PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Cengiz
20.07.2009, 17:24
var abdurrahman ,sedat, özer, hakan bayraktar soyismini yanlış hatırlamıyorsam

tayfun'u her maç ıslıklayan taraftar abdurrahman'ı sedat'ı mı beğenecek

magicyattara
20.07.2009, 17:25
Var Manisa'da.Gel diyince gelecek.

Crespo Ergin:)
Saçlardan yani..

sorin
20.07.2009, 17:26
tayfun'u her maç ıslıklayan taraftar abdurrahman'ı sedat'ı mı beğenecek
sivasta beğeniyorsa burda da beğenir bu takım top oynayan topçuyu bağrına basar kardeşim trabzonluda olsa afrikalı da olsa bursalı da olsa

Recep Alkan
20.07.2009, 17:26
Var Manisa'da.Gel diyince gelecek.

Bir tane de Bursaya gönderdik bu sene :)

cebcare
20.07.2009, 17:27
yönetim güzel şeyler yapmıştır doğrudur Allah razı olsun ama çok önemli yanlışlarıda var son büyük yanlışıda fatih tekkeyi almayarak yapmıştır HAYIRLISI OLSUN BAŞKA SÖZE GEREK YOK

ARAGORN01
Biraz beklerseniz bende bir gizli telefon görüşmesi ifşa edeceğim.

Kaynağı bile belli olmayan düzmece bir haberin buraya aktarılıp,altına ciddi ciddi (şu anda benim yaptığım gibi) yorumlar yapılması ne kadar doğru.

Artık oluşan tabloda Trabzonspor'un zarar görmeyeceğine ihtimal vermek en naif ifadeyle saftiriklik olur.Geldiğimiz bu nokta da Yönetim,Fatih Tekke kanadından daha fazla taraftarın sorumluluğu vardır.

kesinlikle..

Harun
Başkanın Yanal ile başlayan hataları Fatih Tekke ile devam etmekte.Bu takıma forvetin lazım olduğunu bir yıldır söylüyoruz.Bu isim öyle yada böyle kaliteli bir isim olmak zorunda.Aradığımız bu kalitedeki bir oyuncunun maliyeti Fatih Tekke'ye biçilen fiyattan daha mı düşük olacak?
Ortada gizlenen bir sorun var.Biri yada birileri bu transfere karşı çıkıyor.Fakat bu transfer gerçekleşmez ve beklentileri karşılayacak bir forvet alınmazsa; her maç sonrası "Fatih Tekke" tezauratları duymaya devam edeceğiz.Bu da hem yönetimin hem de futbolcuların üzerinde baskı oluşturacaktır.Başkanın bir an önce dışarıya kulak vermeden kendi kararlarını uyghulamasını bekliyorum.Şu bir gerçek ki verilen önemli kararların çoğunda direkt başkanın etkisi bence çok az.Bu da başkanın pasif olduğunu göstermektedir malesef.

Sinem Yılmaz61
20.07.2009, 17:28
teşekkürler..

Bir sey degil:cool:

yorumsuz6117
20.07.2009, 17:29
gerimi alsak:D

Hasan Ayvenli
dediğim gibi ortada bir ikiyüzlülük var. madem almak istenmiyordu fatih neden teklif götürdünüz? sonrasında da yapılan saçma sapan açıklamalar. en başında deseydiniz fatih'i almayacağız diye.
bu saatten sonra fatih gelse de gelmese de bu yönetimin işi çok zor. bu yönetimin ömrü de kısalıyor bu gelişen olaylarla. inşallah gökhanla umutu kaportacıya götürmüşlerdir de 1-2 metreden golleri kaçırmazlar bu sene. yoksa avni aker'de maç sonrası oluşacak tablo çok kötü olacak. başkan da o tablonun hemen sonrasında ağzına geleni yine söyleyecek. yeniden kongreler yapılacak. yine aynı şeyler olacak. yine 10. haftaya gelmeden bir sezon daha heba olacak. bu döngü ne zaman değişecek???
geçen sezon yapılan bir çok doğru hamle yavaş yavaş bu şekilde eriyor.

sorin
çok şükür geldin

Cengiz
sivasta beğeniyorsa burda da beğenir bu takım top oynayan topçuyu bağrına basar kardeşim trabzonluda olsa afrikalı da olsa bursalı da olsa

iyi kardeşim toplayın hasan üçüncü'yü , hüseyin'i , metin aktaş'ı şampiyonluğa oynayın

kendini parçalayan umut 5 senedir kendini beğendiremedi sedatlar abdurrahmanlar beğendirir

Şenol Altunsoy
20.07.2009, 17:30
Bu saatten sonra şayet İbrahimoviç ya ada Eto'o gibi bir santrfor alınmazsa kim alınırsa alınsın madem bu kadar para verecekdik Fatihi alsyadık denecek yani yeni bir santrfor alma işide çok zor artık

ceserdar
20.07.2009, 17:30
Bu konuda bu hızda gidilirse, bu kulüp çat diye çatlar ortadan. Vebali de Fatih için ortalığı bu kadar ayaklandıranların üstüne kalır.

sorin
20.07.2009, 17:31
iyi kardeşim toplayın hasan üçüncü'yü , hüseyin'i , metin aktaş'ı şampiyonluğa oynayın

kendini parçalayan umut 5 senedir kendini beğendiremedi sedatlar abdurrahmanlar beğendirir
allah için söyle umutun son vuruşları şampiyon olacağım diyen takım için yeterli mi

a d bacan
20.07.2009, 17:31
olayın en kötü yanı da
üç forvet birden kaybettiğimizdir

asıl gerçek budur
artık ne gökhan dan nede umut tan verim bekleyebiliriz"fatih tekke" tezahuratları altında iken

tamiri kolay olmayan bir yanlış yaptı başkan hemde çok zor.

magicyattara
20.07.2009, 17:32
Biraz beklerseniz bende bir gizli telefon görüşmesi ifşa edeceğim.

Kaynağı bile belli olmayan düzmece bir haberin buraya aktarılıp,altına ciddi ciddi (şu anda benim yaptığım gibi) yorumlar yapılması ne kadar doğru.

Artık oluşan tabloda Trabzonspor'un zarar görmeyeceğine ihtimal vermek en naif ifadeyle saftiriklik olur.Geldiğimiz bu nokta da Yönetim,Fatih Tekke kanadından daha fazla taraftarın sorumluluğu vardır.

Yahu ne fark eder ki.
Takım iki maç kaybedince veya şampiyonluk yarışından kopunca yönetim zaten hedef haline gelecek.
Taraftar daha güçlü bir takım için Fatih'i istedi o kadar.
Şahsım adına ben,bunun için gelmesini istedim.
Neticede şimdi olmazsa ara transferde buraya bir adam alınacak ya da yönetim inadında devam edip,takıma gerekli olan iyi bir forveti transfer etmeyecek.
Olan yine kendilerine olacak.

Başkan'ın bu sezon için şampiyonluk hedefi koyduğunu bilmeyen yok.Peki şampiyonluk için atılmış tek bir adım görebiliyor musunuz.
Bu takım bırakın şampiyonluğu,Avrupa ligine girebilecek mi?

Süleyman Sofu
O yürüyüş gerçekleşmez gerçekleşecek olsa çarşamba gününe alınmazdı her zaman ki Trabzon'da ki taraftar oyunları böyle birşey düzenleme haberi yayınlanır sonra resmi siteden gerek yok arkadaşlar tasvip etmiyoruz denir ve bunu düzenleyecek olanlar yürüyüşü iptal eder.
gerek olmadığını söyleyecek olanda kesin hacısalihoğlu ve alioğlu olur:D

Recep Alkan
Evet burda var, Facebookta...Iste Fatih Tekkenin Ntv spordaki Röpörtaji....

http://www.facebook.com/video/video.php?v=117863119920&oid=79472017741&ref=mf

Habunu iyi dinleyin, eğer HAcısalihoğlu hanu ses tonu ile tek kelime etsin dişimi kıracam !!!

sorin
20.07.2009, 17:33

ayrıca o hasan hüseyinle üç defa 2.lik elde ettin daleverelerle şampiyonluk gitti iki kere türkiye kupasını aldın

Cengiz
20.07.2009, 17:33
allah için söyle umutun son vuruşları şampiyon olacağım diyen takım için yeterli mi

ben senin dediğine göre söyledim umut örneğini

adam yeterli olmayabilir ama tüm kalbiyle oynuyor bağrına bas işte

Cengiz
20.07.2009, 17:34
ayrıca o hasan hüseyinle üç defa 2.lik elde ettin daleverelerle şampiyonluk gitti iki kere türkiye kupasını aldın

evet hasan üçüncü'de vardı o kadroda

arifemre
Bu saatten sonra şayet İbrahimoviç ya ada Eto'o gibi bir santrfor alınmazsa kim alınırsa alınsın madem bu kadar para verecekdik Fatihi alsyadık denecek yani yeni bir santrfor alma işide çok zor artık

santrfor u bırak sağ bek sol açık alınsa da aynı cümleler kurulacak.
transfer sanırım bitti...

Sinem Yılmaz61
Habunu iyi dinleyin, eğer HAcısalihoğlu hanu ses tonu ile tek kelime etsin dişimi kıracam !!!

:alkış::alkış::alkış: Iste bu Abi!!!

Cem Akyüz
Sadri Başkan'ı çok seviyorum ama bu transfer dönemi iyi değerlendirilemedi halen daha sağ bek ve forvette sorunlarımız var..Tekke şu şartlarda almamayı bana kimse açıklayamaz demeki yönetimden birilerinin Tekke ile ilgili kişisel sorunları var..Tekke ben tavanın altında paraya tamam dedim diyor 2.başkan çıkıyor parayı kabul etmedi diyor..ortada büyük bir yalan var kendi görüşüm Tekke asla yalan söylemez eğer 2.başkan yalan söylüyor ve halen daha yönetimde bulunuyorsa buda saçmalığın en önde bayrak sallayanıdır

yorumsuz6117

yetenek yoksa kalbiyle oynamak bazen yetersiz kalır..

peker61
20.07.2009, 17:35
Bu tekke olayı başkanın başina çok iş açacak inşallah öyle olmaz..

Adem Erdoğan
Yahu ne fark eder ki.
Takım iki maç kaybedince veya şampiyonluk yarışından kopunca yönetim zaten hedef haline gelecek.
Taraftar daha güçlü bir takım için Fatih'i istedi o kadar.
Şahsım adına ben,bunun için gelmesini istedim.
Neticede şimdi olmazsa ara transferde buraya bir adam alınacak ya da yönetim inadında devam edip,takıma gerekli olan iyi bir forveti transfer etmeyecek.
Olan yine kendilerine olacak.

Başkan'ın bu sezon için şampiyonluk hedefi koyduğunu bilmeyen yok.Peki şampiyonluk için atılmış tek bir adım görebiliyor musunuz.
Bu takım bırakın şampiyonluğu,Avrupa ligine girebilecek mi?

Nasrettin hoca göle maya çalarken arkadan Temel geçiyormuş.
Sormuş hocaya; hoca ne ediysun.Hoca demiş; göle maya çalıyorum.
Temel; manyakmısın hoca kim yiyecek o kadar yoğurdu .

Başkanda o hesap.

sorin

ben zaten bağrıma basıyorum ama fatih tekke için de kimse yüreğiyle oynamaz diyemez takımda ki herkes yüreğiyle oynayınca şampiyonluk gelir zaten en iyi kimse formayı o alsın

Cengiz
20.07.2009, 17:36
yetenek yoksa kalbiyle oynamak bazen yetersiz kalır..

evet , 61 ruhu benim dediğim gibi çöktü işte

yetenek lazım trabzon yazan nüfus cüzdanı değil

korbakor6161
20.07.2009, 17:36
fatih tekke alınmassa bu yönetimi hiç affetmem değerlerimize sahip çıksınlar

Harun
20.07.2009, 17:37

Mehmet Yılmaz ve Hasan Üçüncü' de bahsettiğin gibi kendilerini parçalarcasına top oynuyorlardı.Peki takıma katkıları ne dereceydi. Futbol anlayışı değişti,artık teknik daha ön planda.Bunu dünya yıldızları diye adlandırılan futbolculara baktığımızda da görürüz.

Adem Erdoğan
20.07.2009, 17:37
Kendini parçalayan değil rakibi parçalayan forvet lazım.

Murat Hızal
20.07.2009, 17:38
Yahu ne fark eder ki.

Peki Fatih gelseydi,yönetim yine hedef haline gelecek miydi.

Benim anlatmaya çalıştığım şey bu,ben de Fatih'in gelmesini istiyordum.Fakat yönetim takdir hakkını Fatihten yana kullanmadı.Mutlaka bir forvet ve en azından bir sağ bek alınmasını bekliyorum.Onun dışında çok güvendiğim bir kadromuz var.En önemlisi bu takımın çoğunun oluşturan adamların çoğu çok düzgün sporcular.

Peki,iki maç kaybedince yönetimin hedef haline gelmesi,bazı şeylerden hala inatla ders almadığımızı göstermiyor mu?

Süleyman Sofu
20.07.2009, 17:38
Bu konuda bu hızda gidilirse, bu kulüp çat diye çatlar ortadan. Vebali de Fatih için ortalığı bu kadar ayaklandıranların üstüne kalır.
bu işi eline yüzüne yalanlara bulaştıran yönetime ne demek lazım peki

magicyattara
20.07.2009, 17:39
olayın en kötü yanı da
üç forvet birden kaybettiğimizdir

asıl gerçek budur
artık ne gökhan dan nede umut tan verim bekleyebiliriz"fatih tekke" tezahuratları altında iken

tamiri kolay olmayan bir yanlış yaptı başkan hemde çok zor.

Böyle bir şey olmaz korkmayın.
Olur da her maç olmaz.
Bu Fatih satıldıktan 2 ay sonra da olmuştu.
Trabzon sokaları bu kez forumlar gibi değil.
Fatih olsaydı kombine alırdım diyenler çoğunluktaydı yalnız transferin yatmış olması fazla bir etki yaratmadı.
Taraftar yönetimden umudunu kestiğini kombine almayarak zaten gösterdi.
Fatih olsaydı şehre heyecan gelirdi şüphesiz.

Şimdi Vali beyin almılş olduğu 6 bin kombine kart ile 11 bin civarında kombine satılmış oldu.Bir nevi 6 bin kombine zorla sağa sola satılacak/dağıtılacak.
Önemli olan o kombinelerin gönül rahatlığıyla satılıp bitirilmesiydi.
Zorlamayla nereye kadar gidebilirsiniz.
Veya bu yönetim nereye kadar gidebilir.

TsClub41
20.07.2009, 17:40
Nasrettin hoca göle maya çalarken arkadan Temel geçiyormuş.
Sormuş hocaya; hoca ne ediysun.Hoca demiş; göle maya çalıyorum.
Temel; manyakmısın hoca kim yiyecek o kadar yoğurdu .

Başkanda o hesap.

:D:D:D:D haha :D

sorin
evet , 61 ruhu benim dediğim gibi çöktü işte

yetenek lazım trabzon yazan nüfus cüzdanı değil
abdurrahman oynadığı son iki takımda da bence en iyi sağbekdi ligin hem ankaragücü hem sivasta yeteneği var niye alınmıyor sedat en az gol yiyen takımın stoperi demekki yeteneği var neden alınmıyor çağlar en iyi sol beklerden biri niye alınmıyor ukala Fatih Terim bu çocuklara referans olmuyor diye mi

Cengiz
Mehmet Yılmaz ve Hasan Üçüncü' de bahsettiğin gibi kendilerini parçalarcasına top oynuyorlardı.Peki takıma katkıları ne dereceydi. Futbol anlayışı değişti,artık teknik daha ön planda.Bunu dünya yıldızları diye adlandırılan futbolculara baktığımızda da görürüz.

anlatmak istediğim önceki sayfalarda kaldı , neyse :)

Orhan Aydın
20.07.2009, 17:42
terim muhabbeti var olur mu öyle şey referans terim midir transferde

TsClub41
20.07.2009, 17:43
bu işi eline yüzüne yalanlara bulaştıran yönetime ne demek lazım peki

:alkış: Ona kimse toz kondurmuyor zaten :confused:

Adem Erdoğan
20.07.2009, 17:44

olurmu olur; Fatih hakkında kötü konuşacaklar referans alınıyor her nedense.

sorin
yapılan transferlerden sonra başkanı hiç takip etmedin herhalde ferhatla çağlar arasında ki tercihi terimin referansı üzerine ferhatda karar kıldık dedi

A.Gökhan AKIN
her nekadar yönetimin Fatih Tekke konusundaki tavrını şık bulmasamda yönetime karşı yapılacabilecek olasi bir yürüyüşüde açıkçası şık bulmuyorum.

