PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

magicyattara
20.07.2009, 22:26
medyatrabzon.com Fatih'in yıllık 1. 750 euro istediğini yazıyor. Yattara 1.800 alıyorsa ve bunu geçen sene olduğu gibi yata yata alıyorsa Fatih de o parayı ederdi doğrusu.

Yattara eğer yanlış hatırlamıyorsam,geçen yıl ki Katar muhabbeti sırasında,teklif edilen 2 m euro için "aldığım paranın iki katını teklif ediyorlar" demişti.
Benim bildiğim ise dolar olarak 1.3 ya da 1.4 alıyor.

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 22:29
neden yorum yaparken aşağılayacı uslup takınırsın ki

yoksa haksız tarafı savunmak kompleksi mi seni buna zorluyor.
ortada bir gerçek var ki yönetim tutarsız yol izlemiştir

aksini iddia edebilirsin ama aşağılıyamazsın hiç kimseyi

tutarsız bir yol izlemediğini anlatarak başlayabilirsin mesala

yorum yaparken asagalıcı tavır veya uslup kullanmak benide uzuyor ama bu fatih tekke konusu uzadıkça yapılan yorumları gordukçe sinir kat seviyemde artıyor

hiç bi zamn bi yonetim bi futbolcuyu transfer etmedi diye haksız bi duruma getiremezsin

İsmail ALİOĞLU
20.07.2009, 22:30
Başka anahtar varsa deneyin.Geçen sezon Tekke olsaydı sonuç herhalde seninde tahmin ettiğin gibi olurdu değilmi.Bayaği basit bir hesap

peki Tekke bi kaç yıl bizde oynadı. Türkiyenin en iyi golcusuydu. ee neden o yıl bu anahtarı kullanmadı?
gecen yıl olsa şampiyon olurduk he. yahu bırakın bu küçük uşak hesaplarını :)

ulvicebi61
20.07.2009, 22:33
ulvi sence o 6m yi bir yıllık olsun diyemi verdik? yoksa geleceğe büyük yatırım olduğu içinmi?? unutma ilk yılında 15 gol 10a yakın asist. buda iyi birşey değilmi?

bak şöyle yapalım istersen gökhan diyosunya ben sana umutu da vereyim ikisinin attığı golleri topla..fatihin bizdeyken bir sezonda attığı golden çıkar

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 22:34
Futboldan anlamak icin bile futbolcu olmak gerekmedigi gibi,yönetimin fatihi cidden istemedigini bilmek icin de petersburgda olmak gerekmez.

Basindan beri tekke hakkinda yapilan bütün aciklamalari ve süreci takip ettigimden böyle diyorum,kafadan atmiyorum...

yani sen herkesin soyledigin inanırmısın.Baskanda ona bakarsan farklı seyler soylüyo bu transfer için sen niye baskana degilde fatih'e inanıyosun cunku sen beyninde kosullandırmıısn fatihi ve fatihin acıklamarını dogru buluyosun ama biraz empati yapmayı deneyebilirsen için işinden cıkabikirisin

fuzuli
20.07.2009, 22:36
Arkadaşlar sevmeyebilirsiniz ama Tekkenin golcülüğüne ,futbolculuğuna da laf ediyorsanız burada bu işi bırakmak lazım.Anahtarı bir tekke mi kullanacaktı.Yüzümüzü son yıllarda tek o güldürdü.Dünya kadar gol attı kral oldu ama siz hala görememişsiniz.Demekki bu kafaların uzantıları var yönetimdeki aldırmadılar ve sadri başkanı okudular.Bu kadar basit değil bu olay.

İsmail ALİOĞLU
20.07.2009, 22:40
Arkadaşlar sevmeyebilirsiniz ama Tekkenin golcülüğüne ,futbolculuğuna da laf ediyorsanız burada bu işi bırakmak lazım.Anahtarı bir tekke mi kullanacaktı.Yüzümüzü son yıllarda tek o güldürdü.Dünya kadar gol attı kral oldu ama siz hala görememişsiniz.Demekki bu kafaların uzantıları var yönetimdeki aldırmadılar ve sadri başkanı okudular.Bu kadar basit değil bu olay.

Ben şahsen seviyorum. Trabzonda oynamış en büyük futbolculardan biridir. Ama şu aşamadan itibaren takıma zarar verebileceği düşüncesindeyim. Malum elinde olmasada futbolculuğu dışında sicili pek parlak değil. hem klupte hem Trabzonda..

KUTADGU
20.07.2009, 22:41
Fatih gelmeyecek; kına yaksınlar şimdi istemeyenler.Buna tüm istemeyenler dahil.

Seneye Gökhan ve Umut küfürleri yerken oturur izlerler artık paşa paşa mideleri geniş çünkü hazmedebilecek seviyedeler.

Bir kere ağır olmakta fayda var.
Kime hakaret ediyorsun sen?

Hoş mu bu davranışın şimdi.

Tüm istemeyenler kına yaksınmış. Neden? Fatih gelmedi diye.

Beyfendi neyi tavsiye ediyor? Gökhan ve Umut küfür yesin.
Niye? İstediği futbolcu gelmedi diye.

Böyle düşünen adam Gökhan ile Umut gol atınca da sevinmez.

Böyle düşünen adam Trabzonspor'un mevcut futbolcuları galip gelince galibiyete de sevinmez.

Böyle düşünen adam aslında mevcut Trabzonspor'dan da zerre hazetmez.

Safları görmek, ziyadesiyle memnunluk yaratmakta bende.

fuzuli
20.07.2009, 22:42
Şunu anladım Fatih bu kafaya biraz lüks olur...

KUTADGU
20.07.2009, 22:51
Atıp tutanları Sadri Şener istifa başlığını açmaya davet ediyorum.

Çıkın delikanlı gibi "KELLE" isteyin.

Çıkın delikanlı gibi "İYİ BAŞKAN, DÜRÜST BAŞKAN" olacak adaylarınızı açıklayın.

Hiç durmayın.

Öne çıkın.

Vkgz
20.07.2009, 23:00
Fatih gelmeyecek; kına yaksınlar şimdi istemeyenler.Buna tüm istemeyenler dahil.

Seneye Gökhan ve Umut küfürleri yerken oturur izlerler artık paşa paşa mideleri geniş çünkü hazmedebilecek seviyedeler.

Sen küfür edecek seviyedeysen bizde küfür edenlere küfür ederiz korkma sadece sindirmeyle kalmayız bordomavi formaya haksızca edilen küfürleri.

Sameti getirecekken arkasında durmadık başkanın ama bir futbolcu için kellesinin alınmasına izin vermeyiz.

hamucera
20.07.2009, 23:04
ne güzerl söylemiş tuğba özay dergi söportajında formayı üzerine geçiren misyon sahiplenir, onu taşımasını bilmeli ona göre hareket etmeli, kulübü yüceltmeli,

Kamil Çakmak
20.07.2009, 23:04
Yönetim Fatihi taraftarın önüne atmakla yada Fatihin yönetimi taraftarın önüne atmakla hiç bir şey kazanmıyoruz. Ve zadece kaybediyoruz. Sağduyu bekliyoruz, gerçekleri istiyoruz. İdealleri olan bir yönetime yada Trabzonspor sevgisi olan bir futbolcuya verilen demeçler yakışmıyor. Topu bi o tarafa bi bu tarafa atmayla bişey halledemiyiz. Cocuklar gibi ne bu yaaa?

hamucera
20.07.2009, 23:10
benim herkese tavsiyem alsınlar bir Trabzonspor dergisi oksunlar,

şu an kulübün 2008-2009 yılı icraatları adı altında yayınlarıkları kitapçığı tartışmak ve oradakiler ile ilgili yorumları yapılanlara daha neler eklenebileceğini, çalışması devam eden projelere nasıl destek olunacağını konuşmak lazımdı,

ama ne oldu kulüp bir açıklama yaptı, karşısında futbolcu açıklama yaptı taraftar karıştı,

bu kötü dönemden en az zararla kurtarmalı

oguz altinbas
20.07.2009, 23:11
yönetim fatihe,fatih yönetime topu sürekli birbirine atıp duruyor.ben ne fatih nede baskan bu saatten sonra güvenmiyorum.LÜTFEN TRABZONSPOR SEVGİMİZİ ÖLDÜRMEYİN.

adem73
20.07.2009, 23:12
Atıp tutanları Sadri Şener istifa başlığını açmaya davet ediyorum.

Çıkın delikanlı gibi "KELLE" isteyin.

Çıkın delikanlı gibi "İYİ BAŞKAN, DÜRÜST BAŞKAN" olacak adaylarınızı açıklayın.

Hiç durmayın.

Öne çıkın.
yani hodri meydan mi diyorsun?kimse istifa etsin demiyor baskan icin.ama alioglu ve hacisalihoglu istifa basligi acilmasinda mahzur yoktur.

Adem Erdoğan
20.07.2009, 23:13
Bir kere ağır olmakta fayda var.
Kime hakaret ediyorsun sen?

Hoş mu bu davranışın şimdi.

Tüm istemeyenler kına yaksınmış. Neden? Fatih gelmedi diye.

Beyfendi neyi tavsiye ediyor? Gökhan ve Umut küfür yesin.
Niye? İstediği futbolcu gelmedi diye.

Böyle düşünen adam Gökhan ile Umut gol atınca da sevinmez.

Böyle düşünen adam Trabzonspor'un mevcut futbolcuları galip gelince galibiyete de sevinmez.

Böyle düşünen adam aslında mevcut Trabzonspor'dan da zerre hazetmez.

Safları görmek, ziyadesiyle memnunluk yaratmakta bende.

Bize zamanında çok kına gönderdiler Kutadgu.Şu anda aynı zevki ben yaşıyorum.
Gökhan ve Umut'un küfür yiyecek olması ne benim temennin ne de tavsiyemdir.
Gökhan ve Umut yine gol kaçıracak ve yine o tribünlerden küfür yiyeceklerdir.
Fatih Tekke'nin futbol hayatı sürdüğü sürece.
Kına lafı çok zoruna gitmiş olmalı ki istediğin yere çekmişsin yazdıklarımı.

Millet imzasında insanlara hakaret ederken kına kapak gönderirken de aynı hassasiyeti gösterseydin keşke.

Safları görmekmil hangi saftan bahsediyorsun sen.

Sen küfür edecek seviyedeysen bizde küfür edenlere küfür ederiz korkma sadece sindirmeyle kalmayız bordomavi formaya haksızca edilen küfürleri.

Sameti getirecekken arkasında durmadık başkanın ama bir futbolcu için kellesinin alınmasına izin vermeyiz.

Vkgz, senin kadar yanar döner adam varmı şu forumda; kutadgunun yazdıklarından aldığın gazla sende aklınsıra giydirmeye çalışmışsın, ben küfür edeceksemmiş
öyle birşey dediğimi nerden çıkardın, koltuk kıran insanlarla bile tartışırım ben stadda.

Son olarak şunu beyninize sokunki; hazmedecek olanlar yönetimdeki o adam kılıklı insanlardır.Sorumlusu da onlardır.

oguzhann
20.07.2009, 23:15
http://www.sporx.com/images/1/29/7579_B_sadrisener006.jpg
"Takımdaki hırs beni heyecanlandırıyor"

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, yeni sezon öncesi teknik direktör Hugo Broos'un isteği mevkilere takviye yapmak için araştırmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Hollanda kampında bulunan Başkan Sadri Şener, yeni sezondan oldukça umutlu.
Teknik direktör Hugo Broos'tan fazlasıyla memnun olduklarını söyleyen Şener, "Takımdaki hırs beni de heyecanlandırıyor. Eksiklerimiz olduğunu biliyoruz ve buralara gerekli takviyeleri yapmak için araştırmalarımız sürüyor. Avrupa'da güçlü takımlarla oynayacağımız hazırlık maçlarında sergileyeceğimiz performans bizim için çok önemli. Standard Liege maçındaki futbol beni memnun etti. Bu oyunumuzu önümüzdeki maçlarda daha da geliştirmemiz gerekiyor. Ama gerek oyuncu kadromuz, gerekse teknik heyet kadromuzun bunun üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine inanıyorum" dedi. kaynak:sporx

Adem Erdoğan
20.07.2009, 23:18

vkgz; o kadar borca soktun klübü yok öyle kaçıp gitmek dediğin yazıyı da unutmadık kongre kararı alındığı zaman.

gerenimo
20.07.2009, 23:19
[QUOTE=adem6167;2474138]Bize zamanında çok kına gönderdiler Kutadgu.Şu anda aynı zevki ben yaşıyorum.

bu zihniyetten kurtulma dileğiyle...

adem73
son iki günde gelisen olaylar yönetimin karizmasini yerlebir etti.hatta mizrak cuvala sigmiyor.asil trabzonspora zarar verenler bu taraftar degil,fatih ten korkan isbilmez yönetici taifesidir.emrah yalcinalp e aynen katiliyorum su sözlerine:fatih gelmek istiyorsa alinir bitti.

Adem Erdoğan
[QUOTE=adem6167;2474138]Bize zamanında çok kına gönderdiler Kutadgu.Şu anda aynı zevki ben yaşıyorum.

bu zihniyetten kurtulma dileğiyle...

inşallah...

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 23:20
http://www.sporx.com/images/1/29/7579_B_sadrisener006.jpg
"Takımdaki hırs beni heyecanlandırıyor"

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, yeni sezon öncesi teknik direktör Hugo Broos'un isteği mevkilere takviye yapmak için araştırmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Hollanda kampında bulunan Başkan Sadri Şener, yeni sezondan oldukça umutlu.
Teknik direktör Hugo Broos'tan fazlasıyla memnun olduklarını söyleyen Şener, "Takımdaki hırs beni de heyecanlandırıyor. Eksiklerimiz olduğunu biliyoruz ve buralara gerekli takviyeleri yapmak için araştırmalarımız sürüyor. Avrupa'da güçlü takımlarla oynayacağımız hazırlık maçlarında sergileyeceğimiz performans bizim için çok önemli. Standard Liege maçındaki futbol beni memnun etti. Bu oyunumuzu önümüzdeki maçlarda daha da geliştirmemiz gerekiyor. Ama gerek oyuncu kadromuz, gerekse teknik heyet kadromuzun bunun üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine inanıyorum" dedi. kaynak:sporx

burası "Sadri Şener" başlığıydı değil mi??
Doğru..

Yiğit SARI
20.07.2009, 23:22
En azından transfer çalışmaları var bunu biliyoruz :)

adem73
20.07.2009, 23:22
burası "Sadri Şener" başlığıydı değil mi??
Doğru..
kisa süreligine fatih basligina döndü.kapali oldugu icin maalesef

gerenimo
20.07.2009, 23:25
[QUOTE=gerenimo;2474166]

inşallah...

dua ettiğine göre, değişeceksin umarım...

trabzonlux61x
20.07.2009, 23:27
TARAFTARDAN 45 BİN TL'LİK KOMBİNE
Almanya'da yaşayan aslen Araklılı olan Gurbetçi iş adamı Maraş Erdoğan ise bugün tam 45 bin TL'lik kombine bileti alarak bordo- mavili kulübe katkı sağladı. 45 bin TL'lik kombine bileti alan gurbetçi iş adamı Maraş Erdoğan, aldığı kombine biletlerini geçen sezon Türkiye Futbol Federasyonunun düzenlediği Fair Play kategorisinde Trabzonspor'un 2. Sırada olmasını sağlayan taraftar gruplarına dağıtacağı öğrenildi.
Trabzonspor taraftarları bu şekilde kulübüne destek olmaya devam ediyor.

Bakinda utanin biraz kombine almiyorum diyenlere lafim. Trabzonsporluyum diypte kombine almiyorum diyenlere( parasi olmiyana lafim yok)

Adem Erdoğan
20.07.2009, 23:28
[QUOTE=adem6167;2474171]

dua ettiğine göre, değişeceksin umarım...

değişmeyeceğim.kına mına göndermek huyum değildi zaten, nefret ederim aslında bu tür provokasyonlardan.klavyeden çıktı bir kere.

Fakat küfür mevzusunda hala aynı fikirdeyim.Bu işten en zaararlı çıkacak olan Gökhan ve Umut olacak, kahin değilim, sadece görünen köy klavuz istemez.

şunu görmüş oldumki VKGZ gibi adamlara gün doğuyor böyle anlarda, fırsatını buldum giydireyim hesabı.
Bir de destek görünce lafları istediği yere çekerek istediği gibi giydirme fırsatını bulduğunu zannediyor.
Yer mi oni?

Ahmet KESKİN
20.07.2009, 23:32
forumun bi yerine nuri nin fotosunu yapıştırında bu adamı görünce başkanımız hakkında adam gibi yorumlar olsun...

TSezgin61
20.07.2009, 23:42
bir futbolcu icin haril haril calisan yönetimi satti taraftar... yaziklar olsun!!! bin kere yaziklar olsun.... satilirken niye yürüyüs düzenlemediniz. neredeydi bu büyük taraftar. fatihi satanlari niye koltuktan etmediniz.

sadri seneride indirin. hadi bakalim. bir o kalmisti. M.Ali yilmaz gelsinde akillanin bakalim. neler oluyor.

Manchester United dünyanin en büyük futbolcusunu satiyor, hemde 23 yasinda.

bizde dünyadaki bütün forvetler bitti, bizi kaldigi 2-3 sene üst üste sampiyon yapan, 31-32 yasindaki fatih tekkeyi niye almiyor diye yönetimi gönderiyoruz...

simdi bekleyin, umutla gökhan onlara bukadar güvenen taraftari mahcup etmez zaten...

Allah kahretsin yaaaa...!!!!

gerenimo
20.07.2009, 23:48
kimse yönetimi eleştirdi diye yargılanmıyor. fatihi ben de takımda görmek istiyorum. ancak olmadı.. yönetimin tavrı ve kararı eleştirilebilinir, ancak eleştiri yapıyorum diyerek, suçlama - aşağılama içeren mesajlar yazmak, başarıyı fatihe endeksleyip şuan kadroda bulunan futbolcuları yok farzederek, hakaret etmek eleştiri olarak kabul edilemez.

bu yılın da daha sezon başlamadan kayıp bir yıl olacağı anlaşılıyor. bunun nedeni de enerjimizi ve motivasyonumuzu kaybettik, bu durum takıma da sirayet etmişse herşey bozuldu demektir. klübe maddi ve manevi desteğini fatih transferine endeksleyenler ve kötü giden bir maçtan sonra yönetimin gitmesini bekleyenler beni taraftarlık anlayışını sorgulamaya götürüyor.

trabzonlu olmayan bir trabzonsporlu olarak her zaman yalnızdım, hiç bir zaman taraftarlarımız arasında bulunmadım. böyle bir atmosfer yaşamadım. bu forum ile birlikte gerçek taraftarımızla birlikteyim. burda yazılanları takım, yönetim, futbolcular, hocalar hakkınd ayazılanları okuyunca, camia içindeki derin çatlakları görünce şampiyon olamadığımız 25 yılı, olağan görüyorum ve bir 25 yıl daha şampiyonluğa ulaşacağımızı sanmıyorum. herkes bu takımın kıymetini bilmeli, incitmekten yaralamaktan sakınmalıdır.

salihismet
20.07.2009, 23:51
Bir zamanlar S. Demirel, yürümekle yollar asinmaz demisti yürüyüs yapanlar icin,
malisef üzerinden fazla bir zaman gecmeden ihtilal oldu Türkiyede.
Fakat baskanimiz yürümek isteyenler icin bu sekilde konusmaz, ihtilal olacagindan
deyil, kendine yakismiyacagi icin konusmaz.

Bakin, Trabzonspor baskanligina ve yönetimine yakismayacak kisilerin disinda, oraya
yönetici olmak icin cok hevesli kisilerin oldugunu zannetmiyorum, örnegin, herkesin
baskan olmasini cok istedigi Ahmet Agaoglunun söylediklerine bakin, Trabzonspora
Bushu baskan secseniz 6 aydan fazla dayanamaz demisti bir zamanlar. Malisef söylediklerinde
dogruluk payi vardir. F.Tekke icin yürüyüs yapmak isteyenler o hakki kendilerinde görebilirler, bu
onlarin demokratk hakkidirda, fakat sunuda bilmelerini isterim ki demokrasilerde dayatma yoktur,
bu fatih olayi resmen dayatmadir. Eger akli basinda yöneticiler bu dayatmaya karsi direnebilirlerse
az bir hasarla bunu atladabiliriz, yoksa bana göre bunun sonu Trabzonspor icin bir felaket olacaktir.

