra gelirlerin meyveleri oolgunlaşır ama senin ömrün vefa etmeyebilir keza benimde bana para lazım deil 34. hafta sonunda süper lig puan tablosundaki en üst sıra lazım.

mahmuter61
17.08.2009, 09:48
en büyük başarı şampiyonluktur gerisi teferruattır.

Guroni
17.08.2009, 10:14
Başkanın her yaptığını doğru kabul edip hiç bir şeyini eleştirmememizi isteyenler bize
Nuri has Nuri diyenlere de
Daha iyi bir trabzon izlemeleri layık değil. Bu sezona iki forvetle başlanılmaz. Gidin amatör kümede bile böyle bir şey yok. Sonra başkanı eleştirmeyin. Kime eleştireyim hocayı mı hoca hangi mevkilere adam istediğini belirtti. Daha ne yapcak cebinden veripte kendi mi alacak. Forvetin biri sakat (gerçi sakat olmazasa bile ikisi adam akıllı bir forvet etmiyor) diğeri verimsiz e hani üçüncü forvet. Tirübün Fatih tekke diye bağırıyor ama sen fatih tekke meziyetlerinde bir forvet bul bakalım bir daha tirübünler bağırıyor mu? Oyüzden bence taraftar haklı . Alabileceğin en iyi forvet fatih tekke ayarında ise değeri senin sattığın fiyatın en az iki katına alırsın. Ama başkan daha ucuza daha kaliteli bir forvet buldu onu alacak herhalde.

karatasof
17.08.2009, 10:22
İşte bu.
Bizim söylediğimiz de bu.
Nihayet akl-i selim sayısı artmakta.
Bu takım avrupa'da çeyrek final oynar demekle bu işler olmuyor.
Olmadığını da daha ikinci maçta gördük.
6 hazırlık maçı 2 lig maçı oynanmış bizim iki forvetin toplam iki golü yok.
Sonra çıkıp alemi ebleh yerine koyarcasına ''TD takımı tek forvetle oynatacak,bizimde iki forvet elemanımız olduğuna göre daha ne forveti istiyorsunuz?'' açıklama yaparsanız gerçekler bir tokat gibi yüzünüze indiğinde ''Neden ben?'' diyemezsiniz.

Ahmet Faruk
17.08.2009, 10:38
Malğubiyeti Hocaya sormamız lazım değil mi Başkanım?

olcay_61
17.08.2009, 10:48
Malğubiyeti Hocaya sormamız lazım değil mi Başkanım?
bence Hocaya değil HACIya sormak lazım :cool:

İlker ToSun
17.08.2009, 12:26
arkadaşlar yanlış yapıyorsunuz, bakın şu an transfer dönemindeyiz sadri başkan oyuncu almak istemiyor ama siz bu kadar eleştirirseniz çok darılır o bizlere, biliyorsunuz çok kırılgandır kendisi, yine bir uyduruma kongre kararı alır, son kongrede bizi yeterince rezil edememişti şimdi kendi rekorunu egale eder ve 20 kişinin katıldığı bir kongreye tek aday girer valla ve kongre muhabbettiyle de transfer sezonunu kapatır.
hiç eleştirmeyelim biz onu, hiç ama hiç, devamlı tam destek hep destek. ne de olsu bu kulüp nuri albayrağı gördü ya bundan sonra gelen her başkan ne halt ederse etsin iyidir çünkü biz nuri albayrağı da gördük o yüzden bakın takımınızın iyiliğini isteyip eleştirirseniz nuri albayrak müstahak demektir sizlere. o yüzden kırın dizinizi oturun aşağı, ağzınızı açmayın, koyun olun, sormayın soruşturmayın, çünkü cehalet en büyük mutluluk ...

YAŞA SADRİ BAŞKAN, EN BÜYÜK SENSİN, BIRAK ŞU TAKIMA FORVET VE SAĞBEK LAZIM DİYEN KULÜP DÜŞMANI SAHTE TARAFTARLARI, SEN KENDİ İŞİNE BAK. BAK NE GÜZEL UMUT BULUT SIRALIYOR GOLLERİ, BOŞ GEÇMİYOR MAŞALLAH. BU TAKIMA GOLCÜ ALMAK VE SAĞBEK ALMAK ADETA DÜZENİ VE O MAĞLUM DENGELERİ BOZMAK OLUR. AĞUSTOSUN 27 SİNDE AVRUPAYA VEDA ETMEK DE SÜPER OLUCAK BAŞKANIM SEN ÖYLE İSTİYORSAN VARDIR BİR BİLDİĞİN. ÇÜNKÜ AVRUPA MAÇLARINA UÇAK FALAN DA BAYA BİR MASRAF OLUR, VE SEN BU KULÜBÜN PARASINI SOKAĞA ATACAK ADAM DEĞİLSİN, ZATEN KİMSE DE SANA YARDIM ETMİYOR DİMİ, ELALEM TÜM DEVLET YETKİLİLERİYLE GÖRÜŞÜRKEN SEN RANDEVU BİLE ALAMIYORMUŞSUN YA. OLSUN EN BÜYÜK SENSİN. PADİŞAHIM ÇOK YAŞA.

Sercan Yaylı
17.08.2009, 12:32
baskanımıza bişey demeyin darılır gider sonra...

Travelair
17.08.2009, 13:05
Para yok, işin maddi kısmını halletmek sanıldığı kadar kolay değil. Başkanın üzerine gitmek saçmalık. Ha o Yattara gibi çalım atamıyor doğru. Ben de isyan ediyorum istiyorum borç alsın yapsın ama eleştirmek ayrı suçlamak ayrı. Ne olur yani ettiğimiz laflara bakın

Adnankazaz
17.08.2009, 13:21
para yok para yok para yok la nedir bu anlamadimki kardesim ben sportif basari istiyorum ama öyle ama böyle bak ondan sonra para nasil geliyor

warrior
17.08.2009, 13:23
787 yıl sonra gelirlerin meyveleri oolgunlaşır ama senin ömrün vefa etmeyebilir keza benimde bana para lazım deil 34. hafta sonunda süper lig puan tablosundaki en üst sıra lazım.
34. hafta sonunda en üstte olmak için iyi ve olgunlaşmış bir kadro gerekir bunun için bol para gerekir para içinde kulüpleşme ve şirketleşme gerekir istanbul takımları her yıl üst sıralara oynar ve bunlardan biri şampiyon olur demekki bizimde her yıl öncelikli olarak üst sıralara oynayan bir takım hüviyetine bürünmemiz lazım 25 yıl şampiyon olamamış takıma şampiyonluk löp diye verilmez

crazyman_61
17.08.2009, 14:00
risk almadıktan sonra yerinde sayarsın tabi
eldeki bu biz ne yapalım derler sonra:)

