PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Orhan Aydın
20.07.2009, 11:09
ya 3 trılyon yıllık para istemiş daha ne isteyecek

ntvde tavanın altında dedi 3 trilyonun altında yani

Mollasalihoğlu
Geç bunları geç, kurusıkı bile değil bunlar; mantar tabancası..

Ortada Sadri Şener-Fatih Tekke düellosu varmış gibi hava estiriyosun, birisi olursa diğeri olmaz gibi yaklaşıyorsun olaya.Bunun sebebini öğrenmek istiyorum, Fatih Tekke neden bu takıma istenmiyor,

Sen üşenip okuma sakın arkada yazanları, ben tekrarlayayım..

-Fatih Tekke şu an kesinlikle mükemmel bir transferdir.
-Yönetimin F.Tekke konusunda tavrı hem sportif başarımız açısından hem de etik açısından yanlıştır. (basına yansıdığı kadarı ile)
-Yönetimin bu konuda yanlış yapıyor olması, bu yönetimden daha iyi bir yönetim alternatifi olduğunu kesinlikle göstermez.
-Teraziye koyduğum zaman(ben koyarım sen koymazsın ya da koyarsın farklı çıkar sonucun) yönetimin gitmesi sonucu oluşacak kriz, Tekke'nin gelmemesi ihtimalinden daha yıkıcı bir durum ortaya koyacaktır.

Bütün bu nedenlerle;

Umarım F.Tekke alınır ancak umarım "şımarık" taraftarımız alınmaması durumunda gereğinden fazla yaygara koparmaz..

Açıklayıcı olabildim mi???

Emrah KabuL
Yürüyecek olanlar Ts Club'a da uğrasın da bir kaç forma falan alsınlar.. Bu taraftarın sırtında hala Vestel, A.Sigorta reklamlı formalar var.

Celal Demir
bence onu seçimden önce düşünecektik...

ben söylemiştim seçimden önce eğer hacısalih ooğlu girecekse yeni yönetime yandık diye vede girdi :S

erdogan69
20.07.2009, 11:10
Bence yenildğimiz her maçtan sonra hacısalihoğlu ve alioğluna tepki gösterilsin...Kulubü babalarının çiftliği zannetmesinler... Bu kulübün gerçek sahibi Taraftardır.

Bu iki kişi ya gidecek ya gidecek.

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 11:10
HACISALİHOĞLU VE KARADENİZSPOR
Sadri Şener yönetimi, birçok alanda olduğu gibi kriz yönetmede de küme düştü.
Anlaşılır bir yanı yok; 'skandal' şekilde, 'topunu kesen bakkala ağlarcasına' olağanüstü kongre kararı aldı Şener…
Yetmezmiş gibi kongre de skandal şekilde gerçekleştirilerek tarihe geçti. Salona daksille gelen mi ararsın, ne olur ne olmaz diye çift tükenmez kalemle geleni mi!
Niye, kimin kaç oy aldığını açıkla(t)ma cesaretini gösteremediniz? Bu mu sizin şeffaflık anlayışınız, 1-2 yöneticinizin itibarını koruma adına mı bunu yaptınız?
Ama bilin ki o açıklamadığınız çiziklerle, arkadaşlarınızın itibarını koruduysanız da, Trabzonspor'un itibarına kalın bir çizik attınız!
Sayın Şener, hiç kendinize, bir Asbaşkan neden bu kadar çizik yer diye sordunuz mu?
Hele de Trabzonspor Asbaşkan'ı!

Asbaşkan demişken, kendisi geçtiğimiz sezonki Karadenizspor rezaletinden ötürü olacak ki, pilot takımı himayesi altına aldı.
Korkarım ki, geçtiğimiz sezonu mumla arayacaklar.
Kongre yaptılar onlar da; Asbaşkan bıraksa belki bu kongrede skandal olması engellenebilirdi. Ama ne çare!
Hacısalihoğlu'nun üstün gayreti (!) sonucu başkanlığa Hüseyin Örs seçildi.
Öyleyse bir soru da spor camiasına:
Kaçınız Hüseyin Örs'ü tanırsınız? Şaşırmış gibisiniz.
Durun ben size anlatayım.
Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim görevlisi. Demokrat Partili. Arka planda siyasetçileri yönlendirmesiyle meşhur. Geçmişte Hayrettin Hacısalihoğlu ile birlikte siyasi platformda omuz omuza idiler.
“Tamam da bu adamın spor yöneticiliği kariyeri ne” diye içinizden soru geçirdiğinizin farkındayım.
Peşinen cevap vereyim: ben de bilmiyorum.
Ama Örs'ün başkanlığa seçilmesindeki ölçütü de merak etmiyor değilim.
Hacısalihoğlu ve Örs'ün yakın ilişkiler içerisinde olduğu Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Şadan Eren mi?
KTÜ Rektörü İbrahim Özen mi?
Hacısalihoğlu ile Örs'ün, geçmiş dönemdeki dava arkadaşlığı mı?
Bunlar boğazıma takılan kılçık.
Ama görünen gerçek şu ki; Hayrettin Hacısalihoğlu, Karadenizspor yönetimini oluştururken, Karadenizspor'u yönetebilecek değil, Karadenizspor'daki yöneticileri yönetebilecek bir oluşum gerçekleştirdi.
Günahtır günah!
Hacısalihoğlu, aynı oluşumu Trabzonspor yönetiminde de yaptı. 'Dediğim dedik' bir anlayışla yöneticilik yapan Hacısalihoğlu, hiçbir şeyden haberi olmayan Şener'in desteğini de arkasında hissederek kendisine muhalif olan olacak bütün isimleri devre dışında bıraktı.
Her koşulda kendisine biat edeceklerle yola devam edip, aykırı ses çıkaranları pasifize etti.
Onunla yola devam edenlere bakmayın, hiçbir etkileri yok kulüp üzerinde.
Hacısalihoğlu'nun son icraatı da; uzun yıllar yöneticilik yapmasına rağmen elle tutulur hiçbir icraatı olmayan Özer Bayraktar'ı Karadenizspor'dan sorumlu yönetici yapmak oldu.
Bak sen!
Geçen sezon ikinci ligin ortasında yığılan enkazın başsorumlulu, Trabzonspor yöneticiliğiyle ödüllendirildi. Hem de enkazdan sorumlu yönetici oldu! Özer bu kadar başarılı ise neden Karadenizspor'a başkan yapılmadı da yedekten girdiği Trabzonspor yönetiminde Karedinizspor'dan sorumlu oldu.. Olacak iş değil, aklım almıyor.
Eski başkan Fikret Yavuz, as başkan Şaban Bülbül, İbrahim İskender, Ekan Sayitoğlu ve bugünki yönetimimde bulunmayan diğer isimlerin hepsini kutluyorum. Bir yandan Karadenizspor'u bir yandan da Sadri Şener ve Hayrettin Hacısalihoğlu'nun idare ettiğiniz için. Ve bugün hiç bir koltuk kaygısı içinde olmadan alnınızın akıyla bu göreveden ayrıldınız için..
Sayın Hacısalihoğlu, yorgunum, kırgınım deyip, etrafında adam toplamak isteyeceğine, yorgunluğun gereklerini yerine getirip istirahata çekilmelidir.
Trabzonspor için yapacağı en büyük ve önemli icraatı bu olur.

Yazar: Atakan KADIOĞLU
http://www.trabzonunsesi.com/ sitesinden 20.07.2009 tarihinde yazdırılmıştır.

kurtcebe
20.07.2009, 11:12
[QUOTE=

Umarım F.Tekke alınır ancak umarım "şımarık" taraftarımız alınmaması durumunda gereğinden fazla yaygara koparmaz..

Açıklayıcı olabildim mi???[/QUOTE]

Sen kimsin nesin nasıl bir şeysin insanmısın değilmisin okumuşmusun cahilmisin nesin bilmiyorum
ama sadece şunu biliyorum Trabzonspr taraftarı şımarık değildir.

Emrah KabuL
20.07.2009, 11:13
Saçmalığa bakın yahu forvetler gol kaçırınca taraftarı nasıl durduracaklarmış.. Gol kaçırmayan forvet mi icat edildi yoksa ? Fatih gelse hiç mi gol kaçırmıyacak ? Bu takımın mevcut forvetleri Gökhan ve Umut dur. İster beğenin ister beğenmeyin ama saygı duyun..! Valla ben Gökhan ve Umut'un yerinde olsam bu kadar F.Tekke baskısından sonra boş kaleye bile gol atmam.

Emrah Akcagöz
Fatih başından beri aynı konuştu, "Trabzonspor'a gelmek istiyorum, para mühim değil."

Başkan, her hafta farklı bir bahane ileri sürdü.

Sence hangisi daha dürüst bu konuda.
Fatih daha dürüst duruyo hayırlısı olsun bakalım neler olacak...

Erdem Keser
Yürüyecek olanlar Ts Club'a da uğrasın da bir kaç forma falan alsınlar.. Bu taraftarın sırtında hala Vestel, A.Sigorta reklamlı formalar var.
Sana mı soracaklardı ?

FATİHLİ
Sayın Şener, hiç kendinize, bir Asbaşkan neden bu kadar çizik yer diye sordunuz mu?
Hele de Trabzonspor Asbaşkan'ı!

süper... cevap ver başkan

Hamsi_61_61
http://www.haber61.net/images/news/276.jpg
Fatih canlı yayında konuştu
19 Temmuz 2009 / 22:38
Fatih Tekke canlı yayında transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu

Fatih Tekke NTV de yayınlanan Doğru Transfer programına katılarak transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"Advocat affetmedi, özür diledi"
Zenit kulübünde devam edeceğini ve yarından itibaren A takımla idmanlara başlayacağını açıklayan Tekke "Dick Advocat beni affetmedi yanlış anlama olduğunu söyledi, özür diledi“ dedi
Son günlerde hakkında yapılan açıklamalar nedeniyle kendisi için çok önemli olan taraftarın sevgisini kaybetmek istemediğini söyleyen Tekke transferiyle ilgili de açıklamalar yaptı.
“Trabzonspor'a gelebileceğimi söyledim”
Kendisini 20 gün önce Trabzonspor yöneticisinin arayarak durumunu sorduğunu açıklayan Fatih Tekke “20 gün önce yönetici bir ağabeyim beni arayıp durumumu sordu. Ben de Trabzonspor'a gelebileceğimi söyledim” dedi. Fatih görüşmede para konuşulmadığını belirterek . "Eğer söz konusu takım Trabzonspor'sa duygusal davranmama lüksüm yok, ücret konuşulmadı" dedi.
“Trabzonlu ve Trabzonsporluyum”
Kendisinin Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu ve bunu kimsenin tartışamayacağını söyleyen Fatih Tekke “Futbol hayatının sonuna gelmiş bir oyuncu değilim burada edindiğim tecrübe ile gideceğim takıma çok faydalı olacağıma inanıyorum” dedi.
“Zenit'ten aldığım parayı talep etmedim”
Rıdvan Dilmen'in Ekonomik olarak mı anlaşamadınız? sorusu üzerine Tekke “Benim Rusya'da kazandığım parayı Trabzonspor'dan talep ettiğim iddiaları doğru değil. Futbol hayatımda ilk defa Trabzonspor'dan en çok para kazanan futbolcunun altında bir para talep ettim.” dedi. Ancak Tekke Trabzonspor'dan talep ettiği ücreti açıklamadı.
“Trabzonspor'a zorluk çıkarmadım”
Fatih Tekke Trabzonspor'a zorluk çıkarmadığını ve Trabzonspor'dan tavan ücretin altında ücret istediğini açıklamasına rağmen Trabzonspor'un kendisine teklif ettiği ücreti ve kendisinin talep ettiği ücreti açıklamadı.
“En ciddi teklif Trabzonspor'dan geldi”
Kendisiyle Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da ilgilendiğini açıklayan Tekke “en ciddi talep Trabzonspor'dan geldi” dedi.
Tekke bundan sonrası ile ilgili olarak da "Transfer döneminin sonuna 1,5 ay daha var. Bu süre içerisinde transfer teklifi alırsam ayrılmak isterim yoksa burda kalacağım. Bu dönemde olmazsa Ocak transferinde ya da gelecek yıl transferde buradan ayrılmak istiyorum” dedi.

Bu yazı başkana ve yönetime kapak olsun...:mad::mad::mad:

Bu aciklamalardan sonra Baskan ve yonetim benim icin tamamen bitmistir , artik desteklemiyorum baskanimizi !!!

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 11:14
Sen kimsin nesin nasıl bir şeysin insanmısın değilmisin okumuşmusun cahilmisin nesin bilmiyorum
ama sadece şunu biliyorum Trabzonspr taraftarı şımarık değildir.

Hepsi şımarık değildir..

Fatih Tekke alınmazsa ortalığı yıkarım, söverim, baskı kurarım, şunu yaparım, bunu yaparım diyen şımarıkıtr..

Celal Demir
20.07.2009, 11:14
Saçmalığa bakın yahu forvetler gol kaçırınca taraftarı nasıl durduracaklarmış.. Gol kaçırmayan forvet mi icat edildi yoksa ? Fatih gelse hiç mi gol kaçırmıyacak ? Bu takımın mevcut forvetleri Gökhan ve Umut dur. İster beğenin ister beğenmeyin ama saygı duyun..! Valla ben Gökhan ve Umut'un yerinde olsam bu kadar F.Tekke baskısından sonra boş kaleye bile gol atmam.

eminimki gökhan ve umutun attıkları golden daha çok gol atar en azından bunu iyi bilyiorum yorumumu başka yerlere çekme...

Hamsi_61_61
20.07.2009, 11:15

Kombine kart numaran nedir ?

erdogan69
Başkan , Hacısalihoğlu ve Alioğlunu nun istifasını istemelidir. Bu iki adamı kulüpte istemiyoruz.

Erdem Keser
Hepsi şımarık değildir..

Fatih Tekke alınmazsa ortalığı yıkarım, söverim, baskı kurarım, şunu yaparım, bunu yaparım diyen şımarıkıtr..
Haklısın.
Fatih hakkında onlarca çelişkili açıklamalar yapanlarda samimiyetsizdir aynı zamanda.

uyum61
başkan bakalim bu aciklama ustune istifa edip hangi yoneticileri suclayacak!

Adem Erdoğan
Sen üşenip okuma sakın arkada yazanları, ben tekrarlayayım..

-Fatih Tekke şu an kesinlikle mükemmel bir transferdir.
-Yönetimin F.Tekke konusunda tavrı hem sportif başarımız açısından hem de etik açısından yanlıştır. (basına yansıdığı kadarı ile)
-Yönetimin bu konuda yanlış yapıyor olması, bu yönetimden daha iyi bir yönetim alternatifi olduğunu kesinlikle göstermez.
-Teraziye koyduğum zaman(ben koyarım sen koymazsın ya da koyarsın farklı çıkar sonucun) yönetimin gitmesi sonucu oluşacak kriz, Tekke'nin gelmemesi ihtimalinden daha yıkıcı bir durum ortaya koyacaktır.

Bütün bu nedenlerle;

Açıklayıcı olabildim mi???

Açıklayıcı olabildin, anladığım forvete bir kalas koysanda farketmez diyorsun nasıl olsa futbol 11 kişiyle oynanıyor fakat başkan 1 tanedir diyorsun o olmazsa olmaz diyorsun.

Celal Demir
20.07.2009, 11:16
kombine alamayan forma alamayan taraftar değilmi onların düşünceleri olamazmı ?

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 11:17
Açıklayıcı olabildin, anladığım forvete bir kalas koysanda farketmez diyorsun nasıl olsa futbol 11 kişiyle oynanıyor fakat başkan 1 tanedir diyorsun o olmazsa olmaz diyorsun.

Burdan onu mu anladın :)

@chovy

Yönetimin yaptığı yanlıştır diyorum, daha ne diyeyim ki??

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 11:20
derin TRABZON, fosilleşmiş TRABZON deniyor ya..
hacısalihoğlu başı çeker...
bu petrocius hocam sizin fikirlerinize merak ediyorum?
yazılarınızı göremiyorum ne zamandır..

yabadallah
20.07.2009, 11:21
arkadaslar ,
trabzonspor klubu'nun fatih'in ntvspor daki baglantisina cevap vermesi , fatih'in soyledikleri ile trabzonspor web sitesindeki aciklamanin birbirine uymamasi dolayisi ile aciklama yapmaya davet ediyorum.
lutfen herkez resmi siteye mesaj yollasin.
Hatta yazisi kuvvetli arkadaslar varsa ornek bir mesaj yazsin herkez bu mesaji kopyalayip klube emaillesin, klup aciklama yapana kadar mesaj yollayalim.. gunde 10 tane , 20 tane ..

Trabzonspor taraftari olarak Fatihin konusmasindan sonra yonetimden ve Trabzonspor'dan aciklama bizim en dogal hakkimiz... Fatih'in alinmamasina bir yere kadar eyvellah ama yonetim tekrar guvenilirligini kazanacaksa bu konuya aciklama getirmek zorundadir ...

trabzonspor kimsenin ciftligi degildir ... hele hacisaliglioglu'nun hic degildir
saygilarimla

Emrah KabuL
Sana mı soracaklardı ?

