PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

ugurTS1989
19.07.2009, 22:46
sayın forum yonetıcılerı burası f.tekke baslıgına dondu eskı baslıgın kıldını kırsanız.........

Emrullah
19.07.2009, 22:47
Ortada yalan konuşan yok. Sadri Şener'in laflarını anlamak istemeyen kişiler var. ne diyor Sadri Başkan;

"Fatih Tekke`nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle, kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan farklılık söz konusu transferi imkansız hale getirmiştir. Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur."

Yani burada Sadri Şener demiyorki Fatih bizim önerdiğimiz parayı kabul etmedi. Bu yazıyı hala anlamakta zorlananlar var. Diyorki Başkan Fatih'in Zenitten aldığı 2,5 milyon euroyu bizim karşılamamız mümkün değil, altında bir rakama Fatih imza atarsa bu sefer Fatih çok para kaybedecek.

Yani oratada yalan falan konuşan yok, anlamak istemeyen taraftar var. Sadri Şener çıkıp dobra dobra söylemiş işte, işi yokuşa sürdüğünü çok belli etti ama biz anlamamakta ısrar ediyoruz.

shcebi
hayıer sadece akıl akıldan üstündür ve akıl yaşta değil baştadır düstüru ile yorum yapıyoruz..
sahi sizce yorum yapma yaşı kaç?
36 mı?

tecrubemiz şudur ki,bize iyi bir forvet lazım
o iyi forvet te TRABZON a o paraya gelmez kendisi gelse karısı/sevgilisi gelmez bilmem yaşadığınız zaman zarfında bu tür olaylara hi,ç rastladınız mı?

Olayın maddi kısmına baktınızmı hiç.

Kaan
başkan artık hayrettin ve alioğlunun ekseninden çıksın..

Kesinlikle..

Yoksa bu böyle gelmiş , böyle gider.. :cool:

Muhammed KOÇ
sayın forum yonetıcılerı burası f.tekke baslıgına dondu eskı baslıgın kıldını kırsanız.........
başkan hangi konuyla gündeme geldiyse o konu konuşuluyor. başkandan da çok konuşulması şu anda çok normal.

Fatih
Sadri Başkan taraftar önünde saygınlığını yitiriyor.

Asıl kriz bu.

Adem Erdoğan
19.07.2009, 22:48
Almayacaktılar madem delikanlı gibi Fatih'e gidip deseydiler seni almak istemiyoruz Fatih kusura bakma şu şu yüzden o da kendi işine baksaydı da bizde umutlanmasaydık, herifi 1 gün olsun adam yerine koydularmı merak ediyorum,

Hami_41
Ha! Ha! Ha! Görünen o ki Fatik Tekke spor taraftarları burada çoğunlukla eee... 25 senemizi yediniz, 13 senemizide 96 ile yediniz artık 10 senemizide Fatih Tekke diyerek yersiniz, artık işin özü lütfen kombine almayın, lütfen maça gitmeyin, Trabzonspor sizin alıcağınız 2,3 formaya yada kombineye kalmadı BU TARAFTAR ŞAMPİYONLUĞU HAK ETMİYOR ŞAMPİYONLUĞU HAK EDİCEK HİÇ BİR FAALİYETİNİZ YOK NE YAPTINIZ MAÇA GELİP KÜFÜR ETMEKTEN ÇEKİRDEK YEMEKTEN OTURDUĞU YERDE YÖNETİME ATIP TUTMAKTAN BAŞKA!!!

Tüm sölediklerine katılmasamda tespitlerine katılıyorum renkdaşım...

Recep Alkan
Ha! Ha! Ha! Görünen o ki Fatik Tekke spor taraftarları burada çoğunlukla eee... 25 senemizi yediniz, 13 senemizide 96 ile yediniz artık 10 senemizide Fatih Tekke diyerek yersiniz, artık işin özü lütfen kombine almayın, lütfen maça gitmeyin, Trabzonspor sizin alıcağınız 2,3 formaya yada kombineye kalmadı BU TARAFTAR ŞAMPİYONLUĞU HAK ETMİYOR ŞAMPİYONLUĞU HAK EDİCEK HİÇ BİR FAALİYETİNİZ YOK NE YAPTINIZ MAÇA GELİP KÜFÜR ETMEKTEN ÇEKİRDEK YEMEKTEN OTURDUĞU YERDE YÖNETİME ATIP TUTMAKTAN BAŞKA!!!

ya yakışıklı sen ve bu mantalitedeki adamlar neden anlamıyor,

Kimse sebesiz yere birilerini tartışmıyor, ortada EŞŞEK kadar bir yalan var.

Birileri, sevilen değerleri birilerinin önüne atıyor.

Olay bundan ibaret.

Seni kulübünü yöneten adam yalan söylemiş.

Daha ötesi var mı yahu ?

Sen hala kalkmış taraftarlıktan dem vuruyorsun.

Merak etme birileri hala bir yerlerde görevini yapıyor güzel kardeşim.

Yeter ki o yalan diyenlerde biraz olsun görevini yapsın.

Kaan
Ortada yalan konuşan yok. Sadri Şener'in laflarını anlamak istemeyen kişiler var. ne diyor Sadri Başkan;

"Fatih Tekke`nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle, kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan farklılık söz konusu transferi imkansız hale getirmiştir. Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur."

Yani burada Sadri Şener demiyorki Fatih bizim önerdiğimiz parayı kabul etmedi. Bu yazıyı hala anlamakta zorlananlar var. Diyorki Başkan Fatih'in Zenitten aldığı 2,5 milyon euroyu bizim karşılamamız mümkün değil, altında bir rakama Fatih imza atarsa bu sefer Fatih çok para kaybedecek.

Yani oratada yalan falan konuşan yok, anlamak istemeyen taraftar var. Sadri Şener çıkıp dobra dobra söylemiş işte, işi yokuşa sürdüğünü çok belli etti ama biz anlamamakta ısrar ediyoruz.

Ayrıca almamak isteyen bir yönetim de var. :cool:

Bu kadar saçma bir neden olamaz.

Anıl Caner
Fatih'e süreç boyunca maşallah dedim durdum. Çok güzel idare ediyordu her şeyi. Sonunu yapamadı. Her işte bir hayır vardır. Fatih Tekke benim Trabzonspor tarihinde en sevdiğim, en beğendiğim, en hayranı olduğum futbolcudur. Sadri Şener'de görüp bildiğim başkanlar içerisinde tartışmasız bir numaradır. Böyle bir anlaşmazlık oluşmasaydı keşke.

Duygusallığı bir kenara bırakıp Trabzonspor menfaatlarini göz önüne alıp düşünelim biraz. Sadri Şener'in yaptıkları ve yapacaklarının Fatih Tekke'ninkilere oranla çok daha önemli ve değerli olduğunu ve olacağının zannedersem herkes farkındadır. Gönül isterdi böyle bir fikir ayrılığı oluşmasaydı ancak olduktan sonra da bizim durmamız gereken bir saf varsa o da başkanın yanı olmalıdır. Tekke de gönlümüzündeki yerinden hiç bir şey kaybetmemelidir.

Allah Trabzonspor için hayırlı olanı nasip etmiştir umarım diyorum.

shcebi
19.07.2009, 22:49
Birisi bana Fatih Tekkeyi gündeme kim aldı söylesin. Yönetimmi Fatih Tekkemi?

Adem Erdoğan

Bıraksın da o zaman maddi kaybını Fatih düşünsün.

Bu açıklama tam bir temel fıkrası gibi.Adam para benim için problem değil diyor, öteki de maddi kayba uğrayacak diyor, ne kadar düşünceli bir yaklaşım, vay anasını.

yorumsuz6117
Fatih canlı yayında konuştu
19 Temmuz 2009 / 22:38
Fatih Tekke canlı yayında transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Fatih Tekke NTV de yayınlanan Doğru Transfer programına katılarak transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Son günlerde hakkında yapılan açıklamalar nedeniyle kendisi için çok önemli olan taraftarın sevgisini kaybetmek istemediğini söyleyen Tekke transferiyle ilgili açıklamalar yaptı.
Fatih Tekke 20 gündür Trabzonspor ile görüştüğünü ancak görüşmelerin olumlu sonuçlanmadığını söyledi.
Zenit kulübünde devam edeceğini ve yarından itibaren A takımla idmanlar başlayacağını açıklayan Tekke �Transfer döneminin sonuna 1,5 ay daha var. Bu süre içerisinde transfer yapabilirim. Bu dönemde olmazsa Ocak transferinde ya da gelecek yıl transferde buradan ayrılmak istiyorum� dedi.
Kendisiyle Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da ilgilendiğini açıklayan Tekke �en ciddi talep Trabzonspor'dan geldi� dedi.
Kendisini 20 gün önce Trabzonspor yöneticisinin arayarak durumunu sorduğunu açıklayan Fatih Tekke �20 gün önce yönetici bir ağabeyim beni arayıp durumumu sordu. Ben de Trabzonspor'a gelebileceğimi söyledim� dedi.
Kendisinin Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu ve bunu kimsenin tartışamayacağını söyleyen Fatih Tekke �Futbol hayatının sonuna gelmiş bir oyuncu değilim burada edindiğim tecrübe ile gideceğim takıma çok faydalı olacağıma inanıyorum� dedi.
Ekonomik olarak mı anlaşamadınız sorusu üzerine Tekke �Benim Rusya'da kazandığım parayı Trabzonspor'dan talep ettiğim iddiaları doğru değil. Futbol hayatımda ilk defa Trabzonspor'dan en çok para kazanan futbolcunun altında bir para talep ettim.� dedi. Ancak Tekke Trabzonspor'dan talep ettiği ücreti açıklamadı.
Fatih Tekke Trabzonspor'a zorluk çıkarmadığını ve Trabzonspor'dan en çok ücret alan oyuncunun aldığı ücretin altında ücret istediğini açıklamasına rağmen Trabzonspor'un kendisine teklif ettiği ücreti ve kendisinin talep ettiği ücreti açıklamadı.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=40668

ugurTS1989
taraftar olmasaydı gundeme bıle gelmezdı

Halil İbrahim Boz
19.07.2009, 22:50
Ben transfer yapacak bir yönetimde yer almadım. Tecrübem birikimim yok. haddimi bilir seçtiklerimin kararlarına saygı gösterirrim. Eleştiririmde.

sizin gibi ahkam kesmem ama.
ahkam kesene konuşacaksın ozaman.ortaya yaşın kaç başın kaç diye konuşulmaz.yönetim hata yapmıştır. en büyüğüde gereksiz kongredir.ve hala devam ediyor.

S.DEMİRCİ
19.07.2009, 22:50
takımdaki kadro zafiyeti..
gol atamama..
ileride topu tutumatan forvetler..
daha sayayımmı?

Muhammed KOÇ
19.07.2009, 22:51
bu taraftar gündeme aldı, Trabzonspora almak da başkanın işi..

Erdal
Önce şu istifa mistifa laflarını ve şahısları bırakalım. Bakın azıcık bana güveniyorsanız söylüyorum. Fatih inat için alınmamıştır. Şimdi aynı inadı siz yapıyorsunuz...Aynı inadı yarın kongre üyeleri yapacak... İnat yok...Sürekli birbirimizle maç yapmayalım ne olur...Bunu burda beceremezsek hep böyle devam edecek...

anth

Senin gibi anlamak istemeyenler için birçok kişinin yazdığı gibi tekrar yazıyorum. Tekke gelmesin hiç problem değil. Konu yönetimin taraftarı koyun yerine koymasıdır. Konu krizi yönetemeyen basiretsizler tarafından takımın yönetilmesidir.Konu senle beni böyle karşılıklı tartışmaya zorlayan zihniyettir.

Cafer Bulur
Emrullah d,fatihin para kaybini düsünmek yönetime mi düstü?

Onlar fatihini kaybini degil,takimin menfaatlerini düsünmek zorundaydilar.

Bunu da yapmadilar ve cok sikintili bir sürecin önünü actilar...

salihismet
Ben diyordum bugün yönetim kendi ipini kendi çekmiştir hayırlı olsun..

Yönetimler gelip gecicidir, onlarin ipi cekilse ne olur? Aslinda ip Trabzonsporun bogazina dolandi ha boguldu ha bogulacak,
bilerek veya bilmeyerek bazilarida buna katki veriyor. Fatih gelse ne olacak, Trabzon sampiyon mu oacak?

Recep Alkan
19.07.2009, 22:52

Ya üstad, evleneceksin, bir kız var.

Senin için haırlısı, düzgün bir kız. Sende tam sevmesende hoşlanyor gibisin.

Kız ise deli divane, emrullah dior başka bişi demiyor.

Sen kalkıp kız beni istiyor ama, ben 500 lira alıyorum onu geçindiremem der almaz mısın ?

Bu nasıl mantık, adam diyor ki birikimim tamam, herşeyim var, bundan sonra memleketime hizmet etmek istiyorum.

Kaldı ki sen boş mukaveleye imza at de, sonra da kaptan çok para kaybeder lafını araya sıkıştır. Ulan adam boş mukaveleye imzayı koyunca sen altına 2 milyon euro mu yazacaktın. Sormazlar mı adama ?

S.DEMİRCİ
Önce şu istifa mistifa laflarını ve şahısları bırakalım. Bakın azıcık bana güveniyorsanız söylüyorum. Fatih inat için alınmamıştır. Şimdi aynı inadı siz yapıyorsunuz...Aynı inadı yarın kongre üyeleri yapacak... İnat yok...Sürekli birbirimizle maç yapmayalım ne olur...Bunu burda beceremezsek hep böyle devam edecek...
hocam bari sen yapma..
fatih iki kişinin kaprisleri nedeniyle alınmamıştır..
sende iyi biliyorsun..

Pro-TS
bu takımda hep kandırılan taraftar oldu yazıklar olsun diyorum Sadri Şenere olan güvenim çok net bir şekilse sarsılmıştır.

Kaan
Bıraksın da o zaman maddi kaybını Fatih düşünsün.

Bu açıklama tam bir temel fıkrası gibi.Adam para benim için problem değil diyor, öteki de maddi kayba uğrayacak diyor, ne kadar düşünceli bir yaklaşım, vay anasını.