İsmail ALİOĞLU
20.07.2009, 23:58
Almanya'da yaşayan aslen Araklılı olan Gurbetçi iş adamı Maraş Erdoğan ise bugün tam 45 bin TL'lik kombine bileti alarak bordo- mavili kulübe katkı sağladı. 45 bin TL'lik kombine bileti alan gurbetçi iş adamı Maraş Erdoğan, aldığı kombine biletlerini geçen sezon Türkiye Futbol Federasyonunun düzenlediği Fair Play kategorisinde Trabzonspor'un 2. Sırada olmasını sağlayan taraftar gruplarına dağıtacağı öğrenildi.

Bakinda utanin biraz kombine almiyorum diyenlere lafim. Trabzonsporluyum diypte kombine almiyorum diyenlere( parasi olmiyana lafim yok)

Bu haberi aslında tüm Trabzonlu işadamlarına mı yollasak?????? Yada Sadece Trabzonsporluyum diyen paralılaramı yollasak ne etsek...

TSezgin61
21.07.2009, 00:00
Büyük Baskan ne derse o olur! ne diyorduk: Sadri Baskan böyle uygun gördüyse vardir bir bildigi.

artik kafalar degissin. Trabzonspor büyüktür. fatihler, figolar, yildiraylar, mehmet yildizlar, elbette bizde oynamak istiyorlar... ama biz öyle isler iyi gitmeyince calinacak kapi degiliz. isler iyi giderkende calacaksin o kapiyi!

salihismet
21.07.2009, 00:11
Biraz önce son dk haberlerinde okudum Umut Bulutta diyor ki Trabzonspordan sonra hayalim
avrupada futbol oynakatir, eger tekrar geri dönmek isteyecekse bence hic gitmesin, birde
onunla ugrasmayalim.

TsClub41
21.07.2009, 09:21
Biraz önce son dk haberlerinde okudum Umut Bulutta diyor ki Trabzonspordan sonra hayalim
avrupada futbol oynakatir, eger tekrar geri dönmek isteyecekse bence hic gitmesin, birde
onunla ugrasmayalim.

İnan avrupaya gitme başarısını gösterirse tekrar geri dönmesi için bi talepte bulunmaz yönetim.veya taraftar umut için illede alın demez

a d bacan
21.07.2009, 09:35
af ALAHIM af

nelerle uğraşacakken ne ile uğraşıyoruz.

hadi başkan bırak gururu al fatihi biz senden hala bunu bekliyoruz.

Küçükalioğlu
21.07.2009, 09:43
Büyük Baskan ne derse o olur! ne diyorduk: Sadri Baskan böyle uygun gördüyse vardir bir bildigi.

İyide sorunda burda ya söylediği doğru değil.

Küçükalioğlu
21.07.2009, 09:56

Güzel kardeşim ne diye bakıpda utanacakmışım. Şimdi bu kombineleri alan adam sanki S.Şener aşkından almış gibi yazma yorumunu. Adam Trabzonspor sevdası için almış kombineyi bu kadar insanın burada dil döktüğü mevzuda sevenler ayrılmasın diye nasıl olacak şimdi. F.Tekke gelmiyor diye kombine almıyorsa bir insan hiç almasın zaten. Ben F.Tekke gelsin istiyorum ama her türlü harcamamı da yapıyorum. Bizim tepkimiz % 90 lik kesimin isteğini görmezden gelenlere. Bizim tepkimiz yöneticilerimizin samimiyetsizliğine. İşi Trabzonspor sevdasına kadar getirdiniz. Sanki biz F.Tekke'yi müzede sergilemek için istiyoruz.

Bahattin Aydın
21.07.2009, 12:47
Fatih'i almadığı için ufak bir kırgınlık olabilir ancak.Fatih aslınmadı diye ne kulübe nede başkana küsmem.kombine sözüm var en kısa zamanda alacam.

Muhammed
21.07.2009, 13:57
Gene döndük başa...Yattara,Başkan'ın Gökdeniz'in satılmasından sonra eline yüzüne bulaştırdığı 2. vakadır.
Adamı zorla satmaya kalkmıştır.
Yıllarca 200-300 bin dolara top oynadı burda,sesini mi çıkardı?
Son 3 yıl düşük performansla oynadı diye tukaka ilan ettiniz adamı.
Sanki son 3 yıl takımda başka top oynayan adam vardı ayrıca.
Fatih'in satılması takımın yıkılmasına yol açtı,tek başına Yattara mı kurtaracaktı takımı?
Bu kadar da taraflı yorum yapılmaz ki.
Şu Colman,Yattara'nın şu an oynadığının yarısını oynasın ilah olur.

Merak etmeyin Colman Yattara'nın oynadığının 2 katını oynadı geçen sezon.

Adem ÖZER
21.07.2009, 13:58
http://www.medyatrabzon.com/images/other/fft6_mf3603.jpg Milliyet Gazetetesi Yazarı Ercan Güven

TRABZON’DAKİ DONKİŞOT

Maksat eleştirmekse Trabzonspor Başkanı sayın Sadri Şener’den iyisini mi bulacaksınız!.. Resmen “kaybedenler”i oynuyor başkan. Kime uzansa eli boş kalıyor.
Önce teknik direktör arayışında büyük hüsran...
Diyor ki, “Şenol Güneş bizim evladımızdır; gel deriz gelir”.
Şenol Hoca ancak turistik gezi için geliyor Trabzon’a. Sonra ver elini Kore... Rahat orada.
Takımın başına Samet Aybaba’yı getiriyor. Neredeyse başkanlığı bırakmak durumunda kalıyor. Kısa bir kaos ardından Aybaba harcanarak Hugo Bros alınarak kendi yoldaşlarına bile kaybediyor Başkan.
İkinci olay Fatih Tekke...
Sadri Şener Başkan’a göre sapına kadar Trabzonsporlu Tekke, Trabzon’un ihtiyacı halinde koşa koşa gelir yuvasına. Para pula da bakmaz, boş mukaveleye imza atar hani!..
O da ne?.. Tekke, Kuzey’den selamlarını yolluyor. Orada para gani.
Şimdi...
Dünya’nın en kolay işi sayın Başkan’ı eleştirmek değil mi?
İsteyen ne beceriksizliğini bırakır sayın Şener’in, ne hayalperestliğini. “Geçen yüzyıldan kalma bir başkan” bile denilebilir.
Ben tersini düşünüyorum.
İyi ki geçen yüzyıldan kalma bir başkan var ve iyi ki dört büyük takımdan birinin başında.
Aslında hocaları, futbolcuları anlamakta ve almakta zorlanmıyor o... Artık demode sayılan “aidiyet” ve “sevgi” hislerini arıyor. Çoğunlukla yanılıyor. Hocalar da değişmiş, futbolcular da, Trabzonsporluluk da...
Ama yılmıyor sayın Şener. İnatçı madenci gibi her rastladığı “küçük dağ”a kazmasıyla koşuyor ve bakıyor; içinde altın kalmış mı diye.
Neden?
Çünkü Trabzonspor’u kanatlandıracak olanın bu aidiyet” ve “sevgi” olduğunu biliyor. İş para mücadelesine kalırsa, mütevazı Karadeniz takımının İstanbul’a karşı hiç şansı olmayacağını da kavramış. Tek çıkar yolun “eski Trabzon ruhu’nu yakalamak olduğunu anlamış.
O yüzden yüreğindeki ışık bitmemiş eski Trabzonluları arıyor. Bulsun ki örnek olsun. Sanki, “Avro-manyak” olmuş modern futboldaki son “Don Kişot” kendisi.
Henüz başaramadı. Ama ne mutlu ki, yılmadı.
Hiç olmazsa zamane çocuklarına komik gelen “o bizden” kavramları manşetlere taşınabiliyor medyada... Hem de “başbaşa bırakın, onbeş dakikada onu bizden yapayım” manşetlerinin yanında.
İyi ki var Sadri Şener. Bazı Don Kişotlar sahip çıkmalı geçmişin insani boyutlarına.

keles76
21.07.2009, 14:09
forumun bi yerine nuri nin fotosunu yapıştırında bu adamı görünce başkanımız hakkında adam gibi yorumlar olsun...

nuri albayrakın adamlığında bir sorun yoktu kendi görüşlerini sunuyorsan bence demende fayda var trabzonspora başkanlık yapmıştır imkanlarını seferber etmiştir parasını harcamıştır trabzonspor tarihinin en iyi transferlerine imza atmıştır ama gökdeniz yattara fatih tekke szymek sakatlıklarla ve mafya işleri ile uğraşmıştır bilip bilmeden eski başkana sallamayalım sadri şeneri öveceksen onu övmende fayda var başkasına çamur atma taraftarlık değil mevzu tamamen insafla ilgilidir
yorumun adam gibisini bekliyorsan başta sen buna dikkat edeceksin böyle yorummu olur eski başkanın komşusu hemşehrisi seveni var ayıptır gerçi bunu herkes yapıyor ama senin yorumun bana çok çirkin geldi

kurtcebe
21.07.2009, 14:12
http://www.medyatrabzon.com/images/other/fft6_mf3603.jpg Milliyet Gazetetesi Yazarı Ercan Güven

TRABZON’DAKİ DONKİŞOT

Aslında hocaları, futbolcuları anlamakta ve almakta zorlanmıyor o... Artık demode sayılan “aidiyet” ve “sevgi” hislerini arıyor. Çoğunlukla yanılıyor. Hocalar da değişmiş, futbolcular da, Trabzonsporluluk da...
Ama yılmıyor sayın Şener. İnatçı madenci gibi her rastladığı “küçük dağ”a kazmasıyla koşuyor ve bakıyor; içinde altın kalmış mı diye.
Neden?
Çünkü Trabzonspor’u kanatlandıracak olanın bu aidiyet” ve “sevgi” olduğunu biliyor. İş para mücadelesine kalırsa, mütevazı Karadeniz takımının İstanbul’a karşı hiç şansı olmayacağını da kavramış. Tek çıkar yolun “eski Trabzon ruhu’nu yakalamak olduğunu anlamış.
.

Aidiyet ve sevgi = Fatih Tekke
Aidiyet ve sevgi = Trabzonspor taraftarı
Aidiyet ve sevgi = Herşeye rağmen Trabzonsporluluk
Aidiyet ve sevgi asla eşit değil Serkana, Songa, Yattaraya bol keseden paraları saç savurmak, taraftarın istediği ve şu ana kadar aldığı her kuruşu alın teriyle ödeyen Fatih tekkeye maç başı ücret önermek.

Hangi yönetici Trabzonspora Fatih kadar para kazandırmış, ve hangi üst düzey yönetici TS dan en az Fatih kadar para kazanmamış ?

ozturk
24.07.2009, 12:22
Fatih nedeniyle eleştiriliyor ama bence faruk özaktan sonra gelen en iyi başkan...

her türlü fedakarlığı yapıyor takım için..

Hasan Ayvenli
25.07.2009, 21:35
başkanım. hani atanla tutanımız iyi olcaktı. bi tane atan al bize. sorumluluk senden çıksın. kadroya da yazık olmasın.

demiahme
25.07.2009, 21:49
Fatih nedeniyle eleştiriliyor ama bence faruk özaktan sonra gelen en iyi başkan...

her türlü fedakarlığı yapıyor takım için..

faruk ozak tan iyi bence
96 kadrosununda kurucusu buyuk oranda sadri senerdir
yanilmiyorsam
sota arcil cengiz tolunay osman saffet orhan kaynak gibi oyuncular sadri sener tarafindan transfer edildi
george leekens gibi donemin iyi teknik direktorlerinden birinide getirdiydi

Ilelioglu
26.07.2009, 00:28
Baskanim lütfen bir Forvet alin bu takima bu sene rahat rahat izleyelim Trabzonspor'un maclarini...Lütfen Baskanim..!:(

Cabri61
26.07.2009, 00:44
bu takıma bir forvet alınsın ya.İlerde top tutan forvetimiz olsa çok daha farklı bir takım olacağız.Bugün bochum maçında iki bu açık bir şekilde gözüktü.Başkanım şampiyonluk ağzınızdan çıkmadan önce bir forvet takviyesi yapın lütfen

ugurozturk
26.07.2009, 01:24
bu takıma bir forvet alınsın ya.İlerde top tutan forvetimiz olsa çok daha farklı bir takım olacağız.Bugün bochum maçında iki bu açık bir şekilde gözüktü.Başkanım şampiyonluk ağzınızdan çıkmadan önce bir forvet takviyesi yapın lütfen

bu aksamki macin ozeti:

jikuzu; engin; colman; baris; selcuk, o kadar guzel paslar yapiyorlar ki..

top bir anda sag kanattan sol kanada sonra tekrar sag kanada geciyor;

symek; gokdeniz; yattara, tekkeli kadrodan sonra boyle paslasmalar izlememistik..

ama forvet hattinda bu paslara ayak uydurabilecek biri YOKKKKK!!!

gokhana atilan toplar; eriyip gidiyor; ya agir kaliyor; ya da topla bulusup maksimum 3 sn sonra teslim ediyor. selcugun kiz gibi ortaya gokhanin bombos nerdeyse taca vurmasi; kabusum oldu; gozumun onunden gitmiyor...

umuta carpan top; gerisin geri geliyor; duvardan kalastan seker gibi geri geliyor;

aglamak istiyorum.. haykirmak istiyorum..

FATIH TEKKE !!!!!!!!!!!!!!!!

FATIH TEKKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FATIH TEKKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ergin cesit
26.07.2009, 01:26
başakanım inat etme ne olur getir fatihi bize

Harun-61
26.07.2009, 01:32
Sn Baskan,

bugün ki macta "yine" görüldü ki bu Takim "acilen" bir forvet'e ihtiyaci var.

Umut ve Gökhan ile bu Takim Sampiyon olamaz, olamaz, olamaz !!!

kandirmiyalim kendimizi !

.

Süleyman Sofu
26.07.2009, 10:39
http://www.ntvmsnbc.com/news/264755.jpg
Bizim sevdamız neden sizin kabusunuz anlayamıyorum herşey ortada bu takıma o lazım ama anlamsızca bir inat içindesiniz başkanım bu inat sizinde bizimde içimizi acıtacak...

Altan Atabay
26.07.2009, 10:42
http://www.ntvmsnbc.com/news/264755.jpg
Bizim sevdamız neden sizin kabusunuz anlayamıyorum herşey ortada bu takıma o lazım ama anlamsızca bir inat içindesiniz başkanım bu inat sizinde bizimde içimizi acıtacak...

evet içimizi acıtacak....

Süleyman Sofu
26.07.2009, 14:59
bu arada fatihte sahalara döndü neden kadrodışı kaldığını soran arkadaşlar bi okusun bence

Zenit'in PAF takıma gönderdiği Fatih Tekke, affedildikten sonra ilk maçına Gökdeniz'li Rubin Kazan karşısında çıktı. Rubin Kazan'da Gökdeniz Karadeniz ilk onbirde başlarken, Hasan Kabze, Tomas ve Meira forma giymedi.

Maçın ikinci yarısında iki takım oyuncuları arasında sertlik artarken, Rubin Kazan'da Krkvelia kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı. 0-0 biten maçın 76. dakikasında Hutszi'nin yerine oyuna giren Fatih, 14 dakika görev yaptı.

Hafta içinde yaptığı basın açıklamasında Fatih Tekke hakkında övgü dolu sözler sarf eden teknik direktör Dick Advocaat, “Fatih çok iyi bir oyuncu. Takım için önemli bir isim. Kendisiyle yaptığımız görüşmede ona ihtiyacımız olduğunu söyledim. Umarım kendisine verilen şansı iyi değerlendirir” dedi.

izzet
28.07.2009, 10:03
yeni gelen baskan fatih'i alır,sonra takımın gerisini satar bunu mu istiyon suan trabzonsporda sadri senerden baska baskanlık yapcak birinin basarılı olacagını dusunmuyorum

Haciosmanoglu getiririm falan fiso dedi, madem öyle neden aday olmadi kongrede, cünkü o da SENER den iyi beceremiyecegini iyi biliyordu. Ama haberlerde konusmak kolay bea, böylte taraftar olduktan sonra da bu adamlar iyi is yapar TS üzerinden bunu da üzülüerek görüyorum

H.Tolga YİĞİT
28.07.2009, 10:04
yeni gelen baskan fatih'i alır,sonra takımın gerisini satar bunu mu istiyon suan trabzonsporda sadri senerden baska baskanlık yapcak birinin basarılı olacagını dusunmuyorum

Bu sezon Sadri Şenerin başarılımı başarısız mı olacağını göreceğiz.

Bu takımın acil transfere ihtiyacı olduğunu görmeyecek kadar körmüsünüz...
Sadri şener'e destek vermeniz doğal, ama körü körüne değil...

Recep Alkan
28.07.2009, 10:07
Ne kadar adam arıyorsam hepsi burdaymış ya :)

Can basten
28.07.2009, 10:08
Forumumuzda ikili tartışmalara, laf atışmalarına izin vermiyoruz arkadaşlar. Fikirlerimizi saygı çerçevesinde sunalım.

Bu tür mesajları siliyoruz, devamı halinde cezai işlem uygulayacağız.

Samet Berber
28.07.2009, 10:11
Herşeyde olduğu gibi yönetim istikrarında da ciddi sorunlarımız var , bunları aşmalıyız artık .

Sadri Şener açıklamalarında bir dahaki kongrede aday olmayacağını söylüyordu umarım böyle birşey olmaz .

Ahmet Karadeniz
28.07.2009, 10:48
Bu sezon Sadri Şenerin başarılımı başarısız mı olacağını göreceğiz.

Bu takımın acil transfere ihtiyacı olduğunu görmeyecek kadar körmüsünüz...
Sadri şener'e destek vermeniz doğal, ama körü körüne değil...

basarılı veya basrısız oldugunu zman gosterecek ama basarısız olursa kına yakarsınız, nuriyi de baskanlıga secersiniz nede olsa yıldız transferi yapıyo.

Recep Alkan
28.07.2009, 10:50
Artık birilerinin şu standart laflrını değiştimesi lazım.

Ne demek ya birini eleştirince hemen N/A. Biz zamanında burda onu da eleştirdik buralarda.

Kaldı ki Fatih gelmediğinde bir yelerine kına yakanlar ne kadar istemesemde öyle bir olayda geriye kalan kınaları diğer arkadaşlara göndersinler. ;)

Kazım Uzunboy
28.07.2009, 11:11
BMN Ankara | Yine Sivas'a ! (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16953)

Ahmet Karadeniz
28.07.2009, 13:30
ya fatih tekke geldi gelmedi gelse iyi olurdu ama olmadı hani başarısız olacaksak fatih gelmedi die olmuycak ya fatih gelipde başarırsız olsaydık ne olacaktı sonuçta 1 transferle öle ahım şahım olacak değil fatih gelmez başkası gelir önemli olanda Trabzonsporun başarısıdır burda fatihten daha başarılı bir futbolcu gelir inşallah yani bu fatih tekke konusudu artık kapatalım ve önümüze bakalım

Sercan Yaylı
28.07.2009, 13:36
bu takıma fatih tekkenin yararlı olamayacagı görüşünü savunanlara hazırlık maclarını izlemediler mi diye soruyorum?

Mert67
28.07.2009, 14:44
bu takıma fatih tekkenin yararlı olamayacagı görüşünü savunanlara hazırlık maclarını izlemediler mi diye soruyorum?

Fatih Tekke yararlı olur veya olmaz.
Yönetim istemeyip almadıysa saygı duymamız gerek.
Gökhan gol kaçırdıktan sonra 'Fatih' sesleri.Umut kaçırınca yuhalamalar.Bunlar taraftarlığın gerektirdiği şeyler mi sizce?

oflu engin
28.07.2009, 14:46
ya fatih tekke geldi gelmedi gelse iyi olurdu ama olmadı hani başarısız olacaksak fatih gelmedi die olmuycak ya fatih gelipde başarırsız olsaydık ne olacaktı sonuçta 1 transferle öle ahım şahım olacak değil fatih gelmez başkası gelir önemli olanda Trabzonsporun başarısıdır burda fatihten daha başarılı bir futbolcu gelir inşallah yani bu fatih tekke konusudu artık kapatalım ve önümüze bakalım

isim önemli değil bu durumda hani dedinya fatih gelipte başarısız olasaydık ne olacaktı.durumunu hiç yaşayamadık.yaşayamadığımız için şampiyonlukları kaçırdık diyoruz.simkovyakın arkadaşındada yusuftada şimdede fatihte olduğu gibi bilemiyeceğiz ne olacağını.bir seferde bizim dediğimiz olsaydı kıyametmi kopardı.bizde önemli olan trabzonsporun başarısı diyoruz onun için isyanımız forvette forvet.bir kişiyle ne olacak deme bir kişi ile elin oğlu neler yapıyor.