E Koskoca Trabzonspor yönetimi de futbolcu alırken taraftar isteğini mi göze alacaklar ? F.Tekke'yi almak istemiyorlar bu kadar net , mecbur da değiller. F.Tekke satılırken bu kadar yaygara kopartılmamıştı.

hamucera
http://www.haber61.net/images/news/276.jpg
Fatih canlı yayında konuştu

“En ciddi teklif Trabzonspor'dan geldi”
Kendisiyle Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da ilgilendiğini açıklayan Tekke “en ciddi talep Trabzonspor'dan geldi” dedi.
Tekke bundan sonrası ile ilgili olarak da "Transfer döneminin sonuna 1,5 ay daha var. Bu süre içerisinde transfer teklifi alırsam ayrılmak isterim yoksa burda kalacağım. Bu dönemde olmazsa Ocak transferinde ya da gelecek yıl transferde buradan ayrılmak istiyorum” dedi.

fatih tekke fenere gitsin şimdi diyenler sanırım onun fenere gidemeyeceğini anlamışlardır,
Bu kulübün gerçek sahibi taraftarlardır diyenlere tarafar kulübü yönetemez yönetenler seçer, bu olayların sonu hiç iyi olmayacak şimdiden söyleyeyim,

ayrıca transferin sonn 1,5 ay var bekleyeceğim demek halen bu iş tamamen klapanmadı demek gibi oldu,

ama sabırsızsınız işte sabırsız, baştan beri sabır biraz dedik kimse dinlemiyor

cınar#7
ya başkan yalan söylüyor yada Fatih..malasef başkan gibi gözüküyo..Hacisaliğoğlu yok Alioğlu bu adamların parmağı vardır bu işte.

Celal Demir
20.07.2009, 11:22
E Koskoca Trabzonspor yönetimi de futbolcu alırken taraftar isteğini mi göze alacaklar ? F.Tekke'yi almak istemiyorlar bu kadar net , mecbur da değiller. F.Tekke satılırken bu kadar yaygara kopartılmamıştı.

peki madem almak istemiyorlar neden almak istemiyoruz diye bir açıklama yapılmadı şimdiye kadar ?

61imhotep61
ntvde tavanın altında dedi 3 trilyonun altında yani

sedat tunalının yalancısıyım,adam niye yalan yazı yazsın.başından beri fatih gelsin diye yazıyordu.neden dönsün bukadar??

Adem Erdoğan
Burdan onu mu anladın :)

@chovy

Yönetimin yaptığı yanlıştır diyorum, daha ne diyeyim ki??

evet onu anladım, ayrıca 5 tane forvet konusu ile alakayı kuramadım malesef.

Daha doğrusu ne anlatmaya çalıştığın belli değil, bence çıkta biraz hava al; biz zaten aldık havamızı.

Celal Demir
20.07.2009, 11:23
ya başkan yalan söylüyor yada Fatih..malasef başkan gibi gözüküyo..Hacisaliğoğlu yok Alioğlu bu adamların parmağı vardır bu işte.

malesefki başkan yalan söylüyor bence keşke bunlar olmasaydı çok güvenmiştim başkana :(

FATİHLİ
20.07.2009, 11:24
başkana yalan söylettiriyorlar maalesef

Emrah KabuL
20.07.2009, 11:25
Kombine kart numaran nedir ?

Kombine almadım çünkü haftasonları da çalışıyorum ben fakat yeni çubuklu formadan hem kendime hem de yiğenime aldım.

Celal Demir
20.07.2009, 11:25
başkana yalan söylettiriyorlar maalesef

buda olabilir abi :S

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 11:26
evet onu anladım, ayrıca 5 tane forvet konusu ile alakayı kuramadım malesef.

Daha doğrusu ne anlatmaya çalıştığın belli değil, bence çıkta biraz hava al; biz zaten aldık havamızı.

Olayımızda geçen "5 tane forvet", Trabzonspor her zaman iyi bir forvet bulabilir ancak şu an Şener dışında makul bir başkan alternatifi yok anlamına geliyor..

Benim mekan havadar, rahat ol..

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 11:28
Vallada öyle madem yürüyecekler birer forma alıp arkasına Fatih Tekke yazdırılırsa daha anlamlı olur..

magicyattara
Başkan adayım Şenol Güneş.

SEDAT
ya başkan yalan söylemiyodur arkadaşalar.fatih demiş menejerimle görüşün menejeri başka fatih başka konuşuyo belkide sonuçta menajeri fatihi düşüncek bence yanlış anlama var aslında şöyle adı geçen bi büyüğümüz başkanla fatihi bir araya getirse inanıyorum kaptan takıma geri döner bence öyle delikanlıdırki egemenden kaptanlığı almaz o zaten gönüllerimizin kaptanı..köy yolunda arabadan inip horon tepen adam zenitten 4 trilyon alıyo senede parayı çok düşünse oturur aşşa alır parayı..

S.DEMİRCİ
Olayımızda geçen "5 tane forvet", Trabzonspor her zaman iyi bir forvet bulabilir ancak şu an Şener dışında makul bir başkan alternatifi yok anlamına geliyor..

yok dostum senin biraz oksijen sorunun var gibi geliyor bana..

Adem Erdoğan
20.07.2009, 11:29

Bulabilir tabiki; git dediğin zaman gidecek gel dediğin zaman gelecek Eto'larımız Crespo'larımız mevcut yeryüzünde.Bir tanesi de Manisa'da mesela.

cınar#7
ya başkan yalan söylemiyodur arkadaşalar.fatih demiş menejerimle görüşün menejeri başka fatih başka konuşuyo belkide sonuçta menajeri fatihi düşüncek bence yanlış anlama var aslında şöyle adı geçen bi büyüğümüz başkanla fatihi bir araya getirse inanıyorum kaptan takıma geri döner bence öyle delikanlıdırki egemenden kaptanlığı almaz o zaten gönüllerimizin kaptanı..köy yolunda arabadan inip horon tepen adam zenitten 4 trilyon alıyo senede parayı çok düşünse oturur aşşa alır parayı..
Fatihin menajeri bile yokmuş,kendisi öyle söyledi..bu durumda başkanın dediği yalan olmuyormu? yoksa benimmi yanlışım var?

Mollasalihoğlu
yok dostum senin biraz oksijen sorunun var gibi geliyor bana..

Terbiyeli olmaya davet ediyorum sizi..

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 11:30
Bulabilir tabiki; git dediğin zaman gidecek gel dediğin zaman gelecek Eto'larımız Crespo'larımız mevcut yeryüzünde.Bir tanesi de Manisa'da mesela.

Laporta'lar, Şamil Ekinci'ler gibi..

Emrah KabuL
20.07.2009, 11:31
peki madem almak istemiyorlar neden almak istemiyoruz diye bir açıklama yapılmadı şimdiye kadar ?

Niye yapmadılar diye yargılıyamazsın.. Şu takım 2 hazırlık maçına çıktı ama hala gündem F.Tekke. Böyle bir ortamda Gökhan ve Umut'un bilinçaltlarında sürekli taraftar bizi yeterli görmüyor fikri olacak.. İyi kötü bu takımın sözleşmeli oyuncularıdır Gökhan ve Umut nokta..! 14.5 m euro ya alınan ve ligin son 5 haftası gol atmaya başlayan Guiza için bile bu kadar yaygara kopartılmadı. Ne istiyorsunuz tam olarak anlıyamıyorum ki.

Harun-61
gercekten merak ediyorum;

Yönetim Kurulun'da Tekke'yi istemeyen Yöneticiler kim/ler?

???

Celal Demir

hacısalihoğlu bu klüpte olduktan sonra obamada gelse bi sonuç çıkmaz malesef...

Tangerine Dream
20.07.2009, 11:32
Sen sağlık sorunlarını hiçe sayarak yerlerde sürünen bir enkazın bütün sorumluluğunu ele al ve onu tekrar eski itibarına ve marka değerine kavuştur, bunun yanında bir sürü gelir kaynağı bularak maddi açıdan daha iyi noktalara taşı ve sonra bir gün torunun yaşındaki kişiler tarafından yalancılıkla suçlan... Hey gidi...

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 11:32

???
yönetim kurulu diye birşey yok..
hacısalihoğlu ve alioğlu var...

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 11:33
hacısalihoğlu bu klüpte olduktan sonra obamada gelse bi sonuç çıkmaz malesef...

O zaman onu tartışalım, Sadri Şener'in farkına varması lazım Hacısalihoğlu'nda ise sorun ama işi direkt olarak başkana yıkmak kolaycılık..

K@HrY
Ezikler yetiştirdiği değerlere sahip çıkmadıklarında işte Trabzonsporun farkı burda diyordum kendi kendime ama görüyorumki Bizde kendi değerimiz olan Fatih TEKKE yi yuvaya kabul etmiyorum kaldırılamaz bir duygu bu. Altında herkimin eli varsa çekmesini istiyoruz Zamanında 6 trilyonlar verildi bazı topçulara Fatih TEKKE nçok daha fazlasını eder ki söylediğine göre arada parasal mesele yok. Şahsi düşüncem yönetimdeki çıban başlarından Fatihi istemeyenler var ama biz taraftar olarak Sultanımıza sahip çıkıyoruz ve yuvaya evine gelip yarım bıraktığı işi bitirmesini istiyoruz bu böyle biline.

Adem Erdoğan

Fatih Tekke; ben Sadri Şener'in başkanı olduğu takıma gelmem gibi birşeymi dedi; ama Sadri Şener ve ekibi gelmek isteyen adamı getirmiyorlar.

Pencereleri aç biraz hava alsın içerisi.;)

mavikent61
konuyla alakası yok ama nere yazacağımı bilmiyordum medyatrabzon kombine dağıtıyor arkadaslar şansını denemek isteyen buraya baksın!!

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=3574

Medyatrabzon, Trabzonspor kulübüne kombine desteği veriyor.
20 Temmuz 2009 / 11:07
İki aşamalı olacak kampanyamızın ilk ayağını bugün başlatıyoruz.Bu kapsamda, okuyucularımız sitemizde her habere eklenecek kodu info@medyatrabzon.com (info@medyatrabzon.com) adresine, adını, soyadını, adres ve telefon numarasına yazarak gönderecek. 25 Temmuz 2007 (Cuma) tarihinde saat 17.00’de bitecek kampanyamızda mail adresimize kod numaralarını gönderen 5 taraftara, noter huzurunda yapılacak çekilişle kale arkasından kombine vereceğiz.

Haydi, şimdi medyatrabzon’u okuyup kombine kazanma zamanı…

cihatöztürk
yöneticleri arkasındayım.......

gökan ve umutunda arkasındayım onlar bizim oyuncularımız fatih konusu bitmiştr...

uzatmak bize zarar verir

SEDAT
Fatihin menajeri bile yokmuş,kendisi öyle söyledi..bu durumda başkanın dediği yalan olmuyormu? yoksa benimmi yanlışım var?ceylan çalışkan diye biliyorum ama..

61imhotep61
20.07.2009, 11:34
Ne alakası var anlamış değilim, büyük klübübüyük yapan taraftarı b-ve sahip olduğu manevi değerlerdir.
Sen taraftarı hiçe say, manevi değerlerini hiçe say, gözümüze baka baka yalan söyle, sonra büyük klübe yakışmıyormuş. Büyük klübe yakışan nedir biliyormusun bu kadar gerekli bir transferi beceripte çok dallandırmadan budaklandırmafdan beceremeyen veya buna engel olanları söküp atabilmektir.

ben napoli örneği veren arkadaşların yanlış örnek verdiklerini söylüyorum.bu işin bişeyleri çıktı artık.bunu yönetimde çıkardı taraftarda.ben başkanın dediğini hesaba katarım.başkanın şuana kadar söylediklerinde yalan görmuyorum.başkanlık yada yöneticilik evde bilgisayar başında buraya yazı yazmakla aynı değildir diye düşünüyorum.değerli üyeler başkanı seçmiş.demekki güveniyor.ozaman güvenip arkasında duracaz.bu işi biz istedikte gündeme aldılar.kendileri istemediki.3trilyon para istemiş verememişler.şartlar oluşursa alınır denmiş.oluşmadı.birilerini suçlamanın anlamı yok.td de başkanda biliyo bu forvetlerle iş gitmez.mutlaka vardır bi planları bekleyelim bakalım.daha transferin bitmesine var.hem nebiliyorsunuz bunların fiyat düşürmek için uygulanan bi oyun olmadığını?zenit salak mı camia olarak okadar istenen bi adamın fiyatını düşürüp versin.belkide sonuna kadar bekleyecekler.ama biz hemen asıp kesiyoruz.bu büyük takımın taraftarına yakışmıyo işte.bi oyuncu için bukadar yaygara;yanlış.

HUSSAIN

Kardeşim burada mesele fatihin alınıp alınmaması değil, sen baştan deseydinki ben fatihi almıcam, yeni isimlerle genç isimlerle yola çıkıcaz, eyvallah der, önümüze bakardık, ama neyi tercih ettiler, fatihi karalamayı, sonra hocaya sorun dediler hoca istedi, en sonda aldığı ücret fazla yine dengeler meselesi, ve fatih delikanlı gibi çıktı dedi, ben takımın tavan ücretinin altında bir ücret teklif ettim, diğer istanbul takımlarına zenitten aldığım parayı yani 5 trilyonu ama trabzona yattaranın tavan ücreti olan 1.3 milyon euro, yani 2.6 trilyonun altında imza atarım demiş, sence kim delikanlı, ortada bir samimiyetsizlik sorunu var ve yönetim bunu düzeltmek istiyorsa bir açıklama yapmak zorundadır.

FATİHLİ

???

yönetim kurulunda sözü geçen bir tek adam var hacısalihoğlu ve çok yakın zamanda KARADENİZSPOR a da el attı ve sağ kolu hüseyin örs ü başkan seçtirdi ben bunu 1 hafta önce yazdım

matalar
20.07.2009, 11:35
sadri şener gitsin fatih gelsin.
nasıl olsa o başkanlık ta yapar.
fati tekke başkan trabzonspor şampiyon

Mollasalihoğlu
Fatih Tekke; ben Sadri Şener'in başkanı olduğu takıma gelmem gibi birşeymi dedi; ama Sadri Şener ve ekibi gelmek isteyen adamı getirmiyorlar.

Pencereleri aç biraz hava alsın içerisi.;)

büyük Trabzonsporun büyük taraftarı, yürüyedur ;)

Herkes T.Direktör'dü, başkan da oldu sonunda güzel memleketimde..

Celal Demir
Niye yapmadılar diye yargılıyamazsın.. Şu takım 2 hazırlık maçına çıktı ama hala gündem F.Tekke. Böyle bir ortamda Gökhan ve Umut'un bilinçaltlarında sürekli taraftar bizi yeterli görmüyor fikri olacak.. İyi kötü bu takımın sözleşmeli oyuncularıdır Gökhan ve Umut nokta..! 14.5 m euro ya alınan ve ligin son 5 haftası gol atmaya başlayan Guiza için bile bu kadar yaygara kopartılmadı. Ne istiyorsunuz tam olarak anlıyamıyorum ki.

hadi diyelimki 2 hazırlık maçında baskıdan stresten dolayı gol atamadılar peki geçen sezon kaçırdıkları golleri neden atamadılar ? diyorum eğer tekkeyi istemiyolarsaki demekki bu olay gündemde olduğundan beri oyalayıcı açıklamalar yapıldı bizde ümitlendik ama en başında ilgilenmiyoruz denilip olay kapatılabilirdi benim demek istediğim o. Biz tekke olmazsa olmaz demiyoruz ama madem o alınmayacak onun ayarında bir golcu alın diyoruz ama onun ayarında bir golcüyüde kimse 1,5-2 milyon euroya vermez...

Adem Erdoğan
konuyla alakası yok ama nere yazacağımı bilmiyordum medyatrabzon kombine dağıtıyor arkadaslar şansını denemek isteyen buraya baksın!!

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=3574

Medyatrabzon, Trabzonspor kulübüne kombine desteği veriyor.
20 Temmuz 2009 / 11:07
İki aşamalı olacak kampanyamızın ilk ayağını bugün başlatıyoruz.Bu kapsamda, okuyucularımız sitemizde her habere eklenecek kodu info@medyatrabzon.com (info@medyatrabzon.com) adresine, adını, soyadını, adres ve telefon numarasına yazarak gönderecek. 25 Temmuz 2007 (Cuma) tarihinde saat 17.00’de bitecek kampanyamızda mail adresimize kod numaralarını gönderen 5 taraftara, noter huzurunda yapılacak çekilişle kale arkasından kombine vereceğiz.

Haydi, şimdi medyatrabzon’u okuyup kombine kazanma zamanı…

25 Temmuz 2007 (Cuma) iyiymiş.:rolleyes:

Emrah KabuL
20.07.2009, 11:36
yönetim kurulu diye birşey yok..
hacısalihoğlu ve alioğlu var...

Siz de yönetimdemisiniz yoksa ? Bu kadar emin nası konuşabiliyorsunuz ?
Ortada net birşey yokken insanları yok yere karalamıyalım.

FATİHLİ
20.07.2009, 11:37
herşeyine iddaya girerim ki hacısaliholğu forvet olarak beni istesin başkan beni bile transfer eder bu kadar açık

magicyattara
Bu saatten sonra Fatih transferi olmaz arkadaşlar.
Başkan'ın,Fatih açıklaması;taraftarın 'açıklama yapın' isteğine,verilen cevaptı.
Belli ki kadroda Fatih düşünülmüyor.Keşke bunu zamanında açıklayabilseydiler.

Bu arada Babiç transferi tamam deniyor.
Bizim yabancı kontenjanımız dolu değil mi,yine ele yüze bulaştırılan bir iş daha.
Kim gönderirilecek yabancılardan..

Yönetim bir işi de doğru yap ne olur.

OLCAY ÇAKIR
İş şuraya kadar gider;

Trabzonspor nereden yönetilmeli?

Trabzon'dan.?

İstanbul'dan?

Başkanı dışardan seçersen,Trabzon'da yönetici ararsın.
Trabzon'da seçersen de İstanbul'dan yönetici ararsın.

Zamanım yok ama ana hatları bu konunun.

Şimdi lütfen herşeyi başa saracak hamlelerden vazgeçip,sakin olun.

Sürekli aynı şeylerin etrafında dolanıp durmayalım.

mavikent61
yanlış yazılmıştır düzeltirilir şimdi;)

Erdem Keser
20.07.2009, 11:38
Taraftarın isteiğine göre transfer yapsınlar demiyorum.Samimi olsunlar , kıvırmadan.İstemiyorsan net olacaksın , Fatih'i almayacam , uyuşamayız dersin anlar herkes.

