PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Ali Tunahan Güllü
20.07.2009, 13:30
[QUOTE=Tunahan Güllü;2471976]Fatıh geldı, ılk macında sakatlandı eurolar uctu gıttı dıyelım, sadece onun gelmesınden mutlu olup yonetımı aka mı cıkaracaksınız yoksa yonetım bu halıyle hep karamı kalacak ...

Yabancı kontenjanımızın mumkun oldugu her surecte forvet oyuncusuna tamam derım.7 ytabancımız varsa 8. oyuncu forvet olabılır sorun degıl hocamızda ona gore kadrosunu kurar ...

Avnı Akerde Kaçırılan ılk goldekı tepkıyı cok merak edıyorum, kı o ınsanlara o futbolculara cocuklara yazık ... Insanoglunu memnun etmek gercekten guc, bu formayı terletenler maximum duzeyde hakkını vermeye calısırken taraftar cekmıs gozune perdeyı korebecılık oynuyor ... Her yol Fatih'e cıkıyormus peeeh ...

Ben ınanıyorum kı bu yonetım en ıyısını yapmak ıcın bır atılım yapacaktır, yuzumuzu guldurecektır gecen sene oldugu gıbı ... Ya da Albayrak yonetımını mı ozledınız ?

neyse böyle akşama kadar konuşuruz TRABZONSPORUMUZ için hayırlısı olur inşallah...

sorin
bu işi yapacak bir arabulucu lazım hem başkanın dinleyeceği hem tekke nin sayacağı biri sizce kim olabilir

Ahmet Başkaya
Evet doğru hatırlamışsın, Irak'laşmaktansa Teksas'laşmayı yeğlerim demiştim...

Bende sana diyorum ki ikisi birbirinden çok farklı meseleler, anla beni artık Ahmet'cim...
Abi ben seni anlıyorum zaten sorun orda değil sen beni anlamıyorsun ben kimseye çıkıpta niye bu olaydan sonra yönetimin arkasındasınız diye birşey demedim demem de.

Ben gider Formamı da alırım bayrağımı da herşeyimi de bu takım bizim ben bunu bir inat meselesi görmüyorum.Gökhan Ünal başlığında yine ilk sırada olacağım destek olarak . Ama bana yanlış geliyor.

Cengiz
20.07.2009, 13:31
gökhan ünaL'ın goLcüLüğüne de Laf ettiniz ya tamamdır

Koray
Ne oldu Koray, sen demiyomuydun artık ihsan ortalar hayrettin atar golleri diye.

Sonra da Yattara kötü Colman kötü.Hatırlatırım sana ilerleyen zamanlarda bunları.:)

Diyordum ama bu kadar çıngar çıkartmaya ne gerek var ?.. Veya şöyle söylüyeyim bu kadar çıngar çıkacağını tahmin etmemiştim...

Lig'e sorunsuz girmek isteyen bi taraftarım, bu taraftar böyle devam ederse korkarım bu yıl heba olacak...

Yönetim Fatih'i almadı hayden yürüyüşe, böyle bişey olamaz...

Ahmet Doğan
dünayaya örnek olacağız.alınmayan futbolcu için yürüyüş.
ne kadar komik birşey.ancak memleket fıkralarında olur.
ama malesef.....
Bi faydası olmayacak tabi bu yürüyüşün Fatih adına ama enazından yönetim belki mantıklı bir izahta bulunma ihtiyacı duyar.

jacek cyzıo
bir çuval incir bir inat uğruna heba olmuştur.

Ahmet Başkaya
20.07.2009, 13:32
dünayaya örnek olacağız.alınmayan futbolcu için yürüyüş.
ne kadar komik birşey.ancak memleket fıkralarında olur.
ama malesef.....
Alınan bir hoca için yürüyüş yapmak mı mantıklıdır alınmayan bir futbolcu için yürüyüş yapmak mı ?

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 13:32
bu işi yapacak bir arabulucu lazım hem başkanın dinleyeceği hem tekke nin sayacağı biri sizce kim olabilir
Şamil Ekinci olabilirmi..?

coolank
20.07.2009, 13:33
Olay Fatih Tekke olayı değil ....

Bana Gökhanla Umutun oyuncu oldugunu anlatamazsınız

Bunlar ne forvet ne de iyi oyuncu ....

Bunların ikisi de oyuncu falan değil bu kadar açık net

Bunları takımda 1 saniye tutmam oyuncu diye ..

Fatih Tekke konusunu değil veya kıyaslama da değil

Sadece ikisi için çok net diyorum ki bunlar oyuncu falan değil

Sizce olabilir sizce oyuncu oldukları için şampiyonluk gitti zaten ..

Dogru başlık Sayın Başkanın başlıgı ...

Ahmet Başkaya
Nereye ulaşacağız abicim burdan anlamadım.?

Ali İhsan
Dunyada forvet oyuncusu olarak sadece fatıhı gormek te dar bakıslılıktır.

Bagnaz goruslu olmayın, gokhanla umutu cıkardıgınızda bu takımın sıralamasını hesaplayabılırsınız ... Trabzonspor'a ne kazandırdıkları ortada, seneye daha daa ıyı olacaklarına umıt ederken neden batlamaya, dagıtmaya yok saymaya nıyetlısınız anlamıyorum, daha ıyısını yapacaksanız sahaya davet edeyım sızı atın 25-30 gol gorelım.

Gökhan ve Umut çıkınca bu takımda golcü kalmıyor. Tabi ki sıralamada ciddi bir şekilde gerileriz.

Gs tek forvet oynuyor o yüzden elinde iki tane kaliteli santrafor var(Baros-Nonda).
Fb tek forvet oynuyor o yüğden elinde iki tane kaliteli santrafor var(Semih-Güiza).
Bjk iki forvet oynuyor elinde üç tane santrafor var(Bobo-Nobre-Holosko). (Batuhan'ı saymadım bile)
Bizim elimizde iki forvet var. İkili forvetle oynayacaksak bu adamların yedeği sadece Eren mi olacak. Yoksa Yattara(? imkansız), Alan(olabilir) forvette mi değerlendirilecek.

Bu takım UEFA Avrupa Ligine kaldığı anda minimum 6 hafta arası maçı oynamayı garantileyecek. Ersun hocanın bize en büyük kötülüğü takımı fiziksel açıdan müthiş hazırlamasıydı. Şu anda yönetim dahil çoğu kesim her hafta tam kadro kalacağız zannediyor. Umarım Broos ve ekibi de en az Ersun Yanal kadar bu alanda başarılı olurlar. Yoksa Eren Görür yeni hedef tahtası olabilir.

Kadrosundan ve camiasından daha büyük hedefleri olan bir takımız bu açık. Takımımız iyi ama şampiyonluk için yeterli değil. Avrupa için hiç yeterli değil. Bu açıdan bu takıma en önemli takviye gelir gelmez sorun yaşamadan takımda oynayabilecek tecrübeli bir golcüdür...

Fatih Tekke'yi isteyenlerin net argümanları var ama istemeyenlerin yok maalesef. O maliyetle, o tecrübede ve kalitede, şehre ve takıma uyan, bu takımın taraftarı bile olan bir golcü bulun Fatih Tekke'yi unutmaya razıyım...

Fatih Tekke gelsin, Umut ve Gökhan kalsın istiyorum. Gelmezse veya o ayarda biri alınmazsa yazık olacak Umut ve Gökhan'a. Bu kadronun tüm yükü onların omuzlarında olacak. Şampiyonluk için favori olmayan bir takımı şampiyon yapamazlarsa her gün ana avrad düz gidilecek. Hadi Umut'un sözleşmesi seneye bitiyor, kaçar gider de, Gökhan'a yazık olacak...

Adem Erdoğan
Diyordum ama bu kadar çıngar çıkartmaya ne gerek var ?.. Veya şöyle söylüyeyim bu kadar çıngar çıkacağını tahmin etmemiştim...

Lig'e sorunsuz girmek isteyen bi taraftarım, bu taraftar böyle devam ederse korkarım bu yıl heba olacak...

Yönetim Fatih'i almadı hayden yürüyüşe, böyle bişey olamaz...

samet aybaba geldiği zaman da aynı şeyleri söyledinmi yer yerinden oynadı gelmesin diye; birkaç kişi dışında herkes sallıyodu yönetime burada ki sende bunlardan birisiydin Koray, çıngar çıkacaksa şimdi çıksın, iş işten geçmeden.
İlk maç sivas maçı o maçta göreceğiz sorunlumu yoksa sorunsuzmu giriyoruz lige.

FATİHLİ
20.07.2009, 13:35
[QUOTE=Ahmet Doğan;2472014]Halen anlamış değilim Fatihi almaktan neden bu kadar korkuyorlar neden çekiniyorlar bizim için en ideal futbolcu hem taraftarda seviyor , kombineden de kazanırsın , formadan da vs... Eeee sorun ne gurur meselesi mi yaptınız ? Sayın Şener mantıklı bi açıklama yapmazsa ondan giderek soğuyacağım...

sorun tamamen ego meselesi hacısalioğlu denilen şahsın ego meselesi

Vkgz
20.07.2009, 13:35
Olay Fatih Tekke olayı değil ....

Bana Gökhanla Umutun oyuncu oldugunu anlatamazsınız

Bunlar ne forvet ne de iyi oyuncu ....

Bunların ikisi de oyuncu falan değil bu kadar açık net

Bunları takımda 1 saniye tutmam oyuncu diye ..

Fatih Tekke konusunu değil veya kıyaslama da değil

Sadece ikisi için çok net diyorum ki bunlar oyuncu falan değil

Sizce olabilir sizce oyuncu oldukları için şampiyonluk gitti zaten ..

Dogru başlık Sayın Başkanın başlıgı ...

Gökan gol kralı olmuş ve bu senede ligin en çok gol atan 3. oyuncusu olmuştur. abartmayalım bazı şeyleri

Koray
20.07.2009, 13:36
samet aybaba geldiği zaman da aynı şeyleri söyledinmi yer yerinden oynadı gelmesin diye; birkaç kişi dışında herkes sallıyodu yönetime burada ki sende bunlardan birisiydin Koray, çıngar çıkacaksa şimdi çıksın, iş işten geçmeden.
İlk maç sivas maçı o maçta göreceğiz sorunlumu yoksa sorunsuzmu giriyoruz lige.

Aybaba meselesiyle Fatih konusu çok farklı bi kere, bunu iyi idrak etmek lazım...

Mesut AKYILDIZ
Fatih Tekke transferinde başkanın en önemli yanlışı söylediklerinin samimiyetten uzak oluşudur en basitinden 5-6 gün önce ben Fatih'ten boş mukaveleye imza atarım demesini beklerdim derken 2 gün öncede Fatihin ciddi bir gelir kaybına uğrayacağını düşünerek transferden vazgeçtik diye açıklama yapıyor. Bu 2 açıklama bile yönetimin bu transferi gerçekleştirmeye hiç istekli olmadığının en öenmli göstergesi madem böyle bir niyetiniz yok baştan bu işi kesip atın, yönetim bu süreci hiç ama hiç iyi yönetememiştir....

MARATON_61
Alkan 61 abisi ben her zaman yazdigin yazilara gÖsderdigin dik durusa saygi duydum

yÜrÜyÜs olsun olmasin demiyorum bunun sebebleri olur kÜlÜbÜmÜzÜn hakki yenir baskan istfa eder yuruyus yapilir ama bir oyuncu icin traftarlarin yuruyus yaptigina ilk kez sahit olacagim insallah bu kÜlÜbÜmÜze bir zarar vermez

sana bir sorum olacak gecdigimiz sene 20000 yakin kombine bileti satin alti bu traftar bu sene ne oldu bizlere bizi bir fatih tekke mi kurtaracak bu pencereden bakarsak olaya yanlis yaptigimizin farkina varirsiniz hic bir oyuncu kÜlÜble kiyaslanamaz bugun burda bunu yasiyoruz olaylar nerden nereye geldi traftarlar ayrildi bÖlÜndÜ sanada sunu sÖyleyeyim bu yÜrÜyÜse 300 kisi katilir katilmaz onun icin iyi dusunun yaptiginiz isi saygilarimlar ben sana basdan beri sÖyledim bu is olmaz

Burak
Gökan gol kralı olmuş ve bu senede ligin en çok gol atan 3. oyuncusu olmuştur. abartmayalım bazı şeyleri
Abartma değil, aşk bu, fena kör etmiş gözleri ...

Ahmet Doğan
Fatih Tekke'yi isteyenlerin net argümanları var ama istemeyenlerin yok maalesef. O maliyetle, o tecrübede ve kalitede, şehre ve takıma uyan, bu takımın taraftarı bile olan bir golcü bulun Fatih Tekke'yi unutmaya razıyım...

Harikasın kardeşim düşüncelerime tercüman oldun

İHTİLALL
bu tarftarla bu takımdan bir cacık olmaz...

sanırsın adam mesih falan...
gelip kurtaracak trabzonu ..
art arda şampiyonluklar avrupa kupaları falan gelecek

forvet seçeneği az, belli bu
hocası var ayrıca bu takımın gerek görmeyebilir de
görürse de alınır istediği tarz bir adam
o adama da taraftar karar vermez klübün yetkili organları karar verir

taraftarın yapacağı tek iş
yapılan işleri analiz edip
kongre günü fikrini beyan etmektir

iki de bir gaza gelip istemeyuz diye ortalığa düşüp baskı oluşturmak değil
evet yönetim belli ki kıvırıp duruyor bu transfer konusunda
ama bir düşünün acaba niye böyle yapıyor

şimdi, en baştan söyleselerdi fatihi isemiyoruz diye beyanat verseydi deniyor
ama emin olun ilk tepki şu olacaktı
daha iyisi mi var yerli
hem trabzonlu
hem şu hem bu
yok namazı yüzünden
yok hedesi yüzünden
niye istenmiyor fatih
yok umuttan bi halt olmaz
gökhan zaten mal
...vs

yönetimin cahilliğin verdiği cesaretle hönkürüp duran bu gürüha karşı
keyfimizin kahyası mısınız? istemiyoruz işte size mi soracağız
deme hakkı yok...
Albayrak kulübü çok kötü yaptığı zaman taraftar sizin dediğiniz yada öngördüğünüz gibi yapmamıştı..
İyiki yapmamıştı..

Cengiz
20.07.2009, 13:37
Fatih Tekke'yi isteyenlerin net argümanları var ama istemeyenlerin yok maalesef.

yönetimimiz almdı , uygun görmedi . bize saygı duymak başka forvet transferi beklemek düşer

al sana argüman

sorin
benimde aklıma gelmedi değil ama o bizim camiamızın efsane kere efsanesi üstelik epeyce de yaşlandı rahatsız etmek doğru olur mu bilemiyorum.

HUSSAIN
Ortada doğru olan tek bişey var, o da, yönetimin samimiyetsiz olduğu, bu kadar basit. Varsa itirazı olan buyursun...

KERİM
Teşekkürler, yapacağım birşey yok, mesaj sayım artsın diye uğraşıyorum.

İdare ediverin ne olur !!!

Bu arada buyrun dolu konuşun da bakarsınız birşeyler kaparız ;)
Yapıcağınız şeyin komikliğinin farkındasınız dimi?
Bu yürüyüşle herkesin ağzında olacağız..

FATİHLİ
20.07.2009, 13:38
hacısalihoğluna söz geçirebilecek tek adam özak tır o da siyasi olduğu için söz geçirebilir

telkombe
20.07.2009, 13:38
Öncelikle şunu söylemek lazım ki Sadri Şener başkan olduğunda çok sevinmiş ve yapılan birçok icraatten yüzü gülmüş bir taraftrarım.
Ama iki ay önce herşey tersine döndü adeta.İlginç şeyler yaşanmaya başladı.Bu konların birçoğunu konuştuk,tartıştık,orta yolunu bulduk,bulamadık falan...

Şüphesiz ki bu ilginçlikler arasında en öne çıkanlardan birisi de Fatih Tekke konusu oldu.Bu konuda alınan karara saygı duyarım ama bu kararın alınma sürecine ve şekline sonuna kadar karşı çıkarım! Fatih konusunda bu denli komuoyu yaratılmasının nedenlerinde biriside yönetim ve en önemlisi Başkan'dan gelen tutarsız cevaplardı. alkan61 abimiz tarafından açılan başlık "Fatih Tekke'nin geri dönmesini istiyoruz" şeklini aldığında bu konu takipediliyor olsaydı ve ilerisi görülerek insanlar bu derece umutlanmadan gerekli açıklama yapılsaydı bu noktaya gelinmezdi. Biz taraftar olarak takımda golcü oyuncu problemi olduğunu görüp buraya en isabetli,en az riskli transferin Fatih olacağını düşündük.Sonuçta bu çok normal bir durum.Üşemeyin bir bakın Transfer Başlığı'nda günde kaç tane isim yazılıyor. Fatih konusunun farkı binlerce insanın aynı fikirde olmasıydı ve bu bana göre malumun ilanından başka birşey değildir. Ama bu konu "Fatih gelirse kombineler patlar" şeklini alınca Sn. Başkan göreve geldiğinden bu yanaki en yanlış demeci verdi ve "Menfaatçi taraftar İS-TE-Mİ-YO-RUM" dedi. Kim ne derse desin bana göre bu bir hakaretti!

Ben,ailesinden,arkadaşlarından,günlük yaşantısından zaman çalarak son iki yıldır stada giden,öncesinde nerede olursa olsun bir şekilde maçları calı takip eden,nadir de olsa deplasmana giden,klübün lisanslı ürünlerinden edinen,İstanbul'da doğup büyümüş ve bulunduğu birçok ortamda "azınlık" konumunda olmasına rağmen sevdasını deli gibi savunan kısacası Trabzonsporla yatıp Trabzonsporla kalkan ve tüm bunlar için üste para verip klübüne katkı yapan bir taraftar olarak "Kombine almak içim Fatih'in alınmasını bekliycem" dediğimde "Menfaatçi" oluyordum. Benim bundan ne gibi bir çıkarım olabilirdi bilemiyorum ama yukarıda bir arkadaşın dediğine katılıyorum; sahiden Sn. Başkan fazla konuşuyor ve bunun sonucunda tutarsız beyanlar çıkıyor ortaya.