Ahmet Karadeniz
28.07.2009, 14:46

şimdi hiçbirşeyin garantisi olmaz sen bana garanti verebilrmisin fatih takıma cok sey katacağını bizim dileğimiz iyi bir forvet bu illaki fatih tekke diil iyi bir forvet alınması

oflu engin
28.07.2009, 14:51
Fatih Tekke yararlı olur veya olmaz.
Yönetim istemeyip almadıysa saygı duymamız gerek.
Gökhan gol kaçırdıktan sonra 'Fatih' sesleri.Umut kaçırınca yuhalamalar.Bunlar taraftarlığın gerektirdiği şeyler mi sizce?

yararlı olacağı tartışılmazdı.en azından hiç oynamasa bile sadece imza töreninde avni aker dolardı zamanında yapılsaydı bu bile çok fayda sağlardı.sahadaki durumunu tartışmam bilegol kaçıran kim olursa olsun uğultunun çıkması kadar doğal bir durum yoktur.aksi zaten insan tabiatına aykırıdır.bunlardan daha iyisine sahip olduğumuz ve gördüğümüz için dahada iyisini istemektaraftarlığımın gereğidir.çünkü ben taraftar olarak takımımı hep zirvede görmek isterim.
takma kafana hami şota fatihten sonra umut ile gökhana yapılana ben baskı bile demem.onlara ancak kıymet bilin derim.

oflu engin
28.07.2009, 14:55
şimdi hiçbirşeyin garantisi olmaz sen bana garanti verebilrmisin fatih takıma cok sey katacağını bizim dileğimiz iyi bir forvet bu illaki fatih tekke diil iyi bir forvet alınması

hiçbirşeyin garantisi olmadığını bile bile fatihte garanti istiyorsan ben sana garanti veriyorum.fatihin sözlerine güvenerek en iyiyi yapacağını biliyorum.görünen bir garanti daha var umutla gökhanın geçen seneyi aratmıyacağı.bunuda hazırlık döneminde ikisi garantilemiş oldu

Mert67
28.07.2009, 15:03
yararlı olacağı tartışılmazdı.en azından hiç oynamasa bile sadece imza töreninde avni aker dolardı zamanında yapılsaydı bu bile çok fayda sağlardı.sahadaki durumunu tartışmam bilegol kaçıran kim olursa olsun uğultunun çıkması kadar doğal bir durum yoktur.aksi zaten insan tabiatına aykırıdır.bunlardan daha iyisine sahip olduğumuz ve gördüğümüz için dahada iyisini istemektaraftarlığımın gereğidir.çünkü ben taraftar olarak takımımı hep zirvede görmek isterim.
takma kafana hami şota fatihten sonra umut ile gökhana yapılana ben baskı bile demem.onlara ancak kıymet bilin derim.

Geçen senenin başında Avni Aker'de süper bir atmosfer vardı.Hatta spor programlarında övgü ile bahsediliyordu.Biri şut çektiğinde veya gol kaçırdığında herkes alkışlıyordu.(Avrupa'da ki gibi)
Bunu başardık sonuçda.Neden devam ettirmiyoruz bunu anlamıyorum.
Sahada ki futbolcular Trabzonspor için mücadele ediyolar.Hoca'nın bile çok yorgun olduğumuz bir dönemde Bochum karşınında ki futbolu beğenmişken.Taraftarın yuhalamasının mantığı nedir?

Muhammet Kurt
28.07.2009, 15:14
hiçbirşeyin garantisi olmadığını bile bile fatihte garanti istiyorsan ben sana garanti veriyorum.fatihin sözlerine güvenerek en iyiyi yapacağını biliyorum.görünen bir garanti daha var umutla gökhanın geçen seneyi aratmıyacağı.bunuda hazırlık döneminde ikisi garantilemiş oldu

Aynen katiliyorum! Ben hic bir zaman baski yapilmasin takima zihniyetini anlamamisimdir! Takima ve yonetime baski yapilmasin anlayisi sadece KUCUK takimlarda olur. Eger biz BUYUK bir kulubuz diyorsak, eger biz BUYUK bir takimiz diyorsak baskinin en alasini bekliyecekler. Öyle rahat rahat koltuga uzanip da yonetmeyi bende yaparim. Oyle rahat rahat maca cikar kosar depar atip futbolculugu bende yaparim!!!

TRABZONSPORUN yoneticileri ve futbolculari taraftarin nefesini ensesinde hissedecek. Demokles kilicini her an uzerinde oldugunu hissedecekler. Yok bize boyle baski yapmayin, yok bize boyle davranmayin kaldiramiyoruz diyorsalar: GITSINLER NERDE OYNIYACAKSA OYNASINLAR. RAHAT RAHAT DA PARASINI ALIP OTURSUNLAR ASAGA. Bizim taraftarimiz dunyanin en FEDAKAR taraftari, hanig takim 25 senedir sampiyon olmayip da bu kadar taraftara sahip olmus. Cikip adam gibi top oynasinlar omuzlarimizda tasiyalim. Yok kapasiteleri yetmese bir dakika durmasinlar. Bu hem yonetim icin hemde futbolcular icin gecerlidir.

Ben Belcikadayim, ama inanin Trabzonda olsaydim her macta gokhan ve umut gol kacirdiklarinda FATIH TEKKE diye bagirirdim. Ben bu takimin taraftariyim, kongre uyesiyim, bize cok sevdigimiz ve ilac olacagini dusundugumuz ve teknik direktorunde onay vermis oldugu oyuncuyu cok goren yonetime basarisiz olduklarinda istedigim gibi PROTESTO etme hakkim vardir. Eger bu protestoyu bu yonetim ve futbolcular kaldiramiyacaksa bir DAKIKA durmasinlar.

S.DEMİRCİ
28.07.2009, 15:16
ne yani nuri albayrak gibi bir başkana sahip olduk diye zamanında kimseyi eleştiremiyecekmiyiz?

oflu engin
28.07.2009, 15:26
mert67
umut ile gökhana niye para veriliyor.gol atsınlar diye yani onların görevi bu.geçen sene bir olumsuz yazı yazmadım.hep sabredin düzelir iyi golcüler hatta ligin en iyileri diye arkalarında durdum çoğu kişide aynı görüşteydi.ha düzeldi düzelecek derken lig bitti kaçanda kaçtı.şimdi lige ara verildi şimdide söylemessek ne zaman diyeceğiz.sonuçta hazırlık dönemindeyiz.hazırlık maçlarıda olsa benim forvetlerim nasıl gol atamaz.diye soramıyacakmıyız.veya önlem alınması için istekte bulunmayacakmıyız.tek taraflı düşünmekle olmuyor.iyi bu senede aman moralleri bozulmasın ses çıkmasın sabredin sabredin diye diye elimize ne geçecek.niye bu ikisi hep bahane üreteceğine sorunu çözebilecek en yakın kişi kendileri olmasına rağmen iki ay gibi bir sürede bir arpa boyu yol alamadılar.niye kendimizi lige sakladık diyerek durumu geçiştirme gafletine bulunup.baskıyı bahane ediyorlar.ben isterimki bu ikisi fatihide aratmasın.benim sorunum bizi atamayınca bahane edenler yok böyle birşey.sorun kişiler değil sorun trabzonsporun gol atamaması atması.benim sorunum bu
26 senedir şampiyon olamamamızın mantığı neyse yuhalamanın mantığıda aynıdır.burdaki mantığın tanımı budur.unutmaki geçen sene tam destekle shaya çıkıyorlardı.ne zamana kadar ihtiyaç varken tutupta on pozisyonu harcıyana kadar.el insaf taş olsa çatlar.daha mantıkmı aranıyor

Hekimoğlu
28.07.2009, 15:39
Kendi düşen ağlamaz başkan tribünden homurdanmalar yükseldiğinde ben gidiyorum demeyeceksin.

irfan61
28.07.2009, 15:41
Kendi düşen ağlamaz başkan tribünden homurdanmalar yükseldiğinde ben gidiyorum demeyeceksin.Bence diyecektir.Çok alıngan bizim başkan.

Ilelioglu
28.07.2009, 16:15
Kendi düşen ağlamaz başkan tribünden homurdanmalar yükseldiğinde ben gidiyorum demeyeceksin.

Yani....:alkış:

Sercan Yaylı
28.07.2009, 16:21
bizim futbolcularımız herseye bahane ediyorlar baskı diyorlar hiç biri 3 takımlarda oynayamaz onlardaki baskının ceyregi yok bizde...
umut ile gokhan gol kaçırdıgında napalım alkışlayalaım mı çiçek mi ataarım gecen sene yeteri kadar sabırlı olduk hoşgörü gösterdik ama gördük ki hiç birsey degişmemiş hazırlık maclarında gol attılar mı?

Murat Acar
28.07.2009, 16:38
Kendi düşen ağlamaz başkan tribünden homurdanmalar yükseldiğinde ben gidiyorum demeyeceksin.benim 8 yaşındki yeğenim gibi her kendisine ters gelen şeyde küstüm ver misketlerimi ben gidiyorum diyen bi başkanımız var maalesef samet olayında olanları hepimiz biliyoruz.kongreye gidip istediği değişiklikleride yaptı bu takımın artık ihtiyacı olan santrafor sağ defans ve sola kaliteli transferler şart geçen yıl dediğini yapabilmesi için gecen yıl avrupa kupalarına katılım kazansak yeter diyordu önümüzdeki yıl şampiyonluğun en büyük adayı biziz diyen SADRİ BAŞKANIN TA KENDİSİDİR...Böyle sözler söyleyip bu nokta transferleri yapmamak resmen takımı sabote etmek değilde nedir..oturmuş genişlemiş bir kadromuz var 3 nokta transferle bu iş biter...

elif dikmen
28.07.2009, 16:52
eğer hala nuri albayrakla devam ediyo olsaydık bu takım bu hale zor gelirdi.lütfen yönetime destek olalım köstek değil!!!

Murat Acar
28.07.2009, 17:13
eğer hala nuri albayrakla devam ediyo olsaydık bu takım bu hale zor gelirdi.lütfen yönetime destek olalım köstek değil!!!Eğer sözün banaysa ben SADRİ BAŞKANA HER HALÜKARDA DESTEL OLANLARDANIM..Ama Sadri başkan kendi bindiği dalı kesmeye çalışıyor şu son transfer olaylarında yaptıklarıyla.Hatalarını söylemekte bir taraftar olarak görevimiz ..Üstün körü destekleyeceğiz diye hatalarını görmemezlikten gelecek değiliz gerektiğinde eleştireceğiz gerektiğinde takdir edeceğiz.Kimse Nuri Albayrak yönetimini savunmuyor zaten burada Konu Şuanki TRABZONSPOR ve bu takım şampiyon olacaksa acil nokta transferlere ihtiyacı var bunu bile bile yapmamak da hatadır diyoruz sadece...

LazAnisT
29.07.2009, 09:43
Kazım Koyucu ile alakalı Tsclup ürünü ve ürünleri istiyoruz.Bunu düşünmek için ne yönetici nede profosyenel olmaya gerek var.Bunu düşünmeyen tek birim bizim Tsclupı yöneten kokuşmuş beyinler.

toksoy61
29.07.2009, 11:45
Futbolu Sadri Başkandan daha iyi bildiğini iddia eden var mı burda? Sizin çoğunuzun yaşı kadar başkanın futbol tecrübesi var. Elbette oda görüyor bizim gördüklerimizi. Bir bildiği var demekki yada gücü yok bazı şeyleri yapmaya. Nerdeyse bitmiş bir takımı aldı bugünlere getirdi.

Egemeni beleşe aldı, takımın kaptanı oldu; slyvia kaleciyi aldı beleşe; Türkiyenin şu anda en iyi kalecilerinden biri; Cale yi 2,5 a aldı şimdi 3,5 verseler satmıyoruz, Colman yine öyle; Türkiyenin gol kralını aldı takıma getirdi, adam gol kaçırıyorsa Başkan ne yapsın; şimdi yine yıldız adayı Ferhat ı aldı ve bunun gibi transferler yaptı. Bunların neresinde hata var, kimini beğenmiyorsunuz?

Bu yönetimin yaptığı icraatların büyük çoğunluğu başarılıdır. Heleki transferde %60-70 başarı sağlayabilmeşseler ki bu bence çok başarılı olduklarını gösterir.
Şimdi sırf Fatih Tekkeyi almadı diye bir başkanı harcamaya kalkışmak ayıptır. bunun sonucunu yine biz çekeriz. sadri başkan çeker gider, gelir başınıza nuri albayrak , hacıosmanoğlu gibi başkanlar alır size fatihi. sanki başkan fatihi alıp kahraman olmak istemezdi. fatihin bu takıma katacaklarını götüreceklerinden az gördüğü için istekli olmamıştır. birde buna fatihin para konusundaki profesyonelliği! eklenince bu iş olmamıştır. fatihin karakterini bilenler bilir. iyi bir golcü olabilir ama kolej takımı hüviyetinde olan, daha yeni yeni oturmaya çalışan bir takıma getirmek büyük zarar verirdi.

Efendim Umut ile Gökhan gol kaçırınca millet Fatih diye bağırırmış, yönetimde gitmek zorunda kalırmış. Taraftar önce kombine alsın, adam gibi takımına destek versin sonrada ne isterse bağırsın. stada adam gibi 3-4.000 bin kişi kombine alacak sonrada diğerleri gelip küfredecek sonrada haklı olacak. bu kadarını bursa da, eskişehirde yapıyor. sen büyüklüğüne layık taraftar ol önce.

oflu engin
29.07.2009, 13:07
Futbolu Sadri Başkandan daha iyi bildiğini iddia eden var mı burda? Sizin çoğunuzun yaşı kadar başkanın futbol tecrübesi var. Elbette oda görüyor bizim gördüklerimizi. Bir bildiği var demekki yada gücü yok bazı şeyleri yapmaya. Nerdeyse bitmiş bir takımı aldı bugünlere getirdi.

Egemeni beleşe aldı, takımın kaptanı oldu; slyvia kaleciyi aldı beleşe; Türkiyenin şu anda en iyi kalecilerinden biri; Cale yi 2,5 a aldı şimdi 3,5 verseler satmıyoruz, Colman yine öyle; Türkiyenin gol kralını aldı takıma getirdi, adam gol kaçırıyorsa Başkan ne yapsın; şimdi yine yıldız adayı Ferhat ı aldı ve bunun gibi transferler yaptı. Bunların neresinde hata var, kimini beğenmiyorsunuz?

Bu yönetimin yaptığı icraatların büyük çoğunluğu başarılıdır. Heleki transferde %60-70 başarı sağlayabilmeşseler ki bu bence çok başarılı olduklarını gösterir.
Şimdi sırf Fatih Tekkeyi almadı diye bir başkanı harcamaya kalkışmak ayıptır. bunun sonucunu yine biz çekeriz. sadri başkan çeker gider, gelir başınıza nuri albayrak , hacıosmanoğlu gibi başkanlar alır size fatihi. sanki başkan fatihi alıp kahraman olmak istemezdi. fatihin bu takıma katacaklarını götüreceklerinden az gördüğü için istekli olmamıştır. birde buna fatihin para konusundaki profesyonelliği! eklenince bu iş olmamıştır. fatihin karakterini bilenler bilir. iyi bir golcü olabilir ama kolej takımı hüviyetinde olan, daha yeni yeni oturmaya çalışan bir takıma getirmek büyük zarar verirdi.

Efendim Umut ile Gökhan gol kaçırınca millet Fatih diye bağırırmış, yönetimde gitmek zorunda kalırmış. Taraftar önce kombine alsın, adam gibi takımına destek versin sonrada ne isterse bağırsın. stada adam gibi 3-4.000 bin kişi kombine alacak sonrada diğerleri gelip küfredecek sonrada haklı olacak. bu kadarını bursa da, eskişehirde yapıyor. sen büyüklüğüne layık taraftar ol önce.

senin başkan hakkında dediklerine burda karşı çıkan olmadı zaten.senini yapamayıpta bizim yaptığımız yanlışını doğrusunu silmeden eleştirmek. mesela senin fatihin yaptıklarını hiç göz önüne almadan bir çırpıda silmen gibi yapmıyoruz biz.başkanı istifa ettiği başlığa git burda ne kadar fatihi istiyen varsa o başlıkta sabahlamıştır.şu once taraftar ol tripleri
de burda dünyaya ders verecek kadar vefalı taraftar sitesinde kullanılacak en son şey olsa gerek.sen konuya vakıf olamamışsın arkadaş.dediklerimide şahsına alma.bu süreçteki sorun sadece fatih sorunu değil.herkes farklı düşünebilir.ama bu süreç yanlış yönetildi bunu kabul edin artık.anket başlamadan önceki krizin karabulutların ortadan kalkması ve çıkar yol olarak fatihi görmesi hemde takımın çıkarlarını gözeterek bir çıkış yolu bulması tamamen bir sevginin sonucunda oluşan bir durumdur.bu durumu buralara getirenler utansın.emin ol burdaki herkes taraftar olmayı doğuştan biliyor.trabzonsporuda senin kadar çok seviyor ve destekliyor.

Murat Acar
29.07.2009, 13:15

Arkadaşım öncelikle şu konuda hemfikir olalım Kimse SADRİ BAŞKANIN bu takıma katkılarını inkar etmiyor...Bizlerde inkar etmiyoruz ve takdir ediyoruz...Doğrularını takdir ettiğimiz gibi yanlış gördüklerimizide eleştirmek en doğal hakkımız.Bu onun bu konualrda bilgisiz olduğu anlamı çıkarmaz.Bizde ondan daha iyi biliyoruz diye iddia etmiyoruz.İyi şeyler yaptığında nasılki takdir ediyoruz hatalı gördüklerimizide söylemenin sakıncası nedir anlamadımki??Anlamadığım şey bizim eleştirdiğimiz konuyu farklı yönlere çekme gayretiniz...Biz yaptıklarına nokta birkaç transfer daha lazım onu diyoruz bunu oda görüyor ve eğer yapmazsa bu takım buyılda şampiyon olamıyacak bunu oda biliyor...Trabzondaki taraftar profilini az çok bizde öğrendik TRABZONLU OLMAYANLAR olarak...Onların yaptıklarını doğru bulmuyoruz zaten bir çoğununkini...Biz illahaki FATİH alınsında demedik bu takımın gerçekten Bir Santafora bir sol açığa ve birde sağ beke ihtiyacı var bunalr alınırsa Şampiyon olmamak içten bile değil.yeterki alınsın.
Güç konusuna gelince yetmiyorsa yetiecek birilerini bulacak o koltukta oturuyorsa bunun için bişeyler yapmalı...

hamucera
29.07.2009, 13:26
Fatih Tekke ile anlaştık- Büyüksün başkanım adam gibi adamsın başkanım işte bu !!! sözleri yankılanacaktı, ama

Fatih Tekke defteri kapandı; Olmadı başkan karşına aldın bizi, kendi sonunu hazırladın, sende gidersin yakında, sana güvenmiyorum,

yani başkan ile ilgili düşünceler aynen samet aybaba olayında olduğu gibi bu olayda da devam ediyor,

Emrullah
29.07.2009, 13:27
Arkadaşım öncelikle şu konuda hemfikir olalım Kimse SADRİ BAŞKANIN bu takıma katkılarını inkar etmiyor...Bizlerde inkar etmiyoruz ve takdir ediyoruz...Doğrularını takdir ettiğimiz gibi yanlış gördüklerimizide eleştirmek en doğal hakkımız.Bu onun bu konualrda bilgisiz olduğu anlamı çıkarmaz.Bizde ondan daha iyi biliyoruz diye iddia etmiyoruz.İyi şeyler yaptığında nasılki takdir ediyoruz hatalı gördüklerimizide söylemenin sakıncası nedir anlamadımki??Anlamadığım şey bizim eleştirdiğimiz konuyu farklı yönlere çekme gayretiniz...Biz yaptıklarına nokta birkaç transfer daha lazım onu diyoruz bunu oda görüyor ve eğer yapmazsa bu takım buyılda şampiyon olamıyacak bunu oda biliyor...Trabzondaki taraftar profilini az çok bizde öğrendik TRABZONLU OLMAYANLAR olarak...Onların yaptıklarını doğru bulmuyoruz zaten bir çoğununkini...Biz illahaki FATİH alınsında demedik bu takımın gerçekten Bir Santafora bir sol açığa ve birde sağ beke ihtiyacı var bunalr alınırsa Şampiyon olmamak içten bile değil.yeterki alınsın.
Güç konusuna gelince yetmiyorsa yetiecek birilerini bulacak o koltukta oturuyorsa bunun için bişeyler yapmalı...