Önce hocaya soracam , sonra ücretini araştıracam diyeceksin, daha sonra sorunlu olduğu gerekçesini üreteceksin , peşinden bir yöneticinden Fatih'in tavır saptamalarımızın ve takım içindeki dengemizin içine edeceğinden duydukları şüpheyi dile getiren masallarını dinleteceksin , sonra para mevzusunda anlaşamadığını söyleyeceksin...

Hemde bunu ; Alan'a 3.9 milyon avro , Gökhan'a alacağı hariç 12 trilyon bonservis ücreti , gurbetçi oyuncuların menajerlerine bir dünya para ödemiş bir başkan olarak söyleyeceksin.Ve en sonunda da Fatih boş mukaveleye imza atmalı gibisinden mantık dışı bir açıklama yapacaksın.Sonra da samimiyet bekleyeceksin.Oldu.

Ayrıca ben kulübe üye bir taraftarım.Formamıda alırım , maçlarımıda seyrederim.Emin ol , oraya gidenlerin bir çoğununda forması vardır.Kimsenin senin telkin ve tavsiyelerine ihtiyacı yok.

cınar#7
sadri şener gitsin fatih gelsin.
nasıl olsa o başkanlık ta yapar.
fati tekke başkan trabzonspor şampiyon
kimse böyle bir şey demedi,niye olayları abartırız? sorgulamakda mı kötü? başkan çıksaydı Fatihi istemiyorum deseydi kimse bir şey demezdi ama alacağı para konusunda problem var dedi,yok kendi maddiyatı zarar görür dedi..dün akşamda Fatih bunların doğru olmadığını açıkladı.İşin aslı nedir bunu ögrenmek istiyorum,başkanı tartışmak veya istifaya zorlamak değil.

S.DEMİRCİ
Siz de yönetimdemisiniz yoksa ? Bu kadar emin nası konuşabiliyorsunuz ?
Ortada net birşey yokken insanları yok yere karalamıyalım.
gayet net...
hacısalihoğlu icraatlerine bak..
karadenizsporun başkanına bak..
kimdir?
nasıl başkan seçildi?....
sadece bir örnek...

erdogan69
HAcısalihoğlu ve Alioğlu 'nun gitmesi için taraftar ne gerekiyorsa yapmalı... Bu adamlar kişisel egolarını trabzonspordan üstün tutuyor... Bunların takımla ilişiği kesilmeli... Trabzonsporun maçları bile izlettirilmemeli... Digitürk almaları bile yasaklanmalı...

Fatih
20.07.2009, 11:40
Geçen sezon forvetlerimizin yetersizliği ve beceriksziliği yüzünden şampiyonluğu ve şampiyonlar ligini kaçırdık.

Bu sezon hem avrupada hem ligde başarılı olmak istiyorsa kalitesinden şüphe etmeyeceğimiz bir forvete ihtiyacımız var.

Fatih Tekke en kolay ve masrafsız bir çözümdü.Yönetim zor olanı seçti.Kolay gelsin.

Adem Erdoğan
büyük Trabzonsporun büyük taraftarı, yürüyedur ;)

Herkes T.Direktör'dü, başkan da oldu sonunda güzel memleketimde..

hiçbirinde gözüm yok şu anda herkes hakettiği yerde; başkan ve t.d. durum itibarıyla bulunmaz hint kumaşlarıdır(samimi düşüncem).

Fatih Tekke'yi almak ilerde pişmanlık yaratmaz; almamak yaratır, öyle bir ihtimal çok yüksek; her türlü klübün menfaatine olacaktır.

matalar
fatihi herkesten çok isterim ama.
fatih de önce trabzonsporu düşünüyor madem kulübü yıpratacak bu açıklamaları yapmaması lazımdı. kol kırılır yen içinde kalır derler.zamanında aynı duruma maruz kalan trabzonsporlular gibi.başkanı yalancı çıkarması hiçte hoş değil.zamanı geldiğinde gerçekleri anlatırdı.kulüp karıştı işte.kendini kurtardı kulübü ateşe attı.

zamanında ogüm,hami,abdullah,ünal da bu şekilde gönderildi.zamanı geldiğinde gerçekleri herkes öğrendi.ama kulübü yıpratmadılar.fatih te keşke fedakar olsaydı.manevi fedakarlığı maddi fedakarlığından çok daha değerli olurdu bana göre

Hüseyin Kurt
20.07.2009, 11:41
Benim kızdığım nokta net olamamaları devamlı sağa sola yatmalarıdır.

Önce dediler ki gündemimizde yok.Taraftar baskısıyla gündemlerine aldılar.
Sonra dediler,hoca isterse alırız.Hoca istedi,dediler ki "Hoca bizim değerlerimizi tanıyamadı"
Ardından dediler ki "Para konusunu çözersek alırız",para konusu çözüldü almadılar.
En son dediler ki "Fatih çok para istiyor veremeyiz",ortaya çıktı ki yalan söylüyorlar,Fatih,tavan ücretten bile daha azını istedi,hatta parayı sorun bile etmedi.

Nedir bu oyalama,nedir bu sağa sola yatma,topu taca atma??

Doğru düzgün anlatın da bilelim.Ne gerek var güven kaybına,yalana dolana...

yabadallah
20.07.2009, 11:41
sen sağlık sorunlarını hiçe sayarak yerlerde sürünen bir enkazın bütün sorumluluğunu ele al ve onu tekrar eski itibarına ve marka değerine kavuştur, bunun yanında bir sürü gelir kaynağı bularak maddi açıdan daha iyi noktalara taşı ve sonra bir gün torunun yaşındaki kişiler tarafından yalancılıkla suçlan... Hey gidi...

hayir arkadasim,
ortada bir sorun var , fatih baska bir sey diyor yonetim baska birsey diyor.. Bu problem cozulmezse trabzon onumuzdaki sezon sampiyon falan olamaz. Yonetim guvenilirligini tekrar kazanmasi lazim. Ciksin ortaya fatih yalan soyluyor desin.. Bizden cok para istiyor desin...
Sonrada desin bakin biz fatihi almadik cunku diyerek mazaretlerini aciklasin durustce, yan cevirmeden ...
O zaman bizde deriz ki , " abi yonetim bu isin icinde bizden tabiki cok daha iyi biliyorlar vardir bir bildikleri " deriz ona gore takimizi sonuna kadar desteklemeye devam ederiz...

Tekrar soyluyorum, bunca isyanin sebebi fatih tekke degildir ... Bu surecin yonetilmesi seklidir .. Yakisik olmamisdir..

Buyuk baskan cikip herseyi acik ve net aciklamalidir.. Bu aciklamadan sonra biz taraftar olarak bu konuyu kapatip onumuze bakip takimiza destek vermeliyiz..

Benim dedigim budur... Biraz aciklik, biraz cesaret .. O kadar.
Yoksa fatih gelmis ahmet gitmis bunlar tartisilacak olaylardir.kimisi hakli bulur kimisi haksiz bulur. Bu normaldir.

Ama durust olmamak, taraftari yonlendirmek tartisilmaz.yonetim hemen bu konuda aciklama yapmalidir..

Saygilarimla

Celal Demir
20.07.2009, 11:42
Geçen sezon forvetlerimizin yetersizliği ve beceriksziliği yüzünden şampiyonluğu ve şampiyonlar ligini kaçırdık.

Bu sezon hem avrupada hem ligde başarılı olmak istiyorsa kalitesinden şüphe etmeyeceğimiz bir forvete ihtiyacımız var.

Fatih Tekke en kolay ve masrafsız bir çözümdü.Yönetim zor olanı seçti.Kolay gelsin.

güzel yorum tebrik ederim fatih kardeşim :D

erdogan69
fatih de önce trabzonsporu düşünüyor madem kulübü yıpratacak bu açıklamaları yapmaması lazımdı. kol kırılır yen içinde kalır derler.zamanında aynı duruma maruz kalan trabzonsporlular gibi.başkanı yalancı çıkarması hiçte hoş değil.zamanı geldiğinde gerçekleri anlatırdı.kulüp karıştı işte.kendini kurtardı kulübü ateşe attı.

zamanında ogüm,hami,abdullah,ünal da bu şekilde gönderildi.zamanı geldiğinde gerçekleri herkes öğrendi.ama kulübü yıpratmadılar.fatih te keşke fedakar olsaydı.manevi fedakarlığı maddi fedakarlığından çok daha değerli olurdu bana göre

birde kendini Fatih yerine koyarak bu söylediklerini düşün bakalım. Gerçekten taraftarın seni paragöz birisi olarak bilmesine gönlün razı olurmuydu? Hemde taraftar tarafından bu kadar sevilen takımın yıldız oyuncusu iken... Biraz empati yapalım.

Mollasalihoğlu
hiçbirinde gözüm yok şu anda herkes hakettiği yerde; başkan ve t.d. durum itibarıyla bulunmaz hint kumaşlarıdır(samimi düşüncem).

Fatih Tekke'yi almak ilerde pişmanlık yaratmaz; almamak yaratır, öyle bir ihtimal çok yüksek; her türlü klübün menfaatine olacaktır.

Güzel kardeşim ben diyorum ki, başkan hatalı, yönetim hatalı, Tekke alınmalı !

Amma velakin Tekke alınmazsa şunu yaparım, bunu yaparım diyen taraftardan hazzetmiyorum..

TheCrow
20.07.2009, 11:43
Yönetim ile Fatih, Fatih'in alacağı parada anlaşmış ama Zenith kulübü ile bonservis ücreti konusunda anlaşılamamış olamaz mı acaba?.. Yani hem Fatih hem de başkan doğruyu söylüyor olabilir.

Adem Erdoğan
Benim kızdığım nokta net olamamaları devamlı sağa sola yatmalarıdır.

Önce dediler ki gündemimizde yok.Taraftar baskısıyla gündemlerine aldılar.
Sonra dediler,hoca isterse alırız.Hoca istedi,dediler ki "Hoca bizim değerlerimizi tanıyamadı"
Ardından dediler ki "Para konusunu çözersek alırız",para konusu çözüldü almadılar.
En son dediler ki "Fatih çok para istiyor veremeyiz",ortaya

o dizinin son bölümünü izlememişsin hüseyin abi.:)

dün akşam ntvde gece tekrarını izledim.fatih tavan ücretin altında istedim dedi.
başkan da fatih zarar edecek dedi.:)

ergin cesit
fatih tekke kim nederse desin bizim kalbimizde .yönetimin zaten almayacağını biliyorduk fatihi.kıvırmasalar daha iyi olucaktı

Erkut Ay
Fatih Tekke transferinde sahte bir uğraş görüntüsü çizilmiş anlaşılan adamı istiyorsun sonra dalga geçer gibi geri çekiliyorsun yüksek mebla hikayeside ortaya atılan palavra akşam bende izledim tv de gelmek istediğini ama nedenini kendininde anlayamadığı şekilde vazgeçildiğini söyledi tekke almayacaksan kafa bulmayacaksın milletle...........

cınar#7
20.07.2009, 11:44
birde kendini Fatih yerine koyarak bu söylediklerini düşün bakalım. Gerçekten taraftarın seni paragöz birisi olarak bilmesine gönlün razı olurmuydu? Hemde taraftar tarafından bu kadar sevilen takımın yıldız oyuncusu iken... Biraz empati yapalım.
bravo,kendisi söyledi zaten; değil taraftarlar sadece 1 kişi bile böyle düşünürse üzülürüm.Eğer ortada bir yalan yada yanlış varsa zaten açıklanmalı,üstünü kapatmanın fayda getireceğini düşünmüyorum.

Celal Demir
20.07.2009, 11:44

böyle bir açıklama yapmaz zorunda kaldı çünkü yapmasaydı problemli kişi kendisiymiş gibi görünecekti mecburen yapmaz zorunda kaldı zaten bunuda anlattı açıklamasında bence yapması iyi oldu bazı şeyleri görmüş olduk.

Şahinoğlu
20.07.2009, 11:45
Bu yürüyüş yapacak olanlar metninizi okudumda sizde en ez Hacısalioğlu kadar samimiyetsizsiniz.

Erdal
20.07.2009, 11:45
Destur....Arka sayfalara şöyle bir bakayım dedim. Ne oluyoruz yahu...Aranızda Fatih'in alınmamasına benim kadar kırılan olamaz eminim. Belki Recep...Adamın horon oynarken ki videosunu seyrederken ağladım işte....Ama ne oluyor arkadaşlar. Ne yürüyüşü...Kime karşı yürüyüş...Trabzonspor başkanına sitem edilir. Asbaşkan a sitem edilir. Ama bu işi sokakta çözmeye kalkmak ne demek?...Her kim vermişse bu aklı iyi etmiyor...Bu meselede yönetim hatalıdır. Bana göre de samimiyetsiz davranmıştır. Fatih net durmuştur. Ama Fatih'in açıklamalarındaki sağduyu burda yok....Yapmayın, burda yapmayın dışarda yapmayın....Allah aşkına sakin olun....Bırakın bir kere de insanlar kendi yaptıkları yanlışları kendileri görsün. Bırakın insanlar bir kez utanma duygusunu yaşasın. Böyle yaparsanız utanmayacaklar. Sadece karşılıklı golleşeceğiz....Senelerdir yaptığımız gibi ....

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 11:46
Başkan net olmalıydı,katılırım.

Net olsaydı ve düşünmüyorum deseydi(belkide en baştan bunu söyledi,bilmiyorum)

Net olsaydı,
Benim sağduyulu taraftarım hemen bunu hoşgörüyle karşıalayacaktı öylemi?

Net olsaymış..

Koca SADRİ başkan meze oldu resmen..

Ben ona yanıyorum.

EyüpKILIÇ61
20.07.2009, 11:46
Bir kaç gündür hep girip okuyorum yazılanları ama bu ilk yorumum olacak...

Tamam Fatih'in alınması büyük avantaj olurdu bizim için ama alınamadı sorunlar oldu. Medyadan az çok bunları gördük, duyduk. Peki bunu bu kadar büyütmenin alemi ne arkadaşlar? Bazı arkadaşlarımız "Fatih alınmazsa" diye başlıyor her cümlenin başına. Bu kadar önemli mi Fatih bizim için? Evet değerli ama TrabzonSpor'un önüne geçecek kadar değil.

Hüseyin Kurt
20.07.2009, 11:47
o dizinin son bölümünü izlememişsin hüseyin abi.:)

dün akşam ntvde gece tekrarını izledim.fatih tavan ücretin altında istedim dedi.
başkan da fatih zarar edecek dedi.:)

Başkan,Fatih'in açıklama yapabileceğini ve kendisini yalanlayacağını düşünemedi mi?
Kendi kendini ateşe atma hevesi neden?

Adem Erdoğan
20.07.2009, 11:48
Kişisel egolar Trabzonspor'un önüne geçebiliyorsa Fatih Tekke hayli hayli geçebilir.

Fatih
20.07.2009, 11:49
Fatih Tekke'yi unutturacak bomba transfer yaparlarsa yürüyen taraftarlar hava limanına karşılamaya gidecektir.:)

61imhotep61
20.07.2009, 11:49
başkan yalan söylemez belki yanlış bilgilendirilmiştir.hiçbir büyük camia kendi başkanına yalancı diyemez.aklım almıyor bunu.kınıyorum dienleri yazık size.

Adem Erdoğan
20.07.2009, 11:50
Başkan,Fatih'in açıklama yapabileceğini ve kendisini yalanlayacağını düşünemedi mi?
Kendi kendini ateşe atma hevesi neden?

başkan çok fazla konuşuyor, bir laf vardır çok para haramsız çok laf yalansız olmaz diye.

Şahinoğlu
20.07.2009, 11:51
başkan çok fazla konuşuyor, bir laf vardır çok para haramsız çok laf yalansız olmaz diye.

Başkan çok konuşuyoda biz azmı konuşuyoruz bizim kadar konuşan bilmiş taraftar varmıdır ? bu atasözünün tezi sağlam değil.

coolank
Fatih Tekke dün gece NTV ye baglandı Rıdvanın oldugu programa

Malesef bunu söylemek istemem ama yönetim YALAN KONUŞUYOR ....

Niye böyle düşünüyorum ?

Fatih çıkıp canlı yayında diyor ki '' Ben Trabzonspordan en yüksek ücreti alan

oyuncudan daha AZ BİR ÜCRET İSTEDİM ''

Trabzonsporda en yüksek ücret EGER YANLIŞ BİLMİYORSAM TL BAZINDA

3.5 Trilyon yani yaklaşık olarak 1.7 milyon Euro ------YILLIK olarak ...----

Sayın Başkan ve yönetim kurulu üyeleri Fatihin bu canlı yayın konuşmasına

cevap vermelidir ...Bu konuda kesin olan bir durum var ...İki tarafdan biri

YALAN KONUŞUYOR ...bu olmaz işte .....

Fatih sanırım 1.250.000 Euro gibi bir rakama imza atmaya hazır idi ...

Açıklamasından o anlaşılıyor ...En çok alandan az istedim diyor Fatih ....

O zaman malesef Sayın Başkan ve Yönetim YALAN KONUŞUYOR ...BU OLMAZ

Bu arada şunu da atlamamak gerek ... Yıllık bu takımda 1.7 Euro alan bir

oyuncu varsa ki var Fatihe de 1 milyon falan teklif etmek ayıp olur ...

Takımda neredeyse bazı istisnalar hariç en az para alan oyuncu 1 trilyon

alıyor ...

Sonuç olarak Başkan bir süredir çok yanlışlar yapıyor ama kendine yapıyor

Son olarak Fatih şunu dedi kapatırken daha transferin bitmesine 1.5 ay var

Yeteri kadar açık bir mesaj ...

Fatihe şu konuda hiç kızmam .... Normal şartlarda ancak halı sahada

oynayacak oyuncular bu paraları alıyorsa Fatih sonuna kadar haklıdır ...

Çünkü Fatih OYUNCUDUR FORVETTİR ....Sirk oyuncusu değildir ...