Çok düşünceli yönetimimiz var çook (!) :cool:

kimyager
kombine almak için çok baskı yaptım arkadşalrıma ama bekleyelim dediler.iyi ki de beklemişim.çünkü bu saatten sonra zor alırım kombine.ama mesele fatih meselesi değil.biliyorum ki en ufak aksilikte bütün stad çalkalanacak.hep huzursuz olucaz.hep sııntıda olucaz.bu sene bile maçtan sonra yuhlayan taraftarla çok uğraştım.çok sinirlerim bozuldu.bu sene herşey daha kötüye gidiyo.ipin ucu kaçtı...keşke bu kadar sıkıntı olmasaydı...taraftarla yönetim bu kadar ters düşmeseydi.olmadı bu sadri baba...kriz yönetmek önemli iştir yönetemedin...

7can61
19.07.2009, 22:53

Koskoca Trabzon başkanına inat yakışırmı nebu keçimi böyle saçmalık mı olur onlar inat edecek acısını biz mi çekelim

Hami_41
Arkadaşlar şunu düşündünüz mü : Fatih TEKKE dediki bana verdikleri tavan fiyatında daga altında fiyat söyledim dedi.
Madem yönetim şu fiyata anlaşırız dedi Fatih'te ben bu fiyatın altına gelirim dedi.
Neden olmadı bu transfer burası bana biraz çelişkili geldi...

S.DEMİRCİ
çok geyiği yapılan teşkilatçılar var ya..
başını hacısalihoğlu çeker..

salihismet
19.07.2009, 22:54

Yönetim takimin menfaatlerini düsünüp almadigini nerden biliyorsunuz?

fuzuli
Kime inat almadılar erdal.İnat trabzona karşı yapılıyor

OLCAY ÇAKIR
Arkadaşlar;

Başkan gibi zeki bir adam Fatih'in çıkıp bunları(kendi gerçekleri diyelim)açıklayacağını hesap etmedimi?

Etmiştir.

Mutlaka,elinde bişeyler vardır.

Karşı cevabı merak etmiyor musunuz?

Yakındır.

Ne dedik?

Vuruşun,bizi karşıtırmayın.

Hele hele TRABZONSPOR'u asla.!!

Erdal
19.07.2009, 22:55
schebi, hocam bu meselede hem başkan hem yönetim hatalıdır. Ama her hatalı adamın kellesini istemek en büyük hatadır...Zaten Trabzon'da ve İstanbul da muhtemelen böylesine (bana göre) zayıf bir yönetimin ne kadar dayanabileceği konuşmaları başlamıştır. Başkan ve yönetimin ( kendileri için değilse bile Trabzonspor için ) en çok desteğe şimdi ihtiyaçları var. Sevmiyorum kendilerini...Ama destek...Eyvallah....

Adem Erdoğan
"Molla" muhabbetinin doğruluğu hergün biraz daha olsun ispatlanıyor resmen.

Ortaya birçok neden sürüldü sadece bu kaldı.

bordo61
Fatih canlı yayında konuştu
19 Temmuz 2009 / 22:38
Fatih Tekke canlı yayında transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Fatih Tekke NTV de yayınlanan Doğru Transfer programına katılarak transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Son günlerde hakkında yapılan açıklamalar nedeniyle kendisi için çok önemli olan taraftarın sevgisini kaybetmek istemediğini söyleyen Tekke transferiyle ilgili açıklamalar yaptı.
Fatih Tekke 20 gündür Trabzonspor ile görüştüğünü ancak görüşmelerin olumlu sonuçlanmadığını söyledi.
Zenit kulübünde devam edeceğini ve yarından itibaren A takımla idmanlar başlayacağını açıklayan Tekke �Transfer döneminin sonuna 1,5 ay daha var. Bu süre içerisinde transfer yapabilirim. Bu dönemde olmazsa Ocak transferinde ya da gelecek yıl transferde buradan ayrılmak istiyorum� dedi.
Kendisiyle Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da ilgilendiğini açıklayan Tekke �en ciddi talep Trabzonspor'dan geldi� dedi.
Kendisini 20 gün önce Trabzonspor yöneticisinin arayarak durumunu sorduğunu açıklayan Fatih Tekke �20 gün önce yönetici bir ağabeyim beni arayıp durumumu sordu. Ben de Trabzonspor'a gelebileceğimi söyledim� dedi.
Kendisinin Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu ve bunu kimsenin tartışamayacağını söyleyen Fatih Tekke �Futbol hayatının sonuna gelmiş bir oyuncu değilim burada edindiğim tecrübe ile gideceğim takıma çok faydalı olacağıma inanıyorum� dedi.
Ekonomik olarak mı anlaşamadınız sorusu üzerine Tekke �Benim Rusya'da kazandığım parayı Trabzonspor'dan talep ettiğim iddiaları doğru değil. Futbol hayatımda ilk defa Trabzonspor'dan en çok para kazanan futbolcunun altında bir para talep ettim.� dedi. Ancak Tekke Trabzonspor'dan talep ettiği ücreti açıklamadı.
Fatih Tekke Trabzonspor'a zorluk çıkarmadığını ve Trabzonspor'dan en çok ücret alan oyuncunun aldığı ücretin altında ücret istediğini açıklamasına rağmen Trabzonspor'un kendisine teklif ettiği ücreti ve kendisinin talep ettiği ücreti açıklamadı.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=40668

Sağol Haber61 haber yap dedik yaptın ama çaktırmadan eski haberini savunuyorsun. :)

S.DEMİRCİ
Arkadaşlar;

Başkan gibi zeki bir adam Fatih'in çıkıp bunları(kendi gerçekleri diyelim)açıklayacağını hesap etmedimi?

Etmiştir.

Mutlaka,elinde bişeyler vardır.

Karşı cevabı merak etmiyor musunuz?

Yakındır.

Ne dedik?

Vuruşun,bizi karşıtırmayın.

Hele hele TRABZONSPOR'u asla.!!
ortada başkan fialn yok..
hayrettin hacısalihoğlu var...

Serdar A
ortada başkan fialn yok..
hayrettin hacısalihoğlu var...

Bence işin içinde başka bir iş var .

Hayrettin bey her sözünü Sadri Şener'e geçirecek bir adam değil ki hele ki böyle hassas bir konuda farklı kanatlarla mutlaka tartılır durum .

Cabri61
19.07.2009, 22:56
Kongre gününde kişi sayısının azlığından yakınıyordu başkan.Başkanım ayağına gelen fırsatı teptin.Nasıl çıkacaksın bu işin içinden merak ediyorum.Ya da çıkabilecek misin? :S

Emrullah

Yahu bende senin gibi düşünüyorum ama başkanın açıklamasının mealini yaptım ben. Başkan bunu demek istedi ama biz farklı anlamaya gayret ettik diyorum.

Pro-TS
abi niye alınmadı ki nedir bu işin mantıklı açıklaması

Erdal
Olcay abi...Ben biliyorum....Bakın yapılan her görüşme nasıl hayır detirtiriz şeklinde geçmiştir. Zaten biri naber Fatih görüşmesidir....

Cafer Bulur
19.07.2009, 22:57
Yönetim takimin menfaatlerini düsünüp almadigini nerden biliyorsunuz?
Takimin menfaatlerini düsünüp de almadilar demiyorum,buna ragmen almadilar diyorum.;)

Belki de fatihin kendini kanitlamis bir futbolcu olmasi yönetimi rahatisz etmistir,ihsan alioglu bunu kendisi aciklamisti...

Mollasalihoğlu
Ben Fatih'e alternatif olacak 5 isim sayabilirim..
Sadri Şener'e bir alternatif isim alabilir miyim???

shcebi
bu taraftar gündeme aldı, Trabzonspora almak da başkanın işi..

Sorunda burda başladı zaten. Başkanın hatası bence taraftarı dinlemesi oldu.. Birisi söylemişti, baştan koyacaktı tavrını. O ne yaptı istiyorlarsa mutlu olsunlar diye transfer edeyim dyemi düşündü bilmiyorum ama denemek istedi.

Bence sorun o bu değil Fatihin 5-6 milyon euro yu bulan transfer ücreti. Belki yaşından dolayı o riske girmek istemedi. Çünkü o bugünün bütçesinide yapıyor, yarının bütçesinide hesaplıyor. Ben hep al diyenleri anlamıyorum. Verdindemi alıyorsun.

Niye kimse başkanın kombineler karşısındaki kırgınlığını gündeme almıyor. Benim topçumu alırsan kombine alırım mantığı hangi ülkede hangi takımda var. Sizce kaç tane Tekke forması satılırdı bu sene.

ilhan
19.07.2009, 22:58

Hiç sanmıyorum.

Fatih
Hiçkimse bulunmaz hint kumaşı değil ne Fatih ne de Sadri Şener.

Cafer Bulur
Fatihe alternatif olup da daha ucuza alabilecegimiz 5 forvetlerin ismini alabilirmiyim?

Hami_41
19.07.2009, 22:59
Şu anda Fatih'ten çok Sadri başkana ihtiyacımız var

yorumsuz6117
Fatihe alternatif olup da daha ucuza alabilecegimiz 5 forvetlerin ismini alabilirmiyim?
öle biri yok ..

İbrahim Keleşoğlu
yönetim ve başkan fatih transferindeki tutumuyla taraftarın gözündeki degerini azaltmıştır

7can61

Kraldan çok kralcısınız

Mollasalihoğlu

Önce tek ismi alayım ben, sonra 5 değil 15 tane de sayarım..

Oruç
Başkan seçilmeden önce Gaziantep'i 3-2 yendiğimiz maçta 2 gol atan Gökdeniz için "O bir yıldız, gerektiğinde tek başına maç kurtarabilen bir isim. Onu asla satmam..." dedi.

Başkan Gökdeniz'i sattı ve "Gökdeniz yıldız değildir" dedi.

Teknik Direktör mevzusuyla ilgili "büyük takımlar sık td. değiştirmezler. İstikrar önemlidir..." dedi.

Başkan Ersun Yanal'ı gönderdi.

Tekke ile ilgili söylediklerini yazmıyorum bile. Ben dürüst yönetici istiyorum. Eski takım kaptanını taraftarın önüne atan yönetim istemiyorum. Bu kadar basit. Varsın Sadri Şener düşmanı ilan edileyim. Seni seviyorum Tekke.

S.DEMİRCİ
19.07.2009, 23:00
hayrettih hacısalihoğlu gibi isimler oldukça biz çok bekleriz..
iyi düşünelim...
bu yönetim niye nu kadar zayıf isimlerdem kuruldu?
fatih tekkeyi kimler istemedi?
sonra niye şampiyon olamıyoruz diye düşünelim..

Mollasalihoğlu
Yahu benim avatarımda düne kadar Tekke resmi vardı ama olmuyorsa yorganı yakmanın alemi ne..

Sonra açarsınız başlık başkan ne olur etme tutma gitme diye..

erdogan69
Öz evladına bunları yapan bir kulüp olabilri mi ? Bu kulüp nasıl vefadan bahsedebilir ? Bu kulüp nasıl arkadaşlıktan sözedebilir ? Yarın yıldızına istanbul kulübüne gitme bu takıma daha borcun var nasıl diyebilir ?

Göksu , Fatihe yapılannları görmüyor mu ? Yarın kendisine aynı şeyin yapılmaaycağını kim garanti edebilri ?

zisinoli
"Molla" muhabbetinin doğruluğu hergün biraz daha olsun ispatlanıyor resmen.

Ortaya birçok neden sürüldü sadece bu kaldı.

Sorun bu zaten. Aksini inkar edince çelişkiler ortaya çıkıyor zaten...

fuzuli
19.07.2009, 23:01

Hepsinin alternatifi vardır trabzonumuzun alternatifi yoktur onun için hassasız.

Hami_41
19.07.2009, 23:01
Arkadaşlar şunu düşündünüz mü : Fatih TEKKE dediki bana verdikleri tavan fiyatında daga altında fiyat söyledim dedi.
Madem yönetim şu fiyata anlaşırız dedi Fatih'te ben bu fiyatın altına gelirim dedi.
Neden olmadı bu transfer burası bana biraz çelişkili geldi...

Cafer Bulur
19.07.2009, 23:02
Sadri senere fatih kadar ihtiyacimiz oldugunu belirtmistim zaten.

Ben de baskanimizdan daha iyisini ortada göremiyorum.

Lakin bu durum,fatih konusunda baskanin hatali oldugunu belirtmemize engel midir?

Sinem Yılmaz61
Iyi mi simdik yaptiklari bu Yönetimin, adam elimizden gitti ve galiba bir daha gelemez. Cekemiyorlar iste öyle basarili birisini, hemde öz evlatlarini. En cok Öz evlatlar yakisiyor Trabzonspora, yoksa adi Trabzonspor olmazdi, ama kime anlat bunu...Devam etsinler...Bu sene isimiz o zaman cok zor olucak, göricez ne olucani...

Uğurtan

Başkanı seviyor olabiliriz, -ki seviyorum..

Başkan son dönemlerde gelmiş en iyi niyetli, başarılı başkanımız amenna..

Ama yahu hata yapıyor, göz göre göre yanlış yapıyor prestijimiz yerlerde komik durumlara düşüyoruz..

Hey başkanım durun yanlış yapıyorsunuz, bu yaptığınız iş değil demeyecekmiyiz? Diyemiyecekmiyiz?

Padişahım çok yaşa mı diyeceğiz!

Mr.No

Ben bir an düsündüm ama bulamadim bir isim.

Sahi var mi arkadaslar?

Emrullah

Ahmet Ağaoğlu. Benim en büyük arzum buydu uzun yıllardır. İnşallah gerçekleşecek. Vizyonu olan, çevresi geniş, karizması olan bir adam. Herkesten iyi yapmazsa ben neyim. Ama o da istekli değil veya şartları uygun görmüyor.

Recep Alkan
Neyse bu gecelik son mesajım olsun.

Bu işin ilk başlarında olaylar çirkileşmeye başlarken, bu iş çok su kaldırır demiştim.

gene de kimsenin kellesini istemiyorum. Ama Ersun Hocadan sonra inanılmaz hatalar başladı, hala devam ediyor.

Kaptan en güzelini yaptı. Sorunun para olmadığını dünya aleme gösterdi.

Ne kadar saçma sapan,i düz mantık yorum varsa yıktı geçti.

EEEE hadi da kim ne sürecek ortaya.