Trabzonspor takımı elbetteki bir futbolcuya bir isme endeksi bir takım değildir olmayacaktırda...Eleştirilerimizi yaparken bize ne kazandıracağını iyi hesaplamak gerekir yapılacak olası bir yürüyüşde dahildir buna..

cebcare
20.07.2009, 17:45
fatihi isteyenler bu takımın eksiğini görenleridr istemeyenlerse kimse kusura bakmasın gözleri körleşmiştir

Etem Güner
20.07.2009, 17:45
bana fatih terim demeyin tam bir trabzonlu düşmanı onun için yorum yapmaya bile değmez resmen trabzonspor karşıtları diye gurup kurulsa başkanı o olur biride öldü, fani kazım kanat şimdi uçabiliyormu merak ediyorum trabzonda tel örgüyü niye kaldırdınız bilakis oraya kafes yapın bize resmen hayvan demediği kalmıştı bizim stadımızda hiç adam öldürülmedi bilmiyorum kafesi nereye yapsak

TsClub41
20.07.2009, 17:47
fatihi isteyenler bu takımın eksiğini görenleridr istemeyenlerse kimse kusura bakmasın gözleri körleşmiştir

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Recep Alkan
20.07.2009, 17:47
Adam Konuşmasında defalarca fiyat için lafa girdi ve özür diledi, olayı anlattı, daha kim doğruyu bulmak için tartışıyor !!!

kocaman61
20.07.2009, 17:48
sadri başkan seni seviyoruz ama son tekke olayında kalbimizi kırdın song 1.5 milyon euro alırken ve de fatihden 1 yaş büyük olmasına rağmen bizim kaptanımız tavan fiyat ın altında bi talepte bulunuyor bunu çok görüyosun fatih futbol yaşantısının sonuna geldi diyosun benim bildiğim fatih 4 sene daha çatır çatır top oynar biz bunu neden yapıyoruz yabancıya var bizim öz evlatımıza yok yazık..............

Cengiz

bu forumda fatih tekke gelmesin diyecek bir kişi dahi yoktur bence

sorun , iş bitmişken uzatıpta uzatmak

KERİM
fatih tekke alınmassa bu yönetimi hiç affetmem değerlerimize sahip çıksınlar
değerlere sahip çıkma açısından katılıyorum.Bjk kendi değeri nihatı sakatlıktan yeni çıkmasına rağmen getirdi.

Enes Başkaya60

Varya ilk defa dinledim bu açıklamayı neden yalan atılmış anlamış degilim yönetimin bu yaptıgı ne demek oluyo el insaf ya gerçekten kafanızdan bir takım şeyler sallayarak bir yere gelemezsiniz asla aynen böyle devam edin Helal olsun size başka söze ne hacet......

OrkHun
20.07.2009, 17:49

hadi yaa:mad:

Orhan Aydın
yapılan transferlerden sonra başkanı hiç takip etmedin herhalde ferhatla çağlar arasında ki tercihi terimin referansı üzerine ferhatda karar kıldık dedi

doğru bir transfer olabilir ama bundan haberim yoktu.yalnız kılavuzu terim olanın..

TsClub41
değerlere sahip çıkma açısından katılıyorum.Bjk kendi değeri nihatı sakatlıktan yeni çıkmasına rağmen getirdi.

Hemde senelik yaklaşım 3 m euro gibi bi para ile.

Recep Alkan
20.07.2009, 17:50
Yönetim bana çok önemli bir oyuncusun dedi, sana mutlaka tavan vereceğiz dedi.

Birisi şerefsizce yalan konuşuyor. Kim olduğu açık belli !!!

Cem Akyüz
20.07.2009, 17:51

Aynen öyle Recep Abi ve halen daha 2.başkanlık görevine devam ediyor olacak şey değil

Enes Başkaya60

Kim abi bu kişi???? Yapılan çok büyük bir ayıp var ortada..........

kocaman61
hadi yaa:mad:
ne oldi zorunamı gitti abes abes cümleler yazıp milletinin kafasını bozma

Enes Başkaya60
Mollaları almayın takıma siz devem edin böyle sizi bozar o tür topçu demi.........

Ahmet Kuru
20.07.2009, 17:52
Ben bu senaryoyu Gökdeniz ve Yattara olayındada gördüm,hepimiz gördük...
Fatih Tekke'yi de yine taraftarın önüne atmaya çalıştılar..
Yazık ya...
Yönetimin ve Başkan'ın bu duruma düşmesi gerçekten yazık...

magicyattara
Peki Fatih gelseydi,yönetim yine hedef haline gelecek miydi.

Benim anlatmaya çalıştığım şey bu,ben de Fatih'in gelmesini istiyordum.Fakat yönetim takdir hakkını Fatihten yana kullanmadı.Mutlaka bir forvet ve en azından bir sağ bek alınmasını bekliyorum.Onun dışında çok güvendiğim bir kadromuz var.En önemlisi bu takımın çoğunun oluşturan adamların çoğu çok düzgün sporcular.

Peki,iki maç kaybedince yönetimin hedef haline gelmesi,bazı şeylerden hala inatla ders almadığımızı göstermiyor mu?

Benim umudumu kıran iki maç oldu geçen yıl;
Sivas ve Fener maçları.
Birinde şampiyonluk iddiamız ötekinde CL iddiamız gitti.
Kadromuz pırıl pırıl isimlerden oluşsa da bu zirve mücadelesi verebilecek kalitede bir kadro olduğunu göstermiyor.
Benim sivas maçından sonra forumda ilk söylediğim;"bu takıma Tekke şart" oldu.
Fatih gelseydi forvet hattını düşünmeyecektik.
Yönetim de bu kadar hedef haline gelmeyecekti.

Cengiz
Mollaları almayın takıma siz devem edin böyle sizi bozar o tür topçu demi.........

değişik bi bakış açısı :)

Serdar A
20.07.2009, 17:53

Bjk değerleine öyle bir sahip çıkar ki , sembol oyuncuları alay edilip arka kapıya konarak gönderilir .

Nedir bu herşeyi istanbul takımlarına göre kerteriz alma alışkanlığı ... yakışmıyor .

sorin
20.07.2009, 17:55
Kim abi bu kişi???? Yapılan çok büyük bir ayıp var ortada..........
hala kim diye sormayın arkadaşlar forumda ismi açık ve net belli

Ali İhsan
20.07.2009, 17:56
Her zamanki gibi çoğunluğun balık hafızasına güveniyorum.

Sivas'ı yenersek kimse Tekke Mekke düşünmez.

Kadromuz bazı açılardan bizi memnun edebilecek bir seviyede olsa da rakiplerden biri veya birkaçı sezona çok iyi başlarsa yandı gülüm keten helva... Fatih Tekke yönetim için çok iyi bir sübab görevi görebilirdi ama yönetim demekki Gökhan ve Umut'tan bu sene çok farklı şeyler bekliyor. Başkan hazır kamptayken bu ikiliyi ve Eren'i alsın idmandan sonra tek başına çalıştırsın derim... Yoksa bu taraftar yenildikçe hatırlar, yendikçe unutur...

kocaman61
20.07.2009, 17:57
song alınırken futbol yaşantısının sonları olmuyo ama nedense fatih tekke transferi masaya yatırıldığında kaptanımızın futbol yaşantısının sonunda olduğu söyleniyo elin yabancısı çatır çatır yiyor parayı fatih giderken bu takıma 7.5 milyon euro kazandırmıştır şimdi bonservisi 2milyon euroya düşmüş yok pahalı maliyetli gibi senaryolar üretiliyor bizim gönlümüzdeki tekke sevgisin kimse eritemez eğer yürüyüş yapılacaksa sonuna kadar arkasındayım

Murat Hızal
İyice azıttınız siz gerçekliği muallak olan olaylar için bu kadar kesin yargılarla konuşarak, ortamı germe hakkını nereden alıyorsunuz çok merak ediyorum.

coolank
Fatihe 650.000 Euro teklif etmek şaka gibi :))

Burada Ünala yazık olmuş tetikçi durumuna düşmüş...

Gerçi ben Ünalın zaten ne iş yapacagını da anlamadım ya neyse....

Trabzonsporda Başkan bence Sadri Şener değil ...

Bu artık çok net kesin belli oldu ...

Düşünsünler bakalım yönetim listesine almak istedikleri bir kaç kişi hiç

düşünmeden niye teklifleri red etti.?

Bu arada benim bildiğim en yüksek ücret TL BAZINDA yıllık 3.5 trilyon

irfanb
20.07.2009, 17:58
Fatih Tekke`nin transferi Hayrettin Hacisalihoglu`nun yönetimle devam edip etmeme kararina bagli bence. Eger devam edecekse Fatih`i unutun derim.Devam etmeyecekse alinma ihtimali yüksek.Bu da benim düsüncem.
Delilim: " O molla bir daha bu kulüpten iceri giremez " diyen Hayrettin Hacisalihoglu...

Kapatilan (Fatih Tekke Geri Dönmeli mi? ) basligindan...
28-06-2009, 00:55

Recep Alkan
İyice azıttınız siz gerçekliği muallak olan olaylar için bu kadar kesin yargılarla konuşarak, ortamı germe hakkını nereden alıyorsunuz çok merak ediyorum.

Kaptanın gelme olayı başladığında birileri, başka birilerinin ağzına bakıp da kaptana belden aşağıya vurma hakkını ve iznini nerden aldıysa.

Enes Başkaya60
song alınırken futbol yaşantısının sonları olmuyo ama nedense fatih tekke transferi masaya yatırıldığında kaptanımızın futbol yaşantısının sonunda olduğu söyleniyo elin yabancısı çatır çatır yiyor parayı fatih giderken bu takıma 7.5 milyon euro kazandırmıştır şimdi bonservisi 2milyon euroya düşmüş yok pahalı maliyetli gibi senaryolar üretiliyor bizim gönlümüzdeki tekke sevgisin kimse eritemez eğer yürüyüş yapılacaksa sonuna kadar arkasındayım

Helal olsun abi..........Aynen katılıyorum sana...........

Etem Güner
20.07.2009, 18:01
recebim coşmuşuz yine boş ver biz kimin ne kadar kalibrede adam olduğunu ne gibi düşünceye sahip olduğunu biliyoruz tarih hesap sorar onlardan nasılsa seneye kalmadan sadri bey ve orkestrası gidecek fatih bedelsiz gelecek ama butaraftarı ağlamalık duruma getirenleri hiç unutmayacak

hamucera
20.07.2009, 18:01
Büyük Trabzonspor taraftarı ancak böyle olur işte dayanışma işte bölünme, işte meydan saldırın birbirinize,

Fatih alınmayacak diye resmi siteden açıklama yapıldı ama siz yürüyüşler düzenleyin, pankartlar yaptırın kazanan kim kazanan sadece bunu fırsata çevirecek olanlar,

hamucera
20.07.2009, 18:02
recebim coşmuşuz yine boş ver biz kimin ne kadar kalibrede adam olduğunu ne gibi düşünceye sahip olduğunu biliyoruz tarih hesap sorar onlardan nasılsa seneye kalmadan sadri bey ve orkestrası gidecek fatih bedelsiz gelecek ama butaraftarı ağlamalık duruma getirenleri hiç unutmayacak

bu takıma fatihi bu saatten sonra alırlar sanıyorsun, kimin ne kadar kalibrede olduğu belli diyerek insanları zan altına alıyorsun, yazık yazık

toksoy61
20.07.2009, 18:02
yeni yapılanmaya başlayan bir takıma tekke nin faydasımı olur yoksa zararı konusunda yönetim zararı daha fazla olur kanısına varmış demekki. yönetim zaten song ve yattara yıda göndermek istiyor çünkü bu iki oyuncuda yüksek ücret alıyor ayrıca song taki düşüş ve yattaranın verimsizliği, devamlı sakat oluşu vb yüzünden ikisinide göndermek istedi.

tamamen genç ve yeni oyunculardan kurulu bir takım oluşturmak istiyorlar. bence fatihi istememeleri bu sebeptendir. tekrar söylüyorum song uda göndermek istediklerini zaten açıkladılar ayrıca yattarayıda satmak istediler ama adam gibi taliplisi çıkmadı.

KERİM
20.07.2009, 18:04
evet Resmi sitede yayınladılar.Daha geri adım atmıyacakları belli.

Badaloğlu
sadri başkan seni seviyoruz ama son tekke olayında kalbimizi kırdın song 1.5 milyon euro alırken ve de fatihden 1 yaş büyük olmasına rağmen bizim kaptanımız tavan fiyat ın altında bi talepte bulunuyor bunu çok görüyosun fatih futbol yaşantısının sonuna geldi diyosun benim bildiğim fatih 4 sene daha çatır çatır top oynar biz bunu neden yapıyoruz yabancıya var bizim öz evlatımıza yok yazık..............

Song'un kemik yaşı 40'dır... Fatih Tekke'nin ölüsü 30 gol atar.Bu iş yaşla ilgili değildir.Ayrıca en olgun yaşındadır Fatih Tekke... Maalesef Trabzonspor yönetimi Fatyih Tekke'yi istememiştir.Eğer yönetim Fatih Tekke'yi istemiş olsaydı, şu anda Fatih Tekke, Trabzon'un kampında olurdu...

Birde onu taraftarın önüne atmaya çalışıyorlar, bu oyun tutmaz.Bu oyun tam tersi Trabzonspor'a ve tribünlere zarar verir.Fatih Tekke, tavan fiyatın altında bu takımda oynamak için hazırdı ama maalesef diğer oyunculara verilen paralar ona layık görmemişlerdir.

Etem Güner
kalibresi belli olanlar taraftarda değil gözüm onlar kendini biliyor sözüm meclise değil onlar kendini biliyor sen boşver takıl kafana göre

Serdar A
20.07.2009, 18:05
Kaptanın gelme olayı başladığında birileri, başka birilerinin ağzına bakıp da kaptana belden aşağıya vurma hakkını ve iznini nerden aldıysa.

Kan davası yani ...

Öyle mi ?

magicyattara
Fatihe 650.000 Euro teklif etmek şaka gibi :))

Burada Ünala yazık olmuş tetikçi durumuna düşmüş...

Gerçi ben Ünalın zaten ne iş yapacagını da anlamadım ya neyse....

Trabzonsporda Başkan bence Sadri Şener değil ...

Bu artık çok net kesin belli oldu ...

Düşünsünler bakalım yönetim listesine almak istedikleri bir kaç kişi hiç

düşünmeden niye teklifleri red etti.?

Bu arada benim bildiğim en yüksek ücret TL BAZINDA yıllık 3.5 trilyon

Bir araştırma yapayım dedim;takımda en çok ücreti alan Yattara görünüyor.1.650.000 euro diye yazıyor.
Benim bildiğim Yattara'nın 1.650.000 dolar aldığıdır.
Gökhan Ünal'ın aldığı para mukavele imzalandığında gizli tutulmuş.Sadece bir yerde 1.350.000 dolar aldığı yazıyordu.
Ortada bir rakam kargaşası var.
Belli olan bir şey var ki şu an takımda 2.5 milyon tl'den fazla alan futbolcu yok.
Bu durumda Fatih'e 650 bin euro teklif edilmiş olması kuvvetle muhtemel.

Ali İhsan
Hem başkan, hem Fatih yıprandı, taraftar yıprandı, sonuç sıfır...

Fatih gibi bir kaliteli futbolcuyu sorunlu futbolcu yaptık.

Sadri başkan gibi bize sınıf atlatmış bir başkanı kötü adam, beceriksiz, klübü soyan bir adam yaptık.

Ama ne hikmetse hala bazıları da taraftara laf söyletmiyor...

Bence hepimiz aynıyız. Herkes suçu biraz da kendinde arasın. İnşallah bu takım bu sene öyle veya böyle başarılı olur. Ayrıca inşallah bir Fatih Tekke'yi geç olmadan bu forma altında tekrar seyrederim...