Hotaman
17.08.2009, 14:15
Vizyon sahibi bir başkanımız var.
Hataları yok mu elbette var.
Trabzonspor'u takip ettiğim 15 seneden ondan iyisini gördüm mü hayır.
O zaman ne diyorum, desteğe devam başkanım. Pazarlıksız!

murat
17.08.2009, 14:31
hacisalihoglu ne demis bakalim

Taraftarın Fatih Tekke tepkisini çok mantık ölçüsüne sığdırılan bir tepki olarak görmediğini ifade eden Asbaşkan Hacısalihoğlu “ Bu taraftarın düşüncesidir. Bu konuları her maçtan sonra takımın aleyhine tezahürat şekline dönüştürürsek , bu takımın toparlanmasına değil de, toparlanmamasına katkı yapmaktır. Bana göre bu davranış çok doğru bir davranış değil" dedi.

Peki sormazlarmi adama, forvet almamak hangi mantiga sigar sayin asbaskan? Fatih Tekkeyi almiyorsun anladik ama herseyden once forvet ihtiyacimiz oldugunu anlamak icin futbol dehasi olmaya gerek yok. Gecen sezon devre arasi en cok ihtiyac duydugumuz bolgeye simdide transfer yapmamak hicbir mantiga sigmaz. Taraftar para verip biletini alip stada girdiyse hic olmazsa iyi futbol izleme hakkina sahiptir, istedigi sekildede kufursuz tepkisini verebilir buna yonetimin yapacagi tek yorum, "tarfatarin tepkisine sayginimiz var" olmalidir.

Adem Erdoğan
17.08.2009, 14:35
önceliği futbol takımın şampiyonluğu olan vizyonu sportif başarıda geniş olan bi başkan isimlerin önemi yok.

laf salatası yapma yunus.isim söyle bana.

Adem Erdoğan
17.08.2009, 14:36
bence Hocaya değil HACIya sormak lazım :cool:

bu iyiydi bak.:)

mahmuter61
17.08.2009, 14:38
Hacısalihoğlu nezaman düzgün bir beyanat vereceksin merak ediyorum.Yönetmeye çalıştığınız takım sizin özel malınız değil kitle takımı ve tüm taraflı tarafsız herkes butakımın forvete ihtiyacı olduğunu söylerken siz nasıl olurda bunu görmemezlikten gelirsiniz.

mahmuter61
17.08.2009, 14:39
Başkanın vizyon sahibi olması değil önemli olan sportif başarı önemli,biz artist yetiştirmiyoruz reklam ajansıda değil Trabzonspor.

shade6161
17.08.2009, 14:43
Vizyon sahibi bir başkanımız var.
Hataları yok mu elbette var.
Trabzonspor'u takip ettiğim 15 seneden ondan iyisini gördüm mü hayır.
O zaman ne diyorum, desteğe devam başkanım. Pazarlıksız!

aynen katılıyorum..:alkış:;)

titanic
17.08.2009, 14:47
Bir forvet dışında yönetimin yanlışı yok

Adem Erdoğan
17.08.2009, 14:53
Başkanımızda iyi, hocamızda iyi, kalecimizde iyi, defansımızda iyi, ortasahamız iyi daha iyi olacak; sadece forvet başkanım şöyle tek forvet olabilecek cinsten.

Remzi
17.08.2009, 14:56
Başkanımızda iyi, hocamızda iyi, kalecimizde iyi, defansımızda iyi, ortasahamız iyi daha iyi olacak; sadece forvet başkanım şöyle tek forvet olabilecek cinsten.

Tek forvet olmasa da Kaliteli bir forvet şart. Diğerlerine katlıyorum.

kalavara
17.08.2009, 15:14
hak ettiğimiz takım ne ise bize sunulan da odur beyler kimse laf kalabalığı yapmasın...
transfer yapılacak; hop bu kadar borç mu olur?
mali denge gözetilir; büyük takımsan paraya kıyacaksın?
amma tribündeki taraftarların yarısında hala lisansız ürün var, bilet fiyatı 15 lira!
stadyumun yenilenmeye ihtiyacı var!
şehrin psikolojisinin rahatlamaya ihtiyacı var!
oyuncuların kendini rahat hissedeceği bir ortama ihtiyaç var!(sivas örneğini iyi düşünün)
takımı gerideyken yuhalayan değil destek verip moralini arttıran taraftara ihtiyaç var...
son olarak taraftarın her dediğini yapan ve sonunda saçmalayan bir başkana ihtiyacımız var!!!
insanın özünde utanma olacak önce...

mahmuter61
17.08.2009, 15:35
Benim anlamadığım millet adı danı duyulmamış elemanları buluyor ve iyide randıman alıyor biz neden bulamıyoruz diyardaki 2 gol atan adam antreman yapmadan çıkıyorda Umut efendi neiş yapıyor deselerki değişelim adamları hemen kabul birde şu Yuala mı adını yazamadım iyi adam biz bulamıcazmı böylelerini.

Süleyman Sofu
17.08.2009, 15:35
inadına tekke

http://www.spor61.net/images/news/fatih_tekke.20080515103743.jpg

Sevdamız_Bir
17.08.2009, 15:48
Sayın Şener! Şu takıma doğru düzgün bir forvet istiyoruz. Bizi Umut'un eline bırakmayın bu sezon da. Bıktık artık ah-vah çekmekten. Siz bıkmadınız mı anlamaıyorum??? Yoksa bir forvet alamayacak kadar fakir miyiz?

Guroni
17.08.2009, 15:49
Benim anlamadığım millet adı danı duyulmamış elemanları buluyor ve iyide randıman alıyor biz neden bulamıyoruz diyardaki 2 gol atan adam antreman yapmadan çıkıyorda Umut efendi neiş yapıyor deselerki değişelim adamları hemen kabul birde şu Yuala mı adını yazamadım iyi adam biz bulamıcazmı böylelerini.