Gelinen noktada taraftarın bir suçu olduğunu düşünmüyorum. Belki Başkan'da arada kaldı,bu konuda da bir bilgim yok ama kendisi "Başkan" sıfatına sahip olduğu için benim gözümde bu süreci yöneten kişi O'dur ve bu süreç kendisi tarafından iyi yönetilememiştir. Ama herşeye rağmen şu yürüyüş olayı pek aklıma yatmıyor. Erdal abinin dediği gibi yürüyüşten çok bir sitem edilmeli ve takip ettiğim kadarıyla bu işi en iyi yapabilecek insanlardandır kendisi. Fatih'in geri dönüşünü her daim bekleyecek olan Ben umuyorum bu sitem bir işe yarar. Aksi halde tatsız olaylar yaşanacaktır. Bunu görmezden gelip "Nolcakmış nolcakmış hadi bi söyleyin" diyenler komik durumu düşüyorlar zira geçen yıl bu konu bu kadar gündemde değilken bile kaçan gollerden sonra "Haurda Fatih olsaydi nasi atardi goli..." serzenişini fazlaca duydum. Geçen yıl ki pozisyonların benzeri yaşandığında bu sefer daha fazla bir uğultu çıkacaktır burası kesin.Benimde dileğim bu kötü senaryoların hiçbirinin yaşanmaması,ne Başkanın ne klübün zor duruma düşmemesinden yana. Sn. Başkan en azından Fatih olmadıysa başka bir isimle bu boşluğu doldurmalı,yapılan hatayı telafi etmelidir. Ben bunun yapılacağına inanıyorum ama buda yapılmazsa kendisine olan güvenim ciddi anlamda sarsılacak...

Ahmet Başkaya
20.07.2009, 13:39
Aybaba meselesiyle Fatih konusu çok farklı bi kere, bunu iyi idrak etmek lazım...
Araya gireceğim Koray Abi ama inan bu yapılan ondan daha mantıklı alınan bir hoca var sonuçta A-L-I-N-M-I-Ş....Tut ki yine inat etseydi başkan kalacak diye 1 seneyi kimler batıracaktı ?

O kadar söven kişi nasıl Samet Hoca ile İstikrar arayacaktı ?

Kısacası 1 senemiz gidebilirdi çok riskliydi fakat bizim yaptıklarımız bunların hiçbirine sebep olmaz.

OrkHun
Gökhan ve Umut çıkınca bu takımda golcü kalmıyor. Tabi ki sıralamada ciddi bir şekilde gerileriz.

Gs tek forvet oynuyor o yüzden elinde iki tane kaliteli santrafor var(Baros-Nonda).
Fb tek forvet oynuyor o yüğden elinde iki tane kaliteli santrafor var(Semih-Güiza).
Bjk iki forvet oynuyor elinde üç tane santrafor var(Bobo-Nobre-Holosko). (Batuhan'ı saymadım bile)
Bizim elimizde iki forvet var. İkili forvetle oynayacaksak bu adamların yedeği sadece Eren mi olacak. Yoksa Yattara(? imkansız), Alan(olabilir) forvette mi değerlendirilecek.

Bu takım UEFA Avrupa Ligine kaldığı anda minimum 6 hafta arası maçı oynamayı garantileyecek. Ersun hocanın bize en büyük kötülüğü takımı fiziksel açıdan müthiş hazırlamasıydı. Şu anda yönetim dahil çoğu kesim her hafta tam kadro kalacağız zannediyor. Umarım Broos ve ekibi de en az Ersun Yanal kadar bu alanda başarılı olurlar. Yoksa Eren Görür yeni hedef tahtası olabilir.

Kadrosundan ve camiasından daha büyük hedefleri olan bir takımız bu açık. Takımımız iyi ama şampiyonluk için yeterli değil. Avrupa için hiç yeterli değil. Bu açıdan bu takıma en önemli takviye gelir gelmez sorun yaşamadan takımda oynayabilecek tecrübeli bir golcüdür...

Fatih Tekke gelsin, Umut ve Gökhan kalsın istiyorum. Gelmezse veya o ayarda biri alınmazsa yazık olacak Umut ve Gökhan'a. Bu kadronun tüm yükü onların omuzlarında olacak. Şampiyonluk için favori olmayan bir takımı şampiyon yapamazlarsa her gün ana avrad düz gidilecek. Hadi Umut'un sözleşmesi seneye bitiyor, kaçar gider de, Gökhan'a yazık olacak...

biz de tek forvet oynarız allah allah
ayrıca
baros nonda kalieli ikili
gökhan umut tu kaka öyle mi
bu kadar art niyetli olunmaz ya
nonda deilen kalasa umutun diyaframını değişmem
gökhan ise barostan çok daha teknik bir oyuncudur
sadece şanssızdı bu sene
taraftar baltalamazsa takımı bu sene en az 20 gol atacaktır
burada atıp tutanlar da her golden sonra
skor taraftarlığının verdiği ikiyüzlülükle
helal be aslanıma diye haykıracaklardır

Adem Erdoğan

Nesi farklı Koray farkı açıkla madem o zaman,
Ersun Yanal gitti yer yerinden oynadı
samet geldi yer yerinden oynadı
Fatih alınmıyor, yok efendim çıngar çıkartmayalım.Oldu zeki.
Önümüzdeki sezon umut veya gökhan başlığında yazını görürüm yada onlara laf ettiğini duyarım inşallah Koray.:)
hatta yattara ve colman başlıklarındada.hatırlatıcam bu yazdıklarını.

uyum61
bu dakkadan sonra baskan uzerine dusup fatih'i almazsa adi yalancidir. ama olmayacagi kesin. bu sefer de bonservis fazla geldi, fatih samimiyetsiz derler!

Cengiz
Bjk iki forvet oynuyor elinde üç tane santrafor var(Bobo-Nobre-Holosko).

bu kaliteli forvetlerden baros'u saymazsak bunLardan hangiLeri gökhan'dan yahut umut'tan çok gol atmış , yada asist yapmış ?

Kaya
20.07.2009, 13:40
Kulübün elindeki mevcut maddi olanak Fatih Tekke'nin önüne konunca bile Fatih Tekke gelir kaybına uğruyorsa yönetmin bu transfer sonucunda suçlanması komik olur...

İHTİLALL
20.07.2009, 13:40

Tebrik ederim..
Özellikle sondan bir önceki paragraf için..

Gökhan KAN
20.07.2009, 13:41
Eskiden Fatih mi vardı yahu...Adam gibi forvet alsınlarda o bize yeter..

Ahmet Başkaya
20.07.2009, 13:41
Nedir bu başkasının ağzında olacağız meselesi ya olalım ya olalım şunlara bak desinler gülsünler..Başkan Fatih 'i alacak param yok diyor Fatih de ben en çok alandan az istedim diyor buna gülmeyenler hiçbir şeye gülmez emin olun.

KERİM
20.07.2009, 13:43
Bize bi batuhan yeter.Hem çok genç hemde yetenekli

coolank

Üstadım sen istediğin gibi düşünebilirsin ...Başka arkadaşlar da

Siz futbola başka açılardan ,,oyuncuya farklı bakarsınız ben farklı bakarım

Gökhan benim için forvet değildir sizce Eto dahi olabilir Gökhan

Başka arkadaş için Umut İbrahimoviç olur ..

Bunlara hiç itirazım yok olamaz da herkes futbolu bilmediği için futbol cazip

Geçen sezon düşünün bakalım şampiyonluk niye kaçtı ?

Bana 500 tane bahane yazmayın ...

Korkmayın itiraf edin Forvet olmadıgı için kaçtı şampiyonluk

Sizin gol kralınız % 25 ile oynuyor kiiiiiiiiiii ben o kısımda size çok konularda

başka şeyler de yazarım

Umuttan zaten birşeyler bekleyenlere acil şifalar dilerim

Neyse bu Gökhan Ve Umut için son mesajım ....

Bence konuşmaya deger olmayan oyuncular için kendimi yoramam

Siz onlarla mutlu olun ama malesef ben mutsuz oluyorum

Demek ki şampiyonluk yaşamak ve yaşamamak bu olsa gerek

Adem Erdoğan

Kusura bakmayın ama Fatih'ten daha adamını nah buluruz.

Batuhan ismi geçiyor.Adam!

Ahmet Başkaya
20.07.2009, 13:44
Adam gibi forvet olacak maliyeti ucuz olacak ....Yoksa razı değilim...

Cengiz
20.07.2009, 13:45
Adam gibi forvet olacak maliyeti ucuz olacak ....Yoksa razı değilim...

razı değilsin demek , vay be

Ahmet Başkaya

Biraz kaba olmuş ama çok doğru demişin valla ...

Recep Alkan
Alkan 61 abisi ben her zaman yazdigin yazilara gÖsderdigin dik durusa saygi duydum

yÜrÜyÜs olsun olmasin demiyorum bunun sebebleri olur kÜlÜbÜmÜzÜn hakki yenir baskan istfa eder yuruyus yapilir ama bir oyuncu icin traftarlarin yuruyus yaptigina ilk kez sahit olacagim insallah bu kÜlÜbÜmÜze bir zarar vermez

sana bir sorum olacak gecdigimiz sene 20000 yakin kombine bileti satin alti bu traftar bu sene ne oldu bizlere bizi bir fatih tekke mi kurtaracak bu pencereden bakarsak olaya yanlis yaptigimizin farkina varirsiniz hic bir oyuncu kÜlÜble kiyaslanamaz bugun burda bunu yasiyoruz olaylar nerden nereye geldi traftarlar ayrildi bÖlÜndÜ sanada sunu sÖyleyeyim bu yÜrÜyÜse 300 kisi katilir katilmaz onun icin iyi dusunun yaptiginiz isi saygilarimlar ben sana basdan beri sÖyledim bu is olmaz

Abi teşekkürler, ama lütfen yanlış anlaşılmasın, bu yürüyüş ile alakam yok.
Trabzonda ki taraftarlar böyle birşey yapmış. Bende sabah BMN de öğrendim bunu.
Tahmin edersiniz ki Balıkesirden bunu yapmam, organize etmem biraz zor ;)

Yapılır yapılmaz kendileri bilir.

Ben yapmıyorum arkadaşım. Balıkesirden ne yapabilirim. Allah Allah.

Kaldı ki derdin sıkıntın Gs li, Fb li, Bjk li arkadaşlarımın ağzına sakız olacağım ise varsın sen düşünme bu kadaranı ???

Ahmet Başkaya
20.07.2009, 13:46
razı değilsin demek , vay be
Ne oldu ? Sorun ne ?

HUSSAIN
20.07.2009, 13:46
Önemli olan fatihin gelip gelmemesi değil, yönetimin laf travestiliği yapmasıdır.

Bize dik duran adamlar lazım, kıvıran değil, almıyorum dersin oturur susarız, bahane üretmesinler, ki her seferinde kendileri yıpranıyor.

cınar#7
20.07.2009, 13:47
Üstadım sen istediğin gibi düşünebilirsin ...Başka arkadaşlar da

Siz futbola başka açılardan ,,oyuncuya farklı bakarsınız ben farklı bakarım

Gökhan benim için forvet değildir sizce Eto dahi olabilir Gökhan

Başka arkadaş için Umut İbrahimoviç olur ..

Bunlara hiç itirazım yok olamaz da herkes futbolu bilmediği için futbol cazip

Geçen sezon düşünün bakalım şampiyonluk niye kaçtı ?

Bana 500 tane bahane yazmayın ...

Korkmayın itiraf edin Forvet olmadıgı için kaçtı şampiyonluk

Sizin gol kralınız % 25 ile oynuyor kiiiiiiiiiii ben o kısımda size çok konularda

başka şeyler de yazarım

Umuttan zaten birşeyler bekleyenlere acil şifalar dilerim

Neyse bu Gökhan Ve Umut için son mesajım ....

Bence konuşmaya deger olmayan oyuncular için kendimi yoramam

Siz onlarla mutlu olun ama malesef ben mutsuz oluyorum

Demek ki şampiyonluk yaşamak ve yaşamamak bu olsa gerek
bazı kişiler istatistik dışında başka bir şey anlamadıkları için,umutu kaval kemiğiyle attıgı gollerle bu takımın forveti yapıyorlar..sonuna kadar katılıyorum,bu takımın forveti olamazlar.

İHTİLALL
Yönetici arkadaşlara bir öneri :
Fatih Tekke başlığının tekrar açılması daha iyi olur sanki.
Başkan ve yönetim bu şekilde daha fazla yıpranıyor gibime geliyor..

karaman6106
sadri şener kendini ateşe attı...maalesef ocağa kadar bile kalmaz...tekke ile şampiyonluğa gidebilirdik...ama şimdi...

OrkHun
20.07.2009, 13:48

yeri değil ama
siz bu mantıkla zlatanı da c.ronaldo'yu da beğenmezsiniz
adamlıkmış
geçiniz efendim...:rolleyes:

MARATON_61
20.07.2009, 13:48
Turkcell Süper Ligi’nde şampiyonlukları belirleyen teşvik primleri yeniden tartışılmaya başlandı. Futbol Federasyonu yönetimine müdahale etmek isteyen AKP’nin kullandığı gündem aynı zamanda futbolda mafyanın ve çetecilerin belirleyici olduğu gerçeğini gözler önüne seriyor.
http://arsiv.sol.org.tr/resimler/24-12-2006_2166a2de83bbece3cba1ee726f90858d.jpg
HABER MERKEZİ Kasım ayı sonunda bir televizyon kanalında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a yönelik şike iddialarıyla patlayan skandal, futbolda kirli ilişkilerin bir kez daha gündeme gelmesine neden oldu. Kendini iyi bir Fenerbahçeli olarak tanıtan Cihan Oskay, 2000-01 sezonunda Fenerbahçe’nin Samsunspor’a şike, Trabzonspor`a da teşvik primi verdiğini iddia etmişti.
Teşvik primi iddiasından sonra Aziz Yıldırım’ın tartışmada Futbol Federasyonu’nu, “Bu kadar pisliğe batmış bir ortamın altından Federasyon kalkamaz. Çünkü işin içinde onlar var, onların olduğu yerde temizlik olmaz” sözüyle suçlaması iplerin kopmasına neden oldu. Yıldırım, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından bir yıl hak mahrumiyeti cezasına çarptırıldı. Fenerbahçe ile Başkanlığını Haluk Ulusoy’un yaptığı Futbol Federasyonu’nun karşı karşıya gelmesine yol açan tartışmaya geçtiğimiz günlerde Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin de katıldı. Şahin, federasyon genel kurulunda AKP hükümetinin adayına karşı başkan olan Haluk Ulusoy’u istifiya davet etti. Ulusoy’un, genel kurulda mafya ittifakının adayı olduğu ileri sürülmüştü. Diğer yandan, Türkiye’yi izlemeye alan FIFA’nın da “kirli ilişkiler” konusunda Haluk Ulusoy’ı gayri resmi bir şekilde uyardığı kamuoyuna yansımıştı.
Şike gündemiyle başlayan tartışmanın doğrudan futbol mafyasının belirlediği federasyon yönetiminin meşruiyetinin sorgulanmasına taşınması mafyanın futbolda ve futbol endüstrisinin oluşturduğu pastadaki rolünü gündeme getirdi.
Futbol dünyasında mafyanın ağırlığını ortaya koyan haberlerle bir bir patlak veren şike skandalları paralel bir artış gösteriyor. Milyarlarca dolarlık bir rantın döndüğü sektörde birkaç yıldır yaşanan bahis patlamasıysa söz konusu artışın en önemli nedenleri arasında gösteriliyor.

Mafyanın futbol tutkusu
Geçtiğimiz yıllarda futbol kulüplerini illegal yollardan kazanılan paraların aklandığı mekanlar olarak kullanan mafya, artık ortadaki ranta da gözünü dikmiş durumda. Mafya liderlerinin klüp yöneticileri, hakemler, federasyon temsilcileri ve futbolcularla ilişkileri bu dünyadaki kirliliği gözler önüne seriyor.

2004 yılında basında yer alan telefon görüşmeleri, Alattin Çakıcı’nın yurtdışına kaçarken kullandığı pasaportun Beşiktaş Kulübü vasıtasıyla verildiğini ortaya çıkardı. O dönemde kulübün menajeri olan Sinan Engin, pasaportları sağlarken kulüp başkanı Serdar Bilgili’nin Çakıcı’ya verilen cezanın hafifletilmesi için çaba sarf ettiği iddia edildi. Sinan Engin'le Alattin Çakıcı’nın kardeşi Gencay Çakıcı arasındaki telefon görüşmesindeyse Galatasaray yöneticisi Ergün Gürsoy’un Çakıcı ile yakınlaşmak için gösterdiği çabalar konuşuluyordu. Gencat Çakıcı Gürsoy için “Ergun abi bana ve abime isimlerimiz yazılı iki Galatasaray forması göndermiş. Hem de bize. Onu severiz bilirsin. Şimdi işin yoksa Galatasaray'ı seneye şampiyon yap” ifadelerini kullandı.

Mafyanın bir diğer ünlü ismi Sedat Peker’in futbol dünyasıyla kurduğu ilişkiler ise yakından biliniyor. Peker’in cezaevine konmadan önce kurduğu “ozturkler.com” isimli internet sitesinin “görkemli” açılış törenine Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy, Eski Spor Bakanı Mehmet Ali Yılmaz da dahil olmak üzere futbol dünyasından pek çok isim katılmıştı. Peker’in cezaevine girmesinden sonra ortaya çıkan telefon görüşmelerindeyse Hakan Şükür, Sergen Yalçın gibi futbolcuların Peker ile olan yakın ilişkisi ortaya konuyordu. 15 Mayıs 2004’te oynanan Çaykur Rizespor-Beşiktaş karşılaşması da ligdeki Peker ağırlığını ortaya koyuyordu. Rizespor’un ligde kalması için kazanması gereken maçta devreye Sedat Peker giriyor ve telefon görüşmeleriyle Sergen Yalçın’ın oynamamasını sağlıyordu. Peker’e yakın isimlerden Yaşar Durmuşoğlu maçın oynandığı akşam gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde “Reis olmasa bu takım küme düşmüştü” ifadesini kullanıyordu.