Yokmu bir komplosu olan.

magicyattara
Arada harcanan isimse Ünal Karaman oldu.
Almayacağınıza karar verdiğiniz bir adam için araya Ünal'ı sokmanın ne manası vardı.
Başkan belki iyi niyetle hareket eden bir insan ama HH ve İA inat uğruna hem başkanı yediler hem de çiçeği burnunda sportif direktör Ünal Karaman'ın görev tanımının ne anlama geldiğini merak edenlere gereken cevabı verdiler.

Neyse bu mesele bir şekilde kapatıldı.
Canımız sağolsun.
12 kişi ile maraton tribünde yerimizi alacağız.Kombinemizi aldık takımımızı sonuna kadar destekleyeceğiz.
Canımız yandığında Fa-tih Tek-ke de bağıracağız,yönetim istifa da.
Bu sezon da diğerlerinden farklı olmayacak bizler için.

Mehmet Fırat
19.07.2009, 23:03
Sonra açarsınız başlık başkan ne olur etme tutma gitme diye..

Bu başlığa uzun süre mesaj yazmayacağım.

Mollasalihoğlu'nun yazdıkları = Benim yazdıklarım. Her söylediğinize katılıyorum. :)

Not: Sadece bu başlık için ama. :D

erdogan69
19.07.2009, 23:03
Rıdvanın yüzünü görmeliydiniz... Adam herhalde içinden böyle bir oyuncuya bu nasıl yapılır demiştir... Resmen adamı taraftar gözünde bitirmek için yalan söylenmiş... bir yönetim bu kadar aciz olabilir mi ?

Adem Erdoğan
19.07.2009, 23:04
ya fatih'e karşı ya da taraftara karşı; birşeylerden intikam alınıyor, samet aybaba olayında taraftar tepkisiyle geri adım atmaya karşı yapılan bir inat da ihtimaller içinde.

Fatih
Bjk Nihat'a yıllık 3.5 milyon avro verirken biz Tekke'ye yıllık 1 milyon avroyu çok gördük.

Mollasalihoğlu
Ahmet Ağaoğlu. Benim en büyük arzum buydu uzun yıllardır. İnşallah gerçekleşecek. Vizyonu olan, çevresi geniş, karizması olan bir adam. Herkesten iyi yapmazsa ben neyim. Ama o da istekli değil veya şartları uygun görmüyor.

Yahu yok işte..
Kimse elini taşın altına koymuyor..

Taşın altında eli olan da en ufak hata yaptı mı taşı kaldırıp kafasına vuruyoruz..

Ben demiyorum ki Tekke konusunda başka haklı ama meşhur deyimde geçen "pire" Tekke ise, "yorgan" da başkan yani.. Biraz itidalli olmak lazım..

Recep Alkan

Ben rahat bırakırlarsa kesinlikle Ahmet AĞAOĞLU diyorum.

Eğer cevabımı beğenddiysen, Cafer Abinin sorusuna yanıt bekliyorum.

Daha ucuz, daha kaliteli vs vs vs özelliği olan 5 forvet...

ilhan
Ersun Yanal gönderilirken yönetim kendi ipini çekti dediğimizde tepki görmüştük. :) Ne hikmetse o zamanlar dile getirdiklerimiz şimdi herkes tarafından dile getiriliyor. Ersun Yanal ile Fatih Tekke olayı birbirinin kopyasıdır. Birisinin gitmesi gerekiyordu gitti öyle mi? Bu mantıkla birisinin gelmemesi gerekiyordu gelmedi kapısını görüyorum ben.

2+2=4
3+1=4

Basit bir toplama işlemi.

Adem Erdoğan
19.07.2009, 23:06
ne gariptirki o 5 tane forvetin 2 si bizim takımda mevcut.

Milan Baros Galatasaray 19
Taner Gülleri Kocaelispor 18
Mehmet Yıldız Sivasspor 14
Gökhan Ünal Trabzonspor 14
Umut Bulut Trabzonspor 14

Serdar A
19.07.2009, 23:07

Şartları bahane gösteren , iki mafya bozuntusundan yılan , isteksiz bir adam bırakında bu işi yapmasın . Vizyon , bir tür blazer cekete verilen ad değildir .

Trabzonspor'un yönetimi ciddi bir donanım ister . Buyrun 15 ayda tartışılmaya başlayan Şener . Ağaoğlu aynı şartlarda 6 ay tutunabilir miydi ( hoş , göreve talip olmuyor ya , benimkiside laf . )

Kaan

Ayrıca , biz sadece Tekke'yi futbolu için istemiyorduk.

Bu da bir ayrıntı. :cool:

Mollasalihoğlu

Recep abi, "rahat bırakırlarsa" yı sil, o topa gireyim ben..
Sadri Şener rahat mı??

Hem yönetim içi, hem muhalefet, hem yerel basın, hem taraftar..

Ahmet Ağaoğlu aday olduğu seçimi tamamlamadan kaçtı Trabzon'dan, Sadri Şener'e denk değil gözümde.. Öyle ya da böyle..

shcebi

Hocam oda çok uzattı ama. Ne olgunlaşacak merak ediyorum. Cesaret başarmanın yarısı, galiba onda cesaret biraz eksik. Vizyonu geniş ama tecrübelerini ortam iyi yada kötü kullansın artık. Başındaki saçlar ağırdı, daha neyin ağırmasını bekliyor?

Muhammed
19.07.2009, 23:08

Başkan olacak kim var Hacıosmanoğlu mu? Anca şöyle kriz ortamında çıkıpda yararlanmak ister.

Muhammed KOÇ
19.07.2009, 23:09
Sorunda burda başladı zaten. Başkanın hatası bence taraftarı dinlemesi oldu.. Birisi söylemişti, baştan koyacaktı tavrını. O ne yaptı istiyorlarsa mutlu olsunlar diye transfer edeyim dyemi düşündü bilmiyorum ama denemek istedi.

Bence sorun o bu değil Fatihin 5-6 milyon euro yu bulan transfer ücreti. Belki yaşından dolayı o riske girmek istemedi. Çünkü o bugünün bütçesinide yapıyor, yarının bütçesinide hesaplıyor. Ben hep al diyenleri anlamıyorum. Verdindemi alıyorsun.

Niye kimse başkanın kombineler karşısındaki kırgınlığını gündeme almıyor. Benim topçumu alırsan kombine alırım mantığı hangi ülkede hangi takımda var. Sizce kaç tane Tekke forması satılırdı bu sene.
o değil de bu Fatihi bedava alma aşkı niye ? rekor ücretle sattılan fatihi o ücretin 3 te birinden bile az fiyata almak neden kardan sayılmıyor? fatihin tek suçu yerlinin yerlisi olması..

salihismet
Bu saatten sonra yönetimin yapacak oldugu tek bir aciklama var; evet, F.Tekkeyi Trabzonsporun manfaatlerini düsünerek
almiyoruz, bunun icin Trabzonspora destek vermiyecekler vermeyebilirler, bizim yönetim tarzimiz bu, kisa ve öz.
Bu ne ya, Fatih satilirken bu kadar kiyamet kopartilmadi. yok 25 sene sampiyon olamamisiz, sanki bu 25 sene sampiyon
olamadigimiz yillarda Fatih Trabzonda oynamdi?

yorumsuz6117
ne gariptirki o 5 tane forvetin 2 si bizim takımda mevcut.

Milan Baros Galatasaray 19
Taner Gülleri Kocaelispor 18
Mehmet Yıldız Sivasspor 14
Gökhan Ünal Trabzonspor 14
Umut Bulut Trabzonspor 14

bu saydığın oyuncular fatihten daha kaliteli yani öylemi..

7can61
19.07.2009, 23:10
Koskoca trabzondan bi başkan adayı çıkmıyorsa Özkan Sümer gibileri olsun başkan, elinde naylon poşetle gezer sosyetik istanbulda ama yine hepsinden delikanlıdır, yalan söylediğinide görmedim...

Recep Alkan
Recep abi, "rahat bırakırlarsa" yı sil, o topa gireyim ben..
Sadri Şener rahat mı??

Hem yönetim içi, hem muhalefet, hem yerel basın, hem taraftar..

Ahmet Ağaoğlu aday olduğu seçimi tamamlamadan kaçtı Trabzon'dan, Sadri Şener'e denk değil gözümde.. Öyle ya da böyle..

kardeşim o zaman boşuna konuşuyoruz.

Sadri şener kimlerin desteği ile geldi önce ona bakalım o zaman.

Ağaoğlu kimler tarafından tehdit edildi onları inceleyelim o zman.

Her başkan saydığın kuurmlardan çeker kardeşim. Ama ne hikmetse şener haber61 den çekmiyor bu günlerde ?

Ne hikmetse Fatih olayından sonra kale arkası kombineler çatır çatır bitiyor ?

Sen şu forvetleri bir söyle bakalım, eğer sayacakların Fatih ile eş değer değilse kapatacağım bu konuyu. Ağaoğlu Sadri Şenerle eş değilmiş ya ?

Muhammed
Ya arkadaşlar neden bahsediyorsunuz? Sadri Şener geldiğinde acı ama gerçek Trabzonspor RESMEN BİTMİŞTİ. Elinde kadro yok taraftar takıma küsmüş takım yenilmeye alışmış ligi 6. bitirmişşin oyuncularını 2. lig takımları bile istemiyorum. Burda NANKÖRCE Ahmet Ağaoğlu yazın siz.

Emrullah
19.07.2009, 23:11
Hocam oda çok uzattı ama. Ne olgunlaşacak merak ediyorum. Cesaret başarmanın yarısı, galiba onda cesaret biraz eksik. Vizyonu geniş ama tecrübelerini ortam iyi yada kötü kullansın artık. Başındaki saçlar ağırdı, daha neyin ağırmasını bekliyor?

Kolay değil Trabzonspor'a başkan olmak. Eski kafa çok. Sadri Şener bu eski kafalarla mücadele edebilir çünkü aynı jenerasyon sayılırlar ama Ahmet Ağaoğlunu hala daha çocuk görenler var. Bunlarla baş etmek kolay değil. Bunu bildiği için topun altına girmiyor ki bana göre de haklı. Ama Ağaoğlu bu işi hakkıyla yapacak en önemli isimdir. En önemlisi eski kafa değil.

Adem Erdoğan
19.07.2009, 23:12
bu saydığın oyuncular fatihten daha kaliteli yani öylemi..

o soruyu bana sorma.;)

5 tane forvet sayabileceklere yazrdımcı olmak istedim.

Muhammed

Her başkan saydığın kuurmlardan çeker kardeşim. Ama ne hikmetse şener haber61 den çekmiyor bu günlerde ?

Sen şu forvetleri bir söyle bakalım, eğer sayacakların Fatih ile eş değer değilse kapatacağım bu konuyu. Ağaoğlu Sadri Şenerle eş değilmiş ya ?

Dünyadaki bilmem kaç milyon futbolcudan Fatih'e alternatif olacak oyuncu yok yani? Bu mudur?

asimetrik
Öncelikle herkesin gecesi mübarek olsun.
Biraz okumaya çalıştım ama anlayamadım. Başkanın istifa durumu mu var yine? Rica etsem, durumu birisi özetler mi?

Recep Alkan
19.07.2009, 23:13
Dünyadaki bilmem kaç milyon futbolcudan Fatih'e alternatif olacak oyuncu yok yani? Bu mudur?

tartışmam senle değil benim.

Herkese bir laf yetiştirme çabasında olduğunu görüyorum ama bunu yapma ???

Kaldı ki şartları yukarda yazdım buyur yaz o 5 ismi !!!

Adem Erdoğan
Biraz okumaya çalıştım ama anlayamadım. Başkanın istifa durumu mu var yine? Rica etsem, durumu birisi özetler mi?

İstifa durumu yok.

Fatih, tavan ücretin altında para istediğini açıkladı.

Miraç Atalay Çiftçi

Yok Gürcan abi. İstifa edeceği kahininde bulunanlar, olacağını düşünenler dahası isteyenler var.

Emrullah
19.07.2009, 23:14
Burda NANKÖRCE Ahmet Ağaoğlu yazın siz.

Ne alakası var nankörlüğün. daha iyi yapacak bir örnek istendi bizde örnek verdik. Ahmet Ağaoğlundan da daha iyi yapacak vardır. Bunun nankörlükle ne alakası var. Saçmalıyorsun farkında değilsin.

shcebi
19.07.2009, 23:14
Ersun Yanal gönderilirken yönetim kendi ipini çekti dediğimizde tepki görmüştük. :) Ne hikmetse o zamanlar dile getirdiklerimiz şimdi herkes tarafından dile getiriliyor. Ersun Yanal ile Fatih Tekke olayı birbirinin kopyasıdır. Birisinin gitmesi gerekiyordu gitti öyle mi? Bu mantıkla birisinin gelmemesi gerekiyordu gelmedi kapısını görüyorum ben.

2+2=4
3+1=4

Basit bir toplama işlemi.

Hocam görüşlerin doğru diyelim. Yönetim çığrından çıktı, yanlış yapıyor. Bunun çözümü nedir. Kombine almamak için bahane kabul etmekmi, forma almamakmı. Hele stadta istifa diye çağırmak en büyük zevkimiz olacak.

peki sormazlarmı iki ay önce seçim yapılmadımı, kim çıktı karşısına, kaç oyla seçildi bu başkan.

Hesap sormanın şekli takıma küsüp sırtını dönmek değil, kongrede hesap sormak.

Bir başkana kızan arkadaş söylemiş 12 kişi maratondaki yerimizi alacağız diye. Helal olsun ona işte daha ne diyeyim.

Cafer Bulur
19.07.2009, 23:15
Orhan sam i pahali geldigi icin alamamis bir kulübüz,fatih kadar kalitelisini nasil alabilecegiz?

Satilamayan kombinelerin parasiyla mi?:rolleyes:

Oruç
19.07.2009, 23:15
Fatih'te gelir geçer, Sadri Şener'de.

Selman
19.07.2009, 23:16
Şu an Sadri Şener'in alternatifi olmadığı doğrudur. Ağmet Ağaloğlu'nu filan geçelim.

Şuan Fatih Tekke'nin de alternatifi yoktur. 15 milyon euro verip forvet getirseniz dahi Avni Aker'de kaybedilen ilk maçta taraftarı kimse susturamaz. Başkanın da ipi çekilir. Sürekli aynı şeyi yazıyorum ama maalesef bu işin noktalanacağı yer Avni Aker tribünleridir.