İstediğin kadar yaz, bazıları anlamaz. Hemen Nuri Albayrak ile Sadri Şener'i kıyaslarlar. Bunu şu an yçnetimi eleştirenler dahil yapmıyor. Yani Sadri Şener ile Nuri Albayrak'ı kıyaslamak Sadri Şener'e hakarettir.

Murat Acar
29.07.2009, 14:12
İstediğin kadar yaz, bazıları anlamaz. Hemen Nuri Albayrak ile Sadri Şener'i kıyaslarlar. Bunu şu an yçnetimi eleştirenler dahil yapmıyor. Yani Sadri Şener ile Nuri Albayrak'ı kıyaslamak Sadri Şener'e hakarettir.
çok haklısın bazılarına bişeyler anlatmak gerçekten zor burda nuriyi en çok eleştirenlerden biri benim SADRİ BAŞKANADA HER KONUDA DESTEK VERİRİM onu eleştirmem onun için verdiğim desteği kestiğim manasına gelmez...eleştirmek doğru yolu bulmamıza sebep olacağını düşünmemdendir.nasılki Samet olayında eleştirdim bu transfer konusundada eleştiriyorum Çünki bence doğru değil şu anki uyguladığı politika.fatihin alınmasını en çok isteyenlerden biriydim ama başkanki almıyoruz bitti bu transfer dedi benim içinde bitmiştir Fatih ama onun yerine mutlaka bir santrafor alınmalı Yabancı kontenjanıda dolu olduğuna göre zor görünüyor ama elini taşın altına koyacak bu konuda bir kez daha ve gerekeni yapacak daha önce yaptıkları gibi..Ben Hoca konusundada Hugo yu aldığında iyi etti demiştim şuana kadar yanılmadım umarım bundan sonrada yanılmam yeterki hocanın ısteklerini yerine getirsinler...

Süleyman Sofu
29.07.2009, 17:21
Trabzonspor öncelikle hangi mevkiye transfer yapmalı?
Oylama Sonuçları

Sağ bek
http://www.bordomavi.net/images/theme/aqua.gif %8.23
Sol kanat
http://www.bordomavi.net/images/theme/darkgreen.gif %17.09
forvet
http://www.bordomavi.net/images/theme/pink.gif %74.05
transfere gerek yok
http://www.bordomavi.net/images/theme/grey.gif %0.63
158 Oy Kullanıldı

Süleyman Sofu
29.07.2009, 17:23
bakalım anketin sonucu ne olacak çok merak ediyorum umarım umutta görür bu anketi

KUTADGU
29.07.2009, 17:34
bakalım anketin sonucu ne olacak çok merak ediyorum umarım umutta görür bu anketi

Yahu arkadaş, belli ki bir düşüncen var.

Ama bu düşünceni ya da bu düşünceni kendine göre destekleyecek materyalleri forumun her köşesin zerketmesen nasıl olur?

Her başlıkta senin Umut'a olan düşmanlığın, başkana olan güvensizliğin...

Yeter da.

Ahmet Kuru
29.07.2009, 17:39
Başkan Umarım ne yaptığını biliyordur bu forvet konusunda...
Yoksa iki sezon üst üste aynı hatadan ötürü şmpiyonluk kaçarsa vay halimize...

İHTİLALL
29.07.2009, 17:42

Ama bu düşünceni ya da bu düşünceni kendine göre destekleyecek materyalleri forumun her köşesin zerketmesen nasıl olur?

Yeter da.
Ne yapalım kardeşim Fatih Tekke hayranlarını dağıttınız,susturdunuz millet şimdi böyle kılıçarslan gibi vurkaç yapıyor:):)(bu şaka tabii)
Ama ben kendi adıma Umut'u da çok seviyorum,başkanımızı da çok seviyorum,ama iyi bir forvetin ekmek kadar,su kadar gerekli olduğunu düşünüyorum..

Süleyman Sofu
29.07.2009, 18:02

Yeter da.
başkana güvensizliği nerden çıkardın aksine başkana güveniyorum çokta seviyorum ama umuta güvenmiyorum bunun suçuda bende olmasa gerek.Ve benim hangi başlıkta ne yazdığımı sen nereden biliyorsun benimi takip ediyorsun rastlıyorsan ok ama takip ediyorsan gerek yok böyle şeylere:)

İlker ToSun
29.07.2009, 19:35
eğer 100 trilyonluk takım kurup, 4-5 trilyonluk adam gibi bir forvet alamayacaksan ne kendini ne de bizi yor başkan. elde avuçta 100 liralık gol atamayan bir takım var. 100 liralık işe 5 lira daha masraf yapmaya korkuyorsan sen büyük takım başkanı olacak vizyonu kaybettin demektir. görüyoruz işte kaç tane hazırlık maçı yaptık sözde golcülerden tık yok daha. hazırlık maçında bile gol atamayan adamların arkasına 100 trilyonluk takımı dizdik. bunlarla uefa da gruplara bile kalırmıyız şüpheli. haydi sonumuz hayrola ...

bu arada forumda yeni güzel bir taktik bulunmuş, nuri albayrağı gösterip sadri şener e duacı olmak gibi bir durum sözkonusu. belli ki insan psikolojisini iyi bilen arkadaşlar var aramızda ama biz de biliriz az buçuk. her insana en kötüyü gösterirsen kötüye razı olur tabiki. ama bırakalım bunları. bu takım albayrak ı gördü diye sadri şener in yanlışlarına razı olacak diye bir kural yok.

Özkan
30.07.2009, 00:06
Başkanım, kulübümüze olan bağlılığınızı inkâr eden çarpılır, futbol bilginize ve deneyimlerinize saygısızlık yapacak da değiliz. Trabzonspor Kongresi size kulübü 3 kere emânet etti ve size saygılı olmak zorundayız ama şu takıma iyi bir forvet almanız gerekmiyor mu? Amatör branşlara daha fazla destek vermeniz, en azından yaşamalarına izin vermeniz gerekmiyor mu?

Hollanda'da pilot takım, Trabzon'da pilot takım, HES ihâleleri vs. ile güvenimizi kazandınız, vizyonunuzu ortaya koydunuz. Umarım, devâmı gelir.

cyberentalpi
30.07.2009, 05:10
Lig yeni baslayacak.
Gecen seneki kadrodan bir sey kaybetmis degiliz. Uzerine takviyeler yapıldı.
Hocamız oncelikli sol acik istiyor.
Ama biz ziya dogan ve albayrak donemini unuttuk bu sene Fatih i almadi diye baskanı karsimiza almaya basladik.
Bu ne yaa. Bu nasıl takım sevgisi. Artık Fatih Bey e soyleyin bir takım kursun onu tutun. Birde cok gol kacirsada su anki forvetlerimizi tefe koymak. Kendi bacagimiza sıkmaktan vagecersek sampiyon oluruz. Kacirin bu baskanı. Bulursunu Bir Nuri daha. Bakalım kac sen daha bekleriz bu kafa ile.

Kisilerin sahislarin ustun olmadigi bir takım yaratılmaya calisliyor. Huseyin ve Fatih olayı budur. İyikide gittiler. umarim bir daha hic gelmezler

vaslat
30.07.2009, 09:54
biz ancak konuşuruz atıp tutarız başka birşey bilmeyiz eğer başkan sadri şenerse bırakalımda istediklerini yapsın yok buna izin vermeyecekseniz daha iyi bir başkan adayı önerin bakalım kimi bulacaksınız bu zamanda hep konuşuyoruz davulun sesi uzaktan hoş gelir tabi.Malesef çok takıntılı taraftarımız var.

ozturk
30.07.2009, 09:59
şeneri de eleştiriyorsanız size ancak uzaydan başkan getirmeli...

ozturk
30.07.2009, 10:05
ne yani nuri albayrak gibi bir başkana sahip olduk diye zamanında kimseyi eleştiremiyecekmiyiz?

tabiiki eleştireceksiniz. ama göz var nizam var be abi adam iki senede takımı ne hale getirdi..bi fatihi almadı diye kötü mü oldu??

tabi eksikleri kusurları var ama o kadar abartı değil..

karatasof
30.07.2009, 10:21
Birincisi ''Kimse eleştirilemez değildir''.

İkincisi ''Eleştiri yapmak kimsenin tekelinde değildir''

Vee üçüncüsü ''Eleştiren kişi sizinle aynı düşüncede ise <Mutlak İyi>,sizden farklı düşünüyorsa <Mutlak kötü> demek değildir''

Erdal DİLEK
30.07.2009, 10:28
SADECE trabzonspor uğraşan tek başkan, bildiklerim arasında en azından, 84-85 sonra. .

Erdinç Dilek
30.07.2009, 10:34
Birincisi ''Kimse eleştirilemez değildir''.

İkincisi ''Eleştiri yapmak kimsenin tekelinde değildir''

Vee üçüncüsü ''Eleştiren kişi sizinle aynı düşüncede ise <Mutlak İyi>,sizden farklı düşünüyorsa <Mutlak kötü> demek değildir''
çok güzel bir yaklaşım, ama maalesef bu sağduyuya ne muhalefet ne de iktidardakiler sahip. dün saat gece 1 e kadar arkadaşlara sitenin içinde bağıra bağıra bu konuları tartıştık, fatih tekkeyi almayarak yönetimin yanlış yaptığını, almadıktan sonrada açıklama yapmayarak kendilerini aciz duruma düşürdüklerinden bahsettiler... peki çözümünüz ne deyince yönetime birşey demiyoruz en az senin kadar destek veriyoruz ama yanlış yaptı dediler.. dedim ki iş 25 senedir kanayan yaramız bu, bırakın yönetim hoca hata yapsın ve bırakın bundan ders çıkarsınlar, şimdi eliştirmesek ne zaman eleştirecez hatalarını onlara göstermek için bunları söylüyoruz dediler, söyleyiş tarzımız çok acımasızca onca yönetimi onca hocayı harcayan bizler değilmiyiz biz ne zaman ders alacaz. inanın bizde eleştiriyi ne zaman yapıcı hale sokarsak başarıya o zaman ulaşırız..

Ali İhsan
30.07.2009, 11:32
Herkes eleştirilebilir.

Başkan sürekli icraat halinde olduğundan milyonlarca artısının yanında binlerce eksisi de var ve bu hataları eleştirmek bizim görevimiz.

Ancak çoğunluk eleştiri yapmayı bilmiyor. Başkan gitsin diyince eleştiri yapılmış olmuyor.

Ben yıllar sonra Trabzonspor'a yakışan başkan bulmuşum, bir kaç hatasına karşılık tonlarca doğrusu varken sımsıkı sarılırım.

Adnankazaz
30.07.2009, 11:37
arkadaslar baskanimiz vizyonu yüksek olan modern bir insan ve trabzonsporumuza yakisiyor. haa yönetimdeki diger isimleri tartisirim o ayri

S.DEMİRCİ
30.07.2009, 11:48
istediğiniz kadar iyi işler yapın...
sahada başarı gelmiyorsa gerisi boştur...
ben taraftarım...
beni ilgilendiren konu sahada başarılı olmaktır..

İHTİLALL
30.07.2009, 11:52
istediğiniz kadar iyi işler yapın...
sahada başarı gelmiyorsa gerisi boştur...
ben taraftarım...
beni ilgilendiren konu sahada başarılı olmaktır..
Kesinlikle..
Futbol takımından bahsediyoruz..
Felsefe değil ,görecesi kolay yani,ölçülebilir..
Bütün başkanlar gibi takımın kaçıncı olduğuna bakılacak..
Bu senede üçüncü veya dördüncü olursak............

Semih
30.07.2009, 11:57
Kesinlikle..

Son haftaya kadar yarışın içinde olduktan sonra, 5. olsun farketmez.

Murat'
30.07.2009, 11:59
Transfer konusunda çok büyük yanlış yaprı Sadri Başkan.

İHTİLALL
30.07.2009, 12:05
Son haftaya kadar yarışın içinde olduktan sonra, 5. olsun farketmez.
5.sırayı son hafta elde edince extra bir şampiyonluk yada maddi kaynakmı veriliyor?
Tamam sürekli yarışın içinde olmak heyecan verici ve önemli..
Ama sürekli yarış kaybedenlere dünyanın hiçbir yerinde saygı gösterilmez..
Bir İngiliz atasözü:
Hayat,birinci sırayı kılpayı kaçıranların hikayeleriyle doludur..

ozturk
30.07.2009, 12:14
Kesinlikle..

sanki her zaman 1. 2. oluyoruz da...

Trabzonspor tarftarı takımını gerçekten real madrid zannediyor..

keles76
30.07.2009, 12:34
başkan rakiplerimizin yaptığı transfelere bak birde bizim peşinden koşupta alamadığımız gabriçe bak
kanımca başkan bu transfer mantalitesiyle devam edersen bu iş bu sene yatar
şampiyonluk lafla olunmuyor icraata bakar etrafında büyük başkan diyenlere bakma çünkü ilk onlar seni satacak biz demiştik diyecekler
sana methiye döken taraftara bakma çünkü bugün çoğu geçmiş başkanlara atıp tutuyor hesabını doğru yap ya transfer yapma yada kaliteli adamlar kat takıma geçen sene yaptığın 25 transfer nasıl yanlışsa bu sene transfer yapmamak o kadar yanlış
sağ bek sol kanat ve forvet şart hemde kaliteli yıldız adamlar ucuz alınmış olsun diye alınan yada geleceğin yıldızı olacak diye alınan değil çünkü geyse feybe ve sekiztaşın aldığı adamlara bak birde bizim durumumuza bak

Hekimoğlu
30.07.2009, 12:39
Samet Aybaba tercihleri ile bu seneki hedeflerini belli etmişlerdi zaten.

BiZe HeR YeR 61
30.07.2009, 12:40
Sadri Şener için 3.lük bile büyük başarı.Şampiyonluk hayal..!

Mehmet Zeki
30.07.2009, 12:46
Baskanim bu kadroyla sampiyonluk zor. Millet 2 transfer yapiyor veriyor 15 milyon euro biz ise 4 transfere yaklasik 1 milyon euro. (2 tane'nin bonservisi elinde). Simdi bunlar kalitesiz oyuncular mi? Hayir. Ama bu kadroyla olmaz baskanim. Kac para istiyorsalar Gabric'e al gel onu. Cok gec kaldik. 2,5 milyon geldi Avea'dan ver o parayi Gabric'e. Al bir ust duzey santrafor. Bak ozaman millet nasil geliyor maclara.

Mehmet Zeki
30.07.2009, 12:48
Samet Aybaba tercihleri ile bu seneki hedeflerini belli etmişlerdi zaten.

Niye? Samet Aybaba bence dogru tercihti. Simdi transferleri bile bitirmistik. Samet Aybaba ile Ozkan Sumer bence iyi olurdu. Beraber yapardilar tercihleri. Ama taraftar herseyi cok iyi biliyor ya bizim memlekette. Izin vermediler!

turkish0061
30.07.2009, 13:03
ya baskanim iyi hosunda, sana ve soylediklerine gicik olmaya basladim! fatih bizi duymuyor yada duymasizliktan geliyorlar! ya onceki sene kil payi sampiyonlugu kaybetik peki nede? iceride 3 tane mac kaybetik kimin yuzunden peki? gokhan ve umut ikilisi yuzunden gol atamadiklari icin net pozisionlari ziyan etikleri icin Bu ikili yuzunden sampiyonlugu kacirdik, onceki sene olmadi bu senede OLmaz rakiplerimiz cok guclu transferler yapiyor benim umudum kalmadi acikcasi!

turkish0061
30.07.2009, 13:05
ya baskanim iyi hosunda, sana ve soylediklerine gicik olmaya basladim! fatih tekke icin neler soyledin, yalanlar yok bonservisi var, yok fatih cok para istiyor! hep yalanlama !
Bizi duymuyormusunuz ?? bize forvet lazim bee FORVET! ya onceki sene kil payi sampiyonlugu kaybetik peki neden? iceride 3 tane mac kaybetik kimin yuzunden peki? gokhan ve umut ikilisi yuzunden gol atamadiklari icin net pozisionlari ziyan etikleri icin Bu ikili yuzunden sampiyonlugu kacirdik, onceki sene olmadi bu senede OLmaz rakiplerimiz cok guclu transferler yapiyor benim umudum kalmadi acikcasi! 2 tana salam transfer sart 1 forvet ve sag acik!

ozturk
30.07.2009, 13:38
başkan da amma inat etti. Al şu fatihi işte:)

Trabzonizm
30.07.2009, 13:44
Niye? Samet Aybaba bence dogru tercihti. Simdi transferleri bile bitirmistik. Samet Aybaba ile Ozkan Sumer bence iyi olurdu. Beraber yapardilar tercihleri. Ama taraftar herseyi cok iyi biliyor ya bizim memlekette. Izin vermediler!

buna izin vermeyen bütün tarftarlarimizi emegi gecen herkesi saygi ile selamliyorum aybaba ile basarili olcakmisiz SADRI SENERLE ASLA SAMPIYON OLAMAYIZ HELE BU SEZON EKSIKLERIMIZ BARIZ ORTADAYKEN TAKIMIMIZIN YETERLI OLDUGUNU SÖYLEMESI YOKMU KAFAYI DUVARLARA VURASIM GELIYO

murat
30.07.2009, 13:48
Baskan cok guzel seyler yapti ama ben baskanin futbol bilgisinin colta buyuk olduguna inanmiyorum. Devre arasinda forvet ihtiyacimizin oldugunu gorememek bence cok buyuk yanlisti ama halen daha forvete transfer yapilmamasi gercekten dusundurucu ve yanlistan ote ihmal diyebiliriz. Ligin baslamasina 1 hafta kaldi ve forvetlerimiz amator takimlara bile gol atamamis durumdalar. Hoca tutturmus sol kanat hadi o daha yeni diyelim peki baskan sendemi gormuyorsun??

cınar#7
30.07.2009, 14:03
Baskan cok guzel seyler yapti ama ben baskanin futbol bilgisinin colta buyuk olduguna inanmiyorum. Devre arasinda forvet ihtiyacimizin oldugunu gorememek bence cok buyuk yanlisti ama halen daha forvete transfer yapilmamasi gercekten dusundurucu ve yanlistan ote ihmal diyebiliriz. Ligin baslamasina 1 hafta kaldi ve forvetlerimiz amator takimlara bile gol atamamis durumdalar. Hoca tutturmus sol kanat hadi o daha yeni diyelim peki baskan sendemi gormuyorsun??
Başkan futboldan anlamam dememişmiydi zaten? yanlış hatırlamıyorsam..

SEDAT
30.07.2009, 14:04
herhalde diğer takımlar nasıl transferler yapıyolar herkes görüyordur transfer yapmayan sivası gördünüz başkan çok pişman olucaksın fatihi almadığımıza çoook üzüllerek söylüyorum seni çok seviyorum başkan ama bu seni koltuğundan edicek gibi ben eğer Bu camiayı biraz tanıyorsam ilk olarakda sana burda destek verenler isticek istifanı çok yazık olucak...

AdemS
30.07.2009, 14:08
Geçen seneki gibi gol atamayıp da puan kaybettiğimiz maçlarda Sadri Başkanımız, yine gidip Broos'a mı sorun diyecek..

Ama herkesin söyleyeceği bir yanıtı var.. Onu gidin, forvet almayan yönetime sorun.. Ya da gol atamayan forvetlere..

erolizmts
30.07.2009, 14:13
Fatih'in alınıp alınmaması konusundaki tavrına saygı duyulması gerekir ama Umut-Gökhan ikilisinin bu takımı lig sonuna kadar götürebileceklerini sanmak hata olur. Bu takıma "en az" Gökhan kadar iyi bir forvet daha gerekli.

ozturk
30.07.2009, 14:15
bence başkan devre arasını da bekliyor olabilir. ilk yarı performansa göre (olumlu da olsa) fatih veya iyi bir forvet alabilir...