Bazen eleştiriyoruz bunu bende yapıyorum ama birazda görmek lazım. Diyarın aldığı adam Egemenin iki hatasının gol yaptı. Eğer D.Bakırın golcüsüyle Umutu karşılaştıracaksak vuruş tekniklerini ve zamanlama larını karşılaştıralım.

Umutun yerine D.bakırın golcüsü olsa aynı şeyleri onun için söyleyebiliriz. Çünkü umut maç esnasında bir top aldı sürdü köşeye doğru 4 diyarbakırlı çevresinde orta yapacak bekliyor kimse gelmedi. Böyle bir markajda tek başına çok üst düzey futbolcu bir şeyler yapabilir. Ama bizim Umutun vuruşları adamdan daha kötü. Zamanlaması hatası yapıyor şeklinde kıyaslama yapabiliriz.

Guroni
17.08.2009, 15:51

Tamam da bu yanlış tüm doğru yaptıklarını yok ediyor. Kendine kurşun sıkmak gibi bir şey oldu bu yaptıkları.

Semih
17.08.2009, 16:20
Tekke işi yalan...

Taraftar stadda Tekke diye bağırdıktan sonra, özellikle o andan sonra gelmesi tamamen imkansızdır.
Çünkü gelecek bir Tekke kendini takımdan da yönetimden de üstün durumda görebilir.

Halkın seçtiği bir başbakan ile, yine halkın seçeceği bir cumhurbaşkanı meselesi gibi.

murat
17.08.2009, 16:58
Tekke işi yalan...

Taraftar stadda Tekke diye bağırdıktan sonra, özellikle o andan sonra gelmesi tamamen imkansızdır.
Çünkü gelecek bir Tekke kendini takımdan da yönetimden de üstün durumda görebilir.

Halkın seçtiği bir başbakan ile, yine halkın seçeceği bir cumhurbaşkanı meselesi gibi.

Madem oyle yonetim niye taraftari dinleyip sametten vazgecti? demekki taraftar dedigini yaptirabiliyor bu yonetime. Ben yonetimin gitmesine falan karsi degilim onuda soyliyeyim yaptiklari dogru is cok zaten bundan dolayi forvet konusu canim cok sIkIyor. Bukadar dogru yaparken nedir bu inat? vazgec baskanim su inadindan. Bu kadro bizi istedigimiz yere goturmez..

10-61
17.08.2009, 17:20
bu hacı mıdır nedir,şu an ondan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmiyorum,bi insan bu kadar mı pişkin olur,taraftarın tepkisi yersizmiş,senin gibi egosunu tatmin etme peşinde olan adam bozuntuları için az bile,resmen istemiyorlar ya bu takımın başarılı olmasını,küçük olsun bizim olsun mantığı güdüyorlar.

İlker ToSun
17.08.2009, 17:28
yahu boşuna kendinizi yormayın, adeta bizimle dalga geçen bir yönetim var. büyük trabzonsporun asbaşkanının açıklamalarına bir bakın bakalım. ama ben normal karşıladım, başkanı böyle olan takımın asbaşkanından da bu yorum beklenir zaten.

Bir gazetecinin, "Diyarbakırspor yenilgisinin ardından taraftarların tepki vermesini ve Fatih Tekke'yi isteyen tezahüratlarda bulunmasını nasıl değerlendiriyorsunuz" sorusuna ise Hacısalihoğlu, şöyle yanıt verdi:

"Taraftar bir maçlık, bir neticelik sonuca göre tepki vermemeli. Çok iyi değerlendirilmiş, çok mantık ölçüsüne sığdırılan bir tepki olarak düşünmüyorum. Ama taraftarın düşüncesidir, bu konuları her maçtan sonra takımın aleyhine tezahürat şekline dönüştürürsek burada takımın toparlanmasına değil, toparlanmamasına sebep oluruz. Bana göre doğru bir davranış değil. Forvet takviyesi düşünülebilir ama daha sağlıklı değerlendirirsek, bu yılki oyun planında forvetlerin rakip takımın defans oyuncularını yorarak orta sahadaki oyuncularla bir gol arayışının olduğunu dikkate alırsak, forvetlerin gol atmamasını çok normal karşılamasak da, çok da yadırgamıyoruz."

yakında da sylva nın yediği hatalı gollere , yeni taktiğimizde kaleciler direklere tekmeler atarak direkleri parçalarken defans oyuncuları şutların önüne atlayarak topları kurtarmaya başlayacaklar tarzından bir açıklama bekliyorum. en az bu açıklama kadar mantıklı olur o da bence...

bu arada dünya futboluna bir katkımız olsun bari de, şu forvetlerin asıl görevini anlatalım da insanlara, mesela artık gol kralı ödül olmasın, en yorucu forvet ödülü olsun, altın ayakkabı olmasın altın yumruk olsun.

en azından dünya futboluna bi katkımız olsun

recdodo
17.08.2009, 17:31
Tekke işi yalan...

Biraz düşünün Tekke Bjk'nın ve Gs'nin de transfer listesinde yer alıyordu. Böyle bir forveti bunlar kaçırmak ister mi? Bizim verdiğimiz ücretten daha fazla ücret Zenit'e veremez miydiler? Peki o halde neden Fatih Tekke'yi almaktan vazgeçtiler?
Defalarca yazıldı, çizildi, söylenildi. Fatih Tekke'nin, askerlik işinden dolayı -28 gün süreyle askerlik için- en az 4 ay daha -şuan 3 aya düşmüş olabilir- yurt dışında kalması gerekiyor.

Tamam Tekke, ben Trabzonsporluyum diyor ama işin asıl nedeni askerlik işi arkadaşlar.

Hem şu sıralar Zenit hocayı değiştirdi, Pavel Pogrebnyak'ı sattı. Şuan Tekke'ye ihtiyaçları var. Bakarsınız Ocak ayında biten sözleşmesini uzatma bile uzatabilirler. Ha uzatmadılar, o zaman Ocak ayında Sultan Trabzonda kaldığı yerden devam eder.

element61
17.08.2009, 18:05
Geçen sene daha umutluydum bu sene 1 gram umudum yok.Defans evlere şenlik,Orta Saha çok iyi değil,Forvet için bişey söyleyemiyorum.

Başkanın en büyük hatası Ersun Yanalı göndermek oldu.