Susurluk emeklileri de devrede
Susurluk davası sanıklarından Ali Fevzi Bir ise kurduğu şike şebekesiyle gündeme oturmuştu. Ali Fevzi Bir ile Federasyon yetkilileri Yemen Ekşioğlu ve Aydın Torunoğlu, futbol hakemleri Sadık İlhan, Ali Uluyol, Süleyman Uysal, Sebahattin Bitirim ve Harun Yiğit ile Sakaryaspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, Gençlerbirliği Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, Gaziantepspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Karabükspor Teknik Direktörü Hasan Vezir, yurtdışında müşterek bahis oynattığı Şenol isimli kişi ve Dilek isimli kadın arasında geçen konuşmalarla, bahiste kazanma amaçlı şike yapıldığına ilişkin kanıtlar ortaya konmuştu. Olayın dava dosyasındaki iddianamede ''Ali Fevzi Bir ile hakem Sadık İlhan ve firari Şenol Dede'den oluşan 'üçlü çete'nin, internet kanalıyla Türkiye liginden seçilen maçların sonuçları üzerinde bahis oynadıkları, maçların ihtimale göre sonuçlanması için de hakemlere kadın ve para sundukları'' ibaresi yer almıştı.

Skandalda ismi geçen Dilek Uzun, Ali Fevzi Bir'in talimatıyla kendisinin ve ablası Derya Uzun’un para karşılığı Sadık İlhan'la birlikte olduklarını söylemiş, karşılığında 100 dolar aldığını ifade etmişti. Tutuklanan Sadık İlhan 1 ay ceza evinde kaldıktan sonra 2 milyar lira tazminatla tahliye olmuştu. Ali Fevzi Bir’in, sahibi olduğu Öz Sahrayı Ceditspor’un kazanması gereken bir maça Susurluk çetesi üyeleriyle beraber gelerek rakip takımı tehdit ettiği ve ikinci yarıda sahaya çıkmamasını sağladığı biliniyor.

Bahisle şike yapan futbolcu korunuyor
Geçtiğimiz aylarda ise milli futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz’in eşlerinin arabalarının kurşunlanması, olayın bahis mafyası tarafından gerçekleştirildiği iddialarını gündeme getirmişti. Öncesinde karıştığı bahis skandalı nedeniyle altı ay müsabakalardan men cezası alan Gökdeniz Karadeniz’in bahis mafyasına olan borcu nedeniyle kurşunlanma olayının gerçekleştirildiği belirtilirken olay nedeniyle tutuklu bulunan çete lideri Hakan Süleyman mahkemede, Karadeniz’in lisansının iptal edilmemesi için korunduğunu dile getirmişti.

Futbolda “İddia” büyük
Futboldaki mafya-şike döngüsünü hızlandıran en önemli etmenlerden biri olarak gittikçe büyüyen bahis sektörü gösteriliyor. Birkaç yıl öncesine kadar Türkiye’de yaygın olmayan müsabaka sonuçları üzerine bahis oynama bugün milyonlarca kişinin en büyük tutkusu haline gelmiş durumda. Önceleri internet üzerinden oynanan bahisler, Spor-Toto Teşkilatı’nın düzenlediği “İddia” oyunuyla legal bir form kazandı. Bugün “İddia” yıllık 1.5 milyar dolarlık bir ciroya sahip bir sektör haline gelirken oyunun Milli Piyango İdaresi’ne devredilmesi ve sonrasında özelleştirilmesi gündemde. Hükümetin bu çabalarının halihazırda futboldaki şike mekanizmasını körükleyen bahis oyunlarının tümüyle kontrolden çıkmasına neden olması bekleniyor.

AHMET BASKAYA ARKADASIM FATIH TEKKEYI ALMADIKLARININ SEBEBI BURDA YAZILI BU YAZIYI IYI OKU BASDAN SONA KADAR BU OLAYLA

TRABZONSPOR TARIHINDE BU OLAYLARLA ILKLERI YASADIK BURDA BAZI ARKADASLAR ICIN ÖNEMI OLMAYA BILIR AMA KÜLÜB BAZINDA BU DÜR OLAYLARA ÖNEM VERILIR

KERİM
20.07.2009, 13:49
Başkan ve yönetim bu şekilde daha fazla yıpranıyor gibime geliyor..
Ktılıyorum.Burada yönetim yıpranıyor. Bence bir süreliğine bura kilitlenmeli

Emrah Akcagöz

Nereye ulaşacağız abicim burdan anlamadım.?
Bu soruya cevap verdim..

Celal Demir
batuhan sorunsuz adam fatih sorunlu yani öylemi yönetim ne yapmaya çalışıyor anlamadım :S

Ahmet Başkaya
20.07.2009, 13:50
Bu soruya cevap verdim..
Emrah tamam da neler denemedik ki bu biraz basit gelmiyor mu ?..

Bera B.
20.07.2009, 13:50
Bu başlıklar kapatılmalı artık ortalık yatışıncaya kadar. Durulması gereken suyu bulandırıp duruyoruz bu mu sağduyu bu mu akl-ı selim?

karaman6106
20.07.2009, 13:51
Başkan ve yönetim bu şekilde daha fazla yıpranıyor gibime geliyor...
başlık neden kapandı ki???burası özgür bir ortam olmayacaksa...ne anladık bu işten...

Emrah KabuL
sadri şener kendini ateşe attı...maalesef ocağa kadar bile kalmaz...tekke ile şampiyonluğa gidebilirdik...ama şimdi...

Neden yahu F.Tekke alınmadı diye mi..!

devilkid
baskan fatihi alsada almasada en iyi başkanlardan biridir...biz kimleri görmedikki..gol makınası aldık deyip çamaşır makinası cıktı diyenleri...bu adam kısın gol atar diyenleri...çeklerin gol kralı deyip 4.5 milyon euroları cope atanları..dunya yıldızı getirip birini yarım sezonda gonderen diğerini trabzonun turizmi için değerlendirenleri gorduk...baskan fatihi alır alamaz...onu bilemem ...ama almamasında vardır bir bildiği...bana kalırsa ağutosta fatih gelicek..ama gelmessede hiç önemli değil..alırız başka birini..eksik ya da artı...başkan benim başkanım...fatih ise suanda zenitin fatihi..

Ahmet Başkaya
20.07.2009, 13:53
batuhan sorunsuz adam fatih sorunlu yani öylemi yönetim ne yapmaya çalışıyor anlamadım :S
Olur mu Batuhan daha genç çocuk düzelir Engin daha genç çocuk düzelir .. Fatih artık mayasız olmuş iyice düzelmez yazıktır valla ben Fatih'in adam olamyan tek davranışını görmedim. Adam olmayan sakat sakat Anorthosis maçında oynamazdı adam olmayan tüm stat şikeci derken orda öyle durmazdı adam olmayan ilk tercihim Trabzonspor demezdi ..Banane bundan gayrisi adamlıktan bahseden yönetim afedersiniz önce kendisine bakacak ....

Önce hiç tanımıyorum deyipte sonra karakter analizi yaparsan senin adamlığın sıkıntıya girer..Yanlış şeyler oluyo yanlış.

Erdal DİLEK
20.07.2009, 13:55
fatih tekke hami mandıralı olmadığı için bizim yıldızmız olmuştır, hami devam etseydi şu an belkide fatih tekke bizim için sadece özevlattı, belli mi olur şimdi sıra başkasında,

fatihten başkasını bulamayı diyenlere, biz her zaman birilerini bulmuşuzdur, evet belki tüm trabzonlular futboldan anlar düşüncesi bir ütaopya fakat trabzon şehri türkiyenin brezilyası bu bir gercek.. .

matalar
GÜLE GÜLE SAYIN ŞENER.
bu taraftar seninde başını yedi.
ilkönce kelle alırız sonra kabahatli ararız.
ersununda kellesini biz aldık.
ama kabahatli olan bulduk merak etme...

cınar#7
yeri değil ama
siz bu mantıkla zlatanı da c.ronaldo'yu da beğenmezsiniz
adamlıkmış
geçiniz efendim...:rolleyes:
sen batuhanı Trabzonspor'a yakıştıyorsan; yok Fatihin özel hayatında problem varmış falan diye istememezlik yapamazsın.Batuhan konusunu açmayın lütfen,bu çocugun yaptıkları ortada nasıl yakıştırırsınız bize anlamam.Eğerki alınırsa zaten asıl o zaman olay çıkar.

bu arada sedat tunalının yazısını 50 kere kopyalamaya gerek yok,anladık.

Ilelioglu
baskan fatihi alsada almasada en iyi başkanlardan biridir...biz kimleri görmedikki..gol makınası aldık deyip çamaşır makinası cıktı diyenleri...bu adam kısın gol atar diyenleri...çeklerin gol kralı deyip 4.5 milyon euroları cope atanları..dunya yıldızı getirip birini yarım sezonda gonderen diğerini trabzonun turizmi için değerlendirenleri gorduk...baskan fatihi alır alamaz...onu bilemem ...ama almamasında vardır bir bildiği...bana kalırsa ağutosta fatih gelicek..ama gelmessede hiç önemli değil..alırız başka birini..eksik ya da artı...başkan benim başkanım...fatih ise suanda zenitin fatihi..

Evet Baskanimiz cok iyi...:alkış:
Aynen katiliyorum...

sorin
20.07.2009, 13:56
Recep kardeşim sence bi arabulucu bu işi çözemez mi herkesin sevdiği saydığı birisi

Adem Erdoğan
20.07.2009, 13:59
Kral yapmayacaksın kral olacaksın.(Batuhan Karadeniz'in Bobo'ya pas vermediği maçtan sonraki demeci)

Alın size süper futbolcu; Trabzonspor'dan daha büyük hemde.Doğum yeri Beyoğluymuş.Hiç şaşırmadım.

Ahmet Doğan
Başkan ve yönetim bu şekilde daha fazla yıpranıyor gibime geliyor...
başlık neden kapandı ki???burası özgür bir ortam olmayacaksa...ne anladık bu işten...

Bunu bende anlamış değilim Fatih tekke başlığını niye kapattınız.

İHTİLALL
Fatih Tekke'nin transferinin gerçekleşmemesine karşın yönetim ve başkanı korumak zorunda hisseden arkadaşlar..
Bu konuda argüman aramayın boşuna..
Sedat Tunalı'nın yazısı,kaka çocuk vs. geçiniz..
Herkes neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor bence..
....
Ama unutmayalım başkan hepimizin başkanı,yönetimde öyle..
Sizin anneniz,babanız hiç hata yapmazmı,kankiniz hiçmi yamuk yapmaz,kardeşinizle hiçmi dövüşmediniz,kendiniz hiç hata yapmazmısınız..
Bu öyle birşey işte..
Bu kadar gürültü çok bariz olmasından sadece..

violentia
20.07.2009, 14:01
Fatih Tekke başlığı açılmazsa bu olay Sadri Şener başlığı altında çok farklı yönlere çekilecek. Umarım forum yöneticileri bu hatadan dönerler..

Recep Alkan
20.07.2009, 14:01
Recep kardeşim sence bi arabulucu bu işi çözemez mi herkesin sevdiği saydığı birisi

Üstad Faruk Özak bile harcandı arada sence başka bir isim olabilir mi ?

Emrah KabuL
20.07.2009, 14:03
GÜLE GÜLE SAYIN ŞENER.
bu taraftar seninde başını yedi.
ilkönce kelle alırız sonra kabahatli ararız.
ersununda kellesini biz aldık.
ama kabahatli olan bulduk merak etme...

Ersun'un kellesini biz almadık :) E.Yanal siyaset yüzünden bu kulüpten uzaklaştırılmıştır.. Sabotaj da söz konusu hatırlayın bir ara 3-5 maç tökezlemiştik ligin 2.yarısı.. sözün özü Trabzonspor'un şampiyon olmamasını isteyen bir çok insan var camia içinde.. Çoğu kişinin zoruna gidecek ve buna engel olacaklardı.. düşünsenize 25 yıldır şampiyon olamayan bir takımı E.Yanal şampiyon yaptı.. bunu istemeyenler E.Yanal'ı aldı takımın başından.

sorin
20.07.2009, 14:03
Üstad Faruk Özak bile harcandı arada sence başka bir isim olabilir mi ?
ahmet ağaoğlu

HUSSAIN
20.07.2009, 14:04
Anladık tamam 4329049029039043290 kere yazmanın alemı yok ... yanınıza su alın yururken gunes gecmesın basınıza, sapka takın semsıye bulundurun ...

Eyvallah kardeş, sağol düşündüğün için ama, bak sen dalgana...

violentia
20.07.2009, 14:05
--yorumsuz--

Tekke neden gelemedi?

Fatih Tekke, F.Bahçe ve Beşiktaş'tan transfer teklifi aldığını söyledi, Trabzonspor'la transfer görüşmeleri hakkında bilinmeyenleri anlattı! Yıldız futbolcu transfer haberleri hakkında sitemde bulundu!

Trabzonspor Fatih Tekke son dönemde transferi konusunda yaşananları NTVSpor’da Doğru Transfer programına canlı bağlanarak değerlendirdi. Programda konuşulanları Ajansspor.com derledi.

Söze Lazio’ya transferi konusunda bilgisi olmadığını ifade ederek başlayan başarılı futbolcu, Trabzonspor’la görüşmesini anlattı ve yanlış anlamalara neden olan maddi konulara açıklık getirdi.

“Trabzonlu ve Trabzonsporluyum, bunun tartışılmasına izin vermeyeceğim” diyen golcü futbolcu, Trabzonspor’un birçoklarına ismini kazandırdığı gibi Fatih Tekke kimliğini de kendisine kazandıran kulüp olduğunu ifade ederek, Türk medyasında kulübü ile arasında parasal sorun var şeklinde çıkan haberlere sitemde bulundu.

-“İMAJIMIN FARKLILAŞMASINDAN KORKUM VAR”- “Parasal anlaşmazlık var şeklinde çıkan haberler beni üzdü” diyen Tekke, anlaşmazlık konusu ötesinde başka bir süreç daha yaşandığını kaydederek; “Son 1 aya baktığımızda beni ben yapan değerlerden, taraftarın çok sevdiği Fatih Tekke’den uzak bir kimlik yansıtılmaya çalışılıyor.. Takımda ahenk bozmaya çalışan, sorunları olan, maddi olarak çok yüksek ücret isteyen biri olarak gösterilmeye çalışıyorum. Bunların hiçbiri doğru değil. Ben konuşmamayı seçmiştim aslında, ama taraftarın gözündeki imajımın farklılaşmasından korkum var. Çünkü bir kişinin bile bu şekilde düşünmesi beni üzer” ifadelerini kullandı.

-FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ’TAN TEKLİF- Bu sene en ciddi olarak Trabzonspor’la görüşmeleri olduğunu fakat Fenerbahçe ve Beşiktaş’tan da teklif aldığı itirafını yapan Tekke, transfer görüşmeleri hakkında da bilgiler verdi.

Medyada çok konuşulan ve taraftara kendisinin yanlış şekilde aktarıldığını düşünmesine yol açan bordo mavili ekiple transfer görüşmelerine açıklık getiren yıldız futbolcu, bordo mavili ekiple diğer ekiplere sunduğu ücretin daha altındaki miktarda bile uzlaşmaya varamadığını belirtti.

-“TAVAN ÜCRETTEN AZINA..”- Tekke Trabzonspor’la transfer görüşmeleri hakkında şunları aktardı; “Bundan 20 gün önce transfer teklifi geldi. Yönetimden bir ağabeyimizle görüştük. Durumumu da öğrendi. Ben burada aldığım ücreti benimle ilgilenen 2 takıma da söylediğimi belirttim. Ama Trabzonspor’un benim kulübüm olduğunu ve kendilerine rakam telaffuz etmeyeceğimi, Trabzonspor’un hakkımı vereceğini söyledim. Kendisi de bana ‘sen bizim için çok önemli bir oyuncusun, sana tavan fiyatı sunacağız’ dedi. Fakat üzülerek söylemek isterim ki bu görüşmenin ardından son 3-4 gün öncesine kadar transfer gerçekleşemedi. Transferin çok maliyetli olduğu söylendi. Bu böyle değil! Ben kendilerine tavan dedikleri fiyattan aşağısını söylememe rağmen transfer gerçekleşmedi.” -“AF DEĞİL, ÖZÜR”- Son durum olarak Zenit teknik direktörü Dick Advocaat’la konuştuklarını belirten Tekke, hocasının kendisine ortada bir hata olduğunu belirtip özür dileklerini ilettiğini kaydetti.

Ortada af değil özür olduğunu söyleyen Tekke; “Bana takıma katılabileceğimi söyledi. Ben de bunu memnuniyetle karşıladığımı ilettim, yarın takıma katılacağımı söyledim. Şuan için kulübümle devam edeceğim” dedi.

-“TÜRKİYE’YE DÖNMEK İSTİYORUM”- Kariyerinde en büyük kupaları ve başarıları kazandığını ifade eden ve kendi kapasitesinin üzerinde olamasa da takımın en çok gol atan isimlerinden biri olduğunu kaydeden Tekke, gözden ırak olmanın, gönülden de ırak olmak olduğunu belirtti ve Türkiye’ye dönmek istediğini belirtti.

Her transfer dönemi gibi bu sene de Rusya’dan ayrılmak ve Türkiye’ye gelmek istediğini ifade eden golcü futbolcu, önünde 1,5 aylık süre olduğunu ve bu süreçte gelen teklif olursa değerlendireceğini aksi taktirde Rusya'da devam edeceğini ifade etti.

