PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 00:50
Bir kere şu psikolojiden çıkmak gerekiyor.

Gol kaçarsa TEKKE sesleri yükselir.
Şaka gibi tehdit bu...

Gol kaçarsa,mesela ben TEKKE diye bağırmayacağım.
Yani neden bağırayımki.
TEKKE yok neticede.
Hani,GÖKSU diye bağırabilirim,BARIŞ diye bağırabilirim.

Kendine bu anlamda güvenmeyen arkadaş varsa maça gitmemeli.

Öyle ya,gol kaçtı,hurra TEKKEEEE refleksi..

Demekki,kaosa destek verecek bu arkadaşlar tribünde.

Gitme o halde.

Yerine başkasını gönder

b_m_61
20.07.2009, 00:51
tamam ben doğru anlamışım senin dediğini,açık açık söylediğin düşünce için de
hastalıklı bir fikir diyorum.Önemli olan bir insanın duygusal tepkisi değil onun futbolculuğudur.

Neden hastalıklı olsun Batuhan'ı beğeniyordum bize gelmek istemez diye düşünüyodum o yüzden daha önce transfer edelim vs. gibi birşey yazmamıştım. Şimdi gelmek istediğini öğrendim zaten beğeniyodum almaya çalışalım diyorum. Futbolcuyu bu açıklamasından önce de beğeniyordum şimdi de düşüncem aynı. Açıklamasıyla ona olan bakışım değişmedi. Bunun duygusallıkla ne ilgisi var ?

Ahmet AYDIN-28
20.07.2009, 00:55
Ne ilginç bir durum ya. Forumun son 1 aydır tek konusu Fatih Tekke-Sadri Şener karşılaştırması. Ya Fatihcisin Ya Sadri Şenerci.
Birisi milyonlarca insanı kapsayan bir camianın "Amatör" Başkanı, diğeri o camianın eski "Profesyonel" çalışanı.
Belediye Başkanını seçip sonra da "Eskiden bir işçi vardı bizim belediyede sonra Almanya'ya çalışmaya gitti. Çöpleri çok güzel topluyordu. Onun gibi toplayan yok Türkiye'de. Belediye Başkanı aylık 10 bin TL maaş versin, gerekirse emlak vergilerini ona versin geri getirsin Almanya'dan. Yoksa bütün desteğimi çekerim. Hemen istifa etsin. Hiç güvenim kalmadı." diyormuyuz?

NeoTs
20.07.2009, 00:57
Beşiktaşın kadroya bile almayıp yolladığı adamı biz alıp şampiyonluğuma oynayacağız nasıl bir mantıktır bu?
O taraftan bakarsak ,Zenit'in kadroya almayıp PAF takıma yolladığı adamı alıp şampiyonluğa oynamayı da düşünüyoruz :cool:

Mehmet Zeki

Şaka gibi tehdit bu...

Yani neden bağırayımki.
TEKKE yok neticede.

Gitme o halde.

Yerine başkasını gönder

Katiliyorum abi. Gitme maca. Dunki Standard macinda'da cakmak atacaktilar son anda onlendi. Orada cocuklar var benim gibi. Cok kufurde vardi malesef.

Atma attirma!!

mashal61
Ne ilginç bir durum ya. Forumun son 1 aydır tek konusu Fatih Tekke-Sadri Şener karşılaştırması. Ya Fatihcisin Ya Sadri Şenerci.
Birisi milyonlarca insanı kapsayan bir camianın "Amatör" Başkanı, diğeri o camianın eski "Profesyonel" çalışanı.
Belediye Başkanını seçip sonra da "Eskiden bir işçi vardı bizim belediyede sonra Almanya'ya çalışmaya gitti. Çöpleri çok güzel topluyordu. Onun gibi toplayan yok Türkiye'de. Belediye Başkanı aylık 10 bin TL maaş versin, gerekirse emlak vergilerini ona versin geri getirsin Almanya'dan. Yoksa bütün desteğimi çekerim. Hemen istifa etsin. Hiç güvenim kalmadı." diyormuyuz?
Ama bu çöpçü hem çöpleri güzel topluyor hem de diğer çöpçülerden en yüksek maaş alanın daha altında bir miktara imza atmaya hazır.

forza61ts
Fatih Trabzonspor'da tavan ücretinin altında oynamaya hazır olduğu yönetime söylemiş. Bunu Ntvsporda kendisinden duydum.ozamn mıktar soruldugunda neden yan ciziyor soylesın acık acık ne kadar ıstedıgını !!

b_m_61
20.07.2009, 00:58
Ama bu çöpçü hem çöpleri güzel topluyor hem de diğer çöpçülerden en yüksek maaş alanın daha altında bir miktara imza atmaya hazır.

ççç olayı fazla basite indirgedik biraz.

cellchook
20.07.2009, 00:59
Neden hastalıklı olsun Batuhan'ı beğeniyordum bize gelmek istemez diye düşünüyodum o yüzden daha önce transfer edelim vs. gibi birşey yazmamıştım. Şimdi gelmek istediğini öğrendim zaten beğeniyodum almaya çalışalım diyorum. Futbolcuyu bu açıklamasından önce de beğeniyordum şimdi de düşüncem aynı. Açıklamasıyla ona olan bakışım değişmedi. Bunun duygusallıkla ne ilgisi var ?
yani batuhanın gelmek istemesi transfer sebebi değildir bundan bahsediyordum.
Nyse renkdaş fikirler her zaman aynı olacak değil farklı görüşlerdeyiz.

mashal61
20.07.2009, 01:00
ozamn mıktar soruldugunda neden yan ciziyor soylesın acık acık ne kadar ıstedıgını !!
Bence gayet açık. Fatih tavan ücreti almayı bile hak ediyor. Song'un 1.3 milyon aldığı bir takımda Fatih'in de en az onun kadar almaya hakkı var. Adamın 500 bine oynarım diyecek hali yok ya.

Keleşoğlu

Şaka gibi tehdit bu...

Yani neden bağırayımki.
TEKKE yok neticede.

Gitme o halde.

Yerine başkasını gönder

böyle olacağını söyleyenlerden biri de benim. 20 gün sonra askerim ve bu sene avniakerde olamayacağım. orda olsamda fatih tekke diye bağırmam kaçan gollerden sonra. ama avniakerin taraftar profiline bakınca bunun böyle olacağı çok açık çünkü ortada inatlaşmayla büyüyen bir olay var ve biryerde patlayacak. sonunda 25 in yanına seneleri eklemeye devam edeceğiz.

Erdal DİLEK
ne fatihe o kadar para istedi diye kızarım nede başkana o kadar parayı vermedi diye

ikisde haklı bence,ikiside en iyisi için uğaraşıyor her insan gibi, bir futbolcu maximum 10 yıl para kazanır tabiki en iyisini düşünmek zorunda, yarın bir gün onun cocuğunu kimse okutmaz, anlaşamadılar oldu bitti, uzatmaya gerek yok. . .

salihismet
20.07.2009, 01:02
Trabzonspor taraftarinin bir futbolcuyu asri sekilde sahiplenmesi Trabzonspora zarar vermistir, bunun yanlis oldugunu söylemiyorum,
futbolcunun bunu yanlis yorumladigini düsünüyorum. Yattara bir zamanlar sirtini taraftara yasladi, bazan hem yönetimin hemde hocanin
üstünde kendini görmeye basladi, ne sezon basi calismalarina zamaninda katildi, nede önemli maclarda dogru dürüst sorumluluk aldi,
Kibrista oynadigimiz sampiyonlar ligi ön eleme macinda amatörce kirmizi kart yoyerek sahadan atildi, hatta yakin bir zamada sakatim diyerek
oynamak istemedigi önemli maclarda baskani bile cileden cikartti, agriyi ölcecek alet henüz icat olmadigi icin Yattaraya inanmak zorundayiz demisti
baskan. Hak etmeyen hicbir futbolcuyu ne hocanin nede diger futbolculardan üstün tutmamak lazim.

Cünkü Trabzonspor, ulusal medya tarafindan devamli sekilde dislanmistir, en ufak bir olayi bile büyütüp göklere cikartabiliyorlar,
rahip vurulma olayinda olsun, futbolcularin arabalarinin kursunlama olayinda olsun, Trabzonspora disardan futbolcu daha gelmez
diye yayinlar yaptilar, orada yasanan her olumsuz olayi Trabzonspora mal etmek icin ulusal medya büyk bir caba sarf etmistir.
Bu gibi olaylar tekrar yasanacak gibi bir düsüncemde yok, ama tekrar basa dönmenide hicbir anlami yok.

ilhan
20.07.2009, 01:07
Lütfen biraz soluklanalım ve sakin olalım. Gerçekten hoş olmayan ifadeler çıkıyor klavyelerden. Bunlar bizlere yakışmıyor arkadaşlar. Daha sakin olmakta fayda var.

leleuk87
20.07.2009, 01:08
az once ntv de fatih tekkenin ropartajini dinledikten sonra kafam iyice bulandi sultan tekke diyorki ben 2.5 milyon euro istemedim tavan ucretten daha az ucrete imza atarim dedim diyor ve ilk firsat da zenitten ayrilmak istiyorum ve turkiyeye donmeyi istiyorum dedi turkiyeden uzak olunca gonullerdende uzaklasiyorum dedi simdi bu durumda fatih mi yalan soyluyor sadri baskanmi veya sadri baskanin baska bi plani mi var

must61
20.07.2009, 01:11
az once ntv de fatih tekkenin ropartajini dinledikten sonra kafam iyice bulandi sultan tekke diyorki ben 2.5 milyon euro istemedim tavan ucretten daha az ucrete imza atarim dedim diyor ve ilk firsat da zenitten ayrilmak istiyorum ve turkiyeye donmeyi istiyorum dedi turkiyeden uzak olunca gonullerdende uzaklasiyorum dedi simdi bu durumda fatih mi yalan soyluyor sadri baskanmi veya sadri baskanin baska bi plani mi var
İzlemeyenler için Ntv de tekrarı başladı şuan...

Keleşoğlu
20.07.2009, 01:11
fatih fener ve bjkninde ilgilendiğini söylemiş.. guiza hala dönmedi sanırım bu sorunu çözemezlerse fb fatihi alabilir

forza61ts
20.07.2009, 01:14
oyna 1 trılyona en fazla... baskası onu almıs sen ne yapcan yaw sen trabzonsporlusun sampıyon olcak sen gelsen bunu herkes gıbı sende biliyon hala trilyon hesapı yapıon rusyada aldığın trilyonlar neyine yetmıyo az delıkanlı ol meydanın ortasına heykelın dikilsin..para da para ola mezaramı götürcen paraları darlandum gene yaw..

b_m_61
20.07.2009, 01:15
yani batuhanın gelmek istemesi transfer sebebi değildir bundan bahsediyordum.
Nyse renkdaş fikirler her zaman aynı olacak değil farklı görüşlerdeyiz.

Aynı fikirde olmak zorunda değiliz doğru yalnız benim önceliğim de onun iyi futbolcu olmasıydı. Sırf gelmek istiyorum dedi diye değil. Neyse...

Kemal Ç.
20.07.2009, 01:15
İzlemeyenler için Ntv de tekrarı başladı şuan...

ntv'nin sayfasına videosunu koymuşlar.

adem73
20.07.2009, 01:16
fatih in aciklamalari yönetimimiz icin bir skandaldir.resmi sitede baskan yönetime danisarak dedi kim bunlar alioglu,hacisalihoglu onlar herhalde rest cektiler baskana ya biz ya tekke demislerdir.baskanda yoldaslarini kaybetmemek icin vazgectik demistir.tam ünal giderken ciddiye binerken oldu bu is aniden yatti haberi geldi resmi siteden.zamanlamaya dikkat edin.kriz yönetilemedi malesef.yönetim koca bir trabzon sehrini,muhalefeti,bakani,taraftari,sürmenelileri, serdar baliyi yani tüm trabzon kamuoyunu karsina aldi.bu sürecten sevdigimiz trabzonsporumuz zarar görecektir.insallah görmez diyorum ama görünen köy kilavuz istemez.derhal iki yönetici istifa etmelidir.fatih konusmalidir konusacaktir da.keske senol hoca da konussaydi....

Keleşoğlu
20.07.2009, 01:23
şu videoyu izleyin adam ağlayacak nerdeyse

mashal61
20.07.2009, 01:25
Takımda doğal olarak tavan ücret var. Bu tavan ücretin altında imza atmaya hazır olan bir futbolcu var. Hoca istiyor, taraftar istiyor. Bu futbolcu maksimum 2 milyona alınabiliyor.

Başkan ekonomik nedenlerle vazgeçildiğini söylüyor. Taraftarlardan da buna inanmasını bekliyor. Oldu, görürsem söylerim.

Suha
20.07.2009, 01:26
ligin başlamasına 1.5 ay kaldı..takıma forvet monte edilmedii..hoca desen kapalı kutu..gökhan ünal tm bilmece..umut desen kör nişancı..kimse hayalci olmasınn..trabzonsporda allh asşkına kimin ağzından şampiyonluk sözcüğü çıkıyorr..duydunuzmuu.?? kimi kandırıyolar yaa beni kandımazlarrr..sonrada kombine alınn..onu alın bunu alınn..kimi aldınız..sayon başkann..senin fatihi almıyacann daha dünden bellii..bugün kılıf uydurmaaa çalşyosunn..bırakınn yaaaa...ne avrupası le ligii..

Kemal Ç.
20.07.2009, 01:26
şu videoyu izleyin adam ağlayacak nerdeyse

izlerken ben de ağlayacak gibi oldum.

@FLU
20.07.2009, 01:27
http://video.ntvmsnbc.com/Default.aspx?QueryStringValue=58585858585835735386 29757277653053643033587358653053643033305835653262 74113778377434243681544772

fatih tekke son röpartajı

şimdi biz kime inanıcaz , bizim takımda tavan ücreti kim alıyor ve ne kadar

LoVeRbOy
20.07.2009, 01:28
Evt Sadri Şenerciler Sizi Dinliyoruz Forum Yöneticileri de dahil!!!!

Keleşoğlu
20.07.2009, 01:30
http://video.ntvmsnbc.com/Default.aspx?QueryStringValue=58585858585835735386 29757277653053643033587358653053643033305835653262 74113778377434243681544772

fatih tekke son röpartajı

şimdi biz kime inanıcaz , bizim takımda tavan ücreti kim alıyor ve ne kadar

yattara 1.5milyon euro diye biliyorum song 1.3 m.euro garanti para alıyor

LoVeRbOy
20.07.2009, 01:31
Sadri Şenerin samimiyetine %90 inanan kişiydim fatih tekke konusunda bir gram inanmadım artık ALLAH 1 dediğine inanırım okadar.!
AYIPTIR YAZIKTIR. ALMIYORUZ DİYİN TARAFTARDAN MI TIRSTINIZ AÇIK YÜREKLİ OLUN KARADENİZ İNSANISINIZ!

salihismet
20.07.2009, 01:33
Lütfen biraz soluklanalım ve sakin olalım. Gerçekten hoş olmayan ifadeler çıkıyor klavyelerden. Bunlar bizlere yakışmıyor arkadaşlar. Daha sakin olmakta fayda var.

Benim demek istedigim, fatihin gelmesiyle en ufak bir olayda, eskiden yasanan olaylarin ulusal medya tarafindan tekrar gündeme
tasinacagidir, ben sirf bu yüzden Fatihin tekrar geri gelmesinin takima zarar verecegi düsüncesindeyim. Benim anlatmaya calisdigim budur.

GencZonguldak
20.07.2009, 01:33
Bu işte bir iş var.
Ama ben şunu anladım ve kesinlikle eminim ki haklı olan Fatih Tekke'dir..
Yönetime olan güvenim ve itibarım son bulmuştur..
Yönetim istifa tezahüratlarını duyduğumda üzülecek bir sebep kalmadı.

Suha
20.07.2009, 01:35
Sadri Şenerin samimiyetine %90 inanan kişiydim fatih tekke konusunda bir gram inanmadım artık ALLAH 1 dediğine inanırım okadar.!
AYIPTIR YAZIKTIR. ALMIYORUZ DİYİN TARAFTARDAN MI TIRSTINIZ AÇIK YÜREKLİ OLUN KARADENİZ İNSANISINIZ!

geççen sezon paralı döktüler..adam hertürlü gelerim diyorr..şimdi taraftarın gözünde paracı olarak aç gözlü olarak lanse ediyolar..

Selman
20.07.2009, 01:37

İsim vermenizi rica ediyorum.

Yok yani bende nacizane forum yöneticisiyim başkanı sizden çok eleştiriyorumdur.

Kime sallıyorsunuz?

asimetrik
20.07.2009, 01:39
yattara 1.5milyon euro diye biliyorum song 1.3 m.euro garanti para alıyor

Yattara 1.3 mE ve song dolar olarak 1.2 biliyorum.
Eh be Fatih ne güzel konuştun. Bunca sözün üzerine boş mukaveleye imza atarım de de bitsin bu iş. Yönetim de çıkamasın işin içinden. Sana da taban fiyat verecek değil yönetim. Elbette hakkını verecektir.

Neyse yönetime kızanlar da kızmayanlar da eleştiride haddi aşanlar da Trabzonspor'umuzun başarısını istiyor. Fatih Tekke alınmasa da ligler başladı mı herkes bu takımın peşinde olacak.
Bu sene Şampiyon Trabzonspor.
Herkese iyi geceler. Bu takım hepimizin yalnız bırakmayın..