ARAGORN01
30.07.2009, 14:49
herhalde diğer takımlar nasıl transferler yapıyolar herkes görüyordur transfer yapmayan sivası gördünüz başkan çok pişman olucaksın fatihi almadığımıza çoook üzüllerek söylüyorum seni çok seviyorum başkan ama bu seni koltuğundan edicek gibi ben eğer Bu camiayı biraz tanıyorsam ilk olarakda sana burda destek verenler isticek istifanı çok yazık olucak...

ben istemeyeceğim.

Rahman Gümüş
30.07.2009, 15:13
Sadri Başkanın varlığı bizim için bir şanstır..Bizim takımımızın şuan geldiği noktanın mimarı kendisidir...Kendisini çok severim ve her ortamda da savunurum... Ama insanlar eleştirmeyi bilirse eleştirmek faydalıdır... Sadece Trabzonsporumun iyiliği için Sadri başkanı eleştiririm...

Başkanım Bu takım bana forvet alın diye bağırıyor! Bizim şampiyon olabilmemiz için kaliteli bir forvete kesinlikle ihtiyacımız var... Biz takımımızı şampiyonluklar görmek için sevmiyoruz..Karşılıksız seviyoruz..Şampiyon olamasak ta takımımızı aynı bağımlılıkla seveceğiz, destekleyeceğiz.. Ama bu kadar yaklaşmışken...Takımı bu kadar düzeltmişken forvetsizlik yüzünden şampiyonluğun kaçması beni kahreder...Eminim seni de kahreder... Başka takım taraftarlarıda, spor yazarları da, tarafsız insanlar da, yani kısacası bütün Türkiye biliyor ki Trabzonspora forvet şart!

Daha hazırlık maçında Fatih Tekke sesleri yükselmeye başladı...Kimbilir ligde neler olacak...Fatih Tekke diye diretmiyorum (Ama Fatih tekke olsun istiyorum) ama bize kaliteli bir forvet şart başkanım..Bunu sende biliyorsun, ben de biliyorum, Bütün Türkiye de biliyor...

Bartuğ13
30.07.2009, 19:06
başkanım çok iyisin,hoşsun,seni de çok severim ama yaptıklarına bir baksan allah aşkına.
geçen sezon 25 transfer sonrasında dedinki "seneye kesinlikle böyle çok transfer yapmayacağız takımda eksik olan yerlere bir kaç tane oyuncu alacağız."
geçen sene gördük ki takımın eksikleri sağ bekti ve sol kanadımız yok derken devre arasında o bölgeye alanzinhoyu aldınız.kaldı tek önemli eksik sağ bek.bu sezon da 4 transfer yaptın.geldiğimiz noktada hala takımda sol kanat yok deniliyor,sağ bekin olmadığı gün gibi ortada ve isaac gönderilirken bir forvet alınmadı kadroya.hal neticesinde eksik bakıyoruz kadroya gene eksik.bunun yanında yapılan açıklamalardan da o eksik mevkinin yine aynı şekilde kalacağını görüyoruz.peki başkanım burda bir mantıksızlık yok mu?
eksik noktalara yapacağız dediğin transferleri nerelere yaptın?şimdi orta sahamız şişkindi diye hüseyin takıma alılnmasın diyorsak ve orda buna rağmen fazlalık varsa,sağ bek yokken hala daha yoksa burda bir yanlışlık yok mu?transfer için ligin başlamasını beklemek de bir başka yanlışlık değil mi?

biz seni ne kadar sevsek,ne kadar takdir etsek de,bunlar ne senin ne bizim gözümüzü kör etmemeli.yanlışları doğruya çevirmen dileğiyle.maalesef hiç ama hiç ümidim yok ama.

Özkan
31.07.2009, 00:41
Bu sezon şimdiden yalan olmuştur arkadaşlar. İstanbul takımlarının kadroları bu sezon kâbuslarımızı süsler. Bursa, Antep, Ankaragücü ve Es-Es de var işin içinde. İlk 3'e girmemiz çok zor olabilir.

hodlu
31.07.2009, 02:06
Başkanım seni çok seviyor ve destekliyorum fakat eğer Fatih Tekke'yi almassan yukarıda yazdıklarım yeniden gözden geçireceğim...

ozturk
31.07.2009, 09:51
sayın başkan sol açıkta yalan oldu herhalde..

neyse hayırlısı bakalım..

Süleyman50
31.07.2009, 09:57
başkanı çok seviyor ve güveniyordum ama bazen öyle talihsiz açıklamalar yapıyorki anlamak güç ve birde Fatih tekke olayında ki yaklaşımı ve takımın en büyük eksikliği forvet olduğu halde bu bölgeye oyuncu almaması gözümden düşmesine sebep oldu malesef...

serda61
31.07.2009, 10:02
bunların topcu alacağı yok zatrn zamanıda geçti
bu saatten sonra gelen işe yaramaz uyum sorunu geçenekadar lig biter
haaa tekke gelirse uyum sorunu olmaz

Süleyman50
31.07.2009, 10:40
başkanım hadi taraftarı düşünmüyorsun, bari kendini düşünde şu takıma kaliteli bir forvet al yoksa yazık olacak sana tabiki en çokta biz Trabzonspor taraftarına...

Mustafa ÖZDEMİR
31.07.2009, 10:43
bizim başkan ne kadar boş konuşuyor ya . sanane sivastan ya .adamlara laf atıyorsun sonra bizim maçta aslan kesiliyorlar .hiç gerek yok böyle şeylere...

karatasof
31.07.2009, 10:46
ŞENER: “Belçika’nın şampiyonu S.Liege’yi yendik, Anderlecht’i de rahat geçerdik. Süper bir takım geliyor”

*Öncelikle Anderlecht'e rakip olabilmememiz gerekiyordu Sayın Başkan.Son maçta evinizde kötü fb'ye mağlup olduktan sonra böyle bir ifadenin anlamı kalmıyor.Siz hazırlık maçı ile CL ön eleme maçını bir tutamazsınız.

ŞENER: “Şampiyonluk bu yıl tek hedefimiz. Transferler ile şampiyon olunmuyor. Yarışta en iddialı biziz”

**Sizinki de bir iddia.Transfer yapmadan da şampiyon olabiliriz diye.Üstelik bu neticesinde bir iddia.Rakip Başkanlar gibi Şampiyonluk Sözü'de değil di mi Başkan?

ŞENER;“Geçen yıl Avrupa hedefimizdi, buna ulaştık. Yeni sezonda tek isteğimiz, uzun süren şampiyonluk özlemine son vermek. Bunun için yola çıkıyoruz”

*** Yapma be Başkanım.Bu taraftara bu şekilde gaz verme.Bu takımı emanet ettiğiniz TD takıma takviye istiyor.Siz hala transfersiz de şampiyon olmaktan bahsediyorsunuz.Geçen sene iddialı takımların yaşadığı olumsuzlukların bu senede aynen devam edeceğini nerden biliyorsunuz.Üstelik rakipler dünyaca ünlü ve takıma gerekli elemanları ilk önce td ile anlaşıp daha sonra onu isteğine göre yaparken siz tüm transferleri yapıp ondan sonra ''Al bu takımı şampiyon yap!!'' deyip TD'ün önüne koyuyorsunuz.Bu en başta hakkaniyetli bir davranış değil ki neticesi hayır olsun?

Kimse kusura bakmasın Sayın Başkan.İlk öncede siz!
Bu takım kaliteli bir golcü,hoca'nın istediği iyi bir sol açık ve herkesin malumu artık kronikleşen sağ bek eksiğini gidermez ise geçen sene herkesin burun kıvırdığı üçüncülüğe bile çoooook uzaklardan bakarız....
Herkese Allah'tan hayırlı Cuma'lar diliyorum...........

Süleyman Sofu
31.07.2009, 10:55
bu hayallere inanıpta havaya gireceklere şimdiden geçmiş olsun bu takım geçen seneki gibi 3.olursa ben başarı kabul edecem helede akşamki maçları gördükten sonra ama yılmak yok desteğe devam

61yasin
31.07.2009, 11:06
Camiayı her kulvarda canlandırdı.yukarıdaki duyarlı arkadşımız zaten çok güzel sıralamış.İnşaalah bu başarılarını bir de Şampiyonlukla taçlandırır.Bizde bu vesileyle özlemini çektiğimiz şampiyonluğu onun döneminde görürüz.Helal olsun sana başkanım.Allah yolumuzu açık etsin!
Ha unutmadan başkanım acil bi forvet.......ŞART!..........

Berk
03.08.2009, 20:28
''Avrupa kupası bizim için dönüm noktası''

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, DHA mikrofonuna konuştu.

"TÜZÜGE, 'KURULUŞ GAYEMİZ ŞAMPİYON OLMAKTIR' MADDESİNİ EKLETMELİYİZ"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finale kadar gidebileceklerine inandığını belirterek, "Ligde son ana kadar şampiyonluğu kovalayacağız. Ama Avrupa Ligi'nde gruplara kalmak bizim için çok önemli" dedi. Şener, ligin ilk haftasındaki Sivasspor maçını kazanacaklarını inandığını da söyledi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, yeni sezon öncesi DHA'ya iddialı açıklamalarda bulundu. Şener, Trabzonspor'da transferin hiç bir zaman gündemden düşmediğini belirterek, "Gündemimizde olan Gabric'le her konuda anlaştık ve kulübüne teklif yaptık. Bu futbolcuyu almamız için kulübünün serbest bırakması lazım. Bugün veya yarın bize futbolcu için isteyecekleri bonservis bedelini haber verecekler. Futbolcu zaten buraya gelmeyi çok istiyor. Gabric, çok genç bir oyuncu ve istikbal vadediyor. Hırvat milli takımında oynuyor ve ekonomik olarak ileride çok daha mesafe kat edebilecek bir oyuncu. Biz alırken bu tarz oyunculardan transfer etmeye çalışıyoruz. Bana anlatılanlara göre, hızlı bir futbolcu ve sol açık dışında, sağ açık da oynayabiliyor" diye konuştu.

"TRANSFER YAPARSAK KİM KESİLECEK DİYE SORARIM"

Şener, hava olsun diye transfer yapmayacaklarını da vurgulayarak, "Şu anda çift santraforumuz var ve üçüncüsü olmaz her halde diye düşünüyorum. Ama hücuma katkı yapacak bir isim ve sol açığa adam alacağız. Eğer bunu yapabilirsek hocanın isteğine de cevap vermiş oluruz. Takımımızı Avrupa'da seyrettik, burada da Maastricht'le oynadık. Gerçi Maastricht çok güçlü bir takım değil ama Standard Liege ve Heerenveen'e karşı oldukça güzel oynadık. O takımlara karşı oldukça iyi oynayan Trabzonspor'da, 'Transfer yapıldığında hangi oyuncu keseceksiniz' diye ben sorarım ve cevabını isterim. Yoksa hava olsun diye, şekil olsun diye transfer yapılmaz. Ama gerekliyse yapılır" dedi.

"FUTBOLCULAR BENİ ŞAŞIRTTI"

Maastricht maçında futbolcuların kendisini olumlu yönde şaşırttığını da söyleyen Şener, "Maastricht maçında ben, 2 veya 3 - 0'dan sonra futbolcularımızın işi hafife alacağını, lakayt futbol oynayacaklarını düşündüm ama tam tersi 90 dakika mücadele ettiler. Bunun sebebinin, takımdaki formanın çok zor ve pahalı olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Takımda hiçbir futbolcunun yeri garanti değil. Onun için herkes olağanüstü bir gayret içerisinde oynuyor" diye konuştu.

"NORMAL ŞARTLARDA SİVAS'I YENERİZ"

Şener, ligin ilk haftasında deplasmanda oynayacakları Sivasspor maçına galibiyet parolasıyla gideceklerini de ifade ederek, "Sivasspor'un Şampiyonlar Ligi'nde Anderlecht'e düşmesi şansız bir kuraydı. Ayrıca Sivasspor bu sene çok oyuncu sattı diye biliyorum. Bizim normal şartlarda Sivasspor'u Sivas'ta yenmemiz lazım. Ama futbolda her sonuç var. Sivasspor geçen sene bizi orada yenmişti. Her sonuç olabilir ama oraya galibiyet için gideceğiz" ifadelerini kullandı.

"FLAŞ TRANSFER TARİFİ NEDİR BİLMİYORUM"

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın yaptığı transferlere de değinen Başkan, şöyle konuştu: "Bizde onların aldığı oyunculardan transfer etmek istesek bunu yaparız. Ama bu tür oyuncular sorunlu olabiliyor. Mesela Lincoln çok iyi oyuncu ama problemli. Meşhur, klas ama problemli. Türk takımı hem klas, hem de problemsiz oyuncuyu yüksek miktarlardan dolayı alamıyor. Zaten 'Flaş transfer' tarifi nedir tam bilmiyorum. Gece kulübüne çok giden flaş transfer mi oluyor? Rakiplerimize oranla bizim oturmuş bir kadromuz var ve yaptığımız transferlerde tam oturdu. Ahmet Suat Özyacı hoca, Engin için, '10 numara transfer' diyor. Engin'in de sosyal hayatının çok parlak olmadığını iddia ediyorlar. Ama burada her şey çok güzel olacak."

"AVRUPA LİGİ'NE KALIRSAK SINIF ATLARIZ"

UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finale kadar yükselebileceklerine inandığını da vurgulayan Şener, "Takımımızın çok iyi ve efendi bir hocası var. Bana göre bu sezon en iddialı takımlardan biri biziz. Ligin 8. haftasında oynayacağımız Galatasaray maçıyla boyumuzu ölçeriz. Bizim lig dışında çok önemli bir hedefimiz daha var. Avrupa Ligi'ne kalmayı çok istiyoruz. Orada lige kalmak bize hem ekonomik hem de isim olarak sınıf atlatır. Bunu çok arzu ediyorum. Yurt dışı kampında oynadığımız rakiplere bakılırsa, yarı finale rahatlıkla gidebiliriz diye düşünüyorum. Avrupa kupasının bu sezon Trabzonspor için dönüm noktası olduğunu söyleyebiliriz" diye konuştu.

"TÜZÜGE, 'KURULUŞ GAYEMİZ ŞAMPİYON OLMAKTIR' MADDESİNİ EKLETMELİYİZ"

Şener, bu sezon şampiyonluğu son ana kadar kovalayacaklarını da ifade ederek, "İnşallah Avrupa liginde iyi bir kura çekeriz. Oradan elenmek de dünyanın sonu değil ama bizim için oldukça önemli. Ligde ise şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağız. Zaten tüzükteki birinci maddeyi değiştireyim diye düşünüyorum. O madde, 'Trabzonspor'un kuruluş gayesi ligde şampiyon olmaktır' şeklinde olabilir. Yoksa bu kadar masraf yapılmaz" dedi.

"KOMBİNE VE STAT KONUSUNDAN YORULDUM"

Şener, kombine kart ve stat konusundan yorulduğunu da vurgulayarak, "Bu sezon kombinelerin hepsini yine satarız. Ama benim söylediğim şu; 'Para zamanında önemlidir.' Ayrıca Trabzon'daki seyircinin kombine alıp almadığından çok, 150 kişilik CIP tribünündeki kombinelerin satılması önemli. Çok fazla işadamımız var ama oradan sadece 15 tane kombine satabildik. Ben buna çok kırılıyorum" dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Trabzon'a büyük bir stat yapma düşüncesinde olduğunu da ifade eden Şener, "Rize stadının açılışına geleceğim ve orada başbakanla görüşmeye çalışacağım ve kendisinden Trabzon'a güzel bir stat yapmalarını rica edeceğim" şeklinde konuştu. Şener, bu sezon hakemlerden de çok iyi bir performans beklediklerini söyledi.

Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA)

Travelair
04.08.2009, 11:22
Başkanım; "Gabric'i istiyoruz ama gelince takımdan kim kesilecek sormam lazım" demişsiniz. Belki hazırlık maçının iyi futbolunun ardından heyecanla söylediniz, belki milyonlarca € verdiğiniz futbolcuların yedek kalmasına anlam veremiyorsunuz ama bu tip demeçleriniz medyaya malzeme oluyor. Bence bu tür demeçler yerine bu işleri hocayla konuşmanız daha sağlıklı olacaktır

Erdal DİLEK
04.08.2009, 11:33
BAŞKAN ne yaparsa iyi yapar, vardır bir bildiği. .

Sercan Yaylı
04.08.2009, 13:28
başkanım neden trasferde bu kadar yavas davranılıyor,bozuyuklu onuru bile bjk aldı elikmizden gelecegin kakası olarak görülüyormuş...

Salih Edip
04.08.2009, 13:41
büyük başkan sadri şener.. şu sivası gaza getirmesen daha iyi olur:)

ibzolist
04.08.2009, 14:03
neden sürekli istanbul takımlarının aldığı futbolcular üzerinden yönetimimizi eleştiriyoruz anlamıyorum, geçen sezon guziaya 30 trilyonun üzerinde para verildi adam resmen otladı kimse tek yorum yapmadı , şimdi bakıyorum yine aynı muhabbet devam ediyor isimlere takılıp kalmış insanlar ,

KDRDYN
04.08.2009, 14:11
biri de sivas transfer yapmadı bu hale geldi demiş. o arkadaş gitsin baksın bakalım sivas kaç adam almış.

Salih Edip
04.08.2009, 14:13
biri de sivas transfer yapmadı bu hale geldi demiş. o arkadaş gitsin baksın bakalım sivas kaç adam almış.

evet katılyıorum sivas bir sürü transfer yaptı.. bülent hocayı kendime benzetiyorum ben de cm oynarken 10 kişi alır 10 kişi gönderirdim ama onlar oyunlarda oluyo hoca farkında değil.

lazanya61
04.08.2009, 16:59
başkan giderek irtifa kaybediyor benim gördüğüm kadarıyla

Ali İhsan
04.08.2009, 17:25
Eleştirmek için eleştirenlere inat, beylik laflarla, kısır argümanlarla üstüne gidenlere inat,

Umarım iş yapmak için iş yapmaya kalkmazsın, transfer olsun diye transfer yapmazsın başkanım...

Fatih Tekke konusunda kırgın olsam da, senin bu takıma yaptıklarını unutamam, direk bana kişisel yamuk yapsan bile sana gıcık olamam...

trabzonsporfan
04.08.2009, 17:44
başkanı eleştirenler

http://trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2309#Icerik

şu haberi okuyun nerde bulacaksınız böyle başkanı

trabzonsporfan
04.08.2009, 17:53
bu sene hiç bir sey yapmamısdır stad sozu vardı yalan oldu...tv sözü vardı yapacak adamı listeden cıkardı......albayrakdan tek farkı olan 20 transfer yaptığından dolayımı iyi

yapmadı dimi yazıklar olsun böyle taraftara be

25 transfer yaptı bizi şampiyonluğa oynattı
Şehrin üzerindeki olumsuz havayı kaldırttı dilirildik
Stadı yaptı kalearkalarını yaklaştırdı inşallah üzerinide kapatacak
Kombine kart satısında patlama yaptı
HES ihaleleri alarak ek gelir kazandıdı
taraftar kart TrabzonCell gibi projelere imza attı
NİKE firmasıyla anlaşan ilk Türk takımı yaptı bizi
Basketbol takımı kurdu
Engelliler için basketbol takımı kuruyor
Kapatılan Tsclubları tekrar açıyoruz

inşallah Tv işi de olacak bu yönetim 3 yıl için gelmişti 1,5 yıl oldu daha

ve siz hiçbirşey yapmadı diyorsunuz he

yazıklar olsun !!

antagonist
04.08.2009, 18:06
@Süleyman Sofu,

Forum kuralı madde 2-j'yi okuyalım lütfen.

karatasof
04.08.2009, 18:33
Başkan'a Biat!!!
Asla Sadri Başkan eleştirilmeyeeeeeeeee!!!!
İlla ki bir başkan eleştirelim diyorsanız Albayrak'ı eleştirin kardeşim....
Bakın biz o'na bişey diyomuyuz.
Aksine Albayrak'ı eleştiriye ''Hep Destek,Tam Destek'' diyoruz.

