PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 15:38
hüseyinle masaya oturulmadı...
hüseyin indirim teklifini kabul ediyordu..
neyse takıma zarar veriyor gerçekten bu konular artık

HUSSAIN
20.07.2009, 15:38
Ben senin yaşından daha fazla süredir Trabzonspor luyum. Yapılan yürüyüşten bahsediyorum senin Trabzonsporluluğundan değil ayrıca. Ayrıca ben de katılacağım diyorsan ki senin fikrindir , o zaman katılmanın ne anlama geldiğini söylüyroum. Bu yürüyüş açıkça yönetim istifa yürüyüşüdür.
Bu yürüyüşün önünde ne gibi bir engel vardır? Yoktur
Herkes fikirlerini özgürce savunamaz mı? Savunur
Bu yürüyüş kime fayda sağlar? İşte bu noktayı biraz düşünün...

Ben istanbulda oturuyorum, trabzonda değil, yürüyüşe zaten katılamayacağım, bu yürüyüş yönetim istifa etsin diye yapılmıyor, verilen beyanların tutarsızlığını ortaya koymak için yapılıyor, yoksa kimse 1 ay önce gelen bir yönetimin kuyusunu kazmak istemez.

ARAGORN01
20.07.2009, 15:39
yazılanı anlayamıyorsun yada anlamak istemiyorsun..
kendi adıma yazıyorum..
fatih tekkenin alınmamasına tepkiliyim..
yürüyüş gereksiz....
ama yürüyüş oldu diye yıkılacak yönetimde istemiyorum..
aldıkları kararın sonuna kadar arkasında duran,tutarlı bir yönetim istiyorum..
takımın başarısını bir tek sen istemiyorsun ,öyle olduğunu zannetsende..

Sadece ben istiyorum diye bir sözüm var mı? Ya da ben ordan aklımı peynir ekmekle mi yemiş gibi görünüyorum ?
Bu yürüyüşten anlaşılacak şey budur. Yürüyün belki Tekke gelir.

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 15:40
Oturmadigina dair bir kanitin mi var??

evet bizzat kendi söylemi var.

Ilelioglu
20.07.2009, 15:41
A.Gökhan AKIN (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12024)

Abi zaten gereken her şeyi söylemişsin, bana laf kalmadı konuşmaya gerek de yok.

Yönetim Fatih Tekke konusunda ne yazık ki berbat ötesi bir yol izlemiştir. Bu adamı almamak için yapması gereken tek şeyi yapmamış, yapamamıştır. Çıkıp taraftarın önüne bu adamı biz almayacağız diyip suyun yatağını baştan kesememiştir. Bunun yerine çeşitli yalanlar ile taraftar baskısını azaltma yoluna başvurmuş, nasıl olsa unutulur ve bu olay kapanır mantığını sergilemiştir. Ama Trabzon insanı bu sefer herkesi yanıltmış ve neyi istediğini çok güzel göstermiştir. Baskının azalmadığını gören yönetim ise yalan üstüne yalan koymuş, resmen bu konuda battıkça batmıştır.

Ama ilgimi en çok çeken konu ise başkadır.

Yönetim Fatih transferinde en çok para konusunu öne sürmüştür. Parasını olduğunu hepimiz bildiğimiz halde bunda ısrarcı olmuş ama en son beyanatında Fatihe bu kadar az para verirsek içimiz sızlar gibisinden laflar etmiştir. Ep söyledim gene söylüyorum, ey gidi başkan Fatih boş mukaveleye imza atsaydı acaba o boş sözleşmeye 2 milyon yazar mıydınız ? Her şekilde Trabzonspor’un menfaatlerini öne sürerek en ucuzu ve kalitelisini bulmaya çalışırken acaba bizlerin bilmediği başka biri mi bulunmuştur.

Üst üste bu kadar yalan söyleyen bir yönetimin gene çocuk kandırır gibi bu şekilde çıkıp savsataları resmi siteden yayınlaması bu transfer sürecinde sergiledikleri bütün davranışlara yakışmıştır.

Son olarak senin zamanı geldiğinde eleştireceğini söylediğin hiçbir konuda yalnız değilsin. Yeter ki zamanı gelsin abi.

Saygılar ;

Haklisin Yönetim bu Konuda cok yanlis bir Yol izlemis ama bu sene bu takim Forvet'te bir sorun yasadigi durumda bunun Faturasini bu Yönetim cok agir ödeyecek...Biz Taraftar olarak gerekeni yaptik ama bekleyip görecegiz...

Cengiz
hacısalihoğlu radyospordaydı az önce

fatih tekke'nin tavan fiyattan daha az teklife bile evet dediğini yalanladı , teklif edilen parayı reddettiğini , ben profesyonelim bu paray kabul edemem dediğini söyledi

HUSSAIN
radyosporu dinleyin

Ne diyor radyosporda?

HUSSAIN
20.07.2009, 15:43

fatih tekke'nin tavan fiyattan daha az teklife bile evet dediğini yalanladı , teklif edilen parayı reddettiğini , ben profesyonelim bu paray kabul edemem dediğini söyledi

Kim yalancı, ara dur şimdi!!!

Takımın efsane futbolcularından birisi mi, yoksa koskoca kulübün asbaşkanı mı?

FATİHLİ

hacısalihoğlu senin allah 1 dediğine inanırım o kadar

A.Gökhan AKIN
Hüseyin konusunda kesinlikle bir duruş sergilenmemiştir.Aynen Hüseyin de taraftarın önüne yem olarak atılmıştır.yok neymiş Hüseyin parayı beğenmedi falan.aslı astarı yok bunların.Hüseyin'i zaten düşünmüyordular kadroda, para teklifinde bile bulunmadılar.yani ortada bir duruş falan yok. . .

bu benim fikrim tabi olayı tam olarak bilmediğimi söyledim.Eğer Hüseyine karşıda olmayan bir duruş varsa onuda sonunu kadar eleştirim.Kimseyi kayırmıyorum bu konuda. Her ne kadarda hüseyinin futbolunu beğenmeyen birisi olsam ve takımdan ayrılmasını olumlu bulsamda yem olarak kullanılan kim olursa olsun her zaman eleştiririm.eleştireceğimde.

Ilelioglu
evet bizzat kendi söylemi var.

Aslinda banada pek inandirici gelmiyor cünkü Hüseyin Bursaspor'da oynamaktansa Trabzonspor'da indirime giderdi...:rolleyes:

Onur Akyüz
20.07.2009, 15:45
Tekke ntv de söyledi tavan ücretten daha az bir para istedim diye,

ortada 1 yalancı var, da kim?

HUSSAIN
20.07.2009, 15:46

Daha başka bişey dedi mi hacısalihoğlu?

Emrah Akcagöz
Hacısalihoğluna göre Fatih daha inandırı duruyo...

Hasan61
iş pembe diziden beter hale geldi.........
birisi çok pis yalan söylüyor ama kim söylüyor belli değil
belli olacak gibi de değil

Ilelioglu
20.07.2009, 15:47
Tekke ntv de söyledi tavan ücretten daha az bir para istedim diye,

ortada 1 yalancı var, da kim?

Bir bilsek.....

yorumsuz6117
20.07.2009, 15:47
fatih tekkemi yalan söylüyor hayrettin hacısalioğlumu??bence hacısalioğlu yalan söylüyor ve bu ortaya çıktığı zman hiç iyi olmayacak..

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 15:48
bu benim fikrim tabi olayı tam olarak bilmediğimi söyledim.Eğer Hüseyine karşıda olmayan bir duruş varsa onuda sonunu kadar eleştirim.Kimseyi kayırmıyorum bu konuda. Her ne kadarda hüseyinin futbolunu beğenmeyen birisi olsam ve takımdan ayrılmasını olumlu bulsamda yem olarak kullanılan kim olursa olsun her zaman eleştiririm.eleştireceğimde.

aynen geçen sene zafer yelen trabzona kadar geldiği halde, "zafer'de yeteri kadar trabzonu istiyor havasını göremedik"

engin baytar için, "istersem hemen alırım ama ahlakı konusunda şüphelerimiz var"

gökdeniz'le ilgili, "benim için yıldız tek başına maç alandır"

hüseyin konusunda da aynı şeyler yapıldı. . .evet yanlışlar var fakat yürüyüş işi saçmalıktan başka birşey değil.bizi daha çok geri götürür ve kaosa sürükler. . .

Cengiz
Daha başka bişey dedi mi hacısalihoğlu?

forvet transferi olacakmış , batuhan alternatifLer arasındaymış

devilkid
off işe bak bir taraf acayip kafaya alıyor bizi ama hadi hayırlsı...aslında canlı yayına bağlansa iki taraf da biz kime güveneceğiz anlasak..

sorin

şu adamın ismini duyunca tüylerim diken diken oluyor ağzımdan kötü birsey çıkmadan ben çıkıyorum arkadaşlar allaha ısmarladık

Ilelioglu
fatih tekkemi yalan söylüyor hayrettin hacısalioğlumu??bence hacısalioğlu yalan söylüyor ve bu ortaya çıktığı zman hiç iyi olmayacak..

Hemde hic iyi olmayacak...Cesitli bahaneler uydurup bastan beri bu Futbolcuyu almak istemeyen Yönetim degil mi bu??

cihatöztürk
20.07.2009, 15:49
bir yalancı var ama

hemen hacısaligoğluna atmayın ne malüm fatihin yalan sölemediği

fatih sanki sütten çıkmış akkaşık yalan söyleyen yönetim se :S

kötü sonuçları olur

ahmetdemircioglu
20.07.2009, 15:49
yalan soyleyen kim ? hacısalihoğlumu fatihmi ?

HUSSAIN
20.07.2009, 15:50
Fatih canlı yayında söyledi, ben tavan ücretten daha az bi ücrete imza atarım diye, çağırsınlar fatihi, ortada bir diyalog eksikliği, bir yanlış anlaşılma oldu desinler, attırırsın imzayı, eğer atmazsa dersin biz teklifimizi yaptık, gördüğünüz gibi imza atmıyor.Kim yalancı kim değil anlaşılır, birbirini yalanlayarak olmuyor bu işler.

Emirhan Makul
20.07.2009, 15:51
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs030.snc1/2657_1022703580843_1622843486_80712_777592_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=80713&id=1622843486)

A.Gökhan AKIN
20.07.2009, 15:51
evet işte budur olay diyelimki fatih yalan söylüyor yada hacısalihoğlu yalan söylüyor ama bu olayı buralara kadar getiren kişi kesinlikle fatih değildir.Tek suçlanacağı yer Fatih'in yalan söylediği kesinlikle ortaya çıkarsa olabilir.Ama benim hissiyatım Fatih'in yalan söylemediği yönündedir.Aksini nasıl kanıtlarlar onu bilmiyorum kimsenin bildiğinide sanmıyorum. ama bu olay daha çok su götürecek

ARAGORN01
20.07.2009, 15:52
Kimin yanlış konuştuğunu bulmak çok kolay. Tekke ya da meşhur menajeri çıkıp kaç para istediğini söylesin . Durum açığa kavuşur.

cınar#7
20.07.2009, 15:53
Hacısaliğoğlu bu takıma ne kazandırıyor? eleştirmiyorum sadece soruyorum.Bana göre daha çok zarar veriyor gibi.

Gökhan BAYRAK
yalan soyleyen kim ? hacısalihoğlumu fatihmi ?

fatih zenitte 4 trilyon alırken trabzonda 2.5 trilyonun altında paraya gelmez.benim bildiğim biz 2.5 verdik, fatih 3 istedi...herkes diyebilir ki 2 senede 1 trilyon için mi vazgeçtik bu transferden ama başkan da 1 trilyon için bizimle pazarlığa girmeye kalktı düşüncesi ile kızdı ve transferi askıya aldı.

HUSSAIN
forvet transferi olacakmış , batuhan alternatifLer arasındaymış

Bugün aldığım en güzel haber, bir forvet transferinin düşünüldüğü olmuştur.

sarman61
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs030.snc1/2657_1022703580843_1622843486_80712_777592_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=80713&id=1622843486)

Bu resimdeki olay aklıma geldikce sinir oluyorum. Cinconlara olan ökem katmı kart artıyor.

Birisi yalan konuşuyorsa o kişi Hacısalihoğludur.Bu adama kanım hiç ısınmadı zaten. Bundan sonrada ısınacağını sanmıyorum.

Adem Erdoğan
20.07.2009, 15:54
Kimin yanlış konuştuğunu bulmak çok kolay. Tekke ya da meşhur menajeri çıkıp kaç para istediğini söylesin . Durum açığa kavuşur.