Recep Alkan
bu takıma fatihi bu saatten sonra alırlar sanıyorsun, kimin ne kadar kalibrede olduğu belli diyerek insanları zan altına alıyorsun, yazık yazık

Üstad burda bazı kişiler bazı arkadaşları devamlı aşağılamak çabası içinde, hep yazık yazık, müfteri, serseri ne bu ya?

Bir insan kalkıp düşüncesi iyi de olsa kötü de olsa beyan edemeyecek mi yahu ? Nedir bu her mesaja yazık yazık yaftasını yapıştırmak.

30.000 üyesi olan bir oluşumdan bahsediyoruz, ben fatih başlığında gelmesin diyenlere yazık dedim mi, sadri şener yönetimine pek sıcak bakmadığım halde bilbordlara ilan asanlara yazıklar olsun dedim mi ?

Siz neden hala daha birini isteyen bunun için çaba sarf eden insanlara yazık mazık diyip duruyorsunuz ?

Yeter da valla sıktınız ama !!!

cihatöztürk
naparsanız yapın artık resmi açıklama geldi

fatih alınmayacak bu mevzuyu kurcalamanın alemi yok

LoVeRbOy
20.07.2009, 18:06
Song'un kemik yaşı 40'dır... Fatih Tekke'nin ölüsü 30 gol atar.Bu iş yaşla ilgili değildir.Ayrıca en olgun yaşındadır Fatih Tekke... Maalesef Trabzonspor yönetimi Fatyih Tekke'yi istememiştir.Eğer yönetim Fatih Tekke'yi istemiş olsaydı, şu anda Fatih Tekke, Trabzon'un kampında olurdu...

Birde onu taraftarın önüne atmaya çalışıyorlar, bu oyun tutmaz.Bu oyun tam tersi Trabzonspor'a ve tribünlere zarar verir.Fatih Tekke, tavan fiyatın altında bu takımda oynamak için hazırdı ama maalesef diğer oyunculara verilen paralar ona layık görmemişlerdir.

ßadaloğlu ; Herşeyi Yapan 2 kişi Tak Fişi ßitir işi ;)

cınar#7
20.07.2009, 18:08
Düşünsünler bakalım yönetim listesine almak istedikleri bir kaç kişi hiç düşünmeden niye teklifleri red etti.?
klubü sadece 3 kişi yönettiğini söylemişti aralarından biri,hatırladığım kadarıyla..bu arada Hacisalihoglu asıl başkan klupte demişsin,buna inanmak istemiyorum,bu kadar kolay olmamalı.

Mesut
evet bu açıklamada geldi sayın yönetim hadi hesap verin bu taraftara !!!!!!!!!!
size güvendik samımyetinize güvendk sevdik sizi geçen sene kombine dediniz tüketdi stada her maçda doldurdu hemen hemen siz ne yaptınız sayın yönetim bu taraftar sizden fatih tekke yi almanızı istedi bu taraftarla dalga geçtiniz resmen bu kadar yalan konusmanıza gerek yoktu bu kadar olmaz trabzonspor adını bu kadar reklam etdiğiniz için sağolsun şener ve yönetimi
teşekkür ediyoruz
olmayan şeyleri oldu gibi göstererek
bu takımın idolü olan futbolcuyu aşağalayarak taraftardan soğutmaya çalıştığınız için teşşekkür ederiz
hadi şimdi çıkında konusun yüzünüz varmı !

Şahin_53
Taraftar istiyor Fatih'i Fatih istiyor çok sevdiği Trabzonspor'u,buraya kadar herşey güzel...

Çıkıp açıklama yapılıyor Fatih Trabzon'un öz evladıdır,onu şartlar oluşursa takımda görmeyi isteriz...

Hoca'ya soruluyor hoca'dan okey alınıyor,bundan sonrasını anlamak mümkün değil...

Ne oluyor'da taraftarı üzecek şu açıklama yapılıyor hem'de Fatih'i suçlar'casına Fatih defterini kapattık...

Evet başkan dedik babacan dedik ama bir yere kadar,bence şartlar her iki tarafın'da lehin'deyken çıkıp başkanın bu demeci vermesi yanlıştır...

Şimdi bu saat'ten sonra farklı senaryolar üretilicek,o ona sallıcak öteki öbürüne,olan yine taraftara olucak...

Takım'da görmeyi çok istediği Fatih'i belki'de bir daha Trabzonspor formasıyla göremiyecek...

O zaman Fatih'de İstanbul takımlarına giderse kimse kızmasın,çünkü mecbur bıraktılar adamı...

Olmazki bir insan bu kadar kolay silinmezki,yakışıyormu Trabzonspor'uma...

Bu kaçıncı.

Recep Alkan
20.07.2009, 18:09

Ahmet abi senle uzun uzun konuştuk, biz birbirimizi iyi anlıyoruz da başkaları anlamıyor.

Almasınlar be, bu memleketin muhalefete ihtiyacı olur birgün !!!

Kan davası yani ...

Öyle mi ?

Kesinlikle hayır. FAtih alınmadı başlık kapandı, bende hıncımı Sadri Şenerden alayım olayı değil bu. Fatih burda konuşuluyor bende buraya geliyorum.

Arkadaş sordu bende yantladım !!!

Etem Güner
20.07.2009, 18:09
ellerine bir bak 5 parmak beşide birmi ama biz renktaşız arkadaşlar fatihi ,isteyenler ve yönetimi isteyenler kimisi sade sever kimisi kakaolu zevklerve düşünceler farklı ama düşünceye saygı olmalı herşeye cak cuk olmaz burası düşüncenin paylaşıldığı alan caklanmaz caklayana benden falım naneli sakız

coolank
20.07.2009, 18:10
Song ve Yattara yı gerçekten göndermek istediler ama olmadı

Yukarıdaki arkadaşın yazdıgı çok dogru ikisini de göndermek istediler

talip çıkmadı ... Anlamak lazım işte ne kadar büyük oyuncular olduklarını:))))

Yattara bulmuş çiftliği niye gitsin :)? Oh bundan ala hayat mı olur

Her daim arkasında koca bir Yattaraspor taraftarı var ...

Geçen sene altın fırsatı kaçırdı yönetim

Bir takım düşünün RESMİ OLARAK YANİ CİDDİ OLARAK bir yabancı oyuncusuna

teklif gelmiyor ...

Yazacak çok şey var çok ama şimdi zamanı değil ....

Bu arada Sayın Serdar Bali 2.5 milyon Euro ya aldırdıgınız Cale için 1 milyon

dahi teklif gelmez mi ?

hakanhan
20.07.2009, 18:10
bordomavi moderatorleri fatih tekkeyi sansurleyerek sadri senere sempatik mi gozukmek istiyorsunuz. neden fatih tekke konusunu kilitlediniz paron sansurlediniz. sadri sener tam bir demegog dur. futbolcuyu aşagilayarak saniyor ki taraftarlari inandiracak. bu onun ilk yaptigi degil gökdeniz kardenizede yapmisdi. sadri sener trabzonspor baskani olmasiyla benim trabzonsporlulugumdan buyuk degildir herkes esittir. burda taraftarin sevgilisini sansurlemeyin. onu en cok elestirende bendim gitmesi taraftariydim gokdenizinde. sadri senerinde destekcisiydim. ben bir seyi goru gorune sevmem ama taraftar yemez kardesim. taraftarin tepkisini ceken sadri sener ona buna pislik atacagina once kendini duzeltsin. demokratik platform olan bordomaviyede sansurculuk hic yakişmiyor ... saygılarımla...

sorin
20.07.2009, 18:12
inadına tekke herkese iyi aksamlar

Serdar A
20.07.2009, 18:13
Ahmet abi senle uzun uzun konuştuk, biz birbirimizi iyi anlıyoruz da başkaları anlamıyor.

Almasınlar be, bu memleketin muhalefete ihtiyacı olur birgün !!!

Kesinlikle hayır. FAtih alınmadı başlık kapandı, bende hıncımı Sadri Şenerden alayım olayı değil bu. Fatih burda konuşuluyor bende buraya geliyorum.

Arkadaş sordu bende yantladım !!!

Bir şeyler anlatmaya çalışan herkesi anlamaya çalışıyorum . Bazı sorular bundan .

Bana kızmayın , bir şekilde bu kopuşmanın kaynağına inmeye çalışmamız gerek .

irfan61
20.07.2009, 18:13
naparsanız yapın artık resmi açıklama geldi

fatih alınmayacak bu mevzuyu kurcalamanın alemi yokNasıl hoşuna gidiyor dimi Fatih Tekke'nin takıma geri dönmemesi sanki biz burda kendimiz için birşey istiyoruz bu forvetlerle bu sezon bitmez anla bunu artık.

Recep Alkan
20.07.2009, 18:14
Song ve Yattara yı gerçekten göndermek istediler ama olmadı

Yukarıdaki arkadaşın yazdıgı çok dogru ikisini de göndermek istediler

talip çıkmadı ... Anlamak lazım işte ne kadar büyük oyuncular olduklarını:))))

Yattara bulmuş çiftliği niye gitsin :)? Oh bundan ala hayat mı olur

Her daim arkasında koca bir Yattaraspor taraftarı var ...

Geçen sene altın fırsatı kaçırdı yönetim

Bir takım düşünün RESMİ OLARAK YANİ CİDDİ OLARAK bir yabancı oyuncusuna

teklif gelmiyor ...

Yazacak çok şey var çok ama şimdi zamanı değil ....

Bu arada Sayın Serdar Bali 2.5 milyon Euro ya aldırdıgınız Cale için 1 milyon

dahi teklif gelmez mi ?

Üstad konuşalım, buyur dökelim taşlarımızı, neden yeri ve zamanı değil,

Geçen sene millet burda bir yerlerini yırttı, yattarayı göndereni bizde göndeririz diye, şimdi satın demedik alın dedik. Gene kabahatli olduk.

Songu nasıl satacaksın, kim bzim kadar enayi, asıl futbol hayatı bitmiş adama attır 3 yıllık imza ver yıllık garanti para 1,3, Adam neden gitsin. Ne vurursa kardır.

YAttara neden gitsin, geçen sene şampiyonluk kaçarken, bu paşanın egoları Sayın HAcısalihoğlu egosu ile yarışıyordu.

Coolank hocam buyur konuşalım ne istersen.

Küçükalioğlu
20.07.2009, 18:14
İnsanların içlerinde ki haykırma bitmeyecek bende dahil olmak üzere, yazık ki benim kulübümü yönetenler samimi değil. Sadri Şener kendi kalemini kırmaya uğraşıyor sanırım başaracak.

coolank
20.07.2009, 18:15
Bir araştırma yapayım dedim;takımda en çok ücreti alan Yattara görünüyor.1.650.000 euro diye yazıyor.
Gökhan Ünal'ın aldığı para mukavele imzalandığında gizli tutulmuş.Sadece bir yerde 1.350.000 dolar aldığı yazıyordu.
Belli olan bir şey var ki şu an takımda 2.5 milyon tl'den fazla alan futbolcu yok.

Yattaranın aldıgı ücret 1.650.000 Euro dogru bulmuşsunuz ...Dolar değil...

O da yaklaşık 3.5 trilyon yapıyor

Kamil Çakmak
20.07.2009, 18:16
Olaylar öle boyuta geldiki. Yönetim taraftarın baskısı altında. Bu baskıdan kurtulmak için demeçler veriliyor ama taraftarın nezninde nafile. Önceki sayfalara atılan ve Fatih' e teklif edilen 650.000 euroa ne kadar doğrudur bilemem ama yanlış bir hareket olmuş.

Önümüzdeki günler çok sıcak gelişmelere gebe. Asıl sıcak gelişmeler, bu takım ligler başlayınca ve bir kaç maç puan kaybettiğimizde olcak gibi görünüyor. Değil sıcak günler cehennem sıcakları yaşanacak tır. Olan Yine bu cefakar taraftara olacaktır ne yazıkki.

İnşallah bunları yaşamayız.

Serdar A
20.07.2009, 18:16

Vergi iadesi de 61 numara olmuş sanırım :)

irfanb
20.07.2009, 18:17
Önümüzdeki günler çok sıcak gelişmelere gebe. Asıl sıcak gelişmeler, bu takım ligler başlayınca ve bir kaç maç puan kaybettiğimizde olcak gibi görünüyor. Değil sıcak günler cehennem sıcakları yaşanacak tır. Olan Yine bu cefakar taraftara olacaktır ne yazıkki.

O sicaklarda terleyecek olan Hayrettin emice dert edinsin bunlari.

Recep Alkan
20.07.2009, 18:19
Buyrun inanılmaz bir teori, ,

Birileri kafasına koymuş gitmeyi. Görevinin sonuna geldiğini, yada istediğini aldığını düşünüyor!

Gidecek ama bırakmak istemiyor, çözüm ne, Fatih Tekke. Alma taraftar kursun baskıyı sonra bu sebeple bırak. Giderken de halk kahramnı ol !!!

Bu arada yazmayı unutmuşum ben demiyorum, bir yerde bir taraftar arkadaşımız yazmış, değişik geldi. Hemen başlamayın asmaya kesmeye !!!

Remzi
20.07.2009, 18:20
bordomavi moderatorleri fatih tekkeyi sansurleyerek sadri senere sempatik mi gozukmek istiyorsunuz. neden fatih tekke konusunu kilitlediniz paron sansurlediniz. sadri sener tam bir demegog dur. futbolcuyu aşagilayarak saniyor ki taraftarlari inandiracak. bu onun ilk yaptigi degil gökdeniz kardenizede yapmisdi. sadri sener trabzonspor baskani olmasiyla benim trabzonsporlulugumdan buyuk degildir herkes esittir. burda taraftarin sevgilisini sansurlemeyin. onu en cok elestirende bendim gitmesi taraftariydim gokdenizinde. sadri senerinde destekcisiydim. ben bir seyi goru gorune sevmem ama taraftar yemez kardesim. taraftarin tepkisini ceken sadri sener ona buna pislik atacagina once kendini duzeltsin. demokratik platform olan bordomaviyede sansurculuk hic yakişmiyor ... saygılarımla...

Yönetim Fatih'i almayacağız dedi ve başlık kapandı! Bu olaydan sonra o başlığın açık kalmasının pek bi yararı yok. Bu yüzden başlık kapatılmıştır. Kaldı ki Forum yöneticilerinin bir çoğu Yönetime kızgın Fatih alınmadı diye. Forum gayet demokratik! Yönetim açıklamasını yaptı ve başlık kapandı..

cihatöztürk
Nasıl hoşuna gidiyor dimi Fatih Tekke'nin takıma geri dönmemesi sanki biz burda kendimiz için birşey istiyoruz bu forvetlerle bu sezon bitmez anla bunu artık.

güzel kardeşim sende anla artık alınmıyo işte

başka şeyler var belkide ince mevzular fatih alınmassa başkası alınır forvete niye stres yapıyosunki sakin ol :)

ayrıca hoşuma gitmiyo desem inanmıcaksın o yüzden demiyorum :D

sende anla artık sakinle elbet forvet alınır...sezonada bomba gibi gireriz

coolank
Üstad konuşalım, buyur dökelim taşlarımızı, neden yeri ve zamanı değil,

Geçen sene millet burda bir yerlerini yırttı, yattarayı göndereni bizde göndeririz diye, şimdi satın demedik alın dedik. Gene kabahatli olduk.

Songu nasıl satacaksın, kim bzim kadar enayi, asıl futbol hayatı bitmiş adama attır 3 yıllık imza ver yıllık garanti para 1,3, Adam neden gitsin. Ne vurursa kardır.

YAttara neden gitsin, geçen sene şampiyonluk kaçarken, bu paşanın egoları Sayın HAcısalihoğlu egosu ile yarışıyordu.

Coolank hocam buyur konuşalım ne istersen.

Üstadım ne konuşalım ...Yazdıkların dogru ...Bizim taraftar futboldan çok

iyi anlarım diye kendini kandırır ...

Geçen gün yazmıştım elimde yetki olsa Yattara Alanzinho Umut Tayfun

ve bir kaç oyuncu daha idmana sokmam satarım dedim :)))

İyi ki elinde yetki yok diye yazdı çok arkadaş ...:))))))))

Bende tekrar cevap yazayım :)) çok 25 sene daha beklemek lazım o zaman :)

Mesut
insanları hayal kırıklığına uğratdınız TRABZONSPOR yönetimi.sizden 20 transfer istemedik sizden dünyaca ünlü oyuncularda istemedik sizden sadece fatih tekke yi istedik isteseydiniz çok rahat bir şekilde alırdınız. ha almak istemıyor olabilirsiniz şeçtiğiniz yöntem çok yanlış.insanı karalayarak taraftardan soğutmaya çalışmak.takım için demıyorum bu günlük hayatdada olsa çok çirkin bir hareket.yakışmadı bize gsye gülerken şu halimize bakın
TEŞEKKÜR EDERİZ YÖNETİM.