Recep Alkan
17.08.2009, 18:12

Boğazda yalı yaptınız ama bahçesi ve balkonu yok. Manzarayı bütün gün camdan mı seyredeceksiniz ?

ceserdar
17.08.2009, 18:15
Boğazda yalı yaptınız ama bahçesi ve balkonu yok. Manzarayı bütün gün camdan mı seyredeceksiniz ?

Bu lafın üstüne laf söylenmez artık. Cuk oturmuş.

61_Lazzzo_11
17.08.2009, 18:24
yahu boşuna kendinizi yormayın, adeta bizimle dalga geçen bir yönetim var. büyük trabzonsporun asbaşkanının açıklamalarına bir bakın bakalım. ama ben normal karşıladım, başkanı böyle olan takımın asbaşkanından da bu yorum beklenir zaten.

Bir gazetecinin, "Diyarbakırspor yenilgisinin ardından taraftarların tepki vermesini ve Fatih Tekke'yi isteyen tezahüratlarda bulunmasını nasıl değerlendiriyorsunuz" sorusuna ise Hacısalihoğlu, şöyle yanıt verdi:

"Taraftar bir maçlık, bir neticelik sonuca göre tepki vermemeli. Çok iyi değerlendirilmiş, çok mantık ölçüsüne sığdırılan bir tepki olarak düşünmüyorum. Ama taraftarın düşüncesidir, bu konuları her maçtan sonra takımın aleyhine tezahürat şekline dönüştürürsek burada takımın toparlanmasına değil, toparlanmamasına sebep oluruz. Bana göre doğru bir davranış değil. Forvet takviyesi düşünülebilir ama daha sağlıklı değerlendirirsek, bu yılki oyun planında forvetlerin rakip takımın defans oyuncularını yorarak orta sahadaki oyuncularla bir gol arayışının olduğunu dikkate alırsak, forvetlerin gol atmamasını çok normal karşılamasak da, çok da yadırgamıyoruz."

yakında da sylva nın yediği hatalı gollere , yeni taktiğimizde kaleciler direklere tekmeler atarak direkleri parçalarken defans oyuncuları şutların önüne atlayarak topları kurtarmaya başlayacaklar tarzından bir açıklama bekliyorum. en az bu açıklama kadar mantıklı olur o da bence...

bu arada dünya futboluna bir katkımız olsun bari de, şu forvetlerin asıl görevini anlatalım da insanlara, mesela artık gol kralı ödül olmasın, en yorucu forvet ödülü olsun, altın ayakkabı olmasın altın yumruk olsun.

en azından dünya futboluna bi katkımız olsun
:alkış::alkış::alkış:
zaten hacisalihoglunu sevmiyordum ve bu yorumundan sonra su adamdan nefret etmeye basladim. adam bizi resmen salak yerine koyuyor.

Hotaman
17.08.2009, 19:02
Boğazda yalıya ne gerek var yahu? Yapın dere mahallesine gece kondu kocamanda bir balkonu olsun. Denizide görsün yeter...

Samet Türkmen
17.08.2009, 19:08
Ya Sayın başkan alsana bir forvet . Nedir hala bekleyişin ? Başkanı olduğun yer Trabzonspor. Yani bir futbol takımı. İlk önceliği sahaya çıkan oyunculardır. Elektrik değil. Sadece izleyeceksen maratondan bir bilet al başkanlığı bırak.

Erdal
17.08.2009, 19:11
Biraz düşünün Tekke Bjk'nın ve Gs'nin de transfer listesinde yer alıyordu. Böyle bir forveti bunlar kaçırmak ister mi? Bizim verdiğimiz ücretten daha fazla ücret Zenit'e veremez miydiler? Peki o halde neden Fatih Tekke'yi almaktan vazgeçtiler?
Defalarca yazıldı, çizildi, söylenildi. Fatih Tekke'nin, askerlik işinden dolayı -28 gün süreyle askerlik için- en az 4 ay daha -şuan 3 aya düşmüş olabilir- yurt dışında kalması gerekiyor.

Tamam Tekke, ben Trabzonsporluyum diyor ama işin asıl nedeni askerlik işi arkadaşlar.

Hem şu sıralar Zenit hocayı değiştirdi, Pavel Pogrebnyak'ı sattı. Şuan Tekke'ye ihtiyaçları var. Bakarsınız Ocak ayında biten sözleşmesini uzatma bile uzatabilirler. Ha uzatmadılar, o zaman Ocak ayında Sultan Trabzonda kaldığı yerden devam eder.

Hayır, Fatih in askerlikle alakalı hiç bir düşüncesi yoktu...Fatih gelmek istiyordu. Birinci ağızdandır yazdığım....

Erdal
17.08.2009, 19:19
Eğer taraftarın Fatih Tekke diye bağırmasına şaşırdıysanız durum çok kötü...Çok kötü zira bunun anlamı şudur; yönettiğiniz takım sadece bir futbol takımı değil. Şehir takıma bir futbol takımı gibi bakmıyor. Dolayısıyla sadece takımı değil şehri yönetmeniz lazım. Şehri yönetebilmek için nabzını tutmanız lazım. İlk olumsuzlukta Fatih seslerinin duyulacağını bilmeyen sadece siz ve etrafınızdaki 15-20 kişidir sanırım. Hatta o 15-20 kişi de biliyordur da size söylememiştir...Trabzonspor bir futbol takımı değil başkanım. Üzgünüm ama tanımadığınız bir camiayı yönetemezsiniz...Sayın başkan lütfen şehri tanıyın ve şehirle barışık olun...Fatih geçti gitti...Hiç değilse bundan sonraki hamlelerde dikkat edin...Aksi halde tüketilmiş "değerler" listesine dahil olacaksınız...

7can61
17.08.2009, 19:22
Hacısalihoğlu dünya futbol literatürüne yeni bir deyim katmış. Neymiş forvetlerin gol atmaması anormal bir olay değilmiş onlar rakibi yoracakmış, orta saha gol atacakmış :)

Gülerler adama Hacısalihoğlu hemde ağızlarıyla değil, başka yerleriyle.

Madem anlamıyorsun bari yorum yapma be kardeşim.

Gordon Freeman
17.08.2009, 19:26

Bravo renktaş....işte olay tam olarak bu...