Tekke dün akşam açıkladı kendi ağzıyla, ağlamaklı bir ses tonuyla.

albatros
20.07.2009, 15:55

ya da eğer hacısalihoğlu'nun dedikleri doğru değilse, fatih çıksın desin ben sizin belirlediğiniz (ve benim kabul etmediğim) parayı kabul ediyorum.hadi bakalım top sizde ben imzaya hazırım...
bakalım o zaman ne olacak?
herşey bir tarafa bu para konusu inşallah menejer oyunudur da sorun ortadan kalkar bir an önce.

magicyattara
Takımda en çok parayı sanırım Gökhan Ünal alıyor.
Fatih'e gerçekten 650 bin euro teklif edildiyse,bunun anlamı "seni almak istemiyoruz" demektir.
Fatih'i bu şekilde ezmeye çalışmak taraftara da mesajdır.
Bu mesajı verense HH adlı yöneticidir.
Adı üstünde yönetici;zoru gördü mü ceketi alıp giden insanlar.

TsClub41
Ben Fatih Tekke gibi bir adamın (adam adam) yalan söyleyeceğini düşünmüyorum.Hacisalihoğlunun bu tarzdan açıklamalarını daha öncedende duyduğum için güvenmediğim kişi Hacısalihoğludur

sarman61
20.07.2009, 15:56
fatih zenitte 4 trilyon alırken trabzonda 2.5 trilyonun altında paraya gelmez.benim bildiğim biz 2.5 verdik, fatih 3 istedi...herkes diyebilir ki 2 senede 1 trilyon için mi vazgeçtik bu transferden ama başkan da 1 trilyon için bizimle pazarlığa girmeye kalktı düşüncesi ile kızdı ve transferi askıya aldı.

Fatih diyorki ben Tavan ücretin altında bir ücrete evet dedim. Şimdi bu takıma bakınca Fatihten kim daha fazla para almayı hak ediyor. Ben bulamadım. Bu adam en çok ücret olan futbolcunun ücretinin altındaki paraya bile okey dediyse. Yönetim buna rağmen almadıysa yanlış yapmıştır.

ahmetdemircioglu
20.07.2009, 15:57
Bugün aldığım en güzel haber, bir forvet transferinin düşünüldüğü olmuştur.
forvet haberi çok iide alınacak forvein batuhan olması kötüü ne işi var o dengesizin bu takımda

Yiğit SARI
Arkadaşlar , abiler bizi utandırcak bi forvet transferi bekliyorum hadi hayırlısı

sorin
sen nerden biliyorsun işin aslını astarını

Muhammed
"hacısalihoğlu radyospordaydı az önce

fatih tekke'nin tavan fiyattan daha az teklife bile evet dediğini yalanladı , teklif edilen parayı reddettiğini , ben profesyonelim bu paray kabul edemem dediğini söyledi"

Bu gerçek mi?

devilkid
umutun ne kadar aldığını bilen var mı?

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 15:58
Fatih diyorki ben Tavan ücretin altında bir ücrete evet dedim. Şimdi bu takıma bakınca Fatihten kim daha fazla para almayı hak ediyor. Ben bulamadım. Bu adam en çok ücret olan futbolcunun ücretinin altındaki paraya bile okey dediyse. Yönetim buna rağmen almadıysa yanlış yapmıştır.

işte fatih öyle demiş ama benim aldığım duyum da tavan ücreti verdiğimiz konusunda...pembe dizileri geçti bu iş, sıkıldım ben bu işten artık!!

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 15:59

fatih tekke'nin tavan fiyattan daha az teklife bile evet dediğini yalanladı , teklif edilen parayı reddettiğini , ben profesyonelim bu paray kabul edemem dediğini söyledi"

Bu gerçek mi?
ne kadar az..
yazıldığı gibi 650 bin euro ise tabiki hayır diyecek adam..

Cengiz
forvet haberi çok iide alınacak forvein batuhan olması kötüü ne işi var o dengesizin bu takımda

hacısalihoğlu batuhan alınacak demedi ,alternatif olarak batuhan'ı düşünüyoruz dedi

TsClub41

Bu gerçek mi?

kesin yalandır..Hacısalihoğlu istifa....:mad::mad::mad:

ahmetdemircioglu

Bu gerçek mi?

bundan sonra hacısalihoğlunun hiçbir açıklamasına inanmam benim için ititbarı kalmamıştır bu yönetimde

Erdal DİLEK
20.07.2009, 16:00
işte stattaki taraftar profili, işte bu yüzden statta ses cıkmıyor. . .

Cengiz

Bu gerçek mi?

evet gerçek aynen bunu söyledi

albatros
fatih doğruyu söylüyorsa, onun yerinde olsam hiç durmam dayanırım klübün kapısına.derim kardeşim belirlediğiniz fiyatı kabul ediyorum getirin sözleşmeyi imza atacam.bunu basın önünde yapsın hatta.bakalım o zaman ne olacak?
gerçi o zaman da korkarım ki yönetimden birileri çıkıp zamanında kabul etseydin şimdi biz seni almıyoruz der

ARAGORN01
Tekke dün akşam açıkladı kendi ağzıyla, ağlamaklı bir ses tonuyla.

Ne kadar istediğini söylemedi. Açıkça söylesin ben şu kadar istedim , bana bu kadar verdiler ben de kabul etmedim . Bu kadar basit.
Eğer istediği ücret tavan ın altındaysa Hacısalioğlu nun bu kulupte savunucusu kalmayacaktır. Ama eğer üstündeyse o zaman sanırım ağlamaklı ses tonuyla konuşmanın pek bir anlamı kalmaz.

650.000 euro önerilmiş ki zaten bu tutar 1.400.000 tl civarıdır ve bu sene belirlenen tavan fiyattır. Bu fiyatın altında imza atacakken , yönetim imzalatmadıysa o zaman yönetim suçludur. Medya da çıkan haber Ünal ın görüştüğü ve 650.000 euro önerildiği şeklindedir.

TsClub41
Yönetim aklını başına topla ve Fatih Tekkemizi bize all.

ahmetdemircioglu
20.07.2009, 16:01
hacısalihoğlu batuhan alınacak demedi ,alternatif olarak batuhan'ı düşünüyoruz dedi

düşünmesi yeter ben karşıyım her halikarda ...

Mehmet Zeki
20.07.2009, 16:01
Sadri baba bize kiyak yapsana kaptanimizi geri alsana.

Kiblemiz Mekke kaptanimiz Tekke!

TsClub41
20.07.2009, 16:02
Ne kadar istediğini söylemedi. Açıkça söylesin ben şu kadar istedim , bana bu kadar verdiler ben de kabul etmedim . Bu kadar basit.
Eğer istediği ücret tavan ın altındaysa Hacısalioğlu nun bu kulupte savunucusu kalmayacaktır. Ama eğer üstündeyse o zaman sanırım ağlamaklı ses tonuyla konuşmanın pek bir anlamı kalmaz.

650.000 euro önerilmiş ki zaten bu tutar 1.400.000 tl civarıdır ve bu sene belirlenen tavan fiyattır. Bu fiyatın altında imza atacakken , yönetim imzalatmadıysa o zaman yönetim suçludur. Medya da çıkan haber Ünal ın görüştüğü ve 650.000 euro önerildiği şeklindedir.

Nasıl açıkca söylemedi ben dinledim telefon bağlantısını ntvspor'da ben takımda tavan ücret alan kişiden daha az bir para istedim dedi.

sarman61
20.07.2009, 16:03
Televizyona çıkıp diyorki ben Tavan ücret alan futbolcunun altında bir ücreti istedim ama olmadı. Bu durumun aksini yönetim söyleyebiliyor mu. Hayır. Daha önce yalan konuştuğu tescillenmiş bir insanın çıkıp birşeyler söylemesi birşey ifade edecek mi tabiki hayır. Hacısalihoğlu belliki fatih i istemiyor. Yada bazı kişiler takımda Fatih i istemiyor. Suç da Hacısalihoğlu na kaldı.

Yönetim büyük bir kumar oynadı. Bu takım yarın öbür gün. Gol atmada sıkıntı yaşarsa türbünler Fatih Tekke diye bağıracak o zaman da yönetim zor durumda kalacak.

ahmetdemircioglu
20.07.2009, 16:03

gökhan ünal,umut,yattara,alanzinho bU TOPÇULARIN 650 BİN EURO ya oynadığına inanoyımusunuz ??

Ilelioglu
20.07.2009, 16:04

Bunlarin bu kafayla birsey alacagi yok...:mad:

EmrahYalçınalp
Yahu şu yürüyüş mesajını iki de bir alıntılamasak arkadaşlar. Kabul edilir bir şey değil bu...Makul olmak lazım...Hem ben size söyleyeyim Batuhan ı alamazlarsa yine Fatih e dönecekler... Bu arada başkana son bir aşkolsun daha diyeyim; Fatih saha dışında sorunlu futbolcu ama Batuhan istiyoruz öyle mi başkanım ? ( Ben isterim Batuhan ı ayrı mevzu ) Ama Batuhan a kim referans oldu başkanım? Kime sordunuz? Tahmin edeyim mi başkanım?...Aşkolsun be başkanım aşkolsun...
F.T, F.T'yi istemedi diyorsun yani Erdal Abi, doğru mu anlıyorum?

sorin
2-0 geri düştüğünde seyircini homurdanmaları başladığında girdiği net pozisyonu sizce fatih mi gol yapar batuhan mı

Adem Erdoğan

Tavan fiyatın altında istedim diyor, tavan fiyatımız 700 800 m. euromu.

Muhammet Kurt
Birileri bir oyuncu icin yuruyus yapilmazlara sorarim :

Bizleri ta bastan beri oyalayan, laf cambazligi yapan, bizleri aptal yerine koyan, Fatih Tekkeyi taraftarin onune atan yonetim icin hic mi tepkimiz olmiyacak?

Bu yonetim padisahmi? Dokunulmazligimi var? Mubarek makamina ulasmis, kusursuzmu?

Olan bitenleri bilmek bizim da hakkimiz, hic vakit gecmeden Fatih Tekkenin aciklamasinin ardindan cikip bu olay hakkinda aciklama yapmalari lazim. Eger yanlislari varsa ozur dilemeleri lazim.

Artik top yonetimde, su an da bir firtina var ve bunu durdurabilecek tek merci yonetimdir. Yoksa bu yil fena halde heba olacak!!! Simdiden taraftar ikiye bolundu. Buyumeden cozumlenmesi lazim!!!

TsClub41
Televizyona çıkıp diyorki ben Tavan ücret alan futbolcunun altında bir ücreti istedim ama olmadı. Bu durumun aksini yönetim söyleyebiliyor mu. Hayır. Daha önce yalan konuştuğu tescillenmiş bir insanın çıkıp birşeyler söylemesi birşey ifade edecek mi tabiki hayır. Hacısalihoğlu belliki fatih i istemiyor. Yada bazı kişiler takımda Fatih i istemiyor. Suç da Hacısalihoğlu na kaldı.

Yönetim büyük bir kumar oynadı. Bu takım yarın öbür gün. Gol atmada sıkıntı yaşarsa türbünler Fatih Tekke diye bağıracak o zaman da yönetim zor durumda kalacak.

zor durumda kalıcak cümlesi hafif kalır.yönetim koskoca trabzonspor taraftarını karşısına aldı.

ARAGORN01
20.07.2009, 16:05
Nasıl açıkca söylemedi ben dinledim telefon bağlantısını ntvspor'da ben takımda tavan ücret alan kişiden daha az bir para istedim dedi.

ne kadar?

100.000 euro?

200.000 euro?

500.000 euro?

650.000 euro?

1.000.000 euro?

2.000.000 euro ?

Samet KILIÇ
20.07.2009, 16:06

abi ama şunıu yanlış biliyorsun bu takımın tavan fiyatı 1400000 eurodur onu alanda yattaradır

cınar#7
Fatih Terimin bu işle umarım bir alakası yoktur..Fatihe hayır,batuhana evet öylemi?? ciddi olamazlar.

TsClub41
........

yahu bu adam geçenlerde yoruldum die bi açıklama yapmıştı yanlış hatırmıyosum.yalan söyleyerek yoruldu galiba..

HUSSAIN

Bu tavan ücret denilen para her sene belirlenmez, yattara 1.3 milyon euro, gökhan ünal 1,2 milyon euro alıyor bunlardan az istediğini söylemek istedi tekke, 650 bin euro küfür etmek demektir, ayrıca fatih ben parayı sorun etmedim diyor, istanbul kulüplerine zenitten aldığım parayı söylüyorum ama ben trabzonsporluyum diyor, adam profesyonelliğini ayaklar altına alıyor, aktif futbol oynarken bunu söylüyor ve senin için fedakarlık yapıyorsa, sende yapacaksın fedakarlık.

man3t
gökhan ünal,umut,yattara,alanzinho bU TOPÇULARIN 650 BİN EURO ya oynadığına inanoyımusunuz ??

cok gusel bır yere degındın hardesım bencede daha palahı dırlar bu yonetım ıyıce terbıyesızlemeye basladı yalan soyluyor artık

TsClub41
20.07.2009, 16:07
Fatih Terimin bu işle umarım bir alakası yoktur..Fatihe hayır,batuhana evet öylemi?? ciddi olamazsınız.