31 buçuk yaşında olduğunu ve 4-5 sene daha üst düzey oynayabileceğini belirten Tekke, Rusya’da bir maddi sıkıntısı olmadığını, sadece Türkiye’ye dönmeyi amaçladığını sözlerine ekledi.

Kaynak:milliyet.com.tr

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 14:05
benimde aklıma gelmedi değil ama o bizim camiamızın efsane kere efsanesi üstelik epeyce de yaşlandı rahatsız etmek doğru olur mu bilemiyorum.
Bence Sadri Şener Şamil Ekinci'yi dinler zaten sadece Şamil başkanla konuşulacak sonrasında oda kabul ederse Sadri başkanla konuşacak bence olabilir ama nasıl olacak bilmiyorum..

matalar
20.07.2009, 14:07
şu tabire bak. sadrinin götürdüğü yere gitme
hey Allahım ne günlere kaldık.bahsedilen adam TS başkanı

Küçükalioğlu
20.07.2009, 14:08
Bize bi batuhan yeter.Hem çok genç hemde yetenekli
Hemde maç akşamı kucakta iki kadın bir taşıyarak kas güçlendirmesi yapabiliyor. Şehrin yapısına uygun öylemi, sorunsuz alınabilir. :D

Emrah Akcagöz
fatih tekke hami mandıralı olmadığı için bizim yıldızmız olmuştır, hami devam etseydi şu an belkide fatih tekke bizim için sadece özevlattı, belli mi olur şimdi sıra başkasında,

fatihten başkasını bulamayı diyenlere, biz her zaman birilerini bulmuşuzdur, evet belki tüm trabzonlular futboldan anlar düşüncesi bir ütaopya fakat trabzon şehri türkiyenin brezilyası bu bir gercek.. .
Eskidend o brezilya meseleleri son 10 senede alt yapıdan kaç futbolcu çıkarmışız ona bakmak gerek..

Burak
Hemde maç akşamı kucakta iki kadın bir taşıyarak kas güçlendirmesi yapabiliyor. Şehrin yapısına uygun öylemi, sorunsuz alınabilir. :D

Yattara farklı mıdır ?

Uğur Ö.
20.07.2009, 14:09
bu yürüyüş başkana saygısızlık olur eğer yönetici o ise onun yaptığına saygı duymak gerekir yoksa bir futbolcu için yürümek kulübün marka değerine ciddi zararlar verir

Recep Alkan
20.07.2009, 14:09
ahmet ağaoğlu

Bu isim olmaz, kaldı ki Faruk Özak dan daha etkili değil Sadri Şener üzerinde.

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 14:11
Emrah tamam da neler denemedik ki bu biraz basit gelmiyor mu ?..
Neden basit olsunki koskoca Şamil Ekinci Sadri Şenerle görüşecek bu futbolcu bu takıma alınmalı vs. şeklinde konuşacak Sadri Şener tutupta olmaz diyip kestirmez kestiremez...Tabi bu benim görüşüm..

Küçükalioğlu
Yattara farklı mıdır ?İyide biz yattarayı alırken bilmiyorduk ki. Bunda ne gibi bir suçumuz olabilir. Batuhan ise bile bile lades.

İHTİLALL
Yattara farklı mıdır ?
Yada yeni transferlerden birisi?

HUSSAIN
20.07.2009, 14:12
Bu ne? Olaya bak.

Bu yazıyı kim kaleme aldı?

Bu organizasyonu hangi taraftar grubu yapıyor?

Baştaki cafcaflı cümlelerle sondaki cümle pek uymamış.

Sonra da başkan biz seni aslında çok severiz.

Riyanın kralı yapılmış.

Helal, yakışır.

Yanlış olan ne, durup dururken kimse yürüyüş yapmaz, biz yönetimin arkasındayız ama ortada yanlış giden bişeyler varsa da seyirci mi kalacağız, bir tepkimiz elbette olmalı, biz sadece tatmin edici bir açıklama beklemiştik ama yönetim hep laf cambazlığı yaptı ve sonunda olayların iç yüzü çıktı meydana, baştan almıyoruz deselerdi, kimse bişey demezdi, kızılan nokta, fatihi küçük düşürücü açıklamalar, ve yalan, üzülerek söylüyorum ama yalan beyanlardır.

sorin
ahmet suat özyazıcı

tamuğ yamtar
bu yürüyüş başkana saygısızlık olur eğer yönetici o ise onun yaptığına saygı duymak gerekir yoksa bir futbolcu için yürümek kulübün marka değerine ciddi zararlar verir

Kimsenin bunları düşündüğü yok.

Ego meselesi bunlar. Ben çok bilirim meselesi.

Hele yazılan metin tam bir facia.

En altta kullandıkları ifade ile baştaki ifadeler arasında çelişki süper.

MARATON_61
trabzonspor un cikarlari icin her dÜrlÜ yÜrÜyÜse varim

ama bir oyuncu icin o formayi giyib sokaga cikdigim zaman

su soruyu sorarim kendime trabzonspor kÜlÜbÜ mÜ daha bÜyÜk yoksa fatih tekke mi milletin agzina dÜsecegine yÖnedimi zor duruma birakacagina bÖyle bir dÜsÜnceden uzak kalmanin hem kÜlÜbÜmÜz icin hem yÖnedim icin cok faydalidir

fatih tekke alt yapida yedisen kaptanimiz bizim buraya kadar bir sorunumuz yok asil sorun burda yÖnedimin ÖnÜne engeller cikaran zihniyetler hic bir oyuncu trabzonspor kÜlÜbÜnÜn ÜsdÜn de dudulamaz oyuncular gelir gider kalici olan kÜlÜbdÜr bu dÜsÜnceyle her kesi sag duyuya cagriyorum

cihatöztürk
20.07.2009, 14:13

nooldu başkan aramaya mı başladık

Ertuğrul Akgül_61
benım anladıgım kadarıyla bu olayı buralara gelmesının sebebı baskandır adam gıbı en basta cıkıp gereklı acıklamayı yapmadı oyaladı oyaladı ve yuruyuse geldı olay ama fatıh tekke ıcın deıl bu yuruyus yalan dolan konusulmasından tutarsızlıktan!!

Emrah Akcagöz
Şamil Ekinci olamazmı abi..?

HUSSAIN
bu gibi yazılarla elimizdeki umut ve gökhan'ı çok iyi motive ederiz biz!! bravo!!hep böyle kal trabzonspor taraftarı...

Onların en motive halleri bu kadar oluyo işte. 120 gol pozisyonu 29 gol...

Recep Alkan
20.07.2009, 14:14
http://www.karadenizgazete.net/images/yazar/4.jpg

BU FATİH TEKKE DE ÇOK OLDU BE..! / Aksal YAVUZ

“ Cimri zamandan kazanmak için yemeği düdüklü tencerede pişirir, arda kalan zamanı nasıl kullanacağını bilemez ” sözünü çok seviyorum.Söz; adeta yıllardır Trabzonspor’u yönetenler için söylenmiş sanki, zaman zaman yazarım, Trabzonspor şampiyon olana dek, işte böyle sezon sonlarında, ya da devre aralarında yazacağım, konuşacağım…

Hiçbir kulübün taraftarı, kaptanının yeniden takıma gelmesi için bu derece tempo tutmamıştır, tutturamaz da. Hiçbir kulübün taraftarını bu şekil bir araya getiren başka bir futbolcu da olmamıştır. Bu büyük bir sinerjidir.

2009-2010 Sezonu’na girilirken, olacakları Trabzonspor’u yönetenlerden daha iyi kavrayan-anlayan taraftar, bordo-mavili takımın lider ve iyi bir golcüye ihtiyacı olduğunu görünce, yeniden sarıldılar eski kaptanlarına.

Milyonlar birbirleriyle söz birliği etmişçesine, önce göz göze geldi, sonra dirsek temasına geçip el ele verdi. Onca insan utanmasaydı el alemden, göğe el açıp kaptanlarının Trabzonsporlu olması için yardım isteyeceklerdi yüce Mevla’dan.

Yedisinden yetmişi adeta yalvardı Trabzonspor yönetimine, “ alın bize Tekke’mizi”
Taraftarın enerjisi niye kullanılmaz, bir türlü anlamıyorum!
Taraftarın enerjisini kullanmak; vizyon sahibi olanların işidir elbet...

Yönetim, taraftarın sesini duymazdan gelip, Trabzonspor’un yarınlarını düşünememiştir. Demek ki birileri, Fatih’in Trabzonspor’a dönecek olmasından rahatsızlık duydu. Aksi halde, Fatih gibi bir oyuncuyu kadrosunda kim istemez.
Yarın bir gün bu taraftar, Fatih Tekke ismini tribünlerde bağırmayacak mı sanıyorsunuz? Onay vermediğiniz transferin, Trabzonspor’a neler kaybettireceğini, ince eleyip, sık dokuyup hesapladınız mı?

Ama sık dokumayıp, ince hesaplar peşinde olursanız yarınların ne olacağını kestiremezsiniz. Bir de Fatih için “ şu kadar para istiyor” derseniz, kargalar güler savunmanıza, halinize, Samet Aybaba olayında olduğu gibi.
Yönetim, Fatih Terim’in yaptığı gibi, Fatih Tekke’yi istememiştir. Yeniden inşa edilen Trabzonspor’da Fatih Tekke gibi bir futbolcuya ihtiyaç olduğunu hesaplayamamışlardır.

Tabiri caizse dünyayı sel aldı, ördeğe vız geldi. Cemaat kendi arasında konuştu ama hoca efendi yine bildiğini okudu. Yönetim, her defasında döktü işi Çingene pazarlığına. Değişik isimlerce yapılan açıklamalar, türlü bahaneler, milletin başını döndürdü. Ve Sn. Başkan sonunda açıklamayı yaptı “Alamayız” dedi.

Be kardeşim, alsaydınız şu adamı, derman olsaydınız milletin derdine, on binler keyifle koşsaydı tribüne fena mı olurdu?Biri bana, “Trabzonspor’da 25 sene görev yapan yönetimlerin, bu tip büyük yanlışların yapmadığını” söylesin, önce dişimi, aksini iddia eden çıksın, kırarım kalemimi.
Trabzonspor niye 25 sene şampiyon olamıyor sanıyorsunuz? Kulübü 25 sene yönetenlerin böyle zamanlarda yaptığı yanlış hamlelerdendir.

İşte bu yönetim de, kırılma noktasında üçün-beşin ve ince hesapların peşinde olduklarından, diğer yönetimler gibi hataların en büyüğünü yapmıştır. Yılın olayı; gerçekleşmeyen Fatih Tekke transferidir! Kaçan balığın ne kadar büyük olduğu zamanla anlaşılacak, ancak iş işten geçmiş olacak.

Taraftar bunu da bir kenara yazdı ama. Kolay kolay sileceğe benzemiyor. Evet, Fatih Tekke, sen de çok oldun be! Bak, taraftar senin yüzenden bir türlü konsantre olamıyor Turkcell Süper Lige. Şu bir gerçek; ismin yabancı, ya da “çakma” olsaydı, tarihe geçerdin bu ülkede.

Ali Tunahan Güllü

bi yazılanları takip et öyle sallama hemen bak bakalım neden isim tartışılıyor!!!

Gökhan KAN
Bu futbolcu Fatih değil Pele olsa yürüyüş yapılmaz...Daha ne günler göreceğiz Yarabbim...

cihatöztürk
bi yazılanları takip et öyle sallama hemen bak bakalım neden isim tartışılıyor!!!

pardon şimdi farkettim

Erdal
20.07.2009, 14:15
Yahu şu yürüyüş mesajını iki de bir alıntılamasak arkadaşlar. Kabul edilir bir şey değil bu...Makul olmak lazım...Hem ben size söyleyeyim Batuhan ı alamazlarsa yine Fatih e dönecekler... Bu arada başkana son bir aşkolsun daha diyeyim; Fatih saha dışında sorunlu futbolcu ama Batuhan istiyoruz öyle mi başkanım ? ( Ben isterim Batuhan ı ayrı mevzu ) Ama Batuhan a kim referans oldu başkanım? Kime sordunuz? Tahmin edeyim mi başkanım?...Aşkolsun be başkanım aşkolsun...

İHTİLALL
20.07.2009, 14:15
İyide biz yattarayı alırken bilmiyorduk ki. Bunda ne gibi bir suçumuz olabilir. Batuhan ise bile bile lades.
İşte çıldırtan durumda bu ya ..
Fatih olmasında kim olursa olsun..
Yönetim Isaac'ı verdiğine pişman olmuşmudur sizce?:)
Kimi koysalar,yada böyle bıraksalar iğreti duracak ta..

KUTADGU
20.07.2009, 14:16
Önemli olan fatihin gelip gelmemesi değil, yönetimin laf travestiliği yapmasıdır.

Bize dik duran adamlar lazım, kıvıran değil, almıyorum dersin oturur susarız, bahane üretmesinler, ki her seferinde kendileri yıpranıyor.

İşte taraftar.
Aslanım benim, kim tutar seni.
Bu arada uydurma deyişlerin bu kadar serserice kullanıldığını da ilk kez gördüm.
Pehhhh!
Yazıklar Olsun.

sorin
????????????????

Ahmet Doğan
Bizim Gökhan ve Umutla bir sorunumuz yok taraftar olarak ben Trabzonspor formasını giyen ve bu formanın hakkını vermeye çalışan her oyuncuya büyük saygım ve sevgim vardır. Konuyu bu taraflara çekmeye çalışan arkadaşlar için söylüyorum bizim yönetimden tek beklentimiz mantıklı davranmalarıdır madem almaya niyetin yoktu Fatih'e niye çamur atıyorsun kısaca almayı düşünmüyoruz deseydin yaa ...

Ali Tunahan Güllü
20.07.2009, 14:17
ne güzel yazmış aksal abimiz;

Trabzonspor niye 25 sene şampiyon olamıyor sanıyorsunuz? Kulübü 25 sene yönetenlerin böyle zamanlarda yaptığı yanlış hamlelerdendir.

HUSSAIN
Bu futbolcu Fatih değil Pele olsa yürüyüş yapılmaz...Daha ne günler göreceğiz Yarabbim...

Bu yürüyüş fatihe değil, yalan ve tutarsız beyanatlara...

Trabzonsporun marka değerini yıpratan, taraftarların bu yürüşüşleri değil, kamuoyunda bizi küçük düşüren yönetim beyanatlarıdır.

cınar#7
Yattara farklı mıdır ?
yattara evli,yaptığı şeyde çok eskidendi artık yok öyle davranışları.

Erdal
20.07.2009, 14:18
Cihan mesajı alıntılayacağına silermsin....Yahu arkadaşlar sitem edin başkana...Ama ayıp etmeyin...Çünkü her ayıp yeni bir ayıbı doğruyor....

Ali Tunahan Güllü
Yahu şu yürüyüş mesajını iki de bir alıntılamasak arkadaşlar. Kabul edilir bir şey değil bu...Makul olmak lazım...Hem ben size söyleyeyim Batuhan ı alamazlarsa yine Fatih e dönecekler... Bu arada başkana son bir aşkolsun daha diyeyim; Fatih saha dışında sorunlu futbolcu ama Batuhan istiyoruz öyle mi başkanım ? ( Ben isterim Batuhan ı ayrı mevzu ) Ama Batuhan a kim referans oldu başkanım? Kime sordunuz? Tahmin edeyim mi başkanım?...Aşkolsun be başkanım aşkolsun...

erdal abi batuhan işi ciddi ciddi düşünülüyormu?

Ömer SEVİNÇ

Fatih Terim'in gelme şansı olsa çoktan bizim başımızdaydı abi:)

Badaloğlu
Trabzonspor yönetiminin bu süreci iyi yönetemediğini ve önümüzdeki yıl çok büyük sıkıntılar yaşayacağımızı düşünüyorum.Yönetim, bence Fatih Tekke olayında çok büyük yanlışlar yapmıştır.Fatih'i taraftarın önüne atma girişimleri yanlıştır ve ters tepecektir.Başkanımızın bir çok demecine katılmadığım gibi Fatih Tekke konusunda yanlış yaptığını düşünüyorum.

NOT: Bu benim şahsi görüşümdür. BMN yönetimini bağlamaz...

tamuğ yamtar
Yanlış olan ne, durup dururken kimse yürüyüş yapmaz, biz yönetimin arkasındayız ama ortada yanlış giden bişeyler varsa da seyirci mi kalacağız, bir tepkimiz elbette olmalı, biz sadece tatmin edici bir açıklama beklemiştik ama yönetim hep laf cambazlığı yaptı ve sonunda olayların iç yüzü çıktı meydana, baştan almıyoruz deselerdi, kimse bişey demezdi, kızılan nokta, fatihi küçük düşürücü açıklamalar, ve yalan, üzülerek söylüyorum ama yalan beyanlardır.

Yanlış olan ne mi?

Yürüyüş yaptığınız anda Sadri Şener'in istifasını da istemeniz lazım.

Bu yürüyüş o anlama gelir.

Lütfen evirip-çevirmeyelim.

Bu anlama geleceğini bilmiyorsanız siz ne yaptığınızı bilmiyorsunuz demektir.

İstifasını istemekte en doğal hakkınızdır. Lafım yok.

Ama doğruları söyleyelim, yapacaklarımızın anlamını kavrayalım.

Bu metni kim kaleme aldı gerçekten merak ediyorum.

Bilen yazarsa sevinirim.

Hasan61
20.07.2009, 14:19

Trabzonsporun marka değerini yıpratan, taraftarların bu yürüşüşleri değil, kamuoyunda bizi küçük düşüren yönetim beyanatlarıdır.
madem marka değeri düşürüldüğü için protesto yapılıyor o zaman niye marka değerini düşürecek bir yöntem seçildi

oguzhann
yürüşü falan bırakıp "şampiyonluk süreci başlamıştır" demek lazım.bu kadro şu haliyle yine şampiyonluğa oynar,artık kendimizi sezona hazırlamalıyız.