EmrahYalçınalp
Vallahi Trabzon'a gelmek için can atan yok en azından. Yüzlerce kez yazdım, Fatih'ten pek haz etmiyorum ama, adamın topçuluğuna laf söyleyen de taş olur. Bence, en azından benim bilebildiğim kadarıyla, dünyanın en iyilerinden biri. Niye şu an Real'de değil mesela, o konuda da konuşulur ama gerek yok.

Bu arada doğruluk payı nedir bilmiyorum ama, Batuhan da hiç yoktan iyidir. Gerçi Fatih'ten ucuza mal olma ihtimali yok bana göre.

gerenimo
Şartları bahane gösteren , iki mafya bozuntusundan yılan , isteksiz bir adam bırakında bu işi yapmasın . Vizyon , bir tür blazer cekete verilen ad değildir .

Trabzonspor'un yönetimi ciddi bir donanım ister . Buyrun 15 ayda tartışılmaya başlayan Şener . Ağaoğlu aynı şartlarda 6 ay tutunabilir miydi ( hoş , göreve talip olmuyor ya , benimkiside laf . )

kendileri dikensiz gül bahçesi istiyorlar. başkanlık yapacak cesareti yok..

Mollasalihoğlu
19.07.2009, 23:17

Benim anlatmak istediğimi tam olarak kavradığını düşünmüyorum..
Ağaoğlu'nun baskılara göğüs gerecek gücü ya da çevresi yok ise Sadri Şener ile denk değil demek ki.. Trabzonspor'da hangi başkan rahat bırakılmış ki bugüne kadar??

Ben sana şöyle sorayım..

Bugün F.Tekke imza atsa ama yarım saat sonra başkan gitse mi iyi, yoksa;
F.Tekke gelmese, atıyorum, tamamen tanımadığımız bir forvet gelse ama Sadri Şener devam etse mi iyi??

Kriz yönetiminin ne olduğunu az çok bilen birisi olarak şu an F.Tekke'siz oluruz ama Sadri Şener'siz olamayız kanaatindeyim.. "Şu an" lafının altını kalın kalın çiziyorum..

Fatih
İstifa durumu yok.

Fatih, tavan ücretin altında para istediğini açıkladı.
Fatih kimki para talebinde bulunacak Trabzonsporluysa boş mukavaleye imza atsın.

Senin ismin Tıjıkuzu mu yoksa Song mu veyahut Tony mi de para talep ediyorsun?

Ah Başkan Ah keşke daha gerçekçi bahaneler bulsaydınız.

Emrah Akcagöz
Herşeyi bıraktık yeni başkan kim olacak onu konuşuyoruz neyse kandiliniz mübarek olsun inşallah Trabzonsporumuz bu sezon başarılı olur..

(Amin)

S.DEMİRCİ
19.07.2009, 23:18
yönetim pimi çekip bombayı eline aldı..
umarım herşey iyi giderde..
başkan ve çok değerli asbaşkanı istifa etmek zorunda kalmazlar..

ilhan
Hocam görüşlerin doğru diyelim. Yönetim çığrından çıktı, yanlış yapıyor. Bunun çözümü nedir. Kombine almamak için bahane kabul etmekmi, forma almamakmı. Hele stadta istifa diye çağırmak en büyük zevkimiz olacak.

peki sormazlarmı iki ay önce seçim yapılmadımı, kim çıktı karşısına, kaç oyla seçildi bu başkan.

Hesap sormanın şekli takıma küsüp sırtını dönmek değil, kongrede hesap sormak.

Bir başkana kızan arkadaş söylemiş 12 kişi maratondaki yerimizi alacağız diye. Helal olsun ona işte daha ne diyeyim.

Yok asla öyle değil. Bir gömleğin ilk düğmesi yanlış dikilirse tüm düğmeler aynı hata ile dikilir. Anlatmak istediğim hata yapılması değil, bu hatalardan ders alıp alamadığımız.

Yoksa Sadri babayı çok seviyorum, Kral Fatih'imizi de çok seviyorum. Ama Trabzonspor'u daha çok seviyorum. Bence bu duruma gelmemeliydi. Bu duruma gelmesinde yönetim suçluysa Fatih Tekke'nin de hatası vardır.

Ama iş bu boyuta gelmemeliydi.

Dip not: Ne olursa olsun ben küsemem. Kombinemi, ürünümü alırım. Ama aklımın bir köşesinde kalır bu olaylar. Ersun Yanal'ın gönderilmesi gibi..

Oruç
Yalnız burada bir kaç isim var ne pahasına olursa olsun savunma pozisyonunda. Anlaşılır gibi değil. Tamam yönetim başarılı işler yapmıştır amenna. Kimse bunu inkar etmiyor ama, Gökdeniz'in satılması ve ardından Ersun Hoca'nın gönderilmesiyle devam eden süreçten bu yana "teknik" anlamda "büyük" yanlışları olduğunu görmezden gelmek hiç inandırıcı gelmiyor. Yattara komedisini saymıyorum bile...

asimetrik
19.07.2009, 23:19
Adem, Miraç cevap için teşekkür ederim. Sohbet, kongre öncesi gibi gelince, Sadri Şener'de kızdığında ne yapacağı belli olmadığından bir an, acaba demiştim. Öyle olmadığına sevindim.

forza61ts
faruk ozak secım zamanı kime destek verdi sadri şenere... hacıosmanoğluna verse destek o olcaktı başkan sadri şener bırkac yıl oncesıne kadar daha kulup aydadını odemesi ıcın cagri yapılmış ve piyasaya milyarlarca borcu olan birisiydi bugünlerde taraftarı yoksayması ve aynı nakaratı tekrarlanması çok yanlış....

gerenimo
bu psikilojiyle bu sezon kayıp bir sezon olcaktır. lig başlamadan heyecanını ve enerjisini yitirdi tüm camia. bir arkadaş yazmıştı, taraftar bu işte dorudan müdahil olmasaydı, eski bir başkan adayı isterseniz fatihi getiririm demeseydi, süreç olağan seyrinde devam etseydi daha farklı gelişebilirsi herşey.

salihismet

Allah askina ya, Ahmet Agaoglu oraya gelmemek icin türlü bahaneler uyduruyor, onlarida mi göremiyorsunuz?
Adam diyor ki; Trabzonspora Bushu baskan secseniz 6 ay dayanamaz.
Orasi Trabzon, Ahmat Agaoglunu deyil beni rahat biraksinlar ben bile yönetirim orasini, kimi rahat birakacaklar?
Böyle giderse bu yöneticiler, solugu Bakirköyde alacaklar.

Pro-TS
19.07.2009, 23:22
bu sene her maç kaybında avniakerdeki fatih tekke seslerini duyacağımdan dolayı aldığım kombineden değil gideceğim maçlardan mutsuz olacağım . bu zihniyet nasıl değişir bilmem ama ben iyice bu işten soğumaya başladığım bir gerçek

Emrullah
19.07.2009, 23:23
Kriz yönetiminin ne olduğunu az çok bilen birisi olarak şu an F.Tekke'siz oluruz ama Sadri Şener'siz olamayız kanaatindeyim.. "Şu an" lafının altını kalın kalın çiziyorum..

Niye ikisinden birini tercih ediyoruz. İkiside olsun fena mı olur? Boş bir inat uğruna Fatih'i transfer etmemek akıl işi değil. Ben burada Trabzonspor'un mnfaatine birşey göremiyorum.

yorumsuz6117
19.07.2009, 23:23
of başkan keşke en başta çıkıp deseydinde fatihle ilgilenmiyoruz diye bütün bunlar yaşanmasaydı..

S.DEMİRCİ
19.07.2009, 23:24
camia heyacanını yitirmiştir..
fatih tekke transferi sadece bir forvet transferi değildi..
diyorum ve herkese hayırlı kandiller..
hayırlı geceler..

Mollasalihoğlu
19.07.2009, 23:24
Niye ikisinden birini tercih ediyoruz. İkiside olsun fena mı olur? Boş bir inat uğruna Fatih'i transfer etmemek akıl işi değil. Ben burada Trabzonspor'un mnfaatine birşey göremiyorum.

Neden ben almıyormuşum gibi davranıyorsunuz Fatih'i?? :)

Ben diyorum ki, Fatih'in alınmaması hatadır ancak bu nedenle Sadri Şener'e yüz çevirmek şu an çok daha büyük bir hatadır..

Anlatamıyorum sanırım kendimi..

Emrullah
19.07.2009, 23:25
bu sene her maç kaybında avniakerdeki fatih tekke seslerini duyacağımdan dolayı aldığım kombineden değil gideceğim maçlardan mutsuz olacağım . bu zihniyet nasıl değişir bilmem ama ben iyice bu işten soğumaya başladığım bir gerçek

Sırf bu yüzden bile Fatih Tekke transfer edilmeliydi. Kaç para verilmes gerekiyorsa verilmeliydi. Sırf bu yüzden. Malesef sinerjimizi lig başlamadan bitirdik.

A.Gökhan AKIN
19.07.2009, 23:26
Kim ne derse desin Bu kriz iyi yönetilememiştir başından sonunu kadar garip açıklamalar silisilesi bir yılan hikayesine döndürülmüştür sonunda ve suçlu bulunup taraftarın önüne atılmıştır..Bu olay daha çok su götürecek ve şahsi görüşüm o ki sezon başladıktan sonra kenarda köşede bekleyen kim varsa bu yılan hikayesini bahane edebilecekleri en küçük olayda Sadri başkan ve ekibini giyotine götürmek üzere ortaya çıkacaklardır.
Bu mudur doğrusu bana göre kesinlikle değildir.Ama buna zemin hazırlayanlarda şuanki ekiptir ve zira bizler yapılan yanlışları görürüz ve tüm doğruları tek kalemde çizeriz.zira her zaman 4 yanlış bir doğruyu götürmez bazen 1 yanlış tüm doğrularınızı götürebilir.

TSelif
Ben kombinemi alıp maçlara gidiyorsam , ben kulübe üye isem her yıl aidat ödüyorsam , ben taraftar kartımı çıkartmışsam , ben kulübümün kredi kartını kullanıyorsam, ben Tsclupların dışında bir yerden bir iğne almıyorsam ....ben ... ben ... ben ....
Ben Gökhanın vurdum duymazlığını çekmek zorunda değilim ... Ben Umutun dağlara taşlara giden toplarını izlemek zorunda değilim ..
Geçen yıl ADAM gibi bir adet fazla değil tek bir adet golcümüz olsaydı bu yıl 8 8 8 diye inletecektik avni akeri ...
Eğer forvet alınmazsa ve aynı senaryo olursa bu yıl bu sene avi aker ne diye inler bilmiyorum ama ben de o inletecekler arasında yerimi alacağım... Çünküüüüü yukarıda saydığım sebeplerden dolayı bu hakkı kendimde görüyorum..
Kimse burdan olayı dramatikleştirip acitasyon yapmasın !!! BİTTİ

forza61ts
ts niye ileri gidemiyo iç karmaşadan başka bişe değil bunun sebebi.. taraftardan 5 er mılyn alsan dahi fatih bugun idmanda idi bahneler istemezuklar ben yaptım oldular sen kimsinda öne cıkaysunlar tsyi buhale getırdi bu yılda gagara gigiri gider ama bu sevda bitmez...

Cafer Bulur
Bir de fatihin alternatifini batuhan olarak görenler var,olacak is degil.

Bjk nin kadrosunda düsünmedigi bir futbolcuyu fatihle karsilastirmak veya alternatifi olarak görmek hatadir.

Fatih in alternatifi ancak yabanci bir forvet olur,onunda kalitesi nasil olur görecegiz...

Yiğit SARI
19.07.2009, 23:27
Başkan al bi kaliteli forvet - santrafor utandır bizi

OLCAY ÇAKIR
19.07.2009, 23:28
Başkanın açıklamalarını bekliyoruz değilmi?

İbrahim Keleşoğlu
her gol kaçtıgında fatih tekke seslerini duymak hem sıkıcı olcak hemde forvetlerimizi olumsuz etkileyecektir keşke alınsaydı

Emrullah
Neden ben almıyormuşum gibi davranıyorsunuz Fatih'i?? :)

Ben diyorum ki, Fatih'in alınmaması hatadır ancak bu nedenle Sadri Şener'e yüz çevirmek şu an çok daha büyük bir hatadır..

Anlatamıyorum sanırım kendimi..

Sadri Şener'e yüz çeviren çok yok aslında. Ama hata yaparsa da ve bu hata ciddi bir hata ise bunu herkesin sorgulama hakkı var. Biz istiyoruz ki her ikiside olsun. hatta Fatih'i boşver adam gibi bir forvet alınsın. Bütün derdimiz isyanımız buna. Adam akıllı bir forvet. Çok şey istemiyoruz. Ama adam akıllı bir forvet bulmak zordur. Hazır elinin altında var biri alıp getirsene be yönetim. Yani iş değil bu, akıl işi değil bu.

Mollasalihoğlu
19.07.2009, 23:30
Sadri Şener'e yüz çeviren çok yok aslında. Ama hata yaparsa da ve bu hata ciddi bir hata ise bunu herkesin sorgulama hakkı var. Biz istiyoruz ki her ikiside olsun. hatta Fatih'i boşver adam gibi bir forvet alınsın. Bütün derdimiz isyanımız buna. Adam akıllı bir forvet. Çok şey istemiyoruz. Ama adam akıllı bir forvet bulmak zordur. Hazır elinin altında var biri alıp getirsene be yönetim. Yani iş değil bu, akıl işi değil bu.

Kesinlikle katılıyorum..

Yüz çeviren yok kısmına ise maalesef katılamıyorum..

Hamza Yilmaz
19.07.2009, 23:31
her gol kaçtıgında fatih tekke seslerini duymak hem sıkıcı olcak hemde forvetlerimizi olumsuz etkileyecektir keşke alınsaydı

Etkilese nolacak, zaten cömertce Pozisyonlari kaciriyorlar, bundan kötüsü olmaz diyorum..

Serdar A
Bir de fatihin alternatifini batuhan olarak görenler var,olacak is degil.

Bjk nin kadrosunda düsünmedigi bir futbolcuyu fatihle karsilastirmak veya alternatifi olarak görmek hatadir.

Fatih in alternatifi ancak yabanci bir forvet olur,onunda kalitesi nasil olur görecegiz...