Fatih Terimin bu konuyla alakası yoksa ben bişey bilmiyorum.Rahat ol Terim ilahi adalet tecelli edecek üzerine.az kaldı..

Ilelioglu
20.07.2009, 16:09
Birileri bir oyuncu icin yuruyus yapilmazlara sorarim :

Bizleri ta bastan beri oyalayan, laf cambazligi yapan, bizleri aptal yerine koyan, Fatih Tekkeyi taraftarin onune atan yonetim icin hic mi tepkimiz olmiyacak?

Bu yonetim padisahmi? Dokunulmazligimi var? Mubarek makamina ulasmis, kusursuzmu?

Olan bitenleri bilmek bizim da hakkimiz, hic vakit gecmeden Fatih Tekkenin aciklamasinin ardindan cikip bu olay hakkinda aciklama yapmalari lazim. Eger yanlislari varsa ozur dilemeleri lazim.

Artik top yonetimde, su an da bir firtina var ve bunu durdurabilecek tek merci yonetimdir. Yoksa bu yil fena halde heba olacak!!! Simdiden taraftar ikiye bolundu. Buyumeden cozumlenmesi lazim!!!

Simdiye kadar ne Yönetimler gitti ne gecti elimize Kaos'a sürüklenmekten baska...

sorin
bu mesele artık taraftarla iki taraftan birinin dalga geçmesi anlamına gelmiş ben derim ki bu işin peşini bırakmayalım kim bizimle dalga geçiyorsa onu pişman edelim arkadaşlar bu iş artık sade bir transfer işi olmaktan çıktı resman salak yerine konulmaya başladık bu testilerden biri kırılmadan gerçek ortaa çıkmayacak

Cem Akyüz
Tekke'nin yalan söyleyeceğine yüzde 1 bile ihtimal vermiyorum

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 16:10
butün transferlerimizde özellikle yerli transferlerinde terimin etkisi var..
sadri başkanın kendi ifadesidir....

devilkid
20.07.2009, 16:10
kesinlikle vardır...

Fatih Terimin bu işle umarım bir alakası yoktur..Fatihe hayır,batuhana evet öylemi?? ciddi olamazlar.

HUSSAIN
20.07.2009, 16:11
Fatih Terimin bu konuyla alakası yoksa ben bişey bilmiyorum.Rahat ol Terim ilahi adalet tecelli edecek üzerine.az kaldı..

Fatih terimin bizim üstümüzde bir etkisi olduğunu zannetmiyorum, sadri başkanla o kadar iyi dost olsalardı, milli takıma daha çok oyuncumuz alınırdı.

Erdal DİLEK
eski futbolcuların hep yönetim aleyhine gelişmeler içinde bulunması biraz tuhaf değil mi, sanki el birliğiyle yönetimin ayağı kaydırılmak isteniyor, bana tuhaf geld

lemi, serdal bali, fatih tekke,

birde cıkıp alın buda benden olsun demiyor, hep bana hep bana. .

yönetim iyi iş yapıyor, engellenmeye calışılıyor bu hep böyle olmuştur,

biz taraftarlarda bunu hep yemişizdir, cok tuhaf her ayağa kalkış zamanımızda birşeyler ters gidiyor.

bunların hepsi bir komplodur ve biz taraftarlar bunu yiyoruz.

S.DEMİRCİ
Fatih terimin bizim üstümüzde bir etkisi olduğunu zannetmiyorum, sadri başkanla o kadar iyi dost olsalardı, milli takıma daha çok oyuncumuz alınırdı.
çok iyi dostlar... hemde çok....

TsClub41
20.07.2009, 16:12

:alkış::alkış::alkış: aynen katılıyorum.

Ahmet AYDIN-28
Arkadaşlar takımda yıllık kimin ne kadar para aldığını "gerçekten" bilen var mı?
Bilen arkadaşlar burada paylaşsa da herkes öğrense. Ama duyum değil. Kesin rakamları.

Süleyman Sofu
Cehennemi nasıl ortaya çıkarttığımız sizce de çok açık değil mi?
Bakın bakalım birçok mesaja.
Yarın stadda golcülerimiz ilk gol kaçırdığında, bir çok zebani mal bulmuş mağribi gibi sevinecek, ortalığı da ateşe vereceklerdir.

Alın size cehennem.
Pardon ya birşey merak ettim bu sitede yönetici olmanızmı sizin insanlara zebani gibi olur olmaz lakaplar takmanıza müsade ediyor bize bir kelime için bir haftayı yapıştıran sevgili yöneticilerimiz burdaki kişilere böylemi örnek oluyor bir laf vardır ön teker nere giderse arkada oraya gider bu lafımda anlayana

61imhotep61
20.07.2009, 16:13

bencede daha çok alırdı sonuöta verilen her oyuncu için para alınıyor federasyondan

TsClub41
çok iyi dostlar... hemde çok....

evt çok iyi dostlar. Sardi Şener & Fatih Terim..

cınar#7
butün transferlerimizde özellikle yerli transferlerinde terimin etkisi var..
sadri başkanın kendi ifadesidir....
o zaman şimdi anlaşıldı başkanın "Fatih hakkında kötü şeyler duyuyorum" demesinin nedeni-yada nedenlerinden biri.Terim Tekke olayını bilmeyen yoktur heralde.

sinoplee
20.07.2009, 16:14
bu iş çok kötü bir yere gidiyor, ben bu yönetimin bu saatten sonra Fatih TEKKE'yi alacağına inanmıyorum. Yaptıkları sadece taraftarın biz uğraştık olmadı (fatih yüzünden ) demeye getiriyorlar. Umarım verdiği bu karar ileride pişmanlık getirmez onlara..

man3t
Pardon ya birşey merak ettim bu sitede yönetici olmanızmı sizin insanlara zebani gibi olur olmaz lakaplar takmanıza müsade ediyor bize bir kelime için bir haftayı yapıştıran sevgili yöneticilerimiz burdaki kişilere böylemi örnek oluyor bir laf vardır ön teker nere giderse arkada oraya gider bu lafımda anlayana
:alkış::alkış::alkış::alkış:

S.DEMİRCİ
sadri şener-fatih terim iyi dosttur..
fatih termin fikirleri sadri şener için çok önemlidir..
yerli transferler için sadri başkan fatih termin fikrini alır..

Ilelioglu
20.07.2009, 16:15
eski futbolcuların hep yönetim aleyhine gelişmeler içinde bulunması biraz tuhaf değil mi, sanki el birliğiyle yönetimin ayağı kaydırılmak isteniyor, bana tuhaf geld

biz taraftarlarda bunu hep yemişizdir, cok tuhaf her ayağa kalkış zamanımızda birşeyler ters gidiyor.

Olabilir...Bu yazdiklarinda haklilik payi var...

Samet KILIÇ
Arkadaşlar takımda yıllık kimin ne kadar para aldığını "gerçekten" bilen var mı?
Bilen arkadaşlar burada paylaşsa da herkes öğrense. Ama duyum değil. Kesin rakamları.

abicim gecenlerde ajanssporda bir bayanın yıllık kazancını verip türkiyede oynıyan futbolcularla kıyaslıyorlardı orada yazan rakanlar sunlar

yattara-1400000 euro
gökhan-1300000 euro
song-1300000 euro

HUSSAIN

Boşver yoldaş bizi de 'serseri' yapmıştı, ben kaale almıyorum sende alma.

Onur Akyüz
ben S.Tunalı'nın yazısına da takıldım,o yazıya görede 1 yalancı var.

devilkid
takoz sabrinin nasıl oynadığı bu durumda acıklanıyor..

bencede daha çok alırdı sonuöta verilen her oyuncu için para alınıyor federasyondan

Ilelioglu

Bunlari nerden cikariyorsununz???

Kaya
20.07.2009, 16:16
Alınan her karardan sonra sokaklara yöneliniyor artık...

Başkan açıklamış mevcut maddi güç Fatih Tekke'nin yıllık kazancının altındadır diye...

Böyle bir durumda kim ne yapabilir...

Alınan kararlar beğenilmeyince kıyamet kopuyor artık. Kaç milyon taraftar var ise resmen bilmem kaç milyon farklı fikir üretilir oldu.

TsClub41

:alkış::alkış::alkış: aynen yöneticler nerde

Celal Demir

tekke meselesi bence hacısalihoğlu yüzünden olmadı ama terim etkisi varmıdır hiç düşünmemiştim :S olabilirde...

erdogan69
Aklı selim düşünen adam , Hacısalihoğlunun yalan söylediğini taraftara dolma ikram ettiğini hemen anlar. Şimdi asıl mesele bu dolmaları kimin yuttuğu ?

Bizler taraftar olarak bunları yutacakmıyız ?

Birde bazıları 650 bin eurolar dan bahsetmiş... komik olmayın bence :)

S.DEMİRCİ
Bunlari nerden cikariyorsununz???
sadri başkanın ifadeleri...

sorin
20.07.2009, 16:17
eeeeeeeeeeeeeeeeeeee alayına isyan ulan bu adamı istiyorsak bu takım da bizim takımımızsa bu adam gelecek kardeşim yılmayın arkadaşlar bizi sürü yerine koymalarına ne zamana kadar izin vereceğiz artık silkinin artık kendinize gelin Recep kardeş bu işi sen başlattın sonunu da sen getireceksin canlan artık kimse bizim gözümüzün içine baka baka yalan söyleyemez

ahmetdemircioglu
20.07.2009, 16:17
yönetim iyi bir golcü alamazsa bencede alamıcakalr emn olun buna arkadaşlar gidicekler adı sanı duyulmamış sıradan bi golcüyü alıcaklar yıllar once başka yönetimin panikle yaptığı gibi o zaman bu takımın kaçırdığı pozisyonlardan sonra tribünlerden yükselen fatih tekke seslerine nasıl gögüs gerecekler ben merak ediyorumm

Celal Demir
20.07.2009, 16:18
Aklı selim düşünen adam , Hacısalihoğlunun yalan söylediğini taraftara dolma ikram ettiğini hemen anlar. Şimdi asıl mesele bu dolmaları kimin yuttuğu ?

Bizler taraftar olarak bunları yutacakmıyız ?

Birde bazıları 650 bin eurolar dan bahsetmiş... komik olmayın bence :)

abi sen ben yutmadıkta ne farkettiki baksana gene aynı bence ilk önce bu adamdan kurtulmamız lazım :S

cınar#7
tekke meselesi bence hacısalihoğlu yüzünden olmadı ama terim etkisi varmıdır hiç düşünmemiştim :S olabilirde...
hacısaliğlunun batuhan listede demesinden sonra,anlaşıldı zaten terimin rolü.

Ilelioglu
eeeeeeeeeeeeeeeeeeee alayına isyan ulan bu adamı istiyorsak bu takım da bizim takımımızsa bu adam gelecek kardeşim yılmayın arkadaşlar bizi sürü yerine koymalarına ne zamana kadar izin vereceğiz artık silkinin artık kendinize gelin Recep kardeş bu işi sen başlattın sonunu da sen getireceksin canlan artık kimse bizim gözümüzün içine baka baka yalan söyleyemez

Hadi Recep abi is basina!!!:alkış:

Adem Erdoğan

Başkan açıklamış mevcut maddi güç Fatih Tekke'nin yıllık kazancının altındadır diye...

Alınan kararlar beğenilmeyince kıyamet kopuyor artık. Kaç milyon taraftar var ise resmen bilmem kaç milyon farklı fikir üretilir oldu.

en son kılıf buydu evet.

hacısalihoğlu da fazla para istiyor dedi ne olacak şimdi.fatih az istedim diyor.

man3t

koca TRABZONSPOR BIR FATIH TEKKE YI ALICAK KADAR GUCSUZ MU YA GOKHAN LA UMUTUN PARASI NE KADAR BILIOMUSUNUZ DA boyle konusuosunuz 25 senedır sampıyonluga hasretız gecen senede bu ıkı forvet yuzunden 25 YILLIK HASRETI SONA ERDIREMEDIK YALAN MI

sarman61
20.07.2009, 16:19

Altına imzamı atıyorum.

Süleyman Sofu
:alkış::alkış::alkış:Birileri yenilen 4.gole aldırmazken o sahada deliren bir kaptan çünki birileri banka cüzdanı için oynarken o forma için oynar

TsClub41
en son kılıf buydu evet.

hacısalihoğlu da fazla para istiyor dedi ne olacak şimdi.fatih az istedim diyor.

zaten daha kılıf kalmadı

ahmetdemircioglu
20.07.2009, 16:20

fatih tekkenin bu konuyla hiç bir alakası yokk yönetimin tamamen kendi beceriksizliği bu olayı bu kadar dallandırıp budaklandıracaklarına en başta bunları çıkıp soyleseydiler iş buraya gelmezdi burda yazıyorum fatih tekke bu yönetimin başını yerr

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2009, 16:21

Kaçırılan bir golden sonra takımın moralini bozacağını bile bile şu anda takımda olmayan bir oyuncunun adını zikreden, hiciv yolu ile de olsa yönetime laf sokması bir yana, takımın o anki motivasyonunun canına okuyan bir taraftar grubuna zebani lafı biraz hafif kalmış.