Erdal
17.08.2009, 19:26
Nuri bey'in en büyük hatası şehri tanımamaktı...Korkarım Sadri başkan uzak kaldığı dönemlerde hiç ilgilenmemiş ve şehri unutmuş...Korkarım....

Ha niye bağırıyorlar...Bu bir hastalık, ama sosyolojik bir durum bu...Şehir hoşnutsuzluğunu bir sembolle ifade eder...Hep böyle olmuştur bu...Fatih mevcut forvetlerden ve sağ bek- forvet almama inadına dayalı transfer politikasına isyanın, itirazın sembolü....Bunu okumak lazım...Bunu okuyamıyorsanız vallahi yönetemezsiniz billahi yönetemezsiniz....Bütün şehir hain, kuyunuzu kazan olamaz....

Erdal
17.08.2009, 19:28
Üç beş kişi size vurmak için Fatih i kullandı diye bütün şehre maletmeyin bunu...Bu şehir çok az meselede ortak fikre varır....Fatih ortak fikirdi...Bunu anlayın...Ve bundan sonra böylesine mutabık olunan konularda daha dikkatli olun lütfen...

a f s
17.08.2009, 19:30
Erdal hocam, yine nokta atış, adrese teslim tespitlerde bulunmuşsunuz.

Başkanın internetle arasının olmadığını biliyoruz bari gazetede bu durumu dile getirsen. Şehri okuyamıyor belki senin yazını okur.

http://img403.imageshack.us/img403/1406/bmnon.png

Mustafa Önal
17.08.2009, 19:35
BAŞKAN İyi hasta zaman zaman öle hatalar yapıyorki inanın donup kalıyorum. başta 2 de bir bırakıp giderim demesi kendisine hiç yakışmıyor. hala futbolun hatır gönül işi gibi odluğunu düşünmesi eksi yanı. biraz aziz yıldırım gibi olmalı otiretesini koymalı ortaya. futbolcunun TRABZONSPOR A.Ş nin br çalışanı olduğunu hissettirmeli.
son TRABZONCELL de yaptığı açıklamalar bana göre çok yanlış hele marka adı teleffuz edip bu amacımız demesi bana göre yanlış. daha akılı politika izlemeli

Erdal
17.08.2009, 19:37
Biz söylemiyoruz,duyunca hadi ordan diyoruz...Ama insanlar Avrupa kupasında oynatılamayacak bir adamda bu ısrarın nedenini konuşuyor sokakta, kahvede....Sonra bunu alıp Fatih le yaşanan süreçle kıyaslıyorlar...Sonra Fatih e ettiğiniz lafların ardından Batuhan a talip olmanızı hatırlıyorlar... Serkan a rakamda indirip yap deyip Hüseyin e hiç bir şey, evet evet hiç bir şey dememenizi koyuyorlar bunun üstüne pek çoğu Hüseyin i sevmese de....Pek çoğu Hüseyin i yetersiz bulsa da....Ben bütün bunları üst üste koyunca sevimli şeyler düşünmüyorum. Ki ben bu yönetimi milletle kavga pahasına destekledim...Varın gerisini siz düşünün...Ama lütfen düşünün...Lütfen insanlarla konuşun...Basın yolu ile değil telefonla...Lütfen...

a f s
17.08.2009, 19:39
Görünüşe göre başkan ve yanındakiler şehri okuyup, sonra yine bildiklerini okuyorlar galiba.

Muhammed
17.08.2009, 19:40
Biz söylemiyoruz,duyunca hadi ordan diyoruz...Ama insanlar Avrupa kupasında oynatılamayacak bir adamda bu ısrarın nedenini konuşuyor sokakta, kahvede....Sonra bunu alıp Fatih le yaşanan süreçle kıyaslıyorlar...Sonra Fatih e ettiğiniz lafların ardından Batuhan a talip olmanızı hatırlıyorlar... Serkan a rakamda indirip yap deyip Hüseyin e hiç bir şey, evet evet hiç bir şey dememenizi koyuyorlar bunun üstüne pek çoğu Hüseyin i sevmese de....Pek çoğu Hüseyin i yetersiz bulsa da....Ben bütün bunları üst üste koyunca sevimli şeyler düşünmüyorum. Ki ben bu yönetimi milletle kavga pahasına destekledim...Varın gerisini siz düşünün...Ama lütfen düşünün...Lütfen insanlarla konuşun...Basın yolu ile değil telefonla...Lütfen...

Abi Hüseyin 2 haftadır Bursa taraftarınıda çıldırttı. Değil indirim bedava oynasa bile takımda yer almaması lazım. Gabric konusuna gelince sokakta kahvede konuşsunlar sorun değil. Oyuncuyu birazcık araştıran ısrarı anlardı zaten.

Erdal
17.08.2009, 19:41
Ali Fuat hocam bunları analiz ve ya haber yorum olarak yazmak çok zor :)...Bir gün köşe verirlerse belki...

Murat Erdem
17.08.2009, 19:42
25 Ağustos'taki mali yetki kongresinde, Başkanın fevri çıkışlarından birini daha yapıp istifa etmesi büyük ihtimal gibi geliyor.

Bence İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Trabzonspor başkanlığı uzak ihtimal değil.

Erdal
17.08.2009, 19:43
Abi Hüseyin 2 haftadır Bursa taraftarınıda çıldırttı. Değil indirim bedava oynasa bile takımda yer almaması lazım. Gabric konusuna gelince sokakta kahvede konuşsunlar sorun değil. Oyuncuyu birazcık araştıran ısrarı anlardı zaten.

Mesele Hüseyin in Bursa da ne yaptığı değil...Hüseyin gitsin dedim geçen sene ben de...Benim dediğim başka şey...

Muhammed
17.08.2009, 19:43
25 Ağustos'taki mali yetki kongresinde, Başkanın fevri çıkışlarından birini daha yapıp istifa etmesi büyük ihtimal gibi geliyor.

Bence İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Trabzonspor başkanlığı uzak ihtimal değil.

Aman ALLAH korusun.

Muhammed
17.08.2009, 19:44
Mesele Hüseyin in Bursa da ne yaptığı değil...Hüseyin gitsin dedim geçen sene ben de...Benim dediğim başka şey...

Serkanla konuşulup Hüseyin ile konuşulmamasından mı bahsediyorsunuz?