Muhammet Kurt
04.08.2009, 18:49
Bizim insanimizin nedense koru korune adam tutma hastaligi var, bu isin ortasini hic bulamiyoruz. Peygamberimizin insanlari overkende yererkende olculu olmayi tafsiye etmistir. Ama bizde ya goklere cikartir, ilahlik seviyesine getiririz ya da yerden yere vurup bir kalemde sileiriz. Arkadaslar baskani elestirirken kinimizle elestirmiyelim. Argumanlarinizi ortaya koyarak fikrinizce yanlislarini konsursunuz. Overkende Allaha karsi bir askla, hatasiz olmiyacagina, bir insan oldugunu ve yanlislar yapabilecegini de unutmayin.

Bu arada hep baskani gecmisteki baskanlarla kiyas yapmaniz dogru degil. Bu vizyonunuzun kucuk oldugunu gosterir. Eger mutlaka kiyas yapacaksaniz rakiplerimizin baskanlarinla kiyas yapin. Sirf istanbul ezigin baskani oldugu icin hic sevmedigim aziz yildirim ezikbahceyi hicbirseyden bir dunya markasi haline getirdi. Zor da olsa bu gercegi kabul etmek lazim. Artik kriter bu olmali, Sadri baskan bizi dunya markasi olma yolunda ne seviyede!!! Bence guzel isler yapiyor, yanlislari da olsa.

Berk
04.08.2009, 18:49
Başkan'a Biat!!!

Zaten bu sitenin kuruluş amacı da Sadri Şener'i yüceltirken Nuri Albayrak'ı olabildiğince karalayıp yerin dibine sokmaktı.:rolleyes:

aaahmet61
04.08.2009, 18:55
hala sadri şeneri eleştirenleri anlamıyorum.mehmet ali yılmaz nuri albayrağı başkanlığını gördükten sonra.bana sadri başkan süper görünüyor.en önemli zayıflığımız hafızamızın olamaması.herşeyi çok çabuk unutuyoruz.

Gamze
04.08.2009, 18:57
Başkanım iki üç günde bir açıklamalarınızı okuyoruz...

Birinde diyorsunuz ki benim takımım Anderlecht'i yenerdi, diğerinde diyorsunuz ki Sivas'ı yeneriz, hazırız. Bir diğerinde şampiyon olacağız..

Şu Anderlecht meselesiyle ilgili açıklamayı hiç yapmasaydınız keşke.
Anderlecht'i yenerdi dediğiniz takımımız, hollanda ekibinin karşısına Sivas'ın çıkmasını sağlayan, hatta neredeyse arkasından iterek şampiyonlar ligine taşıyan unsurdur aynı zamanda.
Açıklama benim sadece sinirlerimi bozdu...

Trabzonspor'un hedefi her daim şampiyonluktur.
Fakat körü körüne inanç olmaz.

Takımımız iyi, ama yeterli mi?

Hocamız transfer istiyor.
Demek ki eksik var...

Rakiplere bakıyoruz.
Yarışmak çok güç o maddi olanaklarla...
Tamam.

Ama yine de eksiklerin giderilmesi şart.

Yoksa körü körüne şampiyon olacağız demek yalnızca hüsran verir.

En büyük şansımız, kadromuzu korumak oldu.
Ama keşke üzerine takviyeyi daha sağlam yapabilseydik, ya da yapabilsek...

Sizi seviyoruz başkanım.

macka61
04.08.2009, 18:59
Gamze çok doğru söylemişsin bu takıma takviye şart forvete sol açık ve sağ beke gerekli başkanımızı seviyoruz ama geçen seneki gibi sezon kampına bütün transferle yetiştirlmeliydi

karatasof
04.08.2009, 19:04
Zaten bu sitenin kuruluş amacı da Sadri Şener'i yüceltirken Nuri Albayrak'ı olabildiğince karalayıp yerin dibine sokmaktı.:rolleyes:

Bakın benim bundan hiç haberim yoktu.
Site'nin kuruluş amaçlarını bir daha gözden geçireyim bakayım.
Belki benim hoşuma giden başka amaçları da vardır.:cool:
Hoş biz üye olurken bu özellikler aranmıyordu ama sonradan bazı işgüzar arkadaşlar görülen lüzum üzerine ekleyiverdiler herhalde....

Yasin T.
04.08.2009, 19:13
bu sene hiç bir sey yapmamısdır stad sozu vardı yalan oldu...tv sözü vardı yapacak adamı listeden cıkardı......albayrakdan tek farkı olan 20 transfer yaptığından dolayımı iyi

trabzoncell'i çıkartıyor daha ne olsun.
avni aker'in kapasitesini yükseltti daha ne olsun.
2.,3. sınıf topçularımızı azalttık onun sayesinde(hasan üçüncü celaleddin saymaya gerek yok vb.)daha ne olsun
geçen sene şampiyonluğa oynuyoduk daha ne olsun
20 bin kombine sattırdı daha ne olsun
.
.
.
gerisinide siz getirin artık.
böyle başkana can feda

antagonist
04.08.2009, 20:30
Başkan'a Biat!!!

Bizde biat mantığı yok.

Bir sıkıntınız varsa BMN danışma başlığında bu konuyu gündeme getirebilirsiniz.

Mustafa ÖZDEMİR
04.08.2009, 20:41
üniversite kuruyor .ts clubları çoğalttı . benzin istasyonu açıyor.en önemliside hesleri aldı...

My
04.08.2009, 20:51
üniversite kuruyor .ts clubları çoğalttı . benzin istasyonu açıyor.en önemliside hesleri aldı...Yetmeeeeez :rolleyes: Bunları öbürleri de yapardı :D

tlotwat
04.08.2009, 20:52
hatasız kul olmaz arkadaşlar eleştiri yaparkende insanlarımızı küstürmeyelim kaş yapalım derken göz çıkarmayalım Sadri Şener geleli daha 2 sene bile olmadı ama yaptıkları ortada takımımızın ismini yeniden gündeme taşıdı iyi bir kadro kurdu gelir kaynaklarını artırdı bu adamın elinde sihirli değnek yok ya birden takımı dünya kulübu yapsın eleştiren arkadaşlar bana bu işi şu anda Sadri Şenerden daha iyi yapabilecek birinide göstersinler o zmn

KDRDYN
04.08.2009, 20:54
kıymetini bilemedik nalbayrak senin. ahh ahh sen olacaktın ki şimdi.

Mustafa ÖZDEMİR
04.08.2009, 21:15
albayrakı arıyorsanız yazıklar olsun size...

kenan_nr1
04.08.2009, 22:10
En büyük Sadri Baba, baska büyük yok :D

el_conquistador
04.08.2009, 22:11
En büyük Sadri Baba, baska büyük yok :D

Evet, aynen öyle...:alkış:

lazkerem
04.08.2009, 22:32
bazı yarışmalarada kuraldır, aynı yarışmacıya jüri üyelerinden bazısı en düşük bazısıda en yüksek puanı verirse ikiside değerlendirme dışı tutulur.

Foruma bakıyoruz

kimisi yerden yere vuruyor başkanı

Kimisi toz konudurmuyor

Yani elde var sıfır yorum...

İskender Çakmak
04.08.2009, 22:39
başkan eleştirilmeyecek diye bir şey yok tabii ki eleştirilecek ama anlamsız anlamsız değil yaptığı yanlışları abartarak değilbaşkanın geldiği günden beri yaptıgı olumlu şeyler daha cok adamı hiç bu konuda tebrik etmedik ama eleştirmeye gelince bizden önce gideni de yok

Cafer KILIÇSOY
05.08.2009, 08:44
İkili tartışma sataşma içeren mesajlar silinmiştir,

Bilginize.

Lütfen konuyu özünden uzaklaştırmayın.

Süleyman Sofu
05.08.2009, 08:51
Ben başkanın doğrularını hep alkışladım alkışlamayada devam edecem zaten bu yapılanları görmemek NANKÖRLÜK olur.Doğruları görmek yanlışlara ses çıkartmayacağım anlamına gelmez.Televizyon konusunda yaşanan süreç ve gelinen nokta ortada.Beğenmediğimiz bursa bile başardı biz hala varsayım üzerine konuşuyoruz.Evet bi başkan herşeye yetişemeyebilir bu doğaldır ama yanındaki yönetici olarak bulunan şahıslar görüntü olsun diyemi ordalar.Bir yöneticiye bu iş havale edilip şimdiye kadar halledilebilirdi.Nuri Albayrak konusundada herkes haklıdır SADRİ başkanın tırnağı olamaz ama tekrar diyorum bu eleştirilemez anlamına gelmez.

Adnankazaz
05.08.2009, 08:53
kakofoni yapmayalim arkadaslar

Süleyman Sofu
05.08.2009, 08:54
İkili tartışma sataşma içeren mesajlar silinmiştir,

Bilginize.

Lütfen konuyu özünden uzaklaştırmayın.
VATANDAŞ BANA ANARŞİST derken neden göstermediniz aynı duyarlılığıda şimdi hemen siliyosunuz ne oldu cevap verilmesi mi sıkıntı oldu bize sallasınlar ses çıkartmayın cevap verince lank silin olmuyor beyler yine diyorum sizinki yöneticilik değil adı başka bişey ama yöneticilik değil...

Hotaman
05.08.2009, 09:06
Anlamak mümkün değil.
Bu takıma tribünlerden yönetebilceğimiz bir başkan lazım.
Dik duran adam bize ters, dik durmayacak, beyefendi olmayacak, ucuz kabadayı olacak ki taraftar onu sevsin.
Aynı çekirdekte bulunmaktan dolayı üzülüyorum...

Serdar A
05.08.2009, 09:51
Sadri Şener başkanların başkanıdır . Neredeyse tüm cemiyetlerde nüfusu olan saygın bir kişiliktir . Başkan olduğu ilk ay kulüpler birliği başkanlığı teklif edilmiş , geri çevirmiştir . Başkanlığı döneminde bir kez olsun Trabzonspor adı istanbul kulüplerinin ağzına dolanmamıştır . Bir iki arkası gelmeyen istisna dışında tüm kulüplerin gereken saygıyı göstermesi sağlanmıştır .

Başkan Sadri Şener camiasını hiçbir harici gazeteciye eleştirtmemiş , yergiyi de övgüyü de kendi ağzıyla yapmayı tercih etmiştir .

Geçen yıl Trabzonspor tarihinin en büyük takım yapılanmasına girerken kulübün yüklendiği borç aylarca eleştirilmiş , " Trabzon bu borcun altından nasıl kalkar" denmiştir . Sadri Şener'in tepkileri yapıcı olmuştur . Bu yıl kulüp borç yükünden dolayı ve geçen yıldan yapılanmanın büyük kısmını tamamlamanın verdiği rahatlıkla transferde seçici davranmış , bu defa "vay efendim , transfer olmadan nasıl şampiyon olacağız " denmiştir . Sadri Şener yine yapıcı olmaya çalışmış ve " takıma güvenin" dedikçe o kadar daha kabahatl bulunmuştur .

Kulüp 5 milyon bütçe ile Türkiyenin gelmiş geçmiş en ciddi pilot takımı projesine imzasını atmış , Avrupa'da da bir pilot takım anlaşması yaparak genç yetenek avcılığına soyunmuştur . Daha önce Mayıs-Haziranda mesai yapan bir avuç insanın tatil ihtiyacını karşılayan "izleme komitesi müessesesi" artık 12 ay çalışan her yıl 50 civarı futbolcuyu yakinen takip eden bir yapıya ulaştırılmış .

Kulüp yönetimi profesyonelleştirilmesi adına yürütülen çalışmalar parça parça uygulamaya konmaya başlamıştır . Eskiden beri süren çok menajerli sistem , yetki çatışması ve ek kontenjan problemlerine son verildi . Özkan hocanın ucu açık bir çok sorumluluk alanına açıklık getirildi . Gerekli olan sportif direktörlük pozisyonu açıldı , ve kulüp-teknik kadro koordinasyonu daha etkin hale getirildi . Bölge kulüpleriye daha etkili bir dayanışma hedeflendi ve bu doğrultuda Trabzonspor eskiden olduğu gibi merkezi konumunu güçlendirmeye başladı . Bazı kulüplerle sportif ilişkiler dışında , ekonomik ilişkilerde geliştirilmeye başlandı .

Trabzonspor'un verimsiz kullanılan varlıkları hızla değerlendirildi . Kartal'daki benzin istasyonun intifa bedelindeki rayice uyumsuzluğu ele alan yönetim , hak sahibi Petrol şirketinden ek ödeme almayı başardı .

Yine Kartal'daki sosyal tesisler günün kiralama bedellerine uygun olarak tekrar düzenlendi . Yakın gelecekte bölgede başlayacak Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi ile değerini belkide3-4 kat arttıracak bölge için gelecekte Beşiktaş'ın yaptığına benzer bir iş merkezide sırasını bekliyor .

Kimilerine göre bir hayal olan Akyazı projesi için Ankarada sayısız temaslarda bulunuldu , başbakan ile görüşüldü . Dönemin GSM'den her türlü desteği alan Trabzonspor başta Trabzonlu vekiller olmak üzere Ankara'dan gerekli desteği göremeyince bütün kanallar tıkandı , GSM'ninde kadrosu değiştirildi . Tapusu devlete ait olan mevcut stada kulübümüz tarafından milyonlarca lira harcanarak makyajlandı ve kale arkaları yeniden inşaa edildi . Bu sezon loca inşaası , çatı sistemi , otopark ve alışveriş merkezini içeren 20 milyonluk bir projeyi uygulamak isteyen yönetime ne stad sahibinden ne de destek olması beklenen belediyeden bir ses gelmedi , halen daha yaratılmış bir ödenek yok . Sadri Şener bu konudaki aksaklıkları dile getrince "insanları taraftarın önüne atıyor" şeklinde boy boy haberler , yorumlar oluşuyor .

Sadri Şener yönetimi geleceğin önemli enerji üretim sahalarından biri olacak Doğu Karadeniz bölgesindeki bu yatırım olanaklarını çok geç olmadan farkına varmış ve kulübümüz gelirlerini yakın gelecekte ciddi oranda arttıracak çalışmalara imzasını atmıştır . Girdiği ihalelerde , geçmişin aksine(mesela ALPORT) büyük başarı göstermiştir .

Trabzondaki pek çok kamu arazisinin Trabzonspor'a devri başarıyla gerçekleşmiştir . Bu mülklerin içerisinde ; Trabzon'un turizm değeri yükseldikçe değeride katlanacak olan muhteşem konumda marina tesisi , merkeze çok yakın bir ulaşıma sahip yayla-kamp tesisi , kent merkezinde geliştirilmeye müsait modern Haluk Ulusoy tesisleri ve yakında müze olarak hizmet verecek Maraş Caddesindeki Ziraat Bankası ek binası da bulunmakta . Bu yönde pek çok çalışma daha mevcut .

Biletsiz taraftar girişi tarihe karıştı . Oturma düzenlerinde nispi düzelme var . Kombine kart uygulaması oturmaya başladı . Her yıl en az 10.000 kombine bilet satılabilecek duruma gelindi .

Sponsorluk anlaşmaları yeniden ele alındı , bazıları ile yeni bedellerle anlaşma yapıldı , bazıları ile yollar ayrılıp yenileri bulundu . Kulüp eskiye göre çok başarılı sayılabilecek bir sponsor yönetimide gösterdi . Trabzonspor yeniden sponsor firmaların gözünde istanbul kulüpleriyle denk hale getirildi .

Uygulamaları ve teşviki ile lisanlı forma satışında patlama yaşandı . Ölme noktasına gelen TSclub'lar yeniden canlanmaya ve hızla yurt geneline yayılmaya başladı .

Trabzonsporcell , taraftarkart gibi pek çok gelir getirici proje ile taraftarın aidiyetini ifade edebileceği ürünler geliştirildi .

Maehmet Ali Yılmaz tesisleri komple bakım ve tadilata alındı , modern , ihtiyaçlara cevap verecek daha çağdaş bir tesis haline getirildi . Tüm bahçe peyzajı yeniden elden geçirilerek daha şık bir görünüme ulaştı . Sık sık arızalanmasıyla meşhur ve futbolcuların Rize deplasmanından minübüslerle dönmesine sebep emekter takım otobüsü emekliye ayrıldı . Yerine her türlü ihtiyaca cevap veren 0 kilometre bir otobüs alındı .

Trabzonspor marşları yeniden düzenlendi ve stad içinde bize özgün maç öncesi-gol sonrası yayınları adeta imzamız haline geldi . Trabzonspor'un marka değerine büyük katkı sağladı . Bölge ekonomisinde büyük yer tutan ve çiftçimizin sıkıntı duyduğu konuları sahiplenen Trabzonspor , fındık tüketiminin yaygınlaştırılması ve reklamı adına etkin rol üstlenmiş , adının yanına "resmi yiyeceğimiz fındık" ifadesini koymaktan kaçınmamıştır .

...

Bu satırları şu başlıkta yazmak isterdim , olmadı . (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16307 )

Yukarıda yazılanlar ilk planda göze çarpanlar , daha geliştirilebilir . Forumdan bir başka yazarda Sadri Şener yönetiminin zararları şeklinde bir derleme yaparsa daha sağlıklı bir tartışma ortamı yaratılabilir diye düşünüyorum .

Yapılan bir transfer üzerinden yahut yapılmayan bir transfer üzerinden köprüleri atmak fazlasıyla kolaya kaçmak ve düşüncesizce bir davranış olur .

Tolunay Abdioğlu
05.08.2009, 09:55
Allah seni başımızdan eksik etmesin.

OLCAY ÇAKIR
05.08.2009, 10:04
Sevgili Farabi,tek dozda vermeseydin,bünyeler kaldırmayabilir.:)

LazAnisT
05.08.2009, 10:08
Başkanın hatalarını elbette eleştireceğiz ama bunu onun hakettiği şekilde yapmamız lazım.Kimse kusura bakmasın kimsede bana nağme yapmasın Sadri Şenerin başkanlığı bırakması halinde olabilecekleri düşünmek bile istemiyorum

Bu arada başkanın konuşmaları arasındaki tutarsızlıklardan Gamze yukarıda biraz bahsetmiş.Ben özellikle gece 23.00 den sonra başkan herhangi bir kanala canlı yayında bağlandıysa acaba yine ne bomba patlatacak diye tedirgin olmuyorum desem yalan söylemiş olurum:)

Sonuç itibariyle başkanın artıları eksilerinden çok çok daha fazladır.Bir kongre üyesi olarak şu ana kadar yaptıklarıyla bile başkan adayı olduğu sürece oyum her zaman kendisindir.

ÖmerFarukYılmaz
05.08.2009, 10:10
Farabi ne diyebilirizki:)

Ellerine sağlık çok güzel derlemişssin..

Ali İhsan
05.08.2009, 10:12
Abi ne yazarsanız yazın bazı bünyeler bunları "he he" diyerek okurlar.

Beylik laflar hazırdır, geçen sene 20 transfer fazlaydı, şimdi 4 transfer az... Elano'dan girerler, Keita'dan çıkarlar. Biz kimiz, neyiz, kim hangi imkanlarla neler yapmış, dur bir empati yapayım falan demek bizim gibi delikanlılara yakışmaz. Transfer yaptın mı iyisin, yapmadın mı kötüsün...

Her kafadan bir ses çıkan bir toplumun genelini nasıl mutlu edecek başkan acaba?

Başkanın yanlışları saymakla bitmez. Ama ben başkanı Colman'a benzetiyorum, Colman bizim takımdaki çoğu oyuncunun aksine sürekli zor olanı deniyor. 50 metreye pas gönderiyor, rakip eksiltmeye uğraşıyor. Başarılı oldu mu tam oluyor, olamadı mı da küfürü yiyor. Oysa bazıları gibi o mevkide yana pas yapsa 0-0'a yatsa vücudunu zorlamasa da olurdu...

OLCAY ÇAKIR
05.08.2009, 10:16
Anlık,
Günlük,
Haftalık,
Aylık,
1/2 Yıllık,
1 Tam Yıllık,
Ve,
Sözleşmeye sadık..

İşte taraftar modelleri...

Seç birini.

Hangisi seni anlatıyor ise sen O'sun zaten..