Zabani adalet sonucu iş yapar.

TsClub41
Fatih Tekke sevgisini değil bu yönetim rus abramoviç gelse sindiremez.Fatih Tekke gelicek takıma başka yolu yok.

Muhammed KOÇ
tekke için organize edilen meydan parkı yürüyüşü burda neden desteklenmiyor sorabilir miyim ?

Adem Erdoğan
zaten daha kılıf kalmadı

haklısın. ak koyun kara koyun şu saatten sonra belli olacak.gerçeği öğreneceğiz fakat iş işten geçti.

sinoplee
20.07.2009, 16:22
bunun olmayacağı hep belliydi bir umut bekledik böylesi daha kötü oldu bonservis vererek almak istemeyen yönetim çıkar der ki devre arasında alacağız der bonservis vermemek için ama almamak için böyle yaptılar..

sorin
bu takım fatih terimin oyuncağı mı arkadaşlar bizim hocamız şamar oğlanı mı transferde istediği isimler alınmıyor bu yönetim çok değer veriyorsa alıp F.T getirseydi takımın başına susmayın arkadaşlar bizim kaybedecek bir 25 yılımız daha yok yok yok

man3t
sen bizim abimiz trabzonsporun oz evladisin seni aglamakli yapn bu yonetime elbet dersini vericez merak etme

Süleyman Sofu
hacısaliğlunun batuhan listede demesinden sonra,anlaşıldı zaten terimin rolü.
hacısalihoğlu taraftar arkanda rahat ol sen tıpkı sizin ersun hocanın arkasında olmanız gibi bizde senin arkandayız dahasıda var ama sevgili yöneticilerimiz alınıyolar sora kalanını ben faksla bildirecem sana taraftarın gözünün içine bakıp yalan konuşmak neymiş elbet görecen emin ol...

Erdal DİLEK
evet artık taraftar 2 ye bölünmüştür, önümüzdeki sezon istenildiği an trabzonspor alaşağı yapılabilir, ellerine pimi verdik öyle lige başlayacağız, zaten sivasın durumu belli, e beşiktaşta ta yeni şampiyon oldu,

lig fb ve gs ye kalmış demektir,

baksanıza ne lincol olayı nede alex olayı büyütülmeden kapandı en azından bizim fatih tekke olayı kadar büyümedi, biz bzizim olmayan oyuncu için kavga ediyoruz adamlar sözleşmeli topcuları için tık demiyor, dedirttirilmiyor yada. .

hayırlı olsun. .

bizde bunu YİNE yedik

Celal Demir
20.07.2009, 16:23
:alkış::alkış::alkış:Birileri yenilen 4.gole aldırmazken o sahada deliren bir kaptan çünki birileri banka cüzdanı için oynarken o forma için oynar

fazla söze gerek yok...

ahmetdemircioglu
20.07.2009, 16:23
koca TRABZONSPOR BIR FATIH TEKKE YI ALICAK KADAR GUCSUZ MU YA GOKHAN LA UMUTUN PARASI NE KADAR BILIOMUSUNUZ DA boyle konusuosunuz 25 senedır sampıyonluga hasretız gecen senede bu ıkı forvet yuzunden 25 YILLIK HASRETI SONA ERDIREMEDIK YALAN MI
geçen sene 25 tane topçu aldılar nerde bu topcularr gelecekvadediyo diye aldıkları topçuların çogunu gönderdiler bu alınan topçuları bedavaya mı aldılarr yönetimin arkasında durmaya çalışıyoruz ama sağolsun hacısalihoğlu butun taraftarı karşısına aldıı

man3t
20.07.2009, 16:24
tekke için organize edilen meydan parkı yürüyüşü burda neden desteklenmiyor sorabilir miyim ?

trabzondaki arkadaslar gitsin ben istanbuldayim gitme imkanim yok beyler ama istanbulda da buyuk bi yuruyus yapalim

bu mesaja cevap verin lutfen........

Ali İhsan
20.07.2009, 16:25
Fatih Tekke'nin bu süreçte biraz fevri davrandığını düşünüyorum. Ama asla kötü niyetli olduğuna inanmıyorum. Başkanın da kötü niyetli olduğuna inanmıyorum. Ama arada bazı kötü niyetliler var bu belli. Taraftarın içinde de var, yönetimin içinde de var, camianın içinde de var.

Bu sürecin sonunda Fatih Tekke, Sadri Şener ve iyi niyetli taraftar zarar görür. Kötü niyetli kesim ise her zaman ki gibi kaostan beslenmeye devam eder.

Fatih Tekke'nin bence artık bu transfer yattığı kesinleştiğine göre çıkıp başka bir açıklama yapıp anlaşamadık, bu sene Rusya'dayım. İnşallah seneye geliyorum der ve hem başkanın daha da fazla yıpratılmasını, camianın karışmasını engeller, hem de taraftarın gözündeki değerini düşürmez.

Aklı-selim taraftar yönetim Fatih'in ücreti fazla o yüzden almadık dediğinde Fatih'e paragöz demeyecek kadar eskiyi bilir zaten...

Erdal DİLEK
fatih tekkenin bu konuyla hiç bir alakası yokk yönetimin tamamen kendi beceriksizliği bu olayı bu kadar dallandırıp budaklandıracaklarına en başta bunları çıkıp soyleseydiler iş buraya gelmezdi burda yazıyorum fatih tekke bu yönetimin başını yerr
ben bişe demiyorum, gazı veriyorlar bizde yiyoruz her zaman olduğu gibi, karışıklığın farkındasın sanırım ve lig başladığında olabilecek öngörebiliyorsundur. .

violentia
Sadri Şener'in Trabzonspor'a uzun vadede gelir getirecek yatırımları yapması, Trabzonspor'un Nuri Albayrak döneminden kalan inanılmaz derecede düşmüş olan imajını tekrar toparlaması ve takımı şampiyonluğa aday olur bir konuma sokması takdire şayen.
Fakat yapmış olduğu ve hali hazırda yapmakta olduğu çok büyük 2 yanlış var.

1) Ersun Yanal'ın kovulması:
İlk zamanlar ben de yerel basının ve bazı taraftar kesiminin baskısına dayanamadı diye düşünüyordum fakat şu an yaşanan Fatih Tekke krizindeki medya ve taraftar baskısına rağmen transferin gerçekleşmemesi bu düşüncemi değiştirdi. Keza Uğur Dündar'ın programında; mağlubiyetlere katlanamadığını ve Ersun'u kovduğunu itiraf etti. Aynı programda Uğur Dündar'ın "Hocadan memnun musunuz?" sorusuna şakayla karışık verdiği "Hocadan gayet memnunuz; mağlup olana kadar" cevabı her ne kadar ortamda gülüşmelere neden olsa da bence sadece Trabzonspor'umuzun değil Türk futbolunun ne kadar sığ düşünülerek yönetildiğinin bir kanıtıdır. Keza Uğur Dündar vermiş olduğu Glasgow Rangers örneğiyle (izleyenler biliyordur) orada oturan 3 başkana aslında tüm Türk takımlarını yönetenlere tokat gibi bir yanıt vermiş oldu.

2) Gerçekleşemeyen Fatih Tekke transferi:
Fatih Tekke'nin NTVSPOR'a vermiş olduğu bir demeç var (http://www.milliyet.com.tr/Spor/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&KategoriID=14&ArticleID=1119471&Date=20.07.2009&b=Tekke%20neden%20gelemedi) Fatih Tekke'nin bu açıklamalarında samimi olduğunu düşünüyorum. Yönetim bu noktada Fatih Tekke'nin transferinin para yüzünden gerçekleşmediğini basına dolayısıyla taraftara yansıttı. "Ben Fatih'ten boş mukaveleye imza atmasını beklerdim" gibi talihsiz bir açıklamada bulunuldu. Kendisinin de bu açıklamada belirtmiş olduğu gibi son dönemlerini oynayan bir futbolcu olan Fatih Tekke elbette geleceğini düşünecek ve maddi konularda bazı taleplerde bulunacaktır. (Kendisinin başarılarından ve kariyerinden söz etmek abes kaçar) Herkes "Trabzon'un öz evladı tabiki oynayacak kardeşim Trabzonspor'da" diye söylemlerde bulunuyor. Afedersiniz ama adam bu işten hayatını kazanıyor elbette kendisini ve ailesini düşünecektir.
Fazla uzatmayayım peki adam ne istiyor (33 yaşındaki Shevchenko gibi yılda 13 milyon EURO'mu) elbette hayır. Zenith'de şu an aldığı paraya yakın bir para (2 milyon EURO) ki bu rakamın çok aşağılarına imza atacağına inanıyorum. Geçen sene Rigobert Song'a yıllık 1.3 milyon EURO'yu şak diye veren yönetimin bu konuda takım içi dengelerden basetmesini abes buluyorum.
Peki yönetim neden böyle bir tavır alıyor? Kim bilir belki başkan taraftara karşı inat yapıyor, belki Fatih Tekke'ye karşı kişisel bir husumeti var ya da takım içinde maddi konular harici bazı dengelerin bozulacağını düşünüyor.
İşte asıl sorunda burada zaten. Başkan çıkıp artık bütün Trabzonspor camiasının bir numaralı konusu haline gelen Fatih Tekke transferinin neden olmadığını dobra dobra, çocuk kandırmadan açıklarsa işte o zaman taraftar başkan böyle münasip görmüş der ve olay kapanır. Ama Fatih Tekke gibi efsaneler arasına girmiş bir oyuncuyu bu kadar kolay harcamaya çalışmak kimse kusura bakmasın ama her babayiğidin harcı değildir.
Kişiler gelir geçer ama camialar yollarına devam ederler. Fatih'ler, Sadri'ler; Azizler, Yıldırım'lar bugün var yarın yok. Önemli olan tarihten ders alıp geçmişte yapılan hataları tekrarlamamaktır. 1. kısımda bahsetmiş olduğum teknik direktör olayından maalesef ders alan herhangi bir kulübümüz yok. Kulüpler profesyonelce yönetilmedikçe, futbolcuların başkanları görmedikleri, taraftarların başkanların isimlerini dair bilmedikleri günler gelmedikçe bu düzen böyle sürüp gider. Kaşıkla alınan, tırnaklarla kazanılarak elde edilen başarılar bir çırpıda heba olur. Bizde böyle forumda başkan konusunu hep bir numarada götürür, birbirimizi yeriz.

Saygılar.

erdogan69
20.07.2009, 16:26
Bence Hacısalihoğlu ve Alioğlu gitmeden taraftar artık yönetime destek vermez. Sadri Şener kendini yakmamalı. Bu adamlara güvenmemeli. Derhal gönderilmeli... Trabzonsporun maçlarını bile izlemeleri engellenmeli, yasaklanmalı...

Celal Demir
trabzondaki arkadaslar gitsin ben istanbuldayim gitme imkanim yok beyler ama istanbulda da buyuk bi yuruyus yapalim

kocaelidede yapalım...

Süleyman Sofu
en son kılıf buydu evet.

yalancının mumu elbet sönecek...

yabadallah
o zaman biz fatih'e 2.5 milyon lira onermisiz buda bugunku kurdan 1.165.000 euro ediyor , fatih denilidigine gore 30 milyon istemis buda 1.390.000 euro ediyor...
YATTARA 1.400.000 EURO ALIYORSA FATIH TEKKE 10.000 EURO DAHA PARA ISTEMIS OLUYOR ...
BU MUDUR O ZAMAN DURUM...

HUSSAIN
20.07.2009, 16:27
Kaçırılan bir golden sonra takımın moralini bozacağını bile bile şu anda takımda olmayan bir oyuncunun adını zikreden, hiciv yolu ile de olsa yönetime laf sokması bir yana, takımın o anki motivasyonunun canına okuyan bir taraftar grubuna zebani lafı biraz hafif kalmış.

Zabani adalet sonucu iş yapar.

Kimse trabzonspor taraftarına laf edemez kardeşim, sen kendine yakıştırıyorsan o başka. Sonuçta o stada giden insanlar en az senin benim kadar trabzonsporlu, kimsenin kimseyi yargılamaya ve ağır ithamlarda bulunmaya hakkı yok, bu ister yönetici olsun, ister bir forum yazarı.