Atmaca

Ben sana bisey söyleyeyim mi kardesim; Fatihe ne 650 nede baska bi rakam teklif edilmistir.Bunu bizzat baskanin sözleride teyit etmektedir.
Benim tahminim Trabzonspor yönetimi ciddi kaynak sikintisi icindedir.Kisacasi topu atmistir.Bu isten nasil siyiracagini düsünmektedir.

Ahmet Faruk
20.07.2009, 18:23

Hey gidi Yattara, neydin ne oldun :)

vendercan
İnekler uÇarsa; ts bu yÖnetİmle;bu umut bulut İle Şampİyon olur!!!!!!!!!!her Şeyİn bİr bedelİ vardir!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rasim YILMAZ
Bir camia ki; Herkes yönetici ,herkes teknik direktör , herkes köşe yazarı :)
5 yaşında hayal meyal hatırlıyorum , böyle giderse de olup olacağı o olacak:)

irfan61
20.07.2009, 18:25
güzel kardeşim sende anla artık alınmıyo işte

başka şeyler var belkide ince mevzular fatih alınmassa başkası alınır forvete niye stres yapıyosunki sakin ol :)

ayrıca hoşuma gitmiyo desem inanmıcaksın o yüzden demiyorum :D

sende anla artık sakinle elbet forvet alınır...sezonada bomba gibi gireriz

ilk hafta sivasa koydukmu fatih fln unutulur rahat olunForvet alınır alınmaz demiyorum ama Fatih Tekke gibi ucuz,kaliteli,TS'u seven bir futbolcuyu transfer etmiyolar peki onun yerine kimi alacaklar.Batuhan? M.Yıldız? yada yabancı ve sıradan bir forvet mi ?Valla bu saat den sonra bu takıma bu formanın ağırlını taşıyacak Fatih Tekke gibi kaliteli bir golcü alabileceklerini hiç düşünmüyorum.

Kemal Ç.
20.07.2009, 18:26
Buyrun inanılmaz bir teori, ,

Birileri kafasına koymuş gitmeyi. Görevinin sonuna geldiğini, yada istediğini aldığını düşünüyor!

Gidecek ama bırakmak istemiyor, çözüm ne, Fatih Tekke. Alma taraftar kursun baskıyı sonra bu sebeple bırak. Giderken de halk kahramnı ol !!!

Bu arada yazmayı unutmuşum ben demiyorum, bir yerde bir taraftar arkadaşımız yazmış, değişik geldi. Hemen başlamayın asmaya kesmeye !!!

benim aklıma nedense sürekli bu geliyor, (sadece bi teori olacağı için ifade etmiyorum ama) bırakıp kaçtılar demesinler diye mi yapılıyor bunlar. yoksa akılla mantıkla algılanacak gibi değil.
hacısalihoğlunun açıklamalarından sonra biri fatihe tavan fiyatın altın bi mukavele imzalatsın, bakalım ne olacak.
birisinde biri yalan demiyorsa ya da sadece yönetim önceden yalan demişte sonra vazgeçmişse fatih şu anda trabzonda demektir.
hacıosmanoğlu feryat ı figan ediyordu işte, attırsın fatihe imzayı tavan fiyatın altına. bitsin bu iş. harika olmaz mı.

hakanhan
20.07.2009, 18:26
trabzonporda su var trabzon yomraya kadardir ne ordan otesini ne futbolcunu nede yoneticisini isterler. [hatta allahin oflusu diyerek ilce belirterek elestiri yaparlar] ahmet agaoglu yonetime girecekti derin trabzon el vermedi bu kulub akcaabatlilarin tonya macka besikdüzü vakfikbebirlerin mi kardesim bilelimde ona gore davranalim..

cihatöztürk
20.07.2009, 18:27
Forvet alınır alınmaz demiyorum ama Fatih Tekke gibi ucuz,kaliteli,TS'u seven bir futbolcuyu transfer etmiyolar peki onun yerine kimi alacaklar.Batuhan? M.Yıldız? yada yabancı ve sıradan bir forvet mi ?Valla bu saat den sonra bu takıma bu formanın ağırlını taşıyacak Fatih Tekke gibi kaliteli bir golcü alabileceklerini hiç düşünmüyorum.

kim alınır onu bilmem....

bekleyelim bakalım kim olucak biraz sabırlı olun sadri şenerde biliyo forvet lazım olduğunu

batuhan süper olur....m.yıldız işllah olmaz kendisinden nefret ediyorum

yabancı olur belki sabır gösterelim fatih alınmadı dye yürüyüş fln yapmayalım

benim görüşüm budur

Murat Erdem
20.07.2009, 18:27
Song ve Yattara, ikisine bu sene için en az 4 milyon TL maaş ödenecek. Bu isimlere talip olanda yok, keza olsa bile bizim ödediğimiz maaşı verecek çıkmayacağı için oyuncular tarafından değerlendirilmiyor.
Bence bu iki isimle konuşulup, bonservisleri kendilerine bedelsiz verilerek, yaptıkları hizmetler için teşekkür edilmeli. Ödemekten kurtulacağımız 4 milyon TL de hatırı sayılır bir kazaçtır.
Ayrıca 3 tane belli seviyede kalecimiz var. Bence birisi ile yollar ayrılmalı, Tolga'yada teşekkür edilip bonservisi bedelsiz verilmeli ve 1 milyon TL de ona ödenecek maaştan tasarruf edimeli.
Hem kontenjan sorunu aşılacak hemde 5 milyonluk bir kaynak ortaya çıkacak.
.................................................. .................................................. .

dün transfer başlığına yazmıştım.

tanjugunduz
20.07.2009, 18:28
bu sadri şener başlığının 300 sayfaya gelmesi manidardır yalan beyanlarla taraftarını kandıran başkanlar sadece bizde olsa gerek bıktım her sene aynı senaryolardan ben dünyada bir tane mazeret tanırım ( para olmayışı )

ama bizim yönetim başkalarına çuvalla para harcarken kendi evladına para yok derse bu mazeret olamaz .

bir diğeri başkan 2 yıldız alacagım diyordu nerde yıldızlar ?

foruamda herkesin takıldığı nokta şu sanki herkes fatihi istiyormuş gibi düşünülor

oysa biz iyi kaliteli bir forvet istiyoruz ayrıca taraftarı çoşturacak yıldızlar istiyoruz bunalrı istemek için yönetimin kombine alın şartı kosması çok komik önce sen real amdrid gibi yıldızları al kombine almazsa taraftar bir sonraki sene her turlu suclamaya hakkın olsun , yani oalyı etrsten okuma yönetim ayrıca kombinesi bu taraftar gecen sene full aldı ama sonuc belli beceriksiz 2 forvetle 3. cülük yahu bu ligde sadeec kondisyonla bile ilk 4 e girersin kimi kandırıyorsun yönetim baykal gibi ( doğuştan yenilgiyi kabul edenlerden misin ) bizim tarihimiz ist takilere haddini bildirmekle doludur. buna göre hareket edin saygılar....

Cengiz
20.07.2009, 18:29
sorunun hala para olduğunu zannedenlere şaşıyorum , bilmediğimiz başka şeyler var

irfanb
trabzonporda su var trabzon yomraya kadardir ne ordan otesini ne futbolcunu nede yoneticisini isterler. [hatta allahin oflusu diyerek ilce belirterek elestiri yaparlar] ahmet agaoglu yonetime girecekti derin trabzon el vermedi bu kulub akcaabatlilarin tonya macka besikdüzü vakfikbebirlerin mi kardesim bilelimde ona gore davranalim..

Ne alaka kardesim?
Bundan önceki Baskan,Nuri Albayrak, daha önce Mehmet Ali Yilmaz Oflu degilmiydi?

Erbay
Fatih Tekke transferi daha kötü yönetilemezdi. En baştan almıyoruz deseydi yönetim net bir şekilde, sesimiz çıkmazdı. Alacaklar gibi yaptılar ama yönetimin Fatih'i almayı bir kere bile düşündüğünü sanmıyorum. Göstermelik bir teklif... Hiç gerek yoktu hem de hiç. Takımda 3 forvet var. Umut, Gökhan ve Eren. Forvet lazım bu takıma forvet. Bunu görüyordur herhalde yönetim.

tanjugunduz
20.07.2009, 18:30

ben orduluyum bu takımı tutamayacakmıyım izin yok mu godamanlardan bize ?

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 18:30
İnekler uÇarsa; ts bu yÖnetİmle;bu umut bulut İle Şampİyon olur!!!!!!!!!!her Şeyİn bİr bedelİ vardir!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yok artık daha neler şampiyon olamamazın nedeni umut bulut ve yönetimse bu yönetim ve umut bulut yokken neden şampiyon olamadık acaba..!!!

Osman Yavuz
20.07.2009, 18:31
forvette alcağız

sivasada koyacağız..

siz yeterki destek olun fatih alınmadı diye köstek olmayın .....

inannın inanın........
Ben almayacağız, koymayacağız dedim mi?İşe bir de olmazsa tarafından bak dedim.Biz doğduğumuz günden beri destek oluyoruz bu takıma.Fatih alınmadı diye Trabzonspor'u bırakmayız.Biz olayın aksediliş tarzına kızıyoruz.En azından kendi adıma söyleyeyim.

Altan Atabay
Vergi iadesi de 61 numara olmuş sanırım :)

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

alnından öperim kardeşim çok güzel ifade etmişsin. yılda 4 maç görüntü yapıp bu kadar parayı bana verseler ben uçarım parende atarım bilmem direğe kafa bile atarım varsın kafam dağılsın ailem kurtulur o parayla....

Murat Erdem
Song ve Yattara, ikisine bu sene için en az 4 milyon TL maaş ödenecek. Bu isimlere talip olanda yok, keza olsa bile bizim ödediğimiz maaşı verecek çıkmayacağı için oyuncular tarafından değerlendirilmiyor.
Bence bu iki isimle konuşulup, bonservisleri kendilerine bedelsiz verilerek, yaptıkları hizmetler için teşekkür edilmeli. Ödemekten kurtulacağımız 4 milyon TL de hatırı sayılır bir kazaçtır.
Ayrıca 3 tane belli seviyede kalecimiz var. Bence birisi ile yollar ayrılmalı, Tolga'yada teşekkür edilip bonservisi bedelsiz verilmeli ve 1 milyon TL de ona ödenecek maaştan tasarruf edimeli.
Hem kontenjan sorunu aşılacak hemde 5 milyonluk bir kaynak ortaya çıkacak.
.................................................. .................................................. .

dün transfer başlığına yazmıştım.
ben rakamları tahmini yazmıştım. Burada yazılanlara bakılırsa benim bahsettiğim yol izlenirse tasarruf 7 milyon TL den fazlaymış:eek:

Mehmet Sarigül

Ben baska birseyi cok merak ediyorum,...

Hani simdi bir futbolcunun sahada ne kadar kostugunu ölcüyorlar ya...
acaba Gökhan ve Yattara bir mac boyunca kac km kosuyorlardir?
Umut herhalde bir macda 12 km kosuyordur...

Yöneticilere önerim, madem teknik konulari profesyonellere birakmak istemiyorlar, tavan fiyati buna göre belirlesinler, ne de olsa futboldan ve futbolcudan anlamadiklari acik...

Böylelikle hem kendileri rahat eder,...hemde sahadaki futbolcular topsuz oyunda birbirlerini seyredeceklerine kosarlar...

Yattara 1.650.000 Euro,...Fatih Tekke 650.000 Euro...tam bir komedi.

Bu komediye bir Trabzonspor taraftari olarak tahammül edebilmek cok zor.

irfan61
20.07.2009, 18:32
kim alınır onu bilmem....

bekleyelim bakalım kim olucak biraz sabırlı olun sadri şenerde biliyo forvet lazım olduğunu

batuhan süper olur....m.yıldız işllah olmaz kendisinden nefret ediyorum

yabancı olur belki sabır gösterelim fatih alınmadı dye yürüyüş fln yapmayalım

benim görüşüm budurPeki sence batuhan bizim takım için yeterli bir forvet mi ?

hakanhan
20.07.2009, 18:32
Ne alaka kardesim?
Bundan önceki Baskan,Nuri Albayrak, daha önce Mehmet Ali Yilmaz Oflu degilmiydi?

burda onlara allahin oflusu deyilmedi sanki.

Mesut
20.07.2009, 18:33
çok sinirliyim bu fatih ropörtajını izledikden sonra.
çok sinirliyim.çok tepkiliyim.
benım bildigim yönetiim taraftarı kombineye külübe teşvik etmek
biizmki ne yapıyor külüpden itiyor.
insan olarak diyorum fatih tekke için demıyorum
bu kadar laf boşa çıktı yazık ayıp be ayıp koskaca adamlarsınız oğlunuz yaşında çocuk bunca sözler ayiptir size yakıştıraadım
utanıyorum bir insan olrak fatihe yapılanlardan

Kemal Ç.
20.07.2009, 18:34
kendisine uzatılan her mikrofona konuşan başkan, fatih meselesini niye resmi siteye koyduğu bi bildiri ile geçiştirmeye çalıştı? bu da ilginç.

Osman Yavuz
20.07.2009, 18:34
Ben baska birseyi cok merak ediyorum,...

Hani simdi bir futbolcunun sahada ne kadar kostugunu ölcüyorlar ya...
acaba Gökhan ve Yattara bir mac boyunca kac km kosuyorlardir?
Umut herhalde bir macda 12 km kosuyordur...

Yöneticilere önerim, madem teknik konulari profesyonellere birakmak istemiyorlar, tavan fiyati buna göre belirlesinler, ne de olsa futboldan ve futbolcudan anlamadiklari acik...

Böylelikle hem kendileri rahat eder,...hemde sahadaki futbolcular topsuz oyunda birbirlerini seyredeceklerine kosarlar...

Yattara 1.650.000 Euro,...Fatih Tekke 650.000 Euro...tam bir komedi.

Bu komediye bir Trabzonspor taraftari olarak tahammül edebilmek cok zor.
Peki zamanında Yattara 200 bin dolara oynarken Hasan Üçüncü'nün 600 bin dolara oynamasına ne demeli.Başkanın tabiriyle boş mukaveleye atmıştı kendisi.;)

Badaloğlu
20.07.2009, 18:35
Ben sana bisey söyleyeyim mi kardesim; Fatihe ne 650 nede baska bi rakam teklif edilmistir.Bunu bizzat baskanin sözleride teyit etmektedir.
Benim tahminim Trabzonspor yönetimi ciddi kaynak sikintisi icindedir.Kisacasi topu atmistir.Bu isten nasil siyiracagini düsünmektedir.

Bu işten kimse sıyrılamayacaktır. Kötü bir sonuçta Fatih Tekke gündeme gelecektir.Umut Bulut kaval kemiği ile gol atamadığı zamanda tribünler Fatih Tekke diye inleyecektir.O zaman sahadaki futbolcunun ve şeref tribününde oturanlar ne edecekler?

Yönetim bir karar almıştır, buna saygı duyarım ama bana ''Fatih Tekke'yi hoca istemiyor, ya da parada anlaşamadık, menejerimle görüşün'' tarzı saçma sapan bahaneler anlatmasın.Fatih Tekke'nin bu takımda oynamak için gösterdiği çabanın onda birini yönetim göstermemiştir.

Serdar A
20.07.2009, 18:36
Peki sence batuhan bizim takım için yeterli bir forvet mi ?

Yeterli bir forvet . Bir şanssızlık yaşamazsa 2 sene sonra da Avrupa çapında bir forvet .

Özgür ŞANLAN
20.07.2009, 18:37
arkadaşlar biz niye 25 sene şampiyon olamıyoruz diye sorardım hep kendime.her sene başında bu sene biz şampiyon olacağız derim kendi kendime.ama niye şampiyon olamadığımızı yavaş yavaş anlıyoru.korkarım bu zihniyetle bi 25 sene daha benim gibi trabzonspor sevdalısı gençler şampiyonluk göremeyecek
BENCE:

1-Geçmişe takılıp kalmak yerine şu an içinde bulunduğumuz an takıma nasıl katkıda bulunabiliriz diye sorgulamamız gerekir.Geçmişe takılıp kalmak bizim içinde bulunduğumuz anı kaçırmamıza sebep oluyor.Geçmişten elbette ders çıkaracağız ama günlerce geçmişte yapılan hatalardan yakınmak bize ancak zaman kaybettirir.