Ben 1 tam yıllık kesin olmak şartıyla sözleşme sonuna kadarcıyım mesela:)

Hekimoğlu
05.08.2009, 10:28
Geçen sene temelleri atılan bu kadronun hala eksikleri var nokta transferler ile eksiksiz bir takım kurmak ve taraftara inanç yüklemek varken neden eksikler giderilmez taraftar ile inatlaşılır anlamıyorum bizim huyumuz bu herhalde sonunu getiremiyoruz bir türlü.

Sercan Yaylı
05.08.2009, 10:33
Geçen sene temelleri atılan bu kadronun hala eksikleri var nokta transferler ile eksiksiz bir takım kurmak ve taraftara inanç yüklemek varken neden eksikler giderilmez taraftar ile inatlaşılır anlamıyorum bizim huyumuz bu herhalde sonunu getiremiyoruz bir türlü.
laz inadı bu önüne geçilemiyor katılıyorum sana.

Süleyman50
05.08.2009, 10:39
gerekli gereksiz açıklamalar yapıyor, hedefimiz uefa da yarı final v.s. bu takımın doğru dürüst forveti bile yok...

İHTİLALL
05.08.2009, 10:40
Başkanın sadık taraftar kitlesine mensup arkadaşlar..
Sanki sizde biraz Sadri Şenersporlu laşıyorsunuz gibime geliyor..
Bu tavrınızın başkana zarar verdiğinin farkındamısınız?

Serdar A
05.08.2009, 12:25

Ne kadar güzel . At herkesi bir çuvala , büz ağzını . Şenerspormuş .

40 yıldır doğru yoldasınız , yanılmanıza imkan yok .

Böyle devam .

Süleyman50
05.08.2009, 12:35
rakipleri güzel motive ediyor sayın başkan...

İHTİLALL
05.08.2009, 12:54
Ne kadar güzel . At herkesi bir çuvala , büz ağzını . Şenerspormuş .

40 yıldır doğru yoldasınız , yanılmanıza imkan yok .

Böyle devam .
Genç ve bilgili arkadaşım..
Daha öncede yazdım, biraz daha ortaya gelebilsen tadından yenmeyecek..
....
Döktürmüşsün Sadri babaya yaptığı güzel şeyleri(bazılarına katılmasamda çoğuna eyvallah)
Peki hatalarınıda yaz,konu kapansın vesselam..
Yok başkası yazsın hurrraaa..
Bir duruşmada hakim olmazsa o duruşma genellikle bitmez;avukat ve savcı birbirini yerler mazallah..
Avukat ve savcımız gırla,genetik zaten bizde..
Bize sulh hakimleri lazım,hemde çok lazım..
......
O güzel listenin altına,fazla değil diğer başlıklarda yaptığın eleştirileride ilave etseydin başkana hakettiği desteği asıl o zaman vermiş olurdun..
Bizde altına imza atardık ne güzel..

antagonist
05.08.2009, 13:01
VATANDAŞ BANA ANARŞİST derken neden göstermediniz aynı duyarlılığıda şimdi hemen siliyosunuz ne oldu cevap verilmesi mi sıkıntı oldu bize sallasınlar ses çıkartmayın cevap verince lank silin olmuyor beyler yine diyorum sizinki yöneticilik değil adı başka bişey ama yöneticilik değil...

Sizin bizle sorununuz nedir?

Tutturmuşsunuz bir Fatih Tekke türküsü, sabah akşam onu söylüyorsunuz. Alakalı alakasız her başlığa konusu Fatih veya Fatih'in alınmaması olan mesajlar gönderiyorsunuz. O mesajlar silince de vay efendim "Siz yönetici değilsiniz." vs...

KUTADGU
05.08.2009, 13:10

Biz Sadri Şener tarikatındanız.

Hiç yakıştıramıyorum, hem de hiç.

İHTİLALL
05.08.2009, 13:15
Biz Sadri Şener tarikatındanız.

Hiç yakıştıramıyorum, hem de hiç.
Gereksiz alınganlık gösteriyorsunuz..
Söylediğimin tam olarak değerlendirilmediğini düşünüyorum..
Sadri Şener sizin kadar bizimde başkanımız arkadaşlar..
Farabi arkadaşa yaptığım açıklama herkes için geçerli..

My
05.08.2009, 13:50
Bardağın boş tarafı var, evet. Farkındayız. Düzelmesi gereken çok şey var. Ama bu bardak dolu arkadaşlar. Sürekli boş yanlarına kafayı takıp kendinizi de ahaliyi de karamsarlığa sürüklemenin manası yok. Biraz olumlu bakın :)

2 sene evveline kadar sıradan takım hüviyetine büründük, bürünüyorduk. Tüm bunların ardından bu adamın yaptıklarını değil de yapamadıklarını, hatalarını gözüne sokmaya çalışırsanız milletin de size bakışı bir garip olur tabi. Yeter artık bıktık vallahi Cevat Kol'lardan Şirin Berber'lerden Serdar Bali'lerden. Biraz da bilmeyin artık anasını satayım.

S.DEMİRCİ
05.08.2009, 13:55
bende bazen eleştiriyorum acımasızca..
ama sonra daha sakin kafayla süreci düşününce...
gerçekten kıymetini bilmemiz gereken bir başkana sahip olduğumuzu anlıyorum...

Hekimoğlu
05.08.2009, 14:02
Başkanın en büyük destekçilerinden oldum şimdiye kadar, 2. defa başkan olmadan önce de efsaneydi benim için fakat son aylarda hatalar yaptığını görüyorum bunu söylemek en büyük vazifemizdir taraftar ile gönül bağını koparmamalı oluşan güzel havayı Fatih Tekke transferi sürecinde kaybettik bu geleceğimiz açısından büyük bir sorun.Başkanın Hüseyin'e vereceğimiz parayı hocaya vereceğiz demesi de yanlıştır bu takıma yıllarca hizmet etmiş bir futbolcuyu böyle aşşağılayamazsın sonra aynısı senin başına gelebilir o zaman vefadan bahsedemezsin.

KUTADGU
05.08.2009, 14:07
Başkanın çok konuştuğu yönünde iddialar var.
Aslına bakarsanız ben de Sadri Şener'in bu kadar sıklıkla demeç vermesine ve her şeye yorum getirmeye çalışmasına karşıyım.
Bu Sadri Şener'in bir kusurudur kabul edelim.

Ama kabul edelim arkadaşlar, hepimiz konuşmayı şehvetle seven insanlarız.
Malumunuz Sadri Şener'de bizden biri.

My adlı üyemizin yazısına şiddetle katılıyorum.

Ozan Yazıcı
05.08.2009, 14:19
başkana / yönetime yaptıklarından dolayı minnet duymakla birlikte, şu eksik mevkilere transfer yapmayarak projeyi sakat / eksik bıraktıkları için şaşırıyor / kızıyor / üzülüyorum

ama herşeye rağmen sadri başkan bir tanedir, oyum onadır

keles76
05.08.2009, 14:27
takımda eksikler var ve bunlar giderilmelidir ve işin başında olarak başkanın bunları çözeceği yerde taraftara gaz vermesi kesinlikle yanlıştır herkes işini yapacak taraftar takıma destek verecek başkan dediğinde bir tanede olsa kaliteli transfer yapacak taraftarı memnun edecek laf olsun diye yapacak bunu taraftar istiyor diye yapacak yoksa taraftarı gaza getiremessin futbol heyecan işidir
Birde başkana methiyeler döken arkadaşlara bir iki lafım olsun sizde başkanın karakter analizlerini yada yönetim zekasını bir yana bırakın ve taraftar olduğunuzu fark edin hepiniz yöneticiler gibi olmuşsunuz sizin gibi taraftarım olsa ne transfer yaparım nede birşey şurada lig başlıyor ben daha ligtv almadım bu sene niye umutu ve gökhanı izlemek için kendimi kanser etmek için para harcıyayım sizde taraftar olduğunuzu anlayın ve eksiklerimizi ortaya koyun elinizi vicdanınıza koyun ve bu takımın ligdeki yerini düşünün sonra transfere gerekk yok deyin lütfen herkes sağbek solaçık ve forvet konusunda baskı yapsın yöneticiler azapta gerekir yoksa çalışmazlar bizde onların fedakarlıklarını ve kalitelerini biliyoruz ama bunlar takımı şampiyon yapmaz ellerini taşın altına koydurmak lazım gerekiyorsa borca girecekler borc yiğidin kamçısıdır
Şahsen kimsenin yzısına binanen yazmadığımı belirtirim yanlış anlaşılmak istemem

Süleyman Sofu
05.08.2009, 15:17
Sizin bizle sorununuz nedir?

Tutturmuşsunuz bir Fatih Tekke türküsü, sabah akşam onu söylüyorsunuz. Alakalı alakasız her başlığa konusu Fatih veya Fatih'in alınmaması olan mesajlar gönderiyorsunuz. O mesajlar silince de vay efendim "Siz yönetici değilsiniz." vs...
Hemşerim benim sizinle ne derdim olacak derdi olan sizsiniz.Sonuçta mühür sizin elinizde.Sizin türkü dediğiniz kişi Fatih TEKKE ise bu konuda sizi kınıyorum.Fatih TEKKEnin geri dönmesi konusunda gelip yönetimi göklere çıkartırlarken ses çıkmıyordu ama şimdi bu konuya yazınca her konuya Fatih yazılırmı diyin.Bakın en iyisi siz bize bi açıklama yazıp gönderin hangi konuya ne yazılmaz hangi konuda neyden söz edilmez bunu açıklayın bizde ona göre yazalım yoksa benim kimseyle bi derdim yok.Sansüre eyvallah hakarete eyvallah dememizi bekliyorsanız yanılıyorsunuz adam bana açıkça anarşist diyor sesiniz çıkmıyor ben cevabını verince hemen mesajlar siliniyor hayır nedir derdiniz bi çözebilsem adammı ayırıyorsunuz diyecem yok diyeceksiniz.Siz sansüre devam edin ben bildiklerimi yazmaya devam edecem sizde silin istiyorsanız...

antagonist
05.08.2009, 16:43
@Süleyman Sofu,

Neyse, ben derdimi anlatamıyorum.

Sağlıcakla kalın.

Bu arada;

Anarşist:kargaşacı (http://tdkterim.gov.tr/bts/?kategori=verilst&ayn=bas&kelime=anar%FEist)

T.B_1461
05.08.2009, 16:49
Başkandan şuan tek dileğim stadın üzerinin kapanması. Hadi başkan yap bi güzellik be.

Hotaman
05.08.2009, 16:59
Vay be, kahraman kurtar bizi karanlık ellerden.
BMN'ye özgürlük, eşitlik, adalet getir.:) Şimdi fark ettim, bu kriterler burada yoksa benim burada ne işim var?

Yönetilenleri yönetemediğimiz taktirde, sağlıklı işler çıkarıyoruz. BMN gibi Trabzonspor gibi...

Berk Eren
05.08.2009, 18:01
İki HES projesini kazanan Bordo-Mavililer'in, bunlardan yıllık toplam 17 trilyonluk bir gelir elde edeceği belirtildi

TrabzonsporCell ile de ilk etapta yıllık 6 trilyonluk kaynak sağlanacak. Şener, “Bu projeler gelecek yönetimler için” dedi

4-5 YIL İÇİNDE
Bordo-Mavili yönetimin, büyük gelirler için bu sezon öne çıkarttığı enerji ve GSM projelerinden özellikle 3-4 yıl içerisinde büyük gelirler elde edileceği ifade edildi. Uzungöl ve Ballıca HES projelerini bünyesine katan Trabzonspor yönetimi, bunlarda 5 yıl içinde alınan kredileri geri ödedikten sonra kulübün kasasına yıllık 17 trilyonluk bir gelir girmesi sağlanmış olacak. Bu da bir sonraki yönetimler için sezona daha iddialı girmek adına önemli bir kaynak olacak.

HAYAL 1 MİLYON
Bordo-Mavili yönetimin enerji ile birlikte Ağustos ayı içerisinde resmen düğmeye basılacak olan TrabzonsporCelle projesi ile de büyük bir gelir elde etmenin hesaplarında. Hangi operatörde olursa olsun, TrabzonsporCell'e geçen taraftarlar hiçbir ek ücret olmadan kulüplerine destek olacaklar. İlk etapta 250 bin üyeye ulaşmayı planlayan Bordo-Mavililer, bu tabloda yıllık 6 trilyonluk bir kaynak yaratacak, eğer en büyük hedef olan 1 milyona ulaşılırsa bu gelir tam 20 trilyona ulaşmış olacak.

GELECEK YÖNETİMLERE
Başkan Sadri Şener, HES projelerinin ve TrabzonsporCell projesinin geleceğe yönelik büyük yatırımlar olduğunu belirterek, “Bunlardan bizden sonraki yönetimler büyük gelirler elde edecek. HES projeleri 3-5 yıl içerisinde kendi kredisini ödeyip, kar getirmeye başlayacak. TrabzonsporCELL'den 250 bin üye yaparsak 6 trilyon, 1 milyon rakamını bulursak tam 20 trilyon yıllık gelir olacak. Bu iki dev projeye yeni yönetimlere büyük kaynak sunması adına çok önemli” dedi.

"trabzonunsesi"

hala tek tük transfer olmadı diye başkan ve yönetimi eleştirmek ayıptır gerçekten..
bence onursal başkan sıfatı artık değişmeli..

28TS61
06.08.2009, 00:23
Şener, “Bu projeler gelecek yönetimler için” dedi.

keske demeseydin baskanim. artik herkes koltuga aday olup cebe indirmek ister gelirlerimizi :(

Erdal
06.08.2009, 15:56
Sahi HES projelerini kulübün gündemine kim soktu?...Neyse siyaset sokmayalım kulübe...Yani işimize gelince sokalım gelmeyince sokmayalım...

Şahinoğlu
06.08.2009, 16:57
Sahi HES projelerini kulübün gündemine kim soktu?...Neyse siyaset sokmayalım kulübe...Yani işimize gelince sokalım gelmeyince sokmayalım...

Sokalım abi sokalım kim kulubün gündemine soktu Hes'i paylaşalım öğrenelim kendimizi sen şusun ben buyuma getiriyoruz olmuyor gerçekten.

Serdar A
06.08.2009, 18:08
Sokalım abi sokalım kim kulubün gündemine soktu Hes'i paylaşalım öğrenelim kendimizi sen şusun ben buyuma getiriyoruz olmuyor gerçekten.

Katılıyorum . Elle tutulur bir değerlendirme metodumuz olmadığı gibi her işimiz dedikodularla yürüyor . Bu durum övgüde ve yergide orantısız sonuçlar doğuruyor .

boogerman
07.08.2009, 04:34
başkanı bazı konularda suçlayan kafaları karışık arkadaşlar(!) görüyorum..yapmayın bunu ayıptır.adama sorarlar ulan arkadaş derler bundan 2 sezon 3 sezon öncesinde ne vardı bu takımda.derlerki bu kulübe kim yatırım yapmış proje dahil hiç bir şey katılmadı bu kulübe be arkadaş derler.. ulan arkadaş derler nuri albayrak Trabzonsporun parasıyla Trabzonda kendine liman aldı derler Sadri Şenerse ilk başkanlığında parayı akıttı kendisi battı 2. başkanlığındaysa yeni projeler üretiyor bunları hayata geçiriyor içinde nuri albayrakların bu projeleri yapıları trabzonsporun parasıyla kendine alabileceği korkusu ola ola..şimdi soruyorum siz bu adamdan ne istiyorsunuz..bir fatih tekke mi derdiniz? sizin derdiniz kafanızın karışıklığı o kadar karışmışki beyniniz un ufak olmuş ve artık düşünmeden hareket ediyorsunuz..fatih tekke giderken nerdeydiniz ulan nuri albayrağa neden karşı duramadınız? üzerine alınan alınsın bu başkandan memnun olmayanlara sözüm..

Burak
07.08.2009, 06:51
Sadri Baba Sen Çok Yaşa ! Sevıyoruz Seni

Cengiz Çubukcu
07.08.2009, 08:19
Ceyhun Eskici'nin yazdıkları tartışmaya çok açık...

Hazırlanın Başkan İstifa Edecek

Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır derseniz bu sefer okkalısından tarihide veririm ki, hem de 25–08–2009 günü istifa edecek.
Neden mi? Çünkü bu kulübün o gün geleceğini ipotek altına almaya çalışacaklar. Hem de kim biliyor musunuz Albayrak ve ekibini Kartal’daki benzinliği satmakla yerden yere vuranlar bu kulübün geleceğini satmak için sizden izin isteyecekler.
Demek ki kızdıkları satılan gelecek veyahutta kulübün yarınlarının ipotek altına alınması değil de bu işin genel kuruldan geçirilme kurnazlığını gösteremememe beceriksizliğiymiş.
Birincisi 18 Ağustos tarihinde M. Ali Yılmaz tesislerinde ikincisi ise Haluk Ulusoy tesislerinde yapılacak olan olağanüstü kongre Trabzonspor tarihi için çok önemli bir dönemece şahit olacak. Aslında bu derece önemli bir kongreyi Haluk Ulusoy tesislerindeki bir kongre salonuna sığdırma çabası bir başka kurnazlık çabası ama hadi işin o kısmını geçelim.
Asıl konu o gün biz delegelerden sayın yönetim aşağıda yazdığım yetkiyi isteyecek.
‘’Kulübümüz tarafından devir alınan veya alınacak olan, Trabzonspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilmiş Trabzon Yat Limanı, Trabzonspor Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş’ye tahsis edilmiş Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nun yol tarafındaki boş alan, Trabzonspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilmiş İstanbul Kartal Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri, Trabzonspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilecek Trabzon Belediyesi’nden devir alınacak olan Yenimahalle Sahil Dolgu Alanı ve Trabzonspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilmiş Trabzon İl Özel İdaresinden devir alınan Düzköy Yaylakent Tesisleri diye nitelendiren yerlerde Trabzonspor Kulübü’ne gelir getirici yatırımlar yapmak ve yaptırmak üzere Trabzonspor Kulübü Derneği Tüzüğünün 89. maddesi gereğince, kulübümüz lehine irtifak veya intifa hakkı devri, rehin ve teminat gösterilmesi ve 10 yıldan daha uzun süreli kiraya verilmesi dahil, buna bağlı ve benzeri ticari sözleşmeler ve akitlerin yapılması için gerekli işlemlerin yasal, hukuksal ve her türlü iş ve işlemlerini yapmak üzere Trabzonspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu’na yetki verilmesinin görüşülüp kararlaştırılması’’
Şimdi sorarım size bu yetkiyi aklı başında olan hangi delege verir. Bu tesisleri gelecek 40 yıl için kiraya verip alınacak milyonlarca Euro’yu geçen sene yaptığınız gibi havalara mı saçacaksınız? Allah’ınızı severseniz Çanakkale Dardanel’den aldığı iki futbolcuya 1.3 trilyon veren sonrada bu futbolcuları ikinci lige gönderen zihniyete sizce kim bir daha para emanet eder?
Ben size şu sözü vereyim ki o gün size bir şartla evet derim. O da gündeme bir madde daha ekleyeceksiniz ve diyeceksiniz ki tüm bu kiralamalardan ya da teminatlardan kazanılacak para HES projelerine ya da borsadaki hisse senetlerinin çağrı maliyetleri için kullanılacak başka hiçbir şekilde bu paralara el dahi sürülmeyecektir. Var mısınız buna varsanız bizde varız ancak yoksanız bu camianın geleceğindeki on yılı satmak size yeter gerisini hayal dahi etmeyin.
Hal böyle olunca Sadri Bey kendine itaat etmeyen bu topluluğu bundan önce olduğu gibi ulusal medyaya şikâyet eder ve ilk uçakla şehirden ayrılır. Geride kalan takım arkadaşları; ‘Gördünüz mü başkan sizin yüzünüzden gitti’ der ve bizi afişe eder. Başkan ayağının tozuyla indiği kardeşinin havaalanında istifanın ilk sinyallerini verir. Ancak kimse korkmasın taraftarın başlattığı GİTME BAŞKAN isimli senaryo tekrar devreye girer. Biraz kısa mesaj, biraz afişli yalvarma ve birde belediyenin önünden başlayacak olan yürüyüş hazırlıkları başkanın dönmesi için yeterde artar bile. Sonra mı?
Bekle yeni bir olağan üstü kongre!