Muhammed KOÇ
20.07.2009, 16:28

trabzonda oluyor da ist. da biraz zor arkadaşım. böyle bir organzasyon yaptık. 2500 kişi onaylıyordu 3500 kadar kişi belki gelecekti gelen 50 kişiyi geçmedi. böyle güzide sitelerimiz ve taraftar topluluklarımız destek vermediği sürece bizim sesimiz cılız kalıyor malesef. ama helik cücük bu meydan parkı dolacak inş..

TsClub41
20.07.2009, 16:28
Fatih Tekke'nin bu süreçte biraz fevri davrandığını düşünüyorum. Ama asla kötü niyetli olduğuna inanmıyorum. Başkanın da kötü niyetli olduğuna inanmıyorum. Ama arada bazı kötü niyetliler var bu belli. Taraftarın içinde de var, yönetimin içinde de var, camianın içinde de var.

Bu sürecin sonunda Fatih Tekke, Sadri Şener ve iyi niyetli taraftar zarar görür. Kötü niyetli kesim ise her zaman ki gibi kaostan beslenmeye devam eder.

Fatih Tekke'nin bence artık bu transfer yattığı kesinleştiğine göre çıkıp başka bir açıklama yapıp anlaşamadık, bu sene Rusya'dayım. İnşallah seneye geliyorum der ve hem başkanın daha da fazla yıpratılmasını, camianın karışmasını engeller, hem de taraftarın gözündeki değerini düşürmez.

Aklı-selim taraftar yönetim Fatih'in ücreti fazla o yüzden almadık dediğinde Fatih'e paragöz demeyecek kadar eskiyi bilir zaten...

Ocakta sözleşmesi bitcek Trabznospor'a geleceğini bilsem yemin ederim ağzımı açmam beklerim sabırla..O zaman yönetimde çıkıp açıklama yapıcak ocak'da Fatih Tekke transferini bitireceğiniz.Neden böyle bir açıklama yapılmıyor..

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 16:29
Kimse trabzonspor taraftarına laf edemez kardeşim, sen kendine yakıştırıyorsan o başka. Sonuçta o stada giden insanlar en az senin benim kadar trabzonsporlu, kimsenin kimseyi yargılamaya ve ağır ithamlarda bulunmaya hakkı yok, bu ister yönetici olsun, ister bir forum yazarı.
Kendi futbolcusuna iyi orta yapamadı diye küfür eden taraftarda bizim taraftarımız..

sorin
20.07.2009, 16:29
konuştuğu konuda ağlamamak için kendini zor tutan bi adam mı daha inandırıcı yoksa söylediği her kelimeyi ağzından ağır ağır çıkararak bir sonrakini hesaplayan mı nedir bu adamın günahı ya tuttuğu takımı şampiyon yapmak istemesi mi nedir????????

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2009, 16:30

Sonuçta o stada gidip takımın moralini bozan taraftar zararlı, ben zararlı deeğilim.

Aradaki farkı görebildin mi?

İşte bu büyük fark yüzünden de en ağır ithamlara layıktır.

Çünkü her maç, kendi topçusuna en ağır ithamları layık görmekten geri kalmamaktadır.

Not: ne yöneticiyim ne de il temsilcisi. Garip bir üyeyim.

Serdar A
20.07.2009, 16:31

Herkes yargılanabilir .

Yargısız infaz doğru değil . Ancak sorumluluklarını görmezden gelen herkes yargılanabilir .

Ne diyoruz ? Başkanlar gelip geçer , futbolcular gelip geçer . Baki olan hep taraftar . O halde başkandan da futbolcudanda çok taraftar dikkat edecek her davranışında .

Cem Akyüz
Ocakta sözleşmesi bitcek Trabznospor'a geleceğini bilsem yemin ederim ağzımı açmam beklerim sabırla..O zaman yönetimde çıkıp açıklama yapıcak ocak'da Fatih Tekke transferini bitireceğiniz.Neden böyle bir açıklama yapılmıyor..

Abi sözleşme ocakta bitmiyor sözleşmesi 2010 ağustosta bitiyor Tekke'nin..Ocakta transfer görüşmesi yapma hakkı kazanıyor

Kaya
Arkadaşlar bir takım yöneticileri beğenmeyip dilediğiniz gibi eleştirebilirsiniz fakat "hain" diyemezsiniz...

Forum kurallarına aykırı bir durumdur.

Lütfen bu konuya biraz dikkat edelim...

tamuğ yamtar
20.07.2009, 16:33
konuştuğu konuda ağlamamak için kendini zor tutan bi adam mı daha inandırıcı yoksa söylediği her kelimeyi ağzından ağır ağır çıkararak bir sonrakini hesaplayan mı nedir bu adamın günahı ya tuttuğu takımı şampiyon yapmak istemesi mi nedir????????

Ben de dinledim dün NTV'de.

Bu ağlamaklı konuştu muhabbeti de nereden çıktıysa.

Ajitasyonu bırakalım.

Ayrıca senden ricam yazılarını büyük puntolarla yazma.

Yaptığın yasak zaten. Yöneticiler müdahele edecektir gerçi ama senden rica ediyorum.

Kaya
20.07.2009, 16:33
İkili tartışmalarda lütfen seçilen kelimelere dikkat edin arkadaşlar...

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 16:34
sürekli birbirimizi tehdit etmekten vazgeçsek ...
düzgün tartışamıyoruz..
sonrada niye birlik-beraberlik yok diyoruz..
niye 25 sene oldu diyoruz...

erdogan69
20.07.2009, 16:34
Birlik beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bir dönemde , taraftarı bu kadar bölen bir yönetim anlayışını anlamakta zorlanıyorum. Sırf kişisel egoları için bunu yapan insanların gerçkten Trabzonsporun başarısını istediğini düşünemiyorum.

Hacısalihoğlu git bu takımdan alioğlu ile birlikte , istemiyoruz sizi...

TsClub41
20.07.2009, 16:35
Abi sözleşme ocakta bitmiyor sözleşmesi 2010 ağustosta bitiyor Tekke'nin..Ocakta transfer görüşmesi yapma hakkı kazanıyor

Gerçekten bilmiyordum verdiğin bilgi için tşkler

sorin
bu adamı bu takıma alacaklar almıyorlarsa çıkıp delikanlı gibi şu sebepden almıyoruz diyecekler kimse bu işi oldu bittiye getiremez

erdogan69
Birde yoruldum ayakları çekiyordu.... çok yoruldum bırakacam .... Taraftarı birbirine düşürmekten yoruldun tabi...

Adnankazaz
20.07.2009, 16:36
Hacısalihoğlu ve Alioğlu, Hacısalihoğlu ne is yapar bilmiyorum kimdir nedir ticari kisiligi nedir bilmiyorum istanbulda yasiyorum ve bu adami trabzonspora yakistiramiyorum. Alioğlu doktormu neymis bordo mavi esofmanlari giyip pinti pinti geziyo bazen sagda solda görüyorum onu malzemecimidir, yöneticimidir tam anlamis degilim. Bu adamlarin büyük trabzonspor camiasi adina basina çikip demeç vermeleri bi sekilde engellenmelidir. Sadri Baskan lütfen klübün imaji adina bunlara önem versin

Erdal DİLEK
işler yolunda giderken ben trabzonspora gelirim demeyen fatih tekke şimdi trabzonspor için kendini feda etmeye karar verdi, bırakalım arkadaşlar bu işleri

ha haklıdır adam parasını bu işten kazanıyor ben kızmam ama ağladı cok seviyor, gelecek.

madem bu kadar istiyordu gecen sene niye gelirim demedi, avrupaya gidecem diyordu

HUSSAIN
Kendi futbolcusuna iyi orta yapamadı diye küfür eden taraftarda bizim taraftarımız..

Sonuçta o stada gidip takımın moralini bozan taraftar zararlı, ben zararlı deeğilim.

Aradaki farkı görebildin mi?

İşte bu büyük fark yüzünden de en ağır ithamlara layıktır.

Çünkü her maç, kendi topçusuna en ağır ithamları layık görmekten geri kalmamaktadır.

Not: ne yöneticiyim ne de il temsilcisi. Garip bir üyeyim.

Herkes yargılanabilir .

Yargısız infaz doğru değil . Ancak sorumluluklarını görmezden gelen herkes yargılanabilir .

Ne diyoruz ? Başkanlar gelip geçer , futbolcular gelip geçer . Baki olan hep taraftar . O halde başkandan da futbolcudanda çok taraftar dikkat edecek her davranışında .

Benim demek istediğim bu forumda kimse kimseye hakaret edemez, ayrıca trabzonspor taraftarı elbetteki futbolcusuna küfür etmemelidir, ama sizin zebani, serseri diye adlandırmalarınızda küfür edenlerden aşağı kalmadığınızı gösterir, madem bu profilden memnun değilsiniz gidin stada siz destekleyin, trabzon şehrinin sosyokültürel yapısı bu şekildedir, ayrıca siz istanbul takımlarının futbolcularına yanlış hareketten sonra, gül attığını mı zannediyorsunuz...

TsClub41
20.07.2009, 16:37
Birde yoruldum ayakları çekiyordu.... çok yoruldum bırakacam .... Taraftarı birbirine düşürmekten yoruldun tabi...

yoruldu da adam çok iş yaptı Fatih Tekke yi karalamak için gecesini gündüzüne taktı tabi yorulacak..

Adem Erdoğan
20.07.2009, 16:37
işler yolunda giderken ben trabzonspora gelirim demeyen fatih tekke şimdi trabzonspor için kendini feda etmeye karar verdi, bırakalım arkadaşlar bu işleri

ha haklıdır adam parasını bu işten kazanıyor ben kızmam ama ağladı cok seviyor, gelecek.

madem bu kadar istiyordu gecen sene niye gelirim demedi, avrupaya gidecem diyordu

bonservisi çok yüksekti çünkü.

Şenol Altunsoy
20.07.2009, 16:38
Arkadaşlar bir sakin olun ya yazdıklarınızın farkında mısınız?Bu artık eleştiriden çıktı. Lütfen aklı başında bizi ilerletecek şeyler yazalım eleştiride olsa böyle yapalım böyle devam ederse bu başlıkta kilit yer

yabadallah
20.07.2009, 16:38
Dedigim gibi ager rradyo haberi dogru ise klub tekkeye 1150.000 euro teklif etmis , tekke 1.490.000 euro ( 3 milyon lira ) sitemis... O zaman biz ( eger yonetimin soyledigi para sorunu dogru ise !!! )tekkeyi senede 350.000 euro icin almamis oluyoruz....

Klupte tavan ucret nedir bilen var mi ?

Erdal DİLEK
20.07.2009, 16:39
bonservisi çok yüksekti çünkü.
fatihin düşüncesinden bahsediyorum

Napoli
20.07.2009, 16:39

şu resmin hatrına 2 değil 10 milyon euro veririm...

Adem Erdoğan
20.07.2009, 16:41

Trabzonspor'un verebileceği bonservis bellidir, Fatih de bunun farkındadır.

KDRDYN
20.07.2009, 16:42
yapmayın böyle bizi de ağlatacaksınız.

sorin

adam gittiğinin ertesi sene dönmeye hazırdı kulüp o kadar parayı verebilecek miydi 8 milyon euro yu verebilecekmiydi şimdi 2 milyon euroyu veremeyen kulüp

Mehmet Fatih Yavuz
Benim demek istediğim bu forumda kimse kimseye hakaret edemez, ayrıca trabzonspor taraftarı elbetteki futbolcusuna küfür etmemelidir, ama sizin zebani, serseri diye adlandırmalarınızda küfür edenlerden aşağı kalmadığınızı gösterir, madem bu profilden memnun değilsiniz gidin stada siz destekleyin, trabzon şehrinin sosyokültürel yapısı bu şekildedir, ayrıca siz istanbul takımlarının futbolcularına yanlış hareketten sonra, gül attığını mı zannediyorsunuz...

İstanbbuldakiler camdan atlasa biz de mi atlayacağız?
Bana ne istanbuldakilerin yanlışlarından?

Birşey ya yalıştır ya doğru.

Tribünden topçusuna söven terbiyesizdir, serseridir, zebani kelimesi yanlıştır çünkü zebaninin adaleti vardır.
Bunlarda o da yoktur.

Ben stada bn kere gittim, bin kere destekledim.

Hüseyine de kızdım, yattaraya da.
Ama analarına avratlarına sövmedim, toplu halde hiçbir şekilde takımın moraalini bozacak tezahürata katılmadım.

Bunu yapanlar bu takıma zarar veren adamlardır.
Küfredip duran da serseridir. Nokta.

İstanbulda eden de aynıdır, Trabzonda eden de !

Adam gibi maçını izleyip takımını destekleyene kimsenin birşey dediği yok.

Genelleme yapılan bölüm takıma zarar veren bölüm.

Onur Akyüz
fenerden 10 m € istemiş zenit geçen yıl,

hangi düşünce anlamadım?