Kara Mert61
yürüyüşü destekliyorum sonunda kadar..ama fatih tekke geri dönsün diye değil...Fatih tekke yi almayabilirsin ama onu taraftarın önüne atarak değil..işte bunu protesto edeceğiz...

Recep Alkan
ahmet suat özyazıcı

Bilemem

Cihat sana dikkatli ol dediğimi hatırlıyorum. Sohbeti anlamadan dinlemeden boşuna lafa girme, hele seni ilgilendirmeyen konulara hiçç

Şamil Ekinci olamazmı abi..?

Bu isim bence olur.

Ama bu kadar inat etmiş bir yönetimi ikna eder mi bilinmez !!!

Gökhan KAN

Fatih konusu geçince dışarıdan Fatih için olarak algılanacaktır..

irfan61
Trabzonspor yönetiminin bu süreci iyi yönetemediğini ve önümüzdeki yıl çok büyük sıkıntılar yaşayacağımızı düşünüyorum.Yönetim, bence Fatih Tekke olayında çok büyük yanlışlar yapmıştır.Fatih'i taraftarın önüne atma girişimleri yanlıştır ve ters tepecektir.Başkanımızın bir çok demecine katılmadığım gibi Fatih Tekke konusunda yanlış yaptığını düşünüyorum.

NOT: Bu benim şahsi görüşümdür. BMN yönetimini bağlamaz...Düşüncelerine aynen katılıyorum abi.

violentia
20.07.2009, 14:20
Trabzon Türkiye'nin Brezilya'sıymış anca kendimizi kandıralım bu boş felsefelerle.. 25 yıldır şampiyon olamayan bir Brezilya tanımıyorum ben!! Sen binbir güçlükle adamı yetiştir emek ver büyüt; sonra ..?
Emek verdikçe sever, sevdikçe emek verirsin.

oguzhann
yattara evli,yaptığı şeyde çok eskidendi artık yok öyle davranışları.
batu da çok kariyerli bir topçu değil hani 2-3 sene oldu adı duyulalı ve 18 yaşında olduğunu da hatırlatmaya gerek yoktur umarım.

SDinc
Komik olmayalım arkadaşlar. Futbolcu için yürüyüş yapılır mı yahu :D Güldüğüme bakmayın , sinirden gülüyorum. Ahh taraftar ahh , nerde büyük takımın taraftarı..

sorin
ne güzel yazmış aksal abimiz;

doğru söze ne hacet

HUSSAIN
20.07.2009, 14:21
İşte taraftar.
Aslanım benim, kim tutar seni.
Bu arada uydurma deyişlerin bu kadar serserice kullanıldığını da ilk kez gördüm.
Pehhhh!
Yazıklar Olsun.

Kardeşim sen orda lafa takılıp kalma, anlatılmak istenene bak, senin kalbin fesatsa ben ne yapayım, asıl sana yazıklar olsun.

Git bi trt 3 seyret, mecliste milletvekilleri bu deyişleri kullanıyor, bende orada duydum ve beğendiğim için bu tabiri kullandım.

Serseri lafını da sana iade ediyorum...

salihismet
20.07.2009, 14:21
Fatih Tekkenin gelmesini istemiyor ve coki sakincali buluyorum.
Birinci gerekcem; Ulusal medya tarafindan hic bir destek göremeyen Trabzonspor, F tekkenin en ufak olumsuz bir
hareketi karsisinda eski defterleri tekrar acacaklardir, ve bundan dolayi Trabzonspor zarar görecektir.

Ikinci gerekcem; F.Tekkenin takim üzerinde kuracagi otoritenin bazi futbolcular üzerinde olumsuzluk yaratmasidir.
Bu nedenlerden dolayi ben yönetimin yerinde olsam, F.Tekkenin alinmamasini neden gösterip Trabzonspora sirt
cevirenlerin alayina rest cekerim. Zaten bunu yapamayan yönetim F. T konusunda celiskili konusmalar yapti
yaptiki taraftarin bazi kesimlerini küstürmeyeyim diye, fakat bu öyle bir noktaya geldiki artik önüne gelen
hakki olsun olmasin yönetimi yalancilikla suclamaya basladi, hatta beddua bile edenler var. Ben böyle bir sey
görmedim, taraftarin takim ve yönetim üzerinde bu kadar hakki yoktur.

Yönetim parayi sebep gösterdi inandiramadi, özel hayatini sebep gösterdi yine inandirammadi. Allah askina
birakin ya, birakinda agiz tadiyla bir sezona baslayalim, böyle anlamsiz saplantilara saplanipta futbol zevginin
icine limon SIKMAYALIM. Yok yönetim 5 hafta dayanamayacakmista yok bilmem neler. Yani Fatih yüzünden
yönetim istifa ederse Trabzonspor mu kazancli cikacak. Fatih Tekkenin gelmesini isteyenler bu konuyu artik
daha fazla kasimamalari lazim, cünkü bundan Trabzonspor zarar görüyor.

Adem Erdoğan
20.07.2009, 14:22
Batuhan ciddi ciddi düşünülüyor he.

Mide geniş aynen devam.Fatih'in alınmama sebebi de açığa çıkıyor yavaş yavaş.

Rusya'ya gitmişken bir de istavroz çıkartırken fotoğrafını çekseydin be kral, eminimki bazı çürümüş beyinler için daha çekici olurdun.

Adem Erdoğan
20.07.2009, 14:23
Komik olmayalım arkadaşlar. Futbolcu için yürüyüş yapılır mı yahu :D Güldüğüme bakmayın , sinirden gülüyorum. Ahh taraftar ahh , nerde büyük takımın taraftarı..

Ali Kemal Denizci için yapılmamışmı.Hemde takımın en büyük olduğu yıllarda.

HUSSAIN
20.07.2009, 14:24
madem marka değeri düşürüldüğü için protesto yapılıyor o zaman niye marka değerini düşürecek bir yöntem seçildi

Ne yapsınlar, mailler attık olmadı, buralardan yazdık olmadı varsa aklında bir yol söyle onları yapsınlar...

Recep Alkan
20.07.2009, 14:25
Ali Kemal Denizci için yapılmamışmı.

Adem bilmeden sıyırmasana kardeşim.

O gitmesin diye :)

Gelsin demek başka,

Birinde Trabzonsporun iyiliği, diğerinde Başkanın düşüncelerinin doğruluğu savunuluyor ;)

zisinoli
20.07.2009, 14:26
artık başkanında bir açıklamasını bekliyoruz.

Yapar bugün gereksiz bir çıklama daha. İstediği gibi.
Ben olduğum sürece Fatih Trabzonsporun kapısından giremez bile diyebilir.
Bu adam herşeyi söyler. Adam 5 söyleyip yarım düşünüyor.

HUSSAIN
Yanlış olan ne mi?

Bilen yazarsa sevinirim.

Bir yanlış görülüyorsa bir tepki konulmalı ama yöntem bu mu olmalı, onu bende bilmiyorum varsa söyleyin, ne yapsın bu taraftar.

Erdal
Batuhan ciddi ciddi düşünülüyor he.

Mide geniş aynen devam.Fatih'in alınmama sebebi de açığa çıkıyor yavaş yavaş.

Rusya'ya gitmişken bir de istavroz çıkartırken fotoğrafını çekseydin be kral, eminimki bazı çürümüş beyinler için daha çekici olurdun.

Adem, etmeyin...Yok öyle bir şey...İnat...Başka hiç bir şey değil...Bu şehrin tek ideolojisi inattır...Yazmayın böyle şeyler...

Cem Akyüz
20.07.2009, 14:28
Fatih Tekke benim gözümde yaşım itibariyle gördüğüm en efsane futbolcumuzdur..Şota'dan bile çok severim Tekke'yi..Şu şartlarda Tekke'yi almamayı bana kimse açıklayamaz maddiyat dediler Tekke çıktı para konuşmadım dedi ve konuşmazda oda bizler gibi Trabzonspor sevdalısı..Tekke herhangi bir oyuncu değildir şampiyonluk şansını tek başına yüzde 20 arttıracak bir futbolcudur iyi bir Kaptandır

61imhotep61
20.07.2009, 14:28
batuhanı neden istemiyonuz???*

Kemal Ç.
20.07.2009, 14:29
[QUOTE=Erdal;2472236]Makul olmak lazım...Hem ben size söyleyeyim Batuhan ı alamazlarsa yine Fatih e dönecekler... QUOTE]

bu ne menem bi işdir yahu, batuhan olmazsa fatihe dönecekler.(belirtmekte fayda var, başkanın istifasını filan hiç istemem). yönetim bulaştırdıkça bulaştırıyor, bu pisliği kim temizleyebilecek. akıbetimiz vahim, bi çıkış yolu bulunmalı derhal. bu kadar virajdan sonra, yönetim bi viraj daha dönsün. bi takla daha atsın, bi şeyler uydurup fatih'i alsın, yoksa olacak gibi değil.

cınar#7
Adem, etmeyin...Yok öyle bir şey...İnat...Başka hiç bir şey değil...Bu şehrin tek ideolojisi inattır...Yazmayın böyle şeyler...
ama haklı,eğer batuhan gelirse bu takıma,düşünmek bile istemiyorum. Fatihe söylenen laflardan sonra..

Erdal
Trabzonspor'u o kadar seviyoruz ki paylaşamıyoruz....Başkana sitem edin...Bundan anlar...İnatlaşmayın, inatlaştıkça inatlaşacaktır...Tüm Trabzonlular gibi :)

HUSSAIN

Ne yapmalı büyük takımın taraftarı, böyle ifadelerle sanki küçük takımmışız gibi bi algılama oluyor, nerde büyük takım taraftarı demek kolay ama yapılması gerekeni söyleyin, karadenizin bu asi çocukları oturup çekirdek mi çıtlatsın, yapılanlar karşısında.

Ali Tunahan Güllü
20.07.2009, 14:30
erdal abi batuhan meselesi nedir gerçekten yönetim düşünüyormu?

sorin
20.07.2009, 14:31
erdal abi senin aracı olabilecek isim olarak ilk aklına gelen kim acaba

Uğur Ö.
fatih trabzona neden gelsinki şimdi daha askerlik için orda belli bir süre daha kalmalı ve burada onun arabasını kurşunladılar artı haraç istiyorlar yani fatihin bu saatten sonra zor gelir yani başkana güvenelim kulübü nereden nereye getirdi eğer şartlar varsa kesinlikle fatihi getirir ha yoksa başka forvetmi yok deriz başka futbolcu bakarız hiçbir zaman bir futbolcu bu takımdan yüksekte olamaz.

Şenol Altunsoy
Erdal merhaba Dostum

Nerden nereye di mi? İşte tam da bunu anlatmak istiyordum bak geldiğimiz duruma

Alma mazlumun ahını

Süleyman Sofu
20.07.2009, 14:32
batuhanı neden istemiyonuz???*
ben iyi bir beşiktaşlı olduğu için istemiyorum kendi lafıdır ben iyi bir beşiktaşlıyım demişti açıkçası herşeyden önce BEN trabzonsporluyum diyen FATİH TEKKEYE burun kıvrılırken tutupta beşiktaşlı batuhanın alınması bana saçmalığın daniskası geliyor madem almıyorsun FATİHİ git bi yabancı yırtıcı forvet al dünkü çocuklarla başarı gelseydi geçen yıl şampiyon olurduk

irfan61
20.07.2009, 14:35
ben iyi bir beşiktaşlı olduğu için istemiyorum kendi lafıdır ben iyi bir beşiktaşlıyım demişti açıkçası herşeyden önce BEN trabzonsporluyum diyen FATİH TEKKEYE burun kıvrılırken tutupta beşiktaşlı batuhanın alınması bana saçmalığın daniskası geliyor madem almıyorsun FATİHİ git bi yabancı yırtıcı forvet al dünkü çocuklarla başarı gelseydi geçen yıl şampiyon olurdukBen iyi bir beşiktaşlıyım diyen bir futbolcuyu TS'da görmek istemiyorum.

SDinc
20.07.2009, 14:36
Ne yapmalı büyük takımın taraftarı, böyle ifadelerle sanki küçük takımmışız gibi bi algılama oluyor, nerde büyük takım taraftarı demek kolay ama yapılması gerekeni söyleyin, karadenizin bu asi çocukları oturup çekirdek mi çıtlatsın, yapılanlar karşısında.

Büyük takımın taraftarı kulübüne , başkanına , T.direktörüne saygı duyar. Saygı duyamazsan zaten o takım büyüklükten çıkmış , küçüklüğe doğru emin adımlarla ilerlemekte bulunur.
Zaten resmi açıklama yapıldıktan sonra milyon kişi Trabzon meydan'da takla atsa bilene kulüp al-maz , vede almadığı gibi kulübün itibarını müthiş bir şekilde zedeler.

Süleyman Sofu
20.07.2009, 14:36
Uyan ey BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI Sadrinin götürdüğü yere gitme..!!Otur kadrinin götürdüğü yere filmini izle !

Puhaha :D ya allahım siz tekkesporlumusunuz?
umarım gülüşün daim olur umarım lig başladığında forvetlerimiz golleri karadenize doğru attıkçada!!!! gülebilirsin böyle bu arada kendi adıma tekke sporlu değilim hakedene sevgimizi haketmeyenede öfkemizi veriyoruz sadece ama herkese hakettiğince veriyoruz...

HUSSAIN
20.07.2009, 14:37
Uyan ey BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI Sadrinin götürdüğü yere gitme..!!Otur kadrinin götürdüğü yere filmini izle !

Biz tekkesporlu değiliz, ama yönetim koskoca camiaya üzülerek söylüyorum, yalan bir beyanat veriyorsa, bizimde yüreğimiz kaldırmıyo bu yapılan yanlışlığı.

Fatih gelmesin önemli değil, bu takım 1000 tane fatih çıkarır ama taraftarı da kimse aptal yerine koymasın. Bu takım kim ne derse desin taraftarındır.

Sadri başkanı seviyoruz ve her zamanda destekleriz, ama onun akıl hocaları yanlış yapıyor.

SDinc
20.07.2009, 14:37
Ben iyi bir beşiktaşlıyım diyen bir futbolcuyu TS'da görmek istemiyorum.

Takımdaki herkes gönülden Trabzonspor'lu sanırsam.

Ahmet Doğan
20.07.2009, 14:39
Fatih Tekke benim gözümde yaşım itibariyle gördüğüm en efsane futbolcumuzdur..Şota'dan bile çok severim Tekke'yi..Şu şartlarda Tekke'yi almamayı bana kimse açıklayamaz maddiyat dediler Tekke çıktı para konuşmadım dedi ve konuşmazda oda bizler gibi Trabzonspor sevdalısı..Tekke herhangi bir oyuncu değildirşampiyonluk şansını tek başına yüzde 20 arttıracak bir futbolcudur iyi bir Kaptandır

Aynen katılıyorum

Süleyman Sofu
20.07.2009, 14:39
Büyük takımın taraftarı kulübüne , başkanına , T.direktörüne saygı duyar. Saygı duyamazsan zaten o takım büyüklükten çıkmış , küçüklüğe doğru emin adımlarla ilerlemekte bulunur.
Zaten resmi açıklama yapıldıktan sonra milyon kişi Trabzon meydan'da takla atsa bilene kulüp al-maz , vede almadığı gibi kulübün itibarını müthiş bir şekilde zedeler.
itibarmı bizim yönetim ve itibar en basit bi örnek sana ben zafer yelen alındıktan sonra anladımki bizimkiler için itibar sadece lafta açılmamak üzere kapanan bir konunun üzerinden bir yıl geçmeden o adamı alıp transfer eden kişilerde itibar olamaz...

HUSSAIN
20.07.2009, 14:40

Saygı duymalı doğru diyosun, ama mesela baban sana yalan söylese, senin babana karşı sevgin azalmaz ama güvenin azalır, durum da bundan ibaret.

Yönetim güven kaybetti.

Süleyman Sofu
20.07.2009, 14:40
Takımdaki herkes gönülden Trabzonspor'lu sanırsam.
olmaya bilir ama ben hiçbirinin tuttuğu takımı bilmiyorum ama batuhanın biliyorum bu yeter bence...

KERİM
20.07.2009, 14:41
umarım gülüşün daim olur umarım lig başladığında forvetlerimiz golleri karadenize doğru attıkçada!!!! gülebilirsin böyle bu arada kendi adıma tekke sporlu değilim hakedene sevgimizi haketmeyenede öfkemizi veriyoruz sadece ama herkese hakettiğince veriyoruz...

Biz tekkesporlu değiliz, ama yönetim koskoca camiaya üzülerek söylüyorum, yalan bir beyanat veriyorsa, bizimde yüreğimiz kaldırmıyo bu yapılan yanlışlığı.

Fatih gelmesin önemli değil, bu takım 1000 tane fatih çıkarır ama taraftarı da kimse aptal yerine koymasın. Bu takım kim ne derse desin taraftarındır.

Sadri başkanı seviyoruz ve her zamanda destekleriz, ama onun akıl hocaları yanlış yapıyor.
Tamam haklısınız ama daha ne yapalım? yürüyüşmü?Gerçekten güldürücü
Yürüyüşle biyere varacağımıza dahada gerileriz..

Biz elimizden geleni yaptık.Fatih alınmadı.Yönetimin tercihidir.
Bende istiyorum Fatihi ama onun uğrunda yönetimi bile indirmeye kararlısınız.Ben bu kadar ileriye gidemem.
Vede ben yönetimimden GURUR Duyuyorum..Bize Yaşattıkları için.

61imhotep61
ben iyi bir beşiktaşlı olduğu için istemiyorum kendi lafıdır ben iyi bir beşiktaşlıyım demişti açıkçası herşeyden önce BEN trabzonsporluyum diyen FATİH TEKKEYE burun kıvrılırken tutupta beşiktaşlı batuhanın alınması bana saçmalığın daniskası geliyor madem almıyorsun FATİHİ git bi yabancı yırtıcı forvet al dünkü çocuklarla başarı gelseydi geçen yıl şampiyon olurduk

iyide adam profesyonel.hangi takımlı olursa olsun.sanki gelen yabancılar vs trabzonsporlumu?yada egemen trabzonsporlumu?

irfan61
Takımdaki herkes gönülden Trabzonspor'lu sanırsam.TS'lu olmazsa bile gönlünde hangi takımın yattığını söylemiyorlar.Batuhan ntvspor'a yaptığı açıklamada 8taş olmazsa Türkiye'de oynayacağı tek takım eskişehirspor olduğunu söyledi.