Yerli futbolcular içerisinde bencede Batuhan , Fatih'e alternatiftir .

Yalnız burada sanki asıl konu gözden kaçırılıyor gibi .

Yani Fatih'e kim alternatif olmalı konusunu mu tartışmalıyız ?

Eski bir futbolcumuzun ağlamaklı bir ses tonuyla istanbul basınına konuşması çok zoruma gitti mesela . Beni şu an alternatiflerden çok Fatih'in ve başkanın düştüğü bu duruma sebep olanlar ilgilendiriyor .

Emrah Akcagöz
Belkide forvetleri kamçılar bulduklarını atarlar sonra tribündeki sesler azalır :rolleyes:

gerenimo
19.07.2009, 23:32
........................

b_m_61
19.07.2009, 23:33
Sadri Şener çok kritik bir hatanın eşiğinde.

Ama bana göre o hatayı yapsa bile ne kredisi tükenir ne de istifasını isterim.

Son yıllarda gördüğüm en kaliteli kadroyu kuran bu yönetimdir. Ayrıca bu kadroya ilk 11'de oynacak 2 tane daha transfer yapılacak bunun da hatırlatıyım. Fatih de gelirse bu rakam 3'e çıkacak.

Bunun dışında kulübün gelirlerini de arttıran çalışmaları oldu. Bu çok önemli birşey.

Geçen sene şampiyonluğu son haftalarda kaçırdık başarılı bir sezon geçirdik bana göre. Bu sezon daha alternatifli ve güçlü bir kadroyla başlıyoruz ve başarılı bir teknik direktörle anlaşmışız.

Şimdi tabloya genel olarak bakarsak olumlu.

Tekke'nin alınması gerekiyor bencede ama okuduğum yorumlar bana abartılı geliyor.

Birde yönetim Fatih konusunda daha samimi bir açıklama yapmalı sorun neyse bilelim bizde.

Cafer Bulur
19.07.2009, 23:33
Yerli futbolcular içerisinde bencede Batuhan , Fatih'e alternatiftir .

Yalnız burada sanki asıl konu gözden kaçırılıyor gibi .

Yani Fatih'e kim alternatif olmalı konusunu mu tartışmalıyız ?
Konumuzla alakali,tartisabiliriz.

Bjk nin batuhan da görmedigi cevheri biz mi görüyoruz batuhan da ?

Bu takimin efsane futbolcularindan fatih iin alternatifini batuhan olarak görmek bana dogru gelmiyor.

Fatih in yerli alternatifi yoktur,ancak yabanci alabiliriz...

Yiğit SARI
19.07.2009, 23:34
Sadri Şener çok kritik bir hatanın eşiğinde.

Ama bana göre o hatayı yapsa bile ne kredisi tükenir ne de istifasını isterim.

Son yıllarda gördüğüm en kaliteli kadroyu kuran bu yönetimdir. Ayrıca bu kadroya ilk 11'de oynacak 2 tane daha transfer yapılacak bunun da hatırlatıyım. Fatih de gelirse bu rakam 3'e çıkacak.

Bunun dışında kulübün gelirlerini de arttıran çalışmaları oldu. Bu çok önemli birşey.

Geçen sene şampiyonluğu son haftalarda kaçırdık başarılı bir sezon geçirdik bana göre. Bu sezon daha alternatifli ve güçlü bir kadroyla başlıyoruz ve başarılı bir teknik direktörle anlaşmışız.

Şimdi tabloya genel olarak bakarsak olumlu.

Tekke'nin alınması gerekiyor bencede ama okuduğum yorumlar bana abartılı geliyor.

Birde yönetim Fatih konusunda daha samimi bir açıklama yapmalı sorun neyse bilelim bizde.

:yattara:.

İbrahim Keleşoğlu
19.07.2009, 23:35
Belkide forvetleri kamçılar bulduklarını atarlar sonra tribündeki sesler azalır :rolleyes:

keşke ama hiç sanmıyorum.ama yinede forvet gerekli 2 forvet bizi 3 kulvarda nası götürecek bilmiyorum

Muhammed
Başkanda açıklama yapacaktır. Düşünmüştür mutlaka Fatih'inde söyleyeceğini.

Emrah Akcagöz
Batuhan Eskişehirde 11 maçta 8 gol atmış fena bi istatistik değil...

yorumsuz6117
19.07.2009, 23:36
bu takıma illaki bi forvet alınıcaktır başkanda çıkıp fatihin alınamamasının nedenlerini anlatır..

Emrah Akcagöz
19.07.2009, 23:37
keşke ama hiç sanmıyorum.ama yinede forvet gerekli 2 forvet bizi 3 kulvarda nası götürecek bilmiyorum
Tabiki forvet gerekli en az 1 tane aslında bana kalsa 2 tane gerekli ya hadi neyse...

Serdar A
19.07.2009, 23:37
Konumuzla alakali,tartisabiliriz.

Bjk nin batuhan da görmedigi cevheri biz mi görüyoruz batuhan da ?

Bu takimin efsane futbolcularindan fatih iin alternatifini batuhan olarak görmek bana dogru gelmiyor.

Fatih in yerli alternatifi yoktur,ancak yabanci alabiliriz...

Beşiktaşın göremeyip , İngiltere , Fransa , Almanya , Hollanda'dan 10'un üzerinde kulübün gördüğünü görebilmemiz imkan dahilindedir .

Başka bir başlıkta belirttim örnekledim , Beşiktaş'ı futbolcu değerleme , değer biçme konusunda referans alıyorsanız işiniz var demektir . Şöyle bir son 10 yıllarını inceleyin .

Batuhan Fatih'e alternatiftir . Gerekeçeklerimi de ilgili başlıkta belirttim . Üstelik iki sezon sonra aralarındaki makas kapanacağı gibi seviye olarakta yer değiştirecekler .

Emrullah
19.07.2009, 23:38
Kesinlikle katılıyorum..

Yüz çeviren yok kısmına ise maalesef katılamıyorum..

Burada Sadri Şener'e kızan eden birçok kişi aslında Sadri Şener'i seviyor. Ama göz göre göre hata yapmasını anlayamıyorlar ve çıldırıyorlar. Daha düne kadar el üstünde tutulan başkana kimse kolay kolay tek kalemde silip atmaz. Ama kardeşim bu takım forvetsiz de olmaz. Çıldırılan nokta bu, isyan edilen nokta bu. Yoksa olay tamamen Fatih Tekke değil. İyi bir forvet. Fatih iyi bir forvetin daha fazlasını verebilir. Alınmaması hayati bir hata. Hayati bir hata olduğu şimdiden çok belli. Ben başkanın gitmesini hiç istemiyorum ama biliyorum ki bu taraftar 3-4 aya kalmaz gönderecek bu başkanı. Başkan gitmesin diye zorla da olsa aldıralım diyordum Fatih'i. Ama yeterince zorlayamadık, bu yönetim istifa ederse kafamıza çok vuracağız ama iş işten geçecek. Hala daha ümitliyim. Ulan gidin alın şunu, boi bir inadı bırakın. Yıllığına 3 milyon TL dahi olsa verin alın şu adamı. Çok zor birşey değil.

Adem Erdoğan
19.07.2009, 23:38
şu saatten sonra 5 milyon euro verip mehmet yıldız gibi bir sığırı takıma getirmezler inşallah...

İsmail ALİOĞLU
19.07.2009, 23:39
Allaha şükür Tekke alınmadı. Gelseydi takım içinde baya bi sıkıntı olur diye düşünüyordum..

bekirguner
19.07.2009, 23:42
tamamda sadri başkan insanın gözüne baka baka yalan söylemesin ekonomik sebep diyor Gökhan Alanzinho Colman Selçuk verilen bonservis ücretlerine baksın

Serdar A
19.07.2009, 23:44
tamamda sadri başkan insanın gözüne baka baka yalan söylemesin ekonomik sebep diyor Gökhan Alanzinho Colman Selçuk verilen bonservis ücretlerine baksın

Fatih Tekke konusunun dışında ,

Transferde bu kadar sınırlı bütçeyle hareket etmemizin sebebi geçen sezon harcanan paralar ve bunların vadesininde döviz cinsinden olmasıdır .

bekirguner
19.07.2009, 23:45
yanlış transfer politası yüzünden bu halere geldik desek

Emrah Akcagöz
19.07.2009, 23:47
Yapma abi hangisi yanlış biz bu oyuncularla geçen sene şampiyonluk kovaladık başka futbolcularla değil takıma olan bu güvensizlik nedir anlayamadım...

Cafer Bulur
19.07.2009, 23:47
Fatih Tekke konusunun dışında ,

Transferde bu kadar sınırlı bütçeyle hareket etmemizin sebebi geçen sezon harcanan paralar ve bunların vadesininde döviz cinsinden olmasıdır .
Haklisin, ama baskan avrupa ligine girmeliyim diyorsa gerekeni yapmaliydi,simdiye kadar yapmaliydi.

Su anki kadroyla avrupa ligine kalacagimiza inanan var mi?

Hedeflerin varsa bunlarin dogrultusunda isler yapmak zorundasin,yoksa en büyük hedefim avrupa ligi dememelisin.

Baskanimiz uzun yillardir avrupa kupalarina gitmediginden ordaki rüzgarin cok daha sert estigin atliyor diye düsünyüyorum...

bekirguner
19.07.2009, 23:49
hangisi doğru geçen sezon sağ bek sol açık oyun kurucu ve iyi bir forvetimiz varmıydı bir tek Egemen doğru transferdi bence

Adem Erdoğan
19.07.2009, 23:49
para yok transfer yapmayacağız densin bunu anlarım mevzubahis başka futbolcu olsa, fakat fatih için şu şartlarda her türlü kaynak yaratılır yahu.öpmeye meram yokki.

Terzioğlu
19.07.2009, 23:50
Batuhan Eskişehirde 11 maçta 8 gol atmış fena bi istatistik değil...
Konuyu istatistikten acacaksak Batuhan'in anlatilacak cok rekoru var. Alt yapidaki bütün rekorlari felc etmistir Batuhan.

Serdar A

Hayır daha açalım .

Geçen sene Gökhan , Selçuk , Song , Sylva , Cale olmasaydı durum neci olurdu desek ?

Her durumu kendi zamanına göre , kendi şartlarına göre incelemek gerek . O dönem bu transferlerin hepsi doğru hamlelerdi .

Bana göre doğru olmayan bir 10 transfer vardı , hala kim tarafından alındığı muallakta , yarısından çoğu şu an serbest bırakılan . Ancak hepsini toplasan Ancak bir Cale ediyor .

Başarı yüzdesi yüksek değil belki ama başarısız diyemeyiz . Kulübede eskitilen ümit milli oyuncularımız oldu geçen sene , biraz hatırlayalım .

bekirguner
Haklisin, ama baskan avrupa ligine girmeliyim diyorsa gerekeni yapmaliydi,simdiye kadar yapmaliydi.

Su anki kadroyla avrupa ligine kalacagimiza inanan var mi?

Hedeflerin varsa bunlarin dogrultusunda isler yapmak zorundasin,yoksa en büyük hedefim avrupa ligi dememelisin.

Baskanimiz uzun yillardir avrupa kupalarina gitmediginden ordaki rüzgarin cok daha sert estigin atliyor diye düsünyüyorum...

ligde ilk hafta sivasa yenilir avrupa kupasından elenir eylül ayında ne başkan ne de hoca kalır bu baskıya

worldmaster
19.07.2009, 23:51
Başkanın muhtemel açıklaması şu şekilde olacaktır:"Ben, Fatih çok para istiyor demedim.Fatih'in ekonomik olarak büyük kayba ugrayacagini düşünerek transferin olmayacağını söyledim". E ben de diyorum ki ey başkan birden hayırsever tarafın mı tuttu da milletin parası azalacak diyerek transfer yapmaz oldun?Ayıptır ya valla ayıp...

Sefa
19.07.2009, 23:52
Konuyu istatistikten acacaksak Batuhan'in anlatilacak cok rekoru var. Alt yapidaki bütün rekorlari felc etmistir Batuhan.

Aslen Trabzonlu (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzon) olan Batuhan, Beşiktaş PAF (http://tr.wikipedia.org/wiki/Be%C5%9Fikta%C5%9F_JK) takımında 86 maçta 226 gol atmıştır. :rolleyes:

Serdar A
19.07.2009, 23:52

3 gol / 1 maç gibi .

Şu an kariyerinde oynadığı maç sayısının 3 katı kadar golü olan bir futbolcudan bahsediliyor . Şu ana kadar bütün rekorları kırarak geliyor .

bekirguner
19.07.2009, 23:53
Hayır daha açalım .

Geçen sene Gökhan , Selçuk , Song , Sylva , Cale olmasaydı durum neci olurdu desek ?

Her durumu kendi zamanına göre , kendi şartlarına göre incelemek gerek . O dönem bu transferlerin hepsi doğru hamlelerdi .

Bana göre doğru olmayan bir 10 transfer vardı , hala kim tarafından alındığı muallakta , yarısından çoğu şu an serbest bırakılan . Ancak hepsini toplasan Ancak bir Cale ediyor .

Başarı yüzdesi yüksek değil belki ama başarısız diyemeyiz . Kulübede eskitilen ümit milli oyuncularımız oldu geçen sene , biraz hatırlayalım .

bu topçular sana kaç maç kazandır dı gol pozisyonu %28 ile oynamışız en çok top kaybeden takımız Colman selçuk en başta isatatisliklere bakın

Serdar A
19.07.2009, 23:55
Başkanın muhtemel açıklaması şu şekilde olacaktır:"Ben, Fatih çok para istiyor demedim.Fatih'in ekonomik olarak büyük kayba ugrayacagini düşünerek transferin olmayacağını söyledim". E ben de diyorum ki ey başkan birden hayırsever tarafın mı tuttu da milletin parası azalacak diyerek transfer yapmaz oldun?Ayıptır ya valla ayıp...

Her şey bitti , medyumlukta başladı .