Samet KILIÇ
Dedigim gibi ager rradyo haberi dogru ise klub tekkeye 1150.000 euro teklif etmis , tekke 1.490.000 euro ( 3 milyon lira ) sitemis... O zaman biz ( eger yonetimin soyledigi para sorunu dogru ise !!! )tekkeyi senede 350.000 euro icin almamis oluyoruz....

1400000 euro

TsClub41
adam gittiğinin ertesi sene dönmeye hazırdı kulüp o kadar parayı verebilecek miydi 8 milyon euro yu verebilecekmiydi şimdi 2 milyon euroyu veremeyen kulüp

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Cem Akyüz
20.07.2009, 16:43
Yahu bu Tekke Trabzonspor sevdalısı değil mi terini maçın 90 dakikası sahaya akıtan sinirden hakem bile döven bir adam..Belindeki ağrılara rağmen oynayan bir adam değil mi..Anorthosis maçlarında sakatlığı tam iyileşmeden oynayan adam değil mi..Takımın efsaneleri oyuncularından biri değil mi..Şu şartlarda Tekke'yi almıyorsak gerçekten yönetim çok ayıp ediyor

Cengiz

:) :) :)

Serdar Ersoy
bu adamı bu takıma alacaklar almıyorlarsa çıkıp delikanlı gibi şu sebepden almıyoruz diyecekler kimse bu işi oldu bittiye getiremez

sorun askerlik ten başka bir şey değil...2 ay daha yurtdışında kalması gerekiyor bedelli yapabilmesi için..trabzonspor yönetimide 2 ay türkiyeye gelmeyecek bir oyuncuya yatırım yapmak istemiyor...

tamuğ yamtar

Neden gitti o zaman?

Çocuk oyuncağı mı bu?

Fatih'in babasının çiftliği mi bu takım?

İstediğinde gidecek istediğin de dönecek.

Travelair
20.07.2009, 16:44

Fatih'in talep edeceği ücret - 1

:)

Şaka bir yana bu yazılanları görünce damarım kabarıyor. Almamamız hayırlı olmuş. Çok kızıyorum, bu kulübü yiyip bitirecek bişeyler mutlaka bulunuyor. İllaki bulunuyor

sorin
20.07.2009, 16:44

abicim yalan 350.000 euro için adam problem çıkaracak olsa rubine çeker gider 2 milyon euroyu atar cebine ya da hiç ayrılmaz ortamı soğutmaya çalışan Hacının işleri bunlar

Süleyman Sofu
20.07.2009, 16:45
boşverin siz ağlamayın ne ağlayın nede anlayın herkes herşeyi anlamak zorunda deilya

Adem Erdoğan
Neden gitti o zaman?

Çocuk oyuncağı mı bu?

Neden gitti, keyfinden gitmedi adam; gökdenizin pisliklerine bulaştığı için gitmek zorunda kaldı, uzaktan sallamak kolay o adamın iç dünyasını nerden biliyorsun.

Serdar A

Keşke genele vurmasaydın . Benim nerede görülmüş "her hangi bir futbolcuya " bu şekil hitabım ya da onayladığım ...

Benim alıntı amacım da kimsenin dokunulmaz olamayacağı üzerinedir . Trabzonspor'un başına gelen pek çok şey de bu düşünce yapısındandır .

Kimsenin kimseyi bir şey zannettiğini düşünmüyorum . Bizi kimin ne yaptığı da ilgilendirmiyor . Neyi tartışıyoruz ? Olması gerekeni . Kalkıpta başka şeyleri örnek almaya , örnek göstermeye gerek yok .

cihatöztürk
20.07.2009, 16:46
fatih giderken nerdeydiniz onu merak ediyorum

TsClub41
Yahu bu Tekke Trabzonspor sevdalısı değil mi terini maçın 90 dakikası sahaya akıtan sinirden hakem bile döven bir adam..Belindeki ağrılara rağmen oynayan bir adam değil mi..Anorthosis maçlarında sakatlığı tam iyileşmeden oynayan adam değil mi..Takımın efsaneleri oyuncularından biri değil mi..Şu şartlarda Tekke'yi almıyorsak gerçekten yönetim çok ayıp ediyor

Ayıp az kalır ya bu kadar taraftara yazık günah değilmi gece yarılarına kadar burda Fatih ha geldi ha gelecek diye haber bekliyor.yazık günah değilmi bu taraftara.

cınar#7
Neden gitti o zaman?

Çocuk oyuncağı mı bu?

gitmedi,gönderildi. Arada çok fark var.

Süleyman Sofu
20.07.2009, 16:47
Neden gitti o zaman?

Çocuk oyuncağı mı bu?

fatihi satıp borçları temizlerkende aynısını deseydiniz keşke anladık kaptanın çiftliği deilde peki ya yöneticilerin babasının çiftliğimi bu kulüp

ahmetdemircioglu
20.07.2009, 16:47
Neden gitti o zaman?

Çocuk oyuncağı mı bu?

sanki kendi isteğiyle gitti sağolsun albayrak yönetiminin yaptığı en güzl işş he bde unutmadan seninde doğduğun topraklarda aracını kurşunlasalar ???

Hekimoğlu
20.07.2009, 16:48
İki taraf da inatçı sonumuzu hiç hayırlı görmüyorum.

TsClub41
Neden gitti o zaman?

Çocuk oyuncağı mı bu?

Yahu saçma sapan yorumlar yapma Allahını seversen.Nihat Beşiktaştan neden gitti ve neden geri geldiyse Fatih Tekke de o yüzden gitti.

hamucera
şu resmin hatrına 2 değil 10 milyon euro veririm...

şu resmi göremedim ama 4. golden sonra deliren diyorsanız sanırım gs maçı. gs maçında deliren fatih yenilgiden değil gs seyircisinden dolayı delirmişti, tabi eğer bunu kastediyorlarsa,

ya ben anlamadım bu başlık sadri şener başlığı değilmiydi, sanırım son 50-60 sayfa komple silşinmeli çünkü sadri şener değil fatih tekke başlığı olmuş

Adem Erdoğan
20.07.2009, 16:50
Sanki amaç Fatih'e istihdam yaratmak, adam gidebileceği her takımda bizden alacağı paranın daha fazlasını alacak zaten.

Trabzonspor'un böyle bir futbolcuya ihtiyacı var, bunu idrak etmek çok mu zor.

HUSSAIN
İstanbbuldakiler camdan atlasa biz de mi atlayacağız?
Bana ne istanbuldakilerin yanlışlarından?

Birşey ya yalıştır ya doğru.

Tribünden topçusuna söven terbiyesizdir, serseridir, zebani kelimesi yanlıştır çünkü zebaninin adaleti vardır.
Bunlarda o da yoktur.

Ben stada bn kere gittim, bin kere destekledim.

Hüseyine de kızdım, yattaraya da.
Ama analarına avratlarına sövmedim, toplu halde hiçbir şekilde takımın moraalini bozacak tezahürata katılmadım.

Bunu yapanlar bu takıma zarar veren adamlardır.
Küfredip duran da serseridir. Nokta.

İstanbulda eden de aynıdır, Trabzonda eden de !

Adam gibi maçını izleyip takımını destekleyene kimsenin birşey dediği yok.

Genelleme yapılan bölüm takıma zarar veren bölüm.

Ustam ben senin dediklerine katılıyorum ama sen benim yazdıklarımı yanlış anladın ilk alıntıladığın bölümde zebani diye tabir edilen taraftarlar, bu forumda yazı yazan kişilere bir forum yöneticisi tarafından söylenmiştir,yani olay burdaki bir tartışmadır, yoksa futbolcusuna küfür eden bir taraftarı kimse istemez tabi.

Sinem Yılmaz61

Kiyamam onun gözünün yasina...Yazik oldu vallah, lütfen onu geri getiriiinnnnnn, ne olurrrrr :(

cınar#7
şu resmi göremedim ama 4. golden sonra deliren diyorsanız sanırım gs maçı. gs maçında deliren fatih yenilgiden değil gs seyircisinden dolayı delirmişti, tabi eğer bunu kastediyorlarsa,

ya ben anlamadım bu başlık sadri şener başlığı değilmiydi, sanırım son 50-60 sayfa komple silşinmeli çünkü sadri şener değil fatih tekke başlığı olmuş
sen her şeye muhalefet olmakmı zorundasın? açsınlar Fatih Tekke geri gelsin başlıgını,orda konuşalım o zaman.Hayır,gerçekten sadece muhalefet olmak için yazıyorsun bazen.

tamuğ yamtar
20.07.2009, 16:51
Hangisi?

Borç kapatmak için mi?

Pisliğe bulaştığı için mi?

Aranızda karar verin sonra yazın.

Ayrıca Fatih'in Zenit'ten ayrılmak istediğini, Türkiye'ye dönemeyi düşünmediğini söylediği açıklamaları var.

violentia
20.07.2009, 16:52
Fatih'in talep edeceği ücret - 1

:)

Şaka bir yana bu yazılanları görünce damarım kabarıyor. Almamamız hayırlı olmuş. Çok kızıyorum, bu kulübü yiyip bitirecek bişeyler mutlaka bulunuyor. İllaki bulunuyor

Fatih'in talep ettiği ücret 2.4 milyon Euro'mu?

Net konuşursak ve kaynak belirtirsek insanların kafasında zaten yığınla olan soru işaretlerini bir nebze olsun azaltmış oluruz.

HUSSAIN
Keşke genele vurmasaydın . Benim nerede görülmüş "her hangi bir futbolcuya " bu şekil hitabım ya da onayladığım ...

Benim alıntı amacım da kimsenin dokunulmaz olamayacağı üzerinedir . Trabzonspor'un başına gelen pek çok şey de bu düşünce yapısındandır .

Kimsenin kimseyi bir şey zannettiğini düşünmüyorum . Bizi kimin ne yaptığı da ilgilendirmiyor . Neyi tartışıyoruz ? Olması gerekeni . Kalkıpta başka şeyleri örnek almaya , örnek göstermeye gerek yok .

Farabi yanlış anlaşılma oldu, neyse benim kastettiklerim, ne sizdiniz ne de stattaki taraftar, burda birileri birilerine hakaret etti, olay buralara kadar geldi, neyse kırılan kalpler varsa özür dileriz.

Cengiz
Ayıp az kalır ya bu kadar taraftara yazık günah değilmi gece yarılarına kadar burda Fatih ha geldi ha gelecek diye haber bekliyor.yazık günah değilmi bu taraftara.

çıkıpta biz fatih tekke'yi alacağız , söz veriyoruz denildi mi? uygun olursa alırız denildi , kendilerince uygun olmamış bize saygı duymak düşer

TsClub41
fatih giderken nerdeydiniz onu merak ediyorum

Ankaradaydık yetişemedik :D gülünç olamayın lütfen

Cem Akyüz
20.07.2009, 16:53

Maç 4-0 iken bütün takıma dönüp adam gibi oynayın daha maç bitmedi diyen Tekke'ydi

Ayrıca o fotoğraf ğs maçının değil papila şerefsizin katlettiği 2-1 lik fb maçının fotoğrafıdır

Erdal DİLEK
Trabzonspor'un verebileceği bonservis bellidir, Fatih de bunun farkındadır.

fenerden 10 m € istemiş zenit geçen yıl,

hangi düşünce anlamadım?
fatih türkiyeye dönmeyi düşünmüyorum avrupaya gitmek istiyorum dedi mi demedi mi. farazi düşünmeyelim, bonservisini düşünerek gelmemiştir diye

Adem Erdoğan
Hangisi?

Borç kapatmak için mi?

Pisliğe bulaştığı için mi?

Aranızda karar verin sonra yazın.

Ayrıca Fatih'in Zenit'ten ayrılmak istediğini, Türkiye'ye dönemeyi düşünmediğini söylediği açıklamaları var.

Ne farkeder, birileri tarafından koparıldı sonuçta.

Dönmeyi düşünmediğini söyledi evet, fenerle alakalı transfer dedikodularını yalanlamak içindi.Fakat görüyorumki senin amacın giydirmek.

TsClub41
20.07.2009, 16:54
çıkıpta biz fatih tekke'yi alacağız , söz veriyoruz denildi mi? uygun olursa alırız denildi , kendilerince uygun olmamış bize saygı duymak düşer

kusura bakma üstad bizim büyüklerimiz yalancılara deil doğru sözlüye mert insana saygı göstermemiz gerektiğini öğretti bize..

Adem Erdoğan
20.07.2009, 16:55
fatih türkiyeye dönmeyi düşünmüyorum avrupaya gitmek istiyorum dedi mi demedi mi. farazi düşünmeyelim, bonservisini düşünerek gelmemiştir diye

arkadaşım Trabzon şimdiye kadar en yüksek kaç para bonservis vermiş, ne farazisi, sen resmen niyet okuyuculuğu yapıyorsun.