Atmaca
20.07.2009, 14:42

Hayir Sadri sporluyuz.Yoksa HaciSalihlispor muydu!

Süleyman Sofu
20.07.2009, 14:43
iyide adam profesyonel.hangi takımlı olursa olsun.sanki gelen yabancılar vs trabzonsporlumu?yada egemen trabzonsporlumu?
siz bilirsiniz ben kişisel tercihimi söyledim bjkli batuhandansa TRABZONSPORLU fatihi tercih ederim dedim farklı görüşlere saygım sonsuz...

OrkHun
20.07.2009, 14:43

büyük takım taraftarı
(ayrıntılı yazmıyorum) klübüne gerken maddi katkıyı her zaman yapar
stada da gelir takımını destekler
gördüğü aksilikleri, sıcağı sıcağına ve yakıp yıkacak şekilde değil
soğukkanlılıkla zaman ve zemin uygun olduğunda tartışır, yapıcı olur
uygun zaman ise yönetimin süresinin dolup yeniden görev istediği zamandır
o zaman gel bakalım hesap ver denir
göreve talip olan diğer adayların projeleri dinlenir
sonra seçim yapılır
seçilen yönetimi görev süresi boyunca tüm camia destekler
...vs

bize ne kadar uzak
farkında mısınız?

Erdal
20.07.2009, 14:44
Şenol abi mazlumluk konusunda aynı fikirde olmadığımızı düşünüyorum hala :)

Batuhan iyi bir transferdir. Olursa sevinirim. Başkana sitem edin. Bırakın hatalarını görsün. Buna izin verin...Görecektir...Ama inatlaşılırsa inatlaşacaktır....

HUSSAIN
20.07.2009, 14:44

Ne kadar profesyonel olduğunu, fener maçı öncesi reynada kanıtladı. Adam ntv de futbol tatilde de beşiktaşlı olduğunu, türkiye'de beşiktaştan sonra en çok eskişehirde oynamak isteyeceğini söyledi, trabzonun lafı bile geçmedi.

Süleyman Sofu
20.07.2009, 14:45
Ne kadar profesyonel olduğunu, fener maçı öncesi reynada kanıtladı. Adam ntv de futbol tatilde de beşiktaşlı olduğunu, türkiye'de beşiktaştan sonra en çok eskişehirde oynamak isteyeceğini söyledi, trabzonun lafı bile geçmedi.
ve biz bu adamdan medet umuyoruz ne kadar güzelllll

Cem Akyüz
20.07.2009, 14:46
Erdal Abi elbette hatalarını söyleceğiz ama Fatih Tekke ismi her puan kaybettiğimizde her gol kaçırdığımızda Başkan'ın karşısına çıkacaktır..Çünkü gerçekten şu anki forvetler ile fazla ileriye gideceğimizi düşünmüyorum

Erdal
20.07.2009, 14:46
Bu arada üslup konusunda Fatih'ten öğreneceğimiz çok şey var... Bravo Fatih e...

Erdal Kılıçarslan
20.07.2009, 14:47
Bu arada üslup konusunda Fatih'ten öğreneceğimiz çok şey var... Bravo Fatih e...
NTV 'de para konusunu konuşmadan önce kaç defa özür dilediğini de söyle Erdal abi, araya gitmesin..

Erdal
Erdal Abi elbette hatalarını söyleceğiz ama Fatih Tekke ismi her puan kaybettiğimizde her gol kaçırdığımızda Başkan'ın karşısına çıkacaktır..Çünkü gerçekten şu anki forvetler ile fazla ileriye gideceğimizi düşünmüyorum

Biz de ilk 5 hafta puan kaybetmeyiz olur biter :)...İnşallah bu takım şampiyon olacak.

irfan61
ve biz bu adamdan medet umuyoruz ne kadar güzelllllAslında biz değil Fatih Tekke'yi istemeyenler medet umuyorlar.

Atılay
TS'lu olmazsa bile gönlünde hangi takımın yattığını söylemiyorlar.Batuhan ntvspor'a yaptığı açıklamada 8taş olmazsa Türkiye'de oynayacağı tek takım eskişehirspor olduğunu söyledi.

Bunlara niye takılıyosunuz anlamıyorum sahada varını yoğunu ortaya koyacaksa olmasın Trabzonsporlu sanki Trabzonsporlulardan çok mu hayır görüyoruz

61imhotep61
20.07.2009, 14:48
siz bilirsiniz ben kişisel tercihimi söyledim bjkli batuhandansa TRABZONSPORLU fatihi tercih ederim dedim farklı görüşlere saygım sonsuz...

yok ya farklı düşünmüoz bende fatihi isterim tabi.batuhanı da bonservisiyle verseler ancak alırım.çünki o çocuk çok para kazandıracak hangi kulüpteyse.

Ozan Yazıcı
20.07.2009, 14:49
forumun çekirdekçileri tekke olayından sonra birden türeyiverdiler yine
iyiyken sus, zülfiyare dokununca kat ortalığı birbirine
sedat tunalının yazısını okuduğunuz halde hala buralarda name yapmıyor musunuz, adamı dinden imandan çıkaracaksınız
yürüyüş yapacaklarmış.. çıkın biraz sahilde yürüyün de hücrelerinize oksijen gitsin
bu yönetimin hatası yok mu, bir dünya var
zaman zaman sadri başkana biz de kızıyoruz, ama bu konuda adama çirkef atmayı bırakın artık
ha forvet almaz, bizi umut-gökhana razı etmeye çalışırsa o zaman konuşun
bu camia, doğrusuyla - yanlışıyla bu profilde bir başkanı mevcut koşullarda bulamaz
adamı bıktırmayın, internet cafe tarzı msnci profiliyle atıp tutmayın buralarda
bugün yapılacak bir yürüyüş, sadri başkana bırak git demektir, bunu da mı anlayamıyorsunuz be kardeşim..

Anıl C
şuan buraya yazmayıpta inşaallah gökhan-umut kötü oynar da tekke'yi almadılar diye yönetimi kötüleriz diyen onlarca adam var eminim

sorin
NTV 'de para konusunu konuşmadan önce kaç defa özür dilediğini de söyle Erdal abi, araya gitmesin..
hakikaten delikanlı çocukmuş en çok üzüldüğüm konu olayların beni çok sevdiğini bildiğim taraftarımaza yanlış aksettirilmesi dedi

Cem Akyüz
Biz de ilk 5 hafta puan kaybetmeyiz olur biter :)...İnşallah bu takım şampiyon olacak.

İnşallah oluruz Erdal Abi

Tekke'nin ntv de konuştuğu programın videosu var mı yada o haberin yazılı olduğu bir site

HUSSAIN
büyük takım taraftarı
sonra seçim yapılır
...vs

bize ne kadar uzak
farkında mısınız?

O zaman kaka gittikten sonra takımının ilk antrenmanını basan ve yönetimi protesto eden milan, küçük bir kulüptür değil mi?

Burda tartışılması gereken yürüyüş yapılıp yapılmaması değil, yürüyüşün yapılmasına zemin hazırlayan gerçeklerdir, neden fatihin dün akşamki açıklamasına kadar bir yürüyüş planı yoktu, çünkü taraftar yönetime güveniyordu ama olayların iç yüzü açığa çıktı ve taraftar tepki koymak istiyor (medenice) olay budur.

Kemal Ç.
20.07.2009, 14:50

açıklama yaparken iki üç kere özür diledi, hem de her fırsat bulduğunda yok futbol hayatı bitmiştir, yok risklidir bilmem nedir diyen yönetime karşı yaptı bunu.
gerçekten bravo fatih'e.

Şenol Altunsoy
Şenol abi mazlumluk konusunda aynı fikirde olmadığımızı düşünüyorum hala :)

Batuhan iyi bir transferdir. Olursa sevinirim. Başkana sitem edin. Bırakın hatalarını görsün. Buna izin verin...Görecektir...Ama inatlaşılırsa inatlaşacaktır....

Etma Erdalcım asla konuyu geri döndürmeyecem ama sende etma bunu ben Başkancıyım demiştin hatırlıyormusun biz yanlış yaptı deyince ve gene yanlış yapıyor Başkan

Bu arada bu yürüyüş fikri hiç mi hiç doğru değil bence bunu isteyen arkadaşlar olağanüstü genel kurul çağrısında bulunsun daha iyi

Erdal

O üslup burda da olmalı..Trabzonspor'un kurtuluşu budur...Fatih bunun sonradan da olabileceğini gösteriyor. Kime sorasın ukaladır der Fatih için. Mağrurdur der...Ben de öyle düşünüyordum mesela...Ama değişiyor insanlar değişebiliyor. Başkanın başlığında bunu konuşmak doğru değil biliyorum ama mevzu Trabzonspor...Üslup bizim sorunumuz...Başkanın da...

Ali İhsan
20.07.2009, 14:51
Başkanım hazır kampa gitmişken Umut ve Gökhan'la biraz fazla vakit geçir. Geçen sene Ersun Yanal'ı yolladılar bu adamlar, bu sene inşallah seni yollamazlar. Ben olsam kendi kaderimi sadece Umut ve Gökhan'ın ayaklarına bırakmazdım. Siz böyle uygun gördünüz umarım yanılmazsanız. Gökhan'ın sağ ayak içine ve Umut'un kaval kemiğine bol bol masaj yaptırın masörlere. Nasıl olsa bize havadan karadan her bulduğunu atacak adam lazım değil...

Not: Umut ve Gökhan'ı severim, takımda kalmalılar, iyi oyuncular ama Fatih Tekke kadar komple değiller ve sadece ikisi şampiyonluk + Avrupa'da başarı için yetersiz...

Anıl C
sedat tunalının yazısını okuduğunuz halde hala buralarda name yapmıyor musunuz, adamı dinden imandan çıkaracaksınız
yürüyüş yapacaklarmış.. çıkın biraz sahilde yürüyün de hücrelerinize oksijen gitsin
zaman zaman sadri başkana biz de kızıyoruz, ama bu konuda adama çirkef atmayı bırakın artık
bu camia, doğrusuyla - yanlışıyla bu profilde bir başkanı mevcut koşullarda bulamaz
bugün yapılacak bir yürüyüş, sadri başkana bırak git demektir, bunu da mı anlayamıyorsunuz be kardeşim..

dostum boyle iyi başkan yaramıyo tekke'yi kulupten değerli gorenlere
alışmışlar albayrak gibi başkanlara

engraulis
büyük takım taraftarı
sonra seçim yapılır
...vs

bize ne kadar uzak
farkında mısınız?

kesinlikle katılıyorum hocam.
dün teknik direktör bahane edildi, bugün tekke bahane ediliyor.
sonunda olan klübe , takıma, en nihayetinde bize olacak. sabır ve sükunete ihtiyacımız var.
öfkeyle kalkan zararla oturur diye çok güzel bir söz var. bugün yürüyüş yapmak isteyenler, yarın başkan istifa edince umarım yerine kimi aday istediklerini de söylerler, zira sonunda yürüyüş yapmak yada takım mağlup oldugunda stat "fatih tekke" tezahüratlarıyla inleyecek türünden tehdit/tespit yapanlar esasında camiaya zarar verdiklerini umarım bir ara anlarlar.

Recep Alkan
20.07.2009, 14:52
Fatih Tekke başlığını açtığım için inanılmaz şekilde üzgünüm. Keşke açmasaydım. Belki ben olmasam başka biri açacaktı ama gene de ben açmamalıydım. Bu işi kendi adımca grur meselesine çevirdim. Belki de Başkana kafa tutmalıyım diye düşündüm. Ama şunu da çok iyi biliyorum ki ben Fatihi sadece Trabzonspor’a katkısı olsun diye istedim. Geçen sene Balıkesir’den saç baş yolmuştum, bu sene aynıları yaşamak istemedim.

Nerden bilebilirdim ki bir yönetimin bir oyuncu altında ezilmekten korktuğunu, nerden bilebilirdim ki karşıma yönetim tarafından 15 tane yalan konulacağını, nerden bilebilirdim, her yalanları ortaya çıktığında bir oyuncuya belden aşağıya bile vurabileceklerini, nerden bilebilirdim dün gece ağlamaklı sesle olanları anlatan bir oyuncuyu resmen kapılarda süründüreceklerini, nerden bilebilirdim.

Üzüldüm,Fatihi de Başkanı da en çok sevenlerden daha çok üzüldüm. Bur da yapılan yorumları gördükçe eridim, herkesin bir oyuncuyu istedi diye diğer düşüncedeki insanlar tarafından hain ilan edilmesinden bıktım, site içerisinde yetki ve sorumluluk verilen insanların birilerini müfteri, serseri ilan etmelerinden ve devamlı aşalayıcı şekilde laf sokmalarından bıktım, birilerinin gerçek taraftar profilini kendi gibi göstermesinden bıktım.

Keşke açmasaydım habu başlığı, en azından kendimi bu kadar cevap vermek zorunda hissetmezdim, en azından bir şeyler biliyorum edası ile etrafta dolanmazdım.

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 14:53
şamil ekici ismi ortak noktamız dşğer arkadaşlarda lütfen fikirlerini paylaşsın
Abi ne güzel bi öneri sundun kimse tınlamıyo ya hayret verici birşey sanki olay artık sen ben yada siz biz kavgasına döndü..:S

toksoy61
20.07.2009, 14:53
Bir yanlış görülüyorsa bir tepki konulmalı ama yöntem bu mu olmalı, onu bende bilmiyorum varsa söyleyin, ne yapsın bu taraftar.

arkadaşım bir tepki niye koymak zorundayız bunu anlamıyorum. diyelim ki yönetim Fatih i almak istemiyor. ne var bunda. almaz almaz. onların sorunu. biz taraftar olarak hesabımızı sezon sonunda sorarız. takımın sıralamadaki yerine bakarız, aksaklıklarına bakarız sonra yönetim gel şimdi hesap ver deriz. gerekirse kongreyi toplatır göndeririz.

ama daha lig bile başlamadan, takım oturmadan vay efendim siz bizim istediğimiz fatih tekkeyi nasıl almazsınız diye hakaretler, yürüyüşler vb şeyler komik oluyor açıkcası.
belkide fatih gelip başarısız olacak hatta bu takımın dağılmasına neden olacak. be sefer ne diyecekler. bak aldı fatihi başkanlığını gösteremedi gül gibi takımın dağılmasına neden oldu.
kısacası bu takımı yönetim yönetecek, taraftar değil. taraftarın görevi bellidir tüm dünyada ve trabzon dışındaki tüm şehirlerde olduğu gibi: kombineni al, formanı al stada gel, takımına destek ol. sezon sonundada hesabını sor.

Şenol Altunsoy
20.07.2009, 14:55
büyük takım taraftarı
sonra seçim yapılır
...vs

bize ne kadar uzak
farkında mısınız?

Çok merak ediyorum Nuri Albayrak zamanı içinde geçeli miydi bu fikirleriniz yazının bir kısmı doğru ve haklı ama bazen yıkıcı olmak da iyi olabilir

Not: Fatih Tekke durumu için söylemiyorum bunu

Gökhan KAN
20.07.2009, 14:58
Başkanım tamam Fatih i almıyorsun anlıyoruz ama bize top tutabilen en az orta saha oyuncusu kadar pasör olan birini al..

FATİHLİ
20.07.2009, 14:58
Fatih Tekke başlığını açtığım için inanılmaz şekilde üzgünüm. Keşke açmasaydım. Belki ben olmasam başka biri açacaktı ama gene de ben açmamalıydım. Bu işi kendi adımca grur meselesine çevirdim. Belki de Başkana kafa tutmalıyım diye düşündüm. Ama şunu da çok iyi biliyorum ki ben Fatihi sadece Trabzonspor’a katkısı olsun diye istedim. Geçen sene Balıkesir’den saç baş yolmuştum, bu sene aynıları yaşamak istemedim.

Nerden bilebilirdim ki bir yönetimin bir oyuncu altında ezilmekten korktuğunu, nerden bilebilirdim ki karşıma yönetim tarafından 15 tane yalan konulacağını, nerden bilebilirdim, her yalanları ortaya çıktığında bir oyuncuya belden aşağıya bile vurabileceklerini, nerden bilebilirdim dün gece ağlamaklı sesle olanları anlatan bir oyuncuyu resmen kapılarda süründüreceklerini, nerden bilebilirdim.

Üzüldüm,Fatihi de Başkanı da en çok sevenlerden daha çok üzüldüm. Bur da yapılan yorumları gördükçe eridim, herkesin bir oyuncuyu istedi diye diğer düşüncedeki insanlar tarafından hain ilan edilmesinden bıktım, site içerisinde yetki ve sorumluluk verilen insanların birilerini müfteri, serseri ilan etmelerinden ve devamlı aşalayıcı şekilde laf sokmalarından bıktım, birilerinin gerçek taraftar profilini kendi gibi göstermesinden bıktım.

Keşke açmasaydım habu başlığı, en azından kendimi bu kadar cevap vermek zorunda hissetmezdim, en azından bir şeyler biliyorum edası ile etrafta dolanmazdım.

sen doğru olanı yaptın bizde savunduk burda sabahladık burda sevindik burda üzüldük nerden bilebilirdinki koca klübün 1-2 yönetici bozuntusunun egolarına teslim olabileceğini nerden bilebilirdk ki

61imhotep61
20.07.2009, 14:59
ya bırakın transferi onlar yapsın gelin biz nasıl cehennem yaratılır onları tartışalım

SDinc
20.07.2009, 15:00
Başkanım hazır kampa gitmişken Umut ve Gökhan'la biraz fazla vakit geçir. Geçen sene Ersun Yanal'ı yolladılar bu adamlar, bu sene inşallah seni yollamazlar. Ben olsam kendi kaderimi sadece Umut ve Gökhan'ın ayaklarına bırakmazdım. Siz böyle uygun gördünüz umarım yanılmazsanız. Gökhan'ın sağ ayak içine ve Umut'un kaval kemiğine bol bol masaj yaptırın masörlere. Nasıl olsa bize havadan karadan her bulduğunu atacak adam lazım değil...