2-Eleştirilerde yapıcı olmak yerine yıkıcı oluyoruz.Sorun zaten ortada yıkılmış bir şeyi tekrar yıkamayız.Yapıcı eleştiriler işe yarar.Yapıcı eleştiri yaparak sorunun değil çözümün bir parçası olmalıyız.

3-25 senedir şampiyon olamamış bir takımın taraftarında bu sene yine şampiyon olamıyacağız diye bir inanış var.Biz buna eğitimde ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK diyoruz.Bu öğrenilmiş çaresizlik taraftardan futbolculara yansıyor.Böylelikle bu öğrenilmiş çaresizlik KENDİNİ GERÇEKLEŞTİREN KEHANETe dönüşüyor.Kısacası ne düşünüyorsak o gerçekleşiyor.

Bu düşünceleri değiştirmek lazım.BAŞARIYA INANMAK GEREKİR.

Enes Başkaya60
20.07.2009, 18:37
Stad FATİH TEKKE sesleriyle inlerken yönetim ne yapacak artık çok merak ediyorum dogrusu........

Cengiz
20.07.2009, 18:38
Yeterli bir forvet . Bir şanssızlık yaşamazsa 2 sene sonra da Avrupa çapında bir forvet .

katılıyorum ... gelecek düşünüLerek bonservisiyle alınacak batuhan'ı , şu anda alınacak fatih tekke'ye tercih ederim şahsen

oguz altinbas
ligin baslanmasına üç hafta var ve takımın eksik bölgelerine halen takviye yapılmadı.

EyüpKILIÇ61
Bu işten kimse sıyrılamayacaktır. Kötü bir sonuçta Fatih Tekke gündeme gelecektir.Umut Bulut kaval kemiği ile gol atamadığı zamanda tribünler Fatih Tekke diye inleyecektir.O zaman sahadaki futbolcunun ve şeref tribününde oturanlar ne edecekler?

Yönetim bir karar almıştır, buna saygı duyarım ama bana ''Fatih Tekke'yi hoca istemiyor, ya da parada anlaşamadık, menejerimle görüşün'' tarzı saçma sapan bahaneler anlatmasın.Fatih Tekke'nin bu takımda oynamak için gösterdiği çabanın onda birini yönetim göstermemiştir.

Ahmet abi konuyu çok güzel özetledin eline sağlık. :alkış:

Enes Başkaya60
20.07.2009, 18:39
ligin baslanmasına üç hafta var ve takımın eksik bölgelerine halen takviye yapılmadı.

Yapılacak diyorlar ligin başına yetiştirilecekmiş söylenen bu bekleyelim görelim........

Osman Yavuz
20.07.2009, 18:40
katılıyorum ... gelecek düşünüLerek bonservisiyle alınacak batuhan'ı , şu anda alınacak fatih tekke'ye tercih ederim şahsen
Ben de katılıyorum ama bonservisiyle vereceklerini hiç sanmıyorum.Verirlerse de 5 milyon eurodan aşağı vermezler.

magicyattara

Dolar olduğu konusunda eminim.Geçen yıl Katar'a transferi söz konusu olduğunda yazılıp çizilmişti bu konu.
Katar kulübü 2 m euro veriyordu ve Yattara zoraki basın toplantısında "benim için çok büyük para,burda aldığım paranın 2 katını veriyorlar" demişti.
Yani Yattara bugünkü kurla 2.557.500 tl yıllık ücret alıyor.

Kemal Ç.
hacısalihoğlu neyine güvenipte fatih'i yalancılıkla suçladı, o da çok ilginç.
bu açıklamalardan sonra,fatih tavan fiyatın altında rakam yazan bi mukavele getirin imzalayım desin.
bakalım ne olacak o zaman.

tanjugunduz
20.07.2009, 18:42
arkadaşlar biz niye 25 sene şampiyon olamıyoruz diye sorardım hep kendime.her sene başında bu sene biz şampiyon olacağız derim kendi kendime.ama niye şampiyon olamadığımızı yavaş yavaş anlıyoru.korkarım bu zihniyetle bi 25 sene daha benim gibi trabzonspor sevdalısı gençler şampiyonluk göremeyecek
BENCE:

1-Geçmişe takılıp kalmak yerine şu an içinde bulunduğumuz an takıma nasıl katkıda bulunabiliriz diye sorgulamamız gerekir.Geçmişe takılıp kalmak bizim içinde bulunduğumuz anı kaçırmamıza sebep oluyor.Geçmişten elbette ders çıkaracağız ama günlerce geçmişte yapılan hatalardan yakınmak bize ancak zaman kaybettirir.

2-Eleştirilerde yapıcı olmak yerine yıkıcı oluyoruz.Sorun zaten ortada yıkılmış bir şeyi tekrar yıkamayız.Yapıcı eleştiriler işe yarar.Yapıcı eleştiri yaparak sorunun değil çözümün bir parçası olmalıyız.

3-25 senedir şampiyon olamamış bir takımın taraftarında bu sene yine şampiyon olamıyacağız diye bir inanış var.Biz buna eğitimde ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK diyoruz.Bu öğrenilmiş çaresizlik taraftardan futbolculara yansıyor.Böylelikle bu öğrenilmiş çaresizlik KENDİNİ GERÇEKLEŞTİREN KEHANETe dönüşüyor.Kısacası ne düşünüyorsak o gerçekleşiyor.

Bu düşünceleri değiştirmek lazım.BAŞARIYA INANMAK GEREKİR.

kardeş bende eğitimciyim çok güzerl söylüyorsun öğrenilmiş çaresizliği kırmak için olumlu pekiştireçlerle ( örnek: doğru kurumsal yapı, doğru trasnferler , doğru para politikası, avrupadaki başarılı takımların uyguladığı yönetim biçimlerini uygulamak , doğru reklam ..... vs ) kırmak gerek ama bizim yönetim ne yapıyor sanki karamsarlığı körüklermilşcersine hareketler ediyor çok geriye gitme daha yeni durup duruken ( hani sözde başrı olan 3. cülükten sonra ) biz kongreye gittik hatırlatırım ... bu arada yaşım 24 şamipiyonluk görmedim oysa türkiye süper ligi gibi bir ligde şampiyon olmak o kadar kolay ki yeter ki doğru işler yapılsın... saygılar...

Tahir
20.07.2009, 18:43
bu yönetim fatihi değişik nedenlerden dolayı almak istemiyor çıkıp bunu adam gibi demek yerine fatihe çamur atıyor ayıp ediyorlar.

irfan61
20.07.2009, 18:45
Yeterli bir forvet . Bir şanssızlık yaşamazsa 2 sene sonra da Avrupa çapında bir forvet .Valla farabi abi bjk bize Batuhan'ı bonservis bedeli ile vermez gelirse kiralık gelir.

Kemal Ç.
20.07.2009, 18:45
artık mesele başka bi forvet transferini aştı, hatta transferi de aştı.
orta da örtülemeycek kadar büyük bi ayıp var.
yalanı söyleyen fatihse(hiç mi hiç ihtimal vermiyorum) mesele kolay fatih orda bi yerlerde kalır. ama yönetim hacısalihoğu filansa yalanı söyleyen, fatih bu takıma gelir, bundan dolayı kim gider kim kalır bilinmez.
ama olay transfer olayı değil.
bu camianın yarın bir gün birine yapılanlardan dolayı utanmaması için gösterdiği çabadan ibaret.

yarın fatih'e yapılanlardan utanmamak için gösteriliyor bütün çaba.

zira ben hami'ye yapılanlardan utanıyorum hala, dehşetle hem de.(keşke birileri müsade etmeseydi buna)

magicyattara
20.07.2009, 18:46
Ayrıca 35 yaşındaki-Ahmet'e göre kemik yaşı 40- Song'un,Orta sahada varlığı yokluğu belli olmayan Colman'ın,ön libero diye yutturulan Tjikuzu'nun yabancı diye oynadığı bir takımda,Yattara'nın gidecekler listesinde en öne konması komik kaçıyor.

Küçükalioğlu
20.07.2009, 18:48
Nuri Albayrak'ın başını Haşim Sayidoğlu ile Zeyyad Kafkas yakmıştı. Tonton başkanım Sadri Şener'in başınıda İhsan Alioğlu ile Hayrettin Hacısalihoğlu yakacak demedi demeyin.

irfanb
20.07.2009, 18:50
Stad FATİH TEKKE sesleriyle inlerken yönetim ne yapacak artık çok merak ediyorum dogrusu........

Tipki burada yönetim aleyhine yazilan mesajlar silindigi gibi , Fatih Tekke icin bagiranlari da stadin disina cikarip seslerini keserler.
Mühür kimdeyse Süleyman O`dur kardes...

Tahir
20.07.2009, 18:51
bu yönetimi fatih olayı götürür hiç istemediğim halde. böyle yalan yanlış haberleri verenlerin başında olduğu bir takımın taraftarı olmayı hazmedemem.sevdamızı değiştiremiyeceğimize göre yönetime güle güle der bu taraftar.

kocaman61
20.07.2009, 18:51
fatih tekkeyle trabzon bir başka neden almazlar anlamıyorum

reis_556
20.07.2009, 18:52
Buraya yazıyorum arkadaşlar en ufak bir başarısızlıkda bu yönetim cöker ve cökeçekde... kendi evlatını sen dalga geçer gibi dünyaya ezdirdin bence Fatih TEKKE bizim evlatımız gerek yoktu böle olmasına paraymış hade be Fatih TEKKE'nin açıklamasından sonra o yalanda ordaya çıkmıştır ya alaçaksınız yada gideceksiniz bu yılda saç baş yonmayalım Başkan duy bu sesiiiiiiiiiiiiiiii

Küçükalioğlu
20.07.2009, 18:52
Dara geldiği zaman bizim yönetim sağolsun jet hızıyla olağanüstü kongre kararı alabiliyor. Sebep çok önemli değil mesela bu sene yağmur çok yağdı hadi kongre yapalım.

Enes Başkaya60
20.07.2009, 18:53
Tipki burada yönetim aleyhine yazilan mesajlar silindigi gibi , Fatih Tekke icin bagiranlari da stadin disina cikarip seslerini keserler.

O kadar çok taraftarın dışarı cıkartılacagını hiç sanmıyorum.........

Badaloğlu
20.07.2009, 18:54
Kusura bakmayın arkadaşlar ama yönetime destek vermekle yanlışı söylememek arasında dağlar kadar fark vardır.Alınan oyuncuların hiç birini yeni hoca istememiştir.Yani buradan şunu anlayabiliyoruz.Hoca al sen bu takımı çalıştır, gerisine karışma.Burada yarın öbür gün, bu zihniyet kötü sonuçlardan sonra hocayıda yiyecektir.Bir takımın başına bir hoca gelecek ama bir tane kendi istediği oyuncu alınmayacak.İlginç!

Tahir
ama o mühür kimseye kalmaz sultan süleymana kalmadı kardaş...

Küçükalioğlu
Süleyman öleli baya oldu. Mühür de kapak oldu artık sen çok eskilerde kalmışsın.

Mehmet Sarigül
Ayrıca 35 yaşındaki-Ahmet'e göre kemik yaşı 40- Song'un,Orta sahada varlığı yokluğu belli olmayan Colman'ın,ön libero diye yutturulan Tjikuzu'nun yabancı diye oynadığı bir takımda,Yattara'nın gidecekler listesinde en öne konması komik kaçıyor.

Futbolcu profesyonel bir anlayisa sahip degilse, kemik yasi 18 olsa ne olur?

Senin bir yanlisin var renkdasim,...bana göre Yattara'nin kemik yasi 40 olabilir.

Arastirmak lazim...;)

Orhan Aydın
20.07.2009, 18:55
medyanın bu konuya ilgisinin tamamen iyi niyetli olduğunu düşünüyorum!!!

Ilelioglu
20.07.2009, 18:56
Neden gitti o zaman?

Çocuk oyuncağı mı bu?

Fatih'in babasının çiftliği mi bu takım?

İstediğinde gidecek istediğin de dönecek.

O Dönemki Yönetimin paraya ihtiyaci vardi...

Süleyman Sofu
20.07.2009, 18:56
mühür kimdeyse süleyman oysa adamın elinden mührüde alırlar nede olsa burası TRABZON...

Erdal Kılıçarslan
20.07.2009, 18:57
Kusura bakmayın arkadaşlar ama yönetime destek vermekle yanlışı söylememek arasında dağlar kadar fark vardır.Alınan oyuncuların hiç birini yeni hoca istememiştir.Yani buradan şunu anlayabiliyoruz.Hoca al sen bu takımı çalıştır, gerisine karışma.Burada yarın öbür gün, bu zihniyet kötü sonuçlardan sonra hocayıda yiyecektir.Bir takımın başına bir hoca gelecek ama bir tane kendi istediği oyuncu alınmayacak.İlginç!
Abi yönetime bu kadar laf söyleme sonra birileri tarafından "yazıklar olsun" yaftasına maruz kalabilirsin!
Not: Fatih Tekke'yi almamak başka bişeydir, almamak için türlü taklalar atmak bambaşka bişeydir.

KDRDYN
20.07.2009, 18:57
çok kırılgan bir yapısı var. şimdi de iyileşmesi için korkularından kurtulmasını bekleyeceğiz.

Mesut
20.07.2009, 18:59
kim ne derse desin ben artık yönetime destek vermıyorum..yaktım gemileri

Serdar A

Ünal Karaman , Metin hoca ve önümüzdeki sezon anlaşması Kore'de bitecek olan Şenol hocayı bu anlatılanlarla birleştirebilir miyiz ?

Süleyman Sofu
:alkış:
Kusura bakmayın arkadaşlar ama yönetime destek vermekle yanlışı söylememek arasında dağlar kadar fark vardır.Alınan oyuncuların hiç birini yeni hoca istememiştir.Yani buradan şunu anlayabiliyoruz.Hoca al sen bu takımı çalıştır, gerisine karışma.Burada yarın öbür gün, bu zihniyet kötü sonuçlardan sonra hocayıda yiyecektir.Bir takımın başına bir hoca gelecek ama bir tane kendi istediği oyuncu alınmayacak.İlginç!:alkış::alkış:
BAŞKAN: FATİH TEKKEYİ HOCAYA SORACAZ OLUMLU BAKARSA İŞİ BİTİRİRİZ
HUGO BROSS: Fatihi uefa finalinde izledim alınırsa bize çok faydası dokunur...
BAŞKAN :Bu iş bitmiştir fatihten vazgeçtik
sebep belli olmamakla birlikte para tabi YERSENNN!!!!!

Hasan Ayvenli
20.07.2009, 19:01
Abi yönetime bu kadar laf söyleme sonra birileri tarafından "yazıklar olsun" yaftasına maruz kalabilirsin!
Not: Fatih Tekke'yi almamak başka bişeydir, almamak için türlü taklalar atmak bambaşka bişeydir.

aynen öyle. kadroda düşünmüyoruz şu sebeplerden ötürü almıyoruz de anlayalım. sürekli farklı sebepler öne sürüp ikiyüzlülük yaparak bu işten yırtamazlar.

Napoli
20.07.2009, 19:01
yometim son 6 aydır batıyor ve farkında değiller...Bu kış çıkmaz..Biz yine avrupdan futbol izlerizz sitresiz geçirecez kışı.. olay fatıh falan değil...Olay yonetimin artık guvensizliği var çokça yalan konuşması...

tanjugunduz
20.07.2009, 19:02
okudukca iyice geriliyorum yok böyler bir takım her sene taraftarını kanser . şu işe bakkı orduda ts nin çubuklu formsını arıyordum sırtına ftaih yazdırmqak için artık çubuğunu bırak formayı bile aramıyorum eski avealı fatih tekke formam bana yeter...

Ilelioglu
20.07.2009, 19:03
yometim son 6 aydır batıyor ve farkında değiller...Bu kış çıkmaz..Biz yine avrupdan futbol izlerizz sitresiz geçirecez kışı.. olay fatıh falan değil...Olay yonetimin artık guvensizliği var çokça yalan konuşması...