Erdal DİLEK
20.07.2009, 16:56
olay öyle bir ha aldı ki fatih gelse de gelmese seneye trabzonspor karışacak. . .

tek cıkıpş yollu gelsede gelmese şampiyonluk. . .

o da her iki ihtimalde mümkün veya mümkün değil.

ben hala iddia ediyorum gazı veriyorlar bizde yiyoruz,

cihatöztürk
20.07.2009, 16:56
güzel bi forvet transferi yapılırda fatih unutulur işllah

tek istedeğim bu yoksa 1 sene böle gitcek gene boş boş

Cengiz
20.07.2009, 16:57
kusura bakma üstad bizim büyüklerimiz yalancılara deil doğru sözlüye mert insana saygı göstermemiz gerektiğini öğretti bize..

ne söz verdide bu başkan yapmadı örnek verebilir misin?

Serdar A
Farabi yanlış anlaşılma oldu, neyse benim kastettiklerim, ne sizdiniz ne de stattaki taraftar, burda birileri birilerine hakaret etti, olay buralara kadar geldi, neyse kırılan kalpler varsa özür dileriz.

Olur mu öyle şey :)

Ama bir ara kentin sosyal yapısı ve davranış eğilimleri üzerine konuşalım . Yani bazı şeyleri kabul etmek ve "değiştirilemez" olarak değerlendirmek bana zor geliyor .

KERİM
Bi fatih için daha yeni kaosdan çıkmış takımı tekrar kaosa sürüklüyorsunuz.Allah aşkına ya.Bırakalım artık tartışmayı.
Fatih bügün rusyada gökdeniz kadar başarılı olsaydı.Bu klüble ismi bile anılmıyacaktı,aynı gökdeniz gibi.

TsClub41
olay öyle bir ha aldı ki fatih gelse de gelmese seneye trabzonspor karışacak. . .

gazı kimin yediği çok belli . :D

Onur Akyüz
20.07.2009, 16:58
yahu 10 m € ve Trabzonspor?

Türkiye'ye dönmeyi düşünmesi için önce Türkiye'den teklif olması lazım,

yokmuydu vardı sadece fener.E onada ne güzel cevap vermiş işte!

Trabzonspor'un teklif YAPAMADIĞI bir ortamda Türkiye'ye dönmek istiyorum mu deseydi?

ozaman neler olurdu Allah bilir.

cınar#7
20.07.2009, 16:58

o gazı hacısaliğoğlu veriyo. Koskoca Trabzonspor'un asbaşkanı yalan söylüyor! tepkimiz az bile..

Erdal DİLEK
20.07.2009, 16:59
arkadaşım Trabzon şimdiye kadar en yüksek kaç para bonservis vermiş, ne farazisi, sen resmen niyet okuyuculuğu yapıyorsun.
ben niyet okuyuculuğu yapmış oluyorumda bonservisi düşünerekten trabzona dönmek istemedi demek niyet okuyuculuğu olmuyor.

fatih gecen seene ondan önceki sene trabzonspora gelmek gibi bir düşüncesi yoktu, bunu sen ben ve herkes biliyor,

ayrıca fatihin kendi geleceğini düşünerek hareket etmesine sonuna kadar hak veriyorum ve hiç yadırgamıyorum bunu da bilmeni isterim

Travelair
Fatih'in talep ettiği ücret 2.4 milyon Euro'mu?

Net konuşursak ve kaynak belirtirsek insanların kafasında zaten yığınla olan soru işaretlerini bir nebze olsun azaltmış oluruz.

Ben rakamı bilmiyorum, espri yaptım sadece ortam yumuşasın diye, anlaşılmamış. Aslında bu ortamın tamamen karşısındayım. Başkanın yanındayım. Fatih'in abartıldığını düşünüyorum. Çok şeyler söyleyeceğim de insanları kırmamak için söylemiyorum

Ertuğrul Akgül_61

4 5 sayfa onceye bak gorursun :(

TsClub41
o gazı hacısaliğoğlu veriyo. Koskoca Trabzonspor'un asbaşkanı yalan söylüyor! tepkimiz az bile..

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Erdal DİLEK
20.07.2009, 17:00
gazı kimin yediği çok belli . :D
nasıl yani

oksoholu
20.07.2009, 17:00
Fatih Transferinde Şok İddia
20 Temmuz 2009 / 15:01
KARAMAN: Sana yıllık 650 bin EURO verebiliyoruz. TEKKE: Beni istemeyebilirsiniz ama hiç olmazsa hakaret etmeyin

Trabzonspor, Fatih Tekke transferinden vazgeçti ancak perde yaşandığı öne sürülen gelişmeler oldukça farklı…

Son iddia şu…

Trabzonspor’da Sportif Direktörlük görevine başlayan Ünal Karaman’a yönetim Fatih Tekke’nin transferi konusunda tam yetki verdi. Ünal, yönetim kurulu toplantısının ardından hemen Fatih Tekke’yi aradı. Tekke ile Karaman arasında şu görüşmenin geçtiği belirtiliyor.

Ünal Karaman: Fatih; yönetimden tam yetki aldım transferin konusunda. Ne kadar istiyorsun?

Fatih Tekke: Ağabey tavan fiyat nedir kulüpte? En fazla kim alıyor?

Ü.K: Yattara alıyor. 1 milyon 450 bin euro civarında.

F.T: O’nun 150–200 euro altında gelmeye hazırım.

Ü.K: Senin için bana verilen fiyat yıllık 650 bin euro.

F.T: Ağabey beni istemeyebilirsiniz, ancak bu şekilde hakaret etmenize gerek yok.

Ü.K: Yönetim bu kadar veriyor Fatih…

F.T: O zaman gerek yok ağabey kalsın…

Ü.K: Yapabileceğim bir şey yok Fatih. Yalnız senden ricam bu görüşmeyi gizli tut. Hem sana hem Trabzonspor’a zarar gelmesin.

F.T: Ne demek ağabey. Ben Trabzonsporluyum. O’na gelecek her zarar bana da gelmiş sayılır. Gizli tutarım merak etme.

Ü.K: Tamam Fatih… Hayırlısı olsun. Sana başarılar…

F.T: Sağol ağabey. Sana da başarılar.

Bilindiği gibi Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Tekke transferinden vazgeçme nedenini Fatih’in istediği yüksek fiyata bağlamış ancak rakamı açıklamamıştı. Aynı gün Fatih’in iki yıllığına 5 milyon lira garanti para teklif edildiği, ancak Tekke’nin yıllık 2 milyon EURO garanti parada direttiği haberleri basına enforme edildi.

Bu gelişmeler üzerine Fatih katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamada, “Rusya'da kazandığım parayı Trabzonspor'dan talep ettiğim iddiaları doğru değil. Futbol hayatımda ilk defa Trabzonspor'dan en çok para kazanan futbolcunun altında bir para talep ettim” demişti.

KOMBİNE KODU ( 5455A5 )

Doğruysa bunların artık Allah bir dediğine bile inanılmaz

Onur Akyüz
20.07.2009, 17:01
Kiyamam onun gözünün yasina...Yazik oldu vallah, lütfen onu geri getiriiinnnnnn, ne olurrrrr :(
Dikkatimi çekti belirtmek istiyorum,

Tekke'nin bu resmi 4-1'lik gs maçına ait olamaz,

o yıl takım Ts Clup'ın formalarını giyiyordu,bu forma ise kappanın çubuklusu.

bu fotoğraf hangi maça ait bilemedim yanılıyorda olabilirim ama öyle hatırlıyorum.

HUSSAIN
Olur mu öyle şey :)

Ama bir ara kentin sosyal yapısı ve davranış eğilimleri üzerine konuşalım . Yani bazı şeyleri kabul etmek ve "değiştirilemez" olarak değerlendirmek bana zor geliyor .

Ortada sosyal yapı ve davranışlarla alakalı bir takım sorunlar var ve bunlar dediğin gibi değiştirilemez sorunlar değil, bu konular hakkında konuşmak, hatta bir başlık açmak güzel olur açıkçası.

Serdar A

Hacısalihoğlu ile yatıp kalkıyorsun herhalde ... Bu kadar kesin ifadelerle konuşabildiğine göre yediniğiz içtiğiniz ayrı gitmiyor olsa gerek .

ahmetdemircioglu
eğer bu yönetim şampiyonluğu isteseydi her ne olursa olsun fatihi bu takıma kazandırırdı .. golcülerin gecen seneki halleri ortada geçtiğimiz yıl takımda fatih tekke olsaydı en az 10 puan farkla şampiyonduk bide bu yönden düşünelim arkadaşlar..

Hasan Ayvenli
yönetimin artık gerçek sebepleri açıklaması gerekli bu transferle ilgili.
Parasal bir sorun var denildi Fatih Tekke yok diyor. Anladık bu transferi yapmayı istemiyor bu yönetim; peki neden gidip de teklifte bulunuldu. Çık delikanlı gibi de ki Fatih Tekke transferini şu şu şu nedenlerden dolayı düşünmüyoruz. Böyle ikiyüzlülük olmaz!

cınar#7
20.07.2009, 17:04
Hacısalihoğlu ile yatıp kalkıyorsun herhalde ... Bu kadar kesin ifadelerle konuşabildiğine göre yediniğiz içtiğiniz ayrı gitmiyor olsa gerek .
Tekke sürecinin buraya kadar uzamasının en büyük nedenidir kendisi.Olumlu veya olumsuz bu duruma gelinmemeliydi.Eğer istemiyorsan çık söyle ama maddi sebepleri öne çıkararak yalanda söyleme.

mustafa ayar
20.07.2009, 17:05
ya belliydi böle olacağı bence de yönetim fatih tekkeye ölü bir para teklif etti kabul etmeyince biz para verdik gelmedi dedi ama gerçekten 31 yaşındaki futbolcuya da bu yapılmaz yaparsanız da o zaman songa verdiğiniz 1 milyon 200 bin euro insanın gözüne yüzüne dururr çarpılırsınız fatih tekke takıma yarar açısından songa 4 basar sattıracağı kombine ve forma da cabası ama yönetim daha çok kombine bekler bu transferlerle kimi izleyecez tKuzuyu izlemek için mi alcaz kombine

violentia
20.07.2009, 17:05
Ben rakamı bilmiyorum, espri yaptım sadece ortam yumuşasın diye, anlaşılmamış. Aslında bu ortamın tamamen karşısındayım. Başkanın yanındayım. Fatih'in abartıldığını düşünüyorum. Çok şeyler söyleyeceğim de insanları kırmamak için söylemiyorum

ok, rakam konusunu yanlış anlamışım, kusura bakma..

TsClub41
20.07.2009, 17:06
yönetimin artık gerçek sebepleri açıklaması gerekli bu transferle ilgili.
Parasal bir sorun var denildi Fatih Tekke yok diyor. Anladık bu transferi yapmayı istemiyor bu yönetim; peki neden gidip de teklifte bulunuldu. Çık delikanlı gibi de ki Fatih Tekke transferini şu şu şu nedenlerden dolayı düşünmüyoruz. Böyle ikiyüzlülük olmaz!

:alkış::alkış::alkış: Zaten yönetim çıkıp tam anlamıyla bir açıklama yapmadığı için olaylar buralara kadar geldi.

Serdar Ersoy
20.07.2009, 17:07
KARAMAN: Sana yıllık 650 bin EURO verebiliyoruz. TEKKE: Beni istemeyebilirsiniz ama hiç olmazsa hakaret etmeyin

Trabzonspor, Fatih Tekke transferinden vazgeçti ancak perde yaşandığı öne sürülen gelişmeler oldukça farklı…

Son iddia şu…

Trabzonspor’da Sportif Direktörlük görevine başlayan Ünal Karaman’a yönetim Fatih Tekke’nin transferi konusunda tam yetki verdi. Ünal, yönetim kurulu toplantısının ardından hemen Fatih Tekke’yi aradı. Tekke ile Karaman arasında şu görüşmenin geçtiği belirtiliyor.

Ünal Karaman: Fatih; yönetimden tam yetki aldım transferin konusunda. Ne kadar istiyorsun?

F.T: Ağabey beni istemeyebilirsiniz, ancak bu şekilde hakaret etmenize gerek yok.

Ü.K: Yapabileceğim bir şey yok Fatih. Yalnız senden ricam bu görüşmeyi gizli tut. Hem sana hem Trabzonspor’a zarar gelmesin.

F.T: Ne demek ağabey. Ben Trabzonsporluyum. O’na gelecek her zarar bana da gelmiş sayılır. Gizli tutarım merak etme.

Bilindiği gibi Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Tekke transferinden vazgeçme nedenini Fatih’in istediği yüksek fiyata bağlamış ancak rakamı açıklamamıştı. Aynı gün Fatih’in iki yıllığına 5 milyon lira garanti para teklif edildiği, ancak Tekke’nin yıllık 2 milyon EURO garanti parada direttiği haberleri basına enforme edildi.