Sayın Başkan sorumluluk sizde yetki sizde karar sizin ama Trabzonda hava

çok çabuk değişir biliyorsunuz .... Her zaman bir Samet Aybaba olmaz :)

Osman Yavuz
Fatih Tekke'yi unutturacak bomba transfer yaparlarsa yürüyen taraftarlar hava limanına karşılamaya gidecektir.:)
Olanaksız olduğunu düşünüyorum Fatih.

magicyattara
20.07.2009, 11:52
Yönetim ile Fatih, Fatih'in alacağı parada anlaşmış ama Zenith kulübü ile bonservis ücreti konusunda anlaşılamamış olamaz mı acaba?.. Yani hem Fatih hem de başkan doğruyu söylüyor olabilir.

İşin özü yönetimin kafasında Fatih'in olmayışıydı.Fatih meselesini kucaklarında buldular.
Taraftar baskısı bir takım adımlar atmaya mecbur bıraktı yönetimi.

Fatih Trabzonspor'un gündeminde olmalımıydı;bence olmalıydı.
O kalitede bir futbolcuya takımın ihtiyacı vardı ve öyle bir adam almaya kalksanız ödeyeceğiniz paralar bu derece düşük olmaz.

Celal Demir
Başkan çok konuşuyoda biz azmı konuşuyoruz bizim kadar konuşan bilmiş taraftar varmıdır ? bu atasözünün tezi sağlam değil.

ama biz hep aynı şeyleri söylüyoruz başkanımızında bi dediği öbürünü tutmuyor özellikle tekke konusunda...

Koray

Kim yürüyormuş Fatih :))

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 11:53
SORU;

SADRİ BAŞKAN bugün istifa ederse tepkiniz ne olur?

61imhotep61
20.07.2009, 11:54
SORU;

kına yakarlar...

coolank
20.07.2009, 11:54
SORU;

Güle Güle Sayın Başkan olur ....

cınar#7
20.07.2009, 11:55
coolank ;kesinlikle katılıyorum.Bu takımda umut gibi forvetler varken,Fatihi onların aldıgındanda düşük bir ücret önermek ayıptır ki Fatih bu ücreti kabul etmiş ama nedense yönetim farklı konuştu..

başkanada fazla yüklenmemek lazım,bence Hacısalioğlunun bu klupte ne iş yaptıgı araştırılmalı..yarardan çok zararı var gibi.

cihatöztürk
20.07.2009, 11:55
SORU;

önce burda herkezi tebriik ederim .....

gözünüz aydın derim ..

bi dahada futbolla ilgilenmem herhalde yeni gelen başkan satar tek tek topçuları alır gene ayman fln herkez muradına erer...

Süleyman Sofu
20.07.2009, 11:56
Bu konuda herkes bence boş konuşuyor bu saatten sonra isteyen karşı çıksın isteyen yürüyüş yapsın bu işin kaybedeni TRABZONSPOR olacaktır bukadar eminim ama ben FATİH TEKKENİN tarafındayım ve burda haksızlığa uğrayan iftira atılan kaptan bence acizlik yönetimde...

Celal Demir
20.07.2009, 11:56
SORU;

tabiki gitmemesini isterim evet tekke konusunda başkana kızdım beklemediğim birşeydi ama bu demek değilki başkanımızı istemiyoruz olayları saptırmasak daha iyi olur bence ben sadece başkanımızın yanlış yolda olduğunu söylemek istiyorum başkalarının lafıyla hareket etmeyi bırakmalı...

7can61
20.07.2009, 11:58
Yönetim çok iyi işler de yaptı, çok büyük hatalar da yaptı. Hatasız kul olmaz diyoruz, yönetim tükürdüğünü yalayacak Tekke yi alacak bu işde burada bitecek, istifa etmek bişeyleri çözmez ne yazıkki.

Adem Erdoğan
Olan oldu artık; Fatih ile başkanı birbirine düşürdüler çok açık ve net; Fatih Tekke bu saatten sonra gelmez, başkan da almaz.

Sebep olanları Allah bildiği gibi yapsın, şu mübarek günlerde beddua etmek istemiyorum, inançsız adam için birşey ifade etmeyecek çünkü.

Süleyman Sofu
başkan yalan söylemez belki yanlış bilgilendirilmiştir.hiçbir büyük camia kendi başkanına yalancı diyemez.aklım almıyor bunu.kınıyorum dienleri yazık size.
ya kardeşim bu nasıl mantık ne demek başkan yalan söylemez başkan insan değilmi millete fatihi gözlerinde büyütüyolar diye kızıyonuz ama kızarken batıyosunuz

oguz altinbas
20.07.2009, 11:59
baskan gitse ondan daha iyi kim gelecek ki?yanlişları var benim diğer yazılarımda yazmıstım.bence neden fatih istemediklerini ifade etmeleri gerekiyor en doğrusuda bu olur

ARAF
20.07.2009, 11:59
sadri baba başkan olmuş ama iktidar olamamış galiba kulübe bazı kişiler yüzünden

Şahinoğlu
20.07.2009, 12:00
ama biz hep aynı şeyleri söylüyoruz başkanımızında bi dediği öbürünü tutmuyor özellikle tekke konusunda...

Niye tutmuyor Fatih Tekke'yi alacağım diye bir vaatte bulundumuki başkan bunu yapmadı , e kimse niye almadın diye kızamaz başkana çünki alacağım demedi hiç bir zaman , başkana ve yönetime ancak bu konuda kesin olarak almayacağız demedikleri ve bu süreci uzattıkları için kızılabilir eleştirilebilir , samimiyetsiz adamlarda kusura bakmasın yürüyüş yapıp Sadri'nin götürdüğü yere gitme gibi samimiyetsiz art niyetli davranışlarda bulunma cürretini kendinde bulmasın .

MARATON_61
20.07.2009, 12:00
BURDA BASKANA YALANCI DEMEK COK KOLAY baskanimiz elinden geleni yapiyor fatih tekke olayinda cikar icin isbirlikcileri icin bir firsat cikdi bunlar fatih tekke nin menejerleri bunlarin alacagi bara cok yüksek baskan bana kalirsa buna karsi cikiyor fatih tekke kafasina koyduysa bu renkleri yine ben giyecegim baska bir külübe transfer olmaz ara transferde bonservisi elinde alir gelir ve bordomavi formayi giyer burda birilerini karalamak yalanlarla iftira atmak biz bordomavi renklere gönül vermis insanlara yakismaz

Erdal
20.07.2009, 12:02
Olcay abi ne istifası...:)...Sıkıntı var,bu sıkıntıyı biri başkana anlatmalı...Ben deneyeceğim mesela...Fatih denilince herkese sordum diyor başkan bir kişi de saha dışında iyi demedi....Batuhan ( ki ben isterim o adamı çok isterim) a kim iyi dedi başkanım....Sorun Fatih'in alınmaması değil....Sorun Gökdeniz, Yattara, hatta Hüseyin mevzuunda aynı...Hüseyin iyi futbolcu kötü futbolcu ayrı...Gitmesi gerektiğini 6 aydır söylüyorum. Ama Hüseyin indirimi kabul etmedi lafının yalan olduğunu biliyorum...

Eskilerin "şuyu vukuundan beter" diye bir lafı var. Yani söylentisini gerçekleşmesinden kötü olma durum...Tam onu yaşıyoruz. Ve yönetim kulaklarını tıkamış durumda...Kulaklarını açmak için hakaret,yürüyüş istifa daveti değil sitem lazım...Ben eminim sitemden anlarlar... İnanın bana...

MetiN08
20.07.2009, 12:02
Helal olsun basimizdakilerine taraftari soktular ya birbirine, bir transfer yüzünden baska birsey demiyorum daha

Celal Demir
20.07.2009, 12:03
Niye tutmuyor Fatih Tekke'yi alacağım diye bir vaatte bulundumuki başkan bunu yapmadı , e kimse niye almadın diye kızamaz başkana çünki alacağım demedi hiç bir zaman , başkana ve yönetime ancak bu konuda kesin olarak almayacağız demedikleri ve bu süreci uzattıkları için kızılabilir eleştirilebilir , samimiyetsiz adamlarda kusura bakmasın yürüyüş yapıp Sadri'nin götürdüğü yere gitme gibi samimiyetsiz art niyetli davranışlarda bulunma cürretini kendinde bulmasın .

bulunmadı ama bu olay gündeme geldiğinde şartlar uygun olusa neden alınmasın hocamızda istiyor dedi ve sonra şartlar uygun değil dendi hangi şartlar peki zaten adam istediğiniz ücrete gelirim dedi daha hangi şart olabilir ben söylim hacısalihoğlu tekkeyi istemiyor tek sorun bu bunun başka bir açıklaması olamaz op adam bu klüpte iken tekke gelemez malesef inşallah yanılırım...

cihatöztürk
20.07.2009, 12:04
polislede çatışın etraftaki iş yerlerine zarar verin....

yakın yıkın oraları belki alırlar fatihi

seyyah61
20.07.2009, 12:05
Fatihin menajeri bile yokmuş,kendisi öyle söyledi..bu durumda başkanın dediği yalan olmuyormu? yoksa benimmi yanlışım var?
http://transfermarkt.de/de/berater/92/berater/uebersicht/beraterdetails.html

cınar#7
20.07.2009, 12:06
BURDA BASKANA YALANCI DEMEK COK KOLAY baskanimiz elinden geleni yapiyor fatih tekke olayinda cikar icin isbirlikcileri icin bir firsat cikdi bunlar fatih tekke nin menejerleri bunlarin alacagi bara cok yüksek baskan bana kalirsa buna karsi cikiyor fatih tekke kafasina koyduysa bu renkleri yine ben giyecegim baska bir külübe transfer olmaz ara transferde bonservisi elinde alir gelir ve bordomavi formayi giyer burda birilerini karalamak yalanlarla iftira atmak biz bordomavi renklere gönül vermis insanlara yakismaz
bunun devre arası falan yok,problem maaşındaydı bonservisi değilki.Fatih çıkıp söyledi transferin menajerle alakası bile olmadıgını..kimse başkana yalancı demek istemez ama bu durumda 2 kişiden biri yalan söylüyor yada başkana zamanında verilen bilgiler yanlıştı yada en son ihtimal Hacısaliğoğlu veya Alioğlunun parmağı var bu işte.Yanlışsam düzelt..

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 12:07
SORU;

Ağzından yel alsın abi ya olurmu öyle şey eğer istifa ederse nuri albayrak gelsin başa nede olsa paralı başkan :D:D:D

MARATON_61
20.07.2009, 12:08
romayi da sizler yakmisdiniz demi bu kafa yapinsinla daha cok gideriz

yakacaginiz kiracaginiz dünkanlarin camlari mal varliklari karadeniz insanina ait oldugunu ne cabuk unuttunuz yaziklar olsun bu düsünceye sahib olan kisilere

61imhotep61
20.07.2009, 12:08
ya kardeşim bu nasıl mantık ne demek başkan yalan söylemez başkan insan değilmi millete fatihi gözlerinde büyütüyolar diye kızıyonuz ama kızarken batıyosunuz

ne alakası var??niye batayım.gayet dimdik ayaktayım.başkanın arkasındayım.fatihi gözünde büyütmek başkadır klubun üstüne çıkarmak başkadır.fatih benim içinde alınabilecek en büyük golcüdür.ama herseyin,istemeninde bi adabı vardır.ama taraftar bu olayı abarttı.

bizim gibi gelirleri kısıtlı olan takımların kurtuluş yollarından biri; para verdiği oyuncuyu daha fazlaya satmaktır.onun için başından beri başkan fatihe okadar para vermez diyenlerdenim.ama gökhana alan a verir.çünki satacak parası çıkacak.şimdi fatihi alsın şampiyomn olsun para gelir diyebilirsiniz.size göre doğru ama başkana yanlış demekki.başkan o riski alamıyor demekki.almıyorlar işte daha ne diye uzuyo bu konu.

şunu da diyim ben hala ufakta olsa bu tür demeçlerin vs bonservis oyunları olabileceğini düşünüyorum.onu da zaman gösterecek.

başkanın ilk maçlarda kaçan gollerden,yenilgilerden sonra doğacak tepkiye karşı mutlaka bi çare bulacağını düşünüyorum.o da ne olacak görecez.bekleyelim

Travelair
20.07.2009, 12:09
Takımdaki ücret dengesizliği eleştirilse kabulum. Tavan ücreti yüksek dense yine kabulum. Ama Fatih tavan ücretten az istedi neden almadın başkan diye eleştirilirse ben bunu anlayamıyorum. Hem diyoruz, hoca sağ bek, sol açık istedi, forvet istedi diyenler de var, hem de Fatih alsın o paraları ne olacak ki?. Tamam alsın helal-i hoş olsun ama bir kulüp de bir plan çerçevesinde yürütülür. Tavan ücreti kimlere veriliyorsa verilmiş zamanında futbolcu ücret bütçesi uygunmuş verilmiş. Şimdi yapılacak transferler var. Bütçe ona göre ayarlanmaya çalışılıyor. Fatih medyaya demeç verdi, aldı taraftarı yanına bir emrivaki oldu açıkçası. Belki yönetimin planlarında Fatih yok? Olamaz mı? Ama öyle büyütülüyor ki adamlar açıklayamıyor, belki Fatih gelirse o transferlere para yetişmeyecek. Belki takımın dengesi bozulacak... Olsun, yeter ki Fatih gelsin. O zaman buyrun siz yönetin bu kulübü. Neden 25 sene şampiyon olamıyoruz diye de sormayın. Bırakmıyorsunuz ki insanlar bildikleri konuları yönetsinler. O zaman razısın Umut ve Gökhan'la oynamaya. Hayır değilim. Transfer yapılsın. Ama bunun tasarrufunu değerlendirmesini teknik kadrolar ve yönetim yapsın. Bu bütçeyi, takımı onlar hizada tutuyorlar. Herhalde enayi değiller. Başkan başlığı Fatih haberleri yüzünden pek moda. Başkanların kaderi herhalde bu. "Fatih yeter ki gelsin" Böyle bir anlayış olmaz. Etkilere bakarsın kararını verirsin. Yönetim ikna olmamış. Maddi veya değil. Bize yakışan eyvallah deyip takıma takviye yapılması yönünde talebimize devam etmek olmalı. Fatih için yürüyüş yapmak değil

FATİHLİ
20.07.2009, 12:09
SORU;

sana söylemiştim başkan bu hacısalihoğlu senin başını yer derim

Süleyman Sofu
20.07.2009, 12:10

cihat herkesi kendin sanma ortalığı karıştırmak senin ilgi alanın ama ben açık söyleyim sen yürüyüşe gidip proveke edersen şaşırmam

Fatih
Hüseyin'in gönderilme nedeni Fatih'in alınmama nedeni finansal gibi gözükse de çok başka nedenler olduğu su götürmez bir gerçek.

Bu nedenleri taraftara açıklayamazsanız saygınlığınızı kaybedersiniz.Açıklamak zorunda değilsiniz ama şeffaf olmak zorundasınız.

Hüseyin Kurt
Bir futbolcu bir kulübe gelmek için ancak bu kadar uğraşır,
Bir yönetim de bir futbolcuyu almamak için ancak bu kadar uğraşır...

Sorun Fatih meselesinden öte yönetimi net ve dik olamamasıdır.

MetiN08

onu sen yaparsin artik

Kemal Ç.
20.07.2009, 12:11
romayi da sizler yakmisdiniz demi bu kafa yapinsinla daha cok gideriz

yakacaginiz kiracaginiz dünkanlarin camlari mal varliklari karadeniz insanina ait oldugunu ne cabuk unuttunuz yaziklar olsun bu düsünceye sahib olan kisilere

kim nereyi yakıyor, kırıyor. o yazıyı oku hele. ne oluyoruz yahu. pkk eylemi yapılmıyor orda. birinin provoke etmek için söylediği sözleri, yürüyüşü yapanlar söylüyormuş gibi lansetme. yürüyüş yazısı orda. gayet olgun ve dolgun bi yazı o, yürüyüşte öyle olur zannımca.

Süleyman Sofu
20.07.2009, 12:12
ne alakası var??niye batayım.gayet dimdik ayaktayım.başkanın arkasındayım.fatihi gözünde büyütmek başkadır klubun üstüne çıkarmak başkadır.fatih benim içinde alınabilecek en büyük golcüdür.ama herseyin,istemeninde bi adabı vardır.ama taraftar bu olayı abarttı.

bizim gibi gelirleri kısıtlı olan takımların kurtuluş yollarından biri; para verdiği oyuncuyu daha fazlaya satmaktır.onun için başından beri başkan fatihe okadar para vermez diyenlerdenim.ama gökhana alan a verir.çünki satacak parası çıkacak.şimdi fatihi alsın şampiyomn olsun para gelir diyebilirsiniz.size göre doğru ama başkana yanlış demekki.başkan o riski alamıyor demekki.almıyorlar işte daha ne diye uzuyo bu konu.

şunu da diyim ben hala ufakta olsa bu tür demeçlerin vs bonservis oyunları olabileceğini düşünüyorum.onu da zaman gösterecek.

başkanın ilk maçlarda kaçan gollerden,yenilgilerden sonra doğacak tepkiye karşı mutlaka bi çare bulacağını düşünüyorum.o da ne olacak görecez.bekleyelim
ben hala sözümdeyim ama umarım sende haklısındır

Celal Demir
20.07.2009, 12:12
yakıp yıkmak gibi bir düşüncede olanlar kendilerine bir kafes yaptırsınlar ve o düşünceleri değişene kadar ordan çıkmasınlar bu forumdada ilk defa bukadar ağır konuştum...

cihatöztürk
20.07.2009, 12:13
cihat herkesi kendin sanma ortalığı karıştırmak senin ilgi alanın ama ben açık söyleyim sen yürüyüşe gidip proveke edersen şaşırmam

rekdaş ortalığı ben mi karıştırıyorum gene.....eyleme gidenlere bir şey yok gene ortalığı ben karılştırıyorum

bir fikir verdim sadece daha ikna edici olur ;)

anladın sen onu fatih için yürüyüş yapan bunlarıda yapar

bense balkondan bile bakmam

MetiN08
20.07.2009, 12:13
Hüseyin'in gönderilme nedeni Fatih'in alınmama nedeni finansal gibi gözükse de çok başka nedenler olduğu su götürmez bir gerçek.