Hakikaten ayıptır artık , haklısın .

bekirguner
19.07.2009, 23:55
Kadırga Tv Halil Şanlı Pazartesi Gecesi Seyret Trabzonu Nasıl Borç Batağına Sürüklemiş Dinleyin

asimetrik
19.07.2009, 23:56
Geçen sene çok para harcandı. (takım yıllardır ilk defa şampiyonluk kovaladı. Tabi İstanbul takımları berbattı o yüzden)
Yanlış transfer politikası bu hallere düşürdü. (2 sene önce neredeydik ve şimdi ne hallere düştük diye düzelteyim.)
Fatih ne istiyorsa ver al. (Neden? Bence Trabzonspor'lu Fatih ne veriyorlarsa oynayayım desin)
4 ayı çıkaramaz başkan. (Kimin hayrına?)
Sadri başkan yalan söylemesin. (Hangi konuda söyledi)
Baştan ilgilenmiyoruz dese sorun yok. (Samimi olalım, ben hatırlıyorum gündemimizde yok dedi)
vs..

b_m_61
Herşey bir tarafa alternatifli olmamız açısından mutlaka 3. bir forvet olmalı kadroda. Yabancı alamıyoruz, bir boş kontenjan var onuda başka mevkilere kullanıcakmışız. E öyleyse forvete yerli alınıcak, bizde ilk 11'de oynayacak kalitede alabileceğimiz tek forvet Fatih Tekke. Bu kadar seçeneksiz bir durumda bu kadar direnmek niye ?

Emrah Akcagöz
Aslen Trabzonlu (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzon) olan Batuhan, Beşiktaş PAF (http://tr.wikipedia.org/wiki/Be%C5%9Fikta%C5%9F_JK) takımında 86 maçta 226 gol atmıştır. :rolleyes:
Yuhhh :eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Ömer Kaya
19.07.2009, 23:57
Fatih tekke açıklama yapmış ey bizim trabzonsporlugumzdan şüphe eden trabzonspor taraftarı birşeylerin farkına varmışsınızdır artık

A.Gökhan AKIN
19.07.2009, 23:58

Serdar tamam tafartar olarak duygusal davranıyoruz diyelim bizimde elbette yanlış yaptığımız bir yada birden fazla şey var ama bu son açıklamalar ve fatihin açıklamalırında bir terslik yokmu.Az önce kendi kulağımla fatihten duymasam bunları tamam diyeceğim yönetim haklı bu konuda.ama 3-4 gün önceki görüşmede benim istediğim para tavan fiyatın altında bir miktardı.20 gün önceki konuşmada ise kesinlikle fiyat vermedim diyor..

birileri bu durumda belliki fena oynuyor ama ben FATİH'İN oynadığına kesinlikle inanmıyorum.

Emrah Akcagöz
19.07.2009, 23:58
Geçen sene çok para harcandı. (takım yıllardır ilk defa şampiyonluk kovaladı. Tabi İstanbul takımları berbattı o yüzden)
Yanlış transfer politikası bu hallere düşürdü. (2 sene önce neredeydik ve şimdi ne hallere düştük diye düzelteyim.)
Fatih ne istiyorsa ver al. (Neden? Bence Trabzonspor'lu Fatih ne veriyorlarsa oynayayım desin)
4 ayı çıkaramaz başkan. (Kimin hayrına?)
Sadri başkan yalan söylemesin. (Hangi konuda söyledi)
Baştan ilgilenmiyoruz dese sorun yok. (Samimi olalım, ben hatırlıyorum gündemimizde yok dedi)
vs..
Anadolu takımları iyiydi yerine istanbul takımları berabattı diyoruz bu senede o istanbul takımları için pek parlak geçmeyebilir..

Serdar A
19.07.2009, 23:59
bu topçular sana kaç maç kazandır dı gol pozisyonu %28 ile oynamışız en çok top kaybeden takımız Colman selçuk en başta isatatisliklere bakın

Futbol bir insan oyunudur . Hayatında birbirleriyle ilk defa birlikte olan 25 futbolcudan bir takım yapıyorsunuz . Ne yazık ki dediğiniz kadar kolay değil bu işler .

Buna rağmen , "tecrübesiz" pek çok oyuncuya rağmen bu takım 25. haftaya kadar şampiyonluğun en büyük adayı olarak geldi .

Stresi yüksek maçları kazanamadı ama büyük tecrübe kazandı .

Onun kadar önemli olna bir başka şeyde bir kaç önemli eksiğe rağmen takımın bazı parçaları belirginleşti , oyuncular birbirlerine uyumlanmaya başladı .

O bahsettiğiniz istatistiklerin tam tersi yönde de pek çok veri vardır .

İstatistik veriyorsanız , parça parça almayacaksınız . Ölçülebilen her şeyi ortaya koyacaksınız .

salihismet
19.07.2009, 23:59
Fatih tekke açıklama yapmış ey bizim trabzonsporlugumzdan şüphe eden trabzonspor taraftarı birşeylerin farkına varmışsınızdır artık

Bende diyorum ki Fatih Tekke dogrulari konusmuyor, Sedat Tunalinin yazisini son dk haberlerinde okuyabilirsiniz.

vendercan
20.07.2009, 00:00
EY YÖNETİM!!!! Trabzonspor Trabzonsporlularındır!!!Bir Trabzonsporlu ancak bu kadar sizin hatalarınızı örtebilirdi!!!Bırakın inadı . Alın FATİH TEKKE yi!!!Binlerce insanın ortak inancına kulak tıkamanın bedeli mutlaka olacaktır!!!

winner
20.07.2009, 00:00
Yönetimin yapacağı tek iş var...En yüksek ücretin altında bir kontrat hazırlayıp, imzalaması için fatih'e fakslamak ve bunu medyaya açıklamak.Bu yapılmazsa koskoca Trabzonspor yönetimi resmi sitesinden yalan söylemiş olacak...

asimetrik
20.07.2009, 00:01
Batuhan daha yararlı bir transferdir. Eğer gerçekleşirse mükemmel olur. Asla ölçü olmasa da Bjk de kalmamasının nedeni iyi olmadığı değil Mustafa Denizli'ye, Eskişehirspor'a giderken, ben seneye yine buradayım ama senin nerede olacağını bilmiyorum sözüdür. İstemeyen bjk değil Denizli'nin direk kendisidir. Bize de kolay kolay verileceğini sanmıyorum.

Kemal Ç.
20.07.2009, 00:01
fatih tekke bunları hak edecek hiç bir şey yapmadı. bu adama yapılan çok büyük bir ayıptır ya. adam kulüp zarar görmesin diye sustu hep, bunu bile sömürmeye kalktınız, çok yazık. aha konuştu. ne olacak şimdi. başkan sana da yazık değil mi. bize de yazık değil mi. neden arıyoruz yok, hiç bir neden yok. herkese tır çarpmış gibi olmuş; başkana, fatih'e, taraftara. bakıyoruz ortada bi tanecik bile neden yok. bi hiç uğruna kırılıyor bütün camia. başkan neden, neden.

Serdar A
20.07.2009, 00:02
Serdar tamam tafartar olarak duygusal davranıyoruz diyelim bizimde elbette yanlış yaptığımız bir yada birden fazla şey var ama bu son açıklamalar ve fatihin açıklamalırında bir terslik yokmu.Az önce kendi kulağımla fatihten duymasam bunları tamam diyeceğim yönetim haklı bu konuda.ama 3-4 gün önceki görüşmede benim istediğim para tavan fiyatın altında bir miktardı.20 gün önceki konuşmada ise kesinlikle fiyat vermedim diyor..

birileri bu durumda belliki fena oynuyor ama ben FATİH'İN oynadığına kesinlikle inanmıyorum.

Abi benim düşüncemi bir kaç sayfa geriye giderek görebilirsin .

Ben kimseyi savunmuyorum . Aksine kimse gölgede kalmasın diyorum

Ama medyumluğunda lüzumu yok , olayı aydınlatmaya , arızayı gidermeye çalışalım , kaşıyarak yaraya dönüşmesi kimseye fayda vermez .

vendercan
20.07.2009, 00:03
İNEKLER UÇARSA!!!!!!!!!!!!!! Evet ,inekler uçarsa Trabzonspor bu yönetimle, bu Umut Bulut ile şampiyon olabilir!!!

Ömer Kaya
Bende diyorum ki Fatih Tekke dogrulari konusmuyor, Sedat Tunalinin yazisini son dk haberlerinde okuyabilirsiniz.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
nedersek boş olcak 2 ay yokum birazdan kutsal topraklara yola çıkacağım artık birşeylerin farkına varın;)

b_m_61
Fatih az önce Ntv'ye telefonla bağlandı önce ücret konuşmam dedi, sonra tavan ücretinin altına da gelirim demiştim diye konuştu. Onun ücret konuşmadımdan demek istediği net rakam verilmedi gibi birşeydir tahminimce.

mashal61
20.07.2009, 00:06
Başkan bizi yemişsin resmen. Yaptığın açıklama hiç samimi değilmiş. Bugün Fatih Tekke'nin açıklamalarından sonra bunu daha iyi anladım. Artık benim için sıradan başkanlardan birsin. Nuri Albayrak'tan daha iyi bir başkansın. Ama fazlası yok. Bu başkanımıza gerçekten güvenmiştim. Artık giderse yolu açık olsun, kalırsa da kendi deyimiyle mutluyuz mağlup olana kadar... Gerçekten üzüldüm, sana inandığım için kendime üzüldüm.

Emrah KabuL
20.07.2009, 00:07
F.Tekke 2-3 sene sonra piyasadan elini ayağını çekicek.. ama Sadri Şener gibi bir Başkan'ı kaybedersek belimizi doğrultamayız daha.

A.Gökhan AKIN
20.07.2009, 00:08
Abi benim düşüncemi bir kaç sayfa geriye giderek görebilirsin .

Ben kimseyi savunmuyorum . Aksine kimse gölgede kalmasın diyorum

Ama medyumluğunda lüzumu yok , olayı aydınlatmaya , arızayı gidermeye çalışalım , kaşıyarak yaraya dönüşmesi kimseye fayda vermez .

Serdar haklısın kesinlikle kaşımaya elbette luzüm yok. Kaşımazdıkda ama insan kendini kandırılmış ve bir köşeye atılmış hissediyor hissediyor en azından kendi adıma bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum.

Ben olayın Fatih alınsın alınmasın kısmında değilim.Sadece Koskoca Trabzonspor klübü yönetiminin bu olaydaki tavrını hazmedemiyorum..

Elbetteki olayın aydınlatılması ve arızanın giderilmesi bir kitlenin darmadağınık olmuş pskolojisinide olumlu yönde etkileyecektir.

Bu olay aydınlanır mı? bana sorarsan hiç sanmıyorum..

Mustafa 42
selam sayin arkadaslar bende dinledim fatih tekkeyi ntvspor da aynen para meselesi abartildigi gibi bir sey söylemedi su bizim baskana söylesenizde su fatih alsa cok iyi olur diye düsünüyorum baskana nasil ulasabiliriz alsin su adami geriye ne olursunuz siz kulube yakin arkadaslar varsa biraz baski yapin ne olur fatih konusunda olursa sampion olmus gibi sevinecegim vallahi

seyduna_efil

fatih tekke yalan söylemıyor.zira yönetimde yalan söylemıyor..yönetimin en başından beri yaptığı şey ikide bir kıvırmak oldu..bakalım bundan sonrakı kıvırma hareketleri ne olacak..en başından çıkıp hayır almıyoruz kardeşim deselerdi olay buralara gelmezdi..yönetim şuandan itibaren büyük güven kaybı yaşamaya başlamıştır..

Emrah Akcagöz
Nerde yazıyo bu sedat tunalının yazısı..?

asimetrik
Fatih az önce Ntv'ye telefonla bağlandı önce ücret konuşmam dedi, sonra tavan ücretinin altına da gelirim demiştim diye konuştu. Onun ücret konuşmadımdan demek istediği net rakam verilmedi gibi birşeydir tahminimce.

"Trabzonspor'da oynamak istiyorum. Boş mukaveleye imza atıyorum" demesini beklerdim.

Muhammed
20.07.2009, 00:09
Batuhan demişken alınması bana göre imkansız bonservisiyle. Bir röportajını dinledim ntvsporda hangi futbolcuyu örnek alıyorsun dediler o da futbol sevmem hiç futbol maçı izlemem dedi. Sen nasıl futbolcusun ya :D

worldmaster
20.07.2009, 00:10

Öncelikle "medyum" kelimesinin TDK'daki karşılığı- bilmeyenler için-"Ruh ötesi iletişim kurma deneylerinde,ruhlarla insanlar arasında aracılık ettiğini ileri süren kimse". Bu açıklamaya dayanarak nasil böyle bir hitapta bulunuyorsunuz hayret!Ayrıca yazımın başında "muhtemel" kelimesini özenle seçmiş olmam da sanırım hiç bi anlam ifade etmedi.Yine ayni yazımda son bölümdeki başkana söylediklerim,belirtmiş olduğum "başkanın muhtemel açıklamasına"karşılık degil,resmi siteden yapmış olduğu açıklamaya karşılıktı.Anlatabildim mi Bay Otorite!

b_m_61
20.07.2009, 00:11
"Trabzonspor'da oynamak istiyorum. Boş mukaveleye imza atıyorum" demesini beklerdim.

Hakkı neyse alsın derim. Aldığı paranın hakkını verene helali hoş olsun bence.

asimetrik
20.07.2009, 00:11
fatih tekke yalan söylemıyor.zira yönetimde yalan söylemıyor..yöetiin en başından beri yaptığı şey ikide bir kıvırmak oldu..bakalım bundan sonrakı kıvırma hareketleri ne olacak..en başından çıkıp hayır almıyoruz kardeşim deselerdi olay buralara gelmezdi..yönetim şuandan itibaren büyük güven kaybı yaşamaya başlamıştır..

Yapmayın , en başından "gündemimizde yok" dedi de ne oldu. Almayacağız mı demeliydi. Gündemimizde yok ne demek?

Serdar A
20.07.2009, 00:12
Öncelikle "medyum" kelimesinin TDK'daki karşılığı- bilmeyenler için-"Ruh ötesi iletişim kurma deneylerinde,ruhlarla insanlar arasında aracılık ettiğini ileri süren kimse". Bu açıklamaya dayanarak nasil böyle bir hitapta bulunuyorsunuz hayret!Ayrıca yazımın başında "muhtemel" kelimesini özenle seçmiş olmam da sanırım hiç bi anlam ifade etmedi.Yine ayni yazımda son bölümdeki başkana söylediklerim,belirtmiş olduğum "başkanın muhtemel açıklamasına"karşılık degil,resmi siteden yapmış olduğu açıklamaya karşılıktı.Anlatabildim mi Bay Otorite!