LoVeRbOy
20.07.2009, 01:39
geççen sezon paralı döktüler..adam hertürlü gelerim diyorr..şimdi taraftarın gözünde paracı olarak aç gözlü olarak lanse ediyolar..
Akıllı Taraftar yönetimin alicengiz oyunlarını görecektir.
Fatih Tekke Yönetimdeki 2 kişi yüzünden alınamamıştır (alınmamıştır demiyorum) alınamamıştır. Sadri Şener neyden çekindiğini sende Fatih gibi açık yüreklilikle çık anlat yoksa istifa et!!!
ßu açıklamalardan sonra sadri şener ne yapacak merak ediyorum.

LoVeRbOy
20.07.2009, 01:41
İsim vermenizi rica ediyorum.

Yok yani bende nacizane forum yöneticisiyim başkanı sizden çok eleştiriyorumdur.

Kime sallıyorsunuz?

Sallamıyorum selman Tek tek saymama gerek yok sadriciler biliyorlar kendilerini uzun uzun yazılar çizdiler Alın sizi
ADAM GİBİ ADAM FATİH TEKKE
Tekrar uzun uzun yazmanızı Temenni Ediyorum.

Ümit Küçük
20.07.2009, 01:41
sayın baskanım fatih tekke konusunda sizi çok ve bir o kadarda acımasızca eleştirdim hakkınız helal edin....hattalarımı afedin....

@FLU
20.07.2009, 01:42
başkanı da fatihi de seviyorum

ama başkanın kredisi gözümde azalmıştır

sebebi : fatih tekkeyi transfer etmemesi degil

1- gökdeniz transferinde süreçte söylemleri

2- yattaranın katar transferindeki süreç

3- hüseyinin sözleşmesi yenilenmezkenki duruş ( hüseyinin gitmesine sevinen biriyim ama bu şekilde gitmesine üzüldüm )

4- fatih tekke transferi için yapılan çalışmalar ve açıklamalardan dolayı çok sevdigim Sadri başkan gözümde çok deger kaybetti , ha bu önemli mi bilmem ?

Selman
20.07.2009, 01:45
Sallamıyorum selman Tek tek saymama gerek yok sadriciler biliyorlar kendilerini uzun uzun yazılar çizdiler Alın sizi
ADAM GİBİ ADAM FATİH TEKKE
Tekrar uzun uzun yazmanızı Temenni Ediyorum.

Genelleme yapmayın o zaman. Ne demek "forum yöneticileri sizde?"

Fatih ZENGİN
20.07.2009, 01:46
zerre güvwnim kalmadı yönetime... sadri başkanı çok severdim ama fatihi daha çok... fatihi almıyoruz açıklamasının ardından zaten tatmin olmamıs altında birseyşlern oldugunu anlamıstık... sevdiğimiz fatihe cephe alır duruma geldi bazılarımız... adam konusmasında aglamaklı.. bu adam trabzonsporu ıstıyor baskan.. sen 2 yönetıcın kırılmasın dıye almayıp da bu acıklamayı yapacak kadar düştüysen yazıklar olsun sana... sınırımden ne dedıgımıde bılmıyo olabılırım ama bu acıklamalardan sonra olacaklar bellıdır. bu yönetımın ömru buraya kadar sanırım... artık bu işi 4 senedır cok yapmak ısteyen adama devretmenın zamanı geldı heralde..

salihismet
20.07.2009, 01:46

Bilmem kimciler diye ayrim yaptigimiz sürece 25 sene deyil, 125 sene gecsede bu takim zor sampiyon olur.

LoVeRbOy
20.07.2009, 01:47
Genelleme yapmayın o zaman. Ne demek "forum yöneticileri sizde?"
Sadri Şenerciler ibaresi vardır orda dikkat ediniz

Salih Yazıcı
20.07.2009, 01:47
fatih e yapılan çok ayıp fatih türkiyede başka takıma giderse şaşırmam adam nerdeyse ağlayacaktı

Salih Yazıcı
20.07.2009, 01:48
fatih başlığı kesinlikle açılmalı

Ümit Küçük
20.07.2009, 01:49
arkadşlar sadri şenere güvenin....benim kadar fatihci benim kadar yönetime sallayan yokdu belkide bakın şidmi ne diyorum

sayın baskanım fatih tekke konusunda sizi çok ve bir o kadarda acımasızca eleştirdim hakkınız helal edin....hattalarımı afedin....

el_conquistador
20.07.2009, 01:49
Bu TS'ye özgü bir olay degil. Avrupa'da hatta Almanya'da cok örnerkler var bu konuda ama yinede Baskan'in inandiriciligini kaybettirecek hamleler, konusmalar yapmamasi lazim. Bu ne yazikki ilk degil, sonda olmayacak. Burda sadece kurumsallasmanin ne kadar önemli olduguna tekrar vurgu yapmak istiyorum. Profesyonellesmis, ince bir yönetim sart. Almanya'da iki, üc, dört kislik yönetimler birbirine girebiliyor 22 kisinin tek bir cizgide olmasi imkansiz. Ama baskanimizin en bastan beri elestirdigim konularin basinda, cok konusmasi, bizde basin sözcüsü denen birsey yokmu Allah askina, bazi konularda büyük konusmasi vs.. Fatih Tekke konusunda yaptigi aciklamalarin dogru olmadigini zaten ilk okudugumda biliyordum, o yüzden insallah Fatih konusmaz diyordum, konustu ve sorunun aslinda baska yerlerde oldugu resmilesti. Ama lütfen artik takimimiza konsantre olalim, cünkü onlarin bize ihtiyaci var.

adem73
20.07.2009, 01:50
fatih konusurken gözlerimden boncuk boncuk yas geldi.kendimi bir an fatih in yerine koydum.bütün süreci anlatti.yargisiz infaz yapildi kaptana,iftira edildi hatta sorunluymusum dedi.cok üzüldüm coooooooook.

LoVeRbOy
20.07.2009, 01:51
vİdeo lİnkİ varmi arkadaŞlar?

Kemal Ç.
20.07.2009, 01:52
fatih başlığı kesinlikle açılmalı

açılmasa da açılmasın biz burda iyiyik (gülemiyorum bile)

Salih Yazıcı
20.07.2009, 01:54
benim bu yönetime hiç inancım kalmadı bir çoğu acaba fatih kadar bu kulübe hizmet yaptımı

Suha
sadri beyin ağzından şampiyonluk kelimesi çıktımı allh aşkına..takımda bir güvensizlik var..hoca geçen lerde açıklama yaptı mevcut kadro hedefe çok uzak..alışkanlık oldu taraftarla oyun oynamak..

Can basten
fatih in aciklamalari yönetimimiz icin bir skandaldir.resmi sitede baskan yönetime danisarak dedi kim bunlar alioglu,hacisalihoglu onlar herhalde rest cektiler baskana ya biz ya tekke demislerdir.baskanda yoldaslarini kaybetmemek icin vazgectik demistir.tam ünal giderken ciddiye binerken oldu bu is aniden yatti haberi geldi resmi siteden.zamanlamaya dikkat edin.kriz yönetilemedi malesef.yönetim koca bir trabzon sehrini,muhalefeti,bakani,taraftari,sürmenelileri, serdar baliyi yani tüm trabzon kamuoyunu karsina aldi.bu sürecten sevdigimiz trabzonsporumuz zarar görecektir.insallah görmez diyorum ama görünen köy kilavuz istemez.derhal iki yönetici istifa etmelidir.fatih konusmalidir konusacaktir da.keske senol hoca da konussaydi....

Söylediklerinde doğruluk payı var ama şu ifadenle güldürdün beni vallahi. :)

mashal61
20.07.2009, 01:55
Fatih'e yapılanlar bana yapılsa (ben sonuna kadar Trabzonsporluyumdur ve fener en uyuz olduğum 2 takımdan biridir(diğeri gs)) fenere hiç düşünmeden imzayı çakarım. Bir insanın gururuyla böyle oynanmaz. 31 yaşındaki ve Trabzonspor'a gelmek isteyen bir efsaneye kariyerinin sonuna gelen bir futbolcu muamelesi yapılmaz! Fatih'in konuşmasını dinleyince içim burkuldu.

mashal61
20.07.2009, 01:58
Başkanımıza, yönetim kurulumuza... güveniyoruz diye başlık açılmış. Oradaki sinerjiyi bozmamak için buraya yazıyorum. Artık ne başkana güvenirim ne de yönetime...

Salih Yazıcı
20.07.2009, 01:59
fatih konuşmasını biraz önce izledim içim çok acıdı resmen kral gelmek istiyorum diyor para sıkıntı değil ama şener ve ekibi istemiyor

Suha
20.07.2009, 01:59
geçen sezon alanzinyoya hazır olmadı halde döktüler parayıı..o zaman parası yoktu kulübün şimdi kendi evladımza tavan ücretin altını çokk görüyolar..kendi evladmızya bedeva oynasın abii boşverr..kariyerinin sonuna gelmişşş.sayın başkan cahil kalma tugay kerimoğlunun ne çabukk unuttunnnnnn..adama tapıyolar ingilteredeeee..ama adama boş mukavele önermedilerrr..haberin olaaa başkannn..bu forumda yazılanlardan haberin olur sanırımm..

adem73
20.07.2009, 02:00
Söylediklerinde doğruluk payı var ama şu ifadenle güldürdün beni vallahi. :)
vallahi kusura bakmayin kisa devre olduk sinirden,öfkeden.http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gif

LoVeRbOy
20.07.2009, 02:02
Abicim videoyu izledim şimdi adam yutkunarak açıklıyor seni bu hale getirenler utansın Fatih KRAL sen gönlünü Ferah Tut Trabzon Halkı ve trabzonspor taraftarı seni seviyor özlüyor.

mashal61
20.07.2009, 02:04
Gözden uzaksın ama gönüllerden uzak değilsin Sultan Tekke.

Boşver, sen kafana takma gözlere yakın ama gönüllere uzak olanlar düşünsün!

LoVeRbOy
20.07.2009, 02:05
Gözden uzaksın ama gönüllerden uzak değilsin Sultan Tekke.

Boşver, sen kafana takma gözlere yakın ama gönüllere uzak olanlar düşünsün!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Salih Yazıcı
20.07.2009, 02:08
hacısalihoğlu ve alioğlu derhal istifa etmelidir. ben şahsen tekkeyi tercih ederim adam yutkunarak konuştu ya kendimi çok kötü hisediyorum

Kemal Ç.
20.07.2009, 02:08
Fatih Tekke: Sorun para değildi

NTV'den yayınlanan Doğru Transfer programına katılan Zenitli Fatih Tekke, Trabzonspor'a transferinin gerçekleşmemesinin maddi konularla ilgili olmadığını söyledi. Hakkında çıkan söylentilerin kendisini üzdüğünü ifade eden Tekke, kısa bir süre önce Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan da teklif aldığını belirtti.

NTV Spor

Güncelleme: 00:23 TSİ 20 Temmuz. 2009 Pazartesi

İSTANBUL - Doğru Transfer programına katılan Zenitli Fatih Tekke, transferi için Trabzonspor yönetimi ile yaptığı görüşmelere açıklık getirdi. Tekke, bordo-mavili yönetimin çok yüksek ücret istediği yolundaki açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Sölerine "Ben Trabzonlu ve Trabzonsporluyum. Bunu kimsenin tartışmasına da izin vermeyeceğim" diye başlayan tecrübeli futbolcu, "Bana Fatih Tekke kimliğini Trabzonspor kazandırmıştır. Son günlerde Trabzonspor ile anlaşamamamın nedeni maddi konularmış gibi haberler çıkıyor. Bunlar beni gerçekten çok üzdü. Son 1 aya baktığımızda çizilen Fatih Tekke resmi, taraftarın sevdiği Fatih Tekke'den çok uzak bir resimdi. Takımın ahengini bozmaya çalışan, özel hayatında problemleri olan, futbol hayatının sonuna gelmiş ve Trabzonspor'dan çok büyük paralar isteyen bir Fatih Tekke varmış gibi yansıtıldı. Bunların hiçbiri doğru değil" dedi.
Trabzonspor taraftarının gözündeki Fatih Tekke imajının bozulmasından endişe ettiğini ve bunun için konuşma gereği duyduğunun altını çizen tecrübeli golcü, "Bundan 20 gün önce Trabzonspor'dan transfer teklifi geldi. Bir yönetici ağabeyimizle konuştuk. Burada aldığım ücreti söyledim. Daha önce Türkiye'den 2 takımın teklifi olmuştu. Onlara söylediğim ücreti söyledim, ama Trabzonspor'a bir ücret söyleme şansım olmadığını ve duygusal bir bağım olduğunu vurguladım. Kendilerine bir rakam telafuz etmedim. Bunu özellikle vurgulamak istiyorum. 'Trabzonspor benim hakkımı her zaman verir' ifadesini kullandım. Son gelinen noktada üzülerek söylüyorum, olay gerçekleşemedi. Bunun sebebi de yansıtıldığı gibi rakamdan dolayı değil. Bana Trabzonspor tarafından teklif edilen 'tavan' ücretin de altında bir fiyat verdim ama transfer gerçekleşmedi" diye konuştu.

Ümit Küçük
20.07.2009, 02:09
Tekke'ye Veda...19/07/09 18:25Sedat Tunalısedattunalim@gmail.com
Yazılarımı okuyanlar ve kişisel olarak iletişim halinde olduğum herkes bilir ki, ta en başından beri Fatih Tekke'nin Trabzon'a döneceğine dair inancımı, zerrece kuşkuya saplanmadan, korudum.Üşenömeyen gerekçeleri aşağıda okur, ama lafı uzatmayacağım;

Şimdi geçmişe kısa bir yolculuk yapalım;

Başta sayın Başkan Sadri Şener ve Sayın Mahmut Aksu olmak üzere Trabzonspor yönetimiyle sık sık görüşerek bilgi almaya, kimi zaman moral vermeye çalılırken kimi zaman da dost acı söyler misali eleştiriler yönelttik. Engin Baytar konusunda, ortada büyük bir algı kirlenmesi olduğuna inandığım için, hem Şener'in hem de aksu'nun başını da ağrıttım. Ve bu süreçleir yaşarken de, hangi konuyu konuşursak konuşalım, ikinci gündem maddemiz hep Fatih Tekke oldu.

Trabzonspor Taraftarı şunu bilmeli ki, medya dezenformasyonunun aksine, her iki "etkin" yönetici de Fatşh Tekke'yi tekrar takımda görmekten en az taraftar kadar mutlu olacaktı. Taraftar bu ezberi aşsın.

Hem Sadri bey hem de Aksu; bütçenin elverdiği tüm olanakları zorlayarak Tekke'yi takıma kazandırıp, oluşan "kaptan" boşluğunu da doldurup, taraftarı mutlu etmenin hesabı içindeydi. Hatta, kimi aracılar, kimi de "birebir" yapılan görüşmelerde, Tekke'ye acele etmemesi ve beklemesi telkin edilerek, hem 5 ay sonra sıfıra çıkacak bonservisin makul düzeye çekimesi sağlanacak hem de sezon açılışında Trabzon taraftarına muhteşem bir sürpriz yapılacaktı.

Bu bekleyiş sürecinde bana ulaşan yüzlerce Trabzonsporluya da bu durumu ilettim, bir Tekke hayranı olarak da içimdeki sevinci belli etmemeye çalıştım. Zira yerel basın görünümlü kimi çomak sokucular öyle haberler yaptılar ki, kaybeden sadece şehir oldu, kazananı siz tahmin edin.

Biraz işleri yoluna koyup Fatih Tekke konusunu gündeme alan Sadri Şener ilk şoku Fatih Tekke'nin "menecerimle görüşün" yanıtıyla aldı. Tekke'yi orta vadede teknik kadro dahil birçok oluşum için geleceğe hazırlamayı planlayan Şener, bu "profesyonel" tavır üzerine geri adım atarak işi oluruna bıraktı. İşi oluruna bırakmak şu demekti artık; Evet Fatih Tekke'nin bir piyasa değeri vardı, evet Trabzonspor'un da bir bütçesi vardı, ederle bütçe karşılaştırıldı ve ortaya adı "imkansız" olan bir şey çıktı. memleket sevgisi ve Trabzon aidiyetiyle beslediği hayalleri yıkılan Şener, endüstriyel futbolun olmazsa olmazı bütçenin de elvermemesi nedeniyle Fatih Tekke transferini kapattı.

Sonra Ünal Karaman girdi devreye. Karaman'la lütfedip kendisi görüşen Fatih Tekke, Zenith'ten aldığı parayı talep eder yine. Futbolculuk hayatının en güzel yıllarını Trabzon'da geçiren ve İstanbul'a asla teslim olmayan "Konyalı" Ünal Karaman'la görüşmenin verdiği bir duyguyla olsa gerek, Zenith'de aldığının biraz altına Trabzon'a gelebileceğini söyler Fatih. Ünal Karaman da durumu yönetime iletir. Bedel şudur; yıllık yaklaşık 3 trilyon!

Görüşümüz şudur;

Fındığa 50 kuruş az fiyat verildiğine ekonomisi sarsılan, 600 milyonluk maaşla aileisni geçindirmeye çalışan yüzbinlerin yaşadığı, tek bir fabrikası bile olmayan, yoksulluğun acısını içine atanları memleketi, memleketim Trabzon'un, son transferini yapan ve 5 ay sonra bonservisi sıfıra çıkacak bir oyuncuya "olmayan bir serveti" vermeye hakkı yoktur!