Bu nedenleri taraftara açıklayamazsanız saygınlığınızı kaybedersiniz.Açıklamak zorunda değilsiniz ama şeffaf olmak zorundasınız.

evet olay bu cok güzel anlatmisin :alkış::alkış::alkış:

MARATON_61
20.07.2009, 12:14
bunun devre arası falan yok,problem maaşındaydı bonservisi değilki.Fatih çıkıp söyledi transferin menajerle alakası bile olmadıgını..kimse başkana yalancı demek istemez ama bu durumda 2 kişiden biri yalan söylüyor yada başkana zamanında verilen bilgiler yanlıştı yada en son ihtimal Hacısaliğoğlu veya Alioğlunun parmağı var bu işte.Yanlışsam düzelt..

arkadasim oyuncular her zaman gelir gider olmasa olmaz demenin bir anlami yok burda gecdigimiz sene birlik beraberlik icin de bir lig gecirdik
fatih tekke olayinda bütün trafrarlar bölünmüs bir halde bundan kururmu duyuyorsunuz beni bu olay cok üzüyor cüngü zarari görecek olan yine bizleriz düsmanimizi uzakda aramanin bir anlami yok biz bize düsmanlik yapiyoruz SAYIN BASKANIMIZ BU KÜLÜB ICIN ELINDEN GELENI YAPIYOR ONA YALANCI DEYENLER ÖNCE BIR AYNAYA BAKSIN DIYORUM

Süleyman Sofu
20.07.2009, 12:15
Fatih Tekke: Sorun para değildi

NTV'den yayınlanan Doğru Transfer programına katılan Zenitli Fatih Tekke, Trabzonspor'a transferinin gerçekleşmemesinin maddi konularla ilgili olmadığını söyledi. Hakkında çıkan söylentilerin kendisini üzdüğünü ifade eden Tekke, kısa bir süre önce Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan da teklif aldığını belirtti.

NTV Spor

Güncelleme: 00:23 TSİ 20 Temmuz. 2009 Pazartesi

İSTANBUL - Doğru Transfer programına katılan Zenitli Fatih Tekke, transferi için Trabzonspor yönetimi ile yaptığı görüşmelere açıklık getirdi. Tekke, bordo-mavili yönetimin çok yüksek ücret istediği yolundaki açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Sözlerine "Ben Trabzonlu ve Trabzonsporluyum. Bunu kimsenin tartışmasına da izin vermeyeceğim" diye başlayan tecrübeli futbolcu, "Bana Fatih Tekke kimliğini Trabzonspor kazandırmıştır. Son günlerde Trabzonspor ile anlaşamamamın nedeni maddi konularmış gibi haberler çıkıyor. Bunlar beni gerçekten çok üzdü. Son 1 aya baktığımızda çizilen Fatih Tekke resmi, taraftarın sevdiği Fatih Tekke'den çok uzak bir resimdi. Takımın ahengini bozmaya çalışan, özel hayatında problemleri olan, futbol hayatının sonuna gelmiş ve Trabzonspor'dan çok büyük paralar isteyen bir Fatih Tekke varmış gibi yansıtıldı. Bunların hiçbiri doğru değil" dedi.
Trabzonspor taraftarının gözündeki Fatih Tekke imajının bozulmasından endişe ettiğini ve bunun için konuşma gereği duyduğunun altını çizen tecrübeli golcü, "Bundan 20 gün önce Trabzonspor'dan transfer teklifi geldi. Bir yönetici ağabeyimizle konuştuk. Burada aldığım ücreti söyledim. Daha önce Türkiye'den 2 takımın teklifi olmuştu. Onlara söylediğim ücreti söyledim, ama Trabzonspor'a bir ücret söyleme şansım olmadığını ve duygusal bir bağım olduğunu vurguladım. Kendilerine bir rakam telafuz etmedim. Bunu özellikle vurgulamak istiyorum. 'Trabzonspor benim hakkımı her zaman verir' ifadesini kullandım. Son gelinen noktada üzülerek söylüyorum, olay gerçekleşemedi. Bunun sebebi de yansıtıldığı gibi rakamdan dolayı değil. Bana Trabzonspor tarafından teklif edilen 'tavan' ücretin de altında bir fiyat verdim ama transfer gerçekleşmedi" diye konuştu.

MetiN08
20.07.2009, 12:16
rekdaş ortalığı ben mi karıştırıyorum gene.....eyleme gidenlere bir şey yok gene ortalığı ben karılştırıyorum

bir fikir verdim sadece daha ikna edici olur ;)

anladın sen onu fatih için yürüyüş yapan bunlarıda yapar

bense balkondan bile bakmam

Cem Papila icin yürüy olmusdu ozamandami yikip kirildi heryer soruyorum sana simdi ????

hamucera
20.07.2009, 12:16
şeytan diyor ki üşenme git şu eski sayfaları bi karıştır, bak oradan hacısalihoğluna methiyeler yazanlara şimdi de aynı şekilde onu yerden yere vuranlara, koy iki mesajını alt alta,

Pro-TS
20.07.2009, 12:17
Trabzonspor ciddi şekilde zarar görüyor lütfen sakin olalım canlar

Muhammed
20.07.2009, 12:17
Yürüyen arkadaşlar açlık grevine girsin bence daha etkili olur...

Şahinoğlu
20.07.2009, 12:18

Hüseyin'in gönderilme nedeni finansal değildir , adamı Avni Aker'in ve Trabzon'un % 80 i istemiyordu gidince değere bindi onuda anlamak mümkün değil Türk insanı işte :) Hüseyin Trabzonspor için yetersiz bi isimdi ama Fatih Tekke öyle değil konuları karıştırmayalım aynıymışmı gibi yansıtmayalım , Fatih'in gelmesini % 90 herkes istiyodu Hüseyin'inde gitmesini aynı oranda .

Süleyman Sofu
20.07.2009, 12:20
Bana Trabzonspor tarafından teklif edilen 'tavan' ücretin de altında bir fiyat verdim ama transfer gerçekleşmedi" diye konuştu.
sadece bu dediği bile doğruysa bizim ona olan sevgimizi sonuna kadar hakediyor demektir...

Cengiz
20.07.2009, 12:21
Fatih Tekke: Sorun para değildi

söyle madem sorunun ne olduğunu

Süleyman Sofu
20.07.2009, 12:22
renkdaş sorunun ne olduğu belli
1.hacısalihoğlu
2.alioğlu
yeterlimi bu sorunlar...

Fatih
20.07.2009, 12:23
Hüseyin'in gönderilme nedeni finansal değildir , adamı Avni Aker'in ve Trabzon'un % 80 i istemiyordu gidince değere bindi onuda anlamak mümkün değil Türk insanı işte :) Hüseyin Trabzonspor için yetersiz bi isimdi ama Fatih Tekke öyle değil konuları karıştırmayalım aynıymışmı gibi yansıtmayalım , Fatih'in gelmesini % 90 herkes istiyodu Hüseyin'inde gitmesini aynı oranda .
Hüseyin'in Avni Aker'de oynadığı Kayserispor maçını canlı izledim tribünler öyle bir intiba bırakmadı bende.

Trabzonspor taraftarlarının çoğu Hüseyin'in gitmesini değil daha kalitelisini istiyordu.

Kendi fikriniz çoğunluğu temsil etmez.

Şahinoğlu
20.07.2009, 12:24
Cem Papila icin yürüy olmusdu ozamandami yikip kirildi heryer soruyorum sana simdi ????

Cem Papila için yapılan yürüyüş kendi başkanınıza karşı yapılmış bi yürüyüş değildi ve Trabzon'da bu yürüyüşe karşı çıkacak kimse yoktu ama Fatih Tekke için ! yapılacağı söylenen yürüyüş metnini bi okuyun bi zahmet uyan ey Trabzonspor taraftarı Sadri'nin götürdüğü yere gitme otur Kadrinin götürdüğü yere git filmini izle gibi saçma sapan samimiyetsiz amacı sırf yönetime sallamak olan bu yürüyüşe Trabzon'da karşı çıkan olanlar olcaktır ve camia bölünecektir burda bölünmeye başladığımız gibi ben bu metni okuduktan sonra artniyetli bi yürüyüş olduğu kanısında vardım yıllardır tribündeyim ve az çok anlıyorum art niyetlileri Trabzonspor taraftarı bu ucuz provakasyona alet etmesin kendini.

Cengiz
20.07.2009, 12:27
renkdaş sorunun ne olduğu belli
1.hacısalihoğlu
2.alioğlu
yeterlimi bu sorunlar...

kendi açıklasa daha sağlam olur :)

Şahinoğlu
20.07.2009, 12:28
Hüseyin'in Avni Aker'de oynadığı Kayserispor maçını canlı izledim tribünler öyle bir intiba bırakmadı bende.

Trabzonspor taraftarlarının çoğu Hüseyin'in gitmesini değil daha kalitelisini istiyordu.

Kendi fikriniz çoğunluğu temsil etmez.

Hüseyin'in bu sene iyi oynadığı doğrudur ama genelden bakmam lazımdır Trabzonspor için yetersiz bir oyuncudur , bende kalıbımı basarım tarftarın %80 i Hüseyin'i istemiyordu en yakın örnek ailendede vardır Hüseyini sevenler ve sevmeyenler diye ailene bakıp bi oran belirleyebilirsin kardeş, Hüseyin'den iyisi olmadığı için zaten mevkisinde Hüseyin oynuyordu Hüseyin okadar iyi olsa ön libero kıtlığı çeken türk futbolunda bursaspora değil fenere gs ye giderdi .

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2009, 12:29
Fatih in alınmamasınınn iyi tarafı da var, kötü tarafı da.

Kötü oldu, alınabilecek en kaliteli adamlardan biriydi.
Goller kaçtıkça birileri stadda durmadan adını anacaktır. (Benim fikrime göre eski fatih olamayacaktı ama gene de kötü bir gidişte yönetimin ensesine ilk inecek tokattır.)

İyi oldu, t.direktör seçiminde yönetimi taratar değiştirdi. Revize ettirdi.
Hocayı aldırmadı.

Bu kadar yönetime eki edebilme gücü hiçbir zaman olmamalı taraftarın.
Gündem belirlemek ayrı, takım yönetimine her konuda karışabilme gücünü elde etmek ayrı.

Bu konuda da taraftarın törpülenmesi gerekiyordu.
Bunu sağlamış görünüyor şimdilik.

Takımlar tribünden yönetilmez.

Süleyman Sofu
20.07.2009, 12:29
Cem Papila için yapılan yürüyüş kendi başkanınıza karşı yapılmış bi yürüyüş değildi ve Trabzon'da bu yürüyüşe karşı çıkacak kimse yoktu ama Fatih Tekke için ! yapılacağı söylenen yürüyüş metnini bi okuyun bi zahmet uyan ey Trabzonspor taraftarı Sadri'nin götürdüğü yere gitme otur Kadrinin götürdüğü yere git filmini izle gibi saçma sapan samimiyetsiz amacı sırf yönetime sallamak olan bu yürüyüşe Trabzon'da karşı çıkan olanlar olcaktır ve camia bölünecektir burda bölünmeye başladığımız gibi ben bu metni okuduktan sonra artniyetli bi yürüyüş olduğu kanısında vardım yıllardır tribündeyim ve az çok anlıyorum art niyetlileri Trabzonspor taraftarı bu ucuz provakasyona elte etmesin kendini.
kendi adıma bu yürüyüşe imkanım olsa katılırdım ama başkana sallamak için değil başkana sesimizi duyurmak yanındaki 2 kişiyede aklınızı başınıza alın demek için yürürdüm yoksa ben bildiri falan bilmem kabulde atmem siz nasıl tam siper karşıysanız bu işe bizde tam siper kaptanın yanındayız neyse bu iş çığrından çıktı bu doğru bakalım sonu nereye varacak...

Küçükalioğlu
20.07.2009, 12:32
Burada iş git gide sarpa sarıyor F.Tekke'yi isteyenler başkanı istemiyormuş gibi bir hava yaratılmaya çalışılıyor. Biz F.Tekke'yi müzede sergilemek için değil bu forma altında atacağı goller için istiyoruz. Başkanı sevmek demek eleştirmemek demek değildir. Son 5 aydır bu camia yanlış yönetiliyor bu su götürmez bir gerçek. Padişahım çok yaşa diyerek bir yere varılamayacağını siz benden çok daha iyi biliyorsunuz. Yürüyüş yapılması herkesin demokratik hakkıdır sadece ilanda ki ''Sadri'nin Götürdüğü Yere Gitme'' cümlesi yakışık almamış. ayrıca sen başkanı seversin başkası sevmez, içinde art niyet veya kendi çıkarları yoksa bu gayet normal bir davranış biçimidir.

Hüseyin Bağdat
20.07.2009, 12:32
kendi adıma bu yürüyüşe imkanım olsa katılırdım ama başkana sallamak için değil başkana sesimizi duyurmak yanındaki 2 kişiyede aklınızı başınıza alın demek için yürürdüm yoksa ben bildiri falan bilmem kabulde atmem siz nasıl tam siper karşıysanız bu işe bizde tam siper kaptanın yanındayız neyse bu iş çığrından çıktı bu doğru bakalım sonu nereye varacak...

O yürüyüşe katılırsanız okunan bildiriyide kabül etmiş sayılırsınız...

Fatih Tekke'yi istemek ayrı, başkana olur olmaz şekilde sallamak ayrı...

Bence bu Yürüyüş Fatih Tekke'yi istemenin ötesinde...

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2009, 12:34
Burada iş git gide sarpa sarıyor F.Tekke'yi isteyenler başkanı istemiyormuş gibi bir hava yaratılmaya çalışılıyor. Biz F.Tekke'yi müzede sergilemek için değil bu forma altında atacağı goller için istiyoruz. Başkanı sevmek demek eleştirmemek demek değildir. Son 5 aydır bu camia yanlış yönetiliyor bu su götürmez bir gerçek. Padişahım çok yaşa diyerek bir yere varılamayacağını siz benden çok daha iyi biliyorsunuz. Yürüyüş yapılması herkesin demekrotik hakkıdır sadece ilanda ki ''Sadri'nin Götürdüğü Yere Gitme'' cümlesi yakışık almamış. ayrıca sen başkanı seversin başkası sevmez, içinde art niyet veya kendi çıkarları yoksa bu gayet normal bir davranış biçimidir.

Aynı buradaki gibi, sen fatih i istersin, yönetim istemez.

Bu da normal değil mi?

Ayaklanma çıkarmanın alemi nedir onu anlamıyorum.

Fatih
20.07.2009, 12:35
Hüseyin'in bu sene iyi oynadığı doğrudur ama genelden bakmam lazımdır Trabzonspor için yetersiz bir oyuncudur , bende kalıbımı basarım tarftarın %80 i Hüseyin'i istemiyordu en yakın örnek ailendede vardır Hüseyini sevenler ve sevmeyenler diye ailene bakıp bi oran belirleyebilirsin kardeş, Hüseyin'den iyisi olmadığı için zaten mevkisinde Hüseyin oynuyordu Hüseyin okadar iyi olsa ön libero kıtlığı çeken türk futbolunda bursaspora değil fenere gs ye giderdi .
Avni Aker Trabzon'un aynasıdır.İzlediğim 4 maçta da herhangi bir küfür veya yuhalama olmadığı gibi en çok alkışlanan futbolcuların başında geliyordu.

Neyse uzatmaya gerek yok konu Hüseyin değil.

Kara Mert61
20.07.2009, 12:35
çarşamba günü fatih tekke için meydanda toplanılıyormuş doğrumu?

cihatöztürk
20.07.2009, 12:37
yürüyüş işi çok yanlış.....olmamalı...

MARATON_61
20.07.2009, 12:38

Turkcell Süper Ligi’nde şampiyonlukları belirleyen teşvik primleri yeniden tartışılmaya başlandı. Futbol Federasyonu yönetimine müdahale etmek isteyen AKP’nin kullandığı gündem aynı zamanda futbolda mafyanın ve çetecilerin belirleyici olduğu gerçeğini gözler önüne seriyor.
http://arsiv.sol.org.tr/resimler/24-12-2006_2166a2de83bbece3cba1ee726f90858d.jpg
HABER MERKEZİ Kasım ayı sonunda bir televizyon kanalında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a yönelik şike iddialarıyla patlayan skandal, futbolda kirli ilişkilerin bir kez daha gündeme gelmesine neden oldu. Kendini iyi bir Fenerbahçeli olarak tanıtan Cihan Oskay, 2000-01 sezonunda Fenerbahçe’nin Samsunspor’a şike, Trabzonspor`a da teşvik primi verdiğini iddia etmişti.
Teşvik primi iddiasından sonra Aziz Yıldırım’ın tartışmada Futbol Federasyonu’nu, “Bu kadar pisliğe batmış bir ortamın altından Federasyon kalkamaz. Çünkü işin içinde onlar var, onların olduğu yerde temizlik olmaz” sözüyle suçlaması iplerin kopmasına neden oldu. Yıldırım, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından bir yıl hak mahrumiyeti cezasına çarptırıldı. Fenerbahçe ile Başkanlığını Haluk Ulusoy’un yaptığı Futbol Federasyonu’nun karşı karşıya gelmesine yol açan tartışmaya geçtiğimiz günlerde Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin de katıldı. Şahin, federasyon genel kurulunda AKP hükümetinin adayına karşı başkan olan Haluk Ulusoy’u istifiya davet etti. Ulusoy’un, genel kurulda mafya ittifakının adayı olduğu ileri sürülmüştü. Diğer yandan, Türkiye’yi izlemeye alan FIFA’nın da “kirli ilişkiler” konusunda Haluk Ulusoy’ı gayri resmi bir şekilde uyardığı kamuoyuna yansımıştı.
Şike gündemiyle başlayan tartışmanın doğrudan futbol mafyasının belirlediği federasyon yönetiminin meşruiyetinin sorgulanmasına taşınması mafyanın futbolda ve futbol endüstrisinin oluşturduğu pastadaki rolünü gündeme getirdi.
Futbol dünyasında mafyanın ağırlığını ortaya koyan haberlerle bir bir patlak veren şike skandalları paralel bir artış gösteriyor. Milyarlarca dolarlık bir rantın döndüğü sektörde birkaç yıldır yaşanan bahis patlamasıysa söz konusu artışın en önemli nedenleri arasında gösteriliyor.