Yönetim gitse ne degisecek??:rolleyes:

Hasan Ayvenli
ortada bir ikiyüzlülük var. madem almak istenmiyordu fatih neden teklif götürdünüz? sonrasında da yapılan saçma sapan açıklamalar. en başında deseydiniz fatih'i almayacağız diye.
bu saatten sonra fatih gelse de gelmese de bu yönetimin işi çok zor. bu yönetimin ömrü de kısalıyor bu gelişen olaylarla. inşallah gökhanla umutu kaportacıya götürmüşlerdir de 1-2 metreden golleri kaçırmazlar bu sene. yoksa avni aker'de maç sonrası oluşacak tablo çok kötü olacak. başkan da o tablonun hemen sonrasında ağzına geleni yine söyleyecek. yeniden kongreler yapılacak. yine aynı şeyler olacak. yine 10. haftaya gelmeden bir sezon daha heba olacak. bu döngü ne zaman değişecek???
geçen sezon yapılan bir çok doğru hamle yavaş yavaş bu şekilde eriyor.

Mesut
alacam forma alacam arkasına fatih tekke yazıp klüp binasına bırakacan aslındada neyse ama forma lıp 9numara fatih tekke yazdıracam orası kesin

Ilelioglu
20.07.2009, 19:07
Anlamiyorum Fatih Tekke'yi alsalar zararli mi cikacakti bu Yönetim?? Taraftari kirmak bunlarin hosuna mi gidiyor...Ersun Yanal Sivasspor macini kaybettikten sonra ben bu Hocayla Avni Aker'e cikamam diyen Baskan degil mi bu?? Peki bu sezon Forvet'te ki kriz sürerse Gökhan Ünal ve Umut Bulut ile nasil cikacaksin Avni Aker'e Sayin Baskan...:mad:

KDRDYN
20.07.2009, 19:11
Yönetim gitse ne degisecek??:rolleyes:

ibrahim hacıosmanoğlu gelecek ve fatihi alacak. biz de vuslata ereceğiz.

Badaloğlu
20.07.2009, 19:11

O birileri önce kendi kendine söylesin o lafı. Doğruyu bulmak adına yanlışları görüpte ben söylemesem, sen söylemesen, kim söylecek? Elin fenerlisi mi söyleyecek bu saçmalıkları...

Seninde belirttiğin gibi benim lafım yönetimin aldığı karara değildir... Yönetimin Fatih Tekke'yi almamak için yaptığı saçmalıkları görmezden gelemem.Heleki kendi çocuğumuzu bu kadar rencide etmeye hakkımız yok.

Bana yazıklar olsun diyecek adam önce kulüpte yaşanan bu saçmalıklara yazıklar olsun diyecek.Ben kimsenin kişiliğine laf söylemiyorum.Bu konuda yönetimin yanlış yaptığını söylüyorum.Hatta dahasında Hüseyin'in futbolunu beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz ama onada haksızlık yapıldığını söylüyorum.Bir takımın kaptanını bu şekilde ıskartaya çıkarmak doğru değildir.

Bu kafayla bu zihniyetle biz hayatta şampiyon olamayız.Bir yandan birlik olalım diyeceksiniz, kombine alın diyeceksiniz, diğer taraftan taraftarı birleştirecek, kombineyi patlatacak isimleri bu kadroya katmayıp, üstüne birde tribünleri böleceksiniz... Bu yönetim, bu zihniyetle maalesef başarılı olamayacaktır.

Tekrar ediyorum, benim düşüncelerim BMN yönetimini bağlamaz.Bunlar benim düşüncelerimdir...

b_m_61
20.07.2009, 19:15
Arkadaşlar yönetimin yaptığını bende beğenmiyorum ama yinede kelimeleri daha dikkatli seçmeye davet ediyorum bazı arkadaşları. Evet yapılan hatadır ama yönetimler her zaman hatalar yapmıştır yapmaya da devam edecekler. Bu hataları söylemek yeri geldiğinde tepkimizi koymak taraftar olarak görevimiz. Ama ne şekilde söylediğimizde önemli. Sadri Şener bu kadar aşağılanmayı haketmiyor. Burda herkes birbirini geriyor, başlığa zaten sinirli giren biri yazılanları okuyunca iyice sinirleniyor başlıyor sallamaya.

Badaloğlu
20.07.2009, 19:17
Ünal Karaman , Metin hoca ve önümüzdeki sezon anlaşması Kore'de bitecek olan Şenol hocayı bu anlatılanlarla birleştirebilir miyiz ?

Evet birleştirebiliriz.Ünal Karaman'ı çok severim.Ama bu takıma hangi görevle geldiğini, neden geldiğini hala daha anlamış değilim.Eğer taraftarın ''karaoğlan'' lakaplı, çok sevdiği Ünal'ı bize sus payı diye getirmişseler yanlış etmişlerdir.Ya da Hugo Bros hoca'yı erken mi gözden çıkardılar? sorusuda aklıma gelmiyor değil.Başarısız sonuçlardan sonra ünal takımın başına hoca olarak gelebilir mi?

Şenol Hoca olayı ise hepimize ibretliktir.Kore'liler bir hocaya nasıl sahip çıkılacağını bize çok güzel şekilde anlatmışlardır.Belki Trabzonspor'lu yöneticiler bir şeyler öğrenmişlerdir diyeceğim ama görünen o ki; hiç bir şey öğrendiğimiz yok.Her şeyi ben bilirim havası almış başını gidiyor.Trabzonspor kulübü kurumsal anlamda yönetilmiyor.Başkan'ın adamları adlı filmi, sanki her gün izliyoröuşum gibi geliyor bana...

Erdal Kılıçarslan
20.07.2009, 19:17
Dediklerine sonuna kadar katılıyorum. Düşününki , yapacağınız transfer kötü oynasa bile taraftarınız size sesini çıkarmayacak, kombineyi formayı patlatacak. Tribünleri tek yürek haline getirecek. bu transfer Fatihten başkası değildir.

Çok sevdiğim Sadri başkan, bunu görememiş midir? Biz Fatihi keyfimizden mi istiyoruz? gol sorunu var bu takımın Ayrıca yabancı hakkımızı da başka yere kullanma imkanımız olacaktı. Ama olmadı ne yazık ki.

Ilelioglu
20.07.2009, 19:19
Dediklerine sonuna kadar katılıyorum. Düşününki , yapacağınız transfer kötü oynasa bile taraftarınız size sesini çıkarmayacak, kombineyi formayı patlatacak. Tribünleri tek yürek haline getirecek. bu transfer Fatihten başkası değildir.

Çok sevdiğim Sadri başkan, bunu görememiş midir? Biz Fatihi keyfimizden mi istiyoruz? gol sorunu var bu takımın Ayrıca yabancı hakkımızı da başka yere kullanma imkanımız olacaktı. Ama olmadı ne yazık ki.

Bunlari cok dile getirdik ama gelinen noktayi sende az cok görüyorsun be abi..

Ilelioglu
20.07.2009, 19:22
ibrahim hacıosmanoğlu gelecek ve fatihi alacak. biz de vuslata ereceğiz.

Sampiyonluk gelecekse hay hay ama bu isin garantisi yok...Onun icin simdiki Yönetime sahip cikmaliyiz ve biz Taraftar olarak görevimizi yerine getirmek zorundayiz...Ama kötü gidisatin sorumlusu bizler degil onlar olur..

Samet Türkmen
20.07.2009, 19:24
Sorun bence başkanlık seçiminde başladı. Hiç mi kimse yoktu Sadri Şener'e rakip olacak? Sanırım tek adaylık rehavet yaptı yönetimde bu aralar.

Badaloğlu
20.07.2009, 19:24
Arkadaşlar, konuyu kişiselleştirmeden mesajlar yazın.Burada noktalama işaretleri dersi verilmiyor.Herkes yazdığına dikkat etsin.Konu hakkında görüşü olan yazsın.Ama kişiselleştirmeden yazsın.Herkes'in görüşü aynı olacak diye bir kural yok...

Erdal Kılıçarslan
20.07.2009, 19:25
Bunlari cok dile getirdik ama gelinen noktayi sende az cok görüyorsun be abi..
Burda Fatihi almadı diye yönetime kızan bizleri eleştirenlere şunu söylüyorum üstüne basa basa:

"Bizler istediği oyuncak alınmayınca bağaran şımarık çocuklar değiliz, ağlama yaşını da geçtik. Geçen sene nasıl yönetim iyi işler yapınca, camiayı birleştirince övüyorsak, bu senede Fatihi almamak için taklalar atıp, camiayı iki gruba ayırıyorsa o zamanda bizler bu yönetimi eleştiririz. Bu başkanın kişiliği ile ilgil değildir. Sadece yönetim şekli ile ilgilidir."

Ilelioglu
20.07.2009, 19:34
Burda Fatihi almadı diye yönetime kızan bizleri eleştirenlere şunu söylüyorum üstüne basa basa:

"Bizler istediği oyuncak alınmayınca bağaran şımarık çocuklar değiliz, ağlama yaşını da geçtik. Geçen sene nasıl yönetim iyi işler yapınca, camiayı birleştirince övüyorsak, bu senede Fatihi almamak için taklalar atıp, camiayı iki gruba ayırıyorsa o zamanda bizler bu yönetimi eleştiririz. Bu başkanın kişiliği ile ilgil değildir. Sadece yönetim şekli ile ilgilidir."

Yönetimi yanlis yaptigi zaman herkes elestirme hakkina sahiptir zaten ama surda sezonun baslamasina az bir süre kaldi onun icin biraz sakin olalim ve biz sadece Taraftarlik görevimizi yerine getirelim...Senin dediklerine katiliyorum ben...Fatih Tekke'yi en az bizim kadar onlar da taniyor yani bu takima neler katabilecegini ama isin perde arkasini bilmiyoruz onun icin elimiz kolumuz baglaniyor...:o

EmrahYalçınalp
20.07.2009, 19:43
medyatrabzon.com Fatih'in yıllık 1. 750 euro istediğini yazıyor. Yattara 1.800 alıyorsa ve bunu geçen sene olduğu gibi yata yata alıyorsa Fatih de o parayı ederdi doğrusu.

Muhammed KOÇ
20.07.2009, 19:46
medyatrabzon.com Fatih'in yıllık 1. 750 euro istediğini yazıyor. Yattara 1.800 alıyorsa ve bunu geçen sene olduğu gibi yata yata alıyorsa Fatih de o parayı ederdi doğrusu.
Fatihi bedava alma aşkını çözemedik zaten bir türlü:mad:

Orhan Aydın
20.07.2009, 19:47

medyatrabzonun kaynağı galiba telegolden turgay şerenin kıymetli cümlesi

Oruç
20.07.2009, 19:50
Bu ülkede gerçek anlamda yönetici ve yönetim kavramlarının içi doldurulmuş değil. Bunu ben doldurabilir miyim tabi ki hayır. Bizimkilerin biraz yüzünü Avrupa'ya dönmesi geldi de geçiyor. TR'de teknik direktörlük kursu var mesela, oradan teknik direktörlük yapabilme potansiyeli olan insanlar yetişiyor. (teknik adamlıkları tartışılır o ayrı konu) Yöneticilik için de benzeri çalışmalar olmalı diye düşünüyorum. Bunu sadece Fatih Tekke transferindeki "işi yönetememe" durumunu göz önüne alarak söylemiyorum, tüm kulüplerin genel sorunu bu. Sıradan adamlar koskoca kulüplerin başına geçiyor. (Sadri Şener'i kastetmiyorum kesinlikle) Parası var diye, sözü geçiyor diye birileri birileri tarafından kulüplerin başına musallat ediliyor ne yazık ki. Buna bir son verilmesi gerek artık. İşi bilenin kılıç kuşananın diye boşuna söylememişler. İşi bilen adamlar yetiştirmeli, onlara kulüpleri emanet etmeliyiz.

KERİM
20.07.2009, 19:51
Para ve yattara deyincede aklıma para meselesi geldi.Takımda en çok para alan isim Yattaraymış.Arkadaşın dediği gibide yatarak alıyor parayı.Eğer yönetim paramız yok diyorsa ilköncelikle maaşında ciddi indirime gidilmesi gerekir.

Paksoy
20.07.2009, 19:51
arkadaşlar tekke transferi sonuçlansın istemiyormuyduk,sonuçlandı,iyi bit takımımız var,destek olalım
bordooooooooooooooooooooooo

ulvicebi61
20.07.2009, 19:52
"Sayın Sadri Şener bizler seni çok seviyor ve Trabzonspor için yaptıklarınızı takdir ediyoruz.Bu sevgimizi ligin bitmesiyle birlikte başkanlığı bırakacağınızı açıkladığınız dönemde forumlarda,gazetelerde,Trabzon caddelerindeki reklamlarımızda basbas bağırdık..Bizi bırakmamanızı o koltuğu hakettiğinizi tüm Trabzonspor camiası olarak belirttik..

Geçtiğimiz sezonda gol pozisyonlarını değerlendirmekde epeyce zorlandığımız dönemlerde taraftarımız Fatih Tekke tezahuratlarıyla stadı inlettiler.Hatta ve hatta kaybedilen Denizli-Konya maçlarında bile girilen bir sürü gol pozisyonları kimsenin aklından çıkmış değil..Şimdi herkez kaybedilen Denizli ve Konya maçlarını konuşuyor.

Evet Sayın Sadri Şener taraftarın transfer dönemi başladığı günden bu güne yoğun bir şekilde istediği Fatih Tekke konusunda göstermiş olduğunuz gereksiz tutum biz trabzonspor taraftarını çıldırtmaktadır..

Son olarak Fatih ile görüştüğünüz ve parasal konuda talepleri olduğunu ifade ettiniz bizler Trabzonspor taraftarı olarak Fatih Tekke'nin maddi konularda sıkıntı yaratacağına kesinlikle inanmıyoruz.İnandığımız ve bildiğimiz tek şey sizin Fatih Tekke'yi istemediğinizdir..

Ligler başladığında ve kaçan her gol pozisyonundan sonra Fatih Tekke diye bağıracak milyonlarca Trabzonspor taraftarının sesine geç kalınmadan şimdi cevap verin..! "

( Not: Alıntıdır )

Ilelioglu
20.07.2009, 19:57
arkadaşlar tekke transferi sonuçlansın istemiyormuyduk,sonuçlandı,iyi bit takımımız var,destek olalım
bordooooooooooooooooooooooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:alkış:

Mehmet Sarigül
20.07.2009, 19:59
Olay Fatih Tekke, Baskan Sadri Sener, H. Hacisalihoglu gibi isimlerle sinirli degil.

Önemli olan anlayis, olaya bakis acimiz. Cünkü Trabzonspor camiasinda daha önce de benzer olaylar yasandi.
Biz her konuda ikiye, üce, dörde...bölünüyoruz.

Önemli olan kimin hakli oldugu degil,...önemli olan Trabzonspor menfaatleri, önemli olan "Biz Trabzonspor'u nasil daha güclü yapabiliriz?" olmali...
Bazi renkdaslarimin aksine ben iki tarafinda hatali oldugunu düsünüyorum.

Ortada bir "Yönetim gercegi" var, bir de "Fatih Tekke gercegi"...

Hangisi dogru bilmiyorum,...

Birseyi cok iyi biliyorum;

gecmis 26 yilda oldugu gibi, ego kavgalari yüzünden, yine "Tek Trabzonspor gercegi" unutuluyor...

Bunu onlara hatirlatmak her Trabzonsporlu taraftarin görevi olmali...Bence.

Ilelioglu
20.07.2009, 20:02
Olay Fatih Tekke, Baskan Sadri Sener, H. Hacisalihoglu gibi isimlerle sinirli degil.

Önemli olan anlayis, olaya bakis acimiz. Cünkü Trabzonspor camiasinda daha önce de benzer olaylar yasandi.
Biz her konuda ikiye, üce, dörde...bölünüyoruz.

Önemli olan kimin hakli oldugu degil,...önemli olan Trabzonspor menfaatleri, önemli olan "Biz Trabzonspor'u nasil daha güclü yapabiliriz?" olmali...
Bazi renkdaslarimin aksine ben iki tarafinda hatali oldugunu düsünüyorum.

Ortada bir "Yönetim gercegi" var, bir de "Fatih Tekke gercegi"...

Hangisi dogru bilmiyorum,...