Murat Erdem
17.08.2009, 19:45
Aman ALLAH korusun.
Gidişat onu gösteriyor...başka adayda çıkmaz gibi geliyor bana.

a f s
17.08.2009, 19:45
Ali Fuat hocam bunları analiz ve ya haber yorum olarak yazmak çok zor :)...Bir gün köşe verirlerse belki...

Epeydir gazeteye gidemedim, fakat sürekli bir köşen olması için elimden gelen kulisi yapacağım emin ol.

Görünüşe göre başkan ve yanındakiler, şehri okuyup, sonra yine bildiklerini okuyorlar.

Mustafa Önal
17.08.2009, 19:46

geçen sezon ligi 3. tamamalayan ve genç bir takıma sahip olan bir camiadan bu sezon insanların geçen sezona göre daha az umutlu olması ve özellike vip ve localara ilgi gösterilmemesinde yönetiminde suçu olup olmadığını düşünmesi lazım. TRABZONU fazla bilmeyen insalar bile bir günlük geziden sonra şehirdeki çalkantılardan bahsedince bazı yanlışlar olduğunu düşünmemize sebeb oluyor.

Muhammed
17.08.2009, 19:48
Kendi adıma konuşursam ilk defa başarılı bir yönetim görüyorum. Son 5-10 yıllık süreçte başarılı yönetimimiz oldu mu hiç?

Muhammed
17.08.2009, 19:52
Başkan geleceği olan, Hırvat milli takımına ara sıra giren, Hırvatistan'in son yıllarda göze çarpan oyuncularından birini almak yerine Avrupa'nın kaşarlanmış yıldızlarından birisini bonservissiz alsaydı daha başarılı görünürdü bence. Keşke bedavaya Ferhat'ı alacağımıza ondan daha kötü olan İsmail Köybaşı'na 7 milyon euro verseydik. Bu pahalı piyasada engini 200 bin euroya almasaydık. Zafer Yelen gibi oyuncuyu bedavaya almasaydık keske. Belki o zaman taraftarın gözüne girerdi bu takım.

Erdal
17.08.2009, 19:52
Muhammed, ben yönetimlerin giderken başarı durumlarını değerlendirmekten yanayım...Giderken kalana ne bıraktın? Bu o zaman konuşulmalı...Bunun dışında konuştuklarımız günlük meseleler...Genel muhasebe zamanı gelince...

Muhammed
17.08.2009, 19:53
Başkan'ın elbette yanlışları var Gökdeniz'le ilgili açıklaması mesela. Fatih'i almaması kişiden kişiye değişir yanlışda sayılabilir. Ama doğrularını bir tarafa koyunca doğruları ile yanlışları arasında uçurum var.

Erdal
17.08.2009, 19:55
Muhammed, doğruların fazla olduğunu düşündüğümüz için uyarmaktan yanayız...

Muhammed
17.08.2009, 19:58
Fatih Tekke konusu keşke sadece bir uyarma olsaydı. Yiyip bitirdiler başkanı.

Fatih
17.08.2009, 20:17
Bir Başkan düşünün hangi oyuncuya ihtiyaç olup olmadığına karar veriyor.Bir Asbaşkan düşünün taktikle ilgili bilgiler veriyor.

Ben bu yapıya anlam veremiyorum.

Ilelioglu
17.08.2009, 20:51
Yönetim önemli Projeler'e imza atti ama Futbol'dan anladigini düsünmüyorum..:cool:

Erdal
17.08.2009, 20:52
Fatih Tekke konusu keşke sadece bir uyarma olsaydı. Yiyip bitirdiler başkanı.

Muhammed, kim yiyip bitirdi? Kim kimi yiyip bitrdi?

Muhammed
17.08.2009, 20:53
Muhammed, kim yiyip bitirdi? Kim kimi yiyip bitrdi?

Fatih Tekke konusunu abartan kişiler.

FANATIK61
17.08.2009, 20:54
Bir Başkan düşünün hangi oyuncuya ihtiyaç olup olmadığına karar veriyor.Bir Asbaşkan düşünün taktikle ilgili bilgiler veriyor.

Ben bu yapıya anlam veremiyorum.

Bunu bende anlamadim acikcasi...

Hotaman
17.08.2009, 20:55
Erdal ağabey "yeme" işlemi başlanmış durumda. Eğer takım kalitesini konuşturamazsa tahminen 8. haftaya son lokmaya gelmiş oluruz.

Erdal
17.08.2009, 21:02
Erdal ağabey "yeme" işlemi başlanmış durumda. Eğer takım kalitesini konuşturamazsa tahminen 8. haftaya son lokmaya gelmiş oluruz.

Bunu görmek için Trabzonspor uzmanı olmak gerekmiyor ki...Camia ne demektir? Yönetici ne demektir? Camiadan gelen talepleri makul ölçülerde değerlendirip karşılayan, karşılayamadıklarına da makul sebepler gösterir yönetici...Sence bu yapılıyor mu?...

Bu yeme işlemine mani olacak kim? Ben bu yönetimi savunamıyorsam yeterince inan bana sorun yönetimde demektir. Ben kendimden eminim...Yahu sportif direktör aldık...Akşam sabah Hayrettin bey ile İhsan bey beyanat veriyor...Üstelik bu beyanatların hiç biri samimi gelmiyor insanlara...Hiç biri saygı duydurtmuyor....

Erdal
17.08.2009, 21:04
Kulübün asbaşkanı takımın oyun düzeni ile alakalı niçin konuşur? Üstelik sportif direktörlük diye bir makam oluşturulmuşken...

yorumsuz6117
17.08.2009, 21:05
Kulübün asbaşkanı takımın oyun düzeni ile alakalı niçin konuşur? Üstelik sportif direktörlük diye bir makam oluşturulmuşken...
:alkış:___________

Erdal
17.08.2009, 21:07
Avrupa kupasına kalmak bu sezon çok önemli..En az şampiyonluk kadar önemli...Kesinlikle başkana katılıyorum...Avrupa kupalarında alınabilecek bir kaç iyi sonuç bir kaç basamak şampiyonluk baskısını bile kaldırır...Peki bu sezon para harcayarak yaptığımız tek transfer nasıl olur da Avrupa kupasında oynamayacak adam seçilir...Yokmudur bunun b,c,d planı...