Mafyanın futbol tutkusu
Geçtiğimiz yıllarda futbol kulüplerini illegal yollardan kazanılan paraların aklandığı mekanlar olarak kullanan mafya, artık ortadaki ranta da gözünü dikmiş durumda. Mafya liderlerinin klüp yöneticileri, hakemler, federasyon temsilcileri ve futbolcularla ilişkileri bu dünyadaki kirliliği gözler önüne seriyor.

2004 yılında basında yer alan telefon görüşmeleri, Alattin Çakıcı’nın yurtdışına kaçarken kullandığı pasaportun Beşiktaş Kulübü vasıtasıyla verildiğini ortaya çıkardı. O dönemde kulübün menajeri olan Sinan Engin, pasaportları sağlarken kulüp başkanı Serdar Bilgili’nin Çakıcı’ya verilen cezanın hafifletilmesi için çaba sarf ettiği iddia edildi. Sinan Engin'le Alattin Çakıcı’nın kardeşi Gencay Çakıcı arasındaki telefon görüşmesindeyse Galatasaray yöneticisi Ergün Gürsoy’un Çakıcı ile yakınlaşmak için gösterdiği çabalar konuşuluyordu. Gencat Çakıcı Gürsoy için “Ergun abi bana ve abime isimlerimiz yazılı iki Galatasaray forması göndermiş. Hem de bize. Onu severiz bilirsin. Şimdi işin yoksa Galatasaray'ı seneye şampiyon yap” ifadelerini kullandı.

Mafyanın bir diğer ünlü ismi Sedat Peker’in futbol dünyasıyla kurduğu ilişkiler ise yakından biliniyor. Peker’in cezaevine konmadan önce kurduğu “ozturkler.com” isimli internet sitesinin “görkemli” açılış törenine Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy, Eski Spor Bakanı Mehmet Ali Yılmaz da dahil olmak üzere futbol dünyasından pek çok isim katılmıştı. Peker’in cezaevine girmesinden sonra ortaya çıkan telefon görüşmelerindeyse Hakan Şükür, Sergen Yalçın gibi futbolcuların Peker ile olan yakın ilişkisi ortaya konuyordu. 15 Mayıs 2004’te oynanan Çaykur Rizespor-Beşiktaş karşılaşması da ligdeki Peker ağırlığını ortaya koyuyordu. Rizespor’un ligde kalması için kazanması gereken maçta devreye Sedat Peker giriyor ve telefon görüşmeleriyle Sergen Yalçın’ın oynamamasını sağlıyordu. Peker’e yakın isimlerden Yaşar Durmuşoğlu maçın oynandığı akşam gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde “Reis olmasa bu takım küme düşmüştü” ifadesini kullanıyordu.

Susurluk emeklileri de devrede
Susurluk davası sanıklarından Ali Fevzi Bir ise kurduğu şike şebekesiyle gündeme oturmuştu. Ali Fevzi Bir ile Federasyon yetkilileri Yemen Ekşioğlu ve Aydın Torunoğlu, futbol hakemleri Sadık İlhan, Ali Uluyol, Süleyman Uysal, Sebahattin Bitirim ve Harun Yiğit ile Sakaryaspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, Gençlerbirliği Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, Gaziantepspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Karabükspor Teknik Direktörü Hasan Vezir, yurtdışında müşterek bahis oynattığı Şenol isimli kişi ve Dilek isimli kadın arasında geçen konuşmalarla, bahiste kazanma amaçlı şike yapıldığına ilişkin kanıtlar ortaya konmuştu. Olayın dava dosyasındaki iddianamede ''Ali Fevzi Bir ile hakem Sadık İlhan ve firari Şenol Dede'den oluşan 'üçlü çete'nin, internet kanalıyla Türkiye liginden seçilen maçların sonuçları üzerinde bahis oynadıkları, maçların ihtimale göre sonuçlanması için de hakemlere kadın ve para sundukları'' ibaresi yer almıştı.

Skandalda ismi geçen Dilek Uzun, Ali Fevzi Bir'in talimatıyla kendisinin ve ablası Derya Uzun’un para karşılığı Sadık İlhan'la birlikte olduklarını söylemiş, karşılığında 100 dolar aldığını ifade etmişti. Tutuklanan Sadık İlhan 1 ay ceza evinde kaldıktan sonra 2 milyar lira tazminatla tahliye olmuştu. Ali Fevzi Bir’in, sahibi olduğu Öz Sahrayı Ceditspor’un kazanması gereken bir maça Susurluk çetesi üyeleriyle beraber gelerek rakip takımı tehdit ettiği ve ikinci yarıda sahaya çıkmamasını sağladığı biliniyor.

Bahisle şike yapan futbolcu korunuyor
Geçtiğimiz aylarda ise milli futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz’in eşlerinin arabalarının kurşunlanması, olayın bahis mafyası tarafından gerçekleştirildiği iddialarını gündeme getirmişti. Öncesinde karıştığı bahis skandalı nedeniyle altı ay müsabakalardan men cezası alan Gökdeniz Karadeniz’in bahis mafyasına olan borcu nedeniyle kurşunlanma olayının gerçekleştirildiği belirtilirken olay nedeniyle tutuklu bulunan çete lideri Hakan Süleyman mahkemede, Karadeniz’in lisansının iptal edilmemesi için korunduğunu dile getirmişti.

Futbolda “İddia” büyük
Futboldaki mafya-şike döngüsünü hızlandıran en önemli etmenlerden biri olarak gittikçe büyüyen bahis sektörü gösteriliyor. Birkaç yıl öncesine kadar Türkiye’de yaygın olmayan müsabaka sonuçları üzerine bahis oynama bugün milyonlarca kişinin en büyük tutkusu haline gelmiş durumda. Önceleri internet üzerinden oynanan bahisler, Spor-Toto Teşkilatı’nın düzenlediği “İddia” oyunuyla legal bir form kazandı. Bugün “İddia” yıllık 1.5 milyar dolarlık bir ciroya sahip bir sektör haline gelirken oyunun Milli Piyango İdaresi’ne devredilmesi ve sonrasında özelleştirilmesi gündemde. Hükümetin bu çabalarının halihazırda futboldaki şike mekanizmasını körükleyen bahis oyunlarının tümüyle kontrolden çıkmasına neden olması bekleniyor.

Şahinoğlu
20.07.2009, 12:39

Süleyman kardeş bilmiyorum daha önce herhangi bir yürüyüşe katıldınmı ama ben katılan birisi olarak söylüyorum Cem Papila zamanında bende istanbul'da federasyona yürüş yapanlar içindeydim çok güzel bi protesto yapmıştık, bu seneki Bursaspor maçında son dakikada yediğimiz ofsayt golünden sonra yapmış olduğumuz federasyonu protesto yürüyüşenede katıldım okadar medeni amacı Trabzonspor'un hakkını yedirmemek olan onca taraftarın arasına 5-10 kendini bilmez karışıp ellerinde Ogün'lerle çıktık yola sıra Yasinlerde , Ogün samast oley , Ermeni Oğuz Sarvan'a Trabzon'da katliam gibi sloganlar farkedilene kadar 5 dakka geçmiştir ve o kartonlar kaldırılmış ve sloganlar susturulmuştur ama medya yürüyüşü değil sırf o kötü olayları haber yapmıştır yani siz yürüyüşe gidip kötü niyetlileri susturum diyene kadar onlar yapacağını yapmış iş işten geçmiş olur.

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2009, 12:40
Her mevzuda yürüyüş lafı ortaya atılınca insanın demrelleşesi geliyor.

"yollar yürümekle aşınmaz."

Cengiz
20.07.2009, 12:42
yürüyüş organizasyonunun iyi amaçlara hizmet etmeyeceği ortada , taraftarların bu oyuna gelmemesi gerek

Recep Alkan
20.07.2009, 12:43
Fatih Tekke dün gece NTV ye baglandı Rıdvanın oldugu programa

Malesef bunu söylemek istemem ama yönetim YALAN KONUŞUYOR ....

Niye böyle düşünüyorum ?

Fatih çıkıp canlı yayında diyor ki '' Ben Trabzonspordan en yüksek ücreti alan

oyuncudan daha AZ BİR ÜCRET İSTEDİM ''

Trabzonsporda en yüksek ücret EGER YANLIŞ BİLMİYORSAM TL BAZINDA

3.5 Trilyon yani yaklaşık olarak 1.7 milyon Euro ------YILLIK olarak ...----

Sayın Başkan ve yönetim kurulu üyeleri Fatihin bu canlı yayın konuşmasına

cevap vermelidir ...Bu konuda kesin olan bir durum var ...İki tarafdan biri

YALAN KONUŞUYOR ...bu olmaz işte .....

Fatih sanırım 1.250.000 Euro gibi bir rakama imza atmaya hazır idi ...

Açıklamasından o anlaşılıyor ...En çok alandan az istedim diyor Fatih ....

O zaman malesef Sayın Başkan ve Yönetim YALAN KONUŞUYOR ...BU OLMAZ

Bu arada şunu da atlamamak gerek ... Yıllık bu takımda 1.7 Euro alan bir

oyuncu varsa ki var Fatihe de 1 milyon falan teklif etmek ayıp olur ...

Takımda neredeyse bazı istisnalar hariç en az para alan oyuncu 1 trilyon

alıyor ...

Sonuç olarak Başkan bir süredir çok yanlışlar yapıyor ama kendine yapıyor

Son olarak Fatih şunu dedi kapatırken daha transferin bitmesine 1.5 ay var

Yeteri kadar açık bir mesaj ...

Fatihe şu konuda hiç kızmam .... Normal şartlarda ancak halı sahada

oynayacak oyuncular bu paraları alıyorsa Fatih sonuna kadar haklıdır ...

Çünkü Fatih OYUNCUDUR FORVETTİR ....Sirk oyuncusu değildir ...

Sayın Başkan sorumluluk sizde yetki sizde karar sizin ama Trabzonda hava

çok çabuk değişir biliyorsunuz .... Her zaman bir Samet Aybaba olmaz :)

Şu başlığın en akıllı mesajı.

Fatih 2 cümlede bitirmiş herşeyi.

Sağol kaptan.

Eyvallah hocam sağolasın.

Vkgz
20.07.2009, 12:44
Nekadar küçük takımmışız be kardeşim bi topçuya bile daha çok değer veriyor taraftar.

Recep Alkan
20.07.2009, 12:44
yürüyüş organizasyonunun iyi amaçlara hizmet etmeyeceği ortada , taraftarların bu oyuna gelmemesi gerek

Peki hocam, yönetimin kendi içinde, yazdığı, ezberlettiği, oynadığı ve sonra da bize sergilediği Fatih Transferi Nasıl Gerçekleştirilmez oyununa kim neden ve nasıl geldi !!!

winner
20.07.2009, 12:45
İstemezük günleri başladı yine hadi hayırlısı...

FATİHLİ
20.07.2009, 12:46
fatih için yürüyüşü desteklememe rağmen bir sonuç alınacağını sanmıyorum,klubu kendi çiftliğine çeviren istediği gibi at koşturan yönetici bozuntusunu protesto edip allaha havale ediyorum

Erdal
20.07.2009, 12:48
Recep, bu yürüyüş vesaire muhabbetlerinin hiç müdafa edilecek yanı yok...Ne yürüyüşü yahu...

Fatih e olan teveccühün sebebini anlamak lazım vkgz, öyle amma küçük takımmışız demekle anlaşılmaz...Fatih bir semboldü. Bunu anlamaya çalışırsan sahiden çalışırsan küçük takım olmadığımızı da anlarsın...

Kara Mert61
20.07.2009, 12:48
fatih için yürüyüşü desteklememe rağmen bir sonuç alınacağını sanmıyorum,klubu kendi çiftliğine çeviren istediği gibi at koşturan yönetici bozuntusunu protesto edip allaha havale ediyorum

Yürüyüşün amacı bu olmalı bence zaten...Fatih geri gelsinden ziyade böyle yönetici istemiyoruz diye yürüyüş yapılmalı..

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 12:49
Çok büyüttük bu olayı çok hayırlısı olsun bakalım bizim taraftarı artık yeniçerilere benzetmeye başladım..

Şahinoğlu
20.07.2009, 12:49
Peki hocam, yönetimin kendi içinde, yazdığı, ezberlettiği, oynadığı ve sonra da bize sergilediği Fatih Transferi Nasıl Gerçekleştirilmez oyununa kim neden ve nasıl geldi !!!

Recep kardeş Fatih Tekke hepimizin kaptanı ve gelmiş geçmiş en iyi futbolcudur bana görede, ama sapla samanı ayıralım yürüyüş fikrini savunanlar senin gibi samimi olan taraftarlardan değildir emin ol , yönetim alacağım demedi alınmayacağını az çok biliyorduk onlarda çaba gösterelim yeter almasakta uğraştık alamadık demeyi tercih ettiler, riski kendileri aldılar demekki güveniyorlar kendilerine daha iyi bi takım yapacaklar , keşke kaptanı alsalardı ama olmadı malesef ama alamadık diyede provakatörlerin oyununa gelip bi darbe daha kendimize vurmayalım.

Cengiz
20.07.2009, 12:50

ben gelmedim , bir çoğumuzda gelmedi . ben transfer olursa olur diye baktım hep

fuzuli
20.07.2009, 12:51
Trabzonumuz için bu sonuçtan korkuyordum.Ne yazıkki oldu.Olay fatih tekkenin alınması veya alınmaması değil kocaman camiada bir iki tarafın meydana gelişidir.fatih grubu-başkan grubu ve arada kalanlar.İşte kriz nedeni ve bu krizi ne yazıkki başkan yönetemedi.Artık ligin başlaması-avrupa serüveninin başlaması bu olayı unutturamaz.Çok yanlış yapıldı.

MARATON_61
fatih tekke bu katroda cok is yapar ama gecmisde yasananlar malesef fatih tekkenin bugun önünde engel olarak cikiyor bunun baska bir sebebi yokdur tek sebebi budur

Emirhan Makul
Hayır burda bizlerin gösterdiği ılımlı tepkiler ve konuşarak tartışıyoruz. Ben stadda olabilecek şeyleri Aklıma getirmek istemiyorum.

cınar#7
20.07.2009, 12:52
Burada iş git gide sarpa sarıyor F.Tekke'yi isteyenler başkanı istemiyormuş gibi bir hava yaratılmaya çalışılıyor. Biz F.Tekke'yi müzede sergilemek için değil bu forma altında atacağı goller için istiyoruz. Başkanı sevmek demek eleştirmemek demek değildir. Son 5 aydır bu camia yanlış yönetiliyor bu su götürmez bir gerçek. Padişahım çok yaşa diyerek bir yere varılamayacağını siz benden çok daha iyi biliyorsunuz. Yürüyüş yapılması herkesin demokratik hakkıdır sadece ilanda ki ''Sadri'nin Götürdüğü Yere Gitme'' cümlesi yakışık almamış. ayrıca sen başkanı seversin başkası sevmez, içinde art niyet veya kendi çıkarları yoksa bu gayet normal bir davranış biçimidir.
sonuna kadar katılıyorum,yürüyüş yapılabilir tabi zarar vermedikçe..ve başkanda yeri gelince eleştirelebilir,buda normal..

fuzuli
20.07.2009, 12:53
organize bir iş gibi geliyor bana.Hiçbir zaman lige iyi başlatmıyorlar bizi.Nedir bu çektiğimiz.

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 12:53
Hami içinde yürüyüş yapılmalıydı hatta Haminin jübilesi yapılsın diyede yürüyüş yapalım hazır yürüyüşe çıkmışken birkaç konu birden hallolsun :)

TheCrow
20.07.2009, 12:54
"Şu futbolcuyu isteriz" diye yürüyüş yapmak büyük bir yanlış olur.

coolank
20.07.2009, 12:54
Trabzonumuz için bu sonuçtan korkuyordum.Ne yazıkki oldu.Olay fatih tekkenin alınması veya alınmaması değil kocaman camiada bir iki tarafın meydana gelişidir.fatih grubu-başkan grubu ve arada kalanlar.İşte kriz nedeni ve bu krizi ne yazıkki başkan yönetemedi.Artık ligin başlaması-avrupa serüveninin başlaması bu olayı unutturamaz.Çok yanlış yapıldı.

Trabzonsporun geldiği nokta budur işte ...Camia agırlıklı olarak ikiye bölündü

Agırlıklı olarak diyorum çünkü arada kalan her şeye muhalif olanlarda var :)))

Ali Tunahan Güllü
20.07.2009, 12:55
bu süreci yönetim iyi yönlendiremediği için bunları tartışıyoruz...yoksa bu kadar baskıya rağmen alınmadı yüürüyüş yapsanda fayda etmez kısacası yönetim büyük bir riskin altına girmiştir ya bu işten karlı çıkar yada hata yaptıklarını anlar(tabi iş işten geçince neye fayda sağlar bilinmez)...

Küçükalioğlu
20.07.2009, 12:56
Nekadar küçük takımmışız be kardeşim bi topçuya bile daha çok değer veriyor taraftar.
Burada ki sorun topçuya verilen değer de değil camiayı yönetenlerin samimiyetsizliğinde.

taner*61
20.07.2009, 12:56
SORU;

Eğer Fatih alınmadı taraftar tepki gösteriyor diye istifa edecekse 1 dakika durmasın.