Birseyi cok iyi biliyorum;

gecmis 26 yilda oldugu gibi, ego kavgalari yüzünden, yine "Tek Trabzonspor gercegi" unutuluyor...

Bunu onlara hatirlatmak her Trabzonsporlu taraftarin görevi olmali...Bence.

Su öne cikardigim cümle cok dogru....:alkış:

devilkid
20.07.2009, 20:13
eğer medyatrabzonda ki haber doğruysa başkanın ellerinden gozlerinden opeyim...fatih eğer anlatılan gibiyse bende var olan bir numara topcu olusun sıfırlanır..hakikaten boyle bir şey yapmış olabilir mi fatih..parayı geçtim..diğer takımların haberine gore bize donemesi olabilir mi

Emrullah
20.07.2009, 20:20
eğer medyatrabzonda ki haber doğruysa başkanın ellerinden gozlerinden opeyim...fatih eğer anlatılan gibiyse bende var olan bir numara topcu olusun sıfırlanır..hakikaten boyle bir şey yapmış olabilir mi fatih..parayı geçtim..diğer takımların haberine gore bize donemesi olabilir mi

Olamaz imkansız. Haberin ne kadar yalan olduğu ta ordan anlaşılıyor.

Erdal
20.07.2009, 20:23
Emrah, 1.4 e zaten razı idi...Makul bir yaklaşımla 1.2 ye de olurdu. Bunu bile teklif etmenin yöntemini az çok tahmin edebiliyorum. Egemen'in kaptan ilan edilmesi( ki bence de hakediyor), Yattara'ya 61 in verilmesi hepsi bir mesajdı aslında. Git başka bir takımla anlaş bizi de kurtar mesajıydı...Bazen sahiden düşünmüyor değilim. Acaba çok istemekle biz mi hata yaptık diye...

Erdal
20.07.2009, 20:28
MedyaTrabzon haberi şöyle yapmış sanırım; En yüksek alanadan aşağı ücrete oynardım dedi ya Fatih...En yükse alan İbo 1800 alıyor...Hımm demek Fatih 1750 istemiş ...

Orhan Aydın
20.07.2009, 20:30
Allahtan 1799 dememişler

Ilelioglu
20.07.2009, 20:31
Fatih Tekke'nin aciklamarini dinleyemeyen kisiler icin:

http://www.facebook.com/video/video....2973204&ref=nf

Tekke'nin aciklamalari...Nasil degerlendirmek gerekiyor??

keles76
20.07.2009, 20:49
anlamak istemeyenlere tekrar para konusulmadi bu bu kadar zor degil zannederim

Mesut
20.07.2009, 20:53
anlamak istemeyenlere tekrar para konusulmadi bu bu kadar zor degil zannederim
kafa anlamaz yerleşti kafaya değiştiremezsin sabaha kadar anlat en büyük harflerle yaz gene anlamazlar kafa aynı elini yorma arkadaş doğruyu bilen biliyor trabzonsporda hiç bir zaman birlik olamaz hiç bir zaman

Soner Kurt
20.07.2009, 20:57
hata yaptıklarını anlamaları için resmi sitemizede bakabilirler aslında. bütün haberler 5 üzerinden 5 iken fatih haberi 5 üzerinden 2. bence 2 bile çok bu kadar tutarsız açıklamalara. ama Trabzonspor başkanıdır saygılı olmak durumundayım. ama eski kaptanımıza karşı dalga geçer gibi bir transfer olayı yaşatılacağına kadroda düşünmüyoruz diyerek olayı kapatabilirlerdi. bana göre tıpkı resmi sitemizdeki gibi 5 üzerinden 2 veriyorum sayın başkan.

Mesut
20.07.2009, 21:01
arakli1967 fatihin röportajını izledinmı okudunmu ?

İsmail ALİOĞLU
20.07.2009, 21:03
arakli1967 fatihin röportajını izledinmı okudunmu ?

ee sen Başkanımızın yazısını izledinmi? okudunmu? birbirine zıt roportajlar nerdeyse.. hangisine inanalım. klubu yonetenemi para kazanmak isteyenemi???

SEDAT
20.07.2009, 21:06
başkan çok fazla konuşuyor, bir laf vardır çok para haramsız çok laf yalansız olmaz diye.ya kusra bakmada böyle saçmalamak için paramı alıyosun...

Mesut
20.07.2009, 21:07
ee sen Başkanımızın yazısını izledinmi? okudunmu? birbirine zıt roportajlar nerdeyse.. hangisine inanalım. klubu yonetenemi para kazanmak isteyenemi???

başkanın yazısını kopyalıyımmı buraya
Şener açıklamasında şunları söyledi: ``Yönetim kurulumuz bir süredir kamuoyunun da yakından izlediği gibi eski kaptanımız Fatih Tekke`nin transferi konusunda çeşitli temaslarda bulunmuş ve bu doğrultudaki girişimlerini sonlandırmıştır. Bu aşamada Fatih Tekke`nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle, kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan farklılık söz konusu transferi imkansız hale getirmiştir. Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur. Fatih Tekke altyapımızdan yetişen, kulübümüze büyük emeği geçen, ülkemizi gerek milli takımlar gerekse de kulüpler düzeyinde uluslararası platformda son derece başarıyla temsil eden, önem verdiğimiz bir değerimizdir. Elbette bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kulübümüz çeşitli dönemlerde her zaman kendisindan faydalanacaktır. Bu vesileyle konuyu kamuoyunun bilgisine sunuyor, Fatih Tekke`ye bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz.``

bana burda fatih şu kadar teklifi reddetdi diye yazı varmı veya fatih şu kadar teklifi reddetdi diye bişe varmı
yönetimımız fatihi düşünüyor fatih zenıtde 2 milyon euro alıyor bize gelirse alacagı para ekonomik olarak düşecek fatih aç kalır sokakda kalır bizde vicdan azabı çekeriz diye almıyoruz.
çok duygulandırıyor benı ağlayacam şimdi

50 bin kere diyoruz fatih tekkede çıktı para konusulmadı bile dedi.
ama yok maksat muhalefet olalım

Ilelioglu
20.07.2009, 21:08
Şener açıklamasında şunları söyledi: ``Yönetim kurulumuz bir süredir kamuoyunun da yakından izlediği gibi eski kaptanımız Fatih Tekke`nin transferi konusunda çeşitli temaslarda bulunmuş ve bu doğrultudaki girişimlerini sonlandırmıştır. Bu aşamada Fatih Tekke`nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle, kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan farklılık söz konusu transferi imkansız hale getirmiştir. Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur. Fatih Tekke altyapımızdan yetişen, kulübümüze büyük emeği geçen, ülkemizi gerek milli takımlar gerekse de kulüpler düzeyinde uluslararası platformda son derece başarıyla temsil eden, önem verdiğimiz bir değerimizdir. Elbette bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kulübümüz çeşitli dönemlerde her zaman kendisindan faydalanacaktır. Bu vesileyle konuyu kamuoyunun bilgisine sunuyor, Fatih Tekke`ye bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz.``

bana burda fatih şu kadar teklifi reddetdi diye yazı varmı veya fatih şu kadar teklifi reddetdi diye bişe varmı
yönetimımız fatihi düşünüyor fatih zenıtde 2 milyon euro alıyor bize gelirse alacagı para ekonomik olarak düşecek fatih aç kalır sokakda kalır bizde vicdan azabı çekeriz diye almıyoruz.

Cok dogru........:alkış:

61imhotep61
20.07.2009, 21:12

ne bu ya medyatrabzon neden yalan haber versin??adam gibi biri açıklasın ya:mad:

gerenimo
20.07.2009, 21:15

kimse yönetimi eleştirdi diye yargılanmıyor. fatihi ben de takımda görmek istiyorum. ancak olmadı.. yönetimin tavrı ve kararı eleştirilebilinir, ancak eleştiri yapıyorum diyerek, suçlama - aşağılama içeren mesajlar yazmak, başarıyı fatihe endeksleyip şuan kadroda bulunan futbolcuları yok farzederek, hakaret etmek eleştiri olarak kabul edilemez.

bu yılın da daha sezon başlamadan kayıp bir yıl olacağı anlaşılıyor. bunun nedeni de enerjimizi ve motivasyonumuzu kaybettik, bu durum takıma da sirayet etmişse herşey bozuldu demektir. klübe maddi ve manevi desteğini fatih transferine endeksleyenler ve kötü giden bir maçtan sonra yönetimin gitmesini bekleyenler beni taraftarlık anlayışını sorgulamaya götürüyor.

trabzonlu olmayan bir trabzonsporlu olarak her zaman yalnızdım, hiç bir zaman taraftarlarımız arasında bulunmadım. böyle bir atmosfer yaşamadım. bu forum ile birlikte gerçek taraftarımızla birlikteyim. burda yazılanları takım, yönetim, futbolcular, hocalar hakkınd ayazılanları okuyunca, camia içindeki derin çatlakları görünce şampiyon olamadığımız 25 yılı, olağan görüyorum ve bir 25 yıl daha şampiyonluğa ulaşacağımızı sanmıyorum. herkes bu takımın kıymetini bilmeli, incitmekten yaralamaktan sakınmalıdır.

Ilelioglu
20.07.2009, 21:15
ne bu ya medyatrabzon neden yalan haber versin??adam gibi biri açıklasın ya:mad:

Eger hergün takip edersen illaki birgün yalan haberine raslarsin...;)

zurjcas
20.07.2009, 21:16

http://www.youtube.com/watch?v=JhqvTqtxAzk
video'nun 6. dakikasından itibaren izle,
videonun başında para konuşmadık diyen fatih 6.dakikada tavandan düşük fiyat verdim diyor...
şimdi para konuşuldu mu yoksa konuşulmadı mı?

Cengiz
20.07.2009, 21:18
medyatrabzon'daki haber inandırıcı geldi , trabzonspor fatih tekke gibi bi futbolcuya bencede 650 bin önermez

Cafer KILIÇSOY
20.07.2009, 21:21
Bakınız burada Fatih'in futbolculuğuna kimse tek kelime edemez. Hani ''Adam gibi adam'' deyimi vardır ya, Fatih'de öyledir. Futbolcu gibi futbolcudur. Bu konuda herkes hemfikirdir sanırım.

Gelelim yönetime; Hataları yokmudur? Var tabiki. En başta Ersun Hocanın ipe sapa gelmez bir anlayışla gönderilmesi, daha sonra Samet hocayla anlaşılıp da taraftar baskısı yüzünden çark etmesi. Fatih konusunda eğer alınmayacaksa başından net bir tavır alınamaması şeklinde sıralayabiliriz. Ayrıca beni tanıyanlar bilir, seçim öncesi Sadri Şener'in listesindeki Hacısalihoğlu'na en büyük tepkiyi verenlerden biriydim bu forumda. O zaman ki tepki nedenlerim şimdiği belirsizliğin mimarı.

Başkanımıza gelince; ALLAH aşkına bu adam hakediyor mu bunları. Kalktı İstanbuldan işini gücünü bırakıp geldi. Kelimenin tam anlamıyla hayat verdi Trabzonspora. İzleyin kendisini konuşurken bir. Trabzonspora bu kadar iyi niyetli hizmet eden başka kim vardı mazimizde. Şimdi darağıcına çıkardık adamı. Zaten önümüzdeki genel kurulda da aday olmayacak. O zaman göreceğiz Fatih Tekke'yi getiririm diyen şahsiyetleri !

Ve biz; Herşeyden bu kadar iyi anlamamız(!) da bu süreci tetikleyen etken oldu. Herşeye karışır olduk. Önceden teknik direktördük, şimdi başkan adayıyız.

Artık şunu anlamamız lazım; Fatih Tekke olayı acısıyla tatlısıyla şimdilik kapanmıştır. Bu olayın üstüne gidilmesi bu aşamadan sonra kulübe zarar verecektir. Takdir edersiniz ki bu en çokta bizi üzecektir. Bakın ligin başlamasına 15 gün kaldı. Avrupa serüveni ve lig var önümüzde. Bu camiayı bu maratona hazırlamak bizim elimizde. Bazıları anlayamadığım bir şekilde yürüyüşten falan bahsediyor. Ne yürüyüşü yaa? Bunu nasıl Trabzonsporluluğunuza yakıştırıyorsunuz ALLAH aşkına? Yürüyüşünde bir onuru vardır. Hiç kimsenin asla ve asla böyle birşey yapmasını istemiyorum. Kendinize gelin bir.

İsmail ALİOĞLU
20.07.2009, 21:23
mesut sen olsan konusurmuydun? Adam neyse onu söylemiş. Fatih neden demiyor? Bana mütevazidir ayaklarıda yapmaya gerek yok. sonucta bunun adı para. Doğruyu demek ne zamandır acıtasyon oldu? Başkanımız sence ne kadar tecrübesiz olabilirki böyle düşünüyorsunuz. Siz daha kundaktayken adam bu klup için herşeyi yapıyordu. Ve hala öyle. Trabzonspor=Fatih değildir. Takıma yeni gönül vermiş takım taraftarı gibi davranmayın. Profesyonel taraftar gibi davranın.

vendercan
20.07.2009, 21:32
İkİyÜzlÜ yÖnetİm!!!!!! Tarİhte İlk defa ts taraftari bİr futbolcu İÇİn bİr kampanya yapti. Ortak aklini, ortak İnancini ortay koydu!!!!!yÖnetİm Çocuk kandirir gİbİ bİr tavir sergİledİ!!! Trabzonspor trabzonsporlularindir!!!! Kİmsenİn keyfİ oyuncaĞi deĞİldİr!!!!!

zurjcas
20.07.2009, 21:32
.................

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 21:35

sen simdi bu acıklamadan bunu mu cıkardın. bence soylemk istedigi gayet net fatih tekke bizim istedigimiz miktarı kabul etmedi ve onun istedigi miktarı verecek gucdede degiliz

MARATON_61
20.07.2009, 21:36
kilicsoy kardesimizin yazisini ancak bordomavi renklere gercekden gönül verenler anlar ben sabah dan beri yaziyorum yerel basin olsun
cikarci isbirlikcileri olsun bu isi bu seviyeye tasidi biz gercekden bu renklere gönül veren kisiler ne yaptik sayin baskanimiza ve yönedimin icinde buyuklerimizi bizler burda idam ettik atmadiginiz iftiralar kalmadi acik ve net söylüyorum (fatih tekke olayinda yönedimin bir sucu yokdur ) burda suclu fatih tekke ntv kanalinda söyledikleri bara icin sorun cikarmam güzel ama menejeri ne diyor bu kardesimiz icin fatih tekke ve menejeri ayni dili konusmuyor sorun burdan kaynaklaniyor suclu bulmak kolay kim baskan yönedim allah askina bu baskan gecesini gündüzüne ekledi ve calisiyor onun hakkinda yazi yazanlar önce bir aynaya baksin BIZLER TRABZONSPORUN ASKERLERIYIZ HIC BIR OYUNCU TRABZONSPORDAN BUYUK DEILDIR VE OLAMAZDA OYUNCULAR GELIR GIDER KALICI OLAN KÜLÜBDÜR SAG DUYULU ARKADASLAR BU YOLDA ELLERINDEN GELENI YAPIYOR BAZILARIDA SALDIR HÜCÜM DIYIR FIRSAT BU FIRSATTI

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 21:37
Bakınız burada Fatih'in futbolculuğuna kimse tek kelime edemez. Hani ''Adam gibi adam'' deyimi vardır ya, Fatih'de öyledir. Futbolcu gibi futbolcudur. Bu konuda herkes hemfikirdir sanırım.

Gelelim yönetime; Hataları yokmudur? Var tabiki. En başta Ersun Hocanın ipe sapa gelmez bir anlayışla gönderilmesi, daha sonra Samet hocayla anlaşılıp da taraftar baskısı yüzünden çark etmesi. Fatih konusunda eğer alınmayacaksa başından net bir tavır alınamaması şeklinde sıralayabiliriz. Ayrıca beni tanıyanlar bilir, seçim öncesi Sadri Şener'in listesindeki Hacısalihoğlu'na en büyük tepkiyi verenlerden biriydim bu forumda. O zaman ki tepki nedenlerim şimdiği belirsizliğin mimarı.

Başkanımıza gelince; ALLAH aşkına bu adam hakediyor mu bunları. Kalktı İstanbuldan işini gücünü bırakıp geldi. Kelimenin tam anlamıyla hayat verdi Trabzonspora. İzleyin kendisini konuşurken bir. Trabzonspora bu kadar iyi niyetli hizmet eden başka kim vardı mazimizde. Şimdi darağıcına çıkardık adamı. Zaten önümüzdeki genel kurulda da aday olmayacak. O zaman göreceğiz Fatih Tekke'yi getiririm diyen şahsiyetleri !