TSelif
17.08.2009, 21:08
"Taraftar bir maçlık, bir neticelik sonuca göre tepki vermemeli. Çok iyi değerlendirilmiş, çok mantık ölçüsüne sığdırılan bir tepki olarak düşünmüyorum. Ama taraftarın düşüncesidir, bu konuları her maçtan sonra takımın aleyhine tezahürat şekline dönüştürürsek burada takımın toparlanmasına değil, toparlanmamasına sebep oluruz. Bana göre doğru bir davranış değil. Forvet takviyesi düşünülebilir ama daha sağlıklı değerlendirirsek, bu yılki oyun planında forvetlerin rakip takımın defans oyuncularını yorarak orta sahadaki oyuncularla bir gol arayışının olduğunu dikkate alırsak, forvetlerin gol atmamasını çok normal karşılamasak da, çok da yadırgamıyoruz."...Hacısalioğlu

:eek: :eek: :eek:

Yani çok ta umurumuzda değil siz konuşup durun demiş kısaca taraftara sayın asbaşkan...

Olamaz böyle bir açıklama ... Bu adam futbolu biliyor şimdi öyle mi :D

Oruç
17.08.2009, 21:09
"Hedefimiz gruplara kalmaktır" diyip, Avrupa kupalarında oynayamayacak bir transfer yapmanın hiç bir mantıklı izahı yoktur sayın Başkan.

karaman6106
17.08.2009, 21:12
bu adamın neleri iyi bildiğini siz daha iyi bilirsiniz...kötü polisi oynuyor...

Erdal
17.08.2009, 21:13
Lafa bak, " çok normal karşılamasak da çok da yadırgamıyoruz..." Yani taraftar yadırgıyor ama biz yadırgamıyoruz...Taraftarı anlamayan şehri anlamayan bu "yeme işleminin" neden başladığını da anlayamaz...

Oruç
17.08.2009, 21:16
Kendi adıma konuşursam ilk defa başarılı bir yönetim görüyorum. Son 5-10 yıllık süreçte başarılı yönetimimiz oldu mu hiç?

Muhammed öncelikle "başarı" kavramının içini doldurmak gerekmektedir. "Başarı"dan kasıt sportif kazanımlarsa Atay Aktuğ yönetimi şimdiki yönetimden daha "başarı"lı sayılmalıdır.

Emrullah
17.08.2009, 21:20

Atay Aktuğ'un hakkını yememek lazım.

O da önemli işlere imza attı. Kulübün kurumsallaşmasında en önemli adımlar onun zamanında atıldı,

- Trabzonspor dergisi,
- TS Cluplar,
- adam akıllı forma ve forma satışları(kappa)
- ve en önemlisi kulübü borsaya sokması.......

ve sportif başarı.

İki yıl üst üste ikincilik ve bir tane Türkiye Kupası.

En büyük hatası Fatih'in yanına iyi bir forvet alamayışı oldu. Alsaydı o sene şampiyonlar ligine girmiştik ve kulübün kasasına baya para girmişti. Ayrıca bu işin prestiji var.

Aynı hatayı şimdiki yönetim yapıyor. Gökhan'ın yanına iyi bir forvet almıyor.

Atay Aktuğ'un hakkını yemeyelim, biraz vefa lütfen.

Erdal
17.08.2009, 21:21
Emrullah bu borsa işi tartışılır...Hatta tartışılmaz :)...En azından yöntem olarak...

Emrullah
17.08.2009, 21:23
Emrullah bu borsa işi tartışılır...Hatta tartışılmaz :)...En azından yöntem olarak...

Neden? O zaman için ciddi bir meblağ kasaya girmişti.

Ilelioglu
17.08.2009, 21:24

O da önemli işlere imza attı. Kulübün kurumsallaşmasında en önemli adımlar onun zamanında atıldı,

- Trabzonspor dergisi,
- TS Cluplar,

ve sportif başarı.

En büyük hatası Fatih'in yanına iyi bir forvet alamayışı oldu. Alsaydı o sene şampiyonlar ligine girmiştik ve kulübün kasasına baya para girmişti. Ayrıca bu işin prestiji var.

Evet iyi isler yapmisti o dönem...:)

Erdal
17.08.2009, 21:32
Neden? O zaman için ciddi bir meblağ kasaya girmişti.

Ama şimdi çıkıyor...Uzun hikaye...Borsa işi ciddi bir dert...

Mustafa Ayazoğlu
17.08.2009, 21:38

- Trabzonspor dergisi,
- TS Cluplar,

ve sportif başarı.

Başarı = Şampiyonluk

Şampiyon olmayan hiç bir yönetim başarılı değildir.

antagonist
17.08.2009, 21:41
Sayın başkan okyanusu geçti. Şimdi sıra derede...

Bu forvet transferi olmazsa taraftar başkanı tekrar okyanusa atabilir...

Hotaman
17.08.2009, 21:47
Borsa işi iyi niyetle yapılmış çok büyük bir hata. Kötü niyet yok ama kesinlikle tarihi bir hata.

Erdal ağabey, sen sordun ben yanıtladım. Sportif direktörlük işinin ne olduğunu henüz bende tam manasıyla çözemedim. Dilerim adam gibi rayına oturur bizde sistemi eleştiririz. Ancak an itibarı ile henüz ne olduğunu bile anlamadım.

Sayın Hacısalihoğlu'na benim bir önyargım ya da nefretim yok. Ancak belli ki taraftar hoşlanmıyor bu yöneticimizden. O da kendini ona göre şartlandırmalı. Bu nokta da ki eleştirine katılıyorum.

Şimde gelelim esas konuya. Bu takımın başkanını ve yönetim kurulunu eleştirmek başka birşey. Bende eleştiriyorum ancak eleştiriden çok öte hareketlerde oluyor. Ben bu takımı 15 senedir takip ediyorum, Sadri Şener kadar bu kulübe veren bir başka insan tanımadım.

Eğer yanlışsa lütfen düzelt, Hami Mandıralı'nın Trabzonspor'un tarihinde ki en iyi kadro şeklinde nitelendirdiği 96 yılı kadrosunun mimarlarından birinin Sadri Şener olduğunu biliyorum. Sadece bu bile Sadri Şener'i bir şans olarak görmemde yeterlidir.

Birde sadece 2 sene öncesine bakıyorum, gerçekten haksızlık ediliyor kendisini hemde çok. Ben Sadri Şener ile bir kez bile karşılaşmadım, ona olan desteğim inanmamdan geliyor ötesinden değil.