Yaptığını şey niyet okuma .

Başkan muhtemelen şöyle diyecekmiş miş ... :)

Kelimelerin manaları arasında boğulmayın , ne yaptığınız belli .

Söylenmemiş sözlerle , verilmemiş demeçlerle ortamı germeyin .

mashal61
20.07.2009, 00:12
F.Tekke 2-3 sene sonra piyasadan elini ayağını çekicek.. ama Sadri Şener gibi bir Başkan'ı kaybedersek belimizi doğrultamayız daha.
Trabzonspor'un kaderi Fatih Tekke'ye bağlı olmadığı gibi Sadri Şener'e de bağlı değildir.

Cafer Bulur
20.07.2009, 00:13
Birisi herkese güveniyoruz diye baslik acmis.

Güvenmedigim icin o basliga yazmak istemedim,ben bu yönetime,bu takima güvenemiyorum.

Bu takim bence sampiyonluga oynayamaz,avrupa ligine giremez...

Ömer Kaya
20.07.2009, 00:13
Yapmayın , en başından "gündemimizde yok" dedi de ne oldu. Almayacağız mı demeliydi. Gündemimizde yok ne demek?
hugo broos isterse alabiliriz demek nedemek???*:cool:

vendercan
20.07.2009, 00:14
TS tarihinde ilk defa TS taraftarı bir futbolcu için kampanya yürüttü!!!Kendini ortaya koydu!!!Binlerce insanın ortak aklına, ortak inancına kulak tıkandı!!! Yönetimin politikası hiç inandırıcı değildi!!!Son gelişmeler yönetimin yanlışını bir Trabzonsporlu ancak bu kadar örtebileceğini gösterdi!!! TRABZONSPOR TRANZONSPORLULARINDIR!!!!FATİH TEKKE konusu bence TS tarihi için bir dönüm noktası olmuştur!!! Burada değil!!!!!!!!!!!!Haydi her gün ....info@trabzonspor.org.tr de inacımızı belirtelim!!!!

asimetrik

Bu şekilde çıkamayız işin içinden. Ben de muhtemelen Fatih gelirse tutturamaz derim, varsayımlar üzerine sürer gider mesele..

winner
Ntv bağlantısında ki konuşmalarından anladığım kadarıyla fatih Rusya defterini kapatmış hatta avrupa defterini kapatmış ve Türkiye'ye dönmek istiyor.Lazio filan hikaye, fb ya da bjk'de öyle.

Fatih'in konuşmalarından parasal bir sorun olmayacağı anlaşılıyor.Belki de yönetimin restinden sonra yüksek paralardan vazgeçti bunu bilemeyiz.Bazı arkadaşlar yönetim zaten fatih'i istemiyordu diyor.O zaman neden talip oldular ve gündeme aldılar.Bunun büyük bir risk olduğunu ve infial yaratacağını anlayamayacak kadar aptal değillerdir herhalde.

b_m_61
20.07.2009, 00:15
Fatih: Daha 31.5 yaşındayım futbolumun son döneminde değilim, 5 sene daha oynarım 3 sene üst düzey katkı yaparım oynadığım takıma.

Şu da önemli: Şimdi Zenit'te kalıyorum ama transferin bitmesine 1 buçuk ay var teklif gelirse ayrılırım.

Kesin ve net konuştu.

Emrah Akcagöz
Trabzonspor'un kaderi Fatih Tekke'ye bağlı olmadığı gibi Sadri Şener'e de bağlı değildir.
Birkez daha düşün öyle yaz istersen nasıl sadri şenere bağlı değildir yapılan onca şey var bunları görmemek körlük değil art niyetliliktir...

Cafer Bulur
O halde neden fatihin ekonomik kaybi öne sürülerek transferden vazgectik deniyor.

Demek ki transfer gündeme geldi ama bahaneyi de hemen buldular.

salihismet
20.07.2009, 00:16
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
nedersek boş olcak 2 ay yokum birazdan kutsal topraklara yola çıkacağım artık birşeylerin farkına varın;)

Hayirli yolculuklar, Allah kabul etsin kardes.

Serdar A
20.07.2009, 00:16
Serdar haklısın kesinlikle kaşımaya elbette luzüm yok. Kaşımazdıkda ama insan kendini kandırılmış ve bir köşeye atılmış hissediyor hissediyor en azından kendi adıma bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum.

Ben olayın Fatih alınsın alınmasın kısmında değilim.Sadece Koskoca Trabzonspor klübü yönetiminin bu olaydaki tavrını hazmedemiyorum..

Elbetteki olayın aydınlatılması ve arızanın giderilmesi bir kitlenin darmadağınık olmuş pskolojisinide olumlu yönde etkileyecektir.

Bu olay aydınlanır mı? bana sorarsan hiç sanmıyorum..

Abi özetle bu gün Fatih transferi olmadı diye yönetime hadsizce saldıranlar , bu işin olmaması için çaba gösteren şahısların en büyük destekçisidir ve destekçisi olacaktır .

Bu sebepten haklısınız , benimde fazla umudum yok esasen .

Murat 61
20.07.2009, 00:17

http://htspor.haberturk.com/spor-yazilari/10712-yazar-Tekkeye-Veda.aspx

Al burdan okuyabilirsin.

Emrah Akcagöz

Güvenmedigim icin o basliga yazmak istemedim,ben bu yönetime,bu takima güvenemiyorum.

Niye abi elimizdeki futbolcular bişeye yaramazmı sonuca gidemezmi 2.lig topçusumu..?

cellchook
Fatih Tekke bu ülkenin kaliteli forvetlerinden biridir.Yönetimler basına her defasında dogru şeyleri söylemek zorunda değildir.Dünyanın her yerinde bu böyledir.Futbol yöneticiliği ile siyaset aynı şeylerdir.Fatih TEKKE dogru söylüyor olabilir,yönetimde dogru söylüyor olabilir.Diyeceksiniz ki her ikisi de aynı andan nasıl dogru söylüyor olabilirler...Dogrular insanlara göre değişir fakat gerçek tektir...
Menajeri olan insanın profesyonelce yaklaşımı yönetimi zora sokan tek taraf...Futbolcular ve menajerler arasında akde dayali bir ilişki mevcuttur...Gerisini siz düşünün...

HATA MENAJERLİK BÜROKRASİSİNDE.

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 00:18
http://htspor.haberturk.com/spor-yazilari/10712-yazar-Tekkeye-Veda.aspx

Al burdan okuyabilirsin.
Eyvallah sağol..:)

asimetrik
hugo broos isterse alabiliriz demek nedemek???*:cool:

Hugo Bross isterse alabiliriz demek. Aynen istediği sağ bek vs. gibi ücreti uygun olursa demek. Ve ayrıca taraftarı kırmamak adına denemek demek.
Denedi de ve olmadı. Umarım kapılar kapanmadı ve olur demek.

salihismet

Son dakika haberlerine bakabilirsin orada var.

seyduna_efil

ben nedense farklı açıklamalar okudum..en başta başkan hocaya sorağız derken diğer yandan bi başka yönetici gündemimizde yok dıyordu..daha sonra hıcaya soruldu istiyorum dedi,bi başka yönetici "hoca gerçekleri bilmiyor anlatacağız ona gerçekleri" dedi.daha sonra başkan uygun fıyata olursa alabılırz dedi,ardından ihsan alioğlu gundemımızde fatih yok dedi..yanı senın anlayacağın yönetımde ikilik vardı..biri ilgileniyoruz derken diğer ilgilenmıyoruz diyordu..sen bunamı gündemımızde yok diyorsun..insaf..yönetim fatıh transferını adam gibi yürütememiştir ve süreçte yıpranan kendıleri olmustur..umarım girdikleri bu yanlış yoldan dönerler.

Emrah KabuL
20.07.2009, 00:19

Madem güvenmiyorsunuz bunu neden bu başlığa yazıyorsunuz ? Konu bu takımdan hiç bir halt olmaz başlığı mı ?

worldmaster
20.07.2009, 00:19
Yaptığını şey niyet okuma .

Başkan muhtemelen şöyle diyecekmiş miş ... :)

Kelimelerin manaları arasında boğulmayın , ne yaptığınız belli .

Söylenmemiş sözlerle , verilmemiş demeçlerle ortamı germeyin .
Affet beni ya gercekten üzgünüm. Bundan gayrı benim mesajları görmezden geliverirsın.Bu kadarını da bana çok görmezsin artik duayen abim benim!

salihismet
20.07.2009, 00:20
fatih tekke yalan söylemıyor.zira yönetimde yalan söylemıyor..yönetimin en başından beri yaptığı şey ikide bir kıvırmak oldu..bakalım bundan sonrakı kıvırma hareketleri ne olacak..en başından çıkıp hayır almıyoruz kardeşim deselerdi olay buralara gelmezdi..yönetim şuandan itibaren büyük güven kaybı yaşamaya başlamıştır..

Yönetimin güven kaybi beni hic ilgilendirmiyor, bir Fatih Tekke icin Trabzonspora zarar vermeyelim, benim derdim bu.

Adem Erdoğan
1-Hagi
2-Fatih Tekke

winner
Pokerde ki tabirle yönetim rest dedi ve Fatih'te resti gördü.Şimdi kartları açma zamanı bakalım kim blöf yaptı...

mashal61
20.07.2009, 00:21
Birkez daha düşün öyle yaz istersen nasıl sadri şenere bağlı değildir yapılan onca şey var bunları görmemek körlük değil art niyetliliktir...
Bir kez daha düşündüm renktaş hatırın için. Vardığım sonuç: Trabzonspor'un kaderi Fatih Tekke'ye bağlı olmadığı gibi Sadri Şener'e de bağlı değildir.

Oruç
20.07.2009, 00:21
Abi özetle bu gün Fatih transferi olmadı diye yönetime hadsizce saldıranlar , bu işin olmaması için çaba gösteren şahısların en büyük destekçisidir ve destekçisi olacaktır .

Dikkat ediyorum ve saygı duyuyorum genel itibariyle yönetimi savunma pozisyonundasınız. Buna söyleyecek bir sözüm yok, olamaz da. Yeri geldi mi her Trabzonspor taraftarı yönetimini de, başkanını da savunur aynı derecede.

Fatih konusunda dürüst davranmayan bir yönetimin varlığı gün gibi aşikar. Taraftar da haklı olarak yönetime sitem ediyor gayet medenice. Ancak yönetimin yanlışını da yanlış deyiverin lütfen.

Serdar A
20.07.2009, 00:22
Affet beni ya gercekten üzgünüm. Bundan gayrı benim mesajları görmezden geliverirsın.Bu kadarını da bana çok görmezsin artik duayen abim benim!

Duayen filan değilim , fikirlerini paylaşan sıradan bir forum yazarıyım .

Ama saygılıyım , karşımdaki "kim olursa olsun" adam yerine koyarım , yazdıklarından herkesin sorumluluk duymasını beklerim .

Belki hata bende , sende haklısın .

Cafer Bulur
20.07.2009, 00:23
Madem güvenmiyorsunuz bunu neden bu başlığa yazıyorsunuz ? Konu bu takımdan hiç bir halt olmaz başlığı mı ?
Nereye yazacaktim?:)

Herkesin takima güvenme hakki oldugu gibi güvenmeme hakki da vardir degil mi?

Yattara ve gökhan in sakat,umut un yeteneklerinin belli oldugu bir dönemde fatih tekke veya bir forvet transferini yapamayan yönetime ve baskana ben güvenemem.

Siz güvenmeye devam edin....

A.Gökhan AKIN

biz taraftar olarak göle maya çaldık. ya tutarsa dedik belliki tutmadı.. ya gölde su yok, ya maya bozuk yada doğru olan hiçbirşey yok..hadi hayırlısı diyelim

Emrah Akcagöz
Son dakika haberlerine bakabilirsin orada var.
Okudum şimdi ama iyiden iyiye kafam karıştı ya..:confused::confused:

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 00:25
Bir kez daha düşündüm renktaş hatırın için. Vardığım sonuç: Trabzonspor'un kaderi Fatih Tekke'ye bağlı olmadığı gibi Sadri Şener'e de bağlı değildir.
İyi o zaman Allah selamet versin :)

worldmaster
20.07.2009, 00:27
Duayen filan değilim , fikirlerini paylaşan sıradan bir forum yazarıyım .

Ama saygılıyım , karşımdaki "kim olursa olsun" adam yerine koyarım , yazdıklarından herkesin sorumluluk duymasını beklerim .

Belki hata bende , sende haklısın .
Gercekten minnettarım size.Beni "adam yerine koyarak"kendimi işe yarar hissetmemi sağladığnız için. Bu da sizden alıntıladiğim son mesajdır. Ve sizden rica ediyorum lütfen bir daha benim mesajlarımı alıntılamayınız...

Serdar A
20.07.2009, 00:28
Dikkat ediyorum ve saygı duyuyorum genel itibariyle yönetimi savunma pozisyonundasınız. Buna söyleyecek bir sözüm yok, olamaz da. Yeri geldi mi her Trabzonspor taraftarı yönetimini de, başkanını da savunur aynı derecede.

Fatih konusunda dürüst davranmayan bir yönetimin varlığı gün gibi aşikar. Taraftar da haklı olarak yönetime sitem ediyor gayet medenice. Ancak yönetimin yanlışını da yanlış deyiverin lütfen.

Yönetimi savunuyor değilim . Bunu açıkça söyleyebilirim . Eğer yalnış anlaşılan mesajlarım varsa gösterin düzelteyim . Bundan gocunmam .

Hasbel kadar belirli bir zamandır bu forumdayım . Çoğu yazarında yazdıklarını takip ederim . Zannetmiyorum ki bu yönetimi benim kadar eleştiren çok fazla forum yazarı olsun .

Benim burada dikkati çektiğim nokta farklı bir şey iken tamamen ıskalanmış o halde .

Ancak şu da bilinmeli buradaki eleştirme metodu da doğanın kurallarına aykırı .

Farazi mi konuşalım yani . ? Gördüklerimizle ve duydularımızla fikrimizi genişletiyoruz .

seyduna_efil

kafanın karışamasına gerek yok,sedat tunalı olayı iyice dramize etmiş.bu yazıyı kaleme almadan önce fatihi arayıp durumun iç yüzünü öğrenmesi lazımdı.sadet tunalıda bizim gibi gazetelerden okuduğu haberlere bakarak bı yazı kaleme almış ama durumun birde fatih boyutu varkı kimse onu arama zahmetıne katlanmayıp gerçekleri öğrenmiyor.