KERİM
20.07.2009, 12:57
ne biçim tepkiler veriyorsunuz.Bırakın artık .A-lın-mı-ya-cak
sırf bu yüzden başkana kin kusmak ne diye.Ben yönetimimden gurur duyuyorum.
Aranızda yönetim benim için bitmiştir diyenleriniz var.çok değil geçen yılı hatırlayın.
Bize bu yıl bu heyecanı yarattıkları için gurur duyuyorum.
Aklınız bi Fatihde başkasını görmüyor.Bende çok isterdim ama olmadı.

Muhammed
20.07.2009, 12:58
Tek soru:Yürüyüşün Trabzonspor'a ne faydası olacak?

Kemal Ç.
20.07.2009, 12:58
yürüyecekleri hain etme meramı başlamış gibi duruyor, velakin daha düne kadar yakın zamanlarda, fatih açıklama yapmazdan evvel fatih'in adamlığından kişiliğine paracılığından bilmem nesine kadar her şeyine kara çalmaya çalışanlar vardı.

sahi onlar ne oldu?

en azından bi özür, en az insanlar bile bu kadarını yapmaz mı?

Gökhan KAN
20.07.2009, 12:59
Başkanın başlığı resmen başka konularla kirleniyor...

KERİM
Bide yürüyüşmü yapılacakmış. Ya ne kadar komik duruma düşdük.
İstiyosanız başkana silahda dayıyalım

erdogan69
Geçen yıl yönetim alkışlanmıştı. Çünkü iyi işler yaptı. Bu sene ortalığı mahvediyorlar, hiçbir süreci doğru dürüst yönetemiyorlar , bizde eleştiriyoruz... Körü körüne destek yok. Herkes hatasını görsün. Ders alsın. Ders almayanlar bir sonraki kurulda gider... Bu kadar basit.

TsClub41
20.07.2009, 13:00
"Şu futbolcuyu isteriz" diye yürüyüş yapmak büyük bir yanlış olur.

Başkanın açıklamalarında bir yanlışlık görmüyor musun?Fatih Tekke ben parayı dert etmem , Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum diyor.Trabzonspor ile gönül bağım var diyor.Başkan Fatih ile para konusunda anlaşamadık diyor.Koskoca Trabzonspor'un başkanının yaptığı açıklamaya bak..

MARATON_61
sayin baskanimiz bügüne kadar fatih tekkei transfer yapacagiz diye bir kelime duymadim baskanimizin dedigi sudur imkanlar el verirse ve teknik katro yani hoca isderse külübümüzün imkanlari dogruldusunda hareket ederiz baskanimizin bugune kadar verdigi demec budur

deminde dedigim gibi düsmanimizi uzakda aramayacagiz yillardan beri icinmizde biz onlari barindiriyoruz yerel basin olsun yederki haber olsun diye baskanimizin söylemedigi sözleri yazib cilmisdirler bunlari okuyan traftarlarda isder isdemz baskana iftira atmaya basladi

bakinya su dusdugumuz hale bir oyuncu bizleri ne hale gedirdi heppimiz bu renklerin sevdalilari deilmiyiz hic bir oyuncu fatih olsun gökdeniz olsun hangi oyuncu isderse olsun trabzonspor külübünden buyuk bir oyuncu deildir yürüyüs planlari yapiliyor turkiye de illa ilkleri bizlermi gerceklesdirecegiz bu inatlasma niye bunun külübe yönedime ve trabzonspora ne kadar zarar verdigini hic düsündünüzmü

BIR ISI YAPMADAN IYI DÜSÜNMEK LAZIM YÖNEDIMIN KARARINADA SAYGI GÖSDERMEK LAZIM BU BÜTCEYLE GECDIGIMIZ SENEDEN BERI GECESINI GÜNDÜZÜNE KADAN BASKANIMIZ CABALIYOR ONA DESTEK OLACAGINA ENGEL OLDUGUNUZUN FARKINDAMISINIZ

Orhan Aydın
organize bir iş gibi geliyor bana.Hiçbir zaman lige iyi başlatmıyorlar bizi.Nedir bu çektiğimiz.

okkalı bir beddua var galiba

Cengiz
20.07.2009, 13:01
bu konuyu uzatanların iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum artık , fatih tekke'ye haksızlık yapılmışsa çıkar açıklar gerçek sebebi

kimsenin avukatlığına , menajerliğine ihtiyacı yok

Şahinoğlu
yürüyecekleri hain etme meramı başlamış gibi duruyor, velakin daha düne kadar yakın zamanlarda, fatih açıklama yapmazdan evvel fatih'in adamlığından kişiliğine paracılığından bilmem nesine kadar her şeyine kara çalmaya çalışanlar vardı.

sahi onlar ne oldu?

en azından bi özür, en az insanlar bile bu kadarını yapmaz mı?

Yürüyüş metnini okudum kardeş daha önce yürüyüşlere katılmış ve 16 yıllık tirbün tecrübeme dayanarak söylüyorumki samimiyetsiz ve artniyetlilerce planlanmış bi yürüyüş ve amacı sizin gibi deli dolu takımı için gözünü karartan taraftarlarıda yanlarına alıp provakasyon yapmak emin olun böyle gelmeyin bu oyuna ne olur gelmeyin.

taner*61
Recep kardeş bu olaylardan sonra Fatihle görüştünmü hiç.

Emrah Akcagöz
Evet başka başlık açılsa iyi olur mesela Fatih tekke neden alınmıyor yada daha uygun bi başlık..

coolank
20.07.2009, 13:02
Trabzonspor için bu saatten sonra ilk tartışılacak konu Yönetim olacaktır

Bu kesin ...Takım Avrupadan elenirse yönetim çok kötü sallanır..

Buna ilave olarak Lige kötü başlarsa ve devam ederse aynı şekilde Aralık

ayında hatta belki kalmadan kongre olur .. Bu durum çok belli çok net

Başkan tercihini kullanmak zorundaydı zor olanı seçti kendini ateşe attı

Fatih konusunu kazasız belasız atlatsaydı yukarıdaki durumlar olsa dahi

çok fazla sıkıntıya düşmezdi ....

Bu arada hiç kimse hayal görmesin bu takım şampiyon falan olamaz ikinci de

olamaz .. Takımda bulunan eksikler aynen duruyor ......En net olan ise ...

BU TAKIMDA FORVET YOK SAGBEK YOK................

TsClub41
20.07.2009, 13:03
bu konuyu uzatanların iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum artık , fatih tekke'ye haksızlık yapılmışsa çıkar açıklar gerçek sebebi

kimsenin avukatlığına , menajerliğine ihtiyacı yok

Gündemi takip etmeden açıklama yapıyoruz galiba

Küçükalioğlu
20.07.2009, 13:03
Başkan bu duruma getirmeden önce bir düşünseydi, bu olay nerelere gider diye. Baştan samimi olup daha mayıs ayında F.tekke bizim için bir önemli bir değerdir ama önümüzdeki sene kadromuzda düşünmüyoruz deyip işin içinden çıkıp bu kadar insanı birbirine vurdurmamak varken, Hocaya sorarız, hoca ister, sorunlu adammış, menajeri varmış, parası uymadı v.s. v.s. dersen sonucu da göze almışsın demektir. Başkan tecrübeli bir isim olmasına rağmen süreci ileri dercede kötü yönetmiştir.

BordoMavi Sevda
20.07.2009, 13:04
fatih iyi yaptı konuştu, kimsenin insanları kandırmaya hakkı yok...
bu taraftar sadri şener'e nasıl büyük başkan dediyse, yanlışını da söylemeli...
elma ile armutu karıştırıp işi Trabzonspor mu büyük Fatih mi boyutuna getirmek saçmalık...
sonuçta sadri şener de gelip geçici fatih tekke de...
ama sürekli bahaneler üreterek (hoca karar versin, kongre geçsin, bonservisi insin) Trabzonspor başkanı kamuoyundaki saygınlığını yitirmemeli.

TsClub41
20.07.2009, 13:04
Başkan bu duruma getirmeden önce bir düşünseydi, bu olay nerelere gider diye. Baştan samimi olup daha mayıs ayında F.tekke bizim için bir önemli bir değerdir ama önümüzdeki sene kadromuzda düşünmüyoruz deyip işin içinden çıkıp bu kadar insanı birbirine vurdurmamak varken, Hocaya sorarız, hoca ister, sorunlu adammış, menajeri varmış, parası uymadı v.s. v.s. dersen sonucu da göze almışsın demektir. Başkan tecrübeli bir isim olmasına rağmen süreci ileri dercede kötü yönetmiştir.

:alkış::alkış::alkış: Aynen öyle zamanı gelince bunların hesabını verecek.

Recep Alkan
20.07.2009, 13:05
Recep, bu yürüyüş vesaire muhabbetlerinin hiç müdafa edilecek yanı yok...Ne yürüyüşü yahu...

Fatih e olan teveccühün sebebini anlamak lazım vkgz, öyle amma küçük takımmışız demekle anlaşılmaz...Fatih bir semboldü. Bunu anlamaya çalışırsan sahiden çalışırsan küçük takım olmadığımızı da anlarsın...

Recep kardeş Fatih Tekke hepimizin kaptanı ve gelmiş geçmiş en iyi futbolcudur bana görede, ama sapla samanı ayıralım yürüyüş fikrini savunanlar senin gibi samimi olan taraftarlardan değildir emin ol , yönetim alacağım demedi alınmayacağını az çok biliyorduk onlarda çaba gösterelim yeter almasakta uğraştık alamadık demeyi tercih ettiler, riski kendileri aldılar demekki güveniyorlar kendilerine daha iyi bi takım yapacaklar , keşke kaptanı alsalardı ama olmadı malesef ama alamadık diyede provakatörlerin oyununa gelip bi darbe daha kendimize vurmayalım.

ben gelmedim , bir çoğumuzda gelmedi . ben transfer olursa olur diye baktım hep

Bakın abilerim, kardeşilerim. Sabah yazdım, bu yürüyüş bana göre mantıklı. Ama yapılmasın mı eyvallah yapılmasın. Benim de hoşuma gitmiyor, binlerce Trabzonsporlunun yollara düşüp, kaptanı alın demesi. Hatta inanın bundan utanıyorum. Çünkü bu durumlara düşmememiz gerekiyordu.

Ama taraftara bir yol bırakılmıyor yönetim tarafından.

Önce bir transfer istendi, karşımıza onlarca bahane. Her biri çürütüldü, çürütüldükçe umut da arttı istek de. Yönetim her fikir çürüğünde başka bir yalan ile karşımıza çıktı. Kimin fikirleridir bilinmez ama bu fikirler sadri Şenere kendi fikri gibi söyletildi.

Her fırsatta Fatihi hiç tanımadığını söyleyen başkan adamın özel hayatından dem vurmaya başladı. Bir kez olsun ciddi ciddi oturup adamla transfer işini konuşmayan ağızlar Fatihin alacağı paradan dem vurdu, bugün Fatihe istediği parayı verirsek çok mağdur olur diyip fedakarlık gösterisi yapan başkan daha dün boş mukavele imzalasın dedi. Peki sorarlar adama o boş mukaveleye Fatih mağdur olmasın diye 2 milyon euro yazacakmıydın sayın başkan !!!

Taraftar salak değil abilerim, bu taraftar futboluda, futbolcusunu da, yönetimini de çok iyi tanıyor. Hatta akıl hocalarını da.

Eğer diyorsanız yürüyüse destek verme eyvallah, ama o zaman biri de kalkacak bütün soruları yanıtlayacak.

O zaman burda samet aybaba için fırtınalar koparan gerçek taraftar Fatih için boş konuşmayacak,

Saygılar;

coolank
fatih iyi yaptı konuştu, kimsenin insanları kandırmaya hakkı yok...
bu taraftar sadri şener'e nasıl büyük başkan dediyse, yanlışını da söylemeli...
elma ile armutu karıştırıp işi Trabzonspor mu büyük Fatih mi boyutuna getirmek saçmalık...
sonuçta sadri şener de gelip geçici fatih tekke de...
ama sürekli bahaneler üreterek (hoca karar versin, kongre geçsin, bonservisi insin) Trabzonspor başkanı kamuoyundaki saygınlığını yitirmemeli.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Ali Tunahan Güllü
Trabzonspor için bu saatten sonra ilk tartışılacak konu Yönetim olacaktır

Bu kesin ...Takım Avrupadan elenirse yönetim çok kötü sallanır..

Buna ilave olarak Lige kötü başlarsa ve devam ederse aynı şekilde Aralık

ayında hatta belki kalmadan kongre olur .. Bu durum çok belli çok net

Başkan tercihini kullanmak zorundaydı zor olanı seçti kendini ateşe attı

Fatih konusunu kazasız belasız atlatsaydı yukarıdaki durumlar olsa dahi

çok fazla sıkıntıya düşmezdi ....

Bu arada hiç kimse hayal görmesin bu takım şampiyon falan olamaz ikinci de

olamaz .. Takımda bulunan eksikler aynen duruyor ......En net olan ise ...

BU TAKIMDA FORVET YOK SAGBEK YOK................

zaten sorun burda hocam;
BU TAKIMDA FORVET YOK SAGBEK YOK

fuzuli
20.07.2009, 13:08
artık başkanında bir açıklamasını bekliyoruz.

erdogan69
20.07.2009, 13:08
Forvet hacısalihoğlu , sağbek de alioğlu ama goller bizim takıma atılıyor.

Burak
20.07.2009, 13:09
zaten sorun burda hocam;
BU TAKIMDA FORVET YOK SAGBEK YOK

Gökhan ve Umut'u bu takımda yok saymak buyuk bır ıhanettır.

MARATON_61
20.07.2009, 13:09
sayin baskanimiz bügüne kadar fatih tekkei transfer yapacagiz diye bir kelime duymadim baskanimizin dedigi sudur imkanlar el verirse ve teknik katro yani hoca isderse külübümüzün imkanlari dogruldusunda hareket ederiz baskanimizin bugune kadar verdigi demec budur

deminde dedigim gibi düsmanimizi uzakda aramayacagiz yillardan beri icinmizde biz onlari barindiriyoruz yerel basin olsun yederki haber olsun diye baskanimizin söylemedigi sözleri yazib cilmisdirler bunlari okuyan traftarlarda isder isdemz baskana iftira atmaya basladi

bakinya su dusdugumuz hale bir oyuncu bizleri ne hale gedirdi heppimiz bu renklerin sevdalilari deilmiyiz hic bir oyuncu fatih olsun gökdeniz olsun hangi oyuncu isderse olsun trabzonspor külübünden buyuk bir oyuncu deildir yürüyüs planlari yapiliyor turkiye de illa ilkleri bizlermi gerceklesdirecegiz bu inatlasma niye bunun külübe yönedime ve trabzonspora ne kadar zarar verdigini hic düsündünüzmü

BIR ISI YAPMADAN IYI DÜSÜNMEK LAZIM YÖNEDIMIN KARARINADA SAYGI GÖSDERMEK LAZIM BU BÜTCEYLE GECDIGIMIZ SENEDEN BERI GECESINI GÜNDÜZÜNE KADAN BASKANIMIZ CABALIYOR ONA DESTEK OLACAGINA ENGEL OLDUGUNUZUN FARKINDAMISINIZ

Şahinoğlu
20.07.2009, 13:10
Eğer yürüyüşe katılacak olan varsa onlardan ricam sadece Fatih Tekke lehine tezahuratlarda bulunmaları diğer sloganlar bizi yaralayacktır emin olun.

TsClub41
20.07.2009, 13:12
artık başkanında bir açıklamasını bekliyoruz.

Fatih Tekke'nin dünkü açıklamasından sonra başkan ne tür bir açıklama yapacak merakla bekliyorum.Bakalım new (yeni) bahaneleri var mı ? :D

Ali Tunahan Güllü
20.07.2009, 13:12

gökhan ve umutu yok saymak mı bir ihanettir yada bu kadar açık olarak forvette eksiğimiz varken oyuncu almamak mı ihanettir?

coolank
20.07.2009, 13:13
Yürüyüş konusu nasıl olur bilemiyorum aslında çok yanlış olmaz düşüncesindeyim ...Ben bunu Fatih illa alınsın diye degerlendirmiyorum

Bu olay Yönetim taraftara Yalan Konuşmaması için bir şans diye düşünüyorum

Malesef SAYIN BAŞKAN VE YÖNETİM YALAN KONUŞUYOR BU OLMAZ

FATİHİN KONUŞMASINA CEVAP VERMEZLERSE YÖNETİMİN TUTAR TARAFI

KALMAZ ....

ÇIK AÇIK AÇIK KONUŞ DE Kİ BİZ ŞUNU VERDİK FATİH ATMADI İMZAYI ...

YA DA ÇIK DE Kİ BİZ KIVIRIYORUZ MALESEF TARAFTARI DA APTAL YERİNE

KOYUYORUZ ...

Trabzonspor Yönetim Kurulu samimi açık net açıklama yapmadıgı sürece

bu işin altında kalır .... Bir şey dikkatimi çekti ...Çok acemi ve kötü bir

kriz yönetimi yapacak yönetimimiz var bu kesin ...

sorin
20.07.2009, 13:13
Bakın abilerim, kardeşilerim. Sabah yazdım, bu yürüyüş bana göre mantıklı. Ama yapılmasın mı eyvallah yapılmasın. Benim de hoşuma gitmiyor, binlerce Trabzonsporlunun yollara düşüp, kaptanı alın demesi. Hatta inanın bundan utanıyorum. Çünkü bu durumlara düşmememiz gerekiyordu.

Ama taraftara bir yol bırakılmıyor yönetim tarafından.

Önce bir transfer istendi, karşımıza onlarca bahane. Her biri çürütüldü, çürütüldükçe umut da arttı istek de. Yönetim her fikir çürüğünde başka bir yalan ile karşımıza çıktı. Kimin fikirleridir bilinmez ama bu fikirler sadri Şenere kendi fikri gibi söyletildi.