Fatih Tekke için yazdıklaırm arşivde, adamlaığına da kefil olduk futbolculuğuna da.

Fenerbahçe Dereağzı köprüsünde Fatih Tekke'ye laf ettiler diye 3 kişiyle fena halde papaz oldum, Fatih Terim, Tekke'yi milli takıma almadı diye ağır bir eleştiri yazınca, küçük bir "iş" krizi bile yaşadım, ama hiçbiri yüreğime dokunmamıştı bunların.

Ne zaman ki, "menecerimle görüşün" lafını duydum, başımdan aşağı dökülen sular yüzümü gözümü yaktı..

Anladım ki, acıyla, bu şehrin Tekke'lere değil, yeni Tolunaylara, Ünallara, Çaycı Ahmetlere,İskenderlere,Orhanlara, Egemenlere ihtiyacı var. Futbolcu Tekke'yi sahada olduğu her an izlemeye devam edeceğim, ben bu sihirli oyuna, futbola aşığım zira. İnsan Tekke'nin yolu açık olsun, ben çamurlu yollarına, yaşlı ninelerine, yağmuruna, maranzuluna, çinosuna, durusuna, memleketime aşığım, zira...

İçimiz acısa da durum budur...

BATUHAN KARADENİZ..

Duyduğum şu; Batuhan Karadeniz "memleketim söz konusu olursa boş mukaveleye imza atarım" demiş. Memleketi Trabzon benim bildiğim. Son transferi de değil birileri gibi..Ne dersiniz?

verildimi bilmiyorum...bu işler bizim sandıgımız gibi kolay işler degil....bizim klup çok derin 25 senedir o derinlik bizi en yaklaştıgımız zamanda şampiyonlukdan etmişdir....bizede bir temiz eller operasyonu şarttır.....bizim kulube devrim şarttır....bunun birinci ayagıda özkan sümere tesekkür edilip yollarının ayrılamsıdır....sadri başkan bu sene ki en güzel en dgru işini ünalı takıma getirerek yapmışdır...şimdi sıra özkan sümere teşekkür etmekdir....
sadri başkan bunuda yaparsa benim içim şampiyonluk gibidir....çünkü gelecek 10 yılımızda en az 5 şampiyonluk kupası kaldırırız....ilk adımı atıp bırakmama şartıyla

adem73
20.07.2009, 02:10
önümüze bakalim diyoruz da dogru bir yerde ama taraftara fatih tekke öyle geliyor ki sanki bir uzvumuz kesilmis gibi hissediyoruz.onu orda birakmak almamak dokunuyor insana gözümüz bir parcamiz rusyanin ücra kösesinde kalmis vaziyette.fatih profesyonel ama ruh amatör.bizim icimizden biri kardesimiz abimiz gibi.elimde olsa gidip getirecem rusyadan oynatin parasini ben verecegim diyecegim....

Kemal Ç.
20.07.2009, 02:10
adamı paracı ilan edip kişiliği hakkında ileri geri konuşunlar en azından bir özür dilemezler mi, dilemezler değil mi?

herkese iyi geceler.

[KAPLAN]
20.07.2009, 02:12
Kötü bir yönetim süreci yaşıyoruz, en az zararla atlatmayı diliyorum. Bu sürece damgası vuran yönetimin samimiyetsiz açıklamaları oldu. Fatih Tekke para mevzusu konusunda bir açıklama yapmadan önce de Sadri Şener'i gözler kapalı savunan arkadaşlar dışında bu olayın arkasında para mevzusunun öte şeylerin oldğu çok belliydi. Keşke daha en başında Fatih gündemimizde yok ve olmayacak deseydiler. Yönetim bu süreci yönetemiştir, yönetimden taraftara herkesin burada çıkarması gereken dersler var. Umarım yönetim akla mantığa uygun samimi bir açıklama yapabilirde bu mevzu kapanır. Yanlışlarını savunma yoluna yine samimiyetsiz açıklamalarla gitmemelerini diliyorum. Bu olay uzadıkça Trabzonspor'a zarar veriyor çünkü...

Rahim.K
20.07.2009, 02:13
Ben türkiyede aglayacaklı halde Trabzonspora gelmek istiyorum diye yırtınan başka futbolcu görmedim.Bu ne sevgi Allahım.Sultanım emin olki bizde seni trabzonspora istiyoruz.
Yönetimde Bizans oyununun kokusunu alıyorum.Yaptıkları hiç etik degil,çok ayıp.

mashal61
20.07.2009, 02:14
Tekke'ye Veda...19/07/09 18:25Sedat Tunalısedattunalim@gmail.com
Yazılarımı okuyanlar ve kişisel olarak iletişim halinde olduğum herkes bilir ki, ta en başından beri Fatih Tekke'nin Trabzon'a döneceğine dair inancımı, zerrece kuşkuya saplanmadan, korudum.Üşenömeyen gerekçeleri aşağıda okur, ama lafı uzatmayacağım;

Başta sayın Başkan Sadri Şener ve Sayın Mahmut Aksu olmak üzere Trabzonspor yönetimiyle sık sık görüşerek bilgi almaya, kimi zaman moral vermeye çalılırken kimi zaman da dost acı söyler misali eleştiriler yönelttik. Engin Baytar konusunda, ortada büyük bir algı kirlenmesi olduğuna inandığım için, hem Şener'in hem de aksu'nun başını da ağrıttım. Ve bu süreçleir yaşarken de, hangi konuyu konuşursak konuşalım, ikinci gündem maddemiz hep Fatih Tekke oldu.

Trabzonspor Taraftarı şunu bilmeli ki, medya dezenformasyonunun aksine, her iki "etkin" yönetici de Fatşh Tekke'yi tekrar takımda görmekten en az taraftar kadar mutlu olacaktı. Taraftar bu ezberi aşsın.

Hem Sadri bey hem de Aksu; bütçenin elverdiği tüm olanakları zorlayarak Tekke'yi takıma kazandırıp, oluşan "kaptan" boşluğunu da doldurup, taraftarı mutlu etmenin hesabı içindeydi. Hatta, kimi aracılar, kimi de "birebir" yapılan görüşmelerde, Tekke'ye acele etmemesi ve beklemesi telkin edilerek, hem 5 ay sonra sıfıra çıkacak bonservisin makul düzeye çekimesi sağlanacak hem de sezon açılışında Trabzon taraftarına muhteşem bir sürpriz yapılacaktı.

Bu bekleyiş sürecinde bana ulaşan yüzlerce Trabzonsporluya da bu durumu ilettim, bir Tekke hayranı olarak da içimdeki sevinci belli etmemeye çalıştım. Zira yerel basın görünümlü kimi çomak sokucular öyle haberler yaptılar ki, kaybeden sadece şehir oldu, kazananı siz tahmin edin.

Biraz işleri yoluna koyup Fatih Tekke konusunu gündeme alan Sadri Şener ilk şoku Fatih Tekke'nin "menecerimle görüşün" yanıtıyla aldı. Tekke'yi orta vadede teknik kadro dahil birçok oluşum için geleceğe hazırlamayı planlayan Şener, bu "profesyonel" tavır üzerine geri adım atarak işi oluruna bıraktı. İşi oluruna bırakmak şu demekti artık; Evet Fatih Tekke'nin bir piyasa değeri vardı, evet Trabzonspor'un da bir bütçesi vardı, ederle bütçe karşılaştırıldı ve ortaya adı "imkansız" olan bir şey çıktı. memleket sevgisi ve Trabzon aidiyetiyle beslediği hayalleri yıkılan Şener, endüstriyel futbolun olmazsa olmazı bütçenin de elvermemesi nedeniyle Fatih Tekke transferini kapattı.

Sonra Ünal Karaman girdi devreye. Karaman'la lütfedip kendisi görüşen Fatih Tekke, Zenith'ten aldığı parayı talep eder yine. Futbolculuk hayatının en güzel yıllarını Trabzon'da geçiren ve İstanbul'a asla teslim olmayan "Konyalı" Ünal Karaman'la görüşmenin verdiği bir duyguyla olsa gerek, Zenith'de aldığının biraz altına Trabzon'a gelebileceğini söyler Fatih. Ünal Karaman da durumu yönetime iletir. Bedel şudur; yıllık yaklaşık 3 trilyon!

Görüşümüz şudur;

Fındığa 50 kuruş az fiyat verildiğine ekonomisi sarsılan, 600 milyonluk maaşla aileisni geçindirmeye çalışan yüzbinlerin yaşadığı, tek bir fabrikası bile olmayan, yoksulluğun acısını içine atanları memleketi, memleketim Trabzon'un, son transferini yapan ve 5 ay sonra bonservisi sıfıra çıkacak bir oyuncuya "olmayan bir serveti" vermeye hakkı yoktur!

Fatih Tekke için yazdıklaırm arşivde, adamlaığına da kefil olduk futbolculuğuna da.

Fenerbahçe Dereağzı köprüsünde Fatih Tekke'ye laf ettiler diye 3 kişiyle fena halde papaz oldum, Fatih Terim, Tekke'yi milli takıma almadı diye ağır bir eleştiri yazınca, küçük bir "iş" krizi bile yaşadım, ama hiçbiri yüreğime dokunmamıştı bunların.

Ne zaman ki, "menecerimle görüşün" lafını duydum, başımdan aşağı dökülen sular yüzümü gözümü yaktı..

Anladım ki, acıyla, bu şehrin Tekke'lere değil, yeni Tolunaylara, Ünallara, Çaycı Ahmetlere,İskenderlere,Orhanlara, Egemenlere ihtiyacı var. Futbolcu Tekke'yi sahada olduğu her an izlemeye devam edeceğim, ben bu sihirli oyuna, futbola aşığım zira. İnsan Tekke'nin yolu açık olsun, ben çamurlu yollarına, yaşlı ninelerine, yağmuruna, maranzuluna, çinosuna, durusuna, memleketime aşığım, zira...

BATUHAN KARADENİZ..

Duyduğum şu; Batuhan Karadeniz "memleketim söz konusu olursa boş mukaveleye imza atarım" demiş. Memleketi Trabzon benim bildiğim. Son transferi de değil birileri gibi..Ne dersiniz?

verildimi bilmiyorum...bu işler bizim sandıgımız gibi kolay işler degil....bizim klup çok derin 25 senedir o derinlik bizi en yaklaştıgımız zamanda şampiyonlukdan etmişdir....bizede bir temiz eller operasyonu şarttır.....bizim kulube devrim şarttır....bunun birinci ayagıda özkan sümere tesekkür edilip yollarının ayrılamsıdır....sadri başkan bu sene ki en güzel en dgru işini ünalı takıma getirerek yapmışdır...şimdi sıra özkan sümere teşekkür etmekdir....
sadri başkan bunuda yaparsa benim içim şampiyonluk gibidir....çünkü gelecek 10 yılımızda en az 5 şampiyonluk kupası kaldırırız....ilk adımı atıp bırakmama şartıyla
Fatih'in açıklamalarından sonra bu zırvaların bir anlamı kalmadı benim için. Zaten sonunda da saçmalayarak bitirmiş: Batuhan Karadeniz "memleketim söz konusu olursa boş mukaveleye imza atarım" demiş diyerek.

Mehmet Sarigül
20.07.2009, 02:15
geçen sezon alanzinyoya hazır olmadı halde döktüler parayıı..o zaman parası yoktu kulübün şimdi kendi evladımza tavan ücretin altını çokk görüyolar..kendi evladmızya bedeva oynasın abii boşverr..kariyerinin sonuna gelmişşş.sayın başkan cahil kalma tugay kerimoğlunun ne çabukk unuttunnnnnn..adama tapıyolar ingilteredeeee..ama adama boş mukavele önermedilerrr..haberin olaaa başkannn..bu forumda yazılanlardan haberin olur sanırımm..

Mesele para degil,...
Baskan Sadri Sener'in "Bos mukaveleye imza atarim" demesini beklerdim diye aciklamasinin para ile ilgisi yok,...Baskan aslinda "Benim sartarima uyarak geleceksin" diyor.

Anlasilan, aralarindaki problem "para" degil, kisilerin "egolari"...

LoVeRbOy
20.07.2009, 02:17
Şahsen scar renktaşımızın neler dediğine aklım almıyor yada açıklamaları tersten okudu kişileri karıştırıyor.
Ne içtiğini bizede yazda bizde bu sinirden kurtulalım relax olalım MANTIK DIŞI

Anıl Caner
20.07.2009, 02:18
Trabzonsporluyum. Başkanımı çok seviyorum. Fatihi de.

adem73
20.07.2009, 02:19
;2470981']Kötü bir yönetim süreci yaşıyoruz, en az zararla atlatmayı diliyorum. Bu sürece damgası vuran yönetimin samimiyetsiz açıklamaları oldu. Fatih Tekke para mevzusu konusunda bir açıklama yapmadan önce de Sadri Şener'i gözler kapalı savunan arkadaşlar dışında bu olayın arkasında para mevzusunun öte şeylerin oldğu çok belliydi. Keşke daha en başında Fatih gündemimizde yok ve olmayacak deseydiler. Yönetim bu süreci yönetemiştir, yönetimden taraftara herkesin burada çıkarması gereken dersler var. Umarım yönetim akla mantığa uygun samimi bir açıklama yapabilirde bu mevzu kapanır. Yanlışlarını savunma yoluna yine samimiyetsiz açıklamalarla gitmemelerini diliyorum. Bu olay uzadıkça Trabzonspor'a zarar veriyor çünkü...
bastan fatih gündemimizde yok diyemediler cünkü tarihi bir yogun baski olustu resmen camia her kurum ve kisisiyle.direk karsisina alamadilar camiayi.oyalama ve karalama taktikleri en son skandal aciklama ile son buldu.simdi isleri daha zor fatih fenere gidip feneri attigi gollerle sampiyon yaparsa sonrasini düsünemiyorum

mashal61
20.07.2009, 02:20
Fatih fenere git. Seni yaşlı ve sorunlu diye damgalayan bir yönetimin oyuncağı olma!

Ümit Küçük
20.07.2009, 02:22
mashal61 ben diyorumki bu olayda sadri şenerin günahı yokdur....fatih abinin günahıda yokdur....ama trabzonsporda derin tarbzonspor vardır....onları bitiremedigimiz sürece şampiyonluk yalandır....ben şu klüpde 2 3 dönem arayla aynı insanların yönetici olmasını hiç anlamam.....adama basarısız oluyor....1 bilemedin 2 dönem sonra tekrar yönetici...bu klupde çok derin işler oluyor....sadri şenerin hatası yönetimi kurdugu isimlerdir....yöneticinin para verme devri bitmişdir....hiç bir yönetici bırakın parasını günahını trabzonspora vermez....bu yüzden paralı yönetici olacana 25 30 yasında genç dinamik dünya görüşü olan yönetimler olusturmalıydı....bu sadri şenerin hatasıdır....artık bu klüpde sadi tekkeliogulalrının özkan sümerlerin hayrettin hacısalihoglunun hikmet onurların mehmet ali yılmazların yeri yokdur olmamalıdır(bunlar örnek)....artık devrim şarttır

GencZonguldak
20.07.2009, 02:26
Fatih Tekke hakkında yönetim tarafından yapılan açıklamalar kabul edilemez..
İyi ki Fatih konuştu ve kimin samimi olduğunu görme şansını taraftara verdi.
Şimdi sıra yönetimde..Ya Fatih konusundaki gerçekleri söylesin ya da suçlarını kabul edip özür dilesinler..
Bu kadar Trabzonspor sevdalısı bir oyuncu hakkında yanlış açıklamalar yapıp taraftarın gözünde küçük düşürmek çok büyük bir ayıptır!

Ümit Küçük
20.07.2009, 02:26
Şahsen scar renktaşımızın neler dediğine aklım almıyor yada açıklamaları tersten okudu kişileri karıştırıyor.
Ne içtiğini bizede yazda bizde bu sinirden kurtulalım relax olalım MANTIK DIŞI

kardeşim kola içdim valla alkol kıllanmam oda kafa yapmaz:)....ben diyorumki....bu klube devrim şart.....artık trabzonun yakasından bazı kişiler düşmeli(fatih için demiyorum).... o acıklamayı baskana yaptıranlar için diyorum....inanınki başkan fatihi istiyordu....başkanın bunda kesinlikle sucu yokdur....ama bazı tehditler bazı çapsızların yüzünden baskan öyle bir açıklama yapmısdır.....

Bayramm61
20.07.2009, 02:30
Önce Ericsson macerasi basldi..herkese ha oldu ha olacak umut tüccarligi yapildi...Fakat bu insanlar salak degil..Kombineler yinede satilmadi..Bakildiki Ericsson falan olmuyor, hatta bi ara DROGBA bile konu yapildi, e o halde care ne olabilirdi, Tekke olabilirdi ve oldu...
Ayni ericsson taktigi..herkes ha oldu ha bitti, tamam Unal Karaman bu isi halleder dedi..yine hersey fos cikti...

Akil var izan var...Tekke nin takima kazandracaklari belli...Avrupa kupalarinda onun sayesinde 1 tur atla, parasi cikar arkadas..satilacak kombinelerden falan bahsetmioyorum henüz...Tekke ye verilen her kurus kat kat fazlasiyla takimin kasasina kar olarak geri girecektir..