Ve biz; Herşeyden bu kadar iyi anlamamız(!) da bu süreci tetikleyen etken oldu. Herşeye karışır olduk. Önceden teknik direktördük, şimdi başkan adayıyız.

Artık şunu anlamamız lazım; Fatih Tekke olayı acısıyla tatlısıyla şimdilik kapanmıştır. Bu olayın üstüne gidilmesi bu aşamadan sonra kulübe zarar verecektir. Takdir edersiniz ki bu en çokta bizi üzecektir. Bakın ligin başlamasına 15 gün kaldı. Avrupa serüveni ve lig var önümüzde. Bu camiayı bu maratona hazırlamak bizim elimizde. Bazıları anlayamadığım bir şekilde yürüyüşten falan bahsediyor. Ne yürüyüşü yaa? Bunu nasıl Trabzonsporluluğunuza yakıştırıyorsunuz ALLAH aşkına? Yürüyüşünde bir onuru vardır. Hiç kimsenin asla ve asla böyle birşey yapmasını istemiyorum. Kendinize gelin bir.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

EmrahYalçınalp
20.07.2009, 21:39
Olayın yönetim-Fatih Tekke karşılaştırmasına dönmesi komik. Yönetim içinde Fatih'ten daha fazla sevdiğim arkadaşlar var. Ama Fatih Tekke kalitesindeki bir adam, ki bence sayıları çok azdır, Trabzonspor'a gelmek isterse alınır. Ben Fatih'i hiç bir zaman halk kahramanı yapmadım gözümde. Bu işi para için yapan çok iyi bir futbolcudur. Ederi de istediği iddia edilen 1.700'den aşağı değildir kanaatimce. Zaten Yattara'ya verildiği söylenen rakamı duyduğumdan beri şoktayım. Yönetimin "Fatih mağdur olsun istemedik, ondan almadık" tarzındaki açıklaması da bana peygamberin sünnetlerinin hepsini bırakıp 4 eş alarak işe başlamaya benziyor.

Çok net yazıyorum: Trabzonspor'un mevcut kadrosunda Song da, Yattara da dahil hiç kimse -aslında hiç de sevemediğim- Fatih Tekke klasında değildir. Trabzonspor'un para ile satın alabileceği en büyük faal topçu da Tekke'dir. Ruud van Nistelrooy Trabzonspor'la oturup pazarlık yapmaz. Ama Tekke en az o klasta bir adamdır ve gelmek de istiyorsa onu alırsın. Bu "teknik" boyutuyla büyük bir hatadır. Başka bir boyutu olduğuna inanmak istemiyorum.

Batuhan konusuna gelince... Bence iyi bir tercih olur. Ama onun da olup olabileceği en büyük topçu, eğer şansı çok yaver giderse, aşağı yukarı Fatih Tekke seviyesidir. Cepte olmuşu varken "olması muhtemel" olan da yeterince iyi bir tercih midir, tartışılır.

Sonuçta, Fatih mesela sınıf arkadaşım olsa eminim sınıfta ona en uzak noktada otururdum. Bence geçmişte büyük hatalar da yapmıştır. Nuri Albayrak'a da kendisine gereken dersi verdiği için şükranlarımı sunuyorum mesela... Ama büyük topçudur, çok büyük topçudur. Ve eğer gelesi varsa alınır. Takım da ona göre dizilir, transfer de ona göre yapılır. Ne çekiyorsak çok kritik noktalarda saçmalamaktan çekiyoruz. Tekke gibi adam gelmek istiyorsa alırsın yahu. Oturup kaynak arayışına falan girersin ama alırsın. Trabzonspor ne kadar büyük bir takımsa Tekke de en az o kadar büyük topçudur çünkü. Parasıyla bile bulamazsın öyle adamı...

Bence yanlış karar. Tekke'yi savunmuyorum. Bence para istemişse de iyi yapmıştır. İyi topçu, niye istemesin ki? Başkan topçuyla transfer konuşurken hep çok romantik davranıyor ama kulüp üyesine bile taraftar kart almadan kombine satmıyor. Şimdi ben de darılayım mı? "Sat bileti 50 lira daha pahalı, bu kart saçmalığı nedir" diyeyim mi?

Cengiz
20.07.2009, 21:43
madem para önemli değildi pazarlık yapmaya menajerin ne işi vardı hollanda'da ,

fatih'in altay'a gönderilme sebebide para için çıkarttığı huzursuzluktu ; etrafına topladığı yandaşlarla beraber

paranın onun için önemli olmadığına inanmıyorum

zurjcas
20.07.2009, 21:44
edit.......

Cafer Bulur
20.07.2009, 21:46
Emrah a sonuna kadar katiliyorum.

Fatih gibi bir futbolcu gelmek istedi ise ve yönetim de almadiysa büyük hata yapildi.

Simdi fatih e yakin ayarda bir forvet alinmazsa ve takim ligde kötü giderse önce broos gider,sonra kendileri.

Bunu ben söylemiyorum,sadri senerin kendisi söyledi...

Adem Erdoğan
20.07.2009, 21:49
Fatih gelmeyecek; kına yaksınlar şimdi istemeyenler.Buna tüm istemeyenler dahil.

Seneye Gökhan ve Umut küfürleri yerken oturur izlerler artık paşa paşa mideleri geniş çünkü hazmedebilecek seviyedeler.

İsmail ALİOĞLU
20.07.2009, 21:49

fatih'in altay'a gönderilme sebebide para için çıkarttığı huzursuzluktu ; etrafına topladığı yandaşlarla beraber

kardeşim bu tur yazılara gerek yok. Tekkesporlular tekkeyi kafalarına öyle bir yerleştirmişki, senin bu yazın onlar için boş :) ..

Cengiz
20.07.2009, 21:51
Seneye Gökhan ve Umut küfürleri yerken oturur izlerler artık paşa paşa mideleri geniş çünkü hazmedebilecek seviyedeler.

küfür etmiyorum ben arkadaşım , siz yeni küfürler icat edin ; uygularsınız gol kaçırdıktan sonra

fatih tekke hiç gol kaçırmamış gibi ...

Cafer Bulur
20.07.2009, 21:52
kardeşim bu tur yazılara gerek yok. Tekkesporlular tekkeyi kafalarına öyle bir yerleştirmişki, senin bu yazın onlar için boş :) ..
Tekkesporlu olmak ne alaka?

Bu transfer sürecini basindan beri takip eden herkes fatih in degil yönetimin samimi olmadigini görmüstür...

MARATON_61
20.07.2009, 21:52
Ben suna inaniyorum fatih tekke ve menejeri ayni dili konusmuyorlar isin gercek tarafi budur kimse kimseyi burda suclamasin yalan gece karanligina benzer bir gÜn ortaya cikar bakalim kimler utanacak ozaman burda

Cafer Bulur
20.07.2009, 21:54
Fatih gelmeyecek; kına yaksınlar şimdi istemeyenler.Buna tüm istemeyenler dahil.

Ve inaniyorum ki onlarin her gol kacirisinda fatih tekkeyi istemeyenler bile en az gelmesini isteyenler kadar tepkili olacak...

hos_cocuk61
20.07.2009, 21:54
Bu taraftar bu mantalite ile gittiği sürece Şampiyonluk hayal bence, transfere gerek yok, aklı selim taraftar transfer etsek eminimki rahat şampiyon oluruz. Elinden oyuncağı alınan çocuk gibi ağlamaya başladı çoğu kişi, yakışmıyor bu tavır kimseye ,Trabzonspor'u 1,2 kişiye endekslediğiniz sürece burada muhalefet ve komplo teori'si yapmaktan öteye geçemezsiniz...

magicyattara
20.07.2009, 21:55
videonun başında para konuşmadık diyen fatih 6.dakikada tavandan düşük fiyat verdim diyor...

"Hayatımda ilk kez Trabzonspor'a rakam bildirmek zorunda kaldım..." Fatih Tekke.

Sanırım bu söz transferde ki kötü niyetleri ortaya çıkarmaya yeterde artar bile.
Fatih'ten rakam istemişler,Fatih'in istediği rakamı öğrenince de çok deyip vazgeçmişler.

A.Gökhan AKIN
20.07.2009, 21:55

birebir ntv sporda izlediğim konuşmasında kaç kez özür dileyerek bunları söyledi.tekrar söylüyorum 20 gün önce yöneticilerle görüştük para konuşmadık dedi en son 3-4 gün önceki son görüşmede tavan ücretin daha altında bir ücret istedim diyor ne desin daha kaptan..

EmrahYalçınalp
20.07.2009, 21:57

Ben paranın önemli olmadığını düşünen salaklıkta bir futbolcu istemiyorum zaten.

Boş olmuş.

Açık konuşmak gerekirse Tekke'yi sevmem. Olayın romantizminde değilim. Hatta mesela Gökhan Ünal'ı çok da severim. Umut'u da öyle. Ama Tekke Gökhan'la Umut'un toplamından daha komple bir topçudur.

Ne alaka şimdi Tekkespor'la falan?

a d bacan
20.07.2009, 21:58
Ünal karaman ı tanıdığım kadarıyla , bu olaylardan sonra onuda bulmadan kaybedeceğiz gibime geliyor.

Cafer Bulur
20.07.2009, 22:00
Ben paranın önemli olmadığını düşünen salaklıkta bir futbolcu istemiyorum zaten.

Boş olmuş.

Açık konuşmak gerekirse Tekke'yi sevmem. Hatta mesela Gökhan Ünal'ı çok da severim. Umut'u da öyle. Ama Tekke Gökhan'la Umut'un toplamından daha komple bir topçudur.

Ne alaka şimdi Tekkespor'la falan?
Ne manidardir ki katardan teklif heldiginde agzi sulanan ve gitmek icin adeta yalvaran yattara bastaci yapildigi halde,fatih tekke bos mukaveleye imza atmadigi icin elestiriliyor...

Özevlat olmayacaksin iste,yabanci olacaksin....

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 22:01
Tekkesporlu olmak ne alaka?

Bu transfer sürecini basindan beri takip eden herkes fatih in degil yönetimin samimi olmadigini görmüstür...

sn neren biliyosun yoksa insanların içini taaaaaaa petersburgtan mı okuyosun bravo valla bu yetenekler sadece bizim taraftar profilinden mevcut

zurjcas
20.07.2009, 22:03
sn neren biliyosun yoksa insanların içini taaaaaaa petersburgtan mı okuyosun bravo valla bu yetenekler sadece bizim taraftar profilinden mevcut

doğru söze ne hacet...

İsmail ALİOĞLU
20.07.2009, 22:04
Tekkespor diyorum çünkü neredeyse Trabzonsporla Tekkeyi aynı seviyede görüyorlar. Tekkespor diyorum çünkü Aylardır Trabzonspor değil Tekkespor tartışması yapılıyor, Çok sevdiğiniz başkanımızı Tekke için ismini nerdeyse ayaklar altına alacaksınız. Tekke için Yönetimi küçük düşüreceksiniz neredeyse(?) Tekke ismi Trabzonspordan çok dilinize dolamadımı.
Bu yüzden bu arkadaşlara Tekkesporlu diyorum. fenamı? :)

Altan Atabay
20.07.2009, 22:05
Ne manidardir ki katardan teklif heldiginde agzi sulanan ve gitmek icin adeta yalvaran yattara bastaci yapildigi halde,fatih tekke bos mukaveleye imza atmadigi icin elestiriliyor...

sözlerinize katılıyorum. fatihi biz istedik lazım olduğu için öz evlat olduğu için bizden biri olduğu için.

başkan ve yönetim istemedi. neden takıma hükmedemiyecekleri için.

sonuçta ne oldu.

Trabzonspor kaybetti. Fatih Kaybetti. Yönetim Kaybetti. Kim Kazandı Peki?

cevabı yazmaya gerek yok sanırım....

a d bacan
20.07.2009, 22:06

neden yorum yaparken aşağılayacı uslup takınırsın ki

yoksa haksız tarafı savunmak kompleksi mi seni buna zorluyor.
ortada bir gerçek var ki yönetim tutarsız yol izlemiştir

aksini iddia edebilirsin ama aşağılıyamazsın hiç kimseyi

tutarsız bir yol izlemediğini anlatarak başlayabilirsin mesala

Cafer Bulur
20.07.2009, 22:06
Futboldan anlamak icin bile futbolcu olmak gerekmedigi gibi,yönetimin fatihi cidden istemedigini bilmek icin de petersburgda olmak gerekmez.

Basindan beri tekke hakkinda yapilan bütün aciklamalari ve süreci takip ettigimden böyle diyorum,kafadan atmiyorum...

only ts
20.07.2009, 22:11
gollerimizi kim atacak biri bana cevap verebilirmi.. tamam fatihi almadık ısrar etmenınde bir anlamıda yok peki kim atacak gollerimizi ??? umutmu ??

magicyattara
20.07.2009, 22:16

Gene döndük başa...Yattara,Başkan'ın Gökdeniz'in satılmasından sonra eline yüzüne bulaştırdığı 2. vakadır.
Adamı zorla satmaya kalkmıştır.
Yıllarca 200-300 bin dolara top oynadı burda,sesini mi çıkardı?
Son 3 yıl düşük performansla oynadı diye tukaka ilan ettiniz adamı.
Sanki son 3 yıl takımda başka top oynayan adam vardı ayrıca.
Fatih'in satılması takımın yıkılmasına yol açtı,tek başına Yattara mı kurtaracaktı takımı?
Bu kadar da taraflı yorum yapılmaz ki.
Şu Colman,Yattara'nın şu an oynadığının yarısını oynasın ilah olur.

Yiğit SARI
20.07.2009, 22:17
gollerimizi kim atacak biri bana cevap verebilirmi.. tamam fatihi almadık ısrar etmenınde bir anlamıda yok peki kim atacak gollerimizi ??? umutmu ??

Transfer yapılcak . Umarım :hıh

fuzuli
20.07.2009, 22:18
Tekkespor diyen arkadaşlar biz öz evladımızın dışlanışından bahsediyoruz.o kadar ihtiyacımız varken anlamsız bir şekilde işin olumsuz oluşuna üzülüyoruz.yabancı oyuncular alınırken üçe beşe bakmayıp kendi çocuklarımız söz konusu olunca,iç dinamik,maneviyat şu bu gibi anlamsız engellere çıldırıyoruz.Tekkespor diyorsunuz ama hiç sümerspor demiyorsunuz.adam klübün kapısında ölecek.az bir miktar para koklatıp trabzonun tapusunu almış gibi görünen bazı yöneticilere kimse sesini çıkarmıyor.Ama söz konusu fatih olunca vurun abalıya.yok öyle yağma kimse kör değil artık.Bizi dikkate almayanı bizde dikkate almayız.Artık karnımızı kaşıyarak maç seyretmek istiyoruz.Şampiyonluğu istemiyorsunuz bari bunu bizden esirgemeyin..

İsmail ALİOĞLU
20.07.2009, 22:22
Şampiyonluğun anahtarı Tekkedemi fuzuli????????

ulvicebi61
20.07.2009, 22:22
yabancıyı bırak ya gokhana gecen yıl 6 mılyon euro vermedik mi yanlış mı hatırlıyorum...( gokhan unalı kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın herkes bi an da parlıyo sonra )

Yiğit SARI
20.07.2009, 22:25
yabancıyı bırak ya gokhana gecen yıl 6 mılyon euro vermedik mi yanlış mı hatırlıyorum...( gokhan unalı kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın herkes bi an da parlıyo sonra )

verdik . inş . bu sene açılcak ondan yana UMUT'um var :D

fuzuli
20.07.2009, 22:25
Şampiyonluğun anahtarı Tekkedemi fuzuli????????

Başka anahtar varsa deneyin.Geçen sezon Tekke olsaydı sonuç herhalde seninde tahmin ettiğin gibi olurdu değilmi.Bayaği basit bir hesap

İsmail ALİOĞLU
20.07.2009, 22:26
ulvi sence o 6m yi bir yıllık olsun diyemi verdik? yoksa geleceğe büyük yatırım olduğu içinmi?? unutma ilk yılında 15 gol 10a yakın asist. buda iyi birşey değilmi?