Ortada varolan bi gerçek var ki oda yönetim fatih konusunda başından beri taraftarı kandırıyor..

asimetrik
O halde neden fatihin ekonomik kaybi öne sürülerek transferden vazgectik deniyor.

Demek ki transfer gündeme geldi ama bahaneyi de hemen buldular.

Yazıyı okurken önyargıdan ayrılırsan cevabı bir önceki cümlede bulursun. Diyor ki başkan. Bahsedilen fiyat bize fazla. Arkasından da Fatih'i korumak adına , bizim önerdiğimiz rakam da Fatih için kayıp. Her iki tarafta haklı. Bu kadar basit.

Profosyonel bir durum. Bizim fiyatımız Fatih'e , Fatih'in fiyatı bize uymadı. Sakın kimse Fatih bizim (Bu transferle ilgili) kaptanımız , efsanemiz demesin. Öyleyse ben de bıraksın futbol endüstrisini, boş mukaveleye imza atsın derim. Bunu dediği anda yönetimin kaçacak yeri kalmaz. Neden yapmıyor bunu Fatih.
Burada mantıklı kabul edilebilecek tek görüş, "fiyatı ne olursa olsun alalım, çünkü bu fiyata başka iyi golcü bulamayız" görüşüdür. Bu da tartışılır.

mashal61
20.07.2009, 00:29
İyi o zaman Allah selamet versin :)
Allah sizin gibi Trabzonspor'un kaderinin bir kişinin elinde olduğuna inananlara karşı da sabır versin.

Oruç
20.07.2009, 00:29

İşte gerçekçi bir yorum. Taraftar eksik gördüğü için Fatih'i istedi (genel kanaati söylüyorum) bu konuda dürüst davranmayan yönetimini de eleştirdi doğal olarak. Fakat bu yönetim de gelip geçicidir, görevde olduğu sürece bize düşen destek vermektir. Destek verdiğimiz gibi yanlışları söylemek de en doğal hakkımızdır. Eleştiren herkesi "yönetimin kuyusunu kazmaya çalışıyor" göstermek hiç mi hiç adil değil.

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 00:31
Allah sizin gibi Trabzonspor'un kaderinin bir kişinin elinde olduğuna inananlara karşı da sabır versin.
Pekala o zaman bizde Amin diyelim..:)

salihismet
20.07.2009, 00:31
Bu olayin birde baska bir yönü var, Ibrahim Haciosmanoglu gibi bir muhalifetin elinin, takimin icerisinde olmasi bence yönetim icin
bir tehlikedir, yönetiminde kendini koruma hakki yok mudur? Nuri albayrak yönetiminde buna benzer bir karkasa yasanmisti, o zamanlari
iyi takip edenler biraz beyin jimnastigi yaparsa bazi seyleri cikartabilirler, her seyi acik acik yazarsam ceza aliyorum, gerci yazsakta
hic bir sey degismez, zira sartlanmis kisileri inandirmak zordur zaten.

Serdar A
20.07.2009, 00:32
Gercekten minnettarım size.Beni "adam yerine koyarak"kendimi işe yarar hissetmemi sağladığnız için. Bu da sizden alıntıladiğim son mesajdır. Ve sizden rica ediyorum lütfen bir daha benim mesajlarımı alıntılamayınız...

Alıntıladığınız mesajdaki durum size özel değildir . Benim genel davranış şeklim .

Her şeyi özelinize çekmeye gerek yok .

Burada yazılan her yazıda bağımsız bir parça değildir . Her yazılan bütünü etkiler . Forumun bu fonksiyonu sizi fazla hassaslaştırmış görünüyor . Yazdığınızdan her şeyde Trabzonspor'a dair sorumluluk taşıyacaksınız ki , insanlar sizi şu an içinde olduğunuz şekile sürüklemesin .

Sizin vereceğiniz karar değil , kimin hangi mesajı alıntılayıp alıntılamayacağı , bununda altını çizelim .

Cafer Bulur
20.07.2009, 00:33
Yazıyı okurken önyargıdan ayrılırsan cevabı bir önceki cümlede bulursun. Diyor ki başkan. Bahsedilen fiyat bize fazla. Arkasından da Fatih'i korumak adına , bizim önerdiğimiz rakam da Fatih için kayıp. Her iki tarafta haklı. Bu kadar basit.

Profosyonel bir durum. Bizim fiyatımız Fatih'e , Fatih'in fiyatı bize uymadı. Sakın kimse Fatih bizim (Bu transferle ilgili) kaptanımız , efsanemiz demesin. Öyleyse ben de bıraksın futbol endüstrisini, boş mukaveleye imza atsın derim. Bunu dediği anda yönetimin kaçacak yeri kalmaz. Neden yapmıyor bunu Fatih.
Burada mantıklı kabul edilebilecek tek görüş, "fiyatı ne olursa olsun alalım, çünkü bu fiyata başka iyi golcü bulamayız" görüşüdür. Bu da tartışılır.
Fatih Trabzonspordaki tavan fiyatin altina imza atmaya hazirdim diyor,buna inaniyormusun?

Ben inaniyorum ve fatih i hakli görüyorum.

Sorun para degil,yönetimin fatih i cidden istememesi idi.

Fatih i taraftarin baskisiyla gündemlerine aldilar,yoksa yanindan bile gecmezlerdi.

Fatih daha önce bize bos mukaveleye imza atmistir,bunu da her zaman yapmak zorunda degildir.

Gülü isteyenn dikenine katlanacak,yönetim dikenli gülü istedimi ki?

mashal61
Pekala o zaman bizde Amin diyelim..:)

Vay be düşünceye bakarmısın. Bence sen bir daha düşünmelisin renktaş. Sadri Şener gitti, Trabzonspor bitti. Bu mu yani? Elimden geldiğince sabırlı olmaya çalışıyorum. :)

b_m_61
Batuhan gerçekten orda yazanı demişse Batuhan'ı almak için girişimde bulunmalıyız. Ama kimbilir ne kadar bonservis bedeli isterler.

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 00:35
Vay be düşünceye bakarmısın. Bence sen bir daha düşünmelisin renktaş. Sadri Şener gitti, Trabzonspor bitti. Bu mu yani? Elimden geldiğince sabırlı olmaya çalışıyorum. :)
Niye bitsinki illaki yeni başkan gelir güzel işler yapar bizde ona desteğimizi veririz...;)

A.Gökhan AKIN
20.07.2009, 00:35
Batuhan gerçekten orda yazanı demişse Batuhan'ı almak için girişimde bulunmalıyız. Ama kimbilir ne kadar bonservis bedeli isterler.

ismaile 6.5 milyon eruo veren zihniyet kaç para ister sence tahmine gerekmi var ki ?

must61
20.07.2009, 00:37
Yönetim en başından çıkıp dik oynasaydı bunların hiçbiri yaşanmayacaktı belkide...Bir birini yalanlar hale gelen açıklamaların ardından transferin gerçekleşmemesi benim yönetime olan güvenimi ciddi manada zedelemiştir...Samet Aybaba tercihi ile ne yapacağını belli etmeyecek olan yönetim Fatih Tekke konusundaki kararı ile de sıvama aşamasındadır...

Cafer KILIÇSOY
Bence,

Ne Fatih suçlu bu işte ne başkan ve yönetim,

Burda suçlu Fatihin transferini olmazsa olmaza getirip iki tarafıda ben istedim ama olmadı havasına sokan biz taraftar. Bıraksaydık normal akışına belkide bu duruma gelmeyecekti. Belki transfer olacaktı. Biz bu ısrarla transferi gerçekleştirdikmi, gerçekleşmesini mi önledik bunu tartışalım..
Bir yorum bu kadar mı güzel olur, oluyor işte:alkış::alkış::alkış:

salihismet

Hic kafaniz karismasin, eger bu yönetimle Fatih Tekke karsi karsiya getirilip, yönetim yalancilkla suclaniliyorsa, bunun altinda Fatih Tekke sevgisinden ziyate
art niyet var demekdir, yada bilincsizce körü körüne bir saplanti var.

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 00:38
Batuhan için birkaç kelime yazmak isterim.

İyi bir yatırım olur.
Hemde çok iyi bir yatırım.

b_m_61
ismaile 6.5 milyon eruo veren zihniyet kaç para ister sence tahmine gerekmi var ki ?

Takas yapıp kafasını karıştırsak :D Takas olaylarında kafası çok karışıyo Demirören'in :D

mashal61
Niye bitsinki illaki yeni başkan gelir güzel işler yapar bizde ona desteğimizi veririz...;)
Niye o zaman "Trabzonspor'un kaderi Fatih Tekke'ye bağlı olmadığı gibi Sadri Şener'e de bağlı değildir." yorumuma karşı çıkıyorsun? Bende kendinle çelişme. (başkan gibi)

cellchook
20.07.2009, 00:39

işte x kişi onu dediyse onu kesin almalıyız gibi düşünceler hastalıklı fikirlerdir.Transfer profesyonel bir konudur.Barış Memiş de trabzonludur muhtemelen o da arkadaşları arasında dost meclislerinde trabzon için güzel şeyler söylüyordur ama bunun futbolculukla alakası yok ne yazık ki.BU BİLİNÇ FUTBOL İÇİN DEĞİL PEMBE DİZİLER İÇİN GEÇERLİ.

yorumsuz6117
Takas yapıp kafasını karıştırsak :D Takas olaylarında kafası çok karışıyo Demirören'in :D
batuhanı ilerde iyi paraya satarız avrupaya daha çocuk..hatta çok iyi paraya..

asimetrik

Bu çok net bir doğrudur. Zaten bjk de tartışmalar bu eksende gidiyor. Yoksa kimse Batuhan'ı bırakmazdı. Hala da satacaklarına inanmıyorum. Bir Anadolu takımına kiralarlar, Denizli gidene kadar.

Kara Mert61
ya ne batuhanı ya şimarık herifin teki...aldıkmı eldekilerden iy bi forvet alalım daha kötü değil!!

E. Cumur61
20.07.2009, 00:40
artik yonetimi ne kadar desteklesemde bu olayda inanilirliklarini kaybetmislerdir benim icin.yonetim icindeki bazi kisilerin Fatih Tekke'yi istemedigi icin bu transfer olmadigi kesinlesmistir

Emrah Akcagöz
20.07.2009, 00:41
Niye o zaman "Trabzonspor'un kaderi Fatih Tekke'ye bağlı olmadığı gibi Sadri Şener'e de bağlı değildir." yorumuma karşı çıkıyorsun? Bende kendinle çelişme. (başkan gibi)
Haklısın valla gece gece kafam gitti biraz ne yazdığımın farkında değilim aslında gidip yatmak en iyisi hadi iyi geceler...

b_m_61
20.07.2009, 00:42
işte x kişi onu dediyse batuhanı kesin almalıyız gibi düşünceler hastalıklı fikirlerdir.Transfer profesyonel bir konudur.Barış Memiş de trabzonludur muhtemelen o da arkadaşları arasında dost meclislerinde trabzon için güzel şeyler söylüyordur ama bunun futbolculukla alakası yok ne yazık ki.BU BİLİNÇ FUTBOL İÇİN DEĞİL PEMBE DİZİLER İÇİN GEÇERLİ.

Ben hiçbir zaman Trabzonlu olduğu için birini takıma alalım şeklinde bir fikre sahip olmadım aksine böyle düşünenlerle çok tartıştım. Batuhan için girişim yapalım deme nedenim iyi futbolculuğunun yanında Trabzon'da oynamak isterim demesi("eğer gerçekten böyle birşey demişse" diye yazdım mesajımda). Türk futbolun gelecek 10 yılına damgasını vurmaya aday bir futbolcu Batuhan.

mashal61
20.07.2009, 00:43
Haklısın valla gece gece kafam gitti biraz ne yazdığımın farkında değilim aslında gidip yatmak en iyisi hadi iyi geceler...
Anlaştık o zaman, sana da iyi geceler...

TSezgin61
20.07.2009, 00:44
ortalik karisti. sadri sener cikip son noktayi koyacaktir. madem fatih tekke cikip kendi tarafindan anlatti olayi, sadri senerde yapacaktir.

benim bildigim sadri sener herseyi ortaya ap acik döker. ve bildigim fatih tekke dürüst insandir yalani yoktur.

fatih--- ??????------- sadri sener.............. ortadaki aracilar kimse, bu durum onlar yüzünden kaynaklanmistir.

must61
Batuhan'ın söylediği nedir bilmiyorum ama bugun ntv sporda ''Türkiye'de Eskişehir ve Beşiktaş dışında hiçbir takımda oynamam'' açıklamasını yaptı gayet de kararlı görünüyordu...

forza61ts
selahattin tunalıyı okurken gözlerim yaşardı yazık çok yazık....:(

cellchook
20.07.2009, 00:46
Ben hiçbir zaman Trabzonlu olduğu için birini takıma alalım şeklinde bir fikre sahip olmadım aksine böyle düşünenlerle çok tartıştım. Batuhan için girişim yapalım deme nedenim iyi futbolculuğunun yanında Trabzon'da oynamak isterim demesi. Türk futbolun gelecek 10 yılına damgasını vurmaya aday bir futbolcu Batuhan.

tamam ben doğru anlamışım senin dediğini,açık açık söylediğin düşünce için de
hastalıklı bir fikir diyorum.Önemli olan bir insanın duygusal tepkisi değil onun futbolculuğudur.

must61
20.07.2009, 00:46
Hic kafaniz karismasin, eger bu yönetimle Fatih Tekke karsi karsiya getirilip, yönetim yalancilkla suclaniliyorsa, bunun altinda Fatih Tekke sevgisinden ziyate
art niyet var demekdir, yada bilincsizce körü körüne bir saplanti var.
Yönetim tarafından yapılan açıklamaları sırasıyla okumanı öneriyorum;)

7can61
20.07.2009, 00:47
Beşiktaşın kadroya bile almayıp yolladığı adamı biz alıp şampiyonluğuma oynayacağız nasıl bir mantıktır bu?

Erdal DİLEK
20.07.2009, 00:49
batuhan mı, mahalle macında top onun olsa bile oynatman ben batuhan, batuhan kimdir ya, medya gazı yemiş şımarık biri.