Yönetin yatip kalkip dua etsinki Broos basarili olur..ilk haftalarda olacak olasi basarisiz sonuclar hocayida baskanida sehride yani TRABZONSPORU cok ama cok büyük kaoslara itecektir...

mashal61
20.07.2009, 02:30
scarface6161, devrim şart demişsin yukarıda da demişsin ki bu takıma temiz eller operasyonu yapılmalıdır. İyi hoş da böyle bir şey olmaz. Hadi oldu diyelim. Bunu kim yapar biliyormusun? Tam da şikayetçi olduğumuz yöneticiler. :) Hatta bana kalırsa bu yöneticiler Sadri Şener'i kullanıyorlar. Sadri Şener çok sempatik bir başkan(veya başkandı). Taraftar tarafından çok seviliyordu. Bence bu sevgi kötüye kullanıldı. Bunu yapan da başkan değil, başkanı da kullananlar var bu kulüpte. Ben dışarıdan bakınca böyle gözlemliyorum en azından.

GencZonguldak
20.07.2009, 02:31
Batuhan'ın kendisi açık açık beşiktaş çocuğu oluğunu gönlündeki takımın beşiktaş olduğunu ve beşiktaşın şampiyon olmasını istediğini her ortamda dile getirmektedir.
Lütfen batuhan sevdanızdan vazgeçin.
Kişilik olarak da Trabzonspora yakışmayacak bir oyuncudur.

Yönetim para sıkıntısı nedeniyle fatihi alamadık diyor..Peki bu takıma forvet,sağ bek,sol açık lazım (bunu broos söylüyor)..Bu mevkilere alınacak adamlar hangi parayla alınacak, ne kadar yıllık ücret verilecek?
Herhalde 2.ligden 100bin$'a adam alınmıycak.Yine gidip milyon$lar verilerek kalitesiz topçular alınacak..
Demek kiFatih tekke alınmıyorsa sebep başka..

İbrahim Keleşoğlu
20.07.2009, 02:33
çarşamba günü fatih tekke için yürüyüş varmış bilgisi olan var mı

LoVeRbOy
20.07.2009, 02:35
kardeşim kola içdim valla alkol kıllanmam oda kafa yapmaz:)....ben diyorumki....bu klube devrim şart.....artık trabzonun yakasından bazı kişiler düşmeli(fatih için demiyorum).... o acıklamayı baskana yaptıranlar için diyorum....inanınki başkan fatihi istiyordu....başkanın bunda kesinlikle sucu yokdur....ama bazı tehditler bazı çapsızların yüzünden baskan öyle bir açıklama yapmısdır.....

Renktaş şimdi kendine Geldin :)
ßende aynen senin gibi düşünüyorum ama trabzonsporun başındaki kişi Sadri Şenerdir Tırsak olmayacak açıklamaları doğru yapacak yalansız dolansız şimdi ne olacak kabak kimin başına patlayacak ?

LoVeRbOy
20.07.2009, 02:41
çarşamba günü fatih tekke için yürüyüş varmış bilgisi olan var mı

Trabzonspor Fatih Tekke İçin Yürüyoruz..!!

Ama sakin, aklı başında olgun taraftar kişiliği ile..

22.07.2009 Çarşamba Saat 14.00 Fatih Tekke'yi İsteyenleri Meydan Parkına Bekliyoruz..!

(http://www.facebook.com/photo.php?pid=2209768&op=1&view=all&subj=110568698320&aid=-1&oid=110568698320&id=79472017741)

Sevgili Trabzonspor taraftarları öncelikle bizler bir oyuncuya endeksli bir taraftar değiliz kimse bizi Fatih Tekke olursa olur olmazsa olmaz taraftarlardan sanmasın..Bizler bu kulüp için terinin son damlasına kadar mücadele eden savaşan bir futbolcunun ve yuvasına dönmek için her türlü fedakarlığa hazır olan bir futbolcunun medya ve taraftar önüne maddi konulardan dolayı haksız gibi gösterilip atılmasına karşıyız..

Sayın Sadri Şener bizler seni çok seviyor ve Trabzonspor için yaptıklarınızı takdir ediyoruz.Bu sevgimizi ligin bitmesiyle birlikte başkanlığı bırakacağınızı açıkladığınız dönemde forumlarda,gazetelerde,Trabzon caddelerindeki reklamlarımızda basbas bağırdık..Bizi bırakmamanızı o koltuğu hakettiğinizi tüm Trabzonspor camiası olarak belirttik..

Geçtiğimiz sezonda gol pozisyonlarını değerlendirmekde epeyce zorlandığımız dönemlerde taraftarımız Fatih Tekke tezahuratlarıyla stadı inlettiler.Hatta ve hatta kaybedilen Denizli-Konya maçlarında bile girilen bir sürü gol pozisyonları kimsenin aklından çıkmış değil..Şimdi herkez kaybedilen Denizli ve Konya maçlarını konuşuyor.

Evet Sayın Sadri Şener taraftarın transfer dönemi başladığı günden bu güne yoğun bir şekilde istediği Fatih Tekke konusunda göstermiş olduğunuz gereksiz tutum biz trabzonspor taraftarını çıldırtmaktadır..

Son olarak Fatih ile görüştüğünüz ve parasal konuda talepleri olduğunu ifade ettiniz bizler Trabzonspor taraftarı olarak Fatih Tekke'nin maddi konularda sıkıntı yaratacağına kesinlikle inanmıyoruz.İnandığımız ve bildiğimiz tek şey sizin Fatih Tekke'yi istemediğinizdir..

Ligler başladığında ve kaçan her gol pozisyonundan sonra Fatih Tekke diye bağıracak milyonlarca Trabzonspor taraftarının sesine geç kalınmadan şimdi cevap verin..!

Uyan ey BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI Sadrinin götürdüğü yere gitme..!!Otur kadrinin götürdüğü yere filmini izle !

22.07.2009 Çarşamba Saat 14.00 Fatih Tekke'yi İsteyenleri Meydan Parkına Bekliyoruz..!
Büyük Trabzonspor Taraftarını Ne Susturur Nede Kandırabilirsiniz..!

Tüm Trabzonspor Grup ve Hayran Sayfaları Bunu Paylaşalım Fatih Tekke Konusunda Birlik Olalım..!

Not:Belediye'den Gerekli İzin Alınmıştır..14.00'da Tüm Trabzonspor'luları Meydan Parkına Bekliyoruz..!

Ümit Küçük
20.07.2009, 02:42
Renktaş şimdi kendine Geldin :)
ßende aynen senin gibi düşünüyorum ama trabzonsporun başındaki kişi Sadri Şenerdir Tırsak olmayacak açıklamaları doğru yapacak yalansız dolansız şimdi ne olacak kabak kimin başına patlayacak ?

buda sorumu sana bana burdaki taraftara patlıycak...yönetimde de bir başkana patlıycak....yöneticiler gene en fazla 2 dönem sonra yönetici olacak ts ye

İbrahim Keleşoğlu
20.07.2009, 02:42
sagolasın ....

Hasan Ayvenli
20.07.2009, 02:43
yönetimin artık gerçek sebepleri açıklaması gerekli bu transferle ilgili.
Parasal bir sorun var denildi Fatih Tekke yok diyor. Anladık bu transferi yapmayı istemiyor bu yönetim; peki neden gidip de teklifte bulunuldu. Çık delikanlı gibi de ki Fatih Tekke transferini şu şu şu nedenlerden dolayı düşünmüyoruz. Böyle ikiyüzlülük olmaz!

must61
20.07.2009, 03:06
Aklı başında güzel bir açıklama olmuş...Keşke Trabzonda olsaydım da katılabilseydim yürüyüşe...Umarım ses getirir bi kalabalık toplanır...

ispiroğlu
20.07.2009, 03:12
keske iki tarafta bizi sasirtip yarin basin karsisina gecse. trabzonda. beraber. fatih tekke bos mukaveleye imza atsa. üstünü de sadri sener, fatih tekke nin tavan fiyat alacagi sekilde doldursa.

keske... iki tarafta asgari zararla kurtulur. keske...

LoVeRbOy
20.07.2009, 03:23
keske iki tarafta bizi sasirtip yarin basin karsisina gecse. trabzonda. beraber. fatih tekke bos mukaveleye imza atsa. üstünü de sadri sener, fatih tekke nin tavan fiyat alacagi sekilde doldursa.

keşkeleri çıkarttım hayatımdan sende çıkart renktaşşşşş :rolleyes:

must61
20.07.2009, 03:28

Şampiyon olmuş kadar sevinirim :)

is_mail61
20.07.2009, 03:51
başkanıda çok seviyorum fatihide ama yönetim fatihe çok büyük yanlış yaptı resmen hakaret ettiler bunu düzeltmeliler resmen git gelme demişler adama neden böyle yapıyorlar açıklasınlar artık getirecekleri yaancı forvete sanki çok az para vericekler hem ne yapıcağıda belli deil uyum sorunuda var ama fatih öyle deil ne yapıcağı aşağı yukarı belli bence çıkıp yönetim bi açıklama yapsın neden alınmadığını söylesin bukadarda milleti sallamamazlık olmaz trtaftarı çileden çıkarıyorlar başlarına iş alıcaklar haberleri yok

Emrullah
20.07.2009, 06:49
Bu yürüyüş işi çok iyi oldu. Umarım keçiliği bırakırlar ve alırlar Fatih'i. Fatih çok hırslı, muhakkak birşeyleri ispatın peşinde olacaktır. Özellikle Türkiye'den uzak olunca zihinlerden de uzak oluyorsunuz dedi. Aslında Fatih Terim'eydi sitemi. Bu yüzden adam illa Türkiye'de oynamak istiyor. Oynayıp Fatih Tekke'nin kim olduğunu milletin kafasına kafasına vurmak istiyor. Böyle bir futbolcuyu düşük maliyetlerle almıyoruz ya tam bir kafasızlık başka birşey değil. Allah verdi iki göz biz isteriz bir göz. Ulan daha ne istiyoruz ben anlamıyorum. Çıldırmamak elde değil.

Burak
20.07.2009, 07:48
Fazla yurumeyın bu sıcakta.

Recep Alkan
20.07.2009, 07:56
Adım gibi eminim. Başkan bugün yada yarın çıkacak televizyonlara ve arkadaşlar ben Fatih şu kadar istedi demedim, sadece onun istediği para ile kendisi çok kayba uğrayacaktı, buna gönlümüz el vermedi almama kararı aldık diyecek.

Bunu dediğinde bende soracağım;

Ey gidi Başkan, bu adam boş mukaveleye imza atsın dediğinde üstünü yıllık 2 milyon euroyamı dolduracaktın. Sen değilmiydin bu adamı en düşük fiyata alıp, normal bir ücret vermek isteyen. Hani sen kulübün menfaatlerini düşünürdün, al sana en kral menfaat. Adam forvetin kralı, ucuz, gelmeye hazır. Daha ne bekliyorsun ki?

FATİHLİ
20.07.2009, 08:13
yalancının mumu yatsıya kadar bile yanamadı yanlış yaptın başkan hacısalihoğlu nun kaprisleri yüzünden herkesi sildin attın çok yanlış yaptın ama bu hacısalihoğlu seni sevsem de seni götürür

matalar
20.07.2009, 08:14
BU NE YAAA.
KARDEŞİM NE YÜRÜYÜŞÜ SAÇMALAMAYIN.
bu takımı rezil etmeye hakkınız yok.

FATİHLİ
20.07.2009, 08:27
yüryüş süper fikir aklı başında kimseyi kırmadan incitmeden

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 08:38
büyük başkan SADRİ ŞENER,
iki kıytırık yöneticinin oyuncağı olma....
byük başkan gibi hareket et......

FATİHLİ
20.07.2009, 08:41
madem senin dediklerin olmayacak neden başkan hacısalihoğlu olmuyor oyumuzu ona
göre kullanırdık yanlış yapıyorsun başkanım
hacısalihoğlu na güvenmiyoruz inanmıyoruz desteklemiyoruz şahsım olarak tam karşısında yerimi alıyorum

Recep Alkan
20.07.2009, 08:43
Yürüyüş olayını büyütmeye gerek yok.

Bu yürüyüş Sadri Şener Başkanlığı bıraksın diye değil sonuçta, arkadaşların bildiri de dediği gibi, o görevi bıraktığında reklam bilbordlarında bile afişler asıldı. Sevgisi saygısı mevcut.

Kızılan ve açıklama beklenilen olay çok farklı.

Bence ayıklanması gerekenler bir an önce ayıklanmalı.

hamucera
20.07.2009, 08:45

(http://www.facebook.com/photo.php?pid=2209768&op=1&view=all&subj=110568698320&aid=-1&oid=110568698320&id=79472017741)

Sevgili Trabzonspor taraftarları öncelikle bizler bir oyuncuya endeksli bir taraftar değiliz kimse bizi Fatih Tekke olursa olur olmazsa olmaz taraftarlardan sanmasın..Bizler bu kulüp için terinin son damlasına kadar mücadele eden savaşan bir futbolcunun ve yuvasına dönmek için her türlü fedakarlığa hazır olan bir futbolcunun medya ve taraftar önüne maddi konulardan dolayı haksız gibi gösterilip atılmasına karşıyız..

Sayın Sadri Şener bizler seni çok seviyor ve Trabzonspor için yaptıklarınızı takdir ediyoruz.Bu sevgimizi ligin bitmesiyle birlikte başkanlığı bırakacağınızı açıkladığınız dönemde forumlarda,gazetelerde,Trabzon caddelerindeki reklamlarımızda basbas bağırdık..Bizi bırakmamanızı o koltuğu hakettiğinizi tüm Trabzonspor camiası olarak belirttik..

Geçtiğimiz sezonda gol pozisyonlarını değerlendirmekde epeyce zorlandığımız dönemlerde taraftarımız Fatih Tekke tezahuratlarıyla stadı inlettiler.Hatta ve hatta kaybedilen Denizli-Konya maçlarında bile girilen bir sürü gol pozisyonları kimsenin aklından çıkmış değil..Şimdi herkez kaybedilen Denizli ve Konya maçlarını konuşuyor.

Evet Sayın Sadri Şener taraftarın transfer dönemi başladığı günden bu güne yoğun bir şekilde istediği Fatih Tekke konusunda göstermiş olduğunuz gereksiz tutum biz trabzonspor taraftarını çıldırtmaktadır..

Son olarak Fatih ile görüştüğünüz ve parasal konuda talepleri olduğunu ifade ettiniz bizler Trabzonspor taraftarı olarak Fatih Tekke'nin maddi konularda sıkıntı yaratacağına kesinlikle inanmıyoruz.İnandığımız ve bildiğimiz tek şey sizin Fatih Tekke'yi istemediğinizdir..

Ligler başladığında ve kaçan her gol pozisyonundan sonra Fatih Tekke diye bağıracak milyonlarca Trabzonspor taraftarının sesine geç kalınmadan şimdi cevap verin..!

Uyan ey BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI Sadrinin götürdüğü yere gitme..!!Otur kadrinin götürdüğü yere filmini izle !

Tüm Trabzonspor Grup ve Hayran Sayfaları Bunu Paylaşalım Fatih Tekke Konusunda Birlik Olalım..!

Not:Belediye'den Gerekli İzin Alınmıştır..14.00'da Tüm Trabzonspor'luları Meydan Parkına Bekliyoruz..!

bu forumda çok değil daha 4 ay öncesine kadar sadri şenere hayrettin hacısalihoğluna methiyeler düzülüyodu, hatta hacısalihoğlu nun kulüp binasında çekilen bir resminin altında maşallah kulüp için elinden geleni yapıyor gecesini gündüzüne katıyor diye sayfalarca övgüler yağdırılmıştı,

şimdi fatih tekke için yürüyorsunuz ne amaçlar, ne için, yoksa amaç fatih gelsinde başarısızlık olursa onunla olsun mantığımı,

bu takımdan giden hami, ünal, dayak yiyen ogün, efsane kadro oyuncuları kaç tanesi için bunları yaptılar, Trabzonspor tekrar basında çokça yer alacak ama nasıl alacak, taraftar tekke alınması için yürüyüş düzenledi, gönül ister ki gazetelerde taraftar başarı için el birliği yapıp gövde gösterisi yaptı oyuncu ayırt etmeden yazsın,

ama yok illa kafaya koyulmuş, tekke getirileceki siz böyle yapmaya devam edin, siz böyle yaptıkça fatih severleri daha bir soğutuyor olacak transferi daha da zora sokuyorsunuz zaten soktunuz sokacağınız kadar,

ya başarısız olursa neymiş o zaman yönetim ve başkan çok baskı oldu aldık ama işte sonuç ortada peki böylesi daha mı iyi olacak, olmayacak ama sırf Trabzonspor formasını tekrar giysinde başarısız olsun mantığı yerleşmiş bazılarının kafasında,

Ben Fatih Tekke karşıtı değilim hiç olmadım, her yazımda da sukünete davet etmeye çalıştım, ama yok yok, karşımda dünyada futbolu en iyiy bildiğini sanan taraftarlar varken bana söz söylemek düşmez, çıkın yürüyün 10.000 kişi yürüyün ama emin olun ki bu yürüyüş sonunda geleceği varsada asla gelemeyecek, çünkü başkan ve yönetim biz yönetilmek için değil yönetmek için buradayız diyerek ortam daha da gerilecek, bu ortamda başarımı gelecek asla, geleceği varsa da gelmeyecek zaten,

transfer olmazsa her pozisyonda ya kaçırırsam taraftar fatih diye bağıracak mantığını yerleştirdiniz mi mevcut oyunculara çok beklersiniz başarı bu kısır döngü evam eder gider böyle.