Not: Umut ve Gökhan'ı severim, takımda kalmalılar, iyi oyuncular ama Fatih Tekke kadar komple değiller ve sadece ikisi şampiyonluk + Avrupa'da başarı için yetersiz...

Zehir zemberek mesajlardansa böyle mesajlar çok daha ideal. Hiç olmazsa kulübe zarar verecek bir mesaj değil. Kendi fikrini ortaya koymuş.

Erdal
20.07.2009, 15:01
Arkadaşlar aracıya falan gerek yok. Kaldı ki herkes devreye girdi olmadı. Mesele şu yönetim ben yönetirim diyor. En azından zaman zaman yüzüne gözüne bulaştırsa da demek istiyor...Mesela aracı dediğimiz insanlar belki almayın deselerdi o zaman alınırdı Fatih :)...Komik ama gerçek...Böyle adamlarız biz işte...Başkan bize benziyor, Fatih isimnden hareketle Fatih umrularında olmamasına rağmen yönetime çakma fırsatı olarak gören de olmadı değil...Offf ya...Yarınki maçı istiyorum...Barış ilk 11 oynasın...:)

MARATON_61
20.07.2009, 15:01

ben bu forumda yazilan cizilenleri bek samimi bakmiyorum biz her zaman suclu aramakda birinciyiz ya yönedim olur ya traftar olur ama sonunda birilerini suclu ilan ederiz sen sevdan icin bir seyler yapmaya calisdin

bu isin sonunda gruplar bölünmeye basladi isdenmeyen yazilar forumlarda yazildi cizildi ben konuyu basdan beri izleyenlerden biriyim ben sunu gördüm(tekke i külüb den büyük görenleri gördüm külübe sahib cikanlari gördüm
sonuc olarak kaybeden yine bizler olduk bu her zaman böyle olmusdur

fatih tekke olayinda ben sana sunu demisdim abisi dunya dersine dönse bu imkansiz bir sey demisdim kendi düsüncemdi onun icin icin rahat olsun bu sesi cikanlarada sunu demeden gecmeyecegim burda söz öredecegine külübe ve yönedime sahib cikalim bu külüb bizim bir oyuncu icin bölünmeyelim bu sevda heppimizin bir sey oldumu bizim icimiz yanacak

saygilarimla cikar icin deil sevdamiz icin

Erdal
20.07.2009, 15:02
Şenol abi yahu yaşlandınız hala sokaklarda çözüm arıyorsunuz :)....Affınıza sığınarak yazdım...Hem biraz ortam sakinleşsin...

HUSSAIN
20.07.2009, 15:02
arkadaşım bir tepki niye koymak zorundayız bunu anlamıyorum. diyelim ki yönetim Fatih i almak istemiyor. ne var bunda. almaz almaz. onların sorunu. biz taraftar olarak hesabımızı sezon sonunda sorarız. takımın sıralamadaki yerine bakarız, aksaklıklarına bakarız sonra yönetim gel şimdi hesap ver deriz. gerekirse kongreyi toplatır göndeririz.

ama daha lig bile başlamadan, takım oturmadan vay efendim siz bizim istediğimiz fatih tekkeyi nasıl almazsınız diye hakaretler, yürüyüşler vb şeyler komik oluyor açıkcası.
belkide fatih gelip başarısız olacak hatta bu takımın dağılmasına neden olacak. be sefer ne diyecekler. bak aldı fatihi başkanlığını gösteremedi gül gibi takımın dağılmasına neden oldu.
kısacası bu takımı yönetim yönetecek, taraftar değil. taraftarın görevi bellidir tüm dünyada ve trabzon dışındaki tüm şehirlerde olduğu gibi: kombineni al, formanı al stada gel, takımına destek ol. sezon sonundada hesabını sor.

Dediklerine katılıyorum, bize baştan fatihi düşünmüyoruz, biz daha genç futbolcularla, farklı futbolcularla yola devam edicez deselerdi, inan bana hiç kimse ne yürüyüş yapardı, ne de forumlarda bu kadar birbirini kırardı, biz sadece yönetimin fatihe belden aşağı vurmasına kırıldık, taraftara olmayan şeyleri olmuş gibi göstermesine (artık yalan beyanat demekten utanıyorum) kırıldık, tekrar ediyorum dün fatihin açıklamasına kadar böyle bir büyük tepki yoktu, neden yoktu? ve ben fatih çok para istediği için fatihi haksız bulmuş, yönetimin arkasında durduğumu söylemiş ve bugüne kadar yönetime yaptığım eleştiriler için özür dilemiştim, ama dün fatihin konuşmalarını duyunca (kendi kulaklarımla), ağlamaklı bir ses tonuyla, yapılanlarda bir yanlış olduğu aşikar ve bir tepki oluyor ister istemez.

KUTADGU
20.07.2009, 15:03
ya bırakın transferi onlar yapsın gelin biz nasıl cehennem yaratılır onları tartışalım

Cehennemi nasıl ortaya çıkarttığımız sizce de çok açık değil mi?
Bakın bakalım birçok mesaja.
Yarın stadda golcülerimiz ilk gol kaçırdığında, bir çok zebani mal bulmuş mağribi gibi sevinecek, ortalığı da ateşe vereceklerdir.

Alın size cehennem.

A.Gökhan AKIN
20.07.2009, 15:05

Recep yapma gözünü seviyim biz biliyoruz o başlığı senin ne için açtığını kimse senin iyi niyetinden fatih ve trabzonspor sevginden şüphe etmiyor emin ol sen ne kadar üzgünsen ben ve benim gibi bir çok kişi fatih tekke transferinin gerçekleşmemesi ve maruz kaldığı bu tavrı hazmedemiyor ve kesinlikle ben bunu unutamayacağım

devilkid
eğer boyle bir yürüyüş yapılırsa başkan ya o tombul yanaklarıyla gulecek ya da aksama başkanımız olmayacak...her şey iyi düşünülmeli..

OrkHun
O zaman kaka gittikten sonra takımının ilk antrenmanını basan ve yönetimi protesto eden milan, küçük bir kulüptür değil mi?

Burda tartışılması gereken yürüyüş yapılıp yapılmaması değil, yürüyüşün yapılmasına zemin hazırlayan gerçeklerdir, neden fatihin dün akşamki açıklamasına kadar bir yürüyüş planı yoktu, çünkü taraftar yönetime güveniyordu ama olayların iç yüzü açığa çıktı ve taraftar tepki koymak istiyor (medenice) olay budur.

herhalde milanın transfer politikasını bizim yönetimler uygulasa
meydanda yakarız onları:rolleyes:
ayrıca san siroyu dolduramama gibi bir problemleri de olmayacak

Şenol Altunsoy
20.07.2009, 15:07
Şenol abi yahu yaşlandınız hala sokaklarda çözüm arıyorsunuz :)....Affınıza sığınarak yazdım...Hem biraz ortam sakinleşsin...

Sokaksız birtek şey çözülmemiştir :)

61imhotep61
20.07.2009, 15:07
Yarın stadda golcülerimiz ilk gol kaçırdığında, bir çok zebani mal bulmuş mağribi gibi sevinecek, ortalığı da ateşe vereceklerdir.

Alın size cehennem.

ben rakibe cehennemi kastettim yavv:rolleyes:

OrkHun
20.07.2009, 15:08
Çok merak ediyorum Nuri Albayrak zamanı içinde geçeli miydi bu fikirleriniz yazının bir kısmı doğru ve haklı ama bazen yıkıcı olmak da iyi olabilir

Not: Fatih Tekke durumu için söylemiyorum bunu

işte sorun tam da burada
çok kolay zokayı yutuyoruz
sonra da kızgınlıkla ve şuursuzca saldırıyoruz
biraz daha ağırbaşlı olmamız lazım

albayrak ı seçerken eleştiri mekanizmalarını çalıştırmak lazım
görev yaparken değil

HUSSAIN
20.07.2009, 15:08

Ne yapalım abi, bize serseri de dediler, yazıklar olsun da dediler, tekkesporlu olduk, hain olduk, varsın desinler, onlar gibi olamadık, kusura bakmasınlar, ne yapalım genlerimizde var bu asi duruşumuz, iyi yaptın bu başlığı açmakla, sonuçta insanlar bazı şeyleri daha net görmeye başladılar.

Sağduyu her zaman iyidir, ama yanlışları her zaman tepkiler ortaya çıkarır.

Kaya
20.07.2009, 15:09
Sadri Şener'e güveniyoruz...

Yapabileceğini yaptı. Olan biteni de açık açık söyledi. Maddi gücümüz bu kadar. Fatih Tekke bu şartlarda kulüp olanağını kabul etse maddi kaybı olacaktı...

Bundan öte açıklama olamaz zaten...

Yeni sezonda takıma ve yönetime sonsuz başarılar...

İHTİLALL

Alın size cehennem.
Cehennemden kastınız buysa Avni Aker her daim cehennemdir..
Ama çakma..
Kendisini yakan türünden..

FATİHLİ
KARAMAN: Sana yıllık 650 bin EURO verebiliyoruzTEKKE: Beni istemeyebilirsiniz ama hiç olmazsa hakaret etmeyin
kaynak medyatrabzon

Recep Alkan
20.07.2009, 15:10
Recep yapma gözünü seviyim biz biliyoruz o başlığı senin ne için açtığını kimse senin iyi niyetinden fatih ve trabzonspor sevginden şüphe etmiyor emin ol sen ne kadar üzgünsen ben ve benim gibi bir çok kişi fatih tekke transferinin gerçekleşmemesi ve maruz kaldığı bu tavrı hazmedemiyor ve kesinlikle ben bunu unutamayacağım

Abi olay benim senin üzülmen değil.

Baksana yazılanlara, kimse birisi hakkında iyi konuşmuyor, artık iş fikir savaşından çıkıp resmen kişi dalaşına döndü. Nereye kadar, ben istedim,sen istedin adamın gelmesini ama bak istemeyenlerin istediği oldu. Hala birileri kalkıp alttan laf sokmaya devam ediyor.

Birilerinin bir oyuncuyu rahat eleştirebildiği gibi ben ne yazıkki başkanı eleştiremiyorum. Baksana yürüyüş için iki kelime yazdım sanki işi ben organize ettim, bir sürü cevap geldi.

Neyse ya forumda herkes herkesi tanıdı, daha dün Fatih başlığında fırtınalar estiren asan kesenler bügün gelse de olur gelmese de bir oyuncu için başkan tartışılmaz moduna girdi.

Hayırlısı abicim, hayırlısı, bekleyip göreceğiz.

tamuğ yamtar
20.07.2009, 15:11

Yanlış olan ne mi?

Bilen yazarsa sevinirim.

2 sayfa önce yazdığım mesajdır bu. Metni kim kaleme aldı hala merak ediyorum.

Ertuğrul ATALAY
20.07.2009, 15:11
Fatih iyi ki alınmamış...
Bu kadar gündemi belirleyen bir futbolcu alınsaydı bırakın diğer futbolcuları...bırakın t.d yi hatta bırakın yönetimi Trabzonsporun bile önüne geçiyorsa ben böyle bir futbolcuyu takımımda görmek istemem....

HUSSAIN
20.07.2009, 15:13
herhalde milanın transfer politikasını bizim yönetimler uygulasa
meydanda yakarız onları:rolleyes:
ayrıca san siroyu dolduramama gibi bir problemleri de olmayacak

Zamanında bu kulüp fatihi de sattı, gökdenizi de ve hiç tepki olmadı, ayrıca stadı istanbula yapsınlar bakalım boş kalıyo mu?

Demek istediklerim farklı şeylerdi ama sen olayı farklı yerlere çektin, neyse uzatmaya gerek yok.

sorin
20.07.2009, 15:14
Abi ne güzel bi öneri sundun kimse tınlamıyo ya hayret verici birşey sanki olay artık sen ben yada siz biz kavgasına döndü..:S
hayırlısı emrah biz tek vücut olamadan kimseyi eleştirmemizin bi yaptırımı olmuyor sırf laf olsun diye konuşan çok insanlar da var bi nebze hayrımız dokunsa dünyanın en mutlu insanı olanlarda var bu işler maalesef bizim tarafımızda böyle bu kısır döngüden bu takımı bi gün kim çıkarmayı başaracak çok merak ediyorum.

Adem Erdoğan
20.07.2009, 15:15
KARAMAN: Sana yıllık 650 bin EURO verebiliyoruzTEKKE: Beni istemeyebilirsiniz ama hiç olmazsa hakaret etmeyin
kaynak medyatrabzon

"senden 650.000 euro istiyoruz" olmasın o.:)

Keşke öyle deseydiler daha masum olurdu.

Ertuğrul ATALAY
20.07.2009, 15:15
Fatih iyi ki alınmamış...
Bu kadar gündemi belirleyen bir futbolcu alınsaydı bırakın diğer futbolcuları...bırakın t.d yi hatta bırakın yönetimi Trabzonsporun bile önüne geçiyorsa ben böyle bir futbolcuyu takımımda görmek istemem....

Fatih Trabzonspora en faydalı olmuş an fazla para kazandırmış futbolculardandır...ancak şuan da olayın rengi anlamı iyice değişti...

HUSSAIN
20.07.2009, 15:16
Sadri Şener'e güveniyoruz...

Yapabileceğini yaptı. Olan biteni de açık açık söyledi. Maddi gücümüz bu kadar. Fatih Tekke bu şartlarda kulüp olanağını kabul etse maddi kaybı olacaktı...

Bundan öte açıklama olamaz zaten...

Yeni sezonda takıma ve yönetime sonsuz başarılar...

Gerçekten çok tatmin edici açıklamalar, hele dün akşam fatihin açıklamalarından sonra yüreklerimiz ferahladı, yeni sezonda yönetime ve takıma başarılar...

Şampiyon Trabzonspor...

Ertuğrul ATALAY
20.07.2009, 15:17
Yaşasın Trabzonspor....
Şampiyon Trabzonspor...

FUtbolculara t.d ye ve başkana güveniyorum....

cihatöztürk
20.07.2009, 15:17
artık yapcak pek bişey kamadı umalımda

gökan la umut bizi mahçup etsin bu sene

ben güveniyorum ikisinede bu sene daha iyi olacaklar işllah

HUSSAIN
20.07.2009, 15:18
Fatih Trabzonspora en faydalı olmuş an fazla para kazandırmış futbolculardandır...ancak şuan da olayın rengi anlamı iyice değişti...

Sence olayın bu duruma gelmesinin sebebi ne, fatih mi, yönetim mi, taraftar mı?

Ilelioglu
20.07.2009, 15:18

Baksana yazılanlara, kimse birisi hakkında iyi konuşmuyor, artık iş fikir savaşından çıkıp resmen kişi dalaşına döndü. Nereye kadar, ben istedim,sen istedin adamın gelmesini ama bak istemeyenlerin istediği oldu. Hala birileri kalkıp alttan laf sokmaya devam ediyor.

Birilerinin bir oyuncuyu rahat eleştirebildiği gibi ben ne yazıkki başkanı eleştiremiyorum. Baksana yürüyüş için iki kelime yazdım sanki işi ben organize ettim, bir sürü cevap geldi.

Neyse ya forumda herkes herkesi tanıdı, daha dün Fatih başlığında fırtınalar estiren asan kesenler bügün gelse de olur gelmese de bir oyuncu için başkan tartışılmaz moduna girdi.

Fatih Tekke'yi herkes ister ama olmadi ve olayin perde arkasini bilmedigimiz icin Baskani yargilamak cok erken...

FATİHLİ
20.07.2009, 15:19
fatihi almadık kesin şampiyonuz hacısalihoğlu zihniyetlere 5 hafta süre veriyorum

ARAGORN01
20.07.2009, 15:19
Yürüyüş yapmaya niyetli arkadaşlar eğer yürüyüş yapacaksanız bilinki yürüyüşten 1 saat kadar sonra bir yönetim kurulunuz olmayacak. Olağanüstü genel kurul ancak 1 ayda toplanır.Zaten o saatten sonra da ne Tekke yi bulursunuz ne de lig için motivasyon bulursunuz.

Yürüyün , yakın gemileri bakalım elinize ne geçecek!!! merakla bekliyorum... Ha bu arada bu yürüyüşü destekleyenler istifalardan sonra da burada olun... Ya da gelecek yönetimin icraatleri sırasında da burada olun.....

A.Gökhan AKIN
20.07.2009, 15:21

Burası bir forum olduğuna göre herkes herkesi belli ölçüler çerçevinde eleştiribelme hakkına sahiptir eğer eleştirileri hazmedemeyenler varsa forumun amacı ile ter düşüyorlar demektir ki buda onların sorunudur.Ben herkesi eleştiririm Başkanıda eleştiririm,fatihide x yönetim kurulu üyesinide...

Eğer eleştirmemem izin verilmeyecekse benim burda ne işim var? senin burda ne işin var yada bu üyelerin burda ne işi var diye sorarım?

belli çerçeveler içinde kaldığım ya da kaldığımız sürecede herkes bu hakka sahiptir..Eleştirilerimiz amacını aşıp kişilik haklarına saldırıya dönüşürse, birilerinin müdahele etme hakkı olur ancak.

Ama burda forum yazarlarının zaman zaman kullanılmaması gereken kelimelir kullandığınada hepemiz şahit oluyoruz bu demek değildirki bu kelimelerle x şahsını sevmiyoruz.

Ben Fatih'in transferi sürecinde yaşananları olay tüm gerçekliğiyle açıklanmadığı sürece yeri geldiğince sorumlular herkimse yine eleştireceğim.Çünkü bu hazmedilecek bir durum değildir.