Bu gelişmeler üzerine Fatih katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamada, “Rusya'da kazandığım parayı Trabzonspor'dan talep ettiğim iddiaları doğru değil. Futbol hayatımda ilk defa Trabzonspor'dan en çok para kazanan futbolcunun altında bir para talep ettim” demişti.

KOMBİNE KODU ( 5455A5 )

--------------------------------------------------------------------------

Böyle bir olayın doğruluğuna hiç inanmıyorum imkansız böyle birşey olması... Kaynak nedir ?

Ertuğrul Akgül_61
20.07.2009, 17:07
Dikkatimi çekti belirtmek istiyorum,

Tekke'nin bu resmi 4-1'lik gs maçına ait olamaz,

o yıl takım Ts Clup'ın formalarını giyiyordu,bu forma ise kappanın çubuklusu.

bu fotoğraf hangi maça ait bilemedim yanılıyorda olabilirim ama öyle hatırlıyorum.
cem papılanın katlettıgı mac fb macı

Celal Demir
20.07.2009, 17:08
Doğruysa bunların artık Allah bir dediğine bile inanılmaz

eğerki bu görüşme doğruysa fazla söze gerek yok eğer doğruysa ben bunların TRABZONSPOR u sevdiğine tuttukları takımın TRABZONSPOR olduğuna bile inanmıyorum yazıklar olsun...

Harun
20.07.2009, 17:09
Yönetimin Yanal ile başlayan hataları, Fatih Tekke olayı ile devam etmekte.Her iki tarafın açıklamalarına objektif olarak baktığımda Fatih'i bu konuda haklı görüyorum. Bu takıma forvetin şart olduğunu bir yıldır söylüyoruz.Öyle ya da böyle bir forvet alınmalı bu takıma.Peki aradığın özellikleri taşıyacak oyuncu Fatih'e biçilen değerden daha mı düşük olacak? Ya da aynı kalitede olacak mı?
Birileri Fatih Tekke'yi istemiyor diye bu tür yanlışlara düşmemeli.Başkanla aralarında başka bir husumet geçti mi bilmiyorum.Fakat ben olayın sadece parasal olacağı inancını taşımıyorum.
Bu takım her gol kaçırdığı her beraberlik ve mağlubiyet aldığı maç sonrası tribünlerden "Fatih Tekke" tezauratı duymaya mahkum kalacaktır.Bu da hem yönetime hem de futbolculara baskı yapacaktır.
Bu takıma golcü şart diyorsak yönetim Fatih Tekke yi şöyle yada böyle istemiyorsa en az onun ayarında birini mutlak bulmalı.Fakat bu bizi ne derecede tatmin eder bilemiyorum.

mustafa ayar
:eek::eek:FATİH TEKKE :Ben Trabzonspor'a dedim ki; 'Eğer faydalı olmayacağımı düşünüyorsanız, bana ihtiyaç yok ise beni almayın':eek:

cihatöztürk

bencede sakin olmamaız lazım desteklmemiz lazım takımımızı

ama futbolcu için yürüyüşler hazırlanıyo çok yanlış sakin olmamız lazım

Adem Erdoğan
20.07.2009, 17:10
ben niyet okuyuculuğu yapmış oluyorumda bonservisi düşünerekten trabzona dönmek istemedi demek niyet okuyuculuğu olmuyor.

fatih gecen seene ondan önceki sene trabzonspora gelmek gibi bir düşüncesi yoktu, bunu sen ben ve herkes biliyor,

ayrıca fatihin kendi geleceğini düşünerek hareket etmesine sonuna kadar hak veriyorum ve hiç yadırgamıyorum bunu da bilmeni isterim

Fatih'in bonservisi belliydi, bunu Trabzonspor'un ödeme gücü yoktu, hepimizin bildiği birşey bu.Adam bonservisini ödeyip Trabzonspor'a gelmek istiyorum diyecek hali yok, gelmek istemese bu sezon da gelmek istemez yaşı 31, istediği takıma gidebilir şu anda.Fatih farklı çıkarlar peşindeymiş gibi konuşuyorsun.

Cengiz
20.07.2009, 17:11

Sinem Yılmaz61
20.07.2009, 17:12
Arkadaslar duydum kadariyla göre, bu Carsamba Saat 14:00te bir Yürügüs varmis Trabzonda, Fatih Tekke icin: kaynak Facebookdaki Trabzonspor sitesi...Bundan duydunuz mi acaba?

KERİM
20.07.2009, 17:14
Fatih Tekkenin NTV DEKİ Röpörtajından VİDEO Varmı???

TsClub41

beni sanki söz verdide yerine getirmedi diye bir açıklma yapmışım gibi anlatmaya çalışma kardeş dikkat edersen öyle bişey söylemedim.Fatih Tekke transferinde gerçekçi davranmadıklarını düşünüyorum.

Emirhan Makul
O yürüyüş gerçekleşmez gerçekleşecek olsa çarşamba gününe alınmazdı her zaman ki Trabzon'da ki taraftar oyunları böyle birşey düzenleme haberi yayınlanır sonra resmi siteden gerek yok arkadaşlar tasvip etmiyoruz denir ve bunu düzenleyecek olanlar yürüyüşü iptal eder.

sorin
başka takımlarda oynayıpta başarılı olan 61 numaraları takıma kazandırıp trabzon ruhunu sağlayacağım dedi yapmadı

Sinem Yılmaz61
20.07.2009, 17:15
Evet burda var, Facebookta...Iste Fatih Tekkenin Ntv spordaki Röpörtaji....

http://www.facebook.com/video/video.php?v=117863119920&oid=79472017741&ref=mf

ergin cesit
kompleksli insanlar her daim kaybetmeye mahkumdurlar.fatih kompleksi bulunan hacısalihoğlu ve alioğlu gibi yöneticilerimiz bizim gözümüzde kaybetmişlerdir

Cengiz
beni sanki söz verdide yerine getirmedi diye bir açıklma yapmışım gibi anlatmaya çalışma kardeş dikkat edersen öyle bişey söylemedim.Fatih Tekke transferinde gerçekçi davranmadıklarını düşünüyorum.

yalancı ithamını yanlış kullandın o zaman

sorin
20.07.2009, 17:16
Arkadaslar duydum kadariyla göre, bu Carsamba Saat 14:00te bir Yürügüs varmis Trabzonda, Fatih Tekke icin: kaynak Facebookdaki Trabzonspor sitesi...Bundan duydunuz mi acaba?
duyduk mesajı dönüyor forumda

TsClub41
20.07.2009, 17:16
başka takımlarda oynayıpta başarılı olan 61 numaraları takıma kazandırıp trabzon ruhunu sağlayacağım dedi yapmadı

Aynen bak akıl akıldan üstündür kardeşimin yüreğine sağlık sen söyleyince bende hatırladım.Trabznospor Tv nerde :D

Ahmet AYDIN-28
20.07.2009, 17:17

Son iddia şu…

KOMBİNE KODU ( 5455A5 )

--------------------------------------------------------------------------

Böyle bir olayın doğruluğuna hiç inanmıyorum imkansız böyle birşey olması... Kaynak nedir ?

Böyle bir haberin doğruluğuna inanan hatta haşa bu yönetimin Allah bir dediğine bile inanmayacak adamların forumda olmasına üzülüyorum.

Bu habere inanıp
"Ü.K: Yapabileceğim bir şey yok Fatih. Yalnız senden ricam bu görüşmeyi gizli tut. Hem sana hem Trabzonspor’a zarar gelmesin.

F.T: Ne demek ağabey. Ben Trabzonsporluyum. O’na gelecek her zarar bana da gelmiş sayılır. Gizli tutarım merak etme." konuşmasından sonra medyaya Ünal'ın mı sızdırdığını düşünüyorlar?

yorumsuz6117
fatihin tekrar çıkıp bu olayı iç yüzüyle anlatması lazım ne kadar istedi ne kadar teklif edildi herşeyiyle anlatması lazım..

violentia
bencede sakin olmamaız lazım desteklmemiz lazım takımımızı

ama futbolcu için yürüyüşler hazırlanıyo çok yanlış sakin olmamız lazım

Taraftar yürüyüşte düzenler bağırır da çağırır da haykırır da küfür ve şiddet gibi insalık dışı unsurlar haricinde her türlü tepkisini de koyar yönetime de futbolcuya da hakeme de federasyona da uçan kuşa da ..
Birileri siz böyle yaptınız ben de giderim derse (öyle bir şey olacağına ihtimal vermiyorum) bırakın gitsin zaten. Trabzonspor kimsenin tekelinde değildir, Ali gider Veli gelir Veli gider bilmem kim gelir. Buna futbolcular ve Fatih Tekke'de dahil. Kulüp her şeyin üstündedir merak etmeyin başı boş bırakılmaz bıraktırılmaz.

nakzo
Onu bunu bırakında yattara geldi geleli hangi önemli maçı Trabzona kazandırdıda veya şöyle söyleyeyim hangi büyük maçta maçtan bir gün önce hastalanmadı ya da sakatlanmadı da oynadı ve yılda 1.400e alıyor eğer gerçekten fatihe 600.000 e teklif ettiyse o yönetim kurulu, bütün taraftar onların suratına tükürsün bütün taraftar........

TsClub41
yalancı ithamını yanlış kullandın o zaman

Yalancı ithamını Hacısalihoğlu için kullandım.Ve de çok yerinde kullandığıma inanıyorum saygılar..

Cengiz
20.07.2009, 17:18

bırakın bu trabzonlu futbolcu ayaklarını

fatih'le gökdeniz'den başka trabzonspor'da oynayacak kapasitede , trabzon'lu futbolcu var mı?

TsClub41
20.07.2009, 17:18
Taraftar yürüyüşte düzenler bağırır da çağırır da haykırır da küfür ve şiddet gibi insalık dışı unsurlar haricinde her türlü tepkisini de koyar yönetime de futbolcuya da hakeme de federasyona da uçan kuşa da ..
Birileri siz böyle yaptınız ben de giderim derse (öyle bir şey olacağına ihtimal vermiyorum) bırakın gitsin zaten. Trabzonspor kimsenin tekelinde değildir, Ali gider Veli gelir Veli gider bilmem kim gelir. Buna futbolcular ve Fatih Tekke'de dahil. Kulüp her şeyin üstündedir merak etmeyin başı boş bırakılmaz bıraktırılmaz.

Aynen katılıyorum..:alkış::alkış:

TsClub41
20.07.2009, 17:19

fatih'le gökdeniz'den başka trabzonspor'da oynayacak kapasitede , trabzon'lu futbolcu var mı?

Engin Baytar :D (oynayacak inş.)

temel_yilmaz
20.07.2009, 17:19
Eğer bu Ünal Fatih diyaloğu doğruysa yazık olmuş adama 650 bin avroya oyna yok canım daha neler boş mukavele devirleri bitti artık kişisel görüşümdür zaten klüpteki yönetici bazında olanlar başından beri Fatih transferine kaşıydılar onu sapı bunun çöpü derken bi şekilde lanse oldu vede konu kapandı gitti

KERİM
20.07.2009, 17:20
Evet burda var, Facebookta...Iste Fatih Tekkenin Ntv spordaki Röpörtaji....

http://www.facebook.com/video/video.php?v=117863119920&oid=79472017741&ref=mf
teşekkürler..

Adem Erdoğan
20.07.2009, 17:20

Var Manisa'da.Gel diyince gelecek.

ergin cesit
20.07.2009, 17:21
helal olsun yürüyün kardeşlerim

Cengiz
20.07.2009, 17:21
Aynen bak akıl akıldan üstündür kardeşimin yüreğine sağlık sen söyleyince bende hatırladım.Trabznospor Tv nerde :D

trabzonspor TV'yi her zaman saner ayar ortaya attı , onuda beceremedi

sorin
20.07.2009, 17:22

var abdurrahman ,sedat, özer, hakan bayraktar soyismini yanlış hatırlamıyorsam

Emirhan Makul
20.07.2009, 17:22

Var İ.B.B'de. Var Gençlerbirliğinde Var Sivasda.

TsClub41
20.07.2009, 17:23
trabzonspor TV'yi her zaman saner ayar ortaya attı , onuda beceremedi

En azında ortaya atarken başkanın bilgisi dahilinde ortaya attı dimi.

sorin
20.07.2009, 17:23

çağlar var

Murat Hızal
20.07.2009, 17:24
Biraz beklerseniz bende bir gizli telefon görüşmesi ifşa edeceğim.

Kaynağı bile belli olmayan düzmece bir haberin buraya aktarılıp,altına ciddi ciddi (şu anda benim yaptığım gibi) yorumlar yapılması ne kadar doğru.

Artık oluşan tabloda Trabzonspor'un zarar görmeyeceğine ihtimal vermek en naif ifadeyle saftiriklik olur.Geldiğimiz bu noktada Yönetim,Fatih Tekke kanadından daha fazla taraftarın sorumluluğu vardır.