Erdal
17.08.2009, 21:51
Hotaman, henüz eleştirinin ötesine geçilmiş değil...Sadri başkanın mazisi konusunda hemfikiriz...Lakin başkan bu kez kimseyi dinlemiyor...Bak yeni oluşan yönetim kurulunun böylesine "zayıf" olması bir mesaj aslında...Kime gidildiyse hayır cevabı alındı...Bunu anlamadıysa büyük hata yapıyor başkan...

magicyattara
17.08.2009, 22:06
Vay be Başkan da eleştirilmeye başlanmış:)

Emrullah
17.08.2009, 22:08
Vay be Başkan da eleştirilmeye başlanmış:)

Günaydın. 1,5 aydır eleştiriliyor zaten.

Muhammed
17.08.2009, 22:09

- Trabzonspor dergisi,
- TS Cluplar,

ve sportif başarı.

Atay Aktuğ'u başarı için ne yaptı ki? O dönemdeki başarıyı mal edeceksek Fatih ve Gökdeniz'e mal edelim. Kadroyu o mu kurdu kurdurdu ya da? Ama şu anda durum farklı geldiğimiz noktadaki takım bataktan çıktı adeta.

Muhammed
17.08.2009, 22:10
Muhammed öncelikle "başarı" kavramının içini doldurmak gerekmektedir. "Başarı"dan kasıt sportif kazanımlarsa Atay Aktuğ yönetimi şimdiki yönetimden daha "başarı"lı sayılmalıdır.

İçini doldurayım. Umut veren bir kadro kaçınılmaz olarak gittikçe daha iyi olacak bir kadro.

Erdal

Hayır, Gökdeniz, Tüzük, Yattara, Ersun hoca ( ki bana göre orda suçu yok) Samet hoca, Kongre kararı ve Fatih Tekke...Hepsinde eleştirildi...

magicyattara

Hadi canım gerçek mi söylüyorsun:)

Sinan FİDAN
17.08.2009, 22:14
ya başkanın iyi niyetinden şüphem yok..futboldan anlıyor gibi... ama şu takıma neden bir forvet almadı aklım ermiyor bir türlü...

Muhammed
17.08.2009, 22:15
Yazdığın iyi oldu Erdal Abi unutmuştum. Başkanı birçok konuda savunmama rağmen Samet Aybaba tercihi gerçekten rezil bir tercihti nasıl başkan bunu yaptı halen inanamıyorum.

Hotaman
17.08.2009, 22:22
Bak buna karşı durmuyorum. Yeter ki eleştiride eleştiri gibi olsun.
Hasılı üç aşağı beş yukarı bu kulübün olağanüstü diye adlandırılan ancak olağan olan kongrelerinin nasıl, ne şekilde geldiğini biliyoruz. Aynı yolda yürüyoruz, aynı adımlarla...

Şimdi ben diyorum ki bu yola girdik artık. Bu takım yabana atılacak bir takım değil gerçekten iyi bir takım. Nihayetinde de öyle ya da böyle devre arasına kadar bu takımla devam edeceğiz. Herkesin bunu idrak etmesi lazım, bence.

Kendi adıma Umut'un bu takımın yükünü çekebilecek kalitede olduğunu düşünmüyorum. Ancak iyi bir alternatif olur. Gökhan ise bence çok iyi bir santrafor. Bir gelsin bir görelim bakalım takımı 5-6 hafta. Sonra havaya yeniden gireceğiz zaten, yeter ki ben demiştim demek için bahane aramayalım.

Erdal
17.08.2009, 22:26
Bunu bana demiyorsun umarım...Ben demiştim demek için bahane arasam ben demiştim dememi haklı kılacak şeyleri savunurum...Bulmak çok zor değil...Kesinlikle iyi bir takım var....Bence de Gökhan iyi bir golcü...Ama hava toplarında yok...Ama kesinlikle iyi bir yönetimimiz yok...Bu desteği ve saygıyı haketmiyorlar mı demek...Trabzonspor başkanı kim olursa olsun saygı duymalıyız...Nuri bey'e bile ayıp ettik o anlamda...Ama kör göze parmak sokarcasına açıklamalara da "one minute" diyelim be Hotaman...

Hotaman
17.08.2009, 22:28
Ağabey bak ilk cümlemi tekrar oku. Sana söylediğim kısım orası.

Erdal
17.08.2009, 22:30
Bu arada forum yönetimine, herkes ismini rumuz yapsın kardeşim. Bu ne böyle Hotaman diyoruz adama yahu :)

Muhammed
17.08.2009, 22:32
Bunu bana demiyorsun umarım...Ben demiştim demek için bahane arasam ben demiştim dememi haklı kılacak şeyleri savunurum...Bulmak çok zor değil...Kesinlikle iyi bir takım var....Bence de Gökhan iyi bir golcü...Ama hava toplarında yok...Ama kesinlikle iyi bir yönetimimiz yok...Bu desteği ve saygıyı haketmiyorlar mı demek...Trabzonspor başkanı kim olursa olsun saygı duymalıyız...Nuri bey'e bile ayıp ettik o anlamda...Ama kör göze parmak sokarcasına açıklamalara da "one minute" diyelim be Hotaman...

Halla halla. Bu takım bataktan çıktı yahu. Dibe vurmuştuk sattığımız oyuncuları kimse istemedi 2 sene önce. Nasıl iyi bir yönetimimiz yok. Djokai Thijs transferlerinin yapıldığı dönemlerden buraya geldik. Artık her aldığımız oyuncunun bir piyasası bir bilinmişliği var.

Hotaman
17.08.2009, 22:33
Hotaman benim soy ismim yahu.:)
İsmimde Burak ama sıkıntı yok yani.:)

Mustafa Ayazoğlu
17.08.2009, 22:34
Sayın başkan okyanusu geçti. Şimdi sıra derede...

Bu forvet transferi olmazsa taraftar başkanı tekrar okyanusa atabilir...

Umut Bulut ile bu iş olmayacağı kesin.

Her yıl 15 gol 34 maç Trabzonspor'da kim oynarsa oynasın atar zati. Üst düzey bir golcü gerek. 25-30 gol atabilecek düzeyde. Fatih Tekke'yi tarif etmiş gibi olduk bu arada.