FATİHLİ
20.07.2009, 08:48
bu forumda çok değil daha 4 ay öncesine kadar sadri şenere hayrettin hacısalihoğluna methiyeler düzülüyodu, hatta hacısalihoğlu nun kulüp binasında çekilen bir resminin altında maşallah kulüp için elinden geleni yapıyor gecesini gündüzüne katıyor diye sayfalarca övgüler yağdırılmıştı,

şimdi fatih tekke için yürüyorsunuz ne amaçlar, ne için, yoksa amaç fatih gelsinde başarısızlık olursa onunla olsun mantığımı,

bu takımdan giden hami, ünal, dayak yiyen ogün, efsane kadro oyuncuları kaç tanesi için bunları yaptılar, Trabzonspor tekrar basında çokça yer alacak ama nasıl alacak, taraftar tekke alınması için yürüyüş düzenledi, gönül ister ki gazetelerde taraftar başarı için el birliği yapıp gövde gösterisi yaptı oyuncu ayırt etmeden yazsın,

ama yok illa kafaya koyulmuş, tekke getirileceki siz böyle yapmaya devam edin, siz böyle yaptıkça fatih severleri daha bir soğutuyor olacak transferi daha da zora sokuyorsunuz zaten soktunuz sokacağınız kadar,

ya başarısız olursa neymiş o zaman yönetim ve başkan çok baskı oldu aldık ama işte sonuç ortada peki böylesi daha mı iyi olacak, olmayacak ama sırf Trabzonspor formasını tekrar giysinde başarısız olsun mantığı yerleşmiş bazılarının kafasında,

Ben Fatih Tekke karşıtı değilim hiç olmadım, her yazımda da sukünete davet etmeye çalıştım, ama yok yok, karşımda dünyada futbolu en iyiy bildiğini sanan taraftarlar varken bana söz söylemek düşmez, çıkın yürüyün 10.000 kişi yürüyün ama emin olun ki bu yürüyüş sonunda geleceği varsada asla gelemeyecek, çünkü başkan ve yönetim biz yönetilmek için değil yönetmek için buradayız diyerek ortam daha da gerilecek, bu ortamda başarımı gelecek asla, geleceği varsa da gelmeyecek zaten,

transfer olmazsa her pozisyonda ya kaçırırsam taraftar fatih diye bağıracak mantığını yerleştirdiniz mi mevcut oyunculara çok beklersiniz başarı bu kısır döngü evam eder gider böyle.

sen rahat ol bunlar yine gol kaçırma rekoru zaten kırara ondan yana endisen olmasın

Recep Alkan
20.07.2009, 08:54

Yönetilmek için değil, yönetmek için gelen bir kulüp yönetimi o zaman resti çekip Samet Aybaba'yı alacak, kardeşim ben ne dersem o dyecekti. Bir yönetim her zaman en iyisini yapamaz. Normali de budur zaten.

En iyiyi yapmadığı zaman devreye taraftar girer.

En iyisi Fatih Tekke mi dersen bu şartlarda evet.

Karadeniz insanı inattır, başkan inat etti, taraftar da etti.

Bakalım neler olacak.

FATİHLİ
20.07.2009, 08:59
hacıosmanoğlu nun aday olduğu sadri başkanın seçildiği seçimde oy kullanmaya gitmiştim otum sadri şenereydi taki trabzonda ki dostlarımı akrabalarımla buluşana kadar herkes abartsızı aynı şeyi söylüyordu sadri başkana laf yok ama hacısalihoğlu olduğu sürece bu takım yönetim karışır demişlerdi bana her daim mikser görevini üstlendiğini o zaman söylemşlerdi bana oyumu yine de şenere verdim ama duyduklarımında doğru olduğu ortaya çıktı

Hüseyin Kurt
20.07.2009, 08:59
Geçenlerde Mira_61 ile aramızda geçen konuşma;

Mira : Abi yönetim Tekke'yi almayacak.
Ben : O zaman golleri Hacısalihoğlu atar.
Mira : Ortayı da İhsan Alioğlu açar.
Ben : Ama golü yiyen Sadri başkan olur.Görürsün...

Cafer KILIÇSOY
20.07.2009, 09:01
Recep Alkan yazık, vallahi yazık. Sana başka birşey demiyorum kardeşim. Bize de Ersun hocanın gidişi dokundu ama senin gibi yapmadık. Resmen tanıyamıyorum seni

Ayrıca bu yürüyüş fikrine kesinlikle karşıyım. Bunun Bmn de konuşulması bile rahatsız ediyor beni

Emrullah
20.07.2009, 09:01
Yönetmek için gelen bir yönetim taraftarı da yönetmeyi bilir. Taraftarın istediği en makul şeye sırt çevirmez. Taraftarın takıma gönül koymasına, takıma güvenmemesine izin vermez. Öyle yöneticilik sadece transferle, bilmem neyle uğraşmakla olmuyor. Yöneticiysen taraftarından, futbolcusuna, medyasından, bilmem nesine kadar yöneticisisin. Taraftarı yönetemeyen bir yönetimin başarılı olması düşünülemez. Yönetim taraftarın makul isteğini karşılayınca geri adım atmış olmayacak tam aksine camiadaki çatlamışlığı, yeisi engelleyecek. Yönetim bunu için var ve olmalı. Taraftarla inatlaşmak için değil.

Emrullah
20.07.2009, 09:05
BMN olarak böyle bir yürüyüşe destek verilmeli. Kimse bu yürüyüşü başka mecralara çekmeye, kutuplaşmaya çekmeye hakkı yok. Bu, yönetim istifa yürüyüşü değil bunu kafanıza yazın. Taraftar en demokratik hakkını kullanıyor. BMN olarak biz orada olmazsak bu BMN'nin ayıbı olarak kalacaktır. Katılım noktasında gerekli her türlü girişimi BMN yöneticilerinin yapacağından kuşkum yoktur. BMN yönetiminden daha sağduyulu davranmalarını, bu yürüyüşü yanlış mecralara çekmemelerini umut ediyorum.

FATİHLİ
20.07.2009, 09:07
BMN olarak böyle bir yürüyüşe destek verilmeli. Kimse bu yürüyüşü başka mecralara çekmeye, kutuplaşmaya çekmeye hakkı yok. Bu, yönetim istifa yürüyüşü değil bunu kafanıza yazın. Taraftar en demokratik hakkını kullanıyor. BMN olarak biz orada olmazsak bu BMN'nin ayıbı olarak kalacaktır. Katılım noktasında gerekli her türlü girişimi BMN yöneticilerinin yapacağından kuşkum yoktur. BMN yönetiminden daha sağduyulu davranmalarını, bu yürüyüşü yanlış mecralara çekmemelerini umut ediyorum.
:alkış::alkış::alkış:

Recep Alkan
20.07.2009, 09:07
Recep Alkan yazık, vallahi yazık. Sana başka birşey demiyorum kardeşim. Bize de Ersun hocanın gidişi dokundu ama senin gibi yapmadık. Resmen tanıyamıyorum seni

Ayrıca bu yürüyüş fikrine kesinlikle karşıyım. Bunun Bmn de konuşulması bile rahatsız ediyor beni

Yönetmek için gelen bir yönetim taraftarı da yönetmeyi bilir. Taraftarın istediği en makul şeye sırt çevirmez. Taraftarın takıma gönül koymasına, takıma güvenmemesine izin vermez. Öyle yöneticilik sadece transferle, bilmem neyle uğraşmakla olmuyor. Yöneticiysen taraftarından, futbolcusuna, medyasından, bilmem nesine kadar yöneticisisin. Taraftarı yönetemeyen bir yönetimin başarılı olması düşünülemez. Yönetim taraftarın makul isteğini karşılayınca geri adım atmış olmayacak tam aksine camiadaki çatlamışlığı, yeisi engelleyecek. Yönetim bunu için var ve olmalı. Taraftarla inatlaşmak için değil.

Emrullah gerekeni demiş galiba abi. Aslında benim diyeceklerimi demiş.

Bana yazık olacak bişi yok abi. Ben birşey zoruma giderse tepkimi koyarım.

Nasıl ki bu kadar uğraşmama rağmen Tekke getirilmediyse bunu dememle de yönetim gidecek değil. Kaldı ki ağzımdan bir kere bile istifa yada bırakın gidin lafı çıkmamıştır.

Ynetim bu kadar yalandan sonra bunların geleceğini biliyordu.

Bile bile lades olan birine ne denebilir ki ?

Kaldı ki abi, ersun gittiğinde birçok kişi sessiz düşündü, ben sesli düşünüyorum. Aslında aynı şeyleri düşünüyoruz.

Bunun için aforoz edileceksem eyvallah.

SEDAT
20.07.2009, 09:12
Yönetilmek için değil, yönetmek için gelen bir kulüp yönetimi o zaman resti çekip Samet Aybaba'yı alacak, kardeşim ben ne dersem o dyecekti. Bir yönetim her zaman en iyisini yapamaz. Normali de budur zaten.

En iyiyi yapmadığı zaman devreye taraftar girer.

En iyisi Fatih Tekke mi dersen bu şartlarda evet.

Karadeniz insanı inattır, başkan inat etti, taraftar da etti.

Bakalım neler olacak.güzel söyledin

kalavara
20.07.2009, 09:15
e peki yürüyüşe rağmen f. tekke alınmadı, ne yapılacak ??

SEDAT
20.07.2009, 09:19
arkadaşlar yürüyüş sadri başkanı kırabilir incitebilir öbür iki yöneticmiz haz bile alabilir ama sadri başkanı eleştirsemde çok severim onun kaybı bizi en az 10 yıl geriye götürür şurda liglerin başlamasına bişey kalmadı sürekli kaoslarla uğrşana bi klubüz zaten yürüyüş yapmaya hazırlanan arkadaşlar bence iptal etsinler sonra vicdanlarında hesplaşamazlar durun bakalım azıcık ortam sakinleşsin bir bakmışız başkan fatihle gelmiş ...

61imhotep61
20.07.2009, 09:21
ya sedat tunalının yazısı doğrumu????

toksoy61
20.07.2009, 09:25

güzel bir yazı. ben yazmaya üşendim ama sen yazmışsın tebrik ederim.
bu taraftar zihniyetiyle başarı zor. orada bir yönetim var. bu kulübü onlar yönetir, 200 tl ye kombine bile almayan taraftar değil. onlar orada yönetmek için varlar. sezon biter takımının sıralamadaki yerine bakarsın, nerelerde aksaklıklar olduğuna bakarsın sonra dersin ki "ey yönetim şimdi gel hesabını ver" diye.

madem bu kadar istemiyordunuz yönetimi 2 hafta önce seçim vardı çıkarsaydınız adayda seçseydiniz. son yıllardaki en iyi yönetimide başarılı olup olmayacağı bile meçhul bir oyuncu için harcamak anca bizim taraftarımıza yakışır. 90. dakikada, maçın bitimine 30 saniye kala 1-0 öndeyken maçı 3-0 kaybettiren bir taraftar kitlesine layık bir hareket olur zaten buda.

Cafer KILIÇSOY
20.07.2009, 09:25
BMN boyle bir yürüyüşün içinde olamaz / olmamalı

Recep Alkan
20.07.2009, 09:29
Emrullah gerekeni demiş galiba abi. Aslında benim diyeceklerimi demiş.

Bana yazık olacak bişi yok abi. Ben birşey zoruma giderse tepkimi koyarım.

Nasıl ki bu kadar uğraşmama rağmen Tekke getirilmediyse bunu dememle de yönetim gidecek değil. Kaldı ki ağzımdan bir kere bile istifa yada bırakın gidin lafı çıkmamıştır.

Ynetim bu kadar yalandan sonra bunların geleceğini biliyordu.

Bile bile lades olan birine ne denebilir ki ?

Kaldı ki abi, ersun gittiğinde birçok kişi sessiz düşündü, ben sesli düşünüyorum. Aslında aynı şeyleri düşünüyoruz.

Bunun için aforoz edileceksem eyvallah.

BMN boyle bir yürüyüşün içinde olamaz / olmamalı

Cafer abi hala birşey demeni bekliyorum.

Yazık ile başladın, seni tanıyamıyorum ile bitirdin.

Gene söylüyorum, çoğu kişinin sessiz düşündüğünü sesli düşündüm diye mi bu tavır ?

Asıl ben üzülüyorum abi sizin bu sözlerinize !!!

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 09:31
koca camia iki yöneticinin kaprisleriyle yönetilmez..
başkanı sevmek yanlış yaptığını söylemeye engel olmamalı..
büyük başkan yanlış yoldasın...
bu yolun sonunda büyük başkan sıfatınıda kaybedeceksin...

Osman Yavuz
20.07.2009, 09:33
Başkan Hayrettin Hacısalihoğlu'nun parmağında oynamaya başladı.Bunlar hiç hoş şeyler değil.Bir an önce kendine gelmesi gerekiyor başkanın.Açıklamalarına artık çocuklar bile gülüp geçiyor.

61imhotep61
20.07.2009, 09:34
ya sedat tunalının yazısı doğrumu değilmi??????

Recep Alkan
20.07.2009, 09:36
ya sedat tunalının yazısı doğrumu değilmi??????

Habu yazıyı bir ben okumadım galiba ?

Nerden okuyabilirim bir link verse !!!

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 09:36
Sevgili Recep,

Kanaatim o ki;uzun bir tatile ihtiyacın var kardeşim:)

Çok yıprandın.
Bence ara ver biraz..

Emin ol,Fatih'te,başkanda orta yol bulurlar,arada yıpranan hep başkaları olur.

Sen yıprandın.

Duygu dünyan bozuldu.
Bizden farklı bakıyorsun.

Oluruna bırak gelişmeleri.

Aslolan TRABZONSPOR.
Bu günler geçer.

sismolog61
20.07.2009, 09:38
Ben türkiyede aglayacaklı halde Trabzonspora gelmek istiyorum diye yırtınan başka futbolcu görmedim.Bu ne sevgi Allahım.Sultanım emin olki bizde seni trabzonspora istiyoruz.
Yönetimde Bizans oyununun kokusunu alıyorum.Yaptıkları hiç etik degil,çok ayıp.
başka söze gerek varmı yazıkalr olsun...

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 09:41
Hep aynı döngü vardı.

Şimdi işin içine Futbolcu olmazsa olmazı girdi.

İstanbuldan başkan buluyor,Trabzondan yönetici bulamıyorduk.
Trabzondan başkana,İstanbuldan yönetici bulamıyorduk.

Hadi bulduk paramız olmuyordu.
Yerli bir hoca buluyorduk,yersiz bir kadro,yersiz olaylarla dağılıp gidiyorduk.

Başkanı bulduk dedik,hocayıda bulduk dedik,kadroyuda toparlıyrodukki,ortaya TEKKE işi çıktı.

Büyüdükçe,döngünün çapıda büyümeye başladı.

Bize her yer PROBLEM.

BİZE HER YER PROBLEM.

karaman6106
20.07.2009, 09:43

http://www.ntvmsnbc.com/news/264755.jpg

Not:Belediye'den Gerekli İzin Alınmıştır..14.00'da Tüm Trabzonspor'luları Meydan Parkına Bekliyoruz..

Harun-61
20.07.2009, 09:43
ah Baskan ahhh....!

61imhotep61
20.07.2009, 09:44

Görüşümüz şudur;

BATUHAN KARADENİZ..

Soner Kurt
20.07.2009, 09:46
Habu yazıyı bir ben okumadım galiba ?

Nerden okuyabilirim bir link verse !!!

ben son dakika haberlerine yazmıştım renktaş

Süleyman Sofu
20.07.2009, 09:47
arkadaşlar yürüyüş sadri başkanı kırabilir incitebilir öbür iki yöneticmiz haz bile alabilir ama sadri başkanı eleştirsemde çok severim onun kaybı bizi en az 10 yıl geriye götürür şurda liglerin başlamasına bişey kalmadı sürekli kaoslarla uğrşana bi klubüz zaten yürüyüş yapmaya hazırlanan arkadaşlar bence iptal etsinler sonra vicdanlarında hesplaşamazlar durun bakalım azıcık ortam sakinleşsin bir bakmışız başkan fatihle gelmiş ...
bizi kıranlar hiç bizi düşünüyomu başkan gider laflarınada tokuz açıkçası gitmez kardeşim korkmayın sadri başkan gitmez gitmesinde zaten ama tayfasından bir kaç kişiyi denize atması lazım yoksa taka su alıyor bilmesi lazım yürüyüşte on numara fikir bence herkes TRABZONSPOR taraftarının inatçılığını istediğiğnde neler yapabileceğini görmesi lazım biz sadece tekkeyi istedik gelsin kaptanımız olmasada golcümüz olsun dedik ama onlar FATİH TEKKE yi efsane yapmayı seçtiler eee efsaneyede hakettiği değeri vermek lazım o halde...

61imhotep61
20.07.2009, 09:47
ya bu yazılanlar dogruysa benim kafam karıştı...

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 09:48
sedat tunalının yazısının son bölümü ciddiyetini anlatıyor..
batuhan ve memleketim...
komik........