Her fırsatta Fatihi hiç tanımadığını söyleyen başkan adamın özel hayatından dem vurmaya başladı. Bir kez olsun ciddi ciddi oturup adamla transfer işini konuşmayan ağızlar Fatihin alacağı paradan dem vurdu, bugün Fatihe istediği parayı verirsek çok mağdur olur diyip fedakarlık gösterisi yapan başkan daha dün boş mukavele imzalasın dedi. Peki sorarlar adama o boş mukaveleye Fatih mağdur olmasın diye 2 milyon euro yazacakmıydın sayın başkan !!!

Taraftar salak değil abilerim, bu taraftar futboluda, futbolcusunu da, yönetimini de çok iyi tanıyor. Hatta akıl hocalarını da.

Eğer diyorsanız yürüyüse destek verme eyvallah, ama o zaman biri de kalkacak bütün soruları yanıtlayacak.

O zaman burda samet aybaba için fırtınalar koparan gerçek taraftar Fatih için boş konuşmayacak,

Saygılar;
açık seçik ve nettir ki bu takımın gölcüye ihtiyacı vardır bu yükü kaldıracak futbolcuyu fatihin maliyetinden daha az paraya alamazsınız kaldı ki parasını veremedeğin zaman bu gemiyi terk etmeyecek adamların başında tekke gelir başkan yöneticilerin oyuncağı haline gelmeye başladı isterse fatihi karşısına alır oğlum durum buyken bu sana maksimum şu parayı verebiliriz der fatih kabul etmezse o zaman biz oturduk konuştuk fatih kabul etmedi der işin içinden çıkar bunların öpmeye niyeti yok yanağın nerde diye soruyorlar...

Koray
20.07.2009, 13:14
Trabzonspor taraftarını Osmanlı zamanındaki Yeniçerilere benzetiyorum hem iyi yönden hem kötü yönden...

jacek cyzıo
taraftarla zıtlaşanlar ve onları kandıranlar birgün oradan gönderilecektir.

Adem Erdoğan
Fenerin bjknin alamadığı adamı biz istemiyoruz ve almıyoruz.büyüklük böyle birşey olsa gerek.:rolleyes:

coolank

Gökhan ve Umutu forvet sanmak !!! saymak en büyük ihanettir ...

TsClub41
20.07.2009, 13:15
Fenerin bjknin alamadığı adamı biz istemiyoruz ve almıyoruz.büyüklük böyle birşey olsa gerek.:rolleyes:

:D:D çok güzel bir noktaya değindin yüreğine sağlık..

KERİM

Saygılar;
Bence haladaha Boş Konuşuyoruz..

Adem Erdoğan
Trabzonspor taraftarını Osmanlı zamanındaki Yeniçerilere benzetiyorum hem iyi yönden hem kötü yönden...

bende yönetimi osmanlı hanedanına benzetiyorum, bazıları devletin kafasına çorap örmeye çalışan masonlar gibiler çünkü.

Ahmet Başkaya
20.07.2009, 13:16
Doğru diyorsun zaten Tayfun ile Serkan insan değil...Abi Forvet yok derken bunu mu kastetti sence Tunahan?

Geçen sene çektiğimiz eziyeti biliyoruz buraya yazıyorum bakın ilk resmi maçımızdan sonra buraya başlıklar açılacak çokça umarım olmaz..

Burak
20.07.2009, 13:17
gökhan ve umutu yok saymak mı bir ihanettir yada bu kadar açık olarak forvette eksiğimiz varken oyuncu almamak mı ihanettir?

Dunyada forvet oyuncusu olarak sadece fatıhı gormek te dar bakıslılıktır.

Bagnaz goruslu olmayın, gokhanla umutu cıkardıgınızda bu takımın sıralamasını hesaplayabılırsınız ... Trabzonspor'a ne kazandırdıkları ortada, seneye daha daa ıyı olacaklarına umıt ederken neden batlamaya, dagıtmaya yok saymaya nıyetlısınız anlamıyorum, daha ıyısını yapacaksanız sahaya davet edeyım sızı atın 25-30 gol gorelım.

Ahmet Başkaya
20.07.2009, 13:17
Koray Abi cidden bilgim yok ama bir şey soracağım Samet Aybaba olayına tepkin nasıldı?..

61imhotep61
20.07.2009, 13:18
yönetim bi açıklama yapar herhalde...

fuzuli
20.07.2009, 13:18
Yoksa Fatih terimmi aldırmıyor Fatih Tekkeyi.Bizim Yönetim Terim için bayağı fiyakalı laflar ediyordu.On gündür düşünüyorum bir neden bulamıyorum.nasıl kendi bindiği dalı keser bir insan.Çok hayret..

cınar#7
20.07.2009, 13:19
katılıyorum en azından Umut forvet değil,ondan eminim.Trabzonsporun forveti olması hele trajikomik.

Adem Erdoğan
Koray Abi cidden bilgim yok ama bir şey soracağım Samet Aybaba olayına tepkin nasıldı?..

ortalığı kastı kavurdu burda.

FATİHLİ
yönetim fatih in açıklaması üzerine açıklama yapamaz konuyu kapatma yoluna gider

Koray
20.07.2009, 13:20

Tepkim aşırı derecede fazlaydı hatta söylememem gereken kelimeleri bile sarfetmişimdir o sinirle ama ikisi birbirinden çok farklı meseleler...

Emrah Akcagöz
Aynı şeyleri düşünüyoruz sanırım arka sayfada bende yazmıştım :)

TsClub41
Başkanın kurduğu şu güzel kadroyu Fatih Tekke transferi ile taçlandırması lazımdı.Bizim öfkemiz ve itrazımız buna.

jacek cyzıo
fatihi mağdur etmek istememişler peh!çocuklar bile güler buna.eğer adam sözleşmeyi imzalarsa isterse asgari ücret alsın size ne komik adamlar. ts yönetimi fatihi getirmek için kılını bile kıpırdatmamıştır.belgeli yalanlarla taraftarı oyalamıştır.batuhanı alacaklarmış.yusuf gibimi alacaklar.yazıklar olsun.

Ali Tunahan Güllü
[QUOTE=Burak Zihni;2471958]Dunyada forvet oyuncusu olarak sadece fatıhı gormek te dar bakıslılıktır.

QUOTE]

Peki o zaman bana fatihin özeliiklerinde başka bir oyuncu söyle?

yada yabancı sınırlamasını düşündünmü?

bize en uygun adam şuanda fatih tekkeydi ve bunu anlamamak dar bakışlılıktır...

Gökhan KAN
Yürüyüş sadece Fatih alınsın diye yapılacaksa herkesin fikrine saygılıyım ama hayatımda duyduğum en saçma şey olabilir..

keles76
baskan fatih trabzonsporla para konuşmadım dedi çıktı herzamanki gibi delikanlılığını ortaya koydu sıra sende nedir derdin anlat samimi ol paranın mevzu bahis olmadığını artık herkes biliyor

TsClub41
20.07.2009, 13:21
Yoksa Fatih terimmi aldırmıyor Fatih Tekkeyi.Bizim Yönetim Terim için bayağı fiyakalı laflar ediyordu.On gündür düşünüyorum bir neden bulamıyorum.nasıl kendi bindiği dalı keser bir insan.Çok hayret..

:alkış::alkış: Yemin ederim benm içimdende geçiyordu bu.

coolank
20.07.2009, 13:21

Bagnaz goruslu olmayın, gokhanla umutu cıkardıgınızda bu takımın sıralamasını hesaplayabılırsınız ... Trabzonspor'a ne kazandırdıkları ortada, seneye daha daa ıyı olacaklarına umıt ederken neden batlamaya, dagıtmaya yok saymaya nıyetlısınız anlamıyorum, daha ıyısını yapacaksanız sahaya davet edeyım sızı atın 25-30 gol gorelım.

Daha açık yazayım Trabzonspor takımında forvet Gökhan ve Umut olmaz

Bunlar ne kadar büyük oyuncularmış ki 3 er 5 er tane transfer teklifi gelmiş

Tartışmaya girmek niyetim yok ...Bunlar forvet falan değil hikaye o iş

Yok şu kadar asist yapmışlar gol atmışlar vs vs .. Onları o lafları başkalarına

yedirsinler yiyen de çok nasıl olsa ...

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 13:22
belkide..
çünkü tikuzu,engin ve ferhat transferinde terimden bilgi alınmış...

Adem Erdoğan
20.07.2009, 13:23

Mantıklı bir yaklaşım.

Sonra da Fatih Terim istifa.Fatih Terim neden alsın madem Tekke'yi milli takıma.

Tekke milli takımdan daha büyük bir futbolcumu.

jacek cyzıo
20.07.2009, 13:23
Bence haladaha Boş Konuşuyoruz..boş değil arçelik konuşuyoruz

Koray
20.07.2009, 13:24
Aynı şeyleri düşünüyoruz sanırım arka sayfada bende yazmıştım :)

Çok doğru söylemişsin o zaman, demekki bu fikrimde yanlız değilim...

MARATON_61
20.07.2009, 13:24
Alkan 61 abisi ben her zaman yazdigin yazilara gÖsderdigin dik durusa saygi duydum

yÜrÜyÜs olsun olmasin demiyorum bunun sebebleri olur kÜlÜbÜmÜzÜn hakki yenir baskan istfa eder yuruyus yapilir ama bir oyuncu icin traftarlarin yuruyus yaptigina ilk kez sahit olacagim insallah bu kÜlÜbÜmÜze bir zarar vermez

sana bir sorum olacak gecdigimiz sene 20000 yakin kombine bileti satin alti bu traftar bu sene ne oldu bizlere bizi bir fatih tekke mi kurtaracak bu pencereden bakarsak olaya yanlis yaptigimizin farkina varirsiniz hic bir oyuncu kÜlÜble kiyaslanamaz bugun burda bunu yasiyoruz olaylar nerden nereye geldi traftarlar ayrildi bÖlÜndÜ sanada sunu sÖyleyeyim bu yÜrÜyÜse 300 kisi katilir katilmaz onun icin iyi dusunun yaptiginiz isi saygilarimlar ben sana basdan beri sÖyledim bu is olmaz

Ahmet Başkaya
20.07.2009, 13:25
Tepkim aşırı derecede fazlaydı hatta söylememem gereken kelimeleri bile sarfetmişimdir o sinirle ama ikisi birbirinden çok farklı meseleler...
Evet Abi sana yüklenmek değil amacım sakın yanlış anlama ama yeri geldiğinde yönetime karşı çıkmışsın istemediğinden dolayı bende o gün karşı çıkmayanlardandım ama hiçbir zaman karşı çıkanları haksız bulmadım.Çünkü şampiyonluk yaşamış hoca dedi başkan getirdiği hoca belli idi.

Şimdi yine ifadeler ile uygulamalar çelişiyo ve ben cidden çok sıkıldım bundan.Çok yanlış yapılıyo biz bunu göstermedikten sonra taraftar olmayız bence. Şimdi yürüyüşe çok saçma diyorsun mesela abi.Ama o gün hatırladığım Cafer Abi ile galiba senin bir muhabbetin olmuştu Iraklaşmak ve Texaslaşmak ?

Doğru mu hatırlıyorum sence farkı var mı ?

Recep Alkan
Bence haladaha Boş Konuşuyoruz..

Teşekkürler, yapacağım birşey yok, mesaj sayım artsın diye uğraşıyorum.

İdare ediverin ne olur !!!

Bu arada buyrun dolu konuşun da bakarsınız birşeyler kaparız ;)

erdogan69
Yönetimden hacısalihoğlu ve alioğlunun kellesini istiyoruz. Taraftar bu iki kişiyi istemiyor. Derhal istifa etmelidirler.

Koray
Mantıklı bir yaklaşım.

.

Hee Adem çok mantıklı bi yaklaşım...

Nasıl görmek istiyorsanız öyle görüyorsunuz.

Ahmet Doğan
20.07.2009, 13:26
yönetim fatih in açıklaması üzerine açıklama yapamaz konuyu kapatma yoluna gider

Halen anlamış değilim Fatihi almaktan neden bu kadar korkuyorlar neden çekiniyorlar bizim için en ideal futbolcu hem taraftarda seviyor , kombineden de kazanırsın , formadan da vs... Eeee sorun ne gurur meselesi mi yaptınız ? Sayın Şener mantıklı bi açıklama yapmazsa ondan giderek soğuyacağım...

Fatih'in Açıklaması :

http://video.ntvmsnbc.com/Default.aspx?QueryStringValue=58585858585835735386 29757277653053643033587358653053643033305835653262 74113778377434243681544772

OrkHun
20.07.2009, 13:26
bu tarftarla bu takımdan bir cacık olmaz...

sanırsın adam mesih falan...
gelip kurtaracak trabzonu ..
art arda şampiyonluklar avrupa kupaları falan gelecek

forvet seçeneği az, belli bu
hocası var ayrıca bu takımın gerek görmeyebilir de
görürse de alınır istediği tarz bir adam
o adama da taraftar karar vermez klübün yetkili organları karar verir

taraftarın yapacağı tek iş
yapılan işleri analiz edip
kongre günü fikrini beyan etmektir

iki de bir gaza gelip istemeyuz diye ortalığa düşüp baskı oluşturmak değil
evet yönetim belli ki kıvırıp duruyor bu transfer konusunda
ama bir düşünün acaba niye böyle yapıyor

şimdi, en baştan söyleselerdi fatihi isemiyoruz diye beyanat verseydi deniyor
ama emin olun ilk tepki şu olacaktı
daha iyisi mi var yerli
hem trabzonlu
hem şu hem bu
yok namazı yüzünden
yok hedesi yüzünden
niye istenmiyor fatih
yok umuttan bi halt olmaz
gökhan zaten mal
...vs

yönetimin cahilliğin verdiği cesaretle hönkürüp duran bu gürüha karşı
keyfimizin kahyası mısınız? istemiyoruz işte size mi soracağız
deme hakkı yok...

hamucera
20.07.2009, 13:27

şimndi sna istatistiki bir cevap yazardım ama neyse, 198 maçta fatih tekkenin attığından daha fazlasını 125 maçta attı gökhan,

fatih tekkeyi övecem diye başkalarına saldırmaktan vazgeçin,

ayrıca burası fatih tekke değil sadri şener başlığı bilmeme farkındamısınız

Burak
20.07.2009, 13:28

Peki o zaman bana fatihin özeliiklerinde başka bir oyuncu söyle?

yada yabancı sınırlamasını düşündünmü?bize en uygun adam şuanda fatih tekkeydi ve bunu anlamamak dar bakışlılıktır...Fatıh geldı, ılk macında sakatlandı eurolar uctu gıttı dıyelım, sadece onun gelmesınden mutlu olup yonetımı aka mı cıkaracaksınız yoksa yonetım bu halıyle hep karamı kalacak ...

Yabancı kontenjanımızın mumkun oldugu her surecte forvet oyuncusuna tamam derım.7 ytabancımız varsa 8. oyuncu forvet olabılır sorun degıl hocamızda ona gore kadrosunu kurar ...

Avnı Akerde Kaçırılan ılk goldekı tepkıyı cok merak edıyorum, kı o ınsanlara o futbolculara cocuklara yazık ... Insanoglunu memnun etmek gercekten guc, bu formayı terletenler maximum duzeyde hakkını vermeye calısırken taraftar cekmıs gozune perdeyı korebecılık oynuyor ... Her yol Fatih'e cıkıyormus peeeh ...

Ben ınanıyorum kı bu yonetım en ıyısını yapmak ıcın bır atılım yapacaktır, yuzumuzu guldurecektır gecen sene oldugu gıbı ... Ya da Albayrak yonetımını mı ozledınız ?

Adem Erdoğan
Hee Adem çok mantıklı bi yaklaşım...

Nasıl görmek istiyorsanız öyle görüyorsunuz.

Ne oldu Koray, sen demiyomuydun artık ihsan ortalar hayrettin atar golleri diye.

Sonra da Yattara kötü Colman kötü.Hatırlatırım sana ilerleyen zamanlarda bunları.:)

Koray
Evet Abi sana yüklenmek değil amacım sakın yanlış anlama ama yeri geldiğinde yönetime karşı çıkmışsın istemediğinden dolayı bende o gün karşı çıkmayanlardandım ama hiçbir zaman karşı çıkanları haksız bulmadım.Çünkü şampiyonluk yaşamış hoca dedi başkan getirdiği hoca belli idi.

Şimdi yine ifadeler ile uygulamalar çelişiyo ve ben cidden çok sıkıldım bundan.Çok yanlış yapılıyo biz bunu göstermedikten sonra taraftar olmayız bence. Şimdi yürüyüşe çok saçma diyorsun mesela abi.Ama o gün hatırladığım Cafer Abi ile galiba senin bir muhabbetin olmuştu Iraklaşmak ve Texaslaşmak ?

Doğru mu hatırlıyorum sence farkı var mı ?

Evet doğru hatırlamışsın, Irak'laşmaktansa Teksas'laşmayı yeğlerim demiştim...

Bende sana diyorum ki ikisi birbirinden çok farklı meseleler, anla beni artık Ahmet'cim...

matalar
dünayaya örnek olacağız.alınmayan futbolcu için yürüyüş.
ne kadar komik birşey.ancak memleket fıkralarında olur.
ama malesef.....

Küçükalioğlu
20.07.2009, 13:30
şimndi sna istatistiki bir cevap yazardım ama neyse, 198 maçta fatih tekkenin attığından daha fazlasını 125 maçta attı gökhan,

fatih tekkeyi övecem diye başkalarına saldırmaktan vazgeçin,

ayrıca burası fatih tekke değil sadri şener başlığı bilmeme farkındamısınız
İstatistiği bırak da hemen sokağa çık önüne gelen 100 kişiye sor G.Ünal'mı, F.Tekke'mi diye rakamların başkası için bir şey ifade etmediğine gözlerinle şahit ol.