toksoy61
07.08.2009, 11:17

Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır derseniz bu sefer okkalısından tarihide veririm ki, hem de 25–08–2009 günü istifa edecek.
Neden mi? Çünkü bu kulübün o gün geleceğini ipotek altına almaya çalışacaklar. Hem de kim biliyor musunuz Albayrak ve ekibini Kartal’daki benzinliği satmakla yerden yere vuranlar bu kulübün geleceğini satmak için sizden izin isteyecekler.
Demek ki kızdıkları satılan gelecek veyahutta kulübün yarınlarının ipotek altına alınması değil de bu işin genel kuruldan geçirilme kurnazlığını gösteremememe beceriksizliğiymiş.
Birincisi 18 Ağustos tarihinde M. Ali Yılmaz tesislerinde ikincisi ise Haluk Ulusoy tesislerinde yapılacak olan olağanüstü kongre Trabzonspor tarihi için çok önemli bir dönemece şahit olacak. Aslında bu derece önemli bir kongreyi Haluk Ulusoy tesislerindeki bir kongre salonuna sığdırma çabası bir başka kurnazlık çabası ama hadi işin o kısmını geçelim.
Asıl konu o gün biz delegelerden sayın yönetim aşağıda yazdığım yetkiyi isteyecek.
‘’Kulübümüz tarafından devir alınan veya alınacak olan, Trabzonspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilmiş Trabzon Yat Limanı, Trabzonspor Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş’ye tahsis edilmiş Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nun yol tarafındaki boş alan, Trabzonspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilmiş İstanbul Kartal Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri, Trabzonspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilecek Trabzon Belediyesi’nden devir alınacak olan Yenimahalle Sahil Dolgu Alanı ve Trabzonspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilmiş Trabzon İl Özel İdaresinden devir alınan Düzköy Yaylakent Tesisleri diye nitelendiren yerlerde Trabzonspor Kulübü’ne gelir getirici yatırımlar yapmak ve yaptırmak üzere Trabzonspor Kulübü Derneği Tüzüğünün 89. maddesi gereğince, kulübümüz lehine irtifak veya intifa hakkı devri, rehin ve teminat gösterilmesi ve 10 yıldan daha uzun süreli kiraya verilmesi dahil, buna bağlı ve benzeri ticari sözleşmeler ve akitlerin yapılması için gerekli işlemlerin yasal, hukuksal ve her türlü iş ve işlemlerini yapmak üzere Trabzonspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu’na yetki verilmesinin görüşülüp kararlaştırılması’’
Şimdi sorarım size bu yetkiyi aklı başında olan hangi delege verir. Bu tesisleri gelecek 40 yıl için kiraya verip alınacak milyonlarca Euro’yu geçen sene yaptığınız gibi havalara mı saçacaksınız? Allah’ınızı severseniz Çanakkale Dardanel’den aldığı iki futbolcuya 1.3 trilyon veren sonrada bu futbolcuları ikinci lige gönderen zihniyete sizce kim bir daha para emanet eder?
Ben size şu sözü vereyim ki o gün size bir şartla evet derim. O da gündeme bir madde daha ekleyeceksiniz ve diyeceksiniz ki tüm bu kiralamalardan ya da teminatlardan kazanılacak para HES projelerine ya da borsadaki hisse senetlerinin çağrı maliyetleri için kullanılacak başka hiçbir şekilde bu paralara el dahi sürülmeyecektir. Var mısınız buna varsanız bizde varız ancak yoksanız bu camianın geleceğindeki on yılı satmak size yeter gerisini hayal dahi etmeyin.
Hal böyle olunca Sadri Bey kendine itaat etmeyen bu topluluğu bundan önce olduğu gibi ulusal medyaya şikâyet eder ve ilk uçakla şehirden ayrılır. Geride kalan takım arkadaşları; ‘Gördünüz mü başkan sizin yüzünüzden gitti’ der ve bizi afişe eder. Başkan ayağının tozuyla indiği kardeşinin havaalanında istifanın ilk sinyallerini verir. Ancak kimse korkmasın taraftarın başlattığı GİTME BAŞKAN isimli senaryo tekrar devreye girer. Biraz kısa mesaj, biraz afişli yalvarma ve birde belediyenin önünden başlayacak olan yürüyüş hazırlıkları başkanın dönmesi için yeterde artar bile. Sonra mı?

Trabzon gibi bir şehrin İstanbul gibi bir şehirle ekonomik olarak mücadele etmesi hayal bile edilemez. Artık 3 İstanbul takımı ekonomik olarak bizi katladılar. Rezidancelar, alışveriş mağazaları, adalar, oteller, yeni stadlar vb pek çok faaliyetle çok büyüdüler. Günümüz futbolundada ekonominin değerini herhalde anlatmaya gerek yoktur. Şimdi durum bu iken sen hala 200 bin nüfuslu ve fakir bir şehir olan, halkın geçimini kıt kanaat yapabildiği, 200 tl ye kombine satamadığın bir şehirden koskoca bir istanbul ile başa çıkmaya çalışıyorsun. İnsana gülerler.

Trabzonspor, İstanbul takımları ile mücadelesini devam ettirmek istiyorsa ekonomik olarakta büyümek zorundadır. Eğer trabzonsporun trabzonda kalmasını istiyorsakta bu şehir bu takımı tüm imkânlarıyla beslemek zorunda. yoksa onu almasın , bunu almasın, şunu yapmasın derseniz kusura bakmayın gitgide dibe vururuz. sadece taraftar desteği ile bir alanzinho yu alamayız. en büyük kaynağımız naklen yayın hakkımız eğer ilerde onuda kaybedersek bursadan, sivastan geriye düşeriz.

herkes kafasına şunu soksun. ekonomi olmadan büyük takım olamazsın. o yüzden ya trabzon şehir olarak trabzonsporu her şeyiyle destekleycek yada küçülüp yok olacak bu takım veyahut bu takım bu şehirden gidecek. Sadri Şenerde bu şehirden mümkün olan her türlü şekilde faydalanmaya çalışıyor. takımı bu şehirde tutmaya çalışıyor. parayı kendi cebine indirmiyor kulüp için harcıyor. hata yapabilir arada sırada.

Ahmet Karadeniz
07.08.2009, 11:28

zaten ne zaman trabzonspor iyi olur bazı böle insanlar trafından sokulan comaklarla başarılarmızın engellenmesi olacak ama biz buna meydan vermiyeceğiz hadi bakalım görüşürüz o dediğin tarih istifa etmezse ....... ulan siz destek misiniz köstekmisinz ya zaten başkanmız açıklama yaptı transferde az hata yapmak istiyoruz %10 hata koydu hatta peki diğer transferlere nie bişe demiyorsunuz böle 1-2 oyuncu yüzünden yönetimin değişmesine sebeb olursa vay halimize görüyoruz istanbul kulublerinin yaptıgı transfer hatalarını bjk fb gs onca paraya aldıgı adamlar türkiyeden zengin olup kendi ülkelerine gidiyorlar ey gidi akıl

Ahmet Karadeniz
07.08.2009, 18:24
teşekkürler sadri şener ve yönetimine

Muhammed
07.08.2009, 18:44
Ceyhun Eskici'nin mail adresi yok mu? Herkes sevgi mailleri atsın.

macka61
07.08.2009, 18:49
bu adam ne demek istiyor

sakaryalı.61
07.08.2009, 18:55
teşekkür ediyorum sadri başkanıma ..

inanın onun sahip çıktığı gibi kulübe sahip çıkacak daha iysini bu-la-ma-yız.

sakaryalı.61
07.08.2009, 19:04

bu yazıyı dikkate bile almaya luzum yok..neden gerek yok isnad edileni ispat....edeceksin kuru kuruya olmuyor yani...kardeş ..
biz başkanın hizmetlerini görüyoruz herkeste görüyor .....

hepimiz albayrak döneminide gördük, ne yapmaya çalışıyorsun diye sorarlar adama demi.
ortalığı kimsenin bulandırmaya hakkı yok gerçek taraftar bunu zaten yapmaz...
herkes takımını seviyorsa desteklesin art niyetli olanlarda sürekli gündem oluşturmaya çalışırlar böyle bakın işinize yada gölge etmeyin sizin gibiler yüzünden zaten iyi giden takım herzaman tökezlemiştir ne diyelim art niyetin gözü kör olsun...

deepmavi
07.08.2009, 19:28
ceyhun eskici midir nedir bu adamın yazısı dikkate almaya bile gerek yok bu kişi kukladan başka bişey değil ve çok güzel kelime oyunu yapmış yazısında artık destek zamanı eleştireler yapıcı olduğu sürece sorun yok bundan sonra diğer yıkıcı eleştiriler şiddetine göre aynı şekilde hatta kat ve kat fazlasıyla cevabını bulacak.

Büyük Başkan Sadri Şener iyi işler yapmaya devam yanındayız her zaman destek olucaz İyiler her zaman kazanır Kötüler kaybetmeye mahkumdur artık kötüler bize engel olamıcak Devam Her Zaman İleri Daha İyisi Olmak İçin İleri Büyük Başkan...

sakaryalı.61
07.08.2009, 19:33
ceyhun eskici midir nedir bu adamın yazısı dikkate almaya bile gerek yok bu kişi kukladan başka bişey değil ve çok güzel kelime oyunu yapmış yazısında artık destek zamanı eleştireler yapıcı olduğu sürece sorun yok bundan sonra diğer yıkıcı eleştiriler şiddetine göre aynı şekilde hatta kat ve kat fazlasıyla cevabını bulacak.

Büyük Başkan Sadri Şener iyi işler yapmaya devam yanındayız her zaman destek olucaz İyiler her zaman kazanır Kötüler kaybetmeye mahkumdur artık kötüler bize engel olamıcak Devam Her Zaman İleri Daha İyisi Olmak İçin İleri Büyük Başkan...

eline sağlık kerdeşim ..
bu eskici arkadaşın kesinlikle art niyeti söz konusudur daha ötesi yok

sessizkral_1
07.08.2009, 19:33
Mülkün kiralanıp gelir elde edilmesinin nesi kötü?Kendide demiş "Alınacak Milyon dolarları" havaya saçmaya gelirsek aldığımız futbolculardan hangisi kötüydü?Gökhan ünala verilen para belki abartılı sayılabilir.Bunun dışında har vurup harman savurmadık biz.Biz guizalara liconlara onlara bunlara 20 milyon dolarlar basmadık.

Eğer vizyonunun genişletmek istiyorsan bütçesi 200 milyon dolar olan klüplerle yarışmak istiyorsan mülkleride kiralayacaksın gerekirse.

Özkan
07.08.2009, 19:35
Ceyhun Eskici ve benzeri tipler bıraksın bu işleri, bir Ege kasabasına yerleşip balıkçılık yapsınlar. Trabzonspor'a en büyük hizmeti vermiş olurlar.

Yasin T.
07.08.2009, 19:42
başkanım bir forvet alsaydın keşke.saçımızı başımızı yine yolcaz ama sağlık olsun artık

My
08.08.2009, 23:30
Başkanım sizlerden Allah razı olsun.

2 sezon öncesini hatırlayın. Hepimizin umudu kırılmış, Trabzon futbola küsmüştü. Sadri başkan ve arkadaşları bu takımı, bu şehri yeniden havaya soktu. Nerden nereye.

Yarın mağlup ta olabiliriz ama adım adım, gün be gün daha iyiye gidiyoruz. Az önce kendi kendime düşünüyordum. Seneye bu kadroyu koruyup biraz daha üstüne katarsak kim tutar bizi :)

Başkanım hepinize sonsuz teşekkürler.

Mustafa ÖZDEMİR
09.08.2009, 15:31
başkan artık patlat bir bomba .sat caleyi al iyi bir forvet...

Koray
09.08.2009, 15:34

Cale'yi satmak mıı ?

Olduu...

Birini almak için illa birilerini feda mı etmek zorundayız, yapmayın bunu yahu...

Berk
09.08.2009, 15:35

Bunun takıma faydadan çok zararı dokunur.Yıllar sonra Cale ve Ferhat gibi iki kaliteli sol beke kavuşmuşken bunların forvet almak pahasına satılması mantıksızlıktır.Kaldı ki şu durumda herhangi bir oyuncumuzun satılması gündemde değil..

Mustafa ÖZDEMİR
09.08.2009, 15:38
ama bize bir forvet lazım forvet yerli olmayacağına göre bazı fedakaelıklar yapmalıyız...

Hamsi_61_61
09.08.2009, 15:59
ama bize bir forvet lazım forvet yerli olmayacağına göre bazı fedakaelıklar yapmalıyız...

neden olmuyormus yerli alirsin fatih tekkeyi tıkır tıkır gol attırırsın , batuhan'da güzel bir alternatif olurdu..

Cenkhan
09.08.2009, 16:28

Fedakarlık yap o zaman arkadaşım. Cale'nin satılması ahmaklık olur.

trapesus
09.08.2009, 16:44
Burda Sadri Şener'e saygısızlık edenler dünkü maçtan sonra biraz olsun utanmadınız mı?

2 senede takımın ve şehrin havasının nasıl değiştiğini unutan balık hafızlılara sesleniyorum!

Sizler Fatih Akyellere, Musa Büyüklere, Ömer Rızalara, Jefersonlara layıksınız...

Cafer Bulur
09.08.2009, 17:50
Baskanim yapma etma,kalite bir forvet istiyoruz.:)

Kazanan sen olursun baskanim,su kaliteli kadronun üstüne son noktayi koymak gerek...:)

Ilelioglu
09.08.2009, 18:18
Baskanim Forvet diye yalvariyordum size ama Sag Bek alin lütfen.

Orhan Sam cok iyi olur...;) Alabilirseniz birde Forvet yoksa Eren'i cagirin gelsin.;)

Hürgün Aygün
09.08.2009, 21:02
bizim yönetimde kızmayın ama bence iş yokadamlar 2-3 tane sola adam aldılar yetmiyomu alanzinho engin sonra istese yattara da solageçer o zaman alanzinhoyu ve engini niye aldınız gabricin yerine 1 forvet alabilirdik düşünün sadece 2 forvetimiz var 1i sakatlansa tek forvet olucaz sonra sağ bektede eksiğimz var sağ kanatta da yattara sürekli sakatlanıyor ve sağ bekte serkan yeterli değil

Yasin T.
10.08.2009, 10:47

sana söyleyeceğim tek söz:Sen futboldan anlamıyorsun!!!

Şahinoğlu
10.08.2009, 12:04
Sadri Şener sen Trabzonspor camiasının nadide değerlerinin 1 numaralı ismisin seni seviyoruz.

Mustafa ÖZDEMİR
10.08.2009, 22:04
sana söyleyeceğim tek söz:Sen futboldan anlamıyorsun!!!

neden öyle diyorsunki.bence şu takımın aksayan tek tarafı sol bek .orda ferhat oynasa bence daha iyi olur...

yorumsuz6117
10.08.2009, 22:05
neden öyle fiyorsunki.bence şu takımın aksayan tek tarafı sol bek .orda ferhat oynasa bence daha iyi olur...
sağ bek forvet aksamıyor yani ferhat caleden daha iyi futbolcu yani bunlarımı söylemek istiyorsun..

Mustafa ÖZDEMİR
10.08.2009, 22:09
bence sol bekimiz hücuma katkı yapmalı bunun için ferhatı beğeniyorum sağ bek zaten alınmaz .forvet bende istiyorum ama alacak yönetim yok maalesef...

bkandil
10.08.2009, 23:08
Fedakarlıktan kastın Cale'yi satmak galiba.
Bu kadrodan şu an Cale'yi satmak fedakarlık değil ahmaklık olur...

bence sol bekimiz hücuma katkı yapmalı bunun için ferhatı beğeniyorum sağ bek zaten alınmaz .forvet bende istiyorum ama alacak yönetim yok maalesef...

2 stoper yeter zaten bize, 2 bek yerine 2 forvet alalım, orta saha oyuncuları da (5 kişi) hücuma katkı yapsın, 2-5-3 oynayalım... Çok gol atarız!!! değil mi?

Emrullah
10.08.2009, 23:10
neden öyle diyorsunki.bence şu takımın aksayan tek tarafı sol bek .orda ferhat oynasa bence daha iyi olur...

Bu takımın AKSAYAN TEK tarafı SOL BEK mi? Yani Cale...... Bu da ilginç....

yorumsuz6117
10.08.2009, 23:11
:eek::eek::eek:

bkandil
10.08.2009, 23:14
...bence şu takımın aksayan tek tarafı sol bek ...
Aksayan derken??

Yasin T.
11.08.2009, 12:51
mustafa özdemir sen celaleddinle keçeliyi çok özlemişsin galiba.yapma gözünü seviyim.cale gibi adam satılırmı.ben solbekte aksayan bir taraf görmedim.cale tam takım oyunu oynayan bir oyuncu.ofansif yönü pek iyi olmayabilir bunun nedeni gecen sene sol açık olmamasından kaynaklanıyodu.şimdide o sorun çözüldü.bu takıma sadece bir forvet lazım o kadar

ozturk
11.08.2009, 12:56
.bence şu takımın aksayan tek tarafı sol bek .orda ferhat oynasa bence daha iyi olur...

ilginç :confused::confused::confused:

erhank
11.08.2009, 13:02
Baskanimi seviyorum, bizi ne durumlardan aldi nerelere tasidi. Biraz da inati olmasa cok iyi olacak ama o kadar kusur herkesde olur.

BiZe HeR YeR 61
11.08.2009, 13:08
Baskanimi seviyorum, bizi ne durumlardan aldi nerelere tasidi. Biraz da inati olmasa cok iyi olacak ama o kadar kusur herkesde olur.
Ama bu takımın zararına oluyo kendi emeklerine yazık ediyo...İnşallah ilerleyen zamanlarda sağ bek ve forvet sıkıntısı çekmeyizde başkanımız bu işi biliyor deriz..!

Emiroğlu
11.08.2009, 13:30
Bu takıma forvet alınmadığı sürece , kendi yaptıklarına verdikleri onca emeğe ihanet edilmiş olacak.
Daha önce düşülen " son nokta " yanlışına tekrar düşülüyor.

Bunu görmek bu kadar mı zor ?

İyi bir forvet ile şampiyonluğun en büyük adayı iken , bu forvetlerle bir " hiç " siniz !
2 maç iyi oynanır , şu olur bu olur , ama final havasındaki maçlarda hiçbirşey olmaz.

Kimsede para yok bahanesini sunmasın.

antagonist
11.08.2009, 14:09
Atay Aktuğ zamanında yaptığımız yanlışı yine yapmayalım. Başkan, "Avrupa Ligi'ne kalırsak forvet alırız." diye düşünüyorsa yanlış yapıyor bence. "Bir forvet alalım ki Avrupa Ligi'ne kalalım." düşüncesi daha mantıklı. Eğer bu turu geçersek alacağımız forvetin parasını rahat rahat kazanırız.

Haydi başkanım, okyanusu geçtiniz, derede boğulmayın lütfen!

alinuman
11.08.2009, 17:40
ben kendimi bildim bileli bu trabzon bu kadar iyi yömetilmemişti.abdurrahim albayrak yönrtiminden nasıl devraldı ve 1 sene gibi kısa zamanda takımımızı nerelere getirdi.şu anki durumumuzu bir bana (geçen) sezon başında söyleseydi kafamı buluyon derdim.ama gerçek karşımızda.başkanımızın değerini iyi bilelim.en az 5 sene daha kalmalı diye düşünüyorum.saygılar....

[KAPLAN]
11.08.2009, 17:59
Açıkcası başkanımız yaptığı Avrupa ligi öncelikli hedefimiz açıklamasını pek inandırı bulmuyorum. Zira biri sakat, 2 tane sıradan santraforla 3 kulvarda, hele de Avrupa liginde yarışmayı ümit etme düşününcesi hiç de akla mantığa uygun değil.

Takım orta alanda iyi pas yapıyor olabilir, ancak hala ceza sahası içinde bu orta sahanın getirdiği dinamizmi kullanamıyoruz. Kapanan takımlara karşı yine zorlanacağız. Umarım eleme maçını öyle veya böyle geçeriz, eğer ki geçemezsek bunun sebebi ya santrafor eksikliğinden ya da orjinal bir sağ bek olmadığından kaynaklanacak... Çünkü takımın diğer mevkileri yıllar sonra hakikaten bu kadar iyi olmuşken, beni asıl üzen nokta bu muazzam çarkın bir iki dişlisinin aksadığını bile bile tüm çarkı feda edebilecek riskin gözü kapalı alınmış olması...