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 09:49
Bugün bu sayfalarda sürekli göreceğiz anlaşılan yürüyüş mesajını:)

Ben biraz işime odaklanayım:)

Kolay gelsin.

Travelair
20.07.2009, 09:53
"Not:Belediye'den Gerekli İzin Alınmıştır..14.00'da Tüm Trabzonspor'luları Meydan Parkına Bekliyoruz.."

Neden belediyeden izin alıyorsunuz ki? Benim bildiğim toplantı izni için valilikten izin alınır o da son çıkan kanunlardan sonra kaldı mı emin değilim

erdogan69
20.07.2009, 09:54
Fatih'in özel hayatı sorunlu imiş... Sayın Başkan bunu sürekli söyleyip durdu...

şimdi özel hayatıyla örnek(!) olan , dürüst , futboldan başka bir şey düüşnmeyen, gece kulüplerinin yakınından bile geçmeyen , Batuhan'ı alacaklarmış...

Ben hakikaten bu yönetimin özel hayatının sorunlu olması konusunu anlayamadım.

Engin,Tijikuzu ve son olarak da eğer alınabilirse Batuhan..

Sanırım Yönetimin , özel hayatın düzgün olmasından anladığı , sabaha kadar barlarda içki içip , gece kulüplerinde sabahlamak..

Evet yönetim için özel hayatının düzgün olması bu anlama geliyor...

Süleyman Sofu
20.07.2009, 09:54
http://www.haber61.net/images/news/276.jpg

Fatih Tekke NTV de yayınlanan Doğru Transfer programına katılarak transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
"Advocat affetmedi, özür diledi"
Zenit kulübünde devam edeceğini ve yarından itibaren A takımla idmanlara başlayacağını açıklayan Tekke "Dick Advocat beni affetmedi yanlış anlama olduğunu söyledi, özür diledi“ dedi
Son günlerde hakkında yapılan açıklamalar nedeniyle kendisi için çok önemli olan taraftarın sevgisini kaybetmek istemediğini söyleyen Tekke transferiyle ilgili de açıklamalar yaptı.
“Trabzonspor'a gelebileceğimi söyledim”
Kendisini 20 gün önce Trabzonspor yöneticisinin arayarak durumunu sorduğunu açıklayan Fatih Tekke “20 gün önce yönetici bir ağabeyim beni arayıp durumumu sordu. Ben de Trabzonspor'a gelebileceğimi söyledim” dedi. Fatih görüşmede para konuşulmadığını belirterek . "Eğer söz konusu takım Trabzonspor'sa duygusal davranmama lüksüm yok, ücret konuşulmadı" dedi.
“Trabzonlu ve Trabzonsporluyum”
Kendisinin Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu ve bunu kimsenin tartışamayacağını söyleyen Fatih Tekke “Futbol hayatının sonuna gelmiş bir oyuncu değilim burada edindiğim tecrübe ile gideceğim takıma çok faydalı olacağıma inanıyorum” dedi.
“Zenit'ten aldığım parayı talep etmedim”
Rıdvan Dilmen'in Ekonomik olarak mı anlaşamadınız? sorusu üzerine Tekke “Benim Rusya'da kazandığım parayı Trabzonspor'dan talep ettiğim iddiaları doğru değil. Futbol hayatımda ilk defa Trabzonspor'dan en çok para kazanan futbolcunun altında bir para talep ettim.” dedi. Ancak Tekke Trabzonspor'dan talep ettiği ücreti açıklamadı.
“Trabzonspor'a zorluk çıkarmadım”
Fatih Tekke Trabzonspor'a zorluk çıkarmadığını ve Trabzonspor'dan tavan ücretin altında ücret istediğini açıklamasına rağmen Trabzonspor'un kendisine teklif ettiği ücreti ve kendisinin talep ettiği ücreti açıklamadı.
“En ciddi teklif Trabzonspor'dan geldi”
Kendisiyle Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da ilgilendiğini açıklayan Tekke “en ciddi talep Trabzonspor'dan geldi” dedi.
Tekke bundan sonrası ile ilgili olarak da "Transfer döneminin sonuna 1,5 ay daha var. Bu süre içerisinde transfer teklifi alırsam ayrılmak isterim yoksa burda kalacağım. Bu dönemde olmazsa Ocak transferinde ya da gelecek yıl transferde buradan ayrılmak istiyorum” dedi.
kime inanalım şimdi sedat tunalıyamı sadri başkanamı yoksa kaptanamı...

Osman Yavuz
20.07.2009, 09:55
Ya başkan yalan söylüyor ya da Fatih.Sonuçta ortada bir yalan var ama kimin ki yalan belli değil.

Recep Alkan
20.07.2009, 09:55
Sevgili Recep,

Kanaatim o ki;uzun bir tatile ihtiyacın var kardeşim:)

Çok yıprandın.
Bence ara ver biraz..

Emin ol,Fatih'te,başkanda orta yol bulurlar,arada yıpranan hep başkaları olur.

Sen yıprandın.

Duygu dünyan bozuldu.
Bizden farklı bakıyorsun.

Oluruna bırak gelişmeleri.

Aslolan TRABZONSPOR.
Bu günler geçer.

Olcay abi, ALLAH kısmet ederse 1-2 haftaya kadar çıkacağım tatile. Beni düşündüğün için teşekkürler.

Yıpranacak birşey yok ki abi. Ne transfer olacak futbolcu benim, ne de transfer edece başkan benim. Bir başlık açmakla hangimiz yorulur ki :)

Ben burdaki kimseye saygısızlık yapmam. Ama bazı şeyler hoş olmuyor. Çoğu kişi aslında benim gibi düşünüyor. Ama onların içinden düşündüklerini ben sesli dülşünüyorum. Neden kabahatli oluyorum.

Bu transferin artık orta bir yolu kalmadı sevgili abim.

İki şık var önümüzde ;

1) Bu transfer olacak : Bu saatten sonra olan transferde kime ne yarar sağlar o da bir meçhul

2) Bu transfer olmayacak : Sonuçları avni aker de ağır olacak.

Yani iki ucu boklu değnek abicim.

Ben dinlerim dinlenmesine, düşüncelerim ile rahatsızlık vermem de, 6 milyon Trabzonsporlu var be abi.

Neyse haklısın abi diyeyim son olarak...

seyyah61
20.07.2009, 09:56
Yürüyüs fikrine katilmiyorum.
Her seyi oluruna birakmak lazim.
Fatih baska konusuyor, yönetim baska konusuyor.
Ben iki tarafa da esit mesafede olan Sedat Tunali'ya güveniyorum.
Sorun Fatih'ten kaynaklaniyor, bu yüzden yürüyüs yapmaniz hic bir seyi degistirmeyecektir.

winner
Yetti bu Fatih olayı, lig başlayacak ne ile uğraşıyoruz.Olmayacak anlayın işte...

S.DEMİRCİ
umarım bu inatlaşma avni akere taşınmaz...

Süleyman Sofu
20.07.2009, 09:59
taşındı bile emin ol ilk maçta gol gecikirse o atmosferi düşünmek bile istemiyorum...

FATİHLİ
20.07.2009, 10:00
Yürüyüs fikrine katilmiyorum.
Her seyi oluruna birakmak lazim.
Fatih baska konusuyor, yönetim baska konusuyor.
Ben iki tarafa da esit mesafede olan Sedat Tunali'ya güveniyorum.
Sorun Fatih'ten kaynaklaniyor, bu yüzden yürüyüs yapmaniz hic bir seyi degistirmeyecektir.

TEKKE doğruları canlı canlı açıkladı yönetim de karşımıza geçsin adam gibi konuşsun kaçamak dövüşmesin fatihe inanıyorum

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 10:00
çok ayıp ve çok amatörce bir şey olur bu yürüyüş işi. . .Yazık harbiden yazık!!!

FATİHLİ
20.07.2009, 10:01

acilen çok iyi bir forvet alınmazsa avni aker çok şeylere gebe

erdogan69
20.07.2009, 10:02
1.Gökdenizin gitme süreci
2.Yattaranın katar süreci
3.ERsun hocanın gitme süreci
4.Yeni Teknik direktörün gelme süreci
5.Fatihin alınmama süreci
6.Başkanın Trabzondaki kurumlarla olan kavga süreci (Her ne olduysa şimdi kavga ettiği kurumların başkanlarına desteklerinden dolayı plaket veriyor )

Yönetim Bu süreçlerden hangisini doğru dürüst yönetebilmiştir. Hangisi helal olsun bu işi çok güzel bir şekilde hallettiler diyebildik. Ben bu yönetimin bu işi yönetemediğini düşünüyorum.

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 10:02
taşındı bile emin ol ilk maçta gol gecikirse o atmosferi düşünmek bile istemiyorum...

şayet benim çevremde veya yakınımda daha maç başlar başlamaz, kaçırılması normal olan bir pozisyondan sonra Fatih Tekke diye bağıran olursa, ben o bağıranın üzerine atlarım...bakalım ne kadar baba yiğit varmış. . .

Mustafa Önal
20.07.2009, 10:03
ben başkanın bizzat fatihle konuştuğunu düşünmüyorum. transfer görüşmesi yapan yönetici fatih konusunu başkana nasıl aksettirdi bilmiyorum. ayrıca konunun maddiyat olmadığına inanıyorum.

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 10:03
Sivas maçında şöyle 8-10 maçlık bir ceza alsak fena olmayacak(!) gibi..
Deplasman gibi olacağına seyircisiz olur zira şımarık çocuklar gibi bir taraftara sahibiz..

Tekke gelmezse kaçan golde şu olurmuş bu olurmuş.. pehhh..

Tribün boş olursa bişe olmaz..

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 10:04
Dostum,mesela sen ne yapmayı düşünüyorsun AVNİ AKER'de.

İlk gol kaçışındamı?
Yoksa 3,5,7 gibi rakamlardan sonramı tepkini TEKKE diye bağırarak,yada İSTİFA diye bağırarak vereceksin ?

Merak ettim.

Hani iş şeye döndü,TRAFİK CANAVARI kavramına.

Canavar biz,ama suçlu hayal kahramanı.

AVNİ AKER'de SAĞDUYULU TARAFTARIMIZDA olacak.
UNUTMAYALIM!!!
acilen çok iyi bir forvet alınmazsa avni aker çok şeylere gebe

Süleyman Sofu
20.07.2009, 10:04
şayet benim çevremde veya yakınımda daha maç başlar başlamaz, kaçırılması normal olan bir pozisyondan sonra Fatih Tekke diye bağıran olursa, ben o bağıranın üzerine atlarım...bakalım ne kadar baba yiğit varmış. . .
neden sen eleştiriyorsunda başkalarının eleştirmesine tahammül edemiyorsun hadi diyelim sen o bi kişinin üstüne atladın ya tribün komple bağırırsa ne yapacan stadımı terkedecen?

61imhotep61
20.07.2009, 10:05
ben başkana,sedat tunalıya inanıyorum...

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 10:05
Deplasman gibi olacağına seyircisiz olur zira şımarık çocuklar gibi bir taraftara sahibiz..

aklıbaşında bir sen ve birkaç kişi daha var..
gerisi benim gibi şımarık taraftar...
bu taraftarmı şımarık???
yapmayın allah aşkına...

Süleyman Sofu
20.07.2009, 10:07
Fatih Tekke NTV de yayınlanan Doğru Transfer programına katılarak transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Zenit kulübünde devam edeceğini ve yarından itibaren A takımla idmanlara başlayacağını açıklayan Tekke "Dick Advocat beni affetmedi yanlış anlama olduğunu söyledi, özür diledi“ dedi
Son günlerde hakkında yapılan açıklamalar nedeniyle kendisi için çok önemli olan taraftarın sevgisini kaybetmek istemediğini söyleyen Tekke transferiyle ilgili de açıklamalar yaptı.
Kendisini 20 gün önce Trabzonspor yöneticisinin arayarak durumunu sorduğunu açıklayan Fatih Tekke “20 gün önce yönetici bir ağabeyim beni arayıp durumumu sordu. Ben de Trabzonspor'a gelebileceğimi söyledim” dedi. Fatih görüşmede para konuşulmadığını belirterek . "Eğer söz konusu takım Trabzonspor'sa duygusal davranmama lüksüm yok, ücret konuşulmadı" dedi.
Kendisinin Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu ve bunu kimsenin tartışamayacağını söyleyen Fatih Tekke “Futbol hayatının sonuna gelmiş bir oyuncu değilim burada edindiğim tecrübe ile gideceğim takıma çok faydalı olacağıma inanıyorum” dedi.
Rıdvan Dilmen'in Ekonomik olarak mı anlaşamadınız? sorusu üzerine Tekke “Benim Rusya'da kazandığım parayı Trabzonspor'dan talep ettiğim iddiaları doğru değil. Futbol hayatımda ilk defa Trabzonspor'dan en çok para kazanan futbolcunun altında bir para talep ettim.” dedi. Ancak Tekke Trabzonspor'dan talep ettiği ücreti açıklamadı.
Fatih Tekke Trabzonspor'a zorluk çıkarmadığını ve Trabzonspor'dan tavan ücretin altında ücret istediğini açıklamasına rağmen Trabzonspor'un kendisine teklif ettiği ücreti ve kendisinin talep ettiği ücreti açıklamadı.
Kendisiyle Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da ilgilendiğini açıklayan Tekke “en ciddi talep Trabzonspor'dan geldi” dedi.
Tekke bundan sonrası ile ilgili olarak da "Transfer döneminin sonuna 1,5 ay daha var. Bu süre içerisinde transfer teklifi alırsam ayrılmak isterim yoksa burda kalacağım. Bu dönemde olmazsa Ocak transferinde ya da gelecek yıl transferde buradan ayrılmak istiyorum” dedi.
kime inanalım şimdi sedat tunalıyamı sadri başkanamı yoksa kaptanamı...

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 10:07
neden sen eleştiriyorsunda başkalarının eleştirmesine tahammül edemiyorsun hadi diyelim sen o bi kişinin üstüne atladın ya tribün komple bağırırsa ne yapacan stadımı terkedecen?

ben zamanında hami'ye küfredene de atladım, hüseyine küfredene de atladım.toplu bağrıldığı zaman da döndüm ve hepsine sövdüm.hiçbir baba yiğit de üzerime gelemedi!

her ne olursa olsun sahadaki futbolcuna saygı duyacaksın, eğer ki duymuyorsan, beğenmiyorsan, o zaman gelme stada, destekleme takımı. . .

Adem Erdoğan
20.07.2009, 10:09
yönetim stadda yağmurluk yerine koyun postu dağıtırsa hiç şaşırmam.

FATİHLİ

neden şımarık oluyoruz hacısalihoğlu na boyun eğmediğimiz için mi kişisel egolara taviz vermediğimiz için mi bunun içinse sonuna kadar şımarığım

Ahmet Faruk
İsteyen istediği yerden çekiyor konuşmaları.

Fatih "En ciddi teklif Trabzonspordan geldi" diyor, ama birileri yine istediği yeri ele alıyor...

Başkan bundan 3 ay önce taraftarın sesini çıkartmaktan utanmayan kesiminin istediğini yapmayacaktı...
İpin ucu kaçtı bir kere, ancak yeni bir başkan ve yönetim sınırları yeniden çizebilir...
Adama iki defa istediğini yaptırdı taraftar, bırakalım bir kerede o istediğini yapsın.

FATİHLİ
20.07.2009, 10:10
ben bağıracağım gel atla bakalım

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 10:10
ben bağıracağım gel atla bakalım

ben adam ayırmam, atlarım...

Recep Alkan
20.07.2009, 10:12
yönetim stadda yağmurluk yerine koyun postu dağıtırsa hiç şaşırmam.

Adak kurbanlarının postları mı olacak bu adem ?

Malum istenmeyen alınmadı ya :)

erdogan69
20.07.2009, 10:12
Anlaşılan birde bu sezon taraftar arasında kavgalar oalcak... Hadi bakalım Hacısalihoğlu koca kulübü birbirine düşürdün... Kınanı yak artık.

FATİHLİ
20.07.2009, 10:13
tamam ayırma gel atla

karaman6106

sadri başkan, hacısalihin yalanlarını söylüyor...hacısalih sözlü konuşuyor...sadri yazılı...söz uçar, yazı kalır...sadriyi yiyip bitirdiler...

S.DEMİRCİ
kardeşim sakin...
gereksiz tartışmalar bunlar...

SEDAT
valla onu bunu bilmem almayın abi şu adamı tamam itiraz eden yok ama başkanım eğer geçen seneki gibi goller hatta daha fazla kaçırırlarsa o zaman taraftara ne cevap vericeğinizi şimdiden hazırlayınız diğer iki zatı muhtereminden size bıyık altından gülecğinden hiç şüphem yok lakin güzel bi cevap hazırlayınız 28 senedir olmadı yine seneye diyen bu taraftarı üzgünüz gibi laflar pek telkin etmeyecektir..

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 10:15
aklıbaşında bir sen ve birkaç kişi daha var..
gerisi benim gibi şımarık taraftar...
bu taraftarmı şımarık???
yapmayın allah aşkına...

neden şımarık oluyoruz hacısalihoğlu na boyun eğmediğimiz için mi kişisel egolara taviz vermediğimiz için mi bunun içinse sonuna kadar şımarığım

Ne demek Fatih Tekke gelmezse kaçan her golde Avni Aker'de şu olur bu olur demek??