İnsanları kandırmak yöneticilik değildir.Biz Sadri başkanı duruşuyla sevdik ve o sevdiğim duruş, son zamanlarda yapılan hatalar nedeniyle (kendi görüşümdür) benim gözümde büyük yara almıştır.

Bu duruş yara alırken taraftarıda yaralamıştır.En azından bir çoğunun şuanki fatih7e karşı olan duruştan memnun olmadığını düşünüyorum.ve sonuna kadar da eleştireceğim.Sorun her zaman söylediğim gibi Fatihi almak ya da almamak değildir.

Hüseyin'i bu takımdan gönderiken gösterilen duruş bir örnektir.Şartlarımız budur.Bu şartlar altında kalacaksan kal denilmiştir doğru ya da yanlış. Ve olay kapanmıştır.

Aynı duruş Neden Tekke ye layık görülmemiş ve birbirinden bi haber açıklamalar yapılmıştır? bunu çıksın birisi açıklasın ve bizde susalım.

Boşver Recep Boşver Diyeceğim Ama kendim boşveremiyorumki sen boşveresin güzel kardeşim.

FATİHLİ
Yürüyüş yapmaya niyetli arkadaşlar eğer yürüyüş yapacaksanız bilinki yürüyüşten 1 saat kadar sonra bir yönetim kurulunuz olmayacak. Olağanüstü genel kurul ancak 1 ayda toplanır.Zaten o saatten sonra da ne Tekke yi bulursunuz ne de lig için motivasyon bulursunuz.

Yürüyün , yakın gemileri bakalım elinize ne geçecek!!! merakla bekliyorum... Ha bu arada bu yürüyüşü destekleyenler istifalardan sonra da burada olun... Ya da gelecek yönetimin icraatleri sırasında da burada olun.....

başkana lafım yok hacısalihoğlu nun gitmesi için elimden geleni ardıma koymam

Ertuğrul ATALAY
Sence olayın bu duruma gelmesinin sebebi ne, fatih mi, yönetim mi, taraftar mı?

Renkdaşım...
Önemli olan yönetimin kararladır ki ben aldıkları kararlara bazı yanlışlar olmasına rağmen saygı göstermek gerekir....Bu yönetim başarılıdır ve daha başarılı olacaktır...Sabredelim...Çünkü bu yönetim ve takım sabrı hakediyor..

HUSSAIN
20.07.2009, 15:22

Bir yürüyüşle dağılacak kadar yumuşak karınlı bir yönetim kurulumuz varsa, yürüyüş yapılmasa bile, fazla ömürleri olacağını zannetmiyorum.

Adem Erdoğan
20.07.2009, 15:23
yürümekle yollar aşınmaz bir yürüyüşte başkan için yapılır.

61imhotep61
20.07.2009, 15:24
eğer td orta saha yoğunluğunuda düşünerek tek forvet oynayacam dediyse forvette almazlar.ozaman gökhan tek oynar yedeği umut olur.eğer fatih alınırsa gökhan yedek olur ve başkan onu satamaz.ozaman gokhan başkanın elinde patlar ve bu düşünceden dolayı başkan fatihi almaz...

karatasof
Yaşasın Trabzonspor!!!
Şampiyon Trabzonspor!!!
ALLAHIM!!!Yanlız sana kulluk eder ve yanlız sana inanırım...

A.Gökhan AKIN
Fatih Tekke'yi herkes ister ama olmadi ve olayin perde arkasini bilmedigimiz icin Baskani yargilamak cok erken...

Anlatmak istediğimiz budur zaten Başkanımız yada birileri bunu açaklamalı o ona söylesin fatih çıksın başka birşey söylesin bu nereye kadar sürecek böyle.Tek istidiğimiz olayın gerçekliğidir.Eğer böyle sürüncemede kalacaksa bu olay eleştirilerin gelmesinide kimse eleştirmemelidir.

HUSSAIN
Renkdaşım...
Önemli olan yönetimin kararladır ki ben aldıkları kararlara bazı yanlışlar olmasına rağmen saygı göstermek gerekir....Bu yönetim başarılıdır ve daha başarılı olacaktır...Sabredelim...Çünkü bu yönetim ve takım sabrı hakediyor..

Dediklerine sonuna kadar katılıyorum ama bu süreçte yapılanlar, bende yönetim açısından büyük güven kaybı uyandırmıştır.

ARAGORN01
20.07.2009, 15:25
Bir yürüyüşle dağılacak kadar yumuşak karınlı bir yönetim kurulumuz varsa, yürüyüş yapılmasa bile, fazla ömürleri olacağını zannetmiyorum.

Kına yakarsın. Gelecek yönetim sürecinde seni yine buralarda görmek isteriz. Yürüyüşün ne anlama geleceğini bilmeyen arkadaşlar bir daha düşünsün.

Erdal DİLEK
20.07.2009, 15:26
Eskidend o brezilya meseleleri son 10 senede alt yapıdan kaç futbolcu çıkarmışız ona bakmak gerek..
nasıl eskiden di, ben alt yapıdan bahsetmiyorum, trabzondan bahsdiyorum, süper ligde kac tane trabzonlu var bi bak istersen, hatta profesyonel takımlarada bir bak, kimse bizedn iyi futbol oynayamaz. . .

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 15:26

isterseniz üflemeyelim de ..
neye lazım yönetim yıkılır filan...
eğer bir karar aldıysalar bunun arkasında duracaklar..
taraftar yürümüş... koşmuş...

Ertuğrul ATALAY
20.07.2009, 15:27
Yaşasın Trabzonspor!!!
Şampiyon Trabzonspor!!!

amin......

ARAGORN01
20.07.2009, 15:28
isterseniz üflemeyelim de ..
neye lazım yönetim yıkılır filan...
eğer bir karar aldıysalar bunun arkasında duracaklar..
taraftar yürümüş... koşmuş...

Üfleyin üfleyin... Ne isterseniz yapın... Kim kar lı çıkacak göreceğiz.

FATİHLİ
20.07.2009, 15:28
Yaşasın Trabzonspor!!!
Şampiyon Trabzonspor!!!

biraz daha bekleyeceksin şampiyonluğu görmek için

yorumsuz6117
20.07.2009, 15:29
kaç sene:)

HUSSAIN
Kına yakarsın. Gelecek yönetim sürecinde seni yine buralarda görmek isteriz. Yürüyüşün ne anlama geleceğini bilmeyen arkadaşlar bir daha düşünsün.

Bu yazdıklarımdan yönetimin gitmesini istediğimi çıkardıysan anlama özürlülüğün var demektir. Ben her zaman burdayım, ve burda olacağım, biz pazara kadar değil mezara kadar Trabzonsporluyuz. Sizin gibi 'yönetimsporlu' değiliz... Al bi tabirde benden.

Ertuğrul ATALAY
Dediklerine sonuna kadar katılıyorum ama bu süreçte yapılanlar, bende yönetim açısından büyük güven kaybı uyandırmıştır.

Elbette..ama bunu derinleştirmek anlamsız.İşin içine maliyet de girince biraz toleranslı olmak lazım...

Gökhan BAYRAK
Hüseyin'i bu takımdan gönderiken gösterilen duruş bir örnektir.Şartlarımız budur.Bu şartlar altında kalacaksan kal denilmiştir doğru ya da yanlış. Ve olay kapanmıştır.

sen şimdi yönetimin Hüseyin'le masaya oturduğuna gerçekten inanıyor musun?

winner
Yıllık 650.000 Euro Fatih'in istediği rakam işte, en yüksek ücretin altında yaklaşık 1.500.000 TL, en yüksek ücretin 2.000.000 TL'den fazla olduğunu sanmam...Neden hakaret oluyor...

Emrah Akcagöz
hayırlısı emrah biz tek vücut olamadan kimseyi eleştirmemizin bi yaptırımı olmuyor sırf laf olsun diye konuşan çok insanlar da var bi nebze hayrımız dokunsa dünyanın en mutlu insanı olanlarda var bu işler maalesef bizim tarafımızda böyle bu kısır döngüden bu takımı bi gün kim çıkarmayı başaracak çok merak ediyorum.
Hayırlısı olsun diyelim elden bişey gelmiyor...:S

tamuğ yamtar
20.07.2009, 15:30

Bırakın bu çok bilmiş havalarını.

Çok büyük laf ettin gerçekten.

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 15:30
Üfleyin üfleyin... Ne isterseniz yapın... Kim kar lı çıkacak göreceğiz.
yazılanı anlayamıyorsun yada anlamak istemiyorsun..
kendi adıma yazıyorum..
fatih tekkenin alınmamasına tepkiliyim..
yürüyüş gereksiz....
ama yürüyüş oldu diye yıkılacak yönetimde istemiyorum..
aldıkları kararın sonuna kadar arkasında duran,tutarlı bir yönetim istiyorum..
takımın başarısını bir tek sen istemiyorsun ,öyle olduğunu zannetsende..

FATİHLİ
20.07.2009, 15:31
kaç sene:)

bir bilsem ama bu kafayla çok sene gibi gözüküyor

Ertuğrul ATALAY
Sonuçta Fatihi kimse yadsımıyor..kimse onu yok saymıyor.Herkes onun Trabzoınspor için bir değer olduğunu dillendiriyor.Ama profosyonel bir süreç acemice yürütülmiüş oolabilir.Ben yanlızca yönetimin sabredilmeyi hakettiğini düşünüyorum...

FATİHLİ
Bırakın bu çok bilmiş havalarını.

Çok büyük laf ettin gerçekten.

seninkinden daha büyük olduğu kesin

ziyaretci
20.07.2009, 15:32
transfer lere nasil karar veriliyor inanin merak ediyorum... bizim forvet hakkindaki sorunu bross nasi gorecek... 34 lig macini tek tek izleyecekmi... hangi komite karar veriyor neye gore karar veriyor... tekke felan deil beles bi Ersen MARTIN bile alinsa yada Taner bile alinsa derdikki ekonomik kosullar ama gerekli transferler .. kotu transferler deil ama takimin zaten iki en iyi oyuncusu Yattara ve Alanzinho iken ayni bolgelere Engin ve Zafer alinio ama hala takimin tek sorunu olan bitiricilige cozum bulunamio... baskanim HES olsun baska projeler olsun tamam herkes zaten size minnettar ama nasi bi transfer komitesi dir bu.
birileri bana solesin lutfen

GECEN SENE BU TAKIM POZISYON URETME SIKINTISI MI CEKTI??? ben mi yanlis takimi izledim.. benim gecen sene gorduum tek sikinti wardi ilerdeki ikili ayaklarina ne saman top aldilarsa ezdiler. hic bi uzun top u takima kazandiramadilar kacirdiklari golleri ise sayicam bile

Remzi
20.07.2009, 15:33
bir bilsem ama bu kafayla çok sene gibi gözüküyor

25 senedir sizin kafalardan bir şey olmamış sıra bizim kafalarımızda.. :)

HUSSAIN
Yıllık 650.000 Euro Fatih'in istediği rakam işte, en yüksek ücretin altında yaklaşık 1.500.000 TL, en yüksek ücretin 2.000.000 TL'den fazla olduğunu sanmam...Neden hakaret oluyor...

Gökhan ünal senelik 1.2 milyon euro, yattara 1.3 milyon euro alıyor.

Gökhan BAYRAK

yavaş salla!!!

ARAGORN01
20.07.2009, 15:34
Bu yazdıklarımdan yönetimin gitmesini istediğimi çıkardıysan anlama özürlülüğün var demektir. Ben her zaman burdayım, ve burda olacağım, biz pazara kadar değil mezara kadar Trabzonsporluyuz. Sizin gibi 'yönetimsporlu' değiliz... Al bi tabirde benden.

Ben senin yaşından daha fazla süredir Trabzonspor luyum. Yapılan yürüyüşten bahsediyorum senin Trabzonsporluluğundan değil ayrıca. Ayrıca ben de katılacağım diyorsan ki senin fikrindir , o zaman katılmanın ne anlama geldiğini söylüyroum. Bu yürüyüş açıkça yönetim istifa yürüyüşüdür.
Bu yürüyüşün önünde ne gibi bir engel vardır? Yoktur
Herkes fikirlerini özgürce savunamaz mı? Savunur
Bu yürüyüş kime fayda sağlar? İşte bu noktayı biraz düşünün...

winner
Fatih'in Zenit'e gitmeden önce ki sezon aldığı para 750.000 Euro'dur.

FATİHLİ
25 senedir sizin kafalardan bir şey olmamış sıra bizim kafalarımızda.. :)

bu cümleler için yaşın ufak be aslan

Ilelioglu
Şener: Takıma takviye yapacağız

http://www.haber61.net/images/news/16510.jpg

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, yeni sezon öncesi teknik direktör Hugo Broos'un istediği mevkilere takviye yapmak için araştırmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Hollanda kampında bulunan Başkan Sadri Şener, yeni sezondan oldukça umutlu.
Teknik direktör Hugo Broos'tan fazlasıyla memnun olduklarını söyleyen Şener, "Takımdaki hırs beni de heyecanlandırıyor. Eksiklerimiz olduğunu biliyoruz ve buralara gerekli takviyeleri yapmak için araştırmalarımız sürüyor. Avrupa'da güçlü takımlarla oynayacağımız hazırlık maçlarında sergileyeceğimiz performans bizim için çok önemli. Standard Liege maçındaki futbol beni memnun etti. Bu oyunumuzu önümüzdeki maçlarda daha da geliştirmemiz gerekiyor. Ama gerek oyuncu kadromuz, gerekse teknik heyet kadromuzun bunun üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine inanıyorum" dedi.

Öte yandan Trabzonspor'un Danimarka'nın Midtjylland takımından Mikkel Thygesen, İtalya'nın Geneo takımından Anthony Vanden Borre ve Beşiktaş'tan Batuhan Karadeniz ile ciddi şekilde ilgilendiği öğrenildi.
Bu futbolcular dışında alternatif isimler üzerinde de araştırmalarını sürdüren bordo - mavili takımın yeni sezonun ilk haftasına yeni transferleri yetiştirme çabasında olduğu vurgulandı.

Kaynak: haber61.net

A.Gökhan AKIN

Oturmadıysa bile bu bir duruştur.Bizim bildiğimiz hüseyine aldığı ücrette inidirim yap teklifidir doğru yanlış bilemem.Aynı duruşu tekkede gösterselerdi sudan baheneler uyudurulmasaydı çıkıp birileri tek bir açıklama yapsaydı ve olay kapansaydı benim düşüncem budur.Bu sayede Koca Trazonspor yönetim kurulu kendisini yıpratmazdı.Aynı ölçüde Fatihde yıpranmazdı dediğim gibi ben olayın Fatih alınsın ya da alın masın boyutunda değilim.Sadce bu sürece karşıdır eleştirilerim.

Recep Alkan
20.07.2009, 15:35
A.Gökhan AKIN (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12024)

Abi zaten gereken her şeyi söylemişsin, bana laf kalmadı konuşmaya gerek de yok.

Yönetim Fatih Tekke konusunda ne yazık ki berbat ötesi bir yol izlemiştir. Bu adamı almamak için yapması gereken tek şeyi yapmamış, yapamamıştır. Çıkıp taraftarın önüne bu adamı biz almayacağız diyip suyun yatağını baştan kesememiştir. Bunun yerine çeşitli yalanlar ile taraftar baskısını azaltma yoluna başvurmuş, nasıl olsa unutulur ve bu olay kapanır mantığını sergilemiştir. Ama Trabzon insanı bu sefer herkesi yanıltmış ve neyi istediğini çok güzel göstermiştir. Baskının azalmadığını gören yönetim ise yalan üstüne yalan koymuş, resmen bu konuda battıkça batmıştır.

Ama ilgimi en çok çeken konu ise başkadır.

Yönetim Fatih transferinde en çok para konusunu öne sürmüştür. Parasını olduğunu hepimiz bildiğimiz halde bunda ısrarcı olmuş ama en son beyanatında Fatihe bu kadar az para verirsek içimiz sızlar gibisinden laflar etmiştir. Ep söyledim gene söylüyorum, ey gidi başkan Fatih boş mukaveleye imza atsaydı acaba o boş sözleşmeye 2 milyon yazar mıydınız ? Her şekilde Trabzonspor’un menfaatlerini öne sürerek en ucuzu ve kalitelisini bulmaya çalışırken acaba bizlerin bilmediği başka biri mi bulunmuştur.

Üst üste bu kadar yalan söyleyen bir yönetimin gene çocuk kandırır gibi bu şekilde çıkıp savsataları resmi siteden yayınlaması bu transfer sürecinde sergiledikleri bütün davranışlara yakışmıştır.

Son olarak senin zamanı geldiğinde eleştireceğini söylediğin hiçbir konuda yalnız değilsin. Yeter ki zamanı gelsin abi.

Saygılar ;

Cengiz
20.07.2009, 15:36
radyosporu dinleyin

Ilelioglu
20.07.2009, 15:36

Oturmadigina dair bir kanitin mi var??

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 15:38
Oturmadıysa bile bu bir duruştur.Bizim bildiğimiz hüseyine aldığı ücrette inidirim yap teklifidir doğru yanlış bilemem.Aynı duruşu tekkede gösterselerdi sudan baheneler uyudurulmasaydı çıkıp birileri tek bir açıklama yapsaydı ve olay kapansaydı benim düşüncem budur.Bu sayede Koca Trazonspor yönetim kurulu kendisini yıpratmazdı.Aynı ölçüde Fatihde yıpranmazdı dediğim gibi ben olayın Fatih alınsın ya da alın masın boyutunda değilim.Sadce bu sürece karşıdır eleştirilerim.

Hüseyin konusunda kesinlikle bir duruş sergilenmemiştir.Aynen Hüseyin de taraftarın önüne yem olarak atılmıştır.yok neymiş Hüseyin parayı beğenmedi falan.aslı astarı yok bunların.Hüseyin'i zaten düşünmüyordular kadroda, para teklifinde bile bulunmadılar.yani ortada bir duruş falan yok. . .