Bildiğin şımarıklık.. Çok biliyorsanız aday olun kongrede..

ekleme: Arka sayfalarda ve Fatih gelsin konulu sayfada yazdıklarımı okumadan F.Tekke'nin gelmesini isteyip istemediğim konusunda sonuç çıkaranlar, çıkardıkları sonucu nerden çıkarıyorlar bir düşünsünler derim bu arada..

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 10:17
Gökhan Bayrak kardeşim,lütfen.

SAĞDUYU dedik.
Atlamak yok öle:)

Bırakacağız AVNİ AKER'i abilere.

Zaten en az 5 maç kapatırlar bizi:)

FATİHLİ
Ne demek Fatih Tekke gelmezse kaçan her golde Avni Aker'de şu olur bu olur demek??

o da olur inşallah

Süleyman Sofu
ben zamanında hami'ye küfredene de atladım, hüseyine küfredene de atladım.toplu bağrıldığı zaman da döndüm ve hepsine sövdüm.hiçbir baba yiğit de üzerime gelemedi!

her ne olursa olsun sahadaki futbolcuna saygı duyacaksın, eğer ki duymuyorsan, beğenmiyorsan, o zaman gelme stada, destekleme takımı. . .
futbolcuya saygı duymakla ne alakası var adam altıpastan topu denize yollarsa taraftarda ne yapacak alkışlayacakmı sen öyle herkesin üstüne atlamaya devam et ama kollada o üstüne atladıkların üstünden geçmesin sonra

Erbay
Vedat Okyar vefat etmiş, ALLAH rahmet eylesin.

sorin
20.07.2009, 10:18
1.Fatihi beğenmeyen yönetimin alacağı golcüyü göreceğiz
2.Şayet Trabzonspora gelmek için menajerimle görüşün veya şu kadar para isterim dediyse bi gün ortaya çıkar bu bakalım Fatih o zaman o taraftarın yüzüne nasıl bakar.
Kimse bana da safını belli et filan demesin benim safım şampiyon TRABZONSPOR dur.

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 10:20

ekleme: Arka sayfalarda ve Fatih gelsin konulu sayfada yazdıklarımı okumadan F.Tekke'nin gelmesini isteyip istemediğim konusunda sonuç çıkaranlar, çıkardıkları sonucu nerden çıkarıyorlar bir düşünsünler derim bu arada..
klasik cümleler...
çok biliyorsanız aday olun..
size nuri albayrak lazım...
başka bir fikrin yok galiba?

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 10:20
kardeşim sakin...
gereksiz tartışmalar bunlar...

nasıl sakin olacaksın yaa?nedir bu Allah aşkına?biz Trabzonspor sevdalısıyız, kişilere değil bizim aşkımız.

Hami bu takımı 17 yaşında başladı sırtlamaya, 20 yıla yakın oynadı, 200 gol atan tek futbolcumuz.Özkan sümer gelir gelmez kovdu hami'yi, kim sahip çıktı kaptanımıza?kim yürüyüş düzenledi?kim tehditler savurdu?fatih mahallesinde 1-2 kişinin düzenlediği imza kampanyası dışında hiçbirşey yapılamadı.üstelik fatih kendi gitmiş burdan ve iyi de para kazanıyor.ama biz hami'yi kovduk ve Ankaragücünde sürünmesine, kötü günler geçirmesine sebep olduk.

Ünal bu takımın en büyük kaptanlarından birisi oldu.milli takımın vazgeçilmezi, şehrin en sevdiği, takımı her zaman sırtlayan futbolcu oldu.kim yürüdü ünal için?kim imza topladı ünal için?

böyle taraftar bozuntusu gördükçe harbiden utanıyorum.Yazık çok yazık!

Adem Erdoğan
20.07.2009, 10:22
nasıl sakin olacaksın yaa?nedir bu Allah aşkına?biz Trabzonspor sevdalısıyız, kişilere değil bizim aşkımız.

Hami bu takımı 17 yaşında başladı sırtlamaya, 20 yıla yakın oynadı, 200 gol atan tek futbolcumuz.Özkan sümer gelir gelmez kovdu hami'yi, kim sahip çıktı kaptanımıza?kim yürüyüş düzenledi?kim tehditler savurdu?fatih mahallesinde 1-2 kişinin düzenlediği imza kampanyası dışında hiçbirşey yapılamadı.üstelik fatih kendi gitmiş burdan ve iyi de para kazanıyor.ama biz hami'yi kovduk ve Ankaragücünde sürünmesine, kötü günler geçirmesine sebep olduk.

Ünal bu takımın en büyük kaptanlarından birisi oldu.milli takımın vazgeçilmezi, şehrin en sevdiği, takımı her zaman sırtlayan futbolcu oldu.kim yürüdü ünal için?kim imza topladı ünal için?

Fatih'i isteyenler Fatih için değil Trabzonspor için istiyor.
Ortada vefa gösterisi yok; ihtiyaca gereken çözüm var.

Özge
20.07.2009, 10:23
Başkan çok yanlış yaptı Fatih Tekke konusunda.Almayacağız de olsun bitsin bari.Para konusunu niye konuşuyorsun ki?Dün Fatih'i dinledim tv de.En korktuğum şey para için taraftarın önüne atılmak dedi.Başkan onu yaptı ama Fatih'in açıklama yapacağını düşünmedi herhalde:)Olayların böyle olmasına üzüldüm açıkçası.

FATİHLİ
20.07.2009, 10:24
gökhan bayrak ağır ol

seyyah61
20.07.2009, 10:24
Gökhan Bayrak kardeşim,lütfen.

SAĞDUYU dedik.
Atlamak yok öle:)

Bırakacağız AVNİ AKER'i abilere.

Zaten en az 5 maç kapatırlar bizi:)
Olcay abi belki ironik bir sekilde dile getiriyorsun ama taraftarimizin hic ama hic ders aldigi yok.
Bu tür bir olay olur da sahamiz kapanirsa, kaybeden iki sezon önce Sivas macindan sonra oldugu gibi yine Trabzonspor olacak.
Bence en iyisi tadilat , yenileme ayagina stadi kapatip maclari Istanbul'da oynamak.
Belki o zaman bizim taraftarin akli basina gelir.

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 10:25

ezici çoğunluk takıma sevdalı..
bundan şüphen olmasın..
avniakerde takımı destekleme düşüncelerinede katılıyorum..
insanların kızgınlığıda sırf fatih tekke alınmadığı için değil..
takımda gol sorunu var..
bunun en uygun çözümü fatih tekke..
ve bu süreçte yaşanan bir sürü tutarsızlık..
ve inan herkes artık şampiyonluk yaşamak istiyor...

Ahmet Kuru
20.07.2009, 10:26
Başkan'ım Fatih problemli bir futbolcu,Batuhan ise vukaatsız öyle mi?
Doğrumudur yanlışmıdır bu haber bilmem...Ama umarım doğru değildir..
Ozaman Başkan hakkında tartışmanın söz konusu bile olamayacağı şeyleri tartışmaya açarım...

karaman6106
20.07.2009, 10:28

sadri başkan, hacısalihin yalanlarını söylüyor...hacısalih sözlü konuşuyor...sadri yazılı...söz uçar, yazı kalır...sadriyi yiyip bitirdiler...

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 10:28
Fatih'i isteyenler Fatih için değil Trabzonspor için istiyor.
Ortada vefa gösterisi yok; ihtiyaca gereken çözüm var.

Trabzonspor için istiyorsan, "bu takıma iyi bir forvet alın" dersin, kişi hayranlığı yapmazsın. . .

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 10:29
gökhan bayrak ağır ol

fazla ağır değilim ama iyi atlarım!

Ahmet Kuru
20.07.2009, 10:31
Trabzonspor için istiyorsan, "bu takıma iyi bir forvet alın" dersin, kişi hayranlığı yapmazsın. . .

Bu takıma iyi bir forvet alın diyebilmek için ilk önce yerli bir aday olması gerek(Fatih'in dışında)...
Yabancının yabancısı olsun diyorsanız eğerde kontejan sorununu çözmek gerek ilk önce...Elimizde fazla yapancı var..Tüm kapıları tıkıyor..
En ihtiyaç olanı,,en uygun olanını elimizin tersiyle itiyoruz...
Taraftar işte bundan sebep isyan ediyor,bu konunun peşini bırakmıyor..
Her ne olursa olsun ''bir umut'' diyor..

FATİHLİ
20.07.2009, 10:31
biz ne diyoruz fatih bizim karabamız mı hayır fatih gelse biz mi para kazanacağız hayır kim için istiyoruz trabzonspor için neden istiyoruz bu forvetlerle gol atamayız atsak ta şampiyon olamayız geçen yıl gördük illaki fatih mi olsun hayır ama fatih ayarında çok iyi bir forvet... peki fatih kalitesinde,fiyatında ,ruhunda,yüreğnde bir golcü bulabilirmiyiz hayır biz doğruları konuşuyoruz hacısaligoğlu ego tatmin ediyor biz şımarık oluyoruz yuh olsun

kurtcebe
20.07.2009, 10:32
Trabzonspor başkanına saygım sonsuz ancak Sadri Şener ve yönetimi malesef Fatih konusunda samim,yetsiz bir tavır sergilediler ve sergilemeye devam ediyorlar, bu onşara hiç yakışmadı.
Trabzonluların en büyük özelliği birbirini tutmalarıdır, bunu özellikle gurbette çok iyi hissedersiniz eğer ki Fatih gibi bir kardeşimiz trabzonspora gelmek istiyo ve tavan ücreti hakkettiğini hepimiz biliyorsak tavan ücreti vereceksin arkadaş, yok yarısı maç başı yok yarısı peşin falan filan songtan daha az ücret verelim, adamı almayacaz, gündemde yok, hocaya soralım, bonservisi pahalı, çok ücret istedi gibi bir sürü neden ileri sürüp almıoyrsun en son ise taraftarın önüne atıp çok para istedi d,yorsun yazıklar olsun Sadri Şener ve yönetimi. Oysaki beni inandırmış takımı toparlayacak efsane başkan olduğunuza canı gönülden inanmıştım, yazıklar olsun.
Fatih canlı yayına çıktı ve konuştu tavan ücret önerildi resmi görüşmelerden önce dedi ve ona razı olduğunu çok net söyledi anlamak istemeyen hala anlamasın. Eğer yalan söylüyorsa onada yazıklar olsun.
Ben bu sene stadda maç seyredilemeyeceğini şimdiden söyleyeyim, her kaçırılan gol sonrası veya her kaybedilen maç sonrası yönetim aleyhine ve fatih tekke şeklinde tezahüratlar olacak ve bu sene bize rezil olacak.
Bunu göze alan başkan ve yönetimi güya korumaya çalıştıkları takımın ahengini kendileri çoktan bozdular. Takım taraftar arasında uyum yoksa iş baştan bitmiştir.
Oki bu sayfa Sadri şener sayfası çok daha uzatmak istemem ama babacan tavırları olmasına ramen herehketlerinde müthiş bir kibir ve ben bilirim havası olan Sadri Şener malesef ben ve benim gibi bir çok Trabzonlu-Trabzonsporlulunun gözündeki değerini kaybetmiştir. Eğer bizler kibirli inasanları el üstünde tutacaksak Onursal ! başkanımızı göreve davet edelim ondaki kibir hiç kimsede yok.

Mollasalihoğlu
klasik cümleler...
çok biliyorsanız aday olun..
size nuri albayrak lazım...
başka bir fikrin yok galiba?

Çok biliyorsanız yürüyün o zaman..
Açılırsınız..

Sonra da billboardlara reklam verin ;)

ispiroğlu
yürüyüs fikrini kesinlikle tasvip etmiyorum. amac ne? yürüyüs ile elde edilmek istenen ne?
arkadaslar yapmayin, yapacaginiz eylemin doguracagi sonuclari düsünün.

FATİHLİ
fazla ağır değilim ama iyi atlarım!

senin her tarafın atlasa ne olur bozma ağzımı da ceza almayayım

Adem Erdoğan

evet forvet alınsın diyorum.Fatih Tekke gibi forvet kim var bunun cevabını ver bakalım.ama öyle 5 tane sayarım 10 sayarım diye havaya sıkmak yok isim alayım.

Celal Demir
20.07.2009, 10:33
lütfen kocaelidede yapalım böyle bişeyler LÜTFENNNNN....

Gökhan BAYRAK
20.07.2009, 10:34
senin her tarafın atlasa ne olur bozma ağzımı da ceza almayayım

hep bozsan ne olur?ben atlayacam, babayiğit olan bağırır yanımda.fazla liv liv etme daha. . .

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 10:34
evet forvet alınsın diyorum.Fatih Tekke gibi forvet kim var bunun cevabını ver bakalım.ama öyle 5 tane sayarım 10 sayarım diye havaya sıkmak yok isim alayım.

5 tane sayarım hala iddialıyım, tek şart var ama bir tane alternatif başkan adayı..

Ama Ağaoğlu demek yok, Ağaoğlu başkalarının desturu olmadan Trabzon'a girebilecek önce..

Sıkmak yokmuş, kuru sıkılar sizi..

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 10:35
Çok biliyorsanız yürüyün o zaman..
Açılırsınız..

Sonra da billboardlara reklam verin ;)
bir tek sensin burada kafası çalışan...
sağlıklı düşünebilen...

Remzi
20.07.2009, 10:35
Napoli taraftarı maradona'yı almak için para toplar bizim taraftarımız Yürür.. Gerçi onu da yapacağımızı sanmıyorum. böyle şeylerde pasiftir taraftarımız sadece oturduğu yerden ister :)

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 10:36
Napoli taraftarı maradona'yı almak için para toplar bizim taraftarımız Yürür.. Gerçi onu da yapacağımızı sanmıyorum. böyle şeylerde pasiftir taraftarımız sadece oturduğu yerden ister :)

:D

Benden başka da sağlıklı düşünebilenler var ;)

Ali İhsan
20.07.2009, 10:37

Fatih kadar iyi, tecrübeli, kendini ispatlamış, taraftarı transferiyle rahatlatabilecek, şehri bilen, şehrin insanını bilen, sorumluluklarını gayet iyi bilen, senede 20 gol atabilecek, takımı zor zamanlarında kurtarabilecek ve maliyeti en fazla Fatih kadar olabilecek bir golcü var mı bildiğiniz?

oguz altinbas
20.07.2009, 10:38
fatih dünkü acıklamalarından sonra başkan tarafından kandırıldığımız acık bir şekilde ortaya cıkmıştır.baskana olan güvenimiz ciddi bir şekilde sarsılmıştır

FATİHLİ
20.07.2009, 10:38
hep bozsan ne olur?ben atlayacam, babayiğit olan bağırır yanımda.fazla liv liv etme daha. . .

tamam gel atla olimpiyatta olacağım

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 10:39
Arkadaşlar hepimiz Trabzonsporluyuz, birbirimizi üzmeyelim..

Celal Demir
20.07.2009, 10:40
yanlış yaptın başkan istemiyosan açık açık istemiyoruz diyebilirdin hem tekkeye hemde bize yanlış yaptın...

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 10:42
arkadaşlar birbirimizi tehdit etmeyi bırakalım..
yönetici arkadaşlar şu çirkin mesajları silelim isterseniz..
bmn forumuna yakışmıyor..

kadir57
başkanımız fatih tekke transferini maddiyata bağladı, fatih tekke ise böyle bir şeyin olmadığını söyledi.. peki başkanımızın dediği gibi transferin olmayışı maddiyat ise neden taraftarlar olarak bir kampanya düzenlenmiyor..

Mustafa ÖZDEMİR
başjandan açıklama bekliyoruz .fatih parada sorun yok dedi .başkan bu lafın altında kalırsa anlaşılacakki bazılarının dediği gibi MAALESEF yönetim içinde kendi çıkarları için trabzonsporun çıkarlarını hiçe sayanlar var...

alperberat
20.07.2009, 10:43
fatih tekke'nin açıklamalarından sonra kulupten bilhassa da sevgili başkanımızdan açıklama bekliyoruz. açık açık problem neyse söylesinler boylece kimse tohmet altında kalmasın.

Celal Demir
20.07.2009, 10:43
başkanımız fatih tekke transferini maddiyata bağladı, fatih tekke ise böyle bir şeyin olmadığını söyledi.. peki başkanımızın dediği gibi transferin olmayışı maddiyat ise neden taraftarlar olarak bir kampanya düzenlenmiyor..

sen inanıormusun maddiyat olduğuna ben kesinlikle inanmıyorum malesef başkanımız yalan söylüyor bundan eminim.

Adem Erdoğan
20.07.2009, 10:44
5 tane sayarım hala iddialıyım, tek şart var ama bir tane alternatif başkan adayı..

Ama Ağaoğlu demek yok, Ağaoğlu başkalarının desturu olmadan Trabzon'a girebilecek önce..

Hımm..Burdan şu sonuç çıkıyor, Sadri Şener varsa Fatih yok;
adayım her zaman Sadri Şener.Sen de mesela o 5 linin 2 si Gökhan ve Umut diyebilirsin kabul ediyorum; ikisininde Fatih'ten birkaç gömlek üstün olduğunu varsayalım; kaldı 3.
Evet kalan o 3 futbolcu kim mesela.

Emre7
20.07.2009, 10:44
sen inanıormusun maddiyat olduğuna ben kesinlikle inanmıyorum malesef başkanımız yalan söylüyor bundan eminim.

oha :eek::eek::eek:

nbay
20.07.2009, 10:45
fatih tekkeyi almayan başkanımız değildir,trabzon kanadındaki malum kişidir baştan beri fatihe şiddetle karşı çıkan odur,sadri şener fatih tekke konusunda bir düşünceye sahip olacak durumda değildi zaten,başkan olana kadar yıllardır trabzonspordan uzaktı,transferin olmayışının nedeni yine söylüyorum trabzondaki yöneticidir,,daha önce istifa eden yönetici abilerimizin de istifaya iten temel nedenlerden biriside bu yöneticinin klüp üzerinde olumsuz etksiidir,fatih olayına bu açıdan yaklaşırsak gereksiz tartışmalardan da kurtulmuş oluruz arkadaşlar

FATİHLİ
20.07.2009, 10:46
fatih tekkeyi almayan başkanımız değildir,trabzon kanadındaki malum kişidir baştan beri fatihe şiddetle karşı çıkan odur,sadri şener fatih tekke konusunda bir düşünceye sahip olacak durumda değildi zaten,başkan olana kadar yıllardır trabzonspordan uzaktı,transferin olmayışının nedeni yine söylüyorum trabzondaki yöneticidir,,daha önce istifa eden yönetici abilerimizin de istifaya iten temel nedenlerden biriside bu yöneticinin klüp üzerinde olumsuz etksiidir,fatih olayına bu açıdan yaklaşırsak gereksiz tartışmalardan da kurtulmuş oluruz arkadaşlar

işte bu kadar basit olay budur

kadir57

bende inanmıyorum maddiyat olduğuna...

Recep Alkan

Güzel kardeşim dün de verdim cevabını, ne demek bu isim kabul olmaz. İsim istedin verdim. Ağaoğlu dedim.

Bu adamın yönetime girme durumu varken herkesin ağzının suyu akıyordu !!

Kaldı ki senin forvet olarak sayacağın adamlar Fatihe eş değer olacak mı ?

Say bakalım şu isimleri.

Mollasalihoğlu
Hımm..Burdan şu sonuç çıkıyor, Sadri Şener varsa Fatih yok;
adayım her zaman Sadri Şener.Sen de mesela o 5 linin 2 si Gökhan ve Umut diyebilirsin kabul ediyorum; ikisininde Fatih'ten birkaç gömlek üstün olduğunu varsayalım; kaldı 3.
Evet kalan o 3 futbolcu kim mesela.

Yahu intihar edeceğim kimse beni anlamıyor diye..

Sen o 5 alternatif ile ilgili yazının tamamını okudun mu?
Okumadıysan oku öyle konuşalım..
Okudun da hala bunları yazıyorsan konuşmayalım zaten..

Celal Demir
20.07.2009, 10:47
oha :eek::eek::eek:

neden oha ?

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 10:47
Güzel kardeşim dün de verdim cevabını, ne demek bu isim kabul olmaz. İsim istedin verdim. Ağaoğlu dedim.

Bu adamın yönetime girme durumu varken herkesin ağzının suyu akıyordu !!

Kaldı ki senin forvet olarak sayacağın adamlar Fatihe eş değer olacak mı ?

Say bakalım şu isimleri.

Ohooo, sen bile anlamamışsın..

Tamam kabul ediyorum.. F.Tekke alınmazsa 25 sene daha şampiyon olamayız, başkanımız değil Şener, Perez dahi olsa..

Celal Demir
20.07.2009, 10:49
hacısalihoğlu denen adam varken bu klüpte TEKKE kesinlikle alınamaz hele birde ona destek veren sadri şener varsa sadece tvlerde izleriz tekkeyi malesef bu böyle :S

ErtuGrul
Bu saatten sonra,bukadar yazilan cizilenden sonra ne Fatih Tekke gelir, nede yonetim Fatih'i alir bu isi uzatmanin anlami yok.. menfi yada aleyhte yazilan her yorum kulube zarar vermekte..

Emrah Akcagöz
neden oha ?
Abi nerden biliyosun başkanın yalan konuştuğunu tamam hadi konuştu diyeli peki Fatihin doğru söylediği ne malum..?

Emre7
20.07.2009, 10:51
neden oha ?

adama yalancı dedin. bizi kandırıyor dedin.
bir başkan taraftarına olan güvenini kaybetmesi "oha :eek: :eek: :eek: lık bir durum değil mi"

Osman Yavuz
Başkanı kullanıyor Hacısalihoğlu.Başkan da seyrediyor nasıl kullanıldığını.

Celal Demir
Abi nerden biliyosun başkanın yalan konuştuğunu tamam hadi konuştu diyeli peki Fatihin doğru söylediği ne malum..?

kardeş tekke transferi gündenme olduğundan beri kıvıran takke değil başkanımız ve hacısalihoğludur tekke zaten hep gelmek istediğini parada sorun çıkartmadığını söyledi farklı bişey demedi peki bizimkiler ne yaptı tekke konusunda ? bunun cevabınıda sen ver istersen kardeşim...

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 10:52
Şimdi sıra Hacısalihoğluna geldi bu adama ulaşacak kimse yokmu işin aslı astarı nedir neden Fatih Tekke istenilmiyor bunu bi sormak lazım

Celal Demir
20.07.2009, 10:53
bir başkan taraftarına olan güvenini kaybetmesi "oha :eek: :eek: :eek: lık bir durum değil mi"

malesef öyle ama bu işi buralara getiren başkana ARTIK inanmayanlar değil çok güvendiğimiz başkanımız ve onun yanındaki ismini bile söylemek istemediğim kişidir...

Ahmet Kuru
20.07.2009, 10:53
O başkan'ın sorunu...
Bu zaman kadar gelen süreç bunu gösteriyor...
Hep bir kılıf uydurmaca,hep öne atılan bahaneler...

61imhotep61
20.07.2009, 10:54
ya 3 trılyon yıllık para istemiş daha ne isteyecek

kurtcebe
20.07.2009, 10:54
Bonservisi bile halledilmiş bu adamın ne biçim bir iştir anlamadım adama maç başı yerine garanti para önerseler iş bitecekti ama yönetimde bu işe çok iyi bildiğiniz zanneden kurnazlar art niyetliler var demekki. Maç başı ücretmiş kim maç başı ücret alıyor trabzonsporda geçen sene serkan, hüseyin, umut, gökhan , song, colman, cale vs. ilk 11 den kim maç başı ücret aldı da fatihte bu isteniyor.
Bunun sorumlusu kimse hesap verecek bu öğrenilecek ve kendi egolarını tatmin için Fatih gibi bir adamın Trabzonspora gelmesine engel olan kimse meydana çıkacak ve kamu vicadanına hesap verecek, toplumun gözünde bir hiç olacaklardır tıpki bazı diğer kişilerde olduğu gibi. Hacısalihoğlumu, Alioğlu mu Şenermi kimse o.
Burda mesele Fatih meselesi değil kişisel çıkarların Trabzonspor menfaatlerinin üstünde tutulmasıdır. Yönetimdekiler bizden daha çok Trabzpnsporlu değildir. Bu ölçülemez bir şey olduğuna göre. Alioğlu denilen adam Trabzonsporun doktoru ünvanını kullanarak sisim yapmış sıradan bir ortopedi doktorudur, şimdi ise sanki Trabzonun bir numaralı rtopedi doktoru gibidir. Bunun gibi bir çok örnek gösterilebilir. Elbetteki Trabzonspra hizmet eden başımızın tacıdır, Trabzonda ona hizmetinin karşılığını verecktir ama kişisel kazançlar, ego tatminleri, hesaplaşmalar, üstünlük kanıtlama arenaları olarak Trabzonsporu görünler sizlere yazıklar olsun adınız ve ünvanunuz ne olursa olsun.

Emre7
20.07.2009, 10:55
hüseyinin kontratının yenilenmeme nedeni nedir ? yetersiz oluşumu ?
gökdenizin seçim öncesi yıldız denmesine rağmen. seçim sonrası satılmasının nedeni nedir?
fatihin eğer dedikleri doğru ise alınmama nedeni nedir?

matalar
20.07.2009, 10:55
yürüyüş diyorlar hala böyle saçmalık olurmu.
türkiyede böyle bir örnek varmı.
fatihi tüm takımın üzerine çıkarmanın ne alemi var arkadaşlar.
yapmayın etmeyin yaa.yazık.
koca bir sezonu baştan heba etmeyin.
hatta önümüzdeki sezonları heba etmeyin

Celal Demir
20.07.2009, 10:56
hüseyinin kontratının yenilenmeme nedeni nedir ? yetersiz oluşumu ?
gökdenizin seçim öncesi yıldız denmesine rağmen. seçim sonrası satılmasının nedeni nedir?
fatihin eğer dedikleri doğru ise alınmama nedeni nedir?

bu soruları o işleri yapana sormak lazım bence...

FATİHLİ
20.07.2009, 10:56
Şimdi sıra Hacısalihoğluna geldi bu adama ulaşacak kimse yokmu işin aslı astarı nedir neden Fatih Tekke istenilmiyor bunu bi sormak lazım

hiç kendini yorma başkana bile ulaştım ama bu şahsa ulaşmanın imkanı yok ben beceremedim

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 10:57
kardeş tekke transferi gündenme olduğundan beri kıvıran takke değil başkanımız ve hacısalihoğludur tekke zaten hep gelmek istediğini parada sorun çıkartmadığını söyledi farklı bişey demedi peki bizimkiler ne yaptı tekke konusunda ? bunun cevabınıda sen ver istersen kardeşim...
İşte anlamadığımda bu madem alınmayacak Fatih Tekke transferimiz gündemde değil böyle birşey söz konusu olamaz almıyoruz deyin kapatın ama yok amaç ne anlamadım gitti..:confused:

FATİHLİ
hacısalihoğlu bu klupte mikser görevi yapmaktadır açık ve net

S.DEMİRCİ
bu süreçte yönetimi sonuna kadar haksız bulsamda yürüyüş bencede gereksiz gerginliği tırmandırmak olur..
şimdi yönetimin transfer hamlelerini bekleyeceğiz..
umarım gerekli mevkilere takviyeleri yaparlar...

erdogan69
20.07.2009, 10:58
Yürüyüş işini bende tasvip etmiyorum. ama yönetimdeki hacısalihoğlu ve insan alioğlunun istifa etmesi gerek... Sadri Şener bu iki kişinin istifasını siterse , o zaman taraftar gözündeki imajını düzeltebilir..

Celal Demir
20.07.2009, 10:58
hiç kendini yorma başkana bile ulaştım ama bu şahsa ulaşmanın imkanı yok ben beceremedim

adamda suçluluk psikolojisi var o yüzden kaçıyor :D

61imhotep61
20.07.2009, 10:59
ya diğer klupler bizle dalga geçiyo ya.sivas bile tek adamlar mehmet yıldız gündemdeyken bukadar yaygara koparmamıştır.

61imhotep61
20.07.2009, 11:00
bide millet napoli örneği verip durmayın nerde şimdi napoli??küçük klup işte.bi futboolcunun peşinden gidersen böyle küçük kalır adın silinir böyle işte.büyük klup gibi davranmıyoruz hiç ya...

Celal Demir
20.07.2009, 11:00
İşte anlamadığımda bu madem alınmayacak Fatih Tekke transferimiz gündemde değil böyle birşey söz konusu olamaz almıyoruz deyin kapatın ama yok amaç ne anlamadım gitti..:confused:

ama ne biliyormusun kardeş başkanın son açıklamasıyla tek suçlu tekke gösterildi ve taraftarın önüne atılmaya çalışıldı ama çok şükürki ben ve benim gibi biçok kişi yemedi... burda tek suçlu yönetimdir alınmayacaksa çıkarsın almayacağız dersin olur biter bizde ümitlenmezdik ama her yönetici farklı açıklama yaptı ve olay bu ralara geldi malesef durum bu bence :S

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 11:02
Yürüyüş işini bende tasvip etmiyorum. ama yönetimdeki hacısalihoğlu ve insan alioğlunun istifa etmesi gerek... Sadri Şener bu iki kişinin istifasını siterse , o zaman taraftar gözündeki imajını düzeltebilir..
imkansız...
başkan hacısalihoğlu olmadan adım bile atmaz..( kendi ifadesidir)
bir soru...
yönetim niye bu kadar zayıf isimlerden seçildi?
acaba ismi geçen kişileri yönetemiyeceklerinden dolayımı?( özellikle hacısalihoğlunun etkinliğinin azalmasındanmı korkuldu?)

Sinan FİDAN
20.07.2009, 11:03
bende kesinlikle yürüyüş yapılmamasından yanayım. başkanın fatih konusunda yanlış yaptığı aşikardır ama yürüyüş yapmak çok riskli. zira liglerin başlamasına az bir süre kala bu yürüş takımı bir kaosun içine sürükleyebilir. daha başlamadan koca bir seneyi kaybetmek istemiyorum.

Adem Erdoğan
20.07.2009, 11:04
Yahu intihar edeceğim kimse beni anlamıyor diye..

Sen o 5 alternatif ile ilgili yazının tamamını okudun mu?
Okumadıysan oku öyle konuşalım..
Okudun da hala bunları yazıyorsan konuşmayalım zaten..

Geç bunları geç, kurusıkı bile değil bunlar; mantar tabancası..

Ortada Sadri Şener-Fatih Tekke düellosu varmış gibi hava estiriyosun, birisi olursa diğeri olmaz gibi yaklaşıyorsun olaya.Bunun sebebini öğrenmek istiyorum, Fatih Tekke neden bu takıma istenmiyor,

cihatöztürk
20.07.2009, 11:04
ya ne yürüşüyden bahsediyosun ..........

millet yapmayın ya tmm şimdi fath alınmadı diye yas mı tutalım

tmm işte alamadık yada almadık bırakalım konuyu artık....

HUSSAIN
20.07.2009, 11:05
Sayın sadri şener sana yakışmadı, eğer fatihin dün akşam canlı yayında dedikleri doğruysa, ki ben doğru olduğuna inanıyorum, çünkü adam sizin gibi orda burda laf dolambaçlığı yapmadı, 1 aydan beri ilk defa adam gibi çıktı konuştu, adama demediğinizi bırakmadınız, yok sorunlu bilmem ne ama adam hiç karşılık vermedi, dün yaptığı açıklamada, benim hakkımda söylenenler doğru deği,l ben takımın tavan ücretinin altında bir ücret söyledim takıma, çünkü ben trabzonsporluyum dedi, o sizden çok daha yürekli, dediğin sözlere ve adamlığına güvenmiştik başkan, ama yanılmışışız...

erdogan69
20.07.2009, 11:05
Biz bu işten dolayı birilerinin bedel ödemesi gerekiyor... Bu bedeli Fatih Tekke takıma alınmayarak, gururu inciltilerek , taraftar gözüdne küçük düşürülmeye çalıştırılarak ödüyor... Yönetim kanadında da bu işten sorumlu olan bu iki kişinin gitmesi gerek. Yoksa taraftarın güvenmediği bir yönetim asla başarılı olamaz.

FATİHLİ
20.07.2009, 11:06
hacısalihoğlu bu klupten gitmedikçe bu klup başarı yüzü göremeyecek

HUSSAIN
20.07.2009, 11:07
http://www.haber61.net/images/news/276.jpg
Fatih canlı yayında konuştu
19 Temmuz 2009 / 22:38
Fatih Tekke canlı yayında transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu

Bu yazı başkana ve yönetime kapak olsun...:mad::mad::mad:

Adem Erdoğan

Fatih başından beri aynı konuştu, "Trabzonspor'a gelmek istiyorum, para mühim değil."

Başkan, her hafta farklı bir bahane ileri sürdü.

Sence hangisi daha dürüst bu konuda.

erdogan69
HAcısalihoğlu ve Alioğlu'nun kellesini istiyoruz :) (mecazi anlamda uşaklar,yani istifalarını istiyoruz)

Mustafa ÖZDEMİR
20.07.2009, 11:08
HAcısalihoğlu ve Alioğlu'nun kellesini istiyoruz :) (mecazi anlamda uşaklar,yani istifalarını istiyoruz)
bence onu seçimden önce düşünecektik...

kurtcebe
bide millet napoli örneği verip durmayın nerde şimdi napoli??küçük klup işte.bi futboolcunun peşinden gidersen böyle küçük kalır adın silinir böyle işte.büyük klup gibi davranmıyoruz hiç ya...

Ne alakası var anlamış değilim, büyük klübübüyük yapan taraftarı b-ve sahip olduğu manevi değerlerdir.
Sen taraftarı hiçe say, manevi değerlerini hiçe say, gözümüze baka baka yalan söyle, sonra büyük klübe yakışmıyormuş. Büyük klübe yakışan nedir biliyormusun bu kadar gerekli bir transferi beceripte çok dallandırmadan budaklandırmafdan beceremeyen veya buna engel olanları söküp atabilmektir.

Celal Demir
bursadaki hakem kurbanı olduğumuz bursa TRABZON maçından sonra başkanımız ne demişti ben bu tafartarı nasıl durudurum böyle devam ederse mutalaka hatırlayanınız vardır. peki şimdi avni akerde forvetler gol kaçırdığında taraftarların tekke tezahuratlarını nasıl durdurcak çok merak ediyorum ben...

Jackdaniels
20.07.2009, 11:09
Başkana Bu tavırlar hiç yakışmıyo açıkcası....